PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 MKE Ankaragücü | maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

SALDIRAY
28.06.2020, 01:37
Yarın ki maç berebere bitmezse geçmiş olsun

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 01:38
Yarın Galatasaray yenerse yine bi umut diyeceğiz mecbur.
Galatasaray yenerse haftaya Nwakaeme ve Ekuban iğneyle falan oynamalı mutlaka.

Fatih Öztürk
28.06.2020, 01:38
Yönetimden maç sonu tek açıklama bile yapılmamasının altında birşeyler var ama ne.

TrabzonVictory
28.06.2020, 01:39
Yakın Yıkın Böyle Dünya Böyle Adalet olmaz olsun gaziantep maçında başladı saha dışı operasyon ama biz lig bitene kadar sonuna kadar mücadele etmeliyiz, Dünya futbolunu yönetenler soruşturma açabilir merak etmeyin onlar şikeyi yakalamıştır...

castillo61
28.06.2020, 01:39
Ünal gelsin diye ağlayabiliyor muyuz

Gelmesi için atılmış bi yorum gördüysen evet görmediysen hayır ağlayamıyorsun.

Yasin Altuntas
28.06.2020, 01:40
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200627/97004fc398951932037cc2e931a759ba.jpg

Sarı çizgi çimlerin rengine göre çizilip, olduğu gibi kopyalayıp yapıştırılmıştır. Kırmızı çizgi ise ceza sahası çizgisi. Ya kamera açısında çok büyük sıkıntı var, ya da acayip işler dönüyor....

Sent from my iPhone using Tapatalk

nakzo
28.06.2020, 01:42
Ben diyorum ki yarın basaksehir gs ye yenildi gitti antalyayla berabere kaldı.Sen bundan sonraki maçlarını kazanabilecekmisin konyayı,antalyayı denizliyi yenebilecekmisin var mı yeneriz diyen su rezil ötesi oyunla.Bu yetersiz kadroyla.Olay bu zaten .

lazminator61
28.06.2020, 01:43
Arkadaslar, ofsayt yoktu, var cizgi yamuk cekti, burda komplo var !! Artik ligden cekinelim, Yunanistanda veya kibris liginde oyniyalim. Bunlar bizi hayata sampiyon yapmas. Eskiden derdik, hakemide yenmen lazimsin, bugün hakemide yeniyoruz ama Vari degil !!!

Çağatay96
28.06.2020, 01:44
Mis gibi seneydi sampiyonluk için top karambolde önümüzde kalmişti, tribüne diktik, pisi pisine gitti.

En azindan gercekleri goruyoruz. Sene samp icin bitti. Cimsir ve Agaoglu gelip Cakir da , sampiyon olacagiz diyip tuy dikmesinler.

Olamayacağiz. Bu sene değil. Tek yol şu. Gs Bski yencek biz gsyi. Basak puan kaybetcek bir kere daha.

Olmayacak is degil ama takimda umut yok.

Zaten gs yenilirse olay bitiyor. Berabere ya da yenilgide tek ihtimalimiz 5 te 5 yapmak. Ama yarin basak kaybetmez. Kisaca sezon bitti mantiken..

Ya tutarsa diye maya caliyoruz.

serdaracıl
28.06.2020, 01:44
Ben diyorum ki yarın basaksehir gs ye yenildi gitti antalyayla berabere kaldı.Sen bundan sonraki maçlarını kazanabilecekmisin konyayı,antalyayı denizliyi yenebilecekmisin var mı yeneriz diyen su rezil ötesi oyunla.Bu yetersiz kadroyla.Olay bu zaten .

Buraya kadar bu kadroyla geldik

Fatih Öztürk
28.06.2020, 01:45

Yenersin, a... bile koyarsın da tetikçiler yine devreye girer.

nakzo
28.06.2020, 01:46
Abiciğim yenebiliriz dikebiliyormusun.

Çağatay96
28.06.2020, 01:46
Yönetimden maç sonu tek açıklama bile yapılmamasının altında birşeyler var ama ne.

Ya sampiyon olcakmis. Ya igrenc igrenc aciklamalar yapiyorlardi. Kardesim nedir. Sen mi biliyorsun kimin sampiyon olcagini. Bizi streslediler. Sanane sampluktan. Of

nakzo
28.06.2020, 01:47
Yenersin, a... bile koyarsın da tetikçiler yine devreye girer.

Ya fatih waka gitti olay bitti.

Cemzirih
28.06.2020, 01:48
Koray in pozisyonu gol dahi olsa bugün biz yenemeyecektik bu o anlama geliyor . Zaten pozisyonu var ile konuşulurken yarım gösterdiler onuda ellerine yüzlerine bulastirdilar . Ananizdan emdiginiz süt burnunuzdan gelsin insallah

Tahir61
evet çizgi yamuk ama düzgün çekilse de koray ofsaytta değil mi arkadaşlar?

Mehmet Cihan Kocaman
Abiciğim yenebiliriz dikebiliyormusun.

Hakem uslu dursa bu maçı bile alıyorduk

emre6117

Sarı çizgi çimlerin rengine göre çizilip, olduğu gibi kopyalayıp yapıştırılmıştır. Kırmızı çizgi ise ceza sahası çizgisi. Ya kamera açısında çok büyük sıkıntı var, ya da acayip işler dönüyor....

Bu akşamki a.gucu penaltinkazandigi pozisyona bir Allahın kulu penalti demedi.hakem.kopeginden başka.
Göksel iti trabzonsporu son 5 hafta bariz olarak.dogratmistir.
Alanya maçının saibeli var hakemi zaten orta hakem yapılınca.tiyatro net olarak.ortaya çıkmıştı.
Bu şehir bu takım bunları haketmiyor.bir başak bile ligi dizayn edebiliyor.
Siyaset bu saatten sonra iktidarıyla muhalefetiyle benim.icin bitmiştir.isleri güçleri hepsinin para adaletsizlik çoğunluğun yanında yer almadır.
Tüm şehir bu saatten sonra isyan etse yakıp yoksa haklıdır derim.

halilaziz61
28.06.2020, 01:50
Ya olay saglik ekibi degil ki. Olay goztepe macinda 10 kisi kaldin asiri efor sarfettin ustune fb macina ayni kadro 90 dk agir efor aynu oyuncular. Bunlarin olmasi bariz. Sorumlusu teknik ekip. Saglik ekibi ve kondisyoner napsin.

Yedek oyuncun yok 90dk oynatiyorsun. 45 dk anca kaldiriyor oyuncular hepsi pit pit gitti

Kardeş başakşehir takım değil mi

Sene başından beri doğru düzgün şakayı yok

Avrupa'da oymasina rağmen.

Bu takımda en yüksek paraya satacgin oyuncuna yanlış teşhis konuldu neredeyse futbol hayatı bitiyordu.

Sosa maça çıkmadan sakatlandı pandemi sonrası

Bunların hepsi tesadüf mu

Fatih Öztürk
Ya sampiyon olcakmis. Ya igrenc igrenc aciklamalar yapiyorlardi. Kardesim nedir. Sen mi biliyorsun kimin sampiyon olcagini. Bizi streslediler. Sanane sampluktan. Of
Başakşehir’i kalan 6 maçta alanen doğrasınlar şampiyon oluyoruz. Bunumu yaptıracaklar, yok.

Mehmet Cihan Kocaman
evet çizgi yamuk ama düzgün çekilse de koray ofsaytta değil mi arkadaşlar?

Bana göre ofsayt değil, olsa neden uğraşıp yamuk çizsinler? Zaten oyuncu topa müdahale etmiyor ki.

Çağatay96
Bugun ki maçta ne yapardim.

Net gözume carpan pereira 2.yari full aksadi. Campi, Novak bir tane top cikaramadilar. Pereirayi 60ta cikarip Kamil ya da serkan, Campiyi cikarip Messias(costa) novaki ileri salip Guilhermeyi Sol beke cekerdim.

Ozan Yılmaz
28.06.2020, 01:51
Çizgiyi çektikleri anla topa vurulma anı da farklı büyük oyunlar döndü Riva da üzerine gitmeyen yönetim istifasını versin!

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 01:52
Başakşehir’i kalan 6 maçta alanen doğrasınlar şampiyon oluyoruz. Bunumu yaptıracaklar, yok.

Umarım takım otobüsündeki o olumsuz havanın geçen haftaki maçtan sonra yaşananlarla ilgisi yoktur.

Fatih Öztürk
28.06.2020, 01:53
Ya fatih waka gitti olay bitti.

Kardeşim, Waka haftaya oynar oynamasına, yensekte değişen ne olacak, ince ince doğruyorlar takımı. Tamam vasat oynuyoruz, top rakibe geçince armut gibi izliyoruz eksiklerimiz ortada lakin olmuyor işte, bir şekilde işini bitiriyorlar.

Çağatay96
28.06.2020, 01:53
Kardeş başakşehir takım değil mi

Sene başından beri doğru düzgün şakayı yok

Avrupa'da oymasina rağmen.

Bu takımda en yüksek paraya satacgin oyuncuna yanlış teşhis konuldu neredeyse futbol hayatı bitiyordu.

Sosa maça çıkmadan sakatlandı pandemi sonrası

Bunların hepsi tesadüf mu

Sosa 35 agrisi hep oluyordu, nwakaeme darbe aldi. Ömür sene basi oldu ekib degisti.

Digerlerini ekonomik kullanmadin. 2 ay kimse oynamadi. Daha cok kasik atti. Niye zorladin. Basaksehir niye ben de bilmiyorum. Ama galiba rotasyon yaptilaer. Sen ikina sikina , onlar relax gidiyor. Senin ki yirtiliyor. Daha cok teknik işte.

emre6117
28.06.2020, 01:54
Yine başlamış hakem güzelemeleri .Hemserim ligin en kötü takımına karşı pozisyonun yok yahu .Yedek kadrosuna bir bak rezillik.Yedek forvetin yok yedek sağ sol bekin yok.

Tamam takım kötüydü.ancak geçen hafta başak a.gucu maçında da başak aynıydı.hakem itelemedi ile 0 puan alacağı maçta 3 puan aldı ve senin direncin kırıldı.bu aksam da her ne kadar kötü oynasakda adil hakemle 3 puan bizimdi.a.gucunun pozisyonu yok.penaltisi tartışılır.ilk yarıdan kırmızı girmeliydi.sonuc ne 1 puan.
Yani başak şampiyon oluyor.sana yine hüsran.iyinoynamak kotunoynamak mesele.degil yani.

Yasin Altuntas
28.06.2020, 01:54
Ha pozisyonun ofsayt olmaması, rakibin golünün penaltı olmaması, senin afedersin bir *ok oynamadığın gerçeğini değiştirmez. Resmen lig sonuncusuna karşı, son 20 dakikası rakip 10 kişiyken, bir tane adam akıllı pozisyon üretemedik.

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 01:55
Hayri Beşer az önce çok güzel bir cümle kurdu.

"En kolayı yapma konusunda en çok zorlanan takımdır Trabzonspor. O yüzden burdan dönüp şampiyon olması hiç sürpriz olmaz."

Ufuk
28.06.2020, 01:56

Koyu yeşil ve açık yeşil dilimlerden de belli oluyor çizginin yamuk çizildiği. Perspektif, açı falan salak yerine koyuyorlar. Mavi çizgi aşağıda koyu yeşil dilimin ortasında, yukarıda ise neredeyse koyu çizginin sonunda.

Çizgi yamuk olsa da bu açıdan pozisyon ofsayt gözüküyor ama Koray'ın hemen arkasındaki topçunun ayağına da bakmak lazım. Böyle salak çizgi çeken, o adamın ayağına da bakmamıştır. Özetlerde de bu görüntü dışında görüntü yok yani top ayaktan hiç çıkmıyor, önceden iki sn geri al ileri al olurdu. Bu pozisyonda bir bir şeyler kesin var.

Fatih Öztürk
28.06.2020, 01:57
Umarım takım otobüsündeki o olumsuz havanın geçen haftaki maçtan sonra yaşananlarla ilgisi yoktur.

Bugün öğlenden beri kulüpte yaşananlar tuhaf. Bu işin içinde tahmin edilmesi güç şeyler var ama ne? Alanen doğranıyorsun ortalığı yıkman lazım, çıt yok. Sessiz atın çiftesi pek olur derler, senaryo çizdim acaba diyorum kalan haftalar için önden güvendikleri birşeylermi var lakin neresinden tutarsan elinde kalıyor, iki ucu boklu değnek.

Çağatay96
Hüseyin hoca olsaydı fener maçına yedek çıkardı rotasyon yapardı. Okadar aklı kesiyor işte. O maçtan sebep bunları yaşadık.. Burda hep dedim dedik yedek yedek yedek

Fb macina yedek cikmadi butun kadro yirtildi.

Ulan gs macinin ertesine konsaymis. Ah bizde ilerigorusluluk olsa.

Oruç
Kadromuz yetersiz, teknik kadromuz yetersiz, sağlık ekibi yetersiz, sahadaki oyun yetersiz, hakemler facia.

Allah sonumuzu hayır etsin.

serdaracıl
28.06.2020, 02:00
Ha pozisyonun ofsayt olmaması, rakibin golünün penaltı olmaması, senin afedersin bir *ok oynamadığın gerçeğini değiştirmez. Resmen lig sonuncusuna karşı, son 20 dakikası rakip 10 kişiyken, bir tane adam akıllı pozisyon üretemedik.

Hocam daha ne olması lazım pardon.

artvints
Kadrolari görünce puan kaybini hissetmiştim zaten ama yine çok amatörce verdik puani, denizli maçı gibi oldu.

Başkakşehir'in antalya ve gs'ye yenileceğine dair hissiyatim var ama takim havasini kaybetti. Alanya maçindan sonra bu görüntüyü vernek takima yakismadi.

emre6117
Çizgiyi çektikleri anla topa vurulma anı da farklı büyük oyunlar döndü Riva da üzerine gitmeyen yönetim istifasını versin!

O pozisyon gerçekten cok enterasan.bizim olmayan penaltı da hakem direk görüp verdi.bizim pozisyonda a.gucunun 3 kez eline çarpıyor.yani 3 kez penaltı.kendisi gormedi tabi sonra uzun süre varla konuştu.en sonundanizlemeye gitti.orada da bir dunya izledi.sonra bir baktık ki garip bir çizgi ve porsiyon ofsayt.o zaman neden bu kadar uzun süre bakıldı.ne oldu orada.
Yönetimin gücü buraya kadardı.bu sene de akp izin vermedi.
Zaten takım da revire döndü.belki de sahada devam etse bu sakatlıklarla yine şampiyon olamazsin ama
Bir kez de sahada belli olsun su iş.
Resmen göstere göstere doğradılar trabzonsporu.ve yine hicbir sey yapamadık yine gücümüz yetmedi.sozde bakakaldınız milletvekillerimiz lobimiz bürokratlarımız vardi.sozde gucluyduknyine 2011 gibi olmayacaktı.
Ama hepsi sözde kaldı.
Bu akşam da hakem katliamı yaşandı ama hic ses gelmedi yine yönetimden.insallah akp yönetimin de ipini çekmemiştir.2011sonrasindan beter duruma düşeriz allah korusun.
Ya gerçekten artik çekin takiminligden de kafamız rahat etsin.

TSemih61
28.06.2020, 02:02
Takım elinden geleni yapıyor ama nefesi yetmiyor ikinci yarılar. Sorun tamamen fiziksel. Hoca da ekstra işleri tercih etmiyor. Mesela yorulan iki oyuncumuz Sosa ve Pereira'yı çıkartıp Doğan ve Serkan'ı alma riskini denemedi. Bir de öyle denesek ne olacak acaba. Oyuncuya o özgüveni ve sorumluluğu vereceksin elde başka oyuncu yok çünkü mecbur güvenmek zorundasın bu düşük seviyeli futbolculara.

Takımın ana problemi mental ve fiziksel yorgunluk. Aynı dar kadroyla oynuyoruz sezon başından beri fazlaca yıprandılar. Üstelik yaşlı ve fiziksel olarak kötü oyuncularla oynuyorsun. Sakatlıklarla boğuşmayan oyuncu yok neredeyse. Abdülkadir Ömür en iyi futbolunu oynayamıyor, Sosa eskisi gibi domine edemiyor, Guilherme istenen katkıyı veremiyor, N'diaye fiziksel olaral düşük bi durumda sakatlık sonrası toparlayamadı ilk oynadığı Fener maçının çok uzağında vs vs.

Bence asıl kritik hata pas oyunundan ve top hakimiyetinden vazgeçmek oldu. Hüseyin Çimşir ilk haftalarında iyi sonuç aldı bu futboldan ama bu sefer süreç daha farklı işliyor topu rakibe vermenin dezavantajlarını hissetmeye başladık. Takım bu direkt futbolda verimli olamıyor ki böyle olacağı da belliydi zaten.

emre6117
28.06.2020, 02:03
Hayri Beşer az önce çok güzel bir cümle kurdu.

"En kolayı yapma konusunda en çok zorlanan takımdır Trabzonspor. O yüzden burdan dönüp şampiyon olması hiç sürpriz olmaz."

Yahu ne şampiyonluğu geçti o iş.sakatliklar ve özellikle.a.gucu başak maci hakem olayları.ve son saniye alanya gölü takimi psikolojik olarak çökertmiş.
Resmen durgunluk çöküş vardir sahada bu aksam.inanc filan tamamen gitmişti.belki de yönetim hoca ve futbolcu ve siyaset tarafında ilginç gelişmeler olmuştur.bilinmez.
Belki de trabzonsporun ve yönetimin üstü çizilmiştir kafa tutuyoruz sürekli isyan modundayiz diye.

Yıldıray Emanet
28.06.2020, 02:04
Ulan gene mi Atalantayız gene mi Lazioyuz be lige renk mi kattık yani

Yasin Altuntas
28.06.2020, 02:06
Hocam daha ne olması lazım pardon.

Olması gereken şey takımın oyun gücüyle pozisyon üretmesi. “Hakemi de yenmek lazım” diyenlerden değilim, ama senin oyuncu ve teknik ekip olarak kendine sorman gereken soru “ben niye koca 90 dakika adam akıllı bir pozisyon üretemedim?” olması lazım, “çizgi niye eğri çekildi?” değil.

Hakem konularında tavrını ortaya koyması gereken başta yönetim ve taraftardır. Sen oyununla ilgilenirsin, çünkü buna rağmen rakibi bugün yenmem lazımdı !

emre6117
28.06.2020, 02:06
Yönetim ve sosyal medya hesapları neden hakeme yüklenmedi bu aksam.bildigin fırtına öncesi sessizlik gibi bir durum var.bu aksam da yine dograndik hala.kimse farkinda degil galiba.
Bildiğin iyice kurbanlık kuzuya döndük.

Cemzirih
28.06.2020, 02:09
Bana göre ofsayt değil, olsa neden uğraşıp yamuk çizsinler? Zaten oyuncu topa müdahale etmiyor ki.

Bas anında büyük resimde Hüseyin e ve küçük resimde Hüseyin e bakın

Sefa Alış
28.06.2020, 02:09
Böyle gidecek şampiyonluğa üzülmem. Telafisi olmayan haftalarda 2 maç üst üste kötü oynayarak puan kaybediyosun. Zorlarsın bir türlü top kaleye girmez alamazsın maçı da ona üzülürsün, 2 haftadır aldığımız sonuçları hakediyoruz. 10 kişi kalmış ligin sonuncu takımına son 15dk şut çekemiyosun daha.

balli_kuymak
28.06.2020, 02:10
Bizimle oynayan takım ve futbolcular neden hayatlarının topunu oynuyor bunu oturup düşünmesi lazım teknik heyetin. Golü atıp taş devri futboluna dönerek kapanırsan rakip 90 dakika seni boğar.

prisonbreak2020
28.06.2020, 02:11
Ulan hala Ünal hocaya sallıyorsunuz utanmadan,adam sezonun ilk yarısında elinde ekuban-ömür-ndiaye falan yokken seni potada tutmuş sen şimdinin faturasını bile ona kesiyorsun ayıptır ayıp...

serdaracıl
28.06.2020, 02:13
Olması gereken şey takımın oyun gücüyle pozisyon üretmesi. “Hakemi de yenmek lazım” diyenlerden değilim, ama senin oyuncu ve teknik ekip olarak kendine sorman gereken soru “ben niye koca 90 dakika adam akıllı bir pozisyon üretemedim?” olması lazım, “çizgi niye eğri çekildi?” değil.

Hakem konularında tavrını ortaya koyması gereken başta yönetim ve taraftardır. Sen oyununla ilgilenirsin, çünkü buna rağmen rakibi bugün yenmem lazımdı !

Hakem konularında tavrını koyması gereken başta yönetim ve taraftar ise buyrun tavrınızı koyun, bekliyoruz

batu94
28.06.2020, 02:15
Kadromuz yetersiz, teknik kadromuz yetersiz, sağlık ekibi yetersiz, sahadaki oyun yetersiz, hakemler facia.

Allah sonumuzu hayır etsin.
Herkesin oyununu Uğurcan ile Sörloth bozdu. Çimşir de ekmeğini yedi bu ikisinin. Yoksa bu kadar sakatla, rezil oyunla ve satılık hakemle 7. falan olurduk. Ama Uğurcan ve Sörloth aşırı taşıdı bu takımı. Eh bir yerden sonra da gitmiyor artık.

Ah iyi bir teknik ekibimiz olaydı..

Enes Başkaya60
28.06.2020, 02:17
Abi neyi tartışıyorsunuz Allah aşkına bittik tükendik işte bu futbolla nereye şampiyon oluyorsun abi lig sonuncusu takım senden çok daha iyi top oynadı gol attın da golünü mü vermedi hakem Allah aşkına yapmayın yarın Başak yener burda herkes rahatlar bari...

serdaracıl
28.06.2020, 02:23
Şampiyonluğu çok istiyordum, ama ondan daha çok istediğim bir şey varsa o da şampiyonlar ligi. Her şey bitmiş gibi davranmayalım.

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 02:23
Bu sene şampiyon olsak tarihin en farklı şampiyonluğu olur zaten.
Sebebi de şu, takımın sezon boyu mükemmel oynadığı maç sayısı bir ya da iki. Kazandığımız maçların çoğunda topu rakibe teslim edip kaliteli ayaklarla gol bulduk, kaliteli ayaklar olmayınca Denizli, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Antep, Göztepe gibi takımlara puan verdik. Dikkatli izleyin, hiçbir takım büyük takımlara karşı topa sahip olarak oynayamıyor biz hariç. Bizim en büyük sorunumuz bu. Rizespor'u evimizde 5-2 yendik ama öldük öldük dirildik. Kıçı kırık Rize 30 bin kişinin önünde rahatça pas yaptı ve topa hakim olarak oynadı, nitekim 1-0 da öne geçti. Ikinci yarı Nwakaeme oyuna girmese o maç puan kaybı yaşayacaktık. Ankaragücü bugün bizim sahamızda bizden daha fazla topa sahip olarak oynuyor. Bu takım ayağında top tutmayı bilmiyor. Geçen sene en iyi yaptığımız şey buydu, ama ayaklar bu seneki kadar kaliteli değildi.

nakzo
28.06.2020, 02:27
Yönetim ve sosyal medya hesapları neden hakeme yüklenmedi bu aksam.bildigin fırtına öncesi sessizlik gibi bir durum var.bu aksam da yine dograndik hala.kimse farkinda degil galiba.
Bildiğin iyice kurbanlık kuzuya döndük.

Çok kötü oynadığımız için.

emre6117
28.06.2020, 02:32
Çok kötü oynadığımız için.

Ama.hakem.normal.yonetse mac bizimdi.bu beraberlik sonrası şampiyonluk umudun de gitti.
Herhalde psikolojik çökme.yasiyor herkez.

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 02:35
Bu arada Koray allahtan o golü atamamış. Atsa ofsayttan iptal edecekti hakem. Bizim için daha büyük yıkım olurdu.

Ayrıca yönetim ne zaman açıklama yapması gerekse ortadan kayboluyor. Gerek olmadığında gördükleri her mikrofona konuşup dakika başı tweet atıyorlar. Maç öncesi takımın o görüntüsü hakkında biri çıkıp konuşmalı.

Mehmet Sarigül
28.06.2020, 02:36
Abi neyi tartışıyorsunuz Allah aşkına bittik tükendik işte bu futbolla nereye şampiyon oluyorsun abi lig sonuncusu takım senden çok daha iyi top oynadı gol attın da golünü mü vermedi hakem Allah aşkına yapmayın yarın Başak yener burda herkes rahatlar bari...

Neyi mi tartişiyoruz???

Ofsayt için VAR'a gelen bir hakemi olabilir mi?
Faul bile olmayan bir pozisyonda Ömür'e sari veren hakemi olabilir mi?
10'uncu dakikada oyundan atmasi gereken adami 82'ci dakikada atabilen hakemi mi?

Skandal bir ofsayt çizgisi ile geçiştirilen net bir penalti pozisyonu olabilir mi?

9

nakzo
28.06.2020, 02:42
Ama.hakem.normal.yonetse mac bizimdi.bu beraberlik sonrası şampiyonluk umudun de gitti.
Herhalde psikolojik çökme.yasiyor herkez.

Kardeşim ben sene başında şampiyonluk beklemiyordum zaten fb,başak veya gs şampiyon olur biz 3.oluruz diyordum.Ama 3 istanbul takımınında kötü olması bizi bu noktaya getirdi.Kadromuz harbiden komik sorloth sakatlansa forvetimiz yok novak sakatlansa sol bekimiz yok preria sakatlansa sağ bekimiz yok sosanın wakanın yanına yaklaşan tek bir oyuncun yok böyle bir kadroyla şampiyonluk mucizeydi mucizece bursanın ki gibi 100 yılda bir olur.Iyi ve alternatifli bir kadro kurmadıgımız sürece hicbir zaman şampiyon olamayacağız.Hele hele vasıfsız Trabzonluları kimliklerinden ötürü bu takımda tuttuğun sürece ağlar dururuz .

Enes Başkaya60
28.06.2020, 02:43
Neyi mi tartişiyoruz???

Ofsayt için VAR'a gelen bir hakemi olabilir mi?
Faul bile olmayan bir pozisyonda Ömür'e sari veren hakemi olabilir mi?
10'uncu dakikada oyundan atmasi gereken adami 82'ci dakikada atabilen hakemi mi?

Skandal bir ofsayt çizgisi ile geçiştirilen net bir penalti pozisyonu olabilir mi?

9

Tamam reis her sene yapıyorlar bunu bize düzen ayni değişen birşey yok ki boşuna nefes tüketiyoruz...

Sen önce oynadığın aciz topa bakacaksın hakemden önce hakemlerin hepsi art niyetli zaten maç bitti puan kaybettik hakem hata yaptı diye maçı mı tekrar edecekler...

Biz önce lig sonuncusu takım bizi nasıl aciz hale düşürdü ona bakmamız lazım... Hakemler zaten bizi doğramaya seneye de devam edecek bu düzen böyle gidecek...

Nwekaame yoksa sen bir hiçsin takımın yüzde 70'i bu adam..

Yarın başak şampiyon olacak herkes rahat bir nefes alacak...

Bu sene ligin en kötü oynayan takımlarından biriyiz biz Nwaakema başta sórloth eku sosa Uğurcan olmasa bir hiçsin....

nakzo
28.06.2020, 02:51
Birde biz istanbul basınının gazına çok çabuk gelen bir camiayız 29 haftada 2 maç belki vardır top oynadığımız gerisi berbat bir futbol ve stres sinir adamlar bizi ligin en iyi topunu oynuyorsunuz diye aleni gazladılar sonuç koca bir hüsran.

Mehmet Sarigül
28.06.2020, 02:51
Tamam reis her sene yapıyorlar bunu bize düzen ayni değişen birşey yok ki boşuna nefes tüketiyoruz...

Sen önce oynadığın aciz topa bakacaksın hakemden önce hakemlerin hepsi art niyetli zaten maç bitti puan kaybettik hakem hata yaptı diye maçı mı tekrar edecekler...

Biz önce lig sonuncusu takım bizi nasıl aciz hale düşürdü ona bakmamız lazım... Hakemler zaten bizi doğramaya seneye de devam edecek bu düzen böyle gidecek...

Nwekaame yoksa sen bir hiçsin takımın yüzde 70'i bu adam..

Yarın başak şampiyon olacak herkes rahat bir nefes alacak...

Bu sene ligin en kötü oynayan takımlarından biriyiz biz Nwaakema başta sórloth eku sosa Uğurcan olmasa bir hiçsin....

BU KOKUŞMUŞ DÜZEN DEĞIŞECEK!!!

Yeter ki isteyelim ama korkarim içimizde bu pis düzenin değişmesini istemeyenler var.

Rama61
28.06.2020, 02:53
Forumda okadar bos konusan yorum yapan varki .yok Hüseyin hoca kötüymüs yok Futbolcular rezaletmis.birakin bu isleri.Adam gibi mac yönetseler,10 .12puan farkla öndeydik.ben A.gücü-Basaksehi macindan sonra tamamen ümidimi kaybettim.Artik maclari izlemiyorum.acaba bu sene Mafya düzenini bozabilirmiyiz diye Düsünüyordum,ama Heyhat dograya dograya bititdiler bizi .dogru iyi oynamiyorduk,ama sonuca gidiyorduk.baskan,teknik ekip ve futbolcular elenden geleni yaptilar.Hic bir futbolcu kaybetmek için sahaya cikmaz..bu düzende bu kadar.bu benim görüsüm.bizi bu Düzen hic bir zaman Sampiyon yapmayacak.Türkiyede Adaleti öldürdüler.birde Gümüsdagi sikayette bulunmuslar.Mafyayi mafyaya sikayet.Yazikllar olsun böyle düzene,yaziklar olsun Süper les ligine.ben Trabzonumun yerinde olsam cekilirim Ligden.kapatirim dükkani.kendi calip kendileri oynasin,ben asla bu saaten sonra figüran olman.nedir ya,,,bu kacinci dogranma bu kacinci hak yeme.Yeter artik.artik bu filme bir son verme zamani geldi de geciyor,Saygilarimla

AyhanPe
28.06.2020, 02:57
Basaksehir de Visca sakatlansa adamlar adim atamayacak. Adamlara bi Ankaragücü direnc gösterdi hakem hatalariyla maci aldilar. Ankaragücü nün golü verilmis olsa maca ortak olabilecek bir oyunda ortaya koyamayacaklardi. Gs nin durumu ortada. Ligde zerre kadar kalite yok.

Alman ligini izledim. Son maclarda. Tüm takimlar tikir tikir oynadi. Ligin tartisilmaz bir sampiyonu var zaten. Konferans yayini yapiyorlar. Oldukca tutuluyor burda. Tipki bizim eskiden radyo yayinlari gibi. Herkes isini yapiyor. Bahis sikesi su bu her lig de olan seyler ama bizde ki gibi ahlaksiz bir düzen hicbir yerde yok.Göstere göstere her sene bir takimin lig de yabanci takim muamelesi görmesini baska hicbir ligde görmedim. Olamaz zaten. Sürekli bir takimin hakki yenir mi yahu. Bir sene, iki sene degil 30 küsür sene. Yunanistan da PAOK baskani iki sene önce sahaya silahla girdi. Agir ceza aldilar ve sampiyonluktan oldular. Ertesi sene sampiyonlugu kazandilar. Bize senelerce yapilanlara bakilirsa füze atmamiz gerekir..

Neyse boktan bir lig. Varsin kimi sampiyon yaparsa yapsinlar. Sesini cikarsan ne degisecek. Bu takima bi sekilde gönül vermis, sempati duyan, bu zulme haksizliga gönlü razi gelemeyen vicdani hür herkesin boynunun borcudur 2023 de bu asalaklara o hezimeti yasatmak..

Enes Başkaya60
28.06.2020, 02:58
Birde biz istanbul basınının gazına çok çabuk gelen bir camiayız 29 haftada 2 maç belki vardır top oynadığımız gerisi berbat bir futbol ve stres sinir adamlar bizi ligin en iyi topunu oynuyorsunuz diye aleni gazladılar sonuç koca bir hüsran.

Yok abi ya gol at geriye yaslan böyle birşey olabilir mi milattan öncede kaldı o işler en son Yunanistan bu taktikle şampiyon olmuştu onların bir sistemi vardı ama bizde böyle birşey yok kimin nerde oynadığı belli değil ne düzen ile oynadığımız belli değil..

Koray kim ya kim oyuna giriyor adam topa vurmayı bilmiyor biz oyuna sokuyoruz...

Muhammed Akpınar bundan çok daha iyiydi...

Abdulkadir Ömür vasıfsız topçu daha şut atmasını bilmiyor kaleye...

Bireysel başarıyla buralara geldik biz bu sene... Nwekaame olmayınca herkesin eli ayağına dolaştı...

Başakşehiri tebrik etmek düşer bu saatten sonra bize...

Ayrıca haftaya Gayse bize fark atacaktır bu da burda dursun...

nakzo
28.06.2020, 03:01
Yine döndük 2011 yılına bir 10 yılda bunu konusuruz.Yine aynı terane değişmez alın yazımız.3 tane adam üzerine takım kuran ve bu 3 adamı 34 maç oynatıp şampiyon olabilceğini düşünen degisik bir guruhuz.

artvints
28.06.2020, 03:03
Yine döndük 2011 yılına bir 10 yılda bunu konusuruz.Yine aynı terane değişmez alın yazımız.3 tane adam üzerine takım kuran ve bu 3 adamı 34 maç oynatıp şampiyon olabilceğini düşünen degisik bir guruhuz.Abi sen zaten bütün sene buna hazirladin kendini, olan bize oluyor. :)

Enes Başkaya60
28.06.2020, 03:03
Yine döndük 2011 yılına bir 10 yılda bunu konusuruz.Yine aynı terane değişmez alın yazımız.3 tane adam üzerine takım kuran ve bu 3 adamı 34 maç oynatıp şampiyon olabilceğini düşünen degisik bir guruhuz.

2031 yılında da yine böyle birşey yaşarız bir 10 senede onu konuşuruz...

3 adam bile değil 1 adam Nwekaame...

Yiğit Gayretli
28.06.2020, 03:04
Öyle yıkıldım ki...

Enes Başkaya60
28.06.2020, 03:05
Abi sen zaten bütün sene buna hazirladin kendini, olan bize oluyor. :)

Adam ne olacağını biliyor ki konuşuyor abi haklı da çıktı çıkıyor arada belki ümit ediyor benim gibi ama hep kursağında kalıyor maalesef...

AyhanPe
28.06.2020, 03:08
Yine döndük 2011 yılına bir 10 yılda bunu konusuruz.Yine aynı terane değişmez alın yazımız.3 tane adam üzerine takım kuran ve bu 3 adamı 34 maç oynatıp şampiyon olabilceğini düşünülen degisik bir guruhuz.

Bu lig de bazi takimlar devre arasi transferleri ile bile sampiyon olabiliyor. Örnegin Bjk. Bir Yusuf transferi ile sampiyon olmustu. Aslinda bizim ligde 30 küsür senede sampiyon olmus tek bir takim vardi. Oda Bursaspor du. Digerleri kendi aralarinda bölüsülmüs sampiyonluk. Yani her 10 senede 3-4 sene Fb ve Gs sampiyonluklari, 2-3 senede özellikle Fb - Bjk ortakligina dayanan Bjk sampiyonluklari.

Takimi dagitmadan 3-4 transfer yapip seneye devam etsek kim durabilecek karsimizda? Yönetim istifa, su istifa bu istifa ve dagitilan kadrolar degismez alin yazimizi belirledi hep. Bu senede aynisi olacaktir..

Enes Başkaya60
28.06.2020, 03:08
Öyle yıkıldım ki...

Hiç sorma Yiğidim sabah 7 de işe gideceğim ve hala uyuyamadım geçen hafta 90+5 de yıkım başlamıştı zaten bu hafta tamamen yıkıldı bizim yüzümüz hiç gülmeyecek biz o sevinci hiç yasayamayacagız belki çocuklarımız yaşar diyeceğim ama onları da bu ızdırabın içine sokmamak lazım diye düşünüyorum bazen...

Off off neydi be bizim günahımız acaba...

Enes Başkaya60
28.06.2020, 03:10
Bu lig de bazi takimlar devre arasi transferleri ile bile sampiyon olabiliyor. Örnegin Bjk. Bir Yusuf transferi ile sampiyon olmustu. Aslinda bizim ligde 30 küsür senede sampiyon olmus tek bir takim vardi. Oda Bursaspor du. Digerleri kendi aralarinda bölüsülmüs sampiyonluk. Yani her 10 senede 3-4 sene Fb ve Gs sampiyonluklari, 2-3 senede özellikle Fb - Bjk ortakligina dayanan Bjk sampiyonluklari.

Takimi dagitmadan 3-4 transfer yapip seneye devam etsek kim durabilecek karsimizda? Yönetim istifa, su istifa bu istifa ve dagitilan kadrolar degismez alin yazimizi belirledi hep. Bu senede aynisi olacaktir..

Takım bu yıkımdan sonra muhtemelen dağılacaktır...

Yolun sonu da 2015 yılına dönüş...

nakzo
28.06.2020, 03:11
Yok abi ya gol at geriye yaslan böyle birşey olabilir mi milattan öncede kaldı o işler en son Yunanistan bu taktikle şampiyon olmuştu onların bir sistemi vardı ama bizde böyle birşey yok kimin nerde oynadığı belli değil ne düzen ile oynadığımız belli değil..

Koray kim ya kim oyuna giriyor adam topa vurmayı bilmiyor biz oyuna sokuyoruz...

Muhammed Akpınar bundan çok daha iyiydi...

Abdulkadir Ömür vasıfsız topçu daha şut atmasını bilmiyor kaleye...

Bireysel başarıyla buralara geldik biz bu sene... Nwekaame olmayınca herkesin eli ayağına dolaştı...

Başakşehiri tebrik etmek düşer bu saatten sonra bize...

Ayrıca haftaya Gayse bize fark atacaktır bu da burda dursun...

Koraya kızamam kim al dedi sana korayı buyuk takımda oynat dedi topa bile vurmayı bilmeyen adam..Benim asıl kızdıgım abdulkadir gibi bir balonu bize dünya yıldızı diye yutturdularda bizde gözle gördüğümüz şeyi afiyetle yuttuk.Beyzadenin hedefi barcelonada oynamakmış sen değil barcelona o kentin küçük takımı espanyolda dahi oynayamazsın aynaya bak kendi maçlarını izle abdülkadir.

asilhamsi
28.06.2020, 03:13
taha tunc 1.lig tecrubesi olan,ümit milli takım gediklisi yetenekli bir cocuk. Konu mankeni gibi kadroya alıp ortasaha oyuncusu lazımken onun yerine oyuna stoper alınmasının maksadı nedir?

Madem güvenmiyorsun cocugu neden kadroya alıyorsun?

Söyleyelimde çocuk kütüğü trabzona alsın?

Bu arada bu kadar kanat problemi yaşarken eldeki en yetenekli alt yapı oyuncusu olan safa yerine neden kazma koray tercih ediliyor?

arda.61
28.06.2020, 03:14
Hala daha hakem demenin anlamı yok. Tarih korkaklarla yazılmaz, inananlarla ve savaşanlarla yazılır. Bugün hiçbiri savaşmadı. Rakibin 1-0’dan maç çeviriyor, elimizdeki maçı ne uğruna verdik. Evet bu takım bu noktaya bireysel becerilerle geldi. Ama geldiği yerin önemini kavrayamamış. Mücadele, ruh hiçbiri yoktu. İstediğiniz kadar taktik,hoca, hakem, hata falan deyin. Bu gece bunların hepsinden daha beteri vardı. Ben futbolcu olsam takımım şampiyonluk yarışında rakibimin gerisinde olsa her maç Ekuban’ın turbo modu misali deli dana gibi mücadele ederdim. Bizimkilerin sahada yürümeye mecali yoktu.

asilhamsi
28.06.2020, 03:16
seneye yapılacak cok net teknik ekip ve sağlık ekibi değişmeli.

ugurcan ve omur satılarak butce olusmalı.

Sosa ile vedalaşılmalı, novak ile sözleşme uzatılmalı.

Kiralık tüm oyuncular sorloth dısında gönderilmeli.

2 dipcik gibi stoper, iki dipçik gibi merkez ortasaha ve bir cabuk,kıvrak,skorer kanat alınmalı.

ekuban-sorloth cift forvetine göre kadro kurulmalı.

en az 4-5 tane yetenekli alternatif oyuncu alınmalı.

AyhanPe
28.06.2020, 03:17
Takım bu yıkımdan sonra muhtemelen dağılacaktır...

Yolun sonu da 2015 yılına dönüş...

Herkes bu yoldan gitmiyor. Liverpool gecen sene 97 puanla onlarca yilin sampiyonluk hasretini sonlandiramadi yinede dagilmadi. Bu sene ise lig bitimine haftalar kala ilan ettiler sampiyonluklarin. Üstelik bu sene 100 puani asmalari ulasmasi güc bir rekor kirmalarida mümkün..

Bu nedir ya..Ögretilmis caresizlik bizimkisi..

Yıldıray Emanet
28.06.2020, 03:19
Foruma sorsan Koray 1. forvet olmanın kıyılarında gezen bir yetenektir. Tam bir hurafe çöplüğü :D

nakzo
28.06.2020, 03:20
Sosa bitmiş defolsun gitsin yalvarmaya gerek yok bu sahtekara,novak fbye gider devere arasıda götüne tekmeyi yer abdulkadiri kimsenin alacagını zannetmiyorum.Para yok mecbur tek para eden adam uğurcanı satıp 3 tane direk oynayacak adam ve 3 tane isimli yedek alacaksın ve kadroyu koruyacaksın.Yoksa seneyede aynısı olur hoca işi sonraki iş millet zannediyor ki şenol bu kadroyu şampiyon yapardı fışkı yapardı bu kadroyu kimse şampiyon yapamazdı bjk tarihinin en iyi kadrosunu ziya doğanda şampiyon yapardı.

Latif Özdem
28.06.2020, 03:20
Tebrik ediyorum. Rıza ya biraz katılmasamda diğerleri gerçekten doğru tespitler.
Ersun dçtveren karektersiz in teki. Şu an hala fenerin yalaması. Bizdeki ilk dönemi iyi idi
Rıza yı kötü niyetli bulmadım.
Ünal Td felan değil. Şu an Hüseyin in oynadığı oyunun mimarı Ünal zaten. Ünal çok kalite oyuncu idi. Ama sık sakatlanırdı. Ama Ünal çok kötü td. Göreceksiniz bir yerede gelemeycek.
Hüseyin e altın yumurtlayan tavuk verildi. Ama o Ünal ın bile neden kovulduğunu bildiği halde Ünal gibi oynattı. Çünkü bir sey bilmiyor. taktik teknik. Hani bunları bilmezsinde öğretmen olursun o da yok. Bu adam neden Ts nin başında anlamış değilim. Çimşir yerine sergen i felan alsak Şu an en az 6 puanımız vardı fazladan.
Bitik Bjk adam oldu. Bizim adam gibi takım korkak kişilksiz oldu.
Eyvallah, sağolun.

Bence Rıza Çalımbay da kesinlikle iyi niyetli biri falan değil. Anadolu takımları için ideal, iyi bir hoca olabilir ve bu sümsük tarzı ile de asla aç kalmaz. Türkiyede o takımdan bu takıma her zaman ekmek bulur. Ara ara şimdiki gibi başarılı da olur. Bizim için yetersiz, kötü bir hoca çünkü o da korkak. Aynı zamanda kişiliksiz evet.

Trabzonspora gelmeden önce kulis yapıp, henüz teklif almamış iken sağda solda röportaj verip Trabzonsporda çalışmayı çok isterim vb. laflarla "kuyruk salladığını" unutup, geldikten sonra her kötü oyunun ardından doğal olarak eleştirilince, AKTİF OLARAK TAKIMIN HOCASI İKEN aşağıda birkaç örnek vereceğim mıymıymıy, sümsük sümsük konuşmalar yapan ve ona buna suç atan adama ben zerre kadar saygı duyamıyorum:

-Ben buraya takım başarısız olduğu için geldim. Her beraberlikte sanki 10-0 yenilmişiz gibi bir hava oluşturuluyor. (TS olarak üst üste 5 beraberlik alınca yaşa Rıza hoca dememizi bekliyor!) İyi oynamışız kimsenin umrunda değil (rezil oynadığımız maçlardan sonra diyor bunu). Herkes karamsar. Trabzonda kaosu çok seviyorlar.

-Ben koltuk peşinde değilim. Öyle olsam 2 senelik sözleşmeyi kabul ederdim. Ben istemedim. (Kimsin sen!) Benim tek düşüncem 7 maçın sonunu en iyi şekilde (meşhur lafı) bitirmek.

-Bana Trabzonu 3. sırada vermediler, ben Trabzonu nerelerden aldım..

-Şimdiye kadar hep zordayken takımlar aldım ve belirli hedeflere getirdim.

-Türkiye’de en etkilendiğim stat Beşiktaş’ın stadı. Oyunculuk dönemimde zaten o taraftarlar bambaşkaydı. Beşiktaş’ı tekrar çalıştırmak isterim. Ben Beşiktaş’a hoca olarak gittiğim zaman tam hazır değildim. Ama Rize’de çok başarılıydım o dönem. Rize’yi Avrupa Kupalarına götürecektik ilk yarıyı 4. sırada bitirmiştik. Beşiktaş’a gidince takımı ikinci yarının lideri yaptım. Sadece bir Galatasaray mağlubiyeti aldık.

Özetle, bizim hocamız olduğu dönemde bir yandan sahada gayet kötü futbol oynatırken, bir yandan kimi oyuna alıp almayacağı, kimi transfer etmek isteyip istemediği gibi konularda oyuncusunda direktif alabilecek kadar korkak / sümsük iken, o oyuncusuna sen kimsin demeye, rest çekmeye TIRSARKEN; bir yandan tüm Trabzona/Trabzonsporlulara hiç çekinmeden artislik, saygısızlık yapma cüretini gösteren bu sümsük herife, başka takım hakkında güzellemeler yapan şu KİŞİLİKSİZ HERİFE nasıl saygı duyalım?

Evet çalışkan bir hoca. Tecrübesi de var. Bundan sonra da zaman zaman anadolu takımlarında başarılı olacaktır. Ama bizim gibi takımlarda hoca olamaz. Çünkü o da korkak ama nedense bize gelince artislik yapmaya cüret edebiliyor! Ben de bunu bir türlü kabul edemiyorum. Bizim yapamadığımızı Konyaspor gibi bizimle kıyaslanamayacak bir takım bile yaptı ve benzer hatta çok daha hafif konuşmaları nedeniyle kendisini KOVDU ve bu konuşmaları nedeniyle kovduk dedi.. Büyük takımda olduğu zamanlarda kendi futbolcusundan korkan adamdan bize hoca olmaz. Her mikrofon bulduğunda bol bol konuşup milletle dalga geçer gibi hiçbir şey anlatmayan, dönüp dolaşıp hep aynı kelimeler ile aynı bahaneleri sıralayan, "etkili ve samimi konuşma becerisi olmayan" adamdan da bize hoca olmaz.

Sergenin Hüseyin Cimşirden, Ünaldan çok daha iyi olduğu kesin ama onun da Beşiktaşta birşey yaptığı yok. Bence yapacağı da yok. Çok iyi futbolcuydu. Korkak da değil. Rıza gibi, Hüseyin gibi konuşma becerisi gibi problemleri de yok. Ama tembel ve istikrarsız. Korkak adamdan teknik direktör olamayacağı gibi tembel adamdan da olmaz. Çalışmadan olmuyor.. Ha standupçı olmadığını hatırlayıp ciddi ciddi kendini işine verirse bilemem. Ama sanmıyorum. İnşallah da başarılı olamasın. Bize falan da gelmesin.

Çünkü bize gelse emin olun en ufak başarısızlıkta hemen Trabzon hakkında ileri geri sallamaya başlar, belki onlar kadar olmasa da benzer saygısızlıkları yapar.

Ünal gibi güya bizim içimizden çıkmış, güya çok TS li adam bile çok kötü top oynadığımız dönemlerde bile, hakkımızı yiyen hakemlere ve başka camialara ve taraftarlara karşı son derece kibar iken, kötü oyuna rağmen arkasında %70 in üstünde destek varken, BİRAZCIK eleştirildi diye,

-korka korka en kibar haliyle sorulan sorulara karşı bile "Siz Trabzonlusunuz külhansınız, çok bilirsiniz." (Karadenizli olmayan bazı insanların Karadenizli insanlar karşısındaki kompleksi.) diye artislik yaptıktan sonra,
-en ufak ters soru sormaya bile korkan gazetecileri (belki o gazeteciler de çok saygıdeğer insanlar olmayabilirler ama öyle yada böyle çoğu Ünalın önünde elpençe duran, takım son dakikalarda neden baskı yiyor diye bile sormaya korkan insanlar) bağırıp çağırıp azarladıktan sonra (öyle yada böyle TS medyası)
-hatta ve hatta hiçbir başarısı yokken kendisine TS teknik direktörü olma ikmanını sağlayan başkanına "boğazında kalırım asarım keserim" edebiyatı yaptıktan sonra

Sergen mi işler iyi gitmediğinde bize artislik yapmayacak ve getirdiğimize getireceğimize bin pişman etmeyecek?

Eğer mesele hocaya verilecek para ise, o yüzden yıllardır takıma iyi bir hoca bulamıyorsak, sorun para bulamamak ise Sturridge ile Mikele vermeye acımadığımız 5 milyon euro civarı paraya da mı bir hoca bulamıyoruz? Takımımıza 1 tane, sadece ve sadece 1 tane hoca, ve 30 civarı da oyuncu gerekiyor. Biz 30 tane oyunculara vereceğimiz paraya çok da acımazken bol bol dağıtırken sıra sadece 1 tane hocaya gelince paraya çok acıyoruz. Paraya acımadığımız zamanlarda da olmayacak işlere girişiyor, gidip daha önce 2 kez denenip olmamış Ersun gibi karaktersizlere dağıtıyoruz paraları..

Ya hadi teknik taktiği geçtim. Beklemiyoruz artık. Çoğunluğu diğer takım oyuncularına göre gayet iyi niyetli ve karakterli oyuncu topluluğu bu kadar mı kondisyon olarak yetersiz kalır? Yıllardır o konuda da iyi değiliz. O yüzden bu kadar hakkımız yendiği halde ve takımımızın başında yıllardır ortalama seviyede katkı sağlayabilecek bir teknik direktör olmadığı halde şu durumda olmamız bile bir bakıma mucize.

asilhamsi
28.06.2020, 03:21
----------------ugurcan/erce---------------

joe/serkan -----???------????/campi-------novak

???---???----????-------wakame

--------ekuban--------sorloth-------

yedekler : arda,kamil,campi,abdürrahim,hakan yeşil,taha tunc,kerem baykuş,a.parmak,salih kavrazlı

kadro bundan ibaret gerisi hava civa.

AyhanPe
28.06.2020, 03:21
Efkardan bu saat de soguk bir cola ictim :D

asilhamsi
28.06.2020, 03:23
bu arada madem kanattan memnun değilsin. Senin elinde avrupa kupası maçlarında dahi sırıtmadan oynayan serkan asan ve abdürrahim var.

Al novak sol acıga sok abdürrahimi.

al ömürü merkeze ceza sahasına yakın bölgeye koy serkan asanı.

parmak aksıyorsa al oraya taha yı.

koray nedir ? costa nedir?bilal nedir?

Oyuna ve takıma bir katkın olsun.

asilhamsi
28.06.2020, 03:25
ulan beğenmediğimiz yusuf sarıyı bile acayip aradık nasıl bir yokluk varsa.

nakzo
28.06.2020, 03:25
Herkes bu yoldan gitmiyor. Liverpool gecen sene 97 puanla onlarca yilin sampiyonluk hasretini sonlandiramadi yinede dagilmadi. Bu sene ise lig bitimine haftalar kala ilan ettiler sampiyonluklarin. Üstelik bu sene 100 puani asmalari ulasmasi güc bir rekor kirmalarida mümkün..

Yıkım mıyım yok 96 da şampiyon olabilirdik hak etmiştik yıkım oldu 2011 de hakketmiştik yıkım oldu başkan bile 4 hafta önce şampiyonluğa oynuyoruz dedi ne yıkımı nereye şampiyonluğa oynadın kaç hafta lider kaldık bıraksınlar bu işleri wakayeme atacakda şampiyon olacaklar sosanın keyfi gelecekte şampiyon olacaklar.

asilhamsi
28.06.2020, 03:29
Foruma sorsan Koray 1. forvet olmanın kıyılarında gezen bir yetenektir. Tam bir hurafe çöplüğü :D

hocam herkes şunu dedi bende dahil ekuban direk forvet değil sorloth oynamaz ise yada iki forvete dönmek istesen elinde sadece koray var. O yuzden hazır tutulmalı.

Burada ne kadar haklı olundugu ortaya cıktı.

Kim oynasın forvet olarak costa mı?

AyhanPe
28.06.2020, 03:29
bu arada madem kanattan memnun değilsin. Senin elinde avrupa kupası maçlarında dahi sırıtmadan oynayan serkan asan ve abdürrahim var.

Al novak sol acıga sok abdürrahimi.

al ömürü merkeze ceza sahasına yakın bölgeye koy serkan asanı.

parmak aksıyorsa al oraya taha yı.

koray nedir ? costa nedir?bilal nedir?

Oyuna ve takıma bir katkın olsun.

Bunlari yapip sonuc alamadiginda suanki durumdan daha az elestirilecek diye garanti verebiliyormuyuz? Belkide bu adamlari bu korkakliga biz itiyoruz..

Neyse ne. Su ligde ilk 11 imizde Batman, Superman, Spiderman, Heman bile olsa yinede sampiyon olamayiz su düzende. Bu yüzden kimseye yüklenmenin anlami yok..

asilhamsi
28.06.2020, 03:30
hocanın serkan asan konusundaki tutumunu anlamıyorum.

Ortasahanın sagına alıp adamın pres gucunden ve dinamizminden faydalanmak aklına gelmiyor.

Böylece guilherme kapzımalı yerine merkezde ömür oynar. Kaleye daha yakın olma şansı olurdu.

asilhamsi
28.06.2020, 03:32
Bunlari yapip sonuc alamadiginda suanki durumdan daha az elestirilecek diye garanti verebiliyormuyuz? Belkide bu adamlari bu korkakliga biz itiyoruz..

Neyse ne. Su ligde ilk 11 imizde Batman, Superman, Spiderman, Heman bile olsa yinede sampiyon olamayiz su düzende. Bu yüzden kimseye yüklenmenin anlami yok..

kendinizi kandırmaya devam edin.

Bugün top oynayıp 2-0 hatta 3-0 yakalasan hakemin yanlış kararları seni etkilermiydi?

Onu gectim iki kupayı alacagım artistliği ile fener macına tam kadro cıkmayıp waka yı kaybetmesek alanya ve bu macta puan kaybı yaşarmıydık?

smart
28.06.2020, 03:33
Maçın başlarında direkt kırmızı kart görmesi gereken adam bize penaltıdan gol attı maçın özeti bu

erenslash
28.06.2020, 03:35
bro hoca dışındaki teknik ekip faktörünü unutmamak lazım bir de sağlık ekibi hepsi çoğu yabancı olmalı bence.newton kalmalı .kadro olarak bakarsak yeterli değil.özellikle seneye rakipler de kadrosunu güçlendirecek transfer şart bro eldekileri de koruyup.iki stoper ve ortasaha sağlam kaliteli adamlar da almak şart bro.başkan umarım ekip ve sağlık personel işini de çözer
Çimşir'le olmayacağını biliyorduk ama gene de sabredelim dedik fırsatı belki kullanır dedik ama yanıldım..

Çimşir bu takımı şu saatten sonra şampiyon bile yapsa sezon sonu yollar ayrılmalıdır..Bu takımın kadrosu iyi bir hoca elinde ligin üzerinde top oynayabilecek kadrodur..

asilhamsi
28.06.2020, 03:35
bu arada eğer yabancı hoca alınmayacaksa kesinlikle favorim ilhan palut. Adam elindeki kadrodan maksimum verim alıyor ve takıma top oynatıyor.

Veysel
28.06.2020, 03:36
Sinirden gözüme uyku girmiyor. Futbolcular bizim kadar dert ediyor mu acaba..

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 03:38
Öyle yıkıldım ki...

Gecenin bu saati, bunu dinliyorum ve aklımda Sosa'nın frikigini kullanıyorum.

https://youtu.be/cVL7Gvlm59A

artvints
28.06.2020, 03:39
Sinirden gözüme uyku girmiyor. Futbolcular bizim kadar dert ediyor mu acaba..Şimdi 30. rüyalarini görüyorlardir. Yarin 3'e kadar uyurlar, 3 gün de üzerine tatil, kebap.

asilhamsi
28.06.2020, 03:43
Şimdi 30. rüyalarini görüyorlardir. Yarin 3'e kadar uyurlar, 3 gün de üzerine tatil, kebap.

ah bir bırakabilsem şu trabzonspor sevgisini

Courage
28.06.2020, 03:46
Matematiksel ihtimallere göre devam etse bile bu inançsızlık tüm hesapları heba eder artık.

Bir arkadaş demiş kulübün youtube kanalından gün aşırı kıran kırana antrenman videosu var niye aynısını sahada göremiyoruz diye. El hak doğru, yarısını görsek silip süpürürdük zaten. Yahu şu kadar insanın heyecanına ortak olmaz mı gösterdiği teveccühe mahcup olmamak için çırpınmaz mı futbolcu grubumuz?

Bu gece herkesi ters köşe yaptınız, tüh!

...

Seneye kadro korunsun bari de makus ezberlerimizden birini tekrarlamayalım hiç olmazsa.

Timur Bey
28.06.2020, 03:53
2011'e tekrar tekrar gitmenin anlamı yok. Sadece bu yılla bir kıyas yapabiliriz. Biz o yıl her maçı vura vura kıra kıra kazandık. Şampiyonluğu de hakettik. Bu yüzden şampiyon olduğumuza inanıyoruz. Önümüzün kesildiği Eskişehir maçında dahi 2 gol atıp tek kale oynadık.

Ne kadar kızsak da küssek de Şenol Güneş dışında bu takımı zirvede bırakan ve iyi futbol oynatan olmadı.

Şimdi ise ıkına ıkına güç bela maç bitirmeye çalışıyoruz. Dominadan bir iki taş eksilince çöktük. Hakem hataları, tff, mhk, göksel gibi sebepler malum, pekala biz ne yaptık? Bugün 2. golü bulsak dağılacak takım vardı karşımızda. Hakem ne kadar engelleyecekti? Biz kötü oyunla milletin ağzına laf verdik. Fakat 2011'de bu durum yoktu. şikeciler bile oyunumuzdan ciddi manada korkuyordu. Bu oyundan kim korkar? Bu oyunu doğramak inanın çok kolay. Bu tip maçlarda hakemi de yenebilirsiniz. Bu tabiri sevmem ama ligin en zayıf halkası karşısında ve Alanya karşısında bunu yapabilirdik. Hakemi istanbul takımlarıyla oynarken ya da çok kritik durumda yenemezsiniz. Daha ligin bitmesine 6-7 hafta varken biz medyanın ekmeğine kötü oyunla yağ sürdük.

Ayrıca takım otobüsünün fotosunu gösterip "takım engellendi ve ligi bıraktı" mesajını vermek inanın doğru değil. Eğer öyle bir şey varsa yönetim çıkıp açıklamaz ama istifa etmeleri de bir hizmettir. Son olarak bu takım uzunca bir süre şampiyonluk heyecanına giremez. İstanbullular bir şekilde güçlenecektir. Bu takımdan elbet ayrılan olacak, Novak ile halen sözleşme imzalanmadıysa 3-5 bin euro yüzünden bu miktarlar daha canımız çok yanar. Zira ucuz hocayla da sonuç almayı denedik, iki kere de olmadı.

Yıldıray Emanet
28.06.2020, 03:56
hocam herkes şunu dedi bende dahil ekuban direk forvet değil sorloth oynamaz ise yada iki forvete dönmek istesen elinde sadece koray var. O yuzden hazır tutulmalı.

Burada ne kadar haklı olundugu ortaya cıktı.

Kim oynasın forvet olarak costa mı?

Bunlar oynayacağına kimse oynamasın oyuna forvet almak demek gol atmak anlamına gelmiyor maalesef :D Bayrak direği gibi durur anca

Murat'
28.06.2020, 04:45
Wakaeme, Ekuban ve Sorloth dışındaki herkes satılabilir.

Novak'ın ve Sosa'nın kalmaya niyeti yok, teşekkür eder yollarımızı ayırırız.

Seneye Avrupa'da olmayacaksak Uğurcan'ı da ederine satabiliriz. Piyasasını buldu bence artık. Türkiye Ligi'nde artık ağzıyla kuş da tutsa değerini artmaz artık. Ben Erce ve Arda'ya güveniyorum.

Abdulkadir ise tereddütsüz satılmalı, az biraz potansiyeli var, o potansiyelin de bizim takımda ortaya çıkacağı yok.

erenslash
28.06.2020, 05:21
kardeşim engel her zaman koyarlar biz top oyanamadık ölü gibi çocuklar.kafalarına koymuşlar ama sen her zaman bir şeylerin klup olarak eksik yaptığın için zayıf kalıyorsun.şimdi adamlar şike yapıyor hakemler ayar çekiyor bu sene di mi? peki biz ne halt ettik?alanyada son dakika golü yemesen ligin sonuncu takımını yensen bunları konuşmazdık emin ol.son iki maçtır kendi kendimize yaptık herşeyi
Bu maç olmasa haftaya yaparlar dı, olmadı sonra ki haftaya. Kafalarına koymuşlar işte, biz de saf duygularla şampiyonluk bekliyoruz. Göte göt diyemediğimiz müddetçe ağladığımuzla kalacağız.

erenslash
28.06.2020, 05:22
sözlükte bir yorum okudum "tarihi fırsatı kaçırıyor trabzon bir defa störloth mükemmel bir forvet/oyuncu ancak tek başına yeterli olamıyor tüm takımın şampiyon olabileceklerini düşünmesi lazım."

aynen öyle hüseyine birinin bunu takımın başına geçmeden anlatması lazımdı

ünal ile hüseyin wakayeme ve sorloth sayesinde galibiyet aldılar malesef bir halet katkıları olmamış

hüseyinin foyası wakayemeden sonra ortaya çıktı

bireysel oyunculara bağlıymış kendisi de

erenslash
28.06.2020, 05:34
adam gibi avrupalı alman hoca olsa zaten sana boktan stoper aldırmaz sistemi ve kaliteli adamları bilir kurt hoca olur .ünal ve hüseyin ikisi de aynı.bu kadroyu son haftalar sadece altı hafta hala sergene versen şampiyon yapardı.ama sezon başında hiç bir Türk hocaya verilmemeli takım artık.hüseyin ancak yedek olur.o da belki yedek.adam gibi kaliteli hoca bunların hiç birini takıma aldırmaz oynatmaz da.
Millet Hüseyine sallıyor ama bu takımın en kötü stoperinin Campi olduğu kesin. Çok rahat alması gereken kafa toplarını bile alamıyor. (bkz. maçın başlarında kafa topunu alamadığı için verdiğimiz net pozisyon) Ayakta duramıyor. Hüseyin hiç de kötü oynamadı bu maç. Rakibin bir adamını da oyundan attırdı. Daha ne yapsın?

Pereiranın da bu maçtaki olumlu hareketlerinden biri varsa GS maçında oynamayacak olması. Savunma oyuncusunun ilk işi savunmadır ve bu adam artık bu işi YA PA MI YOR..

josemourinho
28.06.2020, 05:35
Yine hayal kırıklığı.maçı izlerken kafayı yedim.şampiyonluğa oynayan takımın futbolcuları nasıl bu kadar vurdumduymaz oynayabilir.ne güzel maçın başında da gol atmışız stresi de attık daha ne olacaktı.at 2’yi çek fişi.tam tersi skoru korumaya oynadık.Ankaragücü sıradan ucurtma takım.kanatlara pırpırları koymuşlar oynuyorlar.geçen hafta Başakşehir bu takımı 30. Dk dan sonra cezasahasına sokmadı.biz ne zaman gol yiyeceğiz diye bekledik.ankaragücü bizden fazla şut attı.çok kolay şampiyon olacağımız sezon da çöp oldu.Delirmemek elde değil.bu futbolla kimseyi yenemeyiz biz kimse kusura bakmasın.şampiyonluk gitti.Türkiye kupası da çok zor.sıfır çeker bu takım.Cimşir de hıca müsvettesi zaten.siyaseti içine sokan kulüp başarılı olamaz hiçbir zaman.Maşaydı Cimşir.Ünal Hoca’nın ahı olsa gerek..

erenslash
28.06.2020, 05:58
herkes izlesin şunu

ali ece çok güzel değerlendirmiş

https://youtu.be/mzs1o5LHGKA?t=74

https://www.fanatik.com.tr/ali-eceden-trabzonspor-yorumu-puan-kaybi-tamamen-huseyin-cimsire-yazilir-video-2153797

vyno
28.06.2020, 06:37
Bazı öğrenciler çıkarımda bulunmada problemler yaşar mantık yürütemez sadece ezberler öğretmen soruyu çok az değiştirdiğinde kalem oynatamaz. İşte Hüseyin onlardan birtanesi. Bütün maçlarda aynı şeyi yapıyor.Rakip değişiyor Hüseyin hoca bırak rakibi takımın değişiyor.Biraz akıl yürüt bir şeyler dene.Şansımıza bak yıllar sonra kime kaldık.

tanjugunduz
28.06.2020, 07:56
Dostlar herşeyi geçtim birisi bana ekuban a ne olduğunu anlatabilir mi ?

Bu sağlık ekibini tekme tokat yollarım takımdan bir kere ben başkan olsam sağlık ekibinin yanına ikinci bir sağlık ekibi kurardım acaba uygulamaları doğru mu diye .

ALLAH ım seni bize yardımcı ol bu sene de kaçırırsak şampiyonluğu uzunca bir müddet futbol izlemem ve tüm spor kanallarını silerim TV den başka hobiler edinirim stresten uzak bir hayat kurmaya çalışırım

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beypba
28.06.2020, 08:01
beni kimle karıstırıyorsun?

Karıştırmıyorum.. Normalde ben bu tarzdan hoşlanmam ama yazın beni çok zorlamıştın..Bazılarını bulamadım ama ibret olsun diye buraya bırakıyorum..

deepmavi
28.06.2020, 08:37
Bu sakatlık olayında bir gariplik var şu bir iki hafta içinde bütün önemli futbolcular sakatlandı düşmana sorsalar Trabzonspor'dan hangi isimlerin oynamamasını istersin yüzde yüz düşman şu sakatlanan isimleri sayar Sosa, Ekuban, Nwakaeme bu sakatlık olayları normal değil burada başka bir senorya var. Trabzonspor sadece saha dışından saldırı almıyor aynı zamanda da saha dışından tehdit ediliyor olabilir, zaten Başkan Ahmet Ağaoğlu alanya maçının devre arası hem küfür hemde tehdit ettiler diye açıklaması vardı, Şu son dönemlerde özellikler Trabzonspor saha dışından siyasi baskı ve tehdit almış zaten bu maç öncesi Taraftar takım şampiyonluk havasına girsin diye stada kadar çok güzel organizasyon yapmış ama otobüsün içinde teknik kadro, futbolcuların yüz hali durumu hiçbiri şampiyonluk havasına girmemiş hepsi çok mutsuz dışarıda ne oluyor gibi bakıyorlardı. Ahmet Ağaoğlu'nunda yüzü asık ve moralsizdi, siyasi hükümet saha dışından Trabzonspor'u devletin makamlarını kullanarak paunlar kaybedeceksiniz diye tehdit etmiş, Ekuban sakat falan değil yalandan sakat diyorlar zaten Trabzonspor sözde sakatlıkları hep genellikle antremanda oluyor şu hale bak, düşman Trabzonspor'umuz Şampiyon olmasın diye her türlü argumanı kullanıyor ve her türlü çirkefliği yapıyor...

Hiç birşey geçmiş değil Şampiyon olmak istiyorsak saha dışından gelen saldırıları durdurmalıyız ve düşman bize nasıl saha dışından saldırı yaptıysa bizde şekilde düşmana saldırıp onlara puanlar ve maçlar kaybettirmeliyiz...

erenslash
28.06.2020, 08:54
yani diyorsun ki Göztepe maçından sonra Trabzonspor tehtid aldı bazıları tarafından sen şampiyon olamassın dendi onun dışında şerefli ikinciliği al ama bizimkilerde şampiyon olmamak için kasıtlı olarak talimatla oynamıyor .Hocam bir ara microsoft acayip para yapmıştı devlet dur demişti şirketi bölmüştü amerikada.kaç seneler oldu hatırlamıyorum senesini. bu kadar zengin olsak her sene liverpool veya city gibi şampiyon olsak anlarım bunu da extreme bir durum olması lazım bunun için. dünya çapında microsoft kadar büyümedik de.lol.inanma böyle şeylere.tamam bak saha olayları veya şampiyon olmamamız için engel koymaya çalışan insanlar vesaire fedarasyon veya bazı bölümlerde çıkarına ters düştüğü için buna engel olmaya çalışan şahıslar var kabul.ama kendi sahanda dandik bir oyunla maç alama,ve bu örnek sadece alanya ve ankara maçında değil ligin ilk devresinde de gördüğümüz bir tabloydu. ligin ilk devresinde kaybettiğimiz puanlara bakarsan aynı oyun sistemiyle kaybettik zaten.bu herşeyi açıklıyor.commonsense hocam.yani devlet katında bazı insanlar ilk golü sen at sonra arkana yaslan dedi.hehe yani bak mantıksız böyle şeyler.saha dışı olaylar var tamam ama biz kendi ayağımıza sıktık bunu anlamak lazım.devlet yusufu sat dedi bize yani lol.yusuf kendi gitmek istedi .teknik heyet azımıza ettı olay bu.başkanda üzgün seneye düzeltir durumları.devlet bütün takımlara istanbul takımları da dahil başakşehir de dahil finansal destek verdi aksine.ama her sektörde devlet veya özel bizim şampiyon olmamamız için uğraşan insanlar var şahıs olarak var.parti veya şu bu olarak bakma.devlet sana ilk golü at arkana yaslan demiyor :D bunlar hep kuru avuntu başarısızlığı yapılan yanlışları görmemeek için uydurulan bahaneler.Trabzonspor içinde oyuncuların sakatlanması için uğraşan insan var dersen ajan-çalışan var dersen anlarım.bu biraz daha mantıklı derim.hayatta herşey oluyor.ama bu kadar değil.teknik ekip yetersiz mevzu bu sağlık ekibi de. şöyle siteye gir hocam teknik ekipte hatta staff içinde de newton dışında düzgün adam yok zaten.https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro.Trabzpnsporda çalışan içimizde köstebek var oyuncuların sakatlanması için uğraşıyor ve rakibe bilgi veriyor dersen bunu da anlarım bak.
Bu sakatlık olayında bir gariplik var şu bir iki hafta içinde bütün önemli futbolcular sakatlandı düşmana sorsalar Trabzonspor'dan hangi isimlerin oynamamasını istersin yüzde yüz düşman şu sakatlanan isimleri sayar Sosa, Ekuban, Nwakaeme bu sakatlık olayları normal değil burada başka bir senorya var. Trabzonspor sadece saha dışından saldırı almıyor aynı zamanda da saha dışından tehdit ediliyor olabilir, zaten Başkan Ahmet Ağaoğlu alanya maçının devre arası hem küfür hemde tehdit ettiler diye açıklaması vardı, Şu son dönemlerde özellikler Trabzonspor saha dışından siyasi baskı ve tehdit almış zaten bu maç öncesi Taraftar takım şampiyonluk havasına girsin diye stada kadar çok güzel organizasyon yapmış ama otobüsün içinde teknik kadro, futbolcuların yüz hali durumu hiçbiri şampiyonluk havasına girmemiş hepsi çok mutsuz dışarıda ne oluyor gibi bakıyorlardı. Ahmet Ağaoğlu'nunda yüzü asık ve moralsizdi, siyasi hükümet saha dışından Trabzonspor'u devletin makamlarını kullanarak paunlar kaybedeceksiniz diye tehdit etmiş, Ekuban sakat falan değil yalandan sakat diyorlar zaten Trabzonspor sözde sakatlıkları hep genellikle antremanda oluyor şu hale bak, düşman Trabzonspor'umuz Şampiyon olmasın diye her türlü argumanı kullanıyor ve her türlü çirkefliği yapıyor...

Hiç birşey geçmiş değil Şampiyon olmak istiyorsak saha dışından gelen saldırıları durdurmalıyız ve düşman bize nasıl saha dışından saldırı yaptıysa bizde şekilde düşmana saldırıp onlara puanlar ve maçlar kaybettirmeliyiz...

erenslash
28.06.2020, 09:10
ayrıca Trabzonspor şampiyon olmasın diye kasıtlı olarak futbolcular ve başkan talimat alıp devlet içinde siz olmayın başak olacak denmiş olamaz.

böyle argumanlar yaratırken azcık mantıklı olun arkadaşlar çünkü bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz?

başkanın ve futbolcuların herşeyden haberi var başakşehir şampiyon olacak ona göre siz oturun diyecek o zaman futbolcular ve başkan bize ihanet edecek yani çüşünüz

bu kadar sene sonra

hayır yani böyle bir şey olsa hadi Trabzonspor tehtid alsa takımın taraftarı olan bakan var. bu kadar extreme bir şey olsa bakanın eli armut mu toplayacak

devlet baba bize kızdı yani ankara ve alanya maçını almamamız için başkan dedi ki futbolculara ve hocaya bilerek oynamadılar :D çüş

ünal hoca harika hoca tüh

hüseyini de almanyadan almıştık zaten klobun yardımcısıydı korktular bizden

sağlık ekibimiz nasadan uzayda ameliyat edecek kadar özel davet almış zaten peh peh

devlet bize de yardım etti finansal olarak diğer takımlara ettiği gibi

takımı sabote eden çok kötü sağlık ve teknik bir ekibimiz var tüm olay bu

hayır yani başakşehir para mı verdi bize biz olmayalım diye?

paranın hepsi sizin bize title verin yeter mi dendi hehe

son iki maçtaki bu düşüş oyuncuların kart görmeleri çeşitli komplolara neden olabilir

wakayemeyi kaybettik bireysel oyunculara güvenen yeteneksiz iki adam var biri ünal diğeri hüseyin hoca

wakayemeyi kaybedince takkesi düştü hocanın. pandemi sürecinden sonra acayip sakatlık yaşadık.

demek ki sağlık ekibi de içine etti herşeyin bir kez daha

oyuncular sıcak ve nemli havada pert olurken ankara sağlamdı

neden acaba? ,doktor ,fitness,fizyoterapistler,kondisyonerler ne halta yarar bizde?

bizde olmayan şey kaliteli bir ekip arkadaşlar kafanıza sokun bunu

yani şu komployu da üretirsiniz yakında devlet bize şampiyonlar ligine katılmamız için yardım edecek ama şampiyon olmayacağız oynamayın siz oturun başak olsun dedi lol

bu tarz büyük komplolar olsa başkan açıklar, biri açıklar zaten kokusu çıkardı.

asilhamsi
28.06.2020, 09:11
Karıştırmıyorum.. Normalde ben bu tarzdan hoşlanmam ama yazın beni çok zorlamıştın..Bazılarını bulamadım ama ibret olsun diye buraya bırakıyorum..

Okunmuyor resim kötü çıkmış.
Özelden at merak ettim ne yazdığımı
Ne ibreti yahu bazi şeylerin suyunu çıkarıyorsunuz. Ne yazmışım hakaret mi etmişim?

Buranın bir forum sitesi olduğunu unutuyorsunuz.

Lazman
28.06.2020, 09:13
takimi sistem uzerine diilde oyuncuya kurarsan boyle olur. 2 sakat takim bitti. sonuncunun bile ne oynadigi az cok belli ama bizim sahada ne yapmaya caslistigimizi hala anlamadim. sanki hermac ilk defa top oynarmis gibi. derhal takimin basina antronor olan birisinin gelmesi lazim.

asilhamsi
28.06.2020, 09:17
Hakem hatalarının farkindayiz. Böyle olacağını adımız gibi biliyorduk. Biz kendi işimize bakmaliydik.
Öncelikle hedef sadece lig deyip dar kadro ile ona göre davranmaliydik.
Sağlık ekibini zamanında tekme tokat göndermelidik
Devre arası bir tane etkili hucum oyuncusu almaliydik.

deepmavi
28.06.2020, 09:25
yani diyorsun ki Göztepe maçından sonra Trabzonspor tehtid aldı bazıları tarafından sen şampiyon olamassın dendi onun dışında şerefli ikinciliği al ama bizimkilerde şampiyon olmamak için kasıtlı olarak talimatla oynamıyor .Hocam bir ara microsoft acayip para yapmıştı devlet dur demişti şirketi bölmüştü amerikada.kaç seneler oldu hatırlamıyorum senesini. bu kadar zengin olsak her sene liverpool veya city gibi şampiyon olsak anlarım bunu da extreme bir durum olması lazım bunun için. dünya çapında microsoft kadar büyümedik de.lol.inanma böyle şeylere.tamam bak saha olayları veya şampiyon olmamamız için engel koymaya çalışan insanlar vesaire fedarasyon veya bazı bölümlerde çıkarına ters düştüğü için buna engel olmaya çalışan şahıslar var kabul.ama kendi sahanda dandik bir oyunla maç alama,ve bu örnek sadece alanya ve ankara maçında değil ligin ilk devresinde de gördüğümüz bir tabloydu. ligin ilk devresinde kaybettiğimiz puanlara bakarsan aynı oyun sistemiyle kaybettik zaten.bu herşeyi açıklıyor.commonsense hocam.yani devlet katında bazı insanlar ilk golü sen at sonra arkana yaslan dedi.hehe yani bak mantıksız böyle şeyler.saha dışı olaylar var tamam ama biz kendi ayağımıza sıktık bunu anlamak lazım.devlet yusufu sat dedi bize yani lol.yusuf kendi gitmek istedi .teknik heyet azımıza ettı olay bu.başkanda üzgün seneye düzeltir durumları.devlet bütün takımlara istanbul takımları da dahil başakşehir de dahil finansal destek verdi aksine.ama her sektörde devlet veya özel bizim şampiyon olmamamız için uğraşan insanlar var şahıs olarak var.parti veya şu bu olarak bakma.devlet sana ilk golü at arkana yaslan demiyor :D bunlar hep kuru avuntu başarısızlığı yapılan yanlışları görmemeek için uydurulan bahaneler.Trabzonspor içinde oyuncuların sakatlanması için uğraşan insan var dersen ajan-çalışan var dersen anlarım.bu biraz daha mantıklı derim.hayatta herşey oluyor.ama bu kadar değil.teknik ekip yetersiz mevzu bu sağlık ekibi de. şöyle siteye gir hocam teknik ekipte hatta staff içinde de newton dışında düzgün adam yok zaten.https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro.Trabzpnsporda çalışan içimizde köstebek var oyuncuların sakatlanması için uğraşıyor ve rakibe bilgi veriyor dersen bunu da anlarım bak.

Güzel kardeşim Saha dışından bu kadar çok saldırı alıpta ve bu kadar saha dışından güçsüz bırakılan hangi takım başarısız olmaz, Trabzonspor'un şartlarında hangi takım mücadele ederse etsin başarılı olmaz, olamaz ne Galatasaray olabilir ne Beşiktaş olabilir hatta Real Madrid'i bile getir bu şartlar halinde hiçbir takım başarılı olamaz, sadece Trabzonspor'a şu kasıtlı hakem doğramaları olmasa en yakın rakibine en az 10 puan fark atıyor sence bu takıma bu hakem doğramaları olmasa 10 puan fark atsak Trabzonspor başarılı oluyor mu olmuyor mu?

Daha lig başlamadan hemen Uefa'dan ceza aldırdılar bu bütün futbolcuları etkiledi ve saha dışından gelen saldırılar futbolcuları etkiliyor sürekli yapılan kasıtlı hakem doğramaları futbolcularımızı etkiliyor, futbolcumuz soruyor kendi kendine rakibe hafif bir değsem hakem hemen faul çalıyor ama rakip futbolcu bizleri sakatlamak için ayağımızı biçiyorlar ve kart bile almıyorlar nasıl biz mücadele edeceğiz diye futbolcularda düşünüyor ve Trabzonspor'a yapılan saldırıların yüzde 5'i başakşehire yapılsa başakşehir şuanda ligin sondan beşinci sırasında olurdu, hakem kararları hariç sadece şu VAR sistemi ile başakşehir'in 10 puan fazlası var şimdi bu mu başarı oluyor...

İ. SARAL
28.06.2020, 09:30
İnanılmaz üzüldüm, rüyalarıma girdi bu maç. Ancak, sene başında 3.olsak büyük başarı olarak görüyordum ki büyük ihtimalle 3.olacağız. Kadroyu en az zaiyatla koruyup üstüne koyarak devam edersek önümüz açık. Fırsat yılı falan diyebilirsiniz ama bu kadar sakatlık olan yerde fırsat olmaz. Sene başından beri kaç sakatlık verdik merak ediyorum. Hep kilit isimler sakatlanıyor ne hikmetse. Uğurcan'ı sat, kadroyu koru, iyi antrenör-doktor ekibi kur, zaten gerisi gelir.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
28.06.2020, 09:34
İnanılmaz üzüldüm, rüyalarıma girdi bu maç. Ancak, sene başında 3.olsak büyük başarı olarak görüyordum ki büyük ihtimalle 3.olacağız. Kadroyu en az zaiyatla koruyup üstüne koyarak devam edersek önümüz açık. Fırsat yılı falan diyebilirsiniz ama bu kadar sakatlık olan yerde fırsat olmaz. Sene başından beri kaç sakatlık verdik merak ediyorum. Hep kilit isimler sakatlanıyor ne hikmetse. Uğurcan'ı sat, kadroyu koru, iyi antrenör-doktor ekibi kur, zaten gerisi gelir.

Sakın ha kimse 3’lük falan telafuz etmesin. Bizim için şampiyonluk kadar önemli olan şey, şampiyonlar ligi. Bir şekilde kendimizi ön elemeye atmalıyız. Ayrıca biz yeter ki kulübü iyi yönetelim, daha çok fırsat yılları çıkar

erenslash
28.06.2020, 09:34
bu hocalarla ve ünalla da olamazdı gene.yıkımımız daha büyük olurdu 10 puan ilerde lige havlu atardık bu ekiple buna bu kadar eminim.puanlarımız çalındı mı? evet .peki biz buna vesile olduk mu? evet.nasıl olduk?1-0 olsun geriye yaslan .aynı haltı ligin ilk devresinde de yaptık.farkındaysan başakşehiri kendi sahamızda aynı oyun anlayışıyla gene yenemedik.geriye yaslan.yaslandık iyice.babayı aldık sonunda. dandik oyun yapımıza ezberci oynatan hoca ekibi ve sağlık ekibinin kurbanı olduk bu sene.Trabzonspora diğer takımlar kadar ayrıcalık tanınmıyor ve çok kolay kart çıkıyor buna katılırım.saha içi faktör saha dışına göre ağır basıyor.düzgün bir sağlık ve teknik ekip olsaydı bugünkü maçı farklı kazanırdık hakeme rağmen .başakşehire ayrıcalık tanındı .başak-ankaragücü maçında gördük bunu.sana katıldığım noktalar var zaten.ana sebep bu değil ama.bu maç 2-0 olmadı.olsaydı bitmişti bu iş.ankaragücünün bizim maç öncesi hoca değişikliği olması çok manidar.ama bizimkilerin eli armut topluyor. hoca ultra deneyimsiz.ünal da berbattı.bizi yakan ekip oldu dostum.kendi sahamızda ilk devre verdiğimiz puanlara bak.ve dikkat edersen skor ve oyun anlayışı berbat olduğumuzda hakem devreye girmiş https://www.mackolik.com/takim/trabzonspor/ma%C3%A7lar/2yab38jdfl0gk2tei1mq40o06/s%C3%BCper-lig/2019-2020/6k48dxxo122cg59zlw7t06eei biz vesile olduk buna.misal gençler maçında da hakem içine etti ama biz ne izledik o maçta? ankara ve alanyadaki trabzonsporu izledik
Güzel kardeşim Saha dışından bu kadar çok saldırı alıpta ve bu kadar saha dışından güçsüz bırakılan hangi takım başarısız olmaz, Trabzonspor'un şartlarında hangi takım mücadele ederse etsin başarılı olmaz, olamaz ne Galatasaray olabilir ne Beşiktaş olabilir hatta Real Madrid'i bile getir bu şartlar halinde hiçbir takım başarılı olamaz, sadece Trabzonspor'a şu kasıtlı hakem doğramaları olmasa en yakın rakibine en az 10 puan fark atıyor sence bu takıma bu hakem doğramaları olmasa 10 puan fark atsak Trabzonspor başarılı oluyor mu olmuyor mu?

Daha lig başlamadan hemen Uefa'dan ceza aldırdılar bu bütün futbolcuları etkiledi ve saha dışından gelen saldırılar futbolcuları etkiliyor sürekli yapılan kasıtlı hakem doğramaları futbolcularımızı etkiliyor, futbolcumuz soruyor kendi kendine rakibe hafif bir değsem hakem hemen faul çalıyor ama rakip futbolcu bizleri sakatlamak için ayağımızı biçiyorlar ve kart bile almıyorlar nasıl biz mücadele edeceğiz diye futbolcularda düşünüyor ve Trabzonspor'a yapılan saldırıların yüzde 5'i başakşehire yapılsa başakşehir şuanda ligin sondan beşinci sırasında olurdu, hakem kararları hariç sadece şu VAR sistemi ile başakşehir'in 10 puan fazlası var şimdi bu mu başarı oluyor...

Alp29
28.06.2020, 09:36
Bu Doğan Erdoğan sana ne etti be hoca takımda en sakin top dağıtan topçu . her hafta öne geçip puan kaybettin doğan Erdoğan'ı kullanmadın diye . Zamanında nikel yerine oynasa daha iyi dedik 5 değişiklik hakkın var iken zorla aldın oyuna. Geçen oyun hiç almadın. Gaziantep maçı aynı . Bu adamı oynatmadin diye şampiyonluk gitti . Kesinlikle buna inanıyorum bu kıtlıkta İlk alacağın oyuncu öndeyken tercih etmedin 6 puan gitti şampiyonluk gitti. Kendime gelemiyorum

AlperenAltun
28.06.2020, 09:36
Nwakeme hücum hattının %50 olduğunu öğrendik. Adam meğersem oynamadı bile gözükse çok deli top oynuyormuş onu anladım. Eğer akşama başak yenilirse umutlanmak isterdim ama öyle bir top oynuyoruz ki hiç bir umut vermiyor

erenslash
28.06.2020, 09:38
gs bugün başağı yenerse şansımız var ama bu teknik heyetle bilmiyorum .....

hüseyinden bir halt olmaz bu saatten sonra futbolcular hocayı takmadan oynasa belki şansa mansa oluruz da pek ümidim yok

bu gs başağı yense bile biz gs a puan kaybederiz bu salak ekiple

erenslash
28.06.2020, 09:45
alın gençler maçı

https://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2019-2020/4/trabzonspor-2-2-genclerbirligi-mac-ozeti

hakem faktörlü maç ama senin de salak gibi gol yemen hata ilk gol özellikle

1-0 öne geçtiğimiz erken gol bulduğumuz maç üstelik wakayeme varken

kendi sahanda denizliye puan veriyorsun al bak

https://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2019-2020/15/trabzonspor-1-2-denizlispor-mac-ozeti

alanya ve ankaragücü maçından farkı yok : ilk golü atan sensin skor kritik

aynı muabbetler gene

İ. SARAL
28.06.2020, 09:47
Akbil-gs berabere biter umarım.

Doğukan Uçan
28.06.2020, 09:50
galatasaray bugün yenerse haftaya bizi de yener dün gece yaptığım yorumda yazdım. hatta sene sonu galatasaray şampiyon olur çünkü başakşehir'in de küme düşme hattındaki takımlarla maçı var.

tristram
28.06.2020, 09:50
sanırım bu takimi birakmadan bize rahat yok.cekilecek dert degil.alanya ve ankaragucunu yenmek bu kadar zor degildi.dusunsene dort puanı kaybetmemissin bu aksam akbilin olasi beraberlik veya maglubiyetinde muazzam bir avantaj yakalıyosun.yani ne diyeyim.resmen yine hevesimiz kursagimizda kaldi.sagligi kaybetmeden bu lanet takimi birakmak en dogrusu.saglik ekibi,isiyin ve ruhsuz topcular.hepinize yaziklar olsun.

deepmavi
28.06.2020, 09:52
bu hocalarla ve ünalla da olamazdı gene.yıkımımız daha büyük olurdu 10 puan ilerde lige havlu atardık bu ekiple buna bu kadar eminim.puanlarımız çalındı mı? evet .peki biz buna vesile olduk mu? evet.nasıl olduk?1-0 olsun geriye yaslan .aynı haltı ligin ilk devresinde de yaptık.farkındaysan başakşehiri kendi sahamızda aynı oyun anlayışıyla gene yenemedik.geriye yaslan.yaslandık iyice.babayı aldık sonunda. dandik oyun yapımıza ezberci oynatan hoca ekibi ve sağlık ekibinin kurbanı olduk bu sene.Trabzonspora diğer takımlar kadar ayrıcalık tanınmıyor ve çok kolay kart çıkıyor buna katılırım.saha içi faktör saha dışına göre ağır basıyor.düzgün bir sağlık ve teknik ekip olsaydı bugünkü maçı farklı kazanırdık hakeme rağmen .başakşehire ayrıcalık tanındı .başak-ankaragücü maçında gördük bunu.sana katıldığım noktalar var zaten.ana sebep bu değil ama.bu maç 2-0 olmadı.olsaydı bitmişti bu iş.ankaragücünün bizim maç öncesi hoca değişikliği olması çok manidar.ama bizimkilerin eli armut topluyor. hoca ultra deneyimsiz.ünal da berbattı.bizi yakan ekip oldu dostum.kendi sahamızda ilk devre verdiğimiz puanlara bak.ve dikkat edersen skor ve oyun anlayışı berbat olduğumuzda hakem devreye girmiş https://www.mackolik.com/takim/trabzonspor/ma%C3%A7lar/2yab38jdfl0gk2tei1mq40o06/s%C3%BCper-lig/2019-2020/6k48dxxo122cg59zlw7t06eei biz vesile olduk buna.misal gençler maçında da hakem içine etti ama biz ne izledik o maçta? ankara ve alanyadaki trabzonsporu izledik

Şu hakem doğramaları olmasa zaten Trabzonspor 10 paun önde olurdu şuanda, bu durumun hocalar ile alakası yok diyelim aklındaki hayalindeki en iyi Trabzonspor olsun ve saha dışından gelen saldırılar hakem doğramaları sezon bitimine yakın yine bu durumları yaşardık bu kadar basit saha dışından güçlenmeliyiz ilk önce saha dışından gelen saldırıları karşılık vermeliyiz, Şampiyonluk için Halen geç değil,düşmana aynı şekilde paunlar kaybettirmek lazım Camiamızın dinamikleri harkete geçip Trabzonspor'u korumaya almalı ve gelen saldırılara karşılık verilmeli...

erenslash
28.06.2020, 09:56
saha dışındaki mücadelesini veren bir ekibin olmalı.ama biz saha içini halledemedik daha.amatörlerle çalışıyoruz.Gene doğramaya kalkarlardı tamam ama nereye kadar?alanya ve ankara maçlarını alsak bitmişti zaten iş .bu iki basit işi yapamadık.saha içini ve hoca işini halletmemiz lazım önce.puan kaybettiriyorlarsa yapsınlar.hayır demem.ancak rakip puan kaybetti biz ne halt ediyoruz kaç maçtır bunu çözemiyoruz sıkıntı bu zaten.gs-başakşehir maçında saha dışı faktörler bizim lehimize işlerse sadece o maçlık tatmin oluruz ama haftaya bizim de gs ile maçımız var hüseyin malesef gene hoca o maçta
Şu hakem doğramaları olmasa zaten Trabzonspor 10 paun önde olurdu şuanda, bu durumun hocalar ile alakası yok diyelim aklındaki hayalindeki en iyi Trabzonspor olsun ve saha dışından gelen saldırılar hakem doğramaları sezon bitimine yakın yine bu durumları yaşardık bu kadar basit saha dışından güçlenmeliyiz ilk önce saha dışından gelen saldırıları karşılık vermeliyiz, Şampiyonluk için Halen geç değil,düşmana aynı şekilde paunlar kaybettirmek lazım Camiamızın dinamikleri harkete geçip Trabzonspor'u korumaya almalı ve gelen saldırılara karşılık verilmeli...

Erkan A.
28.06.2020, 10:03
Renktaslar
oyuncularimiz sampionluk hevesini alanyadaki beraberlikle birakmislar..
ankaragücü eger mra göndermeseydi bizi güle oynaya yenerlerdi
ankara macin ilk yarisinda ikinci yarisinda bölüm bölüm korkarak haddini bilerek oynadi yoksa sonuc 1-1 olmazdi ..maci izlerken ankaradaki orgil ve rodrigez gibi iki oyuncumuz yoktu sampionluk icin oynayan rodrigez kirmizi görene kadar iyi oyuncu oldugunu gösterdi bu cocuk büyük ihtimal mac seciyor yoksa büyüklerin radarina takilirdi ..rakip takim ankaragücüne ver korayi bilali büyük ihtimal yedege almazlar bizde kurtarici gözüyle bakarak oynatik..
abdulkadir parmak ortasahamizin karincasidir buda dünkt macta göründü..hüseyin hocanin kabahatlarindan birisi dogani oynatmamak macin basinda ilk onbirde bu cocuk oynamaliydi dogan girdikten sonra au cok dinamo gibi calisti öbürleri rüya aleminde dolasirken ..bu saaten sonra mucizelere kalmis bir sampionluk yolumuz var basaksehir yenilsede sevinemiyoruz onlar yenilse biz son bes maci kazanamayiz sampionluk gercekci olmak gerek artik bitmistir bizim takimda o ruh kalmamistir..wkaeme bu takimin yarisindan cogudur bunu cözemeyen bir hocamiz var bunu anlasaydin ona göre oyuncular isterdin göze girmek icin istemedin isteseydinde baskan almazdi yani yazacak cizecek cok seyler var dünya üzerindeki tüm trabzonlular uyumamistir tahminim ..bizler seni sampion oluyorsun diye sevmedik karsiliksiz sevmistik ama buralara gelmisken bu sehrin insanlarinida üzmeye hakiniz yok bu sevgiyi saygiyi hic bir yerde göremeyeceksiniz oynar yenilirsiniz savasarak hircin sekilde o zaman bu taraftar sizi alkislar böyle ruhsuzlari bu sehir artik cekemez cekmezde..bordo mavi formayi giyinmek icin aglayan genclerimiz var yokluktan futbolu birakan gencler var cogu trabzonsporda oynayan ruhsuzlardan iyi oynarlardi aldiginiz parayi biz rüyada göremeyiz..sampionluga giden takimin hocasi amatörde bile yedege giremeyecek bilal ve koraydan sonuc bekliyoruz..

smart
28.06.2020, 10:06
Nwakeme hücum hattının %50 olduğunu öğrendik. Adam meğersem oynamadı bile gözükse çok deli top oynuyormuş onu anladım. Eğer akşama başak yenilirse umutlanmak isterdim ama öyle bir top oynuyoruz ki hiç bir umut vermiyor

%40'ı değil miydi

deepmavi
28.06.2020, 10:08
saha dışındaki mücadelesini veren bir ekibin olmalı.ama biz saha içini halledemedik daha.amatörlerle çalışıyoruz.Gene doğramaya kalkarlardı tamam ama nereye kadar?alanya ve ankara maçlarını alsak bitmişti zaten iş .bu iki basit işi yapamadık.saha içini ve hoca işini halletmemiz lazım önce.puan kaybettiriyorlarsa yapsınlar.hayır demem.ancak rakip puan kaybetti biz ne halt ediyoruz kaç maçtır bunu çözemiyoruz sıkıntı bu zaten.gs-başakşehir maçında saha dışı faktörler bizim lehimize işlerse sadece o maçlık tatmin oluruz ama haftaya bizim de gs ile maçımız var hüseyin malesef gene hoca o maçta

Aynen haklısın Şampiyonluk için halen geç değil ama şu alanya ve ankaragücü maçlarında oynan futbol çok kötü bunu hemen düzeltmek gerek, artık geri kalan maçları en iyi şekilde Trabzonspor'a yakışır şekilde oynamalıyız. Bu Büyük Taraftar bütün başarıyı hak ediyor biz yine maçtan önce takımı nasıl stada kadar destekledik ise aynı şekilde her maç destekleyip sonuna kadar mücadele etmeliyiz, onlarda paunlar kaybedecek...

Ama Haydi Trabzonspor Haydi Fırtına kalan bütün maçları kazan, inanmak başarmanın yarısı ve bu büyük taraftarı mutlu et...

yorumsuz6117
28.06.2020, 10:12
Nwakaeme sakatlanmasaydı bizi şampiyon yapacaktı net..

castillo61
28.06.2020, 10:15
40 yaşına merdiven dayamış Sedat'ın hiç sırıtmadan 95 dakika sahada kalmasına sebep olan utanmazları bu maç özelinde kimse hakem üzerinden savunmasın.

Abdüş kendi kaptırdığı topun kontrası dışında rakibe bastığı başka bi an var mı? Senin çimleri yemen gerekiyordu artist.

Ya Parmak. İlk ağrıda kenara geldi. Riske etmiyor kendini paşam. Yarın öbür gün her neyse sessiz sedasız ilk antrenmanda sahada olur.

Ağlayacak hale gelene kadar sahada zorlayacaksın kendini. Bugün değilse ne zaman. Kendisini çok severdim, bayağı da savundum yeri geldi Abdüş ve Yazıcı'ya rağmen takımın en iyi yerlisi dedim ama bundan sonra zerre saygım yok. Tez zamanda defolsun gitsin.

Gelelim Pereira'ya. Ulan başka zaman topu yersin dün kan alınmış gibiydin. Ortada pozisyon yok kale vuruşu kullanacağız adam gidip sarı yiyor. Sonra penaltı yapıyor sonra şampiyonluk gidiyor.

Üzüntüden başım ağrıyor. Alanya maçındaki puan kaybı yine bi nebze anlaşılır da dünkü boku yiyecektiyseniz keşke hiç bu noktalara gelmeseydiniz.

A. Aydın
28.06.2020, 10:18
https://i.hizliresim.com/0LIBAR.jpg (https://hizliresim.com/0LIBAR)

Fotografi gordugumde ciddiye almadim.
Onceki yillarda fb li taraftarlar ofsayt cizgisini photoshopla degismisti, benzer birsey sandim.

Bu hakemlerle alakali yaptirim gucumuz yoksa dukkani kapatalim.
Onun disinda takimin kalan 5 macta da puan kaybi ihtimali var. Hoca yetersiz ama kadromuzda yedek yok.

Parmak 1 mac varsa 3 mac yok. Ortasahamiz cok celimsiz bir oyuncuya emanet. Orta sahada direncli tek oyuncu ndiaye.

Nwakaeme ile alakali gecen haftalar ufak elestiri yapiyordum. Ama gorduk ki takimdaki en buyuk hucum gucu o. Kotu oynadiginda da sebebinin takimin kotu oyununa yoruyorum. Yusuf yazici bu takimda cok buyuk gucmus.

Abdulkadir omur sakatliktan dondugunden beri rezil oynuyor. Ankara gucu macinda da rezil oynadi. Sebeplerinden biri gecen yil abdulkadir , pererira ya ucuncu oyuncu yardima geliyordu, ya sosa ya da yusuf. Simdi sadece 2 si var. 2 kanat da ayni sekilde. Orta sahamiz cok kotu.

Doğukan Uçan
28.06.2020, 10:18
yönetim şu perreira ya para cezası vermezse yazıklar olsun.

Emirhan Uludüz
28.06.2020, 10:30
Üzüntüden önümüze gelen her şeyi şampiyonluğun gitmesinden sorumlu tutuyoruz. Şampiyonluk yalnızca hocayla, futbolcuyla yönetimle, taraftarla kazanılmasığı gibi yalnızca bunlarda bir ikisiyle de kaybedilmez. Bütün sürece bütünlük ve bunların birbiriyle ilişkisi üzerinden bakmalıyız. Öncelikle başkan ve yönetimin amacı şampiyonluk değil, sürdürülebilir sportif ve ekonomik başarıdır ve bu anlamda 2 senedir üstünw koya koya gidiyorlar. Başkanın egosu, yaptığı saçma işler ancak ikinci planda olabilir. Ön planda olması gereken bütçe ve bu bütçe aşılmadan yapılan transferlee ve takım uyumudur. Başkan ve yönetimin hedefleri doğrultusunda ilk 2 sene başarılı bir teknik direktörü takıma monte etmek şampiyonluk yükünü kendi sırtlarına yüklemeleridir bu nedenle bundan uzak duruldu ve sırayla herhangi bie başarıları olmayan ve yönetim ve onların politikaları sayesibde şu zorlu zamanın koşulları nedeniyle burada olduğunu kavrayacak 2 hoca getirildi. Keza futbolcular konusuna gelirsek yine düşük bütçe dahilinde transferler yapılıp maaş bütçesinden büyük pay alan futbolcular gönderildi. 2 yıldır yapılan her şey önceliğin şampiyonluk olmadığını gösteriyor. Şampiyonluk sözleri bu senenin ortalarına doğru Trabzonlu futbolcuların maç sonu açıklamalarıyla başladı ve yavaş yavaş kulübün tamamına yayıldı. Şöyle bir örnekle bunun nasıl baskı unsuru olabileceğini açıklamaya çalışalım; İşe tekniker alıyorsun fakat vasıfları bir teknikere göre daha fazla, bir teknikerin başarabileceğinden daha fazlasını başarıyor. Bu başarı onun mühendislik yapabileceği inancını yaratıyor. Öncelikle kendisi mühendislik yapabileceği özgüvenini ortaya koyuyor sonrasında işveren bu inancı palaşıyor.

Bizim durumumuz aynı buna benziyor. Kadronun kalitesi ve derinliği ortada. Ligde mühendis sayısı çok az ve biz iyi teknikerlere sahibiz. Şampiyonluk hedefinin böyle bir ortamda sene başındaki nesnellikten kopup ortaya çıkması, başarılı sayabileceğimiz bir sezonu büyük başarısızlık olarak gösterecek ve sene sonu kadro dağılacak. Bize stres ve gerginlik yaramıyor. Nasıl ki eskiden her Fb maçı öncesi ortalık geriliyor ve biz bu gerginlikte taraf olup kaybediyorduk, son yıllarda ise tam tersi olmaya başladıysa şampiyonluk yolunda da aynısı olmalıydı. Bu arada geçen sene Başakşehir'e karşı yaratılan nefret bu sene bize karşı yaratıldı. Bizim gibi uzun yıllardır resmi olarak şampiyon olamayan ve lig kupası kaldıramayan bir kulübün ligde bulunan diğer takımlardan çok üstün olması gerekiyor şampiyonluk için. Bu kadro, teknik ekip ve yönetim bütününde olmalı. Hoca tecrübesiz, as kadro iyi ama yedekler tecrübesiz ve yönetim ne istediğini bilmiyor. He olabilirdik çok yaklaştık ama dünyanın sonu değil güzel bir planlamayla uzun yıllar başarılar sağlayabiliriz.

Murathan
28.06.2020, 10:30
ilk yarı bitti kendi kendime bu maç gitti deyip durdum, çok belliydi maçın başından itibaren her şey belliydi. mücadele dahi edemedik. ya biri ellerini vurup hadi hadi hadi falan demez mi, agüçlü topçular maçı hakem gibi yönetti ve biz sadece izledik. bu ruhsuzluğu bu oyunculara yakıştıramıyorum. maç bitti üzülemedim bile.
çok yazık oldu ama canları sağ olsun.

ÖmürKaradeniz61
28.06.2020, 10:33
Ilk yarı bittiğinde hep beraber kesin gol yeriz diye düşündük ama en az 3 yaparız diye tahmin etmiştim. Bence takım kafada alanyada son saniyelerde yediği golle şampiyonluk gitti demiş kendi kendine.

Beypba
28.06.2020, 10:38
Okunmuyor resim kötü çıkmış.
Özelden at merak ettim ne yazdığımı
Ne ibreti yahu bazi şeylerin suyunu çıkarıyorsunuz. Ne yazmışım hakaret mi etmişim?

Buranın bir forum sitesi olduğunu unutuyorsunuz.

Kardeşim, ben bu forum dalgametlerinden çok anlamıyorum.. Sadece şunu söyleyeyim senin bu gün için söylediklerini ben geçen sene temmuz ayında söylüyordum ve sen beni futbol bilmemekle ve boş yorum yapmakla suçluyordun.. O yazılar eklentide var..

Çok mu önemli değil tabi ki.. Kimler ne yazıyor.. Ama sen olayı kişiselleştirilmiştin...

Arda'
28.06.2020, 10:49
Puan kayıplarını kupadaki fb maçına bağlama kadar saçma bişey yok. 3 aydır top oynamayan takım için bir fırsattı o maç bana göre maç ritmine girmek için yorgunluk falan hikaye. O maça yedek çıkıp elensek bu sefer de neden yedek çıktın diyecekti taraftar. 2011de ŞG kupadaki bjk maçına yedek çıktı ligdeki fb macını düşünerek hem kupada hem ligde kaybettik ona bakarsan.

erenslash
28.06.2020, 10:50
https://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/909195-firtinaya-ispanyol-kondisyoner

bu kondisyoneri başkan direkt buraya getirsin boşta şu anda gözümüzden kaçmış bu adamcağız bizde görev almış

şimdi bu ispanyol kondisyonerin yanına bir ispanyol veya alman almak lazım

böyle ufaktan operasyonlara başlamak lazım şu anda boşta zaten

https://www.transfermarkt.com.tr/miguel-peiro/profil/trainer/16406

dolu boşta hoca da var

https://www.transfermarkt.com/statistik/verfuegbaretrainer

kopeli
28.06.2020, 10:53
geçen hafta bitime saniyeler kala yedik. dün sörland bos kaleye atsa mac bitiyor. 2 haftada 4 puanı elimizle teslim ettik.

malesef şampiyonlugun baskısını kaldıramadık.

Kadir
28.06.2020, 10:54
Dün sahada odak noktası olmayan bir futbolcu grubu vardı.. daha ne yapsın bu taraftar sizi motive etmek için? yazık..

ayrıca Nwa bu takımın her şeyiymiş bunu öğrenmiş olduk.

nakzo
28.06.2020, 10:57
Wakayemeyi başkan cam fanusa koysun geri kalan gerizekalıların hicbir bok olmadığı onun yokluğunda anlaşıldı.

Ahmet Aksu
28.06.2020, 11:00
madem hoca bulamıyorsun bari teknik ekibini saglam yap
hoca ekibini kendi yandaslarından isterse koy kapının önüne
kabul eden birisi illaki bulunur.

erenslash
28.06.2020, 11:02
alınacak yeni yabancı ekibin ve yeni yabancı teknik direktör olursa Edward-John-Ikem-Newton kesinlikle yardımcı olarak kalmalı takımı tanımıştır yeni gelen yabancı hocalara ve yabancı yardımcıya yardımcı da olur

belli teknik personel için kendisine ingiltereden bu chealse de olabilir bağlantılarını kullanarak yabancı trainerlar alınabilir

bunun dışında mutlak alman stafflere ihtiyacımız var

yabancı trainerlara 5 milyon euro kadar maaş bütçesi ayırmamız şart gelecek yıl için

takımın selameti için gerekli bunlar

nakzo
28.06.2020, 11:06
1.Sosa denen sahtekar sene sonu gidecektir sakın kimse yalvarmasın defolsun.
2.Novak tutulmalıdır ama zannetmiyorum tutacak adam bu saate kadar sözleşme imzalardı.
3.Stoper,forvet ve orta sahaya 10 numarave 8 numara bölgelerine Novak gideceği için sol beke mutlaka çok iyi adamlar almamız lazım.
4.Hüseyin derhal konulmalıdır.Hoca olarak adayım antebin hocası adam Trabzonsporda çalışmak istiyorum diye yırtınıyor ligi tanıyor Trabzonsporun hedeflerinin farkında en iyi hoca adayı başkanda akıl varsa şimdiden sözleşme imzalar.
5.Uğurcan çakır mecbur satılmalıdır para yok ondan gelecek kaynak seneyi kurtarabilir.
6.A.ömür denen vasıfsız balon satılmalıdır da bu yeteneksize 5 milyon bile veren çıkar mı.

kopeli
28.06.2020, 11:07
Dün sahada odak noktası olmayan bir futbolcu grubu vardı.. daha ne yapsın bu taraftar sizi motive etmek için? yazık..

ayrıca Nwa bu takımın her şeyiymiş bunu öğrenmiş olduk.
wakame takım lideriydi, o gidince takım yalnız kaldı.

bu adam kosmuyor mücadele etmiyor diye zamanında cok elestirildi ama hiç ummadıgın anda bir pas bir orta bir şutuyla iş bitiriyordu. sahadaki varlıgıda takıma güven veriyordu.

wakame benim icin fb'deki alex dir.

gtem
28.06.2020, 11:08
Tamam kabul ediyorum kötü oynadık, bunun sebeplerini de konuşmak lazım.

Ancak, kaç haftadır hakemlerin yanlış kararları ile organize bir şekilde doğranıyoruz.

Biz her maç iyi oynamak ve her maç hakemi de yenmek zorunda değiliz.

Bu kirli düzenin artık yıkılması lazım.

Bunun için yönetimin gerekirse maçlara çıkmamak dahil bir takım uygulamalara girmesi lazım.

Bunu da sadece Trabzonspor yapabilir.

Ahmet Aksu
28.06.2020, 11:08
takım özgüvenini kaybetmis bu macta 2-0 da one gecsek puan kaybedeceğiz korkusu işlemiş ruhlarına bunu kazıyıp atacak olan huseyin cimsir olmalıydı ama sampiyonluk baskısını daha once yasamamıs tecrubesiz bir hocadan sapkadan tavşan çıkarmasını bekliyoruz.

baskanda hata çok guvendi idare eder sandı ama sosa gitti bocaladık nwakame gitti takımın gücü yarıya dustu son olarak ekuban gitti takımın hucum gucu bitti.

onceden ne derdik ya bu takım yediginden fazla atar ama artık atamıyoruz.

hakemlere hala burda laf edenler var hayretle okuyorum.
sanki bu hakemler 2011 de 2005 de 1995 de hata yapmadı ya da kasıtlı işler yapmamıs gibi.

sen iyi oynayıp rakibi ezersen hakemi de yenersin.

bu duzen boyle sen ligden cekilemedikten sonra ki (cekilmeye gucumuz yemez) bu duzene iyi futbolla sadece karşı gelebilir ve sampiyon olabilirsin.

ben inanıyorum hala indallah bugun gs basaksehir macında istedigimiz sonuc çıkacak ve nwakame ile ekuban donecek ve iyi hucum hattımız ile son maca kadar sampiyonlugu kovalayacagız.

yeterki cesur oynayalım korkmayalım ruhsuz olmayalım. ama son iki mactaki ruhsuz futbol devam ederse eku ve nwakame de kurtaramaz bizi

Şahin Yılmaz
28.06.2020, 11:09
Dün meşaleler içinden geçerken takım otobüsünün içinde çekilen bir foto gördüm.

Hiç bir topçunun elinde telefon bile yok foto çeken yok donuk donuk bakıyorlar.

Dünkü maç normal bir maç değildi.

Komplo teorisine karşıyım ama sabaha kadar düşündüm düşündüm düşündüm.

Dünkü maç normal değildi.

kopeli
28.06.2020, 11:09
1.Sosa denen sahtekar sene sonu gidecektir sakın kimse yalvarmasın defolsun.
2.Novak tutulmalıdır ama zannetmiyorum tutacak adam bu saate kadar sözleşme imzalardı.
3.Stoper,forvet ve orta sahaya 10 numarave 8 numara bölgelerine Novak gideceği için sol beke mutlaka çok iyi adamlar almamız lazım.
4.Hüseyin derhal konulmalıdır.Hoca olarak adayım antebin hocası adam Trabzonsporda çalışmak istiyorum diye yırtınıyor ligi tanıyor Trabzonsporun hedeflerinin farkında en iyi hoca adayı başkanda akıl varsa şimdiden sözleşme imzalar.
5.Uğurcan çakır mecbur satılmalıdır para yok ondan gelecek kaynak seneyi kurtarabilir.
6.A.ömür denen vasıfsız balon satılmalıdır da bu yeteneksize 5 milyon bile veren çıkar mı.

kardeş sosa zaten yaslı adam, bu sene elinden geleni yaptı bence, katkı sağlarken herkes övüyordu simdi yerden yere vurmak yakısmaz bize.

abdülkadir'ede büyük haksızlık yapıldıgını düsünüyorum. ciddi bir sakatlık gecirdi ve hala daha tekme yemeye devam ediyor, belki de sakat sakat oynuyor. bu cocugu bu ligde oynatmayacaklar bu belli, satılması kendininde kulübünde yararına olur. rahat 15m euro getirir.

gurur6134
28.06.2020, 11:20
5 i geciyordu uyuyabildim 9 du kalktim kafam catliyor uyudugum zamanda macla ugrastim durdum lanet olsun bu futbola..hoca hakem falan eyvallahda sen ne kadar eksik olursan ol karsisindaki rakip lig sonuncusu en kotu kadroya sahip takim ilk 11den 2 ismi yok birde ustune 10 kisi kaliyor sahaya paf takimla ciksan topcunun su noktada su haftalarda cimleri yemesi lazim hirsdan kosmasi mucadele etmesi lazim rakip bizden cok kosuyorsa bunu sorgulamak lazim.boyle ruhsuzluk olmaz keza saha kenarida ayniydi. takim otobus fotografinda da birseyler vardi daha mac baslamadan ne oldu bilmiyorum bir haber falan mi aldilar casdan bizim bilmedigimiz bu moralsizligin bezginligin sebebi neydi anlamadim herkesin yuzunden dusen bin parcaydi, yoksa ne yapalim edelim bu hakemler bizi sampiyon yapmayacaklara mi getirdiler isi..konsantrasyon ve motivasyon kaybi ust safhadaydi kotu oyun olabilir ama bu ruhsuzlugu kabullenemiyorum bu oyuncu toplulugu ile isimiz zor 8tas gelip bizi gecerse sasirmam.

erenslash
28.06.2020, 11:23
hoca böyle olur işte

https://www.youtube.com/watch?v=IeECirFyk8E

yaşlı kurt abimizdeki pozitifliğe bakın

Hüseyin ve Ünal cengiz kurtoğlu -acıların adamı kafasındalar

suratları hep negatif

mantık değil duygusal yönü ağır basan tipler

hem duygu ve hem mantığı dengelenmiş tipler hoca olmalı bu takıma

bize diğer bir değişle arabesk değil jazz-country-blues rock kafasında adam lazım

çok sesli jazz-blues tarzı müzikler stratejik zeka belirtisidir

sadece tek tarz arabesk dinleyen beyinle klasik müzik dinleyen beyin hayata aynı açıdan mı bakar?

bakmaz tabi

yaşam tarzı bakış açısını etkiler hocaların

hayata tek taraflı bakan insanlarda sahada iyi hocalık yapamaz arkadaşlar ekibimiz de keza öyle

Mert'
28.06.2020, 11:24
GS ile berabere kalıp 2.liği koruyalım en azından.. ŞL ön elemeleri önemli ceza yemezsek.

chener
28.06.2020, 11:28
İki hafta içinde herşey allak bullak oldu. Bunda bizim kadar futbol oligarşisinin de payı büyük.

Bu derin futbol nasıl birşeyse sesimizi de çıkartamıyoruz.

En net şampiyon olabileceğimiz sezondu, demekki bizi sevmiyorlar, istemiyorlar.

Reha Asan
28.06.2020, 11:29
Takım içinde büyük sorunlar en başından geliyor.

Takım Çok kötü oynuyor galibiyet alıyor hocası kötü oyunu açıklıyor ama takımın başkanı çıkıyor hocasına oradan laf çarpıyor. Sonrasında ego meseleleri ve hoca gönderiliyor.takımın başkanıdır. Sorumluluk ve yetki ondadır gönderirde getirirde. Ama beğenmeyip gönderiyorsan yerine iyisini getirmek zorundasın. Beğenmediğin oyunun sorumlusu olan hocanın yardımcısını getirirsen bu akılla yapılmış iş değildir. Tamamen egosu için yapılmış iş demektir.

tamam yardımcısını getirdin o zaman ekibini düzgün kuracaksın. Eski oyuncu kalıntılarını toplamayacaksın.

sağlık ekibin sağlam olacak. Sürekli facialar nedeniyle gönderilmiş bir ekibi getirmeyeceksin. Getirirsen o kötü teknik kadronun sakatladığı adamın sakatlığını dahada uzatırlar. Biz zaten kısıtlı kadro ile mücadele eden takımken en iyi oyuncuların bir bir dökülüyorsa sonuç buralara varır.

bu durumun sorumlusu kim belli. Ben Başkan bıraksın da demiyorum. Kesinlikle bırakmasın. İki senedir kafaya oynamamızı sağlayan kişilerin başında gelir Başkan.(ikinci adam Ünal Karaman bana göre). Ama bu değil ki Başkan bu hataları görüp ders çıkarmasın. Bu hatalar bizim kulüpte sürekli yapılan hatalar ama ne yazık ki hiç bir Başkan ders çıkarmıyor ve sonra hepsi kendi sonunu hazır ediyor.

gelelim sahaya. Ney Hüseyin hoca çok kötü. Yav kötü tabi ki. Adam yardımcı hoca yardımcı. kapasite belli deneyim belli. Sen adamı alıp al takım sende dersen o da işte kafasının yettiği kadarı ile bir şeyler denedi. Bu zamana kadar bireysel yetenekler ile geldi geldi en son bireysel yetenek nwakaeme olmayınca takke düştü kel göründü. Hatırlarsınız hoca nwakaemeyi çıkarınca takım rezil hal almıştı ama sonuçta galibiyet gelince bazı kişiler hoca bu işte şöyle oyunu kitledi böyle oyunu kitledi diyordu. Umarım görmüşlerdir hocanın oyunu kimin tarafından kitlediğini. Hocamız yetersiz, bilgisiz bunu kabul edelim. Şu anki sorunların çoğu hocamıza yazar. Niye oyuncular sahada basmıyor, niye oyuncular ruhsuz diyoruz. Oyuncuları maça ben değil hocamız hazırlayacak. Onları hocamız motive edecek. Ediliyor mu yok. Ya hoca bu işlerle ilgilenmiyor ya da oyuncular hocaya saygı duymayıp takmıyor. Sorun o kadar çok ki yaz yaz bitmez.

hakemler bizi biçiyormuş. Evet biçiyor buna bir şey demiyoruz. Bizi 2010 yılındada biçtiler ama o kadro son saniyeye kadar mücadele edip kaç maç çevirdi. Bu kadro topluluğunda o hırsı görüyormusunuz. Ben göremiyorum. Son iki maçta evet açık açık üzerimize oynadılar ama Alanya maçında hoca ortasahayı tutsa, dünkü maçta taktiği düzgün belirleyip a.gücünü baskı altına alabilsek o hakemlerine yenerdik. Bizim hakemleride yenemeyeceğimiz maçlar büyüklerle oynanan maçlardır. Mesela biz geçensene Başak maçında Halil umutu yenemezdik, Ümit Öztürk’ü yenemezdik. Ama diğer Anadolu maçlarında istediğimiz gibi oynasak hakemide yeneriz.

Velhasıl çileyi biz çekiyoruz herkes paralarını alıyor reklamını yapıyor gidiyor.

bir sene daha boşa gitti. Şimdi seneye bekleki bjk gs fb bşk kötü olsun biz kafaya oynayalım.

umarım olur ama çok zor.

gurur6134
28.06.2020, 11:30
Hakem firsat kolliyordu dun yorumcularin cogu pereira topu gormuyor oyle penalti olmaz dediler oldu.vardaki penalti pozisyonunu hala anlamadim nasil ofsaytdir ofsayti var hekemi gormus olsa zaten cagirmaz orta hakemi gel bak diye penalti diye cagirdi ugrasti durdular pasif durumdaki topa vurmayan adama ofsayt cikardilar gorulmemis sekilde cektikleri ofsayt cizgisindeki fiyaskoya girmiyorum bile. Bilgisar teknolojisi kullaniliyorken kimse kamera acisi falan demesin adama gulerler.akbilin bugun gule oynaya kazanacagini dusunuyorum ha oyle olmadi surpriz oldu puan kaybettiler diyelim bizim bu motivasyon ve hoca ile 2.lik sansimiz bile yok kolayina mac alamaz bu takim..herseyi anlarimda dun caresizlikden korayi aliyorsun costayi aliyorsun shorlthe de var 3 sirikla ilerde gol arayacaksin belli akan oyunda isabetli orta acabilen 2 adamdan biri olan pereirayi neden oyundan alirsin anlamadim ben dogru duzgun tek bir orta gelmedi iceri isabetli alacaksan sari karti itirazdan gorup cezali duruma dustugunde alsaydin disiplin icin penaltiyida yaptirmamis olurdu hic degilse en ihtiyac duyulan zamanda degil

gurur6134
28.06.2020, 11:36
Antreman videolarina bakiyorsun kiran kirana geciyor dersin oyuncular birbirlerini yiyecekler sakatliklar bile cikiyor antremanda koaup sahada mi yatiyor bu adamlar yoksa asiri yuklenme mi var antremanlarda sahada yuruyecek halleri kalmiyor bu adamlarin ben anlamadim

Sinan.K
28.06.2020, 11:51
Wakayeme ve Ekuban takimin yüzde 70%mis bunu görduk

Oğuz B.
28.06.2020, 11:54
Aslında temel problem bu elemanlar 10 üzerinden 7-8 puansa yerlerine koymak zorunda olduklarımız 2-3'lük oyun oynuyor. Sorloth da sakatlansa Koray'la maça çıkacağız.

Wakayeme ve Ekuban takimin yüzde 70%mis bunu görduk

halilaziz61
28.06.2020, 11:55
Biraz takımı rahat bırakmakta fayda var.
İlgilenmesek bir süre

Motive olmasak

Rahatlasak biraz, bu kadar uzulmeyecegiz

Yoksa herkesten çok bize zarar veriyor bu takım
Karşılıksız sevenler acı çekmeye mahkûmdur.

Takımı kendi haline bırakıyorum.
Yenince biraz sevinirim
Yenilince biraz üzülürüm o kadar.

Yine de şikecileri 23 sene sonra Kadıköy'de yendiği için müteşekkirim

Eyvallah takım

Sinan.K
28.06.2020, 11:57
Aslında temel problem bu elemanlar 10 üzerinden 7-8 puansa yerlerine koymak zorunda olduklarımız 2-3'lük oyun oynuyor. Sorloth da sakatlansa Koray'la maça çıkacağız.
Valla ben sunu gördum bu takim sampyionluga oynayacaksa ne Ömur, Parmak, Ndiyaye, Guilherme,Hüseyin,Campi ilk 11 oyuncusu bunlar misal yedeklerin olcakdi cünkü winner topcu degil bunlar

halilaziz61
28.06.2020, 11:59
Sadece bir isteğim var.

Kloppun liverpol da yaptığı gibi 5 sene sabredecek kalitede bir hoca istiyorum.

Sistem futbolu oynatan, taktik dehası, oyunculardan ziyade makine gibi işleyen bir takım olan

O zaman 5 sene beklemeye razıyım

En azından ne oynayacağımız belli olur
Her sene de bu sisteme entegre edeceğimiz bir oyuncu altyapıdan gelir

serdaracıl
28.06.2020, 12:04
Puan kayıplarını kupadaki fb maçına bağlama kadar saçma bişey yok. 3 aydır top oynamayan takım için bir fırsattı o maç bana göre maç ritmine girmek için yorgunluk falan hikaye. O maça yedek çıkıp elensek bu sefer de neden yedek çıktın diyecekti taraftar. 2011de ŞG kupadaki bjk maçına yedek çıktı ligdeki fb macını düşünerek hem kupada hem ligde kaybettik ona bakarsan.

Puan kayıplarının en önemli sebebi süt kupasındaki fener maçları. İlk maçın ardından antep, ikinci maçın ardından alanya maçı. Takım sahada bitikti. Üstüne waka’nın sakatlığı. Hala 2011 diyorsun, 1940’lara git bence belki bir örnek daha bulursun. Ayrıca 2011’de ligi falan kaybetmedik

Oğuz B.
28.06.2020, 12:07
Diyelim oynatmadık Waka'yı, Alanya maçının 28. dakikasında sakatlanmayacağının garantisi mi vardı? Sorun onun alternatifinin Bilal olması.

Puan kayıplarının en önemli sebebi süt kupasındaki fener maçları. İlk maçın ardından antep, ikinci maçın ardından alanya maçı. Takım sahada bitikti. Üstüne waka’nın sakatlığı. Hala 2011 diyorsun, 1940’lara git bence belki bir örnek daha bulursun.

serdaracıl
28.06.2020, 12:09
Süt kupasını çok isteyen arkadaşlara sözüm vardı ulus’ta yaptırıp Adreslerine gönderecektim. Takım finale çıktığına göre benim göndermeme gerek kalmadı sanırım. Takım kendisi alacak süt kupasını.

Arda'
28.06.2020, 12:10
Puan kayıplarının en önemli sebebi süt kupasındaki fener maçları. İlk maçın ardından antep, ikinci maçın ardından alanya maçı. Takım sahada bitikti. Üstüne waka’nın sakatlığı. Hala 2011 diyorsun, 1940’lara git bence belki bir örnek daha bulursun. Ayrıca 2011’de ligi falan kaybetmedik
Kupadaki fb maciyla ligdeki Alanya maci arasında 6 gün vardı yine de sen bilirsin. 3 ay maç yapmayan takım bundan iyi fırsat bulamaz maç ritmine girmek için ayrıca 2011de ligi kaybettik demedim ben ligdeki fb macını düşünerek kupadaki bjk maçına yedek çıkıp 2 maçı da yenildik.

Murat Keçeci
28.06.2020, 12:11
Kritik bir puan kaybı oldu son virajda bu 4 puan kayıp iyi olmadı.Bundan sonra yapabileceğimiz tek şey kazanmak ve rakiplerin maçlarını beklemek olacak.Önümüzde hâlâ uzun bir zaman var hem zirve için atak yaparken hemde arkadan gelen rakiplerle mesafeyi korumak zorundayız.

Maç hakkında konuşacak pek bişey yok.Sakatliklar takımın kimyasını bozdu.Özellikle son maçlarda takım oyunundan uzaktık.Nwakaeme,ekuban ve sörlothun bireysel yetenekleriyle sonuca gidiyorduk son maclarda bu oyuncularin ikisi olmayinca onlarin boşluğunu doldurmasi gereken guilherme, bilal gibi oyuncularda etkisiz kalinca ve buna ek olarak strese bağlı pas hatalarının fazlalasması ve hakemlerin yanlı tutumu peşpeşe puan kayıplarını getirdi.

Bugün bu maçın hüznünü yaşayıp yarın yeniden fabrika ayarlarımıza dönmeliyiz.Daha önümüzde bir aydan fazla zaman var neyin ne olacağı hiç belli olmaz moral motivasyonumuzu sürekli yüksek tutmalıyız.

Derecelere çok bağlı kalmamalıyız.Sezonu nerde bitirirsek bitirelim oyuncularımız bizi bu sezon başarılı temsil etmiştir.Unutmamak lazım ki daha ilk yarı bitmeden lige havlu atmis dönemlerden geliyoruz.Takimimiza her koşulda sahip çıkmalıyız.ıstanbul takımları birkaç yıl daha bu şekil devam edeceklerdir hiçbiri A kalite transfer yapamayacak gördüğünüz gibi alanyadan ordan burdan oyuncu topluyorlar hiçbiri bizdeki sörloth ekuban,nwakaeme gibi oyuncu bulamaz oyuncularımıza sahip çıkıp her koşulda kadromuzu korumalıyız.

serdaracıl
28.06.2020, 12:12
Diyelim oynatmadık Waka'yı, Alanya maçının 28. dakikasında sakatlanmayacağının garantisi mi vardı? Sorun onun alternatifinin Bilal olması.

Alternatifinin bilal olduğunu yeni mi farkettik. Waka sakatlanmadan önce haberimiz yok muydu. Ona bakarsan futbolcu yolda yürürken de sakatlanabilir, alanya maçının 28. Dakikasında da. Hocanın işi riski en aza indşrmek.

Sinan.K
28.06.2020, 12:14
Yahu Fenere karsi oynuyor niye yedeklerle cikalim adamlar ztn kafayi yedi bizim yüzümüzden heüsi dasaksehirli oldu sen iyi bi hocalan yine seneye kafaya oynarsin yeterki Wakayeme Ekuban Storloth uclusu önde kalsin gerisi fasa fiso

Oğuz B.
28.06.2020, 12:15
Tamam toplanıp taşlayalım hocayı o mantıkla her sakatlanan oyuncunun ardından. Sakatlık oyunun parçası. Sen kadro planlamasını doğru yapacaksın.

Alternatifinin bilal olduğunu yeni mi farkettik. Waka sakatlanmadan önce haberimiz yok muydu. Ona bakarsan futbolcu yolda yürürken de sakatlanabilir, alanya maçının 28. Dakikasında da. Hocanın işi riski en aza indşrmek.

naimbektas6161
28.06.2020, 12:17
Yahu Fenere karsi oynuyor niye yedeklerle cikalim adamlar ztn kafayi yedi bizim yüzümüzden heüsi dasaksehirli oldu sen iyi bi hocalan yine seneye kafaya oynarsin yeterki Wakayeme Ekuban Storloth uclusu önde kalsin gerisi fasa fiso

Aynen bu üçlü kalmalı. Sorloth a astronomik bir teklif gelirse de hemen satılmalı bence. Kaliteli hoca bulursak bu takım seneyede iş yapar 3 5 transferle

Zafer Fidan
28.06.2020, 12:18
Sadece bir isteğim var.

Sistem futbolu oynatan, taktik dehası, oyunculardan ziyade makine gibi işleyen bir takım olan

Varya yerli Kloppumuz Hüseyin Cimsir 😂

serdaracıl
28.06.2020, 12:23

Fenere kafayı yedirmek bize yetiyorsa sorun yok. İleride anlatırız fenere kafayı yedirmiştik diye. Sonuç? Alanya macında forvet oyuncusu yorgunluktan topu ayağında tutamıyor ve 90+5’te gol yiyorsun. Seneye de ondan sonraki seneye bakarız deriz. Bizde seneler bitmez

gurur6134
28.06.2020, 12:23
Sadece bir isteğim var.

5 degil 15 sene de beklesen nafile hemsehrim bu ulkede futbol temizlenmeden sampiyonluk hayal..

Cafer KILIÇSOY
28.06.2020, 12:26
Şampiyonluğa oynadığımız maçta son sıradaki Ankaragücü'ne 90 dakika top şişirdik. Geçen hafta Alanya maçında 15 saniye topu ayağımızda tutamadık.

Asla unutmayacağım.

Sinan.K
28.06.2020, 12:27
Fenere kafayı yedirmek bize yetiyorsa sorun yok. İleride anlatırız fenere kafayı yedirmiştik diye. Sonuç? Alanya macında forvet oyuncusu yorgunluktan topu ayağında tutamıyor ve 90+5’te gol yiyorsun. Seneye de ondan sonraki seneye bakarız deriz. Bizde seneler bitmez
Elindeki malzeme bu kardesim bu takimda bu 3lu disinda buna Sosa ve Ugurcani ekliyerek kimse ilk 11 oynayamaz kimse kimseyi kandirmasin

gurur6134
28.06.2020, 12:28
Su takim karsilama mesale falan isleri sona ermeli artik iyi simardilar havaya girdiler sunlari gorup saha da yuruyorsa bir topcu bunlari hak etmiyordur..birakilmali bu isler akillari baslarina gelsin ruhsuzlarin..

serdaracıl
28.06.2020, 12:31
Beni en çok sosa üzdü.

halilaziz61
Fener'e kupa maçında yenilsek şu iki maçtan 2 puan da alamazdık

Kendimizi kandırmayalım

Hepimiz TS yi biliyoruz bir yerden kırılma başlarsa devamı geliyor

Fener maçı ile özgüven tazelendi.
Tam tersi olsa özgüven yerle bir olacaktı

Wakayemenin sakatlığı kötü oldu ama ekubanin sakatlığı sosanin bir türlü iyilesmemesi vs bunların suçu kimde

Rezil bir sağlık ekibin var rezil

Yahu sene başında ömür un futbol hayatı bitiyordu

Yerine getirdikleri sağlık ekibinin de onlardan geri kalır yanı yok.

Baltayı hiç bilemeden ağaç kesmeye çalışıyoruz.

Bir de hakemler var tabi, bakın açık diyorum bilerek isteyerek bir yerden alınan talimatlarla TS nin onu kesiliyorsa
Talimatı veren, alan, uygulayan, gizli hesaplar yapan herkes cezasını bulsun.

Bir kaşık suya muhtaç olsun da verecek kişi olmasın.

Rezilliği gün yüzüne çıksın, insan içine çıkamasın

emre6117
5 degil 15 sene de beklesen nafile hemsehrim bu ulkede futbol temizlenmeden sampiyonluk hayal..

Türk futbolu pisliğin ve siyasetin bu kadar içine battığı sürece biz şampiyon filan olamayız.bunu unutun. Bu sistem enaz 30 yıldır böyle.sadece bursa bir kez yıktı bizim sayemizde o da.
Bu sene şampiyonluk kadrosu yoktu dar bir kadroydu.ama sistem izin verse şampiyonluk.o yüzden başkana futbolculara kızmaya gerek yok.
Kızacaksak sisteme.ve buna müşahede edenlere.kizalim.

halilaziz61
28.06.2020, 12:32

Doğru en uliyisi bu rezil sisteme ayak uydurmamak için futbolu birakmak

OFLU_79
28.06.2020, 12:33
GS bu düzenin içimdeyse, bizim o zaman şampiyonluk şansımız sıfır.

Sinan.K
28.06.2020, 12:34
Beni en çok sosa üzdü.

Yasi belli sakatliktan cikmis elinden geleni yapiyor bana kalsa uzatmam seneye daha cok sakatliklar göruruz

chener
Dün Ayasofya sahilde ablam ve yeğenlerim meşale şenliğinde takımı uğurladılar.
Tabii taraftar çok çoşkulu idi, fakat- Ayasofya sahili için söylüyorum- kendilerine otobüsten hiç karşılık gelmemiş, hatta ablam bana videoları atıktan sonra " insan bi el sallar, bekledik o kadar" diye mesaj da atmıştı.
Bizi bilmediğimiz bir sorun mu vardı acaba maç öncesi?

Sinan.K

Galatasaray bügün cacik olcak ilk 5e zor girerler bizi gecse Sivas gecer

Zafer Fidan
28.06.2020, 12:35
Sampiyonluk yarisina ortak olmamizin tek sebebi yetenekli ve iyi oyuncularimizin varligi. Sampiyonlugu kacirmamizin tek sebebi ise teknik ekip. Bu takima zerre kadar katki bulunmadilar. Ne Ünal hoca nede Hüseyin hoca. Kimse de gelip demesin aile ortamini saglayan hocalar oldu. Bunu isteseydim aile psikolojik uzmani getiririm. Bana sahada ne yapdigini bilen bir takim lazim. Saha disinda hihihi hühühu bana gerekmiyor.

halilaziz61
28.06.2020, 12:35

Gs yenip yeniden yarışa ortak olmak isteyecektir
Ama yenilecektir.

İyi oynasa da hakemlerle bir şekilde başakşehir bu maçı alacak ve şampiyonluğunu ilan edecektir

Şu takımı Araplara satsak da rahatlasak :)

nakzo
28.06.2020, 12:40
Valla ben sunu gördum bu takim sampyionluga oynayacaksa ne Ömur, Parmak, Ndiyaye, Guilherme,Hüseyin,Campi ilk 11 oyuncusu bunlar misal yedeklerin olcakdi cünkü winner topcu degil bunlar

Ha işte bunu anlatmaya çalışıyorum bu kadroyla şampiyonluğa oynayamazdık zaten ki istanbul takmları kötü olduğu için buraya kadar geldik şu abdulkadire kimse yıldız denesin çıldırıyorum vitaminsiz.Bu takımda 2 tane yıldız var 1.Uğurcan,2.Wakayeme diğerleri vasat.

OFLU_79
28.06.2020, 12:40
Bakalım ne olacak. Terim şampiyonluk istiyorsa, takımını eksiklere rağmen iyi hazırlamıştır. 2008 Milli Takımın Almanya macı gibi. Taktik olarak bizim Hüseyin’e ders verebilir.

nakzo
28.06.2020, 12:42
Galatasaray bügün cacik olcak ilk 5e zor girerler bizi gecse Sivas gecer

gs basaksehiri yenebilir ama bunun bize faydası olmayacak bizim ne gsyi ne konyayı nede antalyayı yenecek gucumuz var 3.dahi olabiliriz.

Sinan.K
28.06.2020, 12:44
Ha işte bunu anlatmaya çalışıyorum bu kadroyla şampiyonluğa oynayamazdık zaten ki istanbul takmları kötü olduğu için buraya kadar geldik şu abdulkadire kimse yıldız denesin çıldırıyorum vitaminsiz.Bu takımda 2 tane yıldız var 1.Uğurcan,2.Wakayeme diğerleri vasat.

Ben yetenekli fln topcu istemiyorum ztn bana mac kazandiracak adam lazim winner olcak bunun örnegi Thomas Müllerdir iyi topcu degil ama birseyler yapip maci aliyordu yillarca

LağusKusteli
28.06.2020, 12:44
Uzun uzadıya belirtmeye gerek yokÖzetle:buraya kadar oyuncuların bireysel yetenekleri ve takımı sahiplenmeleriyle geldik; lakin son 2 haftada gelen puan kayıpları gösterdi ki ‘ENAYİLİK’ sebebiyle avantajımızı yok ettik.‘ENAYİLİK’ ifadesinden kasıt ‘hakaret’ değil. Nedir Enayilik? - Haksız gol iptali, verilmeyen penaltılar gibi Hakem kararlaırna HİÇ itiraz etmemek.- Lige yeni çıkmış alt küme takımı gibi profesyonellikten uzak tuhaf bir çegingenlik halleri.- Ve hepsinden önemlisi: SON 2 SEZONDUR ÖNE GEÇİLEN MAÇLARDA EN ÇOK PUAN KAYBEDEN TAKIM OLMAK.Özetle ENAYİLİK bunlardır ve biz ENAYİLİĞE kaybettik...

Sinan.K
28.06.2020, 12:45
gs basaksehiri yenebilir ama bunun bize faydası olmayacak bizim ne gsyi ne konyayı nede antalyayı yenecek gucumuz var 3.dahi olabiliriz.
Ekuban ve Wakayeme bagli onlar oynarsa ümidim var sadece

EROS87
28.06.2020, 12:47
takım 12-13 kişiyle oynadı koca sezonu.

alternatiflerle as adamlar arasında uçurum var.

sezonun ilk yarısı ilk 11'de ortasahada hosseini, kamil, doğan forma şansı buldu. avrupa maçları vs derken o sıkışık takvimi iyi atlattık.

bugün de herhangi bir maç sonrası şu oynasaydı denecek bir oyuncu grubumuz yok. alanya maçı için misal bilal niye oynamadı falan deniyordu:) seviye o halde.

hoca, oyuncu tercihi ve dizilim açısından 1-2 noktada eleştirilebilinir. ilk geldiği zaman farklı şeyler deniyorumu göstermek için çok oynuyordu dizilimle. öyle ya da böyle kötü de oynasak atlattık o dönemi. bugün de h.türkmen tercihi nedeniyle eleştirilebilir. ikinci bir isim yok şu oynadı denecek.

asıl sıkıntı bu ağırlığı psikolojiyi kaldıramaması, oyuncular üzeride de bir motivasyon sağlayamaması. şu zamanlar oyun kalitesinden, teknik taktikten ziyade kıvılcımla iş görülecek zamanlar. ölü toprağı var sanki takımın üzerinde. taraftardaki şampiyonluk havası oyuncuları geriyor sanki. hoca bunu lehimize döndüreceğine o da geriliyor anlaşılan. ilk kez birinci adam olarak görev alıp böyle bir yükü kaldırması kolay değildi zaten. hoca konusunda bir tasarrufta bulundu yönetim. eksisi artısı onlara yazacak.

asıl transfer konusunda ciddi yanlışlar yapıldı bence. bugün kadroya giremeyen stoperimiz en maliyetli stoperimiz konumunda. hücumda alternatif sıkıntısı çektiğimiz şu dönemde devre arası 2 stoper almak hiç mantıklı değildi. son iki transfer döneminde ilk 11de faydalanabildiğimiz bir tam, iki tanede buçukluk isim var. sorloth, ndiaye ve campi.

yönetim yanlışlar yapmıştır, buna rağmen hala daha şampiyon da olabilme ihtimalimiz var ancak 4. de bitirebiliriz. kelle falan alma işlerini bırakıp, yanlışlardan ders alınmasını ummamız lazım. ayağına kadar gelmiş fırsatı tepmek büyük üzüntü yaşatacak tabii ki ancak kestirip atmamamız, sil baştan yapma işlerinin neler kaybettirdiğini unutmamamız gerekir.

AYYILDIZ
28.06.2020, 12:48
Başaksehir gs ve Antalya maçından toplam en fazla 2 puan alır. Bizim gs maçı final maçı olacak.

katre-i.matem
28.06.2020, 12:49
Saha disina laf yetistirdikce saha icinden kopuyoruz. Topcular da kendi kotu performanslarini unutup hakem elestirmeye basliyor. Mesela pereira efendi sen once o rezil topunu ve bedavadan gorup en onemli mac oncese cezali duruma dusmene sebep olan sari karti acikla birak hakemi. Hakem elestirmek kolaycilik.

Kotu oynadik. Gecen haftaki silik ankaragucunden eser yoktu. Cok diriydiler iyi kostular alan daralttilar adam adama iyi baski yaptilar. Biz de buna karsilik pas yapmadik. Parmak in cikisi orta sahada topla dikine oynama sansimizi da dusurdu. Guilherme cok etkisiz ve bu etkisiz performansina ragmen surekli sans buluyor. Hem de kanat oyuncusu olmamasina ragmen kanatlarda deniyoruz.

One cikan ankaragucu savunmasinin arkasina hic adam kaciramadik. Araya top birakamadik. Halbu ki hizli oyumcularimiz da vardi. kanatlarda oynayan omur ve bilal ile gobekten ndiaye yi topsuz kosularla arkaya kacirabilseydik cok farkli seyler konusurduk. İki stoperleri de sari kartla girdi devre arasina ama biz hic zorlayamadik onlari. Bundan sonrasi icin umarim sakatlar doner ve 5 de 5 ile ligi bitiririz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

OFLU_79
28.06.2020, 12:51
Şu an TD değişikliği yapmak mantıklı olur mu diye düşünüyorum.

ama kim bu saate bizi kurtarır??

AYYILDIZ
28.06.2020, 12:57
Basaksehir gs maci dahil toplam 3 macta puan kaybedecek. Haftaya bugün farklı şeyler konuşuyor olabiliriz.

Murathan
28.06.2020, 12:59
Sampiyonluk yarisina ortak olmamizin tek sebebi yetenekli ve iyi oyuncularimizin varligi. Sampiyonlugu kacirmamizin tek sebebi ise teknik ekip. Bu takima zerre kadar katki bulunmadilar. Ne Ünal hoca nede Hüseyin hoca. Kimse de gelip demesin aile ortamini saglayan hocalar oldu. Bunu isteseydim aile psikolojik uzmani getiririm. Bana sahada ne yapdigini bilen bir takim lazim. Saha disinda hihihi hühühu bana gerekmiyor.

bundan önceki senelerde bu kalite yok muydu? mesela 17-18 kadrosu bu takımdan az bi takım mıydı?
şu kolaycılığı yapmayın işte ayıp oluyor insanlara.

Sinan.K
28.06.2020, 13:00
Basaksehir gs maci dahil toplam 3 macta puan kaybedecek. Haftaya bugün farklı şeyler konuşuyor olabiliriz.

Renkdas neyi kaybediyor :D kaybetse bile biz bu futbola bise yapamayiz

nakzo
28.06.2020, 13:01

Şimdi degil sene sonu g.antebin hocası kesin olarak alınmalıdır.

Sinan.K
bundan önceki senelerde bu kalite yok muydu? mesela 17-18 kadrosu bu takımdan az bi takım mıydı?
şu kolaycılığı yapmayın işte ayıp oluyor insanlara.

Yanlisi yanlisla mi örtecez ?

Sefer A.

Ya bu kadar da saf olunmaz yaa... bu sene bize sampiyonlugu vermemek için çirpinan koskoca devlet, seneye bize pabuç mu birakir ? Yine 3-4-5.lige oynariz baska da bir sey olmaz... yansin kül olsun devlet artik yaa umrumda degil lan.... böyle serefsizlige tüküreyim bizi düsman îlan eden kim varsa gebersin gitsin aciyanin da taaaa...............

Maçın başlarında direkt kırmızı kart görmesi gereken adam bize penaltıdan gol attı maçın özeti bu
Ayni hakem ayni faule Parmak'a kirmizi göstermesini biliyor ama, serefsiz köpek,,, ona bitnek muamelesi göstermeyen kariyerini bitirmeyen câmiamizin da içine edeyim.... tetikçi pisliklerin alayinin düdügünü astiracaksin, astirmiyorsan konusmayacaksin baskaaann

ÖmürKaradeniz61
Bu arada maçla ilgili son sözüm ömüre. Bu şekilde yıldız olma şansın sıfır zor zamanlarda yazıcı devreye girip birşeyler yapıyordu sende o bile yok koçum. Parmak bile senden daha özverili oynuyor. Şut atmazsın, al ver yapmazsın, takımı canlandırmazsın nasıl olacak bu iş bilmiyorum. 21 yaşına geldin artık genç değilsin. Liverpoolda 21 yaşında Trend arnold 30 tane asist yapıyor.

serdaracıl
28.06.2020, 13:03

Çok da güzel olur ama yabancı. Alman, ingiliz, fransız ama yabancı. Bu takımın başınta türk td görmek istemiyorum. Gerekirse malzemeciye kadar

nakzo
Bu arada maçla ilgili son sözüm ömüre. Bu şekilde yıldız olma şansın sıfır zor zamanlarda yazıcı devreye girip birşeyler yapıyordu sende o bile yok koçum. Parmak bile senden daha özverili oynuyor. Şut atmazsın, al ver yapmazsın, takımı canlandırmazsın nasıl olacak bu iş bilmiyorum. 21 yaşına geldin artık genç değilsin. Liverpoolda 21 yaşında Trend arnold 30 tane asist yapıyor.

Balon koca bir balon

Murathan
Yanlisi yanlisla mi örtecez ?

ne alakası var şimdi?
2 senedir bi yarışın içindesin hemen hemen aynı oyuncu grubuyla, bunda teknik ekibin payı yok demek nankörlük şımarıklık ucuzluk başka bi şey değil.

gurur6134

Falcao da yok heriflerin oynatacak forveti yok basaksehirden puan alma ihtimalleri mucize..eskisehirden aldiklari adam forvet oynayacak

serdaracıl
28.06.2020, 13:04
Şimdi degil sene sonu g.antebin hocası kesin olarak alınmalıdır.

Tam bir şovmen.

nakzo
28.06.2020, 13:05
Tam bir şovmen.

Ünala hüseyine özel ders verir hocalıkta.

Reha Asan
28.06.2020, 13:08
gs iki haftada 6 puan alırsa şampiyon olur.

bu hafta başakı yenersede bizim maça çok farklı çıkar.

onun için berqberlik iyidir.

ÖmürKaradeniz61
28.06.2020, 13:08
Falcao da yok heriflerin oynatacak forveti yok basaksehirden puan alma ihtimalleri mucize..eskisehirden aldiklari adam forvet oynayacak

Gs falcaosuz üst üste 6-7 maç kazandı hatta daha iyi oynadılar ama şöyle bir olayda var, gs bugün kazansa yarışa ortak olur haftaya sen onu nasıl yeneceksin.

serdaracıl
28.06.2020, 13:09
Balon koca bir balon

Puhahahaaaaa. Balon evet.

serdaracıl
28.06.2020, 13:10
Ünala hüseyine özel ders verir hocalıkta.

Bize antep’in hocasına özel ders verecek bir hoca lazım

Sinan.K
28.06.2020, 13:14
ne alakası var şimdi?
2 senedir bi yarışın içindesin hemen hemen aynı oyuncu grubuyla, bunda teknik ekibin payı yok demek nankörlük şımarıklık ucuzluk başka bi şey değil.

2 senedir Wakayeme Ekuban Ugurcan gecen sene Yazici bu senede Sörloth sayesinde icindeyiz

nakzo
28.06.2020, 13:15
Bize antep’in hocasına özel ders verecek bir hoca lazım

Biz mra ya bile ekmek yediren bir takımız şimdide osman gelsin 2 sinirlenir neşemizi buluruz.

Murathan
28.06.2020, 13:16
2 senedir Wakayeme Ekuban Ugurcan gecen sene Yazici bu senede Sörloth sayesinde icindeyiz
aynneeeennn

14TS61
28.06.2020, 13:16
Artık futbol takip etmeme maç izlemme kararı aldım uzun süre. Digiturk üyeliği de iptal edicem twetter Facebook Instagram kapatıcam. futbol konuşulan ortamda durmucam. Çocuğumla ilginecem.. Takıma çok kızgınım çok tamam eksiklerin var ama sonuçta sahada 11 kişisin ya. Şampiyonluk hedefin var senin takımda ruh yoktu 2010 2011 senesinde olan yarısı yok. Sinirimi bozdular. Milyonları alıyorlar tabi

Murathan
28.06.2020, 13:19
5-2lik rizespor maçının ilk yarısının kopyası oldu.
çizgiye inecek tek bi topçumuz olsa ki buna yusuf sarı da dahil çok farklı bi sonuç çıkardı.
sertliğe cevap veremiyoruz maalesef.

nakzo
28.06.2020, 13:22
fb maçı dan sonraki laubali kolbastı oynayış sonrası anlamıştım bir halt olmayacagını özellikle türk asıllı futbolcularımızda ciddiyet,iş ahlakı ve zeka sorunu var

fanatikdevri
28.06.2020, 13:25
Maçon olayı bu pozisyondur bunun üzerine gitmeli yönetim bununla alakalı ne gerekiyorsa yapılmalı bu tam bir serefsizliktir . Aleni siz boşa uğraşmayın çizgiyi biz çözeriz diyorlar

Ne diyecek buna yönetim,Koray pozisyonda ofsayt ve topa hamlesi var.Gol olsa ofsayt olarak iptal edilecekti.

Sinan.K
28.06.2020, 13:27
Birseyi merak ediyorum saha kenarinda Hüseyin Hoca muzafferden taktik bilgisi aliyo hep birseyler soyluyo newton hic piyasada yok muzaffer newtondan daha cok futbol bilgisi mi var ?

nakzo
28.06.2020, 13:27
Ne diyecek buna yönetim,Koray pozisyonda ofsayt ve topa hamlesi var.Gol olsa ofsayt olarak iptal edilecekti.

Bencede ofsayt.

fanatikdevri
28.06.2020, 13:28
hoca böyle olur işte

https://www.youtube.com/watch?v=IeECirFyk8E

yaşlı kurt abimizdeki pozitifliğe bakın

Hüseyin ve Ünal cengiz kurtoğlu -acıların adamı kafasındalar

suratları hep negatif

mantık değil duygusal yönü ağır basan tipler

hem duygu ve hem mantığı dengelenmiş tipler hoca olmalı bu takıma

bize diğer bir değişle arabesk değil jazz-country-blues rock kafasında adam lazım

çok sesli jazz-blues tarzı müzikler stratejik zeka belirtisidir

sadece tek tarz arabesk dinleyen beyinle klasik müzik dinleyen beyin hayata aynı açıdan mı bakar?

bakmaz tabi

yaşam tarzı bakış açısını etkiler hocaların

hayata tek taraflı bakan insanlarda sahada iyi hocalık yapamaz arkadaşlar ekibimiz de keza öyle

Houston iyi misin,ne anlatıyon sen birader.6 milyon € verecekmiş teknik direktörlere.Allahım peşinde koştuğu başkan nerde bu nerde,ne değişik kafalar var.

gurur6134
28.06.2020, 13:29
Gs falcaosuz üst üste 6-7 maç kazandı hatta daha iyi oynadılar ama şöyle bir olayda var, gs bugün kazansa yarışa ortak olur haftaya sen onu nasıl yeneceksin.

Falcoa yoktu adem vardi romen vardibsimdi onlarda yok tek forvet sedinika kalmis ellerinde evet biz bu saatden sonra kolayina mac alamayizda bu aksam ki macdan umudu olanlar bosa umutlanmasin

fanatikdevri
28.06.2020, 13:32
Bencede ofsayt.

Bu işin sencesi bencesi yok,Koray ofsayt ve topa hamle yapıyor,hamle yapmasa ofsayt olmayacaktı ama yaptı,kural bu,kendimizi iyice rezil etmenin alemi yok,şampiyonluk yarışışının pskolojisini bile kaldıramayacak kadar çapsız değiliz,tamam belki birileri kendini rezil edebilir ama taraftar olarak buna gerek yok.

Antonio
28.06.2020, 13:32
Yusuf sari ömürden iyi. Yusuf sari olsaydı almıştık maçı. Ilk devre yusuf Ankara maçıni aldırmışti.

serdaracıl
28.06.2020, 13:33
Yusuf sari ömürden iyi. Yusuf sari olsaydı almıştık maçı. Ilk devre yusuf Ankara maçıni aldırmışti.

Yusuf sarı futbolcu değil ve bu takımda yeri yok

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 13:34

Diyelim ki kaybetti. Biz Galatasarayı yenebilecek miyiz? Bu hikâyede yanan yine biz oluruz, geriye dönüp baktığımızda "Ankaragücünü yenseydik şampiyon olacaktık" diye üzüleceğiz.

ANAOKULU TERK
28.06.2020, 13:34
düşünsene , 2 gün önce kahvede okeye dönüyordun .
sonra bir kulübün başkanı geldi dedi ki " hocam ! d.......nı yiyim . gel bizi kurtar ! " .
sen de , kulağını serçe parmağınla kaşıyarak , donunu , tumanını bile doğru düzgün çekmeden geldin
ve amele gibi bir takıma teknik tıraktör oldun .
karşında da şampiyonluğa oynayan görkemli(!) bir kadro ve
bu kadroyu (neredeyse iki yıldır ) yöneten idealist (!) , vizyoner(!) bir hoca ,
şaşaalı koca bir camia , (yarım asıra yakın ) şampiyon olamamış bir şehir bir var .

ve sen geliyorsun .
iki (sıradan ) hamle ile karşı takımı (bir şekilde) yere seriyorsun .
sonrası rakip takım için beyaz ışık . aydınlanmanın nirvana'sı .

şu hayatın insanlara getirdiğine bakar mısınız ?

birisi , kahvede göbeğini kaşıyarak renkten çift okeye dönüyorken ,
bir anda gidişatı değiştiriyor.

ve işin ilginç ve bir o kadar da acı yanı ,
bunu (tamı tamına ) 56 saat içinde başarıyor .

diğeri de ,
cırmalıyor da , cırmalıyor . patinaj üstüne patinaj .
kat ettiği mesafe yok , rota falan hak getire . gideceği adres bile belli değil.
hem de iki yıldır buna uğraşıyor . sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır .

kimlerle , hangi mücadeleyi vereceğinize iyi karar vermezseniz ,
böyle debelenip durursunuz işte .

sonra yoldan geçen birisi de gelir , mezarınıza son toprağı atar .
dün akşam olduğu gibi !

castillo61
28.06.2020, 13:36
İlk geldiğinde kazmalık konusunda Mehmet Topal'la yarışan Ekuban bizi yarışın içinde tutmuş. Buna sokaktaki çocuk bile inanmaz.

Kırmızı çizgim olan, formasına iddiasına girdiğim Rodallega bugün Denizli'de dökülüyor. Geçen sene az şansı olsa 20 golü geçmişti.

Hakeza Novak. Rıza döneminde leş ötesi maçları hafızamda. Hele bi Osmanlı deplasmanı performansı vardı ki maç sonu sözleşmesi elime geçse yırtardım. Bugün takımın en kritik isimlerinden.

Sörloth geldiğinde pasif bi sırıktan farksızdı. Maçlar oynandıkça yırtıcı bi kaplana dönüştü.

Onazi sakatlanana kadar bizdeki en müthiş performanslarını vermeye başlamıştı.

Abdüş her geçen gün üzerine koyup sezona müthiş girmişken sakatlandı.

Sosa hain konumdayken takımın liderline dönüştü.

Bu kadar örneğe tesadüf diyen, futbolu sadece ayağa pasla çıkmak sanan, half space cart curt gibi oyun terimleriyle kendini kandıranlar yüzünden şampiyonluk gitti. EVET ÜNAL KARAMAN GİTTİĞİ GÜN ŞAMPİYONLUK DA GİTTİ. Kötü maçları da oldu, 5 de yedi ama asla dünkü gibi yürüyen takım izletmedi. Hem de liderlik maçında. Açın geçen seneki başak maçını izleyin.

Takımı ayağa kaldıran adamı ilk tökezlemede gönderdik. Nankörlüğümüzn bedelini ödüyoruz. Hepsi bu

nakzo
28.06.2020, 13:36
Yusuf sarı futbolcu değil ve bu takımda yeri yok

Yusuf sarı görüşüne katılmakla beraber ben abdulkadirin kesinlikle Trabzonsporda oynayabilecek yeteneği oldugunu düşünmüyorum.Hani diyorlarla 30 milyon veriyorlarmış 30 milyon buna veren sığırı kulübe fahri üye yapın.

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 13:40
9 ay top oynayamamış çocuğa nankörlük etmeyin.
Geçen hafta 1 gol 1 asist yaparken nerdeydiniz?

hasan8861
28.06.2020, 13:41
Haftaya alacağımız bir beraberlik.
Gerisi gelecektir.
Seneyesi meneyesi yok. O sene bu sene
Bizden 7 puan gerideki takıma şampiyonluk şansı verirken kendimizden neden emin değiliz anlamıyorum.58 puanı kim aldı bu takım almadı mı
Ondan hoca bundan topçu olmaz diyerek nereye varacağız.Hayatta en ufak bi olumsuzluk gördükmü yaşamaktan vaz mı geçiyoruz?

Zafer Fidan
28.06.2020, 13:41
Bu akşam şampiyonluğa oynayan takimi hep beraber bi izleyelim ve birşeyler öğrenelim.

CİVELEK.61
28.06.2020, 13:47
Trabzonspor bu sezon adam gibi top nerde oynadı?
İçerdeki Sivasspor maçının ilk yarısında.
Maçın tamamında değil haaaa
Yanlış anlamayın sadece 45 dakika.
Trabzonspor geçen sezonun en iyi topunu ne kadar oynadı
Yine geçen sezonun içerdeki Sivas ve GS maçlarında yani toplam 180 dakika.
Bir futbol takımı kötü futbolla şampiyon olamaz.
Hep puan tablosundaki duruma göre hareket ediyoruz.
Futbol iyi oyun,iyi oyun olmayan yerde de iyi mücadeleyle başarılı olunan bir iştir.
Ya iyi oynayacaksın,ya iyi mücadele edeceksin.
İkiside yoksa ancak kısa vadede bazı maçları kazanırsın.
Uzun vadede başarı bütünlük ister.

Timur Bey
28.06.2020, 13:47
Geleceğe dair hayal kurmak çoğu taraftar için zor geliyor. Çoğu kişi de kurmak istemiyor. Çünkü çok yıprandık, çok kez hayallerimiz suya düştü. Türkiye'deki en vefalı ve aynı zamanda en cefalı taraftar grubuyuz. Görünen o ki 2011-2016 arası sancılı ve buhranlı dönemleri önümüzdeki yıldan sonra yaşamamız muhtemel. Çünkü Hüseyin kalmayacak bu belli, başkan da camia baskısına dayanamayıp gönderir. Pekala kim gelecek? Yerli olarak Şenol Güneş dışında bu takıma tekrar düzen verecek bir hoca göremiyorum. Yabancı desek kim gelirse gelsin 2-3 puan kaybında lağım çukuru havuz medyası ve camia adamı yer bitirir. Bu yüzden Şenol Güneş dışında çıkış yolu göremiyorum. Geçmişe sünger çekip (bjk kariyeri) hocayı da sakin bir şekilde baskıya almadan takımı emanet edersek en azından gelecek yıllarda bu denli üzülmeyiz. Ersunlara, Ünallara 2 yıl sabrettik. Şenol hoca eski değerini gözümde kaybetse de kredisi en yüksek hocadır bu kulüpte. Yoksa gelecek diğer Ali, Veli, Sumudica, Bilic vs. kelle koltukta gezer.

yorumsuz6117
28.06.2020, 13:48
5'de 5 yeparsak şampiyon oluruz gibi, ama Nwakaeme'siz imkansız bize maçları kazandıran Nwakaemeydi..

Sinan.K
28.06.2020, 13:48
9 ay top oynayamamış çocuğa nankörlük etmeyin.
Geçen hafta 1 gol 1 asist yaparken nerdeydiniz?
Kimse Abdulkadire kötu demiyor ama suan Trabzonsporda ilk 11de oynayacak kapasitede degil o ve onun gibi baskalarida

Fatih Öztürk
28.06.2020, 13:49
kardeşim engel her zaman koyarlar biz top oyanamadık ölü gibi çocuklar.kafalarına koymuşlar ama sen her zaman bir şeylerin klup olarak eksik yaptığın için zayıf kalıyorsun.şimdi adamlar şike yapıyor hakemler ayar çekiyor bu sene di mi? peki biz ne halt ettik?alanyada son dakika golü yemesen ligin sonuncu takımını yensen bunları konuşmazdık emin ol.son iki maçtır kendi kendimize yaptık herşeyi
Sen istiyorsun ki her maç hakemleri de yen, yok öyle bir dünya. Sen yeri gelir formunda olmaz kötü oynarsın, en iyi adamların sakat kalır eksik kadroyla çıkarsın dolayısıyla sahaya istediğin oyunu yansıtamazsın ama her maç aleyhine kritik düdükler çalındığında 1 sıçrar, 2 sıçrar, 3. işini bitirirler. Son 16 senede bu filmi 6 kez izledim, bize biçilmiş rol belli onun için üzerine basa basa söylüyorum siyasi konjonktür değişmediği ya da canlarının istediğinde şampiyon olacağız. Filmin adı siyaset.

serdaracıl
28.06.2020, 13:50
Sen istiyorsun ki her maç hakemleri de yen, yok öyle bir dünya. Sen yeri gelir formunda olmaz kötü oynarsın, en iyi adamların sakat kalır eksik kadroyla çıkarsın dolayısıyla sahaya istediğin oyunu yansıtamazsın ama her maç aleyhine kritik düdükler çalındığında 1 sıçrar, 2 sıçrar, 3. işini bitirirler. Son 16 senede bu filmi 6 kez izledim, bize biçilmiş rol belli onun için üzerine basa basa söylüyorum siyasi konjonktür değişmediği ya da canlarının istediğinde şampiyon olacağız. Filmin adı siyaset.

Aynen.

fanatikdevri
Geleceğe dair hayal kurmak çoğu taraftar için zor geliyor. Çoğu kişi de kurmak istemiyor. Çünkü çok yıprandık, çok kez hayallerimiz suya düştü. Türkiye'deki en vefalı ve aynı zamanda en cefalı taraftar grubuyuz. Görünen o ki 2011-2016 arası sancılı ve buhranlı dönemleri önümüzdeki yıldan sonra yaşamamız muhtemel. Çünkü Hüseyin kalmayacak bu belli, başkan da camia baskısına dayanamayıp gönderir. Pekala kim gelecek? Yerli olarak Şenol Güneş dışında bu takıma tekrar düzen verecek bir hoca göremiyorum. Yabancı desek kim gelirse gelsin 2-3 puan kaybında lağım çukuru havuz medyası ve camia adamı yer bitirir. Bu yüzden Şenol Güneş dışında çıkış yolu göremiyorum. Geçmişe sünger çekip (bjk kariyeri) hocayı da sakin bir şekilde baskıya almadan takımı emanet edersek en azından gelecek yıllarda bu denli üzülmeyiz. Ersunlara, Ünallara 2 yıl sabrettik. Şenol hoca eski değerini gözümde kaybetse de kredisi en yüksek insandır bu kulüpte. Yoksa gelecek diğer Ali, Veli, Sumudica, Bilic vs. kelle koltukta gezer.

Dön baba dönelim,Hacı baba tekkesi oldu kulüp,aynı adamlar sırayla bir tur biniyor gönli olsun diye ama Ahmet Ağaoğlunun vereceği paraya Şenol Güneş dönüp bakmaz bile.

emre6117
Bu akşam şampiyonluğa oynayan takimi hep beraber bi izleyelim ve birşeyler öğrenelim.

Bu akşam başakşehir yendin de biz de rahatlayalım sistem.de rahatlasın. Bari trabzonsporu rahat bırakır hakemler belki.ben bu hakemlerden yoruldum.

Sefer A.
28.06.2020, 13:52
fb maçı dan sonraki laubali kolbastı oynayış sonrası anlamıştım bir halt olmayacagını özellikle türk asıllı futbolcularımızda ciddiyet,iş ahlakı ve zeka sorunu var
Kesinlikle ayni fikirdeyim... bir taraflari kalkti, simdi otursunlar asagiya bakalim,, yaylanin çocuklari hee fuski yiyenler sie gidin...

İlk geldiğinde kazmalık konusunda Mehmet Topal'la yarışan Ekuban bizi yarışın içinde tutmuş. Buna sokaktaki çocuk bile inanmaz.

Kırmızı çizgim olan, formasına iddiasına girdiğim Rodallega bugün Denizli'de dökülüyor. Geçen sene az şansı olsa 20 golü geçmişti.

Hakeza Novak. Rıza döneminde leş ötesi maçları hafızamda. Hele bi Osmanlı deplasmanı performansı vardı ki maç sonu sözleşmesi elime geçse yırtardım. Bugün takımın en kritik isimlerinden.

Sörloth geldiğinde pasif bi sırıktan farksızdı. Maçlar oynandıkça yırtıcı bi kaplana dönüştü.

Onazi sakatlanana kadar bizdeki en müthiş performanslarını vermeye başlamıştı.

Abdüş her geçen gün üzerine koyup sezona müthiş girmişken sakatlandı.

Sosa hain konumdayken takımın liderline dönüştü.

Bu kadar örneğe tesadüf diyen, futbolu sadece ayağa pasla çıkmak sanan, half space cart curt gibi oyun terimleriyle kendini kandıranlar yüzünden şampiyonluk gitti. EVET ÜNAL KARAMAN GİTTİĞİ GÜN ŞAMPİYONLUK DA GİTTİ. Kötü maçları da oldu, 5 de yedi ama asla dünkü gibi yürüyen takım izletmedi. Hem de liderlik maçında. Açın geçen seneki başak maçını izleyin.

Takımı ayağa kaldıran adamı ilk tökezlemede gönderdik. Nankörlüğümüzn bedelini ödüyoruz. Hepsi bu
Abartmaaaaa =)

Öne geçtikten sonra 2 seneir en çok puan kaybetme rekorunu da Ünal ile aldik, geçen seneyi geçtim bu sene bunu düzeltseydi su an bu puan kayiplarina ragmen yine de 1.ydik büyük ihtimal... içerde Denizli maçi tek bu kayip bile 3 puan ile degisse, sampiyonsun... gsye karsi 88.dk gol yiyorsun 3. degisikligi yapmadan maçi bitiriyorsun, 2 hoca da ayni yaa ümitliydim Hüseyin'den ama yok onda da is yok...

bordoylamavi
28.06.2020, 13:54
gs başak ı yenerse şampiyon olabilirz diyenlere şunu diyorum. gs başakı yenebilecek bir takımsa ve yenerse bzi de yenemezmi mantık bu değil mi. yani futbol bu belli olmaz ama normal koşullarda gs ni seyircisiz başağı yenmesi çok zor belki beraberlik

Reha Asan
28.06.2020, 13:55
Sistem mi boşuna beklemeyelim değişmez.

sistem = siyasi konjonktür değil.

sistem o şampiyon olup salladığımız dönemdede olan İstanbul dükalığı.

he yıkabilir miyiz hayır.

adamlar rol biçmiş gs fb şampiyon olacak arada bjkye mutluluk verecekler.olay bu.

serdaracıl
28.06.2020, 13:55
Abdüş’ün meziyetleri oyunu rakip sahaya yıktığımızda, dar alanda ortaya çıkıyor. Hızlı paslar, araya bıraktığı bir top... hızlı paslarıyla rakibin aklını alır. ama biz geri yaslanıp kontra derdine düşmüşüz. Abdüşün önüne top at, 50 metre koşsun. Yok ya. Biraz kafası çalışan adam abdüşün durumunu görür

bordoylamavi
28.06.2020, 13:56
aha yine hocası giden bir takımla oynuyoruz en tırstığım maçlar bunlar. böyle maçlarda hep takıldık. oyuncular hep iyi oyunuyor hocalarının gttiği böyle maçlarda. bakalım nolcak

yine aynısı oldu ama bu sefer onların oyunuyla değil bizim oynamamızla oldu

Antonio
28.06.2020, 13:57
Nedense hala umudum var şampiyonlugu hala kağıt üstünde kazanabiliriz.

smart
28.06.2020, 13:57
Ben yetenekli fln topcu istemiyorum ztn bana mac kazandiracak adam lazim winner olcak bunun örnegi Thomas Müllerdir iyi topcu degil ama birseyler yapip maci aliyordu yillarca

Adam alanının en iyisi

Fatih Öztürk
28.06.2020, 13:58
Yönetimin sessizliği oynanan kötü oyun mu yoksa başka bir girişim mi? İlk defa hakkı alanen yenilen maçtan sonra hakkını medya önünde savunmayan yönetime şahit oluyoruz.

Timur Bey
28.06.2020, 13:58
Dön baba dönelim,Hacı baba tekkesi oldu kulüp,aynı adamlar sırayla bir tur biniyor gönli olsun diye ama Ahmet Ağaoğlunun vereceği paraya Şenol Güneş dönüp bakmaz bile.
Şenol Güneş ile şike travması sonrası 2011-2013 dönemini saymazsak hep başarı yakaladık. Bir şampiyonluk kazandık elimizden alınsa da. 2011-2013 dönemi ise tamamen Sadri Şener'in kendi hatalarının sonucudur.

Bakın kalkıp da hatır gönül ile birilerini getirsin diyen yok yönetime, Şenol Güneş bu takımda başarılı bir iz bırakmıştır. Bu adam takıma gelmeyecekse kim gelip de başarılı olacak? Başarılı bir hocanın bizde tekrar görev alma şansı yok mu? Hadi bunu geçtim. Bu başarıyı Bursa'da, bjkda gösterdi bu adam. Çekememezlik ya da hocayı gömme işlerine girmek fazlaca subjektif bir yorum olur. Bjkya gittiği için ben de gözümden düşürdüm yalan değil ama bizi bu cendereden çıkarabilecek yegane yerli hoca kendisidir. Kaliteli yabancı hoca getirecek bir yönetim de yok. O halde kim gelsin? Sumudica, Ertuğrul Sağlam, Bilic, İlhan Palut, Tamer Tuna hangisi? Bunlardan herhangi birinin kredisi 9 maçtır. Sonrasında bu şampiyonluğun kaybedilmesinin etkisiyle def edilirler. En önemlisi de bu adamlar Trabzon'un ve Trabzonspor'un dinamiklerini bilmiyorlar.

Ha diyorsanız Şenol Güneş olur ama başkan ona istediği miktarı vermez, ona sözüm yok. Olur mu olur.