PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 MKE Ankaragücü | maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

serdaracıl
27.06.2020, 23:38
Ya abdülkadir parmak, devam etsen ölür müydün?

emre6117
Şampiyon olmanın bazı şartları var.
1.lobin olacak.(Hakemler kafasına göre mac yonetemeyevek)
2.kaliteli oyuncuların olacak.
3.yedek kulübemde enaz 3 tane sağlam adamın olacak.
3.ilk 11in ile yedeklerin arasında uçurum olmayacak(mesela bilal.koray gibi oyuncularla şampiyon olamazsin).
Bizim takımın geçen seneden beri stoperler büyük arıza.kac oyuncu alindi bir tanesi tutmadi.
Yahu biz fb kupa maçına neden as takımla çıktık.biri şunun izahini yapsın.sampiyonluk yolundayken bir de pandemiden çıkmışsın ne gerek vardi.10 günde 3 deplasmana gittikntakim revire döndü kaldıramadı.degermiydi gazoz kupası icin.
Ayrıca sosa madem 100 dakika oynayabiliyordu.neden 5 gün önce.alanya maçında 10 dakika bile süre almadi.biri çıksın bu konuyu açıklasın.5 günde mi tamamen iyileşti.

ANAOKULU TERK
winner takımlar var .
loser takımlar var .
biz loser bir takımız .

bu bir kader . bu bir saf gerçeklik .
bu bir kodlanmış genetik .

kaderi değiştiremezsin .

munzevil
27.06.2020, 23:39
Teknik heyet, futbolcular parasını alacak.
Keyiflerinde bir eksilme olmayacak
Yine üzülen taraftar olacak bu böyle sürüp gidecek
Hakkımızdan hayırlısı diyelim olmayınca olmuyor

Sosada o serbest vuruşu öyle kullandigi için istediği yere gidebilir terbiyesiz umursamaz herif.

atlantis
bu sene başakşehir şampiyon yapılmak istendi ve olucaktır.. şampiyonlar liginede gidemeyiz o yüzden bizi elediler..gs ile başakşehir şamp. ligine gider.

zaqua
şampiyonluk seviyesinde olan oyuncular uğurcan, novak, sorlot, ekuban, wakaeme

şampiyonluğa gidecek takımda yedek olabilecek adamlar pereira, sosa, campi, parmak, ömür, doğan

kalanları at gitsin. 5-6 11 oyuncusu lazım bize seneye. yedeğe değil aslara transfer gerek.

yada çıkar derler, taha, salih, atakan vs. oynayacak. gerçekten oynatırlar. biz de izleriz.

hanzale
Ya campi? Abi campi? Campi? Abi campi rezil ya. Bu adam futbolcu degil. Valla degil. Campi takimdaki en kotu stoper.

Düşün işte yanındaki ne kadar kötü ki Campi’yr yarım puan verip öne çıkarmışım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sacit
1-0 oldu tamam geri çekil bekle :)))
Kontra yaparsan belki 2 yi atarsın!!

Korkak sözde hocaların bu kulüp de asla işi yok

asilhamsi
Kadro kalitesinden dem vuruldukça gülüyorum. Bugün sahada yürüyen bi takım vardı arkadaşlar. İnanmamışlar bu kadar basit.

Doğan'ın 10 dakikada sarf ettiği eforu 90 dakika sarf etmeyen adamlarla doluydu takım.

Mücadele etmeyene ekmek yok.

burası cok önemli bir nokta.

Hoca takımı inandıramamıs,motive edememiş.

Bence sezon sonunu beklemeye gerek yok.

Bu kadar amatör bir adam ile devam edilmez.

Sacit

Korkak sözde hocaların bu kulüp de asla işi yok

nakzo
hüseyin çimşir gidip yerine ADAM GİBİ BİR HOCA gelmediği sürece bu takımı izlemek dahi istemiyorum. ne ünal ne hüseyin ne mra ne tolunay ne de başka bir hoca.

tek görmek istediğim Türk Şenol Güneş. onun harici topundan iğreniyorum. erol bulutu da beğeniyordum ama tam bir fener köpeği...

Kadroooooooooooo bu kadroyla şampiyon olman mucizeydi bursaspor oldu bize mucize gelmez zaten.Deminde söyledim waka ve sosayı çıkart Alanyadan güçlü değilsin.Yedek forvetin bile yok yedek sağ ve sol bekin bile yok şenolda olsa şampiyon olmazdın.Çok büyük yanlıştı sturiçin alınması.

fadigaTS
27.06.2020, 23:40
Da Costa neden oynatılmıyor.Hüseyin hızlı imiş.Da Costa Trabzonlu olsa her maç 11 de olurdu.

oguzkoc
Yarın başakşehir gs yi yener ve lig biter. Yarınki maçtan sonra başakşehirin kalan 5 maçın ikisinde puan kaybetmesi imkansız

hanzale
Bir Castillo Bondonga lazımdı devre arası

Anıl C
De Marke Sports <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Dema (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=46893)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->rkesports
·
59sn
Hüseyin Çimşir: "Kötü oynadık, sonucunda da berabere kaldık. Avantaj kaybettik yine. 5 haftamız daha var, 5 haftayı yaşayıp göreceğiz."
Tamam Hüseyin Hocam 5 hafta var da, ama böyle ruhsuzlukla, böyle tükenmislikle, böyle uyusuklukla degil 5, 55 hafta gecse de sampiyon olunmaz. Sen degil, kimse sampiyon olamaz. Ki görünen 5 haftada düzelecek seyler degil bunlar. 5 hafta nedir ki yahu. Rakibin önümüzdeki 5 haftada yenilebilir ama senin futbolcularinin kicini kaldirip topa gidecek hali yok.

AyhanPe
Obi Mikel ve Sturridge bugünler icin olmaliydi. O adamlara öylesine ihtiyacimiz vardiki su macta. Cok büyük hatalar yapildi, talihsizlikler yasadik, kötüde oynamis olsak cok bariz hakkimiz yendigi onca macta oldu. Keske yunan ligine gecis yapabilsek. Öylesine mide bulandirici bir haldeki su Türkiye deki futbol düzeni. Iki gün önce Atina daydim. Esnaf 20 € bile bozacak durumda degil, para yok pul yok ama sükunet var, sakinlik var. Sisteme karsi saygisi var ama insanlarin birbirlerine karsi hircinlik yok, kutuplasma yok, sürekli bagrisma yok, küfür yok, insanlarin gözlerinde nefret yok. Adamlar sözde degil özde milliyetci. Elin Yunanina bile imrenir oldum. Biktim artik Türkiye deki iki yüzlülükten, igrencliklerden..

Cengiz Malkoc
ayrica perreira da nefret ediyorum, hep ittiraz etmesi lazim,sinsi fauller, cok serefsiz oyuncu, 36 yasinda kontrat uzatiyorlar bile, sanki dünyada sag bek oyuncu yokmus gibi.
haftaya gs maci var, böyle bosu yere sari kart mi yenir allah askina

asilhamsi
27.06.2020, 23:41
Teknik heyet, futbolcular parasını alacak.
Keyiflerinde bir eksilme olmayacak
Yine üzülen taraftar olacak bu böyle sürüp gidecek
Hakkımızdan hayırlısı diyelim olmayınca olmuyor

Sosada o serbest vuruşu öyle kullandigi için istediği yere gidebilir terbiyesiz umursamaz herif.

dediğim gibi biz oyuncuları çok büyütüyoruz.

sen takımın kaptanısın.

Bugün ayağın kopsada her seyini sahaya koymalıydın.

Umarım takımdan ilk giden isimler huseyin hoca ve sosa olur.

olcay_61
Aynen yaşayıp göreceğiz
Biz hep yaşıyoruz zaten sıkıntı yok

Arif Timurcioğlu

Korkak sözde hocaların bu kulüp de asla işi yok 1-1 oldu 3 lü savunma kalecinin yanında çakılı oyuncular arasında 70 metre var ayıptır ayıp.

Murat'
Hiçbir iddiası olamayan Fenerbahçeli oyuncular yırtınıyor ve maçı çeviriyorlar, bizimkiler ise maç boyunca top çeviriyorlar.

7can61
winner takımlar var .
loser takımlar var .
biz loser bir takımız .

kaderi değiştiremezsin .

Senin ben looser diyen o yarım ağzını yiyim. Yiyelim demi beyler...

olcay_61
27.06.2020, 23:42
Yarın başakşehir gs yi yener ve lig biter. Yarınki maçtan sonra başakşehirin kalan 5 maçın ikisinde puan kaybetmesi imkansız

Bizim konya ve denizliyi yenmemiz artık daha da imkansız

Mehmet Fatih Yavuz
27.06.2020, 23:43
Geldi gene Ünal tarikatı mensupları...
Ünal Karaman'ın gidişinde hoca olarak yerine Hüseyin'i kimse istemedi.
Tarikat imanınıza ispat için yanlış veri peşinde koşmayın
.
Hüseyin i bekleyen, gelişine sevinen kimse yoktu!!

hofsaale
Takımi ginede tebrik etmek gerek buraya kadar getirdi bizi.... Yedek kadromuz ve teknip ekibimiz çok vasat olunca biryerde patladı işte...

Kupayı alıp yolumuza devam etmeliyiz

Manava61
Biz bu moral motivasyon bozukluğuyla inşallah ilk 2de kalırız

artvints
Bizim konya ve denizliyi yenmemiz artık daha da imkansızKonya 1 puani yazmistir bizim maça.

hanzale
Ulan diyor insan acaba belki bir şey olur mu, sonra aklına takımın hücum gücünün sakat olduğu geliyor

ilelebeTS

Kim ne yaparsa yapsın. Bizim takım havlu attı. Sahada belli oluyor bu. Kaçıncı olacağımız belirsiz. Sakatlar yakında dönerse iyi, dönmezlerse kabus görürüz.

nakzo
Beyler tutki bunu yendik gs de basaksehiri yendi konyayı,antalyayı yenebilecegimize inanan var mıydı.bunu kaybetmesi onlara kaybedecektik.Bu takımı izlerken lan bu takım şampiyon olur dedigim bir maç yok sene başından beri galip geldiğimiz Trabzondaki fb maçına bir açın bida izleyin uğurcan olmasa maç kaç kaç bitecekti.

fadigaTS
Aynen yaşayıp göreceğiz
Biz hep yaşıyoruz zaten sıkıntı yok

Zaten hayatı onlar yaşıyor.Milyonları cebe indirip sahada ruhsuzca dolaşıyorlar.Biz de kendimizi parçalıyoruz.

Someone
Ömür e 15 bile veren varsa derhal satılmalı saçını geri tarayarak hayatına devam edebilir..

ANAOKULU TERK
27.06.2020, 23:44
en son penaltı kurtaran kalecimiz ,
kovulan onur recep kıvrak diye hatırlıyorum .

yanlış hatırlamıyorsam tabi .

aradan koca 3 yıl geçmiş ve atılan her penaltı da ters köşe olmuşsun .

güzel istatistik !

sanalalemci
Siktirsin gitsin isteyen de yok zaten

Konuyu iyice oku bakalım var mı isteyen yok mu? Kurtarıcı gözüyle bakıyor çok kişi şu an.

erenslash
kader değil plan işi bu.önce teknik ekip sonra futbolcuları ve klubeye alınacakları iyi seçmek gerekiyor.biz bazı noktaları iyi seçemedik bu yüzden bazı şeyler olmadı .kaderle ilgisi yok.yani winner olmak için kritik hamleleri sezon başlamadan yapman gerekiyor yapmassan loser olursun

winner takımlar var .
loser takımlar var .
biz loser bir takımız .

kaderi değiştiremezsin .

Anıl C
Bir elestirimde yönetime. Twitterdan sacma sapan sekilde gaz verecem diye herkesi beklentiye ve strese soktular. Sen o gazi bu kadro kalitesine yaparsan motor elinde kalir. Bu gazi 2011 gibi kadrolara yapabilirsin ancak.

zaqua
Hiçbir iddiası olamayan Fenerbahçeli oyuncular yırtınıyor ve maçı çeviriyorlar, bizimkiler ise maç boyunca top çeviriyorlar.

işte buna gıcık oluyorum

olcay_61
Konya 1 puani yazmistir bizim maça.

Ben onların yerinde olsam hiçbirşey çalışmam, biz zaten onlara puanlık ortam sağlarız

gurur6134
Bmn yonetimi zaten sinirler gerilmisken defalarca yazildi burada mac saatinin ardindan suraya 24 saat gecmeden uye almayin diye millet girgira giriyor siz engelleyene kadar sinir hoplatip kaciyorlar..

Kadir Aydın
27.06.2020, 23:45
Bu kazmalardan sampiyonluk bekledik. Hata bizde.

yusufdinyo
An itibariyle sağlığımı da düşünerek Trabzonspor maçlarını izlemeyi bırakıyorum emeği geçenlere teşekkür ederim

doganmih61
Hakem hakkimizi catir cutur yedi hala hoca ve oyunculara salliyorsunuz neden sampiyon olamadigimiz cok acik.

sanalalemci
en son penaltı kurtaran kalecimiz ,
kovulan onur recep kıvrak diye hatırlıyorum .yanlış hatırlamıyorsam tabi .
aradan koca 3 yıl geçmiş ve atılan her penaltı da ters köşe olmuşsun .
güzel istatistik !

denizli kupa maçında Erce’yi unutmayalım

Murat'
27.06.2020, 23:46
Kalan beş maçta en fazla üç galibiyet çıkarırız, ligi nerede bitiririz diğer takımların performansına bağlı.

My
Bu iş sadece Çimşir işi değil. Teknik direktör takımın rezil de eder vezir de. İlk başta artık bu takımın başına doğru düzgün bir teknik direktör ve teknik ekip. Sonrasında ise eksik yerlere adam gibi takviye. Ve bunlar yuapacak olan da başkan ve yönetim. Organizasyonun başı bunlar. Bir tarafı yapıp bir tarafı eksik bırakırsan eninde sonunda dönüp dolaşıp bir gün bir yerde bunlar ayağına dolanıyor.

Başkan ve yönetim ahlanıp vahlanmak yerine önlerinde dünya kadar zaman var işte önümüzdki sezon başlangıcına kadar 7/24 kafayı bunlara patlatsınlar. Olan olmuş zaten gereksiz bir stresin de içine soktular camiayı bir anda. Önümüzdeki yılı kaçırırsak o zaman fena işte.

Çağatay96
Ömür satilmali. Bu cocuklar elimizde bi ise yaramiyor. Serkan Asani getafe istiyor vermiyoruz. Abi bu cocuk 22 yasinda seni sampiyon yapamaz. 30yasinda sosa gibi gelince yapar.

gurur6134
Ömür e 15 bile veren varsa derhal satılmalı saçını geri tarayarak hayatına devam edebilir..

Sut atamayan su fizikdeki adama kim 15 verir allah askina cidden inaniyormusunuz bir gokdenize bakin bir abduse 40 firin ekmek yemesi lazim guclenmek icin..

erenslash
ikinci veya üçüncü bitiririz

Kalan beş maçta en fazla üç galibiyet çıkarırız, ligi nerede bitiririz diğer takımların performansına bağlı.

fadigaTS
Ünal da Hüseyin de antrenör filan değil.Bireysel yeteneklerle buraya geldik.Bu takımın yıllardır taktiği filan yok.Her şey doğaçlama.Şu takımın başına gerçek bir antrenör lazım.

olcay_61
27.06.2020, 23:47
Zaten hayatı onlar yaşıyor.Milyonları cebe indirip sahada ruhsuzca dolaşıyorlar.Biz de kendimizi parçalıyoruz.

Biz kafamızda ligi 50 kere oynuyoruz, onlar şeyinde oynuyor

Anıl C
Bu iş sadece Çimşir işi değil. Teknik direktör takımın rezil de eder vezir de. İlk başta artık bu takımın başına doğru düzgün bir teknik direktör ve teknik ekip. Sonrasında ise eksik yerlere adam gibi takviye. Ve bunlar yuapacak olan da başkan ve yönetim. Organizasyonun başı bunlar. Bir tarafı yapıp bir tarafı eksik bırakırsan eninde sonunda dönüp dolaşıp bir gün bir yerde bunlar ayağına dolanıyor.

Başkan ve yönetim ahlanıp vahlanmak yerine önlerinde dünya kadar zaman var işte önümüzdki sezon başlangıcına kadar 7/24 kafayı bunlara patlatsınlar. Olan olmuş zaten gereksiz bir stresin de içine soktular camiayı bir anda önümüzdeki yılı kaçırırsak o zaman fena işte.

Abi hani sen ben maclari izlemiyorum diyodun. Neden izledin:(

memozcan
maç en nihayetinde doldur boşalta gitti.. her şeyi anlarım fakat şunu anlamam!! neden ileri takımın en iyi hava hakimiyeti olan da costayı değil de campiyi gönderirsin??????????????????????????????????????? ???

Doctore
Bugün Fatih Terimin başında olduğu takım bu haftada bu şekilde oynayacak da görücez. Lan topçular götlerini yırtıp ruhunu teslim eder o adama bakınca kenarda böyle şampiyon oluyor adamlar zaten (hakemleri vs saymazsak). Hadi 1-0 öndeyken geriye çekildin pozisyona giremedin. 1-1 olduktan sonra 1 tane pozisyona girememek nedir abi üstelik adamlar 15-20 dk 10 kişi oynadı.

Öle Fatih Terim şampiyonluğa giderken götünden kan alır mücadele etmeyenin. Narsist falan ama tamda bu anlarda işe yarıyor. Biz ise götün götün geri çekiliriz. Bişeylerimiz hep eksik, hep bir defomuz var son 2 sezondurda yatarak kazanabileceğimizi sanmamız. Kaç defa izledik aynı senaryoyu. Hep sıkışınca hakemide yenmemiz lazım falan fistan. hakemden önce maçı alabilecek mücadeleyi sergilesek de sıra hakemi yenmeye gelse.

r9emre
27.06.2020, 23:48
Tek mac hata yapti diye Costa - Campi ikilisini bozmak... Huseyin Hoca ile Unal hoca beraber su stoper hattini bozmaya doymadiniz. Hatalarinizdan ders almayi ne zaman ogreneceksiniz?

erenslash
aynen öyle hocam.önce a kalite sağlık ekip ve teknik ekip transferi sonra hem a kadroya hem de yedek klubeye sağlam transferler şart.

Başkan ve yönetim ahlanıp vahlanmak yerine önlerinde dünya kadar zaman var işte önümüzdki sezon başlangıcına kadar 7/24 kafayı bunlara patlatsınlar. Olan olmuş zaten gereksiz bir stresin de içine soktular camiayı bir anda önümüzdeki yılı kaçırırsak o zaman fena işte.

crazyhamsii
Hakem o penaltıyı gs'e karşı çalabilir miydi? takım kötüydü kederliyiz ama hakem detayını atlamayalım

olcay_61
27.06.2020, 23:49
Yönetim sene başı Ünalla başlarken de Ünalı kovup Hüseyini getirerken de şampiyonluğa inanmıyordu zaten. Yoksa hedefi şampiyonluk olan bir kulüp 2siyle de çalışmaz

ÖmürKaradeniz61
Umarım bizim puan kaybımız gsyi motive eder ama işin kötü tarafı haftaya adamlarla biz oynayacağız,başakşehir yenen gs haftaya seni lahana çorbası yapar. Başakşehir gsye yenilse bile şampiyon olur. Becerip siktiriboktan,camiasız bir başakşehiri deviremedik biz daha zor şampiyon oluruz.

ANAOKULU TERK
rezerv lig önemli .
hatta olmazsa olmazımız .

getirin oradan bir rahmi anıl başaran .
kardeşim seri show yapacak !

hanzale
27.06.2020, 23:50
Gideyim de sosyal medya hesaplarını kapatayım

emre6117
Biz belli bir süre sadece oyuncu parlayıp satmaknicin borcu azaltmak icin oynamalıyız.bu sistem var olduğu sürece biz şampiyon olamayız. O kadar güçlü değiliz sonuçta.hakemlerle sistemle mücadele edemeyiz.belki yıllar sonra türk futbolu düzelir ve adelet olur.o zaman bir ümidimiz olur.
Var olan sistemde aşırı güçlü takım olmadiktan sonra şampiyon olamazsin yapmazlar.trabzonspor da henüz ortalama bir takım.anca hic sanatı cezalısı olmayacakda o zaman kaliteli takım olur.ee bu da imkansız birşeydi.

Anıl C
Bir de su var. Eger maclar seyircili olsa idi son iki haftada 6 puan alirdik.

fadigaTS
Son 10-15 dakika sadece top şişirdik.Antrenörlük bu mu?Eğer böyle ise ben de yaparım.Sağlık ekibi,teknik ekip filan hepsi amatör.Kağıt üstündekinden bahsetmiyorum.Kafa yapıları amatör.

zafer6161
En çok zoruma giden ne biliyormusunuz
Alanya maçından sonra başkan,futbolcu,yönetici hepsi biz şampiyon olacağız dedi,
Bizlerde umutlandık
Bu maçtan sonra yine, biz şampiyon olacağız diyorlar

Ulan biz salakmiyiz, masalımı anlatıyorsunuz bize,açık açık diyinki bitti,çok zor,niye bizi umutlandiyorsunuz,
Küme düşmüş takıma kendi evinde ilk pozisyonun 85,dk da geldi,
Bu şekilde mi şampiyon olacağız
30 yıldır futbol izlerim,30 yıl boyunca son 6 hafta kalmış şampiyonluğa oynayan birtakım ilk pozisyonunu 85 de yakaladığını görmedim duymadim
Bizim yerimizde gs fb bjk olsaydı inanın en az 5 atmıştı
Bu akşamki futbol ile benim hayallerim bitti.yarin başak yenilse bile gs yi yeneceğimizi tahmin edemiyorum

Bu arada hakemde dörtdörtlük maç yönetti
9 dk lik ne oldu uzayacak

erenslash
campi tekniği zayıf bir oyuncu.sadece boyu uzun.costa da dandik ama campiden daha iyi.bize ne campi ne costa lazım.bize hem uzun boylu hem de ayağı kaliteli olan cengaver iki stoper lazım.parayı basıp almak zorundayız.bedava alamassın öyle adamlarıdikkat edersen ankaragücü uzun boylu oyunculardan kurulu senin de uzun boylu oyuncuların var ama dandik yetersiz oyuncular.
maç en nihayetinde doldur boşalta gitti.. her şeyi anlarım fakat şunu anlamam!! neden ileri takımın en iyi hava hakimiyeti olan da costayı değil de campiyi gönderirsin??????????????????????????????????????? ???

Ahmet Aksu
27.06.2020, 23:51
ya eski futbolcuları takımın başına getirmeyi bıraksınlar artık
ne olur basarısı olmayan sırf trabzonsporda top oynamıs diye kurtarıcı olmasın..

ruhsuz futbol var sahada trabzonsporluluk kurtarmıyor çünkü

tecrubeli hocalar bulmak cok mu zor dünyada

Murat'
27.06.2020, 23:51
Sut atamayan su fizikdeki adama kim 15 verir allah askina cidden inaniyormusunuz bir gokdenize bakin bir abduse 40 firin ekmek yemesi lazim guclenmek icin..

Gökdeniz karşısındakini yıkıp geçiyordu, Abdülkadir rakip oyuncuların yelinde bile feleği şaşıyor.

Bence otursun bir düşünsün, çok gereksiz yere havalandı. Sonu Barış Memiş'e doğru gidiyor. Daha hiçbir şey olduğu yok ama ben oldum havalarına girmiş bile.

~UniCef~
27.06.2020, 23:52
aynı fikirdeyiz ama söz gelimi başımızda fatih terim gibi motivasyon uzmanı bir adam olsa bugun herkez farklı oynardı.

Abicim madem kadron yetersiz sırf feneri yendi desinler diye o maca tam kadro cıkmak hangi akla hizmet.

Bu takımda her oyuncu cok kritik.

O zaman iki kupa alacagım diye artistlik yapacagına hedefi net belirle ve sadece lige odaklan.

Waka alanya ve ankaragücü macında sahada olsa simdi boylemi olurdu?

Aynen size katiliyorum. Cok zor. Obi ve Sturridge ile farkli olabilirdi. Ya zaten sampiyonluga kosan bir takimin TDsi degistirilmez, sacma sapan nedenlerle sorun cikarilmaz. Orada anlamamiz lazimdi, sampiyonlugun gittigini.

CasTo
Gökdeniz karşısındakini yıkıp geçiyordu, Abdülkadir rakip oyuncuların yelinde bile feleği şaşıyor.

Bence otursun bir düşünsün, çok gereksiz yere havalandı. Sonu Barış Memiş'e doğru gidiyor. Daha hiçbir şey olduğu yok ama ben oldum havalarına girmiş bile.
abdulkadir topu alıp dikine gidebiliyordu. ama bu sakatlık fena etkilemiş. top sürmek istemiyor gibi. karşısına adam gelince zorlamıyor. hele hele 2 kişi olunca pas atmaya bile arkasını dönmeye korkuyor. böyle devam edemez.

erenslash
hakemle belki gs veya başakşehir o pozisyonda maç alabilirdi.ama 1-0 öndeyiz topu ileri şişir top oynama eee hakem devreye girer tabi çünkü senin enayi gibi top oynuyorsun .hakem Trabzonu yedi bence ama ilk Trabzonu yiyen teknik ekip yani.ikincil faktör hakem.ankaragücü 10 kişi maçın bitmesine 10 dakika var bilal top şişiriyor.orta açamıyor kalecinin kucağına.takım ısırmadan oynuyor.şampiyon olmasın bu takımla zaten.ikinci yarı iğrenç mahalle maçı izledik sadece.sıfır ruh yok motivasyon yok hakem penaltı için fırsat kolladı sen aptal aptal oynarsan hakem de yapıştırdı bize
Hakem o penaltıyı gs'e karşı çalabilir miydi? takım kötüydü kederliyiz ama hakem detayını atlamayalım

14TS61
27.06.2020, 23:54
Elimde olsa telefon internet tv siz alıp başımı giderim yaylaya hiç inmem Yeni sezon başlayana kadar takıp etmem ne olmuş olmamış.. Acilen futboldan soğumam lazım ya takım falan tutmayan futboldan anlamayanlar çok şanslı insanlar..

Belliki biz şampiyon olamayız uzun yıllar. Fırsat gelmişti oda başkan hoca sayesinde gitti.. İlk yarı iyi bir hoca olsaydı şuan öndeydik

My
Abi hani sen ben maclari izlemiyorum diyodun. Neden izledin:(Yav Anıl yeminlen olacakları bildiğim için izlemiyordum da ulan baktım işler biraz yolunda gidiyor izleyeyim dedim :) Totemi bilmemnesi işin şakası da ne benim izlememle takım kötüye gider ne de izlememle işler yoluna girer :) "Biz her insanın kaderini, kendi çabasına bağlı kıldık.". Şimdiden çabalamazsak öünmüzdeki sezonu da kaçırıcaz.

hasan8861
Herşey bitmiş değil.
Bu puana gelende bu kadro ve ünal hocayla beraber,bu hoca bundan sonrası da bu kadro ve bu hoca olacak.
Şikecileri yenerken çok iyiydi de şimdi birden kötüleşmedi.
Yedek kulübesinde Ronaldo varda bu hoca oynatmıyor sanki.
Taktik olarak yanlış bişeyler vardır fakat tüm futbol camiası karşı tarafımızdayken istediğiniz herşeyi yapmanız mümkün olmuyor.
Gerginliğe gerek yok ama biz hep böyleyiz sakin kalmayı beceremiyoruz.
Bana göre sadece 1 beraberlik şansımız kaldı.Onu da bu kadar eksikle GS maçında tüketiriz diye düşünüyorum.Geri kalan maçların hepsini yenmemiz bizi şampiyon yapacaktır.
Ben inanıyorum.Bugünlere kolay gelinmedi endişeye mahal yok.Herkes elinden geleni yapıyor.Bugün olmadı inşallah önümüzdeki haftalar olacaktır.
Bize taraftar olarak düşen görev hedefe bu kadar yaklaşmışken takıma destek olmaktır.

7can61
27.06.2020, 23:55
trol derken , kendinden mi bahsediyorsun koç yiğit ?
Sende hiç mi utanma yok? Yaşını başını bilmem de kaç senedir şuraya gelip aşağılıkça şeyler yazıyorsun tek amacın insanları galeyana getirmek. İşin gücün mü yok senin? Varsa bir rahatsızlığın doktor önereyim sana?

14TS61
Mikel i takımda tutmaliydik.

bordoylamavi
Huseyın Cimsir : Oyun hakkında konusmak istemiyorum cok kotu oynadık.5 haftamız var sonuna kadar devam edecegiz.

neye devam edecek saçma kadrolar çıkarıp geriye yaslanmaya mı
az önce gösterdi öne geçip de en çok puan kaybeden takımmışız tam 22 puan kaybetmişiz

ilelebeTS
1-0'a yatıyorsun, hadi yattın bir hata yaptın. Maç 1-1 oldu. Sen hala uyuyorsun, maç sanki hala 1-0 devam ediyor. Tepkini orada vereceksin. Tepki olarak 68'de Koray'ı oyuna alıp doldur boşalt yapıyorsun. Uzatmalarla yarım saat var daha maçın bitmesine. Biz daha neyini konuşalım bu işin.

Sefa Alış
27.06.2020, 23:56
Bireysel yeteneklerle geldik buralara kadar. Özellikle ligin ikinci yarısı "takım çok iyi top oynadı" diyebileceğimiz kaç maç var ki? Galibiyeti, beraberliği son anda kurtardığımız çok maç oldu. Bireysel oyunculara dayalı ezber oyun, Nwakaeme - Ekuban yokluğunda patladı iki haftada işte. Son 8 haftada 3 galibiyet almışsın, üst üste 2 galibiyetin yok. Şampiyonluğa oynuyorum diyen takımın istatistiği bu mudur? Oyunun çok kez sinyaller verdiğini hepimiz biliyoruz ama şampiyonluk havası ve inanmışlık vardı. Belli ki geçen haftada yenilen son gol onu da kırdı. Daha "iyi" değil, daha "tecrübeli" bir hoca lazımdı bize sanki.

Doğukan Uçan
takımın yedeklerine bak şaka gibi kafayı yiyecem. bu ilk 11 ile şuraya kadar gelmemiz bile çok büyük bir iş.

My
aynen öyle hocam.önce a kalite sağlık ekip ve teknik ekip transferi sonra hem a kadroya hem de yedek klubeye sağlam transferler şart.Aklın yolu bir sevgili kardeşim. Kafamızı duvarlara vurmak yerine mart ayı öncesi moduna geri dönüp "gelişmekte olan bir takımız" modunda eksik gediklerimize şimdiden kafa patlatmamız gerekiyor. Yoksa tren bir kaçacak pir kaçacak asıl kaos o zaman :)

14TS61
27.06.2020, 23:57
GS başakşehiri yenecek.. Nwakaeme Ekuban dönerse gs maçına belki umut var. Ama adamalrin dönme umudu bile yok. Ve Başakşehir zaten kaybetmez

memozcan
27.06.2020, 23:57
ne ünalı yavvv. al birini vur ötekine!!

çimşir kurtarıcı olarak kaleyi gökyüzü sanan korayı oyuna aldı.. ünal olsa m. akpınarı alırdı!!!

TSunami_69
27.06.2020, 23:58
Herşey bitmiş değil.
Bu puana gelende bu kadro ve ünal hocayla beraber,bu hoca bundan sonrası da bu kadro ve bu hoca olacak.
Taktik olarak yanlış bişeyler vardır fakat tüm futbol camiası karşı tarafımızdayken istediğiniz herşeyi yapmanız mümkün olmuyor.
Bana göre sadece 1 beraberlik şansımız kaldı.Onu da bu kadar eksikle GS maçında tüketiriz diye düşünüyorum.Geri kalan maçların hepsini yenmemiz bizi şampiyon yapacaktır.
Ben inanıyorum.Bugünlere kolay gelinmedi endişeye mahal yok.Herkes elinden geleni yapıyor.Bugün olmadı inşallah önümüzdeki haftalar olacaktır.
Bize taraftar olarak düşen görev hedefe bu kadar yaklaşmışken takıma destek olmaktır.
Ayniisindan ben de istiyorum.

Doctore
Kadro kalitesinden dem vuruldukça gülüyorum. Bugün sahada yürüyen bi takım vardı arkadaşlar. İnanmamışlar bu kadar basit.

Doğan'ın 10 dakikada sarf ettiği eforu 90 dakika sarf etmeyen adamlarla doluydu takım.

Mücadele etmeyene ekmek yok.

Biz bu doğanı niye aldık hemde bir kaç yüzbin euro verip aldık. Bu orta sahanın mevcut halinde en az 45 dk oynatamayacağın oyuncuya niye para verirsin. Ha oynayabilecek kapasitede olduğuna inanıyorum şahsen. Niye oynatmazsın.

fadigaTS
Ünal hoca varken de skora yatıyorduk.Yine yatıyoruz.İkisi de iyi değil

samway
27.06.2020, 23:59
Sosa fenerbahce ile anlasti yakinda medyaya düser hocam

Konuyu iyice oku bakalım var mı isteyen yok mu? Kurtarıcı gözüyle bakıyor çok kişi şu an.

O beyinler zaten bugün başaksehirin şampiyon olmasını sağlayanlar Trabzonun yüzde 60 ı maldır gidin oy verin gelsinler tepenize binsinler

Ozan Yılmaz
ne ünalı yavvv. al birini vur ötekine!!

çimşir kurtarıcı olarak kaleyi gökyüzü sanan korayı oyuna aldı.. ünal olsa m. akpınarı alırdı!!!

Kulübende kim varsa onu alırsın yedek ofans oyuncumuz var mı?

bordoylamavi
Herşey bitmiş değil.

şaka mı yapıyorsunuz. bi de 1 beraberlik hakkımız daha var diyorsunuz. hadi alanya maçı şanssızlıktı diyelim. 10 kişi kalmış lig sonuncusunu yenemiyorsan ne şampiyonluğu. bitmişiz hem mental hem fiziksel her açıdan başakşehir puan mı kaybedecek bu saaten sonra

Antonio
Robinhood61 in kehanetine güveniyorum. Rahat olalım belki şampiyon oluruz.

erenslash
28.06.2020, 00:00
bence de aklın yolu bir kardeşim.ilk yapılması gereken başkanın bir şekilde ekibi değişmesi için avrupanın yolunu tutması şart.eldeki kaliteli futbolcuları satmadan eksik oolan kadroya el atarsa tamamdır.sene sonu sağlık ,bütük teknik ekip + hüseyin hoca dahil gönderilmelidir.daha sonra futbolcu transferlerine bakması lazım.başkana teşekkür etmek lazım hatasını o da farkında varmıştır zaten.seneye bunları yaparsak baya puan farklı şampiyon oluruz.eğer yapmassa teknik ekip avrupadan almaz+sağlık ekibi değişmesse+kadroyu korumaz kadroda zayıf olan bögeleri kuvvetlendirmsse uzun seneler babayı alırız şampiyonluk 10 sene uzar bu kafayı değişmesse yönetim.bu kadroyla bence buralara iyi bile geldik.bizim seneye başarılı şampiyonluk yaşamamız çok kolay.oturmuş kadron var eksikleri gideriyorsun o kadar.garanti şampiyonuz bunları yaparsa başkan.ekip çok önemli avrupalı kondisyoner ve ekip ve sağlık ekibi için sağlam bütçe ayırması lazım.6-7 tane teknik ekip alıp +4 tane sağlık ekibi kalitelisinden alması şart.bunlardan sonra a takımına ve klubeye transfer yapması lazım.sosa antrenörlük için ufaktan avrupaya da kursa yollanmalı bence.
Aklın yolu bir sevgili kardeşim. Kafamızı duvarlara vurmak yerine mart ayı öncesi moduna geri dönüp "gelişmekte olan bir takımız" modunda eksik gediklerimize şimdiden kafa patlatmamız gerekiyor. Yoksa tren bir kaçacak pir kaçacak asıl kaos o zaman :)

bordoylamavi
28.06.2020, 00:01

maalesef bu bizim geçmişimizde var şenol ziya hepinde ayın problemi yaşadık. golü attık mı yaslanma alışkanlığından vazgeçemiyoruz

castillo61
Ünal Ünal Ünal. Nankör insanlar kendini nasıl da belli ediyor.

Hor gördüğün o Ünal sana yıllar sonra büyük takım olduğunu hatırlattı. Parmak-Sosa ile çatır çatır top da oynattı. Geldiğinde topa bomba muamelesi yapan Ekuban'ı başka seviyeye de getirdi.

Sen ne yaptın Andjusic Avdijaj Sturridge Mikel gibi leşleri verdin eline.

Hadi baba bugün Ünal diye ağlamaya hakkınız da yok konumuz da değil. Hedef saptırmayın.

14TS61
takımın yedeklerine bak şaka gibi kafayı yiyecem. bu ilk 11 ile şuraya kadar gelmemiz bile çok büyük bir iş.

Orası da öyle. Şu kadro kulübe sezon başında olsaydı kimse, İlk 2 demezdi. Zaten başkan ikinci yarıda bunu gördü de Hüseyin'i yaptı hoca.. Şampiyonluk hedefi olan başkan gider adam gibi bir hoca alırdı.

memozcan
son dakika firikiği öyle mi kullanılır?????

samway
Bu saatten sonra tek şekilde şampiyon olabiliriz başaksehirli futbolcuların corona olması gerekiyor !!!

Doğukan Uçan
28.06.2020, 00:02
en basiti frikik atacak adam bile yok sosa bile bitmiş baraja bile zor gitti top.

Manava61
Takım savaşsa da yenilsek diyeceğim ki gs yense yine şansıımız var da takım koşmuyor mücadele etmiyor ki

Şerafettin Kara
GS Başakşehir'i yenerse bizi de yener.Çimşir yarın kenardan Terimi izlesin bari hocalık öğrenir

Murat'
28.06.2020, 00:03
Şu hocaya takım neden gol bulduktan sonra geriye çekiliyor diye soracak bir gazeteci yok mu?

ilelebeTS
İlla oyuncu değiştirmene gerek yok. Gol mü lazım gönder Novak'ı ceza sahasına. Oyun içinde hamle yap.

Lazın_İntikamı
Hala hakem diyen arkadaşlar var. Şampiyon olacaksan hakemi de ankaragücünü de yeneceksin içerde. Kafanız almıyo bazı şeyleri.

Manu61
28.06.2020, 00:04
Şu hocaya takım neden gol bulduktan sonra geriye çekiliyor diye soracak bir gazeteci yok mu?

Konya maçından sonra sordular, sonrası malum.

Manava61
28.06.2020, 00:04

Oyun hakkında konuşmak istemiyormuş paşamız

doganmih61
28.06.2020, 00:05
Herkes sinirli beyler birbirinize girmeyin, sene basindan beri bize oynanan buyuk oyunu goremedik enerjimizi farkli yerlere harcadik.
Bu is topcu isi hoca isi degil operasyon yedik.

sanalalemci
O beyinler zaten bugün başaksehirin şampiyon olmasını sağlayanlar Trabzonun yüzde 60 ı maldır gidin oy verin gelsinler tepenize binsinler

Bana laf çarpıyorsan yanlışın var, elin trollüyle benim mesajımı niye bir araya getiriyorsun :)

batuhan249
Eger yarin cincon akbili yenerse

Yonetim gitsin senolun kapisinda yatsin gerekirse,
Ikna etsin getirsin eminim bu takimi sampiyon yapar allahin izni ile

fadigaTS
Hala hakem diyen arkadaşlar var. Şampiyon olacaksan hakemi de ankaragücünü de yeneceksin içerde. Kafanız almıyo bazı şeyleri.

Niye hakemi de yenmek zorundayız?Biz hakem bize destek olsun demiyoruz.Maçlar adil yönetilsin.Tiyatro izlemekten bıktık

OzcanHan61
İlla oyuncu değiştirmene gerek yok. Gol mü lazım gönder Novak'ı ceza sahasına. Oyun içinde hamle yap.
Yok abi olur mu öyle şey
Hüseyin Mourinho hocamız süperstar Korayı alarak çok önemli bir hamle yaptı
baktı olmadı ofansif gücümüzü Da Costa ve Doğan ile şahlandırdı

CİVELEK.61
28.06.2020, 00:06
Defalarca söyledim yine söyleyeceğim.
Bu takım pas oyununu gayet iyi oynuyordu.
Eldeki oyuncuların büyük çoğunluğu buna uygun oyuncular.
Bu sistemden vazgeçildi.
Yine saçma sapan kaos futbolundan medet ummuş olduk.
Sistem hocası,sistem futbolu gibi kavramlara uzak oldukça daha çok hayaller kurarız.

7can61
28.06.2020, 00:06

Uzaydaki kara delikler entalpi vs hakkında mı konuşacakmış? Gerçekten böyle bir beyanı yoktur umarım. Şaka gibi...

CesurHamsi
28.06.2020, 00:07
Diyecek soz bulamiyorum artik, 1 yasindaki oglumu Trabzonsporlu yapip onun ayni sekilde benim yasadiklarimin yasamasini istemiyorum
mactan sonra boynum ve kafam hala agriyor, lan ben kendi hayatimla savasirken bide sen .... beni
haketmiyoruz bunlari ciddi soyluyorum haketmiyoruz
o mahmut hocamidir nedir bize kim beddua okuduysa anasina avradina burdan selamlarimi iletiyorum

Sacit
Koşmak yok mücadele yok ama şampiyon olacak bak bak çok uyanık!
Ligin sonuncu takımına 2 isabetli şut :))

Ne kadar komik çocuklarsınız!

Joao deplasmana gitmemek için çenesi düştü ve kart gördü
Müthiş profesyonel oyuncu!!

fadigaTS
Uzaydaki kara delikler entalpi vs hakkında mı konuşacakmış? Gerçekten böyle bir beyanı yoktur umarım. Şaka gibi...

Oyun mu vardı? Olmayan bir şey hakkında konuşamaz.Burada hakkını yemeyelim.

My
28.06.2020, 00:08
bence de aklın yolu bir kardeşim.ilk yapılması gereken başkanın bir şekilde ekibi değişmesi için avrupanın yolunu tutması şart.eldeki kaliteli futbolcuları satmadan eksik oolan kadroya el atarsa tamamdır.sene sonu sağlık ,bütük teknik ekip + hüseyin hoca dahil gönderilmelidir.daha sonra futbolcu transferlerine bakması lazım.başkana teşekkür etmek lazım hatasını o da farkında varmıştır zaten.seneye bunları yaparsak baya puan farklı şampiyon oluruz.eğer yapmassa teknik ekip avrupadan almaz+sağlık ekibi değişmesse+kadroyu korumaz kadroda zayıf olan bögeleri kuvvetlendirmsse uzun seneler babayı alırız şampiyonluk 10 sene uzar bu kafayı değişmesse yönetim.bu kadroyla bence buralara iyi bile geldik.bizim seneye başarılı şampiyonluk yaşamamız çok kolay.oturmuş kadron var eksikleri gideriyorsun o kadar.garanti şampiyonuz bunları yaparsa başkan.ekip çok önemli avrupalı kondisyoner ve ekip ve sağlık ekibi için sağlam bütçe ayırması lazım.6-7 tane teknik ekip alıp +4 tane sağlık ekibi kalitelisinden alması şart.bunlardan sonra a takımına ve klubeye transfer yapması lazım.sosa antrenörlük için ufaktan avrupaya da kursa yollanmalı bence.Zaten önümüzdeki yıl bir şeyler yaptık, yaptık :)

memozcan
Kulübende kim varsa onu alırsın yedek ofans oyuncumuz var mı?

kardeş koraya kaleyi göster desen parmağıyla kuzy yıldızını gösterir.. yani o kadar kaleye uzak!! kaleye bu kadar yabancı bir forveti oyuna koymaya gerek yok!!

Doğukan Uçan
galatasaray bugün yenerse haftaya ne yazık ki bizi de yener başakşehir de antalya da takılır ondan sonra sene sonu fatih terim padişah olur.

erenslash
normal şartlarda forumda ben ve bir kaç arkadaşımız şampiyon oluruz dedik

ama gerçekten oyuncuların motivasyonunun bu kadar kötü yönetileceğini hocanın futbolcuları bu kadr kötü maça hazırlayacağını bilmiyorduk

operasyon yedik diyen arkadaşlar: operasyon yedik ama bu operasyon bizi durduramadı biz operasyonsuz veya operasyonlu kendi kendimizi kötü futbol oynayarak durdurduk arkadaşlar

operasyonu yenebilirdik bugün top oynasaydık üzgünüm bu sene de olamadık şampiyon

canları sağolsun seneye akıllı olursak şampiyonluk çok kolay eksikleri tamamlarsak çok rahat şampiyon olur bu takım

14TS61
28.06.2020, 00:09
Başakşehir ligi 73 puanla bitirir...

Ama işte biz bütün maçları alabilirmiyiz. Sıkıntı bu. Ben Alanya Göztepe GS Ankaragücü maçlarına 8 puan demstim en kötüsü böyle olmalı demstim. GS maçını kazanmalıyız. Tabi yarın GS yenerse ozaman işte kartlar yine açılır.

Manava61
Hakemler her ne kadar üzerimize oynasa da bugünkü maçın açıklaması yok. Alanya maçını antep maçını başak maçlarını anlarım mücade ettik koştuk oynadık.Ama bugünkü maçta oynanan oyun tam bir skandal

7can61
Takımda iyi kötü bir orta sahan var onu çıkarıyorsun sonra 2 stoper vs. Alıyırsun. Kimseye açıklayamazsın.

halilaziz61
Erken gol atmak bize yaramıyor resmen

İkinci golu bulmamak için yaptığımız saçmalıkları mi desem

Neyse renkdaslar
Buraya kadar gelmek de başarı idi

Canı sağolsun takımın

Siz de yipratmayin kendinizi nasip denen bir şey var

Nasip değilmiş.

Gecmsi olsun, üzüntüyü de beraber yaşayalım taraftar olamk bunu gerektirir

zaqua
takımı geriye yaslayan kim olursa olsun en ağır mualif benim artık. biz bu işi bilmiyoruz, adamlar bir şey biliyordur dedik. takımın iyiliği önemli her zaman destek diye sürekli kim gelirse destek verdik ama yeter. bi bok bildikleri yok. cahil cuhera adamları teknik direktör yapmasınlar artık. millet işi basketbol seviyesine çekti, her şeyin matematiğini yapıyor bizimkiler mal gibi defansa yatırıyor takımı.

erenslash
28.06.2020, 00:10
kesinlikle!o kritik dediğim hamleler olursa 10-15 puan farkla şampiyon oluruz erken ilan ederiz .yapılmassa o hamleler bu senenin aynısını yaşarız
Zaten önümüzdeki yıl bir şeyler yaptık, yaptık :)

kayseriliyiz
28.06.2020, 00:10
Yarin gs yenerse sampiyon olur

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

ilelebeTS
28.06.2020, 00:11
Devrede takımla ne konuşuldu merak ediyorum. 2. yarı takım vasat bile değildi. Biraz gaz verip 2-0 yapsan maç bitmişti zaten, rakip teslim olacaktı.

nakzo
Bundan sonra destek falan filan yok taraftarı kadar bu işi istemeyen yöneticisi,hocası,futbolcusu ve özellikle Trabzon kütüklü futbolcuları dahil olmak üzere herkes haindir.Çok net söylüyorum bu takımın şampiyon olması hayaldir yıllar boyunca hayal olarak kalacaktır.

Ben diyorum ki Trabzonlu tek bir futbolcu bu kulübün kapısından içeri sokmam.Böyük yıldızımız abdukadiri gördünüz mü perçemlerini sallayarak nasıl şampiyon yaptı bizi.

naimbektas6161
galatasaray bugün yenerse haftaya ne yazık ki bizi de yener başakşehir de antalya da takılır ondan sonra sene sonra fatih terim padişah olur.

Maalesef böyle bir ihtimal var. Beraberlik bizim için iyi olur

gurur6134
One gectigimiz maclarda biraktigimiz puan bu sene 20 kusur

Manu61

Gs'nin şampiyon olması imkansız. Yarın yense bile şampiyon olamaz.

Doctore
Yav arkadaşlar Trabzonspor fıtbolcuları şampiyonluğa inanmıyor en başta. Örnek en başta Yusuf Yazıcı inansaydı gidermiydi. Adam bari kendimi kurtarayım dedi. Ömürde gidecek aşağı yukarı aynı paraya bu sene

14TS61
Eger yarin cincon akbili yenerse

Yonetim gitsin senolun kapisinda yatsin gerekirse,
Ikna etsin getirsin eminim bu takimi sampiyon yapar allahin izni ile

Ya en azından adamı getirin Trabzon'a resmi olmasa da idmanlari takip etsin . Maçlari tribünden izlesin gerekirse telefon ile müdahale etsin. Bu mümkün değil mi:) bunu aslında 2 maç öncesinde başlatmaliydi :)

Euzjad
28.06.2020, 00:12
Var'da niye sorlothun ofsayta olmasi gosteriliyo? topla ne ilgisi var, atakla ne ilgisi var? kimse konusmuyo bu olayi

zaqua

ne anlatacak? oyunu yorumlayabilecek teknik bilgisi var mı?

memozcan
sosyal medyada hala hüseyin çimşir güzellemeleri görüyorum.. ne ünal ne hüseyin.. benim için hepsi bir..

ikisi de maalesef oyunu rakibe verip bizi izleten adamlardı.. maalesef bu son kaçınılmazdı.. bunun sakatlılarla alakası yok..

var diyen beri gelsin!!!

Ozan Yılmaz
kardeş koraya kaleyi göster desen parmağıyla kuzy yıldızını gösterir.. yani o kadar kaleye uzak!! kaleye bu kadar yabancı bir forveti oyuna koymaya gerek yok!!

yönetimin kurduğu kadroda yedek hücumcu kalmamış sakatlıklar ve gidenler nedeniyle giren tek alternatif oydu ve içeri atıldı konu hocadan çok yönetimin hatası bu kulübe ile şampiyonluk mücadelesi verilemez. b.şehir kulübesine bakarsak konu net

Yıldıray Emanet
Takımın hali vasat oğlu vasat biz hariç herkesin şampiyonluk şansı var bu saatten sonra galiba

serdaracıl
28.06.2020, 00:13
Var'da niye sorlothun ofsayta olmasi gosteriliyo? topla ne ilgisi var, atakla ne ilgisi var? kimse konusmuyo bu olayi

O olay tam bir skandal.

Sacit

Yeni gelecek teknik direktör böyle korkak olmasın

Skora yatmanın da bir adabı var, kontra yaparsın iş biter

hüseyin cimşir bırak iyiyi vasat bile değil
bundan vasat bile olmaz

Çağatay96
Fatih Terimin padisah olmasini mi istersiniz , yoksa Basakin ilk olmasini mi.

Hicbiri ama FT nin sampiyon olmasi bana gore bi tik daha iyi. 8 , 9 olsa ne olur.

Ama kim olacak dersen. 1.Bsk.2.Ts.3.Gs siralama budur.

CİVELEK.61
28.06.2020, 00:15
Yapılacak tek şey var bu sezon için.
Ne taraftar,ne yönetim,ne Hoca,ne de sosyal medyada Takımı motive falan etmeyeceksin.
Bırakacaksın kendi haline takımı stressiz bi ortamda belki bir ikincilik kazanılabilir.

ANAOKULU TERK
28.06.2020, 00:16
12-13 lirayla şampiyon nasıl olunuyor ?
200 bin liralık oyuncularla ancak buraya kadar .

kaliteli oyuncu , kaliteli kadro ,
kaliteli oyun istiyorsan ,
paraya kıyacaksın .

paraya kıymıyorsan ,
sonuca razı olacaksın .

Çağatay96
O olay tam bir skandal.

Ne skandali klasik turkiye hakemi.

Bunun gibi yüzlerce gormedik mi:) adama gik desen korkuyor. Wakame iyi almisti aklini.

trbzonsporlu
tamam puan kaybedebilirsin ama bu ruhsuzluk bu vurdumduymszlık kabul edilemez 7. sirada fener bile son dk gol yedi bir saldırdılar uzatmalarda 2 gol attılar. sergenin takiminin sampiuonlukta bir iddiasi yok ama her maç ısırıyorlar rakibi pas manyagı yapiyorlar. biz ligin sonuncusundan 63 te gol yedik gol yedikten sonra tek pozisyonumuz yok. ayni durumda rakiplerimiz olsa son yarım saat çimleri yedirirdi teknik direktorleri onlara

memozcan
yönetimin kurduğu kadroda yedek hücumcu kalmamış sakatlıklar ve gidenler nedeniyle giren tek alternatif oydu ve içeri atıldı konu hocadan çok yönetimin hatası bu kulübe ile şampiyonluk mücadelesi verilemez. b.şehir kulübesine bakarsak konu net

kardeş yönetim ayrı bahis.. ama ligde ankaragücü karşısında öne geçen kim olsa galip gelir!!!

son 10 dk rakip 10 kişi kaldı.. ne yaparsın? topu kanatlara indirir rakibi eksik yakalamaya çalışırsın!! bizim hoca ne yaptı?

campiyi ileri sürdü ve doldur boşalt yaptı.. eksik rakip için bulunmaz nimet!!!!!!!!

zaqua
28.06.2020, 00:17
Ya en azından adamı getirin Trabzon'a resmi olmasa da idmanlari takip etsin . Maçlari tribünden izlesin gerekirse telefon ile müdahale etsin. Bu mümkün değil mi:) bunu aslında 2 maç öncesinde başlatmaliydi :)

aynılarını o yaşatmadı mı zamanında?

vanspor, eskişehir ???

bu hayatta şikâyet eden, ağlayan adamdan hiç birşey olmaz. anca birileri istediği zaman seni başarılı gösterirler.

bize özkan sümer gibi adam lazım.

erenslash
kimse üzülmesin bu takım runner up oldu .bu şu demek : futbolda ikinci veya üçüncü bitiren yükselişte olan takımlardır.

yani biz yükselişte olan iki seon üstüne koyarak ilerleyen bir takımız .

bu sene ikinciliğe kadar geldik öyle düşünün. ucu ucuna şampiyonluğu zorlayan bir takım oldun.sadece zorladın o kadar.

gelin hep beraber son üç senenin puan tablosuna bakalım :

2017-2018

https://www.mackolik.com/puan-durumu/t%C3%BCrkiye-s%C3%BCper-lig/2017-2018/482ofyysbdbeoxauk19yg7tdt

2018-2019

https://www.mackolik.com/puan-durumu/t%C3%BCrkiye-s%C3%BCper-lig/2018-2019/482ofyysbdbeoxauk19yg7tdt

2019 -2020

https://www.mackolik.com/puan-durumu/t%C3%BCrkiye-s%C3%BCper-lig/2019-2020/482ofyysbdbeoxauk19yg7tdt

DİKKAT EDİNİZ TAKIMIMIZ Sürekli bir çıkış içinde

bu şu demek seneye şampiyonuz demek

formul basit: var olan iyi oyuncularını koru +takviyelerin a kalite olsun

klubeyi kuvvetlendir+ ekibi yenile

çok kolay bunu yapmak

hazır bir kadron var zaten ihtiyacın olan kaliteli ekip ve nokta atışı transferler strese gerek yok formul belli dostlar

Sacit
Takımda iyi kötü bir orta sahan var onu çıkarıyorsun sonra 2 stoper vs. Alıyırsun. Kimseye açıklayamazsın.

Bu utanç verici bir olaydır
Başka hiçbir ligde böyle bişe görmedim şimdiye kadar

Sonra rakip ortasahadan elini kolunu sallayıp rahatça kaleye iniyor
Bu şahıs hoca olamaz. Yıllar geçse de olamaz

memozcan
28.06.2020, 00:18
korkudan puan tablosuna bakamıyorum.. cincona kaybedersek 3. olmuyoruz işallah!!!

cerebrum
Hüseyin çimşir kenardan bağırmıyor heyecanı sıfır oyuncuları etkileyemiyor. Yetersizlik abidesi.

Punisher-61
Nasil idman yapiliyorki herkes sakatlaniyor.. ve sakatlananda uzun süre dönmüyor..
Sampiyonluga oynuyorsun 2. Dk 1-0 öndesin skoru korumaya bakiyorsun bu nasil is arkadas..

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

doganmih61
28.06.2020, 00:19
kimse üzülmesin bu takım runner up oldu .bu şu demek : futbolda ikinci veya üçüncü bitiren yükselişte olan takımlardır.

yani biz yükselişte olan iki seon üstüne koyarak ilerleyen bir takımız .

bu sene ikinciliğe kadar geldik öyle düşünün. ucu ucuna şampiyonluğu zorlayan bir takım oldun.sadece zorladın o kadar.

gelin hep beraber son üç senenin puan tablosuna bakalım :

2017-2018

https://www.mackolik.com/puan-durumu/t%C3%BCrkiye-s%C3%BCper-lig/2017-2018/482ofyysbdbeoxauk19yg7tdt

2018-2019

https://www.mackolik.com/puan-durumu/t%C3%BCrkiye-s%C3%BCper-lig/2018-2019/482ofyysbdbeoxauk19yg7tdt

2019 -2020

https://www.mackolik.com/puan-durumu/t%C3%BCrkiye-s%C3%BCper-lig/2019-2020/482ofyysbdbeoxauk19yg7tdt

DİKKAT EDİNİZ TAKIMIMIZ Sürekli bir çıkış içinde

bu şu demek seneye şampiyonuz demek

Bu hakemlerle bi 30 sene daha sampiyon olamayiz biz kendimizi kandirmayalim.

ilelebeTS
Yalnız vAR'a gidilen penaltı verilmeyen pozisyonda madem ofsayt var, neden VAR'a gitti bu dangalak? Bir filmler çevirdiler orada.

arslanguray
Son iki haftada ilk 11 ler üzerinden kadro maliyetimiz rakiplerin çok üzerinde. Birde hedeflerini dikkate alınca yorgunluk olayını da değerlendirip minimum 4 puan olabilir dedim. Ama maç sonu futbolcuların yorumlarını, bir de maç içi performanslarını görünce benim hayallerimi süsleyen, hepimizin Kazım ının anlattığı Trabzonspor çoktan ölmüş. Ruhsuzlar karması profesyonellik kisvesine bürünmüş. Bugüne kadar akıttığım paralara yazık diycem ama o kadar önemsizki hayatımdan verdiğim diğer şeyleri düşününce. 37 yaşında son derece realist ve pesimist bir kişi olarak bu sabah babama tamamdır bu sene dedim. Benim için futbol adına bugün herşey bitti şampiyon bile olsak. Futbol çoktan sevda olmaktan çıkmış. Trabzonspor futbolcuların gözünde sevda olmadığı sürece başarılı olmadı olamaz da. Bugün trabzonspor da oynayan tüm futbolcuların gözünde dolar işareti var. Bu takıma verdiğim zamanlara yazık.
Artık ben yokum inşallah yani.
Keşke bu sevdaya hiç düşmeseydim ömrümü yedi.

Çağatay96
28.06.2020, 00:20
Devrede takımla ne konuşuldu merak ediyorum. 2. yarı takım vasat bile değildi. Biraz gaz verip 2-0 yapsan maç bitmişti zaten, rakip teslim olacaktı.

Ya sorun orda yusuf sari ile sorloth daha iyiydi. Bunlar 6 ya 4 pozisyonu kullanmasini beceremiyorlar. Dengeleri bozuk. Ömure iyi dioz 5 e 3 hucumu sonlandiramiyor.

Latif Özdem
Kötü oynadık çünkü takımın başında iyi bir teknik direktörümüz yok. Teker teker eleştiriler olabilir ama genel manada futbolcularda suç bulmak doğru değil. Aynı futbolcuların iyi bir hocanın elinde ŞİİR GİBİ top oynayacağına adım kadar eminim.

Ama hakemin sadece Pereiranın pozisyonunda tereddütsüz penaltı çalarken, daha net olan Pazdan ve ötekinin pozisyonunda penaltıyı çalmamak ARANIP TARANIP sonunda önceki pozisyona kadar gidip ofsayt bulmaları bile aldıkları emirleri yerine getirdiklerinin göstergesi.. Ama biz de suçluyuz. Çünkü;

-Konuşmamız gereken yerde nasılsa maçı kazandık aman antipatik olmayalım sempatik olalım diye konuşmayız.
-Zamanı geçince konuşsak da etkili konuşamayız. Altı boş tehditler savururuz.
-Sahadaki oyuncularımıza herhalde aman hakeme itiraz etme sakın baskı kurma hakem hakkını yediyse durup dururken kart verse bile sakın ses çıkarma diyoruz herhalde. Sempatik olacağız ya..
-Bizim adımıza sağda solda yorumculuk yapan bir yığın adam iki kelimeyi bir araya getiremez. Getirseler de korka korka konuşur.
vs. vs. vs.

Asıl fenası şu ki şu an lider takımdan sadece 1 (YAZIYLA BİR) puan gerideyiz. Yarın da kaybetme ya da berabere kalma ihtimalleri yüksek ve berabere kalsalar da sonraki 5 haftada yaşayacakları tek puan kaybında sen maçını aldığında öne geçebilirsin. Daha 5 koca hafta var. Ama senin teknik direktörün o kadar korkak ve o kadar şampiyonluğa İNANMAMIŞ, O KADAR İNANMIYOR ki çıkmış işte bakacaz görecez diyor, şampiyon olacağız demeye bile korkuyor... Yani şampiyon olmayı bırakın bunu söylemeye bile korkuyor.. Sen bu kadar hakkının yendiği bir ortamda bu kadar korkak bir hoca ile nasıl şampiyon olabilirsin? Sen bu kadar korkak olursan seni kim takar? Maç sonunu da geçtim. Daha maç bitmemiş, devam ediyor ama senin hocana bakınca anlıyorsun, hem maçı bitirmiş, hem kendisi bitmiş..

İleri top şişirip indireceğim diye bu maçta dizleri titreyecek çocuk ile maçın başında sahada olması gerekirken oynatmadığın stoperini sahaya atıyorsun. İleri top şişirip belki gol bulurum diye. Onu da yapamıyorsun..

7can61
Adminlere sunu engelleyin yoksa küfürden bizi engelleceksiniz sonra

Bunun anasına vururken öyle ses geliyormuş oradan biliyor.

Beypba
28.06.2020, 00:21
Biz kendi kendimizi bitirdik..

Sezon başında kadro sulandırıldı..

Bu senaryonun böyle olacağını çok önceden ben tahmin etmiştim ve o zaman bu transfer politikasına o kadar sinirleniyordum ki anlatamam..

Tek tahmin edemediğim beni yanıltan Sörloth’un performansı oldu.. Onun sıradışı performansı bizi bu haftlara getirdi..

20 tane işe yaramaz adam alacağımıza iyi bir stoper ve Dmc alsaydık bu kadro güle oynaya şampiyon olmuştu.. Hüseyine, Ünala rağmen..

erenslash
kardeşim olursun kadronu koru klube transfer ve ekip takviyesi yap.hakemler bir yere kadar.dikkat edersen kaybettiğimiz hakem katli olan maçlarda hep kötü oynadık.ekip ve kadro meselesi bu .bu da başarıdır.ekip ve kadromuzu halledersek seneye açık ara farkla oluruz inan buna
Bu hakemlerle bi 30 sene daha sampiyon olamayiz biz kendimizi kandirmayalim.

Doğukan Uçan
Maalesef böyle bir ihtimal var. Beraberlik bizim için iyi olur
Berabere biterse haftaya da biz arena da en kötü yenilmezsek şampyon oluruz her iddiasına varım.

Oxychen
Maçın en ilginç anı bir umut penaltı beklerken VAR'dan ofsayt kararı çıkması. :D

OrkHun
her hafta aşırı çetin idman görüntüsü paylaşılıyor twitter'da klüp hesabından. ulan bizim sahda gördüklerimiz başka birileri mi? yoksa idmanlarda yorgun düşüp sahaya dermansız mı çıkıyorlar? bir saçmalık var bu işte..

7can61
izleyip öğrensin bizim uşaklar.

Msır unu mu yedirdiler bunlara hepsinun beyni gitmiş son haftalarda

Ananıda mısır ununa bulucaz az kaldı.

Mert Oğuzlu61
28.06.2020, 00:22
Stressiz bir sekilde yarin Gs Başaksehir maci izleyecegiz, Basaksehir kazanacak sonraki hafta yine stressiz sekilde Gs macina cikacagiz zaten maclar formaliteye dönmüs olacak.

Sorun yok, uzulmeyin kadroyu korusunlar ve kadroya kattiklari yetenek fukarasi bazi isimlerin sozlesmesini feshetsinler yeter.

Cidden uzulmeye gerek yok, kazansak da bu futbolla son macta birakacagimiz icin inanin daha iyi oldu. Buyuk Basaksehir camiasina, iktidar partimize de hayirli olsun.

Ozan Yılmaz
28.06.2020, 00:22
bu tinercilere giren çıkan ne gelip üye olup yorum atıyor sürekli buraya müptezeller!

serdaracıl
28.06.2020, 00:23
İki haftada koca sezonu, tüm emekleri çöp ettik.

Doctore
28.06.2020, 00:23
Yav takiplerden kim kimi yener kime takılır bilmiyorumda bu oyunla kaç maçı alabiliriz veya bu takım toparlanabilir mi? Azıcık mücadele eden hiç bir takıma üstünlük sağlayamıyoruz. 2 senedir böyle. Bizim tez elden nasıl ziraati alıp 2. Oluruz onun çaresine bakmamız lazım yoksa travmamız katlanarak büyür

Fatih Öztürk
28.06.2020, 00:24
Pereira'nın görmediği top eline düşüyor penaltı değil. Bilal yaka paça indiriliyor Var çağırmıyor, Abdüş'e hikayeden kart veren, Pinto ile Rodrigues' i ilk yarı da oyundan atamıyor, A.güçlü oyuncu topu eliyle kesiyor fakat var'a giden alçak herif Novak'ın müdahale de bile bulunmadığı topa ofsayt uyduruyor ve biz şampiyonluk bekliyoruz. Götü boklu bir yeğen istediği gibi oynadı bizle. Takımı ligden çekecek götümüz varsa sabah dilekçeyi versinler, rezil rüsva edelim tüm ligi. Tabi böyle bir şey olamayacağı için kendi kendine afkur Fatih.
2003
2004
2011
2015
2019
2020
Son 17 sene de gözümüze soka soka çaldıkları şampiyonluklarımız.
Acaba kim çaldı, kim?

gurur6134
her hafta aşırı çetin idman görüntüsü paylaşılıyor twitter'da klüp hesabından. ulan bizim sahda gördüklerimiz başka birileri mi? yoksa idmanlarda yorgun düşüp sahaya dermansız mı çıkıyorlar? bir saçmalık var bu işte..

Bu kadar sakatlik normal degil zaten antremanlarda sıkınti oldugu kesin

erenslash
matematiksel olarak şampiyon olma şansımız varda alanya ve ankaragücündeki ruhsuz oyundan sonra çok zor.belli ki lige havlu atar gibi kendi sahasında maç alamayan bir takım olduk.seneye artık.iki haftada bu kadar berbat havlu atabileceğimiz aklıma gelmezdi en azından istekli oyunla alırdık şampiyonluğu dedim ama zor işte.neyse canları sağolsun
İki haftada koca sezonu, tüm emekleri çöp ettik.

14TS61
Şu ofsay pozisyonu niye kime verildi anlamadım

Doğukan Uçan
28.06.2020, 00:26
Foruma üye olurken 3 gün bekleme kuralı gelmeli artık böyle çoluk çocukla uğraşıyoruz. Bizanslılar puan kaybedilen maçtan sonra gelip millete salça oluyor küfür edince de insanlar boş yere ceza alıyor yönetimin bu konuyu değerlendirmesi lazım.

Ufuk
https://pbs.twimg.com/media/EbjA7aTXgAAiegW?format=jpg&name=large

Şu pozisyonu 5 dk incelediler çizdikleri çizgiye bak. Biraz daha yamultsalar ceza sahası çizgisi ile 30-60-90 üçgeni çizecekler. Mavi çizginin başladığı yer koyu diliimin ortasında, bittiği yer neredeyse açık dilimde. 4 dk penaltı çalmamak için bahane aradılar son sn aha tamam ofsayt varmış gönder hemen diye bunu verdiler önümüze. Şunu çizen eleman kritik anda iki cm ilerden çekip maçın kaderiyle ne kadar rahat oynar.

Latif Özdem
Millet Hüseyine sallıyor ama bu takımın en kötü stoperinin Campi olduğu kesin. Çok rahat alması gereken kafa toplarını bile alamıyor. (bkz. maçın başlarında kafa topunu alamadığı için verdiğimiz net pozisyon) Ayakta duramıyor. Hüseyin hiç de kötü oynamadı bu maç. Rakibin bir adamını da oyundan attırdı. Daha ne yapsın?

Pereiranın da bu maçtaki olumlu hareketlerinden biri varsa GS maçında oynamayacak olması. Savunma oyuncusunun ilk işi savunmadır ve bu adam artık bu işi YA PA MI YOR..

erenslash
hocam ligde şike her zaman var ama biz kendi elimizle verdik bu sene .görüyorsun takımın nasıl oynadığını.hea şuna hemfikirim:bak başak veya gs oynasa bu maçı dandik oyuna rağmen o penaltıyı gs a veya başağa çalmazlardı buna eminim ancak bizim bu top şişirme ve hüseyinin oyuncuları iyi hazırlamaması herşeye çanak tuttu.şampiyon takım böyle oynamaz.
Pereira'nın görmediği top eline düşüyor penaltı değil. Bilal yaka paça indiriliyor Var çağırmıyor, Abdüş'e hikayeden kart veren, Pinto ile Rodrigues' i ilk yarı da oyundan atamıyor, A.güçlü oyuncu topu eliyle kesiyor fakat var'a giden alçak herif Novak'ın müdahale de bile bulunmadığı topa ofsayt uyduruyor ve biz şampiyonluk bekliyoruz. Götü boklu bir yeğen istediği gibi oynadı bizle. Takımı ligden çekecek götümüz varsa sabah dilekçeyi versinler, rezil rüsva edelim tüm ligi. Tabi böyle bir şey olamayacağı için kendi kendine afkur Fatih.
2003
2004
2011
2015
2019
2020
Son 17 sene de gözümüze soka soka çaldıkları şampiyonluklarımız.
Acaba kim çaldı, kim?

Fatih Öztürk
28.06.2020, 00:28
2011'de terörist partisi dışında tüm partiler feneri mecliste kurtardı, bizi göt altına attı. Eserinle ne kadar övünsen az gelir Trabzon'lu. Meydanda ki ilk miting de kaşkolu bu kez ben takacağım. Artık Trabzonspor'u düdükleme sırası biz de. Allah kahretsin sizin siyasetinizi de kendinizi de.

Antonio
28.06.2020, 00:29
Penaltı penaltı değil ama biz de ne oynadık ilk golü attıktan sonra ikinci için çok koşmamiz lazımdı. Guilherme ile olmuyor bu adam yerine ekuban olsaydı kazanırdik. Sağlık ve teknik ekip fiyasko koca sezonu yediler. Ama Robinhood61 in rüyasinin çıkmasini çok istiyorum. Abi biz şampiyon olalım ya. Allah büyük inanıyorum hala.

serdaracıl
28.06.2020, 00:30
Şu ofsay pozisyonu niye kime verildi anlamadım

Kimse anlamadı zaten

nakzo
28.06.2020, 00:32

5 milyon verenin aklına sıçayım.Benim yaşımdakiler bilir götten kurmalı fare oyuncağı vardı pata pat bir duvara vurdurur pata pat bir duvara vurur dolaşırır dururdu aynı a.ömür.Şut yok,çalım yok sürat yok fizik yok dayanıklılık yok.Bunun neresi yıldız sana nere verebilir veya avrupa bunu ne yapsın.

Doğukan Uçan
28.06.2020, 00:32
ankaragücü yerine gazişehir felan olsa banko yenilmiştik. eğer şampiyon olursak şu maçtaki 1 puan sayesinde olur.

Jackdaniels
28.06.2020, 00:33
Allahtan maçı izlemedim , Alanya maçını gördükten sonra benim Hüseyin Çimşir namına hiçbir ümidim kalmamıştı ve bu akşamki sonuçta beni şaşırtmadı açıkçası... Hakeme TFF ye Sallamak kolay adamların işi bu zaten biliyorduk karanterlerini de biz kendi içimizdekileri ne yapıcaz ? Hala bu teknik heyet ve sağlık heyetiyle yola devam eden yönetim hiç kusura bakmasın ağlamaya hakkı yoktur.

Murat'
28.06.2020, 00:33
Maçın en ilginç anı bir umut penaltı beklerken VAR'dan ofsayt kararı çıkması. :DPereira'nın penaltı pozisyonunu haklı çıkarmak için yaptılar. "Bakın ofsayt olmasaydı penaltıyı çalacaktık"a getirdiler.

erenslash
28.06.2020, 00:34
hakem bizi bugün yedi zaten buna eminim ama bizimkiler otladı sahada farkındayım hakem ve var hakemleri şerefsizler

bu arada yarın gs maçı alırsa aman aman buradaki insanların sinirini ve üzgün ruh halini düşünemiyorum

Fatih Öztürk
hocam ligde şike her zaman var ama biz kendi elimizle verdik bu sene .görüyorsun takımın nasıl oynadığını.hea şuna hemfikirim:bak başak veya gs oynasa bu maçı dandik oyuna rağmen o penaltıyı gs a veya başağa çalmazlardı buna eminim ancak bizim bu top şişirme ve hüseyinin oyuncuları iyi hazırlamaması herşeye çanak tuttu.şampiyon takım böyle oynamaz.

Kardeşim, sadece ligin 2. yarısı aklımda kalan Antep maçıyla birlikte başlayan lime lime doğradıkları maç sayısı 4-5. Rakibin dedikleri sik kırıklarının aleyhine çaldıkları tek düdük yok. Geçen sene gs, şuan oynadığımız vasat oyunun yarısını bile oynamadan atlaya atlaya şampiyon yapıldı. Biz haşa Allah'ın mucizeleri eline verdiği peygamberlerden kurulu ilk onbiri sürmüyoruz sahaya. Görüyorsun işte, senden alıp 2 düdüğü rakibe verdimi puan farkı birden açılıyor, sen istediğin kadar götünü yırt, bu maç olmasa başka bir iti haftaya var'a atarlar dı işini bitirirlerdi. Bu konjonktür senin şampiyon olmanı istemiyor işte olay bu. Siktir olup gidene kadar da yapmayacaklar.

gurur6134
Buz gibi penaltimiz gitti oyle ofsayt olmaz adam topa degmiyor ceza alani disinda top aciliyor bu nasil ofsayt

gurur6134
28.06.2020, 00:36
Bu neyin kafasidir nasil ofsayt allah belanizi versin penalti diye gidiyorsun pasif adama ofsayt calisiyorsun pozisyonun basindaki

Berke6198
28.06.2020, 00:37
Forumumuza sürekli üye olan beşiktaşlı tip budur;

https://twitter.com/SeyithanSakar

Buyrun :)

Murat'
Sivasspor maçının ikinci yarısından bu yana kötü oynuyoruz. O maçtan bu yana gölü bir şekilde bulup geriye yaslandık, bazı maçlarda işe yaradı, bazı maçlarda ise sonuç ortada. Sivasspor maçının ilk yarısından başka da iyi oynadığımız maç hatırlamıyorum.

Mert Oğuzlu61
Cidden soyluyorum rahat olun, Basaksehir sampiyon olacak maddi manevi hangi kurum ya da kurulusa faydasi olacaksa, milyonlarca taraftariyla sevinsinler, dekoder satsinlar, CL de acip Basaksehir maci izleyecek milyonlarca taraftar var ? Hadi olsun bakalim sampiyon, 3 İstanbullu hatta bunlara haksiz kazanc saglayip ligde yaristiran siyaset dusunsun.

Biz yoldan sapmadan devam. Kadro dagilmazsa sira bizde. Şu Novak ile Sosa imzalasin, gelecek sezona dair o umudu versinler ben uzulmeyecegim.

erenslash
28.06.2020, 00:38
onu farkındayım zaten yaşadıklarımız komplo değil.işte o ince doğramalarda kötü oynadık.vura vura alsak doğrayamayacaklardı.şampiyon olmamamızı istemiyorlar katılıyorum ama bizim futbolcular ve hoca ne yapıyor ? yani şu 1-0 veya 1 farklı skorlarla oyunlarda ve geriye yaslandığımız maçlarda hakem faktörü devreye giriyor bunu farkettim bu sene.yani bizim zayıf anımızda ince ince doğruyorlar bizi bu doğru ancak biz iki üç skorlu şöyle rahat maç alabilseydik bu iş bitmişti operasyon da bize sökmeyecekti
Kardeşim, sadece ligin 2. yarısı aklımda kalan Antep maçıyla birlikte başlayan lime lime doğradıkları maç sayısı 4-5. Rakibin dedikleri sik kırıklarının aleyhine çaldıkları tek düdük yok. Geçen sene gs, şuan oynadığımız vasat oyunun yarısını bile oynamadan atlaya atlaya şampiyon yapıldı. Biz haşa Allah'ın mucizeleri eline verdiği peygamberlerden kurulu ilk onbiri sürmüyoruz sahaya. Görüyorsun işte, senden alıp 2 düdüğü rakibe verdimi puan farkı birden açılıyor, sen istediğin kadar götünü yırt, bu maç olmasa başka bir iti haftaya var'a atarlar dı işini bitirirlerdi. Bu konjonktür senin şampiyon olmanı istemiyor işte olay bu. Siktir olup gidene kadar da yapmayacaklar.

romeikaa
28.06.2020, 00:38
Öne geçince topa sahip olma oranları %53'ten %44'e düşüyor, savunma hattı da kaleye 11 metre yaklaşıyor

Berke6198
28.06.2020, 00:39

Hesabı korumaya almış.

Ölünüzü dirinizi :d

Antonio
28.06.2020, 00:40
Takıma kızıyoruz ama hakem bizi yine doğradi yine ses seda yok. Bu maçta penaltı olmasa kazanırdik.

Yıldıray Emanet
28.06.2020, 00:40
Wakayeme Ekuban Sörloth 3'lüsünü elde tutup kalan yaşlı yabancıların alayına yol verip seneye daha genç daha istekli daha iştahlı oyuncularla sezona girmeliyiz. Pandemi arası tabiki etkilemistir ama bu kadar mücadeleden yoksun bir futbol da ayıptır yani sen şampiyonluğa oynuyorsun. Seneye ne yapıp edip Şenol Güneş de ikna edilmelidir gelmezse onun da kalıbına sıçayım

Arda'
28.06.2020, 00:41

Tipine attırdığımın tinercisi annesini sevmiyor hiç heralde bu kadar sövdürmeye meraklı olduğuna göre :)

14TS61
28.06.2020, 00:41

Beşiktaş ne alaka. Vitaminsiz beyinsiz amacı ne uye oluyor:)

AyhanPe
28.06.2020, 00:42
Tamam bugün oldukca kötü oynadik. Bu sene bir cok mactada kötü oynadik ama kötü oynadigimiz maclarda bile galibiyetimiz calindi. Fark atmamiz gereken takima puan verdik.Berbat ötesi oynadik ama bugün de art niyetliydi hakem. Acik ve net. Biz neyin mücadelesini veriyoruz ki su lig de?

yorumsuz6117
28.06.2020, 00:42
Arkadaşlar Nwakaeme olsaydı Alanya'yı da Ankaragücü'nü de yenmiştik, olay bu kadar basit, sakatlanmasaydı şampiyonduk..

Sefer A.
28.06.2020, 00:43
Bu neyin kafasidir nasil ofsayt allah belanizi versin penalti diye gidiyorsun pasif adama ofsayt calisiyorsun pozisyonun basindaki
Görüntü varsa görmek istiyorum tekrar,,, sövmek istiyorum..

Yalniz sanki bize dur emri verildi, her sey yalan, yönetimin bagirmalari da yalan... hoca 2 haftadir resmen maç satiyor yaa inanilmaz seyler oluyor

Ekuban'a da ne oldu neymis skintisi durup dururken ???

Latif Özdem
28.06.2020, 00:45
Takımın başında biraz tecrübeli, biraz cesur, "ortalama" bir teknik direktör olsa bu kadar hakem faciasına rağmen yine şansımız yüksek diyeceğim çünkü daha 5 hafta var ve yarın GS yense ya da berabere kalsa (ki muhtemelen öyle olur) 1 ya da 2 puanlık fark olacak.

Fakat senin teknik direktörün çıktı pek konuşmak istemiyorum falan dedi sonra da iki kez laf geldiği halde "hiçbirşey bitmiş değil şampiyon olacağımıza inanıyorum" gibi ezber sözler GEVELEMEYE BİLE KORKTU ve sene sonunda bakıp göreceğiz falan diyebildi.. Yani takımın başındaki adamın inancı bu kadar.. Kimse futbolcularımız yetersiz demesin. Bizim taaaa Ersun Yanaldan karaktersizinden beri, taaaa Rıza Çalımbay kişiliksizinden beri, Ünal Karaman hamaset edebiyatçısından beri şimdiki yetersiz ve korkak hocamız Hüseyin Cimşir de dahil olmak üzere takımımızın başında HOCAMIZ YOK! Yıllardır yok... Hocasız takım ile bu kadarı bile büyük başarı.

14TS61
Maçta anlam veremedim saçma 2 şey Abdülkadir sarı kartı ve Ofsayt . Var resmen penaltı için çağırdı adam gitti Alakasız ofsayt vedi.. ayrıca tekrarını vermedi oynarken izleyen oldu mu.

gurur6134

Mac saatinden itibaren 24 saat sureyle uye alimi yasaklanmadikca bu gider baskasi gelir ornegi cok.

gurur6134
Fiyasko bir lig oluyor malatyayi 10 kisi yalandan yere birakmislar şikebahce almis maci..adamlari atese attilar iyice

serdaracıl
28.06.2020, 00:47
Abdüş’ün sarı gördüğü saçma pozisyonda top ndiayenin önüne düşüyor. Hakem can havliyle kesti pozisyonu

Mustafa YILMAZ
pereira topa bile bakmıyordu yakın mesafeden sekip ele çarpan top penaltı olmaz.

gerçekten çok isteksizdik, baskı kuramadık bi türlü gerçi bunda hakemin düşünmeden çıkarttığı sarı kartlarında payı var çok ince çalıştı orada.

yinede hakemi konuşmak sonra ki iş bu maçta.

ekuban'ın yokluğu fena etkiledi takımı son maçlarda onun katkısı ile çarklar dönüyordu.

takımda bir tane gerekirse forvete atacağımız kanat yok sadece nwakaeme var bilal ve guilherme ile yolları ayırıp yerine sağ kanat içinde forvet özellikli bir kanat almamız lazım.

ekuban ve nwakaeme'nin aynı anda yokluğunu kaldıramıyor takım.

olan oldu artık şu saatten sonra gs'nin yenilmemesi şart.

Fatih Öztürk
onu farkındayım zaten yaşadıklarımız komplo değil.işte o ince doğramalarda kötü oynadık.vura vura alsak doğrayamayacaklardı.şampiyon olmamamızı istemiyorlar katılıyorum ama bizim futbolcular ve hoca ne yapıyor ? yani şu 1-0 veya 1 farklı skorlarla oyunlarda ve geriye yaslandığımız maçlarda hakem faktörü devreye giriyor bunu farkettim bu sene.yani bizim zayıf anımızda ince ince doğruyorlar bizi bu doğru ancak biz iki üç skorlu şöyle rahat maç alabilseydik bu iş bitmişti operasyon da bize sökmeyecekti

Bu maç olmasa haftaya yaparlar dı, olmadı sonra ki haftaya. Kafalarına koymuşlar işte, biz de saf duygularla şampiyonluk bekliyoruz. Göte göt diyemediğimiz müddetçe ağladığımuzla kalacağız.

14TS61
28.06.2020, 00:48
Sıç..y.m böyle futbola ya git 30 saniye kala puan ver. Gel ligin son sırasında ki bitmiş takıma puan ver. Alakasız Ofsayt yüzünden penaltı güme gitsin... Öne geçtiğin maçlarda 20 puan ver.. çok önemli oyuncularin sakatlansin..

Yok ya nasıl bir kader bu.

gurur6134
28.06.2020, 00:48
Görüntü varsa görmek istiyorum tekrar,,, sövmek istiyorum..

Yalniz sanki bize dur emri verildi, her sey yalan, yönetimin bagirmalari da yalan... hoca 2 haftadir resmen maç satiyor yaa inanilmaz seyler oluyor

Ekuban'a da ne oldu neymis skintisi durup dururken ???

Ofsayt ile ilgisi yok ceza alani disinda bizim adam orta geliyor top bizim ofsaytdaki adama gelmiyor degmiyor top sola aciliyor orta geliyor yeniden penalti oluyor var gel penaltiyi cal diye cagiriyor hakem ofsayt uyduruyor yok boyle birsey

Cemzirih
28.06.2020, 00:50
https://pbs.twimg.com/media/EbjA7aTXgAAiegW?format=jpg&name=large

Şu pozisyonu 5 dk incelediler çizdikleri çizgiye bak. Biraz daha yamultsalar ceza sahası çizgisi ile 30-60-90 üçgeni çizecekler. Mavi çizginin başladığı yer koyu diliimin ortasında, bittiği yer neredeyse açık dilimde. 4 dk penaltı çalmamak için bahane aradılar son sn aha tamam ofsayt varmış gönder hemen diye bunu verdiler önümüze. Şunu çizen eleman kritik anda iki cm ilerden çekip maçın kaderiyle ne kadar rahat oynar.

Maçon olayı bu pozisyondur bunun üzerine gitmeli yönetim bununla alakalı ne gerekiyorsa yapılmalı bu tam bir serefsizliktir . Aleni siz boşa uğraşmayın çizgiyi biz çözeriz diyorlar

ts_tuncay_ts
28.06.2020, 00:50
Şampiyonluk yolunda olan bir takım böyle futbol oynamamalı.Takım stada giderken o atmosferi gören futbolcular nasıl gaza gelmezler anlamış değilim.Ruhu geçtim can bile kalmamış gibi oynadılar bugün...

Takım kötü oynayabilir ve buna rağmen kazanabilirdik.İşte burda da hakem devreye giriyor.Adamlar öyle bir balans ayarı veriyorlar ki kimin kazanacağını onlar belirliyor.En basitinden şu çizgiyi çeken adamda artniyet ararım ben...

https://i.hizliresim.com/0LIBAR.jpg (https://hizliresim.com/0LIBAR)

Fatih Öztürk
28.06.2020, 00:52
Maçın teknik taktik konuşulacak tek yönü yok, dolayısıyla Hüseyin hocanın hamle olarak yapacak birşeyi de yoktu. Seni doğramaya ant içmişler sen kalkıp Hüseyin hoca üzerinden takımı eleştiriyorsun. Bu hakem geçen hafta Alanya maçın da Abdüş'ün tekmeyle indirilip kırmızı verilmeyen maçın var hakemi değilmiydi kardeşim, ne anlatıyorsunuz.

gurur6134
28.06.2020, 00:52
Cekilelim sictimin liginden birkez olsun dik duralim yeter siyaseti arkasina almis yavsaklarin sampiyonlugunu mu izleyecegiz..

gurur6134
28.06.2020, 00:53
Şampiyonluk yolunda olan bir takım böyle futbol oynamamalı.Takım stada giderken o atmosferi gören futbolcular nasıl gaza gelmezler anlamış değilim.Ruhu geçtim can bile kalmamış gibi oynadılar bugün...

Takım kötü oynayabilir ve buna rağmen kazanabilirdik.İşte burda da hakem devreye giriyor.Adamlar öyle bir balans ayarı veriyorlar ki kimin kazanacağını onlar belirliyor.En basitinden şu çizgiyi çeken adamda artniyet ararım ben...

https://i.hizliresim.com/0LIBAR.jpg (https://hizliresim.com/0LIBAR)

Cizgi bir tarafa su pozisyonda topa degmeyen ilgisi olmayan adam nasil ofsayt olur

nakzo
28.06.2020, 00:53

basakesebir şampiyon oldu biti o iş

serdaracıl
28.06.2020, 00:54
Adamların çizdiği ofsayt çizgisi ceza sahası çizgisiyle çakışıyor.

nakzo
28.06.2020, 00:54
Yav arkadaşlar Trabzonspor fıtbolcuları şampiyonluğa inanmıyor en başta. Örnek en başta Yusuf Yazıcı inansaydı gidermiydi. Adam bari kendimi kurtarayım dedi. Ömürde gidecek aşağı yukarı aynı paraya bu sene

5 kuruş vermezler ona 5 kuruş etmez

Doğukan Uçan
28.06.2020, 00:55
bu ülkede futbola zaman ayırmak harbi gerizekalılık stres, sinirden başka bir şey yok. amatörden tut en üst lige kadar inanılmaz şike, para, maç satma dönüyor.

ANAOKULU TERK
28.06.2020, 00:56
konsantrasyon demek ,
iki günde bir doğum günü pastası kesip ,
milletin önünde selfie çektirmek demek değildir .
( ayrıca ölüme her sene daha fazla yaklaştığını bile bile kutlama yapmak neyin nesidir? anlamış da değilim . doğarken ölmeye başlıyoruz .farkında değil misiniz ? )

konsantrasyon demek ,
seks dahil ( evet seks ) herşeyden elini eteğini çekip ,
sadece hedefine kitlenmektir .

yapıldı mı peki ? yok .
hafta boyunca her yer vıcık vıcık selfie çekilenler kaynıyordu .

Doctore
28.06.2020, 01:01
Maçın teknik taktik konuşulacak tek yönü yok, dolayısıyla Hüseyin hocanın hamle olarak yapacak birşeyi de yoktu. Seni doğramaya ant içmişler sen kalkıp Hüseyin hoca üzerinden takımı eleştiriyorsun. Bu hakem geçen hafta Alanya maçın da Abdüş'ün tekmeyle indirilip kırmızı verilmeyen maçın var hakemi değilmiydi kardeşim, ne anlatıyorsunuz.

Arkadaşlar hakemler olumsuz anlamda zaten görevini yapacak, rakip takımlarda ekstra mıtive olacak bize karşı bunları zaten bekliyoruz. Ama son 1 dakika direnememeyi ve her maç geri çekilmeyi, mücadele etmemeyi açıklayamazsın. Hakemler nabza göre şerbet veren tipler. Rakip takımların Trabzonspora karşı ekstra mıtive olması zaten bülinen birşey. Biz kendi kendimizi yaktık her maç final gibi oynamadık.

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 01:01
Kötü oynadık, maçı koparamadık eyvallah da. O ofsayt çizgisi ne Allah aşkına. Ben iyi veya kötü oynarım ama kazanırım abi sen bunu s... bi çizgiyle nasıl engellersin. Yeter ya.

AyhanPe
28.06.2020, 01:02
Bizi her defasinda paspas edip bu seferde Basaksehir in sampiyon yapilmasi. Yerel secimlerde bu adamlarin topluca yüksek derecede ileri zekali oldugu iyice yüz üstüne cikmisti zaten. Isleri gücleri rant. Basaksehir in sampiyonlugu kendileri icin hayirli olur artik.

Hayatimda hicbir siyasi olusumu desteklemedim ama eski bir Trabzonspor yöneticisi bu rantci asalaklarin canlarina okudugunda icimin yaglari o zaman eriyecek ancak..

ANAOKULU TERK
28.06.2020, 01:03
sen pasta keserken , adamlar kampta senin taktiğini , oyun planını ezberliyorlardı . hemde 36 saatlik hocaları ile .

serdaracıl
28.06.2020, 01:03
Ceza sahası çizgisini 30 derece açı ile kesen ofsayt çizgisi bulmuşlar, süper

ts_tuncay_ts
28.06.2020, 01:04
Cizgi bir tarafa su pozisyonda topa degmeyen ilgisi olmayan adam nasil ofsayt olur
Birde dikkat edersen büyük görüntüde topa vurma anı ile sağ alt köşedeki küçük görüntüde topa vurma anı farklı...

Sefa Murat Dokuz
28.06.2020, 01:06
Ben başakşehir ve antep maçlarında çalınan 4 puanla şampiyonluk kaybedildi diye düşünüyordum, lige ara verilince o katliamlar anlamlandırılamamıştı ağa babaları tarafından.

Bizim çalınan 4 puanımız ve geçen haftaya başak’a hediye edilen 2 puan bu senenin şampiyonunu belirlemiştir.

Bugünki maça takım hiç hazırlanamamış felan hepsi tamam ama iş bence geçen hafta bitmişti.

gurur6134
28.06.2020, 01:07
Birde dikkat edersen büyük görüntüde topa vurma anı ile sağ alt köşedeki küçük görüntüde topa vurma anı farklı...

Net bir sekilde degmiyor tehlikeli pozisyon degil birsey degil nasil ofsayt olur ben anlamadim.cizgi fiyasko kamera acisi falan hikaye bugilune kadar boyle aci gormedim ben..yonetim artik uyumamali goztepe macindan sonra cikin konusun dedik hakemin h sini almadilar agizlarina kazandik diye gecmis olsun simdi adamlar goz gore gore caldilar sampiyonlugu kotu oynamak hakemin seni dogramasini gerektirmez..

Fatih Öztürk
Cekilelim sictimin liginden birkez olsun dik duralim yeter siyaseti arkasina almis yavsaklarin sampiyonlugunu mu izleyecegiz..

Hane öyle bir göt. Siyaset kulübü 16 yıl önce ele geçirdi, 16 yıl da net 6 şampiyonluğumuz çalındı, kime ders verdkte bu saatten sonra siyasete karşı duracağız.
Paşpakanumun tirapizınsporla işi yok, pütün poki aziz yıldırımlan feterasyon yiyi diyen bir güruhla mücadelemiz bu kadar.

cyberentalpi
Teknik anlamda pereira’yı çıkarmasını anlamadım bir şekilde karıştırırdı ortalığı ki karşısındaki adam kırmızı görmüştü, rahat rahat sağ açığı idare ederdi

ne teknigi kardeşim
Teknik sözcüğüne yakışır bir direktör göremedim ben
hatta direktör bile göremedim. Hüseyin den bi halt olmaz.

Mustafa YILMAZ
28.06.2020, 01:10
Öne geçince topa sahip olma oranımız %53'ten %44'e düşüyor savunma hattı da kalemize 11 metre yaklaşıyor.

istatistiki bilgi.

bu kadar tahmin etmiyordum ama şu rakamları açıklaması gerçekten zor.

gurur6134
28.06.2020, 01:14
Sosanin son frikiginde topa vuracak gucu kalmamis hala vuruyor solda ndiayenin onune yuvarlasa 6 pasda karsi karsiya kaleciyle bombos birazcik kafa calistirin zeki davranin ya

AyhanPe
Bugünki oyun rezalet öteseydi ve Hüseyinde bir kac haftadir formsuz ama bu ligde mücadele etmenin hicbir anlami olmadigina göre kimseye yüklenilmesin. Olmadi, olmuyor. Bu düzenin yikilmasi icin ülkede ahlak ihtilali yapilmasi gerekir. Trabzonspor un yapabilecegi birsey degil bu. Öyle bir misyonuda yok bu klübün...

Fatih Öztürk
Arkadaşlar hakemler olumsuz anlamda zaten görevini yapacak, rakip takımlarda ekstra mıtive olacak bize karşı bunları zaten bekliyoruz. Ama son 1 dakika direnememeyi ve her maç geri çekilmeyi, mücadele etmemeyi açıklayamazsın. Hakemler nabza göre şerbet veren tipler. Rakip takımların Trabzonspora karşı ekstra mıtive olması zaten bülinen birşey. Biz kendi kendimizi yaktık her maç final gibi oynamadık.

25 yıldan fazladır net şekilde ligi takip ediyorum, şampiyon olan takımların 34 hafta da hakemler tarafından önlerinin kesildiği maç sayısı üçü bulmadı. Biz ise şampiyonluğa oynadığımız her sezon 34 haftanın üçte biri kıyım kıyım doğrandık. Sen bu şartlarda şampiyon olamazsın. Daha açık olayım, akp gidene kadar şampiyon olamayacaksın.

cyberentalpi
28.06.2020, 01:15
Takımın başında biraz tecrübeli, biraz cesur, "ortalama" bir teknik direktör olsa bu kadar hakem faciasına rağmen yine şansımız yüksek diyeceğim çünkü daha 5 hafta var ve yarın GS yense ya da berabere kalsa (ki muhtemelen öyle olur) 1 ya da 2 puanlık fark olacak.

Fakat senin teknik direktörün çıktı pek konuşmak istemiyorum falan dedi sonra da iki kez laf geldiği halde "hiçbirşey bitmiş değil şampiyon olacağımıza inanıyorum" gibi ezber sözler GEVELEMEYE BİLE KORKTU ve sene sonunda bakıp göreceğiz falan diyebildi.. Yani takımın başındaki adamın inancı bu kadar.. Kimse futbolcularımız yetersiz demesin. Bizim taaaa Ersun Yanaldan karaktersizinden beri, taaaa Rıza Çalımbay kişiliksizinden beri, Ünal Karaman hamaset edebiyatçısından beri şimdiki yetersiz ve korkak hocamız Hüseyin Cimşir de dahil olmak üzere takımımızın başında HOCAMIZ YOK! Yıllardır yok... Hocasız takım ile bu kadarı bile büyük başarı.

Tebrik ediyorum. Rıza ya biraz katılmasamda diğerleri gerçekten doğru tespitler.
Ersun dçtveren karektersiz in teki. Şu an hala fenerin yalaması. Bizdeki ilk dönemi iyi idi
Rıza yı kötü niyetli bulmadım.
Ünal Td felan değil. Şu an Hüseyin in oynadığı oyunun mimarı Ünal zaten. Ünal çok kalite oyuncu idi. Ama sık sakatlanırdı. Ama Ünal çok kötü td. Göreceksiniz bir yerede gelemeycek.
Hüseyin e altın yumurtlayan tavuk verildi. Ama o Ünal ın bile neden kovulduğunu bildiği halde Ünal gibi oynattı. Çünkü bir sey bilmiyor. taktik teknik. Hani bunları bilmezsinde öğretmen olursun o da yok. Bu adam neden Ts nin başında anlamış değilim. Çimşir yerine sergen i felan alsak Şu an en az 6 puanımız vardı fazladan.
Bitik Bjk adam oldu. Bizim adam gibi takım korkak kişilksiz oldu.

David_LuiZ4
28.06.2020, 01:17
Çimşir'le olmayacağını biliyorduk ama gene de sabredelim dedik fırsatı belki kullanır dedik ama yanıldım..

Çimşir bu takımı şu saatten sonra şampiyon bile yapsa sezon sonu yollar ayrılmalıdır..Bu takımın kadrosu iyi bir hoca elinde ligin üzerinde top oynayabilecek kadrodur..

gencer_ts
28.06.2020, 01:20
Bu sene şampiyon olamayacağımız belli bir şey kişişel kanım Galatasaray bizi bu kadar ruhsuz yakalamışken onlarda eksik ama bizi yenerler.

Trabzonspor yönetimini genel olarak beğeniyorum ama 3 büyük hatalarından dolayı şampiyonluk kaçtı.
1.Hüseyin Çimşir hoca filan değil, Ünal Karaman’ı gönderiyorsan Ünal’dan daha iyisini getireceksin bu forumda yazmadım ama yakın çevreme istanbulda 2-2 kaldığımız BJK maçında sonra hep şunu dedim ts yönetimi yanlış hoca getirdi zararın neresinden dönülse kâr’dır.Rize maçını her türlü alırız çimşirin hemen gönderilmesi lazım dedim kazandığımız Rize maçından hemen önce gönderilmesi lazımdı kimse demesin yeni gelen hoca gönderilirmi diye bal gibi gönderilir illa tökezlemesini beklemek şart değil.O maçta statdaydım bjklıların arasında izledim Hüseyin Çimşirin yetersiz olduğunu net bir şekilde canlı gözle gördüm.

2.Kardeşim bu takım şampiyonluğa oynuyor sakatı olacak, cezalısı olacak sen kalkıp sırf maliyetinden dolayı sturidgeyi gönderiyorsun keza obi mikelde bir şekilde tutulabilirdi.Özellikle sturidge gönderilmemeliydi kulübede olsa kötümü olacaktı.2 sakat verdik hamle yapıp skora katkı verecek oyuncumuz yok sturidge formsuz diyenler olabilir ne olursa olsun yedekte olan bir sturidge rakipler için her zaman tehlikedir forma sokmakta benim işim değil teknik heyetin işi.

3.Külüp yönetimi hakemler konusunda çok çaresiz kaldı Göksel Gümüşdağ hakemlerin ipini eline almış lobi konusunda sınıfta kaldık.Hakemler maçların içine etti.

Son olarak Hüseyin Çimşir hoca olsa bu maçta pereirayı orta sahada sağ açığa Novakıda orta sahada sol açığa alır defansa onların yerine 2 adam yerleştirirdi sahadaki oyuncuların içinden hamle yapardı.Hüseyin Çimşir tercihi yönetimin en büyük fiyaskosu, bana göre Ünal’ı gönderiyorsan daha iyisini getirecen kardeşim hocalık tecrübesi olmayan biri ne verecek Trabzonspor’a sahada takım ruh gibi geziyor her maç aynı öne geçiyoruz skor koruma kazandığımız Sivas ve Fener maçlarında goller yedik iptal oldu bana göre fenerin golünde hiç bişey yoktu.Ankaragücüne öne geçiyorsun az 2. golü ara hoca bu puan kaybı hocaya yazar penaltı haksız olsa bile.

Sacit
28.06.2020, 01:23
Sosanin son frikiginde topa vuracak gucu kalmamis hala vuruyor solda ndiayenin onune yuvarlasa 6 pasda karsi karsiya kaleciyle bombos birazcik kafa calistirin zeki davranin ya

Böyle zeki olanlar anında düşünebilen futbolcular liverpool da m.city de oynuyor
Aşırı hızlı ve kafası çalışan oyuncular

gurur6134
28.06.2020, 01:23
https://mobile.twitter.com/mavisiriuss/status/1276990162266972160
Biz bu maci kafada kaybetmisiz taraftar organizasyon yapiyor otobusdeki havaya bak gerileme bak ne oldu anlamadim ben herkesin yuzunden dusen bin parca

Ahmet Aksu
28.06.2020, 01:24
nwkame reis bu takımın herşeyiymiş
insallah anlamayanlar da anlamıştır.
hocasız taktiksiz oynadığımızı da anladınız umarım.

sampiyonluga oynayan takım her mac topun arkasına geçip gol yemeyi bekliyoruz salakça.
cimsirin tek taktigi buydu aynı unal karaman gibi

ugurcan-novak-sosa-omur-nwkame-ekuban-sorloth kalanı en fazla yedek olur

18884

14TS61
28.06.2020, 01:26
Hüseyin hoca olsaydı fener maçına yedek çıkardı rotasyon yapardı. Okadar aklı kesiyor işte. O maçtan sebep bunları yaşadık.. Burda hep dedim dedik yedek yedek yedek

AyhanPe
28.06.2020, 01:27
25 yıldan fazladır net şekilde ligi takip ediyorum, şampiyon olan takımların 34 hafta da hakemler tarafından önlerinin kesildiği maç sayısı üçü bulmadı. Biz ise şampiyonluğa oynadığımız her sezon 34 haftanın üçte biri kıyım kıyım doğrandık. Sen bu şartlarda şampiyon olamazsın. Daha açık olayım, akp gidene kadar şampiyon olamayacaksın.

Adil bir düzen olmadigi sürece degisen hicbir sey olmayacak. Adi malum siyasi olusum ismindeki A ile baslayan kelimenin kalintilarini dahi silip süpürdü. 96 da hakkimiz yendi ama biz o dönemin az cok isleyen "adelet" sisteminde sampiyon olabilirdik. Suanki düzende bunun gerceklesmesi imkansiz. Zaten digerleri gibi sampiyon olacaksak hic olmayalim. Hic abartisiz en az 10 puanimiz gasp edildi bu sene. Gecen sene dahi sampiyon olabilirdik. Önümüz kesildi. Sahadan silip 4 ledigimiz les takim sampiyon yapildi..

artvints
28.06.2020, 01:27
Mis gibi seneydi sampiyonluk için top karambolde önümüzde kalmişti, tribüne diktik, pisi pisine gitti.

nakzo
28.06.2020, 01:28
Yine başlamış hakem güzelemeleri .Hemserim ligin en kötü takımına karşı pozisyonun yok yahu .Yedek kadrosuna bir bak rezillik.Yedek forvetin yok yedek sağ sol bekin yok.

Mehmet Sarigül
28.06.2020, 01:28
Yalnız vAR'a gidilen penaltı verilmeyen pozisyonda madem ofsayt var, neden VAR'a gitti bu dangalak? Bir filmler çevirdiler orada.

VAR'dakiler OFSAYT ÇIZGISINI bulamadi, BITIGEN'le beraber çizdiler ekrandan!!!

Trabzonspor yönetimi bu olayin üstüne gitmez ise gerçekten yaziklar olsun!!!...

Ankara'ya verilen uyduruk penalti, verilen verilmeyen kartlar ve OFSAYT ÇIZGISI SKANDALI...Bu BITIGEN gecen hafta VAR hakemimiz değilmiydi?

ÇIZGI SKANDALI'ni mi konuşacaksin, yoksa sözde ofsayt pozisyonunda VAR'a gelen bir hakemi mi???

Bu akşamin sorumluluğunu kim alacak??? Kim???

Bu SKANDAL akşamdan sonra teknik taktik konuşan bir hocamiz ve taraftarimiz var!!!

Mehmet Cihan Kocaman
28.06.2020, 01:29
Sosa, Ekuban çok önemli oyuncular.
Ama Nwakaeme bu takımın yüzde ellisinden fazlası. Çok net.

Fatih Öztürk
28.06.2020, 01:30
Adil bir düzen olmadigi sürece degisen hicbir sey olmayacak. Adi malum siyasi olusum ismindeki A ile baslayan kelimenin kalintilarini dahi silip süpürdü. 96 da hakkimiz yendi ama biz o dönemin az cok isleyen "adelet" sisteminde sampiyon olabilirdik. Suanki düzende bunun gerceklesmesi imkansiz. Zaten digerleri gibi sampiyon olacaksak hic olmayalim. Hic abartisiz en az 10 puanimiz gasp edildi bu sene. Gecen sene dahi sampiyon olabilirdik. Önümüz kesildi. Sahadan silip 4 ledigimiz les takim sampiyon yapildi..

Olay bu kadar basit işte.

halilaziz61
28.06.2020, 01:33
Tarihsel süreçte profesyonel bir futbol takımın bu kadar amatör bir sağlık ekibine sahip olduğu vaki olmamıştır

Yanlış teşhis koymadan tutunda idmanda patır patır dökülmeye kadar herşeyi yaşadı bu takım.

Ekibin iyi olmayınca geri bir şey kalmıyor

Sefer A.
28.06.2020, 01:33
Bunu gündeme getirmeyen yönetimin de, yorumcularin da ...... ........... .............

https://mobile.twitter.com/mavisiriuss/status/1276990162266972160
Biz bu maci kafada kaybetmisiz taraftar organizasyon yapiyor otobusdeki havaya bak gerileme bak ne oldu anlamadim ben herkesin yuzunden dusen bin parca
Dedigim gibi birileri bize dur dedi, bizimkiler de onun bilincinde oldugu için moraller bozuk... baska bir açiklamasi yok bunun yaa

Çağatay96
28.06.2020, 01:34
Ünal Ünal Ünal. Nankör insanlar kendini nasıl da belli ediyor.

Hor gördüğün o Ünal sana yıllar sonra büyük takım olduğunu hatırlattı. Parmak-Sosa ile çatır çatır top da oynattı. Geldiğinde topa bomba muamelesi yapan Ekuban'ı başka seviyeye de getirdi.

Sen ne yaptın Andjusic Avdijaj Sturridge Mikel gibi leşleri verdin eline.

Hadi baba bugün Ünal diye ağlamaya hakkınız da yok konumuz da değil. Hedef saptırmayın.

Ünal gelsin diye ağlayabiliyor muyuz

Ufuk
28.06.2020, 01:35
Hüseyin hoca olsaydı fener maçına yedek çıkardı rotasyon yapardı. Okadar aklı kesiyor işte. O maçtan sebep bunları yaşadık.. Burda hep dedim dedik yedek yedek yedek

Özette ofsayt pozisyonu yok o yüzden trtspor teknik analizi izliyorum. Üstat hakem Bünyamin Gezer Bilal'in ceza sahasında çekildiği/düşürüldüğü pozisyon için önce çekmiş ben olsam penaltı veririm dedi. Sonra Bilal de kendini atıyor dedi. Daha sonra çekilen adam işte tam da böyle düşer dedi. Bu adam yıllarca bu kafayla hakemlik yapmış, şimdi de devlet kanalında yorumculuk yapıyor.

Pereira'nın el pozisyonu için net penaltı değil dedi şaşırdım. Bu adam bile penaltı değil dediyse nasıl yemişler bizi belli oluyor.

Çağatay96
28.06.2020, 01:36
Tarihsel süreçte profesyonel bir futbol takımın bu kadar amatör bir sağlık ekibine sahip olduğu vaki olmamıştır

Yanlış teşhis koymadan tutunda idmanda patır patır dökülmeye kadar herşeyi yaşadı bu takım.

Ekibin iyi olmayınca geri bir şey kalmıyor

Ya olay saglik ekibi degil ki. Olay goztepe macinda 10 kisi kaldin asiri efor sarfettin ustune fb macina ayni kadro 90 dk agir efor aynu oyuncular. Bunlarin olmasi bariz. Sorumlusu teknik ekip. Saglik ekibi ve kondisyoner napsin.

Yedek oyuncun yok 90dk oynatiyorsun. 45 dk anca kaldiriyor oyuncular hepsi pit pit gitti

AyhanPe
28.06.2020, 01:36
Aman su Avrupa nin en cok kara para aklandigi seviyesi yerlerde, dünyanin hicbir ülkesinde ciddiye alinmanya liginde sampiyonluk? Cazip geliyor mu size?

Avrupa liginde sonuna kadar FC Kopenhagen i destekleyecegim. Umarim Basaksehir i en az üclerler. Gelecek seneye sampiyonlar liginin Gs den sonra yeni avaraj takimi olmalarini diliyorum. Hatta artik sampiyon olan takimin dahi iki ön eleme turu oynamasini cok istiyorum..