PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 MKE Ankaragücü | maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

deepmavi
27.06.2020, 23:09
yazıklar olsun size şu taraftarın bi yüzünü güldüremediniz ve saha dışından bu kadar da güçsüz olunmaz başakşehir bile bize saldırıp sonuç alıyor!!!

zaqua
yeter be. bu takım kadar hiç bir şey üzmedi beni bu hayatta. böyle aşkım ızdırabını ...

Serdar A
Rezil futbol , rezil bir yönetim ve giden iki puan daha... Demek öyle suç duyurusuyla falan olmuyormuş bu işler...

Artık tek umut yarın olası gs galibiyeti, onun vereceği heyecan ile belki haftaya Nwakame reis dönerde dümene geçer. Yoksa sezon bitmiştir.

bahadır2561
Salak gibi kupa maçına as kadro çıkıp Wakayeme’yi bıraktık.

Bugünkü hakemin de aq

Hüseyin’i hoca diye getireni de

CİVELEK.61
27.06.2020, 23:10
Takım,hele hele genç oyuncular yürüyemiyor bile
Bu takım mı pandemi sürecini çok iyi geçirmiş?
Sağlık ekibi ve kondisyonerlere yalandan para vermesinler.
Trabzonspor gibi takım ileri top şişiriyor sene 2020
Onu da şişiremiyolar.
Bazı oyuncuların vurduğu top,ceza sahasına gitmiyor.
Çok yazık maalesef.

Yıldıray Emanet
Sıcaklar falan bayağı zorlaşmış maçlar. Bakın yazın kenara gs 2 de 2 yaparsa şampiyon gs olur Başak da ts de kaldıramaz o saatten sonra. Eğer ki Başak uğruna kurulmuş senaryolar varsa gs şampiyon olsun zaten milyon kere olmuşlar 1 kere daha olsunlar yeter ki başak olmasın

BlackPanther
Çimşir resitali izledik!!!

erenslash
bir şeyler eksik arkadaşlar

sağlık ekibi,kondisyoner,fitness ekibi bunlar lazım

kadro derinliği teknik direktörler yardımcılar sıkıntı yaşadık

kadroda bir kaç önemli eksik olunca bu kadar oluyor

hakemlerin oyunu ve hatalar oldu mu?

oldu ama sen de buna dandik ve isteksiz oyunla çanak tuttun

seneye kadromuzu güçlendirirsek bozmadan ekibi yenilersek çok kuvvetli bir şampiyonluk iddamız olur

transfere bakacaksın artık

geniş çaplı transfer olmak zorunda

Courage
Bizde boşa yazmışız evvel ki günlerde.

Bu hevessizlikle olacağı buydu , Şampiyonluk bu akşam gitmiştir geçmiş olsun.

Böyle kepaze oyun kimsenin tahmini değildi.

Enes Başkaya60
Arkadaşlar kendinizi üzmeyin, biz şampiyonluğu Nwakaeme sakatlandığında kaybettik takımın yarısından fazlasıydı kendisi..

Aynen öyle takımın yüzde 70'i giderse böyle olur...

Çağatay96
Hic degilse hakeden kazandi. Sol stoperin sol bekin topla bomba diye anlasiyor. Guilherme? Ndiaye?

Hakeden kazandi. Basaksehir daha iyi senden. Bu butceye nasil cikiyor o sorun. Kısmet yok aliskin olmayan da yok.

Sefa Alış
Maçı hakeme bağlamak yanlış olur ama ofsayt olan bi pozisyonu inceleyip bir de VAR'a çağırarak hakeme izlettirmek net art niyet.

DKaraduman
61. sayfanın şerefine Trabzonlu arkadaşlar (Hüseyin'ler ve Koray) artık takıma zarar vermeyip kendileri ayrılsınlar.

Antisens
Benim inancim kalmadı. Para eden kim varsa satın kulübe para gelsin. Yazık oldu. En az 10 yıl bu seviyeye gelemeyiz. Çok üzgünüm. Sövesim var kime söveyim aq.

Halil Alemdar
Geçen Alanya maçına çok üzülmüştüm ama buna hiç üzülmedim. İçimde hep bi puan kaybı korkusu vardı zaten. Nwakaeme ve Ekuban aynı anda olmadan bu takımın maç kazanması çok zor. Koray kim? Bilal kim? Başka bahara artık beyler burada geçirdiğim keyifli zamanlar için herkese teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arda'
Şampiyonluğa oynayan takım sahadında lig sonuncusuna karşı 3. dakikadan sonra pozisyon bulamıyorsa bıraksım gitsin abi teknik ekip ve topçular.

Ahmet Aksu
baskanın da hatası var sen yardımcı hocayı kurtarıcı diye başa getirirsen olacağı budur

ama ben yine umitsiz degilim huseyini kovsunlar kalan 5 hafta icin birini getirsinler eminim daha iyi top oynatır.

ayrıca saglık ekibi fizyoterapist kondisyoner hepsini tekme tokat kovacaksın

hyasin61
Sampiyonluga oynayan takımın bloklar arası mesafesi bu kadar uzun olmaz arkadas

AlperenAltun
Koray topçu filan değil yedek kulübesinde bile oturmamalı

asilhamsi
Bu kayıp başta yönetime yazar.Sırf ego tatmini için ünal hoca gönderildi.

Devre arasında costa,guilherme,bilal alındı.

Hüseyinin kapasitesi bu.

Anladık ki yönetimin kapasitesi de buymuş.

Telonyus
sahada inanç yoktu 90 dk top oynamadık Başta hocayla başlayarak istifa gelsin bu gemiyi burada batıran sorumlulugunu alsın

battle symphony
Güya şampiyonluğa oynadığımız şu sezonda güzel oynadık diyebileceğimiz 5-6 maç anca var. Kör topal ilerliyoduk sebebi de hocalar. Al Ünal’ı vur Hüseyin’e. Tabi yönetimin de hataları var. Küfür de etmiyorum artık saldım.

yorumsuz6117
Yarın Başakşehir kazansa da 2'likten olmasak, ceza kalkarsa ŞL ön elemesi oynarız bari..

serdaracıl
Salak gibi kupa maçına as kadro çıkıp Wakayeme’yi bıraktık.

Bugünkü hakemin de aq

Hüseyin’i hoca diye getireni de

Aynen

amasya0561
Şampiyonluk başkanın hüseyin hocayı bu takımın başına getirdiğinde bitmişti hiç hakem tff felan demeye gerek yok bizim gördüğümüzü başkan göremedi hoca işininde çok parayla alakası yok yazık bize yazık

Armağan Dere
27.06.2020, 23:11
yazık vallahi şu taraftara...

Trabzonspor 61
Sıcaklar falan bayağı zorlaşmış maçlar. Bakın yazın kenara gs 2 de 2 yaparsa şampiyon gs olur Başak da ts de kaldıramaz o saatten sonra. Eğer ki Başak uğruna kurulmuş senaryolar varsa gs şampiyon olsun zaten milyon kere olmuşlar 1 kere daha olsunlar yeter ki başak olmasın

yarın gs basagı yenip de onlara celme takarsa, biz olamazsak gs olsun. Bu kadar basit

trbzonsporlu
bu yedek kulubesiyle sampiyon olsaydık zaten büyük bir mucize olurdu. korayın bu yeteneksizligiyle bu takımda nasıl yer alabildigi koca bir soru işareti.

Mert'
Neyse en azından kalan maçları stressiz izleriz.

Cengiz Malkoc
yaziklar olsun, rezil futbol..
taktik, sistem neyin ne oldugu belli degil
yan pas geri pas yan pas.
golu yedikten sonra gibi oynasaydilar ikinci golu bulurdular, ama bu sistemaik geri cekilmeyi birakamiyorlar
ayrica guilherme resmen cöp, insallah bonservisini almazlar
penalti da ayip, hangi takima olursa olsun. ama geri cekilmenin bedeli bu, illaki bi yerden kötü bir pozisiyon cikar.
ondan sonra hakeme suc at.
ayip gercekten

bilgehan83
Derede boğulmak en büyük hastalığımız onu biliyoruz da üçüncü dakikada öne geçtiğin bir maçı ilk 20 dakikada koparacak takım yürüdüğü ve yürütüldüğü için başakşehiri tebrik etmek düşer bize ancak yapacak bir şey yok.. sakatlıktan dönen sosa aveli 90 dakika sahada ama kamil hazır değil hoca bizimle eğleniyor rakip on kişi top taşıyacak pereriA dışarı kazma costa içeri campi yi saymıyorum bile valla Şenol Güneş’in hakkını yemişim Trabzon’dan onun dışında hoca moca çıkmaz

outlaws61
Biz taraftarlardan başka hiç kimse şampiyonluğa inanmamış.

Şampiyonluk kaçabilir ama 2011deki oyuncu ruhu bu oyuncularda malesef yok.

İçimi en çok sızlatan oyuncuların bu kadar isteksiz olması.

Çok üzüldüm çok.

BlackPanther
Ligin sonundaki takıma puan kayıp eden bir takımımız var!!! Çimşir le ancak bu kadar!!!

CesurHamsi
Lan turkiye kupasinida ALMAYIN LAN ALMAYINNNNNNNN LANNN ALANYA ALSIN K
ADILER ALANYA ALSIN!!
utanin lannnn utaninnnn sahada yuruyorsunuz!!! Hakkimiz yenildi savunduk herdaim savunuruzda ama sampiyonluga giderken yurumek nedir lan ITHERIFLERRRRRRRRRRR KOPEKLER SIZI!!! Hayatimizi s2p attiniz lan kanser oldum verem oldum bu nedir lan

AyhanPe
Neyse saglik olsun. Degmez bu lig icin. Fb yi saf disi birakmak icin kullandilar bizi. Gs ye karsida kullandilar. Basaksehir sampiyon yapilsin. Dinsizin hakkindan Imansiz gelir. Eski bir yöneticimizi 2023 de ülkenin basinda görme dilegiyle. Silsin süpürsün bu adi hirsizlari ordan..

CEMEFKER
Benim yaşım ileri. 3 çocuk sahibiyim. Allah herkese mutluluklar versin. Çok şey gördük bu yaşta.
Demek istediğim gençler üzülmesin. Hayattan zevk almaya baksınlar. Ufak şeyler var hayatta bu futbol illetinden binlerce kez mutlu edecek.

Sağlığınız büyük nimet. Gezin, dolaşın, sevin. İnsanı; olmadı bir hayvanı sevin, dost olun.

Futbol seyredin ama hayat suyunuz olmasın!

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manu61
Rezalet bir oyun oynadık ve bu oyunun benim için bir açıklaması yok. Şampiyonluğa gidiyor takım ama herkes ölü gibi. Yazık.

Sosyal medyada taraftarı gaza getireceğinize keşke kendi futbolcularınızı motive etseydiniz sevgili başkan.

Futbolcuların çimleri yemesi gerekiyor böyle maçlarda ayıptır be.

yavuzbaha
27.06.2020, 23:12
Aylardır cas cas bağırdık,takım sistem takımı değil,bireysel oyuncularla maç alıyoruz diye..

MehmeTS_ADANA
2 hafta önce alanya maçindan önce en korktuğum maç ankaragücü maçi dedim bir kaç kişi güldü. Ben malımı biliyorum işte. Sonuncu takıma karşı dk 3 te öne geçiyorsun ve korkudan üstüne gitmiyorsun. Yazıklar olsun

UYZD
söylenecek bir şey yok, bıktım. takım yüzünden sigara alkol kullanıyorum, yakında uyuşturucuya da başlarız.

CİVELEK.61
Sahada koşmayı bırakın,yürüyemedik bile.

BlackPanther
Biz taraftarlardan başka hiç kimse şampiyonluğa inanmamış.

Şampiyonluk kaçabilir ama 2011deki oyuncu ruhu bu oyuncularda malesef yok.

İçimi en çok sızlatan oyuncuların bu kadar isteksiz olması.

Çok üzüldüm çok.
Demekki oyuncular çimşiri takmıyorlar!!!

erenslash
başkanın artık seneye adam gibi ekip ve takım transfer yapması şart seneye iddalı oluruz canını sıkma
baskanın da hatası var sen yardımcı hocayı kurtarıcı diye başa getirirsen olacağı budur

ama ben yine umitsiz degilim huseyini kovsunlar kalan 5 hafta icin birini getirsinler eminim daha iyi top oynatır.

ayrıca saglık ekibi fizyoterapist kondisyoner hepsini tekme tokat kovacaksın

hyasin61
one gecıp kaybedilen puan 22 oldu Huseyin Hoca

Semih AYDIN
Bu doktorları da Allah bildiği gibi yapsın. Bu kadar sakat oyuncu olur mu

Arda'
Rezil futbol , rezil bir yönetim ve giden iki puan daha... Demek öyle suç duyurusuyla falan olmuyormuş bu işler...

Artık tek umut yarın olası gs galibiyeti, onun vereceği heyecan ile belki haftaya Nwakame reis dönerde dümene geçer. Yoksa sezon bitmiştir.
Gs yarın yenerse o gazla haftaya bu rezil oyuncu grubunu tokat manyagi yapar herkes bizim gibi değil ki ölü gibi gezsin sahada.

Arif Timurcioğlu
Abi bırakın as yedek muhabbetini karşımızda ligin dibinde küme düşecek takım var ilk dakikalar 1-0 öne geçiyosun hala defansif kontrollü futbol oynuyoruz kendi sahamızda. Ne asıda ne yedeği neyin hikayesi bu

turgut kasap
Belki hocadan olur dedim bir ihtimal ümidim vardı bir hoca düşünün beş değişiklik hakkı var onuda beceri kullanamıyor başakşehir şampiyonluğu hak ediyor inş. Olurlar bizden bir cacık olmaz boşuna sağa sola çamur atmayalım iki maçdır oyuncu değiştirmeyi bilmiyoruz. Hadi geçmiş olsun

yavuzbaha
27.06.2020, 23:13
Benim yaşım ileri. 3 çocuk sahibiyim. Allah herkese mutluluklar versin. Çok şey gördük bu yaşta.
Demek istediğim gençler üzülmesin. Hayattan zevk almaya baksınlar. Ufak şeyler var hayatta bu futbol illetinden binlerce kez mutlu edecek.

Sağlığınız büyük nimet. Gezin, dolaşın, sevin. İnsanı; olmadı bir hayvanı sevin, dost olun.

Futbol seyredin ama hayat suyunuz olmasın!

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bravo ..katılıyorum

arda.61
Türkiyenin ve dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğin görüntülerle stada uğurlanıyorsun hiçbir şey değilse bile taraftarı görüyosun yüzlerindeki isteği,arzuyu,beklentiyi.. Bütün şehir geçen haftadan sonra bütün inancı ile yanında. Yazık değil mi o insanlara ve umutlara. Şampiyon olmak isteyen takım böyle mi oynar. Yazık çok yazık.

chener
Bu yılın süper kupa finali Katar'da oynanacak dedikleri zaman içimden hafifçe bi acaba? Sorusu geçmişti. Meğersi mesele Katara başakşehiri şampiyon olarak götürmek varmış.

adiloş bebe
Maçı hakeme bağlamak yanlış olur ama ofsayt olan bi pozisyonu inceleyip bir de VAR'a çağırarak hakeme izlettirmek net art niyet.
orayı hiç anlayamadım. Yani ne oldu hakem vara gidip burada ofsayt mı var dedi? Sen zaten varın başındasın, çizgiyi çekmişsin ofsaytsa belli zaten söyle kulaklıktan oynat. Hakemi çağırıp iki dakika ofsaytı mı izlettiler?

zaqua
fener macında bok vardı da oynadı wakame.

Hadi şimdi kupa ile mutlu olalım.

o gün de yazdım. kupacılar alsınlar şimdi kupalarını

ÖmürKaradeniz61
Bence takım alanya maçının son dakikasında yediği golle şampiyonluk gitti demiş kendi kendine. Ben bu sene bu kadar ruhsuz bu kadar lakayıt bir Trabzonspor ilk defa bugün gördüm.

Çağatay96
Yönetimin Ünal Hocayi kapris ugruna gondermesi camiayi depresyona sokar. Yönetim helalleşsin ayrilsin.

Yeni başlangica ihtiyac var.

sanalalemci
fener macında bok vardı da oynadı wakame.

Hadi şimdi kupa ile mutlu olalım.

kupa garanti mi sanki? O da olmayacak ki. 2+1 kupa derken başka bişey alacağız da terbiyem müsade etmiyor söylemeye.

Furkan Özdem
Hüseyin hoca son 2 maçta şampiyonluğu başakşehire altın tepside hediye etti. Hakem makem geçin abi bu nası oyun bunlar nasıl değişiklikler hamleler...

Nwakaeme hataları örtüyordu o gidince oyun da bitti. Alanya maçında olsa topu tutar son dakika golünü yedirmezdi bu maçta da ne yapar eder 2yi atar ya da attırırdı...

Yok arkadaş başakşehirle baş başa kaldık yine şampiyon olamıyoruz...

fadigaTS
Trabzonlu futbolcu diye özevlat seviciler bu rezilliğin bir kısmı size ait.Bizi trabzonlu futbolculardan soğutan sizin bu körü körüne savunmanız.

~UniCef~
27.06.2020, 23:14
Bu kadro ile bu kadar. Guilherme gibi hicbir ise yaramayan oyuncuyu kurtarici olarak getirirsen, olacagi bu.
Yapacak birsey yok.

Gelecek sezon daha güclü bir kadro kurmaliyiz, bozmamaliyiz.

Bugün de hakem tam bir faciaydi ama kadro cok ama cok yetersiz.

Çağatay96
o gün de yazdım. kupacılar alsınlar şimdi kupalarını

Neyse kupamiz var diye ovunuruz. Millet ortaya çıksın

artvints
Şu koray'i kadroya almaman lazim en kritik maçta sahaya giriyor. Rakip 10 kişi kaldiği an geri çikarirdim. Geride 2 pas yapip topu getiremiyorsun ilerde iki uzun santrafor. Bu mu modern hocalik ?

TSLIEMRE
Hakem veya Ankaragücünde sorun yok.Sorun bizim takımda.rezil futbol.

Mert'
Neyse saglik olsun. Degmez bu lig icin. Fb yi saf disi birakmak icin kullandilar bizi. Gs ye karsida kullandilar. Basaksehir sampiyon yapilsin. Dinsizin hakkindan Imansiz gelir. Eski bir yöneticimizi 2023 de ülkenin basinda görme dilegiyle. Silsin süpürsün bu adi hirsizlari ordan..

Trabzon şehri mevcutlara %85 oy vererek tepkisini koyacaktır :)

asilhamsi
Geçin abi on kisiye kenardan iki pas yapip yan orta yapamiyorlar. Bek lazimken serkan'i denemiyor. 10 dakikayi top şişirerek yediler.

Yürekleri de yok sonuna kadar savaşsınlar, hiç üzülmedim. Böyle bir görüntüyle şampiyon olamazsin zaten. Buradan gs bile şampiyon olur biz olamayiz.

sonunda olacagına bak. Cincon basaksehiri yenerse sampiyonluk serüveni başlar.

Bu takımı bu noktaya sorloth,wakame,ugurcan,ekubanın insan üstü çabası getirdi.

Sosa asıl takıma lazım oldugu zaman kaptanlıgın hakkını veremedi.

Dediğin gibi basımızda hoca olsa takımı motive eder coskulu oynatırdı.

Serkan asan gibi topu yiyen adam var biz bilal ve koray ile ugrasıyoruz.

olcay_61
27.06.2020, 23:15
Hadi geçmiş olsun
Böyle top oynayan ve böyle amatör teknik ekibe sahip bir takım tabiki şampiyon olamaz olmasın da
Yazık bu taraftara

ilelebeTS
2 maçtır ne taktik var ne takım motivasyonu var. u19 çıkarsak bu kadarını onlar da oynardı. Taraftar kendini paralıyor, bunlarda tık yok.

Beypba
Borsadaki değerin 2 Milyar TL

20-30 milyon Euroluk topçuların var..

Ama Teknik direktörün 2. Lig de bile hocalık yapacağı tartışılır..
kondisyonerlerin marifetmiş gibi pandemi sürecinde takımı aşırı yükleme yapmış, herkes kasığından sakatlanıyor..
Başakşehir veteran takımı ama sakatlık yok, Bırak sakatlığı müzmin sakat Demba ba bile takır takır takımına katkı veriyor..

Sağlık ekibin zaten facia..

Bu sezonu bu amatörlükler yüzünden heba ettik..

Ben rahatladım.. Nalet olsun şampiyonluğunuza.. Yığılıp kalacağız sizin yüzünüzden..

romeikaa
hiç ağlamayalım. devre arası transferler fiyasko. 0 katkı !!! guilherme, messias, bilal, da costa...
çimşir...kulup scoutu olarak işe alırımm hocalıktan falan anlamıyor.

sağlık ekibini döverek yollarım.
hemen yarın şenol güneşi getiririm.
bu sene başakşehir bizden çok haketti. göksel, hakemler falan da biraz avuntu. adamlar makine gibi top oynuyorlar. 1-0 geride de olsa panik yapmıyorlar.
seneye viçça ve 2 stoper transfer edersek, dinamik bir orta sahayla bu takım seneye şampiyon olur.

ANAOKULU TERK
çocuklarınıza söyleyin ,
yabancı takım tutsunlar , yabancı lig takip etsinler .

en azından ruh ve adalet seyrederler .

ffırtına
Hep diyoruz ya anadolu takımları bu düzenin çarklılarındandır.. Ne görev verilirse onu yaparlar diye.. Peki ya biz de bu çarklardan biriysek, belki de bizim görevimiz buydu ve bunu yaptık... Tekrar tekrar diyorum bu takımın amacı şampiyon olmak değildir.. Bazıları seneye diyor gülüyorum sadece.. Bu ligde Bursa, Sivas, Başakşehir şampiyon olabilir ama sen olamazsın, olamayaksın da bunun inanmakla falan alakası yok bunun bize yükledikleri görevle alakası var..

BlackPanther
Emre Bol: Çimşir top oynattırmıyor. 1:0 üstüne yatmaya çalışıyor. Olmaz böyle!!

Murat'
one gecıp kaybedilen puan 22 oldu Huseyin HocaÇünkü haybeden öne geçiyoruz.

El Cordobes
Her şeyi geçtim, bu takımın içindeki kazanma hırsını azmini kim aldı götürdü? Hedefsiz bir takım gibi ortada dolanıp duran bu topluluğun müsebbibi kim?

14TS61
Kimse daha hakem Göksel falan demesin..

Hüseyin Cimsir takımın başına geçince olay bitmişti. Koray i Oyuna almakla zaten nekadar amatör bir hoca olduğunu gösterdi.. O kaçırdığı gol neydi ya.. Bu oyunla kadro ile zaten ne konya ne Denizli'yi yeneriz. Hüseyin valla sen amatörde hocalık etmen lazım

Antonio
Sosa orada nereye vuruyor Allah aşkına.

cyberentalpi
27.06.2020, 23:16
yarın gs basagı yenip de onlara celme takarsa, biz olamazsak gs olsun. Bu kadar basit

Biz Gs yi yenemeyiz. Denizli yi yenemeyiz. Konya yı yenemeyiz.
Hüseyin hocalık bilmeden şampiyon olacaktı. Ünal da aynı idi. Hoca olmayan Ünal ın devamı olan Hoca olmayan Huseyinle bu hale geldik.
Biz geçen hafta son dakikada ligi bitirdik.

Bir kez daha soyluyorum. Bizim takım değil Hocalarımız sıkıntılı. Geçti m katkı yapmayı fren oldular.

~UniCef~
Neyse en azından kalan maçları stressiz izleriz.

Hayata olumlu yönden bakmak. Cok hos bir özellik :)

Joacivil
Takımın başında hoca yoktu 2 senedir futbolcular oynuyordu
bır kaç topcu hariç A takım seviyesin de kimse yok
yedeklere bak Trabzon dogumlu adamları hiç almayacaksın ne topcu ne hoca
20 yasında cocuk ayakta duramıyor
şu hayallerimizin yıkan herkesın anasının amına bizans mızragı saplansın

Arif Timurcioğlu
Rakip lige havlu atmış 1-0 öndeyiz defans bloğumuz 18 in biraz önü öyle attırırlar golü.

yorumsuz6117
Takım diye birşey yoktu bireysel yeteneklerle gidiyorduk onlar sakatlanınca patladık.. Kupayı alsak, ligi 2. bitirsek yine karlıyız..

adiloş bebe
Ankaragücü'ne helal olsun. Aslanlar gibi mücadele ettiler. Adamların bir misyonu bir sözü var taraftarına. Bu sene takımı ligde tutmak için çırpınıyorlar. Hiç öyle ona buna saldırmayın. Net bir şekilde iki haftadır puan kaybını hakediyoruz.

Doctore
Şampiyon olamayız ama olsakta olmasakta Hüseyin hocayı seneye takımın başında görnek istemiyorum. Ne değişti Ünal hoca nın üstüne ne koyabildi

Murat'
Abdulkadir Ömür de bir zahmet köyüne dönsün.

Bu kadar şişirilince o da patladı.

cyberentalpi

Gs basaksehir i yenemez
Biz de Gs yi yenemeyiz.

KARAGOZLUM
hassiktir ordan. Su provakatoru banlayin yahu!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lan dingil agzindan cikan lafa dikkat et agzindaki disleri dokerim
terbiyesiz herif

Antonio
2. İncilik için mücadele etmeye devam.

fadigaTS
Pereira topu görmüyor.Bu pozisyon penaltı değil.Ayrıca son dakikalara doğru penaltımızı vermedi.

Şerafettin Kara
Ya bu Çimşiri kim taksın aq adam ölü gibi kenarda ruh yok futbolcu ateşleme desen yok adam zaten lider özelliğine sahip değil olacağı en fazla ikinci adam olmak

Zafer Fidan
27.06.2020, 23:17
Bilal ve Koray ile anlasmayi fesih ederdim hemen mactan sonra. Böyle „futbolcu“ mu olur. Bunlari topcu olarak da sahaya süren hocaya da ne demeli bilmiyorum.

14TS61
Sürpriz olmadı korktuğum başıma geldi Ankaragücü maçı kolay geçmeyecek dedim. 2-0 yapacaksın abi. Öne geçip kaybettiğimiz puan 20

asilhamsi
Bu kadro ile bu kadar. Guilherme gibi hicbir ise yaramayan oyuncuyu kurtarici olarak getirirsen, olacagi bu.
Yapacak birsey yok.

kendimizi kandırmayalım.

Bu kadro son derece yetersiz. Sosa dahi kilit oyuncu olmadığını bugün gösterdi.

ugurcan,pareira,waka,ekuban,sorloth dısında winer oyuncun yok.

Bence ilk gitmesi gereken sosa.

trbzonsporlu
yönetim taraftarlara ikide bir video cekip paylaşacagina o videoları gitsin futbolculara izletsin böyle ruhsuz uzun yıllardır oynamamıştık.
korayı bugün gonderelim ankaragücü yedek kulubesine alsın ben hiçbirsey bilmiyorum

chener
Sivas yakaladı, gs yenerse o da yakalıyo.
Ne hale geldik

erenslash
bu sene şampiyonluğun gitme sebebi: tamamen ekip : sağlık,fitness kondisyoner,iyi bir teknik direktör

ikinci sebebi:kadro derinliği

üçüncü ana sebeplerden biri: bir yabancı yardımcı ingiliz hoca alıp diğer ekibin dandik yerli ekip olması

bir yardımcı yabancı hoca almakla iş bitmiyor geniş çaplı klupteki çoğu teknik heyeti masore kadar kovman lazım başkan

ilelebeTS
Şu koray'i kadroya almaman lazim en kritik maçta sahaya giriyor. Rakip 10 kişi kaldiği an geri çikarirdim. Geride 2 pas yapip topu getiremiyorsun ilerde iki uzun santrafor. Bu mu modern hocalik ?
Pas yapan, 2'ye 1 yapan tek adam Pereira'yı çıkarıp şişirme topa yöneliyor, maçın bitmesine dünya zaman varken. Geçen Alanya maçından sonra postalanmalıydı, orada hocalığını belli etmişti.

My
Yönetim kırmadan dökmeden, bu seneki kadroyu koruyarak her şeyden önce adam gibi bir teknik direktör ve teknik ekip, sağlık ekibi ve sonrasında da eksik yerleri de tamamlayarak, üzerine koyarak önümüzdeki yıla bakıcaz arkadaşlar. Zaten olması da gereken buyken neden bir anda 3'ten birden 5'e taktık anlamadım ben. Üzerine koyarak gitmemiz gerekiyor yoksa kartları yeniden karıp yeni masa kurmaya kalkarsak bu iş yaş.

zaqua
Yapacak birsey yok.

olmuyor, olmayacak. 96dan beri her sezonu hatırlıyorum. potaya girdiğimiz her sezon aynı oldu. hiç bir şey değişmiyor.

biz futbola aşık olduğu için güzel futbol oynayabilen romantiklerin takımıyız, asla gerektiği yerde her şeye rağmen kazanacak kadar büyük değiliz.

ben bugün kabullendim.

serdaracıl
27.06.2020, 23:18
Bilal ve Koray ile anlasmayi fesih ederdim hemen mactan sonra. Böyle „futbolcu“ mu olur. Bunlari topcu olarak da sahaya süren hocaya da ne demeli bilmiyorum.

Aynen

14TS61
Hüseyin Cimsir karakterine birşey diyemen ama adam yedek kulübesine yakışmıyor. Adamda ruh yok ruh.

Murat'
yarın gs basagı yenip de onlara celme takarsa, biz olamazsak gs olsun. Bu kadar basitBaşakşehir olmasın da kim olursa olsun.

hanzale
Ünal Karaman'ın ahını mı aldık acaba?

30 sene önce kovmadık ki hep aynı film

paspatojen
Kimse hocaya bahane aramasin. Ucuz diye ne kadar cop topcu varsa takima doldururuldu. Kim var bu sene alinanlardan katki veren? Sorloth transfer basarisizligini unutturdu. Ya hocanin bir tane kenardan sokacagi oyuncu yok. Koray'a kizmiyorum takimda kalir ya da kalmaz ama el kadar cocugu maci kurtarsin diye oyuna koyma zorunda kaliyor hoca.

Sakatlarin ne zaman donecegi kaderimizi belirleyecek.

Sacit
Şampiyonluk başkanın hüseyin hocayı bu takımın başına getirdiğinde bitmişti hiç hakem tff felan demeye gerek yok bizim gördüğümüzü başkan göremedi hoca işininde çok parayla alakası yok yazık bize yazık

Bunu Ocak ayında söylemiştik
Bu tercih yanlıştır, almayın diye bağırdık

Başkan bir kumar oynadı ve kaybetti

nakzo
Bir takım iki adam üzerine kurulmuş düşünsenize sadece 2 adam wakayeme ve sosa ikisinin şeyinin keyfi gelirse maç kazanıyorduk geçen senede öyleydi bu senede öyle.Yedeklerimize bir bakın utanç abidesi böyle bir takım kurulabilir mi.Becerip basaksehiri bile şampiyon yapıyoruz çok büyük takımız.

Ozan Yılmaz
her maç kolayca öne geçip puan kaybet sonra şampiyonluk bekle

14TS61
Ekuban yok Nwakaeme yok pereria yok haftaya.

odyseuys
27.06.2020, 23:19
şu takımın başında kafayı futbolla bozmuş, hırsından çimleri hatta gerekirse yardımcı antrenörünü yiyen, futbolcu nazı çekmeyen bir teknik direktör göremeyecek miyiz arkadaş.

CesurHamsi
Bu kafayla sampiyonluk hemi? Sen bu futbollami sampiyon olacaksin lan? Utan lan utann sen bu kafayla 30-40 sene sonra hala sampiyoj olanazsin

allah belanizi turlu turlu versin

allah harbi oyle bi belanizi versinki beliniz dogrulmasin

bu taraftara bize hepimize yazik degilmi lan haysiyetsizler YAZIK DEGILMI

NE PARA NE BISEY HICBISE BEKLEMIYORUZ ADAM GIBI OYNAYIN ITHERIFLER ADAM
GIBI

yorumsuz6117
Guilhermeyle falan şampiyon olunmaz..

hyasin61
Senol Gunes ile anlassaydı keske baskan pandemi arasında kalan maclar icin.

artvints
Pas yapan, 2'ye 1 yapan tek adam Pereira'yı çıkarıp şişirme topa yöneliyor, maçın bitmesine dünya zaman varken. Geçen Alanya maçından sonra postalanmalıydı, orada hocalığını belli etmişti.Pereira'nin sadi kart gördüğü an çikmasi lazimdi yürüyecek hali yoktu, erkenden çikarip serkan'i alacak yürek yok. O madar bekledin rakip 10 kişi kaldiktan sonra çikarma bari.

asilhamsi
alt yapıdan adam alınacaksa kesinlikle nüfus kagıdında dogum yeri trabzon olmamalı.

Taha,atakan,salih kavrazlı,hakan yeşil gibi adamların üzerine gidilmeli.

Ufuk
Haydi ben Rizeliyim, benim için zor da Trabzonlu kardeşlerim siz aptal mısınız okuyup meslek sahibi olmaya çalışıyorsunuz? Araya bir iki tanıdık sokup kulübe kapağı atın. Nasıl olsa bizim uşak diye sizi savunacak birileri çıkacak. Koray kadar oynarsınız herhalde. 3-5 sezon olacak diye beklerler, sağa sola kiralarlar. O ara parayı cukkala. Tanıdık varsa antrenör olursun emekli olunca, şansliysan hoca yaparlar.

Bu şansı kaybedenler şimdiden çocuklarını alt yapıya yazdırsinlar. Biz yine saç baş yolarız belki ama sizin çocuklar kurtulsun.

ibrahim
Gs basaksehir i yenemez
Biz de Gs yi yenemeyiz.

Yense bile o bir puanı yakalayamayız. Cenabı Allah Başakşehir kafilesinin uçağını düşürürse, belki...

erenslash
motivasyon sıfır hüseyinin malesef

oyuncuları motive sorunu da var

oyuncular isteksiz oynuyor rezillik

1-0

2- 0 yapman lazım ilk devreyi en az

ankaragücü daha istekli

rezilllik iyi oldu bize

Oxychen
Bugün sizce şampiyon olmak için canını dişine takan bir takım mı vardı sahada?

Takımda motivasyon falan bitmiş. Neden bitmiş bilmiyorum ama bugün kılını kıpırdatmayan futbolcular vardı sahada.

hanzale
Teknik anlamda pereira’yı çıkarmasını anlamadım bir şekilde karıştırırdı ortalığı ki karşısındaki adam kırmızı görmüştü, rahat rahat sağ açığı idare ederdi

Latif Özdem
Göksel Gümüşdağ ve hakemlerin allah sizi bildiği gibi yapsın! TS nin haklarını da şikebahçenin daimi amigosu Emre Bol savunuyor! Ve ne yazıkki bizimkilerden daha iyi konuşuyor! Tüm trabzonspor medyasına yorumcularına da yazıklar olsun..

olcay_61
Ünal Karaman'ın ahını mı aldık acaba?

Yooo o da olsa buraya kadar bile gelemezdik

chener
27.06.2020, 23:20
Son şampiyonlukta da a.gücüne puan vemiştik,hatta gabriç bize gol atmıştı.
Çok rezil oynadık.

Cemzirih
Takıma hocaya sallamak dan vazgeçin hakem maçın başından sonuna katletti maçı . Ankaragücü ki futbolcular topa dokun yeter sert gir felsefesiyle oynadi hakemde buna izin verdi . Verilen penaltı bin ben haksız olduğunu düşünuyorum. Son dklardaki penaltı beklediğimiz pozisyonda ofsayt kararı çıktı nedenini hala anlayamadım . Yarın GS İBB yi yenecek lige biraz daha heyecan getirecekler böylece . Golü attığımızda sevinmek bı kere hastaligimizi bilerek ah dedim ki öyle de oldu . Hüseyin hoca nin soktuğu oyunculara kızanlar acaba yeddkde nwakaeme mi vardı ekuban mi . Bu takım bu oyuncular bu hoca ile geldi buraya kadar .

gurur6134
Wakasiz ve ekubansiz hoca kenarda gozune isik tutulmus tavsan gibi kaliyorsa orada isi yok yaziklar olsun 2 haftadir yaptiklariyla bu psikolojiyi kaldiramayacagini gosterdi..2.lig bile zor bu saatden sonra

erenslash
hoca motive edemiyor oyuncuları çapsızlık işte
Bugün sizce şampiyon olmak için canını dişine takan bir takım mı vardı sahada?

Takımda motivasyon falan bitmiş. Neden bitmiş bilmiyorum ama bugün kılını kıpırdatmayan futbolcular vardı sahada.

~UniCef~
kendimizi kandırmayalım.

Bu kadro son derece yetersiz. Sosa dahi kilit oyuncu olmadığını bugün gösterdi.

ugurcan,pareira,waka,ekuban,sorloth dısında winer oyuncun yok.

Bence ilk gitmesi gereken sosa.

Sosa daha yeni sakatliktan döndü. 35 yasindaki oyuncuyu sakatliktan yeni döndügü halde 100 dk oynatiyorsan, fazla birsey beklemeyeceksin ondan.

fadigaTS
27.06.2020, 23:21
Koray Trabzonlu olmasa oyuna alınır mıydı? Özevlat seviciler konuşun.Dar kafalısınız.

ilelebeTS
Büyük takımım diyorsun, şampiyonluğa gidiyorsun, stoperlerin orta sahaya ayak basmıyor. Geçeceksin o ayakları. Teknik ekip ve sağlık ekibi komple postalanmalı.

zaqua
Kimse hocaya bahane aramasin. Ucuz diye ne kadar cop topcu varsa takima doldururuldu. Kim var bu sene alinanlardan katki veren? Sorloth transfer basarisizligini unutturdu. Ya hocanin bir tane kenardan sokacagi oyuncu yok. Koray'a kizmiyorum takimda kalir ya da kalmaz ama el kadar cocugu maci kurtarsin diye oyuna koyma zorunda kaliyor hoca.

sahadakiler neden koşmuyor? haftada bir hali sahaya giden memur gibi herifler. ben mi koşturayım takımı?

serdaracıl
Orta sahayı neden bu kadar boşaltıyoruz anlamıyorum. Her maç aynı

gurur6134
Hakemin neden varda penaltiyi vermedigini anlamadim o nasil ofsayt ..ofsayt olsa vara neden cagirsinlar

CasTo

abi nasıl aramayalım ? geçen hafta adam 2 stoper daha olsa oyuna sokacaktı. bu mudur hocalık ? 1-0 a yatmak mı. adam ilk yarıdan yatmaya başladı. takım geri çekilmeye otomatik başladı. yeter daha artık. savunmayın şu hüseyin çimşiri.

Sefa Alış
orayı hiç anlayamadım. Yani ne oldu hakem vara gidip burada ofsayt mı var dedi? Sen zaten varın başındasın, çizgiyi çekmişsin ofsaytsa belli zaten söyle kulaklıktan oynat. Hakemi çağırıp iki dakika ofsaytı mı izlettiler?

En başından ofsayt çizgisini çekmeyip penaltı pozisyonunu incelediler. Üstüne hakemi VAR'a çağırıp izletiyolar. Hakem de gidip ofsayt veriyor, tam komedi.

Çağatay96
Pas yapan, 2'ye 1 yapan tek adam Pereira'yı çıkarıp şişirme topa yöneliyor, maçın bitmesine dünya zaman varken. Geçen Alanya maçından sonra postalanmalıydı, orada hocalığını belli etmişti.

Ya bir de mactan once tuzak soruya dusuyor. Sezon sonu konuscam dedi al konus simdi

erenslash
27.06.2020, 23:22
hakemle ilgisi yok sen hakeme müsade edersen bu boktan oyunla hakem alır tabi maçı.sen ne oynadık yani biz ne oynadık? hakem yüzünden oldu ağlamaları :bunlar cahil taraftar avuntuları.gerçek taraftar takımın dandik oyunla şampiyon olamayacağını hocanın motive edemediğini sağlık ekibinin ne kadar boktan olduğunu gördü artık.alanya ve ankara maçında kaç pozisyonumuz var? bana söyle.sağlık ve teknik ekibin sorumluluğu büyük bunda tabi.kadro derinliği de önemli.ama sen takıma hoca olarak ruh ve motivasyon öğretememişsin.etkisiz eleman hoca
Takıma hocaya sallamak dan vazgeçin hakem maçın başından sonuna katletti maçı . Ankaragücü ki futbolcular topa dokun yeter sert gir felsefesiyle oynadi hakemde buna izin verdi . Verilen penaltı bin ben haksız olduğunu düşünuyorum. Son dklardaki penaltı beklediğimiz pozisyonda ofsayt kararı çıktı nedenini hala anlayamadım . Yarın GS İBB yi yenecek lige biraz daha heyecan getirecekler böylece . Golü attığımızda sevinmek bı kere hastaligimizi bilerek ah dedim ki öyle de oldu . Hüseyin hoca nin soktuğu oyunculara kızanlar acaba yeddkde nwakaeme mi vardı ekuban mi . Bu takım bu oyuncular bu hoca ile geldi buraya kadar .

~UniCef~
Koray Trabzonlu olmasa oyuna alınır mıydı? Özevlat seviciler konuşun.Dar kafalısınız.

Bende Korayin TS icin cok yetersiz oldugunu düsünüyorum lakin baska forvet yok

yorumsuz6117
Hüseyin hoca değil bunu hep söyledik..

Burak Bıyıklı
Guzel oldu. Erkenden havlu atalim da kalaninda kanser olmayalim.

Tebrik ediyorum huseyin
Tebrik ediyorum guilherme
Tebrik ediyorum bilal
Tebrikler saglik ekibi

Yazik gecen yillarimiza. Yazik umut dolu haftalara.

Yazik o ankaranin sogugunda cigerlerimiz patlayana kadar bagirdigimiz dakikalara.

Koraydan sampiyonluk puani bekliyorsun

Ligin 18.takimina karsi isabetli sut sayin 2

Soyle seneyi bir daha bulamazsin. Gecmis olsun. Yine trabzona ara verme zamani geldi heralde. Haydi eyvallah

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hanzale
Yense bile o bir puanı yakalayamayız. Cenabı Allah Başakşehir kafilesinin uçağını düşürürse, belki...

Yazma şöyle şeyler kardeşim yazık adamlara ne olursa olsun, dua yerine geçer

nakzo
Abicim tamam hüseyin kötü hocada kadronun nerisi iyi sorloth sakatlansa forvetin bile yok ikinci bir sağ bekin yok sol bekin yok defansın bok gibi.Bu kadronun 2011 kadrosuyla uzaktan yakından alakası yok.

çepni_61
İyi oldu bu hafta kaza bela yenseydik bir hafta umutla gs maçını bekleyecek üzerine yorum yapacaktık
en azından futbolcuların kafada Ligi bitirdiğini görmüş olduk
biz de bitirelim arkadaşlar
Ben bu foruma artık girmeyerek, maçkolik uygulamasını kaldırarak yeni bir başlangıç yapıyorum herkese iyi forumlar

serdaracıl
Parmak çıkıyorsa yerine girecek adam doğandır

fadigaTS
27.06.2020, 23:23
Takımda ruh filan yok.Şampiyonluk havası filan yok.Kendi kendimize gelin güvey oluyoruz.Mücadele eden 3-4 futbolcu var.Diğerleri rölantide.

~UniCef~
Hakemin neden varda penaltiyi vermedigini anlamadim o nasil ofsayt ..ofsayt olsa vara neden cagirsinlar

Rezillik.

iyattara
Ne bekliyoruz ki? Buraya kadar nasıl geldik? Tıkır tıkır oynayarak mi? Tamamen bireysel beceriler ile. Kim? Waka eku sorloth. Waka eku sakat sorloth yorgun bitgin formsuz. Ee diğer adamlar ne zaman oyuna skora 3tki etmiş ki şimdi edecek? Diğerleri yan faktör anca. 1 1 dapdandik takım 10 kişi topu ileri dikmekten başka. Birşey yapamıyorsun. Buraya kadar puan tablosunda bu 3 adamın sırtında geldik 3 de yok piyasada. He birde ligi domine eden şampiyon gibi oynayan baskın bir takım yok bu sene ligde. Yoksa 10 puan gerideydik çoktan.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
Yönetim kırmadan dökmeden, bu seneki kadroyu koruyarak her şeyden önce adam gibi bir teknik direktör ve teknik ekip, sağlık ekibi ve sonrasında da eksik yerleri de tamamlayarak, üzerine koyarak önümüzdeki yıla bakıcaz arkadaşlar. Zaten olması da gereken buyken neden bir anda 3'ten birden 5'e taktık anlamadım ben. Üzerine koyarak gitmemiz gerekiyor yoksa kartları yeniden karıp yeni masa kurmaya kalkarsak bu iş yaş.

hangi kadro hocam

ugurcan,ekuban,sorloth,wakame haric kim giderse bu takım aramaz.

Bir takımı bir sezon boyunca dört adam sırtlarsa olacağı bu.

Devre arası sturidge ve obi gitti gelen adam guilherme,bilal.

Bu arada obi mikeli begenmeyen futbol profesörü arkadaşlar umarım parmaktan memnun kalmıştır.

Dünyanın en büyük yalanı Trabzon taraftarı futboldan anlar.

Alika87
Şampiyon olamasak bile bu takım alkışı hakediyor. Kimse küfürü haketmiyor.

Sacit
Ligin sonuncusuna 2 isabetli şut çeken takım şampiyonluğu hak etmiyor

Ahmet Taşçı
Kimse oraya buraya çamur atmasın kendi salaklığımıza verdik şampiyonluğu, Sadece şampiyonluk değil bence Sosa ve Novak da gitti, hep aynı terane takım dağılacak tekrar başa sarcaz. Sosa kalmazsa almıcam seneye ne digitürk, ne bişi bu kadro bile şampiyon olamadı ya ne diyim.

Timur Mikhail
Önemli oyuncular sakatlandı, teknik ekip ve elde kalan oyuncularla bu kadar sonuç alınabildi. Hayata devam yapacak birşey yok. Kalan maçları bari adam gibi oynasınlar başka birşey istemiyorum.

DURAS
Stoper hüseyin bana kalırsa alt liglerde oynar ancak gelin görün ki Trabzonspor’un stoperi. Bilal guilherme ne yazık ki olmadı. Yedek kadroda bile Fuzuli. Pereira çok kötü performansını ucuz bir penaltıyla süsledi. Hüseyin hocanın henüz vakti gelmemiş ona üzüldüm ama sezon sonu görev teklif edilirse onuru varsa kabul etmez. Hakem iğrenç ötesiydi ama maç hakemlik değildi . Belki bir mucize de bize olur da biz şampiyon oluruz. Olmaza olmaz demeyelim. Fakirin ekmeği ne de olsa umut

ffırtına
Yıllardır futbol izlerim, galatasaray, beşiktaş, fener şampiyonluğa giderken son 6 hafta içinde bu kadar ruhsuz oynadıkları bir maçı gösterin futbol izlemeyi bırakırım..

Arif Timurcioğlu
Oyuncu yok doğru diyosunda defansif oynatmak ne ligin dibindeki takıma.

14TS61
Alanya maçından sonra gönderilip Şenol Güneş kalan maçlar için gelmeliliydi. Böyle birşey olamaz ya. Kafayı yicem

batugol
27.06.2020, 23:24
matematiksel olarak hic bir sey bitmis degil ama zihinsel olarak her sey bitmis maalesef
benim uzuldugum bu
inacini kaybedersen ber seyi kaybedersin
sahada inanan bir tane futbolcu yoktu

Alika87
Wakasiz ve ekubansiz hoca kenarda gozune isik tutulmus tavsan gibi kaliyorsa orada isi yok yaziklar olsun 2 haftadir yaptiklariyla bu psikolojiyi kaldiramayacagini gosterdi..2.lig bile zor bu saatden sonra

Sen bugün Trabzonspor hocası olarak neyi farklı yapardın?

Ahmet Taşçı
Parmak çıkıyorsa yerine girecek adam doğandır

En azından ayağı titremeden sorumluluk alarak oynuyor adam helal olsun, Doğan bu takımda rotasyona her zaman olacak adam.

Arda'
27.06.2020, 23:25
100 taraftarlı 5 yıllık takıma gs bjk ve fb’nin yarışta olmadığı sezonda ancak bizim gibi loser bir kulüp şampiyonluk verirdi onu da başardık helal olsun.

Çağatay96
Başkan şampiyon olcaz kesin diyordu. Sorabilcek var mi? Olacaksak olalim. Ya ziya kesin konusma. Hic kimse biz olcaz demedi durduk yere batirdi olayi.

gurur6134
Son duzlukde bu kadar ruhsuzluk benim canimi sıkti hakem rezildi o ayri konu..

7can61
Uzun zamandır girmemiştim, ünal çimşir evet dönelim başa...

Doctore

Kadroyu koruyup üzerine 2 net stoper alarak beğenirsiniz beğenmezsiniz yakıştırırsınız veya yakıştırmazsınız ama seneye Şenol Güneş bence çok süper olur. Ama gelmez niye gelsin milli takımı bırakıp.

yorumsuz6117
Artık finalde Alanya'yı eze eze yenip kupayı almak tek hedef ve yeni sezonda yakıp yıkmadan yolumuza devam etmeliyiz.. İkincilikten olmayız inşallah..

Ahmet Kara
Yarın başak umarım yener.

ibrahim
Yazma şöyle şeyler kardeşim yazık adamlara ne olursa olsun, dua yerine geçer

Ne zaman bir ivme yakalarsak, saha dışı bir yapılanmaya karşı tosluyoruz. Yeter da? Tamam plan kuranlar kaza geçirsin diyelim. Belki dua yerine geçer de ülke bu pisliklerden temizlenir...

fadigaTS
27.06.2020, 23:26
Bende Korayin TS icin cok yetersiz oldugunu düsünüyorum lakin baska forvet yok

Kağıt üstünde forvet olacağını hiç olmasın.Sayıyı 11 e tamamlamak amacı varsa beni oynatsınlar.Para da istemem.

outlaws61

Ben Pereirayı çıkarmaz Bilali çıkartır Kamil Ahmeti sağ açığa atardım.

Ekstra olarak korayı değil Da Costayı ileri atar hiçbir şey yapamıyorsam sağlı sollu ortalarla rakibi boğardım.

14TS61
20 puan kaybetmisiz 20 öne geçtiğimiz maçlarda ,20 ya. Hakem yüzünden zaten demiyorum çok var. Başakşehir hakem yüzünden kaç puan kaybetti?

Mehmet Fatih Yavuz
Sakatlık konusunda sağlık ekibinin rezalet, kondüsyon ekibinin facia olduğunu düşünen biri olarak, kötü oyunu eksiklere bağlayanlara sormak lazim;
Tam kadro oynarken ne top oynadık?
Yahu sen bjk maçını, fener maçını, Rize maçını falan filan...
Ne oynadın ki o zaman, bugün eksiklere bahane buluyorsun?

Sonuç almış olman oynadığın boktan oyunu kapatır mı?

Doctore
100 taraftarlı 5 yıllık takıma gs bjk ve fb’nin yarışta olmadığı sezonda ancak bizim gibi loser bir kulüp şampiyonluk verirdi onu da başardık helal olsun.

Biz winner bir klüp değiliz malesef çok uzun zaman geçince unuttuk maziyi

seydisehir1
arkadaslar, daha uzun vade dusunun... oncelikle ben ne dedim hep, iki mac kotu sonuc bu tarafdar ve medya Huseyin hocaninda ipini net ceker... cunku vizyonu olani gonderdik... Unal hocaya yapilan operasyon onumuzdeki 10 seneyi caldi resmen,... O bizim Guardiolamizdi... karizmasi, durusu, oyuncularimiz onun icin olumune sahaya cikiyorlardi.. sonuc ne olursa olsun... maalesef Huseyin Hocamizda Unal hocamizin karizmasinin agirliginin % 10 yok, kotu hocami tabiki degil... sizler simdi hemen gene su hoca bu hoca gelsin yabanci hoca gelsin... anliyamadiginiz film zaten Unal hocanin gitmesi/gonderilmesi ile kopmustu... bakin sampiyon olsak bile kopmustu... anliyorum... bir sampiyon olalim gene 3o sene olmayalim, yeterki bir olup rahatliyalim dusuncesini gercekden anliyorum... ama dusunun... seneye Huseyin hoca 2 mac kotu sonuc gene alsa ki alacak ipi cekilecekdi... kacinilmaz... maalesef... bu son donemki tarihimizin en kotu karari Unal hocamizi yollamakdi... Hep istedimki Sosa ciksin desin biz Unal hocamiz olmaz ise sahaya cikmiycaz kardesim... devre arasi ayrica bircok aldigimiz oyunucyu Unal hoca belkide istemiycekdi..ve belkide ceza yemeyecekdik... sevgili baskanimizin baskalarinin etkisi altinda kaldigini dusunuyorum...

cok uzgunum gercekden... efsane bir donem baslamadan bitti... ki bu efsane donemde nice genc oyunculari takima monte edecekdik... simdi artik eski tas eski hamama donus... bunlari yeri geldigi icin yaziyorum.. sonucdan dolayi degil... son olarak lutfen unutmayin... futbol bilgisayar oyunu degil..yani hermac Sosa mesela biligisayar oyunundaki gibi oynayamaz... ama hep bunu bekliyoruz... cok yanlis...

Beypba
Biz burda transfer politikasını çok eleştirdik..

Çok tepki aldık..

Sturritge getiriliyor beğenmiyorlar..

Obi Mikeller, Ndyayeler,Guilermeler

Doğan Erdoğanlar, Andusiçler, Adviajlar, Yusuf Sarılar, Canbazlar,

Yaz yaz bitmiyor..

asilhamsi
Sosa daha yeni sakatliktan döndü. 35 yasindaki oyuncuyu sakatliktan yeni döndügü halde 100 dk oynatiyorsan, fazla birsey beklemeyeceksin ondan.

hocam takımın kaptanı sakatlıktan dönse de ayagı kopsada bu macta farklı motivasyon ile oynar.

Ben doksan dakka koşsun demiyorum ama yapması gereken böyle maçları çözmesi.

Yoksa ha sosa oynamış ha hasan üçüncü birsey değişmez.

Waka,ekuban,sorloth dısında mac cozecek adam yok takımda.

limpb82
ligin başından beri öne geçip geriye yaslanıyorsun ve başarısız oluyorsun.buna çözüm bulamadılar ne yazık..

Sacit
Basketbolda bir söz vardır

''Oyun kurucun kadar konuş'' diye..

Futbolda da teknik direktörün, oyuncu kalitesi ve sağlık ekibin kadar konuşacaksın

nakzo
İyi kadro kurmadıgımız sürece biz hüsran yaşamaya devam edeceğiz.

ffırtına
27.06.2020, 23:27
Gs 6 da 6 yaparsa şampiyon olur demedi demeyin..

ibrahim
Alanya maçından sonra gönderilip Şenol Güneş kalan maçlar için gelmeliliydi. Böyle birşey olamaz ya. Kafayı yicem

İmkansız. Talimatlara göre milli takım teknik direktörü ikinci bir kulübü sonradan çaltışıramıyor. Tam tersi oluyor yalnızca.

ilelebeTS
Takım zaten baştan belli etti. Şampiyonluğa gidiyorsun ve maça dengeli oyunla başlıyorsun. Yahu sen şampiyonluğa gidiyorsun sağlı sollu saldırıp ilk yarı 3-0'la kapatman lazım. Parçalaman lazım rakibi.

serdaracıl

Hocam, erzurum maçına as kadroyu götürmezdim. Fener maçlarında takımı yormazdım. Bugün ise parmak yerine bilal değil, doğan girer, 10 numaraya ikinci yarı kerem’i oynatırdım

fadigaTS

Yaşamadığımız bir bu vardı.Sağolsunlar o da oldu.

Metin Ural
27.06.2020, 23:28
Obi Mikel ve Sturridge ile sezonu bitirebilseydik farkli olur muydu acaba?

bordoylamavi
tüm sorumlu hüseyindir. pandemi döneminden sonra takır takır kas sakatlıkları çıktı. nasıl çalıştıysa bıu takım. bilal oyuna giriyor hüseyin değil de yardımcı antrenör elinde beyaz eşya fiyat listesi gibi bi dosyadan ona bişiler anlatmaya çalışıyor. sayfayı da bulamadı bi süre ya.
arkadaşlar gülüp geçelim iyi ki son maç falan vermedik şampiyonluğu. şu durumda şampiypmluğu gısım hak etmediğimiz düşünüyorum içim rahat.
en çok da stada kadar kilometrelerce meşale yakan zıplayan seyirciye üzüldüm. utanmanız yoksa onlardan utansaydınız.

erenslash
klubede oyuncu olmayabilir evet ama sen hoca olarak 11 oyuncunu ikinci yarı nasıl motive ettin?

1-0 öndeyken ikinci yarıyla ilk yarı arasında oyun farkı göremedim ben?

neden acaba?

taktik,teknik ve motivasyon yok?

kim sorumlu? sağlık ekip ve hoca tabi.

peki takımda futbolcuların hiç mi suçu yok?

var tabi

dandik olan oyuncuları a takımına almaman lazım yedeklere de almaman lazım

olcay_61
Takımda kulübe yok, hoca yok, hırs yok

~UniCef~
hocam takımın kaptanı sakatlıktan dönse de ayagı kopsada bu macta farklı motivasyon ile oynar.

Ben doksan dakka koşsun demiyorum ama yapması gereken böyle maçları çözmesi.

Yoksa ha sosa oynamış ha hasan üçüncü birsey değişmez.

Waka,ekuban,sorloth dısında mac cozecek adam yok takımda.

Size katiliyorum ama 35 yasindaki adamdan bu kadar. Kadro cok yetersiz. Böyle kadro ile sampiyon olamayiz.

Doctore
20 puan kaybetmisiz 20 öne geçtiğimiz maçlarda ,20 ya. Hakem yüzünden zaten demiyorum çok var. Başakşehir hakem yüzünden kaç puan kaybetti?

Ezik oynarsak hakem daha da ezer nabza göre şerbet diye atasözümüz var.

Murat'
Yıllardır futbol izlerim, galatasaray, beşiktaş, fener şampiyonluğa giderken son 6 hafta içinde bu kadar ruhsuz oynadıkları bir maçı gösterin futbol izlemeyi bırakırım..31 yaşındayım, ben şu ana kadar 2010-2011 sezonundaki kadar mücadele eden bir takım görmedim. Muhtemelen bir daha da göremeyeceğim. Maç maç inişler çıkışlar olur anlıyorum ama son iki haftadır oynadığımız futbolun hiçbir şekilde izahı yok.

Şerafettin Kara
Bundan sonra destek falan filan yok taraftarı kadar bu işi istemeyen yöneticisi,hocası,futbolcusu ve özellikle Trabzon kütüklü futbolcuları dahil olmak üzere herkes haindir.Çok net söylüyorum bu takımın şampiyon olması hayaldir yıllar boyunca hayal olarak kalacaktır.

hanzale

Mikel farklı olurdu diğer arkadaşa bir şey diyemem, Mikel tutardı ortayı

trbzonsporlu
27.06.2020, 23:29
ligin sonuncusuyla oynuyorsun maçin başında öne geçiyorsun ve ondan sonra koskoca 96 dk daha oyun oynaniyor ve kaleye şutun yok. bu sekildemi sampiyon olacak bu oyuncular. kalmış 5 hafta bu oyuncuların normalde cimleri yemesi lazımdi bugün.

olmadı bize yaşattıkları sevinçler icin teşekkürler

Sefa Alış
Son 8 haftada 3 galibiyetin var, üst üste 2 maç kazanamamışsın. Şampiyonluğa oynuyorum diyen takımın istatistiği bu olmamalıydı.

Doctore
klubede oyuncu olmayabilir evet ama sen hoca olarak 11 oyuncunu ikinci yarı nasıl motive ettin?

1-0 öndeyken ikinci yarıyla ilk yarı arasında oyun farkı göremedim ben?

neden acaba?

taktik,teknik ve motivasyon yok?

kim sorumlu? sağlık ekip ve hoca tabi.

peki takımda futbolcuların hiç mi suçu yok?

var tabi

dandik olan oyuncuları a takımına almaman lazım yedeklere de almaman lazım

Heç bişey yapamıyorsak son iki maç at gibi koşmamız lazımdı. Sanırsın Ankaragücü şampiyonluğa oynuyor

hyasin61
Huseyın Cimsir : Oyun hakkında konusmak istemiyorum cok kotu oynadık.5 haftamız var sonuna kadar devam edecegiz.

yavuzbaha
27.06.2020, 23:30
Hocayı savunmak gibi olmasın ama başka hocada olsa çok şey değişmezdi bana göre...eldeki malzeme çok üst düzey değil.süper bir hücum gü waka olmayınca sistem takımı olmadığımızdan çöktük

Cemzirih
hakemle ilgisi yok sen hakeme müsade edersen bu boktan oyunla hakem alır tabi maçı.sen ne oynadık yani biz ne oynadık? hakem yüzünden oldu ağlamaları :bunlar cahil taraftar avuntuları.gerçek taraftar takımın dandik oyunla şampiyon olamayacağını hocanın motive edemediğini sağlık ekibinin ne kadar boktan olduğunu gördü artık.alanya ve ankara maçında kaç pozisyonumuz var? bana söyle.sağlık ve teknik ekibin sorumluluğu büyük bunda tabi.kadro derinliği de önemli.ama sen takıma hoca olarak ruh ve motivasyon öğretememişsin.etkisiz eleman hoca

Tanımadığınız bir insanın dusuncesini cehalet olarak algilamaniz ne karakterde bir insan olduğunuzu gösteriyor . Takımın eksiklerini göz ardı etmeden destekleme taraftarıyım ben teknik heyet doktor vs bunlar sezon sonu konuşulacak mevzular .

asilhamsi
Hocam, erzurum maçına as kadroyu götürmezdim. Fener maçlarında takımı yormazdım. Bugün ise parmak yerine bilal değil, doğan girer, 10 numaraya ikinci yarı kerem’i oynatırdım

hah agzına saglık. Biz şampiyonlugu fener macında verdik cok net.

O zaman bunu soyledik diye laf soyleyenler simdi kupayı alınca cılgınlar gibi sevinir artık.

serdaracıl
Mikel farklı olurdu diğer arkadaşa bir şey diyemem, Mikel tutardı ortayı

Mikel için ben de aynı şeyi düşünüyorum. Mikel olsa bugün farklı şeyler konuşabilirdik

erenslash
teknik kadroyu herkes görsün

a takımı bu amatörlere emanet ahanda şampiyonluktan bizi eden ekip bu arkadaşlar
önce bu kadroyu komple temizlesinler

başkana söyleyin işte kovulsun bunlar bunlar bizi şampiyonluktan etti

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro

<tbody>
Görev
İsim

Teknik Direktör
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye) Hüseyin Çimşir

Takım Menajeri
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye) Emrah Tok

Yardımcı Antrenör
Muzaffer Bilazer

Atletik Performans Antrenörü
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye) Gökhan Kandemir

Kaleci Antrenörü
Metin AKTAŞ

Analist
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye) Mesut Kabahasanoğlu

Doktor
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye) Hakan Ayaz

Fizyoterapist
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye) Ferhat Boz

Fizyoterapist
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye) Oğuzhan Kolot

Fizyoterapist
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye) Murat Emirzeoğlu

Fizyoterapist
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye) Safa Parlak

</tbody>

Anıl C
hocam elinde dört adam varsa iki kulvarı bir arada götüreceğim diye yırtma kendini.

Cık fener macına yedek kadro ile ne olur?

10 senede bir şans geliyor onda da böyle mallık yaparsan şimdi bilal ile oynarsın.
Abi yedek kadro diyoruz da zaten toplasan 13 adam var. fb macinda baska bi önemli adam sakatlanabilirdi ama bu konuda yine de haklisin. O macta yedek agirlikli cikilmaliydi skor ne olursa olsun.

gurur6134

Costa gibi bir adam varken huseyinle baslamazdim .guilhermeyi cikarip koray gibi topa vurmakdan aciz bir adami bugune kadar sivas haric mac oynamamis onuda batirmis bir adami boyle kritik bir macda almazdim dogani 60 la birlikte oyuna alirdim.10 kisi kalmis bir takima baski kurardim saha kenarinda kendi kendimi yer oyunculari hirslandirirdim sefil gibi zavallica maci seyretmezdim saha kenarinda..en azindan doldur bosat yaptirirdim yeterli mi?

hanzale
Bundan sonra destek falan filan yok taraftarı kadar bu işi istemeyen yöneticisi,hocası,futbolcusu ve özellikle Trabzon kütüklü futbolcuları dahil olmak üzere herkes haindir.Çok net söylüyorum bu takımın şampiyon olması hayaldir yıllar boyunca hayal olarak kalacaktır.

Dış etkenleri kabul ederek kenara koyuyorum da hakikaten bizimkiler de pek mücadele etmiyor dış etken filan, ben Sivas kütüklüyüm TS’de forma giymek için çok şeyden vazgeçerdim, adam torpille giymiş formayı belki TS’yi bile tutmuyor mücadele filan hak getire yazık ya

batuhan249
27.06.2020, 23:31
Ulann capsiz simsirr adamsan bu aksam defolup gidersinn

Emre Çömez
De Marke Sports Demarkesports
·
59sn
Hüseyin Çimşir: "Kötü oynadık, sonucunda da berabere kaldık. Avantaj kaybettik yine. 5 haftamız daha var, 5 haftayı yaşayıp göreceğiz."

S.Seymen
belliydi

şimdi istanbulda maması kesik bazılarının

gazetelerin yayın kuruluşların ve bir takım Türkiyenin sırtından geçinmeyi iş haline getirmiş olanların evinde bayram vardır

başından beri mesele para idi

ve gereği yerine getirildi

Trabzon ve Trabzonsporlu bunu hak ediyormu derseniz

üzgünüm ama evet

hocaya şuna buna sarmayın

iş kesinlikle sahada oynanmadı

nakzo
Ey gidi abdulkadir perçem bırakıp kolbastı oynamakla yıldız olunmuyor hangi kıritik maçı aldın ne verdin Trabzonspora şunun için 30 milyon avro diyorlarya çıldırıyorum.Güçsüz,devamllığı olmayan şutu olmayan sıradan vasat bir adam.

atlantis

obi mikelle olurdu kaç maç tv programlarında iltifat alıyordu.. topu saklaması soğukkanlılığı, geçen hafta ayağında topu tutacak adam olmadıgından son 10 saniyede verdik maçı... 2 haftadır çok acemice verdik yazık oldu

Beypba
yonetim devre arası elli tane beş para etmez adam yerine bir adam gibi stoper bir hücum oyuncusu alsaydı takım hoca olmadan şampiyon olurdu.

Yav sana inanamıyorum renktaş, Beni bu forumdan soğuttunuz.. Biz aynı eleştiriyi 6 ay önce yapıyorduk ve sen özellikle sen beni futbolu bilmemekle suçlamıştın..

Giallorossi
De Marke Sports <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Dema (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=46893)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->rkesports
·
59sn
Hüseyin Çimşir: "Kötü oynadık, sonucunda da berabere kaldık. Avantaj kaybettik yine. 5 haftamız daha var, 5 haftayı yaşayıp göreceğiz."

Ne diin Isiiin

hanzale
27.06.2020, 23:32
belliydi

şimdi istanbulda maması kesik bazılarının

gazetelerin yayın kuruluşların ve bir takım Türkiyenin sırtından geçinmeyi iş haline getirmiş olanların evinde bayram vardır

başından beri mesele para idi

ve gereği yerine getirildi

Trabzon ve Trabzonsporlu bunu hak ediyormu derseniz

üzgünüm ama evet

hocaya şuna buna sarmayın

iş kesinlikle sahada oynanmadı

Buna itiraz edemem asla ama bizimkiler de saha içinde pek direniş göstermediler bu canımı sıkıyor

Cemzirih
Oyuncu yok doğru diyosunda defansif oynatmak ne ligin dibindeki takıma.

Ben hoca nin defansif oynattigina inanmıyorum fakat sezon un başından beri anlaşılamayan bir skinti bir travma var takımda öne geçtiği maçlarda yaşlanmak gibi . Buna bir türlü çözüm bulunamadı bu anlayış Ünal hocanın gitmesine neden oldu fakat hala aynı anlayış var futbolcularda

14TS61
Başakşehir bu saatten sonra vermez. Zaten biz bütün maçları alamayiz. Seneye de bu takımı bir arada tutamayız.

yavuzbaha
Yerli messimiz hangi maça ağırlığını koyabildi şimdiye kadar ?

A. Aydın
Isin iyi tarafi biz sampiyonlugu en kotu son haftada kaybedecektik.
Simdi o stresi yasamayacagim.

Iso-Incehasan
Yazıklar olsun içerde şu takımı yenemedik ya

serdaracıl
Haftalardır beraber oynayan stoper ikilisini neden bozarsın be adam. İki haftada bitşrdin takımı

ANAOKULU TERK
2 günlük hoca senden puan alıyor .
ben olsam utancımdan sokağa çıkamazdım .

gurur6134
Bugun a.gucu kalesini bulan kac sutun var gol harici?lig sonuncusu takimin kalecisi yere yatmadi resmen gol harici

CasTo
27.06.2020, 23:33
hüseyin çimşir gidip yerine ADAM GİBİ BİR HOCA gelmediği sürece bu takımı izlemek dahi istemiyorum. ne ünal ne hüseyin ne mra ne tolunay ne de başka bir hoca.

tek görmek istediğim Türk Şenol Güneş. onun harici topundan iğreniyorum. erol bulutu da beğeniyordum ama tam bir fener köpeği...

asilhamsi
Size katiliyorum ama 35 yasindaki adamdan bu kadar. Kadro cok yetersiz. Böyle kadro ile sampiyon olamayiz.

aynı fikirdeyiz ama söz gelimi başımızda fatih terim gibi motivasyon uzmanı bir adam olsa bugun herkez farklı oynardı.

Abicim madem kadron yetersiz sırf feneri yendi desinler diye o maca tam kadro cıkmak hangi akla hizmet.

Bu takımda her oyuncu cok kritik.

O zaman iki kupa alacagım diye artistlik yapacagına hedefi net belirle ve sadece lige odaklan.

Waka alanya ve ankaragücü macında sahada olsa simdi boylemi olurdu?

Çağatay96
Biz burda transfer politikasını çok eleştirdik..

Çok tepki aldık..

Sturritge getiriliyor beğenmiyorlar..

Obi Mikeller, Ndyayeler,Guilermeler

Doğan Erdoğanlar, Andusiçler, Adviajlar, Yusuf Sarılar, Canbazlar,

Yaz yaz bitmiyor..

Durmuyorlar ki bi bakmissin altinordu bibbakmisin balikesir. Adamlar durmuyor parayi sanki sokakta buluyorlar. Ayip gunah. Paraya yazik. Kurduklari scout ekibine bak. Yaziiiiiiiiik.

Süleyman Baykan
Sezonun en kötü futbolunu oynadık eyvallah fakat penaltı falan değil gol yediğimiz pozisyon sırtı dönük adam topu görmüyor bile nasıl penaltı olur.

erenslash
ben sana cahil demedim ama bu düşüncelerin sizi etkilemesine izin vermeyin.ben destekliyorum ama şampiyonluğun gitme sebepleri belli.şimdi konuşmak lazım ki seneye de çöpe gitmesin emekler.
Tanımadığınız bir insanın dusuncesini cehalet olarak algilamaniz ne karakterde bir insan olduğunuzu gösteriyor . Takımın eksiklerini göz ardı etmeden destekleme taraftarıyım ben teknik heyet doktor vs bunlar sezon sonu konuşulacak mevzular .

aynen kardeşim.ruhsuzluk vardı sahada sinirlendiğim bu zaten
Heç bişey yapamıyorsak son iki maç at gibi koşmamız lazımdı. Sanırsın Ankaragücü şampiyonluğa oynuyor

Bayraktaroğlu
Bıktım vallahi

ozturk
27.06.2020, 23:34
Haftalardır beraber oynayan stoper ikilisini neden bozarsın be adam. İki haftada bitşrdin takımı

Ben de anlamadım bunu

nakzo
Bu maç özelinde komplo teorisine hiç girmeyin rezil bir oyun oynadık yahu bu ligin en kötü takımına pozisyonumuz yok.1 paket sigaraya yakın içtim sinirden Allah hepsinin belasını versin.

paspatojen
abi nasıl aramayalım ? geçen hafta adam 2 stoper daha olsa oyuna sokacaktı. bu mudur hocalık ? 1-0 a yatmak mı. adam ilk yarıdan yatmaya başladı. takım geri çekilmeye otomatik başladı. yeter daha artık. savunmayın şu hüseyin çimşiri.Ya tamam hocaya da yazalim da yonetimin hic mi sucu yok. Hadi sene basi almadin, devre arasi Guilerme Messias Bilal bu mudur hocam. Advijaj andusic yusuf sari, ya su topcular belki ucuz ama sunlsra verecegin paraya bir tane katki verecek topcu alinamazmiydi.

Neyse olan oldu artik, daha cok puan kaybi olur ligde, enseyi karartmamak lazim. Kalan 5 maci alirsak bence sampiyonluk gelir ama sakatlar donmeden 5 mac kazanmak cok zor.

Doğukan Uçan
Maçtan önce yazdım 2010 2011 sezonu yine ankaragücü maçı 1-1 bitti, yıl 2020 yine ankaragücü maçı 1-1 bitti.

şampiyonluk gitti beyler herkese geçmiş olsun haftaya havlu atarız.

7can61
27.06.2020, 23:35
Ünalı gönderip çimşiri getirince burada her maç ünala atıp tutanlar çimşiri ilk yiyenler olacak demiştim. Buyrun mal meydanda. Bunların derdi kulüp filan değil boş adam bunlar bomboş....

ilelebeTS
Arkadaş, hakem berbat maç yönetti bana göre ama sahada takımı gördükten sonra ona bile laf edecek durumum yok. Ankaragücü'nün yarısı kadar istekli olsak bu maçı farklı kazanırdık.

Çağatay96

Sene basindan beri oynayan ikiliiyi niye bozduk?

asilhamsi
Yav sana inanamıyorum renktaş, Beni bu forumdan soğuttunuz.. Biz aynı eleştiriyi 6 ay önce yapıyorduk ve sen özellikle sen beni futbolu bilmemekle suçlamıştın..

beni kimle karıstırıyorsun?

Arda'
Bugün Fatih Terimin başında olduğu takım bu haftada bu şekilde oynayacak da görücez. Lan topçular götlerini yırtıp ruhunu teslim eder o adama bakınca kenarda böyle şampiyon oluyor adamlar zaten (hakemleri vs saymazsak). Hadi 1-0 öndeyken geriye çekildin pozisyona giremedin. 1-1 olduktan sonra 1 tane pozisyona girememek nedir abi üstelik adamlar 15-20 dk 10 kişi oynadı.

ucurum
Özellikle genç arkadaşlarımız için yazıyorum.

Biz ligi Göztepe ve Denizlispor maçlarında verdik.

İlk yarıdan bahsediyorum.

Şampiyon takım kendi sahasında maç kaybetmez, en azından madara takımlara kaybetmez.

Pandemi sürecinden sonra dedim ki inşallah Göztepe bize diş geçirir çünkü en iyi hazırlanan 2 takımdan biriydi, diş geçirmezse ligte amacı olan takımlar amacı olmayan takımları yener gider.

Korktuğum başıma geldi ve Göztepe maçından sonra 7de 7 yapan ligi alır dedim. Alanya beraberliğinden sonra da lig tamamen bitti deyince linç yedik. Canlarınız sağolsun.

Buraya kadar yazdıklarım basit bir analiz.

Gençlere söyleyeceğim şey şudur.

The Last Dance denen bir belgesel var. Chicago Bulls ve Michael Jordan'ı anlatıyor.

Dünyaya damga vurmuş isimler sizce nasıl damga vuruyor eğer bir fikriniz olsun istiyorsanız bu belgeseli izleyin.

Yetenek işin yarısı bile değil. İSTEYECEKSİN.

Hayvan gibi isteyeceksin. Herkes çalışıyor, herkes çabalıyor, neredeyse benzer bir hal alıyorsunuz. Sonrası ne kadar istemenize bağlı.

İsterken de kural yoktur. Her türlü pisliği yapacaksınız. Günün koşul ve şartları nasıl kurallar bütünü oluşturmuşsa bu kurumlar çerçevesinde gerekeni yapacaksın. İtalya'da bu televizyonu bağlamaktır, atıyorum tamamen İngiltere'de siyasettir, Türkiye'de şike ve paradır. Attım bunları ama bulunduğun konumda olay ne ise onu ezip çiğneyeceksin.

Ben 30lu yaşlarımı bitirmek üzereyim, ailem beni mütevazı bir şekilde yetiştirdi. Ahlaklı ol dedi. Yardımsever ol dedi...

Ben bugüne kadar ne kazandıysam, hepsini tırnaklarımla kazıdım. Ne kadar çok kanım kanadıysa o kadar gıdım gıdım aldım alabildiğimi... Bir anlık yumuşamam yıllarca verdiğim uğraşılarımı çöpe atmayı bildi.

Günümüz dünyasında mütevazılık = enayiliktir.

Bugün Ganita'dan stada kadar meşale yakıldı?

Neden? Şampiyon olduk da ben mi görmedim? Bunların takımı motive edeceğini mi sanıyorsunuz...

Durun size bir ders daha.

Sporda en nefret ettiğim şey "sakinlik"tir.

Sakin oyna, sakin ol, sakin sakin sakin...

İnsan vücudu ne zaman maksimum kapasiteye çıkar biliyor musunuz? Panik Atak geçirirken... Görme yeteneği 270 dereceye kadar yükselir... makinelerin bile kaldıramadığı ağırlığı topa yükler İngiliz gemisi batırırsın. Sonra o adrenalin gidince de fotoğraf çektirmek için tekrar o mermiyi kaldırmak istediğinde o top yerinden kıpırdamaz... Düşünsenize savaşta komutanın size sakin arkadaşlar dediğinizi...

Ne sakini? Ben de spor yaptım, ben de sanatsal performanslar sergiledim 22000 kişiye konser verdim... Elimdeki yegane güçtür adrenalin, sakin olmak isteyen adama, korkan yanı başımdaki adama "kork" derim ben... Korku adrenalindir, adrenalin sana her şeyi yaptırır... Konsantre ol ve sakın sakin olma...

Bu takım genelde mütevazı oyuncularla kurulu bir takım. Ezik de diyebilirsiniz... Hiç bir hakem hatasına itiraz etmeyen dişini göstermeyen centilmen vefalı "sakin" bir takım... Ne bekliyorsunuz arkadaşım?

Futbolcu dediğin korkacak... O korkuyu kaldıramıyorsa da gidecek... Nabzı 100'ün altında olan topçu çöptür...

Başakşehir çok mu hırslı... Hırslı evet, özellikle saha dışında kompleks bir yapıda hırslı... Seninle savaşmak yerine Yunanlıları üzerine salacak kadar İngiliz futbola... Robinho dediğin adam boşuna Robinho olmuyor, suratı belli etmiyor diye adamları arzusuz zannediyorsan yanılıyorsun...

Gelelim teknik bir kaç küçük analize...

Hüseyin hocam belli ki çok çalışıyor ve teknik taktik üzerine kafa yoruyor... Ben de teknik taktiğe kafa yorarım... Ama teknik taktik işi sporda %30'dur.

Sen %30 taktikle iş yapar karşındaki taktik taktiksiz karşına çıkarsa 30-0 öndesindir... Sen %30 da motive ekledin takıma... Karşındaki ekip %70 konsantre olup motive olursa o maç gider...

Senin taktiğin ne zaman işe yarar? Sen %70 full motive karşındaki takım %70 full motive olduğunda %20 taktik gösteren takıma %25 ile üstünlük kurarsın... Ama senin atanın tutanın ortan sağın solun hırstan ağlamıyorsa bye bye canım...

Emre Belözoğlu denen karaktersiz neden Türkiye'nin en önemli futbolcusu ve şimdi teknik alana adım atıyor sence? %30 taktik bilgisinden mi? Hı hı evet...

Volkan Demireller, Emre Belözoğullar, bir çok yegane dengesiz topluluk... Senin gözünde başarısız olmak adına atılmış antiprofesyonel bir bakış açısı...

Göreceğiz seneye Feneri bu iyi insanlarla kurulu Trabzon ile nasıl oynayacak...

Uzun lafın kısası, isteyeceksin ve zorlayacaksın... Her türlü pisliği de yapacaksın... Soft karnını buldukları zaman, affetmezler...

hanzale
Her sene en azından transfer dönemini filan heyecanla beklerdim ama bu sene onu da beklemem iyi kötü güzel giden bir şey Berbat bir hale getirildi iki 5 günde tepetaklak gittik, çok da canımı sıkıyor bu durum

Arif Timurcioğlu
27.06.2020, 23:36
Geçen hafta yaralandık bu haftayı bekledik yaralar sarılsın diye bıçak daha derine girdi.

sanalalemci
Tutturdunuz bi Şenol Güneş, kesin o da teklif bekliyor ya zaten. Gelmez abi niye gelsin? Ben olsam gelmem, kaç kere küfür edilerek gönderildi bu takımdan, ne hakaretler edildi adamcağıza. Bjk’da gördüğü saygının yarısını görmedi Trabzonda. Boş boş hayal kurmayın yani.

bilgehan83
Sosanın frikik tercihi de çok komikti defolup gidebilir adamı bilmesek bizi kandıracak yemezler

yavuzbaha
Başakşehir sitem takımı,oyun örgüleri
Yi ve çok önemli bişey diycem kimseyle kavga etmiyorlar,antipatik olmuyorlar..biz fazla hava yapıp kamuoyunda itici oluyoruz,takımların bize extra motivasyonla çıkmasına yardım ediyoruz...önceki mesajlarımda buna deyinmiştim

OzcanHan61
Uğurcan ayakta kalan nadir adamlardansın git yurt dışına kurtar kendini
Perreira emekliliğini yaşıyor ciddiyet katkı 0
Hüseyin Türkmen seni 11e alanında kadroya sokanında...
Campi sıradan topçu
Novak mutsuz gözüküyor sene sonu gidici
Abdulkadir Parmak kötünün iyisi
Badou nerde o eski traktör gibi basip giden Badou
Guilherme Malatyada ne kadar kayısı varsa senin bi yerine girsin, s.. git bu takımdan
Abdulkadir Ömür seni futbolcu diye oynatanın...futbol katili seni
Sosa hurdaya çıkmış bişey demiyorum çok emeği oldu şimdiye kadar
Sörloth 1 metreden nasıl kaçırdın bilmiyorum ama 20 golün var yakışmadı
Bilal Futbolukapalıoğlu git nereye gidiyorsan git
Koray helal olsun sana bu kazmalıkla hepimizin hayallerini süsleyen yerdesin sen futbolcuysan ben genel kurmay başkanıyım sana bişey demiyorum seni oraya getirenlere bakmalı
Da Costa gibi adam varken nasıl 11de olmuyor aklı selim biri lütfen beni aydınlatsın aklım almıyor

Hüseyin Cimşir o kadar iyi bir hocasınki ligde baskı yemediğimiz takım kalmadı, tabi herkes ile oyuncak gibi oynayan Tony vesayre olmayınca böyle kabak gibi kaldın meydanda bu takımın hocası değilsin, Koray nedir arkadaş bu maçta neyin kafasındasın??? 10 kişilik lig 17.si takımı yenemiyorsan lan ne diyelim biz sana yazık değil mi lan bu taraftara? ulan gs fener kimse yok bir başakşehir var kafayı yicem yemin ederim

Ağaoğlu: tutkulusun eyvallah ama kurduğun kadro getirdiğin hoca bu işte, bitik adamları toplayıp dandik bir hocayı getirmekle şampiyon olunmaz

Yazıklar olsun ne diyim hepiniz paranızı alıp lüks hayatınıza devam edersiniz bu taraftara yazık...

fadigaTS
Balıkesirden 50 tane adam alıyorlar.Bunlar akıllanmaz.Hüseyin türkmen,parmak,koray gibi futbolcularla alacağın başarı en fazla tesadüfen olur.Bize kaliteli futbolcu lazım.Trabzonlu veya yerli olması önemli değil.Futbol evrensel bir oyun.Ama bu kafalar 1970 te takılı kalmış.Bu zihniyet bitmeyecek.

hanzale
Sene basindan beri oynayan ikiliiyi niye bozduk?

Çünkü ortada ikili yoktu yarım Campi vardı, gerisi korner direği katkısı ancak sunabildi

LANGARA
Bugün tesislerden stata kadar dizilen taraftardan utanırlar umarım. Diyebileceklerim bu kadar.

Çağatay96
Simdi acin izleyin nihat kahvecinin yaglamalarini saceliklerin yaglamalarini. Acin izleyin. Off ts soyle iyi boyle iyi. Adam boyle tuzaklar iste.

castillo61
Kadro kalitesinden dem vuruldukça gülüyorum. Bugün sahada yürüyen bi takım vardı arkadaşlar. İnanmamışlar bu kadar basit.

Doğan'ın 10 dakikada sarf ettiği eforu 90 dakika sarf etmeyen adamlarla doluydu takım.

Mücadele etmeyene ekmek yok.

Beypba
Yabancılar ŞL cezasından çok etkilenmişler..

Yabancılar, yerliler sürece hem fiziki hem mental kesinlikle iyi hazırlanamamışlar..

Bir sözde Abdülkadir’e bu gözlerin Sergen Yalçından sonra gördüğü en yetenekli futbolcuydu, ama Tarik Daşgün yolunda ilerliyor..

samway
27.06.2020, 23:37
Tutturdunuz bi Şenol Güneş, kesin o da teklif bekliyor ya zaten. Gelmez abi niye gelsin? Ben olsam gelmem, kaç kere küfür edilerek gönderildi bu takımdan, ne hakaretler edildi adamcağıza. Bjk’da gördüğü saygının yarısını görmedi Trabzonda. Boş boş hayal kurmayın yani.

Siktirsin gitsin isteyen de yok zaten

champions
1-Ortasahasızlık
2-Devre arası Stu'yu şutlayıp bir skorer almamak

Bu 2 sebepten şampiyonluk gitti.
Umarım 2. olabiliriz.

Doğan Keskin
Seneye şampiyon olur muyuz? :) Bazen diyorum gerçekten şanssız mıyız yoksa beceriksizlik mi? Galiba ikisi bir arada..Önce CL den men sonra lige havlu..

asilhamsi
Abi yedek kadro diyoruz da zaten toplasan 13 adam var. fb macinda baska bi önemli adam sakatlanabilirdi ama bu konuda yine de haklisin. O macta yedek agirlikli cikilmaliydi skor ne olursa olsun.

o zamanda soyledim sırf feneri yendik demek icin tam kadro cıktı.

Çağatay96
27.06.2020, 23:38
Çünkü ortada ikili yoktu yarım Campi vardı, gerisi korner direği katkısı ancak sunabildi

Ya campi? Abi campi? Campi? Abi campi rezil ya. Bu adam futbolcu degil. Valla degil. Campi takimdaki en kotu stoper.

CasTo
27.06.2020, 23:38
bu takımın köpek gibi topa basıp köpek gibi bastırması, dişe diş kora kor saldırması gerekirken herkes sallana sallana gidiyor. ben anlamıyorum abi kalmış 5 maç sonra yatarsın artık !!