PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Oğuz B.
12.06.2020, 23:41
7.

Oğuz B.
12.06.2020, 23:44
Sosa bu maça yetişmeli.

gurur6134
12.06.2020, 23:45
Bugun ki macdan daha zor gececek orasi kesin ozellikle boyle pusuda bekleyen suzme hakemler oldugu surece..

Cem Balcı
13.06.2020, 00:12
Ters bir takım.İlk yarı bitirmeye odaklanmalıyız yine.

Doğukan Uçan
13.06.2020, 00:36
bir sezona bedel kaç.

emre6117
13.06.2020, 00:43
Rakipte hakem diye bir oyuncu var.ona cok dikkat etmeliyiz.kirmizi çıkartabilir penaltı verebilir (Böyle özel yetenekleri var bu şahsiyetin.ismi hic önemli degil).bir de bunun sözde adaleti sağlaması gereken var diye yardımcısı var.ona da ayrı dikkat etmeliyiz.bunu başarırsak kazanırız.yoksa işimiz zor.

Ozan Yılmaz
13.06.2020, 00:48
Bize her maç Zorluk çıkaran bir rakip kazanarak devam etmek zorundayız

deepmavi
13.06.2020, 01:21
Haydi Trabzonspor'umuz Haydi Fırtına Odaklan daha çok Odaklan Şampiyonluğa Geliyor 8. Şampiyonluk Geliyor, Bu futbolcular Bu Teknik kadro (Sezon başından beri emeği geçen) ve bu yönetim hepimiz EFSANE olacağız BİZ EFSANEYİZ KARADENİZ FIRTINASI HAYDİ ALLAH'IN İZNİ İLE 8. ŞAMPİYONLUĞA...

Çok Çok İyi hazırlanmamız lazım 90 dakika rakibi hafife almadan ciddi bir şekilde iyi oynayıp kazanmalıyız. Bu maçta Sorloth'dan gol bekliyoruz...

trbzonsporlu
13.06.2020, 02:26
basakşehir ve kupadaki antalya maclarinda bir izlemek lazım. antalya macına full as kadro cıkarlar umarim.

bahadır2561
13.06.2020, 06:20
Wellinton, Efecan, Bakasetas sarı kart sınırında.

Mert Pasa
13.06.2020, 09:38
Ilk yaridaki mac bu sene sansin bizim en cok yanimizda oldugu macti.Insallah bu mac o kadar yipratici olmaz

Mert'
13.06.2020, 12:05
Sezonun kalan maçlar içerisinde en zor maçı olabilir. Bu maçı da alırsak iyice havaya gireriz.

HOPA'LI TS'Lİ
13.06.2020, 13:10
Sezonun kalan maçlar içerisinde en zor maçı olabilir. Bu maçı da alırsak iyice havaya gireriz.

Bu maç sezonun en kritik maçı
Alırsak çok rahatlarız

bahadır2561
13.06.2020, 13:14
Hafta ici biz feneri, alanya antalyayi kupada elerse alanya avrupa ligini garantiliyor.
Bu durumda bizim macin alanya icin hicbir onemi kalmiyor.

Yanlış bilgi. Artık kupa finalisti Avrupa’ya gitmiyor.

Avrupa için kupayı alması lazım.

Armağan Dere
13.06.2020, 13:46
bu maçı ve ankaragücü maçını alıp gs ye puan baskısını kurmamız gerek..gs ile de istanbulda beraber kalırsak işi bitiririz

HOPA'LI TS'Lİ
13.06.2020, 14:11
bu maçı ve ankaragücü maçını alıp gs ye puan baskısını kurmamız gerek..gs ile de istanbulda beraber kalırsak işi bitiririz

Aynısını düşünüyorum
Umarım başarırız
bAŞAK VE gs BU HAFTA PUAN KAYBEDERSE ŞAHANE OLUR

A. Aydın
13.06.2020, 14:12
Yanlış bilgi. Artık kupa finalisti Avrupa’ya gitmiyor.

Avrupa için kupayı alması lazım.
Yanlis bilgiymis.
Bu durumda gs maci sonrasi en zor 2. macimiz.

B.Yiğit
13.06.2020, 14:15
en önemli maç. eğer geçersek çok büyük bir engeli aşmış olacağız.

Adem Akyüz'
13.06.2020, 18:23
Gs maçından sonraki en önemli maç herhalde. Yenersek büyük bir eşiği aşmış olacağız.

trbzonsporlu
13.06.2020, 18:41
bakasetas bomboş topa gelisine vursa öne gececekti alanya başak karşisında
topu kontrol istemek isteyince acıldi ayagindan top

CEMEFKER
13.06.2020, 19:17
Alanya'nın penaltı güme gitti. Koluyla kesti İBB'li. Bize olsa penaltı olurdu.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit Gayretli
13.06.2020, 19:29
Başakşehir kötü, Alanya ondan kötü.

İkisi de dün yaptığımız temponun yanına yaklaşabilecek durumda değil. Bir de gs'yi görmek lazım.

Murat'
13.06.2020, 19:51
Bu Başakşehir öyle ya da böyle kazanıyor. Adamlar bir türlü takılmıyor.

Kadir
13.06.2020, 20:06
Biz bunlara haftaya 4 tane sallar geçeriz. Bomboş top oy oynuyorlar.

gurur6134
13.06.2020, 20:09
Su alanyayi normalde rahat gecmemiz lazim kafada ligi bitirmisler de basaksehir baskani ile alanya baskaninin siyasi yonleri korkutuyor beni sahada kusan topcular falan gormeyiz insallah..

artvints
13.06.2020, 20:14
Alanya fiziksel olarak güçlü bir takim hicbir sey oynamasalar bile bize ters gelir, allah yardimcimiz olsun.

trbzonsporlu
13.06.2020, 20:17
basaksehir kadar gıcık oldugum takım yok bu ligde fener harici yenilgileri yok öyle ya da böyle aliyorlar maçlarını. rize yarın puan alsa da başak-gs maçinda gsyi desteklesek

LağusKusteli
13.06.2020, 20:24
Görülüyor ki bu saatten sonra iddiası olmayan takımlar sahada sürünerek ligi bitirecek

Neyse, bizim kesinlikle iddiasız Alanyaspor’u takılmadan farklı yenerek yolumuza devam etmemiz lazım

pReN@_61
13.06.2020, 22:35
Hava sıcaklığı konusu ürkütücü...

memozcan
13.06.2020, 22:46
ibb- alanya maçına baktım biraz.. alanyalı oyuncular bir çok sarı kart pozisyonunda yırttılar.. umarım hesap kitap yapmıyordur hakemler..

Ali İhsan
13.06.2020, 23:15
ibb- alanya maçına baktım biraz.. alanyalı oyuncular bir çok sarı kart pozisyonunda yırttılar.. umarım hesap kitap yapmıyordur hakemler..

Hafta arası kupa maçları var bizim için bir anlamı yok zaten

cihayan
14.06.2020, 00:26
Alanya maci Goztepe macina gore cok daha zor mac. Hocalari febe camiasina sirin gozukmek icin butun hunerlerini gostermek isteyecek. Cografi uzaklik, sicaklik... Ters bir mac. Bu saatten sonra takilmamak lazim. Goztepe macinda gorduk hakemler bizi cok rahat biciyor. Sanki tum Turkiye birlik oldu bizi sampiyon yapmamak icin. Gese, olmadi buyuksehir....

Ali İhsan
14.06.2020, 00:38
Alanyaspor Başakşehir maçında çok değişik oynadı. İlk yarı başabaştılar ama Başakşehir her zaman vitesi canı istediğinde artıran bir takım (bizim maçta da ilk yarı rölanti ikinci yarıda gaza basmışlardı ama 1-1 sonrası yine rölantiye geçmişlerdi) olarak ikinci yarı aldı götürdü. Alanya ikinci yarı sahada yok gibiydi. Bu iyi çalışmadıkları veya bu maçı umursamadıkları için olabilir.

Öncelikle takım olarak çok zayıf noktaları yok, Göztepe'nin kadrosundan baya güçlüler. Yedek kulübesi zayıf o anlamda Perşembe kupa maçı oynayacak olmaları ve bizim 2 gün ekstra dinlenme hakkımızın olması bizim için bir şans olacak.

Bugün kupadaki rakipleri Antalya BJK karşısında çok akıllı oynadı, Alanya skor avantajını elinde tutuyor ama Antalya bjk maçındaki havasında olursa kupada bir sürpriz çıkabilir. Alanya Erol Bulut kaynaklı sağlam defans yapan bir takım ama Antalyanın hücum gücü iyi, Jahovic'in rakip savunmadaki etkisi Sörloth için fikir verecektir.

Fener maçında veya Alanya maçında Sosa olur mu bilinmez ama Guilherme cezasını kupada çekeceği için lig maçında olacak, as yedek farketmez rotasyonumuz çok dar o yüzden bu olumlu bir gelişme.

İlk maçımızda kırmızı kart yüzünden mahkum oynamış, rakibin laubaliliği + direncimiz sayesinde 3 puanı almıştık. Erol Bulut takımı olarak bugün Başakşehir karşısında özellikle ilk golü yiyecekleri belli olduğu anlardan sonra maç sonuna kadar havlu atmaları beni şaşırttı, umarım bize de böyle gevşerler...

Sefer A.
14.06.2020, 10:18
basaksehir kadar gıcık oldugum takım yok bu ligde fener harici yenilgileri yok öyle ya da böyle aliyorlar maçlarını. rize yarın puan alsa da başak-gs maçinda gsyi desteklesek
O zaman gs verir maçı başağa... haa arkadan gelen takımlar gsyi geçebilir ve gs avrupa ligine katılmama tehlikesi yaşarsa bir şeyler olabilir...
Ama cincon "şamp ligine gitmedikten sonra avrupa ligine gitmesek de olur" diyebilir...

ccd6167
14.06.2020, 10:50
Perşembe kupa maçı oynaycak olmaları avantaj.

eğer finale çıkarsarsa büyük ihitmalle lig alanya için biter.

bence bizim en kritik maçımız. Çünkü biz gs yi yeneceğiz buna adım gibi eminim.

ÖmürKaradeniz61
14.06.2020, 10:53
Umarım finale çıkarlar çünkü dün başakşehir maçlarını özellikle izledim yahu bu lig nerden başladı der gibiydi futbolcuları.

Onur Erçetin
14.06.2020, 11:16
Alanya fiziksel olarak güçlü bir takim hicbir sey oynamasalar bile bize ters gelir, allah yardimcimiz olsun.
Ölümüne oynamamız lazım.Bizim için çok kritik bir maç.Alanya tabiki ligde ki bir çok takımdan hem kalite olarak hem de fizik olarak daha iyi ama genel olarak baktığınızda bundan sonra ki maçlarda zorlu geçecek.

22 Haziran Pazartesi : Alanyaspor-Trabzonspor : 21.00
27 Haziran Cumartesi : Trabzonspor-Ankaragücü : 21.00
5 Temmuz Pazar : Galatasaray-Trabzonspor : 21:00
8 Temmuz Çarşamba : Trabzonspor-Antalyaspor : 18.30
12 Temmuz Pazar : Denizlispor-Trabzonspor : Saati belli değil
19 Temmuz Pazar : Trabzonspor-Konyaspor : Saati belli değil
26 Temmuz Pazar : Kayserispor-Trabzonspor : Saati belli değil

Galatasaray maçına kadar üçte üç yapmamız lazım.İlk engel olan Göztepeyi geçtik.Şimdi hem fizik hem de teknik anlamda daha güçlü bir rakip olan Alanya ile oynayıp daha sonra küme düşmeme mücadelesi veren sıralamada çok kritik bir yerde olan Ankaragücü ile oynayacağız.Alanya ve Ankaragücünü ne yapıp edip yenmeliyiz.Ankaragücü bizim baskımıza ve yoğun mücadelemize fazla dayanabilecek bir takım değil ama Alanyaspor tehlikeli bir takım bu yüzden çok dikkatli olmamız lazım.

Antalyaspor küme düşme hattından uzakta sayılır,bizle oynayacakları maç ligin 31.haftasında oynanacak.31.haftaya göre Antalya bence düşmemeyi garantiler.Bizim maça psikolojik anlamda daha rahat çıkarlar.Mücadele etmezler anlamında demiyorum bunu,sadece kafaları rahat olur.

Ligin 32.haftasında oynayacağımız Denizlispor da inşallah düşme hattından mümkün olduğunca uzak olur aksi taktirde bizim başımıza bela olur bunlar.Alanı çok iyi savunuyorlar.Zor gol yiyorlar.

Ligin 33.haftasında Konyaspor ile oynayacağız.Konyanın bu gidişle küme düşme hattından kurtulacağı yok.Bizim için belki de en zor maçlardan biri olabilir Konyasporun durumu nedeniyle psikolojik olarak zor bir maç olacaktır.Ölümüne oynarlar büyük ihtimalle.Çanakkale geçilmezi oynarlar.

Ligin 34.haftası Kayserispor maçı enteresan bir maç olacak.Kayserispor 10 kişi kalan seyircisiz oynayan Fenerbahçeyi bile yenemedi.Kesin olarak düşmeyi garantileyeceklerini düşünüyorum birkaç hafta sonra.Ligin son haftasına kalmaz yani bence.Bu yüzden garip bir maç olacak.Son maça kadar ligin kaderi belli olmazsa bu maç üzerinden çok spekülasyon döner.

bahadır2561
14.06.2020, 11:43
Pereira, Novak, Hosseini, Da Costa ve Wakayeme kart sınırındaki oyuncularımız.

Düzenli bi şekilde kartları temizlemeliyiz. gs maçında başımıza bela olmasın. Tetikçi hakemler hazırda bekliyor.

MehmeTS_ADANA
14.06.2020, 12:16
kalan 7 maç içinde en korktuğum maç ankaragücü maçi desem kimse güler mi bana?

44-61
14.06.2020, 13:21

Ben gülerim :)

hyasin61
14.06.2020, 13:27
Alanyaspor'u cok rahat geceriz dun Basaksehir'e karsı resmen kendi sahalarında kabul ettiler oyunu.Boyle bir oyun anlayısını her turlu cozecek acacak bir hucum hattımız var.

HOPA'LI TS'Lİ
14.06.2020, 13:38
Bizim rakibimiz GS değil Başak demiştim.

Sahalarında maç kaybetmiyorlar.

Peşimize takıldılar.

Alanya ve A.gücü maçlarını alırsak MBFK-GS maçı berabere biterse %99 şampiyon oluruz.

Alanya maçı çok kritik

A.Gücü-MBFK maçından umudum yok.

Bu akşam GS puan kaybederse iddiası hayli azalır.

Antalyaspor ve biz lige mental ve fizik olarak en hazır takımlar

Antalya maçı da kolay olmayacak.

Gerzek Kayserinin zaten fikstürü zordu, son 3 dakikada maçı verdi.

Son Kayseri maçına lider çıkabilirsek bu iş biter.

Allah yardımcımız olsun.

GFK ve MBFK maçlarında 4 puanımız yenmeseydi çoktan iş bitmişti.

Hamza Yilmaz
14.06.2020, 15:18
Basaksehir'in galibiyeri moralimi bozdu. Kene gibi yapistilar

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

trbzonsporlu
14.06.2020, 15:22
dün alanya yedigi ilk gole kadar kötü filan oynamadı. oyunu kendi sahasında kabul edip orta sahada gayette dirençli oynadı ve ilk yarıda rakibe net pozisyon vermedi aksine bakasetas yüzde yuzlük pozisyonu harcadı. ama ikinci yari hem golü yiyince hem de basaksehirin zengin yedek kulubesinin sahaya yansımasıyla oyundan düştüler. bir tarafta oyuna azubuke, mehmet topal, robinho, gulbransen ve berkay oyuna girerken alanyada oyuna onur ve umut güneş girdi. (bu 5 oyuncu degisikliginin basaksehire inanilmaz faydasi olacak kalan haftalarda). alanyada iki kritik oyuncu defansta wellinton orta sahada siopis ise oynamadilar.

biz kupa maçinı salı oynuyoruz. alanya perşembe oynuyor ve rakipleri de antalya dün gördük hücum hattı cok iyi takım olmus antalya yani rotasyon yapamaz alanya kupa macinda ilk maca guvenip.

son olarak sosa bu maç mutlaka sahada olmalı. akyazidaki maçta da sosa yoktu ölmüş ölmüş dirilmiştik o maçta. goztepe macinda da 3. golumüze kadar öldük öldük dirildik. parmakla beraber gobekte sosa olmalı bu maçta

naimbektas6161
14.06.2020, 15:52
Basaksehir'in galibiyeri moralimi bozdu. Kene gibi yapistilar

İlginç bir sezon. 2010 2011 sezonu daki 3 2 yendiğimiz fener maçın da tribündeydim. Colman penaltı kaçırdığında ya ikili averajla şampiyonluk giderse diye düşünmüştüm ve sene sonu türlü oyunlarla averajla şampiyonluğumuzu aldılar. Bu sezon içinde başakşehirle ikili averajla kalacağımızı düşünüyorum. Bence iki takımda 7 de 6 yapacak. İki takımda gs ile berabere kalacak. Hissiyatım ise :) 2 averajla şampiyon olacağız. Allah utandırmasın.

Ufuk
14.06.2020, 18:04

Ben gülmem. Trabzonlular Trabzonspora karşı 99 güçle oynuyor hep. MRA şimdiden kafasında planlar yapmıştır :D

Takımları bu hafta görelim daha iyi bir değerlendirme yaparız. Verilen arayı nasıl değerlendirmişler, motivasyonları ne durumda bunlar belirleyici olacak ligin kalanında.

gurur6134
14.06.2020, 21:17
Muslera sezonu kapar kirik muhtemelen yada kopma

ibrahim ŞEN
14.06.2020, 21:20
oynamak istemiyolardı ya artı istesede oynayamaz

hofsaale
14.06.2020, 21:26
gs yenemezse...ibb ye kiyak gecer..eminim

Enes Başkaya60
14.06.2020, 21:39
Rize penaltıdan atmış...

Hamza Yilmaz
14.06.2020, 21:39
Gs'in yenilmesi kötü olur. Satarlar basak'a maci

David_LuiZ4
14.06.2020, 21:43
Yalnız bizim Ivan Drago bu Ahmet Çalık'a çimleri yedirir, şlmdiden gs maçı için sabırsızlanıyorum..

CEMEFKER
14.06.2020, 21:50
GS formda değil. O eski basan, kaçan tempolu halleri yok. Bu maçı alsalar dahi ( ki zor) Muslera yokluğu çok etkileyecek tüm takımı.

Bu nedenle Alanya maçını alırsak ( daha önce GS maçıydı ama Rize alırsa iş değişiyor) tek rakip İBB olur. GS o maça yatmaz, yatamaz. Şampiyonlar ligi için 2.lik de önemli.

Ahmet Aksu
14.06.2020, 22:07
twitter da görüyorum.
başakşehiri takmıyordu kimse gs gs diyip duruyordu..
şimdi oklar döndü :D
çok dedik ama millet takmadı asıl tehlike başak diye

gs bu futbolla bizi yenmeyi geç kalan 7 maçında en fazla 2-3 galibiyet alır.
bizi de bu futbolla yenmesi imkansız(terim balı devreye girmezse :D )

dua edelim de başakşehir takılsın ya da biz herkesi yenelim.

Ahmet Aksu
14.06.2020, 22:08
dk 58 falcao nun ismini ilk defa duydum o kadar kötü gs..
adamlar hiç hazırlanmamış gibi sönükler.

başakşehirle berabere kalsınlar yeterli bizim için :D

trbzonsporlu
14.06.2020, 22:09
gs bu fikstürle ilk 2 ye giremez defalarca yazdık.
gs rizeyi buradan yense bile deplasmanda basakı yenemezdi hangi sene basakı deplasmanda yenmislerki.
bizim alanya maçı final niteliginde vurup gecmemiz lazım

bu arada sivas haric tüm macları izledik zirvedeki takimlardan maçlara en coşkulu en baskılı baslayan takım Trabzon oldu

CesurHamsi
14.06.2020, 22:23
Goolll LAN GOOOOLLLLLLLL GOLLL

CesurHamsi
14.06.2020, 22:26
Hadi aslanlarim dayaninn!!

Ali İhsan
14.06.2020, 22:29
Şampiyonluk maçı oldu bence Alanya maçı

Öncesinde MRA hocam da Başağı bi tokatlasa ve üstüne bu maç

Çok kritik çoookkk

smart
14.06.2020, 22:31
Sevinmek için erken

TSunami_69
14.06.2020, 22:34
Bu korona surecinde taraftari olmadigi icin basak mi sampiuon yapilacak yoksa

CesurHamsi
14.06.2020, 22:35
Haftaya Ahmet Calik - Emin Bayram defansi

smart
14.06.2020, 22:36
Muslera sezonu kapar kirik muhtemelen yada kopma

Kırılmış

castillo61
14.06.2020, 22:36
gs'nin başak'a yenilip bize çelme takmasından çekiniyordum ama yıllardır ligin kaderini değiştiren Muslerasız, stopersiz ve seyircisiz gs şampiyonluk yolunda bize engel oluşturamaz.

7'de 7 yapıp bitireceğiz bu işi.

A. Aydın
14.06.2020, 22:37
Onceki sayfada muslera hakkinda atilan yorum silinirse sevinirim. Fanatikligin takimi ne yazik ki.

Yunus Emre SEYHAN
14.06.2020, 22:38
Galatasaray'ın erken kopması işimize gelmez. Basaksehir'den tek puan alabilecek takım.

Başakşehir ile aramızda 6 gol averaj farkı var.

Başakşehir ile ikili averajda eşitiz ( TFF deplasman golünü önemsemiyor)

Kalan tüm maçlarımızı alırsak şampiyonuz..

Yerli ikinci filozof ,Yine incil mi ne okuyor naparsa yapsın haftaya puan koparsın şu akbilspordan

castillo61
14.06.2020, 22:39
Gs'in yenilmesi kötü olur. Satarlar basak'a maci

Lig bitene kadar men cezamızın kalkmayacağını düşünürsek 2.liğin ucunda 25-30 milyon para var. Maç satmazlar da Başak'a güçleri yeter mi? Bence yetmez. Sorun değil çünkü bşze de yetmeyecektir.

hofsaale
14.06.2020, 22:56
Bu kadar yaklaşmişken sampion olamamak kötü olur...

Her maçı almalıyız... Basaksehir puan kaybecek gibi bir hali yok...

Çağatay96
14.06.2020, 23:04
Ivanildo > Campi

Bazen tam tersi oluyor ama. Sonucta 1 2 seneye kesin. Ayagi adimlamasi cok daha iyi

Kotu maclarinin sebebi bence tecrubesizlik ve adimlama eksikligi. Zamanla iyi olacak bence

Karmam
14.06.2020, 23:05
GS'nin bu maçta puan kaybetmesi inanılmaz bir avantaj bizim adımıza. Muslera'nın sakatlığı da onları iyice çöküş kafasına sokacaktır. Şu saatten sonra tam gaz yapsalar bile yarışa dahil olamamaları lazım. Çok büyük bir avantajımız var. Başakşehir'in bu işin sonunu getirebileceğine inanmıyorum. Tek avantajları seyircisiz oynamaya alışık olmaları :)

ersn.alparslan
14.06.2020, 23:06
Gsnin bugun kaybetmesinin bir onemi yok. Her halukarda onlari istanbulda yenmek zorundayiz.

Doğan Keskin
14.06.2020, 23:09
Ben de Başakşehir'in sürpriz puanlar kaybedeceğini düşünüyorum. Alanya maçını alırsak bence rahat şampiyon olacağız.

Murathan
14.06.2020, 23:10
olacağız be olacağız!

İ. SARAL
14.06.2020, 23:16
Reşit Akçay, haftaya sendeyiz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AYYILDIZ
14.06.2020, 23:17
Alanya'yı yenersek şampiyon oluruz.

Nazim Can
14.06.2020, 23:17
Sosa ve Ömür gerekirse, fb macinda riske edilmesin abi, bu firsat olimpiyatlar gibi 4 yilda bir gelir insanin ayagina, 7 de 7 yapip bu seneyi Sampiyon bitirelim artik.

gurur6134
14.06.2020, 23:18
Gaysey cok kotuydu ivanildo gibi sakar bir stoperin oldugu takima gol atamamak anlatiyor zaten herseyi.alanya macini kesin almaliyiz basaksehirin puan kaybedecegi hafta olabilir a.gucu durumu kritik basakla oynayacak bizle oynayacak puan almasi lazim haftaya

Semih AYDIN
14.06.2020, 23:18
Sanırım bu sefer sevineceğiz

Murat'
14.06.2020, 23:21
Bu maçın pazartesi günü oynanma mantığını çözemedim, uyuz oluyorum şu pazartesi maçlarına.

El Cordobes
14.06.2020, 23:24
Ünal Hozam tam bir fazia yaşattı:)

Bu sene bu işi bitirelim artık...

bilgehan83
14.06.2020, 23:24
gs gs diyorsunuz da tek rakibimiz başakşehir ve başında göksel efendi var.. bu göksel her şeyi yapar.... asıl tehlike o gs bu akşamla bitti artık.. ligi 5. bile bitirebilir... başakşehir bu gs yi ço rahat yener... diğer maçlarda kayıp yaşamazsa işimiz zor.. gs maçının önemi daha çok artıyor.. alanyayı ve agücü maçında kayıp kaza yaşamadan gs maçında net galip gelmemiz lazım bu hakemlerin arkasındaki güç servet, küçük enişte göksel falan.. emre nin şampiyon başakşehir açıklaması boşa değil.. şimdiden toplumu alıştırıyorlar...

Ahmet Aksu
14.06.2020, 23:27
beyler unutmadan ekleyelim puan kaybı yoksa sıkıntı yok ama başakşehirin ardından sivası da ekleyelim derim aramızda en kolay rakipler onun tabi sivas gücünü yitirdi o ayrı

ama haftaya alanyayı yener de başakşehir takılırsa %90 şampiii diyebiliriz

şimdi bu 5-6 hafta bitmez

Tekke
14.06.2020, 23:27
Ünal Hozam tam bir fazia yaşattı:)

Bu sene bu işi bitirelim artık...

Ahmet Çakar : Galatasaray geçen sezon Rize’de kul hakkı yiyerek şampiyon oldu. Bugün yaşananlar ilahi adalet.Ahmet Çakar füze yollamış
https://abs-0.twimg.com/emoji/v2/svg/1f680.svg

https://abs-0.twimg.com/emoji/v2/svg/1f525.svg

Oruç
14.06.2020, 23:28
Beyler sakin. Hemen coşmamak lazım. Daha oynanmamış 7 maç var.

angraf
alanyasporu yenmemiz lazım haftaya başak puan kaybedecek gibi hissediyorum.

Serdar A
Son 9 yılın en kritik maçı.

Ahmet Aksu
14.06.2020, 23:29
Beyler sakin. Hemen coşmamak lazım. Daha oynanmamış 7 maç var.

heyecandan duramıyorum :D

exelans_25
14.06.2020, 23:30
Bu mac sampiyonluk maci alirsak buyuk avantaj

Berke6198
14.06.2020, 23:30
Artık o maç kritik, bu maç değil gibi bir şey kalmadı maalesef. 5 oyuncu değişikliğinin olduğu ortamda Başakşehir gibi 11'i ligin üstünde rotasyonu da bir hayli etkili olan, birbirleriyle oynama alışkanlığı yüksek olan bir takımla baş başa kaldık. 6 puan normalde büyük bir fark değil ama Galatasaray bu maçta büyük yara aldı, normal bir mağlubiyet olmadı. Fenerbahçe maçını motivasyonu kaybetmeyecek şekilde rotasyonla oynayıp bu maça hazırlanmak gerekiyor. Özellikle Ankara'da Reşit Akçay hocamızın bir sürpriz yaratmasına bel bağlayacağız. Bize kalan ise Galatasaray maçına kadar kayıpsız ilerlemek. Galatasaray maçı önümüze geldiğinde oturur bir daha hesap yaparız.

yorumsuz6117
14.06.2020, 23:32
MRA Başak'tan puanı koparmalı..

ÖmürKaradeniz61
14.06.2020, 23:35
Rize gs maçı öncesi de söyledim yine söylüyorum, alanya maçını alırsak büyük ihtimalle sezonu şampiyon olarak tamamlayacağız. Başakşehir top felan oynamıyor gs ile aralarında oynayacakları maç beraberlikle sonuçlanır.

Rahmi Akkurt
14.06.2020, 23:36
Daha 7 maç var. Hiçbir şey belli olmaz.

Bir arkadaş Vanspor'u hatırlattı. O temkinle gitmek lazım..
Heyecanla izlemeye devam :atki:

yorumsuz6117
14.06.2020, 23:37
Başak'ın gs'ye gol atmaması mucize eksiklerinden dolayı atıp maçı bitirir gibi..

Nazim Can
14.06.2020, 23:37

7 macin 7 si nede 3 puan veriyorlar kazanirsak, bize lazim olan Teknik olarak bir üst akil ve el altindan hakemlere adil olun Trabzonun hakkini yemeyin mesaji ve mümkün mertebe sakatlik vermemek.

trbzonsporlu
14.06.2020, 23:38
başakşehirin fiksturdeki en zor maçının 30. hafta deplasmandaki antalya maçı oldugunu düşünüyorum.

geçen yıl 30. hafta göztepe ile başaksehiri yenerek sampiyonluktan eden tamer tuna yine bu sene yine 30. hafta antalyanın başında başakşehire puan kaybettirecektir. gs den cok antalyaspora puan kaybedeceklerini düsünuyorum.

artvints
14.06.2020, 23:38
En zor mac, bir kaç eksikle gelseler iyi olurdu.

AyhanPe
14.06.2020, 23:39
Ilk Alanya macindan bu yana deplasmanda onlara karsi kaybedecegimize inaniyorum. Simdi ise hakem faciasiyla puan yasayacagimizi düsünüyorum. Birde Pazartesi maci. Bu macta 1 puan bile iyidir. Ankaragücü Basaksehir i takabilir. Önemli olan Gs macina Gs den az 4 puan önde olabilmemiz..

Tekke
14.06.2020, 23:41

96 da Van sonuncuydu, teşvik ve hakemle bizi 1-0 yendi, evimizde FB maçına çıktık, kalecimiz maçı sattı-hakem fb ye yattı-direkler ve Rüştü de maçı aldı, tam 24 senedir TÜRK FUTBOLU HEP KAYBETTİ, çünkü hırsızlık kazandı-besledi-büyüdü

İSTANBUL MEDYASI BU HAİNLİĞİ destekleyenlerle büyütüldü, midesi kaldırmayan Oğuz-Aykut o zaman garip açıklama yaptı diye LİNÇ EDİLDİ, sonra onlar da SİSTEME girdi.

ALANYA maçı son 24 senenin en önemli maçıdır...

BU SEZON UNUTMA:

Sörloth yalandan cezalı duruma düşürüldü

NWAKAEME Fb maçında oynayamadı, cezalıydı faul bile yapmadığı pozisyonla

akbilspor 1 puanımızı çaldı Corona öncesi

Göztepe maçında bedava kırmızı ve penaltı verildi rakibe, ilk yarı Sörloth penaltısı verilmedi yenildik

İLK SEZON GOOGLE A BAKSAN DEVAMI: https://www.takvim.com.tr/spor/2019/11/05/trabzonsporun-hakem-hatalarindan-12-puani-gitti

BU DA 2020: https://www.takvim.com.tr/spor/2020/03/18/trabzonsporun-21-puani-hakem-hatalariyla-gasp-edildi

Ahmet Aksu
14.06.2020, 23:42
tek tek gideceğiz başka yolumuz yok alanyayı yensek belki de daha kötü bir takıma kaybedeceğiz belli olmaz bu işler
haftaya başak kaybetse bile temkinli olmalıyız yoksa dediğiniz gibi vanspor vakasına yakalanmayalım.

castillo61
14.06.2020, 23:50
gs gs diyorsunuz da tek rakibimiz başakşehir ve başında göksel efendi var.. bu göksel her şeyi yapar.... asıl tehlike o gs bu akşamla bitti artık.. ligi 5. bile bitirebilir... başakşehir bu gs yi ço rahat yener... diğer maçlarda kayıp yaşamazsa işimiz zor.. gs maçının önemi daha çok artıyor.. alanyayı ve agücü maçında kayıp kaza yaşamadan gs maçında net galip gelmemiz lazım bu hakemlerin arkasındaki güç servet, küçük enişte göksel falan.. emre nin şampiyon başakşehir açıklaması boşa değil.. şimdiden toplumu alıştırıyorlar...

Hocam kusura bakmayın ama siteye üye olduğumdan beri burada Başakşehir hakkında sayısız komplo teorileri üretildi, hiçbirinin tuttuğunu da görmedim. Her sene de rakipleri bariz hakem hatalarıyla şampiyon oldu.

Türk futbolu özekllikle de Aziz'in gitmesinden beri tamamen gs lobisinin tekelinde. Erteleme öncesi profesyonel futbolcular derneğinden tutun tüm medyasına kadar gs'nin basın mensubu gibi konuşması sadece ufak bir gösterge.

İlk devre de aleyhimize hakem hataları oldu ama 2. devre gs'nin yarışa dahil olmasıyla bu hatalar artmakla kalmadı direkt art niyetli olmaya başladı.

Finansal destek aldıkları doğru fakat ötesi yok. Göksel felan olsa olsa gs'nin kuklasıdır. gs'nin yarıştan kopmasıyla hakem baskısının üstümüzden kalkacağını düşünüyorum.

3 büyütülmüş de devre dışı kalmış, buradan şampiyonluğu verirsek tamamen kendi aptallığımızdan olur.

LağusKusteli
14.06.2020, 23:54
Biz lider götürüyoruz, başkalarının ne yaptığı önceliğimiz değil; biz kendi maçlarımıza odaklanmalıyız.

Öncelikli hedef Alanyaspor maçı.

Hayde TRabzonspor

GencTurk6161
14.06.2020, 23:54
Bu sezonun en önemli maçı. Şampiyonu belirleyecek maç...
1-0 olsun bizim olsun.... İnşallah kazanırız

MehmeTS_ADANA
14.06.2020, 23:57
gaziantep ankaragücü maçini izledim ve ankaragücünü çok beğendim dk 90 da bile ısırıyorlardı. eğer bu maçtaki gibi gol kaçırmazlarsa başakşehire takacaklarından eminim

Tekke
14.06.2020, 23:57
Hocam kusura bakmayın ama siteye üye olduğumdan beri burada Başakşehir hakkında sayısız komplo teorileri üretildi, hiçbirinin tuttuğunu da görmedim. Her sene de rakipleri bariz hakem hatalarıyla şampiyon oldu.

Türk futbolu özekllikle de Aziz'in gitmesinden beri tamamen gs lobisinin tekelinde. Erteleme öncesi profesyonel futbolcular derneğinden tutun tüm medyasına kadar gs'nin basın mensubu gibi konuşması sadece ufak bir gösterge.

İlk devre de aleyhimize hakem hataları oldu ama 2. devre gs'nin yarışa dahil olmasıyla bu hatalar artmakla kalmadı direkt art niyetli olmaya başladı.

Finansal destek aldıkları doğru fakat ötesi yok. Göksel felan olsa olsa gs'nin kuklasıdır. gs'nin yarıştan kopmasıyla hakem baskısının üstümüzden azalacağını düşünüyorum.

3 büyütülmüş de devre dışı kalmış, buradan şampiyonluğu verirsek tamamen kendi aptallığımızdan olur.

Sevgili kardeşim o iş öyle değil.

Türk futbolu kimsenin tekelinde değil, öyle olsa Bayern gibi olurdu, ana güçler:

1. fetöcüler, hala en güçlü gruplardan, Göksel NET reisleri, Nihat için yaz Google a bak
2. GS, mason ve fransız destekli liseliler, EN GÜÇLÜ grup
3. FB, dönme ve gizli Büyük Klüp çetesi, 2. büyük grup

Bunlar dışında, küçük güçler var, nadiren konjonktürel etkin olanlar, TS-BJK en önemlileri.

Ve herseye rağmen, TS dışındakilerin TAMAMI, konu TS olunca ORTAK HAREKET EDER!!!!!!!

BAŞKA HİÇBİRİNDE BU ortaklığı göremezsin...

Haaa, burdan şampiyonluk olan Trabzonspor, dünyanın dengesini değiştiri, bak bunu herkes anlayamayabilir, yauuuw yok daha neler denebilir, ama hiçbir ülkede bu çeteleri aşan bulamazsın 6 kez!

Bu sebeple sana karşı HEP TEYAKKUZDADIRLAR

MehmeTS_ADANA
15.06.2020, 00:00
bu arada umarım bizim cas kararı başak gs maçına kadar açıklanmaz. çünkü cl için gs o maçada asılmak zorunda bizim cl ye gidemeyeceğimizi düşünerek 3.lüğü sivasa vermek istemeyeceklerdir

Mesut
15.06.2020, 00:01
Normalde bir maça anlam yüklemem ancak bu maç şampiyonluk yolunda en önemli maçlardan biri haline geldi

castillo61
15.06.2020, 00:11
Tekke

Bayern olabilmeleri için sahada da güçlü olmaları gerekir. Ama değiller. Hamza dönemindeki rezil futbol ve vasat kadro kalitesiyle başka hiçbir takım şampiyon olamazdı bu ligde. Adamlar Yasin Öztekin'in liderliğinde şampiyon oldu/yapıldı. Ötesi yok.

Saygı duyarım ama fikrim sabit mhk'sından tff'sine Türk futbolu gs lobisinin tekelindedir.

fadigaTS
15.06.2020, 00:12
heyecandan duramıyorum :D

Rize yendikten sonra kalbim çok hızlı atmaya başladı.Şampiyon olunca ne olacak? :)

A. Aydın
15.06.2020, 00:16
Goksel gumusdag tff nin bir cok kademesini belirleyen adam.
Medya da gucleri yok ama tff icinde cok fazla.
Tahkim kurulu baskani gokselin avukati.

Armağan Dere
15.06.2020, 00:18
Hadi oğlum oymapınar
şampiyon olacağız heralde..
bakalım neler olacak..

LağusKusteli
15.06.2020, 00:22
Lobi konusu açılmışken, gözlemlerime göre Türk futbolunda şu an güç sıralamasına göre mevcut lobiler :

Tüm unsurlarıyla birlikte hareket eden gs lobisi - yayıncıkuruluş içindeki istanbul yalamaları - gökselgümüşdağ- bjk ve şikebahçe - bahis şirketleri

Bizim ise destekçimiz çok ama maalesef herhangi bir lobimiz yok... halihazırdaki sisteme girmek çok ama çok zor

champions
15.06.2020, 00:23
Daha 1 hafta var:S Bizden 2 gün sonra kupa maçları var, kağıt üzerinde en zorlu 3 maçtan biri. Göztepe'den sonra burayı da 3 puanla geçersek kalan bölüm için özgüven kazanırız.

Kadir Aydın
15.06.2020, 00:23
Geçmiş tadına varılmış acı tecrübelerle dolu.

Basaksehir gs maçına kadar lider olur.

El Cordobes
15.06.2020, 00:26
Tekke

Bayern olabilmeleri için sahada da güçlü olmaları gerekir. Ama değiller. Hamza dönemindeki rezil futbol ve vasat kadro kalitesiyle başka hiçbir takım şampiyon olamazdı bu ligde. Adamlar Yasin Öztekin'in liderliğinde şampiyon oldu/yapıldı. Ötesi yok.

Saygı duyarım ama fikrim sabit mhk'sından tff'sine Türk futbolu gs lobisinin tekelindedir.

Artı olarak geçen sezon başak ı mecazi anlamda değil gerçekten döve döve yendiler, rize de hakemlik tarihine geçecek rezaletlerle maçı alıp şampiyon oldular. Ve bunu gözümüzün içine baka baka yaptılar. Bizim maçtaki skandallara girmiyorum.

Çok sinsi çok kripto bir camia...

Saint Castillo
15.06.2020, 00:29
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Tekke (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=527)

Türk futbolu her zaman birilerinin tekelindedir. 2010lu yıllarda tekel gsye çalıştı. Ama 2000li yıllarda da, 2004ten itibaren fbye çalıştı.
Türk futbolunun aziz yıldırımın elinde şekillendiği yılları unutmayalım. 8 yılda 3 kez kafa tokuşturduk yapmadıkları pislik kalmadı.3 temmuzdan sonra ne olduysa oldu gs ciddi şekilde nüfuz avantajı sağladı 8 yılda 5 şampiyonluk aldılar.

Kara sezondan sonra biz çıkış yaparız fb kümeye gider önümüz açık derken şak diye kestiler yolumuzu. O yıllarda başımıza gelmeyen fiyasko kalmamış. Takım performansı ve değeri yerlerde. O yıllar hep gs dominasyonunda geçti. Bizim bir türlü ayağa kalkamadığımız yıllar.

Eğer biz bu sportif ve finansal ivmeyi 10 yıl sürdürebilirsek o 10 yılda rakibimiz yine fb olur.
İBfk da zirveye oynamaya devam ederse gs silinir piyasadan.

hanzale
15.06.2020, 00:30

Geçmiş acı diye geleceğin öyle olma şartı mı var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hanzale
15.06.2020, 00:31
96 da Van sonuncuydu, teşvik ve hakemle bizi 1-0 yendi, evimizde FB maçına çıktık, kalecimiz maçı sattı-hakem fb ye yattı-direkler ve Rüştü de maçı aldı, tam 24 senedir TÜRK FUTBOLU HEP KAYBETTİ, çünkü hırsızlık kazandı-besledi-büyüdü

İSTANBUL MEDYASI BU HAİNLİĞİ destekleyenlerle büyütüldü, midesi kaldırmayan Oğuz-Aykut o zaman garip açıklama yaptı diye LİNÇ EDİLDİ, sonra onlar da SİSTEME girdi.

ALANYA maçı son 24 senenin en önemli maçıdır...

BU SEZON UNUTMA:

Sörloth yalandan cezalı duruma düşürüldü

NWAKAEME Fb maçında oynayamadı, cezalıydı faul bile yapmadığı pozisyonla

akbilspor 1 puanımızı çaldı Corona öncesi

Göztepe maçında bedava kırmızı ve penaltı verildi rakibe, ilk yarı Sörloth penaltısı verilmedi yenildik

İLK SEZON GOOGLE A BAKSAN DEVAMI: https://www.takvim.com.tr/spor/2019/11/05/trabzonsporun-hakem-hatalarindan-12-puani-gitti

BU DA 2020: https://www.takvim.com.tr/spor/2020/03/18/trabzonsporun-21-puani-hakem-hatalariyla-gasp-edildi

Van maçında 10 kere teşvik olmuşsa dahi olayım tek sorumlusu bizim takım 150 pozisyonda iki gol atılabilirdi

Ufuk
15.06.2020, 00:39
Başakşehir'in fikstürünü takip ediyor olmamız da avantaj. Başakşehir maçlarını iyi analiz edebilirsek rakipler ile nasıl oynamamız gerektiği hakkında fikir oluşur. Başakşehir Tzavellas'ın olduğu yerlerde havadan baya pozisyona girmiş mesela. Sörloth ve Eku ile o bölgeyi zorlayabiliriz.

A. Aydın
15.06.2020, 00:41

Basaksehirin gecmisi bu konuda cok tatli herhalde.

hanzale
15.06.2020, 00:46
Fener olsun GS olsun bunlarla kafa kafaya yarışmak her açıdan yıpratıcı ve zordur, şu an ciddi avantaj elde etmiş vaziyetteyiz aradan sıyrıldığımız kanaatindeyim ve GS seri mağlubiyetler alacaktır, Muslera takımın her anlamda yarısıydı, büyük geçmiş olsun ona da. Ben ilk dörtte göremiyorum Gs’yi lig sonunda

CEMEFKER
15.06.2020, 00:52
Çoğunluk İBB rakip olarak zor falan diyor ama sistem büyükleri ister. Olmuyorsa İstanbul dışından en büyük taraftara sahip camia şampiyon olsun ister.
İBB sadece başkanlarının entrika ve siyasi ayakları ile bize direnebilir.

Şu da var ve de ilginçtir ki İbb hakemlerden en az dert yanan hatta hiç demeç vermeyen bir kulüp ve başkanı da öyle....
Okan sadece var....
Bunda en az hakem hatalarına maruz kalmaları etkili....
Hayalet takım....
Tavşan atlet...
Önü hep açık olmalı...
Ama bu geceki assolist ağır yara aldı. Sahneye çıkarken topukluları üzerinde çakıldı yere.

Bakalım tavşan atlet kimin için yarışı tamamlayacak?

Bu sefer kendisi için tabi ki.

Tekke
15.06.2020, 00:54
Artı olarak geçen sezon başak ı mecazi anlamda değil gerçekten döve döve yendiler, rize de hakemlik tarihine geçecek rezaletlerle maçı alıp şampiyon oldular. Ve bunu gözümüzün içine baka baka yaptılar. Bizim maçtaki skandallara girmiyorum.

Çok sinsi çok kripto bir camia...

Sorma, sahada topçuları kenarda Orhan akı dövdüler, Terim ve Liseliler herkesi korkutup sindirir, 9 kez Gs hocası 8 kez şampiyonluk gördü Terim, yani bana masal anlatmasınlar-apaçık BÜYÜTLMÜŞ KÖPEK hepsi

Tekke
15.06.2020, 00:56
Çoğunluk İBB rakip olarak zor falan diyor ama sistem büyükleri ister. Olmuyorsa İstanbul dışından en büyük taraftara sahip camia şampiyon olsun ister.
İBB sadece başkanlarının entrika ve siyasi ayakları ile bize direnebilir.

Şu da var ve de ilginçtir ki İbb hakemlerden en az dert yanan hatta hiç demeç vermeyen bir kulüp ve başkanı da öyle....
Okan sadece var....
Hayalet takım....
Tavşan atlet...
Önü hep açık olmalı...
Ama bu geceki assolist ağır yara aldı. Sahneye çıkarken topukluları üzerinde çakıldı yere.

Esasen benim korkum bu

bu kahpe bizans, hep A b c d z planıyla gider, 21 YILDIR KADIKÖYDE yenemediği Fb yi Gs nasıl-neden yendi, fb apaçık neden yattı yarıştan kopunca?

ibb neden yedeklendi hemen dibimize?

abi, 3 büyük güç yazdım, FETÖ GS FB, şu an konsolide, fb koptu gs ye yattı gs koptu ibb ye yatmazsa DAHA YORUM YAZMAM BURADA!!!

ÖmürKaradeniz61
15.06.2020, 01:10
Lobi konusu açılmışken, gözlemlerime göre Türk futbolunda şu an güç sıralamasına göre mevcut lobiler :

Tüm unsurlarıyla birlikte hareket eden gs lobisi - yayıncıkuruluş içindeki istanbul yalamaları - gökselgümüşdağ- bjk ve şikebahçe - bahis şirketleri

Bizim ise destekçimiz çok ama maalesef herhangi bir lobimiz yok... halihazırdaki sisteme girmek çok ama çok zor

Trabzonsporun lobisi olmasa sen şuan 5. olurdun. Evet hakem hatası illaki var ama her takıma var. Bu sene fenere yapılanlar bize yapılsaydı uzunsokakta çoktan yürüyüş yapılmıştı. Sörlothun cezası nasıl kalktı sen mi kaldırdın veya tahkimdekiler ulan adam gerçekten suçsuz hadi kaldıralım şu cezasını mı dediler ?

LağusKusteli
15.06.2020, 01:17
Hayalet takım....
Tavşan atlet...
Önü hep açık olmalı...

Ben şahsen ‘yedek lastik’ ifadesini kullanıyordum ama Suya sabuna dokunmadan,dikkat çekmeden ve özellikle de Hiçbir hakem hatasına maruz kalmadan ilerleyip sezon sonunda bir istanbul takımına yol verme amacıyla ligde bulunan bu kulübü en iyi anlatan ifade ‘tavşan atlet’ tabiri elbette.

Kimse, yayıncıkuruluş lobisi taraftarı olmayan bir kulübün şampiyon olmasını istemez diye yanılgıya düşmesin.

zirvede hiçbir istanbul takımı kalmadıysa son seçenek olarak ‘tavşan atlet’ lerini ödüllendirmek isteyeceklerdir.
Bu yüzden kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. Kaldı 7. Kenetlen Trabzonsporlu!!!

artvints
15.06.2020, 01:19
Trabzonsporun lobisi olmasa sen şuan 5. olurdun. Evet hakem hatası illaki var ama her takıma var. Bu sene fenere yapılanlar bize yapılsaydı uzunsokakta çoktan yürüyüş yapılmıştı. Sörlothun cezası nasıl kalktı sen mi kaldırdın veya tahkimdekiler ulan adam gerçekten suçsuz hadi kaldıralım şu cezasını mı dediler ?Fener'e ne yapilmiş allah aşkina saka mi yapiyorsunuz ? Kayrilmadan normal maç nasil yonetilir unuttuklari için operasyon var zannediyorlar. Bu sene bile bize yapilan hakem hatalari daha net fener'in çoğu pozisyonu gri, bir kac maci daha hakem yardimiyla aldilar bjk maci var mesela.

Başkalarinin değirmenine su taşimayin. Çok kişi tarafindan sürekli ayni şey tekrarlaninca doğru olmuyor.

Ogün YAZICI
15.06.2020, 01:19
Alanya bu maça Ceyhun-Salih-Bakasetas üclüsü ile cıkarsa cok rahat alırız.
Siopis'in durumu çok önemli.Onsuz ne yaptığını bilmeyen sığ bi ikili ceyhun-salih
Ayrıca bakasetas kilo almış campos'un eksikliğini inanılmaz hissediyorlar.Bence Alanya'nın en kreatif oyuncusu ne cisse ne fernandes.
Campos'u çok arıyorlar
Umarım o da oynamaz

Murathan
15.06.2020, 01:27
Alanya bu maça Ceyhun-Salih-Bakasetas üclüsü ile cıkarsa cok rahat alırız.
Siopis'in durumu çok önemli.Onsuz ne yaptığını bilmeyen sığ bi ikili ceyhun-salih
Ayrıca bakasetas kilo almış campos'un eksikliğini inanılmaz hissediyorlar.Bence Alanya'nın en kreatif oyuncusu ne cisse ne fernandes.
Campos'u çok arıyorlar
Umarım o da oynamaz
siopis epeydir sakat oynayacağını sanmıyorum.
bakasetas başak maçının en kötüsüydü oyuna hiç giremedi ancak cisse hala istekli tam bela adam dikkat etmek lazım.

Erkan A.
15.06.2020, 01:45
Bu macta erol bulut sikecilere kendisini pazarlamak icin en ideal kadrosuyla cikacaktir ölümüne oynatacaktir takimini kupa macinda olacagi gibi bizde en iyi kadromuzla sahaya cikmaliyiz süperligde sikeci istanbul takimlarindan sonra en nefret etigim takim alanyaspordur
basaksehire yenildiler bu mactaki alanyaspor karsimizda olmayacak cok daha hirsli savasan takim olcaktir basaksehirden talimatlar almislardir
alanyanin bu kadar hirsli sahaya cikacagini düsünürken bize avantaj saglar diyorum bu maci rahat net skorla kazancaz diye düsünüyorum mac tahminim 0-3 macin yildizi NDYAYE olcak..

ANAOKULU TERK
15.06.2020, 01:49
bu süreçteki en kritik soru şudur .

takım bu stresi yönetebilecek mi ?

sona yaklaştıkça ,
ensende rakibin soğuk nefesini hissettikçe ,
o çok beğendiğin ayaklar , övgüler dizdiğin futbolcu topluluğu ,
acaba (tam da can çıkacağı zaman ) su kaynatacak mı ?

veya (olur da ) rakibini puan olarak geçtiğinde ,
bu takıma ,
gereksiz bir telaş , acemi acemi hareketler olarak geri döner mi ?

maçlar azaldıkça ,
ruhlara ve bedenlere yansıyacak buram buram tedirginlik ,
hata yapma kaygısı ile oluşacak performans dalgalanması ,
ve beraberinde yılların ve şampiyonluğa aç yığınların getirdiği / getireceği dayanılmaz baskı ,
bu takımın kaldırabileceği bir yük müdür ?

bu arada şunu da unutmayalım .

kovalanan her zaman dezavantajlıdır .
kovalayana göre kovalananın hata riski daha fazladır .

1995'de ve 2011'de bu filmi izlemiştik .
ikisinde de kovalanırken yakalandın . ikisinde de (son düzlükte ) süreci iyi yönetemedin .
binbir emekle , alınterinle , bir yerlere kadar getirdiğin mücadeleyi ,
kendi kendini strese sokup , kendi kendine baskı oluşturarak , başkalarına hediye ettin .

bizim rakibimiz aslında rakip takımlar değil ,
bünyede oluşan stres , baskı ve sonrasında oluşan panik .
bir nevi trabzonspor , trabzonspor'a karşı gibi bir şey .

karşıdaki görüntünün aynadaki yansımamız olduğunu kavrayabilirsek ,
aynayı kırar , (30 küsür yıldır debelendiğimiz ) bu cendereden çıkarız .

kulüp bu konunun üzerine yoğunlaşmalı .
artık mentör mü tutar , futbolculara teke tek terapi mi yapar ,
teknik üniversitenin psiyatri bölümünü sahaya mı indirir ,
orasını bilemem .

ama kesin bildiğim bir şey var .

eğer o sene bu sene olmazsa ,
bir daha ne böyle bir takım kimyası yakalayabilirsin ,
ne de böyle havlu atmış rakipler bulursun .

sokaktaki vatandaştan tut , futbolcular , başkan dahil ,
herkes ama herkes , aklını başına almalı .

gerildik , bekliyoruz .

bu taraftara kimsenin bi travma daha yaşatmaya hakkı yok .

Halil Alemdar
15.06.2020, 03:11
Sosanın acil geri dönmesi lazım. Parmak-Ndiaye-Sosa orta sahası bizi kupaya ulaştırabilir. Futbolculuğunun yanı sıra şampiyonluk yolundaki stres açısından Sosa kesin sahalarda olmalı arkadaşları ondan güç almalı. Dön be reis dön.

ihsan candas
15.06.2020, 05:20
orta saha üstünlüğü zorlanmadan alınabilir. Ceyhun ağır ama oyun bilgisi var ve zaman zaman stoper arasına giriyor, Salih kırılgan ama top saklama becerisi yüksek. Caulker-Tzavellas sert ve caydırıcı ama aşılmaz değil. Nsakala savunması iyi hücumu kısıtlı bir bek. Juanfran sakatlıktan yeni çıktı, fuleli oyunculara karşı zorlanıyor. Solda Junior'un varlığı Nsakala için daha çok iş çıkarıyor. Son zamanlarda düşüşte olsa da her zaman bir şeyler üretebilir. Bakasetas en tehlikeli oyuncuları. Daimi bir şut tehdidi, kuvvetli ama süratli değil ve bunun dışında oyundan düştüğü zaman verimsiz olabiliyor. Topsuz oyunda verimsiz. Efecan inatçı, mücadeleci ve kısıtlı bir oyuncu. Cisse kalıcı bir klasa sahip ama kendi pozisyonu yaratacak bir eforda değil. Baskılı bir orta saha ilk yarıda işi bitirebilir.

HOPA'LI TS'Lİ
15.06.2020, 07:19
Ahmet ÇAKAR: GS geçen sezon Rize'de kul hakkı yiyen bir hakem sayesinde kazanmıştır.

Ümit KARAN: Yahu Hocam Muslera ve Andone'nin sakatlığını nasıl buna bağlarsın

Abdülkerim DURMAZ: Hocam sakatlık olayını buna bağlamıyor Ümit, başka bir şey anlatıyor.

Sinan ENGİN: Dinlemede

:)

CEMEFKER
15.06.2020, 08:59
Yarınki kupa maçı çok kritik bir döneme denk geldi.

Dün akşam gs normal şekilde puanını alsa bu kadar değer kazanmayacaktı bu maç. Dün akşam gs'de meydana gelen sakatlıklar rakibin kasti bir hareketi ile değil, kaderin bir cilvesi olarak ortaya çıktı.

Ama bu değildir ki bundan sonraki maçlarda art niyetli olarak sahaya çıkanlar olmayacak. Hatırlayın ilk yarıdaki G.Birliği maçında Sorloth'u kasten saha dışına itmek isteyen iti. O dönemde rakip fb idi. Ve G.Birliği maçı öncesi fb'li 2 yönetici G.Birliği yöneticileri ile bir araya geldiğine dair fotolar yayınlanmıştı medyada.

Şimdi Gs dün akşam sıra dışı puan kaybettikten sonra "sıradışı" b,c,d planlarını devreye sokmak isteyebilir.

Buradan şuraya gelmek istiyorum. Kupa mı lig mi?
İşin vitrin, prestij boyutundan da baksanız, maddi değeri açısından da baksanız tabi ki lig. Burada yönetimin oturup iyi plan yapıp yeni bir yol planı ortaya koymalı. Yarın ki maç çok kritik. Kadro tercihlerinde olmazsa olmazlar bence oyunun ilerleyen dönemlerinde sahaya çıkmalı. Skor avantajı bizde. Yani gole ihtiyacı olan biz değil onlar. Oyunun ilk bölümünde oyunu kitleyip fb'nin aşırı hız ve isteğini, agresifliğini kestikten sonra Sorloth, Nwakaeme gibi adamlar sahaya girmeli. A.Ömür dahi bu kadro içinde tolere edilebilir ancak bu iki adam olmazsa olmazı takımın. Ben buna Uğurcan'ı da ekliyorum.

yorumsuz6117
15.06.2020, 09:04
Alanya'nın bize dayanabileceğini sanmıyorum, asıl önemli olan Ankaragücü Başak'tan puan ya da puanları alabilecek mi..

Mehmet BAŞ
15.06.2020, 09:37
Haftasonu oynayacağımız Alanyaspor maçını pek çok renktaşımız gibi ben de oldukça kritik görüyorum. Zira Alanyaspor bu sene ligin iyi takımlarından ve iyi bir kadroları var. Fakat Korona sürecinden sonra çıktıkları Başakşehir maçında gole kadar iyi bir direnç gösterseler de beklediğim futbolu oynayamadılar. Elbette bu kötü oyunda Campos ve Siopis gibi oyuncuların sakat olmasının etkisi vardır. Lakin ben de iyi bir izlenim bırakmadıklarını söylemem lazım. Aynı şekilde Başakşehir'i de pek beğenmediğimi söylemem lazım. Trabzonspor'u bu iki takımdan daha hazır görüyorum.

Bu maçta kazanan kadroyu bozmadan yolumuza devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Sosa iyileşirse Guilherme'yi kenara alabiliriz. Maçın gidişatına göre kenardan gelebilecek Ndiaye, Guilherme, Bilal gibi etkili oyuncularımız var. Ama bir forvetimiz yok! Aslında Ekuban'ı bu nedenle kenardan oyuna sürmek lazım ama çocuk formda ve etkili oynuyor. O nedenle ofansif bir kadro ile sahada oluyoruz. Maçı erkenden kopartmak için Ekuban'ın sahada olması önemli ama skoru bulamadığımız zaman kenardan alternatif bulmak ve oyuncu değiştirmek işimizi zorlaştıracaktır. Umarım kalan 7 maçta böyle bir sıkıntı yaşamayız.

Son olarak şunu söylemek istiyorum. Ben takımı acayip inanmış ve motive gördüm. Fizik/kondisyon olarak da oldukça diriyiz. Baktığımız zaman saha dışında ve saha içinde oldukça iyiyiz. Şampiyonluk için her şey müsait görünüyor. Açık söylemek gerekirse korona sürecinden sonra bu kadarını beklemiyordum. Şaşırdığımı itiraf etmem lazım. Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah 2011'den sonra ipi tekrar göğüsleriz. Bu sene şampiyonluk bize yakışır!

HOPA'LI TS'Lİ
15.06.2020, 09:53
Sezona bedel maç
Çünkü şayet Başakşehir Ankaragücünü yenerse geçmiş olsun.
Mutlaka bu maçı kazanmamız lazım
Başak-GS maçı berabere bitmeli veya GS yenmeli

Enaldo61
15.06.2020, 09:53
dikkat gereken bir adım adım vura vura gitmeliyiz.

gurcan_altan
15.06.2020, 10:05
Bu saatten sonra sadece galibiyet değil averaja da oynamalıyız. +6 averaj 2 maçta eriyebilir . 7/7 şart oğlu şart

Ali İhsan
15.06.2020, 10:16
Başakşehir maçında Welinton niye oynamadı acaba, adam ligin en iyi stoperlerinden birisi

cakalkerem
15.06.2020, 10:18
Sosa'yı kesinlikle kupa maçında riske etmemeliyiz..
Lig maçlarında çok daha fazla ihtiyacımız var..

Açıkcası kupa zerre kadar umrumda değil..
He şu ölü şikecileri yine yenerizs ama hasar almamalıyız

paspatojen
15.06.2020, 10:22
Basaksehirin Alanyaya attigi ilk golu bana ofsayt gibi gelmisti, macta ofsayt cizgisi de cekikmedi. Sizin de dikkatinizi cekti mi?

cakalkerem
15.06.2020, 10:22
bu arada kadrto olarak göztepe maçının aynısı olması sadece gulierme yerine sosa...

Zaten çok dazlada alternatif yok..

He belki de parmak bizim bambamla yer değiştirebilir..
Ama kesinlikle Abduş'un kulağı çekilmeli...
Şampiyonluğa giderken bu saaaten sonra kimse silik kalmamalı sahada....

Donlarından ter çıkana kadar mucadele edecekler...Bu atarfatar bunu hakediyor

Tekke
15.06.2020, 10:30
Sosa'yı kesinlikle kupa maçında riske etmemeliyiz..
Lig maçlarında çok daha fazla ihtiyacımız var..

Açıkcası kupa zerre kadar umrumda değil..
He şu ölü şikecileri yine yenerizs ama hasar almamalıyız

Yarınki kupa maçı çok kritik bir döneme denk geldi.

Dün akşam gs normal şekilde puanını alsa bu kadar değer kazanmayacaktı bu maç. Dün akşam gs'de meydana gelen sakatlıklar rakibin kasti bir hareketi ile değil, kaderin bir cilvesi olarak ortaya çıktı.

Ama bu değildir ki bundan sonraki maçlarda art niyetli olarak sahaya çıkanlar olmayacak. Hatırlayın ilk yarıdaki G.Birliği maçında Sorloth'u kasten saha dışına itmek isteyen iti. O dönemde rakip fb idi. Ve G.Birliği maçı öncesi fb'li 2 yönetici G.Birliği yöneticileri ile bir araya geldiğine dair fotolar yayınlanmıştı medyada.

Şimdi Gs dün akşam sıra dışı puan kaybettikten sonra "sıradışı" b,c,d planlarını devreye sokmak isteyebilir.

Buradan şuraya gelmek istiyorum. Kupa mı lig mi?
İşin vitrin, prestij boyutundan da baksanız, maddi değeri açısından da baksanız tabi ki lig. Burada yönetimin oturup iyi plan yapıp yeni bir yol planı ortaya koymalı. Yarın ki maç çok kritik. Kadro tercihlerinde olmazsa olmazlar bence oyunun ilerleyen dönemlerinde sahaya çıkmalı. Skor avantajı bizde. Yani gole ihtiyacı olan biz değil onlar. Oyunun ilk bölümünde oyunu kitleyip fb'nin aşırı hız ve isteğini, agresifliğini kestikten sonra Sorloth, Nwakaeme gibi adamlar sahaya girmeli. A.Ömür dahi bu kadro içinde tolere edilebilir ancak bu iki adam olmazsa olmazı takımın. Ben buna Uğurcan'ı da ekliyorum.

HER 2 GÖRÜŞE DE KATILIYORUM

Her gun-her saat gelişmeye göre, KONSOLİDE OLARAK FETÖ temsilcisi İBB-Masonik ve açık ara ligin dizaynını GS-Bu sene büyük işadamlarının tamamına KOÇ holdingi öne sürüp ZORLA loca satan diğer ezoterik FB; a-b-c-d-.......-z planı yapıyor.

Bazen bazı hemşolar yapmayın yahu dese de; BMN de SAĞ-SOL SİYASİ GÖRÜŞ AYIRMAKSIZIN biz bu fikri yazan bir grup varız, 3 BÜYÜTÜLMÜŞ-TFF VE İBB koordine diye(keza Belöz iti de şampiyonluk adayını açıkladı).

Buna göre, BU ZAMANA KADAR KRİZLERİ BEKLENMEDİK DERECEDE İYİ YÖNETEN Başkana ve ekibine önce destek-sonra fikir oluşturulmalı, burda yazsak ne olur demeyin, okuyorlar, anlatanlar var.

Yarınki maçta; Nwakaeme-Novak-Pereira oynatmamak lazım, ALANYA MAÇI Gs maçından değerli oldu, zira KAYBEDERSEK gs yatacak İBB ye ve bize saldıracak!

sem61
15.06.2020, 11:02
maçın başında baskılı oynayıp bir an önce 2 gol atmalıyız. umarım birazda şans yanımızda olur.

Ali İhsan
15.06.2020, 11:14
Basaksehirin Alanyaya attigi ilk golu bana ofsayt gibi gelmisti, macta ofsayt cizgisi de cekikmedi. Sizin de dikkatinizi cekti mi?

Golü atan adam geriden çıkıyor olarak görmüştüm ben.

Bu arada lige var gelsin diye yıllarca yırtınan Gökseldi, VARı işine geldiği gibi kullandırtması da şaşırtmaz.

Bu hafta beşiktaşın attığı golde çizilen var çizgisi en komik örnek. Bariz ofsaytı gol diye yutturdular.

carantinas
15.06.2020, 11:15
aslında önceki alanya maçlarından çoğunu iyi oynadık. hep pozisyona giren %100lük pozisyonları harcayan taraf olduk ama ilg golü de yiyen hep biz olup dağıldık. 4-3 biten maç ble düşününce 3-0 yapıp şova gidiyorsun sonra 4 yiyorsun. Bakalım.

zafer6161
15.06.2020, 11:19
Bence rahat yeneriz, alanya yorgun olacak ve türü gecerse kupa rehavetine girecek
Bizim en zor mac evimizdeki konuya ve antalya maçları
Gs yi bile rahat geceriz

tristram
15.06.2020, 11:23
Trabzonsporun lobisi olmasa sen şuan 5. olurdun. Evet hakem hatası illaki var ama her takıma var. Bu sene fenere yapılanlar bize yapılsaydı uzunsokakta çoktan yürüyüş yapılmıştı. Sörlothun cezası nasıl kalktı sen mi kaldırdın veya tahkimdekiler ulan adam gerçekten suçsuz hadi kaldıralım şu cezasını mı dediler ?

bu yazdiklarinizla takima terbiyesizlik yapiyorsunuz.sikeciler sezon basinda medya tarafindan gazlandigi icin simdi dustukleri durumu hazmedemiyorlar.takim kalitesi tam da bulunduklari yeri hakediyor.otesi olmaz..2-3 futbolcuyla sampiyon olundugu nerede gorulmus.
1-2 pozisyon haric onlarin maclarinda yaygara kopardiklari kadar birsey olmadi.trabzonspor'un birazcik lobisi olsa yillardir dogranmazdi.kazandigimiz icin goze batmiyor ama bu sezon iddaa ediyorum ust siralarda oynayan takimlarin icinde en fazla dogranan biziz.
son goztepe macinda bile hakem art niyetliydi kardesim ne anlatiyorsunuz.o kadar basit kartlarla guilherme atildi,yetmedi orta sahada bile faul calinmayacak pozisyona penalti verdi.
sorloth'un cezasi kalkmismis..o pozisyona o cezanin verilmesi bile skandaldi.ayni sekilde waka'nin kupa macindaki karti?ya arkadas istanbul medyasinin ve taraftarinin gazina gelmeyin..ayiptir.her dusundugunuzude buraya yazmak zorunda degilsiniz.

bu arada hak arama konusunda trabzon halkini gozunuzde buyutmeyin.onundeki kupa calindi koca sehir kac yildir buna canak tutanlarin pesinden gidiyor.tepkki-mepki ,takim icin herseyi yapabilecek insanlar 90larda kaldi.haksizda olsalar bu ulkede en guzel hak arayan kulup sikeciler.adamlar o kadar guzel organize oluyor ki,sike yapan taraf olmalarina magdur pozunu cok guzel veriyorlar.

zafer6161
15.06.2020, 11:25
Bu saatten sonra sadece galibiyet değil averaja da oynamalıyız. +6 averaj 2 maçta eriyebilir . 7/7 şart oğlu şart

Averajin hiç bir önemi yokki
Ikili de ondeyiz

gurcan_altan
15.06.2020, 11:27
Ikili de ondeyiz

II. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa bu müsabakalardaki gol averajına bakılır. (Bu müsabakalarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)

Kural böyle diyor ama..

HOPA'LI TS'Lİ
15.06.2020, 11:33

Evet çizgiyi ben de görmedim.
Bir de penaltı pozisyonunda yakın çekim yapmadılar.

Bu adi, tuz kokmuş düzene rağmen şampiyon olacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
15.06.2020, 11:35
Ikili de ondeyiz

MBFK ile ikili averajlar eşit maalesef

mekatronik
15.06.2020, 12:06

Ağabey adam en az 1-1,5m geriden geliyor. Bu kadar travma yaşamışken zor ama bizi şampiyon yapmazlar düşüncesinden taraftar olarak sıyrılmamız lazım, kadromuz bu stresi kaldırabilecek kadar şampiyonluk yaşamış futbolculardan kurulu, bizde inanmalıyız artık

HOPA'LI TS'Lİ
15.06.2020, 12:07
Ağabey adam en az 1-1,5m geriden geliyor. Bu kadar travma yaşamışken zor ama bizi şampiyon yapmazlar düşüncesinden taraftar olarak sıyrılmamız lazım, kadromuz bu stresi kaldırabilecek kadar şampiyonluk yaşamış futbolculardan kurulu, bizde inanmalıyız artık

:)

Enaldo61
15.06.2020, 12:08
7 maçı da kazanırsak şampiyonuz beyler.

HOPA'LI TS'Lİ
15.06.2020, 12:32
Maçların başlaması kararından 1 hafta önce GS antrenmanlara başlamış.

Bu da demek oluyor ki,

GS baskısıyla ligler başlatıldı.

Terim ve Muslera isyan ediyordu seyircisiz BJK maçı sonrası pandemiye yönelik

HİÇBİR ŞEY SEBEPSİZ DEĞİL BU DÜNYADA
DÜNKÜ SAKATLIKLAR İLAH-İ ADALETİN TECELLİSİ

HOPA'LI TS'Lİ
15.06.2020, 12:34
Abdüş'ün ve Sosa'nın son durumunu bilen var mı?

ALANYA maçında oynasalar bari

trbzonsporlu
15.06.2020, 12:57
gsde öyle zor fikstür varki ligi 3. olarak bitirirseler bile başarılı sayarım onları.

başak-gs maçında gsyi destekleyecegimizi belki 10 defa bu foruma yazdım.

başak harici diger takımlarin nerede takilacaklarini az cok kestiriyorum ama bu başaka tahmin yürutülmüyor rakibi bir uyutuyor bir bakiyorsun 2-0 öne geçmişler. çok tuhaf takım, yedek kulubesi en zengin takım, seyircisiz oynamaya alışık oyuncular.
ankara,gs ve antalya maçlarından enaz 2 sinde takilmalarini bekliyorum zira son 4 maçı çok rahat kazanırlar.

Hamza Yilmaz
15.06.2020, 13:14
Abdüş'ün ve Sosa'nın son durumunu bilen var mı?

ALANYA maçında oynasalar bari
Abdüs antreman'a cikti, Sosa yoktu

samway
15.06.2020, 13:34
7 maçı da kazanırsak şampiyonuz beyler.

tam net öyle diyemeyiz başakşehir de 7 de 7 yaparsa ve bizden farklı kazanıp averajını yükseltirse durum aksini gösterebilir amma velakin tabiki 7 de 7 yapalım yüzde 99 şampiyonuz

zafer6161
15.06.2020, 13:37

yanlış biliyorsun.ikilide öndeyiz,biz orda 2 attık onlar 1 attı..
bu arada ligler tescil edilseydi,ikili averajda biz şampiyon olacaktık

yorumsuz6117
15.06.2020, 13:39
İkili averajlar eşit iki takımda 7'de 7 yaparsa genel averaj şampiyonu belirleyecek, genel averaj önemli 6 gol farkı var kapanmayacak bir farkta yok dikkatli olmak lazım, atabildiğimiz kadar atmamız lazım..

yorumsuz6117
15.06.2020, 13:41

Yanlışınız var ikili averajda deplasman golü kuralı yıllar önce kalktı, ikili averajlar eşit puan eşitliğinde genel averaj şampiyonu belirleyecek..

angraf
15.06.2020, 13:44
Ikili de ondeyiz

evet önemli olan artık 3 puan almak .

HOPA'LI TS'Lİ
15.06.2020, 13:45

Daha önce bu sayfada defalarca açıklandı.
Sen yanlış biliyorsun.

ilelebeTS
15.06.2020, 13:50
İşin averaja kalacağını sanmıyorum da yine de averaj mevzusu sürekli konuşuluyor. Şuraya talimatnameyi koyalım da bu mevzu kapansın.

Puanların eşitliği halinde aşağıda belirlenen sistem uygulanır.
I. Önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır

II. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa bu müsabakalardaki gol averajına bakılır. (Bu müsabakalarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)

III. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, genel puantajdaki gol averajına bakılır.

IV. Takımların gol averajları da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.

V. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.

VI. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü uygulanacak bir müsabaka neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.

serdaracıl
15.06.2020, 13:55
Ankaragücü çakacak bu akbilspora. Rahat olun

taha küçük
15.06.2020, 13:56
GS maçı hariç tüm maçları kazanacağımızı düşünüyorum. O maçı o günkü koşullar belirleyecek.

Timur Bey
15.06.2020, 14:00
Bu maç ile birlikte üç maç takımın kaderini belirleyecek. Alanya, Ankaragücü ve Gs. Bu maçı ne yapıp edip kazanırsak bu moralle Ankaragücü'nü rahat geçeriz. Akbil ile oynadıkları tempoda oynarsa Alanya'yı rahat geçeriz fakat bize karşı bu şekilde aciz oynayacaklarını sanmıyorum. Konsantre bir futbolla Alanya'yı geçeriz diye düşünüyorum.

Lakin Gs tam bir muamma. Son kurşununa bize atmak isteyen takımlar kervanına girebilir. Bunu çok değil kısa süre önce Bjk yaptı. Sonra da ligi saldılar. Gs de yaparsa şaşırmam. Ayrıca derbi maçların havası farklı olur düşüncesi de gsyi bize karşı motive edebilecek unsur. Yani sözümona bu takım başkalarından 3 5 gol yeyip karşımıza mağlup gelse bize karşı ölümüne oynar. Bunun en bariz örneğini 2003-2004'te daha çocukken hatırlıyorum. Gs hiç iddiası yokken yok yere geldi bizi Avni Aker'de 4-2 mağlup edip şampiyonlukta çelme takmıştı. Bu yüzden ya 7de 7 yapacağız ya da akbilin puan kaybetmesini beklemekten başka çaremiz yok. Dolayısıyla gsye güvenemiyorum. Sırf emir, hatır, minnet ve şike ile akbile oynarlarsa şaşırmam. Onlar bizim ceza alma ihtimalimiz karşısında 3.lüğe olumsuz bakmayacaklardır. Çünkü ne akbili ne bizi geçecek kadar performans gösteremezler bu psikolojiden sonra.

sulo61gun
15.06.2020, 14:01
ikili averajda atılan gol ile yenen gol eşit olursa ne yapılacak peki ?

edit: yukarıdaki VI. maddeye göre iki takım arasında yapılacak olan tek maç belirliyor ama biz en kötü IV. maddeye göre hallederiz durumu gibi geliyor. 6 gol genel averaj farkı, 10 gol de fazladan atılan gol farkı var, bizim takımın hücum gücü başakşehire oranla daha iyi olduğu için gol averaj sorunu olacağını sanmıyorum bundan sonraki maçlarda

artvints
15.06.2020, 14:12
Bu averaj işine dikkat etmek gerekiyor. 6 gol averaji iyi ama bir macta kapanabilir. Mümkün olduğunca gol pesinde koşmak lazim.

HOPA'LI TS'Lİ
15.06.2020, 14:42
Bırak işi gücü
Koy Başakşehir'e Ankaragücü

trbzonsporlu
15.06.2020, 16:21
İşin averaja kalacağını sanmıyorum da yine de averaj mevzusu sürekli konuşuluyor. Şuraya talimatnameyi koyalım da bu mevzu kapansın.

Puanların eşitliği halinde aşağıda belirlenen sistem uygulanır.
I. Önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır

III. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, genel puantajdaki gol averajına bakılır.

IV. Takımların gol averajları da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.

V. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.

VI. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü uygulanacak bir müsabaka neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.

bu mevzu bide sarı kart cezasının sadece cezanın görüldüğü yerde (ligdeyse lig, kupadaysa kupada)gecerli olduguyla kırmızı kartın ise oynayacağı ilk maçlarda (lig kupa farketmez) gecerli oldugu konularınin mevzuları kapanmaz :)

Hüseyin Çümen
15.06.2020, 17:00
gsnet bir şekilde yarış dışında kaldı. muslera olmadan üstelik bu haftaki maçta cezalılar vs derken gs elendi. başakşehir bizden sonra en hazır takım gibi görünsede izlediğim alanyaspor havlu atmış çoktan kriter olamaz. bu alanyayı rahatlıkla geçeceğimizi düşünüyorum. ankaragücünü izlemedim ama mustafa reşit akçay ın mutlaka kazanması gereken bir maç. en azından kaybetmemek için var güçleriyle savaşacaklarıdır. inşallah başakşehşir puan kaybı yaşar.

hay1699
15.06.2020, 17:12
bu mevzu bide sarı kart cezasının sadece cezanın görüldüğü yerde (ligdeyse lig, kupadaysa kupada)gecerli olduguyla kırmızı kartın ise oynayacağı ilk maçlarda (lig kupa farketmez) gecerli oldugu konularınin mevzuları kapanmaz :)

Orucu neyin bozup bozmadığıyla ölümüne kapışırlar :)

14TS61
15.06.2020, 18:05
Avrupa olayı ne oldu. Ben o müziği duymak istiyorum Valla. Oraya gitmek 2 3 sene daha şampiyon olmamız demek

AYYILDIZ
15.06.2020, 18:07
Sosa bu maçta da yok diyorlar. İnşallah kayıpsız geçeriz.

Yusuf BALCI
15.06.2020, 18:11

maalesef derken? ben başakşehirin bizi averajda geçme ihtimali olduğunu düşünmüyorum.

hanzale
15.06.2020, 19:55

Golde en az 2 metre geriden geldi Mahmut

My
15.06.2020, 21:28
https://i.hizliresim.com/KDnxHG.jpg (https://hizliresim.com/KDnxHG)

Soner Albayrak
15.06.2020, 21:54
Cins bir takım ve sıkıntılı bir stadyum bizim için. Özellikle bize bilenmeleri de cabası.

trbzonsporlu
15.06.2020, 22:36
futbolcu insan herşeyden önce zeki olacak. ismi zeki olan oyuncu orda o hareketi ne diye yaparsın, kulübünü ne diye yakarsın..ne güzel dengeli giderken maç, hem 10 kişi bırak takımını ve pozisyon devamında da takımin gol yeyip bide yenik duruma düşsün ve bu oyuncu sırf özevlat diye yıllarca bizde top oynadı şaka gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
16.06.2020, 07:39
Golde en az 2 metre geriden geldi Mahmut

Olay ofsayt olmaması konusu değil
bEİN'in çizgi çekmemesi ve penaltıda yakın çekim yapmaması

Onur Civelek61
16.06.2020, 07:45
Hakemleri görüyoruz. Kolay maç yok. Sabırlı,sakin kalarak maçlarımızı alalım.

oksoholu
16.06.2020, 08:05

Ofsayt yoktu golü atan çocuk arkadan çıkmıştı

HOPA'LI TS'Lİ
16.06.2020, 08:13
Ofsayt yoktu golü atan çocuk arkadan çıkmıştı

Bunda hemfikiriz kardeşim

Yayıncı kuruluşun samimi davranmaması canımı sıkıyor.

Bir kere liderin maçını HD-1'den vermesi gerekirdi.
Bize hiç saygıları yok.
Liderden 13 puan gerideki takımın maçını 1.kanaldan vermeyeceksin
Lider Sivas bile olsa onun maçını 1.kanaldan vereceksin

Zorbay KÜÇÜK zorlasa da onu da yenerek maçı aldık.
Hakemler kalan 7 maçta da bizi doğrayacaklar.
Ne büyük camiayız ki, topyekün saldırıyorlar
Bu savaşı topçularımız yüreklerini ortaya koyarak kazanacaklar.

ccd6167
16.06.2020, 08:35
Yayıncı kuruluşun nasıl bir karaktersiz olduğunu görmek için rize gs maçındaki ilk gole bakın. 4 kere üstüste diomandenin top çalmasını gösterdi faul diye

HOPA'LI TS'Lİ
16.06.2020, 09:00
Yayıncı kuruluşun nasıl bir karaktersiz olduğunu görmek için rize gs maçındaki ilk gole bakın. 4 kere üstüste diomandenin top çalmasını gösterdi faul diye

Şerefsizler

Kadir
16.06.2020, 09:09
Alanyaspor bitik. Erol Bulut’un febe rüyası takımına etki etmiş.

Hiç iddiası olmayan ve hocasının aklı başka bir kulüpte olan oyunculardan bi cacık olmaz..

3-4 tane sallarız.

HOPA'LI TS'Lİ
16.06.2020, 09:21
Alanyaspor bitik. Erol Bulut’un febe rüyası takımına etki etmiş.

Hiç iddiası olmayan ve hocasının aklı başka bir kulüpte olan oyunculardan bi cacık olmaz..

3-4 tane sallarız.

Aklın yolu bir
Erol BULUT her ne kadar FB'yi düşünüyor olsa da bire bir pozisyonları kaçırmasalar skor farklı olabilirdi.
Bir de kendini kanıtlamak için bize asılacaktır.
Bu bağlamda UEFA kupası hedefi için de bu maça önem verecektir.

3-4 atarız yerine 1-0 olsun bizim olsun diyelim
Bu sezon neredeyse her maçta gol yedik
27 maçta 29 gol
Gol atmakta ne kadar iyiysek savunmada o kadar kötüyüz

Harun-61
16.06.2020, 13:27
Hakem; ATİLLA KARAOĞLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064324)

sulo61gun
16.06.2020, 14:34
Sosa bu maçta da yok diyorlar. İnşallah kayıpsız geçeriz.

maça 1 hafta var, adale sertleşmesi nasıl 20 günde geçmez. 40 yaşındayım veteranlarda adale çekmesiyle defalarca maça çıktım. 20 günde adale çekmesi veya sertleşmesini geçiremeyen sağlık ekibi bıraksın bu işi. oynayacağı zaten 7 maç kalmış, neyi riske atmamaktır bu. ya da yırtık var söylenmiyor...

UĞUR DURTAŞ
16.06.2020, 15:23
Hakem; ATİLLA KARAOĞLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064324)
**
(H) ATİLLA KARAOĞLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064324)
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(Y) İBRAHİM BOZBEY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20725)
(D) CİHAN AYDIN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=983254)
**
yeni hakemleri devamlı bizim maça veriyorlar
kişiliksizler zorbay denen adamı verdiniz çok rahat bizi ezdi.
bu hafta maç alamadı.

alanya maçı çok önemli atilla denen hakemi verdiler.

geçen hafta çok mu iyi maç yönetti bu adam
fb kayseri maçında ozanın 1 metre önünde yaptığı kırmızı harekete sarı verdi.
var uyardı sonra hatasını düzeltti.
ödül olarak bizim maç
çok ilginç
yönetimin bununla ilgili abartmıyorum ciddi bir açıklama yapması gerekiyor.

UĞUR DURTAŞ
16.06.2020, 15:28
bjk li mete, denizli bjk maçında
fb li fırat,k.paşa fb maçında
trabzon düşmanı alper gs antep mçında

LağusKusteli
16.06.2020, 15:37
**
(H) ATİLLA KARAOĞLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064324)
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(Y) İBRAHİM BOZBEY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20725)
(D) CİHAN AYDIN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=983254)
**
yeni hakemleri devamlı bizim maça veriyorlar
kişiliksizler zorbay denen adamı verdiniz çok rahat bizi ezdi.
bu hafta maç alamadı.

alanya maçı çok önemli atilla denen hakemi verdiler.

geçen hafta çok mu iyi maç yönetti bu adam
fb kayseri maçında ozanın 1 metre önünde yaptığı kırmızı harekete sarı verdi.
var uyardı sonra hatasını düzeltti.
ödül olarak bizim maç
çok ilginç
yönetimin bununla ilgili abartmıyorum ciddi bir açıklama yapması gerekiyor.

Şampiyonluk yarışında olduğumuz için göz önündeydik ve hakemler çok rahat biçiyordu bizi,

lakin ağlaksaray artık yarıştan koptu , bu nedenle hakem hataları konusunda eskisi gibi mağdur olmayacağımızı düşünüyorum. inşallah yanılmam

Sefer A.
16.06.2020, 15:58
başak maçına kimi atamışlar

oksoholu
16.06.2020, 16:20
Atilla Karaoğlan

Yine maçımıza genç bir hoca adadılar VAR odasına da tecrübeli bir hakem verip ipin ucundaki cambaz gibi oynatıyorlar

olcay_61
16.06.2020, 16:26
başak maçına kimi atamışlar

hüseyin göçek, çok seversin :D

Sefer A.
16.06.2020, 16:57
hüseyin göçek, çok seversin :D
asahahashaf
kötü hakem, niyeti iyi olsa dahi kötü yaa... atamalar hoşuma gitmedi
Y.K Uğurlu favori hakemim, dinlendirecekler mi onu gs lobisi baskısıyla ?

olcay_61
16.06.2020, 17:14
asahahashaf
kötü hakem, niyeti iyi olsa dahi kötü yaa... atamalar hoşuma gitmedi
Y.K Uğurlu favori hakemim, dinlendirecekler mi onu gs lobisi baskısıyla ?

bizim maçlarda en uyuz olduğum iki hakem hüseyin göçek ve özgür yankaya.
Uğurluyu dinlendirir gs lobisi biraz. hatta bundan sonra gs ın tüm maçlarına Ümit Öztürkü versinler. adam gördüğünü de çalmıyor gs için
gerçi artık başakşehire odaklanmalıyız, göksel inceden çok iyi çalışıyor. aleyhlerine olan bir atama, maçta yanlış karar falan hiç hatırlamıyorum...

Sefer A.
16.06.2020, 19:16
bizim maçlarda en uyuz olduğum iki hakem hüseyin göçek ve özgür yankaya.
Uğurluyu dinlendirir gs lobisi biraz. hatta bundan sonra gs ın tüm maçlarına Ümit Öztürkü versinler. adam gördüğünü de çalmıyor gs için
gerçi artık başakşehire odaklanmalıyız, göksel inceden çok iyi çalışıyor. aleyhlerine olan bir atama, maçta yanlış karar falan hiç hatırlamıyorum...
Silindi gitti yankaya sanki, fuzuli hakemin teki o da yaa...
Hayırlısı olsun işimiz zor dalga geçer gibi atama yapıyorlar başkan da beinsport 1.kanal 2.kanal diyor... al işte kimse dikkate almıyor bizi...
Berat damat ne işe yarar yaa bâri şu saçmalıkları engellesin bu kadar da terbiyesizlik olmaz

yorumsuz6117
16.06.2020, 21:38
Neakaeme'siz işimiz zor..

Doğukan Uçan
16.06.2020, 23:04
Bu yılın en önemli maçı açık ve net.

CesurHamsi
16.06.2020, 23:06
Bize de Basaksehire karsi oynadigin oyun gibi oyna tamammi Alanyacik? Sakin cosma!

Mac mac gidecegiz, simdi sirada Alanyasporu yenmek var!

Cem Balcı
16.06.2020, 23:06
Moralli gideceğiz bu iyi oldu.

castillo61
16.06.2020, 23:12
Orta sahada bi de Guilherme'yi deneyelim. Abdüş sonradan girsin.

Waka'da sorun olduğunu düşünmüyorum. Maçın sonlarına doğru yedek kulübesinde ayaktaydı. Buz vb. de uygulanmıyordu.

Ali İhsan
16.06.2020, 23:38
Orta sahada bi de Guilherme'yi deneyelim. Abdüş sonradan girsin.

Waka'da sorun olduğunu düşünmüyorum. Maçın sonlarına doğru yedek kulübesinde ayaktaydı. Buz vb. de uygulanmıyordu.

O lüksümüz olmayacak maalesef, çok dar kadro var. Kalan sağlarla anca onbir yapıcaz.

Tuğrul
16.06.2020, 23:38
Her oyun artık yılın maçı.

Rehavete girmeden her maçı ısırmalı, agresif oynamalıyız.

Da Costa dışındaki savunma oyuncularının pas arası yapma, top çalma oranı inanılmaz az.

Dönen topları alarak geçiş oyununu, bitiriciliği daha hızlı ve efektif oynamalıyız.

Ekuban ve Sörloth çift forvetinden taviz verilmemeli.

Ekuban zaman zaman sağ çizgiye çekilmesi takımı geriye çektiği gibi pozisyon üretimimizi kısıtlıyor

LağusKusteli
17.06.2020, 00:00
Bu maçı almalıyız ki sonrasındaki coşkumuz diğer takımları yarıştan düşürsün.

Umutsuzluğa/Rehavete yer yok!

Hayde Karadeniz Fırtınası!

DeAgLeMaNyAq
17.06.2020, 00:03
Ekuban’ın yeri bozulmamalı. Nwakaeme yetişmezse solda Guilherme’yi değerlendirmek lazım...

gurur6134
17.06.2020, 00:03
Wakanin sahada olmasi bile rakibe psikolojik ustunluk insallah ciddi birseyi yoktur hem sosa hem wakasiz oynamamiz buyuk luks olur isimiz zorlasir

yorumsuz6117
17.06.2020, 00:04
Nwakaeme yok büyük ihtimal dua edelim de 1 maçlık olsun sakatlığı Nwakaeme'siz şampiyon olmamız oldukça zor bence, Başak'ta Visca sakat olsa şanslar eşitlenir..

Ali İhsan
17.06.2020, 00:30
Alanyaspor'u ilk maçta çok değişik bir kadroyla bi de on kişiyken yenmiştik(şans da vardı ama dirençli oynamıştık).

Alanyaspor'a sakatlıklar vs sebebiyle yine zorunlu bir değişik kadroyla çıkmamız yine avantaj olabilir.

chener
17.06.2020, 00:40
Alanyanın kupa maçında kırmızı kart görmesini bekliyeceğiz.
Antalya maçı gergin geçecek, onu biliyorum.alanyanın hırpalanarak çıkacaktır.

gurur6134
17.06.2020, 00:40
Waka kesin yok bu mac da agrilari artmis 3 hafta diyorlar wakanin yoklugunda ekuban sola guilherme ortaya omur saga

gurur6134
17.06.2020, 00:41
Alanyanın kupa maçında kırmızı kart görmesini bekliyeceğiz.
Antalya maçı gergin geçecek, onu biliyorum.alanyanın hırpalanarak çıkacaktır.

Uzatmaya gider insallah yipransinlar iyice

gurur6134
17.06.2020, 00:44
Asistde yapiyordu gol de atiyordu avaraj durumuda varken her turlu kotu oldu Allah beterden saklasin ne diyelim

memozcan
17.06.2020, 00:45
camia maalesef rehavete girdi.. başkanın bile ağzı kulaklarında.. böyle durumlarda f. terim gibi birinin çıkıp açıklama yapıp camianın aklını başına getirmesi lazım.. maalesef şu anda en büyük eksikliğimiz bu..

alanya maçından ümidimi kesmeye başladım şimdiden..

exelans_25
17.06.2020, 00:56
Bu mac sampiyonluk maci gorunen o ki Nwakaeme macta yok Sosa yarim saat oynayabilecek durumdaysa.bile yedeklerde olmali ne biliyim bir frikik atar bir orta keser yedekte topcumuz yok Allah yardimcimiz olsun ayrica Abdulkadir Omur un kendine gelmesi lazim bu sekilde hayalet casper modunda oynayacaksa oynamasin daha iyi

acan61
17.06.2020, 01:07
Cuma günü başakşehir kaybederse bizim için şampiyonluk maçına döner muhtemelen bu durum yaşanacaktır.

Ufuk
17.06.2020, 01:27
Kesinlikle Bilal başlamamalı. Eksik başlamanın lüzumu yok. Solda Eku sağda Guilherme. En kötü Serkan başlasın.

Rakip sağ kanat Efecan ve Juanfran. Dirençli topçular ama Eku bunlara karşı fiziği ile rahat üstünlük sağlar. Juanfran hücumcu bek, savunması zayıf biraz. Soldan sağlam bastırmak gerek. Rakibin sol kanadı daha güçlü biz sağ kanatta daha sağlam oynayıp soldan yardıracağız inş. Pereira, Guilherme ve Abdus sağ kanatta üçgenler kuracaktır.

trbzonsporlu
17.06.2020, 01:31
zayıf feneri yendik diye abartmak yok.
asıl maç bu maç
seneye bedel maç.
rakiplerin trabzon kesin takılır dedikleri maç.
pazartesi, kalan sağlarla tam konsantrasyonla çıkılıp mutlaka 3 puanla dònülmesi gereken bir maç.

Ozan Yılmaz
17.06.2020, 01:34
Bir diğer sıkıntı da pazartesi maçı olması

Çağatay96
17.06.2020, 01:41
Ugurcan,Joao,Costa(Hosseini,Huseyin),Campi,Novak,P armak,Omur,Badou,Gui,Ekuban,Sorloth.

Dizilis karisik.

Oruç
17.06.2020, 01:42
Fb maçı geride kaldı. Umarız Waka'da sorun çıkmaz. Takım inanmış, takım pes etmiyor. İnşallah kazanacağız.

AyhanPe
17.06.2020, 01:45
Bu maca tam kadro bile ciksak puan kaybi ihtimali cok yüksek bence. Pazartesi maci birde. Maglubiyet süpriz olmaz. Hicbir takimin 7 de 7 yapabilecegini düsünmüyorum. Bu yüzden sonucu pek degistiremeyecektir. Sivas önümüzdeki haftanin en karli takimi cikabilir. Hatta bana kalirsa 2. bile bitirebilirler ligi.

Enes Başkaya60
17.06.2020, 01:48
Maç maç gitmeye devam Nwekaame riske edilmez ama Gayse maçına yetişir inşallah...

Zor da olsa bu maçı da geçeceğiz inşallah...

Kemal Duru
17.06.2020, 01:51
Bu maca tam kadro bile ciksak puan kaybi ihtimali cok yüksek bence. Pazartesi maci birde. Maglubiyet süpriz olmaz. Hicbir takimin 7 de 7 yapabilecegini düsünmüyorum. Bu yüzden sonucu pek degistiremeyecektir. Sivas önümüzdeki haftanin en karli takimi cikabilir. Hatta bana kalirsa 2. bile bitirebilirler ligi.

Futbolla ilgilenmeyi acilen bırakmalısın. Git Almanya'da biranı iç, otur aşağıya. Ha benim güzel abim?

trbzonsporlu
17.06.2020, 01:54

bu hafta en zor maç sivasın sonra bizim. sivasin konyada kazanma ihtimali çok çok düşük. konya cezalı oyuncularina rağmen genclerbirligi deplasmaninda cok iyi oynadı sayisiz goller kacirip yenildi. cezalı oyuncuları bu hafta dönüyor..sivasta eksikler çok sivasa puan kaybı yazıyorum ben ama şu başakı kestiremiyorum ne yapıp edip kazanıyorlar

AyhanPe
17.06.2020, 02:04
Futbolla ilgilenmeyi acilen bırakmalısın. Git Almanya'da biranı iç, otur aşağıya. Ha benim güzel abim?

Hayirdir? Sen Türkiye de oldukca oturup iciyorsun sanirim..

Kemal Duru
17.06.2020, 02:09
Hayirdir? Sen Türkiye de oldukca oturup iciyorsun sanirim..

Yok be abicim. Öyle olsa mesajlarda saçmalayarak bunu belli ederdim.

Ben sana üzüldüm sadece. Hem karaciğere hem zihne zarar. Çok sevgiler <3

AyhanPe
17.06.2020, 02:20
Yok be abicim. Öyle olsa mesajlarda saçmalayarak bunu belli ederdim.

Ben sana üzüldüm sadece. Hem karaciğere hem zihne zarar. Çok sevgiler <3

Sacmalik neresinde bunun? Ilk yariyi lider kapamis bir takim ve önündeki iki takimdan sadece 4 puan geride. Ligin acik ara en iyi takimi Trabzonspor ve bu sene sonucada gidecegimize inaniyorum ama sezon sonunda süpriz bir 2. görebiliriz. Bu hafta Basaksehir in Ankaragücü ne maglup olabilecegini düsünüyorum. Bizimde puan kaybetme olasiligimiz yüksek. Sivas Konyaspor u yendiginde puan farki 1 e düser. Lig biraz daha kizisabilir haliyle. Sezon sonunda Basaksehir ilk 2 de olmasi sasirtici olmaz haliyle ama Sivas i yabana atmamak gerekir.

Mesajlarda sacmaladigimi düsünüyorsun da kac mesajimi okumus olarak bunu iddia ediyorsun? Benim siteye üye oldugum tarihte 10 yasindaymissin :D

Acilen sana ickiye baslamani tavsiye ediyorum. Karacigerini bilmem ama zihninde bir degisim saglayabilir Ke-Mal kardesim.

Timur Bey
17.06.2020, 03:09
Muhtemelem Sosa ve Nwakaeme'nin oynamayacağı maç olacak. Bu yüzden Ekuban'a büyük iş düşüyor ve de Guilherme daha sakin daha dikkatli oynamalı. Karşımızda Göztepe'ye nisbeten daha ofansif ve yaratıcı bir takım olacak. Kanatları iyi kapatırsak oyun bizim lehimize döner. Bu maçı da geçersek Ankaragücü'nü rahat geçer ve gs ile final niteliğinde bir maça çıkarız.

ultras62
17.06.2020, 03:32
Zor maç

yorumsuz6117
17.06.2020, 07:18
Nwakaeme yok GS maçına yetişirse öpüp başımıza koyalım, Trabzon'a dönüşte zor yürüyordu.. İnşallah bu sakatlık bizi şampiyonluktan etmez..

Başakşehir'de Visca neyse bizde de Nwakaeme o, skor katkısı anlamında.. Visca'yı çıkar mala bağlarlar bakalım biz Nwakaeme'nin yokluğuna çare bulup maçları kazanabilecek miyiz, herşeyi geç adam ayağında top tutuyordu takımı rahatlatıyordu, baskı yemenizi engelliyordu, sahada olması bile rakibi etkiliyordu..

Onur Erçetin
17.06.2020, 08:09
Tarihin en sıkıntılı dönemlerinden birini yaşıyoruz yine.Takımın topun bizde kalması adına en kritik iki ismi Sosa ve Nwakeame sakat.Wakanın bir de skora katkısı var.

Sosanın ne zaman döneceği belli değil.Wakanın kasığında ki sorun kaç hafta sürecek belli değil.Bu kadar büyük bir şanssızlık olamaz gerçekten.

Ligin bitmesine 7 hafta kalmış.Bize hem Sosa hem de Wakayeme lazım iken şimdi ikisini de kaybettik.Çok kritik maçlarımız var daha.Hüseyin Hoca sevinemiyor bile,sürekli endişeli adam.

Alanya maçı bizim için çok zor olacak.Sol kanada mecburi olarak Ekubanı çekeceğiz.Merkezde Parmak-Ndiaye olur tahminen.Sağda Ömür olur.Forvet arkasına ise Guilhermeyi koyarız tahminen.

Trabzonspor tarihinin en kritik dönemeçlerindeyiz.Bunlar bizim için ölüm kalım maçları.Alanya ve Ankaragücünü ne yapıp edip yenmeliyiz.Sosyal medyaya kalsa Gs maçında bile Sosa ve Nwakeame şüpheli derler.

Bundan sonra artık iyi oyunun bir önemi de kalmadı.Sonuna kadar savaşarak,koşarak,mücadele ederek maçları kazanmamız lazım.Bu kadar ciddi eksiklerle zaten iyi top oynanması mümkün değil.

Sosa ve Wakanın teknik anlamda açığını kapatabilmemiz mümkün değil.Bu adamların yeri dolmaz kalite olarak.Bu ikilinin kalitesinin yerine koyabileceğimiz tek şey daha fazla mücadele etmek olur.

Fb ve Bjk bitti.Gs zaten bitti.Başakşehirde hiç sakatlık yok,teknik olarak öyle çok ahım şahım bir takım da değiller ama alan daraltma ve skora bulup üzerine yatma konusunda başarılılar.Bu yüzden Başakşehir bizim başımıza bela olacak gibi gözüküyor.

Alanya ve Ankaragücü maçlarında Uğurcan,Ekuban,Sorloth başta olmak üzere tüm futbolculara çok büyük işler düşüyor.İnşallah kazanmaya devam ederiz.Bu strese kalp dayanmaz vallahi.

kopeli
17.06.2020, 08:32
başakşehir'in yendigi takımı bizde yenmeliyiz ki şampiyon olalım. artık içerde-dısarda oynamak farketmiyor malum (seyirci yok). onun icin alanyadan cekinmiyorum, yeneriz başakşehir'de a.gücüne takılır ve şampiyonluk turlarına baslarız.

bu işler negatif düşünmekle olmaz. hep negatif düsündük kaybettik. rahat olun artık.

ucurum
17.06.2020, 08:32
Bu yılın en önemli maçı açık ve net.

Katılmıyorum hala GS deplasnmanı en kritik maç...

Başak da biz de geriye kalan bütün maçlarımızı alacağız

HOPA'LI TS'Lİ
17.06.2020, 08:38

Bu nasıl bir yorum?
TS takımı ve taraftarları şampiyonluğa inanmışken sen neyin kafasını yaşıyorsun?

ccd6167
17.06.2020, 08:46
İnşallah kupa maçları uzatmaya gider alanyanın.

alanyanın tek hedefi bence Türkiye kupasını almak. Bence de en doğal hedef.

inşallah yeneceğiz.

cakalkerem
17.06.2020, 09:01
sosa artık oynamalı..

böyle her hafta 1 er 11 oyuncucusu feda edeceksek adam kalmayacak...

Neyseki Gillerme dönecek ama sosanın eksikliğini hissediyoruz..

Sahada olmalı

gurcan_altan
17.06.2020, 09:07
Bu sene farklı, yedeğinden asına, yönetiminden taraftarına hepimizin odak noktası belli. Salağa yatmayacağız ve ŞAMPİYON olacağız.

Hamza Yilmaz
17.06.2020, 09:16
Ugurcan

Jp47 Da Costa Campi Novak

Parmak Ndiaye

Ömür Gui Ekuban

Sörloth

Dereli
17.06.2020, 09:24
Abduş un kulağını çekerler inşallah. 2 maçtır eksik bırakıyor takımı ama Alanya o takımlara benzemez.
Umuyorum kendine gelir.
Yedek başlasa morali bozulacak ilk 11 de verimli değil. Nasıl olacak bilemedim.

U.Sadıkoğlu
17.06.2020, 09:28
sosa artık oynamalı..

böyle her hafta 1 er 11 oyuncucusu feda edeceksek adam kalmayacak...

Neyseki Gillerme dönecek ama sosanın eksikliğini hissediyoruz..

Sahada olmalı

Sosa keyfiyetten kenarda değil 1 hafta daha sabredeceğiz muhtemelen.

İlker Yazıcıoğlu
17.06.2020, 09:33
Seyircili zor olacaktı bu maç, ama şartlar farklı.
Uzun yıllar sonra inanmış bir futbolcu grubuyla karşı karşıyayız...

Bu saatten sonra olağanüstü olumsuz şartlar ortaya çıkmadığı sürece, önümüzdeki gs maçı haricinde bir sıkıntı yaşayacağımıza inanmıyorum. GS maçında hakem linci bekliyorum, tek sebebi de budur...

Şu forumdaki herkesten daha fazla inanmış ve bu inancı dibine kadar hisseden, yaşayan, hissettiren bir takımdaşlık duygusu var maç önü ve maç sonrasında...
Göztepe maçı ayarında geçer, içlerinden geçeriz yine...

artvints
17.06.2020, 09:43
Su maçi sağ salim geçelim sonra bilal doğan'la bile şampiyon oluruz. Sadece bir maçlik puan kaybi hakkina ihtiyacimiz var.

AyhanPe
17.06.2020, 10:25
Bu nasıl bir yorum?
TS takımı ve taraftarları şampiyonluğa inanmışken sen neyin kafasını yaşıyorsun?

Sayin abim orda bir cümleden fazla cümle var. Ilk cümleyi okuyup böyle birsey yazmak hic vicdani degil. Böyle bir yorum yaparken yazilani iyi okumak gerekir. Sampiyonluga inanmadigimi nerden cikardin yazdiklarimdan? Bu macta puan bile kaybetsek hicbir takimin 7 de 7 yapamayacagindan yinede sonuca ulasacagimizi düsünüyorum yazdim. Tüm takimlar puanlar kaybedecektir. Bu maci kazanirsak zaten pek bir engel de kalmiyor önümüzde..

Sinan.K
17.06.2020, 10:51
Ilk kez belkide Guilherme kendi posisyonunda oynicak forvet arkasi kanatlarda ekuban ömur oynar Alanya maci bugun keske uzatmaya gitse cok isimize yarar