PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

A. Aydın
22.06.2020, 12:58
Costa düşünülmüyor haberleri var.
2 maç daha oynatırsak sözleşmesi otomatik uzayacak.
Yabancı kuralı da düşünülürse oynatmamak mantıklı.
Birde manoel imiz vardı o ne oldu.

Sadettin_
22.06.2020, 12:59
basaksehır macı bızım umrumuzda bıle olmamalı .
boyle hesaplarla yürümek mativasyon ve cesaret kaybına sebebp olur , kendi gücümüzü unutmamıza yol açar.
Gs maçındanda çekinmemeliyiz .

Kadıköy e bu maçı kazanmalıyız başka çare yok diye gittik , sosasız wakaemesiz kazandık döndük .
aynı ruhla gidip ttarenda gs yi yenip donecegız . baska maclar umrumuzda dahi olmamalı.
yusuf erdoganlı kadrolarla defalarca yendıgımız takım sonucta

serdaracıl
22.06.2020, 13:03
Trabzon milletvekili Ahmet Kaya mecliste Trabzonspor formasıyla açıklama yapıyor. Başakşehir’in nasıl kayırıldığını, kulübümüze yapılan haksızlıklarınanlatıyor

Doğan Keskin
22.06.2020, 13:06
Öyle şansa bala almayacaksın bu maçı. Vura vura farkla alacaksın ki görsünler bu takımın gücünü. Haydi takım :atki:

Mehmet Fatih Yavuz
22.06.2020, 13:07
Sosa ne oldu? Bugün var mı yok mu ?
Kesin bir bilgi var mı?

Sezgin Öztürk
22.06.2020, 13:18

Rakibin en büyük silahı duran toplar ve biz en iyi özelliği hava topu kazanmak olan stoperimizi sözleşme uzatmamak için oynatmayacağız böyle acemilik yapmazlar diye düşünüyorum...

Enaldo61
22.06.2020, 13:18
Hakemlerin al birini vur ötekine hiç farkları yok, kimi verseler sorun.

CesurHamsi
22.06.2020, 13:21
Kafami ise veremiyorum, gavurlar halledecek beni
Insallah maci aliriz ALACAGIZ DA

UYZD
22.06.2020, 13:22
Trabzon milletvekili Ahmet Kaya mecliste Trabzonspor formasıyla açıklama yapıyor. Başakşehir’in nasıl kayırıldığını, kulübümüze yapılan haksızlıklarınanlatıyor

videosu var mı ? internette aradım ama bulamadım

Doğukan Uçan
22.06.2020, 13:23
iddaa oranlarına bakılırsa şampiyonluk maçı..

serdaracıl
22.06.2020, 13:26
videosu var mı ? internette aradım ama bulamadım

Yeni bitti. Ben de denk geldim. Ne diyor diye dinledim. Biraza doğru düşer haberleri

emre6117
22.06.2020, 13:35

Tebrik ederim milletvekilimizi. Umarım ses getirir. Diğer milletvekilleri ve bakanlar de güçlerini kullanmak zorunidalar bu süreçte.

Yunus Emre SEYHAN
22.06.2020, 13:48

Şampiyonluğa giderken bu tip konular gündeme bile gelmemeli. Şampiyon olursak costa'ninda emeği olacak. Hiç bu konulara girilmemeli. Hava bozulmaması.

Çıkıp alalım su maçı.

Saldırın Kuzeyin asi çocukları.

drose61
22.06.2020, 13:51
Yerel basinin ardindan ulusal basinda da gokselin yedigi naneler haber olmaya basladi bu guzel haber cok daha once yapmaliydik bunu a.gucu maci bardagi tasirdi..geçen sene gs bunu çok iyi kullandı, kayriliyorlar diye diye şampiyon oldu bizim de bu konuyu kullanmamiz lazım.

bu arada iddiada daha favori oluruz diye düşünüyordum ama yakın geldi bana oranlar.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UĞUR DURTAŞ
22.06.2020, 14:05
**
Aydım kardeşim;

ipin ucunda 3 tane kupa var.
ve bu 3 kupayı almaya çok yakınız.
Takıma kim daha fazla katkı veriyorsa
kim daha verimliyse o futbolcu oynamalı.
Şu kritik dönemde Ne yönetimin nede teknik heyetin düşüneceği konu değil.
bahsettiğiniz sözleşme uzatmamak için oynatılmaması şehir efsanesi tarzı bir haber.
şu anda da costa yı beğenmeyen yoktur kanısındayım.

defans oyuncularımızın hepsini dikkate alırsak
İzlenilen şu performanslara göre ilk yazacağım isimdir.

bu akşamda çok iş düşecektir.
da costa ve campiye.

chener
22.06.2020, 14:08
Bu hafta hakem atamaları tam anlamıyla güç gösterisi oldu.
Futbol oligarşisi şovunu yaptı, bakalım bizim açımızdan nasıl sonuçlanacak. Trabzon kamuoyu farkındalılık gösterdi, eylemini yaptı.

Oligarşi mi?, halk mı?
Sonuçlar akşama.

ersn.alparslan
22.06.2020, 14:21
Umarim futbolcularimiz yine saf saf oynamazlar. Sadece topun pesinden degil calinan emeklerinin pesindende kosarlar. Fb macinda sorlotha penalti vardi kendisi dahil kimseden ses cikmadi.

HOPA'LI TS'Lİ
22.06.2020, 14:21
Bedenim işte
Kafam Alanya'da
Kitlendim sana 21.00
23.00'de bayram ol bize

Jackdaniels
22.06.2020, 14:23
Hiçbir bahanenin ardına saklanılmayacak bir maç. Yürüyen Trabzonsporlu futbolcu görmek istemiyorum saha dışı nda yaşanılanlar bu kadar ayyuka çıkmışken futbolcuların çimleri yemesi lazım. Olurda bariz hakem hataları puan kaybımıza yol açarsa yem olarak atadıkları hakemle birlikte Federasyonu komple alaşağı edeceğimiz bir tepki görmeleri gerekir. Öyle ki Başakşehir ondan sonra hiçbir maçı kazanamamalı bu kadar net.

Mehmet Cihan Kocaman
22.06.2020, 14:28
Maçın VAR hakemi ilk yarı Trabzon'da oynanan Alanya maçının hakemi Abdülkadir Bitigen'miş. Şampiyonluk maçını 2 tane ne olduğu belirsiz hakemlere emanet etmişler çok garip.

BlackPanther
22.06.2020, 14:30
https://s7.gifyu.com/images/4B8D0D4F-CCDA-41DE-883C-6E4099FF229E.gif

https://s7.gifyu.com/images/AFCD83D1-2EB0-45EC-8D36-7417B3F73D32.gif

BlackPanther
22.06.2020, 14:31
Maçın VAR hakemi ilk yarı Trabzon'da oynanan Alanya maçının hakemi Abdülkadir Bitigen'miş. Şampiyonluk maçını 2 tane ne olduğu belirsiz hakemlere emanet etmişler çok garip.

Operasyona hazırlıklı olalım!!!

ysngmz
22.06.2020, 14:42
Arkadaşlar maç yorumu yapalım hakem eleştirisi değil .

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karasoy
22.06.2020, 14:42
Eğer ki Başakşehir bu yıl Şampiyon olursa bu kulüp tarihinin en talihsiz yılı olur. Hiçbir traftarı olmayani boş tribünlere oynayan bir semt takımı diğer tarafta resmi anlamda 35 yıldır şampiyonluğu bulunmayan milyonlarca taraftara sahip bir kulüp. Böyle lobisiz bir takıma kaybedersek olacakları bile düşünemiyorum..

BlackPanther
22.06.2020, 14:44
Eğer ki Başakşehir bu yıl Şampiyon olursa bu kulüp tarihinin en talihsiz yılı olur. Hiçbir traftarı olmayani boş tribünlere oynayan bir semt takımı diğer tarafta resmi anlamda 35 yıldır şampiyonluğu bulunmayan milyonlarca taraftara sahip bir kulüp. Böyle lobisiz bir takıma kaybedersek olacakları bile düşünemiyorum..

96 dan daha büyük bir facia olur....

BlackPanther
22.06.2020, 14:45
Bu akşam maçı her türlü operasyona rağmen alacağız!!! Buna inanıyorum!!!

ALDENİRO
22.06.2020, 14:46
Şampiyon gibi oynamıyoruz ama şampiyon gibi gol atıyoruz.

Timur Bey
22.06.2020, 14:47
İlk yarı önde olursak ve iki gol bulabilirsek rahat bir maç izleriz. Lakin geri düşersek veya berabere biterse ikinci yarı takımı stres kaplar. O yüzden rahat rahat oynayacağımız bir maç değil, arada puan farkı yok ne yazık ki. Bir de hakem eskişehir maçındaki gibi golleri iptal ederse bu akşam Trabzon'da kıyamet kopması lazım.

BirolKarali
22.06.2020, 14:50
Kalbi olan izlemesin bu maç çok şeye gebe.
Çok değişken var; hakem, form durumları, pandemi, stres, sakatlıklar...

BlackPanther
22.06.2020, 14:50
Ahmet Çakar: Şampiyonluk maçına böyle tecrübesiz hakem mi verilir?

murmut
22.06.2020, 14:53
Sike dönmezse, bombalariz.

Timur Bey
22.06.2020, 14:54
Açıkça görünüyor ki göksel soysuzu bu yıl önceki yıllardaki gibi efendileri olan istanbul takımlarına karşı sunduğu şampiyonluğu bize sunmak istemiyor. Bunun için var gücüyle tff, mhk ve siyaseti arkasına almaya çalışıyor. Bunu kabul etmeyen ya da göremeyen ise sadece ütopyalarda yaşıyor demektir. Bu noktada hakkımızı savunmak, savunabilmek önemli. Şu ana kadar ana muhalefet partisinden bir vekil konuştu. Muhtemelen de iktidar onu kaale almayacaktır. Ben iktidar partili vekillerin ve bakanların bu kadar sustuktan sonra şampiyonluk giderse hangi yüzle Trabzon'a geleceklerini merak ediyorum.

ccd6167
22.06.2020, 15:00
Şu forumda yok 96 gibi oluruz yok 2011 gibi oluruz şampiyon olamazsak tarzı yazıları görünce uyuz oluyorum

96 ve 2011 den sonra biz kadroları koruyup üzerine 3-4 takviye vursaydık bugün belki 2. Yıldızı takıp 3. Yıldızın ucundaydık.

bundan dolayı kimse şampiyonluk giderse diye umutsuzluğa kapılmasın.

Enaldo61
22.06.2020, 15:01
Vura vura beyler o eski Trabzon yok.!

holyjoker
22.06.2020, 15:06
bizim takım ,nasıl söylesem, epey şanslı bu sene. Allahın koruduğu çokça oldu. gerçi şans da çalışanın yanındadır derler. bu sezon ,kaybettiğimiz maçlar dahil, hemen hemen her maç öne ilk geçen biz olduk. mantalitesi tamamen kontraatağa dayalı alanyaspor karşısında geri düşmemek çok önemli. maçın sonlarına doğru beraberlik durumunda dahi sivastaki maçtaki gibi 'herkes saldırsın' moduna katiyen geçmemeli. beraberlik kötü bir sonuç evet ama mağlubiyet durumunda şansımız çok çok azalır. gol yemeden tamamlayamayacağımızı düşünüyorum her zamanki gibi. umudumsa alanyasporun zafer sarhoşu modu ve efecan, salih, ceyhun gibi yumuşak tipli oyuncuları. uğurcan v forvetlerimize büyük iş düşüyor.

ilelebeTS
22.06.2020, 15:08
Hamleler doğru. Maçtan sonra ağlamanın faydası olmayacak. Tamam güçlüyüz ama güçlüyüz diye her maç hakeme karşı da oynamak zorunda değiliz.

UĞUR DURTAŞ
22.06.2020, 15:17
EN BÜYÜK YAZIKLAR OLSUN SANA GELSİN....

**
Türkiye Futbol Federasyon başkanı Nihat özdemir
mhk başkanı zekiriya alp
icra kurulu başkanı...
denetleme kurulu başkanı...
tahkim kurulu başkanı...
pfdk başkanı veya üyeleri.....
vs vs vs

gelelim en önemli kurulun baş sorumlusuna,tek yetkilisine...

yani

VAR'a

VAR KOORDİNATÖRÜ

belkide bilmeyen arkadaşlarımızın olabilir.

bu kişi

Barış ŞİMŞEK.

en büyük yazıklar olsun sana gelsin.
yoksa sende mi göksel gümüşdağın himayesi altına girdin
ulan birazcık kişiliğin olsun.
doğranıyoruz bir tıkta olsa sesin çıksın.
hiç bir ağırlığın yok mu senin?
Şehrine,memleketine geldiğinde;
tanıdıklarının,arkadaşlarının ,akrabalarının en önemlisi Trabzon halkının güzüne,yüzüne nasıl bakacaksın.
SANADA YAZIKLAR OLSUN BARIŞ ŞİMŞEK.

**
Barış Şimşek (10 Nisan 1976, Trabzon), Türk futbol hakemi. Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı olarak Süper Lig'de görev yapmakta olup, FIFA kokartlı hakemdir. Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunudur.

OscarCardozo21
22.06.2020, 15:28
başarılar takım

sinex52
22.06.2020, 15:33
Şu forumda yok 96 gibi oluruz yok 2011 gibi oluruz şampiyon olamazsak tarzı yazıları görünce uyuz oluyorum

96 ve 2011 den sonra biz kadroları koruyup üzerine 3-4 takviye vursaydık bugün belki 2. Yıldızı takıp 3. Yıldızın ucundaydık.

96 ve 2011 de şampiyonlukları oyunlarla kaptırdığın için 3-4 takviyeyi bırak elindekileri bile tutamıyorsun. Bu nedenle vura vura şampiyon olmamız lazım. Transferde Şampiyonlar ligi avantajını kullanmamız lazım. 2011 de resmi olarak şampiyon olsaydık. Jajası, Egemeni, Umutu, vs. gider miydi? Gidecek tek adam Selçuk'tu o da zaten aralıkta anlaşmıştı.

fadigaTS
22.06.2020, 15:34
Trabzon barosu, Göksel Gümüşdağ ve bazı TFF yöneticileri hakkında harekete geçtiTrabzon barosu, Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı'na Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ (https://www.haber61.net/haberleri/g%C3%B6ksel+g%C3%BCm%C3%BC%C5%9Fda%C4%9F) ve bazı TFF yöneticileri hakkında örgüt kurmak ve 6222 sayılı yasaya muhalefet etmekten suç duyurusunda bulundu. Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı'nın da başvuruyu kabul ettiği öğrenildi. Başvuru dilekçesinde kurulduğu iddia edilen örgütün, Türk futbolunu manipüle ettiği ileri sürülüyor.
Trabzonspor Divan Kurulu da yazılı bir açıklama yaparak, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ı hedef almış ve hakemlerin tesir altına alındığını iddia edilmişti. Trabzon cephesi cuma akşamı oynanan Ankaragücü Başakşehir maçında Başkent ekibinin skor 1-0 iken attığı 2. golün ofsayt gerekçesiyle iptal edilmesine büyük tepki göstermişti.

https://www.haber61.net/trabzon/trabzon-dan-goksel-gumusdag-a-suc-duyurusu-h398077.html
https://ajansspor.com/haber/flas-trabzon-barosundan-goksel-gumusdaga-suc-duyurusu-376659
https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-trabzonspor-icin-flas-gelisme-2152321

kaan61
22.06.2020, 15:40
Soğukkanlılığımızı koruyabilirsek ve futbol şansıda yanımızda olursa ecel terleri dökeriz belki ama 3 puanı alırız. Pandemi arasından sonra oynanacak her maç sezonun en zor ve önemli maçıdır. 10 önemli maçın 2 si gitti 8'i kaldı . Bu akşam gerçekten işimiz zor ama birlikte bu zorluğu da aşacağız inşallah. Takımımızın rutin organizasyonlarının dışında birkaç sürpriz denemesi işi çözer.

Samet Berber
22.06.2020, 15:45
Moda giremeyen varsa diye ...

https://youtu.be/hlZWJRV9vhI

yatmaztara
22.06.2020, 15:46
Baktık Alanya iyi oynuyor. Bloklar arası iyi işliyor. Kanatları iyi geliyor. Takımın kondisyonu çok iyi. Topu 3. bölgeye geçirmekte zorlanıyoruz. Defanstan çıkarken pas hataları yapıyoruz. Bu şartlar altında top oynamaya gerek olmadan 2-3 gol atıp kazanmalıyız:D Ama Waka'sız bunu yine yapabilecekmiyiz emin değilim.

CEMEFKER
22.06.2020, 15:47
Hakem çokça ekstirilmiş....
Bir işte acemi olan, ustası veya amirine şirin gözükmek için gayret eder. Hakem adam ( homodeus değil, akleden) ise eğer Trabzon ve Trabzonspor'un memleket ve futbol yönetiminde etkili olduğunu bilir.
Haftasonu birçok hakem katliamı oldu. Gözler onda. Alanya iddiasız... Ortaya oynatır en kötü.
Ama;
Eğer "meslek kariyerini çöpe atacak meblağ" almış ise çok şeye gebe bu akşam. Aynı reşit olmayana silah verip " bu kanı sen temizleyeceksin, yaşın küçük, 5-6 yıl sonra şartlı tahliyeden çıkarsın" demek gibi.

Şu da var bu maçı orta hakemden çok Var'daki üstadı yönetecek.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karasoy
22.06.2020, 15:54
96 ve 2011 de şampiyonlukları oyunlarla kaptırdığın için 3-4 takviyeyi bırak elindekileri bile tutamıyorsun. Bu nedenle vura vura şampiyon olmamız lazım. Transferde Şampiyonlar ligi avantajını kullanmamız lazım. 2011 de resmi olarak şampiyon olsaydık. Jajası, Egemeni, Umutu, vs. gider miydi? Gidecek tek adam Selçuk'tu o da zaten aralıkta anlaşmıştı.

Kaybettiğimiz her şampiyonluk sonrası oyuncu kaybediyoruz, takım dağılıyor. GS, FB veya BJK bunlarla yarışırsın kaybedersin anlarım ama Başakşehir gibi semt takımına karşı şampiyonluğun kaybedilmesi izah edilemez.
Birileri hala bu kadar seçmeni kaybetmeyi göze alamazlar diyor da ne zaman Trabzon'da % 70'ten aşağı aldılar ki !!!!

sulo61gun
22.06.2020, 16:05
EN BÜYÜK YAZIKLAR OLSUN SANA GELSİN....

**
Türkiye Futbol Federasyon başkanı Nihat özdemir
mhk başkanı zekiriya alp
icra kurulu başkanı...
denetleme kurulu başkanı...
tahkim kurulu başkanı...
pfdk başkanı veya üyeleri.....
vs vs vs

gelelim en önemli kurulun baş sorumlusuna,tek yetkilisine...

yani

VAR'a

VAR KOORDİNATÖRÜ

belkide bilmeyen arkadaşlarımızın olabilir.

bu kişi

Barış ŞİMŞEK.

en büyük yazıklar olsun sana gelsin.
yoksa sende mi göksel gümüşdağın himayesi altına girdin
ulan birazcık kişiliğin olsun.
doğranıyoruz bir tıkta olsa sesin çıksın.
hiç bir ağırlığın yok mu senin?
Şehrine,memleketine geldiğinde;
tanıdıklarının,arkadaşlarının ,akrabalarının en önemlisi Trabzon halkının güzüne,yüzüne nasıl bakacaksın.
SANADA YAZIKLAR OLSUN BARIŞ ŞİMŞEK.

**
Barış Şimşek (10 Nisan 1976, Trabzon), Türk futbol hakemi. Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı olarak Süper Lig'de görev yapmakta olup, FIFA kokartlı hakemdir. Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunudur.

Barış Şimşek İdmanocağından takım arkadaşımdır, eski kalecidir, yıllarca beraber oynadık, dürüst bir kişiliktir ve koyu TS taraftarıdır kendisi, düşündüğünüz gibi TS ye karşı bilinçli olarak bir şeyi yapacağını hiç zannetmiyorum, bilerek lehine de yapmayacaktır...

vyno
22.06.2020, 16:10
Az önce paylaştı.:)

18855

Mustafa YILMAZ
22.06.2020, 16:14
göksel'in ne olduğunu biliyorduk zaten ama hem erman'ın dedikleri hemde yazılıp çizilenlerden sonra nasıl bir pislik olduğunu göremeyen varsa hala ibfk top oynuyor v.s gibi mal mal yorum yapan varsa oturup bi daha düşünsün.

bu takımın geçmişi belli cb ben kurdum diye övünüyor başında damadı var koruyup kollanmadığını söyleyen varsa net gerizekalıdır.

taraftarı yok oradan kazanacağı geliri yok ama hayvan gibi maaş bütçesi var yok cengiz'in parası yok avrupa gelirleri gibi abuk subuk şey söylemeyin hiç ibb'den nasıl para akıltıldığını görmüştük.

tff ve hakemler büyük oranda göksel'in kontrolünde sesimizi gür çıkarmaz masada bu soysuzların karşısına çıkmazsak zor o işler.

only ts
22.06.2020, 16:16
Kazım Koyuncu' nun Trabzonsporluluğu tarif ettiği cümleler geliyor aklıma..
işte o yüzden bu hegomanyayı bugün de yarında yıkmak bu takımın ve bizlerin görevidir..

O sene bu sene olacak.. istedikleri oyunu oynasınlar.. biz bu oyunuda yenmek zorundayız. Başka Çaresi Y o K !

sulo61gun
22.06.2020, 16:21
göksel'in ne olduğunu biliyorduk zaten ama hem erman'ın dedikleri hemde yazılıp çizilenlerden sonra nasıl bir pislik olduğunu göremeyen varsa hala ibfk top oynuyor v.s gibi mal mal yorum yapan varsa oturup bi daha düşünsün.

bu takımın geçmişi belli cb ben kurdum diye övünüyor başında damadı var koruyup kollanmadığını söyleyen varsa net gerizekalıdır.

taraftarı yok oradan kazanacağı geliri yok ama hayvan gibi maaş bütçesi var yok cengiz'in parası yok avrupa gelirleri gibi abuk subuk şey söylemeyin hiç ibb'den nasıl para akıltıldığını görmüştük.

tff ve hakemler büyük oranda göksel'in kontrolünde sesimizi gür çıkarmaz masada bu soysuzların karşısına çıkmazsak zor o işler.

hangi damadı var B.şehirin başında anlamadım. iki damadı var benim bildiğim birinin sporla alakası yok; Selçuk Bayraktar. Diğeri Berat Albayrak koyu TS taraftarı (Babası ve oğlu dahil)

Hüseyin Çümen
22.06.2020, 16:21
klişe bi laf vardı" çıkacaksın hakemleride yeneceksin" diye
10 kişi kaldığında rakip 1 fazlayken bile rakip karşısından aciz duruma düşersin. şimdi var avar orta hakemler derken rakip 4 kişi fazla oynuyor senden. o yüzden masa başında güçlü olmalıyız. bu hafta skandal bir hafta oluyor ve bizi de kaynatmasınlar arada

Turgut Altun
22.06.2020, 16:23
Trabzon barosu, Göksel Gümüşdağ ve bazı TFF yöneticileri hakkında harekete geçtiTrabzon barosu, Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı'na Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ (https://www.haber61.net/haberleri/g%C3%B6ksel+g%C3%BCm%C3%BC%C5%9Fda%C4%9F) ve bazı TFF yöneticileri hakkında örgüt kurmak ve 6222 sayılı yasaya muhalefet etmekten suç duyurusunda bulundu. Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı'nın da başvuruyu kabul ettiği öğrenildi. Başvuru dilekçesinde kurulduğu iddia edilen örgütün, Türk futbolunu manipüle ettiği ileri sürülüyor.
Trabzonspor Divan Kurulu da yazılı bir açıklama yaparak, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ı hedef almış ve hakemlerin tesir altına alındığını iddia edilmişti. Trabzon cephesi cuma akşamı oynanan Ankaragücü Başakşehir maçında Başkent ekibinin skor 1-0 iken attığı 2. golün ofsayt gerekçesiyle iptal edilmesine büyük tepki göstermişti.

https://www.haber61.net/trabzon/trabzon-dan-goksel-gumusdag-a-suc-duyurusu-h398077.html
https://ajansspor.com/haber/flas-trabzon-barosundan-goksel-gumusdaga-suc-duyurusu-376659
https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-trabzonspor-icin-flas-gelisme-2152321

Ayrıca yaklaşık 40 hakemin görev yaptığı Süper Lig’de, Hüseyin Göçek'in 27 haftasının geride kaldığı müsabakaların 9 haftasında Medipol Başakşehir maçlarında görevlendirilmesi ise tesadüf olamayacağı gibi TFF’nin hakem görevlendirmesi tarihinde bir ilk olduğunu da düşünüyoruz. Bunun nedenlerinin yukarıda izah ettiğimiz nedenler olduğu değerlendirilerek tüm şüphelilerin cezalandırılması için gereğinin yapılmasını saygılarımızla talep ediyoruz."

Bu kısım sallamasyon görünüyor. 3 maçını yönetmiş 1G 1B 1M. Bizim de 3 maçımızı yönetmiş 3G almışız.

Mustafa YILMAZ
22.06.2020, 16:28
hangi damadı var B.şehirin başında anlamadım. iki damadı var benim bildiğim birinin sporla alakası yok; Selçuk Bayraktar. Diğeri Berat Albayrak koyu TS taraftarı (Babası ve oğlu dahil)

emine erdoğan'ın yeğeni ile evli. erdoğanlar'ın damadı yani.

aldığı görevlere bakarsan bunu nasıl aktif şekilde kullandığını görürsün zaten.

ucurum
22.06.2020, 16:30
Gençler sakin olalım

Bu akşam takımımız kötü oynayıp hakkıyla da kaybedebilir.

Biz gereğini yapacağız inancım tam, vurup geçeceğiz inancım tam ama aksilik olursa da şu 2 senede yapılanları çöpe atmanın bir anlamı yok.

Biz 2. bitirsek ligi önümüzdeki senelerin borç yükünü hafifletecek bütçe planlamasına sahibiz.

Seneye üç kız kardeşlerin yine zirve yarışında bize diş geçireceğini sanmayın... İşler baya sapa saracak.

Bugün şampiyonluk maçı buna ben de inanıyorum ama ölüm kalım maçı değil...

Yıldıray Emanet
22.06.2020, 16:33
Akşam 3 iptal etse 4 atarız rahat olun. Bu takımla hakemler dahi başa çıkamaz

ysngmz
22.06.2020, 16:37
TS artık lobide güçlü gri pozisyon olmasın aleyhimize karar zor çıkar .Bastır fırtına

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TemizArma
22.06.2020, 16:39
Biz şampiyon olmak istiyor muyuz?
O zaman çıkıp yeneceğiz, ikinci bir seçenek yok. Hakemi de yeneceğiz, baş kaldıran herkesi yeneceğiz. Bizim şampiyonluklarımız bu yüzden çok kıymetli, daha önce başımıza 96-11 geldiyse ders almış olmamız lazımdı şimdiye kadar.
Bahane yok çıkacağız çatır çatır oynayacağız kupanın ucunu tuttugumuzu cumle aleme de göstereceğiz...
Gözü korkacak herkesin gözü!

Hüseyin Çümen
22.06.2020, 16:52
Biz şampiyon olmak istiyor muyuz?
O zaman çıkıp yeneceğiz, ikinci bir seçenek yok. Hakemi de yeneceğiz, baş kaldıran herkesi yeneceğiz. Bizim şampiyonluklarımız bu yüzden çok kıymetli, daha önce başımıza 96-11 geldiyse ders almış olmamız lazımdı şimdiye kadar.
Bahane yok çıkacağız çatır çatır oynayacağız kupanın ucunu tuttugumuzu cumle aleme de göstereceğiz...
Gözü korkacak herkesin gözü!

beni fb pendikspor maçına hakem olarak atasınlar o maçı fb ye kazandırtmam.

TS61_NL
22.06.2020, 17:04
beni fb pendikspor maçına hakem olarak atasınlar o maçı fb ye kazandırtmam.

Hakem sen olmasan da kaybediyorlar Pendiğe renkdaşım, bakınız sene 1999 :)

Furkan Tütüncü
22.06.2020, 17:04
Bu maçta puan kaybı olursa kimse karalar bağlamasın. kusursuz bir takım değiliz ve şampiyonluk yolu taşlı. bi maçta dağılacaksak hiç girmeyelim zaten bu işlere. 6 maç daha var bu maçtan sonra.

Furkan Tütüncü
22.06.2020, 17:06
Göksel Gümüşdağ Emine Erdoğan'ın yeğeni ile evli. bir nevi damadı.

cakalkerem
22.06.2020, 17:07
ne çok ehvam yaptık..
basar geçeriz

Özkan Şentürk
22.06.2020, 17:09
fark olur :)

taha küçük
22.06.2020, 17:10
Geçen yıl GS nasıl başakı 8 puan arkadan gelip geçti şampiyon olduysa biz de öyle olacağız.

emre6117
22.06.2020, 17:11
Göksel Gümüşdağ Emine Erdoğan'ın yeğeni ile evli. bir nevi damadı.

Gümüşdağ damat kategorisinden bu kadar iş yapıyorsa berat albayrak neler neler yapmalı. Bu göksel gumusdagin olayı bambaşka duruyor. Bu adam yıllardır futbolun kripto adamı gibi.gecen sene de bariz olarak gsye şampiyonluğu sattı.bu adam araştırılsa futbol konusunda altından ne kirli ilişkiler çıkar Allah bilir.
Adama.neler neler dedik.ozellikle antep maçı sonrası direk şahsını hedef aldik.adam tek bir açıklama bile yapmadı.ne yüzsüz herif. Gerçi o günlerde tff ve merkez hakem kurulu yapmıştı onun yerine açıklamaları.
Adam olsa o gün çıkar birseyler derdi bu göksel denen ne idüğü belirsiz adam.

Hüseyin Çümen
22.06.2020, 17:16
Hakem sen olmasan da kaybediyorlar Pendiğe renkdaşım, bakınız sene 1999 :)

yaş yetiyor çok şükür dün gibi hatırlıyorum

Hakan
22.06.2020, 17:20
Biz dahil herkesin mağduru oynadığı bir lig, futbol hariç her dedikodu var.

cem1990
22.06.2020, 17:21
Bu maçı 2011 yılının Eskişehir maçına benzetiyorum
Alırsak yürürüz lakin şampiyonu ligin sonunda ki takımlar belirleyecek.

OscarCardozo21
22.06.2020, 17:23
alanya defans oynar 90 dakka

Faruk UYSAL
22.06.2020, 17:24
Son haftalarda benim de anlamakta zorluk çektiğim "hakemi de yenmek!" terimi çokça dillendirilmeye başladı. Benim oyuncularım neden hakemi de yenmek zorunda kalsın ki?... Hakem çıksın "adam gibi" maçını yönetsin. Biz bu ülkenin takımı değil miyiz?.. Başka dolaplar dönüyorsa ki döndüğünü hepimiz biliyoruz, hakemi oyuncular değil daha maça çıkmadan hatta ataması bile yapılmadan Trabzonsporlu siyasiler, yöneticiler, taraftarlar, hukukçular, sanatçılar, basın yayıncılar kısaca Trabzonspor lobisi yensin... Geçmişi şöyle bir taradığımızda bizden daha çok hakemi de yenmek zorunda bırakılan başka bir kulüp var mı?.. akbilsporun bu sene hakemden dolayı hiç canı yanmış mı?
Bu akşamı çok büyük bir heyecanla bekliyorum. Yine hakem faciası yaşarsak yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demiyorum...
İnşallah 3 puanı alır ve buralar haklı olarak bayram yerine döner...

alpermazz
22.06.2020, 17:24
Şunu görebilmek çok mu zor ???
Geçen sene Başakşehir Şampiyon olabilirdi, yapmadılar..Sebebi, seçimden önce çıkan haberler.. Tüm kamu kuruluşlarının Başakşehire sponsor olması, sıfır taraftarı olan bir klübün 35 milyon euro ya yakın maaş bütçeli takım kurabilmesi vs vs... Geçen sene baktılar ki ibb seçimi CHP ye kayıyor, sosyal medyada çok başakşehir, sponsorlar, İGDAŞ-İSKİ falan paraları çar çur edilip bir spor klübüne peşkeş çekiliyor dedikoduları dönüyor.. direkt indirdiler...
Arkadaşlar 2+2=4
BAŞAKŞEHİR HÜKÜMETİN TAKIMIDIR. HÜKÜMET DEĞİŞTİĞİ AN 1-2 SENE İÇİNDE GİDER..SEBEBİ DE GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ.
İBB değişmiş niye gitmemiş falan alakası yok, arkasında hükümet var..Bu kadar basit yaaa. NASIL 2010-2011 KUPASI CUMHURBAŞKANININ 2 DUDAĞI ARASINDA DENİYOR... HAKEM ATAMALARI DA ŞUAN GÖKSEL GÜMÜŞDAĞIN 2 DUDAĞI ARASINDA..
Bizim yapmamız gereken tek şey, rakiplerin hepsini yenmek. LAMI CİMİ YOK. Yoksa asla olamayız, bu sene başakşehir i yapacaklar...İstiyorlar en azından.. Trabzonspor bugün puan kaybı yaşadığında ( ki muhtemel görüyorum ) başakşehir daha koltuğu bırakmaz.. İyi düşün , bu mu motive etmen falan boş konuşmayın. Benim öngörülerim bu yönde... HEEE akşam bir çok net hakem hatası olur, o zaman KAZIM KOYUNCU nun takımını, Anadolu nun delikanlı klübünü görelim.
Çekilsin bu sene ligden. Oynamasın diğer maçlarını. Bir ateş yaksın bu pislik düzene... Ondan sonra sokaklarda mahallelerde başımız dik yürüyelim. Görsünler Damatspor mu yoksa Türkiyenin tek büyük klübü mü bu klüp. Akşam maçı pür dikkat izleyin.

LağusKusteli
22.06.2020, 17:25
Gençler sakin olalım

Bu akşam takımımız kötü oynayıp hakkıyla da kaybedebilir.

Biz gereğini yapacağız inancım tam, vurup geçeceğiz inancım tam ama aksilik olursa da şu 2 senede yapılanları çöpe atmanın bir anlamı yok.

Biz 2. bitirsek ligi önümüzdeki senelerin borç yükünü hafifletecek bütçe planlamasına sahibiz.

Seneye üç kız kardeşlerin yine zirve yarışında bize diş geçireceğini sanmayın... İşler baya sapa saracak.

Bugün şampiyonluk maçı buna ben de inanıyorum ama ölüm kalım maçı değil...

Kesinlikle.

Bu akşam Allah göstermesin puan da kaybedebiliriz, lakin aynı ciddiyet ve hırslı ipin ucunu tutacağız.

Oldu diyelim, Sezonu şampiyonlukla tamamlamasak bile mevcut kadroyu koruyarak yaptığımız doğrularla seneye kaldığımız yerden devam etmeliyiz.

Zira gelecek yıllar bizim!

Burak Bıyıklı
22.06.2020, 17:27
Vura vura devam. 7 maçın kalmış. Şampiyon olmak istiyorsan YE NE CEK SİN. Başka çare aramaya gerek yok. Koltuğu bırakmıyoruz.

2020 çifte kupa aldığımız corona yılı olarak tarihe geçecek.

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekke
22.06.2020, 17:27

Yazanlara kızma, 96-2011 travmaları profesyonel bir süreçti.

1. 82 puanla şampiyonluk çalındı

2. Kadro dağıtıldı

Kupa çalındı sananlar ASIL DARBEYİ HEP UNUTTU.

96 da iyi bilirim, süperligde toplam 445 maç 237 golle gelmiş geçmiş en iyi 2. SKORER olan Hami Mandıralı, 30 yaşında KLÜPTEN KOVULDU, kalsa Fetöcü şerefsiz şükür iti 1. olamazdı(Fetö 30 yıl adam yetiştirir, Hakan 1. olsun diye Hami yollandı)

Daha komik olan ne biliyor musun, gelmiş geçmiş TÜRK FUTBOLUNUN EN İYİSİ OLAN HAMİ, 56 kez milli olabildi, Şükür 112 kez-Tuncay şanlı 80 kez-Burak Yılmaz 59 kez(Trabzonda TEK MİLLİ davet alamadı)

96 sonrasında ligin gelmiş geçmiş en iyi sol beki Abdullah-stoperi Ogün ZORLA FB YE yollandı, Şota-Arçil KOVULDU, Ünal kovuldu, Tolunay GS ye yollandı, F Tekke kovuldu, şimdi 96 da KUPA MI ÇALINMIŞ ORGANİZE YOK ETME Mİ OLMUŞ? Kovulanlara bakalım:

Hami (Türkiye gelmiş geçmiş en iyi futbolcu, istatistiklerde 2. çünkü Trabzon 30 yaşında kovdu, GS ise Şükürü 40 yaşına kadar oynattı)

Abdullah (açık ara 1 numaralı solbek)

Ogün (ilk 5 yerli stopere yaz)

Ünal (açık ara en iyi 8 numara)

Şota (Sörloth dahil Türkiyeye gelen en iyi yabancı forvet, 21 yaşında 25 gol attı, rekorunu Alex kırabildi)

Tolunay (ilk 5 yerli önlibero)

Tekke (30 gol barajını aşmış M oktay-Tanju-h şükür-Burak ile 5. kişi)

7 ADET ULTRA İYİ adam, Avrupayı titretirdi.

Gelelim 2011 e, kovulan-ayartılanlar-kaçırılanlar

Burak

Selçuk

Engin

Jaja

Egemen

Yattara(herkes unuttu ama 30 yaşında kovdular, 5 yıl başka takımlarda oynadı)

Teofilo

Bu 7 adamın seviyesinde halen ligde adam gösterin desem, O ZAMANKİ YAŞLARINI DÜŞÜNÜN AMA, 2 şer alternatiflisi çıkmaz.

Çok uğraştım-araştırdım-yazdım, neden? Bugün de ultra lüks-büyük-YILDIZ 7 adam toplayabilmişiz, KAYBETMEYELİM...

(Uğurcan-Campi-Sosa-Ömür-Eku-Nwakaeme-Sörloth)

S.ÖZKAN
22.06.2020, 17:28
Kazanacağiz.

ilelebeTS
22.06.2020, 17:31
Maç saati yaklaştı artık, konsantrasyonu sadece maça vermeliyiz.

TemizArma
22.06.2020, 17:35
nwakeme nın yerıne kımı dusunuyoruz forumda ?
ben şahsen ekubanı orada harcamama taraftarıyım risk al gerekırse sıfırdan adamı oraya koy ama işleyen çarkın ayarını bozma. bilal ile başlamasına bile razıyım ekubanı oraya çekmesin yeter

Tekke
22.06.2020, 17:44
Açık ara en çok gol atan takımız, orta saha diri olmalı, Waka yerine Gilerme kulağı çekilip efor yapmalı(aslında çok iyiydi Göztepe maçında güç olarak)

Halil Alemdar
22.06.2020, 17:45
Ya göksel gümüşdağ damat da berat albayrak dış kapı mandalı mı? Trabzonu masada öyle rahat rahat yiyebileceklerini sanmıyorum. He bu konuları konuşmaktan falan nefret ederim ama son günlerdeki muhabbetler garip işler. Ha işin içine çıkarlar vs girince kimsenin koyu trabzonsporluğu kalmaz ona da eminim. Maça gelirsek olumsuz havanın aksine kazanacağımızı düşünüyorum. Orta sahada Parmak Ndiaye iyi performans sergilerse Sörloth ve Eku maçı bitirir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onur Erçetin
22.06.2020, 17:49
Beyler çok zor durumdayız gerçekten.Başakşehir inanılmaz şanslı bir takım.

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/son-dakika-galatasarayda-mariano-basaksehir-macinda-cezali-41547131

Başakşehir-Galatasaray maçında Andone,Adem ve Falcao olmayacak.Böyle bir şans olabilir mi allah aşkına.Andone sakat.Adem cezalı.Falcaonun birinci derece baldır problemi var,bizim maça banko yetişir.Adamlar resmen forvetsiz çıkacaklar Başakşehir maçına.Mariano ve Ahmet cezalı.Ahmet cezalı olduğu için orta alanın en önemli ismi Lemina mecburen stoper oynayacak.

Bizim maçta Mariano,Adem ve Falcao döner.Lemina orta sahaya geçer.

Herşey Başakşehir lehine.Kötü düşünmek istemiyorum ama durum bu.Bugünle birlikte oynayacağımız yedi maçın tamamını bir şekilde almamız lazım,başka çaremiz yok.

Ne yapıp edip Alanyaspor,Ankaragücü ve Galatasaray maçlarından 9 puanı çıkarmamız lazım.Şampiyonluğun en önemli aşamaları bu üç maç.Psikolojik olarak çok önemli.

Son dört maçımız Antalya,Denizli,Konya ve Kayseri ile oynacağız.Bu maçlarda kolay değil ama son dört haftaya lider girersek o motivasyonla bu maçları bir şekilde geçeriz.

Onur Erçetin
22.06.2020, 17:56
Şu maçı ve haftaya Ankaragücü maçına alamayacaksak zaten olmayalım şampiyon arkadaş...
Alacaklar bu maçı, oturup bekleyeceğiz...

Göksel ve türevlerinin ağa babası gelsin, çıkıp hayvanat gibi oynadıktan sonra, içlerinden geçip, hakemi de altına aldıktan sonra bir şey olmaz...

Alacağız...

Ankaragücü yetersiz bir takım da Alanyaspordan şu takım diye bahsetmek biraz abartılı olur.Alanyaspor ligin hücum gücü en yüksek takımlarından birisi.Son beş maçın çoğunu kazanamadık bu adamlara karşı.Ayrıca Sosa ve Nwakeame de yok.Ömür aşırı derecede formsuz,sahada hiçbir işe yaramıyor ne bir dribbling ne de etkili bir şutu yok.Bu şartlar altında oldukça zorlu bir maç olacak.İnşallah kazanırız.Ekuban ve Sorlotha çok iş düşecek.Bu adamlardan birisi sakatlanmaz inşallah.

hofsaale
22.06.2020, 17:59
İçimde hiç bir ümitsizlik yok... Güveniyorum takıma... Hakem adam gibi maç yönetirse... Yenecez inşallah

batugol
22.06.2020, 18:04
guilerme alacak maçı

ucurum
22.06.2020, 18:06

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/son-dakika-galatasarayda-mariano-basaksehir-macinda-cezali-41547131

Başakşehir-Galatasaray maçında Andone,Adem ve Falcao olmayacak.Böyle bir şans olabilir mi allah aşkına.Andone sakat.Adem cezalı.Falcaonun birinci derece baldır problemi var,bizim maça banko yetişir.Adamlar resmen forvetsiz çıkacaklar Başakşehir maçına.Mariano ve Ahmet cezalı.Ahmet cezalı olduğu için orta alanın en önemli ismi Lemina mecburen stoper oynayacak.

Herşey Başakşehir lehine.Kötü düşünmek istemiyorum ama durum bu.Bugünle birlikte oynayacağımız yedi maçın tamamını bir şekilde almamız lazım,başka çaremiz yok.

Ne yapıp edip Alanyaspor,Ankaragücü ve Galatasaray maçlarından 9 puanı çıkarmamız lazım.Şampiyonluğun en önemli aşamaları bu üç maç.Psikolojik olarak çok önemli.

Son dört maçımız Antalya,Denizli,Konya ve Kayseri ile oynacağız.Bu maçlarda kolay değil ama son dört haftaya lider girersek o motivasyonla bu maçları bir şekilde geçeriz.

Merak etme, Galatasaray tam kadro bile çıksa Başakşehir'den puan alamaz... Ha bizden de alamayacak inşallah.

lazibere
22.06.2020, 18:10
Başakşehir bizden bayağı avantajlı durumda.. Puan kaybedeceği maçları sorunsuz geçtiler , Biz ise oyun olarak birşey oynamıyoruz. Golu atıp skorun üstüne yatmaktan başka birşey denemiyoruz. Alanya gibi bir takıma topla oynama üstünlüğü kuramaz isek ve sahamızda kabul edeceğimiz bir oyun oynarsak, kanat ortalarına karşı başarılı olmamız mümkün değil. Şampiyonluk istiyorsak rakipler bize tedbir alacaklar biz tedbir almayacağız, Bunun için maalesef lig bitti ama sağlam bir oyun anlayışımız yok. Sörloth Ekuban ve Nwakame üzerine bir oyun anlayışı diğerleri sadece figüran kaldılar. Figüran kaldılar diyorum çünkü geri ve orta sahamız her maçta bariz kötü oynuyor ve gol yemden bitirdiğimiz maç adedi çok az.
Dün GS kart görmeden önceki oynadığı oyunu biz 45 dakika oynayalım ligde bizi tutacak takım olmaz ama yapamıyoruz

Şansımız lazım olacak umarım vurduğumuz gol olur

erenslash
22.06.2020, 18:11
yeneceğiz şampiyonuz diyorum

hakem atamalarının şaibeli olduğunu çocuk bilir artık senelerdir böyle

bunları artık konuşmanıza gerek yok erman hoca da söyledi eee yani olabilir abi

biz şampiyonuz çaıkıp geçeceğiz rahat olun

golleri kim atar kaç farklı skorla galip geliriz bunları konuşalım

gs maçında eksikler var veya a yok önemli değil zaten başakşehir bir veya iki anadolu takımına puan verecek 4 veya 6 puanı gidecek başağın

gs olmasa bile başkasından gider kafanızı yormayın siz

biz bu işi bitirdik brolar:D

ben de heyecanlıyım ama benim heyecanım şu golleri kim atar alanyaya kaç atarız bu yani yoksa galip geleceğiz onu biliyorum :D

erenslash
22.06.2020, 18:14
arkadaş rahat ol sen korkma eze eze :)) alanya ankara gs maçından 9 puan alacaksın zaten cepte o puanlar.sen gs ile oynamadan önce başak zaten puan kaybedecek o hafta da .bana göre başak 6 puan verir anadolu takımlarına kaybedecek gibi bu puanları

erenslash
22.06.2020, 18:16
isterse yönetmesin garanti iki golümüz var diyorum o kadar
İçimde hiç bir ümitsizlik yok... Güveniyorum takıma... Hakem adam gibi maç yönetirse... Yenecez inşallah

Manu61
22.06.2020, 18:23
Bu akşam kazanırsak şampiyonluk için büyük adım atacağız. Başakşehir Konya maçında kaybedecek.

Mehmet Fatih Silik
22.06.2020, 18:24
Bugün ki mac cok ama cok önemli. Kazanip haftaya rahatca arkaya yaslanmaliyiz.
Göztepe'den zor gececektir eminim ama winner takim olduk artik ve galip gelecegimizden süphem yok.

ÖmürKaradeniz61
22.06.2020, 18:30
Atilla karaoğlan denilen hakemden son derece rahatsızım hele bu haftaki hakem olaylarını gördükten sonra rahatsızlığım 3 kat arttı. Takımımıza, yönetimimize sahada sayın Berat Albayraka da masada güveniyorum.

Soner Albayrak
22.06.2020, 18:34
Valla ne yalan söyleyeyim heyecan bastı. Ligin bu haftalarında yarışın içinde bu denli olmak gerçekten farklı bir şeymiş.

Kazanacağız.!

Erkan A.
22.06.2020, 18:36
Renktaslar
bu maci alcaz,lakin macin kahramani degil kahramanlari diyelim Abdul.parmak ve ndiaye olcak
alanyasporun hozasi erolu mactan sonra Nadin toplantisi ederken aglamasini görmek en büyük Dilegimdir suanda sikecilerin evlatlari yozgatli ve erol bulut

Muhammed Kambur
22.06.2020, 18:48
Alanya ile 16/17 sezonundan itibaren oynadığımız maçlarda rakibin üstünlüğü var.
Alanya ile 7 maç yapmışız.
4 defa Alanya kazanmış,
2 kez biz kazanmışız,
1 maçta beraberlik olmuş.
Bu maçlarda Alanya bize 11, biz ise 6 gol atmışız.

Kısa bilgilerden sonra maçla alakalı düşünceme geleyim.

En önemli husus 16/17 sezonundan itibaren olan takım ile şimdiki takım aynı değil.
Artık tüm rakipler farkında Trabzonspor bir ivme yakaladı.
Kolay kolay maç kaybetmeyiz, takımda inanmışlık var.
Ekuban'ın attığı golden sonraki hırslı gol sevincini iyi hatırlayın. Hatırlamayanlar için VİDEO (https://youtu.be/V7GmdW09q58?t=18).
Bugün uzanın ve rahat bir şekilde maçı izleyin.

Ka za na ca ğız.

ilelebeTS
22.06.2020, 18:52
Maskeye bile sponsor geldi. İyi takım olmanın kerameti başka :)

naimbektas6161
22.06.2020, 19:01
Sosa bir süre daha dinlendirilecek haberi var hürriyete. Bilgisi olan var mı

Emre Çömez
22.06.2020, 19:05
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1275096206050562048

ucurum
22.06.2020, 19:09
Bu videoları ganzilis mi yapıyor?

Baba ben şimdi yolda olsam bunu izlerken stad yolunda

Baba durdurulamazdım

edit: evet Ganzilis imiş... helal

emrahtuna
22.06.2020, 19:16
ben bu topyekün taarruza geçme işine pek anlam veremedim ne bu bu ön alma ayağınızı denk alıp hata yapmayın falan mı demek yani..

Enes Başkaya60
22.06.2020, 19:16

İnsanın içi titriyor duygulanıyor vallaha Allah'ım inşallah bize nasip eder bu sene Şampiyonluğu...

Amin...

Sinan.K
22.06.2020, 19:21

Su videoyu macdan önce oyunculara göstersinler sahaya kusmalari lazim mücadelelen bitirmeleri lazim alanyayi

Cem Balcı
22.06.2020, 19:21
Totemlere başlayalım,yeneceğiz inşallah.

ALDENİRO
22.06.2020, 19:27
Başakşehir bizden bayağı avantajlı durumda.. Puan kaybedeceği maçları sorunsuz geçtiler , Biz ise oyun olarak birşey oynamıyoruz. Golu atıp skorun üstüne yatmaktan başka birşey denemiyoruz. Alanya gibi bir takıma topla oynama üstünlüğü kuramaz isek ve sahamızda kabul edeceğimiz bir oyun oynarsak, kanat ortalarına karşı başarılı olmamız mümkün değil. Şampiyonluk istiyorsak rakipler bize tedbir alacaklar biz tedbir almayacağız, Bunun için maalesef lig bitti ama sağlam bir oyun anlayışımız yok. Sörloth Ekuban ve Nwakame üzerine bir oyun anlayışı diğerleri sadece figüran kaldılar. Figüran kaldılar diyorum çünkü geri ve orta sahamız her maçta bariz kötü oynuyor ve gol yemden bitirdiğimiz maç adedi çok az.
Dün GS kart görmeden önceki oynadığı oyunu biz 45 dakika oynayalım ligde bizi tutacak takım olmaz ama yapamıyoruz

Şansımız lazım olacak umarım vurduğumuz gol olur

Hep böyleydik birkaç maç hariç. Dediğin gibi işimiz zooor. Koşmadan mücadele etmeden özellikle bu maçı almamız zor. Avantıjımız motalimşz yüksek, eku ve sörloth çok formda.

fadigaTS
22.06.2020, 19:33
<yt-formatted-string force-default-style="" class="style-scope ytd-video-primary-info-renderer" style="word-break: break-word;">Durdurulamayacaksın! </yt-formatted-string>https://www.youtube.com/watch?v=zPVML-ZLDas

gurur6134
22.06.2020, 19:33
Emaneti geri alma zamani

Mehmet Fatih Yavuz
22.06.2020, 19:35
Alanya rakibi üzerine çekmeyi seven bir takım. Ani hucum yaparak sonuca gitmek istiyorlar.
Alanya top ayağında set hücumu seven bir takım değil.

Verin ayaklarına , ayakları dolansın.

Topa hakimiyeti hiç önemsemediğim bir maç.

Sosa var mı yok mu yahu?

Yıldıray Emanet
22.06.2020, 19:42
Bence Alanya bir kaç oyuncusunu dinlendirecek bu maç Cisse'de buna dahil. İçimde öyle bir his var

ilelebeTS
22.06.2020, 19:46
Bence Alanya bir kaç oyuncusunu dinlendirecek bu maç Cisse'de buna dahil. İçimde öyle bir his var
Erol varken mümkün değil. Kupa maçında zaten çoğunu erken çıkardı, bizim maç için. Hırsından kuduruyordur o şimdi. Ama maçın başında yine golü yapıştırırsak morarır.

ilelebeTS
22.06.2020, 19:47
https://pbs.twimg.com/media/EbIUhnUX0AAaoJ_?format=jpg

Antonio
22.06.2020, 19:48
Alanya 1 - 0 rahat bir galibiyet alır.

Halil Alemdar
22.06.2020, 19:49
Sosa maç kadrosunda yok costa yerine yine hosseini var onun dışında beklenen kadro. Yedek kulübesi canımı sıkıyor.

smart
22.06.2020, 19:50
Ya ne Majidi ya.

Sadettin_
22.06.2020, 19:50
sosa yine yok .
yedeklerde bile yok .
sezonu mu kapattı bu adam. söylemıyorlar mı anlamadım
antrenmanlara cıkıyor oysaki

Oğuzhan Fidan
22.06.2020, 19:51

Aileleriniz için taraftarınız için hayatta uğruna savaştığınız değerler için onurunuz için gururunuz için en önemlisi kendiniz için savaşın...

savas avci
Sezonun en önemli maçı kesinlikle almamız gereken bir maç gs maçından zor maç.

naimbektas6161
sosa yine yok .
yedeklerde bile yok .
sezonu mu kapattı bu adam. söylemıyorlar mı anlamadım
antrenmanlara cıkıyor oysaki

Bir süre daha yok diyorlar anlamadım

hofsaale
22.06.2020, 19:52
Bu yedeklerle şampiyonluga oynamamız gerçekten mucize gibi... Alanyaspor un yedekleri bile bizimkinden iyidir...

Stu ve nikel sezon bitmeden gitti... Yusuf sarı sakat.. Sosa ve Tony olmasinca çok vasat kalıyor yedekler

Halil Alemdar
22.06.2020, 19:53
Bir süre daha yok diyorlar anlamadım

Bi süreden kasıt ne acaba yani 6-7 maç kaldı zaten

Sadettin_
22.06.2020, 19:53
göksel gumusdag eskı çalışanı erol bulutu ayarlamıstır .
hırslı bır alanya ıle oynayacagız

erenslash
22.06.2020, 19:54
uygun bir kadro rahat yeneriz -sosa dinlendirilir bir iki haftaya oynar sorun değil

tam bir hucum kadrosu bu kadro parçalar eren dedi dersiniz

akşam show var brolar

sosa ve wakayeme önemli eksik kabul ancak sosa yetişir yakında riske atılmak istenmiyordur

sağlık personeli seneye kovulur canınızı sıkmayın bu iki oyuncu olmayabilir ancak oynadığımız takım avrupa şampiyonluğu değil çıkan kadro as kadro

kontradan neler yaparız hızlı çıkışlar seyredin makarayı akşam

gurur6134
22.06.2020, 19:56
Bekledigim 11 ve dizilis

Sinan.K
Sosa kadroda dahi yok bu nasil sakatliktir ? Sezonun en önemli maci igneylede olsa oynicaksin kardesim seneye uzatmanin bi anlami yok bence bu adamla

Mehmet Fatih Silik
Yine Sosa yok

Manava61
Ligin bitmesine 6 hafta kala stoper ikilisi değişmek de tam bizlik iş.İnşallah kazanırız çok zor maç

Turgut Altun
Ön tarafta Bilal dışında yedek yok. Onu da saymasak daha iyi. Umarım maç sıkışmaz.

Hüseyin Çümen
22.06.2020, 19:57
şu 5 değişiklik hakkı bizim hiç bir işimize yaramadı. yedeklere bakıyorum oyunu çevirebilecek tek kişi yok. bilali çok beğenirdim oda bizde düz adam gibi oynuyor.

naimbektas6161
22.06.2020, 19:57
Bi süreden kasıt ne acaba yani 6-7 maç kaldı zaten

Bende süre verilmemesinden korkuyorum sakatlanan iyileşmiyor bizde

Anıl C
22.06.2020, 19:58
4-4-2'mi oynuyoruz?

MehmeTS_ADANA
Abdulkadir ve gıilerherme nin performansı kaderimizi belirleyecek

ilelebeTS
İlk yarı işi bitirmemiz lazım. Alanya orta sahasına üstünlük kurarız herhalde.

Yıldıray Emanet
22.06.2020, 19:59
Kimseyi dinlendirmemişler :D

Mustafa ÖZDEMİR
Yedekten gelip maçı çevirecek adam yok. Sözde alternatifli kadromuz var, 10 kişide kaldıkmı tamam

Emre Veli
kornerden yer miyiz? :D çok kısayız ve alanya sadece duran toptan gol atıyor.

MehmeTS_ADANA
Yap güzelliğini be ceyhun gülselam

Manava61
22.06.2020, 20:00
Ah Nwakaeme ah Sosa :(

naimbektas6161
22.06.2020, 20:01
Kerem ve Taha orta sahada mı oynuyorlar

gurur6134
Sosa ve sari galatasaray macinda kadroda olacaklar

Timur Bey
Da Costa ve Bilal dışında girebilecek adam yok. Bu maç koma gibi olmaz umarım.

Manu61
22.06.2020, 20:02
Kerem ve Taha orta sahada mı oynuyorlar

Kerem ofansif, Taha biraz daha merkez oyuncusu. Beğendiğim oyuncular.

gurur6134
22.06.2020, 20:02
Costanin huseyniden artisi hava toplari adam markajinda ve hizda huseyni cok daha iyi costadan

Emre Çömez
22.06.2020, 20:03
Northern LighTS #SekizinciKuşatma northeLighTS
·
34sn
Alanyaspor son Antalya maçında 3 golüde duran toptan attı.

* Bu sezon Trabzonspor'da en çok hava topu kazanan isim Manuel Da Costa !

- Manuel Da Costa (3,0)
- Gaston Campi (2,4)
- Hüseyin Türkmen (1,8)
- Majid Hosseini (1,1)

redbul
22.06.2020, 20:03
ya bu sosa ya ne oldu arkadaşlar ya bu maçlarda oynayamayacaksa hangi maçlarda oynayacak

Furkan
22.06.2020, 20:05
Gerçekten ayıptır ya böyle bir sağlık ekibi olamaz. Sosaya ne olduğunu açıklayan yok. Nwakame sezonu kapatırsa onada şaşırmam. Bu amatorlukler şampiyonluktan eder. Yedek kulübesinde güvenebileceğimiz bir kişi bile yok.

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manava61
22.06.2020, 20:05
Northern LighTS #SekizinciKuşatma northeLighTS
·
34sn
Alanyaspor son Antalya maçında 3 golüde duran toptan attı.

* Bu sezon Trabzonspor'da en çok hava topu kazanan isim Manuel Da Costa !

- Manuel Da Costa (3,0)
- Gaston Campi (2,4)
- Hüseyin Türkmen (1,8)
- Majid Hosseini (1,1)

İnşallah maç sonu 1 senelik yeni sözleşme yapmamak için şampiyonluğu verdik konumuna gelmeyiz

Giallorossi
22.06.2020, 20:06
Dünyada iki uzun stoper oynatan takim kalmadi. Hemen hemen bütün takimlar tek forvet oynuyor yani markaj yapilmasi gereken tek oyuncu var. Bu yüzden Campi'nin yanina Majid daha mantikli duruyor. Majid daha seri bir oyuncu. Da Costa - Campi ikilisi biraz yavas kaliyor defansta

ilelebeTS
22.06.2020, 20:08
Hosseini'nin oynama sebebi, geçen maç rakipte Rodrigues'in olmasıyla aynı. Fernandes. Costa ağır kalıyor.

Ertan1982
22.06.2020, 20:09
Hadi herkez duaya davet ediyorum.Sezonun en önemli 90 dakikasi

hanzale
22.06.2020, 20:09
Şöyle bir periyotta umarım Da Costa kontratı filan düşünerek hareket edilmiyordur, yanlış anlaşılmasın ben ortamı bozabilecek eylem olduğundan böyle şeylere karşıyım yoksa Hosseini beğendiğim biri

CesurHamsi
22.06.2020, 20:10
Hosseini delisiyim ama bu mac Da Costa oynamaliydi hava toplari icin

cihayan
22.06.2020, 20:11
Ilk onbir beklenen gibi. Ama bircok arkadasin dedigi gibi bizde yedeklerde oyuna ivme kazandiracak, ilk onbir ayarinda oyuncu yok. One gecersek defans anlaminda kullanacagimiz oyuncular var yedekte ama yaratici, skora katki yapacak kalitede bir yedek yok. Bilal da bir turlu kendinden beklenilen duzeye yaklasamadi bile. Yoksa ilk onbir olarak takim guclu....

CesurHamsi
22.06.2020, 20:11
Sampiyon yap bizi cehennemde yak bizi !!

~UniCef~
22.06.2020, 20:12
Böyle yedek kulübesi mi olur?

My
22.06.2020, 20:13
Uzun zamandır maç izlemiyorum ve paso yeniyoruz :) İzlesem mi izlemesem mi bilemedim :)

Ogün YAZICI
22.06.2020, 20:13
Yani ligin duran toplardan en çok gol atan takımlarından biridi her mevkide uzun oyuncularla oynayan Alanya'ya karşı tandemi bozup hava toplarında en etkili stoperimizi kesiyoruz.

Messias ve Costa yedek bekleyecekse devre arası 2 yabancı stopere gerek var mıydı ?
Afrika veya Brezilya'dan ucuz bir hücum oyuncusu kadrona ktsan bugün Bilal girip bizi kurtarır mı diye çaresiz olmazdın belki

ilelebeTS
22.06.2020, 20:14
Sahadaki kadro skoru alacak, yedekler gençlik enerjisiyle defansif katkı verecek.

Sinan.K
22.06.2020, 20:15
Uzun zamandır maç izlemiyorum ve paso yeniyoruz :) İzlesem mi izlemesem mi bilemedim :)

izleme

Saint Castillo
22.06.2020, 20:15
İzlemeyin lütfen, ben de izlemiyorum. İzlediğim son iki maç antep ve başak.

erenslash
22.06.2020, 20:16
olm niye olumsuz düşünüyorsunuz başkan oyunculara primde veriyor +verecek çocuklar her anlamda başkan tarafından camia tarafından kamçılanmış anasını bile alır maçın rahat olun arkadaşlar

Yiğit Gayretli

Murat abi... :)

odyseuys
alanyada siopisin olmaması bizim için avantaj, hem sertlik hem de dinamizm katan bi oyuncuydu rakip açısından. sağ bekte juanfran'ı bekliyordum, antalya maçında 90 dk. oynadı uzun sakatlık sonrası. çok beğendiğim bir bek oyuncusu. onun da yedek olması bizim açımızdan iyi haber.

bizim 11'in çok eleştirilecek bir yanı yok doğrusu. stoper tercihlerini doğru buldum ben. umarım hocanın yüzünü kara çıkarmaz iranlı.
kenardan gelip skora etki edecek kimse yok şeklindeki şikayetlerin sakatlıklar nedeniyle yumuşatıldığını görüyorum, doğru da. ama bu sakatlıklar yokken de teknik ekip kulübede kenardan gelip skor katkısı yapabilcek stepne bir forvet tutmayı tercih etmemişti. waka sağlam olsaydı muhtemelen ortasahadan fedakalık yapılacaktı.

her maçın kendi hikayesinin olduğuna inanırım. umarım bu maçın hikayesinin sonunda gülen taraf biz oluruz. bizim daha çok ihtiyacımız var, kazanmak zorundayız.
başarılar takımımıza...

serdaracıl
22.06.2020, 20:17

İzleme. Çık parkta falan dolaş

emre6117
Sahadaki kadro skoru alacak, yedekler gençlik enerjisiyle defansif katkı verecek.

Suanki yedekler ligin en kötü yedek klubesi.ama bu takım lider.gercekten bazı oyuncular cok büyük karakter koyuyor.ozellikle sorloth.insallah bu maçı da alırsın kral.efsane olmana sadece 6 mac kaldı.
Sosa da artik şampiyonluk garanti olduktan sonra oynar.ne ilginç iş anlamadım.kader maçlarında 2 haftadır kaptanın yok.aciklama bile yok ne zaman döneceğine dair.

Giallorossi
Böyle yedek kulübesi mi olur?

Ne var yedek kulübesinde? Yillardir biz degilmiyiz yedeklerde gencler oturmali diye. Al iste gencler var. Serkan, Abdurrahim, Kerem, Taha oyuna girdikten sonra catir cutur futbol oynar

cihayan
22.06.2020, 20:18
Ilk onbirimiz cikabilecek en iyi takim. Hosseini, Da Costa tercihi savunma hareketliligi acisindan daha iyi belki. Ama tersi de olsaydi normaldi. Sonucta hoca bir tercih yapiyor. Ama Huseyin hoca kadro seciminde takima her zaman en hazir oyunculari koyuyor, yildiz oyuncu falan takintisi yok. Tolunay mesela takmisti kafayi Adrian'a. Adam uc gol attigi ya da katkida bulundugu macta bile 60. dakikalarda cikarmisti. En gicik oldugum hoca tipi boyle takintilari olanlar. Huseyin hoca bakiyorum iyi olan oyuncuyu tutuyor, kaliteli oyuncudan verim almaya calisiyor. Bence bunlar onemli pozitif ayrintilar...

odyseuys
22.06.2020, 20:20

ağabey şu an ve maç boyunca yaptığım totemleri bir görsen "iyi ben sadece maçı izlemiyormuşum" dersin inan ki :)

Allah'tan elin günün içinde değiliz de kendi kendimize kepaze oluyoruz :D

~UniCef~
22.06.2020, 20:22
Ne var yedek kulübesinde? Yillardir biz degilmiyiz yedeklerde gencler oturmali diye. Al iste gencler var. Serkan, Abdurrahim, Kerem, Taha oyuna girdikten sonra catir catur futbol oynar

Bu dört oyuncu, iki mac üst üste oynadigi yok. Ilk on biri biraktim. Iki mac üst üste oyuna sonradan girdikleri yok. Tabi ki yedeklerde kendi alt yapimizdan oyuncular olmali ama oyunun gidisatina etki edecek oyuncu da lazim.

Obi ve Sturridge gittigi icin, bu sezon icin normal diye bakiyorum ama gelecek sezon icin bir iki kaliteli oyuncuya daha ihtiyacimiz var.

Serdar A
22.06.2020, 20:23
https://i.imgyukle.com/2020/06/22/Ccd1Pp.md.jpg

~UniCef~

Fazla heyecanli olacagini düsünüyorum :)

Ahmet Hamza
Alanya'nın yedek kulübesi bizimkinden kat kat daha iyi. Şampiyonluk giderse bu yüzden gidecek.

ilelebeTS
22.06.2020, 20:24
Alanya orta sahası Salih-Ceyhun ilerde defansı kısıtlı Fernandes-Cisse. Bu takımı top çevirerek manyak etmemiz lazım normal şartlarda.

erenslash
22.06.2020, 20:25
costayı belki sonra değişir ama şunu unutmamak lazım costanın göztepede yaptığı saçma sapan gereksiz hamlesi cezalandırıldı bence veya formsuz olduğu için biraz beklemeye aldı hoca

ndyie var ortasahada defansif özellikleri olan bir ortasaha aynı zamanda bu da bir nevi dengeyi sağlıyor

stoperlerimizn hiç biri bana göre yeterli değil ama bu sene şampiyon olmak için yeterli olur seneye iki as stoper kesinlikle almak şart

Yıldıray Emanet
22.06.2020, 20:26
Ceyhun'a erken bir sarı kart göstertmek lazım hayvan gibi giriyor her pozisyonda

Alp29
22.06.2020, 20:26
Devre arası yedek kulübe zenginleşti diye umutlandik. Geçen sene gibi oldu Batuhan artaslanli, maç boyu sadece 1 değişiklik yaptığımız maçlara döndük. Şampiyonluk böyle gitmişti.

Soner Albayrak
22.06.2020, 20:27

Murat abi son bir şarkı istiyorum senden :)

Cem Balcı
22.06.2020, 20:28
Takımda ne var ne yok ilk 11'de.Yedekler malesef sıkıntılı.Mikel ve Stu tam zamanında en büyük kazığı attı bize.

Şahin Yılmaz
22.06.2020, 20:29
Bitime bir hafta kala İçeride oynayacağımız Konya maçını
Kazanıp şampiyon olacağız.

Rahat olun gençler.

Cem Balcı
https://i.hizliresim.com/UlA6hp.png (https://hizliresim.com/UlA6hp)

Soner Albayrak
Arkadaşlar mevcut ekonomik durumda yedekler bu kadar oldu ancak. Kimseye kızmamak lazım. Sağlık ekibine kızabilirsiniz ama istisna olarak.

My
izleme

İzlemeyin lütfen, ben de izlemiyorum. İzlediğim son iki maç antep ve başak.

Murat abi... :)

İzleme. Çık parkta falan dolaş

ağabey şu an ve maç boyunca yaptığım totemleri bir görsen "iyi ben sadece maçı izlemiyormuşum" dersin inan ki :)

Allah'tan elin günün içinde değiliz de kendi kendimize kepaze oluyoruz :D

Fazla heyecanli olacagini düsünüyorum :)

Murat abi son bir şarkı istiyorum senden :)Ben en iyisi PES 2020 ile biraz sinirlerimi bozayım olmazsa 2019'a geçerim ara ara da bakarım sigora :)

Alp29
22.06.2020, 20:30
Yedek kulübesinde forvet oynayacak tek isim Erce heralde o derece ��

Giallorossi
22.06.2020, 20:31
Bu dört oyuncu, iki mac üst üste oynadigi yok. Ilk on biri biraktim. Iki mac üst üste oyuna sonradan girdikleri yok. Tabi ki yedeklerde kendi alt yapimizdan oyuncular olmali ama oyunun gidisatina etki edecek oyuncu da lazim.

Obi ve Sturridge gittikleri icin bu sezon icin normal diye bakiyorum ama gelecek sezon icin bir iki kaliteli oyuncuya daha ihtiyacimiz var.

Aynen dediğin gibi Obi ve Sturridge gittikten sonra yedek kulübesi bir hayli gücsüz kaldi. Üstüne birde Sosa, Nwakaeme, Yusuf Sari, Kamil, Ahmet Canbaz gibi oyuncular sakatlandi. Bu yüzden normal karsilamak lazim.

Ama ona bakarsan bjk, fb ve gs yedek kulübeside zayif. Kağit üzerinde iyi oyuncular gibi duruyorlar fakat özellikle fb ve gs'nin oyuna soktuklari futbolcular maclari olumsuz yönde etkiliyor. Ligimizde tek güclü ve etkili yedek kulübesi olan takim basaksehir. Onlarinda nasil bir kulüp olduklari herkesin malumu.

Suan sampiyonluğa oynuyoruz fakat baskan sezon öncesi "bizim sampiyonluk hedefimiz 3-4 sezon sonra baslayacak" diyordu. Yani mevcut kadro sampiyonluk icin kurulmamasina rağmen sampiyonluğa oynuyor. Bunu da unutmamak gerek

ccd6167
22.06.2020, 20:32
Alanya'nın yedek kulübesi bizimkinden kat kat daha iyi. Şampiyonluk giderse bu yüzden gidecek.

Yapacak bişi yok

Sturidge sosa nwakeme mikel yedek kulübende olabilirdi ama şartlar uyuşmadı.

Arda'
22.06.2020, 20:33
Costa 3 maç daha oynarsa sozleşmesi uzuyor umarim bundan dolayı degildir oynatılmama nedeni.

kudu_89
22.06.2020, 20:34
Başakşehir ile Alanyaspor maçını izleyenler ezip geçeriz diyordu. Şimdi herkesi bir korku almış. Kadro derinliği 2 yıldır yok. Para yok çünkü. Basit bir denklem.

Ahmet Aksu
22.06.2020, 20:35
yedek kulübesi göz kamaştırıyor :)
saglık ekibi, fizyoterapist ve kondisyonerin gözlerinden öpüyorum.

bu kadar yaklasmısken bu durumlara dusmemizin cezasını kim çekecek hele de sampiyon olamazsak :(

insallah ilk yarıda isi bitiririz diyecegim de bizim sagımız solumuz belli olmaz alanyayı kosturalım yeneriz

Oruç
22.06.2020, 20:36
Allah'ın izni, çocukların azmiyle kazanırız. Güvenin takıma.

leavemealone
22.06.2020, 20:38
1-0 olsun bizim olsun usaklar
Haydennn

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

acan61
22.06.2020, 20:39
Manoel Messi nerde?

İlkhan
22.06.2020, 20:40
Eeeey buyuk Trabzonspor, sen sampiyonlugu 17 takima karsi degil; lobilere, siyasete, diger takim taraftarina ve en onemlisi kendi taraftarina karsi alacaksin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onur Tan
22.06.2020, 20:41
Uzun zamandır bu kadar stresle beklediğim maç olmamıştı. Son bir saat beş saatte geçti valla...

CesurHamsi
Allahim sen bize rahat stressiz mac izlet neolur, bide 3 puan ile geri donmeyi tabiki
harbi bu nedir arkadas, olalim sampiyonda bitsin bu cile ya
omrumden omur aldin Trabzonsporum

ilelebeTS
Sakatlar olmasa yedek kulübesinde hamle şansımız vardı. Sosa ve Tony gibi üst seviye Sarı ve Kamil gibi kullanılabilecek adamlarımızı sakatlık nedeniyle kullanamıyoruz.

Sacit
22.06.2020, 20:43
Yedek kulübesine bak ey gidi!!

28. haftadasın ve yedek kulübesindeki isimlere bak!

Yusuf Sarı'ya ne oldu? Zaten 2 aydan fazla maç yapmadılar
Ne oluyor da sakatlanıyor bunlar?

Acayip vaziyetler acayip işler...

Lig bitince şu sağlık ekibinde kim varsa hepsini kovun
Kondüsyoner fizyoterapi merapi kim varsa gönderin

Bana mı garip geliyor sadece!!!

Mehmet Fatih Yavuz
22.06.2020, 20:45
Serkan da oynar girdiği zaman, doğan Erdoğan da. Yedekte kalite sosa ve wakaeme sakatlanınca düştü evet. Sarı da yok.
O kadar da kallavi takım değiliz.
Lakin gene de yedekten katkı alırız.

Manu61
22.06.2020, 20:46
Yedek kulübesine bak ey gidi!!

28. haftadasın ve yedek kulübesindeki isimlere bak!

Yusuf Sarı'ya ne oldu? Zaten 2 aydan fazla maç yapmadılar
Ne oluyor da sakatlanıyor bunlar?

Acayip vaziyetler acayip işler...

Lig bitince şu sağlık ekibinde kim varsa hepsini kovun
Kondüsyoner fizyoterapi merapi kim varsa gönderin

Bana mı garip geliyor sadece!!!

Tartışmasız dünyanın en beceriksiz sağlık ekibi. Bu ekibin eline Usain Bolt'u ver 1-2 hafta içinde adamı kötürüm yaparlar.

umut22
22.06.2020, 20:47
Sosa ya umudum vardı. Sürpriz bekliyordum. Yıkıldım yedekte bile yok.

ilelebeTS
22.06.2020, 20:48
Trabzon'daki Alanya maçından daha iyi kadromuz en azından, buna da şükür :)

CaptanBarbosa
22.06.2020, 20:49
Vira bismillah vurduğun gol olsun trabzonum

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayseriliyiz
22.06.2020, 20:50
Haydi bismillah Allah ayagimiza tas degdirmesin.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

castillo61
22.06.2020, 20:52
Juanfran yedekmiş. Ulan sinsi Erol neyse her türlü saplayacağız

CesurHamsi
22.06.2020, 20:53
Harbi basliyor mac, Allahim konuyu biliyosun, amin..

Sacit
22.06.2020, 20:53
Mikel ve Sturidge

Hadi sturidge anlarım da mikel kudurmasaydı şimdi geniş kadroda ilaç olacaktı

Böyle talihsiz işler!

Sefaenes
22.06.2020, 20:55
Allah utandirmasin hadi çocuklar hersey elinizde

Heisenberg
22.06.2020, 20:56
...

leavemealone
22.06.2020, 20:57
Bu nasil kamera acisi ya ayni rizeninki gibi igrenc

Ufuk
22.06.2020, 20:57
Yine bizim maça baiano kazması başlamış.

DeAgLeMaNyAq
22.06.2020, 21:01
Abdulkadir Alanya’yı seviyor ama gol Sörloth’un sayılır...

serdaracıl
Golll

gurur6134
Goll

Yiğit Gayretli
Hahaha hah haydi devam be

Sefaenes
Gooooool be

emre6117
Yine bizim maça baiano kazması başlamış.

Goooooool.aslanlarim benim.helal krala.

MehmeTS_ADANA
gooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllll

Ufuk
Çok şükür :)

Sorloth som anda vuracak izlenimi verip pası çıkarttı.

redbul
ggggggooooooolllllllll abdiş

İ. SARAL
Golllllllll

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

odyseuys
22.06.2020, 21:02
goooooooooooolllll

alllahımmm

CesurHamsi
Goooooolllllll!!!

İ. SARAL
Caulker adamsın.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem Balcı
Gol beeeeee.İlk golü atmak çok güzel.

Manu61
Bir an için atamayacak sandım :)

Muhammed Ayaz
Goool bee aferin be aslanlarım

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leavemealone
Goll beee golllll

yatmaztara
Harika devam devam...

nuri45
22.06.2020, 21:03
Gooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllll

abdüssssssssssssssssssssssss

Oruç
Büyük İskender diyeceksiniz.

smart
Caulker gibi futbolcu o hatayı nasıl yaptı ona şaşırdım

emre6117
Hüseyni malmışım oglum sen.ikidir sacma sapan işler yapıyorsun.

Oruç
22.06.2020, 21:04
Bombacı Majid iş başında

Enaldo61
Majid yine başladı saç baş yoldurcak

Manu61
Defans yine güven vermiyor.

Uğur Ö.
Yani ne gerek vardı şimdi

Mehmet Fatih Silik
Şu hareketi Hüseyin yapsaydı burada ne küfürler edilirdi

iso_4939
Helalllll

leavemealone
22.06.2020, 21:05
Napiyon majid napiyorsun gözünü seveyim

Enaldo61
22.06.2020, 21:05
Şu hareketi Hüseyin yapsaydı burada ne küfürler edilirdi

Bu da aynı ki da costa bunlardan iyi neden kesti hoca

batu94
22.06.2020, 21:06
Savunmada genel olarak bir panik atak var sanki..

Uğur Ö.
22.06.2020, 21:06
Defans sıkıntı

Mehmet Fatih Silik
22.06.2020, 21:07

Cisse ve Efecan çok hareketli ve hızlı oyuncular. Bundandır kanımca

emre6117
22.06.2020, 21:08
Sorloth aslanım bir tane daha atman veya attırmak lazim.hadi aslanım benim.ugurcan sen de yememeye bak.

MetehanS
aslan parçası

iso_4939
Brnce costa daha guven veriyordu

Uğur Ö.
Gui hiç yok ya, bir insan büyük forma görünce mi saçmalıyor anlamadım

DeAgLeMaNyAq

Ara sonrası Hosseini ile başlamış olsaydık nispeten anlaşılabilirdi ama geçen hafta Da Costa ile başladıktan sonra son düzlükte Hosseini’ye dönüş yapmamız enteresan oldu. Da Costa’nın da hataları oluyor ama hava toplarında takımı toparlamıştı...

Ufuk
22.06.2020, 21:09
Net faul gibiydi. Frikik kullanmamız gerekirken rakibe pozisyon oldu.

batu94
Ekuban sırtı dönük aldığı anda etrafını görmüyor.. Geçen maçta da böyleydi. Sırtı dönük oyunu yok maalesef.

Ozan Yılmaz
Hosse leş atıyor Costa içeri

smart
Çıkar şu Majidi! Fener maçında da yakıyordu bizi

serdaracıl
Gereğinden fazla ileride kalıyoruz. Bu kadar baskıya gerek yok. Rakip sürekli kontra derdinde. Başka oyun planları yok

Cem Balcı
22.06.2020, 21:10
Hossaini çok tehlikeli işler yapıyor.