PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Manava61
19.06.2020, 23:26
Gs 6 puan geride taraftarı hala şampiyonluk konuşuyor.Biz maç eksiğiyle 2.liğe düştük hemen başak şampiyon oldu konuşmaları.Siyasilerden dem vurana kadar önce taraftar bir inansın sıkılaşsın gerisi kolay.İnanıyorum kazanacağız ve olacağız

nakzo
19.06.2020, 23:27
Moralim baya bozuk sosa oynasa bari şu basaksehir harbiden sinir bozucu bir takım.

14TS61
Ankaragücü den umutluydum. Başak kaybetmez daha. Gökselin karşısında GS de yok. Şimdi varını yoğunu ortaya koyar. Her türlü pislik edebilir

Zaten kadroları bizimkinden iyi.. oynuyor adamlar

LağusKusteli
Safları sıklaştırın beyler, Şampiyonluğa koşuyoruz.

Öncelikli Hedef: Alanyaspor maçı!!

hyasin61
Erman Toroglu Huseyin Gocek ve Halis Ozkahya ile ilgili konustu..Hakkaten bu sene sampiyon olamazsak bu iki hakem yuzunden olamayız.

nakzo
19.06.2020, 23:28
Başakşehir-Ts maçı 2-2 bitmişti. İkili averajda önde değil miyiz?

Onuda kaldırmışlar

romeikaa
Gs 6 puan geride taraftarı hala şampiyonluk konuşuyor.Biz maç eksiğiyle 2.liğe düştük hemen başak şampiyon oldu konuşmaları.Siyasilerden dem vurana kadar önce taraftar bir inansın sıkılaşsın gerisi kolay.İnanıyorum kazanacağız ve olacağız

güzel kardeşim görmüyor musun adamları. hepsi göksele yaranıp maç alma derdinde. aleyhine 1 karar bile çıkmıyor. sen bu gökseli futboldan gönderemezsen şampiyonluğu sana bekle ki yedirirler.

mmert
Başakşehir-Ts maçı 2-2 bitmişti. İkili averajda önde değil miyiz?

Deplasman golü kuralı şampiyonlukta geçerli değil. Toplam skor eşitse genel averaja bakılıyor.

MehmeTS_ADANA
19.06.2020, 23:29
Ankaragücü den umutluydum. Başak kaybetmez daha. Gökselin karşısında GS de yok. Şimdi varını yoğunu ortaya koyar. Her türlü pislik edebilir

Zaten kadroları bizimkinden iyi.. oynuyor adamlar
bende gs den çok ankaragücünde ümitliydim geriye yaslanmaları sonlarını getirdi. artık tek umudum denizli maçi yıllarca bizde oynamış oyuncularımız var umarım kendilerini yırtarlar ve çelmeyi takarlar şu takıma

artvints
19.06.2020, 23:30
Bizim sorunumuz stres olur. Ilk golü bulamazsak, son dakikalara gol ihtiyaciyla girersek veya tek farkli önde olup baski yersek stres yaşariz.

Başakşehir her sene şampiyonluk kaybediyor zaten öyle bir stresleri kalmadi. Futbolcularin keyfine kalmiş.

Bizde bütün bir camianin yükü var. Bu da yetmezmiş gibi ekstra negatif basmayi marifet sayan da çok.

Ahmet Taşçı
19.06.2020, 23:31
Ah be waka tam yalnız bırakacak zamanı buldun. Bu yıl şampiyon olamazsak ne Sosa kalır ne Novak.Alanya maçı çok kritik tek avantajımız adamlar yorgun, son saniyeye kadar koşup mücadele etmeliyiz, rakiplerin bizden önce oynaması bizim için baskı unsuru, Eku ve Sötlota gol ve asist katkısı verecek sürpriz bir iki iism olmazsa işimiz zor gerçekten.

romeikaa
akpli siyasilere yüklenmemiz lazım twitterdan. yoksa bu sene de bize şampiyonluk haram. organize olmamı lazım, yönetim de korkuyor kimsenin sesi çıkmıyor. gs geçen sene ortalığı inletti de aldı şampiyonluğu.

gurur6134
Gayseye gecen sene sattilar sampiyonlugu istanbul secimleri vardi cikti 2 agladi kim koruyor akbili diye yemedi cekindiler.bizden neden cekinsinler trabzon her halukarda cantada keklik nasilsa akbil sampiyon olacaksa bizle cekisirken olacak en iyisi bu onlar icin 7 de 7 yapip hakemleri de ust uate koyarsak sampiyon oluruz oyun buyuk isimiz zor ..ulan alehde bir tanemi puan kaybina yol acacak hakem hatasi olmaz koca ligde bu les hakemlerin oldugu yerde ustelik taraftari bile yok bu fors nerden kimden..

erolizmts
Göksel Gümüşdağ kim?Koskoca Trabzon lobisi bu adama karşı direnemeyecekse kapatalım gidelim
Göksel Gümüşdağ denilen adam reis hazretlerinin en yanındaki kişilerden biri. Hem aile olarak hem de siyasi olarak.

Trabzon lobisi ise koca bir balondan ibaret. Daha doğrusu Gümüşdağ'ın dizginleri kimin elindeyse Trabzon lobisinin dizginleri de aynı kişinin elindedir.

My
19.06.2020, 23:33
akpli siyasilere yüklenmemiz lazım twitterdan. yoksa bu sene de bize şampiyonluk haram. organize olmamı lazım, yönetim de korkuyor kimsenin sesi çıkmıyor. gs geçen sene ortalığı inletti de aldı şampiyonluğu.AKP'li siyasilerin Reisin bir işaretine bakar. Dua edelim de o işaret yine bizden alıp başkasına vermek olmasın elimizdekinden de oluruz :) Zaten taraftar da Reisine kıyamaz.

mmert
19.06.2020, 23:33
güzel kardeşim görmüyor musun adamları. hepsi göksele yaranıp maç alma derdinde. aleyhine 1 karar bile çıkmıyor. sen bu gökseli futboldan gönderemezsen şampiyonluğu sana bekle ki yedirirler.

Borsaya açık olmaması, kap bildirimi yapılmaması, değirmenin suyunun nerden geldiği belli olmayan finansmanı, belediyenin tesislerine ve arazilerine çökmeleri ( fenerbahçe bile alt yapı tesisi için devlet bize değil başakşehir'e destek oluyor diye serzenişte bulunuyor.) Hem ibb meclisinde hem c.başkanı akrabalığı hem ibb'yi kendine devreden gümüşdağ aynı zamanda federasyon içinde yapılanması var.

Bu takımın oluşması ve finanse edilmesi baştan aşağı faul hakeme gelene kadar :)

Furkan Tütüncü
19.06.2020, 23:35
akpli siyasilere yüklenmemiz lazım twitterdan. yoksa bu sene de bize şampiyonluk haram. organize olmamı lazım, yönetim de korkuyor kimsenin sesi çıkmıyor. gs geçen sene ortalığı inletti de aldı şampiyonluğu.
başakşehirin mimarı onlar kimi kime şikayet ediyorsun :D

romeikaa
19.06.2020, 23:36
AKP'li siyasilerin Reisin bir işaretine bakar. Dua edelim de o işaret yine bizden alıp başkasına vermek olmasın elimizdekinden de oluruz :) Zaten taraftar da Reisine kıyamaz.

bu sene şampiyonluğu bu takıma yedirirsek tek bir akpli akrabamın yüzüne dahi bakmam. açık ve net !

Mehmet Cihan Kocaman
19.06.2020, 23:37
Hiç konuşulmadı sanırım, Skertel'in penaltı yaptırdığı pozisyon ve Aleksic'in rakibe sert kaydığı pozisyon kırmızı kart değil miydi? Aleksic'e sarı bile çıkarmadı. Sarı verse ikinci sarıdan atılacak ikinci yarıda.

CEMEFKER
19.06.2020, 23:37
Bazıları anlamamakta hala ısrarcı ya da dünyaya toz pembe bakıyorlar.

Sıkıntı şu:
1- Biz buraya en az hakem hatası ile geldik. İBB ise 0 hata , lehlerine ise onkarca kararla...
2- Adamlar mhk üzerinde müthiş baskı kurmuş ( birkaç mesaj ötede ipucunu vermiştim)
3- Türk futbolunda bir değil birkaç cephe var.
4- Biz bu işten galip çıkmak istiyorsak, hakemler üzerinden olmayacak anlaşılan ( artık açık açık yazıcam) rakip takım kalecileri başta olmak üzere baskı kurmalıyız. İlk yarıda Gençler Birliği maçında Sorloth'un baldırını öpücüklere boğan zenci futbolcunun sevgisi, yine FB maçında Serdar'ın Sorloth sevgisi gibi aşklar bulmalıyız. Yoksa tren kaçıyor...( nokta)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
19.06.2020, 23:38
Baskıyı bizim maçların hakemleri için yapmamız lazım. Biz kimseden torpil beklemiyoruz, önümüze taş koymasınlar yeter.

gurur6134
19.06.2020, 23:38
A.gucunun pozisyonu basaksehire olsa verilmisti gol top 40 metreden geliyor kalecinin dogrudan gorus acisini engellemiyor adam kalecin 2 metre 1 metre onunde degil topa degmiyor top sekip gol oluyor aktif pasif hikaye buz gibi gol gume gitti..simdi soruyorum adam topa degmemis arkadan cikan a.guclu gelip vursa top aglara gitse gol mu verecekti ofsayt mi ayip

Manava61
19.06.2020, 23:39

Bu işin tadı da o zaman çıkacak ne kadar oynarlarsa oynasın hepsini yenmek bu demek.İnanırsak hepsini yeneceğiz

romeikaa
19.06.2020, 23:39
[ATTACH]18846[/ATTACH

erman toroğlu dışında hakkımızı arayan yok !!! yazıklar olsun..

CEMEFKER
19.06.2020, 23:40
Baskıyı bizim maçların hakemleri için yapmamız lazım. Biz kimseden torpil beklemiyoruz, önümüze taş koymasınlar yeter.Oyunu kuralına göre oyna lütfen!

Onur Erçetin
19.06.2020, 23:42
Bizim sorunumuz stres olur. Ilk golü bulamazsak, son dakikalara gol ihtiyaciyla girersek veya tek farkli önde olup baski yersek stres yaşariz.

Başakşehir her sene şampiyonluk kaybediyor zaten öyle bir stresleri kalmadi. Futbolcularin keyfine kalmiş.

Bizde bütün bir camianin yükü var. Bu da yetmezmiş gibi ekstra negatif basmayi marifet sayan da çok.
Junior Fernandes,Anastasios Bakasetas,Efecan Karaca

Bu üçlü başımıza bela olacak malaasef.Çok zor maç olacak bizim için.Kupa maçında seyrettiğim Alanyaspor çok diriydi ve hızlı atağa çıkıyorlardı.Çok iyi mücadele etmemiz gerekecek.Orta alanda Ömürün kötü oynama hakkı da kalmadı artık.Waka yok,Sosa yok.Birilerinin sorumluluk alması gerekiyor.

My
19.06.2020, 23:43
bu sene şampiyonluğu bu takıma yedirirsek tek bir akpli akrabamın yüzüne dahi bakmam. açık ve net !Güzel kardeşim yanlış anlama beniş sakın ama geç bunları. Dünyanın en büyük şike ve siyasi operasyonlarıyla şampiyonluğunu gaspedip fenere verdiler de hala akpli akrabalarının yüzüne bakıyorsan (ki bakma demiyorum sen dediğin için diyorum) bunda hayli hayli bakarsın. Sarı öküzü vermicektik. Geçti.

yorumsuz6117
19.06.2020, 23:44
Nwakaeme'nin sakatlığı çok kötü oldu, Başak'ta Visca neyse Nwakaeme bizde oydu.. 8'de 8 yaparsak şampiyon oluruz yoksa zor, Başakşehir elini kolunu sallayarak maç kazanıyor..

Sefer A.
19.06.2020, 23:47
Pereira'nin tarafi delik desik olacak eger farkli bir önlem almazsak..
Ama alanya kupa mupa istiyorsa bize çelme takmaz, takarsa kupa mupa unutsunlar parçalar geçer hayallerini atariz çöpe... he ama lâzim degil bize, lig sampiyonu olamadiktan sonra salla ziraat kupasini...

hakem ise az akli çalisiyorsa en azindan bizi biçmez, taraf tutmaz ama biçemez de... çünkü bilinen tecrübeli hakemlere kolay kolay düdük astirmadiysak da, böyle yeni yetme hakemleri dogduklarina pisman ettigimiz çoktur, deniz ates bitnel ve çagatay sahan gibi... kendisi kariyerini noktalamak istiyorsa buyursun biçsin bizi hodri meydan anasini satayim... bizim hakkimizi çalmaya yeltenen evine ekmek götüremesin

demir61
19.06.2020, 23:47
Üç büyükler yıllarca nasıl şampiyon oldu? Oyunu kuralına göre oynadılar. Tapelerde A.Yıldırım 'ın Adnan Polat'la olan konuşması vardı. ''Bu Trabzonun g.tü kalktı, şampiyonluğu İstanbul dışına çıkarmamalıyız'' diye. Evet bu oyun maalesef temiz oyun değil. O halde biz de kuralına göre oynamalıyız. Hakem se hakem, oyuncu ise oyuncu. Ne gerekli ise o yapılmalı. Başka çaresi yok.

My
19.06.2020, 23:49
Bence kimse baskı kurmalıyız, lobi yapmalıyız, yumruk atmalıyız gibi hayallere dalmasın. Yapabileceğimiz tek şey sahadan 3 puanları koparacak oyunu oynamak. Bunda bile garanti yok. Olacak olanları en başta kabullenip bu oyuna iştirak ettik.

trbzonsporlu
19.06.2020, 23:49
tamer hoca 30. hafta başakın fişini cekecek
gecen yıl yine 30 hafta fişini cekmişti, başakın kesin puan kaybedecegi mac o mactir
yine depteki konya ve icerdeki gs macları da puan kaybedebilecegi maclardir
diger maclarını hic zorlanmadan alirlar

LağusKusteli
19.06.2020, 23:50
Beyler bu saatten sonra: ‘yok bizi şampiyon yapmazlar’, ‘nwakaemenin olmayışı çok kötü’ , ‘işimiz zor halimiz duman’ vs vs vs gibi aşırı olumsuzluk barından yorumlardan uzak duralım.

Bu tür şeyler bize özel değil, her sezon sürekli tekrarlanan gelişmeler maalesef.

‘Ne yaparlarsa yapsınlar, biz mutlu sona ulaşacağız’ sloganıyla hareket edelim.

Camia olarak şampiyonluğa konsantreyiz, havamızı bozmayalım

My
19.06.2020, 23:51
Üç büyükler yıllarca nasıl şampiyon oldu? Oyunu kuralına göre oynadılar. Tapelerde A.Yıldırım 'ın Adnan Polat'la olan konuşması vardı. ''Bu Trabzonun g.tü kalktı, şampiyonluğu İstanbul dışına çıkarmamalıyız'' diye. Evet bu oyun maalesef temiz oyun değil. O halde biz de kuralına göre oynamalıyız. Hakem se hakem, oyuncu ise oyuncu. Ne gerekli ise o yapılmalı. Başka çaresi yok.La hoooooy kimin çöplüğünde horozluk yapmaya çalışıyosun :) Saha senin değil, top da onların, kuralları da kararları da onlar alıyor/veriyor. İki dakikada cümle aleme rezil eder tefe koyar çalarlar seni (bizi) :)

bilgehan83
19.06.2020, 23:53
alanya bizi ancak lig maçında zorlayabilir... kupa finalinde net skor bekliyorum nwakeme de yetişir finale... öyle tüm türkiyenin izlediği maçta hakemlerin bizi doğraması biraz sıkar.. alanya başkanı yönetsin o maçı yine biz galip geliriz.. tabi takım da iyi oynamalı orası aynı biz zaten iyi oynuyoruz.. abdüş biraz da sazı eline alabilirse her şey daha da kolaylaşacak...

Toroğlu" Gümüş Dağ bu adamı geçen sene ipten aldı, hakemliği bitiyordu. Trabzonspor 2 gün önce bildiri yayınladı bu maçın hakem ataması ile ilgili..."

Yukarıda dediğim gibi tepede müthiş çarpışma var. Kimin bileği kuvvetli göreceğiz. Alanya maçı ilki olacak...
Alanya'nın ziraat kupası hayırlı olsun bu arada...

David_LuiZ4
19.06.2020, 23:54
Komplo teorileri gene havada uçuşuyor çayımı çekirdeğimi aldım bol bol okuyorum zevkli oluyor okuması..

Bakıyorum da hep aynı tipler uyduruyor bu teorileri..

Bi ara fener lobisi vardı fener yarışta geri kalınca gs lobisi naraları atılmaya başladı gs de Rize'de küsküyü yiyince bu sefer elde kalan tek argüman Goksel lobisi oldu...

Karar verin beyler ligimizde hangi lobi var hangi lobi daha güçlü?

serdaracıl
19.06.2020, 23:58
Komplo teorileri gene havada uçuşuyor çayımı çekirdeğimi aldım bol bol okuyorum zevkli oluyor okuması..

Bi ara fener lobisi vardı fener yarışta geri kalınca gs lobisi naraları atılmaya başladı gs de Rize'de küsküyü yiyince bu sefer elde kalan tek argüman Goksel lobisi oldu...

Yok ya ne lobisi ligimiz pırıl pırıl

Sefer A.
19.06.2020, 23:59
tamer hoca 30. hafta başakın fişini cekecek
gecen yıl yine 30 hafta fişini cekmişti, başakın kesin puan kaybedecegi mac o mactir
yine depteki konya ve icerdeki gs macları da puan kaybedebilecegi maclardir
diger maclarını hic zorlanmadan alirlar
mossoro napoleoni soner falanla mi ? :) hepsi verir basakçiklarina

Berke6198
Başakşehir gündemini geride bırakmak gerekiyor. Ligde kalesinde en az kaliteli pozisyon veren takım biziz. Spor basınının bu süreçteki algısal çalışmalarına karşı dik durmak gerekiyor. Başakşehir'in bugünkü oyunu parlak bir oyun değildi. Sağı, solu dinleyip sinirlenirinizi yıpratmayın.

Puana ihtiyacı olduğunda sahada gole ulaşıp o puanı söküp alabilecek cesarette ve beceride bir takımımız var. Sırtımızı dayamamız gereken tek gerçek bu. Taraftarlar tribünde olmadığı için Allah'tan takım taraftarın üstündeki bu gereksiz baskıyı hissetmeyecek ama kendini de yıpratmasın kimse. Bu takıma güvenin.

Şimdi sizlere, takımımızın kalitesini hatırlatmak üzere birkaç istatistik bırakıyorum :)

https://i.hizliresim.com/mV0Ot8.png (https://hizliresim.com/mV0Ot8) https://i.hizliresim.com/Jrmvu2.png (https://hizliresim.com/Jrmvu2) https://i.hizliresim.com/UQYCdK.jpg (https://hizliresim.com/UQYCdK)

serdaracıl
Beyler bu saatten sonra: ‘yok bizi şampiyon yapmazlar’, ‘nwakaemenin olmayışı çok kötü’ , ‘işimiz zor halimiz duman’ vs vs vs gibi aşırı olumsuzluk barından yorumlardan uzak duralım.

Bu tür şeyler bize özel değil, her sezon sürekli tekrarlanan gelişmeler maalesef.

‘Ne yaparlarsa yapsınlar, biz mutlu sona ulaşacağız’ sloganıyla hareket edelim.

Camia olarak şampiyonluğa konsantreyiz, havamızı bozmayalım

Aynen. Tek olumsuz yoruma yer yok. Vura vura gitmeliyiz. Geri kalan her şey sene sonuna bırakılmalı. Tek hedef şampiyonluk

erenslash
20.06.2020, 00:00
en güçlü gizli lobi gs 'ın bro .tabi benim lobiden kastım hakem işte atamaları yapan ince ayar çeken transferde futbolcu ayartan ve akıl oyunlarına da başvuran lobiden bahsediyorum.ama bana sorarsan bu sene kart konusunda bize bir oyun vardı ancak şu anda lobi mobi sökmüyor bize seyircisiz oynanması da etken tabi.bizim önümüzdeki engel sağlık personeli bu sene başka bir şey değil.wakayemenin sakatlığı gene şanssızlık işte 96 şoku yaşarız korkusu var gerçi senin yorumunu merak ediyorum bro bu sakatlıklar oyun anlayışında nasıl bir değişikliğe neden olur sence? sana göre şampiyonluk ne zaman ve kaçıncı hafta belli olur? sakatlıklar şampiyonluk şansımızı ne derece etkiler?hüseyin hoca ne yapabilir? nasıl bir oyun anlayışı izler?

Hamza Yilmaz
20.06.2020, 00:01
Moral bozmaya gerek yok. Kazanmak sart oldu. KAZANACAGIZ

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

BlackPanther
20.06.2020, 00:04
Evren: Yayinci kurulus konu Basaksehirin aleyhine olunca görüntüleri göstermiyor. Ama lehine olunca her acidan gösteriyorlar. Hemde dakikalarca!!!!

romeikaa
20.06.2020, 00:11
Evren: Yayinci kurulus konu Basaksehirin aleyhine olunca görüntüleri göstermiyor. Ama lehine olunca her acidan gösteriyorlar. Hemde dakikalarca!!!!

ilk kez doğru konuşmuş idiot.

CİVELEK.61
20.06.2020, 00:11
Kazanacak futbol belli
Göbekte Alanya sert ve diri takım
Kanatta Abdüşe çok iş düşüyor.
Eku solda oynarda aynı FB maçindaki gibi yıpratıcı olursa lehimize önemli bir silah olur.
Fakat daha öncede dedim Sorloth rakibin uyuduğu anlarda çok fazla koşu gösterdiği halde top atmiyoruz önüne.
Halbu ki bu kapasite Sosa,pereira,Parmak hatta son maçlarda gördük Ekuban'da bile var.
Israrla atmıyoruz.
Sörloth'un etkisini rakibe 90 dk hissettirip,rakibin boyunu uzatmak istiyorsan bu topları atacaksın.
Zira sakatlıklar,hücum çeşitliliğimizi azalttı.
Çok fazla seçeneğimiz de yok lüksümüz de.

Manava61
20.06.2020, 00:14
7 Mart 2020 tarihli açıklamamızı okuyun bugünkü olayı çok daha iyi anlarsınız.
https://www.trabzonspor.org.tr/tr/kamuoyuna-duyuru-7-3-2020

Fatih Öztürk
20.06.2020, 00:15
Pereira'nin tarafi delik desik olacak eger farkli bir önlem almazsak..
Ama alanya kupa mupa istiyorsa bize çelme takmaz, takarsa kupa mupa unutsunlar parçalar geçer hayallerini atariz çöpe... he ama lâzim degil bize, lig sampiyonu olamadiktan sonra salla ziraat kupasini...

hakem ise az akli çalisiyorsa en azindan bizi biçmez, taraf tutmaz ama biçemez de... çünkü bilinen tecrübeli hakemlere kolay kolay düdük astirmadiysak da, böyle yeni yetme hakemleri dogduklarina pisman ettigimiz çoktur, deniz ates bitnel ve çagatay sahan gibi... kendisi kariyerini noktalamak istiyorsa buyursun biçsin bizi hodri meydan anasini satayim... bizim hakkimizi çalmaya yeltenen evine ekmek götüremesin

Aynı kanatta Abdüş olacak. Abdüş'ü kontrol etmeyip hurra saldırırlarsa 1 yersek bile sadece o kanattan 3 atarız. Alanya malanya bize rakip olabilecek, hatta hücum varyasyonlarımıza direnecek takım değil. Abartmayın şunları.

David_LuiZ4
en güçlü gizli lobi gs 'ın bro .tabi benim lobiden kastım hakem işte atamaları yapan ince ayar çeken transferde futbolcu ayartan ve akıl oyunlarına da başvuran lobiden bahsediyorum.ama bana sorarsan bu sene kart konusunda bize bir oyun vardı ancak şu anda lobi mobi sökmüyor bize seyircisiz oynanması da etken tabi.bizim önümüzdeki engel sağlık personeli bu sene başka bir şey değil.wakayemenin sakatlığı gene şanssızlık işte 96 şoku yaşarız korkusu var gerçi senin yorumunu merak ediyorum bro bu sakatlıklar oyun anlayışında nasıl bir değişikliğe neden olur sence? sana göre şampiyonluk ne zaman ve kaçıncı hafta belli olur? sakatlıklar şampiyonluk şansımızı ne derece etkiler?

Karşımızda Sergen'in Alanyası olsaydı bu maçtan bi nebze çekinirdim ama Erol Bulut'a güveniyorum sayesinde bu maçı alacağız..

Sergen döneminde Alanya daha efektif top oynuyordu..Özellikle hücumda Efecan Campos Fernandes gibi sprinter oyunculardan daha iyi verim alıyordu..Bu oyuncular yıllardir beraber oynamanı n getirdiği avantajla birbirlerini pas alışverisinde ezberlemiş oyuncular..Başakşehir maçında Alanya'yı izledim iyi takımlar karşısında bocalıyorlar o maçta ceza sahasına bile dogru dürüst giremediler bu tamamen Erol'un defansif oyun anlayışından kaynaklanıyor..Farklı kazanacağımız bir maç olacak..

Hüseyin Çümen
Başakşehir göz göre göre şampiyon yapılmaya çalışılıyor. Hani anlaıyorum büyük camialara karşı zayıf kalıyoruz ama şu şerefszilere kaptırmamalıyız. Başakşehir kimdir neden kollanır aklım almıyor. Bu oyun bozulmazsa geçmiş olsun

erenslash
20.06.2020, 00:17
eyvallah bro .gayet bilgilendirici bir açıklama oldu.o zaman hayırlı olsun galibiyetimiz şimdiden
Karşımızda Sergen'in Alanyası olsaydı bu maçtan bi nebze çekinirdim ama Erol Bulut'a güveniyorum sayesinde bu maçı alacağız..

Sergen döneminde Alanya daha efektif top oynuyordu..Özellikle hücumda Efecan Campos Fernandes gibi sprinter oyunculardan daha iyi verim alıyordu..Bu oyuncular yıllardir beraber oynamanı n getirdiği avantajla birbirlerini pas alışverisinde ezberlemiş oyuncular..Başakşehir maçında Alanya'yı izledim iyi takımlar karşısında bocalıyorlar o maçta ceza sahasına bile dogru dürüst giremediler bu tamamen Erol'un defansif oyun anlayışından kaynaklanıyor..Farklı kazanacağımız bir maç olacak..

ccd6167
20.06.2020, 00:20
Başakşehir göz göre göre şampiyon yapılmaya çalışılıyor. Hani anlaıyorum büyük camialara karşı zayıf kalıyoruz ama şu şerefszilere kaptırmamalıyız. Başakşehir kimdir neden kollanır aklım almıyor. Bu oyun bozulmazsa geçmiş olsun
Bu kulübü ben kurdum diyen kim bir öğren.

he lobin güçlü olabilir ama bazı şeyleri aşamıyorsun

ne yaparsan yap bugün gökselin bu ülkede açıp giremeyeceği kapı yok maalesef.

gökselin gücü de siyasetten geliyor.

romeikaa
20.06.2020, 00:22
berat albayrak bu gökselin yaptıklarına neden dur demez anlamıyorum. rteden bir beklentimiz yok da berat albayrak erdoğandan sonra en güçlü 2.adam. hatta erdoğan sonrası partide düşünülen kişi. ama gel gör ki göksel gümüşdağ futbolda at koşturuyor. deliriyorum!!

umut22
20.06.2020, 00:28
[QUOTE=David_LuiZ4;1921267931]Komplo teorileri gene havada uçuşuyor çayımı çekirdeğimi aldım bol bol okuyorum zevkli oluyor okuması../QUOTE]

Mısır da patlat güzel oluyor.
18850

trbzonsporlu
20.06.2020, 00:30

tamer hoca antalyanın hocası. ankaraguculu oyuncularin cömertce harcadiklarini antalyali forvetler harcamaz. dünkü antalya maçı aldatmasın dün kontra oyununu ilk mactan dolayi oynayamadı antalya..kendi evinde başakın fişini cekeceklerdir

David_LuiZ4
20.06.2020, 00:32
[QUOTE=David_LuiZ4;1921267931]Komplo teorileri gene havada uçuşuyor çayımı çekirdeğimi aldım bol bol okuyorum zevkli oluyor okuması../QUOTE]

Mısır da patlat güzel oluyor.
18850

Hahahahahaha

yorumsuz6117
20.06.2020, 00:34

Başakşehir kulübünü RTE kurdu..

Timur Bey
20.06.2020, 00:34
Akp'li Trabzonlu bakanların kurtlar sofrasında don kişot olduğunu düşünüyorum. Bizim taraftara sezon başı ya da işler iyi giderken gaz vermek kolay. Bırak'ın Berat Albayrak'ı bütün eski yeni Trabzonlu Akp'li vekiller ve bakanlar bir araya gelse reise bağlı olarak gümüşdağın hedefine engel olamaz. Buna rağmen halen bu engellemeleri görmeyip de pollyannacılık yapan ya da Akp'li olduğunu için gerçekleri göremeyen ve görenleri de dikkate almayanlara yuh olsun. Ligin kirli ve berbat olduğu gün gibi ortada halen iyi niyet gösterisi yapıyorsunuz, gs karşında ölümüne oynayıp sana çelme takınca dersiniz "yauv seneye sorloth ve ekubanla ligin içinden geçeriz, abdül fişek fişek" engelleme sonrası bu tip umutlandırmalarla insanları aptal yerine koymanın da anlamı yok. O zaman denilmez mi bu adamlar geçen sene de vardı, neden şampiyon olamadın diye? Eğer yönetim göçek hakkında tek açıklama yapmazsa bundan sonraki her maçın kabir azabı olur sana. Korkmanın anlamı yok. Engelleneceksek zaten bu zamana kadar engellendik. Bundan sonra susarsak sene sonu akbilin güle oynaya şampiyonluk görüntülerini görürüz.

Sefer A.
20.06.2020, 00:35
Aynı kanatta Abdüş olacak. Abdüş'ü kontrol etmeyip hurra saldırırlarsa 1 yersek bile sadece o kanattan 3 atarız. Alanya malanya bize rakip olabilecek, hatta hücum varyasyonlarımıza direnecek takım değil. Abartmayın şunları.
Abdüs valla pek iyi degil bu aralar,, ona güvenemiyorum su an... Ekuban deler geçer Sorloth çözer dersen daha inandirici su an... ama Ömür i ih, umarim sasirtir

tamer hoca antalyanın hocası. ankaraguculu oyuncularin cömertce harcadiklarini antalyali forvetler harcamaz. dünkü antalya maçı aldatmasın dün kontra oyununu ilk mactan dolayi oynayamadı antalya..kendi evinde başakın fişini cekeceklerdir
Ya ben de taktim kafayi göztepe'ye :D kusura bakma =) ama Antalya da eh, onlara da güvenilmez...

Fatih Öztürk
20.06.2020, 00:38
Abdüs valla pek iyi degil bu aralar,, ona güvenemiyorum su an... Ekuban deler geçer Sorloth çözer dersen daha inandirici su an... ama Ömür i ih, umarim sasirtir

Rakipler Abdüş'e fazla önlem alıyorlar, Alanya birebir markaj yapan takım değil. Abdüş için rahat maç olacak, yeter ki bulacağımız muhtemel 6-7 pozisyonu gollere çevirelim. Çevireceğiz de.

Sefer A.
20.06.2020, 00:38
Akp'li Trabzonlu bakanların kurtlar sofrasında don kişot olduğunu düşünüyorum. Bizim taraftara sezon başı ya da işler iyi giderken gaz vermek kolay. Bırak'ın Berat Albayrak'ı bütün eski yeni Trabzonlu Akp'li vekiller ve bakanlar bir araya gelse reise bağlı olarak gümüşdağın hedefine engel olamaz. Buna rağmen halen bu engellemeleri görmeyip de pollyannacılık yapan ya da Akp'li olduğunu için gerçekleri göremeyen ve görenleri de dikkate almayanlara yuh olsun. Ligin kirli ve berbat olduğu gün gibi ortada halen iyi niyet gösterisi yapıyorsunuz, gs karşında ölümüne oynayıp sana çelme takınca dersiniz "yauv seneye sorloth ve ekubanla ligin içinden geçeriz, abdül fişek fişek" engelleme sonrası bu tip umutlandırmalarla insanları aptal yerine koymanın da anlamı yok. O zaman denilmez mi bu adamlar geçen sene de vardı, neden şampiyon olamadın diye? Eğer yönetim göçek hakkında tek açıklama yapmazsa bundan sonraki her maçın kabir azabı olur sana. Korkmanın anlamı yok. Engelleneceksek zaten bu zamana kadar engellendik. Bundan sonra susarsak sene sonu akbilin güle oynaya şampiyonluk görüntülerini görürüz.
Gerçekçi yorum... ama anlamadigim hani gs seçim meçim bahanesiyle sampiyon edildi, bu bilmem ne ettigimin taraftarsiz takiminin önü niye bu kadar açilir aklim almiyor... ön elemeyi geçip katilsinlar sampiyonlar ligine, bassinlar parayi o ki paralari var, alsinlar topçulari... ne bileyim.. nedir bu saçmalik arkadas... gerçekten aleyhlerine hiç hatâ yapilmamasi normal degil yaa olaganüstü bir durum

cihayan
20.06.2020, 00:43
Sampiyon olma ihtimalimiz varsa ancak tum maclarimizi almaktan gecer bu. 2.lige dustugumuz an, son ana kadar takipte kaliriz, daha da zirveye cikamayiz. Basaksehir'in kurucusu ulkenin tartismasiz en guclu kisisi ve baskani da siyasi gucun en yakin ayaklarindan. Acikcasi bizi hic dikkate almadan harcarlar, zaten harcadilar, cunku onlar icin en kucuk bir yaptirimi yok. Bu guc karsisinda benim tek denge unsuru olarak gordugum Albayrak idi. Ama su ana kadar gorulen Basaksehir'in korunmasi, kollanmasi ve bizim her macimizda bicilmeye calisilmasina karsi etkili olamadi. Bu saatten sonra en azindan yarisin daha adaletli olmasi icin etkili olacabilecegine dair inancimi da bu aksamki macla kaybettim. Tabi ki inancim, beklentim, umudum var sampiyonluga ama acikcasi Goztepe ve febe maclarindan sonra zirve yapan keyfim tamamen kacti. Acayip bir buruk caresizlik halleri coktu uzerime, ayni 96'da febe macindan sonra ve 11 sezonunda oldugu gibi...

Timur Bey
20.06.2020, 00:44
Gerçekçi yorum... ama anlamadigim hani gs seçim meçim bahanesiyle sampiyon edildi, bu bilmem ne ettigimin taraftarsiz takiminin önü niye bu kadar açilir aklim almiyor... ön elemeyi geçip katilsinlar sampiyonlar ligine, bassinlar parayi o ki paralari var, alsinlar topçulari... ne bileyim.. nedir bu saçmalik arkadas... gerçekten aleyhlerine hiç hatâ yapilmamasi normal degil yaa olaganüstü bir durum
Sebep de az çok belli, Trabzonspor'un güçlenmemesi. Bizim şampiyon olmamız demek 30 milyon euro kadar gelir demek. En azından 2-3 sene zirveye oynarız ve takımdakı gençler de, taraftar da, yeni gelen ve eski yabancılar da rahat ve daha dik oynar. Böyle bir durumu da gs, fb, bjk istemez. Bunun yerine bir emirle ve baskıyla yok edilecek akbil şampiyon olsun ki takımı da yağmalarız, sıkışırsak da veriririz siyasi mesaj akbili dağıtırız zihniyeti. Trabzon'un hepi topu 600.000 küsür oyu var. İstanbul'da bir mahalle kadar. Kim takar bizi siyasette? Ki Akp oyları %40 altına düşme ihtimali olsun reis bırak akbile destek vermeyi herkesten el çektirir.

Tekke
20.06.2020, 00:45
Toroğlu" Gümüş Dağ bu adamı geçen sene ipten aldı, hakemliği bitiyordu. Trabzonspor 2 gün önce bildiri yayınladı bu maçın hakem ataması ile ilgili..."

Yukarıda dediğim gibi tepede müthiş çarpışma var. Kimin bileği kuvvetli göreceğiz. Alanya maçı ilki olacak...
Alanya'nın ziraat kupası hayırlı olsun bu arada...

BMN nin sevdiğim yanı, tamamen zıt siyasi görüştekilerin bile aynı merkezden olaya bakabilmesi. BMN de şu anlaşılmış diye düşünüyorum:

1. Herhangi bir siyasi parti-İZM-fraksiyondan menfaati olan (maaş-akraba-yardım vb) kişiler, siyasi görüş ayırmaksızın sahtekardır(bürokrat demiyorum, karşılıksız menfaat), en kutsalını bile ilgili görüş SAT DERSE SATAR

2. En büyük hırsızlıklar her zmn en büyük idealleri vaadederek yapılır

3. Siyasette, bize 100 yıldır aptalca eğitim sistemiyle uyuşturulan beyinlerimiz, siyah ve beyaz var zannettiriyor. Halbuki, grinin 50 tonu-mavi-kırmızı da var:)

Yani, belli yaşa geldiğinizde temelde aradığınız dürüstlük-ilkeli karakter ve olgunluk oluyor/olmalı.

Göksel, şerefsiz itin tekidir-Reise yakındır-düz mantıkla Reis koruyor/göz yumuyor demek SİYASETTEN ZERRE anlaşılmadığını gösterir. Denge her siyasi alanda oluyor, misal 2002-2011 Akp ile HDP ortaktı, seçimde paslaşırdı, 2011-2020 ise CHP-HDP ortak, paslaşıyor.

Gelelim Trabzonspora, garip şekilde sağcısı da solcusu da fazla mı dürüst, fazla mı dik bilemedim, 1996 dan beri APAÇIK ÜLKENİN ZENCİSİ. Ammaaa, futbolda böyle, diğer alanlarda zaten KOORDİNE olamadığı için akılalmaz kullanılıyor, faydalanılıyor. BU SENE ZENCİLER, intikamı acı alacak diye bekliyorum tüm dünyada, 3 büyütülmüşe mağlup olmadan sezonu şampiyon bitiremezsek, asla moral bozmamak-b aşkanı ve ekibi dağıtmamak lazım

David_LuiZ4
20.06.2020, 00:45
Başakşehir'in Ankaragücüne takılacağı hissiyatına nasıl kapıldınız anlayamadım..Maca 5 dakika baktım Ankaragücü savunması kendi kalecisinin önünde top oynuyordu bu kadar kale önüne çekilen bir takımın gol yememesi mucize olurdu..Hele hele rakipde şutör dediğimiz Visca Aleksic gibi oyuncular varsa gol yememesi işten bile değildi Ankaragücünün..Çünkü savunma kalecinin önüne çekilince ceza yayı ve çevresinde bol miktarda boşluk bulacaktı Başaksehir nitekim öyle de oldu..5 dk bakıp kapattım maçı..

Halısahada bile oynasan takımdan biri çıkar duruma isyan eder hadi beyler biraz öne çıkalım der..O isyanı bile edemeyen kepaze bir takım Ankaragücü..90 dakika izlemeye değmez vakit hırsızı bir takım..

Önlerinde iki zorlu maçı var bence Başakşehir'in biri gs maçı digeri Antalya deplasmanı..İkisinde de puan kaybedecekler ipi göğüslememize yardım edecekler..Dolayısıyladır ki Göksel lobisi bilmem ne lobisi gibi aslı astarı olmayan şeylerle beyninizi kurcalamayın ruh hastası olur çıkarsınız..

ilelebeTS
20.06.2020, 00:48
Bu maçı alırsak önümüz açık. Vura vura gideceğiz.

cihayan
20.06.2020, 00:52
Bence bir sekilde basaksehirin basarisi, kurucusu ve projenin yaraticilari tarafindan bir basari kaprisi olarak goruluyor. Bakin boyle bir proje yarattik ve en zirveye cikarttik. Ne yaparsak iyi yapariz gibisinden... Bir nevi kendi cocuklari gibi. Bu tur aciklamalar vardi zaten. Boyle bir aile projesi gibi, baskanlari da aileden sayilir. Eger boyle bir istek ve niyet su asamada had safhadaysa zaten bu is boyle biter, kimsenin de sesi cikmaz, cikamaz.

Soner Albayrak
20.06.2020, 00:52
0-2 ya da 1-2 kazanacağımızı düşünüyorum.

Arda'
20.06.2020, 00:54

Tame Tuna Antalyada reis yalnız o saydıkların Göztepede kaldı xd

Harun-61
20.06.2020, 00:59
Sahsi kanaatim,

Tüm sezonun en zor müsabakasi. Zor ve cetin gececek.
Alirsak muhtesem bir is yapmis olacagiz.

My
20.06.2020, 01:00
#GökselGümüşdağSezonu

Boş durmayın uşaklar, boş duranı Allah sevmez.

Ha baam...

trbzonsporlu
20.06.2020, 01:01
Başakşehir'in Ankaragücüne takılacağı hissiyatına nasıl kapıldınız anlayamadım..Maca 5 dakika baktım Ankaragücü savunması kendi kalecisinin önünde top oynuyordu bu kadar kale önüne çekilen bir takımın gol yememesi mucize olurdu..Hele hele rakipde şutör dediğimiz Visca Aleksic gibi oyuncular varsa gol yememesi işten bile değildi Ankaragücünün..Çünkü savunma kalecinin önüne çekilince ceza yayı ve çevresinde bol miktarda boşluk bulacaktı Başaksehir nitekim öyle de oldu..5 dk bakıp kapattım maçı..

Halısahada bile oynasan takımdan biri çıkar duruma isyan eder hadi beyler biraz öne çıkalım der..O isyanı bile edemeyen kepaze bir takım Ankaragücü..90 dakika izlemeye değmez vakit hırsızı bir takım..

Önlerinde iki zorlu maçı var bence Başakşehir'in biri gs maçı digeri Antalya deplasmanı..İkisinde de puan kaybedecekler ipi göğüslememize yardım edecekler..Dolayısıyladır ki Göksel lobisi bilmem ne lobisi gibi aslı astarı olmayan şeylerle beyninizi kurcalamayın ruh hastası olur çıkarsınız..

katılıyorum zorlanacağı maçlara depteki konya maçını da eklemek istiyorum. geçen hafta kaybettikleri g.birliği maçında fena top oynamadı konya. bu hafta sivasa yenilmeyeceklerini düşünüyorum

ANAOKULU TERK
benim gibi bir pesimist biri bile " o sene bu sene " diyorken ,
bir sonuçla yelkenleri indirenleri anlamakta zorluk çekiyorum .

bu yola girildi beyler ! dönüşü yok artık !
oflamanızın , yandık , bittik demenizin bir anlamı yok .

waka'lı da , waka'sız da , sosa'lı da , sosa'sız da,
kalan maçlar öyle veya böyle alınacak .

alanya zaten hedefine ulaştı . avrupa'yı garantiledi . motor takmasının bir anlamı yok .
rahat rahat , strese girmeden , güzel güzel sahada takılacaklar .
bu maç onlar için karakter konulup , kariyer yapılacak bir maç değil .
sakin sakin maça çıkıp , sakin sakin maçın bitmesini bekleyecekler .

bir de şu detay var .
milletin gözünden kaçmış ama bence önemli bir nokta .
başakşehire yenilip , bize çelme takarlarsa şaibenin altında kalırlar .
(üç büyükler hariç ) kimse durduk yere kendine düşman yaratmak istemez .
hele de son virajda .
biraz ter atarlar , sonra saldım çayıra , mevlam kayıra oynamaya başlarlar .
bu iş başlamadan bitti beyler .
boşuna felaket tellallığı yapmayın .

ayrıca bizim takım , olayın ve misyonunun farkındayken ,
ve çok rahat şekilde , pazartesi günkü alanya maçını beklerken ,
sizin bu kadar gerilmeniz , takımı iyi analiz etmediğinizden kaynaklanıyor .

maçların , maçlar oynanmadan önce kazanıldığını bir kez daha hatırlatmak isterim .
ve takım bu maçı , salı akşamından beri oynuyor .

arkanıza yaslanın . alın çayınızı kahvenizi . geçin tv'nin karşısına .
bir takım şampiyonluğa (tüm olumsuzluklara rağmen ) nasıl yürüyormuş görün !

iflah olmaz pesimist bir adamdan bu lafları bir daha duyamazsınız .
tarihe not düşülsün !

emre6117
Eğer başak böyle korunmaya devam ederse,hakemler de bize karşı kıyıma devam ederse başakın şampiyonluğu şimdiden hayirli olsun.
Bu gidişatı değiştirecek bir babayiğit aranıyor.gecen sene albayrak basaki dibe indirdi birkac açıklama sonrası.gerci başak da cok bariz olarak sattı şampiyonluğu.yoksa başak son 7 haftada nasil 6 puan alır.

Manu61
20.06.2020, 01:06
Rostov'un 6 oyuncusunun testi pozitif çıkmış ve 42 kişi karantinaya alınmış. Rostov oynayacakları Sochi maçının ertelenmesini istemiş ama Sochi karşı çıkmış. 16-17 yaş ortalamalı bir kadro ile sahaya çıkan Rostov maçı 10-1 kaybetmiş. Bu arada 10 gol yiyen kaleci maçın adamı seçilmiş :) Lig tarihinde bir maçta yapılan en çok kurtarışı yapmış çocuk.

Bizim ligimizde böyle şeyler olur mu acaba? :)

CEMEFKER
20.06.2020, 01:07
Ha ha ha...
İçimizde trajikomik vakaların olması foruma ayrı bir güzellik katıyor. Seviyoruz onları..Trajik tarafları dünyanın dönmesinden bihaber olmaları, komik tarafları ise bu dönen gezegende yaşamaları....

Zannediyor musunuz ki Trabzonspor buralara "hiçbir şey" yapmadan geldi....

Elimiz kıpırdamasaydı fenerden beterdik. İyi futbol bi yere kadar... Hakem desteğini kast etmiyorum, aleyhe olan durumlar azaltıldı. 10 hakem hatası olduysa 2-3 olmadı.

Hafızası dinç olan ve futboldan anlayanlar /az da olsa vicdan sahipleri fener ile içerde oynayıp zar zor galip geldiğimiz dönemden sonra fenerin hakem kararları ile nasıl alaşağı edildiğini anımsar... adamlar baskılı oyunu oturtmuşlardı. Seri yapıp hakem desteği alsalar ligde farkı açmışlardı. O desteği bulamadılar Nihattan. ( Üyelikten oldu adam) Aziz olsa iş bitmişti.

Bugüne gelirsek en büyük rakibimiz ile fifti fifti " köşeleri" kapmış durumdayız. İyi olan kazanacak.

ilelebeTS
20.06.2020, 01:08
Saha dışına çekmeye çok çalıştılar bizi. Şimdi de saha dışına fazla çıkmamamız lazım. Saha içine odaklandıkça hepsini dümdüz ettik. Eğer bir durum varsa o da yönetimin işi.

Kadir Aydın
20.06.2020, 01:12
Hala daha hayal kuranlar var. Bugün gözünüze gözünüze soktular ama yine anlamamışsınız olayı. Camianın ederi Göksel'in bir sözü kadar değil. Bu lig boşuna yeniden başlatılmadı.

Nazim Can
20.06.2020, 01:14
Hala daha hayal kuranlar var. Bugün gözünüze gözünüze soktular ama yine anlamamışsınız olayı. Camianın ederi Göksel'in bir sözü kadar değil. Bu lig boşuna yeniden başlatılmadı.

Ankaragücü bok gibi oynadi cok afedersinde.

erenslash
20.06.2020, 01:16
herkesin canını sıkan wakayeme farkındayım ama bu takım şampiyonluğa inanmış göztepe ve fener maçında da bunu gördüm

yani takım hırslı wakayemesiz de mücadele ediyorlar bu çok önemli bu yüzden şampiyonluk şansımız yüzde 90
wakayemesiz de başarılı oluruz

evet önemli bir eksik ama arsenal ve romayla maça çıkmıyoruz arkadaşlar

bizim ligimiz dandik bir lig

kart konusunda ve var hakemlerleri taraflı bunu herkes farkında -böyle bir şey var bayadır var ancak biz inandığımız zaman gördük ki

bu bize engel değil göztepeyi 10 kişi yendi bu takım.

bir bok yapamaz başakşehir lobisi herşey sahada bu saaten sonra

çepni_61
20.06.2020, 01:18
Bu kadar komplo teorisine iyi beyniniz yanmıyor
ankaragücü Kayseri ile birlikte ligin en vasat takımı
başakşehir Beşiktaş’ı gsyi yenmiş bize yenilmemiş sağlam bir takım ankaragücünü yenince niye siyaset girmiş olsun
sosyal medyada 2. Golde dokunmamış yazıyorlar o ofsayttaki adam bariz topa gidiyor ve kaleciyi şaşırtıyor aksiyon alanında
hee güle oynaya haftaya gsyi yenerler bir nebze hak veririm, kaldı ki gs maçında favori olmalarına rağmen.
biz 3 haftadan 7 puan Çıkaralım bayrakları asın

Ozan Yılmaz
20.06.2020, 01:20
Rostov'un 6 oyuncusunun testi pozitif çıkmış ve 42 kişi karantinaya alınmış. Rostov oynayacakları Sochi maçının ertelenmesini istemiş ama Sochi karşı çıkmış. 16-17 yaş ortalamalı bir kadro ile sahaya çıkan Rostov maçı 10-1 kaybetmiş. Bu arada 10 gol yiyen kaleci maçın adamı seçilmiş :) Lig tarihinde bir maçta yapılan en çok kurtarışı yapmış çocuk.

Bizim ligimizde böyle şeyler olur mu acaba? :)Böyle bir durum çıkmaz inşallah bizim ligde, yaşanırsa da o maçın ertelenmesi lazım hakkaniyet açısından bence

gencer_ts
20.06.2020, 01:22
Merhaba herkese iyi geceler.Bu akşamki hakem rezaletine ilişkin 1-2 bişey söylemek istiyorum.
1.Türkiyede hakem yok kardeşim talimatla maça çıkıyorlar bu takımı aman harcamayın diyorlar onlarda gereğini yapıyor.İddaa ediyorum Ankaragücü’nün iptal edilen golünü Başakşehir atsa % 100 geçerli olurdu.

2.Trabzonspor yönetimi hadi lobide Fenerbahçe’ye karşı güçsüz kalıyor şampiyonluklarımız çalınıyor.Ama Allah aşkına bu Başakşehir başkanına karşı neden bu kadar güçsüz kalıyoruz.Hiçmi etkili insanlarımız yok akıl alır gibi değil.

3.Trabzonspor şampiyon olacaksa kendi maçlarını almak zorunda bu adamlar hakemlerle birlikte 12-13 kişiyle sahadalar.Sivasla oynadıkları maçta Sivas’ın penaltısı verilmedi bizim maçta Nwakamenin penaltısı verilmedi bu akşam Ankaragücü’nün golü verilmedi verilse 2-0 olacak belkide yenilceklerdi.Demem o ki bu takımın aleyhine hiç hakem hatası olmuyor.Bunlar Gs maçında puan kaybetti, kaybetti yoksa sittin sene puan kaybetmezler bu hakemlerle.

4.Ben yönetim olsam rakibim saha dışında maç alıyorsa bende saha dışına taşar saha dışında maç alırım arkadaş, ben Alanya maçını çok kritik görüyorum.Madem adamlar pislikle alıyor bende kupayı Alanya’ya verir lig maçını almaya çalışırdım.

hay1699
20.06.2020, 01:23
Taraftarın özgüven sorunu her yerde nüksediyor. Göztepe maçında kırmızıyı yiyince bu iş bitmişti bazılarına göre. Beyler; kimse bize bişey vermeyecek, biz söke söke alacağız! Daha önceleri yaptığımız gibi...

Kadir Aydın
20.06.2020, 01:29
Taraftarın özgüven sorunu her yerde nüksediyor. Göztepe maçında kırmızıyı yiyince bu iş bitmişti bazılarına göre. Beyler; kimse bize bişey vermeyecek, biz söke söke alacağız! Daha önceleri yaptığımız gibi...

Daha önce de sökemiyorduk ki mesele o. Hep senden söküyorlar bir seyler.

Arif Timurcioğlu
20.06.2020, 01:34
Goztepe macında nasıl hakemleride yenip ezip gectiysek bunda da aynisi olacak takima hic guvenmedigim kadar guveniyorum guc var istek var yetenek var hersey var. Abdulkadir omurun tekrar guzel oynamaya baslayacagini dusunuyorum bu macla beraber,

Rama61
20.06.2020, 01:44
Kimse kusura bakmasin,bizi sampiypn yapmayacaklar,göreceksiniz.basaksehir denen proje takima bizden alip sampiyonlugu kucagina sunacaklar.hayirli olsun.Adaletin olmadigi Türkiye,yede bu yakisir.Bekleyip görecegiz durum bu

arda.61
20.06.2020, 01:45
Fener ve Galatasaray lobilerini ekarte ettik şimdi de Göksel Gümüşdağ lobisi hortladı. Bir ara da Sivas mükemmel oynuyordu Allah’tan lobisi yoktu

only ts
20.06.2020, 01:46
Başakşehir aç kurt gibi.. adamlar sağdan soldan Allah ne verdiyse bastırıyor. Ankaragücü adında güç var gerçekte leş gibi...
biz her maçımızı almalıyız. Başka çaresi çıkarı yok

Kemal Duru
20.06.2020, 01:47

Al benden de o kadar. Ama o kadar da değil, bu sefer yedirmeyiz. Kim lan bunlar?!

Bunların şampiyonluğu AKP'nin şimdiye kadarki en yüz karası olayı olur. Tarihlerine bunu yazdırmazlar. Boşverin şimdilik eğlensin Gökselcik.

Timur Bey
20.06.2020, 01:51
Biz hala Ankaragücü çöp, Kayseri leş dersek akbil dalga geçer gibi galip gelir. Ankaragücü'nün sayılmayan 2. golünde akbil bir beş dk afalladı. Yetmedi aleksic ve skrtel'e kırmızı verilmedi. El pozisyonunu gol saydılar. Bu takımlar berbat da olsa zayıf da olsa hakem düzgünce işini yapmazsa akbil tabii her maç rahat olur. Biz aynı oyunu oynasak bu akşam akbil yerine 2 kırmızımız olurdu ve gol de iptal edilirdi. Kimse hikâye anlatmasın. Senin yönetimin "damat takımı" dendiğinde sustu. Üstüne Antep'te doğrandık. Akbil maçımızda penaltımız verilmedi. Ha sadece buna da bağlayamayız. Biz kalkıp evimizde Denizli'ye, Göztepe'ye yenilirsek el alem tabii seni dalgaya alır ve ezer. O noktada da Ünal Karaman kolay kolay affedilmeyecek şampiyonluk giderse.

vyno
20.06.2020, 01:57
Çok iyi falan hikaye biz de iyiydik kaç kez basit takımlara şampiyonluğu bıraktık bu akşam 2-0 olsaydı maçın sonucu taş çatlasın 2-2 olurdu. Bu sezon dünyaları aştık çakalın birine koskoca şampiyonluğu veremeyiz bunu anlamaları lazım dağ gibi tepki gelmeli yoksa bu yüzsüzler bize çelmeyi takar.

hanzale
20.06.2020, 01:57
Yönetim suyu bulandırmalı, geçen seneki GS’nin açıklamalarından ders çıkarmalı, birilerinin kulağına kar suyu kaçırmalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Timur Bey
20.06.2020, 02:00
Sevgili bmn yöneticileri bu noktada bir basın açıklaması yapmayacak mı taraftar grupları da eklenerek?

romeikaa
20.06.2020, 02:10
bazı arkadaşlar çok saf. hala sahada kazanır şampiyon oluruz diyorlar. ulan görmüyor musunuz rakibimiz aleyhine en ufak bir hata olmuyor, hakemler hep lehine kararlar veriliyor. oyundan 60.dk atılması gereken aleksic daha sonra asist yapıyor. başakşehir aleyhine olan pozisyonların tekrarı bile verilmiyor.
3 haftadır aralıksız doğrandık. 90+3 de beleşten golümüz iptal edildi. başak maçı penaltı vara bile gidilmedi, göztepe maçında ucuz kırmızı ve ucuz penaltı. kör müsünüz beyler?

bal gibi de bizi şampiyon yapmayacaklar. hee çıkar 7 maçta da hakemleri denk gelir yenersek belki şampiyon oluruz. ama umudum bu akşam çok azaldı. tek güvence fatih hocanın başakşehire çelme takması. o maçı da alırsa eğer kalan haftaları izlemeye gerek bile kalmaz.

vyno
20.06.2020, 02:20
Bu saflığımız yüzünden her yıl bizi gözden çıkarabiliyorlar. Kalabalık iş ortamlarında çalışanlar iyi bilir mehmet söz dinleyen çalışkan ve uslu çocuk olursa ihale hep ona kalır. Kimse mehmet çok çalıştı onu ödüllendirelim birazda ahmet yapsın demez ahmet hırçınlık yapar şimdi bizi tersler falan gerek yok yine mehmete kalsın ihale der patron. Sustuğumuz an geçmiş olsun. Önce biz tepkiye bizi ezdiren Trabzonlu ağalardan başlamalıyız yoksa kimse kılını kıpırdatmaz boktan sebeplerle şampiyonluğu veririz zaten takım formsuzdu der ağlar geçeriz.

batu94
20.06.2020, 02:46
Başakşehirin hakemle kazanmasını, bize yapılanları gördükçe insanın içi kararıyor gerçekten. Ya sanki biz 7 maçı da bir şekilde hakeme rağmen kazansak bile bize şampiyonluğu vermezler gibi geliyor. Ne olacak sanki uydururlar oraya da bir şey.

Arkadaşlar, hakemi 7 maçta da yenmek zor. Bu ligde istediklerini şampiyon yapacaklar. Şimdilik görünen bu.

vyno
20.06.2020, 03:01
Başakşehirin hakemle kazanmasını, bize yapılanları gördükçe insanın içi kararıyor gerçekten. Ya sanki biz 7 maçı da bir şekilde hakeme rağmen kazansak bile bize şampiyonluğu vermezler gibi geliyor. Ne olacak sanki uydururlar oraya da bir şey.

Arkadaşlar, hakemi 7 maçta da yenmek zor. Bu ligde istediklerini şampiyon yapacaklar. Şimdilik görünen bu.

Gs forumunda adamlar allahtan bizle yarışırken siyasiler oy hesabı yaparak düşündü başakşehiri geri çekti diyor Bu sene Trabzonsporun şanssızlığı o olay olmaz diyorlar. Sesimizi duyurursak fazlasını yapamazlar ama sessiz kalırsak geçmişler olsun.

BlackPanther
20.06.2020, 03:03
Trabzon halkından %61 oy alan Reis ve onun maşası Göksel Gümüşdağ şampiyonu belirlemişler. Hadi geçmiş olsun!

BlackPanther
20.06.2020, 03:08
2011 kupasını Trabzonspora verdirmeyen biri elbette Başakşehiri şampiyon yapacak.

erenslash
20.06.2020, 03:14
bırakın şimdi başakşehiri hakemleri

biz Trabzonsporumuza bakalım panik yapmayın artık rahat olun azcık bir şey olmaz korkmayın

LağusKusteli
20.06.2020, 03:16
Gs forumunda adamlar allahtan bizle yarışırken siyasiler oy hesabı yaparak düşündü başakşehiri geri çekti diyor Bu sene Trabzonsporun şanssızlığı o olay olmaz diyorlar. Sesimizi duyurursak fazlasını yapamazlar ama sessiz kalırsak geçmişler olsun.
Daha önce birçok kez dile getirdik ama yine hatırlatalım.

başakşehir bu ligde İstanbul takımlarını mutlu sona ulaştırma amacıyla mücadele veriyor.

Yani bir nevi Tavşan Atlet misali, İstanbul takımlarına yol açıyor ve yolun sonunda ön sıradan çekiliyor.

Bu sene İstanbul takımları zirveden uzaklaşınca bu sefer kendileri için şampiyon olmak istiyorlar.

Yayıncı kuruluşun son haftalardaki ve son maçtaki hareketlerine bakılacak olursa bu konuda destekleniyorlar.

Yıllardır sergiledikleri hizmetlerini ödüllendirecekler bir nevi.

ama bizim gündemimiz bunlar olmamalı, Ne yaparsa yapsınlar biz Şampiyon olacağız. Motivasyonumuzu bozmak yok, şu an hedef önümüzdeki Alanyaspor maçına konsantre olmak

vyno
20.06.2020, 03:16
bırakın şimdi başakşehiri hakemleri

biz Trabzonsporumuza bakalım panik yapmayın artık rahat olun azcık bir şey olmaz korkmayın

Sessiz kalırsak pazartesi rende oluruz oldubitti derler.

CesurHamsi
20.06.2020, 03:29
Simdi gelde pazartesi gununu bekle
bide hakem bizi katledecegini dusunursem kafayi yiyorum

Halil Alemdar
20.06.2020, 05:41
Sosa yetişse keşke..

————Uğurcan————
Jp—Costa—Campi—Novak
————-Sosa—————-
—-Parmak——Ndiaye——
Abdüş———————Ekuban
————-Sörloth————-

İkinci yarı duruma göre Guilherme ve son maçlarda iyi olmasa da Bilal hamlesi ile çözerdik bu işi. Sosalı bu orta saha Alanya orta sahasına üstünlük kurar kanatlardan işi bitirirdik ama Sosa zor görünüyor. Oluşacak kadro

————Uğurcan————
Jp—Costa—Campi—Novak
——Parmak——Ndiaye——
Abdüş——Gui———Ekuban
————-Sörloth————-

Bu durumda da yedekten girecek oyuncularımız sıkıntı. Nwakaeme ve Sosa büyük eksik. Ama olumsuz düşüncelerin aksine kaliteli ayaklarla kazanacağımızı düşünüyorum

CEMEFKER
20.06.2020, 07:30
....
4.Ben yönetim olsam rakibim saha dışında maç alıyorsa bende saha dışına taşar saha dışında maç alırım arkadaş, ben Alanya maçını çok kritik görüyorum.Madem adamlar pislikle alıyor bende kupayı Alanya’ya verir lig maçını almaya çalışırdım.

Bana bu tür tespitlerle gelin ...

Arda'
20.06.2020, 07:32
Geçen sezon Apo Albayrak var kayıtları elimizde, Akbil şampiyon yapılmak isteniyor diye algı yaptı siyaset gık diyemedi çünkü belediye seçimleri vardı hatta muhalefet bile gsye yaranmak için Akbile salladı baya hatırlarsanız. Yönetim algı yapsın diyenler her seçimde Trabzondan %70 oy aldığını unutuyor sanırım malum partinin :)

Sefaenes
20.06.2020, 07:41
Bu macta hakem facia si bekliyorum gerci bizim.maclarda hepsi felaket emeir aliyorlar

CEMEFKER
20.06.2020, 07:41
"Güzel futbol".."saha dışına gerek yok"..."daha iyi takımız"

Katılmamak mümkün değil. Ama adamlar son nefeste baldıra dalıyor, değse Sorloth'un futbol hayatı bitecek belki de...

Birkaç ay önceye gidersek aynı kafa G.Birligi maçında ortaya çıktı.

Şimdi önümüzdeki maçlarda 1-2 sakat daha verirsek "oynayın o zaman iyi futbolu"

Futbol basit bir spor değil, amatörlükten çıkalı 10 yıllar oldu.

Millet can derdinde o derece.
Örnek vermek gerekirse;
"AVM'lerde kara cuma indiriminden yararlanmak için birbirini çiğneyen insanlar, hatta sanatçı kimlikli "zengin" insanların tenezzül edip yerden Lacoste gömleğe saldırması..."

Başka bir örnek" Pandemi ilk günlerinde Londra'da ( medeniyetin beşiği aq..) Tuvalet kağıdı için birbirini ezen insancıklar"
Hadi alma o gömleği o kağıdı. Aç kalırsın!

Bu tencerede temiz, pak ve bittiğin topraklardaki gibi kalmazsın. Tencereye bir kez girdin miydi, kaynamalısın. Zira çiğ lokmayı kimse yemez!

14TS61
20.06.2020, 07:43
Başakşehir maçında Hüseyin Göcek verilmesi skandaldı hicmi hakem yoktu. Çünkü artık bırakacak sonkez yapıyor görevleri..

Başakşehir en son hakemlerden nezaman canı yandı varmı bilen

Enaldo61
20.06.2020, 08:09
Suç bizde bu şeroları yenemedik.

Doğukan Uçan
20.06.2020, 08:25
maç seyircili olsaydı başakşehiri en az 2 farkla yenerdik.

ccd6167
20.06.2020, 08:50
Alacağız inşallah

dikkatli olarak konsantre olarak dikine oynayarak alacağız.

yorumsuz6117
20.06.2020, 09:03
Ne bekliyorsunuz arkadaşlar RTE dediğimiz adam Rize'li Rize'liler Trabzonspor düşmanı olur.. Başakşehir geçen sene şampiyonluğu Gs'ye sattı ama bu sene rakibi 3 İstanbul takımından biri değil ki şampiyonluğu bıraksın, ölümüne oynayacaklar şampiyonluk için gerekirse canlarını verecekler sahada rakip Trabzonspor çünkü, Başak'ın yedekten oyuna soktuğu oyuncu kalitesi bizde yok şampiyon olacaksak öyle bir yürek koymalı ki sahaya futbolcularımız, çünkü Trabzonspor'lular hariç hiçbir kulüp Trabzonspor'un şampiyon olmasını istemiyor.. hakemlerde Başakşehir'den yana, inanılmaz bi özveri inanılmaz bi inanç koymalıyız ki şampiyon olalım.. Trabzonspor liderliği verirse bir daha alamaz şampiyonluk gider..

hofsaale
20.06.2020, 10:11
Ankaragucun golü nizamı.. Ibb nin golü yanlış.. Elle oynuyor.. Ama neden bu iki pozisyonu doğru dürüst göstermiyorlar bile... Aleksic faulü var.. Parmagin kırmızı gördü pozisyon gibi...
Parmagin pozisyonunu her açıdan bakmistilar hemde yavaşlatıp..

Yok abi.. Bunlarla uğraşmak çok zor.. Allah korkusu yok bunlarda... Ibb yi sampion yapıp.. Satacaklar...

Enaldo61
20.06.2020, 10:16
Ankaragucun golü nizamı.. Ibb nin golü yanlış.. Elle oynuyor.. Ama neden bu iki pozisyonu doğru dürüst göstermiyorlar bile... Aleksic faulü var.. Parmagin kırmızı gördü pozisyon gibi...
Parmagin pozisyonunu her açıdan bakmistilar hemde yavaşlatıp..

Yok abi.. Bunlarla uğraşmak çok zor.. Allah korkusu yok bunlarda... Ibb yi sampion yapıp.. Satacaklar...

Bunlar bize karşı amedspor yarışsa onu şampiyon yaparlar, bizim çok iyi olmamız lazım hep söylüyoruz vura vura gitmemiz lazım başka yolu yok bu işin.

Başak ibnesinin amacı da kafaya oynayıp yolun sonunda gs fb'yi şampiyon yapmak ts olamasın da ne olursa olsun bunların derdi ama bunların alayına koymak farz oldu cas'taki cezayı da kaldırmamız lazım.

emre6117
20.06.2020, 10:57
Bunlar bize karşı amedspor yarışsa onu şampiyon yaparlar, bizim çok iyi olmamız lazım hep söylüyoruz vura vura gitmemiz lazım başka yolu yok bu işin.

Başak ibnesinin amacı da kafaya oynayıp yolun sonunda gs fb'yi şampiyon yapmak ts olamasın da ne olursa olsun bunların derdi ama bunların alayına koymak farz oldu cas'taki cezayı da kaldırmamız lazım.

Sene sonu üzüntüden kahrolmak istemiyorsak tüm taraftarlar tüm taraftar grupları birseyler yapmak zorundayız.
Biz bariz hatalara maruz kalırsak başakşehir hep kollaniyor.goksel iti hakemleri arkasına almış.basak lobisine de gücümüz yetmeyecekse şampiyon filan olmayalım.
Demekki şampiyon olacak güç biz de yokmuş deriz.basaka da gücümüz yetsin bir zahmet.basak dediğin takım geçen sene son 7 haftada 6 puan almış takım.oyle bir proje takimi.projeden başka hicbir amacı yok.
Sözde o kadar zenginimiz siyasimiz yöneticimiz lobimiz traftarimiz hatta damadimiz var.
Sene sonu üzülmek istemiyorsak şimdiden birseyler yapmak ZORUNDAYIZ.

A. Aydın
20.06.2020, 11:18
Ruyamda kacak yayindan gs ile olan macimizi izliyordum.
Ilk yari 2-1 one geciyoruz.
Sonra yayin donuyor, 70. dk da yayin aciliyor, gs 70. dk da 4-2 onde gorunuyor.
Yayin tekrar donup 88 de aciliyor 4-4 beraberligi yakaliyoruz ve yayin 88 de kapaniyor bir daha acilmiyor.
Son yillarin en heyecanli maci.

robinhood61
20.06.2020, 11:20
Arkadaşlar geçenlerde oynanan Gaziantep-Trabzon maçından önce gördüğüm bir rüyayı anlatayım.
Alanya-Trabzonspor maçına deplasmana gidiyorum. Maç 1-1 devam ederken son dakikada Sorloth gol atıyor ama hakem Var'a gidip iptal ediyor.
Kahrolmuştum. Sonra Antep maçında son dakika golümüz iptal oldu. Dedim inşallah rüyam bu maç için gerçekleşmiştir.
Eğer Alanya maçında böyle bir durum olursa rüyamı buna yorarım, inşallah olmaz. Rüyalarımın bazıları birebir çıkıyor.
İnanmazsınız ama Kuçka'nın Galatasaraya attığı uzaktan golü önceki gece rüyada görmüştüm. Bir futbolcu çok uzaktan gol atmıştı ben de ohaa böyle gol mü olur demiştim rüyada
aynen çıktı. Daha önce Gökdeniz'in Galatasaray'a attığı golü hattadaha sonra Fenerli Tuncay'ın bize attığı golü de görmüştüm. Ama son olarak şunu söyleyeyim.
Bu sene şampiyon olacağımızı da rüyada gördüm. Bu takımın buna ihtiyacı var. İnşallah diyelim.
Not: Rüya kısımları tamamen gerçektir arkadaşlar.

gurur6134
20.06.2020, 11:21
Sene sonu üzüntüden kahrolmak istemiyorsak tüm taraftarlar tüm taraftar grupları birseyler yapmak zorundayız.
Biz bariz hatalara maruz kalırsak başakşehir hep kollaniyor.goksel iti hakemleri arkasına almış.basak lobisine de gücümüz yetmeyecekse şampiyon filan olmayalım.
Demekki şampiyon olacak güç biz de yokmuş deriz.basaka da gücümüz yetsin bir zahmet.basak dediğin takım geçen sene son 7 haftada 6 puan almış takım.oyle bir proje takimi.projeden başka hicbir amacı yok.
Sözde o kadar zenginimiz siyasimiz yöneticimiz lobimiz traftarimiz hatta damadimiz var.
Sene sonu üzülmek istemiyorsak şimdiden birseyler yapmak ZORUNDAYIZ.

Basaksehirin lobisi elbette bizde yok dogrudan 1.isme bagli basaksehiri ben kurdum dedikten sonra kimle neyin lobisini yapacaksin.hazir para musluklari kesilmisken sampiyonlar liginden gelecek gelir ilac olacak bunlara trabzon cantada keklik nede olsa siyaset baska futbol baska diyen insanlarin sehri bu sene ortam musait bu proje takimi sampiyon olamazsa daha da olamaz..oyuncular ekstra motive olmali maclara hakemleri nereye kadar yenecekler bilmiyorum.senelerdir yaziyorum turk futbolunun gizli patronudur bu cigerci siradan bir isim degil rantin oldugu her yerde siyaset var futbol kisminada bu bakiyor..

CİVELEK.61
20.06.2020, 11:23
Arkadaşlar gol falan değil mesele
Maçı izleyenler görmüştür.
Basaksehirde skrtel penaltı yaptırdı sarı kart gördü,daha sonraki bir pozisyonda olgun atağı kesti ikinciyi görmedi.
Hemde tabanıyla bastı adama atağı keserken.
Aleksiçin oyunda kalması mucize
İrfan can her maçta olduğu gibi bu maçta da çirkef ve itirazcı tek kart gormedi.
Mahmut tekdemir yüzde yüz sarı kart gerektiren bı taban gurdi ki kart sınırındaydı vermedi hakem.
Ankaragücü Rodrigueze atılan yüksek topları indirmeye yönelik bı oyun planlanmıştı çok belli.
Rodriguez her topu nizami indirdi çünkü rakiplerine göre çok daha güçlü kaldı hava toplarında fakat hepsine faul çaldı hakem.
Ankaragücü ne verilen sarı kartların hiçbiri kart değil.
Bu kadar ince ince dograyinca hakem ibre basaksehire döndü.
Ama maçın özetini izleyenler bunların hiçbirini görmedi maalesef.
Siz maçlar belli pizisyonlarla mı katlediliyor sanıyorsunuz?
Maçlar böyle ince ince doğrayarak,bir takımdan alınıp diğer takıma verilir.

MetehanS
20.06.2020, 11:28
Alanyaspor kupa maçını izledim. Adamlar güzel oynuyor. İstekli oynuyor, pas trafiğini istikrarlı ve isabetli yönetiyorlar.

Biz eğer -her ne kadar kazanmış olsak da- son 2 maçımızdaki futbol ile Alanya karşısına çıkarsak, kazanma ihtimalimiz yok.

Skor olarak güzel sonuçlar alıyoruz, doğru. Fakat oynadığımız oyun beni memnun etmiyor. Mutlak üstün, vura vura aldığımız bir maç yok. Son dakikaya kadar dokuz doğurduğumuz maçlar oynuyoruz sürekli.

Alanyanın oynadığı futbol ne fenere ne göztepeye benzemiyor, umarım Hüseyin Hoca kadro tercihini akıllıca yapar.

lazboy0061
20.06.2020, 11:48
Alanya yi abartmaya gerek yok arkadaslar basak nasil yendigse bizde yeneriz rahat olun gs gecen sezon nasil 8 de 8 yaptigsa bizimde 7 de 7 yapma gücümüz var tek farkimiz biz hakemleri de ye yenmek zorundayiz ama hepsini üst üste koyup yenecez 2010/2011 sezonun acisini cikartacaz o sezon üzüntüden aglamistik ama bu sene sevincten aglicaz

BlackPanther
20.06.2020, 11:48
https://s7.gifyu.com/images/5C787EC1-CD85-4810-BD36-88C0FBDE5B89.gif

hofsaale
20.06.2020, 11:51

Bu pozisyon ağır çekimde bakılsa.. Herkes kırmızı derdi... Aynı parmagin pozisyonu gibi.. Ne hikmetse kimse bu pozisyonu konuşmuyor...

gurur6134
20.06.2020, 11:53
Selçuk Dereli: MKE Ankaragücü - Başakşehir maçında Türk hakemliği adına utanç verici bir gece yaşandı.

Goksel mhk da tff de cirit atip duruyor neden surekli ziyaret ediyor buralari acaba

BlackPanther
20.06.2020, 11:53
Bu pozisyon ağır çekimde bakılsa.. Herkes kırmızı derdi... Aynı parmagin pozisyonu gibi.. Ne hikmetse kimse bu pozisyonu konuşmuyor...

Bu pozisyonu yayıncı kuruluş arkadan göstermek istemiyor. Direk kırmızı bu pozisyon arka çekimde. Ama görüntülerden silmişler.

iyattara
20.06.2020, 11:56
Alanyaspor kupa maçını izledim. Adamlar güzel oynuyor. İstekli oynuyor, pas trafiğini istikrarlı ve isabetli yönetiyorlar.

Biz eğer -her ne kadar kazanmış olsak da- son 2 maçımızdaki futbol ile Alanya karşısına çıkarsak, kazanma ihtimalimiz yok.

Skor olarak güzel sonuçlar alıyoruz, doğru. Fakat oynadığımız oyun beni memnun etmiyor. Mutlak üstün, vura vura aldığımız bir maç yok. Son dakikaya kadar dokuz doğurduğumuz maçlar oynuyoruz sürekli.

Alanyanın oynadığı futbol ne fenere ne göztepeye benzemiyor, umarım Hüseyin Hoca kadro tercihini akıllıca yapar.Alanya Göztepe ve fenerden daha iyi bu doğru. Lakin takıma haksızlık ediyorsunuz. 2 mactada oyun çoğu zaman kontrolumuzdeydi. 10 kişi kalınca nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadık. Kupada da 2. Maç skor avantajı olan takım nasıl oynamasi gerekiyorsa yine öyle oynadık. Her zaman vura vura basa basa oynanmaz. Hele ki uzun bir aradan sonra gücünü kontrollü kullanman gerekiyorsa.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezgin Öztürk
20.06.2020, 11:57
7-8 sayfa geriden geliyorum çok güzel film tadında mesajlar yazılmış...Game Of Thrones'un senaristleri keşke son sezonda burada yazan bir kaç arkadaş kadar başarılı olabilseydi.

Konumuza dönecek olursak geçen hafta Cuma günü Göztepe'yi yendiğimizde şampiyonluk şarkıları söylerken bugün Başakşehir şampiyonluğunu konuşanları izliyoruz.Hep en uçlarda yaşıyoruz ortası yok.

Alanyaspor ligin iyi takımlarından biri.Antalyaspor karşısında alınan bol gollü galibiyet bir anlamda bizim için iyi oldu.O maçın ister istemez onların üzerinde bir rehavet bizim oyuncular için daha bir ciddiyet oluşturacağı düşüncesindeyim. Alanya'nın karşısına Jahovic,Podolski,Sinan,Amilton ve Fredy gibi defansif olarak çok zayıf 5 oyuncu ile çıkmak intihar etmekle eş değerdir.

Alanya ligin kontra ataktan en az gol bulan takımlarının başında geliyor,en önemli silahları duran toplar.O konuda dikkatli olur ve erken bulabilirsek maç sonunda yine şampiyonluk şarkıları dinleriz 1 hafta daha.

chener
20.06.2020, 12:02
Bazen şöyle düşünüyorum; başakşehir bile bize karşı ayak oyunlarında başarılı olabiliyorsa (hakem kayırma filan) biz acaba kendimizi çok mu büyütüyoruz. Biz dramada mı çok büyüğüz.

gurur6134
20.06.2020, 12:07
Basaksehirin 2.golunde kale arkasi cekim var top kalcadan sekip adamin eline vuruyor adamda kaliyor avantaj sagliyor eline degmese acilacak gol olmayacak ne hikmetse gol veriliyor.a.gucunun golunde de kaleci ile a.guclu arasindaki mesefa 9 metre bu nasil aktif alan..aleksicin kartini es gecmesine girmiyorum bile resmen tiyatro oynaniyor.goksel yokken 2013 de kume dusen ibb arkasindan goksel yeniden baskan olunca şahlaniyor ne buyuk klup ama degil mi?

BlackPanther
20.06.2020, 12:09

18851

BlackPanther
20.06.2020, 12:16
18852

oksoholu
20.06.2020, 12:27
Sizde böyle hissetmiyor musunuz

Gözümüzde büyüttüğümüz maçlarda muhteşem oynadık biz bunları yeriz dediğimiz maçlarda ecel terleri döktük örneği o kadar çok ki Sivasda yenildiğimiz maç örneği kadro yetersizdi ve umutsuzduk ama yenildiğimiz halde mükemmel oynadık şansına kaybettik GS VE BJK maçlarında ezeriz dedik ecel terleri döktük Bşakşehirden tırsıyorduk en iyi oyunlardan biri orda çıkmıştı bu süreçte herkes Göztepe Alanya maçları çok kritik olduğunu söylüyordu Göztepe maçında kırmızı çıkmasa tarihi fark olurdu
Şimdi de Alanya maçı en zor maçımız diyoruz zor maçları severiz biz

fadigaTS
20.06.2020, 12:41
Başakşehir veya herhangi bir takımın lider olması ve desteklenmesi için Trabzonsporun direkt rakibi olması yeterlidir.Yani başakşehir yerine çemişgezekspor bile olsa eğer Trabzonsporun şampiyonluk yolundaki rakibi sadece o kalmışsa otomatik olarak desteklenir.Federasyon hakemlerin filan talimat almasına gerek olmadan ve bizi sevmedikleri için bunu yaparlar.Bazı arkadaşlar başakşehir kadar da mı lobimiz yok demiş.Bu yazdıklarım onlara cevaptır.

erenslash
20.06.2020, 12:44
Türkiyede hakem faciası var mı? var dolaylı ve ince hesaplarla engel konuyor mu? konuyor. ancak biz kendi maçımıza odaklanıp söke söke alacağız şampiyonluğu yani herkesin lobisi var tabi ve kollayanı var ancak bunlarla uğraşmak yerine futbola odaklanıp işi bitireceğiz.dikkat ederseniz Trabzonspor iyi ve seri futbol oynuyor ve sonuca gidiyor. başakşehir iyi oynamıyor. başakşehir puan kaybeder.Ahmet başkanın wakayeme ile ilgili cakır yüzünden böyle oldu demiş.ancak bence wakayemenin sakatlığı sağlık ekibinden kaynaklı.futbolcuda yorulma varsa ve zorlanma varsa dinlendirilmesi gerektiğini söyleyecek olan sağlık ekibi arkadaşlar.
Sessiz kalırsak pazartesi rende oluruz oldubitti derler.

Mert Oğuzlu61
20.06.2020, 12:45
Basaksehir sampiyon olsa bunun kime, neye, hangi kuruma ya da kurulusa faydasi olacak ?

Siyasete bakiyorum, muhalefette Trabzonlu genc siyasetci cikarmislar, adam oylari silmis supurmus. Akp nin şu an Trabzon icin Basaksehir'i birak yaris disinda birakmayi, yok etmesi lazim. Tipki gecen sezon secim oncesi yaptiklari gibi bunlari frenlemeleri lazim. Taraftari olmayan takim icin oy kaybetmeye deger mi ?

Konuya yayinci kurulus acisindan bakiyorum, hele onlara hic faydasi yok. Bu ulkede kac kisi oturup CL de Basaksehir maci izler ? :) Bu sezon Avrupa'da 1 tane macini izlemedim. Gs, Bjk, Fb maci izlerim de bunlari niye izleyeyim, Basaksehir ne ya ?

1 tane taraftari olmayan takima Fm de hile yapar gibi +40 milyon euro maas butcesi verdiler, yillardir Super Lig de örnek kulup diye parlatip Araplara satmaya calisiyorlar. İstanbullulara oy kaybederiz diye kiyamadilar, Trabzonlu nasilsa cepte diye hazir İstanbullular kotuyken bizi yakip "sahsimin kurdugu" takimi sampiyon yapacaklar öyle mi ?

Agaoglu boz bu oyunu efsane baskan ol... Cemil Usta sezonunda şu maca ölümüne cikalim. Pazartesi aksami ya ölecegiz ya da "sampiyonluk bizimdir" diyecegiz. Butun ulke puan kaybimiza kesin gozuyle bakiyor, kaybedecek hicbir sey yok zaten kaybetmeye aliskiniz ama bu maci da kazanirsak dun aksam mac sonu paylastiklari o gülen baykusu onlara yedirecegiz.

tamuğ yamtar
20.06.2020, 12:49
Basaksehir sampiyon olsa bunun kime, neye, hangi kuruma ya da kurulusa faydasi olacak ?

Siyasete bakiyorum, muhalefette Trabzonlu genc siyasetci cikarmislar, adam oylari silmis supurmus. Akp nin şu an Trabzon icin Basaksehir'i birak yaris disinda birakmayi, yok etmesi lazim. Tipki gecen sezon secim oncesi yaptiklari gibi bunlari frenlemeleri lazim. Taraftari olmayan takim icin oy kaybetmeye deger mi ?

Konuya yayinci kurulus acisindan bakiyorum, hele onlara hic faydasi yok. Bu ulkede kac kisi oturup CL de Basaksehir maci izler ? :) Bu sezon Avrupa'da 1 tane macini izlemedim. Gs, Bjk, Fb maci izlerim de bunlari niye izleyeyim, Basaksehir ne ya ?

1 tane taraftari olmayan takima Fm de hile yapar gibi +40 milyon euro maas butcesi verdiler, yillardir Super Lig de örnek kulup diye parlatip Araplara satmaya calisiyorlar. İstanbullulara oy kaybederiz diye kiyamadilar, Trabzonlu nasilsa cepte diye hazir İstanbullular kotuyken bizi yakip "sahsimin kurdugu" takimi sampiyon yapacaklar öyle mi ?

Agaoglu boz bu oyunu efsane baskan ol... Cemil Usta sezonunda şu maca ölümüne cikalim. Pazartesi aksami ya ölecegiz ya da "sampiyonluk bizimdir" diyecegiz. Butun ulke puan kaybimiza kesin gozuyle bakiyor, kaybedecek hicbir sey yok zaten kaybetmeye aliskiniz ama bu maci da kazanirsak dun aksam mac sonu paylastiklari o gülen baykusu onlara yedirecegiz.

Bütün ülke puan kaybımıza kesin gözüyle bakıyor derken?

Mert Oğuzlu61
20.06.2020, 12:59
Bütün ülke puan kaybımıza kesin gözüyle bakıyor derken?

Medyada ve cevremde TS taraftari olmayan kisilerden gordugum kadariyla Alanya macinda puan kaybedecegimizi dusunuyorlar.

PortoDeGalinhas
20.06.2020, 13:02
Şaka gibi ya, Türkiye genelinde toplam da 5 bin taraftarı olmayan takım hakem yardımıyla şampiyon yapılıyor. 2010-2011 deki şampiyonlukta hadi fb ile çekiştik de şampiyonluğumuzu vermediler. Eğer bu Başakşehirin bile lobisini yenemiyorsak Trabzonsporlu siyasiler ağzına Trabzonsporun adını almasınlar. Bıktım artık bu ülkenin bu saçma sapan işlerinden, oynanan bir maçtan sonra futbol haricinde herşeyi konuşuyoruz. Siyasi olarak herhangi bir partiye mensup bir kişinin futbol takımı kurması yasaklanmalı.

vyno
20.06.2020, 13:03
Arkadaşlar eğer sessiz kalırsak ligi 3. bitiririz. Gs ve başakşehir aynı takım bunu herkes biliyor. Yayıncı kuruluşun tavrından neler olacağını anlayın artık bu kadar saflık olmaz. Üzgünüm ama sadece iyi futbol şampiyonluğa yetmiyor.

ilelebeTS
20.06.2020, 13:11
Arkadaşlar eğer sessiz kalırsak ligi 3. bitiririz. Gs ve başakşehir aynı takım bunu herkes biliyor. Yayıncı kuruluşun tavrından neler olacağını anlayın artık bu kadar saflık olmaz. Üzgünüm ama sadece iyi futbol şampiyonluğa yetmiyor.
Forumda sabaha kadar ses çıkarsan bir şey olmaz. Kaos ortamı oluşturmaya gerek yok. Yönetim bağlantılarını kullanıp gerekli yerlerden bu işi halletmeli. Başakşehir bile hakemleri etki altına alabiliyorsa bizim de hayli hayli almamız lazım.

vyno
20.06.2020, 13:15
Forumda sabaha kadar ses çıkarsan bir şey olmaz. Kaos ortamı oluşturmaya gerek yok. Yönetim bağlantılarını kullanıp gerekli yerlerden bu işi halletmeli. Başakşehir bile hakemleri etki altına alabiliyorsa bizim de hayli hayli almamız lazım.

Kısaca özetliyeyim babayı ikna edemezsen babayı alırsın. Anlayan anladı.

Ahmet Taşçı
20.06.2020, 13:21
Forum birden bire Lobi, Siyasi işlere giriştiyse bunun temel nedeni Sosa 'dan sonra waka' yı da kaybediyor oluşumuzdur.Başakşehir 2 yıldır zaten zirveyi zorluyor takımları sağlam ve futbol oynuyorlar ,Ama GS başakşehiri yani rakiplerini sahada da yendi daha dışında da biz ise iki maçta da beraberliği zor kurtardık, şimdi farklı işlerden medet ummak bana saçma geliyor. Biz yenersek zaten başka hiçbir şeye gerek kalmıcak.

Tekke
20.06.2020, 13:23
Başakşehir veya herhangi bir takımın lider olması ve desteklenmesi için Trabzonsporun direkt rakibi olması yeterlidir.Yani başakşehir yerine çemişgezekspor bile olsa eğer Trabzonsporun şampiyonluk yolundaki rakibi sadece o kalmışsa otomatik olarak desteklenir.Federasyon hakemlerin filan talimat almasına gerek olmadan ve bizi sevmedikleri için bunu yaparlar.Bazı arkadaşlar başakşehir kadar da mı lobimiz yok demiş.Bu yazdıklarım onlara cevaptır.

Konu budur!

TRABZON ÜLKENİN ZENCİSİDİR

Başak şampiyon olsa kşme faydası sorusu yapayanlıştır!

TRABZON ŞAMPİYON OLAMAZSA KİME FAYDASI? Soru budur, cvp:

Gs
fb
bjk
başak
sivas
bilimum hırsız arsız yiyici medya
bein
istanbul şirketleri

vyno
20.06.2020, 13:31
Forum birden bire Lobi, Siyasi işlere giriştiyse bunun temel nedeni Sosa 'dan sonra waka' yı da kaybediyor oluşumuzdur.Başakşehir 2 yıldır zaten zirveyi zorluyor takımları sağlam ve futbol oynuyorlar ,Ama GS başakşehiri yani rakiplerini sahada da yendi daha dışında da biz ise iki maçta da beraberliği zor kurtardık, şimdi farklı işlerden medet ummak bana saçma geliyor. Biz yenersek zaten başka hiçbir şeye gerek kalmıcak.

Galatasarayla başakşehir aynı takım. Adamlar biliyor iyi takım olduklarını ama yeterli bulmuyor üzerine bir de operasyon yapıyor salak değiller heralde bunlarla boşa uğraşmıyorlar. Keşke sadece iyi oynayan şampiyon olsa hayalimdeki lig.

https://forum.bordomavi.net/blob:https://forum.bordomavi.net/4d1f7b14-9c72-4337-aec5-2118d536689e

samway
20.06.2020, 13:45
Eğer bu şekilde başaksehir sampiyon yapılırsa hakkımız yine yenilirse akp ye oy veren gözümde trabzonlu deildir ve hayatımdan böyle insanlarıda siler atarım

Kirsehirli_ts
20.06.2020, 14:12
Her ne olursa olsun gurur duyulacak bir sezon yasadik. Ben komplo teorilerine inanmam. Pazartesi vurup gececegiz. Şampiyon olursak, ki inaniyorum, hayatimizda birsey değişmeyecek ayni şekilde olamasakda birsey eksilmeyecek.

nakzo
20.06.2020, 14:13
basaksehirin ülke futbolunda olması bu seviyede olması bu ülkenin rezilligidir. Bu kulüp Türk futbolundan el çektirilmelidir ne idüğü belirsiz ,taraftarı,tarihi ,camiası olmayan şu ucube kulübü şimdide şampiyon yapacaksınız Allah hepinizin cezasını versin.

Full HD
20.06.2020, 14:14
Olacagiz da, InShaAllah.

CEMEFKER
20.06.2020, 14:15
Üzülerek söylüyorum ama bu sezon ve başka zamanlarda asla şampiyon yapmayacaklar. Bakın olamayacağız demiyorum, yapmayacaklar.

Olası senaryo:
Yarış son haftalara kalmadan neticelenecek. Muhtemelen GS maçı sonrası İBB bize en az 5 puan fark yapacak. 33. hafta sonrası İBB galip gelmiş ve fişi çekmiş olacak. Alanya ve GS maçları muhtemel kayıp haftaları.
Travmatik netice itibariyle takım dağılacak. Sosa, Novak, Nwakaeme, Uğurcan gidecek.
Başkan yarı yolda bırakıldığı için 'yoruldum' diyip bırakacak.
Olağanüstü kongre kararı sonrası bu süreç üzerine sünger çekilecek.

Bu mesajımı unutmayın!

nakzo
20.06.2020, 14:16
Trabzonsporun şampiyon olması kulübün makus kaderini tamamiyle değiştirecek Trabzonsporun yıllardır şampiyon olamamasının sebebi şampiyon olamama stresindendir.Eğer şampiyonluk gelirse bir daha şampiyon olamıyoruz lafını duymayacağız kısa süreli aralıklarla şampiyon olacağız.

nakzo
20.06.2020, 14:20
Üzülerek söylüyorum ama bu sezon ve başka zamanlarda asla şampiyon yapmayacaklar. Bakın olamayacağız demiyorum, yapmayacaklar.

Olası senaryo:
Yarış son haftalara kalmadan neticelenecek. Muhtemelen GS maçı sonrası İBB bize en az 5 puan fark yapacak. 33. hafta sonrası İBB galip gelmiş ve fişi çekmiş olacak. Alanya ve GS maçları muhtemel kayıp haftaları.
Travmatik netice itibariyle takım dağılacak. Sosa, Novak, Nwakaeme, Uğurcan gidecek.

Bu mesajımı unutmayın!

gs basaksehiri yenecek bizim ne yapıp edip alanya ve ankaragucu maçlarını almamız lazım alırsak gs maçında yenilsek dahi avarajla şampiyon olabiliriz.

nakzo
20.06.2020, 14:23
Ayrıca su kolbastı olayını sene sonuna erteleyip budist rahipler gibi bütün takımın ful konsantre maçlara ölümüne asılması lazım ölümüne.Özellikle Trabzonsporun alt yapısından çıkan kendini yıldız zanneden arkadaşlar bu takım şampiyon olamazsa bu taraftarın hakkı size helal değil.

MehmeTS_ADANA
alanya maçından çok ankaragücü maçından çekiniyorum ama neyseki 2 önemli oyuncusu cezalı durumuna düştü

Berke6198
Trabzonspor taraftarının psikolojik hasarını şu forum sayfaları çok güzel aktarıyor. İşte bu yüzden taraftar yasağının olması beni çok mutlu etti çünkü bu psikolojik hasarlı binlerce insanın tribünlerde toplanması takımımızı daha çok strese sokabilirdi. Galatasaray taraftarı niye öyle biz niye böyleyiz demeyeceğim, cevabı çok belli zaten. Bu kitle birkaç kez şampiyonluğunun göz göre göre çalınmasına, birkaç kez de şampiyonluk yarışının son anda avuçlarından gitmesine alıştı ve giderilemeyecek psikolojik hasarlar oluştu. Dün, rakibimizin aldığı sonuçtan sonra yaşanılan sinir harbi ve oluşturulan olumsuz hava yine bunun tezahürü maalesef.

Ve bunca şeye rağmen yine de pazartesi günü alacağımız bir galibiyet burda şampiyonluk şarkıları söylettirecek.

erenslash
20.06.2020, 14:27
kardeşim Trabzonsporun şampiyon olmasını istemeyen bir çok gurup ve lobi var buna kimsenin itirazı yok zaten

başakşehir istanbul takımlarıyla kıyaslandığında sağlam bir takım arkadaşlar.

komplo teorileri deidğimiz şey yalan değil dünya tarihinde de tuhaf komplo dediğimiz şeyler gerçeğe dönüşmüştür.sadece futbol alanında değil.ama buradaki mevzu komplo değil bunu anlamak lazım.

başakşehiri kimse şampiyon yapmayacak bizi de kimse şampiyon yapmayacak bu sene. bu sene ya biz şampiyon olacağız ya onlar.bu da oynayarak canını dişine takarak oluyor.

bak yukarıdaki arkadaş demiş wakayeme ve sosa sakat olunca millet tırsmış aynen tırsınca da başka şeyler var demiş.ancak bizim bu seneki sorunumuz sağlık ekibi ve malesef sağlık ve bazı teknik ekip yetersizliği yüzünden bunun bedelini ödüyoruz ve ödemekteyiz

kardeşim Trabzonsporumuzun hakkının yendiğini herkes biliyor ama bu sene yapamıyorlar bunu yapmaya çalışsalar da.oynayarak almak zorundayız.

kötü dandik bir takım değil rakibimiz

eğer şampiyon olmak istiyorsak oynayarak olmamız şart.

kendi sahamızda başakşehire 2 puan veren biziz hakemler değil evet hakem wakayemenin penaltısını vermedi ama o maçta biz ne yaptık? bunu sorgula

10 kişi göztepeyi yenebiliyorsan herşeyi yapabilecek bi gücün var demektir bu kadar basit

bu takıma güvenin ve arkanıza yaslanın evet wakayemenin olmaması beni de korkuttu ama sonra düşündüm ekubanımız sorlothumuz ,novağımız ve bir çok oyuncumuz sahada hırslı mücadele ediyor daha ne isteyelim?

dikkat ederseniz başakşehir bizim kadar hırslı oynamıyor ama rakibimize saygı duyuyorum bu sene iyi mücadele ettiler komplodan ziyade başakşehir boktan bir takım değil arkadaşlar bunu da anlamak lazım

ama biz daha iyiyiz

başkanın yapması gereken şu sene sonunda sağlık ekibi üst düzey olmalı kondisyoner bir çoğu kaliteli ingiliz veya yabancı yabancı olmalı

Zafer Fidan
20.06.2020, 14:29
alanya maçından çok ankaragücü maçından çekiniyorum ama neyseki 2 önemli oyuncusu cezalı durumuna düştü

Bu Ankaragücü üç fark ile yenmezsek yaziklar olsun bu takima. Gelecek 3 maci kazansak bence sampiyonuz.

Arda'
20.06.2020, 14:31
Daha oynanacak 7 maç ver hemen başlamışsınız yine şampiyon olamayacağız, yapmayacaklar olaylarına. Bi şu 7 maçı oynayalım eğer olamazsak o zaman yazarsınız beyler sırf ben demiştim demek için yazmayın ya

romeikaa
20.06.2020, 14:35
geçen sene 28. hafta bittiğinde gs başakşehirin 4 puan arkasındaydı ve şampiyon oldular. ama aralarında maç vardı. bizim alanyada takılmamamız lazım. fatih hocam inşallah başakşehiri yenecek ve bize yenilecek :D

MehmeTS_ADANA
20.06.2020, 14:36
Bu Ankaragücü üç fark ile yenmezsek yaziklar olsun bu takima. Gelecek 3 maci kazansak bence sampiyonuz.

artık farz oldu zaten. ayrıca ankaragücü dünkü mağlubiyetten sonra artık 1 puan için kapanmayacaktır zaten

MehmeTS_ADANA
20.06.2020, 14:36
Trabzonsporun şampiyon olması kulübün makus kaderini tamamiyle değiştirecek Trabzonsporun yıllardır şampiyon olamamasının sebebi şampiyon olamama stresindendir.Eğer şampiyonluk gelirse bir daha şampiyon olamıyoruz lafını duymayacağız kısa süreli aralıklarla şampiyon olacağız.

aynen öyle en büyük psikolojik sıkıntımız bu. eğer bu eşiği aşabilirsek herşey daha kolay olacak

emre6117
20.06.2020, 14:38
Başakşehir ve biz kötü takım değiliz.biz de kaliteli ayaklar daha üstün.onlar ise komple takım ve yedekleri de iyi seviyede.
Bizde 10 üzerinden 8 veya 9luk sorloth.sosa.nwakame.ugurcan.ekuban.omur var.
Onlar da ise neredeyse 18 oyuncusu hep 6.7lik.yani kadroları cok genie ve tüm oyuncuları belli seviye üstü.
Ancak ve ancak sene başında beri hakemler bariz olarak puanlarımızı çalıyorlar.enaz 10 puanımız net olarak çalınmıştır.
Başakşehir ise 1 puanı bile çalınmadı sene başında beri.
Sonraki haftalarda da bu durum böyle gececege benziyor.
Isyanimiz buna.iste bu duruma birseyler yapmalıyız.
Başaka da gücümüz yetmeyecekse boşuna büyük takımız diye etrafta dolaşmayalım.
Başaka şampiyonluk kaldırırsak bu camianın basiretsizliginden acziyetinden olur.sonraki senelerde gs.fb.bjk ile nasil çekişeceksin.hazir 3 istanbul takimi kopmuşken bir gücümüz varsa kullanalım.
Bl eminim hicbir trabzonsporlu haksız bir puan bile istemez.ama göz göre her mac eziliyoruz.gitmez bu iş böyle.birseyler yapmalıyız.

erenslash
20.06.2020, 14:38
Trabzonumuz gs ı kendi sahasında yener arkadaşlar

7 maç 7 galibiyet veya

6 galibiyet bir beraberliğimiz olur en kötü ihtimal kafanızı takmayın

castillo61
20.06.2020, 14:40
Pazartesi aksami ya ölecegiz ya da "sampiyonluk bizimdir" diyecegiz.

Bu maç için bundan öte yorum olmaz. Hatta ben bi tık arttırıyorum. Demekle de kalmayız şampiyon oluruz. Bu maçın sloganı bellidir.

Ya öleceğiz ya olacağız.

Ayrıca Sosa iğne mi yapıyor kelle paça banyosuna mı giriyor yoksa domuz eti mi sardırıyor bilmem ama şu maça çıkacak. Durant nasıl kariyeri pahasına seriyi sadece 1 maç uzatmak için kendisini feda ettiyse Sosa da bu riski almalı.

emre6117
20.06.2020, 14:41
gs basaksehiri yenecek bizim ne yapıp edip alanya ve ankaragucu maçlarını almamız lazım alırsak gs maçında yenilsek dahi avarajla şampiyon olabiliriz.

Bn de gs yenecek diyorum özellikle bu hafta antepli yenerse basaki yenmeye cikacak.biz alanyayi yenmek zorundayız.biz yenilersek gs de potaya tekrar girmek isteyecektir.gsnin 7 de 7 yapması lazim bence imkansız ama onlar da başaka yenilmek icin çıkmazlar cunku o zaman 4.oluyorlar ki bu durum gsnin çöküşü demek.

Antonio
20.06.2020, 14:44
Pazartesi maçta 2011deki burakın kafasının sarılı halini sorlothda görüyorum. Savaşacağız normalde futbol kardeşlik sportmen ruh. Ama karşımızda şebeke var bahis mafyası çeteler mafya kim varsa onları da yenip şampiyon olacağız. Şampiyonluk ölum kalım meselesinden daha öte durumda onur şeref namus meselesi.

erenslash
20.06.2020, 14:46
kalan maçlara bakın banane gs başağı yenmiş yenmemiş .

ben bu adamlara neden gebe kalayım biz kendi sorumluluğumuzu almalı bütün maçları almamız lazım kendi kaderimizi biz çizeriz başkası değil

Alanyaspor - Trabzonspor
Trabzonspor - Ankaragücü
Galatasaray - Trabzonspor
Trabzonspor - Antalyaspor
Denizlispor - Trabzonspor
Trabzonspor - Konyaspor
Kayserispor - Trabzonspor

şampiyonluk alanya maçına değil hepsine bağlı alanyayla bitmiyor iş her maç önemli

emre6117
20.06.2020, 14:46
Alanya ile 90 dakikalik cok kritik maca cikacagiz.yenersek şampiyonluk cok ama cok yakın.puan kaybedersek de geçmiş olsun deriz.
Futbolcular ve teknik heyet eminim bizler kadar bu durumun farkındadır.
Belki puan kaybederiz ancak bu futbolculardan inanılmaz bir azim bekliyorum.oyle olmak zorundalar.

emre6117
20.06.2020, 14:49
Ben bu sene nasil sonuçlanırsa sonuçlansın takimi basarili sayarım.alkisi hakeder teknik heyet dahil.kadro korunursa sonraki senelerde büyük başarılar gelir deriz.
Ancak şampiyonluk giderse bu lobisizlikten olavak.ortalikta trabzonlu ve trabzonsporlu kimliğiyle dolaşanlar hesap vermek zorunda kalır başaka şampiyonluk kaldırılırsa (siyasiler.yoneticiler.zenginler.nufusu olanlar; onlara sizden bir halt olmaz deriz)

Yıldıray Emanet
20.06.2020, 14:51
Alanya kupa rehavetinde olacaktır. Ne kadar konsantre olur bilemem. Eğer bu maçı alamayacaksak zaten bunca maçtır ne diye mücadele veriyoruz.

Soner Albayrak
20.06.2020, 14:53
Nedir bu negatiflik? Hala her şey bizim elimizde, bunu hep gözden kaçırıyorsunuz.

Çıkıp oynayıp yeneceğiz, rahat olun yahu.

BlackPanther
20.06.2020, 14:55
Su alanyayi normalde rahat gecmemiz lazim kafada ligi bitirmisler de basaksehir baskani ile alanya baskaninin siyasi yonleri korkutuyor beni sahada kusan topcular falan gormeyiz insallah..

Alanyasporun Basaksehir karsisinda oynadigi futbolu izledim. Berbat ötesiydi. Bakalim bize karsi nasil oynayacaklar?

Ankaragücü nü biz kolay geceriz. Adamlar daha dogru dürüst pas yapamiyorlar. MRA nin futbol taktigi olsa gerek. Ankaragüclü futbolcu topu dün pas yerine direk taca atti. Inanilir gibi degil.

David_LuiZ4
20.06.2020, 14:59
Resmi olarak 35 senedir şampiyon olamayan Trabzonspor'un taraftarının "bizi şampiyon yapmayacaklar" halet-i ruhiyesine kapılmasını doğal karşılıyorum...Yeni nesil taraftar olaya mantıklı, komplo teorilerinden bağımsız olarak bakamıyor çünkü şampiyonluk görmemiş başarıya aç bir taraftar kitlemiz var..Dolayısıyladır ki 35 senedir bir baltaya sap olamamış bu kulübün taraftarının özgüven eksikliğini de normal karşılamak lazım...Yani takım şampiyonluğa oynarken her şeyin altında bir bit yeniği aramak, şu veya bu lobi diyerek komplo teorisi üretmek, suçu ve kabahati sürekli başkalarında aramak bunu yaparken de kendi takımını kendi kendine baskı altına aldığını farkedememek Trabzonspor taraftarının yıllardır vazgeçmediği bir alışkanlıktır..Gündemi sürekli lobilerle komplo teorileriyle meşgul ederek oyuncuların ve hocanın motivasyonunu bozmak bindiğin dalı kesmek gibidir..O halde Çimşir'in gece gündüz çalışmasına gerek yok oyuncular da kendini salsın kolaycılığa kaçsın..Nasılsa şampiyon yapmayacaklar ruh halinin takıma yansıtacağı negatif enerjinin farkında değilsiniz..

Her hafta değişik komplo teorileriyle gündemi pompalayan taraftara suç bulmuyorum aslında..Trabzonspor 35 yıldır basiretsiz, kafası çalışmayan tipler tarafından yönetiliyor..Çok akıllı bir yönetimimiz olsaydı illa ki bu 35 yıllık süreçte 3 4 şampiyonluğumuz olurdu..Bu kafası çalışmayan yönetici kesimi kendi başarısızlığını örtmek için yıllarca "dış güçler hakemler" mazeretiyle taraftarı kandırmış gazlamış ve içinden çıkılmaz bir girdaba sokmuştur..Her başarısız geçen sezonda taraftar yönetime hesap sormasın diye yönetimler tarafından yapay gündemler oluşturularak taraftarın önüne dış güçler safsatası bir yem olarak atıldı..Kimse kendi başarısızlığını kabul etmez..Başarısız bir insan asla başarısızlığını kendi üzerine almaz..Sürekli o yaptı bu yaptı ondan oldu bundan oldu diye mırıldanır..

O yüzdendir ki Trabzonspor'un her şampiyonluğa oynayışında camianın baskıyı kaldıramayışını yaydığı negatif enerjiyi bir aile trajedisine benzetiyorum..

Bir ailede 5 kardeş var..Biri başarısız..Sen bu başarısız adama ikide bir ulan senin kardeşlerinden neyin eksik seni suistimal ediyorlar bak kardeşlerin orada burada çalışıyor sen burda sürünüyorsun dersen adam abisine kardeşine düşman olur isyan eder..

Trabzonspor yönetimlerinin 35 yıldır yaptığı budur..Taraftarı oyalamak ve tepkiyi başka mecralara kaydırmak..Adama sorarlar 35 senedir her sezon seni hakemler dış güçler lobiler engelliyorsa ne diye yarışa giriyorsun kapat kulübü be kardeşim..

ilelebeTS
20.06.2020, 15:18
Şu maçı kazanalım işimize bakalım. Rakipler birbirini yiyecek zaten haftaya.

Onur Erçetin
20.06.2020, 15:23
Bazı psikolojik hasarların geri dönüşü olmaz çünkü bunlar ağır hasarlardır.Bir insan sürekli kaybederse artık hiçbir zaman kazanma ihtimalinin olmayacağını düşünmeye başlar.Buna öğrenilmiş çaresizlik denir.Pazartesi alacağımız galibiyet bize şampiyonluk şarkısı söylettirmez bence çünkü Başakşehirin şampiyon yapılmak istendiğine dair şüphe ve endişeleri olmaya başladı taraftarın.

Gazişehir ve Başakşehirle oynadığımız maçlarda doğrandık resmen.Verilmeyen gol,verilmeyen penaltı,verilmeyen kartlar,sert faullerin es geçilmesi vs.

Göztepe maçında ise resmen hakem katliamına uğradık.Guilhermeye iki harekette iki sarı gösterip kırmızıyla attı oyundan.İkinci sarı için ingiliz spiker aptalca bir karar dedi.Büyük liglerde bir oyuncuyu bu kadar basit atmaya çalışırsanız İngiltere ve İtalyada oynayacak adam bulamazsınız.

Bize karşı kesinlikle iyi niyet yok.Birilerinin bir operasyon yapmaya çalıştığı çok açık.Gazişehir maçına aleyhimize karar verme uzmanı Halis Özkahya,Başakşehir maçına inceden doğrama konusunda uzman eyyamcı Fırat Aydunus,Göztepe maçına ise babası Gs altyapısında çalışan Zorbay Küçük verildi.Bunlar kesinlikle iyi niyetli hareketler değil.

Ben mükemmel oynuyoruz demiyorum ama biz yıllardır acı çekiyoruz.Geçmişte çok ezildik,hakkımız yenildi.Kazanılmış haklarımızı alamadık.Başakşehir denilen kulüp de iyi top oynuyor ama orada planlanmış birşey var.Hiçbir taraftarı olmayan bir takıma belediye desteğiyle inanılmaz bir maaş bütçesi yaratıldı.Bizim takımın yedek oyuncusu yok resmen,adamların yedekleri Robinho gibi adamlar.Böyle bir takımın şampiyon olması hiç de adil birşey değil.

Bu ülke bizim için ne yapsa yine yetmez.Milyarlarca dolar verseler yine bu psikoloji düzelmez.2011 de büyük bir travma yaşadı bu taraftarlar.O zamanlar daha çocuk yaşta olanlar vardı.2011 de ben daha 18 yaşındaydım.Liseden yeni mezun olmuştum.O sezon Eskişehir maçından sonra öyle bir psikoloji kapladı ki içimi,anlatmaya kalksam anlatamam.Sonra ortaya çıkan onca şeyden sonra yine birşeylerin değişmemesi ağır bir travma yarattı taraftarlarda.Herkes herşeyin farkında,insanlar sadece ülkenin farklı ve zorlu gündemleri de olduğu için pek fazla sportif konulara girmek istemiyorlar yoksa bu insanlar aptal değil,kimin ne yaptığını herkes biliyor.

İnşallah bu sezon şampiyon oluruz.Son yedi hafta kala yine kaybedersek artık futboldan soğuyacak komple taraftarımız.Bu sene de kaybedersek gelecek sene taraftarı nasıl motive edeceksin,2021 de şampiyonluğa oynayacağız dersen artık herkes bir tarafıyla gülmeye başlar :)

Özkan Şentürk
20.06.2020, 15:29
Alanya ligin en fazla duran toptan gol atan takımı. Kupada da attılar duran toptan. Çok fizikli bir takım.
Defansta bu maç campi, Costa ikilisi olmalı mutlaka

Faruk UYSAL
20.06.2020, 15:32
2011'de hepimiz hatırlarız. Bizden iki hafta önce fb ile al gülüm, ver gülüm oynayan Eskişehirspor'un puana ihtiyacı olmadığı halde bizim karşımızda nasıl mücadele ettiğini hepimiz biliyoruz. Doğa'nın aşırı koşmaktan sahaya kusması, atağa kalkan Jaja'nın formasına arkadan yapışan Alper'in 3-4 metre yerlerde sürüklenmesi mamalanmanın ne boyutta olduğu ile ilgili önemli simgeler olarak kaldı hafızalarda...
Sonuç olarak pazartesi akşamı karşımızda böyle bir Alanyaspor beklemiyorum. Normal futbollarını oynayacaktır. Biz tam konsantre olarak tüm gücümüzle mücadele edeceğimizden hayırlısıyla 3 puanımızı alırız diye tahmin ediyorum. Yeter ki hakemler adil bir maç yönetsinler. Trübünlerin boş olması nedeniyle üzerlerinde seyirci baskısı yok ve ayrıca VAR adı verilen teknolojiden yararlanıyorlar olmalarına rağmen hâlâ maçların sonuçlarını kendi istedikleri yönde tesir etmeye maalesef devam ediyorlar. Kişiler haysiyetsiz, şerefsiz olunca VAR varmış, yokmuş neye yarar...

El Cordobes
20.06.2020, 15:35
Resmi olarak 35 senedir şampiyon olamayan Trabzonspor'un taraftarının "bizi şampiyon yapmayacaklar" halet-i ruhiyesine kapılmasını doğal karşılıyorum...Yeni nesil taraftar olaya mantıklı, komplo teorilerinden bağımsız olarak bakamıyor çünkü şampiyonluk görmemiş başarıya aç bir taraftar kitlemiz var..Dolayısıyladır ki 35 senedir bir baltaya sap olamamış bu kulübün taraftarının özgüven eksikliğini de normal karşılamak lazım...Yani takım şampiyonluğa oynarken her şeyin altında bir bit yeniği aramak, şu veya bu lobi diyerek komplo teorisi üretmek, suçu ve kabahati sürekli başkalarında aramak bunu yaparken de kendi takımını kendi kendine baskı altına aldığını farkedememek Trabzonspor taraftarının yıllardır vazgeçmediği bir alışkanlıktır..Gündemi sürekli lobilerle komplo teorileriyle meşgul ederek oyuncuların ve hocanın motivasyonunu bozmak bindiğin dalı kesmek gibidir..O halde Çimşir'in gece gündüz çalışmasına gerek yok oyuncular da kendini salsın kolaycılığa kaçsın..Nasılsa şampiyon yapmayacaklar ruh halinin takıma yansıtacağı negatif enerjinin farkında değilsiniz..

Her hafta değişik komplo teorileriyle gündemi pompalayan taraftara suç bulmuyorum aslında..Trabzonspor 35 yıldır basiretsiz, kafası çalışmayan tipler tarafından yönetiliyor..Çok akıllı bir yönetimimiz olsaydı illa ki bu 35 yıllık süreçte 3 4 şampiyonluğumuz olurdu..Bu kafası çalışmayan yönetici kesimi kendi başarısızlığını örtmek için yıllarca "dış güçler hakemler" mazeretiyle taraftarı kandırmış gazlamış ve içinden çıkılmaz bir girdaba sokmuştur..Her başarısız geçen sezonda taraftar yönetime hesap sormasın diye yönetimler tarafından yapay gündemler oluşturularak taraftarın önüne dış güçler safsatası bir yem olarak atıldı..Kimse kendi başarısızlığını kabul etmez..Başarısız bir insan asla başarısızlığını kendi üzerine almaz..Sürekli o yaptı bu yaptı ondan oldu bundan oldu diye mırıldanır..

O yüzdendir ki Trabzonspor'un her şampiyonluğa oynayışında camianın baskıyı kaldıramayışını yaydığı negatif enerjiyi bir aile trajedisine benzetiyorum..

Bir ailede 5 kardeş var..Biri başarısız..Sen bu başarısız adama ikide bir ulan senin kardeşlerinden neyin eksik seni suistimal ediyorlar bak kardeşlerin orada burada çalışıyor sen burda sürünüyorsun dersen adam abisine kardeşine düşman olur isyan eder..

Trabzonspor yönetimlerinin 35 yıldır yaptığı budur..Taraftarı oyalamak ve tepkiyi başka mecralara kaydırmak..Adama sorarlar 35 senedir her sezon seni hakemler dış güçler lobiler engelliyorsa ne diye yarışa giriyorsun kapat kulübü be kardeşim..

Resmi olarak 35 senedir şampiyon olamayan takım diyerek arada resmiyet kazanmayan şampiyonluğu ima edip yav ne kadar komplocusunuz demek de ayrı bir kafa. O sezonla ilgili tapeler ortaya çıkmasa gerçekten şampiyonun sen olduğunun bilemeyecektin ve bu sefer bu yazıyı 35 yıldır şampiyon olamayan takım diye yazacaktın. O sezon fener nasıl 17 de 16 yaptı diyen birine komplocu sıfatı yakıştıracaktın. Kim bilir 2011 gibi kaç sezon var? Bayılıyorum böyle her şeyin saha içinde yaşanıp bittiğine, dışarıdan hiçbir müdahale olmadan oyunun adil bir şekilde oynandığına inanan parlak fikirlere. Sonra da kardeşim ne kadar komplocusunuz diyen tiplere?

Neyse tatlı rüyalar. 35 yıldır bir baltaya sap olamamış kulübün taraftarı olarak daha fazla cahil cahil konuşmayalım:) Son dönemde iyice gözümüze soktukları üzere yaşasın amerikan demokrasisi!!!

Timur Bey
20.06.2020, 15:46
Bu takımın oyuncu ve teknik anlamda eksikleri, kusurları ve zaafiyeti olabilir ama asla bu hakkımızın gasp edildiği gerçeğini değiştirmez. "Komplo teorileri" görüyorum deyip işi ciddiye almayan arkadaşlar herhalde burada çok adaletli bir lig olduğunu zannediyor.

Hakkını aramak tarih boyunca insanlara verilmiş en tabii yetkilerdendir. Geçen sene gs yalan veya yanlış hakkını aradı. Onlar da mı ezik şimdi? şikeciler bize "Damat takımı" dedi. Buna bir sürü ergen rakip taraftar inandı. Onlar mı ezik oldu? Aksine herkes bu yalana inandı. Bir gerçek varsa bu ligde istenmediğimiz. O yüzden takım sahada mücadele verdiği gibi yönetim de yeri geldiğinde hakkımızı müdafaa edebilmeli. Taraftarın çoğunluğunun da Nwakaeme'nin yokluğundan dolayı strese girdiğini zannetmiyorum. Çünkü şampiyonluk ve başarı takım oyunundan geçer. Bir iki oyuncu takımda ön plana çıksa da bir kişi eksildi diye takım yok olacak değil.

Yönetim de her şey iyi giderken konuşmak tatlı geldiğinden konuşur. Önemli olan olumsuz durumda elini taşın altına sokmak, şu anda konuşmadıktan sonra o maden, şu 30, bu 50 milyon euro dersen kimse kaale almaz seni. Tedbiri al, en kötü hakkımı aradım dersin. Ben bunu girdiğim 3 mülakatta hakkı yenilmiş bir öğretim elemanı adayı olarak söylüyorum. Hakkınızı ararsanız en azından gönlünüz rahat olur. Aksi halde yaz transfer dönemindeki güzellemelere çoğu taraftar itibar etmez. Ayrıca bu şampiyonluk akbile kaptırılırsa benim gibi pek çok taraftar seneye maçları seyredemeyecek duruma gelir.

hanzale
20.06.2020, 15:49

Bu pozisyonun öncesi asıl kırmızı gerektiren pozisyondu feci daldı ama vuramadı sonra bu faulü yaptı

hanzale
20.06.2020, 15:55

Olası senaryo:

Bu mesajımı unutmayın!

Üsted elf gözlerin başka beler görüyor?

erenslash
20.06.2020, 16:06
Trabzonsporun şampiyonluğunun geçmişte gitme sebeplerini hepimiz biliyoruz: yapılmayan nokta atışı transferler,oyuncuyu elinde tutamama,oyuncuya bir iki kuruş yüzünden elinden kaçırma -şike her zaman yapıldı ama biz en zayıf halka sorunumuzu çözmediğimiz ve bir şeyi tam yapmadığımız için adamlara cesaret verdi bizim zayıf halkalarımızı kendi içimizde klup içinde çözmediğimiz için hakemlerle bizi kolayca durdurabildiler bu sırada bazı bilinçli taraftarlarımız şike var dedi ama stoperlerimiz yeterli değil şu bu dediler haklıydılar.

sonra bu sene teknik ekip problemli çıktı ömürün içine ettiler .çocuğun bir senesini yediler.bakın personel teknik heyet veya nokta atışı bölgeler yüzünden oluyor bazı kayıplar.
başkan bunu gördü bize bir yabancı yardımcı hoca aldı.newton chealseden kariyerli bir hoca.Ahmet başkan bir şeyler yapıyor sağolsun sağlık ekibini de seneye yenileyecektir.
örnek veriyorum: elinde glowacki var ve sakatlanıyor iyi bir stoper alınmıyor sıkıntıya giriyoruz vesaire...

yani biz kendi sorumluluklarımızı almadık şike yapıldı ama biz ne yaptık? abdülkadir ömürü berbat eden bir sağlık ekibin vardı yeni yerine gelen ekip de işe yaramaz personelin dandik. evet teknik direktörümüz yabancı yardımcımız iyi ama sağlık ekibinde acayip ve hala çok kritik eksiklerimiz var

bu ufak detaylar bizi zora sokuyor.şimdi çok iyiyiz wakayeme olmasa bile elimizde sorloth ve ekuban gibi adamların var.eskisi gibi değiliz.stoperlerimizin kalitesi istedğimiz gibi değil malesef ama buna rağmen takım halinde güzel işler yapıyoruz

şimdi wakayeme sakatlandı eee kim sorumlu? gene personel ve eksik olan şeyler yüzünden oldu.rapor olur abiciğim bu adamı dinlendir wakayeme şu kadar oynasın dersin veya ikinci yarı oyuna sokarsın biraz dinlendirirsin veya yüklemeyi kondisyonerin ve düzgün fizyoterapistlerinle yaparsın ki çocuklar kolay kolay sakatlanmaz

erenslash
20.06.2020, 16:12
yönetim tedbirini arka planda alıyordur bunu meydanlara yaymaya gerek yok çünkü takımın futbol oynayarak maç kazanması gerekiyor lig adaletli olmayabilir ama şunu gördük liverpoolu ingilterede kim durdurabildi? iyi bir takımdan seni kaç kişi durdurabilir.tamam ingiltere liginde bu kadar şike olmuyor zaten ancak sen mükemmel bir takımsan seni hakem ne kadar durdurabilir?
Bu takımın oyuncu ve teknik anlamda eksikleri, kusurları ve zaafiyeti olabilir ama asla bu hakkımızın gasp edildiği gerçeğini değiştirmez. "Komplo teorileri" görüyorum deyip işi ciddiye almayan arkadaşlar herhalde burada çok adaletli bir lig olduğunu zannediyor.

Hakkını aramak tarih boyunca insanlara verilmiş en tabii yetkilerdendir. Geçen sene gs yalan veya yanlış hakkını aradı. Onlar da mı ezik şimdi? şikeciler bize "Damat takımı" dedi. Buna bir sürü ergen rakip taraftar inandı. Onlar mı ezik oldu? Aksine herkes bu yalana inandı. Bir gerçek varsa bu ligde istenmediğimiz. O yüzden takım sahada mücadele verdiği gibi yönetim de yeri geldiğinde hakkımızı müdafaa edebilmeli. Taraftarın çoğunluğunun da Nwakaeme'nin yokluğundan dolayı strese girdiğini zannetmiyorum. Çünkü şampiyonluk ve başarı takım oyunundan geçer. Bir iki oyuncu takımda ön plana çıksa da bir kişi eksildi diye takım yok olacak değil.

Yönetim de her şey iyi giderken konuşmak tatlı geldiğinden konuşur. Önemli olan olumsuz durumda elini taşın altına sokmak, şu anda konuşmadıktan sonra o maden, şu 30, bu 50 milyon euro dersen kimse kaale almaz seni. Tedbiri al, en kötü hakkımı aradım dersin. Ben bunu girdiğim 3 mülakatta hakkı yenilmiş bir öğretim elemanı adayı olarak söylüyorum. Hakkınızı ararsanız en azından gönlünüz rahat olur. Aksi halde yaz transfer dönemindeki güzellemelere çoğu taraftar itibar etmez. Ayrıca bu şampiyonluk akbile kaptırılırsa benim gibi pek çok taraftar seneye maçları seyredemeyecek duruma gelir.

gencer_ts
20.06.2020, 16:16
İpler bizim elimizde biz maçlarımızı kazanırsak zaten şampiyonuz sadece hakemlere dikkat etmemiz lazım kendimizi doğratmamalıyız bu konuda yönetimin çok dikkatli olması lazım tetikçi bir hakem maçlarımıza ataması yapılmamalı bana göre en kritik maç bu Alanya maçı yenersek inanıyorumki Ankaragücü ve Gs’yide geçeriz

Tekke
20.06.2020, 16:16
En uzun süren hırsızlık ve ihanetler en gizli olanlardır!

trabzonsporu tutup, Şenol Güneşin 3 kez 82 puan ve civarı toplayıp ŞAMPİYON YAPILMAMASINI, ayartmaları-ön kesmeleri anlamamış kişilerle konuşmak manasız...

ortada ASLA TRAVMA YOK, travma olsa KÜME DÜŞERDİK, biz her darbeden kalktık ama bitmedi/bitmez

bu ülkenin 2011 inde TÜM UYUYAN TARAFTARLAR, biz 3 büyütülmüş derken inanmayanlar gördü.

ŞANSSIZLIĞIMIZ, bunu biz değil FETÖNÜN PİÇLERİ ortaya çıkardı kumpasla. Yani şike var, her türlü pislik var ama amaç SİSTEMİ TEMİZLEMEK DEĞİL şikeyi ortaya koyup ÇÖKMEKTİ!

Özetle, bu ülkede futbokun 2 kuralı vardır

1. şampiyon İstanbuldan çıkmalı
2. olmaz ya diyelim İstanbul olamadı ASLA TRABZON OLMAMALI

6 kez olduğunda neler oldu bakan anlar!!!

YAHU HİÇ Mİ DİKKATİNİZİ ÇEKMEZ? HİÇBİR DERBİDE PİSLİK YAPMADAN-GERMEDEN rakiplerine kasti oynamayan TEK BÜYÜK TAKIMIZ! Başakşehir Gs maçı olsaydı bizim 1-1 kaldığımız maç, Başakşehir dayak yerdi koridorda.

TRABZON, PARAYA KARŞI EMEĞİN, BÜYÜTÜLMÜŞ KAHPE BİZANSA KARŞI ANADOLUNUN YEGANE SAVAŞÇISIDIR!

Oğuzhan Fidan
20.06.2020, 16:18
alanya maçı çok kritik bir öneme sahip ancak çok basit oynayarak kazanacağımız bir maç. defansı yarararak geçmeye çalışmak yerine pas oyunu ve sonuca giden bir futbolla oynamalıyız.. hem sakat vermeyiz hem sonuca gideriz.

Timur Bey
20.06.2020, 16:19
yönetim tedbirini arka planda alıyordur bunu meydanlara yaymaya gerek yok çünkü takımın futbol oynayarak maç kazanması gerekiyor lig adaletli olmayabilir ama şunu gördük liverpoolu ingilterede kim durdurabildi? iyi bir takımdan seni kaç kişi durdurabilir.tamam ingiltere liginde bu kadar şike olmuyor zaten ancak sen mükemmel bir takımsan seni hakem ne kadar durdurabilir?
İngiltere ile Türkiye'yi kıyaslamak çok doğru olmaz. Düşünün kü İngiltere'de 10 tane Trabzonspor gibi takım var, 5-6 tane fb, gs, bjk gibi takım var, 2-3 tane de Alanya vari takım var. Böyle bir ortamda da Liverpool haliyle yıllardır kolay şampiyon olamaz. Ayrıca İngiltere'de takımların yıllık gelirleri çok yüksek. Sonuncu bizim şampiyonla neredeyse denk gelir elde ediyor. Bu yüzden şikeye ihtiyaç duyulmaz fazla. Buna başka bir sebep buradaki takımların en kötü ihtimal 1-2 senede bir Uefa ya da Şampiyonlar Ligi kazanmaları. Şimdi biz 30 yıl şampiyon olamasak da 2 kere Şampiyonlar Ligi kazansak ligi bu kadar umursar mıyız? Bu yüzden İngiltere ile bizi kıyaslamamız doğru değil.

Takım ise oynar son ana kadar oynayacaktır. Fakat Alanya maçında ilk 15-20 dkda bir kırmızı kart görürsek ve duran top ya da penaltıyla rakip hakem eliyle öne geçirilirse yönetim o saatten sonra ne dese boş olur.

Oğuzhan Fidan
20.06.2020, 16:21
bizim bu süreçten şampiyon olarak çıkmamız artık kesindir. ne baskı nede rakip var başakşehir lobisi olan bir takım değil. işimiz kolay

batu94
20.06.2020, 16:24
Sorun şu ki, biz Liverpool’un İngiltere’de güçlü olduğu oranda güçlü değiliz saha içinde. Güçlüyüz diyen hayalcidir. Kusura bakmayın. Dolayısıyla hakemlerin bize etkisi Liverpool’a etkisinden çok çok fazla. Sadece bizim maçlarda da değil. Türkiye’de belli bir takım şampiyon yapılmak isteniyor ve yapılıyor. Bakınız geçen sene gs. Bakınız 2011 şikeciler ve bizim nice bilmediklerimiz ama tahmin edebildiklerimiz.

O yüzden eğer kapılar ardında akbilsporun şampiyonluğuna karar verilmişse ki verilmediği üzerine bir kanıtımız olmadığı gibi verildiği üzerine çok gösterge var, elimizden hiçbir şey gelmez. İstenmediği sürece biz 7’de 7 yapamayız ve istenmediği sürece akbil puan katbettirilmez. Mesela dün olduğu gibi.

Öyle hakemi de yeneriz, herkesi yeneriz, üst üste koyarız olayları ancak Liverpool kadar neredeyse namağlup gidebilecek kadar iyi oynadığınız zaman olur. Biz maalesef öyle değiliz.

Bilmiyorum, ama inanıyorum ki dünkü maç bir şeylerin temeliydi.

erenslash
20.06.2020, 16:25
aslında benim verdiğim örnek evrensel olarak güçlü bir takımsan kimse durduramamaz.her yerde böyledir.ancak İngiltere Türkiyeyle gelişmişlik anlamında kıyas bile kabul etmez her alanda futbol değil müzik de dahil buna.bu konuda haklısın.bizim ligimiz İngiltere yanında halı saha ligi kalır.kendi içimizde güçlü bir yapı ve kadromuz var başakşehir de iyi bir takım.başakşehirin tek avantajı kadro zenginliği-yani yedek kadrosunun genişliği klubedeki oyuncu seçim kalitesi.bazı arkadaşların korkusu şu: bizim klubemizde üst düzey oyuncular yok kart görürsek ne yaparız .yönetim arka planda tedbirini almalı tabi.ben bize bu saaten sonra göstere göstere hata yapacaklarını sanmıyorum.seyirci de yok zaten.misal bak emreyi çat diye nasıl attı cüneyt çakır.aynı cüneyt çakır sorlothun pozisyonunu görmedi ama nasıl attı adamı.bu da bir gelişmedir bizim adımıza.var hakemleri önemli kritik tabi.ama bence herşey güzel olacak başarıacağız bu işi canınızı sıkmayın.
İngiltere ile Türkiye'yi kıyaslamak çok doğru olmaz. Düşünün kü İngiltere'de 10 tane Trabzonspor gibi takım var, 5-6 tane fb, gs, bjk gibi takım var, 2-3 tane de Alanya vari takım var. Böyle bir ortamda da Liverpool haliyle yıllardır kolay şampiyon olamaz. Ayrıca İngiltere'de takımların yıllık gelirleri çok yüksek. Sonuncu bizim şampiyonla neredeyse denk gelir elde ediyor. Bu yüzden şikeye ihtiyaç duyulmaz fazla. Buna başka bir sebep buradaki takımların en kötü ihtimal 1-2 senede bir Uefa ya da Şampiyonlar Ligi kazanmaları. Şimdi biz 30 yıl şampiyon olamasak da 2 kere Şampiyonlar Ligi kazansak ligi bu kadar umursar mıyız? Bu yüzden İngiltere ile bizi kıyaslamamız doğru değil.

Takım ise oynar son ana kadar oynayacaktır. Fakat Alanya maçında ilk 15-20 dkda bir kırmızı kart görürsek ve duran top ya da penaltıyla rakip hakem eliyle öne geçirilirse yönetim o saatten sonra ne dese boş olur.

David_LuiZ4
20.06.2020, 16:28
aslında benim verdiğim örnek evrensel olarak güçlü bir takımsan kimse durduramamaz.her yerde böyledir.ancak İngiltere Türkiyeyle gelişmişlik anlamında kıyas bile kabul etmez her alanda futbol değil müzik de dahil buna.bu konuda haklısın.bizim ligimiz İngiltere yanında halı saha ligi kalır.kendi içimizde güçlü bir yapı ve kadromuz var başakşehir de iyi bir takım.başakşehirin tek avantajı kadro zenginliği-yani yedek kadrosunun genişliği klubedeki oyuncu seçim kalitesi.bazı arkadaşların korkusu şu: bizim klubemizde üst düzey oyuncular yok kart görürsek ne yaparız .yönetim arka planda tedbirini almalı tabi.ben bize bu saaten sonra göstere göstere hata yapacaklarını sanmıyorum.seyirci de yok zaten.misal bak emreyi çat diye nasıl attı cüneyt çakır.aynı cüneyt çakır sorlothun pozisyonunu görmedi ama nasıl attı adamı.bu da bir gelişmedir bizim adımıza.var hakemleri önemli kritik tabi.ama bence herşey güzel olacak başarıacağız bu işi canınızı sıkmayın.

Camiaya moral aşılıyorsun Eren :D

A.Gökhan AKIN
20.06.2020, 16:31
Başak artık kimseye takılmaz ellerini kollarını sallayarak alırlar tam maçları biz meçhul cincon zaten en fazla bizim maça asılır...

erenslash
20.06.2020, 16:33
Eyvallah David Bro bilmukabele :D
Camiaya moral aşılıyorsun Eren :D

Timur Bey
20.06.2020, 16:34
Bütün umudum takımın üst düzey konsantrasyonla oynayıp 7de 7 yapabilmesi, bu zor da olsa Hüseyin hoca maç maç iyi bir motivasyon sağlamalı oyunculara. Özellikle Gs maçı özelinde takımı olabildiğince iyi hazırlamalı. Gs maçından sonra akbilden üstün olursak ya da puanlar denk olursa o zaman rüzgarı biz arkamıza alırız. Bahsettiğiniz veteran takım, dünkü leş Ankaragücü'ne 2. golü saymazsak 1 golü zor atabildi. Biz akbili fazla büyütüyoruz. Robinho ve Visca hariç diğer oyuncular bizde olsa ya teneke bağlardık ya bunları nereden bulduk derdik. Akbil bu yıl havadan 15 puan kazandı. O puanları kazanmasa şikeciler ile prestij yarışına girerdi.

erenslash
20.06.2020, 16:44
fikstüre bakarsak bence biz zorlu aşamayı geçtik bu saaten sonra 7'de 7 yapmamız imkansız değil tabi ciddiyetle oynamak şartıyla.Hüseyin hocanın yardımcısına çok güveniyorum ben eddie newton bu adam sayesinde şampiyon olacağız bence.Hüseyine bunu aşılamış gibi.Newton Hüseyin hocayla 12 maçtır beraber korona davası araya girince vakit geçirmişlerdir.takımı da artık tanıyordur. bu adam sayesinde premier ligi kalitesinde seri paslar oluşuyor gibi hissediyorum.göztepede de bunu gösterdi bize.gs iddası olsun olmasın maça ciddi çıkar ama gs'ı da yener bu takım .akbil şu anda bizle beraber ligin en iyi takımı böyle olması gayet normal.Trabzonspor gibi köklü bir klup bu sene şampiyon olur bu kadar geldik artık.başakşehire bu saaten sonra takımların inanmışlık ve ruhani futbol anlayışına bakarsak şampiyonluk verilmez. doğanın kanununa aykırı :D lige bakarsak Trabzonsporda sorloth varken 10 da 10 yaparsın hele de bu moralle alanyaya hem kupada hem de lig de çakarız .bence kupayı da rahat alırız .başakşehirin sorlothu va r mı? yok o yüzden başakşehir babayı alır

Bütün umudum takımın üst düzey konsantrasyonla oynayıp 7de 7 yapabilmesi, bu zor da olsa Hüseyin hoca maç maç iyi bir motivasyon sağlamalı oyunculara. Özellikle Gs maçı özelinde takımı olabildiğince iyi hazırlamalı. Gs maçından sonra akbilden üstün olursak ya da puanlar denk olursa o zaman rüzgarı biz arkamıza alırız. Bahsettiğiniz veteran takım, dünkü leş Ankaragücü'ne 2. golü saymazsak 1 golü zor atabildi. Biz akbili fazla büyütüyoruz. Robinho ve Visca hariç diğer oyuncular bizde olsa ya teneke bağlardık ya bunları nereden bulduk derdik. Akbil bu yıl havadan 15 puan kazandı. O puanları kazanmasa şikeciler ile prestij yarışına girerdi.

savas avci
20.06.2020, 16:53
Hiç boşuna sıkmaya, heyecanlanmaya gerek yok. Oyun belli,akbil şampiyon yapılacak ve katarlının birine satılacak.

David_LuiZ4
20.06.2020, 16:55
Hiç boşuna sıkmaya, heyecanlanmaya gerek yok. Oyun belli,akbil şampiyon yapılacak ve katarlının birine satılacak.

Müşterisi olmayan bir kulübü Arap ne diye alsın?

erenslash
20.06.2020, 16:59
tabi ki değiliz.Türkiyede belli bir takım şampiyon yapılmak isteniyor ve yapılıyor kısmen doğruluk payı var.kısmen dememin nedeni şu :kadro yapın ve inanmışlık derecen ve performansın alman kafasıyla işlerle o biraz sıkar.bizim ülkede kolaycılık var futbolda.yani aşırı etkilenen başakşehir şampiyonluğunu kaybetmesine çanak çömlek hazırladı.gs ı şampiyon yapılması için çalışmalar yaptılar bu doğru ama kadrosu daha zengin olan ve psikolojik olarak buna hazır olan bir başakşehir var mıydı? yoktu bence.kendileri de buna müsade edip etkilendiler.işte psikolojik ve enerji anlamında etkilenmeyip alman gibi çat güm diye stratejik ve akıllıca oynarsan Türkiyedeki sike sistemini de bertaraf edersin.kimseyi de şampiyon yapamazlar ancak böyle bir iki poziyonla seni durdururlar ama sen her maç hayvan gibi oynarsan inanırsan bir penaltını vermez ama sen sürekli atıyorsun ne kadar golünü durdaracak?hakemlerin yaptığı şu bak sen ilk golü attın ya skor kritik orada ayar çekerler ama sen ikinciyi atmak için elinden geleni yaparsan bu akıl oyununun içine çekilmessin.puan da kaybetmessin.şunu rahatlıkla söylerim bu sene için: kart konusunda Trabzonspora kasıtlı olarak haksızlık yapıldı. bunu farkettim.aşırı kolay kart çıktı bize.böyle bir şey var ama nereye kadar?:D göztepeye çaktık işte fenere çaktık sırada alanya var onlara da çakıcaz alayının .... anladın hocam :D göztepe maçını alarak şampiyonluğun temelini attık.temel atmaya çalışıyor arkalarına varı alıp atmaya çalışsınlar biz sorlothla daha çok can yakacağız :D
Sorun şu ki, biz Liverpool’un İngiltere’de güçlü olduğu oranda güçlü değiliz saha içinde. Güçlüyüz diyen hayalcidir. Kusura bakmayın. Dolayısıyla hakemlerin bize etkisi Liverpool’a etkisinden çok çok fazla. Sadece bizim maçlarda da değil. Türkiye’de belli bir takım şampiyon yapılmak isteniyor ve yapılıyor. Bakınız geçen sene gs. Bakınız 2011 şikeciler ve bizim nice bilmediklerimiz ama tahmin edebildiklerimiz.

O yüzden eğer kapılar ardında akbilsporun şampiyonluğuna karar verilmişse ki verilmediği üzerine bir kanıtımız olmadığı gibi verildiği üzerine çok gösterge var, elimizden hiçbir şey gelmez. İstenmediği sürece biz 7’de 7 yapamayız ve istenmediği sürece akbil puan katbettirilmez. Mesela dün olduğu gibi.

Öyle hakemi de yeneriz, herkesi yeneriz, üst üste koyarız olayları ancak Liverpool kadar neredeyse namağlup gidebilecek kadar iyi oynadığınız zaman olur. Biz maalesef öyle değiliz.

Bilmiyorum, ama inanıyorum ki dünkü maç bir şeylerin temeliydi.

BlackPanther
20.06.2020, 17:00
2011'de hepimiz hatırlarız. Bizden iki hafta önce fb ile al gülüm, ver gülüm oynayan Eskişehirspor'un puana ihtiyacı olmadığı halde bizim karşımızda nasıl mücadele ettiğini hepimiz biliyoruz. Doğa'nın aşırı koşmaktan sahaya kusması, atağa kalkan Jaja'nın formasına arkadan yapışan Alper'in 3-4 metre yerlerde sürüklenmesi mamalanmanın ne boyutta olduğu ile ilgili önemli simgeler olarak kaldı hafızalarda...
Sonuç olarak pazartesi akşamı karşımızda böyle bir Alanyaspor beklemiyorum. Normal futbollarını oynayacaktır. Biz tam konsantre olarak tüm gücümüzle mücadele edeceğimizden hayırlısıyla 3 puanımızı alırız diye tahmin ediyorum. Yeter ki hakemler adil bir maç yönetsinler. Trübünlerin boş olması nedeniyle üzerlerinde seyirci baskısı yok ve ayrıca VAR adı verilen teknolojiden yararlanıyorlar olmalarına rağmen hâlâ maçların sonuçlarını kendi istedikleri yönde tesir etmeye maalesef devam ediyorlar. Kişiler haysiyetsiz, şerefsiz olunca VAR varmış, yokmuş neye yarar...

Sen Tesvik Primi verilen takimdan bahis ediyorsun. O mac Sike dosyasina giren mactir. Bülent Uygun ve Ümit Karanin mahkemedeki ifadelerini unutmayin!!!!

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun

700 milyar liraya cami, 300 milyar liraya okul yaptırdım. Benim kim olduğumu bütün Türkiye bilir. Şike ve teşvik priminin içinde ben yokum. Benim oradan gelecek paraya da ihtiyacım yok.

Türkcesi (Tercüme): Tesvik primi ile 700 milyar liraya cami ve 300 milyar liraya okul yaptirdim. Daha ne istiyorsunuz? ;)

Eskişehirspor Eski Futbolcusu Ümit Karan

Takım arkadaşlarımın hiçbiri ile şike yapması ya da teşvik primi alması konusunda konuşma yapmadım. Teşvik primi alındığı söylenen Trabzonspor maçında hocam tarafından son dakikalarda oyundan alındım. Fenerbahçe ile oynadığımız maçta da hocam beni çok az oynattı. ‘Hiçbir şey oynamadan bizi yeniyorlar’ diye hocama da argo kelimeler kullandım.

LağusKusteli
20.06.2020, 17:04
Konu iyiden iyiye dallanıp budaklanmış.

Konsantremizi bozmak yok. Kalan maçlarımızı kazanıp yolumuza devam ediyoruz.

Alanyaspor maçı özelinde devam edelim.

erenslash
20.06.2020, 17:07
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@BlackPanther (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=48162)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> teşvik primi ve şike tamam bunlar doğru ancak o sene bizim iki kritik transfere ihtiyacımız vardı.eskişehirin bize teşvikli şekilde gösterdiği mücadeleyi devre arasında bir iki nokta atışı transfer olsaydı yıkardık hatta o sene şikeye rağmen şampiyon olurduk

teşvik kime ? rakibe? peki sen rakibi yenebiliyor musun? hayır rakip fenere kasten yenilmiş peki biz yenebilecek kadromuzu güçlendirdik mi? hayır

hata bizde çünkü bu kirli oyunları da yenmenin ilk şart saha içi dostlar. yani futbolcu kadron ve teknik heyetten geçer

şikeyi istediği kadar yapsın senin futbolcuların iyise söker alır o şikeyi de alır eline verir herkesin

Onur Erçetin
20.06.2020, 17:13
Bir mesajı siliyorsan önce nedenini açıklayacaksın,ondan sonra sileceksin.Hakaret yok,küfür yok.Sadece haklı eleştiriler var.Benim mesajımı hiçbir gerekçe belirtmeden kafanıza göre siliyorsunuz.Kardeşim sizin akıl sağlığınız yerinde mi ?

hanzale
20.06.2020, 17:19

Seyircisiz takımı niye alacak bu Katarlılar

CİVELEK.61
20.06.2020, 17:20

18851

Kart bile görmedi burda
Skrtel,Alejsic bunlar kirmizisiz Mahmut'ta sarısız maç tamamladı.
Skertel henüz maçın başlarında çift sarıdan atılmalıydı.
Herkes önceki yorumlarda Ankaragücüne sallamışta,maçın ilk dakikalarında Ankaragücünün Başaksehire yaşattığı acziyeti biz dahil kim yaşattı bu sezon?
Adamlar sürekli önde bastı.
Rodriguez bütün hava toplarını aldı hakemin haksız faul çalmalarına rağmen.
Eprianu ve Skertel ağır kaldı ve fauller yaptılar.
Mert baskı altında saçmaladı bı pozisyonda kaleyi boş bıraktı.
Tamam Ankaragücü çok fırsat kaçırdı.
3 e 1 pozisyonu bile piç ettiler ama hakem adam olsa daha maçın başında fişi çekmişti Ankaragücü.
Adamları ince ince dogradılar
Ben sayılmayan gole bakmıyorum.
Hakem bı kaç tane daha golü saymasaydı da kartları ve faulleri doğru karar verseydi keşke.
Hakem adam olsa Basaksehir hezimet yaşardı.
Ankaragücünun başkanı çıkmış sayilmayan gole takılmış.
Ulan o ne ki
Sen esas kartlardan faullerden bahsetsene
Adam kulübünü nasıl savunacağini bilmiyo
Kartlar bı sonraki haftayı da ilgilendiriyo.
Başak bu maçta hem 3 puan hemde bı sonraki haftaya,GS maçına 3 oyuncu kaybedecekti.
Maçı dikkatli izleyenler şunu da mutlaka görmüştür.
Başakşehir takımı kötü oynayınca,zor duruma düştükçe inanılmaz çirkinleşti.
Bu da bize gösteriyor ki üzerlerinde çok büyük baskı var.
Fakat şu da var ki hakem desteğinden emin oldukları için ilk golü bulunca gerisinin geleceğinden eminler.
İrfan can,Aleksic,Skertel zaten çirkin oynatan adamlar fakat Mahmut gibi Wisca gibi oyuncular bile çirkinleşti.
Bu da üzerlerindeki baskıya işaret ediyor.

Antonio
20.06.2020, 17:23
biz alanyayı yenersek haftaya gs basakşehir maçını ciddiye alır mı bilmiyorum. biz takılırsak haftaya gs kesin başakşehri döve döve yener.

tamuğ yamtar
20.06.2020, 17:29
biz alanyayı yenersek haftaya gs basakşehir maçını ciddiye alır mı bilmiyorum. biz takılırsak haftaya gs kesin başakşehri döve döve yener.

Gs en kötü ikinci olmak için zorlayacaktır.

Ligi kesinlikle bırakmazlar.

Hele de bizim şampiyon olmamız durumunda, şampiyonlar ligine gidememe durumumuz varken.

Başak maçını almaya güçleri yeter mi?

O ayrı.

Tuğrul
20.06.2020, 17:32
Orta alan mücadelelerinde rakip oyuncu yüzünü döndüğü anda ayak bileği, tarak kemiği ne ise indirin.

TS kuzu gibi yumuşak top oynuyor hiçbir sertlik, çirfkeflik yok.

Mesela FB'li oyuncular ayak bileğine çalışırken bizim aklı evveller elini kullanarak faul yapması trajikomik bir durum oluşturmuştu.

Yapacağımız iş basit. Rakibi önde karşıla, alanı daralt.

Topu alamadığın zaman tatlı-sert faul yaparak rakip oyuncuları oyundan düşüreceksin.

Başakşehir öyle yapıyor nitekim hakem teşvikiyle de olsa mükafatını alıyorlar.

Bu saatten sonra TS'a kırmızı kart çıkarmakta zorlaştı artık daha cüretkar davranarak istediğimizi yapabiliriz.

Soner Albayrak
20.06.2020, 17:33
Forumdaki bu negatiflik gerçekten çekilmiyor.

Anlıyorum kimse bir felaket daha yaşamak istemiyor ama siz böyle yapınca her şey daha iyi mi olacak?

Birilerine göre Başakşehir çoktan şampiyon yapıldı Katarlılara bile satıldı. Bu kadar nasıl emin olabiliyorsunuz bundan?

Sürekli kendinizi hep kötüye alıştırmak isteyerek şu zamanların gerçekten keyfini çıkartamıyorsunuz. ,

Bütün maçları kazanıp vura vura şampiyon olacağız, rahat olun.

Çağdaş DENİZ
20.06.2020, 17:36
Bu forumda olumsuz yorum yapmayı 1 ay yasaklayacaksın yeter ya

CİVELEK.61
20.06.2020, 17:39
Maalesef benimde bir tarafım hep karamsar arkadaşlar fakat bir tarafımda hep şunu söylüyor.
"Bizim için ne kolay oldu ki"
Vallahi şu ortamı,oyuncularımıza öyle "Kuru Hamaset" değilde akılcı bir şekilde motivasyon unsuru olarak yeterince hissettirebilirsek bu işi neden başaramayalım?
Bu ligde yürür halimizle herkesi yenebildik.
Motive ve ölümüne savaşan halimizle bunların içinden geçeriz.
Yeterki Trabzonlu oyuncular,içlerindeki şampiyonluk özlemini,geçmişteki ne büyük futbolcu abilerinin yapamadığını yapabilmeyi
Ekuban,Wakame,Sörloth,Hüseyni ve diğer bir çok yabancı oyuncunun şampiyonluk sevincini yaşamayı ve bu takım sayesinde elde edeceği tanıtımı,
Sosa gibi bir oyuncunun kendisine daha önce hiçbir yerde gösterilmemiş bu kadar yüce bir sevginin hatrını
Genç oyuncuların belki de Trabzonspor sayesinde kazandıkları saygınlığı motivasyon olarak kullanabilelim.
Biz bunu yapalım gerisi cenabı Allah'ın bileceği iş.
Bize yakışan yürekle oynamak.
Parayla şikeyle oynayanlar zaten hep vardı olacak ta.
Bizde hep vardık "Olacağızda"

Antonio
20.06.2020, 17:43
lazio taraftarının ölümü ve federasyon binasını basmaları italyada 2000 şampiyonluğunun şikeyle laziodan alınmaya çalınması vardı. ss subayı zihniyetli adamlar haklarını korumak için kaos çıkarttılar şampiyon oldular sonunda. Türk toplumu hak yenilse de pek sesini çıkarabilen toplum değil pasif agresif toplum biat et rahat et kafası var.

ozzy!
20.06.2020, 17:45
kendi kendinin moralini bozan başka taraftar grubu yoktur. madem öyle ona rağmen olacaksın, olacağız diyeceksin. lobini kuracaksın.

direkt olmadı bitti bu iş moduna girmiş herkes, iyi kapatalım dükkanı.

S.ÖZKAN
Trabzonspor’umuz haricinde hiç bir maç ile ilgilenmiyorum.Biz kazanacağız ve yplumuza devam edeceğiz.Sonuçta Real Madrid vb bir takımla oynamıyoruz eğer bizden iyi olsalardı sıralamada üstümüzde olurlardı. KAZANACAĞIZ

LağusKusteli
Bize yakışan yürekle oynamak.
Parayla şikeyle oynayanlar zaten hep vardı olacak ta.
Bizde hep vardık "Olacağızda"

Aynen öyle, Başakşehir’in amacı tavşan atlet misali sezon sonlarında ilk sırayı bir istanbul takımına devretmek.

Bu sene istanbul takımı kalmayınca kendilerine oynuyorlar, lakin başakşehirin hakemlerce ve yayıncı kuruluş tarafından desteklenmesi gibi çirkinlikler,eyyamlar yeni değil,son da olmayacak. her sezon oluyor böyle şeyler maalesef.

Paniğe kapılmadan Biz yaptığımız en iyi şeye yani Mücadeleye Devam Edeceğiz.

OLACAĞIZ DA!

S.ÖZKAN
20.06.2020, 17:48
Sayfada hemen hemen herkes karamsarlaşmış.Zafer inananlarındır ve ben takımıma inanıyorum.

gurur6134
20.06.2020, 17:51
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@BlackPanther (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=48162)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> teşvik primi ve şike tamam bunlar doğru ancak o sene bizim iki kritik transfere ihtiyacımız vardı.eskişehirin bize teşvikli şekilde gösterdiği mücadeleyi devre arasında bir iki nokta atışı transfer olsaydı yıkardık hatta o sene şikeye rağmen şampiyon olurduk

teşvik kime ? rakibe? peki sen rakibi yenebiliyor musun? hayır rakip fenere kasten yenilmiş peki biz yenebilecek kadromuzu güçlendirdik mi? hayır

hata bizde çünkü bu kirli oyunları da yenmenin ilk şart saha içi dostlar. yani futbolcu kadron ve teknik heyetten geçer

şikeyi istediği kadar yapsın senin futbolcuların iyise söker alır o şikeyi de alır eline verir herkesin

Biz o maci zaten almistik oyuncularimiz şikeye ragmen 2 nizami gol atmislardi ancak hakeme takildik.uzun lafin kisasi ne yaparsan yap eger saha disinda is baglandiysa onune gecemezsin.son 4 macin 3 unde son duzluge girilmisken alehimize krtik hakem hatalari yapildi 2 sinde 4 puan kaybettik goztepeyi yendik ne dedik simdi cikip konusacak baskan galibiyete ragmen konusmadi bu hakemlerin ekmegine yag suruyor seni dograrken rakibe avantaj sagliyorlar boyle duzenin onune agzinla kus tutsan gecemezsin top oynayarak.bu sene sampiyonlugu hak eden takim trabzonspor butun hatalara ragmen hala zirvede ama nereye kadar boyle devam edecek gozumuze sokarak yapiyorlar herseyi medyada 3 5 ciliz ses cikiyor ertesi hafta kaldigi yerden devam..

gurur6134
20.06.2020, 17:51
Sayfada hemen hemen herkes karamsarlaşmış.Zafer inananlarındır ve ben takımıma inanıyorum.

Takima inanmada sorun yokda saha disindaki yavsaklara guvenmiyoruz

Ahmet Aksu
20.06.2020, 17:57
Ben de ilk başta moralsizdim önce sosa ve nwakamenin olmayışı ve ardından dünkü ankaragücü maçı moralimi biraz bozmuştu ama geçti

Dediğiniz gibi vura vura geçeceğiz rakipleri daha maç oynanmadan moralleri bozduk gereksiz yere tamam önemli eksikler var sosa orta sahanın her şeyi
nwakame hücum gücünün yarısı ama yine de elde iyi oyuncular var daha devreye giremeyen abduş var inşallah o düzelir de nwakamenin yokluğunu eku ve abduş kapatır.. gönül isterdi ki başakşehirin yedek kadrosu gibi bir kadromuz olsun ikinci yarı girip etki etsin ama yok maalesef ona da şimdi üzülecek değiliz zamanında üzülecektik :D

Ayrıca sosanın da haftaya oynayacağını düşünüyorum.

Önümüzdeki iki maçı alır ve gs de başağa çelme takarsa gs maçına şampiyonluk maçı olarak çıkarız 3 puanı da alırsak daha kimse tutamaz bizi net..

Forumdaki bu negatiflik gerçekten çekilmiyor.

Anlıyorum kimse bir felaket daha yaşamak istemiyor ama siz böyle yapınca her şey daha iyi mi olacak?

Birilerine göre Başakşehir çoktan şampiyon yapıldı Katarlılara bile satıldı. Bu kadar nasıl emin olabiliyorsunuz bundan?

Sürekli kendinizi hep kötüye alıştırmak isteyerek şu zamanların gerçekten keyfini çıkartamıyorsunuz. ,

Bütün maçları kazanıp vura vura şampiyon olacağız, rahat olun.

Ahmet Aksu
20.06.2020, 18:01
sonuçta biz bütün maçlarımızı kazandıktan sonra başakşehir önümüze geçemez.(averajda da geçmesi imkansız)

o yüzden sakin olalım ve önümüzdeki maça odaklanalım. ve asla ama asla moral bozucu şeyler yazmayalım buraya insatgrama twittere belki okuyan futbolcularımız olur.
ben hepsine güveniyorum canını dişine takacak ve sonunda şampiyon olacağız..:sevinç:

Soner Albayrak
20.06.2020, 18:12
Ben de ilk başta moralsizdim önce sosa ve nwakamenin olmayışı ve ardından dünkü ankaragücü maçı moralimi biraz bozmuştu ama geçti

Dediğiniz gibi vura vura geçeceğiz rakipleri daha maç oynanmadan moralleri bozduk gereksiz yere tamam önemli eksikler var sosa orta sahanın her şeyi
nwakame hücum gücünün yarısı ama yine de elde iyi oyuncular var daha devreye giremeyen abduş var inşallah o düzelir de nwakamenin yokluğunu eku ve abduş kapatır.. gönül isterdi ki başakşehirin yedek kadrosu gibi bir kadromuz olsun ikinci yarı girip etki etsin ama yok maalesef ona da şimdi üzülecek değiliz zamanında üzülecektik :D

Ayrıca sosanın da haftaya oynayacağını düşünüyorum.

Önümüzdeki iki maçı alır ve gs de başağa çelme takarsa gs maçına şampiyonluk maçı olarak çıkarız 3 puanı da alırsak daha kimse tutamaz bizi net..

Aynen öyle. Göztepe ve Fb maçlarını Sosa ve Waka olmadan kazandık. 1-2 oyunculuk açık her zaman kapatılır, sorun yok.

Rakibin yedek kulübesi iyi olabilir ama rakipte bir Sörloth yok.

Rakip ligin en kötü takımlarından birisine takılmadı diye burda mahvoldu herkes. Biraz sakin yahu. Ortada sürpriz olacak bir şey olmadı.

Uğur Ö.
20.06.2020, 18:17
Önümüzdeki 3 haftalık periyodu 9 puanla geçersek çok avantajlı olacak. En kilit maçımız bu maç. Kesinlikle yenmemiz gerekiyor.

CİVELEK.61
20.06.2020, 18:18
İnşealllah biz kazandıkça Başakşehir sapıtacak.
Biz kazandıkça çirkinlesecekler.
Ayaklarına dolanacak inşeallah.
Onlar her yıl zirveye oynuyor.
Bunun sonucunu alamamak,başka takımlara payanda olmak,seyircisiz oynamak,adam yerine koyulmamak onları yeterince gerdi.
Biz eskisi gibi öyle herşeyden "Psikolojik baskı" hisseden bir takım değiliz artık.
Ben eminim ki Başakşehir bizden çok daha fazla stresli.
Biz savaşalım,mücadele edelim,motive olalım,üzerimize düşeni yapalım zafer bizimdir inşeallah.
Herkesin dikkatinden şu kaçıyor.
Bizi hakemler bu sezonda inanılmaz budadılar ama çoğu maçı kazandığımız için budandığımızı farketmiyoruz ya da unutuyoruz.
Bir çok maçı,hakemi de yenerek aldık ama kazandığımız için çabucak bize yapılanı unuttuk.
FB kupa maçında Sörloth'a yapılan ve verilmeyen penaltıyı hatırlayın.
Biz o maçta da hakemi yendik.
Göztepe maçında da yendik.
Demekki bu hakemler yenilmez değil.
Evet ince ince doğrar maçı elinizden alır hiçte elestirilmeyebilirler çünkü ince detaylar kamuoyunda gösterilmiyor.
Böyle ustaca hakkınızı gasp eden hakemlerde var ve olacak.
Lakin onlarıda defalarca yenebildiğimizi gösterdik.
Ben bu sezon bu işi başaracağımıza inanıyorum.
Hep takıma kızıyorum.
Bazı pozisyonlarda kuzu gibiler,itiraz etmiyolar diye fakat belki de bu takım herşeyin bizden de çok farkında.
Belki de bilinçli olarak hoca takımı bu konuda uyarıyor.
Sadece Hüseyin hoca değil,Ünal hoca da böyleydi.
Belkide bu yaklaşımın bize daha fazla faydası oluyor.
Bunu onlar daha iyi görüyorlar belki.
Hani hep diyoruz ya "Hakemi de yenelim" belkide takım herşeyin farkında ve en büyük motivasyonları da bu
Kimbilir?

CEMEFKER
20.06.2020, 18:18
"aklı kullanmak", " iyi olan biziz", "bu kez alamayacaklar", " pozitif bakmak"....
Kulağa hoş geliyor....

Komplo teorileri kadar arkası dolu olmayan laflar....

O zaman fazla değil son 10 yıla bakın kim, nasıl kazanmış?
Saha ile birlikte hakemler olmadan asla. Hadi bir de bu yıl en çok kim hakemlerden yanmış, kim ödüllendirilmiş....
İşine gelmedi tabi....

Gerçekler acıdır. O zaman Erdal (Hoş) Abi'nin baktığı zaviyeden bakalım:
"Eee neolmuş şampiyon olamıyorsak, yapmıyorlarsa. Ağlayacak mıyız. Tabi ki hayır. Avrupa'ya gidip başarılı olacağız ve gözlerine sokacağız"
Bak işte bu elle tutulur akıl işi bir hedef ve argüman.
Ama şunu ekleyerek:" Avrupalı bizden az daha vicdanlı, çok değil, az daha..."

lazboy0061
20.06.2020, 18:22
Bu forumda olumsuz yorum yapmayı 1 ay yasaklayacaksın yeter ya

Aynen kardesim yaaa icimizi karartilar biraz özgüvenli olun arkadaslar nedir bu

Faruk UYSAL
20.06.2020, 18:39
Sen Tesvik Primi verilen takimdan bahis ediyorsun. O mac Sike dosyasina giren mactir. Bülent Uygun ve Ümit Karanin mahkemedeki ifadelerini unutmayin!!!!

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun

700 milyar liraya cami, 300 milyar liraya okul yaptırdım. Benim kim olduğumu bütün Türkiye bilir. Şike ve teşvik priminin içinde ben yokum. Benim oradan gelecek paraya da ihtiyacım yok.

Türkcesi (Tercüme): Tesvik primi ile 700 milyar liraya cami ve 300 milyar liraya okul yaptirdim. Daha ne istiyorsunuz? ;)

Eskişehirspor Eski Futbolcusu Ümit Karan

Takım arkadaşlarımın hiçbiri ile şike yapması ya da teşvik primi alması konusunda konuşma yapmadım. Teşvik primi alındığı söylenen Trabzonspor maçında hocam tarafından son dakikalarda oyundan alındım. Fenerbahçe ile oynadığımız maçta da hocam beni çok az oynattı. ‘Hiçbir şey oynamadan bizi yeniyorlar’ diye hocama da argo kelimeler kullandım.
Mamalanma deyimini atladın sanırım, yoksa bütün bunları yazmaya gerek duymazdın.

14TS61
20.06.2020, 18:50
Gelir şimdi Haftaya Ankaragücü bizden puan alir

gurur6134
20.06.2020, 18:57

Ligin kadro kalitesi en dusuk takimi 2 onemli oyuncusu da cezali oyle bir ihtimal yok yuzde 99 dustuler zaten

14TS61
20.06.2020, 19:26
İlk önce Alanya yi geçmek lazım tabi.. Bakalım Fatih Terim öğrencisi okana karşı ne yapacak Haftaya. Büyük ihtimalle seneye Okan zaten GS hocası olur.

artvints
20.06.2020, 19:29
Ligin kadro kalitesi en dusuk takimi 2 onemli oyuncusu da cezali oyle bir ihtimal yok yuzde 99 dustuler zatenBizim mactan sonra 5'te 5 yapmalari lazim

kayseriliyiz
20.06.2020, 19:43
Biz çok zorluklar yaşayarak geldik buralara.
Ha şampiyon olmasakta bu takım bozulmasın artık.
Ama vura vura Allahın izniyle biz şampiyon olacağız.
Kolay olmayacak elbette ama takım inanmış, onlar bu işi başaracak inşallah.
Tarihimize isimleri altın harflerle yazılacak, bu bile yeterli bır motivasyon.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Özkan Şentürk
20.06.2020, 19:47
Ligin ilk yarısında sosa, ekuban, ömür olmadan, orta sahada kamil, hoseini ile oynayarak ve 10 kişi yendik Alanya yi.
Mevcut şartlarda puan kaybı büyük sürpriz olur.

yazıkoldu
20.06.2020, 19:50

ankaragücü alamaz, alanyaspor maçı şampiyonluk maçı ve en zor maç.

ccd6167
20.06.2020, 19:52
Kamil ahmet dönmüş. En azından joker bir oyuncu pres ve mücadele gücü yüksek birisi.

Doğukan Uçan
20.06.2020, 19:55
büyük ihtimal bu maçı alırsak göksel çomarının hevesi kursağında kalır gs ile 2.lik için yarışırlar.

CEMEFKER
20.06.2020, 20:09
Herkesin dünya görüşü, inancı, imanı kendine. Saygı duyuyoruz. Forum kurallarına bağlı kalarak söylemek istiyorum bunu.( Kimimizin yaptığı "totem yaptım, bu maçı kazanmak için, bakalım tutacak mı" minvali bir bakış açısı sadece.)

Daha önce bu forumda onlarca kez söylendi şahit oldugum. Mevzu, rivayet şu ki:
İstanbul'da bulunan bir zat-ı muhterem ( Trabzonludur) 84 şampiyonluğunda Trabzon'da sevinçler yaşanırken kalabalıktan gideceği yere geç gitmiş. Beddua etmiş. Yaşı şu an 100 civarı. Allah uzun ve hayırlı ömürler versin herkese. Ama bu olumsuz durumun düzeltilip düzeltilmediğini bilmiyorum. Şu da var ki kulüp yöneticilerinin zat-ı muhteremin ayağına kadar gittigi de söylendi.

(Dipnot olarak bu da kenarda kalsın.)

Antonio
20.06.2020, 20:25
Bu şahıs şike tapelerinde ağza alınmayacak küfürlü konuşan değil mi? Bu ülke futbolu hep pis oldu
Biz Şenol Güneş'in dediği gibi bulanık suda balık avliyoriz. Allah yardımcimiz olsun.

Kemal Duru
20.06.2020, 20:39

Üçün birini alır.

trbzonsporlu
20.06.2020, 20:42
Herkesin dünya görüşü, inancı, imanı kendine. Saygı duyuyoruz. Forum kurallarına bağlı kalarak söylemek istiyorum bunu.( Kimimizin yaptığı "totem yaptım, bu maçı kazanmak için, bakalım tutacak mı" minvali bir bakış açısı sadece.)

İstanbul'da bulunan bir zat-ı muhterem ( Trabzonludur) 84 şampiyonluğunda Trabzon'da sevinçler yaşanırken kalabalıktan gideceği yere geç gitmiş. Beddua etmiş. Yaşı şu an 100 civarı. Allah uzun ve hayırlı ömürler versin herkese. Ama bu olumsuz durumun düzeltilip düzeltilmediğini bilmiyorum. Şu da var ki kulüp yöneticilerinin zat-ı muhteremin ayağına kadar gittigi de söylendi.

bu zat-ı muhteremin bedduası madem bu kadar kuvvetliymiş pkkya ve dünyanın pekçok yerinde müslümanlara zulüm, iskence v.b. edenlere öldurenlere de bir beddua etseymiş ya. inanmayın böyle şeylere.

trbzonsporlu
20.06.2020, 20:44

ankaragücü o defansıyla bizden puan alırsa şampiyon filan olmayalim zaten. 2. yarı başında ankara öndeyken yazmıstım başak çok atak yapamıyor ama atak yapıncada tehlikeli oluyorlar maç henüz bitmedi sevinmeyin diye. ligin en kotü defans yapan takımlarindan birisi ankaragücü

BlackPanther
20.06.2020, 20:45
Mamalanma deyimini atladın sanırım, yoksa bütün bunları yazmaya gerek duymazdın.
Bunları yazmak daha mantıklı. Çünkü mahkemede kendileri itiraf ettiler şike yaptıklarını. Bülent Uygun hala teknik direktörlük yapıyor.

Birde bize karşı daha maçı var.

Enes Başkaya60
20.06.2020, 20:58
Alanya'yı yendiğimiz an harika şeyler olacak...

Yeneceğizde hakemide tffyide üst üste koyup yeneceğiz...

Biz Şampiyon olacağız biz...

LağusKusteli
20.06.2020, 21:15
Alanyaspor’u da yeneceğiz, sonra Akyazı’da Ankaragücü’nü de.

Sonrasında başakşehir panik yapacak ve illa ki takılacak.

Sonra biz artık maçlarımız aynı saatte başlasın diye bastıracağız.

Çılgınhamsi61
20.06.2020, 21:27
Başakşehir iyi gidiyor bu macta takilir diye düşündüm ana olmadi

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tamuğ yamtar
20.06.2020, 21:44

:) Boş muhabbetler...

Maça gelecek olursak; Alanya maçını alacağız diye düşünüyorum ki Alanya çok ta konsantre çıkmayacaktır maça.

Hedeflerine ulaştılar Türkiye Kupası finaline çıkarak zaten.

Pazartesi maçı can sıkıcı biraz.

Bekledikçe stresi artıyor insanın.

Bazı arkadaşların bu kadar negatif olmasının sebebi; genel olarak, geçmiş yaşananlar tabi ama bununda etkili olduğunu düşünüyorum.

Timur Bey
20.06.2020, 22:10
Bu maçı ne yapıp edip alalım. Artık başka ne desek boş.

A. Aydın
20.06.2020, 22:29
bu zat-ı muhteremin bedduası madem bu kadar kuvvetliymiş pkkya ve dünyanın pekçok yerinde müslümanlara zulüm, iskence v.b. edenlere öldurenlere de bir beddua etseymiş ya. inanmayın böyle şeylere.
Herkes birilerine saygi duyabilir.
Ama saygi duymakla olmadik seylerle yuceltmek , inanmak baska seylerdir.
Ayni kisi icin peygamber mucizeleri anlatiliyor. Diger tarikat liderleri icin de benzer mucizeler soyleniyor.
Hepsi de buna yurekten inaniyor.
Bir cogunun da muritleri onlarin mehdi olduguna inaniyor.

Derviş uçmaz, mürit uçurur.

trbzonsporlu
20.06.2020, 23:11
bugünkü maçlarında inanilmaz kötü oynadıklarını düşündüğüm gençlerbirliği, denizli ve goztepeye iceride seyircimizde varken tam 8 puan verdik inanılır gibi değil. gelde o puanlara yanma.

Çağdaş DENİZ
20.06.2020, 23:33
Aynen kardesim yaaa icimizi karartilar biraz özgüvenli olun arkadaslar nedir bu

Ne zaman gelsem ya hocaya sallamalar ya trabzonlulara aşırı yüklenmeler başkan zaten hain
Eskilere hiç girmiyorum
Herkes yeteneksiz herkes aptal
Yaw bir ay dişinizi sıkın bi kenetlenelim
Foruma neşeli giriyorum moralim bozuk çıkıyorum

gurur6134
20.06.2020, 23:44
Ligin kaderiyle oynuyorlar hakemler ustelik var a ragmen bugun goztepe lehine verilen penaltiya bakin şaka gibi bu var ne halt yapar anlamiyorum malatya maci alamazsa 2 puani gitcekti bos yere boyle kritik haftalarda bunlar hata falan degil hadi hakem andaval gormedi vardakiler cekirdek mi citliyorlar orda ligin kaderini hakemler degil sahada oynanan oyun ve oyuncular belirlemeli ayip artik

Yasin Altuntas
20.06.2020, 23:51
Bu maci öyle ya da böyle almamiz lazim. Sonraki iki haftada zaten ligin kaderi az cok belli olacak. Ama bu maci alamazsak, sonradan geri bakip cok üzülürüz gibi geliyor bana.

Sent from my iPhone using Tapatalk