PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Cem Balcı
18.06.2020, 22:32
...............uğurcan..................
Jp.....Campi.....Costa......Novak
...........Sosa...Parmak.............
Abduş......Guilerme.......Ekuban
..............Sörloth....................

bu kadroyla çıkarız büyük ihtimal.
aslında guil ile abduş birlikte olunca sahada karmaşa çıkıyor pozisyon yerleşiminde sıkıntı yaşıyoruz ama inşallah abduş eskisi gibi çizgiye yakın pereira ile pas alışverişi yapan eski günlerine geri döner.

en kötü yanımız yedek yok. belki ndiaye o kadar başka yok. :(
genç bir arkadaş çıkmalı bu haftalarda acil parlaması gerekli
ya da bilal iyi performans göstermeli keşke yusuf da olsaymış çocuk kayboldu resmen :D

Artık bu kadro ile fire vermeden gitmeliyiz.Bu diziliş bence de olması gereken.

BlackPanther
18.06.2020, 22:33
https://s7.gifyu.com/images/DB6BDF10-7614-4238-812B-D8120290B0B4.gif

Sosa Alanyaspor maçına hazırlanıyor

Kirsehirli_ts
18.06.2020, 22:34
ligde değil kupa maçımızda geçerli olur yanlış bilmiyorsam

Onun öyle olmadigindan eminim. Hatırlasana bilerek kart görenleri ligde oynabilmek icin. Yani demem o ki kart cezasi direk birdaha ki maca gecerli oluyor. Eger sınırdaysa pazartesi yok.

Antonio
18.06.2020, 22:36
alanya 1-0 alır.

BlackPanther
18.06.2020, 22:41
alanya 1-0 alır.

https://s7.gifyu.com/images/3A0AC6B2-89F4-4B61-BC5D-CF4BD2C7F55C.gif

Enes Başkaya60
18.06.2020, 22:42

;) ;)

ccd6167
18.06.2020, 22:43
Alanyanın lige asılacağını düşünmüyorum keşke uzatmaya gitseydi ama antalya cidden çöp

yeneceğiz inş alanyayı hadi bismillah

emre6117
18.06.2020, 22:48
Yahu su kart konusu ve ikili averaj konusu neden bir türlü öğrenilemedi anlamadım gitti.neyse tekrar hatırlatalım.
1.sarı kart cezalıları aynı statüdeki bir sonraki maçta oynayamaz.kirmizi kart cezası ise sonraki ilk müsabakada oynayamaz.
2.başakla ve sivasspor ile ikili averajimiz aynı.iki takimla da puan eşitliğinde genel averaja bakılacak.ancak 3lu eşitlikte biz üstte yer alıyoruz.

emre6117
18.06.2020, 22:48
Yahu su kart konusu ve ikili averaj konusu neden bir türlü öğrenilemedi anlamadım gitti.neyse tekrar hatırlatalım.
1.sarı kart cezalıları aynı statüdeki bir sonraki maçta oynayamaz.kirmizi kart cezası ise sonraki ilk müsabakada oynayamaz.
2.başakla ve sivasspor ile ikili averajimiz aynı.iki takimla da puan eşitliğinde genel averaja bakılacak.ancak 3lu eşitlikte biz üstte yer alıyoruz.

nakzo
18.06.2020, 22:52
ligde değil kupa maçımızda geçerli olur yanlış bilmiyorsam

guilherme ligde kırmızı gördü diye kupada oynamadı ya

hyasin61
18.06.2020, 22:52
Bu kupa macı nedeniyle olas gerek Alanya Basaksehir macında resmen sahada yoktu.Ligde rahat bir galibiyet alacagımızı dusunuyorum.

nakzo
18.06.2020, 22:54
Sosa bu maçta oynamazsa dahada oynamasın bu herif işimize yarayacak hicbir maçta ortada yok.

hofsaale
18.06.2020, 23:14
Alanyaspor bize çok ters gelecek... Adamlar hep kanatlardan geliyor... Bizim kanatların defansı yok gibi... Ömür be eku bu maçı almalı... Başka çaremiz yok

hay1699
18.06.2020, 23:16
En az 3 atarız.

trbzonsporlu
18.06.2020, 23:18
yahu bu alanya başak macinda sahada yoktu diyenleri hakikaten anlayamiyorum macin ilk yarisinda alanya basaka adim attirmadi basakin 1 tane pozisyoni yok koca ilk yarıda.
aksine alanyanın bircok pozisyonu var hele bir tanesinde bakasetas boş kaleye topu yuvarlamak yerine kontrol etmek isteyince ayagindan açtı ve pozisyon kactı o gol olsa zaten basak macı ceviremezdi. ikinci yarı ise oyunun hakimi basaktı ne varki gol pozisyonu üretemiyordu taki mahmutun kafa golüne kadar o dakikadan sonra alanya anlamadigim bir sekilde biranda oyunu biraktı.
ayrica 2. yarı başakta oyuna girenlerde fark yarattı adamların yedekleriyle oynayanları arasında çok fark yok.

maçta başak 18 şut atmış sahada olmayan alanya 13 şut (çogu ilk yarı)
başak 22 orta yapmış sahada olmayan alanyada 22 orta yapmış
basak 6 korner, alanya 7 korner

şu maçin ilk yarısını bir daha izleyin

ilelebeTS
18.06.2020, 23:19
Akbil puan kaybetsin yeter, bizim takım kim gelirse gelsin çiğ çiğ yer.

artvints
18.06.2020, 23:24
yahu bu alanya başak macinda sahada yoktu diyenleri hakikaten anlayamiyorum macin ilk yarisinda alanya basaka adim attirmadi basakin 1 tane pozisyoni yok koca ilk yarıda.
aksine alanyanın bircok pozisyonu var hele bir tanesinde bakasetas boş kaleye topu yuvarlamak yerine kontrol etmek isteyince ayagindan açtı ve pozisyon kactı o gol olsa zaten basak macı ceviremezdi. ikinci yarı ise oyunun hakimi basaktı ne varki gol pozisyonu üretemiyordu taki mahmutun kafa golüne kadar o dakikadan sonra alanya anlamadigim bir sekilde biranda oyunu biraktı.
ayrica 2. yarı başakta oyuna girenlerde fark yarattı adamların yedekleriyle oynayanları arasında çok fark yok.

maçta başak 18 şut atmış sahada olmayan alanya 13 şut (çogu ilk yarı)
başak 22 orta yapmış sahada olmayan alanyada 22 orta yapmış
basak 6 korner, alanya 7 korner

şu maçin ilk yarısını bir daha izleyinEvet ikinci yariya da alanya iyi başlamişti hatta. sonra bir tane gerizekali durup dururken paralel pas atti, çakal clichy'i araya girdi kontraya çıktılar o pozisyon döndü dolaşti gol oldu. Sonra da hoca iyi oynayan salih'i kenara aldi, alanya maçtan koptu.

trbzonsporlu
18.06.2020, 23:24
Bjk kotuymus demek ki. Onlara da en formda olduklari donem denk geldik, şansizlik.

antalya hücum hattı kontraya daha musait bir hücum hatti. besiktas macında ilk yarı bunu cok iyi yaptılar. bugunki maçta ilk maçtaki skor aleyhlerine oldugu icin mecbur açildilar. bekleyip hizlı hucuma cikacakları başak maçlarindan hala cok umutluyum. antalyanin.

trbzonsporlu
18.06.2020, 23:25
Evet ikinci yariya da alanya iyi başlamişti hatta. sonra bir tane gerizekali durup dururken paralel pas atti, çakal clichy'i araya girdi kontraya çıktılar o pozisyon döndü dolaşti gol oldu. Sonra da hoca iyi oynayan salih'i kenara aldi, alanya maçtan koptu.

aynen katılıyorum

hanzale
18.06.2020, 23:26
Yani herkes Alanya’dan çekiniyor ama bence bu büyük bir yanılgı Alanya performansı düşüşte olan bir takım, asıl çekinilmesi gereken Antalyaspor ki onlar da açık oynayan ve bol pozisyon veren bir takım. Ben mesela Antalya eler bugün beklentisindeyim ama Alanya elesin istiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üsted bu neçe öngörüdür, sen bir daha böyle toplara girme istersen

nakzo
18.06.2020, 23:39
Sene basında bu takımın şampiyon olabileceğine hic ihtimal vermiyordum ama şartlar birşekilde bizi bu noktaya getirdi.Artık bu saaten sonra ölmek var dönmek yok 100 yılın fırsatı külübümüzün kara talihini değiştirecek fırsat belki yabancı oyuncu için pek birşey ifade etmeyebilir ama Türk futbolcusu bu şampiyonluğun ne anlama geldiğini bilmelidir anlamalıdır anlamayan eşşeğim kafasına vura vura hüseyin hoca anlatmalıdır.Su kolbastı oynama işi bir kenara bırakılıp 7 maç ölümüne oynanmalıdır Rakibin basaksehir yahu basaksehir camiası,taraftarları dahi olmayan saçma salak bir kulüp biz bu takıma karşıda şampiyonluk kazanamayacaksak kimseye birşey demeye hakkımız yok.

trbzonsporlu
18.06.2020, 23:44
alanyanın farklı yenmesi iyi oldu, bizimkiler işi daha da sıkı tutacaklardır.

alanya diri takım olabilir ama göztepenin, g.birliginin ve bjknin alanyada yendigi takımı bizde pekala eksik olmamıza rağmen yenebiliriz.
pazartesi çıkacağız ve bu maçta puan kaybetmemizi bekleyen rakiplerimizi birkez daha hayal kırıklığına uğratacağız

Alphan Altun
18.06.2020, 23:56
Alanyaspor bize çok ters gelecek... Adamlar hep kanatlardan geliyor... Bizim kanatların defansı yok gibi... Ömür be eku bu maçı almalı... Başka çaremiz yok
Çok doğru. Hem 4 3 3 formatında oynayıp hem de kanatları nasıl kapatacağız bakalım. Çok sıkıntılı maç çok.

Soner Albayrak
19.06.2020, 00:05
2 sezon önce bu takımın buralarda olacağını kimse tahmin etmiyordu.

Öldük, bittik sızlanmalarını bir kenara bırakalım ve bu zamanların keyfini çıkaralım hep birlikte.

Yıllardan sonra şu yarış heyecanını yaşamak bile güzel. Ben olaya bu tarafından bakıyorum.

Bizim için nasıl biterse bitsin, Trabzonspor bu sezonun sonunda öyle ya da böyle başarılıdır.

Göztepe de bir şekilde ters geliyordu bize ama kazanmasını bildik. Bu maçta da öyle olacağını düşünüyorum. Kazanmamamız için hiçbir sebep yok.

vyno
19.06.2020, 00:15
Guilerme'nin coşması lazım kesinlikle etkili olması lazım formunu artırmalı başka çıkış yolumuz yok. Buna inanıyorum başaracağız.

nakzo
19.06.2020, 00:19
Wakayemenin sakatlığı tam bir hayal kırıklığı 3 ay dinlenen adam 2.maçında 4 hafta yok ondan sonra gelse ne olur lig bitmiş olur wakayemenin bu kadar övülülerken avrupada değilde Trabzonsporda ondan önce neden israilde oynadıgının özeti bu işte.Trabzonsporun as kadrosu ile yedek kadrosu arasında uçurum var işte o yuzden hala yine mi sampiyon olamayacağız endişesindeyiz.

yorumsuz6117
19.06.2020, 00:20
İlk golü atarsak kazanırız..

yorumsuz6117
19.06.2020, 00:22
Wakayemenin sakatlığı tam bir hayal kırıklığı 3 ay dinlenen adam 2.maçında 4 hafta yok ondan sonra gelse ne olur lig bitmiş olur wakayemenin bu kadar övülülerken avrupada değilde Trabzonsporda ondan önce neden israilde oynadıgının özeti bu işte.Trabzonsporun as kadrosu ile yedek kadrosu arasında uçurum var işte o yuzden hala yine mi sampiyon olamayacağız endişesindeyiz.

Sakatlar olmasa tam kadro olsak yedeklerimiz yederliydi..

Kadir
19.06.2020, 00:31
Yahu beyler biz bu Alanya’yı 60 dakika 10 kişi oynayıp yenmedik mi? Gerilmeyin, sakin olun..

Sefa Alış
19.06.2020, 00:32
Nwakaeme, eksikliği hissedilmeyecek bir oyuncu olmasa da çok enseyi karartacak bi durum yok bence. Takım şu an kalan sağlar bizimdir modunu açmış durumda. 3 ay öncesine göre hücuma daha hızlı çıkan bi ekibiz, bu özelliğimizi kaybetmeyelim yeter.

Ozan Yılmaz
19.06.2020, 00:36
Duran toplar çok önemli iyi kullanmalıyız

CesurHamsi
19.06.2020, 01:12
Yahu beyler biz bu Alanya’yı 60 dakika 10 kişi oynayıp yenmedik mi? Gerilmeyin, sakin olun..

Valla daha yeni ozete baktim, adamlar bizi cigneme cignedi ve biz penaltidan gol attik ve kazandik
tabi haksiz kirmizi kart yedik, ve yedeklerle oynadik ama bukadarda basit dusunmememiz lazim bence
adamlarin neler yapacagini gorduk ve biliyoruz

her mac KONSANTRASYON!!

Ali İhsan
19.06.2020, 01:15
Alanyaspor genelde açık oynamayan bir takım ve bugünkü Antalya maçında Antalya'nın gevşekliğini iyi değerlendirdiler

Maçı koparan ilk iki gol duran toptan geldi ki ligde genelde gollerini duran toplardan buluyorlar, genelde de çok penaltı yaptırmışlar o da enterasan (biz de penaltı ile yenmiştik)

Arif Timurcioğlu
19.06.2020, 01:40
Antalya bugun kum torbası gibiydi alanya vurdukca vurdu, kum torbasi karsilik vermez biz veririz :)

nakzo
19.06.2020, 03:11
Hiç değilse sosanın oynaması lazım abduş denen balonun kulağının çekilmesi lazım yoksa sadece bu maç değil işimiz her maç çok zor.

Mehmet Fatih Yavuz
19.06.2020, 08:11
Abduş denen balon?

Vallahi hiçbir şeyi haketmiyor bu taraftar.
Kendi değerine, sakatlık sonrası 2-3 hafta performans gösteremedi diye balon diyen bir taraftar grubu ne şampiyonluk hakediyor, ne de başarılı oyuncuya sahip olmayı.

iyattara
19.06.2020, 08:48
Ballon d'or dur o ya :))

Döndük dolandik 2 kupanın ucu da geçmiş yıllarda kabusumuz olan alanya ya bağlandı. İlk maçta ezilsekte şanssızlığı kirmistik, umarım bu seferde ilk maçtaki şansımız devam eder ve galip geliriz. Eksiklerimiz bizi zorlayacak Alanya oyun ezberi olan bir takım. Bu kadar üst düzey konsantrasyon olan bir ortamda bir şekilde maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Umarım öncesinde Angara bebeleri puan alır basaksehirden de daha rahat olabiliriz izlerken.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

naimbektas6161
19.06.2020, 08:55
2 kupa da Alanya maçında hayırlısı olur inş. Tahminim 2 1 ya da 3 1 alırız. Kupada berabere biter uzatmalarda alırız.

İ. SARAL
19.06.2020, 09:17
Guillherme, duran toptan asist yapsın kafi.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nbay
19.06.2020, 09:44
kupa finaline yükselmeleri iyi oldu alanyanın artık futbolcuların aklında sadece final maçı vardır .
dolayısıyla bu maça konsantre olamayabilirler .
bizim açımızdan avantaş oldu bu .

Hüseyin Çümen
19.06.2020, 10:12
Yirtikla oynayamaz mi 10, 15 dakika ? :)

şuan üstüne bile basmasa iyidir. zaten zorladığında 3. dereceye döner. waka güçlüdür hayvandır diyoruz belki erken döner diye ümitleniyoruz ama ayak burkulmaları bile çok geç dönüyor ben o yüzden kendimi 6 hafta olarak alıştırıyorum

trbzonsporlu
19.06.2020, 10:19
Duran toplar çok önemli iyi kullanmalıyız

ayrıca iyi de savunmalıyız duran topları

ffırtına
19.06.2020, 10:19
Ömür'ün yerine Serkan nasıl olur acaba ?

Bahadır Şimşek
19.06.2020, 10:28
Ligde en çok ilk golü atan takım olarak, bu maçta da ilk golü atacağımıza inanıyorum ve ilk golü atarsak, orta sahayı çok vermediğimiz sürece kazanırız bence.

gurur6134
19.06.2020, 10:41
Galibiyetin anahtari gol yememek de bir sekilde atiyoruz buluyoruz golu alanyadan gol yemezsek her turlu aliriz maci..defansda huseynimi oynayacak costa mi bakalim son mac huseyni cok iyiydi..

ccd6167
19.06.2020, 11:10
Bazı maçlar vardır hiç top zor da geçse duran toptan 2 gol atarak kazanabiliriz.

bu da öyle bir maç olacak gibi geliyor. Duran topları etkili kullanmak lazım artık.

yigits
19.06.2020, 11:10
Fb maçında ceza yayı çevresinden çok fazla faul yaptık, Alanya’nın en etkili olduğu bu konuda daha dikkatli olmamız lazım.

redbul
19.06.2020, 11:19
maç başlığında daha önce de yazdım gene yazayım rakipten çok korkum hava sıcaklığı alanya çok sıcak bir kent sıcak hava çok zorlayacaktır maça gelirsek dünkü maçtada gördük ben ligde de birkaç maç dikkat etmiştim alanya uzun bir takım ve duran toplarda etkili olan bir takım buna dikkat etmeliyiz ayrıca oyunun 0-0 devam ettiği her dakika alanya sporun işine gelecektir keza alanı iyi daraltıp kontraya efecan olsun fernandes olsun iyi çıkan bir ekip ve uzaktanda çok şut çeken bir takım ve bu alanda yanlış hatırlamıyorsam şikecilerden sonra ligde en çok şut çeken takım umarım ilk golü biz atarız oyuna biz hakim olur ve maça biz hükmederiz.

amasya0561
19.06.2020, 11:22
Yanarımda wakamenin kendi kendini sakatlamasına yanarım akıl yokki orta sahadasın o kadar kendini zorlamaya ne gerek var boşta arkadşında var ver pası geç
hani korner köşesi yakınında olsan orta yapmak için zorluyorsun derim. neyse bundada bir hayır vardır inşalllah

Mehmet Fatih Silik
19.06.2020, 11:45
Abi Antalya resmen les atmis dün. O nasil defans yahu. Ayiptir!

romeikaa
19.06.2020, 12:24
2-0 alırız goller ekuban (p) ve guilherme

serdaracıl
19.06.2020, 12:58
Duran toplara dikkat. Rakipte uzun adamlar var

Ali İhsan
19.06.2020, 13:24
Sakatlık sonrası sadece 2 lig maçında onbir başlamışken ve daha ritim tutmamışken ara verildi

Aradan sonra iki maçta da onbir çıktı ve özellikle Göztepe maçında fena değildi

6 ay top oynamamanın üstüne bir de 3 ay korona arası görmüş bir çocuğa fazla yükleniliyor

Evet Abdülkadir'den bahsediyorum.

Abdülden 1.5 ay önce dönen ve form tutmaya başlayan Eku şu an harika kıvama geldi, Abdül de bir kaç hafta içinde form tutacaktır inşallah.

nakzo
19.06.2020, 13:38
Abduş denen balon?

Vallahi hiçbir şeyi haketmiyor bu taraftar.
Kendi değerine, sakatlık sonrası 2-3 hafta performans gösteremedi diye balon diyen bir taraftar grubu ne şampiyonluk hakediyor, ne de başarılı oyuncuya sahip olmayı.

Ne yapmış abduş Allahını seversen bir anlatta anlayalım novağın şu takıma katkısının 10 da birini verdimi wakayemenin ekubanın ne yaptı hangi maçı aldı ben hatırlamıyorum bu işin sakatlıkla felan alakası yok bu işin yetenekle ve işini ciddiye almakla alakası var ben abdusu hangi avrupa kulübü neyine bakarak transfer edecek heleki 30 milyon avro verecek o enayiyi kulübümüze fahri üye yapalım.

artvints
19.06.2020, 13:46
Bu akşamki maç çok önemli. Başakşehir puan kaybaderse, hele de maçı kaybederse alanya'ya karşı fener'e yaptığımızı yapabiliriz. Kapanan takima karşı hizli top çeviren bir takim değil alanya. Önde baskiya karşi zorlanir. Sörloth ve ekuban'in gücüyle güzel bir galibiyet alabiliriz.

Mehmet BAŞ
19.06.2020, 13:52
Ne yapmış abduş Allahını seversen bir anlatta anlayalım novağın şu takıma katkısının 10 da birini verdimi wakayemenin ekubanın ne yaptı hangi maçı aldı ben hatırlamıyorum bu işin sakatlıkla felan alakası yok bu işin yetenekle ve işini ciddiye almakla alakası var ben abdusu hangi avrupa kulübü neyine bakarak transfer edecek heleki 30 milyon avro verecek o enayiyi kulübümüze fahri üye yapalım.

Şimdi siz gayet ciddi bir şekilde bu soruyu sordunuz öyle mi?

Yahu bilmemek ayıp değil ama insan önce bir araştırma yapar ondan sonra bir iddia ortaya atar.

Sanırım sizin beyniniz bu durumun tam aksi istikamette çalışıyor. Yoksa böyle bir soru ortaya çıkmazdı.

Abdülkadir Ömür bu zamana kadar ne yaptı? Mesela bu çocuk henüz 19 yaşındayken geçen yıl 5 gol, 10 asist yaptı.

Ondan önceki sene, yani 18 yaşındayken 3 gol, 6 asist yaptı. Sakatlığına rağmen bu yıl 2 gol, 2 asist yaptı.

Ülke tarihinde bu yaşında bu rakamlara ulaşan kaç tane orta saha futbolcusu gördünüz? Yazın bilelim.

Bu yaşında Milli Takıma yükseldi. Bu yaşında ülkenin şu an en değerli Türk futbolcusu! Sizin için yeterli mi? :o

Burada bir enayi elbette var. Ama o enayi, Abdülkadir'e 30 Milyon verip alacak olanlar değil...

İlker Yazıcıoğlu
19.06.2020, 14:01
nakzo'ya genelde katılmam ama dediğinde haklılık payı yok değil. Pandemi döneminden sonraki performansı değil mevzu. Abdüş kalibresinde, tekniğinde olan bir adam, bize kritik maçları kazandırmalı artık...

Ne kadar yetenekli olduğu tartışmaya açık değil benim nazarımda.

Ama Abdüş'ün şut çekme yeteneği hala sıfır oğlu sıfır...

Artık, bize kritik ve önemli maçları kazandıran kilit oyuncu olma durumuna evrilmesi gerekiyor Abdüş'ün.

Bana sorarsanız şimdiye kadar çoktan evrilmesi gerekirdi...

Bu durum bence sıkıntı...

İlker Yazıcıoğlu
19.06.2020, 14:04
Ve lütfen , bu eleştiri, 'adamlara bak, Abdüş'e bile bok atıyorlar' ayarında bir karşılık görmesin...

Abdüş ne zaman bir sezonda bana en az 4-5 kritik maçı kazandırır, ki maç sayısını az tuttum, Wakame ve Sirloth'un kopardığı maç sayısının yanında bunun esamesi bile okunmaz, o zaman büyük futbolcu olur, yoksa bu şekilde ha oldu ha olacak şeklinde yoluna devam edecek...

ccd6167
19.06.2020, 14:10

Dediklerine katılıyorum.
Maalesef ömür bir sıçarama yapamadı henüz benim nazarımda da.
ek olarak ömür hep sosayı arıyor saha da. Gerçekten sosa ömür jaoa üçlüsü çok iyi işler çıkarıyor maç içinde.

fakat şöyle de bakmak lazım ömür daha çok pas oynunu seviyor fakat şu an bizim takım pas oynuna musait bir kadro olduğunu düşünmüyorum bu takım direkt ayağındaki topla hızlı hücuma çıkan bam bam bam giden takım.

Ek olarak ömürden beklentimiz sıkışan maçlarda kilidi açması fakat bu sene ömüre bu konuda çok iş düşmedi çünkü doğru dürüst izleyemdik bile ki lige çok iyi başladı 1 gol 1 asist 2 maçta.

erkankoc
19.06.2020, 14:11
Abdüse yüklenilmesinin sebebi,herkes onun kapasitesini biliyor ve ona göre yargiliyor.eger siradan biri olsaydi zaten herkes cok iyi derdi..suan %20 ancak faydasi var

Timur Bey
19.06.2020, 14:18
Abdülkadir'in performans düşüklüğünü yaşına ve strese verelim. Gs maçı sonrasına kadar işler istediğimiz gibi giderse Abdülkadir de sonrasında rahat oynayacaktır. Diyebilirsiniz ki kolay maçlarda oynadıktan sonra ne farkı kalıyor diğer oyunculardan fakat Abdülkadir şampiyonluk noktasında böylesine bir psikolojik eşik atlatmadığından önemli maçlarda sivrileceğini sanmıyorum. Bu sene şampiyon olursak o zaman tabii seneye derbilerde daha efektik bir Abdülkadir görebiliriz. Gençken yetenekle ortaya çıkan Dybala, Messi örneği vermek ise başlı başına yersiz olur. Çünkü oynadıkları adamlar bizim takımın on katı üstün ve şampiyonluğu gelenek hâline getirmiş takımlar.

bilgehan83
19.06.2020, 14:27
Abdülkadir canımız ciğerimiz çok da severiz sevdiğimiz bizden olduğu için çok eleştiririz hatta son iki maçta kenara çağırıp tokatlamak bile isteriz.. övenler ne kadar haklı ise eleştirenler de haklı.. yok öyle şu yaşında şu kadar gol asist yaptı diye ömürü eleştirmemek o istatistiklere bakarsak daha çok eleştirmek gerekiyor çünkü potansiyeline göre çok geride.. ayrıca burada kaç defa söyledim yazıcı ve sefa akgün gibi profesyonel değil (fitnes, kas fiziksel anlamda) vücudu pandemi döneminde yine eski haline dönmüş pekmezle çayla fındıkla kas dengesi güç sağlanmıyor kaç defa dedik bu çocuk Burak tayfası yüzünden kaybolacak akıllı çocuk değil yaşam konusunda kulübün el atması lazım sonuçta bir yatırım bu... Abdülkadir bana maç kazandıramadıktan sonra umrumda değil kimse kusura bakmasın ekuban bile o kadar yeteneksiz haliyle neler yapıyor demek ki kendine bakıyor fiziksel olarak yeterli abdüşe gelince bazen Burak tayfasına menajerine yakın olsa da sahada yapamamasının asıl sebebi fiziksel yetersizlik çok açık net fiziksel yeterliliği gücü olsa ekuban gibi yardırıp gider ama güç yok çünkü kendisine bakmıyor dahası bundan rahatsız da değil önce kafa yapısı değişmeli yazıcı hayvan gibi çalışıyordu kendine bakıyordu ABdüşte bu yok Alanya maçında oynasın iki asistle bir golle biz de eleştirmeyelim ama yok çocuk hala çelimsiz hala çelimsiz Almanya’daki doktor hemen çağrılmalı iki ay da olsa abdüşü adam eder..

Tekke
19.06.2020, 14:28
Sakatlık sonrası sadece 2 lig maçında onbir başlamışken ve daha ritim tutmamışken ara verildi

Aradan sonra iki maçta da onbir çıktı ve özellikle Göztepe maçında fena değildi

6 ay top oynamamanın üstüne bir de 3 ay korona arası görmüş bir çocuğa fazla yükleniliyor

Evet Abdülkadir'den bahsediyorum.

Abdülden 1.5 ay önce dönen ve form tutmaya başlayan Eku şu an harika kıvama geldi, Abdül de bir kaç hafta içinde form tutacaktır inşallah.

Şimdi siz gayet ciddi bir şekilde bu soruyu sordunuz öyle mi?

Yahu bilmemek ayıp değil ama insan önce bir araştırma yapar ondan sonra bir iddia ortaya atar.

Sanırım sizin beyniniz bu durumun tam aksi istikamette çalışıyor. Yoksa böyle bir soru ortaya çıkmazdı.

Abdülkadir Ömür bu zamana kadar ne yaptı? Mesela bu çocuk henüz 19 yaşındayken geçen yıl 5 gol, 10 asist yaptı.

Ondan önceki sene, yani 18 yaşındayken 3 gol, 6 asist yaptı. Sakatlığına rağmen bu yıl 2 gol, 2 asist yaptı.

Ülke tarihinde bu yaşında bu rakamlara ulaşan kaç tane orta saha futbolcusu gördünüz? Yazın bilelim.

Bu yaşında Milli Takıma yükseldi. Bu yaşında ülkenin şu an en değerli Türk futbolcusu! Sizin için yeterli mi? :o

Burada bir enayi elbette var. Ama o enayi, Abdülkadir'e 30 Milyon verip alacak olanlar değil...

Kaliteli analiz ve yorum bence bu 2 li. Ekuban, göklere çıkarıyoruz evet, ama boş kalelere neler kaçırdı, 1. sene bitiyor yeni form tuttu DAHA HAFİF SAKATLIK geçirmesine rağmen.

Ömür için MESSİ beklentisi var, eleştiri doğal, ÇÖP demekde kasıt ararım-RİSK almalı kapasitesi daha fazla dense anlarım.

Sosa nın kariyeri besbelli, dünyanın en büyük 2-3 takımında oynamış, bize geldiği 1. yıl kovulan Avdijaj kadar katkı sağlamadı...

ilelebeTS
19.06.2020, 14:40
Alanya tarzı takımlara karşı geriye düşmeyeceksin. İlk golü yersen dirençleri artar. İlk golü atarsan çözülürler. Hele 2-0 olursa fişi çekersin, ki zaten kupaya odaklanmışlar. Orta sahayı güçlü tutmamız lazım. Orta sahada Ceyhun her maç rakipleri biçiyor. Acemi bir hakem de var. Bakalım ne olacak.

castillo61
19.06.2020, 14:44
Abdüş maalesef özgüveni zayıf bi oyuncu. İlk çıktığı dönem daha çok rakiplerin üstüne sürüyordu şimdi sürekli topa basıyor. Tamam topun kıymeti önemli de ufacık boşluk buldun mu dalacaksın.

Messi 20 yaşında Cannavaro, Carlos'un içinden geçiyordu Abdüş bitik Hasan Ali'yi rahatsız dahi edemedi.

Bu özgüven problemi istatistiklerine de yansıyor. Şutu çok sağlam diyemeyiz ama hiç şut denememesi garip. Kayseri'ye attığı bi gol vardı aldı göbeğe daldı köşeye yapıştırdı. Şunu her maç 2-3 defa denemeli. Önün çok kapalıdır fake atıp sağdan soldan bindiren adamlara salarsın topu.

Hadi bu yılı bitti, seneye de risk almayı öğrenmezse oyuncu karakteri az çok bu yönde oturur. O zaman bi bardak soğuk su içeriz.

samway
19.06.2020, 14:53
Ve lütfen , bu eleştiri, 'adamlara bak, Abdüş'e bile bok atıyorlar' ayarında bir karşılık görmesin...

Abdüş ne zaman bir sezonda bana en az 4-5 kritik maçı kazandırır, ki maç sayısını az tuttum, Wakame ve Sirloth'un kopardığı maç sayısının yanında bunun esamesi bile okunmaz, o zaman büyük futbolcu olur, yoksa bu şekilde ha oldu ha olacak şeklinde yoluna devam edecek...

kusura bakmayın ama geçen hafta goztepe maçını abdüş aldı o deparı atıp sakatlanma pahasına topa girip 3-1 olmasaydı skor belkı su an başka seylerı de konusabılıyor olurduk ayrıca en kritik dakıkada antepte verilmeyen gol verilse o maçıda kazandıran isim olacaktı

geçirdiği sakatlık ciddi bir sakatlık ki abdüş zaten messi gibi güçlü olsaydı emın olun zaten su an onun bu ülkede yeri bile olmazdı su an başka yerlerde olurdu sizler abdüş ü iyice emre mor yaptınız ama bence ilerde mor olan sizler olabilirsiniz

saygılarımla.

artvints
19.06.2020, 15:09
Nsakala çok atletik çabuk bir bek, abdülkadir'i yipratir. Merkezde ceyhun ve salih ağir, ndiaye ömür ve parmak oradan vizir vizir işlemeli, 2, 3 kere geçsen ceyhun'u oyundan atilir.

İlker Yazıcıoğlu
19.06.2020, 15:12
kusura bakmayın ama geçen hafta goztepe maçını abdüş aldı o deparı atıp sakatlanma pahasına topa girip 3-1 olmasaydı skor belkı su an başka seylerı de konusabılıyor olurduk ayrıca en kritik dakıkada antepte verilmeyen gol verilse o maçıda kazandıran isim olacaktı

geçirdiği sakatlık ciddi bir sakatlık ki abdüş zaten messi gibi güçlü olsaydı emın olun zaten su an onun bu ülkede yeri bile olmazdı su an başka yerlerde olurdu sizler abdüş ü iyice emre mor yaptınız ama bence ilerde mor olan sizler olabilirsiniz

saygılarımla.

Hocam sakatlıktan önceki süreçte de söylediklerim geçerli. Sakatlıktan sonra kendine gelmesi falan zaman alır, eyvallah...Ama mevzu sakatlıkla ilgili değil. Abdüş'ün maç kazandırma yeteneğinden bahsediyorum. Göztepe maçını Abdüş aldı lafına şu forumda anket yapsak kaç kişi katılır emin olamadım...

Ayrıca bu mor olmak vb kelime oyunlarını bırakalım. Abdüş'ü severim ben. Yazılanları lütfen iyi okuyun hocam. Bok atmıyoruz, Abdüş canımız ,ciğerimiz, daha iyi olsun istiyoruz. gömmüyoruz adamı. O kalitede bir adam olarak takımı sırtlamanın vakti geldi de geçiyor diyoruz, net...

CasTo
19.06.2020, 15:17
Bizim abdüşe güvendiğimiz kadar abdüşünde kendisine güvenmesi lazım. Yusuf daha ilk maçlarında bile kaleye bam güm vuruyordu. Deniyordu. Ama abdüş daha çok topla oynamayı seven, pas atmasını seven birisi. Daha çok şut çekmeyi, sorumluluk almayı bilmesi lazım. Yoksa dediğiniz gibi yerinde sayar.

Abdüş bu sene ciddi sakatlık geçirdi. Senenin başına göre topla oynamayı da bıraktı. Çünkü şu an korkuyor. Bu sene komple oynamaması gündemdeydi. Buna rağmen kendini yormadan hafif hafif oynuyor. Rakip sert müdahale yaptığı zaman hemen düşüyor. Korktuğu her halinden belli ki 2 kere çarpışma yaşadı ve bunları sedye ile oyunu terk etti. MR de bir şey çıkmadı. Abdüşten bu sene çok beklentim yok. Seneye göreceğiz. Seneye ya emre mor olacak yada yusuf yazıcı olacak..

Şahin Yılmaz
19.06.2020, 15:17
Abdulkadir yetenekli umut vaad eden biri. Bu kısım da herkes hemfikir sanırım.

İyi de oyuncu olacak bence o da tamam.

Kendi fikrime göre 25-30 milyon avroya transfer yapacak bir seviyeye gelmesi çok zor.

Mehmet Fatih Yavuz
19.06.2020, 15:41

Eleştiriye lafım yok. Bence de iki maçtır çok kötü.
Balon nasıl bir tabirdir?
Siz 20 yaşındaki topçunuza henüz evrilemediği için balon denmesini normalleştirirseniz, ben topçu olsam vallahi billahi aidiyetimi falan kaybederim.

artvints
19.06.2020, 15:48
Ligde bazi oyuncular topla döneyim derken taca çıkıyorlar, kimse de kordinasyon kalmamış. Ekuban ve sorloth da fizikleriyle götürüyorlar işi, ben ömür'ün dönüşlerinde bir sorun görmedim. Pas ayaği ve şutu zayif kalmiş.

Zaten uyuz olduğum bir pas stili var, illa ayak içini gösteriyor. Ayak üstü, ucu, dışı kullanmiyor. Özellikle verkaça falan girerken ayak üstü ile pasi verip ivmelenmek çok önemli.

Şut atarken ise güçlü hissetmediği için ayak içini unutuyor, son bir çabayla vuruyor şutu, o yüzden kalitesi düşüyor.

İlker Yazıcıoğlu
19.06.2020, 15:55
Eleştiriye lafım yok. Bence de iki maçtır çok kötü.
Balon nasıl bir tabirdir?
Siz 20 yaşındaki topçunuza henüz evrilemediği için balon denmesini normalleştirirseniz, ben topçu olsam vallahi billahi aidiyetimi falan kaybederim.

Balon denmesini normalleştirmiyorum, ondan bağımsız konuşuyorum. Benim yazdıklarım zaten yukarıda. Balon diyen arkadaş da belli zaten kim olduğu, çok takılmayın ona:)

ilelebeTS
19.06.2020, 15:59
Eleştiriyi yerinde yapmak lazım. Uzun sakatlıktan gelmiş bir futbolcu, üzerine bir de lig tatil edildi. Maç pratiği yok, onun problemini yaşıyor. 1-2 maç daha böyle gider, sonra ritmini bulur.

gurur6134
19.06.2020, 17:08
Oyuncular acimasizca elestiriliyorlar daha ne yapacaklar anlamiyorum omurun performansindan bagimsiz olarak konusuyorum fizigini ve ozellikle sut ozelligini gelistirmezse asla ust duzey bir futbolcu olamaz.onun disinda cok fazla takilmayin milletin ne yazdigina gecen hafta burda gomulen hatta umut bulutun zenci versiyonu ilan edilen ekuban ardindan goklere cikarildi agzi olan konusuyor.ekubanin yaptigi klas ara paslari bu ligde atacak baska birisi var mi hiz var teknik var fizik gucu var su paslari sampiyonlar liginde atsin yeniden 20 milyon avroya adanin yolunu tutar elimizdekilerin kiymetini kaybettigimizde anliyoruz malesef neymis gol kaciriyormus yakaladigi 2 pozisyondan birini atacak forvet aha orda messi ronolda..parmak lig boyunca gomuldu durdu 2 mactir yine ove ove bitirilemiyor taraftarin ayari yok istiyorlar ki bir performans tuttursun hep oyle gitsinler ne guzel memleket..

Yiğit Gayretli
19.06.2020, 17:08
Bu akşamki maç çok önemli. Başakşehir puan kaybaderse, hele de maçı kaybederse alanya'ya karşı fener'e yaptığımızı yapabiliriz. Kapanan takima karşı hizli top çeviren bir takim değil alanya. Önde baskiya karşi zorlanir. Sörloth ve ekuban'in gücüyle güzel bir galibiyet alabiliriz.

İlk maçta da bunun sıkıntısını yaşadılar zaten. Bence yine geride karşılamamız lazım.

Mustafa YILMAZ
19.06.2020, 17:19
alanya bütün konsantrasyonunu kupa üzerine yoğunlaştırmıştı ligi boşlamışlardı biraz şimdi kupada istediklerini aldılar buna rağmen ligi çok düşündüklerini sanmıyorum yinede başka faktörler ekstra motive olmalarını sağlayabilir.

bu saatten sonra en büyük rakibimiz emir almış hakemler yoksa ligte rahat rahat yenemeceğimiz takım yok.

lazibere
19.06.2020, 17:36
Abdulkadir konusunda oyun içinde faydası konusunda ki bütün eleştirilere bende katılıyorum. Abdülkadir'in maç sonrasında verdiği görüntü ile maç içerisinde verdiği görüntü arasında dağlar kadar fark var. Bu yetenekte bir oyuncu sahada ise, Trabzonspor pozisyon bulmakta zorlanmamalı ama zorlanıyoruz. Orta sahada top tutacak ve adam eksiltecek, Artık eskisi gibi topla çalıma girmiyor, girecekse de zor olanı deniyor. Şut çekmiyor asist kovalamıyor ve maç içerisinde adeta saklanıyor. Abdüş'ü önemli kılan şey ise onun bizim yerli üretim olması, bu gayri ciddiye diğer oyunculara da yansır.. Maç sonrası deli gibi kolbastı oynamayı bilen adam maç içinde de takımın ona en ihtiyacı olduğu zamanda sorumluluk alır ve maçı da alır götürür. Fener maçında Nwakame sakatlanıp çıktından sonra takımda Abdülkadir var oyunu tutar diyemiyorsak kimse kusura bakmayacak eleştiriye alacaksın...

Alanya maçı duruyor önümüzde? Sosa ve Nwakame yok iken, Eğer bu maçta Abdülkadir ön plana çıkmayacaksa yazık olur. Zaten 5-6 yetenekli oyuncu var sahada bunlardan biri de Abdülkadir, Ederi 20-30 milyonlardan bahsedilen bir oyuncu yıldız oyuncudur o halde yıldızlar yanlarında oyuncu yok ondan iyi oynamadı gibi mazaretlere sığınamaz. Çıkacak koşacak rakibini alt edecek ve maçı alacak. Bu kadar basit

Ben bu maçı alırsak şampiyonlukta yol alırız diyorum alamazsak 3. lük bile tehlikede derim. Çıkacaklar oynayacaklar ve bizi sevindirecekler.

Şampiyonluk bizim elimizde, Kimsenin puan kaybına ihtiyacımız yok. Kazan ve bitir işi.

Bol şans

Faruk UYSAL
19.06.2020, 18:21
Akşam yapılacak olan Ankaragücü - Başakşehir maçını, sanki Trabzonspor oynayacakmış gibi heyecan ve stres ile bekliyorum. Berabere kalsalar bile çok sevineceğim.

Enes Başkaya60
19.06.2020, 18:27
Akşam yapılacak olan Ankaragücü - Başakşehir maçını, sanki Trabzonspor oynayacakmış gibi heyecan ve stres ile bekliyorum. Berabere kalsalar bile çok sevineceğim.

Ankaragücü'nün kazandığını düşünüyorum gözlerim kapalı kardeşim ;)

erenslash
19.06.2020, 18:29
abdülkadirin attığı pasları görmediniz sanırım?

adam çalım performansı olarak kötü(çünkü sakatlık sonrası sağlık ekibi fitness ekibi hazırlamamış çocuğu-kondisyoner özel çalıştırma yapması lazım bu çocuğa) ama herifin ayağı müthiş

abdülkadir sadece pas versin sorlotha golü attırır zaten

kilit adam abdülkadir pas atıyor zaten şimdi wakayeme gidince ömür daha çok pas konusunda ön planda olur

sosa oynarsa daha da rahatlar

BlackPanther
19.06.2020, 18:30
Ankaragücünü bugün hakemler kıyma yapabilirler. Hiç heveslenmeyin.

Bu zamana kadar Başakşehirin aleyhine tek bir düdük çalınmadı!!!!

devletin en uç noktasından korunuyor.

Faruk UYSAL
19.06.2020, 18:33
Ankaragücü'nün kazandığını düşünüyorum gözlerim kapalı kardeşim ;)
İnşallah kardeşim.

tamuğ yamtar
19.06.2020, 18:53

Yani şampiyon Başakşehir olacak diyorsun.

BlackPanther
19.06.2020, 19:04
Yani şampiyon Başakşehir olacak diyorsun.

Bizi hem Göztepe maçında doğradılar hemde Başakşehir maçında. Ama takım Göztepe maçında hakemide yendi.

Ben biz şampiyon olalım istiyorum. Ama görünen köy kılavuz istemez.

Başakşehirin aleyhine tek bir hakem hatası olmadı bu zamana kadar. Tüm maçlarımızı almamız lazım. Başara bilirmiyiz?

My
19.06.2020, 19:10
https://i.hizliresim.com/ykAb81.png (https://hizliresim.com/ykAb81)

My
19.06.2020, 19:17
https://i.hizliresim.com/QWfwIb.png (https://hizliresim.com/QWfwIb)

Dolaplar, dolaplar. Dönme dönme dolaplar. Dönen dönme dolaplar.

romeikaa
19.06.2020, 19:38
ciddi ciddi ankaragücünün başakşehirden puan alabileceğine inanıyor musunuz ? yazık gerçekten. başakşehir 3 puanı aldı bile.

batu94
19.06.2020, 19:39

Şimdi ben hatırlamam, çok da bilmem ama sanki doğru gibi. Başakşehirin aleyhine hiç tartışılan bir pozisyon yok.
Hayır ne yapabiliriz onu da bilmiyorum.. 2011’de ne yapabildik. Hükümetiyle muhalefetiyle karşımızda durdular. Diyelim bu sene de Göksel denedi bu işi. Ne yapacağız? Her maçta hakemi yenemeyiz arkadaşlar. Mümkün değil böyle bir şey.

ANAOKULU TERK
19.06.2020, 19:44
- geçen sene ömür'ü ( 22+bonus veren kulübe ) itekleyecektin . yanlış yaptın .
resmen dimyata giderken evdeki bulgurdan oldun . bu bir transfer başarısızlığıdır .
başkanım beni duyuyor musun ?

- eku'ya 10-12 veren olursa anında sat . % 1100 -%1200 karı asla küçümseme .
eku'ya cl ligi oynatıp , daha fazla kırparım hesabı yapıyorsan , bu işler çok risklidir . kötü performansla elinde de patlayabilir . rakibin biri bacağını eline de verebilir . belli olmaz bu işler . ederini bulduğunda satmazsan ( ömür'de olduğu gibi ) yine soğuk su içmek zorunda kalırsın .

- alex sözleşme uzatırsa yırttın . ama yok menajerleri ( novak'da olduğu gibi ) ayak oyunları çekerse , yandı gülüm keten helva . 25-30'a okutacağın adamı , kupkuru 8-9'a elinden kaçırırsın . kaçırırsan dımdızlak ortada kaldın demektir . alttan gir , üstten çık , ne yap yap , bu herif ile sözleşme yenile . yoksa seneye sittin sene ne takımın , ne de forvet hattının kıçını başını toplayamazsın .

- sosa'yı gönder gitsin . ailesi mi önemli , yoksa sen mi ? adama psikolojik baskı uygulamaktan da vazgeçin . bırakın da adam evliliğini kurtarsın . hem 2.2 bu yaştaki bir futbolcu için çok fazla . iyi bir scout ekibin varsa 25-26'lık bir maestro illaki bulunur . ayrıca yıllık 2.2 ne demek sizin haberiniz var mı ? o kılçıksız 2.2'ye parende atarak gelecek ne oyuncular var dünyada . hem 8 numara dediğin adam zıpkın gibi olmalı . insan yiyen cinsten . kendini üst klasman bir takıma döndürmeyi düşünüyorsan 35-36'lık 8 numaralarla bu olacak iş değil . 8 numaran koşacak . hem de köpek gibi koşacak . ( şimdi ki gibi ) bir bacağı elinde gezmeyecek .

- waka'ya gözdağı verilmeli . kendisinde acayip bir palazlanma seziyorum . dikkat ederseniz tripleri falan bayağı bir arttı . kendini vazgeçilmez görmeye başlamış . takım oyunu falan hak getire . geriye yardım yok . takım oyunu yok . yardımlaşma yok . ne var peki ? kafayı gömüp çalım atma sevdası var . topu kaptırınca seyretme var . hocaya trip var . ego zaten tavan . arkadaş sahada koğuş ağası gibi takılıyor . sosa olmasa var ya , bu herif takımdan şırıngayla kan alır kan . eğer sen kulüp olarak adam gibi bir tedbir almazsan seneye yeni ingiliz hastamız waka olur . zaten ne olduysa , seni şantajla tehdit edip ücretine zam yaptırtmasından sonra oldu. yoksa ondan önce helva gibi çocuktu . para işte . en delikanlıyı bile bozuyor demek ki .

- ve alanya maçı … karşılıklı gol oynayın . 8 üstü korner oynayın . ms 4.5 alt oynayın . elinizi korkak alıştırmayın .

maçın skoru mu ?

bu saatten sonra , nihat o şampiyonluğu , senin elinden alıp , göksele asla veremez . verirse ipini çekerler . ve bunu nihat'da çok iyi biliyor .
2011 söyleminin tesadüf olduğunu mu düşünüyorsunuz ?

bu ülkede şampiyonluk almak , takımın ve futbolcuların değil ,
tamamen siyasi otoritenin ( istediği takıma ) icazet vermesi ile mümkündür .

şunu asla unutmayalım .
sen şampiyonluk alamazsın . sana ancak şampiyonluk verilir .

yoksa '' oynayalım , atlayalım , zıplayalım , karakter koyalım ,
formanın ruhunu sahaya yansıtalım , kanırtalım , zorlayalım ,
bileğimizin hakkıyla alalım '' falan değil olay .

her şey planlandığı gibi gidiyor yani .

kısaca ,

o sene harbiden bu sene !
( tabi bence )

tamuğ yamtar
19.06.2020, 19:51
Şimdi ben hatırlamam, çok da bilmem ama sanki doğru gibi. Başakşehirin aleyhine hiç tartışılan bir pozisyon yok.
Hayır ne yapabiliriz onu da bilmiyorum.. 2011’de ne yapabildik. Hükümetiyle muhalefetiyle karşımızda durdular. Diyelim bu sene de Göksel denedi bu işi. Ne yapacağız? Her maçta hakemi yenemeyiz arkadaşlar. Mümkün değil böyle bir şey.

Arkadaşı eleştirmek için yazmıyorum ama arkadaş Başakşehir şampiyon olacak veya yapılacak diyor.

Zaten müdahale olacaksa, şampiyon olmamızın imkanı yok.

Müdahale etmeye karar verecekler ama hakemleri de yenip şampiyon olacağız :)

İmkansız birşey zaten bu.

O yüzden bazı arkadaşların bakış açısına katılacak olursak; stres olmamıza, heyecan yapmamıza gerek yok.

Zaten şampiyon olamayacağız/yapmayacaklar.

batu94
19.06.2020, 19:54
Arkadaşı eleştirmek için yazmıyorum ama arkadaş Başakşehir şampiyon olacak veya yapılacak diyor.

O yüzden bazı arkadaşların bakış açısına katılacak olursak; stres olmamıza, heyecan yapmamıza gerek yok.

Hocam ben öyle yaparlar kesin demiyorum. Ama sütten de dilim yandı. Daha önce yaptılar. Hakkımızı yiyenlere ne yapacağız onu soruyorum..

Kemal Duru
19.06.2020, 19:55

Yok daha neler? Alanya kim be?! İlk yarıda tüm gücümüzle saldırıp skoru almalıyız. Kafalara gel ya, şampiyonluğa gidiyoruz, adam Başağın şopar ettiği Alanya'ya karşı defansif oynamamızı savunuyor. Size zorla mı futbol izletiyorlar ballim, açıkla bunu.

Burak
19.06.2020, 20:08
Çok zor maç. Allah yardımcımız olsun.

Mehmet Fatih Yavuz
19.06.2020, 20:10

Benim net hatırladığım, Kadıköy'de fener maçında VAR çalışmıyor adı altında net gollerinin ofsayt diye iptal edilmesi var.

Onun dışında çok fazla izlemediğim için bilmiyorum ama vardır elbet birşeyler daha!!

İ. SARAL
19.06.2020, 20:11
Akşam yapılacak olan Ankaragücü - Başakşehir maçını, sanki Trabzonspor oynayacakmış gibi heyecan ve stres ile bekliyorum. Berabere kalsalar bile çok sevineceğim.Çok anlam yükledik, çok umutluyuz ya ilk 10 dk hemen yerler golü. :)

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlackPanther
19.06.2020, 20:27

taha küçük
19.06.2020, 20:31
Nakzo bu yazım direk sana kaç yıldır bu forumdayım daha bir kere olumlu bir yazı yazdığını görmedim. Bu nasıl bir TS sevgisidir. Takım kupada finale çıkmış ligde lider sen yine saçma sapan şeyler yazıyorsun. Nwakaemenin verdiği katkıyı unuttun mu , ilk defa böyle bir sakatlık yaşaması gayet doğal değil midir ? Abdülkadir’e balon demen peki kaç yaşında adamsın bu yazdığın eleştiri değil hakarettir. Utan biraz yazdıklarından.

Ali İhsan
19.06.2020, 20:53
Bu şekilde şu takımı şampiyon yapacaklar, şunu yapmayacaklar yaklaşımı yanlış. Futbol camiası %100 konsolide tüm kanallarıyla mutabık değil ve ortak çıkarlar için çalışmıyor. Herkesin bağlantıları var, ortada olan satılıklar var, var oğlu var. Belki ennnn yukardan gelen bazı emirler hepsini ortak noktada birleştirir ki ona bile muhalefet yapan camialar var.

GG futbol camiasının her yerine dokunmuş bir pislik bile olsa, eli çok güçlü bile olsa, kimse onu bedavadan şampiyon yapmaz. GG önce geçen sene şampiyonluğu nasıl ve kaça sattığını bi anlatsın. Belki bu sene de sona kadar götüreyim parasıyla satarım hayali de kuruyor olabilir.

Başakşehir maddi anlamda kollanan bir takımdı, İBBde 2. başkan olan adam(hala öle ama 1. başkan farklı partiden artık) kulübe belediyenin asfalt şirketinden bile para aktarıyordu kendi sahibi olduğu takıma sponsorluk adı altında. O musluk kesilince kadroyu daraltmaya başladılar. Bu sezon şampiyon olamazsa veya UEFA geliri olmazsa muhtemelen daha da küçülür. Çoğu yaşlı oyuncunun sözleşmesi bitiyor. Elde tek İrfan var satılıp para edecek.

O yüzden GG bu sene çok zorluyor olabilir, biraz da kollanıyor olabilir. Sonuçta iyi de takımı ve hocası var, ufak da itme gelince işler rayına oturuyor.

Ama bizim takımımız da gayet iyi, camiamızın sinerjisi de gayet yüksek ve göz göre göre bu sefer hakkımızı yiyemeyecekler. Belirli bir noktadan sonra kimse GG falan dinlemez.

O yüzden bu maçı çıkıp alıcaz ve sonrasında işimize bakıcaz.

TS-Tiryaki
19.06.2020, 21:07
Ankaragücü attı

BlackPanther
19.06.2020, 21:07
Rodriguez

BlackPanther
19.06.2020, 21:10
Maç MRA istediği tabloya döndü. Haftaya Skirtel Gs maçında cezalı

BlackPanther
19.06.2020, 21:14
Şu ana kadar Başakşehiri hiç beğenmedim. Hiç iyi top oynamıyorlar. Anlaragücü etkili oynamadığı halde.

umut22
19.06.2020, 21:15
ciddi ciddi ankaragücünün başakşehirden puan alabileceğine inanıyor musunuz ? yazık gerçekten. başakşehir 3 puanı aldı bile.

Evet inanıyoruz

BlackPanther
19.06.2020, 21:16
2:0.

hyasin61
19.06.2020, 21:18
gol olması lazım

gurur6134
19.06.2020, 21:19
Degmiyor ya gol

BlackPanther
Yok. Ofsayt verdi. Futbolcu aktif alanda diye değerlendirdiler.

hanzale
Niye ofsayt verdi ki değmedi adama sanki

naimbektas6161
2:0.

İptal oldu

TS-Tiryaki
19.06.2020, 21:20
Ohaaaa beee

BlackPanther
Degmiyor ya gol
Maalesef kafayı uzattığı için aktif alana giriyor.

atlantis
adama değmeden ofsayt oluyor mu...gitti ankaragücünün golü

Sezgin Öztürk
Aktif alanda sayılıyor...Topa hamlesi var.

hanzale
19.06.2020, 21:21
Ama şimdi kuralı bilmiyorum da adam kaleciyi bozduğu için mi verdi acaba

ibrahim ŞEN
topa hamlesi yok aktif bölgedede degil kaleciyi kapatmıyor

ÖmürKaradeniz61
Büyük ihtimalle futbolcu topa hareketlendiği için ofsayt kararı verdi bence doğru karar gol iptal kararı.

BlackPanther
19.06.2020, 21:22
Ama şimdi kuralı bilmiyorum da adam kaleciyi bozduğu için mi verdi acaba

Aynen. Aktif alana girdiği için.

BlackPanther
19.06.2020, 21:23
topa hamlesi yok aktif bölgedede degil kaleciyi kapatmıyor

Nasıl topa hamlesi yok. Kafa vurmaya çalışan Marslılarmıydı?

ibrahim ŞEN
19.06.2020, 21:28
Nasıl topa hamlesi yok. Kafa vurmaya çalışan Marslılarmıydı?

Dokunuyomu topa ve nerdeyse penaltı noktasında adam hiçbir şekilde görüşüde kapatmıyo

yavuzbaha
19.06.2020, 21:29
Kardeşim ofsayttaki topçunun hamlesi var ama dokunamıyor ve aktif alanda değil...aktif alan kaleciyi engelleyecek yakınlıkta olması lazım...buz gibi gol havaya gitti..kaleciyi engellemiyor kafayı uzatan,çok temiz gol

trbzonsporlu
19.06.2020, 21:30
ankaragücü bu kaçırdıklarını aramaz umarım.

BlackPanther
19.06.2020, 21:30
Başağın topu direkten döndü. Bastırmaya başladılar

BlackPanther
19.06.2020, 21:31
Crivelli ve Demba Ba çok etkisiz. Birtek Visca yırtınıyor.

hanzale
19.06.2020, 21:33
İlk kez Başakşehir için yırtınan spiker görüyorum

TS-Tiryaki
19.06.2020, 21:33
Spiker maçı tarafsız anlatmıyor.. Başağı kayırmaları çok belli oluyor

BlackPanther
19.06.2020, 21:35
Hakem Başak için çalışmaya başladı yine

ibrahim ŞEN
19.06.2020, 21:36
az önceki turunculuk tabana sarı bile vermedi serefsiz

hanzale
19.06.2020, 21:37
Şampiyon olunca Skertel’i almak lazım

hyasin61
19.06.2020, 21:40
ankaragucu neler kacırıyor ya

AyhanPe
19.06.2020, 21:40
Ankaragücü ilk yariyi böyle bitirip ikinci yarinin ilk ceyreginde bir gol daha bulabilirse istedigimiz gibi biter bu mac.

TS-Tiryaki
19.06.2020, 21:43
Süzme bein penaltı beklenen el pozisyonunu 10 kere gösterdi

BlackPanther
19.06.2020, 21:43
Ucuz atlattı AG

zorroid
19.06.2020, 21:44
Boş boş yazıp durmayın. Alanyaspor'un içinden matkap gibi geçeriz. O sene bu sene!

ucurum

Hocam, ilk yarı itibariyle gayet de maçı alabilir görüntü verdi...

Millet ikinci gole takıldı da ilk penaltı pozisyonu neden kırmızı kart değil?

Manava61
Şampiyon olursak sadece rakiplere değil spikere karşı bile şampiyon olacağız.Öyle büyük bir şampiyonluk olacak

trbzonsporlu
19.06.2020, 21:46
henüz mac bitmedi başak cok berbat ama geldiklerinde baya tehlikeli oluyorlar.
hadi ankaragücü 45 dk daha dayanın.

Enes Başkaya60
19.06.2020, 21:48
Hocam, ilk yarı itibariyle gayet de maçı alabilir görüntü verdi...

Millet ikinci gole takıldı da ilk penaltı pozisyonu neden kırmızı kart değil?

Bencede bariz gol şansı bence direk kırmızı çıkabilirdi...

gurur6134
19.06.2020, 21:48
30 dan sonra a.gucu oyundan dusmeye basladi kontraya dondu geriye yaslanarak basaksehiri yenemezsin hizli adamlarina guveniyor a.gucu ama sans yanlarinda olmasa basak one bile gecmisti net pozisyonlari var 2 3 tane bakalim puan almayi basarabilecek mi mustafa hoca..skirtelin karti varken ustune oynamak lazim kirmizi yiyebilir hala dam dum atliyor toplara

Sinan.K
19.06.2020, 21:49
Mustafa Hoca ikinci yari origili koysun kesin birtane atar skrteli epruanuyu dagitir 2 yari

Sinan.K
19.06.2020, 21:49
30 dan sonra a.gucu oyundan dusmeye basladi kontraya dondu geriye yaslanarak basaksehiri yenemezsin hizli adamlarina guveniyor a.gucu ama sans yanlarinda olmasa basak one bile gecmisti net pozisyonlari var 2 3 tane bakalim puan almayi basarabilecek mi mustafa hoca..skirtelin karti varken ustune oynamak lazim kirmizi yiyebilir hala dam dum atliyor toplara

Ankaragucu akili olsa ilk 30dk ztn 2-0 mac is bitmisdi

ibrahim ŞEN
19.06.2020, 21:50
skrtelin üstüne oynaşat kart yemeye cok musait

TS-Tiryaki
19.06.2020, 21:51
Ankara’nın Yunan topçusu baya kıvrak

zorroid
Başlık Alanyaspor Trabzonspor maçı. Neden ilgisiz yazıyorsunuz? Yok mu müdahale edecek bir admin?

BlackPanther
Süzme bein penaltı beklenen el pozisyonunu 10 kere gösterdi

Bende şaşırdım pozisyonu neden gösteriyorlar diye

CEMEFKER
19.06.2020, 21:52
Başak bugün puan kaybederse Alanya maçı son hamleleri olur.

Bu gece (22:00 ile 22:45) ile P.tesi ( bizim maç) 135 dakika içinde enteresan işler ( E.Toroğlu sözü) olabilir....

Yayıncı kuruluş açısından bakarsak 3 İstanbul takımının olmadığı ligi başka takıma vermezler. Daha önce demiştim. Hele ki taraftarı olmayan bir "camiaya".

Ama cepheyi kaptırmak istemeyen inatçı taraflar da yok değil. Şuna inanın TFF tepe yönetimi (1-2 kişi) bizden yana ( mecburlar) ama mhk ( hakemler) üzerinden ve de rakip topçular üzerinden ( kasti fauller, sakatlamalar, karta zorlamalar) sahada boş durmayacaklar.

İş bizimkilerin "sahadışı" aktifliğinde ki siyasi olarak "ağır bastıran " (kelle alabilecek) bir dönemi yaşıyoruz.

TFF tepe yönetimi ile içerde siyasi ayağa yakın "enişte" arasında gel hitler, köşe kapmacalar var.

Yani 2 ayrı cephe var ( biri biz) siyasi olarak ikisi de en tepedeki iki takım.

Diğer taraftan bizi istemeyen kulüpler ve başkanları var.

Anlayacağınız cephe birden fazla bu nedenle kimse yok Nihat, yok Servet diye bakmasın.

Başkan ve yönetim ( ve de siyasi cephe) buraya kadar gelen işi bırakmaz, "her türlü" mücadeleyi verip alırlar kupayı.

Bu kez yedirmeyeceğiz ama Allah'ın dediği olur neticeten.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yunus Emre SEYHAN
19.06.2020, 21:53
Hakem , Ankaragucu'nun 1 golünü ve 1 gollük pozisyonunu yedi.
Ankaragücü iyi savunma yapamıyor. Bu kadar derin savunma yapıp bu kadar pozisyon vermek büyük handikap.

Mustafa hocanın bu taktiği en son şikecilere karşı tutmuştu ama bugün şüpheliyim.

Konrad Michalak bencillik yapmasa 2-0 olcaktı

only ts
19.06.2020, 21:54
Ankaragücünün kaçam golünü tekrar göstermeyip.. akbilin penaltı ihtimalini 10 defa göstermesini nasıl açıklayalım.. ?
şerefsiz bunlar..
şampiyon olursak.. birilerine değil bir çok kişiye çok koyacak..

hanzale
19.06.2020, 21:55
Hakem , Ankaragucu'nun 1 golünü ve 1 gollük pozisyonunu yedi.
Ankaragücü iyi savunma yapamıyor. Bu kadar derin savunma yapıp bu kadar pozisyon vermek büyük handikap.

Mustafa hocanın bu taktiği en son şikecilere karşı tutmuştu ama bugün şüpheliyim.

Konrad Michalak bencillik yapmasa 2-0 olcaktı

Gol bence gri, ama verse de niye verdin denmezdi sanıyorum

ibrahim ŞEN
19.06.2020, 22:02
Gerçekten alakasız oldugunmu düşünüyorsun :)

BlackPanther
19.06.2020, 22:03
Demba Ba ve Crivelli çoook formsuz.

BlackPanther
19.06.2020, 22:05
Hakemi gördünüz mü. Crivelli kendini attı ve hakem foul ve sarı kart verdi Ankaragüclü futbolcuya. Şerefsiz Hakem

BlackPanther
19.06.2020, 22:12
Ben ne dedim. Demba Ba oyundan alındı. Çok formsuz. Bu sezon daha form tutamaz.

Hamza Yilmaz
19.06.2020, 22:13
Hakemi gördünüz mü. Crivelli kendini attı ve hakem foul ve sarı kart verdi Ankaragüclü futbolcuya. Şerefsiz HakemAbartmayin net faul o pozisyon

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

BlackPanther
19.06.2020, 22:15
Robinho girdi oyun değişti maalesef

gurur6134
19.06.2020, 22:16
Belliydi bu kadar yaslanir topu birakirsan olacagi bu defansif anlamda ok kotu takim a.gucu

Ufuk
19.06.2020, 22:16
Adamın 5. Forveti robinho :D

Bu arada MRA hala ne izliyor anlamadım. Faty bıraktı adamo artık birazdan atılacak. Çoktan müdahale etmeliydi. (Yanlış başlığa atmışım :( )

Kitsiou sarı görür umarım kaliteli oyuncu.

Sinan.K
19.06.2020, 22:17
Bu Mustafa Resit Akcay ne yapiyo uyuyormu ? Lan 5 adam degisme hakkin var öndeki salak bise yapti yok alsana origi gibi adamin var

Yusuf BALCI
19.06.2020, 22:18
Ankaragücünün yediği gol tam rezillik. Bilerek bıraksalar o kadar olur.

BlackPanther
19.06.2020, 22:19
MRA maçı vermek istiyor. Belli. Hiç bir müdahelesi yok adamın.

hyasin61
19.06.2020, 22:22
Ankaragucunde su ana kadar 2 oyuncu cezalı duruma dustu bızım maca. Yakında kırmızı cıkarır hakem

Sinan.K
19.06.2020, 22:22
MRA maçı vermek istiyor. Belli. Hiç bir müdahelesi yok adamın.

Anlamadim kutu gibi izliyor

BlackPanther
19.06.2020, 22:25
İbb daha koşamıyor. Kondisyon bitti gibi...

hyasin61
19.06.2020, 22:29
Basak attı

CEMEFKER
19.06.2020, 22:30
A.gucu akıllı oynarsa alır. İBB aktif dinleniyor şu ara, son 10 dakika saldıracak...
Bu ara atamazsa başak alır maçı

BlackPanther
1:2

hyasin61
elle oynama var

BlackPanther
elle oynama var

Hakemler golü ama verdiler

gurur6134
19.06.2020, 22:31
Dusmenin bir numarali adayi a.gucu cok kotu oynuyorlar

myildirim77
Net eli veremedi şerefsizler

hyasin61
Ankaragucu mallıgına yansın ılk yarı kacanlara ozellıkle

Saint Castillo
19.06.2020, 22:32
eyyam oğlu hüseyin

hyasin61
19.06.2020, 22:32
Huseyin Gocek zaten Trabzon dusmanı baska bırsey beklenemezdi

smart
19.06.2020, 22:33
İzle mra izle

Murat'
Başakşehir kazanırsa, ister istemez büyük bir baskı oluşacak üzerimizde.

arda.61
Net eldi oysaki ama ankaragücüne çıkan sarılardan hakemin tuttuğu tarafı anlamak zor değil

Hamza Yilmaz
19.06.2020, 22:35
Basak aldi basini gidiyor.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Antonio
19.06.2020, 22:35
Bizde olsa golu vermezdi. Bu çok şey anlatır.

LağusKusteli
19.06.2020, 22:38
Tavşan Atlet olarak yıllardır istanbul takımlarını şampiyon yapan Tavşan Atletspor lehine eyyamların kralı dönüyor yine. Bunlar haftaya Ağlaksarayı da yener, zira ağlaksaray geçen senelerdeki hizmetlerinin ödülü olarak maçı bu Tavşan Atletspora verir...

Sosyal Medyada bu takım üzerine gitmeliyiz...

BlackPanther
19.06.2020, 22:39
Bu Ankaragücü düşer. Bu takımamı güvendiniz. Başağın nefesi tükenmiş ve bu takımdan gol yediler.

tamuğ yamtar
19.06.2020, 22:42
Başakşehir kazanırsa, ister istemez büyük bir baskı oluşacak üzerimizde.

Mevzu bu zaten.

Bu baskıyı kaldırmaktan geçiyor herşey.

Alanya hedefine ulaştı kupa finaline çıkarak.

Alanya’yı yeneriz diye düşünüyorum.

A.Gökhan AKIN
19.06.2020, 22:43
Başak önümüzdeki haftayıda geçerse durum çok sakata binecek...

smart
19.06.2020, 22:44
Ankaragücü sanırsın 10 kişi kalmış gibi oynuyor

Yusuf BALCI
19.06.2020, 22:45
Önümüzdeki bütün maçları kazanıp şampiyon olacağız. Beraberlik bile almayacağız. Tek yol bu. Bize karşı aslan kesilen takımların rakiplere verdikleri pozisyonlar şaka gibi.

Enaldo61
19.06.2020, 22:45
Bu kadar kötü bir takım izlemedim. Bu ne lan? 45 dakikamı geri verin.

AYYILDIZ
19.06.2020, 22:47
Lig 2 hafta sonra biter. Gs ile oynadığımız hafta bittiğinde kim liderse o şampiyon olur.

CEMEFKER
19.06.2020, 22:51
Skor kötü oldu. Hakem İBB baskısına düdükleri ile yardım etti. Bu birçok maçta, birçok değişik takım lehine olan şey aslında. Psikolojik olarak üstün olan tarafa oynar hakemler.

P.tesi çok önemli. Bana göre İBB gs'yi haftaya yener.

Süreç üzerindeki tek çekincem bizi istemeyenlerin ( futbolcular, camia, medya...vb.) çok daha fazla olması. Yani rakip takımlar, futbolcular üzerinde yeterli "baskı" oluşturamazsak iş çok zor.

İBB daha 1 puan kaybetmedi hakem hatası ile bu sezon.Bu çok önemli bir geliş/ argüman bence...

BlackPanther
19.06.2020, 22:51
MRA ya güvenler nerede?

hyasin61
19.06.2020, 22:52
Ankaragucu ıkıncı yarı ne oynadı biri acıklasın

hanzale
Bu spikerin adı ne

atlantis
başakşehir gerçekten korkutmaya başladı.. moralim bozuldu..

hyasin61
19.06.2020, 22:53
MRA bize karsı iyi oynatır takımı rahat olun

samway
19.06.2020, 22:53
7 de 7 yap şampiyon ol gerisi faso fiso

romeikaa
19.06.2020, 22:54
bu rezil, 1 tane bile taraftarı olmayan siyasetin takımı şampiyon olursa siyasiler trabzona ne yüzle gelecek ? ne hadle oy isteyecek !!!

MehmeTS_ADANA
maalesef galipken geriye yaslanma psikolojisi başakşehirin işini çok kolaylaştırdı. haftaya bize aslan kesilirler

Manava61
Bunların hepsini sahaya gömeceğiz sadece safları sıklaştırıp birlik olmamız lazım.Hepsine karşı tek yumruk

LağusKusteli
19.06.2020, 22:55
Tavşan Atlet olarak yıllardır İstanbul takımlarını şampiyon yapan malum takım, şimdi zirvede hiçbir istanbul takımı kalmayınca ödül olarak şampiyon olması için destekleniyor.

Yıllardır İstanbul takımları karşısındaki maçları haricinde hiçbir hakem hatasına maruz kalmıyorlar.

Sosyal medyada işi ciddiye alıp üzerlerine gitmeliyiz...

Sinan.K
19.06.2020, 22:56
Neyin korkusu bu ? Anlamadim kendi isini kendin bitireceksin al 7 macida is biter bugunku maci Mustafa Resit Akcay verdi her baska bi takim bugun basakdan puan alirdi cok kötuduler

ÖmürKaradeniz61
19.06.2020, 22:57
Mra ne yapsın adam elindeki malzeme bu kadar. Başakşehir çok iyi oynamıyor ama kazanma alışkanlığı edinmiş belliki. Haftaya gsyi yenerlerse şampiyon olurlar yenilseler bile gs bizim maça ölüm kalım amacıyla çıkar bu sefer yine avantajlılar. Beraberlik iyi sonuç olur haftaya. Biz sadece gs ve alanya maçlarında puan kaybedebiliriz şu saatten sonra. Hatta bence kalan maçlarda 1 beraberlik bile bizi şampiyonluktan edebilir hepsini kazanmamız gerekiyor.

Yunus Emre SEYHAN
Ankaragücü'nün defansı ikinci lig takimlarindan beter. Rezil takım.
Bu sonuç kötü oldu.
Bu Başakşehir bu hakem gücüyle kalan tüm maçlarını kazanır.
Alanya,Galatasaray maçlarından 6 puan çıkarmamız lazım.

Doğukan Uçan
beyler bence haftaya başakşehir galatasarayı yenerse şampiyondur.

Antonio
19.06.2020, 22:58
Gs basaksehire geçen yıldan kalan borca mansuben maçı satar. Basaksehir hakem lobisini arkasına almis görünüyor. Bir takım ağababaları böyle istiyor.

OrkHun
19.06.2020, 22:59
MRA yaptigi degisikliklerle hoca olmadigini gosterdi bir kez daha. mac 500 dk olsa yine sedat agcay, ilhan parlak, cebrail gibi futbolla alakasiz adamlar oyuna alinmaz. obur yabancilarla az da olsa gol atma imkani vardi, teknik olarak ortalama adamlardi. takimi 3 santrafor ve full kazma orta sahalarla birakti 70 sonrasinda.
ben son yillarda bu cebrail kadar rezil, eli ayagina dolanan, ilk defa top oynuyormus gibi oynayan adam da gormedim. zeki yavru bunun yaninda dani alves kalir.

Fatih Öztürk
19.06.2020, 22:59
En az 3 gol atıp liderliğe devam...

Ahmet Aksu
19.06.2020, 23:00
basaksehirin yedeklere bak bir de bizim
sosa nwakame de yok.
isimiz çok çok zor puan kaybetmemiz gerekiyor gs macımız sonucunda sampiyon belli olur.
gsnin basagı yenmesi şart

romeikaa
rezilliğe bak 30 yıl bekle tam şampiyon olacağım de aptal bir siyasi kulüp gelsin şampiyon olsun. göksel gümüşdağ futboldan el çektirilmediği sürece ben önümüzdeki yıldan sonra türk futbolunu izlemem...mhk tff hepsi adamın emrinde. bizim bakanlarımız da izlesin, sene sonu başakşehirin şampiyonluğunu kutlarlar gençlik kollarıyla birlikte.

allah sizi ıslah etsin !!!

matalar
Başakşehir 2 lazımdı 2 attı. 4 gerekseydi onu da atardı. Çok iyi takım.
haftaya gs yensin. Yoksa şampiyon olur bunlar

naimbektas6161
Haftaya gs bş 1 1 biter. Bizde gs ile 2 2 berabere kalırız. Kalan maçların hepsini biz ve bş kazanır. +2 averaj farkla biz şampiyon oluruz. İçimden geçenler gerçek olur umarım.

LağusKusteli
19.06.2020, 23:01
En az 3 gol atıp liderliğe devam...

Aynen öyle, Moral bozmak yok.
Her şey hala bizim elimizde, Alanyaspor’u yenerek yolumuza devam!

erenslash
19.06.2020, 23:01
korkacak bir durum yok başakşehir çok sağlam bir takım ama biz daha iyiyiz

biz işimize bakıp her maçımızı alıp şampiyon olmaya bakacağız

abi adamların kadrosu lige göre geniş bize göre tek artısı bu

senin de çok iyi futbolcuların var alternatif kadron onlar kadar iyi olmasa da.

bizim tek dezavantajımız wakayemenin sakatlanması ama önümüzdeki maçlara baktığında wakayemesiz de alırsın bu maçları zorlanmadan

bu iş hocaya ve futbolcuların yürekten oynamasına bakar.

ömürün ayağı raket gibi akılılı paslar atar bu çocuk gol de atarız herkese

gs ı da yenmek sorun değil rize yeniyorsa senin hayli hayli yenmen lazım

işte kendi sahamızda başakşehire puan vermememiz lazımdı ne kadar önemli oluyor ufak- ince puanlar bazen

başakşehirin maçları fikstürde kolay gözüküyor ama bu işler belli olmaz yani puan kaybederler

sen maçını alıyorsun sonra işine bakıyorsun yapmamız gereken bu

alanya maçını alıyorsun-alman zorundasın ilk hedefin bu

alamıyorsan şampiyon olma zaten

hyasin61
19.06.2020, 23:02
Erman Toroglu hakeme giydiriyor

Gokhlayeh
İyi oynamadılar bugün. Bu maçtan önce daha iyi görüyordum Başakşehir'i. Bundan sonraki rakiplerinin ciddiyetle oynayacağını, maça asılacağını bilsem kendimizi daha favori bir durumda görürdüm.

hofsaale
Her maçı alacağız... Başka çaremiz yok

Fatih Öztürk
19.06.2020, 23:03
Biz özellikle galtaksaraya da basıp şampiyon olacağız. Ama puan farkıyla ama averajla. Allah'tan başka kimse mani olamaz bize. Alanyaymış, bilmem neymiş bu inançla işi bitiririz sıkıntı yok.

Antonio
Hakemlere karşı da oynuyoruz. Bu beinsport nasıl mutlu dünya yıldızı Robinho diyor spiker. Bu ne biçim kanal.

Manava61

Maçı izlediniz mi? Hakem saçmasapan ofsayt vermese hadi onu geötim ankaragücü hücum hattı yakaladıklarını atsa başakşehir havku atıyordu.

arda.61
Sen büyük bir takımsan bu noktadan sonra şampiyonluğu bırakmazsın. Kimseden de bütün maçları alırlar diye korkup çekinmezsin. Ezeli rakiplerin yarışta yok, yıllardır kurduğun hayale üç beş yıllık proje takımına kaptırmayacaksın. Maç sahada kazanılıyor.

CİVELEK.61
19.06.2020, 23:04
Bu göksel gumusdağ'da bu güç olduğu müddetçe şampiyonu o belirler.
O duruma göre GS a,duruma göre FB ye çalışır.
En çok çelmeyi de bize takar.
Bu akşam Skrtel iki kere oyundan atilmaliydi.
Ankaragücünun gücü bu kadar
İlk yarı Basaksehiri aciz duruma düşürdüler ikinciyi bulacak çok pozisyon oldu
Yapamamaları kendi aptalliklari fakat ancak bu kadar oynarlar
Hakemi biz yenemiyoruz onlar nasıl yensin?
Hayalimizde çaremizde 8 de 8 ama bizim kronik psikolojik sorunlarımız devreye girmezse bu gerçekleşir ancak.
Özetle rakibimiz kendimiziz.

Fatih Öztürk
19.06.2020, 23:04
Aynen öyle, Moral bozmak yok.
Her şey hala bizim elimizde, Alanyaspor’u yenerek yolumuza devam!

Kendi kendine gelin güvey olup kendi morallerini rakip takımın aldığı skorlarla göre bozanlara gülüp geçelim.

Sinan.K
19.06.2020, 23:05
bu nasil taraftarlik anlamadim 6 hafta var daha ve siz akbilsporu sampiyon ettiniz

AyhanPe
19.06.2020, 23:06
Alanyaspor macindan oldukca cekiniyordum ama bu aksamki sonuctan sonra rahat galip gelecegimizi düsünüyorum..Bu macta öyle hakem kiyimi falan yasamayacagiz. SIkar biraz..

Enaldo61
7de 7den başka çare yok bunlar puan kaybetmez. Kaybedecek gibi olsa hakemler kurtarır.

Ahmet Aksu
arkadaslar moral bozmak yok. once onumuzdeki macı oynayalım
insallah sosa da donecek belki nwakame de iyilesir son 3 hafta kala..

biz kalan 7 macı da kazanırsak kimse umrumuzda olmaz.

ben alanyayı zor da olsa gececegimizi dusunuyor haftaya da gs nin basagı yenecegini dusunuyorum.

Furkan Tütüncü
Hakemlere karşı da oynuyoruz. Bu beinsport nasıl mutlu dünya yıldızı Robinho diyor spiker. Bu ne biçim kanal.

e adam dünya yıldızı :D sorlotha da kuzeyin kralı diyorlar

romeikaa
19.06.2020, 23:07
şimdi bekle ki pazartesi gelsin. inşallah gs kazanır bu hafta da idaasız kalmazlar. bu i... takıma çelmeyi takarsa gs takar. yoksa bu o.... ç.... hiçbir amaçları yokken şampiyon olacaklar. dünyada örneği var mı 1 tane taraftarı olmayan kulup şampiyon olacak. ahh ahh ne sövüyorum içimden keşke yazabilsem. zehir oldu hafta sonum.

hanzale
Yav alakasız her pozisyonu on kez verdiler de el pozisyonunu yarım şekilde dahi göstermediler, spikerdeki özgüvene tav oldum, pozisyon yorumluyor. Siyasiyse siyasi kim giriyorsa girsin eşit mücadele ortamı sağlansın gtü boklu Başak’ı da kollatacaksak karşımızda bırakalım bu işleri

Şerafettin Kara
Göksel Gümüşdağ kim?Koskoca Trabzon lobisi bu adama karşı direnemeyecekse kapatalım gidelim

trbzonsporlu
pazartesi vurup geçmekten başka çare kalmadı. başak yine geçen hafta olduğu gibi oynamadan kazandı. öne gectikten sonrada öyle bir profesyonelce oyunu sogutuyorlarki viscanin golünden sonra adeta maç bitti.

daha pandemi sürecindeyken buraya defalarca yazdıgım gibi biz başak gs macında gsyi destekleyecegiz

Yunus Emre SEYHAN

Hakem faktörü de var. Ofsayt diye verilmeyen gol var. Ancak pasif bir ofsaytı rakip futbolcuların etki edemeyeceği toptu.

Berke6198
19.06.2020, 23:08
7/7 yapmak durumundayız. Galatasaray geçen sene Başakşehir'in kötü formundan bağımsız olarak 8/8 yaparak şampiyon oldu. Kadroları yine dardı ama bazı anlarda yıldızları sahneye çıktı. Skora ulaşmak konusunda güven veren bir takımız, başaracağız.

CEMEFKER
Başak bugün puan kaybederse Alanya maçı son hamleleri olur.

Bu gece (22:00 ile 22:45) ile P.tesi ( bizim maç) 135 dakika içinde enteresan işler ( E.Toroğlu sözü) olabilir....

Yayıncı kuruluş açısından bakarsak 3 İstanbul takımının olmadığı ligi başka takıma vermezler. Daha önce demiştim. Hele ki taraftarı olmayan bir "camiaya".

Ama cepheyi kaptırmak istemeyen inatçı taraflar da yok değil. Şuna inanın TFF tepe yönetimi (1-2 kişi) bizden yana ( mecburlar) ama mhk ( hakemler) üzerinden ve de rakip topçular üzerinden ( kasti fauller, sakatlamalar, karta zorlamalar) sahada boş durmayacaklar.

İş bizimkilerin "sahadışı" aktifliğinde ki siyasi olarak "ağır bastıran " (kelle alabilecek) bir dönemi yaşıyoruz.

TFF tepe yönetimi ile içerde siyasi ayağa yakın "enişte" arasında gel hitler, köşe kapmacalar var.

Yani 2 ayrı cephe var ( biri biz) siyasi olarak ikisi de en tepedeki iki takım.

Diğer taraftan bizi istemeyen kulüpler ve başkanları var.

Anlayacağınız cephe birden fazla bu nedenle kimse yok Nihat, yok Servet diye bakmasın.

Başkan ve yönetim ( ve de siyasi cephe) buraya kadar gelen işi bırakmaz, "her türlü" mücadeleyi verip alırlar kupayı.

Bu kez yedirmeyeceğiz ama Allah'ın dediği olur neticeten.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiToroğlu" Gümüş Dağ bu adamı geçen sene ipten aldı, hakemliği bitiyordu. Trabzonspor 2 gün önce bildiri yayınladı bu maçın hakem ataması ile ilgili..."

Yukarıda dediğim gibi tepede müthiş çarpışma var. Kimin bileği kuvvetli göreceğiz. Alanya maçı ilki olacak...
Alanya'nın ziraat kupası hayırlı olsun bu arada...

erenslash
tabi şimdi şampiyonluk hepimiz istiyoruz bu sene olmassa yazık olur bu kadar gelmişken wakayeme sakatlığı yüzünden şampiyonluk gidiyorsa o zaman bize büyük ders olur -kadromuz yeterli değilmişe döner iş ki öyledir zaten.wakayeme ,sosa çok ciddi bir kayıp yalan yok.biz bu sene şampiyon olmassak zor hocam belli bir süre.ama unutma sorloth ve raket gibi pas atabilen ömürün var ,ekuban var ortasahada direnç gösteren ndiye var ve avrupa kupasında mücadele etmiyorsun oynadığın lig belli kalan maçların da belli.novak çok önemli.bunları da unutmamak lazım
basaksehirin yedeklere bak bir de bizim
sosa nwakame de yok.
isimiz çok çok zor puan kaybetmemiz gerekiyor gs macımız sonucunda sampiyon belli olur.
gsnin basagı yenmesi şart

ilelebeTS
19.06.2020, 23:09
Avantaj elde edemedik, vura vura gideceğiz artık.

sasort
Bu 5 oyuncu değişikliği başak yaradı adamlar 90 'da 4 değişiklik yapıyor envayi çeşit topçu var
Başakşehiri takip etmemiz avantaj ama hiç işe yaramadı ne bileyim kart cezası falan

Sosa 2 aydır lig yok nasıl sakatlandı
Nwakame yok

Şu alanya maçını alsak da sonra sosa yetişir kannimca

hanzale

Nah atardı

artvints
Bari 2, 3 farkli yenelim de averaj farki yapalim, puan farki hayalimiz suya düştü.

hanzale
19.06.2020, 23:10
bu nasil taraftarlik anlamadim 6 hafta var daha ve siz akbilsporu sampiyon ettiniz

Ben de mana veremedim bu işe

Çağdaş DENİZ
Göksel Gümüşdağ kim?Koskoca Trabzon lobisi bu adama karşı direnemeyecekse kapatalım gidelim

Kurtlar vadisi ile cevap verelim o zaman
Bilmediğin soruları sorma üstat
Türkiye nin weaponda 2 numarası diyorum sen anla

MehmeTS_ADANA
Maçı izlediniz mi? Hakem saçmasapan ofsayt vermese hadi onu geötim ankaragücü hücum hattı yakaladıklarını atsa başakşehir havku atıyordu.
ikinci yarıyı izledim ve başakşehirin maçı çevireceği çok belliydi maalesef

Fatih Öztürk
19.06.2020, 23:11
Toroğlu" Gümüş Dağ bu adamı geçen sene ipten aldı, hakemliği bitiyordu. Trabzonspor 2 gün önce bildiri yayınladı bu maçın hakem ataması ile ilgili..."

Yukarıda dediğim gibi tepede müthiş çarpışma var. Kimin bileği kuvvetli göreceğiz. Alanya maçı ilki olacak...
Alanya'nın ziraat kupası hayırlı olsun bu arada...

2 kupayı da biz kaldıracağız nokta

hanzale
19.06.2020, 23:12
Çok rahatım Alanya’ya üç fark filan atarız gibi geliyor, bana öte yandan Ankaragücü bitmiş. Bize karşı da en iyi iki topçuları cezalı

castillo61
19.06.2020, 23:13
Geçen hafta ter atmak için sahaya çıkan bu onun bunun çocuklarına 1 puan verirsek bundan sonraki maçlara çıkmayalım. O derece sinirliyim şu an.

erenslash
19.06.2020, 23:16
başakşehirin lobisi varda adamların kadro da var

biz herifleri kendi sahamızda yenemedik yenseydik zaten puan durumu farklı olurdu

https://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2019-2020/26/trabzonspor-1-1-istanbul-basaksehir-mac-ozeti

gurur6134
19.06.2020, 23:17
Kalan maclarin hepsini alip sampiyon olacagiz insallah

Antonio
19.06.2020, 23:18
Basaksehirin katar bağlantısı da var. Aleksij transferi şaibeli. Geniş resme bakarsak basaksehir sadece seyircisix bir kulüp değil. Ibbden paraları da kesildi.

hanzale
19.06.2020, 23:19
başakşehirin lobisi varda adamların kadro da var

biz herifleri kendi sahamızda yenemedik yenseydik zaten puan durumu farklı olurdu

https://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2019-2020/26/trabzonspor-1-1-istanbul-basaksehir-mac-ozeti

Yav sen ne çok yoruyorsun insanı

CEMEFKER
19.06.2020, 23:20
Başkan ve yönetim yerinde olsam İBB'nin müstakbel rakiplerinin topçuları üzerine "oynarım".

Bu Sampiyonluk başka türlü gelmeyecek anlaşılan.

Doğukan Uçan
19.06.2020, 23:22
şu maç ligin kaderini etkilecek sene sonu şampiyonluğu kaybedersek hesabını kim soracak? sorsan trabzonu damat ve akp koruyor yersen * çocukları ya işleri güçleri algı yapmak.

hanzale
19.06.2020, 23:25
Yalnız lider biziz, Başak değil bizim elimizde ipler onu dikkate alarak yorum yapmak daha sağlıklı olur

demir61
19.06.2020, 23:25
Başakşehir-Ts maçı 2-2 bitmişti. İkili averajda önde değil miyiz?