PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

AyhanPe
17.06.2020, 11:04
Alanya neden bugün degilde yarin oynuyor..Biz olsaydik ortaligi yangin yerine döndürmüstük. Keske Cuma oynasaymislar kupa maclarini :D

UĞUR DURTAŞ
17.06.2020, 11:21
Takım emin adımlarla 3 kupaya doğru ilerliyor.
ama hakemler 2 maçtır ciddi hatalar yapıyor
göztepe maçında zorbay
dün akşam çakır.
bu maçta da yeni parlayan hakem atilla
1 metre önündeki kırmızıya sarı verip var uyarısıyla kırmızı veren hakem
(fb-kayseri-ozan)

sayın başkan yönetim
artık son düzlüğe girmek üzereyiz
alanya maçında hata olmaması için
daha sert açıklamalar yapın.
hakemler bizi karşı art niyetli çıktıklarını düşünmüyorum.
görüyorum.

bu maç çok önemli .
Allah yardımcımız olsun.

gurur6134
17.06.2020, 11:32
Costa yerine huseyni oynamali eku sola omur saga guilherme ortaya wakanin yoklugunda ideal 11 bu sekilde olmali.pazartesi maclarindan nefret ediyorum.alanya carsamba oynasa pazar gunu oynanabilirdi arada bosluk varken neden p.tesine attilar anlamadim.sosa bu macda oynamaz haftaya oynamaya baslar insallah..

castillo61
17.06.2020, 11:35
Waka'nın MR'nı tedirginlikle bekliyorum ama sakatlık durumunda dahi felaket tellalığına gerek yok.

Bu sezon Sosa'sız çıktığımız 4 kritik maçı da aldık.
Kim derdi ki Waka'sız fb-sivas-bjk maçlarından 7 puan çıkaracağız.

Gerekirse alt yapıdan birileri girecek ama maçları kazanacağız.

Ayrıca Ekuban sola geçince enteresan işler yapıyor. Dün Waka takımı o kadar pozisyona sokar mıydı bilmiyorum. Sörloth formda zaten.

Guilherme'ye gelince Tümer'in geçen hafta güzel bi tespiti vardı. Malatya'da takımın yıldızı ve 3. bölgedeki istasyonu iken Trabzon hücum hattında rekabet edemedi. Öyle olunca da adam kovalama görevi biçildi.

Şu ana kadar Gui'nin kendi gösterememesinin sebebi bu. Şimdi ilk defa 3. bölgede maç tamamlama fırsatı geldi ayağına. Sezon başı Başakşehir'in içinden geçen adam bu stres yapmayın.

Abdüş'e gelince verilen arayla daha güçlü döner dedik ama 2 maç da rezalet. Başak maçında yeni yeni oynamasına rağmen çok daha iştahlıydı. Sosa'nın eksikliğinde pas yapacak adam eksikliği yaşıyor herhalde ama biraz daha cesur olmalı. Topla sağa sola koşup topa basma dikine oyna canımızı ye.

Abdüş biraz kıpırdarsa

Abdüş......Gui.....Eku
............Sörloth

hücum hattı Alanya-A.gücü maçlarının üstesinden gelir.

Ayrıca Sosa geçen hafta bir antrenmana çıkmıştı diye hatırlıyorum. Denedi olmadı büyük ihtimal. Bu hafta yine deneyecektir kendisini. Sahada görsek mükemmel olur.

Edit: Hasan Tüncel 5 dakika önce Sosa'nın oynama durumu yüksek demiş. akıyor mübarek

Doğukan Uçan
17.06.2020, 11:36
Katılmıyorum hala GS deplasnmanı en kritik maç...

Başak da biz de geriye kalan bütün maçlarımızı alacağız

şu başakşehir-galatasaray maçı oynansın ondan sonra tablo belli olur.

erenslash
17.06.2020, 11:53
bu saatten sonra her maç zor

fikstürümüz öyle kolay da değil.

bizim önümüzdeki iki engel şu: teknik ekib ve sağlık ekibi arkadaşlar.

bu dandik ekip başımızı belaya sokabilir.
sakatlıklara dikkat etmek lazım-kadromuz yani yedek kadromuz bir çok takıma göre zayıf arkadaşlar

bakalım zamanımız var önümüzde hala bir sürü maç var

futbolcuları motive şekilde devam rehavete kapılmadan ligin son maçına kadar aynı ciddiyetle oynarsak şampiyon oluruz ama şimdiden maçlar bitmeden de şampiyon olduk demeye gerek yok

oluyoruz olmaktayız diyebiliriz bonus olarak Türkiye kupasını da alırsak süper olur

ndiyeyi kiralık olarak almamız önemli biraz ortasahayı rahatlattı sosasız gene galip geldik

sosasız ve wayemesiz rakiplerin etkili olduğunu gördük yani bize rahat baskı kurdular

öyle olunca bizde kontradan atıyoruz her zaman böyle olmaz bu

esasen Trabzonspora sağlam bir stoper sağlam bir kanat ve ortasaha transferi şarttı

bunu görmüş olduk

Trabzonspor bireysel oyunculara bağlı bir klup aslında -wakayeme ve sorloth-çok önemli

şampiyonluğu -uğur,sorloth ve wakayemeye,sosaya yazarım

yani sosa,wakayeme de olmayınca maç aldık evet aldık ama rakiplerden çok baskı yedik-bunu taktik sanan arkadaşlarımız var ama taktik değil geriye çekiliyoruz çünkü kadro zayıf kalıyor fener dün orta alanımızı parselledi

Harun-61
17.06.2020, 12:03
bu saatten sonra her maç zor

fikstürümüz öyle kolay da değil.

bizim önümüzdeki iki engel şu: teknik ekib ve sağlık ekibi arkadaşlar.

bu dandik ekip başımızı belaya sokabilir.
sakatlıklara dikkat etmek lazım-kadromuz yani yedek kadromuz bir çok takıma göre zayıf arkadaşlar

bakalım zamanımız var önümüzde hala bir sürü maç var

futbolcuları motive şekilde devam rehavete kapılmadan ligin son maçına kadar aynı ciddiyetle oynarsak şampiyon oluruz ama şimdiden maçlar bitmeden de şampiyon olduk demeye gerek yok

oluyoruz olmaktayız diyebiliriz bonus olarak Türkiye kupasını da alırsak süper olur

Teknik ekibin neresi dandik yahu, nedir probleminiz ???????

Tekke
17.06.2020, 12:06
Dün anladık ki Da Costa biraz dinlenmeli, Hoseyni oynamalı

Nwakaeme ile özel görüşülmeli, özel oyuncu kaprisi dünyada tek onda değil-her takımda var, bunu aşanlar böylesi akılalmaz oyuncularla kıra kıra hedefe yürür, Nwakaeme de özel ötesi

Ömür artık sorumluluk almalı

Uğurcan-Campi-Novak-Pereira-Ekuban-Sörloth-Sosa HER MAÇ EKSİKSİZ görevini yapan adamlar, bişey söylemeye bile gerek yok, ancak NE İSTİYORLARSA SINIRLAR İÇİNDE ÇÖZÜLMELİ

Ndiaye, kalmak istiyorsa kendini İspatlamalı , Parmak da öyle (ki çok formda döndü, iyi gidiyor), Gilerme de.

Sezgin Öztürk
17.06.2020, 12:08
Rize-gs maçının hakemi Yaşar Kemal'e maç vermeyip fb-Kayseri maçının hakemini bizim maça vermesi çok enteresan...Kedilerin lobisi yine devreye girmiş.

erenslash
17.06.2020, 12:09
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Harun-61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=192)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> iyi hazırlamıyorlar-sağlık ekibi -teknik ekibin yerli olan tayfası ömürün hala toparmamasının sebebi bunlar

hüseyinden bahsetmiyorum

yerli fitness antrenörleri

yerli yardımcı fizyoterapist ve masorler ve klup doktorları

sene sonu revizyona gidilmesi şart

Saint Castillo
17.06.2020, 12:10
-----Sosa---
Abdüş--Aparmak
------Guil---
--Eku----Alex--

erenslash
17.06.2020, 12:11
şampiyon olursak Ndiaye yi salalım derim.çok daha iyi ortasaha almalıyız
Dün anladık ki Da Costa biraz dinlenmeli, Hoseyni oynamalı

Nwakaeme ile özel görüşülmeli, özel oyuncu kaprisi dünyada tek onda değil-her takımda var, bunu aşanlar böylesi akılalmaz oyuncularla kıra kıra hedefe yürür, Nwakaeme de özel ötesi

Ömür artık sorumluluk almalı

Uğurcan-Campi-Novak-Pereira-Ekuban-Sörloth-Sosa HER MAÇ EKSİKSİZ görevini yapan adamlar, bişey söylemeye bile gerek yok, ancak NE İSTİYORLARSA SINIRLAR İÇİNDE ÇÖZÜLMELİ

Ndiaye, kalmak istiyorsa kendini İspatlamalı , Parmak da öyle (ki çok formda döndü, iyi gidiyor), Gilerme de.

Tekke
17.06.2020, 12:14
Teknik ekibin neresi dandik yahu, nedir probleminiz ???????

Teknik ekibe laf eden ya haindir ya sızıntı.

Değişiklikleri eleştirilebilir, ama tüm takımla korona da bile yatıp kalkan Hüseyin Hoca, Nwakaeme ASLA çıkarılmaz denen Göztepe maçında, çıktığı an Göztepe durduruldu ve gol o kanattan geldi.

O hamleden ve 6 aydır TEK MAĞLUBİYET almamasından sonra hala laf edeni FORUMDAN atmak lazım ...

Sinan.K
17.06.2020, 12:25
Demin Ankaragücü Antep macini izledim Ankaragucu ne top oynamis öyle neler kacirmis bu futbolu basaka karsi oynasinlar kesin puan alirlar

Sinan.K
17.06.2020, 12:27
Wakayemenin sakatligi ciddi diyor haber61

bilgehan83
17.06.2020, 12:31
Costa yerine huseyni oynamali eku sola omur saga guilherme ortaya wakanin yoklugunda ideal 11 bu sekilde olmali.pazartesi maclarindan nefret ediyorum.alanya carsamba oynasa pazar gunu oynanabilirdi arada bosluk varken neden p.tesine attilar anlamadim.sosa bu macda oynamaz haftaya oynamaya baslar insallah..
Ben pandemi sonrası da costa- campi yerine da costa- majid diyordum ama olmaz Macid ile de olmaz.. adam eline/ koluna gelen topa manşet atıyordu voleybolcu gibi umarım satılır campi iyi gidiyor da costa-campi bozulmaz ama artık görmek istediğim ikili mesias - da costa bir de onları görsek net karar verirdik..

BlackPanther
17.06.2020, 12:39
Nwakaeme sezonu kapatmadı!!!

yorumsuz6117
17.06.2020, 12:47
Nwakaeme'yi kaybettik muhtemelen, Nwakaeme'siz şampiyon olabilir miyiz, Ömür-Ekuban-Guilherme'nin performansları belirleyecek diğer oyuncular görevlerini yapıyorlar zaten, Nwakaeme'nin yaratıcılığını takımı dinlendirmesini bu 3 oyuncudan beklemekten başka çaremiz yok.. Ekuban'dan şüphem yok sezon sonuna kadar bizi şaşırtmaya devam edecektir ancak Ömür ve Guilherme performanslarını yükseltmezlerse şampiyonluk gider..

Başakşehir karşısında işimiz kolay değildi daha da zorlaştı bu bir gerçek..

abdllh.29
17.06.2020, 12:52
Alanya neden bugün degilde yarin oynuyor..Biz olsaydik ortaligi yangin yerine döndürmüstük. Keske Cuma oynasaymislar kupa maclarini :D
Maçı kendi evinde oynuyor seyahat yapmayacak
bizim maçıda kendi evinde oynacak yine seyahat yapmayacak
biz ist oynadık bir gün önce istanbula gittik tekrar trabzona geri geldik
isyan edecekleri durum yok :)

Muhammet_61
17.06.2020, 12:53
Bu maç için olmasa da bu ve gs maçı harif averaja da dikkat etmek gerek. Başakşehir ile 6 averaj farkı var. Başakşehir'in olası bir 5-0'lık galibiyeti panik yaratabilir.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccd6167
17.06.2020, 12:58
Nwakaeme'yi kaybettik muhtemelen, Nwakaeme'siz şampiyon olabilir miyiz, Ömür-Ekuban-Guilherme'nin performansları belirleyecek diğer oyuncular görevlerini yapıyorlar zaten, Nwakaeme'nin yaratıcılığını takımı dinlendirmesini bu 3 oyuncudan beklemekten başka çaremiz yok.. Ekuban'dan şüphem yok sezon sonuna kadar bizi şaşırtmaya devam edecektir ancak Ömür ve Guilherme performanslarını yükseltmezlerse şampiyonluk gider..

Başakşehir karşısında işimiz kolay değildi daha da zorlaştı bu bir gerçek..
Ok

ne yapalım ligden mi çekilelim peki.

başakşehirden mi korkuyorsun?

bu kadar mı acizsiniz.

Hakan
17.06.2020, 13:07

Başakşehir karşısında işimiz kolay değildi daha da zorlaştı bu bir gerçek..Şampiyon olduktan 10 dakika sonraki yorumsuz6117 yorumu ;
" Şampiyon olduk belki ama Şampiyonlar Ligi'nde bizi elek ederler maalesef.. "

ilelebeTS
17.06.2020, 13:19
Sosa oynar inşallah.

emre6117
17.06.2020, 13:19
Bundan sonra bu takım şampiyon olacaksa inançla azimle motivasyonla olacak.ben teknik ekip ve futbolcularda bu potansiyeli fazlasıyla görüyorum.
Elimizde sorloth.ugurcan.ve ekuban gibi 3 üst düzey oyuncu var.ah bir de a.omur eklenebilseydi su listeye.
Bir türlü tam dönemedi.
Sosa ve nwakame olmadan da kazandık. Ama en azindan insallah sosa kalan maçlarda oynar.
Hakem katliamları olmasin 7de 7 de yaparız kupayı da super kupayı da alırız. Bu takımda sahaya kim çıkarsa çıksın o güç ve potansiyel var.

Mesut
17.06.2020, 13:47
Kara haberler geliyor Twitter'da
Kimisi 3 hafta diyor kimisi sezonu kapattı.
Kesin olan şu Alanya maçında yok bu kesin.
Ekuban Guilherme'ye iş düşüyor

chener
17.06.2020, 13:56
Wake'nin sakatlandığı pozisyonda wake top ayağında sürekli çalım atmaya çalışıyordu.
Ömür'de de aynı hastalık var.dünkü maçta sürekli topla oynamak istedi, ayağından topu her sefer aldılar.

Uzun aradan sonra gücünü ve fiziğini zorlarsan herşey olabilir.Bu konuda tüm futbolcular uyarılmalı. Daha 8 maç var.her maç sakat versek iki üç maç sonra sahaya çıkacak oyuncu bulamayacağız. Mücadelenin olağan akışında sakatlanmak ayrı, kendini zorlayarak sakatlanmak ayrı.

Mehmet BAŞ
17.06.2020, 13:58
Lamı cimi yok, gidip maçı kazanıp döneceğiz. Sosa olmasa da kazanacağız, Nwakaeme olmasa da kazanacağız.

Biz iyi bir takımız. İki önemli eksiğimiz olsa da bu maçı kazanabilecek gücümüz ve moralimiz fazlası ile var.

Akdeniz'den üç puanla döneceğiz.

oksoholu
17.06.2020, 13:59
MBFK ile ikili averajlar eşit maalesef

Nasıl eşit ilk maç 2-2 Trabzondaki maç 1-1

Oğuz B.
17.06.2020, 14:02
MADDE 9 – PUAN USULÜ VE AVERAJ

(1) Takımların belirlenmiş bir fikstür gereğince birbirleriyle karşılaşarak kazandıkları puan
durumlarına göre derecelendirilmelerine “Puan Usulü Sistemi” ismi verilir. Buna göre, yapılan
müsabakalarda kazanan takıma 3 (üç), berabere kalan takımlara 1 (bir) puan verilir ve kaybeden
takıma ise puan verilmez.
(2) “Müsabaka Statüleri”nde ve her sezon öncesinde yayımlanan “Amatör Futbol
Liglerinde Uygulanacak Esaslar”da aksi belirtilmediği sürece aşağıdaki sistem uygulanır:
Puan usulü ile yapılan müsabakalar sonunda en fazla puan kazanan takım birinci, ondan sonra
gelen ikinci ve devamı olarak sıralanır. Puanların eşitliği halinde aşağıda belirlenen sistem
uygulanır.
a) Aynı puana sahip takım sayısı iki ise;
I. Önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne
bakılır,
II. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa bu müsabakalardaki gol averajına
bakılır. (Bu müsabakalarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım
üstün sayılmaz.)
III. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, genel puantajdaki
gol averajına bakılır.
IV. Takımların gol averajları da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.
V. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım
üstün sayılır.
VI. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili
takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü uygulanacak bir müsabaka neticesinde
kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.

https://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/TALIMATLAR/Futbol-Musabaka-Talimati.pdf

CasTo
17.06.2020, 14:06
nwakaeme nin durumu ne oldu

İ. SARAL
17.06.2020, 14:11
http://www.footballuser.com/formations/2020/06/1812775_Trabzonspor.jpg

ANAOKULU TERK
17.06.2020, 14:16
(burayı babasının malı gibi gören ) sayın forum üyeleri ;

lütfen artık şu pis huyunuzdan vazgeçin .

sizin bu ötekileştirici ve küçümseyici tavırlarınız yüzünden ,
zaten çoğu insan artık bu platforma girip , düşüncesini söylemekten bile kaçınıyor .

bunu anlamak için ,
üye sayısına ve aktif kullanıcı sayısına bakmanız bile yeterli .

yapmayın . insanları buralardan uzaklaştırmayın .
en aykırı düşüncelere bile saygı duymasını öğrenin .
yoksa 15-20 tane insan , kendiniz çalar , kendiniz oynarsınız .

moderatörler ,
kurallara aykırı davranışlarda bulunanları zaten ayıklıyorlar .
üstüne senin de burada bekçilik yapmana gerek yok .

velev ki ,
adam sakıncalı düşünceler içerisinde . sana göre tahrik edici üslubu var .

arkadaşım , orada engelle butonu var . basarsın , engellersin .
kendini neden cevap verme zorunda hissediyorsun ki ?

Allah herkese akıl , yorumlama ve değerlendirme yetisi vermiş .
değerlendir , süzgecinden geçir , düşünceye katıl veya katılma .
bu kadar basit .

( sevmediğin bir düşünce ve kullanılan üslup için ) ,
sen karşı tarafa cevap verince ,
adamın ( bir anda aydınlanarak ) düşüncelerinin değiştiğini mi zannediyorsun ?

ayrıca buraya yazılanlardan hoşnut olmaman , benim sorunum mu ?
hayır , benim sorunum değil . tabi ki senin sorunun .

adam '' takımın oyununu beğenmiyorum , takım için endişeliyim ,
her an başımıza bir kaza gelebilir '' diyor , sen hemen lince başlıyorsun .

''teknik heyet yetersiz diyor , kulüp yönetiminde aksaklıklar var diyor ,
hop , sen trabzonsporlu olamazsın '' diye etiketi yapıştırıyorsun .

en basitinden ,
eski başkanların icraatlarını savunan insanlara , utanmadan neler söylediniz ,
hala da ( fütursuzca ) neler neler söylüyorsunuz !

ayrıca ,
buraya yazı yazan insanların trabzonsporlu olup olmadığının tescil makamı sen misin ?
benimle mi yatıp kalktın , benimle ne kadar zaman geçirdin ?
ne kadar tanıyorsun beni ?

neye dayanarak böyle bir kanıya varıyorsun ?
artı sen kimsin ? benden ne farkın var ?

bu sizin ,
önce kendinize , sonra çevrenize bir saygınızın olmadığını gösterir .
bu tipik bir ben merkezci , çıkarcı , işine gelmeyince ötekileştirici bir zihniyeti temsil eder .

peki ,
kendine saygısı olmayanın , etrafına saygı göstermesi beklenebilir mi ?
tabi ki beklenemez .

bu platformda görüldüğü gibi .

yorumsuz6117 , ayhan pe , erenslash v.s . ve daha nice adını hatırlayamadığım ,
mahalle baskısıyla ezilmek istenen kalemşörlere selam olsun !

BlackPanther
17.06.2020, 14:18

beraberlikte dis saha golü sayilmiyor benim bildigim... Genel averaja bakiliyor

castillo61
17.06.2020, 14:21
Finale Alnanya'nın mı yoksa Antalya'nın mı çıkması bu maçta bizim lehimize olur karar veremedim.

Alanya çıkarsa ligi salma ihtimali var ama finale çıkmanın motivasyonu ile finalin provasını oynamak isteyebilirler.

Antalya çıkarsa, Avrupa'yı lig üzerinden zorlama ihtimalleri var diğer yandan Başak maçında çok kötü görüntü verdiler kupadan elenmenin moralsizliği ve pandemi sürecinin etkisiyle tamamen kontak kapatabilirler.

Antalya'nın penaltılarda turu alması en iyi ihtimal herhalde. Kolay kolay toparlanamazlar.

BlackPanther
17.06.2020, 14:23
nwakaeme nin durumu ne oldu

Haber verdim ya. MR i yarina ertelendi. Ödem olusmus. Ödem kanama sonrasinda olusuyor. Büyük ihtimalle kas gerilmesi olusmustur. Yani bu haftasonu oynayamaz ama ilerki haftlarda oynamasinda sakinca yok. Futbol oynamis herkes bilir böyle sakatliklari.... Burada sezonu kapatti diyen trollere kulak asmayin...

BlackPanther
17.06.2020, 14:24
Finale Alnanya'nın mı yoksa Antalya'nın mı çıkması bu maçta bizim lehimize olur karar veremedim.

Alanya çıkarsa ligi salma ihtimali var ama finale çıkmanın motivasyonu ile finalin provasını oynamak isteyebilirler.

Antalya çıkarsa, Avrupa'yı lig üzerinden zorlama ihtimalleri var diğer yandan Başak maçında çok kötü görüntü verdiler kupadan elenmenin moralsizliği ve pandemi sürecinin etkisiyle tamamen kontak kapatabilirler.

Antalya'nın penaltılarda turu alması en iyi ihtimal herhalde. Kolay kolay toparlanamazlar.

Antalya süpriz yapa bilir. Alanyayi hic begenmedim Basak macinda

BatuhanB
17.06.2020, 14:25
Haber yanlış çıkarsa yine hep bir ağızdan Fanatik'e söveceğiz mecbur.

https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-trabzonspora-nwakaeme-soku-2151120

BlackPanther
17.06.2020, 14:30
Haber yanlış çıkarsa yine hep bir ağızdan Fanatik'e söveceğiz mecbur.

https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-trabzonspora-nwakaeme-soku-2151120

Fanatik gazetesi yazarinda demekki MR gözleri var. Dogruluk payi var ama. En fazla 3 hafta olur böyle kas gerilmesindeki sakatliklar. Ama erken dönme ihtimalide var. Yani bünyeye, beslenmeye ve fizyoterapiye bagli bir sürec.

CasTo
17.06.2020, 14:42
Haber verdim ya. MR i yarina ertelendi. Ödem olusmus. Ödem kanama sonrasinda olusuyor. Büyük ihtimalle kas gerilmesi olusmustur. Yani bu haftasonu oynayamaz ama ilerki haftlarda oynamasinda sakinca yok. Futbol oynamis herkes bilir böyle sakatliklari.... Burada sezonu kapatti diyen trollere kulak asmayin...

çok sağolasın. gözümden kaçmış olmalı. kusura bakma hocam tekrar yorduğum için. :)

taha küçük
17.06.2020, 14:59
Alanya’yı da yeneriz sıkıntı yok. Havaya girdik artık bunun geri dönüşü yok.

Burak Bıyıklı
17.06.2020, 15:08
Moral bozmaya calisan, surekli negatif yorum yapan arkadaslar umarim totem yapiyordur. Yoksa pek mantikli yorumlar degil okuduklarimiz.

Su anda ligde kadrosu bizle yarisabilecek tek takimla zaten yarisiyoruz. Kalani hikaye. Gs lobisiyle etkin olabilirdi ama muslerasiz gs hicbirsey. Tek rakip kaldi basak.

Parola belli. Her maci kazanacaksin. Feneri yuruye yuruye yendik. Alanya karsisinda oyunun hakimiyeti bizde olursa kolay kolay pozisyon vermeyiz.

Omur bu macta kulubeden katki vermeli. 2 mactir goruntusu cok silik. Ofansif anlamda sonradan girip katki verecek oyuncu sayimiz da az oldugundan bu mac yedek olmasi sanki daha iyi olur.

Kaptan donerse hamle sayimiz gayet yeterli oluyor. Erol bulut faktoruyle alanya biraz daha asilacaktir ama goztepe macinda oldugu gibi takimca savunur kapanirsak pozisyon vermeyiz ve kolay kolay gol yemeyiz. 2 gol yemedigimiz surece bizden puan alabilecek takim yok bence artik.

Bu maci kazanirsak mra da bir celme takarsa Sampi...

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oksoholu
17.06.2020, 15:48
Belki daha önce yazanlar olmuştur sanırım bu maçta 4+4+2 yi deneyeceğiz sanırım başka da bir alternatifimiz yok gibi orta sahayı Parmak, Ndiaye, Gilharme ve Ömürle dörtleyeceğiz önlerinde Ekuban ve Sörlöthü besleyeceğiz farklı bir sistem tutarsa orta saha daha çok pas yapan bir yapıya da kavuşabilir Wakemeye bağımlı bir forvet hattı canımı sıkıyordu keyfi gelince oynayacak maç alacağız bu ara Wakameye de inanılmaz sinir olmaya başladım gereksiz zorlamalar yapıyor öbür sahada yapsa gam yemeyeceğim bizim sahada yapıyor stoperler boş olduğu halde pas vermiyor değişik bir karakter saçma saban bir pozisyonda kendini sakatladı neyse belki de hayırlı olacaktır

CEMEFKER
17.06.2020, 16:01
Bence sezonun en kritik haftası ve biz böylesi kritik haftalarda bocalarız. Gs bu hafta bizden önce oynuyor ve rakibi Antep. Buradan 3 puan alsa aradaki fark 3 puana inecek. Önce oynamak bence avantajlı biz bunu geçen hafta yaşadık zaten. Alanya bizim maçta ekstra motive olacaktır elbette. Wakaeme'nin yokluğu falan deniyor ancak adam formsuzdu zaten sakatlığı öncesi. Hüseyin Hoca bunu avantaja çevirmenin hesabını iyi yapıp Ekuban'ı sol tarafta, Gulherme'yi ortaya alıp daha dirençli bir orta saha kurgusu yapabilir.Göreceğiz...

ÖmürKaradeniz61
17.06.2020, 16:10
Sosa oynayabilir bu maçta.

HOPA'LI TS'Lİ
17.06.2020, 16:16
Belki daha önce yazanlar olmuştur sanırım bu maçta 4+4+2 yi deneyeceğiz sanırım başka da bir alternatifimiz yok gibi orta sahayı Parmak, Ndiaye, Gilharme ve Ömürle dörtleyeceğiz önlerinde Ekuban ve Sörlöthü besleyeceğiz farklı bir sistem tutarsa orta saha daha çok pas yapan bir yapıya da kavuşabilir Wakemeye bağımlı bir forvet hattı canımı sıkıyordu keyfi gelince oynayacak maç alacağız bu ara Wakameye de inanılmaz sinir olmaya başladım gereksiz zorlamalar yapıyor öbür sahada yapsa gam yemeyeceğim bizim sahada yapıyor stoperler boş olduğu halde pas vermiyor değişik bir karakter saçma saban bir pozisyonda kendini sakatladı neyse belki de hayırlı olacaktır

Vakeme kendi kendini sakatladı.
YAHU BU KADAR ÇOK TOP TUTMANA NE GEREK VAR?
Spiker bile fark etti.
Zamanında çıkarsa topu, adaleyi zorlamayacaktı.

Neyse bunda da bir hayır vardır.
Hüseyin Hoca işini bilir.

HOPA'LI TS'Lİ
17.06.2020, 16:18

ANTALYA 2-0'dan turu vermez.
BJK maçında çok beğendim.

Lige en hazır takımlardan biri

Furkan Tütüncü
17.06.2020, 16:19
ben alanya hocası olsam ligi değil kupaya öncelik veririm. antalyayı elemeye bakarım. ligde avrupaya gitmek zor. ama kupada finale çıkarlarsa her türlü avrupaya gidiyorlar. ya kupayı alarak giderler ya da trabzonspor lig statüsü gereği avrupaya gideceğinden kupa finalisti statüsü ile giderler.

HOPA'LI TS'Lİ
17.06.2020, 16:21
Sezona bedel bu maçı almamız lazım

İçimden bir ses Cuma akşamı Ankaragücü bir sürpriz yapacak diyor.

En zor fikstür Kayseri (%99 düşer) ve A.Gücünün

BIRAK İŞİ GÜCÜ
KOY BAŞAKŞEHİR'E ANKARAGÜCÜ

:)

Ozan Yılmaz
17.06.2020, 16:22
ben alanya hocası olsam ligi değil kupaya öncelik veririm. antalyayı elemeye bakarım. ligde avrupaya gitmek zor. ama kupada finale çıkarlarsa her türlü avrupaya gidiyorlar. ya kupayı alarak giderler ya da trabzonspor lig statüsü gereği avrupaya gideceğinden kupa finalisti statüsü ile giderler.

o değişti finalist gidemiyor ligde sıralama geçerli kupayı alamazlarsa

Furkan Tütüncü
17.06.2020, 16:23
ANTALYA 2-0'dan turu vermez.
BJK maçında çok beğendim.

Lige en hazır takımlardan biri
ilk maçı alanya kazandı 1-0

lazibere
17.06.2020, 16:32
Kızmayacaklar varsa yorum yapalım:)))

Alanya maçı sezonun en kritik maçı bence, 3 haftadır Trabzon dışında seyahatler ile geçen süreç sona erecek, 2 de 2 yaptık ve çok önemli galibiyetler aldık şimdi açlandırma zamanı. Alanya maçı en zor maçımız, hatırlayın Trabzon'daki maçta da ecel terleri dökmüştük. Alanya'nın Antalya ile oynayacağı kupa maçı rövanşının 120 dakikaya uzaması en büyük temennim. Alanya'yı Başakşehir maçında seyrettim ve iyi takım.

Aslında herşey bize bağlı, Oyunda hakimiyet kuramadığımız her maç bizim için tehlikeli, Üstünlük kurup topu rakip sahada tutarsak kazanırız ama kendi sahamızda kabul edeceğimiz bir oyun anlayışında Alanya'nın kanat bindirmelerinden kurtulup gol yememeyi başarmak çok zor. Şampiyon takımsak artık herkes bizden korkmalı biz değil??

HOPA'LI TS'Lİ
17.06.2020, 16:35
ilk maçı alanya kazandı 1-0

Hatırlatma için teşekkürler kardeşim
90+2'de atmışlardı haklısın
BAŞKA MAÇ İLE KARIŞTIRDIM GALİBA
Alanya avantajlı bence bu durumda

Erkan A.
17.06.2020, 16:47
Erol bulut ve mehmet yozgatli bu ikili bizim rakibimiz olcak
sikecilere cok agir darbe vurduk erol bulut ve yardimcisi sikecilere sirrin gözükmek icin herseyi her sirkefligi deneyecektir, sikecirlerle oynadigimiz mac öncesi kirmizikart olacak dedim emre ve ekici kiclarini yirtacaklar demistim hersey oldu bu kez rakibimiz sikecilerin evlatlari e.b ve m.y bu ikili isteksiz alanyasporu dünyasampionasi finali oynayacaklar gibi motive etcekler
alanya kupaya devam ederse bize karsi oyunculari isteksiz olur bu yüzden rakibimiz Eroldur
insAllah wkaeme bin biseyi yoktur trabzon basini böyle konularda ücüncü sinif moduna giriyor istanbul basini sanirim wkaemenin son durumunu aciklar ilerleyen saatlerde, bu Maca tam kadro cikmaliyiz ..
yorgunluk bir oyuncu yasamaz böyle yalanlara inanmayin oyuncu antroman yerine hergün mac oynamak ister
endise duyulmasi durum takim sosasiz kazaniyor sosa gelince oyuncularda bir gevseme olabilir bu beni endiselendiriyor ..özete gelirsek trabzonumuz alanyayi perisan edecektir bundan emin olabiliriz

trbzonsporlu
17.06.2020, 16:53
alanyanın finale çıkmasının bizim lig yarışı için daha iyi olacağını düşünüyorum. bu sayede artık tamamen kupa finaline odaklanırlar. kupadan elenirseler bu defa avrupaya gidebilmek icin tek şansları ligde daha üst sıralara tırmanmak olacak onlar icin.

umarım antalya 1-0 kazanır penaltı atışlarıyla alanya turu geçer.

bu arada alanyadaki maçlar berabere bitmiyor ya onlar ya biz kazaniyoruz ve bu sırayla oluyor, sıraya göre kazanma sırası bizde

AYYILDIZ
17.06.2020, 17:00
Çok zor maç. İnsallah şans yanımızda olur. Kupa maçı oynayacak olmaları iyi oldu.

champions
17.06.2020, 17:06
Tony'nin durumu ve Ömür'ün son maçtaki oyunu can sıkıcı.
Ekuban'ın skora katkısı çok önemli olacak, Guilerme'nin performansı da bir o kadar önemli. Bu 2 oyuncudan katkı almak zorundayız.
Alanya'nın kupa maçı tabi ki avantaj, maçın gidişatına göre bu avantaj büyüyebilir de. Umarım bol aksiyonlu, uzatmalı bir maç olur ve Alanya turu geçer.
Maçın ptesi olması da bence lehimize, umarım başta Bşehir olmak üzere rakipler puan kaybeder de maça daha rahat çıkarız.

Onur Erçetin
17.06.2020, 17:13
-----------------------Uğurcan--------------------

Pereira-------Hosseini--------Campi-------Novak

---------------Ndiaye----------Parmak------------

Ömür---------------Guilherme-------------Ekuban

-----------------------Sorloth----------------------

Tahminen Alanya ve Ankaragücü maçlarına bu kadroyla çıkarız.Waka için ödem falan diyorlar,kasık zorlanması falan diyorlar.28 Mayısta sakatlandığı ifade edilen Sosanın hala dönmediği göz önüne alınıırsa Wakanın da en az iki hafta kaçırma ihtimali hiç de az değil.5 Temmuzda oynanacak Galatasaray maçına hem Sosanın hem de Wakayemenin ne yapıp edip mutlaka yetiştirilmesi lazım.

Normalde olduğundan kat ve kat daha fazla mücadele etmemiz gerekiyor artık.Düşen kalitenin telafi edilebilmesi için tek çare bu.Alanya ve Ankaragücü maçlarını alırsak , Sosa ve Wakada sakatlıktan dönerse o saatten sonra hiç kimse bizi durduramaz.

Bu saatten sonra iyi futbolun da bir önemi kalmadı artık.Ne yapıp edip kazanmamız gereken bir döneme girdik.

Halil Alemdar
17.06.2020, 17:46
————-Uğurcan————
Jp—-Costa——Campi—-Novak
——-Parmak—Ndiaye——-
Abdüş——-Gui—————Eku
—————Sörloth————

Costa yerine belki Hosseini. Kadro bu olacaktır. Sosasız ve Nwakaemesiz bakalım neler yapabileceğiz. Yine de Eku Sörloth iş birliğinde kazanacağımızı düşünüyorum. Guilherme artık bi fark yaratmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

romeikaa
17.06.2020, 17:48
nwakaeme eğer 2-3 maç kaçıracaksa bu maç yedeklere alınıp sarı kart görmesi lazım. sınırda geziyor, sıfırlamamız lazım. son 5 hafta bize lazım kelini öptüğüm.

artvints
17.06.2020, 17:49
11 kisi mucadele eden bir takimla çikacagız belki de avantaj olur, çünkü dişli bir takim var karşimizda.

Kemal Duru
17.06.2020, 17:53
-----------------------Uğurcan--------------------

Pereira-------Hosseini--------Campi-------Novak

---------------Ndiaye----------Parmak------------

Ömür---------------Guilherme-------------Ekuban

-----------------------Sorloth----------------------

Tahminen Alanya ve Ankaragücü maçlarına bu kadroyla çıkarız.Waka için ödem falan diyorlar,kasık zorlanması falan diyorlar.28 Mayısta sakatlandığı ifade edilen Sosanın hala dönmediği göz önüne alınıırsa Wakanın da en az iki hafta kaçırma ihtimali hiç de az değil.5 Temmuzda oynanacak Galatasaray maçına hem Sosanın hem de Wakayemenin ne yapıp edip mutlaka yetiştirilmesi lazım.

Normalde olduğundan kat ve kat daha fazla mücadele etmemiz gerekiyor artık.Düşen kalitenin telafi edilebilmesi için tek çare bu.Alanya ve Ankaragücü maçlarını alırsak , Sosa ve Wakada sakatlıktan dönerse o saatten sonra hiç kimse bizi durduramaz.

Bu saatten sonra iyi futbolun da bir önemi kalmadı artık.Ne yapıp edip kazanmamız gereken bir döneme girdik.

Sosa ve Nwakaeme yoksa güzel kadro. Yalnız şu Guilherme denilen IQ eksikliğinden mustarip arkadaşa da çok güvenemiyorum.

Kemal Duru
17.06.2020, 17:53
nwakaeme eğer 2-3 maç kaçıracaksa bu maç yedeklere alınıp sarı kart görmesi lazım. sınırda geziyor, sıfırlamamız lazım. son 5 hafta bize lazım kelini öptüğüm.
Bak, sen böyle mantıklı laflar ettin de biz sana ne zaman bir şey dedik :alkış:

DeAgLeMaNyAq
17.06.2020, 18:00
Pek ihtimal vermiyorum ama olur Sivas’la üçlü averaja kalınırsa ya da GS ile birlikte dörtlü averaj olursa o vakit Başakşehir’le oynadığımız ilk maçtaki 2-2’lik beraberliğin önemi ortaya çıkıyor. Çünkü puan eşitliği halindeki üçlü averajda tüm maçlardaki gol averajından önce, puan eşitliği olan takımların arasındaki gol averajına ve atılan gol sayısına bakılıyor. Örneğin Başakşehir ve Sivas’la üçlü averaja kalırsak bizle Sivas’ın 5 puanı Başakşehir’in 4 puanı oluyor fakat biz Başakşehir’e 3 Sivas 2 gol attığından dolayı önlerinde yer alıyoruz...

AyhanPe
17.06.2020, 18:09
Bak, sen böyle mantıklı laflar ettin de biz sana ne zaman bir şey dedik :alkış:

Nwakaeme nin yedekten sari kart yiyip kart sinirindan kurtulmasi mantikli görülmüs. Fb li oyuncularin "sifirlamasi" pek hosgörüyle karsilanmadi burda mesela. Halbuki mantikliymis. Aslinda sIkeyle sampiyon olmakta cok mantikli böyle bir lig de. Etik, ahlak pekte kimsenin umrumda degil demek ki. Türkiye de toplumun getirildigi nokta bu iste, artik toplumun cogunlugunun barindirdigi zihniyet, ahlaksizligin sahtekarligin norm olarak algilanmasi..

TrabzonVictory
17.06.2020, 18:17
Allah'ın izni ile bu maçı Kazanacağız Şampiyonluğa 7 Maç kaldı çok iyi hazırlanıp galibiyeti kazanacağız...

LağusKusteli
17.06.2020, 18:18
Bizim için en avantajlı durum: Alanyaspor’un kupa maçının uzatmalara gitmesi ve sonunda Alanyaspor’un kupadan elenmesidir. Zira finalde Alanyaspor yerine Antalyaspor’u tercih ederiz. Kupadan elenen Alanyaspor ligi de artık umursamayacaktır.

Yunus Emre SEYHAN
17.06.2020, 18:43
Bizim için en avantajlı durum: Cisse , fernandes gibi oyuncularının kırmızı görmesi olur.

Yeni statude Kupada finalist olmak Avrupa bileti aldırmadığından Alanya için lig daima önemli.

Fernandes,Cisse gerçekten iyi futbolcular .

Savunma oyuncuları kağıt üzerinde çok iyi olmasa da bizden az gol yemişler.

İçerde ki maçta 10 kişi ile 1-0 yendiğimizi unutmayalım. (Biraz şans faktörü de vardı, Cisse komik bir gol kacırmıstı)

Ancak genel haliyle bakarsak

Kuzeyin yıldızı gollerine devam eder, 3 puanı alır döneriz.

Cemil Usta sezonunun şampiyonu Trabzonspor'dur.

Televizyonu açıp rahatça maçları izleyin, şampiyon takımı izleyin.

Bu iş sanılandan daha erken bitecek; Buraya yazıyorum. Başakşehir , Ankaragücü ve Antalya maçlarından en az 3 puan bırakacak.

Galatasaray zaten şuan rakibimiz değil.

Galatasaray - Başakşehir maçıda var. CL 'e gidemeyeceğimizi düşündüklerinden 2.lig demek ortalama 30 milyon euro demek

Enes Başkaya60
17.06.2020, 18:44
Dediğim gibi sıra ile gidiyoruz zor da olsa bu maçı da alıp yolumuza devam edeceğiz Allah'ın izniyle...

Sefer A.
17.06.2020, 18:44
Alanya finalde rakibimiz olursa belki ligi bırakırlar, maçı zorlamayıp finalde kupayı onlara kıyak yapacağımızı düşünebilirler...
Valla ligde bize çelme takarlarsa finalde canlarına okuruz, işlerine gelirse

ilelebeTS
17.06.2020, 18:59
Alanya kupada finale kalırsa ligi sallamaz futbolcuları. Ligde beğenmedim geçen maç zaten, ligi kapattıkları seviyede değiller.

M.Berke Gayretli
17.06.2020, 19:07
Alanyaspor'un kupadan elenmesi niye bizim hayrımıza olsun ki? Adamlar finale kalırsa yenilseler bile UEFA'ya katılım hakkı kazanacaklar. Eğer elenirlerse lig sıralamasında yükselmeye çalışacaklar.

Oğuz B.
17.06.2020, 19:09
Bu kural değişti diyorlar. Kupayı almak gerekmiş artık.

Alanyaspor'un kupadan elenmesi niye bizim hayrımıza olsun ki? Adamlar finale kalırsa yenilseler bile UEFA'ya katılım hakkı kazanacaklar. Eğer elenirlerse lig sıralamasında yükselmeye çalışacaklar.

M.Berke Gayretli
17.06.2020, 19:11
Bu kural değişti diyorlar. Kupayı almak gerekmiş artık.

Ligi biz alırsak, kupayı da biz alırsak UEFA'ya katılım hakkı kazanacağımız için bu hakkın bir takıma sarkması gerekiyor. Bu takım da kupa hakkı kısmında finale kalırsa Alanyaspor olacak diye biliyorum. Bu kural mı değişti?

Onur Erçetin
17.06.2020, 19:12
Finale kalmaları yetiyor muydu acaba ?

Kupayı kazanma şartı falan yok mu ?

Oğuz B.
17.06.2020, 19:13
Ben araştırmadım lakin birkaç yerde bu kuralı değiştiğini söylediler. Sarkan o hak lig sıralamasına gidecekmiş.

Bence çok önemli değil. Herkes kupayı almak için oynar zaten.

Ligi biz alırsak, kupayı da biz alırsak UEFA'ya katılım hakkı kazanacağımız için bu hakkın bir takıma sarkması gerekiyor. Bu takım da kupa hakkı kısmında finale kalırsa Alanyaspor olacak.

Arda'
17.06.2020, 19:15
Junior Fernandes Başakcity ile anlaştı diyorlar muhtemelen bi tarafinı yırtacaktır Başak için.

ilelebeTS
17.06.2020, 19:31
Ligi biz alırsak, kupayı da biz alırsak UEFA'ya katılım hakkı kazanacağımız için bu hakkın bir takıma sarkması gerekiyor. Bu takım da kupa hakkı kısmında finale kalırsa Alanyaspor olacak diye biliyorum. Bu kural mı değişti?
Lig 5.si gidiyor. Finalist gidemiyor. En son biz gitmiştik finalist olarak.

Hakan
17.06.2020, 19:53
Finale kalmaları yetiyor muydu acaba ?

Kupayı kazanma şartı falan yok mu ?
Kazanmaları şart. Zaten eski kuralın ekmeğini en son biz yemiştik 2013 yılında.

nakzo
17.06.2020, 20:05
Wakayeme ve sosanın oynamaması çok büyük handikap iş ekuban ve sorloth kalıyor birazda gilharme ömurden su 7 maç hayatının performansını bekliyor insanlar hama herif kolbastı oynamaktan baska bir halta yaramıyor çok zor maç buraya kadar getirdiysen kazanacaksın futbolcuların ölümüne oynaması lazım.

erenslash
17.06.2020, 20:08
kolay maç yok arkadaşlar

bu saatten sonra her maç zordur. ankaragücü gibi bu tarz takımların sağı solu belli olmaz adam gibi ciddiyetle oynarsa oyuncular şampiyon oluruz

Manu61
17.06.2020, 20:09

Bu senaryonun aynısı geçen yıl oldu ve finalist Akhisar yerine ligi 5. sırada bitiren Malatya avrupa ligine gitti.

erenslash
17.06.2020, 20:27
bu iki oyuncu yokken kafayı kullanıp maç almamız şart.gilerme de kırmızı kart gördü cezalı.ömürün bu halde olma sebebi sağlık ekibi ve fitness ekibi.sakatlıktan sonra da iyi hazırlamadılar çocuğu.ekibin yerli kısmında hala revizyon şart.yardımcı ekibe newton alındı tamam harika bir iş yaptık.newtonun etkisini oyuncularımızın daha seri ve hızlı pas trafiğinde gördük.hüseyin zannediyor herkes ama bence oyun anlayışının hız kazanmasında ki gizli kahraman newton. tabi tek yabancı personelle olmuyor bu iş .sağlık ekibine el atmadılar fitnesscılar da yaramaz .bence ömüre kızmasın kimse suçu yok bu çocuğun hala klubumuze yakışmayacak ekiplerle çalışırsak daha çok ömür gibi adamları kaybederiz
Wakayeme ve sosanın oynamaması çok büyük handikap iş ekuban ve sorloth kalıyor birazda gilharme ömurden su 7 maç hayatının performansını bekliyor insanlar hama herif kolbastı oynamaktan baska bir halta yaramıyor çok zor maç buraya kadar getirdiysen kazanacaksın futbolcuların ölümüne oynaması lazım.

zorroid
17.06.2020, 21:48
Herşeyi biliyor maaşallah.

kayseriliyiz
17.06.2020, 22:19
Artik her maçimiz bir final kaybedersek elimizden uçar sampiyonluk

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Enes Başkaya60
17.06.2020, 22:38
Artik her maçimiz bir final kaybedersek elimizden uçar sampiyonluk

Cuma günü Başakşehir Ankaragücü'ne takılırsa sen ondan sonra izle seyri reis...

kayseriliyiz
17.06.2020, 23:04
Cuma günü Başakşehir Ankaragücü'ne takılırsa sen ondan sonra izle seyri reis...Aslin MRA hocama çok güveniyorum kendisinide çok severim ayrica.
Ünal hacaya güveniyordum yaniltmadi sagolsun, aynisini MRA hocadan bekliyorum.

BlackPanther
17.06.2020, 23:16
Kupa Finali ne zaman oynanacak. Acil cevap verin lütfen

Ekrem D.
17.06.2020, 23:21
Biz kupa macini sali aksami oynarken Alanya nicin persembe oynuyor, onlara haksizlik olmuyor mu? Bu aksam oynanabilirdi Antalya-Alanya maci.

Enes Başkaya60
18.06.2020, 00:10
Aslin MRA hocama çok güveniyorum kendisinide çok severim ayrica.
Ünal hacaya güveniyordum yaniltmadi sagolsun, aynisini MRA hocadan bekliyorum.

MRA Hocam işini bilir bencede yanıltmayacaktır bizi...

Bende güveniyorum...

Enes Başkaya60
18.06.2020, 00:12
Kupa Finali ne zaman oynanacak. Acil cevap verin lütfen

Henüz bu konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı diye biliyorum...

Çağdaş DENİZ
18.06.2020, 00:26
Bu senaryonun aynısı geçen yıl oldu ve finalist Akhisar yerine ligi 5. sırada bitiren Malatya avrupa ligine gitti.

Men kararı aldığımız için Cas bozmazsa Türkiye Kupası finalisti direk gruplardan başlar bence

M.Berke Gayretli
18.06.2020, 00:35
Bursaspor camiasını severim, şampiyonluk anlarında ben de onlar gibi duygulanıp ağlamıştım.

Bu görüntüleri de ne zaman izlesem kendime hakim olamıyorum. Lütfen son 7... Bir şampiyonluk...

https://www.youtube.com/watch?v=KsTJmJJg9EE&t=1s

redbul
18.06.2020, 00:54
alanya maçında rakipten çok bizi en çok zorlayacak olay hava sıcaklığı olacaktır alanya ya 3 defa gittim inanın nefes almakta dahi zorlanıyorsunuz Allah yardımcımız olsun umarım 3 puanla döner belki de sezonun kırılma maçlarından birinden alnımızın akıyla çıkarız.

Kemal Duru
18.06.2020, 00:59
Bursaspor camiasını severim, şampiyonluk anlarında ben de onlar gibi duygulanıp ağlamıştım.

Bu görüntüleri de ne zaman izlesem kendime hakim olamıyorum. Lütfen son 7... Bir şampiyonluk...

https://www.youtube.com/watch?v=KsTJmJJg9EE&t=1s

Ben sevmem kekoları ama İstanbul'a kim vurursa vursun, Allah razı olsun. İstanbul'a vurana canım feda olsun.

PortoDeGalinhas
18.06.2020, 01:19
alanya maçında rakipten çok bizi en çok zorlayacak olay hava sıcaklığı olacaktır alanya ya 3 defa gittim inanın nefes almakta dahi zorlanıyorsunuz Allah yardımcımız olsun umarım 3 puanla döner belki de sezonun kırılma maçlarından birinden alnımızın akıyla çıkarız.

Hiç sevmem Alanya yı, ama sıcaklıklar mevsim normallerinin altında gidiyor. Pazartesi günü hava sıcaklığı saat:21 de 23 derece nem oranı da: %65 gözüküyor. Futbol oynamak için çok da zorlu şartlar değil gibi.
Bu açıdan Antalya maçını bizim evimizde oynamamız çok iyi oldu.

Hakan
18.06.2020, 02:37
Biz kupa macini sali aksami oynarken Alanya nicin persembe oynuyor, onlara haksizlik olmuyor mu? Bu aksam oynanabilirdi Antalya-Alanya maci.Haksızlık olmuyor çünkü biz maça kadar üç kere yolculuk yapacakken onlar Antalya'nın dışına çıkmayacak.
Trabzon-İstanbul-Trabzon-Antalya

Kemal Duru
18.06.2020, 02:43
Haksızlık olmuyor çünkü biz maça kadar üç kere yolculuk yapacakken onlar Antalya'nın dışına çıkmayacak.
Trabzon-İstanbul-Trabzon-Antalya

Ayrıca haksızlık olsa da bana ne Alanya'nın hakkından. Meriçliğin lüzumu yok.

Şahin Yılmaz
18.06.2020, 07:40
Bir tarihin yazıldığına şahit oluyoruz. Bundan sonraki yıllarda da Ligin Başak gücü olacağız.

Keyfini çıkarın fazla stres yapmayın.

Alanyaya da vurur geçeriz.

Burçak
18.06.2020, 08:29
Konu nedir anlamadım.
Alanyaya haksızlık falan ne alaka çözemedim.
Hem bize ne .
Bizim tek derdimiz şuan Alanya galibiyeti olmalı.
Gerisi teferruat.

HOPA'LI TS'Lİ
18.06.2020, 08:30
Sezona bedel bu maçı kazanırsak,
8. şampiyonluk yolunda 30. haftada GS maçında alacağımız en az 1 puan bile yetecektir.
7/7 yapabiliriz.
TAKIMA GÜVENİYORUM, ÇOCUKLAR VE ÇİMŞİR İNANMIŞ

Murat Keçeci
18.06.2020, 09:27
Hedefe giden yolda önemli bir basamak maçı daha oynayacağız.Rakibimiz bize ters gelen bir başka ekip, göztepe maçi gibi bu maçta da çok dikkatli olmaliyiz.

Kalan maçlarda alacağımız her üç puan zirvedeki rakiplerimizin direncini azaltacak bu psikolojik savaşı iradesi ve arkadaşlık bağları en güçlü olan takım kazanacak.

Rakibin bireysel açıdan yetenekli oyuncuları var.Bu maçı kazanmak için tam konsantrasyona ihtiyacımız olacak.Cisse kaliteli bir golcü bize her zaman zorluk çıkartıyor stoperlerimiz kendisini çok iyi savunmalı ayrıca bakasetas ve fernandes de takımın oyununu ve skor yükünü destekleyen diğer oyuncular onları da etkisiz hale getirmeliyiz.

Goztepeden daha kaliteli bir takım ile oynayacağız kupa da belki de final oynayacak bir takımla maça çıkacağız her maç bizim için fb,gs,bjk maçı kadar değerli artık bu bilinçle herşeyimizi sahaya vermeliyiz.

Uzun bir aradan sonra oynadığımız iki maçın oyuncu performansları hakkında birşeyler söylersek.

Ekuban,sörloth,uğurcan,parmak,ndiaye,perreira,nova k,campi iyi gidiyorlar bu çizgilerini devam ettirmeliler.Abdulkadir ömür ve nwakaeme bir tık daha tempo arttirmalilar.Ozellikle nwakaemenin oynamama ihtimalini göz önünde bulundurursak ömürün daha fazla ön plana çıkması gerekebilir.Guilherme bu kritik süreçte sakatların olduğu bu dönemde kendisine verilen şansı daha iyi kullanmalı aynı şeyler bilal içinde geçerli.

Sosa ve nwakaeme nın olmama ihtimaline karşı hüseyin hoca özellikle guilherme ve bilali çok iyi motive etmeli onlardan alacağımız ekstra katkılar sakatların yokluğunu bir nebze azaltacaktır.

Zafere giden yolda son 7 basamak tam konsantrasyon ile mücadeleye devam.

yorumsuz6117
18.06.2020, 10:05
Nwakaeme GS maçından sonra oynamaya başlayacaktır diye tahmin ediyorum, o zaman da şampiyon belli olmuş olur, GS - TS maçından sonra lider kimse şampiyon odur..

Burçak
18.06.2020, 10:28
gs maçının bizim adımıza kolay olacağını düşünüyorum.
zaten top oynadıkları yoktu. hakem itelemeleriyle buraya kadar geldiler.
muslera onlar için çok büyük kayıp.

neyse bak ben de aynı hataya düştüm.
bizim tek gündemimiz alanyaspr maçı. boşverelim diğer her şeyi.

Hüseyin Çümen
18.06.2020, 11:00
göztepe alanya maçlarını kazanırsak şampiyon oluruz demiştim. sanırım olacağızda. alanyayı beğenmedim başakşehire karşı. erol bulut takımları iyi başlayıp devamını getiremiyor. birde iddası olmayan takımlar motive olamamışlar bariz görülüyor

emrahtuna
18.06.2020, 11:01
alanya zor maç zor deplasman eksiklerimiz de var sosa yine yok galiba nwakaeme de olmaz heralde..burda ekstra performans beklemek durumundayız oyuncularımızdan özellikle de ömür ekuban ve sorloth tan..ekuban ve sorloth gösteriyor abdüşte göstermeli bu maç kendini..

gurur6134
18.06.2020, 11:05
Avrupa liginin baslayacak olmasi basaksehiri zorlardi ama agustosa ertelenmis sanirim oyle haberler var.eze eze onumuze ne gelirse katip gidecegiz artik.alanya maci hic kolay olmayacak goksel ve alanya baskani hem kanka hem siyasi olarak birbirlerine cok yakinlar dikkatli olmak sart..

ffırtına
18.06.2020, 11:10
Yusuf Sarı'ya ne oldu.. Halen daha sakat mı bu adam.. 3 ay lige ara verildi adam yine yok piyasada..

Burçak
18.06.2020, 11:15
Bizim sağlık ekibinde sıkıntı var bence.

chener
18.06.2020, 11:33
Alanya bu akşam Antalya'ya elenecektir.Antalya çok iyi durumda. Bu maç Alanya için çok zor geçecek.Yorgunluğa bağlı sakatlıkların olması çok muhtemel.

Böylesi bir senaryoda maç bizim için kolay geçecektir.
Benim umudum böyle. Bu maçı alırsak tüm rakiplerin gardını psikolojik olarak düşürürüz.

Tolga Han
18.06.2020, 11:46
Umarim alanya macı uzatmalara gider ne kadar cok yorulurlarsa o kadar iyi (:

Kaan Çetin
18.06.2020, 11:47
Alanya-Antalya maçında bizim için ideal senaryo Alanya'nın zorlanarak, yüksek efor sarfederek finale çıkması olur gibi geliyor.
Turu kaybetme endişesiyle gerilip sonunda finale çıkmanın rahatlığını yaşarlarsa bizim maça motivasyonları düşük olur sanki..
Fiziksel olarak da nisbeten yorgun olacaklardır.

Her halükarda hedefsiz takımlardaki konsantrasyon düşüşü en çok savunmalarını etkiliyor.
Pozisyonlar bulacagiz. 2 tane atarız diye dusunuyorum..Savunmada dikkatli olursak istedigimizi aliriz..

Mert Oğuzlu61
18.06.2020, 12:05
----pere---costa---campi---novak
-------------parmak--ndiaye
---------ömür-----gui------ekuban
---------------------sorloth

Ekuban sol tarafta etkili oluyor, sag ayakla Basaksehir'e attigi gol vardi soldan girip sag ayakla etkili sut cekebilir pas atabilir, Waka yerine oraya gecsin.

Guilherme 10 numaraya, Ömür zaten oyun kuran sag kanat. Mac icinde Guilherme ile yer degisebilirler. Merkezde dinamik 2 cift yonlu oyuncu.

Taktiksel olarak iyi hazirlanmaliyiz. Alanya Basaksehir'e yattigi gibi bize yatmayacak, 2011 Eskisehir'i gibi sahaya full konsantre cikip ölümüne oynayacaklar. Sert ve it gibi saldiran, ölümüne oynayacak bir rakip olacak, buna gore her turlu hazirligi yapmaliyiz.

trbzonsporlu
18.06.2020, 12:32
bu alanya basak macında iyi oynamadı diyenler hakikaten maçı izlediler mi. ilk yarı başakın tek pozisyonu yok. orta sahada sildiler başakı ve yüzde yüzlük pozisyona girdiler. ikinci yarı başak iyi oynadı golu bulunca da alanya biranda çözüldü bunda başakta oyuna girenlerin de büyük etkisi vardı. alanyada ise oyuna sadece 2 tane genc oyuncu girdi.

kaldıki alanyada defansta en onemli oyuncu kim deseler herkes wellinton der
orta sahadaki en onemli oyuncusu kim deseler yüzde 90 ı siopis der ve bu 2 oyuncuda basak macinda ognamadi ki wellinton olsaydi mahmut o kafayı biraz zor vururdu. wellinnton yedeklerdeydi siopisin ise sakaltligi vardi, bugün durumu mac saati belli olacakmış bizim maça kesin yetisir. ikiside oynar bizim maçta.

hem hava şartları hem bize ters gelen takım oluşları, hem erol hocanin ali koça bakın peşpeşe 3 defa yenildiginiz takıma ben nasıl çelme taktım mesajı vermek istemesi, hem rakibin ozellikle orta sahada dirençli olması hucumdada hızlı oyuncularq sahip olmasi bizim icin sezonun en zor maçı olacagınin bir işareti.

unutmayalımki rakiplerin hepsi trabzon bu maçta takılır diyor o derece önemli bir maça çıkacagiz sosa kesin enazindan kulubede olmalı. akyazıdaki mac dün gibi aklımda. interi depte yendigimiz maçin bir benzeri olmuştu çok kötü oynadigimiz bir maçta şans inanilmaz yanimizdaydi. rakipler bu maçta puan kaybetmemizi beklediklerinden bu maçı alirsak psikolojik ustünlükte bize geçecek, sivas zaten yüzde 90 puan kaybedecek, cuma gecesi olabilecek bir süprizle de pazartesi gecesi bu maçın önemi daha da artabilir.

Yusuf BALCI
18.06.2020, 12:49
Yusuf Sarı'ya ne oldu.. Halen daha sakat mı bu adam.. 3 ay lige ara verildi adam yine yok piyasada..

Sakatlığının bitişi 27 haziran görünüyor ama ne zaman oynayacak seviyeye gelir bilemiyorum.

Arda'
18.06.2020, 12:56
Antrenmanda Costaya sinirlenip kendini sakatladı arkadaş

melihergun
18.06.2020, 13:16
Son maçta hoca skoru alınca mourinho nun tottenham'da yaptığı gibi çift bek taktiğini yapıp kanatları kapatmayı denedi. Skoru alırsak bence yine aynı şeyi yapacak.

Novak---------Serkan

Rahim---------Joao

melihergun
18.06.2020, 13:19
Bir de şu var havaya girmek güzel ayrıca rakiplerin psikolojik olarak demoralize olması bizim özgüvenli olmamız demek ama baskı git gide artıyor camia bunlardan umarım bir ders almıştır.

Cem Balcı
18.06.2020, 13:25
Alanya'yı bugün dikkatli süzmek gerek.Tabiki uzatmaya gitmesi de isteyeceğimiz bir durum.

Burçak
18.06.2020, 13:31
biz çok hatalar yaptık. çok şey kaybettik.
her haberden etkileniyorduk. yapılan algı operasyonları bizi bitiriyordu.
ama ligin başından beri diyorum. artık bu tuzaklara düşmüyoruz.
ne saha içinde ne de saha dışında.
bu defa kuduruyorlar.

baskı olması gayet normal. . kupada finalistsin. şampiyonluk çok yakın. ve süper kupa ..
ama hepimizin hatırlaması gereken şey rakiplerinde en az bizim kadar baskı altında oldukları.
hatta onların çekinceleri var. durduramıyorlar artık.
Allahın izni ile bu sene bu işi başaracağız.

Hüseyin hocanın dedikleri de çok önemli. henüz bir şey başarmış değiliz.
bu çok önemli bir laf. herkesin ayağı yere bassın istiyor. futbolcunun da taraftarında.
biz yine önümüzdeki ilk maça konsantre olalım sadece.
Tek gündemimiz bu olsun.
Sonrasını tüm Türkiyeye izletelim.. :atki:

nakzo
18.06.2020, 13:43
Sosa oynayabiliyorsa oynamalı yemisim riske edilmeyecek ayağını bu maçı kaybettikten sonra ne yapayım sosayı zaten seneye gidecek .

Erkan A.
18.06.2020, 13:45
Renktaslar
futbolcu hergün mac oynayalim der
futbol oynayan bilir bunu, yorgunlugunu bir günde atarsin üzerinden futbolcuyu agir antromanlar yorar
alanya iki mac üst üste oynasin yine pazartesi fit cikar sahaya
yorgunluk hikayelerine inanmayin
bende amatörde oynadim hergün mac olsa oynardim milyon eurolar kazaniyor bu oyuncular ne yorgunlugu ;)

Hüseyin Çümen
18.06.2020, 14:04
Renktaslar
futbolcu hergün mac oynayalim der
futbol oynayan bilir bunu, yorgunlugunu bir günde atarsin üzerinden futbolcuyu agir antromanlar yorar
alanya iki mac üst üste oynasin yine pazartesi fit cikar sahaya
yorgunluk hikayelerine inanmayin
bende amatörde oynadim hergün mac olsa oynardim milyon eurolar kazaniyor bu oyuncular ne yorgunlugu ;)
1 maç 18 antremana bedel derler?

romeikaa
18.06.2020, 14:05
Nwakaeme nin yedekten sari kart yiyip kart sinirindan kurtulmasi mantikli görülmüs. Fb li oyuncularin "sifirlamasi" pek hosgörüyle karsilanmadi burda mesela. Halbuki mantikliymis. Aslinda sIkeyle sampiyon olmakta cok mantikli böyle bir lig de. Etik, ahlak pekte kimsenin umrumda degil demek ki. Türkiye de toplumun getirildigi nokta bu iste, artik toplumun cogunlugunun barindirdigi zihniyet, ahlaksizligin sahtekarligin norm olarak algilanmasi..
vedatın durumu aynısı değil tam olarak. o cezayı ligde çekeceğime kupada çekerim diyerek kırmızı yedi. benim dediğimi daha önce papis cisse yapmıştı. sakat olarak gs maçında oynayamayacağı için önceki maç yedeklere alındı takımı 2-0 öndeyken kulubede sarı kart yedi:) böylece zaten oynayamayacağı gs maçında 4 sarı karttan ötürü cezalı duruma düştü ve kartlarını sıfırladı. hiç bir ceza ya da sevk de almadığına göre biz de yapabiliriz.

romeikaa
18.06.2020, 14:10
Alanya kupada finale kalırsa ligi sallamaz futbolcuları. Ligde beğenmedim geçen maç zaten, ligi kapattıkları seviyede değiller.

zaten ligde kötülerdi. son 7 maç 1 galibiyet. cisse de 7 maçtır gol atamıyor.

Çağatay96
18.06.2020, 14:40
Gs macina tam kadro cikmamiz kismet olmuyor.

Erkan A.
18.06.2020, 14:43
1 maç 18 antremana bedel derler?

Kardes bize versinler milyon eurolari bak 1 mac 18 antromana bedelmi degilmi anlarsin: )

castillo61
18.06.2020, 14:46
Moral bozmak yok aynen devam.

Wakayeme büyük eksik, kendimizi kandırmaya gerek yok ama normal bir sezon sonu da olmayacağı aşikar. Pandemi süreci takımları inanılmaz etkiledi. Maçlar seyircisiz. Motive olan, daha çok mücadele eden maçları alacak. Bundan sonra 11 basan koşan futbolcu ile oynayacağız.

BlackPanther
18.06.2020, 14:48
.....

romeikaa
18.06.2020, 14:49
nwakaeme yok da 10 kişi oynayacak değiliz. moral bozmayın beyler sörloth ekuban ömür guilherme hücum hattı yeterli olacaktır. kimde var böyle hücum hattı millet kimlerle oynuyor. tek sıkıntı yedek kadro git gide daralıyor. safa kınalıdan falan faydalanmamız gerekecek.

emre6117
18.06.2020, 14:52
Nwakame ve sosa olmayıp alanyayi yenersek cok büyük iş yapmış olacağız.takim ve teknik ekip ayakta alkışlanmalı yenersek.

BlackPanther
18.06.2020, 14:56
18842

18843

Tedaviden sonraki iyileşme süreci ise kas yırtılmasının derecesine göre
değişir. Küçük kas lifi yırtılmaları 2 ile 3 hafta sonra iyileşir.
Daha büyük bir kas yırtılması ise tam bir iyileşme için 6 haftaya
kadar bir sürede iyileşebilir.

artvints
18.06.2020, 14:57
Böyle sert rakiplere karşı mücadele gücümüzün yukarıya çikmasi işimize yarayabilir. Nwakaem garanti skor demekti ama herkes full komsantre oynar , hücuma katki vermeye calişirsa daha bir takim görüntüsü ortaya çikabilir.

Herkesin şikayet ettiği oyun devamliliği, alan daraltma konusunda gelişme sağlayarak enerjimizle işin üstesinden gelebiliriz.

Alternatif olmayışı sıkıntı olabilir o da yine takim bütünlüğü ile beklenmedik katkilar alarak aşılır. Özgüven çok önemli bunun için, öyle öldük bittik moduna girmeyelim hemen.

ÖmürKaradeniz61
18.06.2020, 15:05
Nwakame ve sosa olmayıp alanyayi yenersek cok büyük iş yapmış olacağız.takim ve teknik ekip ayakta alkışlanmalı yenersek.

Sosa oynayabilir alanya maçında.

kayseriliyiz
18.06.2020, 15:06
Nwakaeme isi kötü oldu insallah Sosa oynar.
Su kesinki hücum gücümüz çok eksildi.

61_Hasan_69
18.06.2020, 15:08
Nwakaeme olmayınca daha tempolu ve mücadeleci bir takım izleyebiliriz ya da ben kendimi kandırıyorum :)

artvints
18.06.2020, 15:11
Nwakaeme olmayınca daha tempolu ve mücadeleci bir takım izleyebiliriz ya da ben kendimi kandırıyorum :)Öyle olur da tek sorun onla oynamaya alişmiş olmamiz. Sosa ve nwakaeme toplarin atildiği ve oyunun şekil aldiği isimlerdi. Mesela fener macinda kimse bilal'e top atmadi. Skor gelmediğinde arariz.

Hüseyin Çümen
18.06.2020, 15:11
https://www.bilder-upload.eu/upload/7252db-1592481562.jpg

https://www.bilder-upload.eu/upload/1e1c58-1592482466.jpg

Tedaviden sonraki iyileşme süreci ise kas yırtılmasının derecesine göre
değişir. Küçük kas lifi yırtılmaları 2 ile 3 hafta sonra iyileşir.
Daha büyük bir kas yırtılması ise tam bir iyileşme için 6 haftaya
kadar bir sürede iyileşebilir.

adduktor kasta 2. derece yırtık var en erken 3 engeç 6 haftada iyileşir

Doğukan Uçan
18.06.2020, 15:13
wakayeme ve sosa olmadan alanya yı yenersek %100 şampiyonuz emin olun.

BlackPanther
18.06.2020, 15:14
adduktor kasta 2. derece yırtık var en erken 3 engeç 6 haftada iyileşir

Aynen!

chener
18.06.2020, 15:21
Wake moralleri bozdu. Uzun süre, belki de sezonu kapattı. Farklı oyuncu ve farklılık yaratıyordu. Gücümüzden ve farklılığımızdan büyük darbe aldık.

Umarım bilal, gui, ömür hepimizi şaşırtan büyüleyici işler yaparlar.

erenslash
18.06.2020, 15:22
bu sağlık ekibiyle şampiyonluk giderse şaşırmam arkadaşlar

ben bu fitnesscıların ve sağlık ekibi fizyoterapist ne varsa sezon sonu kovulmalı

olumsuz konuşmak istemiyorum

wakayeme bu kadar maç varken gitmesi kötü oldu

sosa ne zaman döner? bu saçma sağlık ekibiyle aylar sonra belki?

abdülkadir ömür neden toplarmadı? bu dandik ekip yüzünden

arkadaşlar bu ekibin komple atılması lazım

yabancı sağlam bir kondisyoner de şart fitnesscı doktor

yorumsuz6117
18.06.2020, 15:23
Son maçlara yetişir Nwakaeme şampiyon belli olmuş olur o zamana.. Şampiyon olacaksak Nwakaeme'siz olucaz..

BlackPanther
18.06.2020, 15:25
Son maçlara yetişir Nwakaeme şampiyon belli olmuş olur o zamana.. Şampiyon olacaksak Nwakaeme'siz olucaz..

Bilal biraz güclü olsa tamam diyecegim ama herif süratli ama sanki oyunda yok. Anlamadim gitti.

artvints
18.06.2020, 15:26
adduktor kasta 2. derece yırtık var en erken 3 engeç 6 haftada iyileşirYirtikla oynayamaz mi 10, 15 dakika ? :)

A. Aydın
18.06.2020, 15:28
11 icin waka olmadan da sorunumuz yok. Ama yedekten girecek hucum gucu kalmadi.

yorumsuz6117
18.06.2020, 15:30
Ekuban-Guilherme-Ömür.. Şampiyonluk bu 3 oyuncunun performansına bağlı tamamen..

ilelebeTS
18.06.2020, 15:31
Ekuban solda oynar artık. Ömür ile Ndiaye sorumluluk almalılar, form yükseltmeliler.

erenslash
18.06.2020, 15:31
benim şampiyonlukta güvendiğim oyuncular wakayemesiz ve sosa olmadan işimiz zor ama alınabilecek maçlar bunlar. wakayemesiz olacağız artık.

sorloth ,ekuban ve biraz da gilerme ,ömğr ,ndiye ve beğenmesem de parmak ve aslında tüm takım önemli bu saaten sonra.bunlar seni taşırsa taşır bunlar kaderimizi belirleyecek

Trabzonsporu bitirmeye çalışan dandik bir sağlık -fitness ve doktor teknik ekip aldılar.

ikinci olarak en önemli şey wakayeme ve sosa yokken kart şikesi yapabilir lobiler başakşehir ve gs şampiyon olsun diye

kart şikesi nedir? ince ince kart cezasılı durumuna düşürmek veya bunu belli zamana yaymak

gilerme misal örnek buna

sağlık ekibi wakayemenin sakatlığından sorumlu ,doktor sorumlu ve ben malesef ömürün performans kaybını ekiple ilgili olduğğunu düşünüyorum

uzun sakatlıktan sonra bu çocuğun toparlaması için gerekli çalışmalar yapsa ekip sağlık ekibi bböyle olmazdı kondisyoner,fitnesscı lazım bize dedik ama dinlemediler

Mert Oğuzlu61
18.06.2020, 15:39
Wakayeme gitti artik onu unutacagiz. Top tutma, sorumluluk alma, topu tehlikeli bolgeye tasima ve skora katki yapma konusunda surpriz bir performansa ihtiyac var. Bu kisi kim olabilir ?

Ekuban, Guilherme ve Ömür. Kaderimiz bunlarin oynayacagi topa bagli. Biri durursa digeri vurmali, o da durursa öteki iş bitirmeli. Ömür'ün sag kanattan iceri girip yaratacagi aksiyonlar cok onemli, Messi modunu acmali, efsane olmak icin limitleri zorlamali.

BlackPanther
18.06.2020, 15:41
Wakayeme gitti artik onu unutacagiz. Top tutma, sorumluluk alma, topu tehlikeli bolgeye tasima ve skora katki yapma konusunda surpriz bir performansa ihtiyac var. Bu kisi kim olabilir ?

Ekuban, Guilherme ve Ömür. Kaderimiz bunlarin oynayacagi topa bagli. Biri durursa digeri vurmali, o da durursa öteki iş bitirmeli. Ömür'ün sag kanattan iceri girip yaratacagi aksiyonlar cok onemli, Messi modunu acmali, efsane olmak icin limitleri zorlamali.

Sezonu kapatmadi!!!! Sadece ikinci derece yirtik var!!! Bence o kadar agir bir yirtik degildir. Son maclarda oynar!!!

CEMEFKER
18.06.2020, 15:45
Mücadelenin yoğun olduğu sporlarda sık sık sakatlıkların olması normal. Bunlara hazırlıksız olmak anormal.

Şimdi Sosa ve Nwakaeme yok deniyor. O zaman bunların yerine oynayacak adamların hazır olması gerek. Var mıdır klubede ? O zaman başka bir şeye dönmek lazım sistem olarak.

Sosa'nın görevini yapacak adam yok. Ne yapıyordu oyunu geriden iyi kuruyor, takımı yönlendirip daha verimli enerjiyi kullanmasını sağlıyordu. Söylenenler bunlar Sosa için. Bir de ekstra işleri serbest vuruşlardan gol atıyordu. Özetle yeri dolmaz.

Nwakaeme için de söylenen aynı şeyler. Oyunu soğutması, takımı öne çekmesi, ayrıca bunun üzerine gol atması, skora katkısı. Takımın nerden baksanız % 50'si yok gibi gözüyor.

5 oyuncu değişikliğinin geldiği ligimizde Sosa ve Waka'nın varlığı ekstra avantaj getirecek, defans eksikliği ilk yarıda kopartılacak farklı skorla giderilecek, yerlerine ikinci yarı daha dinamik adamlar girebilecekti. Yedekdeki elimiz de zayıflamış oldu.

Bunlar sahada varken bir de dezavantajlı hallerine bakmak lazım. İkisi de (Sosa'nın ilk yarı performansı hariç) takım defansında bizi yarıda bırakıyordu.

Rüya aleminden uyanıp gerçeklerle var olmak gerekirse bu iki kritik elemanın yerine nasıl bir anlayış ve diziliş ile zaafları kapatmalıyız ona bakması lazım teknik ekibin.
Bence Ekuban, Waka'nın yerine sola kaydırılırsa hem ofans hem de defansda nisbeten daha güçlü oluruz. Sosa'nın yerine ise Parmak ve Ndiaye ile daha defans gücü yüksek bir orta saha, önlerinde de Guilherme ile etkili olabiliriz. Bu şekilde gs maçına kadar idare edip kayıpsız geçebilirsek en azından Sosa ile gs maçına çıkarız.

Zor değil aslında. Sadece Alanya maçı çok kritik gözüküyor. 1 maç altı üstü. Gs maçına Sosa çıkabilse bence yeter. Waka'nın yokluğunu hissetmeyiz akıllı bir planlama ile.

yorumsuz6117
18.06.2020, 15:54
Sezonu kapatmadi!!!! Sadece ikinci derece yirtik var!!! Bence o kadar agir bir yirtik degildir. Son maclarda oynar!!!

Son maçlara biz lider girersek şampiyonuz o saatten sonra Nwakaeme oynamış İlyas oynamış Ahmet oynamış farketmiyor..

Yedekten girecek oyuncumuz kalmadı asıl sıkıntımız bu olucak, ilk yarıları önde kapatmalıyız skoru erken bulmalıyız, rotasyonumuz pek geniş değildi , Sarı olsa en azından 2. Yarıda sahaya sürerdin Bilal'in performansı rezil, Nwakaeme'den sonra rotasyon iyice daraldı, Başak'ın geniş kadrosunu sakatının bile olmadığını düşünürsek kağıt üstünde net olarak bizden daha üstünler, ancak sahada ne olacağı belli olmaz..

erenslash
18.06.2020, 15:55
ben olaya şöyle bakıyorum : yardımcı teknik direktörümüz newton hani chelseden gelen bu adam bize harika bir oyun anlayışı kazandırdı hüseyine de bunu aktarmış gibi düşünüyorum

bence wakayemesiz takım gene güçlü ancak bunları doğru kullanmak lazım doğru kullanırsak her maçı alırız

yani iş bireysel yeteteneklere güvenmenin dışında taktiksel ve hocaya dönüyor

bu saatten sonra hocanın taktikleri çok önemli

ilelebeTS
18.06.2020, 15:55
Trabzon'da Alanya'yı 10 kişiyle yendiğimiz maçın kadrosunu koysak şuraya herkese kabus gibi görünür. Ki o zaman Alanya çok formdaydı ve liderdi. Yani aslında bu saatten sonra isimlerin önemi kalmıyor. Yüreğini ortaya koyan şampiyon olacak.

fadigaTS
18.06.2020, 15:57
Nwakaeme olmasa bile şampiyonluğa olan inacın en üst seviyede olması ve kupada finale çıkmamız önemliydi.İstek,arzu ve inanç bize şampiyonluğu getirecek.Umarım sosa oynar

Trabzon'da Alanya'yı 10 kişiyle yendiğimiz maçın kadrosunu koysak şuraya herkese kabus gibi görünür. Ki o zaman Alanya çok formdaydı ve liderdi. Yani aslında bu saatten sonra isimlerin önemi kalmıyor. Yüreğini ortaya koyan şampiyon olacak.Şans da lazım.Cisse nin boş kaleye atamadığı toplar vardı.İnşallah kazanırız

yorumsuz6117
18.06.2020, 16:00
Nwakaeme'nin skora katkısını ve takımı rahatlatmasını Guilherme ve Ömür üstlenmeli, ciddi performans vermeleri lazım..

CesurHamsi
18.06.2020, 16:03
........................Sorloth
Ekuban............Guilherme..........Omur

Guilherme bence bu sansi iyi degerlendir ve eline yuzune bolastirma :)

bu arada Bilal Basacikogluna instagramdan baya laf soyleniyor, boyle bi donemde hem oyuncunun hele ki Nwakaemenin sakatligindan sonra cok sans bulacagibi dusunursek gereksiz seylere ne gerek var?

Tekke
18.06.2020, 16:04
Süper ligde kalan maçlarımız ;

Alanyaspor-Trabzonspor
Trabzonspor-Ankaragücü
Galatasaray-Trabzonspor
Trabzonspor-Antalyaspor
Denizlispor-Trabzonspor
Trabzonspor-Konyaspor
Kayserispor-Trabzonspor

Alanya bize ters gelen-kupada finale yakın ligin iyilerinden, Sosa ve Nwakaemesiz olmamız kötü.

Eğer Alanya ve Agücüne takılmazsak sorun yok, aramayız 2 yıldızı, ama ALANYA MAÇINDA kaza olursa, kötü olur.

Haa, bu sene hiçbir futbolcu eksiğini aramadık o da ayrı:

Ömür-6 ay
Eku- 6 ay
Waka- Fb vb birkaç maç
Sörloth- belki birkaç maç
Sosa-Birkaç maç
Pereira-novak-Y sarı-Gilerme de birkaç maç, yani UĞURCAN DIŞINDA FİRESİZ TOPÇUMUZ YOK :)

ALANYA MAÇI bir şekilde kazanılmalı, gerisi herkesin başında: Gs yarısı pert-Sivas 4 ası pert-Başak sapasağlam😕

oksoholu
18.06.2020, 16:12
Trabzon'da Alanya'yı 10 kişiyle yendiğimiz maçın kadrosunu koysak şuraya herkese kabus gibi görünür. Ki o zaman Alanya çok formdaydı ve liderdi. Yani aslında bu saatten sonra isimlerin önemi kalmıyor. Yüreğini ortaya koyan şampiyon olacak.

25. dakikada Parmak kırmızı kart gördü bu maçı seyirci ile döndürdük Hüseyni ön libero oynadı sosa yoktu Kamil vardı Ömür yoktu Sarı vardı Wakeme varı Ekuban yoktu

Ndiaye Parmak Gilharme Ömür
Sörlöth Ekuban

Kadrosu ile bunları yenemezse hiç şampiyon olmayalım

AYYILDIZ
18.06.2020, 16:13
Ekuban fazlasıyla kapatır nwakame'nin eksiğini.

federer61
18.06.2020, 16:16
Alanya bu akşam Antalya ile kupa maçına çıkıyor.İlk maçı deplasmanda 1 0 kazandı.Zor ihtimal ama inşallah uzatmaya gider ve Alanya kazanır.Alanya için Avrupa ya direkt katılmak öncelikli hedef,hedefine uzatmalarla ulaşmış yorgun bir Alanyaspor Ptesi bizim bizim için şimdilik karamsar olan tabloyu güzelleştirebilir.İyi düşünelim iyi olsun.

KOLAY ŞAMPİYONLUK YOK BEYLER,HERKES DOKTORUNU AYARLASIN

Ahmet Aksu
18.06.2020, 16:20
son 2 haftada oynar gonul isterki en kotu gs maçına yetissin ama yapacak birsey yok kendi salaklıgına sakatlandı.
yerine ekubanı kaydırır orta sahayı 3 leriz.
ama sıkıntı şu ki guilerme ile abdus birlikte oynamamalı ikisinden biri yedek beklemeli. zaten birlikte oybayınca pozisyon karmaşası oluyor.

yedek güç hic yok diger takımlardan bu konuda cok gerideyiz

BlackPanther
18.06.2020, 16:25
https://s7.gifyu.com/images/CE386E45-0F66-4955-9DC3-934DCD9B5DF5.gif

Mehmet BAŞ
18.06.2020, 16:26
Alanyaspor - Trabzonspor
Trabzonspor - Ankaragücü
Galatasaray - Trabzonspor

Önümüzdeki üç maç bu şekilde görünüyor. Dua edelim de Nwakaeme Galatasaray maçına yetişsin.
Bu sakatlık işi kötü oldu. Canımızı sıktı. Fakat karalar bağlamaya lüzum yok. Kadromuzda iyi oyuncular var.
Evet, Nwakaeme skor ve yaratıcılık demekti. Lakin en az üç hafta bu kozumuz elimizden gitti diyebiliriz.
Yine de karalar bağlamaya gerek yok. Ekuban ve Sörloth ikilisi oldukça formda ve bu maçları alırlar diyorum.
Unutmayalım, korona süreci sonrası maçlarda Sosa'yı hiç kullanmadık. Nwakaeme'yi de 90 dk. bile oynatmadık.

Yine birilerini sahneye çıkartırız ve maçları kopartırız!
Bence artık bireysel katkılara bakmak yerine takım olarak ne yapacağımıza bakmamız lazım.
Açıkçası takımın moral ve motivasyonunu oldukça üst seviyede görünüyorum. İstek ve arzumuz ile işi bitiririz diyorum.
İyi düşünelim diyorum. Peki iyi düşünelim ama takım oyunumuzda sıkıntılar var mı? Var!

Mesela Hüseyin Hoca geldikten sonra kanatlarda çizgi oyununu tam anlamıyla oynayamadığımızı düşünüyorum.
Ömür ve Nwakaeme'yi çizgiden bindiren kanat oyuncuları gibi kullanmıyoruz. Bu taktik anlayışı pek onaylamıyorum.
Bu oyun anlayışı ile A. Ömür ve Pereira'nın verimi düşüyor. Ünal Hoca dönemindeki beklerin etkinliği yok oluyor.
Burada bazı dokunuşlar ve değişiklikler olması gerektiğine inanıyorum.

Tabi takımı buraya kadar getiren hocanın sistemini eleştirmek haddim olmasa da bu yorumu yapmak istedim.
Ama diğer yandan hocanın başarısını da vurgulamak gerekir. Öyle ya da böyle hoca bu sistemle maçlarını kazandı.
O nedenle Hüseyin Hoca'yı takdir ediyorum. Umarım bundan sonra da kazanmaya devam edebiliriz.
Bu noktadan sonra özellikle A.Ömür'e büyük iş düşüyor. Ekuban ve Sörloth'a eşlik etmesi gerek!
Tabi elimizde Bilal ve Guilherme gibi ikisi oyuncu daha var. Bu oyunculardan alacağımız ekstra katkı şahane olur.
Ama yine de Sosa ve Nwakaeme bir an önce dönsün diye dua etmemiz lazım. :o

gurur6134
18.06.2020, 16:28
korktugum basımıza geldı wakayı unutalım onun skor ve asıst katkısını ekubandan bekleyecegız omur ve guılherme gıbı topcuların ekstra bırseyler vermesı gerekecek buyuk sanssızlık..wakasız huseyın hocayla bırlıkte zaman zaman oynadıgımız baskılı oyunumuz yerını kontrollu oyuna hatta kontraya bırakabılır macına gore..ılerde top tutmakda zorlanacagımız kesın.

ffırtına
18.06.2020, 16:42
Ömür çıkıp da bu maçı kazandırmayacak da ne yapacak ? Madem yıldız futbolcu seviyesi diyoruz, çıkacak bu maçı almamızı sağlayacak.. Maç 3-0 olduktan sonra 4., 5. golü atarak yıldız olunmuyor.. Hedefe bu kadar yaklaşmışken varını yoğunu ortaya koymalı, yıldız futbolcu olduğunu herkese göstermeli, takım hiç bir şey oynamasa bile tek başına bu maçı alabilecek bir performans ortaya koymalı.. Şimdi değil de ne zaman ??

BlackPanther
18.06.2020, 16:45
Ömür çıkıp da bu maçı kazandırmayacak da ne yapacak ? Madem yıldız futbolcu seviyesi diyoruz, çıkacak bu maçı almamızı sağlayacak.. Maç 3-0 olduktan sonra 4., 5. golü atarak yıldız olunmuyor.. Hedefe bu kadar yaklaşmışken varını yoğunu ortaya koymalı, yıldız futbolcu olduğunu herkese göstermeli, takım hiç bir şey oynamasa bile tek başına bu maçı alabilecek bir performans ortaya koymalı.. Şimdi değil de ne zaman ??

Ömürün biyerleri havalanmış. Derhal ayakları yere basmalı. Bizi 10 kişi oynatıyor!!!

ucurum
18.06.2020, 16:45
Sosa ve Wakaeme olmadan maçları alır mıyız bilemem...

Ama alırsak zaten dibine kadar şampiyon bir takımız demektir...

Hüseyin Hocam umarım başarılarının karşılığı bu maçlarda da ortaya çıkar

artvints
18.06.2020, 17:07
25. dakikada Parmak kırmızı kart gördü bu maçı seyirci ile döndürdük Hüseyni ön libero oynadı sosa yoktu Kamil vardı Ömür yoktu Sarı vardı Wakeme varı Ekuban yoktu

Sörlöth Ekuban

Kadrosu ile bunları yenemezse hiç şampiyon olmayalımMaçın yildizi hüseyin mi olmuş ? :)

Ertan1982
18.06.2020, 17:08
Artik 2. sirada olanlar öne cikip sampiyonluga katki saglamlilar.
Yoksa kalmalarina gerek yok gelecek sezon.
Bu durumlarda ise yaraiyorsalar güle güle.

Oğuzhan Fidan
18.06.2020, 17:44
başakşehir çok kora kor oynayan bi takım değil. zorlayan takımda yok ligde ikili sert müdahalelere pek girmiyorlar sakatlarının olmamasının bir diğer sebebi bu. adamların bi sistemi var saat gibi işliyor. ancak mağlubiyet ritimlerini bozar. biri çıkıp yenebilirse ritimleri kaçıcak

Gokhlayeh
18.06.2020, 18:02
Nwakaeme'nin eksikliğinde Safa Kınalı, Kerem Baykuş, Taha Tunç gibi gençler denenebilir. Geri dönüp baktığımızda Uğurcan, Hüseyin, Yusuf hep böyle şans bulup yol aldılar.

Isko6161
18.06.2020, 18:08
başakşehir çok kora kor oynayan bi takım değil. zorlayan takımda yok ligde ikili sert müdahalelere pek girmiyorlar sakatlarının olmamasının bir diğer sebebi bu. adamların bi sistemi var saat gibi işliyor. ancak mağlubiyet ritimlerini bozar. biri çıkıp yenebilirse ritimleri kaçıcak

Yarin ankaragucu en az 1 puan kapar basaksehirden.

CEMEFKER
18.06.2020, 18:28

Sörlöth Ekuban

Kadrosu ile bunları yenemezse hiç şampiyon olmayalımBu iyi oldu. Bir alternatif de bu şablonda var.
Hosseini 6 numarada çapa, önlerinde dinamik Parmak, Ndiaye, sağ kanatta Ömür, solda Ekuban ve Sorloth. Bu şekilde Guilherme ile yedek elimiz güçlenir.
Sosa katılırsa çok daha alternatifli oluruz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sacit
18.06.2020, 18:29
Vakayeme'nin sakatlığı yönetmeyi bilmeyen Cimşir yüzündendir
Diğer sebebi de topla fazla oynama isteği yüzünden kendisidir

Sen avantajlı bir skor ile maça çıktın
Yedek başlat, duruma göre oyuna al
TD bunu düşünecek, beyni çalışacak!

Hüseyin cimşir'e rağmen şampiyon olursak bu takıma nobel ödülü versinler

worldmaster
18.06.2020, 18:32

Sonuc odaklı yorum yapmissiniz. Wakaeme yedek baslasa kupadan elensek, ayni mantikla yine yerden yere mi vurulacakti. Böyle elestiri olmaz kusura bakmayın. Sakatlık bu ne zaman olacagi belli olmaz.

Faruk UYSAL
18.06.2020, 18:36
Nwakaeme'nin eksikliğinde Safa Kınalı, Kerem Baykuş, Taha Tunç gibi gençler denenebilir. Geri dönüp baktığımızda Uğurcan, Hüseyin, Yusuf hep böyle şans bulup yol aldılar.
Şampiyonluktan kopmuş olsak bu gençlerin hepsi elbette denenebilirdi fakat şu aşamada böyle bir risk alınmaz. 7 final maçımız kaldı.

Faruk UYSAL
18.06.2020, 18:41
Sörlöth Ekuban

Sosa ve Nwakaeme'nin yokluğunda güzel bir altılı. İnşallah başka sakat vermeyiz.

Sacit
18.06.2020, 18:45
Sonuc odaklı yorum yapmissiniz. Wakaeme yedek baslasa kupadan elensek, ayni mantikla yine yerden yere mi vurulacakti. Böyle elestiri olmaz kusura bakmayın. Sakatlık bu ne zaman olacagi belli olmaz.

Sonuçla hiç ilgisi yok
Rakibin gücü yok, sana karşı varlık gösteremeyen bir fener vardı
Sen önlemini alacaksın. Vakayeme'yi 60-70 den sonra oyuna alırdın
Skor avantajı almışsın zaten

Neyse geçti Bor'un pazarı
İnşallah erken döner

Arda'
18.06.2020, 18:49
—————Ndiaye——Parmak—————
Ömür————Guilherme————Ekuban
———————-Sörloth————————

Maç içinde zaman zaman baklava 4-4-2 de oynatabilir hoca bu kadroya

————Parmak————
Ömür——————Ndiaye
———-Guilherme———
Ekuban—————Sörloth

artvints
18.06.2020, 18:52
Bu arada antalya toparlanmiş gibi. 4 2 4 oynamiş bjk macinda. Merkezde de yasli hakan var. Jahovic sinan podolski amilton hepsi sahadaydi.

Bu tip süpriz takimlarin önce başakşehir'le oynamasi avantaj. Onlari yenen veya zorlayan olursa biz ekstra dikkatli olabiliriz.

hanzale
18.06.2020, 18:58
Sosa oynar bence

Sezgin Öztürk
18.06.2020, 19:04

Hüseyin Çimşir kadar başına taş düşsün!!!

Bir bitmediniz arkadaş bir bitmediniz...

Asıl sen ve senin gibi bir halt bilmeyen konuşmaya geldi mi mangalda kül bırakmayan sahte taraftarlara rağmen şampiyon olursak Hüseyin hocaya nobel ödülü versinler.

Hoca Nwakaeme'yi yedek bıraksa ve kupadan elensek ağzından salyalar akarak eleştirecek tiplerin başında geliyorsun.Yazıklar olsun sen ve senin gibilere.

TAkımın şampiyonluğa yürüyor 7 düvele karşı sen destek olacağın yerde saçma sapan argümanlarla eleştiri yapıyorsun!

Sezgin Öztürk
18.06.2020, 19:07
60-70 den sonra oyuna alırsın diyor ulan asıl o dakikadan sonra rakip oyuncular sahada serseri kurşun gibi dolaşır oyuncularını sakatlar.

Sallayayım da nasıl olursa olsun triplerindesin.

naimbektas6161
18.06.2020, 19:12
Abdulrahim ve serkanı rotasyona kullanabiliriz. Sol bek Abdulrahim açık novak olabilir ya da tam tersi aldul un ortaları iyi. Serkanı da sağ açıkta kullanabiliriz.

trbzonsporlu
18.06.2020, 19:13
Bu arada antalya toparlanmiş gibi. 4 2 4 oynamiş bjk macinda. Merkezde de yasli hakan var. Jahavic sinan podolski amilton hepsi sahadaydi.

Bu tip süpriz takimlarin önce başakşshir'le oynamasi avantaj. Oari genen veya zorlayan olursa biz ekstra dikkatli olabiliriz.

antalyanin basaksehire celme takacagini düsünüyorum. tamer hoca gecen yıl yine 30. hafta goztepe ile başakı yenmişti bu sene de yeneceklerine inanıyorum.

Enaldo61
18.06.2020, 19:18
Bir 11 yazın bakalım Tony olmadan.

Sacit
18.06.2020, 19:24
Hüseyin Çimşir kadar başına taş düşsün!!!

Bir bitmediniz arkadaş bir bitmediniz...

Asıl sen ve senin gibi bir halt bilmeyen konuşmaya geldi mi mangalda kül bırakmayan sahte taraftarlara rağmen şampiyon olursak Hüseyin hocaya nobel ödülü versinler.

Hoca Nwakaeme'yi yedek bıraksa ve kupadan elensek ağzından salyalar akarak eleştirecek tiplerin başında geliyorsun.Yazıklar olsun sen ve senin gibilere.

TAkımın şampiyonluğa yürüyor 7 düvele karşı sen destek olacağın yerde saçma sapan argümanlarla eleştiri yapıyorsun!

yazdığımı anlamadın sanırım
sahte taraftar da olduk, sağlık olsun
yazıklara geldik vay be!

7 düvele karşı destek oluyorum zaten
Hoca yanlış yapıyorsa bunu eleştireceksin

trbzonsporlu
18.06.2020, 19:24
ligde oynadigi maçlarda sadece 3 macı berabere bitmiş geri kalan maclari kazanmış feneri 3 ayda 3 defa yenmiş bir adama bu lafları etmek hadsizliktir. trabzonspor tarihinde bu puan ortalamasını tutturan başka bir hoca olmadı bugüne kadar.
adı hüseyin degilde 1 puan ortalamasiyla oynayan kovulmasaydi muhtemelen takimi küme düsurtecek olan vahid olsaydi heykel yapma fikirleri düşünülmeye baslanmiştı bile

hanzale
18.06.2020, 19:44
Yani herkes Alanya’dan çekiniyor ama bence bu büyük bir yanılgı Alanya performansı düşüşte olan bir takım, asıl çekinilmesi gereken Antalyaspor ki onlar da açık oynayan ve bol pozisyon veren bir takım. Ben mesela Antalya eler bugün beklentisindeyim ama Alanya elesin istiyorum

Oğuz B.
18.06.2020, 19:56
70'te aldın oyuna 72'de sakatlanmayacağının garantisi mi var?

Değişik işler.

Mert Oğuzlu61
18.06.2020, 19:59
Baris Yurduseven'den nefret ediyorum. Butun kara haberleri bu adam veriyor ve sanki bundan zevk aliyor.

Galiba Novak da sakatlandi.

İlkhan
18.06.2020, 20:02

yazdığımı anlamadın sanırım
sahte taraftar da olduk, sağlık olsun
yazıklara geldik vay be!

7 düvele karşı destek oluyorum zaten
Hoca yanlış yapıyorsa bunu eleştireceksin

Onu su an yapmayacaksin iste. Sampiyonluga oynuyorsun, kosulsuz destek sart. Lig biter, o zaman basla huseyin hoca soyle boyle. Zamani mi simdi kardesim? Esigi gecmissin iki adim sonra kupa var ama hala elestiri.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Halil Alemdar
18.06.2020, 20:15
Bir 11 yazın bakalım Tony olmadan.

———-Uğurcan———-
Jp-Costa-Campi-Novak
——Parmak-Ndiaye——
Abdüş—-Gui——-Eku
———-Sörloth————

%99.9 budur

Halil Alemdar
18.06.2020, 20:19
Sosa salonda çalışıyor herhalde instagrama bir şeyler sallamış. En kötü gs maçında sahada olur diye düşünüyorum. Of ulan of. Diğer yandan Nwakaeme takımı öne çekmekte ve top saklamakta takımın en iyisiydi yokluğu planları değiştirebilir. Eku ne kadar iyi topcu olsa da bambaşka tarzda bi oyuncu.

A. Aydın
18.06.2020, 20:22
Baris Yurduseven'den nefret ediyorum. Butun kara haberleri bu adam veriyor ve sanki bundan zevk aliyor.

Sakatlik haberi degil.
Transfer haberi.
Bu aksam mithat halis radyoya baglandi.
Sezon basinda trabzonspor imzalamadi.
Simdi novak in menejerler aklini karistirdi diyor.
Nereye gidecegi belli degilmis. Buyuk ihtimal fb ye gider. Fb de max kruse haberinden belki etkilenip kalir.

Faruk UYSAL
18.06.2020, 20:31

Yok artık...

ilelebeTS
18.06.2020, 20:35
Ya boşverin şu Barış'ı, hatta yasaklansın forumda. Onun gibiler yüzünden kapı kilit tutmadı şimdiye kadar.

artvints
18.06.2020, 20:48
Bir 11 yazın bakalım Tony olmadan.................uğurcan
Pereira...costa....campi
.....................parmak
.....sosa(ghuilerme).......ndiaye
...ömür.......................ekuban
............sörloth.......novak :)

Arda'
18.06.2020, 20:53
Barış denen dingil etkileşim peşinde yine ciddiye almayın şu herifi

ilelebeTS
18.06.2020, 20:57
................uğurcan
Pereira...costa....campi
.....................parmak
.....sosa(ghuilerme).......ndiaye
...ömür.......................ekuban
............sörloth.......novak :)

https://pbs.twimg.com/media/EaqAQHHXQAIo15T?format=jpg

:D :D

zorroid
18.06.2020, 21:00
Göksel Gümüşdağ ve Mehmet Sepil hakemlerin kampa girdiği Riva'da ne konuştular? Çok pis kokular geliyor.

artvints
18.06.2020, 21:06

:D :DSol kanatta bilal falan oynarsa hele novak ceza sahasindan çikmaz adami bilal'e kovalatir. Kademesine giren bir oyuncu olunca kullanir bunu, daha fazla gider.

Muhtemelen maç icinde baklavayı deneyeceğiz. Çift forvet ve novak ceza sahasinda olacak hep.

ÖmürKaradeniz61
18.06.2020, 21:08
Sol kanatta bilal falan oynarsa hele novak ceza sahasindan çikmaz adami bilal'e kovalatir. Kademesine giren bir oyuncu olunca kullanir bunu, daha fazla gider.

Muhtemelen maç icinde baklavayı deneyeceğiz. Çift forvet ve novak ceza sahasinda olacak hep.

Bence sol açık Novak oynasın her türlü iş yapar ve kesin gol atar.

Ufuk
18.06.2020, 21:11
Alanya erken rahatladı. En azından son dakikalara kadar 0-0 gitse maçın içinde olmak zorunda kalırlardı.

yorumsuz6117
18.06.2020, 21:13
Alanya maçın başında işi bitirdi, ilk golü bizim atmamız şart..

HOPA'LI TS'Lİ
18.06.2020, 21:14
Vakeme en az 3 hafta oynamaması moralimizi bozdu.

Lütfen başka sakatlık olmasın.

Bezdik yahu

HOPA'LI TS'Lİ
18.06.2020, 21:15
Alanya erken rahatladı. En azından son dakikalara kadar 0-0 gitse maçın içinde olmak zorunda kalırlardı.

Uzatmalara hatta penaltılara kalıp yorulsalardı iyi olacaktı.

HAYIRLISI OLSUN

Manu61
18.06.2020, 21:15
Alanya fizik olarak çok kuvvetli bir takım. Zor maç olacak ilk golü bulmak önemli.

BlackPanther
18.06.2020, 21:16

:D :D

https://s7.gifyu.com/images/458DA190-B5F0-484B-95E4-9FD33927BA6C.gif

tamuğ yamtar
18.06.2020, 21:17

Alanya bizim maça bu kadar motive çıkmayacaktır.

Erol Bulut bayadır en büyük isteğimiz kupayı almak diye açıklama yapıyor.

Artık finaldeler diyebiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
18.06.2020, 21:17
Barış denen dingil etkileşim peşinde yine ciddiye almayın şu herifi

Bırakın şu Barış'ı
Yunus Emre SEL doğru haberler verir her zaman

BlackPanther
18.06.2020, 21:19
https://s7.gifyu.com/images/EBF15BCA-F0FA-4FAA-A3D9-1A3E2BEB2685.gif

HOPA'LI TS'Lİ
18.06.2020, 21:21

Ufuk
18.06.2020, 21:22
Alanya bizim maça bu kadar motive çıkmayacaktır.

Erol Bulut bayadır en büyük isteğimiz kupayı almak diye açıklama yapıyor.

Artık finaldeler diyebiliriz.

Sonuçta kupayı alırsa kendi cvsi için de önemli bi başarı olacak ama bizim maça da özel motivasyon ile çıkacağını düşünüyorum. Fb camiasına önemli bir mesaj olur Alanya'nın kazanması.

Bu arada Başakşehir maçında baya uyuşuktu Alanya ama sanırım Başakşehir uyutmuş bunları yoksa baya hareketliler şuan. Junior Fernandes'i iyi buluşturuyorlar topla. Pereira dikkat etmeli.

DURAS
18.06.2020, 21:23
Salih orta sahayı çok iyi çekip çeviriyor

CesurHamsi
18.06.2020, 21:25
Insallah bize karsida boyle oynamazlar, Basakcitye karsi bi bok yapamadila
gelip bizim macta sakin ama sakin aslan kesilmesinler!

Doğukan Uçan
18.06.2020, 21:27
alanya taş gibi takım çok iyi kontraya çıkıyorlar.

batu94
18.06.2020, 21:28
O değil de antalya çok kötü oynuyor ya, sırf alanya’nın sol kanadı 3 gol kaçırdı.. Biz bu kadar düzensiz oynamayız.

TSLIEMRE
18.06.2020, 21:29
Kalan en zor iki maçımız hem ligteki alanya hem de kupadaki alanya iki defa karşılaşacağız ve iki seferde kazanmalıyız bu maçı kazanırsak büyük ihtimal şampiyon olacağız.

ilelebeTS
Antalya'da orta saha yok. Ne savunabiliyorlar ne top tutabiliyorlar. Alanya daha disiplinli olduğu için eziyor.

BlackPanther
Insallah bize karsida boyle oynamazlar, Basakcitye karsi bi bok yapamadila
gelip bizim macta sakin ama sakin aslan kesilmesinler!

Aynen. Hiç bir bok yapmadı ....ler

Soner Albayrak

BlackPanther
18.06.2020, 21:30
Kalan en zor iki maçımız hem ligteki alanya hem de kupadaki alanya iki defa karşılaşacağız ve iki seferde kazanmalıyız bu maçı kazanırsak büyük ihtimal şampiyon olacağız.

Kupa maçı sezon bittikten sonra oynanacak

M.Berke Gayretli
18.06.2020, 21:30
Antalyaspor çok etkisiz bir takım. Beşiktaş maçındaki motivasyonları insanları yanıltmamalı. Bu maça da pek istekli ve motive çıktıkları söylenemez. İlk amaçları ligde küme savaşından bir an önce kurtulabilmek.

Alanyaspor ise her şeyiyle bu maça hazırlanmış üstelik skor avantajı da kendisindeyken. Antalyaspor'un orta sahasını çok kolay geçtiler ve kanatlara oldukça rahat indiler çünkü Antalyaspor'un savunma-orta saha ilişkisi berbat halde. Bizim maçın muhtemel senaryosunu bu maç üzerinden tahmin etmeye çalışmak büyük hata olacaktır. Sıcak hava yüzünden fiziksel kalitemiz etkilenecektir ancak galibiyete inanmak gerek.

Doğukan Uçan
18.06.2020, 21:31
Ben en baştan beri diyorum en zor maçlarımız hem final hem de ligdeki alanyaspor maçları olacak.

Soner Albayrak
18.06.2020, 21:36
Sezonun en önemli maçı. Kazandık mı kupanın bir ucundan tuttuk demektir.

champions
18.06.2020, 21:41
Alanya çok rahat pozisyona girdi, savunma olarak zaten ligin üstündeler. Kazanmak için Göztepe maçının üstüne çıkmalıyız.
Maça hızlı girip fişlerini çekmeliyiz, Göztepe maçındaki gibi rakibe şans tanırsak işimiz zor.
Yarın Bşehir puan kaybetmeli.

castillo61
18.06.2020, 21:43
Ekuban, Juanfran'ı sırtına alıp alıp ceza sahasına girer. Daha Amilton'la baş edemiyor. Fiziksel olarak çok zayıf.

Antalya da ne leş takımmış. Neyse ligde rahat geçeriz bunları.

CİVELEK.61
18.06.2020, 21:48
Dikkat ediyorum Sörloth bir maçta defalarca koşu gösteriyor(Defans arkası koşusu değilde hücuma yönelme diyelim) orta saha oyuncularımız kim olursa olsun topu atmıyor.
Tamam bi Burak Yılmaz tarzı tek alternatifli oyunu tabi ki bende onaylamıyorum.
Takım sadece o işe odaklansın,başka varyasyon yapmasın demiyorum ama kardeşim öyle pozisyonlar oluyo ki,topu Sörloth'a atmamanın bi izahı olmayan pozisyonlar.
Hayır orta saha sağ iç bölgeden cezasahasinin civarına,Sötloth'un önüne atılan toplar zaten bu adamın en iyi yaptığı goller.
Nedense bunu kimse tercih etmiyor.
Hani zayıf bı forvet,kötü atılmış bi topu düzeltip önüne alamayacak bi forvet olsa tamam dicem.
Adam zor topları bile düzeltip sol ayağına alabiliyorken,neden bu seçeneği çok az kullanıyoruz?(Ne zaman denesek gol oldu zaten)
Takım en iyi yaptığı işi neden çok az tercih ediyor ilginç.
Hani rakip bunu ezberlese de önlem alsa tamam ama şu zamana kadar rakipler buna önlem de alamadılar.

DURAS
18.06.2020, 21:49
Salih’e göz açtırmamak lazım aynı şekilde cisseye de... bu ikisini durdurursak rahat alacağımızı düşünüyorum

CesurHamsi
18.06.2020, 21:49
Antalyayi cig cig yediler la

Uğur Ö.
18.06.2020, 21:50
Kesinlikle şampiyonluk maçı olacak. Başakşehir cuma günü maksimum beraberlik çıkaracak, biz eğer yenersek çok büyük bir avantaj olacak. En kötü gs ile barebere kalır diğer tüm maçları alırız.

emre6117
18.06.2020, 21:50
Sorlotha yukarıda bahsedildiği gibi bazı koşularında top atılmıyor.daha cok pozisyona sokmalıyız.sorloth top ayagindayken tehlike demek.
Ayrıca alanya sağlam takım.basak maçında iyi değildiler.ama bize karşı daha diri oynayacaklardır.
Ligin en kritik maçı.alirsak önümüz açık.

CesurHamsi
18.06.2020, 21:51
Cisse sakatlansan mi artik reis ? :d 4-0 oldu adam hattrick yapti

artvints
18.06.2020, 21:54
antalyanin basaksehire celme takacagini düsünüyorum. tamer hoca gecen yıl yine 30. hafta goztepe ile başakı yenmişti bu sene de yeneceklerine inanıyorum.Bjk kotuymus demek ki. Onlara da en formda olduklari donem denk geldik, şansizlik.

ilelebeTS
18.06.2020, 21:55
Tamer hoca falan değil. Alanya gibi bloklar arası bağlantısı iyi takıma karşı kaç tane savunma yapmayan hücum oyuncusuyla çıkmış sahaya.

BlackPanther
18.06.2020, 21:58
Cisse sakatlansan mi artik reis ? :d 4-0 oldu adam hattrick yapti

https://s7.gifyu.com/images/48F0A06B-1E8C-43DE-9203-3F60EA691ECA.gif

CİVELEK.61
18.06.2020, 22:00
Sorlotha yukarıda bahsedildiği gibi bazı koşularında top atılmıyor.daha cok pozisyona sokmalıyız.sorloth top ayagindayken tehlike demek.
Ayrıca alanya sağlam takım.basak maçında iyi değildiler.ama bize karşı daha diri oynayacaklardır.
Ligin en kritik maçı.alirsak önümüz açık.

Rakip defansı çizgi halinde yakaladığın anda aradan topu Sörloth'a at,hatta kötü bile atsan at,gerisine karışma.
O derece başarılı bu işlerde.
Böyle pozisyonlarda Sörloth'a direnebilecek defans,bu ligde yok.
Adam zaten mükemmel hızlanıyor ve önüne iyi alıyor.
Saliseyi bile hesaplayarak,vakit kaybetmeden atılacak her top rakip defansı yerine çakar ve çıkartmaz
Dolayısıyla rakip takımın boyu uzar.
Alanya gibi fizikli takımlara karşı orta saha üstünlüğünü,ancak rakip takımın boyunu uzatırsan alırsın.

Hakan
18.06.2020, 22:04
Efecan bu maçta bile skor katkısı yapamamış. İlk golünü bize atacağı tutmaz umarım.

Kemal Duru
18.06.2020, 22:04
Ba ba ba, bir de önemli adamlarını dışarı alıyor, Erol denen dünkü bebeye ba. Hayırdır olm, ölüm kalım maçına mı çıkıyorsun Pazartesi günü? Takımın daha dün Başakşehir denen zıpçıktıya karşı sahada kırıtıyordu ya, ee şimdi ne oldu? Mama olayları mı var yoksa, bilelim? Aa başkanınız da Göksel'in kankası he, soyadından belli zaten kendisiyle muhabbeti.

Gerçi 50 gün de dinlenseniz, mamanın kralını da yeseniz, doping de yutup gelseniz sizi ezip geçmeyen davul olsun da niyetinizi bu kadar belli etmeyin. Bekleyin ulan, geliyoruz!

DNA-TS
18.06.2020, 22:12
mamalık bir iş yok adam kendini ispat edip büyük takımlara hoca olma derdinde.
zaten 2 önemli eksiğimiz var, kolay maç kalmadı her maçımız final.

Erkan A.
18.06.2020, 22:14
Antalya inanilmaz kötü oynuyor bunlar birakin kupayi akil olarak tatildeler sezonu bitirmisler
erol bulut sikecilere vurdugumuz darbenin intikaminin pesinde olcak pazartesi aksami sikecilerin evlatlari bunlar erol bulut sikecilerde hoca olmak icin elinden geleni yapacaktir bize karsi takimini kupa macindan fazla motive edecektir patronu a.kocdan talimat almistir
alanyanin siyahi oyunculari degilde iki yunanli var bakasetas ve öbürü bu iki yunani durdurdukmu cisse isterse ronaldo olsun bisey yapamaz birde 20 kiloluk efecan var..aslinda alanya suan kupa macinda hic zorlanmadi antalya resmen biz istemiyoruz diye maca cikinca alanyada sasirmis durumda..yani bu maci bas almayin alanya oynamadan finale kaldi

Kemal Duru
18.06.2020, 22:17
mamalık bir iş yok adam kendini ispat edip büyük takımlara hoca olma derdinde.
zaten 2 önemli eksiğimiz var, kolay maç kalmadı her maçımız final.

O zaman Başağa karşı neden kırıttılar? İzledin mi maçı?

emre6117
18.06.2020, 22:19
Alanya maçında cok dikkatli olmalıyız.erol bulut şimdiden bizim maçı düşünmeye başladı bile.basakin alanya maçı gibi kolay gecemeyiz alanyayi.
Benim uzun süredir en korktuğum mac alanya maçıydı.zaten.
Zaten yıllardır alanya maçlarımız cok ilginç oluyor.
Sosa oynamak zorunda bu mac.

erenslash
18.06.2020, 22:24
durun bakalım hoca ve diğer futbolcularımıza ben güveniyorum şampiyonluğa inanmışlar alırız bu maçı ancak zor bir maç olur

akıllı oynarsak tüm maçları alırız

gerektiğinde skorun duruma göre biraz geri yaslanırsın aşırıya kaçmamak kaydıyla yoksa kaybederiz

yani göztepe gibi değil bu takım atarlar dikkat etmez ise topçular hocaya ve yardımcısına büyük iş düşüyor

kanatlara dikkat etmek lazım dikkat ederseniz fenerle kupa maçında fenerin geldiği kanattan gol yedik sürekli o kanattan baskı kurmuşlardı

alanya daha güçlü bir takım önlem almamız şart

Kirsehirli_ts
18.06.2020, 22:29
Bakasetas sari kart gördü emin degilim ama zannedersem sınırdaydı. Eger öyleyse iyi olur tabi.

AyhanPe
18.06.2020, 22:29
Seneye artik E. Bulut Fb de O. Buruk da Gs de bizim Hüseyin ile kapisacak artik. Bana kalirsa H.Cimsir hepsinden daha iyi bir teknik direktör. Artik eski nesil teknik direktörlerin miladi doldu. S. Günes de milli takimda sonlandirir kariyerini. Yeni nesil teknik direktörleride hemen hemen hepsi bizim formayi giydi. Erol, Tamer, Sergen..

Ahmet Aksu
18.06.2020, 22:30
...............uğurcan..................
Jp.....Campi.....Costa......Novak
...........Sosa...Parmak.............
Abduş......Guilerme.......Ekuban
..............Sörloth....................

bu kadroyla çıkarız büyük ihtimal.
aslında guil ile abduş birlikte olunca sahada karmaşa çıkıyor pozisyon yerleşiminde sıkıntı yaşıyoruz ama inşallah abduş eskisi gibi çizgiye yakın pereira ile pas alışverişi yapan eski günlerine geri döner.

en kötü yanımız yedek yok. belki ndiaye o kadar başka yok. :(
genç bir arkadaş çıkmalı bu haftalarda acil parlaması gerekli
ya da bilal iyi performans göstermeli keşke yusuf da olsaymış çocuk kayboldu resmen :D

Ahmet Aksu
18.06.2020, 22:30
Bakasetas sari kart gördü emin degilim ama zannedersem sınırdaydı. Eger öyleyse iyi olur tabi.

ligde değil kupa maçımızda geçerli olur yanlış bilmiyorsam