PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14

emre6117
23.06.2020, 00:07
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
19sn
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Yediğimiz golün ardından Alanyasporlu yöneticilerden inanılmaz küfürler yedik."

Alanya bariz olarak mamalanmis.eskisehir mavinin kopyası bir mac.
Bu camia bunlara müstehak.cok güçsüz.gucu olanlar da anca laf.hicbir faydası yok.yada aşırı korkaklar.

Şahin Yılmaz
Puan farkıyla şampiyon olacağız.

Az sakin olalım. Sıcak bir şeyler için. Uyuyabilirseniz uyuyun. sinirleriniz yatışsın.

Sabah daha ümitli uyanacaksınız.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ. ŞAMPİYON OLACAĞIZ.

gurur6134
sağlık ekibine bağlı

Sosa gs macina sahada olacakmis sarida kadroda ..nwakame zor

nakzo
Geçen hafta adamlar başağa ne güzel yattılar ama

Yahu adamlar oyun felan oynamadı her malubiyette niye bir bahanemiz var hic oynamadan 2 gol attıgımız takım nasıl iyi oynamış oluyor.Senin hocan bir sığır ve oyun şablonun wakayeme ve sahtekar sosanın şeyinin keyfine kalmış onlar varken canları isterse maç alıyorduk yoklarken tamiyle sıradan bir takım oluyoruz.

Berkan
Lig bitimi dönerler.

İgneyle migneyle oynatamiyorlar mi? Anlamiyorum 35 yasindaki adamlari simdi oynamicaklar, risk almicaklarda ne zaman oynatacaz

Beypba
Parmak berbattı..

Sanki Öz evlat kontejyanı var takımda Ömür çıkıyor Serkan Asan giriyor..

Hüseyin Türkmen neden girdi?

Campi neden çıktı?

Beğenmesemde Doğan neden girmedi oyuna?

Da Costayla neden başlamadı?

Hüseyini neden önliberoya çekildi?

Messias neden alındı? Bilal'le neden uzatıldı?

Uyumaya çalışırken beyinimi yiyecek sorular..

Sinan.K
23.06.2020, 00:08

Az sakin olalım. Sıcak bir şeyler için. Uyuyabilirseniz uyuyun. sinirleriniz yatışsın.

Iste bu abim inanmak lazim

olcay_61
Allahım şampiyon olmayı da Türkiye kupasını alıp Alanyalilara saldırmayı da nasip et

Digi61
Uzun zaman oldu yazmıyorum, sinirden dişime ağrı girdi...şimdi Trabzonspor ligden çekilmeli... Evet çekilmeli...

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk

Fatih Öztürk
Hepimiz lig arasında sampiyon olamayacagımızı biliyorduk bunu hissediyorduk bu kadroyla hayaldi zaten her maç ızdırap çekerek şampiyon olunmaz bjk nin şampiyonluklarına bak hangi maç bu ızdırabı çektiler.Yedik yiyecez diye terden göl olarak şampiyon mu olunur.Bizim geniş kadro ve iyi bir hoca bulmamız lazım ve ilk olark şu yavşak sosayı bu takımdan göndermemiz lazım.

Zonguldak'lı hemşehrim, sıkıntı yok, herşeye rağmen biz şampiyon olacağız.

kayseriliyiz
Kupa falan istemiyorum. Sıçarım kupasına. Saçma salak bi kupa yüzünden şampiyonluk gidiyor. Hala kupa diye sayıklıyorsunuzBoş mu bitirelim?

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

serdaracıl
Kardeşim siz alanyanın avukat mısınız? Adamlar şampiyon olmuş gibi seviniyor. Gol attın sevin ama maçtan sonra sevinmek nedir? Misafir takımın başkanına küfretmek nedir? Alanyayı bu kadar sevşyorsanız gidin alanyayı tutun. İnsanların sinirlerşyle oynamayın

Sinan.K
23.06.2020, 00:09
Trabzondaki taraftarim yerinde olsam bi organizasyon yapıp takimi havaalaninda karşılarım bunlar önemli şeyler en azindan hala inanci koruduklarini onlara güvendiklerini belli edip motive ederler. Gs taraftari bunu güzel yapiyor mesela.

Bizim taraftarin kafasi bunu basarmi sence yapa bilirler mi ?

Tuğrul
O iş bitti, kupayı alalım kafi

Gazoz kupasını kim ne yapsın

Ortada 300 Milyon TL'lik bir para var.

Onu alamıyorsan Hüseyin Çimşir'e de kredi vermemek için kupayı Alanya almalı.

Şampiyonluk dışında gerisi teferruattır

Antonio
golü bulduk iyide pas yapıyorduk neden sonra saçmalıyoruz 2 yi kovalasak çok yazık yahu çok basit bir galibyet elden gitti.

erenslash
ben hala ümitliyim olabilir hocam.başak 6.2da 6 yaparsa yapacak bir şey yok.ama yapamaz.bakalım toparlar bizimkiler.dinlensinler biraz.ders çıkarsınlar.hayırlısı bakalım

Veysel
18856

Gülecek ne var çok merak ediyorum..

CesurHamsi
Yeter yeminle yeter cektigimiz eziyetin Allah belasini versin

munzevil
Kuzey buz Denizinin bütün buzlarıni yesem içimin yangını sönmez herhalde
Kime intizar etmeli bilemiyorum.

LağusKusteli
23.06.2020, 00:10
Güzel kardeşim Alanyaspormu diyor senin hocana çift stoper değiştir , geriye yaslan , saçma sapan kararlar ver diye ? Adam isterse sezonun Futbolunu oynasın sen ne yapıyorsun ben ona bakarım. Bu akşam takımın başında sıradan bir Td dahi olsaydı maç sonucu 1-3 veya 1-4 olurdu. AlanyalıK hiçbir durum yok ortada onların zaten neye hizmet ettiği belli önemli olan biz ne yaptık ? Bunu düşünelim.
Değerli kardeşim, puan kaybının müsebbibi olarak Campi-Huseyni ve Huseyin hoca diye daha önce belirttim.

Lakin olan oldu ve artık önümüze bakmalıyız.

Lig devam ediyor ve hala 6 maç var.

Moral bozmak yok!

Alanyaspor beraberliği üzerinden yeni bir sinerji pek ala oluşturabiliriz!

Fatih Öztürk
23.06.2020, 00:10
Alanyalılar küfür etmişse onların da içinden geçecez. O çüküm havalarını alırız zamanını beklesinler.

Fatih Öztürk
23.06.2020, 00:11
18856

Şampiyon olacağımıza inanıyorlar Veysel. Oturup ağlasalar o zaman sıkıntı.

hanzale
18856

Üstad 6 hafta var, kara bağlanılacak zaman değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sacit
Şampiyonluk hedefi olan takım geriye yaslanmaz, rakibi izlemez

Sosa vakayeme varken bile sen geriye yaslanıyorsun!!!

ersn.alparslan
arkadaş diyelim ki bu haysiyetsiz şerefsiz alanya denen takım teşvik aldı bizimkiler bedavaya mı top koşturuyor. diyelim ki erol denen it başak için oynattı takımı hüseyin denen şahıs ne için oynattı ?

hanzale
23.06.2020, 00:12
Bakın biz travmaları genelde sonlarda yaşadık, daha altı hafta var bu sefer farklı olacaktır

nakzo
ankaragucu ligdeki en kötü takım bu maçı zorda olsa alırız.Onun haricinde son maç kayseriye de yeneriz.Geri kalan 4.maçta puan kaybedebilirizson hafta gelmeden basaksehir sampiyonlugu kutlar. Bu takımda şampiyon olacak bir duruş,inanç,azim yok olsa 95 te tokadı çakar yinede o gölü yemezsin.Ben bu sezon dahada takip etmeyecem sinir sistemim bu yavsaklar yüzünden alt üst oluyor 6 dan beri ne yemek ne içmek stres ee sonuç koca bir hüsran.Bu yasakların kolbastı oynayısındaki laubalilikten bunlardan hicbir bok olmayacağı anlaşılıyordu zaten.

Berke6198
Savaş filmlerinde ağır yaralanan askerler gibiyim ''beni bırakın siz devam edin''

Belki son dakikada yenilen umut kırıcı gol böyle hissetmeme neden oluyor bilmiyorum. Gerçekten sıkıldım.

Abi sıkılıp sıkılmadığımıza karar vermek için 6 hafta daha var. Son 6 maçta kaybedecek bir damla bile konsantrasyon istemiyorum şahsen ve ben zihnimde bu maçın hasarını geride bırakarak haftaya tekrar liderliğe oturmayı planlıyorum. O hafta olmazsa bir sonraki hafta muhakkak olacak. Başakşehir elbet bir noktada puan kaybedecek, biliyorum.

Çok stres yapınca vücudumda mantarlar çıkıyor. 6-7 yıl önce cildiyeye gittim bu sebepten ve birkaç tane ilaç verdi. Geçti ilaçlarla tabii ve sadece iki kez nüksetti. Bugün son saniyede yediğimiz golden sonra vücudumda tekrar küçük küçük benekler gördüm. Ama bırakırsam en adiyim. Biliyorum ki Başakşehir de bir yerde puan bırakacak ve bize o şampiyonluğu altın tepside sunacak.

O iş bitti, kupayı alalım kafi

Yok öyle bırakmak yok. Asıl şimdi başlıyor dik duruş. Şampiyonluk hala avuçlarımızın arasında.

Genç adam, 12-13 yaşından beri takip ediyorum seni, sen de olan inanç çoğu taraftarımız da yok. Biz şampiyon olacaz hem de öttüre öttüre.

Ben bu yola baş koydum abi. Küçücük çocukken de inanıyordum bugün de inanıyorum. Ama o zaman inanırken daha çocuksu, temiz hayallerle inanıyordum. Şimdi birikmişliklerle inanıyorum...

kayseriliyiz
23.06.2020, 00:13
6 yaşındaki oğlum hüngür hüngür ağladı golden sonra.
Yazık gerçekten, malesef tarih tekerrürden ibaret.

14TS61
Mevlüt Çavuşoğlu nu kullanarak adamlar bizi tehdit etmiş. Golden sonra küfürler etmişler.

outlaws61
18856

Napsın abi adam.

Oyuncuların bu havada olması güzel.

Ligin bitimine 6 hafta kala bu kadar ağlayıp sızlamanın ne faydası var.

Az sakin olmak iyidir.

Daha çok su akar bu dereden.

Oyuncular inşallah bizim gibi karalar bağlamıyorlardır.

Bu maçı unutup önümüze bakacağız.

memozcan
Hüseyin hocanın bu maçtaki hamleleri bana göre de yanlıştı ama bu kadar da gömmeyelim. O da böyle olmasını istemezdi. Son saniyedeki gol olmasa şimdi kahramandı. Hoseyni çok dengesiz bir oyuncu. Fener maçındada penaltı yaptı ama hakem görmedi. Keşke sözleşmesi uzatılmasaydı. Öyle faul yapılırmı, belki şampiyonluk gidecek sayesinde.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şu koyulaştırdığım kısmına kesinlikle katılmıyorum.. ben daha maç oynanırken hocanın çok hatalı olduğunu söyledim beraber izlediğim arkadaşlara.. hatta mekanda herkes hemfikir oldu değişikliklerin yanlış olduğu konusunda..

DURAS
Parmaka’da iyi ki iki hafta iyi oynadı dedik. Bugün yine ilk yarıdaki günlerine döndü. Maşallah dediğimiz iki gün yaşamıyor. Biz ağır travmalar yaşayan taraftar grubuyuz. Hakemler yüzünden, ayak oyunları yüzünden şampiyonluklarımız gitti ama örnek verirsek 96 da kaçan şampiyonlukta ki Van maçı bırakın Türkiye’yi dünyada örneği olmayacak bir maçtı. 15-0 bitecek maçı kaybettik. Alanya’ya 3-1 yenilsek inanın olabilir diyeceğim. Ama 90+5 de gol yemek..kozmik bir espiri anlayışın başrolünde bu takım ve bu fıkraya bu takımın taraftarları hariç herkes gülüyor. .ümitsizliğimizin , karamsarlığımızın sebebi de budur.

nakzo
23.06.2020, 00:15
arkadaş diyelim ki bu haysiyetsiz şerefsiz alanya denen takım teşvik aldı bizimkiler bedavaya mı top koşturuyor. diyelim ki erol denen it başak için oynattı takımı hüseyin denen şahıs ne için oynattı ?

Abiciğim ne teşviği alanya top mu oynadı dün g.antep teşvik mı aldı gs senin gibi yaslandı son dakikada yedi golü sığır hüseyin dünkü maçı bile seyretmiştir eminim.

Ahmet Aksu
evet yeterince eleştirdik moralimiz bozuldu ama yeterli artık :)

bu sene o sene ne olursa olsun daha 6 hafta var..:sevinç:
ben inanıyorum başakşehir takılacak bizim sadece gs beraberlik hakkımız var bence
başakşehir 6 maçın en az 2 sini kaybeder yazın kenara

moral bozmak yok konu kilit olsun burada yeni başlıktan devam edilsin :D

Emre Çömez
Yeni Şafak Spor@yenisafakspor

Trabzonspor, Süper Lig'de öne geçip en fazla puan kaybeden takım oldu (20P)

çıldırmamak elde değil

ilelebeTS
Maç özelinde eleştirilerimizi yapalım da 6 maç varken lige bitmiş muamelesi yapmak olmaz. Sakin olalım. Takımın moralini bozmasına gerek yok. 18 puan alıp yerimize bakacağız.

ozturk
23.06.2020, 00:16
3-4 oyuncunun bireysel yeteneği ile bu yolları katettik. Yoksa takımın diğer yarısı vasat süper lig takımı, TD si ise 1. Lig ayarında.

Timur Bey
23.06.2020, 00:16
Ya Kemal Sunal'ın repliği gibi olacak "Bu saatten sonra gelen kupanın içine sı...rım"

Sen şampiyonluğu kaybettikten sonra maddi değeri düşük, iplenmeyen ve uefaya götürebilen bir kupayı ne yapacaksın?

Ha ligde 6-7. olursun anlarım kupaya anlam yüklemeni de bırak kupayı elbet alırdın 3-5 yıl içinde, şampiyonluk kolay değil. Sen şimdi bunca taraftarı seneye nasıl motive edeceksin, bakanlar nasıl taraftarın yüzüne bakacak? Yahu biraz konformist olmak yerine diş gösterip seçimlerde aksi yönde şu şehir oy verse bile yeter, isterse bizi süründürsünler. Paralı köpeklere şampiyonluğu yedirirken, Trabzonspor ve Trabzon kalkınacak diye sus payı alan iktidar partili vekiller, belediye başkaları ve bakanlara yuh olsun.

Ahmet Aksu
23.06.2020, 00:17
başakşehir öne geçti artık stresin çoğu onlarda liderliği korumak daha zor

LANGARA
Geçen sezondan beri sürekli son dakika golü yiyoruz ve puan kaybediyoruz. Yanlış hatırlamıyorsam bu sezon öne geçip en fazla puan kaybeden takımız. Şampiyonluğa oynuyorum diyen bir takımın asla düşmeyeceği durumlara düşüyoruz. Bizi bu seviyeye kalecimizin ve hücumcularımızın olağanüstü performansı getirdi. Çok kolay gol atabilen bir takımın hasbelkader gol atan Anadolu takımı gibi alelacele geri çekilmesi ve rakibi üzerine çekmesi anlaşılır gibi değil. Ünal Bey de böyleydi Hüseyin Bey de böyle. Gol geliyorum diyor adeta ve sadece izliyoruz. Altmışıncı dakikadan sonra eğer öndeysek maça bakamıyorum. Henüz hiçbir şey bitmiş değil ama yara aldığımız da kesin. Rakibin kadrosu geniş ve malum ki birileri yelkenlerini şişiriyor. Bu sezon nasıl biter bilinmez ama kendi adıma her şeye rağmen teşekkür edeceğim tüm ekibe. Önümüzdeki yıl kemik kadro bozulmaz ve gerçek manada stoper alabilirsek daha bi ümitli olacağım.

ÖmürKaradeniz61
Yahu bir sakin olun derin nefes alın, evet asıp kestik ama lütfen kardeşlerim bizim derdimiz Trabzonspor şu yaşta banyoya kendimi kapatıp ağladım yüzümü yıkadım evlatlarım beni bu şekilde görmesin diye. Daha durun bakalım bizde bu birliktelik olduktan sonra şampiyonluk gelecek merak etmeyin.

serdaracıl
Parmaka’da iyi ki iki hafta iyi oynadı dedik. Bugün yine ilk yarıdaki günlerine döndü. Maşallah dediğimiz iki gün yaşamıyor. Biz ağır travmalar yaşayan taraftar grubuyuz. Hakemler yüzünden, ayak oyunları yüzünden şampiyonluklarımız gitti ama örnek verirsek 96 da kaçan şampiyonlukta ki Van maçı bırakın Türkiye’yi dünyada örneği olmayacak bir maçtı. 15-0 bitecek maçı kaybettik. Alanya’ya 3-1 yenilsek inanın olabilir diyeceğim. Ama 90+5 de gol yemek..kozmik bir espiri anlayışın başrolünde bu takım ve bu fıkraya bu takımın taraftarları hariç herkes gülüyor. .ümitsizliğimizin , karamsarlığımızın sebebi de budur.

Hocam, teknik heyet futbolcuları tanımıyor. Bu adam üst üste maç kaldıramıyor. Parmak’ı fener maçında 11’de gördüğüm an bu maçta bitik oynayacağını biliyordum. Bu takımın başında hoca yok

murat3861
şu koyulaştırdığım kısmına kesinlikle katılmıyorum.. ben daha maç oynanırken hocanın çok hatalı olduğunu söyledim beraber izlediğim arkadaşlara.. hatta mekanda herkes hemfikir oldu değişikliklerin yanlış olduğu konusunda..Neyse renktaş moralimizi bozmayalım. Çok büyük bir fırsat kaçtı. Şampiyonluk iddaamız hâlâ var. Ben bu takıma hâlâ güveniyorum. Şampiyon olamasakta bu kadroya birkaç takviye ile seneye oluruz inşallah.

gurur6134
https://mobile.twitter.com/Foraorg/status/127517603883484774
Dertleri buymus zamaninda alanya şikebahceliler dernegi baskaniymis kendisi

Yıldıray Emanet
23.06.2020, 00:18
Normalde bu hafta Başakşehir de puan kaybedecekti ama şans eseri ve hakem ittirmesiyle kazandılar

Mehmet Cihan Kocaman
23.06.2020, 00:19
Renklere bakın.

18857

Turgay Atalay
23.06.2020, 00:19
Tesviktir, sudur budur kendimizi kandiririz ancak. Bu takim ortasahada ber daim diri durup top tutmayi ögrenemedigi muddetce bunlari yasamaya mahkumdur.
Basta teknik direktör olmak üzere kimse maça gercek anlamda calismamis, lackalik laubalilik diz boyu ataga cikarken. Ortasaha koca bir bosluk, ceza sahasi önüne kadar rakibi karsilayan, karsilamayi dusunecek tek bir adam bile yok. Bunca zaman ileride bi takima basabildik mi inanin bilmiyorum, hatirlamiyorum

Furkan Tütüncü
23.06.2020, 00:20
Bu maçta puan kaybı olursa kimse karalar bağlamasın. kusursuz bir takım değiliz ve şampiyonluk yolu taşlı. bi maçta dağılacaksak hiç girmeyelim zaten bu işlere. 6 maç daha var bu maçtan sonra.

hepimiz üzgünüz ama her şey bitmiş gibi konuşmak anlamsız. daha 6 maç var önümüzde 6 maçta neler neler olur. kaybedenler değil pes edenler başarısızdır. sonuna kadar mücadeleye devam.

serdaracıl
Yahu bir sakin olun derin nefes alın, evet asıp kestik ama lütfen kardeşlerim bizim derdimiz Trabzonspor şu yaşta banyoya kendimi kapatıp ağladım yüzümü yıkadım evlatlarım beni bu şekilde görmesin diye. Daha durun bakalım bizde bu birliktelik olduktan sonra şampiyonluk gelecek merak etmeyin.

Hocam nasıl sakin olalım nasıl. Ben kendimden geçtim artık 70 yaşındaki babm ile 8 yaşındaki oğlumu sakinleştirmeye uğraşıyorum

kayseride_61
ya arkadaşlar kendinizi avutuyorsunuz, şampiyonluk gitti, bu saatten sonra o şerefsiz gümüşdağ ne yapar eder sonunu getirir, zaten diğer takımlarda başta gs iti olmak üzere onlara yatarlar, aynı bugün olduğu gibi bize aslan kesilirler

LağusKusteli
Uşaklar gelin bırakalım şimdi olumsuz düşünceleri/yorumları.

Zira olan oldu,biten bitti.

Önümüzde Ankaragücü maçı var, ona odaklanalım, o maçı kazanalım ve bırakalım akbilspor stres yapsın.

Hatta takıma destek için Trabzon’da takımın karşılanması lazım.

Olumsuzluk hiçbir şey getirmez, birlik olma/kenetlenme çok şey kazandırır.

Doctore
Şampiyonluk için herşeyden iyi düzeyde yapman lazım, öne geçip puan kaybemekte bunlardan biri, yapamıyorsan şampiyon olamazsın. Çektiğimiz çilelere yazık.

ffırtına
Bazen ciddi ciddi bizim teknik kadro kulübeden oyunu okuyamadıklarını, oyunu göremediklerini düşünüyorum.. Belki çok abes gelecek ama kulübeye bir ekran koyup maçı tvden izleseler, bizim gördüklerimizi görürler belki de.. Tvden izleyen tüm taraftarın görüp de yapılması gerekenin yapılmamasını ancak böyle açıklarım ve anlarım..

erenslash
23.06.2020, 00:21
6 maçın altısını alırsak şampiyonluk garanti derim ya da 5 maç galibiyet bir maç beraberlik hakkımız var.5 maç banko almamız şart

Fatih Öztürk
Ben bu yola baş koydum abi. Küçücük çocukken de inanıyordum bugün de inanıyorum. Ama o zaman inanırken daha çocuksu, temiz hayallerle inanıyordum. Şimdi birikmişliklerle inanıyorum...

Güzel yürekli kardeşim benim aynen böyle olacak.

ilelebeTS
Bizim takım da hoca da aşırı stres yaptı. Önceki 2 maç öyle değildik, çok rahattık. O bakımdan Sosa ile Tony'i çok aradık. Akbilin önce oynayıp kazanması takımı strese sokmuş.

emre6117
23.06.2020, 00:22
En korktugum olay sakin olmasin.seneye bu kadro aynen korunmalı.novak dahil.kav paraysan verin parasını.adam sol bekin ama kritik golleri var.
Seneye hicbir oyuncu satılmadan eksikleri tamamlayın.gecici başarılar degil kalıcı başarılara odaklanılmalı.
Yine yıkmayalım.yol doğru yol.aynen devam edelim.
Sene başında şampiyonluk hedefimizde yoktu bile.
Oluruz olamayız ya nasip deriz.
Ama durmadan devam etmeliyiz.cunku gidişatımiz cok doğru.
Elbet başarılar gelecektir.rahat olalım.
Kalan 6 maça odaklanalım.olur veya olmaz.
Hedeflerimizi kısa vadeli koymayalım.daha uzun soluklu başarılara odaklanalım.
Daha da güçlü çıkalım her sene bu ahlaksizlarin karşısına.

kayseride_61
takımın zaten öne geçince geriye yaslanma gibi huyu gelişti, bundan dolayı da hep puan kaybettik

artvints
Son topa kadar mücadele etmedik ona yaniyorum, ecelimizi bekledik. Yoksa saçma sapan bir gol yersin yapacak birşey olmaz. Rakip pozisyon üstüne pozisyon buluyor, uyan artik.

Başakşehir böyle hata yapmaz ki pas yapa yapa bitirirler maçi ki kalan haftalardaki en diri takim alanya'ydi, diğerleri birakmiş, düsen takimlar da beceriksizliklerinden düşüyorlar zaten.

Courage
twetter'a erolun 95 fenerbahçe formalı sıfatını koyarak tatmin olan gerizekalı sürüsünede , Başkanımızın misafir olarak geldiği yerde yalı çocuklarının maşası olduğundan küfürler saydırarak terbiyesizlik yapanlarında, her ne saikle olursa olsun Şampiyonluğumuza mani için gönüllü veya çıkar ortaklığı ile ittifak yapanlarında ... alayınıda önümüze çöktürüp biat ettireceğiz.

O ŞAMPİYONLUK BİZİM.

bahadır2561
Ceyhun ve Salih orta sahasına üstünlük vermek ne demek Allah aşkına?

nakzo
Zonguldak'lı hemşehrim, sıkıntı yok, herşeye rağmen biz şampiyon olacağız.

Fatih böyle kaptan olmaz olsun bu herife geldiği günden beri kıldım hicbir önemli maçta ortada yok utanmaz herif hic için sızlıyor mu.

Furkan Tütüncü
Bazen ciddi ciddi bizim teknik kadro kulübeden oyunu okuyamadıklarını, oyunu göremediklerini düşünüyorum.. Belki çok abes gelecek ama kulübeye bir ekran koyup maçı tvden izleseler, bizim gördüklerimizi görürler belki de.. Tvden izleyen tüm taraftarın görüp de yapılması gerekenin yapılmamasını ancak böyle açıklarım ve anlarım..

ben de aynı düşünüyorum ama belki bizi kulübeye koysalar o zaman da biz başka düşüneceğiz...

kayseride_61
23.06.2020, 00:23
bu sene de hayalde kaldı malesef

ÖmürKaradeniz61
Sosa değilde Tony olsa sağdan soldan birşeyler yapıp gol atar veya asist yapardı.

nakzo
18856

La umurunda mı bunun sığır telefonu aç kolbastı oynasın habunlar şampiyon olacak hemi.

kayseride_61
23.06.2020, 00:24
şu takıma adam gibi iki stoper birde ön libero alınmadı

Furkan Tütüncü
bugün her şey bitti diyip pes edenlerin şampiyonluk gelince de sevinmeye hakkı yoktur. bekliyorsunuz ki biz oturalım kupa kucağımıza gelsin.

kayseride_61
bunlar alınsaydı açık ara şampiyon olmuştuk

kayseride_61
23.06.2020, 00:25
bunun üstüne UEFA dan da olumsuz bir haber iyi gider

ÖmürKaradeniz61
23.06.2020, 00:25
Lütfen başkana küfürler savurarak adama ayıp etmeyin. Evet hüseyin hocanın hataları var fakat 95 de o şutu dağlara taşlara vursa kazanmamıza rağmen bence sadece 3 puan alacaktık.

Turgay Atalay
23.06.2020, 00:26
Hayaller yine hic gelmeyecek baharlara... Uyuyabileceklere iyi geceler.

gurur6134
Twitterda yazilana gore kufur ettiklerinde bizimkiler tepki gosterip ustlerine yurumusler bunun uzerine jandarmaya emirler yagdirmislar bunlari alin diye bakanin abisi oldu diye boyle bir haklarimi doguyor..yazilanlar dogruysa tam skandal baskan da cikip korkmasin artik alayina siyirsin bunlarin..

kayseride_61
bugün her şey bitti diyip pes edenlerin şampiyonluk gelince de sevinmeye hakkı yoktur. bekliyorsunuz ki biz oturalım kupa kucağımıza gelsin.
ya renktaşım ne dememizi bekliyorsun acaba, sen hariç bütün karşı taraf şerefsiz, düzenbaz, hilekar

gurur6134
23.06.2020, 00:27

Gaysey maci oncesi gelirse sasirmam

kayseride_61
hakemler de cabası zaten

serdaracıl

Canları cehenneme

memozcan
Ceyhun ve Salih orta sahasına üstünlük vermek ne demek Allah aşkına?

vallahi maçla ilgili en iyi tespit budur bence!! al benden de o kadar.. yemin ediyorum taha tunç ya da doğan oyuna girse ve ortada kalabalık olsak maçta üstünlüğü ele alırdık!!

Fatih Öztürk
23.06.2020, 00:28
Fatih böyle kaptan olmaz olsun bu herife geldiği günden beri kıldım hicbir önemli maçta ortada yok utanmaz herif hic için sızlıyor mu.

Vardır bi problemi kardeşim, ama şuna inan Hüseyin hocadan daha fazla emeği var takıma.

Arda'
23.06.2020, 00:28
Bu 1 puan bizi şampiyon yapar diyor ve gidiyorum hadi eyvallah

ozturk
23.06.2020, 00:29
Sağlık ekibi ciddi problem. Sosanin neyi var neden oynamıyor?

Doctore
Destek destek de yeter da bu kaçıncı oldu. Öne geç puan kaybet sonunu getireme şampiyonluk gitsin. 30 saniye dayanamayan takıma ve teknik ekibe ne diyelim helal olsun mu diyelim. Bugün kotadan harcamadık, elimizle zirveyi hediye ettik. bundan sonra istediğin maçı kazan hiç önemli değil rakibin puan kaybetmedikten sonra

kayseride_61
şerefsizlerin en başı da federasyon zaten, pandemi öncesi biz hariç hangi takım lider olmuş olsaydı çoktan ligi tescil etmişlerdi, lider olmamız yada şampiyon olmamızı adamlar ne kadar istemiyorlar ortada işte

ozturk
23.06.2020, 00:30

Ne alaka?

erenslash
23.06.2020, 00:30
maçın anailizi takımda genel bir oyunsuzluk vardı bugün

alanya sorlothu beş kişi kitlerken sağdan soldan açık verdi ve zaten son iki maçtır çok koşan sorloth aşırı nemle beraber yoruldu

geriye olan paslar stoperlerin hantallığından ve oyun anlayışımızdan rakip sürekli top basıyordu

ve alanyaspor bizden çok rahat gol yedi ama bizim futbolcularımız bugün pas atamıyor acizlerdi

biraz abdülkadir toparladı

takımın en hırslı adamı ndiye idi bugün sahanın en iyisi oydu

golü kurtardı erce de elinden geleni yaptı

abdülkadir çok güzel asitler yaparken ,parmak yeteneksizi cılız şutlarıyla saçma sapan sorlotha paslar atıyordu isabetsiz şekilde

ndiye ortasahada en çok isteyen ve özgüveni en fazl aolan oyuncuydu ve diriydi

bugün hızlı oynamadı çocuklar,seri değildik maçın ilk dakikasından itibaren hissettik bunu

neden gol yedik peki? alanyaspor karşısında aşırı geri yaslanmamızın bedelini ödedik.

oyuncu değişiklikleri yanlıştı bu newtonun hamlesi olamaz buna eminim :))

gilerme bencil bir şekilde pozisyonları harcadı

kayseride_61
23.06.2020, 00:31
o son saniyede o adama ayaklarını kıracaksın kırmızıyı da göreceksin ama şutu çektirmeyeceksin kardeşimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Yiğit Gayretli
Aldı mı herkesi panik? Herkes bugüne kadar inceden inceye kinlendiği adama nefretini kustu mu?

Tamam öyleyse susun artık. Biz şampiyon olacağız.

murat3861
En korktugum olay sakin olmasin.seneye bu kadro aynen korunmalı.novak dahil.kav paraysan verin parasını.adam sol bekin ama kritik golleri var.
Seneye hicbir oyuncu satılmadan eksikleri tamamlayın.gecici başarılar degil kalıcı başarılara odaklanılmalı.
Daha da güçlü çıkalım her sene bu ahlaksizlarin karşısına.Çok mantıklı tespitler.

bahadır2561
23.06.2020, 00:32
vallahi maçla ilgili en iyi tespit budur bence!! al benden de o kadar.. yemin ediyorum taha tunç ya da doğan oyuna girse ve ortada kalabalık olsak maçta üstünlüğü ele alırdık!!

Beyfendi Serkan’ı aldı ne alakaysa?

Varlıbaş61
23.06.2020, 00:33
Takımın attığımız 2. Goldeki heyecansızlık ve sevinç eksikliğine ne demeli ?

serdaracıl
23.06.2020, 00:34
Ne yapıp esip kendimizi şampiyonlar ligine atmalıyız. En kötü hedef bu olmalı. Asla bu takımı dağıtmamalıyız. İyi bir hocayla üzerine koyarak devam. Bugün hüseyni hariç oyuncularda suç yok

BlackPanther
23.06.2020, 00:35
Çimşir geceminde içine ettin.

kayseride_61
23.06.2020, 00:36
Ne alaka?
bu şeref yoksunu .tlerin oralarda da uzantıları vardır, ceza verdirirlerse hiç şaşırmam

hay1699
23.06.2020, 00:36
Daha da güçlü çıkalım her sene bu ahlaksizlarin karşısına.

En önemlisi bu. Kadro dağıtma hatasını defalarca yaptık ve uzun seneler sefilleri oynadık sonrasında. Travmalık bir durum yok, aynen devam.

14TS61
23.06.2020, 00:37
Başkan bayağı sinirlenmiş sabaha birine de saldırmış. Bayağı bir sıkıntı olmuş. Abisine küfür etmiş falan diyor. Şimdi bakan Çavuşoğlu da devreye girer. Siyasete de sıçrar

kayseride_61
23.06.2020, 00:38
ya arkadaş çıldıracağım yaaaaaa, kendime ya da bir şeylere zarar vermekten korkuyorum açıkçası

ilelebeTS
23.06.2020, 00:38
Başkan sahaya bile dalmış. Adamı nasıl delirttilerse artık.

acan61
23.06.2020, 00:39
Sakin olalım önümüzde çok maç var ve sene 2010 değil ! Kimseye 17de 17 yaptıramayacaklar. Bu beraberlikler bizim helal şampiyonluğumuzun nişanesi olacaktır inşallah.

14TS61
23.06.2020, 00:41
Alanya başkanı tuz biber oluyur Resmen. Ahmet Ağaoğlu ölmüş anneme küfür etti diyor.. Medya şimdi bizim başkanı linç etmeye başlar

Antonio
23.06.2020, 00:41
Allah büyük bu başakşehir korona olur 11 e adam bulamazlar Allah tüm tuzakları bozar.

CasTo
23.06.2020, 00:42
2. yarıyı izleyemedim. onların attığı golde uğurcan olsa yemezdi diye düşünüyorum. tam önünde sekiyor tehlikeli bir top. fakat şans da olacak biraz. stoperin ayağının önünden geçmesi kaleci korkarak topa ucması. garip abi olmayınca olmuyor

outlaws61
23.06.2020, 00:43
Allah büyük bu başakşehir korona olur 11 e adam bulamazlar Allah tüm tuzakları bozar.

Hocam bu kadar küçülmeye gerek yok.

Allah herkese sağlık sıhhat versin.

Hem öyle bişey olsa bile çıkıp açıklamazlar bile :)

Şaka bir yana sakin kalıp yolumuza bakalım.

Başkan da bu kadar kendini germesin.

Buraya kadar zor bela geldik bundan sonra işimizi yapalım yeter.

nakzo
23.06.2020, 00:44
başkan bu orospu alanya başkanına yöneticilerine digilde direk sen hüseyine gereğini yapsaydın bukadar futbolla alakasız bir insanı nasıl bu kulübe layık görüp getirdiniz bunu ptt de dahi bir allahın kulu almaz ünal örneği duruyor geldi günden beri bir tek gs yi yendi oda nasıl yendiği ortada gelen geçen tokatlıyor ünalı muhtemel sene sonunu göremez.Bu iki rezil hocaya rağmen buraya kadar gelmek bile mucizedir.

artvints
23.06.2020, 00:44
Normal berabere de kalmiyorlar ki yoksa ben hazirlikliydim illa çıldıralım istiyorlar.

Timur Bey
23.06.2020, 00:45
Başkanımız bu tepkiler için çok geç kaldı. Gslileri sevmem ama başkanları ve abdurrahim yeri zamanı gelince iyi konuşuyorlardı. Sen elindeki fırsatı kaybettikten sonra istersen adamlara meydan dayağı at ne fayda? Adamların derdi başkanlarına ve siyasi bağlantılarına göre fb, gs ya da bjkye yatmak. Küme de düşseler sanki çok umurlarında, her biri karşımızda bir figüran, bir tetikçi. Zamanında gelmeyen adalet adalet değildir. Yakında verirler bir arsayı, ayarlarlar bir sponsoru, derler seneye şampiyonuz uyutulmaya devam. Biz Rte oldukça zaten şampiyon olamayız. Bu net bellidir.

LağusKusteli
23.06.2020, 00:46
Alanyaspor başkanı şu an canlı yayında ÇOK AMA ÇOK ÇİRKİN HAKARETLER/KÜFÜRLER EDİYOR.

Bu kuklayı konuşturan ibibiklere inat: KENETLEN TRABZONSPORLU.

Bırakın artık maçı da hüseyin hocayıda!!

Artık TAKIMA SAHİP ÇIKMA VAKTİ!!!

ilelebeTS
23.06.2020, 00:47
Alanya başkanı tuz biber oluyur Resmen. Ahmet Ağaoğlu ölmüş anneme küfür etti diyor.. Medya şimdi bizim başkanı linç etmeye başlar
Operasyon yapıyorlar. Önce sahada sonra tribünde. Amaçları bizi tamamen yarıştan düşürmek.

14TS61
Alanya başkanı iyice saldırıyor. Ahmet Ağaoğlu anneme küfür etti abime küfür etti kısaca bakan olan abime de küfür etti demek istiyor.
Trabzonlu yöneticiler alkollü idi başkanları alkollü idi diyor...Bu adam bakan kardeşi ve çıkıp bu şekilde konuşması da normal değil. Siyaset de karışır bu işe bakacaz ne olacak

El birliği ile operasyon yapılıyor. Kim tarafından gaza verildi artık çıkar kokusu. Başkanı üstünden Trabzon'u bitirmek üzere..

Ahmet başkan şuan alkol muyanesine gidiyorum dedi hayatımda içki içmedim dedi..

Bunun üstüne Alanya başkanı oralardan geliyordu içti diyemem günahını alamam diyerek geri vites yaptı

ÖmürKaradeniz61
Yanlız alanya başkanı ya iftira atıyor ya doğruları söylüyor. Ahmet Ağaoğlu sarhoş ne yaptığını bilmiyor diyor. Benim bildiğim ağaoğlu ağzına içki koymaz. Acilen şu beyaz tv ye bağlanıp şu kel kafalı papaza cevabını bildirin.

Murat'
23.06.2020, 00:48
Bence Başkan hızını alamayıp birkaç tane de Hüseyin Çimşir'e sallamalıydı.

yatmaztara
23.06.2020, 00:49
Erdal Hoş: Maçtan önce <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@trts (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=11895)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->por da söylemeye çalıştım. İki takım da puan kaybedecek ama ilk puan kaybettiğinde pes etmeyen kazanacak. Hala buna eminim.n kaybettiğinde pes etmeyen kazanacak. Hala buna eminim.

serdaracıl
Daha da hırslanmalıyız. Daha da kenetlenmeliyiz. Şampiyonluğa daha da inanmalıyız

Emre Çömez
Ahmet Ağaoğlu: "Şuan alkol muayenesine giriyorum, hayatım boyunca alkol almadım."

ilelebeTS
Sarhoş olan kendisi. Mamasına içki katmışlar.

emre6117
23.06.2020, 00:50
Alanya başkanı yavşak oğlu yağdansın.yok alkolluymus ahmet ağaoğlu.
Ahmet başkan hayatımda alkol almadım diyor.
Yahu nedir sizin gibi pisliklerden çektiğimiz.
Ahmet ağaoğlu alkol testine gireceğim dedi.
Berat albayrak.suleyman soylu neredesiniz.yasiyormusunuz.

yavuzbaha
23.06.2020, 00:50
Ben sahada ölümüne oynayan bir Alanyaspor seyretmedim...bu puan kaybının sorumlusu biziz..hiç sağa sola sataşmaya gerek yok

nakzo
23.06.2020, 00:52
gs maçında nasıl puan kaybettigimiz belli, bjk maçındaki rezil halimiz, konya maçını nasıl aldıgımız belli belkide çok daha önce kopacaktık.Böyle rezil oyunlarla şampiyon olamazsın arkadaş mucize gerekir mucizece bizi hicbir zaman bulmaz.

14TS61
Alanya başkanına bak ya yok benim abim küfür etmedi diyor nerden biliyorsun lan etmedi. Ahmet başkan ağzı kokuyordu alkollü dedin sonra geri vites yaptin

Timur Bey
Başkan Beyaz Tv'ye konuşuyor.

Emre Çömez
23.06.2020, 00:53
başkan beyaz tvde

serdaracıl
23.06.2020, 00:54
Alanya başkanına bak ya yok benim abim küfür etmedi diyor nerden biliyorsun lan etmedi. Ahmet başkan ağzı kokuyordu alkollü dedin sonra geri vites yaptin

Hocam bunlarda ahlak, ar, edep yok

LağusKusteli
Beyler DOĞRUCU DAVUT rolü kesmenin zamanı değil!

Kenetlenme zamanı. Havalimanına gidip takım karşılanmalı ve BİRLİK OLMALIYIZ!

Yıldıray Emanet
Senaryo tam Ünal hocanın masaları yumruklayıp olacağız da enstantenesine doğru ilerliyor. Gerçi Ünal hocanın o çıkışı bir işe yaramamıştı ama sinir harbi geçer son 6 hafta

Beypba
23.06.2020, 00:55
Yanlış işler yapıyor Ağaoğlu..Kudret sahibi böyle zamalarda belli olur.. Sen camianın başındaki adamsın, neden bu pozisyona düşürüyorsun kendini.. Daha bir hafta önce Altay Bayındıra gülüyorduk burda..

Senin çelik gibi sinirlerin olması lazım, Sen böyle duygusal olarak dağılıyorsan cemaat ne yapsın..

memozcan
gene oyuna geldik gene ayarımız bozuldu.. hani sütten ağzımız yanmıştı yoğurdu üfleyerek yiyecektik!

sayın çimşir maalesef her şeyin müsebbibi sensin.. ne olurdu 4. 5. değişiklikleri yapsaydın!!!

nakzo
Abiciğim şampiyonluk gitti bizim derdimiz başkan sövdümü dövdümü ha şimdi herşeyi hallettik.

~UniCef~
ya arkadaş çıldıracağım yaaaaaa, kendime ya da bir şeylere zarar vermekten korkuyorum açıkçası

Hocam, bu sadece futbol. Ayip ya. Allahin izninde bunu nasil anlatacaksiniz. Mahser var Mahser.

Jackdaniels
23.06.2020, 00:56
Başkan sarhoşmu değilmi bilmem ama , Hüseyin Çimşir e kesin Alkol testi yapılsın Kulüp tarafından , hayatımda izlediğim en rezil Td performansıydı çünkü. Şaka gibi ya 4 oyuncu değiştik biri kaleci ikisi stoper biri sağ bek , utanmasa kale arkasındaki top toplayıcıyı sokacak oyuna bu neyin korkaklığı ?

kayseride_61
23.06.2020, 00:56
Ben sahada ölümüne oynayan bir Alanyaspor seyretmedim...bu puan kaybının sorumlusu biziz..hiç sağa sola sataşmaya gerek yok
yapma renktaş yaaa bir bizimle oynadığı maça bak bir de bozitlerle oynadıkları maça bak

arda.61
23.06.2020, 00:57
Abiciğim şampiyonluk gitti bizim derdimiz başkan sövdümü dövdümü ha şimdi herşeyi hallettik.

Ya ikide bir şuraya şampiyonluk gitti diye yazıp durmayın. İnanmıyorsanız bekleme yapmayın kendinizi de yormayın. Allah mısınız nerden biliyorsunuz?

emre6117
Kenetlen trabzonlu. Başkanına sahip cok.boyle bir başkan bir daha bulamazsın.bu iş siyasete bulaşacaksa da bulaşsın.
Bu şehir bu kadar güçsüz degil.bu kadar sahipsiz degil.enaz 10 milyon taraftarı vardir.
Neredesiniz ey trabzonlu bakanlar.neredesiniz ey trabzonlu milletvekilleri.

serdaracıl
Adamlar 2. Golden sonra şampiyonluğu kutladılar, hala ölümüne oynamadılar diyen var. Vay arkadaş ya

Varlıbaş61
23.06.2020, 00:58
Alanyaspor’a niye suç buluyorsunuz anlamıyorum. Bu adamlar seni kendi sahanda 10 kişi olmana rağmen bile yenememiş. Bu maçta da öyle aman aman futbol oynamamış. Sen topu adamlara bıraktın onlar da oyununu oynadı. Geçin diğer boş muhabbetleri ..

Muhammed Ayaz
23.06.2020, 00:58
Arkadaşlar evet avantajı kaybettik bu doğru ancak yapmayın Allah aşkına 6 haftada lider 3 defa daha değişir gözünüzü seveyim.

Son ana kadar yarışacağız olabilirsek ne ala ama olamazsak ve kadroyu yine 10-11 de olduğu gibi dağıtırsak asıl o zaman derdimize yanalım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayseride_61
23.06.2020, 00:59
Hocam, bu sadece futbol. Ayip ya. Allahin izninde bunu nasil anlatacaksiniz. Mahser var Mahser.
renktaş o dediğin öyle olmuyor işte, fanatiklik bu malesef

outlaws61
23.06.2020, 01:00
Başkan sen yapma bari.

Ayarlarınla oynuyorlar farkında değil misin?

Sen şunları nasıl muhatap alır açıklama yaparsın.

Resmen oyunun içine çekip dengemizi bozuyorlar.

Uyanık olun azcık yahu.

Her zaman yaptıkları iş.

Sen sakin kalacaksın ki oyuncularda sakin kalsın.

Sen de böyle yaparsan bitmişiz biz

Bizim muhatabımız alanyaspor mu?

Varlıbaş61
23.06.2020, 01:03
Allah’tan ki rakibimiz Başakşehir. Gs’nin dünkü beraberliği çok iyi oldu. Biz de bu 1 puanla aradaki farkı korumuş olduk.

Timur Bey
23.06.2020, 01:03
Ahmet Çakar'ı sevmem ama başkanının alkol muayenesi yaptırmaması gerektiğini söylüyor ve haklı. Kime neyi ispatlama peşindesin? Oyuncuları da gerip bekletiyorsun? Bu tepki keşke hafta başından beri gösterilseydi.

14TS61
23.06.2020, 01:04
Alanya başkanı tam bir operasyon çocuğu çıktı. Bakanı göstererek gözdağı verdi başkana. Sonra ağzı kokuyordu alkollü dedi. Ana avrat küfür etti dedi. Resmen bitirmek amacı.

Ahmet başkan bana küfür etti abisi diyor. Alanya başkanı yok olamaz kabul etmiyor. Ulan ulan. Resmen amaçlarına ulaşmış medyada şimdi başlar.

arda.61
23.06.2020, 01:04
Alanya’nın yukardan destekli görevi bizi kaosa çekmekti başkanda bu oyuna geliyor

14TS61
23.06.2020, 01:06
Ahmet Çakar'ı sevmem ama başkanının alkol muayenesi yaptırmaması gerektiğini söylüyor ve haklı. Kime neyi ispatlama peşindesin? Oyuncuları da gerip bekletiyorsun? Bu tepki keşke hafta başından beri gösterilseydi.

Nereye haklı ya yarın medyada bu dolaşacak o belgeyi yayınlayıp başlamadan bitirmesi lazım. Yayına çıkmış alkollü değildim demesi kurtarmaz

ilelebeTS
23.06.2020, 01:06
Alanya’nın yukardan destekli görevi bizi kaosa çekmekti başkanda bu oyuna geliyor
Kaos maos işimiz olmaz aksine daha da kenetlendirir bizi böyle şeyler. Takımı da hırslandırır.

romeikaa
23.06.2020, 01:07
başkanımızı bakan kardeşiyle tehtid eden bu şikebahçeli başkana bakalım bizim meşhur bakanlarımız haddini bildirecek mi. bizim şu meşhur bakanların sadece adını duyuyoruz niyeyse bi faydasını görmedik hala.

emre6117
Bir kıvılcım gerekiyordu.bence o kıvılcım bunolay oldu.her şerde bir hayır vardir.bu aksam bunların olması gerekiyordu.
Belki şehir kenetlenir.belki hic olmayan birlikteliğimiz olur ilk defa.

fadigaTS
Bu arada ömürün gole giderken düşürüldüğü pozisyon net kırmızısını vermedi hakem.1-0 öndeyiz dk 27.Maçın kırılma anında yine yaptı şovunu.

serdaracıl
İlk defa puan kaybetmiyoruz, şampiyonluğu da ilk kez kaçırmıyoruz. Ancak maçtan sonra camiamıza yapılan şu muameleyi unutursak adam değiliz. Alanya başlanı misafirine gelir geçmiş olsun dilersin olur biter. Ama sen başka işler yaparsan bu camia o alkol şişesini bi tarafına monte eder.

mete61bordomavi
Uzun zamandır burada yazmıyordum. Bir kaç maç yazasım geldiyse de, takım şampiyonluğa giderken haklı da olsa eleştiri yapmayı uygun bulmadım.
Şimdi gelelim bütün sezon yazdıklarımın özetine:

Bu senenin başında kimse bu takımdan şampiyonluk beklemiyordu. Gerçekçi olmak lazım. Zirveyi zorlarız ama şampiyonluk için henüz daha erken diyorduk!
Derken lig başladı, ilk maç hariç olmak üzere ligin ilk yarısında saçma sapan puan kayıpları yapsak da ne talih ki, üç İstanbul takımları en kötü sezonlarını aynı anda yaşamaya başladılar.
Haliyle biz de kendimizi yarışın içinde bulduk!

Korkmadan stres yapmadan ofansif oyunu hızlı bir şekilde oynadığımız maçlarda rakipleri eze eze sürklase ederek yeniyorduk, fakat gel zaman git zaman kendi iyi ve ofansif oyunumuzu TAMAMEN ANLAMSIZ bir şekilde ter edip,
80'lerde bile demode olmaya başlamış 1-0 olsun bizim olsun mantığına döndük! Kısacası, şark kurnazlığına başladık!
UEFA kupası grup maçlarının kıçına tekmeyi vurduk! Lige asılacağız dedik, fakat o andan itibaren eli yüzü düzgün top oynamayı unuttuk! UEFA maçına yedeklerle çıkıp, ertesi hafta As kadroyla ligde saçma sapan puanlar kaybettik!

KORKU, vücuda bir kere girmişti ne de olsa! Artık o andan itibaren takım her maç bir farklı önde olduğu karşılaşmalarda -ki en güzel örnek ligin ilk yarısında oynanan Gs maçıdır!- inanılmaz şekilde geriye yaslanmaya başladı!
Ünal Karaman, maç sonu:''Rakip Galatasaray, elbette seni geriye yaslayacak'' diye bu durumu savunmaya çalıştı! Neyse dedik belki haklıdır, Lakin artık gelen giden bu takımı geriye yaslamaya başladı! Adeta boks maçında köşeye sıkıştırılıp sürekli yumruk alan boksör gibi! E ne kadar dayanacaksın?

Bereket ki, çoğu maçta şansımız yaver gitti ve bu tarz maçların ekseriyetinden üç puan çıkarmaya başladık! Tabii İstanbul medyasının propagandaları da başladı. Damat takımı vs muhabbetleri oldu. Derken devre arası geldi, hem bireysel yeteneklerimizin hem de şansımızın sayesinde kendimizi zirvelerde bulduk! Kimse pek inanmasa da acaba bu sene o sene mi diye de kendi kendine sormaya başlamıştı! Hatırlayın, Başkan Ağaoğlu dahi şampiyonluktan söz etmiyordu! Biz taraftarlar olarak ise en uygun sezonun bu sene olduğunu İYİ BİR TEKNİK DİREKTÖRLE bu işin kotarılabileceğini bu forumlarda yazdık durduk!

Sergen Yalçın, Erol Bulut gibi genç ve hırslı teknik adamlar klüp klüp gezerken bunları almayı düşünmedik! Gittik Ünal'ı kovduk! UEFA maçları sırasında başlayan takımın balans ayarının bozukluğundan değil, basit bir ego savaşı sürtüşmesi yüzünden Ünal Hoca'yı kovduk. Ki Ünal Hoca'nın BİR TÜRLÜ ÇÖZEMEDİĞİ bu takımın geriye yaslanması, pozitif futboldan uzaklaşması gibi sorunları ise GÖRMEZDEN GELDİK!

İstikrarsız futbol oynuyorduk! Tüm futbol yorumcularına sorsan en iyi futbolu biz oynuyorduk, o yüzden şampiyonluğun en büyük adayı bizdik! Fakat biz aslında iyi oyun oynamıyorduk, BİREYSEL YETENEKLERİMİZİN fevkalade fedakarlıkları sayesinde maçları koparıyorduk!
Fakat maç sonu ISI HARİTALARINDAN TUT, TAKIMIN MAÇ SONU İSTATİSTİKLERİNİ ise görmezden geliyorduk! Nasılsa üç puanı alıyorduk!

Fakat takım organize ne atak yapabiliyor, ne hızlı atağa çıkabiliyor, ne de gerçek anlamda savunma yapabiliyordu! Kontra ataklarda bile Sörloth, Ekuban haricinde koşan futbolcu yoktu! Top rakipteyken ŞAYET RAKİP TOPU KENDİLİĞİNDEN KAYBETMİYORSA, biz TOP çalamıyor, kapamıyorduk!
Biz bunları bu sene bütün sezon boyunca buralarda yazdık! Ne dikkate alan oldu, ne gören oldu ne de anlayan!
Ve devre arasında inanılmaz bir akıl tutulmasıyla Hüseyin Hoca'yı takımın başına getirdik.- Hüseyin Hoca'nın iyi niyetinden, isteğinden, azminden zerre şüphem yoktur- Fakat, şampiyonluk yarışında isen teknik direktörün Hüseyin Çimşir olmamalıydı!

Ünal Hoca zamanında takımda UEFA maçları sırasında başlayan tutukluk ve pozitif futboldan uzaklaşma Hüseyin Hoca döneminde çözülemediği gibi git gide artan bir sorun haline gelmeye başladı. Yine de bu alarmı kimse duymadı!
Maçın başında maça öyle başlıyoruz ki, o maçı zorlanmadan rahat 3-0 falan alırsın zannediyorsun, sonra bir gol iyiyince takım artık ortasahayı bile geçememeye başlıyor, hiçbir ikili mücadeleyi alamıyordu!

Bugün bu hastalığın moda tabirle PİK NOKTASINI gördük! 2-1 öndesin, aslında bastırsan ya da ayağa pasla topu çevirsen skoru daha rahat koruyabilecekken, OYUNA 2 ADET STOPER alıyorsun! Oyuna soktuğun o stoperle o dakikadan sonra orada en fazla konu mankeni olurdu nitekim de öyle oldu!
Savunma topu uzaklaştırıyor, İLERİDE KİMSE OLMADIĞI İÇİN duvara çarpmış gibi saniyesinde top, uzaklaştırdığın tehlike bölgesine dönüyor! Ortasahayı güçlendirip takımın ağırlık merkezini ortasahaya çekmeye çalışacağına bütün oyuncuları cezasahası içine sokup sözüm ona savunma yaparak skoru korumaya çalışıyorsun!
Modern futbol elbette bu hataları affetmiyor!
Erol Bulut zeki bir hoca! Bizi savunma boşluklarından geçemeyeceğini anlayınca EN İYİ ŞUT ATAN OYUNCUSU BAKETESASA ortaya geç ve kaleyi gördüğünde vur emri veriyor. İlk şutunu Erce müthiş bir refleksle kornere çelse de attığı ikinci şut gol oluyor. Neden?
Çünkü savunma hattı o kadar gerideki, rakibi ŞUT MESAFESİNE SOKUYORSUN!

Taktiksel manada daha da yazarım, biraz yoruldum. Ama şu yazdıklarım bu sezonu özetlemeye yeterlidir!

MHK ve ligin ince ayarını veren futbolun biricik baronlarını ise ayrı bir konu olmak üzere buradan ayırıyorum.

Furkan Tütüncü
23.06.2020, 01:08
ya renktaşım ne dememizi bekliyorsun acaba, sen hariç bütün karşı taraf şerefsiz, düzenbaz, hilekar

inanmıyorsan konuşmak zorunda değilsin. inanmayan gölge etmesin.

ÖmürKaradeniz61
23.06.2020, 01:08
Ağaoğlu Trabzonsporu iyi yönetip şampiyonluğa oynattı belki bu birilerini rahatsız etmiş olabilir, bu gece sanki Ağaoğluna bir operasyon yapılmak istendi.

ÖmürKaradeniz61
23.06.2020, 01:09
Alanya başkanı istifa edecek bu lafımı unutmayın, Trabzonspora dil uzatmak öyle kolay değil.

Timur Bey
23.06.2020, 01:10
Nereye haklı ya yarın medyada bu dolaşacak o belgeyi yayınlayıp başlamadan bitirmesi lazım. Yayına çıkmış alkollü değildim demesi kurtarmaz
İspatlatsa satılmış medya çok mu gündemde tutacak?

memozcan
sadri başkan olsaydı fiskinin dibine vurmuştu benim gibin.. ağaoğlu tövbeliymiş!!

cyberentalpi
Geçen ben artık her şeyi düşünüyorum dedim
Erman Toroglu pis ilişkileri açıkladı. Ali Koç, Götsel,
Alanya kim. Td si ne olacak. Kime bağlı Alanya

Ah ulan Hüseyin sana ne desem az. eze eze olacaktık
Umarım Fatih Terim gecen seneki hıncını koruyordur. Bir kıyakta o gecmez:(

Varlıbaş61
23.06.2020, 01:12
Bu şer gibi gözüken olaylarda da hayır vardır elbet .. Futbolcular hırslanır umarım. 2-3 oyuncu dışında hırs eksikliği bariz belli !

emre6117
Ahmet Ağaoğluna da sahip çıkmayan ne trabzonludur ne de trabzonsporludur.
Bu şehir bu gece trabzonsporumuzu karşılamayacaksa hicbir başarıyı haketmiyor.

serdaracıl
Camiamıza yapılan şu muameleyi unutursak adam değiliz

14TS61
Burdan Alanya başkanı zararlı çıkar. Trabzon'dan uğraştığını farkında değil. Mevlüt Çavuşoğlu na güvenip bayağı bir iftira atmış.

yavuzbaha
Oh gündem ne güzel değişti,rezil futbolumuz ve akılalmaz ucube değişiklikler gölgede kaldı..96 Van maçını ve 2011 eskişehir maçını çok iyi hatırlıyor,rakiplerimiz ölümüne oynuyorlardı..isteyen küfredebilir,gözlemimi söylüyorum,Alanya normal topunu oynadı,biz ısıramadık kardeşim,takımda oyun bütünlüğü yok,takım oyunu yok,bireysel hatayla golu bulduk,santraforumuz bugün tel tel döküldü,ne yapsın Alanya buyur yen beni mi diycek..bastıramadık,boğamadık,hocamız yürümeye hali kalmamış şörlotu değil 2nci yarı tek oynayan Ömürü dışarı aldı,stoper çıkarıp stoper soktu,defans adamın saçma bir yerde lüzümsuz kırmızı gördü..önümüzdeki maçlara bakacaz..Alanyayı suçlamak ayıp

kayseride_61
23.06.2020, 01:13
inanmıyorsan konuşmak zorunda değilsin. inanmayan gölge etmesin.
hayırdır yaaa ne oluyor, tepkimizi de mi göstermeyeceğiz

serdaracıl
23.06.2020, 01:15
AA: Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Alanyasporlu idarecilerden ölmüş anneme sövenler oldu"

Emre Veli
23.06.2020, 01:16
Şampiyon olacağız.

Someone
23.06.2020, 01:17
Afedersiniz de Mevlüt çavuşoğlu kim ya Trabzon onun da makamını alır oturtur aşağıya o kim ki ona güvenilerek Trabzonspor a karşı laflar ediliyor

serdaracıl
23.06.2020, 01:17
AA: Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Alkollü olduğumu söylemişler. Ben doğduğumdan beri ağzıma alkol koymadım. Şimdi alkol testi yaptıracağım"

Furkan Tütüncü
23.06.2020, 01:18
hayırdır yaaa ne oluyor, tepkimizi de mi göstermeyeceğiz

hepimiz tepki gösteriyoruz. tepki göstermek ayrı her şey bitti demek ayrı. sizin için bittiyse geçin kenara biz devam ediyoruz.

BlackPanther
23.06.2020, 01:18
2. yarıyı izleyemedim. onların attığı golde uğurcan olsa yemezdi diye düşünüyorum. tam önünde sekiyor tehlikeli bir top. fakat şans da olacak biraz. stoperin ayağının önünden geçmesi kaleci korkarak topa ucması. garip abi olmayınca olmuyor

Erce tutulmayacakları tuttu!!!!

mete61bordomavi
23.06.2020, 01:19
Oh gündem ne güzel değişti,rezil futbolumuz ve akılalmaz ucube değişiklikler gölgede kaldı..96 Van maçını ve 2011 eskişehir maçını çok iyi hatırlıyor,rakiplerimiz ölümüne oynuyorlardı..isteyen küfredebilir,gözlemimi söylüyorum,Alanya normal topunu oynadı,biz ısıramadık kardeşim,takımda oyun bütünlüğü yok,takım oyunu yok,bireysel hatayla golu bulduk,santraforumuz bugün tel tel döküldü,ne yapsın Alanya buyur yen beni mi diycek..bastıramadık,boğamadık,hocamız yürümeye hali kalmamış şörlotu değil 2nci yarı tek oynayan Ömürü dışarı aldı,stoper çıkarıp stoper soktu,defans adamın saçma bir yerde lüzümsuz kırmızı gördü..önümüzdeki maçlara bakacaz..Alanyayı suçlamak ayıp

Yavuz kardeşim, Yaş olarak yakınız, o günleri bu yeni kuşak taraftar bizim gibi yaşamadı!
Hatalardan ders çıkarılacağına, saçma sapan kavgaları konuşuyorlar hala!

Aslında ülke olarak da sorunumuz bu. Sorunun ana neden ya da nedenlerinden başka her şeyi konuşuyoruz, fakat yıllar yılları kovalıyor, aslında hep aynı yerde olduğumuzu görüyoruz.

serdaracıl
23.06.2020, 01:20

Hocam bu bahsettiğn konular sabahtan beri eleştiriliyor. Birkaç sayfa arkada bol bol eleştirdik. Oralara bakmanı tavsiye ederim

kayseride_61
23.06.2020, 01:21
[iQUOTE=Furkan Tütüncü;1921270728]hepimiz tepki gösteriyoruz. tepki göstermek ayrı her şey bitti demek ayrı. sizin için bittiyse geçin kenara biz devam ediyoruz.[/QUOTE]

ya renktaş bak şu üslübunu bırak lütfen, moralimiz yeterince bozuk zaten, sen de üstümüze gelme

BlackPanther
23.06.2020, 01:21
Camiamıza yapılan şu muameleyi unutursak adam değiliz

Bunların tüm sorumlusu o Hüseyin Çimşir denilen şahıstır!!!

Varlıbaş61
23.06.2020, 01:22
Her şartta Ahmet Ağaoğlu’nun yanındayım ..

CesurHamsi
23.06.2020, 01:22
Bu sene sampiyon olursak ki OLACAGIZ, bize serefsizlik yapan herkesin ........ ......... girecek!

BlackPanther
23.06.2020, 01:25
Ağaoğlu Trabzonsporu iyi yönetip şampiyonluğa oynattı belki bu birilerini rahatsız etmiş olabilir, bu gece sanki Ağaoğluna bir operasyon yapılmak istendi.

Keşke o operasyonu Çimşire yapsalardıda kurtulsaydık. Adam top tutacak tüm futbolcuları çıkardı, yorulmuş Sörlothu oyunda tuttu, orta sahaya Doğanı almadı ve maçı resmen Hosseini gibi sattı.

Emre Çömez
23.06.2020, 01:25
61saat 61saat
· 10d
Ağaoğlu ‘Şampiyonluktan kimsenin şüphesi olmasın. Bize karşı farklı futbol oynanıyor ve doğaldır. Önümüzdeki hafta Sosa dönecek, Tony dönecek, Çakır ciddi değil’

Yıldıray Emanet
23.06.2020, 01:26
Benden alın Tony'ye verin yeter ki oynasın

Manava61
23.06.2020, 01:27
Başkan tony haftaya veya sonraki hafta döncek dedi

Timur Bey
23.06.2020, 01:27
61saat <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @61saat (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=42700) <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
· 10d
Ağaoğlu ‘Şampiyonluktan kimsenin şüphesi olmasın. Bize karşı farklı futbol oynanıyor ve doğaldır. Önümüzdeki hafta Sosa dönecek, Tony dönecek, Çakır ciddi değil’
Umarım takımın gazını almak için söylenmemiştir. Bu maçta olsalar ne olurdu.

Manava61
23.06.2020, 01:28
Bazen daha ileriye sıçrayabilmek için bir adım geriatmanız gerekir.Biz bugün bunu yaptık.Hepsine inat şampiyon olacağız ve o gün karşımızda hiç kimse olmayacak hepsi kafasını kuma gömecek

ilelebeTS
23.06.2020, 01:28
Şampiyon olup bunlara önce kupada sonra da süper kupada koyup stres atmalıyız. Kıl oldum şerefsizlere.

memozcan
23.06.2020, 01:31
görüyorsunuz değil mi? çimşirin elindeki değişiklik hakkını kullanmaması başımıza ne işler açıyor!!!

TrabzonVictory
23.06.2020, 01:31
Moral bozmak yok Hem Şampiyon Olacağız Hemde Teneke olarak gördükleri beğenmedikleri Türkiye Kupasını Kazanacağız...

Sorun anadolu filan değil sorun şikebahçeliler bu camia bize gerçekten düşman artık bunu tamamen öğrenmemiz lazım alanyasporun başkanı şikebahçeli hemde kongre üyesi, erol bulut şikebahçeli, alanyasporun başkanın ağabeyi mevlüt çavuşoğlu şikebahçeli zaten başakşehir alanya maçını bu siyasi bağlantısı ile şikeyle çok çok bedavadan kazandı.Şimdi burada sorun şikebahçeliler ne yapacaklardı bizi çicekler mi karşılayacaklardı ve başakşehire yalandan oynadıkları gibi mi oynayacaklardı ve resmen ölümüne oynadılar böyle oynamalarının sebebi hepsi şikebahçenin Trabzonspor düşmanlığı bu şikebahçe camiası var olduğu sürece hep Trabzonspor'umuza saldıracak biz karşılık versekte vermesekte şikebahçeliler var olduğu sürece Trabzonspor'a saldıracak Şampiyon olmasını engellemeye çalışacak dün alanya maçında olduğu gibi ama uyardık 10 gün öncesinden Göztepe maçı biter bitmez uyardık bu alanya maçına çok iyi hazırlanmak lazım maç bitene kadar rakibi ciddiye alıp oynamak lazım diye, Biz Güçlü bir camiayız bu kez onları ÇOK AĞIR YENECEĞİZ şikebahçeden kovulan ve şuanda başakşehir destekleye aziz yıldırımda kurtaramayacak başakşehiri paramparça edeceğiz,yalnız şu mevlüt çavuşoğlu tam Trabzon ve Trabzonspor düşmanı dün alanya maçında düşmanlığını yine yapmış...

Şuan başakşehirin şike faaliyetleri aziz yıldırımın şike faaliyetleri tamamen aynı aziz yıldırım şikebahçeden kovuldu diye futbolda aktif olmayacağı anlamına gelmiyor anlaşılan biraz gücünü toparlamış, başakşehir aynen 2011'de şikebahçe nasıl hakemlerle korunuyorsa aynen şimdide başakşehir hakemler tarafından korunuyor ve emenike olayı gibi başakşehir Trabzonspor alanya maçı öncesi alanyadan bir futbolcuya transfer teklifi yapması gibi ve başakşehir Ankaragücü maçını şikeyle şöyle kazandı hakemlerin yetmeyeceğini düşündükleri için Mustafa Reşit Akçaydan çekindiler bunun Ankaragücünde bir kaç tane futbolcu şikecilerin kendi deyimleri ile futbolcu mamaladılar yani Ankaragücünü sabote etmeleri için Ankaragücü ilk 11'den futbolcu satın aldılar Ankaragücünün kötü oynamasının sebebi buydu ve bu hafta şikeciler değişik garip bir olay yaptılar Hem biz Trabzonspor hem de Galatasaray golleri hep son dakika yedi ama işte Dünya futbolunu yönetenler şikeyi cezalandırmazsa bu şike lobisi yine böyle şike yapmaya başlar...

Fatih Öztürk
23.06.2020, 01:32
Tony haftaya dönsün, kaptan da sazı ve yetkiyi alsın ki alacak, sezon sonu itin götüne sokacaz herkesi. Haftaya Galatasaray maçına gelecek takımı havalanında onbinler olarak karşılamalıyız. Bu takım bu sene şampiyon olacak arkadaş bunun geri dönüşü yok.

fadigaTS
23.06.2020, 01:32
Bu Erol denen kani bozuk Trabzonlu degilmi güya yaptigi aciklamaya bak 36 yildir sampiyon olamayan bak bak bak pusta bak sen

96 da fenerde oynuyordu.Normal yani.

Fatih Öztürk
23.06.2020, 01:36
görüyorsunuz değil mi? çimşirin elindeki değişiklik hakkını kullanmaması başımıza ne işler açıyor!!!

Guilerme ile Abdüşü aynı an da çıkarmasının tek bir izahını yapamaz. Guilerme çıktıktan sonra 15 dakika yarı alanı geçemedik. Şampiyonluk virajını dönerken oyuncu yoruldu diye oyundan almak hiç bir kitaba sığmaz. O oyuncular ayaklarını, gövdelerini sahaya bırakana kadar devam etmeliydi, sanki hafta arası şampiyonlar liginde final maçına çıkacaz anasını satayım. 2 öne oynayan adamı çıkarıp resmen Alanya bize çöksün istedi. Böyle amatör düşünce olamaz. Bu beraberlik Hüseyin efendiye yazar.

14TS61
23.06.2020, 01:37
Hüseyin cimsir beceriksizliğin nelere yol açtı gör. Bu maçı veren hocadır Lami cimi yok..

Neyse kulüpten şöyle güzel bir video lazım havadan çıkmamak için

serdaracıl
23.06.2020, 01:37

Bu takım şampiyon olsa bile ki olacağız, ilk işimiz hoca ve sağlık ekibini göndermek olmalı

serdaracıl
23.06.2020, 01:40
Guilerme ile Abdüşü aynı an da çıkarmasının tek bir izahını yapamaz. Guilerme çıktıktan sonra 15 dakika yarı alanı geçemedik. Şampiyonluk virajını dönerken oyuncu yoruldu diye oyundan almak hiç bir kitaba sığmaz. O oyuncular ayaklarını, gövdelerini sahaya bırakana kadar devam etmeliydi, sanki hafta arası şampiyonlar liginde final maçına çıkacaz anasını satayım. 2 öne oynayan adamı çıkarıp resmen Alanya bize çöksün istedi. Böyle amatör düşünce olamaz. Bu beraberlik Hüseyin efendiye yazar.

Şu değişikliği aynı anda yapması bile hoca olmadığının kanıtı

Sefa Alış
23.06.2020, 01:42
Erol Bulut, Fenerbahçe'ye gitme ihtimaline göz kırpıyor işte. Başlamış eyyama, şirin gözükme çabalarına. Yoksa durduk yere 36 seneyi vurgulamaz kimse. Alanya başkanının bizle alıp veremediği ne onu da anlamıyorum, ilk yarıdaki maçta da olay çıkarmıştı. Takıma, oyunculara bu maç için prim bile vermiştir. Neyse bunlarla kupada, süper kupada ayrı ayrı hesaplaşılır. İnşallah bunlardan biri seyircili oynanır da taraftar iyice rezil eder. Önce şu şampiyonluğu alalım bi.

artvints
23.06.2020, 01:43
Emre hafta içi alanya'li hocasina birşeyler üflemiştir. Başkanlari da fensr konre üyesi zaten. Bunlari tahrik edin diye işlere kalkişmiş olabilir. Herkesi ariyormuş, her yere eli uzaniyormuş diye boşuna demiyorlar.

Bunlari aşacak gücümüzün olmamasi çok üzücü de yapacak da birşey yok. Kendi takimimizi korumak yine en doğrusu, zaten herkes parçalanalim, dağılalım diye bekliyor, en azindan mental olarak güçlü kalmak lazım.

emre6117
23.06.2020, 01:43
A.omur sakatlıktan çıktı.guilherme.cikmaliydi.
Hüseyin hocanın tek hatası 85lerde filan doğanı almalıydı.
Ancak yine de kızamıyorum.elindeki kadro cok
dar.
Alanyanın yedek kulübesi bizden birkac gömlek üstündü.
Aynı anda sosa.nwakame sakatlığı kötü oldu.
Ama seneye daha kaliteli bir geniş kadro.kurulmali.bu sene aşırı dar bir kadro ile oynuyoruz.
Bu kadar dar kadro ile büyük başarı bulunduğumuz nokta.

serdaracıl
23.06.2020, 01:49
dar.
Ama seneye daha kaliteli bir geniş kadro.kurulmali.bu sene aşırı dar bir kadro ile oynuyoruz.

Cesareti olmayanın bahanesi olur. Onur gittikten sonra uğurcanı oynatan hoca bu kadar ağlamadı. Bu takım abdüşle, yusufla büyük işler başardı. Yanında bu günler için yetiştşrilmiş gençler var. At sahaya hiçbşr şey beceremeseler bile 2 dakika kazanırsın.

El Cordobes
Hocaya kızgınlığım hala geçmedi, maç sonu olayları yeni gördüm kızgınlığım bir kat arttı. Elindeki maçı verip ciğeri beş para etmez adamların eline ne diye koz verirsin?

Şimdi bu alanya başkanı hadi kupa finaline gelecek büyük ihtimalle seyircisiz olur da bu adam bi daha Trabzon'a nasıl gelecek? Aklıma çok daha radikal şeyler geliyor da bunların anladığı dilden konuşmak için neyse. Galiba sakinleşmem lazım.

fadigaTS
Yeni Şafak Spor
@yenisafakspor
·
1d
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Yediğimiz gol sonrası Alanyasporlu yöneticiler tarafından inanılmaz küfürler yedik."

İstanbul yalakaları sizi.Kalan maçları kazanacağız.O Türkiye kupasını da size monte edeceğiz.

mmert
23.06.2020, 01:50
Biz elektriği boşalttık. Bundan sonra yansın süper lig su veren itfaiyenin hortumunu .... .

Alanyaspor kahpelikte otör zaten biliyorduk. Şikecilerin kuklası. Kahpelerden kahpelik beklenir. Kamuoyunda üstüne çok gelecekler. Yanındayız başkan.

David_LuiZ4
23.06.2020, 01:53
Ağaoğlu alkol muayenesi yapacağına TFF'ye kupa finalinin seyircili oynanması için baskı yapsın..Biz de Olimpiyatta 60 70 bin kişiyle Alanyalı idarecileri hoplatalım..

Fatih Öztürk
23.06.2020, 01:53
Şu değişikliği aynı anda yapması bile hoca olmadığının kanıtı

Net

bahadır2561
23.06.2020, 01:54
Biz elektriği boşalttık. Bundan sonra yansın süper lig su veren itfaiyenin hortumunu .... .

Alanyaspor kahpelikte otör zaten biliyorduk. Şikecilerin kuklası. Kahpelerden kahpelik beklenir. Kamuoyunda üstüne çok gelecekler. Yanındayız başkan.

Aynen öyle oldu.

Gerginlik, elektrik ne varsa atıldı.

Şimdi bi taraflarına koyma zamanı.

Fatih Öztürk
23.06.2020, 01:57
dar.

Kim sakatlıktan çıkarsa çıksın isterse 1 daha sakatlansın, bu maç 36 yıl sonra önündeki en kritik engeli aşman için bulunmaz fırsat, herkes ayağını kolunu, götünü başını sahaya bırakacak yok öyle yağma. Hakan Şükür kafası gözü ağzı burnu kan revan içinde maçı tamamlıyordu, şampiyonluklar böyle gelir. Hüseyin efendi her anlamda sıçmıştır, umarım Sosa bunun aklını yerine getirir.

Oğuzhan Fidan
23.06.2020, 01:58
Kazanacaksın sahada ellerine vermiş oluyosun işte. Futbol kaliteli adamlarla oynanır. Bizim sakatlar yüzünden kalitemiz düştü üstüne üstlük 10 kişi kaldık maç gitti. Sahada hiçbirşey ortaya koyamayan takım saha dışında olay çıkartarak biryere varamazsın ! Sahada 3 puanı alınca hepsi kedi gibi olurlar ama sen sahada yeniliyosun herkes konuşur ozaman konuşturtmayacaksın. Çıkıp futbolunu oynayıp gömeceksin hepsini.. sınıfta kaldık bugün.

Oğuzhan Fidan
23.06.2020, 02:00
Kimse al trabzon kupayı demeyecek sana. Alanya yıllardır ters gelir ters gelmeyede devam ediyor. Bunca yıllık özlem var o gelsin sahadakilerin aklına.. bu kadar kolaymış vazgeçmek demek !??

serdaracıl
23.06.2020, 02:02
Kazanacaksın sahada ellerine vermiş oluyosun işte. Futbol kaliteli adamlarla oynanır. Bizim sakatlar yüzünden kalitemiz düştü üstüne üstlük 10 kişi kaldık maç gitti. Sahada hiçbirşey ortaya koyamayan takım saha dışında olay çıkartarak biryere varamazsın ! Sahada 3 puanı alınca hepsi kedi gibi olurlar ama sen sahada yeniliyosun herkes konuşur ozaman konuşturtmayacaksın. Çıkıp futbolunu oynayıp gömeceksin hepsini.. sınıfta kaldık bugün.

Biz olay çıkarmadık. CamiamızA, başkanın annesine edilen küfürlere sessiz mi kalsaydık. Biz misafir takımız. Geçmiş olsun der, elini sıkar gidersin, küfür, hakaret neyin nesi. Biz olay falan çıkarmadık, olay çıkaranlar belli

ilelebeTS
23.06.2020, 02:02
Adamsın Ertuğrul Doğan

https://twitter.com/Foraorg/status/1275202829125287936 (https://twitter.com/Foraorg/status/1275202829125287936)

Bütün stresimi aldı hahaha :D Bunların anladığı dil bu işte.

My
23.06.2020, 02:03
https://i.hizliresim.com/QnkO6e.png (https://hizliresim.com/QnkO6e)

Enes Başkaya60
Sinirlerim çok pis bozuldu sinirden hüngür hüngür ağladım iş yerimde revamı bu bize Allah aşkına 90+5 de gol mü yenir düşür adamı ya çek neden o dakikada taktik faul yapmak akla gelmez ayrıca golden önce ceza sahamızın içinde top bizden birine geldi kimse yok rahat Allah ne verdiyse vurdu pasla çıkmaya çalışsa belki maç bitecek olacak iş mi bu ya çok çok zor bizim şampiyon olmamız artık Başakşehir kolay kolay puan kaybetmez haftaya Gayse'nin yarısı yok futbolcuları ligi kafada bitirmiş başak bunlara fark atar maalesef...

Hüseyin Hocam hangi akla hizmet 80.dakikada stoper tandemini değiştirirsin Uzatma dakikalarını eritmek için neden Doğan'ı oyuna sokmazsın akıl alır gibi değil...O kadar defansa gömülmenin mantığı ne ya biri söylesin bana...

Yine hayallerde kaldık var bizde birşey içim titriyor kendime gelemiyorum yaa...

Bu akşam bittik bizi bitirdiler....:( :(

Fatih Öztürk
Twitter da fora sayfasına girin, başkana nasıl küfretmişler sahaya atlamış, küfreden dayağı yemiş. Elden ele yayalım beyler, bunların a.. s.

Karmam
Biz tek, onlar hepsi. Değişen bir şey yok. Bu iş bitmedi. Takım taraftarın desteğini hissetmeli.

Emre Çömez
23.06.2020, 02:06
https://twitter.com/Foraorg/status/1275202829125287936

My
23.06.2020, 02:07
Başkanın geri dönüp saldırdığı şerefsiz bakın kim.

https://i.hizliresim.com/Y0xq3q.png (https://hizliresim.com/Y0xq3q)

Oğuzhan Fidan
23.06.2020, 02:08
Biz olay çıkarmadık. CamiamızA, başkanın annesine edilen küfürlere sessiz mi kalsaydık. Biz misafir takımız. Geçmiş olsun der, elini sıkar gidersin, küfür, hakaret neyin nesi. Biz olay falan çıkarmadık, olay çıkaranlar belli

Biz haksızız demiyorum eminim başkan yerden göğe kadar haklıdır ancak neye yararki ?? Elimize geçen ne 1 puan. Sen kavgada haklısın al sana 3 puan demeyecek kimse.. sen sahada vereceksin mücadeleni adamlar son dakikalarda öyle bir baskı kurduki mental olarakta üstündüler bizde futbol zekası bu kadar kısıtlı bir hoca ile şampiyonluk kovalıyoruz allahtan ümit kesilmez yapıcak bişey yok. Sağ kalıp ayakta kalıp yolumuza tam gaz devam etmeliyiz.

Enes Başkaya60
23.06.2020, 02:09
Adamsın Ertuğrul Doğan

https://twitter.com/Foraorg/status/1275202829125287936 (https://twitter.com/Foraorg/status/1275202829125287936)

Adamın dibi hemde ulan köpek soyları giden adamların arkasından küfür etmek öyle mi erkeklik mi ulan bu Ertuğrul Doğan gereken cevabı vermiş...

CesurHamsi
23.06.2020, 02:11
Ahmet Agaogluna laf atan bu takimi birakip gitsin!
Adamsin baskan adammm!!

BU TAKIM SAMPIYON OLACAK O KA DAR!! Sampiyon olup herkese gereken ayari verecegiz!!

Allah buyuk!!

Karmam
23.06.2020, 02:12
Başkanın geri dönüp saldırdığı şerefsiz bakın kim.

https://i.hizliresim.com/Y0xq3q.png (https://hizliresim.com/Y0xq3q)
Vay vay vay!

artvints
23.06.2020, 02:12
Böyle 3 senelik csmiayla yüz göz olmayacaksin, kale.de.almayacaksin. inşallah düşürmek bize nasip olur, öyle bir tekme atarizki bir daha dönemezler.

Oğuzhan Fidan
23.06.2020, 02:13

Şerefsizler şeref yoksunları

Oğuzhan Fidan
23.06.2020, 02:16
Bu alanya maçının telefon görüşmeleri felan varsa herşeyi incelensin. Bu alanyalıların telefonları dinlensin bu işte farklı bir iş olduğu kesin. Sıcağı sıcağına arı kovanı dağıtılsın

MehmeTS_ADANA
23.06.2020, 02:16
bunların hepsi oruspu evladı. sırtlarını dayamışlar abilerine istedikleri gibi at koşturuyorlar. nerde bu şehrin bakanları nerede bu şehrin kabadayıları. bugün şehrinize takımınıza sahip çıkmayacaksanız ne zaman çıkacaksanız

erenslash
23.06.2020, 02:17
hoplatmadan önce şampiyonluğu da almamız şart ki üzerine cila olur

ben alanyaya kızmadım önce ama maçtan sonra yaptıkları..........

hiç beklemezdim demek ki gizli düşmanlarmış

iyi bir ders vermek gerek bunlara

başkan sen canını sıkma daha 6 maç var bugün sahaya gömeydik bunları iyidi

kupa maçımız da var harika bir ders vereceğiz

şu olaylardan sonra takıma bir hırs gelmeli ve 6da 6da yapması gerekli

Armağan Dere
23.06.2020, 02:25

salakoğlu salak cimşirin yüzünden oldu..
uyku da tutmuyor cezası verirseniz de verin kardeşim..
haftaya başakşehir 3 atar sen de bakarsın ardından..
sonra cimşiri meydanda dövsen ne olur dövmesen ne..

ilelebeTS
23.06.2020, 02:27
Adamsın Ertuğrul Doğan

Devamı geldi :D

https://twitter.com/Foraorg/status/1275208340520546304

My
23.06.2020, 02:32
Maçı felan bilmiyorum. İzlemedim. Ama saha dışında olanları çok çok iyi biliyorum.

Yaşı genç olan arkadaşlar bugünleri çok iyi izlesin. Bu gözler neler neler gördü. Yeri gelecek orduyu ve polisi yığacaklar şehrine ve stadına yeri gelecek çatılarına keskin nişancı bile koyduracaklar. Nasıl bir kumpasın içinde KİMLERE ve NELERE karşı mücadele verdiğimizi iyi izlesin ve UNUTMASIN kimse.

romeikaa
23.06.2020, 02:33
Sinirlerim çok pis bozuldu sinirden hüngür hüngür ağladım iş yerimde revamı bu bize Allah aşkına 90+5 de gol mü yenir düşür adamı ya çek neden o dakikada taktik faul yapmak akla gelmez ayrıca golden önce ceza sahamızın içinde top bizden birine geldi kimse yok rahat Allah ne verdiyse vurdu pasla çıkmaya çalışsa belki maç bitecek olacak iş mi bu ya çok çok zor bizim şampiyon olmamız artık Başakşehir kolay kolay puan kaybetmez haftaya Gayse'nin yarısı yok futbolcuları ligi kafada bitirmiş başak bunlara fark atar maalesef...

Hüseyin Hocam hangi akla hizmet 80.dakikada stoper tandemini değiştirirsin Uzatma dakikalarını eritmek için neden Doğan'ı oyuna sokmazsın akıl alır gibi değil...O kadar defansa gömülmenin mantığı ne ya biri söylesin bana...

Yine hayallerde kaldık var bizde birşey içim titriyor kendime gelemiyorum yaa...

Bu akşam bittik bizi bitirdiler....:( :(

üzülme reis gs geçen sene 28.hafta bittiğinde 4 puan gerideydi. biz neden umudu keselim. inşallah sosa ve nwakaeme gs maçına kadar dönecekler ve kalan 6 maçın 5 i kağıt üstünde kolay tek maç gs maçı onu da yenersek o kupa trabzona gelecek. sonra da alanyadan alacağımız var, eze eze 2 kupayı da alacağız inşallah.

Timur Bey
23.06.2020, 02:34
Maç sonraki kavga ve küfür olayları pek iyi olmadı. Zaten işe yaramayan Trabzonlu bakanları hepten etkisiz elemana çevirdi. Muhtemelen Rte şöyle değerlendirecek "Başkanınınız bakanımızın kardeşine küfür etmiş, ayıp" bu yüzden bu noktada bize ekmek çıkmaz. Kimse de başkanları istifa eder, Alanya'yı alaşağı ederler demesin. Rte, çavuşoğlunu siyasi durumdan ötürü pasivize etmezse imkanı yok bunlar ne düşer ne zorluk yaşar. Bu maç özelinde de Hüseyin Çimşir'in rezalet tercihlerini sabaha kadar konuşmaya gerek yok.

Çoğumuz ihtimal vermese de bu akbilin katarlılara satılacağı fikri de gittikçe mantıklı gelmeye başladı. Çünkü başakşehir çevresinde pek çok rezidans arapların elinde, burada gayrimenkul işleri ile uğraşan bir arkadaşıma araplar "Buralar yakında tamamen bizim olacak" diyormuş. İnsanın aklına akpli şirketler projelerini akbil vasıtasıyla Katarlılara satar mı fikri geliyor. Olabilir mi olabilir, zaten bütün sponsorluklar ibbnin akp menşeyli iştiraklerinden oluşuyor. Bu yıl şampiyon yapılıp 3 sene içinde ortadan kaldırılabilecek bir kulüp. Bu sayede hem rtenin hem akpnin kasasına ciddi meblağ gidecek.

LağusKusteli
23.06.2020, 02:39
Maç sonraki kavga ve küfür olayları pek iyi olmadı. Zaten işe yaramayan Trabzonlu bakanları hepten etkisiz elemana çevirdi. Muhtemelen Rte şöyle değerlendirecek "Başkanınınız bakanımızın kardeşine küfür etmiş, ayıp" bu yüzden bu noktada bize ekmek çıkmaz. Kimse de başkanları istifa eder, Alanya'yı alaşağı ederler demesin. Rte, çavuşoğlunu siyasi durumdan ötürü pasivize etmezse imkanı yok bunlar ne düşer ne zorluk yaşar. Bu maç özelinde de Hüseyin Çimşir'in rezalet tercihlerini sabaha kadar konuşmaya gerek yok.

Çoğumuz ihtimal vermese de bu akbilin katarlılara satılacağı fikri de gittikçe mantıklı gelmeye başladı. Çünkü başakşehir çevresinde pek çok rezidans arapların elinde, burada gayrimenkul işleri ile uğraşan bir arkadaşıma araplar "Buralar yakında tamamen bizim olacak" diyormuş. İnsanın aklına akpli şirketler projelerini akbil vasıtasıyla Katarlılara satar mı fikri geliyor. Olabilir mi olabilir, zaten bütün sponsorluklar ibbnin akp menşeyli iştiraklerinden oluşuyor. Bu yıl şampiyon yapılıp 3 sene içinde ortadan kaldırılabilecek bir kulüp. Bu sayede hem rtenin hem akpnin kasasına ciddi meblağ gidecek.
Bütün yorumlarında boş konuşup sadece ve sürekli siyaset yapıyorsun.

Sadece Trabzonspor hakkında yorum yapmanı tavsiye ederim.

Hedefimiz 2 kupada mutlu sona ulaşmak.

Antonio
23.06.2020, 02:46
Çok üzülduk yahu nedir bu çilemiz. Son gülen biz oluruz inşallah.

Timur Bey
23.06.2020, 02:53
Bütün yorumlarında boş konuşup sadece ve sürekli siyaset yapıyorsun.

Sadece Trabzonspor hakkında yorum yapmanı tavsiye ederim.

Hedefimiz 2 kupada mutlu sona ulaşmak.
Ne yorum yapıp yapacağımı sana soracak değilim. Takımı da konuştuk. Hocayı da yerdik. Yapacağımız yorumlarda sizden icazet mi almamız gerekiyor nasıl yorum yapacağız diye? Hocayı kötülesek konuşma, başkanı kötülesek konuşma, siyasete dem vururuz hemen desteklediğiniz parti olunca boş konuşuyorsun olur. Burada kendinize muhalif fikirlere tahammül edemiyorsanız beni engelleyin ya da çıkış butonuna basıp çıkın gidin siteden.

Sanki ben başka bir hedeften bahsediyorum. Herkes başarıyı istiyor ama yaşananları görmezden gelip sadece iyi futbol oynayarak şampiyon olabileceğimizi düşünüyorsanız fazla iyi niyetlisiniz. Sizin gibi insanlar yüzünden zaten bu camia bu hâle geldi. Hakkımızı savunamayıp gereksiz yerlerde ihovarı şovlar yüzünden gittikçe laçkalaştık. Şimdi kavga ettik, büyük başkan diye alkış tutun, kavga bize zaten şampiyonluk getirecek.

David_LuiZ4
23.06.2020, 02:57
erenslash

Maçla ilgili yorumumu kupa finali başlığına yazmışım pardon bro :D

Erce iyi toplar çıkardı doğru da kalecilik nankör bir meslektir her pozisyonda tuttuğunu koparacak, maç kazandıracak bir kaleci..Mesela Uğurcan o golü yemezdi kolları ve boyu daha uzun olduğu için ve iyi yer tuttuğu için yemezdi..

Asıl probleme gelelim..Neden baskı yiyoruz meselesine...Baskı yememizin sebebi Çimşir'in yaptığı ya da yapmadığı değişiklikler değil..Göztepe maçında Nwakaeme'yi oyundan aldıktan sonra gelen 3.gol sonrası methiyeler düzülen Çimşir'i şimdi onu aldı bunu almadı diye yerin dibine sokuyorlar...Bu yanlış..Bu adamı eleştireceksen oturtamadığı oyun sistemi ve kültürü yüzünden eleştirebilirsin..

Neden baskı yiyoruz?

1-Oyuncular topun kıymetini bilmiyor..Topun kıymetini bilen oyuncu hele hele takım skor olarak öndeyse garanti yere pas oynar..Top kaybetmez kolay kolay..

2-Topu çabuk geri kazanamamak..Topu rakipden maksimum 8 9 saniyede kapan takımlar var..Bunu becerebilmen için şematik olarak pres düzeneğin üçlü beşli baskı düzeneğin olması lazım..Top hangi rakip oyuncunun ayağında ise o bölgeyi ağ gibi saracaksın..

3-Kaleciyi oyunun içine katmamak..Oyunu soğutmak isteyen her takım kalecisine topu gönderir..

4-Oyuncuların ortasahada faul almayı bilmemesi..Kimi zaman topla rakibin arasına baldırını kimi zaman komple vücudunu kimi zaman ayağını koyacaksın ki temasa gelen rakip topa müdahale edemeyip faul yaratsın..Bol faul oyunu soğutur..

5-Tehlikesiz bölgede kasıtlı sık faul yapamamak..Rakibin akan oyunla üstüne gelmesini bu şekilde engellersin kesinlikle rakibin top oynama isteğini hevesini kaçırırsın..İnce fauller denir buna..

Bunları eskiden İtalyan takımları çok iyi yapardı..

Çimşir'in takıma bu tür özellikleri kazandırması lazım..Yoksa onu oyundan almış bunu almamış türünden ezberci analizi ve skor yorumculuğunu herkes yapar iş işten geçtikten sonra..

Teknik direktörleri oyuncu değişiklikleri yüzünden eleştirmeyi pek sevmem saha kenarından öyle görmüştür öyle karar vermiştir der geçerim..Ancak bir teknik direktör sahada çalışan makinenin çarkını işleyişini bozuyorsa yaptığı değişiklikle işte o zaman eleştiririm..

Çimşir'i de oyuna müdahaleleriyle değil de Başakşehir'deki gibi oturmuş bir oyun sistemini sahaya yansıtması açısından değerlendirmek lazım diyorum..Yani bugün Başakşehir bizin yerimizde olsaydı iki defa öne geçtiği maçın dönmesine izin vermezdi..İşte Trabzonspor o garantiyi o intibayı bırakmıyor bizde yoksa yetenek olarak katbekat üstün takımız onlardan..Fakat takım oyunu takım olma kültürü ve taktik felsefe konusunda eksiklerimiz var..

Mehmet Cihan Kocaman
23.06.2020, 03:56
Yemişim analizini bilmem nesini. Herifler şampiyon olmuş gibi sevinip ana avrat küfretsin, sonra da bunlar sarhoş diye iftira atsın, kufredenlerden biri Başakşehir temaslı biri çıksın. Ülkede herkes bize düşman anasını satayım.

smart
23.06.2020, 04:31
Uyuyamıyorum

trabzonguldakk
23.06.2020, 05:00
Taşın altında göksel gümüşdağ ib nesi var. Ve onun ağababaları, akraba ilişkileri. Gaziantep maçında verilmeyen nizami golümüzü mü diyeyim, göztepe maçında uydurma kırmızı uydurma penaltıyla bizi bitirmeye çalıştıklarını mı diyeyim. Ankaragücünün 2-0 öne geçecekken verilmeyen golünü mü diyeyim, taş akşehir maçında verilmeyen penaltımızı diyeyim. Taraftarı olmayan takımı şampiyon yapmak için var gücüyle çabalıyorlar. Trabzon halkımız da yüzdü 70 oranında aqdumunun partisine oy vermeye devam etsinler. Platiniye rüşvet verip şampiyonluğumuzu gasp eden, çete gibi ülkeyi yönetenler daha çok şampiyonluğumuzu çalmaya yeltelenirler böyle giderse. Ama sonuna kadar savaşacağız ve biz şampiyon olacağız bu sene kimse umudunu kaybetmesin.

Enes Başkaya60
23.06.2020, 06:06
Gözümüze uyku girmedi...

Şampiyonluk gitti...

Hayaller uçtu gitti...

Oğuz ZEYTİN
23.06.2020, 06:22
Gözümüze uyku girmedi...

Şampiyonluk gitti...

Hayaller uçtu gitti...

Ya, ilk puan kaybında böyle yapacaksanız oynamayalım bu boku. Bir şeyin gittiği, bittiği yok. Ahmakça puan verdik, eyvallah.

Cumadan sonraki ruh halimiz berbattı. Kendi kendimizi gerdik. Şimdi abartılı şekilde çöktü herkes.

Toparlayın kendinizi.

ucurum
23.06.2020, 07:21
Ya, ilk puan kaybında böyle yapacaksanız oynamayalım bu boku. Bir şeyin gittiği, bittiği yok. Ahmakça puan verdik, eyvallah.

Cumadan sonraki ruh halimiz berbattı. Kendi kendimizi gerdik. Şimdi abartılı şekilde çöktü herkes.

Toparlayın kendinizi.

Hocam takımların nasıl berbat olduğu ortada kimsenin puan kaybedeceği falan yoktu. Başa baş bitecekti lig ta ki biri puan kaybederse o ikinci olacaktı o da biz olduk. Takımın konsantresi üst düzeydi ama o yoğun baskı son dakikalarda nefes almayı bile güçlendirdi ve şampiyonluğu kaybeden biz olduk.

Başakşehirin puan kaybetme maçı Ankaragücüydü bitti bir daha asla puan kaybetmez.

Ha nedir kendimizi toparlayacağımız nokta şudur bu işler 2 senede olmaz seneye takımı bozmazsak ben yine zirve mücadelesi vereceğimize inanıyorum.

Maçla ilgili olarak da maçı kaybetme anımız Hüseyin Hoca'nın kenarda havadan gelen bir topa topuğuyla vurmaya çalışmasıdır. Bu rahatlığı göstermemeliydi. Disiplinden kopuk bir görüntü çizdi karşılığını da aldı.

ucurum
23.06.2020, 07:24
Biri bana Novakın neden sevinmediğini söyleyebilir mi

Bir devre boyunca olcanı izlemiştik böyle

Sebep aynıysa bilelim

vyno
23.06.2020, 07:36

Sebep aynıysa bilelim

Aşırı motivasyon. Adam gol atsın isterse ağlasın

HOPA'LI TS'Lİ
23.06.2020, 07:42
Üzüntüden uyuyamadım

20 sn ile belki de şampiyonluk hayallerimizi bıraktık.

Öne geçtiği maçlarda 20 puan bırakan bir takım
Gol yemediği neredeyse bir kaç maç dışında hep gol yiyen bir takım
Her maç sakatlık yaşayan bir takım
45 ve 90'larda çok gol yiyen, oyunu tutamayan bir takım

NE DENİR Kİ
KAHROLMAKTAN BAŞKA

HOPA'LI TS'Lİ
23.06.2020, 07:44
ERMAN TOROĞLU:

Ömür gibi bir adamın var. Topu ayağında tutabilecek en iyi adamlardan biri. Sen maç bitti havasına girip onu çıkarıyorsun. Çıkarırsan böyle tokadı yersin. Bu kafayla şampiyon da olamazsın.

HOPA'LI TS'Lİ
23.06.2020, 07:45
Gözümüze uyku girmedi...

Şampiyonluk gitti...

Hayaller uçtu gitti...

Aynen kardeşim
KOLTUĞA YIĞILDIM.
2 Kere öne geçip son saniyede vermemiz çok ağır oldu

olcay_61
23.06.2020, 07:48
Uyku da uyumadık sinirden, git bir de mesai yap şimdi aşırı gerginim
Alanyalı şerefsizleri izledikçe daha da sinirleniyorum
Hem ligde şampiyon olup hem de kupa finalinde o itlere ağız burun dalıp kupanın sapını vermemiz lazım. Takım ve hoca bizim kadar istese yeter

AlperenAltun
23.06.2020, 07:50
Bu maç Hüseyin hocaya yazar. Çıkması gereken 5 kişinin sardığı artık yorulan sörloth yerine doğanı alıp ortasahayı güçlendirse şuan farklı şeyler konuşuyorduk. Ama karalar bağlamaya gerek yok. Gsliler bile hala şampiyonluğa inanıyor. Biz 2 puan gerideyiz 6 hafta var. 1 hata hakkımız vardı o da bitti. Şimdi hatasız oynama zamanı. Ne kadar zor olsa da git o gsyi yen şampiyonluğu al.

kaan61
23.06.2020, 07:50

Sebep aynıysa bilelim

Bence hakem Var ile konuşuyor diye tereddüte düştü. Sevinecekti yarım kaldı . Var sörloth için ofsayt çıkarmaya çalıştı ama yemedi. Son saniye çok berbat oldu. Son saniye golünemi üzülürsün, yavşakların şampiyon olmuş gibi sevinmesinemi kahredersin , say say bitmez. Evet sendeledik ama toparlanıp 6 da 6 yapalım, gerisi inşallah şampiyonluk olur.

zaqua
23.06.2020, 07:51
Taşın altında göksel gümüşdağ ib nesi var. Ve onun ağababaları, akraba ilişkileri. Gaziantep maçında verilmeyen nizami golümüzü mü diyeyim, göztepe maçında uydurma kırmızı uydurma penaltıyla bizi bitirmeye çalıştıklarını mı diyeyim. Ankaragücünün 2-0 öne geçecekken verilmeyen golünü mü diyeyim, taş akşehir maçında verilmeyen penaltımızı diyeyim. Taraftarı olmayan takımı şampiyon yapmak için var gücüyle çabalıyorlar. Trabzon halkımız da yüzdü 70 oranında aqdumunun partisine oy vermeye devam etsinler. Platiniye rüşvet verip şampiyonluğumuzu gasp eden, çete gibi ülkeyi yönetenler daha çok şampiyonluğumuzu çalmaya yeltelenirler böyle giderse. Ama sonuna kadar savaşacağız ve biz şampiyon olacağız bu sene kimse umudunu kaybetmesin.

Yemişim analizini bilmem nesini. Herifler şampiyon olmuş gibi sevinip ana avrat küfretsin, sonra da bunlar sarhoş diye iftira atsın, kufredenlerden biri Başakşehir temaslı biri çıksın. Ülkede herkes bize düşman anasını satayım.

tezatlar tezatlar üstüne ama söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

tek söyleyebileceğim bu toprakların önemli bir kısmının mayası bozuk.

olcay_61
23.06.2020, 07:52
Ülkenin derdi Trabzon olmuş, seçim zamanı göksele yardıranlar ibbnin parasını aktarıyor diyenler şimdi yanında toplanmış Trabzon olmasın da ne olursa olsun. Hepinizin Allah belasını versin

Varlıbaş61
23.06.2020, 08:06
Zaman geçirmek için niye oyuncu değiştirilmedi, bunun hesabını kim soracak ?

Burak Bıyıklı
23.06.2020, 08:11
Valla kimse kusura bakmasin huseyin unal v2'dir.

One gectigin her macta karsinda rakibin seviyesine bakmaksizin topu rakibe verip baski yiyorsan senden bir halt olmaz. Dun o gol olmasa veya santradan gidip bir tane daha atsak 3 puan kazanmis olacagiz da ne olacak. Su rezilligi su korkak futbolu kime anlatacaksin. Boyle mi sampiyon olunur. Fener ve goztepe maclarinda dahi ne zaman gol yiyecegiz diye beklemedik mi. O maclarda da 2.yi yeseydik galibiyet alamayacaktik. Zorlayip 3u bulmak zorundasin.

Sinirlendigim sey 30 dk atak yapmadik. Gol yedik. Son 10 saniye atak yaptik direkt. Ya abi ayiptir valla ya ayiptir.

Dunku macta bir ekubani izleyin bir de omuru izleyin. Bu cocukta bizim tribunde veya ekran basindaki halimizdeki hirsin 10da 1i yok. Sahada kosmadik yer birakmamasi lazim ama her pozisyonda yuruyor.

Sorloth fisi cekebilirdi ama bugun ekstra kotuydu.

Huseyin hoca(!), takimin gucunun 90dk yetmedigini goremiyorsan git kendine bi gozluk al. 75 80de dogan,serkan,bilal gibi adamlar girse yanina da cok istiyorsan 1 stoper soksan su mac 3 1 belki 4 1 bile olurdu. Ama sende ne arar oyle vizyon. 88e kadar bekle degisiklik icin. Sorloth son 10dk yurumedi bile. Ama sen heralde o siralarda 10 saniyede bir atak yedigimiz icin bizim kaleyi izliyordun muhtemelen.

Bu mac ders oldu kalanlari alip sampiyon olacagiz diyenlere sesleniyorum. Olumlu bakis acinizi tebrik ediyorum. Ancak ders 1 kere olur 2 kere olur. Bu sezon boyle puan kaybi kac oldu artik sayamiyorum. Dk 94te alanyali onunde dusmus, ama bizimki 1 metre top surmeye dahi gerek duymadan direkt dikiyor topu. Ne oluyor 10 saniye sonra gol. Bunu kac kere yasadik bir sayin bakalim. Hala ders cikaramadiysak hata bizde.

Bu macin 2010daki eskisehir maciyla gram alakasi da yok onu da soyleyeyim. Ne alanyalilar kendilerini parcaladi ne hakem katletti. Kendimiz goz gore gore verdik puani alanyaya. Adam gol attiktan sonra tabi sevinecek. Acin antep gs macini izleyin. Buyuk takimlara gol atip takimina puan getiren adam tabi sevinir.

Futbolun adaleti dunku macin berabere bitmesiydi. 2.yari atak sayin kac. Bir de galibiyet bekliyorsun.

Siz staja, biz kansere devam.

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oksoholu
23.06.2020, 08:11
Kısmet diye bir şey var arkadaşlar
Son dakikalarda Sörlötha iki top atıldı birini tutabilseydi maç biterdi olaya birde o yönden bakalım

hyasin61
23.06.2020, 08:12
Basaksehir macında sahada yuruyen , ortasahayı gecmeyen takım rakip Trabzonspor olunca 5 forvete kadar dondu..Golu atınca sampiyon olmus gibi sevinmelerinden belli.Kupada bunlara cok fena koymak lazım. Ki koyacagız.

Onur Civelek61
23.06.2020, 08:15
Maç bitmiş gol yiyoruz... Alanyaspora başakşehir den para gitmediyse bende bir şey bilmiyorum.
He önemli değil çıkıp oynayacak kazanacaksın.
Maç sonrası olaylar bize herşeyi tekrar gösterdi. Biz herkese inat şampiyon olacağız.
Haftaya başak gs yi geçemez. Ankaragücü nu hafife almadan ciddi şekilde oynayıp yenmeliyiz. Tekrar lider olacağız. Final maçımız gs maçı. Kazanalım biter bu iş.
Kimse umutsuz olmasın.

hyasin61
23.06.2020, 08:15
Sampiyonlugun falan gittigi yok daha cok sular akar.

ccd6167
23.06.2020, 08:19
Yahu adamlar oyun felan oynamadı her malubiyette niye bir bahanemiz var hic oynamadan 2 gol attıgımız takım nasıl iyi oynamış oluyor.Senin hocan bir sığır ve oyun şablonun wakayeme ve sahtekar sosanın şeyinin keyfine kalmış onlar varken canları isterse maç alıyorduk yoklarken tamiyle sıradan bir takım oluyoruz.

Geçen hafta sosa yoktu kazandık

tony yokken ligde feneri yendik kupa da tony çıktı yine yendik

sorun sosa ya da tony değil

sorun takım son dk ları geçen yıldan beri oynmasını bilmiyor

geçen sene kasımpaşa bjk febe bu sene gese sivas son dk o goller yemesen geçen sene bile farklı düşünecektin

bu sene de farklı düşünecektik.

liverpool taç hocası tutuyor bakın taç. Taç nasıl atılır diye hoca tutuyorlar bizimkiler hala son dk nasıl oynanır öğrenemediler. Ucuz puan kayıpları bunlar.

Semih AYDIN
23.06.2020, 08:21
Başak maçında yürüyor herifler, bize gelince kusana kadar oyna. Bunları kümeye düşürmek yegane amacımız bundan sonra.