PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 28.Hafta | Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor | maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14

serdaracıl
22.06.2020, 23:21
Oyunculara yüklenmenin hiç anlamı yok. Maçı hüseyin hoca verdi. Rezil bir kenar yönetimi ile takımı bitirdi

DURAS
Rezil bir teknik direktör performansı. Millet stoper tandemini bir maç değiştirdiği zaman tenkit ediliyor . Bizim mourinhomuz 85 de göbeği olduğu gibi değiştiriyor. Hangi aklın ürünü bilemedim. 85. dakikada İstanbul’dan başakşehirin hocası Okan’ı kulübeye oturtsak yemin ederim zarar vermek için iki stoperi alıpta, guilherme ve abdüşü çıkarmayı akıl etmezdi. İşte bu kadar rezilsin sn. Hoca...

CEMEFKER
Gerçekler kabul etmek zordur. Hakem, İBB, TFF, mhk.... Hepsi bize karşı. Tamam da az aynaya bakmalı saçım dağınık mi diye...

1-Sezon başı alternatifli kadro kuruldu mu? ( Rakibin GS, İBB daha iyi hatta Alanya)
2- Sturidge ve Mikel diye birileri geldi geçti. Doldurdukları kadro uzun şampiyonluk yolunda çok kritikti. Tam bu günler için. Eyvallah denilip million EUR'ları ile gönderildiler.
3- Sampiyonluk oynayan hangi takım sezon ortasında teknik direktör değiştirdi.
4- UEFA kriterlerine uymayan, açık veren malî yapı nedeniyle Sampiyonluk kovaladığın sezon neden Avrupa'dan men cezasına sebep oldun, sonra eski başkanın affı ile cezadan kurtulma umudun doğdu.
4-Bu durum takım kadrosuna etkisi ne oldu.

Böyle dağınık şampiyonluk Bursaspor da bile yok.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Varlıbaş61
Bilmediğimden soruyorum, son 2 değişiklik hakkını zaman geçirmek için kullanamaz mıydı bu acemi? Yasak mı yoksa onu akıl edecek kadar da mı futbol aklı yok?

ozturk
Ah Şenol hoca. Nerelerdesin be. 10 maçlık dahi olsa anlaşılamaz mıydı?

Mert Pasa
Herkes gemileri yakmış. Daha kapı gibi 6 maç var ve biz şampiyon olacaz

Bizim üzerimize düşen bu şu anda.Eleştiriler haklı ama yarın sabaha kalmamalı.Başakşehirde dağılacak bu hafta bile dağılabilirlerdi offside olmayan gol verilse

Mehmet Fatih Yavuz
Ama guilherme ve Abdulkadir i beraber eksilterek takımın ırzına geçmek büyük marifetti.

Bu kadar büyük saçmalığı ancak bizim başımızda hoca olan biri yapabilirdi.
İçine edilir de bu kadar edilir.

ccd6167
Geçen sene bjk ve fb den son dk yemeseydik bu takım 2. Bitirecekti ligi

ulan hala son dk oynamayı öğrenemedik allahım ya

~UniCef~
Neye yapacak birsey yok. Önümüzdeki maclara bakacagiz.

Murat'
Beşiktaş maçı da öyleydi Murat. Ver topu rakibe... Seyret, şut çektir. Rus ruleti gibi oyun. Puan kaybı var diye yazmıyorum. Kazanırken de öyleydi.

Sene başından beri böyle maalesef, yani benim bu oyuna yüreğim dayanmıyor. Ligin sonuncusuna da üst sırasındaki takıma karşı da aynı taktikle oynuyoruz.

Alanyaspor'un ikili mücadeleyle kazanarak başlattığı herhangi bir atak var mı, yok. Adamların buna ihtiyacı olması çünkü, bizimkiler her defasında bir şekilde topu rakip oyunculara hediye etti. Yani, en son 2010-2011 maçında sayılmayan golümüzde böyle bir çöküş yaşadığımızı hatırlıyorum. Skor olarak değil asıl moral olarak büyük bir çöküş yaşatacak bize bu maç.

Sinan.K
22.06.2020, 23:22
Adamların ne suçu var. Çimşir neden önde top tutmak istemedi?
Hocanin tabi sucu var nasil adamlarin ne sucu var ? Basaka karsi böyle gö.. mi yirtilar adam 95de golu atiyo sanki sampiyon olmus gibi seviniyo hayirdir neyin sevinci bu ? Erol disarda sari yiyo ben Hüseyinin sucu yok demiyorum

Cem Balcı
Shorth bitmisdi al onu at ekubani one cikar parmagi al dogani guilherme yerine bilali bitsin mac..

Oyunu bukadar okuyamayacak kadar amatör bir hoca çünkü.

Arda'
Buna inaniyormusun gercekten :D

İnaniyorum en azindan umut ediyorum. 6 hafta kala şampiyonluk gitti moduna girmekten iyidir.

ilelebeTS
Şunu belirteyim; lig bitmedi. Bize koyan avucundaki maçta haybeye puan kaybediyorsun. Hakemin vermediği pozisyon var orası da ayrı mesele. Ama sen mal gibi elindeki maçı veriyorsun ben daha hakemin nesini konuşayım.

14TS61
GS 2. Olmak için başakşehir i yenmek zorunda abi.Bakacaz

ozturk
35 milyon Euro'luk pasta var. Göksel Gümüşdag bukadar yaklaşmış iken o pastayı kolay kolay bırakmaz.

Bu maç bence kendi kendimize ettik

BlackPanther
Hocam farklı maç izlediniz herhşade sahanın en iyi 3 adamın Abduş, Badou ve parmaktı.Erce 'yi de eklemeliyiz tabi.

Evet. Ndiaye çok iyi top oynadı!!!

sanalalemci
Başakşehirle aynı fikstürü oynuyoruz bir hafta geriden takip ediyoruz, onların puan kaybedeceği takımlara bizim de kaybedeceğimizi düşünüyorum çünkü özellikle şu an sosa ve tony yokken başaklar bizden daha iyi takım ve rahat kazanıyorlar.

Antonio
guilherme çok kötü bugün doğan oynasa uğurcan sakatlanmasa hoseini neden oynar? hüseyin hoca ??? yine maçı alırdık ama takım niye geri çekildi bu çok kötü oldu Alah yardımcımız olsun inşallah başakehir puanlar kaybeder şampiyon oluruz yapacak bir şey yok.

nakzo
22.06.2020, 23:23
La hocası huseyin olanın buraya kadar bile gelmesi mucizedir .Sene başında şampiyonluğa oynayacagımızı hic düşünmüyordum neyse şartlar bizi buraya getirdi.Bir takım geçen senede yazmıştım sezon içinde de yazdım wakayeme ve sosanın şeyinin keyfine göre maç kazanıp kaybediyorsa o takımdan hicbir bok olmaz bizim takımın çoğu oyuncusu vasat ve altı örneğin abduş denen yer cücesi onu yıldız diye tanımlayanın aklına tüküreyim.Becerip 95 . dakikada gol yiyen baska şampiyonluk adayı takım var mı başka bir ülkede bile yok bulamazsınız.Şenol becerip bursasporun şampiyonluğunu izlemisti bize terzi yamağı hüseyinde basaksehirin sampiyonlugunu izletecek bize daha ne rezillikler görecez kimbilir.

Sinan.K
Asla Hocada suç yok

sörloth son 6 maçta gol atmayı bırak pozisyona girmiyor( göztepe maçı hariç)

Real-Bayern-City motivasyonu bozdu yazmıştım taaaa Şubatta, ulan yavşak, herkes ölüyor son 10 dk her topu ezdin koşmadın arkadaşlarını düşürdüğün gale bak

övdük
sevdik
ama bu maç Sörloth un yaptığı rezillik!

Sosa ise 3 aydır yatıyor, yatarken mi sakatlandı? Agücü maçında mı takım kurtaracak???

Aynen öyle maalesef

artvints
Şunu anlamıyorum, olumlu bakanların hepsi faşakşehir haftaya puan kaybedebilir gözüyle bakıyor. Onların puan kaybedeceği gs ile biz de oynayacağız onlar kaybedecek de biz kaybetmeyeceğiz öyle mi?Eline bir şans daha gelen futbolcularin ne yaptığına bakacağız, yeter ki şans gelsin. Olmazsa gücümüz bu kadarmiş deriz ama böyle paranayok oluyorsun. Biz yarişta olunca kimse puan kaybetmiyor.

Sefa Alış
Bu sezon Nwakaeme'nin en lazım olduğu maçtı belki de. Son dakikalarda ilerde top tutacak tek bir adam lazımdı tek.

Soner Albayrak
Hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor. 6 koca hafta var önümüzde. Henüz biten bir şey yok. Futbolcuların kafasına dank etmesi için belki de hayırlısı oldu.

Biz şampiyon olacağız.

Murat'
Bizimkiler sahada yürürken rakip oyuncular nasıl bu kadar diri oluyor onu da çözebilmiş değilim. Alanyaspor sanki bu maçı sabaha kadar oynardı.

ilelebeTS
22.06.2020, 23:24
Asla Hocada suç yok

Real-Bayern-City motivasyonu bozdu yazmıştım taaaa Şubatta, ulan yavşak, herkes ölüyor son 10 dk her topu ezdin koşmadın arkadaşlarını düşürdüğün gale bak

övdük
sevdik

Sosa ise 3 aydır yatıyor, yatarken mi sakatlandı? Agücü maçında mı takım kurtaracak???

Sörloth madem öyle yapıyor, çıkarsın oyundan. Elinden tutan mı var?

ersn.alparslan
Sampiyonluga oynayan hangi takim bu kadar baski yer boyle ezik oynar ?

Halil Alemdar
Aga adam kırmızı yiyen sol beklerinin tarafındaki adamı oyundan çıkarıp oyuna adam aldı ne konuşuyoruz biz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doctore
başak 3 -4 veya 6 puan kaybeder bence mümkün değil 6'6 yapması.asıl beni düşündüren oyuncuları hocanın motive etmemesi ve düzgün bir sağlık ekibi fitness ve kondisyoner ekibi olmamasının cezasını çekiyor olmamız

neyse hayırlısı bakalım

Başak puan kaybederde bizdeki bu aptallık varken biz daha fazla kaybederiz emin ol

Varlıbaş61
Türkiye kupası yüzünden şampiyonluk giderse çok yazık olacak !

Ahmet Aksu
22.06.2020, 23:25
sosa düzelmiyorsa ki düzelecek gibi değil bi dakatlanan 2-3 ay dönmüyor malum durumdan dolayı..

takımı yönetsin hüseyin cimşirden kötü yönetemez..

Yıldıray Emanet
Son dakika yememek lazım ciddi tahribatları var.

ccd6167
Abi adamlarda bşr tane sakat yok biz de tony sosa sakat

visca ile irfancan sakatlansa başakta eminim bizden beter olurlar ama adamlar sakatlanmıyor eksikleri yol

lanet olsın

ffırtına
Başakşehire bile şampiyonluk verirsek biz kimden şampiyonluk alacağız gsden, fbden, bjkden hangisinden?? Bu takım 2010dan 10 yıl üzerine kurtuldu onda da rakibin taraftarı, lobisi olan bir takımdı..Bu sene buradan şampiyonluğu verirsek bu takım 30 senede geçse kendine gelemez nokta..

CİVELEK.61
Ya kardeşim
Sörloth bugün ne koştu,ne ikili mücadeleye girdi
Bu adam rakip stoperlere yaklasmiyor bile
Rakip stoperler zidane gibi toplar atıyo.
Yok basmiyosan gel defansa hava toplarını al.
Sana atılan toplari ayağında tutamadın uretemiyosun son saniyelerde madem takımın alayı girmiş ceza sahasının icine,sende gir.
Ya da cik oyundan bu nedir ya.

DeAgLeMaNyAq
Her ne kadar son düzlüğe girmiş olsak da sezon başında Alanya deplasmanına 1 puan yazılması anormal değil. İlk yarıdaki basit puan kayıpları bir kenara biz asıl darbeyi Antep maçındaki puan kaybında aldık...

serdaracıl
22.06.2020, 23:26
5 dakika kalmış, 2 değişiklik hakkın var. Sahaya malzemeciyi soksan 4 dakikayı yiyeceksin. Sen mal gibi izliyorsun. Olacak şey değil

ersn.alparslan
Haftaya ankaragucude var gucuyle oynayacak peki huseyin denen sahis ne yapacak ? Yine sorlothun mucizeler yaratmasini bekleyecek.

Arif Timurcioğlu
Asla Hocada suç yok

övdük
sevdik

Abi şu yorumuna inan bişey yazmak gelmiyor içimden saçma bir yazı ama senin dediğin olsun mücadele gücüm kalmadı.

Mehmet Cihan Kocaman
Ömür-Serkan yerine Parmak-Doğan değişikliği yapsa bitmişti maç. Geçmiş olsun. Tüm hevesim, hayallerim yıkıldı. Hicbir şey düşünemiyorum.

nakzo
Benim icin sezon bitmistir türkiye kupasınıda alsınlar müsaip biryerlerine monte etsinler.sosa ile wakayeme ikiside defolsun gitsin bu saaten sonra onlara da gerek kalmadı.3 ay yatan herif güya kaptan kaptanlığına tüküreyim 2 haftada şampiyonluğu verdirdi bize.

BlackPanther
Ama guilherme ve Abdulkadir i beraber eksilterek takımın ırzına geçmek büyük marifetti.

Bu kadar büyük saçmalığı ancak bizim başımızda hoca olan biri yapabilirdi.
İçine edilir de bu kadar edilir.

Hüseyin Hoca da beyin yok mu? Top tutamazsan topu kalenden nasıl uzak tutacaksın? Son beş dakikada defans top çıkara çıkara bıktı be bıktı. Bir top da önde tutmaya çalış be Çimşir!!!

prisonbreak2020
Sosa da artık iyileşmese de olur bu saatten sonra ne işimize yarayacak.

ccd6167
Bizimkiler sahada yürürken rakip oyuncular nasıl bu kadar diri oluyor onu da çözebilmiş değilim. Alanyaspor sanki bu maçı sabaha kadar oynardı.

Hocam 26 derece ve nem var felaket alanyada

çok etkisi var eminim. Hoca su molası almadı bile

14TS61
Şenol güneşi getirmediler Lig sonuna kadar. Ne oldu Şenol Güneş 1 yıl boş şuan.

Aker
22.06.2020, 23:27
Maç daha önce 2-2'ye gelseydi ileri basmak yerine yine geri çekilirdik bundan eminim. Futbolculuğunda neyse teknik direktörlüğünde de o.

yorumsuz6117
Neyse arkadaşlar bardağın dolu tarafına bakalım lig başlarken 2. Olucaksınız feneri 4 maçın 3'ün de yeneceksiniz kupadan eleyip final oynayacaksınız deseler %95 kabul ederdik,

Oruç
Uğurcan'a bir şey olmasın bari. Bu puan kaybını telafi ederiz.

Mert Pasa
Ndiaye son pozisyonda manasız atladı olduğu yerde dursa şimdi liderdik.Ama onun dışında kötü isimler arasında değildi

bilgehan83
Biz Ünal hoca döneminde aynı şeyleri deneye deneye yanıldık ama Çimşir bey görmemiş gerçi kendi döneminde de denedi yanıldı ama ders çıkarmak için akıllı adam işi.. geri çekildiğimiz top yapmadığımız her Maçta hem kendi sahamızda hem de deplasmanlarda puan kaybettik Antep gs maçlarını nasıl unuttun Çimşir bey fener deplasman maçının aynısını yaşadık burda hoca olan akıllı hoca ders çıkarır.. doğan Bilal ile ilk değişimleri yapsa maç bizimdi ama Türkmen sevdası ön libero majid resitali ardından yaptığı aptalca değişiklikler bir şampiyonluğa bedel olabilir yazık olacak onca hevese...

ilelebeTS
Abdülkadir Ömür ortalığı yakıyor, oyundan çıkarılıyor. Ama sahada yürüyenler oyunda. 90 dk oynayan adam 5 dk mı oynayamayacak?

erenslash
aynen hocam.bu salaklıkla zor.bu alanya maçı ders olursa işler düzelir çünkü şampiyonluk için başağın bir puan kaybetmesi bile yetiyo hocam neyse şansımız devam ediyor tabi çok geçirdik.düzelir umarım.futboplcularda dehşet motivasyon ve yorgunluk kafa gidik bir şekilde oynama sorunu vardı
Başak puan kaybederde bizdeki bu aptallık varken biz daha fazla kaybederiz emin ol

Beypba
Takım çaptan düştü eksiklikler yüzünden..

Ama Çimşirin amatörlüğü de kadroyu daraltıyor..

Messiasa Tavşan atletlik için mi para veriyoruz, Hem bu çocuk önliberoda oynayabiliyor..

Gecemizi zehir ettin Hüseyin..

chener
Şunu unutmayın; bu hafta başakşehirin elinin bizden uzun olduğunu gördük. Bizim alanyaya puan kaybetmemiz bekleniyordu, başakşehirin de ankaragücüne. Sonuçta gemisini yürüten kaptandır.

Takıma, hocaya, futbolcuya yükleniyoruz da, fakirliğimize kimse laf etmiyor.

Oğuz B.
Son saniye gol değil yumruk yedik adeta.

Timur Bey
22.06.2020, 23:28
Hüseyin Çimşir Trabzonlu kontenjanından bu takımda kaldı. Ünal Karaman'ın tıpkı aynısı, bakın tek fark yok. Sırf kimliğinde Trabzon yazıyor diye kaldı takımda. 6 ay boyunca şu takıma set oyunu ya da pas oyunu kazandıramayıp bizi bu duruma düşüren bu yılki hocalarımız. En azından adam akıllı pas oyunu yapsak rahat alacağımız maçı gereksiz panikle berabere bitirdik. Ben bu durumda Sörloth ya da N'diaye'ye suç bulmam. Ellerinden geleni yaptılar. Hüseyin zamanında doğru değişiklikleri yapmazsa suç onundur. En azından Bilal ve Doğan girse bir nebze rahatlardı takım onu da yapmadı. Ezbere değişiklikler yapıldı. Şimdi kaldık gs alına. Gs kaderimizi belirleyecek. Akbili yenmeleri bile yetmiyor bizim için. Çünkü gsyi yenmekten başka çaremiz kalmadı. Tek beraberlik hakkımızı bu maç kaybettik.

Akbil şampiyon olmayacak, yapmazlar, Akp buna da izin vermez diyenler nerede şimdi? Paran, gücün olunca bak nasıl da oluyor. 3 tane sağlam yedeğimiz olsa bugün böyle mi olurdu? Nereden tutarsan tut elimizde kalıyor. Başkan ve yönetim zamanında pohpohlamalara aldanıp gereken önlemi almayınca bizim bugünleri yaşayacağımız ta devre arasından belliydi. Bu zamana kadar şans da yanımızda iyi ama her şey bir yere kadar. Şimdi istedikleri kadar hakem, mhk, tff, göksel gömsünler. Sen zamanında önlem almadıktan sonra ne fayda!

memozcan
h. türkmenin oyuna girdiği ve gol yemediğimiz maç var mı arkadaşlar? bu adam batuhan artaslanın gudubetliğini üstüne aldı.. bir tane de hava topu alsa gam yemeyeceğim..

adiloş bebe
Tamam arkadaşlar ben de çok sinirli ve üzgünüm, hatta elime baya bişey aldım bıraktım fırlatacaktım yoksa. Bu saatten sonra hoca falan da değişemez. En azından bu maçı biz taraftar olarak kafada atlatalım ve etkisinden çıkalım. Aksi durumda haftaya çok sürpriz puan kaybı olabilir.

Soner Albayrak
O olmasaydı bu olmasaydı bitti gitti artık. Önümüze bakmamız lazım.

erenslash
ndeiye 2.1 iken bizim golü ipten aldı daha ne yapsın sahanın en iyisiydi bugün
Ndiaye son pozisyonda manasız atladı olduğu yerde dursa şimdi liderdik.Ama onun dışında kötü isimler arasında değildi

Gürsoy61
Hemen karamsarliga gerek yok. IBB kötü oynayarak kazandi iki macida. gs en az 1 puan alacka haftaya. Biz kendi isimize bakalim yeter
Şu klişe lafları geçelim artık. Başakşehir kötü oynadı diyorsak, Trabzonspor bilmediğimiz başka bir spor oynadı demeliyiz. Adamlar maçın başında geri dönüp vura vura maçı aldı. Bizim atak üstüne atak yediğimiz Alanya’ya pozisyon vermediler neredeyse

Arda'
Bu takımın buralara gelmesi bile başlı başına başarı zaten adamlar yedekten Robinhoyu, bizim isteyip alamadığımız Berkay Özcanı, Mehmet Topalı, Aziz Behici, Gulbrandseni aliyor sen elindeki Sturridge ve Obi Mikeli de kaybettin Serkan Asanla, Hüseyin Turkmenle falan değişiklik yapiyosun. Devre arasi hoca degiştirmişsin ve en iyi 2 adamin sakatlandi.

Şurada bi anlaşalım adamlar zaten bizden geniş ve iyi kadrolari var hocalari da bizimkinden daha iyi ve tecrübeli. Yani şampiyonluk yarisinda adamlar favori zaten bizim yapacağımız sonuna kadar gitmek ama dediğim gibi bu kadro kesinlikle yetersiz genişlik açısından.

14TS61
80 70 lerde yesek bukadar zoruma gitmez. Alanya deriz iyi takım deriz. 30 saniye kala yemek yıktı ya yıktı.

CİVELEK.61
Guilerme fırsat transferi dendiya
Aglayanin malı gülene hayretmiyor kardeşim.
Maradona olsa almayın.
Pereira bi top attı arka direğe mükemmel top.
Onu bile tutamadı yazık vallahi yazık.
Adam bilal'den fazlasını yapmadı.
Bu kadar uzun sahada nasıl kalır?

Oğuz ZEYTİN
Sene başından beri böyle maalesef, yani benim bu oyuna yüreğim dayanmıyor. Ligin sonuncusuna da üst sırasındaki takıma karşı da aynı taktikle oynuyoruz.

Alanyaspor'un ikili mücadeleyle kazanarak başlattığı herhangi bir atak var mı, yok. Adamların buna ihtiyacı olması çünkü, bizimkiler her defasında bir şekilde topu rakip oyunculara hediye etti. Yani, en son 2010-2011 maçında sayılmayan golümüzde böyle bir çöküş yaşadığımızı hatırlıyorum. Skor olarak değil asıl moral olarak büyük bir çöküş yaşatacak bize bu maç.

Murat, boşver takılma.

Başka bir şey sorayım sana:

Ali Yetgin'i tanıyor musun? (:

CEMEFKER
Bu maça başlamadan 1 puan verseler bize kabul ederdim çünkü başakşehirde puan kaybedecek.. Ama 90. Dakika yenilen bu gol tüm motivasyonu düşürdü.. Bu saatten sonra mümkün değil bu takım 6 da 6 yapamaz bu açıdan kötü oldu.. Trabzonspor bir takım değil Trabzonspor bireysel yeteneklerden oluşan birlikte oynayan oyuncu grubudur.. Başakşehire bile şampiyonluk vereceksek bu takım ne zaman şampiyon olacak ya da olur?? Cevap hiç bir zaman.. Biz bu sene şampiyon olamazsak bir daha şampiyon olabileceğimizi sanmıyorum.. Biz her sene şampiyonluğa oynayan bir takım değiliz 10 senede bir bu fırsat geliyor onu da çapsız ne idüğü belirsiz başakşehire vereceksek vay halimize bu kulübe kilidi vuralım gitsin..Doğru ve sakin olmak lazım. Ruh ve beden sağlığımız için iyi olan bu.
Kaybedilmiş bir şey yok, dicem ama İBB haftaya kaybetse dahi bizim kazanacağımız meçhul. Kadro ve kenar yönetimi yetersiz.

BlackPanther
Ömür-Serkan yerine Parmak-Doğan değişikliği yapsa bitmişti maç. Geçmiş olsun. Tüm hevesim, hayallerim yıkıldı. Hicbir şey düşünemiyorum.

Evet. Doğan oradan şut çektirmezdi!!!

14TS61
22.06.2020, 23:29
Sosa nezaman dönüyor

yorumsuz6117
Teknik direktör azcık vasatın üstü olsaydı bugün 3-5 puan farkla lider olurduk..

hanzale
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200622/f39dd42fcb8080969d45930b3c2d069e.jpg
Böyleyim

Tekke
Bu normal mı?https://twitter.com/TFFSuperLig/status/1275158365212160001?s=20

Yaw 6 maçtır ne demek? Bıraktı ya, motivasyon dağılmasın diye çiçek böcek yazdık, ben 6 aydır yazıyomReal-Bayern-City haberleri çıktı-bitti Sörloth, LİDERİN FORVETİ 6 maçtır suskun, kalitesi ortada???

edimurphy_61
Aynı şeyleri yapıp farklı sonuç beklemek aptallıktır. Sezon başından beri ondeyken son dakikalarda topu rakine bırakıyoruz

iso_4939
Aga bu macin sorumlusu hocadir neyi tartisiyoruz yatin assagiya

outlaws61
Öyle mesajlar görüyorum ki ayıp yahu.

Bu takım bu sezon hep böyle oynadı zaten farklı bir oyun mu izledik?

Daha önümüzde koskoca 6 hafta var şimdiden başak şampiyon ilan edildiyse oynamayalım diğer maçları bitsin lig.

Başak haftaya berabere kalsa sen kazansan yine lidersin neyin tribindeyiz anlamıyorum.

Bir de 95de yediğimiz için bu kadar yıkıldık.

Şu maçı 2-1den 2-2ye biz getirsek şampiyonluk 1 puanı derdik.

Biraz mantıklı düşünün bu kadar karamsar olmayın.

Olur bu tarz durumlar.

Maç maç gidelim devam umutsuzluk yok.

yorumsuz6117
Sosa nezaman dönüyor

Artık dönmesin iş işten geçti..

BlackPanther
ndeiye 2.1 iken bizim golü ipten aldı daha ne yapsın sahanın en iyisiydi bugün

Ağzı ile kuş tutmalıydı!

gurur6134
22.06.2020, 23:30
Ah hoca ah ah huseyni ah sadece gecemiz degil haftamiz zehir oldu..

eksikbirşey
Son saniye gol değil yumruk yedik adeta.
Günün özeti. Bazı maçları kazandığında 3 puandan fazlasını kazanırsın. Kaybettiğinde de fazlasını kaybedersin. Maalesef

derry61
Son dakikada yemek yıkıcı oldu ama yarına unutmak gerekir. Başakşehir'in 6'da 6 yapması çok zor. Önemli olan bizim tüm maçları rakibe bakmadan kazanmamız. Takımın daha hırçın oynaması lazım. Son düzlüğe giriyoruz ama oyuncular çok rahat oynuyor.

erenslash
bugün hoca ve diğer topçular ndiye kadar biraz yürekli olsa bu iş bitmişti zaten
Ağzı ile kuş tutmalıydı!

memozcan
22.06.2020, 23:31
böyle zamanlarda sürpriz kahramanlar çıkar takımlardan.. al oyuna tahayı, al mesiası.. ortada koştursunlar yeter..

BlackPanther
22.06.2020, 23:31
Aga bu macin sorumlusu hocadir neyi tartisiyoruz yatin assagiya

Erman Toroğlu da dedi. Oyuncu değişikleriyle Hüseyin Çimşir maçı elinde verdi dedi

61Temel61
22.06.2020, 23:32
Çok yazmam okurum genelde ama hoca sen Campiyi neden çıkardın. Sörlotha kızanları da anlamıyorum adam Norveçli.. Alanya’nın sıcağında ve neminde feleği şaştı.. 60 da oyundan alınmalıydı.. çok yazık oldu Alanya’nın biraz üstüne gitsek 3. golü bulurduk bu kadar geri çekilmenin ne gereği vardı ki???

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

hanzale
Gereksiz gerginlikleri bırakalım, daha 6 hafta var ve henüz bitmiş bir şey yok

ozzy!
tek top tutan adamını oyundan çıkarıyorsun bin tane stoper sokuyorsun. hoca elinle verdin maçı.

ilelebeTS
Son olarak şunu yazayım: Yiğit düştüğü yerden kalkar, 6 maç var daha. Ama Alanya senin hesabını kupa finalinde göreceğiz.

CİVELEK.61
Messias bu Huseyni'den daha mı kötü yav?
Kart gördü diye söylemiyorum.
Adama geriye oynanan her top kalemize baskı oldu.
Rakip durumu farketti sol kanadimiza baskı yaptı.
Bütün toplar huseyniye geri dönmeye başladı zaten top kullanamiyo bide bütün toplar ona atiliyo.

nakzo
Neyse arkadaşlar bardağın dolu tarafına bakalım lig başlarken 2. Olucaksınız feneri 4 maçın 3'ün de yeneceksiniz kupadan eleyip final oynayacaksınız deseler %95 kabul ederdik,

Ben etmezdim 10 tane 2.cilik gördüm hatta bursanın şampiyonlugunu gördüm yetmedi kodumun ibneleri yüzünden basaksegirinde sampiyonlugunu gorecem.

14TS61
Haftaya Başakşehir GS yi yenerse bu iş biter.. Ayrıca Bizim en çok korktuğum maç Denizli maçı

ozturk
22.06.2020, 23:33
Tamam arkadaşlar ben de çok sinirli ve üzgünüm, hatta elime baya bişey aldım bıraktım fırlatacaktım yoksa. Bu saatten sonra hoca falan da değişemez. En azından bu maçı biz taraftar olarak kafada atlatalım ve etkisinden çıkalım. Aksi durumda haftaya çok sürpriz puan kaybı olabilir.

Ben artık hiçbir puan kaybimiza sürpriz gözüyle bakamıyorum. Son 5 dakikaya 2 farkla girmedigimiz her maç potansiyel puan kaybıdır

yorumsuz6117
Nwakaeme bu takımın %50'siydi bu gerçeği herkes kabul etsin, onsuz şampiyonluk bir mucizeydi zaten..

Furkan Tütüncü
bütün maç sadece 15 dk gol aradık ve 2 gol attık. küçük takım gibi gol atıp yatarsan böyle patlarsın işte.

ANAOKULU TERK
son 15 liramı iddiada canlıdan bizim takıma basmıstım .
sağolsun takım bana bastı .

sahadaki tecavüze mı yanayım ,
cebimdeki son parama edilen tecavüze mı yanayım , bilemedim .

14TS61
Alanya ne çok sevindi ya. Anadolu takımları bayağı bilenmiş anlaşılan

Tekke

Yaw 6 maçtır ne demek? Bıraktı ya, motivasyon dağılmasın diye çiçek böcek yazdık, ben 6 aydır yazıyomReal-Bayern-City haberleri çıktı-bitti Sörloth, LİDERİN FORVETİ 6 maçtır suskun, kalitesi ortada???
Alexander Sörloth, 23. haftada Beşiktaş'a attığı golden bu yana Süper Lig'de forma giydiği 488 dakikada isabetli şut çekemedi

BEYLER, TAKIM İYİYKEN HAVA BOZULMAZ, ama Sörloth sakatlanmamak için %30 ile takılıyor, Alanya maçının son 15 dk sını herkes izlesin, AYIP

Doctore
22.06.2020, 23:34
Ben açıkçası şampiyonluğa olan inancımı yitirdim şampiyon olmak isteyen takım bugün hocasına rağmen bir tarafını yırtar o şutu çektirmezdi. Yok onlarda puan kaybeder bunlarda puan kaybeder. Biz bu maçta dayanamayıp puan kaybedebilşyorsak hepsinden daha fazla puan kaybederiz. Tam bir kaybedenler kulübüyüz. Kazanmaya bu kadar yakınken Kaybetmek bizim içimize işlemiş. Tam bir kepazeyiz. Zaten mal gibi oynamışsın bari bala göte 2-1 öndeyken kazanmayı bil. Bu maçı 3-0 alanya alsa bu kadar üzülüp umutsuzluğa kapılmazdım. Bu durum takım için hiç normal değil.

TS-Tiryaki
Futbol katili Hüseyin le şansa bala buraya kadar geldik sonunda patladı balon Hüseyin

Aker
Bundan sonra ilk 30 dakika hariç bu şekilde aciz oynayıp puan kaybedeceğimizi sanmıyorum, ki bence en zorlu rakibimiz alanyaydı. Şampiyonluk için avantajımızı kullanamadık. Şimdi sıra akbilde. Bakalım onlar nasıl değerlendirecekler.

serdaracıl
Alanyada 40 derece sıcak var, nem var. Rakip diri senin takım bitik. Yap değişikliklerini adam gibi bitir işi. Bunun için hoca olmaya gerek yok

Mehmet Cihan Kocaman
3 aylık aranın ardından en önemli 2-3 oyuncusundan yoksun ve 10 günde 3 tane deve dişi gibi deplasman maçına çıkan bir takımın son 10 dakika geriye yaslanmasına kızmam. Hatta bir çoğumuzun tahmininden daha iyi oynadık bence, Ekuban biraz gününde olsa karşı karşıya pozisyonda fişi çekmişti. Asıl sorgulanması gereken maç öncesi oyuna mutlaka girer dediğimiz Bilal ve Doğan'ın tercih edilmemesi ve 2 maç daha oynarsa kontratı uzayacağı için Da Costa'nın yedek beklemesi.

BlackPanther
Zeki Uzundurukan: Doğan ortasahaya alınmalıydı dalga kıran olarak.

Veysel
Önde top tutacak adam yok..

iso_4939
Ibb nin as kadrosu ve yedekleri bile bizden üstün burda bile fark var zaten basinda hoca yok iki oyuncun sosa wakaeme yoksa sen kolay mac alamazsin siradan bir takim oluyorsun.ibb nin cikan oyuncunun yerine robinho demba ba giriyor aga gercekci olalim evet ibb puan kaybeder ancak sende kaybedeceksin ve bu isin ucunda 200 tirilyonluk bir mangir var bunu sana birakmazlar..

Onur Erçetin
Gereksiz gerginlikleri bırakalım, daha 6 hafta var ve henüz bitmiş bir şey yok

Net olarak söylüyorum.Bizim için herşey bitti.Gs forvetsiz Başakşehir maçına çıkacak.Bize karşı birçok eksiği geri dönecek adamların.Başakşehirin önümüzde ki hafta puan kaybetme ihtimali yok.Bugün iki değişiklik yapmayı becerememiş Hüseyinle şampiyon olamayacağımızı görmüş olduk.Doğan ve Bilali alsaydı maç bitmişti.

Nwakeame ve Sosa sayesinde bugünlere geldik.Hüseyine bu ligde takım verecek hiçbir kulüp yok.Bomboş bir adam.Saçma sapan stoperler aldı oyuna.Merkeze adam almadı,sol kanada adam almadı.Gitti en iyi adamı Ömürü çıkardı.

smart
22.06.2020, 23:35
Campi neden çıktı? abdülkadir neden çıktı? guilherme neden çıkt? sorloth neden çıkmadı?

Varlıbaş61
Şu an kadar öne geçtiğimiz maçlarda tam 20 puan kaybettik. Rakamla 20, yazıyla yirmi !!

ucurum
Son dakikada yemek yıkıcı oldu ama yarına unutmak gerekir. Başakşehir'in 6'da 6 yapması çok zor. Önemli olan bizim tüm maçları rakibe bakmadan kazanmamız. Takımın daha hırçın oynaması lazım. Son düzlüğe giriyoruz ama oyuncular çok rahat oynuyor.

Başakşehirin 6da 6 yapması kesin gibi bir şey

Sen hariç Bi GS var puan kaybeden millet öyle ya da böyle maçını alıyor

Ahmet Aksu
hüseyin hocaya bunları sormak lazım da sorabilecek gazeteci var mı bilemem?

1- costa ve hüseyin varken sözleşmesi biten ve o kadar maç kaçırdıktan sonra bu kadar kritik bir maçta husseini neden oynadı?
2- takım neden her maç gol yedikten sonra bu kadar geri çekiliyor ve hoca olarak buna çanak tutuyorsun?
3- sörloth sürünürken neden onu çıkarmadın? ilerde top tutamadık bunun önlemini almak yerine neden saçma değişiklikler yaptın?
4- parmak da sörloth gibi son 15 dk da pili bitti o da sahadaydı onun yerine birini alabilirdi neden almadı 90 dk sahada tuttu?
5- abduş sonlarda tek başına bir şeyler denerken ve o kanattan kırmızı kart yiyen adam da varken neden oyundan alınıp anlayamadığım serkan değişikliğine gitti?
6- orta sahan düşmüş ndiaye parmak bitik, alanya uzun adamları ile yanlardan doldur boşalt yaparken bir yandan da sürekli ortadan akın akın gelirken doğan girmesi gerekirdi neden almadın?
7- campi neden oyundan çıktı?
8- neden 2 stoper birden oyuna sokarak alanyaya üzerime gel sinyali verdin kontra mı deneyecektin ilerideki bitik sörloth ile?
9- neden vakit geçirmek için son dk larda oyuncu değişikliği yapmadın 5 değişiklik hakkımız olduğunu mu unuttun?
10- neden sakatlanan bir futbolcu geri dönmüyor ekibinde sorun mu var?

redbul
ya millet alanya ya neden saldırıyor sen topu alanyaya zaten veriyorsun ne diyeceksin üzerimize gelöeyinmi diyeceksin sen bu ligin liderissin topu ayağında tutacaksın oyuna sen hülmedeceksin klasik anadolu takımalrı gibi defans yapmayacaksın yaparsan 90+5 de kıçına tenekeyi bağlarlar.

Veysel
22.06.2020, 23:36
son 15 liramı iddiada canlıdan bizim takıma basmıstım .
sağolsun takım bana bastı .

sahadaki tecavüze mı yanayım ,
cebimdeki son parama edilen tecavüze mı yanayım , bilemedim .Hiç konuşma bence.. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200622/967c6c5829797f4d15fc312dee27f9c9.jpg

Mert Pasa
Başkan biriyle bildiğin dalaşıyordu Alanya başkanımıydı o?

CİVELEK.61
Baskı altinda campi iyi kötü topu savunmadan cikartabiliyo.
Hüseyni garip yerlere top atiyo.
Duvardan dönüyo top
Maçın başından sonuna böyle oynadı.
Ben bunu maç boyu gördüm hoca göremedi.
Da Costa da bu konuda berbat
Hüseyin Turkmen zaten bu konuda berbat
Yav messias bu adamlardan kötü mü yahu

14TS61
Yöneticiler neden birbirine girdi. Mevlüt Çavuşoğlu nun abisi Alanya'nın başkanı oda içlerindeydi. Kimbilir ne lafı soktulsr

BlackPanther
22.06.2020, 23:37
Erman Toroğlu: Hüseyin Çimşir oyuncu değişikleriyle maçı elinden verdi!!!!!

ersn.alparslan
Artik benim icin futbol yok. Ve bunun tek sorumlusu 2 senelik emegin yok olmasinin tek sorumlusu milyonlarca taraftarin hayallerini calan bir kac taraftari olan takima ilk sampiyonlugu tattiracak olmanin tek sorumlusu huseyin cimsir denen akilsizdir.

nakzo
abiler biz sampiyonlugu dar kadro.Yüzünden verdik mikel ile müzmin sakat ingilizi alacağımıza adam akıllı 2 oyuncu alsak çok rahattık bir takımın kaderi wakayeme ve sosa denen 2 tane vurdumduymaz herifin ellerine bırakılır mı yahu başkan sorloth sakatlansa forvetin yok forvetin ne diye kaktın ayağa şampiyonluğa oynuyorum diye rezil sürüsü.

Dereli
75-80 de şötlotu çıkarıcaktın. Yoruldu adam görmen lazım. Ki hatası yüzünden gol yedik.

Kampi neden çıkıyor anlaşılır gibi değil.

Şimdi bekle ki rakip puan kaybetsin.

Ölme eşşeğim ölme yaza yonca bitecek.

Sinan.K
Bu Erol denen kani bozuk Trabzonlu degilmi güya yaptigi aciklamaya bak 36 yildir sampiyon olamayan bak bak bak pusta bak sen

gurur6134
Aga gaysey basaksehirden kimle puan alacak allah askina topcularimi kaldi haftaya oynayacak..bugune kadar oyuncularimizin olaganustu gayretiyle bireysel performansi ile buraya kadar geldik bugun su yapilan taktik yanlislar sampiyonluga oynayan takiminin hocasinin yapacagi yanlislar degil moralim cok bozuk gostere gostere ecel teri doke doke yedik golu.basaksehir eline bu firsat gelmisken ortada en az 35 milyon avro var para musluklari belediyeden kesilmisken bu firsati kolayina birakmaz hakemlerde bu saatden sonra istedikleri kadar iyi mac yonetsinler ati alan uskudari gecmek uzere.turkmen yada serkan oyuna girdikten sonra ayaklarina top geldi mi hic ? Neden huseyin hocam ya sirf trabzonlu cocuklar oynasin diye bugun 2 puani biraktik baska aciklamasi yok

Arda'
22.06.2020, 23:38
Bugün 90+da biz 2-2ye gelen beraberlik golünü atsaydık daha farkli hava olurdu eminim en azindan taraftar bu kadar salmazdi golü biz yiyince şampiyonluk gitti moduna girdik 6 hafta kala.

Mehmet Cihan Kocaman
Başakşehirin takılabileceği tek rakibi Galatasaray. Ama malesef Mariano, Marcao, Luyindama, Ahmet Çalık, Muslera, Andone, Falcao gibi oyuncularından yoksun oynayacak Galatasaray. Başakşehirin tek eksiği bile yok.

Tuğrul
Şampiyonluk artık mucizlere kaldı.

Göksel Gümüşdağ buradan bırakmaz tabi içimizdeki İrlandalı Hüseyin Çimşir gözardı edilmemeli.

Elbette yarışı son ana kadar sürdürülecek ama bu heyecanı yaşamakta güzel oldu.

Önümüzdeki sezon iyi bir teknik adam ile yine hedefi olan bir takım oluruz.

Lakin teknik adam seçiminde Ağaoğlu'na güvenmiyorum

CİVELEK.61
ya millet alanya ya neden saldırıyor sen topu alanyaya zaten veriyorsun ne diyeceksin üzerimize gelöeyinmi diyeceksin sen bu ligin liderissin topu ayağında tutacaksın oyuna sen hülmedeceksin klasik anadolu takımalrı gibi defans yapmayacaksın yaparsan 90+5 de kıçına tenekeyi bağlarlar.

Gecenin özeti bu gerisi boş

yavuzbaha
Hüsseyini denen iti çıkarken umursamıyordu,takımı 10 kişi bıraktım hiç sikimde değil havasında çıktı...el sakala atıldı adam hayıflanıyorsu...rezalet

TS-Tiryaki
22.06.2020, 23:39
Hüseyin hesap vermeli.. dalga geçer gibi yaptığı değişiklikleri açıklasın.. hangi amaçla stoperleri değiştirdi. Da Costa neden yedeğe çekildi? Doğan neden girmedi?? Açıkla bunları Hüseyin

nakzo
Şimdi oynayın la kolbastı beyinsizler hicbir boka yaramayan 5 öküz devam edin kolbastıya.

Şerafettin Kara
GS buradan şampiyon olur biz olamayız

Ahmet Aksu
22.06.2020, 23:40
abi normal değil mi stoperlerin ikisi de sörlota yapışarak oynuyor artık adamlar stilimizi çözdü sistem yoktu bireysel performans vardı ronaldo değil ki bu adam bence normal en azından asistlerine devam ediyor. yanına skor yükünü çekebilecek biri lazımdı o da olmayınca olmuyor işte.

sonra golü novaktan pereiradan bekliyoruz :)

Joacivil
22.06.2020, 23:41
Oyun nerede gitti biliyor musun? Hosseini salakça kart gördü hoca sırtını sıvazladı
kimse çıkıp ne yapıyorsun demedi
takım içinde ki gevşekliğin özeti

BlackPanther
Önde top tutacak adam yok..

Sörloth top tutamıyorsa top tutacak oyuncu alacaksın. Koy öne Doğanı top al ve ilerde top tut diye söyle. Top ile korner direğine git de. Hoca dediğin birşey yapmalıydı.

Berkan
Bu sene diğer rakiplerde kötüyken buyuk firsatti umarim bu firsat bizim lehimizle sonuçlanir :(

Mehmet Bilgin61
Ah ekuban ataydın bittiydi be

Yıldıray Emanet
Başakşehir 112 yaş ortalamasıyla oynayıp nasıl sakat vermiyor oda enteresan

castillo61
Şampiyonluk baskısı ağır geldi. Bundan sonra rahat rahat çıkıp maçlarını alırlar da tren kaçtı.

İnanamıyorum gerçekten. Son pozisyon ya son ulan son

Emre Çömez
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn
Trabzonspor TD Hüseyin Çimşir: "Önde daha çok top tutmamız, topa daha fazla sahip olmamız gerekirdi."

Doğukan Uçan
22.06.2020, 23:42
GS buradan şampiyon olur biz olamayız
Güldüm :D

Arda'
Başakşehir

Gs 3
Antalya (d) 1
Denizli 3
Konya (d) 1
Kayseri 3
Kasımpaşa 3

73 puan

Biz

A.gücü 3
Gs (d) 1
Antalya 3
Denizli (d) 3
Konya 3
Kayseri (d) 3

73 puan

Antonio
ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi gibi bir durum oldu. Ah hüseyin hocam neden böyle izledin neden değişiklik yapmadın:(

14TS61
Bizim başkan ile Bakan in da abisi olduğu Alanya başkanı bayağı tartışmış. Kimbilir ne dedi başkana

CİVELEK.61
Alexander Sörloth, 23. haftada Beşiktaş'a attığı golden bu yana Süper Lig'de forma giydiği 488 dakikada isabetli şut çekemedi

BEYLER, TAKIM İYİYKEN HAVA BOZULMAZ, ama Sörloth sakatlanmamak için %30 ile takılıyor, Alanya maçının son 15 dk sını herkes izlesin, AYIP

Neden böyle gerçekleri dillendirmekten korkuyoruz.
Benim de en büyük rahatsızlığın Sörloth'un tavrı.
Adam ikili mücadelelerden kaçtı resmen.

BlackPanther
Oyun nerede gitti biliyor musun? Hosseini salakça kart gördü hoca sırtını sıvazladı
kimse çıkıp ne yapıyorsun demedi
takım içinde ki gevşekliğin özeti

Hayır. Yanlış oyuncu değişikliği

Giallorossi
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn
Trabzonspor TD Hüseyin Çimşir: "Önde daha çok top tutmamız, topa daha fazla sahip olmamız gerekirdi."

Keske mac icinde bunu tespit edip, hamle yapan bir hocamiz olsaydi

ilelebeTS
22.06.2020, 23:43
Baskı altinda campi iyi kötü topu savunmadan cikartabiliyo.
Hüseyni garip yerlere top atiyo.
Duvardan dönüyo top
Maçın başından sonuna böyle oynadı.
Ben bunu maç boyu gördüm hoca göremedi.
Da Costa da bu konuda berbat
Hüseyin Turkmen zaten bu konuda berbat
Yav messias bu adamlardan kötü mü yahu
Hoca değişikliklerle takımın dengesini bozdu. Orta saha bas bas bağırırken stoper aldı oyuna ve Hosseini'yi önlerine çekti. Ama o da daha yerine gelemeden mala bağladı kırmızıyı yedi. Stoperde oynasa orada rakibe basmaya gitmezdi, koşarak görev yerine dönerdi. Sonra hoca kendi de strese girdi. Çünkü acemi. Yaptığı değişiklikler akıl ile yapılmadı, puan kaybetme korkusundan yapıldı ve yine de kaybettik.

arda.61
Bir kez de bizim yüzümüz gülse arkadaş ne günah işledik bu kadar şanssız bir kulüp olur mu

Aker
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn
Bak bak bak. Şakacı seni. Başkası yaptı değişiklikleri herhalde.

BlackPanther
22.06.2020, 23:44
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn

O zaman ona göre oyuncu değişikliği yapsaydın be adam!!!!!!!

Manu61
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn
Galiba bizimle dalga geçiyor.

hanzale

Oha be birader oha oha, şunları nasıl yazıyorsun, attığı goller bir kenara oynadığı oyun olmasa nah gelirdin buralara son beş hafta

robinhood61
Arkadaşlar geçenlerde oynanan Gaziantep-Trabzon maçından önce gördüğüm bir rüyayı anlatayım.
Alanya-Trabzonspor maçına deplasmana gidiyorum. Maç 1-1 devam ederken son dakikada Sorloth gol atıyor ama hakem Var'a gidip iptal ediyor.
Kahrolmuştum. Sonra Antep maçında son dakika golümüz iptal oldu. Dedim inşallah rüyam bu maç için gerçekleşmiştir.
Eğer Alanya maçında böyle bir durum olursa rüyamı buna yorarım, inşallah olmaz. Rüyalarımın bazıları birebir çıkıyor.
İnanmazsınız ama Kuçka'nın Galatasaraya attığı uzaktan golü önceki gece rüyada görmüştüm. Bir futbolcu çok uzaktan gol atmıştı ben de ohaa böyle gol mü olur demiştim rüyada
aynen çıktı. Daha önce Gökdeniz'in Galatasaray'a attığı golü hattadaha sonra Fenerli Tuncay'ın bize attığı golü de görmüştüm. Ama son olarak şunu söyleyeyim.
Bu sene şampiyon olacağımızı da rüyada gördüm. Bu takımın buna ihtiyacı var. İnşallah diyelim.
Not: Rüya kısımları tamamen gerçektir arkadaşlar.

Maçtan önce attığım mesaj ;
rüyamda son dakikada yıkılmıştım. senaryo değişik ama mantık olarak rüyam çıktı. Allah belamı versin son dakika gol yiyeceğimizi biliyordum.
Rüyamın sonu şampiyonluktu yalnız. Ordan teselli buluyorum.

OzcanHan61
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn

tam sakinleştim bir göz atıp yatim dedim, kan hüseyin hıyarııı 2 stoper alarak mı ileride top tutacaktık, abdulkadir ve guilhermeyi çıkarıp mı top tutacaktık ilerde? ulan şu dünyada hiç mi hak eden insanlar gelmez hak ettikleri mevkilere ulan kimlerin eline kaldık...

çoluk çocuğu koy bu salaktan iyi yönetir

BlackPanther
22.06.2020, 23:45
Bak bak bak. Şakacı seni. Başkası yaptı değişiklikleri herhalde.
Sanki ben değiştirdim oyuncuları!!!

Aker
Bizim takım niye sakatlanıyor? Ya ben anlamıyorum. Başakşehir'de neden sakatlık olmuyor bu kadar? Bir şeyi yanlış yapıyoruz.

Sinan.K
Bizim başkan ile Bakan in da abisi olduğu Alanya başkanı bayağı tartışmış. Kimbilir ne dedi başkana

Nerde görmedim onu

Sacit
22.06.2020, 23:46
Hüseyin cimşir ile bu kadar olur

Teknik direktör önemli bir etken

Majid hoseyni sezon sonu kovulmayı hak etti

Tuğrul
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn
1.bölgeden 3.bölgeye uzun topla çıkmak, topun kıymetini bilmemek ve takım boyunu 40 metrede kuramamak olabilir mi

Ne de olsa Mustafa Reşit'in ekolünden gitti 75. dakika adaşı olan kazma Hüseyin Türkmen'i oyuna aldı.

Güler misin ağlar mısın ?

Bence Trabzonsporlular olarak üzülmeyelim bu çapsızla buraya getirmek bile büyük başarıdır

ilelebeTS
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn

Tamam biz de bunu diyoruz işte. Çimşir sanırım takımın hocası olduğunu unutmuş o ara aklı gitmiş.

14TS61
Nerde görmedim onu

Beyaz TV de şuan. Beinspor da izledim arbade oldu

Emre Çömez
22.06.2020, 23:47
Nerde görmedim onu

https://twitter.com/omerkarakastv/status/1275169358743035911

Mert'
Alanya başkanıyla olan tartışmayı gördüm de kupa finalinde bunlara monte yapılmazsa yazıklar olsun.

TS-Tiryaki
Şaban bizimle dalga geçiyor.. çapım bu kadar diyemiyor

Berkan
Adamlarda bi kanat vardi dsakala mi ne adam bildiğin Robben, bi ortasahalari vardi efecan diye bunca sene nasil barcelona formasi giymemis hayret ettim. İnşallah tez zamanda kümeye duserler

nakzo
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn

Şu sığırın sözlerini alıntılamayın

Ufuk
h. türkmenin oyuna girdiği ve gol yemediğimiz maç var mı arkadaşlar? bu adam batuhan artaslanın gudubetliğini üstüne aldı.. bir tane de hava topu alsa gam yemeyeceğim..

Girdikten sonra bi tane yedirecekti anında Ndiaye çizgiden çıkardı. Hadi baştan oynatır bi nebze anlarım ama rakip top şişirirken tıfıl boyu ile neden oyuna sokulur hiç bir zaman anlamayacağım.

Kötü falan denir anlarım ama ayıp ediyorsun.
Bilerek oynamayan adam fb maçında Serdar baldıra peşpeşe saldırırken ilk müdahalede kendini atar kenara gelirdi. Kendini göstermek isteyen adam 60 metre top sürüp penaltı almışken Ekuban'a bırakmaz kendi atardı. Kendini göstermek isteyen adam bugün önü boşken Ömür'e pas atmazdı. Aynı pozsiyonda Burak olsa ne yapacağını hepimiz biliyoruz.

erenslash
22.06.2020, 23:48
sorloth yoruldu son iki maçtır iyidi baya beş kişi adamı marke ediyor wakayeme yok parmak iğrenç paslar atıyor

ekuban acayip kötüydü bugün takım genel olarak kötüydü

hüseyin hoca takımı iyi hazırlamamış

ama 2-1 bu maç böyle biter dedim sonra doğan değişikliğinin uygun olacağını düşündüm ancak kadro belli stoper değişiklikleri çok yanlış değil skoru korumak adına takımı iy hazırlamamış yorgunluklar var geri pas yüzünden kalecimiz ayağı sıkıntılıydı.alanya normal kötü değil oyuncu olarak ancak biz o kadar kötüyüz ki alanyaüsytümüze rahat gelsin diye özel çaba sarfettik

arkadaşlar 6 maç var evet bu bize iyi ders oldu şampiyon olma şansımız çok yüksek ancak hocanın ve futbolcuların kendine çeki düzen vermesi lazım

yorumsuz6117
Alanya'ya kızanlar kendi tskımına baksın, sen topu tutamazsan rakibe gel gol at dersen eninde sonunda yersin, Alanya değil Çemişgezikspor'da olsa golü atar..

Sinan.K
https://twitter.com/omerkarakastv/status/1275169358743035911

Fenerin köpegidir kendisi keske caksaymis agzina iki tane

Sacit
22.06.2020, 23:49
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
50sn

:))

Hüseyin cimşir senin kabahatin yok
Kapasiten belli sonuçta

ilelebeTS
22.06.2020, 23:49
Alanya'ya kızanlar kendi tskımına baksın, sen topu tutamazsan rakibe gel gol at dersen eninde sonunda yersin, Alanya değil Çemişgezikspor'da olsa golü atar..
Golü attı seviniyorlar tamam eyvallah. Maç bitti daha çok seviniyorlar. Kupa mı kaldırdınız ulan şerefsizler!

Ahmet Aksu
22.06.2020, 23:50
sezon sonuna kadar Sosa dursa takımın başında ne güzel olurdu
hocasız olsak da birşey değişmeyecek çünkü, en azından hüseyin cimşirin dalga geçer gibi laflarını duymayız..

adam ünal hocanın kopyası takıma hiç birşey katmadı. ilk başta dinamizim dedik ama o da futbolcuların sayesindeydi aldandık. :)

şimdi birileri çıkar hüseyin hocanın istatistiklerini açıklar ama arkadaşlar bu işler istatistiğe bakmaz ki futbolcular sağolsun hep ipten aldı bizi

Sinan.K
Yahu herkes Hüseyine saliyo tmm eyvallah hoca fln degil kendisi ozm bu newton dedikleri adam ne ise yariyor bu adam chealseden gelmedi mi neye yariyor bu adam kukla mi

tamuğ yamtar
Maç sonu baya mevzu olmuş.

Sadece tribünde değil saha içinde de.

Yazacak çok şey var ama en önemlisi sezon sonu kesinlikle teknik direktör işini güzelce değerlendirmek lazım.

Sinan.K
Golü attı seviniyorlar tamam eyvallah. Maç bitti daha çok seviniyorlar. Kupa mı kaldırdınız ulan şerefsizler!

Bunu anlatamasin bizim taraftara

Berkan
22.06.2020, 23:51
Hadi hoca neysede yardimci chelsea gormus adamdi. O da oranin premierligin cimsirimiydi :)

Tahir61
asıp kesmeye havlu atmaya hakaretler savurmaya kelle istemeye gerek yok zamanı değil

kaldı 6

acı bir şekilde kaybettik ama bunlar var.

tüm maçları kazanmak hikayeydi zaten

başak da takılacak

erenslash
kupada emmeli gömmeli şahane olur tabi ki olmalı da.gönülden şu geçer hem şampiyonluk hem kupa 6 maçımız var imkansız değil bakalım bundan ders çıkarırsa bizimkiler bir şeyler olur.alanyanın bu kadar sevinmesi saçma tabi ders vermek lazım
Alanya başkanıyla olan tartışmayı gördüm de kupa finalinde bunlara monte yapılmazsa yazıklar olsun.

Emre Çömez
Yeni Şafak Spor
@yenisafakspor
·
1d
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Yediğimiz gol sonrası Alanyasporlu yöneticiler tarafından inanılmaz küfürler yedik."

TS-Tiryaki
Yahu herkes Hüseyine saliyo tmm eyvallah hoca fln degil kendisi ozm bu newton dedikleri adam ne ise yariyor bu adam chealseden gelmedi mi neye yariyor bu adam kukla mi

tamam da son karar hoca sıfatıyla orada dikilen şaban da

Doctore
Bırakın yav biz 30 değil 50 senede geçse şampiyon olamayız. Winner lık ruhumuzda yok. Halen umut edip fikstür hesaplayan var. Bu gece bu iş bitti 30 saniye dayanamadı takım hoca 30 saniye dayanacak değişiklik yapamadı bu iş bitti. Hoşgeldin 2. Vanspor vakası yıllar boyu unutmayacağız muhtemelen bu maçı. Yok ağam bizde o hava yok, şampiyonluğa giden takım havası yok oyuncularda ohırs istek azim yok. Yazıklar olsun. O Hosseini salağını gönderin gitsin bu akşam sokmayın trabzona. Ulan ayı sen defans oyuncususun rakip ceza sahası kenarında kırmızı kart nasıl görür bir defans oyıncusu. Davar.

erenslash
22.06.2020, 23:52
aslında biz 3 puan kaybettik ama maçı kaybetmedik biraz şokun etkisi geçince aramızda başakla iki puan var be baya yüksek şansımız
asıp kesmeye havlu atmaya hakaretler savurmaya kelle istemeye gerek yok zamanı değil

kaldı 6

acı bir şekilde kaybettik ama bunlar var.

tüm maçları kazanmak hikayeydi zaten

başak da takılacak

Mehmet BAŞ
Hoseini bu takımın stoperi değildir. Bu akşam bunu bir kez daha gördük. Her maç sert hareletleri veya sakarlıkları var. Üstelik pozisyonlarda oldukça ağır kalıyor. Şampiyonluğa oynayan takımların stoperleri bu özelliklere sahip olmamalı...

ilelebeTS
Eğer bunlara finalde 5 tane sallamazsak bizim takıma da yazıklar olsun.

CİVELEK.61
Campi değil Hüseyni çıkardı oyundan Hüseyni maç boyu çok kötüydü sadece kırmızı kart değil mesele
Guilerme devre arası çıkardı oyundan
Parmak çıkar doğan girerdi
Sorloth oyundan çıkabilirdi.
Değişiklikler ya çok geç ya çok berbat
Hoca performansı çok kötüydü.

yorumsuz6117
Herşey bir tarafa bu Erol Bulut'a kupa finalinde acı acı koymazsak Allah bizim belanızı versin..

Antonio
sorloth sakat sakat oynuyor. sorlothu çok önceden çıkaracaktı. orta alana adam yığacaktı. neyse artık biz görüyoruz bunları huseyin hoca tecrübesiz bu kadar yapabiliyor. bundan sonra 6 da 6 yaparsak bir umut.

AYYILDIZ
22.06.2020, 23:53
Kupa finalinde görüşecegiz Alanya.

chener
22.06.2020, 23:53
Eksiklerimiz hatalarımız elbette var.
Ama bu kadar kötülüğe karşı koymamız da lazım. Bizden nefret eden geniş bir futbol oligarşisi ve onun köpekleri var. Bu akşam maçtan sonra gördük. Denem o ki, kızalım ama kime?
Bu hafta ince ayarla lideri değiştirdiler. Bu şehir birgün olsun acısını haykırsa , yüreğini ellerinde hissetse yetecek ama yok işte. Ancak arabesk. Halen şampiyonuz.

ÖmürKaradeniz61
22.06.2020, 23:54
Yahu ne oldu kardeşim nedir yani,gs geçen sene erzurumla berabere kaldı yinede biz şampiyon olacağız merak etmeyin dedi fatih terim ve gs camiası. Bizden bir bok olmaz biz bu heyecanı yaşamayı haketmiyoruz.

Yıldıray Emanet
Yaşandı ve bitti saygısızca

zaqua
buraya kadar geldikten sonra bu yoldan dönülmez.

gs'nin çok canı yandı haftaya beraberlik olablir.
antalya ve duruma göre kasımpaşa başakşehiri zorlayabilir.
kardeş kayseri bize bir şarki armağan edebilir.
daha bitmedi. öyle kolay pes etmek olmaz.

Harun-61
Beyler,

sakin! Az sakin yahu !!!

murat3861
Hüseyin cimşir ile bu kadar olur

Teknik direktör önemli bir etken

Majid hoseyni sezon sonu kovulmayı hak ettiHüseyin hocanın bu maçtaki hamleleri bana göre de yanlıştı ama bu kadar da gömmeyelim. O da böyle olmasını istemezdi. Son saniyedeki gol olmasa şimdi kahramandı. Hoseyni çok dengesiz bir oyuncu. Fener maçındada penaltı yaptı ama hakem görmedi. Keşke sözleşmesi uzatılmasaydı. Öyle faul yapılırmı, belki şampiyonluk gidecek sayesinde.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
Başakşehir şampiyon olunca oy oranı % 95 e falan çıkar.Şu Başakşehiri başımıza bela ettiler.Tebrik ederim.2011 den sonra 2020 de de şampiyonluk gidiyor.

erenslash
22.06.2020, 23:55
yardımcı yabancı hocayla btimiyor işte kondisyoner,fitnesscın,masörlerin sağlık ekibin bunlar d iyi olmalı.bakalım hüseyin yardımcıyı ne kadr dinliyor taktik yaparken saha içinde bunu bilmiyoruz
Hadi hoca neysede yardimci chelsea gormus adamdi. O da oranin premierligin cimsirimiydi :)

Arda'
Erol ve Cavuşoğluna en iyi cevabi kupa finalinde versin takim madem bu kadar itlik yaptilar.

Oğuz ZEYTİN
Herşey bir tarafa bu Erol Bulut'a kupa finalinde acı acı koymazsak Allah bizim belanızı versin..

Ya bir de onu isteyen Trabzonsporlular vardı. Neymiş, aslen Trabzonluymuş.

Bizimkilere kalsa, dünya üzerinde Çinli'den çok Trabzonlu var.

Doctore
Adamlar bize son dakika da öyle bir koyduki o biçim. bunun acısını yıllarca çıkaramayız kupada ne atarsan at. Hatta sokayım ziraat kupasına keşke onda yenilseydikte bu maçı alsaydık.

LağusKusteli
Evet maalesef kazanmalıydık ama olmadı.

Campi-Huseyni-Hüseyin hocaya yazar bu puan kaybı.

Lakin, moral bozmak yok!

Daha lig bitmedi.

Biz Şampiyon Olacağız!

CİVELEK.61
Pereira mesias campi Novak
Abdüş sosa Ndiaye ekuban
Parmak
Sorloth
bu 11 oynarsa umudum var bundan sonraki maçlardan
Yoksa yalan olur bu sezon

Onur Erçetin
Yahu ne oldu kardeşim nedir yani,gs geçen sene erzurumla berabere kaldı yinede biz şampiyon olacağız merak etmeyin dedi fatih terim ve gs camiası. Bizden bir bok olmaz biz bu heyecanı yaşamayı haketmiyoruz.

Gs ile sen aynı topu mu oynuyon.Adamlar eze eze yeniyordu.Bizim gibi oynamıyorlardı.

Sinan.K
22.06.2020, 23:56
Fenerlisi Galatalasi Besiktaslisi hepsi seviniyo bunlara öyle bi koycaz ki Allah büyükür rabbim yüzümüzü güldürür insallah

M.Berke Gayretli
Biz şampiyon olacağız.

tamuğ yamtar
aslında biz 3 puan kaybettik ama maçı kaybetmedik biraz şokun etkisi geçince aramızda başakla iki puan var be baya yüksek şansımız

Golün son saniyelerde yenmesinin etkisi biraz da.

Benim de parmaklar gitti mesela masaya yumruk vurunca ki sakin izlerim ve duygularımı belli etmem.

8’de 8 zordu zaten ki Başakşehir’de yapamayacak puan kaynedecektir.

Takım ivedilikle toparlanır inşallah.

14TS61

Galatasaray işte o. Galatasaray için başak kendini feda etti. Hakemler çalıştı.

ilelebeTS
Valla ben gs maçına beraberlik düşünüyordum. Şimdi artık 6'da 6 yapmaktan başka çare yok. Akbil'den puan kaybını da gs değil başka maçta bekliyorum.

artvints
22.06.2020, 23:57
Başakşehir hata yapar inşallah da hatasını değerlendirecek takim yok ki.

Inşallah şampiyonluk gelir de o yillarin birikimini alanya'ya dayak atmak için kullaniriz.

Sinan.K
Birsey sorcam bu Messias Türkmenden Hosseiniden fln daha kötu bi topcumu ? Adam kadroda bile yok bu nasil isdir anlamadim

Onur Erçetin
Siyaset 2011 de şikecileri kollayarak,2020 de de taraftarı olmayan kulübü şampiyon yaparak neyi amaçlıyor ben anlamıyorum.Ulan Trabzonspor taraftarı artık psikolojik olarak bitti,son darbeyi mi vurmak istiyorsunuz anlamadım.

LağusKusteli
22.06.2020, 23:58
Alanyaspor denen takım haftalardır ligde önüne gelene yatarken, bu maçta sezonun en iyi oyununu oynadılar.

Erol Bulut denen herif oyuncularını hırslandırmak için kart gördü.

Alanyaspor yöneticileri 2. Gol sonrası bizim yönetim ve takıma ağzı alınmayacak küfürler etti.

işte tüm bunlar bi ders olsun ve kalan 6 maçı kazanmak için birlik olalım!

Moral bozmak yok, Alanyaspor gibi camiaları sevindirmeyeceğiz!

BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!

Fatih Öztürk
Bizim üzerimize düşen bu şu anda.Eleştiriler haklı ama yarın sabaha kalmamalı.Başakşehirde dağılacak bu hafta bile dağılabilirlerdi offside olmayan gol verilse

Aynen abi.

yatmaztara
Neyse ki son haftalara kalmadan şampiyonluğu kaçırdık hayırlı olsun. Bundan sonra stres başak'ta. Bu dakika itibari ile 6-6 yaparız diyorum. Liderliği almamız en fazla 2 haftamızı alacak. Tuh Allah kahretsin son 4 hafta stres yine bize geçecek! :D

Mustafa ÖZDEMİR
Alanyaya neden sallıyorsunuz. Gel maçı almı diyecek adamlar.

redbul
22.06.2020, 23:59

arkadaşlar bu adamın geldiği zamanda yazmıştım bu adam taktikle teknikle çok alakalı değildi chelseada bu adam chelsea nın başka takımlara verdiği kiralık adamalrın performans takibinden sorumluydu .

erenslash
takım toplanır da başak ne zaman puan kaybeder bakalım.kaybedecekleri kesin.gs ile biz d eoynayacağız.gs başağa eksik oynayacak.adamlar diyelim gs a kaybetti sen aldın öndesin.ama sen gs bir puan bile kaybetmemen lazım.fisktürlerde aynı .+alanyayı kupada parçalamak lazım.bu maçı almalıydık çok zorladık vermek için maçı buna zaten yanıyorum neyse 6 maç çok puan demek hocam.
Golün son saniyelerde yenmesinin etkisi biraz da.

Benim de parmaklar gitti mesela masaya yumruk vurunca ki sakin izlerim ve duygularımı belli etmem.

8’de 8 zordu zaten ki Başakşehir’de yapamayacak puan kaynedecektir.

Takım ivedilikle toparlanır inşallah.

14TS61
GS yenseydi keşke ozaman işte daha kolay olurdu işimiz. Ama Yinede ikinci olmak istiyorsa alacak maçı yoksa 3.de olamaz

Ahmet Aksu
nwakamenin dönüş tarihi belli mi?

sosa gibi o da süresiz gitti galiba Allahım tüm şanssızlıklar bizi mi bulur ya bir de üzerine hüseyin cimşir kabusu Allahım hafta zehir oldu inşallah sene zehir olmaz :(

artvints
23.06.2020, 00:00
Işte bu tip maçlari düşünerek atletik oyuncular alacaksin. Millet bizim yumusak oyunculari görüyor hevesleniyor, madem fizğin yok topu tut bari onu da yapamayinca sonuç bu işte.

LağusKusteli

Puan kaybından Bi sinerji oluşturmaya çalışıyoruz hocam, gölge etme başka ihsan istemez

ilelebeTS
Adamlar bize son dakika da öyle bir koyduki o biçim. bunun acısını yıllarca çıkaramayız kupada ne atarsan at. Hatta sokayım ziraat kupasına keşke onda yenilseydikte bu maçı alsaydık.

O iş öyle değil. Erol'un fener, takımının da avrupa hayalleri var. Bir koyuşta ikisini de yerle bir edeceğiz.

Mehmet Cihan Kocaman
Başkanlar arasındaki kavganın sebebi ne?

Manu61
23.06.2020, 00:01
Biz şampiyon olacağız.

Savaş filmlerinde ağır yaralanan askerler gibiyim ''beni bırakın siz devam edin''

Belki son dakikada yenilen umut kırıcı gol böyle hissetmeme neden oluyor bilmiyorum. Gerçekten sıkıldım.

Emre Çömez
Başkanlar arasındaki kavganın sebebi ne?

Süper Lig
@TFFSuperLig
·
19sn
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Yediğimiz golün ardından Alanyasporlu yöneticilerden inanılmaz küfürler yedik."

gurur6134
Siyaset 2011 de şikecileri kollayarak,2020 de de taraftarı olmayan kulübü şampiyon yaparak neyi amaçlıyor ben anlamıyorum.Ulan Trabzonspor taraftarı artık psikolojik olarak bitti,son darbeyi mi vurmak istiyorsunuz anlamadım.

Trabzon cantada keklik cok da umurunda trabzonspor trabzonlunun su anda 1 numarasi siyaset trabzonun ..trabzonspor 1 numara olmasi 2000 lerin basinda kaldi az bile yapiyorlar

kayseriliyiz
23.06.2020, 00:02
Biz şampiyon olacağız.O iş bitti, kupayı alalım kafi

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

ccd6167
Geçen hafta adamlar başağa ne güzel yattılar ama

nakzo
Hepimiz lig arasında sampiyon olamayacagımızı biliyorduk bunu hissediyorduk bu kadroyla hayaldi zaten her maç ızdırap çekerek şampiyon olunmaz bjk nin şampiyonluklarına bak hangi maç bu ızdırabı çektiler.Yedik yiyecez diye terden göl olarak şampiyon mu olunur.Bizim geniş kadro ve iyi bir hoca bulmamız lazım ve ilk olark şu yavşak sosayı bu takımdan göndermemiz lazım.

Fatih Öztürk
Biz şampiyon olacağız.

Genç adam, 12-13 yaşından beri takip ediyorum seni, sen de olan inanç çoğu taraftarımız da yok. Biz şampiyon olacaz hem de öttüre öttüre.

zaqua
Alanyaspor denen takım haftalardır ligde önüne gelene yatarken, bu maçta sezonun en iyi oyununu oynadılar.

Alanyaspor yöneticileri 2. Gol sonrası bizim yönetim ve takıma ağzı alınmayacak küfürler etti.

BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!

bi zahmet anadolunun abisi vs gibi laflarla anadolu kardeşliği romantizmi yapan bizim taraftara da ders olsun.
anadoluyu ve insanını çok iyi bilen bir karadenizli olarak biliyorum ki bu ülkede karadenizlileri doğululardan baska kimse sevmez.

erenslash
newton sorumlu dğeil bundan

teknik personel olarak konuşursak: kondisyonerler alman ve ingiliz olmalı,fiştnesscın ve sağlık personelin problem

+ yedek kadro derinliği bunları seneye çözmesi lazım başkanın

gurur6134
Süper Lig
@TFFSuperLig
·
19sn
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Yediğimiz golün ardından Alanyasporlu yöneticilerden inanılmaz küfürler yedik."

Hepsi istanbul takimi yalakasi normaldir

Ahmet Aksu
işte ben de bunu anlamıyorum tabi ki adam gol de atacak sevinecek de isterse çılgınlar gibi sevinir bizi ilgilendirmez sen çıkıp topunu oyna yen sonrasından bize ne?

ama sen çanakkale geçilmeze başla sürekli adamlar akın akın gelsin golü atınca da patlaması normal bence

çok içlendilerse bizim oyuncular ne mutlu ki kupa maçımız da var aynı takımla göstersinler hınçlarını tabi böyle oynarsak yine yenemeyiz.

inşallah 2 kupalı hedeften kupasız dönmeyiz

Oğuz B.
Sorloth ve Parmak oyundan çıkmalıydı. Hoca bunu yapsa da gol yesek yine eleştirilecekti. Zaten bazıları için isim soy sim kombini bile eleştirilmesi için yeterli.

90+ son anda gol yenmez. Yenmemeli. Zor bir gece oldu.

Berkan
23.06.2020, 00:03
nwakame ve sosa ne zaman donecek.

CİVELEK.61
Ya sağ stoperinde Hüseyni gibi oyuncu olan bir takım her topu ona geri dönmez.
Takımın genel anlamda da oyun zekası bitik.
Arkadaşlar ikinci yarı eskisi gibi ileriye doğru pereira-Abdüş ikili oyunları izledik zaman zaman.
Zaten o ara biraz kipirdadik oyunda.
Yav nedir bu her topu geriye oynama hastaligi?
Sanki ileri oynayamayan bir takimmişiz gibi

Timur Bey
Antalya çelme takacakmış diyen var. Yahu adamlar bu akşam rizeye 3 attı. 36 puanları var. Bundan sonra gazozuna maçlara çıkarlar. Konya hariç akbile karşı ciddi oynayacak rakip kalmadı. Denizli falan da hak getire. Haftaya cincona puan kaybederlerse şansımız var ama bizim de cinconu yenmemiz şart artık. Bu bay ego da erol bulut haysiyetsizi neyse aynısını yapacak, 2 hafta sonra köpek gibi gs izleriz karşımızda. Bizim de maalesef dişe diş saldıracak güçlü bir kadromuz yok. İşimiz zor her ne kadar şansımız devam etse de.

Sacit
23.06.2020, 00:04
Yönetimden ricamızdır bugün ilk iş Majid hoseyni ile sözleşmeyi feshet

Şunu görmek istiyorum

Bu ne yaptı, akli dengesi yerinde midir?

ilelebeTS
Zaten vurulmuşuz. 6 maç daha bekler ya tamamen ölürüz ya da hayata döneriz. Biz buralara uçurum kenarından geldik.

Veysel

Lig bitimi dönerler.

Sinan.K
Bende takimima inaniyorum son 4 hafta hersey belli olur hayirlisyla sampiyon olacaz insallah

olcay_61
Normal şartlarda Göztepe ve Alanya maçlarından 4 puan alacağız desek oooo çok Iyi derdik
Ama burda moral bozan tüm takımların senin karşında birleşmesi, başakşehirin hatasız sakatsız hakemle ilerlemesi ve son dk yediğin gol
Abi moral falan sıfır. 2011deki eskişehir maçı sonrası gibi hissediyorum şuan

Tuğrul
Alanyaspor başkanı Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuoğlu'nun kardeşiymiş.

Erol Bulut 3 sene Başakşehir'de antrenörlük yaptı.

Hüseyin Çimşir handikapına rağmen 2011'de Eskişehir maçını yaşadık.

Ne yazık ki siyasi iktidar rağmen şampiyon olamazdık nitekim aleyhine hata olmayan Başakşehir artık şampi....

serdaracıl
O iş bitti, kupayı alalım kafi

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Kupa falan istemiyorum. Sıçarım kupasına. Saçma salak bi kupa yüzünden şampiyonluk gidiyor. Hala kupa diye sayıklıyorsunuz

CEMEFKER
23.06.2020, 00:05
Şampiyonluk yolunda herşey profesyonelce olmalı. Rakipler zaten birleşmiş. Geçen videoda FB kupa maçı sonrası futbolcuların çiftetellivari oyunları birilerini kamçılamıs.... Hiçbir iddiası olmayan Alanya yılın maçına çıkar gibi oynar. Çavuşoğlu ( fb'lidir) nasıl hırs yapmışsa Ağaoğlu ve yönetime küfür etmişler...

Zor iş gerçekten. Başkan ve ekibi büyük stres içinde ama büyük hataları oldu bu sezon. Yedek oyuncu sokamıyoruz.
Soru:
1- Sampiyonluğa oynayan bir takımın yedek dahil kaç santraforu ( forvet değil. Yani Ekuban , Nwakaeme tarzı değil, direk golcü) olur.
2- Sorloth'un yedeği kimdir?

emre6117
GS yenseydi keşke ozaman işte daha kolay olurdu işimiz. Ama Yinede ikinci olmak istiyorsa alacak maçı yoksa 3.de olamaz

Benim bu aksam gördüğüm tablo cok netti.
Öncelikle bu takım winner degil.basak öne geçince neredeyse gol bile yemiyor.oyunu soğutuyor.yada gs şampiyonluğa net olarak oynayacak gücü olsa one geçtiği maçı bir şekilde kazanır.
2.ki en önemli nokta.biz bu ligde figuraniz.bu aksam net olarak anladım.gucumuz bir göksal gümüşdağ bile yetmiyor.her mac hakemler uzerimize oynuyor.ama başak hakemle maçlar kazanıyor.
Buna bile gücümüz yetmiyorsa biz şampiyon filan olamayız asla.(bazen şike olur.bazen eskişehir bazen alanya gibi enterasan maçlar oynarız olamayız.)
herhalde türkiye ligi icin cok temiz bir takımız.bir şekilde onumuz kesiliyor.

Emre Çömez

sağlık ekibine bağlı

Oğuz B.
Başkana ve yöneticilerimize küfürler savurmuşlar. 6.lık için aldıkları bu değerli puandan dolayı mı?

Bunlar maskeli fenerlidir yüksek ihtimal.

CİVELEK.61
Bir takımın kalecisi darbe almadan bacaktan nasıl sakatlanır yahu?
Aklım almıyor.
Ben bu takımın sağlık ekibinden utanıyorum artık

gurur6134
23.06.2020, 00:06
kadro derinligi diyenler basaksehir disinda kadrosu derin olan klup yok su anda ligde..kadro derinliginden ziyade yanlis tercihler bugun puan kaybina sebep oldu..yoksa butun eksiklere ragmen dogru degisiklikler akilli hamleler ile cok rahat tutabilirdik maci..

Jackdaniels

BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!
Güzel kardeşim Alanyaspormu diyor senin hocana çift stoper değiştir , geriye yaslan , saçma sapan kararlar ver diye ? Adam isterse sezonun Futbolunu oynasın sen ne yapıyorsun ben ona bakarım. Bu akşam takımın başında sıradan bir Td dahi olsaydı maç sonucu 1-3 veya 1-4 olurdu. AlanyalıK hiçbir durum yok ortada onların zaten neye hizmet ettiği belli önemli olan biz ne yaptık ? Bunu düşünelim.

Oğuz B.
Bu şekilde giderse Sosa o zaman da dönmez. Uğurlarız ülkesine.

Lig bitimi dönerler.

Arda'
Trabzondaki taraftarim yerinde olsam bi organizasyon yapıp takimi havaalaninda karşılarım bunlar önemli şeyler en azindan hala inanci koruduklarini onlara güvendiklerini belli edip motive ederler. Gs taraftari bunu güzel yapiyor mesela.