PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 27.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

ccd6167
10.06.2020, 17:23
Bir normal gese bir de gese li göksele karşı mücadele ediyoruz.

başakşehir daha önemli rakip. Adamların takımda eksik nokta yok ama bizim taraftar nedense takmıyor başağı. İlginç cidden

Antonio
10.06.2020, 17:24
sıcakta oynaması zor soğukta araba bile daha az yakar.

romeikaa
10.06.2020, 17:56
abi nereye yetisiyor ?? lig devam etseydi bu oyuncular hic mi olmicakti ? ndiaye yetisiyor ne demek ? gecen hafta mac mi vardi ben kacirdim ?? bizim saglik ekibi ne yapiyor ?? sisko, biyikli, göbekli, Doktorlarimiz neredeeee.. Vah halimize

yeşiyor demedim kardeşim yetişmiyor dedim. güzel okusana.

Fethi kaleli
10.06.2020, 18:58
İçinden geçeceğiz hepsinin, buraya yazıyorum...

Sırayla, hafta hafta, dakika dakika... inşallah ya valla bende böyle düşünüyorum inanıyorum

Tuğrul
10.06.2020, 19:03
Maçların sıcakta oynanması ki oyun durdurulacağı için fiziksel olarak geride olan.

Hakemlerimiz için avantaj olacaktır.

Hele ki oyuncu değişikliğinin 5 yapılması tempoyu daha da düşüreceğinden.

Topun oyunda kalması süresini 30 dakikaya falan düşürür.

TS 90. dakikaya önde girerse uzatma dakikası 15, berabere veya geride girer ise ilave süre 5 dakika olur.

Bu yüzden sonucu erken elde etmeliyiz.

Hüseyin Çimşir'den pek umudum yok ama kadro kalitesi bana o inancı veriyor.

Umarım kazanarak ileri ki haftalara moralli gireriz.

Murathan
10.06.2020, 19:10
sosa yine idmanda yok.

abdüş-gui-badou

eku-sörloth-tony

nşa parmakı tercih ederim de sosa olmayınca sertlik kalmıyor

Çağatay96
10.06.2020, 19:35
Orta Üclu kim olcak. Oyunu alabilcez mi. Alabiliriz ve inş.

hanzale
10.06.2020, 19:45
Şaka gibi bile değil saçmasapan iş büyük ihtimal kadroda olmayacağı konuşuluyor Sosa’nın böyle bir durum varsa bıraksınlar artık bu işleri de biz de saçmasapan ümitlere kapılmayalım, bu ne aptalca iştir üç aydır ayağı topa değmemiş adam sakatlanıyor, muhtemel ki eskiden kalmadır sakatlık, az çok hepimiz biliyoruz ki böyle durumlar 4-5 haftadan başlıyor. Bu takım beni çok ciddi yoruyor. Gram inanmıyorlar şampiyonluk filan anladığım kadarıyla ki en önemli oyuncu sakatlık sorunu yaşıyor üç aydan sonra, yahu bir senedir bu rezillik bitmedi gitti. Çok mu zordu şu takıma adam akıllı sağlık ekibi getirmek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

My
10.06.2020, 19:56
Hadi bakalım diyecek oluyorum aklıma Hüseyin hoca geliyor :)

Onur Erçetin
10.06.2020, 20:28
https://www.61saat.com/futbol/sosa-antrenmana-cikti-mi-iste-son-durum-h760220.html

Habere göre Sosa kas ağrısından dolayı antrenmanlara çıkmıyormuş.35 yaşında uzun süredir antrenman ve maç yapmayan bir adama bir anda yüklenince sıkıntı çıkma ihtimali yüksek olabiliyor.

Kas ağrısı bir iki günde geçecek birşey değil.Antrenmana çıkmayacak kadarsa kasları fazlasıyla zorlamıştır zaten.Cuma günü İğneyle oynarsa sakatlığın artma ihtimali var.Oynamazsa orta alanda top yapacak tek bir adam bile yok.Ne Parmak ne de Ndiaye pas trafiğini yönetebilecek isimler değiller.Guilherme de Sosanın yaptığı işi yapamaz.

Göztepe maçı bizim için çok kritik bir öneme sahip.İlk maçtan puan kaybı olursa psikolojik olarak çok sıkıntılı bir döneme gireriz.

Hamza Yilmaz
10.06.2020, 20:38
Sosa oynaniyorsa gecmis olsun

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

ucurum
10.06.2020, 20:52
TS- 3p
BŞK- 5p
Gs- 7p

Gs 3 lü averajla şampiyon olur. Başak 2. biz de 3. oluyoruz. Allah korusun.

Sağol renktaş cevap için

Sercan Keleş
10.06.2020, 20:55
Çok kısır bir maç olacak gibi. Özellikle 0 - 0 beraberlikten korkuyorum. Sahada futbolcu teknik ekip sesinin duyulduğu maçlar.

Maçın yıldızı Novak olur eğer kazanırsak.

hanzale
10.06.2020, 20:55
https://www.61saat.com/futbol/sosa-antrenmana-cikti-mi-iste-son-durum-h760220.html

Habere göre Sosa kas ağrısından dolayı antrenmanlara çıkmıyormuş.35 yaşında uzun süredir antrenman ve maç yapmayan bir adama bir anda yüklenince sıkıntı çıkma ihtimali yüksek olabiliyor.

Kas ağrısı bir iki günde geçecek birşey değil.Antrenmana çıkmayacak kadarsa kasları fazlasıyla zorlamıştır zaten.Cuma günü İğneyle oynarsa sakatlığın artma ihtimali var.Oynamazsa orta alanda top yapacak tek bir adam bile yok.Ne Parmak ne de Ndiaye pas trafiğini yönetebilecek isimler değiller.Guilherme de Sosanın yaptığı işi yapamaz.

Göztepe maçı bizim için çok kritik bir öneme sahip.İlk maçtan puan kaybı olursa psikolojik olarak çok sıkıntılı bir döneme gireriz.

Oynarsa 5 hafta kaçırır oynamazsa 6 acayip bir kulübüz

Sercan Keleş
10.06.2020, 21:01
Ben uzun vadede Galatasaray'ın Başakşehir'i yenmesini istiyorum. Biz Galatasaray'ı çok rahat yeneceğiz gibi hissediyorum.

Fethi kaleli
10.06.2020, 21:11
galatasaraya bende bi katakulli olmazsa kaybetmiyeceğimizi düşünüyorum ama işte...

Onur Erçetin
10.06.2020, 21:16
Galatasaray defansının iki bel kemiği gitti.Birisi Luyinduma gitti o zaten gideli çok oldu.İkincil olarak hem defansif hem de topu oyuna sokma anlamında Gs nin belki de en önemli ismi olan Marcao da sakatlandı.

Sezonun ikinci yarısından itibaren inanılmaz form tutan,hava toplarını alan,savunmadan dribblingle sürekli top çıkaran,boyuna göre seri ve güçlü bir oyuncu olan Marcaonun da sakatlanması Galatasaray defansını resmen alt üst etti.Marcao da ikinci derecede esneme var.En iyi ihtimalle bir ayı var.En az dört maç kaçıracak.Sonrası da sıkıntı,sakatlıktan çıkmış bir adamın tekrar form tutması falan zor işler.

Luyindumanın topu oyuna sokma becerisi yetersizdi ama Marcao bu konuda çok önemliydi.Şimdi geriye Donk ve Ahmet kaldı.Özellikle Ahmetin tekniği çok zayıf,Gs savunmasına önde pres yapılırsa defanstan top çıkarma konusunda çok sıkıntı yaşarlar.Ayrıca Ahmet Marcao kadar hızlı bir oyuncu da değil,savunma arkasına atılacak topların çoğunluğu tehlike olur.

Gs deplasmanında Donk ve Ahmete sürekli pres yapılmalı..Mutlaka hata yapacaklardır.

Trabzonda geçen sezon Maicon-Ahmet ikilisinin olduğu Gs ye dört gol attık.Adamlar geçen sezon devre arasına rezalet bir durumda girdiler.Devre arasında Luyinduma ve Marcaoyu alıp zirveye çıktılar.Luyinduma da hayvan gibi fizik güç ve boyuna göre çabukluk vardı.Marcao da boy var,güç var,topu oyuna sokma var,hız var.Marcaonun biraz pozisyon bilgisi ve konsantrasyonu zayıf gibi gözüküyor bu yüzden hatalar yapabiliyor ama genel olarak çok pozitif özellikleri var.

Stoperler çok önemli.Gs nin ciddi sıkıntılar yaşacağını düşünmüyorum.Hakemler yardıma yetişmezse çok rahat puanlar kaybedeceklerdir.

Mert Oğuzlu61
10.06.2020, 21:31
-----------ndiaye---sosa
-------ömür-----gui-----waka
-------------------sorloth

Şu kadroyu izlemeyi cok istiyordum, uyumlu olacagina ve Goztepe macinda sampiyonluk sinyalini verecegini dusunuyordum.

Sosa'nin sakatligi can sıktı. Son düzlükte yalniz birakma be kaptan, giden gelmiyor bu adam sahaya cikamazsa sadece Goztepe, Fb degil diger maclari da kacirir onu yeterince tecrube ettik.

Yasina ragmen en iyi en diri adamimizdi, ne oldu simdi durduk yere yaw, doktor diye veterinere mi maas ödüyorlar Ndiaye, Sorloth, Sosa... Kac ay oldu, takim diri ve kuvvetli cikar dedik haberlere bak.

Onur Erçetin
10.06.2020, 21:32
Luyinduma sakatlandığı için onun yerinde sağ stoper olarak Donk oynuyordu.Donkun yanında ise Marcao sol stoper oynuyordu.Şimdi sol stoper olarak mecburen Ahmet Çalık oynayacak.Ahmet Çalık tam anadolu takımı stoperi,kapanan takımların oyuncusu.

---------------------Muslera---------------------

Mariano------Donk---------Ahmet-----Saracchi

---------------Lemina------Ömer----------------

Feghouli-----------Belhanda------------Onyekuru

----------------------Falcao------------------------

Şu kadroda ki en önemli eksik Marcao olacak.Savunmayı orta alana taşımak,önde oynamak veya baskı altında iken topu çıkarabilmekte stoperler çok önemli.Savunma arkasına atılan toplarda çabukluk önemli,topu çıkarabilmek için ise teknik önemli.Bunların hiçbiri Ahmet Çalık da yok.

Gs savunmasına yoğun baskı yaptığın zaman bek oyuncuları mecburen stoperlere dönmek zorunda kalacak.Stoperler ya topu oyuna düzgün bir şekilde sokacak ya da ileriye doğru şişirecek.Gs takımı bu yüzden birçok noktada zorlanacak.Top kayıpları artacak,basit goller yenecek.

Üst tarafta örneğini verdim.Geçen sezon Gs nin Maicon-Ahmetli savunmasına sezonun ilk yarısında dört tane attık,adamlar sezonun ilk yarısını liderden çok daha geride kapattılar.Devre arasında Luyinduma ve Marcaoyu alarak çağ atladılar.Hakemlerin tabiki desteği oldu ama şampiyon olmalarında iki stoperlerinin olağanüstü etkisi var.

romeikaa
10.06.2020, 21:43
sosa konusu artık iyice gösterdi ki sağlık ekibimiz derin gs tarafından atanmış. rezalet bir durum var ortada farkında değil misiniz ? 3 ay ara verildi yusuf sarı nerede ? ndiaye 1 ay sonra kiralık kontratı bitecek neden diz ameliyatı oldu verilen arada ? sosanın durumu nedir ?
ben ümidimi kestim. bari gs değil de başakşehir şampiyon olsa. %5 bile umudum kalmadı.
sosa göztepe ve fener maçlarında oynamayacakmış.

Emre Veli
10.06.2020, 21:50
oyle bir sağlık ekibi ki şampiyonluk ümidi bitirir, maç öncesi adamın modunu düşürür. tüm beklentimin içine sı.ıyor.

hanzale
10.06.2020, 21:51
-----------ndiaye---sosa
-------ömür-----gui-----waka
-------------------sorloth

Şu kadroyu izlemeyi cok istiyordum, uyumlu olacagina ve Goztepe macinda sampiyonluk sinyalini verecegini dusunuyordum.

Sosa'nin sakatligi can sıktı. Son düzlükte yalniz birakma be kaptan, giden gelmiyor bu adam sahaya cikamazsa sadece Goztepe, Fb degil diger maclari da kacirir onu yeterince tecrube ettik.

Yasina ragmen en iyi en diri adamimizdi, ne oldu simdi durduk yere yaw, doktor diye veterinere mi maas ödüyorlar Ndiaye, Sorloth, Sosa... Kac ay oldu, takim diri ve kuvvetli cikar dedik haberlere bak.

En iyi ihtimal üç dört maç kaçırır, böyle iş olmaz,

yazıkoldu
10.06.2020, 21:59
Göztepe son 5 maçta 3 kez yenilmişiz, adamların tek bir sakat ve cezalısı yok. İşin kötüsü bu hafta liderliği kaptırırsak bir daha geri alamayız.

zorroid
10.06.2020, 22:11
Yöneticisinden kullanıcısına hepsi olumsuz bir insan topluluğu. Kapatın gidin be! 8 de 8! İçinden geçeceğiz hepsinin. Ne bu hava! Yedeklerimiz bile hepsinin aslarından iyi. Yazıklar olsun size. Şampiyon olduğumuzda sevinmeyin sakın!

emre6117
10.06.2020, 22:19
En iyi ihtimal üç dört maç kaçırır, böyle iş olmaz,

Son 8 haftada sosa.sorloth.nwakame olmazsa şampiyon filan olamayız. Daha ilk maçtan sosa olmayabileceği konuşuluyor.bosuna şampiyonluk ümidine filan girmeyelim yıkımı yine çok büyük olacak.
Bu saglik ekibiyle bugünlere bile gelmek mucize ötesi.yaziklar olsun.3 aydır mac oynanmayan yerde en önemli adamın oynayamayacağı konuşuluyor.

DeAgLeMaNyAq
10.06.2020, 22:23
Pandemi sürecinden sonra hem ligimizde hem de diğer liglerdeki birçok oyuncuda da çeşitli sakatlıklar yaşandı. Fakat bu işi sadece yaşa bağlamak doğru değil. Oyuncunun kendi anatomik kas yapısının da etkisi var. Takımımızdaki birçok oyuncuda sıkıntılar yaşanmış olsaydı, bunu antrenman programıyla doğrudan ilişkilendirebilirdik. Fakat şu aşamada bunu teknik heyete yıkmak biraz haksızlık olur.

Nihayetinde antrenmanlar başlayalı 35 gün oldu. Öyle hızlandırılmış bir bir yüklenme programı da uygulanmadı. Sezon öncesindeki hazırlık evreleri nasılsa, aşağı yukarı aynı şekilde ilerlendi. Aradaki tek fark bu dönemde hazırlık maçlarının yapılamamış olması. Bu sebeple her takım maç temposunun eksikliğini ister istemez hissedecektir.

Sosa'nın eksikliğine tekrar gelecek olursak bilindiği üzere uzun zamandır takımla birlikte çalışamıyordu. Geçenlerde bir idmana katıldı ama demek ki ondan sonra da ağrıları devam edince dinlendirilmesi uygun görüldü. İşin kötü yanı söylenenlere göre Ndiaye de tam hazır değilmiş. Dolayısıyla Kamil veya Hosseini gibi defansif bir hamle kullanmayacağımızı düşünürsek, Guilherme'den başka alternatif kalmıyor. Guilherme geriye çekildiğinde de bu sefer Ekuban'ı mecburen 11'de kullanacağımızdan dolayı yedek kulübesinde Bilal dışında ofansif bir hamlemiz kalmıyor. Kısacası takımınm kaderi Abdulkadir, Nwakaeme ve Sörloth'un göstereceği performanslara bağlı...

A. Aydın
10.06.2020, 22:26
Pandemi sürecinden sonra hem ligimizde hem de diğer liglerdeki birçok oyuncuda da çeşitli sakatlıklar yaşandı. Fakat bu işi sadece yaşa bağlamak doğru değil. Oyuncunun kendi anatomik kas yapısının da etkisi var. Takımımızdaki birçok oyuncuda sıkıntılar yaşanmış olsaydı, bunu antrenman programıyla doğrudan ilişkilendirebilirdik. Fakat şu aşamada bunu teknik heyete yıkmak biraz haksızlık olur.

Nihayetinde antrenmanlar başlayalı 35 gün oldu. Öyle hızlandırılmış bir bir yüklenme programı da uygulanmadı. Sezon öncesindeki hazırlık evreleri nasılsa, aşağı yukarı aynı şekilde ilerlendi. Aradaki tek fark bu dönemde hazırlık maçlarının yapılamamış olması. Bu sebeple her takım maç temposunun eksikliğini ister istemez hissedecektir.

Sosa'nın eksikliğine tekrar gelecek olursak bilindiği üzere uzun zamandır takımla birlikte çalışamıyordu. Geçenlerde bir idmana katıldı ama demek ki ondan sonra da ağrıları devam edince dinlendirilmesi uygun görüldü. İşin kötü yanı söylenenlere göre Ndiaye de tam hazır değilmiş. Dolayısıyla Kamil veya Hosseini gibi defansif bir hamle kullanmayacağımızı düşünürsek, Guilherme'den başka alternatif kalmıyor. Guilherme geriye çekildiğinde de bu sefer Ekuban'ı mecburen 11'de kullanacağımızdan dolayı yedek kulübesinde Bilal dışında ofansif bir hamlemiz kalmıyor. Kısacası takımınm kaderi Abdulkadir, Nwakaeme ve Sörloth'un göstereceği performanslara bağlı...

Ekuban Sosa olsa da 11 deymis.
Yes ve hasan tuncele gore basaksehir 11 ile baslayacagiz.

Goztepe acisindan bakarsak avrupa ihtimali mucize , galibiyet icin galibiyet parasi disinda motivasyonlari olmayacak. Bu da oyunculari negatif etkileyecektir. Son 4 macta 3 maglubiyet almislar.

14TS61
10.06.2020, 22:28
Takımın yarısı eden 2 oyuncu yok. Zor maç bayağı Zor hemde. Nasıl beceriyorlar böyle zamanda sakatlanmayi

A. Aydın
10.06.2020, 22:31
Takımın yarısı eden 2 oyuncu yok. Zor maç bayağı Zor hemde. Nasıl beceriyorlar böyle zamanda sakatlanmayi
Sosa sakat. Onun disinda sakat yok.

Çağatay96
10.06.2020, 22:39
Her seyi vermemiz lazim

deliadam61
10.06.2020, 22:41
Yöneticisinden kullanıcısına hepsi olumsuz bir insan topluluğu. Kapatın gidin be! 8 de 8! İçinden geçeceğiz hepsinin. Ne bu hava! Yedeklerimiz bile hepsinin aslarından iyi. Yazıklar olsun size. Şampiyon olduğumuzda sevinmeyin sakın!

ayakta alıkışlıyorum abi seni.dediğin gibi bu kadar paranoyak bu kadar olumsuz düşünen insan varken nasıl şampiyon olıcaksın.ama onlara rağmen olucaz da!!!!!

Kadir61x
10.06.2020, 22:43
selam arkadaslar, aranizda bein connect kullanan var mi? tavsiye edermisiniz? donma falan oluyor mu? mac gecikmeyle mi basliyor yoksa tam zamaninda mi?

smart
10.06.2020, 22:46
Evet geçmiş olsun

Zaferrr19
10.06.2020, 22:52
selam arkadaslar, aranizda bein connect kullanan var mi? tavsiye edermisiniz? donma falan oluyor mu? mac gecikmeyle mi basliyor yoksa tam zamaninda mi?Birde fiyatı ne kadar acaba aylık mı

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir61x
10.06.2020, 22:56
Birde fiyatı ne kadar acaba aylık mı

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sadece bizim maclari izlemek istersen aylik 69 tl yapiyor, 12 aylik abonelik de 49 tl yapiyor.

batu94
10.06.2020, 23:00
Bizim aile hekimini çağırsak daha az sakatımız olurdu herhalde.

Ufuk
10.06.2020, 23:10
selam arkadaslar, aranizda bein connect kullanan var mi? tavsiye edermisiniz? donma falan oluyor mu? mac gecikmeyle mi basliyor yoksa tam zamaninda mi?

selam. ben evde olmadığımda açıp bein connectten izliyorum, maçlarda donma takılma falan olmadı hiç.

oksoholu
10.06.2020, 23:15
Arkadaşlar Sosasız oynamaya alışalım artık
Belki de takım için daha hayırlı olacak ön liberoya Ndiaye orta sahaya da Gilharme ile bu lige yeteriz seneye takımın maliyeti 3 milyon Euro daha düşer iyi bir iki adam alırız
Allah aşkına bu sene doğru dürüst oynadığı kaç maç var

zorroid
10.06.2020, 23:21
Sana geçmiş olsun bence.

Enes Başkaya60
10.06.2020, 23:22
Sosasız bir takım düşünemiyorum şu aşamada bu çok kötü oldu inşallah öyle böyle kazanırız...

Kadir61x
10.06.2020, 23:30
selam. ben evde olmadığımda açıp bein connectten izliyorum, maçlarda donma takılma falan olmadı hiç.

ben evde web den izlemeyi düsünüyorum. bein sports üyeligim yok. üye olmadan sadece bein connect kullanabilirmiyim?

trbzonsporlu
10.06.2020, 23:40
he yav
takımın en çok pas yapan oyuncusu, birakın takımi ligin açık ara en cok ikili mücadele kazan adamı, ligin rakip sahada en cok pas yapan adamı, takımın en cok top kapan en cok hava topu kapanlarından birisi hadi onuda gectim takımın saha içi lideri bırakında gitsin yav. senelik maaş butcemiz düsecekmis. bak sen.

bazen bu fikirde birisiyle aynı takımı tuttugum icin utaniyorum.birakın arkadaş birakın bu yarışan sampiyon olacak takimin yakasını. maaş bütcesi derdi olmadan genc oyuncu izlemek isteyen gitsin hekimoglunu tutsun onun maclarını izlesin.

sosanın bu takimda olmasından, hadi istanbul takim taraftarları çatır çatır çatliyorda. gsliler bizde belhanda işe yaramazı varken nasıl trabzonda sosa var diyor hele bjkliler bizden teror var diye kaçtı trabzonu nasil sahiplendi diye kendilerini yiyorken. fbliler 15 tane orta saha oyuncumuz var halen duran topları emre kullaniyor sosa gibi oyuncumuz yok derken ben sosadan rahatsiz olan trabzonspor taraftarini anlayamıyorum ve anlayamayacagimda.

sosa oynamasinda gorün bakalım kadikoyde telekomda pas yapamayan top ayaklarına dolanan oyuncularımızı. rakibin efelenen oyuncularina bizimkilerden karşı koyan olmayınca gorün bakalım nasıl hakemide arkasına alarak hırpalıyorlar bizi.

sosanın riske edilmesiyle ilgili gorüsüm şurda kalmiş 8 hafta. sakatlanana kadar riske edilmesi taraftariyim. göztepe, fb, alanya ve gs maçlarında sosa mutlaka sahada olmalı.

Ufuk
10.06.2020, 23:41
ben evde web den izlemeyi düsünüyorum. bein sports üyeligim yok. üye olmadan sadece bein connect kullanabilirmiyim?Ayrı paket nasıl oluyor bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar var forumda diye biliyorum. Görenler yazar birazdan :)

nakzo
10.06.2020, 23:44
Son 8 haftada sosa.sorloth.nwakame olmazsa şampiyon filan olamayız. Daha ilk maçtan sosa olmayabileceği konuşuluyor.bosuna şampiyonluk ümidine filan girmeyelim yıkımı yine çok büyük olacak.
Bu saglik ekibiyle bugünlere bile gelmek mucize ötesi.yaziklar olsun.3 aydır mac oynanmayan yerde en önemli adamın oynayamayacağı konuşuluyor.

Komedi örneği çok azdır Konu Trabzonspor olunca saçmalıklara belli bir yerden sonra alışıyorsun.

tamuğ yamtar

Donma olmuyor.

Gerçi internet bağlantınızın kalitesiyle de alakalı bir durum.

Yayın biraz geç geliyor tabi normal yayına göre.

Kadir61x
Ayrı paket nasıl oluyor bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar var forumda diye biliyorum. Görenler yazar birazdan :)

cevaplarin icin tesekkürler kardes ��

Kadir61x
10.06.2020, 23:49
Donma olmuyor.

Gerçi internet bağlantınızın kalitesiyle de alakalı bir durum.

Yayın biraz geç geliyor tabi normal yayına göre.

tesekkürler kardes, ben yarin bi deniyeyim o zaman insaAllah

gurur6134
11.06.2020, 00:24
Kas agrisiysa igneyle oynamasina oynar da performansi 3 ay ustune nasil olur soru isareti.ndiaye hazir olsa guilherme ile yine idare ederdi o bolgeyi fakat o da hazir degil diyorlar.shorlth de sakatlikdan yeni cikti, anlasilan nwakame ekuban ve omurun performanslari belirleyici olacak bu mac ozelinde.

ultras62
11.06.2020, 00:26
Özledim Trabzonspor'umu

romeikaa
11.06.2020, 02:00
kadromuzu çok üstün gören arkadaşlara defansımız merhabalar diyor :D son maçlarda yediğimiz amatör lig gollerini hatırlamıyor musunuz.
1-son maç başakşehir maçında uyuyan bir defans demba baya ikram edilen gol.
2-antep maçı rakip korner kullanırken uyuyan defans ve kafa topuna bile çıkmayan 2 1.92 lik stoper.
3-rize maçı halı sahada bile yenmeyecen rakibin sırtını defansa yaslayıp pas çıkarması (15 saniye boyunca topu tutabilmesi)
4-fenerbahçe kupa maçı 2 stoperin vedatı izlemesi.

yani öyle hücum gücüne güvenip ezip geçeriz demek kolay ama sahada işler öyle yürümüyor. yedekte bilal dışında oyuna sonradan girecek hücum gücümüz yok. abdulkadir fark yaratmaz ise sosasız bu takım maç kazanamaz. guilherme sahada olmalı ki sosa yokken duran toplarda etkinliğimiz kaybolmasın. rize maçını nasıl çözdüğümüzü unutmayalım. ilk 3 gol duran top (2 korner 1 penaltı)

ilelebeTS
11.06.2020, 02:06
Sosa oynamazsa 4-4-2'yi sal gitsin.

Halil Alemdar
11.06.2020, 02:08
Aga sokakta yürürken mi sakatlandı bu adamlar:(

Eğer Sosa yoksa Ekuban yerine Guilhermeyi orta sahada tercih ederim pas kabiliyeti biraz daha yüksek Abdüşle ve Pereira ile üçlü oyuna girebilir ya da Nwakeme ve Novak ile. Ekuban patlayıcı silah olarak saklanmalı 60larda girip boğa gibi ortalığı yarmalı.

————-Uğurcan————
Jp—Costa——-Campi—-Novak
——Parmak—-Ndiaye——
Abdüş——-Gui————Nwakeme
————-Sörloth————-

Sosasız orta saha sıkıntı çeker ama bu orta saha hızlı bir şekilde oynarsa bi nebze kurtarabilir. Abdüş, Nwakaeme, Sörloth işi çözecekler artık. Costa da tecrübesi ve soğukkanlılığı ile orta saha oyununa katılmalı. Son maçlarda pek iyi değildi ama tecrübesi belli bi adam. Hosseini sürprizi de olabilir sertlik açısından.

————Uğurcan————
Jp—Costa——Campi—Novak
——-Abdüş—-Ndiaye——
Ekuban——Gui———Nwakaeme
————-Sörloth————-

Bu da %1 lik bi ihtimal olsa da diğer kadro yapısı.

CesurHamsi
11.06.2020, 03:42
Son 1!!

ilk 11imizi cok merak ediyorum bide acaba bizimkiler nasil oyniyacak 3 ay sonra
Allahim insallah cok guzel futbol ile dagatiriz goztepeyi, amin

Doğukan Uçan
11.06.2020, 09:19
olum sosa yoksa bu maçı hayatta kazanamayız. fenerbahçe maçına mı saklıyorlar acaba?

Şahin Yılmaz
11.06.2020, 10:39
Kuzeyin kralının hat trick yaparak 0-3 kazandığımız bir maç olur inşallah.

Mert Pasa
11.06.2020, 10:44
sosa olmayinca diger oyuncular da basi kesilmis tavuk sendromuna tutuluyorlar genelde. Insallah Nwakaeme-Omur-Sorloth bireysel performansla sonuc almamizi mumkun kilar

castillo61
11.06.2020, 11:04
Sosa olsun olmasın ezip geçeriz.

Öyle Ahmet Canbaz, Doğan ve Yusuf Sarı'nın 11 başladığı yedekten Koray ve Avdijaj'ın girdiği takım yok karşılarında bu sefer.

Mert Oğuzlu61
11.06.2020, 11:06
--------parmak---ndiaye
-----ömür------gui-------waka
-----------------sorloth

Sosa yoksa merkezde 2 dinamik 8 numara ve hemen önlerinde pas atacak, sut cekecek, organizator ofansif orta saha rolunde Guilherme ile üçlü orta saha tamamlanir.

Ekuban mi Guilherme mi ? Ekuban'in yorgun rakibe karsi 2. devre oyuna girmesi daha mantikli. Sahada mutlaka sorumluluk alacak 10 numara olmali, Guilherme ve Ömür bu isi yaparlar. Ekuban'in azgin boga gucu 2. yariya saklanmali.

Anıl C
11.06.2020, 11:08
Guilherme ve Ömür sazi eline almali

holyjoker
11.06.2020, 11:47
puan kaybettiğimiz maçlara bakıyorum hep oyuncu eksikliği kaynaklı maçlarda yaşanmış bu kayıplar. bunun zirvesi de göztepe maçı. zira o gün kadronun yarısına yakını yoktu maalesef. umarım bu maçta ,sakatlıklar olsa dahi, aynı kaderi yaşamayız. göztepenin küme düşme tehlikesi yahut avrupaya gitme gibi bir hedefi olmadığından çalışmalarında motivasyon eksikliği yaşandığını düşünüyor v kendilerinin atak oyun mantalitesinden de istifade edip maçı zor da olsa kazanacağımızı tahmin ediyorum. 1 sezon önce gene aynı deplasmanda parmak yıldızlaşmıştı. umarım aynı performansını yeniden sahaya koyabilir.

hanzale
11.06.2020, 12:28
Sosa olmadan sanırım Antalya deplasmanı vardı 3-1 aldığımız, benim takıldığım konu Sosa’nın sakat olup olmaması da değil 3 aydan sonra takımı hazır beklerken durumu muallak futbolcuların olması aşırının ötesinde saçma bir durum ve ne zaman döner durum nedir asla doğru bilgi verilmiyor, misal haftaya oynar denilen kaç oyuncumuz 3-5 maç sonra döndü, Sosa’da durum ne mesela, bilen eden yok sanıyorum

trbzonsporlu
11.06.2020, 12:44
en son denizli kupa maçında sosa yoktu ilk 11 de, takımın sosasız ne kadar kötü oynadığı unutulmuş hemen.
takım 2-0 yenik duruma düsünce oyuna girdi ve oyunu tuttu takım, oyuna girmeseydi hüseyin hoca ilk faciayla tanışmış olacaktı

samway
11.06.2020, 13:00
ne günler geldi geçti kimiz zaman son maçlarda kaybedilen şampiyonluklar çoğu zaman hakkımızın çalındığı maçlar bazen dibi gördük küme düşecek miyiz acaba dedik bazen cok umutlandık bazen umut yüzünden gol atamıyoruz dedik ve bunun gibi bir sürü anı ...

şimdi corona lı günler belki hayatımızda bu da mı olacak dediğimiz günler ...

herşey değişiyor her an zorluklar değişiyor ama son nefesimize kadar içimizdeki Trabzonspor sevgisinin yeri bambaşka hal alıyor

40 yaşındayım heyecanla yarını bekliyorum 8. şampiyonluk için ben çoktan hazırım siz de hazırsanız ne duruyoruz yıkalım bu dünyayı şampiyon olup

haydi vira Bismillah

ccd6167
11.06.2020, 13:07
Şu geselerden nefret ettiğim kadar abartmıyorum yahudilerden yunanlardan nefret etmiyorum.

Enes Başkaya60
11.06.2020, 13:18
ne günler geldi geçti kimiz zaman son maçlarda kaybedilen şampiyonluklar çoğu zaman hakkımızın çalındığı maçlar bazen dibi gördük küme düşecek miyiz acaba dedik bazen cok umutlandık bazen umut yüzünden gol atamıyoruz dedik ve bunun gibi bir sürü anı ...

şimdi corona lı günler belki hayatımızda bu da mı olacak dediğimiz günler ...

herşey değişiyor her an zorluklar değişiyor ama son nefesimize kadar içimizdeki Trabzonspor sevgisinin yeri bambaşka hal alıyor

40 yaşındayım heyecanla yarını bekliyorum 8. şampiyonluk için ben çoktan hazırım siz de hazırsanız ne duruyoruz yıkalım bu dünyayı şampiyon olup

haydi vira Bismillah

Senin Allah'ına Kurban abicim yaaa..

Vallaha hepimiz öyleyiz ama her Şampiyonluğa oynadığımız sene birşey çıkıyor...

2010-2011 şike sezonu alenen kupamızı vermediler...

Bu sene Gaziantep ve Başak maçında yapılan operasyonlar sonrasında korona ve UEFA'dan men...

Allah sonumuzu hayır etsin inşallah bu sene biz şampiyon oluruz ve ben Bingölü yıkarım o anları düşünmek bile benim içimi titretiyor...

Cehennem Buz Tutana Kadar Trabzonspor...

oksoholu
11.06.2020, 13:45
Sosa olmadan sanırım Antalya deplasmanı vardı 3-1 aldığımız, benim takıldığım konu Sosa’nın sakat olup olmaması da değil 3 aydan sonra takımı hazır beklerken durumu muallak futbolcuların olması aşırının ötesinde saçma bir durum ve ne zaman döner durum nedir asla doğru bilgi verilmiyor, misal haftaya oynar denilen kaç oyuncumuz 3-5 maç sonra döndü, Sosa’da durum ne mesela, bilen eden yok sanıyorum

Pandemi sürecinde 2 ay kronik rahatsızlığım olduğu için yattım son dönemlerde aldığım kiloları vermek için yürümeye başladım 2 haftadır yürüyorum ve kaslarımın hepsi ağırıyor nedeni mi yaşlılık bilmiyorum soruna cevap oldu mu

oflubektas
11.06.2020, 14:00
Ciddi soruyorum hangi veri ışığında Sosa için kesin ulaşamaz düşüncesindesiniz

Elimde performans verisi olmadığını mesajda da söyledim ama ciddi cevap vereyim :)

Ligin ikinci devresi Sosa yorgundu, yüksek performansta kendisi de yorulduğunu biliyor ve maçlarda vitesini oldukça düşürüyordu. Şimdi birkaç ay daha yaşlanmış olarak çıkacak ve eski performansına ulaşması için zorlasa dahi adeleler isyan edecekti (etti de). O yüzden ekonomik kullanılmalı, Lucescu zamanındaki Hagi gibi.

yorumsuz6117
11.06.2020, 14:04
Sosa'nın sakatlığı ciddiyse şampiyonluk gider, hadi Sosa'sız göztepe'yi bı şekil yendik diyelim ligin sonunu getiremeyiz, orta sahamız yetersiz, stoperler zaten sıkıntılı, yokluğu en fazla bir maç idare edilebilir..

hanzale
11.06.2020, 14:23
Pandemi sürecinde 2 ay kronik rahatsızlığım olduğu için yattım son dönemlerde aldığım kiloları vermek için yürümeye başladım 2 haftadır yürüyorum ve kaslarımın hepsi ağırıyor nedeni mi yaşlılık bilmiyorum soruna cevap oldu mu

Olmadı sanki bahsedilen kişi profesyonel bir futbolcumuz ve takımın en önemli parçalarından biri, sakatlık olayı yine muamma ne olur ne zaman döner hiçbir bilgi yok ortada

martinpetrov
11.06.2020, 14:26
Konunun yeri bura olmayabilir ama sayfaları okumaya girdiğimizde her yerde şikebahçe ürün reklamları çıkıyor. Bunları görmeye hevesli insanlar olsak gider antuya falan üye oluruz

CesurHamsi
11.06.2020, 14:27
Ugurcan
Perreira - Costa - Campi(Hosseini) - Novak
Sosa (Guilherme) - Ndiaye
Omur - Guilherme (Ekuban) - Nwakaeme
Sorloth

Enes Başkaya60
11.06.2020, 14:28
Sosa'nın sakatlığı ciddiyse şampiyonluk gider, hadi Sosa'sız göztepe'yi bı şekil yendik diyelim ligin sonunu getiremeyiz, orta sahamız yetersiz, stoperler zaten sıkıntılı, yokluğu en fazla bir maç idare edilebilir..

Aynen bende öyle düşünüyorum Sosasız Gayseyi Alanya'yı Felan yenmemiz çok zor ayrıca Gayse Bu takımlara teşvik primi felan da verecektir...

ilelebeTS
11.06.2020, 14:33
Orta sahada 2 tane dinamik oyuncu ile oynayıp önde baskı ve şok presle rakibi çıkartmadan ilk 45'te işi bitirip, ikinci yarı topu ayağında tutabilecek Guilherme oyuna alınmalı. İlk yarı oyun kurmada çok problem yaşarsan, Ömür ile desteklersin oyun kurucu pozisyonunu.

__Parmak_Ndiaye
Ömür_Ekuban_Tony
____Sörloth

Berke6198
11.06.2020, 14:38
Konunun yeri bura olmayabilir ama sayfaları okumaya girdiğimizde her yerde şikebahçe ürün reklamları çıkıyor. Bunları görmeye hevesli insanlar olsak gider antuya falan üye oluruz
Son dönemde tarayıcınız üzerinden fenerbahçe'yle ilgili aramalar yaptıysanız eğer bu sonucu vermiş olması muhtemel. Ads'ler çerezler üzerinden öneri mantığıyla geliyor çünkü.

Anıl C
11.06.2020, 14:40
Hocam orada yayinlanan reklamlarin BMN ile alakasi yok. Senin ziyaret ettigin sitelere göre Google, o reklamlarda ürünler gösterir. Bence fazla fb sayfalarinda geziniyorsunuz:)

martinpetrov
11.06.2020, 14:45
bu resmi kurum bilgisayarı. benden başkaları da oturuyor. Durum siteden kaynaklanmıyorsa özür diliyorum.

Fethi kaleli
11.06.2020, 14:49
çok heyecanlıyım aylar sonra lig başlıyor sosa eksik sanırım ama inancım tam sosasızda bu takım kazanır

Berke6198
11.06.2020, 14:51
bu resmi kurum bilgisayarı. benden başkaları da oturuyor. Durum siteden kaynaklanmıyorsa özür diliyorum.
Estağfurullah hocam, iyi forumlar :)

oksoholu
11.06.2020, 15:04
Olmadı sanki bahsedilen kişi profesyonel bir futbolcumuz ve takımın en önemli parçalarından biri, sakatlık olayı yine muamma ne olur ne zaman döner hiçbir bilgi yok ortada

Adam profesyonel olabilir yıllık 3 milyon kazanıyor olabilir ama yaşı 35 artık kaslar bu yüklenmeleri kaldırmıyor muhtemelen

kaan61
11.06.2020, 16:28
Sosa oynayamayacaksa bile yedek kulübesinde olsun. Varlığı , bakışı arada bir sahaya seslenmesi bile takıma güç ve motivasyon verir. Büyük kaptan ( Hüseyin hoca ) tecrübesiz , Yardımcı kaptan ( Sosa ) sakat Allah'ım bu gemiyi hasar almadan limana yanaştırmayı nasip eyle.

yorumsuz6117
11.06.2020, 16:41
Bizim sağlık ekibinde ki beyinleri uçağa taksak ters uçar..

yorumsuz6117
11.06.2020, 16:45
Sosa'nın yerini doldurabilecek bir oyuncumuz yok, yokluğu şampiyonluktan eder..

yorumsuz6117
11.06.2020, 16:51
5 oyuncu değişiklik hakkının olduğu yerde Ekuban ve Guilherme'yi hamle oyuncusu olarak kullanmamız lazım, kullanamıyorsak sakatlıklardan dolayı 11 başlatmak zorunda kalıyorsak şampiyonluk yolunda sıkıntı yaşayacağımız kesin.. GS ve BŞ geniş kadrolarının ekmeğinı fazlasıyla yiyeceklerdir..

ultras62
11.06.2020, 17:39
kaldı saatler artık

hofsaale
11.06.2020, 17:49
Yeneceksin kardeşim başka çare yok.... Paf takımıyla çıksan Gine yeneceksin....

romeikaa
11.06.2020, 18:11
ağlatalım şunları...

18811

Soner Albayrak
11.06.2020, 19:12
Allah'ın belası Sturridge yine kadroda yok.

yorumsuz6117
11.06.2020, 19:13
Allah'ın belası Sturridge yine kadroda yok.

Güldüm:)

hanzale
11.06.2020, 19:21
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200611/7049b24b640340323a50937662c5907e.jpg
Sosa kafilede inşallah oynar

romeikaa
11.06.2020, 19:26
5 değişiklik hakkı düşünülürse sosa yedek başlayıp sonradan da girebilir. parmak ndiaye guilherme ile de oyun kurabiliriz. ama ndiaye ve sosadan birisi sahada olmalı.
skora ihtiyaç olursa kaptan 61.dk oyuna girer en kötü bir duran top falan işi çözmeye çalışır. umarım gerek kalmaz da rahat bir galibiyet alırız. göztepe nasıl bir motivasyonla çıkacak merak ediyorum, antep iddaasız takımdı ama gayet istekli oynadılar bize karşı. tabi o maç biz de rezalettik.

Hamza Yilmaz
11.06.2020, 20:08
Acayip Gaza geldim. Allah yar ve yardimcimiz olsun. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200611/ad208f600b15c9a3a4ad6b4bb759d7de.jpg

CesurHamsi
11.06.2020, 20:13
Sorlothta sikinti var diyolar?
bu nedir gardasim? Sosa Sorloth? Yakinda kimler daha sikinti yasar Allah bilir

bilgehan83
11.06.2020, 20:18
Hakan yeşil nerde

Ahmet Hamza
11.06.2020, 20:19
İlk şampiyonluğumuzu yaşadığımız şehire 8. şampiyonluk ateşini yakmaya gidiyoruz. Hadi bakalım.

hanzale
11.06.2020, 20:20
Sörloth’un da durumu şüpheli deniyor ahaha böyle bir rezalet olamaz ya, ulan şurda iki gram neşemiz heyacanımız var içine ettiler be, ulan sinir oldum be. İçine edecekler 8 haftanın belli ki, negatif negatif yazıyoruz da yani 3 ayın ardından en önemli oyuncularda bu durum varsa bu inanç eksikliğiyle açıklanabilir ki burda sorumlular futbolcular değiş, 1 senedir aynı filmi izliyoruz hiç mi akıllanıp önlem alınmaz

emre6117
11.06.2020, 20:28
Sörloth’un da durumu şüpheli deniyor ahaha böyle bir rezalet olamaz ya, ulan şurda iki gram neşemiz heyacanımız var içine ettiler be, ulan sinir oldum be. İçine edecekler 8 haftanın belli ki, negatif negatif yazıyoruz da yani 3 ayın ardından en önemli oyuncularda bu durum varsa bu inanç eksikliğiyle açıklanabilir ki burda sorumlular futbolcular değiş, 1 senedir aynı filmi izliyoruz hiç mi akıllanıp önlem alınmaz

Bu mac cok psikolojik mac.bu maçı kazanırsan bn şampiyon olacağım mesajını verirsinnvebo gazla gidersin.ancak puan kaybında daha ilk maçtan bu işler bana göre degil dersin.
Tabi sosa ve sorlothun durumu kritik.zaten elinde sosa.nwakame.sorloth.omur.ugurcan olmak üzere 5 kritik adam var.bunlardan ikisi belki de en önemli ikisi şüpheli ise vay halimize.
Bu takımın malesef senen başından beri en büyük sorunu saglik ekibi.bir türlü çözemediler bu sorunu.

ÖmürKaradeniz61
11.06.2020, 21:02

Kim diyor kardeşim.

hanzale
11.06.2020, 21:03
Kim diyor kardeşim.

Nurgül Günaydın ve birkaç gazeteci yazmış

Sacit
11.06.2020, 21:08
Sıcak hava ve sakatlıktan en az etkilenen şampiyon olacak

Sağlık ekibine çok iş düşüyor

Hüseyin Cimşir ve yardımcıları biraz düşündürüyor!!

Fethi kaleli
11.06.2020, 21:09
nirgül günaydının, dediğinin 10/1'i anca tutuyor sörLORD oynar

ccd6167
11.06.2020, 21:13
İnanmayan gölge ötmesin artık

10 maç kaldı geriye kupa dahil 2 kupayıda alıp gideceğiz

sosa vs kim sakat olursa olsun sahaya 10 kişi de çıksak bu takım için bu saatten sonra olumsuz konuşmasın kimse.

vira bismillah Trabzonsprorum

inancınız ve
istanbula kininiz diri olsun.

gurur6134
11.06.2020, 21:27
Yarin sosada vikingde 11 baslayacaktir ,maci erkenden koparip 2 farki bulursak dinlenme firsati olur

Manava61
11.06.2020, 21:28
Gsnin puan kaybedeceği bu hafta ne olursa olsun 3 puan olsun bizim olsun

ccd6167
11.06.2020, 21:33
Gsnin puan kaybedeceği bu hafta ne olursa olsun 3 puan olsun bizim olsun

Cidden siz geseyi mi rakip görüyorsunuz??
bence başakşehir daha potansiyel tehlike.

hanzale
11.06.2020, 21:35

Ben dd bu kanaatteyim

Manava61
11.06.2020, 21:38
Başakşehir haftaya mra hocamla sonraki hafta gs ile oynayacak. Ayrıca bizle maçları yok ve şampiyonluk yarışını kaldıramayacaklar her zamanki gibi.Bizim en büyük rakibimiz gs.Onlarla olan maça kadar başakşehirle min 3 gs ile min 4 puan farkla gidersek şampiyon oluruz.
Ek
Bizim şu an gs ile 3 puan fark olmasının bir önemi yok onlara kaybedersek ancak başakşehirle farkı 3 e çıkartırsak başakşehiri aradan çıkartmış oluruz

ccd6167
11.06.2020, 21:45
Başakşehir haftaya mra hocamla sonraki hafta gs ile oynayacak. Ayrıca bizle maçları yok ve şampiyonluk yarışını kaldıramayacaklar her zamanki gibi.Bizim en büyük rakibimiz gs.Onlarla olan maça kadar başakşehirle min 3 gs ile min 4 puan farkla gidersek şampiyon oluruz.

Başakşehirin kadrosunda eksik bir tane nokta yok.
adamların kaleden forvete kadar 11 deki adamların hepsini ligdeki 18 takımın 11 e ne rahat girer.
gayet tecrübeleri var takımın.
demba ba
robinho
clichy
skertl

daha tecrübe olarak kimi istersin takımda.

gese de defans yok bir kere. 10 numara pozisyonunda adamları yok.

tek sorum şu: başakşehir geçen sene sondan 2. Hafta gs ile seyircisiz olsa sence yenilir miydi?

eminim forumun yüzde 95 yenilmeyecek derdi.

başakşehir gese maçına kadar puan kaybetmeli kesinlikle gese kaybederse o maça kadar gese ölüm kalım maçına çıkıp başağı yenmeli.

Manava61
11.06.2020, 21:55
Başakşehirin kadrosunda eksik bir tane nokta yok.
adamların kaleden forvete kadar 11 deki adamların hepsini ligdeki 18 takımın 11 e ne rahat girer.
gayet tecrübeleri var takımın.
demba ba
robinho
clichy
skertl

daha tecrübe olarak kimi istersin takımda.

gese de defans yok bir kere. 10 numara pozisyonunda adamları yok.

tek sorum şu: başakşehir geçen sene sondan 2. Hafta gs ile seyircisiz olsa sence yenilir miydi?

eminim forumun yüzde 95 yenilmeyecek derdi.

başakşehir gese maçına kadar puan kaybetmeli kesinlikle gese kaybederse o maça kadar gese ölüm kalım maçına çıkıp başağı yenmeli.

Geçmişte gerçekleşen olayları varsayımlarla yorumlayarak çıkarım sağlayamayız bence.Sizin dediğiniz açıdan bakarsak 8 puandan şampiyonluk verdi başakşehir takımı.Yanlış değerlendirme bence yaptığınız.
Günümüze ve gerçeklere dönecek olursak başakşehir ligin en yaşlı takımlarından bir tanesi ve öyle veya böyle zirvedeki takımla yani bizle maçları yok 3 puan geriye düştükleri takdirde bizden 2 maç geride kalacaklar.Ama gs için böyle değil, hem bizle olan maçları var hem de defalarca şampiyonluk yaşamış bir takım tecrübeleri.
Sonuç olarak bunlar demek değil ki başakşehir rakip değil ama gs daha tehlikeli bir rakip.Biz kalan maçları kazandığımız takdirde bunun bizim için bir önemi yok tabii ki.Umarım da öyle olur.

halilaziz61
11.06.2020, 22:25
Bu kadar sakatlık normal mi
Şimdi de sorloth un sadece tek devre oynayabileceği söyleniyor

yorumsuz6117
11.06.2020, 22:44
Sağlık ekibi Trabzonspor'u şampiyonluktan edecek..

redbul
11.06.2020, 22:45

kardeşim fatih terim denen kansız olduğu sürece g.saray en büyük tehlikedir keşke senin dediğin gibi rakip başakşehir olsa ama g. saray son güne kadar yarışın içinde kalacaktır sırf bu fatih terim kansızı sayesinde olacaktır göztepe maçına gelince taraftar sız olduğu için ağır bastığımız bir maç olur keza göztepe ve beşiktaş taraftar olarak en ağır basan taraftar gruplarıdır ve bu maçın taraftarsız olması büyük avantajdır umarım en rahat şekilde alırız ve geliriz.

umut22
11.06.2020, 23:01

Hüseyin Cimşir ve yardımcıları biraz düşündürüyor!!

İş sağlık ekibine kaldıysa yandık.

redbul
11.06.2020, 23:33
göztepe maçı için son verilen muhtemel kadrolarda sosa görünmüyor oynamayacak galiba .

artvints
11.06.2020, 23:38
S.aleyküm

.................uğurcan
Pereira...huseyin...costa...novak
...................parmak
..........guilherme....ndiaye
..ömür........ekuban.....nwakaeme

Ufuk
11.06.2020, 23:48
Bu kadar şeyden sonra isterse majid orta sahada oynasın, çıkıp kazanmamız lazım. Her zaman teknik kazanmaz. Vura vura geçeceğimiz maçlar da olacak. Bu da onlardan biri olur belki.

Bu arada rüyamda Hüseyin hocam 3-5-2 oynatıyordu. :P

romeikaa
12.06.2020, 00:23
veeee maç günü geldi çattı. osu busu yok !!! ya kazanacağız ya kazanacağız. uğurcan tutacak sörloth atacak !

Allah utandırmasın...vira bismillah

Hakan
12.06.2020, 00:42
S.aleyküm

.................uğurcan
Pereira...huseyin...costa...novak
...................parmak
..........guilherme....ndiaye
..ömür........ekuban.....nwakaeme

Sen de geldiğine göre yürüyüş başlasın.

artvints
12.06.2020, 00:45
Sen de geldiğine göre yürüyüş başlasın.Eyvallah, sakatlıklar can sıktı ama yine de heyecanlıyız, uyku yok bu gece.

hay1699
12.06.2020, 01:02
Rakibimiz başak veya gs değil, Göztepe... Önümüzdeki üç maçı kazanırsak bu iş biter.

Manava61
12.06.2020, 01:05
Rakibimiz başak veya gs değil, Göztepe... Önümüzdeki üç maçı kazanırsak bu iş biter.

Göztepe fener alanya 3te 3 demek çifte kupa demek. Formül bu kadar :)

smart
12.06.2020, 01:46
Bu kadar sakatlık normal mi
Şimdi de sorloth un sadece tek devre oynayabileceği söyleniyor

söz konusu trabzonsporsa normal

Mehmet Cihan Kocaman
12.06.2020, 03:13
Sağlık kurulu Sosa oynamasın dediği için içim çok rahat.

Halil Alemdar
12.06.2020, 03:25
Sörloht umarım iyidir. Yoksa ortaya çıkan kadro sıkıntılı yani.

———Uğurcan———
Jp-Costa-Campi-Novak
——Ndiaye-Parmak—-
Abdüş—-Gui——Nwaka
———-Ekuban———-

Böyle bi kadroyla işimiz zor olur. Bi yandan riske atılmasını da istemiyorum. Of ulan kader şu takım şu arada full kadro hazır olsa ne olurdu yani.

Şahin Yılmaz
12.06.2020, 07:25
Kazanmalıyız. Kazanacağız.

Şampiyon olmalıyız. Olacağız.

Ahmet Hamza
12.06.2020, 07:37
Kadrolara Hüseyin yazanlar ilk yarıdaki Göztepe maçını tekrar izlesin. Süper Lig’in en kalas forveti Jerome rezil kepaze etmişti kendisini. Messias’ı bilmiyorum ama diğer stoperler arasında son seçenek olur Hüseyin.

Turgay Atalay
12.06.2020, 07:57
Trabzonspor yuzunden gece ikide bir uyanir mi bi insan :) Allah sonumuzu hayir etsin. Mubarek cumanin yuzu suyu hurmetine bize de sampiyonluk nasip et bu sene Allahim.

UYZD
12.06.2020, 08:23
Günaydın, maç izlerken bmn'de maç başlığını takip etmeyi özlemişim. Genelde en ufak hatada çıldırıyoruz, sonra gol atınca hep beraber seviniyoruz. Siz de benim gibiyseniz, buradan takip ederken bir de ekşisözlük'ten de takip edin :D karşı takım taraftarlarının sinirlenmesini okumak kadar hoş bir şey yok.

Mehmet Fatih Silik
12.06.2020, 08:26
Çok özledik dimi beyler? :) Vira bismillah! Son 8!

El Cordobes
12.06.2020, 08:37
Vay be başlıyoruz ha. Normal şartlarda 8 ayda biten ligin süresi neredeyse bu sezon bir seneye yaklaşacak. Bize de böyle bir şampiyonluk yakışır zaten. Hep zorluk, hep mücadele, hep aksi işler...

Güç olsun ama sonu iyi olsun. Tüm takıma başarılar.

Burçak
12.06.2020, 08:41

gs değilde lobisi diyelim.
her türlü çirkeflikte uzmanlar.
en basiti bu hafta rizespor ile oynayacaklar.
hafta boyu gazeteler oğulcan transferini yazdı.
bu fransızlara dikkat etmek gerek. takımları aman aman bi takım değil. hakem itelemeleri türlü oyunlarla buraya kadar geldiler.
normalde başakşehir daha ciddi rakip.

UYZD
12.06.2020, 08:48
Milliyet ne kadar güvenilir bir haber kaynağı bilmiyorum (gerçi hangi haber kaynağı güvenilir ki artık :D) ama Sosa'yla alakalı yaptıkları haberde şöyle diyor:
"Trabzonspor’un kalan süreç içerisinde en güvendiği isim ise kaptan Jose Sosa. Arjantinli futbolcunun tecrübesinden yararlanmak isteyen Teknik Direktör Hüseyin Çimşir, tam iyileşememesi durumunda gelecek maçları da düşünerek oyuncuya bugün forma vermeyecek. Sosa’nın ise teknik ekibe, “Göztepe maçında mutlaka oynamak istiyorum” dediği öğrenildi. Çimşir oynayıp oynayamayacağına bugün karar verecek".

https://www.milliyet.com.tr/skorer/trabzonda-sosa-soru-isareti-6233247

hami_gokdeniz
12.06.2020, 08:53
Vira bismillah renktaşlarım.

Gazamız mübarek olsun.

Kemal Duru
12.06.2020, 08:53
Sen de geldiğine göre yürüyüş başlasın.

Arkadaş kim bilmiyorum ama ideal 11'ine Hüseyin yazan biri gelmeseydi, hatta hiç olmasaydı daha iyiydi bence.

Enes Başkaya60
12.06.2020, 08:59
Vira Bismillah...

Haydi Fırtınam...

8'de 8 ve 8.şampiyonluk inşallah...

Şahin Yılmaz
12.06.2020, 09:39
Göztepe yi Alanya yı yenersek önümüz açık şampiyon oluruz diyenlere katılmıyorum.

Bu gözler neler gördü. Van faciası vs.

Her maç Final.

HOPA'LI TS'Lİ
12.06.2020, 09:43
Vurduğun gol, şansın bol olsun Karadeniz Fırtınası.
Sosa sakatlığı içimizi burksa da bu maçı alacağız başka yolu yok.
Bu akşam 3 puan, Salı akşamı da final bileti Alanya maçına süper moral ve motivasyonla bizi götürür.
10 günde 2 lig maçı ve kupa biletini alırsak bizi kimse tutamaz. Dün bir genç Atapark'ta takıma güveniyoruz, neden 8/8 yapmayalım dedi. Bu inanç yeter. Yeter ki tff, mhk ve VAR'daki hakemler kötü niyetli olmasınlar.

Heyecanın doruk noktasındayım.

HOPA'LI TS'Lİ
12.06.2020, 09:44
Göztepe yi Alanya yı yenersek önümüz açık şampiyon oluruz diyenlere katılmıyorum.

Her maç Final.

VAN maçı futbolda çok nadir olur.
21 %100 gol pozisyonu girmedi.
OLMAYINCA OLMUYOR.
Tabi ki denizi geçip derede boğulmamak lazım
Her maça final gözüyle yaklaşmak lazım

oksoholu
12.06.2020, 10:09

Her maç Final.

Bende Göztepe ve Alanya maçlarını alırsak şansımızın %80 olacağını düşünenlerdenim

Enes Başkaya60
12.06.2020, 10:13
Biz Göztepe'yi yeneceğiz Rize'de Gayse'yi yenecek ortalık karışacak buda burda kalsın...

lazminator61
12.06.2020, 10:23
yeşiyor demedim kardeşim yetişmiyor dedim. güzel okusana.

sonradan okudum kardesim ama su soruyu soriyorum, bu futbolculuar neden halen sakat ??? ozaman bizum saglik ekibi bu islerden anlamiyor, sakat oyuncuya sakat degil diyerek oynatiyoruz o yüzden performans alamiyoruz. Iyi bi doktor ve salik ekibi sart ARTIK !!!!!!!!!!

lazminator61
12.06.2020, 10:25
Yarin sosada vikingde 11 baslayacaktir ,maci erkenden koparip 2 farki bulursak dinlenme firsati olur

cok dogru, son haftalar yogun gecti, 2 avrupa maci, bir türkiye kupasi maci bitanede lig maci, majdfbasksdfbashfsfl ;)

HOPA'LI TS'Lİ
12.06.2020, 10:27
Biz Göztepe'yi yeneceğiz Rize'de Gayse'yi yenecek ortalık karışacak buda burda kalsın...

Ağzından bal akıyor, şahane olur :)
Ben GS'den değil de Başaktan çekiniyorum.
Pandemi öncesi istim üzerindeydiler.
Biz kendi maçlarımızı kazanırsak şampiyonuz.

lazminator61
12.06.2020, 10:29
5 oyuncu değişiklik hakkının olduğu yerde Ekuban ve Guilherme'yi hamle oyuncusu olarak kullanmamız lazım, kullanamıyorsak sakatlıklardan dolayı 11 başlatmak zorunda kalıyorsak şampiyonluk yolunda sıkıntı yaşayacağımız kesin.. GS ve BŞ geniş kadrolarının ekmeğinı fazlasıyla yiyeceklerdir..

5 degisiklik ne güzel be. 80inci dk sonra rakip takimlar oyuncularini teker teker cikartik 10dk eritir

Telonyus
12.06.2020, 10:31
5 degisiklik ne güzel be. 80inci dk sonra rakip takimlar oyuncularini teker teker cikartik 10dk eritir

3 defa hakları var eskisi gibi 5 kişi değiştirebilirler ama 3 kez durdurabilirler oyunu bu 5 değişiklik için

Isko6161
12.06.2020, 10:44
Ciddi ciddi basliyoruz, son 10 saat. Asiri bi heycan.. Vira Bismillah

Hamza Yilmaz
12.06.2020, 10:56
Heyecan varmi? Ben yerimde duramiyorum. Vira Bismillah

Berke6198
12.06.2020, 11:00
Hem gerginim hem de ne olursa olsun artık başlasın istiyorum...

Şahin Yılmaz
12.06.2020, 11:02
Hem gerginim hem de ne olursa olsun artık başlasın istiyorum...

Berke sen ne diyorsun kazanırmıyız?

romeikaa
12.06.2020, 11:07
içimden 3-0 alacağımız geçiyor. bu maç abdüş gol atacak hatta golü kafayla atacak.

HOPA'LI TS'Lİ
12.06.2020, 11:11
Yahu Fenerbahçe zirveden kopmuş, iddiası kalmamış.
Yayıncı kuruluş gidiyor HD-1 kanalında onun maçını koyuyor.
Reziller, lider kim, iddiası olan kim, son haftalarda her takım taraftarının merak ve keyifle izlemek istediği takım kim
TRABZONSPOR

Bu kadar kayırmacılık olmaz
Varsa yoksa 3 İstanbul takımı
Nerede adalet, nerede eşitlik
İSYAN, İSYAN

Bein Sports sana inat şampiyon olacağız.

14TS61
12.06.2020, 11:12
Ben bu maçtan çok Rize maçından umitliyim. Rize puan Alicak dün Futbolcuları gördüm 2 tanesini sokakda çok iyi hazırlandık sabırsızlıkla bekliyoruz dediler.

muratali
12.06.2020, 11:20

Her maç Final.

Aynen kardeşim ... Van faciasını hiç unutmamak lazım. 8 maçın hiç bir anını boş vermeden oynamak lazım.

Yiğit Gayretli
12.06.2020, 11:24
Her maça full konsantre ve tek arzusu kazanmak olan bir kadro sahaya çıkarsa önümüzde kimse duramaz.

Hadi uşaklar!

Enes Başkaya60
12.06.2020, 11:32
Her maça full konsantre ve tek arzusu kazanmak olan bir kadro sahaya çıkarsa önümüzde kimse duramaz.

Hadi uşaklar!

Sen öyle diyorsan net bir skorla kazanırız inşallah kardeşim...

Mollasalihoğlu
12.06.2020, 11:47
Nerede kalmıştık? :D

Hakan
12.06.2020, 11:51
Arkadaş kim bilmiyorum ama ideal 11'ine Hüseyin yazan biri gelmeseydi, hatta hiç olmasaydı daha iyiydi bence.

Sürekli birilerini ayrıştıran biri olarak iyi ki varsın.

İlker Yazıcıoğlu
12.06.2020, 11:52
Rahat olun, ALACAĞIZ...

Mert Pasa
12.06.2020, 11:55
Haydi Bismillah,mucadele ve sabir modlari acik..destek tam guc

Antonio
12.06.2020, 12:00
göztepe rahat alır maçı 1-0 tahminim.

Cem Akyüz
12.06.2020, 12:04
Oyun içinde motivasyon kaybı yada bariz hakem hatası yaşamazsak bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.Kendi pas oyunumuzu sahaya yansıtıp 3 puanı alan takım olmamız dileğiyle

Enes Başkaya60
12.06.2020, 12:04
Rahat olun, ALACAĞIZ...

İlker reis sen rahatsan bizde rahatız...

HOPA'LI TS'Lİ
12.06.2020, 12:24
göztepe rahat alır maçı 1-0 tahminim.

Totem olarak kabul ediyorum :(

Mehmet BAŞ
12.06.2020, 12:46
Bu taraflarda bugün sağanak yağmur geçişleri var. Maç saatinde umarım denk gelmez. İnşallah kazasız belasız maçı alırız.

Mollasalihoğlu
12.06.2020, 12:47
Bu taraflarda bugün sağanak yağmur geçişleri var. Maç saatinde umarım denk gelmez. İnşallah kazasız belasız maçı alırız.

Bizi bozmaz. :)

Mehmet BAŞ
12.06.2020, 12:49
Bizi bozmaz. :)

Her şartta kazanmak için sahada olacağız. Rabbim yolun sonunda şampiyonluk yazar inş. :o

Harun-61
12.06.2020, 12:58
Euzu billahi mineşşeytanirracim Bismillâhirrahmânirrahîm (https://tr.wiktionary.org/wiki/Bismill%C3%A2hirrahm%C3%A2nirrah%C3%AEm)

Cuma'da Dua etmeyi unutmayin beyler ;)

Sinan.K
12.06.2020, 13:02
Sosa yoksa Parmak var Sörloh yoksa Ekuban var icinden gecmesi lazim göztepenin tek avantaji taraftar gazi oda yok nwakaeme absus ekuban bitirir bu isi

Mollasalihoğlu
12.06.2020, 13:13
Bahanemiz olamaz, sakatlık vs.

11 kişi çıkacak, kazanıp gelecek.

Berke6198
12.06.2020, 13:17
Berke sen ne diyorsun kazanırmıyız?

3 aylık aradan döndükten sonra net bir şey söylemek çok kolay değil tabii ki ama Göztepe ve özellikle İlhan Palut hoca benim lig standartlarında geçiş hücumlarında özellikle oldukça fazla beğendiğim ve büyük maç planlarına saygı duyduğum bir hoca. Jerome'un fizik gücünü kullanarak hızlı kanat oyuncularını çok etkin hale getiriyordu.Biz de gol beklentisi anlamında son 8-9 maçta çok üstün değildik. Genelde rakibi pozitif anlamda domine edemiyorduk ama bu maçı 0-1, 1-2 gibi bir skorla geçeceğimizi düşünüyorum.

Manava61
12.06.2020, 13:20
Totemciler , duacılar , büyücüler, iyi gün taraftarı, kötü gün taraftarı, normal taraftar her kim varsa tüm gücümüzü kullanıp bu takımı 10 maç ileriye atmalı ve çifte kupa kazanmalıyız. Vakit birlik vaktidir ey insanoğlu :)

ucurum
12.06.2020, 13:27
Ligin en hazır antrenman yapmış iki takımı...

Bakalım eğer iki takım da dişe diş oynarsa çok umutlanacağım...

Rahat geçersek, herkes her maçı alır demektir...

HOPA'LI TS'Lİ
12.06.2020, 13:29
Sörloth son 4 maçta gol yazamadı ve uğursuz gelen 19 rakamında kaldı.
1 atsa gerisi gelecek.
Bu kadar uzun gol orucuna ne o ne biz alışığız.
Hadi yakışıklı benim, geç Beto'nun içinden
Ben önceki maçların aksine bugün Beto'nun en az 2 gol yiyeceğini düşünüyorum.
Çekirge 3 kez sıçrayamaz.

trbzonsporlu
12.06.2020, 13:53
kalan son 8 haftada puana ihtiyacı olan takımların puan tablosunda rahat takımlara karşı galip geleceğini düşünüyorum. umarım yanılmam. sosa oynamasa bile yedek kulubesinde olmalı. arkadaşlarına seslenmeli motive etmeli onları.

trbzonsporlu
12.06.2020, 13:55
Sörloth son 4 maçta gol yazamadı ve uğursuz gelen 19 rakamında kaldı.
1 atsa gerisi gelecek.
Bu kadar uzun gol orucuna ne o ne biz alışığız.
Hadi yakışıklı benim, geç Beto'nun içinden
Ben önceki maçların aksine bugün Beto'nun en az 2 gol yiyeceğini düşünüyorum.
Çekirge 3 kez sıçrayamaz.

bu adam acaba havalar ısınınca oynayamıyor mu:)
şaka bir yana sezon başı da tam formda değildi ne zaman kış geldi adamın icinden cristiano ronaldo çıktı. 2. devre başındaki sörloth performansın 34 macta olsa 40 gol atardı sanırım bu sene.

Çağdaş DENİZ
12.06.2020, 13:59
Kısır Bir mac bekliyorum sonlara doğru Goztepe risk alırsa 2 farklı kazanırız

Manava61
12.06.2020, 14:07
Son 8 haftada takım oyunundan ziyade bireysel yeteneklerin çok ön plana çıkacağını düşünüyorum ve bu bizde (sakatlık olmadığı sürece) fazlasıyla var

CesurHamsi
12.06.2020, 14:15
Abi cok heycanliyim ya, sanki mac dudugu caldiginda kalbim durabilir gibi
nedir bu cektigimiz cile, Allahim insallah sampiyon oluruz ya

yatmaztara
12.06.2020, 14:21
Bu maç dün oynansaydı herhalde 7-0 felan kaybederdik. Hayatımın en poktan günlerinden biriydi. Bugün dünün acısını çıkarmak dileğiyle. Çıkaracağız da!... :D

Hakan
12.06.2020, 14:21
BT Sport UK'nin yayın haklarını alması müthiş olay. Uğurcan sendeyiz.

Mehmet Fatih Yavuz
12.06.2020, 14:29
Vay be, bu kadar zamandan sonra ilk kez maç izleyeceğiz.
Yeni bir lig gibi, ama 8 maça şampiyon olma ihtimalimiz var!

Bir gayret.

Yalnız bu Sosa işi çok canımı sıktı şimdi.

Allah yardımcımız olsın!

Muhammed Kambur
12.06.2020, 14:35
Hayırlısıyla başlıyoruz. Umarım bizim için çok rahat bir maç olur. Uğurcan devleşir... Sörloth gollere devam eder... ve bu takım şampiyon olacağız mesajını verirse... rakiplere korkuyu hissettirecek inşallah. Güzel bir akşam olsun :)

Kosavalı61
12.06.2020, 14:35
Şimdi öncelikle şunda anlaşalım ahali.
Bugün düzdüğünüz methiyeleri olası mağlubiyetten sonra küfre dönüştürmek yok :)

Göztepe İlhan Palut ile iyi futbol oynayan bir takıma dönüştü.
Lige ara verilmese idi %100 mağlubiyet yazacağım bir maçtı.
Fakat bu arayı tarafsız gözle baktığımda en iyi değerlendiren takım olduğumuzu düşünüyorum.
Göztepe'nin eksk kalacağı taraftar desteği bizim adımıza en büyük kozumuz.

Zor bir maç olacak. Fakat Göztepe ve Alanya maçlarından hasarsız çıkarsak ibre tamamen lehimize dönecektir.
Keyifler yerinde.
Sosa'nın ağrıları olsa da bu akşam ilk 11'de başlaycağını düşünüyorum.
Umarım kazanan taraf biz oluruz.

kayseriliyiz
12.06.2020, 14:48
Rahat olun, ALACAĞIZ...
Ve OLACAĞIZ

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

kayseriliyiz
12.06.2020, 14:54
İzmir'de yakılan ateş, kayseri'de erciyesin zirvesine kadar çıkacak.
Kayserim Trabzonsporumun şampiyonluğuna tanık olacak inşallah, ve kutlamakta benim hemşehrilerime nasip olacak.
Allah ayağınıza taş değdirmesin.
Bu sene O sene

Kadir
12.06.2020, 14:58
Biz şampiyon olacağiz ulan!! Alayina vura vura şampiyon olacağiz!! Korku yok! Panik yok!!

Burak Bıyıklı
12.06.2020, 15:14
1-3
2 kral
1 beyin

gurur6134
12.06.2020, 15:18
cok dogru, son haftalar yogun gecti, 2 avrupa maci, bir türkiye kupasi maci bitanede lig maci, majdfbasksdfbashfsfl ;)

adamların sakatlıkdan yenı cıktıklarından haberın yok galıba

Şahin Yılmaz
12.06.2020, 15:19
18812

artvints
12.06.2020, 15:20
BT Sport UK'nin yayın haklarını alması müthiş olay. Uğurcan sendeyiz.O zaman sendeyiz, link varsa bir bakayım yabancı spikerle izleyelim maçı.

İlker Yazıcıoğlu
12.06.2020, 15:29
Ve OLACAĞIZ

İnşallah dostum, inşallah...

fadigaTS
12.06.2020, 15:31

Hüseyin Cimşir ve yardımcıları biraz düşündürüyor!!Sağlık ekibine iş düşüyorsa şimdiden beyaz bayrağı çekelim.Milyonluk futbolcuları sıradan ekibe emanet etmek bize özel

fadigaTS
12.06.2020, 15:36
Pandemi ve diğer felaketlerin olduğu bir yılda bir de biz şampiyon olursak istanbul takımları için hafızadan silmek isteyecekleri bir yıl olacak.Bu kadar olayın üzerine resmi olarak 36 sene sonra bizim şampiyon olmamız normaldir

kayseriliyiz
12.06.2020, 15:37
18812Hahahaha sen harcaniyorsun buralarda, real Madrid'e hoca olack adamsin. [emoji23]

Muhammed Ayaz
12.06.2020, 15:38
Matematik net ;
8/8 yaparsak kesin şampiyonuz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazibere
12.06.2020, 15:40
Hiç birey bilmiyoruz. Oyuncuların temposunun ne olacağını bilmiyoruz, Kadronun nasıl olacağını bilmiyoruz. Sezon sonu kiralik sözleşmesi bitecek oyuncularımızın performansının ne olacağını bilmiyoruz, Hazırlık maçı yapmadığımız için temponun nasıl olacağını bilmiyoruz, Vs. v.s

Taraftar olarak sadece iyi niyetli konuşmaktan öte başka bir şey yapamıyoruz.. Maçın kilit oyuncularının Abdulkadir ve Wakame olacağını düşünüyorum. Bireysel bir oyunun ne tür handikap doğuracağını ve maçın antrenman maçından öte geçmesini diliyorum.

21 Haziran günü geldiğinde Ligde ve Kupa da nerde olacağımızı anlayacağımız bir 8 günlük sürece girmiş bulunmaktayız. Bu süreçte biz Alanya Fener ve Göztepe ile 3 maç dışarda oynayacakkken, Rakiplerimiz ise 2 maç ile devam edecekler.. Ünal Karaman'ın Rizespor ile GS ye bir çelme takma ihtimali beni umutlandırıyor. Başakşehirin puan kaybetttiği bir hafta olsun bu iki hafta ve GS maçına rahat çıkalı ve beraberlik hem başakşehir hemde GS ye karşı bizi zirvede tutacak kadar yetsin istiyorum
Çok şey mi istiyorum.:))

fadigaTS
12.06.2020, 15:43
Arkadaş kim bilmiyorum ama ideal 11'ine Hüseyin yazan biri gelmeseydi, hatta hiç olmasaydı daha iyiydi bence.Öztrabzonsporlu :) mustafa yumluyu yıllarca savundu :)

smart
12.06.2020, 15:46
18812

Bu yattara-mehmet yılmaz taktiği

smart
12.06.2020, 15:58
Öztrabzonsporlu :) mustafa yumluyu yıllarca savundu :)
Yumlu'nun iyi oynadığı bi dönem vardı :)

My
12.06.2020, 15:59
Sakat var mı? Sosa? Sörloth?

fadigaTS
12.06.2020, 16:02
Yumlu'nun iyi oynadığı bi dönem vardı :)İlk oynadığı maçta 2011 de sonradan girip bjk ye atıp maçı kazandırmıştı.O zaman sevinmiştim.Ama kader böyle bir şey işte :)

fadigaTS
12.06.2020, 16:04

Değişiklik kuralı öyle değil.5 futbolcu değiştirme hakları var.Ama bunu 3 kere de yapabilirsin.

batugol
12.06.2020, 16:06
ugurcanin terlemedigi
sorlothun vurdugunun gol olduğu bir mac dilegiyle

pReN@_61
12.06.2020, 16:08
Oyuncuların temposu?

fadigaTS
12.06.2020, 16:08
Ligin en hazır antrenman yapmış iki takımı...

Bakalım eğer iki takım da dişe diş oynarsa çok umutlanacağım...

Rahat geçersek, herkes her maçı alır demektir...

Göztepenin ne hedefi varmış da en iyi hazırlanan takımlardan biri olmuş.Bize gelen zaten hep iyi hazırlanmıştır.

ilelebeTS
12.06.2020, 16:09
Verilen uzun aradan sonra çıkılacak ilk maçta önemli olan sadece üç puan. 1-0 olsun bizim olsun.

batu94
12.06.2020, 16:16
Bu heyecanı tekrar yaşamak için tam 9 yıl bekledik. Bu sene o sene ve inşallah bundan sonra her sene.

Heyecandan midem kasılıyor. Allah yardımcımız olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
12.06.2020, 16:45
4 saat 10 dakika
Çayınızı demleyin
Fırtınayı bekleyin
3 puan olsun rahat uyuyalım

Turgay Atalay
12.06.2020, 16:45
Göztepe-Trabzonspor maçı bu hafta İngiliz kanalının yayınlayacağı üç maçtan biri iken, ne hikmetse beinsport yedincilik için debelenen bir takımın maçını 1. kanalına, bizim maçımızı 2. kanalına alıyor. Bu kadar adiliğin içinde bu takımın şampiyon olması zor, zor ama eğer olur da nasibimizde varsa bütün bu tepeden bakanlar ve hazımsızlar yıllarca diz çökecekler bu camianın karşısında.

Vurduğun gol olsun Trabzonsporum, inşallah Beto'nun boş boş surat ifadesiyle filelerinden çıkan toplara baktığı bir maç izleriz.

Soner Albayrak
12.06.2020, 16:49
Sonu kötü bitebilecek olsa bile gaza gelmeyi bile özlüyor insan.

Şu heyecanı yaşamak da güzel. Ve evet OLACAĞIZ DA!

ÖmürKaradeniz61
12.06.2020, 17:12
Göztepe-Trabzonspor maçı bu hafta İngiliz kanalının yayınlayacağı üç maçtan biri iken, ne hikmetse beinsport yedincilik için debelenen bir takımın maçını 1. kanalına, bizim maçımızı 2. kanalına alıyor. Bu kadar adiliğin içinde bu takımın şampiyon olması zor, zor ama eğer olur da nasibimizde varsa bütün bu tepeden bakanlar ve hazımsızlar yıllarca diz çökecekler bu camianın karşısında.

Vurduğun gol olsun Trabzonsporum, inşallah Beto'nun boş boş surat ifadesiyle filelerinden çıkan toplara baktığı bir maç izleriz.

Hocam bırakın bu ufak şeylerle uğraşmayı ya,nerde yayınlarsa yayınlasınlar sen topunu oyna kazan gerisini boşver.

ÖmürKaradeniz61
12.06.2020, 17:12
Sosa yok büyük ihtimalle.

Hüseyin Çümen
12.06.2020, 17:13

şu açıdan bakın ingilterede 2 takımında taraftarı çok değildir. ama ingiltere olaya şampiyonluğa giden zorluk derecesi yüksek maç gözüyle bakar. türkiyede ise kar amacıyla yayın yapan bir kuruluş taraftarı çok olana ilk kanalı verir. bunda alınganlık yapmaya gerek yok bence.

Hüseyin Çümen
12.06.2020, 17:16
Sosa yok büyük ihtimalle.

barış yurduseven sosanın oynama ,ihtimalini önce %20 lerin altında sonrasında 10 ların altında olarak belirtti sonra korktum eksilere düşecek diye

Muhammed Kambur
12.06.2020, 17:22
Şu maçı maalesef izleyemiyorum. Çok şey kaçıracağimi biliyorum. Keyifle izlemek vardı da işte mecburiyet.

Manava61
12.06.2020, 17:22
A.parmak'a bile laf etmeyeceğim bu akşam .Yeter ki bir şekilde maçı alalım

Manu61
12.06.2020, 17:26
Takımın motivasyonunu çok merak ediyorum umarım eli belinde gezen ruhsuz oyuncular görmeyiz.

Şahin Yılmaz
12.06.2020, 17:30
Takımın motivasyonunu çok merak ediyorum umarım eli belinde gezen ruhsuz oyuncular görmeyiz.

Öyle olursa buralar yangın yerine döner akşam.

romeikaa
12.06.2020, 17:35
nwakaeme futboldan keyif alan birisi eminim bu akşam en çok ömürle birlikte fark yaratacaklardır. ekuban fizik olarak çok hazır görünüyor. eğer takım topu ileri taşımada sorun yaşamazsa sörlothta da sıkıntı çıkmaz. ama antep deplasmanındaki gibi bir maç olursa tüm ümitler tükenir. ligimizin kalan maçları ingilterede de canlı yayınlanacak. bizim ligi satarken şampiyonluk yarışının en çetin olduğu avrupa ligi diye ingilizler istemiş. almanya,fransa,ingiltere liglerinin şampiyonluk yarışı yönünden çekiciliği yok. ispanya ve italyada 2 takım yarışıyorken, türkiyede 4 takımın şansı çok yüksek. bu da futbolcularımızı motive edecektir diye umuyorum.

Göztepe-Trabzonspor maçını yayınlayacak ülkeler-ABD-Brezilya-Fransa-İngiltere-Türkiye

Faruk UYSAL
12.06.2020, 17:35
Öteden beri ligde hedefe doğru doludizgin ilerlediğimiz zamanlarda her ne hikmetse yaşadığımız sürpriz puan kayıplarına çok çok üzülür ve o an pencereden baktığımda sokakta yürüyen futbol ile hiç alakası olmadığına inandığım insanlara büyük bir hayranlıkla bakarım. İnşallah bu akşam yine o esrarengiz kişilere gıpta edeceğim bir akşam olmaz... Hayırlısıyla şu maçı bir alalım artık...

Oğuz ZEYTİN
12.06.2020, 17:37
https://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw

:tsbayrak::ts2::tsamblem::sevinç:

CesurHamsi
12.06.2020, 17:46
Muhtemel 11de huseyin turkmen mi gordum yoksa gozlerim mi bozuk?

Sinan.K
12.06.2020, 17:48
göztepede eksik veya sakat varmi

Çağdaş DENİZ
12.06.2020, 17:49
Son 185 dakika...

Hamza Yilmaz
12.06.2020, 17:53
Muhtemel 11de huseyin turkmen mi gordum yoksa gozlerim mi bozuk?Allah Korusun

Halil Alemdar
12.06.2020, 17:56
Ömür.. sıra sende kardeşim

Manava61
12.06.2020, 17:58
Ömür.. sıra sende kardeşim

Bu gecenin kahramanı kendisi olacak inşallah

Semih AYDIN
12.06.2020, 18:01
Ayağımız yere sağlam basmalı. Şampiyon olacak bu takım demeli herkes. Vurduğun gol olsun Fırtınam.

Oğuz B.
12.06.2020, 18:06
Başlıyoruz.

Allah, utandırmasın.

Halil Alemdar
12.06.2020, 18:07
Costa yerine Türkmen mi? Hocam sakın:(

ilelebeTS
12.06.2020, 18:15
Costa yerine Türkmen mi? Hocam sakın:(

Çimşir'in o toplara girdiğini hiç görmedim. Herkes Türkmen yazmış, ben de Hosseini'yi bekliyorum. Onu tam oynatacaktı sakatlanmıştı. Ha bana göre en iyi stoperimiz Costa.

Enes Başkaya60
12.06.2020, 18:16
Sosa yerine A.Parmak
Costa yerine H.Türkmen var muhtemel kadroda...

Anıl C
12.06.2020, 18:17
Mesih, heralde oynamadan bitirecek ligi.

Enes Başkaya60
12.06.2020, 18:17
Çimşir'in o toplara girdiğini hiç görmedim. Herkes Türkmen yazmış, ben de Hosseini'yi bekliyorum. Onu tam oynatacaktı sakatlanmıştı. Ha bana göre en iyi stoperimiz Costa.

Costa-Hosseine en ideal stoper ikilisidir....

Berke6198
12.06.2020, 18:19
Da Costa'nın 1 sezon daha sözleşme alması şampiyonluğun gitmesinden daha mı önemli yani?

Anıl C
12.06.2020, 18:23
Da Costa'nın 1 sezon daha sözleşme alması şampiyonluğun gitmesinden daha mı önemli yani?

Sampiyon olalim yeter ki, önüne 5 senelik kontrat koyulsun raziyim.

artvints
12.06.2020, 18:24
Da Costa'nın 1 sezon daha sözleşme alması şampiyonluğun gitmesinden daha mı önemli yani?Antep maçında yenilen gol geldi aklıma.

Berke6198
12.06.2020, 18:27
Antep maçında yenilen gol geldi aklıma.

Ucunda şampiyonluk olan bir 8 hafta için isterse 2-3 kez daha kontrat veririm Da Costa'ya. Ben Campi'yle uyumlu olduklarını düşünmüyorum ama kadrodan Costa'yı çıkarmak en iyi ve en tecrübeli stoperimizi şampiyonluğu kaybetmek pahasına dışarı itmek olur. Costa-Hosseini tandemini görmeliyiz.

Anıl C
12.06.2020, 18:28
Antep maçında yenilen gol geldi aklıma.
Ofsayttan yedigimiz goldü dimi?

Sacit
12.06.2020, 18:31
İş sağlık ekibine kaldıysa yandık.

Sağlık ekibine iş düşüyorsa şimdiden beyaz bayrağı çekelim.Milyonluk futbolcuları sıradan ekibe emanet etmek bize özel

Şu saatten sonra kalan maçlarda bu sağlık ekibi olacak(güvenim olmasa da)

Şimdi bile sakatlık ihtimali olan isimler var
Bu takım 2 aydır maç yapmıyor da nasıl sakatlanıyor bu adamlar?
Teknik konuları biz mi bilmiyoruz?

Başkan bütün işleri takip edecek
Başka çare yok!!

ilelebeTS
12.06.2020, 18:32
Göztepe'de Jerome oynarsa Türkmen'i çerez niyetine yer. Costa-Campi de hantal kalıyor. Manoel'i hiç bilmiyoruz zaten. Şimdilik görünen en ideali Costa-Hosseini.

CaptanBarbosa
12.06.2020, 18:32
Masaya oturmuşum da iftarı bekliyorum sanki, saniyeler dakikalar geçmiyor.
İçimde hem korku hem heyecan var kalpten gitmezsek iyidir.
Gazamız mübarek olsun!
10 da 10 yap 2 kupa al haydi fırtına!

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
12.06.2020, 18:33
Ucunda şampiyonluk olan bir 8 hafta için isterse 2-3 kez daha kontrat veririm Da Costa'ya. Ben Campi'yle uyumlu olduklarını düşünmüyorum ama kadrodan Costa'yı çıkarmak en iyi ve en tecrübeli stoperimizi şampiyonluğu kaybetmek pahasına dışarı itmek olur. Costa-Hosseini tandemini görmeliyiz.Costa çok iyi durumda olduğu sürece o hesabı yapacaklarını düşünmüyorum. En hazır ve uyumlu olanları oynatır.

Anıl C
12.06.2020, 18:36
Masaya oturmuşum da iftarı bekliyorum sanki, saniyeler dakikalar geçmiyor.
İçimde hem korku hem heyecan var kalpten gitmezsek iyidir.
Gazamız mübarek olsun!
10 da 10 yap 2 kupa al haydi fırtına!

Ben acikcasi korkuyorum. Belki böyle heyecanlara alisik olmadigim icin belki de futbolcularin hirssiz bir futbol oynarlar mi acaba sorularini kendime sordugumdan dolayi.

CaptanBarbosa
12.06.2020, 18:38
Ben acikcasi korkuyorum. Belki böyle heyecanlara alisik olmadigim icin belki de futbolcularin hirssiz bir futbol oynarlar mi acaba sorularini kendime sordugumdan dolayi.Hırssız olacaklarını sanmıyorum aksine deli gibi press yapan bi takım göreceğimizi düşünüyorum.
Futbolcular çok motive camia şampiyonluğa inanıyor.

Berke6198
12.06.2020, 18:43
Hırssızlık hususunu pandemiden önceki Trabzonspor gibi düşünmemek lâzım. Futbolculuğuna ve deneyimine ne kadar saygı duysam da ayrılışından bir süre önce Mikel'in orta saha kurgusundan artık çıkarılması gerektiğini yazmıştım çünkü takımın geçen seneki hareketli oyununa nazaran daha fazla bekleyerek ve pozisyon kaybederek oynamasının sebeplerinden birisi Mikel'in geri 4'lünün önündeki statik performansıydı. İsabetli paslar atıyor ve hatta ön alandaki presleri sırtı dönükken rakibi(özellikle Sivasspor maçında bunu gördük) çok fazla rahatsız ediyordu ama kadronun yapısı ve yaşı itibariyle de onu başka bir noktada oynatmak mümkün değildi. Belki gitmesi rotasyonumuzu zayıflattı ancak 2019 model Trabzonsporun baskılı ve dinamik oyununu görmek adına pozitif bir değişim bekliyorum. Tabii bu durumu sadece Mikel'e de bağlamamak gerekiyor çünkü Ünal Hoca'nın orta sahada hücum-savunma arası hem rakibe hem de kendi adına geniş alanlar vermeyi göze aldığını izledikten sonra yetkiyi aldığı ilk maçtan beri orta alandan Trabzonsporun delinmesini önlemek adına oyunu dar alana yığma çabasına giren bir Hüseyin Hoca izliyoruz. Dar alandayken çok yüksek tempo yapmak mümkün olmuyor... Önümüzdeki 8 maçta biraz daha geniş alana yayılabilirsek orta sahanın oyuncu yapısı itibariyle dinamizmini sahaya yansıtacağı kanısındayım.

Halil Alemdar
12.06.2020, 18:48
Da Costa-Hosseini tandemini merak ediyorum doğrusu. Ha bana kalırsa seneye 2 net birbirini tamamlayan stoper transferi yapılmalı ama şimdilik eldeki en iyi iki stoperin Hosseini ve Costa olduğunu düşünüyorum.

Murathan
12.06.2020, 18:52
kim oynarsa oynasın mühim değil de campi oynamasın Allah aşkına

Anıl C
12.06.2020, 19:06
Kadrodaki kimse dört dörtlük değil. Eğer lidersek her futbolcunun emeği var. Şampiyon da olacaksak bu futbolcularla olacağız.

romeikaa
12.06.2020, 19:08
hakem yine bizi biçme peşinde olmaz umarım. zorbayla 3 maçı da kazanmışız. genelde bu sezon orta sahalarımıza ilk 20 dakikada sarı verip kitledi hakemler. kimsenin dikkatini çekmedi ama çoğu maçta böyle oldu.
hakem ne bize ne onlara çalışsın isterim, neyse onu çalsın hazır seyircisiz maç.
malatya maçında ilk 30 dk ömür 2 pozisyonda sörlotha pas vermedi ve sörloth da biraz bozuldu sonra da sakatlandı çıktı. ömür hücumda bencil oynamamalı. sakatlanmadan önceki son 10 lig maçında 4 gol 5 asist gibi inanılmaz bir performans sergiledi, umarım şimdi de öyle döner.

Mert'
12.06.2020, 19:11
Millet baya gaza gelmiş aradan dolayı. :) Göztepeye şansımız tutmuyor çok zor maç olur, puan kaybı şaşırtmaz.
Umarım şu iki lig maçını alırız.