PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 27.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

Soner Albayrak
31.05.2020, 02:45
Bırakın da havaya girelim. Ne kaybederiz bundan? Taraftar şampiyonluk havasına girmezse takım da girmez.

Biz şampiyon olacağız.

Oruç
31.05.2020, 02:49
ne biçim yorumlar okuyorum..gerçeklikle yakından uzaktan alakası yok..

sürekli rakiplerin rehavette olacağı..bizim ise çok motive olduğumuz konusunda..
kusura bakmayında çok çok saçma fikirler..

1.göztepe bizden önce antrenmanlara başladı..köpek gibi lig hemen başlasın diye demeçleri var..
2.fener maçı kolaymış..komedi..heriflerin tek motivasyonu kupa..ve utanmaz herifler gerçek fikstürde ts gs ile oynayıp gelecekti biz dezavantajlıyız diye algıya başladılar..
3.hala daha Sosa Novak Perirea ile anlaşmamışsın oyuncularının kafası karışık olabilir..
4. fikstüre hiç bakmadınızmı..adamlar dümdüz herhafta pazar günü oynuyor..bizse karman çorman..
5.gs maçından sonra diğer maçla aranda 2 gün var..gsye yenilmesen ne olacak dinlenmeden seni diğer maça atıyor..
6.daha sırada hakemler var..(aslında bu mantık yanlış..önümüzü kesecekler mantığı fakat şu açıdan doğru..ÖNLEMİNİ AL::
7.siz nerede yaşıyorsunuz..uzayda falanmı..daha önce yapılanları nasıl ve ne çabuk unuttunuz..

tabiki tüm maçları kazanmak için çıkacaz ama akıllı davranmazsak doğru tepkiler vermezsek adamlar aç kurt gibi bizi yer..

1.si fikstürü kim nasıl böyle yaptı yapıyor sorgulamalıyız..
2.si son iki maçımızı bein2 ye alan kim onu bulmalı ve deşifre etmeliyiz..

Bu yayın hususuna ben de değindim zamanında ama kimse umursamadı. Erteleme maçındayız, bizden başka maç olmamasına rağmen utanmadan 2.kanaldan verdiler bizim maçı. Görün bakın, fb ile maçımız aynı saatte diye yine bizi 2.kanaldan verecekler. Liderlik falan umurlarında değil, tek dertleri 3 istanbul kulübünden biri şampiyon olsun, herkes onları izlesin, konuşsun. Para için yapmayacakları şey yok. Ben digitürkplay üyesiyim. 2 aydır lig yok ama mis gibi her ay benden para almayı bildiler. Şimdi ligler başlayacak izleyip izlemeyeceğimiz bile belli değil. Keza euroleauge için de para ödüyorum her ay ama hizmet aldığım yok. Virüs ayağına paramız hiç oldu.

ÖmürKaradeniz61
31.05.2020, 10:38
ne biçim yorumlar okuyorum..gerçeklikle yakından uzaktan alakası yok..

sürekli rakiplerin rehavette olacağı..bizim ise çok motive olduğumuz konusunda..
kusura bakmayında çok çok saçma fikirler..

1.göztepe bizden önce antrenmanlara başladı..köpek gibi lig hemen başlasın diye demeçleri var..
2.fener maçı kolaymış..komedi..heriflerin tek motivasyonu kupa..ve utanmaz herifler gerçek fikstürde ts gs ile oynayıp gelecekti biz dezavantajlıyız diye algıya başladılar..
3.hala daha Sosa Novak Perirea ile anlaşmamışsın oyuncularının kafası karışık olabilir..
4. fikstüre hiç bakmadınızmı..adamlar dümdüz herhafta pazar günü oynuyor..bizse karman çorman..
5.gs maçından sonra diğer maçla aranda 2 gün var..gsye yenilmesen ne olacak dinlenmeden seni diğer maça atıyor..
6.daha sırada hakemler var..(aslında bu mantık yanlış..önümüzü kesecekler mantığı fakat şu açıdan doğru..ÖNLEMİNİ AL::
7.siz nerede yaşıyorsunuz..uzayda falanmı..daha önce yapılanları nasıl ve ne çabuk unuttunuz..

tabiki tüm maçları kazanmak için çıkacaz ama akıllı davranmazsak doğru tepkiler vermezsek adamlar aç kurt gibi bizi yer..

1.si fikstürü kim nasıl böyle yaptı yapıyor sorgulamalıyız..
2.si son iki maçımızı bein2 ye alan kim onu bulmalı ve deşifre etmeliyiz..

Sonuç Trabzonsporun lobisi bunlara izin vermez. O dediklerin olsaydı senin şuan lider olma şansın yoktu.

castillo61
31.05.2020, 11:18
Arkadaş ben mi bi şey kaçırıyorum yoksa fazla paranoyaklar mı var anlamadım.

Aynı hafta başak cumartesi oynayıp bir sonraki maçını salı oynuyor. gs bizle pazar oynayıp bizim gibi çarşamba günü oynuyor.

Herkes eşit aralıklarla maça çıkıyor. Buradaki sorunu söyleyebilecek var mı?

LağusKusteli
31.05.2020, 14:07
Fikstür konusu gereksiz dillendiriliyor.

Gayet düzgün bir fikstür.

Enerjimizi bunlarla harcamayalım, 2 kupa kazanmaya odaklanmalıyız

TRABZON ALMANYA
31.05.2020, 14:50
şampiyonluk sinerjisi şart arkadaşlar inanmadan bu işler olmaz bu sene şampiyonluk gelirse bir anadolu ateşi daha başlar

Faruk UYSAL
31.05.2020, 16:00
İlk kaç maçlık paketten ne kadar puan alırsak şampiyon oluruz, gs maçında ne yaparız, kupada fb'yi eler miyiz falan filan bunları şimdilik hiç düşünmüyorum. Liglere 3 ay gibi uzun bir ara verildi. Bu aşamada şu an sadece Göztepe karşısında takımımızın durumunu çok merak ediyorum. Ne durumdayız, iyi hazırlanabildik mi gibi... Beklentim odur ki ilk maçımızda 3 puan ile birlikte fizik güç olarak dinamik bir takım görüntüsü verebilirsek çok mutlu olacağım ve kalan maçlar için de ümidim inanılmaz artacak.

Şu kaotik ortamda yapılan hazırlıklar sonucunda oynanan karşılaşmalarda ayakta kalan takımların maçlarını alacaklarını düşünüyorum. Şampiyonluğa yürüdüğümüz için bizim herhangi bir motivasyon sıkıntımız olmaz. Bu süreçte taktikten geçtim özellikle kondisyonumuz iyi durumda olmalı ki özellikle bazı kilit oyuncularımızı sahada uzun süre verimli olarak tutabilelim.

Onur Civelek61
31.05.2020, 16:29
Maçın önüne geçen olaylar var yine... Sözleşme olayları can sıkıyor. Maçlara konsantre olmak zorundayız. Şampiyon olalım da kim gitmek istiyorsa gitsin... gs lobisi konuşmaya başladı. İç karışıklık istiyorlar. Camia olarak oltaya gelmeyelim

Fatih Öztürk
31.05.2020, 18:08
Eşiği atlamamız gereken Alanya maçı. GS dahil hiç bir takım bileğimizi bükemez.

serdaracıl
31.05.2020, 19:06
Sadece 8 maç, tam konsantrasyon, haydiiii

fadigaTS
31.05.2020, 20:13
İstanbul takım taraftarlarının sürekli dillendirdiği damat https://www.youtube.com/watch?v=yHSm_iRK0dc :)

Hakan
31.05.2020, 20:40
Artık odak değiştirmeyi bırakmamız gerekiyor.
Hem kadro kalitesiyle hem hazırlık süreciyle avantajlı duruyoruz. Bunu bozmayalım.

Ufuk
31.05.2020, 21:30
Şu Beto'yu patates ederek başlarsak zincir de kırılmış olur :)

Uğur Ö.
31.05.2020, 21:41
Novak ve Sosa nasıl konsantre olacak çok merak ediyorum.

yazıkoldu
31.05.2020, 22:15
Fenerbahçe (https://www.fanatik.com.tr/haberler/fenerbahce)yönetimi uzun süredir yakın takibe aldığı Trabzonspor (https://www.fanatik.com.tr/haberler/trabzonspor)’un deneyimli oyuncusu Filip Novak (https://www.fanatik.com.tr/haberler/filip-novak) ile prensip anlaşmasına vardı.
Bordo-Mavili ekip ile yollarını ayırma kararı alan ve sözleşmesi sezon sonu sona erecek olan Novak ile yapılan anlaşmanın detayları da belli oldu.
Trabzon defterini kapattı
Bordo-Mavili takım ile yollarını ayırma kararı alan ve futbol hayatını İstanbul’da sürdürmek istediğini belirten 29 yaşındaki Çek sol bek ile 3+1 yıllık anlaşma sağlandı.
Fenerbahçe futbolcuya yıllık 1 milyon 250 bin Euro ve maç başı olarak da 5 bin euro para ödeyecek.

Novak sezon içinde başarılı bir performans gösterir ve en az 25 maçta ilk 11'de yer alırsa, ekstra olarak 50 ile 100 bin Euro arası bir prime de hak kazanacak.
Filip Novak’a ayrıca imza parası olarak 500 bin Euro ödenecek. (Ajansspor)

ultras62
31.05.2020, 23:11
Haydi Bismillah diyelim

Kenan Berber
01.06.2020, 00:08
Kimse konuyla ilgilenmiyor, kulüpten bir açıklama gelmedi ancak fikstüre itiraz olmalıydı.
Göztepe ve Alanya deplasmanları arasına bu maçı koymak Trabzonspor'un (ligdeki) işini zorlaştırmak için özellikle yapılmış hamledir. Haziran 12-22 günlerinde İzmir ve Antalya'da maç yapcak Trabzonspor'un bu illerin mevcut sıcakları ve yolculukları ile uğraşıtkren aynı hafta arasına bir de İstanbul deplasmanı koyulması iş güzarlıktır. Özellikle yapılmıştır. Bu konuya itiraz edilmeli !!

Yusuf BALCI
01.06.2020, 01:11
Kimse konuyla ilgilenmiyor, kulüpten bir açıklama gelmedi ancak fikstüre itiraz olmalıydı.
Göztepe ve Alanya deplasmanları arasına bu maçı koymak Trabzonspor'un (ligdeki) işini zorlaştırmak için özellikle yapılmış hamledir. Haziran 12-22 günlerinde İzmir ve Antalya'da maç yapcak Trabzonspor'un bu illerin mevcut sıcakları ve yolculukları ile uğraşıtkren aynı hafta arasına bir de İstanbul deplasmanı koyulması iş güzarlıktır. Özellikle yapılmıştır. Bu konuya itiraz edilmeli !!

malesef bunu yapacak yönetimimiz olmadığı gibi buna itiraz etsek dahi bunu işleme alacak bir federasyonumuz yok.

PortoDeGalinhas
01.06.2020, 04:58

Alanya da Türkiye kupasında oynayacak hafta içi, hatta onlar bizden 2 gün sonra oynayacak. Yani biz 2 gün daha fazla dinlenmiş olacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
01.06.2020, 09:08
Fenerbahçe (https://www.fanatik.com.tr/haberler/fenerbahce)yönetimi uzun süredir yakın takibe aldığı Trabzonspor (https://www.fanatik.com.tr/haberler/trabzonspor)’un deneyimli oyuncusu Filip Novak (https://www.fanatik.com.tr/haberler/filip-novak) ile prensip anlaşmasına vardı.
Bordo-Mavili ekip ile yollarını ayırma kararı alan ve sözleşmesi sezon sonu sona erecek olan Novak ile yapılan anlaşmanın detayları da belli oldu.
Trabzon defterini kapattı
Bordo-Mavili takım ile yollarını ayırma kararı alan ve futbol hayatını İstanbul’da sürdürmek istediğini belirten 29 yaşındaki Çek sol bek ile 3+1 yıllık anlaşma sağlandı.
Fenerbahçe futbolcuya yıllık 1 milyon 250 bin Euro ve maç başı olarak da 5 bin euro para ödeyecek.

Novak sezon içinde başarılı bir performans gösterir ve en az 25 maçta ilk 11'de yer alırsa, ekstra olarak 50 ile 100 bin Euro arası bir prime de hak kazanacak.
Filip Novak’a ayrıca imza parası olarak 500 bin Euro ödenecek. (Ajansspor)

Adi Fener kapti da,
Ey Başkan sen ne ettun da kaçurdun ha o adami?

pReN@_61
01.06.2020, 11:55
tam konsantrasyon

Enaldo61
01.06.2020, 12:07
Arkadaşlar konudan bağımsız vestel bize yıllık kaç para veriyordu?

fadigaTS
01.06.2020, 12:14
Arkadaşlar konudan bağımsız vestel bize yıllık kaç para veriyordu?

Trabzonspor Kulübü, forma göğüs sponsorluğu için Vestel Şirketler Grubu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bordo-mavili kulübün, anlaşmanın her yılı için 3 milyon avro kazanacağı açıklandı.

Enaldo61
01.06.2020, 12:26
Trabzonspor Kulübü, forma göğüs sponsorluğu için Vestel Şirketler Grubu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bordo-mavili kulübün, anlaşmanın her yılı için 3 milyon avro kazanacağı açıklandı.

Teşekkürler.

HOPA'LI TS'Lİ
01.06.2020, 12:48

Hayırlı ve uğurlu olsun.

Karasoy
01.06.2020, 13:05
Şikayet etmeye hakkımız yok. Göztepe, Alanya, Galatasaray gibi maçlarımızı seyircisiz oynayacağız. Son 4 maçımız bence çok kolay olacak. Göztepe, Alanyayı yenip GS ile berabere kaldık mı bu iş tamamdır.

Enes Ünal Kaya
01.06.2020, 13:14
Şikayet etmeye hakkımız yok. Göztepe, Alanya, Galatasaray gibi maçlarımızı seyircisiz oynayacağız. Son 4 maçımız bence çok kolay olacak. Göztepe, Alanyayı yenip GS ile berabere kaldık mı bu iş tamamdır.

GS'yi yensek diğer bi çok maçın bi önemi kalmayacak resmen 6 puan.

Seyircisiz maçı deplasman olarak görmeden iyi hazırlanmamız lazım. Biz o takıma yeri geldik 4'de attık

Enaldo61
01.06.2020, 13:35
Tüm olumsuzlukları bir kenara koyup sadece sahaya odaklanmamız lazım takım olarak bu gücümüz var hepsini yenebiliriz her şey elimizde.

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2020, 13:49

Seyircisiz maçı deplasman olarak görmeden iyi hazırlanmamız lazım. Biz o takıma yeri geldik 4'de attık

Vallahi yeri değil de, bjk deplasmanı, fener deplasmanı, başakşehir deplasmanı gibi maçları hatırladıkça ...

Karnıma ağrılar giriyor. Ve sıkıntıya giriyorum resmen aynı oyunu tekrar edeceğimiz kabus gibi hatırlayarak.

Tekrar tekrar söyleyeyim. Bizim rakiplerimize oranla en büyük zaafımız teknik kadromuz. Sağlıkçıdan başla Hüseyin Hoca'ya kadar.

İnşaallah bu farkı hissetmeyiz.

Onur Akyüz
01.06.2020, 14:32
Şu 2 maçı alırsak a.gücü’nü de sorunsuz geçer ve gs maçına rahat çıkarız diye düşünüyorum.

Her şey elimizde takıma güvenim sonsuz.

14TS61
01.06.2020, 14:45
GS maçı şampiyonluk maçı olur bence.

yorumsuz6117
01.06.2020, 15:13

Katılmıyorum gsyi yensen diğer maçlarda puan bıraksan Başakşehir şampiyon olur..:)

romeikaa
01.06.2020, 16:45
yedeklerimiz çok yetersiz. ekuban sahadayken yedeklerde oyuna girecek tek hüumcu bilal. bu sıkıntı yaratabilir.

Karasoy
01.06.2020, 17:18
Başakşehir'in Galatasaray'ı yenmemesi lazım.Yoksa yaptığımız tüm matematiksel hesaplar boşa gider.

Onur Civelek61
01.06.2020, 18:23
Normal şartlarda başak korkulacak takım ama gs lobisi olan takım ve gs ile cekisecegiz. Başak ile gs nin maçı olması avantaj bence başak yenilmez (normal şartlarda)
Biz Göztepe maçını alalım zaten tutusacak gs. Bizim kadro ligin en iyi kadrosu tek sorun gol atıp geri çekilmek bize büyük sorunlar çıkarıyor

Doğukan Uçan
01.06.2020, 19:48
rize küme düşüyor artı geçen seneki maçın intikamını alabilir.

Ufuk
01.06.2020, 20:09

Normal bi lig izlemeyeceğiz muhtemelen. İlk haftalarda belli olur ama bana puan tablosu çok farklı bir hal alacak gibi geliyor.

Klasik gs Oğulcan ve Gökhan için yoklama çekmiş ama ben süpriz bekliyorum Rize'den.

zafer6161
01.06.2020, 21:08
Başakşehir'in Galatasaray'ı yenmemesi lazım.Yoksa yaptığımız tüm matematiksel hesaplar boşa gider.

Basak daha tehlikeli 'kesinlikle o mac 0 bitmeli,iki takımdan birinin yenmesi bizim için kötü

Harun-61
01.06.2020, 21:26

Tek umudum Ünal Hoca.

Enaldo61
01.06.2020, 21:30
rakiplerden beklentiye girmeyin hiç çok çile çekeriz, bu işi kendimiz bitiremedikten sonra neyleyim öyle işi.

Ufuk
01.06.2020, 22:23
Bizim topçular baya fit gözüküyor antrenman fotolarında. Yatmamışlar tatilde.

Atakan biraz fizik kardeşim bu ne böyle bacağın kırılacak gibi. Sörloth'a yanaş, abi kaç ayda senin gibi olurum falan de :D Hantallaşmadan olabildiğince kalıp kas.

seçuk
01.06.2020, 22:56
Bence Trabzonspor un en zor maçları ilk 2 maç. O iki maç galibiyet ile biterse şampiyonluk ciddi olarak ayağımıza gelir.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trbzonsporlu
01.06.2020, 23:27
mutlaka kazanmamız gereken bir maç.
gsnin rizede puan birakacagini düşünüyorum. rize için ölüm kalım maçı ve baskanları geçen yıldan dolayı gs maçına iyi prim vereceğini düşünüyorum.
başak-gs maçında biz gsyi destekleyeceğiz gibime geliyor

romeikaa
01.06.2020, 23:42
mutlaka kazanmamız gereken bir maç.
gsnin rizede puan birakacagini düşünüyorum. rize için ölüm kalım maçı ve baskanları geçen yıldan dolayı gs maçına iyi prim vereceğini düşünüyorum.
başak-gs maçında biz gsyi destekleyeceğiz gibime geliyor

aynen öyle. bence de gsyi destekleyeceğiz. ama başakşehir de çok yaşlı bir takım 3 ay aradan sonra eski formla dönemezler gibime geliyor. 8 maçın 6 sını kazansak bence şampiyon oluruz. 71 puan yapıyor sanırım

hanzale
02.06.2020, 01:10
aynen öyle. bence de gsyi destekleyeceğiz. ama başakşehir de çok yaşlı bir takım 3 ay aradan sonra eski formla dönemezler gibime geliyor. 8 maçın 6 sını kazansak bence şampiyon oluruz. 71 puan yapıyor sanırım

Buna katılıyorum, sezon başı yaşadıkları sıkıntılarla karşılaşabilirler

HOPA'LI TS'Lİ
02.06.2020, 08:05
Günaydın dostlar
Biz ilk 2 maçı alırsak büyük ihtimalle 8. kez şampiyon oluruz (7 resmi, 1 çalınan ama radara yakalanan UEFA-CAS-İFM tescilli)
MBFK-GS maçı berabere biterse tadından yenmez
İkisinden biri yenmemeli

Kadir
02.06.2020, 10:55
Sosa&Novak sözleşme problemleri umarım takımın oyununa yansıyacak dereceye gelmez.. Burası Trabzonspor, burada aksilik bitmez!!

Çağatay96
02.06.2020, 12:01
İlk 2 maça yüksek konsante olmaliyiz. Fener onemli degil.

Ama 2 maçtan sonra artik evdeki seyircisiz maçlar basa bas olacaktir. Artik kolay mac yok.

Murat KARAKURT
02.06.2020, 12:30
Sosa'yı bir dün gördüm idman fotolarında..Bir sakatlığı mı var arkadaşlar?....

Samet Berber
02.06.2020, 12:33
Sosa'yı bir dün gördüm idman fotolarında..Bir sakatlığı mı var arkadaşlar?....
Bandajlı çıkmıştı dün, ağrısı var sanırım.

kaan61
02.06.2020, 13:35
...................................... Uğurcan .................................

Pereira............. Da Costa ............... Campi ........ Novak

.......................... N'diaye ............... Sosa .................

A. Ömür ...................... Guilherme ............... Nwakame

.................................. Sörloth ..................................

Ali / Cengiz oyunları ve sakatlık kabusu yaşamazsak bu kadro bu şampiyonluğu koparır.

Çağdaş DENİZ
02.06.2020, 14:36
...................................... Uğurcan .................................

Pereira............. Da Costa ............... Campi ........ Novak

.......................... N'diaye ............... Sosa .................

A. Ömür ...................... Guilherme ............... Nwakame

.................................. Sörloth ..................................

Ali / Cengiz oyunları ve sakatlık kabusu yaşamazsak bu kadro bu şampiyonluğu koparır.

parmak oynar

Karasoy
02.06.2020, 15:37
Beto yine karşımızda BETON kesilmezse bu maçı alırız .Herif bizim takımı iyi ezberlemiş..

yorumsuz6117
02.06.2020, 15:44
Ndiaye ilk geldiği gibi oynamazsa işimiz zor, şampiyonluk yolunda kilit oyuncu bizim için, son maçlarda berbattı..

asilhamsi
02.06.2020, 17:18
Uğurcan
Joe costa campi novak
Sosa badu
Ekuban Guilherme waka
Sorloth

Omur sonradan girip son darbeyi vurmalı.
Oyuna hızlı başlayıp ne olduğunu anlamadan gol bulmamız lazım.

Uğurcan,sosa,waka,sorloth

Şampiyonluk bu adamların ellerinde

Yedek kulübesinden gelecek ekstra katkı çok krtitik.

Parmak,kamil,bilal hatta taha,safa.

Ahmet Aksu
02.06.2020, 22:02
............uğurcan...........
jp...campi...costa...novak
......ndiaye...sosa...........
abduş...guilerme...nwake
............sörloth..............

ekuban-parmak-bilal-doğan-kamil hamleleri ile bu işi götürürüz gibi.
tabi gönül isterdi ki hücumsal olarak daha iyi yedek olsun sadece ekuban etki edecek yanına 1-2 isim daha olsaydı ama eldekilerle idare zamanı

galiba 5 değişiklik hakkımız geçerli olacak bu bizim için çok büyük avantaj olmasa da bol değişiklik sahadaki ölü takımı belki diriltir. neredeyse kadronun yarısı yapıyor :D

bilgehan83
02.06.2020, 22:39
campi-costa yerine görmek istediğim tandem ikilisi sırasıyla costa-hüseyni, costa-mesias, costa-türkmen..... costa-campi son tercihim... olurdu.. umarım bir sorun olmaz...

Kemal Duru
02.06.2020, 22:44
Şu Campi denen tipi ideal kadrolarına yazanların futboldan anladığını zannetmiyorum. Aynı elemanlar daha düne kadar Hüseyin'i de yazıyorlardı.

bilgehan83
02.06.2020, 22:46
campi beni antreman fotolarında bile ürkütüyor... şu sekiz maçta doğana bile evet diyebilirim onun yerine..

Şu Campi denen tipi ideal kadrolarına yazanların futboldan anladığını zannetmiyorum. Aynı elemanlar daha düne kadar Hüseyin'i de yazıyorlardı.

Kemal Duru
02.06.2020, 22:58
campi beni antreman fotolarında bile ürkütüyor... şu sekiz maçta doğana bile evet diyebilirim onun yerine..

Vallahi öyle. En son Başakşehir maçında yediğimiz gole bakmak yeterli. Şaban gibi geziyor ortada :D Boş bıraktı 80 yaşındaki adamı.

Enes Başkaya60
02.06.2020, 23:02
Stoper ikilimiz kesinlikle Hosseine-Costa olmalı Campi cidden çok hata yapıyor...

Hosseine-Costa ikilisi ile eminim zor gol yeriz ikisi de sağlam stoper ve ayakları iyi...

David_LuiZ4
02.06.2020, 23:25
Valla elimizde 4 stoper var ve bu stoperlerin hepsi hamle stoperi savunma stoperi..Savunmadan oyun başlatan oyun kuran rakip sahaya doğru top süren lider özellikli teknik bir stoperimiz kısmen Costa dışında yok..O yüzden Costa'nın yanına kalan 3 stoperden kimi koyarsan koy bir şey farketmeyecektir yediğimiz helva aynı helva olacaktır..

Seneye ŞL'ye gidersek stopere Sturridge bedelinde lüks bir yatırım yapmamız şart..

A. Aydın
02.06.2020, 23:27
campi-costa yerine görmek istediğim tandem ikilisi sırasıyla costa-hüseyni, costa-mesias, costa-türkmen..... costa-campi son tercihim... olurdu.. umarım bir sorun olmaz...
Huseyni son oynadigi maclarda Mustafa yumlu gibi her ayagina gelen topu uzun oynamaya calisiyordu. Bu da ekstra top kaybina neden oluyordu.
Huseyni yi gecen yil daha cok begeniyordum.
Stopere gore dezavantajlari cok fazla.
Kafa toplarinda kötu ve çok yumuşak.
Huseyni ve huseyin cok benzer oyuncular. Huseyni nin sadece ayagi biraz daha duzgun.

Ahmet Aksu
02.06.2020, 23:50
kimi yazalım elimizde olanı yazıyoruz :D

mesiasın oynadığı yok neden alındığınıda bilmiyoruz.
husseini de müzmin yedeğe çekildi
ya hüseyin ya campi oynayacaktı son maçlarda campi daha çok görev aldığı için onu yazdık.
sanki elimizde ramos ya da van dijk vardı da biz yazmadık :D

en kötü bölgemiz iyi diyebileceğim net bir isim bile yok.

Onur Akyüz
03.06.2020, 00:04
Beto yine karşımızda BETON kesilmezse bu maçı alırız .Herif bizim takımı iyi ezberlemiş..

Betö

HOPA'LI TS'Lİ
03.06.2020, 07:29
Stoper ikilimiz kesinlikle Hosseine-Costa olmalı Campi cidden çok hata yapıyor...

Hosseine-Costa ikilisi ile eminim zor gol yeriz ikisi de sağlam stoper ve ayakları iyi...

Campi pozisyon almada sıkıntılı ve ağır
Hosseini-Costa ideal

romeikaa
03.06.2020, 09:42
5 stoperimiz var ve hepsi aynı seviyede maalesef. bu kötü bir planlama. bence ideal ikili türkmen-campi olmalı. da costa çok ağır kalıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
03.06.2020, 09:43
5 stoperimiz var ve hepsi aynı seviyede maalesef. bu kötü bir planlama. bence ideal ikili türkmen-campi olmalı. da costa çok ağır kalıyor.

Da Costa maalesef beklentilerin altında kaldı.

Messias'ı ise hiç izleyemedik.

Bu sezon en büyük ve tek sıkıntı stoperler oldu

Hüseyin Çümen
03.06.2020, 10:12
Da Costa maalesef beklentilerin altında kaldı.

Messias'ı ise hiç izleyemedik.

Bu sezon en büyük ve tek sıkıntı stoperler oldu

çok ilginç bazen pozisyonları bizim gibi izliyorlar sahada. kupa maçında muriqi in attığı golde adamın yanında olmalarına rağmen zıplama zahmetinde bulunmadılar. ulan zıplasan adam vuramayacak topa.

HOPA'LI TS'Lİ
03.06.2020, 10:15
çok ilginç bazen pozisyonları bizim gibi izliyorlar sahada. kupa maçında muriqi in attığı golde adamın yanında olmalarına rağmen zıplama zahmetinde bulunmadılar. ulan zıplasan adam vuramayacak topa.

Muriç'in attığı o golde adama gel de at dediler adeta
O tecrübede birisinin yapmaması gerekirdi
Feneri 2-0 yenseydik iş %99 bitmişti.
Kalan 8 maçta en az hata yapsınlar da şampiyonluk gelsin bari

Çağatay96
03.06.2020, 16:44
Net olarak her kim şu an da kalan 8 mactan baska sey dusunup dillendiriyorsa bizi ajanliyordur. Fener gostere gostere savas acti , tutmadi. Gs ve Bsksehir ben yapmadim gibi savas aciyor...

Oyuna gelmemek lazim.

Goztepenin hucumcularini kontralarda durdurursak kazaniriz. Bunun icin umarim sansli oluruz.

Karasoy
03.06.2020, 17:13
Maçların seyircisiz oynanması bizim işimize gelir lakin seyircisiz maçların da tadı tuzu yok.Çoğu maçlar 1-0 bilemediniz 2-0 biter..

bilgehan83
03.06.2020, 22:03
Bu üefa kararından sonra Göztepe’yi ezip geçmezsek bize yazıklar olsun alayını sahada gömeceksin bunların UEFA bile bunların elindeyse Göztepe den Alanya’dan oyuncu ayarlamak çocuk oyuncağı olur bu şerefliler için özellikle ömür uğurcan tony sörltj sosa çok dikkat etmeli bunlar sakatlamak için bile adam bağlar karşımızda büyük, namussuz bir oluşum var..

romeikaa
03.06.2020, 22:09
bu kararlar bizi kamçılamalı. kesinlikle böyle olacak!!! buna inanıyorum. ilk maçta göztepeye en az 3 atmazsak o kupa bize nasip olmasın !!!

gurur6134
03.06.2020, 22:47
Once transfer dedikodulari ardindan uefa karari futbolcularin ekstra motive olmalari icin birseyler yapmali gerekirse sampiyonluk primi koyulmali saha icinde halledemeyeceklerini anladilar saha disina odaklandilar yine..

fadigaTS
03.06.2020, 22:53
Biraz daha fazla motivasyon için https://www.youtube.com/watch?v=VIgdvKvhZiE

Çağatay96
03.06.2020, 23:27
Ugurcan,Joao,Turkmen,Campi,Filip,Sosa,Parmak,Omur, Anthony,Ekuban Sorloth.

HOPA'LI TS'Lİ
04.06.2020, 08:00
Ugurcan,Joao,Turkmen,Campi,Filip,Sosa,Parmak,Omur, Anthony,Ekuban Sorloth.

Campiyi 11'e yazmasak daha iyi olur.

HOPA'LI TS'Lİ
04.06.2020, 08:02
Bu üefa kararından sonra Göztepe’yi ezip geçmezsek bize yazıklar olsun alayını sahada gömeceksin bunların UEFA bile bunların elindeyse Göztepe den Alanya’dan oyuncu ayarlamak çocuk oyuncağı olur bu şerefliler için özellikle ömür uğurcan tony sörltj sosa çok dikkat etmeli bunlar sakatlamak için bile adam bağlar karşımızda büyük, namussuz bir oluşum var..

Dünkü karardan sonra,

UEFA'yı da içine koyup sandviç yapmalıyız Göztepe'yi
Ne büyük camiayız be
Alayı bize bilenmiş
Oyuncuları 2 kat motive etmeli Başkan ve Yönetim

cakalkerem
04.06.2020, 09:17
yenmeliyiz...
açıkcası futbolcular işine bakmalı..
Ama bu moral motivasyon kaybıyla ne yapılır orası da belli değilya...neyse yaşayıp göreceğiz...
hayırlısı

Kadir
04.06.2020, 10:09
Yönetim ve teknik heyet futbolcuların motivasyonunu sıkı tutmalı! En ufak motivasyon kaybı canımızı yakar, 10 maç sonra iki kupayla sezonu bitirme ihtimalimiz var!

Ali İhsan
04.06.2020, 11:17
Lask linz avusturya liginde 3 puan farkla liderdi, ikinci salzburg

karantina kurallarına uyulmadı diye 6 puan ceza verdiler

şampiyonluğa koşan takım bir anda ikinci sıraya düştü

yine şansları vardı ama playoffun ilk maçında kolay bir takıma yenildiler ve ilk haftadan 6 puan farkla geriye düştüler

Bu ceza olayının bize etkisi umarım böyle olmaz...

Yönetim bu ceza olayında çuvalladı, umarım futbolcuları şampiyonluğa odaklama işinde çuvallayıp kendi yaptıkları eseri göz göre göre mahvetmezler...

romeikaa
04.06.2020, 12:35
gaysede marcao en az 1 ay yok. muhtemelen sezonu kapattı. luyindama sakattı diye lisans çıkartmamışlardı yabancı kontenjanı açmak için. şimdi ellerinde donk,ahmet çalık ve emin bayram (17 yaşında) kaldı. başakşehir ellerini ovuşturuyordur. ama bizim de moralleri bozmadan o kupayı almamız lazım. iş yönetime düşüyor, kesinlikle 3 puan alımına primler koymalıyız.

Çağatay96
04.06.2020, 13:11
Donkun arkasina atilan cogu topun pozisyon oldugunu gozlemleyenler???

Kadir
04.06.2020, 13:17
Prim konusuna katılıyorum, şampiyonluk primi bir miktarda olsa yükseltilmeli.

Karasoy
04.06.2020, 13:44
Bu sevda uğruna ne canlar yitip gitti, akıllanmadık akıllanmayacağız da !!! Ömrümüzün en güzel yılları heba oldu gitti yazıklar olsun bizlere, bu şehire bu şehrin siyasilerine.. Bin kere lanet olsun şu iktidar yalakası Muharrem Usta'ya, IHO'ya destek verenlere....
96'da şampiyonluk gidince kendini asarak intihar eden, Eskişehir maçı sonrası ''Bu yıl da bizi şampiyon yapmayacaklar deyip kalp krizi geçiren abimize ne hesap vereceksiniz !!!

Çağatay96
04.06.2020, 13:57
Ilk 3 mac Goztepe Cuma , Alanya Pazartesi , Ankaragucu Cumartesi.

2 de 2 yapmak kapilari acar. Ilk 2 mac..

LağusKusteli
04.06.2020, 14:03
Şu an yapılması gereken en son şey umutsuzluğa kapılmaktır.

Umutsuzluğa kapılsanız bile bunu paylaşmayınız lütfen.

Yolsuzluğun merkezi UEFA’nın kararına değil, Lig ve kupa şampiyonluğu mücadelesine odaklanmalıyız

Hüseyin Çümen
04.06.2020, 14:39
Prim konusuna katılıyorum, şampiyonluk primi bir miktarda olsa yükseltilmeli.

özellikle nwekaeme yi bu şekilde daha çok hırslandırabilriz. mesela wakeme kalan 8 maçta 5 gol 5 asist yap sana 250 bin desek adam yapar

memozcan
04.06.2020, 15:07
cinconda marcao sakatlanmış.. bizim maça yetiştirmeye çalışacaklarmış..

sahsen ben donktan daha çok çekiniyorum.. adam vurdumduymazın önde gideni ama bu tarz zamanlarda hep beklentilerin üzerine çıkıyor.. eğer donk olmasaydı bu sene cincon yarışta kalamazdı kesinlikle..

BatuhanB
04.06.2020, 15:14
cinconda marcao sakatlanmış.. bizim maça yetiştirmeye çalışacaklarmış..

sahsen ben donktan daha çok çekiniyorum.. adam vurdumduymazın önde gideni ama bu tarz zamanlarda hep beklentilerin üzerine çıkıyor.. eğer donk olmasaydı bu sene cincon yarışta kalamazdı kesinlikle..

4-6 hafta diyorlar, bizim Gassaray maçımız ise 5 Temmuz'da... Eğer Marcao'nun içinden canavar çıkmazsa Donk'un yanında Ahmet'i izleriz muhtemelen. Dün anıra anıra gülüyorlardı, umarım o gülüşleri yol-su-elektrik olarak geri döner Marcao'nun sakatlığında kaybedilecek puanlarla...

fadigaTS
04.06.2020, 15:17
Herkesin aksine en ciddi rakibimizi başakşehir olarak görüyorum.Bu maçı kazanalım.Maç maç ilerleyelim.Gs karşısına en az 4 puan farkla çıkacağız.Bu arada foruma üye olalı bugün tam 7 yıl olmuş.Zaman su gibi geçiyor.Başarıya açız :)

Kadir
04.06.2020, 15:30
Herkesin aksine en ciddi rakibimizi başakşehir olarak görüyorum.Bu maçı kazanalım.Maç maç ilerleyelim.Gs karşısına en az 4 puan farkla çıkacağız.Bu arada foruma üye olalı bugün tam 7 yıl olmuş.Zaman su gibi geçiyor.Başarıya açız :)

Sivasspor enterasan bir şekilde psikolojik olarak yarıştan koptu gibi duruyor. Aslında en güzel fikstür onlarda..

fadigaTS
04.06.2020, 15:34
Sivasspor enterasan bir şekilde psikolojik olarak yarıştan koptu gibi duruyor. Aslında en güzel fikstür onlarda..

Gs futbolcu ayartma olayıyla onları bitirdi.Onların fikstürünün iyi olduğu açık.Son haftalarda hedefe odaklanma fikstürden daha önemli.

castillo61
04.06.2020, 16:03
Futbolcuların paylaşımlarına bakılırsa maç bugün olsa 10 tane atardık.

Şu men olayı takımı daha da ateşledi. Bu takım eze eze şampiyon O-LA-CAK.

romeikaa
04.06.2020, 16:06

en iyi 2 adamları sakatlandı. fernando ve hakan aslan. ayrıca mert hakan ve emre de gidici. sivas kalan maçlarda maksimum 5 galibiyet alır. 4 puan geride olduğu için en iyi ihtimal 3.olurlar. benim tahmini sıralamam.

1-ts
2-başak
3-sivas
4-gs
5-bjk

castillo61
04.06.2020, 16:13
Marcao'nun sakatlığı da iyi olmuş. Bundan sonra futbol sınırları içerisinde kimse insancıl tavır beklemesin.

Dün düşene bir tekme de biz atalım diyenlerin anında kursağında kalmasına sevindim.

romeikaa
04.06.2020, 17:52
sakatlık ve hastalığa asla sevinmem. sağlık gerçekten spor üstü bir durum. ben düşmanımın bile sağlık sorunlarıyla uğraşmasını istemem. geçen hafta öyle bir sağlık sorunu yaşadım ki, ömrümün kalanında bu düşüncem asla değişmez. biz rakiplerimizi en zor şartlarda yenmek için çalışmalıyız.

emre6117
04.06.2020, 18:46
Kalan maçlarda hedef 8 de 8.Tüm maçları eze eze yenmek icin çıkmalıyız.bu takımda o güç de o motivasyon da var.hicbir olumsuzluğa gerek yok.
Eleştiri yapacaklar da başka kapıya.
Tüm oyuncularımızın hocamizin ve özellikle de başkanın arkasında durmalıyız.
Sene bundan sonra 2011 gibi algılanmalıdır.
Çünkü 2011in devam filminde gibiyiz.

Kadir
04.06.2020, 20:25
Sekizinci kuşatmayı 8de8 ile bitirip, KUPAYI kaldıracağız o zaman..

Halil Alemdar
04.06.2020, 20:34
Başlasın şu lig artık. Takımın kenetlenmesini beni aşırı gaza getirdi. Hepsinin anasını ağlatacağız.

ÖmürKaradeniz61
04.06.2020, 22:34
Futbolcularımızın motivasyonu güzel, herkes takımı tıpkı bizler gibi sahiplenmiş durumda. Onur kıvrak olsaydı biz şampiyonlar ligine gidemeyeceksek neden oynuyoruz ey ahali diye takımla toplantı yapardı. Neyse bazılarının yarasını deşmeyelim.

CesurHamsi
04.06.2020, 22:52
Goztepenin icinden gecip rakiplerin gozunu korkutmak cok onemli

hanzale
05.06.2020, 00:14
Yenmemiz gerek, iyi oyun filan çok mühim değil

romeikaa
05.06.2020, 00:21

ne yenmesi ne oyunu !! en az 3 atacağız 3

emre6117
05.06.2020, 00:33

Bu hafta sonu da 15 ilde sokağa çıkma yasagi ilan edildi.haftaya nasil oynanacak maçlar.acaba erteleme gelebilir mi.
Vaka sayıları düşmüyor bir türlü.

gurur6134
05.06.2020, 00:44
Bu hafta sonu da 15 ilde sokağa çıkma yasagi ilan edildi.haftaya nasil oynanacak maçlar.acaba erteleme gelebilir mi.
Vaka sayıları düşmüyor bir türlü.

Benim anlamadigim toplu tasima bile ayakta yolcu almaya basladi heryer acilmis pazar yerlei ana baba gunu millet artik orali degil neden bu yasak geliyor haftaici hersey serbest de hafta sonlari neden millet eve tikiliyor.2 gun mu kurtaracak milleti yada viruslu olan 2 gunde mi iyilesecek

nakzo
05.06.2020, 01:06
Gayet sakin ve inançlı oynamalıyız kazanmak için oynarsak 8 maçta 6 galibiyet 2 beraberlikle şampiyon olabiliriz.

batu94
05.06.2020, 01:26
Evet, bir hafta kaldı. Tüm kışkırtmalara rağmen çıkıp oynuyoruz. Bundan sonra olumsuz gaza gelmek yok. Eleştirilerimizi 8 hafta erteleyelim. Telsizleri kapatıp pusuya geçiyoruz. Sekiz için son sekiz.

halilaziz61
05.06.2020, 01:30
Futbolcularımızın motivasyonu güzel, herkes takımı tıpkı bizler gibi sahiplenmiş durumda. Onur kıvrak olsaydı biz şampiyonlar ligine gidemeyeceksek neden oynuyoruz ey ahali diye takımla toplantı yapardı. Neyse bazılarının yarasını deşmeyelim.

Zamanında onur sana bir zarar vermiş ki her aptal mesajından birinde ona kusmuk saçarak saldiriyorsun

Sayende forum kalitesi yerlerde geziyor

Halil Alemdar
05.06.2020, 03:01
———-Uğurcan———-
Jp—Costa—Campi—Novak
——-Sosa—Ndiaye——-
Abdüş——Gui———-Nwak
————Sörloth————-

Ekuban, Parmak, Bilal vs ikinci yarı kullanılır. Ndiaye umarım ilk geldiği zamanki performansına geri döner. Stoperler ne durumda bilmiyorum ama tahminimce yine Costa Campi tandemi olur.

smart
05.06.2020, 04:10

Maksadını zaten son cümlende belirtmişsin.

Oğuzhan Fidan
05.06.2020, 13:11
her galibiyet 1 şampiyonluk demek. 8 maçı alırsak 8. şampiyonluğa ulaşırız reçete belli. 8 maç 8. şampiyonluk hedefe sadece 8 maç.

romeikaa
05.06.2020, 16:43
ligi kapatırken sörloth,ndiaye ve nwkaeme sakat sakat oynuyorlardı. şimdi hepsi döndüğü gibi ömür de %100 seviyesine gelmiştir. ekuban da tam olarak dinlendi. bu ara en çok bize yarayacak diye umuyorum. şimdi iş hüseyin hocada. doğru taktik ve dizilişi yapması lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
05.06.2020, 17:12
2010-2011'deki şikeyi itiraf eden Nihat'ı da ekleyip hepsinin içinden geçeceğiz Alimallah

Semih AYDIN
05.06.2020, 19:37
İlk maç dan gözdağı vermemiz lazım.

DeAgLeMaNyAq
05.06.2020, 21:58
Göztepe karşılaşmasını GS maçından sonraki en önemli maç olarak görüyorum. Aynen söylendiği gibi çarpıcı bir galibiyet alarak rakiplerin gözünü korkutmamız lazım. Özellikle Başakşehir'in sessiz derinden gitmesi beni endişelendiriyor. Kamuoyunda antrenman fotoğrafları ve videolarına bakarak lige en hırslı hazırlanan takım olarak lanse ediliyoruz ama bu sahaya ne kadar yansıyacak soru işareti. Hazırlık maçları yapmadan doğrudan liglere başlamak enteresan bir deneyim olacak...

Bera B.
05.06.2020, 22:53
Maçın başlama saati 21.00'e çekilmişti, başlığı güncellemek lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
05.06.2020, 22:57
Maçın başlama saati 21.00'e çekilmişti, başlığı güncellemek lazım.

Makul olmuş.
Hadi hayırlısı

UEFA cezası
Nihat'ın 2010-2011 şike itirafı

Bunlar oyuncuları kamçılamalı

Hamza Yilmaz
06.06.2020, 00:17
Sosa sakat mi? Antremanlara cikmiyor

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

cyberentalpi
06.06.2020, 00:28
Salih Kavrazlı ne alemde bilen var mi ?

Uğur Ö.
06.06.2020, 00:37
Temkinli oyun vs boş boş 45 dk geçirmeden rakibi ilk yarıdan bitirmek lazım. Gözdağı maçı olmalı.

Özgür KARADENİZ
06.06.2020, 14:33
Sosa sakat mi? Antremanlara cikmiyor

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Yaklasik 15 gundur topa dokundugu tek bi resim yok.

Kadir
06.06.2020, 16:38
Yedek forvetimiz yok. Bu sebeple Sorloth hazır okursa Ekuban yedek bekleyecektir diye düşünüyorum.

Uğurcan-Jp-Costa-Campi-Novak-Badou-Sosa-Parmak-Abdüş-Waka-Sorloth onbirini planladığını düşünüyorum hocanın.

Ekuban, Guilherme, Bilal ofansif hamle oyuncularımız olacak..

Bu süreçte Kerem Baykuş, Taha Tunç gibi gençlerinde zaman alma şansı bulabileceklerini düşünüyorum.

Umarım her şey istediğimiz gibi ilerler, şampiyonluk çok yakın!!

ucurum
06.06.2020, 16:51
Yedek forvetimiz yok. Bu sebeple Sorloth hazır okursa Ekuban yedek bekleyecektir diye düşünüyorum.

Uğurcan-Jp-Costa-Campi-Novak-Badou-Sosa-Parmak-Abdüş-Waka-Sorloth onbirini planladığını düşünüyorum hocanın.

Ekuban, Guilherme, Bilal ofansif hamle oyuncularımız olacak..

Bu süreçte Kerem Baykuş, Taha Tunç gibi gençlerinde zaman alma şansı bulabileceklerini düşünüyorum.

Umarım her şey istediğimiz gibi ilerler, şampiyonluk çok yakın!!

Sörloth'u yedekleyecek forvetimiz yok. Onun gibi pivot forvetimiz yok. Ekuban da yedek forvetimiz değil. Ama eğer bir sıkıntı olursa hocanın kafasında forvet oynayacak 2 isim de yok 3 isim var bunlar Sörloth Eku ve Tony... Bu yüzden hiç biri yedek beklemek zorunda değil...

YES video konferans görüşmelerinde hocanın şu şekilde bir dizilime ağırlık verdiğini söylemişti:

uğurcan
pereira dacosta campi novak
sosa parmak/ndiaye
ömür ekuban tony
sörloth

http://www.footballuser.com/formations/2020/06/1811658_Trabzonspor.jpg

Çağatay96
06.06.2020, 17:13
Antrenmana cikmayan oyuncu var mi???

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2020, 17:21
Sörloth'u yedekleyecek forvet anca Vedat falan olur. O ayardaki adamı da yedek oturtacak kadar olmadık.
Ekuban aşağı yukarı Sörloth yedeği olur. Bunun için illa yedek başlamasına gerek yok. Kanat başlayıp forvete de kayabilir. Sene başındaki boğa haline dönsün yeter.

Kadir
06.06.2020, 18:37
Sörloth'u yedekleyecek forvet anca Vedat falan olur. O ayardaki adamı da yedek oturtacak kadar olmadık.
Ekuban aşağı yukarı Sörloth yedeği olur. Bunun için illa yedek başlamasına gerek yok. Kanat başlayıp forvete de kayabilir. Sene başındaki boğa haline dönsün yeter.

O formunu yakalıyordu aslında tam lig araya girdi.. Kara boğa modunu iyice açarsa dediğin varyasyonda sahada inanılmaz etkili olur..

Çağatay96
06.06.2020, 20:21
Antep macinda özellıkle 2.yari kayode den 1 top kapabildigini goremedim Costanin. Costa Campi başımıza bela acmaz umarim.

2.sariyi gorebilcegini dusunmustum :)

A. Aydın
06.06.2020, 21:47
Ekuban alternatif kadroda cok faydali ama as oynarsa cok sac bas yoldurur.
Fazla sakar , pas hatasi fazla yapiyor.

Bir mac 11 oynarsa diger mac yedege cekilir. Ayrica 11 oynadiginda yedekten girecek forvet kalmayacak.

Benim 11 tahminim

Sosa ------------- parmak(guilherme
-------------ndiaye
Omur------- sorloth---------waka

Çağatay96
07.06.2020, 00:00
Goztepe Soner, Castro, Mossoro, Halil, Serdar, Jerome mu cikar?

Alpaslan, Berkan, Gassama, Titi?

Napoeloni de var, Kadro bu mudur? Deniz Kadah.

Fethi kaleli
07.06.2020, 01:35
lig başlasınn herkese selam uzun zamandır yokdum bu maçı bu inançla kazanırız

Erkan A.
07.06.2020, 15:30
Antrenmana cikmayan oyuncu var mi???
Ahmet canbaz
Hannoverde geziyordu bir bucuk iki hafta evel son model arabasiyla

HOPA'LI TS'Lİ
07.06.2020, 16:16
Antep macinda özellıkle 2.yari kayode den 1 top kapabildigini goremedim Costanin. Costa Campi başımıza bela acmaz umarim.

2.sariyi gorebilcegini dusunmustum :)

Bu sezon en sıkıntılı bölge stoperler
Lütfen kalan 8 maçta kritik hata yapmasınlar

tamuğ yamtar
07.06.2020, 21:49
İyi oyun ve net bir skorla kazanacakmışız gibi geliyor nedense.

Takımların nasıl döneceği de belli değil gerçi lige.

8 haftalık süreçte enteresan ve skor anlamında farklı neticelerin olacağını düşünüyorum.

Sadettin_
07.06.2020, 22:11
Fener kupa maçının rovanşı aylar sonrasına verildi diye diye sitem ediyordum .
o sitem ettiğim tarih bile geceli aylar oldu .
ne bekledik be arkadaş .
milli takım arasında dahı kafayı yıyen ben , nasıl bu kadar bekledım .

çepni_61
07.06.2020, 22:46
Hakan canbaz
Hannoverde geziyordu bir bucuk iki hafta evel son model arabasiyla
O isimde bir futbolcumuz yok Allahtan

A. Aydın
07.06.2020, 23:41
Ndiaye daha forma girememis.
Basaksehir 11 iyle baslamamiz muhtemel.

ilelebeTS
08.06.2020, 00:44
Gündeme bakmadan sadece maçlara odaklanmamız lazım, ki zaten öyle yapıyoruz. Bu sefer onlar delleniyorlar :D

Çağatay96
08.06.2020, 01:00
Bu sezon en sıkıntılı bölge stoperler
Lütfen kalan 8 maçta kritik hata yapmasınlar

Bu sene en sikintili bolge sağ açik ve orta sahaydi bence.

Erkan A.
08.06.2020, 01:09
O isimde bir futbolcumuz yok Allahtan

Inanilmaz uyaniksin :dvl:
evett Ahmet Canbaz bu oyuncumuzun adi MasAllah sana

Murat Keçeci
08.06.2020, 08:54
Uzun bir ayrılık sürecinden sonra tekrar lige geri dönüyoruz.Toplam 9-10 tane sert maç bu süreçte bizi bekliyor.Futboldan bu kadar uzak kalmanın hem artıları hemde eksileri muhakkak olmuştur.

Bu süreçte kim daha iyi konsantrasyon sağlarsa ipi en önde o ğögüsleyecektir.Bir nevi 8 maçlık mini bir lig bizi bekliyor kartlar yeniden dağıtılacak zirvedeki takımların hepsinin şansı eşit durumda kim daha mental açıdan iyi durumda ise o bir adım öne geçecektir.

Bu ayrılık sürecinin olumsuz etkilerinden bahsetmek gerekirse fiziksel açıdan ve form açısından tam olarak ne durumdayız görmek için bir iki hafta geçmesi lazım özellikle bu dönemde işleri sıkı tutup sürpriz sonuçlara izin vermemeliyiz.Lig başlarında takımlar birbirini tanimayla geçirir ya ona yakın bir durum yine karşımıza çıkacak.

Olumlu tarafından bakarsak mental açıdan yorulan birçok oyuncu daha futbola aç bir şekilde geri dönecek.Sakatlarda bu süreçte daha iyi duruma geldi.Özellikle 30 yaş üstü oyunculara bu dinlenme çok yarayacaktır.

Genel bir değerlendirmeden sonra göztepe maçına geçecek olursam her maç kendi başına bir final niteliği taşıyor o nedenle maçın öneminden bahsetmeye gerek yok.Dikkat çekmem gereken hususlar rakibin özellikle son dönemde bize ters gelişi olabilir.ilk yarıda zaten önemli bir üç puan kaybetmiştik şimdi o maçın rövanşını alıp kaybettiğimiz avantajı tekrar geri kazanmalıyız.

Uzun süre futboldan ayrı kalınca doğal olarak rakiplerin ne durumda olduğunu bilmek kolay değil o nedenle şuan rakip bizim için kapalı kutu karşımızda ne kadar ısıran bir takım olacak bunu tahmin etmek kolay değil bu nedenle tam konsantrasyon sağlamalıyız alınacak her üç puan artık altından bile daha değerli.

Birazda takımımız hakkında durum tespitinde bulunmak gerekirse gördüğüm kadarıyla iyi hazırlanıyoruz tabi her ne kadar maç temposu ile idman temposu aynı olmasa da lige en iyi hazırlanan takımlardan biri olduğumuz idman videolarından anlaşılıyor.insallah sahada da herşey istediğimiz gibi olur.

Avrupa kupalarından men cezası hakkında bir iki cümle etmek gerekirse geçmişte yapılan hatalardan ders alıp doğru yola dönmüş hem oyuncu üreten hemde sportif açıdan başarılı durumda bir kulüp var eğer bu durumdaki bir kulübe ceza verilirse büyük haksızlık olur temennim en yakın zamanda adalet yerini bulacaktır.

Son olarak oyuncularımıza seslenmek gerekirse top artık onlarda bizde tüm sinerjimizle onların yanında olacağız.Rabbimiz bize çifte kupa nasip eder inşallah.

romeikaa
08.06.2020, 10:50
ekuban sağ kanat ömür 10 numarada oynamalı bence. yedek forvetimiz yok ama nwakaeme de ekuban da duruma göre fv geçebilir ve kenardan guilherme ve bilal oyuna sokulabilir. ömür 10 numarada sosayla çok daha rahat pas yapıyor ve top taşıyor. en korktuğum bölge defans. costaya güvenemiyorum, campi biraz daha sağlam oynuyor ama maalesef 5 stoperimiz var ve hepsi de aynı seviyede oyuncular.

romeikaa
08.06.2020, 12:23
https://twitter.com/ntvspor/status/1269923357232898048

klasik ntvsporun rakibimizi gazlaması. o.... ç.... bir tek bize yapıyolar bunu, hem de her hafta.

Fatih Solmaz
08.06.2020, 12:46
https://twitter.com/ntvspor/status/1269923357232898048
klasik ntvsporun rakibimizi gazlaması. o.... ç.... bir tek bize yapıyolar bunu, hem de her hafta.
bizim maç öncesi "Sivasspor 360 gündür penaltı atamıyor" diye haber yapan adi şerefsizler görevlerini yapmaya devam ediyor demek ki.
Ulan Trabzonspor bunlara koyamazsan fena yakarsın bizi.

fadigaTS
08.06.2020, 12:52
Bu arada ganzilistv kanalı silinmiş.Ama yeni kanal açmış.Bir tane de yeni ekuban vidyosu atmış.Ganzilise destek olalım.

https://www.youtube.com/watch?v=fkKRtLN1gvU

Soner Albayrak
08.06.2020, 13:00
2-0 kazanırız.

B.Yiğit
08.06.2020, 13:13
Sörloth
wakaeme gulirherme a.ömür

sosa ndiaye

novak - costa - campi - preira

uğurcan

Ali İhsan
08.06.2020, 13:37
Bugün tam takım çalıştık galiba

Sakatlıktan dönmüş Ekuban, Abdüş'ün başlangıçları önemli

Ara dönemde sakatlık, idman eksiği sorunları yaşayan Sörloth, Sosa da keza.

Hocanın maça çıkaracağı stoper hattı ve ortada kullanılacak üçlüyü merak ediyorum

Faruk BERBER
08.06.2020, 14:22
Maç özelinde en büyük avantajımız seyircisiz oynanacak olması.

Anıl C
08.06.2020, 14:53
Göztepe'nin icinden öyle bi gecicez ki onlardan geri kalanlarini tepecik'in arka mahallelerinde bulacaklar.

Yıldıray Emanet
08.06.2020, 15:10
Normalde Beto = 1234 pin kodu

Trabzonspor maçlarında Beto = 10 aşamalı güvenlik kilidi

CesurHamsi
08.06.2020, 15:17
Kalbim atay ya, 4 gun var daha maca
27 yasimda kalpten gidecem resmen
hayde Trabzonsporum, son 8!!

romeikaa
08.06.2020, 20:44
korku salmamız lazım...en az 3 istiyorum.

ccd6167
08.06.2020, 20:52
Bundan sonra kardeş takım anadolu istanbul vs yok

hepiniz bir biz tek

yaracağız

SALDIRAY
08.06.2020, 22:33
Bu maçı ve Alanya maçını aldık mı iş biter.
Çok önemli 2 deplasman.

asilhamsi
09.06.2020, 01:06
bazı arkadaşlar gencler hazır tutulmalı dediğimde ahkam kesiyorlar ama herhangi bir sakatlık ve ceza durumunda ciddi kadro zaafiyeti oluşabilir.

Mevcut takımda merkez ortasaha : a.parmak,sosa,guilherme,doğan,badu var sadece. Bu adamların sakatlık geçmişleri malum.

kanat icin durum aynı : ömür,waka,bilal dısında adam yok. Birde genelde orda oynatılan ekuban var.

Forvette ise sorloth dısında sadece ekuban var. Yani sanıldıgı kadar geniş bir kadro yok elimizde.

Bu yüzden şampiyonluğu biraz da ihtiyaç halinde genc oyuncuların katkısı belirleyecek.

Mevkileri itibari ile sekan,taha,kerem,hakan yeşil,safa,koray muhakkak hazır tutulmalı.

asilhamsi
09.06.2020, 01:11
Bu arada ilk macta hakan yeşil süprizi bekliyorum eger badu oynayacak durumda değilse.

Murathan
09.06.2020, 01:20
jp-hüseyin-da costa-novak

ömür-sosa-parmak-nwakaeme

gui/eku-sörloth

saka yapiyorsun
sorun nedir :d

Samet67
09.06.2020, 02:30
Ödüm kopay valla terslik olacak diye ama Sosa alacak maçı

doganmih61
09.06.2020, 02:41
Renktaslar herkese selamlar az once uyeligimin onaylandigini fark ettim bu mutlu animi sizle paylasayim dedim herkese hayirli geceler bu sene sampiyonlugumuz garantidir herkesin ici rahat olsun.

CesurHamsi
09.06.2020, 03:23
jp-hüseyin-da costa-novak

ömür-sosa-parmak-nwakaeme

gui/eku-sörloth

saka yapiyorsun

Kadir
09.06.2020, 09:42
Aklımda sürekli bu maç var. Eskiden olsa korkardım böyle durumlarda şimdi rahatım yazın oraya 3 puan artı 4 averaj

ucurum
09.06.2020, 11:47
Bu iki maçı alınca biter bu iş diyen arkadaşlar...

GS ve biz tüm maçlarımız aldık GS bizi kendi sahasında yendi...

Sonuç ne oluyor benim bilmediğim bir şey mi var?

UĞUR DURTAŞ
09.06.2020, 11:49
Hayırlısıyla Cuma günü lige kalan yerden başlıyoruz.
8.şampiyonluğumuza
8 maç kaldı.

ilk 2 maçımız deplasman
iyi takımlarla oynayacağız
göztepe ve alanya

uzun süren aradan sonra emin olun biz dahil kimin ne oynayacağı hiç belli değil.
futbolcular form durumu nasıl,güç kondisyonları nasıl?
izleyip göreceğiz.

hiç hazırlık maçı yapılmadı.
inanılmaz derecede maç eksiği var tüm takımların.

men kararı inşallah takımın moralini bozmamıştır.

perşembe günü izmire gidilecek.
cuma akşamı kalana haftaların ilk maçını oynayacağız.
kazanmamız halinde kalan haftalarda takım inanılmaz derecede morallenecektir.

kimse kolay takım demesin,kolay yeneriz demesin.
seyircisi olmayacak göztepenin
demem o ki kolay bir maç olmayacak.

uğurcan,sosa,ömür,makayeme ve sörloth
gününüzde olun ve alın maçı.

HOPA'LI TS'Lİ
09.06.2020, 12:00
GS fikstürü zor
Sivas fiktürü en kolay
Başak'ı ise takip ediyoruz fiktürde
Tabi bu zorluklar kağıt üzerinde

10 günde 2 kritik maç ve kupa yarı finali
6 puan ve final bileti
Bize 2 kupayı %99,99 getirir
Vurduğun gol olsun fırtınam

İsa Gündoğdu
09.06.2020, 12:40
Renktaslar herkese selamlar az once uyeligimin onaylandigini fark ettim bu mutlu animi sizle paylasayim dedim herkese hayirli geceler bu sene sampiyonlugumuz garantidir herkesin ici rahat olsun.
ve aleykumselam
hayırlı olsun
her sene şampiyonlar ligi göresin

Cem Akyüz
09.06.2020, 12:43
Zorlu bir maça çıkacağız tek korkum Hüseyin Hoca'nın maç içinde yine enteresan oyuncu bölge değişikliği yapma alışkanlığı.İnşallah bu durumu çok fazla alışkanlık haline getirmez

İsa Gündoğdu
09.06.2020, 12:44

gs ve biz tüm maçlarımızı alamıyoruz haliyle onun için gs ye kaybetmemeliyiz

UĞUR DURTAŞ
09.06.2020, 13:04
<tbody>
(H) ZORBAY KÜÇÜK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1385054)
(Y) HAKAN YEMİŞKEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(Y) KAMİL ÇETİN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20848)
(D) MERT GÜZENGE (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1140611)
(V) ALİ PALABIYIK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20160)
(A) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1266124)

</tbody>

Kadir
09.06.2020, 13:10
Zorbay Küçük atanmış maça. Beğendiğim bir hakem, var hakemi ise tam bir operasyon elemanı palabıyık.

zafer6161
09.06.2020, 13:38

Gs ikili averajde bizi geçiyor

göztepeyi rahat gececğizde tek korkum biz kazandıkça başak da kazanacak hissi var,başak ve biz tüm maçları kazancağız hissi var,

gs yi saymıyorum

Faruk UYSAL
09.06.2020, 13:55
Zorbay Küçük atanmış maça. Beğendiğim bir hakem, var hakemi ise tam bir operasyon elemanı palabıyık.
Yanlış hatırlamıyorsam maçlar ertelenmeden önce de yine aynı hakem görevlendirilmişti. Ben de beğeniyorum yönetimini. İnşallah bizi mahcup etmez ve adil bir maç yönetir.

Faruk UYSAL
09.06.2020, 14:16
Bizim en son yaptığımız Başakşehir maçında Skrtel'in Nwakaeme'nin formasını net olarak asılarak kafa topuna çıkmasını engellediği pozisyonu VAR'da görmeyen(!) tetikçi Mete Gaziantep-Ankaragücü maçına atanmış. Ödülünü aldı yine mikrop herif.
Araya salgından dolayı boşluk girince unutulacağını zannediyor şerefsizler...

gurur6134
09.06.2020, 14:24
zorbay kucukun babası gs futbol okulununda gorevlıymıs twitterda donen muhabbete gore

Enes Ünal Kaya
09.06.2020, 15:27
Hesaplar genelde tutmuyor.

O yüzden Gs'yi yenmemiz şart fakat maç maç gidelim artık.

Tamamen Göztepeye odaklanmamız lazım. iyi başlangıç gelirse rüzgarıda arkamıza almış olacağız

ccd6167
09.06.2020, 15:28
Bütün maçları alırsak şampiyonuz .

almanya iddiası olmayan takımların çıkmak için sahaya çıktıklarını görüyoruz. Bu psikolojik olarak ligimizde de olabilir.

Başakşehir yaşlı takım ama onlarda 5 oyuncu değişikliği haklarını kullanarak bunu aşacaklardır.

geseye ihitmal bile vermiyorum ben açıkcası.

David_LuiZ4
09.06.2020, 16:20
Zorlu bir maça çıkacağız tek korkum Hüseyin Hoca'nın maç içinde yine enteresan oyuncu bölge değişikliği yapma alışkanlığı.İnşallah bu durumu çok fazla alışkanlık haline getirmez

Skor elde edemediğin dakikalarda oyunun sıkıştığı anlarda maç içinde oyuncuların bölgeleriyle oynamak ya da değiştirmek iyi bir şeydir en azından bir arayıştır..Bu sirkülasyonu deneyen bir hoca en azından ezberci bir hoca olmadığını kanıtlamaya çalışıyordur..Çimşir'i bundan ziyade bir oyun sistemi oturtamadığı için eleştiriyorum ama hakkını da vermek lazım..

Mesela Nwakaeme..Biz bu adamı sürekli sol açıkta oynatıyoruz..Oyunun sıkıstığı anlarda rakibin Nwakame'ye ikili markaj ve kademeli savunma yaptığı dakikalarda kenardan bir işaretle bu adamı sağ kanada çekip rakibi 5 10 dakikalığına afallatabiliriz..Bjk'nin Babel Talisca Quaresma üçlüsü şampiyon olduğu yıllarda bahsettiğim kanat değiş tokuşunu mükemmel yapıyordu..Babel sağa geçiyordu Quaresma sola..

Veya..

4 lü savunma oynarken 3lü savunmaya dönüp öne doğru oynayan oyuncu sayısını artırıp orta sahayı kalabalıklaştırabilirsin mevki değiştirerek..

Şahin Yılmaz
09.06.2020, 16:30
Başakşehirle aramızda averajda çok önemli. Şu an öndeyiz ama farkı korumalıyız.

romeikaa
09.06.2020, 17:09
ndiaye yetişmiyor deniliyor. parmak-sosa önlerinde ömürle oynasak çok iyi olur. ömürü kanatta istemiyorum, 10 numarada çok daha verimli. sağ kanada ekuban ya da guilherme oynamalı.

Oruç
09.06.2020, 17:18
Bu yayın hususuna ben de değindim zamanında ama kimse umursamadı. Erteleme maçındayız, bizden başka maç olmamasına rağmen utanmadan 2.kanaldan verdiler bizim maçı. Görün bakın, fb ile maçımız aynı saatte diye yine bizi 2.kanaldan verecekler. Liderlik falan umurlarında değil, tek dertleri 3 istanbul kulübünden biri şampiyon olsun, herkes onları izlesin, konuşsun. Para için yapmayacakları şey yok. Ben digitürkplay üyesiyim. 2 aydır lig yok ama mis gibi her ay benden para almayı bildiler. Şimdi ligler başlayacak izleyip izlemeyeceğimiz bile belli değil. Keza euroleauge için de para ödüyorum her ay ama hizmet aldığım yok. Virüs ayağına paramız hiç oldu.

Dediğim gibi oldu. 53 puanla lider Trabzonspor'un maçı 2.kanalda, 40 puanla 7.sırada bulunan fb'nin maçı 1.kanalda yayınlanacak.

Trabzonspor'a bakışlarını bir kere daha ortaya koymuş oldular.

TS61_NL
09.06.2020, 17:27
Dediğim gibi oldu. 53 puanla lider Trabzonspor'un maçı 2.kanalda, 40 puanla 7.sırada bulunan fb'nin maçı 1.kanalda yayınlanacak.

59.kanala da koysalardi bizim maci sasirmis olmazdim lakin onlarin gozunde ne var ne yoksa onemli olan Istanbuldur, gerisi teferruattir...Bu zihniyet ne zaman degisecek cok merak ediyorum acikcasi...sanirim biz goremeyiz

hanzale
09.06.2020, 17:35

Bunu anlamak zor değil, şu alamada satıcı müşteri nerde çoksa oraya oynuyor kendince haklılar

Oruç
09.06.2020, 18:14
Bunu anlamak zor değil, şu alamada satıcı müşteri nerde çoksa oraya oynuyor kendince haklılar

İki maç aynı saatte. Liderin maçı varken Fb taraftarı dışındaki tüm seyirciler bizim maçı izleyecektir. Emin ol ki fb'lilerin çoğu bile bizim maçı tercih edecektir. Satıcı bunu bilmiyorsa bıraksın ticareti.

nakzo
09.06.2020, 18:51
GS fikstürü zor
Sivas fiktürü en kolay
Başak'ı ise takip ediyoruz fiktürde
Tabi bu zorluklar kağıt üzerinde

10 günde 2 kritik maç ve kupa yarı finali
6 puan ve final bileti
Bize 2 kupayı %99,99 getirir
Vurduğun gol olsun fırtınam

Sivasın fikstürü kolay molay değil gitti ilk seyircisiz maçta yenildi sivas 4. Bile zor olur gs ve bizim aramızda geçecek ilk 2 maçı alırsak bu iş biter biz gazla giden bir takımız bu maçları kaybedersek anca 3.oluruz ona göre oyuncuların laubali tavrı bırakıp 8 maça ölümüne oynamaları lazım sadece 8

GULER
09.06.2020, 19:37
Motivasyonumuz tavan yapmis durumda, galibiyetten baska bir sonuc dusunulemez.Zorbay Kucuk de isabetli olmus, ligde temiz duduk calan nadir hakemlerden. Insallah bozmaz.

Tek tek gidersek InsAllah yolun sonu cifte kupa olacak!

batu94
09.06.2020, 20:19
Başakşehirle aramızda averajda çok önemli. Şu an öndeyiz ama farkı korumalıyız.

İkili averaj bizde zaten.

outlaws61
09.06.2020, 20:29

Yok ikili averajda iki takımda eşit.

Gol averajıyla öndeyiz suan.

Ligde deplasmanda atılan golün bir önemi yok.

bilgehan83
09.06.2020, 20:59
Öyle satıcıyı alırlar kafese koyarlar ligde düşmesi kesinleşmiş takımla lige avlu atıp sadedeyse kupaya odaklanan takımın maçını gazeteciler bile sadece işi gereği izlerler.. Fenerliler bile diğer kanalda ligin en iyi oyunculara sahip ve en iyi oyununu oynamaya çalışan takımla İlhan palutla kompakt ve hızlı hücumlarla rakiplerini dize getiren takımın maçlarını izler.. ben Alman liginde dortmundu ara sıra izleyen biriyim seyircisiz maçlarda dortmunda Münih’e bile tahammül edemiyorum diğer Shalke falan açmıyorum bile.. satıcının lig ceosunun amacı ligin marka değeri olsa yedeklerle oyannacak maçı asıl kanala koymaz amaçları siz ötekisiniz demek yahu bu iş katarlılara satıldı ktarlılar bize sponsor oldu değişmedi daha hiç değişmez

CesurHamsi
09.06.2020, 21:31
Az kaldi....

Çağatay96
09.06.2020, 22:10
Ugurcan,Joao,Huseyin,Campi,Novak,Parmak,Badou,Ekub an,Nwakaeme,Omür,Alexander.

Guilherme de olabilir.

CesurHamsi
09.06.2020, 22:13
Ugurcan,Joao,Huseyin,Campi,Novak,Parmak,Badou,Ekub an,Nwakaeme,Omür,Alexander.

Guilherme de olabilir.

neden Da Costa degil de Huseyin?

romeikaa
09.06.2020, 22:18
sosanın bugün ağrısı olup salonda çalışması kafamı karıştırdı ve moralimi bozdu. umarım bu durumun sözleşmeyle ilgisi yoktur, kendisinin kaptan olduğunu unutmaması lazım. eğer sosa ve ndiaye oynamazsa 1 puan kayıp olmaz ama bu sefer de kesin olarak alanyayı yenmemiz gerekecek. bu iki maç 4 puan ideal 6 puan efsane olur. 0,1,3 puan bize büyük darbe vurur. umarım 6 puan alırız ama sosa oynamazsa ne olur bilemiyorum. belki guilherme merkeze çekilebilir ya da ömür. (abduş milli takımda alt yaşlarda 8 numarada oynuyordu)

A. Aydın
09.06.2020, 22:31
sosanın bugün ağrısı olup salonda çalışması kafamı karıştırdı ve moralimi bozdu. umarım bu durumun sözleşmeyle ilgisi yoktur, kendisinin kaptan olduğunu unutmaması lazım. eğer sosa ve ndiaye oynamazsa 1 puan kayıp olmaz ama bu sefer de kesin olarak alanyayı yenmemiz gerekecek. bu iki maç 4 puan ideal 6 puan efsane olur. 0,1,3 puan bize büyük darbe vurur. umarım 6 puan alırız ama sosa oynamazsa ne olur bilemiyorum. belki guilherme merkeze çekilebilir ya da ömür. (abduş milli takımda alt yaşlarda 8 numarada oynuyordu)
Tahmin etmiyorum.
Sozlesmede ki sorun para degil.
Zaten kalip kalmamaya sosa karar verecek.
Gercek sakatlik.

SALDIRAY
09.06.2020, 22:40
—————-uğurcan
pereira—-costa—campi—-novak
—————parmak—sosa
—-gilerme——ömür——waka
——————-sörloth

ÖmürKaradeniz61
09.06.2020, 23:00
Hesaplar genelde tutmuyor.

O yüzden Gs'yi yenmemiz şart fakat maç maç gidelim artık.

Tamamen Göztepeye odaklanmamız lazım. iyi başlangıç gelirse rüzgarıda arkamıza almış olacağız

Bence gs maçına kadar üç aşağı beş yukarı çoğu şey belli olur.

ÖmürKaradeniz61
09.06.2020, 23:01

Deplasman gölü kuralı yok artık ikili averajda.

ÖmürKaradeniz61
09.06.2020, 23:03
Umarım futbolcular ve teknik heyet biz zaten elimizden geleni yaptık, şampiyonluğa oynadık bu saatten sonra herhangi bir sıralamayı zaten camia kabul eder kafasında değildir. Biz sivas başakşehir değiliz buraya kadar getirdiysen şampiyon olacaksın yoksa başarısızsın.

Çağatay96
09.06.2020, 23:14
Sakat oyuncular moralimizi bozabilir. Umarim herkes iyilesir : (

Murat KARAKURT
09.06.2020, 23:22
Sosa sıkıntılı gibi....İnşallah yetişir maça....

kayseriliyiz
09.06.2020, 23:39
Çok zor maç, rakibin durumunu hatta kendi durumumuzu bilmiyoruz.
Su iki maç atlatilirsa önümüz açilir hedef ortaya çikar diye düsünüyorum.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

hanzale
10.06.2020, 00:07
Sosa’nın ağrıları filan diyorlar, Allah’ım sen sabır ver, bu nasıl iştir anlamak mümkün değil. Bu maç oynasa ağrıyla oynadı 5 maç yok denir, bu maç oynamasa 5 maç kaçırır. Böyle olur mu ya bu ne iş. 3 ay olmuş ortada maç yok, oyuncularla ilgili hala maça yetişir
ya da yetişmez şeklinde muğlak durumlar var ve sanırım birden çok topçumuz bu durumda, bu nasıl sağlık işi ya.

CesurHamsi
10.06.2020, 00:14
Son 2!!

Ozan Yılmaz
10.06.2020, 00:44
Sosa oynayacak mı? Eksikler nedir var mı net bilgi?

Enes Başkaya60
10.06.2020, 00:58
Sosa oynayacak mı? Eksikler nedir var mı net bilgi?

Sosa-Ndiaye...

Sórloth belirsiz gibi...

İnşallah hepsi oynar ama riske atilmayacaklarini düşünüyorum...

Ozan Yılmaz
10.06.2020, 01:02
Sosa-Ndiaye...

Sórloth belirsiz gibi...

İnşallah hepsi oynar ama riske atilmayacaklarini düşünüyorum...Bu üçlü eksikse zorlanır takım

Enes Başkaya60
10.06.2020, 01:17
Bu üçlü eksikse zorlanır takım

Sosa Salonda çalışıyor

Ndiaye kesin yok...

Sórloth da bence riske edilmeyebilir yedek bekler maçın durumuna göre oyuna girebilir diye düşünüyorum...

Bu kadar eksikle zorlanacağımız aşikar...

Çağdaş DENİZ
10.06.2020, 01:25
Alırız ya İlk maç eksikler olsun önemli degil

hanzale
10.06.2020, 02:11
Sosa Salonda çalışıyor

Ndiaye kesin yok...

Sórloth da bence riske edilmeyebilir yedek bekler maçın durumuna göre oyuna girebilir diye düşünüyorum...

Bu kadar eksikle zorlanacağımız aşikar...

Ndiaye Neye göre kesin oynamıyor, adam antrenmanlardaydı hafta boyunca

hanzale
10.06.2020, 02:12
Alırız ya İlk maç eksikler olsun önemli degil

İnşallah alırız ancak 3 ay ara verilen lige en önemli oyuncuların sakatlık gündemiyle girmek acayip bir garabet durum

Halil Alemdar
10.06.2020, 03:24
Sosa yokken takım sapıtıyor. Ndiaye ne durumda bilmiyorum ama o da yoksa merkez nasıl olacak?

———Uğurcan——-
Jp-Costa-Campi-Novak
—-Ömür—Parmak—
Eku——-Gui———Nwaka
———Sörloth———

Bu düzen defansif açıdan problem oluşturur gibi. Ömür ortada ezilebilir. Kamil Ahmet(Doğan) ve Parmak merkezi olup Ekuban yedeğe atılabilir. Bu sefer de merkezde top yapacak adam yok. 3 ay aradan sonra söylenenler kadar eksik yoktur umarım. Bilemedim.

batu94
10.06.2020, 03:44
Yok ikili averajda iki takımda eşit.

Gol averajıyla öndeyiz suan.

Ligde deplasmanda atılan golün bir önemi yok.

Bunu bilmiyordum, sağolun.

İ. SARAL
10.06.2020, 08:48
http://www.footballuser.com/formations/2020/06/1812001_Trabzonspor.jpg

ccd6167
10.06.2020, 09:51
İyi sörlot ile ndiaye son idmanların hepsinde var neye göre belirsiz saçma sapan yorum yazmayın şuralara.

sosa sadece dünkü idmanda bulunmamış. O da düzeleri büyük ihtimal

İlker Yazıcıoğlu
10.06.2020, 10:03
İçinden geçeceğiz hepsinin, buraya yazıyorum...

Sırayla, hafta hafta, dakika dakika...

Çağdaş DENİZ
10.06.2020, 10:21
İnşallah alırız ancak 3 ay ara verilen lige en önemli oyuncuların sakatlık gündemiyle girmek acayip bir garabet durum

ben çok rahatım valla rakipler düşünsün duran toplardan çok gol atarız

ucurum
10.06.2020, 10:41
Valla şahsen bu iki maçı kolay geçeceğimizi, Gs'nin bizi yeneceğini ve sonra iki takımın da kalan maçlarını alacağını düşünüyorum

ucurum
10.06.2020, 10:46
Galatasaray bizi yener, Başakşehiri yener ve lig sonunda tüm takımlar eşi,t sırada bitirirse:

TS 74
BŞK 74
GS 74

Böyle olursa sıralamayı belirleyen kriter nedir?

Samet Berber
10.06.2020, 10:54
Galatasaray bizi yener, Başakşehiri yener ve lig sonunda tüm takımlar eşi,t sırada bitirirse:

TS 74
BŞK 74
GS 74

Böyle olursa sıralamayı belirleyen kriter nedir?
TS- 3p
BŞK- 5p
Gs- 7p

Gs 3 lü averajla şampiyon olur. Başak 2. biz de 3. oluyoruz. Allah korusun.

Mehteroğlu
10.06.2020, 10:55
aralarındaki maçlarda toplanan puan ve averaj...

Mehteroğlu
10.06.2020, 10:57
en kritik maçımız gs maçı, onlar nasıl üstün değilken bir şekilde yenilmediyse biz de yenilmeyeceğiz. şampiyonluk anahtarı bu...

bilgehan83
10.06.2020, 11:16
Gs Başakşehir maçı berabere bittiği anda şampiyonuz inşallah (tabi Göztepe ve Alanya maçlarını almak şartıyla) ga başak beraber biterse bizim Telekom’da gs den kesin puan alcağımızı düşünüyorum...

ama yine sosa sakat salonda çalışıyor ndiyae hazır değil sörlöth riske edilmeyecek muhabbetleri ve haberlerinden de gına geldi .. üç aydır bu adamlar nerde nasıl tedavi oynayıp bu adamları hazır etmemişler onu sorgulamak lazım bahane falan istemiyoruz sosa da sörlöth bu maçta riske edilmeyecek hangi Maçta riske edilecek acaba süt kupasında mı bu maç şampiyonluk maçı bu Maçta oynadığın oyun aldığın skor Alanya ve gs maçları için hem ölçü hem de o rakiplerde Trabzon bırakmaz duygusunu uyandıracak..sosa tek bacakla da olsa oynayacak yok öyle üç alıp en kritik Maçta ağrılarım var diye salon işleri seneye biz bir de bu adamla devam etmeyi düşünüyoruz nasıl güveneceğiz sosa kaptan olarak önden yürüsün bir zahmet

nakzo
10.06.2020, 11:34
Sosa-Ndiaye...

Sórloth belirsiz gibi...

İnşallah hepsi oynar ama riske atilmayacaklarini düşünüyorum...

Bunlar oynamayacaksa biz neyi konuşuyoruz ki 3 oy top oynamayan adam nasıl sakat oluyor bizden başka örnek yoktur dünyada her zaman ki saçmalamalarımıza başladık hayırlı işler.

batu94
10.06.2020, 12:08
Bunlar oynamayacaksa biz neyi konuşuyoruz ki 3 oy top oynamayan adam nasıl sakat oluyor bizden başka örnek yoktur dünyada her zaman ki saçmalamalarımıza başladık hayırlı işler.

Bu sezonki sağlık ekibinden her şey beklenir. Düşman başına.

Oruç
10.06.2020, 12:13
Hakikaten lig yok, hazırlık maçı yok. O kadar ara varken hala sakatlık oluyorsa bir şeyi yanlış yapıyoruz demektir. Lige ara verilimce şu saçma sakatlık haberlerini de unutmuştuk olduk. Lig başladı bu saçmalıklar da kaldığı yerden devam ediyor.

Berke6198
10.06.2020, 12:20
Mevcut yönetimin sınıfta kaldığı/kalacağı en büyük husus doktor kalitesizliği. Hiçbir futbolcunun sakatlığını tespit edemeyen, ufak sakatlıkların "bir şey yok" diyerek geçiştirilip büyük sakatlıklara dönüştürüldüğü bir sağlık ekibimiz var. Halbuki güncel futbolda sağlık ekibin iyi olmadan şampiyonluğa yürümen mümkün değil. Sene başından beri 35'lik oyuncumuz bile 40 maç oynadı ama bunu müthiş sağlık ekibimize değil kondisyoner ekibe borçluyuz. Şansımız yaver gitti ki bazı kilit oyuncularımız ayakta kaldı. Sörloth'un sakatlığı ise pandemiden dolayı verilen aradan önce de vardı, o dönemden beri tamamen iyileştirilemedi... Gerisini siz düşünün.

Burak Bıyıklı
10.06.2020, 12:33
Bu kadar arada hala daha sakat adamlar kaldiysa bu doktor ekibine simdiden yol vermemek buyuk hatadir

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hanzale
10.06.2020, 12:38
Mevcut yönetimin sınıfta kaldığı/kalacağı en büyük husus doktor kalitesizliği. Hiçbir futbolcunun sakatlığını tespit edemeyen, ufak sakatlıkların "bir şey yok" diyerek geçiştirilip büyük sakatlıklara dönüştürüldüğü bir sağlık ekibimiz var. Halbuki güncel futbolda sağlık ekibin iyi olmadan şampiyonluğa yürümen mümkün değil. Sene başından beri 35'lik oyuncumuz bile 40 maç oynadı ama bunu müthiş sağlık ekibimize değil kondisyoner ekibe borçluyuz. Şansımız yaver gitti ki bazı kilit oyuncularımız ayakta kaldı. Sörloth'un sakatlığı ise pandemiden dolayı verilen aradan önce de vardı, o dönemden beri tamamen iyileştirilemedi... Gerisini siz düşünün.

Şu an ne durumda sakatlıklar sizde vardır bilgi

hanzale
10.06.2020, 12:38

Enes Bey, olmayan şeyleri kesin olmuş kabul etmekten zevk alan bir arkadaşımız

Berke6198
10.06.2020, 12:41
Şu an ne durumda sakatlıklar sizde vardır bilgi

Sosa'nın sakatlığının oynamasına engel olmadığını biliyorum ancak bu da 1 haftaya ulaşmış bir bilgi. Bir iki gündür salonda çalışması gibi bir durum ortaya çıksa da ben 11'de olacağı kanısındayım.

Çağatay96
10.06.2020, 12:49
Maç izleme yerleri açildi galiba degil mi?

Kafeler açilmis. Simdi kalabalikta mi izlesek yoksa kacak mi? Tek mac satan digiplay gibi sey var mi bileeen?

emre6117
10.06.2020, 13:25
Sosa'nın sakatlığının oynamasına engel olmadığını biliyorum ancak bu da 1 haftaya ulaşmış bir bilgi. Bir iki gündür salonda çalışması gibi bir durum ortaya çıksa da ben 11'de olacağı kanısındayım.

Ben de maça tam takım çıkılacağını dusunuyorum.ancak bu tam çıkma durumu insallah sonraki haftalar icin başımızı agritmaz.
Birseyi yok denilip altında sorun olan cok durumla karşılaştık.

DİNÇ
10.06.2020, 13:32
Göztepe'yi çok da hafife almayın.
Aslında gayet ısıran bir takım.
Beto zaten bize hep ters gelmekte.
Alpaslan, Berkan, Castro, Borges, Halil, Titi, Gassama, Mossoro, Poko iyi adamlar.

Bence çok zor bir maç olacak.

fb maçı da zor geçer. Şikeciler iyi hazırlanıyor bizim maça.

Çok zor haftalar bizi bekliyor.

Tırnaklar uzamıştı. Yemeye başlayalım.

Mert Pasa
10.06.2020, 13:39
3 ay gibi daha once görülmemiş bir boşluk,ustune hemen hazır olma çabası,bu sakatlıkların hiç biri sürpriz degil sadece bizim eskiden gelme zaaflarımız olduğu bir gercek,ornek olarak Sorloth un bas parmağı konusu

Maclar başlayınca butun takımların Sapir Sapir dokulecegini düşünüyorum ben

hami_gokdeniz
10.06.2020, 13:44
Antrenman düzenimiz gayet iyiydi. Moral motivasyon açısından hiçbir sıkıntımız yok. Ancak maç eksiklikleri var sakatlik olursa fazla şaşırmamak lazım.
Yerinde oyuncu değişiklikleriyle oyuncu kaybetme riskini en aza indiririz inşallah

romeikaa
10.06.2020, 14:15
sörlothun bişeyi yok. maçta oynayacak. şuan tek sıkıntı sosa. ndiaeye yedek başlar diye düşünüyorum. dizinden bir operasyon geçirdiği için hiç maç temposu kazanmadan 11 başlatmayız. kupada belki tek devre deneriz. parmak sosa ömür orta sahası allah ne verdiyse pas ve bindirme yapmalıyız.

Antonio
10.06.2020, 14:21
guilherme ndiaye yerine daha verimli ve iyi bir 10 numara fener maçında gördük.

trbzonsporlu
10.06.2020, 14:58
yahu bırakalım bizim maçı neden 2. kanaldan veriyorları da gidelim takımın youtube, facebook, instagram sayfalarına abone olalım tanidıklarınızı abone ettirelim. milyonlarca taraftarımız var diyoruz daha külubün 1 milyon abonesi olmayan platformları var yazık gercekten de. neredeyse hemen herkesin akıllı telefonu var artık bu sayılar yakışmıyor bize

maça gelecek olursak göztepe savunma yapıp halil serdar gibi hızlı adamlarıyla sonuca gitmek isteyecektir. hüseyin hoca arada goztepenin tüm maclarini izlemiş hızlı hucumlarına dikkat edecektir. göztepe ve alanyayı yenersek biter bu iş. fb maçını hiç düşünmeden oyuncularımız varlarını yoklarını ortaya koymalılar

trbzonsporlu
10.06.2020, 15:01
en kritik maçımız gs maçı, onlar nasıl üstün değilken bir şekilde yenilmediyse biz de yenilmeyeceğiz. şampiyonluk anahtarı bu...

gs önce rizeyle başakı bi yensinde. hangi sene deplasmanda başakı yenmisler bizim asil rakibimiz başaktır. gs alanyayıda yenemez deplasmanda

oksoholu
10.06.2020, 15:07
Bizim için kritik 2 maç var Göztepe ve Alanya maçları arada da Feneri yıkabilirsek düzlüğe çıkarız gibi ama bu 3 maç bir şekilde alınmalı Bu maçlar alınırsa GS maçı formalite maçına döner bu maça kadar GS Başakşehire takılacağını düşünüyorum

Enes Başkaya60
10.06.2020, 15:17
Enes Bey, olmayan şeyleri kesin olmuş kabul etmekten zevk alan bir arkadaşımız

Allah'ına kurban senin...

Kaosla besleniyorum valla ben :)))

UĞUR DURTAŞ
10.06.2020, 15:18
**
Berke Kardeşim Merhaba;

Yıllarca bu sorunumuzu ciddi anlamda iyileştiremedik.
sırf bu aksamaların yüzünden bu kıdemli doktorlarımızın işine son verdik.

bu kadar zor olmaması gerektiğini düşünenlerdenim.

Yusuf sarı?
2 ayağı kırılmış olsa şimdi ye sahada olurdu.
nerede bilen var mı?

lazminator61
10.06.2020, 15:52
Bu kadar arada hala daha sakat adamlar kaldiysa bu doktor ekibine simdiden yol vermemek buyuk hatadir

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

katiliyorum!!!

lazminator61
10.06.2020, 15:58
ndiaye yetişmiyor deniliyor. parmak-sosa önlerinde ömürle oynasak çok iyi olur. ömürü kanatta istemiyorum, 10 numarada çok daha verimli. sağ kanada ekuban ya da guilherme oynamalı.
abi nereye yetisiyor ?? lig devam etseydi bu oyuncular hic mi olmicakti ? ndiaye yetisiyor ne demek ? gecen hafta mac mi vardi ben kacirdim ?? bizim saglik ekibi ne yapiyor ?? sisko, biyikli, göbekli, Doktorlarimiz neredeeee.. Vah halimize

lazminator61
10.06.2020, 15:59
lig baslamadan error geldi yine bana

matalar
10.06.2020, 16:13
Bizim için kritik 2 maç var Göztepe ve Alanya maçları arada da Feneri yıkabilirsek düzlüğe çıkarız gibi ama bu 3 maç bir şekilde alınmalı Bu maçlar alınırsa GS maçı formalite maçına döner bu maça kadar GS Başakşehire takılacağını düşünüyorum
başakşehir kime takılacak :-)

emrahtuna
10.06.2020, 16:34
özlemişim bordomavi.net e yazmayı..maç olmayınca gündem başka olunca ayrı kaldık buralardan..Allah ın izniyle şampiyonluk yürüyüşümüz cuma günü start alacak bizde takımımızı destekleyeceğiz hepsine güveniyoruz..

ilelebeTS
10.06.2020, 16:35
Hepsi de görev verilirse oynar. Yalnız uzun süre ara verilmesi sakatlık riskini artırıyor, o yüzden daha dikkatli olmak lazım.

oflubektas
10.06.2020, 16:56
Kim oynarsa oynasın, tempo yapan ve topçuları arada kendine iyi bakmış takım kazanır. Oyuncular ne durumda bilmiyorum, performans testleri elimde yok ama motivasyonun sahaya tam yansıması için vücutlar da hazır olmalı. Ayrıca Sosa zaten ilk yarıdaki performansa ulaşamaz, mümkün değil. Ara ara dinlendirerek ve oynadığında vitesini sürekli yüksek tutarak yararlanmalıyız. Aksi halde oyuncu kaybeder ve Arjantin'e göndeririz.

hanzale
10.06.2020, 17:06
Kim oynarsa oynasın, tempo yapan ve topçuları arada kendine iyi bakmış takım kazanır. Oyuncular ne durumda bilmiyorum, performans testleri elimde yok ama motivasyonun sahaya tam yansıması için vücutlar da hazır olmalı. Ayrıca Sosa zaten ilk yarıdaki performansa ulaşamaz, mümkün değil. Ara ara dinlendirerek ve oynadığında vitesini sürekli yüksek tutarak yararlanmalıyız. Aksi halde oyuncu kaybeder ve Arjantin'e göndeririz.

Ciddi soruyorum hangi veri ışığında Sosa için kesin ulaşamaz düşüncesindesiniz