PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 26.Hafta | Trabzonspor 1-1 M.Başakşehir | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Berke6198
11.03.2020, 22:24
Evet, dananın kuyruğunun koptuğu yerdeyiz artık. Bu seneki hayati karşılaşmalarımızdan birisine çıkıyoruz. 3 puandan başka ihtimali düşünmeden hazırlanmak gerekiyor...

Nasipse ben de tribünde olacağım.

Başarılar takım!

:sevinç::ts:

tanjugunduz
11.03.2020, 22:26
Bu maçı taraftar alacak sene de 1 maç belki ama o maç bu maç olsun 41 bin kişi bu maçı alacak İNŞALLAH

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda'
11.03.2020, 22:27
Kazanırsak 3 puan fark + ikili averajı alıyoruz çok önemli maç belki de sezonun kırılma maçı olabilir.

yasin196761
11.03.2020, 22:28
Beraberlik kötü sonuç değildir. Alırsak güzel bir ivme yakalarız.

memozcan
11.03.2020, 22:29
İşallah seyirci iptali olmaz., gerçi bizde olsa tt arenada da olur..ve orda seyirci daha çok devreye giriyor..

Manu61
11.03.2020, 22:29
Kazanırsak Başakşehir'le aramızda iki maçlık bir fark oluşacak. O gün muhteşem bir atmosfer olması gerekiyor.

LağusKusteli
11.03.2020, 22:30
Bu maç artık ligin en önemli maçı haline geldi.

Taraftar ligdeki Şikebahçe maçındaki gibi olmalı ve maçı TARAFTAR almalı!

Galip geleceğimizi düşünüyorum

redbul
11.03.2020, 22:30
bu tür maçlarda galibiyet çok öenlidir kazanırsak çok büyük olmasa da iyi bir avantajı ele almış oluruz ama yenemiyorsan yenilmeyeceksin beraberlikte iyi sonuç olcağını düşünüyorum.

DeAgLeMaNyAq
11.03.2020, 22:35
Bu maçı takımdan önce taraftar kazandırmalı. FB taraftarı Kadıköy'de nasıl Başakşehir'e üç pas yaptırmadıysa aynı etkiyi bizim de oluşturmamız şart. Kalan 9 haftadaki en kritik maçımıza çıkıyoruz. Alınacak galibiyet 30.haftadaki GS maçına kadar yarışta kalmamızı sağlayacaktır...

TSLIEMRE
11.03.2020, 22:36
Kazanmamız gerek ardından 2 hafta deplasmana gideceğiz bu 3 maçı yenersek büyük ihtimal bu sene şampiyon olacağız.

Ayrıca lütfen bağırmayacak arkadaşlar maça gitmesin 41.000 kişi olup maçta 5 bin kişi bağırınca ortaya berbat tablo çıkıyor.

BatuhanB
11.03.2020, 22:37
Her nasıl Alanyaspor maçını Pereira ve taraftar aldırdıysa, o gün de aldırırlar. Üstelik 11 kişi olacağız...

Bayraktaroğlu
11.03.2020, 22:37
Önemli olan golü attıktan sonra yemememiz. Hoca takımı buna hazırlasın

trbzonsporlu
11.03.2020, 22:38
sezonun en önemli maçı

Ahmet Hamza
11.03.2020, 22:39
Başakşehir bizden çok daha yorgun olacak. Bunu avantaja çevirmemiz gerek. Alacağız inşallah.

Cihan Ince
Bu maç için müthiş koreografi vs yapılması lazım. Bu maç değil de hangi maç yapacağız? Hertürlü yardıma hazırım. Bu işin öncüleri kimlerdir? Her koltuğa bordo mavi kartonlar yerleştirebiliriz en azından..

Mustafa YILMAZ
çok formdalar özellikle demba ba.

ne olursa döve döve yenmemiz lazım iyi oyundan bahsetmiyorum agresif ve sert olmamız lazım hem taraftarın hemde futbolcuların yoksa fırat'la falan işimiz zor.

Oğuz B.
11.03.2020, 22:40
Kazanmalıyız. Kazanacağız.

serdaracıl
11.03.2020, 22:41
Bazı maçları taraftar alır, bu da onlardan biri

angraf
11.03.2020, 22:42
bu maçı bıze taraftar aldıracak

Tahir61
11.03.2020, 22:44
Oturanı, bağırmayanı, kendi topcumuzun moralini bozani gondiklesinler.

CesurHamsi
11.03.2020, 22:45
Ugurcan
Perreira-Da Costa-Campi-Novak
Mikel-Sosa
Omur-Guilherme-Nwakaeme
Sorloth

kesinlikle boyle oynamamiz lazim
pas manyagi yapariz onlari..
orta saha yoruldugunda Ndiayeyi sokarsin
Ikinci yarinin ortalarina yada oyuna gore Kara Boga Ekubani sokarsin

Arda'
Alanya, Fb ve Sivas maçlarındaki taraftar lazım

gurur6134
Taraftara cok fazla is dusecek cekirdek citleyecekler biletlerini devretsin yada hic gitmesinler en azindan homurdanma sesi duymayiz..

chener
11.03.2020, 22:46
Çok büyük ihtimal sezon sonuna kadar seyircili oynanacak son hafta, sonrası seyircisiz . yenersek işi bitiririz.
Çok ama çok zor maç olacak. Bizi ligde yenecek tek takım.

angraf
11.03.2020, 22:48
Çok büyük ihtimal sezon sonuna kadar seyircili oynanacak son hafta, sonrası seyircisiz . yenersek işi bitiririz.
Çok ama çok zor maç olacak. Bizi ligde yenecek tek takım.

evımızde bızı yenemezler 3-1 bıttı bıle mac :D

wien_ts
11.03.2020, 22:54
Epureanu hariç cezalı oyuncuları var mı acaba? Biz de Guilherme cezalı mi?

Çağatay96
11.03.2020, 22:55
Sorlothun mr i kotu cikarsa ne olacagini bilmeyen var mi

Timur Bey
11.03.2020, 23:04
Sorloth oynarsa yuzde %60 ibre bizden yana döner.

erolizmts
11.03.2020, 23:04
Şu ligde en tırstığım takımla oynayacağız. Bu takıma karşı doksan dakika savunmada ve hücumda tempolu oynayamazsan 3 puana el sallayabilirsin. Şikeciler bu adamlara karşı neredeyse oyunun tümünde pres yaptı ve kazandılar. Yani hem savunmada hem hücumda yüksek tempo yapamazsan yanarsın.

emre6117
11.03.2020, 23:07
Ligin kırılma maçlarından biri.yenersek rüzgarı arkamiza alıyoruz ve şampiyonluğun en ağır favorisi ölüyoruz.bu maçı seyirci aldırmalı.bu maçı yenip şampiyonluğun belirleneceği 2 zor.deplasmana çıkacağız sonrasında.3 de 3 yaparsak iş gs maçına kalmadan bitebilir bile.

trbzonsporlu
11.03.2020, 23:08
farklı skoru elde edene kadar kimse en ufak tezahürat dahi yapmamalı. maçı 36 bin taraftar anlık olarak yaşamalı.

top rakipteyken o stat ıslıktan yıkılmalı, bizim oyuncumuz pres yaptiginda öyle bir coşkulu uğultu olmalıki oyuncumuz iki kat ciğerlensin. oyuncumuz yere düştüğünde stadyumdan öyle bir uğultu çıkmalıki hakem düdüğü otomatikman ağzına getirsin. oyuncumuz topla dripling attiginda taraftarda çıkardığı coşkulu sesle futbolcumuz gibi driplinge katılmalı.

maçta 2 ve üzeri farklı skoru elde edersek biz dar sokaklarında, oğlumda seni sevecek, bordo gol gol, bordo mavi gibi sahaya etkisi sıfır olan tezahüratları istiyorsa yapabilirler.

emre6117
11.03.2020, 23:13
Epirianunun olmaması avantaj çünkü sakin ve oyun kurucu bir stoper.umarim bu maça sorloth ve pereira tam randımanlı çıkabilirler.

champions
11.03.2020, 23:15
Son haftalardaki oyunla pek umudum yok, Bşehir'i yenmek istiyorsan güçlü, baskın bir oyun şart. Sivas maçındaki oyun fena değildi mesela. İçerideki Gs galibiyetlerindeki oyuna ihtiyacımız var.

CesurHamsi
11.03.2020, 23:16
Cekirdekci tayfa lutfen maca gitmeyin yalvariyorum bak harbi gitmeyin
Allah askina bide bari bu macta birlik olun tek bir agizdan ses cikarin ya

Erkin
11.03.2020, 23:20
Epureanu hariç cezalı oyuncuları var mı acaba? Biz de Guilherme cezalı mi?

https://www.transfermarkt.us/super-lig/sperrenausfaelle/wettbewerb/TR1

Sadece o gozukuyor. Yerine Ponck mudur nedir o mu oynar acaba...

Erkin
11.03.2020, 23:21
Sorloth ayagindan nasil sakatlandi, bastilar mi nedir? Iki arada bir derede bakiyordum maca kacirdik.

ccd6167
11.03.2020, 23:24
Fener maçındaki gibi taraftar
sivas maçındaki gibi takım olması lazım sahada..

başakşehir ağır oynayan fakat en akıllı futbolu oynayan takım.

visca yı sıkıştırırsak duran toplara dikkat edersek maça yakın olacağız

AyhanPe
11.03.2020, 23:26
Benim en cok cekindigim mac Antep maciydi onda da malum nedenlerden puan kaybettik. Bu maci kesinlikle alacagimizi düsünüyorum..

Cem Balcı
11.03.2020, 23:30
Bu futbolla zor.Ne derseniz deyin.

Takımın iyi dinlenip bu maça tam kapasite çıkması lazım.Başak yakaladımı atar.Çok pozisyon veriyoruz.

Ozan Yılmaz
11.03.2020, 23:31
Lider ile ikincinin maçı neden saat 16'da oynanıyor? Saçmalık ötesi!

yorumsuz6117
11.03.2020, 23:36
Sörloth oynarsa 50%50, oynamazsa TS 35%65 Başakşehir alır..

Mert'
11.03.2020, 23:36
Başakşehir bizi yener ve moral olarak çöküşle yarışa havlu atarız.

acan61
11.03.2020, 23:37
Lider ile ikincinin maçı neden saat 16'da oynanıyor? Saçmalık ötesi!

Bugün yayıncı kuruluş iyi spikerlerini şl maçlarına hangi sebeple ayırdıysa yine aynı sebepten ötürü yani para para para.

Tayfun
11.03.2020, 23:39
Bu maç en fazla berabere biter.

Takımda herhangi bir taktik ve sistem yok.

Rakipte ise durum tam tersi, her futbolcu nerede duracağını sahada ne yapacağını ezberlemiş durumda.

Ek olarak Sörloth bu maç dahil geri kalan haftalarda olmazsa büyük sıkıntı.

castillo61
11.03.2020, 23:41
Her ne kadar Ponck-Skrtel tandemini Avrupa'da beraber oynatsalar da Epureanu çok büyük eksik.

Oynadığı maçlarda Başak maç başı 0.96 gol yerken oynamadığı maçlarda bu sayı 1.7.

Sörloth'u yetiştirmek lazım. Da Costa duran toptan yazar bir tane.

serdaracıl
11.03.2020, 23:42
Şikeciler bunları 2 maçta da nasıl yendi çok iyi analiz edilmeli. Göztepe maçlarında dikkatle izlenmeli. Göztepenin yaptığı hataları yapmamalıyız. Rize maçları da var, o da iyi izlenmeli

Fatih Öztürk
11.03.2020, 23:42
Döve döve yeneceğiz.

Hamza Yilmaz
11.03.2020, 23:44
Umarim ciddi degildir [emoji120][emoji120][emoji120]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200311/8ed36914b6624282a2db94801b0299db.jpg

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

sessizkral_1
11.03.2020, 23:47
başakşehirin yarın maçı var, dolayısı ile yarınki eforlarının bizim maça bence yansımaları olacaktır.

evet bizde yorgunuz ve tempo olarak malesef umut vermiyoruz ama başakşehirde yorgun gelecek

taraftar rüzgarıyla bir şekilde maçı alıp rüzgarı arkamıza almalıyız

zira gs bu hafta bjk ile oynuyor ve puan kaybedeceğini düşünüyorum.

Ufuk
11.03.2020, 23:50
https://i.hizliresim.com/C80Rf8.png

İç sahada kaybettiğimiz ve berabere kaldığımız maçlara bak. Denizli, Göztepe kayıp, Gençler, Gs berabere. Gs maçı dışında hiçbiri kabul edilemez. İç sahada kayıpsız devam etmeliyiz. Liverpool - Atletico maçına bakın atmosfer fena. Adamlar ilk maçta 5-0 yenilse Anfiled da 6 tane atacağı inancıyla geliyorlar. Maç sonunda Atletico taraftarı çılgın gibi sevinirken Robertson'ın açıklamasına bak: "Maçtan sonra eşleşmeyi kazanmış gibi sevindiler. Onları Anfield'da ağırlayacağız. Taraftarlarımız orada olacak, biz orada olacağız. Atletico da orada olacak."

Başakşehir maçında Trabzon'u yakın :p

ilelebeTS
11.03.2020, 23:55
İçerde oynadığın maçlarda rakibin isminin önemi yok. Bu maç da kazanman gereken bir maç sadece ve çıkıp kazanmalısın.

AyhanPe
11.03.2020, 23:58
Sorloth un durumu sanildigindan ciddi gibi. Keske hic cikarilmasaydi bu maca..

Süleyman Baykan
12.03.2020, 00:00
Takım bugün kendini yormadan oynadı kimse bu maçla ilgili Malatya maçını baz almasın.

Sezonun en önemli maçı kazanmamız demek şampiyonluğun yüzde 30'u demek tempolu ve rakibi ısıran ofansta ve defansta dengeli oynamalıyız bilinçsiz ve tedbirsiz oyunu önde oynamak Başakşehirin ekmeğine yağ sürer inşallah kazanacağız.

Onur Civelek61
12.03.2020, 00:03
Evimizde 3 puan almalıyız. İstediğimiz zaman güzel oynuyoruz. Tüm takıma çok iş düşecek. Rakip son saniyeye kadar gol arayan bir ekip. Malatya maçı ile moral de bulduk. Kazanacağız :)

Murathan
12.03.2020, 00:04
duran toptan golümüz var.

Gurpas
12.03.2020, 00:05
Tek avantajımız başakşehir in uefa maçı oynaması. İnşallah değerlendirebiliriz. Sezonun bana göre en önemli maçı. Kazanırsak şampi.

Bud Spencer
12.03.2020, 00:07
taraftara büyük is düsüyor, kendi takimimizi destekleyip, rakibe nefes aldirmamaliyiz
saha icinde döve döve yenmeliyiz bunlari, evet normalde söylemem ama saha ici kalma suretiyle her yol mubah'tir pazar günü...kazanmak icin herseyi yapmaliyiz...camia'ya büyük is düsüyor...onlara neden asla sampiyon olamayacaklarini göstermeliyiz

DURAS
12.03.2020, 00:11
Yeneceğiz. Yukarıda renktaşın dediği gibi. Döve döve yeneceğiz Hüseyin hocanın nwakameyi içe çekip, Ekuban sola atma hamlesi işe yaradı. Ekuban- Bilal değişikliği düşünülüp bu sistemde devam edilebilir.

Arda'
12.03.2020, 00:21
Ndiaye’ye en çok ihtiyacımız olacak maç rakibi bozup tempo yapabilen tek orta sahamız özel olarak hazırlanmalı.

Enes Başkaya60
12.03.2020, 00:23
Yeneceğiz. Yukarıda renktaşın dediği gibi. Döve döve yeneceğiz Hüseyin hocanın nwakameyi içe çekip, Ekuban sola atma hamlesi işe yaradı. Ekuban- Bilal değişikliği düşünülüp bu sistemde devam edilebilir.

Sörloth olmazsa büyük ihtimal en önde waka ile çıkacak gibi duruyor bakalım ama inşallah Sörloth da ciddi birşey yoktur..

Enes Başkaya60
12.03.2020, 00:31
Defansta De Costa-Hosseine tandemi bekliyorum...

Murathan
12.03.2020, 00:32
parmak sosa ndiaye
ömür sörloth nwakaeme

artvints
12.03.2020, 01:41
Bu maç rakibi baskilamamiz gerekiyor, çıkıp oynayalım tarzı bir maç değil. Sivas maçı gibi önde sert baskıyla oynamamiz lazım. Mikel oynayabilir, ya da sosa'yi arkada bırakıp guilherme ndiaye ile baskı yapabiliriz.

O yüzden ömür ikinci yarı girebilir ya da merkezde oynar.

Ön taraf nwakeme sörloth ekuban olur yine.

Erkan
12.03.2020, 02:04
Sorloth oynar insallah yoksa isimiz cok zor. Hakem faktoru'de onlardan yana olacagindan eminim, bugun bunun sinyallerini verdiler. Taraftar akilli ve cok aktif olmasi lagzim. Bir macta gazla oynayalim.

DeAgLeMaNyAq
12.03.2020, 02:10
Defansta De Costa-Hosseine tandemi bekliyorum...

Hosseini en son 5 ay önce ligde stoper oynadı dolayısıyla mümkünatı yok. Campi kesik yese bile Hüseyin oynar.

Bu maç rakibi baskilamamiz gerekiyor, çıkıp oynayalım tarzı bir maç değil. Sivas maçı gibi önde sert baskıyla oynamamiz lazım. Mikel oynayabilir, ya da sosa'yi arkada bırakıp guilherme ndiaye ile baskı yapabiliriz.

O yüzden ömür ikinci yarı girebilir ya da merkezde oynar.

Ön taraf nwakeme sörloth ekuban olur yine.

Guilherme cezalı. Bize geldiğinde zaten sınırdaydı. Haftalardır kart görebilecek birçok pozisyon varken bunun Başakşehir maçına denk gelmesi iyi olmadı. Yine de oynayamayacağı 2 maçın aynı haftada olması da takmdan kopmaması adına ufak bir avantaj oldu. Abdulkadir Ömür'e 1 haftada 2 maç fazla gelebilir lâkin Malatya maçındaki pozitif etkisinden sonra kulübede tutulursa teknik heyet baya bir eleştiri alır. Bana göre 11'in 8'i belli gibi. Pereira kalan 3 antrenmanda form tutarsa sağbekte o başlayacaktır. Başakşehir'in üçlü orta sahayla oynaması sebebiyle oraya bir takviye gelecektir. Abdulkadir Parmak'ın yine 11'de başlayacağını düşündüğümden ya Ndiaye'yi içte oynatarak kapatacağız ya da büyük maç tecrübesine güvenerek yeniden Obi Mikel'i kullanacağız. Ekuban'ın da yedekte başlama ihtimali var ancak Ndiaye ve Ekuban gibi iki atletik oyuncuyu bir arada yedekte oturtmayız. Sörloth da sıkıntı olursa Ekuban zaten her halukarda oynayacaktır. Teknik heyetin aklını bugünden okuyamayız ama kanaatimce Sörloth oynarsa Obi Mikel olmaz...

artvints
12.03.2020, 02:31
Evet guilherme'nin cezasını unuttum.

.............mikel
.........sosa.......ndiaye
ömür.........sörloth.........nwakeme

gibi bir kadro olabilir o zaman. Ekuban parmak sonradan girip fayda sağlayabilir. Gazisehir maçı kadrosu alerji yaptı bende. O yüzden ömür oynasın. Sosa'yla bağlantı kuracak oyuncu olmayınca uzun topa dönüyor.

erenslash
12.03.2020, 03:21
bu maçı alırsak ligin fişini çekeriz kimse tutamaz

berabere kalırsak şampiyonluğu unutun derim

evet beraberlik benim için yenilgidir

matematiksel olarak beraberlikte şansımız olsa bile düşüşe geçeriz kabul edilemez bir durum parçalamamız lazım

yorumsuz6117
12.03.2020, 06:11
Sörloth'un durumu ciddi gibi geldi bana geçmiş olsun kendisine, Sörloth'suz şampiyonluk şansımız bitti bence, yerini doldurabilecek oyuncu yok, zaten top oynamıyorduk Sörloth'suz iyice başı kesilmiş tavuğa dönücez sahada..

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2020, 07:31
Sörloth'un durumu ciddi gibi geldi bana geçmiş olsun kendisine, Sörloth'suz şampiyonluk şansımız bitti bence, yerini doldurabilecek oyuncu yok, zaten top oynamıyorduk Sörloth'suz iyice başı kesilmiş tavuğa dönücez sahada..

Şerefsİz çocuğu ayağına bastı, kart bile görmedi
KRAL OLMAZSA YANDIK

Ahmet Taşçı
12.03.2020, 08:22
Maçların seyircisiz oynanması gündeme gelmeli bence.

U.Sadıkoğlu
12.03.2020, 08:24
Valla seyircisiz olması takıma yaramayacak ancak insan sağlığı her şeyin önünde benim uçak biletim var ona rağmen seyircisiz olmasından yanayım.

leoyattara
12.03.2020, 08:53
Sörloth olsun olmasın bu maçı alacağımızı düşünüyorum. Sadece maçın zorluk derecesi Sörlothun durumuna göre değişir. Taraftarın da kendine geleceği maç bu maç olacak. Ben bu maçta şampiyon takım nasıl oynar onu göstereceğimizi ve bundan sonraki haftalarda da bu oyunu devam ettireceğimize inanıyorum. İnşallah yanılmam.

DURAS
12.03.2020, 08:59
Antep maçından sonra divan kurulu başkanının bir bildirisi vardı. Göksel gümüşdağı bu olayların perde arkasında olduğunu söylediği...işte bu yüzden yönetim uyanık olmalı. Antep maçı ve Malatya maçında hakemler kör gözün parmağına şeklinde bilerek aleyhimize karar vermişlerdir. Yönetim bu maçta uyanık olmalı

fleitnas
12.03.2020, 09:00
maç bileti ne zaman satışa çıkar uçak biletin aldık maç bileti kaldı. Birde sanırım henüz akyazıda başakşehirden puan almışlığımız yok dimi?

CEMEFKER
12.03.2020, 09:12
Bu sezon takımın bir türlü oturmayan oyununda sezon başında yapılan transferlerdeki hata büyük etken. Ü.Karaman sezon başından gidene kadar yüzünde hiç bir zaman tatmin içeren bir ifade taşımadı. Bunda da kafasında oynatmak istediği oyun tarzına uygun transferlerin yapılmaması büyük sebep. Yönetim mali yapıyı kurtarmak adına garip transferler yaptı Sturidge ve Advijaj (Balıkesir'e giden Balkanlardan gelen bir genç vardı ne olduğu belli değil...) gibi.

Güncelden baktığımızda Hüseyin Çimşir'in dün akşam yaptığı açıklamada da bunu görmek mümkün. Sezon sonuna bırakalım bizlere hiçbirşey kazandırmayacak bu tür çekişmeleri ancak muhalefet kanadı, eleştri yapmaktan kaçınmayacak olan bizleri tutmak zor olacak.

Dün akşam birşeyi gösterdi Sosa yanında işini rahatlacak, ayağına hakim teknik biri olduğu zaman kalitesi bir nebze daha yukarı çıkıyor. Kimdi dün gece o adam ? ABDULKADİR ÖMÜR. Geçen yıl buna YUSUF YAZICI'ya eklediğimizde rakipleri 1. ve 2. bölgelerinde boğan, bizi ise defansta rahatlatan bir oyun ortaya çıkıyordu.

Yönetim sezon başı Yusuf’u sattığında geçen sezondan kalan oyunun üzerine koyacak bir oyuna yatkın TRANSFER/LER yapsaydı bugün geldiğimiz noktada " ne oynuyoruz biz" sorusu akıllara gelmeyecekti. Eldeki ne Mikel ne Ndyiaye ne Doğan ne A.Parmak (bir nebze) bu oyunu oynayabilir. Peki bu adamların olduğu bir orta saha ne üretebilir sorusuna en iyi yanıtı Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir sahada göstermesi lazımdı. Onlar da gereğini yaptı yapmaya devam ediyor.

"Ortaya karışık yap abi" siparişinden başka birşey kalmadı biz müşterilere (taraftarlara) ve servisi yapacak garsona. Yani bireysel yeteneklerini ortaya koyarak skor üretecek kopuk kopuk ortaya çıkan bir oyun tarzı. Nitekim de öyle oluyor.

İbb maçına gelirsek ;
Kimse Avrupa'da yorularak karşımıza çıkacak bir rakip beklemesin. Çünkü bu tezi Sivasspor Alanya gibi bir takımla kendi sahasında don tutmuş bir zeminde oynayarak bize karşı çıktığı lig maçında gösterdi son yarım saat. İBB’nin durumu da Sivas’dan daha iyi . Ortada İrfan ve Mahmut, kanatlarda iki hızlı ve skora katkı yapan Visca, Elija/Aleksic, ileride fizik gücü ile bir Sorloth katkısı yapan Cirivelli ve tek vuruş ustası Demba Ba. 2 ve 3 bölgeleri son derece dinamik ve formda bir orta sahaya karşı defansif bir oyun oynamak (ki yapamıyoruz zaten) intihar olur. Yapılacak olan Gazişehir maçına yakın bir kadro ve oyun anlayışı ile çıkıp İBB'yi daha maçın başında defanslarına kilitleyip skor avantajını almak.

UĞUR DURTAŞ
12.03.2020, 09:12
(H) FIRAT AYDINUS (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18620)
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19399)
(Y) ERDEM BAYIK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20439)
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091799)
(V) METE KALKAVAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
(A) KADİR SAĞLAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)
(A) EKREM KAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19083)

Mesut
12.03.2020, 09:19
Çok önemli bir maç
Demba Ba formda onu tutmak gerekiyor.
Hüseyin Türkmen acayip bir adam oynatsan bir dert oynatmasan bir dert elimiz de en hızlı stoper dün de gördük Bir çok defansın arkasına atılan topa yetişti bu en önemli özelliği ama pozisyon bilgisi zayıf bu maçta hava toplarında etkili iki oyuncusu var Demba Ba ve Crivelli pozisyon bilgisi stoper lazım hava topları önemli fırsat vermemek gerekiyor.
Sörloht umarım kötü bir durumu yoktur.
Eğer oynamayacak durumda ise Guilherme 10 numarada oynar umarım
Abdülkadir-Waka-Sosa-Guilherme müthiş bir pas trafiği yapılabilir umarım galip gelen taraf biz oluruz

ÖmürKaradeniz61
12.03.2020, 09:21
Önümüzdeki 3 maçtan 9 puan alırsak şampiyonuz.

ffırtına
12.03.2020, 09:36
2010-2011 Sezonunun 26. Haftası sonunda

1. Fener 60 Puan Atılan gol : 62 Yenilen gol:27
2. Biz 60 Puan Atılan gol : 54 Yenilen gol:21

Bu sezonun 26. Haftası

1. Biz : 52 Puan Atılan gol: 58 Yenilen gol: 27
2. Başakşehir: 52 Puan Atılan gol: 49 Yenilen gol: 24

Belki çok iyi top oynamıyoruz ancak sıralama olarak zirvedeyiz.. Kadro kalitemizde 2010-2011 sezonuna göre çok daha iyi..

Ne tesadüftür ki 26. haftalar 1. ve 2. sıradaki takımın puanları eşit.. 2010-2011 sezonunda 27. Haftada Fener Bursa ile berabere kalmıştı ve 27. Hafta itibariyle 2 puan farkla lider olmuştuk.. Bu sezonda Başakşehiri yenip 27.haftaya 3 puan farkla lider girmek neden olmasın..

Faruk UYSAL
12.03.2020, 09:38
2010-2011 Sezonunun 26. Haftası sonunda

1. Fener 60 Puan Atılan gol : 62 Yenilen gol:27
2. Biz 60 Puan Atılan gol : 54 Yenilen gol:21

Bu sezonun 26. Haftası

1. Biz : 52 Puan Atılan gol: 58 Yenilen gol: 27
2. Başakşehir: 52 Puan Atılan gol: 49 Yenilen gol: 24

Belki çok iyi top oynamıyoruz ancak sıralama olarak zirvedeyiz.. Kadro kalitemizde 2010-2011 sezonuna göre çok daha iyi..

Ne tesadüftür ki 26. haftalar 1. ve 2. sıradaki takımın puanları eşit.. 2010-2011 sezonunda 27. Haftada Fener Bursa ile berabere kalmıştı ve 27. Hafta itibariyle 2 puan farkla lider olmuştuk.. Bu sezonda Başakşehiri yenip 27.haftaya 3 puan farkla lider girmek neden olmasın.. İnşallah.

artvints
12.03.2020, 09:55
Mert ayakta kalecilik yapıyor, yerden zayıf, ona göre şutlar atarız inşallah. Her türlü eksikliğe çalışmak gerekiyor.

Kendi sahamızda yeterli fizik gücümüz ve hazırlığımız varsa tamamen rakibe göre oynamak avantaj olur. Hafta içi konpenhag maçı var, bundan önce sporting maçı vardı, fener'e yenildikleri maç var ve deplasmanda yendikleri gs maçı var. Kadrolar hep ayni. Bunları izleyip gerekli bilgi rahatça toplanabilir.

Bizim ne yapacağımız belli değil o yüzden rakibin hazırlık yapması zor zaten zamanları da yok.

Epuranu'nun olmaması çok iyi oldu, önde baski yapmak daha kolay olur. Skertel ve ponk dengesiz oyuncular, ozellikle attırmak için ekstra çaba harcamak gerekiyor. Hamlelerini bekleyip çalım atmak kart demek. Az uyanık olsun futbolcularımız.

Caicara da bir şekilde bizim maçta olmasa iyi olurdu.

Reha Asan
12.03.2020, 10:14
Sosa ister ve Sörloth oynarsa maçı alacağımızı düşünüyorum.

Larking
12.03.2020, 10:16
Gaziantep maçında iki puanımız elimizden (ç)alınmasaydı bu hafta adeta şampiyonluk maçına çıkacaktık.Son virajı dönecektik.

Bu engellemeler lig sonuna kadar sürecek yayıncı kuruluşta bu işin bir parçası.Mesela Alanya maçının Cuma oynatılması.

Maça gelirsek topu Başakşehir'e verirsek maçı kaybederiz net.Yıllardır bu oyunu oynuyorlar diğer takımlardan farklılar.

Başakşehir'e 3.bölgede baskı yapacaksınız.Savunmadan pasla çıkmasına izin vermeyeceksiniz.Bu anlamda Epureanu'nun olmaması bence büyük avantaj.Ayağı iyi, dengeli bir stoper.Oyunu geriden kuran bir oyuncu.

Skrtel-Ponck ikilisi oynayacak muhtemelen.Baskıda çok top kaybedebiliyorlar, topu oyuna sokamıyorlar.Ön alan oyuncularımız enerjik presle boğmalı onları.

Hüseyin Çimşir iyi analiz ederse maçı kazanırız ve milli maç arasına lider girmeyi garantileriz.

kayseriliyiz
12.03.2020, 10:26
Çok önemli ve ayni zamanda çok zor bir maç, Allah yardimcimiz olsun.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

ffırtına
12.03.2020, 10:27
https://www.youtube.com/watch?v=GUbKSfNYDRc

Başkanın sözünü ettiği seyirci değil taraftar :)

abdllh.29
12.03.2020, 10:28
Kazanmamız gerek ardından 2 hafta deplasmana gideceğiz bu 3 maçı yenersek büyük ihtimal bu sene şampiyon olacağız.

Ayrıca lütfen bağırmayacak arkadaşlar maça gitmesin 41.000 kişi olup maçta 5 bin kişi bağırınca ortaya berbat tablo çıkıyor.

konu bağırmak değil her pozisyona tepki veren ıslık çalan taraftarın kendi takımında her hareketinde alkışlayan taraftarın olması gerekiyor.
oğlum da seni sevecek diye bağrılmasının hiç bir anlamı yok.

Burçak
12.03.2020, 10:32
İşte kırılma maçlarından birisi..
Stata uyumaya gelecek olan varsa hiç gelmesin.

Turgut Çelik
12.03.2020, 10:36
İstanbul'dan 4 kişi geliyoruz seyirci değil taraftar olarak En önemli maçımız bu şayet galatasaray beşiktaşa takılırsa bizim için çok daha iyi olacak

pReN@_61
12.03.2020, 10:42
Forumda sadece genel bölümde 700 kişi online.

Kenan Berber
12.03.2020, 11:10
İstanbul'dan 4 kişi geliyoruz seyirci değil taraftar olarak En önemli maçımız bu şayet galatasaray beşiktaşa takılırsa bizim için çok daha iyi olacak

+2 Kişi de biz geliyoruz :) olacak inşallah bu sefer güzel olacak.

sinex52
12.03.2020, 11:12
Abdüşün gelişi ile tiki-taka esintilerinin gelmesi bir oldu. Pas oyununda işimize yarayacaktır. Başakşehir geçen sezon ve bu sezon başındaki topa hakim olma alışkanlığından vazgeçmiş görünüyor. Bunun son örneği de geçen hafta oynadıkları ve 3-0 kazandıkları göztepe maçı Göztepe %62 topla oynamış ve 500 e yakın isabetli pası var. 38 orta açmış.7 korner kullanmış. Maçın başından sonuna kadar baskın oynamış. Ancak attığı 17 şutun yanlızca 1 tanesi isabetli. başakşehir ise 300 e yakın isabetli pas 12 orta ve 12 şut ile oynamış. Bu şutların 4 ü isabetli 3 ü gol. Başakşehir içerde ve dışarda kontra kovalayan bir takım haline büründü. Bunda hızlı ve kreatif oyuncularının çok payı var. Visca ve aleksic çok iyiler. Demba ba ve crivelli de topa hakim olan alan açan ve bitirici oyuncular. Açık alan bırakırsak cezayı kesebilirler. topa hakim olursak pas hatasının minimuma indirmemiz lazım. Pasların sonunda mutlaka şut orta vb. yapmalıyız ki top onlara geçtiğinde olabildiğince geriden başlamak zorunda kalsınlar. Eğer bunu başarabilirsek kazanacağımızı düşünüyorum. Ama orta alanda geçiş oyununda yapacağımız hatalar bize pahalıya mal olabilir.

Antonio
12.03.2020, 11:14
Liverpoolun yedek kalecisi neydi öyle kova bile değil. Bizim ugurcan olsa liverpool vermezdi maçı. Ugurcan 50 milyondan aşağı etmez.

Mustafa YILMAZ
12.03.2020, 11:16
rüyamda başak 4-4-2 çıkıyordu maça ben oh be demiştim sonrasını hatırlamıyorum.

ama 4-4-2 ile iyi değiller umarım öyle çıkarlar.

hüseyin hoca görmüştür artık dirençli takımla temposuz yavaş oyunculardan kurulu takımın farkını.

birde hep diyorum diyeceğim bu takım hücum oynar ön liberolu sağlamcı takım olamaz. 4-2-3-1 en uygunu şuan ondan vazgeçmemiz lazım sezon sonuna kadar.

İsa
12.03.2020, 11:20
Malatya maçı ideal 11'e en çok yakın olduğumuz maçtı.

Serkan yerine Pereira ,Parmak yerine Guilerme oynayabilir.

Ön liberolu bir oyun anlayışına mecbur değiliz.

Sosa'nın yanında oynayacak oyuncuyu bulmak lazım.

Parmak-Guilerme-Mikel-Ndiaye bu dörtlüden biri Sosa'nın yanında oynayacak.

Maalesef bu dörtlünün her birinin kendi içinde farklı eksikleri var.

Şartlara,fiziksel durumlarına göre hangisi uygunsa o oynamalı.

Mikel oynacaksa iki stoperin önünde değil biraz daha önde teknik becerilerinden faydalanabileceğimiz bir anlayışla oynamalı.

Ndiaye oynayacaksa 10 numara gibi değil merkeze daha yakın ,daha tempolu oynamalı.

Parmak fiziksel olarak zayıf ve oyun aklı maalesef çok düşük.Birde buna zaman zaman aşırı özgüvenle farklı şeyler deneme riskide eklenince oynama şansı azalıyor.

Guilerme bu dörtlü içinde en uygun oyuncu olabilir. Daha akıllı,daha becerikli ve en önemlisi daha istekli.

Bunlar dışında kanat organizasyonlarını ve isabetli orta sayısını mutlaka arttırmamız gerekli.

Ekuban,Sörtloth ceza sahasındayken merkez ortasahalarla desteklenmiş kanat organizasyonları en kolay bulduğumuz gol şekli.Bunu daha organize ve fazlaca denemek lazım.

Her şey lehimize.

Güzel futbol ve net bir galibiyet bekliyorum.

halilaziz61
12.03.2020, 11:22
Yenilebiliriz de ama sorun değil
Artık bundan sonrası kısmet
Nasibimiz varsa kupayı alacaz yoksa zor.

Her halükarda futbolcuları destekleyip arkasında olduğumuzu göstermeli

Mücadele güçlerine katkıda bulunmaliyiZ

Oğuz KUL
12.03.2020, 11:23
Çok ama çok önemli bir maça çıkacağız en büyük avantajımız bizden daha yorgun olacak olmaları..

Kaliteli ve formda oyuncuları çok olan bir ekip bizim ise belli bir standartımız var kötü de olsak gol pozisyonlarına giriyoruz..
Akşam çok kaçırdık bunları kaçırmasaydık 7 olurdu..

Adam adama oynayıp bekleri dahi gerekmedikçe çıkartmamalıyız.
Wakaemenin neden ortasahaya gelip sol çizgiyi bırakmasını anlamlandıramıyorum son zamnalarda bu taktikse geri dönülmesi lazım çizgide oynaması ve oradan gelmesi daha iyi çünkü başakşehirin beki çıkmaması gerekiyor..
Keza abdüş içinde çizgi oyununa ihtiyacımız var..

İnşallah sörlordda bir sorun yoktur. En heyecanlı maçımız kaybedersek herşeyi rakiplerin eline sunarız berabere biterse gsnin istediğiolur kazanırsak o rüzgarı arkamıza alırız ve telafuzu bile insana keyif veren şampiyonluğa yürürüz..

Herkese ve herşeye ihtiyacımız var birlik beraberlik lütfen buna hassas davranalım yeter.

yigits
12.03.2020, 11:32
Ara ara baktım ama göremedim, konuşulduysa tekrara düşürmüş olacağım. Fakat öğrenmek istediğim şu; Guilherme’nin sarı kart cezası kadroya dahil edilemediği Malatya maçında mı doldurulmuş oldu?

serdaracıl
12.03.2020, 11:34
Abdüşün gelişi ile tiki-taka esintilerinin gelmesi bir oldu. Pas oyununda işimize yarayacaktır. Başakşehir geçen sezon ve bu sezon başındaki topa hakim olma alışkanlığından vazgeçmiş görünüyor. Bunun son örneği de geçen hafta oynadıkları ve 3-0 kazandıkları göztepe maçı Göztepe %62 topla oynamış ve 500 e yakın isabetli pası var. 38 orta açmış.7 korner kullanmış. Maçın başından sonuna kadar baskın oynamış. Ancak attığı 17 şutun yanlızca 1 tanesi isabetli. başakşehir ise 300 e yakın isabetli pas 12 orta ve 12 şut ile oynamış. Bu şutların 4 ü isabetli 3 ü gol. Başakşehir içerde ve dışarda kontra kovalayan bir takım haline büründü. Bunda hızlı ve kreatif oyuncularının çok payı var. Visca ve aleksic çok iyiler. Demba ba ve crivelli de topa hakim olan alan açan ve bitirici oyuncular. Açık alan bırakırsak cezayı kesebilirler. topa hakim olursak pas hatasının minimuma indirmemiz lazım. Pasların sonunda mutlaka şut orta vb. yapmalıyız ki top onlara geçtiğinde olabildiğince geriden başlamak zorunda kalsınlar. Eğer bunu başarabilirsek kazanacağımızı düşünüyorum. Ama orta alanda geçiş oyununda yapacağımız hatalar bize pahalıya mal olabilir.

Aynen.

ÖmürKaradeniz61
12.03.2020, 11:37
Ara ara baktım ama göremedim, konuşulduysa tekrara düşürmüş olacağım. Fakat öğrenmek istediğim şu; Guilherme’nin sarı kart cezası kadroya dahil edilemediği Malatya maçında mı doldurulmuş oldu?

Hayır hocam Guilherme prosedür gereği zaten Malatya maçında oynayamayacaktı o yüzden cezasını Başakşehir maçında çekmiş olacak.

Enes Başkaya60
12.03.2020, 11:37

Maalesef Başakşehir maçında da çekecek cezasını...

61Firtinasi61
12.03.2020, 11:43
Birsey sorabilirmiyim?

Bizim bu oyuncu: Salih Kavrazli
Pazartesi yani 16.03.2020, 18 Yasina girecek.
O Zaman dan itibaren oynayabilirmi?
<tbody style="background-attachment: scroll; background-clip: border-box; background-color: transparent; background-image: none; background-origin: padding-box; background-position-x: 0%; background-position-y: 0%; background-repeat: repeat; background-size: auto; border-bottom-color: currentColor; border-bottom-style: none; border-bottom-width: medium; border-image-outset: 0; border-image-repeat: stretch; border-image-slice: 100%; border-image-source: none; border-image-width: 1; border-left-color: currentColor; border-left-style: none; border-left-width: medium; border-right-color: currentColor; border-right-style: none; border-right-width: medium; border-top-color: currentColor; border-top-style: none; border-top-width: medium; box-sizing: border-box;">

</tbody>

Sadettin_
12.03.2020, 11:45
hiçbir bahaneyı kabul etmıyorum .
Bu önemli maçı 40 bin kişinin önunde kazanamıyorsan şampiyonluk konusunu apar topar kapatacaksın .

gurur6134
12.03.2020, 11:53
Macin saati de tam skandal 1ve 2. Oynayacak mac saati 16.00 c.tesi aksami oynanamazmiydi gs bjk maci..

serdaracıl
12.03.2020, 11:56
Macin saati de tam skandal 1ve 2. Oynayacak mac saati 16.00 c.tesi aksami oynanamazmiydi gs bjk maci..

Hocam güzel bir bahar havasında, öğleden sonra 40 bin taraftarımızın önünde işlerini bitireceğiz

Samet Berber
12.03.2020, 11:57
Birsey sorabilirmiyim?

Bizim bu oyuncu: Salih Kavrazli
Pazartesi yani 16.03.2020, 18 Yasina girecek.
O Zaman dan itibaren oynayabilirmi?
<tbody>

</tbody>

U19 da oynayabilir ama A takım listesine bildirilmediği için oynayamaz.

Karasoy
12.03.2020, 12:06
Her hastalığın bir panzeri vardır derler ya bizimde sahadaki tüm olumsuzlukları (oyundan düşme,orta saha hakimiyeti) değerlendirecek tek takım Başakşehir'dir. İstanbul'da olsa maç bu kadar korkmazdım ama Başakşehir tipik bir deplasman takımı.Yıllardır kurmuş oldukları bir sistem var ve bu sistem üzerinden oynuyorlar.Nasıl biz bu takımı yenecez inanki hiçbir fikrim yok..

Trabzon-Spor-61
12.03.2020, 12:10
Sörlothun durumu nedir, hic bir yerde haberi gecmiyor?

emre6117
12.03.2020, 12:14
Sorlothumuz varsa 1.0 önde baslamis sayarım.eger sorloth oynamazsa artik orada iş taraftara düşecek.bu maçı taraftar aldıracak.sen şampiyon olacağım diyorsan taraftar bunu futbolcusuna hakeme rakibe hissettirecek.

Sezgin Öztürk
12.03.2020, 12:16
Konu ile alakası yok fakat beinsportun bizimle ne sorunu var ?

Her oynadığımız maçta bizim kalede olan her pozisyonu tekrar tekrar göstermeleri ama bizim lehimize olabilecek tartışmalı pozisyonları üstünkörü göstermeleri,erteleme maçının beinsport 2 kanalına alınması ve maçın bitmesinden o kadar zaman geçmesine rağmen puan durumunu güncellemediler. Taraftar olarak bu karın ağrısı olan kurumada tepki göstermeli gündem oluşturmalıyız.

Şahin Yılmaz
12.03.2020, 12:20

Her oynadığımız maçta bizim kalede olan her pozisyonu tekrar tekrar göstermeleri ama bizim lehimize olabilecek tartışmalı pozisyonları üstünkörü göstermeleri,erteleme maçının beinsport 2 kanalına alınması ve maçın bitmesinden o kadar zaman geçmesine rağmen puan durumunu güncellemediler. Taraftar olarak bu karın ağrısı olan kurumada tepki göstermeli gündem oluşturmalıyız.

Sade Beinsport değil herkesin bizimle sorunu var Üstad.

AyhanPe
12.03.2020, 12:27
Her hastalığın bir panzeri vardır derler ya bizimde sahadaki tüm olumsuzlukları (oyundan düşme,orta saha hakimiyeti) değerlendirecek tek takım Başakşehir'dir. İstanbul'da olsa maç bu kadar korkmazdım ama Başakşehir tipik bir deplasman takımı.Yıllardır kurmuş oldukları bir sistem var ve bu sistem üzerinden oynuyorlar.Nasıl biz bu takımı yenecez inanki hiçbir fikrim yok..

Asil Istanbul da olsa cekinmek gerekirdi. Lizbon 3-1 yendi bunlari kendi evlerinde. Biraz daha ciddi oynasalar 6-1 yenerlerdi. Zaten buda elenmelerine yol acti. Kaldiki bunu Lizbon yapabiliyorsa bizde yapabiliriz. Bu mac bizim..

Ozan Yılmaz
12.03.2020, 12:28
Değerli taraftarlarımız,Süper Lig Cemil Usta Sezonunun 26. haftasında sahamızda oynayacağımız Medipol Başakşehir maçının biletleri bugün saat 17.00’de satışa çıkacaktır.

ffırtına
12.03.2020, 12:33
O değil de bunları en son 2015 yılında yenmişiz .. Akyazıda galibiyetimiz yok bunlara karşı ..

[KAPLAN]
12.03.2020, 12:34
başakşehirin yarın maçı var, dolayısı ile yarınki eforlarının bizim maça bence yansımaları olacaktır.

evet bizde yorgunuz ve tempo olarak malesef umut vermiyoruz ama başakşehirde yorgun gelecek

taraftar rüzgarıyla bir şekilde maçı alıp rüzgarı arkamıza almalıyız

zira gs bu hafta bjk ile oynuyor ve puan kaybedeceğini düşünüyorum.

O yorgunluk mevzusu bizim için geçerli. Başakşehir yorgun olmayacak. Geçen sene de öyle maçlarımız oldu. Avrupa kupası ya da Türkiye kupası oynayan takım 3 gün sonra bize karşı 90dk sapasağlam mücadele ederken sanki biz 3gün önce maç yapmışız gibi 65-70dkdan sonra duruluyorduk. Takımda ne kondisyon var ne de taktik. Taraftarda eğer son haftalardaki gibi olursa maçta hiç şanşımız olduğunu düşünmüyorum

LağusKusteli
12.03.2020, 12:35

'Şampiyonluk kupasının istanbul dışına kesinlikle çıkmasını istemeyen zihniyet' vardır.

Bu güruhun elemanları; anadolu kulüplerine karşı istanbul kulüplerinin gönüllü avukatlığını yapan ve istanbul kulüplerinin şampiyonlukları bölüşmesi için var gücüyle uğraşanlardan oluşur.

Bu zihniyetten bazılarının savundukları argümana göre eğer anadolu kulüpleri şampiyon olursa dekoder satışı azalır teorisidir ki bu çok büyük bir yanlıştır, böyle bir şey gerçek olsaydı uzun yıllar Şampiyon olamayan Trabzonspor'umuzun taraftarı olarak bizler hiç dekoder almazdık.

Neyse,bu sezon ne yapsalar boşuna. Bizim için O sene Bu sene ve YANYANA durarak Kupayı İstanbul dışına çıkararak Şampiyon Biz Olacağız!

ÖmürKaradeniz61
12.03.2020, 12:40
O değil de bunları en son 2015 yılında yenmişiz .. Akyazıda galibiyetimiz yok bunlara karşı ..

Geçen sene 2-4 mağlup olduğumuz maçı alsaydık belki şampiyonduk. Rizeye sarkık bıyıklı emiceye selam çakalım.

A. Aydın
12.03.2020, 12:50
Orta sahayi Sosa, parmak ve guilerheme 3 lusuyle kurmaliyiz.

iyattara
12.03.2020, 12:50
Bu maçı takımdan önce taraftar kazandırmalı. FB taraftarı Kadıköy'de nasıl Başakşehir'e üç pas yaptırmadıysa aynı etkiyi bizim de oluşturmamız şart. Kalan 9 haftadaki en kritik maçımıza çıkıyoruz. Alınacak galibiyet 30.haftadaki GS maçına kadar yarışta kalmamızı sağlayacaktır...

Ustad sence basaksehirin zayif noktalari nelerdir? Adamlar takim olarak cok kontrollu ve hic dagilmiyor. Neler yaparsak duzenleri bozulur ne dersin?

AttilaTheHun
12.03.2020, 12:51
Bu maçtan çok korkuyorum. Pazar gününe kadar tüm saçlarım dökülecek gibi.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratt
12.03.2020, 12:54
Bu maçı alırsak şampiyon oluruz. Kaybedersek dördüncü oluruz. Bence bu kadar belirleyici bir maç.

Enes Başkaya60
12.03.2020, 13:00
Sörloth'un ayak tarak kemiğinde çatlak olacak iş mi abi bu ya...

Şahin Yılmaz
12.03.2020, 13:03

Kaynak? Oynayamıyor mu? Kaç Hafta?

AyhanPe
12.03.2020, 13:04

Yine ayni seyi yapiyorsun Enes :D Hic degismeyeceksin dimi? Adamin Mr i temiz cikmis. Basaksehir macinda oynayabilir mi bilemiyorum ama ciddi bir sorun yokmus.

chopper61
12.03.2020, 13:04
Orta sahayi Sosa, parmak ve guilerheme 3 lusuyle kurmaliyiz.

Aynen..kanatta da Abdülkadir ömür.Ekuban 2 devre patlayıcı hamle oyuncusu olmalı.

Enes Başkaya60
12.03.2020, 13:06
Yine ayni seyi yapiyorsun Enes :D Hic degismeyeceksin dimi? Adamin Mr i temiz cikmis. Basaksehir macinda oynayabilir mi bilemiyorum ama ciddi bir sorun yokmus.

Reis Sörloth kısmında bir arkadaş yazmış Mr temiz çıkmış bunun kaynağı nerde ;) inşallah öyledir

Onur Erçetin
12.03.2020, 13:06
Aynen..kanatta da Abdülkadir ömür.Ekuban 2 devre patlayıcı hamle oyuncusu olmalı.
Ekuban,Waka ve Ömür banko oynar.Sorloth büyük ihtimalle sakatlığından ötürü oynamaz.İkinci yarı taze kan istiyorsak Bilal var.

Onur Erçetin
12.03.2020, 13:07
Sorlothun sayfasında bir arkadaşımız çatlak var diye yazdı.İnternet ortamında Mr sonuçlarının çıktığına dair bir haber de göremedim.Sizin kaynağınız nedir.

chopper61
12.03.2020, 13:11
konu bağırmak değil her pozisyona tepki veren ıslık çalan taraftarın kendi takımında her hareketinde alkışlayan taraftarın olması gerekiyor.
oğlum da seni sevecek diye bağrılmasının hiç bir anlamı yok.

Bağırıp slogan atmak hiç bu şeye yaramıyor.İngiliz modeli lazım.Rakibe tepki, takımın Her olumlu hareketine alkış ve motive edici tepki..ara sıra slogan ve marş..Yoksa olmuyor.. Hıncal Uluçun deyimiyle dön sırtını sahaya Lay lay lay saldır Galaaaatasarsaray..:)

fleitnas
12.03.2020, 13:13
Değerli taraftarlarımız,Süper Lig Cemil Usta Sezonunun 26. haftasında sahamızda oynayacağımız Medipol Başakşehir maçının biletleri bugün saat 17.00’de satışa çıkacaktır.

bu hafta lig erteleme durumu olur mu virüs den dolayı maç bileti alacaz ama gümleyelim

İsa Gündoğdu
12.03.2020, 13:16
bir şekilde kale yakınlarında duran top ya da kornerden gol bulursak buluruz yoksa
çok bütünleşik oynuyorlar atacağımız şutlar birine çarpıp girecek falan.

AyhanPe
12.03.2020, 13:17
Sorlothun sayfasında bir arkadaşımız çatlak var diye yazdı.İnternet ortamında Mr sonuçlarının çıktığına dair bir haber de göremedim.Sizin kaynağınız nedir.

Face de bayagi takipcisi olan bir taraftar sayfasinin admini yazdi ve asilsiz seyler yazdigini görmedim suana kadar. Resmi aciklama yok zaten.Kaynaklarin güvenirligi tartisilir. Kulaktan kulaga dolasan haberler sonucta.

Onur Erçetin
12.03.2020, 13:19
Face de bayagi takipcisi olan bir taraftar sayfasinin admini yazdi ve asilsiz seyler yazdigini görmedim suana kadar. Resmi aciklama yok zaten.Kaynaklarda yüzde yüz güvenilir degil haliyle. Kulaktan kulaga dolasan haberler..

İnşallah öyledir.Sorloth bize lazım.Rakip stoperleri çok yoran ve bunaltan bir isim.

Onur Erçetin
12.03.2020, 13:25
bir şekilde kale yakınlarında duran top ya da kornerden gol bulursak buluruz yoksa
çok bütünleşik oynuyorlar atacağımız şutlar birine çarpıp girecek falan.

Ligin en kompakt oynayan futbol takımı.Savunmaya yerleştiklerinde onlara karşı gol bulmak oldukça zorlaşıyor.Gs geçen sezon bunlara karşı baskılı ve tempolu oynadı,topu bunlara verdiği anlarda oldu.Gs nin geçen sezon şampiyonluk maçında bunları yenerken hızlı atakların çok etkili olduğunu özellikle bu noktada Onyekuruyu kullandıklarını ifade etmek lazım.

Duran toplar bizim için çok önemli inşallah Sorloth da oynar bu maç.Başakşehirde Eupureanu yok,hava toplarında çok etkili bir isim.Orta alanda oynayan oyuncularının boy ortalaması fazla değil.Havadan etkinlik sağlayıp gol bulursak Başakşehir açık vermeye başlar bu da bizim işimize gelir.

En önemlisi mağlup duruma düşmemek.Mağlup duruma düşersek eğer Başakşehir çok daha katı bir savunma yapacak ve hızlı kontra ataklarla bizi çok zorlayacak.Bu yüzden akıllı oynayıp,erken bir gol bulmamız şart.

castillo61
12.03.2020, 13:25
Ts 55
Başak 52
gs 50

27. hafta
Ts 58
Başak 53
gs 51

Ibrahim Gaygusuz
12.03.2020, 13:30
Bundan sonra her hafta oyniyacagimiz maç bizim için sezonun en önemli maçı olacak.

Her maça ayrı konsantre olup çalışmamiz lazim

thesiege61
12.03.2020, 13:32
corona virüs sebebiyle maç ertelenmeycek veya seyircisiz oynanmayacaktır. ama virüs sebebiyle maça gelmek istemeyecek seyirciler olabilir. Tabi ki en önemli şey sağlıktır, trabzonspor da olsa daha sonra gelir ama böyle bir durumda staddaki atmosfer ambiyans epey düşer.

İlker Yazıcıoğlu
12.03.2020, 13:57
Ts 55
Başak 52
gs 50

27. hafta
Ts 58
Başak 53
gs 51

Olur mu, olur...

Mehmet Fatih Silik
12.03.2020, 14:06
Fener Basak'a karsi nasil oynadiysa öyle oynamaliyiz.
Hüseyin hoca o maci cok iyi analiz etmeli.
Durarak ve yaslanarak oynamaya calisirsak Basak bizi 4'ler.

Sivas'a karsi oynadigimiz gibi oynamaliyiz. Ilk yariyi 2-0 önde kapatip kontrolu ele almaliyiz.
Basaksehir zaten topu rakibe verip hep ayni sablonda oynamaya calisan bir takim.
Lakin gol silahlari muazzam. Visca'yi Novak'in tutabilecegine hic ihtimal vermiyorum.

Nwakaeme'yi yedek oturtup o kanadi Ekuban'a verirsek Novak'a da destek olur o kanatta.
Tabi bu ihtimal Alex'in oynayip oynamayacagina bagli.

redbul
12.03.2020, 14:09
umarım shorloth oynar yoksa işimiz daha da zor bir hale gelir ekuban bana hiç güven vermiyor adam topu gördümü resmen topla kavga ediyor bence ekuban hamle oyuncusundan ileri gitmez ayrıca yedek klübesinde oturursa maçta ilerleyen dakikalarda daha diri bir şekilde oyuna daha çok katkı vereceğini düşünüyorum.

Sefa Alış
12.03.2020, 14:09
Coronavirus nedeniyle lig iptalleri sırasıyla geliyor. Seyircisiz oynama kararı çıkabilir. Bi futbolcuda falan görülürse direkt iptal olur zaten.

redbul
12.03.2020, 14:11
Fener Basak'a karsi nasil oynadiysa öyle oynamaliyiz.
Hüseyin hoca o maci cok iyi analiz etmeli.
Durarak ve yaslanarak oynamaya calisirsak Basak bizi 4'ler.

Sivas'a karsi oynadigimiz gibi oynamaliyiz. Ilk yariyi 2-0 önde kapatip kontrolu ele almaliyiz.
Basaksehir zaten topu rakibe verip hep ayni sablonda oynamaya calisan bir takim.
Lakin gol silahlari muazzam. Visca'yi Novak'in tutabilecegine hic ihtimal vermiyorum.

Nwakaeme'yi yedek oturtup o kanadi Ekuban'a verirsek Novak'a da destek olur o kanatta.
Tabi bu ihtimal Alex'in oynayip oynamayacagina bagli.

ya o maçı izlemeye dahi gerek yok 90 dakika boyunca çok koşup çok mücadele edip başakşehiri kalemizden uzak tutacağız olay budur .eğer topu başakşehire verip rakibi karşılama şeklinde oynarsak bir şekilde gol yeriz .

Mehmet Fatih Yavuz
12.03.2020, 14:18
Malatya maçında dinlenerek oynadık.
O maçtan önce de ayn fikirdeydim, Malatya maçındaki oyun gerçekten beni zerre ilgilendirmiyordu.

Ama bu maç başka.

Başkanın son kertede verdiği şampiyonluk mesajı, Malatya maçında alınan galibiyet, tahmini seyirci miktarı vs. göz önüne alınınca maçı dominant oynamamız gerektiği çok açık.
Tutup da kendi sahamızda oyunu kabul edip rakibin Visca, Demba ba gibi ayaklarını kendi yarı sahamızda topla haşır neşir edersek bunun faturası filelerden çıkar.

Kesinlikle Malatya kadrosuna yakın bir kadro bekliyorum.
A.Parmak - Ndiaye ikilisinden hangisi Sosa'nın yanında oynayacak bunu bilmiyorum.
Savunmada Hüseyin'in yerine Costa oynayacaktır.

Asla rakip takımın üzerimize rahatça gelmesine müsade etmememiz lazım.

O atmosferden Başakşehir'in çıkamayacağını düşünüyorum.
Allah yardımcımız olsun.

oksoholu
12.03.2020, 14:18
Bende sizinle aynı fikirdeyim dananın kuyruğu bu hafta kopacak

Gecen yılda dönüm maçımızda inanılmaz eksik yakalanmıştık başakşehire yine de hakem faciası yaşanmasaydı maçı alabilirdik ama o sene o sene değildi bu sene de o sene değil
Hafta sonu bende nasipse orada olacağım
Çok iyi bir kalecimiz var hakkını verelim Gambi ve Costa oynar muhtemelen sağda Perera solda Novak oynar gibi ön libero belirsiz Mikelle Parmak arasında kalacak gibi yanında Sosa solda Wakame sağda Ömür forvette Sörlöth ve Ekuban kesin gibi Ekubanla Ndiaye arasında kalmaz herhalde Ndiaye çok formsuz Ekuban son maçta iyi değildi ama fizik gücüne ihtiyacımız var

ve seyirci bu sefer iş bizde bitecek gibi hele hele bu maçı alırsak GS-BLK maçı GS yı strese sokacaktır

BU SENE O SENE

gurur6134
12.03.2020, 14:33

Gecen sene icerde nasil dograndigimizi unutmayalim..istatistiklere takilmamak lazim..

DURAS
12.03.2020, 14:37
tehdit oluşturan hızlı kanat oyuncuları başakşehirin panzehiri. Bizim elimizde bir Bilal var bu tanıma en yakın. Bilal’le başlaması beni şaşıtmaz

İlker Yazıcıoğlu
Yine seyirciyle alınması gereken bir maç...

İlk yarıdaki Alanya maçı, son fener maçı...

Bu iki maçta seyirci muhteşemdi. Rakip topu her aldığında müthiş ıslıklama, top bizdeyken müthiş coşku...

Aynı tribün ortamı olmalı...

Gerisini yazarız...

Pazat akşamı puan farkıyla lideriz...

Rahat olun...

Şu anda futbolcular senden benden daha hırslılar emin olun, bizden daha fazla istiyorlar şampiyonluğu ve de özellikle şu maçın alınmasını...

Bakalım...

gurur6134
Shorloth den hayirli haber bekliyoruz..dedikleri gibi sadece ezilmeyse 2 3 gun dinlenir cikar maca aksini dusunmek bile istemiyorum..

Alper Beyazay
12.03.2020, 14:49
Başakşehir'e önde baskı ve sürekli pres halinde oynamak lazım.

ilelebeTS
12.03.2020, 14:53
Sosa, Abdülkadir, Tony üçlüsü etkili oynarsa özellikle iç sahada rakiplere pek şans tanımıyorum. Tony bu maç ağırlığını koymalı.

zivaa
12.03.2020, 14:58
Ne yapıp edip bu maçı almalıyız. 3 puan artı ikili averaj üstünlüğünden dolayı 4 puanlık maç.

UĞUR DURTAŞ
12.03.2020, 14:59
Dün maçtan sonra karar verdim...Hayırlı olursa pazar günü maçta olacağım.

ekuban,makayeme ve ndiaye
lütfen oynayın.lütfen

*

hakem fırat, eyyamcı kişiliksiz son 5-6 gün içerisindeki olaylardan % 100 etkilenmiş bir şekilde sahaya çıkacak.
maç içerisindeki çoğu kişinin anlamadığı ince faulleri yani taktir haklarını lehimize çalacaktır.

var daki adam bundan kişiliksiz ...
bir türlü yıldızımızın barışmadığını oda biliyor
oda huzursuz olacak
Q7 nin yusuf erdoğanın ayağını kıracağı pozisyonda sarı ile geçiştiren
bjk'li mete....
utanmaz arlanmaz adam
o pozisyonda ne gördün de sarı veriyorsun

pazar günü rakip başakşehir
klasik olacak ama ciddi anlamda zor olacak.
takımca hiç bir mevkisinin sırıtmadığı bir takım
bunları yazmak acı ama takım gibi bir takımla oynayacağız.

fb gibi bir takım sahasında başekşehiri üst düzey bir oyunla yendiyse
niçin biz yenmeyelim.
pazar günü saat 17:45'te puan farkını açmış olacağız inşallah.

Onur Civelek61
12.03.2020, 15:00
Sorloth oynar inşallah

lazibere
12.03.2020, 15:00
Başakşehir takımı ligde bence iyi oynayan takım. Çok etkili oyuncuları var ve durdurmak da zor.
Bu maçı kazanırsak büyük avantaj elde ederiz. Kamil Ahmeti, Visca'yı durdurması için oynatsın isterim sakat değilse.
Sörloth mutlaka oynamalı,
Wakame yerinde oynamalı
Perrera oynamalı

Orta sahamız güçlü olmalı. Topu Başakşehire verirsek kaybederiz. Top bizde kalmalı, SOSA gününde olsun diye dua ediyorum
Ömür'ün oynayacak olması ayrıca heyecan katıyor. Bu zamanlarda Trabzonluluk ağır basar. Canını dişine takarak oynayacağıundan hiç şüphem yok.
Eprianu nun olmaması bizim için iyi bir gelişme ama Skirtel dene Fenerin g..tü nün oynaması da bir o kadar bela..

istanbul'daki maçta bize top göstermemişlerdi tek dileğim kendi seyircimiz önünde ilerideki maçları da düşünerek ezilmeyeceğimiz bir maç olması

AyhanPe
12.03.2020, 15:07
Ben galibiyetten eminim. Icimde son derece rahat. Iyi bir oyunda izleyecegimizi düsünüyorum ama 3-1 iken adamlar bizi son 20 dk ezmis de 3-2 olmus hic umrumda degil. Netice alip önümüze bakalim..

bilgehan83
12.03.2020, 15:12
Sturiçin aldığı ceza gösterilerek Salih için özel izin alınamaz mı UEFA’dan

Saint Castillo
12.03.2020, 15:28
Trabzonsporlunun salağı aslında gslidir. uzundragondan hesap et.

Ali İhsan
12.03.2020, 15:29
Yenersek Başakşehir devredışı kalır (aradaki fark tek maçta kapanamayacak seviyeye çıkar), derbinin durumuna göre de tüm ipler elimize geçebilir

O yüzden varımız yoğumuzu verip eze eze bunları eli boş göndermeliyiz...

Beraberliğin telafisi var ama mağlubiyeti düşünemiyorum

Trabzon-Spor-61
12.03.2020, 15:39
Sturiçin aldığı ceza gösterilerek Salih için özel izin alınamaz mı UEFA’dan

Gösterilse ne olur sanki arkadaslar, Salih bu sürecte yedege bile girmesi yalnisdir. Adamin ne tecrübesi var ne de baska bisey. Seneye düsünebilir yavas yavas ama bu sezon gecti onun icin, pilot takimda oynasin iste. Amma büyüttünüz salih olayini, tamam belki cok yeteneklidir ama gelipde simdi takimda hemen fark yaratacakda degil, bunu sizde biliyorsunuz.

iyattara
12.03.2020, 15:47
Avrupa liginin askıya alınacağına dair haberler dolaşıyor. Basagin maçı iptal olabilir. Oda bizi bulur.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet Berber
12.03.2020, 15:48
Avrupa liginin askıya alınacağına dair haberler dolaşıyor. Basagin maçı iptal olabilir. Oda bizi bulur.

Bugünkü maçlardan sonra karar verilecek, bugün oynanacak maçların iptali söz konusu değil.

iyattara
12.03.2020, 15:49
Bugünkü maçlardan sonra karar verilecek, bugün oynanacak maçların iptali söz konusu değil.İyi bari gider ayak son kazığı atmasinlar bize.

cem1990
12.03.2020, 15:54
Borsa da klüp iki gündür çok ciddi düşüş yaşadı
Bugün %20 lik bir erime var.
Konuyu ile ilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirler mi

TS61_NL
12.03.2020, 16:02

ABD ve Avrupada 2 hafta icinde hisseler neredeyse ayni sekilde eridi ve sebebi basit: Çin/corona virüsü

Varlıbaş61
12.03.2020, 16:12
Sosa da sakatlanırsa şaşırmayın ..

emre6117
12.03.2020, 16:22
bu hafta lig erteleme durumu olur mu virüs den dolayı maç bileti alacaz ama gümleyelim

Bu hafta seyircili olur ancak bundan sonraki haftalar belli olmaz.bir kac corona vakasına bakar hersey.seyircisiz maçlar veya lig ertelemesine de gidebilir kısa süre içinde.

Oğuzhan Fidan
12.03.2020, 16:26

virüsten dolayı piyasalarda ciddi dalgalanma var millet napıcanı şaşırdı

bordomaviask
12.03.2020, 16:27
Bu maçta kale arkası maraton maraton diye bağırıp gereksiz tezahürata eşlik etme çabasından kesinlikle uzak durmalıdır. Maçın her anını taraftarlar futbolcularla birlikte yaşamalıdır. Islıkla,alkışla hakemi ve rakibi baskı altına alıp sindirdiğimizde gerisi gelecektir.

Oğuzhan Fidan
12.03.2020, 16:30
Bu hafta seyircili olur ancak bundan sonraki haftalar belli olmaz.bir kac corona vakasına bakar hersey.seyircisiz maçlar veya lig ertelemesine de gidebilir kısa süre içinde.

ligin ertelenmesi vs söz konusu değil. seyircisiz oynanması gündemde olabilir. ama dün bakan açıkladı seyircisiz oynanacak bir durum şuan için gündemimizde yok dedi. zaten liglerin ertelenmesine gerek yokki seyircisize döner maçlar en fazla.

romeikaa
12.03.2020, 16:42
öncelikle guilherme cezalı arkadaşlar. bazılarınız oynamalı diyor da cezalı futbolcularımızdan haberiniz yok! (kamil ahmet ve ahmet canbaz da sakatlarımız) sörloth belirsiz!
başakşehirin defansının en önemli elemanı epurianu da kırmızı kart cezalısı. bu bizim için şans. (skartel-ponk ikilisi oynar) başka eksikleri yok!

sivasspor maçındaki ilk 60 dk oyununu oynamalıyız diye düşünüyorum. mikel bu maç oynamalı, sivas maçında çok fark yaratmıştı. ekuban yedeğe ömür 11 e girmeli.

ayrıca sınırdaki oyuncularımız da dikkatli olmalı! haftaya göztepe deplasmanı sonrasında milli ara...

sınırdaki oyuncularımız!
pereira
novak
nwakaeme
hosseini

fleitnas
12.03.2020, 16:48

peki acaba yurt dışından vs bu maç için gelen olur mu risk olur mu sağlık açısından aklımda yok değil.

oflubektas
12.03.2020, 16:58
Son maç Malatya kolay rakipti ama Sosa-Abdülkadir Ömür ikilisi çok umutlandırdı beni. Bir de Perreira sağlam döndü mü, kaymaklı ekmek kadayıfı... Solda da Novak-Yılanoğlu çok iyi oynamadıkları maçlarda bile önemli silahlar. Başak kanattan oynamayı çok seven, ancak baskı gördü mü dağılabilen takım. Hatırlayın, fener'in kesin şampiyon görüldüğü 2-0'lık maçta presi yediklerinde çok bocalamışlardı.

Bu maçın bizim adımıza kilit ismi N'Diaye olabilir, oynamazsa da A. Parmak. Bunlar da vasatın üstüne çıkarlarsa Başak galibiyeti unutsun. Bizim stoper ikilisinin Demba Ba'yı da, Crivelli'yi de -tarz olarak- durdurabileceğini düşünüyorum. Onlarda en büyük tehlike İrfan Can ve Visca olacaktır. Hele Visca bize karşı her maç 2-3 net pozisyon buluyor, bunları kalemizden uzak tutmak için önde basmak şart.

fleitnas
12.03.2020, 17:09
bilet alabilen varmı her yer dolu diyor arada tek koltuk çıkıyor

matalar
12.03.2020, 17:21
bundan sonraki tüm maçlarımızı kazansak bile 82 puan toplayamıyoruz.
daha önce 2 kere 82 puan toplayıp şampiyon olamadık.96 ve 2011
bizden başka 82 puan toplayabilip şampiyon olamayan yoktur herhalde.

lazibere
12.03.2020, 17:23
Novak, defansiz kademede son derece kötü, bu sene onun kanadından gelen atakların bir çoğunda gol yedik. Visca'yı durdurursak maçı alırız

UYZD
12.03.2020, 17:31
https://m.tr.beinsports.com/haber/basaksehir-maci-icin-erteleme-talebi

kopenhag, başakşehir maçının ertelenmesi için talepte bulunmuş

tanjugunduz
12.03.2020, 17:40
Sağlık ekibi nerededir ne yapar bilen var mı sorloth u n iyileşmesi için gece gündüz çalışmaları lazım

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahtuna
12.03.2020, 17:44
puan tablosuna baktım daha 9 maçımız var ve 58 gol atmışız ikinci en çok atan 49 atmış yani demem o ki acayip bi hücum gücümüz var bu sene..maşallah..

iyattara
12.03.2020, 17:48
https://m.tr.beinsports.com/haber/basaksehir-maci-icin-erteleme-talebi

kopenhag, başakşehir maçının ertelenmesi için talepte bulunmuş

Rovans maci icin talepte bulunmuslar. Bugun oynanir gibi duruyor son dakika surpriz olmaz ise.

Ufuk
12.03.2020, 17:57
Italya'da Rugani'den sonra Gabbiadini de pozitif çıkmış. Hannover'den biri yine pozitif çıkmış. Bunların lig ertelenirse bizimkini de etkiler.

Kemal Duru
12.03.2020, 18:08
Son maç Malatya kolay rakipti ama Sosa-Abdülkadir Ömür ikilisi çok umutlandırdı beni. Bir de Perreira sağlam döndü mü, kaymaklı ekmek kadayıfı... Solda da Novak-Yılanoğlu çok iyi oynamadıkları maçlarda bile önemli silahlar. Başak kanattan oynamayı çok seven, ancak baskı gördü mü dağılabilen takım. Hatırlayın, fener'in kesin şampiyon görüldüğü 2-0'lık maçta presi yediklerinde çok bocalamışlardı.

Bu maçın bizim adımıza kilit ismi N'Diaye olabilir, oynamazsa da A. Parmak. Bunlar da vasatın üstüne çıkarlarsa Başak galibiyeti unutsun. Bizim stoper ikilisinin Demba Ba'yı da, Crivelli'yi de -tarz olarak- durdurabileceğini düşünüyorum. Onlarda en büyük tehlike İrfan Can ve Visca olacaktır. Hele Visca bize karşı her maç 2-3 net pozisyon buluyor, bunları kalemizden uzak tutmak için önde basmak şart.
Doğru saptamalar.

hanzale
12.03.2020, 18:09
Sosa da sakatlanırsa şaşırmayın ..

Şu mesajlar şike iması değilse bunu neyden ötürü yazdığınızı paylaşır mısınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

A. Aydın
12.03.2020, 18:10
Bu hafta seyircili oynariz.

Bence gelecek haftadan itibaren bir kac hafta seyircisiz oynatirlar.
Devaminda da ligleri erteleyebilirler.
Ligler seyircisiz oynanirsa once basaksehir sonra biz avantajli oluruz.

gurur6134
12.03.2020, 18:15
Uefa 17 martda uye butun fedarasyonlari toplantiya cagirmis yerel ligler dahil butun organizasyonlarin iptali gorusulecek hersey olabilir. yenemiyorsak yenilmeyelim bu haftayi da lider kapatalim..

Onur Erçetin
12.03.2020, 18:15
TRABZONSPORUN KALAN MAÇLARI ;

Trabzonspor-Başakşehir
Göztepe-Trabzonspor
Alanyaspor-Trabzonspor
Trabzonspor-Ankaragücü
Galatasaray-Trabzonspor
Trabzonspor-Antalyaspor
Denizlispor-Trabzonspor
Trabzonspor-Konyaspor
Kayserispor-Trabzonspor

GALATASARAYIN KALAN MAÇLARI ;

Galatasaray-Beşiktaş
Rizespor-Beşiktaş
Galatasaray-Gaziantep
Başakşehir-Galatasaray
Galatasaray-Trabzonspor
Alanyaspor-Galatasaray
Ankaragücü-Galatasaray
Galatasaray-Göztepe
Antalyaspor-Galatasaray

BAŞAKŞEHİRİN KALAN MAÇLARI ;

Trabzonspor-Başakşehir
Başakşehir-Alanyaspor
Ankaragücü-Başakşehir
Başakşehir-Galatasaray
Antalyaspor-Başakşehir
Başakşehir-Denizlispor
Konyaspor-Başakşehir
Başakşehir-Kayserispor
Kasımpaşa-Kayserispor

AyhanPe
12.03.2020, 18:20
Ben 4-5 hafta önce en büyük rakibimizin virüs oldugunu diyordum zaten. Bu senede giremeyebilir sampiyonluk kupasi müzeye. Ligler iptal edilirse sampiyonlugumuzu tescil etmezler..

Istanbul takimlarinin imdatina virüs yetismesinde. Su is bi aksilik olmadan bitse..

trbzonsporlu
12.03.2020, 18:21
1. kategori (125 TL) olan yerlerden 150 civarı bilet var halen satışa açık. maça gidecekler elini cabuk tutsun. inanılmaz ilgi var maça

artvints
12.03.2020, 19:06
Şu iki maç iptal olmasin da avantaji kullanalim tabi sörloth sakat değilse.

CEMEFKER
12.03.2020, 19:06
SON DAKİKA

İBB maçı dahil tüm maçlar Nisan ayına kadar SEYİRCİSİZ.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
12.03.2020, 19:07
Galatasaray macımız seyircisiz..

Sampiyonluk geliyor diyebilir miyiz??

14TS61
Maçlar Nisan sonuna kadar seyircisiz.. iyimi oldu kötümü bilm. Bence iyi. Zaten Taraftar ise yaramıyor. GS maçı için iyi oldu Göztepe maçı iyi oldu

abcabca
gs maçımız da seyircisiz nisan sonuna kadar seyircisiz..

14TS61
12.03.2020, 19:08
Göztepe ve GS maçında seyircisiz olması iyi oldu

naimbektas6161
12.03.2020, 19:09
O zaman fb maçıda seyircisiz

yorumsuz6117
12.03.2020, 19:10
Başakşehir maçı seyircisiz olması çok kötü olsada genel olarak bizim için iyi oldu diyebiliriz.. FB maçı da seyircisiz..

munzevil
12.03.2020, 19:11
Bari başakşehir maçını seyirci ile oynasaydik

Giallorossi
12.03.2020, 19:12
Ne kadar zevksiz maclar olsada dogru karar bence. Yilanin basini kücükken keseceksin. Hic riske gerek yok

TS61_NL
12.03.2020, 19:12
gs ve fb maclari seyircisiz...ustune alanya ve goztepe maclarida oyle...herkesin dedigi gibi cok anormal olaylarin yasandigi 2020 yilinda sampiyonluk ancak bize yakisirdi, umarimda oyle olur

Alper Beyazay
12.03.2020, 19:13
Nisan sonuna kadar seyircisiz olması her açıdan iyi oldu.

CEMEFKER
12.03.2020, 19:14
GS,Sivas,İBB ve biz. 4',lü seyirci avantajında ( en avantajlıdan en dezavantajlıya göre)

1-İbb
2- Biz
3- Sivas
4-Gs.

derry61
Sağlık önemli bence tehlike geçene kadar maçlar da oynanmamalı. Maçların seyircisiz oynanması genel olarak bakarsak iyi. Göztepe, Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarımız seyircisiz olur. Başakşehir maçında taraftarın olması ters tepebilirdi.

Trabzon-Spor-61
Bizim icin iyi oldu ama futbol adina kötü oldu. Seyircisiz mac izlemek en büyük işkencelerden biridir bir futbolsever icin.

Murat'
En azından Başakşehir maçını seyircili oynasaydık keşke.

Artık hiçbir şeyin tadı tuzu kalmayacak.

Manu61
12.03.2020, 19:16
Kader ağlarını Başakşehir'in şampiyonluğu için örüyor. Adamlar için seyircisiz maç çok doğal bir olay.

iyattara
12.03.2020, 19:17
Böyle bir karar alsalarda bir max 2 haftaya tamamen ertelenir.

Emre EFENDİOGLU
12.03.2020, 19:17
Bence bizim için daha iyi oldu, kendi futbolcusuna bizim kadar eziyet eden başka bir camia yoktur. Gs Beşiktaş maçını ve bizim maçı seyircisiz oynayacak. Bizim için ciddi bir avantaj.

Giallorossi
12.03.2020, 19:18
Basaksehir
Ankaragücü
Antalyaspor

Seyircisiz oynanacak maclar

ilelebeTS
12.03.2020, 19:19
Şampiyon olalım dedik, kıyamet kopmadığı kaldı.

Trabzonspor 61
12.03.2020, 19:21
Başakşehirin şampiyonlugu için bu kararı almadılarsa bir şey bilmiyorum

BatuhanB
12.03.2020, 19:22
Başakşehir maçını seyircisiz oynamayacak olmak kötü oldu ama öte yandan Galatasaray da Beşiktaş ve Başakşehir maçlarını seyircisiz oynamak durumunda kalacak. Üstelik biz Alanya ve Göztepe deplasmanlarında da seyircisiz oynayacağız. Hedefe ulaşırsak tuzu biraz eksik olacak ama yeter ki tuzsuz olsun.

Murat'
12.03.2020, 19:23
Çoğu kimse bana kızacak ama İstanbul'daki vaka için Trabzon'daki maçı seyircisiz oynatmak aklıma gerçekten yatmıyor. Üç gün sonrası için bu önlemi almak çok mantıklı gelmiyor bana. Çünkü çok iyi biliyorum ki bu olay Nisan ayının sonuna kadar devam etmeyecek.

14TS61
12.03.2020, 19:23
GS,Sivas,İBB ve biz. 4',lü seyirci avantajında ( en avantajlıdan en dezavantajlıya göre)

1-İbb
2- Biz
3- Sivas
4-Gs.

İbb yi geç o zaten seyircisiz oynuyor hep. Bence Nihat ve GS lobisi uğraşacak bu hafta geçerli olmayacak. Şimdi Nihat saldırır Sabah seyircili oynanacak diyordu önlem aldık diyordu..

BatuhanB
12.03.2020, 19:24

Hocam siz bunları inanarak mı yazıyorsunuz? Hayır inanarak yazmıyorsanız, şakaysa komik değil. İnanarak yazıyorsanız da kafanızı rahatlatmak adına egzersizler yapmanızı nâçizâne bir tavsiye olarak sunacağım :)

LağusKusteli
Bu da günün en boş yorumu oldu herhalde.

Dünya bu ölümcül virüsle çalkalanıyor, ülkemizdeki bu uygulama da gayet doğru. Önce İnsan Hayatı

ilelebeTS
Bu maçtan sonra o karar alınsa çok sıkıntı çekmezdik. Maçlarımızın çoğu deplasmanda zaten. Yine de sağlık her şeyden önemli tabi.

BatuhanB
12.03.2020, 19:26
Bakalım yasak 21 Nisan'da oynanacak kupadaki rövanş maçına kadar sürecek mi... Sürerse bakarsınız sezonu üç kupayla kapatırız :rolleyes:

Manu61
Galatasaray - Trabzonspor maçı seyircili oynanır görürsünüz.

Arda'
Adim gibi eminim bu karardan sonra millet TS şampiyon olsun diye yapılıyor falan diyecektir hatta medyada bile konuşurlar bu Serdar Ali hıyarı başta olmak üzere.

chener
12.03.2020, 19:27
(Uefa, virüs nedeniyle şl ve avrupa ligi maçlarını
N iptal edilebileceğini hatta euro 2020 maç şehirlerinde değişiklikler yapılabileceğini söylemiş.

Ligde lider gitmek çok önemli hale geldi. Pat diye ligler durdurulursa o anki lider şampiyon ilan edilebilir.

Arkadaş şansımıza ne seneymiş yaa. Şampiyonluğa oynuyoruz, neredeyse dünya yıkılacak.)

Rize maçı sonrası yazmıştım.Halen aynı iddiadayım. Uefa veya Fifa tüm ligleri iptal edecektir.O anki sıralamaları tescil edecektirler.Lider gitmek çok önemli hal aldı. Son iki üç hafta diye bakmak lazım. Böyle olmasa da seyircisiz lig bizizm lehimize olacaktır.

14TS61

Saçmalamayın artık.. bana göre en çok bize yarayacak. Hatta gs Trabzon için yapıldı bile diyebilir☺ï¸

nakzo
Başakşehir maçını seyircisiz oynamayacak olmak kötü oldu ama öte yandan Galatasaray da Beşiktaş ve Başakşehir maçlarını seyircisiz oynamak durumunda kalacak. Üstelik biz Alanya ve Göztepe deplasmanlarında da seyircisiz oynayacağız. Hedefe ulaşırsak tuzu biraz eksik olacak ama yeter ki tuzsuz olsun.
Çok saçma hic değilse bu hafta oynasaydı biletler satılmış vs.basaksehir şampiyon olur çok yazık oldu.

talsuv61
Bizim taraftar ruh hastası eminim bundan

Murat'
Başakşehir maçında taraftar gerçekten itici güç olacaktı bizim için, tam şampiyonluğa gidiyoruz bir kıyametin kopmadığı kaldı.

LağusKusteli
Göztepe-Alanya-gs-şb deplasmanları ile Akyazı’daki Başakşehir-Ankaragücü-Antalyaspor maçları seyircisiz oynanayacak.

Öncelik insan hayatı olmakla birlikte bu karar muhtemelen bizi olumsuz etkilemeyecektir diye düşünüyorum

Hakan
12.03.2020, 19:28
Ben sanmıyorum bu planlamanın tutacağını. İtalya da aynısını denedi ama sonra mecburen maçları iptal etti.

14TS61
12.03.2020, 19:28
Ulan şampiyon olacağız dedik kıyamet kopmadigi kaldı ya. Hakemler TFF değil Corona önümüzde duracak

ilelebeTS
12.03.2020, 19:29
Yalnız bu kararı devlet alıyor, tff almıyor herhalde. C. sözcüsü açıklama yaptığına göre. Nisan sonu demişlerse o vakte kadar seyirci alınmaz, geri dönüşü olmaz o işin.

'Enes'
12.03.2020, 19:29
Bu karar en çok bizim işimize yarıyor, hatta direkt şampiyonuz diyebilirim o derece. Ama bu kararın kalıcı olacağını zannetmiyorum, 1 veya 2 haftaya vaka sayısı artarsa komple ertelenebilir maçlar.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor 61
12.03.2020, 19:31
Madem basaksehiri sampiyon yapmak icin yapmadılar neden ertelemediler macları? Kimin iceride kritik macları var seyirciyle Trabzon ve gs.

Basak zaten seyircisiz oynuyor.

Oğuzhan Fidan
12.03.2020, 19:32
bizim lehimize olacak bu karar. net şampiyon oluruz. cimbom bitti diyebiliriz başakşehirdede taraftar yok ama bizim üzerimizdeki taraftar baskısı tamamen kalkacak bjk fb ve gs bitti bu kararla.. anadolu takımlarını çok etkilemez artık tamamen yalnızlar ve tek başlarına ipi çekecekler.

batugol
12.03.2020, 19:32
Burada en cok seyirci eleştiriliyordu
Onlar da yok artık
Elestiri de kalmaz boylece

'Enes'
12.03.2020, 19:33
Madem basaksehiri sampiyon yapmak icin yapmadılar neden ertelemediler macları? Kimin iceride kritik macları var seyirciyle Trabzon ve gs.

Basak zaten seyircisiz oynuyor.Bizim başakşehirden başka içeride kritik maçımız yok. En çok bizim lehimize, en çok gs'nin aleyhine oldu

Oğuzhan Fidan
Bence bizim için daha iyi oldu, kendi futbolcusuna bizim kadar eziyet eden başka bir camia yoktur. Gs Beşiktaş maçını ve bizim maçı seyircisiz oynayacak. Bizim için ciddi bir avantaj.

gs bitti kardeşim bittiler. bjkde bitti rahat ol :)

BatuhanB
Koronavirüsün Trabzonsporlu olduğunu umacağız dostlar, sakin kalalım.

LağusKusteli
12.03.2020, 19:35
Koronavirüsün Trabzonsporlu olduğunu umacağız dostlar, sakin kalalım.

Aynen öyle, Sakin Kalalım

'Enes'
12.03.2020, 19:35
Göztepe
Alanya
GS
FB

Seyircisiz oynayacağımız maçlar. En çok kime yaradı diye düşünmeye gerek yok, açık ara bize yaradı.

Yusuf BALCI
12.03.2020, 19:36
ilk defa olumsuz bir durum bizim işimize geldi. bunu da damat yaptı diyen zerzevatlar çıkacaktır tabi.

Oğuzhan Fidan
12.03.2020, 19:37
Göztepe
Alanya
GS
FB

Seyircisiz oynayacağımız maçlar. En çok kime yaradı diye düşünmeye gerek yok, açık ara bize yaradı.

olaaa fb mallarıylada maçımız vardı dimi :) hahahahahhahahaha

DeAgLeMaNyAq
12.03.2020, 19:38
Her takım taraftarlarından ayırt etmeksizin fanatikliğin ötesine giden mesajları görmek çok üzücü. Bu yaşananların bir çeşit oyun olduğu düşünülüyor sanırım...

Ahmet Hamza
12.03.2020, 19:39
Başakşehir maçını yenersek ve maçlar programdaki gibi seyircisiz oynanırsa bu iş bitmiştir. 2019-2020 şampiyonu olacağız. Hem de çok rahat şekilde.

Murat'
12.03.2020, 19:39
Bu seyircisiz oynama olayı bizim oynayacağımız Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarına kadar kaldırılmazsa ben de bir şey bilmiyorum.

Manu61
12.03.2020, 19:40
Bu seyircisiz oynama olayı bizim oynayacağımız Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarına kadar kaldırılmazsa ben de bir şey bilmiyorum.

Aynı şekilde düşünüyorum.

Sefa Alış
12.03.2020, 19:42
Yalnız gs kabullenmez bu durumu, ligler ertelensin diye baskı yaparlar tff'ye kesin. Herkes iç saha performansını düşünüyor.
Almanya da maçlarına seyircisiz devam ediyor. Maçları yayınlayan kanal şifresiz yayınlayacaklarını söylemiş. Bakalım Bein Sports böyle bir adım atacak mı

Arda'
12.03.2020, 19:42
Gs taraftarının maçlar ertelensin diye ağlamasını izleyelim hep beraber o halde :)

14TS61
12.03.2020, 19:44
Bu kararı hükümet alması iyi oldu.. Kimse çıkıp gık edemez.

Maçlar ertelenebilir de. Şu başak maçını alalimda sonra isteseler GS maçı seyircili olsun

Gokhlayeh
12.03.2020, 19:45
TRABZONSPORUN KALAN MAÇLARI ;

Trabzonspor-Başakşehir
Göztepe-Trabzonspor
Alanyaspor-Trabzonspor
Trabzonspor-Ankaragücü
Galatasaray-Trabzonspor
Trabzonspor-Antalyaspor
Denizlispor-Trabzonspor
Trabzonspor-Konyaspor
Kayserispor-Trabzonspor

GALATASARAYIN KALAN MAÇLARI ;

Galatasaray-Beşiktaş
Rizespor-Beşiktaş
Galatasaray-Gaziantep
Başakşehir-Galatasaray
Galatasaray-Trabzonspor
Alanyaspor-Galatasaray
Ankaragücü-Galatasaray
Galatasaray-Göztepe
Antalyaspor-Galatasaray

BAŞAKŞEHİRİN KALAN MAÇLARI ;

Trabzonspor-Başakşehir
Başakşehir-Alanyaspor
Ankaragücü-Başakşehir
Başakşehir-Galatasaray
Antalyaspor-Başakşehir
Başakşehir-Denizlispor
Konyaspor-Başakşehir
Başakşehir-Kayserispor
Kasımpaşa-Kayserispor

Sivasspor'u neden göz ardı ediyoruz? Bence şansı en yüksek takım bu dörtlü arasında.

Şahin Yılmaz
Bu lig bitmez arkadaşlar. Artık ne olur onu bimiyorum ama bu lig bitmez.

Manu61
''Trabzonsporlu oyuncular virüsten korkuyormuş bu yüzden maçlar seyircisiz oynanıyor'' Malatya başkanı böyle açıklama yapsa keşke :)

14TS61
12.03.2020, 19:46
Yalnız gs kabullenmez bu durumu, ligler ertelensin diye baskı yaparlar tff'ye kesin. Herkes iç saha performansını düşünüyor.
Almanya da maçlarına seyircisiz devam ediyor. Maçları yayınlayan kanal şifresiz yayınlayacaklarını söylemiş. Bakalım Bein Sports böyle bir adım atacak mı

Ertelenecek kesin.. Şey belli bahane yabancılar durmuyor endişeli kendilerini veremiyor falan. Ama oda yemez sanki kendi ülkeleri çok temiz derler adama...TFF almadı kararı bu iyi oldu bu hafta biz yenelim de GS BJK ye puan verecek

Larking
12.03.2020, 19:48
Kime yarar,yaramaz beni ilgilendirmez.Ama karar yanlış.Birçok ülke gibi Mart sonuna kadar ligler tatil edilmeliydi.Sonrasına bakılmalıydı.Zaten önümüzde milli ara var 2 hafta oynanacaktı sadece Nisan başına kadar.Virüsün etkisi geçerse bu iki haftayı oynatırdın çarşamba-pazar-çarşamba.

Stada adam sokmadın maçları oynattın peki ya publar,kafeler. Pazar günü doluşacak insanlar maç izlemek için.Bize bir şey olmaz mantığına sahip bir milletiz.

Ayrıca şimdiden Nisan sonu gibi uzak bir tarih niye açıklarsın.Bu virüs 1-2 hafta içinde etkisini kaybederse artık seyircili oynanacak nasıl diyeceksin.

Bu arada Başakşehir-Kopenhag maçında virüs tatilde olacak sanırım,dün Malatya'da da yoktu.Uefa organizasyonu da olsa ben devlet olarak bu kararı verdim der işi bitirirsin uefa karışamaz.Tüm biletler bitmiş.Bu akşam 30 bin kişiyi toplayacaksın, 3 gün sonra seyircisiz.Nasıl bir mantık.

14TS61
12.03.2020, 19:48
Rizespor GS den puan alırdı taraftar fena hazırlık ediyordu geçen seneden kalan şey. Rize'de puan bırakırdı seyircili olsaydı Rize taraftari Alanya maçında iyiydi