PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 25.Hafta | Gaziantep FK 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

Varlıbaş61
08.03.2020, 00:15
10 kaçta 28 puan alacağız Allah’ın izniyle. Çimşir katkısı olmadan Sorloth önderliğinde alacağız bu puanları. Bunu da not edin buraya !

Çağatay96
08.03.2020, 00:16
Defanstan top cikaramiyoruz bu gerçek. Campi kes gitsin. Kimse gormuyor mu, Yumlunun ayagi 2kat iyi.

Mikel garip bir olay gitse bir dert gitmese 2. Ilk yari oynatirim baktim iş yok Ekuban Ndiaye Sosa ya donerim.

Baska elimizde taktik kalmadi zaten. Guilherme gitti sari gördü. Basakta yok. Tamamen bittik.

Gürkan Asma
08.03.2020, 00:27
Nwakaeme nin pozisyonunu kimse söylemiyor, Da costa ve nwakaeme nin pozisyonları net penaltı olmakla birlikte, son pozisyon net bir şekilde goldü arkadaşlar. Kimse grili mrili yorum yapmasın.

Antonio
08.03.2020, 00:28
Sorlothun ne işi var kanatlarda çok tuhaf hücum anlayışımiz var.

BlackPanther
Erman Toroğlu: Foulü yapan Abdülkadir değil Diarra. Diarra geç kalıyor pozisyonda. Trabzonsporu Balta Halis ile Var Hakemi badem yapmışlar

DURAS
Hüseyin hoca eski pozisyonuna geri dönmeli artık yeter...

Antonio
08.03.2020, 00:29
Şu defansı 5-10 metre daha öne kurmayan, skora ihtiyacı varken Obi mikel'i çıkarıp çift merkeze dönmeyen, 1-0 öne geçtiğinde önde basıp rakibe stres yaptırmayan bir HOCA bu kadronun başında 1 saniye kalamaz KALMAMALI

+1

yasin196761
08.03.2020, 00:29
yedigimiz golün ofsayt cizgisi cizilmedi hala dimi ???

O golü yiyen takımı çizmek lazım. Ben böyle rezil bir gol görmedim. Adamlar pasla kullanıyor millet topa bakıyor.

SamZuk
08.03.2020, 00:31
Yönetim bir çuval inciri hüseyin hocayı takımın başına getirerek mahvetti. Bu kadro böyle rezil ve ruhsuz oynayamaz,oynamamalı. Trabzonun evladı olmak yetmez bu takımı yönetmek için maalesef başka meziyetler de lazım. Hüseyin hoca taktiksel olarak kötü olmakla birlikte motivasyon konusunda da sıfır! Nerede ilk yarıdaki sosa nerede şimdiki sosa. Gerçekten üzücü bir durum,ben kabullenemiyorum. Bu kadro önce ünal hoca sonra ondan çok daha kötü hüseyin hoca ile heba ediliyor.

Oğuz B.
08.03.2020, 00:32
Şerefsiz 14 kez izleyerek faul uydurdu. Olan giden 2 puana oldu. Çok yazık oldu.

Enes Başkaya60
08.03.2020, 00:33
O golü yiyen takımı çizmek lazım. Ben böyle rezil bir gol görmedim. Adamlar pasla kullanıyor millet topa bakıyor.

Adam ilk kafa golünü atıyor rahatsız eden tek adam yok hepsi izliyor ula defans yapmayı bilsek bekli tamam diyeceğim Çanakkale geçilmez yapsınlar onu da yapamıyoruz ki biz yediğimiz gölün açıklanacak hiçbir tarafı yok ..

Bu arada Erman Hoca doğru demiş foolü yapan orda diarra adam gölü vermedi o kadar izlemesine rağmen bu 2 puan bizi şampiyonluktan ederse ne denilebilir bunun hesabını kim verecek Allah aşkına kötü oynadık belki hak etmedik ama alenen de hakkımız yenildi şu an 1-2 lik galibiyeti kutluyor olabilirdik hakem orta noktayı gösterse ama bile bile alenen vermedi golü şeref yoksunu...

LANGARA
08.03.2020, 00:34
Hepimiz doğal olarak son dakikadaki iptal edilen gole odaklandık ama 79. dakikada Wakame’ye yapılan da net penaltı. Aynı var bunda çağırmıyor hakemi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

14TS61
08.03.2020, 00:38
Rize maçı 1
Antep 3
Malatya 3
Başak 3
Alanya 1
Göztepe 1

Diyordum Rize maçını verdiğimi Antep maçına sayıyorum.. Alanya Göztepe maçlarında 4 puan çıkarırsak şansımız çok büyük yine.

Önümüzdeki 4 maçtan 8 puan şart en kötü 1o olursa zaten gerisi kolay

Fanatik34
08.03.2020, 00:44
Hala daha sinirim gecmedi arkadas..su Antep´le 10 dk. üzerinden 10 mac yapsak hepsini önde bitiririz..

Biz zamaninda Hakemi de yeneceksin diyorduk, niye dedigimizi herkes anlamistir..ki bu sezon bunu yapabilecek gücteyiz, eskiler zaten farkinda

70 leri hatirlayacak yasta degilim ama sampiyonluklari nasil döve döve kazandigimizi biliyorum..80 leri yasamis biri olarak, ondan sonrasinda BJK´nin Seba derin iliskileri saysinde nasil sampiyon oldugu, GS lobisinin buna artik dur dedigi, sonrasinda Onun bunun cocugu Haluk Ulusoy´un yaptiklari..Erman ile Ahmet simdi günah cikariyorlar...

Emre Veli
08.03.2020, 00:48
Hayırlı bir beraberlik olarak değerlendiriyorum bunu. Bundan sonra abuk sabuk taktikler denemez belki. Sahada da kötü bir hakem yönetimi görmedim, ciddiyim. Art niyetli bir yönetim olsa Sosa 40. Dakikada çoktan atılırdı, kayodenin o atağında yarıda kesmezdi.

Saint Castillo
08.03.2020, 00:51
Rize maçı 1
Antep 3
Malatya 3
Başak 3
Alanya 1
Göztepe 1

Diyordum Rize maçını verdiğimi Antep maçına sayıyorum.. Alanya Göztepe maçlarında 4 puan çıkarırsak şansımız çok büyük yine.

Önümüzdeki 4 maçtan 8 puan şart en kötü 1o olursa zaten gerisi kolay
şu işi bırakın artık

Antonio
08.03.2020, 00:53
Kamil ahmet çok üzgundu bundan sonra 3 puan alıp bitirecegiz işi puan kaybetme lüksümuz yok dedi. Kamil kadar üzgünse diğer topçu arkadaşlar oluruz şampiyon.

Soner Albayrak
08.03.2020, 01:12
Hakedilmiş bir puan kaybı.

Enes Başkaya60
08.03.2020, 01:12
Bu gece uyku yok anlaşılan ulan bu golü nasıl vermezsin ya Allah aşkına topa ilk dokunun Abduş ve bir faul varsa bu abduşa yapılmış net yani 4 dakika sen ne izledin be haysiyetsiz...

yasin196761
08.03.2020, 01:16
Bizim aleyhimize olan gri pozisyonlardan aklıma gelen iki tane var. 1.si Gençlerbirliği maçında yediğimiz gol ikincisi ise A.Parmak'a çıkan kırmızı kart. Bunların hiçbirinde ya arkadaş gel şunu izle denilmedi e bu Var niye bize yok ?

ucurum
08.03.2020, 01:19
Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç kimse hakeme falan takılmasın.

Adam olun.

Çıkıp oynayacaksın arkadaş.

Ne Sosa ne Mikel ne de Kamil ne de Sörloth ne de o bu kötü oynamadı arkadaşım.

Onlardan istenilen neyse o oynandı.

Ortasahada 3 kişi birbirine bakarken Antep üstüne gelmezken, sadece kanat kontrasıyla gol arayacak bir takımın 3lü stoperlerine Sörlothu gömersen...
Ekubanı forvete almaz, kenardan bek kovalattırırsan birbirine baktırırsın... Sonra çıkıp ağlama.

Herifler senden fazla istiyorsa, maçtan sonra röportaj verip şu bu diye ağlayamazsın.

ucurum
08.03.2020, 01:20
Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç kimse hakeme falan takılmasın.

Adam olun.

Çıkıp oynayacaksın arkadaş.

Ne Sosa ne Mikel ne de Kamil ne de Sörloth ne de o bu kötü oynamadı arkadaşım.

Onlardan istenilen neyse o oynandı.

Ortasahada 3 kişi birbirine bakarken Antep üstüne gelmezken, sadece kanat kontrasıyla gol arayacak bir takımın 3lü stoperlerine Sörlothu gömersen...
Ekubanı forvete almaz, kenardan bek kovalattırırsan birbirine baktırırsın... Sonra çıkıp ağlama.

Herifler senden fazla istiyorsa, maçtan sonra röportaj verip şu bu diye ağlayamazsın.

kayseriliyiz
08.03.2020, 01:24
Hakedilmiş bir puan kaybı.Yapmayin sunu, rakiplerimizin nasil kazandiklarinida biliyoruz.
Hakem senden 2 puan çalip, rakiplerin hakemle 3 puan alinca 5 puan oluyor.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

redbul
08.03.2020, 01:25
bu maç genelinde konuşmuyorum zaten defans yapamadığımız belli 2 senedir gol yemediğimiz maç 2 elin 10 parmağını geçmez burda benim anlamadığım her maç gol yiyen bir takım neden topu rakibe bırakıp neden oyunu kendi sahasında kabul eder her rakip kim olursa olsun bizi ezer bir takım hiçmi kontraya çıkamaz iddaa ediyorum ligim en kötü kontra yapan takımıyız emin olun burda bizden daha kötü bir takım yok onun için oyunu rakip sahaya yığacaksın orda oynayacaksın diyelim oda yok top bizdeyken hücuma çok ağır çıkıyoruz çok gereksiz paslaşma olayına giriyoruz buda rakibin dinlenmesine ve sahayı iyi kapatmasına neden oluyor bu oyunla hiç bir şekilde başarı gelmez bir yerde patlarsın bugün antep takımı becerikli olsa maçı kaybetmiştik tam kazanıyoruz derken kötü oyuna rağmen karşımıza hakem operasyon çocuğu çıktı.

DURAS
08.03.2020, 01:32
İnşallah Çimşir efendiliği ile bugün çeker gider. Bu bana bir gömlek büyük geldi der. Hakikaten özverili ise bunu yapar, yarın tez elden gider. O gidince Muzaffer gelmeyecekse tabii,

Fanatik34
08.03.2020, 01:36
Sampiyon mu olmak mi istiyorsun? ciddi söylüyorum, getir 10 macligina Mustafa Denizli´yi..kesin sampiyonuz.

iyi oynamayiz ama 4 puan farkla sampiyon oluruz..tabi kendísi GS´nin sampiyonlugunu engellemek istemezse, yani Kabul ederse sorun yok.

Su yorumum, sadece dogru bir taktikle sampiyon olabilecegimizi gösterir..ama Trabzonspor´da ya kadro kötü, Hoca iyi..ya da Kadro iyi, Hoca kötü olmustur..Allah´in sinavi böyle bir sey galiba

Ufuk
08.03.2020, 01:45
Kamil ahmet çok üzgundu bundan sonra 3 puan alıp bitirecegiz işi puan kaybetme lüksümuz yok dedi. Kamil kadar üzgünse diğer topçu arkadaşlar oluruz şampiyon.

En ufak hatasında ıslıklıyorlar adamı ama o ihtiyaç anında sürekli aynı çalışkanlıkla mücadelesini ediyor. İyi oynuyor, sonraki hafta yedek kalıyor sorun etmiyor. Bizim adımıza sahanın en iyisiydi hatta tek iyisi de denilebilir. Böyle iyi oynadığı maçı kazanamamış olmak üzmüştür onu da. Yaptığı asist güme gitti. Dediğin gibi toplanın beyler, ligin sonuna geldik artık iş bizde deseler iş biter zaten. Her şey inanmakla başlıyor.

My
08.03.2020, 01:52
Kimisi şampiyon olucaz demiş, kimisi Hüseyin ders çıkarmıştır demiş, kimisi hayırlara yormuş... tıpkı Rıza dönemine geri döndük. Bir yanlışı bir kere yapıyorsan hatadır, ikinci kez tekrarlıyorsan aptallıktır (Einstein). Adam takıldı kaldı. Deniyor... olmuyor... tekrar deniyor... olmuyor... tamam artık diyorsun bu sefer tekrar etmez diyorsun yine aynısını deniyor :) E bunları biz görüyor Hüseyine tilt oluyorsak çakal futbolcu tayfası görmüyor, konuşmuyor ve ayar olmuyor mu zannediyorsunuz.

Takımdaki adamlara bir bakın, seviyelerine ve hatta kariyerlerine... sonra dönüp bir kenar yönetimine bakın. Hüseyin, Muzaffer, Metin.

Sonraki haftaya yine aynı şeyler olacak boşuna ümitlenmeyin. Aynısını Ersun ve Rıza zamanında yaşadık işte. Sosa gibi adamı tefe koymuştuk nasıl göndersek diye bakıyorduk.

Erkan
08.03.2020, 01:53
En ufak hatasında ıslıklıyorlar adamı ama o ihtiyaç anında sürekli aynı çalışkanlıkla mücadelesini ediyor. İyi oynuyor, sonraki hafta yedek kalıyor sorun etmiyor. Bizim adımıza sahanın en iyisiydi hatta tek iyisi de denilebilir. Böyle iyi oynadığı maçı kazanamamış olmak üzmüştür onu da. Yaptığı asist güme gitti. Dediğin gibi toplanın beyler, ligin sonuna geldik artık iş bizde deseler iş biter zaten. Her şey inanmakla başlıyor.

Cok kaliteli bir oyuncu olmasa bile, bu yazdiklarin onun isliklanmayi hak etmeyen bir kisiligi oldugunu gosteriyor. Bazen cok yanlis isler yapiyoruz taraftar olarak.

trbzonsporlu
08.03.2020, 01:56
oyun az iyi olsa bir ışık olsa oyunumuzda,
avanstan puan kaybettik malatyayı yenersek yine lideriz diyecezde oyun öyle kötüydüki milleti o hayal kırıklığına uğrattı gol dışında doğru dürüst pozisyonumuz yok. oyun berabere bitecek son dakikalardada olsa bir isyan yok direnç yok. yetenekli ayaklar insiyatif alırsa kazanıyoruz.

Mehmet Sarigül
08.03.2020, 02:01
yedigimiz golün ofsayt cizgisi cizilmedi hala dimi ???

Yediğimiz AMATÖRCE golde cezasahamizda bizim Uğurcan dahil 6 futbolcumuz var, Gaziantep'den sadece 1 futbolcu var!!! Ve o futbolcu golü atiyor!

NEDEN?

Çünkü bizim futbolcular derin uykuda, rakibin hizli korner kullandiğini top kalemize gol olduğunda anliyorlar!

Sen ofsayt çizgisi mi demiştin?...

DURAS
08.03.2020, 02:01
Obi- sosa - ndiaye olmuyor. 6 maçtır olmuyor arkadaş. Yahu kafanız bu kadar mı çalışmıyor, nasıl bir teknik direktörsünüz, nasıl vizyon sahibisiniz, nasıl bu kadar korkaksınız. Şu 6 maçın birinde obi ve sosadan birini yedek bırak sosa- ndiaye- guilherme ile oyna.obi-ndiaye-guilherme oyna. Yok ama obi oynamazsa parmak-sosa- ndiaye oyna. Tabi oynatma guilhermeyi 10 numarada, korkaklık yap. Sonra ben td olacağım diye ortada gez. Yürüyen nwakameyi çıkaramıyorsan ekubanı da çıkarmayacaksın. Guilherme- sosa- Abdülkadir’i koyacaksın. Ekubanla değişmeli oynayacak Abdülkadir. Sizin gibi korkaklarla şampiyon olunmaz. Maç elden gidiyor yaptığı değişikliğe bak. Ekuban çık Abdülkadir gir.. Terim, Denizli olsa campiyi çıkarır. Obiyi çeker. Yine de ekubanı çıkarmazdı, bir git Çimşir hoca bir git yahu. Kendi geleceğin için Trabzonu yakma. Bir git yahu, düşün takımın yakasından. Vizyonunuz Trabzonspor’a 100 gömlek küçük geliyor. Bir git...

romeikaa
08.03.2020, 02:06
malatyaspor ve başakşehir maçlarında da böyle bir futbol görürsem kalan maçları kesinlikle izlemeyeceğim. sağlığımdan olmak üzereyim bu rezil futbolumuz yüzünden. tek isteğim şu sinsi gs şampiyon olmasın. başak ya da sivas olsa da üzülmem. o kadar sövdük ama parmak bu takımda bal gibi de oynar!!!! orta saha yürüyerek oynuyor hepsi yaşlı.

Enes Başkaya60
08.03.2020, 02:08
oyun az iyi olsa bir ışık olsa oyunumuzda,
avanstan puan kaybettik malatyayı yenersek yine lideriz diyecezde oyun öyle kötüydüki milleti o hayal kırıklığına uğrattı gol dışında doğru dürüst pozisyonumuz yok. oyun berabere bitecek son dakikalardada olsa bir isyan yok direnç yok. yetenekli ayaklar insiyatif alırsa kazanıyoruz.

Flu pozisyonlara itiraz bile etmiyoruz takımda inanç yok gibi cidden son pozisyonda çöksene abi adamın başına topa ilk dokunan Abduş işte desene Antepliler bile golü verecek diye bekledi gol dese birşey diyemeyeceklerdi çok kötü oynadık pozisyonumuz yok ama 2 puanımızı çaldılar bu net...

Mehmet Sarigül
08.03.2020, 02:37
Ertugrul Doğan söylediklerinde samimi ise saygim sonsuz ama sahada gördüklerimiz farkli!?

Sahada futbolcularimiz isteksiz, Hüseyin hoca plansiz, programsiz!...

Nasil olacak bu iş???

Mehmet Sarigül
08.03.2020, 02:38
Ertugrul Doğan söylediklerinde samimi ise saygim sonsuz ama sahada gördüklerimiz farkli!?

Nasil olacak bu iş???

Ufuk
08.03.2020, 02:41
Obi- sosa - ndiaye olmuyor. 6 maçtır olmuyor arkadaş. Yahu kafanız bu kadar mı çalışmıyor, nasıl bir teknik direktörsünüz, nasıl vizyon sahibisiniz, nasıl bu kadar korkaksınız. Şu 6 maçın birinde obi ve sosadan birini yedek bırak sosa- ndiaye- guilherme ile oyna.obi-ndiaye-guilherme oyna. Yok ama obi oynamazsa parmak-sosa- ndiaye oyna. Tabi oynatma guilhermeyi 10 numarada, korkaklık yap. Sonra ben td olacağım diye ortada gez. Yürüyen nwakameyi çıkaramıyorsan ekubanı da çıkarmayacaksın. Guilherme- sosa- Abdülkadir’i koyacaksın. Ekubanla değişmeli oynayacak Abdülkadir. Sizin gibi korkaklarla şampiyon olunmaz. Maç elden gidiyor yaptığı değişikliğe bak. Ekuban çık Abdülkadir gir.. Terim, Denizli olsa campiyi çıkarır. Obiyi çeker. Yine de ekubanı çıkarmazdı, bir git Çimşir hoca bir git yahu. Kendi geleceğin için Trabzonu yakma. Bir git yahu, düşün takımın yakasından. Vizyonunuz Trabzonspor’a 100 gömlek küçük geliyor. Bir git...

Terim, Denizli ile kıyasladığınız adam Hüseyin Çimşir. İlk deneyimi. Sosa, Mikel dediğimiz oyuncular Hüseyin hocanın tvde izlediği takımlarda top oynadı. Oyuncuların desteği olmazsa takımı yönetemez. Teknik direktörlük sadece sahaya 11 adam koy, görev var işi değil. Sosa, Nwakaeme siz çok kötüsünüz kenara gelin. Doğan, Bilal siz oynayın dersin haklı çıkarsın galibiyet gelir ama o iki adam duygusal olarak zarar görürse sezonun geri kalanında Doğan, Bilal'den performans beklemek zorunda kalırsın. :(

Ünal hocada aynı durumdaydı. Burak tayfası otorite çatışmasına girdiler, hocayı yiyecelerdi, hem taraftar hem yönetim arkasında durdu. Kazanan hoca oldu. Sosa'ya güvendi, sorumluluk verdi. Patron benim demedi Rıza, Ersun gibi. Takımı beraber yönettiler. Sosa bu güvene karşılık kendini yırttı sahada. Bu takım kazanacaksa Sosa ile kaybedecekse yine Sosa ile kaybedecek.

Sturridge'de de olan bunun tam tersi. Hiçbir zaman kabul edilmedi. O da değer görmediği yerde kendini hiç kasmadı. (Sosa'nın ilk geldiği zaman gibi)

Ufuk
08.03.2020, 02:48

Nasil olacak bu iş???

O açıklamalar ile şu kısım arasında alaka yok ki? Biz ne kadar kötü oynasak da son dk kendimizi kurtaracak pozisyonu bulmuşuz, hakem müdahale ediyor. Rakiplerin maçlarında penaltı oluyor, VAR'a gitmemek için hemen maçı bitiriyor. Her türlü rezilliği yapıyorlar. Bunlarla olsun ben hepsinden iyi oynayacağım, hakemi de yeneceğim diyerek yarışamazsın.

Mehmet Sarigül
08.03.2020, 03:12
O açıklamalar ile şu kısım arasında alaka yok ki? Biz ne kadar kötü oynasak da son dk kendimizi kurtaracak pozisyonu bulmuşuz, hakem müdahale ediyor. Rakiplerin maçlarında penaltı oluyor, VAR'a gitmemek için hemen maçı bitiriyor. Her türlü rezilliği yapıyorlar. Bunlarla olsun ben hepsinden iyi oynayacağım, hakemi de yeneceğim diyerek yarışamazsın.

Son iki senenin şampiyonu Trabzonspor mu?
Sahadaki futbolcularimizin isteksizliği neden?

Benim gördüğüm Gs'li, Sivas'li ve B.Şehir'li futbolcular şampiyonluğu bizim futbolcularimizdan daha çok istiyorlar!

Bugün o REZIL golü yiyen takim şampiyon olmayi hak etmiyor!!!

Demek istediğim şu;

Ertugrul Doğan durumdan rahatsiz mi, yoksa yönetim taraftarin gazzini mi almak istiyor!?

Ufuk
08.03.2020, 03:28
Son iki senenin şampiyonu Trabzonspor mu?
Sahadaki futbolcularimizin isteksizliği neden?

Benim gördüğüm Gs'li, Sivas'li ve B.Şehir'li futbolcular şampiyonluğu bizim futbolcularimizdan daha çok istiyorlar!

Bugün o REZIL golü yiyen takim şampiyon olmayi hak etmiyor!!!

Demek istediğim şu;

Ertugrul Doğan durumdan rahatsiz mi, yoksa yönetim taraftarin gazzini mi almak istiyor!?

Tekrar ediyorum, Ertuğrul Doğan'ın yazdığı ile sizin yazdıklarınızın ortak paydası yok.

Ertuğrul Doğan çıkıp çok iyi oynadık ama hakem hakkımızı çaldı derse ne diyorsun başkan, bu mu iyi takım deriz. Bugün kötü oynadık, kazanmayı hak eden oyun oynamadık ama bir şekilde golü bulduk ve hakem nizami golü tekrar tekrar izlemesine rağmen saymadı. Artık bu noktada bizde iyi oynamadık, rezil gol yedik vs demek gereksiz bence. Rezil gol yemekle şampiyonluk gidiyorsa bu ligde kimse şampiyon olamaz. Hayal dünyasından sıyrılalım biraz. En fazla şut atan, en fazla pas yapan, en fazla orta yapan değil golü atan kazanıyor. Biz o golü atmıştık.

Mehmet Sarigül
08.03.2020, 03:36
Obi Mikel 4-1-4-1 sisteminde defansin önünde oynayacak futbolcu değil, bunu anlamak için daha ne kadar maç oynamaliyiz?

BlackPanther
08.03.2020, 05:18
Erman Toroğlu: Trabzonspor galibiyeti hak etmedi. Gaziantep yenilseydi yazık olurdu. Trabzonsporlu futbolcuları bir iki maçtır izliyorum. Ayak dışı laubali oynuyorlar. Bu heralde teknik adamla ilgili. Teknik adamın takım üzerinde otoritesi yok. Şampiyonluğa oynuyorsan yakaladın mı parçalayacaksın.

BlackPanther
08.03.2020, 05:22
Erman Toroğlu: Trabzonspor galibiyeti hak etmedi. Gaziantep yenilseydi yazık olurdu. Trabzonsporlu futbolcuları bir iki maçtır izliyorum. Ayak dışı laubali oynuyorlar. Bu heralde teknik adamla ilgili. Teknik adamın takım üzerinde otoritesi yok. Şampiyonluğa oynuyorsan yakaladın mı parçalayacaksın.

Forumda Hüseyin Çimşiri destekleyen Trabzonspor düşmanları iyi okusunlar bunu!

BlackPanther
08.03.2020, 05:47
Derhal teknik adam değişikliğine gidilmesi lazım! Futbolu bilen otoriter karizmatik ingilizce bilen bir teknik adama ihtiyacımız var.

Çimşirin futbolculuğu neydi ki Hocalığı ne olacak?

BlackPanther
08.03.2020, 05:54
Gürcan Bilgiç. Sen ne utanmaz birisisin. Topa ilk vuran Antepli futbolcu Trabzonlu futbolcu onun ayağına vuruyor diye biliyorsun utanmadan! Seref yoksunu Gürcan Bilgiç

BlackPanther
08.03.2020, 06:03
Erman Toroğlu: Hüseyin Çimşir saha kenarında ne yapar? Takımın en iyi adamını oyundan alırsın (Ekuban) oynamayan oyuncuyu takımda tutarsın (Nwakaeme). Bakıyorum ben Trabzonspor iyi gitmiyor. Trabzonspor bu kafayla giderse teknik adamla sorunlu olarak ligi bititir. Ünaldan sonra kazandı kazandı ama yaptıkları işler doğru değil sahada. Denk geldi kazandılar.

toksoy61
08.03.2020, 06:39
Ünal Hocayı kötü futboldan dolayı yollayan zihniyet bu oyuna ne diyecek. üstelik Ünal hoca varken Ndiaye, Gulherme, Da Costa, Mesias ve Abdilkadir Ömür yoktu. adam futbolcu eksikliğinden ve sakatlıklardan dert yanıyordu.

o zamana göre kötü oynuyorduk. başkan da haklı olarak eleştirdi. ve gelişen bazı olaylar sonucunda hoca değişikliği oldu ve bencede doğruydu. AMA AMA Ünal Hoca gönderip hayatında teknik adamlık yapmamış, teknik taktik bilgisi tartışılır birini getirmek ise en büyük hatadır. bu sene şampiyonluk giderse tek sorumlusu hüseyin Çimşir değil onu getiren yönetimdir.

takımdaki sorun belli. elde malzeme var. çözecek teknik adam lazım.

toksoy61
08.03.2020, 06:55
Ünal Hocayı kötü futboldan dolayı yollayan zihniyet bu oyuna ne diyecek. üstelik Ünal hoca varken Ndiaye, Gulherme, Da Costa, Mesias ve Abdilkadir Ömür yoktu. adam futbolcu eksikliğinden ve sakatlıklardan dert yanıyordu.

o zamana göre kötü oynuyorduk. başkan da haklı olarak eleştirdi. ve gelişen bazı olaylar sonucunda hoca değişikliği oldu ve bencede doğruydu. AMA AMA Ünal Hoca gönderip hayatında teknik adamlık yapmamış, teknik taktik bilgisi tartışılır birini getirmek ise en büyük hatadır. bu sene şampiyonluk giderse tek sorumlusu hüseyin Çimşir değil onu getiren yönetimdir.

muratt
08.03.2020, 07:54

Ünal Hoca 2 senede ne sorunları çözdü, hala da çözmeye devam ediyordu ama müsade etmediler ki...

Ünal Hoca dediğimiz zaman da kızıyorlar. Tamam takım şampiyonluk yarışındayken Ünal Hoca demek de istmeiyoruz ama buradaki konu taktikten kötü oyundan vs çok daha büyük aslında. İnşallah takım şampiyon olur, inşallah Hüseyin Hoca başarılı olur ama bunlar malesef pembe hayal gibi geliyor kulağa. Söylerken kendimiz bile inanmıyoruz. Hepsini geçtim ben sırf Ünal Hoca'ya yapılan bu muameleden sonra şampiyonluk havasına bile giremiyorum. Adamın 1.5 yıllık emeği hiçe sayıldı resmen. Bu takım ve bu yönetim Ünal Hoca'ya bu şekilde haksızlık yaparak camiadaki tüm pozitif enerjiyi dağıttı kimse kusura bakmasın. Bugün bile hala Ünal hoca istifa mı etti, kovuld mu, yada kovulduysa neden kovuldu kimse bilmiyor. Daha önce şampiyonlukların şikeye vs. kurban gittiğini çok gördük de kişisel çekişmelere kurban gittiğini ilk kez görüyor olacağız. Şu kadro, şu sezon, 1.5 yıllık emek hepsi çöp oldu gitti. Herkes 3'er puanı yazıyordu antepe malatyaya. Sahada sanki top oynayan bir Trabzonspor varmış gibi. Sanki teknik direktörü olan bir Trabzonspor varmış gibi. Ben gram üzülmedim dünkü galibiyete çünkü ben bu maçın üzüntüsünü 2 ay önce Ünal gönderildiğinde yaşadım zaten. Benim için kazanılan gençler maçı sevindiriciydi mesela, çünkü hiç beklentim yoktu. Futbolun gerçekleri bunlar arkadaşlar. Ligin bundan sonraki maçlarında da kimse farklı birşey beklemesin. Wkameme, Sorloth, Ekuban ve belki Abdüş şapkadan tavşan çıkartırsa maçları alırız. Yoksa kimse futbol felan beklemesin. Ve daha önce şampiyonluk yarışı verirken CL heyecanı da olurdu insanın içinde. Şu futbolla CL maçlarına çıktığımızı düşünemiyorum bile, şampiyonluğu burnumuzdan getirirler. Neyse. Siz bize Ünal'cı demeye devam edin. Trabzonspor'u nereden alıp nereye getirdiğini görmeyin ama. Yeni bir Şenol Güneşimiz olabilirdi, sadece bu sene değil, önümüzdeki 10 sene ligi domine edebilecek bir teknik heyetimiz olabilirdi. Dön eskiye bakalım, her sene hoca değiştirmelere... Hüseyin 2 sene sonra ne yapıyor olacak, kariyerini nasıl devam ettirecek hep beraber göreceğiz. Ama siz bize Ünalspor'lu diyeceksiniz hala.

nakzo
08.03.2020, 07:56
Sosanın ve wakayemin kulağı çekilirse takım birşeyler yapabilir laubaluligi takıma aşılayan bu iki herif vurdumduymaz iki herif.

murat3861
08.03.2020, 07:57
Tekrar ediyorum, Ertuğrul Doğan'ın yazdığı ile sizin yazdıklarınızın ortak paydası yok.

Ertuğrul Doğan çıkıp çok iyi oynadık ama hakem hakkımızı çaldı derse ne diyorsun başkan, bu mu iyi takım deriz. Bugün kötü oynadık, kazanmayı hak eden oyun oynamadık ama bir şekilde golü bulduk ve hakem nizami golü tekrar tekrar izlemesine rağmen saymadı. Artık bu noktada bizde iyi oynamadık, rezil gol yedik vs demek gereksiz bence. Rezil gol yemekle şampiyonluk gidiyorsa bu ligde kimse şampiyon olamaz. Hayal dünyasından sıyrılalım biraz. En fazla şut atan, en fazla pas yapan, en fazla orta yapan değil golü atan kazanıyor. Biz o golü atmıştık.Yönetime Hüseyine sallamayı bırakalım gençler. Hala şampiyonluk şansımız var. Ağlamayana mama yok maalesef. Yönetimin açıklaması iyi oldu bence Halis atandığında puan kaybedeceğimizi anlamıştım zaten.Takım iyi oynamıyor ama hangi takım her maç iyi oynuyor ki.hakemler hem penaltımızı hemde golümüzü yediler .

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
08.03.2020, 08:04
Ünalın Trabzonspora zerre katkısı yok zerre aynı les futbol.Hatta sonuçta alamıyorduk ünal zamanında.Trabzonsporun en büyük sorunu ünal zamanından beri takıma nüfus etmiş sosa ve wakayemedir .Bu iki herifin seyinin keyfinegöre oynama lüksü,camiaca kanıksanmış ve Trabzonsporun taktiği haline gelmiştir.Bununda bas sorumlusu Ünaldır.Bundan sonraki maçlarda mustafa denizliyide getirsen şenol güneşinde getirsen bu iki herif vicdan yapıp oynamazsa yine sonuç değişmeyecektir.Bu ikisinin takımla bağı kesilmelidir.

bilgehan83
08.03.2020, 08:56
Kötü oynayan oyuncuyu dışarı alamıyorsan o oyuncu da seni maymun eder Hüseyin hoca... çat çat alacaksın o sahadan o adamları ki kıçları kalkmayacak bir daha... dün sahanın en kötüleri sosa, nwakwme ve sörlöth dü bu adamları 45 55 65 de saha dışına alsaydı her şey daha doğru olurdu.. futbolcuya bağlı olmayacaksın Ünal da böyle idi nwakeme sahada yürürdü ama oyundan alınamzdı aynı sorun devam ediyor... Serkan asan Bilal safa kınalı koy Hocam bu çocuklarla puan kaybet keyfine göre takılanı anında çıkar doğanı kullan on tane hücumcuyla maç alamazsın bunu da kavra... iki tane ağır stoper ile de oynama mesiası bir dene dene

Murat Keçeci
08.03.2020, 09:19
Hesapta olmayan iki puan kaybettik fakat zaman zaman böyle takılmalar olacak.Deplasmanda maç kazanmak kolay değil.Bu maçı unutup önümüzdeki maça odaklanmalıyız.

Maçı analiz edersek maçlarda zorlanma sebebimiz fiziksel ve mental yorgunluk olduğunu düşünüyorum.Özellikle merkez orta sahadaki üçlüyü ayakta tutan Sosa biraz yorgun görünüyor.Mikelle,ndiaye zaten sorumluluk alıp problem çözebilecek oyuncu değiller.Ndiaye ön bölgede topu kullanmada yetersiz oyunu açacak ara pas,verkaç,şut gibi özellikleri yok.Mikel zaten topu orta sahaya getirip beklere veya orta sahaya veren kilit pas atma beceresi olmayan bir oyuncu geriye merkezde oyuna zenginlik katacak tek oyuncu olarak Sosa kalıyor oda yaşından dolayı her zaman aynı performansı gösteremeyince oyun kalitemiz düşüyor.

Yediğimiz gol ise amatörceydi.Stoperler ofsaytta diye rakip oyuncuyu serbest bıraktılar.Oyuncunun ofsayt olmadığını uyanana kadar adam da golü attı.

Önümüzdeki süreçte neler yapmalıyız sorusuna cevap ararsak.Daha önce bahsettiğim gibi takımın dinamizm yönünden güçlendirecek hamleler yapmalıyız tabi bunu kaliteyi düşürmeden başarmalıyız yani potansiyeli olan ama maç ritmini henüz bulamamış parmak,ömür,guilherme gibi oyuncuları ilk onbire monte etmeliyiz.

Takımı tekrar uyandırmak adına malatya maçı öncesi küçük bir iki dokunuş yapabiliriz.Örneğin; campinin yerine başka bir stoperle başlayabiliriz.Orta sahaya söylediğim gibi lider olarak sosayı bırakıp Guilherme,parmak,ndiaye üçlüsünden ikisini seçebiliriz.Ekuban döndükten sonra sörloth tutuk iki maçtır.Aynı noktalara koşu yapmamak için kendisini daha fazla sağa sola deplase etmeye başladı gol noktalarından uzaklaştı.Daha fazla ceza sahası içinde kalmalı sörloth daha fazla gole odaklanmalı.

Hakem konusuna da değinmeden geçemiycem bu hakem her sezon üç beş puanımızı gasp ediyor bir hata olur iki hata olur bunun maçlarında hep bir vukuatı var artık bu durum kabak tadı verdi.Yönetim bu hakeme mutlaka düdüğünü astırmalı.

olcay_61
08.03.2020, 09:33
Maçın VAR hakemi özgüç turkalp
Yıllar önce Anelkanin konyaya elle attığı maçtan beri süper ligde maç alamayan adama sen kritik maçların VAR hakemliğini veriyorsun ilginç

alptug_kd
08.03.2020, 09:41
Orta sahada dinamizmi arttırmalıyız. Obi ve sosa da biri yedeğe çekilmeli. Yerine Guilherme, Doğan, Parmak geçmeli. Belki Ekuban koyulup (Forvet arkasi) oynanabilir. Bilal sağa geçer Abduş tam düzelene kadar.

Varlıbaş61
08.03.2020, 09:55
Wakame’nin pozisyonu penaltı değil mi? Niye gündeme gelmiyor hiç?

Sezgin Öztürk
08.03.2020, 10:23
Antep'in attığı golde Kayode'ye orta açılırken toptan önde görünüyor ama ne hikmetse oraya çizgi çekmiyorlar.İyi oyun kötü oyun meselesi bir tarafa şerefsizler inceden ayar çekiyorlar! Bu maçtan sonra değil bu maçlardan önce verecekti ayarı kulüp geç kaldık malesef.

Larking
08.03.2020, 10:30
Fb'yi sona getiren 2 şey oldu.
Birincisi ersun yanal'ın hep aynı oyuncularda ısrar etmesi,bu hem formsuzluj hem de rakip tarafından kolay çözülebilir bir ortam yarattı.
İkincisi hakçem hatası vurgusunu abartmaları ve bizi şampiyon yapmayacaklar vurgusu,böyle olunca takımda kepengi indirdi iyice suçlu bulunmuştu.

Bu iki durumun da ayak sesleri bizde var maalesef.Evet dğn tertemiz gol iptal oldu,vasat oyuna rağmen 2 puan daha alabilirdik ddünkü yayınlanan bildiri de iyi oldu ama hakemee çok takılıp oyunucuları bu psikolojiye sokmamak lazım.Ayrıca Hüsyin Çimşir'in oyuncu tercihini ve oyun şablonunu revize etmesi lazım.Önümüzde batmış bir fb örneği çok taze.

Doğan Keskin
08.03.2020, 10:41
Wakame’nin pozisyonu penaltı değil mi? Niye gündeme gelmiyor hiç?

Penaltı. Dün akşam konuşuldu. Hakemler iyi doğradı bizi dün.

olcay_61
08.03.2020, 10:47
Antep'in attığı golde Kayode'ye orta açılırken toptan önde görünüyor ama ne hikmetse oraya çizgi çekmiyorlar.İyi oyun kötü oyun meselesi bir tarafa şerefsizler inceden ayar çekiyorlar! Bu maçtan sonra değil bu maçlardan önce verecekti ayarı kulüp geç kaldık malesef.

Dünden beri diyoruz burda tam orta yaparken çizgi çekmediler diye(belki de gerçekten ofsayt değildi ama o çizgiyi göster de görelim)
Kötü oynayabilirsin hocan olmayabilir ama bunlar hakkının yenmesini gerektirmez

Arda'
08.03.2020, 10:49
Ünal hoca varken Konya deplasmanında oynadığımız oyunu da gördük herifler son 15 dk 10 kişi tek kale oynadı

serdaracıl
08.03.2020, 10:50
Sosanın ve wakayemin kulağı çekilirse takım birşeyler yapabilir laubaluligi takıma aşılayan bu iki herif vurdumduymaz iki herif.

Kulaklarını çekme yerine dinlendirmeyi denesek. Sosa olmadan tuvalete gitmiyoruz, lig maçında sahada, kupa maçında sahada. Adam öldü, öldü

OrkHun
08.03.2020, 10:56
Daha kaç maç rezil oynayacağız sosa-mikel ikilisinden caz geçmemek için. Shota gelsin hemen yarın. Böyle hoca olmaz.

chener
08.03.2020, 11:05
Kötü oynamamız, üzerimize oynanan oyunu gölgeleyemez.
Her takım kötü oynayabilir, önemli olan buna rağmen kazanmaktır.Biz kazandık ve müdahale edildi.
Bu demektir ki iyi oynadığımız zaman da müdahale edilecektir.
Bütün dikkatimiz ve enerjimiz bu kumpasa mani olmakla geçmeli.

bahadır2561
08.03.2020, 11:10
Gol 91 küsürde geldi.

4 dakika maç durdu.

97’de de maçı bitirdi.

Halis muhlis oç

Vkgz
08.03.2020, 11:19
pozisyonda faul var. biraz daha dinamik olmaliyiz..

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CİVELEK.61
08.03.2020, 11:30
Ya hu takım o kadar kötü oynadı ki hakemin rezalet yönetimini eleştirmeye yüzüm yok.
Bu takımda mücadele potansiyeli yok denemez.
Hepimiz Sosa'yı tanıyoruz.
Formasının sırılsıklam olduğu maçlar gördük.
Obi Mikel'in daha fazla sorumluluk aldığı maçlar gördük.
Ndiaye tamam teknik kapasitesi kısıtlı belki ama mücadele gücünün yüksek olduğunu biliyoruz.
Bu takımın potansiyeli var ama bu kadar ciddiyetsizliğin bir izahı yok.
Benim midem bulandı takım içi durumlardan.
Wakamenin vurdumduymazlığından da sıkıldım artık.
Maçın son bölümlerinde yandan pas veriliyor ayağının dışıyla bişeler yapmak istiyor.
Madem vuramayacaksın önündeki Bilal'e bırak gol atsın.
Takımdaki hava değişmeye,bazı oyuncular tuhaflaşmaya başladı maalesef.
Takımdaşlıkta bence sıkıntılar var.
İşin taktik kısmı zaten facia ama ne kadar facia da olsa bu takım ligin en kolay gol bulan takımıydı.
Yani bir şekilde atardık.
Rakip kaleye gidemedik yahuu.

OrkHun
08.03.2020, 11:32
Ya aynı pozisyonda biz gol yesek yine feveran ederdi burada herkes, gri bir pozisyon. Kamil'in el pozisyonu gibi. Ama kayode'nin gole giderken verilen faul mesela tamamen alakasız. Çok aglamalik bı durum yok. Takim enerjisiz coskusuz ve isteksiz, orta saha rezalet, hocanın her hamlesi saçmalık, kendi oyununa odaklanmayip ağlamayı seçen fener ne halde şimdi, ağlamayı bırakıp takımı düzeltmesi lazım yönetimin

Onur Erçetin
08.03.2020, 11:36
Ünal hoca varken Konya deplasmanında oynadığımız oyunu da gördük herifler son 15 dk 10 kişi tek kale oynadı
Ndiaye ve Guilherme yoktu.Ekuban ve Ömür sakattı.Ortasahada tek alternatif Doğan,kanatlarda ise Advijajdı.Ünalın eline şuan ki kadroyu verseler Hüseyinden kat kat daha iyi yönetirdi.Ünal sezona bir sürü avrupa maçıyla başladı,alternatifsiz kadroyla mücadele verdi.Ünal çok mu iyiydi tabiki hayır ama adama inanılmaz derecede kısıtlı bir kadro verip ondan sonra neden takım ikinci yarı oyundan düşüyor deme hakkın yok.Kadronu yaşlı isimler ayakta tutuyor onlar da yorulunca düşüyorsun oyundan.Oyuna sokacak kimsesi yoktu adamın.Şimdi en azından Ndiaye,Guilherme ve Bilal var.Ekuban döndü.Ömür döndü.Ünalla Hüseyini kıyaslamam,Hüseyin amatör kümede bile teknik direktörlük yapamaz.

Geçen sezon Sosa-Parmak-Yazıcı-Wakayeme-Ömür beşlisi ile oynadık ortasahada.Hiçbirinin yedeği yoktu.Alternatif diye birşey yoktu.Adam buna rağmen elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı.Şampiyonluğu yönetimin gerekli hamleleri yapmaması ve hakemlerin Gs desteği yüzünden kaybettik.Onaziye adam akıllı bir alternatif alsalardı Onazi sezonu kapatmazdı.Ekuban hariç alternatif olarak kullanabildiğimiz adam akıllı tek bir isim bile yoktu malaasef.Ortasahada kurtarıcı olarak Batuhan oyuna giriyordu,rezalet bir durumdu bu.

Bu sezona gelelim.Ömür ve Ekuban sezon başı sakatlandı.Kanatlara alternatif olsun diye Advijaj ve Yusuf gibi ikinci lig ayarında oyuncular alındı.Advijaj dokunsan düşüyordu,Yusuf adamın içinden geçmeye çalışıyordu.Orta alanda Mikel,Sosa ve Parmak dışında alternatif yoktu.Doğan yine kalite olarak ikinci lig seviyesindeydi.Mikelin form tutması baya uzun sürdü.Wakanın yine yedeği yoktu.

Devre arasına girildi.Ndiaye ve Guilherme alındı.Ekuban toparladı.Ömür yeni yeni dönmeye başladı.Sezonun ikinci yarısına girildiği için sakatlıktan yeni dönenler hariç herkes hazır durumda,sezon başında ki gibi form tutma falan gibi bir problem de yok.Hüseyin ve Ünalın içinde bulundukları imkanları ve durumlarını karşılaştırıyorum,Hüseyin eli Ünala göre çok daha güçlü ama buna rağmen berbat oynatıyor birkaç maçtır takımı.Dün Antep maçını kaybettik ama ondan önce de çok kötü oynuyorduk.Fener maçında mesela berbat oynadık.Gençler maçında berbat oynadık.

Şahin Yılmaz
08.03.2020, 11:38
Sahada isyan eden topçu yok.

Hakem vara bakmaya giderken sarsalar etrafını itiraz etseler bu çakal hakem yüzde yüz verirdi golü.

Dün şikecilerin maçında kaleci kalesinden çıkıp denizli kale sahası önünde itirazdan sarı yedi. Hakem şikeciye dokanan denizlili her futbolcuya sarıyı bastı.

Çimşire de söyleyecek çok şey var. Hangi birini yazayım. Zaten hepiniz yazmışsınız.

Oğuz ZEYTİN
08.03.2020, 11:40
Yenilen golde, ortadan önceki pasa çizgi çizildi. Takip edebildiğim her programda da o an konuşuldu. Orta pozisyonu ise maç esnasında bir defa abuk bir açıdan gösterildi.

İki... Nwakaeme'nin pozisyonu sanırım her yorumcu tarafından penaltı olarak değerlendirildi.

Üç... Da Costa'ya yapılan ise "Verebilir, savunmacı avatantaj için sırtından itiyor. Verse neden verdin, denilemeyecek pozisyon" şeklinde yorumlandı.

Dört... Astigmat, miyop, hipermetrop, katarakt vb. ne kadar göz rahatsızlığı da olsa, gönül gözü açık olan her Allah kulu faul olmadığını görür. Ama vicdanlar kör! Yeteneksizlik ile tetikçilik birleşince sonuç bu oluyor.

Oyun iyileşmeli, o ayrı nokta. Ama "bittik, öldük" acizliğinden sıyrılmak lazım. Eksik maçı kazan, lider ol. Ardından direkt rakibini sahanda yen, bas git...

unique
08.03.2020, 11:40
Şu anda yapılacak tek hamle Shota kumarini oynamak. Şu anki durumdan kötü olma ihtimali yok bu kadronun.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaqua
08.03.2020, 11:42
Ya hu takım o kadar kötü oynadı ki hakemin rezalet yönetimini eleştirmeye yüzüm yok.
Bu takımda mücadele potansiyeli yok denemez.
Hepimiz Sosa'yı tanıyoruz.
Formasının sırılsıklam olduğu maçlar gördük.
Obi Mikel'in daha fazla sorumluluk aldığı maçlar gördük.
Ndiaye tamam teknik kapasitesi kısıtlı belki ama mücadele gücünün yüksek olduğunu biliyoruz.
Bu takımın potansiyeli var ama bu kadar ciddiyetsizliğin bir izahı yok.
Benim midem bulandı takım içi durumlardan.
Wakamenin vurdumduymazlığından da sıkıldım artık.
Maçın son bölümlerinde yandan pas veriliyor ayağının dışıyla bişeler yapmak istiyor.
Madem vuramayacaksın önündeki Bilal'e bırak gol atsın.
Takımdaki hava değişmeye,bazı oyuncular tuhaflaşmaya başladı maalesef.
Takımdaşlıkta bence sıkıntılar var.
İşin taktik kısmı zaten facia ama ne kadar facia da olsa bu takım ligin en kolay gol bulan takımıydı.
Yani bir şekilde atardık.
Rakip kaleye gidemedik yahuu.

Bence taktiğe fln isyan ediyorlar

Tekke
08.03.2020, 11:45
Sahada isyan eden topçu yok.

Hakem vara bakmaya giderken sarsalar etrafını itiraz etseler bu çakal hakem yüzde yüz verirdi golü.

Dün şikecilerin maçında kaleci kalesinden çıkıp denizli kale sahası önünde itirazdan sarı yedi. Hakem şikeciye dokanan denizlili her futbolcuya sarıyı bastı.

Çimşire de söyleyecek çok şey var. Hangi birini yazayım. Zaten hepiniz yazmışsınız.
Umalım da bu maç silkelenme olsun, bir şekilde gerekeni atıyoruz dün de attık hakem doğradı

nwakeme net penaltı-gol temiz

Malatya
ibb

bu 2 maça çıkıyoruz 7 günde, Antep maçı önemi kalmadı 6 puan alırsak sadece lider ama ardınıza yaklaşılmış olur

Kötü oyun
hoca
değişiklik

Yahu bırakın şu işleri 55 gol atmışız ve Hoca mağlup bile olmamış, AZ DESTEK AZ MOTİVASYON, dere ortasındayız

hofsaale
08.03.2020, 11:45
Bence taktiğe fln isyan ediyorlar

taktik yokki..
oyuncular sampionluga inanmior...cok net belli oluyor...bence teknip ekibimizim baya kötü...oyuncular bu ekibe dogal olarak güvenmior...
baskan agaoglu...bu takim antrenörsüz de oynar düsündü...hüseyin hocayi getirdi ve sampionlugu kendi ellerinle verdi....sergen yalcin, senol günes hamlesi bizi sampion yapardi

CİVELEK.61
08.03.2020, 11:46
İşin taktik kısmında bana göre şöyle sıkıntılar var.
Bu maçta kanat oyunu konusunda çok sorun yaşadık.
Ne sağdan ne soldan top taşıyamadık.
Bunu ne wakame,ne Ekuban ne de bazen kanattan top taşımak isteyen Sörloth yapamadı.
Halbu ki aynı oyuncular bunu defalarca yaptı.
Rakip bizim sağ ve sol kanadımıza çok fazla bu tarz toplar attı ve pozisyon üretti.
Defalarca Boş yakalandık beceremediler ayrı konu.
Bizim takımın kanat oyuncusu planlaması çok tuhaftır.
Ben hep bunu anlatmaya çalışırım.
Kanat oyuncun koşucu,hızlı ve kendini unutturan oyuncu değilse kontra atak yapamazsın.
Rakibin yerleşir hemen.
Boş yakalayamazsın.
Wakame,Ekuban,Abdüş bunlar koşucu kamat oyuncusu olamazlar.
Ekuban herkesi yanıltıyor o da uzun mesafeye koşamaz.
Elde bunu yapabilecek Serkan var Sakat Yusuf Sarı var birazda Bilal var.
Set oyunun kanat oyuncularıyla kontraatak yapamazsın.
Topu rakip saha da oynadığın oyunun ideal kanat oyuncusudur Abdüş ve Wakame.
Yani önleri kapatıldığında içe kateder,çözüm üretirler.
Boş yakalayınca uçacak "Sprint" atacak adam değil ikisi de.
Ama Wakame'yi kim,hangi hoca keser ki?
Siz olsanız kesermisiniz.

Larking
08.03.2020, 11:49
Gaziantep,göztepe ve alanya maçları için 5 puan yeterlidir.Beraberlik hakkını bu hafta kullandık geriye kalan 4 puanı almalıyız.Başakşehiri ne yapıp yapıp yeneceksin,gs ye yenilsek bile diğer maçları kazandığımızda 74 puan yapıyor.
Başakşehir maçının sonucu çok belirleyici olacak.Hüseyin Çimşire tavsiyem fb nin bu sezon ikinci yarıda oynadığı ve aykut kocaman döneminde oynadığı (4-1 kazandıklar)başakşehir maçlarını 10 kez izlesin oyunculara da 5 kez izletsin.

Şahin Yılmaz
08.03.2020, 11:50
Ndiayede saldı gitti. Hocanın verdiği taktik kağıdını yedi. Akşam kakasını yaptığında hocanın taktiğide layık olduğu yere intikal etmiş olacak.

gurur6134
08.03.2020, 11:56
2010 2011 sezonunda takim icerde disarda rakibini isiriyor reaksiyon veriyor pozisyona giriyordu 10 kisi olsak bile bunu yapiyordu sampiyon takim gibi oynuyordu sonunda da sampiyon oldu..bu sene bu takimin oyunu sampiyon takim oyunu degil olamaz da bu kafayla surekli ayni adamlarla ezber ve cozum bulunamayan kotu futbol.mac 1 - 1 senin gole ihtiyacin var rakibi ablukaya alman oyunu rakip sahaya hatta ceza alani cevresine yikman gerekirken antep gol icin yukleniyor sen golu 91.dakika da kontra atakla buluyorsan bu isde bir yanlislik var demektir.bu uyusuk futbol topla sahada yuruyen sorumluluk almaktan kacinan adamlarla sampiyon olmazsin aga yok oyle bir dunya.

TSemih61
08.03.2020, 11:57
Ndiaye ve Guilherme yoktu.Ekuban ve Ömür sakattı.Ortasahada tek alternatif Doğan,kanatlarda ise Advijajdı.Ünalın eline şuan ki kadroyu verseler Hüseyinden kat kat daha iyi yönetirdi.Ünal sezona bir sürü avrupa maçıyla başladı,alternatifsiz kadroyla mücadele verdi.Ünal çok mu iyiydi tabiki hayır ama adama inanılmaz derecede kısıtlı bir kadro verip ondan sonra neden takım ikinci yarı oyundan düşüyor deme hakkın yok.Kadronu yaşlı isimler ayakta tutuyor onlar da yorulunca düşüyorsun oyundan.Oyuna sokacak kimsesi yoktu adamın.Şimdi en azından Ndiaye,Guilherme ve Bilal var.Ekuban döndü.Ömür döndü.Ünalla Hüseyini kıyaslamam,Hüseyin amatör kümede bile teknik direktörlük yapamaz.

Geçen sezon Sosa-Parmak-Yazıcı-Wakayeme-Ömür beşlisi ile oynadık ortasahada.Hiçbirinin yedeği yoktu.Alternatif diye birşey yoktu.Adam buna rağmen elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı.Şampiyonluğu yönetimin gerekli hamleleri yapmaması ve hakemlerin Gs desteği yüzünden kaybettik.Onaziye adam akıllı bir alternatif alsalardı Onazi sezonu kapatmazdı.Ekuban hariç alternatif olarak kullanabildiğimiz adam akıllı tek bir isim bile yoktu malaasef.Ortasahada kurtarıcı olarak Batuhan oyuna giriyordu,rezalet bir durumdu bu.

Bu sezona gelelim.Ömür ve Ekuban sezon başı sakatlandı.Kanatlara alternatif olsun diye Advijaj ve Yusuf gibi ikinci lig ayarında oyuncular alındı.Advijaj dokunsan düşüyordu,Yusuf adamın içinden geçmeye çalışıyordu.Orta alanda Mikel,Sosa ve Parmak dışında alternatif yoktu.Doğan yine kalite olarak ikinci lig seviyesindeydi.Mikelin form tutması baya uzun sürdü.Wakanın yine yedeği yoktu.

Devre arasına girildi.Ndiaye ve Guilherme alındı.Ekuban toparladı.Ömür yeni yeni dönmeye başladı.Sezonun ikinci yarısına girildiği için sakatlıktan yeni dönenler hariç herkes hazır durumda,sezon başında ki gibi form tutma falan gibi bir problem de yok.Hüseyin ve Ünalın içinde bulundukları imkanları ve durumlarını karşılaştırıyorum,Hüseyin eli Ünala göre çok daha güçlü ama buna rağmen berbat oynatıyor birkaç maçtır takımı.Dün Antep maçını kaybettik ama ondan önce de çok kötü oynuyorduk.Fener maçında mesela berbat oynadık.Gençler maçında berbat oynadık.
Ya gerçekten şu çıkarımları yapamayacak veya yapamasa bile görüp de hak vermeyecek adam futbol falan izlemesin mümkünse. Adam hala Ünal Hocanın dönemiyle şimdiyi kıyaslıyor. Her haltını takip ettiğin takım hakkında şu mukayeseyi yapamayacak kadar futbola cahil kalıyorsan maçları izlesen bile futbol falan yorumlamaya kalkışma sen. Boşuna laf anlatma hocam TS taraftarının büyük çoğunluğu futboldan falan anlamıyor.

Neyse burada faul diyenler var diye pozisyonunu tekrar izledim şimdi rakibin uyuşukluğu dikkatimi çekti. Burada futbol oynama niyeti olan Abdülkadir top onun insiyatifinde ayağı sokan oyuncu geç kalmış yani. Ömür topa temas ettikten sonra o adamın ayağına dokunsa ne dokunmasa ne bunun diyetini niye o ödüyor. Burada niyet önemli oynamaya çalışan oyuncu almıştır topu bu kadar basit. Tehlikeli hareket yok, sert bir darbe yok ve topa müdahale var. Diğeri ayakta uyumasaydı Ömür'den önce alırdı topu avantaj da onda olacağı için yapılan her müdahaleye faul vermesine itiraz etmezdim. Nereden bakarsan bak acayip rezil bir karar. Top rakibin kontrolünde bile değil buna faul falan veremezsin hakemin mantığı da bunu söylüyor ki oyunu devam ettiriyor hem de Antepli oyuncu yerde kıvranmasına rağmen kanmıyor. VAR'da yavaşlatılmış görüntülere ve oyuncunun yerde kıvranmasına bakılarak gol iptal ediliyor diyecek söz yok.

Gerçekten her hafta saçma sapan penaltılarla puanları alıp götüren Beşiktaş, GS değilmiş gibi oynamadan kazanmamız batıyor birilerine. Acayip zoruma gidiyor bu durum hayvan gibi iyi gol attık bir de.

CİVELEK.61
08.03.2020, 12:03
Dün saha da hoşuma giden tek sey maçım başında Sörloth'un duvar olup servis ettiği Wakame'nin kalecinin suratına şutladığı,ofsayt olan pozisyon.Ben Sörloth'dan bu tarz varyasyonları daha çok bekliyorum.Kilitlenen oyunda bunu daha çok yapabilmeli ki bu pivot santraforlarda eskiden beri vardır.Hızlı hücumlarda kontralarda ve atağa yönelerek koşu gösterme konularında zaten boyuna göre hız ve çabuklugu yeterli seviyede.Kilitlenen oyunlarda markaj altında rakibi üzerine çekerek sırtı dönük şekilde bu işleri daha çok yapabilirse çok daha komplike bi santrafor oyuncusu olur.Maç adına olumlu gördüğüm tek kare buydu.

Tekke
08.03.2020, 12:03
Gaziantep,göztepe ve alanya maçları için 5 puan yeterlidir.Beraberlik hakkını bu hafta kullandık geriye kalan 4 puanı almalıyız.Başakşehiri ne yapıp yapıp yeneceksin,gs ye yenilsek bile diğer maçları kazandığımızda 74 puan yapıyor.
Başakşehir maçının sonucu çok belirleyici olacak.Hüseyin Çimşire tavsiyem fb nin bu sezon ikinci yarıda oynadığı ve aykut kocaman döneminde oynadığı (4-1 kazandıklar)başakşehir maçlarını 10 kez izlesin oyunculara da 5 kez izletsin.

Katılıyorum

10 da 10 yapamaz kimse ŞİKE OLMAZSA

Geçen sene 69
2018 de 75 şampiyon yaptı

49 puan ve 10 maç-30 puan kaldı, büyük ihtimalle 72 şampiyon edecek kim alırsa

23 puan demek, 7g-2b-1m demek, 3 maç hakkımız var, ibb gs ye yenilmezsek okur bu iş

Arda'
08.03.2020, 12:06
https://pbs.twimg.com/media/ESgQrwsWoAI8qHl?format=png&name=medium

İskender Çakmak
08.03.2020, 12:06
Uzun uzun yazmaya gerek yok. Hüseyin Hoca maç içerisinde takımla çok oynuyor. Bu bazen iyi bir şey bazen de kötü.
Fakat takım başındayken o oynamalar hiç olumlu yansımadı.

Bana göre yanlışları;

Obi Mikel sarı kartı görmüşken ikinci yarıya Parmak hamlesi ile başlayabilirdi.
Çift forvete döndü Nwakame'yi ikinci forvet yaptı. Stoperlerin arasına attı ve kendi silahımızı imha etti.
Ekuban oyunda kalmalıydı. Sörloth kötüydü. Ekuban'ı ileri uca atarak bir şeyler deneyebilirdi.

Guilherme oyuna girdi ve hiç etkisi olmadı. Bunun da sebebi taktikti.

Kısacası maç 1-1 di ve biz 1-1 oynunu oynayamadık. Sağlık olsun. Ama Malatya maçındaki en ufak beraberlik Hüseyin Hoca için hikayenin sonu olabilir.
Üzülerek yazıyorum ama gerçek bu.

Onur Erçetin
08.03.2020, 12:10
İşin taktik kısmında bana göre şöyle sıkıntılar var.
Bu maçta kanat oyunu konusunda çok sorun yaşadık.
Ne sağdan ne soldan top taşıyamadık.
Bunu ne wakame,ne Ekuban ne de bazen kanattan top taşımak isteyen Sörloth yapamadı.
Halbu ki aynı oyuncular bunu defalarca yaptı.
Rakip bizim sağ ve sol kanadımıza çok fazla bu tarz toplar attı ve pozisyon üretti.
Defalarca Boş yakalandık beceremediler ayrı konu.
Bizim takımın kanat oyuncusu planlaması çok tuhaftır.
Ben hep bunu anlatmaya çalışırım.
Kanat oyuncun koşucu,hızlı ve kendini unutturan oyuncu değilse kontra atak yapamazsın.
Rakibin yerleşir hemen.
Boş yakalayamazsın.
Wakame,Ekuban,Abdüş bunlar koşucu kamat oyuncusu olamazlar.
Ekuban herkesi yanıltıyor o da uzun mesafeye koşamaz.
Elde bunu yapabilecek Serkan var Sakat Yusuf Sarı var birazda Bilal var.
Set oyunun kanat oyuncularıyla kontraatak yapamazsın.
Topu rakip saha da oynadığın oyunun ideal kanat oyuncusudur Abdüş ve Wakame.
Yani önleri kapatıldığında içe kateder,çözüm üretirler.
Boş yakalayınca uçacak "Sprint" atacak adam değil ikisi de.
Ama Wakame'yi kim,hangi hoca keser ki?
Siz olsanız kesermisiniz.
Gerektiğinde keseceksin.Komple takımdan kesmiyoruz ki adamı.Oyunun durumuna göre değişiklik yapmak şart.Adam önünden geçeni izliyor.Set oyununda mükemmel doğru ama kontra atak oyununda sıfır ve savunmada da takımı eksik oynatıyor.Rize maçında ihtiyacımız vardı oyuna aldık ikinci 45 dk da maç kazandırdı.Gazişehir maçında ise oyun kontra atak profiline döndü,Wakanın çıkması gerekiyordu ama çıkarılmadı.Bu şekilde olmaz.Maç içerisinde taktiksel değişikliklere ihtiyacımız var.Bir tane Onyekuru profilinde bir adam olsa şu maçta fark olurdu.

Ekuban zaten aslen kanat oyuncusu değil.Uzun mesafede sprintleri de formda olduğunda gayet iyi atar ama topa hakimiyeti fazla değildir.Dribblingleri yeterince iyi değildir.Kanat değildir zaten forvettir aslen.Ekubanın forvet arkasına çekilip yardımcı forvet gibi kullanılması lazım.

Gazişehir maçında ilk yarının hemen sonunda Mikel ve Wakayemenin oyundan çıkarılıp Bilal ve Ömürün oyuna alınması gerekirdi.Set oyunu olsa oyunu rakip sahaya iyice yıkmış olsak Mikel ve Waka kalsın derim çünkü pas oyununda iyiler ama oyun tamamen kontra atağa dönmüş,rakip çok adamla gelip kanatları boş bırakırken oyuncu değiştirilmemesi skandaldır.

-------------------Sosa----------------Ndiaye--------------

Ömür-----------------------Ekuban--------------------Bilal

-----------------------------Sorloth--------------------------

Şu düzene dönmüş olsa maçı çok rahat kazanırdık ama malaasef olmadı.Önümüzde ki maçlarda çok daha fazla üzüleceğiz.Bu teknik heyetle hiçbir yere varamayız,kazanırsak da son maçlarda olduğu gibi bireysel beceriyle kazanırız.

Larking
08.03.2020, 12:10
Trabzonspor taraftarı pesimisttir.Ben de geçmişte bu psikolojiye çok girdim,3.hafta alınan bir yenilgi lig bitti havasına sokardı,yaşlandıkça daha pozitif bakılıyor.

Bu puan kaybı belki de iyi oldu.Vasat oynasakta kazanırız havasından çıkaracak bir maç olabilir henüz testi kırılmamışken.Dün vasat oyuna rağmen 3 puan alsaydık Başakşehir maçı puan kaybı tehlikesi daha büyük olacaktı.Ben antep puan kaybını tercih ederim.

ikincisi nizami golün verilmeyişi ve Başakşehir maçından önce hakemlere yönelik açıklamada Başakşehir başkanının işaret edilmesi o maçta belki de planlanan operasyonun önüne geçmiş olacak.Evet futbol vasat ama enseyi karatacak bir durum yok.Malatyadan gelecek 3 puanla yine lideriz ve şimdiden söylüyorum proje takımını yeneceğiz.

Uğur Ö.
08.03.2020, 12:11
Oyuncular mal değil, sen gidip maç içinde alakasız şekilde sürekli taktik değiştirirsen ve üstüne bunun hiçbir işe yaramadığı sadece gündemde kalmak için yaptığın anlaşılırsa oyuncularında inanç ve motivasyonu çöker

Koray
08.03.2020, 12:18
Ligin ikinci yarısından bu yana oynanan oyun hakem hatalarından daha çok kafamı bozuyor.

Sivas maçının bir kısmı hariç bu takımın iyi futbolu yok arkadaşlar.

Bir maç iyi bir maç kötü oynarsın ama yok tümden kötüyüz. Takımda şampiyonluk coşkusu yok.

asilhamsi
08.03.2020, 12:18
sahanın en kötüleri yürüyen obi ve sosa iken sahanın en iyisi ekuban oyundan cıkması traji komik.
Oyuncuların kulagı ancak yedek bekleyerek cekilir.Malatya macında sahada oyunu isteyen oyuncular görmek istiyorum
Hakem gol dısında da fecaat. Kayode sürekli kendini yere attı, antepli oyuncular sert faul yaptı ama ne hikmetse butun sarı kartlar bize

huseyin hoca zamanında dogru mudahele yapsa oyunu tutardı ama malesef o yetenek hocada yok.

--------badu----gielherme--------

---ömür-----ekuban------bilal

--------------sörloth---------------

malatya macında bu adamlar sahada olmalı.

obi,mikel,waka bir mac dinlendirilip vazgecilmez olmadıklarını anlamalılar.

Mehmet Fatih Yavuz
08.03.2020, 12:21
Trabzonspor taraftarı pesimisttir.Ben de geçmişte bu psikolojiye çok girdim,3.hafta alınan bir yenilgi lig bitti havasına sokardı,yaşlandıkça daha pozitif bakılıyor.

Bu puan kaybı belki de iyi oldu.Vasat oynasakta kazanırız havasından çıkaracak bir maç olabilir henüz testi kırılmamışken.Dün vasat oyuna rağmen 3 puan alsaydık Başakşehir maçı puan kaybı tehlikesi daha büyük olacaktı.Ben antep puan kaybını tercih ederim.

ikincisi nizami golün verilmeyişi ve Başakşehir maçından önce hakemlere yönelik açıklamada Başakşehir başkanının işaret edilmesi o maçta belki de planlanan operasyonun önüne geçmiş olacak.Evet futbol vasat ama enseyi karatacak bir durum yok.Malatyadan gelecek 3 puanla yine lideriz ve şimdiden söylüyorum proje takımını yeneceğiz.

Bak buna katılıyorum.
Enteresan ve saçma sapan bir bakış oluşmuştu. Bu oyunla tökezlemeyiz, senenin sonu geldi, böyle gider diye bakılıyordu. Asla olmayacak dediğin zaman, "senenin sonu geldi hala böyle gitmez" diyorsun deniliyordu.

Bu anlamda , teknik heyet - takım - yönetim - taraftar 4 lüsünün tamamı için kırılma noktası olursa, böyle bir oyunla gitmeyeceği anlaşılır ve müdahale edilirse belki toparlanır.
Hakem konusunun da böyle bir maçta olması iyi oldu. Geçen seneki gibi direk rakiplerimiz ile oynanan maçta olmasından daha iyidir.

Hala çok umudum yok kulübe katkısı olmadan iyi futbol ve sonuç alınabileceğine dair, ama belki bir sıçrama noktası olabilir bu maç.

seçuk
08.03.2020, 12:23
Bu maçta puan kaybı yaşanabilir maalesef gerçekleşti de. Üzüntü veren yine takımın kötü oyunu oldu. Daha da çok üzüntü veren ise ve kötü oyunun da önüne geçen malum pozisyon oldu. Ben ilk olarak bu pozisyonu irdelemek istiyorum.
1.si bu pozisyonu hakem oyun içerisinde görmedi mi? Gördü. Kararını verdi ve devam ettirdi.
2.si ortada çok bariz bir faul var mı? Yok. Pozisyon tam olarak gri pozisyon. Yoruma açık. Böyle bir pozisyonda var neden devreye giriyor. Hakem zaten pozisyonda yorumunu yapmış devam kararını vermiş. Var ın böylesi bir pozisyonda devreye girmesi çok golü iptal ettirir. Bu pozisyonlarda var devreye girmez. Var ancak elle oynama ofsayt veya çok bariz bir faul durumunda devreye girer. Burada böyle bir durum yok. Madem öyle ilk aklıma gelen gençler maçında 2.golü yediğimizde açık faulu vardan neden iptal etmediler. O müdahale net bir fauldu ama hakem ben gördüm kararımı verdim diyerek vara gitmedi bile. O halde bu gri pozisyon için neden vara gidildi. Yorum yapılmış pozisyon bitmiş. Ortada çok bariz bir faul da yok.. Böyle her golden önce birşeyler ararsan çok gol iptali olur. Ufak bir çekme itme VS ile birçok golu iptal etmen gerekir.
3.sü tüm yaşananlardan sonra aklıma gelen tek şey var hakem bu gol iptalini icat etti. Var+hakem tayfası açık bir şekilde golü nasıl iptal ederiz diye aradılar sonunda da ufak bir pozisyonla ts u yaktılar.

Tabi biz iyi oynamıyoruz. Sosa vakame ndiaye çok ruhsuz. Belli ki takımda bir sıkıntı var. Hoca ve yönetim bunları acil çözmelidir. Bu adamlar bizi şampiyon yapacak. Hala biten birley yok. Derhal bu maçı geride bırakıp Malatya maçına odaklanmak zorundayız. Hakem VS çok takılırsak oyuncular sahaya moyive olamazlar. Bizlerin sahada kalması gerekiyor. Şimdi 2 maçta 6 puan şart oğlu şart..

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinan.K
08.03.2020, 12:23
Bilal ve Abdusu kazanmamiz lazim bu yarisda kanatlarda cok is dusuyor bu cocuklara bilali ne yapip edip son 20 dk fln hoca hazirlamasi lazim

halilaziz61
08.03.2020, 12:31
İyi oynamadan maç kanazilmaz
Türkiye Ligi'nde en az 30 dakika iyi oynayacaksın ki maç alasın. Biz dün 15 dk filan oynamisizdir, gerisi hikaye.

Maalesef ki maalesef ciddi bir hoca sorunu baş göstermeye başladı.

Tek bir organizasyon olmadan maçı tamamlıyoruz

thesiege61
08.03.2020, 12:32
Her şerde bir hayır vardır. Takımımız bu futbolla bir yerde mutlaka puan kaybedecekti, o maç da bu maç oldu. Bu haftada kötü oynadığımız maçta hakem yüzünden puan kaybetmiş olmamız olumlu olabilir. Önümüzdeki haftalarda hem mhk hem de hakemler ayaklarını denk alır Trabzon aleyhine artık yanlış karar veremez. Bizi karanlık lobi dehlizlerinde yalnız bırakmayıp arkamızı kollayan malum güçlerimiz devreye girerse bu puan kaybı olarak gördüğümüz maç belki de önümüzü açar. Ben böyle görmek istiyorum.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

matalar
08.03.2020, 12:32
Takım çok kötü oynuyor. İkinci yarı skor avantajı sende bastır 2. At rahatla. Sonra kim nerde oynuyor belli değil. Sörlot kanatta oynuyor ekubanın nerde oynadığı belli değil. Wakame aynı şeklinde merde belli değil. Hocanın bu işi çözmesi lazım. Yoksa hoca değişikliği bize fayda getirmez. Bence hocaya destek olmalıyız.
Ah Ünal hoca yaktın bizi. Egona yenik düştün. Başkana o lafı söylemeseydin ne olurdu.

CİVELEK.61
08.03.2020, 12:33
Arkadaşlar öne geçilen oyunu tutabilmenin önemli bir faktörü de kontraatak yapabilme kabiliyetindir.Bizim böyle bir kabiliyetimiz yıllardır yok.Ünal hoca o dönüm noktası olan Malatya maçından sonra set oynattı.Kontra atak pozisyonlarında bile topa basardık hatırlayın.Sosa Onazi Yusuf orta sahası daAbdüş Wakame Hugo hücum hattı daOyunu tamamen rakip yarı sahada oynamaya uygundu.Pereira ve Novak'ta bu oyuna(Bunlarda set oyununa uygun bekler aslında)dahil olurdu.Bizim geçmişte oynadığımız kontraatak oyunlarımızda var.Mesela Gökdeniz,Yattara gibi patlama koşuları yapan kanat oyuncularımız vardı.Şimdi öne geçmişsin ama elinde böyle kontraatak tehdidi olabilecek kanat oyuncuların yok.Gidemiyorsun.Tek umudun Sörloth alsın gitsin.Böyle kontra yapamazsın.Oyunuda kendi sahanda oynarsan topu rakip kaptıgı an da seni budar.Ondan sonra stoperlere kabahat buluruz hep.Ben de dahil hep yapıyoruz aynı hatayı.Tek fark şu topu rakip sahada oynarsak defansın öne çıkması gerktiğinden,buna uygun stoperlerin olabilmeli.Az adamla hücum etmek her hocanın başarabileceği bişey değil.Topu rakip sahada oynamak ta her kadronun yapabilecegi bişey değil.Kontraatak oyunu da her kanat oyuncusuyla oynanmaz.Karma karışık bi kadromuz var bizim.

Kadir
08.03.2020, 12:36
Bu maçı kazanırsak Başakşehir’i yeneriz. Aksini düşünmek dahi istemiyorum.

Kadir
08.03.2020, 12:39
Bu maçı kazanırsak Başakşehir’i yeneriz. Aksini düşünmek dahi istemiyorum.

Malatya maçı başlığına yazacaktım. Ayarlarımızla oynadı şerefsizler

trbzonsporlu
08.03.2020, 12:42
Flu pozisyonlara itiraz bile etmiyoruz takımda inanç yok gibi cidden son pozisyonda çöksene abi adamın başına topa ilk dokunan Abduş işte desene Antepliler bile golü verecek diye bekledi gol dese birşey diyemeyeceklerdi çok kötü oynadık pozisyonumuz yok ama 2 puanımızı çaldılar bu net...

da costaya yapılan penaltıdada kimse hakeme itiraz etmedi. dün tüm hakem hocalara pozisyina penaltı dedi. bir kişi hakeme itiraz etmedi hatta da costa bile eliyle yüzde elli yüzde elli der gibi bir işaret yaptı hocaya. dün fenerin maçında şut cekiyorlar şut yumlunun sırtına carpiyor hakemi neredeyse dövecek fenerliler penaltı versin diye

CİVELEK.61
08.03.2020, 12:42
Şu an da Wakame ve Abdüşü Sergen'e ver bütün maçları alırlar.
Bunu şundan söylüyorum.
Bu tarz kanat oyuncuları oyunun içerisinde ne kadar çok olursa,takım boyu ne kadar kısa olursa,top rakip sahada ne kadar çok oynanırsa o kadar başarılı olur.
Bizde durum tam tersi.
Farklı bi formatın kanat oyuncuları ve bekleri var bizde.
Biz kontra yapmak istiyoruz.
Ne beklerimiz ne kanat oyuncularımız yeterince hızlı değil.
Bakın hız başka bişeydir ve size çok başka bisey oynatır.
Biz kontra atak yaparken en öndeki oyuncu Sörloth oluyor.
Bu olmaz.
En önde kanat oyuncun olur.
O derece hizlı koşacak yani.
Koşacak ki içeriye çevirebilsin topu.
Geriden gelen forvet veya orta saha gol atsın.

CİVELEK.61
08.03.2020, 12:50
Başaksehire bakalım wisca her pozisyonda en önde hep tehdit.
Top Başaksehire dolayısıyla wisca'ya her geçtiğinde rakip takımlar ecel teri döküyor.
Başak gol atsın,rakibin bu golü çıkarıp maçı çevirmesi zor.
Adamlar yıllardır tek bi wisca sayesinde bu işi yapabiliyor.
Dolayısıyla oyunu da tutabiliyorlar.
Biz öne geçtiğimizde tutamıyoruz çünkü takım boyu uzun.
Çünkü kontraya uygun kanat oyuncularımız yok ya da olanları oynatmıyoruz.
Cünkü topu rakip sahada oynamayı tercih etmiyoruz stoperlerimiz ağır oldugu için defans çizgisini öne çekemiyoruz.
Bundan dolayı orta saha oyuncularımız daha çok alana hükmetme mecburiyetinde oluyor.
Yaşlı oldukları için güçlerini ekonomik kullanıyorlar hemen yorulup oyundan düşmeyelim diye çok koşmuyorlar.
Geri kaçıyorlar.
Geri kaçınca baskı yiyoruz.
Gol bağıra bağıra geliyo.
Artık ezberledim.
Vallahi ezberledim.

Larking
08.03.2020, 12:53
Dün Var hakemi kesinlikle o çok bahsedilen protokole aykırı hareket etti.

Gri pozisyonda hakemi çağırma

Dönelim 2 hafta önceye Sörloth-Atiba pozisyonu.Hakem oyunu devam ettirdi,gol oldu Var devreye girmedi.Bazı yorumlara göre pozisyon fauldü olabilir yoruma bakar ama işte bariz olmadığı için Var müdahale etmedi.

Dünkü pozisyon da öyle hakem oynattı,bence faulle ilgisi yok kaldıki faul dşyen olsa bile gri pozisyon dedikleri olay ancak çok bariz faul olmalıydı ki Var devreye girsin ama çoktandır adını duymadığımız Var hakemi Özgüç Türkalp durumdan vazife çıkardı,İzlemeye giden Halis Özkahya da fırsatı değerlendirdi.

muratt
08.03.2020, 12:54
Hüseyin Hoca taktik ve analiz konularında yetersiz olduğunu kendisi de o kadar iyi biliyor ki, maç sonu açıklamaları bile suçluluk psikolojisiyle rakibi şöyle analiz ettik böyle analiz ettik diye kendini savunuyor. Bizim köy kahvesindeki amcaların analizlerinden hallice analizler yapıp (Muzaffer ile beraber), sonra kağıda 2 taktik çizip hoca olunacağını zannediyor. Bu kadar basit mi bu işler ? Tek akıllı bizim hoca. Oynadığımız da CM sanki. Kağıt üzerinde taktik yazma ne ? Kenardan bir hareket yapacan takım anlıycak ne olduğunu. Dün gelmedinki, 1.5 yıldır takımla berabersin, takımı tanıyorsun, takım seni tanıyor. İkinci yarı top oynadığımız bırakın bir maçı, toplam 15 dakikalık süre yok belki de. Tamameb bireysel yeteneklerle gol buluyoruz, o kadar. Hocaya gerek yok. Zaten hoca da yok. Bireysel yetenekler size Rize maçını kazandırır ama ligde bir yere götürmez. Dün maça lider olarak çıktık, 7 gün içinde kendimizi dördüncü sırada bulabiliriz, 2-3 puanlık avantajlara kapılıp gerçekleri inkar ediyoruz. Bir de hakem hataları vs. Geçin bu işleri. Ligin en iyi kadrosu bizde, belki en kötü futbolunu oynuyoruz...

Enes Başkaya60
08.03.2020, 12:56
Bilal ve Abdusu kazanmamiz lazim bu yarisda kanatlarda cok is dusuyor bu cocuklara bilali ne yapip edip son 20 dk fln hoca hazirlamasi lazim

Aynen öyle kanatsız oynayacağımıza kanatlarda Abduş ve Bilal oynasın dün oyuna Bilal girdi oyunun çehresi değişti kanatlı oynamakla kanatsız oynamanın farkı ortaya çıktı bunu hoca neden göremez anlam veremiyorum...

Onur Erçetin
08.03.2020, 12:56
Takım çok kötü oynuyor. İkinci yarı skor avantajı sende bastır 2. At rahatla. Sonra kim nerde oynuyor belli değil. Sörlot kanatta oynuyor ekubanın nerde oynadığı belli değil. Wakame aynı şeklinde merde belli değil. Hocanın bu işi çözmesi lazım. Yoksa hoca değişikliği bize fayda getirmez. Bence hocaya destek olmalıyız.
Ah Ünal hoca yaktın bizi. Egona yenik düştün. Başkana o lafı söylemeseydin ne olurdu.
Başkan bilerek ve isteyerek Ünal Hocann istifa etmesini sağladı.Hikaye anlatmaya gerek yok.Bir problem varsa hocaya söylersin o da durumu açıklar,olmazsa istersen hocayla yollarını ayırırsın.

Basın önünde açıklama yapmak karaktersizliktir.Hocayı basın önünde küçük düşürürsen cevabını da en ağır şekilde alırsın bu kadar basit.Geçen sene adamın elinde alternatif olarak Batuhan vardı.Bu sene başında Ekuban ve Ömür sakatlandı,kanat alternatifi Advijaj ve merkez alternatifi Doğandı adamın.Yaşlı oyuncularla,alternatifsiz bir takımda elinden geleni yaptı hoca.Hataları da oldu çok ama yapılabilecek en iyi şeyleri yapmaya çalıştı genel olarak.Böyle bir adamın emeklerini çöpe atacak açıklamalar yapamazsın.Savunmadan pasla çıkmak bu kadar zor olmamalı ifadesi hocayla dalga geçmektir.Hüseyine bir sürü oyuncu aldılar görüyoruz savunmadan nasıl çıktıklarını.Şaka gibi gerçekten.

trbzonsporlu
08.03.2020, 13:00
da costaya yapılan penaltıdada kimse hakeme itiraz etmedi. dün tüm hakem hocalara pozisyina penaltı dedi. bir kişi hakeme itiraz etmedi hatta da costa bile eliyle yüzde elli yüzde elli der gibi bir işaret yaptı hocaya. dün fenerin maçında şut cekiyorlar şut yumlunun sırtına carpiyor hakemi neredeyse dövecek fenerliler penaltı versin diye

hakeme sosa hariç bir tane tepki veren oyuncumuz yok. birazda ndiaye yapiyor bunu digerleri ayağı kırılsa elini havaya kaldırmazlar

Sinan.K
08.03.2020, 13:01
Aynen öyle kanatsız oynayacağımıza kanatlarda Abduş ve Bilal oynasın dün oyuna Bilal girdi oyunun çehresi değişti kanatlı oynamakla kanatsız oynamanın farkı ortaya çıktı bunu hoca neden göremez anlam veremiyorum...

Bunun en iyi örnegi Cincon Onjekuru geldi takim degisdi bi kanata ne yapip edip boyle adam eksilten oyuncu olmak durumda baska turlu olmaz onun icin abdus ne yapip edip hazir olmasi lazim son 15 dk oyun degisdi resmen

Tayfun
08.03.2020, 13:04
https://i.hizliresim.com/DqFXCH.jpg (https://hizliresim.com/DqFXCH)

Şu pozisyon tam bir başı boşluk örneği, lakayıtlık örneğidir.

Kayode burada bizimkilerin arasında bomboş golü yapıyorsa. O yenilgi bize müstehaktır.

Kimse hakem diye diye oyana buyana zıplamasın

Şahin Yılmaz
08.03.2020, 13:05
Başakşehir gibi ayağa pasda başarılı bir takıma karşı bizim orta saha gibi temassız oynayan bir ortasaha.
Taktik nedeniyle sürekli ikiye bir bırakılan Novak ve karşısında Visca.

Başakşehir maçı GS maçından daha zor geçer. Ben burdan söyleyeyim.

trbzonsporlu
08.03.2020, 13:09
Başakşehir gibi ayağa pasda başarılı bir takıma karşı bizim orta saha gibi temassız oynayan bir ortasaha.
Taktik nedeniyle sürekli ikiye bir bırakılan Novak ve karşısında Visca.

Başakşehir maçı GS maçından daha zor geçer. Ben burdan söyleyeyim.

visca calım atarak adam eksilterek sol bekleri zor durumda birakmiyor. caicaranin desteğiyle beraber yapıyorlar bu işi. birisi topu alinca digeri bindirmeyi basıyor hop önüne bir top anında sıfira iniyorlar ve kale cizgisine top çıkarmak ds yok genelde penaltı noktasına çıkarıyorlar ve golü buluyorlar. caicara visca ikilisi ligin en iyi kanat ikilisi

My
08.03.2020, 13:10
Kurgunun ve oyunun yanlış olduğunu en az bizler kadar futbolcular da algılıyor. Her yanlışın içinde boğuşan futbolcu bir zaman sonra kendini salıyor. Bunu defalarca yaşadık.

Hoca, futbolcu ve yönetim tayfası ile birlikte camia da bir sinerji yakalamazsa burada birbirimizi yer dururuz.

trbzonsporlu
08.03.2020, 13:10

Kayode burada bizimkilerin arasında bomboş golü yapıyorsa. O yenilgi bize müstehaktır.

bu pozisyonda stoperlerimiz kayodenin toptan geride oldugunu gormeyerek ofsayt taktigi uyguladiklarini düsünmek istiyorum yoksa bu kadar kalabalıkken kayodenin bu kadar boş bırakılmasınin bir izahı yok

yasin196761
08.03.2020, 13:14
bu pozisyonda stoperlerimiz kayodenin toptan geride oldugunu gormeyerek ofsayt taktigi uyguladiklarini düsünmek istiyorum yoksa bu kadar kalabalıkken kayodenin bu kadar boş bırakılmasınin bir izahı yok

Burda top kornere çıkmıştı hatta Antepin savunma oyuncuları bizim ceza sahasına doğru gelmeye başlıyorlardı. Adamlar korneri paslı bir şekilde kullandılar bizimkiler de uyudu.

ilelebeTS
08.03.2020, 13:28
Şampiyon olacak takımın hocası gerektiği yerde risk almasını bilecek. Oyuna hücum oyuncusu alırken oyundan hücum oyuncusu çıkartman gerekmiyor. Defanstan eksilt, stoperi forvete gönder, solda iş yapmayanı sağa gönder, değişik şeyler dene. Rakibin tek silahı hızlı hücumlar. Geride 2-3 tane hızlı adam bırak, oyunu rakip ceza sahasına yık. Son 15-20 dakika görmemiz gereken oyun budur. Hakeme fırsat verirsen fırsatı kaçırmaz zaten. Bu maç da ders olsun.

emre6117
08.03.2020, 13:42
Burda top kornere çıkmıştı hatta Antepin savunma oyuncuları bizim ceza sahasına doğru gelmeye başlıyorlardı. Adamlar korneri paslı bir şekilde kullandılar bizimkiler de uyudu.

Oto oynayamadık doğrudur.ancak ve ancak.dun akşamki mac 1.1 bitti.son dakikalarda açtığımız 1 gol verilmedi.2 tane de penaltı pozisyonumuz var.enazindan 1i penaltı.yani maci kazanmisizda hakem lobisi engelledi bizi.sikiysa hakemler bunu gaye başaka yapsalar ya.malum bizi devlet koruyor ya bunları herhalde abd rusya filan koruyor da bunlara gram hakemlik mac olmuyor.artik takıma eleştiri zamanı geçmiştir.bu saatten sonra lig sonuna kadar başkan da.hoca da.futbolcular da değişmeyecek.hatta oynadığımız oyunda.ama hakemlerin bize karşı olan tutumunu değiştirmek zorundayız.sahada futbolcular tribünde taraftarlar uyanık olacak.hakkimizi bu sefer geçirmeyelim.dun akşamki bildiri yerinde.artik hak arama zamanı.dun aksam 2 puanımızı yediler.bir daha yedirmeyin hakkımızı.bu takımın hakkı sene sonuna kadar bir daha yenmezse ve diğer takımlara haksız kararlar verilmezse neden olmasin.hala avantaj bizde.artik futbolcusundan hocasına başkanına trafatara biz şampiyon olacağız motivasyonunda başlansın.o ateş hissedilsin sahada artik.

mkmoglu
08.03.2020, 13:43
golde kesinlikle faul yoktu çünkü avantaj ilk topa değme yi ömür yaptı..ben bu hakemle maç kazandığımızı hatırlamıyor..avrupadaki maçlarda hakemler bakmıyorlar bile..premier ligde..bu tip pozisyonlarda daha düdük çalındığını görmedim..bizdeki hakemler nasıl yetiştiriliyor anlamıyorum..cüneyt çakır kendini çok geliştirdi

BlackPanther
08.03.2020, 13:48
Bilali dün çok beğendim gerçekten

BlackPanther
08.03.2020, 13:49
Hüseyin Çimşir derhal görevden alınmalı. Malatya maçına başka teknik adamla çıkılmalı.

TS61_NL
08.03.2020, 14:01
Maçın 2.yarısını izleyemediğimden sabaha kadar maç özetlerini izledim..izledim ve bildiğim/bilmediğim tüm küfürleri ettim...ki normalde küfürbaz biride değilim. Elbette sivas-gs maç haftasında rahat durmayıp bizi harcamaya çalışacaklardı ve nitekim emellerine ulaştılar. Var denilen birşey var, artık hatalar asgariye iner diye düşündüğümüz dönemde 2. Bir Ümit Öztürk vakasıyla karşı karşıya bırakılmak beni inanılmaz şekilde öfkelendirdi. Sadece bu pozisyonda değil, en azından 1 tanede penaltımız verilmedi. Evet, belki iyi oynamadık, evet belkide maçı kazanmayı hak etmedik ama bu demek değil ki hakem senin hakkını yesin, seni sahada doğrasın. Son 2 sezonda gs ne oynadi ki şampiyon olmayı hak etti, kimse bunu konuşmuyor, kayıtlara şampiyon olarak geçiyor ki önemli olan bu. Bazı fbliler diyordu: biz gs ile baş edemedik ve devre dışı kaldık, sizi harcayacaklar diye....biz böyle sus pus oturursak vaziyet bunu gösteriyor, şerrolarda nasıl bir lobi var ise artık, aklım hayalim almıyor....çok öfkeliyim ağalar çok

Anıl C
08.03.2020, 14:04

Bu gol beyinsizlik örnegidir. O rakip futbolcuyu orada öyle bos birakan futbolcularin gerizekali olup olmadigi testlerle kanitlanmali. Sonra test sonuclari beklenmeden götlerine tekme vurulmali. Böyle adamlar bankadaki paralarini hesaplarken biz burada sinirden kendimizi şey ederiz anca.

TS61_NL
08.03.2020, 14:06

Kötü oynadık diye hakemin nizami penaltımızı ve golümüzü vermemesini normal mi karşılayalım, anlamadım?

halilaziz61
08.03.2020, 14:19
Kötü oynadık diye hakemin nizami penaltımızı ve golümüzü vermemesini normal mi karşılayalım, anlamadım?

Bu serzenişte haklısınız
Ama burasi Türkiye senin hakkını yemek üzere kurulmuş bir sistem sen hakkını yedirecek fırsatı ona vermeyeceksin.

Vara gittiğinde herkes biliyordu ki o golü iptal edecek
Çünkü ahlaksız sistemleri bunu gerektirir

İkiyi atip rahatlayacaktin
Bunu yapmazsan seni bogarlar
Tarih tekerrurden ibaret

TS61_NL
08.03.2020, 14:35
Bu serzenişte haklısınız
Ama burasi Türkiye senin hakkını yemek üzere kurulmuş bir sistem sen hakkını yedirecek fırsatı ona vermeyeceksin.

Vara gittiğinde herkes biliyordu ki o golü iptal edecek
Çünkü ahlaksız sistemleri bunu gerektirir

İkiyi atip rahatlayacaktin
Bunu yapmazsan seni bogarlar
Tarih tekerrurden ibaret

Zaten benide üzen bu değil mi sevgili renkdaşım? Takımımız öne geçtikten sonra puan kaybedenler takımlar arasında zirvede...2.yi atacaksın, öyle yada böyle atacaksın...bizimkiler gol attıktan sonra çok rolantide oynuyor. Üzerine birde Özkahya gibi 1 hakem atanırsa ki bu maça kadar yönettiği son 5 maçımızdan galibiyet çıkartamamışız, sonuç maalesef kaçınılmaz oluyor...üzülüyorum...senin gibi, bu takıma gönül veren milyonlarca taraftarlarımıza üzülüyorum, 2 oğlum için üzülüyorum...böyle adaletsizliğe maruz kalmamıza üzulüyorum ki son 25 sene buna benzer senaryolar ile bir çok kez karşı karşiya kaldık...sinirleniyorum, öfkeleniyorum, ne yapayım?

Tahir61
08.03.2020, 14:38
dün 90+3 te gol attık başta waka olmak üzere futbolcuların sevinmesine bir bakın. Topu yemeleri lazım ama sanki 4-1 miş de 5i atmış gibi seviniyorlar. Niye böyle ölü gibi ruhsuz bu topçular.

halilaziz61
08.03.2020, 14:48
dün 90+3 te gol attık başta waka olmak üzere futbolcuların sevinmesine bir bakın. Topu yemeleri lazım ama sanki 4-1 miş de 5i atmış gibi seviniyorlar. Niye böyle ölü gibi ruhsuz bu topçular.

Bu durum benim de dikkatimi çekti.

Silkelenip kendilerine gelmeleri lazım
Sene sonunda eteğindeki taşı döker herkes
Ama sezon sonu şimdi degil

Mert Oğuzlu61
08.03.2020, 14:48
Bu arada Halis Özkahya maçı en az 3-4 dakika erken bitirdi, VAR sonrası sakatlık oldu Antepli oyuncu 1 dakikada orada yattı, yaklaşık en az 4 dakika uzaması gereken maçı hiç uzatmadan normal 5 dakikalık uzatma süresine göre oynatıp bitirdi.

Uzatmalarda bu kadar büyük bir hata görmemiştim, medyada hiç konuşulmadı. Adam maçı 4 dakika uzatmayı unuttu ya da hemen bitirmek istedi.

Bunun cezası sadece 2-3-4 hafta dinlendirmek olmamalı. MHK kedilerin ve Başakşehir başkanının elinde. Buna göre sahada güçlü olmalıyız, başka çaremiz yok.

halilaziz61
08.03.2020, 14:49
Zaten benide üzen bu değil mi sevgili renkdaşım? Takımımız öne geçtikten sonra puan kaybedenler takımlar arasında zirvede...2.yi atacaksın, öyle yada böyle atacaksın...bizimkiler gol attıktan sonra çok rolantide oynuyor. Üzerine birde Özkahya gibi 1 hakem atanırsa ki bu maça kadar yönettiği son 5 maçımızdan galibiyet çıkartamamışız, sonuç maalesef kaçınılmaz oluyor...üzülüyorum...senin gibi, bu takıma gönül veren milyonlarca taraftarlarımıza üzülüyorum, 2 oğlum için üzülüyorum...böyle adaletsizliğe maruz kalmamıza üzulüyorum ki son 25 sene buna benzer senaryolar ile bir çok kez karşı karşiya kaldık...sinirleniyorum, öfkeleniyorum, ne yapayım?

Bizim gazentepi ilk yarı 3 leyecek kadromuz var
Dolayısıyla bu kadronun gereklerini yerine getirecek oyun istiyoruz abi
Çok şey mi istiyoruz

Soner Albayrak
08.03.2020, 14:54
Ya kardeşim önce şampiyon olacak oyunu oyna sahada. Sonra hakemi konuşmaya sıra gelir.

Biz top oynamıyoruz top! Birincil sorunumuz bu.

castillo61
08.03.2020, 15:08
Başakşehir-Gazişehir maçının özetine baktım moralim bozuldu.

Rakibin zaafını bile isteye kullanmadık. Kafayı yiyeceğim. Kanat etkinliğimiz sıfırdı bildiğin sıfır. Sadece Kamil ve Novak ile kanatları kullanmaya çalışan rezil bir teknik direktörümsü var başımızda. Ligin bire birde en kuvvetli açığını 8-10 oynattık. Dün Bilal 11 başlasa daha etkili olurduk.

Soner Albayrak
08.03.2020, 15:22
Futbol hayatını yan pas yaparak geçirmiş bir adama bu takımı emanet ettik. Yönetime çok şey diyesim var da neyse..

memmedaga
08.03.2020, 15:58
Sorun kadroda dizilişte falan değil mantalitede,stratejide taktik yayılımda
Yeni nesil hocalar oyunu her açıdan pozisyon pozisyon analiz edip en ince detayı düşünüp strateji geliştiriyor.
Uzun zamandır Okan hocayı takip ediyorum
Kendini geliştirdi Hüseyin hocadan her bakımdan daha üstün.

sorun şu ki kendi iç çekişmesini yönetemeyip futboldan fazlasıyla Anlayan başkan Hüseyin hocanın bu iş için hazır olduğunu zannetti,
halbuki Ünal karaman bile bir sene full kuluçka sezonu yaşaması gerekti
Ve o bile yeterli olmadı.
Piyasada iş yapan yeni nesil hocalara bakarsanız okan sergen gibi onlar bir şekilde kendilerini pişirecek bir yoldan geçip o şekilde adlarını duyura biliyorlar
Halbuki Hüseyin hoca bazı şeyleri yeni yeni tecrübe etmiş oluyor geçen sene takımın başında olsaydı ve bu kadroyla şampiyonluk yarışına hazır olabilirdi,
Fakat tecrübe etmesi gereken şeyleri öğrenmesi gereken şeylerin şampiyonluk yarışında edinmiş oluyor.

Buda bizim ne yazıkki şampiyonluğumuza mal olacak gibi duruyor
Bu kadroya yazık oldu geçmiş olsun fazlaca detaylı taktik bilmem ne yazmaya gerek yok bu bir strateji ve planlama hatasıdır bir kriz yönetememe durumudur

bilgehan83
08.03.2020, 16:17
hüseyin cimsir kendini geliştirebilir ama antep gibi bir takımı başakşehir maçında izleyip analiz etse biz zaten maçı kaybetmezdik.. hocanın her takıma karşı taktik geliştirmesi lazım.. ha illa kendi oyunumuzu oynayacağız ona göre de takımı hazırlamalı.. hadi hiçbir haltı yapamıyorsun.. kötü oyuncuyu sahadan alırsın... sosa, nwakame sörlöth sana maç kazandırır ama bu adamları kötü olduğunda kenara çekersen ve yedek soyundursan şampiyon olursun.. formayı adaletli dağıtmazsan bizim lig gibi sadece fiziğe ve mücadeleye dayalı bir ligde fiziği bitik mücadele etmeyen adamlarla maç kazanamazsın.. nwakeme, sosa ve sörlöth bu adamları kenara aldığın ve yedek soyundurduğun zaman şampiyon olursun..
tek küçük örnek bilal in ömüre indirdiği top ve kanattan gidişini kimse yapamadı 90 dakika.. o nedenle yeri geldiğinde rahimi, serkanı hatta alt yapıdan taha yı bile onbirde düşünmelisin.. hoca uyanık olacak uyanık..

trbzonsporlu
08.03.2020, 16:22
son dakikadaki o pozisyon dünkü rezil futbolumuzun onüne geçti ne yönetim ne yerel medya kimse kötü futbolumuzu konuşmadı. dün gol dışında tek pozisyonumuz yoktu. hani bu hücum hatti ligin en iyisiydi her takima enaz 2 gol atardık. 2 tane pozisyona bile giremedik. antepten 2 kat güçlü direncli takimlarla macimiz var.

tıpkı alanya fb maçı gibi oldu. o mactan sonrada tüm fenerliler rezil futbolu degilde hakemin o penaltiyi vermemesine odaklandı korkuyorumki sonumuzda aynı olacak.

TS61_NL
08.03.2020, 16:27
Mayıs 2019da yazdıklarım...sadece hakemleri konuşmak yersiz, farkındayım, ama ne kadar etkili oldukları göz ardı edilemez:

bjk deplasmaninda 0-2 ondeyken mac sonucu uyduruk serbest vurus sayesinde 2-2, kasimpasa keza aynisi 0-2 ondeyken mac sonucu 2-2, fbye karsi deplasmanda 0-1 ondeyken ve rakip 10 kisiyken uyuduruk bir serbest vurustan 90 + 7de yedigimiz gol mac sonucu 1-1, ankaragucu maci 1-2 ondeyken kuckaya yapilan faul ve aleyhimize verilen serbest vurus mac sonucu 2-2, Antalya deplasmani 1-1 devam ederken nizami golun iptal edilmesi ve 2 dakika sonra 100 de 100luk penaltinin es gecilmesi sonuc 1-1, goztepe ile icerde uzatma dakikalarinda incelendikten sonra golun iptal edilmesi sonuc 1-2 yenilgi, icerde basaksehir macinda alenen dogranmamiz sonuc 2-4, disarda gs maci alenen sekilde dogranmamiz sonuc 3-1, alanya icerde mac 0-0 devam ederken penalti kacirmamiz akabinde maci 0-2 kaybetmemiz, deplasmanda tek kale oynadigimiz alanya macini 1-0 kaybetmemiz, sivas deplasmaninda cok iyi oynayip yine direkleri dovdugumuz macin 1-1 bitmesi, Bursa macini 1-0 onde goturmemize ragmen 1-1 sonuclanmasi……….bunlara sakatliklari, direkleri bilmem kac kez dovmemizi, ara transfer yasagini ve kadro disilari ekledigimizde….ne bileyim…..hem uzuluyor hem gurur duyuyorum acikcasi...

Benden bu kadar, futboldan bir sureliğine uzak durmak en hayırlısı sanki, saygı, selamlar

BlackPanther
08.03.2020, 16:36
son dakikadaki o pozisyon dünkü rezil futbolumuzun onüne geçti ne yönetim ne yerel medya kimse kötü futbolumuzu konuşmadı. dün gol dışında tek pozisyonumuz yoktu. hani bu hücum hatti ligin en iyisiydi her takima enaz 2 gol atardık. 2 tane pozisyona bile giremedik. antepten 2 kat güçlü direncli takimlarla macimiz var.

tıpkı alanya fb maçı gibi oldu. o mactan sonrada tüm fenerliler rezil futbolu degilde hakemin o penaltiyi vermemesine odaklandı korkuyorumki sonumuzda aynı olacak.

Aynı tehlike bizi bekliyor bu gidişle. Biz dün 2 puanı hakem yüzünden değil becereksiz Çimşirin yüzünden kayıp ettik

Varlıbaş61
08.03.2020, 16:42
Penaltı. Dün akşam konuşuldu. Hakemler iyi doğradı bizi dün.

Hakkım haram olsun o halis denen ite !

Şahin Yılmaz
08.03.2020, 16:47
Top bizdeyken herkes bekliyor. Boşa kaçayım top isteyeyim pas alıp vereyim üçgenler oluşturayım diyen yok.

Durarak gol atıldığı nerde görülmüş.

Varlıbaş61
08.03.2020, 16:51
İnşallah bu maç kenetlenmemizi sağlar diyorum ama takım uzatmada gol atıyor adam gibi sevinen yok. Gol iptal ediliyor tepki gösteren yok. Kim ne derse desin motivasyon eksikliği had safhada. Şampiyonluk havası yok takımda !

iyattara
08.03.2020, 16:53
Puan kaybettiğimiz 10 maçın 8 inde öne geçmişiz.

ffırtına
08.03.2020, 16:56
Neyse bu ızdırap Pazar günü bitiyor.. Malatyayı yeneceğimizi düşünmüyorum hafta sonu da başakşehir bize futbol dersi verir.. He şu da var şampiyonluğu İstanbulda galatasaray maçıyla vermektense şimdi verelim çok daha iyi.. Yoksa ızdırap iki katı artar.. Şu takımın gsden bir puan alma ihtimali yüzde bir bile değildir.. O zamana kadar da 4 puan fark atamayacağına göre hadi geçmiş olsun.. Yazık valla yazık.. Şu taraftar kadar inanmadı sahadaki ruhsuzlar.. Her şeye rağmen bu sene heba olmasınnn be..

nakzo
08.03.2020, 16:57
Şampiyon oluruz veya olamayız zaten bu sene direk favori değildik şartlar bizi buraya getirdi 4 takımlı yarışta şampiyonluk kaybettik diye sakın ha dağılmak yıkılmak olmamalı.Bu sezonu besiktasın bılıcli sezonuna benzetiyorum sonuna kadar kovaladılar olmadı 3.oldular yakmadılar yıkmadılar senolla eksik noktalara iyi dokunuşlarla 2 sene şampiyon oldular.Baskana sahip çıkacaz şu anda ondan iyisini bulamayız takımın en büyük eksiği sosanın kaptanlığı ve vurdumduymazlığı seneye uğurcanı 25 milyona satarsak sosanın yerine iyi bir 8 numara 1 lider stoper ve yedek iyi bir forvetle rahat bir şekilde şampiyonluğa oynarız.fener maddi olarak bitti şampiyonluğa oynayamaz bjk sergenin istediği transferleri yapamaz sivas kümeye oynar.basaksehirinde bu ritmi bulamayacağını düşünüyorum çünkü bu sene basaksehirin şampiyon olacağını düsünüyorum.Sakın ha küsmek yok aksıyan yön belli tedavi belli.

Mert Oğuzlu61
08.03.2020, 17:05
https://twitter.com/1071Muzaffer/status/1236546862422929408

Aziz Yıldırım'ın yerini bu adam aldı ama Aziz gibi değil, daha tehlikelisi, tam TS düşmanı. 3 sene önce ''TS büyük takım değil, şampiyon olamayandan büyük olmaz biz onlardan daha büyük takımız'' gibi bir açıklama yapmıştı. Bize karşı buna benzer çıkışları vardı.

Albayrak ile ailece yemek yesinler dertleri varsa aralarında halletsinler. Hiç kusura bakmasın, yardımı olmayacaksa, şu adam kadar lige etki etmeyecekse de formamızı giyip arkanızdayım imajı vermesin.

arslanguray
08.03.2020, 17:06
Bence iyi futbol oynamak için 3 husus gerekli.
1. İyi futbolcular
2. Kondisyon
3. Taktik varyasyonlar.
Bu üç hususun hepsine sahip olanlar Üst düzey liglerde üst düzey futbol oynuyor.
Bizim lig için ise 2 hususu sağlayan birçok şeyi koparıyor.
Maalesef takımımız sadece iyi futbolculardan oluşuyor. Ancak ne yeterli kondisyona sahip ne de taktik varyasyonlarla sahada farklılıklar yaratacak bir hocaya sahip.
Kendimizi boşa yormayalım hakem hataları hep oldu hepte bize karşı olmaya devam edecek. Erdal Hoş hocamındı galiba bir yorumu var, en azından şuan için futbolumuzda 3 büyüklerin lobisini ki taraftar sayısıyla orantılıdır kabullenmenin zaruri olduğudur.
Ben geçen yıl daha mutluydum oynanan futbol adına.
Bu yıl çoğunlukla skor var futbol yok.
Yusuf yazıcı ve iyiykenki Onazi nin doğru zaman ve doğru yerdeki presleri ne kadar değerliymiş.
Umarım önümüzdeki yıl için iyi bir kondisyoner arayışındayızdır.

serdaracıl
08.03.2020, 17:30
Mayıs 2019da yazdıklarım...sadece hakemleri konuşmak yersiz, farkındayım, ama ne kadar etkili oldukları göz ardı edilemez:

bjk deplasmaninda 0-2 ondeyken mac sonucu uyduruk serbest vurus sayesinde 2-2, kasimpasa keza aynisi 0-2 ondeyken mac sonucu 2-2, fbye karsi deplasmanda 0-1 ondeyken ve rakip 10 kisiyken uyuduruk bir serbest vurustan 90 + 7de yedigimiz gol mac sonucu 1-1, ankaragucu maci 1-2 ondeyken kuckaya yapilan faul ve aleyhimize verilen serbest vurus mac sonucu 2-2, Antalya deplasmani 1-1 devam ederken nizami golun iptal edilmesi ve 2 dakika sonra 100 de 100luk penaltinin es gecilmesi sonuc 1-1, goztepe ile icerde uzatma dakikalarinda incelendikten sonra golun iptal edilmesi sonuc 1-2 yenilgi, icerde basaksehir macinda alenen dogranmamiz sonuc 2-4, disarda gs maci alenen sekilde dogranmamiz sonuc 3-1, alanya icerde mac 0-0 devam ederken penalti kacirmamiz akabinde maci 0-2 kaybetmemiz, deplasmanda tek kale oynadigimiz alanya macini 1-0 kaybetmemiz, sivas deplasmaninda cok iyi oynayip yine direkleri dovdugumuz macin 1-1 bitmesi, Bursa macini 1-0 onde goturmemize ragmen 1-1 sonuclanmasi……….bunlara sakatliklari, direkleri bilmem kac kez dovmemizi, ara transfer yasagini ve kadro disilari ekledigimizde….ne bileyim…..hem uzuluyor hem gurur duyuyorum acikcasi...

Benden bu kadar, futboldan bir sureliğine uzak durmak en hayırlısı sanki, saygı, selamlar

olmaz hakemi de yeneceksin diyorya bazı arkadaşlar. nasıl olacak acaba onu söyleyen yok.

serdaracıl
08.03.2020, 17:31
Neyse bu ızdırap Pazar günü bitiyor.. Malatyayı yeneceğimizi düşünmüyorum hafta sonu da başakşehir bize futbol dersi verir.. He şu da var şampiyonluğu İstanbulda galatasaray maçıyla vermektense şimdi verelim çok daha iyi.. Yoksa ızdırap iki katı artar.. Şu takımın gsden bir puan alma ihtimali yüzde bir bile değildir.. O zamana kadar da 4 puan fark atamayacağına göre hadi geçmiş olsun.. Yazık valla yazık.. Şu taraftar kadar inanmadı sahadaki ruhsuzlar.. Her şeye rağmen bu sene heba olmasınnn be..

başakşehir'in içinden geçeceğiz. bu kadar iddialıyım

memmedaga
08.03.2020, 18:36
Ya kardeşim önce şampiyon olacak oyunu oyna sahada. Sonra hakemi konuşmaya sıra gelir.

Biz top oynamıyoruz top! Birincil sorunumuz bu.
Aynen öyle
Bu açıklamalar fln fenerden bi farkımız kalmadı

halilaziz61
08.03.2020, 18:44
olmaz hakemi de yeneceksin diyorya bazı arkadaşlar. nasıl olacak acaba onu söyleyen yok.

Hakemi yenemezsin katılıyorum.

Ama futbol oynamadan da rakibini yenemezsin.

3-4 haftadir top oynamiyorduk bugüne patladı

Şahin Yılmaz
08.03.2020, 19:19
Şampiyon oluruz veya olamayız zaten bu sene direk favori değildik şartlar bizi buraya getirdi 4 takımlı yarışta şampiyonluk kaybettik diye sakın ha dağılmak yıkılmak olmamalı.Bu sezonu besiktasın bılıcli sezonuna benzetiyorum sonuna kadar kovaladılar olmadı 3.oldular yakmadılar yıkmadılar senolla eksik noktalara iyi dokunuşlarla 2 sene şampiyon oldular.Baskana sahip çıkacaz şu anda ondan iyisini bulamayız takımın en büyük eksiği sosanın kaptanlığı ve vurdumduymazlığı seneye uğurcanı 25 milyona satarsak sosanın yerine iyi bir 8 numara 1 lider stoper ve yedek iyi bir forvetle rahat bir şekilde şampiyonluğa oynarız.fener maddi olarak bitti şampiyonluğa oynayamaz bjk sergenin istediği transferleri yapamaz sivas kümeye oynar.basaksehirinde bu ritmi bulamayacağını düşünüyorum çünkü bu sene basaksehirin şampiyon olacağını düsünüyorum.Sakın ha küsmek yok aksıyan yön belli tedavi belli.

Genelde eleştirilerini hep olumsuz buluyordum.

Sende isteyince iyi eleştiri yapabiliyormuşsun meğer.

Sacit
08.03.2020, 19:37
Hedefi olan bir takımın isabetli şut sayısı 2 olmaz
İkinci yarı isabetli şutun yok

Hedefi olan bir takımın oyuncuları çimleri yer, hırslı olur istekli olur
Deplasmanda oynadığın futbolun izahı rezillik kepazelik

Hüseyin cimşir sana fazladan bir katkı vermez
En üst seviyesi bu kadar

erenslash
08.03.2020, 20:25
hala şansımız çok yüksek zaten bir maç eksiğimiz de var ancak sıkıntı şu: ısırarak inanır gibi oynamıyoruz oynarken de kritik skorlarda hakem bize kelek atıyor.dandik oynarken ve riskli bir skorla oynarken hakemle bize kelek atıyor.Trabzonsporun dün puanı çalındı ama biz de oynamıyoruz ancak dün hakkımız gasp edildi
Gs maçına kalmaz bizim iş merak etme! O maça kadar iddiamız biter ..

CesurHamsi
08.03.2020, 20:49
Sampiyonluga okadar yaklasmisken burda kaybedilen 2 puanin aciklamasi olmaz
tamam hakem bizi katletmis olabilir ama bizim oynadigimiz oyun ortada
kayseri bile bizden daha cok efor sarf ediyor, rezillik diz boyu!
herkes sahada yuruyor mal mal birbirine bakiyor kimiin nerde durdugu belli degil

blues
08.03.2020, 21:02
Benim kanimca gelecek hafta hafta ici ve haftasonunda oynayacagimiz ii maci alirsak sampiyon oluruz! Cünkü o zaman 55+3 puanimiz oluyor! Yani 58! Bunun sebebi de son hafta oynayacagimiz kayseri macinda kayseri düsmüs olacak ve o macta da sampiyonlugu vereceksek verelim! Yani 55+3 (58) pun ve kalan 7 hafta da ortada olan 21 puan var ve bundan da kanimca en az bes galibiyet daha aliriz ki bu da 73 puan yapar! Bu puana da ne gs ne Istanbul ne de sivas erisebilir!
Mac icin de söylenebilecek sey takimin bu kez sansinin yaninda olmadigiydi ancak bu beraberlik üzerimizdeki ölü topragini da atacaktir.

erenslash
08.03.2020, 21:36
Trabzonsporun şampiyonluğu gs maçına kadar alacağı 6 maça bakar hepsini almak zorunda ayrıca hüseyinin takımı iyi oynatması ve ısırarak oynatması lazım

tabi gs gizli lobisi hakemler veya bazıları iş başında antep maçında ve bu ileriki maçlarda da olacaktır önüne geçmek lazım

bjk gs maçına asılır çünkü ikincilik iddası var

ayrıca sivas maçında gslı oyuncuya kırmızı kart çıkması gerekirken çıkmadı çok net gs baya kollanıyor

buna bizim lobinin el atması şart

halilaziz61
08.03.2020, 22:11
hala şansımız çok yüksek zaten bir maç eksiğimiz de var ancak sıkıntı şu: ısırarak inanır gibi oynamıyoruz oynarken de kritik skorlarda hakem bize kelek atıyor.dandik oynarken ve riskli bir skorla oynarken hakemle bize kelek atıyor.Trabzonsporun dün puanı çalındı ama biz de oynamıyoruz ancak dün hakkımız gasp edildi

düşünüyorum düşünüyorum
neden böyle oynadığımzı çözemiyorum
herşey senden yana, paran zamanında yatıyor. İyi bir kadro var elinde.
Ama bir verkaç yapmayı bile beceremiyorsun.

Anlamakta zorlanıyorum

CesurHamsi
08.03.2020, 22:49
düşünüyorum düşünüyorum

Anlamakta zorlanıyorum

Antrenor farki dayi
Gs nerden nereye geldi, nasil geldi?
Fatih terim! En sevmedigim insan ama oyle!!
Kronik falcao dedik bak onu bile kazandi ve haftalardir iyi oynuyor
Belhanda sikinti yaratir, ama bak sahip cikildi olay bitti
adam Omer bayrami assist krali yapti la, OMER BAYRAM RESMEN
takimi nasil kullanmasini biliyor

ve bize bak; isiyin cimsir
mac esnasinda kagit dagatiyor, oynanan futbol 0.0
bu sene bu yuzden cop olacak gibime geliyor insallah olmaz
eger sampiyon olamazsak;

ugurcan(zaten gidecek bence)
novak
sosa
sorloth (oynamak istemez bizde daha)
mikel (bazi taraftarimiza dayanamayip gitmek ister)
perreira (yaslandi gider)
omur (bi kac hereket yapsin, onuda isterler)
Ndiaye (6/7 milyon vermez baskan, gider)

sonra napacaz?
kimse hicbisey farkinda degilmi?
sorun nerde?
paralar odeniyor, hersey tamam
NEDEN oynamiyor takim?

Gürkan Asma
08.03.2020, 23:01
Antrenor farki dayi
Gs nerden nereye geldi, nasil geldi?
Fatih terim! En sevmedigim insan ama oyle!!
Kronik falcao dedik bak onu bile kazandi ve haftalardir iyi oynuyor
Belhanda sikinti yaratir, ama bak sahip cikildi olay bitti
adam Omer bayrami assist krali yapti la, OMER BAYRAM RESMEN
takimi nasil kullanmasini biliyor

ve bize bak; isiyin cimsir
mac esnasinda kagit dagatiyor, oynanan futbol 0.0
bu sene bu yuzden cop olacak gibime geliyor insallah olmaz
eger sampiyon olamazsak;

ugurcan(zaten gidecek bence)
novak
sosa
sorloth (oynamak istemez bizde daha)
mikel (bazi taraftarimiza dayanamayip gitmek ister)
perreira (yaslandi gider)
omur (bi kac hereket yapsin, onuda isterler)
Ndiaye (6/7 milyon vermez baskan, gider)

sonra napacaz?
kimse hicbisey farkinda degilmi?
sorun nerde?
paralar odeniyor, hersey tamam
NEDEN oynamiyor takim?Fatih Terimmiş :) Şu istanbul medyasının algısına nasıl kapılıyorsunuz ya hayret ediyorum.

Orta sahada lemina ile seri nin piyasa değerlerine bi bak bakalım, Sivas ın kadro değerine eşittir. Bir de sivasın orta sahasına bak. O kadroyu kime versen şov yapardı zaten, fatih son 2 3 hafta top oynattı(!) diye yine büyük hoca naraları başladı :) Şampiyonlar liginde sıçan başkasıydı sanki.

CİVELEK.61
08.03.2020, 23:39
Antep maçında 2 güzel şey vardı.
Birisi maçın ilk dakikalarında Sörloth'un duvar olduğu Wakame'nin kalecinin suratına nişanladığı pozisyondaki Sörloth'un aslında hep yapması gereken ama pek yapmadığı sırtı dönük işler.
İkincisi de sayılmayan golde Wakame'nin her zaman yaptığının aksine hiç bekletmeden topu Bilal'e aktarması ve devamında sayılmasada kendisinin hızlıca gol yapması

Faruk UYSAL
08.03.2020, 23:54
Antep maçında 2 güzel şey vardı.
Birisi maçın ilk dakikalarında Sörloth'un duvar olduğu Wakame'nin kalecinin suratına nişanladığı pozisyondaki Sörloth'un aslında hep yapması gereken ama pek yapmadığı sırtı dönük işler.
İkincisi de sayılmayan golde Wakame'nin her zaman yaptığının aksine hiç bekletmeden topu Bilal'e aktarması ve devamında sayılmasada kendisinin hızlıca gol yapması Wakaeme o anda topu 1 saniye tutsa Bilal ofsayta düşerdi. Tecrübesini konuşturdu orada. He, kendisi dün kötü oynadı o başka.

CİVELEK.61
09.03.2020, 00:04
Wakaeme o anda topu 1 saniye tutsa Bilal ofsayta düşerdi. Tecrübesini konuşturdu orada. He, kendisi dün kötü oynadı o başka.

Bende bunu diyorum işte bazen de o topu tutmamak gerekiyo.
Waka bunu zaman zaman yapsa şu an da çok başka durumdaydık.
Ayrıca Kamil'in de rakibi ekarte etmesi çok şıktı onu da atlamayayım...

erenslash
09.03.2020, 00:23
hoca farkı birde motive etmesi lazım hüseyinin motive gücü çok zayıf taktiksel olarak tecrübe ve deneyimleri de eksik olunca sıkıntı çekiyoruz.bakalım umarım iyi olur herşey.takımda bir salmışlık var kısmen ama yani gol atınca takım disiplinden kopuyor
düşünüyorum düşünüyorum

Anlamakta zorlanıyorum

pReN@_61
09.03.2020, 00:27
antebin hamamları

Enes Başkaya60
09.03.2020, 01:52
Sosa'yı kanat oynatmak 10 no oynatmak bütün düzeni bozdu abi bu adam 6-8 oynar başka da yok...

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 08:05
Allah belanızı versin Halis ve Özgüç
Sezon sonu 2 puan farkla şampiyonluğu kaybedersek hesabını kim verecek?
Yazık, günah değil mi bu şehre ve camiaya yaşattığınız travmalara
Zekeriya adisi de tehdit ediyor, hukuki süreci başlatacağız diye
Allah senin de belanı versin, sevimsiz BJK'li tip

İlk devre Da Costa itiliyor, penaltı var, VAR'a gitmiyorsun
79'da penaltı var, VAR'a gitmiyorsun
90+1'de VAR'a gidiyorsun, 4 dakika karar veremiyorsun
Maçı 100-101 civarında bitirmen lazımken
TS gol atmasın diye 97.58'de bitiriyorsun

Oyuncularımıza çok kolay kart çıkartırken rakibe uzatmada gazımızı almak için yalandan 1 tane çıkarıyorsun

G.Antep oyuncuları yerden kalkmıyor dakikalarca göz yumuyorsun

Gaziantep şampiyon olmuş gibi sevindi
Taraftarları Şampiyon Cimbom diye bağırdı

Bizans uşaklarının sonu amatöre düşen Gaziantepspor gibi olacak, adı farklı şu anda
Elimize düşersiniz yarın bir gün

Halis ve Özgüç'ün hakemlik kariyeri bitirilmeli
Bir daha bu işten ekmek yemememeliler

U.Sadıkoğlu
09.03.2020, 08:21
Futbol oynamadık böyle olmaz. N'Diaye'in formu inanılmaz düştü takımda isteksizlik var golü atalım skoru korumaya çalışalım olursa olur olmazsa olmaz havasıyla lig sonunda hayal kırıklığına uğrarız. Hakeme parantez açalım katletti doğradı bunların hepsi aşikar ancak futbolculara ve kulübeye ne demeli? Da Costa'nın ilk yarıdaki pozisyonundan sonra tepki veren futbolcu var mı? Yerden kalkma futbolcular hakemin etrafını sarsın hakemi VAR'a zorlayacaksın kardeşim artık şu işi öğrenin futbolcular baskı uygulamadığında hakem VAR'a falan gitmiyor bunu anlamamak için neden hala ısrarcıyız? Nwakaeme'nin pozisyonu bana göre Abdülkadir'in pozisyonundan daha net bir faul ve penaltı olmalı. Adamın açıkça dengesi bozuluyor topa vurması engelleniyor ama futbolcular ne yaptılar? Yahu tepki veren adam yok kulübe desen iki kişi ellerini açmış bekliyor GS aleyhine böyle bir pozisyon olsa yedek kulübesi sahaya girer o pozisyonu ne yapıp eder VAR'da izletirdi. Tepkisizlik bizi bitiriyor beyler şampiyon olmak isteyen takım bu kadar ruhsuz tepkisiz pozisyonları yaşamadan hareket edemez etmemeli! Hakkımızı maçtan sonra savunmanın bir manası yok Hüseyin hoca gerekirse sahaya gir kırmızı gör 3 puandan daha mı önemli? Kulübeden izliyorsunuz olmuyor beyler... Futbolcuları bu konuda sert şekilde uyarmalıyız hakkımızı 90 dakika bitmeden de savunmalıyız öğrenmeliyiz öğretmeliyiz şu işi...

Şahin Yılmaz
09.03.2020, 09:50
Futbol oynamadık böyle olmaz. N'Diaye'in formu inanılmaz düştü takımda isteksizlik var golü atalım skoru korumaya çalışalım olursa olur olmazsa olmaz havasıyla lig sonunda hayal kırıklığına uğrarız. Hakeme parantez açalım katletti doğradı bunların hepsi aşikar ancak futbolculara ve kulübeye ne demeli? Da Costa'nın ilk yarıdaki pozisyonundan sonra tepki veren futbolcu var mı? Yerden kalkma futbolcular hakemin etrafını sarsın hakemi VAR'a zorlayacaksın kardeşim artık şu işi öğrenin futbolcular baskı uygulamadığında hakem VAR'a falan gitmiyor bunu anlamamak için neden hala ısrarcıyız? Nwakaeme'nin pozisyonu bana göre Abdülkadir'in pozisyonundan daha net bir faul ve penaltı olmalı. Adamın açıkça dengesi bozuluyor topa vurması engelleniyor ama futbolcular ne yaptılar? Yahu tepki veren adam yok kulübe desen iki kişi ellerini açmış bekliyor GS aleyhine böyle bir pozisyon olsa yedek kulübesi sahaya girer o pozisyonu ne yapıp eder VAR'da izletirdi. Tepkisizlik bizi bitiriyor beyler şampiyon olmak isteyen takım bu kadar ruhsuz tepkisiz pozisyonları yaşamadan hareket edemez etmemeli! Hakkımızı maçtan sonra savunmanın bir manası yok Hüseyin hoca gerekirse sahaya gir kırmızı gör 3 puandan daha mı önemli? Kulübeden izliyorsunuz olmuyor beyler... Futbolcuları bu konuda sert şekilde uyarmalıyız hakkımızı 90 dakika bitmeden de savunmalıyız öğrenmeliyiz öğretmeliyiz şu işi...

Aynen hiçbirşeye itiraz yok. Şikebahçe maçında Yumlunun sırtına çarpan top için herkes sardı hakemin etrafını. Kalecileri kalesinden çıkıp geldi sarı gördü. Daha sonrasında
Şikebahçeliye dokunan futbolcu sarı kart gördü istisnasız.

Bizde hakem vara giderken sarsaydık hakemin etrafını yüzde yüz varda golü iptal edemezdi hakem. Yok maalesef isyan yok.

cakalkerem
09.03.2020, 09:50
takım yürüyor...
adbulkadir girdikten sonra koşmaya başladık.
Bu şekilde gitmez..

Sosa ne yapmaya çalışıyor..anlamadım

UĞUR DURTAŞ
09.03.2020, 10:39
Zurnanın son deliği hakem.
bu ve bunun gibi kişiliksizler eleştirilecek
ama en son eleştirilecek......

şampiyonluk yolunda antep takımını yenemeyecek sinde kimi yeneceksin?
1-0 öne geçmissin
antep durmuş,şaşkın bir durumda
ahaa dedim bu durumda ilk yarı bitene kadar ikiyi üçü buluruz dedim.....

yokkkkk öyle değil
bizim takım
nasıl mı?
kanı gibi.

campi, da costa ya
costa obiye
obi sosaya
sosa novaka
novak uğurcana
uğurcan costaya
costa campiye
campi obiye
obi ndiyaya
............
...........
..........
........
......
....
..
.
böyle şampiyonluğa gidilmez
arkadaşlar
bunu ben demiyorum
başkanımız diyor
sezonun en kötü en rezil topunu bu maçta oynadık diye
kardeşim niyetinizi söyleyin
şampiyon olmak istiyormusunuz?
istemiyormusunuz?

bu kadar laubali,sulu,isteksiz bir oyunu kabul etmiyorum

kimle oynarsak oynayalım deliler gibi rakibe pozisyon veriyoruz

obi mikel,sosa,ndiye
bu 3'lü ile olmuyor
obi mikelin kesinlie yedek soyunması lazım
orta göbeğimiz çok zayıf,
adam ölü gibi oynuyor
be kardeşim bir kere olsun şu topu alınca ileriye doğru topla birlikte hızlı ilerle
depar at...önündeki boş alanı değerlendir
abartmıyorum senin oynadığın oyunu ben gözü kapalı oynarım
topu al sağına,topu al soluna
topu al geriye
ohhh ne güzel
sen chelsea de böylemi oynuyordun obi bey?

sorununuz ne sizin
paranız zamanında hesaplarınıza yatmıyor mu?
yatıyor
trabzonda olsun deplasmana gitiğinizde
omuzlara alınmıyormusunuz
ilgi görmüyormusunuz
kardeşim
niçin top oynamıyorsunuz?

hüseyin hocam cevap ver?

alışkanlık oldu maç sonu açıklamalar
oyunu tutamadık,
ileriye çıkamadık,baskı yedik
eeeeee
kim çözecek bunları hüseyin hoca?
sen ve ekibin çözecek
dersinize iyi çalışmıyorsunuz ekibinle birlikte
analizleri sağlıklı yapamıyorsunuz
maçlara niçin durgun bitkin geride başlıyoruz
niçin basarak başlamıyoruz maçlara
hüseyin hoca
takımın gücümü yok?
sorun nerde ?

campi yerin garanti diyorsun yokk öyle
şımarmaya başladın
hüseyin türkmenin suçu ne.
bu ne güçsüzlük isteksizlik
sana en yakın rakip 20 metre ötende
15 metre topu sürmeden da costaya yanındaki adama pas veriyorsun
veya bilinçsizce ilereye uzun top atıyorsun

kesinlikle dikkati çekilmeli
gerekirse yedek soyundurmalı

1-0 öndesin maç bitti 3 puan aldık modu nedir arkadaş

makayeme efendi ne oynadın antep maçında sen
hata sende değil bizlerde o kadar şımarttık ki seni
seninde yapacağın buydu
birazcık takım oyunu oyna
ya her şeyini sahaya veriyorsun galibiyet aldırıyorsun
yada sahada avare avare dolaşıyorsun
ortası yok mu bunun makayeme?

novak novak diyoruz
ne yapar novak
açık konuşmak gerekirse novak cı değilim ben
attığı 3-4 gole tav oluyoruz
sol ayağını iyi kullanmıyor kısa mesafe paslarını yapamıyor
topu kaldırarak atıyor ayak içini kullanarak top kullanma beceresi zayıf,
ileri çıkıyor gol atmak için
eyvallah
birde sol bek olarak sıfıra inerek bir tane ortanı göremiyoruz
parmak sayısını geçmiyor ortaların
onlarda karavana

futbolcularımızda şampiyonluğa inanmışlığı göremiyorum gerçekten
sayın başkan hüseyin hocanın inandıracağına inanmıyorum
konu sende futbolculara inandır
aramızda dolaşan laf misali
salağa yatanlar var
şampiyon olacağımıza inandır şu takımı
adam gibi mücadele etsinler

çok özledim.neyimi
pereira ve ömürün
sağ tarafta deliler gibi paslaşmalarını birbirlerini kaçırmalarını
rakiplerini madara ederek oyundan düşürdükleri pozisyonları özledim

gelelim zurnanın son deliğine
bu hakem trabzon düşmanı
fazla bir şey beklenemezdi
yönetimde istediğimiz tarza cevap verdi
nizami golümüzü vermedi

bu nizami golün faul olduğunu söyleyen 2 kişiliksiz herif vardı.
biri
deniz çoban
diğeri
tümer metin

başkan yard.deniz çobana cevabını verdi
iyi hakem olsaydın hakemliği bırakmazdın diye
bu açıklamayı kolay kolay çıkaramaz deniz içinden.

tümere de dün trt sporda canlı yayında ersin gol öncesi faul olduğu söyleyen
tümer var dedi,konuşturmak istedi...
başkanda hiç dikkate almadı,kapıdaki it muamelesi yaptı
ve konuşmadı.gö...oldu.

başkan bizleri yani taraftarları maçlara davet etti
seyircileri değil haaaa
tekrar ediyorum taraftarları

çarşamba lider oluyoruz
pazar günü farkı açıyoruz
bizler inandın
sizlerde inanın.

gudoz81
09.03.2020, 11:26
orta sınıf bi italyan hoca işimizi görür
ünalın yollanması hataydı

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 11:34

1-0 öne geçmissin

yokkkkk öyle değil
bizim takım
nasıl mı?
kanı gibi.

campi, da costa ya
costa obiye
obi sosaya
sosa novaka
novak uğurcana
uğurcan costaya
costa campiye
campi obiye
obi ndiyaya
............
...........
..........
........
......
....
..
.
arkadaşlar
bunu ben demiyorum
başkanımız diyor
istemiyormusunuz?

obi mikel,sosa,ndiye
bu 3'lü ile olmuyor
adam ölü gibi oynuyor
be kardeşim bir kere olsun şu topu alınca ileriye doğru topla birlikte hızlı ilerle
topu al geriye
ohhh ne güzel

sorununuz ne sizin
yatıyor
ilgi görmüyormusunuz
kardeşim

hüseyin hocam cevap ver?

oyunu tutamadık,
eeeeee
sen ve ekibin çözecek
hüseyin hoca
takımın gücümü yok?
sorun nerde ?

şımarmaya başladın

seninde yapacağın buydu

novak novak diyoruz
ne yapar novak
eyvallah
onlarda karavana

salağa yatanlar var

çok özledim.neyimi
pereira ve ömürün

bu hakem trabzon düşmanı
nizami golümüzü vermedi

biri
deniz çoban
diğeri
tümer metin

ve konuşmadı.gö...oldu.

seyircileri değil haaaa

çarşamba lider oluyoruz
bizler inandın
sizlerde inanın.

biri
deniz çoban
diğeri
tümer metin
gürcan KÖPEĞİNİ DE EKLEDİM.

FAUL YOK, GOL DİYENLER:

Bünyamin GEZER
Erman TOROĞLU
Ender BİLGİN
Reha KAPSAL
Ersin DÜZEN
Ali GÜLTİKEN

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 11:38

1-0 öne geçmissin

yokkkkk öyle değil
bizim takım
nasıl mı?
kanı gibi.

campi, da costa ya
costa obiye
obi sosaya
sosa novaka
novak uğurcana
uğurcan costaya
costa campiye
campi obiye
obi ndiyaya
............
...........
..........
........
......
....
..
.
arkadaşlar
bunu ben demiyorum
başkanımız diyor
istemiyormusunuz?

obi mikel,sosa,ndiye
bu 3'lü ile olmuyor
adam ölü gibi oynuyor
topu al geriye
ohhh ne güzel

sorununuz ne sizin
yatıyor
ilgi görmüyormusunuz
kardeşim

hüseyin hocam cevap ver?

oyunu tutamadık,
eeeeee
sen ve ekibin çözecek
hüseyin hoca
takımın gücümü yok?
sorun nerde ?

şımarmaya başladın

seninde yapacağın buydu

novak novak diyoruz
ne yapar novak
eyvallah
onlarda karavana

salağa yatanlar var

çok özledim.neyimi
pereira ve ömürün

bu hakem trabzon düşmanı
nizami golümüzü vermedi

biri
deniz çoban
diğeri
tümer metin

ve konuşmadı.gö...oldu.

seyircileri değil haaaa

çarşamba lider oluyoruz
bizler inandın
sizlerde inanın.

Beynine,
Ağzına,
Yüreğine,
Eline sağlık

karabela
09.03.2020, 12:06
Bu yazıdaki inanmışlık takımda olsa ne taktik ne teknik hiç bir şeye ihtiyacı olmaz Antep maçını alırdı. Takım yürüyor. Nasıl devam edecek bakalım

1-0 öne geçmissin

yokkkkk öyle değil
bizim takım
nasıl mı?
kanı gibi.

campi, da costa ya
costa obiye
obi sosaya
sosa novaka
novak uğurcana
uğurcan costaya
costa campiye
campi obiye
obi ndiyaya
............
...........
..........
........
......
....
..
.
arkadaşlar
bunu ben demiyorum
başkanımız diyor
istemiyormusunuz?

obi mikel,sosa,ndiye
bu 3'lü ile olmuyor
adam ölü gibi oynuyor
topu al geriye
ohhh ne güzel

sorununuz ne sizin
yatıyor
ilgi görmüyormusunuz
kardeşim

hüseyin hocam cevap ver?

oyunu tutamadık,
eeeeee
sen ve ekibin çözecek
hüseyin hoca
takımın gücümü yok?
sorun nerde ?

şımarmaya başladın

seninde yapacağın buydu

novak novak diyoruz
ne yapar novak
eyvallah
onlarda karavana

salağa yatanlar var

çok özledim.neyimi
pereira ve ömürün

bu hakem trabzon düşmanı
nizami golümüzü vermedi

biri
deniz çoban
diğeri
tümer metin

ve konuşmadı.gö...oldu.

seyircileri değil haaaa

çarşamba lider oluyoruz
bizler inandın
sizlerde inanın.

Zafer Fidan
09.03.2020, 12:08
Yenilmemeliydik. Bu iki puani daha cok ariyacagiz. Sampiyonluk sansimizi su an Basaksehir ver Galatasaraydan düsük görüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 12:10
Yenilmemeliydik. Bu iki puani daha cok ariyacagiz. Sampiyonluk sansimizi su an Basaksehir ver Galatasaraydan düsük görüyorum.

çok çok önemli 2 puan öyle böyle gitti

Turgut Altun
09.03.2020, 13:09
İyi oynamadığımız herkesin malumu. Daha da acı olanı, maçı çevirmek için çok cılız bir reaksiyon göstermemiz. 10 maçımız kalmış yüreğimizi ortaya koymamız lazım.

emrahtuna
09.03.2020, 13:12
maçı kazanacak oyunu oynamadık tamam ama son dakikada iptal edilen golümüz bizi derinden üzdü çünkü nizami bir goldü..ligin sonu yaklaştıkça maçlara etki etme olayları artmaya başladı..yönetim açıklama yaparak en doğrusunu yaptı..sessiz kalırsan kafana vurur ekmeğini alırlar elinden..bu işin raconu budur..bunu yapacaksın..

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 13:58
maçı kazanacak oyunu oynamadık tamam ama son dakikada iptal edilen golümüz bizi derinden üzdü çünkü nizami bir goldü..ligin sonu yaklaştıkça maçlara etki etme olayları artmaya başladı..yönetim açıklama yaparak en doğrusunu yaptı..sessiz kalırsan kafana vurur ekmeğini alırlar elinden..bu işin raconu budur..bunu yapacaksın..

Bi de, 79'da Vakemeye ve ilk yarı Da Costa'ya yapılan penaltılarda VAR'daki şerefsiz Özgüç çağırmadı

Mehmet Fatih Silik
09.03.2020, 13:58
Garip olan da büyük cogunlugun bu macin cok zor gececegini ve olasi puan kaybinin süpriz olmayacagi kanaatindeydi.

Ama ne hikmetse berabere kalinca "bu Antep'i de yenemiyorsan...." diye cümleler okudum burada.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 14:00
Garip olan da büyük cogunlugun bu macin cok zor gececegini ve olasi puan kaybinin süpriz olmayacagi kanaatindeydi.

Ama ne hikmetse berabere kalinca "bu Antep'i de yenemiyorsan...." diye cümleler okudum burada.

Hakemden dolayı o yorumlar yapılmıştı
ENDİŞELER DOĞRU ÇIKTI

batu94
09.03.2020, 15:47
Aspor’a göre kural hatası nedeniyle maçın tekrarı için federasyona başvurmuşuz. Uzatmalar oynanmamış yeteri kadar.

sessizkral_1
09.03.2020, 15:53
bu sebepten başvurduysak cidden komik. çünkü bu sebepten maç tekrarlanmaz. öyle olsa dahi son 3 dakikamı oynanacak ?

bence bu başvurunun tek sebebi tff üzerinde baskı yaratıp gündem oluşturmak ki bence mantıklı.

(not: eğer başka bir kural hatası sebebiyle başvurduysak bilemem tabi)

erolizmts
09.03.2020, 15:54
Hakemin var sebebiyle eklemesi gereken süreyi oynatmadan maçı bitirmesi sebiyle maç tekrarı istenmiş. Yani birşey çıkmaz bundan.

ilelebeTS
09.03.2020, 15:56
Uzatmaların tamamlanmadığı, maçın erken bitirildiği doğru. Kural kitabına bakmak lazım. Lakin oradan pek bir şey çıkacağını sanmam.

Ha, burada amaç başka da olabilir. 2 dakika ise 2 dakika. En küçük hakkın varsa onu arayacaksın. Meydanı boş bırakmayacaksın.

gurur6134
09.03.2020, 16:00
Yonetim de biliyor bu itirazdan sonuc alamayacagini ama madem kiliclar cekildi ikiyuzlulugunu mhk ya haykirmak icin herseyi kullaniyoruz..

Enes Başkaya60
09.03.2020, 16:49
Antepin alt yapıdan 2 oyuncu listeye vermediğini yazmışlar Facebook da böyle birşey var mı acaba bilgisi olan var mı???

ilelebeTS
09.03.2020, 16:51
3 dakika, futbolda az bir süre değil. Hele ki stresli uzatma dakikası olarak hiç az değil.

gurur6134
09.03.2020, 17:20
Halis muhlisi zaten biliyoruz anlatmaya gerek yok belki bilmeyenleriniz vardir macin var hakemi ozgur turkalp zamaninda 4 eylul sivas ile yomrasporun 3.lige cikma mucadelesinde sampiyonluk macinda maci katletdigi icin yomrasporlu oyunculardan bir ton dayak yemis birisi saha icinde hemde..burdan da geliyor olabilir garezi..haber ve video linkte
https://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/519142-turkalpe-saldiri

murat3861
09.03.2020, 17:39

1-0 öne geçmissin

yokkkkk öyle değil
bizim takım
nasıl mı?
kanı gibi.

campi, da costa ya
costa obiye
obi sosaya
sosa novaka
novak uğurcana
uğurcan costaya
costa campiye
campi obiye
obi ndiyaya
............
...........
..........
........
......
....
..
.
arkadaşlar
bunu ben demiyorum
başkanımız diyor
istemiyormusunuz?

obi mikel,sosa,ndiye
bu 3'lü ile olmuyor
adam ölü gibi oynuyor
topu al geriye
ohhh ne güzel

sorununuz ne sizin
yatıyor
ilgi görmüyormusunuz
kardeşim

hüseyin hocam cevap ver?

oyunu tutamadık,
eeeeee
sen ve ekibin çözecek
hüseyin hoca
takımın gücümü yok?
sorun nerde ?

şımarmaya başladın

seninde yapacağın buydu

novak novak diyoruz
ne yapar novak
eyvallah
onlarda karavana

salağa yatanlar var

çok özledim.neyimi
pereira ve ömürün

bu hakem trabzon düşmanı
nizami golümüzü vermedi

biri
deniz çoban
diğeri
tümer metin

ve konuşmadı.gö...oldu.

seyircileri değil haaaa

çarşamba lider oluyoruz
bizler inandın
sizlerde inanın.Duygularımıza tercüman oldun renktaş.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
09.03.2020, 18:53
Antepin alt yapıdan 2 oyuncu listeye vermediğini yazmışlar Facebook da böyle birşey var mı acaba bilgisi olan var mı???

O kural tarih oldu. Dün GS maçının kadrosuna bakın mesela 1 tane altyapıdan yetişmiş oyuncu yok...

Arda'
09.03.2020, 19:02
Yenilmedik zaten :D

Ozan Yılmaz
09.03.2020, 19:06
beIN SPORTS Türkiye

@beINSPORTS_TR

Gaziantep FK-Trabzonspor maçıyla ilgili Mehmet Demirkol:

"Halis Özkahya, VAR'ın başında 3.5-4 dakika durmadı mı? Pozisyon maçın 91,5. dakikasında olmuş. Maçın, 95 ya da 96 dakika oynanması gerekiyor, e niye hemen bitirdin maçı? Maç, 3 dakika eksik oynandı."

#beINMANŞET

Mehmet Demirkol:

"Şöyle söyleyeyim sana, bir maç oynanıyor ve hakem, 87. dakikada maçı bitiriyor. Ne oldu? Bitti. Ne farkı var? Peki hakemin bu yaptığı bir kural hatası mıdır? Bence öyledir."

#beINMANŞET

memozcan
09.03.2020, 19:12
süre tutma işi artık hakemden alınıp 4. hakeme veya VARa bırakılmalıdır. hakem onca işin arasından bir de süre tutmakla uğraşmamalı.. basketboldaki gibi olmalı biraz belki de ..

ama başvuruya gelirsek, maçın tekrarı ya da kaldığı yerden devamı gibi bişey mümkün değil.. bence çok gereksiz yere karşımızdaki cepheyi büyütüyoruz..

AyhanPe
09.03.2020, 19:18
süre tutma işi artık hakemden alınıp 4. hakeme veya VARa bırakılmalıdır. hakem onca işin arasından bir de süre tutmakla uğraşmamalı.. basketboldaki gibi olmalı biraz belki de ..

ama başvuruya gelirsek, maçın tekrarı ya da kaldığı yerden devamı gibi bişey mümkün değil.. bence çok gereksiz yere karşımızdaki cepheyi büyütüyoruz..

4-5 dk duruyor oyun ve hakem bunu dikkate almiyor. Dün Gs macinda uzatmalarin uzatmasi bile oynandi. Sorun hakemin niyetiydi. Pek iyi niyetli olduklarini söyleyemeyiz..

yatmaztara
09.03.2020, 19:42
Şikebahçe'nin ve bjk'nin maç tekrarı için başvurdukları hatalar bize olsaydı da maçlar tekrar edilmez derdim. Bizim maçtaki olay şikebahçe'nin başına gelseydi bile kural hatası var derdim. Maçın 3 dakikası değil tamamı oynayacak ve vurup geçeceğiz Allah'ın izni ile. Çakacağız da!!! Kudurunnnnn :D

Ertan OKUMUŞ
09.03.2020, 21:13
Mehmet Demirkol güzel söylemiş;
Maçı 87.dakikada bitirseydi ne olurdu? Hiç fark yok
Birşey çıkmaz diyen arkadaşlara soruyorum,bugüne kadar yaptığınız her itirazınızın %100 kabul edileceğini biliyormuydunuz da itiraz etmiştiniz?
İtiraz etmek,”ben farkındayım, seni deşifre ediyorum,bir daha yeltenme “ demektir aynı zamanda [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

A. Aydın
09.03.2020, 21:19
beIN SPORTS Türkiye

@beINSPORTS_TR

Gaziantep FK-Trabzonspor maçıyla ilgili Mehmet Demirkol:

"Halis Özkahya, VAR'ın başında 3.5-4 dakika durmadı mı? Pozisyon maçın 91,5. dakikasında olmuş. Maçın, 95 ya da 96 dakika oynanması gerekiyor, e niye hemen bitirdin maçı? Maç, 3 dakika eksik oynandı."

#beINMANŞET

Mehmet Demirkol:

"Şöyle söyleyeyim sana, bir maç oynanıyor ve hakem, 87. dakikada maçı bitiriyor. Ne oldu? Bitti. Ne farkı var? Peki hakemin bu yaptığı bir kural hatası mıdır? Bence öyledir."

#beINMANŞET
Kural hatasi var midir?
Vardir ama bu sezon en az 10 kural hatasi daha yapilmistir. Macin tekrarlanmasi cok sacma olur.
Bence basvurumuz dogru ama amaç burada hakkimiz yenildi ayaginizi denk alin uyarisi yapmak.

Kural hatasi yapilan maclarda tekrardan cok o hakemleri cezalandirmak daha adil olur.

bilgehan83
09.03.2020, 21:25
bir de bakmışsın maç tekrar ediliyormuş en baştan puhahaa ne güzel olur...

yasin196761
09.03.2020, 21:59
Maç tekrar edilirse biz yeniliriz sonra da 1 puan yüzünden şampiyonluğu kaybederiz. Tam hızlık senaryo. Maç tekrarı muhabbetinden çok hocaya kimse hesap sordu mu ? Ya hocam sen hayalimiz var diyorsun da 2 deplasmandır bu rezil oyun nedir ? Hadi Bjk maçına 1 puan EyvAllah ta bu Antep ten nasıl 3 puan alamayız? Takımın gole ihtiyacı varken sahadaki en iyi iki oyuncumuzdan(diğeri Kamil Ahmet) biri olan Ekuban nasıl çıkar? Bu oyuncuların hali ne ? Paraları tam gününde yatıyor başka problemleri mi var ? diye soruldu mu? Sahanın dışına yoğunlaşırsak hem taraftar olarak hem de oyuncu grubunun dikkati dağılır bir bakmışsın 4. Bitirsek iyi hesapları yapıyor buluruz kendimizi.

talsuv61
09.03.2020, 23:07
Lanet olsun bizim taraftara ; kayserinin taraftarı bile takımlarını böyle yerin dibine batırmaz. Şerefsiz nizami golü vermemiş maçı oynatmamış bizim taraftar, biz niye oynamıyoz havalarında. Oynamıyorsak açık ara en çok gol atan takım nasıl biz oluyoruz? Acaba diyorum rakip takip trolleri bizden mi görünüyorlar sırf moral bozmak için. Sizin yüzünüzden foruma da girilmez artık

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 08:06
Zekeriya
Halis
Özgüç

Allah yediğiniz kul hakkıyla sizleri sınasın.

Siz dua edin de o 2 puana muhtaç kalmayalım

Gerçi sizde vicdan ne arar
Siz birilerinin uşağısınız

Şerefsiz Zekeriya
GS bizden daha ağır açıklama yaptığında neden tehdit etmedin?
Niçin 24 SAAT GEÇMEDEN onlara açıklama yapma gereği duymadın?
Çünkü sen TS'ye husumet beslemişsin, bilenmişsin.
Divan Kurulu Başkanı Ali SÜRMEN iyi giydirdi ona, keyifle izledim
İSTİFA ET ZEKERİYA
ONURLUYSAN

Varlıbaş61
10.03.2020, 09:08
Maç tekrar edilmezmiş, edilirse doğru olamazmış. Bizim taraftara bayılıyorum vallahi.

Kural ne diyorsa odur. Daha biz taraftar olarak inanmıyoruz ki TFF umruna bile almaz .. Tabi bunda daha önce yapılan haksızlıklarda belirleyici oluyor maalesef ..

Kenetlenin Beyler, yarın akşam itibarıyla şampiyonluk yürüyüşümüz başlıyor ..

alper*
10.03.2020, 10:30
Tahminim GS'nin Sivas maçı ve bizim maç tekrar edilecek.

Fakat GS'nin başvurması lazım.

Yoksa bizimki de tekrar edilmez.

Ufuk
10.03.2020, 10:36
Tahminim GS'nin Sivas maçı ve bizim maç tekrar edilecek.

Fakat GS'nin başvurması lazım.

Yoksa bizimki de tekrar edilmez.Gsnin itirazı neye? Onlarda da mi olay oldu?
Maç tekrar edilmezmiş, edilirse doğru olamazmış. Bizim taraftara bayılıyorum vallahi.

Kural ne diyorsa odur. Daha biz taraftar olarak inanmıyoruz ki TFF umruna bile almaz .. Tabi bunda daha önce yapılan haksızlıklarda belirleyici oluyor maalesef ..

Kenetlenin Beyler, yarın akşam itibarıyla şampiyonluk yürüyüşümüz başlıyor ..Buradan çıkış kapısı bulmuşlar, hakem her halti yiyor sonra ben oyle gördüm diyor. Topa değer, durdurması gerekir durdurmaz. Hissettim ama durdurmadım dese kural hatası, hissetmedim derse hakem hatası. Yarın birisi topu eliyle kaleye atsın hakem ben görmedim derse yine bir cacık olmaz. Turk futbolunda boyle omurgasizlik olduğu sürece arka kapılar asla kapanmaz.

alper*
10.03.2020, 10:37
Gsnin itirazı neye? Onlarda da mi olay oldu?Buradan çıkış kapısı bulmuşlar, hakem her halti yiyor sonra ben oyle gördüm diyor. Topa değer, durdurması gerekir durdurmaz. Hissettim ama durdurmadım dese kural hatası, hissetmedim derse hakem hatası. Yarın birisi topu eliyle kaleye atsın hakem ben görmedim derse yine bir cacık olmaz. Turk futbolunda boyle omurgasizlik olduğu sürece arka kapılar asla kapanmaz.

Emre Kılınç'ın attığı penaltıda akıllının biri adam topa değmeden yanına kadar gelmişti.

Penaltı da kaçınca kural hatası diyenler oldu ama ses çıkmadı sonra.

oflubektas
10.03.2020, 10:40
Antep çok değişik bir takım, fenere karşı yatarsın ama Antep'e karşı imkansız. Maçın her anını iyi ve tempolu oynamak çok zor ama topu onlara bırakmamalı. Takım boyunu kısaltıp birbirine yakın oynar ve süpriz koşularla stoper-bek arkalarına adam kaçırırsak fark bile atarız. Yok Sorloth ile Da Costa arası 70-80 metreye çıkar da öne geçtikten sonra tamamen yaslanırsak kesin yeriz. (Kötü oynarken de kazanabildiğimiz için "yersek kaç atarız ?" sorusunun cevabı yok bende) Kısacası arada basıp arada bekleyecek, ayrıca çok top dolaştıracak takım. Bir de kalecileri Günay günündeyse kolay yemiyor, ama bir hatalı gol yedi mi fena açılıyor.

Stoper ve bek arkalarına adam kaçırmak... Bunu sadece bir kez yaptık; o da taktik veya 2'li 3'lü varyasyonla değil, takımın en az yetenekli adamlarından Kamil Ahmet'in bireysel çabasıyla oldu. 3'lü stoper oynayan rakipte Kana-Bıyık Sörloth'u kucağına alıp sert bir şekilde savunurken diğer stoperleri de araya adam atarak zorlamadık. Sadece Ekuban 1 kez Sörloth'un ortasında içeri girip ıska geçti, Kamil Ahmet'in kaçışında da golü attı zaten. Sonra ??? Rakip stoperler fazla yorulmasın, 3 kişi rahat rahat Sörloth'u tutsun diye Ekuban'ı çıkardık :)))) Bu satırları yazdığımızda "aman ne Antep'miş", "ne olursa olsun sinerjiyi bozmayalım, takımı eleştirmeyelim" diyen değerli renktaşlarımız oldu. Lakin Perşembe'nin gelişi değil Çarşamba, daha Gerede sapağından bağırıyordu :)

Olan oldu artık. Şimdi hırslanma ve Malatya-Başakşehir-Alanya-Göztepe cenderesinden 12 puan çıkarma zamanı. Takımın bu gücü ziyadesiyle var, takımımız ve hocamız daha önceki hatalardan ders çıkarır ve 4 maçı da kazanırsak bayraklar sandıklardan çıkmaya başlar, aksi halde basit eksikleri -adeta inat edercesine- gideremediğimiz için bir sene daha dövünmeye devam ederiz.

Mehmet Fatih Silik
10.03.2020, 10:42
Emre Kılınç'ın attığı penaltıda akıllının biri adam topa değmeden yanına kadar gelmişti.

Gs'li oyuncu da iceri girdigi icin basvuru yapmamislardir. Sadece Sivas'li oyuncu girse ve gol olsa dedigin dogru.

Ufuk
10.03.2020, 10:43

Yanina gelmesi bir şey değiştiriyor mu ki? Ceza sahasina girilmemesi gerek, hem sivasli hem galatasaraylı topçular ceza sahasına adim atmislar. O yüzden tekrarlanmaması normal. Topa da müdahalesi yok zaten.

Oğuz KUL
10.03.2020, 12:02
Ben bu senenin haricinde bu kadar tekrar oynansın başvurusu yapılan bir lig hatırlamıyorum..

Aralarında bariz hakemin ayağına top değip futbolcunun önüne gelip gol attığı maç yani bizim göztepe maçımız tekrarlanmadıysa bu maç hiç tekrarlanmaz..
Keşke yanılsam keşke tekrarlansa şöyle düşünün bizim attığımız buz gibi golü bile sırf kulp bulmak için evire çevire oynatan bir tff sizce maçı tekrar oynatır mı ?
En iyi ihtimal o 3 dk oynatır ondada gol bulacağımızı zannetmiyorum ama bu demek değildir ki hakkımızı aramayalım gerekirse kanuni boyuta bile getirelim..

Sonuç olarak ben çokçok kötü oynadığımızı düşünmüyorum sadece basiretsizlik yaşandı nasıl olsa gol atarız diye düşünüldü..
Sonuç wakeame oyuna bir türlü sokulmadı ve gününde değildi anlamsız bir sağ çizgiden yüklenme anlayışı vardı ama sağda kamil vardı unutulan buydu sol tarafda ise as oyuncular vardı..
Sörlord norvecden döndüğünden beri garip. Anlaşıla bilinir çünkü formunu hep üst düzeyde oynadı şuanda formsuzluk yaşıyor o nu ise hiç topla buluşturamadık..
Haybeye giden bir maçtı.. ama hakem yüzünden haybeye..

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 12:11
Ben bu senenin haricinde bu kadar tekrar oynansın başvurusu yapılan bir lig hatırlamıyorum..

Aralarında bariz hakemin ayağına top değip futbolcunun önüne gelip gol attığı maç yani bizim göztepe maçımız tekrarlanmadıysa bu maç hiç tekrarlanmaz..
Keşke yanılsam keşke tekrarlansa şöyle düşünün bizim attığımız buz gibi golü bile sırf kulp bulmak için evire çevire oynatan bir tff sizce maçı tekrar oynatır mı ?
En iyi ihtimal o 3 dk oynatır ondada gol bulacağımızı zannetmiyorum ama bu demek değildir ki hakkımızı aramayalım gerekirse kanuni boyuta bile getirelim..

Sonuç olarak ben çokçok kötü oynadığımızı düşünmüyorum sadece basiretsizlik yaşandı nasıl olsa gol atarız diye düşünüldü..
Sonuç wakeame oyuna bir türlü sokulmadı ve gününde değildi anlamsız bir sağ çizgiden yüklenme anlayışı vardı ama sağda kamil vardı unutulan buydu sol tarafda ise as oyuncular vardı..
Sörlord norvecden döndüğünden beri garip. Anlaşıla bilinir çünkü formunu hep üst düzeyde oynadı şuanda formsuzluk yaşıyor o nu ise hiç topla buluşturamadık..
Haybeye giden bir maçtı.. ama hakem yüzünden haybeye..

Özgüç-Halis A.Ş. tarafından 2 puanımız hiç edildi.
Kahrolmamak elde değil
Bu emek hırsızlarının ruh halleri nasıl acaba o akşamdan itibaren
Allah Zekeriya dahil üçünün belasını versin.
TS camiasına yaşattıkları travmanın mislini yaşatsın.

Oğuz KUL
10.03.2020, 12:40
Bence sallamamışlardır hatta görevlerini yerine getirmenin vermiş olduğu mutlulukla rahat uyumuşlardır bile..
Kendine küfür edilmesini cinayet sayan insanların aksine artık küfüre edildiğinde bir daha söyle bir daha..
Diyen bir toplum olduk bu da profesyonellik oluyor ismi bu !
Para, mevki, itibar kısacası güç her zaman kazanıyor malesef..

Hesap edilmeyen tek şey Allahın adaletidir ki tecelli ediyor..
Sivas-gs maçını islerken Serinin pozisyonunda çok keyifliydim çünkü ayarlasan o pozisyon farklı maçda denk gelmezdi ama oldu sonuç penaltı olmasa bile vermek durumunda kaldı bizim pozisyondan daha ağırdı ve kendikendime dediğim şuydu evet abdüş topu böyle alsaydı o gol sayılmaması lazımdı !

Özgüç-Halis A.Ş. tarafından 2 puanımız hiç edildi.
Kahrolmamak elde değil
Bu emek hırsızlarının ruh halleri nasıl acaba o akşamdan itibaren
Allah Zekeriya dahil üçünün belasını versin.
TS camiasına yaşattıkları travmanın mislini yaşatsın.

Larking
10.03.2020, 13:16
Muhtemelen sezonun en kötü yönetilen maçı.Verilmeyen iki penaltı,verilmeyen ve Var'a gitmemesi gereken nizami gol ve hakemin maçı erken bitirmesi.

Maçın tekrar edileceğini sanmam, öyle bir karar vermezler.

Futbol baronlarının istediği sonuç çıktı.Baktılar Trabzonspor hakem tarafından doğranmayınca iyi de oynasa kötü de oynasa puan kaybetmiyor devreye girdiler.

Erman Toroğlu der ya hakemler cin gibidir, maçın hakemi de bu maça atanınca nasıl bir sonuç istendiğini şıp diye anlamıştır.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 13:31
Muhtemelen sezonun en kötü yönetilen maçı.Verilmeyen iki penaltı,verilmeyen ve Var'a gitmemesi gereken nizami gol ve hakemin maçı erken bitirmesi.

Maçın tekrar edileceğini sanmam, öyle bir karar vermezler.

Futbol baronlarının istediği sonuç çıktı.Baktılar Trabzonspor hakem tarafından doğranmayınca iyi de oynasa kötü de oynasa puan kaybetmiyor devreye girdiler.

Erman Toroğlu der ya hakemler cin gibidir, maçın hakemi de bu maça atanınca nasıl bir sonuç istendiğini şıp diye anlamıştır.

Sırf maçı 3 dakika erken bitirmesi bile Trabzonspor'un kazanmaması için emir aldığının apaçık kanıtıdır.

halilaziz61
10.03.2020, 14:13
Maçta kural hatası var diyorlar.
Bu TFF den bişe çıkmaz ama bence sıkıştırılmalı yine de

Zafer Fidan
10.03.2020, 16:45
Maçta kural hatası var diyorlar.
Bu TFF den bişe çıkmaz ama bence sıkıştırılmalı yine de
Ne kural hatasi?

AttilaTheHun
10.03.2020, 16:53
Ne kural hatasi?Uzatma 5 dakika süresince oynatılmadı.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
10.03.2020, 17:18

Kenetlenin Beyler, yarın akşam itibarıyla şampiyonluk yürüyüşümüz başlıyor ..

aynen

Zafer Fidan
10.03.2020, 18:25
Uzatma 5 dakika süresince oynatılmadı.
HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hatirladigim kadar 7-8 dakika uzatti. Tabelada 5 dakika gösterilmisti.
Kural 5 dakikadan az oynatamaz diyor. Fazlasi ise hakemin karari.

https://www.fifa.com/mm/document/afdeveloping/refereeing/law_7_the_duration_of_the_match_en_47401.pdf

Enes Başkaya60
10.03.2020, 19:55
Hatirladigim kadar 7-8 dakika uzatti. Tabelada 5 dakika gösterilmisti.
Kural 5 dakikadan az oynatamaz diyor. Fazlasi ise hakemin karari.

https://www.fifa.com/mm/document/afdeveloping/refereeing/law_7_the_duration_of_the_match_en_47401.pdf

Ula bu adiler tekrar değilde son 3 dakikayı gıcıklık olsun diye bile oynayabilirler bu saatten sonra ....

bkandil
11.03.2020, 08:44
Ula bu adiler tekrar değilde son 3 dakikayı gıcıklık olsun diye bile oynayabilirler bu saatten sonra ....

Mehmet Demirkol: Bir maç oynanıyor hakem 87. dakikada bitiriyor maçı. Ne oldu, bitti. Bu bir kural hatası mıdır? Bence kural hatasıdır. Bunun kural hatası olduğunu düşünüyorum. 87. Dakikada bitirmekten ne farkı var. VAR da seni uyarıyor 4.hakem de saat tutuyor, nereye bitirdin demesi lazım değil mi.

Demirkol'un açıklaması üzerinden düşünülürse sadece 3 dakikanın oynatılması söz konusu olamaz.

Şahsi görüşüm, talep reddedilir

alper*
11.03.2020, 09:05
Maç tekrarlanır da yenilirsek?

Eldeki 1 puandan da olmayalım :D

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 09:07
Maç tekrarlanır da yenilirsek?

Eldeki 1 puandan da olmayalım :D

3 dak. için yeniden oynatmazlar.

Enes Başkaya60
11.03.2020, 13:19
Mehmet Demirkol: Bir maç oynanıyor hakem 87. dakikada bitiriyor maçı. Ne oldu, bitti. Bu bir kural hatası mıdır? Bence kural hatasıdır. Bunun kural hatası olduğunu düşünüyorum. 87. Dakikada bitirmekten ne farkı var. VAR da seni uyarıyor 4.hakem de saat tutuyor, nereye bitirdin demesi lazım değil mi.

Demirkol'un açıklaması üzerinden düşünülürse sadece 3 dakikanın oynatılması söz konusu olamaz.

Şahsi görüşüm, talep reddedilir

Reddedilir tabiki bu karaktersizlerin oynatacak hali mi vae bizimkiler de her yolu deniyor işte olsun yapsınlar...

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 14:39
Reddedilir tabiki bu karaktersizlerin oynatacak hali mi vae bizimkiler de her yolu deniyor işte olsun yapsınlar...

Aynen.
Bizimkilerin amacı ey tff, mhk ve hakemler, aklınızı başınıza alın.
Bi daha yanlış yapmayın mesajı vermekti.

Doğukan Uçan
18.06.2020, 10:04
Şu maçı nasıl alamadık inanılır gibi değil, aynı 2010 2011 yılındaki eskişehir deplasmanına benzer maç oldu.

Tekke
19.06.2020, 14:32
Halis Özkahya, 25. haftada G.Antep-Trabzon maçından bu yana bu haftayı da boş (26, 27 ve 28 haftalar) geçiyor.

Hâlbuki 26. haftadaki Trabzon-Başakşehir maçının hakemi Fırat Aydınus ve VAR’ı Mete Kalkavan bu kadar dinlenmemişti.

TFF Özkahya denen itin tetikçi olduğunu biliyor ve bunlarla uğraşamıyor mu(Ermanın iddiası bu) yoksa uğraşamıyor görünüp sırayla tetikçi mi atıyor?

Doğukan Uçan
20.06.2020, 08:44
Halis Özkahya, 25. haftada G.Antep-Trabzon maçından bu yana bu haftayı da boş (26, 27 ve 28 haftalar) geçiyor.

Hâlbuki 26. haftadaki Trabzon-Başakşehir maçının hakemi Fırat Aydınus ve VAR’ı Mete Kalkavan bu kadar dinlenmemişti.

TFF Özkahya denen itin tetikçi olduğunu biliyor ve bunlarla uğraşamıyor mu(Ermanın iddiası bu) yoksa uğraşamıyor görünüp sırayla tetikçi mi atıyor?

Al işte ankaragücü 2.golü verilmiyor başakşehir kazanıyor, biz ise son saniyede gol atıyoruz hakem 10 dakika vardan inceleyip iptal ediyor. şaka gibi.

ccd6167
20.06.2020, 08:47
Al işte ankaragücü 2.golü verilmiyor başakşehir kazanıyor, biz ise son saniyede gol atıyoruz hakem 10 dakika vardan inceleyip iptal ediyor. şaka gibi.
İyi de abi poZisyon offside. Adam aktif alanda. Ek olarak önündeki adamı görüp ayarlayamıyor musun gerizekalı paZdan

bizim golü vermemesi oç luğu.

Doğukan Uçan
20.06.2020, 20:01
İyi de abi poZisyon offside. Adam aktif alanda. Ek olarak önündeki adamı görüp ayarlayamıyor musun gerizekalı paZdan

bizim golü vermemesi oç luğu.

işte bizim şöyle 1 tane galibiyetimiz yok. sorsan damat trabzona yardım ediyor derler :D

yalnız o ankaragücü'nün attığı golü istanbul takımları atsaydı %100 verirdi adım kadar eminim.

serdaracıl
11.02.2021, 17:04
Insallah aliriz, bundan sonra her mac rize macindaki 2 yari gibi oynamamiz lazim

o maçta orta sahada kimler vardı

serdaracıl
03.06.2021, 13:43
Türk futbolunun başındaki adam inşaatçı, bir önceki tüpçü, daha öncekilerin de bunlardan farkı yok. Bu adamlar sıfır beyin, sıfır vizyon ve bol fanatizm ile türk futbolunu yönetmeye kalkıyorlar. Bunlar atanmış kişiler. Parayla her şeyi yaparım ve olur, ne de olsa param var mantığı ile hareket ediyorlar, bizim taraftarımızın bazıları da buna eyvallah diyor. olacak şey değil.

Doğukan Uçan
04.10.2021, 19:26
Yakın tarihin en utanç verici hakem kararının yaşandığı maç olarak hafızalardaki yerini almıştır.