PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 25.Hafta | Gaziantep FK 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Oğuz B.
04.03.2020, 15:30
Sanırım orada koşar demek istedi. Kalvyenin azizliği olabilir.
Ayıp oluyor hocam kaşar filan.

castillo61
04.03.2020, 15:37
Sosa......Onazi
......Yusuf

Sosa......Parmak
........Yusuf

Sosa..........Ndiaye
.......Guilherme

Ünal hocam çoktan bu dizilime geçmişti bile.

Ndiaye'nin hücuma dönük oyununun avantajları kadar dezavantajları da var. Guilherme 10'a geçince bariz bi fark gördük.

Mikel'e gelince iyi performanslar çıkarıyor fakat Sosa'yı inanılmaz bozuyor. Mikel oynayınca Sosa'nın sahada hangi rolde oynadığının net bi cevabı yok.

Takım skoru alsa da oyun olarak can çekişiyor. Bir şeyler değişmeli ve öncelik geçen sezon büyük oranda başarı gösteren düzen olmalı.

UĞUR DURTAŞ
04.03.2020, 15:42
Halis Rize maçının var hakemi değil miydi? Eğer öyleyse çok art niyetliydi o maçta. Bu dillendirilip kasıtlı maç yönetmesi engellenmeli. Olmazsa hakem için iki, Antep için iki atmalıyız
**

<tbody>
(H) ABDULKADİR BİTİGEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20372)
(Y) İSMAİL ŞENCAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18585)
(Y) MEHMET CEM SATMAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20183)
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=876678)
(V) ÖZGÜR YANKAYA (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)
(A) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)

</tbody>

A. Aydın
04.03.2020, 15:46
Antep ide yenemeyeceksek sampiyon olmayalim.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2020, 16:43
1-3 alırız (gol yeme hastalığı moralimi bozsa da)

Bahadır Şimşek
04.03.2020, 16:44
Her maç final, her maçta çok koşmak lazım.

İnşallah kazandığımız bir maç olur.

Gürkan Asma
04.03.2020, 16:44
Başakşehir yürüyerek yendi bunları, forumun haline bak :D Ondan sonra da tribündeki taraftara laf ediliyor. Şu forum tribünde olunca işte durum bu oluyor.

artvints
04.03.2020, 16:46
Başakşehir yürüyerek yendi bunları, forumun haline bak :D Ondan sonra da tribündeki taraftara laf ediliyor. Şu forum tribünde olunca işte durum bu oluyor.

Sturridge bile şov yaptı bu takıma karşı :)

yorumsuz6117
04.03.2020, 16:53
Zor maç epey zor, Hüseyin Çimşir şampiyonluktan edecek Trabzonspor'u..

takozibo
04.03.2020, 16:55
Bizde ki oyunun temel sıkıntısı 10 numarasız oynamamız. Dün akşam ki fb maçında endiaye ve guilherme değişikliği bunu net şekilde gösterdi. Ndiaye 10 numara da olmuyor. Pas trafiğini beceremiyor sosa'yı öne atıp mikel ndiaye önde sosa oynarsa daha iyi olacak diye düşünüyorum. Guilherme de 10 numarada gayet iyi oynuyor kanatta etkisiz orta rotasyonda denemek daha iyi olur onu da.

Burak Bıyıklı
04.03.2020, 16:56
Bir gole açılacak maç. Minimum 3 golümüz var

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

romeikaa
04.03.2020, 17:39
başakşehire puan kaybedeceğimize bu maça puan kaybı yazmak daha doğru. bu maçta 1 puan peşine malatya ve başak galibiyetleri bize zarar vermez. bu defansla nasıl olacak bilmiyorum inanın. çok kolay gol yiyoruz beyler. takım geri çekildi mi her top pozisyon oluyor. hücum gücümüzle buraya kadar geldik. önümüzdeki 3 maça 7 puan şart.

hanzale
04.03.2020, 17:49
başakşehire puan kaybedeceğimize bu maça puan kaybı yazmak daha doğru. bu maçta 1 puan peşine malatya ve başak galibiyetleri bize zarar vermez. bu defansla nasıl olacak bilmiyorum inanın. çok kolay gol yiyoruz beyler. takım geri çekildi mi her top pozisyon oluyor. hücum gücümüzle buraya kadar geldik. önümüzdeki 3 maça 7 puan şart.

Bu maça 1 yazarsan diğerlerinin 3 olma ihtimali çok düşer,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MehmeTS_ADANA
04.03.2020, 17:59
Arkadaşlar biraz alakasız ama sezon sonu antepteki maximi bir
tek ben mi beğeniyorum. gelecek sezon transferi düşünülemez mi ?

Murathan
04.03.2020, 18:02
Sosa......Onazi
......Yusuf

Sosa......Parmak
........Yusuf

Sosa..........Ndiaye
.......Guilherme

Ünal hocam çoktan bu dizilime geçmişti bile.

Ndiaye'nin hücuma dönük oyununun avantajları kadar dezavantajları da var. Guilherme 10'a geçince bariz bi fark gördük.

Mikel'e gelince iyi performanslar çıkarıyor fakat Sosa'yı inanılmaz bozuyor. Mikel oynayınca Sosa'nın sahada hangi rolde oynadığının net bi cevabı yok.

Takım skoru alsa da oyun olarak can çekişiyor. Bir şeyler değişmeli ve öncelik geçen sezon büyük oranda başarı gösteren düzen olmalı.

Guiyi 10da dün çok beğendim. rakip elini kollunu sallayarak da çıkamıyor oradan temaslı oynuyor. mikel sosa badoudan çok daha makul duruyor.
skor gelmediğinde en azından çabuk çabuk mikeli oyundan alıp gui sahaya sürülebilir bir b planı oluşturduk gibi.

Kadir
04.03.2020, 18:03
Beyler Antepmiş Malatyaymış bunlara vurup geçemezsek zaten şampiyonluk hayal olur..

Bizim takım artık kazanma karakterine sahip, güvenin takıma.

Togrul
04.03.2020, 18:06
Artık her maç başlamadan teknik ekip saniye saniye her maçı futbolculara yaşatması lazım. Avantaj bizde Alanya ve gs maçlarında beraberlik hesabta puan kayıpları olarak düşünüle bilir. Alanyaya yenilsek bile gs maçında yenilmememiz lazım.

nevzat61
04.03.2020, 18:18
Bu hafta göztepe yeni stadinda basaksehiri yeneceğini tahmin ediyorum..sivas ile gs berabere biter gibi geliyor..biz önce antepi sonra malatyayi yenersek..tadından yenmez..

oflubektas
Avukatım, bu cevabı sana özel yazmıyorum ama hemen hemen herkes benzer tespitler yaptığı için senin özelinde HERKESE yazıyorum.
Evet topu rakibe bıraktığımız dakikaların bazı anlarında oyuna dalıyoruz, koşu tempomuzu kaybediyoruz ve en son oyuncumuzla en uç oyuncumuz arasındaki mesafe uzuyor. Genel oyun tempomuzu kaybediyoruz ve maç içinde bazen uzun dakikalar hatalı oyuncu, mevki ve genel oyun planı tercihleriyle vakit kaybediyoruz. Çok doğru bunlar ama bunlardan dem vurup "yandık bittik!" denilecek vakit değil!

Neden?

Sebep şu; çok sıkışık bir fikstüre girdik. ortalama 3 günde bir deplasman ağırlıklı bir maç tempomuz var. Takımın genel temposu şu şekilde maç-dinlenme-yenilenme idmanı-belki 1 taktik idman-seyahat-maç...

Şimdi bu döngüde, söylenilen sıkıntıları gidermek için yapılabilecek bir şey yok. Biz bu noktadan sonra artık neyi yapabiliyorsak onu en iyi şekilde yapmaya, beceremediğimiz teknik meseleleri motivasyon ve hırs unsuruyla kompanse etmeye çalışacağız.

Ortam buyken, "bakalım kaç kere daha sıçrarız?" , "bu hoca bu işi kaldıramaz" , "vay bu nasi fidbol!?" , "uy biz ne edeceğuk :(" gibi söylemlerin hiçbir şey ve kimseye faydası yok. Allah aşkına konsantrasyon. Lütfen, lütfen, LÜTFEN!

Tamam da Yiğidim yazdıklarımda "aman yandık bittik" yok ki? O eksiklerimiz dahi olsa kesin gol yeriz ama yine de kötü oynarken yenebiliriz diyorum. Şurada birkaç kişiyiz, topçular ve camia da okuyup ona göre şekillenmiyor zaten, aneliz de mi yapmıyah ? :)

Kaldı ki kimsenin "Antep çok iyi, taş gibi takım" dediğini görmedim. Herkes çok enteresan ve günü gününe, anı anına uymayan ters bir takım olduğunu, velhasılı arıza hocalarının kendisi gibi bir takım yarattığını yazmış. Mesela ligin en disiplinli ve zor gol yiyen takımlarından Sivas'a 5 attılar. Yalnız maçın özetini dahi izleyenler bilir, 6-5 Sivas da alabilirdi. Başak maçında skoru 0-0'da tutup, sonra helva gibi dağıldılar.

Antonio
Maxim en etkili oyunculari kilitlersek maçı alırız.

Halil Alemdar
04.03.2020, 18:26
Bu maçta puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Sadece bi his:D

Yiğit Gayretli
04.03.2020, 18:26
Tamam da Yiğidim yazdıklarımda "aman yandık bittik" yok ki? O eksiklerimiz dahi olsa kesin gol yeriz ama yine de kötü oynarken yenebiliriz diyorum. Şurada birkaç kişiyiz, topçular ve camia da okuyup ona göre şekillenmiyor zaten, aneliz de mi yapmıyah ? :)

Kaldı ki kimsenin "Antep çok iyi, taş gibi takım" dediğini görmedim. Herkes çok enteresan ve günü gününe, anı anına uymayan ters bir takım olduğunu, velhasılı arıza hocalarının kendisi gibi bir takım yarattığını yazmış. Mesela ligin en disiplinli ve zor gol yiyen takımlarından Sivas'a 5 attılar. Yalnız maçın özetini dahi izleyenler bilir, 6-5 Sivas da alabilirdi. Başak maçında skoru 0-0'da tutup, sonra helva gibi dağıldılar.

Ama yazının başında yorumun şahsi değil bahsettiğim şekilde düşünenlere yönelik olduğunu belirtmiştim :)

AyhanPe
04.03.2020, 18:30
Zor maç epey zor, Hüseyin Çimşir şampiyonluktan edecek Trabzonspor'u..

Simdi virgül den önce ve sonrasini ayni kisi mi yazmis? :D Ne yani simdi basimizda baska bir adam olsa daha kolay bir mac mi olacakti? E.Yanal, A.Avci, Sergen gibi adamlar mi olsaydi yani? Adam takimin basinda oldugu süre icinde iki Fb galibiyeti var. Sadece tek BIR beraberlik oda Bjk ye karsi. Tatmin edici bir oyun oynayamiyoruz ama sonuca gidebilen verimli bir oyunda var. Bu kadro yapisindan da kaynaklanan bir durum.

Trabzonspor u sampiyonluktan sadece ,,taraftari" eder bu saatten sonra.

Can
04.03.2020, 18:32
Çıkacaz adam gibi kazanıp geleceğiz..

Halil Alemdar
04.03.2020, 18:33
———Uğurcan———
Kamil-Costa-Campi-Novak
——Sosa—Ndiaye—
Eku——-Gui———-Nwa
———Sörloth——

Şu tarzda daha rahat bi maç çıkartırız ama hoca Mikeli kesmeyecektir. İyi de oynuyor uşak ama Sosayla aynı anda olmuyorlar.

AyhanPe
04.03.2020, 18:36
Hala ipler bizim elimizde. Puan farki ilerleye maclarda bir acilir bir kapanabilir ama ligin ipleri bizim elimizde kalir. Antep ve Malatyaspor maclarini alabilirsek cok büyük bir avantaj elde etmis oluruz. Bu maclarin deplasmanda olusuda dezavantaj da degil taraftarin halini gördükce..

bilgehan83
04.03.2020, 18:36
Bizde ki oyunun temel sıkıntısı 10 numarasız oynamamız. Dün akşam ki fb maçında endiaye ve guilherme değişikliği bunu net şekilde gösterdi. Ndiaye 10 numara da olmuyor. Pas trafiğini beceremiyor sosa'yı öne atıp mikel ndiaye önde sosa oynarsa daha iyi olacak diye düşünüyorum. Guilherme de 10 numarada gayet iyi oynuyor kanatta etkisiz orta rotasyonda denemek daha iyi olur onu da.
Sosa da ndiaye de on numarada olmaz olmuyor maalesef orada oynayacak adamlar guilherme ömür ve Kerem bizim on numara sorunumuz var evet ama üç tane de orada oynayabileceğimiz adam var hoca faktörü artık devreye girmeli

AyhanPe
04.03.2020, 18:55
Fb nin basina kimi getirmisler bir bakim dedim. Irkci Emre takimin basinda olacakmis gecici olarak. Taraftarin coguda Y.Vural i istiyor düsünebiliyormusunuz? :D :D Türk futbolunun geldigi duruma bakin.

H.Cimsir bekledigimden cok daha iyi yönetiyor takimi. Alt yapimizla, insan kaynaklarimizla fark atmisiz Ist. takimlarina da haberimiz yok..Degerini bilende pek yok. Hüseyin su stresli sampiyonluk serüveninden alninin akiyla ciksin umarim uzun yillar takimin basinda kalir..

Enaldo61
04.03.2020, 19:37
Sıra sende hadi bakalım. Vura vura gitmemiz lazım.

Muhammed Ayaz
04.03.2020, 20:12
Campi uzun süredir gayet iyi performans veriyor.
Da Costa-Campi tandeminde ısrarcı olmalıyız.

Ayrıca Hüseyın hoca gereksiz macera ile değişik değişik oyun formatları denememeli.

Bu takımım üç aşağı beş yukarı nasıl oynaması gerektiği belli.

Ligin boyu kısaldı.Maceraya gerek yok.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkin
04.03.2020, 20:28
Sampiyonlugu aklindan geciren bir takim cikip bu maci alacak. Aynisi haftaici oynanacak Malatya maci icin de gecerli. Sikeci Hikmet geldi ve ilk maclarinda takimlari ayaga kaldirdigi bilinen bir sey. Onu da oyle ya da boyle cikip yeneceksin.

Enaldo61
04.03.2020, 20:45
Campi rakibi biraz daha ısırmalı sanki az daha sert olmalı.

Gümüshaneli61
04.03.2020, 21:04
TS'nin sampiyon olmasi icin kalan maclarda puan kaybi yasamamali. Yani 3 puan sart. Artik her mac final maci.

Gurpas
04.03.2020, 21:19
Gaziantep kolay takım. Yenmeliyiz..

Mehmet Cihan Kocaman
04.03.2020, 21:25
Öyle ya da böyle bir şekilde kazanıyoruz, çok iyi oynamasak da muazzam bir kazanma alışkanlığı edindik bu çok iyi bir şey. Malatya maçının Malatya'nın eksiklerini de düşünürsek rahat geçeceğini düşünüyorum. Gaziantep ise çok rahat gol atabileceğimiz bir takım bence, 3 puan çıkarırsak önümüzde kimse duramaz.

olcay_61
04.03.2020, 21:49
Başakşehire oynadıkları gibi oynasınlar tarihi fark atarız..
Mertten viscaya tek topla kaleye gitti sürekli adamlar

BayzanTs61
04.03.2020, 22:18
Mutlaka kazanmamiz lazim baska yolu yok, kadro boyle olur.

———Uğurcan———
Kamil-Costa-Campi-Novak
——Mikel—-Ndiaye—-
Ekuban——-Sosa——-Nwakae
———-Sörloth———-

Tolga Kurt
04.03.2020, 22:22
Mutlaka kazanmamiz lazim baska yolu yok, kadro boyle olur.

———Uğurcan———
Kamil-Costa-Campi-Novak
——Mikel—-Ndiaye—-
Ekuban——-Sosa——-Nwakae
———-Sörloth———-

Pereira yok mu

lazminator61
04.03.2020, 22:29
aliriz maci

ysngmz
04.03.2020, 22:41
Bize ters gelen takım Göztepe

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gurpas
04.03.2020, 23:08
Göztepeyi deplasmanda yeniyoruz. Trabzon da yenemedik daha.

takozibo
04.03.2020, 23:20
Sosa da ndiaye de on numarada olmaz olmuyor maalesef orada oynayacak adamlar guilherme ömür ve Kerem bizim on numara sorunumuz var evet ama üç tane de orada oynayabileceğimiz adam var hoca faktörü artık devreye girmeli

Beşiktaş’da on numara posizyonunda oynadı diye hatırlıyorum. Guilherme önde oynayacak arkalarında ndiaye sosa oynayacak o zaman, mikel kesik yiyecek. On numarasız ileriye top taşıyamıyoruz çünkü oyunun bu kadar kötü olmasının nedeni bu sezon başından beri.

Murat'
04.03.2020, 23:56
Galatasaray bu hafta puan kaybı yaşayabilir, önümüzdeki iki maçı da kazanırsak Galatasaray'la olan puan farkını açabiliriz, ama bir de işin Başakşehir boyutu var. Galatasaray ile Sivasspor'un berabere kalıp Başakşehir'in kaybetmesi bizim için gerçekten muhteşem olur.

Mehmet Sarigül
05.03.2020, 00:11
Gaziantep, Malatya, Alanya, Göztepe hiç fark etmez, çünkü önemli olan bizim (yani Trabzonspor) ne yapacağimizdir!

Artik her maç bir final ve her rakip bize karşi savaşacak...

Mehmet Fatih Silik
05.03.2020, 00:44
Dün ki galibiyetten sonra o her defasinda takildigimiz esigi gectik bence.
Artik kötü de oynasak galip geliyoruz veya en kötü ihtimal beraber kaliyoruz.
Bu büyük takim refleksini en son 2010-2011'de yakalamistik.

Mehmet Sarigül
05.03.2020, 00:54
"Takim boyunu" sorununu bir türlü çözemiyoruz!

Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama dünkü Fb maçinda Costa'nin bir ara takim boyunu kisaltmak için takim arkadaşlarini uyardiğini ama başarili olamadiğini gördüm.

Sörloth'un (oyun içinde, korner hariç) yardim için cezasahmiza kadar gelirken, kanat forvetlerimizin beklere yeterince yardim etmemesi kabul edilir bir durum değil!

asilhamsi
05.03.2020, 01:38
---------------------- Uğur ----------------------------

--- Kamil---- Costa--------------- Campi-- Novak----

------------- Ndiaye---------- Sosa--------------------

--- Ömür ---------- Gulirme-------------- Nwakame--

--------------------- King -------------------------------

ekuban bu kadar formda iken kesilmez.Ömür için zaman gerekli onun dışında güzel kadro.

ndiaye yerine obi olabilir.

------------ugurcan-------------

kamil----costa-----campi-----novak

-------badu(obi)------sosa--------

ekuban-------guilherme-------waka

-------------sorloth-------------------

bir iki hafta sonra guilherme yerine on numara ömür oynar.

İşte o zaman kopsun fırtına.

asilhamsi
05.03.2020, 01:40
badu----sosa
----ömür----

hayalimdeki merkez ortasaha

eku---sorloth---waka

hayalimdeki hücum hattı.

Bu takımı yenmek nerede ise mucize olur.

artvints
05.03.2020, 04:22
Fenerbahçe maçında golü yediğimiz için negatif bir hava oluştu ama ikinci yarı başında 4 2 3 1'e döndükten sonra çok akışkan bir oyun oynamışız. Geçen seneyi hatırlatan bir oyun.

Ve parmak bu sene ilk defa iyi gözüktü. Mikel sosa ikilisinin bir parçası olamadı ama sosa guilherme ikilisinin arkasında yine yerini buldu akışkan bir oyun ortaya çıktı. Çünkü görevi yine basitleşti. Rakip ofansif ortasahaya yakın dur, top kap, mücadele et, basit pas oyna, boşluğu driblingle geç.

Çok net görüldü ki bizim alışkanlığımız bu sistem üzerine. 3 tane hareketli orta saha, forvetin yanına giren 10 numara, iki 8 ve çizgiye yakın birebirde etkili iki kanat.

Geçen sene Anadolu deplasmanlarinda bu kadroyla seri yaptık. Umarım huseyin hoca o karışıkta ortaya çıkan pozitif oyundan mesaji almıştır.

Parmak şart değil ndiaye ile de oynanabilir. Mikel fizik olarak iyi durumda, onunla da en azından ilk yarı böyle oynanabilir. Sonra üçlüyü dönüp güvenlikli şekilde maçı bitirebiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2020, 08:36
Çok kritik bir hafta
Sivas-GS
Göztepe-Başak
Böyle bir haftada kazanmak bayram etkisi yapar.

Başakspor ve Cincon bu hafta kazanmamalı, beraberliğe razıyım

DNA-TS
05.03.2020, 08:50
gaziantep ya hep ya hiç yapıyor. cümbür cemaat hücum yapıyorlar. dengesiz bir takımla oynayacağız ondan dolayı normal oyunumuzla sonuca gideriz.

Semih GÜL
05.03.2020, 08:59
ilk golü kesinlikle bizim atmamız gereken bir maç...

ÖmürKaradeniz61
05.03.2020, 09:34
Çok kritik bir hafta
Sivas-GS
Göztepe-Başak
Böyle bir haftada kazanmak bayram etkisi yapar.

Başakspor ve Cincon bu hafta kazanmamalı, beraberliğe razıyım

Unutulan sivas gerçeği var sadece gs maçları kaldı.

zafer6161
05.03.2020, 09:41
gs kazansın.ben en çok sivası ciddiye alıyorum,kimse ciddiye almıyor yok düşerler getiremez falan ama zor maçları kalmadı

matalar
05.03.2020, 09:42
Unutulan sivas gerçeği var sadece gs maçları kaldı.
sivas gs yi yensede sonraki haftalar kaybetme olasılığı yüksek
ama gs öyle değil. havayı yakaladılar iyice.
benim için en güzel sonuç sivasın galip gelmesi olur. beraberlik de fena olmaz.
ama gs fatih terimin balıyla da olsa kazanır

zafer6161
05.03.2020, 09:50
sivas gs yi yensede sonraki haftalar kaybetme olasılığı yüksek
ama gs öyle değil. havayı yakaladılar iyice.
benim için en güzel sonuç sivasın galip gelmesi olur. beraberlik de fena olmaz.
ama gs fatih terimin balıyla da olsa kazanır

yanlısın var,sivas gs yi yenerse tam aksi diğer maçlarda kaybetmeme olasılıgı yüksek,çünkü gs ye kaybetmedi kime kaybedecek,toparlandılar,iki üç hafta düşüşe gecti ama yine form tuttular,

gs yensin,çünkü gs nin 3.4 zor maçı var ve puan kaybetme olasılığı cok yuksek

ucurum
05.03.2020, 09:52
Maçı alırız diyemiyorum. Kaybederiz de diyemiyorum.

Ama bu saatten sonra yok Galatasaray yok Başakşehir falan puan kaybetmezler.

Bu açıdan tek güzel şey kozların elimizde olması...

Al bu maçı al diğerlerini şampiyon ol alamazsan da kimsenin puan kaybetmesini bekleme...

alper*
05.03.2020, 09:55
Bu maçı kazanabiliriz ama gol yemememiz imkansız gibi.

Çok hareketli oyuncuları var.

Biz mutlaka bir hata yaparız, umarım gol yollarında olmaz bu.

matalar
05.03.2020, 10:00
yanlısın var,sivas gs yi yenerse tam aksi diğer maçlarda kaybetmeme olasılıgı yüksek,çünkü gs ye kaybetmedi kime kaybedecek,toparlandılar,iki üç hafta düşüşe gecti ama yine form tuttular,

ligin sonuna doğru daha önce şampiyoluk yarışı heyecanı içinde olan ve olmayan oyuncu farkları meydana çıkacaktır.
gs burda çok avantajlı olacak. bizde fena sayılmayız. bizim futbolcuların bir çoğuda geldikleri takımda o heyecanı yaşadılar.hakeza başakşehir de son 3 sezondur bu işin içinde.onlarda tecrübe kazandılar bayağı.
bizim sakatlıklar olmazsa sonuna kadar kovalayacağımızı düşünüyorum. gs ve başakşehir ile maçımız belirleyici olur.

Mehmet BAŞ
05.03.2020, 10:12
Bu hafta Gaziantep'deyiz. Rakibimiz hocasıyla ve oynadığı dengesiz futbol ile ligde en uç noktaları zorluyor diyebiliriz. Beş gollü Sivasspor maçı buna en güzel örnektir. Geçtiğimiz hafta oynadığı Başakşehir maçında da maçı uzun süre dengede götürmesi, pozisyonlara girmesi tehlikeli bir takım olduklarını fazlasıyla gösteriyor. Bazı arkadaşların dediği gibi ''Antep'i de yenemeyeceksek bırakıp gidelim.'' tarzından bir takım olmadığını söylemek lazım. Bu ligde ciddi efor sarfetmeden hiç bir takımı yenemeyiz. Her maçta ortaya bir karakter koymak zorundayız. Kimse kimseye buyur maç senin demiyor. Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Hamza'nın Gs'ye yaptığı ikramı saymazsak tabi...

Trabzonspor bu sene bireysel yetenek itibariyle ligin en özel takımı olarak görünüyor. Sosa, Nwakaeme, Ekuban, Sörloth gibi özel işler yapabilen oyuncularımız var. Bu isimlerin yanına şimdi Guilherme ve Ömür'ü de ekliyoruz. Defanstan gelip hücumda fark yaratan Novak ve Pereira gibi oyuncularımız var. Kısacası bazı anlarda futbol anlamında vasat olsak da bu oyuncular sayesinde skor alabiliyoruz. Bu sene bu kotamızı fazlasıyla kullandığımızı düşünüyorum. Son viraja girdiğimiz şu günlerde artık biraz futbol oynanamız lazım. Bu maçta yarım saat futbol oynarsak skoru da maçı da alırız diye düşünüyorum. İnşallah şans yanımızda olur.

Sezon boyu sakatlar, cezalılar ve formsuzlar derken yedek kulübesinden oyuna etki edemiyorduk. Fakat son haftalarda Ekuban, Guilherme, Parmak ve Ömür'ü kullanacak seviyeye gelmemiz ile birlikte artık oyuna müdahale etme şansımız da doğdu. Son Fenerbahçe maçındaki Guilherme etkisini hepimiz gördük. Parmak hiç sırıtmadan oynadı. Ekuban yavaş yavaş ritmini buluyor. Bir de Bilal form tutar ve iki maça etki ederse bundan iyisi bal, börek derim.

Tabi iyi şeyler yanında can sıkıcı durumlar da yok değil. Hala bir oyun anlayışı ve sistem çervesinde hücum şablonumuz yok. Geçen sene rahatlıkla yaptığımız o etkili set hücumlarını yapamıyoruz. Hatta daha da ileri gidiyorum, Ünal Karaman ile Trabzon'daki S.Prag maçında oynadığımız o etkili futboldan eser yok! Bu anlamda canım çok sıkılıyor ama elden bir şey gelmiyor. Takım oyununda iyiye giden tek bir husus var. O da Da Costa ve Campi ikilisi ile birlikte artık daha iyi pozisyon alıyor olmamız ve defans hattında daha dirençli bir görüntü vermemiz oldu. Uğurcan, Sörloth ve Nwakaeme'nin formunu konuşmaya gerek yok. Allah nazardan saklasın.

Bu takımın en büyük sorunu, hepinizin de bildiği üzere skoru aldıktan sonra anlamsız şekilde geri yaslanması ve kontra hücum yapamaması! Son Fenerbahçe maçında 2-0'dan sonra yine geri yaslandık ve yine kontrayı beceremedik. Baskı yediğimiz dakikalarda takımın dizilimini ve rakibi nasıl karşıladığımızı özel olarak izledim. Ve çok garip bir şey gördük. Rakibi karşılarken defans çizgimiz ideal pozisyonunda duruyor fakat orta saha oyuncularımız garip bir şekilde adeta stoperlerimize tost olmuş şekilde yapışıyorlar. Böyle olunca rakip stoperler ve bekler yarı sahamıza kadar geliyor. Burada orta saha oyuncularımız hatalı dizilimde bulunuyor. Bu konuda hocamızın uygulamalı bir anlatıma gitmesi lazım. Bu işi düzeltmemiz icap ediyor. Nacizane gördüklerim bunlardır. Umarım en kısa sürede bu sıkıntıları da aşarız.

Enaldo61
05.03.2020, 10:17

yok artık hocam, bu dediğin olsun gs sonuna kadar götürür yarışı aksine sivas bugün yense de götüremez yarışı mümkün değil. Umarım Sivas yener ama sanmıyorum.

Bizim tek yapmamız gereken her maça aynı motivasyonla çıkıp gs maçına kadar 3 puanları alıp farkı minimum 7 de tutmaktır.

Sivas bu hocayla ve bu kadroyla 10 hafta mümkün değil götüremez.

alper*
05.03.2020, 10:21
Sivas oluyor da biz olamıyorsak Sivas olsun zaten.

GS mutlaka kaybetmelidir.

Yusuf BALCI
05.03.2020, 10:22
Önümüzdeki iki maçta şampiyon duruşu gösterip ikisini de kazanmalıyız.

Enaldo61
05.03.2020, 10:22
sivas'ın zor maçı yok denmiş, öncelikle sivas antalya deplasmanında puan kaybeder yazın bir kenara.

Ayrıca, öyle kağıt üstünde göründüğü gibi hiçbir zaman olmadı bu işler. 2 hafta üst üste puan kaybı yapsa biter o iş zaten. Takımlar küme düşmeme mücadelesine girecek şu an kolay görünen o maçlarda kimse kimseye eyvallah demicek, önemli olan bizim vura vura gitmemiz.

o kolay dediğiniz 7 8 maç da küme düşme hattında olacak, bakalım öyle herkesi yenmek kolay mı göründüğü gibi. hele bu kadrosuyla sivas'ın.

Enaldo61
05.03.2020, 10:28
çekinilmesi gereken takım gs, çünkü bu süreçleri gerek saha dışında gerek saha içinde çok etkili yönetiyorlar, hakemler de gereken desteği veriyorlar.

zafer6161
05.03.2020, 10:43
sivas'ın zor maçı yok denmiş, öncelikle sivas antalya deplasmanında puan kaybeder yazın bir kenara.

Ayrıca, öyle kağıt üstünde göründüğü gibi hiçbir zaman olmadı bu işler. 2 hafta üst üste puan kaybı yapsa biter o iş zaten. Takımlar küme düşmeme mücadelesine girecek şu an kolay görünen o maçlarda kimse kimseye eyvallah demicek, önemli olan bizim vura vura gitmemiz.

o kolay dediğiniz 7 8 maç da küme düşme hattında olacak, bakalım öyle herkesi yenmek kolay mı göründüğü gibi. hele bu kadrosuyla sivas'ın.

en yakın örnek a.gücü maçı,a.gücünün ölüm kalım maçıydı ama fark yedi,fikstürü merak edenler için sivasın son 6 maçına baksın..
valla ben sivasın konya deplasmanı hariç puan kaybedeceğini tahmin etmiyorum.fener zaten maçı verecek.antalya az da olsa rahatlamış durumda
gs öyle değil ama maçları çok zor

Sivasspor Kayserispor
Kasımpaşa Sivasspor
Sivasspor Yeni Malatya
Fenerbahçe Sivasspor
Sivasspor Gençlerbirliği
Göztepe Sivasspor

Enaldo61
05.03.2020, 10:46
en yakın örnek a.gücü maçı,a.gücünün ölüm kalım maçıydı ama fark yedi,fikstürü merak edenler için sivasın son 6 maçına baksın..
valla ben sivasın konya deplasmanı hariç puan kaybedeceğini tahmin etmiyorum.fener zaten maçı verecek.antalya az da olsa rahatlamış durumda
bence 10 hafta kala ölüm kalım maçı olmaz orada son 5-6 hafta en tehlikeli maçlar oluyor. bakalım ne olur ama benim düşüncem gs ve başak olabildiğince puan kaybı yapmalı sivas önemli değil.

zafer6161
05.03.2020, 10:48
bence 10 hafta kala ölüm kalım maçı olmaz orada son 5-6 hafta en tehlikeli maçlar oluyor. bakalım ne olur ama benim düşüncem gs ve başak olabildiğince puan kaybı yapmalı sivas önemli değil.

işte bende onu diyorum.tehlikeli maçı yok denecek kadar az.son 6 hafta hep rahat kendini salmış takımlar

matalar
05.03.2020, 10:50
bu sezon tek göztepe maçında gol atamamışız. O da beto'nun laneti herhalde.

UĞUR DURTAŞ
05.03.2020, 10:53
Bizim haddimize değil Hüseyin hocam biliyoruz ama,
yinede
g.antepsporun
hızlı oyuncuları olduğunu...
maçlara çok hızlı başladıklarını...
kontra ataklara inanılmaz hızlı ve KALABALIK bir şekilde çıktıklarını
çok şut çektiklerini
ve en önemlisi arka tarafta az adam bıraktıklarını
mutlaka analiz notlarınızda muvcut tur..

gerçekten kazanılması gereken bir maç

*
bazı takımlar beklenmedik takımları yendiğinde
veya ciddi bir seri yakaladığında diğer takımları düşünce sarar
gs nin çıkışı mesela...bizleri kabul edelim tedirgin ettiği gibiii

cumartesi antep galibiyeti
çarşamba malatya galibiyeti
pazar günüde b.şehir galibiyet
gelmesini siz düşünün artık.

bunlara göre

LağusKusteli
05.03.2020, 11:03
Biz kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz, her maça ayrı bakıp maçların sonunda galip geldik mi diğer takımlar bizi ilgilendirmez.

Bırakın onlar bizim maçları takip etsin.

Burçak
05.03.2020, 11:06
Tabiki Sivasspor yensin.
Gs tecrübeli bir camia ve son haftaları istedikleri şekilde geçme şansları daha fazla.
Ve en önemlisi olur da biz kendi aptallığımızdan Şampiyonluğu kaptıracaksak bu Sivasspor olsun.
Gs olacağına Anadolu takımı Sivasspor şampiyon olsun.

matalar
05.03.2020, 11:07
bu arada bizim b.şehir maçı öncesi perşembe günü kopenhag maçları var. o da iyi oldu. onlarda yorgun olacak

artvints
05.03.2020, 11:13
...................Uğurcan
Kamil......costa......campi......novak
...............mikel......sosa
...ekuban.....guilherme...nwakeme
....................sörloth

Guilherme malatya maçında oynamayacak, o yüzden bu maç 90 dakika oynasın. Ndiaye son maçta sakatlandı, dinlensin. Maçı erken koparirsak sosa'yi da dinlendiririz.

Malatya maçında ndiaye tekrar onbire döner.

Sezgin Öztürk
05.03.2020, 11:38

Sivasspor Kayserispor
Kasımpaşa Sivasspor
Sivasspor Yeni Malatya
Fenerbahçe Sivasspor
Sivasspor Gençlerbirliği
Göztepe Sivasspor
Ankaragücü maçının ilk yarısı 0-0 bitti.İkinci yarının başında 10 kişi kaldı ve maçı kopardı Sivas.

Sezgin Öztürk
05.03.2020, 11:49
...................Uğurcan
Kamil......costa......campi......novak
...............mikel......sosa
...ekuban.....guilherme...nwakeme
....................sörloth

Guilherme malatya maçında oynamayacak, o yüzden bu maç 90 dakika oynasın. Ndiaye son maçta sakatlandı, dinlensin. Maçı erken koparirsak sosa'yi da dinlendiririz.

Malatya maçında ndiaye tekrar onbire döner.
Antep maçı özelinde düşünürsek çok mantıklı bir 11.
Mikel-Sosa-Guilherme üçlüsü ile başlayıp topun bizde kalmasını sağlayabiliriz.
Antep muhtemelen 3 stoper ile çıkacaktır sahaya.Ekuban ve Sörloth’un savunma arkası koşularına cevap verebilirsek çok kolay çözebiliriz rakibi. İkinci yarı enerjik bir Ndiaye hamlesi ile oyunuda tutarız. En çok Kamil Ahmet’in hücumlardaki beceri eksikliği düşündürüyor oraya bir çözüm bulmalıyız.

redbul
05.03.2020, 11:57
gs kazansın.ben en çok sivası ciddiye alıyorum,kimse ciddiye almıyor yok düşerler getiremez falan ama zor maçları kalmadı

sivası g.saray maçını kazanırsa çpk büyük bir avantaj eline geçirir çünkü tüm rakipleriyle zirve mücadelesi yapan o anlamda söylüyorum hepsi ile oynamış olacak ve geri kalan maçları nispeten kolay maçlar ve ligin ilk devresinde bu takımları rahat bir şekilde yenerek ilk devreyil lider kapamışlardı sivas görünmeyen tehlike durumunda şuan.

trbzonsporlu
05.03.2020, 12:03
tabikide küme düşme hattındaki takımlarla oynanan maçlar da zorlu geçecek ama şu dönemde bjk ile mi oynamak istersin kayseri ile mi, ya da gs deplasmanına mı gitmek istersin antalya deplasmanına mı, içerde başakşehir ile mi oynamak istersin yoksa kasımpaşa ile mi, ya da alanya ile alanyada mı oynamak istersin yoksa ankarada ankaragücüylemi.

ligde öyle bir fikstür varki her takım peşpeşe 6-7 maç kolay takımlarla oynuyor sonra maçları birden zorlaşıyor. örneğin bjk ve sivas ilk dönem bu kolay fikstürü kayıpsız geçti, tüm maçlarının kazandılar.
ikinci yarı ise GS bu fikstürü kayıpsız geçti, bizse ilk dönem bu kolay fikstürden sadece denizliye takıldık. GS nin seri yaparak 10 puan farkı kapattığı kolay fisktür serisine şimdi sivas giriyor. yani mutlak favori oldukları hakemin karşı tarafı (ankaragücü maçında olduğu gibi) doğrayabileceği maçlara çıkacaklar. sivas gs maçının berabere bitmesi işimize gelecekti. tabi önce bizim kazanıp iki takımı da strese sokmamız lazım

trbzonsporlu
05.03.2020, 12:05
sivası g.saray maçını kazanırsa çpk büyük bir avantaj eline geçirir çünkü tüm rakipleriyle zirve mücadelesi yapan o anlamda söylüyorum hepsi ile oynamış olacak ve geri kalan maçları nispeten kolay maçlar ve ligin ilk devresinde bu takımları rahat bir şekilde yenerek ilk devreyil lider kapamışlardı sivas görünmeyen tehlike durumunda şuan.

ve en önemlisi de sivas, kayseri kasımpaşa gibi takımlarla oynarken rakipleri birbiriyle oynayıp kesin puan kaybedecekler. TS-Başakşehir, GS-BJK, başakşehir-GS, Alanya-TS, GS-TS gibi

Ahmet Taşçı
05.03.2020, 12:12
ve en önemlisi de sivas, kayseri kasımpaşa gibi takımlarla oynarken rakipleri birbiriyle oynayıp kesin puan kaybedecekler. TS-Başakşehir, GS-BJK, başakşehir-GS, Alanya-TS, GS-TS gibi

Sivas - GS maçı berabere biterse ve biz Antep ve Malatya maçını alırsak iki takıma da 5er paun takmış olucaz bir de Başakşehir bize gelicek onu da yendin mi 5 puan da ona takarsın. Hesap basit GS maçına kadar en yakın rakibine 4 puan fark at, GS maçı sonrası fikstür çerez, Şampiyon Ol. O nedenle Sivas - GS maçı beraberlik en iyi sonuç görünüyor.

serdaracıl
05.03.2020, 12:14
Sivas - GS maçı berabere biterse ve biz Antep ve Malatya maçını alırsak iki takıma da 5er paun takmış olucaz bir de Başakşehir bize gelicek onu da yendin mi 5 puan da ona takarsın. Hesap basit GS maçına kadar en yakın rakibine 4 puan fark at, GS maçı sonrası fikstür çerez, Şampiyon Ol. O nedenle Sivas - GS maçı beraberlik en iyi sonuç görünüyor.

Aynen

zafer6161
05.03.2020, 12:18

tabikide küme düşme hattındaki takımlarla oynanan maçlar da zorlu geçecek ama şu dönemde bjk ile mi oynamak istersin kayseri ile mi, ya da gs deplasmanına mı gitmek istersin antalya deplasmanına mı, içerde başakşehir ile mi oynamak istersin yoksa kasımpaşa ile mi, ya da alanya ile alanyada mı oynamak istersin yoksa ankarada ankaragücüylemi.

ligde öyle bir fikstür varki her takım peşpeşe 6-7 maç kolay takımlarla oynuyor sonra maçları birden zorlaşıyor. örneğin bjk ve sivas ilk dönem bu kolay fikstürü kayıpsız geçti, tüm maçlarının kazandılar.
ikinci yarı ise GS bu fikstürü kayıpsız geçti, bizse ilk dönem bu kolay fikstürden sadece denizliye takıldık. GS nin seri yaparak 10 puan farkı kapattığı kolay fisktür serisine şimdi sivas giriyor. yani mutlak favori oldukları hakemin karşı tarafı (ankaragücü maçında olduğu gibi) doğrayabileceği maçlara çıkacaklar. sivas gs maçının berabere bitmesi işimize gelecekti. tabi önce bizim kazanıp iki takımı da strese sokmamız lazım

nihayet benim düşüncede olan arkadaşalara denk geldim,illa gs yensin demiyorum beraberlik daha iyi olur ama önemli olan sivasın yenmemesi

ffırtına
05.03.2020, 12:27
Maçın senaryosu o kadar belli ki.. Şimdiden çok rahat bir şekilde maçın nasıl geçeceğini tahmin edebiliyorum..

İlk 20 dakika hepimiz takıma küfür edeceğiz bu nasıl takım diye.. İlk 45 dakika boyunca ayağımızda top tutamayacağız, Uğur 3-4 tane gollük şutu çıkaracak eğer olur de çıkaramazsa ilk yarı geri düşeceğiz..

İkinci yarıyla birlikte 65-70. dakikalarda takım silkelenecek ve etkili hücumlar yapacak.. Çok yüksek ihtimalle golü de bulacağız eğer kaleci hayatının maçını oynamazsa.. Sonra tekrar geri çekileceğiz..

Maçı bu senaryoyu bilerek izleyin yoksa insan sinir küpü oluyor.. Umarım kazanan biz oluruz.. Gençlerbirliği maçının bir kopyasını izleyeceğimizi tahmin ediyorum..

AyhanPe
05.03.2020, 12:43
Aslinda biz önümüzdeki iki deplasmani kazanabilirsek rakiplerin birer beraberligi bile bize cok büyük bir avantaj saglar.

Sivas in maclari daha kolay gibi görünsede süpriz puan kayiplari yasamasi cok olasi. Küme mücadelesi veren takimlariyla olan maclari hep bu takimlar icin kirilma anlari. Sivas a karsi kazanan kümede kalir gibi birsey.

Ben bu hafta Sivas in galip gelecegini sanmiyorum artik. Beraberlikte zor gibi. Büyük ihtimal Gs alir maci. Bjk den de cok umutluydum ama Ist. klüplerinin suan dayanisma icinde olduklarini düsünürsek pek direnc göstermeyebilirler. Kaldik mi bizim Ünal in eline. Gs nin Ünal li Rize yi hakem skandali yasanmadan yenebilecegine hic ihtimal vermiyorum.

Kisacasi önümüzdeki maclar Sivas in maclari ne kadar kolay olursa olsun takilma olasiligi daha fazla. Gs ye maclarin hediye edilme olasiliginin oldukca yüksek oldugundan bizim herseyden önce hesapta olmayan puan kaybi yasamamiz gerekir.

Onur Civelek61
05.03.2020, 13:01
Her maç zor artık. Oyuncularda baskı var. Stres yönetimini iyi yapmak gerekiyor.

vetheksenol
05.03.2020, 13:24
nihayet benim düşüncede olan arkadaşalara denk geldim,illa gs yensin demiyorum beraberlik daha iyi olur ama önemli olan sivasın yenmemesi

Ben hiç sizin gibi düşünmüyorum Sivas ın şampiyon olması imkansız.Bırakın şu fikstür işini.Gs kazanırsa geçmiş olsun biz şampiyon falan olamayız.Üstelik maç maç gidelim diyoruz siz yine başladınız.Bizim için konsantre olamadığımız her maç tehlike.Antep maçı çok zor olacak.Göreceksiniz oyun olarak ezecek bizi antep.Umarım yanılırım.

emrahtuna
05.03.2020, 13:27
sivas-gs maçının olduğu bi hafta antepi muhakkak yenmemiz gerekiyor ki bi avantaj elde edelim..sivas-gs maçının ise berabere bitmesi içimden geçen...

Zafer Fidan
05.03.2020, 13:37
Cok cok cok önemli bir mac. Rakiplerimiz puan kayip edecek ve sampiyon olmak icin bu durumlari mutlaka degerlendirmeliyiz.

ilelebeTS
05.03.2020, 13:41
Ne Sivas'ı, güldürmeyin Allah aşkına. Başakşehir bile daha ciddi rakip onlardan. Biz şampiyonlukları sahada değil saha dışında kaybediyoruz. O yüzden en tehlikeli takım gs, onlar ne kadar puan kaybederse o kadar iyi. Diğerleriyle daha kolay başa çıkarız.

trbzonsporlu
05.03.2020, 13:44

katılıyorum

Tayfun
05.03.2020, 13:44
Ne Sivas'ı, güldürmeyin Allah aşkına. Başakşehir bile daha ciddi rakip onlardan. Biz şampiyonlukları sahada değil saha dışında kaybediyoruz. O yüzden en tehlikeli takım gs, onlar ne kadar puan kaybederse o kadar iyi. Diğerleriyle daha kolay başa çıkarız.

Her şey bizim elimizde. Kimsenin puan kaybetmesini beklemeyeceğiz, aksine diğer takımlar bizim puan kaybetmemizi bekleyecek.

Bu takım şampiyon olmak istiyorsa kalan maçların hepsini almalı, şampiyonluk yolu dikenli. Gerçekten sonunda muazzam bir son istiyorsa hepsini almalı maçların, yapabilir mi? Bence yapabilir.

ilelebeTS
05.03.2020, 13:48
Her şey bizim elimizde. Kimsenin puan kaybetmesini beklemeyeceğiz, aksine diğer takımlar bizim puan kaybetmemizi bekleyecek.

Bu takım şampiyon olmak istiyorsa kalan maçların hepsini almalı, şampiyonluk yolu dikenli. Gerçekten sonunda muazzam bir son istiyorsa hepsini almalı maçların, yapabilir mi? Bence yapabilir.

Orası öyle de; şampiyonluğa rahat rahat gitmek var, nefes nefese gitmek var. Puan kaybetsinler ki rahat rahat gidelim kalp krizi geçirmeyelim en sonunda :)

matalar
05.03.2020, 13:54
bence takımın en büyük sorunu defanstan top çıkarırken, top almaya kimsenin çıkmaması.
stoperler pas verecek kimsiyi bulamıyor. herkes birinin arkasında gizleniyor.
3-5 kere al gülüm ver gülüm sonra iyice sıkışınca ya kendisi dan dun vurmak zorunda kalıyor. yada kaleciye dönüyor o dan dun vuruyor.
Burda onazi gibi bir adamın eksikliği ciddi şekilde hissediliyor.

trbzonsporlu
05.03.2020, 14:05
milli araya kadar olan 4 maçtan 12 puanı al.

rakiplerinden Gs nin inanılmaz zor fikstürü var,
başakşehiri zaten biz yenmiş olacağız yine göztepe deplasmanı var.
sivas gs ile oynuyor puan kaybederse sonraki maçlarda da kaybedebilir.

milli aradan sonra cuma gecesi alanyayı da yen ve cuma gecesi maç fazlasıyla en yakın rakibine 8-9 puan fark at.

olur mu olur.

Mehmet Fatih Yavuz
05.03.2020, 14:08
bence takımın en büyük sorunu defanstan top çıkarırken, top almaya kimsenin çıkmaması.
stoperler pas verecek kimsiyi bulamıyor. herkes birinin arkasında gizleniyor.
3-5 kere al gülüm ver gülüm sonra iyice sıkışınca ya kendisi dan dun vurmak zorunda kalıyor. yada kaleciye dönüyor o dan dun vuruyor.
Burda onazi gibi bir adamın eksikliği ciddi şekilde hissediliyor.

Yaşı, müdahale tecrübesi, liderliği ile ben olsam Sosa'yı denerim. Yanına 8 numaraya Ndiaye, önlerine Guilherme.
Sosa'yı perişan ettik 8 numarada. O pozisyon bir takımın en çok yıpranan pozisyonu.
Guilherme'yi attık sağ açığa, tamam eksik vardı. Şimdi Ekuban da döndü, Abdüş de yavaştan geliyor.
1-2 haftaya düzenini sağlar.

Olması gerekene dönmek lazım artık.

Kadir
05.03.2020, 14:12
Uğurcan-Serkan-Da Costa-Campi-Novak-Mikel(Ndiaye)-Sosa-Gui-Nwa-Eku-King

Samet Berber
05.03.2020, 14:29
Şampiyonluk hesapları yaparken Sivas'ı neden sayıyorsunuz anlamıyorum, o kadroyla sonuna kadar mücadele edebilmeleri imkansız. Çalımbay da bunu bildiği için her hafta ağlayarak mazeretlerini sıralamaya başladı zaten. 2-3 maç sonra esameleri okunmayacak çok büyük ihitmalle.

Kemal Duru
05.03.2020, 15:17
Ya ne Sivas'ın şampiyonluğu arkadaşlar, şaka mı yapıyorsunuz? Şampiyonluk bir büyüklük meselesidir, şampiyon olmak için önce fikren, ruhen büyük olmak gerekir.

Sivas GS maçını kesinlikle kazanmalı. En azından bir puanı kapmalı. Sonraki haftalarda onun boyunun ölçüsünü alırlar zaten, merak etmeyin.

Ozan Yılmaz
05.03.2020, 15:41
https://pbs.twimg.com/media/ESWHogAX0AAvCM4?format=jpg

İstanbul için ittifak vakti!

Gürkan Asma
05.03.2020, 15:47
Pereira idmandaydı haftasonuna yetişir.

--------------------Uğurcan--------------------
-
JP--------Da Costa-------Campi---------Novak
-
---------------------Mikel-----------------------
-
-----------Sosa-------------Ndiaye-------------
-
Ekuban-----------Sörloth-----------Nwakaeme

Mithridates
05.03.2020, 16:00
-Uğurcan--------------------
-
JP--------Hüseyin-------Da costa---------Novak
-
-----------Sosa-------------Parmak-------------
-
---------------------Guilherme-----------------------
-

Ekuban yerine Ömür'de formunu bulup geçince geçen seneki oyunu oynarız bu kadroyla.

Murathan
05.03.2020, 16:01

abicim seni de davet etmişler işte gidilmemiş.
insanların enerjisini saha dışına aktarmaya gerek yok, fenerin hali ortada.

Ozan Yılmaz
05.03.2020, 16:16
abicim seni de davet etmişler işte gidilmemiş.
insanların enerjisini saha dışına aktarmaya gerek yok, fenerin hali ortada.Banane fenerin hâlinden bunların maksatları üçü dışına gitmesin hiçbir başarı

Murathan
05.03.2020, 16:21
antep savunma arkasına atılan toplarda sıkıntı yaşadığı kadar çizgide de sıkıntı yaşıyor. sivas elini kolunu sallaya sallaya oynamıştı çizgide.
çok faul yapmamız lazım bu maç ayrıca.

gudoz81
05.03.2020, 16:22
zor maç.

Ahmet Taşçı
05.03.2020, 16:23
-Uğurcan--------------------
-
JP--------Hüseyin-------Da costa---------Novak
-
-----------Sosa-------------Parmak-------------
-
---------------------Guilherme-----------------------
-

Ekuban yerine Ömür'de formunu bulup geçince geçen seneki oyunu oynarız bu kadroyla.

4-2-3-1 bize en uygun düzen, Sağ açık iyileşince Abduş, parmak yerine de Sosa ile uyumuna göre Mikel veya Badou yerleştir.. Hüseyin yerine de Campi. Kadro 45 dakikada herkese yeter.

61_Hasan_69
05.03.2020, 17:12
Şu sakatlar tamamen iyileşse de tam kadro ciksak maclara
...................Uğurcan................

Joao.....Da Costa...Hosseini...Novak

..............Sosa(Mikel)......Ndiaye.......

Abdus......Guilherme.....Nwakaeme

........................Sorloth..................
Var bu hayalimiz

AyhanPe
05.03.2020, 17:51

Fotoyu bizim baskan mi cekti yoksa :D..Gitseymis Koc un yanina oturacakti. Türk futbolunu ,,uyandirmaya" calisiyorlar sanki 35 senede biz bölüstük sampiyonluklari..

Gökhan Balcı
05.03.2020, 18:38
Orta sahada iki yaşlı ve ağır adamla anlamsız bir zorluk yaşıyoruz. Mikel de sosa da çok kaliteli adamlar bunu tartışacak değiliz ama bu takım bu haliyle tehditkar olamıyor. Sosa ndiaye gilerme bizim için en makul üçlüdür şu anda. Abdül form tutana kadar ekuban da kenarda oynar. Türkiyede defans kalitesi yerlerde olduğu için takipler eninde sonunda hata yapıyor gol buluyorsun ama rakip ben bu takıma gol atarım diye de düşünebiliyor. Bizimle oynayan rakibin bizim maça direkt 0 puan yazması gerekiyor. O denli bir hücum hattı var bu takımın. Bence bu kadro 10-11 kadrosundan bile iyi bir kadro ama heba ediyoruz. O sene golcü derdimiz vardı. Ara sıra özetlere bakıyorum da neler kaçırmışız. Ama o zihniyet şimdi olsa her maç en az beş atarsın. Şu kadro gs de olsa neler olurdu bi düşünelim. Biz kadro olarak değil zihniyet olarak eskiden çok uzak bir takımız en çok buna üzülüyorum ben

Saint Castillo
05.03.2020, 18:52
Mikel-Ndiaye-Guilherme denense fena olmaz, kritik deplasman

alperrr
05.03.2020, 18:55
Allah cezasını vermesin türk telekomun yıllardır adsl ve telefon abonesiyim..

aradıklarında bile söyledim..gsye sponsor olmayın diye..

al işte bu kralından bi devlet yardımı değilmi..
daha önce 600 trilyon verdiler adamlar iflas etti işi yürütemedi..
şimdide 30 trilyon..

bu arada aksa elektrik nasıl oluyorda trabzonun tamamının sırtından para kazanıyor..
kazandığı bu parayı bjk kol reklamı..alanyanın sırt reklamına parayı yatırıyor..

aynı zamanda trabzonda bi rüzgar esse elektrikler kesiliyor..

öyle dünya yok aksa TS'a ve Türk telekom TS'a sponsor olmalı öyle 1 trilyon falan değil..

Oğuz ZEYTİN
05.03.2020, 19:15
Baştan söyleyeyim, Obi Mikel'i beğeniyorum. O ve onun pozisyonunun takımımız için kritik olduğunu düşünüyorum. Evet, daha dinamiğini bulabilirsek almak lazım fakat bugünün konusu değil. Diğer yanda Sturridge'in kesilmesiyle kadrodaki taşlarla (Mecburen) oynamak gerekiyor. Şöyle ki:

1) Sorloth - Ekuban - Nwakaeme üçlüsü; dosta güven, düşmana korku salsa da yedek kulübesinde Forvet/Santrafor özellikli oyuncu kalmıyor. O nedenle Ekuban'ı yedek başlatmak düşünülebilir.

2) Sağ açıkta Ekuban'ın yerine yavaş yavaş dönen Abdülkadir (Belki hemen Gaziantep maçında olmaz ama milli maç arasıyla birlikte) on bire koyulabilir.

[[[ Ön üçlü Abdülkadir Ömür - Sortloth - Nwakaeme ]]]

3) Orta sahada ise Sosa & N'Diaye ile önlerinde Guilherme şeklinde yerleşebiliriz. Fizik olarak sıkıntı yaşayabiliriz. Ama hücum (Ayağa oynama % Dripling) - savunma (Pres) dengesi açısından takımın omurgası olurlar. Obi Mikel de orta alan için ilk hamle opsiyonu haline gelir.

Antep'i seyredebildiğim kadarıyla, savunmada basit hatalar yapan ve rakip savunma arkasına fişek gibi koşan takım.

Courage
05.03.2020, 19:35

Boş duran koltuğumuz bile yeter bunlara.:)

Furkan Özdem
05.03.2020, 20:31
Oynadığımız futbol iç rahatlatan bir futbol değil ama sonucunda yeneceksek nasıl oynadığımızın önemi yok. Ligden düşmesi kesinleşen bir takımla karşılaşana kadar kolay maç kalmadı.

Mehmet Fatih Silik
05.03.2020, 20:41
Valla benim icim rahat. Basaksehir macina kadar kayipsiz gececegimize eminim.
Takim hic olmazsa refleks gösteriyor. Ya gol yediginde ya da attiginda oyunumuzun boyutu degisiyor.

Deplasmanlarda Basaksehir ile en cok puan (19) toplayan takimiz. Gaziantep düsünsün.

Anıl C
05.03.2020, 21:06
Ya ite kaka bir oyunla ya da gümbür gümbür bir oyunla galibiyet elde edecegiz.

Fanatik34
05.03.2020, 21:09
En azindan Sikeceilerle oynadigimiz macta Duran Top bazinda calisilmis iki Pozisyon gördüm cok sükür. Duran Toplari daha iyi kullanmaya devam edersek, her türlü skoru buluruz.

Oyun ritminde cok degiskenlik göremeyecegiz anlasilan, ancak geriye düstügümüzde reaksiyon gösteriyor takimimiz, her mac iyi gider mi bilinmez!

Mikel, topa hakim olmak anlaminda bu ligin en iyisi. Onun bu özelligini ileriye dogru kullanmayi bir basarabilsek..Arti Wakayeme´yi daha kullanabiliriz ama maalesef ileri ucta oynayan Oyuncularimiz topa dogru hamle yapmiyorlar, Ortasaha da haliyle bos kaliyor..en azindan macin ilkyarilari böyle bos geciyor.

Hadi Ünal, Senol Hoca´dan birseyler kapamamis, bari sen kap be Hüseyin Cimsir! Defansiv Ortasahada oynayan Symkowiak´i ligte star yapan Senol Hoca´dan ders alin..su 15 kisilik kadroyu bir Dogru kullanabilsek..

Gazisehir´e gelince, Rize gibi iyi top yapan, Ileri hatti daha tehlikeli bir Takim ama defansta bir o Kadar acik verende..eger arada bir hizli oynayabilirsek, skoru yakalar, maci yine strese sokariz o baska :D

Mithridates
05.03.2020, 21:15
Antep topu rakibe verip çok geride karşılayan bir takım.
Orta sahadan top sürecek oyunculara ihtiyaç var.
Rakip merkez orta sahası bizim kanatlara yardım savunmasına gitmekten çekinmeli.
Merkezden tehdit hissettirecek oyuncular lazım bu yüzden.

LağusKusteli
05.03.2020, 22:08
Hep birlikte yemek yiyip birlik mesajları vermeleri bile onları kurtaramayacak, endişe etmeyin BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

My
05.03.2020, 22:11
Baştan söyleyeyim, Obi Mikel'i beğeniyorum. O ve onun pozisyonunun takımımız için kritik olduğunu düşünüyorum. Evet, daha dinamiğini bulabilirsek almak lazım fakat bugünün konusu değil. Diğer yanda Sturridge'in kesilmesiyle kadrodaki taşlarla (Mecburen) oynamak gerekiyor. Şöyle ki:

1) Sorloth - Ekuban - Nwakaeme üçlüsü; dosta güven, düşmana korku salsa da yedek kulübesinde Forvet/Santrafor özellikli oyuncu kalmıyor. O nedenle Ekuban'ı yedek başlatmak düşünülebilir.

2) Sağ açıkta Ekuban'ın yerine yavaş yavaş dönen Abdülkadir (Belki hemen Gaziantep maçında olmaz ama milli maç arasıyla birlikte) on bire koyulabilir.

[[[ Ön üçlü Abdülkadir Ömür - Sortloth - Nwakaeme ]]]

3) Orta sahada ise Sosa & N'Diaye ile önlerinde Guilherme şeklinde yerleşebiliriz. Fizik olarak sıkıntı yaşayabiliriz. Ama hücum (Ayağa oynama % Dripling) - savunma (Pres) dengesi açısından takımın omurgası olurlar. Obi Mikel de orta alan için ilk hamle opsiyonu haline gelir.

Antep'i seyredebildiğim kadarıyla, savunmada basit hatalar yapan ve rakip savunma arkasına fişek gibi koşan takım.Olması gerekenler kesinlikle ve kesinlikle bunlar. Sosa Ndiaye önü Cilerme. Ndiayenin hareketliliği/enerjisi ve Sosanın geriden çıkıştaki ustalığı. Şimdilik Ekuban sağda geri kalanı zaten malum.

Ama biliyorum ki Hüseyin yine Sosayı öne, yine Ndiayeyi 10'a felan Mikeli de 6'ya atar.

kayseriliyiz
05.03.2020, 22:21
Takimin deplasmanda oyununu merak ediyorum.
Antepte taraftar baskisi olmadan bakalim ne yapicaz.
Trabzondaki taraftardan bende memnun degilim, ama anlamak lazim, 35 yildir sampiyonluk yasamayan insanlariz ( 2010-2011'i saymiyorum).
O stres bizim bile içimizi yiyor televizyon karsisinda, o insanlarida mazur görmek lazim.
Bu konuda avantajimiz taraftar sayisinin az oldugu takimlara karsi, deplasmanlarimizin olmasi.
Iç sahada maçlarimiz nispeten zayif takimlara karsi zaten.
Hersey bizde bitiyor, camia, baskan, teknik heyet, futbolcular bu baskiyi kirabilirse sampiyon oluruz.
Hoca degisikligi konusunda ise, bize bir fayda sagladigini düsünmüyorum, hatta Hüseyin hocanin futbolculari motive etme konusunda eksik oldugunu düsünüyorum.
Sampiyonluk hiç olmadigi kadar yakin kanaatimce, hatta 2010-2011'den bile daha yakin.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Ertan OKUMUŞ
05.03.2020, 22:59
1-3 en kötü 1-2 kazanırız,ama kazanırız [emoji106]

gurur6134
05.03.2020, 23:09
Ugurcan
Kamil(pereira) costa campi novak
Sosa(obi)
Ekuban guilherme ndiaye nwakame
Shorlth

Cikmasi gerek 11 ve dizilis bu bence .pereira sakat diye kamili yazdim.sosa 6 no disinda etkisiz hocanin artik bunu gormesi lazim.guilhermenin yeride 10 no forvet arkasi.macin gidisatina gore omur parmak obi girmeli.
Hoca nasil cikarir 11 i derseniz 6 no yine obi baslar ndiaye sosa 8 10 oynarlar guilherme yedek baslar.

Ufuk
05.03.2020, 23:11
Sumudica tehlikeli adam. Bizim maçta farklı önlemler alacaktır. Başakşehir maçındaki gibi oynarsa Nwakaeme ve Ekuban ile kanatlardan parçalarız bunları. İki beki de kanat gibi oynuyor. Arkaları açık kalıyor. Sosa'nın, Campi'nin ve Da Costa'nın uzun çapraz toplarıyla eksik yakalarız muhtemelen.

kayseriliyiz
05.03.2020, 23:36

Onlarin bir oyunu varsa bizimde vardir elbet.
Allah yardimcimiz olsun.
Allah tuzak kuranlarin en hayirlisidir.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Çağdaş DENİZ
05.03.2020, 23:38
3-1 yenilebiliriz
İlk defa malup olacağız gibime geliyor

Harun-61
06.03.2020, 00:23
Rahat bir galibiyet bekliyorum.

Umarim yanilmam.

artvints
06.03.2020, 00:24
Ben de nwakeme sörloth ekuban üçlüsüyle oynamamiz gerektiğini düşünüyorum. Bence birbirlerini iyi tamamliyorlar ve sistem değişikliğine uygunlar ama sahaya atacak taze forvet yok yedekte.

Messias muhtemelen bu sene çok az süre alır. Ekuban gibi kanat, forvet karışık atletik bir oyuncu iyi olurmuş.

Sarı kontra için iyiydi sakatlandi, kaldı Bilal.

Kemal Duru
06.03.2020, 00:28
Sezonun en kolay galibiyeti olacak. Net. Kasımpaşa maçından bile kolay geçmesi muhtemel.

Burada şöyle bir maçta bile rakibi daha şanslı gören kişiler için hayat gerçekten zor olmalı. Bu özgüven eksikliğiyle yaşamak kolay değil.

Arkadaş boşuna demiyorum, bu takıma önce kendine güvenen, büyüklük psikolojisine sahip bir taraftar kitlesi gerekli.

hay1699
06.03.2020, 00:51
Farklı kazanacağımız bir maç.

Gürkan Asma
06.03.2020, 01:07
Ben de nwakeme sörloth ekuban üçlüsüyle oynamamiz gerektiğini düşünüyorum. Bence birbirlerini iyi tamamliyorlar ve sistem değişikliğine uygunlar ama sahaya atacak taze forvet yok yedekte.

Messias muhtemelen bu sene çok az süre alır. Ekuban gibi kanat, forvet karışık atletik bir oyuncu iyi olurmuş.

Sarı kontra için iyiydi sakatlandi, kaldı Bilal.

Ömür var aslında, skor beklemiyorum ama asist yapar.

Ufuk
06.03.2020, 03:20
Trabzonspor’un rakibinde flaş gelişme; 3 maç ceza aldı! Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Denizlispor maçında kırmızı kart gören Hadebe'ye 3 maç ceza verdi.

AYRINTILAR >>>............................

Boş zamanlarında acaba ne yazsak da Trabzonspor'a zarar versek diye mi düşünüyorlar acaba? Şu başlık 12numaranın aklına gelmemiştir bizimkiler ortalığı bulandırıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
06.03.2020, 08:06
3-0'dan 3-4'e dönen Alanya,
7-0'lık Antalya
0-6'lık Kasımpaşa

maçlarının olduğu travmatik sezonlardan şampiyonluk kokusunun iyiden iyiye hissedildiği bir baharı yaşamak ne güzel

Waka-Sörloth-Eku-Guil işi bitirir
Uğurcan geçit vermez

ucurum
06.03.2020, 08:08
Sezonun en kolay galibiyeti olacak. Net. Kasımpaşa maçından bile kolay geçmesi muhtemel.

Burada şöyle bir maçta bile rakibi daha şanslı gören kişiler için hayat gerçekten zor olmalı. Bu özgüven eksikliğiyle yaşamak kolay değil.

Arkadaş boşuna demiyorum, bu takıma önce kendine güvenen, büyüklük psikolojisine sahip bir taraftar kitlesi gerekli.

Güzel kardeşim benim

Evet duymak okumak başka YAŞAMAK başka

Söylediklerine katılıyorum. Özellikle benim neslimde özgüven eksikliği tavanda ve evet bununla yaşamak çok zor.

Ama biz avucumuzda tuttuğumuz o kadar çok şeyi verdik ki ve hep verdik.

Ben 84 şampiyonluğunu bilmem okudum, o özgüveni yaşamadım.

Ben 5 puan öndeyken Vanspora 40 şut atıp tek kontradan yenildiğimizi canlı gözlerle izledim, Erol bulutun saçma sapan çalım ve ortasıyla bütün bir maç boyunca Rüştü nün efsanevi kaleciliğinin karşılığı Aykut kocaman yıkılan neslin bir ürünüyüm

Cem papila denen şerefsizlerin cirit attığı yerde siz ne yaparsanız yapın ben sizin elinizden alırımı 2005 yılında yaşamış bir neslin ürünüyüm

Ben 8 puan önde olsam da makine gibi top oy asam da 2011de 20 maçın 19unu parayla alıp ekmeğimi çalan bir soysuzlar imparatorluğun şahit olmuş bir neslin ürünüyüm

Yarın Antep maçı mı vat

Evet belki sen haklısın çok rahat bir maç olacak

Ama Allah şahit o bilinçaltım koydukları bu tramvaların söylediği tek bir şey var BİR ŞEY OLACAK VE KAYBEDECEKSİN

Bunu yargılama lütfen evet biz bu tramvalarla kaybettik özgüvenimizi inşallah sizin bilinçaltınıza güven aşılar bu takım gerekirse bizden kurtulur peşpeşe şampiyonluklar görürsünüz

HOPA'LI TS'Lİ
06.03.2020, 08:16
Gaziantep ve Malatya deplasmanlarından 6 puan çıkarıp Başakşehir maçına çıkarsak Başak'ın şansı yok.

O sene bu sene

Sevgili Ucurum bahsettiğin travmaları ben de yaşadım.

5 Mayıs 1996 Şikebahçe ve 2 hafta öncesindeki Van maçında futbol ilahları bizim şampiyon olmamızı istemedi. Bunu hafta içi yapılan şikebahçe kupa maçı öncesinde Hamdi ASLAN ve Abdullah ERCAN'a sordu Ender BİLGİN. Hamdi Hoca da aynısını söyledi. Allah o sezon bizim şampiyon olmamızı istemedi. Futbol oyunu bizi adeta cezalandırdı dedi. Abdullah Hoca da Rüştü Hami'nin şutlarını çıkararak şampiyonluğumuzu aldı dedi.

2005'te de Cem PAPİLA katliamı hiç unutulmaz.

Ama bu sezon kalan 11 maçı alırsak şampiyonuz.

Şike, teşvik işleri 0-8'lik Ankaragücü maçında kaldı 1993'de GS'nin

GS'yi İstanbul'da yenip orayı bordo maviye boyayacağız inşallah

Moralinizi yüksek tutun

alperrr
06.03.2020, 08:46

Farklı kazanacağımız bir maç.

bu kulüp ne zaman şımarırsa ..havaya girerse sonu kötü oluyor..

gaziantepi herkes farklı yeniyor ..
çok pozisyon veriyorlar diye her maç öyle olmaz..
her maçın hikayesi farklıdır..

başak maçında 1 metreden atamadıkları bir sürü pozisyonları..sana atarsa birde takımları direnç kazanırsa anyayı konyayı görürüz o zaman..

önce 1 şampiyounluğ cebe koy..ondan sonra ne kadar büyük konuşursan konuş..elde bişey yok ama herkese atarız tutarız..
hiç gerek yok bunlara..
biz şampiyon olacağız..herkesi arkamıza alacağız..diyenleri de gördük..

AttilaTheHun
06.03.2020, 08:52
Takıma güveniyorum, kazanacağız da nasıl bir oyunla kazanacağız ona bakalım. Umarım zevkli ve farka gittiğimiz bir maç olur.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61
06.03.2020, 09:06
Gaziantep ve Malatya deplasmanlarından 6 puan çıkarıp Başakşehir maçına çıkarsak Başak'ın şansı yok.

O sene bu sene

Sevgili Ucurum bahsettiğin travmaları ben de yaşadım.

5 Mayıs 1996 Şikebahçe ve 2 hafta öncesindeki Van maçında futbol ilahları bizim şampiyon olmamızı istemedi. Bunu hafta içi yapılan şikebahçe kupa maçı öncesinde Hamdi ASLAN ve Abdullah ERCAN'a sordu Ender BİLGİN. Hamdi Hoca da aynısını söyledi. Allah o sezon bizim şampiyon olmamızı istemedi. Futbol oyunu bizi adeta cezalandırdı dedi. Abdullah Hoca da Rüştü Hami'nin şutlarını çıkararak şampiyonluğumuzu aldı dedi.

2005'te de Cem PAPİLA katliamı hiç unutulmaz.

Ama bu sezon kalan 11 maçı alırsak şampiyonuz.

Şike, teşvik işleri 0-8'lik Ankaragücü maçında kaldı 1993'de GS'nin

GS'yi İstanbul'da yenip orayı bordo maviye boyayacağız inşallah

Moralinizi yüksek tutun

Futbol ilahları?

Yahu bu nasıl jargon abi

halilaziz61
06.03.2020, 09:16
Şahsi kanaatimi söyleyeyim
GS maçına kadar puan vermeden gelirsek
GS yi yeneriz.
Ama olası puan kaybında hele mağlubiyette psikolojik üstünlük gs ye geçer.

Bu bilinçle sahaya çıkmalı bizimkiler
Bir sekilde kazanmalılar

Haydi hayırlısı, takım bazen kötü oynasa da takıma güveniyorum
Vurduğun gol olsun TS

Murat Keçeci
06.03.2020, 09:25
Deplasmanı bol haftalara geldik özellikle bu dönemi çok iyi geçmeliyiz.Tüm maçlara tek tek final maçı gibi konsantre olmalıyız.

Antep ne yapacağı belli olmayan bir takım.Oynamasına imkan verirsek işimiz zor olur.Özellikle bu dönemde sosa,nwakaeme,ndiaye,guilherme,parmak,ekuban,mikel gibi oyunculardan daha ekstra oyunlar bekliyorum.uğurcan ve sörloth a daha fazla destek olmalıyız.

Terazinin dengesini rakibin teknik ve fizik kapasitesine göre çok iyi ayarlamalıyız.Özellikle deplasman maçlarında devamlılığı daha yüksek oyuncuları tercih etmeliyiz.Tabi işi bitirecek nwakaeme tarzı oyuncularda sorumluluk alarak sahnede olmalı.

Duran topları yine önemli bir silah haline dönüştürmeliyiz.Kanatları daha etkili kullanmalıyız.Özellikle sağ kenarda ekuban oynarsa daha fazla oyunun içine girmeli.

Defanstan çıkarken daha çabuk olmalıyız öndeki oyuncularda sürekli arayış içinde olmalı.Maç içinde doğru zamanları yakaladığımızda cezayı kesmeliyiz.

Bu maçtan üç puanla ayrılarak rakiplerimizin maçlarını keyifle izlediğimiz bir hafta olur inşallah.

Larking
06.03.2020, 09:45
Gaziantep'in rahat ve ligin hedefsiz takımlarından olması bizim için avantaj.

Kazanmak için çıkıp, açık futbol oynayacaklar.Takım yapıları da öyle.Arkada çok boşluk buluruz.

Skoru bilmem ama yediğimizden en az bir fazlasını atacağımız bir maç olacak.

omondoles
06.03.2020, 09:47
Umarım oyuncular en verimli olduğu yerlerde oynatılır. Bu şekilde bir kişi eksik oynayacağımıza performansı ile beraber bir kişi fazla oynarız.

Larking
06.03.2020, 09:51
Maç maç gitmek lazım ama hesap kitap yapmadan da durulmuyor.

Önümüzdeki Antep,Malatya ve Başakşehir maçlarını kazanırsak ve Sivas -Gs maçı berabere biterse(benim tahminim öyle) ligin bitimine 8 maç kala en yakın rakibimize en az 5 puan fark atmış oluyoruz.Büyük bir avantaj bu.

Oğuz KUL
06.03.2020, 10:11
Herkese günaydın ve galibiyetle ayrılacağımız mutlu bir haftasonu diliyorum..

Antep maçı kolay-zor geçmesi tamamen bize ait bir sonuçla geçecektir.

Gözlemlediğim kadar; takımın gol atmasındaki başarısı aynı zamanda da gol gecikince deki baskı olumsuz etkiliyor..
Bu yüzden bu ve bundan sonra oynayacağımız zorluk derecesine göre olan tüm maçlarımızda full ofansif kadro ile çıkılmasını en az iki gol erkenden bulup yapılacak değişiklerle ortasaha kontrollü futbola dönülmesi gerektiğini düşünüyorum..

Bu da o maçlardan bir tanesi ortasaha sosa ve ndiaye ile başlanıp ilerideki hücum oyuncularının performansına göre kadro düzeni alınması gerekmekte..

Rize, göztepe, konya ve bunun gibi takımlarda zorlanmamızın yegane nedeni bunun olduğunu düşünüyorum..

En zor maçımız hemen oynayacağımız ilk maç olduğunu varsayalım. Gs tıpkı 2010 sezonunun fbsi gibi galibiyet serileri geliyor lobisi etkin olmaya başladı aynı benzer çirkeflikler geliyor. Sivasda umarım beraberlik olur ama galip geleceklerdir bizle oynayacakları maça kadar puan kaybedeceklerini sanmıyorum oynadığı futbol değil bunun nedeni yarattıkları algı malesef..

matalar
06.03.2020, 10:11
içimde yenileceğimize dair his olan maçların hepsini kazandık.
bu maçı ise rahat kazanacağımıza dair içimde bir his var. :confused:
bu seferde tersi olmaz umarım.

Oğuz KUL
06.03.2020, 10:15
Ayrıca şunu da belirteyim..

Ben yani biz tarafız belki ama başka takımı tutan fanatik olmayan arkadaşlarımın yorumudur. İyi izleyin lütfen bizim herkimki rakibimiz olan takım bize ayrı diğer yukarıya oynayan takımlara ayrı oynuyorlar bize daha bir mücadele ile maça asılıyorlar..

Bu yüzden işimize daha ciddi bakmalıyız

Oğuzhan Fidan
06.03.2020, 10:17
Hay sizin gündüz maçınıza !!!!

A. Aydın
06.03.2020, 11:07
Son maçlarda golü atana kadar çok kötü oynuyoruz.
Golu bulduktan sonra 10 dakika iyi oyun oynayıp ataklar buluyoruz.
O ataklarda sonuç alırsak zaten farka gidiyoruz. Gol olmazsa tekrar kötü oyun başlıyor.

Bir yere kadar iyi geldik ama bu oyun bize puan kaybettirecek. Çözüm bulunması lazım.

seçuk
06.03.2020, 11:36
Konya Gençler Rize gibi benzer zorlu deplasmanlarda kötü oyunla da olsa 3 puanı almayı başaerdık. Hatta Sivas maçında bile penaltı kaçmasa galibiyete yakın olan taraf bizdik. Bu maç da aydı şekilde gelişebilir diye düşünüyorum. Bu tür maçları bir şekilde kazasız atlatıyoruz. İbre bizden yana diye düşünüyorum. Ama şampiyonluğu isteyen bir oyuncu grubu olması nlazım. Sahada hırs azim olmalı. Antep şampiyonluğa giden Tranzonspora çelme takmak gündeme gelmek isteyecektir. Hocaları bu tip maçları vitrin olarak gören şovmen bir tip. Kaliteli de bir kadroları var. Azim ve hırs gösterirsek usta ayaklar işi bitirir.

Alp29
06.03.2020, 11:41
Skor tahminim 1-3.
2 farklı geriye düşmediğimiz her maçı kazanabilecek kapasitedeyiz.

Orhan Aydın
06.03.2020, 11:46
maç tekrarlarını izleyebileceğimiz bir site bilen varsa yazabilir mi?

champions
06.03.2020, 11:53
Antep topla gayet iyi, çok rahat pozisyona giriyorlar fakat net golcüleri yok. Bizse topsuz oyunda çok kötüyüz.
Top bizde kalmalı. Gol atmakta pek sorun yaşayacağımız bir rakip değil, yeter ki iyi savunalım.

----------Mikel----Ndiaye--------
Abdülkadir---Guilerme---Tony--
----------Sörloth-----------------

Enes Başkaya60
06.03.2020, 11:53
Düşünüyorum da Şampiyonluk akşamını duygulanıyorum ağlamaklı oluyorum hakkımızı yedikleri 2010-2011 sezonu aklıma geliyor bizi şampiyon yaparlar mı diye???

Biz inandık sizde inanın be çocuklar o kupayı Trabzon'a getirin Bingöl de bağıra Şampiyon Trabzonspor diye bağırayım sabahlara kadar kutlama yapalım millet görsün kutlama nasıl oluyor...

Yenin şikeci tayfasınıda hakemleri de vura vura Şampiyon olun...

Allah'ım bizim bir hayalimiz var ne olur :tsbayrak: :ts:

14TS61
06.03.2020, 12:06
Süper lig istatistikleri ;

—Lehine en çok penaltı çalınan takım Galatasaray - 10 penaltı

—Aleyhine en az penaltı verilen takım Galatasaray - 1 penaltı

—En az sarı kart verilen takım Galatasaray - 55 sarı kart

—En az kırmızı kart verilen takım Galatasaray - 1 kırmızı

GS nin derin güçleri olduğunu herkes biliyor. Bu adamlara Cidden birşey yapılamıyor. Nasıl nereden gelen güç anlamadım. FB dedik ama GS daha tehlikeli sinsi takım

61_Hasan_69
06.03.2020, 12:16
Bu maça handikap 2 oynamayan adam, parayı sevmiyordur.

bingolts
06.03.2020, 12:20

Kumarı sevmiyordur.

Çağdaş DENİZ
06.03.2020, 12:22
Yaw biz hangi maçlarımizi kolay kazandik
Kayseri Kasimpasa vs bahsetmiyorum normal bir takımla oynaeigimizda kolay kazandığımız maç yok
Orta sahamiz top rakipteyken etkisiz sosa yoruluyor guilerme bir var bir Yok
2 3 sene önceki sisteme döndük sisir Burak a
Şimdi de sisir sorlotha
Bu şekilde cok devam etmez
Kanatlardan defans arkasına atılan her top tehlike olur
Stoper ve beklerimiz hatasız oynamak zorunda
Burada olmadan söylüyoruz yenildikten sonra sayfalarca eleştiri boş
Özgüven eksikliği vs değil bu takımda ciddi sıkıntılar var

bingolts
06.03.2020, 12:26
Düşünüyorum da Şampiyonluk akşamını duygulanıyorum ağlamaklı oluyorum hakkımızı yedikleri 2010-2011 sezonu aklıma geliyor bizi şampiyon yaparlar mı diye???

Biz inandık sizde inanın be çocuklar o kupayı Trabzon'a getirin Bingöl de bağıra Şampiyon Trabzonspor diye bağırayım sabahlara kadar kutlama yapalım millet görsün kutlama nasıl oluyor...

Yenin şikeci tayfasınıda hakemleri de vura vura Şampiyon olun...

Allah'ım bizim bir hayalimiz var ne olur :tsbayrak: :ts: inşallah

Mehmet BAŞ
06.03.2020, 12:59
Arkadaşlar hepimiz Trabzonspor'un her maçını eze eze kazanmasını isteriz. Bu konuda kimsenin niyetinden şüphe edecek değiliz. Fakat ortada görünen bazı gerçekler var. Bunları inkar etmek bazı şeyleri halı altına süpürmek olur.

Takımın iyi futbol oynamadığı, bireysel yetenekleri yüksek olan oyuncularımızın ekstra çabası ile süreci devam ettirdiğimizi söylemek boynumuzun borcudur. Gönül ister ki hem iyi oynayalım hem de bu yetenekli oyuncularımız ile rakiplerin fişini çekelim. Ama şu an bunu beceremiyoruz.

Bu açıdan baktığımızda kalan maçlarımızın hiç biri için güle oynaya kazanırız diyemeyiz. Güle oynaya kazanmak için etkili bir sistem gerek. Bizde yok! Bu nedenle Antep maçı da kolay geçmeyecek! Yine zorlanacağız. İnşallah yine bir oyuncumuz çıkıp kilidi açar. Bu saatten sonra dua etmek gerek. :o

Can
06.03.2020, 13:24
Güzel bir oyun lütfen takım. Yıkıp geçelim onları. Yapabilirsiniz biliyoruz.

Doğan Keskin
06.03.2020, 13:29
Alacağız.

Ahmet Taşçı
06.03.2020, 13:52
Bu maç karşılıklı gollerle gider 1-0,1-1,2-1,2-2,2-3 olur öyle biter, son saniyelerde ölüp ölüp dirilip atar 2-3 alırız maçı.

hanzale
06.03.2020, 14:36
Pereira ile ilgili açıklama yapıldı mı hiç, ne saçma iş yahu, giden gelmiyor. Niye gitti ne zaman gelinir bilinmiyor

Arrive
06.03.2020, 15:17
Yahu rüyama girdi maç. 6-0 yenmişiz ama Sorloth atmamış gol. Golleri de genelde ikinci yarı atmıştık. Yalan atmiyorum ha (: Şu Cuma rüyasının yüzü suyu hürmetine, galip kıl yaRabbim(:

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alpermazz
06.03.2020, 15:26
Bence çıkılması gereken kadro :

Uğurcan

Serkan - Costa - Campi - Novak

Sosa - Ndiaye

Kamil - Guilherme - Wakaeme

Sörloth

İlk 50-55 dk muhtemelen seyirci gazı ile beraber çok üstümüze gelecekler o yüzden daha defansif oynayıp 50.dk dan sonra kamil - ekuban değişikliği ile Allah ne verdiyse saldırmamız gerekiyor, sonrasında skoru bulduğumuzda Sosa-Obi değişikliği ile oyunu tutmalıyız.

ultras62
06.03.2020, 15:30
Gs maçı öncesi kritik bir deplasman

Gürkan Asma
06.03.2020, 17:14
Bu maç karşılıklı gollerle gider 1-0,1-1,2-1,2-2,2-3 olur öyle biter, son saniyelerde ölüp ölüp dirilip atar 2-3 alırız maçı.

Son antrenmanda vardı, muhtemelen malatya maçında döner. En kötü Başakşehir maçında sahada olur gibi duruyor :)

artvints
06.03.2020, 17:48
Kamil son maçta sürekli merkeze gelip orayı doldurdu. 3 5 2 oynayan bir takıma karşı bunu yapması daha kolay. O yüzden sosa mikel guilherme ile oynayabiliriz. Kamil yine mikel'in yanına girip onu hız olarak rahatlatır. Sosa daha serbest oynar. Öndeki 5'li ve duran top becerisiyle sonuca gideriz. Fazla yaslanmak doğru değil, çünkü tehlikeli şut atiyorlar.

Bu maç skoru aldiktan sonra daha rahat bir oyun bekliyor. Bu konu hakkında bir çalışma görmemiz lazım. Pres altında bir iki pas yapsak rahat gole gideriz Rize maçında olduğu gibi.

Oğuzhan Fidan
06.03.2020, 17:54
başlarım antepine mantepine vur geç. vuramıyosan hiç çıkma sahaya.. net galibiyet bekliyorum.. dahada maç kaybetmek yok.

yasin196761
06.03.2020, 18:09
Senin Sörloth'un var ne mağlubiyeti yahu az güvenin şu takıma

BlackPanther
06.03.2020, 18:29
Trabzonspor'un savunma sorunları şampiyonluk yolunda problem yaratır mı?
Sezon başından bu yana çözülemeyen en önemli sorun savunmada çok pozisyon veriliyor olması. Ama Uğurcan gibi bir kaleciniz varsa rakibe birçok gol pozisyonu verdiğiniz maçlarda bile üç puan hanenize yazılabilir. Takımda bu anlamda ilk sorun top rakibe geçtiğinde başlıyor. Çünkü sahaya çıkan 11'de çoğunlukla geri dönüşlerde gerekli yeterliliği göstermeyen oyuncular var. Bir de orta alanda kurgu hataları da eklendiğinde bu sorun bir türlü çözülemedi. Bana göre çözüm 4-2-3-1 oyun sisteminde, savunmanın önünde Abdulkadir Parmak ve de Ndiaye olmalı.

Çözüme ulaştırılamazsa umarım şampiyonluk yolunda hayal kırıklığı yaşanmaz.

06 Mart 2020, Cuma
İSKENDER GÜNEN

unique
06.03.2020, 18:30
Senin Sörloth'un var ne mağlubiyeti yahu az güvenin şu takımaAynen öyle, koy Real Madrid'e ilk 11'e, golleri sıralar adam. Antep gibi takımları da yenemeyeceksek şampiyonluk konuşmaya gerek yok, 4-1 vurup geçeriz.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murathan
06.03.2020, 19:00
önümüzdeki 4 günde galatasaraya 5 puan fark atabiliriz biliyoruz bunu değil mi? :)))

BlackPanther
06.03.2020, 19:13
18734

07.03.2020 tarihinde Gaziantep ile Trabzonspor arasında oynanacak karşılaşma. Futbol formülümüzle oyunu sizin için önceden analiz ettik ve galibiyet, beraberlik ve maglubiyet olasılıklarını hesapladık. Tahminimiz ayrıca size en olası üç sonucu da gösterir.

nbay
06.03.2020, 19:43
"Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in ikinci devresinde oynanan mücadelelerin birçoğunun ilk yarısına donuk bir futbolla başladı. Topu daha çok rakibe teslim eden Trabzonspor'un bu davranışının altında taktik olmadığı belirtildi.
Bordo-Mavili takımın analiz ekibi, mücadelelerin ilk yarısında daha pasif kalan oyuncuların verilerini toplayarak bu soruna çözüm arıyor.
Maçların ilk ve ikinci yarıları arasındaki performans farklılığının temeline inilecek."

Bu haberi bugün okudum .
Herkes bu durumun farkında. Buna bir çözüm bulunursa o zama sıyırır bu isten huseyin hoca.
Yoksa puan kayıpları geldiğinde işin içinden çıkabileceği baya bir soru işareti.

umutayberkukul
06.03.2020, 20:18
2010-2011 sezonundan sonra ilk defa bu kadar heyecanla maci bekliyorum insallah sampiyon oluruz

BlackPanther
06.03.2020, 20:29
18735

Ya 1:2 ya 2:2 yada 1:3 bitecek. Matematiksel veriler bunlari gösteriyor.

Halil Alemdar
06.03.2020, 20:49
2-4 falan bitebilir bu maç

BlackPanther
06.03.2020, 20:50
18736

Sivasspor GS macinda ilk olanak 1:1 ikinci olanak 2:1 ücüncü olanakda 1:2.

sessizkral_1
06.03.2020, 21:32
artık biraz iştahlı ve tempolu oynayalım

bugün şampiyonluktan kopmuş bjk nasıl iştahlı oynuyor.. takımın artık şampiyonluk yoluna girdiğinin farkına varması lazım

CEMEFKER
06.03.2020, 21:50
Bizim çok rakiple Şampiyonluk mücadelemiz yararımıza. Bugün bjk kazandı. GS maçında fena asılacaklar. Ljaij mükemmel gol attı.

İBB, Sivas hepsi olsun. Sonunda kazanalım.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

takozibo
06.03.2020, 22:18
2010-2011 sezonundan sonra ilk defa bu kadar heyecanla maci bekliyorum insallah sampiyon oluruz
Al benden de o kadar, her yeri okuyorum araştırıyorum. Sürekli yorumları takip ediyorum. Bu kadar fanatik olduğumdan benim bile haberim yoktu ��.

Faruk UYSAL
06.03.2020, 22:49
Yarın bir an evvel saat 17:00 olsun diye bu gece çok geç yatacağım. Hadi be Trabzonspor'um, lütfen üzme bizi!

hanzale
06.03.2020, 23:11

gram heyecan yok, şampiyonluk için acayip rahatım

cyberentalpi
06.03.2020, 23:19
Bizim çok rakiple Şampiyonluk mücadelemiz yararımıza. Bugün bjk kazandı. GS maçında fena asılacaklar. Ljaij mükemmel gol attı.

İBB, Sivas hepsi olsun. Sonunda kazanalım.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kesinlikle haklısınız.
Ben gecen hafta sivas kazansın diye bekledim mesela.

Çağdaş DENİZ
07.03.2020, 00:05
5 li savunma oynatacak mı acaba Gaziantep in hocasi
Uzaktan sut cekmeliyiz bol bol

serdaracıl
07.03.2020, 00:10
5 li savunma oynatacak mı acaba Gaziantep in hocasi
Uzaktan sut cekmeliyiz bol bol

Manasını almışsa 10’lu savunma bile yaptırır. İçim hiç rahat değil

AYYILDIZ
07.03.2020, 00:14
Çok zor maç. Olur da alırsak önümüz açık.

ilelebeTS
07.03.2020, 00:18
Rakibin tek özelliği hızlı çıkışlar. İstediği oyun tarzı; git gelli oyunlar. Erken gol bulup savunma ve kontra fırsatı vermeyeceksin böyle takımlara. Dengeli oyun oynamak lazım.

alperrr
07.03.2020, 00:23
beyler yine millet uçmaya kaçmaya başlamış..
bence zor maç değil..
çok çok çok zor maçççç..

heleki bizim taraftar kolay görüyorsa..

şu maçı kolay görenler olumsuz bi sonuçta yıkımı siz yapacaksınız..siz çok tehlikeli ve zararlısınız..
heyecanınızı içinizde saklayın..
havaya girip-şımarıkça takılanlar-kibirli üstten bakanlar..gidin kağıda yazın..deftere yazın ama buraya böyle yazmayın..

inşallah 1-0 olsun bizim olsun..
olmuyorsada..
beraberlikte mağlubiyetten iyidir ayrıca..

Tuğrul
07.03.2020, 00:31
TS oyun düzeni, oyun planı olmayan bir takım.

Dolayısı ile her maçımız zor.

Nwakaeme, Sörloth ve Uğurcan'ın ayağına, ellerine bakan bir takımız.

Hiçbir sonuç beni şaşırtmaz umarım şans bizim yanımızda olur.

90 metrelik genişlikte oynamamız, kompakt futboldan uzak olmamız yüzünden 4-4-2 sistemine geçilmeli.

Ekuban-Sörloth'u yan yana kullanarak pozisyonlara daha rahat gireriz.

Pasör ve oyun görüşü daha iyi olduğu için Guilherme merkez'de kullanılmalı.

Ndiaye__Guilherme__Sosa__Nwakaeme

________Sörloth____Ekuban_____

Fanatik34
07.03.2020, 01:01
Aslinda bir cok kisinin kafasindan gectigi ama cesaret edemedigi bir dizilis ile ciksak, nasil olur diye düsünüyor Insan?

..............Mikel(Sosa).Ndiaye............
....Ekuban.....Guilherme.....Wakayeme
……………………..Sörloth……………………...

DeAgLeMaNyAq
07.03.2020, 05:00
Ligin ilk yarısındaki karşılaşmada olduğu gibi erken koparmamız gereken bir maç. Geriye düşersek Antep Rize'ye benzemez. Hele ki oyun üstünlüğü kurarak golü bulurlarsa, yani şans golü atmazlarsa ikinciyi bulma ihtimalleri yüksek. Kısacası en az 2-3 gol bulmamız lazım...

ibrahim_yattara
07.03.2020, 05:15
4-2-1-2-1

ideal 11

ugurcan
perreira-da costa-husseini-novak
n'diaye-sosa
a.ömür
ekuban-nwakaeme
sörloth

yeterki önde basarak rakibi geri iterek 40-50 mt mesafede oynasın bu takım, ortalama 2 yer 5 atarız. her hafta gol yiyoruz diye diye çekingen aptalca bir oyun oynamaya başladık, üstelik hiç te kumaşımıza uygun olmayan bir oyun.

Fatih Özkan
07.03.2020, 08:14
Kazanacağız İnşallah. Teknik taktik şu bu... Beklentim kalmadı. Ama bir şekilde kazanmalıyız.

Manava61
07.03.2020, 08:39
Takımın bir şekilde gol atarız rahatlığından kurtulması lazım.Bence ilk yarılardaki durağan oyunun temeli bu.Konsantrasyon eksikliği

mekatronik
07.03.2020, 09:21
Çok kötü futbol oynuyoruz be yaa, koca takım sadece Sörloth, Nwakaeme, Ekuban, Sosa, Ndiaye, Guilherme, Da Costa, Novak, Pereira, Obi Mikel, Uğurcan’ın ayağına bakıyor.

ÖmürKaradeniz61
07.03.2020, 11:15
Kaç gol atarız bence en az 2,Antep kaç gol atabilir bence en fazla 1.Bu haftaki tahminim 1-2 gibi bir galibiyet alacağımız.

Enaldo61
07.03.2020, 11:31
Beyler Gandalf'ın deyimiyle, 5. günün şafağında doğuya bakın :D

Malatya maçından sonra işler değişecek :sevinç:

romeikaa
07.03.2020, 11:36
şu maçı alıp keyifle sivas gs maçını izlemek nasip olur mu be? ne olur olsun...

hanzale
07.03.2020, 11:50
Çok kötü futbol oynuyoruz be yaa, koca takım sadece Sörloth, Nwakaeme, Ekuban, Sosa, Ndiaye, Guilherme, Da Costa, Novak, Pereira, Obi Mikel, Uğurcan’ın ayağına bakıyor.

şunları çıkar, takım koca bir hiç

Jackdaniels
07.03.2020, 12:06
Malesef Hüseyin Hocadan oyun olarak radikal bir değişiklik yada gözle görülür müdahale beklemiyorum yine kaliteli 2 veya 3 ismin ayağına bakıcaz bence , onlarda şayet gününde olmazsa o zaman yandık işte.

Onur Civelek61
07.03.2020, 12:06
3 puan alalım da nasıl olursa olsun

Numan Yerlikaya
07.03.2020, 12:13
Antepin hucümu ne kadar iyiyse defansı da o kadar kötü. Çok hızlı top oynuyolar. İnşallah iyi analiz etmiştir hoca

Enaldo61
07.03.2020, 12:15
3-0 alırız diyorum ben.

sem61
07.03.2020, 12:18
Antep'in merkezi bomboş. son zamanlarda ilk kez orta sahada üstünlük kurmamızı bekliyorum. rahat kazanacağınız inşallah.

yasin196761
07.03.2020, 12:51
İlk maçtaki gibi gollerle başlarız umarım.

Courage
07.03.2020, 13:01
Kupa maçında ve öncesi Rize maçının belli dönemlerinde yapabildiğimiz tempoyu tekrarlayabilirsek bu sefer öne geçtikten sonra daha kolay oyunu tutabileceğimizi düşünüyorum.

Hoca, orta sahada Mikel döndüğü için Sosa'yı öne atacak fakat Gui en verimli olduğu net belli olan yerde 11 başlarsa yukarıda bahsettiğim skor avantajını daha çabuk yakalarız.

Gökhan Balcı
07.03.2020, 13:20
Iki takım birden geri çekilmeyeceğine göre kim çekilirse baskı onun üzerinde kurulacak. Bu son derece normal bir şeydir. Her maç geri çekilen biz olduğumuz için rakibin orta sahasından da oyuncu kalitesinden de bağımsız olarak her maç ezilen de biz oluyoruz. Dolayısıyla burada bakmamız gereken rakibin sahip olup olmadıkları değil bizim ne yapmak istediğimiz. Biz topa sahip olup rakibin üzerine kabus gibi çökmek istersek çökeriz. O kadro kalitesi ve yapısı mevcut. Neden yapmıyoruz bu sorgulanmalı. Ayriyeten şu ana kadar fena gitmedi ama gol atmadan iki gol yersek en fazla beraberliği sağlarız. Hatta öyle maç olur farkı bire indireyim derken üçü yersin orada maç biter. Her zaman kedi kaymak yemez diye bir laf var.

ilelebeTS
07.03.2020, 13:23
Medya dahil herkes puan kaybı beklentisi oluşturuyorsa bu iyiye işaret. Demek ki maç çok kolay geçecek. Maç önemli evet ama daha sert deplasmanlar var ligde. Gaziantep deplasmanı en azından bir Alanya bir Göztepe deplasmanı değil. Bunu bile geçemezsek diğer deplasmanlarda ne yapacağız. O yüzden net skorla geçmemiz lazım.

ilelebeTS
07.03.2020, 13:23
.

AyhanPe
07.03.2020, 14:09
Tuhaf bir his var icimde. Umarim kötü bir süpriz sonucla karsilasmayiz diye yazip koyayim buraya da gerceklesmesin :)

BirolKarali
07.03.2020, 14:33
Benim için 3 puan her zaman iyi oyundan daha değerlidir. Bu konuda Hüseyin hocaya ilk maçtan beri güvenmiyorum ve o da her maç beni morartıyor. Yine güvenmiyorum hadi bakalım [emoji4]

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BatuhanB
07.03.2020, 14:46
Yeni Malatyaspor'da Karim Hafez, Kjartansson ve Ndayishimiye lisans tarihleri sebebiyle bizim maçta forma giyemeyecek. Bifouma sakatlığı sebebiyle kesin olarak forma giyemeyecek. Chebake sakat, onun da yetişememe durumu var. Ayrıca Hadebe de kırmızı kart cezâsı sebebiyle bizim maçta forma giyemeyecek.

Farnolle - Robin Yalçın/Özer, Mina, Akbaş, Erkan Kaş - Acquah, Donald, Walter - Töre, Fofana, Umut gibi bir 11'le sahada olurlar muhtemelen. Chebake dönerse de Robin öne geçer, Donald da yedek olur.

Evet, Chebake de az önce gördüğü kırmızı kartla bizim maçta oynamaktan kesin olarak feragat etti :D

Düzenleme: Bifouma dönmüş.

fadigaTS
07.03.2020, 14:47
Halis Özkahya okuduğum lisede benim öğrenciliğimden önceki dönemde beden eğitimi öğretmeniydi.O yıllarda onun dersine girenlere sorduğumda GS`li olduğunu söylemişlerdi.Hakeme dikkat diyorum.

İşin ilginç yanı ise bu sene tek maçımızı yönetmiş.O maç da denizliye 2-1 kaybettiğimiz maç.

Larking
07.03.2020, 15:10
Ben bugün 1.dakikadan itibaren çok motive ve kazanma arzusu olan bir takım bekliyorum.

Hem bireysel hem de takım olarak oyuncular çok öz güvenli,fb galibiyeti de bunu pekiştirdi.

Nwakeme yıldızlaşır,1-4 biter.

Anıl C
07.03.2020, 15:12
Macin bizim icin kolay gececegine inanmiyorum.

fadigaTS
07.03.2020, 15:13
Maçın havasına girelim.

https://www.youtube.com/watch?v=FEbj5ZKRFIw

hofsaale
07.03.2020, 15:18
cok cok cok cok zor mac....

Allah utandirmasin...

sörloth ile zaten 1:0 öne basliyoruz..yeterki gol yemeyelim..bir sekilde atariz

acan61
07.03.2020, 15:55
11'LER

Trabzonspor: Uğurcan, Kamil Ahmet, Da Costa, Campi, Novak, Obi Mikel, Ndiaye, Sosa, Nwakaeme, Ekuban, Sörloth.

Gaziantep FK: Günay, Oğuz Ceylan, Djilobodji, Kana Biyik, Alin Tosca, Morais, Sousa, Güray Vural, Maxim, Kayode, Kenan Özer.

Ufuk
07.03.2020, 15:55
https://pbs.twimg.com/media/ESgeE-KXYAAIQtm?format=jpg&name=medium

Twumasi yedeklerde.

Manu61
07.03.2020, 15:56
Foruma bağlanma konusunda sıkıntı yaşayan var mı? Yoksa sadece bana özel bir durum mu? :)

Samet Berber
07.03.2020, 15:56
Haftalardır oynanan kötü futbol sebebiyle kadroda ufak da olsa bir değişiklik olacağını düşünüyordum ama hoca ısrar ediyor. Umarım sonuçları ağır olmaz.

BirolKarali
07.03.2020, 15:57
Djilobodji'nin sürpriz çıkışlarına dikkat etmemiz gerekiyor. Her hafta var bir atraksiyonu

BirolKarali
07.03.2020, 15:57
Foruma bağlanma konusunda sıkıntı yaşayan var mı? Yoksa sadece bana özel bir durum mu? :)Sıkıntılı aynen.

Enes Başkaya60
07.03.2020, 15:58
Forumda sıkıntı var arada bağlanmıyor aynen genel bir sorun var herhalde...

BirolKarali
07.03.2020, 15:59
Sumudica cezalıymış, hiç söylemiyorsunuz [emoji23]

talsuv61
07.03.2020, 16:03
Serkan, Kamil Ahmetten daha iyi futbolcu bence. Ama Kamil Ahmette ısrar hep

Eyüphan
07.03.2020, 16:15
Antep yedek kalecisi baş belamız olan Haydar Yılmaz.

Eyüphan
Antep yedek kalecisi baş belamız olan Haydar Yılmaz.

toksoy61
önümüzde 5 maçın 4 ü deplasman. ilki bu maç. zor geçecektir. kolay maçımız yok bu saatten sonra. tek eksik Pereira. kazanırsak bundan sonraki maçlar içinde güven olur bize.

DeAgLeMaNyAq
07.03.2020, 16:23
Sumudica cezalıymış, hiç söylemiyorsunuz [emoji23]

Normalde 7 sarı kartı gözüküyordu. Bunların 4'ünü talimattan önce gördüğü için geçerli sayılmıyordu. Hatta benzer durumu Hüseyin Hoca da yaşamıştı. Ancak bir maçın soyunma odası koridorunda da sarı kart gördüğü ortaya çıktığından kendileri de bilmiyormuş. TFF'nin teknik heyetin gördüğü sarı kartları da bilgi bankasında yayınlaması gerekiyor...

chener
07.03.2020, 16:33
Konya kalecisi Serkan fener maçı öncesi gene kırmızı kart gördü.

Karaktere bak. Şimdi ne desek, ne düşünsek yeridir

romeikaa
07.03.2020, 16:35
kayode 33.dk bir kırmızı ye de yorma bizi aslanım. hadi göreyim seni.

Enes Başkaya60
07.03.2020, 16:55
Haydi Bismillah...

cyberentalpi
07.03.2020, 17:02
Ugurcan sen bir efsanesin Tam bunu yazacaktım. Kendimizi defansa cekmeden ve arkada bos alan bırakmadan oynarsak rahat yeneriz. Antep öyle bir takım ki hucum yapmasına izin verecek biz diziliş yaparsan fark atabilecek ü, ama tam tersi ilk golu bulup oyun yaptırmassan fark atabileceğin takım. Bence becerikli adamlarla yeneceğiz:))

Mehmet Fatih Yavuz
07.03.2020, 17:02
Gene standart başlangıcımızı yaptık bakalım.
Aynı biter inşaallah.
Yoksa bu oyundan umudum yok.

Deplasman oyununa uygun olabilir ama gene de top ayağımızda hiç yok.

Mehmet Fatih Yavuz
07.03.2020, 17:03
Gene standart başlangıcımızı yaptık bakalım.
Aynı biter inşaallah.
Yoksa bu oyundan umudum yok.

Deplasman oyununa uygun olabilir ama gene de top ayağımızda hiç yok.

smart
07.03.2020, 17:05
çok güzel bi gol kaçırdık

Emre Veli
07.03.2020, 17:05
ya baba at şunu ya.

ofsaytmış.

Mehmet Fatih Silik
07.03.2020, 17:06
Ofsayt imiş.

KARAGOZLUM
07.03.2020, 17:07
Ofsaytti zaten

Samet Berber
07.03.2020, 17:08
Sosa bırak şu topları artık yeter ya

Manu61
07.03.2020, 17:09
Sosa kötü başladı.

batugol
07.03.2020, 17:09
Ayni oyun taktigi
Demekki kazanacagiz

smart
07.03.2020, 17:10
Ligin en çok çalım futbolcusu Oğuz mu dedi o :D

DeAgLeMaNyAq
07.03.2020, 17:10
Rakibe hem kolay pas yaptırıyoruz hem de kolay şekilde kalemize yaklaştırmaya devam ediyoruz...

tamuğ yamtar
07.03.2020, 17:11
Rakibe hem kolay pas yaptırıyoruz hem de kolay şekilde kalemize yaklaştırmaya devam ediyoruz...

Sezon başından beri yaşadığımız en büyük sorun.

Bir türlü çözülemeyen.

kudu_89
07.03.2020, 17:11
Mikel müthiş takım pozisyon vermiyor. Maaşallah. Adeta maestro adam. Bu tempo ile premier lig nasıl almamış bu adamı. Çok saflar yahu.

KARAGOZLUM
07.03.2020, 17:13
Antep dokturuyor gecen hafta nerdeydiler