PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 24.Hafta l Trabzonspor 5 - 2 Ç.Rizespor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

LağusKusteli
22.02.2020, 23:40
Evet haftalar yavaş yavaş ilerliyor.

Kalan haftalarda kesinlikle iç saha maçlarında Galip gelmeliyiz

Son maçtaki oyunu unutun, artık oyun değil skorun önemli olduğu haftalar.

özetle: Kenetlen Trabzonsporlu, BU SENE ÇALAMAYACAKLAR.

castillo61
22.02.2020, 23:44
fb-gençler-sivas-bjk

stresi, gerilimi bol ağır bir fikstürü ardımızda bıraktık. Kadro kalitesi ve iç saha avantajıyla nispeten daha rahat bir maç izleyeceğiz.

Ekuban-Sörloth-Waka ile içlerinden geçeriz.

Ahmet Kara
22.02.2020, 23:47
içerideki maçları kazanamazsan şampiyon olamazsın. çıkıp erkenden fişi çekeceksin. rakip ''ha bu da neydi aq'' demeli.

angraf
22.02.2020, 23:50
galibiyet dışında sonuç düşünemiyorum son 12 maç bunun yanılmıyorsam 6 tanesi içerde almamız gerek

emre6117
22.02.2020, 23:50
Cok rahat sakatsiz cezasiz gecmemiz gerekn mac.sampiyon olcagiz diyorsak bu boyle.

alper*
22.02.2020, 23:51
Erken iki gol istiyorum.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Timur Bey
22.02.2020, 23:57
Bjk maçı bitti. Son dakikada bir puanı kurtardık ve yenilmedik. Artık önümüze bakmamız gerek. Mikel, Waka geri dönüyor. Campi olmayacak ama bu maçta o denli stres yaşayacağımızı sanmıyorum. Topu ayağımızda tutabilirsek rahat galip gelebiliriz.

gurur6134
22.02.2020, 23:57
Baskan ve hocalarin kime hizmet ettigi ortada, sert oynayip maci sabote etmeye calisacaklardir dikkatli olmakda fayda var..kart sakatlik vs aman ha..

Oğuz B.
22.02.2020, 23:58
Bu hafta belediyeden puan alsınlar sonra biz düşürdük oluyor.

Takım iyi futbolla kazanacaktır.

Manu61
23.02.2020, 00:15
Puan kaybını düşünmek bile istemiyorum. Bu maçtan sonra oynayacağımız 5 maçın 4 tanesi deplasman.

chener
23.02.2020, 00:18
Çok zorlu süreçten süper çıktık, şimdi de önümüzdeki üç maçı alırsak artık ligin fişini çekmiş olacağız.

naimbektas6161
23.02.2020, 00:21
Hayırlısı ile galip gelecegiz inşallah

AYYILDIZ
23.02.2020, 00:25
Ligde her maç çok zor. Inşallah yeneriz.

trbzonsporlu
23.02.2020, 00:30
vura vura kazanmamız lazım.
mikel ve nwakeme dönüyor, campinin cezalı olması pek etkilemez bizi bu maçta.
minimum 3 gol atacağımızı düşünüyorum. skor tahminim 4-1

Mert'
23.02.2020, 00:34
Bu maçı alırız.

Hakan
23.02.2020, 00:39
Guilherme kesik yer,stoperde de Messias oynar.Şimdi de oynamıyorsa niye alındı zaten.

ilelebeTS
23.02.2020, 00:42
:D

Mustafather
23.02.2020, 00:54
Uğurcan
Serkan Hüseyin(Manoel) Da Costa Novak
Mikel
Ekuban Sosa Ndiaye Nwakaeme
Sörloth

Hızlı sonuca gidip oyuncuları fb maçı öncesi dinlendirmek lazım, sosa ndiaye önemli özellikle

Furkan Özdem
23.02.2020, 01:11
Tek bir kolay maç yok artık. Her maç şampiyonluk maçıymış gibi. Taraftar da oyuncular da bu kafada olmalı.

DeAgLeMaNyAq
23.02.2020, 01:17
Hüseyin Hoca'nın kenar yönetimi olmadan nasıl bir Trabzonspor izleyeceğiz bakalım. Artık bu maçta da baskı yemeyiz diye umuyorum. Özellikle Başakşehir maçını en kötü berabere bitirip, içerideki 4 maçta 12 puan almamız şart. Hakan'ın Mesisas için söylediğini ben de aynen dile getirdim. Campi cezalıyken, Hosseini'nin de yokluğunda tekrar Hüseyin şans bulacaksa demek ki Messias 4 stopere bir şey olmadığı müddetçe şans bulamayacak demektir. Ancak Hoca, Da Costa ve Messias ikilisini ağır görüp Hüseyin'i oynatırsa da benim açımdan sürpriz olmaz. Guilherme kesik yer mi emin olmasam da Ekuban tam hazır olmasa bile her iki büyük maçta yaptığı kritik asistlerle formayı hak ediyor. Her ne kadar geniş kadroya sahip olsak da sınırdaki oyuncuların bir anda cezalı duruma düşmesi daha büyük sıkıntı doğurabilir. Özellikle alternatifi bulunmayan Nwakaeme'nin çok daha dikkatli olması lazım...

Kadir
23.02.2020, 01:23
Uğurcan-Jp-Da Costa-Hüseyin(Manoel)-Novak-Mikel-Badou-Sosa-Eku-Nwa-King

6-1, King(3), Sosa (1), Da Costa (1), Eku (1)

Fanatik34
23.02.2020, 02:30
......…......….Ugurcan...................
Perreira..Hüseyin.....Costa...Novak
…………..Sosa...……….Mikel...………..
…………………….Ndiaye……………………
Guilherme...……………….Wakayeme
………………….Sörloth………………………

Herhalde herkes hemfikir olur..Yedekte Messias, Dogan, Ekuban hatta Sturridge katki saglayacak oyuncular

Mehmet Fatih Silik
23.02.2020, 02:48
Rakibi hafife alirsak samari yeriz.
Takim full konsantre olmasi lazim.

Sturridge'i kaybetmemeliyiz. Skoru alinca oyuna salmaliyiz.

CesurHamsi
23.02.2020, 02:56
Evimizde her maci kazanmaliyiz, rakibi ciddiye alip yenelim baska bisey istemiyorum

Murathan
23.02.2020, 03:01
gümbür gümbür maça girip, sıkıntı yok daha ölmedik mesajı taraftara verilmeli.

erenslash
23.02.2020, 03:05
hiç bir maç kolay değil yavaş yavaş gidip almak lazım her birini

batu94
23.02.2020, 03:12
hiç bir maç kolay değil yavaş yavaş gidip almak lazım her birini
Rizeden de baskı yersek artık kafaları yeriz hep birlikte sanırım.

erenslash
23.02.2020, 04:03
yemeyiz baskı bence. kafalar değişmeli tabi.tamam ben anlıyorum gs,bjk fb maçlarından puan alalım anlayışı var .ancak korkak ve kontra atak taktiği bize göre değil.kontraya çıkarsın ancak oyun anlayışı bunun üzerine kurulmaz.hüseyin hoca bjk maçını oyunculara izlettirmeli kendisi de izlemeli özellikle kendi sahamızda baskı yediğimiz maçların da analinizini ingiliz yardımcı hocamızla paylaşıp analizlerini yapmalı.hüseyin hoca yeni bir hoca tabi ki işi kolay değil kendini geliştirir zamanla diye düşünüyorum.desteklicez ancak baskı altına alınması gereken bir oyun anlayışı var. kendi bildiğini okusun hoca ancak kendisi de memnun değildir bu durumdan ve duruma el atar diye düşünüyorum.kendisi başak,gs ve anadolu takımlarınla yapacağı maçlarda gerekmedikçe takımı geriye yaslamamalı en önemlisi pres ve kondisyon ve taktiksel anlamda takıma bir şeyler katması gerektiğini o da farkına varıp acilen önlemini almalı.1-0 veya 2-0 olsun oyun anlayışından kopmamalıyız.takımın tackle ve top kazanma becerisi taktiğe bağlı olarak aşırı düşük bunu çözerse işi bitiririz.wakayeme olmadığı zamanlarda da bu anlayışla hareket etmelidir.
Rizeden de baskı yersek artık kafaları yeriz hep birlikte sanırım.

champions
23.02.2020, 10:06
Serkan--Manoel-Da Costa-Novak(Rahim)
-----------Mikel------Ndiaye-------
--Ekuban-----Guilerme-----Tony--
-----------Sörloth------------------

Yiğit Gayretli
23.02.2020, 10:22
Küçük fenerbahçe ile oynuyoruz.

Bu sene fener'le ne çok maç oynuyoruz yahu :)

Trabzonspor 61
23.02.2020, 10:37
Küçük fenerbahçe ile oynuyoruz.

Bu sene fener'le ne çok maç oynuyoruz yahu :)

Dün de ortanca fb ile oynadık.

Yiğit Gayretli
23.02.2020, 10:39
Dün de ortanca fb ile oynadık.

Onlara sorsan ligde 17 takım var bir de kendileri :)

Larking
23.02.2020, 10:50
Ezip geçeceksin.

Net.

Ozan Yılmaz
23.02.2020, 10:59
Önceki maçın acısını çıkarmak için saldırmak lazım ezmek lazım yeter

DURAS
23.02.2020, 11:07
Rencide ederek galibiyet istiyorum. Hüseyin hoca elindeki kadronun ne kadar iyi olduğunun farkına varmalı. Bu bile rahatlıkla takımı şampiyon yapar

Ahmet Kara
23.02.2020, 11:11
.jp............costa..........manoel..........nova k
......................mikel
.ekuban......sosa........badou..............tony
.......................alex

serdaracıl
23.02.2020, 11:16
.jp............costa..........manoel..........nova k
......................mikel
.ekuban......sosa........badou..............tony
.......................alex

Aynen. Kadro bu

Gökhan Balcı
23.02.2020, 11:21
gilerme oynarsa on numara oynar orada da boşluk yok. ekuban varken sağ kanatta başkası düşünülmemeli. yerine de serkanı sık sık oyuna almalıyız. Bu çocuğa çok haksızlık ettiğimizi düşünüyorum.

homosapiens
23.02.2020, 11:27
Konsantrasyonu kaybetmemeliyiz, aynen devam. Eksik Malatya maçından dolayı avantajımız devam ediyor ama hala arayı açmadık. Rize'yi yendikten sonra ligde kalan 11 maçımızın 7'si deplasman olacak. Hatta son maçlarımız kolay görünse de muhtemelen o zaman da küme düşme adayı olacak Antalya, Konya, Denizli gibi takımlarla oynayacağız. Nwakaeme Rize maçında sarı görürse sonlara doğru ikinciyi de görsün, Antep maçı daha önemli.

---------------Mikel---------------
--------Sosa----------Ndiaye-----
--Ekuban---Sörloth--Nwakaeme-

Ogün YAZICI
23.02.2020, 11:34
Ekuban gibi oyuncu kasım ayında sakatlıktan döndü 3 ay falan geçti adamdan 2 maç üst üste performans alamadık.
Eylül ayında sakatlanmadan takımın en heyecan verici oyuncusuydu

Bu sağlık ekibi,bu teknik heyet ,bu amatör organizasyon ile buralarda olmamız tamamen oyuncu performansı özelinde açıklanır.

Bu saatten sonra Mikel Ndiaye Sosa Ekuban Sörloth Nwakaeme ısrarla üzerinde dururuz umarım.

Zaten Abdülkadir dakika almaya başlamak üzere

Ogün YAZICI
23.02.2020, 11:37
Bu arada Antep başkanının Fb başkanı ile iliskileri yakınlığı falan anlatılıyordu bi sayfada.
Rize zaten malum
Malatya da malum.

Üst üst şu 3 maçta Trabzonspor'a inanılmaz zararlar verilmeye çalışılacak

Armağan Dere
23.02.2020, 11:54
Ben hâlâ sturridge'den ümitliyim..

sezai
23.02.2020, 12:00
Hüseyin hoca da çok fazla ışık göremiyorum.Bu arada sturridge den umudu kesin onun yerine kadın futbolcu koysak ondan daha çok mücadele eder.

yorumsuz6117
23.02.2020, 12:06
Guilherme kulübeye Ekuban 11'e kalanı belli zaten kadronun..

kayseriliyiz
23.02.2020, 12:09
Zor maç, yemlenmis bir takima karsi oynayacagiz.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

nakzo
23.02.2020, 12:09
Stu denilen vurdumduymaz herif bu maçla birlikte 18 alınmamalıdır.Ekubanın zamanı gelmiştir ekuban dahada iyi olacaktır.

gurur6134
23.02.2020, 12:15
umarim hoca gereken dersleri cikarmistir ve geriye yaslanmanin daha fazla pozisyon vermek oldugunu takimimizin bu anlayis ile daha zor durumda kaldiginin farkina varmistir ,dunki macla birlikde bu anlayis son bulmali artik.ekran basinda milyonlar ne zaman gol yiyecegiz diye bekleyip durduk ersin duzen dun mac sonrasi bu atese kar dayanmazdi gol surpriz olmadi herkes bekliyordu ne zaman gelecek diye dedi bunu hocanin gorup onlem almasi gerekiyor..

pReN@_61
23.02.2020, 12:21
konsantrasyon

castillo61
23.02.2020, 12:22
Hoca cezalı sanırım. Kulüp dikkat eder umarım.

Şampiyonluğa oynamak da zor. Her şeyi kuruntu ediyor insan.

trbzonsporlu
23.02.2020, 12:23
akyazıda 30 bin taraftar önünde rizeyi yenemiyorsak şampiyon filan olmayalım zaten.

zor maç bjk maçıydı bu maç değil. evinde her maçı kazanacaksın artık. hele dış sahada oynadığı 10 maçta sadece 8 puan alıp dış saha puan durumunda sondan ikinci olan rizeyi evire çevire yeneceksin.

Gökhan Balcı
23.02.2020, 12:26
akyazıda 30 bin taraftar önünde rizeyi yenemiyorsak şampiyon filan olmayalım zaten.

zor maç bjk maçıydı bu maç değil. evinde her maçı kazanacaksın artık. hele dış sahada oynadığı 10 maçta sadece 8 puan alıp dış saha puan durumunda sondan ikinci olan rizeyi evire çevire yeneceksin.
Bu örneği görünce aklıma göztepe geliyor da sinirlerim kalkıyor bir anda

castillo61
23.02.2020, 12:35

Avdijaj, Yusuf Sarı, Koray ve Ahmet Canbaz'ın ciddi süreler aldığı maçta rakibi açamamak gayet doğal. Ki ligde bu sezon gol atamadığımız tek maç.

Kıyaslanacak bi durum yok.

Gökhan Balcı
23.02.2020, 12:46
Avdijaj, Yusuf Sarı, Koray ve Ahmet Canbaz'ın ciddi süreler aldığı maçta rakibi açamamak gayet doğal. Ki ligde bu sezon gol atamadığımız tek maç.

Kıyaslanacak bi durum yok.

İyi de her sene bir rakibin ilk deplasman galibiyetine vesile oluyoruz bir şekilde :D

yorumsuz6117
23.02.2020, 12:49
Hoca cezalı sanırım. Kulüp dikkat eder umarım.

Şampiyonluğa oynamak da zor. Her şeyi kuruntu ediyor insan.

Hoca'nın cezalı olması Trabzonspor için avantajdır, belki 2 tane pas yaparız..

trbzonsporlu
23.02.2020, 13:05

goztepe maçı ilk devre oynandı şuanda takım sampiyonluk havasına girdi. gs 2 yıldır şampiyonluk potasına girince evindeki macları gerek taraftarla gerek hakeminde katkisıyla eze eze alıp şampiyon oldu. oysa aynı gs gecen yil ilk devre gerimizde bitirmisti ligi.

artık evimizde puan kaybetmek yok deplasmanda puan aslanın agzında zaten. eze eze yenecegiz rizeyi. tıpkı dün bjk nin yaptigi gibi rakip sahada ilk düdükle rakibi baskı altına alıp dönen topları toplayıp eze eze yenecegiz

trbzonsporlu
23.02.2020, 13:08
bilet fiyatlarını kim belirliyorsa batı üst tribünunde yan bloklarin fiyatlarını düşürmek lazim. batı üst a blokla bati üst d-e-f gibi blokların fiyatinin ayni olması şaka gibi. sivas maçinda tamamen boştu batı üst a ve h blok

14TS61
23.02.2020, 13:08
Kalan zor maçlardan bitanesi bu maç. Çok zor maç cidden. Rize'nin sağı solu belli olmuyor ..

Oruç
23.02.2020, 13:14
Evimizdeki tüm maçları kazanmalıyız. Rize-Başakşehir farketmez.

Antonio
23.02.2020, 13:16
Tüm maçları kazanmalıyız. Besiktas maçında beraberlik bile istemiyordum ama bazıları iyi diyor futbolcularda demek ki 1 puan iyi dediler. Böyle düşünmemek lazım.

nakzo
23.02.2020, 13:28
umarim hoca gereken dersleri cikarmistir ve geriye yaslanmanin daha fazla pozisyon vermek oldugunu takimimizin bu anlayis ile daha zor durumda kaldiginin farkina varmistir ,dunki macla birlikde bu anlayis son bulmali artik.ekran basinda milyonlar ne zaman gol yiyecegiz diye bekleyip durduk ersin duzen dun mac sonrasi bu atese kar dayanmazdi gol surpriz olmadi herkes bekliyordu ne zaman gelecek diye dedi bunu hocanin gorup onlem almasi gerekiyor..
Geriye yaslanmadın geriye yaslanmaya mecbur kaldın sturiç ve guilherme gibi 2 koşmayan pres yapmayan yardıma gelmeyen 2 adamı aynı anda sahaya koyarsan dün akşamki gibi rezil olur kalırsın sturiçin dün akşam itibariyle Trabzonsporla işi bitmiştir.guilhermede yedek olarak maçların son 25 dakikası oyuna girmelidir .Trabzonspor wakayeme,ekuban ,ndiaye ,sosa mikel ve ileride sorloth şablonunu hicbir zaman bozmamalıdır.Bir daha böyle kepaze ezik bir oyun görmek istemiyoruz.

nakzo
23.02.2020, 13:30
Tüm maçları kazanmalıyız. Besiktas maçında beraberlik bile istemiyordum ama bazıları iyi diyor futbolcularda demek ki 1 puan iyi dediler. Böyle düşünmemek lazım.

Dünkü rezilliğe göre mucize 1 puan.

exelans_25
23.02.2020, 13:35
3 puan 3 puan 3 puan

Ahmet Aksu
23.02.2020, 13:41
maç maç gitmeliyiz diyoruz ama yapamıyoruz biz bile kalan maçları hesaplıyoruz. bir de futbolcuları düşünün :D
hemen yine hesap yapalım :D
kendi sahamızda sadece başakşehire 2 puan kaptırabiliriz ama şampiyonluk için diğerlerini kazanmak şart.
deplasmanda göztepe-alanya-gs maçları kritik diğerlerinden 3 puan almak şart. eğer gs yarışın içinde olmazsa deplasmanda 0 yerine 1 ya da 3 de yazılabilir. yani onu hesaplamak için erken diyelim :D yani gs maçına kadar puan kaybetmemek lazım.

rize - 3
gaziantep (d) - 3
malatya (d) - 3
başakşehir - 1
göztepe (d) - 1
alanya (d) - 1
ankaragücü - 3
galatasaray (d) - 0
antalya - 3
denizli (d) - 3
konyaspor - 3
kayserispor (d) - 3

72 puan şampiyon yapar.

homosapiens
23.02.2020, 13:42
goztepe maçı ilk devre oynandı şuanda takım sampiyonluk havasına girdi. gs 2 yıldır şampiyonluk potasına girince evindeki macları gerek taraftarla gerek hakeminde katkisıyla eze eze alıp şampiyon oldu. oysa aynı gs gecen yil ilk devre gerimizde bitirmisti ligi.

artık evimizde puan kaybetmek yok deplasmanda puan aslanın agzında zaten. eze eze yenecegiz rizeyi. tıpkı dün bjk nin yaptigi gibi rakip sahada ilk düdükle rakibi baskı altına alıp dönen topları toplayıp eze eze yenecegiz
Kesinlikle evimizde kalan 5 maçta 15 puan yapmamız lazım. Rize, BFK, Ankaragücü, Antalya ve Konya. Böylece 60 puan ediyor zaten. 7 deplasmandan da 10 puan şampiyon yapar.

Mustafa YILMAZ
23.02.2020, 13:42
Bjk maçını unutturmak şart bunun için nefes dahi aldırmadan kazanmalıyız.

4-0

Tayfun
23.02.2020, 13:44
Averaj yapmamız lazım. Bu ligin ne olacağı belli olmaz son hafta

Burak Bıyıklı
23.02.2020, 13:46
Solda waka sağda eku, stoperde messias da costa olmalı

abcabca
23.02.2020, 13:47
(üstüne) koya koya gideceğiz..

memozcan
23.02.2020, 13:48
Solda waka sağda eku, stoperde messias da costa olmalı
bence de kesinlikle bu kadroyla çıkmalıyız.. skor ne olursa olsun 55-60. dakikada guilherme oyuna girmeli.. sonrası allah kerim..

trbzonsporlu
23.02.2020, 13:50
maç maç gitmeliyiz diyoruz ama yapamıyoruz biz bile kalan maçları hesaplıyoruz. bir de futbolcuları düşünün :D
hemen yine hesap yapalım :D
kendi sahamızda sadece başakşehire 2 puan kaptırabiliriz ama şampiyonluk için diğerlerini kazanmak şart.
deplasmanda göztepe-alanya-gs maçları kritik diğerlerinden 3 puan almak şart. eğer gs yarışın içinde olmazsa deplasmanda 0 yerine 1 ya da 3 de yazılabilir. yani onu hesaplamak için erken diyelim :D yani gs maçına kadar puan kaybetmemek lazım.

rize - 3
gaziantep (d) - 3
malatya (d) - 3
başakşehir - 1
göztepe (d) - 1
alanya (d) - 1
ankaragücü - 3
galatasaray (d) - 0
antalya - 3
denizli (d) - 3
konyaspor - 3
kayserispor (d) - 3

72 puan şampiyon yapar.

gayette mantıklı olmuş hatta başaksehir goztepe alanya maclarından 3 puandan fazla bekliyorum ben.

ilelebeTS
23.02.2020, 13:53
Tony-Sörloth-Ekuban ile 4-3-3 ve hücum futbolu.

Emirhan Yazıcı
23.02.2020, 14:18
Newton hoca için ilk maç

smart
23.02.2020, 14:24
77 puan lazım şampiyonluk için bence

artvints
23.02.2020, 14:26
Atiba önde elneny arkada baskı devamlılığı oldu. Biz de baskı yaparken mikel önde ndiaye arkada mi konumlansa acaba? Çünkü hiz problemli bir tereddüt oluşuyor, baskı zayıflıyor.

CİVELEK.61
23.02.2020, 14:31
Ekuban Abdüş dönene kadar sağ kanatta oynamalı.
Kendisi elde ki süratli ve güçlü nadir oyunculardan birisi
Sıkıntı şurda Eku savunma yapıyormuş gibi görünür ama gerçek anlamda savunma yapmaz.
Kafasında ki "Gol atmazsam dışlanırım" algısını silmek ve defansif sorumluluklar yüklemek lazım.
Orjin mevkisi Forvet olsa da,adım frekansında ve uzun mesafe deparında sorunlar var.
Kanatta oynamaya müsait fakat rakip kovalamak ve savunmaya yardım etmek gibi sorumluluklar verilmeli.
Kanatta onun yıpratıcı özelliğini kullanabiliriz.
Ligin sonu geldi ve maçlar artık her sonuca açık sekilde oynanıyor.
Dediğim gibi Eku'nun kafasındaki mental sorunlardan sıyrılması başka bi oyuna evrilmesi bize çok şey katar.

61_Hasan_69
23.02.2020, 14:36
77 puan lazım şampiyonluk için bence

O kadar puana gerek yok en ciddi rakibimiz Gs bu puana ulaşabilmesi için önündeki bütün maçları kazanması gerekiyor anla yani ne kadar saçma olduğunu. Bize gerekli olan puan 72

hanzale
23.02.2020, 15:36
gayette mantıklı olmuş hatta başaksehir goztepe alanya maclarından 3 puandan fazla bekliyorum ben.

Alanya değil de bu devre Antalya güçlü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yorumsuz6117
23.02.2020, 15:39
Guilherme bir süre yedekten girmeli oyuna, daha faydalı olacaktır.. 11'de yetersiz kalıyor..

CesurHamsi
23.02.2020, 15:43
Insallah farkli skorla alip yine eze eze gideriz..
Rize macindan sonra antepi ve malatyayi disarda yenmek sart
o sekilde basaksehir macina evimizde iyi bi gazla yeneriz diye dusunuyorum

yorumsuz6117
23.02.2020, 15:59
Bir sürü deplasman maçımız var oyunumuzu düzeltmezsek topa sahip olmazsak pas yapmazsak bunlardan birinde tokatı yeriz suratımıza otururuz, bu oyunla şampiyon olunmaz, büyük takım gibi oynamalıyız, belkide ilk defa kadromuz buna yeterli, aptallığın lüzumu yok şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken..

castillo61
23.02.2020, 16:02
İyi de her sene bir rakibin ilk deplasman galibiyetine vesile oluyoruz bir şekilde :D

Elbette top yuvarlak da geçen sezonun 2. devresinden sonra winner takıma büründük. (Teşekkürler Ünal hocam) Zorlu ve şansımızın tutmadığı deplasmanlardan 3'er puanla dönüyoruz. Kolay kolay yenilmiyoruz. Gole ihtiyacımız varsa buluyoruz. Dün hiçbir şey oynamamamıza rağmen yenilmeyeceğimizden çok emindim hatta galibiyeti bile düşünüyordum ama gol geç geldi. Golü bi 5 dakika erken bulsaydık bjk motivasyonunu yitirir yorgunluğu daha da açığa çıkardı.

İçeride Anadolu takımlarına yarım puan dahi bırakmayız.

Hoca'nın cezalı olması Trabzonspor için avantajdır, belki 2 tane pas yaparız..

Tamamen oyuncu kalitesiyle gideceğiz yapacak bir şey yok. Çok şükür oyuncu kalitemiz devre arası transferleri ve sakatların dönmesiyle inanılmaz seviyeye geldi. Bi de Sörloth var. Fifa'da tots kartları olur ya. İlk devre normal kartıyla oynarken 2. devreyle birlikte tots haliyle oynuyormuşuz gibi inanılmaz performansları var.

Nwakaeme Ekuban Sörloth Abdüş Sosa Ndiaye

3'ü gününde olmasa diğerleri sahneye çıkar.

O kadar puana gerek yok en ciddi rakibimiz Gs bu puana ulaşabilmesi için önündeki bütün maçları kazanması gerekiyor anla yani ne kadar saçma olduğunu. Bize gerekli olan puan 72

gs 3-4 haftada dağılacak. İçeride bizle oynayacaklarından aynı puanda görüyorlar bizi ama o maça kadar 2-3 maçlık puan farkı olacağından eminim.

fb-gençler-sivas-bjk fikstürünü oynasınlar bakalım.

iyattara
23.02.2020, 16:11
70 puan bile yetebilir. Bı dünya deplasman varken junior feneri kendi sahamızda zorlanmadan yormadan geçmemiz lazım. Ortalık karışacak Mart ayında. Bjk maçı 1 2 kişi kartları temizlese iyiydi ama neyse artık. Eksikleri bir şekilde dolduruyoruz iyi kotu.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut
23.02.2020, 16:13
Zor maç şakası yok
Rehavet yok .
Ekuba-Sörloth ile maça çıkmalıyız
Guilherme kardeşim sen biraz dinlen
--------------Uğurcan--------------
Pereira--Dacosta--Messias(Türkmen)-Novak
----------------Mikel------------------
---------Sosa----------Ndiaye-----------
Ekuban----------------------------Nwkayeme
----------------Sörloth-------------------

Erkin
23.02.2020, 16:28
Bu maci alamayacak bir takim sampiyonluktan falan soz edemez, hatta dusunmemeli bile o yuzden bu bilincle cikacaklarini umuyorum. Ekuban-Sorloth sene basindaki gibi isler yapabileceklerinin sinyallerini verdi umarim oyle baslar.

Doğukan Uçan
23.02.2020, 16:29
rize küme düşme hattına indi zor maç olacak 1-0 olsun yeter.

Erkin
23.02.2020, 16:35
Yarin da muhtemelen Basaksehire kaybederler iyice patlarlar, beraberlik bir ihtimal ama zor mac.

pReN@_61
23.02.2020, 16:45
2-0 kazanırız.

trbzonsporlu
23.02.2020, 16:50
rize küme düşme hattına indi zor maç olacak 1-0 olsun yeter.

pazartesi basaksehiri yenerek çıksınlar o hattan yine bize umut etmesinler çünkü affetmeyecez vurup geçecegiz rizeyi

erkankoc
23.02.2020, 17:16
Rizenin her tarafinzor olsa ne olur.en az 4 atmaliyiz

artvints
23.02.2020, 17:29
Sörloth ve Ekuban'i önde ikili olarak birakabiliriz. Birer stoper ve bek alıp baskı uygularlar. Top almaya gelen önliberoya da ndiaye veya sosa baskı uygular. Nwakeme geride ve hafif içerde yüzü dönük bekler. Böylelikle daha kompakt durabiliriz. Önemli olan rakibi geriden kolay çıkarmamak.

Furkan Özdem
23.02.2020, 17:37
Yarın başakşehiri yenerlerse hem liderlik bizde kalır hem bizim maça kafadan bir tık daha rahat çıkarlar. Başakşehir pek hesaba katılmıyor ama gs kadar ciddi bir rakip. Rize de her takım için zor deplasman umarım puan kaybederler.

Arda'
23.02.2020, 18:44
Yarın başakşehiri yenerlerse hem liderlik bizde kalır hem bizim maça kafadan bir tık daha rahat çıkarlar. Başakşehir pek hesaba katılmıyor ama gs kadar ciddi bir rakip. Rize de her takım için zor deplasman umarım puan kaybederler.

Gsden de ciddi rakip şu anda sinsi sinsi ilerliyolar kimse konuşmuyor adamları

nakzo
23.02.2020, 21:01
Bu saaten sonra iceride dısarıda hangi maç varsa kazanmaya oynayacaksın ve kazanacaksın bu bjk maçındaki ezik futbol birdaha olmamalı gs bu saaten sonra favoridir tek çarede istanbulda bu piç gsyi yenmektir.Huseyinin bütün takımla yarın bir toplantı yapması lazım bu oyunla şampiyonluğa oynanamaz.

trbzonsporlu
23.02.2020, 21:08
70 puanın yetecegini söyleyenler yanılıyorsunuz.

chener
23.02.2020, 21:17
Bu hafta bjk ve fb havlu attı.
Artık rakipler başak ve gs.
Avantajlıyız.
Artık iyi kötü yok, puana oynayacağız

trbzonsporlu
23.02.2020, 21:19
fb gs maçı berabere bitse daha iyiydi. tek tesellim bu hafta bjkden sonra fb ninde lige havlu atmış olması oldu. yakın tarihte gs ile hiç çekişmedik iki takımında cok zorlu deplasmanları var. bakalım umarım biz daha az puan kaybederiz

castillo61
23.02.2020, 21:21
Rize-Antep-Malatya maçlarını eze eze alıp Başak maçına şampiyon gibi çıkacaksın. Ağlayıp sızlanmanın vakti değil.

gs aynı süreçte Gençler-Sivas-bjk ile oynayacak. Oradan kafa kafaya çıkarlarsa o zaman tedirgin olabiliriz.

naimbektas6161
23.02.2020, 21:25
Artık kendi göbeğimizi kendimiz kesicez. İç sahaları kazan gs ye yenilme.

Ufuk
23.02.2020, 21:29
Rize-Antep-Malatya maçlarını eze eze alıp Başak maçına şampiyon gibi çıkacaksın. Ağlayıp sızlanmanın vakti değil.

gs aynı süreçte Gençler-Sivas-bjk ile oynayacak. Oradan kafa kafaya çıkarlarsa o zaman tedirgin olabiliriz.Kesinlikle asla gs maçına odaklanmamak gerek. Rize antep malatya 9 puan alsak fark açılır. Gs fikstürü gençler, sivas, beşiktaş. Mutlaka takilacaklar burada. Şampiyonluk anadoludan geçiyor.

trbzonsporlu
23.02.2020, 21:30
yalnız bu muslera inanilmaz bir kaleci. kurtardigi pozisyonlar neysede ceza sahasına gelen kalecinin alabileceği her yan topu çıkıp alıyor. ayağı iyi olmadigi icin bir avrupa takımı çikıp almiyorki kurtulalım ondan.

güzel bir sampiyonluk yarışı bizi bekliyor. hic degilse rakip takıma teşvik yollamaz umarım bu gs

Gürkan Asma
23.02.2020, 21:30
Evet beyler seriye başlıyoruz :) Vura vura gideceğiz vura vura.

ANIL
23.02.2020, 21:32
Gs maçına kadar puan kaybetmezsek o maçta beraberlik şampiyon yapar.

Antonio
23.02.2020, 21:35
Bundan sonra kayıp olmasin gsyi deplasmanda farklı yenecek gücümüz var. Tek endisem bu gs nin her maç hakemler tarafından kollandigini gerçegini değiştirmez. Basaksehir Sivas gibi takımlar gsye asilmaz.

Arif Timurcioğlu
23.02.2020, 21:42
Allah aşkına skor bulduktan sonra geri yaslanmayalım son dakikaya kadar saldırıp dosta düşmana göz dağı verelim.

LağusKusteli
23.02.2020, 21:42
Forumda:

-bizi şampiyon yapmazlar
- gs geliyor şampiyon olur
- şampiyonluğu hak etmiyoruz
- bu sene olamazsak bi 40 sene daha olamayız vs vs vs

türünden gereksiz,faydasız,anlamsız ve enerjimizi çalan,yorumlar yasaklanmalı

Ahmet Kara
23.02.2020, 21:43
bu maçta mesajı vereceksin. çatır çatır oynayacaksın. kuru bir galibiyet yetmez.

BatuhanB
23.02.2020, 21:47
Beşiktaş maçında büründüğümüz görüntünün tam aksini üstlenerek vura vura yenmemiz şart oldu. Taraftara da çok iş düşüyor. Hayde.

Gürkan Asma
23.02.2020, 21:57
Şampiyonluk güle oynaya gelmiyor ne yazık ki :) Savaşmamız mücadele etmemiz gerek. Hakemi de yenmemiz gerektiğini çabuk unuttu herkes. Bişey değişmedi.

Avantaj bizde, 3 puan fark atma potansiyelimiz var. Buna odaklanmak gerekli.

ccd6167
23.02.2020, 22:00
Cenazesi işi gücü düğünü hastası olmayıpta bu maça gitmeyen olursa trabzonda yaşayıpta ... .... larına kadar yolu var.

memozcan
23.02.2020, 22:01
maalesef büyük hayal kırıklığı oldu.. fenerin yöntemlerine bağışıklık kazandığımız için onlara karşı savunma yöntemlerini nispeten biliyoruz ama bu cincona karşı corona virüsüne karşı gibi savunmasızız..

ilelebeTS
23.02.2020, 22:01
Maç maç gitmeye devam. 24. haftayı oynayacakken 30. haftayı konuşmanın bir anlamı yok. En önemli maçımız sıradaki maçımız.

Çağatay96
23.02.2020, 22:02
Şu bati tribununun fiyatlarini doğuya yakin ceksinler. Bos duracagina dolsun. Lutfen. Doluyorsa sikinti yok.

Doğan Keskin
23.02.2020, 22:06
Maç başlasa da 3 tane yapıştırsak.

Oruç
23.02.2020, 22:11
Saat uygun. Stadın full olması şart.

homosapiens
23.02.2020, 22:12
70 puanın yetecegini söyleyenler yanılıyorsunuz.
Ben bugün gs kazanamaz diye hesap ettiydim. Şimdi biraz artmış olabilir ama Gs'ye yenilmezsek yine de yeter diye düşünüyorum 70.

Murathan
23.02.2020, 22:12
vura vura gireceğiz maça "hayırdır la siz" diyeceğiz tüm takımlara.

trbzonsporlu
23.02.2020, 22:18
gs içerde bu saatten sonra puan kaybetmez. puan kaybetmesini bekledigim maçları deplasmandaki sivas, rize, başaksehir ve alanya macları.

bizim puan kaybı bekledigim maçlar yine deplasmandaki göztepe, alanya ve gs maçları. diğer maçları alırsak şampiyon oluruz

smart
23.02.2020, 22:20
Güzel futbolla gelecek 3 puan olumsuz havayı dağıtır

batugol
23.02.2020, 22:22
Oynanmamış mac kazanilmaz da kaybedilmez de
Bakınız 1996 van maci
Kim derdi o mac kaybedeceğiz

Ahmet Aksu
23.02.2020, 22:32
hüseyin hocayı en çok eleştirenlerdenim. hatta hala hocamız olamayacağını düşünüyorum. takımı da çok eleştiriyorum ama gs şikecileri yendi diye niye bu kadar moral bozuluyor anlamıyorum.
merak etmeyin bu hücum hattı ile işimiz kolay.
gs maçına kadar 4-5 puan farkını yakalarsak işi götürürüz.
tabi özellikle kendi sahamızdaki maçları eze eze kazanmalıyız. başakşehir maçı dahil
deplasmanda ise alanya gs maçı riskli onlar hariç yine puan kaybetmemek lazım.

şampiyonluk bu kadar yakınken vazgeçmeyin.
eğer şam. giderse o zaman gerekli eleştirilerimizi yine yaparız ama şimdilik az sakin :D

LağusKusteli
23.02.2020, 22:35
hüseyin hocayı en çok eleştirenlerdenim. hatta hala hocamız olamayacağını düşünüyorum. takımı da çok eleştiriyorum ama gs şikecileri yendi diye niye bu kadar moral bozuluyor anlamıyorum.
merak etmeyin bu hücum hattı ile işimiz kolay.
gs maçına kadar 4-5 puan farkını yakalarsak işi götürürüz.
tabi özellikle kendi sahamızdaki maçları eze eze kazanmalıyız. başakşehir maçı dahil
deplasmanda ise alanya gs maçı riskli onlar hariç yine puan kaybetmemek lazım.

şampiyonluk bu kadar yakınken vazgeçmeyin.
eğer şam. giderse o zaman gerekli eleştirilerimizi yine yaparız ama şimdilik az sakin :D

Adamlar Mayıslar Bizim dedikçe bizim millet gereksiz yere strese giriyor. Durun daha ilk 6’daki takımlarla oynamadılar, çok daha puan kaybededekler. Enseyi karartmayın, Olumsuzluğa kapılmayın: BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!!

Gürkan Asma
23.02.2020, 22:37
Avantaj bizde, ipler elimizde. İçim gayet rahat :) şuan fenerin dağılışının tadına varıyorum :) Fenerin hem ekonomik anlamda hemde sportif anlamdaki çöküşünün zevkini çıkarın bence :D

Onur Civelek61
23.02.2020, 22:37
Stressiz 3 puan gelmeli bu maç

14TS61
23.02.2020, 22:43
Galatasaray Rizespor a takılacak bence.. Rize asla vermez maçı asılır zaten asılmak zorunda. O maçtan da umutluyum

Ufuk
23.02.2020, 22:45
Asla geri çekilmemeliyiz bu maç her golden sonra daha fazla hücumu düşünmeliyiz. Dosta düşmana korku vereceğimiz maç bu olacak inş.

yasin196761
23.02.2020, 22:45
Sturridge'e verilen maaşın 10 da 1 ini Nwakaemeye şampiyonluk primi olarak verelim. Bakın nasıl ligin içinden geçiyor

yasin196761
23.02.2020, 22:46
Bu arada durum ciddi. Kupa işini bırakıp lige odaklanmalıyız. Çok sıkı bir fikstüre giriyoruz.

nevzat61
23.02.2020, 22:46
Galatasaray Rizespor a takılacak bence.. Rize asla vermez maçı asılır zaten asılmak zorunda. O maçtan da umutluyum

Aslında gencler macindanda umutluyum..ama hamza var..

OFLU_79
23.02.2020, 22:50
Bizi FB Kupa maçları baya kibir yoracak. Rize maçını farkla alırız. Nwakaeme ve Obi geri dönüyor.

Anıl C
23.02.2020, 22:55
Bu maçın gs için büyük moral olduğu kesin. Ancak biz kendi işimize bakalım. Onlar böyle sezonlarda belki bizden daha tecrübeliler ama bizim bu sene onlardan daha iyi bir kadromuz var. Futbolcularımız maç maç şampiyonluğa odaklanmalı. Çünkü herşey onların elinde.

halilaziz61
23.02.2020, 22:57
Bize şikeciler ters geliyordu o da şike yaptıkları için.
Kimse imiy etmesin, herkes kanının son damlasına kadar savaşacak.
Herşey bizim elimizde
Alınması gereken 33 puan varsa alınacak.
O kupa buraya gelecek!
O sene bu sene
İşte O KADAR!!!

yasin196761
23.02.2020, 22:58
Sörloth herkesten daha çok inanıyor şampiyonluğa ve soğukkanlı

nevzat61
23.02.2020, 23:07
Şu falcao oynarken bizim sturridge in yatması zoruma gidiyor..sezon başı burdaki 6s li arkadaşlarla amma iddialasmistik..

Furkan Özdem
23.02.2020, 23:07
Gsnin yenmesi puan anlamında bizi çok zorlamalarına, stresimizin artmasına neden olacak ama onların fikstürü de çok zor hep galibiyetle gideceklerini sanmıyorum. Şikeciler yense kolay fikstürüyle yarışa ortak olabilirlerdi. Belki bizim için hayırlısı oldu. Her şey bizim elimizde içerde dışarda her maç finalmiş gibi kayıpsız gitmemiz şart.

Ahmet Kara
23.02.2020, 23:11
bundan sonra kör fanatizme ihtiyacımız var. çirkef olmalıyız. yanlış bir penaltımı verildi lehimize, objektif olmak yok, penaltı deyip geçeceğiz. hiç bir futbolcuyu ve teknik heyeti eleştirmeyeceğiz. içeride ki maçlarda her şeye itiraz etmeliyiz. bundan sonra eleştiri işini rafa kaldırıyorum.

alper*
23.02.2020, 23:15
bundan sonra kör fanatizme ihtiyacımız var. çirkef olmalıyız. yanlış bir penaltımı verildi lehimize, objektif olmak yok, penaltı deyip geçeceğiz. hiç bir futbolcuyu ve teknik heyeti eleştirmeyeceğiz. içeride ki maçlarda her şeye itiraz etmeliyiz. bundan sonra eleştiri işini rafa kaldırıyorum.Bunu anlatmaya çalışıyorum

Sene sonunda sevinmek istiyorsak olay bu

Ama bizimkiler illa güzel futbol bol gol iyi defans iyi seyir zevki istiyor

Yemişim iyi futbolu vura kıra 3 puanları doldur kasaya

yasin196761
23.02.2020, 23:26
Allah'ım sene sonunda Arjantinli kaptanın elinde o kupayı görmeyi nasip eyle

bordomaviask
23.02.2020, 23:33
Fb maçından 20 yıl sonra galibiyet almaları bizleri de afallatmış. Kendimize gelelim daha köprünün altından çok sular akacak. İnanmak başarmanın yarısıdır. Olumsuz sinerji vermenin lüzmu yok. Şampiyon olacağız Allah'ın izniyle.

olcay_61
23.02.2020, 23:35
Önce yarın başakşehirden puan alsınlar da öyle gelsinler

Antonio
23.02.2020, 23:35
Sturridge'e verilen maaşın 10 da 1 ini Nwakaemeye şampiyonluk primi olarak verelim. Bakın nasıl ligin içinden geçiyor

Bu çok iyi fikir. Kesinlikle 1.5 milyon euro bile olsa veririm. Adam god modu açar kesin.

Antonio
23.02.2020, 23:36
Allah'ım sene sonunda Arjantinli kaptanın elinde o kupayı görmeyi nasip eyle

Amin

trbzonsporlu
23.02.2020, 23:46
başakşehir maçına kadar kazanmak çok önemli. 5 dakikalik oyunla bjkye 2 gol atan takımı rizesporun akyazida durdurmasi büyük bir futbol mucizesi olur sörloth minimum 2 gol atar zaten

Ufuk
24.02.2020, 00:21
Şu falcao oynarken bizim sturridge in yatması zoruma gidiyor..sezon başı burdaki 6s li arkadaşlarla amma iddialasmistik..

Falcao'yu kanada koy, bek kovalat aynısı olur. Sturridge merkezde oynadığı kısıtlı sürede kalitesini gösterdi, şuan Falcao ile aynı sayıda golü var, üstüne 4 asist fazlası var. Kendini yırtmıyor doğru ama pozisyonu dışında oynatıp eleştirmek haksızlık.

alper*
24.02.2020, 00:30
Sturridge'in şanssızlığı sörloth oldu.

erenslash
24.02.2020, 00:38
ezer geçeriz

ömür gelecek yakında+ekubanımız var rahat olun beyler

erenslash
24.02.2020, 00:39
4 maçta 12 puan al bitirdin işi zaten

Kemal Duru
24.02.2020, 00:39
Sturridge'in şanssızlığı sörloth oldu.

Onun şanssızlığı bizim şansımız oldu. Sörloth'un olağanüstü performansını bir tarafa bırakın, sezon boyu Sturridge'in insafına kaldığımızı düşünsenize. Kabus gibi.

memozcan
24.02.2020, 00:53
cincon ile rekabette lobi vs faktörlerinin yanında bir de fatih terim balı denen bişey var.. cincon haftalardır tüm rakiplerinin en zayıf döneminde oynuyor, bizle ise adeta ölüm kalım maçına çıkıyorlar.. rize yarın yenilirse haftaya bizimle kümede kalma maçına çıkar onlar da .. ondan sonra gene bizi düşürdünüz teraneleri.. işte bunlar bizi yoruyor..

erenslash
24.02.2020, 01:18
bjk çakar bunlara fikstür avantajı bizde yalnız bizim sağlam lobimizi kullanmamız şart şöyle ki bu gs rakiplere prim verir herkes uyanıkl olsun bizim oynayacağımız maçlarda prim şike yapar bu gs fenerden daha da pislik bunlar bizim en büyük düşmanımız gs aslında
cincon ile rekabette lobi vs faktörlerinin yanında bir de fatih terim balı denen bişey var.. cincon haftalardır tüm rakiplerinin en zayıf döneminde oynuyor, bizle ise adeta ölüm kalım maçına çıkıyorlar.. rize yarın yenilirse haftaya bizimle kümede kalma maçına çıkar onlar da .. ondan sonra gene bizi düşürdünüz teraneleri.. işte bunlar bizi yoruyor..

E. Okan Bülbül
24.02.2020, 01:49
4-5 tane atıyoruz, keyfimize bakıyoruz. Dosta güven, düşmana korku vermeye devam. Fikstüre bakıyorum ve şampiyon olmak için hiçbir engel göremiyorum.

halilaziz61
24.02.2020, 01:57
4-5 tane atıyoruz, keyfimize bakıyoruz. Dosta güven, düşmana korku vermeye devam. Fikstüre bakıyorum ve şampiyon olmamak için hiçbir engel göremiyorum.

Aynen öyle

Uğur Ö.
24.02.2020, 02:18
Evimizde hiçbir şekilde puan vermek şansımız yok, çıkıp sert bir şekilde delip geçmemiz lazım.

Halil Alemdar
24.02.2020, 02:21
———Uğurcan———
Jp-Costa-Campi-Novak
————Mikel—————
——Sosa———————
—————Ndiaye——-
Gui——————Nwakaeme
———Sörloth—————

3-4 tane atıp geçeriz. Ekuban da 60 dan sonra girer. Çok önemli maçlarımız var tam kondisyona ulaşana kadar tasarruflu kullanmalıyız. Zaten boğa gibi 1-2 haftaya 11 e geçer.

Erkan A.
24.02.2020, 02:25
[QUOTE=KaraEski61;1921240632]———Uğurcan———
Jp-Costa-Campi-Novak
————Mikel—————
——Sosa———————
—————Ndiaye——-
Gui——————Nwakaeme
———Sörloth—————

3-4 tane atıp geçeriz. Ekuban da 60 dan sonra girer. Çok önemli maçlarımız var tam kondisyona ulaşana kadar tasarruflu kullanmalıyız. Zaten boğa gibi 1-2 haftaya 11 e geçer.

Campi sari kart cezalisi renktasim..
rizesporda da boldrin sari kart ceza sinirinda en iyi oyunculari..

~UniCef~
24.02.2020, 02:36
Da Costa`yi hic begenmedim.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 07:40
Da Costa`yi hic begenmedim.

Aynen hayal kırıklığı oldu.
İç sahada kayıpsız gitmeliyiz.
Malatyayı dışarıda yenmeliyiz.

Enaldo61
24.02.2020, 09:01
galibiyet şart.
şu manoel'i de görsek.

yorumsuz6117
24.02.2020, 09:19
Galatasaray'ın hocası Fatih Terim Trabzonspor'un Hüseyin Çimşir, şampiyon olamazsak bu yüzden olamayız, Şenol Güneş olsaydı şampiyonluk şansımız Galatasaray'dan çok daha fazlaydı tartışmasız..

Enes Ünal Kaya
24.02.2020, 09:20
4-5 tane atıyoruz, keyfimize bakıyoruz. Dosta güven, düşmana korku vermeye devam. Fikstüre bakıyorum ve şampiyon olmak için hiçbir engel göremiyorum.

İç sahada çok puan kaybı yaşamazsak bende bizim fikstürün daha iyi oldugunu düşünüyorum.

Ayrıca lig yeniden başladı ve biz onlardan 1 maç fazla oynayacağız

Larking
24.02.2020, 09:37
Dün gs adeta şampiyonluk turu attı.Bakalım bu ters tepecek mi?

Çok örneğini gördük derbi galibiyetinin sonrası takımların düşmesini.

Dün bir gs'li futbolcunun sözleri ilginçti "şimdi eğlenme zamanı".Umarım bu eğlence psikolojisi uzun sürer.

Ama dün gs teknik heyeti çok cesur çıktı maça.Bizim Doğan'ı oynattığımız pozisyonda 10 numara bile oynayabilecek Seri'yi oynattılar. fb eze eze alır demiştim tam tersi oldu gs fsb'yi oyun olarak ezdi.Tabii bunda fb orta sahasının eksikler nedeniyle içler acısı hali de rol oynadı.

Dün bizim açımızdan en olumsuz sonuç çıktı, 21 yıl sonra fb'nin kaybedeceği tuttu.Bugün umarım Başakşehir kazanır ve liderlik onlara geçer.Biraz erken lider bence olduk.Bu hem Sivas maçının son yarım saatine hem de Beşiktaş maçına "koruma" psikolojisi olarak yansıdı.Kovalayan takımken mental olarak daha iyiydik,kovalanınca işler terse döndü.Ben teknik heyeti de ligin bu sırasında liderliğin olumsuz etkilediğini düşünüyorum.Daha dominant oynarken, birkaç hafta sonra liderliği geri almak daha makul görünüyor.Ayrıca ligin favorisi dün itibariyle gs olarak gösterilmeye başlandı haliyle,favorilikten çıkmakta bizim için iyi.Bu olumlu yansıyacak.

angraf
24.02.2020, 09:43
gs li oyuncuların rehavete girmesini çok istiyorum sivas başak hatta alanya bu takımlar boş takımlar değiller hatta beşiktaşta sergenle toparladı maç satmazlar kısaca gsnin işi zor.

TSarıalioğlu
24.02.2020, 09:50
Evimizde rehavete kapılmadan koyup geçeceğimiz maç
Maçın cumartesi 5 te olması stadda doluluk oranınıda arttıracaktır.
Kimse iş miş demesin maç olunca şehir duruyorken şampiyonluk yolunda herkes fedakarlığını yapacak.

alper*
24.02.2020, 09:50
Hüseyin Hocaya laf atmaktan vazgecin

Dere geçerken at değiştirilmez

Lampard oluyor Solksjaer oluyor Hüseyin olmuyor

Neden?

O da bizim Lampard işte

İlker Yazıcıoğlu
24.02.2020, 09:52
İlk yarı bitince fişi çoktan çekmiş durumda olmalıyız...

Rize'den de baskı yersek bırakalım bu işi, gereksiz strese girmenin anlamı yok...

Murat Keçeci
24.02.2020, 10:24
Puan kayıplarından sonraki ilk maçlar her zaman çok önemlidir.Yeniden galibiyet serisi başlatmak için tam motivasyon sağlamalıyız.Bu maça da tüm şehir olarak yüksek sinerji ve coşkuyla çıkmalıyız.

Takımın son durumunu değerlendirirsek son maçta kötü oynama sebebimiz tamamen psikolojik etmenlerdi kadro kalitesi olarak iyi durumdayız.Ndiaye ve Guilherme ilk onbire girdikten sonra takım savunmasında ciddi bir düzelme var ofans bölgesinde oyuna biraz daha ağırlık koyabilirseler takım ritmini bulur.

Uğurcan ve Sörloth çok iyiler diğer oyuncuların da onlara eşlik etmesi gerekiyor.Takım olarak yaş ortalamamız biraz yükseldi bundan dolayı fiziksel gücün yüksek olduğu derbi maçlarda oyunsal anlamda zorlanmaya başladık.Özellikle öyle maçlarda daha dinamik kadrolarla maçlara çıkmalıyız.

Ligin son şeklini yorumlarsak haftanın en zararlı çıkanları fb,bjk ve alanya oldular.En kârlısı sivas ve gs oldu başakşehir ne eder göreceğiz.Bizim durum ise iki puan kayıp olsa da önemli bir deplasmanı aradan çıkarttık.İlerleyen süreç nasıl olacak sorusuna şuan cevap vermek için erken daha bu köprünün altından çok sular akacak iradesini en iyi kontrol edenler bir adım öne geçecek.moral,sabır,motivasyon gibi soyut kavramlar ilerleyen süreçte daha fazla ön plana çıkacak her haftayı tek tek nakış nakış işleyerek yola devam etmeliyiz.Yol uzun ve bizim bu yolda kimseden korkumuz yok.

Larking
24.02.2020, 10:25
Olumlu bakmak ve olumlu düşünmek her zaman iyidir.Ama gerçekleri de görmek lazım.

Şu anda bulunduğumuz durum puan olarak gayet iyi,enseyi karartmaya gerek yok.Ama şampiyonluk yolunda şart olan şans ve bireysel performans bulunduğumuz yerde olmamızın ana nedeni.Gerçekçi olalım.

Takımın galibiyeti koruma ve maçı bitirme konusunda büyük sıkıntı da olduğu aşikar hem de iki sezondur.

Yakın zamana bakalım.

gs maçı son dakikada golü yedik ve maçı bitiremedik.Son yarım saat ciddi baskı yedik.2 puan gitti.

fb maçı Kruse'nin son dakikadaki topunu Uğurcan çıkaramasaydı 2 puan daha gidiyordu.Maçın belirli dönemlerinde yine baskı yedik.

Sivas maçı Yatabare o golü 80'de atsaydı 2 puan daha gidebilirdi,son 25 dakika yine büyük baskı yedik.

Beşiktaş maçı galibiyeti koruyamadık ve son dakikada 1 puanı kurtardık.Rakip hücumcular becerikli olsaydı belki de 4-1 bitecek maçtı,tüm maç baskı yedik.Alex ve şans yanımızdaydı.

İlk yarım saat baskı yediğimiz gençlerbirliği maçını saymıyorum bile,Nadir boş kaleye atsaydı vs.

İhtimaller üzerinden düşünmek belki doğru değil şu olsaydı bu olsaydı ama 1-2 maç olsa neyse yakın zamandaki rakiplerle oynadığımız neredeyse tüm maçlar benzer senaryo ile geçti.Tesadüf ile açıklanamaz.

Burada bir sorun olduğu aşikar. Kazanmak ya da kaybetmemek bu sorunu perdeliyor. Normelde geçen sezon Malatya maçı gibi silkinmek için sağlam bir tokat lazım derim ama tünelin ucu görünmüşken yarım puan kaybını bile düşünmek istemem.Hüseyin Çimşir ve teknik ekibi bu büyük sorunu en azından hafifletemezse maçları kalp çarpıntısıyla izlemeye devam ederiz.

Testi kırılmadan.

My
24.02.2020, 10:26
En büyük korkum işler istemediğimiz gibi giderse her zamanki gibi masayı devirmemiz.

Oysa bu tip sezonların ardından küsmek yerine desteğe devam edip sonraki yıla heyecanı taşımalıyız.

Sonuç iyi olur kötü olur; hiç bir şey bitmiyor. Beklentinizi çok yüksek tutmayın uşaklar ki hayal kırıklığınız büyük olmasın. 3, 4 yıllık projenin daha yarısındayız, unutmayın.

Sefa Murat Dokuz
24.02.2020, 10:27
Sorloth(2)
Ndiaye
Ekuban
4-0 kazanacağız.

Tayfun
24.02.2020, 10:34
Evimizde hiçbir şekilde puan vermek şansımız yok, çıkıp sert bir şekilde delip geçmemiz lazım.

Beşiktaş maçındaki beraberlikten sonra bence de evimizdeki hiçbir maçta puan kaybı yaşamamalıyız.

Geri kalan maçlarda tek puan kaybı hakkımız varsa onu da deplasmandaki gs maçı için yazarım. Diğer maçların hepsini almalıyız, şampiyonluk kolay değil .

Mustafa ÖZDEMİR
24.02.2020, 10:35
Şu rizeden neden korkuyorsunuz. İçerideki en rahat maçımız olacak

Mustafa ÖZDEMİR
24.02.2020, 10:41
Galatasaray'ın hocası Fatih Terim Trabzonspor'un Hüseyin Çimşir, şampiyon olamazsak bu yüzden olamayız, Şenol Güneş olsaydı şampiyonluk şansımız Galatasaray'dan çok daha fazlaydı tartışmasız..

Kesinlikle yanlış bir düşünce

Harun-61
24.02.2020, 10:44
İlk yarı bitince fişi çoktan çekmiş durumda olmalıyız...

Rize'den de baskı yersek bırakalım bu işi, gereksiz strese girmenin anlamı yok...

Aynen katiliyorum.
Kac tane oyuncumuz daha önce sampiyonluk yasamiz. Stres kelimesi felan hic uymuyor.
Homurdanmalar baslarsa gercekten puan kayibi olabilir.

Sahsi kanaatim, Sivas macinin ilk 60 dakikasi gibi oynarsak bu mac zaten ilk devre de biter.

angraf
24.02.2020, 11:10
rizeyi yeneceğimizi düşünüyorum ben zorda olmayacak farklı galibiyet bile olabilir. Sonrasında fener ve malatya maçları var bu maçlardan da galip geliriz allah çok stresli haftalar bizi bekliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 11:12
Stadı doldurmalıyız bundan sonra her maçta
Akyazı'da her maçı kazanmalıyız
Nasipse A.Gücü maçında stadda olacağım
Rakibi ciddiye alarak her maçta etkili oyunla erkenden fişi çekmeliyiz.

karabela
24.02.2020, 11:14
Beşiktaş kendi sahasında ölüm kalım savaşına çıktı bizim obi Mikel ile beraber kanat oyuncularımızın eksikliğini çok hissetttik Abdülkadir de döndüğünde wakame de olunca ilerde çok rahat top tutabiliriz bu da takımın sürekli baskı yemesine engel olur hatta çıkışlarda skoru bile bulabiliriz gs maçında adamlar temkinli olacak büyük ihtimal maça çıkarken puanlar kafa kafaya olacağından Beşiktaş maçı gibi olacağını düşünmüyorum. Her maçın hikayesi farklı olur

ANAOKULU TERK
24.02.2020, 11:45
- takım milli marşı söylerken ,

ilkonbirde sadece iki yerli oyuncunun olması sana rahatsızlık veriyor mu ?
"evet . rahatsızlık veriyor " diyorsan ,(ilkonbirde oynayan tonla kötü yabancılar varken )
niye kulübedeki yerlileri yerden yere vuruyorsun ?
niye bu çocukları itibarsızlaştırma ihtiyacı hissediyorsun ?
bu bir çelişki değil mi ?

" yok . rahatsızlık vermiyor" diyorsan , sorun yok .
sen zaten başlamadan kaybetmişsin demektir .

- geçen sene cimboma tonla laf edip , aynı pozisyona sen düştüğünde ,
neden üç maymunu oynuyorsun ? özür dilemek bir erdem değil midir ?

- bu gençler ne zaman süre alacak ? 2200 yılında mı ?

- şu anda şampiyonluk yolunda riske girmeye değmez diyerek gençleri oynatmıyorsan ,
ömür'ün gelmesini ne demeye dört gözle bekliyorsun ? ömür genç değil mi ?
" ömür diğerlerinden farklı " diyorsan , bu diğer gençlere , verdikleri emeklere saygısızlık değil mi ?

- 6 ay oynamayıp , sahaya sürülen ömür'ün ,
yedek kulübesinde sırasını bekleyen gençlere etkisi nasıl olacak ?
"gençlere etkisi iyi olur" diyorsan bu nasıl etki bi olacak ? hipnoz yoluyla mı ?
"gençlere kötü örnek olur " diyorsan , o zaman oynatmadığın gençleri orada tutmanın ne anlamı var ?

-kulübedeki gençler , " yabancılar var . ömür'de geldi . nasıl olsa performansımız değerlendirilmiyor .
oynamadan performans da ortaya koyamıyoruz .
bu saatten sonra bize sittin sene forma yok anasını satayım ! "
deseler , haklılık payları var mı , yok mu ?

- haftalardır yapılan ful yabancı ilk onbir planlaması , hatta ingiliz hastanın ilkonbirde sahaya çıkması ,
çelsi prensinin kararı mı ?
ingiliz futbol iklimi ile buradaki futbol iklimini karşılaştırıp ,
bize "ingiliz kaşığıyla ,türk çorbası içirmeye " mi çalışıyor ?
çalışıyorsa buna bir dur diyen olmayacak mı ?
"yok öyle bir şey . adam işini yapıyor kardeşim diyorsanız !" bu saate kadar takıma ne katkı sağladı ?
geldi geleli ne değiştirdi , neye müdahale etti de , biz bir etkisini gördük ?

- ara dönemde transfer edilen yabancıların mutlaka oynatılması ile ilgili yönetimin bir baskısı var mı ?
"evet . bir baskı var ve hoca bu baskıdan dolayı bunları oynatıyor!" diyorsanız ,
hocanın orada durmasının bir anlamı var mı ?
ama "baskı maskı yok . kendi kararı " diyorsanız , bu takımın içler acısı hali ne ?

- başkan ağzıyla gençlerle ilgili tonla laf söyledi . yeterince ilgilenmediklerinden falan bahsetti .
bundan sonra daha fazla önem vereceklerini , vizyonlarının amacına uygun hareket edeceklerini söyledi .
an itibarıyle , gençler hakkında söyledikleri söyledikleri tutarlı mı ? tutarsız mı ?
popülizme yenildi mi , yenilmedi mi ? taraftarın ağzıyla hareket ediyor mu ? etmiyor mu ?
bu zamana kadar taraftarın ağzıyla hareket eden başkanlar ,
başarılı olmuş mu ? olmamış mı ?

evet .
rizeden , malatya'dan , fener'den önce düşüneceğin , o kadar çok şey var ki !
bu dönemde ,
maç maç değil de , prensip prensip gidilmesi gerekmez miydi ?

sorunları öteleyerek , hiç bir yere varamazsınız .

derdimiz , (arızalı ve her an parçalanacak !) tekere çomak sokmak değil ,
derdimiz , az bi soluklanıp , sağlıklı karar verebilmek .

derdimiz , adaletsiz forma dağıtımına ,
derdimiz , eleştirmemize rağmen rakiplerimizle aynı hatalı pozisyona düşmemize ,

derdimiz , yüzümüze baka baka yalan söylenmesine , ve bunda ısrar edilmesinde .

44-61
24.02.2020, 11:50

"evet . rahatsızlık veriyor " diyorsan ,(ilkonbirde oynayan tonla kötü yabancılar varken )

- şu anda şampiyonluk yolunda riske girmeye değmez diyerek gençleri oynatmıyorsan ,
" ömür diğerlerinden farklı " diyorsan , bu diğer gençlere , verdikleri emeklere saygısızlık değil mi ?

"gençlere etkisi iyi olur" diyorsan bu nasıl etki bi olacak ? hipnoz yoluyla mı ?
"gençlere kötü örnek olur " diyorsan , o zaman oynatmadığın gençleri orada tutmanın ne anlamı var ?

-kulübedeki gençler , " yabancılar var . ömür'de geldi . nasıl olsa performansımız değerlendirilmiyor .

- haftalardır yapılan ful yabancı ilk onbir planlaması , hatta ingiliz hastanın ilkonbirde sahaya çıkması ,
"yok öyle bir şey . adam işini yapıyor kardeşim diyorsanız !" bu saate kadar takıma ne katkı sağladı ?

- ara dönemde transfer edilen yabancıların mutlaka oynatılması ile ilgili yönetimin bir baskısı var mı ?
"evet . bir baskı var ve hoca bu baskıdan dolayı bunları oynatıyor!" diyorsanız ,
ama "baskı maskı yok . kendi kararı " diyorsanız , bu takımın içler acısı hali ne ?

- başkan ağzıyla gençlerle ilgili tonla laf söyledi . yeterince ilgilenmediklerinden falan bahsetti .
bundan sonra daha fazla önem vereceklerini , vizyonlarının amacına uygun hareket edeceklerini söyledi .
an itibarıyle , gençler hakkında söyledikleri söyledikleri tutarlı mı ? tutarsız mı ?
popülizme yenildi mi , yenilmedi mi ? taraftarın ağzıyla hareket ediyor mu ? etmiyor mu ?

evet .
bu dönemde ,

derdimiz , eleştirmemize rağmen rakiplerimizle aynı hatalı pozisyona düşmemize ,

Yine hayatımızdan 2 dakika tırtıkladın...

Ahmet Hamza
24.02.2020, 11:55

evet .
bu dönemde ,

Trollüğün de bir sınırı olmalı. Gerçekten komik değilsin.

cubido
24.02.2020, 11:59
.................................................. .........Uğurcan.................................. ........
...Pereira...................Da Costa.................................Campi....... .........Novak..
.................................................. ........Obi Mikel....................................…….
……….………………………...Sosa...……………………………………………….N'diaye… …………………..
……...Ekuban……………………………………………..Sörloth……………………….Nwa kaeme……….

Bu takım Abdüş dönene kadar bu kadro ile oynamalı.
Abdüş dönünce Ekuban yerine o oynar.
Ekuban, Guilherme, Sturridge gibi birinci sınıf 3 ofansif yedeğimiz olur.
Parmak, Doğan gibi iki orta saha yedeği de bu lig için oldukça yeterli.

Sosa'da ciddi bir düşüş var. Maç başlarında olmasa da öne geçtiğimiz maçlarda dinlendirilebilir.
N'diaye hücum preste çok etkili ama son maç o da çok kötüydü. Ofansif katkısı oynadığı pozisyona göre çok az.

İçerideki maçlarda boğucu bir presle başlayıp, ilk yarım saatte işi bitirmeliyiz.
Maalesef bir kondüsyon sıkıntımız olduğu ortada. Maçları son bölümlere bırakmamak lazım.
Sturridge bu saatten sonra Anadolu takımlarına karşı, gol bulamadığımız maçlarda son yarım saat forveti tamamlayıcı oyuncu olarak yer bulmalı.
Takımın direncini çok düşürüyor.
Abdüş hazır dönerse bu takım lig sonuna kadar yarışın içinde olur.
Ona çok ihtiyacımız var.

only ts
24.02.2020, 12:05
Renkdaslar selamlar,
istanbuldan maca gelecez, biletler ne zaman cikar tahminen ?

Ahmet Öztürk
24.02.2020, 12:12

evet .
bu dönemde ,

Seneler sonra foruma bi bakayım dedim. Gördüğüm mesaja bak.

Oğuz B.
24.02.2020, 12:17
Malum elemanı alıntılamazsanız gözümüze birden fazla takılmaz. Göz önemli bir organ sonuçta.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 12:17
Sevgili dostlar,

Geç saatteki maçlar sonrası (19.00, 20.00, 20.30'daki) stad çıkışından şehir merkezine hemen araba bulabiliyor muyuz?

Kalmayız değil mi o izdihamda?

Antonio
24.02.2020, 12:18
Ligin en iyi golcüsü biz de en iyi kanati bizde telaşa mahal yok. İlk 45 dakikada işi bitireceğiz. Bundan sonra acımak yok.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 12:18
ANAOKULU TERK adlı şahısın mesajlarını okumayın.
Ben okumuyorum.
Sinirlerinizi bozmaya değmez.
TS'li olduğu bile şüpheli

ccd6167
24.02.2020, 12:27
Arkadaşlar kimsenin stres yapmasına gerek yok

şu anki kadro 95-96 10-11 kadrosundan daha iyi ve geniş

gs nin kadrosu ise en iyi kadroları değil

maç maç yara yara gideceğiz rahat olun

Uğur Tüysüzoğlu
24.02.2020, 12:39
Merhaba arkadaşlar;
Herkes Şikeciler ile yarışacağımızı hayal ediyordu ve artık taktiklerine bağışıklık geliştirmiştik aradan gsnin sıyrılması afallattı hepimizi.
Bunlar şikecilerden daha akıllı ama onları da şamarla yacağız.
Herkes totemlerini değişsin farklı rakip geldi artık bu noktadan sonra vazgeçmek karamsarlığa kapılmak saçma.
Ne kadar istersen ne kadar inanırsan bir adım daha yaklaşırız.
Sezon sonu Mayıslar bizim diye twit attığını görür gibiyim takımın :)

Mehmet BAŞ
24.02.2020, 12:49
Arkadaşlar "ANAOKULU TERK" adlı üyenin attığı mesajları alıntı yapmayın. Adamı seneler önce engelledim. Ama siz alıntı yaptıkça mesajları ekrana düşüyor. Yapmayın rica ederim. Bu adamın yazdıklarını görmek istemiyorsanız siz de benim gibi engelleyin. Herkes engellerse etkisiz eleman olarak kendi kendine yazar. Tavsiye ederim. :o

Yiğit Gayretli
24.02.2020, 13:03
Her şey bitti. Her şey geride kaldı.

Bu maçtayız artık. %100 bu maçtayız! Full+full konsantrasyon.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 13:10
Uğurcan'a maşallah
Sadece topu oyuna sokma istatistiği düşük
BJK maçında bir kısa degaj yaptı, neredeyse gol oluyordu
Bunu da geliştirirse süper olur.

GS takımını geride bırakacak kadro kalitemiz olduğunu düşünüyorum (zaten Malatya maçını alacağımızı düşünürsek 3 puanlık kredimiz var)
Yeter ki TT stadında hakem faciası olmasın

Tekke
24.02.2020, 13:25
Her şey bitti. Her şey geride kaldı.

Bu maçtayız artık. %100 bu maçtayız! Full+full konsantrasyon.

Aynen katılıyorum.

Arkadaşlar dün TÜM TV lerde GS şampiyonluk olmuş gibi Floryaya kadar otobüse eşlik edildi, normal, bunlar 3 büyütülmüş sistemin ezik enikleri.

7 kez şampiyonluk olduk, hiçbirinin gücü yetmedi hepsinde 2. Fener, ona omuz verdiler, biz FB yi yenip Bak ye yenilmediğimiz için dün karar almışlar besbelli, 21 YILLIK TARİHİ gömdü fb ve ADETA YATTI gs ye...

Bu tespit aklımızı başımıza alalım diye, kahpeler 17 de 17 yaptı ceza almadı, şimdi fair mi olacaklar?

BJK sakatlıktan topu taca attık vermedi, bu ülkede Futbol Trabzona karşı oynanır, izleyip göreceğiz, gs yarışa sokuldu ittirilerek ve bizle maçına kadar 3 puan üstünde fark açtırılmayacak.

Haaa ZOR OYUNU BOZAR mı bozar, buradan çıkarsa Trabzon ve şampiyonluk olursa ülkede çok şey değişir, futbolu sadece OYUN gibi görmeyin...

Anıl C
24.02.2020, 13:26
Arkadaslar lütfen alintilamayin. Engelliyoruz, alintilariniz ile yine karsimiza cikiyor. Sayin BMN yönetimi buna bi cözüm bulun lütfen. Ben engelledigim kisiyi neden tekrar görmek zorundayim ki?

alper*
24.02.2020, 13:31
Anaokulu Terk'den sonrasını okumadım.

Sefa Murat Dokuz
24.02.2020, 13:33
İyi gırgır yapıyor :D

oksoholu
24.02.2020, 13:38
Arkadaşlar kimsenin stres yapmasına gerek yok

şu anki kadro 95-96 10-11 kadrosundan daha iyi ve geniş

gs nin kadrosu ise en iyi kadroları değil

maç maç yara yara gideceğiz rahat olun
Evet bu kadronun o kadrolardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim ama o kadrolar rakipleri eziyordu açık ara üstünlük kuruyordu yenildikleri maçlarda bile rakipleri eziyorlardı
Bu kadro ise futbol oynamıyor maalesef

only ts
24.02.2020, 13:44
beyler Allahını seven cevaplayabilir mi ?
rize maç biletleri ne zaman satışa çıkar ve saat kaç gibi ?

sıf maç için Trabzona geliyorum. bi yardım edin habu gurbetçiye

ilelebeTS
24.02.2020, 13:47
Evet bu kadronun o kadrolardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim ama o kadrolar rakipleri eziyordu açık ara üstünlük kuruyordu yenildikleri maçlarda bile rakipleri eziyorlardı

Sorun kadroda değil yani. Tamamen taktiksel. Hoca farkı.

Enes Ünal Kaya
24.02.2020, 13:52

Teknik ekip ile ilgili mi acaba. Çünkü ben mevki bazında baktığımda GS'den 2 3 adam ancak var bizim takıma monte edebileceğim o da savunma anlamında olursa olur.

Yoksa Gs forvetlerine Sorloth , kanatlarına nwakaeme , ortasahalarına sosa, kalecilerine Uğurcan'ı , beklerine bizim bekleri değişmem asla

yasinylmz
24.02.2020, 13:57
Sosa'yı geçen sene ki yerine çekmemiz gerekiyor. Sorun sadece o bölgede topa sahip olmamız değil o bölgeden atak başlangıcı ve geçiş oyunlarında Mikel ile istediğimiz verimi alamıyoruz. Mikel çok garantör oynuyor. Ayrıca ortasaha da dinamizm sorun ortaya çıkıyor hem rakibi karşılamada hem de topu çevirmemizde dinamik değiliz. Hüseyin Hoca bunu hiç düşünmüyor sanırım.

Sosa
ndiaye
guilherme

Merkez üçlünün böyle olmasından yanayım. Ndiaye geçen sene ki abdulkadir parmak ve onazi karşımı bir performans verecek oyuncu keza guilherme o bölgede geçen sene ki yusuf'un yaptığı hareketliliği sağlayacaktır. Bu dizilişi çok ama çok merak ediyorum görmeyi çok isterim.

taha küçük
24.02.2020, 14:14
Ekuban galiba uzun süreleri kaldıracak durumda değilmiş. Dün Erdal hoş da aynısını söyledi. Ancak bu hafta düzenli antrenmana çıkarsa belki 11 oynar.

Burçak
24.02.2020, 14:15
Sevgili dostlar,

Geç saatteki maçlar sonrası (19.00, 20.00, 20.30'daki) stad çıkışından şehir merkezine hemen araba bulabiliyor muyuz?

Kalmayız değil mi o izdihamda?
Erken gitmek istiyorsanız en mantıklısı Beşirliye kadar yürüyüp oradan dolmuşa binmek.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 14:20
Erken gitmek istiyorsanız en mantıklısı Beşirliye kadar yürüyüp oradan dolmuşa binmek.

Teşekkür ederim kardeşim.
Beşirliye yürümek ne kadar sürer tahminen?

chener
24.02.2020, 14:23
20 dk

Burçak
24.02.2020, 14:26
Teşekkür ederim kardeşim.
Beşirliye yürümek ne kadar sürer tahminen?
Yaklaşık 1,5 km. yani 15-20 dk sürer. Kalabalık olduğundan.
Ama diğer türlü statın orda arabaya binsen çok daha fazla trafikte takılıyorsun.

eraytaskin61
24.02.2020, 14:28
Önümüzde ki 3 hafta ya kupanın bir ucundan sımsıkı tutup bırakmayacağız ya da elimizden kayıp gidecek.3 haftayı kayıpsız geçmek çok çok çok önemli...

tristram
24.02.2020, 14:36
Önümüzde ki 3 hafta ya kupanın bir ucundan sımsıkı tutup bırakmayacağız ya da elimizden kayıp gidecek.3 haftayı kayıpsız geçmek çok çok çok önemli...
aynen.bu uc haftadan sonra nispeten daha zor maclar var.iceride basaksehir sonra arka arkaya goztepe ve alanya deplasmanlari..rize antep malatya maclarini kayipsiz gecersek sonrasinda az da olsa puan kaybetme luksumuz olur.
cunku bu uc haftada gesenin gencler,sivas deplasmani ve iceride besiktas maclari var.bu uc maci kayipsiz gecmeleri surpriz olur..

LağusKusteli
24.02.2020, 14:37
6 galibiyetlik bir serimiz vardı ve bjk maçı ile son buldu. ağlaksaray 7de 7 yaparak sınırı oldukça zorladı, illaki bu haftasonu takılacaklardır. bizim için ise yeni bir seri başlatma maçı olacak diye düşünüyorum.

rehavete veya ümitsizliğe kapılmadan full konsantrasyon içinde kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz!

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 14:43
Yaklaşık 1,5 km. yani 15-20 dk sürer. Kalabalık olduğundan.
Ama diğer türlü statın orda arabaya binsen çok daha fazla trafikte takılıyorsun.

Eyvallah kardeşim, 20 dak. çok değil.

Kadir
24.02.2020, 15:20
Asansöre kalabalık binmeyelim lütfen.. max 8 kişi..

Trabzonspor 61
24.02.2020, 15:21
6 galibiyetlik bir serimiz vardı ve bjk maçı ile son buldu. ağlaksaray 7de 7 yaparak sınırı oldukça zorladı, illaki bu haftasonu takılacaklardır. bizim için ise yeni bir seri başlatma maçı olacak diye düşünüyorum.

rehavete veya ümitsizliğe kapılmadan full konsantrasyon içinde kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz!
Gs kimle yapıyor haftasonu

Faruk BERBER
24.02.2020, 15:23
Gs kimle yapıyor haftasonu

Gençlerbirliği.

Faruk BERBER
24.02.2020, 15:23

İç sahada Gençlerbirliği'ne takılma ihtimalleri YOK.

AyhanPe
24.02.2020, 15:28
Gs Sivasa takilacak. Sonra Bjk ile icerde oynayacaklar. Bu macta Bjk onlara patlayacak gibi geliyor bana. Basaksehir de gecen sene ki gibi hediye etmeyecektir maci. O maci Gs nin alacaginada inanmiyorum. Bizim Antep ve Göztepe ile oynayacagimiz maclarinin birinde de puan kaybi yasama olasiligimiz yüksek. Cok zorlu maclar oynayacak iki takimda. Biz suan oldukca avatajli bir konumdayiz. Puan kayiplari yasasakta lig bizim kontrolümüzde devam edecektir.

hanzale
24.02.2020, 15:30
Gs Sivasa takilacak. Sonra Bjk ile icerde oynayacaklar. Bu macta Bjk onlara patlayacak. Antep ve Göztepe maclarinin birinde de puan kaybi yasama olasiligimiz yüksek. Cok zorlu maclar oynayacak iki takimda. Biz suan oldukca avatajli bir konumdayiz. Puan kayiplari yasasakta lig bizim kontrolümüzde devam edecektir.

GS, Sivas’a takılmaz. Sivas yatar

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 15:31
Gençlerbirliği.

Hamza 27 puan yaptı, biraz rahatladı.
Hatır şikesi yapar, yani asılmaz.
GS bu maçta puan kaybetmez.

AyhanPe
24.02.2020, 15:32
GS, Sivas’a takılmaz. Sivas yatar

Neden yatsin ki? Onlarinda sansi var en az Gs kadar. Bu maci alirsalar da 2. lik icin ciddi avantaj elde edebilirler. Gs 2. bile olmayabilir..

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 15:34
Neden yatsin ki? Onlarinda sansi var en az Gs kadar. Bu maci alirsalar da 2. lik icin ciddi avantaj elde edebilirler. Gs 2. bile olmayabilir..

Sivas GS'ye yatmaz.

hanzale
24.02.2020, 15:34

Sivas gibi takımların şansı olmaz, 11’inde en az üş tane Gs’li topçu vardır.

AyhanPe
24.02.2020, 15:39
Sivas gibi takımların şansı olmaz, 11’inde en az üş tane Gs’li topçu vardır.

Bu kriterse biz Denizlispor macina cikmayalim :D Bu sene bizi en cok zorlayan takim oldu Denizlispor..Gecmis senelerde de basimizin belasi Akhisar..

Gs hakemlerle Sivas i yenebilir ama ben puan kaybedeceklerini düsünüyorum. Sivas elinden geleni yapacaktir.

yorumsuz6117
24.02.2020, 15:41
Sivas gs'ye verir maçı Mert Hakan top falan oynamaz..

güneyli
24.02.2020, 15:42
Burakın goller atacağı ilk maç gs maçıdır...O maçta bjk teslim olmaz kolay kolay...Sıvas maçı net sıvas yazar.

Murat'
24.02.2020, 15:45
Türk Telekom'da puan almadan şampiyon olma şansımız yok maalesef.

AyhanPe
24.02.2020, 15:46
Sivas gs'ye verir maçı Mert Hakan top falan oynamaz..

Yani Sivas yenilmeyecek bir takim degil ama ben Gs icin hic kolay olacagini sanmiyorum. Bizim ayni hafta Antep ile oynayacagimiz macta kilit maclardan birisi. O hafta iki takimda puan kaybedebilir. Sivas yenerse liderlige bile yükselir tekrar. Mecnun Fb familyasindan. Bu maci kazanmak isteyeceklerini düsünüyorum. Mert Hakan Fb ye transfer olur bence..

ilelebeTS
24.02.2020, 15:47
Bu evrede sakin kalıp kendi işine odaklanman lazım. Kendi maçlarımıza bakacağız. Şimdiye kadar iyi yönettik o işi. Bakın fenere bizimle uğraşayım derken kendi başını yedi en sonunda. O yüzden polemiğe girmeden sırayla vurup geçmek lazım.

Arda'
24.02.2020, 15:50
Mert Hakanın Terime yalakalik için Erol Buluta yaptığı hareket,

Podolskinin dün attığı twit mide bulandırıcı.

Antonio
24.02.2020, 15:51
Şimdi asıl düşman sauron gs fb bunlara göre saruman kalır. Bu fetoculer bizim oyuncularımızı ayartan her dönem hakemlerle ligi kazanan takım. Salih Dursunun kartını hatırlayin gerçek düşman onlar bizi hep hakemlerle katlettiler.

Furkan Tütüncü
24.02.2020, 15:51
Biletler ne zaman satışa çıkar tahmini?

Faruk BERBER
24.02.2020, 15:53
Biletler ne zaman satışa çıkar tahmini?

Tahminim Çarşamba.

serdaracıl
24.02.2020, 15:54
Sivas GS'ye yatmaz.

Mert Hakan Yandaş?

Furkan Tütüncü
24.02.2020, 15:55
Tahminim Çarşamba.
Senede bir iki maça gelebiliyoruz biletsiz kalmayalım. Sorayım dedim :D Çarşamba günü pusuya yatıyorum.

Timur Bey
24.02.2020, 16:08
Gs maçımız için en iyi sahne Gs'nin bir hafta önce Başak'a yenilmesi ve hır gür sonunda Seri, Lemina, Onyekuru gibi oyuncuların kırmızı sonucunda bizim maça çıkamamaları olur. Aksi halde o maçta takım %100'ünü oynamak zorunda. Onun öncesinde de Gs elbet Sivas, Bjk gibi maçlarda puan kaybeder. Gs lobisinin etkisiyle hemen umutsuzlanmayalım. Zaman çok. Çok şey değişir. Bu maçta ise takım kendine güvenerek oynasın yeter. Takımı strese sokmaya gerek yok. Rahat kazanırız tam konsantrasyonla.

AyhanPe
24.02.2020, 16:08
Bazen üzülüyorum yahu Fb lilere. Cogu bizim sampiyon olmamizi istiyor. Umariz kupa macinda fazla hirpalamayiz onlari diyorlar..

Yönetimleri 3 sampiyonlugumuzu gasp edip her defasinda Gs hegomanyasini yaratmis olsalarda Ist. takimlarinin taraftarlari icinde tek Fb taraftarinin "Trabzonspor sampiyon olsun" demesi samimi geliyor bana. Gs son derece itici. Fb ye karsi güya bizim olmamizi istiyor gibi görünselerde asla istemezler. Bu sene sampiyon olursak en cok Gs hegomanyasini bitirecegimize seviniyorum. Bundan Ist. klüpleri icinde en cok Fb karli cikacak bence. Suan bunun farkinda degiller.

olcay_61
24.02.2020, 16:10
Bu evrede sakin kalıp kendi işine odaklanman lazım. Kendi maçlarımıza bakacağız. Şimdiye kadar iyi yönettik o işi. Bakın fenere bizimle uğraşayım derken kendi başını yedi en sonunda. O yüzden polemiğe girmeden sırayla vurup geçmek lazım.
aynen öyle, gs naparsa yapsın biz maç maç düşünüp max puan alalım gs maçına kadar
telekoma 7 puan farkla gidersek rahat maç çıkarırız

olcay_61
24.02.2020, 16:12
Gs maçımız için en iyi sahne Gs'nin bir hafta önce Başak'a yenilmesi ve hır gür sonunda Seri, Lemina, Onyekuru gibi oyuncuların kırmızı sonucunda bizim maça çıkamamaları olur. Aksi halde o maçta takım %100'ünü oynamak zorunda. Onun öncesinde de Gs elbet Sivas, Bjk gibi maçlarda puan kaybeder. Gs lobisinin etkisiyle hemen umutsuzlanmayalım. Zaman çok. Çok şey değişir. Bu maçta ise takım kendine güvenerek oynasın yeter. Takımı strese sokmaya gerek yok. Rahat kazanırız tam konsantrasyonla.
kaybettikleri ilk maç Terim dahil çok kişi kırmızı görecek

Antonio
24.02.2020, 16:12
Bazen üzülüyorum yahu Fb lilere. Cogu bizim sampiyon olmamizi istiyor. Umariz kupa macinda fazla hirpalamayiz onlari diyorlar..

Yönetimleri 3 sampiyonlugumuzu gasp edip her defasinda Gs hegomanyasini yaratmis olsalarda Ist. takimlarinin taraftarlari icinde Fb taraftarin "Trabzonspor sampiyon olsun" demesi samimi geliyor bana. Gs son derece itici. Fb ye karsi güya bizim olmamizi istiyor gibi görünselerde asla istemezler. Bu sene sampiyon olursak en cok Gs hegomanyasini bitirecegimize seviniyorum. Bundan Ist. klüpleri icinde en cok Fb karli cikacak bence. Suan bunun farkinda degiller.

Fenerli arkadaşlarim var çok iyi insanlar Galatasaraylilarin çoğu kaypak arkadaş da olmadım hiç. Feneri takım olarak sevmem spor dışında fenerliler ile anlaşırım gsliler ile sivilde de pek anlaşamam. Pek de iyi insanlar değiller enteresan bir şey bu.

Koray
24.02.2020, 16:19
Dün hiç hesapta olmayan, yıllar sonra bu sezona denk gelen gs galibiyeti moralimi bozdu yalan yok.

Moral bozukluğunu katlayan ise bjk maçındaki futbolumuzdu.

Sakin kafayla bu takıma Vakeme, Abdülkadir ve bjk maçında iyi sinyaller veren formda Ekuban'ın ekleneceğini düşünce içim bi rahatladı.

yasin196761
24.02.2020, 16:21
Bu yıl şampiyonluğu verirsek ben artık kaldıramam bunu

pReN@_61
24.02.2020, 16:23
konsantrasyon.

sinex52
24.02.2020, 16:25

evet .
bu dönemde ,

yav kimin yazdığına bakmamıştım. Okudum, okudum, okudum.... yine okudum 2.paragrafın sonuna kadar. Sonra dedim ki bunu yazsa yazsa anaokulu terk yazar. Şaşırtmadın reis sağolasın. Sen bence ya Cevat KOL'sun ya da ona yakın birisin..

Tekke
24.02.2020, 16:28
Şimdi asıl düşman sauron gs fb bunlara göre saruman kalır. Bu fetoculer bizim oyuncularımızı ayartan her dönem hakemlerle ligi kazanan takım. Salih Dursunun kartını hatırlayin gerçek düşman onlar bizi hep hakemlerle katlettiler.

Hahaha çok güldüm :)

Aklıma şu geldi, bu kahpe Bizans artıkları ayak oyunlarından travmaya girdiler, öyle bi korku salmışız ki kalplerine, 1 kez tekrar Şampiyon olursak bunlara uyku yok:)

Rahat olalım, TAKIM SÜPER-TARAFTAR NEŞELİ yeterki İÇERDEN SATIŞ YEMEYELİM, sene sonu topçularımıza kahpece tekliflerle kanca atmasınlar,

Barış YUrduseven de yazdı, 1 KEZ TASARRUFU BIRAKALIM, Joao-Sosa-Novak kim varsa SÖZLEŞME UZATALIM

artvints
24.02.2020, 16:31
..................Uğurcan
Pereira....Costa....messias....novak
................sosa.....ndiaye
...ömür...............................nwakeme
..........Ekuban......sörloth

Antonio
24.02.2020, 16:33
Bu yıl şampiyonluğu verirsek ben artık kaldıramam bunu

Biz vermeyiz de şartlar bence 2011sonra È™ota varken de şampiyonluga gidebilirdik erkenden önümüzün kesildigi buna benzer en az 3 sezon var. Şartlar normal olsaydı 2. Yıldızı çoktan takmıştık.

AyhanPe
24.02.2020, 16:46
Dün hiç hesapta olmayan, yıllar sonra bu sezona denk gelen gs galibiyeti moralimi bozdu yalan yok.

Dün bende berabere bitmedigi icin ilk basta üzülmüstüm ama Fb nin devre disi kalmasinin avantajlari daha cok. Dünki sonucun en cok iki klübe daha hayirli olacagini düsünüyorum. Bize ve Fb ye.

Gs Fb yi 20 senedir yenemiyor ama Gs hegemonyasiyla gecen yillar. Eger 96 da Fb sampiyonlugumuzu gasp etmeseydi durum Fb icin cok daha iyi olabilirdi.

Mehmet BAŞ
24.02.2020, 16:48
Arkadaşlar, gidilecek daha çok yol var.
Bence şimdiden şampiyonluk hesapları yapmak pek mantıklı değil.
Evet, ufukta bir ışık var gibi. Fakat o ışık yeterli mi? Hala emin değilim.
Bu hafta itibariyle hala bir takım savunmamız yok! Akıcı bir oyun yok!
Elimizde Uğurcan, Sörloth, Nwakaeme var. Uçundan köşesinden Sosa var.
Malzeme var fakat ortada bir helva henüz yok. Beklentileri büyütmeyin derim.

Bu sözleri ettiğim için umutsuz olduğumu sanmayın. Bir umudum var.
Ekuban ve Ömür'ün dönüyor olması bir hayal kurmamı sağlıyor. Hayalim var.
Mikel'in son görüntüsü, Ndiaye'nin atletizmi, Costa'nın tecrübesi ümit veriyor.
Belki birkaç hafta sonra geçen yıl oynadığımız o akıcı futbolu görürüz.
İsteyince bir şeyler yapabiliyoruz. Bir de şu geri yaslanma işini çözersek olur.
İşte o zaman şampiyonluk için yelkenler ''FORA'' diyebiliriz. :o

chener
24.02.2020, 16:51
Bu maçta stu oynamalı. Bunu bir şekilde oynatmamız lazım. İleriki maçlarda kadrodaki herkese iliğine kadar ihtiyacımız olacak

bordomaviask
24.02.2020, 16:51
Dünki maç hepimizi bir miktar demoralize etmiş olabilir. Ancak gsnin fikstürü gerçekten çok zor rize-antep-malatya üçgeni çok önemli buradan sağ salim çıkarsak büyük avantaj yakalayacağımızı düşünüyorum. Taraftar olarak biz kırılma yaşarsak takıma da sirayet edebilir. O yüzden eleştiriler de yapıcı olsun bu takım desteği son ana kadar fazlasıyla hak ediyor.

artvints
24.02.2020, 17:12
İnşallah ilk golden sonra yine rehavet olmaz. Averaj da önemli bu arada. Gs ile beraberlik işimize yarayabilir bu şekilde. Sivas'tan da alamadık ikili averaji, başaksehir ile berabere kalabiliriz. Bu tip maçlarda öne geçtikten sonra skoru artırma pratiği zor maçlara da olumlu yansır.

Furkan Tütüncü
24.02.2020, 17:20
Dün bende berabere bitmedigi icin ilk basta üzülmüstüm ama Fb nin devre disi kalmasinin avantajlari daha cok. Dünki sonucun en cok iki klübe daha hayirli olacagini düsünüyorum. Bize ve Fb ye.

Gs Fb yi 20 senedir yenemiyor ama Gs hegemonyasiyla gecen yillar. Eger 96 da Fb sampiyonlugumuzu gasp etmeseydi durum Fb icin cok daha iyi olabilirdi.
fb camiasının yapmayacağı pislik yok. 2-3 hafta zirveye yaklaşır gibi oldular yaptıkları algının haddi hesabı yok. gs bin kupa konusunda gözü tok, o kadar zor durumda da değiller. fb kadar pisleşemezler.

yasin196761
24.02.2020, 17:20
Bu maçta 4-5 gol atarız diye düşünüyorum. Özellikle maçın ilk yarısında acayip bir baskı kurarız. Hoca maçı erken koparıp belli oyuncuları 60 da çıkartacaktır Fenerbahçe maçı için

batu94
24.02.2020, 17:29
Bu maçta stu oynamalı. Bunu bir şekilde oynatmamız lazım. İleriki maçlarda kadrodaki herkese iliğine kadar ihtiyacımız olacak

Sturridge böyle devam ederse Ömür’ün de dönmesiyle ilk 11’i unutur. Sonradan oyuna girer ancak. Bir insan bu kadar isteksiz olabilir mi ya? Tamam anladık kanatta oynamayı sevmiyorsun da başka da yer yok yani.