PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 24.Hafta l Trabzonspor 5 - 2 Ç.Rizespor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

battle symphony
26.02.2020, 19:28
Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
Antep (D)
Malatya (D)
Başakşehir
Göztepe (D)

şuradan yapıp edip 15 puan çıkartmalıyız.

Enes Başkaya60
26.02.2020, 20:10
Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
Antep (D)
Malatya (D)
Başakşehir
Göztepe (D)

Burdan 15 çıkarırsak kesin şampiyon oluruz zaten...

Ama çok zor 12-13 çok iyi olur...

Aydın Tiryaki
26.02.2020, 20:22
Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
Antep (D)
Malatya (D)
Başakşehir
Göztepe (D)

Rize
Antep (D)
Malatya (D)
Başakşehir
Göztepe (D)
Alanya(D)

Buradan 16 puan çıkartırsak (Göztepe veya Alanya maçlarından birinde beraberlik) şampiyonluk şarkıları söylemeye başlayabiliriz Çünkü bu süreçte Gs çok puanlar kaybedecektir. Yeter ki biz takılmayalım.

Faruk UYSAL
26.02.2020, 21:17
3 puan istiyorum, sadece 3 puan...

My
26.02.2020, 22:10
Maç sonu Hüseyin Hoca: “ Topu bilerek rakibe verdik. Orta alanı kilitleyip kanatları boş bıraktık.”Bu açıklamayı yaptığını bilmiyordum. Başımız büyük belada dostlar.

Fanatik34
26.02.2020, 22:28
Rize´yi Basaksehir macinda izledim. Burda Rize´yi kücümseyenlerin aksine, cok iyi bir Rize buldum sahada. Ileri hatlari becerikli olsa, Basaksehir gibi bir takimi farkli yenebilirlerdi. Macin sonuna dogru solkanatlari bayagi aksadi ve buradan bircok poziyon verdiler, son dk da yediler, futbolun adaleti yok iste. Basaksehir bedavadan penalti kazandi..Keza kale arkasi kamerasinda faulu yapan Demba Ba idi, diger acidan tam tersi görünürken.

Kisacasi hizli ve ayaga pas yapan Rizespor gördüm, zira bize karsida ayni motivasyonla oynayacaklar. Eger bu macta, diger maclarin aksine, baski kuran ve bunu 90 dk ya yayan bir takim olamazsak, cok zor bir 90 dk yine bizi bekliyor olacak!

Burada önümüzdeki maclari üstüste koyup, puan analizi yapan arkadaslara tek tavsiyem, sadece önümüzde oynayacagimiz maclari düsünmeleri, yoksa hayal kirikligina ugramalari muhtemel.

Bizanslilarin Hakem artilari olmalarina ragmen, sampiyonluk baraji 70´i gecmez..GS macini kaybetmezsek ki (inanirsak kesin kazanacagimiz bir mac) 69 Puan ile ipi gögüsleriz. Ama 8 galibiyeti almak ömrümüzden ömür götürebilir!!!

Doğukan Uçan
26.02.2020, 23:35
Bu maç +7 olur rize de gol atar bizim de defans fiyasko.

trbzonsporlu
26.02.2020, 23:45
nwakeme sakat, pereira sakat, sabahki idmana da costada sakatligi nedeniyle katılmamıştı son durumu hakkinda aciklama yok, sturrige zaten hep sakat, ömürün daha 3-4 haftası var, yusufu saymıyorum bile ben omrümde bu yılki kadar sakat verdigimiz sezon hatırlamiyorum.

Onur Erçetin
26.02.2020, 23:47
nwakeme sakat, pereira sakat, sabahki idmana da costada sakatligi nedeniyle katılmamıştı son durumu hakkinda aciklama yok, sturrige zaten hep sakat, ömürün daha 3-4 haftası var, yusufu saymıyorum bile ben omrümde bu yılki kadar sakat verdigimiz sezon hatırlamiyorum.
Çok sakat oyuncumuz var gerçekten.Bu maçta Mikel,Sosa,Ekuban ve Sorlothun performansları çok önemli.Bir şekilde kazanmamız lazım.

batu94
27.02.2020, 00:01
Bu açıklamayı yaptığını bilmiyordum. Başımız büyük belada dostlar.

Kanatları boş bıraktık demedi ama ortayı kilitleyip maçta boş bıraktık gerçekten. Geri kalanını dedi ama. Topu bilerek rakibe bırakmışız beşiktaş maçında.

Ufuk
27.02.2020, 00:14
Maç sonu Hüseyin Hoca: “ Topu bilerek rakibe verdik. Orta alanı kilitleyip kanatları boş bıraktık.”

Bunu söylemedi.

halilaziz61
27.02.2020, 00:34
Taraftara büyük iş düşüyor
İçerdeki maçları taraftarın coşkusu sayesinde almalıyız.
Akyazı gelen rakip tiremekten baskıdan top oynayamamalı

AyhanPe
27.02.2020, 00:53
Evt Rize yi kücümsemek cok büyük hata olur. Ölüp ölüp direlecegimiz bir mac olabilir ilk Rize maci gibi..

batu94
27.02.2020, 01:04
Bunu söylemedi.

https://www.youtube.com/watch?v=f1eA8ltY1kk

Bu basın toplantısı videosunun 1 dakika 10. saniyesinden itibaren şöyle diyor:
" Oyun içerisinde değiştirdiğimiz formatlarla beraber daha çok merkezi kapatıp, kenardan gelmeye..beşiktaş takımını ortaya zorlamıştık. Ortada da iki tane uzun stoperimiz vardı. Bunu planladık ama oyunun bir bölümünde kenardan ziyade merkezde çok boşluklar oldu. Bizim planımız dahilinde değildi. Oyuncu ve pozisyon değişiklikleri ile bunu azaltmaya çalıştık ama genel itibari ile bunda başarılı olamadık."

Videoda yok ama basın toplantısının bir bölümünde de şunları söyledi.

"Beşiktaş topa sahip olan bir takım. Biz topu bir dönem onlara verdik ama topu kazandıktan sonra da çabuk kaybettik."
Hocanın topu rakibe vermesi her ne kadar taktik icabı olsa da top rakibe verilirse hedeflenen karşı ataklarla sonuca gitmek. Biz sadece topu vermedik. Topu alamadık hiç. Uğurcan ve Sörloth sayesinde 1 puan aldık sadece. Ayrıca Kanatlara giden her top havadan ceza sahasına gitmek zorunda değil. Yerden yapılan ortalarda uzun boyun bir avantajı olmuyor. Madem topu rakibe verdik mümkün olan her yerde durdurmalıydık. Nitekim hem havadan hem yerden pozisyon buldular. Boateng'in golünün yerden gelen bir orta olması da dikkat çekici. Bence topu rakibe vermenin gerekliliklerini yerine getiremedik.

Kanatlarında Nkodou, Gökhan Gönül ve Lens gibi isimleri olan takıma karşı kanatları açmak da pek doğru gelmedi bana.

Tabi bunlar benim düşüncem. Yanılıyor da olabilirim. Ama beşiktaş maçında izlediğim Trabzonspor benim arzu ettiğim Trabzonspor değil. Bunu Hüseyin Hoca'ya da bağlamıyorum. Çünkü bu şekilde kapanıp çıkamamak bu sezonun kronik özelliği. En net olarak da Ünal Hoca'yı gönderen açıklamanın yapıldığı Konyaspor deplasmanını örnek gösterebiliriz.

Ufuk
27.02.2020, 01:39
https://www.youtube.com/watch?v=f1eA8ltY1kk

Bu basın toplantısı videosunun 1 dakika 10. saniyesinden itibaren şöyle diyor:
" Oyun içerisinde değiştirdiğimiz formatlarla beraber daha çok merkezi kapatıp, kenardan gelmeye..beşiktaş takımını ortaya zorlamıştık. Ortada da iki tane uzun stoperimiz vardı. Bunu planladık ama oyunun bir bölümünde kenardan ziyade merkezde çok boşluklar oldu. Bizim planımız dahilinde değildi. Oyuncu ve pozisyon değişiklikleri ile bunu azaltmaya çalıştık ama genel itibari ile bunda başarılı olamadık."

Videoda yok ama basın toplantısının bir bölümünde de şunları söyledi.

"Beşiktaş topa sahip olan bir takım. Biz topu bir dönem onlara verdik ama topu kazandıktan sonra da çabuk kaybettik."
Hocanın topu rakibe vermesi her ne kadar taktik icabı olsa da top rakibe verilirse hedeflenen karşı ataklarla sonuca gitmek. Biz sadece topu vermedik. Topu alamadık hiç. Uğurcan ve Sörloth sayesinde 1 puan aldık sadece. Ayrıca Kanatlara giden her top havadan ceza sahasına gitmek zorunda değil. Yerden yapılan ortalarda uzun boyun bir avantajı olmuyor. Madem topu rakibe verdik mümkün olan her yerde durdurmalıydık. Nitekim hem havadan hem yerden pozisyon buldular. Boateng'in golünün yerden gelen bir orta olması da dikkat çekici. Bence topu rakibe vermenin gerekliliklerini yerine getiremedik.

Kanatlarında Nkodou, Gökhan Gönül ve Lens gibi isimleri olan takıma karşı kanatları açmak da pek doğru gelmedi bana.

Tabi bunlar benim düşüncem. Yanılıyor da olabilirim. Ama beşiktaş maçında izlediğim Trabzonspor benim arzu ettiğim Trabzonspor değil. Bunu Hüseyin Hoca'ya da bağlamıyorum. Çünkü bu şekilde kapanıp çıkamamak bu sezonun kronik özelliği. En net olarak da Ünal Hoca'yı gönderen açıklamanın yapıldığı Konyaspor deplasmanını örnek gösterebiliriz.

Tamam izledim o basın toplantısını ama orta alanı kilitleyip kanatları boş bıraktık demedi, orta açmaya zorladık dedi. Orta açmaya zorladık ile kanatları boş bıraktık farklı şeyler. He sen dersin ki ikisi aynı şey, saygı duyarım ama Hüseyin Çimşir: "Kanatları boş bıraktık" yazamazsın. Yanlış bilgi oluyor öyle yapınca.

Zaten Beşiktaş maçında oynayan oyundan memnun olan yoktur tartışmaya gerek yok ama en önemli silahlardan birinin olmadığını unutmamak gerek. Nwakaeme olmadan fb, sivas, bjk maçlarından 7 puan aldı bu takım. Top tutma konusunda takımdaki en iyi isim. Yine Sivas maçında 3 kişinin arasından topla sakin çıkabilen Mikel yerine Doğan oynadı. İstisnai bi performanstı bjk maçı.

Kemal Duru
27.02.2020, 02:29
Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
Antep (D)
Malatya (D)
Başakşehir
Göztepe (D)

İlk üç maç daha kolay. Başakşehir maçında beklenenden daha az zorlanacağımızı düşünüyorum. Sivas maçı benzeri bir şey olur. Bu seride en çok zorlanılacak olan ise kanımca Göztepe'dir. Şansımız tutmuyor bunlara.

15 puanın en az 13'ünü alırız diye düşünüyorum. Eğer haramzadeler FB'nin 17'de 16'sı gibi bir şey yapmazlarsa (ki böyle bir durum bu ülkede her zaman ihtimal dahilindedir) bu seriden sonra puan farkı açılır ve GS maçına rahat çıkarız.

batu94
27.02.2020, 02:33
Tamam izledim o basın toplantısını ama orta alanı kilitleyip kanatları boş bıraktık demedi, orta açmaya zorladık dedi. Orta açmaya zorladık ile kanatları boş bıraktık farklı şeyler. He sen dersin ki ikisi aynı şey, saygı duyarım ama Hüseyin Çimşir: "Kanatları boş bıraktık" yazamazsın. Yanlış bilgi oluyor öyle yapınca.

Zaten Beşiktaş maçında oynayan oyundan memnun olan yoktur tartışmaya gerek yok ama en önemli silahlardan birinin olmadığını unutmamak gerek. Nwakaeme olmadan fb, sivas, bjk maçlarından 7 puan aldı bu takım. Top tutma konusunda takımdaki en iyi isim. Yine Sivas maçında 3 kişinin arasından topla sakin çıkabilen Mikel yerine Doğan oynadı. İstisnai bi performanstı bjk maçı.

Evet benim için orta alanı kilitleyip orta açmaya zorlamak kanatları boş bırakmak demek. Aslında Rize maçı sonrası öyle der demek istemiştim o mesajı alıntıladığım abiye. Çünkü dediklerinden o çıkarılabilirdi. Sanırım açıklayıcı yazamadım. Ama Beşiktaş maçı sonrası öyle demediğini yine aynı kişiye alıntıladığım bir sonraki mesajda belirttim. İki farklı mesaj olması benim hatam.

Beşiktaş maçı istisna ise eğer bu sezon oynanan deplasmandaki Kasımpaşa, her iki Fenerbahçe maçı, ilk yarıda oynanan Galatasaray maçı, Konyaspor maçı da istisna olmalı. Bu tarz maçları sezon sonuna kadar daha da göreceğiz gibi duruyor. Topu rakibe bırakmak bir taktiktir ama topu hiç geri alamamak beceriksizliktir. Biz topu rakibe bırakmıyoruz, biz topu geri kazanamıyoruz. Bence oynadığımız oyunun savunması topu rakibe verdik olmamalı.

Son olarak orta yapmaya zorladığımız Beşiktaş ilk yarıda yanlış hatırlamıyorsam 21 kez topla ceza sahasında buluşmuş. Daha önce de belirttiğim gibi olağan üstü bir Uğurcan performansı sayesinde puan aldık. Yoksa ortaya yapmaya zorlama ve topu rakibe bıraktık taktikleri hiç işe yaramadı. Oynanan oyunu da açıklayacak savunacak argümanlar olduğunu da düşünmüyorum.

Dediğim gibi tüm bunların bu sezon içinde değişeceğini de düşünmüyorum. Küçük maçlar hariç çok ter dökeceğimiz maçlarımız olacak. Umalım ki Uğurcan gününde olsun.

Ufuk
27.02.2020, 03:19
Evet benim için orta alanı kilitleyip orta açmaya zorlamak kanatları boş bırakmak demek. Aslında Rize maçı sonrası öyle der demek istemiştim o mesajı alıntıladığım abiye. Çünkü dediklerinden o çıkarılabilirdi. Sanırım açıklayıcı yazamadım. Ama Beşiktaş maçı sonrası öyle demediğini yine aynı kişiye alıntıladığım bir sonraki mesajda belirttim. İki farklı mesaj olması benim hatam.

Beşiktaş maçı istisna ise eğer bu sezon oynanan deplasmandaki Kasımpaşa, her iki Fenerbahçe maçı, ilk yarıda oynanan Galatasaray maçı, Konyaspor maçı da istisna olmalı. Bu tarz maçları sezon sonuna kadar daha da göreceğiz gibi duruyor. Topu rakibe bırakmak bir taktiktir ama topu hiç geri alamamak beceriksizliktir. Biz topu rakibe bırakmıyoruz, biz topu geri kazanamıyoruz. Bence oynadığımız oyunun savunması topu rakibe verdik olmamalı.

Son olarak orta yapmaya zorladığımız Beşiktaş ilk yarıda yanlış hatırlamıyorsam 21 kez topla ceza sahasında buluşmuş. Daha önce de belirttiğim gibi olağan üstü bir Uğurcan performansı sayesinde puan aldık. Yoksa ortaya yapmaya zorlama ve topu rakibe bıraktık taktikleri hiç işe yaramadı. Oynanan oyunu da açıklayacak savunacak argümanlar olduğunu da düşünmüyorum.

Dediğim gibi tüm bunların bu sezon içinde değişeceğini de düşünmüyorum. Küçük maçlar hariç çok ter dökeceğimiz maçlarımız olacak. Umalım ki Uğurcan gününde olsun.

Diğer mesajı görmedim. Dediğim gibi o anlam çıksa bile Hüseyin Çimşir: "..." yazınca direk ağzından o cümle çıkmış gibi oluyor. Hoca öyle bir şey söylemedi demek istemiştim. Hatta emin olmak için maç sonu açıklamaları tekrar dinledim :)

https://pbs.twimg.com/media/ERiiaU8WoAUbPye?format=png&name=medium

İstisna derken Hüseyin hoca yönetimindeki maçları söyledim. Öncesinde zaten çok problemli maçlar olduğu için Ünal hoca ile yollar ayrıldı. fb ve sivas maçlarında da benzer oyun vardı (nwakaeme etkisi) ama bjk maçındaki kadar net pozisyonu hiç vermedik.

Top kazanma konusunda sorun yaşamıyoruz bence. bjk 12 top çalmış biz 11. Asıl sorun kaptığımız topları değerlendiremememiz. Yukarıdaki görseli aldığım twitter hesabında sezon boyu sahaya yerleşim, pas bağlantılarına bakabilirsiniz. Hep elle çizilmiş gibi net ama bu maç çok kötüydü. Mikel ve nwakaeme gibi hep top saklayabilen hem pas isabeti yüksek oyuncuların yokluğuna bağlıyorum ben. %70 pas isabeti korkunç :( tekrarlanmaz inş.

HOPA'LI TS'Lİ
27.02.2020, 08:04
Önümüzdeki 5 lig maçı:

Rize
Antep (D)
Malatya (D)
Başakşehir
Göztepe (D)

15 puan 8. şampiyonluğu getirir.
10-13 de iyidir.

HOPA'LI TS'Lİ
27.02.2020, 08:05

Sakatlık istatistiklerinde rekor kırdığımız çok sevimsiz bir sezon yaşıyoruz.
Tam da kritik haftalara girilmişken

Murathan
27.02.2020, 08:46
cimbom bomun oğlu zeki çalışmalara başlamış
https://twitter.com/ntvspor/status/1232881233882943488

yorumsuz6117
27.02.2020, 09:12
Nwakaeme oynamayacak belliki, Sturrige'i 11'de başlatıp son bir şans verilebilir..

Dereli
27.02.2020, 09:59
Rize zor maç değil ama kolay da değil.
Başakşehir'i baya zorladılar. Evet hata yapıyorlar ama hırslılar vazgeçmiyorlar.
Hatalarından faydalanırsak kolay maç olur. Aksi durumda zorlanırız.

Allah sakatlık vermesin.

Karasoy
27.02.2020, 10:12
Geçen hafta GS kaybetseydi elimizdeki avantaj devam ederdi.Bu gazla GS kolay kolay kaybetmez. Başakşehir'in kazanmasıyla birlikte 1 maçlık opsiyonumuz da gitti. Bu futbolla biz çok takılırız malesef..

trbzonsporlu
27.02.2020, 10:35
rizenin iç saha oyunuyla deplasman oyunu bir değil, deplasmalarda en başarısız 2. takım rize.
tam kadro olsaydık farklı kazanıp averajıda baya düzeltirdikte. pereira ve nwakeme yokluğu etkiler bizi. özellikle pereira iç sahada hücumlarda çok yardımcı oluyordu takıma

LağusKusteli
27.02.2020, 10:36
Lig uzun maraton. Rakipler çok daha puan kaybedecek. Oynanmamış maçımız var ve avantaj bizde. Yeter ki sakatlık olmasın, bu ligi biz götüreceğiz.

oksoholu
27.02.2020, 10:45
Rizeyi yenip GS ın Rize maçında Abdurrahim Albayrağın Rize türbinlerinden nasıl küfür yediğini seyretmek lazım

ÖmürKaradeniz61
27.02.2020, 11:02
Aslında çok zor deplasmanlarımız yok çünkü bizim maça kadar alanyanın, göztepenin ne olacağı belli değil çünkü anadolu takımları bazen arka arkaya 6-7 maç yenilebiliyor anlık değişiyor. Zor diye bakacağımız sadece gs deplasmanı var oda son haftalarda zaten oraya en az 5 puan farkla gitsek yenilmek çok önemli olmaz.

Faruk BERBER
27.02.2020, 11:04
Aslında çok zor deplasmanlarımız yok çünkü bizim maça kadar alanyanın, göztepenin ne olacağı belli değil çünkü anadolu takımları bazen arka arkaya 6-7 maç yenilebiliyor anlık değişiyor. Zor diye bakacağımız sadece gs deplasmanı var oda son haftalarda zaten oraya en az 5 puan farkla gitsek yenilmek çok önemli olmaz.

Şurdan şampiyonluğu veririz, aşırı önemli o maç. Yenilmemeliyiz. Demoralize olup rakibe moral verirsek son hafta bile şampiyonluk verecek takımız biz. Trabzonspor'uz.

ÖmürKaradeniz61
27.02.2020, 11:07
Şurdan şampiyonluğu veririz, aşırı önemli o maç. Yenilmemeliyiz. Demoralize olup rakibe moral verirsek son hafta bile şampiyonluk verecek takımız biz. Trabzonspor'uz.

Son maç eğer şampiyonluk verilirse birdaha ebedi toparlayamaz bu camia zaten o derece kırılgan bir yapımız var.

chopper61
27.02.2020, 11:09
15 puan 8. şampiyonluğu getirir.
10-13 de iyidir.

Bu tarz 6 maçlık analiz yapmak çok saçma..sikeciler yaptı durumları ortada.. maç maç bakmak lazım..her maç zor artık.Rahat alırız, kesin şampiyonuz diyen beyinsizlere artık katlanamiyorum.

chopper61
27.02.2020, 11:11
Bırakın şampiyonluğu..rizeyi yenmeye odaklanın.. bir defa olsun herkes akıllı davransın çok mu zor bir defa olsun akıllı olmak.. Takmışlar şampiyonluğa..

chopper61
27.02.2020, 11:15
Istanbul taraftarları bir konuda bize gülüyor ve haklılar.. onlar kendilerini zirveden uzaklaştıracak sebep ve stresi bir şekilde bulurlar diyorlar.. Şuan topçulara Avrupa'dan haberler yoğunlaştı.1996 dan beri ne zaman Zirve yapsak bu haberler patlıyor.Bizimkikerde atlıyor hemen.Problem bizim hafizamiz iyi değil hiç iyi değil ve ders almaya niyetimiz yok.Olay çok basit aslında..evinde rizeyi yen ve Yeni bir sayfa aç.

chopper61
27.02.2020, 11:19
Lig uzun maraton. Rakipler çok daha puan kaybedecek. Oynanmamış maçımız var ve avantaj bizde. Yeter ki sakatlık olmasın, bu ligi biz götüreceğiz.

Başkasının ne yapacağı değil bizim maç maç ne yapacağımız önemli,bu hem kafamızı stresten uzak tutar hemde işimizi kolaylaştırır..Yine taraftar da final stresi var yazık.. umarım Teknik heyet ve başkan bilinçli davranır..

LağusKusteli
27.02.2020, 11:49
Başkasının ne yapacağı değil bizim maç maç ne yapacağımız önemli,bu hem kafamızı stresten uzak tutar hemde işimizi kolaylaştırır..Yine taraftar da final stresi var yazık.. umarım Teknik heyet ve başkan bilinçli davranır..

aynen öyle, maç maç gitmek en mantıklı iş. aslında camia olarak 'gs geliyor, bizi şampiyon yapmazlar,bu sene olamazsak 40 sene daha olamayız,son final maçında kaybedersek ölürüz,biteriz vs vs' gibi faydasız ve bize zararı olan söylemleri kullandığımız için taraftar strese giriyor diye düşünüyorum

yine de stres konusunda camia olarak eski yıllara göre çok daha geliştirdik kendimizi ve daha sakiniz, bu da saha sonuçlarına yansıyor.

Kadir
27.02.2020, 11:52
Beyler net galibiyet alıyoruz, yolumuza bakıyoruz. Şampiyonluk yolu zorlu dikenli bir yol, inanırsak başaracağız! O kupa Karadeniz’e gelecek! Korkmayın, çekinmeyin, panik yapmayın! Her maç bir final, biz ise şampiyonluğuz. Ona göre oynayıp kazanacağız!!

trbzonsporlu
27.02.2020, 11:55

sakatlık olmasın dediğin şuanda 7-8 oyuncu sakat zaten, daha ne olacaktı ki :)

61_Hasan_69
27.02.2020, 12:07
Rüyamda final niteliğinde bir maça cikiyorduk 1 puan bile şampiyon yapacaktı bizi muhtemelen Gs maçıydı

Burçak
27.02.2020, 12:19
Pozitif Sinerji!
Önce kendimizden başlayalım. Sonra etrafımıza.
Bu durum tribünlere yansıyacak. Ve haliyle sahadaki futbolculara.
Bırakın 3 hafta sonrayı. En önemli maç önündeki maçtır.
Rakipleri de hesap etmeyin. Onlarda takılacaklar. Rakiplerin sanki dört dörtlük top oynuyor.
Avantaj bizde.
Geçmişe takılmayın Geleceğe bakalım..
Artık bazı tuzaklara düşmüyoruz. En son örneği fener maçımız..
Uyanık olalım.
Bizim için tek hedef şuan Rizespor maçıdır.

Birde belirtmek isterim ki sahadaki 11 in çoğu yabancı olması bir avantaj. Oldukça tecrübelilerde var aralarında.
Onlar taraftar kadar panik yapmıyordur. Bu beni rahatlatıyor.

Harun-61
27.02.2020, 12:21
Divan (https://twitter.com/Divaneyiz)e@Divaneyiz (https://twitter.com/Divaneyiz)
Trabzonspor yönetimi, Şubat ayı sona ermeden Mart ayındaki alacakları da ödeyerek futbolculara jest yaptı.

Onur Erçetin
27.02.2020, 12:36
Divan (https://twitter.com/Divaneyiz)e@Divaneyiz (https://twitter.com/Divaneyiz)
Trabzonspor yönetimi, Şubat ayı sona ermeden Mart ayındaki alacakları da ödeyerek futbolculara jest yaptı.
Doğruysa eğer güzel bir haber.Yönetimin şampiyonluğu ne kadar istediğini gösteriyor,futbolcular da bunun karşılığında daha motive bir şekilde oynayacaklardır diye düşünüyorum.

Çok sakatlık yaşıyoruz bu aralar.Zorlu maçlara çıkacağız.Galibiyetler için sonuna kadar mücadele etmek şart bunun için de en önemli faktör motivasyondur.Kariyerlerine bir şampiyonluk eklemeyi tüm futbolcular ister.Ayrıca ekonomik olarak da futbolcuların kafası rahat olursa motivasyon zirve yapar.

Maç maç bakmak gerekiyor tabiki öncelikle Rize maçını alıp yolumuza devam etmemiz lazım.Kazandıkça motivasyon daha da yükseliyor ve özgüven artıyor.Fenerbahçe maçının araya girmesi iyi olmadı ama yapacak birşey yok artık.Sakatlar inşallah bir an önce döner.Wakeyeme,Pereira,Ömür bunlar ciddi anlamda ihtiyacımız var çünkü bunlar teknik kapasitesi yüksek,soğukkanlı ve oyun görüşleri çok iyi olan futbolcular.Pas trafiğinde çok önemli isimler.

trbzonsporlu
27.02.2020, 12:56
milli araya 5 maçımız kaldı. içeride zaten bu saatten sonra puan kaybı kesinlikle yaşanmamalı, içeride puan kaybeden takımın bu saatten sonra şampiyon olması çok zor.

rize 3 puan
antep (D) 3 puan
malatya(D) 3 puan
başakşehir 3 puan
göztepe (D) 1 puan

göztepe yeni stadyumlarında çok mücadele ediyor, zor rakip olacaktır bize. diğer maçları kazanırız, bu 5 maçtan 13 puan alırsak puan farkını baya açarız, (rakiplerimizin birbiriyle ve puan kaybetmeleri muhtemel olan maçları var bu periyotta)

alperrr
27.02.2020, 13:03

Doğruysa eğer güzel bir haber.Yönetimin şampiyonluğu ne kadar istediğini gösteriyor,futbolcular da bunun karşılığında daha motive bir şekilde oynayacaklardır diye düşünüyorum.

Çok sakatlık yaşıyoruz bu aralar.Zorlu maçlara çıkacağız.Galibiyetler için sonuna kadar mücadele etmek şart bunun için de en önemli faktör motivasyondur.Kariyerlerine bir şampiyonluk eklemeyi tüm futbolcular ister.Ayrıca ekonomik olarak da futbolcuların kafası rahat olursa motivasyon zirve yapar.

Maç maç bakmak gerekiyor tabiki öncelikle Rize maçını alıp yolumuza devam etmemiz lazım.Kazandıkça motivasyon daha da yükseliyor ve özgüven artıyor.Fenerbahçe maçının araya girmesi iyi olmadı ama yapacak birşey yok artık.Sakatlar inşallah bir an önce döner.Wakeyeme,Pereira,Ömür bunlar ciddi anlamda ihtiyacımız var çünkü bunlar teknik kapasitesi yüksek,soğukkanlı ve oyun görüşleri çok iyi olan futbolcular.Pas trafiğinde çok önemli isimler.

novak ın menejeri gs ile görüştü saolsun yönetim..harika..

ama olsun bize bişey olmaz..
çok çok şampiyonluk gider önemli değil..
nasılsa önemli olan para yönetim için..

alperrr
27.02.2020, 13:04
Bu tarz 6 maçlık analiz yapmak çok saçma..sikeciler yaptı durumları ortada.. maç maç bakmak lazım..her maç zor artık.Rahat alırız, kesin şampiyonuz diyen beyinsizlere artık katlanamiyorum.

Bırakın şampiyonluğu..rizeyi yenmeye odaklanın.. bir defa olsun herkes akıllı davransın çok mu zor bir defa olsun akıllı olmak.. Takmışlar şampiyonluğa..

Istanbul taraftarları bir konuda bize gülüyor ve haklılar.. onlar kendilerini zirveden uzaklaştıracak sebep ve stresi bir şekilde bulurlar diyorlar.. Şuan topçulara Avrupa'dan haberler yoğunlaştı.1996 dan beri ne zaman Zirve yapsak bu haberler patlıyor.Bizimkikerde atlıyor hemen.Problem bizim hafizamiz iyi değil hiç iyi değil ve ders almaya niyetimiz yok.Olay çok basit aslında..evinde rizeyi yen ve Yeni bir sayfa aç.

mükemmel analiz buradaki herkesin kafasına vura vura anlatmak lazım.. ama değişmiyor birader ..ben pes ettim..

wien_ts
27.02.2020, 13:07
Forumda şu anda 2187 misafir gözüküyor, hayırdır inşallah.

Rize maçında kesin olmayacak oyuncular belli oldu mu?

Burçak
27.02.2020, 13:16
novak ın menejeri gs ile görüştü saolsun yönetim..harika..

ama olsun bize bişey olmaz..
çok çok şampiyonluk gider önemli değil..
nasılsa önemli olan para yönetim için..
yahu şu basına inanmayın artık. yıllardır bu şekilde tuzağa düşürüyorlar.
halen bunlara inanıyorsunuz.

LağusKusteli
27.02.2020, 13:20
sivasspor liderken en iyi oyuncuları hakkında medyada sürekli olarak 'ağlaksaraya' transfer olacaklar haberleri çıkıyordu şimdi aynı tezgahı bizim oyuncular üzerinden kurguluyorlar.

yıllardır aynı tezgahlar,aynı senaryolar. bu tuzaklara düşmemeyi öğrenmeliyiz artık, veya biz de aynı tezgahı niye rakip takımlar için uygulamıyoruz orası da ayrı muamma

Burçak
27.02.2020, 13:21
Trabzonspor Onyekuruya talip.
Onyekuru parasını alamadığı için huzursuz. ve Trabzonspora gelmek istiyor.
al sana haber

trbzonsporlu
27.02.2020, 13:28
şu sakatlıkları rıza hoca yaşasa nasıl ekranlarda ağlardı düşünemiyorum. bizim maçta ilk 11 inden sadece Emre sakattı diye hafta içi her röportajda demediğini bırakmadı adam.

prontisterion
27.02.2020, 13:35
Trabzonspor bu maça elindeki tüm hücum oyuncularıyla çıkmalı. Rizespor daha ne olduğunu anlayamadan 3-5 tane atmalı. Şampiyon takım böyle yapar.

prontisterion
27.02.2020, 13:37
Novak haberi yalan. haberi yapanın daha önce yaptığı bazı haberler..

18718
18719

LağusKusteli
27.02.2020, 13:37
Rize maçında kesin olmayacak oyuncular belli oldu mu?

- Antrenmanda sakatlanan Yusuf Sarı'nın iç yan bağlarında yaşanan sıkıntı nedeniyle forma giyemeyeceği ,
- Hosseini ve Pereira'nın da oynama ihtimalinin düşük olduğu belirtildi.
-Trabzonspor'un yıldız ismi Nwakaeme'nin de durumunun maç saatinde belli olacağı öğrenildi.
- Sakatlıktan yeni çıkan Abdulkadir Ömür'ün ise bu hafta ki maç kadrosunda yer alabileceği gelen bilgiler arasında.
haber61

iyattara
27.02.2020, 13:40
En son iceride oynadigimiz sivas mac baslangici gayat iyidi. Istekli arzulu sampiyon olmaya inanmis bir ekip goruntusu vardi. Sonucu da bu sekilde aldik. Umarim sivas liderdi filan buyuk onemli bir macti diye bir motivasyondan ziyade sampiyonlugun onemini kavramis bir takimin gosterdigi ic saha oyunuydu. O mac gibi oynarsak cok rahat aliriz skoru.

Mac mac gitmek zorundayiz. Fiksturu elimize alip planlar yapiyoruz ama gercek dunya oyle olmuyor. Her hafta yeni bir surpriz oluyor olaylar degisiyor. O yuzden her maci oyna kazan devam et.

Saint Castillo
27.02.2020, 13:46
Trabzonspor bu maça elindeki tüm hücum oyuncularıyla çıkmalı. Rizespor daha ne olduğunu anlayamadan 3-5 tane atmalı. Şampiyon takım böyle yapar.
şuan şampiyon bi takım yok, nüksetmesi olası sakatlıkları dikkate alarak kadro kurulmalı.

prontisterion
27.02.2020, 13:48
şuan şampiyon bi takım yok, nüksetmesi olası sakatlıkları dikkate alarak kadro kurulmalı.

Şampiyon olmak isteyen takım diyelim o zaman.

Oğuzhan Fidan
27.02.2020, 15:54
vura vura bir maç oynamazsak topun arkasına geçer rakibin oynamasını beklersek çuvallarız.. kaliteli ayaklarla sonuca gdiyoruz eywallah ama birazda top oynayalım.. saldıra saldıra bi oyun oynamıyoruz.. rizeyi mesela 20 dakkada bitirmemiz lazım.

İslam Sezer
27.02.2020, 17:09
1- Uğurcan Çakır 2-Novac 3- Hüseyin 4-Manuel de Costa 5-Kamil Ahmet 6- Obi Mikel 7- Ndiaye 8-Sosa 9-Guilherme 10- Ekuban 11- Sorloth Tahmini 11 bu olur sanırım.

emrahtuna
27.02.2020, 17:56
bu hafta çaylar sorloth tan mı..

Anıl C
27.02.2020, 18:01
Ugurcan

Serkan___Messias___Türkmen___Novak

Sosa___Obi___Ndiaye

Guilherme_____________________Ekuban

Sörloth

Majid'in, Da Costa'nın ve Peirera'nın hafif sakatlıkları var. Campi cezalı.

Oğuz ZEYTİN
27.02.2020, 18:10
Tedbiri elden bırakmamak lazım ama İsmail Kartal'ı Rize'den gönderecek bir fark yaparız bence. Rize'nin oyun tarzı bizlik. Hüseyin Hoca yine fanteziye gitmezse tabii... Sakatlık, ceza vs. olmaz inşallah.

Gürkan Asma
27.02.2020, 18:11
Ugurcan

Serkan___Messias___Türkmen___Novak

Sosa___Obi___Ndiaye

Guilherme_____________________Ekuban

Sörloth

Majid'in, Da Costa'nın ve Peirera'nın hafif sakatlıkları var. Campi cezalı.

Da Costa takımla çalıştı bugün.

Gulzar
27.02.2020, 18:26
Sabah bir baktım 700 fazla kişi vardı, şimdi de 553 yazıyor )) nerelerden geldiniz sizler?
Biraz hareket, aksiyon artınca çoğaldılar, ben sadece transfer zamanında böyle yoğunluk hatırlıyorum maçlar dışında

Antonio
27.02.2020, 18:37
Abdulkadire 5 kilo almış bu kasmiÈ™ Ronaldo harici böyle kilo ve kas hiçbir futbolcuya yaramadı. Umarım abdus hantal ve nba jamdaki oyuncuların özelliklerini yitirdigi gibi saçma bir futbolla dönmez.

champions
27.02.2020, 19:33
Net bir oyunla rahat 3 fark olmalı bu maç.
Rize-Antep-Malatya üçlüsünden 9 puan çıkarmalıyız.

Yusuf BALCI
27.02.2020, 19:37
Sabah bir baktım 700 fazla kişi vardı, şimdi de 553 yazıyor )) nerelerden geldiniz sizler?
Biraz hareket, aksiyon artınca çoğaldılar, ben sadece transfer zamanında böyle yoğunluk hatırlıyorum maçlar dışında

57 Kayıtlı Ve 1524 Misafir

Şu anda sitede olan kişi sayısı böyle. Bunun anlamı siber saldırı bot vs. Site bu saldırıyı kaldırabilecek kapasitede olsa gerek ki yavaşlama çökme yaşanmıyor.

Ahmet Taşçı
27.02.2020, 20:22
Da Costa ve Waka reis takımla çalıştı büyük bir ihtimal ikisi de olacak Rize maçında.

BirolKarali
27.02.2020, 21:01
Rüyamda Aminu Umar 2 gol atıyordu. İlginç olan yanı ise Trabzonspor forması giymesi.

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semih AYDIN
27.02.2020, 21:24
Rüyamda Aminu Umar 2 gol atıyordu. İlginç olan yanı ise Trabzonspor forması giymesi.

Ekubandır o :)

Kemal Duru
27.02.2020, 21:34
--------------------Uğurcan
Kamil-----Da Costa-----Messias-----Novak
----------Obi Mikel--------Sosa
--------------------Ndiaye
Ekuban---------------------------Nwakaeme
---------------------Sörloth

Çıkacak kadro bu olmalı. Bunun dışında hiçbir kadro doğru değildir. Nokta

trbzonsporlu
27.02.2020, 21:39
başaksehir turu geçerse bizim maçtan hemen önce ve hemen sonra avrupa ligi maçı oynayacaklar, umarım turu geçerler

Ertan OKUMUŞ
27.02.2020, 22:02

Eee [emoji2]Uğurcan yiyormuydu peki [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BirolKarali
27.02.2020, 22:04
Eee [emoji2]Uğurcan yiyormuydu peki [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiPatır patır [emoji23]

Ertan OKUMUŞ
27.02.2020, 22:05
Patır patır [emoji23]

Yukarda bir kardeşimin yazdığı gibi Ekubandır o [emoji16][emoji16]

yazıkoldu
27.02.2020, 22:31
bu çok iyi haber .
Da Costa ve Waka reis takımla çalıştı büyük bir ihtimal ikisi de olacak Rize maçında.

My
27.02.2020, 22:43
Zitöriç reyizimiz yine sakatmış. Saloda doktorla çalışmış.

Alper Beyazay
27.02.2020, 23:00

Youtube'a da girdi ya video çekerken yoruluyordur. :D

chener
27.02.2020, 23:28
Başakşehir avrupa liginde muazzam iş yaptı.
Helal olsun.

Full HD
27.02.2020, 23:34
Adamlar UEFA oynar ve Lig'de rakiplerine kök söktürür.

Yalan yok, kiskaniyorum ama nefret ediyorum.

ÖmürKaradeniz61
27.02.2020, 23:59
Adamlar UEFA oynar ve Lig'de rakiplerine kök söktürür.

Yalan yok, kiskaniyorum ama nefret ediyorum.

Adamlar sporting takımı sahadan sildi biz olsak ilk maç 3 tane ikinci maç 2 tane yer elenirdik.

Antonio
28.02.2020, 00:03
Başaksehir bu sene şampiyon olabilir. Biz olmazsak onlar olsun hak ediyorlar.

Anıl C
28.02.2020, 00:16
Da Costa takımla çalıştı bugün.
Önceki günler antremanda olmadigi icin belki de oynatmaz diye düsünüyorum

Burçak
28.02.2020, 09:31

Çektiği videolarda sakatlanma riski daha fazla.
Hele o dönen salıncağa bindiğinde eyvah demiştim.
Ama ne hikmetse sadece idmanda sakatlanıyor.

leoyattara
28.02.2020, 10:45
başakşehirin turu geçmesi iyi oldu sonraki turda oynayacağı iki maçın arasında Trabzon'a gelecekler

Mehmet Fatih Silik
28.02.2020, 11:01
Milli yas ilan edilip liglerin ertelenmesi lazim.

umut22
28.02.2020, 11:09

Serçe parmağı düzelmiş, bu defada baş parmağı sakatlanmış

bingolts
28.02.2020, 11:28
Serçe parmağı düzelmiş, bu defada baş parmağı sakatlanmış

Bir sezona yazık etti tek kelimeyle. Ben tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum. Sağlık ekibi burda uyanık olmalı. Sözleşmeye istediği hükmü koymadıysa

Ahmet Taşçı
28.02.2020, 11:35
Bu sezon sahip olduğumuz kadro kalitesini, şamyionluk yarışını, kısaca bu havayı bir on yıl da aha göremeyiz, taraftar da, futbolcular da bu durumun farkında o nedenle şampiyonluk gelmezsa seneye ne kombine ne de forma satışı bu yıl gibi olur. O yıl bu yıl olmazsa önümüzdeki 2 yıl içinde olacak şey belli Uğurcan +Abduş +Sörloth toplamda 80-100 milyon euro arası satılır borçlar kapanır, lakin yarışmacı kimlik ve yeni bir kadro için 4-5 yıl daha beklenir. Bu yıl İŞTE O KADAR ÖNEMLİ...

Mustafa ÖZDEMİR
28.02.2020, 11:45
Nwakaeme'son durum ne arkadaşlar?

alperrr
28.02.2020, 12:16
başakşehirin turu geçmesi iyi oldu sonraki turda oynayacağı iki maçın arasında Trabzon'a gelecekler

farketmez Trabzon maçı daha önemli derler büyük ihtimalle..
avrupa maçına rotasyon yapıp yedek kadro çıkarlar..

Gürkan Asma
28.02.2020, 12:37
Nwakaeme'son durum ne arkadaşlar?

Son antrenmanda takımla çalışmış, sanırım ilk 11 de olur.

outlaws61
28.02.2020, 12:50
Milli yas ilan edilip liglerin ertelenmesi lazim.

Hocam iki gün sonra karşılıklı özür dilenir.

Her şey halının altına süpürülür hayat kaldığı yerden devam eder.

Olan gencecik gariban çocuklarına olur.

Allah rahmet eylesin hepsine.

Kemal Duru
28.02.2020, 15:13
Başaksehir bu sene şampiyon olabilir. Biz olmazsak onlar olsun hak ediyorlar.

"Biz olamazsak" diye başlayan hiçbir cümleyi kabul etmiyorum. Normalleştirmeyelim. Biz olacağız!

gurur6134
28.02.2020, 16:03
Kopenhagi gule oynaya gecer basaksehir en iyi kurayi cektiler uefada ilerlemesi lig yarisinda isimize gelir..

halilaziz61
28.02.2020, 16:49
Bence de ligler ertelenmeli
33 şehidimize Allah rahmet eylesin

My
28.02.2020, 20:18
Bir sezona yazık etti tek kelimeyle. Ben tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum. Sağlık ekibi burda uyanık olmalı. Sözleşmeye istediği hükmü koymadıysaBu adamla Liverpool ve Klopp başa çıkamadı da bizimkiler başa çıkabileceğine nasıl ikna oldular gerçekten çok merak ediyorum.

smart
28.02.2020, 20:50
Kopenhagi gule oynaya gecer basaksehir en iyi kurayi cektiler uefada ilerlemesi lig yarisinda isimize gelir..

Dame N'Doye buna izin vermeyecektir. :)

Courage
28.02.2020, 21:38
"Biz olamazsak" diye başlayan hiçbir cümleyi kabul etmiyorum. Normalleştirmeyelim. Biz olacağız!

Kesinlikle hemfikirim.

Yıllarca en kötü ihtimali düşünelim diye diye adeta başarıyı kendimize yakıştıramaz olduk.Umarım bunu kıracağız.

alperrr
28.02.2020, 22:55
radyoda maçlardan önce futbol konuşuyorlar..
biri fbli birigsli büyük ihtimal..

adam diyorki..
Ts rizeye puan kaybedebilir çünkü tüm taraftarının aklında fener maçı var..
konsantrasyonlarını salı günüki maça yapacaklar..

diyelimki rizeyi 5-0 yendiler fenere 1-0 yenildiler yine başlıyacaklar yok hüseyin hoca yok bilmemne..
ts şampiyon olamaz gs olur iki fb maçı ve malatya maçı yıpratır..

adamlar bizi çözmüş..
ve hiç değişmezmi insan..
hiç ders almazmı..
maç maç gidelim diyoruz..
şu forumda bile nerdeyse 1 ay öncesinden fb maçı topici açılıyor..
şu fbye bu kadar önem vermeyin diyoruz..yine anlayan yok..

yarın rehavet olupta seyirci maça garanti görüp asılmazsa çok çok kötü olur..
hayırlısı benden uyarması..

ben yönetimin yerinde olsam bilet fiyatlarını düşük tutup stadı doldururum..
ayrıca maça asılan bir taraftar grubu varsa (şarkı türkü değil) onlarıda maratona alırım..

gsli bi arkadaşın tespiti ben trabzonu çözdüm..
seyirci bazen donuyor ve sessizliğe bürünüyor o zaman gol yeyip maçı kaybediyorsunuz..
ama ful coşkulu olduğu zaman kazanıyorsunuz..

zafer6161
28.02.2020, 23:34
Bjk nin yenmesi iyi oldu,GS maçına kadar hep yense

Hüseyin Çümen
29.02.2020, 00:39

adam diyorki..

diyelimki rizeyi 5-0 yendiler fenere 1-0 yenildiler yine başlıyacaklar yok hüseyin hoca yok bilmemne..

adamlar bizi çözmüş..
hiç ders almazmı..

ayrıca maça asılan bir taraftar grubu varsa (şarkı türkü değil) onlarıda maratona alırım..

seyirci bazen donuyor ve sessizliğe bürünüyor o zaman gol yeyip maçı kaybediyorsunuz..
Fb maçı umrumda bile değil. Biraz totasyonlu kadroyla çıkmalıyız o maça. Benim için lig önemli. Ve çoğu kişide ligi önemsiyordur. Adamlar temennilerini söylemişler

hofsaale
29.02.2020, 01:21
sergen yalcin gercekten iyi hoca...

su vasat 8jk ya ne top oynatior adam...biz halen 2 gram top oynamioruz...

Sefa
29.02.2020, 01:28

adam diyorki..

adamlar bizi çözmüş..
hiç ders almazmı..

Ben Fener maçına önem veren hatta sallayan kimseyi görmedim o tamamen İstanbul kafası Trabzon'da yaşıyorum kimsenin de salladığı yok Fener maçını ki genel kanı yedeklerle çıkılması yönünde..

pReN@_61
29.02.2020, 02:21
Çok sakat var.

agahozlu
29.02.2020, 07:04
Eğer hedef şampiyonluk ise kimin olup olmadığına bakmadan böyle maçları almamız lazım.

Özgür KARADENİZ
29.02.2020, 07:44
Ömür 18 e girer mi?

ÖmürKaradeniz61
29.02.2020, 08:14
Şu sergen tam bir büyük takım hocası adam besiktaşın bitmiş oyuncularıyla ne top oynatıyor takımı. Bizde görürüz inşallah zamanla ama sanmıyorum.

Muhammet Yazici
29.02.2020, 09:00
Sergen her gittiği takım başlarda böyle oynuyor.Gelecek sezonu görmek lazım

Şu sergen tam bir büyük takım hocası adam besiktaşın bitmiş oyuncularıyla ne top oynatıyor takımı. Bizde görürüz inşallah zamanla ama sanmıyorum.

ccd6167
29.02.2020, 09:36

adam diyorki..

adamlar bizi çözmüş..
hiç ders almazmı..

Valla kimsenin fb maçına baktığı yok

ne Twitter da gördüm ne forumda

gereksiz yere yargı çıkarmışsın

alperrr
29.02.2020, 09:46
Çok sakat var.

hep bize denk geliyor..
aslında muslera ve onyekurusuz bir gs yi çok merak ederdim..
bu muslera hem ne ya böyle 100 maç varsa 100ündede oynamıştır..yedek kaleciyide düşünsün biraz..

Anıl C
29.02.2020, 09:49
Bugün Messias oynar umarım.

tanjugunduz
29.02.2020, 10:01
Şu ortamda maç konuşmaya halimiz yok TFF nin ayıbı ligler 1 hafta ertelenebilirdi.

Madem oynanıyor yapacak birşey yok 3-4 atıp ezip geçmeliyiz var gücümüzle rakibe sahayı dar etmeliyiz bu sene o sene.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
29.02.2020, 10:12
.................uğurcan...................
serkan....costa...messias....novak
.........mikel...sosa..ndiaye...........
abduş..........................nwakame
..................sörloth....................

görürmüyüz acaba bu kadroyu

abduş için biraz erken galiba 1-2 hafta daha bekler.
bir de serkan pereira yerine oynamaya başlamalı yavaştan. pereira 36 ya dayandı. kamil de olabilir ama ben serkanı tercih ederim.
tabi bir de stoperde costanın yanında kim oynayacak. hoca kesin hüseyini tercih edecek bu süreçte. campi ile değişmeli oynar. hüseyini kolay kesmez.

Gökhan Balcı
29.02.2020, 11:01
Kamil ve doğan iş gören adamlar ama pereria yoksa ben Serkan ile başlarım. Bu çocuğun bir potansiyeli var ve 20 yaşında. Bebek değil. Umarım oynar bugün.

Halil Alemdar
29.02.2020, 11:54
Abdüş 18 de olacaktır ama süre alacağını sanmam.

—————Uğurcan————-
Serkan-Hüseyin-Costa-Novak
—————-Mikel—————-
———Sosa————————
———————Ndiaye———
Guilherme——————-Waka
—————-Sörloth————-

Bu şekil 11 bekliyorum belki Messias oynar belki sağ bek Kamil başlar ama aşağı yukarı bu kadro olur. Nwakeme tam olarak iyileşmediyse riske edilmemesi gerektiğini düşünüyorum ama muhtemelen 11 de olacaktır.

BirolKarali
29.02.2020, 12:11
Ha şindidan maç heyecanı sardi bizi ha!İbrahima Makamele oynuyor mu [emoji23]

https://twitter.com/Nocontext_61/status/1232935235186307072?s=19

Tolga Kurt
29.02.2020, 12:14
Ha şindidan maç heyecanı sardi bizi ha!İbrahima Makamele oynuyor mu [emoji23]

https://twitter.com/Nocontext_61/status/1232935235186307072?s=19

Hahahah:D

Faruk UYSAL
29.02.2020, 12:18
Sörloth, Uğurcan, Sosa, Ömür, Nwakaeme, Ndiaye, Ekuban, Guilherme, Mikel, Novak, Pereiara... Son düzlüğe girdik sayılır. Önümüzde çok önemli maçlar var. İnşallah sakatlık olmadan ve cezalı oyuncu durumuna düşmeden 3 puan aldığımız bir maç olur.

gurur6134
29.02.2020, 12:33
Nwakame oynarsa da verim alabilirmiyiz soru isareti macin gidisatina gore 2.yari girmeli..serkan yerine kamille baslar hoca sag bekde stoperde huseyin surpriz olmaz..

CEMEFKER
29.02.2020, 12:35
Beşiktaş'ın dün kazanması bir bakıma iyi oldu. Şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi umutları olan bir bjk 2 hafta sonra GS maçına motive ve istim üzerinde çıkacaktır.

İBB ise yarışta hep olmalı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Fatih Yavuz
29.02.2020, 12:46

adam diyorki..

adamlar bizi çözmüş..
hiç ders almazmı..

Niye ciddiye aldın ki o develeri?
Ne burada, ne de etrafımda bir tek Allah kulu görmedim Fener maçını önemseyen.
Yani o kadar ki, büyük oranda yedek kadro değerlendirilsin diyen bile ciddi bir çoğunluk var. :)

O kadar önemsenmiyor yani.

Rize maçını alıız inşaallah.

Kötü futbol oynuyoruz özellikle dirençli takımlara karşı.

Uğurcan ve Sörloth'un ayağına bakmaya devam.

Abdüş geleydi....

Sinan.K
29.02.2020, 12:49
cok sakat var derken kim sakatki ?

Mehmet Fatih Yavuz
29.02.2020, 13:02
cok sakat var derken kim sakatki ?

Abdülkadir, Yusuf Sarı, Wakaeme ve Pereira.
Benim bilmediğim başka yok.
Wakaeme oynar mı bilmiyorum.
Son vaziyetinden haberim yok.

yigits
29.02.2020, 13:04
Maça ilgi nasıl acaba? Artık kapalı gişe oynamamız gerekir her maçı. Aslında yönetim 4 maçlık kombine satışı yapabilir bu anlamda.

Antonio
29.02.2020, 13:07
gol sonrası sevinçler olmasın şehitlere saygı olsun gole kimse sevinmesin.

Sinan.K
29.02.2020, 13:12
Ekuban Guilherme Storloth her turlu isi görur önde sorun yok

ÖmürKaradeniz61
29.02.2020, 13:13
Maça ilgi nasıl acaba? Artık kapalı gişe oynamamız gerekir her maçı. Aslında yönetim 4 maçlık kombine satışı yapabilir bu anlamda.

Sadece vip bölümünde bilet kaldı diye biliyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
29.02.2020, 13:13
Ekuban Guilherme Storloth her turlu isi görur önde sorun yok

Ekuban sakatlıktan çıktı ama tam olarak 90 dakikayı çıkarabilecek vaziyette mi bilmiyorum.
Geçen hafta 20-25 dakika oynadı.
Eğer düzeldi ise, evet.

Gürkan Asma
29.02.2020, 13:30

Passo ya göre doğu tribün ve kale arkalarına bilet kalmamış, batı tribününde vardı biraz 400 500 bilet kadar.

smart
29.02.2020, 13:36
Ömür 18 e girer mi?

Kulübün paylaştığı görselde var. 21'de olması sürpriz olmaz

nbay
29.02.2020, 13:54
Ekuban ilk 11 de oynadığı maçlara nazaran sonradan oyuna girdiği maclarda daha çok katkı verdi .bu da tam olarak hazır olmadiginin bir göstergesi.
Inşallah benzeri bir durum olmaz da maçı erkenden koparırız.

Gökhan Balcı
29.02.2020, 14:05
Ekuban ilk 11 de oynadığı maçlara nazaran sonradan oyuna girdiği maclarda daha çok katkı verdi .bu da tam olarak hazır olmadiginin bir göstergesi.
Inşallah benzeri bir durum olmaz da maçı erkenden koparırız.

Aslında o daha çok geçen sene için geçerliydi. Bu seneye zımba gibi başlamıştı adam. Ulan ivanildo...

Harun-61
29.02.2020, 14:08
Ic sahada oynadigimiz maclarda neden 18/21 kisilik kadro önceden aciklanmiyor ?

A.Gökhan AKIN
29.02.2020, 14:09
Passo ya göre doğu tribün ve kale arkalarına bilet kalmamış, batı tribününde vardı biraz 400 500 bilet kadar.

Hocam mesele satılan Biletler değil ki mesele kombinele çekirdekçilerin maça gelmemesi..

Telonyus
29.02.2020, 14:09
bu arada Hüseyim Çimşir cezalı değil mi?

emrahtuna
29.02.2020, 14:10
keşke lig ertelenseydi hiç maç havamızda değiliz..

pReN@_61
29.02.2020, 14:27
+Strauç, A.Canbaz.

vuralkara
29.02.2020, 14:34
keşke lig ertelenseydi hiç maç havamızda değiliz..

K.O.Ç onu da bize mal ederdi sonra

kayseriliyiz
29.02.2020, 14:35
Zor bir 90 dakika bizleri bekliyor insallah gülen taraf biz oluruz.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

gurur6134
29.02.2020, 14:40
Yenersek arap ismailin son maci olur puan verirsek sirf bu macin hatrina 3 4 mac daha kredi saglar kendisine kiymetlilerimiz..

Ufuk
29.02.2020, 14:59
Aslında o daha çok geçen sene için geçerliydi. Bu seneye zımba gibi başlamıştı adam. Ulan ivanildo...Bugün hesap günü [emoji14]

zafer6161
29.02.2020, 15:01
rüyamda 1-0 yeniliyorduk :(

Eyüphan
29.02.2020, 15:25
Rakibin ortasaha oyuncusu Diomande tam bir kasap. İlk maçta kırmızı yemeyi hakettiği bir çok pozisyon vardı. Sonraki maçlarında da benzer sert hareketlerini her maç istisnasız yapmaya devam etti. Umarım kimseyi sakat vermeden kazanırız.

nbay
29.02.2020, 15:30
Aslında o daha çok geçen sene için geçerliydi. Bu seneye zımba gibi başlamıştı adam. Ulan ivanildo...

Ben sakatlik dönüşünu kastettim

kaan61
29.02.2020, 15:31
Dirençli ve sert bir rakip bekliyorum. Cezalı ( Campi ) Sakat olan ( Nwakame ) , sakatlıkdan yeni dönen (Ömür , Ekuban ) , sık sık sakatlanan ( sturidge ) vb nedenlerle Önemli eksiklerimiz ve eksikliklerimiz var. Buna rağmen şampiyonluğu isteyen bir takım ve taraftar isteğiyle başlamak ve alacağımız üç puan ile yolumuza sağlam adımlarla devam etmek dileğiyle. Haydi Kaplanlarım...

abcabca
29.02.2020, 15:40
Çaykur RizesporMaçı #Kadromuz (https://www.instagram.com/explore/tags/kadromuz/); Uğurcan, Kamil Ahmet, Da Costa, Hüseyin Türkmen, Novak, Obi Mikel, Sosa, Ndiaye, Guilherme, Ekuban, Sörloth

#Yedekler (https://www.instagram.com/explore/tags/yedekler/); Erce, Atakan, Serkan, Abdurrahim, Messias, Doğan, A. Parmak, Bilal, Nwakaeme, A. Ömür #TSLive (https://www.instagram.com/explore/tags/tslive/) #TSXI (https://www.instagram.com/explore/tags/tsxi/)

Someone
29.02.2020, 15:44
Sturridge gönderilmeli

Halil Alemdar
29.02.2020, 15:54
Tahmin ettiğimiz gibi kadro. Nwakaeme tam iyileşmediyse hiç süre almaması en iyisi olur. İlerisi için riske atılacak bi adam değil. Skor tahminim 3-1

bordomaviask
29.02.2020, 15:56
Ülkece yaşadığımız büyük üzüntü ve motivasyon olarak düşük olan bir günde içimde maça dâir nedensiz bir sıkıntı var. Maça gidecek taraftar ne olursa olsun maçı yaşamalıdır. Zorlu fikstürde görece olarak en kolay görünen maçlarımızdan birinde yaşanacak puan kaybı büyük hasara yol açar. Umarım erkenden fişi çekeriz.

Anıl C
29.02.2020, 15:58
Atakan'ın kadroda olmasına sevindim

Anıl C
29.02.2020, 16:00
Bilal'de artık kendini göstermeli

Manu61
29.02.2020, 16:01
Umarım İvanildo sakarlıklarına devam eder ve 1-2 hata yapar.

Sefaenes
29.02.2020, 16:01
Sturrigde seni sonu yollamak gerekir artık. Sırf taraftar ve ismi var diye edilen transfer o gelmeden önce sorloth geldiğinde ona küfür edenler nasıl pişman olduğunu varkinda. Sturrigde seneye İngiltere ye satılmalı

Anıl C
29.02.2020, 16:03
Sahada olamasam da takım arkadaşlarım eksikliğimi hissettirmeyecektir demiş Sturridge:p

Ahmet Aksu
29.02.2020, 16:07
sturidge öyle hemen gitmesin
akçabatta ya da haluk ulusoy tesislerinde özel antreman yapsın. (m.a.y tesislerine ne kadar uzak o kadar iyi)
antrenmana katılmadığı her saatte para cezası verilsin.
ve mümkünse takım ile hiç görüştürülmesin..

sene sonunda defolsun gitsin.. bu saatten sonra kimseye de satamayız. elimizde patladı

bordomaviask
29.02.2020, 16:09
Sturridge geçen haftaki rezil futbolundan sonra kendini affettirmek için kadroya girmemiş.

Ahmet Aksu
29.02.2020, 16:10
kadro ideale yakın sayılır. sadece nwakame reis yok o da inşallah haftaya düzelir.
sağ bekte kamil yerine serkanı tercih ederim.
hüseyin yine bizi strese sokmaz inşallah
bir de abduş iyi olarak 1-2 haftaya döndü mü o zaman harika olur.

Tayfun
29.02.2020, 16:11
Vurup geçeceğiz her zamanki gibi.

Biz şampiyonluğa, rize kümeye :)

TS-Tiryaki
29.02.2020, 16:15
Hiç maç havasın da değilim... moralim sıfır

Onur Erçetin
29.02.2020, 16:20
Umarım İvanildo sakarlıklarına devam eder ve 1-2 hata yapar.
Bizimkilerden birini sakatlayacak diye korkuyorum.İnanılmaz derecede sakar bir oyuncu.

El Cordobes
29.02.2020, 16:21
Hiç maç havasın da değilim... moralim sıfır

Maalesef. Kazanırsak ne oluyor, kaybedersek ne oluyor, puan durumu ne, kadro nasıl oynar hiçbir şeye insan odaklanamıyor.

Allah milletimizin yardımcısı olsun.

Onur Erçetin
29.02.2020, 16:21
kadro ideale yakın sayılır. sadece nwakame reis yok o da inşallah haftaya düzelir.
sağ bekte kamil yerine serkanı tercih ederim.
hüseyin yine bizi strese sokmaz inşallah
bir de abduş iyi olarak 1-2 haftaya döndü mü o zaman harika olur.
Wakayeme en az 45 dk oynayabilecek durumdadır tahminen.Ömür 10-15 dk oynar mı bilemiyorum.Duruma göre karar verilir artık.

bordomaviask
29.02.2020, 16:23
Forumdaki taraftar havası tribüne yansırsa geçmiş olsun.

Uğur Ö.
29.02.2020, 16:24
Nerden bela ettik bunu ya, şaka gibi maça çıkaramadık.

Arif Timurcioğlu
29.02.2020, 16:38
Çaykur RizesporMaçı #Kadromuz (https://www.instagram.com/explore/tags/kadromuz/); Uğurcan, Kamil Ahmet, Da Costa, Hüseyin Türkmen, Novak, Obi Mikel, Sosa, Ndiaye, Guilherme, Ekuban, Sörloth

#Yedekler (https://www.instagram.com/explore/tags/yedekler/); Erce, Atakan, Serkan, Abdurrahim, Messias, Doğan, A. Parmak, Bilal, Nwakaeme, A. Ömür #TSLive (https://www.instagram.com/explore/tags/tslive/)#TSXI (https://www.instagram.com/explore/tags/tsxi/) Kadro iyi bence.

Kemal Duru
29.02.2020, 16:39
Ya şu Hüseyin yerine bir kez de Manoel Messias'ı izlesek ne olurdu ki? Hüseyin'den daha kötü olma olasılığı yüzde kaç?

alpermazz
29.02.2020, 16:43
Adam bizle billur geçiyor ya.. Yok kendini affettirmek istiyormuş, yok performansının farkındaymış. Umrumda değil aldığı paralar, umrumda olan şey Sosa gibi, Ekuban gibi, Sörloth gibi bir çok oyuncu gibi canını dişine takıp oynayan adamların yanında eli bi yerinde (!) geziniyor, 2 antrenmana çıkıyor yok şuram ağrıdı yok buram ağrıdı maça çıkmıyor. Ulan adamı 2 maç üstüste göremedik ve milyonlarca para veriyoruz. Bu adam derhal gönderilmeli. Ayıptır ya AYIP !! Yönetimin en büyük fiyaskosu bu oldu. Takım şampiyonluk yolunda diye ses etmiyoruz ancak bir önlem alınmalı bu duruma. Burak-Onur ne kadar takımı sabote ediyorsa bu adam da ediyor. Bırakın kadro dışı yeter yaa !!

cyberentalpi
29.02.2020, 16:43
Rize var gücü ile oynayacaktır. Arap herkese kuzu olur ama bize şahin kesilir emin olun. Şu rize ile komşu bırakalım. Hiç görmedik komşuşuklarını

Anıl C
29.02.2020, 16:45
Ya şu Hüseyin yerine bir kez de Manoel Messias'ı izlesek ne olurdu ki? Hüseyin'den daha kötü olma olasılığı yüzde kaç?
Bizde kural kardeşim. Alt yapı oyuncularının işin bokunu çıkarana kadar oynamaya hakları var.

castillo61
29.02.2020, 16:51
4-1

Sörloth 2
Guilherme
Abdüş:)

AYYILDIZ
29.02.2020, 16:52
Çok zor maç inşallah galip geliriz. Önümüzdeki 4 maç çok kritik.

umut22
29.02.2020, 16:52
Hadi hayırlısı. Vurduğunuz gol olsun

smart
29.02.2020, 16:57
Açılan pankarta bak ya.

Murathan
29.02.2020, 16:57
içeride sıkıştığımız anadolu maçlarını açsın diye beklediğim adam istanbuldaki en önemli maçlara 11 çıktı, içerde yok. enteresan

Sefaenes
29.02.2020, 17:04
Şu şikeci hoca hocasını yenelim de iyice ağlasın ilk maçtan sonra iyi ağlamış di

My
29.02.2020, 17:04
Sosa'yı harcıyoruz.

Emre Veli
29.02.2020, 17:05
çok durgun bir maç. oyun anlamında.

redbul
29.02.2020, 17:05
maça hiç iyi başlamadık rize net kaçırdı.

smart
29.02.2020, 17:06
Teknik direktörümüz de Newton değil Muzaffer Bilazer

Uğur Ö.
Gene leş gibi kanatlar

kudu_89
Mikel'in yokluğunu çok çekiyoruz. Ne zaman döner arkadaşlar?
Oynuyor muymuş? Hadi canım.

odyseuys
cok kötü başladık maça hem ofansif hem defansif...

exelans_25
29.02.2020, 17:07
Ben anlamiyorum ya su kucuk takimlarla sahamizdaki maçlarda neden oyuna uyusuk uyusuk basliyoruz Gs fener falan les kadrolarla da ciksalar ilk 20 dk da hep rakip yarisahadalar bir de bize bak topu ver Rize ye atsin golu aferin

hanzale
Taraftar orta sıra takım taraftarı gibi

Onur Erçetin
Kamil-Guilherme ikilisi çok zayıf sağ kanat için malaasef.Pereiranın olmaması oyun kurma anlamında çok kötü etkileyecek bizi.Bu maçı bir şekilde almamız lazım.

Anıl C
Açılan pankarta bak ya.

Ne yaziliydi?

ffırtına
Her zamanki gibi uyuşuk top oynuyoruz.. Hadi büyük maçları anladım da kendi evinde bu maçta da baskılı başlayamayacaksak nasıl olacak bu işler..

Emre Veli
zeminin (yağmur) de etkisiyle bir ağırlık var sahada. oyuncular hareketli değil, bir acayip, çözemedim

mete61bordomavi
Rezil bir oyun şu andaki umarım toparlarız. Ama bu takım ısırmıyor. Çok kolay geçiliyor ortasahası, pres hiç yapmıyoruz.

smart
29.02.2020, 17:08
Ne yaziliydi?

82 bilmem ne 83 bilmem ne
neyse konu dağılmasın

Ahmet Kara
29.02.2020, 17:09
bu me abi ne yapiyo bunlar taraftar da uyuyor

unique
29.02.2020, 17:09
Ne yapıyoruz anlamadım, taraftar ilginç takım ilginç.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

castillo61
29.02.2020, 17:10
Yine mi topu rakibe bırakma taktiği uyguluyoruz?

redbul
rize oynuyor biz izliyoruz hiç iyi başlamadık maça sözde kendi sahamızda oynuyoruz

Onur Erçetin
Herkes bir diğerinin koşmasını bekliyor şaka gibi.Böyle savunma yapılmaz.

mete61bordomavi
Top rakipteyken çok aciz kalıyoruz çok. 1,5 sene oldu bu hastalık hala çözülemedi.

Yusuf BALCI
ben her rakibimizin bize karşı barcelona gibi paslaşmasına anlam veremiyorum arkadaş nedir bu ya?

bilgehan83
rize bile topa sahip bu takım nasıl şampiyon olacak acaba

Murathan
şu takımın haline bak ya. Allahım sen sabır ver yarabbi

ersn.alparslan
29.02.2020, 17:11
Tribunde rize taraftari sahada rize takimi eziyor bizi. Rezillik.

DeAgLeMaNyAq
Zaten tadımız yoktu sağolsun takım da buna ayak uydurdu. Bu takım ne zaman oyuna hükmedecek...

Ahmet Taşçı
Takım futbol olarak çok geriye gitmiş, nerede o eski ilk yarım saat rakip kaleye yıkan futbol
Ünal hocanin gidişiyle takım oyunu da gitti, maalesef şampiyonluk da

Onur Erçetin
Sivas maçında ki oyunun %50 si bile oynanmıyor.Sivas maçında defansif olarak da mükemmel oynuyorduk.Bu maçta savunma diye birşey yok.

Emre Veli
gol yiyeceğiz. yani bazı maçlar olur o ağırlığı hissedersin ayyynı onu yaşıyorum şu an. kimsede sanki koşacak gidecek mecal yokmuş gibi.

Manu61
29.02.2020, 17:12
Saha içinde uyuşuk bir takım var. Taraftarın uyuşukluğuna alıştık zaten.

Sefa Murat Dokuz
Topla oynama yine yok,
Bu takım Yusuf ve Abdüş sayesinde top oynadı 1 senedir topa sahip olamıyor.

Kend evinde topu rize ye vermiş defans yapıyorsun.

Ünal’a ne dediysek her şey aynı devam ediyor.

Mehmet Fatih Yavuz
Kötü futbola devam...
Kendi sahanda Rizespor karşısında bile topa hakim olamayan bir takım.

Organizasyon sıkıntısı, hocaların sorumluluğunda.

Garabet...

mete61bordomavi
Top rakipteyken çok zayıf ve aciz kalmamızın yanında, top bizdeyken 3 pas bile yapamıyoruz. Organize atak zaten yok. Sörloth alacak gidecek de gol atacak ancak!
Bunu bize futbol diye yutturanlar var ya...

Gümüshaneli61
29.02.2020, 17:13
Takim gercekten sampiyon gibi oynuyor. Gözlerim doldu.

ffırtına
Eğer böyle giderse 70 kadar böyle oynarız.. Son 20 dakika bastırırız.. Puan kaybetmelik bir hava var maçta.. Rize taraftarının sesini daha fazla duyuyoruz tvde nasıl iş bu..

My
ben her rakibimizin bize karşı barcelona gibi paslaşmasına anlam veremiyorum arkadaş nedir bu ya?Koşmuyoruz. Dikkat et mesela Novak'ın kanadından gelen adam direk değil de içe katetmeye başladığında Novak peşinden koştu, koştu yoksa önü boşalıyor.

ozzy!
taraftar uyuyor. üşümeselerdi bari evde izlerlerdi.

Muhammed Ayaz
Rezil başladık.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jackdaniels
Şu takımı alıp ne kadar kötü yönetebilirim desen ancak bu kadar olur , bu nedir arkadaş ne yapıyorsunuz siz bütün hafta boyunca bu oyunculara bu nasıl bir taktik anlayışıdır?

kudu_89
Mikel müthiş. Güzel bağlantı kuruyor defans ile orta saha arasında. Bu tempoda oynarsa tutamayız sene sonu 10 m Euro'ya gider. Beşiktaş maçına bak bir de bu maça. Çehresi değişti takımın. Gerçekten star adam.

Timur Mikhail
Rezalet bir futbol.

TS-Tiryaki
29.02.2020, 17:14
Dışkı gibi oynuyoruz

bordomaviask
Tam da korktuğum şekilde başlangıç oldu. Türkiye gündeminin psikolojisinden acilen çıkmalıyız takım ve taraftar olarak.

[KAPLAN]
Teknik direktörsüz bir takım. Takım ne yaparsa o maalesef

mete61bordomavi
HsynTrkmn ile defansa başlarsan böyle korkar atağa çıkamazsın. Adam göstere göstere kaleciye pas veriyor.

Reha Asan
takım = Nwakaeme resmen.

o oynarsa oynuyor görünüyoruz.

ersn.alparslan
29.02.2020, 17:15
Ne bu takim ne bu sehir sampiyonlugu haketmiyor.

smart
Yine taktikle değil kaliteli ayaklarla kazanırız kazanırsak

Sefa Murat Dokuz
Top bize geçince stoperler hala yerinde bekliyor.
Topu ayağına aldığında rakip sahaya 6-7 futbolcu ile geçemezsen zaten oyunu oraya yıkamasın.

My
Oynamadan gol atma derdindeyiz.

Ufuk
Rize başakşehir maçında da topa sahip taraftı ama bizim topu bu kadar reddetmemiz enteresan. 3 pas ileri uzun..

Emre Veli
29.02.2020, 17:16
ek olarak şu salak forma teri bile formadan dışarı atamıyorken üstüne yağmur yağıyor, hayvan gibi ekstra ağırlık yapar o şimdi:d rezil bir kumaş. formayı yakından gören, üstünde terleyen, yağmuru yemişler biliyordur ne demek istediğimi

mete61bordomavi
Hakem senin ben var ya hakem. Futbol berbat zaten. adam da tetikçiliğe gelmiş belli!

Ahmet Kara
novak in bahsettigi taktik calisma bu herhalde

batugol
Koşmadan futbol oynama taktiğini deniyoruz
Ama beceremiyoruz

batu94
Her zamanki gibi boşları oynuyoruz. Sorsak topu takibe veriyoruz derler.

Sefaenes
Hakem bize yapılan itmeleri görmüyor bu 3 oldu

abcabca
29.02.2020, 17:17
Top bize geçince stoperler hala yerinde bekliyor.
Topu ayağına aldığında rakip sahaya 6-7 futbolcu ile geçemezsen zaten oyunu oraya yıkamasın.Yıllardır yazıyorum bunu, teknik ekip izlemiyor mu maçı ne yapıyorlar idmanda.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smart
29.02.2020, 17:18
Muzaffer hocamız akçaabat sebatspor'da öğrendiği taktikleri uyguluyor

ÖmürKaradeniz61
Böyle futbol olmaz.

Emirhan Yazıcı
Normalde haftalar geçtikce ileri gidilir ama biz geri gidiyoruz ne hikmetse

ersn.alparslan
29.02.2020, 17:19
Kapattim maci oynayacaginiz topta sampiyonlukta yerin dibine batsin. Ruhsuz milyonluk esekler.

ozturk
ilk yarı çope gidecek gibi

mete61bordomavi
Adam gibi teknik direktör lazım bize. Besbelli görünen o. Bu şimdi nedir ya?

CEMEFKER
GS,İBB, bjk hatta FB dâhi birşey oynuyor.

Şahsen Sivas maçından sonra ben izlemeyi bıraktım. Siz de öyle yapın akıl ve beden sağlığınız için.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Full HD
Ooo millet bugün çok gergin.Hehe

demir61
Biz hiç rahat maç seyredemiycez mi, bu kalp nasıl dayanacak strese?

Sefa Murat Dokuz
Sorloth olmasa büyük bir hiçiz

nakzo
29.02.2020, 17:20
Bu oyunla şampiyon felan olunmaz

Onur Erçetin
29.02.2020, 17:20
İkinci yarı Wakayemeye ihtiyaç olacak.

Doctore
29.02.2020, 17:21
El frenini çekik unutmuş bizimkiler

Onur Erçetin
Sosa içki mi içtin olm ne biçim top oynuyorsun.

mete61bordomavi
Takımın defans hattını çok çok geride kuruyoruz. Bu da rakibin çok kolay üzerimize getiriyor. Ayrıca ortasaha ne basıyor ne koşuyor ne pres yapıyor. Oldukça statik ve ağır ortasahamız var. Haliyle ne defansa ne ofansa yarıyor bu!

batu94
20 dakika. Rize 5 şut 1 isabetli. Biz 1 şut isabetsiz. Ama yok beşiktaş maçı istisnaydı. Şampiyon olunabileceğine inanan varsa açsın maçı izlesin. Hüseyin Hoca da çuvallamaya başladı. Ama yok biz topu rakibe veriyoruz bilinçli olarak. Bir daha da geri almıyoruz.

Varlıbaş61
Takım maçlara motive olamıyorrrrr. Çimşir ve türevleri ile olmadı olmayacakkk !!

Murathan
takım 2 pas üst üste yapamazken şu kamilin veya pereiranın 3. adam olarak orta sahaya yaklaştığını görüyorum ya çıldırasım gleiyor. aq takım bir şey çalışıyor imajınızın