PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 24.Hafta l Trabzonspor 5 - 2 Ç.Rizespor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Trabzonspor 61
24.02.2020, 16:30
Bazen üzülüyorum yahu Fb lilere. Cogu bizim sampiyon olmamizi istiyor. Umariz kupa macinda fazla hirpalamayiz onlari diyorlar..

Yönetimleri 3 sampiyonlugumuzu gasp edip her defasinda Gs hegomanyasini yaratmis olsalarda Ist. takimlarinin taraftarlari icinde tek Fb taraftarinin "Trabzonspor sampiyon olsun" demesi samimi geliyor bana. Gs son derece itici. Fb ye karsi güya bizim olmamizi istiyor gibi görünselerde asla istemezler. Bu sene sampiyon olursak en cok Gs hegomanyasini bitirecegimize seviniyorum. Bundan Ist. klüpleri icinde en cok Fb karli cikacak bence. Suan bunun farkinda degiller.

Peh. Yarışın içinde olsalar görürüm onları. Ezik pozisyonda oldukları icin bize yancı oldular. Damat durumlarını hemen unutmuşsun

redbul
24.02.2020, 16:31
bu sene şampiyonluğu istiyorsak akyazıda puan kaynetmemeliyiz göztepe denizli malubiyeti g. birliği beraberliği 8 puan kaybettirdi ve bu puanlar hiç hesapta olmayan ve olmaması gereken puan kayıplarıydı ben bu saatten sonra g.sarayın kendi sahasında bırakın malubiyeti puan kaybedeceğini düşünmüyorum arenaya en az 4 puan farkla gitmeliyiz onun dışında kesinlikle akyazıda puan kaybetmemeliyiz rize maçıyla bu seriye başlamaıyız.

AyhanPe
24.02.2020, 16:31
Aslinda ben Gs den degil de Coranna virüsünden cekiniyorum. Pandemi olmak üzere. Italya da lig in durumu belli degil. Durum kritik orda..

AyhanPe
24.02.2020, 16:34
Peh. Yarışın içinde olsalar görürüm onları. Ezik pozisyonda oldukları icin bize yancı oldular. Damat durumlarını hemen unutmuşsun

En azindan Gs artik bu konuda algi isini yürütemeyecek. A.Koc kullandi tepe tepe. Istemeden olsa bize iyilik yaptilar sanirim..

Trabzonspor 61
24.02.2020, 16:39
En azindan Gs artik bu konuda algi isini yürütemeyecek. A.Koc kullandi tepe tepe. Istemeden olsa bize iyilik yaptilar sanirim..

Gs zaten damat falan ugrasmadı ki bizle. Her seyi baslatan dönme ali. Sayısız sampiyonlugumuzu calan bu igrenc camiaya asla acımayın. Biraz popoyu dogrulttukları an yine ilk bize saldıracaklar.

beter olsunlar bizim yancıya ihtiyacımız yok kendi isimizi kendimiz görebilecek kudrete sahibiz.

Onur Erçetin
24.02.2020, 16:46
Dün hiç hesapta olmayan, yıllar sonra bu sezona denk gelen gs galibiyeti moralimi bozdu yalan yok.

Moral bozukluğunu katlayan ise bjk maçındaki futbolumuzdu.

Sakin kafayla bu takıma Vakeme, Abdülkadir ve bjk maçında iyi sinyaller veren formda Ekuban'ın ekleneceğini düşünce içim bi rahatladı.

Hüseyin sahada hiçbir şey yapmayan Sturridgeyi çıkarıp Ekubanı 45 de oyuna alsaydı Beşiktaşa fark atacaktık ama saçma sapan işler yaptığı için orada farkı arttıramadık.Solda Guilherme,sağda Sturridge kanatlarını gören Beşiktaş bizim kenarları otoban yaptı.Kontra atağa çıkacak tek bir oyuncumuz bile yoktu.

Gs nin temposu iyi,sağlam bir mücadele ortaya koyuyorlar.Deplasmanlarda iyi kapanıp Onyekuru ile hızlı çıkıp çok pozisyon bulma şansları var.Serinin çapraza attığı uzun toplar etkili.Babel gibi ne set oyununda ne de kontrada etkili olamayan bir etkisiz elemanı gönderip yerine Onyekuruyu alarak büyük bir iş yaptılar yine sol bek için aldıkları Saracchi de oldukça süratli ve dayanıklı bir oyuncu.Sol kanadı hızlı oyunculardan kurdular ve bu takımlarını oldukça pozitif etkiledi.

Bizim her maçı Sivas maçı gibi oynamamız lazım.Düşük tempoda oynarsak biteriz.Sivas maçında ilk 60 dk da olduğu gibi sürekli yoğun pres yaparak oyunu rakip sahaya yıkmak ve set oyunu oynamamız gerekiyor.Son yarım saatte hızlı ataklarla rakip kaleye gitmek lazım.

Mikel,Sosa ve Ndiayenin yedekleri Doğan,Kamil ve Parmak.Aslar süper lig seviyesinde,yedekler ikinci lig seviyesinde.Alternatiflerimiz yine zayıf.

Kanatlara bakalım.Wakayeme,Ekuban,Yusuf ve Bilal var.Wakayeme ve Ekuban süper lig seviyesinde,Yusuf ve Bilal ptt seviyesinde.Yusuf ve Bilalın oyun zekaları çok zayıf,güçlü de değiller.Sadece hızla bu işler olmaz.Kanat alternatiflerimiz de kötü.

Ekubanın dönüşü ve form tutuyor olması bizim için çok önemli bir artı oldu.Önemli bir kontra atak silahı.Rakip sahada tehlikeli bir isim.

Ömürün de bir an önce dönmesi lazım.Dribbling becerisi,oyun zekası ve çabukluğu bizim için önemli bir avantaj olacak.

Rizeyi de Başakşehiri de içerde eze eze yenmemiz lazım.Gs iç sahada rakiplerini tempoyla ve taraftar desteğiyle eziyor.Bizim de iç sahada böyle olmamız lazım.

AyhanPe
24.02.2020, 16:50
Gs zaten damat falan ugrasmadı ki bizle. Her seyi baslatan dönme ali. Sayısız sampiyonlugumuzu calan bu igrenc camiaya asla acımayın. Biraz popoyu dogrulttukları an yine ilk bize saldıracaklar.

beter olsunlar bizim yancıya ihtiyacımız yok kendi isimizi kendimiz görebilecek kudrete sahibiz.

Evt ama gecen sene Basaksehir e karsi kullanildi. Bu sene bu alginin sürdürülebilmesi Fb nin saf disi kalmasiyla ortadan kalkti. Gs cok istesede kullanamaz bunu. Fb yönetimleri akla gelebilecek her türlü igrenclikle 3 defa sampiyonlugumuzu gasp etti ama Fb taraftari bizi her zaman ciddi bir rakip olarak gördü. En zayif oldugumuz dönemlerde bile. Gs yönetimleri ise Fb ile mücadelelerimizde destekler gibi görünsede hep sinsice altimizi oydu. Fb ile cekismemizden faydalanan vampirler. Gs taraftarlarida bizi her zaman kücümsemistir, asla rakipleri olarak görmezler bizi. Gecen sene onlari dörtleyip sahadan silerek iyi bir baslangic yapmistik. O mac 10-0 bile olabilirdi. Bu senede sezon sonunda puan durumu girecek gözlerine.

Onur Erçetin
24.02.2020, 16:51
Aslinda ben Gs den degil de Coranna virüsünden cekiniyorum. Pandemi olmak üzere. Italya da lig in durumu belli degil. Durum kritik orda..
Mortalite oranı 2002 de ortaya çıkan Sars'a göre çok daha düşük.Genellikle immün sistemi zayıf 65 yaş üstü kişilerde ölümcül etki bırakabiliyor.Yine de koronavirüs olması neticesiyle tehlikeli olduğunu söylemek mümkün.Türkiyede şuana kadar herhangi bir vaka bildirilmedi.

Onur Erçetin
24.02.2020, 16:54

Galatasaray da iki yıldır hakemlerle şampiyon oluyor.Bu sene aleyhlerinde pek karar çıkmıyor.Böyle giderse Gs yine bir şampiyonluk daha kazanabilir.Fenerbahçe aleyhinde çok ciddi kararlar var bu sezonun bazı maçlarında.Gs maçlarında bu tarz kararlar çıksa Gs daha beterini yapardı.

serdaracıl
24.02.2020, 16:55
Bu akşam rize başakşehirden puan alsa da biraz rahatlasa

AyhanPe
24.02.2020, 16:56
Mortalite oranı 2002 de ortaya çıkan Sars'a göre çok daha düşük.Genellikle immün sistemi düşük kişilerde ölümcül etki bırakabiliyor.Yine de koronavirüs olması neticesiyle tehlikeli olduğunu söylemek mümkün.Türkiyede şuana kadar herhangi bir vaka bildirilmedi.

Italya da panik havasi varmis. Insanlar yiyecek stokluyor. Italya da ligin durdurulacagini düsünmüyorum sonucta isin ekonomik boyutu var. Cin ligi ile kiyaslanamaz haliyle. Yinede Gs den daha büyük bir tehlike olarak görüyorum sampiyonluk yolunda..

AyhanPe
24.02.2020, 17:00
Galatasaray da iki yıldır hakemlerle şampiyon oluyor.Bu sene aleyhlerinde pek karar çıkmıyor.Böyle giderse Gs yine bir şampiyonluk daha kazanabilir.Fenerbahçe aleyhinde çok ciddi kararlar var bu sezonun bazı maçlarında.Gs maçlarında bu tarz kararlar çıksa Gs daha beterini yapardı.

F.Terim puan kaybettikleri her mac "neyse ben konusmayacagim" diyor. Kupada da aynisini yapti. Isin onlar icin kötü tarafida Fb normal sartlarda Türkiye de bile asla sampiyon olamayacak kadrosuna ragmen öylesine feryatlar icinde cigirtkanlik yapti ki Gs ye bisi kalmadi. Belki medyada silahsörleri üzerinden devam ettirebilirler ama bu sene isleri zor. Bizimkiler de bos durmuyor..

Fb ile savas basin/medya üzerinden yürüyordu. Bu sene masa basinda gücleri olmadigindan anca aglamakla gecirdiler haftalari. Gs ile gizli kapilar arkasinda yürüyecek belliki ama pek sanslari yok. Bize sökmez bu saatten sonra..

Enaldo61
24.02.2020, 17:01
Bu akşam rize başakşehirden puan alsa da biraz rahatlasa

bizim işimize yarayacak ya asla olmaz o iş. bu durumlar için çok atasözü vardı aklıma gelmiyor.

Mustafa ÖZDEMİR
24.02.2020, 17:03
Sevgili dostlar,

Geç saatteki maçlar sonrası (19.00, 20.00, 20.30'daki) stad çıkışından şehir merkezine hemen araba bulabiliyor muyuz?

Kalmayız değil mi o izdihamda?hemen gidemezsin zaten ama araç bulursun

AyhanPe
24.02.2020, 17:05
bizim işimize yarayacak ya asla olmaz o iş. bu durumlar için çok atasözü vardı aklıma gelmiyor.

Basaksehir in yenmesi isimize gelebilir bence. 1-2 haftada onlar lider götürsün.Suan gercekten iyi olabilir..

Enaldo61
24.02.2020, 17:06
Basaksehir in yenmesi isimize gelebilir bence. 1-2 haftada onlar lider götürsün.Suan gercekten iyi olabilir..

biz haftaya rizeyle oynıcaz galiba, bence rize bu maçı alsın, bize daha rahat çıkar, başak da kaybedince işimize gelir.

AyhanPe
24.02.2020, 17:08
Baska bir acidan bakilirsa Rize nin puan almasi alt tarafta onlari biraz rahatlatabilir. Buda avantajli tabi gelecek hafta icin. Bence Basaksehir kaybedebilir bugün..

AyhanPe
24.02.2020, 17:10
biz haftaya rizeyle oynıcaz galiba, bence rize bu maçı alsın, bize daha rahat çıkar, başak da kaybedince işimize gelir.

Bende tam bunu ekliyordum :D Benim favorim Rize zaten.

Ahmet Hamza
24.02.2020, 17:15
Ahmet Ağaoğlu: Abdülkadir Ömür Rizespor maçında kulübede olur diye düşünüyorum. (Fanatik)

Gokhlayeh
24.02.2020, 17:15
Transfermarkt'a göre Süper Lig'in son 6 haftasının form tablosunun son sekiz takımı:

x ile işaretlediklerim Galatasaray'ın ligde karşılaştığı son 6 rakip takım:

11. Fenerbahçe (x)
12. Gaziantep
13. Konyaspor (x)
14. Kayserispor (x)
15. Rizespor
16. Denizlispor (x)
17. Kasımpaşa (x)
18. Malatyaspor (x)

~UniCef~
24.02.2020, 17:24
Aynen hayal kırıklığı oldu.
İç sahada kayıpsız gitmeliyiz.
Malatyayı dışarıda yenmeliyiz.

Hosseini tam sakatlanacagi zamani buldu. Da Costa bircok kademe hatasi yapti ve cok kötü oyun kurdu. Paslarla geriden cikmamiz gerekirken bütün toplari sacma sapan bir sekilde Sörlotha dogru vurdu.

Riza Calimbay futbolunu hatirlatti. Ahmet Agaogluna burdan selam olsun. Arkadan paslarla cikmanin iyi oyunculara bagli oldugunu insallah görmüstür.

Antonio
24.02.2020, 17:32
Hosseini tam sakatlanacagi zamani buldu. Da Costa bircok kademe hatasi yapti ve cok kötü oyun kurdu. Paslarla geriden cikmamiz gerekirken bütün toplari sacma sapan bir sekilde Sörlotha dogru vurdu.

Riza Calimbay futbolunu hatirlatti. Ahmet Agaogluna burdan selam olsun. Arkadan paslarla cikmanin iyi oyunculara bagli oldugunu insallah görmüstür.

Da costa küçük takım oyuncusu ve savruk bu adam yerine bizim Türkmen olsaydı böyle baskı yemezdik. Çok boş adam. Mesias daha önde birisi bence. Olmazsa huseyin campi devam edilmeli.

UYZD
24.02.2020, 17:36
Fenerli arkadaşlarim var çok iyi insanlar Galatasaraylilarin çoğu kaypak arkadaş da olmadım hiç. Feneri takım olarak sevmem spor dışında fenerliler ile anlaşırım gsliler ile sivilde de pek anlaşamam. Pek de iyi insanlar değiller enteresan bir şey bu.

Gerçekten çok ilginç, bu durum sadece benim için böyle sanıyordum. Trabzonlular dışında arkadaş olduğum insanların hepsi fenerli. Hayatımda daha beşiktaşlı, galatasaraylı arkadaşım olmadı. Yani bilerek de yapmıyorum bunu. Fenerlilerle zıt kutuplar gibi birbirimizi çekiyoruz galiba :D

61_Hasan_69
24.02.2020, 17:54
Da costa küçük takım oyuncusu ve savruk bu adam yerine bizim Türkmen olsaydı böyle baskı yemezdik. Çok boş adam. Mesias daha önde birisi bence. Olmazsa huseyin campi devam edilmeli.

Kullanıcı adını okumadan yorumu okudum direkt sen olduğunu anladım.

Furkan Özdem
24.02.2020, 17:55
Fenerli arkadaşlarim var çok iyi insanlar Galatasaraylilarin çoğu kaypak arkadaş da olmadım hiç. Feneri takım olarak sevmem spor dışında fenerliler ile anlaşırım gsliler ile sivilde de pek anlaşamam. Pek de iyi insanlar değiller enteresan bir şey bu.

Gsli, bjkli, fbli insanların belli karakteristik özellikleri olduğunu düşünmüyorum. Hepsi birbirinin aynısı karma topluluklar. Fbliler öyle olur gsliler böyle olur bjkliler şöyledir demek mümkün değil bence. Sistem futbolla ilgilenen herkese 3 seçenek sunuyor ve renginin hoşuna gitmesine, takım seçim zamanlarında hangi takımın başarılı olduğuna, sevdiği kızın tuttuğu takıma, çok sevdiği bir abisinin, eniştesinin forma hediye etmesine, genel şampiyonluk sayısına bakarak vs birini seçiyorlar işte. Çok çok nadiren de bu 3 takımı reddedip ya da sonradan şehrinin takımını fark edip o tarafa yönelim oluyor. Olay benim gözümde bu kadar basit. Gerçekten takımları kurulduğundan beri istanbulda dededen toruna belli gelenekle bu takımları tutan azınlığı, bir avuç anadolu kulübü taraftarını ve Trabzonsporluları bu sistemden ayrı tutuyorum tabi.

emre6117
24.02.2020, 17:57
...ugurcan...
Peraire.dacosta.mesias(campi).novak.
......mikel...sosa....ndiaye...
..ömur (guilherme).ekuban..nwakame...
........sorloth......
Su takim kalan 12 macin 10 una ciksin.gs dahil kimseye yenilmeyiz.bu takimi bu ligde durdurabilecek takim yok.sampiyonluk as oyuncularin veriminden gececek.sene basindan beri bu kadroyla 1 maca bile cikamadik.umarim antep macindan itibaren bu kadroyu sahada goruruz.

Ahmet Hamza
24.02.2020, 18:05

Anaokulu Terk Versiyon 2.0

emre6117
24.02.2020, 19:13
Rize umarim basaka oynadigin gibi acik oynarsin bizede.gerci kafalarina vura vura yenmliyiz.sorloth sana en az 2 tane yazdim bu maca.

Erkan A.
24.02.2020, 19:35
Boldrin rizenin kalbi sari kart görürse cezali duruma düsecek yani bize karsi oynayamayacak
guilherme yerine boldrini keske alaydik cok klas oyuncu yanlis takimda oynuyor zavali..
bu tempoyla basak rizde puan veya puanlar birakir

emre6117
24.02.2020, 19:37
Bizim saglik ekibi asiri kotu.az once agaoglunun aciklamalarini okudum.a.omur belki rize macinda yedek olabilir diyor.nwakame carsamba belli olacak diyor.(bjk maci oncesi ciddesi birseyi yok denen adam carsamba durumu belli olacak.cikip dogru duzgun aciklayamiyoruz bile adam me zaman doner).ekuban hala sakatligi var diyor ama oynamasina engel degil diyor.(bu adama ne oldu boyle 3_4 macta bir 30 dakika oynuyor sonra yine kayip.sıkınti ne ekubanda).biz bu sakatlik durumlariyla bu noktaya iyi geldik.sene sonunu nerede gorururz kayip.

Furkan Özdem
24.02.2020, 19:38
Rize şaka gibi pozisyonlar veriyordu şaka gibi penaltıyla da geriye düştüler.

Erkan A.
24.02.2020, 19:45
Penalti gercekten bilerek yapilmis gibi top gitmis sen adama neden omuz ataysin böyle amatör oyuncularin süper ligde türk futbolunda yeri olmamali

redbul
24.02.2020, 19:48
Rize şaka gibi pozisyonlar veriyordu şaka gibi penaltıyla da geriye düştüler.

kardeşim ben de maçı izliyorum rize o kadar rezil bir takımki düşerlerse şaşırmam penaltıya gelince sakına ırkçılık olarak anlaşılmasın bu afrikalı adamlarda oyun görüşü oyun zekası avrupa futboluna göre çok geride umar aminu hiç bir şekilde pozisyon dahi yokken tuttu demba ba yı indirdi penaltı oldu golü de yediler ama ilk yarı 0-0 dahi bitse başakşehir bu maçı2. yarı da gene çözerdi bu rize yi gelecek hafta bizim 5 lik yapmamız lazım o denli kötü bir takım.

Onur Erçetin
24.02.2020, 19:49
Rize umarim basaka oynadigin gibi acik oynarsin bizede.gerci kafalarina vura vura yenmliyiz.sorloth sana en az 2 tane yazdim bu maca.
Kendi evlerinde öyle oynuyorlar ama bizle deplasmanda oynayacakları maçta öyle oynamazlar.Sivas gibi kapanıp hızlı çıkmaya çalışacaklar.Erkenden baskıyla gol atarsak kafamız rahat olur.Son yarım saat yine büyük sıkıntı olabilir.Ekubana güveniyorum.

Onur Erçetin
24.02.2020, 19:52
Bizim saglik ekibi asiri kotu.az once agaoglunun aciklamalarini okudum.a.omur belki rize macinda yedek olabilir diyor.nwakame carsamba belli olacak diyor.(bjk maci oncesi ciddesi birseyi yok denen adam carsamba durumu belli olacak.cikip dogru duzgun aciklayamiyoruz bile adam me zaman doner).ekuban hala sakatligi var diyor ama oynamasina engel degil diyor.(bu adama ne oldu boyle 3_4 macta bir 30 dakika oynuyor sonra yine kayip.sıkınti ne ekubanda).biz bu sakatlik durumlariyla bu noktaya iyi geldik.sene sonunu nerede gorururz kayip.

Wakanın adale gerilmesi varsa o hemen geçmeyebilir ama biraz fedakarlık yapmalılar.45 dk oynasın yeterli fişi çekip yedeğe alırız gerekirse.

Ekubanı ben de anlamadım.Nasıl bir sakatlıkmış bu çözemedim.

Furkan Özdem
24.02.2020, 19:56
kardeşim ben de maçı izliyorum rize o kadar rezil bir takımki düşerlerse şaşırmam penaltıya gelince sakına ırkçılık olarak anlaşılmasın bu afrikalı adamlarda oyun görüşü oyun zekası avrupa futboluna göre çok geride umar aminu hiç bir şekilde pozisyon dahi yokken tuttu demba ba yı indirdi penaltı oldu golü de yediler ama ilk yarı 0-0 dahi bitse başakşehir bu maçı2. yarı da gene çözerdi bu rize yi gelecek hafta bizim 5 lik yapmamız lazım o denli kötü bir takım.

Evet çok kötüler gerçekten ama bir şekilde maçı götürüyorlardı. Bu kadar amatörce penaltı alt liglerde bile olmuyordur. Son dakikada da rizenin penaltısını yediler sanki. Rize ne kadar kötü olsa da başakşehirin çok rahat götüreceği bir maç gibi durmuyor.

Samet Berber
24.02.2020, 19:58
Rize son haftalarda izlediğim açık ara en kötü takım, önümüzdeki hafta ilk yarıda 3 tane atıp maçı bitirmeliyiz. Skandal bir 45 dk oynadılar Skoda yürümekte bile zorlanıyor bu takımdan gol yemek içim büyük çaba sarfetmek gerekiyor.

Çağdaş DENİZ
24.02.2020, 20:02
Campi cezalı Rize maçında

Murathan
24.02.2020, 20:30
şu rizeye 5ten aşağı atılmaz ya bu nedir

Süper Golcü
24.02.2020, 20:39
şu rizeye 5ten aşağı atılmaz ya bu nedir

biliyorum henüz iki camia da hazır değil pek yeri ve zamanı değil fakat, rize/pazarlı 6 yaşından beri ankarada büyüyen fanatik bir trabzonsporlu laz olarak aynı zamanda rizelileri de eh pek sevmeyen biri olarak :D söylüyorum, rize halkı trabzonun şampiyonluğunu istemese ve bu takıma ve teknik heyete yansımasa , başakşehir bu maçtan çok rahat 3 puanı alırdı, rize bu kötü haliyle direniyor, bu maçta başakşehirin kaybettiği puan bjk maçında aldığımız 1 puan kadar değerli, gs ye çok odaklandık ama başakşehir bu maçı kazanırsa avantajı eline alıyor, sessiz sedasız

Süper Golcü
24.02.2020, 20:44
biliyorum henüz iki camia da hazır değil pek yeri ve zamanı değil fakat, rize/pazarlı 6 yaşından beri ankarada büyüyen fanatik bir trabzonsporlu laz olarak aynı zamanda rizelileri de eh pek sevmeyen biri olarak :D söylüyorum, rize halkı trabzonun şampiyonluğunu istemese ve bu takıma ve teknik heyete yansımasa , başakşehir bu maçtan çok rahat 3 puanı alırdı, rize bu kötü haliyle direniyor, bu maçta başakşehirin kaybettiği puan bjk maçında aldığımız 1 puan kadar değerli, gs ye çok odaklandık ama başakşehir bu maçı kazanırsa avantajı eline alıyor, sessiz sedasız
ben hayatı boyunca bu takımı uzaktan desteklemiş avni akerde hiç maçına gidememiş hep istanbul takımlarının çoğunlukta olduğu yerlerde trabzonu desteklemiş biri olarak baktığım zaman, trabzonsporun aynı zamanda trabzon şehrinin o beklediğimiz atılımı yapması yerel kimliğini bozmadan elit seviyede kalması için karadenizle bütün anadolu takımlarının desteğini alması gerekiyor, istanbul takımlarıyla şampiyonluk yarışında iken onların bizden daha çok anadolu ve karadeniz takımlarından çekinmesi gerekiyor, transfer söz konusu olduğunda bizden daha az kontenjanları olması gerekiyor, bu trabzonspor takımının ülkeye verdiği katkının bütünleyici katkısıdır, ilk adım rize şehri ile dostluk bayraklarını açıp sorunları gidermekle başlar

Murathan
24.02.2020, 20:47

abi küme düşecekler trabzonu düşünecek halleri falan yok şu an ki saçma sapan yediler.

Süper Golcü
24.02.2020, 20:50
abi küme düşecekler trabzonu düşünecek halleri falan yok şu an ki saçma sapan yediler.

;) 90+ da yemeseler çok iyidi, bi şu takımdan da yüzümüz gülsün işte bunun için konuşuyorum gel şimdi izle bu maçta puan kaybedersek..

CesurHamsi
24.02.2020, 20:54
7-0 yenelim, ezelim parcaliyalim..
bundan sonra her macta bu sekilde devam etmek sart

serdaracıl
24.02.2020, 20:55
Bu rize ne mal bi takım ya. Bu kadar olmaz. Deli olmamak elde değil

LağusKusteli
24.02.2020, 20:57
Bu Şehir Bunu Unutmaz :)))

Doğukan Uçan
24.02.2020, 20:59
atamayana atarlar..

memozcan
24.02.2020, 21:00
bizim maça kadar ismail kartalı kovmazlar umarım.. gerçi o da bizim maçlara ayrı motive oluyor ya neyse..

ANIL
24.02.2020, 21:03
Yeniden ekuban-sorloth ikilisi başlamalı forvette. Arka dörtlü ömür-ndiaye-sosa-tony olmalı.

gurur6134
24.02.2020, 21:04
Tepkiler olsada Arap ismail kovulmadigi surece bizim maca cikmadan gitmez..

serdaracıl
24.02.2020, 21:05
Arkadaş anlamıyorum fener puan alsın diyoruz 20 yıl sonra yeniliyor. Rize alsın diyoruz 90’da yiyor. Abi en iyşsi kendi işini kendin göreceksin

Antonio
Ah be Rize biraz golü bulduktan sonra sistemli kapansa iyi kontra yapsa boyle olmazdı.

alper*
Bfk nin lider olmasına sevindim

Üzerimizdeki hafif baskıyı alır umarim

Eksik maç tamamlansin bam bam bam

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
24.02.2020, 21:06
İsmail kartal kimdir arkadaş. Rize ne yapmaya çalışıyor? İsmail kartalı td yapan takım zaten düşmüş demektşr

Furkan Özdem
24.02.2020, 21:06
Başakşehir için rize deplasmanı kritik bir eşikti. Okan Buruk Skrtel'i muhtemelen son dakikalarda şişirilen topları indirsin hava hakimiyeti artsın diye aldı ama kaleci gökhanın hediyesiyle boş kaleye attı. Futbol şansı işte.

mete61bordomavi
24.02.2020, 21:07
Ortasahada 3-5 pas yapan takıma hasret kaldım.
Bıktım bu korkak şahsiyetsiz kişiliksiz futbol anlayışlarından.

Rize 1-1 iken ortada biraz pas yapabilse en azından skoru tutardı. Hoş bizim de bundan aşağı kalır yanımız yok.
Sorsan herkesin bir mazereti var. Sakatı var cezalısı var var oğlu var da ortasahada 3-5 pas yapamayan takıma puan koklatmazlar.

Rize'yi rahat geçeriz de bjk karşısında oynadığımız aciz ve korkak futbolla nereye kadar bu yarışı götürebiliriz ya da götürebilir miyiz bilmiyorum.
Ligde bundan sonra, puanı isteyen riskleri alan, topa sahip olmayı isteyen takımlar maç kazanıp iddiasını sürdürebilir.
Geriye çekilip kazara bir gol atarım anlayışı bundan sonra hayal kırıklığı yaşatır şimdiden uyarayım.

Antonio
24.02.2020, 21:08
Şu kötü ligde herkes lider oluyor böyle komedi bir lig yok. Biz istikrarlı olsak bir maç beraberlikle düşmezdik liderlikten yazıklar olsun.

Furkan Özdem
24.02.2020, 21:08
Arkadaş anlamıyorum fener puan alsın diyoruz 20 yıl sonra yeniliyor. Rize alsın diyoruz 90’da yiyor. Abi en iyşsi kendi işini kendin göreceksin

Bu sene işimizi kendimiz görüyoruz da zaten. Fb'yi yendik bütün şampiyonluk havasını söndürdük, sivası yendik zirveden indirdik. Başakşehiri evimizde yenip liderliği geri alacak galatasarayı yenerek de şampiyon olacağız inşallah.

olcay_61
24.02.2020, 21:09
İsmail kartal kimdir arkadaş. Rize ne yapmaya çalışıyor? İsmail kartalı td yapan takım zaten düşmüş demektşr

Bülentli Denizli gibi, keşke 3 değil de 5 takım düşse :)
Rizeye 5-10 ne varsa atmalıyız okadar sinirimi bozdular

LağusKusteli
24.02.2020, 21:10
Bu sene işimizi kendimiz görüyoruz da zaten. Fb'yi yendik bütün şampiyonluk havasını söndürdük, sivası yendik zirveden indirdik. Başakşehiri evimizde yenip liderliği geri alacak galatasarayı yenerek de şampiyon olacağız inşallah.
Alkışlıyorum

Sefa Murat Dokuz
24.02.2020, 21:10
İsmail Kartal Samudio’yu alsaydı 80’de Rize 2-1 kazanmıştı. Hoca değil.

Süper Golcü
24.02.2020, 21:11

bizim şampiyonluğumuz aslında bunun için diğer takımlardan daha değerli, sonuna kadar hakedilmiş hissiyatını gerçekçiğiliyle verdiği için :)

AyhanPe
24.02.2020, 21:11
Rize puan alir diye düsünüyordum ama Basaksehir in lider olmasini bizim acimizdan avantaj olarak görüyorum. Gs ile aramizda bazen önümüzde olsunlar. Sirf bizimle ugrasamasinlar. Kaldiki Basaksehir Gs macinda bu sefer maci hediye etmeyeceklerdir. Gs ile 2. mücadelesi versinler. Biz isimize bakalim.

trbzonsporlu
24.02.2020, 21:13
skirtelin attığı gollerle kazandırdığı kaçıncı puan oldu bu. bu kadar şanslı takım gormedim ben. Allahtan fener 2 kez yendi bunları yoksa açık ara lider olacaklardı kötüde oynasalar bir şekilde galip geliyorlar.

Enaldo61
24.02.2020, 21:15
sonraki hafta sivas da gsye yenilir bakın.

Sezgin Öztürk
24.02.2020, 21:16
Şu kötü ligde herkes lider oluyor böyle komedi bir lig yok. Biz istikrarlı olsak bir maç beraberlikle düşmezdik liderlikten yazıklar olsun.
Senin taraftarlığını seveyim ben!!! Senin gibi taraftarla değil şampiyonluğa hamama gidilmez hamama.

Sinan.K
24.02.2020, 21:18
Rize puan alir diye düsünüyordum ama Basaksehir in lider olmasini bizim acimizdan avantaj olarak görüyorum. Gs ile aramizda bazen önümüzde olsunlar. Sirf bizimle ugrasamasinlar. Kaldiki Basaksehir Gs macinda bu sefer maci hediye etmeyeceklerdir. Gs ile 2. mücadelesi versinler. Biz isimize bakalim.
Okan Buruk hediye etmiyecek ? Terimden sonra ztn o gelecek Cincona bak gör nasil verecek

mete61bordomavi
24.02.2020, 21:20
İsmail Kartal Samudio’yu alsaydı 80’de Rize 2-1 kazanmıştı. Hoca değil.

Klubeden bir kere bile çıkmadı adam. Maçı bilerek vermese de vermiş kadar oldu. Sonuçta Fenerli adam ne bekliyorsun ki? Şahsiyetli futbol mu?

AyhanPe
24.02.2020, 21:22
Okan Buruk hediye etmiyecek ? Terimden sonra ztn o gelecek Cincona bak gör nasil verecek

Bende Terim den sonra onun teknik direktör yapilacagini düsünüyorum ama bu macta Basaksehir elinden geleni yapacaktir. Büyük ihtimale Fb nin basina da E.Bulut getirelecek gelecek sezon. Verdimi maci Fb ye?

BlackPanther
24.02.2020, 21:28

Bunları Çimşir mi yapacak?

14TS61
24.02.2020, 21:29
Beyler bilmem farkidamisiniz ama Başakşehir gs kadar tehlikeli ve Hemen hemen GS kadar hatta daha fazla şansı var.. Kızmayın ama geçen sene gibi başak gs arasında bile geçer

Antonio
24.02.2020, 21:31
Büyük resmi görmek lazım. Tavşan atlet basaksehir eğer yarıştan gs koparsa sen devam et derler. Trabzonun şampiyonlugu söz konusu olursa basaksehiri desteklerler. Bu basaksehir paravan kulüp birileri kimi işaret ederse öyle hareket eder.

Arif Timurcioğlu
24.02.2020, 21:31
Beyler bilmem farkidamisiniz ama Başakşehir gs kadar tehlikeli ve Hemen hemen GS kadar hatta daha fazla şansı var.. Kızmayın ama geçen sene gibi başak gs arasında bile geçer Hakemler buna musade etmez basaksehiri gecen yil bictikleri gibi bicerler.

mete61bordomavi
24.02.2020, 21:33
Şu an Hiçbir Fenerli: Biz olamıyorsak, TS şampiyon olsun demez!

Şu an Hiçbir Sivaslı: Biz olamıyorsak, TS şampiyon olsun demez!

Şu an Hiçbir Gs'li: Biz olamıyorsak, TS şampiyon olsun demez!

Şu an Hiçbir BJK'li: Biz olamıyorsak, TS şampiyon olsun demez!

Başakşehir illa biri olacaksa bu GS olsun der ve yatar! Aksini kimse iddia etmesin!

BJK hariç, Sivas'ın, Fener'in kafasına vurduk ve puanları aldık ama bunlar yetmeyebilir! Çünkü daha bunlar, biz şampiyon olmayalım diye birbirlerine yatacaklar puan durumundaki konumlarına göre!
Ondan sonra sorarsan, damat vs gazelleri okurlar.

Sizde şahsiyetli futbol, çeşitli erdemler gibi kavramlar ne gezer?
O yüzden Hem başakcity'i hem de Gs'yi eze eze yenmemiz lazım! Bu için bize lazım olan tek şey var! O da inanç, hırs, azim!
Çıkacaksın 90 dakika oyun anlamında üstünlük kuracaksın! Yıldıracaksın, pes ettireceksin!
Korkaklık bu saatten sonra bize zarar olur!

Bu ligin cidden en büyüğü biziz!
Kimseye yatmadık! Anadolunun tek şampiyonu ünvanı elimizden gitmek pahasına Bursa'yı şampiyon yaptık! Aksi durumda Fb'nin en fazla bir şampiyonluğu daha olurdu.
Sürekli büyüklerle sevişen ve yataklarından hiç çıkmayan ligde bornozlarıyla top oynayan sizde bölgemizin takımları, bizi itham etmesi onlar açısından hezeyan ve histeriden başka birbir psikolojik durumla izah edilemez!

Cidden söylüyorum! Bu ligin tek büyüğü biziz! Bunu unutmayalım yeter!

Furkan Özdem
24.02.2020, 21:34
Bunları Çimşir mi yapacak?

İlk 2 maçta TD Çimşir'di. Öyle ya da böyle başardı. Son 2 maçta da o olacak. Yine başarırız. Hüseyin Hoca tek başına Trabzonspor değil sonuçta. Taraftarı var, kaliteli kadrosu var, kesinlikle akıllı hareket eden yönetimi var.

BlackPanther
24.02.2020, 21:35
Klubeden bir kere bile çıkmadı adam. Maçı bilerek vermese de vermiş kadar oldu. Sonuçta Fenerli adam ne bekliyorsun ki? Şahsiyetli futbol mu?

Çimşir saha kenarında dikiliyor. Ne faydası var takıma? Bilerek topu rakibe verdik diyen biri

İlk 2 maçta TD Çimşir'di. Öyle ya da böyle başardı. Son 2 maçta da o olacak. Yine başarırız. Hüseyin Hoca tek başına Trabzonspor değil sonuçta. Taraftarı var, kaliteli kadrosu var, kesinlikle akıllı hareket eden yönetimi var.

Sen yemeği çok güzel yaparsın. O tencerenin içine sinek de atarsan iyi yemek yaptım dermisin?

Ben bazı taraftarları anlayamıyorum!!!

Bize burada La Fontain den masallar anlatıyorlar. Ya yalan konuşuyorlar yada bizimle dalga geçiyorLar.

Burada kimse Özel hayatlarında ameliyat masasında kendilerini bir çırağa teslim etmezler. Kimse kimseyi kandırmasın!!!

o zaman soruyorum. Ameliyat masasındaki Trabzonsporu neden bir çırağa teslim ediyorsunuz?

Neden mi? Demekki Trabzonspor umurunuzda bile değil.

Furkan Özdem
24.02.2020, 21:43
Sen yemeği çok güzel yaparsın. O tencerenin içine sinek de atarsan iyi yemek yaptım dermisin?

Valla ikinci yarı 3'ü şampiyonluk mücadelesi içindeki takım olan rakiplerle 5 maçtan (Kasımpaşa, Gençlerbirliği, Fener, Sivas, Beşiktaş) 13 puan çıkaran sinekli yemeği afiyetle yerim. Çok da güzel olmuş derim. Beklenmedik malzemeler de yemeği lezzetli yapabiliyormuş derim.

mete61bordomavi
24.02.2020, 21:47
Hüseyin Çimşir'i eleştirmek için erken.
Kaldı ki, iyi niyetli bir şekilde oyuna zamanında müdahale de ediyor. Bundan sonra bir şey demek sağlıklı değil, artık onun da üzerindeki yük çok çok fazla!
Allah yardımcısı olsun.
BJK maçı taktiği ve kadro seçimi bariz yanlış da olsa, yine de risk almak istemedi ve daha ziyade defansif oyuncularla skoru tutmaya çalıştı.
Ama Kamil ve Doğan çok kötüydüler. Sturridge o bölgede oynamazdı! Boşuna o adama bu kadar yüklenmeyin. O adam zaten kanatta hem ofans hem de defans yapsa zaten sana bırakmazdılar Sturridge'yi.

Ben inanıyorum. Hüseyin Hoca bu stresi kaldırıp, yönetebilirse sonuç hayırlı olabilir.
Şampiyonluğa giden bir takımın teknik direktörü olmak ve tecrübesi çok olmadan bu konumda olmak çok çok zor bir iştir.

AyhanPe
24.02.2020, 21:51
Basaksehir ve Gs maclarindan en az 4 puan alacagimiz icin sIkinti yapilacak bi durum yok. Hala bir mac eksigimiz var, hala avatajliyiz. Bu sene sampiyon olursak muhakkak Y. Yazici nin yeri doldurulup H.Cimsir ile 5 senelik sözlesme imzalanmali. Artik su sacma taraftar profili de degismeli yavas yavas..

14TS61
24.02.2020, 21:52
Geçen sene başak ile gs başbaşa kalınca Başak bir anda durdu.

O değil kulüp başkanı GS li Hocası GS li bunlar koyu GS li.. ulan stadın ismi bile ne alaka onu bile hala bilmiyorum Fatih Terim. Herşeyi üst üste koyunca GS nin can simidi olsun diye kurulmuş takım gibi...

serdaracıl
24.02.2020, 22:17
alanyaspor - beşiktaş
sivasspor - galatasaray
trabzonspor - başakşehir
galatasaray - beşiktaş
başakşehir - alanyaspor
alanyaspor - trabzonspor
başakşehir - galatasaray
galatasaray - trabzonspor
alanyaspor - galatasaray
fenerbahçe - sivasspor
beşiktaş - fenerbahçe

KAlan kritik maçlar

trbzonsporlu
24.02.2020, 22:41
rize defansı bu akşam evlere şenlikti. damat sörloth minimum 2 gol atar rizeye.

boldrin en etkili oyuncuları, ayağı çok iyi, 3 e 3 gibi yakalandıgımız pozisyonlarda top ayağında olursa etkili olabilir. umarda geniş alan bulursa etkili olabilecek bir oyuncu başkada bir numara yok rizede. ha bide skodaya uzun top atıp onun arkaya kafayla aşırttıği toplara kanat oyuncularıni sokmak istiyor ismail kartal.
4-1 gibi bir skorla maçı alacağımızı düşünüyorum.

gurur6134
24.02.2020, 23:01
Kemal ozdes istifa etmis malatyadan rahat mac zora girdi bakalim kim gelecek..

memozcan
24.02.2020, 23:07
Kemal ozdes istifa etmis malatyadan rahat mac zora girdi bakalim kim gelecek..

mesut bakkal ve mehmet özdilek hariç herkese razıyım..

Cem Balcı
24.02.2020, 23:13
alanyaspor - beşiktaş
sivasspor - galatasaray
trabzonspor - başakşehir
galatasaray - beşiktaş
başakşehir - alanyaspor
alanyaspor - trabzonspor
başakşehir - galatasaray
galatasaray - trabzonspor
alanyaspor - galatasaray
fenerbahçe - sivasspor
beşiktaş - fenerbahçe

KAlan kritik maçlar

Ortalık yangın yeri oldu.

İslam Sezer
24.02.2020, 23:23
Bakalım bu maçta campi yerine defansta kim oynayacak. Messias denenir mi acaba merak ediyorum.

Courage
24.02.2020, 23:46
Her ne kadar rakiplerimizin puan kaybını istesemde ne rizespordan ne fenerbahçeden gelecek "iyiliği" istemem, hayrı olmaz. Biz kendi işimizi kendimiz görebiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
25.02.2020, 06:46
Rize'nin uzatmada yenilmesi moralleri bozdu.
İsmail KARTAL ibnesi şimdi Çin Seddi kuracak.
Umarım cumartesi kazanırız.
Aslında Rize uzatmalarda net goller kaçırmıştı.
Başakşehir'i Akyazı'da yenmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
25.02.2020, 06:47
Bakalım bu maçta campi yerine defansta kim oynayacak. Messias denenir mi acaba merak ediyorum.

Da Costa son maçta çok kötü oynadı, hayal kırıklığı yaşadım.
Hosseiniyi aradım

HOPA'LI TS'Lİ
25.02.2020, 06:47
mesut bakkal ve mehmet özdilek hariç herkese razıyım..

Yahu şu Mehmet gelmesin de

HOPA'LI TS'Lİ
25.02.2020, 07:44
Başakşehir
Trabzonspor
Galatasaray
Sivas

yarışta yalnız kaldılar

Şampiyon Trabzonspor
Desteğe devam
ENSEYİ KARARTMAYA GEREK YOK
GS bizim maça kadar puanlar kaybedecek.

Mert Pasa
25.02.2020, 07:51
inshallah Ivanildo Fernandes Ekubani markajla görevlendirilmez

alper*
25.02.2020, 08:05
Bazı arkadaşlar hayattaki başarısızlıklarından doğan hınçlarını burada her duruma olumsuz tepki vererek ve insanların moralini bozarak çıkarıyorlar.

Trabzonspor ikinci iken Hüseyin Hoca'yı eleştiren Fenerlidir.

Ahmet Taşçı
25.02.2020, 08:05
Valla olağanüstü bir şey olmazsa ve sakatlarımız dönerse, biz lider bitiricez gibi duruyor. 71-73 paun bandında GS ile ya kafa kafaya ya da 1-2 paun farkla yarışırız. O nedenle bundan sonra 1 puan, atılacak bir gol, en önemlisi de GS deplasmanında yenilmemek ÇOK ÖNEMLİ. Kupa maçlarının olması kötü oldu her yıl elenirdik bu yıl şampiyonluk iddiamız var Yarı finalde FB ile oynuyoruz. Klüp başkan ile oturup karar almalı full yedek kadro ile çıkılmalı kupaya umrumda diil Türkiye Kupası. Bu kadar güçlü kadro ile bu kadar yaklaşmışken Lig Şampiyonluğu bizim olmalı.OLACAK DA.

Mehmet Fatih Yavuz
25.02.2020, 08:10
Bazı arkadaşlar hayattaki başarısızlıklarından doğan hınçlarını burada her duruma olumsuz tepki vererek ve insanların moralini bozarak çıkarıyorlar.

Trabzonspor ikinci iken Hüseyin Hoca'yı eleştiren Fenerlidir.

Ne alakasi var Alper bunun hayat başarısı ile?

Net eleştiriyorum Fener maçı ve arkasından Bjk maçı ortaya koyduğumuz kötü oyun bile diyemediğim şey sebebi ile.
Fener maçında bu denli sert eleştirilmemesinin sebebi başlangıç olması.
Aynı seviyeyi bile koruyamadan daha da kötü oynadık.
Bjk maçında oynadığımız şeyin adı yok.
Ne kontra atak hedefli savunma futbolu, ne prese dayalı daha dominant oyun.
Saçmaladık durduk sahada.

Şimdi iki maç bunu bir takım tekrar edince eleştirilmeyecek, doğru mu anlıyorum?
Hatta ben bunu eleştirince Fenerli olacağım.
Hatta ve hatta hayatta başarısızlığımın sonucu olacak bu!!!

Derin bir nefes al güzel kardeşim.

Bjk maçında izlediğim şeye futbol bile demiyorum. Kötü oyunun dip seviyelerinde gezdik .

kemalcapoglu
25.02.2020, 08:11
Başakşehir maçında rize çok gevşek oynadı. Bize karşı ise tam tersi olacaktır. Ama yine de rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Zor virajı atlattık inşallah.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Kuru
25.02.2020, 08:34
Bu saatten sonra özellikle iç saha maçlarında puan kaybının olmaması gerekiyor.

Denizli, Göztepe maçları aklıma geliyor deliriyorum...

UĞUR DURTAŞ
25.02.2020, 08:49
hüseyin hoca-muzaffer oca-newton hoca ve metin aktaş hoca
**
Dün dibimizde bir maçtı
biri bu cumartesi (29.02 )oynayacağımız rize
diğeri 15 gün sonra oynayacağımız lider başakşehir(15.03)

dün gözlerim yukarıdaki 4 hocamızı aradı şeref trübününde göremedim....
gören oldu mu?

ben hoca olacam yardımcılarımı alır 30.dakikalık yolu teper bu maçı ekibimle birlikte izlerdim.
deliler gibi notlar alır ve aldırırdım.

*
şampiyonluğa oynuyoruz değil mi arkadaşlar?
bjk maçında kötü bir oyun...
mucize alınan 1 puan..

takım 2 gündür izinli.
gerçekten bazı şeyleri anlamakta zorluk çekiyorum
bir bildiğin vardır inşallah hüseyin hoca.
bildiğini göreceğiz.
rize
fb
antep
malatya
başakşehir

maçlarında.

Mehmet Fatih Yavuz
25.02.2020, 08:51
Beşiktaş maçında travma geçirdim resmen.

Bu kadar kötü, motivasyonsuz, organizasyonsuz bir ekip beklemiyordum sahada.

Rize maçında umarım benzer saçmalıklarla uğraşmayız.

Şu kadronun sahada vereceği şey bu değil.

Aklınızı başınıza toplayın.

Oğuz ZEYTİN
25.02.2020, 08:55
Rize, Antep ve Malatya... Bu seriden sonra puan tablosu netleşecek.

Sakatlıksız, cezasız, kazasız, belâsız atlatırız inşallah.

*

Yaklaşık üç aydır, saha dışı konuları iyi idare ettik. Şikecilerin hâli ortada... Şimdi yeniden sahaya odaklanmalıyız. O sayede seriyi üç galibiyetle geçebiliriz.

nbay
25.02.2020, 09:12
hüseyin hoca-muzaffer oca-newton hoca ve metin aktaş hoca
**
Dün dibimizde bir maçtı
biri bu cumartesi (29.02 )oynayacağımız rize
diğeri 15 gün sonra oynayacağımız lider başakşehir(15.03)

dün gözlerim yukarıdaki 4 hocamızı aradı şeref trübününde göremedim....
gören oldu mu?

ben hoca olacam yardımcılarımı alır 30.dakikalık yolu teper bu maçı ekibimle birlikte izlerdim.
deliler gibi notlar alır ve aldırırdım.

*
şampiyonluğa oynuyoruz değil mi arkadaşlar?
bjk maçında kötü bir oyun...
mucize alınan 1 puan..

takım 2 gündür izinli.
gerçekten bazı şeyleri anlamakta zorluk çekiyorum
bir bildiğin vardır inşallah hüseyin hoca.
bildiğini göreceğiz.
rize
fb
antep
malatya
başakşehir

maçlarında.

belki şeref tribününde değildirler . başka tribünden ya da ekrandan takip etmiştirler .tek derdimiz bu olsun .
takım içinde düzeltilmesi gereken çok daha önemli noktalar var buraya gelene kadar.

ccd6167
25.02.2020, 09:12
Buraya fixtür yazmaya gerek yok maç maç gideceğiz

Ben 12/9 g yeter diyordum gs nin fb galibiyeti ile 12/10 g makul

ANAOKULU TERK
25.02.2020, 09:32
kuzey cephesinde yeni bir şey yok !

- iki rakibin senden 80 km ötede karşı karşıya geliyor . analiz için mükemmel fırsat .
ama sen ne yapıyorsun ?
şu maçı izlemeye , canlı canlı rakipleri görmeye tenezzül dahi etmiyorsun !
(cezalı dahi olsan ) bu maçı yardımcı hocan değil , sen izlemeliydin hüseyin hoca !
topu topu gidiş 1 saat , geliş 1 saat . ne kaybederdin ? hiç birşey .
genç , dinamik , vizyon sahibi hoca diyoruz ama yarattığın hayal kırıklıkları geçtikçe çoğalıyor .

- cezaya gelelim .
ünal karaman teknik direktörken , senin kulübede kart görmen ,
tamamen ünal karaman'ın otoritesini tanımıyorum demektir .
ünal karaman orada süs değildi . sen dahil , tüm takımın patronuydu.
patronunun yanında sen nasıl böyle atarlanabilirsin ?
bu yaptığın hareketler , aslında bir nevi (seni iplemiyorum ) demek değil mi ?
hadi bi kere yanlışlıkla oldu diyelim . peki diğerleri ? ona ne diyeceğiz ?
takımın başına geçtin . aynı tavırlar , aynı davranışlar yine devam .
savaş alanında komutanı olmayan ordu , hangi zaferi kazanabilir ?
(her ne olursa olsun ) sen tribünde değil , sahanın içinde olmalıydın .
eksilerin gün geçtikçe çoğalıyor sayın hocam !

- edvırd nivtın'a gelelim .
bu arkadaş , pekala epl bünyesinde iş bulabilirdi . koca çelsi efsanesi sonuçta .
hatta çempiyınşip'te , orada burada mutlaka kendine bir yer edinirdi .
ama bize geldi . neden ? bizden başka neden kimse talipli olmadı ?
kötü bir ligde , orta düzey bir takımın bünyesinde , neden yardımcı antrenörlük ?
düşünsenize , dimatteo'nun , hidink'in yardımcısısın , iki numarasın .
öyle veya böyle ingiliz futbol ikliminde hatırı sayılır bir yerdesin .
ama geldiğin yer , kariyerine yeni başlayacak olan hüseyin çimşir'in altı .
bu bana çok mantıksız geliyor .
guti hernandez almerya'ya giderken , arteta arsenal'e giderken ,
senin buralarda ne işin var sayın nivtın ?
sen koca çelsi efsanesi olmuş adamsın .
çıkar da masaya vursana kardeşim ! benim yerim burası değil desene !
ben milletin ağız kokusunu çekmem , millet benim ağız kokumu çeksin desene !
ben yönetilmem , yönetirim desene !
kükremiş sel gibiyim , bendimi çiğner aşarım ,
hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım desene !

daha neyi bekliyon sayın nivtın ?

- ömür'ü vodafonpark'ta rakip taraftarların arasında ( armut gibi ) tek başına bırakan kim ?
çocuğun başına bir şey gelse , kim , nasıl hesabını verecek ?
bu çocuk kafileden ayrılıp , stadın çeşitli yerlerinde gezerek nasıl selfi çektirebiliyor ?
can karyağdı , işini yap işini !
senin görevin , sadece basın toplantısında moderatörlük yapmak değil .
bu takımın herşeyiyle ilgilenmeyeceksen , ne demeye oturuyorsun orada ?

- ingiliz'le selfi çekilmeye çalışan havaalanı polis memuru , güvenlik görevlisi !
sizin ahmaklığınız ve ihmalkarlığınız yüzünden , o alana , bir yasadışı unsur girse ,
oraları tarumar etse , bir saldırı olayı olsa, kime , ne diyeceksiniz ?
benim vergimle oradasınız . benim paramla eve ekmek götürüyorsunuz .
işinizi düzgün yapın işinizi !
ingilizle veya herhangi bir futbolcuyla , görev başında ,
görev harici bu şekilde muhatap olamazsınız .
selfi çektirecem ayağına , görev yerinizi boş bırakamazsınız .

trabzon emniyet müdürü , sayın alper !
personelinizin yaptıkları hareketler , hiç hoş hareketler değil !
havaalanı bölgesinde (güvenlik zaafiyeti sebebiyle ) bu futbolcuların başına bir şey gelirse ,
bunun hesabını veremezsiniz , haberiniz olsun !

dost acı söyler , ama gerçekleri söyler !

Tayfun
25.02.2020, 09:52
Beyler ben rize'nin düşmesini istemem şahsen.

Bu devirde her sene 6 puanı hangi enayi takım verir bize başka :)

UĞUR DURTAŞ
25.02.2020, 10:01
belki şeref tribününde değildirler . başka tribünden ya da ekrandan takip etmiştirler .tek derdimiz bu olsun .
takım içinde düzeltilmesi gereken çok daha önemli noktalar var buraya gelene kadar.
**
Güzel insan;

Bende ondan bahsediyorum işte..
Takım içinde düzeltilmesi gereken şeyler varken takıma verilen 2 günlük izinden bahsediyorum.
bu sorunlar,takım izindeyken düzeltilmez değil mi?

Oruç
25.02.2020, 10:01
inshallah Ivanildo Fernandes Ekubani markajla görevlendirilmez

Bu kasap oynayacaksa Ekuban oynamasın.

Kadir
25.02.2020, 10:04
- ingiliz'le selfi çekilmeye çalışan havaalanı polis memuru , güvenlik görevlisi !
sizin ahmaklığınız ve ihmalkarlığınız yüzünden , o alana , bir yasadışı unsur girse ,

havaalanı bölgesinde (güvenlik zaafiyeti sebebiyle ) bu futbolcuların başına bir şey gelirse ,

Senin futbol ile ilgili yaptığın yorumlara gülüp geçiyordum ama sınırlarını aşıp iyice boş konuşmaya başlamışsın.

devletin polisiyle ilgili adam gibi konuş, sen kimsin ki böyle rezil bir üslubu kullanabiliyorsun?

bak şimdi senin seviyene iniyorum, al o verdiğin vergiyi uygun bir yerinde kullan. hadsiz herif!

alıntı yaptığım için seni engelleyen arkadaşlardan özür diliyorum, kusura bakmayın beyler bu dangalak adamın kusmuklarına kayıtsız kalamadım artık.

oflubektas
25.02.2020, 10:10
En önemli, en kritik maçımız. Fikstür hesabı saçmalıklarını bırakalım, emin olun geçen hafta fenerliler de şampiyonluk hesabı yaparken Ankaragücü deplasmanına istisnasız 3 puan yazmışlardı. Maç sahada oynanmadan kazanılmıyor. Biz de Nisan'daki gs deplasmanına değil bu maça bakmalıyız, o zamana kadar her maçı kazanırsak Seyrantepe deplasmanı formalite olacaktır.

Ayrıca dün akşam Okan Buruk santrafora Skertel'i koyarak kotarabildi 3 puanı, HER MAÇ ZOR HER MAÇ FİNAL. Rize tabi ki iyi takım değil ama kontralarına dikkat, ayrıca haftalardır takımı taşıyan Uğurcan ve Sörloth'un da kötü oynama hakları var, aslolan 2-3 adamın formsuz olsa da "takım" olmak, sistemi işletmek ve rakibine kabul ettirmektir.

cakalkerem
25.02.2020, 10:19
bu maçları kayıpsız atlatmak lazım ama nasıl aklıma göztepe-denizli maçları geliyor..

kalite olarak sıkıntı yok lakin hem fb hem bjk maçlarında gördük ki nwakaeme yokken inanaılmaz baskı yiyoruz..
Oynamasa bile topu tutabilen ygane adam..
bjk maçından bahsetmeyeceğim..adamlar hayatının topunu oynadı...bizimkler ise pısırık he 1 puan iyimidir iyidir..

Ama hem fb hem bjk maçlarında Ugurcan olmasaydı 5-6 lık olacaktık...her maç bu kadar şanslı olamayız...

sosa bu tür maçlarda yokları oynuyor..
gilermeyi kurtarıcı diye aldık oda fos çıktı ...
acil Abduş'un obinin antonynin takıma katılması lazım..

bu saatten sonra her adamın önemi var..

Son sözüm Hocaya..
Bırak şu korkak oyunu...Struddirge ile başlayarak neyapmaya çalıştın anlaşılır gibi değil..
goller 2 maçtırgeliyorum diye bağırıyor...

ve sen Ünal gibi benim gibi bizim gibi izliyorsun

cakalkerem
25.02.2020, 10:27
takım izinli anlaşıldı sorun yok...biraz dinlensinler....

hocam sen ne iş yaparsın neden maç izlemeye gitmiyorsun...

elinde ne güzel örnek var..

he diyorsan ki ben rakiplerimi çok iyi tanırım etüt ediyorum, oyuncularıma anlatıyorum anlarım ozaman..

ama gördük ki sen bu işii yapmıyorsun yapsan bjk maçında böyle bir kadroyla çıkmazdın..demek sende baskılara dayanamayacaksın....

takım zaten kırılgandı(bu sene biraz daha iyi)

gol yesekte en azından atarız diyoruz....

yazık hoca geleceğini düşünüyorsan bu işleri yapacaksın

Mehmet Fatih Silik
25.02.2020, 10:49

Adas kimse memnun degil zaten iki macta da oynanan oyundan; lakin unutma ki iki macta da cok önemli eksiklerimiz oldu. Takimin olmazsa olmaz oyuncusu Nwakaeme yoktu. Bjk macinda ayrica hem o hem de Mikel yoktu ve biz 66. dakikaya kadar 9 ve 86. dakikaya kadar 10 kisi oynadik.

Hüseyin Hoca'ya Ekuban niye bastan beri oynamadi diye kizanlar oldu (ben dahil) ama adam sakatliktan cok yeni cikmis ve takimla fazla calisma imkani bulamamis.

Sivas'i kendi evimizde farkli yenebilirdik. Kacirdigimiz gollere bir bak. Ve biz 60 dakika müthis oynadik. Yani takimin potansiyeli var. Rize'ye karsi da kötü oynarsak o zaman hep beraber Hüseyin hocayi elestiririz.

Samet Berber
25.02.2020, 10:53
Nwakaeme ve Sturridge antremanda yok görebildiğim kadarıyla.

Samet Berber
25.02.2020, 10:54
Nwakaeme yürüyüş yapıyor kenarda sekerek yürüyor üstelik. 2-3 hafta oynayamaz muhtemelen.

gurur6134
25.02.2020, 10:55
Wakame doktor esliginde sahada yuruyor ama sekiyor yine yok rize macinda anlayacaginiz yururken bile sekiyorsa varin siz dusunun.. arka adale zaten 2 3 haftadir demistik en az gecmis olsun..

gurur6134
25.02.2020, 10:56
Hay sturidgeninde parmagindaki odeminde bu adam antreman yapmamak icin surekli bahane uyduruyor

gurur6134
25.02.2020, 10:59
Dogan yerine mikel baslar sturidge yerine parmak oynar son yarim saat ekuban girer yine onunda hafif sakatligi devam ediyor.oyun olarak yine sıkıntıli gececek belli 3 puani alan taraf biz olalim oyundan gectik artik.

mawro61
25.02.2020, 10:59
Bir takımda 1-2 kişi eksilince bjk maçı gibi aşağılanabiliyorsa, bu kadar ezik ve silik bir rezalet yaşıyorsa bu takıma, Takım denir mi?
2 yılda bunu başaramayan vasat stajyerlere hoca denir mi?

artvints
25.02.2020, 11:02
Serkan'ı oynatabiliriz umar'in karşısında. Pereira sosa nwakeme üst üste maçlar oynayınca tempolari düşüyor. Arada bir iki maç dinlendirsek, rotasyonu geniş tutsak, başaksehir ve gs maçlarına rakiplere göre daha az yıpranmış kadrolarla gelebiliriz, bu da ciddi avantaj olur.

Ahmet Kara
25.02.2020, 11:06
halen daha sağlık ekibi değişmedi, olacak iş değil. ömür'ü de bunları bıraksak 3 yıl top oynayamazdı.

Samet Berber
25.02.2020, 11:07
Sağlık ekibi acilen değiştirilmeli.

Harun-61
Serkan'ı oynatabiliriz umar'in karşısında. Pereira sosa nwakeme üst üste maçlar oynayınca tempolari düşüyor. Arada bir iki maç dinlendirsek, rotasyonu geniş tutsak, başaksehir ve gs maçlarına rakiplere göre daha az yıpranmış kadrolarla gelebiliriz, bu da ciddi avantaj olur.

Aynen katiliyorum. Serkan cok'da basarili olur. Antalya macinda bunu gördük.
Umari dedigin gibi ciddi manada baski altina almis oluruz.

Tekke
Bir takımda 1-2 kişi eksilince bjk maçı gibi aşağılanabiliyorsa, bu kadar ezik ve silik bir rezalet yaşıyorsa bu takıma, Takım denir mi?

Ortak ne 1-2 eksiği yahu?

Açık ara ligin en iyi takımı-kadrosuyuz, bak eksiklerimiz:

1. Ömür

2. Sturridge

3. Nwakaeme

4. Sarı

5. Hoseyni

Mikel dönecek galiba yazmadım, yukardaki 5 in 4 ü ülkede her takımda DİREK 11 OYNAR....

Sezon başında Ekuban-Ömür birini kaybetmeseydik 10 puanımız daha vardı, YAPMAYIN

Bunca şeye rağmen maç eksiği ile liderin 1 puan ardında olan takımın oyuncusu-t direktörü-başkanı ADAMDIR alkışı hakeder ancak

Tekke
25.02.2020, 11:08

Ortak ne 1-2 eksiği yahu?

Açık ara ligin en iyi takımı-kadrosuyuz, bak eksiklerimiz:

1. Ömür

2. Sturridge

3. Nwakaeme

4. Sarı

5. Hoseyni

Mikel dönecek galiba yazmadım, yukardaki 5 in 4 ü ülkede her takımda DİREK 11 OYNAR....

Sezon başında Ekuban-Ömür birini kaybetmeseydik 10 puanımız daha vardı, YAPMAYIN

Bunca şeye rağmen maç eksiği ile liderin 1 puan ardında olan takımın oyuncusu-t direktörü-başkanı ADAMDIR alkışı hakeder ancak

nbay
25.02.2020, 11:16
**
Güzel insan;

Bende ondan bahsediyorum işte..
Takım içinde düzeltilmesi gereken şeyler varken takıma verilen 2 günlük izinden bahsediyorum.
bu sorunlar,takım izindeyken düzeltilmez değil mi?

olumlu düşünelim o zaman :)
bu iki izin gününün birinde belki gerçekten izin yaptı teknik heyet , 2. günde de teknik heyet bir araya gelip maçın özetini izledi . sağdan soldan gelen eleştirileri dikkate aldı . onları nasıl düzeltiriz onu planladı . bugünden sonra da uygulamaya geçilecek takımla birlikte.
hüseyin hoca illaki kafa yoruyordur bu tarz şeylere. içerde olmadığımız için bilemeyiz .
hatırlayalım hoca sık sık alt yapı takımlarının maçlarını ve idmanlarını takip ederdi . özkan sümerin yanında gözüktüğü fotolar da vardı . belli ki bu tarz konulara bir eğilim var. yerinde görmeyi analiz etmeyi araştırmayı sevdiğini düşünüyorum .
haa bunları gerçekten uyguladığını bildiğimiz tesislerden ayrılmayan bir ünal hocamız da vardı . yaptı da ne oldu ? futbol olarak şikayet etmedik mi genel olarak ? bunları yapıyor olmak da yeterli gelmiyor malesef.

AyhanPe
25.02.2020, 11:24

Cogumuz yasadik bunu macta sanirim. Öyleki maci izleyemedim bile. Fark yiyebilirdik. Sanirim Hüseyin de cikardigi ilk 11 den dolayi pisman oldu. Ilk yarida Sturridge cikarip müdahele etmeliydi. O mac onunla olmayacagi ilk 20 dk da belliydi zaten. Ekuban daha hazir olsa biraz daha erken alabilirdi oyuna ama belkide en verimli olabilecegi en dogru zamanda sokuldu. Son 15 dk toparlandik. 5 dk daha uzasa alirdik maci.

Bu sekilde tempolu oynayan her takim zorlar bizi. Deplasmanda Antep maci kabus gibi gecebilir. Alanyaspor da ayni sekilde oldukca zorlar bizi. Umarim A.Ömür fit bi sekilde geri döner. Cok ihtiyacimiz var ona. Abdülkadir sagda, Guilherme forvet arkasina cekildiginde böyle pres yapan takimlara karsi daha az zorlaniriz gibi geliyor bana. Seneye pres gücü daha yüksek bir takim olusturulmali yoksa sampiyonlar liginde avaraj takimi oluruz..

yorumsuz6117
25.02.2020, 11:31
Wakame gitti şampiyonluk gitti..

AyhanPe
25.02.2020, 11:33
Wakame gitti şampiyonluk gitti..

Nereye gitti? Antep macinda sahada olsun yeter. Rize macinda onsuz idare ederiz sanirim. Kupada oynamasada olur..

castillo61
25.02.2020, 11:38
Rize'yi Wakayeme'siz de kevgire çevirmeliyiz. Kupa maçında zaten riske edilmez. Antep-Malatya-Başak sürecine iyice dinlenmiş olarak çıksın yeterli.

Larking
25.02.2020, 11:49
Tony bu maçta yok gibi görünüyor.

Anlayamadığım geçen hafta çekilen MR sonrasında "önemli bir şeyi yok,adalesinde sertleşme ve gerilme var,bjk maçına yetiştirilmeye çalışılacak"açıklaması yapılıyor ama bjk maçı geçti oyuncu daha idmana bile çıkamadı,sekerek yürüyüş yapıyor.

Futbolu takip eden herkes bilir genelde bu tip sakatlık futbolcusuna göre 2-3 haftadır,erken oynatırsan yırtılır adale 2 aydan başlar.Doktor olmaya gerek yok bunu bilmek için.

Ya sağlık ekibi MR sonuçlarını değerlendiremiyor ya da teknik ekibe yanlış bilgi veriyor.İkisi de çok feci.

ffırtına
25.02.2020, 11:56
kuzey cephesinde yeni bir şey yok !

- iki rakibin senden 80 km ötede karşı karşıya geliyor . analiz için mükemmel fırsat .
ama sen ne yapıyorsun ?
şu maçı izlemeye , canlı canlı rakipleri görmeye tenezzül dahi etmiyorsun !
(cezalı dahi olsan ) bu maçı yardımcı hocan değil , sen izlemeliydin hüseyin hoca !
topu topu gidiş 1 saat , geliş 1 saat . ne kaybederdin ? hiç birşey .
genç , dinamik , vizyon sahibi hoca diyoruz ama yarattığın hayal kırıklıkları geçtikçe çoğalıyor .

- cezaya gelelim .
ünal karaman teknik direktörken , senin kulübede kart görmen ,
tamamen ünal karaman'ın otoritesini tanımıyorum demektir .
ünal karaman orada süs değildi . sen dahil , tüm takımın patronuydu.
patronunun yanında sen nasıl böyle atarlanabilirsin ?
bu yaptığın hareketler , aslında bir nevi (seni iplemiyorum ) demek değil mi ?
hadi bi kere yanlışlıkla oldu diyelim . peki diğerleri ? ona ne diyeceğiz ?
takımın başına geçtin . aynı tavırlar , aynı davranışlar yine devam .
savaş alanında komutanı olmayan ordu , hangi zaferi kazanabilir ?
(her ne olursa olsun ) sen tribünde değil , sahanın içinde olmalıydın .
eksilerin gün geçtikçe çoğalıyor sayın hocam !

- edvırd nivtın'a gelelim .
bu arkadaş , pekala epl bünyesinde iş bulabilirdi . koca çelsi efsanesi sonuçta .
hatta çempiyınşip'te , orada burada mutlaka kendine bir yer edinirdi .
ama bize geldi . neden ? bizden başka neden kimse talipli olmadı ?
kötü bir ligde , orta düzey bir takımın bünyesinde , neden yardımcı antrenörlük ?
düşünsenize , dimatteo'nun , hidink'in yardımcısısın , iki numarasın .
öyle veya böyle ingiliz futbol ikliminde hatırı sayılır bir yerdesin .
ama geldiğin yer , kariyerine yeni başlayacak olan hüseyin çimşir'in altı .
bu bana çok mantıksız geliyor .
guti hernandez almerya'ya giderken , arteta arsenal'e giderken ,
senin buralarda ne işin var sayın nivtın ?
sen koca çelsi efsanesi olmuş adamsın .
çıkar da masaya vursana kardeşim ! benim yerim burası değil desene !
ben milletin ağız kokusunu çekmem , millet benim ağız kokumu çeksin desene !
ben yönetilmem , yönetirim desene !
kükremiş sel gibiyim , bendimi çiğner aşarım ,
hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım desene !

daha neyi bekliyon sayın nivtın ?

- ömür'ü vodafonpark'ta rakip taraftarların arasında ( armut gibi ) tek başına bırakan kim ?
çocuğun başına bir şey gelse , kim , nasıl hesabını verecek ?
bu çocuk kafileden ayrılıp , stadın çeşitli yerlerinde gezerek nasıl selfi çektirebiliyor ?
can karyağdı , işini yap işini !
senin görevin , sadece basın toplantısında moderatörlük yapmak değil .
bu takımın herşeyiyle ilgilenmeyeceksen , ne demeye oturuyorsun orada ?

Havaalanındaki polis memuruna ahmak demek, benim vergimle oradasınız demek ve benim paramla eve ekmek götürüyorsunuz demek hadsizliğin kaçıncı seviyesi..

Forum yönetimi uyuma , polis memuruna hakaret eden şu zatı daha ne kadar görmezden geleceksiniz..

Halil Alemdar
25.02.2020, 11:58
Olacak iş değil ya ilk başta dağ gibi Ekubanı kaybettik şimdi de dağ gibi Nwakaeme yok. Abdüş gibi yeteneği zaten başında kaybetmiştik. Takım için çok çok önemli 3 adamdan aynı anda mahrumuz şu an. Ekubanın sakatlığı tam atlatıp 90 dk oynaması biraz sürer. Nwakaeme ne durumda belli değil Gaziantep maçına tam olarak hazır olur mu muamma. Abdüş 50-60 dk oynayabilecek forma ne zaman ulaşır muamma. Olacak iş değil ya. Nwakaemede sıkıntı yok demelerine rağmen 2-3 hafta oynayamayacak durumdaysa sağlık ekibini bi gözden geçirin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burak Bıyıklı
25.02.2020, 11:59
Alıntılamayın, bloklayın geçin.

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
25.02.2020, 12:00
Nwakame.sorloth
Sosa.ugurcan bu 4 isimden biri dahi eksik oldugu surece biz sampiyon filan olamayiz.saglik ekibi facia otesi.nerede nwakame.adamin dogru duzgun bir sikintisi yok dediler adam yuruyemiyor deniliyor.bu kafayla sampiyonluk imkansiz.ekuban hala donemedi.umarim a.omur donebilir.gerci omur tum tedaviyi avrupada oldu galiba.

Onur Erçetin
25.02.2020, 12:00
Rize'yi Wakayeme'siz de kevgire çevirmeliyiz. Kupa maçında zaten riske edilmez. Antep-Malatya-Başak sürecine iyice dinlenmiş olarak çıksın yeterli.

Adam gibi bir açıklama yapmıyorlar ki sıkıntı bundan kaynaklanıyor.Waka ile ilgili açıklamaya baktım,ciddi birşey yok deniyor.Böyle bir açıklama olmaz.Adale gerilmesi ya da başka birşey dersin anlarım ama düz cümlelerle sağlık ekibi açıklama yapmamalı.Birinci dereceden adale gerilmesi varsa bu geçebilir ama hala ağrısı varsa zorlamaması yerinde olur çünkü bu tür sakatlıklar zorlandığında çok daha kötü olabiliyor.İkinci dereceden adale gerilmesi olduğunu sanmıyorum inşallah yoktur,ikinci derecede olduğunda önemli yırtıklar ve kanama meydana gelebiliyor.Bence durum söyledikleri gibi hafifse eğer Gazişehir maçında oynar.

Onur Erçetin
25.02.2020, 12:09
Rizespor maçını ne yapıp edip almamız lazım.Sol kanatta Guilherme ile başlamasınlar,o kanatta etkinliği sıfır adamın.Ekubanın oyuna sol kanatta ilk 11 başlaması lazım.Rakibi tehdit edecek isimler lazım.İkinci yarı duruma göre Bilal alınabilir.Guilherme oynayacaksa sağ kanat oynasın,en azından ters ayakla birşeyler yapar orada.Pas trafiğine katılır.Sol kanatta pas trafiğine girecek adam yok,ayrıca soldan hızlı da olmadığı için çok etkisiz kalıyor.Defansta Da Costa-Hosseini ikilisi oynarsa kontra ataklar sıkıntı olabilir ama defanstan topla çok daha rahat çıkarız,erken gol bulursak işi bitiririz.Türkmeni çok fazla pas hatası yaptığı için yazmadım.Sturridge gibi hiçbir işe yaramayan adama vereceğimiz parayla keşke Rodayı tutsaydık.Alternatif sıkıntımız var.Yedekten girebilecek isimler belli.Parmak,Doğan,Bilal ve Yusuf.Yedekler yetersiz ama yapacak birşey yok.Bir şekilde kazanırız diye düşünüyorum.

-------------------------------Uğurcan----------------------------

Pereira-----------Da Costa-------------Hosseini-----------Novak

--------------------------------Mikel--------------------------------

-------------------Sosa------------------Ndiaye--------------------

Guilherme---------------------------------------------------Ekuban

-----------------------------Sorloth----------------------------------

Tayfun
25.02.2020, 12:17
Nwakame.sorloth
Sosa.ugurcan bu 4 isimden biri dahi eksik oldugu surece biz sampiyon filan olamayiz.saglik ekibi facia otesi.nerede nwakame.adamin dogru duzgun bir sikintisi yok dediler adam yuruyemiyor deniliyor.bu kafayla sampiyonluk imkansiz.ekuban hala donemedi.umarim a.omur donebilir.gerci omur tum tedaviyi avrupada oldu galiba.

Tony bu maçta yok gibi görünüyor.

Anlayamadığım geçen hafta çekilen MR sonrasında "önemli bir şeyi yok,adalesinde sertleşme ve gerilme var,bjk maçına yetiştirilmeye çalışılacak"açıklaması yapılıyor ama bjk maçı geçti oyuncu daha idmana bile çıkamadı,sekerek yürüyüş yapıyor.

Futbolu takip eden herkes bilir genelde bu tip sakatlık futbolcusuna göre 2-3 haftadır,erken oynatırsan yırtılır adale 2 aydan başlar.Doktor olmaya gerek yok bunu bilmek için.

Ya sağlık ekibi MR sonuçlarını değerlendiremiyor ya da teknik ekibe yanlış bilgi veriyor.İkisi de çok feci.

Nwakaeme yürüyüş yapıyor kenarda sekerek yürüyor üstelik. 2-3 hafta oynayamaz muhtemelen.

Sağlık ekibi değişmeli, doğru düzgün ne teşhis ne de tedavi uygulayabiliyorlar .

Larking
25.02.2020, 12:19
Rize'yi eksiklere rağmen bir şekilde geçeriz.

Rize maçıyla beraber 17 günde 5 maç oynayacağız.Bazı oyunculara çok yük bindi.Adaleler çok yoruldu.Rotasyon yapmak lazım.Herkes kendisini çok hazır tutmalı.

Hüseyin Çimşir mutlaka diğer oyuncuları da hazırlamalı,başka oyun planları üretmeli.Geçen sezonlarda birçok şampiyonluk son haftalara doğru sürpriz oyuncu katkısı ile geldi.Hep aynı oyuncularla hem mental hem de fiziksel yıpranmaya uğramamak kaçınılmaz.

emre6117
25.02.2020, 12:20
Rizeyi nwakamesiz de yenmeliyiz ancak bundan sonraki neredyse tum maclarda nwakameye ihtiyacimiz var.en degerli oyuncularimizdan olan nwakameden ikinci devre fb.sivas.bjk macinda yararlanamadik bari bundan sonraki maclarda kullanabilelim.rize macinda yedeklerde dahi olsa olmali.antep macinda as kadroda olmali.alternatifi de yokki adamin.

trbzonsporlu
25.02.2020, 12:37
maşallah bugünkü idmanda takımın neredeyse yarısı sakatlığından katılmamış.

rakiplerimize sırasıyla bakalım.

başakşehir: haftalardır aynı kadro ile oynuyorlar; hiç viscanın, irfancanın crivellini caicaranın v.b. sakatlanıp oynamadığını duymadık.

gs: emre ve falcaonun sakatlığı vardı, ikinci devreden itibaren düzeldi. sadece bu hafta lemina sakatlığından dolayı oynadı.

sivas: bizim maçta sadece emre sakat diye rıza hoca mobese görse konuştu ağladı. alanya maçında tam kadroydular. ilk devre neredeyse sıfır sakatlıkla oynadılar.

fb: hasan ali hariç ilk 11 inden uzun süre sakatlık yaşamayan haftalardır aynı kadro oynayan takımlardan.

bjk: uzun süredir aynı takımla oynuyorlar 11 lerinde sakat oyuncu bulunmuyor.

bizde ise ömür zaten sene başından beri sakat, sturrige hep sakat, ekuban yeni yeni geliyor, nwakeme sakat sadece yürüyüş yapmış, huseyni sakat, yusuf sarı sakat, canbaz filan yazmıyorum bile. sosayla sörloth sakatlandığı an bu yarış biter zaten

AyhanPe
25.02.2020, 12:38
Nwakaemesiz Fb, Bjk ve Sivas maclarindan 7 puan toplamak önemli bir basari. Kim oynarsa oynasin elinden geleni yapiyor. Bjk macindaki kötü oyunda takimin pres gücünün zayif olmasinin rolü büyük. Hocaninda tercihlerininde buna katkisi oldu tabi.

Nwakaeme ye Antep macinda ihtiyacimiz var ama baski yedigimiz maclarda daha iyi bir oyun görmek istiyorsak A.Ömür den mucizevi bir geri dönüs saglanmasi gerekir. Biraktigi yerden devam etmeli. Bjk macinda iyi bir Abdülkadir e cok ihtiyacimiz vardi. Zaten baskan da bir önce dönmesini iple cekiyor verdigi demeclere bakilirsa.

Oğuz KUL
25.02.2020, 12:48
Bjk maçından sonra ilk kez foruma giriyorum ama forum karalar bağlamış beyler sakin !

Bir maçla baharın gelmeyeceği gibi bir maçlada bahar bitmez !
Lütfen takımın havasını bozmayalım..
Şöyle bir gerçek varken ;

Bjk maçını çoğu kesim berabere biteceğini düşündü zor deplasmandı ve öylede bitti..
Sakat ve cezalı oyuncumuzla iki topçumuz oynamadı..
Fb ve bjk yarış dışı kaldı ve buraya alanyayı da katıyorum..

Geri 4 takım zirve mücadelesini sürdürüyor
En az hatayı yapan Şampiyon olacakken karamsar olmayalım lütfen..
Ömür iki hafta içinde kadroya girecek ve bize artı değer katacak yetenek olarak en değerli futbolcumuz sonuçta..
Gs fikstürü bizden daha zor evet fbyi yenerek hava kattılar ama bizde onları yenmiştik unutmayalım !
Fb bize oynadığının 3/1 oynadı !
Bizim en zor maçımız şuan istanbulda oynayacağımız gs maçı ve o maça kadar puan kaybetmememiz gerekiyor !

Özellikle bu sezon tüm maçları izlemeye çalışıyorum çünkü bu sene şampiyon olacağımıza inanıyorum..
İnanın bizden daha iyi hiç bir takım oynamıyor..
Başakşehiri dün izledik çok mu iyiydi ?
Gs keza ?
Ya sivas ?

Bu yüzden inancınızı kaybetmeyin !

AyhanPe
25.02.2020, 12:55
Neyse burdaki ümitsizler icin olasi sampiyonlar ligi grubumuzu yaziyorum: 1. Liverpool 2. Real Madrid 3. Inter 4. Trabzonspor..

Nasil kura sansimiz? R. Madrid neden ikinci torbadan katildi onuda anlamadim ama yine 2. torbaya koydum :D

Kesinlikle Liverpool ile karsilasacagimizi düsünüyorum. Ahanda buraya yaziyorum..

Emirhan Uludüz
25.02.2020, 12:55
Bjk maçından sonra ilk kez foruma giriyorum ama forum karalar bağlamış beyler sakin !

Bir maçla baharın gelmeyeceği gibi bir maçlada bahar bitmez !
Lütfen takımın havasını bozmayalım..
Şöyle bir gerçek varken ;

Bjk maçını çoğu kesim berabere biteceğini düşündü zor deplasmandı ve öylede bitti..
Sakat ve cezalı oyuncumuzla iki topçumuz oynamadı..
Fb ve bjk yarış dışı kaldı ve buraya alanyayı da katıyorum..

Geri 4 takım zirve mücadelesini sürdürüyor
En az hatayı yapan Şampiyon olacakken karamsar olmayalım lütfen..
Ömür iki hafta içinde kadroya girecek ve bize artı değer katacak yetenek olarak en değerli futbolcumuz sonuçta..
Gs fikstürü bizden daha zor evet fbyi yenerek hava kattılar ama bizde onları yenmiştik unutmayalım !
Fb bize oynadığının 3/1 oynadı !
Bizim en zor maçımız şuan istanbulda oynayacağımız gs maçı ve o maça kadar puan kaybetmememiz gerekiyor !

Özellikle bu sezon tüm maçları izlemeye çalışıyorum çünkü bu sene şampiyon olacağımıza inanıyorum..
İnanın bizden daha iyi hiç bir takım oynamıyor..
Başakşehiri dün izledik çok mu iyiydi ?
Gs keza ?
Ya sivas ?

Bu yüzden inancınızı kaybetmeyin !

Berabere bitecek maçta başımıza gelebilecek bütün senaryolardan bu taraftar felaket çıkarır.

İyi oynar berabere kalırsan, şampiyonluk takım iyi oynadığı maçı kazanacak aga Hüseyin hoca moca değil taktik teknik sıfır.

Kötü oynar berabere kalırsan, bu takım şampiyon falan olamaz çok kötü top oynuyoruz.

Denk giden sakin maçta berabere kalsan, mücadele yok takım inanmıyor.

Denk giden mücadele gücü yüksek maçta berabere kalırsan, takım yeteneksiz aga mücadele etse de olmuyor. Teknik oyuncuyla şampiyon olursun, mücadele eden oyuncuyla anca ikinci olursun.

Bahaneler hazır çünkü her maçı eze eze en az 2 farkla kazanmamız gerektiğini düşünen manyaklar ve yıllarca kupa kaldırmamış olmanın kendisinde yarattığı eziklikle kötü oyuna ve puan kaybına tahammül edemeyenler dışında çok az taraftarımız var. Haftalardır fenerin şampiyon olacağını iddia eden adam son iki haftadır gs şampiyon olacak diyor burada milletin aklıyla alay ediyor.

Edit: Ha birde burada Liverpool taktikleri yazarken iyi hoş ancak, nwakayeme ve mikel'in yokluğunda aynı oyunu bekleyecek kadar da futboldan zerre anlamayan insanlar yazıyor. Ulan Ekuban sakatlıktan dönmüş, nwaka sakat, Mikel cezalı, ömür sakat adam hala Vodafone da bjkyi parçalamayı umuyor. Neymiş Başakşehir dağıtmış, aynen güzel kafalar devam.

shootems
25.02.2020, 13:01
Berabere bitecek maçta başımıza gelebilecek bütün senaryolardan bu taraftar felaket çıkarır.

İyi oynar berabere kalırsan, şampiyonluk takım iyi oynadığı maçı kazanacak aga Hüseyin hoca moca değil taktik teknik sıfır.

Kötü oynar berabere kalırsan, bu takım şampiyon falan olamaz çok kötü top oynuyoruz.

Denk giden mücadele gücü yüksek maçta berabere kalırsan, takım yeteneksiz aga mücadele etse de olmuyor. Teknik oyuncuyla şampiyon olursun, mücadele eden oyuncuyla anca ikinci olursun.

Bahaneler hazır çünkü her maçı eze eze en az 2 farkla kazanmamız gerektiğini düşünen manyaklar ve yıllarca kupa kaldırmamış olmanın kendisinde yarattığı eziklikle kötü oyuna ve puan kaybına tahammül edemeyenler dışında çok az taraftarımız var. Haftalardır fenerin şampiyon olacağını iddia eden adam son iki haftadır gs şampiyon olacak diyor burada milletin aklıyla alay ediyor.

Edit: Ha birde burada Liverpool taktikleri yazarken iyi hoş ancak, nwakayeme ve mikel'in yokluğunda aynı oyunu bekleyecek kadar da futboldan zerre anlamayan insanlar yazıyor. Ulan Ekuban sakatlıktan dönmüş, nwaka sakat, Mikel cezalı, ömür sakat adam hala Vodafone da bjkyi parçalamayı umuyor. Neymiş Başakşehir dağıtmış, aynen güzel kafalar devam.Çok güzel yazmışsın hocam eline sağlık. Bu kadar eksik kadro ile oradan alınan 1 puan iyidir. Başka hiçbir takip bizi böyle ezemez kolayına, hele anadolu takımları hiç ezemez.

Biz tam kadro olduktan sonra bu ligde 2 golden az atmayız. Ligin en rahat gol atan takımıyız. Biraz direnç gösterdiğimiz her maçı rahat alıyoruz. Bjk maçından alınan 1 puan bizi şampiyon yapacak o gol öyle sade bir gol değildi.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
25.02.2020, 13:06
Neyse burdaki ümitsizler icin olasi sampiyonlar ligi grubumuzu yaziyorum: 1. Liverpool 2. Real Madrid 3. Inter 4. Trabzonspor..

Nasil kura sansimiz? R. Madrid neden ikinci torbadan katildi onuda anlamadim ama yine 2. torbaya koydum :D

Kesinlikle Liverpool ile karsilasacagimizi düsünüyorum. Ahanda buraya yaziyorum..

Liverpool zorlar biraz :)

Oğuz KUL
25.02.2020, 13:08

Edit: Ha birde burada Liverpool taktikleri yazarken iyi hoş ancak, nwakayeme ve mikel'in yokluğunda aynı oyunu bekleyecek kadar da futboldan zerre anlamayan insanlar yazıyor. Ulan Ekuban sakatlıktan dönmüş, nwaka sakat, Mikel cezalı, ömür sakat adam hala Vodafone da bjkyi parçalamayı umuyor. Neymiş Başakşehir dağıtmış, aynen güzel kafalar devam.

Aklın yolu bir..
Şöylede anlaşılmasın lütfen böyle düşünmeyen taraftarımızı ötekileştirmiyoruz ve onlarında siz göremiyorsunuz deme lüksü yok !
Biz biriz bunu ilk önce aklımıza hepimizin yerleştirmesi gerekiyor !
Hangimiz bu şampiyonluğu birimizden daha fazla istiyor ? Hiç birimiz ! Herkes aynı, herkes eşit..

Hüseyin hoca istemiyor mu?
Başkan?
Futbolculardan herhangi biri ?

Emin olun ki hepsi bizden daha fazla istiyorlar.. Şampiyon olabilirsin ama 35 yıllık bir özlemi bitirecek o kadro ne hisseder biliyormusunuz tarifimümkün değil !
Bakin gs ye 20 yıllık galibiyet altıüstü 1 galibiyet dikkatinizi çekiyorum nasıl kutladılar ?
Şampiyon olacak bu kadro neler hissedecek..

Oluruz veya olamayız bu ayrı ama biz inancımızdan bir adım geriye gitmemeliyiz her sene böyle oldu umutsuzluk, karamsarlık, yine bizi yapmayacaklar.. Boşverelim bunları sen vuravura kazan sonuna kadar puan topla o zaman hesapları yapalım bu takım ikili averajla şampiyonluğu verdi şikeyle tasdiklendi !

Herkes istiyor ama yüreğini ortaya koymak başka bir mesele..
Ben bizden bunu istiyorum sadece !

chener
25.02.2020, 13:45
dünyadaki virüs salgınının etkileri -allah esirgesin- türkiyeye de sıçrarsa ve italyadaki gibi ligleri seyircisiz oynatma kararı alınırsa, bu durumda bunun şampiyonluk yarışına etkisi ne olur acaba?

AYYILDIZ
25.02.2020, 13:48
Çok zor maç. Önümüzdeki 4 maçı mutlaka almalıyız. Inşallah gs ve basaksehirde sürpriz kayıplar yaşar.

Tayfun
25.02.2020, 14:15
https://twitter.com/aliamacansiz/status/1232248952789110784?s=19

Bu Yusuf Sarı geri zekalı mı?

Halil Alemdar
25.02.2020, 14:25
——-Uğurcan——-
Jp-Costa-Campi-Novak
———-Mikel———
—Sosa—————-
—————Ndiaye—
Eku——————-Nwaka
———Sörloth——-

Herhangi bi sakatlık yaşamadan şu takımı kurabilsek o zaman görürüm ben şampiyon olabiliyo muyuz olamıyo muyuz.. sürekli eksik halinde her zaman müthiş performans bekleyenleri anlamıyorum. Hele şu kadroya bi de Abdüşü alabilsek sen gör o zaman futbolu. Şu kadroyla 2 golden az atacağımız takım yok ligde. Gören de gs uzay takımı gibi oynuyor sanacak. Komik.

Bud Spencer
25.02.2020, 14:28
umarim biraz futbol oynariz, yoksa bu macida zor aliriz
ürkütücü sekilde kötü oynuyoruz
toparlanmamiz lazim

Uğur Ö.
25.02.2020, 14:42
https://twitter.com/aliamacansiz/status/1232248952789110784?s=19

Bu Yusuf Sarı geri zekalı mı?
Beyinsizlik başka birşey değil.

LağusKusteli
25.02.2020, 14:54
Tescilli Trabzonspor düşmanı köpeklerin fitne/fesatlarını buraya koymayın!

trbzonsporlu
25.02.2020, 15:00
rize maçı bilet fiyatları uygun tutulmuş, dolar umarım stadyum.

BlackPanther
25.02.2020, 15:02

Dikkatini cekerim. Adam bizim görmek istemediklerimizi bize hatirlatiyor. Dogruyu söylüyor. Kadro kalitesi olarak Süperligin en iyi takimi biziz. Ama tehlikeyi bize isaret ediyor. Hüseyin Cimsir aklini basina toplasin. Teknik Direktörlük yapsin. Bostan Korkulugu olarak saha kenarina dikilmedi.

İbrahim Gökhun Öztürk
25.02.2020, 15:13
Kalmış 15 maçımız herşey bizim elimizde destek olacaklarla yola devam, köstek olacaklar gitsin ayaklara takılmasınlar...

BatuhanB
25.02.2020, 15:17
Dikkatini cekerim. Adam bizim görmek istemediklerimizi bize hatirlatiyor. Dogruyu söylüyor. Kadro kalitesi olarak Süperligin en iyi takimi biziz. Ama tehlikeyi bize isaret ediyor. Hüseyin Cimsir aklini basina toplasin. Teknik Direktörlük yapsin. Bostan Korkulugu olarak saha kenarina dikilmedi.

"Adam" dediğiniz kişi sezon başından bu yana âciz Fenerbahçelilerin yürüttüğü algı operasyonunun medyadaki yüzü olma görevini ifâ ediyor. Yorumunuz varsa buyurun kendiniz yapın, saçma sapan tiplerin yorumlarını -üstelik kalın ve büyük puntolu hâlde- paylaşmayın ricâ ediyorum.

emre6117
25.02.2020, 15:21
Huseyin hoca suana kadar aldigi sonuclar oldukca basarilidir.bjk macinda ezildik dogrudur ama takimdaki eksiklikler bjknin kendi sahasinda son kursunu oynamasi gayet dogal.sivasi 60 dakika ezdik.fenerbahce maci fb baski kurmasi gayet dogal.

Mustafa YILMAZ
25.02.2020, 15:21
Bu saatten sonra hoca tartışmak,oyuncu gömmek düşman işidir.

Değişim yapma şansımız yok, son virajdayız dibine kadar destek olmalıyız. Eleştiri olacaksa da tukaka etmek için değil olumlu yönde etkilemek için olmalı.

Sezon sonu masaya yatırılır ne varsa ama şimdi değil.

Rize, Avrupa'dan dönmüş bsk'yı yenemiyorsa diyecek bişey yok şu maçta puan alamayacaksan düş bari.

Tekke
25.02.2020, 15:27
Serdar Ali Çelikler:

Trabzonsprorun Hocasi Hüseyin Hoca kusura bakmasin. Fenerbahce macinin ikinci yarisindada Besiktas macindada hocalik katkisi olarak pek birsey yapamadi.
Düsün bir!

Kalmış 15 maçımız herşey bizim elimizde destek olacaklarla yola devam, köstek olacaklar gitsin ayaklara takılmasınlar...

"Adam" dediğiniz kişi sezon başından bu yana âciz Fenerbahçelilerin yürüttüğü algı operasyonunun medyadaki yüzü olma görevini ifâ ediyor. Yorumunuz varsa buyurun kendiniz yapın, saçma sapan tiplerin yorumlarını -üstelik kalın ve büyük puntolu hâlde- paylaşmayın ricâ ediyorum.

Bu saatten sonra hoca tartışmak,oyuncu gömmek düşman işidir.

Değişim yapma şansımız yok, son virajdayız dibine kadar destek olmalıyız. Eleştiri olacaksa da tukaka etmek için değil olumlu yönde etkilemek için olmalı.

Sezon sonu masaya yatırılır ne varsa ama şimdi değil.

Rize, Avrupa'dan dönmüş bsk'yı yenemiyorsa diyecek bişey yok şu maçta puan alamayacaksan düş bari.

Serdar denen maşa gitsin başka yerde afkursun.

Bugün medyaya baktım:

1. Sörloth a Real Madrid kancası

2. Uğurcan Liverpoool da

3. Antrenmanda şok

4. Sturiçe uyarı

5. Ömür müjdesi (tek olumlu haber, o da aspor iyi mi)

Kahpe bizansın medyası KAFA KARIŞTIRMAYA başlamış, Çeliker de başka köpeklik peşinde...

HOCA-OYUNCU-YÖNETİM-TARAFTAR 4 üne de saldırıyorlar farklı kaynaklardan

BlackPanther
25.02.2020, 15:41

Bugün medyaya baktım:

2. Uğurcan Liverpoool da

3. Antrenmanda şok

4. Sturiçe uyarı

Kahpe bizansın medyası KAFA KARIŞTIRMAYA başlamış, Çeliker de başka köpeklik peşinde...

GS nin gizli lobisi yine is basinda. Bende okudum haberleri. Gs liler bizi rakip bile görmüyorlar. Biz Trabzonsporu sahamizda yeneriz. Onlar o zamana kadar cok puan kayip ederler diyorlar. Bizde Fatih Terim onlarda Cimsir var diye dalga geciyorlar. Neredeyse kavga edecek duruma geldik. Olacak is mi?

Muhammet Yazici
25.02.2020, 15:41
ne afkurmasından bahsedıyosun adam dedıklerınde yüzde yüz haklı. 3 maçtır senın benım gibi kenarda izliyor. kenardan sadece ılerı cık dıye ısaret yapmayla olmuyor bu işler bi ağırlıgın olacak

Bugün medyaya baktım:

2. Uğurcan Liverpoool da

3. Antrenmanda şok

4. Sturiçe uyarı

Şahin Yılmaz
25.02.2020, 15:56
Bu virüs işi can sıkmaya başladı. Sanırım bir iki haftaya kalmaz bizim liglerde durur. Tüm Avrupa da İran da var bizde yok. Olacak iş değil.

Yakında burda da virüs vakalarını duymaya başlarız. Bu yılda şampiyonluk hayallerimiz virüsle biter.

Bizde bu şans varken başka birşey olmaz.

only ts
25.02.2020, 15:57
Hüseyin Çimşirin göreve geldikten sonra bir katkısı olduğunu düşünmüyorum. Kendine güveni yok ve bu sebeple ingiliz yardımcı antrenör tuttu kendine ve takıma.
Bence şu anda herşey Ünal Karaman ın takımı kurduğu şekilde devam ediyor.

Eğer aksini iddia ediyorsanız, Ünal Karaman dan sonra takımda ne gibi şeyler değişti, oyun planında ne farklılıklar oldu ve bunu kanıtlayıcı nasıl bir oyun oynadık gösterin bizde bilelim.

Hüseyin Çimşir gibi stajyer hocayla işimiz zor umarım yanılan ben olurum.
Bu arada bir soru sordumuştum maç bileti ne zaman çıkar alabilirim diye, bir allahın kulu yardım edip iki laf söylemedi. Korkmayın be bütün biletleri satın almayacam :D
Neyseki en iyi yerden buldum bileti.

Enes Başkaya60
25.02.2020, 15:58
Abdülkadir Ömür son 15 dakika oynayacakmış buna çok sevindim inşallah daha güçlü bir şekilde döner...

Şahin Yılmaz
25.02.2020, 16:00
Hocanın BJK maç sonu açıklaması bende tam bir hayal kırıklığı oldu.

Neymiş efendim ortayı kalabalık tutup rakibi kanatlara yönlendirme planımız varmış.

Böyle bir mantık olabilir mi? Maç gününden beri düşünüyorum çözemedim.

yasin196761
25.02.2020, 16:09
Ünal Karaman varkende dedim şimdide diyorum. Hoca kim olursa olsun herşey sezon sonu konuşulur. Başarılı görürsen hoca kalır gormezsen gönderirsin. Ligin liderine 60 dk pozisyon vermemişsin üstüne skoru 5-0 getirecek pozisyonları bulmuşsun. Ha derseler ki bu maç kıstas değil gidin kasımpaşa maçına bakın o zaman.

DURAS
25.02.2020, 16:11
Hocanın BJK maç sonu açıklaması bende tam bir hayal kırıklığı oldu.

Neymiş efendim ortayı kalabalık tutup rakibi kanatlara yönlendirme planımız varmış.

Böyle bir mantık olabilir mi? Maç gününden beri düşünüyorum çözemedim.
Öyle ya da böyle bir strateji yapmış. Bence de çok kötü bir stratejiydi. İki hızlı kanat oyuncusu ile başlasaydı. Caner’in ve Gökhan’ın ileri çıktıklarında oradan faydalanacak, ya da ribaund topları toplayıp hızlı konratağa çakacak futbolcularla başlasaydı, bir nebze bu Makul görülebilirdi. Ama bu stratejiyi planlayıpta çıkardığı kadro işte ben onu anlamadım

Emrah KabuL
25.02.2020, 16:13
Hüseyin Çimşirin göreve geldikten sonra bir katkısı olduğunu düşünmüyorum. Kendine güveni yok ve bu sebeple ingiliz yardımcı antrenör tuttu kendine ve takıma.

Eğer aksini iddia ediyorsanız, Ünal Karaman dan sonra takımda ne gibi şeyler değişti, oyun planında ne farklılıklar oldu ve bunu kanıtlayıcı nasıl bir oyun oynadık gösterin bizde bilelim.

Bu arada bir soru sordumuştum maç bileti ne zaman çıkar alabilirim diye, bir allahın kulu yardım edip iki laf söylemedi. Korkmayın be bütün biletleri satın almayacam :D
Neyseki en iyi yerden buldum bileti.Sivas ve bjk maçına kadar oyuncu değişikliklerinde gayet iyiydi..ve en önemlisi öyle ya da böyle öne geçtiğimiz maçlarda bjk deplasmanı hariç puan kaybetmedik, mağlup olmadık.

Antonio
25.02.2020, 16:17
Huseyin cimsiri eleştiri zamanı değil. Takım antrenörsüz olabilir ama şampiyonluk için leş bir futbol bile olsa destek olacağız. Güzel futbol isteyen barcelonayi izlesin.

yorumsuz6117
25.02.2020, 16:19
Huseyin cimsiri eleştiri zamanı değil. Takım antrenörsüz olabilir ama şampiyonluk için leş bir futbol bile olsa destek olacağız. Güzel futbol isteyen barcelonayi izlesin.

Saçma ve mantık dışı bir yorum, iyi futbolla şampiyon olunur zaten leş futbolla olamazsın, bireysel oyuncu performanslarıyla maç kazanırsın ama bir yere kadar gidebilirsin şampiyon olamazsın..

Mehmet Cihan Kocaman
25.02.2020, 16:37
Abdülkadir Ömür'ün futbol hayatını bitirmeye çalışan doktoru kovduk, Yattara'nın futbol hayatını bitiren doktoru aldık. Adam Sivas maçından sonra açıklama yapıyor "Nwakaeme'nin önemli bir şeyi yok Beşiktaş maçına yetiştirmeye çalışıyoruz" diyor, Nwakaeme kadroya alınmıyor hadi risk almak istemediler eyvallah dedik. Maç bitti, takım 2 gün dinlendi ve bugün antrenmanda Nwakaeme yok. Onu geçtim adam sekerek yürüyor ya ne yaptınız adama Allah aşkına? Aynı şeyi Mikel olayında da yaşadık. Ekuban da aynı sorunu yaşadı.

Başkan o kadar şov yapıyor ki, Ünal Karaman gönderildikten sonra çıktığı Bein Sports yayınında sunucunun "Abdulkadirin sakatlığında doktor ihmali var mi" sorusuna "öyle birşey yok bir şey olsun da Trabzonspor'u karıştıralım diye bekliyorlar" demişti. O zaman önceki doktoru neden kovdunuz sayın başkan?

alper*
25.02.2020, 16:40
Saçma ve mantık dışı bir yorum, iyi futbolla şampiyon olunur zaten leş futbolla olamazsın, bireysel oyuncu performanslarıyla maç kazanırsın ama bir yere kadar gidebilirsin şampiyon olamazsın..Eleştiride bir amaç olur mesela istifa etsin daha iyisi gelsin

Sence bu aşamada mümkün mü böyle bir şey

Değildir diye düşünürsün diyorum

O zaman elstirileri bir zarfa koyup cebimizde saklayalim

Biz taraftariz bir seyler kazanmak için bize de iş düşüyor

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emirhan Yazıcı
25.02.2020, 16:41
Nwakaeme oynamayacak muhtemelen . Ekuban ilk 11'e

Sefa Alış
25.02.2020, 16:47
Hoca tartışılacak zaman değil ama Çimşir'in maç sonu açıklamaları özrü kabahatinden büyük diye yorumlanabilir. S.Ali Çelikler'in dedikleri doğru. Fener - Sivas maçlarında galibiyeti, Beşiktaş maçında da beraberliği zor kurtardık. Beşiktaş bu sene Anadolu takımlarına karşı bile oynayamadığı oyunu oynadı bize. Şampiyonluk iddiamız varken bu şekilde oynamak bize yakışmıyor. Şimdiye kadar Uğurcan - Sörloth ikilisi bizi kurtardı, ama bi maç kurtarmaya yetmez, şampiyonluk gider. Yazık olur bu kadroya ve bu seneye.

AyhanPe
25.02.2020, 16:53
Gs berbat ötesi oynadigi maclari hakemlerle kazaniyor kimseden ses seda yok. Iyi bari Bjk macindan sonra kovsaydik teknik direktörü. Bu sene sampiyon olalim ve gecen sene Gs nin sampiyonluk kupasiyla degistirelim. Malum gecen sene biz onlardan cok daha iyi oynuyorduk.

96 da gönüllerin sampiyonu olduk. 2004 de gönüllerin sampiyonu olduk. 2010 tahmin edilecegi üzere gönüllerin sampiyonu olduk. 2020 de akillandik diyoruz ama sampiyon olsak Bjk macinda ki kötü oyundan sonra böyle sampiyon olacaksak olmayalim diyoruz :D Neyse biz gönüllerin sampiyonu kalalim ebediyen..

LağusKusteli
25.02.2020, 16:59
Gs berbat ötesi oynadigi maclari hakemlerle kazaniyor kimseden ses seda yok. Iyi bari Bjk macindan sonra kovsaydik teknik direktörü. Bu sene sampiyon olalim ve gecen sene Gs nin sampiyonluk kupasiyla degistirelim. Malum gecen sene biz onlardan cok daha iyi oynuyorduk.

96 da gönüllerin sampiyonu olduk. 2004 de gönüllerin sampiyonu olduk. 2010 tahmin edilecegi üzere gönüllerin sampiyonu olduk. 2020 de akillandik diyoruz ama sampiyon olsak Bjk macinda ki kötü oyundan sonra böyle sampiyon olacaksak olmayalim diyoruz :D Neyse biz gönüllerin sampiyonu kalalim ebediyen..
O zaman tekrar hatırlatalım: Oyunun değil, SKOR’un önemli olduğu haftalara giriyoruz. Artık oyun moyun hikaye, sahada GALİP geliyorsan doğru yoldasın demektir.
ağlaksaray son 2 senedir top oynamadan Şampiyon oldu, en yakın örneği de işte bu.

kenetlen ve takımına destek ol Trabzonsporlu!

AyhanPe
25.02.2020, 17:10
O zaman tekrar hatırlatalım: Oyunun değil, SKOR’un önemli olduğu haftalara giriyoruz. Artık oyun moyun hikaye, sahada GALİP geliyorsan doğru yoldasın demektir.
ağlaksaray son 2 senedir top oynamadan Şampiyon oldu, en yakın örneği de işte bu.

kenetlen ve takımına destek ol Trabzonsporlu!

Bu kadar iste. Bizimkiler gurur meselesi yapiyor Bjk macindaki oyunu. Farklida kaybedebilirdik ama neticede berabere kaldik ve altin degerinde bir puan aldik. Sene basindan beri Y.Yazici nin yeri doldurulamadi. A.Ömür de yok. N'diaye geldi, yeni transferlerde katkida bulundu. Ya gecen seneki futbolun tadi damagimizda kaldi ama o futbolu mümkün kilan oyuncular YOK YOK YOK. Sonucta o futbolu oynatan teknik ekiple bu seneki ayni ama girmiyor cogunun aklina. Bu sene bazi maclarda kötü görünen bir futbol oynasak bile netice alip hedefe ulasmaliyiz. Sene basindan beri böyle oldu. Devre arasi Klopp bile gelse degismezdi..

Seneye de pres gücünü yükseltecek transferler yapilir ve farkli bir oyunda izleriz.

chener
25.02.2020, 17:10
Uefa, virüs nedeniyle şl ve avrupa ligi maçlarını
N iptal edilebileceğini hatta euro 2020 maç şehirlerinde değişiklikler yapılabileceğini söylemiş.

Ligde lider gitmek çok önemli hale geldi. Pat diye ligler durdurulursa o anki lider şampiyon ilan edilebilir.

Arkadaş şansımıza ne seneymiş yaa. Şampiyonluğa oynuyoruz, neredeyse dünya yıkılacak.

Enes Başkaya60
25.02.2020, 17:18
N iptal edilebileceğini hatta euro 2020 maç şehirlerinde değişiklikler yapılabileceğini söylemiş.

Ligde lider gitmek çok önemli hale geldi. Pat diye ligler durdurulursa o anki lider şampiyon ilan edilebilir.

Arkadaş şansımıza ne seneymiş yaa. Şampiyonluğa oynuyoruz, neredeyse dünya yıkılacak.

Bende bunun mümkün olacağını düşünüyorum bizim ülkemize de girdi maalesef yakında vakalar çıkmaya başlar...

Mehmet Bilgin61
25.02.2020, 17:19
En yoğun yer burası diye paylaşıyorum. Bmn camiasını bekliyoruz.
Bahçeşehir Üniversitesi Trabzonsporlular Topluluğu olarak Trabzonspor Kulübü ve Trabzonlu İş İnsanları-Bürokratları Derneği işbirliği ile yılın 61. gününde, Trabzonspor camiasının iş, akademi ve sanat dünyasındaki önde gelen temsilcileriyle buluşuyor; Trabzon ve Trabzonspor'u farklı yönleriyle yeniden düşünüyoruz!

61. Gün "Trabzonspor'u Yeniden Düşünmek" başlıklı etkinliğimize katılmak isteyen herkes davetlidir.
Katılım ücretsizdir.
Biletler:
https://biletino.com/tr/e-8ki/61-gun-trabzonspor-u-yeniden-dusunmek/
18716

AyhanPe
25.02.2020, 17:20

Bi dahikinde de meteor düser kesin..

Enes Başkaya60
25.02.2020, 17:45
Bi dahikinde de meteor düser kesin..

2020 çok ilginç bir yıl herşey olabilir Ayhan abi vallaha Gayse 'yi orda yenerken Gayse'li futbocunu birini yıldırım çarpar maç iptal olabilir...

AyhanPe
25.02.2020, 17:49
2020 çok ilginç bir yıl herşey olabilir Ayhan abi vallaha Gayse 'yi orda yenerken Gayse'li futbocunu birini yıldırım çarpar maç iptal olabilir...

Onlari yildirim bile kurtaramaz bu sene Enes :D Ben sampiyonlar liginde Liverpool ile oynayacagimiz maclari düsünüyorum da cikamiyorum isin icinden :D

DURAS
25.02.2020, 17:59
Onlari yildirim bile kurtaramaz bu sene Enes :D Ben sampiyonlar liginde Liverpool ile oynayacagimiz maclari düsünüyorum da cikamiyorum isin icinden :D
Hoca göbeği kapatıp, Liverpool’u kanatlardan oynamaya zorlar. Düşündüğün şeye bak :)

yasin196761
25.02.2020, 18:08
Hoca göbeği kapatıp, Liverpool’u kanatlardan oynamaya zorlar. Düşündüğün şeye bak :)

Abi Liverpool zaten kanatlardan oynuyor ;)

DURAS
25.02.2020, 18:11
Abi Liverpool zaten kanatlardan oynuyor ;)
Beşiktaş ta öyle :).

yatmaztara
25.02.2020, 18:23
Sörloth için serbest kalma maddesi çıktı şimdide. Çıkmasa şaşardım.

exelans_25
25.02.2020, 18:35
Nwakaeme nin durumu tam bir işbilmezlik

Oğuzhan Fidan
25.02.2020, 18:43
Sörloth için serbest kalma maddesi çıktı şimdide. Çıkmasa şaşardım.

saçma sapan haberler öyle bir şey yok. 50 maça çıkarsa 6 milyon euroya direkt almış sayılıyoruz.

yatmaztara
25.02.2020, 18:47
Evet şimdi baktım. 2. senede maçların yarısında oynarsa otomatik almış oluyoruz. Ondan sonra serbest kalma maddesi kalkıyormuş. Ama biz bu sene büyük bir teklif geldiğinde alıp hemen satarız diyorduk yanılmışız.

LağusKusteli
25.02.2020, 18:51
Şampiyonluk zorlu süreçtir, altın tepside bize sunacak halleri yok. Dolayısıyla bize karşı yürütülen her türlü algı ve tezgahlara karşı dikkatli olmak ve sakin KALMAK zorundayız.

Biz hep kazanalım,rakipler hep kaybetsin istiyoruz ama Şampiyonluk son maça bile kalabilir bilincinde olmalıyız.

moral bozmadan,full konsantrasyonla,UMURSUZCA ELEŞTİRMEDEN,Trabzonspor’umuza desteğe aynen devam!

Antonio
25.02.2020, 18:51
Wakayi Erzurumda kulübede dondurduk keza yine stabil bir otobüs yolculuğu kaslara yine zarar verebilir. Ama uzun süre soğukta kalan kas da iltihaplanir. Buna kas sertleşmesi denir.

Antonio
25.02.2020, 18:54
Elneny ile yola devam etmeyecekmis bu arada kargalar. Doğan oynayacağına el neny oynasın. Kiralayalim.

Mustafa YILMAZ
25.02.2020, 19:17
Elneny ile yola devam etmeyecekmis bu arada kargalar. Doğan oynayacağına el neny oynasın. Kiralayalim.

kaç yabancı olacak takımda ?

doğan gibi yerli yedek bulmuşuz hiç ellemeye gerek yok

21 kişilik kadron olsun sahaya 11 kişi ile çıkıyorsun hepsini as oyuncu yapma şansın yok yaparsanda takım olamazsın,huzursuzluk çıkar. yedek olacak,antreman topçusu olacak,ilk 11 oyuncusu olacak.

merih bile juve'den gitmek istedi oynatılmadığı dönemde.

Laundros61
25.02.2020, 19:21

Neyseki en iyi yerden buldum bileti.

Mesela Uğurcan ın her topu gereksiz yere waka ya şişirip hem oyuncuyu yorması hemde top kaybına sebebiyet vermesi değişti.

A. Aydın
25.02.2020, 19:39
saçma sapan haberler öyle bir şey yok. 50 maça çıkarsa 6 milyon euroya direkt almış sayılıyoruz.
Baskan acikladi var.
Satin alirsak buyout maddesi devreye giriyor dedi.

erkankoc
25.02.2020, 20:32
Baskan acikladi var.

Neymis bu buyout maddesi?

ilelebeTS
25.02.2020, 20:38
Başkan detay vermedi zaten. Boşverin maddeyi falan, fazla kurcalamaya gerek yok. Basın da zaten malzeme arıyor.

trbzonsporlu
25.02.2020, 20:41
Baskan acikladi var.

evet başkan aynen bu şekilde dedi ama ordan biriside nedir bu buyout maddesi diye sormadı başkana

My
25.02.2020, 21:10
Bu maçta da Hüseyin saçmalıklarına devam ederse yandı gülüm keten helva. Başımız büyük belada demektir.

Antonio
25.02.2020, 21:16
Denizli ve goztepe maçlarını hatırlayın. Sivas maçı gibi vura vura başlamak lazım.

Mehmet Cihan Kocaman
25.02.2020, 21:18
Pereira da sizlere ömür...
Sağlık ekibi 2 hafta der 4 haftaya döner muhtemelen.
Geçmiş olsun.

Campi
Nwakaeme
Pereira
Yusuf Sarı

smart
25.02.2020, 21:19
Geçmiş olsun.

Campi
Nwakaeme
Pereira
Yusuf Sarı

Nolmuş?

Mehmet Cihan Kocaman
25.02.2020, 21:23
Nolmuş?

Kasığından sakatlanmış 2-3 hafta yok muhtemelen.

Daha doğrusu kulüp doktoru kaç hafta derse siz onu ikiyle çarpın.

Mehmet Cihan Kocaman
25.02.2020, 21:26
Uğurcan
Serkan Hüseyin Da Costa Novak
Mikel Sosa
Guilherme Badou Bilal
Sörloth

Umarım Ekuban'ı 11 başlatıp sakatlanma riskini göze almazlar. Bilal'i bu günler için aldık.

emre6117
25.02.2020, 21:27
Kasığından sakatlanmış 2-3 hafta yok muhtemelen.

Daha doğrusu kulüp doktoru kaç hafta derse siz onu ikiyle çarpın.

Bu sene su sakatliklardan dolayi sampiyin olamayacagiz anlasildi.a.omur donuyor diye sevinirken takimin yarisi yine sakata bagladi.anlasildi bu sene o sene degil.saglik ekibi.kondisyoner sene basinda cok iyi secilmeliydi.

David_LuiZ4
25.02.2020, 21:36
Çimşir'in "merkezi göbeği kitleyip rakibi (bjk) kanatlara oynamak zorunda bıraktık" ifadesi tam bir felaketti ve rakibi doğru analiz etmediğinin göstergesiydi fakat eldeki oyuncu grubuyla rakibin kanat silahlarını durdurmak öyle kolay iş de değildi..

Bjk maçında rakibin sağ kanadı Lens ve Gökhan'dan sol kanadı Caner ve Nkodou'dan oluşuyordu..Caner hariç hepsi sprinter oyuncuydu..Kısa mesafede hızlı olmalarının yanında hem adam eksilttiler hem bol miktarda orta kestiler..

Bu tip silahı olan bir takımın kanat oyununu etkisiz hale getirebilmen için Kamil Ahmet gibi savunma vasfı ağır basan oyuncuları açık oyuncusu olarak tercih etmek bekin önüne atmak doğru bir hamle olamaz..Veya Serkan'ı sağ bekin önüne koymak sırf kademe yapsınlar diye hücum yönü zayıf oyuncuları oynatarak bjk maçındaki oyun tablosunu değiştiremezdin.

Bjk maçında Pereira'nın önünde Ömür, Novak'ın önünde Nwakaeme olsaydı bjk kanat oyununu belki ısrarla yine oynardı ama çok gol yerdi ve maçı erken koparabilirdik..Rakibin beklerinin öne çıkmasını istemiyorsan karşısına 2 tane adam eksiltebilen boş alan bulduğunda mesafe kat edebilen "açık" oyuncusu koyacaksın..Guilherme ve Sturridge'den kanat oyuncusu olmaz yani bu iki oyuncu rakip beklerin öne çıkmasını teşvik eder rakibi cesaretlendirir..Nitekim öyle oldu..Çimşir'in bu yüzden 11 tercihini eleştiremiyorum çünkü elimizdeki kanat oyuncuları sakat..Aynı zamanda Serkan'ı ve Kamil'i 11'de başlatıp dört bek oyuncusuyla kanatları kapatayım hatasına düşmediği için kendisini takdir ediyorum diyeceğim onu da diyemiyorum çünkü Kamil'i oyuna bu yüzden aldı ve Kamil tercihinin hiçbir şeyi değiştirmediğini bjknın kanatlardan akın akın gelmeye devam ettiğini görmüş oldu..

Bir pozisyonda hatırlayın Pereira'ya 3 kişi bastılar 3 kişi basacak cesareti buldular çünkü arkada bıraktıkları boşluğu değerlendirecek oyuncu olmadığını çok iyi biliyordu Sergen..

Ekuban'ın da kanat oynamasına karşıyım fakat Sturridge'e oranla kanat oyununa daha yatkın olduğunu görmüş olduk...

Bjk maçındaki gibi bir baskıyı bundan sonraki maçlarda yiyeceğimizi sanmıyorum belki bir nebze gs maçı olabilir fakat o haftaya kadar takım biraz daha oturmuş sakatlar takıma yerleşmiş olur...

Çimşir'e tavsiyem şudur..Elinde harikulade bir kadro var..Bu kadro top oynar pas yapar koşacak yıpratacak kadro değil bu kadro..Hem çok koşan hem de yetenekli olan futbolcunun bu ligde işi olmaz zaten bunu anlatmaya çalışıyoru..Kaleye en yakın nereden gidiliri bilen, kaleye çabuk gidebilen bir kadro var..Lütfen santrfordan kanat yaratma lütfen merkezi kalabalıklaştırmak için vasat oyuncuları oyuna sokma ve takımın mental sorunlarını çöz psikolojik olarak takım geri yaslanıyor olabilir bunun üzerine çalış..Skoru yakalayınca maç içinde pas yaparak aktif dinlenmeye geçen Avrupa'nın elit takımlarını izle ve idmanlarda pratiğe dök gerisi çorap söküğü gibi gelir..

Rize maçını farklı kazanacağımıza inanıyor noktalıyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
25.02.2020, 21:41
Sezonun en kritik döneminde işini iyi yapmayanlar yüzünden düştüğümüz duruma bak. Nwakaeme Gençlerbirliği maçından sonra takımla beraber Trabzon'a kadar otobüs yolculuğu yapıyor malum karlı havadan dolayı. 2-3 gün sonra çok gerekliymiş gibi hiç süre almadığı Erzurum maçına yine takım otobüsüyle götürülüyor. O yolun bir de dönüşü var, o havada yedek kulübesinde soğuktan donuyor muhtemelen. Sonra Sivasspor maçının ilk yarısında sakatlanıp çıkıyor. Milli takım doktoru olmasa Abdulkadir'in belki de futbol hayatı bitiyordu. Mikel tedbir amaçlı kadroya alınmadığı açıklandıktan 1 ay sonra sahalara dönmüştü. Ekuban hala kendine gelemedi. Yusuf Sarı devamlı sakatlanıyor. Sturridge'in sakatlıklarından bile şüphelenmeye başladım artık. Nwakaeme yetişecek dediler adam sekerek yürüyordu bugün ya şaka gibi.

yazıkoldu
25.02.2020, 21:44
serbest kalma bedeli varmış sorlothun, rakam kaç onu başkan söylemedi, ama serbest kalma bedelini ödeyen takım sorlothu 2021 de alıyor. buy out türkçesi serbest kalma bedeli anlamına geliyor.
Baskan acikladi var.

Ahmet Aksu
25.02.2020, 22:04
pereira da eksiklik ama serkan tamamlayabilir, zaten zamanı geldi. pereira 36 oldu seneye oynaması iyice zorlaşır. serkanı artık sağ beke monte etme zamanı geldi.

ama nwakame ye ne oldu bir türlü iyileşemiyor. onun yeri dolmaz işte

cyberentalpi
25.02.2020, 22:08
Sezonun en kritik döneminde işini iyi yapmayanlar yüzünden düştüğümüz duruma bak. Nwakaeme Gençlerbirliği maçından sonra takımla beraber Trabzon'a kadar otobüs yolculuğu yapıyor malum karlı havadan dolayı. 2-3 gün sonra çok gerekliymiş gibi hiç süre almadığı Erzurum maçına yine takım otobüsüyle götürülüyor. O yolun bir de dönüşü var, o havada yedek kulübesinde soğuktan donuyor muhtemelen. Sonra Sivasspor maçının ilk yarısında sakatlanıp çıkıyor. Milli takım doktoru olmasa Abdulkadir'in belki de futbol hayatı bitiyordu. Mikel tedbir amaçlı kadroya alınmadığı açıklandıktan 1 ay sonra sahalara dönmüştü. Ekuban hala kendine gelemedi. Yusuf Sarı devamlı sakatlanıyor. Sturridge'in sakatlıklarından bile şüphelenmeye başladım artık. Nwakaeme yetişecek dediler adam sekerek yürüyordu bugün ya şaka gibi.

Hala o maçta Hüseyin in nwakemeyi neden oraya götürdüğünü,guilherme yi neden o kadar oynattığını anlamadım. kafaya bak.

erkankoc
25.02.2020, 22:22
serbest kalma bedeli varmış sorlothun, rakam kaç onu başkan söylemedi, ama serbest kalma bedelini ödeyen takım sorlothu 2021 de alıyor. buy out türkçesi serbest kalma bedeli anlamına geliyor.

Desene biz 6 verip alsak bile mesela 10 milyonsa buyout maddesi verip alabiliyor..boyle sacma bir sozlesmemi olur

CİVELEK.61
25.02.2020, 22:51

O zaman desene adın gibi yazık oldu :(

Timur Bey
25.02.2020, 23:21
Sağlık ekibi rakip takım lobilerinden daha fazla zarar veriyor bize. Allah'tan nispeten zorlu maçları atlattık.

yasin196761
26.02.2020, 00:09
Topun arkasına nasıl geçilir dersi verdi Napoli özellikle ilk yarıda

abcabca
26.02.2020, 00:33
Topun arkasına nasıl geçilir dersi verdi Napoli özellikle ilk yarıda

bunun dışında degaj işi de bitmiş şampiyonlar liginde, adamlar ceza sahasında 3'e 3 top kapmaca oynuyor, biz bu oyun sisteminde şampiyonlar ligine gidersek top göstermezler bize, gsden beter olur halimiz...

Emre Veli
26.02.2020, 00:46
kadrolara kimse yazmıyor ama Waka döner arkadaşlar, sakatlığının ciddi olduğunu düşünmüyorum, o felaket sağlık ekibine rağmen. abdülkadir de bu maç, olmadı öbür maç yedeklere de girer. tek üzüntüm pereiranın oynamama ihtimali olduğu. o da oynamayacak olmasından ötürü değil, bjk maçında kart görmemesinden dolayı :d sıfırlardı ne güzel.

batu94
26.02.2020, 02:20
Bu maçta da Hüseyin saçmalıklarına devam ederse yandı gülüm keten helva. Başımız büyük belada demektir.
Maç sonu Hüseyin Hoca: “ Topu bilerek rakibe verdik. Orta alanı kilitleyip kanatları boş bıraktık.”

muratt
26.02.2020, 06:12
Geçmiş olsun.

Campi
Nwakaeme
Pereira
Yusuf Sarı

Sene başındaki kadar olmasa da yine çok feci bir maç trafiğine giriyoruz tekrardan. Önümüzdeki dönemde sakatlar artacaktır. Hazırlıklı olmalıyız, önemli oyuncularımıza mümkün mertebe dinlenme şansı vermeliyiz, gerekirse antreman tempoları tekrardan gözden geçirilebilir. Hüseyin hoca sezon başındaki dönemden ders çıkarmıştır umarım.

HOPA'LI TS'Lİ
26.02.2020, 06:26
Abdüş döndü derken yine sakatlık kabusu başladı.
Yaktın bizi Vakeme
Pereira 36 oldu, defansif yetileri zayıfladı, Serkan kapatır açığını da
Vakeme kötü oldu, bundan sonra lazım esas
Aman Ekuban, Sörloth ve Uğurcan'a bir şey olmasın

only ts
26.02.2020, 08:21
Mesela Uğurcan ın her topu gereksiz yere waka ya şişirip hem oyuncuyu yorması hemde top kaybına sebebiyet vermesi değişti.

2 aydır Ünal hoca yok..
waka yine sakat ??

Ünal hocaya bu başkan çok büyük bir vefasızlık yaptı..
insanlar galibiyetler karşısında Ünal hocayı unutabilir.. çünkü galip geliyoruz ve iyi gidiyoruz..
ama aslında o saha kenarında Ünal hoca var ve sahadaki 11 Ünal hocanın 11 i ...

Yazık ettiler o güzel insana.. ve eminim tek sebebi var o da siyaset..
yazıklar olsun

trbzonsporlu
26.02.2020, 09:02
pereira iç saha oyunumuzda çok önemli oyuncu. deplasman maçlarında pek ortalarda gözükmüyor ama baskı kurduğumuz anlarda pereiranın bindirmelerine pas alışverilerine ortalarına çok ihtiyacımız oluyor. serkanın ben sağ bek performansını beğenmiyorum. muhtemelen kamil oynar sağ bekte. bu arada hem pereira hem nwakeme sakat ve bunlar kart sınırındalar keşke pereira kart görseymiş bjk maçında

UĞUR DURTAŞ
26.02.2020, 10:32
<tbody>
(H) ABDULKADİR BİTİGEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20372)
(Y) İSMAİL ŞENCAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18585)
(Y) MEHMET CEM SATMAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20183)
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=876678)
(V) ÖZGÜR YANKAYA (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)
(A) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)

</tbody>

Ahmet Hamza
26.02.2020, 10:34
Perreira yedekte durup sarı kart alsın sakatsa. Kartlarını temizlemiş olur. En az iki hafta sakatsa tabii.

Doğukan Uçan
26.02.2020, 10:35
rizeli kardeşlerimize teşekkür ederiz. hem içeride hem dışarıda son yıllarda 6 puan veriyorlar. işte karadeniz kardeşliği.

:D

nbay
26.02.2020, 10:41
kamil varken serkanı oynatmazlar bence. artık kritik haftalara girdik . gençlerin dakika alacağını pek sanmıyorum artık .

Onur Erçetin
26.02.2020, 11:30
Pereira oyun kurucu bir bek.Tekniği iyi ve soğukkanlı.Baskı anında bile topla güzel çıkıp başarılı verkaç yapabiliyor.Serkan düz bir bek,hızlı ve çevik.İkisi bambaşka tipte oyuncular.Pereira takımın ofansif aksiyonları ve pas trafiği için çok önemli bir isim.Eksikliği hemen hissedilir,inşallah ciddi bir durumu yoktur.

Numan Yerlikaya
26.02.2020, 11:33
Gs maçına kadar 1 beraberlik ile gidersek puan farkı tahmini 7-8 olur. Orada isterse 5 atsınlar o saatten sonra

Laundros61
26.02.2020, 11:48
2 aydır Ünal hoca yok..
waka yine sakat ??

insanlar galibiyetler karşısında Ünal hocayı unutabilir.. çünkü galip geliyoruz ve iyi gidiyoruz..

yazıklar olsun

Ünal hoca yı çok seven biri olarak söylüyorum hiçbir teknik direktör başkanına boğazınızda kalırım diyemez. Herkes haddini bilecek ünal aysal fatih terim i kovduğunda haklıysa ağaoğlu da bu konuda haklı.

Enaldo61
26.02.2020, 12:01
Sakatlıklar bitmek bilmiyor...

AyhanPe
26.02.2020, 12:16
2 aydır Ünal hoca yok..
waka yine sakat ??

yazıklar olsun

Katiliyorum yazdiklarina genel olarak ama iletisim eksikligi sampiyonluk yarisinda bize zarar verirdi. Idare edilmesi daha büyük sorunlar acardi basimiza. Iletisim eksikliginin nedenlerini bilemiyoruz ama Ünal da basin araciligiyla meydan okumayi secmek zorunda degildi. Yüzde yüz hakli bile olsa o konumdaki birisinden beklenmeyecek bir amötörlük. Baskan in da karari dogruydu bu baglamda. Ünal kendi emeginede yazik etti sonucta. Sampiyon olursakta bunda en büyük pay Ünal in olur. Umarim küskünlükler bir kenara birakilip hakettigi sekilde onurlandirilir.

Oğuz KUL
26.02.2020, 12:33
Şuraya bir Kazanacağız yazayımda eksikliği hissedilmesin..

Ahmet AYDIN-28
26.02.2020, 12:55
Eski konuları açmadan, geride takılı kalmadan maç maç ileriye bakmalıyız camia olarak. Takım bu yıl hemen hemen hiç bir maçta iyi oynamadı. İlk yarıda puan kayıpları bu konu iyiden iyiye dillendirilmeye başlayınca gerçekleşti. Korkuyorum yine aynısı olur diye. Çünkü özellikle bjk maçımız sonrası gs'de fb'yi yenince aynı konu çokça konuşuluyor.
Yine yeni yanlış anlaşılmalar, altında kalınabilecek sözler, camiaya hakim olacak umutsuzluk gibi şeyler yaşamadan bu süreci atlatırız. Zaten yeterince rakibimiz hatta düşmanımız var. Bir de kendi kendimizin rakibi olmayalım.
Şampiyonluk istiyorsak kavgalar, kırgınlıklar bir kenara bırakılmalı, en azından yaza kadar ertelenmeli.

federer61
26.02.2020, 12:58
Aslında çok bilenmem bu tarz maçlara ama Rize de çalıştığımdan herkesin Trabzonspor a bakışını çok net biliyorum. Kendilerini bizle kıyas dahi edemezler zaten de seslerini soluklarını kesip ezici bir skorla şamarlayıp uğurlamamız lazım :D

Gurpas
26.02.2020, 13:04
Kazanmaktan başka yolu yok.

muhammed bilgin
26.02.2020, 13:12
Ünal hoca yı çok seven biri olarak söylüyorum hiçbir teknik direktör başkanına boğazınızda kalırım diyemez. Herkes haddini bilecek ünal aysal fatih terim i kovduğunda haklıysa ağaoğlu da bu konuda haklı.Çok doğru Ünal kramana saygım sonsuz olsa da başkana boğazına takılırım diyemez başkanın yaptığı yüzde yüz doğru...

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Taşçı
26.02.2020, 13:30
kamil varken serkanı oynatmazlar bence. artık kritik haftalara girdik . gençlerin dakika alacağını pek sanmıyorum artık .

Katılıyorum. Yedekler Türkiye Kupası maçında çıksınlar işte Serkan Abdurrahim, Doğan, falan kupada göstersinler kendilerini.

oksoholu
26.02.2020, 13:51
Arkadaşlar bırakın şu karamsarlığı azcık pozitif düşünün forumu bile cenaze evine çeviriyorsunuz

Perera yoksa onun yerinde oynayacak iki adam var çok mu önemli BJK maçında onun hatasından gol yedik gereksiz horozlanmaları bir gün başımızı yakacak bırakın 3-5 hafta dinlensin bizde gidenin yeri dolar
Wakeme de dinlensin Ekuban var Sturidge yi unutmayın ilk yarı Rize maçını o çözmedi mi niye endişe ediyorsunuz

Atanın iyi tutanın iyi Mikel dönüyor ön libero sorunun yok sadece Sosanın biraz canlanması lazım o kendine gelse takım kendine gelecek zaden haftalardır bir şey yaptığı yok sahada ama takım bir şekilde onun eksikliğini bile hissettirmiyor bu takımda her hafta iki kişi çıkıp maç alıyor oysa bizim takımda bunu yapacak 5-6 oyuncu var yarısı oynasa rahat kazanıyoruz tamamı oynasa ne olacak ben bile kestiremiyorum
Biz takıma destek olacağız bu saatten sonra ne hoca ne futbolcu muhabbeti bizi durduramaz çıkan maçı alacak o kadar

only ts
26.02.2020, 14:10
Katiliyorum yazdiklarina genel olarak ama iletisim eksikligi sampiyonluk yarisinda bize zarar verirdi. Idare edilmesi daha büyük sorunlar acardi basimiza. Iletisim eksikliginin nedenlerini bilemiyoruz ama Ünal da basin araciligiyla meydan okumayi secmek zorunda degildi. Yüzde yüz hakli bile olsa o konumdaki birisinden beklenmeyecek bir amötörlük. Baskan in da karari dogruydu bu baglamda. Ünal kendi emeginede yazik etti sonucta. Sampiyon olursakta bunda en büyük pay Ünal in olur. Umarim küskünlükler bir kenara birakilip hakettigi sekilde onurlandirilir.

bogazında kalırım ifadesi gerçekten ayıp bir kelime. Ünal hoca bunu söylememeliydi.
her ne ise sorun, kendi aralarında halledebilirlerdi.
ama demekki bu sorun halledilemedi..
adamında başka çaresi kalmadı.
Ünal hoca çok gururlu bir insan ve haksızlığa gelemedi.
Siyasetin bu kadar işin içine girmesine razı olamadı..

LağusKusteli
26.02.2020, 14:11
bogazında kalırım ifadesi gerçekten ayıp bir kelime. Ünal hoca bunu söylememeliydi.
her ne ise sorun, kendi aralarında halledebilirlerdi.
ama demekki bu sorun halledilemedi..
adamında başka çaresi kalmadı.
Ünal hoca çok gururlu bir insan ve haksızlığa gelemedi.
Siyasetin bu kadar işin içine girmesine razı olamadı..

gına geldi bu siyaset de siyaset muhabbetinden.
ünal hocayı ne kadar sevsek de stresi kaldıramadı ve gitti.
bu mevzuyu ısıtıp ısıtıp sürekli gündeme getirmenin de anlamı yok.
yaşandı bitti

batugol
26.02.2020, 14:14
Şampıyon olalim da kötü oynayalim
Iyi oynayip da sampiyon olamamaktan iyidir

Harun-61
26.02.2020, 14:19
Sturridge bu video dan sonra en az 2 gol 1 asist yapar :)

https://twitter.com/tozanadamm/status/1232619944069738497

.

Enaldo61
26.02.2020, 14:44
Biz artık sempati istemiyoruz, vura vura şampiyon olmak istiyoruz!!! :sevinç:

outlaws61
26.02.2020, 15:00
Kalmış şurda 12 maç hala Ünal Hocaydı oydu buydu muhabbeti yapılıyor.

Başkanı Ünal Hocayı bilmem ama bu takıma en büyük ihaneti siz ediyorsunuz

CEMEFKER
26.02.2020, 15:14
Rize Başkanı geçen sene gs'nin "garip bir şekilde" Rize'yi yenmesi üzerine televizyonlarda " o meşhur kibar duruşu hiç dünyada gün yüzüne çıkmamış gibi" sıradışı kızgınlığını ortaya dökmüştü. Başkan ve teknik direktör fb'li bildiğim kadarıyla. Biz bu maçı bir şekilde geçersek gs bunlarla yapacağı maçta puan kaybedecektir.

CEMEFKER
26.02.2020, 15:19
Ben şampiyonluk için fazla uzağa gitmeden bu işin büyük oranda gs ile yapacağımız maçtan önce şekillenmesi gerektiğine inanıyorum. O maça kadar gs ile aramızda 5 puan fark olmalı ki fikstürü bakıldığında bu olasılık yüksek. Gs maçından sonraki maçlar nisbeten kolay gözükse de " en zor maçlar son 4 haftada olacaktır" eğer puan farkı 5'in altında olursa

Cihan_61
26.02.2020, 15:55
Iyi Bir Idman maci olur

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tekke
26.02.2020, 16:38
Bu maç 2 anlamda ÇOK önemli,

1. Psikolojikmen FB yi yendi diye şişirilen GS nin havası, bizim galibiyetimizde söner

2. Gençleri GS-Antepi İbb yenemezse galibiyetmizle havamız 1 milyona çıkar

Herkes GS-TS üzerinde duruyor ki haftayı gs nin üstünde bitirip, Sivas deplasmanına gidecek GS üstüne sosyal medyada YAYLIM ateşine başlamak gerekir...

14TS61
26.02.2020, 18:01
18717