PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK Yarı Final 1.Maç | Trabzonspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Ozan Yılmaz
13.02.2020, 19:13
Evet 1.devreyi evimizde oynuyoruz ve deplasman maçı için uygun bir skor almalıyız, hayırlısı olsun.

Cem Balcı
13.02.2020, 19:14
Bir 4'de bunlara sallasak ilk maç süper olur.4 ay ağlarlar.

Ogün YAZICI
13.02.2020, 19:32
Uğurcan
Perreira DaCosta Campi Novak
Ndiaye Sosa
Ömür Guilherme Nwakaeme
Sörloth

DeAgLeMaNyAq
13.02.2020, 19:34
Finale çıkmak istiyorsak mutlaka gol yemeden bu maçı tamamlamamız gerekiyor. Kadıköy'deki maçta lig maçında ve sonrasında yaşananları da gözönüne alırsak büyük bir baskıyla üzerimize gelecekler. Ve o tip maçlar da genelde baskı hep onlara yarıyor. TFF'nin yarı finaldeki maç planlaması çok sağlıklı değil. İlk maç ile rövanşı arasında 50 günlük süre var. Dolayısıyla ligin bitimine 4 hafta kala dananın kuyruğu zaten büyük oranda kopmuş olacağından, rövanş bambaşka bir maça sahne olabilir...

Ertan OKUMUŞ
13.02.2020, 20:03
1 galibiyet 1 beraberlikle finale yükseliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Furkan Özdem
13.02.2020, 21:45
Türkiye kupası denince aklıma hep 2011'deki bjk eşleşmesi geliyor. Önemsemeyip yedek ağırlıklı çıkmıştık ama elenmemiz psikolojik olarak baya etkilemişti. Rövanş maçı da ligde çok kritik haftalara denk geleceğinden ilk maçta avantajlı skor almak çok önemli.

Mehmet Fatih Yavuz
13.02.2020, 21:48
Abdulkadir Ömür var mı hele ondan haber etsinler. Ben Mart ayını Abdulkadir için bekliyorum.
Abdüş gelsin, fişi çeksin.

Gerisini o halleder.

AyhanPe
13.02.2020, 21:51
Türkiye kupası denince aklıma hep 2011'deki bjk eşleşmesi geliyor. Önemsemeyip yedek ağırlıklı çıkmıştık ama elenmemiz psikolojik olarak baya etkilemişti. Rövanş maçı da ligde çok kritik haftalara denk geleceğinden ilk maçta avantajlı skor almak çok önemli.

Simdi isler degisti. Bizim oldukca alternatif bir kadromuz var onlarin bize göre cok dar kadrolari. Bugünki genclerle bile ciksak zorlariz onlarin aslarini..

talsuv61
13.02.2020, 22:02
Bizim gençleri bile eleyemez bunlar. Alanya Trabzon finali olur

gurur6134
13.02.2020, 22:03
Waka reyisin intikami olur insallah..

Yasin Altuntas
13.02.2020, 22:03
Rodrigues 3 hafta yok deniyor, belki bu maca yetismeyebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BatuhanB
13.02.2020, 22:21
Abdulkadir Ömür var mı hele ondan haber etsinler. Ben Mart ayını Abdulkadir için bekliyorum.
Abdüş gelsin, fişi çeksin.

Gerisini o halleder.

Bunu yazmak için geldim başlığa ben de :)
Bu maç Abdüş'ümüzün meyve suyu & Petit-Beurre maçı olmalı. Onca zaman boşa durmadı hastahânelerde...

Gökhan Balcı
13.02.2020, 22:23
geldi gene allahın belası maç. bi an önce oynansa da geçse

ucurum
13.02.2020, 22:23
Tek yapmamız gereken şey gol yememek...

0-0 bitsin razıyım.

Kadıköy'de maçın başında gol yesek bile kaybetmeyiz, yeter ki iç sahada gol yemeyelim.

ucurum
13.02.2020, 22:28
Hayalim:

http://www.footballuser.com/formations/2020/02/1797937_Trabzonspor.jpg

Arda'
13.02.2020, 22:30
Nwakaeme'nin kobrayı salıp ligdeki maçın acısını çıkaracağı karşılaşma 3-0 alırız.

yasin196761
13.02.2020, 22:33
Hayalim:

http://www.footballuser.com/formations/2020/02/1797937_Trabzonspor.jpg

Stoperler için erken fakat baklava dizilimi bu şekilde olmalı
Bu şekilde bütün oyuncular acayip verimli oluyor. Özellikle Sosa.

nevzat61
13.02.2020, 22:36
Keşke İlk maç deplasmanda olsaydı.. psikolojik olarak daha iyi durumda olurduk diye düşünüyorum..

Mert'
13.02.2020, 22:39
İlk maç niye deplasmanda değil? İki tur üst üste biz iç saha ile açıyoruz onlar deplasman.

My
13.02.2020, 22:47
https://i.hizliresim.com/gbl6o2.png (https://hizliresim.com/gbl6o2)

DeAgLeMaNyAq
13.02.2020, 22:48
İlk maç niye deplasmanda değil? İki tur üst üste biz iç saha ile açıyoruz onlar deplasman.

Kura çekiminde düşük numaralı takımlar ev sahibi oluyor. Biz 1 numarayı çektik, FB 4. Erzurum bizi elemiş olsaydı da FB ilk maçını deplasmanda oynayacaktı...

angraf
13.02.2020, 23:14
iki beraberlik ile eleyeceğiz öyle hissediyorum yine kuduracaklar.

Hakan
13.02.2020, 23:27
Buraya Erce getirdi Erce devam etmeli.

ilelebeTS
13.02.2020, 23:30
Hangi kadrolarla çıkılacağı önemli. İki takım için de rotasyon olacaksa farklı olmayacaksa farklı bir maç olur.

hay1699
13.02.2020, 23:38
İstanbullular toplu ağlama seansına girmiş, tehlikenin farkına varmış haspalar.

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 08:22
Alanya finale kalır
Gol yemeden Kadıköy'e en az 1-0 gidebilirsek final oynarız
2013 finalinin rövanşı
Vakeme ligin acısını çıkartır

U.Sadıkoğlu
14.02.2020, 08:24
Eşleşmenin şampiyonluk yolunda kulübün gidişatını baya etkileyeceğini düşünüyordum ancak 2 müsabakanın arasında neredeyse 2 ay var ve ilk maçı Trabzon'da oynamak Fb'yi psikolojik olarak bitirme fırsatını ayağımıza getiriyor. 2. Müsabakadan önce Gs ile oynuyoruz sanırım burası biraz sıkıntı olacak zira ligin 30. Haftasına denk geliyor.

Tekke
14.02.2020, 12:09
Bir 4'de bunlara sallasak ilk maç süper olur.4 ay ağlarlar.

Hahahaaaa, yeminle o kıvamdalar, Ömürün belki oynayabileceği bir maç, bunlara bi koyacak ses İngiltereden çıkacak o derece :)))

Yıldıray Emanet
15.02.2020, 22:05
Gel gel gel Ersun'um gel hiç acımicak , gel gel gel Koç'um gel hiç acımıcak

Tekke
15.02.2020, 22:36
Hahahaaaa, yeminle o kıvamdalar, Ömürün belki oynayabileceği bir maç, bunlara bi koyacak ses İngiltereden çıkacak o derece :)))

Sabah dedim BÜYÜ BOZULDU beylerrr

3 büyütülmüş balonun 2 si patladı, az sabır diğeri de patlayacak

Yola dvm edelim yederli:)

Ogün YAZICI
16.02.2020, 00:36
Öyle bir kadro derinligimiz var ki eksiğimiz olmazsa Gs maçı öncesi Fb deplasmanına ;

Doğan Parmak Ndiaye
Guilherme Sturridge Ekuban

Gs maçına ;

Mikel Sosa Ndiaye
Ömür Sörloth Nwakaeme ile çıkarız

artvints
16.02.2020, 00:40
Öyle bir kadro derinligimiz var ki eksiğimiz olmazsa Gs maçı öncesi Fb deplasmanına ;

Doğan Parmak Ndiaye
Guilherme Sturridge Ekuban

Gs maçına ;

Mikel Sosa Ndiaye
Ömür Sörloth Nwakaeme ile çıkarız
Önce gs maçı değil mi ?

Saint Castillo
16.02.2020, 01:44
Önce gs maçı değil mi ?
evet önce gs.

Bu arada başakşehir sportingi geçerse bizden önce veya sonra avrupa maçı oynayacak muhtemelen.

Ogün YAZICI
16.02.2020, 01:44
Önce gs maçı değil mi ?

Evet öyleymiş
Farketmez

emre6117
16.02.2020, 02:04
Bu maca alternatif kadro ile cikilmali.malum fb öç almak veya kaos cikarmak isteyecektir.bn battim sen de bat hesabi.erzurum 2.macindaki kadro fenere tam uygun kadro.zira avrupa maclarinda bile o kadro fena degildi.

artvints
16.02.2020, 02:39
Evet öyleymiş
Farketmez
Fark eder biraz. Eldeki en güçlü kadroyla gs'ye gideriz, oradan sağ kalanlarla hafif rotasyonlu bir kadroyla fener'e gideriz kapaniriz, zaten kapalı savunmayı açamiyorlar, temiz bir şekilde geçeriz o haftayı.

Jackdaniels
16.02.2020, 10:35
Zayıf rakibimize acımaz içerde dışarda rahat alırız maçı ve Alanyaya Final yapar kupayı kaldırırız.

AttilaTheHun
16.02.2020, 10:58
Fenere karşı sürekli baskılı oynamak isteyen takımlar başarısız oluyor, Başakşehir gibi. Ama topu fenere verip savunmada açık vermeyen takımlar kazanmakta zorlanmıyor, Ankaragücü, Alanya, Trabzon gibi. Çünkü fenerde çok yetenekli hücumcular yok. Ersun bizim maça kadar bu sorunu çözemezse sabaha kadar da oynasalar ancak karambolden gol atabilirler. O yüzden Trabzon'da topu fenere verip sakin sakin yetenekli ayaklarımızı kullanarak iki gol atacağız ve gol yemeyeceğiz. Kadıköy'de de gol atmakta zorluk yaşayacağımızı sanmıyorum, deplasman golü kuralıyla turu geçeriz diye tahmin ediyorum.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vkgz
16.02.2020, 22:07
rotasyonu cikilmali. lig önemli su an. avrupa kupasi değil bir sey değil. 2. plana atılmalı. su an kupa...

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
16.02.2020, 22:45
eğer bu maça kadar ligde lider ve kayıpsız gidersek kesinlikle türkiye kupası önemsenmemeli.

fener lige havlu atarsa bu 2 maç bize kart felan yedirmeye calisir.

yorumsuz6117
17.02.2020, 00:11
Hiçbirşey lig şampiyonluğundan şampiyonlar ligine direk katılmaktan daha değerli değil..

Ozan Yılmaz
17.02.2020, 00:27
rotasyona falan gerek yok özellikle ilk maç kendi sahamızda ve elimizde bu fırsat varken acımak yok her kulvarda mücadele edecek kadro genişliğine erişiyoruz sakatların dönmesi ve yeni transferlerin forma girmesi ile beraber

angraf
17.02.2020, 09:06
hep söylüyorum fener ile anlaş u19 takımlarıyla çık süt kupası için adam yormaya hatta sakatlamaya değmez

Mehmet BAŞ
17.02.2020, 10:02
Bu maçın oynanmasına uzun bir zaman var. O nedenle iki hafta sonrası hakkında konuşmak doğru olmaz. Trabzonspor kupada da sonuna kadar gitmelidir. Rotasyon yapılabilir. Fakat Erzurumspor maçı gibi örnekler uç örneklerdir. Fenerbahçe maçına öyle çıkamazsın.

Burçak
17.02.2020, 14:13
hep söylüyorum fener ile anlaş u19 takımlarıyla çık süt kupası için adam yormaya hatta sakatlamaya değmez
iyi de fenerin U 19 takımı 12. sırada :)

Biz ise gs ile liderlik koltuğunu paylaşıyoruz aynı puan ile.

angraf
17.02.2020, 14:15
iyi de fenerin U 19 takımı 12. sırada :)

Biz ise gs ile liderlik koltuğunu paylaşıyoruz aynı puan ile.

güvensin çıkarsınlar :)

merdeme
17.02.2020, 16:27
İçeride dışarıda vurur geçeriz.

Murathan
18.02.2020, 22:17
çok yoğun bi fikstürden çıkıp bu maç oynanacak rotasyon şart.

kamil da costa campi novak

mikel doğan gui

yusuf stu bilal

bordomaviask
19.02.2020, 02:23
Kesinlikle rotasyonlu kadro ile ve 2 maçta atmosferi düşük şekilde oynanmalıdır. Buraya verilecek enerji bizi yıpratır hiç gerek yok. Gerekirse kupayı feda edeceksin olmazsa olmaz olan ligdir.

serdaracıl
19.02.2020, 02:56
As kadroyla çıkarsak şampiyonluğu bıraktığımız maç olur. Aptal olmayın. Qilherme’yi erzuruma götürdün adam sivas maçında 40. dakikadan sonra ortadan kayboldu. Wakayı götürdün adam maçı bıraktı. Bu insanlar makina değil. Uçarız kaçarız diyenlere bakmayın. Sporla işi olmayan tipler

Ertan OKUMUŞ
19.02.2020, 03:01
Kesinlikle rotasyonlu kadro ile ve 2 maçta atmosferi düşük şekilde oynanmalıdır. Buraya verilecek enerji bizi yıpratır hiç gerek yok. Gerekirse kupayı feda edeceksin olmazsa olmaz olan ligdir.

Kardeşim,biz şb ile gazozuna maç yapsak bile , hele ki ilk maçta mümkünü yok bu dediğinin,misal ; rotasyonlu kadronla yenildin belki hezimete uğradın?? bunun yaratacağı olumsuz etkiyi düşünebiliyormusunuz peki?
Önceliğimiz tabii ki lig olsun ama unutmayalım ki zor ve engebeli olmayan başarı öyküsü yoktur,biz 1 değil 3 kupa istiyoruz [emoji4]

Ertan OKUMUŞ
19.02.2020, 03:05

Onlarla anlaşabildiğimiz herhangi bir konu varmı bizim bilmediğimiz? kaldı ki onlar ligden kopmuş durumda neredeyse neden yapsınlar böyle bir şeyi?

serdaracıl
19.02.2020, 08:23
Kardeşim,biz şb ile gazozuna maç yapsak bile , hele ki ilk maçta mümkünü yok bu dediğinin,misal ; rotasyonlu kadronla yenildin belki hezimete uğradın?? bunun yaratacağı olumsuz etkiyi düşünebiliyormusunuz peki?
Önceliğimiz tabii ki lig olsun ama unutmayalım ki zor ve engebeli olmayan başarı öyküsü yoktur,biz 1 değil 3 kupa istiyoruz [emoji4]

Galatasaraylı gazlaması. Hedefimiz bu sene şampiyon olmak. Şikecilerle gayse uğraşsın. Bizim onlarla olan maçımız bitti

must61
19.02.2020, 08:34
Full rotasyon çıksan en fazla 3-1 mağlup olursun. Şu maça enerji harcamaya değmez.

Bir de rotasyon dediğimiz kadro;

Erce
Serkan-hosseini-hüseyin-kamil
Ömür-Parmak-Doğan-Guilherme
Sturridge
Ekuban

Rotasyon demeye de şahit lazım. Kaldı ki full yedek diyebileceğimiz şu kadronun feneri yenme ihtimali de azımsanmayacak seviyede. Yedek kadroyla galip gelmenin motivasyona etkisi müthiş olur.

yorumsuz6117
19.02.2020, 10:20

Katılıyorum fener ligden koparsa bizim maçlarda köpek gibi oynar, bizim için şampiyonluk önemli, şampiyonluk demek herşey demek, kupa feda edilebilir rakip fener bile olsa..

Ertan OKUMUŞ
19.02.2020, 10:22
Galatasaraylı gazlaması. Hedefimiz bu sene şampiyon olmak. Şikecilerle gayse uğraşsın. Bizim onlarla olan maçımız bitti
hayırdır düşüncemiz beğenilmeyince başka takımın taraftarımı oluyoruz,sana kendimi ispat etmek zorundamıyım? beğenmiyorsan cevap vermezsin ne o gs li falan:mad:

Burak Bıyıklı
19.02.2020, 10:52
İlk maçtan koparmak lazım. Evimizde 2-0 gibi bir skor bize yetecektir. Rövanş gs maçı sonrası olacağı için yedek ve as oyunculardan karma bir 11 yapıp yormadan kapanarak 1 gol bulmaya çalışmak lazım. Benim tahminim akyazıda 2-0 biz alırız, kadıköyde 2-1 fener alır, turu geçeriz.

yazıkoldu
19.02.2020, 11:11
her iki maça da tamamen yedekler çıksın. şampiyonluk bu iki maç nedeniyle kaçar benden söylemesi. şampiyonluk ve 30 milyon euro için ne gerekiyorsa o yapılsın.
Yedek kadro ile de eleyebiliriz feneri, olmazsa da canımız sağolsun.
KADRO:

ARDA
SERKAN HUSEYİN MESSIAS ABDURRAHİM
DOĞAN PARMAK HOSSEIN KAMİL
EKUBAN STURRIDGE

yazıkoldu
19.02.2020, 11:12
aynen bu kadroda çok iyi sadece Guilerme'nin yerine Bilal oynasın.
Full rotasyon çıksan en fazla 3-1 mağlup olursun. Şu maça enerji harcamaya değmez.

Bir de rotasyon dediğimiz kadro;

Erce
Serkan-hosseini-hüseyin-kamil
Ömür-Parmak-Doğan-Guilherme
Sturridge
Ekuban

Rotasyon demeye de şahit lazım. Kaldı ki full yedek diyebileceğimiz şu kadronun feneri yenme ihtimali de azımsanmayacak seviyede. Yedek kadroyla galip gelmenin motivasyona etkisi müthiş olur.

yazıkoldu
19.02.2020, 11:13
fener maçına enerji harcamak tarihi aptallık ki şampiyonluk gider, gidebilir bile demiyorum bakın gider diyorum. GS veya başakşehir alır götürür, sen de ziraat kupasının sapıylan kalırsın.

serdaracıl
19.02.2020, 11:38
hayırdır düşüncemiz beğenilmeyince başka takımın taraftarımı oluyoruz,sana kendimi ispat etmek zorundamıyım? beğenmiyorsan cevap vermezsin ne o gs li falan:mad:

Taraftarısınız demedim. adamlar bu algıyı oturtmaya çalışıyor. bizim rakibimiz an itibarıyla galatasaray. şikecilerle işimiz bitti.

serdaracıl
19.02.2020, 11:39
fener maçına enerji harcamak tarihi aptallık ki şampiyonluk gider, gidebilir bile demiyorum bakın gider diyorum. GS veya başakşehir alır götürür, sen de ziraat kupasının sapıylan kalırsın.

Aynen, hatta o sapı bile alamayabiliriz. gayseliler alttan alta bize gaz vermeye çalışıyor. aptallık yapmanın anlamı yok. ziraat türkiye kupası nedir allah aşkına. bizim tek hedefimiz şampiyonluk olmalı

yazıkoldu
19.02.2020, 11:47
ziraat kupasını minik kuşa hediye edelim, alıp hayrını görsünler. bize lig lazım.

adiloş bebe
19.02.2020, 11:58
Bu maçlara Fenerbahçe'nin başında Aykut Kocaman'ın çıkma ihtimalini %50 olarak görüyorum.

A. Aydın
19.02.2020, 12:41
Bu macta gerilime gelmemeliyiz.
Sari kart kirmizi kart gormemeliyiz.
Yipratilmadan atlatmamiz lazim

Ertan OKUMUŞ
19.02.2020, 13:00
1 galibiyet 1 beraberlik le tur atlarız ,rahatım ben [emoji4]

hay1699
19.02.2020, 16:25
İlk yarıdaki uefa maçları bizi mahvetmişti. Şimdi de Rıza’yı dinleyin, Rıza ağlıyor. Şampiyonluk yolunda kararsız kalmak iki kupadan da eder. İlk maça ful rotasyonlu defansif kemik kıran bir kadroyla çıkmak doğrusu gibime geliyor. Gurur yapmaya gerek yok.

Trabzonspor 61
19.02.2020, 17:25
İlk yarıdaki uefa maçları bizi mahvetmişti. Şimdi de Rıza’yı dinleyin, Rıza ağlıyor. Şampiyonluk yolunda kararsız kalmak iki kupadan da eder. İlk maça ful rotasyonlu defansif kemik kıran bir kadroyla çıkmak doğrusu gibime geliyor. Gurur yapmaya gerek yok.
Ben rotasyonlu kadroyla bu itlere elenmek istemem. Bize yakısan tam kadro cıkıp lig macındaki gibi bunları tepelemektir. Elenirsek rotasyon falan dinlemezler bakın hakemsiz böyle oluyor derler. Bunlar yüzsüz.

hay1699
19.02.2020, 17:49
Ben rotasyonlu kadroyla bu itlere elenmek istemem. Bize yakısan tam kadro cıkıp lig macındaki gibi bunları tepelemektir. Elenirsek rotasyon falan dinlemezler bakın hakemsiz böyle oluyor derler. Bunlar yüzsüz.

Ne derse desinler. Bir de ertelenen Malatya maçımız var. Kalan iç saha maçlarımız beş tane, deplasman maçlarımız sekiz... Kupa hariç. Kaldı ki yedek kadroyla da eleneceğimiz kesin mi yani? Akılcı olmakta fayda var. Bu maçlar sert geçer, zayiata tahammülümüz yok. Tabi bana göre Gaziantep maçı bile bu maçlardan değerli. Fakat Hüseyin hoca waka’yı filan Erzurum’a götürdüğüne göre as kadroyla çıkar herhalde.

DeAgLeMaNyAq
19.02.2020, 18:12
Antep deplasmanı kanaatimce de çok önemli. Özellikle ligin ilk yarısına denk gelen 8 Avrupa maçı maçının fiziksel yansıması muhakkak olmuştur. Ancak kupada yolumuz çok kısaldığından, lige tesir edebilecek sadece 2 maçımız bulunuyor. Hatta ilk maçta avantajlı bir sonuç elde edemezsek, ikinci maçın formaliteye dönme durumu da olabilir...

yazıkoldu
19.02.2020, 18:24
ne diyorsun bilal inci, tam kodro çıkacakmış... tek bir as oyuncu dahi oynarsa bu aptallık olur.

memozcan
19.02.2020, 18:35
bu maçın şu anda düşünülmesi bile hata.. o zaman kim öle kim kala..

alperrr
19.02.2020, 19:01
Evet 1.devreyi evimizde oynuyoruz ve deplasman maçı için uygun bir skor almalıyız, hayırlısı olsun.

ya sayın yönetici ne gerek var şimdi bu başlığa..

yanlış değilmi arkadaşlar bu başlık sizcede..
ya bırakında onlar tam olarak ligden kopsun..ve bizimle oynayıp yenmek için dualar etsin..

şampiyonluk hedefi varken..gereksiz takımlara verilen bu kadar önem bizi küçültür..
enerjiyi hep önündeki maça vermek gerekir..

.........
barış yurdusevende aynı şeyi yaptı..yok liverpool maçından önemliymiş yok şampiyonluktan önemliymiş fb maçı..
bırakın bu işleri..
yeter artık..
daha düne kadar adamlar bizi adam yerine bile koymuyordu..sen tutup adamları en değerli rakibim diyorsun..

biraz akıl varsa..terimimin dediği gibi onlar bizim kulvarımızda değil dersin..

ki hala lig yarışından kopmuş değiller..
inşallah koparlar..inşallah daha beter olurlar..

ama bırakın şunları.. değer vermeyin şunlara..
bu forum bu kulübe zararlı abi..
bi üst akılda yok insanları doğru yönlendirecek..
...
nerde abi SOSA nın..Novap ın OPereira nın sözleşmesi nerde..bırakın fb yi..
bu adamlar bizde kalırsa ve takım bozulmazsa şikecileri daha çok kudurturuz acele etmeyin..
sabır..sabır..

Mustafa YILMAZ
19.02.2020, 19:08
muhtemelen hafif rotasyonlu kadro ile çıkarız maçlara as takıma yakın olur.

kuşları bu sezon peri perişan etmemiz farz oldu artık

Ozan Yılmaz
19.02.2020, 19:19
alperrr

bu takım bir yılda 3 kupa alabilecek kadroya, kalite ve genişlik olarak sahip duruma gelmişse, her kulvarda elinden geleni yapıp bu fırsatı elinin tersiyle itmeyecek,
tabii ki önceliği lig olacak ama bir fazla kupa almak için 3 maç kalmışsa neden göz ardı edelim bu avantajı?

ayrıca kupada sıradaki oynanacak olan maçın başlığı neden gereksiz oluyormuş onu da çözemedim.

Ogün YAZICI
19.02.2020, 19:36
Senin elinde sakatlıklar yaşanmasa şampiyonluğa oynayacak 2 farklı 11 çıkiyor.

Bırakın da Kruse'den başka hücum oyuncusu bulunmayan Fb düsünsün bu maça hangi kadro ile çıkacağını

serdaracıl
19.02.2020, 20:53

Sizin muhatabınız bizim yedekler demek oluyor ki bu durumda asıl aşağılanan şikeciler olur. Hedefimiz şampiyonluk, birileriyle sidik yarıştırmak değil. Bak waka’yı erzuruma götürdük adam sivas maçında 30 dk dayanamadı. Sıvas maçını kaybetsek bunun hesabını kim verecekti?

serdaracıl
19.02.2020, 21:01
Eğer şu saçma kupa yüzünde sene sonu şampiyonluğu kaybedersek, vebali büyük olur.

ÖmürKaradeniz61
19.02.2020, 23:17
Eğer şu saçma kupa yüzünde sene sonu şampiyonluğu kaybedersek, vebali büyük olur.

10 senedir kupa alamadın hatırlatırım.

Trabzonspor 61
19.02.2020, 23:50
ne diyorsun bilal inci, tam kodro çıkacakmış... tek bir as oyuncu dahi oynarsa bu aptallık olur.

Rotasyonlu ya da değil, kupada 2 mac sonunda sikebahceye elenmek takımın modunu düsürür. Lige de yansır. Olagan kadromuzla cıkıp yine cakar gecersek o gazla ligi de daha rahat görürürüz bence. Türkiye kupasını almak da cabası. Gece gündüz hakkımızda yalan yanlıs bi ton sacmalık uyduran kOÇero ve şb camiasına tokat gibi bi cevap daha lazım.

bu kadro ligi de alır türkiye kupasını da. Yeter ki hicbir takımı kücümsemeden, konsantre sekilde cıkalım maclara.

AyhanPe
20.02.2020, 01:16
Bosuna bosuna kafa yormamak gerekir bu islere. H.Cimsir en dogru karari verecektir. Bende düsük rotasyonla bu maclara cikacagimizi düsünüyorum. Rahat olmamamiz icin hicbir neden yok ama Fb nin bir cok nedeni var. Önümüzdeki maclara bakalim biz.

yazıkoldu
20.02.2020, 07:16
Bilal İnci kardeşim: 2 fener maçına bütün takım çıksın yarısı sakatlanır veya kart cezalısı olr ve şampiyonluk hayal olur. asıl takım ile çıksan hele de elenirsen işte o zaman kalan maçlar hüsran olur. yedek çıksan takmazsın zaten. Ziraat kupasına asılmak ihanet olur, ahmaklık olur.

İ. SARAL
20.02.2020, 08:29
İlk hedefimiz, direkt Avrupa'ya gitmek olmalı. Bu nedenle, kupa maçları da yabana atılmamalı. Bir sürü oyuncumuz var as-yedek karışımı bir takımla bu maçlara çıkılmalı, aşırı rotasyon yapılmamalı.

artvints
20.02.2020, 08:51
İçerde hicbirşey yapamazlar. Az rotasyonlu bir kadroyla çıkabiliriz. Dışardaki maç da gs maçından sonra zaten. Az çok tablo belli olur. O yüzden hepten gözden çıkarmak olmaz.

Hazır ayağımıza fırsat gelmiş iyice kafalarına vuralim, Tabi akıllı bir şekilde yapalım, uzun bir çubukla fazla yaklaşmadan... yoksa pislikleri bulaşır. Adam sakatlamaya falan kalkarlar.

merdeme
20.02.2020, 09:06
Bunları bu sene şamar oğlanına çevireceğiz.

Enes Ünal Kaya
20.02.2020, 09:16
Galatasaray 3 kupaya koşarken sorun olmuyordu da biz yüzüp yüzüp kuyruğuna gelince mi sorun oldu.

İlk maç evinde asıl oyna , alamazsan 2.maça yedek çıkarsın..

Hüseyin Çümen
20.02.2020, 09:34
bence de hafif rotasyonla maçlara çıkabiliriz

yazıkoldu
20.02.2020, 11:30
tam rotasyon hedef şampiyonluk, bu sene o sene değilse yıkım olur.
2 fener maçında Allah korusun biri sakatlansa veya kar cezası alsa ki bunlar % 90 ihtimal yanarsın.
ahmaklığa gerek yok.

amasya0561
20.02.2020, 13:06
Rotasyonlu ya da değil, kupada 2 mac sonunda sikebahceye elenmek takımın modunu düsürür. Lige de yansır. Olagan kadromuzla cıkıp yine cakar gecersek o gazla ligi de daha rahat görürürüz bence. Türkiye kupasını almak da cabası. Gece gündüz hakkımızda yalan yanlıs bi ton sacmalık uyduran kOÇero ve şb camiasına tokat gibi bi cevap daha lazım.

bu kadro ligi de alır türkiye kupasını da. Yeter ki hicbir takımı kücümsemeden, konsantre sekilde cıkalım maclara.
size sonuna kadar katılıyorum.
kupada şb ye elenirsek bakın ligde kollanmasanız ligide biz alırdık diye senelerce haklı şampiyonlugumuza laf ederler.
kupadada ezeceksinki bu senenin horuzunun BÜYÜK TRABZONSPOR olgununu anlayıp seslerini kessinler

emre6117
20.02.2020, 14:00
Tamamen yedek algirlikli kadro ile cikilmali.fb aliversin kupayi yeterki sampiyon olalim.onlarinda sesi kesilmis olur.yoksa bu adamlar biz darbe alalim diye her turlu pisligi yapar.ligde de geride kalmalari iyi olacaktir.

Hakan
20.02.2020, 17:29
Yıllardır ligde iki maç kaybedince "Tek hedef kupa olmalı" diyenler şimdi de kupayı değersiz görüyor.
Ne yedek takımı ne rotasyonu.

DeAgLeMaNyAq
20.02.2020, 17:41
Final daha önce de dillendirldiği üzere Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak...

Ozan Yılmaz
20.02.2020, 18:22
Final daha önce de dillendirldiği üzere Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak...

Böylece artık daha değerli hale geldi kupa, özellikle İstanbul ve çevre taraftar açısından

Laziobass
20.02.2020, 19:58
Abdülkadir Ömür - Ekuban - Sturridge gibi rotasyonlar yapabiliriz..

serdaracıl
20.02.2020, 20:34
10 senedir kupa alamadın hatırlatırım.

10 sene daha almayalım ya da her sene alalım. Umrumda bile olmaz. Yeter ki şampiyonluk gelsin.

serdaracıl
20.02.2020, 20:45
Eğer şu dandik maça as kadroyla çıkılır ve şampiyonluk kaybedilirse sorumlu herkes vebal altında kalır.

serdaracıl
20.02.2020, 20:48
Yıllardır ligde iki maç kaybedince "Tek hedef kupa olmalı" diyenler şimdi de kupayı değersiz görüyor.
Ne yedek takımı ne rotasyonu.

O senelerden birinde alırız kupayı. Şuan tek hedef şampiyonluk.

Oğuz B.
20.02.2020, 20:54
Neden şimdiden strese kaynak olabilecek düşüncelere dalalım ki? Belki rakip o zamana dağılıp kepenk kapatacak?

Zamanı gelince konuşulur.

memozcan
20.02.2020, 20:56
rize maçı cuma olabilirdi bence..

Hakan
20.02.2020, 21:06
O senelerden birinde alırız kupayı. Şuan tek hedef şampiyonluk.Erzurum'a Sørlothla çıkılıyorsa öyle değilmiş demek ki.

serdaracıl
20.02.2020, 23:02
Erzurum'a Sørlothla çıkılıyorsa öyle değilmiş demek ki.

Waka’yı götürdük, sonucu gördük. Eğer şu dandik kupa yüzünden şampiyonluk giderse vebali üstlenebilecek misin? Bunu herkes kendine sorsun. Herkes adımını buna göre atsın. Takım 29 şubat ile 15 mart arası 5 maç yapacak. Bunun insani bir durum olmadığının farkına varalım lütfen

Gürkan Asma
20.02.2020, 23:07
Kesinlikle rotasyon yapılmalı, yemişim kupasını.

gurur6134
20.02.2020, 23:12
Rotasyon falan hikaye ondan sonra yine elin bos kalirsin sezon sonu kupa kesinlikle hedefdir ciddiye alinmalidir aliniyorda..

Hakan
20.02.2020, 23:33
Waka’yı götürdük, sonucu gördük. Eğer şu dandik kupa yüzünden şampiyonluk giderse vebali üstlenebilecek misin? Bunu herkes kendine sorsun. Herkes adımını buna göre atsın. Takım 29 şubat ile 15 mart arası 5 maç yapacak. Bunun insani bir durum olmadığının farkına varalım lütfen

Türkiye Kupası yarı final maçı varsa orada ciddiyet olacak,bu tartışma da yersiz de neyse.Vebal falan kimse almaz doğal olarak.

Hayır şampiyonluk kaçacak ve tek sebebi bu olacak.Bu kadar basit olmuyor emin olun bir çok hikaye yazılır orda.
+
Sakatlıkla Erzurum seyahatinin bağlantısını kurmak lazım,çok üstün körü söyleyip geçiyorsun.

Laundros61
21.02.2020, 00:29
5 sayfa 250 tane vebal.... Yedek kadro çıktın elendin şampiyonluk kaçtı bunun vebali kime sana mı? Öyle bir durum var ki mavi - kırmızı hapmış ikisinden birini seçecekmişiz gibi konuşuyorsunuz. İki kulvarda da yarışacak gücümüz var elhamdülillah sakin olun

emre6117
21.02.2020, 01:12
5 sayfa 250 tane vebal.... Yedek kadro çıktın elendin şampiyonluk kaçtı bunun vebali kime sana mı? Öyle bir durum var ki mavi - kırmızı hapmış ikisinden birini seçecekmişiz gibi konuşuyorsunuz. İki kulvarda da yarışacak gücümüz var elhamdülillah sakin olun

Durumun farkinda degilsiniz galiba.1996dan beri sampiyonluga encok yaklastigimiz sene neredyse bu sene.2011den hem daha iyi ve genis bir kadroya sahibiz hemde 2011 den daha avantajli konumdayiz.yanlis bilmiyorsam 2011de 22.haftada puanlar esitlenmisti.ve fb 18de 17 yaparak sike ve tesvik ile sampiyon oldu.bn bu sene boyle bir operasyon veya herhangi bir takimdan boyle bir istatistik beklemiyorum.oyle her sene de sampiyonluga oynamiyoruz yani.bn bu durumda kiytirik turkiye kupasini ne yapayim ufukta sampiyonluk sampiyonlar ligi ve borcun cogunun kapanma ihtimali varken.varsin sampiyon olamayiz belki ama turkiye kupasindan elenmenin oyle cok da uzuntusu olmaz.ancak kupa macinda as takimdan bir oyincu sakatlik veya ceza durumu olusursa ve bu durum lige etki ederse cok fazla keske demezmiyiz.unutulmasin bu sehir 1984den beri lig sampiyonlugu sevinci yasamadi hala daha 1996 travmasi devam ediyor.o meshur 2_1 lik mac hala akillarda.ne yapalim bir ziraat turkiye kupasini.trabzonspor artik tek oncelikli hedef olarak sampiyon olabilmeyi koymalidir.ve borcu azaltmayi.fb macina cikarsin ersurum 2.mavi kadrosuyla ki avrupa maclarina dahi boyle kadro ile cikildi.gerekirse 2.mac lig durumuna gore bir kac as futbolcu eklersin olur biter.karsimizda herhangi bir takim olsa neyse de bize tamamen bilenmis her turlu pisligi yapabilecek fb var.hic riske gerek yok.

MehmeTS_ADANA
21.02.2020, 01:38
rotasyon yapılmalı mı yapılmamalı mı bilmem ama bildiğim birşey varsa o da bu başlığın şimdilik kesinlikle kapatılması

serdaracıl
21.02.2020, 01:46

Bana evet. Ziraat türkiye kupasını vebalinden nolur. Çok isteyen olursa adres yazsın göndereyim. Bende fazladan var.

Gökhan Balcı
21.02.2020, 05:56
Yedek kadrodan kasıt ne ben anlamadım sorloth yerine koray falan mı. Öyleyse saçma olur. Ama sorloth da oynamamalı. Sturiç diye bir adam var mesela o oynar. Türkmen oynar. Parmak oynar. Serkan oynar. Hepsi de fenere karşı oynayabilir. Oynayabiliyorlarsa aptallığın lüzumu yok. Buraya kadar oyuna düşmeden geldik. Son virajda ellerine fırsat vermemeliyiz. Kırmızı kartlar da çıkar sakatlıklar da. Bu heriflerin sağı solu belli olmaz. Ben gençler maçındaki meseleden bile hala şüpheliyim

yazıkoldu
21.02.2020, 07:16
ARDA
SERKAN HUSEYIN MESSIAS ABDURRAHIM
KAMİL DOĞAN PARMAK BILAL
EKUBAN STURRIDGE

Feneri bu kadro eleyebilir. Şimdiden hazırlamak lazım.

İ. SARAL
21.02.2020, 09:56
http://www.footballuser.com/formations/2020/02/1798814_Trabzonspor.jpg

Şuna benzer bir kadro ile çıkılabilir. Rakibin hiç alternatifi yok neredeyse, onlar düşünsün.

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2020, 10:41
2005'de İBB'yi 5-0 yenerek ŞL katıldığımız maçta Olimpiyat stadını full doldurmuştuk.
Ancak rekor Aralık 2010'daki İBB maçıydı. 61.000 civarı doluşmuştuk.
Şb elersek Olimpiyatta yeni bir rekor patlatırız.
Kupayı boşverin diyen taraftarlarımıza kırgınım.

Hüseyin Çümen
21.02.2020, 10:58
fenere karşı iyi bir psikolojik üstünlüğümüz oldu. nezamandır yenemiyolar bizi hafif bir rotasyonla harcarız. hatta evsahibi olduğumu zmaçı olimpiyatta oynsak ne güzel olur. Trabzon maçı verin istanbula neolur çok özledik

serdaracıl
21.02.2020, 11:08
2005'de İBB'yi 5-0 yenerek ŞL katıldığımız maçta Olimpiyat stadını full doldurmuştuk.
Ancak rekor Aralık 2010'daki İBB maçıydı. 61.000 civarı doluşmuştuk.
Şb elersek Olimpiyatta yeni bir rekor patlatırız.
Kupayı boşverin diyen taraftarlarımıza kırgınım.

https://www.youtube.com/watch?v=2saHBCDKv_o&feature=share

KARAGOZLUM
21.02.2020, 11:20
As kadro ile cikip bunlari param
parca etmemiz lazim morallerini bozmamiz lazim
bunlara karsi yedek kadro ile cikarsak yenilip moral veririz

Faruk BERBER
21.02.2020, 11:23
As kadro ile çıkmalıyız. Vura vura devam.

Mustafather
21.02.2020, 11:39
Ne yedek kadrosu arkadaş. Maç evinde, rakip en büyük düşmanın. Yenilmememiz lazım, ben Trabzonsporun bunlara yenilmesini istemiyorum. -Pereira +Serkan yapılabilir, o kadar. Rize maçında erken skor alırsan Sosası Nwakaemesi Mikeli dinlendirirsin, o kadar. Bu takım rize fb antep maçlarından 3 galibiyet çıkarabilecek seviyede bir takım, bitti.

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2020, 11:42
https://www.youtube.com/watch?v=2saHBCDKv_o&feature=share

Tüylerim diken diken oldu kardeş, eyvallah
Güzel bir nostalji oldu

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2020, 11:43
şb maçına yedek çıkmak mı, şaka mı bu
şb'ye su yok bu sene
2 kupayı da alacağız inşallah
sezon başı da süper kupayla

Doğukan Uçan
21.02.2020, 11:52
maçın olimpiyatta oynanması antalyaspor ve alanyaspora haksızlıktır, rezilliktir. sırf fenerbahçe ya da trabzonspor var diye para kazanayım mantığıyla maçı buraya almışlar. bu kadar yanlı karar olmaz.

UĞUR DURTAŞ
21.02.2020, 12:13
05.05.2004
ÇARŞAMBA
SAAT:20:00

Ankara'dan 1 yıl önce Antalya'da Gençlerbirliğini finalde yendiğimiz gibi
yine bu takımı (ersunlu,mesut bakkalı gençleri)
ATATÜRK OLİMPİYAT STADINDA
yenip kupayı almak yola çıktık

o zamanlar yol yok iz yok
stad uzak,ulaşmak için çok çaba harcamıştık.

stad mükemmel ötesiydi o yıllarda böyle bir stad

sadece gençlere kale arkasını vermişlerdi
seyirci sayısıda sınırlı zaten
başka tribün vermeler ide saçma olurdu.

taraftarlarımız stadı doldurmaya başladı
görseller süperdi
meşaleleri bu yıllarda stada sokmak serbest gibi bir şeydi!!

23.dakikada mehmet yılmaz
70.ve 77 dakikada gökdeniz
89.dakikada agustin

ezizi bir oyun ve skorla gençleri yine yenip kupayı almıştık
onutulmayacak bir gündü.

**

Yine bu stad
YİNE AYNI TARİH
05 MAYIS

Öyle bir şey olursa
iğne atsan yere düşmez misali olur mu?
% 100 olur.

serdaracıl
21.02.2020, 12:39
Waka gibi başka kayıplar vermek istemiyorsak bu maça yedek kadroyla çıkmalıyız. Türkiye kupası isteyene ben ulus’ta yaptırıp yollarım. Bize şampiyonluk lazım. Gayseliler bize gaz veriyor ama yemez. Bu sene tek hedef şampiyonluk

CEMEFKER
21.02.2020, 15:14
Yönetim ikinci yarıda en ufak sakatlıkları dahi risk almadan iyileşme sürecini uzatıyor. Uzun vadede aslında en iyisini yapıyor. A.Ömür'ün 6 aydır olmaması aslında o dönemki ihmal ve tecrübe yoksunluğu ile alakalı. Yönetim sütten ağzı yanmış olacak ki artık Ekuban ve Wakaeme örneklerinde olduğu gibi çok fazla oynatma yönünde tercihi kullanmıyor. İşe bu noktadan baktıktan sonra kupa benim için artık tali bir mesele olmuştur. Lige odaklanmak lazım. Gençlerin bu maçta değerlendirilmesi onlar için de ayrı mir motive kaynağı olacak .

hanzale
21.02.2020, 16:35
05.05.2004
ÇARŞAMBA
SAAT:20:00

Ankara'dan 1 yıl önce Antalya'da Gençlerbirliğini finalde yendiğimiz gibi
yine bu takımı (ersunlu,mesut bakkalı gençleri)
ATATÜRK OLİMPİYAT STADINDA
yenip kupayı almak yola çıktık

o zamanlar yol yok iz yok
stad uzak,ulaşmak için çok çaba harcamıştık.

stad mükemmel ötesiydi o yıllarda böyle bir stad

sadece gençlere kale arkasını vermişlerdi
seyirci sayısıda sınırlı zaten
başka tribün vermeler ide saçma olurdu.

taraftarlarımız stadı doldurmaya başladı
görseller süperdi
meşaleleri bu yıllarda stada sokmak serbest gibi bir şeydi!!

23.dakikada mehmet yılmaz
70.ve 77 dakikada gökdeniz
89.dakikada agustin

ezizi bir oyun ve skorla gençleri yine yenip kupayı almıştık
onutulmayacak bir gündü.

**

Yine bu stad
YİNE AYNI TARİH
05 MAYIS

Öyle bir şey olursa
iğne atsan yere düşmez misali olur mu?
% 100 olur.

Hiç gerek yok, şampiyon olursak kutlama ayarlanır oraya, yeterli olur

Oğuz B.
21.02.2020, 20:59
https://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/68ceb5f0764d45f589778b0d0d5d4390.png

DeAgLeMaNyAq
21.02.2020, 21:03
Hem bizim hem de FB'nin öncesindeki ve sonrasındaki maçlar Cumartesi olacağından zaten en mantıklı gün Salı gözüküyordu. Rövanş öncesindeki GS maçı da aynı şekilde Cumartesi oynanacaktır. O maçın programı henüz açıklanmadığından şu an TFF'de Pazar olarak gözüküyor ancak öyle olmayacağı belli. En son 11-12 sezonundaki play off'larda bu şekilde üstüste derbiler oynamıştık...

AyhanPe
22.02.2020, 02:16
Cok enteresan bir rüya gördüm ve bunu sizinle paylasmaya karar verdim. Tabzon dayim ve Sampiyonluk macina cikiyoruz Fb ile. Heryerde müthis cosku var. Mac Ist. da sanirim. Bi ara yayin kopmus. Tekrar yayin geldiginde 2-0 gerideymisiz ve macida 4-2 kaybetmisiz. Yanliz ilk maci da 2-0 yendigimizi hatirlamis olmam kupa macina delalet ediyor olabilir. Fb liler cilginca sevinirken yine makus kaderimize yenildik diye üzülüp girdigim bi yerde mükemmel bir yogurt yemisim. Uyandikta sonra söyle bi düsünce aslinda bu sonuclarla Fb yi elemisiz ama adamlar acayip seviniyordu bizim Bursaspor un sampiyon oldugu sezonda bunlarla oynadigimiz mactan sonra ki gibi :D :D

61_Hasan_69
22.02.2020, 12:15
Cok enteresan bir rüya gördüm ve bunu sizinle paylasmaya karar verdim. Tabzon dayim ve Sampiyonluk macina cikiyoruz Fb ile. Heryerde müthis cosku var. Mac Ist. da sanirim. Bi ara yayin kopmus. Tekrar yayin geldiginde 2-0 gerideymisiz ve macida 4-2 kaybetmisiz. Yanliz ilk maci da 2-0 yendigimizi hatirlamis olmam kupa macina delalet ediyor olabilir. Fb liler cilginca sevinirken yine makus kaderimize yenildik diye üzülüp girdigim bi yerde mükemmel bir yogurt yemisim. Uyandikta sonra söyle bi düsünce aslinda bu sonuclarla Fb yi elemisiz ama adamlar acayip seviniyordu bizim Bursaspor un sampiyon oldugu sezonda bunlarla oynadigimiz mactan sonra ki gibi :D :D

Belki de kendi sahamızda 4-2 yenilip deplasmanda 2-0 yendik :)

gurur6134
22.02.2020, 15:14
Ikinci macin tarihi ne oyle 19 da gaysey deplasmani 21 de şikebahce deplasmani 2 gun arayla saka mi bu gunler cuvala mi girdi yonetim derhal harekete gecmeli ya gaysey maci 18 e cekilsin ya şikebahce 22 ye boyle birsey kabul edilemez..

emre6117
22.02.2020, 23:49
Bjk maci gosterdiki bizim ana kahramanlarimiz olan sorloth.sosa.nwakame.ugurcan.bu adamlarin gereksiz yere bir macta sakatlik veya kart cexalisi olmasi takimin tum dengesini sampiyonluk hesabini bozar.fb maclarina cikarken ozellikle bu 4 oyuncu ilk 18 de bile OLMAMALIDIR.sampiyonluk ince hesaplardan gecer.aman dikkat.

serdaracıl
23.02.2020, 00:25
U-19 takımı şimdide hazırlanmalı. şikecilerin dengi zaten bizim U 19 takımımız. ekstra olarak kerem baykuş 10 no, serkan sağ açıkta değerlendirilsin. doğan, kamil gibi takozlarla çıkarsak bu maçı veririz. as takımdan tek bir oyuncu dahi oynatırsak ağır mallık olur.

Tahir61
23.02.2020, 01:11
erce

serkan manuel hüseyin abdürrahim

obi sosa

ömür kerem ekuban

sidöriç

serdaracıl
23.02.2020, 01:25
erce

serkan manuel hüseyin abdürrahim

obi sosa

ömür kerem ekuban

sidöriç

Obi ve sosa mı? Şaka mısınız arkadaş? Taha tunç var, hakan yeşil var. Koy oynasınlar. Şu dandik kupa için sosayı riske etmeye değer mi?

Hakan
23.02.2020, 01:35
Obi ve sosa mı? Şaka mısınız arkadaş? Taha tunç var, hakan yeşil var. Koy oynasınlar. Şu dandik kupa için sosayı riske etmeye değer mi?Başka kim var u16 dan falan.Olabilitesi varmış gibi yazılıyor bir de.
Kerem kim ?

serdaracıl
23.02.2020, 01:51
Başka kim var u16 dan falan.Olabilitesi varmış gibi yazılıyor bir de.
Kerem kim ?

Kerem kim mi? Şuradaki arkadaş: https://www.transfermarkt.com.tr/kerem-baykus/profil/spieler/321706

Tahir61
23.02.2020, 13:09
Obi ve sosa mı? Şaka mısınız arkadaş? Taha tunç var, hakan yeşil var. Koy oynasınlar. Şu dandik kupa için sosayı riske etmeye değer mi?

Kupa kupadir üstelik ezeli rakibinle oynuyorsun. Ne tamamen yedek kadro ne de tamamen as kadro genç şans bulamayan oyuncularla birkaç tecrübeli futbolcuyu harmanlayarak çıkılmalı diye düşünüyorum. Sikeciler de muhtemelen as kadroyla çıkamazlar zaten.

14TS61
23.02.2020, 13:15
Bu maçta sörloth nwakaeme sosa mikel Uğurcan oynamasın gerisi oynayabilir.. Ciddiye almayarak fenerle biraz şey.. geçeriz:)

pReN@_61
23.02.2020, 16:09
Şimdi hiç sırası değil.

Doğukan Uçan
23.02.2020, 16:30
bu başlık kapatılsın maça daha var herkes buraya yorum yapıyor.

Larking
23.02.2020, 17:02
Sosa bu maçta dinlendirilmeli,Ndiaye-Mikel önlerinde Guilherme sağ önde Ekuban veya hazır hale gelirse Ömür.

Kupaya 3 maç kala fazla rotasyon yapılacağını sanmam,hem de fb maçı.

serdaracıl
23.02.2020, 19:08
Kupa kupadir üstelik ezeli rakibinle oynuyorsun. Ne tamamen yedek kadro ne de tamamen as kadro genç şans bulamayan oyuncularla birkaç tecrübeli futbolcuyu harmanlayarak çıkılmalı diye düşünüyorum. Sikeciler de muhtemelen as kadroyla çıkamazlar zaten.

Dostum, türkiye kupası çöptür. Net. As takımdan kimse bu maçta oynatılmamalı. Waka oynamadı beşiktaş maçında ne hale düştük herkes gördü

smart
23.02.2020, 20:26
Ersun Yanal kırmızı kart gördü

MİSSE_MİSSE
23.02.2020, 21:01
hahhaaaahhaa see you later fenerbahce

Bayraktaroğlu
23.02.2020, 21:03
Son tokatı biz vuracağız size. Beter olun geçen sene küme düşseydiniz bir pislikten kurtulacaktı Türk futbolu

gurur6134
23.02.2020, 21:19
Şikecilerde kaos olacak ersun istifa edecektir bu firsati degerlendirmeliyiz ilk mac avantaji yakalamaliyiz..

Ufuk
23.02.2020, 21:25
Şikecilerde kaos olacak ersun istifa edecektir bu firsati degerlendirmeliyiz ilk mac avantaji yakalamaliyiz..Ersun parasına bakar. Tazminat almadan gitmez bence.

gurur6134
23.02.2020, 21:26
Ersun parasına bakar. Tazminat almadan gitmez bence.

Gidecekkk bu baskiyi kaldiramaz artik..

adiloş bebe
23.02.2020, 22:00
Bu maçlara Fenerbahçe'nin başında Aykut Kocaman'ın çıkma ihtimalini %50 olarak görüyorum.

Evet arkadaşlar arttırıyorum :D

memozcan
23.02.2020, 22:06
evet kadroyu yazıyorum:

erce
kamil ahmet- messiah- campi- abdurrahim
serkan- doğan- abdulkadir parmak- bilal
koray- sturiç(muhammet)

kupasının canı cehenneme.. cezalı ya da sakat vermeyelim yeter.. eğer ikinci maç öncesi cinconu yener avantaj sağlarsak ilk maçtaki skora göre tam kadro çıkabiliriz..

Ufuk
23.02.2020, 22:14
Gidecekkk bu baskiyi kaldiramaz artik..

Ersun'a gösterilen tepki kadar Ali Koç'a da baskı var. Ali Koç Ersun'u da al git diyorlar. Çıkıp ağlayacaklar, bakacaklar artık taraftar yemiyor Ali Koç kendini kurtarmak için Ersun'u kovacak.

https://twitter.com/T24spor/status/1231656234136276993

Ali Koç tribünden adam dövmeye atlamış. Bir kelle gidecek mecbur, Ersun kendi istifa etse fb için en iyi senaryo olur. İstifa etmezse Ali Koç mecbur kovacak, tazminatı almadan gitmez benim bildiğim Ersun.

Sefa Murat Dokuz
23.02.2020, 22:17
Türkiye kupası umrumda değil, kimsenin de umrunda olmamalı.

----------------------Erce
Serkan--- Hosseini----H.Türkmen---Kamil A.
-------------------Doğan----------------------
-----------A.Parmak---Guilerme--------------
Y.Sarı-----------------------------------Bilal B.
-------------------Sturridge

Sonradan oyuna girenler : Abdülkadir Ömür, Manoel, Ekuban + Varsa Ligde cezalı olanlar.

Lig kadromuz asla bozulmamalı riske atılmamalı, cezalı olmalarına izin verilmemeli.

--------------------------Uğurcan
Pereira-------M.Da Costa-----Campi------Novak
---------------------------Obi Mikel---------------------
----------------J.Sosa-----------Ndiaye---------------
Ekuban---------------------------------------Wakaeme
---------------------------Sorloth

Ahmet Kara
23.02.2020, 22:20
bu maçta bir tane bile ilk 11 oyuncusu olmamalı.

smart
23.02.2020, 22:21
Ersun Yanal istifa etti
Kaynak: Aspor

batugol
23.02.2020, 22:27
Ersun istifa ettiyse şaşırırım
O kovulmayi bekler parasını alir
Yok istifa ettiyse pacasi yememis demektir
bundan sonra da kafaya oyanayacak hic bir takimda gorev yapamaz
Ahımız tuttu
Bizim paralar da bogazinda kalsin

Arda'
23.02.2020, 22:32
Ligden koptular artık kupaya odaklanacaklar bu maçı da çok önemseyeceklerdir saplayıp yollayalım

serdaracıl
23.02.2020, 22:51
Bugün bit pazarından 5 tane türkiye kupası aldım. İsteyenlere gönderebilirim. Adres yazmanız yeterli

KARAGOZLUM
23.02.2020, 22:53
fenerbahce asilir biz agirligi lige vermemiz lazim
sikecilerin iddaasi kalmadi moraller sifir
iyice karisir
insallah istifalar olur yedek kadro ile yeneriz

artik rakibimiz gs

14TS61
23.02.2020, 22:56
Adamların tek tutar dalı bu. Hemde rakip biz isek..

Komple yedek çıkmalıyız bunlar bizimkileri sakatlar.. sıradan kupa lazım değil. Gençler tecrübe edinmiş olur

naimbektas6161
23.02.2020, 22:57

Sonradan oyuna girenler : Abdülkadir Ömür, Manoel, Ekuban + Varsa Ligde cezalı olanlar.

Lig kadromuz asla bozulmamalı riske atılmamalı, cezalı olmalarına izin verilmemeli.

Bu kadroyla bile yenebilir iz bence

SALDIRAY
23.02.2020, 23:01
Full rotasyonla çıkmalıyız 2 maça da.

erce
serkan
abdürrahim
hüseyin
masias
doğan
abdülkadir
kamil
guilerme
bilal
sturridge

Sefa Murat Dokuz
23.02.2020, 23:08
Bu kadroyla bile yenebilir iz bence

aynen öyle kasmaya gerek yok zaten ligi kaybettiler bu maça asılacaklar, kart olur sakatlık olur hiç gerek yok asları oynatmaya

alper*
23.02.2020, 23:11
Olsa da olur olmasa da psikolojisi ile cikarsak iki maçı da aliriz

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Timurcioğlu
23.02.2020, 23:11

erce
serkan
abdürrahim
hüseyin
masias
doğan
abdülkadir
kamil
guilerme
bilal
sturridge Bu kadro yeter onlara cocuklar savassın. Gayet iyi.

mustafakaya
24.02.2020, 00:06

Tümüyle katılıyorum, fenerbahçenin pek çok motivasyon unsuru nedeniyle hırsla oynayacagı bu maça çıkmadan önce bir sonraki lig maçının kadrosu bir köşeye yazılmalı, lig maçında oynamayacak olan tümüyle farklı bir ilk 11 le çıkılmalı.

serdaracıl
24.02.2020, 00:09

erce
serkan
abdürrahim
hüseyin
masias
doğan
abdülkadir
kamil
guilerme
bilal
sturridge

Doğan ile kamil yetersizleri en fazla yedek olurlar. Oraya kerem ile taha’yı kafadan yaz. Kamil belki sağ bek olabilir. Serkan önünde oynar

LittleFinger
24.02.2020, 00:11
Trabzonlu gençler ''saplasın'' bir de bunlara.. ''saplayamazlarsa'' da canları sağ olsun..

Hiçbir as oyuncu çıkarılmamalı keza 19 Nisan gs maçından 2 gün sonra 21'inde fb maçı var kadıköy'de.. zor da olsa rotasyon takımı da ''saplarsa'' bunlara 5 sene kendilerine gelemezler artık :D

Trabzonspor 61
24.02.2020, 00:14
Tamamen yedekle cıkmak hata olur. 3-4 fark yiyip moral bozmaya gerek yok durduk yere. 5-6 as 4-5 yedekle cıksak yeter. Sörloth dinlensin yeter. Zaten o taşıyor bizi

Kemal Duru
24.02.2020, 00:24
-------------------------Erce
Serkan---Hüseyin---Campi---Kamil
---------------Doğan--------Parmak
------------------------Guilherme
Ömür--------------------------------------------Bilal
------------------------Sturridge

Bundan sonra Manoel'i oynatırız diye Campi'yi, maç ritmi kazansın diye de Ömür'ü yazdım. Gerisi aynen böyle olmalı. Kupa falan umrumda değil. Ligi koyalım yeter :)

Uğur Ö.
24.02.2020, 02:20
Tamamen rotasyon takımı oynamalı. Ne parası para, ne kupa ödülü ödül. Gereksiz bir mücadele.

AyhanPe
24.02.2020, 02:41
Yahu ne kadar dert olmus bazilarina su kupa. Bari Erzurumspor a verseymisiz maci. Bu nedir ya. Oraya kadar ligdeki maclara odaklanalim. Bu kuapayada basimizin belasi muamelesi yapmayi biraksak artik. Erzurum daki kadro kadar rotasyona gerek yok ama o günki takim bile gerekli mücadeleyi verir. Gol atmakta zorlanmiyoruz. Ilk mac berabere bile bitse Ist. tur atlayabiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 07:41
Kupa maçları bizi yoracak.
En az 1 kupa ile sezonu bitirmeliyiz.

U.Sadıkoğlu
24.02.2020, 08:19
Öncelik şampiyonluk. Ben kupayı salma taraftarıydım ancak Trabzon'da rotasyonlu bir kadro bile kırılgan Fb'yi 3'lük etmeye yeter. İşi 2. Maça bırakmadan bitiririz. Fb için muhtemelen Emre B.'yi hoca yapacaklar sezon sonuna kadar bu da ilave bir artı.

talsuv61
24.02.2020, 08:48
Tamamen yedekle cıkmak hata olur. 3-4 fark yiyip moral bozmaya gerek yok durduk yere. 5-6 as 4-5 yedekle cıksak yeter. Sörloth dinlensin yeter. Zaten o taşıyor bizi
Yedekler 5 de yese moral bozulmaz. Zaten onların A takımı bizim gençler ayarında
Getafe bizim yedekleri burda çok zor yenmişti hatırlarsan ama hoca bunu akıl etmez gider A takımını çıkartır. Gerçi Rize maçında zorlanmayız diye düşünüyorum.

Enaldo61
24.02.2020, 09:00
kesinlikle yedek kadroyla çıkılmalı ne olursa olsun.

Muhammet Yazici
24.02.2020, 09:10
Şaka yapıyosunuz sanırım rotasyon falan? rotasyonla çıkınca ligde şampiyon olacağının garantisi mi var en azından 1 kupayı garantile. fb yide kucumsemeyı bırakalım tam suan onların aradıgı ortam oldu gelıp burda bızı yenerlerse kupada ligde de toparlarlar

Enes Ünal Kaya
24.02.2020, 09:18
İlk maç içerde kendi evindeyken rotasyon mümkün değil. Tam vurup almalık maç. Keklik gibi düşcekler önümüze

İşi ciddiye almamız lazım. İstediğimiz skoru alamazsak 2.maça yedek çıkarsın

gurur6134
24.02.2020, 09:24
trabzonspor forumumu mersin idman yurdu forumumu belli degil yedek ciksikilsin diyenler sanirim olayin farkinda degiller yari final oynayacagiz hatta erken final ..her sene ayni goygoy kupa onemli degil kupa onemli degil sonuc sezon sonu eli bombos bir trabzon birakalim bu isleri fazla kaptirdiniz kendinizi yine sampiyonluk hayallerine uyandiginizda cok gec olabilir.trabzonspor oynadigi her platformda hedefe kilitlenmelidir Allahdan yonetim ve hoca sizinle ayni kafada degiller..2010 da istanbuldan urfaya bosuna gittik demek keza zamaninda genclerbirligi finali icin istanbuldan antalyaya ,ankarada bosuna mi polis gazi yedik şikebahceye kaybedilen finalden sonra ,madem bit pazarinda satiliyordu neden soylemediniz!!!

Muhammet Yazici
24.02.2020, 09:26
bomboş yorum yapıyolar işte. 10 Senedır kupa kazanamamışız gelmişler türkiye kupasını kücümsüyolar.

trabzonspor forumumu mersin idman yurdu forumumu belli degil yedek ciksikilsin diyenler sanirim olayin farkinda degiller yari final oynayacagiz hatta erken final ..her sene ayni goygoy kupa onemli degil kupa onemli degil sonuc sezon sonu eli bombos bir trabzon birakalim bu isleri fazla kaptirdiniz kendinizi yine sampiyonluk hayallerine uyandiginizda cok gec olabilir.trabzonspor oynadigi her platformda hedefe kilitlenmelidir Allahdan yonetim ve hoca sizinle ayni kafada degiller..2010 da istanbuldan urfaya bosuna gittik demek keza zamaninda genclerbirligi finali icin istanbuldan antalyaya ,ankarada bosuna mi polis gazi yedik şikebahceye kaybedilen finalden sonra ,madem bit pazarinda satiliyordu neden soylemediniz!!!

Emrah KabuL
24.02.2020, 09:33
Turu geçersen final maçına çıkacaksın ne yedeği ??

angraf
24.02.2020, 09:38
3-1 yada 2-0 lık bir skor bizi tur atlatır arkadaşlar

rotasyonlu çıkalım derken ben fener ile anlaşıp çıkalım dedim yoksa adamlar as kadro ile çıkacak ise bizde as çıkacağız haliyle. Zaten dün yenildiler ellerinde sadece kupa kaldı hedefleri kupa olacaktır o sebeple artık yedek kadro muhabbetinin anlamı dün itibari ile bitti.

talsuv61
24.02.2020, 09:59
Fenerle oynanacak maçta, Sörlotun sakatlandığını farzedin yada başka as futbolcunun. Beşiktaş maçında gördük tek eksik futbolcunun bile ne büyük sıkıntı verdiğini. Bu riske girilmezzzz

Enaldo61
24.02.2020, 10:03
yoo hiç katılmıyorum yedeklerle daha iyi oynarız biz, mental yorgunluk seziyorum as oyuncularda çok yıpranıyoruz, yoğun fikstürde aslar biraz dinlenmeli. ligde şampiyonluk kovalarken kupayla mı uğraşalım, her sene kupayı sallayan takım bu sene mi ciddiye alacağı tuttu? elde avuçta bir şey yokken bile kupadan elendi bu takım.

farkında değilsiniz ama sürekli sakatlıklar yaşıyoruz. birkaç tane as oyuncu tabiki oynayacaktır ama serkan falan şans bulmalı o maçta. üstelik feneri yedeklerle yenme şansımız az değil bence.

Ahmet Hamza
24.02.2020, 10:03
Ne yedeği ne gençleri? Her sene kupa mı alıyorsun da beğenmiyorsun bu kupayı? Çık adam gibi al maçları sonra olimpiyat stadında 45 bin kişiyle al kupayı.

Sefa Murat Dokuz
24.02.2020, 10:04
3-1 yada 2-0 lık bir skor bizi tur atlatır arkadaşlar

rotasyonlu çıkalım derken ben fener ile anlaşıp çıkalım dedim yoksa adamlar as kadro ile çıkacak ise bizde as çıkacağız haliyle. Zaten dün yenildiler ellerinde sadece kupa kaldı hedefleri kupa olacaktır o sebeple artık yedek kadro muhabbetinin anlamı dün itibari ile bitti.

fener değil as kadro real madrid kadrosu ile bile çıksa yedeklerle çıkmalıyız.
diğer bir durumda hüseyin çimşir istifasını versin maç öncesi

bomboş yorum yapıyolar işte. 10 Senedır kupa kazanamamışız gelmişler türkiye kupasını kücümsüyolar.

sana yaptırırız bir tane türkiye kupası. evinin en güzel köşesine koyarsın. lig şampiyonluğu dışında bizi tatmin edecek hiçbir şey yok. küçük vizyonunuza uygun süt kupalarımız mevcut. adres verin kargolayalım.

Şampiyonluğa inanmayan taraftarın burda ne işi var.

Enaldo61
24.02.2020, 10:10
hafta arası yoğun stresli fener maçlarıyla yıpranmış as takımın lig maçlarında puan kaybı olasılığı çok yüksek hem de kötü takımlara karşı, sosa falan götüremiyor bu kadar maçı, bi sakatlanır burda ah vah edersiniz. yaşlı oyuncularımız var unutmayın beyler. keza Tony de bu ara sorun yaşıyor kabusa dönebilir her şey.

üstelik kart ceza sıkıntılarından bahsetmedim bile.
oyuncuların odağını bölmeyelim. fener maçları çok ağır psikoloji getiriyor.

Sefa Murat Dokuz
24.02.2020, 10:14
hafta arası yoğun stresli fener maçlarıyla yıpranmış as takımın lig maçlarında puan kaybı olasılığı çok yüksek hem de kötü takımlara karşı, sosa falan götüremiyor bu kadar maçı, bi sakatlanır burda ah vah edersiniz. yaşlı oyuncularımız var unutmayın beyler.

Ya kardeş bunlara ne bakıyorsun sen, adam Gs senin 5 puan gerinden gelip lig şampiyonluğunu milyon €'ları Şampiyonlar Ligini kutlarken, bunlar kupa diye bir şeyi kaldırmanın hazzını yaşayacakmış.
Yıldıza katkısı yok, parasal olarak ligin 10'da 1'i bile değil, itibar olarak bize hiçbir şey kazandırmayacak, Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyeceğiz. Oyuncuların CL'de oynayıp prim yapamayacak kaçan fırsat maliyeti cabası.
Ligin en zorlu virajından Fener,Gençler,Sivas,Bjk ' maçlarından 10 puanla çıkmışız. Adamalar çupa çupa diye naara atıyor.

Burak Bıyıklı
24.02.2020, 10:14
Dünkü yıkılmış fener 1 hafta sonra evimize geliyor. Ne Ersun ne Ali Koç bu saatten sonra varlık gösteremezler. Futbolcular da bu maçla çöküşe geçti. 1 haftada toparlanıp bizim maça asılabileceklerini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Böyle bir fırsat elimize geçmişken ve bu sıralar nispeten kolay takımlarla maçlarımız varken yedek ve as karışımı bir kadroyla çok rahat bir galibiyet alırız. Trabzondaki 2-0'lık galibiyet sana rövanşa yedek kadroyla çıkma hakkını tanıyacak. Finale çıkanın kupayı alma ihtimali %60-70 iken bu maçı salmak akıl karı değil. Unutmayalım ki kupa finali 5 mayısta. 33.hafta olan konya maçı da 10 mayısta. Düşünün kupayı kaldırıp o gazla son iki maça çıkıyorsunuz. Psikoloji, teknik taktik kadar önemli bence.

CEMEFKER
24.02.2020, 10:20
Müzede kupanın çok olması artık çok da bir değer taşımıyor günümüz futbol endüstrisinde. Çünkü mali durumu çok kötü, liden düşmüş bir takımı kimse kale almaz. Bursaspor örneği.Onun için olaya daha pragmatik yaklaşmak lazım. Ayrıca ortada oynamak için, piyasa yapmak için can atan gençler var. Kendilerini büyük bir takım karşısında denemiş olur, motive olurlar.

serdaracıl
24.02.2020, 10:41

Türkiye kupası bu saatten sonra ancak mersin idman yurdunun hedefi olur. Trabzonsporun tek hedefi şampiyonluk. Bunun dışında başka hiçbir şey taraftarı tatmin etmez. Şu an ortalama bir galatasaray taraftarına en büyük dileğin nedir deseler, Trabzonsporun tam kadro fener maçına çıkması der. Kupa ancak şampiyonluk umudu kalmadığı sezonlar için hedef olabilir. Bu sene o senelerden biri değil. Bu sene şampiyon olup şampiyonlar liginden gelecek parayı alamazsak önümüzdeki 10 yıl boyunca fetöcülerin şampiyonluğunu izleriz. O zaman bol bol alırsın Türkiye kupasını. Neymiş, olimpiyat stadında 45 bin taraftarın önünde türkiye kupası kaldıracakmış. Ee sonra? Ben olimpiyatta 45 bin kişi toplamaktansa şampiyonlar liginde 45 kişiye oynamayı tercih ederim. Fener keklik gibi önümüze düşecekmiş. sen de ondan sonra ligde keklik gibi galatasarayın önüne düşer, yıllar sonra yakaladığın şu sinerjiyi kaybedersin. Kimse boş yapmasın. ben kupa maçında genç oyuncularımızı, sahada görmek, büyük bir maçta neler yapabileceklerini anlamak istiyorum. değil as kadroyla çıkmak, sosa, waka, obi gibi oyuncuların sağ yandan sol yana dönmelerine bile izin verilmemeli.

angraf
24.02.2020, 10:51
bence takım as ağırlıklı çıkacak bu arada dün itibariyle doğal şampiyonluk adayıyız gs 'ye karşı koyabilecek tek takım biziz ts-gs yarışı izleyeceğiz önümüzdeki 3 ayda.

Sefa Murat Dokuz
24.02.2020, 10:53
Türkiye kupası bu saatten sonra ancak mersin idman yurdunun hedefi olur. Trabzonsporun tek hedefi şampiyonluk. Bunun dışında başka hiçbir şey taraftarı tatmin etmez. Şu an ortalama bir galatasaray taraftarına en büyük dileğin nedir deseler, Trabzonsporun tam kadro fener maçına çıkması der. Kupa ancak şampiyonluk umudu kalmadığı sezonlar için hedef olabilir. Bu sene o senelerden biri değil. Bu sene şampiyon olup şampiyonlar liginden gelecek parayı alamazsak önümüzdeki 10 yıl boyunca fetöcülerin şampiyonluğunu izleriz. O zaman bol bol alırsın Türkiye kupasını. Neymiş, olimpiyat stadında 45 bin taraftarın önünde türkiye kupası kaldıracakmış. Ee sonra? Ben olimpiyatta 45 bin kişi toplamaktansa şampiyonlar liginde 45 kişiye oynamayı tercih ederim. Fener keklik gibi önümüze düşecekmiş. sen de ondan sonra ligde keklik gibi galatasarayın önüne düşer, yıllar sonra yakaladığın şu sinerjiyi kaybedersin. Kimse boş yapmasın. ben kupa maçında genç oyuncularımızı, sahada görmek, büyük bir maçta neler yapabileceklerini anlamak istiyorum. değil as kadroyla çıkmak, sosa, waka, obi gibi oyuncuların sağ yandan sol yana dönmelerine bile izin verilmemeli.

Allahtan aklı başında taraftar sayımız az değil. Elinize sağlık. +61

oksoholu
24.02.2020, 11:01
Ziraat Türkiye kupasında finali hedeflememiz lazım rotasyon da neymiş kupayı fenere mi verelim ligde darbeyi vurduk şimdide kupada vuralım
Aslında kupayı yemişim istediğim falan yok benim istediğim Olimpiyat stadında 80 bin kişi ile İstanbulda şov yapmak

serdaracıl
24.02.2020, 11:04
Ziraat Türkiye kupasında finali hedeflememiz lazım rotasyon da neymiş kupayı fenere mi verelim ligde darbeyi vurduk şimdide kupada vuralım
Aslında kupayı yemişim istediğim falan yok benim istediğim Olimpiyat stadında 80 bin kişi ile İstanbulda şov yapmak

Şampiyonluğu fetöcülere mi verelim?

Mustafather
24.02.2020, 11:05
Gerginlik yaratmadan, olayı saha dışına taşırmadan, ikinci maça gerek kalmadan birirmemiz lazım maçı. Gol yememek önemli. Zaten tek hedefi kupa kalmış fenerin ekmeğine yağ sürmek isteyenler yedekle çıkılmasını isteyebilir ama öyle bir şey olmayacak.

Rize maçında skoru erken alıp dinlendirirsin yorulacak topçuları nedir yani? Sakatlık olabilir diyorsunuz sakatlık her zaman olabilir zaten, sakatlıktan korkup oyuncuyu maça çıkarmamak nedir? Kupayı almak kadar fenere vermemek de önemli, kupayı sen al, ilk 5e giremeyecek bir fener avrupa gelirinden mahrum kalsın, bir tekme de sen vurmuş olursun.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 11:07

Aynen toprağam
Bazı taraftarlarımız kupayı önemsemiyor ya üzülüyorum.
Ligde şampiyon olmak garanti mi?
Kupada da çakalım şikecilere
Olimpiyatı yıkalım
Sezonu en az 1 kupa ile kapatalım

serdaracıl
24.02.2020, 11:11
Sivas maçının son 20 dakikasını izleyin. Yorgunluğun bir takıma neler yaptırdığını görün. Beşiktaş maçını izleyin. Eksik kadronun takımı ne hallere düşürdüğünü görün. Bunları görmemek için kör olmak lazım. Galatasaraylıların gazına gelmeyin. Bizim rakibimiz fener değil, galatasaray

Muhammet Yazici
24.02.2020, 11:25
Çok boş bir adamsın :)

fener değil as kadro real madrid kadrosu ile bile çıksa yedeklerle çıkmalıyız.
diğer bir durumda hüseyin çimşir istifasını versin maç öncesi

sana yaptırırız bir tane türkiye kupası. evinin en güzel köşesine koyarsın. lig şampiyonluğu dışında bizi tatmin edecek hiçbir şey yok. küçük vizyonunuza uygun süt kupalarımız mevcut. adres verin kargolayalım.

Şampiyonluğa inanmayan taraftarın burda ne işi var.

Sefa Murat Dokuz
24.02.2020, 11:27
Çok boş bir adamsın :)

aynen

Hakan
24.02.2020, 11:28
Futbol tarihinde ilk kez dört gün arayla iki maç oynanacak sanırsın.As çıkarsak Antep bizi 5'ler.
Bu kadar küçük ve gerçek dışı yorumlar.

Faruk BERBER
24.02.2020, 11:30
Yedek kadro ile çıkınca bir sonraki maçı kazanacağımızın garantisi var mı ? As ile çıksak bir sonraki maçı kazanamayacağımızın da aynı şekilde garantisi mi var ?

As kadro çıkıp, vurup geçelim.

Sefa Murat Dokuz
24.02.2020, 11:35
Yedek kadro ile çıkınca bir sonraki maçı kazanacağımızın garantisi var mı ? As ile çıksak bir sonraki maçı kazanamayacağımızın da aynı şekilde garantisi mi var ?

As kadro çıkıp, vurup geçelim.

Evet. Bizim dinlenmiş ve cezalı oyuncusu olmayan as kadromuz bir sonraki maçı %100 kazanır.

Emrah KabuL
24.02.2020, 11:35
Fener maçına dinlenerek çıkmadık mı ? Hadi Nwakaeme yoktu diğerleri ne oynadı o maç ? Keza Avrupa liginde de rotasyon yapıp bir sonra ki lig maçında as oyuncular daha mı iyi oynadı ?

Her iki maça da as kadro çıkalım demiyorum.. özellikle ilk maçta evimizde avantajlı bir skor alırsak ikinci maçta daha yedek ağırlıklı bir kadro çıkabilir.. ama bazılarının dediği gibi full yedek,Kerem falan olmaz yani..sakatlık olayına gelince..hadi fener maçlarına full yedek çıktın as oyuncuların kalan maçlarda sakatlanmama garantisi mi var ? Bırakın şu abartı rotasyon işini.. Avrupa ligini de sırf bu kafa yüzünden nasıl bitirdiğimizi gördük.

Ahmet AYDIN-28
24.02.2020, 11:38
Dinlenmek nedir?
Maçta oynamayan futbolcu o günü yatıp dinlenerek mi geçirir yoksa o gün antrenman yapar mı?
Bir futbolcu maç günü mü daha çok yorulur antrenman günü mü?
Futbolcu hangisini tercih eder?

Bilmediğimden soruyorum ve bilimsel olarak mantıklı cevapları bekliyorum.

Mehmet BAŞ
24.02.2020, 11:43
Her maç kazanılmak için oynanır. Hele hele kupa yarı finali oynuyorsanız as kadro ile sahada olursunuz. Bu konu tartışmaya açık değil. Ha yine de siz forum kültürü gereği kendi aranızda eğlencesine as/yedek tartışması yapabilirsiniz ama futbolun gerçekleri devreye girince bu muhabbetin pek bir önemi kalmıyor. Trabzonspor Kulübünün hiç bir çalışanı, malzemecisi dahi bu maça yedek çıkalım tarzında bir düşünce aklının ucundan geçmiyordur. Büyük kulüp olmak bunu gerektirir. Bazı arkadaşlar zamanla öğrenecektir.

Kemal Duru
24.02.2020, 11:53
"Kupa da kupa" diye sayıklayanlar duygusal, romantik, geçmişte yaşayan, emekçi ruhlu güzel insanlar. Sevin onları, şevkat gösterin ama sakın dinlemeyin.

TS Cenk
24.02.2020, 12:00
Elimizde şampiyon olup sadece 30 - 40 milyon euro CL geliri almak ve hem prestij hem özgüven kazanmak var. Oyuncu kadromuzun değerini artırmak yeni yıldızlara kendimizi tanıtma şansımız var. Diğerlerinin ekonomik çöküşüne bir tekme vurup lige 3 sene ambargo koymak var ( belki daha fazla )

Artık hem kurlar hem de FFP vs nedeniyle en önemli gelir CL geliri ve şampiyonluk demek önümüzde 3 seneyi kurtarmak belki de seri yapmak demek. Eskisi gibi yöneticiler cebinden çıkarıp para vererek birşey yapamıyor.

Şampiyonluk tarihi önemdeyken hala bu saçma sapan kupa maçına sırf rakip dolayısıyla önem vermek tek kelimeyle İNTİHAR olur.

Ne olur İNTİHAR etmeyelim yemişim kupasını yahu ...

Ayrıca medyadaki gs lilerin bilinçli ortamı gerip maçı önemini ve gerginliğini artırmaya çalışacaklarını düşünüyorum

serdaracıl
24.02.2020, 12:00
Her maç kazanılmak için oynanır. Hele hele kupa yarı finali oynuyorsanız as kadro ile sahada olursunuz. Bu konu tartışmaya açık değil. Ha yine de siz forum kültürü gereği kendi aranızda eğlencesine as/yedek tartışması yapabilirsiniz ama futbolun gerçekleri devreye girince bu muhabbetin pek bir önemi kalmıyor. Trabzonspor Kulübünün hiç bir çalışanı, malzemecisi dahi bu maça yedek çıkalım tarzında bir düşünce aklının ucundan geçmiyordur. Büyük kulüp olmak bunu gerektirir. Bazı arkadaşlar zamanla öğrenecektir.

Sahaya kerem baykuş’u sürsek kerem yenilmek için mi çıkmış olacak? Kerem’im kupa maçında oynatmayacaksın da ne zaman oynatacaksın. Türkiye kupası işkenceden başka bişey değil. As kadronun bu maça konsantre olabileceğini düşünmüyorum. Liverpool bile kupa maçına gençleriyle çıkmış? Onlar için kupa önemsiz mi? Bşzim hedefimiz şampiyonluk. Başka hiçbşr hedef bizi tatmin etmez. Tüm enerjimizi, tüm gücümüzü buna kanalize etmeliyiz. Waka’yı erzuruma götürdün, beşiktaşa 2 puanı verdin. Bu puanlar bizi şampiyonluktan ederse hesabını kim verecek

outlaws61
24.02.2020, 12:06
Yarı finale kadar kimle geldiysen onla devam edeceksin.

Klupler ekonomik sıkıntılar yaşadığı şu dönemde paradan başka bir şey düşünemez oldu.

Bu sene niye hepsi aç köpek gibi ligi almak istiyor?

Şampiyonlar ligine ülke olarak belkide son defa direk katılacağız.

30 40 milyon euro para..

Herkes bu paranın peşinde.

Biz de kararımızı ona göre verelim.

Para mı yoksa Türkiye kupası mı?

serdaracıl
24.02.2020, 12:09
Futbol tarihinde ilk kez dört gün arayla iki maç oynanacak sanırsın.As çıkarsak Antep bizi 5'ler.
Bu kadar küçük ve gerçek dışı yorumlar.

Aynı futbol tarihinde kupa maçından sonra ligde cortlayan yüzlerce takım var. Antep’in 5 atmasına gerek yok, 1 tane yetiyor adamlara

Arda'
24.02.2020, 12:20
Yalnız insanlar yorgunluktan değil olası sakatlıklardan yedek çıkalım diyor. Adamlar zaten gergin tek hedefleri kupa kalmış bize karşı olan tutumları belli zaten gerginlik had safhada olacak. Serdar Azizin Sörlotha yaptıklarını az çok hatırlıyoruz Allah korusun adamın ayağını kırsalar kim verecek hesabını. Karşımızdaki rakip bunları yapabilecek karakterde ayrıca biz düştük yanımızda bunları da götürelim kafasında çıkacaklar. Gs şampiyonluğunu bizim şampiyon olmamıza tercih edecek fbli sayısı hiç de azımsanacak kadar değil ayrıca

Mehmet BAŞ
24.02.2020, 12:22
Sahaya kerem baykuş’u sürsek kerem yenilmek için mi çıkmış olacak? Kerem’im kupa maçında oynatmayacaksın da ne zaman oynatacaksın. Türkiye kupası işkenceden başka bişey değil. As kadronun bu maça konsantre olabileceğini düşünmüyorum. Liverpool bile kupa maçına gençleriyle çıkmış? Onlar için kupa önemsiz mi? Bşzim hedefimiz şampiyonluk. Başka hiçbşr hedef bizi tatmin etmez. Tüm enerjimizi, tüm gücümüzü buna kanalize etmeliyiz. Waka’yı erzuruma götürdün, beşiktaşa 2 puanı verdin. Bu puanlar bizi şampiyonluktan ederse hesabını kim verecek

Bu konuyu neden tartışıyoruz? Trabzonspor as kadrosu ile bu maça çıkacak ve rakibini yenecektir. Böylece sezonu en az bir kupa ile bitirek duruma geleceğiz. Bazı arkadaşlar kendilerini darı ambarında sanıyor. Ama gerçekler öyle değil! Bir takımın başarısı kazandığı kupalarla ölçülür. Trabzonspor senelerdir kupa kazanamadı. Türkiye kupası öyle bazılarının burun kıvıracağı bir kupa değildir. Ve bu kupaya talibiz! Trabzonspor sadece bu kupayı değil, tüm kupalara taliptir. Hepsini kazanmak için var gücümüzle sahada olacağız. Söylemek istediğim gayet açıktır.

Mehmet BAŞ
24.02.2020, 12:23
"Kupa da kupa" diye sayıklayanlar duygusal, romantik, geçmişte yaşayan, emekçi ruhlu güzel insanlar. Sevin onları, şevkat gösterin ama sakın dinlemeyin.

Korkaklar hiç bir şey başaramaz. Tarih bu gibi çöp tenekeleri ile doludur. :o

Ahmet Öztürk
24.02.2020, 12:27
Kalan maçların tamamına as kadro ile çıkıp lig kupa ne varsa almayı hedefleyelim demek vizyonsuzluk. Daha net tabir ile küçük vizyonluluk ama yarıştığın bir kulvarı salıp diğerine asılmak büyük vizyonluluk öyle mi?

Neyse ki teknik heyet ve yönetimin vizyon anlayışının bu kadar basit olmayacağına inancım var. Yoksa ne Türkiye Kupası kalacak elimizde ne lig.

Ha bu arada şu Süt Kupasından isteyene kargo yapan arkadaş varmış. Ciddiyse adresi vereyim bana yollasın bi zahmet.

Emrah KabuL
24.02.2020, 12:28
Liverpool dediğin takım da bir futbolcu senede 50 maça çıkıyor.. adamlar kupayı tabi önemsemez hem ligi hem de şampiyonlar ligini kazanma derdindeler.. örneğe bak arkadaş.. tabi bunu diyen adam Nwakaeme'nin otobüsle Erzurum'a götürülmesini eleştiren bir adam..sahaya çıkmasa bile yolculuk yapmasını bile eleştiriyor.. bir salın şu adamları ya.. 5 gün arayla maça çıkamayacak mı bu futbolcular ? Dediğim gibi ilk maçta 1-2 rotasyon ile avantajlı skoru sağlayıp deplasmana da daha yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkabiliriz..

Dinlenmiş takıma ilk lig maçında %100 galibiyet garantisi veren arkadaş.. Basel maçı sonrası evinde Denizlispor'a mağlup oldun.. Getafe maçı sonrası yine evinde gs yi mağlup edemedin.. neyin garantisi ??

Emrah KabuL
24.02.2020, 12:32
Gs geçen sezon şu zamanlarda bizle aynı durumdaydı..kupa da yarı final ve ligde zirve yarışı.. adamlar Malatya ile oynadıkları yarı final maçlarına bile yedek kadroyla çıkmadılar ve sonucunda hem kupayı hem de ligi kazandılar..

Kemal Duru
24.02.2020, 12:34
Anlaşılmayan husus şu sanırım: Benim ve benim gibi düşünen insanlar için Türkiye Kupası ile TSYD Ankara Şubesi Kupası arasında bir fark yok. Rakip FB diye kendi kendinizi gaza getiriyorsunuz. Relax.

zafer6161
24.02.2020, 12:36
aklıma birden 2011 deki kupa çeyrek final eşleşmesi geldi,bjk ile istanbulda oynayacağız tek maç,üç gün sonrada fb ile yine istanbulda oynuyoruz
şenol hoca bjk maçına yedek çıktı elendik,as kadro fb maçına çıktı yenildik,yine aynı duruma düştük

bu arada şampiyon olacağımız garanti değil,şampiyon olacağız diye fb maçına rotasyonla çıkmamalıyız,sonra bir bakmıssın kupa uctu,ligde 4. bitirmisisn

memozcan
24.02.2020, 12:37
Eygidi.. bi zamanlar bu kupanın adı süt kupası idi..

BlackPanther
24.02.2020, 12:42
aklıma birden 2011 deki kupa çeyrek final eşleşmesi geldi,bjk ile istanbulda oynayacağız tek maç,üç gün sonrada fb ile yine istanbulda oynuyoruz
şenol hoca bjk maçına yedek çıktı elendik,as kadro fb maçına çıktı yenildik,yine aynı duruma düştük

bu arada şampiyon olacağımız garanti değil,şampiyon olacağız diye fb maçına rotasyonla çıkmamalıyız,sonra bir bakmıssın kupa uctu,ligde 4. bitirmisisn

Aynen. Nerde yaziyor Kupa macina yedek kadro ile cikarsak sampiyon olacagiz diye.

Ben Hüseyin Cimsiri gram bile güvenmiyorum.

O yüzden ilk maca as kadroya yakin bir kadro ile cikalim. Kalede Erce oynasin.

Mehmet BAŞ
24.02.2020, 12:42
Bazı arkadaşlatın mesajlarını hayretle okuyorum. Arkadaşlar siz etrafınızda olup biteni ya izlemiyorsunız ya da analiz etmek gibi bir çaba göstermiyorsunuz. Arkadaşlar, bu takım birkaç hafta önce kupada oynadığı Erzurumspor maçına bile Sörloth, Nwakaeme, Ndiaye, Guilherme, Novak, Campi gibi as oyuncuları ile çıktı. Siz ne anlatıyorsunuz? Vizyon bunu gerektiriyor. Yalnızca siz farkında değilsiniz. Maç gününe kadar spekülasyon yapabilirsiniz. Fakat o gün as kadroyu sahada görünce şaşırmayın derim. Zira sizin vizyonunuz ile kulübün vizyonu uyuşmayabilir. İyiki uyuşmuyor. :o

zafer6161
24.02.2020, 12:45
Aynen. Nerde yaziyor Kupa macina yedek kadro ile cikarsak sampiyon olacagiz diye.

Ben Hüseyin Cimsiri gram bile güvenmiyorum.

O yüzden ilk maca as kadroya yakin bir kadro ile cikalim. Kalede Erce oynasin.

bu arada kupayı salalım derken fenere elimizle kupa teslim ediyoruz,ne gerek var,adamlar tıpkı bizim gibi 6.7 senedir her iki kupaya özlem duyuyor,

Oğuz B.
24.02.2020, 12:47
İlk maç önemli, o maça takım asılacaktır. İkinci maç ise zamanı gelince tartışılır.

Bu elemanlardan çekinecek durumda değiliz.

BlackPanther
24.02.2020, 12:48
bu arada kupayı salalım derken fenere elimizle kupa teslim ediyoruz,ne gerek var,adamlar tıpkı bizim gibi 6.7 senedir her iki kupaya özlem duyuyor,

Fenere bile bile kupayi vermek isteyenler gercek Trabzonspor taraftarlari olamaz. iki kupa alma imkanimiz varken ikisinide alalim.

Emirhan Yazıcı
24.02.2020, 12:48
Gereksiz bir organizasyon ve birde çift maç usulü oynanıyor.

Kadir
24.02.2020, 12:51
Erce-Serkan-Manoel-Hüseyin-Novak-Badou-Mikel-Guilherme-Ekuban-Yusuf(?)-Sturridge

Sosa, Nwa, King, Uğurcan, Jp, Campi, Da Costa gibi isimler yedek beklesin.. çığrından çıkan bir febe tayfası ile karışılacağız, sakatlığa gerek yok.

zafer6161
24.02.2020, 12:52
Gereksiz bir organizasyon ve birde çift maç usulü oynanıyor.

kazandığın her kupa takımı daha da büyütür,bu kupanın bazılarının güzünde önemsiz olmasının nedeni son zamanlarda anadolu takımlarının kazanmasından dolayıdır,,,

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2020, 13:11
TS tüm kupalara talip olmalıdır
Türkiye kupası küçümsenemez.

Hakan
24.02.2020, 13:12
Anlaşılmayan husus şu sanırım: Benim ve benim gibi düşünen insanlar için Türkiye Kupası ile TSYD Ankara Şubesi Kupası arasında bir fark yok. Rakip FB diye kendi kendinizi gaza getiriyorsunuz. Relax.O düşüncenin gerçekçi dünyada karşılığı yok,kimse de saygı duymak zorunda değil haliyle.

AttilaTheHun
24.02.2020, 13:14
TS tüm kupalara talip olmalıdır
Türkiye kupası küçümsenemez.Kupada sakatlık, kart olur da şampiyonluk giderse görürüz. Bakınız Obi Mikel'in eksikliği nasıl zor duruma düşürdü bizi. Şampiyon olursak borçlar kapanıyor ziraat kupasının gideri gelirinden çok. İhtiyatlı davranmak lazım.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa Murat Dokuz
24.02.2020, 13:14
Bazı arkadaşlatın mesajlarını hayretle okuyorum. Arkadaşlar siz etrafınızda olup biteni ya izlemiyorsunız ya da analiz etmek gibi bir çaba göstermiyorsunuz. Arkadaşlar, bu takım birkaç hafta önce kupada oynadığı Erzurumspor maçına bile Sörloth, Nwakaeme, Ndiaye, Guilherme, Novak, Campi gibi as oyuncuları ile çıktı. Siz ne anlatıyorsunuz? Vizyon bunu gerektiriyor. Yalnızca siz farkında değilsiniz. Maç gününe kadar spekülasyon yapabilirsiniz. Fakat o gün as kadroyu sahada görünce şaşırmayın derim. Zira sizin vizyonunuz ile kulübün vizyonu uyuşmayabilir. İyiki uyuşmuyor. :o

Vizyonsuzluktur.
2018-2019 sezonu Türkiye Kupası'nı kazanan GS'nin geliri 8 milyon TL. 1.2 milyon €
Para değil.

Ligin 10'da 1'i değil, İyi bir futbolcunun maaşı etmiyor. Uefa'ya gitmeme korkusu mu var? Ne amaçla olmazsa olmaz bir şeymiş gibi görüyoruz bu kupayı?
Maddi avantajı yok, CL ye felan da gittiğin yok. Havadan bir kupa. Avrupa hedefi olan Anadolu takımlarının hedef yapacağı bir kupa.
Galatasaray bu sene elendi büyüklüğünden bir şey mi kaybetti. Kimsenin salladığı yok.
Enayiliği bırakın. Her sene şampiyonluğa oynamıyoruz. Bu sezon ligi kazanmamız demek. 300 milyon € luk bir potansiyel demek.
CL'de oyuncularımızın artacak fiyatları, CL gelirleri, Şampiyonluk gelirleri, Bir sonraki sene için çok rahat hamle yapabilme imkanı belkide 2-3 sene lige ambargo koyabilecek bir fırsatımız var.

ZTK ne? teneke parçasının Uefa kupası hariç hiçbir amaçla hedef yapılamaz. Heleki kimse Türkiye Kupasını teselli ikramiyesi olarak bize kakalayamaz.
Bu kadro ligin üzerinde bir kadro. Yedekler de Türkiye kupası için gayet yeterli. A.Parmak Hosseini Hüseyin Ömür Sturridge Bilal Y.Sarı , Türkiye kupası için gayet yeterli oyuncular. Karşıda Messi oynamıyor.

ceday99
24.02.2020, 13:15
gol yemeden bir galibiyet almaliyiz. hatta gol yesek de olur problem degil. sonra unutalim bu maci ikinci maca kadar koprunun altindan cok su akacak.
yalniz ikinci mac da gs macindan 3 gun sonra. zor olacak. gs macina en az 4 puan onde cikmamiz lazim.

outlaws61
24.02.2020, 13:17
Bazı arkadaşlar şunu anlamıyor sanırım.

Burdaki insanlar kupayı başkasına bırakalım demiyor.

Bu zamana kadar kalede Erce oynadıysa yine o oynasın sol bek Abdurrahim oynadıysa yine o oynasın diyoruz.

Yoksa maçı bırakalım vs muhabbetinde değiliz.

Bu takım Uefa maçlarına bile yedek kadroyla çıktı o zamanda mı kupayı küçümsüyorduk ?

Alakası yok senin takımın yaş ortalaması oyuncuların temposu belli.

Bunu riske atamazsın.

Aynı şekilde devam.

Şu maçta yaşanacak olan bir sakatlık sonrası ligin kaderi değişir.

Sonra burdaki bazı arkadaşlar başlar hocaya sallamaya.

ffırtına
24.02.2020, 13:38
Futbolda yorgunluk kelimesi kadar aciz bir bahane yoktur.. Başarısızlığın adı yorgunluk bahanesi oluyor..

Ünal Karaman'ın en sevmediğim huyu her maç sonrasında çıkıp oyuncularım çok yoruluyor hafta da iki maç mı olur demesiydi.. Ve ne hikmetse galatasaray maçı öncesi oyuncuları dinlendirdi galatasaray dinlendirmedi ancak daha fazla koşan takım galatasaray olmuştu..

Bu haftaki maçta herkes beşiktaş yaşlı takım ikinci yarı koşamazlar yorulurlar bilmem ne dediler ama hiç de öyle olmadı..

Fener maçından önce 10 günlük boşumuz vardı haftayı boş geçtik ancak fener bizden daha çok koşan takım oldu..

Futbolda iki kriter vardır birincisi kalite ikincisi kondisyon, tempo.. Bizim lider olmamızın nedeni kaliteli topçularımızın olması, bizim kondisyonumuz ve tempomuz yüksek seviyede olsa nisan ayında şampiyon oluruz zaten..

Bu futbolcular haftada 2 maçı çok rahat şekilde kaldırırlar.. Bu maça yedek çıksak lig maçında üst seviye performans gösterebilme ihtimalimiz kaç ? As kadroyla çık tokatla geç..

only ts
24.02.2020, 13:49
Elalemin takımları haftada 3 maç yapar takır tukur oynar.
aynı idmanı yapan Trabzonun topçuları haftada 2 maçı çıkaramıyorsa.. zaten diyecek birşey yok.

10 yaşından beri Allahın her günü idman yapan futbolcu haftada 2 maç yaparak nasıl yorulur ?
ZTK gereksiz diyen arkadaş..
Trabzon her kupaya taliptir. ZTK ZTM ZLR ne varsa hepsine talibiz.

Trabzonspor her kupayı amaç edinmiş bir kulüptür.
Evet lig şampiyonluğundan gelecek getiri kat kat fazla ancak, ZTK önemsemeyip fenere tepside ZTK sunulmasının akla mantığa uymuyor.

Emirhan Yazıcı
24.02.2020, 13:50
kazandığın her kupa takımı daha da büyütür,bu kupanın bazılarının güzünde önemsiz olmasının nedeni son zamanlarda anadolu takımlarının kazanmasından dolayıdır,,,

Mesele kupanin neden oynandigi degil . Çift maç usulü olma sacmaligi .. Zaten yeterince dar bi fikstür oynaniyorken bu tarz maclarin çift maç usulü olmasi çok saçma

ilelebeTS
24.02.2020, 14:33
Dinlenme ayaklarını geçelim. Bizim takım dinlendikçe puan kaybediyor. Yorgun takım yoktur, çalış(tırıl)mayan takım vardır. Elalem senede 60 maç yapıyor. 2-3 kilit oyuncuyu riske atmayabilirsin tabi.

AyhanPe
24.02.2020, 14:42
Mesele kupanin neden oynandigi degil . Çift maç usulü olma sacmaligi .. Zaten yeterince dar bi fikstür oynaniyorken bu tarz maclarin çift maç usulü olmasi çok saçma

Yayinci kurulus acisindan gayet mantikli. Tek mac oynandiginda Reyting getiren klüpler elenebiliyor alt lig deki takimlara karsi bile. Akhisar gibi takimlar daha kolay cikiyor finale. Kac senedir "büyüklerin" karsi karsiya geldigini hatirlamiyorum.

Gürkan Asma
24.02.2020, 14:44
Ben de rotasyon yapalım diyenlerdendim ancak şu fenere bir de biz koymazsak çok kötü olur :D Rövanş maçı zaten nisanda. Şu maça tam kadro çıkıp vurup geçmeliyiz. Final maçı bu maç zaten, yarı final falan değil bu.

AyhanPe
24.02.2020, 15:08
Rotasyon isi belli ölcüde olur. Mesela "yasli" oyuncular "dinlendirilebilir". Sosa oynamazsa anlarim da 24 yasinda forvet oyuncun Sorloth neden dinlendirilecekmis yahu. Haftada iki mac cikaramazmi bu adam. Sakatlik antremanda bile oluyor. Son örnek Ekuban. Adami kendi oyuncumuz sakatladi idmanda. Kaldiki Fb liler neden bilincli bi sekilde Sorloth u sakatlamaya calissin. Ne islerine yarayacak ki artik? Yönetimleri Gs nin sampiyonlugunu isteyebilir malum nedenlerden de taraftarina nasil aciklanir. Düsünün Sorloth bilincli bir sekilde sakatlandi Fb oyunculari tarafindan kupa macinda ve Gs sampiyon oldu. Onlar bile tepki gösterirler. Böyle sacmalikmi olur yahu. Sosa, Pereira gibi adamlar rotasyon da dinlendirilir ama Sorloth ilk macta oynatilmali bence.

Türkiye kupasinin bir prestij degeri vardi önceden. Hala Bursaspor ile oynadigimiz final konusulur. Son 4-5 senede iyice önemsenmeyen bir kupa haline geldi. Böyle olmamasi gerekir. Herseyde para degildir. Umarim bu sene hem 8. sampiyonlugumuzu (bi tanesini hala kutlayamadik gerci) hemde 9. Türkiye kupasi zaferini kutlariz.

serdaracıl
24.02.2020, 15:09

Hocam Türkiye kupasının hiçbir takımı büyük yaptığını görmedim. Kaldı ki büyüklük karın doyurmuyor. Bizim büyüklüğe değil, şampiyonlar liginden gelecek paraya ihtiyacımız var. Eğer bu sene şampiyon olup o parayı alamazsak önümüzdeki 10 yıl boyunca Türkiye kupasıyla kendimizi avutmamız için bol bol vaktimiz olacak. Bu seneyi atlatalım önümüzdeki 10 yıl boyunca bol bol büyürüz.

serdaracıl
24.02.2020, 15:12
Sosa, Waka, Obi, Pereira, Novak, Ndiaye ve şörlot bu dandik maçta asla riske edilmemeli.

Ahmet AYDIN-28
24.02.2020, 15:40
Sakatlık ya da karttan sakınmak için belli ölçüde rotasyon düşünülebilir ama kupa önemsiz, futbolcular yorulmasın, haftada iki maçı kaldıramazlar argümanları -bana göre- son derece anlamsız.

artvints
24.02.2020, 16:18
Bizim oyuna hakim olma antrenmanı yapmamız lazım. Kısa paslarla mümkün olduğunca ikili mücadeleden uzak bir maç geçirilebilir. Hızlı çabuk oyuncularla oynanabilir. O şekilde bakarsak aslında faydalı bir maç.

CEMEFKER
24.02.2020, 16:21
Bu sene birçok Avrupa maçını yedek kadro ile çıktık. Bu kadar ses çıkmadı. Acaba neden? Bazılarımıza göre Ziraat Kupası Avrupa Ligi'nden değerli. Saygı duymak lazım.

Aşk mı para mı sorusuna verilecek cevap gibi bir tartışmaya girmeye de gerek yok. Üstelik bunu bazı tezlerle ortaya koymak da manasız. Kimi güzel futbola aşıktır, ezeli rakibini her alanda yenip zevk almak ister. Kimi de futbol güçtür, paradır, mali durumu düzeltmeden en üst arenalarda mücadele edip zevkin en büyüğüne varamazsın diyerek gözü en tepededir.

Bütün kulvarlarda var olmalıyız, şuyuz, buyuz... diyenlere ünlü düşünür Sun Tzu'nun şu ünlü sözünü hatırlatmak isterim: "Başkasını ve kendini bilirsen, yüz kere savaşsan tehlikeye düşmezsin; başkasını bilmeyip kendini bilirsen bir kazanır bir kaybedersin; ne kendini ne de başkasını bilmezsen, her savaşta tehlikedesin."

Eldeki ile yetinme gayretine hep saygı duymuşumdur.

abdllh.29
24.02.2020, 16:26
Türikiye kupasının taraftarı bu kadar ikiye bölecek kadar önemi yok
şampiyonluk gelecekse kupa o kadar önemli değil
Burada türkiye kupası önemli diyenlerin çoğunluğu rakibin fener olması ne olursa olsun yenilmemiz
Bende önemsiyorum kupayı ama kupada bize yara vermek isteyenler olacak cezalı futbolcu verebiliriz kadromuz o kadar geniş değil son bj macında gördük mikel antony olmaması
yedekten kamilin doğanın bilalin girmesi
as kodrumuz ideal olabildiğince değişiklik yapmadan bu kadro ligi bitirecek gibi görünüyor ömür girerse o gelir başkada oynama olmaz enerjimizi düzgün kullanıp ligi domine etmek benim için daha önemli
Bu demek değil ki fb macına ful yedek kadroyla çıkalım

Tekke
24.02.2020, 16:33
Sosa, Waka, Obi, Pereira, Novak, Ndiaye ve şörlot bu dandik maçta asla riske edilmemeli.

Katılıyorum, kupanın şampiyonluk yanında gazoz kadar kıymeti yok, korkudan öldü adamlar, 21 yıllık ünvanı yere attı gs ye, hesaplar:

1. Hakemlerle GS nin 7 de 7 üstüne 12 de 12 yapması

2. Gs-Trabzon maçına kadar max 3 puan farkla girilmesi

3. Trabzonda malzemeci dahil kim varsa AYARTILMASI, teklif götürülmesi

<b> BMN DE KIMSE YOK MU NEDEN SISTEM SUREKLI ATIYOR, SIFRE GIREREK HER CEVABI 3 KEZ YAZIYORUM??? <B>

Mehmet BAŞ
24.02.2020, 16:34
Vizyonsuzluktur. Enayiliği bırakın.

Beyefendi, bazı şeyleri bırakmaya önce kendinizden başlarsanız daha iyi olacak gibi görünüyor. Her neyse, maç ile alakalı olarak sizin fikrinize saygı duyuyorum ama size katılmıyorum. Bence Trabzonspor her ne ad altında olursa olsun Fenerbahçe'yi Trabzon'da çıkıp yenmelidir. Bunun için gücünü ortaya koymalıdır.

''Şampiyonluk için kupayı feda etmek?'' gibi temeli ve mantığı pek de sağlam olmayan bir düşünceyi kabul etmiyorum. Zira kupa maçına asılmayıp yedek kadro ile sahaya çıkınca şampiyonluğu garantilemek gibi bir durum asla söz konusu değildir. Hatta tam aksine bu maçta moral ve motivasyon bozarak yola devam etme riski olabilir. Bunların hepsi birer ihtimaldir. Ben Fenerbahçe maçını kazanırsak şampiyonluk yolunda daha motive olacağımızı düşünüyorum.

memozcan
24.02.2020, 16:43
Rizespor maçı bitimine kadar konu kilitlenmelidir.

zafer6161
24.02.2020, 16:51
Hocam Türkiye kupasının hiçbir takımı büyük yaptığını görmedim. Kaldı ki büyüklük karın doyurmuyor. Bizim büyüklüğe değil, şampiyonlar liginden gelecek paraya ihtiyacımız var. Eğer bu sene şampiyon olup o parayı alamazsak önümüzdeki 10 yıl boyunca Türkiye kupasıyla kendimizi avutmamız için bol bol vaktimiz olacak. Bu seneyi atlatalım önümüzdeki 10 yıl boyunca bol bol büyürüz.

kardeşim bilsekki garanti şampiyon olacağız,hemen şimdi fenere ellerimizle turu veririz,işte şampiyon olacağımızın garantisi yok,üsttede dediğim gibi kupayı salarsak sene sonu bi bakmıssın dördüncü bitirdik,ilk hedef ne ise ona oadklanmak gerek.kupayı alırız.şampiyon olamazsak bile super kupa finali oynuyoruz,iki kupa demektir,benim gözümde kupa kupadır.bugun 16-17 yaşındaki çocuklar kupa yüzü görmedi,gecmişte örnekleri çok var bugum ,bu saatten sonra genc takımla maça çılmaz

bordomaviask
24.02.2020, 17:00
Şampiyonluk hedefi 1. hedeftir maalesef kupaya olan enerjimizi 2. plana atmalıyız en azından sakin atmosferde geçecek maçlar oynamalıyız . Gsliler bu maçlarda oluşacak kaos ortamını ellerini ovuşturarak bekliyor. Tam kadro ile oynayıp kaybedersek futbolcularda oluşacak moral bozukluğu ligi de etkiler o yüzden yedek rotasyonlu çıkmalıyız. Kilit isimler bu maçta oynayıp olası bir sakatlık kart cezası vs durumu olursa oluşacak kaosu düşünün gerçekten hiç gerek yok.