PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

E. Okan Bülbül
08.02.2020, 20:04
Bunlara da basıp ağlatmaya devam ediyoruz.

Gençler maçında penaltı aldığımızda Mert Hakan Yandaş'ın atıp sildiği twit. Bu twiti tüm topçulara göstermek lazım.

18568

Anıl C
08.02.2020, 20:08
Bu, gs'nin yalamasıdır. Sezon sezonunu dört gözle bekliyor ki imza atsın onlara. Bize karşı it gibi kuduruyo alayı.

Bu maçta taraftar o stadı yıkmalı yavru şikecilerin başına. Bunları o çimlere sokup sokup çıkarmalıyız!

gurur6134
08.02.2020, 20:16
Shorlth olursa aliriz maci olmazsa zorlanabiliriz eku form tutamadi henuz sturidgeyi saymiyorum bile

smart
08.02.2020, 20:29
Mert Hakan Yandaş Trabzonspor'da oynayıp Avrupaya gitme şansını kaybetti. 3 kız kardeşten birine transfer olup kariyerini bitirebilir

Ufuk
08.02.2020, 20:33
Sörloth ile veya Sörlothsuz. Çıkıp şamarlayacağız inş.

Ogün YAZICI
08.02.2020, 20:48
Mert Hakan Yandaş'ın tweeti klüp içerisinde gündem yapılmalı
En buyük silahlari mücadele olan Sivas'ı kendi silahı üzerinden bitirmeliyiz

Harun-61
08.02.2020, 20:52
Bu maci ne yapip edip almaliyiz !!!

Taraftar fenev macinda ki gibi olursa zaten her türlü kazaniriz.

Anıl C
08.02.2020, 20:55
Futbolcularımızın bu maçta çok hırslı olacaklarına inanıyorum

Anıl C
08.02.2020, 20:56
Mert Hakan Yandaş'ın tweeti klüp içerisinde gündem yapılmalı
En buyük silahlari mücadele olan Sivas'ı kendi silahı üzerinden bitirmeliyiz
Özellikle maçtan galip ayrılırsak twitter'da üstteki resim kullanılmalı resmi sayfamızdan

bahadır2561
08.02.2020, 20:58
Şu babası belli olmayana iyi bir ders vermemiz lazım.

Onur Civelek61
08.02.2020, 21:00
Bu maç santrafor kim ?

Faruk BERBER
08.02.2020, 21:02
Beyler bomboş bir topçuyu gündem yaparak gaza getirmeyin. Alt lig seviyesinde bir oyuncu ki 25-26 yaşında Süper lig seviyesine yükselebilmiş bir isim.

Fazla şey etmeyin.

DURAS
08.02.2020, 21:03
Sturridge sörlothun yerinde oynasın. sağda da Ekuban oynasın. Guilherme ikinci yarı skora göre girer.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 21:19
Sörloth'a tekmeler atan katil ceza almadığından dolayı kahroluyoruz ancak
Bu maçı da şb maçındaki taraftarın 95 dakika oyuna hükmetmesinin verdiği sinerji ile alacağız.
Zivas'ı yendiğimizde artık şampiyonluk yolu iyice açılmış olacak
Sörloth aşkına kazanın çocuklar
TS isyandır, haykırıştır.

pReN@_61
08.02.2020, 21:30
Baylar üzügüm lakin bu müsabakaya bir puan yazıyorum.

DURAS
08.02.2020, 21:39
Bu maç gbirliği maçından çok daha rahat geçecek.

Mustafa YILMAZ
08.02.2020, 21:45
Bu maç gbirliği maçından çok daha rahat geçecek.

kesinlikle öyle olacak.

Emirhan Yazıcı
08.02.2020, 21:53
Sturridge için forvet oynama vakti geldi . Hadi bakalim

yorumsuz6117
08.02.2020, 22:19
Kazanırız, Bjk ve Alanya maçlarımız kritik..

Murathan
08.02.2020, 22:20
taraftar rahat bir maç izlemeye gitmesin.
alanya, fener maçı neyse bu maç da o.
rahat tek maçımız yok şu saatten sonra, takımın da taraftarın da şımarmaması lazım.

DeAgLeMaNyAq
08.02.2020, 22:39
Sivas'la 11 yıl önce çıktığımız kader maçını kaybetmiştik. Gerçi o maç deplasmandaydı ama psikolojik açıdan takıma havlu attırmıştı. Ha o maçın akabinde seri yapmıştık fakat bir işe yaramamıştı.

Açıkçası Sörloth'un golcülüğünden ziyade hücum presini ve sırtı dönük oyun yapısını arayacakmışız gibi duruyor. Top artık Sturridge'de...

trbzonsporlu
08.02.2020, 22:49
sivas basaksehir maçı berabere biter umarım.
o mac berabere biterse bu maçı alırsak mac eksigimize rağmen haftayi lider kapatacagızki bu bizi inanılmaz motive edecektir

Kemal Öztel
08.02.2020, 22:50
Baylar üzügüm lakin bu müsabakaya bir puan yazıyorum.

3 4 fark atarız görürsünüz :). Stadyumu hayal etsenize

alper*
08.02.2020, 22:59
Erken gol yemedigimiz sürece sıkıntı yok.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veysel
08.02.2020, 23:01
Sivas top mu oynuyor ya

champions
08.02.2020, 23:11
Tam olarak mesaj maçı, net bir oyun ve skorla yenersen rakipler üzerindeki baskıyı artırırsın.
Fakat son 2 haftadaki oyundan sonra benim umudum yok.
Umarım bir mucize olur da kazanırız, 1 puan da çok kötü sayılmaz.

Ogün YAZICI
08.02.2020, 23:14
Sivas ve Başakşehir dahil içeride puan kaybetme lüksümüz yok
Yaratilacak hava ile özellikle deplasmanlarda çok üzerimize oynanacak

Diger takimlar bizi en büyük rakip gördükçe Fb'nin algı operasyonuna destek verecekler ve bunun sonuclari naclarimiza mutlaka yansıtılacak

Bakalım hicbir sekilde kenetlenemeyip masa başında hakkını alamayan Ts camiası bu sürecten nasıl cıkacak

Sadettin_
08.02.2020, 23:16
1 puan a dahi tahammülüm yok .
Ağlata aglata . İnlete inlete . Vura vura
17 de 17 yapmamız gerek

Arda'
08.02.2020, 23:17
Uğurcan
JP - Da Costa - Campi - Novak
Guilherme - Sosa - N'Diaye
Sturridge
Ekuban - Nwakaeme

yasin196761
08.02.2020, 23:19
Bu maçı alırsak büyük mesafe katederiz. Acayip bir psikolojik üstünlüğümüz olacak.

trbzonsporlu
08.02.2020, 23:19
ne 1 puanı, akyazıda zaten hepi topu 6 tane maçımız kaldı. 18 puan alınacak o maçlarda.

Alphan Altun
08.02.2020, 23:20
Şah çekme maçı. Sturridge veya Ekuban veya her ikisi hiç fark etmez. Şampiyon olacak takım bir oyuncuya bakmaz.

Kadir
08.02.2020, 23:22
Vurup geçiyoruz, aksi ihtimal yok. Maç saati neden 16:00 ??

Onur Civelek61
08.02.2020, 23:25
Ekuban oynar mı durumu ne acaba

Oruç
08.02.2020, 23:27
Vurup geçiyoruz, aksi ihtimal yok. Maç saati neden 16:00 ??

Gs şampiyonluğa oynuyor ondan. Bizim maçlar 16-17'de sürekli. Gs ise Pazar 19'ları parsellemiş durumda. Bein'in spor içeriklerinden sorumlu yöneticisi "tüm kulüplerle birlikte saatleri belirliyoruz" vs diye palavra sıkıyordu geçen hafta. Biz de yedik.

Muhakkak kazanmamız lazım. Ekuban ya da Stu bu maçta tam performans sergilemeli. Bu maçta da olmayacaklarsa ne anladık bu işten.

smart
08.02.2020, 23:30
Bu takımın fenerden bir eksiği yok bunlar da şikeci. Futbolculara anlatılmalı

DURAS
08.02.2020, 23:37
Arkadaş her şeyi de eleştirmeyin. Pazar günü saat 16:00 da oynanıyor maç. Çevre İllerden , ilçelerden gelenler için avantaj, kış zamanı hava o saatte nispeten daha sıcak. Bizim için iyi bence

Doğukan Uçan
08.02.2020, 23:38
oo mert hakan g* başı oynamaya başlamış. ulan bu anadolu takımlarına acımayacaksın böyle 50 yılda zirveye oynar kendilerini adam sanıyorlar. neyse şu köy takımına 40 bin kişinin önünde koyup geçelim.

Fatih Öztürk
08.02.2020, 23:40
Yürüye yürüye saplarız.

AttilaTheHun
08.02.2020, 23:55
Şimdiden çok heyecanlıyım bu maç için. Sørloth'un kartının ağır tahrikten iptal edilme ihtimali var mı?

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Furkan Özdem
08.02.2020, 23:57
Her maç başlı başına final. Bu maç da öyle. Önemli olan da göze hoş gelen futbol değil sonucunda kazanmamız. Sonunda şampiyon olacaksak ben her maç heyecandan ölüp ölüp dirilmeye razıyım.

Anıl C
08.02.2020, 23:57
Şimdiden çok heyecanlıyım bu maç için. Sørloth'un kartının ağır tahrikten iptal edilme ihtimali var mı?

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamamen iptal olmaz. Haklı gerekçelerimizle 1 maça indirilmesi gerekiyo esasen.

ilelebeTS
08.02.2020, 23:59
Bu saatten sonra özellikle iç sahada puan kaybetme lüksümüz yok.

SALDIRAY
09.02.2020, 00:00
Sezonun en önemli maçlarından biri.
Herşeyimizi ortaya koyup bu maçı kazanmalıyız.

artvints
09.02.2020, 00:05
Yavaş oynarsak yeniliriz. Ayrıca rakibin eksiklerine yönelik oynamaliyiz, ayıp değil. Güçlü bir oyunumuz yok.

yüregimts
09.02.2020, 00:11
shorlot kupa da 1 mac cezasını cekiyo mu

Tahir61
09.02.2020, 00:11
appindangoye ceza sınırında görünüyor.
başak maçındakart görse sörlothun da yokluğunda çok güzel olur.

stu hadi olum ekstra antrenmanlarla bu maça hazırlanmanı bekliyorum.
şu maçı kazandır sonra üç dört hafta daha oynama. taytınla salonda çalış

angraf
09.02.2020, 00:26
vurup geçelim acımak yok

artvints
09.02.2020, 00:31
Sağ kanatta ekuban oynamalı yoksa da yusuf sarı. Herkes ayağına isteyince olmuyor. Kanatta hız tehditi lazım, topsuz koşu lazım.

Pas da yapmıyoruz zaten, hep arkaya uzun vurduk. Bu kadroyla pas yapamıyorsan çok bir anlamı yok.

Murat'
09.02.2020, 00:40
Bence çok kötü bir Gençlerbirliği maçı oynadık, bu maçta oyun olarak da Sivasspor'u ezmemiz lazım. İnşallah bol gollü bir galibiyet olur. Sorloth'un yokluğunda Sturridge'den daha çok Ekuban'a güveniyorum.

kayseriliyiz
09.02.2020, 01:02
Sorloth yoksa kazanma sansimiz yok.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

bordomaviask
09.02.2020, 01:10
Sorloth yoksa kazanma sansimiz yok.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Şu negatif kafadan çıkalım, şu takıma inanalım kenetlenelim artık.. Sörloth yoksa taraftar var az inanın gerisi gelecektir.

yüregimts
09.02.2020, 01:12
Sosa mikel ndiyae orta sahasıyla OYNANMAZZZZ. cok agır kalıyolar cokk

Yasin Altuntas
09.02.2020, 01:21
İlk yarıda aldığımız 3 yenilgiden birisini aldığımız takım. Hemde çok şanssız bir yenilgiydi, penaltı kaçırma, son saniye yeme falan. Bunu takım aklında tutmalı ve ona göre sahaya çıkmalı.

Resmen 14 maç kaldı, 14 maç.... çok avantajlı pozisyondayız, şu önümüzdeki 2-3 maçı kayıpsız geçirelim, gerisi gelir...

Sent from my iPhone using Tapatalk

pReN@_61
09.02.2020, 01:28
Sorloth'un yokluğunda Sturridge'den daha çok Ekuban'a güveniyorum.
Ekuban oynayabilecek mi acaba?

6Şafak Aydın1
09.02.2020, 01:32
bol bol yürüyüs yapin diye doktorlar zaten tavsiye edip duruyor

AyhanPe
09.02.2020, 01:34
Sivas da bize karsi oldukca sert oynayacaktir. Ben baskili bir sekilde baslayacaklarini düsünüyorum. Riza nin bizim zayif noktalarimizi bildigini düsünüyorum. Sorloth Fb macinda oynamamis olsaydi mac o sekilde sonuclanmazdi. Sivas Fb kadar olmasada oldukca zorlayabilir bizi. Bu acidan Sorloth un yoklugunu fazlasiyla hissedebiliriz. Yanliz en ucta Stu arkasinda hazir bir Ekuban ilede enteresan isler olabilir :)

Bu macin kilit adami Sosa dir bence. E.Yanal iki mactada Sosa yi kilitleyebildi. Oldukca etkisizdi Sosa. Bu maci kahramani Sosa olabilir..

yorumsuz6117
09.02.2020, 02:11
Trabzonspor ligde üst üste 6 maç en son 2010-2011'de kazandı..

Kemal Duru
09.02.2020, 02:46
Sivas ciddi düşüşte. Mesela yarın da kazanabileceklerini düşünmüyorum. O havayı kaybettiler. Zaten kadroları da öyle çok güçlü değildi. Ben Gençler maçından çok daha kolay olacağını düşünüyorum.

Malatya maçını bu maçtan sonra oynatırlar sanırım. O zaten cepte, Malatya çok kötü takım. O iki galibiyetle Beşiktaş maçına gideriz. O hafta GS-FB maçı da var. O haftayı puan farkını koruyarak kapayalım, önümüz tamamen açılır. En zor fikstürü en başarılı biçimde geçmiş oluruz.

CesurHamsi
09.02.2020, 02:51
Sorloth olmazsa, ki olmaz bence Sturridge oynamali ve artik sovunu yapmali!
bu maci full konsantrasyon ile almamiz lazim!
kimsenin oyunlarina gelmeden, taraftar destegi ile zaten evimizdeki her maci almamiz lazim..

genclerbirligi kadrosunun aynisini oynamamiz lazim, Sorloth yerine Sturridge iste
ve Allah icin artik, HT4 yerinede Costayi oynatalim.
bu cocuk YAKACAK bizi, adam gozgore gore artik belli ediyor kimse gormuyormu?

batu94
09.02.2020, 03:21
Sivas ciddi düşüşte. Mesela yarın da kazanabileceklerini düşünmüyorum. O havayı kaybettiler. Zaten kadroları da öyle çok güçlü değildi. Ben Gençler maçından çok daha kolay olacağını düşünüyorum.

Malatya maçını bu maçtan sonra oynatırlar sanırım. O zaten cepte, Malatya çok kötü takım. O iki galibiyetle Beşiktaş maçına gideriz. O hafta GS-FB maçı da var. O haftayı puan farkını koruyarak kapayalım, önümüz tamamen açılır. En zor fikstürü en başarılı biçimde geçmiş oluruz.
Dünkü futbol Sivas’a yetmez. Her zaman şans bizden yana olmaz, o boş kaleye atarlar. O yüzden kolay maç yok. Futbolcuların işi ciddiye almaları lazım. Bitse de gitsek gibi oynarlarsa işimiz çok zor. Şampiyonluk için söylüyorum.

AyhanPe
09.02.2020, 03:31
Yok Sivasspor maci cepte, Malatyaspor maci cepte. Hicbir mac cepte degil. Herkes üzerine düseni yapacak. Sivas düsüste olabilir ama ne oynadigini bilen bi takim. Onca hafta sürdürmüs liderligi. Burayada farkli bir motivasyonla gelecekler. Eger hayal kirikligi yasamak istemiyorsak rakibi ciddiye almaliyiz. Sivasspor bizi kendi evimizde maglup eden Göztepe ve Denizlispor dan daha kötü bir takim degil..

asilhamsi
09.02.2020, 04:03
herkez obiye gömerken sosa nın form düşüklüğü gözden kacıyor. Su an yedek kalacak biri varsa sosa olur.

--------guilherme--------obi-------badu-------

ekuban-------------sturidge------------waka

sivas macında bunu denerdim.

asilhamsi
09.02.2020, 04:08
evet stu reis showunu yapacak ve bosuna aldık diyen herkesi şamarlayacak.

mete61bordomavi
09.02.2020, 05:34
Bu saatten sonra maçlar öyle ilk devrede olduğu gibi kolay kazanılmaz. Çünkü lig, Uefa hesabı yapan, düşmeme hesabı yapan takımların daha dirençli olduğu devreye doğru evrildi. Bu zaten her sezon olur.
Bu gayet de doğaldır.
Özellikle bu ayın fikstürü bizim açımızdan çok önemli, zirvedeki rakip takımlarla bu ay karşılaştık ve karşılaşacağız.
Oyuncularımızı genel olarak tebrik etmekle birlikte, özellikle bir konuda dikkat etmeleri gerekir: Artık daha fazla koşmalı, daha fazla terlemeli, daha dikkatli olmalı, daha az hata yapmalılar. Özverili bir oyuncu kadromuz var ama bundan sonra daha dikkat edilmesi gereken bir sürece de girdiğimiz bir vakıadır!

Özellikle bu noktada Hüseyin Türkmen'e ayrı bir parantez açmak faydalı olacaktır. Hüseyin Türkmen, gerek pozisyon alma bilgisi, gerek topu oyuna sokma, gerekse de fiziksel mücadelelerde haddinden fazla zayıf kalıyor. Ofansta kanat oynasa bu kadar endişe etmem ama en kritik bölgede adeta tam bir saatli bomba. Bazen ortasahayı, stoperler rahatlatır, daha az efor sarfedebilirler ya da stoperlere güvenerek risk alıp pozisyon oluşturabilirler fakat stoperlerimiz yandaki adama bile pas vermekte çok zayıf kalıyorlar. Haliyle de ortasaha daha stresli oynadığı gibi daha fazla efor sarfediyorlar.

Bizim ortasahada oynayan oyuncuların yaşları ve oyun yapıları bu hayati taktiksel hatayı kaldıracak kapasitede değil. Aslında çoğu kez rakip bize gol atamıyor. Fener maçında fenerin kaçırdığı yüzde yüzlük pozisyonlar bunun net kanıtıdır!
Hüseyin Çimşir'den beklentim, stoper tandemine bir şekilde önlem alması ve fakat bu şu andan sonra biraz da risklidir! Yeni transferlerin üst düzey motivasyon ve kondisyon seviyesine gelmesi de öyle kolay da değil! Aslında Ünal Hoca'nın bu konuda çok büyük hataları oldu. Zamanında transfer isteyerek veya en azından taktiksel müdahalelerde bulunarak bu sorunu çözmesi gerekirdi! Fakat o daha ziyade racon kesmekle meşguldü!

Sivas maçına gelirsek, çok hayati bir tespitim olacak!

Biz, öyle çok adamla rakip sahaya yerleşen ve kısa paslarla rakip yarı sahada pozisyon arayan bir futbolu bu sene hiç oynayamadık! Zaten oyuncu grubumuz da bu taktiğe uygun değil!
Rakip, baskı yaptığında, topu Sörloth'a atıp, ya bu oyuncunun biz atağa çıkana kadar topu taşıyıp saklamasını ya da direk kaleye gitmesini benimseyen bir oyun şablonuna sahibiz!
Şimdi bu oyuncunun yokluğunda bizi rakip sahaya taşıyacak özellikte bir santraforumuz yok.

Sivas, kadrosu ne kadar zayıf gibi gözükse de futbolcuları özellikle diri ve seri oyunu oynayabiliyorlar. Merkezden onlara yaklaşabileceğimizi sanmıyorum. Zira bizi oraya taşıyacak ciğer kapasitesi yüksek ve diri bir orta sahamız yok.
Yegane atak şeklimiz besbelli, kenarlardan JP47 ve Nwakayeme ile ceza sahasına atacağımız ortalardan gol bulmak olur! Buna da Rıza ayıkırsa, Sivas savunmasının önünde, Sörloth'un yokluğunda çakılıp kalırız!

Benim tavsiyem, 4-3-3 şeklinde ilerki üçlü Waka-Sturridge-Ekuban(Guilherme) ortasahada Mikel-Sosa-Badou defans olarak ise JP47-Husseini-Campi-Novak şeklinde olmalıdır.
İlk golü erken bulursak Sivas'ı yeneriz.

Yiğit Gayretli
09.02.2020, 08:22
Sivas'ın kart sınırında oyuncusu var mı?

Sturridge ile Appindangoye'yi düşünemiyorum...

yasin196761
09.02.2020, 08:37
Sivas'ın kart sınırında oyuncusu var mı?

Sturridge ile Appindangoye'yi düşünemiyorum...

Appindangoye sınırda.

Yiğit Gayretli
09.02.2020, 08:43
Appindangoye sınırda.

Hadi koçum Crivelli yap şovunu :)

yasin196761
09.02.2020, 08:44
Sörloth yaptığı hareket için özür diliyor. İlk defa bir özrü bu kadar garipsedim. Sörloth o pozisyonda yapması gereken en hafif müdahaleyi yaptı. Adam tekmelemeye devam ediyor rakibine meslektaşına saygı duymadan, Sörloth da baktı tekmeler devam ediyor mecburen kendini korumaya çalışıyor. Maç 2-0 olmuş adam geliyor tekme atıyor ne diyelim. Sörloth bu maçta olur veya olmaz biz bu maçı alacak güçteyiz. Öncelikle Sörloth için bu maçı almalıyız.

LANGARA
09.02.2020, 09:28
Sörloth’un son dakikalarda yaptığı itmeyi son derece insanî görmekle beraber ilk tekmede kendisini yere bırakmamasına anlam veremiyorum. Burası Türkiye. Maalesef bu ülkedeki hakemler hem beceriksiz hem de kötü niyetli. Bırak kendini yere. Neden o dakikada ısrarla ayakta kalmaya çalışıyorsun? Bu ülkede maalesef ahlaksızlık değer görüyor. İnşallah onsuz da Sivas maçını alacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadettin_
09.02.2020, 09:38
Sivasla değil Fenerbahçe ile oynayacağız .
O şekilde düşünün .

Alp29
09.02.2020, 09:50
Sörloth un yerinde nwaekame oynamalı, Ünal hoca Alanya ve eufa maçlarında denemişti. Çok iyi sırtı dönük tut alıp sakladı.
Ekuban kanat oynasın, mücadele edemeyen Stu ile varlık göstermeyiz.

Burak
09.02.2020, 09:58
Düne kadar şampiyonluk için tek kelam etmedim.

Şu Sorloth'a yapılan öyle bir ayar edip gaza getirdi ki beni...

Hepsini üst üste koyup...

Murat GENEL
09.02.2020, 10:03
Hadi koçum Crivelli yap şovunu :)

Sivas kupa oynayacak orada çeker

ANAOKULU TERK
09.02.2020, 10:10
.

batugol
09.02.2020, 10:11
Artik türkiyenin neresinde oynarsak oynayalim
Attigimiz her golun aglama sesi istanbuldan gelecek

homosapiens
09.02.2020, 10:27
Ekuban da Sturridge de sahada olmalı. Ekuban'ın bitiriciliğine güvenmiyorum, Sturridge de yürüyor zaten tek başınayken yerler onu. Ayrıca GB maçında Guilherme sağdan çok ortaya geldi top aldı dağıttı, Sosa'dan rol çaldı. Ya Sosa dinlensin ya Gui oynamasın böyle olacaksa. Sağda Yusuf oynasın 60 dk.. Novak yerine de Kamil oynasa ses etmem zira çok ağır, Candeias çocuk gibi oynadı Novakla.

Pereira Hüseyin Campi Novak
------------------Mikel
Yusuf Badou Sosa Antony
---------------Sturridge

Pereira Hüseyin Campi Novak
-------------Badou Sosa
Guilherme---------------Anthony
----------Ekuban Sturridge

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertan OKUMUŞ
09.02.2020, 10:28
Şu negatif kafadan çıkalım, şu takıma inanalım kenetlenelim artık.. Sörloth yoksa taraftar var az inanın gerisi gelecektir.

Bravo,rakiplerde Sörloth mu varda yarışı sürdürüyorlar?futbolcularımızı övelim ama biri yok diye diğerlerini küçümsemeyelim,Fener maçında da Nwakayeme yoktu?Artık şampiyonluk yoluna girildi,o hava ile hiç ummadığınız futbolculardan ummadığımız performanslar göreceğiz.
O sene bu sene!

bahadır2561
09.02.2020, 10:34
Guilherme ve Ekuban’ın maçı olur.

O staddan çıkamazlar. Tüm algılara rağmen.

Larking
09.02.2020, 10:38
Sturridge'den kulübe,şehre,arkadaşlarına ve taraftara saygı göstermesini bekliyoruz.

Yusuf BALCI
09.02.2020, 10:41
Olumlu düşünmek istiyorum ama oynadığımız futbolu beğenemiyorum. Hep çekirge misali sıçrıyoruz gibi geliyor. Mesele sörloth değil. Topu rakibe çok bırakıyoruz. Karşımızda zayıf takım bile olsa baskı kuramıyoruz.

nakzo
09.02.2020, 10:47
Bu fener köpeklerinde gram haysiyet, şeref ahlak yok .Ulan köpek soyları, hırsızlar 2011 de göz göre göre kupayı şikeyle alırken niye gıgınız çıkmıyordu.Birde bunların tasmalı köpegi var sivasspor sivaslılar fb yi fblilerden daha çok savunuyor.Salyalı köpekler son maça çıksalar fb ile şampiyonluk maçına kendi takımları kazansa kendi takımlarını döverler niye kazandınız diye şerefsiz ibneler.

Varlıbaş61
09.02.2020, 10:51
Sivas’tan yenilen son saniye golü. Gs’den yenilen son dakika golü ...

champions
09.02.2020, 10:53
Guilerme---Doğan---Ndiaye
------Ekuban-------Tony----
-----------Sturridge---------

Son 2 haftadaki leş oyundan çok daha iyi oluruz.
Hocanın farklı bir şey denemesi lazım, emekliliği gelmiş adamlarla top oynanmaz.
Geçtiğimiz yıllardaki gs maçları gibi nefes aldırmadan kazanmamız lazım.
Umarım futbol oynamaya başladığımız maç olur, son haftalardaki oyunla yenilmemiz sürpriz olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 10:54
Bu fener köpeklerinde gram haysiyet, şeref ahlak yok .Ulan köpek soyları, hırsızlar 2011 de göz göre göre kupayı şikeyle alırken niye gıgınız çıkmıyordu.Birde bunların tasmalı köpegi var sivasspor sivaslılar fb yi fblilerden daha çok savunuyor.Salyalı köpekler son maça çıksalar fb ile şampiyonluk maçına kendi takımları kazansa kendi takımlarını döverler niye kazandınız diye şerefsiz ibneler.

Ağzına sağlık
Trabzon'da daha çok şikeciler için oynatacak Mecnun iti
2001'de hatırlayın FB-G.ANTEP ilk yarı 0-3, 2.devre 4-3 ve şikeciler şampiyon
Celal DOĞAN o maçı kazansa şampiyonluk görecektiler ilk kez ama sattılar maçı
22 Mayıs 2011'de de Zivas 3-4 yenilerek onurunu sattı Mecnun

trbzonsporlu
09.02.2020, 11:07
herkez obiye gömerken sosa nın form düşüklüğü gözden kacıyor. Su an yedek kalacak biri varsa sosa olur.

--------guilherme--------obi-------badu-------

ekuban-------------sturidge------------waka

sivas macında bunu denerdim.

sadece şunu soruyorum dün sosa çıktıktan sonra bir tane ya sadece bir tane bile olsa atağımız var mı, oysa genclerbirliginde sinirler gerilmis topuyla tufegiyle saldırıyordu tüm riskleri alarak, yani geniş alanda uzatmalarla nerdeyse 20 dk çok etkili olmamiz lazımdi normal şartlarda. bu adamsız OYNAYAMIYORUZ bu kadar net.

ayrıca dün sosa kötuydüde örnegin guilerme iyimiydi, badou ne yaptı mesela, nwakeme gol dışında ne yaptı, mikel neden stoper gibi cok geriye geliyor ve orta sahamızı boşaltıyor mesela, pereira neden aldigi her topu kaptirdi ustelik sefaya yapti bunu, hüseyin niye her maç rakibe gelin gol atın ikramları yapıyor herkes tutturmuş bir sosa gidiyor

champions
09.02.2020, 11:16
Yeni stoperleri Erzurum maçında görüp en azından birini Sivas maçında oynatmalıyız.
Sivas ve Bjk maçlarında stoperlerin iyi performansına şiddetle ihtiyacımız olacak.

trbzonsporlu
09.02.2020, 11:16
bu arada 79. dakikada oyundan cıkan sosanın (uzatmalarla neredeyse 20 dk daha maç oynandı) buna ragmen sahanin en çok pas yapan oyuncusu olmasıda istanbul takim taraftarlari gibi icimizdeki irlandalıları da haliyle rahatsiz ediyor.

şunu unutmamak lazım, bu geçen yıl icinde gecerliydi bu yıl icinde gecerli. Sosa sakatlanmadigi surece bu takim zirve yarışından kopmayacak. gecen yılda sakatlanmasaydi bu yılkinden dahada iyi futbol oynuyorduk geçen yıl muhtemelen şampiyon olacaktik. o kadar takım için önemli oyuncudur sosa

trbzonsporlu
09.02.2020, 11:19
xavi barcelena icin neydise sosa da bizim icin odur. görüyoruz xavi siz barcanin ispanyanın halini.

trbzonsporlu
09.02.2020, 11:20
şu sivas basaksehir maçı berabere bitsede keyfim iyice yerine gelse hele yeni teknik direktorüyle kasımpaşa bugün puan alsa müthiş olacak

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 11:28
şu sivas basaksehir maçı berabere bitsede keyfim iyice yerine gelse hele yeni teknik direktorüyle kasımpaşa bugün puan alsa müthiş olacak

Aynen kardeşim
Ağzından bal damlıyor.
İnşallah

MetehanS
09.02.2020, 12:01
Bu maçta alınacak 1 puan yeterlidir.

3 puan alırsak tadından yenmez, banka şampiyon oluruz.

Ama gençler maçındaki oyunu oynarsak sivas bizi dağıtır. Takımda garip bir uyumsuzluk var.

Hücum hattımız çok kaliteli ama pozisyon üretmekte zorluk yaşıyoruz.

Ali İhsan
09.02.2020, 12:07

Ama gençler maçındaki oyunu oynarsak sivas bizi dağıtır. Takımda garip bir uyumsuzluk var.

Ligin en formsuz takımıyla oynuyoruz. Sadece Uğurcan, Wakameme gününde olursa yürüye yürüye alırız.

smart
09.02.2020, 12:11
Da Costa'dan eski takımına gol bekliyorum

nakzo
09.02.2020, 12:12

Sıvası mutlaka yenmeliyiz bjk gs ve alanya maçlarından alınacak 1 erer puanlar bizi şampiyon yapar.

serdaracıl
09.02.2020, 12:18
Sosa varsa sosa oynar

ÖmürKaradeniz61
09.02.2020, 12:23
Bu maçta 1 puan yeterli gibi saçmasapan laflar etmeyin. Sen 1 puan kontenjanını deplasmanda oynayacağın alanya, bjk,gs gibi maçlarda kullanacaksın içerde başakşehir ve sivas maçlarını kazanamazsan şampiyon olamazsın.

yorumsuz6117
09.02.2020, 12:30
Sörloth'un sakatlık durumu yoktur inşallah..

talsuv61
09.02.2020, 12:31
Bizim taraftarların yarısı İstanbul trolü heralde. Kendi takımını bu kadar çok batıran takımına güvenmeyen taraftar hiç bir yerde yoktur. Bunlara kalsa Erzurum bile bizden iyi oynar. Hep başka takımlar övülüyor. Anlamıyom bu taraftarları ne istiyorlar. Lider olmuşuz en iyi kadro bizde hala şikayet.
İyi oynayana değil gol atana puan veriyorlar arkadaşlar.

Ertan OKUMUŞ
09.02.2020, 12:45
Bizim taraftarların yarısı İstanbul trolü heralde. Kendi takımını bu kadar çok batıran takımına güvenmeyen taraftar hiç bir yerde yoktur. Bunlara kalsa Erzurum bile bizden iyi oynar. Hep başka takımlar övülüyor. Anlamıyom bu taraftarları ne istiyorlar. Lider olmuşuz en iyi kadro bizde hala şikayet.
İyi oynayana değil gol atana puan veriyorlar arkadaşlar.

%100 katılıyorum size,şb kadrosu teknik açıdan bizim %50 bile değil seyirci ve kondüsyon avantajıyla buraya kadar geldiler,Sivas takım olarak mücadele ediyor ve güçleri sınırlı ve düşüşe geçtiler,bjk saymıyorum bile,gs ortam ve camia ağırlığı olarak zorlar ama bir yere kadar,ligin zirvesinde olan ve olacak takımlar biz ,alanya ve bşehir..bunların haricinde kimse yolumuza taş koyamaz ve bu takımların bize rakip olarak gösterilen takımlarla da maçları olduğunu unutmazsak yapmamız gereken sadece psikolojik savaşa hazır olup yürütmek.
O sene bu sene [emoji2323]

trbzonsporlu
09.02.2020, 12:49

asla yeterli degildir. evimizde sivastan 1 puan alirsak bjk deplasmanindan kaç puan alicaz. bu mantikla 2 hafta sonra 5. siraya ineriz. sivası vurup geceriz. bjk macinda zaten hakem doğrayacak bizi

Mert'
09.02.2020, 12:53
Bu maçı bir şekilde almalıyız. Puan kaybı lüksünü GS,BJK veya Alanya maçlarında kullanmamız lazım.
Sturridge artık şeklini yapmalı. Bu maçı aldırsın yeterli benim için..

yorumsuz6117
09.02.2020, 12:54
Sivas'ı Sörloth'suz da yenmeliyiz, yenemiyorsak şampiyon olmayalım zaten, Sörloth bjk maçında lazım asıl orda 3 puanı kazandırabilir bize.. Sivas maçında Sturrige bi zahmet çıksın oynasın artık Sörloth yoksa..

hanzale
09.02.2020, 12:55
Rahat bir galibiyet bekliyorum, bu arada Mecnun FB’den ziyade Aziz’in adamıydı

Doctore
09.02.2020, 12:55
İnşallah Sturridge ekstra performans sergiler zaten bu maçlarda sergilemeyecekse burda olmasınında anlamı yok.

Mehmet BAŞ
09.02.2020, 12:57
Şu an ligimizde en dinamik ve etkili oynayan takımlar Fenerbahçe, Alanyaspor ve Sivasspor olarak görünüyor.
Bu takımlardan Sivasspor ve Fenerbahçe iyi bitiricileri olmaması sebebiyle zaman zaman skor bulamıyorlar.
Alanyaspor ise bu iki takıma oranla hem etkili oynuyor hem de daha iyi bitiricileri var. Farkı buradan açıyor.
Trabzonspor'a bakarsak, dinamik ve akıcı bir oyun genellikle yok fakat usta ayaklar ve muazzam bitiriciler var.
Trabzonspor'un puan anlamında farkının buradan kaynaklandığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu maçın Trabzon'da olması iyi oldu! Zira düşük tempomuzu bazen seyirci ile yukarı çekebiliyoruz.
Fakat bu sezon ilk defa Sörloth'suz bir Trabzonspor izleyeceğiz. Nasıl oynayacağımız konusunda ciddi şüphelerim var.
Forvette büyük ihtimalle Ekuban oynayacaktır. Zira Hüseyin hoca, Sturridge'i fizik durumu nedeniyle tercih etmiyor.
Fakat Ekuban'ın da formsuz olması ve tek forvet oynamakta beceriksizliği en büyük soru işareti olacaktır!
Sivasspor'un etkili takım savunması ve güçlü stoperleri ile boğuşmak hiç kolay olmayacaktır.

Bu maçın oldukça zor olacağını biliyorduk. Fakat Sörloth'suz daha da zor olacak gibi görünüyor.
Umarım şans yanımızda olur. Bulduğumuz pozisyonları yüksek yüzde ile değerlendiririz. Yoksa işimiz zor!
Önümüzde iki maçlık bir periyot var. Bu iki maçı nasıl geçeceğimiz çok önemli. Oldukça kritik, bıcak sırtı bir durum var.
Altı puan demek şampiyoluk yolu demektir. İki kayıp ciddi moral bozukluğu olur. Her şeyin hayırlısı diyelim.
Bu arada Beşiktaş da toparlandı diyebiliriz. Onlarla oynayacağımız maç belki de bu maçtan daha zor olacak!

yorumsuz6117
09.02.2020, 12:59
Çatlak var diyorlar Sörloth'ta Twitter'da..:(

Ceza değilde çatlak varsa çok kötü oldu..

Murathan
09.02.2020, 13:09

şimdi siz deyince twitterda arattım yüreğini koy ortaya adlı çukur yazmış galiba tek.
geçelim.

Ahmet Kara
09.02.2020, 13:11
şimdi siz deyince twitterda arattım yüreğini koy ortaya adlı çukur yazmış galiba tek.
geçelim.

o sayfa cok buyuk kolpa.

Murathan
09.02.2020, 13:16
o sayfa cok buyuk kolpa.

yalan duyumlar, yalan haberler.. ilgi çeksin de ne olursa. çok büyük trabzonsporlu düşmanı bunlar.

trbzonsporlu
09.02.2020, 13:17
baianonin açiklaması eger gerçekse shorlota 1 maçtan fazla ceza veremezler. adam açık açık tahrik ettigini itiraf edip özür dilemiş.

memozcan
09.02.2020, 13:17
kulübün sosyal medya hesaplarından sörlothun pozisyonu paylaşılıp nasıl doğrandığımız haykırılmalı sürekli.. kamuoyu baskısı çok önemli böyle durumlarda..

ÖmürKaradeniz61
09.02.2020, 13:20
Sörlothun ayağı çatlasa haftaya oynar merak etmeyin.

memozcan
09.02.2020, 13:20
baianonin açiklaması eger gerçekse shorlota 1 maçtan fazla ceza veremezler. adam açık açık tahrik ettigini itiraf edip özür dilemiş.

pfdk üç maç verirse tahkim ikiye indirir.. ama pfdk iki verirse tahkim bire indirebilir.. o yüzden öncelikle pfdk üzerinde baskı kurulmalı..

Antonio
09.02.2020, 13:22
sorloth gerçekten efendi dürüst adam orada ayağım yerinden çıkıyor sandım korktum oyle tepki verdim can havliyle diyor. özür diliyor bir de. ailesi öğretmenleri ülkesi iyi adam yetiştirmiş bir eğitimci olarak tebrik ederim.
umarım sorlotda bir şey yoktur kırık var diyorlar sosyal medyada. :(
hüseyin çimşirde adamı neden oyunda tutuyor anlamak mümkün değil 2-0 öndesi adam değiştir. sorloth tekmeleri yiyor iyice kırsınlar diye sanki ayakta direniyor o anda yatsa yere zaten sıkıntı olmaz. sorloth biraz pereiradan dersler alsın.

yorumsuz6117
09.02.2020, 13:48
Baiano'nun açıklamasından sonra 1 maç ceza almalı..

Timur Mikhail
09.02.2020, 13:51
Sorloth' un oynamayacagini varsayarsak elimizde stu ve eku var.
İçerde oynayacağımızdan ve rakip üzerinde psikolojik bir baskı da yapacağından stu 11 başlamalı. Bir kaç final işi yapsa kafi.
Öne geçersek 2. Yarı yırtıcı ve patlayıcı bir eku girer oyuna.
Tabi bu senaryo bizim iyi oynadığımız ilk golü attığımız veya önde olduğumuz bir senaryo.
Sivas bize saldıracak mi yoksa klasik Anadolu takımı gibi kapanıp kontra mı kovalayacak bu da çok önemli.
Şampiyon olmak istiyorsak vurup parçalayıp herkese göz dağı vermeliyiz iç ve dış tüm etkenlere rağmen yene yene ilerliyoruz düşünsenize rakiplerin sikecilerin psikolojisini.
İşimize prof bir katil iç güdüsüyle devam etmeliyiz.

Enes Başkaya60
09.02.2020, 13:51
Sörloth'un ayağında kırık şüphesi mi varmış yemişim cezasını şimdi hapı yuttuk işte inşallah doğru değildir...

Ogün YAZICI
09.02.2020, 13:52
Bu saatten sonra özellikle deplasmanda Batman Petrolspor ile bile oynasan tüm ülkenin sinerjisi o maçta olacak,Trabzonsporlu futbolcuları yıpratmak ve sinirlendirmrk için belki teşvik bile edilecek takımlarla karşılaşacağız.

Bu nedenle içerideki maçlarda asla ve aska puan kaybına tahammülün yok

Zaten Bjk Gs Alanya Göztepe Gaziantep gibi deplasmanlarda sabrımız yeterince sınanacak

Gecen hafta as kadrosuyla Antep'te 5 yiyen Sivas'ın fisiniilk yarida çekeceksin
Bu adamların stoperi Caner Osmanpaşa

Saint Castillo
09.02.2020, 13:53
Sörloth'un ayağında kırık şüphesi mi varmış yemişim cezasını şimdi hapı yuttuk işte inşallah doğru değildir...
etkileşimin kölesi olmuşsun enes

trbzonsporlu
09.02.2020, 13:54

öyle bir şuphe olsa kulüp açıklama yapardı. bugüne kadar yaşanılan tüm sakatlıklar ya da mr çekimleriyle ilgili kulüp açıklama yaptı

Ahmet Kara
09.02.2020, 13:55
sorlothun kafasi kopmus arkadaslar, kaynak sormayin twitter...

yorumsuz6117
09.02.2020, 13:58
Sakatlığı ciddi olursa 1 maç verirler nasıl olsa oynayamayacak diye, ciddi değilse Sivas maçında oynayabilecek durumdaysa 2 maç verirler oynamasın diye, bunlar böyle alçaklar..

Onur Erçetin
09.02.2020, 13:59

Koç parayı bir şekilde verdirmiş en iyi ve form adamımızı sakatladılar.İnşallah çatlak falan yoktur.Yöneticilerde birşey söylemiyor.Başkan konuşmuyor.Birisi bunlar bir yere falan mı kilitledi anlamadım gitti.

trbzonsporlu
09.02.2020, 14:00
dün alanya maçında goruyoruzki en ufak biseyde fenerli oyuncular öyle itiraz ediyorki hakemi baskı altına aliyorlar seyirciyi tahrik edip işin icine sokuyorlar. ama bizde huseyine net penaltı yapiliyor huseyin seke seke ayağa kalkıyor en ufak itiraz yok, var olmasa hüseyin dönüp arkasıni gidecek, yine huseyinin ayagina basıldı yine itiraz yok. shortlot tekmeleri yiyor hala ayakta kalmaya gayret ediyor. ilk tekmede at kendini yere 2-3 dk yat yerde. oyuncularımız bu lige gore çok efendi ve maalesef biraz cirkef olmak gerekiyor. mesela badou gsde oynadigindan mütevvelid alışkın olacak sadece o biraz itiraz ediyor. hüseyine sanirım deplasmandaki denizli maciydi o mactada penaltı yapıldı yine itiraz edemedik

Onur Erçetin
09.02.2020, 14:01
Sorloth' un oynamayacagini varsayarsak elimizde stu ve eku var.
İçerde oynayacağımızdan ve rakip üzerinde psikolojik bir baskı da yapacağından stu 11 başlamalı. Bir kaç final işi yapsa kafi.
Öne geçersek 2. Yarı yırtıcı ve patlayıcı bir eku girer oyuna.
Tabi bu senaryo bizim iyi oynadığımız ilk golü attığımız veya önde olduğumuz bir senaryo.
Sivas bize saldıracak mi yoksa klasik Anadolu takımı gibi kapanıp kontra mı kovalayacak bu da çok önemli.
Şampiyon olmak istiyorsak vurup parçalayıp herkese göz dağı vermeliyiz iç ve dış tüm etkenlere rağmen yene yene ilerliyoruz düşünsenize rakiplerin sikecilerin psikolojisini.
İşimize prof bir katil iç güdüsüyle devam etmeliyiz.
Stunun şu haliyle ilk 11 başlayacağı tek yer halısahadır.Hazır olup olmaması falan değil problem.Adamın ikili mücadeleye girmek gibi bir derdi bile yok.İster forvet oyna ister kanat ikili mücadeleye gireceksin.

Oğuzhan Fidan
09.02.2020, 14:04
Stunun şu haliyle ilk 11 başlayacağı tek yer halısahadır.Hazır olup olmaması falan değil problem.Adamın ikili mücadeleye girmek gibi bir derdi bile yok.İster forvet oyna ister kanat ikili mücadeleye gireceksin.
kesinlikle öyle 1 hareketiyle maç kazandıracak kapasitede ama herifin sahadaki tutumu hiç hoş değil.. zaten bu duruma mahal vermiyor teknik heyet.. böyle davrandığı sürece 80den sonra girer oyuna hep.

kr_mem
09.02.2020, 14:09
Sorloth oynamaz Ekubanla baslanmasi lazim ,sosa zaten formsuz oynamiyor, sturridge kaldirmaz bu takim sivas it gibi mucadele edip kosuyor, guilherme oynar Da costa monte edilir

Enes Başkaya60
09.02.2020, 14:11
etkileşimin kölesi olmuşsun enes

Etkileşimin kölesi ne ya ne alaka ;)

Gökhan Balcı
09.02.2020, 14:22
Takımın direnç işini sürekli son dakikalara bırakmasına anlam veremiyorum. En büyük hatayı biz sürekli burada yapıyoruz. Maçlara düşük motivasyonla ve hatalı kurgu ile başlayıp sonradan düzeltmeye çalışıyoruz. Her hafta aynı oyun oynandığı halde aynı kadro görünce bi tuhaf hissediyorum ben. Ne yanlış yapıyoruz sorulmuyor mu nedir? Uğurcan eyvallah harika kaleci ama bir gün ayağının altından top kaçırır bir gün sektirir insan bu. Her maç daha maçın başında net pozisyon vermek normal falan değil. Beşiktaş şampiyon olduğu zaman kadrosu genç miydi Allah aşkına? Sürekli yaşlılıktan dem vuruyoruz ama sosayı deli gibi koşturma derdindeyiz. Koy defansın önüne oyun kursun. Ne mikeli ne sosayı kesemiyorsun ama sen ikisinden birini kesmemeye devam ettiğin sürece bu yumuşaklık devam edecek. Her maç bireysel yeteneklerle maç kazanıyoruz karşı da değilim ama bir oyun dahilinde olması gerekir bunun. Sorlothun eksikliği Tony den bile büyük eksik. Bu maçta göreceğiz bunu. Bu yüzden kupa maçında provasını yapmamız gerekiyor. Sturridge tam da bu zamanlarda lazım işte bize. Fener maçını izliyorum adamlar topuyla tüfeğiyle gol arıyor. Yetenek eksikliğinden aman aman gol bulamıyorlar sadece. Elbette büyük de stres altındalar. Fakat biz öyle değiliz. Yetenek var ama o arzuyu göremiyoruz. O arzu olmayınca rakip iştahlanıyor ve gol için illa bir mucize bekliyoruz. Bu her maç olmaz ki o olacak maçlar da bitti herhalde zaten. En azından yakın zamanda yok.

Uğurcan
Joao kim olursa campi Novak
Sosa
Ndiaye parmak(doğan)
Ekuban stu Tony.

DURAS
09.02.2020, 14:30
Yatabare hava toplarında çok etkili. Sivas’ın oyun kurgusu neredeyse onun alacağı, indireceği hava toplarına endeksli. O yüzden campi ile birlikte da costanın oynaması daha makul gibi duruyor. Ancak costa hazır mı? Hazır olmayan bir futbolcuyu kritik bir bölgede oynatmak da çok riskli

freedomforever
09.02.2020, 14:35
Perreira-Da Costa-Campi-Novak
Sosa-Ndiaye
Yusuf-Guilerme-Wakaeme
Ekuban

veya

Sosa-Parmak
Guilerme-Ndiaye-Waka
Eku

Mikel ile Sosa olmuyor, olmuyor, olmuyor.

Enes Başkaya60
09.02.2020, 14:38
Sörloth: "Beni sakatlamaya yönelik 3 darbe aldım. Ayağım yerinden çıkacak diye korktum. Normalde böyle tepkiler vermem ancak arkası kesilmeden tekme yemeye devam edince kessin diye oyuncuyu ittim. Herkesten özür diliyorum."

@asorloth

#KanalTrabzon

Emirhan Yazıcı
09.02.2020, 14:42
Sorloth yoksa Sturridge oynar . Varligi bile tehlike ve genelde rakipler 2 oyuncuyla tutmaya calisiyor ve arkadaslarina yer açiliyor . Ekuban sakatlanmadan önce ki form durumunda olsaydı oynasin isterdim ama üzgünüm Sturridge oynamali

castillo61
09.02.2020, 14:47
Orta sahaların çabuk geçildiği bir maç izleyeceğiz. Ekuban mutlaka oynamalı.

Parmak'ın formsuz oluşu soru işareti yoksa bu maçın orta sahası bence de Sosa-Parmak-Ndiaye'dir.

Ayrıca Sivas perşembe günü tur için oynayacak. 3 maç temposu süper ligdeki her takımı olumsuz etkiler. Kadrosu dar olan Sivas'ı daha da etkileyecektir. Buradan avantaj sağlayabiliriz.

En uçta ise Sturridge öyle veya böyle oynayacak. Topsuz oyunundan tamamen feragat etmeliyiz. Pres, orta sahaya yardım vs. hiçbirine karışmamalı. Bütün konsantrasyonuyla ceza sahası ve çevresinde işi bitirmeye odaklanmalı.

Hani halı sahada olur ya ileride, eller belde bekleyen forvet... mübalağa olacak ama bizzat aynısı olmalı. Orta sahaya gelip oyunu kursa ceza sahasına koşana kadar pozisyon biter. Bu sahneleri görmek istemiyorum.

Ogün YAZICI
09.02.2020, 14:48
1 aydır camiamıza yapılmadik saldırı kalmadı.
Türk futbol tarihinde görülmemis sekilde ligin en tehlikeli iki futbolcusu Nwakaeme ve Sörloth 2 hafta arayla mağdur bir sekilde oyundan atılıp oyundan geri bırakılıyor.

Ve camia olarak büyük ses getirmemiz gerekirken kabuğumuza çekilip başka bir camianın klubümüz üzerinden lige dizayn çekme çabasını hayretle izliyoruz.

Bugün camia hızlı bir refleks göstermezse işin sonunda kaybeden oluruz
Geçen seneki Başaksehir örneği cok taze

Sezon başından beri 30 küsür maç oynayan Sörloth ve Nwakaeme bir anda yarış dışı bırakılabiliyor.Ama malum camianın algı operasyonlarıyla ses bile cikaramiyoruz
Yazık

Berke6198
09.02.2020, 14:53
Sivasspor'un 5-1 yeniliği Gaziantep maçı birçok insanı yanıltabilir, yanıtlmasın. Gaziantep'te o maçta muhteşem bir kaleci performansı ve xG oranına göre 2'nin üstünde Sivasspor üstünlüğü olmasına rağmen Maxim'in olağanüstü iki golü fişi çekti. Ama her şeye rağmen o maçta Sivasspor'un şampiyonluk baskısı altında ezildiğini gördük. Oyun içinde benim gördüğüm en kopuk Sivasspor'du diyebilirim. Sezon genelinde oyunlarının efektif olmasının ana sebebi oyunu 30-40 metrede ciddi bir yardımlaşmayla oynamalarıydı. Hatlar arası mesafeyi çok kısa tutarak sahada hücum ve savunmada kaymalar gerçekleştiriyorlardı. Gaziantep maçında bu oyun yapıları adeta erozyona uğradı ve sahada 50-60 metrelerde gidip gelen bir Sivasspor vardı. Böyle olunca da birbirlerine yardımlaşmalar götüremediler, saha içerisinde kaymaları doğru şekilde gerçekleştiremediler ve bireysel yeteneklere boyun eğdiler.

Kadrolarında bireysel yeteneği yüksek olan oyuncu sayısı oldukça az olduğu için bu duruma cevap da veremiyorlar. Bugün iç sahada oynayacakları Başakşehir maçı 5-1'lik hezimetten sonra oyunlarını ve psikolojilerini ne derece toparlayabildiklerine dair iyi bir gösterge olacaktır. O maçtan sonra bizimle oynayacakları maç için bir analiz yapacağım.

Uğur Ö.
09.02.2020, 14:58
Sosa'nın sağ kanat, Ndiaye'nin sol kanat olduğu saçma baklava dizilimini görmeyelimde ne olursa olsun.

Baklava düzenine karşı değilim ama eldeki oyuncular buna hiç uygun değil.

DURAS
09.02.2020, 15:02
Başakşehir son iki sene gibi göz önünde değil, aradan rahatlıkla sıyrılabilir. Bu sene baskılar ve oyunlar bizim üzerimizde ... inşallah bu sefer bunların üstesinden geliriz. Sivas maçını öyle ya da böyle kazanacağımızı düşünüyorum. Yeterki maça uyuşuk başlamayalım, seyircinin coşkusuyla üzerlerine kabus gibi çökelim

Trabzon-Spor-61
09.02.2020, 15:08
Arkadaşlar, Trabzonspor neden yeni Tesisleri kullanmiyor'da, yillardir eski Tesisleri kullaniyor hala. Sonucta Akyazidaki Tesisler cokdandir hazirda beklemiyormu?

Ahmet Aksu
09.02.2020, 15:12
Arkadaşlar, Trabzonspor neden yeni Tesisleri kullanmiyor'da, yillardir eski Tesisleri kullaniyor hala. Sonucta Akyazidaki Tesisler cokdandir hazirda beklemiyormu?

hiç hazır değil.
belki altyapıdakiler için idarelik olabilir.
yalandan o kadar show yapıldı ama stad yapıldı koca alana kalanı çöp.. :)

bir ara hastane muhabbeti vardı gereksiz yere :) ama o da olmayacak anlaşılan.
trabzonun en düz alanı heba ediliyor :D

Anıl C
09.02.2020, 15:15

Hocam tesisler tesis değil ki kullanılsın. Öyle açık alanda tesis mi olurmuş. Hadi stadı geçtim. Geri kalan kısımların planını yapanın aklına tüküreyim. Bana kalırsa bize ayrılan kısımda stad ve bir ufak saha haricinde her yer yıkılıp Trabzonspor Spor Akademisi kurulmalı.

Ahmet Aksu
09.02.2020, 15:15
baskılar şuan bizim üzerimize ama bu yakında değişir bjk ve gs işin içine girerse kendi aralarında kapışırlar ki daha kendi aralarında maçlar var.
biz sessiz sakince kimseye bulaşmadan ama hakkımızı da koruyarak devam etmeliyiz önceden 1 takımla kapışır ki bu genelde fener olurdu psikolojik üstünlüğü yakaayamıyorduk şimdi rakip çok herkes herkese :D

sadece 14 maçımız kaldı heyecan dorukta eğer sivas-başakşehir-bjk ve gs maçlarını alırsak işi götürürüz ki o maçlarda ikisi kendi sahamızda diğer ikisinden de en kötü beraberliği kopartırsak tamamdır.

Başakşehir son iki sene gibi göz önünde değil, aradan rahatlıkla sıyrılabilir. Bu sene baskılar ve oyunlar bizim üzerimizde ... inşallah bu sefer bunların üstesinden geliriz. Sivas maçını öyle ya da böyle kazanacağımızı düşünüyorum. Yeterki maça uyuşuk başlamayalım, seyircinin coşkusuyla üzerlerine kabus gibi çökelim

CEMEFKER
09.02.2020, 15:29
Son 2-3 haftaya bakıldığında yaptığı kritik orta, penaltı golü (ki bizim için çok önemli) dışında Sosa sahada sezonun ilk yarısındaki gibi ileride geride basan bir tarafı yok. Yaşı da etkili bunda. Mikel belli standartı olan ama giziki gücü gerekli. Ndiaye şaşmaz. İleride Sörloth'un yokluğunda Ekuban dışına alternatif yok. Fizik olarak halen hazır değil gerçi. Nwakaeme 90 dakika içinde 12-20 dakika ortalıkta olan, geriye yardım etmeyen kanat. Sağ açıkta mecbur olduğumuz Guilherme keza öyle.Ben bu maçta hazır ise Costa'yı denerim, hatta haftaici Erzurum maçında denerim. Costa bu sezon sonuna kadar bizim ekstra golcümüz olarak hazırlanmalı bu tip ekstra golcüye çok ihtiyaç olacak birçok maçta. Novak da aynı şekilde hazır tutulmalı.

Diğer taraftan;
Sivasspor'un orta saha etkinliği, dinamizmi dikkate alndığında orta sahayı kaybetme ihtimalinin aleyhimize olacağı bir maç olarak gözükebilir ancak Sivas'ın hücum ve orta saha hattında eksikleri var. Orta sahada Mert Hakan var, Emre Kılınç yok. Rybalka, Cofi gibi orta saha yükünü alan adamları yok. İleride yeni transferleri Skuletiç, Kone yok. Yok da yok adamlarda...Bir Yattabare'ye tutacak adam bulursa Hüseyin Hoca maçı daha rahat bir hale getirebilir ki fuleli bir adam değil Yatabare.

Tüm bunları değerlendirdiğimizde orta sahamızdaki yaşlı ve dinamizmi eksik olan tarafımızı Sivasspor'un eksik adamları dengeleyecek. Ancak her ne olursa olsun Sivasspor Başkanları olan adamın gazı ile varını yoğunu ortaya koyacak hatta BAİANO tarzı 1-2 adamı mutlaka sahada olacaktır.
Takım dizilişi bana göre:
------------Uğurcan---------
Pereria-Costa( Hosseini)--Campi--Novak

-------------Mikel---------------

---------Sosa-------Ndiaye-----

Guilherme--------Eku--------Waka

Maçın gidişatına göre olası yedek girecek olanlar ; Doğan/Yusuf, Sturigde/Bilal, Parmak

Oğuzhan Fidan
09.02.2020, 15:35
sivas kimmiş antep karşısındaki sivası gördük.. bizim teneke bağlayıp gönderdiğimiz yatabare götürüyodu sivasta işi. kadrosunda bizim karşılığımız olan kim var kaliteli ? rahat alır geçeriz gençler maçı daha zordu.. sivas maçında inanılmaz coşkulu bir takım bekliyorum sahada formanın hakkını vermeliler

toksoy61
09.02.2020, 15:36
sivas ın bu haftaki maçı önemli. kaybederseler tepe taklak giderler diyorum. şörlot a normalde tek maç ceza vermeleri lazım ama 2 maç verecek gibi duruyorlar. amaç belli zaten.

sivas ın forvetleri sakat biliyorum. mücadele etmeyen sturiddege yerine Ekuban ı tercih ederim başlarken.

Oğuzhan Fidan
09.02.2020, 15:36
manoel costadan daha kaliteliymiş. manoel ve costa ikilisini izleyebiliriz kupa maçında.

Gökhan Balcı
09.02.2020, 15:38
Her maç zor öncelikle bunu kabul etmek lazım. Bütün deplasman maçlarımızı düşünürsek gençler maçı zorluk açısından kaçıncı sırada olur mesela? Hadi en başta kayseri olsun. Belki arkasından gençler geliyor. Görece en kolay ikinci deplasmanımızda ecel terleri döktük. Bence en zoru da gs ve Alanya olacaktır. Rahat geçeriz diyebileceğimiz kayseri ve Konya dışında açıkçası maç göremiyorum ki ligin durumuna göre o maçlar bile tehlike arz edebilir.

Dünkü maçta gördük ki yetenek karşısında yetenek olmayınca bu iş fiziksel mücadeleye dönecek. Bize karşı yetenekleri ile mücadele edebilecek Allah aşkına kaç tane takım var bu ligde? Bakın fenerbahçe bile hayvan gibi girerek oynuyor. Gs bjk Alanya başakşehir dışında böyle bir takım var mı? Bu kavgaya sürekli bu kırılgan yapı ile çıkamayız. Ellerine koz vermemek ve sürekli sahada kalmak için sakin davranmak gerektiğini biliyorum
Ama bunun için oyun üstünlüğünü sağlamak gerekiyor. Trabzonspor koca maç çok fazla bir şey yapmayıp bir anda skor bulunca rakip futbolcular için bu sinir bozucu bir hale geliyor. Çünkü ciddi bir yetenek farkı var. Çektiği iki üç şuttan birini gol yapan bir takıma karşı bazen boş kaleye bile atamayan adamlar. Bu normal. Sinirler gerilir. Ama sen futbolun ile buna fırsat vermeyeceksin. Oyunu orta sahada tutup rakibi sıkıştıracaksın. Rakip ne kadar çok üstüne gelir ve gol atamazsa sen golü bulduğun an delirmeye başlayacak. Ve ne yazık ki dünkü gibi sonuçlar doğurabilecek. Ben baiano denen adamın da bu tornadan çıktığına inanıyorum. Sıfır kültür zor bir geçmiş kaybettiği her şeyi kavga ederek kazanmaya çalışan bir karakter. Şike para falan değil baştan sona başarısızlığın tezahürü. Kaybetmemeye dayanamayan ve akılsız olan insan davranışı. Bütün bunlar bizimki gibi topraklarda normal şeyler. Sorloth belki bunu hiç öğrenmeyecek ama ülkemize gelen deli gibi kariyerli adamların ülkeye gelip yapıyı öğrendiklerinde benzer davranışları sergilediklerine çokça şahit olduk. O yüzden işi baştan sıkı tutmak ve en önemli kısım rakibe BİZ KAZANABİLİRİZ inancını asla vermemeliyiz. Bu olmadığında senin üzerine gelmeye çekinir beraberliğe razı olurlar. O yüzden öncelikle doğru oyun. Sevdaysa sevda kavgaysa kavga. Ama doğru ve uygun adamlarla.

Oğuzhan Fidan
09.02.2020, 15:38
sivas ın bu haftaki maçı önemli. kaybederseler tepe taklak giderler diyorum. şörlot a normalde tek maç ceza vermeleri lazım ama 2 maç verecek gibi duruyorlar. amaç belli zaten.

sivas ın forvetleri sakat biliyorum. mücadele etmeyen sturiddege yerine Ekuban ı tercih ederim başlarken.

ekuban sabaha kadar koşar atamaz sturiç 1 hareketiyle skor yapar.. arada çok fark var şu ekuban sakatlanmasaydı iyi götürecekti ama maalesef. sturiç oynar onu 2 kişi marke eder.

ccd6167
09.02.2020, 15:40
Perreira-Da Costa-Campi-Novak
Sosa-Ndiaye
Yusuf-Guilerme-Wakaeme
Ekuban

veya

Sosa-Parmak
Guilerme-Ndiaye-Waka
Eku

Mikel ile Sosa olmuyor, olmuyor, olmuyor.

Sosa ile mikelin olmadığına nasıl kanaat getirdin anlamadım?

mikel gayet toparlayıcı rolünü iyi oynuyor. Fakat sosa nın da temposu mikel kadar düşük.
ek olarak mikelin toparlanmasıyla şu an ligin en az gol yiyen takımıyız.

bence olmayan sosa nın düşük formu. Biraz daha temposunu yükseltmesi lazım. Biraz daha sahada liderliğini geliştirmeli.

4-3-3 sistemide gayet cuk diye oturdu takıma ndiaye ile.

freedomforever
09.02.2020, 15:43
Sosa ile mikelin olmadığına nasıl kanaat getirdin anlamadım?

mikel gayet toparlayıcı rolünü iyi oynuyor. Fakat sosa nın da temposu mikel kadar düşük.
ek olarak mikelin toparlanmasıyla şu an ligin en az gol yiyen takımıyız.

bence olmayan sosa nın düşük formu. Biraz daha temposunu yükseltmesi lazım. Biraz daha sahada liderliğini geliştirmeli.

4-3-3 sistemide gayet cuk diye oturdu takıma ndiaye ile.

Sosanın tek oynayabileceği rol 6 numara. Farklı bir pozisyonu kaldıramıyor. İkisinin bir arada oynaması temposuz oynamamıza sebep oluyor. Siz 6 numarada Mikel’i tercih edebilirsiniz, ben Sosa’yı tercih ediyorum. Burada söylemek istediğim Mikel’in kötü oyuncu olduğu değil, Sosa ile birlikte olmadığı, sistemin sezon başından beri bir türlü işlemediği.

Enes Başkaya60
09.02.2020, 15:45
Dün Hüseyin hocanın Parmak hamlesi gayet yerindeydi kutluyorum hocamızı orta sahaya iyi direnç kattı girince..

Courage
09.02.2020, 15:54
Acaba Sosa'yı sağ dışa çekip Guilhermeyi yerine mi alsak?

Sosa kariyerinde ağırlıklı olmasada sağ açıkta oynadı. Üstelik şimdi kendisinden beklenilen klasik açık görevleride olmaz. İçeri doğru yanaşarak oynayabilir.Mikel sürekli eleştiriliyor ama sorunun Ndiaye'nin hızına ayak uyduramayan Sosada olduğu gibi geliyor bana.

Aslında bunlara bile gerek yok hemen bir toplantı yapılıp herkesin elinden gelenin fazlasını vermesini anlatmak lazım. Temkinden mi yoksa tedbirden mi bilmiyorum ama maçlara acayip uyuşuk başlıyoruz.

Isıracak , yıldıracak ve parçalayacaksın abicim. Geri kalan 7 şampiyonluk böyle alındı büyüklerimiz tarafından.

trbzonsporlu
09.02.2020, 16:05
sivas baskasehir maçı zorlu sartlarda oynaniyor. iki takımda top rakipteyken pres yapıyor muhtemelen sakatliklar olur bu maçta

bilgehan83
09.02.2020, 16:13
Sivas maçinin oynanmasi rezalet.. Futbolcu sağliği tff nin umrunda değil yaziklar olsun...

Ertan OKUMUŞ
09.02.2020, 16:48
Sivas’ın yenmesi bizim açımızdan daha iyi,çünkü bu durumda bşehir ile puan farkı eksik maçıda göz önüne alırsak 5 ,Sivas la eşit duruma geliyoruz ,en yakın rakiplerimizle 5-6 puanlık farklar oluşuyor ve Sivas diğer rakiplerimize göre daha kolay ekarte edebileceğimiz bir rakip

trbzonsporlu
09.02.2020, 16:55
Sivas’ın yenmesi bizim açımızdan daha iyi,çünkü bu durumda bşehir ile puan farkı eksik maçıda göz önüne alırsak 5 ,Sivas la eşit duruma geliyoruz ,en yakın rakiplerimizle 5-6 puanlık farklar oluşuyor ve Sivas diğer rakiplerimize göre daha kolay ekarte edebileceğimiz bir rakip

berabere bitsin toplamda 4 puan kaybetmiş olsunlar daha iyi

BlackPanther
09.02.2020, 17:00
Sivas maçinin oynanmasi rezalet.. Futbolcu sağliği tff nin umrunda değil yaziklar olsun...

Sivas yoruluyor. Birde Antalyaspor ile zorlu kupa mücadelesi verecekler.

Trabzona yorgun gelecekler

gurur6134
09.02.2020, 17:13
manoel costadan daha kaliteliymiş. manoel ve costa ikilisini izleyebiliriz kupa maçında.

Costanin mac basi ucreti 25bin avro garanti mac oldugu icin oynatmaz hoca

BlackPanther
09.02.2020, 17:19
Birşeye dikkatinizi çekerim. Başakşehir kapandığı an Sivasspor ne yapacağını bilmiyor. Tipik Riza Çalımbay takımı

Nihat Güneş
09.02.2020, 17:21
Mert Hakan i ilk defa izliyorum gercekten kalite topcuymus.

Antonio
09.02.2020, 17:28
Demba Ba hala çok iyi. Keşke stu yerine bu adam olsaydı duvar oluyor basıyor dönen topunda iyi takip etti. Basaksehirde elia da çok iyi. Demba Ba çok iyi ya onu beğendim.

sessizkral_1
ben sivası çok beğenmiyorum, ligin ilk yarısındaki maçtada kaçırdığımız penaltı sonrası maçı kaybetmiştik o maçtada sivasdan iyiydik.

özellikle Shorlot oynarsa kendi sahamızda bize direnç gösterebileceklerini sanmıyorum.

Ayrıca başakşehirlede kendi sahamzıda oynayacak olmamız fikstür açısından avantajlı.

Kazım Bostan
Bu eksisözlük tam fahişe ortamı olmuş bütün gerizekalılar orda, Sörloth'la Baiano'nun yazışması Sörloth'un kurgusuymuş öyle diyorlar..:)

aynı mesajlaşmayı kasap baiano da instagram storysinde paylaşmış. nasıl sörloth'un kurgusu olabilir.

olay şu tahminimce; başka bir vasıtayla olan konuşmanın veya daha uzun bir konuşmanın toparlanmış metin hallerini birbirlerine yollamışlar ve böylece screenshot alıp kamuoyunu bu konuşmadan haberdar etmek istemişler. olay bu ama gerçeklerle ilgilenmiyor bu arsızlar, dertleri bu değil.

uzun süredir kahkaha atmıyordum yalnız, bu ağlakların ekşi'deki bazı mesajları iyi güldüm :Dd

emre6117
09.02.2020, 17:29
Benim alamadığım fanın tek rakibi biz miyiz.neden bizle uğraşıyor.adamlar 6.indi.bu koç bildiğin siyaset yapıyor.olan trabzonspora olmasa bari.dun verilmeyen fb penaltı pozisyonu da gs lobisinin iş başında olduğunu gösteriyor.

sessizkral_1
09.02.2020, 17:31
Bu eksisözlük tam fahişe ortamı olmuş bütün gerizekalılar orda, Sörloth'la Baiano'nun yazışması Sörloth'un kurgusuymuş öyle diyorlar..:)
fenerli troller onlar çok kulak asmayın

Yasin Altuntas
09.02.2020, 17:33
Gol yeme sorununu kısmen çözdük ve bir anda 5 maçlık galibiyet serisi geldi. Defansı ve defansif orta sahayı böyle sağlam tuttukça, golü her türkü bireysel kalitemiz işe buluruz. Hatta ne kadar erken bulursak, o kadar özgüven ile daha fazla gol buluruz.

Bu maçta önemli olan orta sahada karşılık vermek, topa sahip olmak ve fuzuli top kayıplarını azaltmak (hızlı atağa çıkan bir takım).

Forvetse muhtemelen Sturridge olacak. Sağ kanatta Dinamikliğini kullanmak amacı ile Ekuban olabilir, ama form düşüklüğü ve yedek forvet olmayacağından yine Guilherme başlayabilir. Orta saha kurgusu Gençler maçının aynısı olacaktır. Defansta bir Da Costa hamlesi bekliyorum Hüseyin yerine. Yatabare ve Kone fiziksel anlamda Hüseyin’i yerler.

Antonio
09.02.2020, 17:35
Demba Ba crivelli demba Ba sorloth tarzı oynuyor daha iyisi.

Jackdaniels
09.02.2020, 17:40
Sivas’ı başkanından dolayı sevmem ama Rıza hocaya saygım var Şuanda da yaşanabilecek bütün olumsuzlukları yaşıyor ne yazık ki. Maçta eğer Sörloth oynamayacaksa tam Sturridge i kazanma maçı olabilir ileri uçta oynasın 90 dk havaya sokalım onuda.

Antonio
09.02.2020, 17:42
Yatabare sorloth gibi vurdu helal olsun.

Onur Erçetin
09.02.2020, 17:47
Sivas’ı başkanından dolayı sevmem ama Rıza hocaya saygım var Şuanda da yaşanabilecek bütün olumsuzlukları yaşıyor ne yazık ki. Maçta eğer Sörloth oynamayacaksa tam Sturridge i kazanma maçı olabilir ileri uçta oynasın 90 dk havaya sokalım onuda.

Sivassporun sertliği karşısında neler olacağını az çok tahmin ediyorum.Sivasa karşı önde basman lazım.Bunu Sturridge ile yapma şansın yok.Ndiaye zaten sürekli pres yapacak,Sorloth olmazsa önde Ekubanın olması lazım.Rakibe kolay pas yapma imkanı verilmemeli.İleri uçta Sturridgeyi oynatırsan adamlar hiç zorlanmadan çok rahat pas yaparak üzerimize gelirler.

Onur Erçetin
09.02.2020, 17:51
Gol yeme sorununu kısmen çözdük ve bir anda 5 maçlık galibiyet serisi geldi. Defansı ve defansif orta sahayı böyle sağlam tuttukça, golü her türkü bireysel kalitemiz işe buluruz. Hatta ne kadar erken bulursak, o kadar özgüven ile daha fazla gol buluruz.

Bu maçta önemli olan orta sahada karşılık vermek, topa sahip olmak ve fuzuli top kayıplarını azaltmak (hızlı atağa çıkan bir takım).

Forvetse muhtemelen Sturridge olacak. Sağ kanatta Dinamikliğini kullanmak amacı ile Ekuban olabilir, ama form düşüklüğü ve yedek forvet olmayacağından yine Guilherme başlayabilir. Orta saha kurgusu Gençler maçının aynısı olacaktır. Defansta bir Da Costa hamlesi bekliyorum Hüseyin yerine. Yatabare ve Kone fiziksel anlamda Hüseyin’i yerler.

Forvette Sturridgenin başlama ihtimali sıfır bile değil.Adam kariyerinin en iyi döneminde bile santrafor oynamadı,forvet arkasıydı mevkisi.İleri uçta o fizikle ezilir.Rakip zaten tekme tokat dalacak.Rakibi çıkarmamak için önde baskı yapman lazım bunu Sturridge ile yapamazsın.Ndiayenin presleri de boşa gider.Savunma en ileriden başlar.Ortasahamızın direnci zaten zayıf,ileri uçta ki isim de baskı yapmazsa sıkıntı olur.Sturridgenin pres yapıp koşturacağını düşünmüyorsunuz heralde.Sonradan oyuna girmesine karşı değilim.

Savunma problemi hala giderilmiş değil.Fener ve Gençlerbirliği çok rahat geldiler üzerimize.Ndiayenin mücadelesi de bir yere kadar.Wakanın savunma eksiği var zaten buna bir de Mikel ve Sosanın düşük tempoda oyunu eklenince ortasaha çok rahat pas trafiği yapabiliyor rakipler.

Jackdaniels
09.02.2020, 17:52
Sivassporun sertliği karşısında neler olacağını az çok tahmin ediyorum.Sivasa karşı önde basman lazım.Bunu Sturridge ile yapma şansın yok.Ndiaye zaten sürekli pres yapacak,Sorloth olmazsa önde Ekubanın olması lazım.Rakibe kolay pas yapma imkanı verilmemeli.İleri uçta Sturridgeyi oynatırsan adamlar hiç zorlanmadan çok rahat pas yaparak üzerimize gelirler.
Futbol deli dana gibi koşmak değildir. Kendi sahamızda ileri uçta yürüyen Sturridge Koşan Ekubandan her türlü öndedir ve işe yarar az çok futbol bilen insan bunu rahatlıkla görebilir.

trbzonsporlu
09.02.2020, 17:54
ne istediysek geldi bu hafta
sırada kasımpaşa var bir beraberlik daha keyfimiz yerine gelir

Nihat Güneş
09.02.2020, 17:55
Mert Hakan i alan seneye sampiyonluk yarisinda 1 adim one gecer... Cok etkili topcu.

DURAS
09.02.2020, 17:55
Bizim için en güzel sonuç oldu. Mert Hakan’ın oyun aklı yatabarenin fizikli oyunu ve kafa toplarındaki üstünlüğü dışında Sivas’ta dikkate değecek bir durum yok. Emre kılınçın sakatlık durumunu bilmiyorum. O da yoksa öyle ya da böyle galip gelir liderliği alırız inşallah.

chener
09.02.2020, 17:56
sivas-başakşehir berabere bitti. çok iyi oldu. özellikle başakşehirin bu maçı kazanmaması lazımdı.rakiplerimiz içinde bizi zorlayacak tek takım.

Mehmet Fatih Yavuz
09.02.2020, 17:56
https://youtu.be/Su7A_daraYg

yorumsuz6117
09.02.2020, 17:57
Sivas kadar mücadele etmemiz lazım sahada galibiyet için .

Onur Civelek61
09.02.2020, 17:58
Şunlara da basalım. Bunlar koptu zaten yarıştan

Antonio
09.02.2020, 17:59
Sivas bizden iyi takım. Çok iyi oyunculari var mert hakan 50 milyon euroluk oyuncu alan şampiyon olur.

hanzale
09.02.2020, 17:59
Sivas bizden iyi takım. Çok iyi oyunculari var mert hakan 50 milyon euroluk oyuncu alan şampiyon olur.

50 ne ki azizim 50 ne ki 150

ilelebeTS
09.02.2020, 18:01
Kazanamamaları iyi oldu. Yoksa 1 hafta Rıza'yı dinlerdik. Maç eksiğiyle liderlik şansı ayağımıza geldi.

Yasin Altuntas
09.02.2020, 18:01
Forvette Sturridgenin başlama ihtimali sıfır bile değil.Adam kariyerinin en iyi döneminde bile santrafor oynamadı,forvet arkasıydı mevkisi.İleri uçta o fizikle ezilir.Rakip zaten tekme tokat dalacak.Rakibi çıkarmamak için önde baskı yapman lazım bunu Sturridge ile yapamazsın.Ndiayenin presleri de boşa gider.Savunma en ileriden başlar.Ortasahamızın direnci zaten zayıf,ileri uçta ki isim de baskı yapmazsa sıkıntı olur.Sturridgenin pres yapıp koşturacağını düşünmüyorsunuz heralde.Sonradan oyuna girmesine karşı değilim.

Savunma problemi hala giderilmiş değil.Fener ve Gençlerbirliği çok rahat geldiler üzerimize.Ndiayenin mücadelesi de bir yere kadar.Wakanın savunma eksiği var zaten buna bir de Mikel ve Sosanın düşük tempoda oyunu eklenince ortasaha çok rahat pas trafiği yapabiliyor rakipler.

Yazdigina katilmiyorum sahsen. Sturridge kariyerindeki oynadigi mevkiler önemli degil, su an icin bizim ona nasil ihtiyac duydugumuz önemli. Su anki orta saha kurgumuz ile zaten Forvet arkasi oynamasi cok zor, zira kanat oyuncularimiz ofansif tarz oyuncular, ve böylece defansif katki anlaminda problem yasiyoruz.
Böyle bir durumda Sturridge'in bize lazim olan özelligi pas kalitesi ve bitiriciligi. Söyle ki kendi evimizde oynadigimizdan ötürü topa sahip olan, cok pas yapan ve sabirli bir sekilde oynamamiz lazim. Kadro yapimiz yüzünden zaten kora kor mücadelede kaybeden taraf biz oluruz. Yüksek tempolu bir mac su anki durumda alehimize olur.

Bizim avantajlarimiz kaliteli ayaklarimiz ve tecrübemiz. Sivas'in dezavantaji ise yine tecrübesizligi. Bize deli dana gibi saldirdan bir Sivas's karsi sabirli pas yapan bir takim, kendi evinde kesinlikle gol sanslarini bulacaktir. Ve bunlari bitirmesi gereken de Sturridge.

yigits
09.02.2020, 18:03
Bu zeminde biz oynasaydık maalesef ilk yarıda koşacak halimiz kalmazdı. Sivas maçında fiziken zorlanacağımız kaçınılmaz, zor maç.

ozzy!
09.02.2020, 18:03
stu ekuban ile iş yapabilir.

Antonio
09.02.2020, 18:05

Atleticonun aldığı felix 100 milyon ediyorsa mert hakan 150 eder oradan barcelonaya gide messiden daha iyi olma potansiyeli var.

Emirhan Yazıcı
09.02.2020, 18:06
Atleticonun aldığı felix 100 milyon ediyorsa mert hakan 150 eder oradan barcelonaya gide messiden daha iyi olma potansiyeli var.

Yazdiklarini ciddiye alamiyorum gerçekten

Sonne
09.02.2020, 18:06
atleticonun aldığı felix 100 milyon ediyorsa mert hakan 150 eder oradan barcelonaya gide messiden daha iyi olma potansiyeli var.
:d:d:d:d::d:d

Emrah KabuL
09.02.2020, 18:07
Beraberlik iyi oldu.

vuralkara
Şaka yapıyosunuz demi

Oğuzhan Fidan
sivas bizden iyi takım. çok iyi oyunculari var mert hakan 50 milyon euroluk oyuncu alan şampiyon olur.

:d :d :d :d

Full HD

hahahaha

Murathan
09.02.2020, 18:08
sivas son 20 dakika başakşehiri kendi sahasına gömdü. şu takımı küçümsemeniz çok büyük yanılgı.

Onur Erçetin
09.02.2020, 18:09
Futbol deli dana gibi koşmak değildir. Kendi sahamızda ileri uçta yürüyen Sturridge Koşan Ekubandan her türlü öndedir ve işe yarar az çok futbol bilen insan bunu rahatlıkla görebilir.
Taktik bilgin çok zayıf bilader.Konuşmaya gerek yok.Topa sahip olma oyunu nasıl oynanır,top nasıl hızlı bir şekilde geri kazanılır,önde pres nasıl ve niye yapılır önce git bunları araştır.Liverpool ve Barcelona gibi ekipler aptaldı zaten o yüzden sürekli alan daraltmak için koşuyor ve pres yapıyorlar :)

Futbol deli dana gibi koşmak değildir doğru ama futbol yürüyerek oynanan bir oyun da değildir.Savunma en ileriden başlar.Ben burada Ekubanın santrafor olmadığını da yazdım ama ileride yürüyecek bir oyuncuya tahammülüm yok benim.Takımda yürüyen isim çok zaten ileri uçta da Sturridge oynarsa takım savunmasının ne hale geleceğini görürsün.Ndiaye sırf geçiş oyununu hızlı yapabildiği,çok koştuğu ve önde presle rakibi rahatsız edebildiği için faydalı oluyor sana kalsa oraya da çok yetenekli(!) ama yürüyen bir isim koyarsın.

Büyük ihtimalle futbolu pes ve fıfadan ibaret görüyorsundur sen.Orada da Sturridgenin formda halini oynatıp gerçekte bu adam niye oynamıyor diyenler var :)

Anıl C
09.02.2020, 18:10
Kardeşim dozu azalt bence. Altın vuruş yapcan yoksa

serkanholep
09.02.2020, 18:14
Açıkçası mert hakan iyi oyuncu. Topla oyunu, şutları, pres gücü çok iyi. Pas kalitesi çok yüksek olmasa da gayet yeterli. Ama öyle 5-10 milyon falan etmez. Ama bizim için mükemmel bir oyuncu olur.

Haftaya sörlotumuzun cezası kalkmazsa eku nun durumuna göre nwakameyi de görebiliriz frvette. Stu forvette iş yapmaz.

Sosa,Ndiaye,Obi ortasahada

Guilherme Stu ve nwakeme 3 lü oynayabilirler

4-3-3 gibi

Onur Erçetin
09.02.2020, 18:17
Açıkçası mert hakan iyi oyuncu. Topla oyunu, şutları, pres gücü çok iyi. Pas kalitesi çok yüksek olmasa da gayet yeterli. Ama öyle 5-10 milyon falan etmez. Ama bizim için mükemmel bir oyuncu olur.

Haftaya sörlotumuzun cezası kalkmazsa eku nun durumuna göre nwakameyi de görebiliriz frvette. Stu forvette iş yapmaz.

Sosa,Ndiaye,Obi ortasahada

Guilherme Stu ve nwakeme 3 lü oynayabilirler

4-3-3 gibi
Bence de Mert Hakan iyi bir oyuncu.Parmaktan kat kat daha iyi olduğu kesin.Yerli olması avantaj.25 yaşında box to box profilde bir oyuncu.Çok iyi alternatif olur.Cl ye falan gitsen çok rahat piyasa da yapar.Bize karşı bir saygısızlığı yoksa ve İstanbulda bir takıma gitmeyi kafaya koymadıysa alınabilir bence.Çok faydalı oynadı bu akşam.

Antonio
09.02.2020, 18:18
Chivas maçında kontralarda dikkat etmek lazım Chivas iyi kontraya çıkıyor yatabare buldozer gibi her topu alıyor dağıtıyor sanki cavani. Kontrollu bir şekilde doba dönüp oynmaliyiz.

BlackPanther
09.02.2020, 18:20

Sivasspor bizden iyi takım mı? Sen nerenle izliyorsun maçları.

Bu Sivasspor Trabzonsporun yanından bile geçemez. Ne kapanan savunmayı aça bilirler nede duran topları tehlikeli.

Bırakın şu yağcılığı.

Sivassporun 2-3 futbolcusu hariç hepsi TFF 1. ligi futbolcusu!!!!!!!

DURAS
09.02.2020, 18:24
Bu Rıza ne kadar çok zırlıyor yahuu. Acayip antipatik geliyor bana .

BlackPanther
09.02.2020, 18:25
Sivasspor sadece kontralardan tehlikeli oluyor.

Hem Başakşehiri sahalarına gömmediler. Öyle sananlar futboldan anlamıyorlar!!!

Başakşehirde anladı. Biz kapanırsak Sivasspor hiç bir halt yiyemez diye.

Biz eğer kontrollü oynarsak erkende gol bulursak bunlara fark atarız!

Buraya yazıyorum. Söyledi dersiniz.

BlackPanther
09.02.2020, 18:26
Bu Rıza ne kadar çok zırlıyor yahuu. Acayip antipatik geliyor bana .

Daha yeni mi öğrendin. Hep böyleydi zaten.

Ya hakem diye ağlar yada eksiklerimiz var diye ağlar. Hiç suçu kendinde görmez.

castillo61
Sturridge'in fiziksel durumundan dolayı hepimiz şikayetçiyiz ki normal şartlarda herhangi bir futbolcu şu haliyle kadroya bile alınmaz ama Sturridge'in de herhangi bir futbolcu olmadığı ortada.

Ligin üstünde bir tekniğe sahip, ligin üstünde oyun aklı var. Çok klas bir bitirici. fener maçında misal girer girmez dar alanda 2 kişiyi çalımladı 3.ye takıldı.

Yürüsün. Ofansif aksiyonları bitirsin başka bir şey istemez. Orta sahayı da buna göre çıkarsın Hüseyin hoca.

Cem Balcı
Çok çok çok zor bir maç.Takım oyununu iyi oynuyor Sivas.Dua edelim Sorloth oynasın.Yoksa bekleyin ki Sturridge gol atsın.

bordomaviask
09.02.2020, 18:29
Forumdaki bazı arkadaşların motivasyonu aşağı çekmekten başka bir şeye yaradığını düşünmüyorum. Gs en boktan zamanlarında full motivasyonla son düzlükteki maçların hepsini kazanıp şampiyon oldu hem de hiç bir şey oynamadan sadece hırsıyla. Kaldı ki bizim takım baştan aşağı kalite olumsuz yorumlarınızı kendinize saklayın.

emre6117
Bence de Mert Hakan iyi bir oyuncu.Parmaktan kat kat daha iyi olduğu kesin.Yerli olması avantaj.25 yaşında box to box profilde bir oyuncu.Çok iyi alternatif olur.Cl ye falan gitsen çok rahat piyasa da yapar.Bize karşı bir saygısızlığı yoksa ve İstanbulda bir takıma gitmeyi kafaya koymadıysa alınabilir bence.Çok faydalı oynadı bu akşam.

Mert hakan da emre kılınç da ortalama oyuncular ama asla bize gelmezler.ikisi de istanbul yolcusu.gs ile anlaştığı iddiası var ikisinin de.zaten gs uyanigi kacirmaz boyle firsatlari.o terim yok mu terim.

Antonio
Yatabere>sturidge

yorumsuz6117
Sosa, Mikel'i düşününce korkmuyor değilim bu maçtan..

Ahmet Hamza
09.02.2020, 18:30

Anaokulu Terk sen misin?

serdaracıl
Sivas’ın dikkat edilmesi gereken bir yanı da maçın son anına kadar diri kalmaları. Son 15-20 dk çok önemli bu açıdan. İstatistiğe bakmadım ama maçın bu bölümünde en çok gol atan, puan alan takım olabilir

emre6117
Sivas psikolojik kırılmayı yaşadı.ikinci devredeki 4 maçta 1 g 2b 1m.cok erken kuruldular.biz de yenip tamamen şampiyonluk dışına atmamız lazim.

BlackPanther
09.02.2020, 18:31
Sturridge'in fiziksel durumundan dolayı hepimiz şikayetçiyiz ki normal şartlarda herhangi bir futbolcu şu haliyle kadroya bile alınmaz ama Sturridge'in de herhangi bir futbolcu olmadığı ortada.

Ligin üstünde bir tekniğe sahip, ligin üstünde oyun aklı var. Çok klas bir bitirici. fener maçında misal girer girmez dar alanda 2 kişiyi çalımladı 3.ye takıldı.

Yürüsün. Ofansif aksiyonları bitirsin başka bir şey istemez. Orta sahayı da buna göre çıkarsın Hüseyin hoca.

Sturridge santraforun arkasında serbest oynaması lazım. O zaman faydalı olur. Biri bunu Çimşire anlatsın.

Onur Erçetin
09.02.2020, 18:32

Hacı sıkıntı şurada.Bu tabloda kimi tolore edeceğiz.Mikel yıpratan değil,alan kapatan bir isim.Sosa da ısıran bir oyuncu değil hatta bazen rakibi izliyor.Waka desen savunmaya yardımı çok kısıtlı.Sturridge ileride teknik anlamda tabiki çok iyi bir isim ama senin tolore etmek zorunda olduğun birçok oyuncu var iken bi de ileride az mücadele eden isim olursa rakipten topu nasıl alacaksın.Adamlar güle oynaya pas yapacak,biz de koşturup duracağız.Top kaybettiğimizde ne olacak.Topun sadece bizde olduğu anları düşünerek Sturridgeye atarız topu pas yaparız işi bitiririz diye düşünüyoruz da top rakibe geçince ne olacak diye düşünmüyoruz tam olarak.Ona göre kadro kurarız diye düşünüyoruz da nasıl olacak bu iş.Teknik isimlerin yerine merkezde koşan oyuncuları koysan onlar da yeteneksiz oldukları için bu sefer pas oyunu yine bozulacak.Nereden baksan elde kalıyor.Sturridge-Ekuban ikilisi çıksa yine bir şekilde oynarsın ama tek forvet Sturridge sıkıntılı bir tercih.

BlackPanther
09.02.2020, 18:34
Anaokulu Terk sen misin?

Ana okuluna gitti mi ki hiç?

Oruç
09.02.2020, 18:35

Yusuf Sarı'ları eksik sadece. O da olsa Şampiyonlar Ligi'ni bile alırlar.

Onur Erçetin
09.02.2020, 18:35
Mert hakan da emre kılınç da ortalama oyuncular ama asla bize gelmezler.ikisi de istanbul yolcusu.gs ile anlaştığı iddiası var ikisinin de.zaten gs uyanigi kacirmaz boyle firsatlari.o terim yok mu terim.
Kanatlarda teknik isimler var zaten.Emre Kılınç bizim için çok önemli değil,daha doğrusu acil bir tercih olmaz.Bizim için önemli olan merkezde box to box profilde oynayan Mert Hakan.Bu tip oyuncumuz yok çünkü.Mikel 4-3-3 sisteminin tipik önliberosu,hücuma fazla destek vermez.Sosa da işin savunma yanı ve tempo konusunda sıkıntılı.Parmakın fizik kapasitesi zayıf,ikili mücadele alamıyor.Doğan zaten teknik anlamda yetersiz bir isim.Bu tabloda Mert Hakan gibi yerli bir isim bizim için çok değerli olur.

Antonio
09.02.2020, 18:36
Anaokulu Terk sen misin?

Yusuf sari mert hakandan daha kötü oyuncu değil. Yusuf bu maçta oynasın rahat galibiz. Forvette yusuf sari sturidge den iyidir.

serkanholep
09.02.2020, 18:37
Bu maçta hava şartları tamamen sivastan yanaydı. Oyundaki sivas üstünlüğünü buna da bağlayabiliriz. Ancak fizik kalitesi gerçekten yüksek bir takım. Ekstrem oyuncuları yok gibi. Yani bir nwakeme, guilherme,sturrige hatta sosa tarzı oyuncuları yok. Uzaktan şut tehditleri bir hayli fazla.

BlackPanther

Senin haberin yok mu? Sivasspor şampiyonlar ligini kazandı bile.

Ahmet Hamza
Yusuf sari mert hakandan daha kötü oyuncu değil. Yusuf bu maçta oynasın rahat galibiz. Forvette yusuf sari sturidge den iyidir.
Komik değil maalesef.

Antonio
Ana okuluna gitti mi ki hiç?

Yüksek lisansım var eğitim bilimleri üzerine.

Onur Erçetin
09.02.2020, 18:41
Forumdaki bazı arkadaşların motivasyonu aşağı çekmekten başka bir şeye yaradığını düşünmüyorum. Gs en boktan zamanlarında full motivasyonla son düzlükteki maçların hepsini kazanıp şampiyon oldu hem de hiç bir şey oynamadan sadece hırsıyla. Kaldı ki bizim takım baştan aşağı kalite olumsuz yorumlarınızı kendinize saklayın.
Gs ile biz aynı değiliz.Adamlar full destekle şampiyon oldular çok iyi oldukları için değil.İki sezondur en kritik maçlarda lehlerine verilen hakem kararları ile falan maçlar kazandılar.Bizim öyle bir şansımız yok..Biz de ise ciddi bir şampiyonluk stresi var.Futbolda sadece ofansif yeteneklere bakıyorsunuz.Tempo,alan daraltma,ikili mücadele kazanma ve önde pres gibi kavramları düşünmüyorsunuz.Fener maçında beş tane gol pozisyonu verdin.Gençler maçında adamlar bomboş kaçırdı,ikinci yarı ise ortasaha otobana döndü.Bunları konuşmazsak yarın çok daha fazla ağlarız.Gerçekleri konuşacaksın.Burada herşey mükemmel diye yazmanın ne anlamı var.Teknik ekip zaten sıkıntıların farkındadır.Fenerin pozisyonlarından bir iki tanesi gol olsa ve Gençlerde golü bir şekilde atsa iki maçta sıfır puan alma ihtimalin vardı,kazanınca herşey mükemmel olmuyor.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 18:46
Sivas'ı yenip maç eksiğiyle lider olmanın hazzını yaşamalıyız.
Rıza ardarda kaybedince zırlamaya başladı.

Manu61
09.02.2020, 18:47
Onazi gittikten sonra bu çocuğa değişik şeyler oldu eskiden böyle değildi. Umarım düzelir.

ilelebeTS
09.02.2020, 18:47
Rıza'dan hakem açıklaması gelmedi mi henüz? :D Bu maç için yol yapar şimdiden.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 18:50
Sevgili kardeşlerim,

Sivas'ı çok büyütmeyin, küçümsemeyin de
Biz Trabzonspor'uz.
Takımımıza güvenelim ve maça gidip destekleyelim.
Bu maçı kazanmak bir rakibin ekarte edilmesi demek

castillo61
09.02.2020, 18:50
Hacı sıkıntı şurada.Bu tabloda kimi tolore edeceğiz.Mikel yıpratan değil,alan kapatan bir isim.Sosa da ısıran bir oyuncu değil hatta bazen rakibi izliyor.Waka desen savunmaya yardımı çok kısıtlı.Sturridge ileride teknik anlamda tabiki çok iyi bir isim ama senin tolore etmek zorunda olduğun birçok oyuncu var iken bi de ileride az mücadele eden isim olursa rakipten topu nasıl alacaksın.Adamlar güle oynaya pas yapacak,biz de koşturup duracağız.Top kaybettiğimizde ne olacak.Topun sadece bizde olduğu anları düşünerek Sturridgeye atarız topu pas yaparız işi bitiririz diye düşünüyoruz da top rakibe geçince ne olacak diye düşünmüyoruz tam olarak.Ona göre kadro kurarız diye düşünüyoruz da nasıl olacak bu iş.Teknik isimlerin yerine merkezde koşan oyuncuları koysan onlar da yeteneksiz oldukları için bu sefer pas oyunu yine bozulacak.Nereden baksan elde kalıyor.Sturridge-Ekuban ikilisi çıksa yine bir şekilde oynarsın ama tek forvet Sturridge sıkıntılı bir tercih.

Elbette topsuz oyunda zaaf oluşturacak ama hocaya düşüyor işte bunu dengelemek. Mikel'i kesip Parmak'ı atmak bana mantıklı geliyor bu maç özelinde. 11 başlarsa motive olur belki. Geçen sezon performansına biraz yaklaşırsa Ndiaye ve Ekuban ile birlikte 3 tane basan ve topla seri çıkan oyuncumuz olur.

Sosa da arkada daha sağlıklı bir maç çıkarır.

JP.......Da Costa.....Campi.....Novak
.............Sosa....Parmak
..Ekuban...Ndiaye.....Wakayeme
................Sturridge

Ayrıca Sivas'ın dar bi kadrosu var. Kupa maçına komple yedeklerle çıkmazlarsa bizim maçta fiziksel düşüş gözlenir büyük ihtimal. Sivas'ın 3 maç temposuna dayanabileceğini düşünmüyorum.

Murathan
09.02.2020, 18:52
Elbette topsuz oyunda zaaf oluşturacak ama hocaya düşüyor işte bunu dengelemek. Mikel'i kesip Parmak'ı atmak bana mantıklı geliyor bu maç özelinde. 11 başlarsa motive olur belki. Geçen sezon performansına biraz yaklaşırsa Ndiaye ve Ekuban ile birlikte 3 tane basan ve topla seri çıkan oyuncumuz olur.

Ayrıca Sivas'ın dar bi kadrosu var. Kupa maçına komple yedeklerle çıkmazlarsa bizim maçta fiziksel düşüş gözlenir büyük ihtimal. Sivas'ın 3 maç temposuna dayanabileceğini düşünmüyorum.

harika kadro. tam olarak böyle çıkmalıyız.
sörlothun yeri ekuban veya sturridge ile dolmaz ikisiyle birlikte anca dolar. bu 2sini birlikte oynatabilmek için de dediğin gibi dinamik topçular lazım.
mikel sosa gui ndiaye 4lüsüyle çıkarsak sivasa sadece 60 dakika şut atamayız.

David_LuiZ4
09.02.2020, 18:55
Sivas gibi yetenek fakiri bir takımı şampiyonlar ligi takımı raddesine çıkaran aklıevvellere soruyorum teknik olarak izah edin bakalım Sivas'ın hangi yanı bizden güçlü ve nasıl top oynuyorlar?

İkide bir papağan gibi çok koşuyorlar çok mücadele ediyorlar gibi zırvalıkları tekrarlamayın ama, nasıl oynadığını yazın ..Yazın da belki bilmediğimiz bi tarafı vardır Sivas'ın deriz, öğreniriz..

serdaracıl
09.02.2020, 18:56

Güzel kadro. Parmak yerine milel ile başlanıp parmak ikinci yarı alınabilir. Ayrıca ekuban serkan değişikliği de olabilir eku’nun oyundan düştüğü dakikalarda. Guilherme de güzel bir alternatif. Değişiklikleri zamanında yapıp maçın son bölümüne diri girmeliyiz. Ayrıca kontra ataklara dikkat

BlackPanther
09.02.2020, 18:56
Gs ile biz aynı değiliz.Adamlar full destekle şampiyon oldular çok iyi oldukları için değil.İki sezondur en kritik maçlarda lehlerine verilen hakem kararları ile falan maçlar kazandılar.Bizim öyle bir şansımız yok..Biz de ise ciddi bir şampiyonluk stresi var.Futbolda sadece ofansif yeteneklere bakıyorsunuz.Tempo,alan daraltma,ikili mücadele kazanma ve önde pres gibi kavramları düşünmüyorsunuz.Fener maçında beş tane gol pozisyonu verdin.Gençler maçında adamlar bomboş kaçırdı,ikinci yarı ise ortasaha otobana döndü.Bunları konuşmazsak yarın çok daha fazla ağlarız.Gerçekleri konuşacaksın.Burada herşey mükemmel diye yazmanın ne anlamı var.Teknik ekip zaten sıkıntıların farkındadır.Fenerin pozisyonlarından bir iki tanesi gol olsa ve Gençlerde golü bir şekilde atsa iki maçta sıfır puan alma ihtimalin vardı,kazanınca herşey mükemmel olmuyor.

Söylediklerinde Hüseyin faktörünü unutuyorsun ama!!!

Manu61
09.02.2020, 18:59
.........

BlackPanther
09.02.2020, 19:00
Sivas gibi yetenek fakiri bir takımı şampiyonlar ligi takımı raddesine çıkaran aklıevvellere soruyorum teknik olarak izah edin bakalım Sivas'ın hangi yanı bizden güçlü ve nasıl top oynuyorlar?
İkide bir papağan gibi çok koşuyorlar çok mücadele ediyorlar gibi zırvalıkları tekrarlamayın ama, nasıl oynadığını yazın ..Yazın da belki bilmediğimiz bi tarafı vardır Sivas'ın deriz, öğreniriz..

Evet. Bende çok merak ediyorum. Bizim görmediğimiz neleri görüyorlar?

Ahmet Aksu
09.02.2020, 19:01
tamam kötü de bu kadar gömmek de saçma adamlar lider sonuçta.
tabi ki en iyi özellikleri sürekli pres halinde olmaları kazandıkları topu ileri şişirerek pozisyon yaratma çabasındalar ve sürekli mücadele halindeler bugün de iyi değillerdi ama başakşehirle kafa kafaya maç oldu ki o havada ve zeminde.

ayrıca biz ne oynuyoruz peki ?
nwakame harici hücum gücümüzü açıkla da biz de bilelim. attığımız gollere bir bak bakalım. belki biz daha iyiyiz ama arada uçurum yok.
hayal dünyasından çıkın süperlig bu :D

trbzonsporlu
09.02.2020, 19:03
bu takım sivası akyazıda 35 bin seyirci önünde yenemiyorsa sampiyon filan olmasın zaten.

trbzonsporlu
09.02.2020, 19:03
şu fatih nasıl kalecidir arkadaş ne diye cıkarsın caprazdaki o topa

Yasin Altuntas
09.02.2020, 19:04
‪Kasımpaşa hayatımda gördüğüm en saçma golü yedi... Ulan Fatih Öztürk‬

bordomaviask
09.02.2020, 19:05
Kasımpaşa'nin yediği gol fıkralarla Türkiye

Onur Keskin
09.02.2020, 19:06
Her maç zor öncelikle bunu kabul etmek lazım. Bütün deplasman maçlarımızı düşünürsek gençler maçı zorluk açısından kaçıncı sırada olur mesela? Hadi en başta kayseri olsun. Belki arkasından gençler geliyor. Görece en kolay ikinci deplasmanımızda ecel terleri döktük. Bence en zoru da gs ve Alanya olacaktır. Rahat geçeriz diyebileceğimiz kayseri ve Konya dışında açıkçası maç göremiyorum ki ligin durumuna göre o maçlar bile tehlike arz edebilir.

Dünkü maçta gördük ki yetenek karşısında yetenek olmayınca bu iş fiziksel mücadeleye dönecek. Bize karşı yetenekleri ile mücadele edebilecek Allah aşkına kaç tane takım var bu ligde? Bakın fenerbahçe bile hayvan gibi girerek oynuyor. Gs bjk Alanya başakşehir dışında böyle bir takım var mı? Bu kavgaya sürekli bu kırılgan yapı ile çıkamayız. Ellerine koz vermemek ve sürekli sahada kalmak için sakin davranmak gerektiğini biliyorum
Ama bunun için oyun üstünlüğünü sağlamak gerekiyor. Trabzonspor koca maç çok fazla bir şey yapmayıp bir anda skor bulunca rakip futbolcular için bu sinir bozucu bir hale geliyor. Çünkü ciddi bir yetenek farkı var. Çektiği iki üç şuttan birini gol yapan bir takıma karşı bazen boş kaleye bile atamayan adamlar. Bu normal. Sinirler gerilir. Ama sen futbolun ile buna fırsat vermeyeceksin. Oyunu orta sahada tutup rakibi sıkıştıracaksın. Rakip ne kadar çok üstüne gelir ve gol atamazsa sen golü bulduğun an delirmeye başlayacak. Ve ne yazık ki dünkü gibi sonuçlar doğurabilecek. Ben baiano denen adamın da bu tornadan çıktığına inanıyorum. Sıfır kültür zor bir geçmiş kaybettiği her şeyi kavga ederek kazanmaya çalışan bir karakter. Şike para falan değil baştan sona başarısızlığın tezahürü. Kaybetmemeye dayanamayan ve akılsız olan insan davranışı. Bütün bunlar bizimki gibi topraklarda normal şeyler. Sorloth belki bunu hiç öğrenmeyecek ama ülkemize gelen deli gibi kariyerli adamların ülkeye gelip yapıyı öğrendiklerinde benzer davranışları sergilediklerine çokça şahit olduk. O yüzden işi baştan sıkı tutmak ve en önemli kısım rakibe BİZ KAZANABİLİRİZ inancını asla vermemeliyiz. Bu olmadığında senin üzerine gelmeye çekinir beraberliğe razı olurlar. O yüzden öncelikle doğru oyun. Sevdaysa sevda kavgaysa kavga. Ama doğru ve uygun adamlarla.

En kolay dediğiniz deplasmanda 8 sene sonra ilk kez kazandık?

BlackPanther
09.02.2020, 19:08
Bak Kasımpaşaya. Galatasaray yın nasıl olsa forveti yok siz zahmet etmeyin biz kendi kalemize atarız dediler ��

AyhanPe
09.02.2020, 19:11
Normal sartlarda Gs nin puan kaybetmesini istememiz dogal ama bugün kazanip Fb nin üzerine cikmalarini istiyorum. Fb haftayi 6. olarak bitirsin.

artvints
09.02.2020, 19:12

Bu tarzda soru sorduktan sonra kim sana niye cevap versin ? Sürekli hakaret girişimi, sebebi nedir anlamadım.

Koşmaktan başka hiçbir özelliği olmayan gençlerbirliği'ne karşı komaya girdik. Bize karşı koşmak yetiyor.

Ayrıca sen sivas'ın maçlarını izlememişsin, koşmaktan fazlasını yaptıkları da oldu.

Eldeki kaliteye, oyuncu tipine göre koşacaklar tabi başka ne yapacaklar. Koşmayi ayıplamak da bir garip.

David_LuiZ4
09.02.2020, 19:13
tamam kötü de bu kadar gömmek de saçma adamlar lider sonuçta.
tabi ki en iyi özellikleri sürekli pres halinde olmaları kazandıkları topu ileri şişirerek pozisyon yaratma çabasındalar ve sürekli mücadele halindeler bugün de iyi değillerdi ama başakşehirle kafa kafaya maç oldu ki o havada ve zeminde.

ayrıca biz ne oynuyoruz peki ?
nwakame harici hücum gücümüzü açıkla da biz de bilelim. attığımız gollere bir bak bakalım. belki biz daha iyiyiz ama arada uçurum yok.
hayal dünyasından çıkın süperlig bu :D

Futbol salt presle salt mücadeleyle salt koşarak oynanmaz oyuna yetenek katacaksın serpiştireceksin..Kendi ağzınla söylüyorsun işte kazandıkları topu ileri şişirerek oynuyorlar bu anlayışla nasıl şampiyon olacaklar? Ve nasıl bizi yenecekler ya da puan alacaklar?

Bize gelirsek evet doğaçlama bir oyun oynuyoruz hücum varyasyonlarımızın çeşitliliği yok fakat skoru her an değiştirebilecek öne doğru oynamayı bilen rakip kaleye nasıl en kısa yoldan gidileceğini bilen oyuncularımız ve golcülerimiz var...

Sosa Ndiaye Guilherme Nwakaeme Sturridge Sörloth Ekuban gibi oyuncularımız var...

Sivas'ı abartmanın alemi yok...

LağusKusteli
09.02.2020, 19:14
Aslında gençlerbirliği maçından endişeliydim ama takılmadık çok şükür.

Her ne kadar ekstra motivasyonla oynamaları ve Tokat ile takımın en iyi oyuncusuna sakatlama amaçlı Kasıtlı tekme atılması akla yine teşvik ve tarlalar sürülmeye başladı muhabbetlerini getirmiyor değil.

neyse gelelim bu maça, bu maçı taraftar aldıracak. Henüz yönetim taraftarı bu maça konsantre etmeye başlamadı ama yavaş yavaş başlayacaklardır diye tahmin ediyorum.

Taraftar son Şikebahçe maçındaki gibi ambiyans oluşturmalı ve gereksiz sloganlar yerine FULL ISLIK...

sonrasında maç bizim olur Allah’ın izniyle

Şerafettin Kara
09.02.2020, 19:18
Bu takım Sivas'a basar geçer şahsen rahat hissediyorum ben asıl sıkıntı ileride oyanayacağımız Alanya ve Göztepe deplasmanları

DURAS
09.02.2020, 19:25
Gbirliği bizi nasıl komaya sokmuş... arkadaşlar ben hep haklıyım saplantısından, haklı çıkmak için manüplasyon yapmaktan kaçının rica ederim. Komadaki Trabzonspor’un ikinci yarıdaki oyununa bakın. Komadaki takım gibi mi oynamış. İlk yarıda kötüydük ama komada değildik. Yapmayın Allah aşkına

AyhanPe
09.02.2020, 19:26
Fb liler Gs ye sarmaya baslamis bile :D Bjk de geliyor arkadan. Bi anda 7. lige bile düsebilir sampiyonlukta bizi tek engel olarak görenler. Bize yarayan bir durum. Bize karsi birlesmeleri zaman alacaktir. 2-3 sampiyonluk görelim bi hele .

Ahmet Taşçı
09.02.2020, 19:29
Umarım Sörloth 2 maçla yırtar, Sivası Ekubanla atlatsak, Bjk maçına yetişir inşallah kral.

yasin196761
09.02.2020, 19:34
Arkadaşlar liderlik maçına çıkacağız, lider olacağız ve maç eksiği ile Allah'ım nasip et.