PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

Mert Oğuzlu61
16.02.2020, 00:17
Çok eksikleri var rahat rahat yenmeliyiz.

Emre Kılınç ve Kone hariç tam kadrolar, başka eksikleri yok.

Soner Albayrak
16.02.2020, 00:18
Bu maçı kazanırız inşallah ama şu uyuşuk futbolumuz beni endişenlendiriyor.

Cem Balcı
16.02.2020, 00:19
Emre Kılınç ve Kone hariç tam kadrolar, başka eksikleri yok.

Skuletic ve Raybalka da yok kadro derinlikleri zayıf gibi.

Muhammed Ayaz
16.02.2020, 00:20
11 şu şekilde olur sanırım ;

Uğurcan
Pereira
Da Costa
Campi
Novak
Mikel
Sosa
N'diaye
Sturridge
Sörloth
Nwakaeme

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halil Alemdar
16.02.2020, 00:21
Da Costa 11 başlamalı Sturridge 2.yarı girebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yasin196761
16.02.2020, 00:22
Insallah o puanlari toplayan biz oluruz.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

InşAllah abim.

ÖmürKaradeniz61
16.02.2020, 00:24
yatabarenin hava hakimiyetini göz onünde bulundurursak Huseyin hoca adaşını oynatmaz bu maçta.

Bizim bildiğimiz yatabare mi bu hava hakimiyeti mükemmel olan hani döve döve gönderdiğimiz.

Faruk UYSAL
16.02.2020, 00:25
Sörloth'um var, fb yenildi, Ömür birkaç hafta sonra oynayacak olsa da iyileşti... Keyfim şu anda gıcır yani. Ve şu anda bizim rakibimiz gs, Alanya, Başakşehir falan değil, zira tek rakibimiz var: Sivasspor! Diğerlerine zamanı geldikçe tek tek bilahare bakarız. Yarın hayırlısıyla kazasız belasız atlatalım şu işi.

pReN@_61
16.02.2020, 00:29
Sayfa 61
Allah utandırmasın
:tsbayrak:

trbzonsporlu
16.02.2020, 00:30
Bizim bildiğimiz yatabare mi bu hava hakimiyeti mükemmel olan hani döve döve gönderdiğimiz.

senin döve döve yollaman adamın hava hakimiyeti olduğunun ve son haftalarda takımının en formda oyuncusu oldugunun gercegini değistirmez. sivasın maclarini izleyen birisi şunu net olarak gorür sivas yarın 2 sekilde gol bulabilir.
1-kaptirdigimiz toplarla hızlıca gelistirdikleri hücumlar
2- yatabarenin son haftalardaki formu. eger türkmen oynarsa yatabare yıldızlaşır yarın

faik celikoflu
16.02.2020, 00:32
Alırız maçı

yasin196761
16.02.2020, 00:33
3 puan sadece 3 puan değil

BlackPanther
16.02.2020, 00:35
Hooobaaaa :)

https://www.youtube.com/watch?v=IqrHqZrJWGo

memozcan
16.02.2020, 00:36

kardeş adamın hava hakimiyeti bir sörloth gibi değil tabii ki.. ama bizim stoperimiz hava topunda topu resmen süsmeye çalışıyor.. bilir misin süsmek nedir:)

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2020, 00:37
Yakinda tüm basin Trabzonspor un sampiyonlugu hakettigi konusunda birlesecek. Bitti nihayet bitmez tükenmez algi operasyonlari. Sorloth un karari bir milatti bence. Yenilgilerinin simgeseydi. Isbirlikci Malatya Baskani icin artik sonsuza kadar susma zamani. En cok o herifin sesinin kesilecek olmasina seviniyorum. Yarin Malatyaspor Gs den puan alamazsa en büyük düsme adayidir bence. Sivasspor karsisindaki Antalya küme düsmez..

Mehmet ÖZDİLEK bizi yendikten sonra maç kazanamadı. G.tü kalkmıştı o maçtan sonra. 24 puanda kaldı. Şutladılar bugün
Malatya da 2. devreye kötü başladı. 24 puanda. GS'den puan alamazasa ciddi düşme adayı
İkisine de vurup rövanşı almalıyız.
Dibe indirmeliyiz onları

Tebrikler ANKARAGÜCÜ

farozlufatih61
16.02.2020, 00:38
Ne boş adamlar var şu forumda....
Önce fenevdi o olmadı
Şimdi yılan cincon oda olmazsa sıradaki kim ölü kargalarmı?
fenev nasıl boş bir takımsa cinconda onun kadar boş beleş bir takımdır...

artvints
Kanatlara yardıma gidecek oyuncular çok önemli. Sosa'yi kanadı kapatsin diye yipratmanin anlamı yok. Nwakeme'yi forvete yakın oynatıyor bek kovalatmiyor diye övüyoruz hocayi ama sosa'yi sağ iç oynatinca çok anlamı kalmıyor.

Ndiaye'ye solu kapatacak belli, aynı şekilde sağ tarafa da ritimli oyuncu gerekiyor ki, merkezde sosa ve mikel rahat oynasın, bekler yipranmasin.

Bir hücumcu fazla oynatacağız diye tecrübeli oyuncuları yipratmanin anlamı yok.

Hoca guilherme'den bunu isteyebilir. bence onun stiline uygun değil. Kamil bunu doğru oynadı birkaç maç. Özellikle dengeli maçlar için tercih edilebilir ama hoca topa tutulur bu tercihten dolayi. Strateji falan kimsenin umrunda olmaz. Sağda sturridge oynasın derler, futbol böyle birşey değil ama anlatamıyorsun.

Ya nwakeme'yi tekrar sola atacaksın ya da sağ içe göreve uygun birini yerleştireceksin.

Artık her maç stresli geçecek, kafadan rakibe açık verip ilk golü yemenin veya gol atıp acı çekmenin anlamı yok. Dengeli maçlarda mücadele gücü daha da öne çıkar.

Topa yüksek oranda sahip oluruz o zaman başka şeyler konuşulur ama öyle birşey de yok. Topu rakibe bırakıp sosa mikel nwakeme'nin acı çekmesini izliyoruz, kontraya çıkamıyoruz. Sonra son dakikalarda niye gol yiyoruz diye tartışıyoruz. Karambole bıraktığımız çok maç var yani.

HOPA'LI TS'Lİ
Fark göremiyorum:)

Birinde Mercedes diğerinde Şahin S vardı, MRA adeta Ersunun üstünden geçti, ezdi, ders verdi:)18653

MRA denilince nedense aklıma hep KOMPAKT kelimesi geliyor :)
Feneri söndürdü, yaşşa Hocam

Courage
16.02.2020, 00:39
Da Costa - Campi olursa bu ağır ikilinin yanına tedbiren Novak'ı eklememiz lazım , çıkışlarını skora göre risk alarak yapar. Pereira tarafından daha yoğun çalışırız ki sanıyorum böyle olur.

Aslında bunların da anlamı bir yere kadar. Kim daha çok isterse o kazanacak.

trbzonsporlu
16.02.2020, 00:39
11 şu şekilde olur sanırım ;

Uğurcan
Pereira
Da Costa
Campi
Novak
Mikel
Sosa
N'diaye
Sturridge
Sörloth
Nwakaeme

sturrige yerine guilerme oynayacak bence

trbzonsporlu
16.02.2020, 00:41
Mehmet ÖZDİLEK bizi yendikten sonra maç kazanamadı. G.tü kalkmıştı o maçtan sonra. 24 puanda kaldı. Şutladılar bugün
Malatya da 2. devreye kötü başladı. 24 puanda. GS'den puan alamazasa ciddi düşme adayı
İkisine de vurup rövanşı almalıyız.
Dibe indirmeliyiz onları

Tebrikler ANKARAGÜCÜ

bizim evimizde oynayacagimiz bir takımın başına gelmesinde :) . adam kabus gibi trabzonda yenemiyoruz özdilekin takımlarını

BlackPanther
16.02.2020, 00:42
Önce fenevdi o olmadı

Birak simdi öfkelenmeyi... karsilikli misket oynayalim ;)

https://www.youtube.com/watch?v=IqrHqZrJWGo[/QUOTE]

AyhanPe
16.02.2020, 00:42
Özellikle Fb in kaybetmesi yarin ki maci bir "final" macindan da öteye tasidi sanki. Biraz alismadigimiz durumlar bunlar. Sorloth kararindan sonra galibiyetten emindik. Bugünki sonuc ile birlikte en uzaktaki ufuklara yelken actik. Böyle bir macin sonucunu kestirmek düne göre daha zor sanki. Aklima 1996 daki bir mac geldi tüylerim ürperdi bi an. Fb macindan önce Avni Aker de oynadigimiz bir mac..Ne eziyetler cektik yahu..Yarin dönecek o talih..

DURAS
16.02.2020, 00:44
Kanatlara yardıma gidecek oyuncular çok önemli. Sosa'yi kanadı kapatsin diye yipratmanin anlamı yok. Nwakeme'yi forvete yakın oynatıyor bek kovalatmiyor diye övüyoruz hocayi ama sosa'yi sağ iç oynatinca çok anlamı kalmıyor.

Ndiaye'ye solu kapatacak belli, aynı şekilde sağ tarafa da ritimli oyuncu gerekiyor ki, merkezde sosa ve mikel rahat oynasın, bekler yipranmasin.

Bir hücumcu fazla oynatacağız diye tecrübeli oyuncuları yipratmanin anlamı yok.

Hoca guilherme'den bunu isteyebilir. bence onun stiline uygun değil. Kamil bunu doğru oynadı birkaç maç. Özellikle dengeli maçlar için tercih edilebilir ama hoca topa tutulur bu tercihten dolayi. Strateji falan kimsenin umrunda olmaz. Sağda sturridge oynasın derler, futbol böyle birşey değil ama anlatamıyorsun.

Ya nwakeme'yi tekrar sola atacaksın ya da sağ içe göreve uygun birini yerleştireceksin.

Artık her maç stresli geçecek, kafadan rakibe açık verip ilk golü yemenin veya gol atıp acı çekmenin anlamı yok. Dengeli maçlarda mücadele gücü daha da öne çıkar.

Topa yüksek oranda sahip oluruz o zaman başka şeyler konuşulur ama öyle birşey de yok. Topu rakibe bırakıp sosa mikel nwakeme'nin acı çekmesini izliyoruz, kontraya çıkamıyoruz. Sonra son dakikalarda niye gol yiyoruz diye tartışıyoruz. Karambole bıraktığımız çok maç var yani.
Guilherme’nin stiline uygun değil diyorsunuz bence uygun. Sergen hoca guilhermeyi Malatya da sağ kanat oynattı. Burada da oynar. Kamil Ahmet tercihine karşı çıkmam ancak guilherme de orada ritim bozmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2020, 00:48
Özellikle Fb in kaybetmesi yarin ki maci bir "final" macindan da öteye tasidi sanki. Biraz alismadigimiz durumlar bunlar. Sorloth kararindan sonra galibiyetten emindik. Bugünki sonuc ile birlikte en uzaktaki ufuklara yelken actik. Böyle bir macin sonucunu kestirmek düne göre daha zor sanki. Aklima 1996 daki bir mac geldi tüylerim ürperdi bi an. Fb macindan önce Avni Aker de oynadigimiz bir mac..

A.Gücü moralimizi ve şampiyonluk umutlarımızı peak yaptırdı.
K.oç ağlasun dursun
Ersun şampiyon olacağız desin dursun
Bugün Sivas'ı yenip maç eksiğiyle lider olabilirsek muazzam iş olacak
2007'de ilk maçta 87'de Ersen MARTİN ile öne geçip bir kendini bilmezin son 22 sn kala sahaya girmesiyle 5 maç ceza aldığımız ve MEHMET YILDIZ başta olmak üzere o kişiye tekme tokat giriştiği maç ve
22 Mayıs 2011'de 3-4 yenilerek şikecilerin yolunu açan, maç satan karısını satar diyen Mecnun'un takımı
Sivas'a acayip gıcık oluyorum.

Ertan OKUMUŞ
Önce fenevdi o olmadı

Hay ağzına sağlık,bir türlü anlatamıyoruz şunu [emoji2]

taha küçük
Artık her şeyi bir yana koyup birlik olmalıyız. Rakipler toplanmış üstümüze geliyorlar. Her sene böyle konumda olmuyoruz. Artık büyük takım küçük takım ayrımı yok. Mücadele etmeyen kazanamıyor agücü bile feneri yendi. İnşallah yarın yeneceğiz Sivas’ı. Biz oyunumuzu oynarsak Sivas karşımızda pek direnemez.

fadigaTS
16.02.2020, 00:52
Özellikle Fb in kaybetmesi yarin ki maci bir "final" macindan da öteye tasidi sanki. Biraz alismadigimiz durumlar bunlar. Sorloth kararindan sonra galibiyetten emindik. Bugünki sonuc ile birlikte en uzaktaki ufuklara yelken actik. Böyle bir macin sonucunu kestirmek düne göre daha zor sanki. Aklima 1996 daki bir mac geldi tüylerim ürperdi bi an. Fb macindan önce Avni Aker de oynadigimiz bir mac..Ne eziyetler cektik yahu..Yarin dönecek o talih..

Bu maç https://www.youtube.com/watch?v=yaAiq87BliY :(

Tahir61
16.02.2020, 00:53
"Sabahleyin kalkcaz
Namazımızı kilcaz
Duamızı etcez
Gün ağarana kadar Kur'an okucaz
Bildiğimiz bütün duaları etcez
Bu maçı alcaz
Sezon sonunda da şampiyon olcaz inşallah"

AyhanPe
16.02.2020, 00:54
Artık her şeyi bir yana koyup birlik olmalıyız. Rakipler toplanmış üstümüze geliyorlar. Her sene böyle konumda olmuyoruz. Artık büyük takım küçük takım ayrımı yok. Mücadele etmeyen kazanamıyor agücü bile feneri yendi. İnşallah yarın yeneceğiz Sivas’ı. Biz oyunumuzu oynarsak Sivas karşımızda pek direnemez.

Valla üzerimize gelenler dagilmis gibi geliyor bana :D Söyle bi gecmise bakinca görüyoruz ki asiri beklenti ve asiri motivasyon ters motivasyona dönüstü hep ama takimimizda tecrübeli ve son derece profesyonel oyuncu sayisi fazla. Yarin ki mac sölen havasinda gecsin ve artik dönsün su talih..

Faruk UYSAL
16.02.2020, 00:54
"Sabahleyin kalkcaz
Namazımızı kilcaz
Duamızı etcez
Bu maçı alcaz
Sezon sonunda da şampiyon olcaz inşallah" İnşallah, amin kardeşim.

trbzonsporlu
16.02.2020, 00:55
beklediğim 11

ugurcan
pereira
da costa
campi
novak
mikel
sosa
guilerme
ndiaye
nwakeme
shorloth

1 tane fuzuli adam yok, ligin üzerinde bir kadroya sahibiz. sakatlık ceza olmasın bu kadro hakem müdahalesi olmadan yenilmez bu sene.

AyhanPe
16.02.2020, 00:55
Bu maç https://www.youtube.com/watch?v=yaAiq87BliY :(

Elim varmadi yazmayada..:)

artvints
16.02.2020, 00:56
Guilherme’nin stiline uygun değil diyorsunuz bence uygun. Sergen hoca guilhermeyi Malatya da sağ kanat oynattı. Burada da oynar. Kamil Ahmet tercihine karşı çıkmam ancak guilherme de orada ritim bozmaz.
Orada daha çok 4 2 3 1'in kanadi gibi oynadı, merkezde üç dirençli oyuncu koydu, guilherme'yi sağa attı. Burada resmen hamal ariyoruz. Kaleye de uzak kalmış oluyor. Ndiaye gibi topla geniş mesafeler geçemez. Kaynak israfı gibi geliyor bana. Ömür orada daha rahat oynar mesela orjini 8 olduğu için. Kanada geçer top taşır, oyun kurar, bir tek defansif sertlik sorunu olur ama onu da akıllı presleriyle aşar.

fadigaTS
16.02.2020, 01:09
"Sabahleyin kalkcaz
Namazımızı kilcaz
Duamızı etcez
Bu maçı alcaz
Sezon sonunda da şampiyon olcaz inşallah"

2011 ibb yi 3-1 yendiğimiz maç öncesi bir taraftarımızın söyledikleri.

Furkan Özdem
16.02.2020, 01:11
Ben şampiyon olacağım diyorsan bu maçı alacaksın lamı cimi yok.

diskus
16.02.2020, 01:12
Sosa sezonun ilk yarisininda oynadigi yere geri cekilmeli!Yani Mikel in son maclarda oynadigi yerde oynamali.

Tahir61
16.02.2020, 01:14
2011 ibb yi 3-1 yendiğimiz maç öncesi bir taraftarımızın söyledikleri.
aynen. videosu da var da buraya yükleyemedim ben de yazayım dedim :)

deneme:
https://www.instagram.com/p/B2_dEDoAc7-/

fadigaTS
16.02.2020, 01:14
En son 2010-2011 sezonunun 29.haftasını lider olarak kapatmışız.Liderliği bıraktığımız maç ise herkesin tahmin edeceği üzere eskişehir maçı.9 yıl sonra haftayı lider kapatma fırsatı geldi.

Murat'
16.02.2020, 01:20
Ne olur kazanın be, şu Sivas'ı sahaya gömün, hevesimizi kursağımızda bırakmayın.

Saint Castillo
16.02.2020, 01:21
Sağ kanatta kamil veya serkan ile başlanabilir. Gil ve Stu hamle oyuncuları, fena değil.

Trabzonspor 61
16.02.2020, 01:24
Sivas büyük düşüş içerisinde. Karşımızda tutunmalarına ihtimal vermiyorum. Maçın sonucu hepimiz açısından mutluluk verici olacak.

3-1 diyorum

Enes Başkaya60
16.02.2020, 01:26
4-1 biter..

Sörloth (2), Nwekaame, Ndiaye

Halil Alemdar
16.02.2020, 01:26
Muhtemelen Guilherme oynayacaktır ama eğer Sturridgeyle sağda başlarsak Ndiaye sağ içte ona yakın oynamalı hatta şu bile olabilir

———Uğurcan——-
Jp-Costa-Campi-Novak
————Sosa————
—-Doğan——————
——————Ndiaye—-
Stu——————-Nwakaeme
———-Sörloth————

İçimden bi ses Sosanın geride, bu maçlık da doğanın orta sahada hamallık görevi yapması gerektiğini söylüyor. Tabi bu benim değişik düşüncem hoca maça Mikel ve Guilherme ile başlayacaktır

Arif Timurcioğlu
16.02.2020, 01:28
Sağ kanatta kamil veya serkan ile başlanabilir. Gil ve Stu hamle oyuncuları, fena değil. Kamil ve serkan bile bunu ruyasinda gorseler inanmaz.

Halil Alemdar
16.02.2020, 01:32
Yatabareye karşı Costa gibi havadan iyi bi adam varken Hüseyin oynamayacaktır herhalde..

Saint Castillo
16.02.2020, 01:39
Kamil ve serkan bile bunu ruyasinda gorseler inanmaz.

beşiktaş maçında işe yaramıştı bu hamle. Üstelik o zaman parmak vardı şimdi badou var, orta sahamız daha dinamik.

asilhamsi
16.02.2020, 01:53
Orada daha çok 4 2 3 1'in kanadi gibi oynadı, merkezde üç dirençli oyuncu koydu, guilherme'yi sağa attı. Burada resmen hamal ariyoruz. Kaleye de uzak kalmış oluyor. Ndiaye gibi topla geniş mesafeler geçemez. Kaynak israfı gibi geliyor bana. Ömür orada dmakul aha rahat oynar mesela orjini 8 olduğu için. Kanada geçer top taşır, oyun kurar, bir tek defansif sertlik sorunu olur ama onu da akıllı presleriyle aşar.

sen obi ritim yapamıyor diye sildin adamı lakin defansif olarak en önemli adam. Bizim cok alısık olmadıgımız pozisyon bilgisi yuksek,alan kapatan,sogukkanlı oyuncu profili. Saga sola saldırmıyor diye malesef begenilmiyor.

Sana katılmasam da bazı maclarda kamil tercihini makull goruyorum. O bolgede oynayınca cok iyi iş çıkardı

-----------sosa-----------badu------------

kamil-------------guilherme------------waka

---------------sorloth--------------------

sanırım bunu dusunuyorsun.

Son haftalarda form durumuna göre yedege gecmesi gereken sosa gibi gorunuyor.

------------obi------------

kamil----guilherme------badu-----waka

-------------sorloth----------------

ben de boyle oynardım mesela.

Emre Veli
16.02.2020, 01:55
Birçok futbolcumuz kart cezası sınırında.

kayseriliyiz
16.02.2020, 01:57
Maç inanilmaz bi hal aldi, kazanirsak çok büyük moral ve özgüven yasayacagiz.
Bize pek yaramaz böyle seyler, aslinda bizim rakiplerden önce oynamamoz lazim.
Malesef denizli maçinin bir tekrari olur gibime geliyor.

Anıl C
16.02.2020, 02:15
Birçok futbolcumuz kart cezası sınırında.

Kimler peki sinirda su an?

BlackPanther
16.02.2020, 02:40
2011 de Sivasspor - Fenerbahce maci sonrasi eve nasil gittigimi bir ben birde Allah biliyor.

Sikeci Sixvasla görülecek hesabimiz var!!!!

Hüseyin Çümen
16.02.2020, 02:43
Sivasın karşımızda pek tutunabilme şansı yok gibi. Adamlar strese girdiler iyice. Rıza şampiyonluk da konulmaya başladı. Bugün okadar taraftar önünde şampiyonluk yolunda Trabzonu yenecekler? Darmadağın olacaklar bence

artvints
16.02.2020, 02:50
sen obi ritim yapamıyor diye sildin adamı lakin defansif olarak en önemli adam. Bizim cok alısık olmadıgımız pozisyon bilgisi yuksek,alan kapatan,sogukkanlı oyuncu profili. Saga sola saldırmıyor diye malesef begenilmiyor.

Sana katılmasam da bazı maclarda kamil tercihini makull goruyorum. O bolgede oynayınca cok iyi iş çıkardı

-----------sosa-----------badu------------

kamil-------------guilherme------------waka

---------------sorloth--------------------

sanırım bunu dusunuyorsun.

Son haftalarda form durumuna göre yedege gecmesi gereken sosa gibi gorunuyor.

------------obi------------

kamil----guilherme------badu-----waka

-------------sorloth----------------

ben de boyle oynardım mesela.
Hayret abi ilk kez azarlamamışsın :) Yok guilherme'yi bekletebiliriz, yedekten girince en yüksek performansı verecek oyuncu o. Sivas yorgun baya. Maç başında hızlı başlayıp skor alırlarsa kapanmaya gidecekler. Sert başlayip, maç sonunu da taze ofansif oyuncuyla oynayabiliriz. Ekuban ve yusuf da yok çünkü.

Sonuçta karşımızda da ziya'yi sol iç, sol açık oynatip bjk ve fener'i yenmiş bir takım var. Bizim kaliteli oyuncularımızın kafası defansif olarak rahat olduğunda daha iyi sonuç alırız.

Sezonun devamında da ekuban sörloth nwakaeme üçlüsüyle oynamanin doğru olacağini düşünüyorum.

Bu hücum hattına kapanmak istemeyecek rakipler, önde basmaya çalışacaklar. O zaman ekuban ve ndiaye etkili olacak. Kapansalar, bekler gelecek. kafa vuracak 3, 4 oyuncu olacak. Önlemi zor bir takım olacağız.

Bir iki tane eksik konu var, o anlar da gençlerbirligi maçında olduğu gibi hep lehimize işler olur inşallah, güle oynaya şampiyon oluruz.

BlackPanther
16.02.2020, 03:01
Sivasın karşımızda pek tutunabilme şansı yok gibi. Adamlar strese girdiler iyice. Rıza şampiyonluk da konulmaya başladı. Bugün okadar taraftar önünde şampiyonluk yolunda Trabzonu yenecekler? Darmadağın olacaklar bence

Sanki ben strese girmedim. Bir haftadir bu maci bekliyorum. ;)

Ogün'
16.02.2020, 03:28
Kazanırsak şampiyonluk ihtimalimiz yüzde 20 filan artar. Öyle bir maç yüksek ihtimal heyecandan izleyemem :)

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2020, 08:03
Heyecan dorukta
Kazanırsak maç eksiğimize rağmen farkı hayli açacağız.
Taraftar şb maçındaki gibi 90+ ya kadar maça tesir etmeli
Cücü ve VAR bir yanlış yapamasın

toksoy61
16.02.2020, 08:35
Maç maç olaya bakacağız. Şu anda en önemli maç Sivas. Sonrasına bakarız.

Hala daha 6 takım yarışın içinde. Kimse bjk- fb havlu attı demesin. Yanılırsınız.

Biz 1996 da kümeye oynayan Van'a yenildik. 2011 de evimizde Kayseri, Ankaragücü , Manisa'ya puanlar verdik

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

adiloş bebe
16.02.2020, 09:00
Hosseini, Pereira, Mikel, Nwakaeme gibi isimler kart sınırında. Haftaya BJK maçı olduğunu unutmamaları lazım. Abuk subuk bir şekilde kart görmeyiz umarım

talsuv61
16.02.2020, 09:03
Serdar Aziz bu maçta da şerefsizliğini göstermiş, ne rezil herif bu. Hakemler de kart göstermeye korkuyor buna

Enaldo61
16.02.2020, 09:33
Bugün önemli bir adım olacak şampiyonluk için. Bayrakları tozlu raflardan çıkarın.

Varlıbaş61
16.02.2020, 09:43
Bu senenin diğer senelerden farkı, kamuoyunun ve diğer takımların bizim şampiyonluğumuza karşı olan inançları. Önceden dezavantaj gibi dursa da bu sene avantaj oldu bizim için. Önümüzdeki 2 maçı kazanmamız durumunda dirençler iyice düşecektir ..

Ahmet Kara
16.02.2020, 10:09
bugun bu maci kazanamayacigimizi herkes biliyor degil mi ? 2-3.

castillo61
16.02.2020, 10:09
Guilherme 11'de.

yigits
16.02.2020, 10:27
Bu sezon ilk kez şampiyonluk heyecanı yaşayarak uyandım. Allah’ım nasip eyle.

Jackdaniels
16.02.2020, 10:33
Bütün gece uyuyamadım heyecandan Pazar Pazar da sabahın köründe kalktım inşallah Allah’ın izniyle alıcaz bu maçı. Buarada Kulüp bugün bir video yayınladı Numan Kaya isimli bir kardeşimizin Trabzonspor sevdasıyla alakalı çok duygulandım gerçekten işte bu yüzden o sene bu sene diyorum.

AttilaTheHun
16.02.2020, 10:45
Numanlar için, Erenler için, senelerdir bunu bekleyenler için, benim gibi hayalleri kursağında gezen bir kimse için kazanın şu maçı be

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Fidan
16.02.2020, 10:51
sivas anadolu tkımları içindeki en dirençli takım 2yi bulduğumuzda çözülürler ama 1 tane atıp tamam denilecek bir takım değiller. sürekli bir atak yapma içindeler ama arkayı boşaltıyorlar öyle olduğu anda zaten fark gelir. bakalım bizim maçta nasıl oynayacaklar :)

Alp29
16.02.2020, 10:51
Bütün gece uyuyamadım heyecandan Pazar Pazar da sabahın köründe kalktım inşallah Allah’ın izniyle alıcaz bu maçı. Buarada Kulüp bugün bir video yayınladı Numan Kaya isimli bir kardeşimizin Trabzonspor sevdasıyla alakalı çok duygulandım gerçekten işte bu yüzden o sene bu sene diyorum.

Torulda takım otobüsünün geçmesini beklediğimiz zamanlar aklıma geldi çok duygulandim

Oğuzhan Fidan
16.02.2020, 10:55
maç maç düşünerek gideceksin. sonraki maçlar umrumda değil şuan böyle hesap yapmaya gerek yok.. şuan önünde saat 4te başlayacak sivas maçı var 1 tane maç var kazanacağın. o maç bu maç. diğer maçları sonra düşünürüz.

BirolKarali
16.02.2020, 10:59
Heyecanı düşürmek için neler yapıyorsunuz? Erken kalktık zaman geçmiyor [emoji23]

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Larking
16.02.2020, 10:59
Bu maçı taraftar alacak.

special one
16.02.2020, 11:00
Bir gün birileri gelecek ve Trabzonsporumu şampiyon yapacak.

Açın yolu geliyorlar.

Mehmet
16.02.2020, 11:09
MAŞALLAH.
Bu kadronun elinden bu akşam Sivasspor kaç gol yiyip gidecek bakalım.

Uğurcan Çakır

Mikel John Obi

Manuel Da Costa

Manoel Messias

Joao Pedro Da Silva Pereira

Filip Novak

Gaston Campi

Guilherme Marques

Jose Ernesto Sosa

Caleb Ansah Ekuban

Badou Ndiaye

Anthony Nnaduzor Nwakaeme

Alexander Sörloth

LittleFinger
16.02.2020, 11:21
6 oyuncu kart sınırında, waka da bunlara dahil, bjk maçında kartları temizlemek lazım, içeride rize maçında cezalarını çekerler sonra fener maçı var.. perreira campi guilherme obi majid ve çimşir diğer sınırdakiler..

fadigaTS
16.02.2020, 11:22
Sturridge Sorloth hakkındaki yorumu :) https://mobile.twitter.com/Alaboraorg/status/1228739859281567750?s=08

Bir renktaşımız paylaşmıştı.

Reha Demirbaş
16.02.2020, 11:28
Mikel ve Sosa ile kurgulanan orta alan ne yazık ki topla oynamada kaliteli görünse de defansif olarak bizi zora sokuyor diye düşünüyorum. Çok kolay gol yiyoruz. Orta alana daha çalışkan mücadeleci bir çözüm gerekiyor defansif olarak.

nakzo
16.02.2020, 11:28
Çoook zor maç sakin kalıp 1-0 olsun maçı almalıyız sıvası yener bjk den puan alırsak bu iş biter.

Sonne
16.02.2020, 11:31
zabaaa kadar mokoko var sivas gelll

A.Gökhan AKIN
16.02.2020, 11:32
Çoook zor maç sakin kalıp 1-0 olsun maçı almalıyız sıvası yener bjk den puan alırsak bu iş biter.

en zor maçımız başakşehir olacak çok organize oynuyorlar gerçekten... ve organize olup pas yapan takımlara karşı hiçbir maçta baskın olamadık..

aksamvakti
16.02.2020, 11:37
Bugün maçı rahat kazanacağız bu soğuklarda perişan oldu Sivas'ın topcuları
Maçtan eminim ancak vakit geçmiyor 4 saat var daha kadrolar bari belli olsa da kafamızda yaşasak maçı.

outlaws61
16.02.2020, 11:37
en zor maçımız başakşehir olacak çok organize oynuyorlar gerçekten... ve organize olup pas yapan takımlara karşı hiçbir maçta baskın olamadık..

Ne kadar organize olduklarını fb maçında gördük hocam.

Bizim önümüze geçmesinler yeter ki bin tane başakşehir gelse hikaye.

Suan ligde bizim üstümüzde takım yok.

İstediğimiz zaman her türlü gol bulabiliyoruz.

Savunma kısmını iyi yaptığımız zaman bizi geçebilecek takım ligde sıfır.

hofsaale
16.02.2020, 11:39

su kodmadan hic birsey yapamayan sikeciler ezdigi takimi evde yenemiorsak...sampionlugu zaten haketmioruz

Ertan OKUMUŞ
16.02.2020, 11:44
Şampiyonluk için en önemli maçımız oynayacağımız ilk maçımız,bu şekilde bakmak lazım,rakibin durumu vs her ne olursa olsun hepsi çok önemli ,rakiplerin sonuçlarına takılmadan kendi işimize odaklanmalıyız

Ahmet Hamza
16.02.2020, 11:44
Mustafa Reşit Akçay’ı hiç beğenmem ama dün çok güzel oyun oynattı takımına. Büyük takımlarda iş yapmaz ama geri kalan takımlarda bu performansını sürdürürse Avrupa’da iyi yerlere getirir takımını.

Sezgin Öztürk
16.02.2020, 11:46
Kulübün yayınladığı video çok güzel olmuş...İzleyip duygulanmamak elde değil çok büyüksün Trabzonsporum!!! Şampiyon olursak duygu patlaması yaşayacağımız kesin,çok biriktirdik çok. Allah'ım sen bize nasip et bu sene şampiyonluğu.

Enes Başkaya60
16.02.2020, 11:52
Numanlarımız ve Erenlerimiz için bizi bir anda duygu yüklü bir hale getiren Trabzonspor sevdalıları için o çimleri bugün yiyin Sivas'a sahayı dar edin...

Enes Başkaya60
16.02.2020, 11:54
Kulübün yayınladığı video çok güzel olmuş...İzleyip duygulanmamak elde değil çok büyüksün Trabzonsporum!!! Şampiyon olursak duygu patlaması yaşayacağımız kesin,çok biriktirdik çok. Allah'ım sen bize nasip et bu sene şampiyonluğu.

Çok fazla hemde o anı düşünüyorum da hıçkıra hıçkıra ağlarım herhalde saatlerce aklıma geldikçe Allah'ım sen Büyüksün...Bu sene bu şampiyonluğu bize nasip et inşallah...

nakzo
16.02.2020, 11:57
2.çocuğum olacak birde şampiyon olursak hayatımın en anlamlı yılı olacak.

Mert Pasa
16.02.2020, 11:58
su kodmadan hic birsey yapamayan sikeciler ezdigi takimi evde yenemiorsak...sampionlugu zaten haketmioruz

Sevgili kardeşim ben de aynı duygu yoğunluğundayım sabırsızım elimden gelse takvimleri mayısa direk almaya razıyım.Ama bu tarz beylik sözler genelleşirse bu yolculuğa anca yük oluyor.Ben de diyorum ki destek kötüyken ve kaybederken verilir.Trabzonsporumuz peşpeşe iki maç kaybetse de ben yine şampiyon olacagız ve hakediyoruz diyorum.

Samet Berber
16.02.2020, 11:59
Bugün taraftar üzerine düşeni yapıp o sahayı Sivas'a dar etmeli, gerisini takım halledecektir.

Mert Pasa
16.02.2020, 11:59
2.çocuğum olacak birde şampiyon olursak hayatımın en anlamlı yılı olacak.

Allah sağlıkla sıhhatle kucagına almayı nasip etsin kardeşim

hofsaale
16.02.2020, 12:03
Sevgili kardeşim ben de aynı duygu yoğunluğundayım sabırsızım elimden gelse takvimleri mayısa direk almaya razıyım.Ama bu tarz beylik sözler genelleşirse bu yolculuğa anca yük oluyor.Ben de diyorum ki destek kötüyken ve kaybederken verilir.Trabzonsporumuz peşpeşe iki maç kaybetse de ben yine şampiyon olacagız ve hakediyoruz diyorum.
canim abim...artik daha mazaret yok suan hersey istedigimiz gibi oldu...

evimizdeki her macta rakibi bogmaliyiz...cimleri yemeliyiz..rakip burdan bir korner almak bile ne kadsr zor oldugunu hisetmeli...

bu gs iyi yapior...bu saatden sonra bir mazaretimiz yok...ömür de geri döndü...stu da....Costa manoel alisior...

sivas bjk malatya
su 3 maci alirsak...yolun 50 % gecmis oluruz

Samet Berber
16.02.2020, 12:05
İçerdeki maçları alırsak şampiyon oluruz ben bunu bilir bunu söylerim. Taraftar bu maçları almalı artık.

nakzo
16.02.2020, 12:07
Allah sağlıkla sıhhatle kucagına almayı nasip etsin kardeşim

Teşekkürler sagolun

Yiğit Gayretli
16.02.2020, 12:09
Tam konsantrasyon halindeyim. Sadece galibiyetin nasıl geleceğine odaklanmış durumdayım.

Enes Başkaya60
16.02.2020, 12:09
Tam konsantrasyon halindeyim. Sadece galibiyetin nasıl geleceğine odaklanmış durumdayım.

Senin Allah'ına kurban Yiğidim Odaklanmaya devam...

ÖmürKaradeniz61
16.02.2020, 12:18
Zamanda geçmiyor bi el atın da şu saat ilerlesin sabahın köründe kalktık heyecandan uyuyamadık.

Samet Berber
16.02.2020, 12:19
Zamanda geçmiyor bi el atın da şu saat ilerlesin sabahın köründe kalktık heyecandan uyuyamadık.
Sanırım en son şampiyonlar ligi maçlarında böyle hissetmiştim. Futbolcular bizim hissettiklerimizin yarısını hissediyorsa bu maçı kazanırız.

Muhammed Ayaz
16.02.2020, 12:20
2.çocuğum olacak birde şampiyon olursak hayatımın en anlamlı yılı olacak.Allahım analı babalı büyütsün inşallah kardeşim.
Rabbim evlerimizden huzuru mutluluğu ve haliyle de bol bol Trabzonspor galibiyetlerini eksik etmesin.[emoji4]

trbzonsporlu
16.02.2020, 12:20
vipler neysede normal biletlerin bitmesi lazım. 1000 civarı normal bilet kaldı. tek koltuk boş kalmamalı cehenmemi yaşamalı sivaslılar ve özelliklede mert hakan. twiti sildiğin zaman hiç atmamis olmuyorsun mert hakan bey

mtufkci61
16.02.2020, 12:23
Sabah sabah kulübün videosunu izledik duygulandık Iyimi, yeter artık bu milletin hakkını yedikleri bu sene o sene hakemide tffsinide üst üste koyup şampiyon olmalıyız OLACAĞIZDA!

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fadigaTS
16.02.2020, 12:26
vipler neysede normal biletlerin bitmesi lazım. 1000 civarı normal bilet kaldı. tek koltuk boş kalmamalı cehenmemi yaşamalı sivaslılar ve özelliklede mert hakan. twiti sildiğin zaman hiç atmamis olmuyorsun mert hakan bey

Attığı twit ne? Yazabilir misin?

Samet Berber
16.02.2020, 12:28
Attığı twit ne? Yazabilir misin?
18665

çepni_61
16.02.2020, 12:39
Goiano ve Mert Hakan oynuyor mu acaba

nakzo
16.02.2020, 12:40
Allahım analı babalı büyütsün inşallah kardeşim.
Rabbim evlerimizden huzuru mutluluğu ve haliyle de bol bol Trabzonspor galibiyetlerini eksik etmesin.[emoji4]

Sagolun

Samet Berber
16.02.2020, 12:42
Goiano ve Mert Hakan oynuyor mu acaba
Çok büyük ihtimal oynayacaklar.

bahadır2561
16.02.2020, 12:42
Varya sahaya çıktıklarına pişman olacaklar.

Öyle bir fark bekliyorum.

cyberentalpi
16.02.2020, 12:45
Eşim, oğlum " Baba Trabzon'a gidiyor muyuz " diyor. Trabzon daki arkadaşlar şimdiden Otel rezervasyon yapalım diyoruz. Sizce hangi otel olmalı. Hesabımız Konya maçında bu işin bitmiş olması. Yani o hafta sonu orada olacağız. Trabzon u hiç bilmiyoruz
1- Amacımız Oteli sadece konaklama olarak kullanmak
2- O gün kentten o şampiyonluk duygusunu yaşamak

Belki 2 gün izin alıp öncesini minik bir gezi de olur.

Sizce hangi otel. 3 kişilik bir aile için fazla pahalı olmayan orta yollu Kalınabilecek bir Otel. Birde nereden alalım
a. Vakfıkebir yomra akçaabat olur mu ?
b. Şehir merkezi olur. Gece kutlama yapıp kolayca gidelim.
c. Uzungöl alsak çok mu uzak olur. Yani ilk amaç Turizm değil. Ama gelmişken neden olmasın deriz.

savas avci
16.02.2020, 12:46
Kim oynarsa oynasın mert hakan yada başkası eze eze yeneceğiz başka yolu yok

battle symphony
16.02.2020, 12:48
Kesin kazanmalıyız. Yok Sivas lider takım bilmem ne çok pis bir fikstüre giriyoruz önümüzdeki 8 maçtan minimum 17 puan almamız lazım ki hem kolay değil hem de harbiden minimum. Fener dün yarış dışı kaldı, şu an tek rakibimiz Gs ve biz o zor fikstür arasında 2 kez şikecilerle oynayacağız bir de erteleme maçımız var. Gs sinsi sinsi geliyor ve deplasmanda oynayacağız onlar ile.

Önümüzdeki 5 maçtan 13 puan hedefi koymalıyız ki maçlar da Sivas, Bjk, Rize, Antep, Başakşehir. Malaty maçına banks 3 puan dersek 11 de kurtarır ama 11 minimum işte.

Çok oyuncumuz sınırda fakat özellikle Nwakaeme ve Guilherme çok dikkatli olmalı.

Enaldo61
16.02.2020, 12:48
Mert Hakan'ı felç eder bizimkiler rahat olun.

yasin196761
16.02.2020, 12:50
Galibiyet bekliyoruz fakat yenilgi veya beraberlik halinde bile karaları bağlamamak lazım daha çok maç var.

Berke6198
16.02.2020, 12:54
Malatya deplasmanı bir bonus gibi görülebilir ancak hem çıkılmamış hiçbir maçı garanti olarak görmemeli hem de o bonusu bu maçta harcamamalıyız. Mutlak galibiyet lâzım.

Pozitif yayıyoruz! :)

odyseuys
16.02.2020, 12:57
maçın sonucu sivas'ın ortasahadaki dinamizmine ve sertliğine nasıl karşılık vereceğimize bağlı. gençler maçındaki gibi ikili mücade kazanma oranı 60'a 40 rakipte olursa çok zor maç olur bizim açımızdan.

El Cordobes
16.02.2020, 12:58
Böyle zamanlarda Trabzon dışında olmak üzüyor adamı. Ha deyince de gidemiyorsun iş güç yüzünden. Şimdi arkadaşlarınla bir araya gelip 50 bin tane kadro yapıp yapıp bozmuş olacaktın, maçı tekrar tekrar kafanda oynayacaktın. Pideni gömüp üzerine çay keyfini de yaptıktan sonra stada doğru yollanacaktın. Burda bekle ki vakit geçsin. Her tarafta Sörloth un yüzünü görüyorum.

Gökhan Balcı
Bırak fb nin puan kaybını bırak sivasın eksikleri vs sini bırak haftayı lider kapatmayı. Bırak gs fb maçını. Hesapları bırak puan tablosuna bakma. Çık oyna. Kazanamazsan hesapların hiçbir önemi olmayacak çünkü. Önünde bir doksan dakika var. Son doksan dakikanmışçasına çık oyna kazan.

Mert'
Alalım bu maçı artık. FB’de kaybetmişken arayı açma ve direk rakiplerden olan Sivas’ı psikolojik olarak devre dışı bırakma fırsatını kullanalım.

B.Yiğit
16.02.2020, 12:59
Şu saate kadar biletler nasıl bitmez.

champions
16.02.2020, 13:04
Kağıt üzerinde maç öncesi bir çok şey lehimize olsa da Sivas ligin en iyi 2-3 takımından biri ve biz istikrarlı olarak kötü oynamaya devam ediyoruz.
2 takım da yerleşik savunmaya zorlanıyor, hızlı hücumlar ve geri dönüşler maçın sonucunu belirler.
Öne geçen takım rahat bir galibiyet alabilir. Geriye düşmemek önemli.

trbzonsporlu
16.02.2020, 13:05
sivas an itibariyle 2.
bugün saat;
15.30 da 3.
18.00 da 4.
21.00 da ise 5. liğe kadar inecek.

haftaya alanyayı da yenemez bunlar.

UYZD
16.02.2020, 13:07
Eşim, oğlum " Baba Trabzon'a gidiyor muyuz " diyor. Trabzon daki arkadaşlar şimdiden Otel rezervasyon yapalım diyoruz. Sizce hangi otel olmalı. Hesabımız Konya maçında bu işin bitmiş olması. Yani o hafta sonu orada olacağız. Trabzon u hiç bilmiyoruz
1- Amacımız Oteli sadece konaklama olarak kullanmak
2- O gün kentten o şampiyonluk duygusunu yaşamak

Belki 2 gün izin alıp öncesini minik bir gezi de olur.

Sizce hangi otel. 3 kişilik bir aile için fazla pahalı olmayan orta yollu Kalınabilecek bir Otel. Birde nereden alalım
a. Vakfıkebir yomra akçaabat olur mu ?
b. Şehir merkezi olur. Gece kutlama yapıp kolayca gidelim.
c. Uzungöl alsak çok mu uzak olur. Yani ilk amaç Turizm değil. Ama gelmişken neden olmasın deriz.

beşirliden bir otel tutabilirsiniz. hem stada yakın hem de şehir merkezine uzak değil. uzunkum otel var ismini hatırladığım ancak başka oteller de var. uzungöl'ü görmek istiyorsanız bir tur şirketiyle günübirlik gidebilirsiniz en son 50-75 tl arası bir ücreti vardı. şehir merkezindeki oteller ya çok kötü kalınamayacak oteller oluyor ya da çok pahalılar. merkezden otel tutmanızı tavsiye etmem bu yüzden.

Doğukan Uçan
16.02.2020, 13:11
ne iyi takımı kardeşim ya antalya hafta içi şov yaptı :D

toksoy61
16.02.2020, 13:13
bakın TS iyi oynamıyor. ve sert, mücadele eden, dinamik takımlara karşı varlık gösteremiyor. örnek fb maçları, gençler maçı vb. sivas koşan, sert dinamik bir takım. geçen haftaki gibi oynarsak şaşırtıcı sonuç almaları beni şaşırtmaz. avantajımız çok eksiklerinin olması. taraftar boşu boşuna takımı gaza getirmemeli. akıllı ve sakin kalmalıyız

outlaws61
16.02.2020, 13:13
Galibiyet bekliyoruz fakat yenilgi veya beraberlik halinde bile karaları bağlamamak lazım daha çok maç var.

Karalar bağlamayız ama psikolojik olarak bizi çok geriye atar ve şampiyonluk şansımız %30 falan azalır

trbzonsporlu
16.02.2020, 13:17
sivasın 2. devre top filan oynadigi yok.
bjk maçı karius yumurtladı ki o dönem erzurum bile bjkyi tokatladi 2 mactada
rize maçı berbaberligi son dk kurtardılar.
antepte telef oldular.
başaksehir macı karli zeminde oynadı basaksehir one gecince baskı yaptı gibi gözuktüler aynisini basaksehir bjkyede yapti one gecince geriye cekildiler.
sahalarında antalya maçı 2. yarı antalya maçı domine etti.

çıkarken kaptırdiğımız toplara dikkat edersek hicbir sıkıntı yaşayacagimizi düşünmüyorum

Lazman
16.02.2020, 13:21
maca gecenki maclar gibi laylaylom baslarsak bu mac bitmez.ilk yari kesin gol yemememiz lazim.

laudrupp61
16.02.2020, 13:22
beraberlik iyi sonuç rolantide oynamalıyız, maç eksiğimizde var beraberlikte şansımız devam eder ama kaybedersek işimiz biter

angraf
16.02.2020, 13:22
ilk 20 dk'da bulacağımız 1 gol farka götürür maçta gol olmaması sivasa yarar bizi strese sokar. En önemlisi ise evimizde puan kaybetmemeliyiz bu durumda alacağız başka yolu yok

ALDENİRO
16.02.2020, 13:28
Bu maçı taraftar almalı. 90 dakika destek

Enaldo61
16.02.2020, 13:29
Taraftar ve saha bir olmalı artık birbirini gazlamalı, şampiyonluklar anca bu şekilde gelir, her şey mükemmel olmalı ki, zoru başaralım. Bir şey bile eksik olursa şampiyonluk yine gelmez.

asilhamsi
16.02.2020, 13:31
Hayret abi ilk kez azarlamamışsın :) Yok guilherme'yi bekletebiliriz, yedekten girince en yüksek performansı verecek oyuncu o. Sivas yorgun baya. Maç başında hızlı başlayıp skor alırlarsa kapanmaya gidecekler. Sert başlayip, maç sonunu da taze ofansif oyuncuyla oynayabiliriz. Ekuban ve yusuf da yok çünkü.

Sonuçta karşımızda da ziya'yi sol iç, sol açık oynatip bjk ve fener'i yenmiş bir takım var. Bizim kaliteli oyuncularımızın kafası defansif olarak rahat olduğunda daha iyi sonuç alırız.

Sezonun devamında da ekuban sörloth nwakaeme üçlüsüyle oynamanin doğru olacağini düşünüyorum.

Bu hücum hattına kapanmak istemeyecek rakipler, önde basmaya çalışacaklar. O zaman ekuban ve ndiaye etkili olacak. Kapansalar, bekler gelecek. kafa vuracak 3, 4 oyuncu olacak. Önlemi zor bir takım olacağız.

Bir iki tane eksik konu var, o anlar da gençlerbirligi maçında olduğu gibi hep lehimize işler olur inşallah, güle oynaya şampiyon oluruz.

Eku sorloth waka üçlüsüne katılıyorum ancak ekuban malesef sakatlıklar yüzünden hazır olamıyor bir türlü.

Guilherme bu formuyla zor yedek kalır.

Keza obi yi hocanın kesmeyecek ve zaten öyle olmalı.

Sturridge tam bir çilingir.Ancak kanatta degi kaleye en yakın yerde oynamalı.

Mesela hocanın oynatmaya çalıştığı 4 3 1 2 de sorloth ile birlikte ucta oynamalı.

asilhamsi
16.02.2020, 13:33
Hoca fener maçında 4 3 1 2 denedi ancak forvet arkasına koyduğu yusuf bu işi yapabilecek oyuncu değil mesela yazıcı takımda olsa tam oranın adamı.guilherme bence oynayabilir.

Sosa obi badu
Guilherme
Stu sorloth

Ancak bu seferde waka kadroda olmuyor.

asilhamsi
16.02.2020, 13:36
Guilherme badu sosa waka
Stu sorloth

Mesela böyle bir 4 4 2 defansif olarak ne yapar?

ysngmz
16.02.2020, 13:42
Maç saatini bekleme başladım galip gelirsek Türkiye bizi konuşacak

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
16.02.2020, 13:43
Stu oynamaz beyler 11'e yazmayın olmaz, hiç koşmuyor bırak defansı hücuma bile koşmuyor vazgeçin artık, yedekten girip birkaç katkı yapsa yeter.

My
16.02.2020, 13:43
Biraz fazla havaya girdik bence. Bu maçı kazansak da kaybetsek de hiç bir şey bitmeyecek. Daha 14 maç var. 14 maç. Dile kolay.

Ne düğümü çözer bu maç ne de kördüğüm oluruz. Olası kötü bir sonuçta aşırı reaksiyon vermeyelim. Ve Allah aşkına sakin olun :) Daha bismillah demeden sinir harbine girip bizi de germeyin uşaklar :)

ilelebeTS
16.02.2020, 13:45
Kim oynarsa oynasın önemli olan kazanmak.

mtufkci61
16.02.2020, 13:46
Ulan sturridge bi gol atıp dansını yapsan 1 hafta konuşulacaksin sonra da gidersin sene sonu ingilterene ,az aldigin parayı haket .Gol makinesi aldık çamaşır makinesi çıktı vakası olmasın gene [emoji23]

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Civelek61
16.02.2020, 13:48
Sinsi gs yavaş yavaş geliyor. Bu hafta kazanmalıyız yoksa çok gaza gelir gs. fb bitti artık tablo çok değişti artık rakibimiz sinsi gs bence. 3 puan gelmeli bugün

angraf
16.02.2020, 13:49
Sinsi gs yavaş yavaş geliyor. Bu hafta kazanmalıyız yoksa çok gaza gelir gs. fb bitti artık tablo çok değişti artık rakibimiz sinsi gs bence. 3 puan gelmeli bugün

gsnin daha fb sivas alanya biz ve basiktasla macı var göreceğiz neler yapacaklarını balon bence patlayacak fener gibi

Courage
16.02.2020, 13:49

Hayır, buna asla katılmıyorum. Artık Şampiyonluk için oynayacağız ve yakışacak seviyede oynayacağız.

Bu baskı sezon başı gibi negatif etki oluşturmaz pozitiftir. Daha çok maç var telafi ederiz rahatlığı artık bitmiştir. Bir sonraki hafta kiminle oynayacağımıza bakmadan her hafta bizim için "en önemli puan" haftasıdır.

Can
16.02.2020, 14:00
Allahım Lütfen...

Mehmet Fatih Yavuz
16.02.2020, 14:09
"şampiyonluktan bahsetmek için henüz erken" diyen kalmadı değil mi?

O zaman akşama uzun bir horon kurarız Allah'ın izniyle.

Vurun, öyle vurun ki yankısı İstanbul'dan gelsin.

Serdar A
16.02.2020, 14:13
Uğurcan
JP--Hüseyin?--Campi?--Novak
Sosa--Mikel
Guilherme--Ndiaye--Nwakame
Sorloth

Bu takımın normal şartlarda Sivas'a 3 tane sallaması lazım.

kayseriliyiz
16.02.2020, 14:16
Galibet nasip eyle Allahim,
Amin.

Oğuz B.
16.02.2020, 14:18
şb bitti yorumları bizim kazandığımız senaryoda gerçek olur. Henüz biten bir şey yok biz kazandıkça alayı bitecek.

O sefilleri bırakıp maçımıza odaklanmalıyız.

angraf
16.02.2020, 14:26
şb bitti yorumları bizim kazandığımız senaryoda gerçek olur. Henüz biten bir şey yok biz kazandıkça alayı bitecek.

ne güzel söyledin biz kazandıkça hepsi bitecek .. Herşey bizim elimizde.

çepni_61
16.02.2020, 14:30
Kadro iyi

Halil Alemdar
Allahım sen elimizden tut nolur..

BlackPanther
Sivasspor'da büyük yemin!

Yiğidolar, pazar günkü Trabzonspor maçına final gözüyle bakıyor... Kırmızı-Beyazlı oyuncular, “Artık tamamen lige asılacağız. Trabzonspor’u yenelim ve liderin kim olduğunu gösterelim. Bize şans vermeyenlere inat sonuna kadar yarışta olacağız” sözleriyle kenetlendi.

Trabzonspor 61
16.02.2020, 14:31

Febe bitti. Biz kazanamazsak da bitti. Sivas, basak, alanya, gs ve biz. Bir degil, üc degil, 5 tane rakibi var. 12 de 12 yapması lazım sampiyon olmak icin.

febe bu performansla her deplasmanda puan bırakacak

BlackPanther
16.02.2020, 14:33
Sivasspor'da büyük yemin!

Yiğidolar, pazar günkü Trabzonspor maçına final gözüyle bakıyor... Kırmızı-Beyazlı oyuncular, “Artık tamamen lige asılacağız. Trabzonspor’u yenelim ve liderin kim olduğunu gösterelim. Bize şans vermeyenlere inat sonuna kadar yarışta olacağız” sözleriyle kenetlendi.

Bunlar nasil bu kadar büyük konusa biliyorlar?

fadigaTS
16.02.2020, 14:34
Bunlar nasil bu kadar büyük konusa biliyorlar?

Bizim eziklik psikolojisinden bir türlü çıkamıyor oluşumuz herkese cesaret veriyor.

Arif Timurcioğlu
16.02.2020, 14:37
Sivas ve eziktasi yenindigimiz taktirde o ruzgarla bizi kimse tutamaz, fırtına kopar fırtına!

Ogün YAZICI
16.02.2020, 14:38
Trabzonspor'un bugün çıkacağı kadro Ajax ya da Psv'de
olsa ve Sivas şu kadrosuyla Avrupa deplasmanına çıkıyor olsa Ajax ya da Psv muhtemelen 5 falan atar

Sörloth Nwakaeme falan rencide eder.Ayaklarindan top alamaz Sivas.

Ama Türkiye'deki gerilimden mi,teknik ekip yetersizliginden mi ,hakem yönetiminden mi ,futbol ortamından mı yoksa şehir olarak bu maçları yönetemediğimizden midir nutkumuz tutuluyir sahaya çıkınca .

Yoksa şu iki kadro Avrupa'da herhangi bir ligde karşılaşsın Trabzon 5 atar

Emirhan Yazıcı
16.02.2020, 14:38
Uğurcan, Pereira, Hosseini, Campi, Novak, Mikel, Sosa, Ndiaye, Guilherme, Nwakaeme, Sörloth

Stu yedek

Numan Yerlikaya
16.02.2020, 14:45
Hüseyin kesik yemiş helal hocam

Halil Alemdar
16.02.2020, 14:45
Kulübün yayınladığı videoyu tekrar izledim.. Allah kitap aşkına alın şu maçı

odyseuys
16.02.2020, 14:46
ekuban ve messias esamede yok. ekuban'ın olmaması can sıkıcı. kenardan katkı verebilecek bir oyuncuydu.

smart
16.02.2020, 14:46
11 güzel

ilelebeTS
16.02.2020, 14:47
https://pbs.twimg.com/media/EQ5SGe5WoAAdx5C?format=jpg

Halil Alemdar
16.02.2020, 14:47
Bravo hocam Costayı bekliyordum ama Hüseyinin bi şekilde kesik yemesi bizim için de onun için de iyi oldu

BlackPanther
16.02.2020, 14:48
Hüseyinin yerine Hosseini oynuyor

ilelebeTS
16.02.2020, 14:49
Ekuban riske edilmedi demek ki. Manoel de kontenjana takıldı.

angraf
16.02.2020, 14:50
hüseyin kesik yemiş hüsseyini 11 de ayrıca kanatlarda guillerme ve nwakeme ileride de kral var hamle olarakta kenarda sturige var bu maçı alacağız

Emre Veli
16.02.2020, 14:50
Herkes kadroyu beğendiğine göre puan kaybı geliyor:D tahminim 0-0.

Uğur Ö.
16.02.2020, 14:51
Çok büyük bir kadro kalitesi farkı var, en zayıf halkalar kesik yedik, aslında kötü topçular değil ancak psikolojik olarak dayanamadılar.

ÖmürKaradeniz61
16.02.2020, 14:52
Hüseyinin kesik yemesi kimsenin yeri garanti değil mesajı sebebiyle güzel oldu. Tebrik ediyorum hocayı.

Antonio
16.02.2020, 14:54
Yusuf sari nasil olmaz bari yedekte olsaydı sakat mı çocuk. Genel olarak iyi sağ kanatta parmak olsaydı daha iyi olurdu.

BlackPanther
16.02.2020, 14:55
Kulübün yayınladığı videoyu tekrar izledim.. Allah kitap aşkına alın şu maçı

Evet. Rahat duramıyorum şu an. Çıldıracağım.

Ogün YAZICI
16.02.2020, 14:55
Sezon başından beri Hosseini Campi bekliyoruz iki yabancı transfer yaptıktan sonra oynatıyoruz bu tandemi bu sezon ikinci defa :)

Fıkra gibi klübüz
Burada en büyük elestiri de Ünal Karaman'a

Bu tandemle içerdeki Basel maçına çıkmıstik ve gayet basariliydi bu ikili
O maçı batiran sağ bek oynayan Türkmen olmuştu
Ve Ünal Karaman bir daha Hosseini Campi oynatmamıştı

BlackPanther
16.02.2020, 14:56
Hüseyinin kesik yemesi kimsenin yeri garanti değil mesajı sebebiyle güzel oldu. Tebrik ediyorum hocayı.

O da kendini biraz geliştirsin. Hiç bir ilerleme yok beyefendide.

BlackPanther
16.02.2020, 14:57
Sezon başından beri Hosseini Campi bekliyoruz iki yabancı transfer yaptıktan sonra oynatıyoruz bu tandemi bu sezon ikinci defa :)

Fıkra gibi klübüz
Burada en büyük elestiri de Ünal Karaman'a

Bu tandemle içerdeki Basel maçına çıkmıstik ve gayet basariliydi bu ikili
O maçı batiran sağ bek oynayan Türkmen olmuştu
Ve Ünal Karaman bir daha Hosseini Campi oynatmamıştı

Analizin gerçekten doğru!

LittleFinger
16.02.2020, 15:00
Şaşkınım, Türkmen kesildi ha?

Oruç
Maç öncesi istatistiklerde Hüseyin ile Sivas stoperinin hava topu alışını veriyordu beinsports. Hüseyin 37 top almışken Apin 71 hava topu almıştı. Hoca nihayet doğruyu bulmuş. Hüseyin en zayıf halkası bu takımın. Neyse ki bitti devri.

ucurum
Hüseyin hocam her hafta bir artı ekliyorsun hanene

Bu sene en çok senin başarılı olmanı istiyorum

Hüseyin'i yedeğe çekmenden dolayı öpüyorum yanaklarından

CesurHamsi
16.02.2020, 15:02
Oghhhhh be!!! HOSSEINIIIIIIIIII!!! Huseyin oynamiyo Allahim sukurlerrr olsun

nbay
Tarihimizde ilk kez tek yerli ile sahaya çıkıyoruz muhtemelen.
Gs ye çok laf attık geçen sene, çok da büyük konuştuk ama gelin görünki bir farkımız kalmadi .

Ekrem D.
Bu macta, icerisindeki butun oyuncularin oyuna girebilecegi bir yedek kulubemiz var. Yillardir ilk defa boyle bir duruma sahit oluyorum.

Oğuz B.
16.02.2020, 15:03
Elemanın "oynayamaz ayağı koptu" dedikleri yine 11 çıkmış. Ne gavara işler. :D

gtem
16.02.2020, 15:04
gençler alanyaya attı...
Şimdi sıra bizde

LittleFinger
Gs ye çok laf attık geçen sene, çok da büyük konuştuk ama gelin görünki bir farkımız kalmadi .
Tamam gs'ye laf etmek için kerem'i sürelim sahaya.. forvette de keselim sörloth'u koyalım muhammet'i.. sağ kanata da safa'yı koyalım.. gs'ye laf atmaya devam edebiliriz böylece.

artvints
Kadro isim olarak iyi gözüküyor ama parçalar çok uyumlu değil, yarım saat tempo yapıp sonra bir anda oyundan düşecek hissi veriyor. Yük ndiaye'nin üstünde.

Sivas topu bize bırakır. top dolaştırırken tempomuz yüksek olur inşallah. Duran toplar da önemli. Akan oyunda sıkı oynayıp duran toplardan rahat bir galibiyet de alabiliriz.

Trabzonspor 61
16.02.2020, 15:05

Farazi konuşmalardı onlar. Böyle bir kural varsa adamlar isterse 50 yabancıyla cıkar. Aynı sekilde biz de istersek full yabancı cıkarız.

milliyetcilik burada olmaz cephede olur

Ekrem D.
Hosseini - Campi tandemi guzel de,

Turkmen, hizina en cok ihtiyacimiz olacagi maclardan birinde kulubede oturacak (:

AyhanPe
Gencler atmis. Dünki sonuclar mi tekrarlaniyor yahu. Dün 15 baslayan macta deplasman takimi kazanmis. Tersi olsun..

ilelebeTS
16.02.2020, 15:07
Kadro kalitesini konuşmaya gerek yok. Önemli olan motivasyonumuz, maçı ne kadar istediğimiz, zirveyi ne kadar istediğimiz.

A.Gökhan AKIN
16.02.2020, 15:07
Ne kadar organize olduklarını fb maçında gördük hocam.

Bizim önümüze geçmesinler yeter ki bin tane başakşehir gelse hikaye.

Suan ligde bizim üstümüzde takım yok.

İstediğimiz zaman her türlü gol bulabiliyoruz.

Savunma kısmını iyi yaptığımız zaman bizi geçebilecek takım ligde sıfır.

maç karşılaştırması yapacaksak o zaman fener maçındaki mükemmel futbolumuzda akıllarda kalmıştır diye düşünüyorum.. zaten savunma yapamadığımız çok açık konuştuğumuz konuda bu 3 mağlubiyetin var 2 sini içerde almışsın. Çok kendine güven çok hata yaptırır..

artvints
16.02.2020, 15:08
Rakip ziya ile çıkmış, merkezi kalabalık olacak. Topu kanatlara yaymamiz lazım.

outlaws61
16.02.2020, 15:10
maç karşılaştırması yapacaksak o zaman fener maçındaki mükemmel futbolumuzda akıllarda kalmıştır diye düşünüyorum.. zaten savunma yapamadığımız çok açık konuştuğumuz konuda bu 3 mağlubiyetin var 2 sini içerde almışsın. Çok kendine güven çok hata yaptırır..

Maç karşılaştırması yapmıyorum.

Fb maçındaki organize halleri beni benden aldı diyorum.

Kendimize güvenimiz tam.

Allahın izniyle bu sene mutlu olacağız.

O yüzden başakşehir maçını falan içerde alamıyorsak bırakalım bu işi.

Bundan sonra kim olursa olsun devam.

Oğuz B.
16.02.2020, 15:10
https://pbs.twimg.com/media/EQ4eQkIW4AA4z9b?format=jpg&name=small

**

Başarılar, en içten dualarımız sizlerle...

DeAgLeMaNyAq
16.02.2020, 15:11
Hüseyin'in özellikle geçen haftaki performansından dolayı kesik yemesi bekleniyordu lâkin ligde aylardır o bölgede oynamayan Hosseini tercihi de ister istemez sürpriz oldu. Açıkçası bu maçta neşterin vurulup Da Costa'nın oynatılmasını bekliyorduk ancak onun da böylesine kritik bir maçta harcanmak istenmemesini de anlıyorum. 12 yabancı kuralından dolayı da Messias kadroya zor girecek gibi duruyor...

Ogün YAZICI
16.02.2020, 15:13
Bu arada Sivas'ın defansif kadro yapısı ve oyun anlayısı dünki Ankaragücü yapısına çok benziyor.
Fişi erken çekmek lazım ağır savunmamız var sıkıntı yaşarız

AyhanPe
16.02.2020, 15:13
Kötü bi süprizle karsilasmayalim da bugün. Suan bacanaklardayim. Burda genelde maglup oluyoruz. Yazayimda bu sefer tersi olsun :D

Enaldo61
16.02.2020, 15:14
Ben olsam Da Costa'yı oynatırdım ya.

outlaws61
16.02.2020, 15:14
Kötü bi süprizle karsilasmayalim da bugün. Suan bacanaklardayim. Burda genelde maglup oluyoruz. Yazayimda bu sefer tersi olsun :D

Hocam eğer öyle oluyorsa nolur ayrıl ordan :)

Isko6161
16.02.2020, 15:15
Bu arada Sivas'ın defansif kadro yapısı ve oyun anlayısı dünki Ankaragücü yapısına çok benziyor.
Fişi erken çekmek lazım ağır savunmamız var sıkıntı yaşarız

Zabağa gadar kontra yapsalar ne olurki ya? Ziya erdal ile mi cikacaklar kontraya? Yatabare ile mi? Tek silahlari Fernando. Onu tutalim yeter

Oruç
16.02.2020, 15:17
Rıza Çalımbay şimdiden ağlıyor.

nbay
16.02.2020, 15:17
Tamam gs'ye laf etmek için kerem'i sürelim sahaya.. forvette de keselim sörloth'u koyalım muhammet'i.. sağ kanata da safa'yı koyalım.. gs'ye laf atmaya devam edebiliriz böylece.

Dolaylı olarak gs ye laf atma işini başkan ve yöneticiler de yapmıştı.
Hiç bir konuda ileride seni ezecek söylemler konuşmamak gerekir .
Buna taraftar da yöneticiler de teknik heyet de dahil .
Işimize geldiği gibi davranıyoruz çoğu zaman .
Demek istedigim hüseyinin kesilmemesi ya da başka bir yerlinin oynatılması değildi.

trbzonsporlu
16.02.2020, 15:18
sivas hocası 6-7 oyuncum yok diye ağladı durdu emre haric ilk 11 lerinde eksik oyuncuları yok yam kadro çıkıyorlar maça

kayseriliyiz
16.02.2020, 15:19
2.çocuğum olacak birde şampiyon olursak hayatımın en anlamlı yılı olacak.Allah hayirli evlat nasip etsin.

trbzonsporlu
16.02.2020, 15:20
yerli oyuncu gormek isteyenler hekimoglu trabzon var gidip maclarini izleyebilirler. ben sampiyonluk sevinci yaşamak istiyorum.

odyseuys
16.02.2020, 15:21
sivas takımının sezonun ilk yarısında bizim maçta da çalıştırdıkları bir fernando oyunu var, ona çalışmışızdır büyük ihtimal. bir de hakan aslan'ın sürpriz çıkışlarından skor buluyorlar. mert hakan atacaksa göstere göstere olacak, ona ekstra önlemden ziyade konsantrasyon gerekli ama hakan aslan ve fernando'nun koşularına hem merkezle hem beklerle hem de stoperlerle doğru karşılık vermeliyiz.

bordomaviask
16.02.2020, 15:22
Allah yardımcımız olsun çok heyecanlıyım.

Gökhan Balcı
16.02.2020, 15:24
Tony ye ikili üçlü baskı olacaktır yalnız bırakmamalıyız

serdaracıl
16.02.2020, 15:24
Yerliydi yabancıydı şimdi bunların sırası değil. Hedefe kilitlenme zamanı

El Cordobes
16.02.2020, 15:27
Alanya da yenildi. Bir şey ekleyeyim, gençler gerçek kimliğine dönmüş. Hiç öyle vurarak kırarak pislik yaparak oynamadılar. Bizim maçta 19 faul yapan takım bugün 8 faul yaptı. Farkında değiliz ama geçen hafta bir oyunu veya bir planı bozduk sanırım.

Neyse engelleri aşmaya devam...

fadigaTS
16.02.2020, 15:28
Futbolcunun yerlisi yabancısı olmaz.İyi veya kötü futbolcu olur.Sahada bizim için iyi performans veren kimse o oynar.

Varlıbaş61
0-2 yeniliriz ..

redbul
hüseyin kesildi diye forumda bir matem havası var geç alınmış bir karar bu adam aylardır formsuz bana başarı lazım milliyetçilik değil kim iyi ise kim hakediyorsa o oynayacak bu işler miliyetçilik ile olsaydı ispanyada atletico bilbao her sezon şampiyon olurdu artık kafayı kaldırmak lazım futbol evrensel bir oyun oldu ticarete döküldü başarı varsa sponsor var başarı varsa para var ve kim hakediyorsa kim başarıyorsa o oynayacak .

İ. SARAL
16.02.2020, 15:29
Çok zor maç, umarım bir sıkıntı olmaz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
16.02.2020, 15:29
Hüseyin hocama bak saha içinden bahsediyor. Önceki TD gibi "çok maç oynadık, eksik var vs." gibi goy goy yapmıyor. Allah yardımcısı olsun. Hem onun hem de takımın. Şu maçı kazanırız inşallah.

fadigaTS
16.02.2020, 15:30
Alanya da yenildi. Bir şey ekleyeyim, gençler gerçek kimliğine dönmüş. Hiç öyle vurarak kırarak pislik yaparak oynamadılar. Bizim maçta 19 faul yapan takım bugün 8 faul yaptı. Farkında değiliz ama geçen hafta bir oyunu veya bir planı bozduk sanırım.

Neyse engelleri aşmaya devam...

Bundan haberiniz yok galiba https://twitter.com/tsgazetesi/status/1227158903345033222

kayseriliyiz
16.02.2020, 15:30
Ben begenmedim kadroyu

Enes Başkaya60
16.02.2020, 15:31
Ben begenmedim kadroyu

Senin düşündüğün kadro nasıldı abi bence gayet iyi bir kadro...

Ahmet Kara
16.02.2020, 15:32
sivas bize çok ters gelecek bir takım. diğer maçlar gibi uyuşuk top oynarsak kazanamayız.

Oğuz B.
https://pbs.twimg.com/media/EQ5bwcBXUAApQUz?format=jpg&name=4096x4096

U19 takımımız ligin 22. haftasında Kadir Özcan Tesisleri'nde karşılaştığı Demir Grup Sivasspor'u 2-0 mağlup etti. Takımımızın gollerini Safa ve Emircan kaydetti.

artvints
Hüseyin hocama bak saha içinden bahsediyor. Önceki TD gibi "çok maç oynadık, eksik var vs." gibi goy goy yapmıyor. Allah yardımcısı olsun. Hem onun hem de takımın. Şu maçı kazanırız inşallah.

Çünkü çok maç oynamadı, kadro geniş, eksik yok.

Sefaenes
16.02.2020, 15:33
1:0 olsun bizim olsun bütün sivasli ve şikebahce lileri üzelim

ÖmürKaradeniz61
Eğer ünal karaman olmasaydı şuan en az 10 puan daha fazlaydık, kimse bana hikaye anlatmasın bu kadro ünal karamana rağmen iyi puan topladı.

nuri45
insallah kontra yemeyiz. Defansif oynuyacaklar

Antonio
16.02.2020, 15:34
Huseyin bizim evladımiz bazen hatalı ama geriye hızlı dönüyor ve campi ile alışkanlık vardı. Bazen campiyi toparlıyordu. Hoseini de çok sert iyi stoper o da iyi oynayacaktir güveniyorum. Alanya maçında da savaştı hem on liberoda hem defansta.

kayseriliyiz
Senin düşündüğün kadro nasıldı abi bence gayet iyi bir kadro...Orta alani Sosa - Ndiaye - Guilherme
Ve tandeme Costa

Arif Timurcioğlu
0-2 yeniliriz ..
Kardeş sessiz düşün olumsuz havaya ihtiyacımız yok.

DeAgLeMaNyAq
16.02.2020, 15:35
Hosseini yerine Da Costa oynuyor. Kısmete bak. Umarım bizleri utandırmaz...

AyhanPe
16.02.2020, 15:36
Oyunumuzu oynayalim yeter. Endise edilecek bi durum yok..

redbul
0-0 lık skoru ne kadar az oynarsak bizim için avantaj olur 0-0 skorunu biran önce bozup ipleri elimize almalıyız sivas kontraya iyi çıkan bir takım ve 0-0 sonucunu iyi oynayan sahaya iyi yayılan klasik rıza çalımbay takımı ama yenik duruma düştüğünde de ne yapacağını bilmeyen gene klasik bir rıza çalımbay takımı avantaj bizde moral bizde saha ve seyirci bizde artık söz futbolcularda.

Onur Erçetin
Beklerin kademesine girecek iki stoper de oldukça ağır isimler.Pereira gibi basit çalımlar yiyen bir sağ bekin kademesinde hızlı bir stoperin olması gerekirdi.Hosseini pozisyonlarda ağır kalırsa Fernando faturayı çok ağır kesebilir.

kayseriliyiz
16.02.2020, 15:37
Bu maçtan çok korkuyorum

fadigaTS
16.02.2020, 15:37
Bilgilendirme | Müsabaka öncesi ısınma esnasında kasığında ağrı hisseden Majid Hosseini’nin yerine takımımızda Manuel Da Costa ilk 11’de görev yapacaktır.

Gümüshane
16.02.2020, 15:38
Anlamadim bu karamsarligi.. bence en rahat macimiz olacak..neyden korkuyosunuz 6 mactir galip gelemeyen sivastan mi?

ilelebeTS
Da Costa 11'e alınmış. Kafa golü yükleniyor :)

Oxychen
Sixvas'a çakar geçeriz.

https://www.youtube.com/watch?v=BxLXZ1-XsKM

Arif Timurcioğlu
16.02.2020, 15:39
Da Costa 11'e alınmış. Kafa golü yükleniyor :) 11 in son halini yazabilecek olan var mı?

Isko6161
Da Costa 11'de..

redbul
manoel da costa ilk 11 de hosseini sakatlanmış

Manu61
16.02.2020, 15:40
Sivas'ın üzerine hunharca gitmeyen her takım kazanabilir kontra yememeliyiz.

Emre Çömez
Sabah Spor
@sabahspor1
·
34sn
Trabzon'un 11'inde değişiklik!
Karşılaşma öncesi ısınma esnasında kasığında ağrı hisseden Majid Hosseini’nin yerine Da Costa oynayacak!

Enaldo61
İlginç oldu, Da Costa oynamalıydı yazmıştım az önce.

Onur Erçetin
Da Costa Pereiranın kademesine iyi giremezse fatura büyük olur.Savunma arkasına atılacak toplarda iki tane sprint atamayan oyuncuyla oynamak büyük risk.Takım halinde defans yapıyorsanız sorun yok ama önde oynuyorsanız sorun var.

BlackPanther
16.02.2020, 15:41
Hosseini sakatlandı

serdaracıl
Sivas'ın üzerine hunharca gitmeyen her takım kazanabilir kontra yememeliyiz.

Aynen. Akıllı olalım.

Gökhan Balcı
Şimdi merak ettiğim şu Hosseininin yerine ekubanı koyabilecek miyiz?

Enaldo61
16.02.2020, 15:42
Şimdi merak ettiğim şu Hosseininin yerine ekubanı koyabilecek miyiz?
Ekuban sakat değil mi?

iyattara
16.02.2020, 15:42
Hüseyin 4. Stoper tercihi mi oldu bir anda yani. Hadi hayırlısı bakalım. Bu sansssizliklari maç içinde yaşamayız inşallah.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Fatih Yavuz
16.02.2020, 15:43
Hüseyin in kıymeti anlaşılmaz inşaallah.
Oyun rakip sahada iken gelecek her ani atak başımıza bela olma potansiyeline sahip.
Umarım pozisyon bilgileri ile hız eksikliğini kapatırlar.

Enaldo61
16.02.2020, 15:44
Beyler kusura bakmayın da Hüseyin de oynasa o kontralar sorun oluyordu, Hüseyin Türkmen 5'linin en kötüsü, daha yavaş stoperler bile daha dengeli müdahale yapabiliyor. Hüseyin olmadığı için içim çok rahat. Cidden kötü stoper.

BlackPanther
16.02.2020, 15:45
Tribünler neredeyse bomboş. İptal edin artık maça gelmeyen kombileri!!

ilelebeTS
16.02.2020, 15:45
Hız konusunda Hosseini ile Da Costa arasında çok büyük fark yok. Lakin Da Costa hava toplarında bariz üstün, ayağı da daha iyi. Yanında Campi ile nasıl olurlar göreceğiz.