PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

CesurHamsi
14.02.2020, 22:14
Mikel ile oynamaya devam edersek, puan kayiplari yasayacagiz
takimin zayif halkasi
Vay be!!
kim oynicakmis baska? Bide en zayif halkasiymis..

nevzat61
14.02.2020, 22:16
Yarın akşam Ankaragucunden net bir galibiyet bekliyorum..

AyhanPe
14.02.2020, 22:17
Yarın akşam Ankaragucunden net bir galibiyet bekliyorum..

Ligden cekilmelerini istiyorsun sanirim :D :D

Uğur Ö.
14.02.2020, 22:22
Şampiyonluk için evimizdeki tüm maçları kazanmamız lazım. İpler bizim elimizde. Fb'nin fikstür avantajı falan hikaye.

Deplasman maçalarımız baya sıkıntı, bakalım yolun sonu ne olacak

nevzat61
14.02.2020, 22:25
Ligden cekilmelerini istiyorsun sanirim :D :D

Gerçekten samimi olarak beklentim var..Ankaragücü son haftalarda toparladı iyi top oynuyorlar..kendi taraftarı ile beraber çok üretkenler..

Trabzonspor 61
14.02.2020, 22:27
Yarın febe’de altay, gustavo ve muriqi kart ceza sınırındaymıs. Kart görürlerse gs macında yoklar.

yani demek oluyor ki kendilerini cekerek oynayacaklar macta kart görmemek icin

Furkan Özdem
14.02.2020, 22:30
Yarın kesin liderliğimizi ilan edeceğiz inşallah :)

AyhanPe
14.02.2020, 22:32
Gerçekten samimi olarak beklentim var..Ankaragücü son haftalarda toparladı iyi top oynuyorlar..kendi taraftarı ile beraber çok üretkenler..

Ankaragücü nü hakemlerin destegi olmadan yenebileceklerini düsünmüyorum ama bu maci bi sekilde aldiracaklar bunlara bence. Saibe/sIke gecmisi pek parlak degil Ankaragücü nün ama artik her puanin degeri büyük. M.Resit Akcay iyi bir teknik direktör ve cok iyi bir Trabzonspor lu. Ankaragücü elinden geleni yapacaktir. Hakemler engel olmazsa Fb puan kaybedebilir bencede..

Fb liler fark bekliyor mactan. Acayip morarirlar. Öyle böyle degil..

Tayfun
14.02.2020, 22:32
Yönetim futbolcuları ve teknik heyeti alacak karşısına, tüm kadro yönetim herkes toplanacak; Üzerimize oynanan oyunları, bu işin ciddiyetini anlatacak.

Sahada yürüyen, olayın ciddiyetini kavrayamamış futbolcu görmek istemiyorum. Rakip 1 koşuyorsa biz 2 koşacağız.

Bu işin şakası yok artık her maç final maçı gibi

Bud Spencer
14.02.2020, 22:33
Vay be!!
kim oynicakmis baska? Bide en zayif halkasiymis..

saygini bozma internet rambosu

nevzat61
14.02.2020, 22:38
Ankaragücü nü hakemlerin destegi olmadan yenebileceklerini düsünmüyorum ama bu maci bi sekilde aldiracaklar bunlara bence. Saibe/sIke gecmisi pek parlak degil Ankaragücü nün ama artik her puanin degeri büyük. M.Resit Akcay iyi bir teknik direktör ve cok iyi bir Trabzonspor lu. Ankaragücü elinden geleni yapacaktir. Hakemler engel olmazsa Fb puan kaybedebilir bencede..

Fb liler fark bekliyor mactan. Acayip morarirlar. Öyle böyle degil..

Önce ankaragücü pazar günü biz yenersek..bu hafta inanılmaz olur..

Trabzonspor 61
14.02.2020, 22:42
Yönetim cıkıp sikecilerin devletten aldıgı yardımları, degisen yasaları barkovizyonla göstermesi lazım basın toplantısıyla.

baskın basanındır. Biz sessiz durdukca namussuzlar haklı konuma geliyor kamuoyunda. Aglamayana meme yok bu düzende

KARAGOZLUM
Yarın febe’de altay, gustavo ve muriqi kart ceza sınırındaymıs. Kart görürlerse gs macında yoklar.

yani demek oluyor ki kendilerini cekerek oynayacaklar macta kart görmemek icin
bu cok iyi
insallah ankara puan alir sonraki hafta da fb gs beraber sampiyon trabzon:))

TSunami_69
Bayburttan gelecez maca nasip olursa

Erkan A.
14.02.2020, 22:46
Konuyla alakasi yok suan da
les gargalarda caner basaksehir oyuncusunu arkadan itiyor sari görmüyor bu caner hakeme küfürler yagdiriyor hakem kabul ediyor devam diyor , caner bunlari her mac yapiyor bu cocuk neden korunuyor sikecilerdeki emreden farki yok cok ilginc.
caner sari görse bize karsi cezali olcakti diye biliyorum cok ilginc seyler oluyor
burak bir ara topa eliyle uzandi hakem sonra sakatlik yüzünden oyunu durdurdu bein sport burakin eliyle uzandigi positionu göstermedi ben net gördüm oyun oynaniyordu ..
birseyler oluyor ya federasyon darma duman olmus ne yaptiklarina sasirdilar yada planli sekilde hersey ilerliyor yanliz bügün les gargalarin galibiyeti isteniyordu planlari tutmadi
bu les gargalari biz istanbulda tam kadro gidebilirsek besleriz adamlarda hic birsey yok..

Ufuk
14.02.2020, 22:51
Mert Hakan oynamayabilirmiş. Çok iyi olur oynamazsa. Kone ve Emre'de yok zaten. Yatabare'yi tut yeter.

Erkan A.
14.02.2020, 22:52
Trabzonsporumuzun oyun sekli oyuncu kadrosu sivasa ters gelecektir ilk mactada ünal hocamizin savunmaya yönelik oyunuyla bile kazaniyorduk sörloth penaltiyi atabilseydi

daha evelki yorumlarimda belirtigim gibi tahminim cok rahat kazancaz seklinde
sivasida yener geceriz les gargalarida istanbulda yeneriz tek endiselendigim mac basaksehir maci
basaksehire sansimiz tek tük tutmuyor..

Ahmet Aksu
14.02.2020, 22:54
önümüzde 7-8 zor maçımız var ama gs den sonraki son 3-4 maç kolay. tabi küme düşme mücadelesi verecek olan takımlarla oynayabiliriz o zaman için o da sıkıntı ama kendi sahamızda rakip tanımayız.
deplasmanda şuana kadar ligin en iyisi olsak da yine de zor maçlar var özellikle bjk-alanya-gs deplasmanları
kendi sahamızda rakip tanımayız biraz başakşehir sıkıntılı gibi

biz fb ile didişirken gs sessizden ilerliyor o yüzden haftaya biz havlu atmış beşiktaşı yenmeli diğer maçın berabere bitmesi için dua etmeliyiz :D

bir de malatya maçı ne kadar geç olursa o kadar iyi şimdilik liderlik koltuğunda oturmamalıyız psikolojiyi kaldıramayız :D maç eksiği ile 1 puan geriden devam edelim :D

Sacit
14.02.2020, 22:58
Doğru kararı bile idrak edemeyen bir topluluk ile muhatap oluyoruz

Bunları öyle bir kandırmışlar ki eroin mi alıyorlar ne yapıyorlar anlamadım!!
Sörlot sakatlanmaya yönelik üç tane tekme yedi, rakip oyuncu kırmızı kart görmedi.
Bunu konuşmuyor ama bana verilen haksız kırmızı karta takılıyor

Kudurmak serbest

Courage
14.02.2020, 23:06
Güncel cezanın tek maça indirilmesi ile birlikte artık Sivas'ı geçmek için bir engelde kalmamış oldu. Bence hakem faktörü ola ki spekülasyonlar doğrultusunda yönetecek olsa bile devre dışı.

İşte şimdi hem rakibi hem hakemi yeneriz bundan böyle.

CesurHamsi
14.02.2020, 23:13
saygini bozma internet rambosu
Birgun Rotterdama gelirsen, yada ben Duisburge gelirsem goruselim gardasim :) mucux

Sacit
14.02.2020, 23:19
Bizim hücum hattına karşı koyacak takım ligde yok.
Zayıf noktamız defans

Bu maçta h.türkmen yerine Majid - Campi veya Da costa ile başlamak doğru olur
h.türkmen dışında herkes oynar

Bu şahıs artık kulübede otursun hatta evde otursun

acan61
14.02.2020, 23:23
Ankaragücü puan alırsa, TS teşvikledi ve Akçay el altından ne kadar aldı açıklansın haberlerine hazır olun.

Sefa Alış
14.02.2020, 23:24
Pazar günü eze eze aldığımız bi galibiyet bekliyorum. Sivas ilk yarıdaki temposunu kaybetti ki beklenen buydu zaten. Eksikleri var, as kadroyla karlı sahada kupa maçı oynadılar ve yorgunlar. Şartlar iyi bi galibiyet için gayet müsait. Her ne kadar bu maçı final maçı gibi görseler de biz oyunumuzu oynadığımız sürece şansları yok. Maç eksiğiyle lider olmanın keyfini çıkarırız umarım.

AyhanPe
14.02.2020, 23:29
Ankaragücü puan alırsa, TS teşvikledi ve Akçay el altından ne kadar aldı açıklansın haberlerine hazır olun.

Sahaya yansimadi deriz..sIke/ tesvik islerini biraksinlar. Ordan yürüyemezler. Adamlar tescilenmis sIkeyle aldiklari kupaya toz kondurmuyorlar. O kadar da delil varken. Inkarda etmiyorlar sIke yapildigini. Radar bize tutuldu demislerdi. Sahaya yansimadi vs. Gecsinler bu isleri..

Carsi yi da harakete gecirdiler. Bugünki maglubiyet iyi oldu. Gs girmeyecek bu islere bu sene. Fb yi de takacaklarini düsünüyorum. Gs bu iki Ist. klübünü satabilir heran. fb bjk ortakligi ortaya cikali cok oldu..

Mesut
14.02.2020, 23:30
Yarın kesin liderliğimizi ilan edeceğiz inşallah :)

Pazar günü maç hocam

Harun-61
14.02.2020, 23:36
Sturridge, Sörloth ile birlikte ilk 11 de baslamali.

Ilk 30 dakika da skoru almaliyiz. Sonra rolanti.

Isko6161
14.02.2020, 23:43
Doğru kararı bile idrak edemeyen bir topluluk ile muhatap oluyoruz

Bunları öyle bir kandırmışlar ki eroin mi alıyorlar ne yapıyorlar anlamadım!!
Sörlot sakatlanmaya yönelik üç tane tekme yedi, rakip oyuncu kırmızı kart görmedi.
Bunu konuşmuyor ama bana verilen haksız kırmızı karta takılıyor

Kudurmak serbest

Bosver renktas fenerli i*nelerinin soyledigini niye takiyosun ki. 12numara gibi satilmis köpekleri ciddiye almamak lazim. "Aynen devlet bizi sampiyon yapacak, kudurun :D" diye gul geç. Bak dalgana :)

yasin196761
14.02.2020, 23:47
3-4 farklı skor istiyorum. Psikolojik olarak ben bu sezon şampiyon olacağım mesajını vermeliyiz.

Halil Alemdar
14.02.2020, 23:50
Sıtariçi napıcaz şimdi o kadar gazladık bütün antrenmanlara da katıldı.. oynatmazsak küsmesin :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AyhanPe
14.02.2020, 23:51
Bi kerede Sorloth sagda Sturridge forvet oynasin :D

Trabzonspor 61
15.02.2020, 00:01
Sahaya yansimadi deriz..sIke/ tesvik islerini biraksinlar. Ordan yürüyemezler. Adamlar tescilenmis sIkeyle aldiklari kupaya toz kondurmuyorlar. O kadar da delil varken. Inkarda etmiyorlar sIke yapildigini. Radar bize tutuldu demislerdi. Sahaya yansimadi vs. Gecsinler bu isleri..
Carsi yi da harakete gecirdiler. Bugünki maglubiyet iyi oldu. Gs girmeyecek bu islere bu sene. Fb yi de takacaklarini düsünüyorum. Gs bu iki Ist. klübünü satabilir heran. fb bjk ortakligi ortaya cikali cok oldu..

Her yerde söylüyorum kimse kabullenmese de türk futbolunda son senelerde Trabzon-gs ve fb-bjk ittifakı var. Bizimkisi el altından ittifak, onlarınki acık acık. UA nın son paylasımındaki begenilere bakın ne göreceksiniz.

cıkarımız icin bunu yapmazsak bizi yiyecekler bu sene

Mehmet SELEN
15.02.2020, 00:02
Bi kerede Sorloth sagda Sturridge forvet oynasin :D

Sturridge akılı olsaydı Abdulkadir dönünceye kadar plan öyleydi.Ama Sturridge su koyverince plan bozuldu.

Ogün YAZICI
15.02.2020, 00:04
Fatih Altaylı ve Rıdvan Dilmen dökülmeye başlamış.
Rıdvan Dilmen herşeyi biliyor haftalardir bu işin Trabzon'un kollanmasıyla falan alakası olmadığını da söylüyor da bunu anlayacak bir camiası yok.
Kafalarını kuma gömmüş sayıklıyorlar

Belli ki gs lobisi Hüsnü Güreli'yi başkan yapıp Nihat Özdemir'i göndermek için tüm kurullarla Trabzon ve devlet muhabbeti ile Fb-Ts gerginliği üzerinden ligi dizayn ediyorlar

Ben 1 ay içerisinde fb'nin saf dışı bırakılmasıyla Arenadaki Gs-Trabzon maçında Gs'yi şampiyon yapacaklarını düsünüyorum
Fatih Terim menfaatinin oluşmadığı yerde susmaz

Emre EFENDİOGLU
15.02.2020, 00:08
Sivas çok dinamik bir takım, eğer ki bunları rahat yenersek ki hiç sanmıyorum, işte o zaman bu takım şampiyon olur derim.

yasin196761
15.02.2020, 00:10
Bu malatya maçı ne zaman oynanacak? Alttaki rakipler gerçek puan farkını görmesi lazım.

14TS61
15.02.2020, 00:16

Bizim rakibimiz fener olmaz biyerde koparlar. Başakşehir ve GS sinsi sinsi geliyor.

Ankaragücü febe den puan alacak. Biz Sivas bjk maçını kazanırsak dik yokuşu çıkmış olur düzlüğe çıkarız.

Tekke
15.02.2020, 00:22
Her yerde söylüyorum kimse kabullenmese de türk futbolunda son senelerde Trabzon-gs ve fb-bjk ittifakı var. Bizimkisi el altından ittifak, onlarınki acık acık. UA nın son paylasımındaki begenilere bakın ne göreceksiniz.

cıkarımız icin bunu yapmazsak bizi yiyecekler bu sene

Zaten tüp kafayı azize tff bşk yaptı, ikisi de şikeden suçlu bulundu(h güreli itiraf etti) bjk kupa iade edip öbürü ülkeyi yakıp yıkıp kurtuldu ama Tff bşk da tüp kafa olarak süreci 7 yıl götürdüler

https://twitter.com/forzacimbomtr/status/1228421019158958080?s=20

Uefa ya 400 sayfayı bunlar çevirmişti ingilizce ye

https://twitter.com/ultrAslan/status/1228349982769545218?s=20

Ama gs en büyük mason takımdır, her zaman kazanır, terim gibi çapsız 9 kez geldi 8 inde şampiyon YAPILDI...

Mehmet BAŞ
15.02.2020, 00:24
Sörloth'un oynayacak olması bazılarının hevesini kursağında bıraktı. Allah'ın izni ile Sivas'ı yenip kalplerine de indireceğiz.

artvints
15.02.2020, 00:27
Daha hicbirşey belli değil. Henüz dolu dolu oynadığımız bir maç bile yok ve liderlik şansı ayağımıza geldi. Lider olabilirsin ama en zoru lider kalmak. En zor deplasmana bile 1 puan yazacak lüksümüz yok , puanlar yakın ve bu takimlarin ne yapacagi belli olmaz. Baska takimlari bize karsi motive edip, kendileri de rahat mac kazanmak icin her turlu cirkefligi yaparlar. Odak noktasi biz oldugumuz icin hakemler lehlerine daha rahat düdük çalar. Vitesi artırıp bu dönemde kayıpsız gitmemiz gerekiyor.

Oyuncular gündemi takip ediyordur, burada şampiyon olmak hicbir yerde şampiyon olmaya benzemeyecek. Akıllı olsunlar, çoşkulu oynasınlar zaten gerisi gelecektir.

Mehmet Ç.
15.02.2020, 00:28
"Efendiler, yarın Liderliği ilân edeceğiz!"

zorroid
15.02.2020, 00:29
Maalesef Sivasspor bizi elek yapar ;):D

Tekke
15.02.2020, 00:31
Bunlar öyle it öyle çakal ki Bjk TAMAMEN HAVLU attı ya, izleyin 1 hafta boyunca Bjk bizim maça bilensin diye FBJKKARDEŞ diye çalılacaklar

https://twitter.com/BaKu061/status/1228419577337581568?s=20

Trabzonspor 61
15.02.2020, 00:32
Zaten tüp kafayı azize tff bşk yaptı, ikisi de şikeden suçlu bulundu(h güreli itiraf etti) bjk kupa iade edip öbürü ülkeyi yakıp yıkıp kurtuldu ama Tff bşk da tüp kafa olarak süreci 7 yıl götürdüler

https://twitter.com/forzacimbomtr/status/1228421019158958080?s=20

Uefa ya 400 sayfayı bunlar çevirmişti ingilizce ye

https://twitter.com/ultrAslan/status/1228349982769545218?s=20

Ama gs en büyük mason takımdır, her zaman kazanır, terim gibi çapsız 9 kez geldi 8 inde şampiyon YAPILDI...

Mason fason fark etmez hocam. Düsmanımın düsmanı dostumdur. Benim canlı gözlerle gördügüm aleni 3 sampiyonlugumuzu calan takım febedir. Öteki takımlar beni ilgilendirmiyor.

bu sene sampiyonlugun en büyük favorisi bizken, 4. Şampiyonlugumuzu calmalarını seyredecegimize gs ile ittifak kurarım gocunmam. Mason fransız ermeni rum takımı olsa fark etmez

AyhanPe
15.02.2020, 00:33
Fatih Altaylı ve Rıdvan Dilmen dökülmeye başlamış.
...
Ben 1 ay içerisinde fb'nin saf dışı bırakılmasıyla Arenadaki Gs-Trabzon maçında Gs'yi şampiyon yapacaklarını düsünüyorum
Fatih Terim menfaatinin oluşmadığı yerde susmaz

Terim konusamiyor. Ben Gs nin sampiyon yapilacagina inanmiyorum. Gs - Trabzon macinda da bizi yenebileceklerini düsünmüyorum. O maca iki takimda iddiali cikar maca. Biz destansi bir galibiyet aliriz ve FbBjk nin devlet destekliyor propagandasi ragbet görmez artik. Eger ipin ucunu kacirirsalar bundan en büyük zarari kendileri görür..

Uefa/Fifa daki yolsuzluk krizide derinlesecektir. Kimse sanmasin ki sIke davasinda rüzgar tersine dönmez. Orda dönen yolsuzlukta su üstüne cilar muhakkak. Zaten bir kac kezde dillendirildi yerel ligde hicbir ceza uygulanmadigi. Kimse unutuldu sanmasin. Zamani gelince Uefa daki güc catismalarinda birileri kullanacaktir. Bakalim o zaman neler olur.

Ahmet Kara
15.02.2020, 00:34
ben hiç de rahat maç beklemiyorum, hele bir de uyuşuk gibi oynarsak şansa ihtiyacımız olur. ayaklara yere basmalı, hemen havaya girmeyin.

Yusuf BALCI
15.02.2020, 00:42
Fenerli birisi çıkıp gs şampiyon olursa meydanlarda sevineceğim diyebiliyor. İşte biz böyle bir camiayız. 3 kız kardeşler bile birbirini destekler bize karşı.

bordomaviask
15.02.2020, 00:43
Herkesin bize top yekün saldırması bir yandan iyi oldu camia olarak dışarıya karşı bir bütün olduk. Motivasyonumuzu sürekli diri tutmamızı, takıma her şartta tam destek vermemizi sağlıyor.

exelans_25
15.02.2020, 00:47
Bu maç topcular cikacak ve catir catir oynayacak baska yolu yok bunca taraftar inanmisken heyecanliyken kopek gibi kosacak basacak goz actirmayacaksiniz rakibe he eger Genclerbirligi macinin ilk yarisi gibi olursa tüm dusmanlari sevindirmis oluruz yapmayalım bunu

Bud Spencer
15.02.2020, 00:55
Birgun Rotterdama gelirsen, yada ben Duisburge gelirsem goruselim gardasim :) mucux

senin gibi aile ahlaki almamis, saygisiz, ergen biriyle isim olmaz

Mesut
15.02.2020, 00:59
Hüseyin hocam lütfen maça Sturridge-Sörloht ikilisi ile başla.
İçerde oynadığımız maçlarda bu ikili oynasın.

ALDENİRO
15.02.2020, 01:06
Ben olsam sörlothun yanına gulhirmeyi forvet oynatırım adam formda.

Mehmet Fatih Silik
15.02.2020, 01:15
Antep'in yaptigini biz niye yapamayacak misiz :)

Acimak yok!

ilelebeTS
15.02.2020, 01:21
Daha hiçbir haftayı lider kapatmadık ama herkesi çok korkutmuşuz. Herkes üstümüze oynuyor. Demek ki herkesin şampiyonluk adayı biziz :D

Numan Yerlikaya
15.02.2020, 01:45
Da Costa oynasın 11 başlamalı artık

artvints
15.02.2020, 02:00
Daha hiçbir haftayı lider kapatmadık ama herkesi çok korkutmuşuz. Herkes üstümüze oynuyor. Demek ki herkesin şampiyonluk adayı biziz :D

Adamlar cidden tecrübeli. Kuruş hesabı yapıyorlar resmen. Elde ne varsa ortaya koyuyorlar. Aynı şekilde biz 3 puan geride olsak rahat rahat şampiyonluk hesabı yapıyor olurduk, ya da bir iki maça takılmış takımı eleştiriyor olurduk.

Adamlar rakibe de saldırıyor, her maçı sinir harbine döndürmeye çalışıyorlar. O yüzden zor deplasmana 1 puan yazarak bu cendereden çıkmak zor. Seri galibiyetlere devam.

Yalnız bize yenilmeyi hiç beklemiyorlardı, çok fena ayarlarını bozduk. Bütün pisliklerini ortaya döktüler 1 haftada. İdareli kullanamadilar.

Hep savunduğum gibi bunlarla saha dışında savaşilmaz, beyazı siyah yapacak mide var adamlarda, bizde yok. O yüzden saha içinde kalmaktan başka çaremiz yok. 90 dakika ne yapacaksak yapacağız, sonra ağlamanın faydası olmuyor, biz bu şekilde ağlayamayiz zaten.

O yüzden maç anında futbolcuyu strese sokmaya gerek yok, 3 dakikada skor döner. Taraftarla bütün olmuş bir takım gerekli savaşı verecektir.

ilelebeTS
15.02.2020, 02:18
Adamlar cidden tecrübeli. Kuruş hesabı yapıyorlar resmen. Elde ne varsa ortaya koyuyorlar. Aynı şekilde biz 3 puan geride olsak rahat rahat şampiyonluk hesabı yapıyor olurduk, ya da bir iki maça takılmış takımı eleştiriyor olurduk.

Adamlar rakibe de saldırıyor, her maçı sinir harbine döndürmeye çalışıyorlar. O yüzden zor deplasmana 1 puan yazarak bu cendereden çıkmak zor. Seri galibiyetlere devam.

Yalnız bize yenilmeyi hiç beklemiyorlardı, çok fena ayarlarını bozduk. Bütün pisliklerini ortaya döktüler 1 haftada. İdareli kullanamadilar.

Hep savunduğum gibi bunlarla saha dışında savaşilmaz, beyazı siyah yapacak mide var adamlarda, bizde yok. O yüzden saha içinde kalmaktan başka çaremiz yok. 90 dakika ne yapacaksak yapacağız, sonra ağlamanın faydası olmuyor, biz bu şekilde ağlayamayiz zaten.

O yüzden maç anında futbolcuyu strese sokmaya gerek yok, 3 dakikada skor döner. Taraftarla bütün olmuş bir takım gerekli savaşı verecektir.

Bunların hiçbirinde mide yok. Kendileri şampiyon olunca bilek hakkıyla olmuş oluyorlar, başkası olunca onun bunun desteğiyle. Bir tek kendileri doğru, başkası eğri. Biz bu yıl şampiyon olsak da olmasak da bu yapıyla önümüz aydınlık, onların ise karanlık. Bizim tek yapmamız gereken saha içinde kalmak. O zaman iyice çıldırıyorlar. Yıllarca bizi çıldırttılar, biz uyandık artık, biraz da onlar çıldırsınlar.

CesurHamsi
15.02.2020, 03:09
senin gibi aile ahlaki almamis, saygisiz, ergen biriyle isim olmaz

Tamam da abartma gardasim iki laklak ediyriz haburda hem bence benim yazdigimda hic kotu bisey yoktu bence ama sen hemen ataga gectin niyeyse..

Gökhan Balcı
15.02.2020, 03:40
sivas alanya malatya aklını kullanırsa önümüzdeki seneler de böyle olacak. o eski, şampiyonlukların masada kazanıldığı devir bitti. Biz şampiyon olalım başka anadolu takımları da şampiyon olsun. Zaten tam anlamıyla o zaman bu düzen paramparça olacak.

AlperenAltun
15.02.2020, 07:21
Her maç ayrı bir korku var içimde yenilecez diye. Hayırlısı bakalım neler olacak yarın olsa diye sabırsızlanıyorum

yazıkoldu
15.02.2020, 08:28
Kadroyu yazıyorum:
UĞURCAN
PEREIRA DA COSTA CAMPİ NOVAK
NDIAYE OBİ MİKEL SOSA NWAKEME
GUILERME SORLOTH
YEDEKLER
ARDA
KAMİL AHMET
HUSEYİN
MESSIAS
PARMAK
STURRIDGE

Sercan Keleş
15.02.2020, 09:35
Boşuna kadrolarınızdan Hüseyin'i kesmeyin. Hüseyin - Campi tandemi bozulmaz.

Pereira uyarılmalı. Kesinlikle münakaşadan uzak durmalı. Ufak didişip rakibin sinirini bozabilir ama yere düşerken rakibe hasar verme çabası ayaklarıyla itmesi falan. Zeki bir adam karşısında direk kırmızı 3 maç yer. Çok dikkatli olmalı.

Sturridge oynayacak diye Sörloth'ün huzurunu kaçırıp kendisini kanada falan itmeye gerek yok. Sturridge oynayacaksa kenar forvet veya forvet arkası olarak desteklenmeli.

Sosa kontrollü oynamalı. Bu tür maçlarda Sosa - Mikel tandeminin huzuru bizi rahatlatacaktır. Tempolu ikili olmasalar bile çok güzel rolantiye alıp kapanabiliyorlar.

Maçın kilidini bırakacağız Nweakame'ye. Herkes savaşacak Nweakame kilidi çözecek. Gerekirse 10 top ezsin 20 kere kaptırsın. İçeri giriş denemeleri bu maçın anahtarıdır. Kesme ortaları neredeyse kusursuz. Bizi Nweakame şampiyon yapacaktır.

yorumsuz6117
15.02.2020, 09:38
Beşiktaş için bizim maç ölüm kalım maçı artık, kazanmaktan başka şansları yok bunu avantaja çevirebiliriz..

Sercan Keleş
15.02.2020, 09:51
Beşiktaş için bizim maç ölüm kalım maçı artık, kazanmaktan başka şansları yok bunu avantaja çevirebiliriz..
Beşiktaş'ın kaybetmesi bizim için aslında iyi oldu. Havaları söndü, rüzgarları dindi. Fakat Başakşehir'in fikstürü son haftalarda inanılmaz kolay. Çok çok kolay. Beşiktaş maçı Gs maçı Alanyaspor maçını kaybetsek bile en kötü ihtimal kaybetsek bile kalan maçların hepsini almamız durumunda şampiyon oluruz. Sivas ve ertelenen Malatya maçını kazanırsak gerçek rakiplerimizin Başakşehir Fenerbahçe ve Galatasaray kalıyor. Fenerbahçe'nin 6 puan artı 2li averajla önündeyiz. Fenerbahçe Galatasaray maçı ve diğer takımların kendi aralarında maçları var. Bizim için kritik maç Başakşehir ile evimizde oynayacağımız maç.

Çok güzel bir avantaj elde ettik. Fenerbahçe evinde GS'ye yenilmediğinde ve Biz Başakşehir'i evimizde yendiğimizde nereden bakarsan bak 3 maçlık fark atıyoruz rakiplere.

SİVAS MALATYA ve BAŞAKŞEHİR kritik viraj. Beşiktaş maçının kazanılması sansasyonel olur.

Onur Erçetin
15.02.2020, 09:52
Ndiaye,Waka,Sorloth

Bu üç ismin performansı çok önemli.Rakip cezasahasında en çok olacak isimler bunlar.Ndiayenin hücum presleri,ikinci topları alması ve Wakayemeye yardımı çok önemli.

Wakayemenin atacağı çalımlar ve yapacağı ortalar bizim için çok önemli olacak.

Sorloth da savunmayı Fener maçında olduğu gibi mümkün olduğunda zorlamalı.Havadan zaten büyük bir tehdit kendisi.Yapacağı koşular ve alacağı toplarla rakip için her zaman bir tehdit olacak kendisi.Ligde ki tüm oyuncular kendisinden çekiniyordur an itibariyle.Sorlothu bazen iki kişi tutmaya çalışıyorlar bu da bizim için avantaj.

Oyunu erken dakikalarda 1-0 yaparsak bizim için büyük avantaj olur.Oyunun ilerleyen bölümlerinde defansif direnci arttırmak için Doğan mutlaka oyuna girecektir.Bilal ve Yusuf gibi kontra atak silahlarımız da var bunları da kullanabiliriz.Ekubanın durumu nedir onu bilmiyorum.

Bu maç bizim için önemli çünkü yenersek lideriz ve bu psikoloji ile Beşiktaş deplasmanına gideceğiz.Motivasyonumuz yüksek olursa Beşiktaşı çok zorlanmadan yenebiliriz.Burak eski hızında değil,birebirlerde veya savunma arkasına atılacak toplarda bizi zorlayamaz,tek dikkat etmemiz gereken şey şut attırmamak.Genel olarak da hızlı kanat oyuncularıyla tempo yapıyorlar.Topla iyi oynayıp akıllıca hareket edersen Beşiktaşı yenmek hiç de zor değil.Nkodou ve Diaby zeki oyuncular değiller.Bek oyuncuları sürekli hücuma çıkıyor,kanatlar içe katediyor.İçeriye çok adamla giriyorlar.Hızlı atak,akıllıca pas ve bitirici vuruşlarla çok rahat mağlup edilebilecek bir takım beşiktaş.

Ekuban ve Ömür de inşallah bir an önce form tutmaya başlarlar.İki isim de kadroda yer bulunca çok geniş bir rotasyona sahip olacağız,istediğimiz her türlü taktik formasyonu uygulayabileceğiz.Yorgunluk vb. problemlerde ortadan kalkacak.

Selim MACİT
15.02.2020, 10:11
Beyler samsun’dan maça gelecem, 9 yaşında yeğenim de gelmek istiyor. Kendisi türlü vaatlerle trabzonsporlu yaptıklarımdan :)) maça girerken sıkıntı yaratırlar mı ? Normalde 7 yaşa kadar ücretsiz. Benim tribünde de satılık bilet yok oraya gidip dışarıda kalmak istemiyorum.

batugol
15.02.2020, 10:26
Kadro yapimiz streei kaldiracak futbolculardan oluşmakta
O yüzden umitliyim bu sene sampiyonluktan
Topa biraz daha sahip olalim yeter

Alp29
15.02.2020, 10:51
Kadroyu yazıyorum:
UĞURCAN
PEREIRA DA COSTA CAMPİ NOVAK
NDIAYE OBİ MİKEL SOSA NWAKEME
GUILERME SORLOTH
YEDEKLER
ARDA
KAMİL AHMET
HUSEYİN
MESSIAS
PARMAK
STURRIDGE
Doğanı da yazalım oraya . Eku, ömür, sarı , hosseini maaş yükü oldu :))

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2020, 10:52
Maç saati hava parçalı bulutlu 8 derece civarı

Atmosfer hazır
Şehir hazır
Akyazının çimleri hazır
Tribünler hazır
Sörloth hazır

SEN NEREDESİN?
:)

nevzat61
15.02.2020, 10:59
Doğanı da yazalım oraya . Eku, ömür, sarı , hosseini maaş yükü oldu :))

Bu saydığın ve maaş yükü olarak gördüğün bu oyuncuları satışa koysan3 küçükler dahil ligin tüm takımları havada kapar..ilginç..

Saint Castillo
15.02.2020, 11:11
Beyler samsun’dan maça gelecem, 9 yaşında yeğenim de gelmek istiyor. Kendisi türlü vaatlerle trabzonsporlu yaptıklarımdan :)) maça girerken sıkıntı yaratırlar mı ? Normalde 7 yaşa kadar ücretsiz. Benim tribünde de satılık bilet yok oraya gidip dışarıda kalmak istemiyorum.

12 yaş altına passo gerekmitoyr diye biliyorum. Daha iyi bilen biri yazsın önemli bir konu.

Larking
15.02.2020, 11:20
sivas fizik gücüyle oynayan bir takımdı.

Nefesleri ligin ilk yarısına yetti.

Bu kadar sakat vermelerinin sebebi de hep aynı oyuncularla yüksek seviyede oynamaya çalışmaları.Sonunda patlak verdi.

En büyük hataları devre arasında hem de paraları varken transfer yapmamaları.Aldıkları tek oyuncu takım oyunu ile ilgisi olmayan ve sivas gibi takımların kimyasına uymayan yasin öztekin.Belki skor yaptı ama takımı tamamen bozdu.

Yarın kazanacağımızı düşünüyorum.

A. Aydın
15.02.2020, 11:51
Sivas bize ters gelecek bir rakip degil.
Biz pas yapan takimlara karsi cok kotu oynuyoruz.
Kalan maclarimizdan gs ve bjk maclari bizi zorlayacak.
Basaksehir gecen seneki formatta oynasaydi zorlanirdik ama artik eskisi gibi topu ayaklarinda tutmuyorlar.

Bu acidan fizik ve kontra futboluyla oynayan butun takimlara karsi favoriyiz.
Buna sivas maci da dahil.

Yunus Emre SEYHAN
15.02.2020, 11:51
Sivas
Beşiktaş(d)
Başakşehir
Galatasaray(d)

Yukarıda ki 4 maçtan 9 puan alırsak şampiyonuz.

Tabii Alanya,Göztepe,Denizli gibi deplasmanlar var . Bunlarda sadece bir beraberlik hakkımız var.

Kısacası başkasının eline bakmadan sampiyonluk için en fazla 4 puan kaybetme lüksümüz var.

2 büyük rakimiz var. Başakşehir,FB

Şikeciler ve gençlerbirligi maçları bana umut vermedi. 2 macida futbol şansı ile aldık

A. Aydın
15.02.2020, 12:07
Sivas
Beşiktaş(d)
Başakşehir
Galatasaray(d)

Yukarıda ki 4 maçtan 9 puan alırsak şampiyonuz.

Tabii Alanya,Göztepe,Denizli gibi deplasmanlar var . Bunlarda sadece bir beraberlik hakkımız var.

Kısacası başkasının eline bakmadan sampiyonluk için en fazla 4 puan kaybetme lüksümüz var.

2 büyük rakimiz var. Başakşehir,FB

Şikeciler ve gençlerbirligi maçları bana umut vermedi. 2 macida futbol şansı ile aldık
Bizim disimizda ki diger takimlarda en favori gosterildikleri maclarindan puan kaybedecekler. Fb ilk yari ligin dibindeki takimlara puan kaybettiler.

Kalan maclarda alinabilecek 42 (14×3) puanin 29 puanini alsak bile (70 puanla) sampiyon oluruz. Bu da bize sampiyonluk icin 14 macta 5 yada 6 mac icin puan kaybinin bile engel olmayacagini gosteriyor.

Ilk yari sivas macindan ilkyarinin bitimine kalan 14 macta 29 puan toplamisiz. 14 macta 3 maglubiyet 2 beraberlik. Simdi cok daha iyi kadroyla minimum 29 puan toplayacagimizi dusunuyorum.

yorumsuz6117
15.02.2020, 12:27
Şampiyon olmak istiyorsak Başakşehir'i yenmemiz şart..

bordoylamavi
15.02.2020, 13:03
başakşehir bjk berabere bitse iyiydi. rakiplerin birbirleriyle berabere kalmaları hep bize yarıyor. sivas maçını alırsak çok havaya girer takım. beraberlik kayıp olmaz. ama yenilgide moraller bozulur

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2020, 13:10
ÇALIMBAY:

TS maçında 6-7 oyuncumuz yok.
Mert HAKAN MR çekildikten sonra belli olacak ama onu da riske etmeyebiliriz.
Belki sadece Marceloyu oynatabiliriz.

Her şey lehimize dostlar
Sörloth'un da dönmesiyle moralimiz ve umudumuz yükseldi.

Hayde Fırtına
Geç bu maçı da

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2020, 13:11
başakşehir bjk berabere bitse iyiydi. rakiplerin birbirleriyle berabere kalmaları hep bize yarıyor. sivas maçını alırsak çok havaya girer takım. beraberlik kayıp olmaz. ama yenilgide moraller bozulur

Başakşehir'i yenmemiz lazım
Dün berabere kalsalar iyi olacaktı

talsuv61
15.02.2020, 13:21
Maçtan sonra, Sivasın yollarına çıkayım dağlarına türküsü çalınırsa güzel olur. Sivasa da jest olur

Yunus Emre SEYHAN
15.02.2020, 13:40
Bizim disimizda ki diger takimlarda en favori gosterildikleri maclarindan puan kaybedecekler. Fb ilk yari ligin dibindeki takimlara puan kaybettiler.

Kalan maclarda alinabilecek 42 (14×3) puanin 29 puanini alsak bile (70 puanla) sampiyon oluruz. Bu da bize sampiyonluk icin 14 macta 5 yada 6 mac icin puan kaybinin bile engel olmayacagini gosteriyor.

Ilk yari sivas macindan ilkyarinin bitimine kalan 14 macta 29 puan toplamisiz. 14 macta 3 maglubiyet 2 beraberlik. Simdi cok daha iyi kadroyla minimum 29 puan toplayacagimizi dusunuyorum.

İlk yarı ile 2.yarı puan anlamında orantılı olmaz. Seri yakalayan şampiyon olur. Şikeciler kolay kolay puan kaybetmeyecek

Gökhan Balcı
15.02.2020, 13:56
bu takım için en önemli şey kazanma alışkanlığı. bence bunu sağlamış durumdayız. son iki mağlubiyetin ikisi de denizliye karşı ama biri kupaydı ve turu geçmiştik. yani bir öncekini saymazsak on maçtır kazanan bir takımımız var. Oyuncular inandığı takdirde bu takım bu ligde herkesi her yerde yener. Benim canımı sıkan maçlara bir türlü doğru taktikle başlayamıyor oluşumuz. Hoca sonradan dizilimi veya oyuncuları değiştiriyor ama kaybolan ve baskıyla geçen bir on beş dakika oluyor. orta sahaya sertlik katmamız şart artık. hocanın tez zamanda buna bir çözüm bulması gerekiyor.

Zafer Fidan
15.02.2020, 14:06
ÇALIMBAY:

Her şey lehimize dostlar

Hayde Fırtına
Geç bu maçı da

Yalandır bence

ALDENİRO
15.02.2020, 14:08
Sivasta bir sürü sakat var. Bu aralar gol sıkıntıları var. Kontrollü oynayıp, 1 veya 2 sıfır alabiliriz.

Haftaya bjk maçı için; bjk 3 bölgeye rahatlıkla top taşıyabiliyor. Ama ceza sahasında etkili olamıyor. B.şehire karşı üstün oynamasına rağmen gol atamadılar. Defansları o kadarda iyi değil.

B.şehirin defans ikilisi çok iyi. Gol atmada zorlanırız. Bu maça özel taktiklerle hazırlanmak lazım.

Yiğit Gayretli
15.02.2020, 14:12
Sivasspor maçına yönelik maç önü analizim. İyi okumalar.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/57082-%C5%9Eampiyon-Olmak-%C4%B0steyen-Var-m%C4%B1-Sivasspor-Ma%C3%A7%C4%B1-%C3%96n-De%C4%9Ferlendirmesi-Yii%C4%9Fit-GAYRETL%C4%B0

enesco
15.02.2020, 14:13
Geçtiğimiz hafta Yatabere hafta yok diyen Rıza Çalımbay, bir sonraki hafta Yatabere'yi ilk 11'e koydu. Rıza'nın sakatlık beyanlarına çok aldanmamak lazım

BlackPanther
15.02.2020, 14:15
Maçtan sonra, Sivasın yollarına çıkayım dağlarına türküsü çalınırsa güzel olur. Sivasa da jest olur

Bencede

BatuhanB
15.02.2020, 14:17
Geçtiğimiz hafta Yatabere hafta yok diyen Rıza Çalımbay, bir sonraki hafta Yatabere'yi ilk 11'e koydu. Rıza'nın sakatlık beyanlarına çok aldanmamak lazım

Dün de belirtmiştim bunu: Rıza Çalımbay TRT Spor'daki yayınında Kone'den bahsediyordu ama açıklamalarını tam dinlemeyenler Yatabare'nin sakat olduğunu söylediğini yazdı, o habercilerin hatasıydı yani :)

ilelebeTS
15.02.2020, 14:17
Şampiyon olmak istiyorsak Başakşehir'i yenmemiz şart..

Bunlar sonraki hesaplar, arada bir sürü daha maç var. bjk maçı bile sonraki hesap. Biz şimdilik sadece bu maça odaklanmalıyız. Konsantrasyon eksikliği hata yaptırır.

ALDENİRO
15.02.2020, 14:20
Son 14 maçta
bjk 1
Gs 0
+ tek beraberlik toplam 7 puan kayıp, toplamda 76 puanla şampiyon oluruz inşallah.

Enes Başkaya60
15.02.2020, 14:31
Sivasspor maçına yönelik maç önü analizim. İyi okumalar.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/57082-%C5%9Eampiyon-Olmak-%C4%B0steyen-Var-m%C4%B1-Sivasspor-Ma%C3%A7%C4%B1-%C3%96n-De%C4%9Ferlendirmesi-Yii%C4%9Fit-GAYRETL%C4%B0

Ağzına sağlık Yiğidim harika bir analiz olmuş...

Tayfun
15.02.2020, 14:35

Rıza Çalımbay algı yapıyor. Son idmana Mert Hakan da katıldı Goiano da katıldı.

Haa fark eder mi? Vurup geçeceğiz sorun yok

BatuhanB
15.02.2020, 14:35
Marcelo Goiano ve Mert Hakan antrenmana çıkmış bugün.

https://pbs.twimg.com/media/EQzjfVzX0AA1eKL?format=jpg&name=4096x4096

DURAS
15.02.2020, 14:51
Rızanın klasik ezikliği. Her yenilgiye bahane bulur. O yüzden de tam bir looserdır. Emre kılınç, kone bir de goiano bunlar önemli eksikleri... diğerleri bizim Ahmet Canbaz eksiğimiz gibi. Kaldı ki kone yedek oyuncu..

Halil Alemdar
15.02.2020, 15:24
Mert Hakan da olmasaydı güzel olurdu :D

Halil Alemdar
15.02.2020, 15:31
---------Uğurcan----------
Jp--Costa--Campi-Novak
-----------Mikel-----------
------Sosa----------------
--------------Ndiaye------
Guilherme-----Nwakaeme
----------Sörloth---------

tarzı çıkabiliriz. Hüseyini görmek istemiyorum. Sturridge de bütün hafta hazırlandı ama Kuzey geri döndü :D Aslında bu maç için orta sahada Mikel yerine daha hareketli bi adam istiyorum ama son maçlarda faydalı oynuyor.

Yasin Altuntas
15.02.2020, 15:37
Adamda resmen sirf Emre Kilinc sakat, öyle bir hava olusturuyor ki sanki ilk onbirin yarisi sakat. Bizim sezon basi yasadigimiz sakatliklari yasasa havale gecririr...

Sent from my iPhone using Tapatalk

AyhanPe
15.02.2020, 15:50
Denizlispor maglup oldu. Sanirim kurtuluyoruz "Sifo" Mehmet den..

arahna
15.02.2020, 16:02
i. hacıosmanoğlu iyi başkanlık yapmadı ama iyi laf sokuyor
internethaber sitesindeki konuşmaları iyiymiş
başkanın diyemeyeceklerini demek için bu tarz adamlar da lazım

yasin196761
15.02.2020, 16:04
ÇALIMBAY:

Her şey lehimize dostlar

Hayde Fırtına
Geç bu maçı da

Gelen kafilede Mert Hakan ve Goiano var.

Oğuz B.
15.02.2020, 16:09
"Çok, iyi, sanssız, mükemmel" kelimeleri olmasa cümle kuramayacak eleman aklınca takımın yarısı sakatmış rolü yapıyor. Boş iş.

kayseriliyiz
15.02.2020, 16:16
Son 14 maçta
bjk 1
Gs 0
+ tek beraberlik toplam 7 puan kayıp, toplamda 76 puanla şampiyon oluruz inşallah.
Zor be renkdasim zor

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Yiğit SARI
15.02.2020, 16:33
i. hacıosmanoğlu iyi başkanlık yapmadı ama iyi laf sokuyor
internethaber sitesindeki konuşmaları iyiymiş
başkanın diyemeyeceklerini demek için bu tarz adamlar da lazım

Kendisi zaten sadece laftan ibaret birisi

Aman uzak dursun

Antonio
15.02.2020, 16:48
Riza hocanın futbol bilgisi ve taktigi Türkiyede 1 avrupada en iyiler arasındadir zannimca. Lyon maçında denizliyle tarih yazdı. Yeteneksiz oyunculara bile sistemi ezbeletip bir oyun planı var. Kloop gibi bir şey.

CesurHamsi
15.02.2020, 17:01
Riza hocanın futbol bilgisi ve taktigi Türkiyede 1 avrupada en iyiler arasındadir zannimca. Lyon maçında denizliyle tarih yazdı. Yeteneksiz oyunculara bile sistemi ezbeletip bir oyun planı var. Kloop gibi bir şey.

puHhahhahahahqhqhqhhqhqhqhqhhdjwkndwmdmwmdmmwmdmwm qkdwoodolwlw
Klopp gibi bisey hahdhsjjwkdjkakdjajksjdjajjsjajkdkwkde
yoooooghhh ...... Durgayyy

yasin196761
15.02.2020, 17:11
puHhahhahahahqhqhqhhqhqhqhqhhdjwkndwmdmwmdmmwmdmwm qkdwoodolwlw
Klopp gibi bisey hahdhsjjwkdjkakdjajksjdjajjsjajkdkwkde
yoooooghhh ...... Durgayyy

Aslında doğru tespit. Amatörlük bizdeki gidip adama iyi kadro verdik.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2020, 17:11
Denizlispor maglup oldu. Sanirim kurtuluyoruz "Sifo" Mehmet den..

Adamlar bizi yendikten sonra maç kazanamadı.
Gel de yanma
TD değiştirirler yine bizim maçtan önce
Her ne şartta olursa olsun vurmalıyız orada

ÖmürKaradeniz61
15.02.2020, 17:12

Ula Allah sizi bildiği gibi yapsın ya inanamıyorum bu cümleye, düşünerek ve bilerek yazıldığını düşünemiyorum.

yasin196761
15.02.2020, 17:15
Zor be renkdasim zor

Şampiyon takım en fazla 72 toplar diye düşünüyorum.

Mesut
15.02.2020, 17:30
Sturridge 'ı bu maçta önemsiyorum
Oynaması lazım.
Uzun zamandır antrenman kaçırmıyor hazır hale gelmiştir diye düşünüyorum
Sörloht ile ilerde Sturridge olması lazım.

Murat'
15.02.2020, 17:32
Şu maçı eze eze kazanalım istiyorum, böylece herkese en güzel cevabı sahada vermiş oluruz.

Antonio
15.02.2020, 17:40
Riza hocayi beğenmeyebilirsiniz Ersun gibi adamlardan daha iyi hocadır. Fatih Terim klasman dışı . Şenol gibi bir sistemi var işte. Oynattığı oyun kloopun hızlı atak dikey Makine dişliler gibi bir oyun. Hızlı oyunla sonuca gitme. Futbol izlerken sistemlere de bakalım. Oyun geçişi kaç saniye sürüyor orta sahada ne kadar top ile oynuyor Sivas ve liverpool dikkat edin benzer.

Ali Bektaş
15.02.2020, 18:05
Riza hocayi beğenmeyebilirsiniz Ersun gibi adamlardan daha iyi hocadır. Fatih Terim klasman dışı . Şenol gibi bir sistemi var işte. Oynattığı oyun kloopun hızlı atak dikey Makine dişliler gibi bir oyun. Hızlı oyunla sonuca gitme. Futbol izlerken sistemlere de bakalım. Oyun geçişi kaç saniye sürüyor orta sahada ne kadar top ile oynuyor Sivas ve liverpool dikkat edin benzer.

Neresi benziyor birinde deniz var birinde yok

Antonio
15.02.2020, 18:11
Neresi benziyor birinde deniz var birinde yok

Oyun anlayışı. Bugün kloop ayrılsin liverpooldan riza hoca aynı sistemi oynatır. Kloop benzeri oynatıyor hocam. Tabiki onun kadar kolektif değil ilkel kloopa Roza diyebilirim.

hanzale
15.02.2020, 18:13
Oyun anlayışı. Bugün kloop ayrılsin liverpooldan riza hoca aynı sistemi oynatır. Kloop benzeri oynatıyor hocam. Tabiki onun kadar kolektif değil ilkel kloopa Roza diyebilirim.

Kloop, Rıza hoca seviyesinde oynatamaz. Rıza Hoca bir iki tık önde

İslam Sezer
15.02.2020, 18:15
Bizim maça çok hırslı hazırlanıyorlar ve en önemli maç olarak görüyorlar. Hiç penaltı almadı diye medyada çok yer aldılar ve en ufak bir müdahalede penaltı kazanabilirler. Bundan dolayı maç öncesi pozisyon vermemek ve düzenli bir hücum ile iki farklı üstünlüğü bir an evvel yakalamak lazım.Allah yardımcımız olsun...

Antonio
15.02.2020, 18:23

kloop dortmunda riza, ile bir araya gelip ders almış kloopun oyunu ilkel halini adapte ederek riza taktigi oluştu. Riza hoca taktik açıdan modern bir taktigi kopyaladi. Sonra kloop taktik üzerine tuchelle birlikte postmodern anlayış kazandırdı. :)

Sacit
15.02.2020, 18:25
Sturidge ile maça başlayalım artık
Kendi evinde rakibi boğmak için böyle bir hücum gücün var

En basit uzaktan şutlarla çok rahat sonuca giden bir oyuncu
Maç sırasında nasıl bir kafada olacak bunu bilemiyorsun işte!!!

hay1699
15.02.2020, 18:26
Ziya Doğan da Mourinho’nun atası sayılır.

Antonio
15.02.2020, 18:29
Ziya Doğan da Mourinho’nun atası sayılır.

Öyle zaten ikisi de defansı önemser.

Oğuzhan Fidan
15.02.2020, 18:35
Bizim maça çok hırslı hazırlanıyorlar ve en önemli maç olarak görüyorlar. Hiç penaltı almadı diye medyada çok yer aldılar ve en ufak bir müdahalede penaltı kazanabilirler. Bundan dolayı maç öncesi pozisyon vermemek ve düzenli bir hücum ile iki farklı üstünlüğü bir an evvel yakalamak lazım.Allah yardımcımız olsun...
kim var bunlarda korkacak ? sistem takımı ve saldırmaktan başka bi b.k bilmiyorlar bizim takım böyle dallamaları seviyo kaliteli ayaklar işi çözecektir.. sivas saldırdıkça gol yiyecek ;) fenerde deli gibi saldırdı ama ne oldu 2 pozisyonda topu içeri bırakıyoruz. kaldıki fenerdi karşındaki. sivas kim

Enes Başkaya60
15.02.2020, 18:37

Çok iyisin reis ;)

halilaziz61
15.02.2020, 18:41

Gördük TS de oynattığı rezül topu,

konya'ya karşı TS 3 peşkeşe maçta tek galibiyet alamadı.

TS tarihinde böyle rezillik yoktur

TS ye gelen en kötü futbol oynatan hocalardan biriydi.

Ufuk
15.02.2020, 18:45
Allah elinize düşürmesin hemen nasıl vuruyorlar bak :)

Rıza hocanın beklentileri Liverpool sistemine benziyor biraz zaten yalan yok. Önde bas, savunma one çıksın, kanadı beklere bırak, pası gol için yap dikine çık, sürekli gol iste, forveti geriye/kanada doğru çek kanatlar ve orta saha savunma arkası koşu yapsın.

Geriye fazla eksigi kaliyor ama Bu adamlar bu işi profesyonel meslek olarak yapıyorlar. Elbet dünyanın en iyi takımından taktikleri örnek alacaklar. Pep sonrası championship takımları %60 topla oynamaya başladı. Aklı olan zaten gider yabancı takımları izler takımına uygular. Kümeye oynayan bi takım olsam giderim Wolves nasıl oynuyor, nasıl kalabalık kalıp kontra ile çıkıyor ezberler takıma ezberletirim. Yarısını oynasan ligde kalman garanti :)

Antonio
15.02.2020, 18:48
Allah elinize düşürmesin hemen nasıl vuruyorlar bak :)

Rıza hocanın beklentileri Liverpool sistemine benziyor biraz zaten yalan yok. Önde bas, savunma one çıksın, kanadı beklere bırak, pası gol için yap dikine çık, sürekli gol iste, forveti geriye/kanada doğru çek kanatlar ve orta saha savunma arkası koşu yapsın.

Geriye fazla eksigi kaliyor ama Bu adamlar bu işi profesyonel meslek olarak yapıyorlar. Elbet dünyanın en iyi takımından taktikleri örnek alacaklar. Pep sonrası championship takımları %60 topla oynamaya başladı. Aklı olan zaten gider yabancı takımları izler takımına uygular. Kümeye oynayan bi takım olsam giderim Wolves nasıl oynuyor, nasıl kalabalık kalıp kontra ile çıkıyor ezberler takıma ezberletirim. Yarısını oynasan ligde kalman garanti :)

+1

kayseriliyiz
15.02.2020, 18:59
Şampiyon takım en fazla 72 toplar diye düşünüyorum.Insallah o puanlari toplayan biz oluruz.

AyhanPe
15.02.2020, 19:18
Ankaragücü önemli silahlarini oynatmiyor riske etmemek icin. Mantikli kendi acilarindan da Fb ye yarayacak bu durum. Emin degilim bu maci izleme konusunda. Genelde Fb nin maclarina bakmiyorum malum dügmeye bastiklarinda. Bu sene o dügme bi yerlerine girecek gerci :D Onlarla tarla sürecek pek takim yok. Normalde Ankaragücü nün bu konuda sicili kabarik ama onlarinda puana ihtiyaci var. Bugün Fb alacak gibi duruyor yinede. Neyse biz isimize bakalim..

Varlıbaş61
15.02.2020, 19:27
Konu ile alakasız ama Denizlispor bizim maçtan sonra galibiyet alamamış ! bu maçlar arasında kupada sadece yine bizi yenmiş !!

ÖmürKaradeniz61
15.02.2020, 19:34
Origil niye yok ben onu anlamadım.

Oğuz B.
15.02.2020, 19:58
https://www.youtube.com/watch?v=0xtIyM6rkUE&feature=youtu.be

**
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1228718128240132098

gtem
15.02.2020, 20:09
Goooolll bastır ankara

Isko6161
15.02.2020, 20:11
Lobiyanitze midir nedir fena uşakmis yanliz.. Gürcü Abdüş

ÖmürKaradeniz61
15.02.2020, 20:35
Ankaragücündeki gürcü çocuk tam bir fakir Abdüşü.

nevzat61
15.02.2020, 20:38
Ankaragücü önemli silahlarini oynatmiyor riske etmemek icin. Mantikli kendi acilarindan da Fb ye yarayacak bu durum. Emin degilim bu maci izleme konusunda. Genelde Fb nin maclarina bakmiyorum malum dügmeye bastiklarinda. Bu sene o dügme bi yerlerine girecek gerci :D Onlarla tarla sürecek pek takim yok. Normalde Ankaragücü nün bu konuda sicili kabarik ama onlarinda puana ihtiyaci var. Bugün Fb alacak gibi duruyor yinede. Neyse biz isimize bakalim..

Geçen hafta da ısrarla fb alanyayi yener demiştin ama yenemedi..şimdi hatta dünde yine fb yener dedin yine olmuyor..dostum sen her zaman şikeciler için yener de..işe yarıyor bu totem..

Şaka bir tarafa dünde söyledim bugün de söylüyorum..ankaragücü yaptığı transferler takıma iyi katkı verdi..taraftarı da takımına bağlı ve muhteşem destekliyor..inşaallah bu akşam güzel bir uyku bekliyor bizi..yani inşaallah

Alp29
15.02.2020, 20:47
Hüseyin'i banko 11 oynayabileceği fener gibi bir takıma kiralamaliyız :))

Antonio
15.02.2020, 20:49
Biraz bundesliga özetleri izledim bizim defansa fazla yükleniyoruz sanki koskoca alman kulüplerinin defansı evlere şenlik.

smart
15.02.2020, 20:54
Biraz bundesliga özetleri izledim bizim defansa fazla yükleniyoruz sanki koskoca alman kulüplerinin defansı evlere şenlik.

Hücum etkinliği aynı mı bu 2 ligin?

Onur Civelek61
15.02.2020, 20:59
Mra çelme tak şikecilere de kudursunlar. Bizde sivasa çakalim ortalık şenlensin. :)

AyhanPe
15.02.2020, 21:01
Geçen hafta da ısrarla fb alanyayi yener demiştin ama yenemedi..şimdi hatta dünde yine fb yener dedin yine olmuyor..dostum sen her zaman şikeciler için yener de..işe yarıyor bu totem..

Şaka bir tarafa dünde söyledim bugün de söylüyorum..ankaragücü yaptığı transferler takıma iyi katkı verdi..taraftarı da takımına bağlı ve muhteşem destekliyor..inşaallah bu akşam güzel bir uyku bekliyor bizi..yani inşaallah

Hala 2. yari hakem katliami bekliyorum. Fb maci döndürecek gibi diyelim o zaman :D :D

2010/2011 bunlarin 3:5 lik Bucaspor maci vardi. 3-1 öndeyken Buca bile Fb nin alacagindan emindim. Bu sene sIke ve tesvik islerine girisemiyorlar. Fb nin hangi gücle mac kazandigini bildigimiz icin saha icinde mücadele etmek zorunda kalmalarina alismadik böyle..

Ahanda Emre giriyor. Atesliyici adam..Ersun un en büyük silahi. Su takimin sampiyonlugu "engelleniyorya". Kesin ise yarar bu hamle diyelim :D

Saint Castillo
15.02.2020, 21:06
Komediye bakın :))))

14TS61
15.02.2020, 21:13
Febe saçmalıyor. 2 haftaya havlu atar. Bizim kesinlikle başak öncelik sonra GS ye dikkat etmemiz lazım. Biz olazmassak bile fener hiç olamaz şampiyon. Ankaragücü de salak salak şeyler ediyor 2.yi atmamak için

nevzat61
15.02.2020, 21:16
Hala 2. yari hakem katliami bekliyorum. Fb maci döndürecek gibi diyelim o zaman :D :D

2010/2011 bunlarin 3:5 lik Bucaspor maci vardi. 3-1 öndeyken Buca bile Fb nin alacagindan emindim. Bu sene sIke ve tesvik islerine girisemiyorlar. Fb nin hangi gücle mac kazandigini bildigimiz icin saha icinde mücadele etmek zorunda kalmalarina alismadik böyle..

Ahanda Emre giriyor. Atesliyici adam..Ersun un en büyük silahi. Su takimin sampiyonlugu "engelleniyorya". Kesin ise yarar bu hamle diyelim :D

Hadi inşaallah diyelim o zaman..:eek:

Antonio
15.02.2020, 21:16
Haftaya sikecileri destekleyeceğim aklıma gelmezdi.

memozcan
15.02.2020, 21:23
mehmet özdilek görevden ayrılmış.. ulan adamın hayattaki tek başarısı bizi yenmek ..

gtem
15.02.2020, 21:30
2-0 puhahhahahahaaa...

Antonio
15.02.2020, 21:34
Mra hocam helal olsun zaten avrupada bizi taşıdıgin turlar o kötü kadroyla neler yaptığını biliyoruz. Bu arada gürcü oyuncuyu È™ota bize önerdi diye biliyorum.

Fatih Öztürk
15.02.2020, 21:39
Algı operasyonu ile bizim ilerki maçlarda doğranmamızı istiyorlar
İsteyebilirler ama o tren kaçtı.

Su an icin konusuyorum. Cok iyi bir futbol oynamiyoruz. Orta sahamiz cok kötü.

Öyle bir şey yok, çıkar onu aklından. Gayet top oynuyoruz.

SALDIRAY
15.02.2020, 21:39
Yen Sivası, yen ertelenen maçı , at şikecilere 9 puanı.
Her şey elimizde. Bu sene bu fırsatı, havayı, kadroyu kaçırırsak bir 30 sene daha bekleriz.
Haydi fırtınam

hanzale
15.02.2020, 21:44
Şöyle bir şey var ki Fenerbahce artık puan kaybetmez ahtmglylyhlfnrr

memozcan
15.02.2020, 21:44
Yen Sivası, yen ertelenen maçı , at şikecilere 9 puanı.
Her şey elimizde. Bu sene bu fırsatı, havayı, kadroyu kaçırırsak bir 30 sene daha bekleriz.
Haydi fırtınam
+1 de ikili averajdan olur.. çok değerli o.. umarım yarın sivası 2 farklı yeneriz ve onlarla da ikili averajda öne geçeriz..

hanzale
15.02.2020, 21:46
Şikeciler gibi baskılı oynayamıyoruz, fizik güçleri üst düzey, keşke onlar gibi tkgşgiyl

smart
15.02.2020, 21:46
Emzikleri hazırlayın

hanzale
15.02.2020, 21:48
Emzikleri hazırlayın

bugün zırlayacakları bir şey yok, tertemiz geçirdi ankaragücü

Emirhan Yazıcı
15.02.2020, 21:48
Yarın kazanmamız gerekiyor o halde yenildik bile

hanzale
15.02.2020, 21:50
Şikecilerin fikstür aşırı kolay, seriye bağlar giderkentmhöjö

memozcan
15.02.2020, 21:51
MRA'nın kombakt futbolu böyle bişey..

Antonio
15.02.2020, 21:52
Gs tehlikeli sinsi bunlara dikkat edin. Bunlar sikecilerden daha şikeci bunu bilmeyen yok.

Erkan A.
15.02.2020, 21:52
Ankara da oynayan rodriges uzun sacli 24 yasinda 90 dakika kostu gol ati mübarek ne ciger varmis cocukta umarim bizim scoutlar takip ediyordur

Yiğit SARI
15.02.2020, 21:56
Ankara da oynayan rodriges uzun sacli 24 yasinda 90 dakika kostu gol ati mübarek ne ciger varmis cocukta umarim bizim scoutlar takip ediyordur

Dinamo Kiev'in oyuncusu kiralık almışlar

outlaws61
15.02.2020, 21:57
Yarın full konsantre bütün stad tüm kalbimizle takımımızın yanında olmalıyız.

Bu yıl her şey bizim istediğimiz gibi gidiyor.

Allahın izniyle bu sene mutluluğu yaşayacağız

arda.61
15.02.2020, 21:57
Gs’nin arkadan sinsi sinsi yaklaşması tehlikeli olmaya başladı. Bunların zerre kasmadan 2 senedir şampiyon olmalarından gına geldi. Fener havlu attı diyebiliriz yavaştan.

sbay
15.02.2020, 21:58
Yarınki maç çok daha tehlikeli hal aldı.Geçmiş yıllardaki tecrübelerle sabit.

Antonio
15.02.2020, 21:59
mra rodrigues için 4 büyük takımda rahat oynar cok yaratıcı bir oyuncu dedi zaten.

castillo61
15.02.2020, 22:00
fener bizim maçtan sonra bile burada göklere çıkarılıyordu. Rakibimiz olamaz dedik.

gs konusunda da rahatım fener maçıyla başlayan fikstürle birlikte düşüşe geçerler.

Bu sene o sene.

olcay_61
Serdar Aziz nasıl bir karaktersin
Ama ilahi adelet işte, çaktırmadan tekme tokat atarsın sonra gelip yapıştırırlar öyle

Berke6198
Bizim kendi hedefimize odaklanmamız gerekiyor artık... Maç maç, dakika dakika kendimizle ilgilenmeliyiz. Kafamızı son düzlükte kaldırır bakarız durum ne diye.

Doğan Keskin
15.02.2020, 22:03
Şu 2 maç çok önemli. Sivas ve BJK maçlarından 4 puan bence gayet yeterli olur. 6 olursa tadından yenmez.

A. Aydın
15.02.2020, 22:04
Fb gs macinda fb nin kazanmasi bize cok buyuk bir avantaj verir.

Yıldıray Emanet
15.02.2020, 22:05
Zabahaaaaaaa kadar burdayızzz

ALDENİRO
15.02.2020, 22:07
fb nin yenilmesi bizi rahatlatdı. Yarın daha rahat maça çıkarız.

bjk, fb ve gs kimse kusura bakmasın ama bizden daha iyi oynuyorlar. 3. bölgeye çok rahat geçiyorlar. ama golcüleri yok. tek artımız hucüm gücümüz. 3. bölgeye gecmekte zorlanıyoruz. Hocamız buna çözüm bulursa her maç dört beş atarız.

amasya0561
15.02.2020, 22:08
Bundan böyle rakiplerimiz gs ve Başak
Önümüzdeki hafta şb gs yi bizde Başak’ı yendiğimiz zaman önümüz açılacak inşallah

olcay_61
Damatspor devletspor koydular öyle ankarada, Ankara olduğuna göre bunu da Berata yazın :)

Ertan OKUMUŞ
fb nin yenilmesi bizi rahatlatdı. Yarın daha rahat maça çıkarız.

bjk, fb ve gs kimse kusura bakmasın ama bizden daha iyi oynuyorlar. 3. bölgeye çok rahat geçiyorlar. ama golcüleri yok. tek artımız hucüm gücümüz. 3. bölgeye gecmekte zorlanıyoruz. Hocamız buna çözüm bulursa her maç dört beş atarız.

[emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]

memozcan
15.02.2020, 22:09
artık ibre tamamen bizden yana.. günahı da sevabı da bize ..

kendi sahamızdaki maçları kaybetmeyeceğiz. bjk ve gs ile berabere kalsak bile güle oynaya şampiyon oluruz..

ALDENİRO
15.02.2020, 22:09
haftaya yüksek ihtimal derbiler berabere biter. yarın sivas maçı çook ama çook önemli herşeyimizle hazırız. ilk yirmi dakika 2 gol atarsak farka gideriz inşallah. çok ciddi ve mücedele ederek oynamalıyız.

Murathan
15.02.2020, 22:11
iç sahadaki her maçını kazan şampiyonsun bitti. bitti bu kkadar ya bitti.

CİVELEK.61
Ankaragücünün transferleri iyi.
Forvet oyuncusu Trabzonda oynasa Eku kadar şans bulsa yıldız olur.
Gürcü oyuncuda Trabzonda olsaydı Avdijaj ve Yusuf Sarı kadar şans bulsa,daha fazla katkı verirdi.
Ankaragücünde bu transferleri kim yapmışsa helal olsun.
Tek maça göre konuşmuyorum geçen haftada çok iyi oynadılar.
FB nin şu baskısından çok sakin net kontralarla çıkabildiler.
Dandun yapmamaya gayret ettiler.
MRA nın tek oyun planı bu.
Sözünü dinleyen bi oyuncu grubu olunca,iyi kontraatak futbolu oynatabiliyor.
Ama futbol sadece kontraatakla oynanmadığı ve hücum oyuncularından her zaman aynı verimi alamadığı gerceği de var
Böyle durumlarda çuvallıyor.
1461 ve bi çok takımdaki başarıları bence bundan dolayı.

Yıldıray Emanet
Asla bizim kalibremizde bir takım değil. Hele ki son haftalarda çok kötüler. Kendi kendimizi bitirecek hamleler yapmazsak rahat vururuz

olcay_61
15.02.2020, 22:12
Şu sivasa Allah ne verdiyse vursak da vursak
Çok pis gaza geldim şuan :)

Anıl C
15.02.2020, 22:13
iç sahadaki her maçını kazan şampiyonsun bitti. bitti bu kkadar ya bitti.
Ben de böyle düsünüyorum.

memozcan
15.02.2020, 22:13
açıyım da biraz rıdvanı izleyeyim.. :)

Ufuk
15.02.2020, 22:14
Kazan arkana yaslan. Fb-Gs maçında yaşanacakları rahatça izle. :)

Yarın Gençler Alanya'dan puan koparır. Biz havaya giriyoruz ama topçular her maça aynı ciddiyet ve soğukkanlılık ile çıkarsa sorun yaşamayız inş.

Halil Alemdar
15.02.2020, 22:17
Laaa haydeeeee sıra sizin uşaklar

Oruç
15.02.2020, 22:18
Dün de söyledim ipler elimizde. Başkalarına bakmadan işimizi yapacağız. Sivas ve Başakşehir'i içeride muhakkak yenmeliyiz. Malatya'yı da yenebilirsek önümüz açık. Fb ağlamaya devam etsin. Top oynamıyorlar haftalardır. Yalandan ağlıyorlar. En iyi yaptıkları iş bu.

serdaracıl
15.02.2020, 22:19
Önce liverpool sonra biz. 2020 efsane olacak

gurur6134
15.02.2020, 22:19
Lig enteresan bir hal aldi her takim herkesi yenebiliyor.yarim yamalakda olsa var sistemi bunda cok etkili .ikinci faktor ligimiz fizik gucu olarak avrupanin bas liglerinin gerisinde olsada gercekten kaliteli oyuncular var takimlarda.dikkatli olmak sakin kalmak gerekli mac mac dusunulmeli her mac cok kiymetli icerde disarda..

ALDENİRO
15.02.2020, 22:20
++++++ugurcan
parera costa campi novak
++++ ndaye sosa
strudige guherme nakewame
++++++sörloth

böyle çıksak çok mu abartı olur.

Enaldo61
15.02.2020, 22:22
++++++ugurcan
parera costa campi novak
++++ ndaye sosa
strudige guherme nakewame
++++++sörloth

böyle çıksak çok mu abartı olur.

Sturridge ilk 11 başlayamaz bu takımda. Yedek kalmaya devam etsin.

Ali İhsan
15.02.2020, 22:23
Şu liderliği artık alın daaa

Enaldo61
15.02.2020, 22:23
Koltuğa oturmak farz oldu.

angraf
15.02.2020, 22:25
şampiyonlugun formülü çok basit iç sahada 6da 6 yap dış sahada besiktas ve gs maçı hariç puan kaybetme şampiyonsun besiktas ve gs maçlarında beraberlik bile yeter basak ve sivas evimizde zaten

savas avci
15.02.2020, 22:26
Hadi uşaklar yaaa alın yarın maçı herşey bizim elimizde

TSunami_69
Yarin Bayburt tan geliyoruz Allah in izniyle.

Hakan
Ya doldursanıza kardeşim şu batı tribününü.Standart 35 bin olmalı artık.

artvints
15.02.2020, 22:27
Bizim hücum oyuncularimiz sörloth ve nwakeme, ligin en güçlü hücum ikilisi. Bunları rahatlatmak varken ekstra hücumcu koymaya gerek yok. Sadece ekuban gibi enerjik bir oyuncu faydalı olur nwakeme'ye boşluk yaratmak için.

Bizim önümüzdeki problem orta sahayı sağlaştirma konusunda. Sturridge'le uğraşacak vaktimiz yok. Kendi düşünsün, performansını artirsin girsin takıma.

Sezgin Öztürk
15.02.2020, 22:28
Rıza'nın Klopp'a benzediğini belirten bir mesaj okudum ya YUH diyorum artık :)

Semih AYDIN
15.02.2020, 22:29
O sene bu sene !!

14TS61
Biz başakşehir i yenersek bu iş tamamdır.. başakşehirden çekiniyorum onunla Kafa kafaya gidicez.

trbzonsporlu
yalanuz başakşehir tehlikesinden kimse bahsetmemiş adamlar kolay kolay puan kaybetmiyorlar

artvints
şampiyonlugun formülü çok basit iç sahada 6da 6 yap dış sahada besiktas ve gs maçı hariç puan kaybetme şampiyonsun besiktas ve gs maçlarında beraberlik bile yeter basak ve sivas evimizde zaten
Daha basit bir formül var. Herkesin puan kaybı beklediği maçlar olan bjk ve gs'nin maçına sinsice iyi hazirlan, korkusuzca oyna, kazan rakiplerin direncini kır, güle oynaya şampiyon ol.

Biz iki takımı da deplasmanda daha rahat yenecek gucteyiz, yeter ki 1 puan yeter kafasına çıkmayalım.

talsuv61
15.02.2020, 22:30
Üçüzlerin ikisi bu hafta emekli oldu. Fener geseyi yenerse, gese de emekli olur. Zirvede Anadolu takımlarıyla kalırız artık.
Fener fikstür avantajı var diye diye kafamızı şişiren arkadaşlar da susarlar artık

trbzonsporlu
15.02.2020, 22:31
sivası yarın ne yapıp edip yeneceksin

Tekke
15.02.2020, 22:32
Önce liverpool sonra biz. 2020 efsane olacak

Fark göremiyorum:)

Birinde Mercedes diğerinde Şahin S vardı, MRA adeta Ersunun üstünden geçti, ezdi, ders verdi:)18653

angraf
15.02.2020, 22:33
Daha basit bir formül var. Herkesin puan kaybı beklediği maçlar olan bjk ve gs'nin maçına sinsice iyi hazirlan, korkusuzca oyna, kazan rakiplerin direncini kır, güle oynaya şampiyon ol.

Biz iki takımı da deplasmanda daha rahat yenecek gucteyiz, yeter ki 1 puan yeter kafasına çıkmayalım.

besiktas maçını yeneriz belki ama fetöcüleri yenmek biraz zor evlerinde

Tekke
15.02.2020, 22:34
Birazdan 3-a sınıfından Ali koç, devlet yardım ediyor şiirini okuyacak:)

Gökhan Balcı
15.02.2020, 22:34
Sturridgeden faydalanacaksak direkt olarak skor alabileceğimiz bölgede kullanmalıyız. Aksi halde adam ciddi anlamda eksik bırakıyor bizi. Gönül elbette 4-3-1-2 oynayalım sturridge Tony sorloth üçlüsü ile oynayalım diyor ama orta sahayı savunmak elimizdeki kadro yapısı ile mümkün mü bilemiyorum

Yıldıray Emanet
15.02.2020, 22:37
Ersun milyonlarca kuşu kandırmak için biz şampiyon olacağız arkadaşlar açıklamasını yapmadı mı bu hafta ?

memozcan
15.02.2020, 22:39
şampiyon olmak için sturiçi mutlaka devreye sokmak zorundayız.. bu adam her türlü şampiyonluk mücadelesi vermiş birisi.. adama kova muamelesi yapmak çok büyük amatörlük.. ayağı titremeden penaltı atan tek adamımız..

mutlaka bu adamı gaza getirmemiz lazım.. burada taraftara çok büyük iş düşüyor..

artvints
15.02.2020, 22:40
besiktas maçını yeneriz belki ama fetöcüleri yenmek biraz zor evlerinde

Tam kadro gidelim yeter. Zaten o zamana kadar çözülmeler olur.

Sezgin Öztürk
15.02.2020, 22:41
Adam kalkmış İstanbul takımları bizden daha iyi oynuyor diyor.İroni yapıyor sanarsın fakat adam ciddi.Topu sağa sola gezdirmek iyi oynamaksa ben kötü oynamaya razıyım...Ligin en çok gol atan en az gol yiyen 2. takımıyız ama İstanbul takımlarının kabız futbolu beğeniliyor...Sorsan Trabzon'lu iyi bilir futbolu.

Arda'
15.02.2020, 22:41
Salağa yatmayın ulaaaaaaaaa

Emre EFENDİOGLU
15.02.2020, 22:42
Allah'ım nolur şampiyonluk nasip et.

Halil Alemdar
15.02.2020, 22:44
Beyler olacak mıyız?

angraf
15.02.2020, 22:44
Salağa yatmayın ulaaaaaaaaa
sampiyon olacaguk

alper*
15.02.2020, 22:45
Yav foruma giriyim de biseyler okuyayim dedim adamın biri rızaya klopp gibi bişey demiş [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Klopp

Gibi

Bişey

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordomaviask
15.02.2020, 22:46
Sezonun maçı bu maçı ne yapıp edip almalıyız. Beşiktaş maçında puan kaybetme kredimiz olur.

Onur Erçetin
15.02.2020, 22:55
Haftada bir maç oynuyoruz.Oyuncuların çoğu kupa maçına çıkmamış.Bu maçta herkes canını dişine takarak oynamalı.Yönetim özel toplantı mı yapar nasıl eder bilemiyorum ama maçın önemi futbolculara anlatılmalı.Haftaya zor bir deplasmana gidiyorsun,puan kaybetme ihtimalin var.Bu nedenle iç sahada oynayacağın Sivası yenmek zorundasın.Bu maçta yeterince mücadele etmeyen adam görürsem ağır küfrederim.

trbzonsporlu
15.02.2020, 22:58
yaklaşık 2 bin satışa açık bilet var hala batı tribününde.

Halil Alemdar
15.02.2020, 23:10
Yarın kazanırsak önümüzdeki zor maçlarda (alanya deplasmanı vs) puan kaybetme şansımız oluşur. Evimizde ne olursa olsun kazanmalıyız.

AyhanPe
15.02.2020, 23:18
Alanyaspor un yarin puan kaybetmesini istemem. Lider olursak Alanya ve Basaksehir Gs ile aramizda olmasi avantajimiza bence. Biz sampiyon olursa umarim bu iki takimdan birisi 2. olur..Gs 4. olup Uefa bileti alsin..

CEMEFKER
15.02.2020, 23:22
Kıra kıra almamız gereken bir maç. Kötü futbol falan demeden tribün gücü ile Cüneyt falan demeden almalıyız.
Haftaya Bjk son kozunu oynayacak. Sivas maçında sarı, kırmızı kollayacaktır Cüneyt.
Bu iki maçı 6 yaparsak önümüz açılır her türlü.
Fb de haftaya son kozunu oynayacak gs karşısında. Beraberlik gs'yi de koparır

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batugol
15.02.2020, 23:25
Yeni ogrendim
Ankaragucu şikecileri yenmis
Golleri berat albayrak mı atmış

talsuv61
15.02.2020, 23:25
Adam kalkmış İstanbul takımları bizden daha iyi oynuyor diyor.İroni yapıyor sanarsın fakat adam ciddi.Topu sağa sola gezdirmek iyi oynamaksa ben kötü oynamaya razıyım...Ligin en çok gol atan en az gol yiyen 2. takımıyız ama İstanbul takımlarının kabız futbolu beğeniliyor...Sorsan Trabzon'lu iyi bilir futbolu.

Kim o

KARAGOZLUM
15.02.2020, 23:28
Biz başakşehir i yenersek bu iş tamamdır.. başakşehirden çekiniyorum onunla Kafa kafaya gidicez.

benim tahminim basaksehir sivas be bjk yi yeneriz
gs zor belki beraber
fakat puan kayiplari bizim genelde deplasmanda kucuk takimlara karsi oluyor
alanya maci burda en zor mac gozukuyor
denizli ve antep deplasmani da puan kayibi olabilir

tahminim puan kayibi toplamda yaklasik 13 olur
geri kalan mac sayimiz 14 maximum alabilinecek puan sayisi 42 burdan 13 dusersek 29 eder en kotu ihtimal
yani toplam puanimiz tam 70 olur
bu bence en kotu ihtimal 30% olasilik

tahminim 8 puan kayibi ve toplam 75 puan

AyhanPe
15.02.2020, 23:33
Kadro derinligini bosuna olusturmadik. Sampiyonluk yolunda Denizlispor gibi takimmara kolay puanlar birakmamak icin önemliydi devre arasindaki transfer hamleleri..

Ogün YAZICI
15.02.2020, 23:33
Bu saatten sonra bu ligde sonuncu ile deplasmanda oynadığın maç liderle içerde oynadığın maçtan daha zordur
Malatya deplasmanı icerdrki Sivas'tan daha zor mesela
Yarın puan kaybına tahammul yok
Eze eze liderlik koltuğuna oturmak zorundasın yarın

Zor fikstürünü bitirmek üzere olan Sivas'ı Trabzon'dan lider yollamak intihar olur
Gs sinsi sinsi geldi avantaj tepmeye gerek yok

Yarın kazanalım haftaya Fb Gs'den puan alır ve Sivas -Alanya berabere kalırsa şampiyonlukta Başaksehir ile basbasa kalırız

serdaracıl
15.02.2020, 23:34
Yarın topla tüfekle saldırmak gibi bi hata yapmayalım. Gaza gelmenin anlamı yok. Rakip çok iyi kontra yapıyor. Fiziksel olarak yorgunlar. Topu bize verip kontra arayacaklar. Bizi yormaya çalışacaklar. Top oynadığımızı düşünürken bir anda golü kalemizde görebiliriz. İlk maçta nasıl yenildiğimizi unutmayalı. Bugün fenerin yediği ikinci golde defansın nerede olduğunu iyi izleyin. Şampiyon olmak istiyorsak bu tip goller yemememiz lazım

AyhanPe
15.02.2020, 23:35
Bugünki sevincimizin kursagimizda kalmamasi icin yarin herkes üzerine düseni yapip 3 puani almaliyiz.

Arda'
15.02.2020, 23:38
Bu saatten sonra bu ligde sonuncu ile deplasmanda oynadığın maç liderle içerde oynadığın maçtan daha zordur
Malatya deplasmanı icerdrki Sivas'tan daha zor mesela
Yarın puan kaybına tahammul yok
Eze eze liderlik koltuğuna oturmak zorundasın yarın

Zor fikstürünü bitirmek üzere olan Sivas'ı Trabzon'dan lider yollamak intihar olur
Gs sinsi sinsi geldi avantaj tepmeye gerek yok

Yarın kazanalım haftaya Fb Gs'den puan alır ve Sivas -Alanya berabere kalırsa şampiyonlukta Başaksehir ile basbasa kalırız

Gs'nin fikstürü çok zor ya Sivas, Alanya, Fb, Başakcity deplasmanları var içerde Bjkyi yenerler bizim maç zaten son haftalarda o zamana kadar ne olur bilinmez.

Onur Erçetin
15.02.2020, 23:42
As oyuncularımız bir haftadır dinlendiler.Rakip Sivasspor iki gün önce as oyuncularıyla 90 dk it gibi koştu ve mücadele etti.Bir haftadır dinlenmiş kadromuzla rakibi boğacak oyunu oynayamaz ve basit pozisyonlar verecek isek şampiyonluğu falan unutalım.Fb,Beşiktaş ve Gs en kötü dönemlerinde bile kendi evlerinde rakibi boğarak oynuyorlar,inanılmaz tempo yapıyorlar.Teknik anlamda mükemmel işler yapamayabilirsin ama iyi mücadele etmek zorundasın.Yürüyen oyuncu görmek istemiyorum.Kendi sahamızda oynuyoruz,bu maçta da yürünmez,ayıptır.Ofansif olarak çok risk alalım demiyoruz ama ikili mücadelelerde gerekli sertlik ve enerjiyi ortaya koymamız lazım.İlk golü atarsak Sivas psikolojik olarak çöker zaten.Sorloth maça muhteşem bir motivasyonla başlayacak zaten.

Bunları Sivası abartmak için falan yazmıyorum.Bu saatten sonra tüm maçlar zor.Her takımın hedefi var.Geçen hafta ligin en zayıf ekiplerinden Gençlerbirliğinin gösterdiği mücadeleyi hepiniz gördünüz.Şu maçı alıp İstanbula moralli gidelim,başka birşey istemiyorum.Motivasyon çok önemli,daha Malatya maçımız var.Sivas ve Bjk maçlarından 4 puan çıkartıp,Malatyayı da yenersek olağanüstü bir motivasyonumuz olur.

14TS61
15.02.2020, 23:42
Başakşehir
Alanya
Göztepe
Şuradan 7 puan muazzam olur. En kritik hafta. Burayı geçersek kutlamalara başlayalım. Bjk Sivas maçından korkmuyorum. FB GS maçını zevkli zevkli izlicem kaos olacak.. bence GS kazanır stadı yakarlar fenerliler.

AyhanPe
15.02.2020, 23:46
Fb nin umutlarinin tükenmesinin cok büyük bir avantajida artik sezon boyunca Sorloth a yapilanlarin tekrarini görmeyecegiz. Rakip takimlarida proveke edip üzerimize salmayacaklar. Basinin manipulasyonlarida azalacak. Acikca bir algi operasyonuda olmayacak. Kafamiz rahat etti.. Herseyden önce A.Koc a da tesekkür etmeliyiz. Gs artik "devlet destegi" propagandasina bas vuramayacak. Fb gibi acikca bizi karsilarinada alamazlar. Bu sene sportif disi hareket eden bir Fb ile yarismayacagimiz icin memnunum. Gs istedigi kadar sinsi olsun sökmez bu sene o is..

nevzat61
15.02.2020, 23:46
Bu akşam serdar aziz denen futbol katili maçı sarı bile almadan nasıl atlatır aklım almıyor..ndiaye ye hiç yoktan gösterilen sarı kartlar var iken..

Oğuz B.
15.02.2020, 23:47
https://pbs.twimg.com/media/EQ13uL6WsAQlI08?format=jpg&name=small

Allah utandırmasın.

KARAGOZLUM
15.02.2020, 23:50
cok onemli mac insallah kayipsiz geceriz

Onur Erçetin
15.02.2020, 23:51
Başakşehir
Alanya
Göztepe
Şuradan 7 puan muazzam olur. En kritik hafta. Burayı geçersek kutlamalara başlayalım. Bjk Sivas maçından korkmuyorum. FB GS maçını zevkli zevkli izlicem kaos olacak.. bence GS kazanır stadı yakarlar fenerliler.
Başakşehir ligin en kompakt oynayan takımı.Hücuma iyi çıkıyorlar ve savunmaya da çok hızlı yerleşip çok iyi kapanıyorlar.Wakayeme ve Sorloth gibi isimlerle bunlara karşı golü bir şekilde bulursun ama basit gol yiyip 1-0 mağlup duruma düşersen çevirmek çok zor olur.

Alanya çok koşan bir takım.Kontra ataklarda etkili,hızlı oyuncuları var.Bakasetas gibi teknik kapasitesi ve şut kalitesi yüksek bir isim var.Ligin en formda takımlarından.Biz kendi oyunumuzu oynayıp rakibin bırakacağı boşlukları kullanırsak kazanabiliriz.Sorloth rakip savunmayı çok zorlar.

Göztepe yetenek olarak Alanyadan daha alt seviyede bir takım ama onlar da çok iyi mücadele ediyorlar.Akıllı oynarsan ligde kazanamayacağın bir maç yok.

Rotasyonda ligin en iyi durumda ki ekiplerinden biriyiz.Doğan,Bilal,Yusuf,Sturridge,Ömür ve Ekuban gibi sonradan oyuna sokabileceğimiz birçok oyuncu var.Yorgunluk durumunda farklı hamleleri çok rahat yapabileceğiz.Devre arası yapılan Guilherme ve Ndiaye de takıma çok katkı sağlıyor.Elimiz güçlü.Akıllı olup zor fikstürden en iyi şekilde çıkmak lazım.Maç maç bakmak lazım tabiki.Önceliğimiz yarın oynanacak Sivas maçında.

bordomaviask
15.02.2020, 23:53
Fb nin umutlarinin tükenmesinin cok büyük bir avantajida artik sezon boyunca Sorloth a yapilanlarin tekrarini görmeyecegiz. Rakip takimlarida proveke edip üzerimize salmayacaklar. Basinin manipulasyonlarida azalacak. Acikca bir algi operasyonuda olmayacak. Kafamiz rahat etti.. Herseyden önce A.Koc a da tesekkür etmeliyiz. Gs artik "devlet destegi" propagandasina bas vuramayacak. Fb gibi acikca bizi karsilarinada alamazlar. Bu sene sportif disi hareket eden bir Fb ile yarismayacagimiz icin memnunum. Gs istedigi kadar sinsi olsun sökmez bu sene o is..

Tam olarak budur.

exelans_25
15.02.2020, 23:55
Yarin cikin o çimleri yiyin

Sezgin Öztürk
15.02.2020, 23:56
Kim o
Yazdıklarından sonra kim olduğu önemli mi hocam? Tuhaf nick kullanan abilerden birisi.

Onur Erçetin
16.02.2020, 00:01
Ben de katılıyorum.Bu saatten sonra bizi kendimiz dışında hiç kimse durduramaz.Algı operasyonu,hakemler falan bu tarz problemler yaşamayız.Gs dahil hiç kimsenin dötü bize yanlış yapmaya yetmez bundan sonra.

Biz sadece kendi işimize bakmalıyız ve adam akıllı topumuzu oynarsak şampiyonluğun en büyük favorisiyiz.Gs nin ortasahası iyi ama forvetsiz oynuyorlar.Falcao iki de bir sakatlanıp geri dönüyor,form tutamıyor.Adem forvet değil.Zorlu maçlarda bunlar ortaya çıkacak.

Bu sene şampiyonluğu kaybedersek bunun nedeni sadece biz oluruz,başkaları değil.Üzerimize kimsenin oyun oynamasını geçtim,cesaret etmesi bile mümkün değil.Eskisi gibi doğranacak bir Trabzonspor yok artık.

memozcan
16.02.2020, 00:04
fener ve ali koç bu süreçte bizi biraz yordu ama onlar daha çok yoruldu.. haftaya bir puan kaybında tepetaklak gidebilirler..

bu süreci cincon hiç yorulmadan hatta güçlenerek atlattı.. cincon artık evinde puan kaybı yaşamaz arkadaşlar.. bizi de döve döve yenerler.. tıpkı geçen sene başakşehire yaptıkları gibi..

bu ligde cinconla mücadele edebilecek tek takım fener.. onlarla da biz biraz başa çıkabiliyoruz.. bunların birbirine düşmesi şart..

AyhanPe
16.02.2020, 00:07
Yakinda tüm basin Trabzonspor un sampiyonlugu hakettigi konusunda birlesecek. Bitti nihayet bitmez tükenmez algi operasyonlari. Sorloth un karari bir milatti bence. Yenilgilerinin simgeseydi. Isbirlikci Malatya Baskani icin artik sonsuza kadar susma zamani. En cok o herifin sesinin kesilecek olmasina seviniyorum. Yarin Malatyaspor Gs den puan alamazsa en büyük düsme adayidir bence. Sivasspor karsisindaki Antalya küme düsmez..

memozcan
16.02.2020, 00:08
bu fikstürde kimse dillendirmiyor ama kupadaki fener maçımız çok sıkıntılı.. eğer o maça kadar kayıp yaşamazsak erzurumspor maçı kadrosuyla çıkıp elenmek bence tercih edilebilir.. 2 sene önce bjk çok iyi giderken kupada fener maçında biçildiler ve ondan sonra tepetaklak gittiler.. aynı sendromdan çekiniyorum..

Tekke
16.02.2020, 00:09
https://mobile.twitter.com/Alaboraorg/status/1228739859281567750?s=08

Tarihin en komik dublajı olabilir:)

CesurHamsi
16.02.2020, 00:10
HERZAMANKI GIBI YINE SOYLUYORUM VE HEP SOYLIYECEM; HUSEYIN TURKMEN OYNAMAMASI LAZIM BASIMIZI YA KA CAK!!!! Sampiyonlugun en buyuk adayiyiz !

trbzonsporlu
16.02.2020, 00:13
HERZAMANKI GIBI YINE SOYLUYORUM VE HEP SOYLIYECEM; HUSEYIN TURKMEN OYNAMAMASI LAZIM BASIMIZI YA KA CAK!!!! Sampiyonlugun en buyuk adayiyiz !

yatabarenin hava hakimiyetini göz onünde bulundurursak Huseyin hoca adaşını oynatmaz bu maçta.

Tayfun
16.02.2020, 00:14
Yarin cikin o çimleri yiyin

Nokta.

Cem Balcı
16.02.2020, 00:14
Çok eksikleri var rahat rahat yenmeliyiz.

AyhanPe
16.02.2020, 00:15
fener ve ali koç bu süreçte bizi biraz yordu ama onlar daha çok yoruldu.. haftaya bir puan kaybında tepetaklak gidebilirler..

bu süreci cincon hiç yorulmadan hatta güçlenerek atlattı.. cincon artık evinde puan kaybı yaşamaz arkadaşlar.. bizi de döve döve yenerler.. tıpkı geçen sene başakşehire yaptıkları gibi..

bu ligde cinconla mücadele edebilecek tek takım fener.. onlarla da biz biraz başa çıkabiliyoruz.. bunların birbirine düşmesi şart..

Gs Alanyaspor karsisinda cok iyi oynadi ama sonucta elendiler. Ilerleyen haftalarda ligde de öyle olacaktir. Basaksehir e yapilanlari Fb bize karsi yapmaya calisti ama biz Basaksehir degiliz. Gecti o is yani. Gs sampiyon olursa bizim hatalarimizdan olur ama masa basinda olamaz. Bu noktaya gelmissek bi zahmet o hatalari yapmayiverelim.. Bizi masa basinda engelleyecek tek klüp Fb dir yada idi..Bitti masa basi isi. Simdi hakeden sampiyon olacak. F.Terim in suratina bakilirsa anlasilir bu takimin Gs olmadigi. Gs caresizce izlemek zorunda..

Muhammed Ayaz
16.02.2020, 00:17
Hiç etrafımızla ilgilenmeden sessiz ve derinden ilerlemeliyiz.
Varsın kim nasıl afkuruyorsa kursun.
Sahada vura vura gidelim.
Sezon sonu biz gülerken onlar ağlasın.
İnşallah [emoji173][emoji170]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi