PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

trbzonsporlu
13.02.2020, 21:24
haftasonu sivas muhtemelen 4. olacak hatta 5. olma ihtimalleri de var. fakat biletlere ilgi yok maalesef, batı tribününden kimse bilet almamış bugün.

artık şampiyonluk havasına girmişken, yendigimizde 9 yıl sonra lider olacakken ustelik eksik maçımıza rağmen, onları akyazıda ezemezsek şampiyon filan olmayalım zaten. deplasman maclari neysede içerde maç kaybetmeyeceksin bu saatten sonra

yorumsuz6117
Sörloth'un cezası 1 maça inmeli..

DeAgLeMaNyAq
Malatya maçının haftaya sıkıştırılması yalan oldu galiba,hala açıklanmadığına göre.

BJK maçıyla birlikte açıklamalarını bekliyordum. Yarın da açıklanmazsa sonraki haftaya kalmış demektir. Bu tip ertelemelerde TFF önce kulüplere danışıyor. Haftaya oynanmazsa demek ki biz Sivas maçıyla BJK maçı arasında oynamayı istemedik. Keza onlar da GS maçı sonrasında belki yıpranarak geleceklerinden istememiş olabilirler...

Tekke
13.02.2020, 21:25
- sivas'ın orta saha direnci bizden iyi .
- çok hızlı atağa çıkıyorlar . ve hızlı geri dönüyorlar .
- yasin içe katedip , araya pas atmayı öğrenmiş .
- yatabare topsuz oyunda iyi ama gol becerisi noksan .
- uğur çiftçi kendini geliştirmiş . iyi oyuncu .
- defanstaki yabancı herif çok sağlam . aleks'in yerine kim oynayacaksa , bu herifin karşısında etkili olma şansı az .
tabi sağlam bir ekuban ne yapar kestirmek güç .
- ziya bile sol kanat oynamayı öğrenmiş .
- şu anda kondisyon olarak bizden daha iyiler .
biz topu koşturmazsak onlardan daha çabuk yorulabiliriz .
- golü ilk biz yersek , paso kontra yeriz .
- ilk golü atarsak , paso baskı yeriz .
- sivas'tan her ne kadar deplasmanda olsalar da ,
sahanın her alanında tam saha pres bekliyorum .
- bu presi boşa düşürecek , ölümcül pasları atamazsak ,
maçın bize döneceğini düşünmüyorum .
- sivas'ın yapacağı pres nedeniyle gençlerbirliği maçının ilk yarısındaki tutuk oyunun bir benzerini bekliyorum .
- ilk yarı gol yemezsek , ikinci yarı ibrenin bize döneceğini düşünüyorum .
- organize bir atakla değil de , karambolden gol bulacağımızı
zannediyorum .
- rakibi bir şekilde şaşırtmadan , bu maçı çevirme ihtimali çok az .
- önümüzdeki 2 maçtan 0 veya 1 puan çekme olasılığının ihtimal dahilinde olması nedeniyle bir b planı , gerekirse bir c planının üzerine düşünülmesi gerekir .
- maç alınırsa büyük iş başarılmış olur .
berabere kalınırsa (ikili maç skoru da dahil ) avantajımız uçar gider .
yenilgi ile biterse, her anlamda çok şey kaybedilir .. saha içi itibarın acayip yara alır . yenilgin diğer takımlara ilham kaynağı olur . rakiplerine psikolojik koz verirsin . zaten gerginlikten kafayı sıyiracak hale gelen kendi camianı ise ateşe atarsın .

en iyisi mi sen gel ,
yenemiyorsan da yenilme !

Sen de kripto şikeci değilsen bişey bilmiyom...

BlackPanther
13.02.2020, 21:26
Bizim maçta ne olmuştu hatırlayamadım bir an. Normalde çağırıp tavsiye veriyor. Son karar hep orta hakemde. Sadece ofsaytta talimat geliyor.

Kasımpaşa maçıydı. Burak Yılmaz ceza sahasının çizgisi önünde düşürülmüştü. Hakem penaltı vermişti. VAR dışarı çekti. Oradan Rodallega frikikten gol attı.

AyhanPe
13.02.2020, 21:32
Bu Antalyaspor düsmez artik. Suan ligin en kötü kadrosuna sahip takimlari Konyaspor ve Malatyaspor. Konya B.Korkmaz i teknik direktörlüge getirmesiyle ben Malatyaspor icin tehlikeli bir sürec basladigini düsünüyorum.

Ogün YAZICI
13.02.2020, 21:34
BJK maçıyla birlikte açıklamalarını bekliyordum. Yarın da açıklanmazsa sonraki haftaya kalmış demektir. Bu tip ertelemelerde TFF önce kulüplere danışıyor. Haftaya oynanmazsa demek ki biz Sivas maçıyla BJK maçı arasında oynamayı istemedik. Keza onlar da GS maçı sonrasında belki yıpranarak geleceklerinden istememiş olabilirler...

İnşallah Malatya'yı arayıp Trabzon Bjk- Sivas arasında oynamak istemedi dememişlerdir :)

Ahmet Hamza
13.02.2020, 21:35
Sen de kripto şikeci değilsen bişey bilmiyom...

Totem yapıyor o. İçerdeki Erzurum maçı için bile Erzurum'u favori göstermişti böyle uzun uzun yazıp :)

yasin196761
13.02.2020, 21:36
Sörloth olmazsa büyük problem. Hele bide Guilherme olmazsa çık işin içinden. Benim anlayamadigim geçen yıl eksik 1 2 oyuncu olsa bile yine iyi oynuyor maçı kazanıyorduk fakat bu yıl kadroda eksiklik olunca baya aksıyor takım. Ben Hüseyin Hocanın Sturridge i 11 de sahaya süreceğini düşünmüyorum.

BlackPanther
13.02.2020, 21:37
Bu Antalyaspor düsmez artik. Suan ligin en kötü kadrosuna sahip takimlari Konyaspor ve Malatyaspor. Konya B.Korkmaz i teknik direktörlüge getirmesiyle ben Malatyaspor icin tehlikeli bir sürec basladigini düsünüyorum.

Şaka bir yana. Bencede Malatyasporu kötü günler bekliyor

AyhanPe
13.02.2020, 21:40
Guilherme kötü bir durum oldugunu tahmin etmedigini söyledi mac sonu röportajlarda. Sivas macindan sonra banttan verildi..

BlackPanther
13.02.2020, 21:40
Sörloth olmazsa büyük problem. Hele bide Guilherme olmazsa çık işin içinden. Benim anlayamadigim geçen yıl eksik 1 2 oyuncu olsa bile yine iyi oynuyor maçı kazanıyorduk fakat bu yıl kadroda eksiklik olunca baya aksıyor takım. Ben Hüseyin Hocanın Sturridge i 11 de sahaya süreceğini düşünmüyorum.

Neden? Seni mi sahaya sürecek ilk onbirde?

Ufuk
13.02.2020, 21:41
Kasımpaşa maçıydı. Burak Yılmaz ceza sahasının çizgisi önünde düşürülmüştü. Hakem penaltı vermişti. VAR dışarı çekti. Oradan Rodallega frikikten gol attı.

PLde hep bu şekil genelde. Bizde iki saat gidip inceliyorlar falan. VARdakide hakem zaten. Ne görüyorsa söylesin maç durmasın iki saat.

BlackPanther
13.02.2020, 21:42
Guilherme kötü bir durum oldugunu tahmin etmedigini söyledi mac sonu röportajlarda. Sivas macindan sonra banttan verildi..

Adam gayet iyi koşuyordu. Ömemli birşey yoktur. Sadece zorlama var. Yani bir kaç gün dinlenmesi gerekiyor

ANAOKULU TERK
13.02.2020, 21:43
yazdıklarımda ters olan ne var ?
sana santim santim maç analizi yapmışım .
yenersek yolumuz açık demişim .
ama zor maç , zor rakip demişim .

beyler içinizdeki galibiyet arzusunu anlıyorum .
lakin ya herro , ya merro'yla olacak iş değil bu işler .
akıllı olursan , kazanırsın .
güçlü olursan devirirsin .
dalar gidersen üzülürsün .

daha rıza hoca'nın buradan yutkunarak ayrıldığını ,
sana karşı aşırı bilendiğini de unutmayalım .

siz devamlı olumlu düşünürken ,
malesef birilerinin de bu olumsuzlukları söylemesi gerekiyor .
neyse ,
ikaz etmek iyidir .
linç yesem de iyidir . taşlansam da iyidir .
çünkü düşündüğümü söylüyorum .

bundan daha güzel bir şey olabilir mi ?

adminlere forum kurallarına ve prensiplerine sonuna kadar
bağlı kaldıkları için , bana da ifade özgürlüğü tanıdıkları için teşekkür ediyorum .

AyhanPe
13.02.2020, 21:45
Sturridge bu macta sans bekliyor. Bana kalirsa oda cikis maci olarak görecek bu maci. Üstelik ilk defa asil mevkiisinde oynama firsati bulacak. Maca sirf moral acisindan bile Sturridge ile baslanmali. Belkide onu kazanmak icin güzel bir fitsat olacaktir.

Bu arada Fb li Rodriguez sakatlanmis. En az 3 hafta oynayamayacakmis..

BlackPanther
13.02.2020, 21:48
PLde hep bu şekil genelde. Bizde iki saat gidip inceliyorlar falan. VARdakide hakem zaten. Ne görüyorsa söylesin maç durmasın iki saat.

https://m.tr.beinsports.com/mac-merkezi/trabzonspor-kasimpasa?id=111325938&tab=video

Bu maçtı

Arda'
13.02.2020, 21:49
Sivas kapanan takımlara karşı gol atmakta çok zorlanıyor ama açık alan bulurlarsa hücumda çok etkililer hoca önlem alır inşallah kontra atak tehlikesine karşı, dönen topları mutlaka toplamamız lazım yoksa işimiz zor.

artvints
ANAOKULU TERK içimizdeki şüphedir, aynaya bakmak için sebeptir, kibrin önündeki engeldir, öz eleştiridir, en önemlisi de düşünce özgürlüğüne gösterilecek tahammül temrinidir.

Foruma çok lazım birisi, bir dengeleyeci yani. Ne yaptığını da gayet iyi biliyor. Böyle fanatik ortamlar tehlikelidir. Bir bakmışsın 12 numara gibi olmuşuz. Her zaman yüzümde gülümsemeyle okumuşumdur yazılarını :)

castillo61
Rodrigues sakatlanmış. 3 hafta yok. Gustavo, Muriqi de ayrı maçlarda sarı kart cezalısı olsa galibiyete hasret kalırlar bu süreçte.

Sivas'a vur. Karius'u eleğe çevir. Sonrası şampiyonluk turnesi. Maç eksiğine rağmen 3-4 puan fark atarız en yakın rakibimize. fener'i saymıyorum bile.

BlackPanther
13.02.2020, 21:53
Sturridge bu macta sans bekliyor. Bana kalirsa oda cikis maci olarak görecek bu maci. Üstelik ilk defa asil mevkiisinde oynama firsati bulacak. Maca sirf moral acisindan bile Sturridge ile baslanmali. Belkide onu kazanmak icin güzel bir fitsat olacaktir.

Bu arada Fb li Rodriguez sakatlanmis. En az 3 hafta oynayamayacakmis..

Baksana. Sturridge mental olarak maça hazır.

https://www.instagram.com/p/B8duI0Kgg5V/?igshid=3t202zgib1fx

alperrr
13.02.2020, 21:54
Totem yapıyor o. İçerdeki Erzurum maçı için bile Erzurum'u favori göstermişti böyle uzun uzun yazıp :)

çok iyi yapıyorrrr..uyarıyor işte insanları beraberlikte çok kötü değil diyor..

Şaka bir yana. Bencede Malatyasporu kötü günler bekliyor

kardeşim bu kadar uçmaya kaçmaya gerek yok..
sivas taraftarına bakıyorum son 5 dakka son 10 dakka bi destek yok bi inanç yok..bizim taraftar farklımı..
şikecilere bakın gsye bakın son düdüğe kadar nasıl yıkıyolar ortalığı..
Allah korusun sivas maçında bizde son 10 dakka ya mağlup girersek sen forumda taraftar tribünde bizim takımı dövmekten başka bişey yapmaz..

.....
biz çok tutkulu ve dürüst bir taraftar grubuyuz ama bi faydasını göremedim..
bence şikeciler nasıl sürekli bizim hakkımızda fitne çıkarıyorsa..sonuçta bu futbol bir oyun bu kadar kutsamaya gerek yok deyip bizde onlara fitnelikleri ile cevap vermeliyiz..
mesela sürekli yalı çocuğu diyerek..
mesela faiz lobisi devrede diyerek..
mesela ZORLU ligi diyerek..
bizim taraftar bizim takımı biraz rahat bırakın rakibi takip edin hatta onların yaptığı gibi onları aşağı çekmeye çalışın..
madem bu bir savaş oyunu kuralına göre oynayın..
takımı baskıya sokmayın..
oyuncularınızı kötülemeyin..

şikeciler fitne atıyor biz hep defans yapıyoruz..
sende desene ersun şerefsiz dedi..
yalı çocuğu halkı sokağa dökmeye çalıştı..nerde 6222 savcıları..nerde devletin savcıları..
hemde bunları söylerken rıdvanın dediği koçun isteği bakan tarafından 1 saatde halledildi..

CEMEFKER
13.02.2020, 21:57
Eleştiri kanıtlanabilirliğe yakın tespitler üzerinden doğruyu bulmaya yardımcı olmaktır. Ecnebiler kritik etme ( son noktayı koyma) der buna.
Ama "paranoyaklık" hiç değildir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AyhanPe
13.02.2020, 21:58
Bence aramizdaki farkliliklara da tahammül edebilmeyiz. Adam sadece düsüncelerini yaziyor burda. Kimseye hakaret ettigini görmedim ama sirf aykiri düsündügü icin adama denilmeyen kalmiyor. Cogu düsüncesine bende katilmiyorum ama burda verilen tepki üzücü ve düsündürücüde..

Aykiri olmak hosuna gidiyor ve teorilerinide israrla bu aykiriligi farkliligi ön plana cikarmaya yönelik sekillendirdigi icin bazi düsünceleri cok absürd gelsede hakli oldugu noktalarda olmuyor degil.

yasin196761
13.02.2020, 22:10
Neden? Seni mi sahaya sürecek ilk onbirde?

Evet hocayla konuştum bi 45 oynarım dedim tamam dedi

Yiğit Gayretli
13.02.2020, 22:14
Sivas'ın son 3 maçını 90 dakika izledim. Gerçekten çok basit pozisyon veren bir takım görüntüsü var.

Sorloth olacaksa başka, olmayacaksa başka olur bizim adımıza oyunun seyri ve saha içindeki plan muhakkak. Hocanın iki durumu da iyi düşündüğünü sanıyorum.

Daha ayrıntılı bir analiz yapmayı düşünüyorum yarın ya da cumartesi günü, biraz daha istatistik ağırlıklı.

CesurHamsi
13.02.2020, 22:14
Insallah bu mac Sturridge oynar ve hattrick yapar, bizde Sorloth yoksa Sturridge var diye dalga geceriz adamlarla
ama herzaman her macta yazdigim gibi Huseyin Turkmen oynamamasi lazim, illa zorla bizi mahfettigi gunu beklicez
gecen hafta sansliydik nadir bos kaleye atamadigi icin ama Sivas bence affetmez
hadi Trabzonum o sene bu sene olsun!

Gökhan Balcı
13.02.2020, 22:25
orta sahayı dirençli tutup tony ve sturridge ikilisi ile başlamalıyız diye düşünüyorum. sturridge yi yalnız bırakmak bence faydalı olmaz.

zorroid
13.02.2020, 22:26
Sana hala bu forumda yazma şansı veriliyorsa yazık bize. Ciddi bir sorunun var senin.

- defanstaki yabancı herif çok sağlam . aleks'in yerine kim oynayacaksa , bu herifin karşısında etkili olma şansı az .
- sivas'ın yapacağı pres nedeniyle gençlerbirliği maçının ilk yarısındaki tutuk oyunun bir benzerini bekliyorum .
zannediyorum .
- önümüzdeki 2 maçtan 0 veya 1 puan çekme olasılığının ihtimal dahilinde olması nedeniyle bir b planı , gerekirse bir c planının üzerine düşünülmesi gerekir .
yenilgi ile biterse, her anlamda çok şey kaybedilir .. saha içi itibarın acayip yara alır . yenilgin diğer takımlara ilham kaynağı olur . rakiplerine psikolojik koz verirsin . zaten gerginlikten kafayı sıyiracak hale gelen kendi camianı ise ateşe atarsın .

en iyisi mi sen gel ,

Antonio
13.02.2020, 22:26
hızlı oyuncular şart arkaya atılan toplar önemli yusuf sarı oynamalı.

nevzat61
13.02.2020, 22:33
ANAOKULU TERK arkadaşın yazdıkları hosumuza gitmese de her zaman böyle ihtimalleri göz önünde bulundurmak iyidir.. kendimizi fazla abartmis olmaktan daha kötü değil..

Sivasspor maçına gelirsek sorloth veya guilherme olsa da olmasa da bu maçı kazaniriz.. Sivasspor İlk yarıdaki Sivasspor değil.. kaldı ki ilk maçta da yeniyorduk o kötü durumda iken bile..

CesurHamsi
13.02.2020, 22:36

Ya abicim, ya sen harbi trollsun ve beni deli etmek istiyosun
yada futboldan bir gram bilgin yok
Allah aslina ne Yusuf Sarisi? Ey allahim ya tovbessteyyyfirillah

redbul
13.02.2020, 22:39
sivas maçında 0-0 sonucunu en kısa sürede bozmalı ve ilk golü atmalıyız kontraya iyi çıkan bir takım yerleşik düzende iyi oynuyolar alanları iyi kapatıyolar bunu bozmak için erken gol tüm oyun planlarını alt üst yapabilir erken gol atarsak farklı dahi kazanabiliriz birde kalecileri için bişeyler yazmak lazım bazen akıl almaz toplar çıkartabiliyor bazende çok değişik goller yiyebiliyor ve bu aralar formsuz umarım ilk kaleyi tutan şut gol olur bizde rahat bir maç izleriz yıllar sonra gelecek liderliğin tadını çıkartırız.

Antonio
13.02.2020, 22:42
Ya abicim, ya sen harbi trollsun ve beni deli etmek istiyosun
yada futboldan bir gram bilgin yok
Allah aslina ne Yusuf Sarisi? Ey allahim ya tovbessteyyyfirillah

Fikir beyan ettim trol olsam trabzonspor formalı trabzonspor otobüsunde neden fotoğraf çekineyim profilime dikkat et. Burada yusuf sarının hızıyla Sivas maçını alacağıni düşünüyorum. Trol olduğunu söylemek iftiradir.

gurur6134
13.02.2020, 22:43
One gecebilirsek sivas geride acik veren bir takim ilk golu bulmak onemli..

Larking
13.02.2020, 22:45
Bu akşam ve geçtiğimiz 1-2 haftada izlediğimiz sivas ligin vasat Anadolu takımlarından farksız.

Bulundukları konum aldatıcı, fiziksel ve mental olarak bitmiş durumdalar.

GencTurk6161
Sana hala bu forumda yazma şansı veriliyorsa yazık bize. Ciddi bir sorunun var senin.
https://forum.bordomavi.net/images/misc/quote_icon.png ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı https://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost-right.png (https://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1921231859#post1921231859)
zannediyorum .

en iyisi mi sen gel ,
eleman pesimist ve kanseri gösteriyor. bunda sorun yok. bazısı bardağın boş kısmına odaklanır bu yanlış yorum yaptığı anlamına gelmez.
okuyun geçin yada engelleyin gitsin. YTD

BlackPanther
Evet hocayla konuştum bi 45 oynarım dedim tamam dedi

:D:D

GencTurk6161
13.02.2020, 22:48
zor maç olacak. son dakikaya kadar diken üstünde geçecek bir maç. ciğerleri sökülene kadar koşacaklar.
akıllı oynayan sabırlı ve akıllı oynayanın kazanacağı bir maç. maçı ortasaha da tutabilirsdek bu maçı alırız.
bence bu maç berabere biter ama inşallah kazanırız.

Antonio
Anaokulu terk siyonizm taktiği ve Yahudi anlayışı ile hareket ediyor. 10 bilge yahudi İsrail ile ilgili fikir beyan eder en aykırı olan ihtimal dahi olmayacak olan bir kişi çok farklı bir şey söyler. Yahudiler onun dediğini dinler. Anaokulu terk bir siyonist trabzonsporlu onun fikirleri de değerli bu açıdan bakınca. :)

BlackPanther

Düşüncelerine katılmadığım halde bırak düşüncesini söylesin. Mantıklı olmasa bile.

yasin196761
13.02.2020, 22:50
İlk maç aklıma geliyor. Fernando'dan yediğimiz gol atamadığımız penaltı ve son dk da yediğimiz gol. Sezonun en şansız maçını oynadık umarım bu sefer gülen biz oluruz.

iyattara
13.02.2020, 22:51
Sivas kan kaybetmeye devam ediyor. Pazar fişlerini çekiyoruz inşallah
Esas rakip sanki gs olacak gibi. Sikecilerin rotasyonu dar biri sakatlandi öteki kart gördü derken fire verebilirler. Gs maçını da kazanamazlarsa tamamen biterler. Ama çakal gs terim Albayrak filan tam mide bulantısı bir ekip. Neyse adım adım gidelim. Next station : Sivas :))

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
Ben bu sezonu nedense öç alma sezonu olarak görmeye başladım, teker teker hepsine tattıracağız intikamın soğuk yenen yemeğini.

Kimseye eyvallahımız yok, hepsi gelsin. Karşılarında tek başımıza duralım ama sıkı sıkı hep beraber tek vücut.

AyhanPe
zor maç olacak. son dakikaya kadar diken üstünde geçecek bir maç. ciğerleri sökülene kadar koşacaklar.
akıllı oynayan sabırlı ve akıllı oynayanın kazanacağı bir maç. maçı ortasaha da tutabilirsdek bu maçı alırız.
bence bu maç berabere biter ama inşallah kazanırız.

Cigerleri sökülene kadar kosarlar ilk 20 dk. Bugün 2. yarida sahada yoklari oynadi Sivas. Biz iyi konsantre olursak kazaniriz ve bu sürecte konsantre sorunu yasayacagimizi tahmin etmiyorum.

BlackPanther
13.02.2020, 22:53

18634

DURAS
13.02.2020, 23:01
Başka bir başlıkta yazdım ama burada da yazayım. Milli ara ne zaman?

Manu61
13.02.2020, 23:09
Ekuban oynayacak mı?

batu94
13.02.2020, 23:09
Yavru şikeciler bizim maçta ciğerleri patlayana kadar koşacaktırlar. Bizim isteksiz oyunumuz devam ederse ki, Sturridge başlayacak gözüküyor yani bu durumun daha da artması muhtemel, zorlandığımız bir maç olacak gibi gözüküyor. Zaten son Gençler maçındaki durumumuz ortada. Hoş bence Fener maçında ve Kasımpaşa maçında da öyle aman aman oynamadık. Belki taktik gereğidir topu rakibe vermek ama pozisyon da veriyoruz. Sivas da pozisyon bulacaktır. Umarım beceriksiz günlerine denk geliriz. Yoksa her takım Gençlerin kaçırdığı gibi boş kaleye kaçırmaz.

Ne olursa olsun hücum oyuncularımız gününde olursa yediğimizden çok atarak kazanırız gibi geliyor. Kazanırsak da o gazla kargaları da deplasmanda yeneriz.

Saint Castillo
13.02.2020, 23:15
Anaokulu terk gayet doğruları yazıyor. Zamanında tonya55e de böyle çıkışlar yapılırdı bugün sanki takımın sportif direktörü oymuş gibiyiz ve zirvedeyiz.

Bu arada tonya55 hesabı birden fazla kişi tarafında kullanılıyor ve bir tanesi de eski başkanlardan sadri şener.

Çağdaş DENİZ
13.02.2020, 23:19
Ekuban oynayacak mı?

Edit

Çağdaş DENİZ
13.02.2020, 23:21
Başka bir başlıkta yazdım ama burada da yazayım. Milli ara ne zaman?

Hocam bugün tarih 13 Şubat 2020 euro 2020 ye gidiyoruz gruptan 2. Çıktık hani Şenol güneş milli takımı çalıştırıyor

hay1699
13.02.2020, 23:22
Sivasspor aynı oyuncularla üstüste birçok maç yaptı, üstüne üstük sakatlıkları da var. Yorgun gelecekler. Biz gereken mücadele ve ciddiyeti gösterelim, Novak forvet oynasın yine 3-4 atarız.

Oruç
13.02.2020, 23:27
Hocam bugün tarih 13 Şubat 2020 euro 2020 ye gidiyoruz gruptan 2. Çıktık hani Şenol güneş milli takımı çalıştırıyor

27 ve 30 Mart'ta hazırlık maçları var. Onu soruyor.

DURAS
13.02.2020, 23:30
Sevgili renktaşım. Euro 2020 ye giderken , hazırlık maçları yapılıyor. Hatta baraj maçları var. Bilmem anlatabildim mi? O yüzden önce bilgi sahibi olup ondan sonra müstehzi yorum yazmanız sizin yararınıza olur.

CİVELEK.61
13.02.2020, 23:40
Sivasspor bizden diri takım doğru ama bizden yetenekli değil.
Eger Sivas iyi analiz edilmişse doğru bir taktikle yenilmeyecek takım değil.
Sivas kapanan takımlara gol atmakta çok zorlandığı gibi hızlı kontra yapan takımlara karşı da darma duman oluyor.
Sivas'ın Gaziantep ve Rize maçlarını izleyenler bunu net görmüştür.
Beni düşündüren şey,Sörloth oynamazsa zaten beceremediğimiz hızlı kontra işini kiminle yaparız?
Ekuban bu konuda yeterli değil maalesef.
Kısa mesafe depar atabiliyo ama uzun mesafeye koşamıyor.
Hücumun en kritik noktasında Ekuban'ın gücü azalıyor.
Yusuf Sarı zaten ne yaptığını bilen bi oyuncu değil.
Çok hızlı top sürüyor fakat,yöneldiği noktalar,tercihler ve gereksiz yerde gereksiz topa basmalar,oyunda akmak varken,kaleye en kestirmeden giderek atak sonlandırmak varken,rakibi üzerine çekecek yerleri tercih ederek,hücumu yavaşlatıyor.
Wakame zaten hızlı hücumu yavaşlatıyor.
Hızlı hücum şansımız olmazsa,farklı bi taktik yapmak zorundayız.

DURAS
13.02.2020, 23:45
Bugün seyrettiğim iki stoper de hazır değil. Hüseyin- campi ye hazır olun bence. Yatabarenin hava üstünlüğüne karşı , da costanın oynaması makul görünüyor ancak hazır olmayan bir futbolcuyu onbirde oynatmaz hoca

Onur Civelek61
13.02.2020, 23:49
Sivas zor bir rakip değil. Öne çıkan 2-3 oyuncusu var. Onları kitle 3-0 al maçı

Arif Timurcioğlu
13.02.2020, 23:50
Sivas psikolojik olarakta zor durumda su an. Yakalamisken afetmemeliyiz.

memozcan
13.02.2020, 23:55
Bugün seyrettiğim iki stoper de hazır değil. Hüseyin- campi ye hazır olun bence. Yatabarenin hava üstünlüğüne karşı , da costanın oynaması makul görünüyor ancak hazır olmayan bir futbolcuyu onbirde oynatmaz hoca

o zeminde değerlendirme yapmak zor.. ama bence da costa hazır görüntü verdi.. hüseyin türkmenin hazır olanına tercih ederim şahsen..

LittleFinger
13.02.2020, 23:56
Kötümserleri sevin onlar sizin gerçek dostlarınızdır.
Sevdiğim bir yönetmen İlker Canikligil böyle diyor ben de katılıyorum.. :)

Uğur Ö.
14.02.2020, 00:01
Çok kritik maç, bejeke en az berabere kalırsa ve sivas ile malatyayı geçersek, kalan 12 maçta 7-8 galibiyet şampiyon yapacak.

yasin196761
14.02.2020, 00:02
Şu 2 haftayı kayıpsız geçelimde hepsi sıralama yapmaya başlasın.

CİVELEK.61
14.02.2020, 00:03
Hızlı hücum ve kontra işini pek beceremediğimiz için bireysel yeteneklerle bişeyler yapılabilir.
Duran toplar bence önemli.
Bi çok duran topta topu,çerçeveyi hedefleyerek kullanmıyiruz.
Topu çerceveye vurursak mutlaka bişey oluyo
(Parmak'ın Basel'e attığı gol gibi)
Selçuk İnan bunu sık yapardı.
Mutlaka biri dokunurdu(Özellikle Giray Kaçar)
Rakibin gardını en kolay düşüren şey duran toptan yiyecekleri bi goldür.
Biraz duran top konusuna çalışmak lazım.
Yetenekli oyuncularla ceza sahası civarında mutlaka duran top bulunur.
Guilerme ve Sosa bu işi zaten iyi yapabiliyor.
Biraz daha özensek,stoperlerde bu duran toptan gol atma işine biraz daha konsantre olsa lehimize olur.
FB nin geçmiste bu tarz gollerini hatırlayın.
Bu işin ekmeğini çok yediler.

CesurHamsi
Mert Hakan orta yapiyor, Yatabare Huseyin Turkmen ezip golunu atiyor 0-1.. Statta buyuk sessizlik..
yok aga benim pskoloji gitmis, lutfen oynamasin su “tecrubeli” 4 numara

batu94

Tepki çekmeyeceksem Hüseyin Türkmen sezon başından beri hazır değil demek istiyorum.

Ahmet Hamza
Türkmen oynamamalı artık. Gereken değişiklik için puan kaybetmemize gerek yok. Geçen hafta Nadir boş kaleye golü atsaydı ikinci yarıya Hüseyni başlayacaktı. Hoca Türkmen’in peşpeşe hataları sonrası Hüseyni’yi ısınmaya gönderdi bu yüzden. Da Costa veya Hüseyni ilk 11 başlamalı artık. Bu işin tadı kaçtı.

AyhanPe
14.02.2020, 00:10
Bence bu teknik isleri H. Cimsire birakalim. En iyi karari verecektir. Hüseyin i oynatir, Da Costa yi oynatir. Kimi oynatirsa oynatsin taraftar destek bölümüne konsantre olmali kalan maclarda. Herkes üzerine düseni yaparsa hedefe ulasilir ama Hüseyin i degersizlestirerek degil. Onu oynatip oynatmama kararini verecek birisi var orda. Bence sampiyonluk yolunda artik oyuncularimiz icin asiri yikici elestirilerden uzak dursak daha faydali oluruz..

Mehmet Fatih Yavuz
14.02.2020, 00:12
Kolay maç yok. Her maç sıkıntılı geçecektir bu saatten sonra.
Ama son iki maçını aşağı yukarı izlediğim Sivasspor 3-4 tane yer gider
Bizim kaç tane yiyeceğimiz farkı belirler.

Bu kadar açık veren bir takımın, akyazidan puan çıkarması sürpriz olur.

Antep'ten bile 5 yediler.
Pozisyona girdiler, ama anasının nikahı kadar pozisyon da verdiler.

Çok cekindigim ir maç değil.

Bunca sakatı da eklerseniz üzerine...

Vurur geçeriz Allah'ın izniyle...

DURAS
14.02.2020, 00:18
Rızanın ağlamalarına bakmayın, çok sakat çok sakat dediği Emre kılınç... diğeri onbir oyuncusu olmayan hamle oyuncusu olan ;kone. Cezalısı dönüyor zaten. Lig Ligi değil kreş oldu resmen. Çok irrite edici.

Onur Akyüz
14.02.2020, 00:26
Rıza hocaya güveniyoruz.

Oonçün mükemmel bi şekilde maçı bitirip 5 atıp yollamalıyız bunları.

Oruç
14.02.2020, 00:30
Çok kritik maç, bejeke en az berabere kalırsa ve sivas ile malatyayı geçersek, kalan 12 maçta 7-8 galibiyet şampiyon yapacak.

Başakşehir bjk'yi yenecek. Bizim Sivas'ı ve Başakşehir'i evimizde muhakkak yenmemiz gerek.

AyhanPe
14.02.2020, 00:33
Benim en cok cekindigim Denizlispor deplasmani, Alanyaspor deplasmanindan bile o kadar cekinmiyorum. Bu arada iyiki Tamerli Antalya ve B.Korkmazli Konya Trabzon a geliyor. Evimizde oynayacagimiz Basaksehir macindan da cekinmiyor degilim. Bjk ve Gs maclarinin birinden galibiyet alacagimiza inaniyorum.

Sivasspor ve Malatyaspor maclarini alabilirsek Fb nin kolu kanadi kirilacak. Kaderin bi cilvesi de sampiyonluk sanslari azaldiginda Gs nin sampiyon olmasini bile tercih edecek durumda olmalari. Biz olacagimiza Gs olsun diyorlar. Bjk ve Gs de de durum farkli degil. Bunlarin girdigi kriz öyle basit bir kriz degil. Ne diyor Baskanimiz üstüne basa basa. Comagi soktuk tekerlerine..Ilerde aralarinda paylasabilecekleri sampiyonluklar olmayacak. Haketmek zorunda kalacaklar ve Türk futbolu gelismeye baslayacak..

artvints
14.02.2020, 00:45
Sturridge önde tek oynayamaz. Sivas alanı daraltiyor ve stoperler forvetin sırtına yapışıyor. Sturridge arkaya koşu atmaz, pas almaya gelir, orada kaybedeceği toplar tehlikeli olur, zaten merkezimiz bu tip pozisyonlar için ağır, başımıza bela açmış oluruz, rakibin işini kolaylaştırırız.

Rakip sağbek sakat. Fatih'ı oraya kaydirirlarsa merkezde bir rahatlama olur ama bekler tempolu şekilde üstümüze gelir. Zaten bu beklere nwakaeme ve guilherme ile karşılık veremezsin. En iyisi merkezde üstünlük sağlayıp tempoyu kendimize göre ayarlamaya çalışmak, her zaman oynadığımız git gelli futbol rakibe avantaj olur.

..................mikel
.......ndiaye...........sosa
...............guilherme
.....sturridge...........nwakaeme

Böyle bir diziliş olabilir.

Sturridge bek stoper arası konumlanip sırtını taç çizgisine verir ve oradan asist ve şut pozisyonu yakalayabilir. Zaten şuana kadar tek etkili olduğu noktabu tarz pozisyonlarda yaptığı final hareketleri.

bu tip paslar için ndiaye'yi sol içe koymak daha mantıklı ama uğur'u karşılayacak oyuncu daha dinamik olmalı. Belki novak'ı kaçırırız savunma arkasına.

Aslında iç oyuncuları olacak kamil ve ndiaye de tercih edilebilir. Sosa'yi tamamen serbest bırakırız. Pres zamanlamalarini ayarlar. Guilherme ile de hamle yaparız.

..................mikel
........Kamil.....sosa......ndiaye
........sturridge.....nwakeme

Bence böyle daha derli toplu oldu. Kanatlara ve mikel'e yardım goturen tempolu, hizlı iki oyuncu.

Önde de etkili olduklari noktada topla bulusabilecek üç usta ayak.

Rıza sistemi çözene kadar iki tane atarız zaten. Sonra kamil'i sağa nwakeme'yi sola atıp dinlene dinlene maçı bitiririz.

BlackPanther
14.02.2020, 04:03
18635

BlackPanther
14.02.2020, 04:31
18637

murat3861
14.02.2020, 04:48
Mert Hakan orta yapiyor, Yatabare Huseyin Turkmen ezip golunu atiyor 0-1.. Statta buyuk sessizlik..
yok aga benim pskoloji gitmis, lutfen oynamasin su “tecrubeli” 4 numaraSörloth defansa gelip kafayla pozisyonları engelliyordu. Yatabare Türkmene havadan üstünlük sağlar. Türkmeni genel olarak beğeniyorum ama Sörloth yoksa bence Türkmenin yerine bu maçlık Da Costa oynamalı.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Balcı
14.02.2020, 07:37
Sturridge önde tek oynayamaz. Sivas alanı daraltiyor ve stoperler forvetin sırtına yapışıyor. Sturridge arkaya koşu atmaz, pas almaya gelir, orada kaybedeceği toplar tehlikeli olur, zaten merkezimiz bu tip pozisyonlar için ağır, başımıza bela açmış oluruz, rakibin işini kolaylaştırırız.

Rakip sağbek sakat. Fatih'ı oraya kaydirirlarsa merkezde bir rahatlama olur ama bekler tempolu şekilde üstümüze gelir. Zaten bu beklere nwakaeme ve guilherme ile karşılık veremezsin. En iyisi merkezde üstünlük sağlayıp tempoyu kendimize göre ayarlamaya çalışmak, her zaman oynadığımız git gelli futbol rakibe avantaj olur.

..................mikel
.......ndiaye...........sosa
...............guilherme
.....sturridge...........nwakaeme

Böyle bir diziliş olabilir.

Sturridge bek stoper arası konumlanip sırtını taç çizgisine verir ve oradan asist ve şut pozisyonu yakalayabilir. Zaten şuana kadar tek etkili olduğu noktabu tarz pozisyonlarda yaptığı final hareketleri.

bu tip paslar için ndiaye'yi sol içe koymak daha mantıklı ama uğur'u karşılayacak oyuncu daha dinamik olmalı. Belki novak'ı kaçırırız savunma arkasına.

Aslında iç oyuncuları olacak kamil ve ndiaye de tercih edilebilir. Sosa'yi tamamen serbest bırakırız. Pres zamanlamalarini ayarlar. Guilherme ile de hamle yaparız.

..................mikel
........Kamil.....sosa......ndiaye
........sturridge.....nwakeme

Bence böyle daha derli toplu oldu. Kanatlara ve mikel'e yardım goturen tempolu, hizlı iki oyuncu.

Önde de etkili olduklari noktada topla bulusabilecek üç usta ayak.

Rıza sistemi çözene kadar iki tane atarız zaten. Sonra kamil'i sağa nwakeme'yi sola atıp dinlene dinlene maçı bitiririz.

İkinci dizilişe ben de tamamen katılıyorum. Hocanın mikeli kesip yerine sosayı öne de iki tane tempolu oyuncu koymasını beklemiyorum artık zira defansif ve oyun aklı anlamında mikelin ayarında başka biri olmadığını düşünüyor defolarına rağmen ki bu anlamda eleştiremiyorum da kendisini. Fakat defansif anlamda geçirgen ve Sosa'nın oyun kurulumunu etkileyen bir pozisyona girdiğimiz de aşikar. Bu anlamda orta sahayı tekniği çok etkili olmasa da güçlü birini koymamız ve kenarları tutmamız bence de mantıklı. Bunu da Sivas maçı özelinde söylemiyorum. Her maçta bu güce ihtiyacımız var. İleride de hem sturridge hem Tony yi zaten kimse durduramaz muhakkak sallarlar iki tane

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 08:10
Dün akşam bir kez daha gördük ki,

Erdoğan YEŞİLYURT
Mert Hakan YANDAŞ
Ziya ERDAL

Bu oyuncular kart görmeye müsait, kolay sinirlenebilen oyuncular
Pereira bunlara çalışmalı :)

Şaka bir yana
Sivas'ın elenmesi morallerini düşürecektir diye bekliyorum.
Yenilmeyecek takım değil
Antalya çok pozisyon yakaladı

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 08:12
Sörloth kararına bugün itiraz edilse ne zaman açıklanır?
Diyelim ki 1 maça düşürüldü.
Pazar Sivas maçına yetişir mi?

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 08:15
Guilherme 2. golde kayıp omuzunu direğe vurunca eyvah, Sivas maçında bir sakatlık daha olmasa diye endişe ettim.
Ancak maç sonrası önemli bir sorun gözükmüyor deyince rahatladım.
Ekuban da sakat
Sivas'ı puansız göndermeliyiz.

Enes Başkaya60
14.02.2020, 08:20
Guilherme 2. golde kayıp omuzunu direğe vurunca eyvah, Sivas maçında bir sakatlık daha olmasa diye endişe ettim.
Ancak maç sonrası önemli bir sorun gözükmüyor deyince rahatladım.
Ekuban da sakat
Sivas'ı puansız göndermeliyiz.

Sturridge alacaktır bu maçı rahat olun..

U.Sadıkoğlu
14.02.2020, 08:27
Dün Sivas'ı izledim ve gördüğüm kadarıyla bireyselden çok takım oyununu ön plana çıkarmaya çalışıyorlar bunun ötesinde oyunun belirli aralıklarında topu rakibe vermeden baskılı bir oyun oynama eğilimindeler. Trabzon'da işleri her halükarda zor olacak yüksek tempoda ve bir hayli efor sarfettikleri bir müsabaka tamamladılar ayrıca elenmiş olmalarının mental açıdan olumsuz etkisi olacaktır.

Tayfun
14.02.2020, 08:40
Seyircimiz ile vurup geçeceğiz fenerin uşağı sivasa ...

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 08:44
sturridge alacaktır bu maçı rahat olun..

chelsea'den gelen ve onu taniyan hoca
özellikle mental olarak
bundan sonraki maçlara hazirlarsa
çoğu maçta katki sağlar.

Enes Başkaya60
14.02.2020, 08:51
chelsea'den gelen ve onu taniyan hoca
özellikle mental olarak
bundan sonraki maçlara hazirlarsa
çoğu maçta katki sağlar.

Ben hazırlayacağını düşünüyorum kalan maçlarda kendisine çok ihtiyacımız olacak...

ffırtına
14.02.2020, 09:21
Ben hazırlayacağını düşünüyorum kalan maçlarda kendisine çok ihtiyacımız olacak...

Sturridge'den hiç umudum yok, hele hele hücum hattı bu şekildeyken.. Sturridgeden faydalanabilmemiz için özellikle ortasaha oyuncularımız hücum presi üst seviyede yapması gerek , bizim orta saha ise kırılgan yapıya sahip.. Bu formatta Sturridge ileri uçta çok yalnız kalır topla buluşma sayısı minumum seviyede kalır.. Umarım yanılırım da Sturridge şu maçı bize kazandırır..

Enes Başkaya60
14.02.2020, 09:34
Sturridge'den hiç umudum yok, hele hele hücum hattı bu şekildeyken.. Sturridgeden faydalanabilmemiz için özellikle ortasaha oyuncularımız hücum presi üst seviyede yapması gerek , bizim orta saha ise kırılgan yapıya sahip.. Bu formatta Sturridge ileri uçta çok yalnız kalır topla buluşma sayısı minumum seviyede kalır.. Umarım yanılırım da Sturridge şu maçı bize kazandırır..

Sturridge kendini versin maçı bize aldırır ben öyle düşünüyorum reis bir zahmet artık iş te yapsın tam fırsatı Ndiaye hücum presini çok iyi yapıyor ona ayak uyduracak oyuncumuz yok maalesef...

Bu maçta önemli olan ilk golü yememek ilk golü biz bulursak rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum fakat es kaza adamlar öne geçerse bize sıkıntı yaratabilirler Sivas'ı kendi taktikleri ile yıkmak lazım fazla baskı yapmayacaksın ...

ozturk
14.02.2020, 09:36

Cumartesi olağanüstü toplanacaklar sanırım.

Semih AYDIN
14.02.2020, 09:39
Perişan edeceğiz küçük şikecileri

Mehmet Fatih Yavuz
14.02.2020, 09:42
Sturridge ile oynamak istiyorsak orta sahayı sosa-ndiaye-guilherme ile oynatıp sağ açığa da baskı gücü olan birini yerleştirmek lazım.

Beşiktaş maçındaki gibi K.Ahmet hamlesine benzer bir hamle gerekecek.
İsim K.Ahmet olmayabilir. Parmak bile denenebilir o kanatta.
Pereira ya defansif olarak yardımcı olup savunma zaafı oluşmamasını sağlamak önemli olacak.

Savunmada kalıp, hızlı hücum eden oyun yapısı Sturridge ile biraz zor.
Daha pasa dayalı, yerden denememiz gerekecek .

Lakin ne olursa olsun, Hüseyin Çimşir in koltuğa oturduğunda beri yaptığı hamleler, sorun çözme kapasitesinin yüksek olduğunu gösterdi bana.
Kendisine bu konuda güveniyorum.

trbzonsporlu
14.02.2020, 09:42
maça ilgi maalesef yok. batı tribün biletleri satılmıyor. zaten misafir takım nedeniyle kapasite 2-3 bin düşecek fener maçına göre. batıda da çok boşluklar olacak gibi gözüküyor.

chener
14.02.2020, 09:43
Sivas ve bjk maçlarından alacağımız -ki büyük ihtimal ikisini de kazanacağız- 6 puan tüm kargaşayı bitirir.

Son haftalarda iyi defans yapıyoruz, kontrada yakalanmazsak sivastan da gol yemeyiz gibi. Artık ndiaye ve stu da bu maçın gollerini atar.

Varlıbaş61
14.02.2020, 09:45
Haydi şimdi havaya girelim ve maçı kaybedelim ..

https://youtu.be/xUsXC-vsa94

AyhanPe
14.02.2020, 10:10

Cezayi artirmasinlarda :)

ceday99
14.02.2020, 10:13
Cezayi artirmasinlarda :)
bunun örnekleri var diye hatırlıyorum.
bence itiraz etmeyelim.
sivasa 5 değilde 3 atarız kafi.

Murat Keçeci
14.02.2020, 10:18
Kupa maçı bittiğine göre artık tamamen bu maça konsantre olma zamanı.Tüm camia olarak güçlü bir sinerji oluşturmalıyız.

Rakibin şifrelerini tekrar birer cümle ile özetlersek;

-Mert hakana şut attırma.
-Yatabareyi topla buluşturma.
-Yasin öztekinden çalım yeme.
-Hakan arslanın ceza sahası koşularına dikkat et.

Bizim iyi oyun şifrelerimiz ise;

-Orta sahada güçlü kal.
-Alanı doğru kapat.
-Topun kıymetini bilerek oyna.
-Tüm oyuncuların oyuna katılımını sağla.
-Duran topları etkili kullan.
-Bireysel hata yapma.
-Basit pozisyon verme.
-Akyazıyı tamamen doldur.

Takımımıza başarılar dilerim.

Oğuz KUL
14.02.2020, 10:22

Bugün mesai saatinin sonuna kadar açıklama yapmaları lazım..
Kaldıki cezayı düşüreceklerini sanmıyorum..
1 maç ceza aldı diye dışarıya servis ettiler daha sonra fb ve bjk taraftarı elele vererek tansiyonu yükseltti ceza açıklandı 2 maç ve ibare wakeame gibi oy çoğunluğuyla alındı..

C.tesiyi unutun bu zamana kadar olmamış karar verilmez..

Biz inanırsak başarırız burada sorun yok !

ANAOKULU TERK
14.02.2020, 10:24
maç kadar önemli bir kaç detay ...

- kulüp ( soğuk havalarda ) seremoniye çıkacak küçük çocuklara şort , kısa kollu forma falan değil , eşofman , eldiven ve atkı vermeli . futbolcu terli eşofmanını , el kadar sabilerin üstüne bırakmamalı . küçük bir farkındalığın , küçük bir mutluluk olduğu unutulmamalı .

- altıpas içindeki çimlerin hali içler acısı . bu bölgenin çamur deryasına dönüşeceği daha önce bilinmeli , ona göre tedbir alınmalıydı . artık iş işten geçti . uygun mevsimde o bölgeye mutlaka çim takviyesi yapılmalı .

- ikibuçukluk diye tabir ettiğimiz top toplayıcılar uyarılmalı . skor avantajı bizdeyken , topu hemen armut gibi rakip oyuncuya vermemeli . skor aleyhimize iken , topu çabucak bize ulaştırmalılar . cücü ve dördüncü hakem maçtan önce istediği kadar ikibuçukluklara gözdağı versin , biz bildiğimizden şaşmayalım . bu konuda parmak ve uğurcan göreve . uyanık olun biraz ! ( ayıoğluayının kadıköy'de her maç öncesi yaptığı bir şey bu )

- sivas yenilirse , deplasman tuvaletleri savaştan çıkmış gibi bir halde olacağı için , bu görüntüler kulüp medya birimi aracılığı ile sosyal medyaya , yerel basına servis edilmeli . gelenlerin yapılan algının aksine sevgi kelebeği olmadıklarını göstermek açısından fırsat iyi değerlendirilmeli .

- takım otobüsü içinde fazladan bi sürü koltuk var . kaldır onları . yerine tv koltuğu gibi , arkaya yaslanma özelliği olan koltuklar monte et . 50 kişilik kıytırık koltuk olacağına 30 kişilik konforlu koltuk olsun . mesela cilerme otobüste giderken uyumaya çalışıyor , ama ayakları öndeki koltuğa değiyor , zorunlu olarak ayağını bükmek zorunda kalıyor . ani frende bu bile sakatlık sebebi olabilir . bunlar ince ayrıntılar . her boku düşünmek lazım .

- sağlık ekibi sakatlanan futbolcularımız için sahaya girdiği zaman , su şişelerini sadece bizim takımın oyuncularına versinler . dikkat ediyorum , rakip takımın futbolcusu bile geliyor bizim çantadan su alıyor . verme kardeşim ! niye veriyorsun ? gitsin kendi sağlık ekibinden suyu alsın . benim futbolcumun istihkakını neden başkasına veriyorsunuz ?
ayrıca sağlık ekibi sakatlanan oyuncunun yanına geliyor . darbe alan bölgeye ya su döküyor , ya da soğuk fısfıs sıkıyor . hadi fısfısı anladım , o bölgeyi soğutuyorsun . iyi de baba , su ne alaka ? bir insan , elinde fısfıs varken darbe alan bölgeye neden su dökerki ? bırakın bu 1970'li yıllardan kalan alışkanlıkları !

- yedek kulübesindeki futbolcular için verilen battaniyeler . incecik hepsi . bu havada polar battaniye olur mu ?
yok mu şöyle kalın , kürk gibi , bacağı baldırı sarıp sarmalayan , sıcacık tutan kaz tüyünden battaniyeler ?
içi elyaf , senden benden hafif battaniyelerin vücudun ısısını tuttuğu nerede görülmüş ? kulüp malzeme tedarikçisi sesimi duyuyormusun , sana söylüyorum ?

- kale fileleri neden beyaz ? neden bordo , veya neden mavi değil ? stadın her tarafı bordo veya maviyse , kale fileleri de bu renklerden olacak arkadaş ! bilimsel açıklaması var mı yok mu bilmiyorum . ama beyaz renk file futbolcunun gözünü alır . kaleyi olduğundan büyük gösterir . futbolcu vuracağı topu ayarlayamaz . gerçi bu iki taraf içinde geçerli ama , bizdeki futbolcular hedefi daha iyi tutturdukları için bize fazla bir dezavantaj sağlamaz . ama rakip takım oyuncuları için , bu bile başlıbaşına bir engeldir . hele de kalede beyaz renk forma giymiş uğurcan varsa .

- maçı saha dışı etmenler çok etkileyecektir .
mesela seyirci gibi , hava durumu gibi , maç öncesi moral konuşması gibi , futbolcuların yediği öğlen yemeği gibi , sevgilisinden hanımından ailesinden alacağı haberler gibi ...saha dışı süreci iyi yönetirsen , saha içine fazla gerek kalmaz . maçı kafada kazanacaksın . bu da yukarıda saydığım bazı ufak ayrıntılardan geçer .

bir bütün yakalamak istiyorsan , pazılın parçalarını doğru yerleştirmek zorundasın .

merdeme
14.02.2020, 10:28
"Maç eksiğiyle lider" demeçleri kulağımdan gitmiyor. Bundan daha net bir mesaj olabilir mi rakiplere?

AyhanPe
14.02.2020, 10:35
Malatyaspor maci seytanin bacagini hepten kiracagimiz mac olabilir. 2010/11 Eskisehirspor macinin kopyasi olacak ama bu sefer istedigimiz sonucla ayrilacagiz sahadan.

Sivas bizim maci final maci olarak görüyor ama Malatya ölüm kalim maci olarak hazirlaniyor. Biz alirsak küme bile düsebilirler. Cok zorlu bir sürec..

A. Aydın
14.02.2020, 10:37
Sorloth un 2 maç ceza alması belki bizim açımızdan avantaj olacaktır.
Sorloth un olmayacağı maçlar yada 2. forvete ihtiyacımız olacak maçlar olacak ve bu maçlarda ekuban a güvenemeyiz.
Bir şekilde Strurridge i de oyuna sokmalı ve takımı sahiplendirmeliyiz.

oksoholu
14.02.2020, 10:39
Bu hafta Sivas maçına gidiyorum
İnanın Sörlöthün cezasının düşmesini istemiyorum çünkü iki yıldır nereden darbe alsak o bölgeden başka cevherler fışkırtı şimdide Sörlöth olmazsa sanırım Sturidge belası başlarını yiyecek 90 dakika Sturidge seyretmek istiyorum onun dansını yapmak istiyorum
Sörlöth kendini bjk maçına saklasın

emrahtuna
14.02.2020, 11:00
acaba sivasspor da durum ne önemli sakatlık ceza falan var mı ?

hanzale
14.02.2020, 11:12
Sturridge ile oynamak istiyorsak orta sahayı sosa-ndiaye-guilherme ile oynatıp sağ açığa da baskı gücü olan birini yerleştirmek lazım.

Pereira ya defansif olarak yardımcı olup savunma zaafı oluşmamasını sağlamak önemli olacak.

Lakin ne olursa olsun, Hüseyin Çimşir in koltuğa oturduğunda beri yaptığı hamleler, sorun çözme kapasitesinin yüksek olduğunu gösterdi bana.

Parmak, beni herhangi bir şeyde denemeyin diye kendini yırtarken neden denensin ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÖmürKaradeniz61
14.02.2020, 11:20

Adamların elinde 3-4 tane oyuncu var işte o kadar.

UĞUR DURTAŞ
14.02.2020, 11:39
Arkadaşlar;

Tahkim itirazımızı inceledikten sonra,
sörloht'un 2 maçlık cezası 1'e inecek.
pazar günü sahada olacak golcümüz.

şu anda bir tiyatro oynanıyor.....
eğer sörloht 'un sivas maçında oynamasını istemeyen bir bir zihniyet olsaydı.
(o zihniyet var ama % 100 sörlpht haklı olduğu için bir şey yapamıyorlar)
3 maç verirlerdi,itiraz sonun da 2'e indirerek sivas maçında oynamamasını sağlarlardı.

*
bu maç çok önemli bir maç
liderlik maçı
taraftarlarımıza ciddi anlamda çok iş düşecek çokkk

pereira nın rakip oyuncuları sinirlendirerek kırmızı kart görmelerini isteyenler
şunu unutmasın
pereira'da kırmızı kart görmeye çok müsait.
çok dikkatli olmalı çokkk.

hüseyin hocam orta saha üstünlüğü diyorum başkada bir şey demiyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
14.02.2020, 11:48
Parmak, beni herhangi bir şeyde denemeyin diye kendini yırtarken neden denensin ki

G.birliği maçında parmak girdikten sonra oyunun kontrolünü tamamen elimize aldık.
Şu önyargılarınızdan sıyrılırsanız "ayı yavrusunu severken boğar" deyişinden uzaklaşmış oluruz.

yazıkoldu
14.02.2020, 11:56
Kone, emre kılıç, skuletiç sakat. bunlar zaten yoktu, sivas bildiğim kadarıyla son 6 maçında galibiyet alamadı. özellikle kone ve emre kılıç'ın olmaması onları olumsuz etkiledi. Antalya maçında ilk yarı çok iyiydiler, ikinci yarıda döküldüler.

Saint Castillo
14.02.2020, 12:04
18637

"Arkanızdayız, 5 dakka sonra da üstünüzdeyiz"

Tekke
14.02.2020, 12:05

Sen benden evvel yazmışsın :)

Sturiç asla pres yapmaz, stoperler rahat pasla ortaya kadar gelir, Sörloth her açıdan sansasyonel bir forvet.

Bunu düşünerek, ben olsam Ekubanla başlardım (ama hoca maç ve kondisyon eksiği görüyorsa Sturiç doğrusu), yok Sturiç olacaksa orta saha:

Nwakaeme-Sosa-Mikel-Ndiaye-Gilerme (belki de Parmak ) yani mutlaka orta saha üstünlüğü için ÖNLEM almalıyız, Sivas kanat hücumu seven-ortadan çok gelmeyen bir takım, belki de Parmak kanatta kalıp kesmeli atak yönü güçlü tarafı

Sivas ya batar ya çıkar 6 maçtır alamıyor, kaybederse travmaya girer

emrahtuna
14.02.2020, 12:07
teşekkürler..
Kone, emre kılıç, skuletiç sakat. bunlar zaten yoktu, sivas bildiğim kadarıyla son 6 maçında galibiyet alamadı. özellikle kone ve emre kılıç'ın olmaması onları olumsuz etkiledi. Antalya maçında ilk yarı çok iyiydiler, ikinci yarıda döküldüler.

castillo61
14.02.2020, 12:15
Sivas'ı öyle bi dönemde yakaladık ki istesek daha iyisi olamaz. 2 haftalık 3 maç temposunun son ayağı bizimle. Rotasyonları zaten dar üstüne sakatlar var. Ve son iki maçı da zemin olsun hava olsun zor şartlarda oynadılar.

Dün 2. yarıda geri dönüşlerde inanılmaz zorlandılar. Bizim maçta fiziksel yorgunluğu daha da hissedecekler.

Bundan da en bariz Sörloth yararlanabilir. Bugün tahkimden güzel bi haber alırız umarım.

Tekke
14.02.2020, 12:18
Gazişehirden 5 yiyen Sivas kadrosu:

<b>Mamadou Samassa, Fatih Aksoy, Aaron Appindangoye, Caner Osmanpaşa, Ziya Erdal, Isaac Cofie, Hakan Arslan, Mert Hakan Yandaş, Erdoğan Yeşilyurt, Emre Kılınç, Mustapha Yatabare<b><end>

Samassa çok iyi kaleci değil, şut atarsak alır.

Emre yoksa Sivas %30 yok

Forvette Fernando bizim en sevmediğimiz driplingli-hızlı adam, tek önlem alınacak adam oynarsa Fernando, yoksa kanat ortalarında Campi çok iyi kesici, gol yemeyiz bence, Sivas bize ancak ve ancak kontra-top kaybı-driplingle gol atabilir, bunu kesmemiz lazım...

Gol yememek için kontrollü ve hızlı orta alan- nasılsa gol atarız diyorum...

Antonio
14.02.2020, 12:22
Full konsantrasyon ile oynadığımiz basel maçı var o maçta çok iyi oynamıştik yine prag maçı o maçlar kadar oynarsak aliriz. Abdulkadir parmak kritik oyuncu. Bence oynamalı.

outlaws61
14.02.2020, 12:26
Sivas son dönemlerde çok agresif hareketler sergiliyor ve acayip gerginler.

Mert Hakan falan şimdiden çok fazla hakeme konusup rakiple dalaşıyor.

Maç dışında konusuyorum eğer bu şekilde devam ederse kariyeri açısından pek iyi olmaz.

Maça gelecek olursak kesinlikle bizimle boy ölçüşebilecekleri bir kadroları yok.

Sakin kalacağız taraftarında desteğiyle kazasız belasız bu maçı atlatacağız.

Sonra biz değil onlar düşünecek.

En çok sevindiğim kısım ise akıllanmış olmamız.

Eskisi gibi bizi galeyana getirip psikolojimizi bozamıyorlar

Full konsantre devam.

Bırakalım onlar istediklerini konussunlar.

cubido
14.02.2020, 12:36
Dünkü maçı seyredemedim.
Genel olarak yorumlar olumlu.
Ben bu tür maçlarda özellikle gençleri merak ederim ama dünkü saha ve hava şartları nedeniyle sağlıklı yorum yapmak zor.
Hüseyin Hoca yine yeni bir şey deneyerek 3 'lü savunma ile çıkmış. Bu adamın denemekten korkmamasını çok sevdim.
Da Costa'yı ligde oynadığı dönemlerde çok beğenirdim. Dün geçer not almış bakıyorum herkesten. tabi ki ölçü değil ama artık Hüseyin'i yedek bırakacak bir stopere ihtiyacımız var. Umarım bu haftadan başlayarak süre alır. Bjk maçında Burak'a karşı Hüseyin'in süratinden yine faydalanabiliri ancak Yatabare fizik gücü ile Hüseyin'e karşı avantaj sağlayabilir.
Bu arada sürat ve dayanıklılık gerektiren maçlarda Serkan Asan'ı sağ açıkta kullanmayı deneyebilir hoca. Bir kez denedi ve çok çok başarılı oldu çocuk o maçta.
Sturridge 3,5 milyon Euro yıllık ile takımın maaş yükünün neredeyse 1/5'ini alıyor. Şimdiye kadar doğru dürüst katkı vermedi.
Bir zahmet bu maç çıksın adam gibi oynasın.
2 gol 1 asist yapsın, dansını da yapıp tribünleri şenlendirsin :)
Sivas bjk maçları 4+ puan ve Malatya maçı 3 puanı bizi son haftaya kadar yarışın içinde tutar.

Halil Alemdar
14.02.2020, 12:40
Hurra saldırmaya gerek yok maçı tutarak sakin sakin top çevirerek oyunumuzu oynayabiliriz. Zaten adamlar yorgun bi süre sonra press güçleri de düşecektir. Her türlü gol atabiliyoruz zaten. Saçma sapan kontralar yemediğimiz sürece yenilme şansımızı çok az görüyorum.

Eğer Sturridge oynayacaksa

---------Uğurcan-----------
Jp--Costa--Campi--Novak
------------Sosa------------
----Doğan------------------
--------------Ndiaye-------
Guilherme----------Nwaka
---------Sturridge---------

şeklinde oynayabiliriz. Eğer Sturridge olmayacaksa Mikel oynayabilir. Hem Sosa hem Mikel hem Sturridge aynı anda sahada olması bana dezavantaj gibi geliyor. Guilhermenin durumunu bilmiyorum ama eğer yoksa sağa kimi yazarız bilmiyorum. Parmak falan sivasa karşı top oynayamaz adam yürüyor.

BlackPanther
14.02.2020, 12:48
İtalya'da VAR'a itiraz hakkı geliyor!

İtalya Futbol Federasyonu, VAR kararlarına itiraz hakkını getiriyor.

İTALYA'DA FLAŞ VAR KARARI
İtalya Futbol Federasyonu son dönemde tartışılan VAR kararlarının ardından flaş bir karara imza attı.

HER TAKIM İTİRAZ EDEBİLECEK
Federasyondan alınan karara göre bundan böyle her takımın maç içerisinde tartışılan bir pozisyonu yeniden izleme tavsiyesi olacak.

90 DAKİKADA 1 KEZ TAVSİYE OLACAK
Böylece her takım 90 dakikada bir kez VAR kararına itiraz hakkına sahip olacak.

FEDERASYON BAŞKANI AÇIKLADI
İtalya Futbol Federasyonu Başkanı Gabriele Gravina, VAR'ın IFAB kararlarından önce İtalya'da uygulanmaya başlandığını vurguladı.

TARTIŞMALAR BİTECEK
Gabriele Gravina, kulüplerin VAR kararlarına itiraz hakkının tartışmalara son noktaya koyacağını da vurguladı.

IFAB'TAN CEVAP BEKLENİYOR
Öte yandan Serie A takımlarının da bu kararı desteklediği ve FIFA'nın IFAB ile yapacağı görüşmeler sonrasında olumlu cevap vermesinin beklendiği belirtildi.

yasin196761
14.02.2020, 12:48

Emre Kılınç, Goiano , Kone, Skuletic ve Barış Yardımcı sakat. Cezalı oyuncuları bulunmuyor. Bizimle baş edecek 11 leri var fakat oyuna hamle yapacak en fazla 1 oyuncuları var.

BlackPanther
14.02.2020, 12:52
Hurra saldırmaya gerek yok maçı tutarak sakin sakin top çevirerek oyunumuzu oynayabiliriz. Zaten adamlar yorgun bi süre sonra press güçleri de düşecektir. Her türlü gol atabiliyoruz zaten. Saçma sapan kontralar yemediğimiz sürece yenilme şansımızı çok az görüyorum.

Eğer Sturridge oynayacaksa

---------Uğurcan-----------
Jp--Costa--Campi--Novak
------------Sosa------------
----Doğan------------------
--------------Ndiaye-------
Guilherme----------Nwaka
---------Sturridge---------

şeklinde oynayabiliriz. Eğer Sturridge olmayacaksa Mikel oynayabilir. Hem Sosa hem Mikel hem Sturridge aynı anda sahada olması bana dezavantaj gibi geliyor. Guilhermenin durumunu bilmiyorum ama eğer yoksa sağa kimi yazarız bilmiyorum. Parmak falan sivasa karşı top oynayamaz adam yürüyor.

Mikel ve Sturridge oynayacaklar....

DURAS
14.02.2020, 13:10
içimden bir his, bize 3 puan kazandıracak ve maçın aamı olacak futbolcunun guilherme olacağını söylüyor

BlackPanther
14.02.2020, 13:11
Dünkü mactan sonra Sivasspor macina su kadro ile cikacagimiz %99 kesinlesti gibi

http://www.meineaufstellung.de/show/b4473fe94b/l

ffırtına
14.02.2020, 13:18
İstatistik değişmez ve Caner, Yatabare, Yasin üçlüsünden biri kesin gol atar.. Önemli olan biz kaç atarız..

DURAS
14.02.2020, 13:22
mert hakana şut,yatabareye kafa vurdurmayın... çok rahat bir maç olacak. mert hakan muhtemelen kırmızı görecek

kayseriliyiz
14.02.2020, 13:28
maça ilgi maalesef yok. batı tribün biletleri satılmıyor. zaten misafir takım nedeniyle kapasite 2-3 bin düşecek fener maçına göre. batıda da çok boşluklar olacak gibi gözüküyor.Taraftar inanmazsa, takima laf söylenmez.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

kayseriliyiz
14.02.2020, 13:32
Sivas'ı öyle bi dönemde yakaladık ki istesek daha iyisi olamaz. 2 haftalık 3 maç temposunun son ayağı bizimle. Rotasyonları zaten dar üstüne sakatlar var. Ve son iki maçı da zemin olsun hava olsun zor şartlarda oynadılar.

Dün 2. yarıda geri dönüşlerde inanılmaz zorlandılar. Bizim maçta fiziksel yorgunluğu daha da hissedecekler.

Bundan da en bariz Sörloth yararlanabilir. Bugün tahkimden güzel bi haber alırız umarım.gs maçindan öncede aynisini diyorduk, sonuç ortada.

Bahadır Şimşek
14.02.2020, 13:45
maça ilgi maalesef yok. batı tribün biletleri satılmıyor. zaten misafir takım nedeniyle kapasite 2-3 bin düşecek fener maçına göre. batıda da çok boşluklar olacak gibi gözüküyor.
Maça ilgi nasıl yok?

Zaten 33000 kombine var, geriye 6000-7000 bilet kalıyor ki bunun da 2000'i Sivas'a verilir.

Kalan 5000 bilet satılmasa nolur ki?

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 13:48
mert hakana şut,yatabareye kafa vurdurmayın... çok rahat bir maç olacak. mert hakan muhtemelen kırmızı görecek

Yasin de boş bırakmaya gelmez.

BlackPanther
14.02.2020, 13:48
gs maçindan öncede aynisini diyorduk, sonuç ortada.

O maci Ünal Karamanin zirve korkakligi verdi. Hüseyin su ana kadar takim savunmasini Ünal Karamandan daha iyi yaptiriyor. Fenerbahce macinda cok pozisyon verdik. Ama Fenerbahce takim olarak hücum yapti tipki Galatasaray gibi.

Sivasspor ama öyle takim olarak hücum yapacak bir yapiya ve güce sahip degil. Gaziantep macinda bunu cok güzel gördük. Sivasspor sadece ve sadece hizli ataklarda gol ata bilir.

lazibere
14.02.2020, 14:01
Kusura bakmayın, Takımımız futbol adına pek olumlu işler yapan bir takım değil, Bütün oyunu Sörloth ve Nwakeme ve Uğurcan'nın üstüne yığmış onların bireysel oyunlarının meyvelerini yiyoruz. Gilerme geldikten sonra biraz biraz da onun katkısını görüyoruz. Geri kalan tüm oyuncularımız adeta korkak bir oyun oynuyorlar. Top kapamıyoruz, Rakibe her şartta oynama ve şut çekme fırsatı veriyoruz. Şampiyonluk için bu oyun yeterli değil.

Sivas maçı da her maç gibi zor bir maç olacak. Kazanmak için en az 7 futbolcunun extra oyun oynaması gerekiyor.. Kazanırız elbette buna bende inanıyorum da kazanmak değil rakiplerine korku vermek de önemli. Ligin 6. sırasında kadar gerilemiş bir Şikebahçe takımı hala favori olarak gösteriliyor ise bu onların oynama iştahlarının sonucudur. Kötü oyunla maçı kazanmak tesadüftür ama iyi futbol oyarsan kaybetmek tesadüftür. şans bizden yana işliyor. Ama işimizi şansa bırakmamak gerekiyor.

Kaldı ki, Lobi olarak şu anda Şikebahçe istediğini yaptırıyor. Bizimkiler ise sırtını bir yerlere yaslamış gibi davranıyorlar. Kimse bize TFFF bizi tutuyor lafını savundurtmasın. TFF bizi beceriyor ve bunu alenen yapıyor ama biz farkında değiliz

BlackPanther
14.02.2020, 14:06
Kusura bakmayın, Takımımız futbol adına pek olumlu işler yapan bir takım değil, Bütün oyunu Sörloth ve Nwakeme ve Uğurcan'nın üstüne yığmış onların bireysel oyunlarının meyvelerini yiyoruz. Gilerme geldikten sonra biraz biraz da onun katkısını görüyoruz. Geri kalan tüm oyuncularımız adeta korkak bir oyun oynuyorlar. Top kapamıyoruz, Rakibe her şartta oynama ve şut çekme fırsatı veriyoruz. Şampiyonluk için bu oyun yeterli değil.

Sivas maçı da her maç gibi zor bir maç olacak. Kazanmak için en az 7 futbolcunun extra oyun oynaması gerekiyor.. Kazanırız elbette buna bende inanıyorum da kazanmak değil rakiplerine korku vermek de önemli. Ligin 6. sırasında kadar gerilemiş bir Şikebahçe takımı hala favori olarak gösteriliyor ise bu onların oynama iştahlarının sonucudur. Kötü oyunla maçı kazanmak tesadüftür ama iyi futbol oyarsan kaybetmek tesadüftür. şans bizden yana işliyor. Ama işimizi şansa bırakmamak gerekiyor.

Kaldı ki, Lobi olarak şu anda Şikebahçe istediğini yaptırıyor. Bizimkiler ise sırtını bir yerlere yaslamış gibi davranıyorlar. Kimse bize TFFF bizi tutuyor lafını savundurtmasın. TFF bizi beceriyor ve bunu alenen yapıyor ama biz farkında değiliz

Sikebahcede bir faktörü unutuyorsun.... Ersun Yalan... Onun takimi basta istahli oynuyor dogru. Ama is son viraja girdimi takim komple cöküyor. Unutma biz o teknik direktörken kimlere sahamizda yenildik. Dün gibi aklimda. Yani o yüzden Sikebahceden hic korkma. Icin rahat olsun.

Sikebahce sampiyon olamaz....

trbzonsporlu
14.02.2020, 14:07
Maça ilgi nasıl yok?

Zaten 33000 kombine var, geriye 6000-7000 bilet kalıyor ki bunun da 2000'i Sivas'a verilir.

Kalan 5000 bilet satılmasa nolur ki?

ne mi olur stadyum boş gözükür. kombine sahipleri sanki tamamı maça geliyor mu. o 5 bin biletin tıpkı fb maçında olduğu gibi yarım saatte bitmesi gerekiyordu. fb maçından daha değerli bir maç, liderle oynuyorsun ve yenersen lider oluyorsun. hem de maç eksiğine rağmen ve sivas bu aldığı yenilgi ile biranda enaz 4. lüğe iniyor var mı bu maçtan önemli maçımız.

ccd6167
14.02.2020, 14:08
Sosa karıdan mı ayrı ya da çocukları mı garipsiyor çok formsuz geliyor bana bilmiyorum

zaten mikel çok stabil kalıyor

Sezgin Öztürk
14.02.2020, 14:32
2011 yılında gasp edilen koltuğu geri vermemek üzere almanın zamanı geldi...

Zor bir maç bizleri bekliyor fakat evimizde dolu tribünler ve liderlik maçına çıkacağımız için galip geleceğimizi düşüyorum.Kadro kalitesi olarak rakipten 2-3 gömlek üstünüz.Sivas takımı önde baskı yapmayı seven,kaptığı toplarla atak sonlandırma işini ligde en iyi yapan takımların başında geliyor.Özellikle tüm oyuncularının topsuz oyunda iyi mücadele göstermesi büyük artılardan birisi.

Hüseyin hoca Sörloth'un cezalı olması durumunda yerine Sturridge koyup diğer 10 ismi Gençlerbirliği maçında oynayan isimlerden oluşturacaktır.
Fakat rakip santrafor Yatabare'ye şişirilen uzun toplar ve yan ortalar düşünüldüğünde hava topu zafiyeti her maç göze çarpan H.Türkmen yerine Costa tercihinin daha doğru olacağını düşünüyorum.Ayrıca Sosa-Ndiaye-Guilherme gibi koşan ve top kullanma yeteneği iyi olan bir üçlü tercih edip sağ tarafı Pereira-Serkan ikilisi yapması ileride pres gücü olmayan bir Sturridge düşünüldüğünde olumlu bir değişiklik olabilir.

Bu maç taraftar için şampiyonluk yolunda büyük bir test maçı olacak.Sezon genelinde Alanya ve fenev maçlarında büyük bir özveri ile takımlarını destekleyip 3 puan almasında büyük katkı verdiler. Umarım bu maçta aynı şekilde destek verip 3 puan için takımın işini kolaylaştırırlar.

hanzale
14.02.2020, 14:54
G.birliği maçında parmak girdikten sonra oyunun kontrolünü tamamen elimize aldık.
Şu önyargılarınızdan sıyrılırsanız "ayı yavrusunu severken boğar" deyişinden uzaklaşmış oluruz.

ilk cümle güzel fıkra olmuş,

hanzale
14.02.2020, 14:57
Ciddi soruyorum, Bu Parmak adlı şahıs bir bana mı Casper olarak görünüyor, ya da Gençler maçında hangi olağanüstü performansını atladım?

Alper Beyazay
14.02.2020, 15:11
Parmak yedek bile olamayacak bu takımda bu gidişle.

Berke6198
14.02.2020, 15:11
Maçla ilgili önemli noktaları, kritik gördüğüm parametreleri kaleme aldım:

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/57081-Zirvede-D%C3%BCello-Trabzonspor-Sivasspor-Ma%C3%A7%C4%B1nda-Bizleri-Neler-Bekliyor

yorumsuz6117
14.02.2020, 15:24
Hüseyin Çimşir bu maçta Hüseyin'i kenara çekip Costa'yı oynatırsa müthiş bir iş yapmış olur, ama yapmaz.. :)

Ahmet Hamza
14.02.2020, 15:37
Yunus Emre Sel muhtemel 11'de Guilherme'yi verdi. Ayrıca Sorloth'un cezası saat 17.30'da açıklanacakmış.

BlackPanther
14.02.2020, 15:37
Ciddi soruyorum, Bu Parmak adlı şahıs bir bana mı Casper olarak görünüyor, ya da Gençler maçında hangi olağanüstü performansını atladım?

ikinci golümüzden önceki pozisyon su anki fiziksel halini gösteriyor.

Topu kontrol ettiginde etrafinda kimse yok. Genclerli futbolcu bile yok. Arkadan genclerli futbolcu kosarak geliyor. Son anda topu Sosaya aktarmasa topu kayip edecek bile. Dikkat et. Yani kendini yere atarak topu Sosaya aktariyor. ;)

18639

18640

serdaracıl
14.02.2020, 15:41
Parmak yedek bile olamayacak bu takımda bu gidişle.

Futbolcunun formsuz dönemleri olabilir. Böyle zamanlarda futbolcuyu idare edersin. Öyle bir an gelir ki o adam seni çeker kurtarır. Altın çamura düşmeyle değer kaybetmez.

Ahmet Hamza
14.02.2020, 15:43
Sörloth, Tahkim Kurulu toplantısına katılmak için İstanbul’a gitti
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @yunusemre (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=34487)sel

Mehmet Fatih Yavuz
14.02.2020, 15:44
Ekuban nasıl sakatlık sonrası toparlayamadıysa Parmak da sakatlık sonrası sıkıntılar yaşıyor, formsuz da olduğu dönemler oldu.
Ama G.birliği maçında girdikten sonra orta sahada dinamizmi arttırdığı çok net görüldü.
İlk yarı oyunumuz, ikinci yarı oyunumuz gayet ortada.

Parmak , Hüseyin gibi adamlar öyle iki kelamla, iki video ile gömülecek adamlar değil.

Yusuf Sarı'nın o fizik durumu ve oyun aklı ile sahaya çıkabildiği yerde Parmak ilk 11 oyuncusu olur.

Mehmet Fatih Yavuz
14.02.2020, 15:44
Sörloth, Tahkim Kurulu toplantısına katılmak için İstanbul’a gitti
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @yunusemre (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=34487)sel

Hayırdır ?
Mahkeme mi kurmuşlar?
:D

BatuhanB
14.02.2020, 15:45
Yunus Emre Sel muhtemel 11'de Guilherme'yi verdi. Ayrıca Sorloth'un cezası saat 17.30'da açıklanacakmış.

Ayrıca Manuel da Costa'nın forma giyme ihtimâlinden de söz etti :)

Ahmet Hamza
14.02.2020, 15:45
Hayırdır ?
Mahkeme mi kurmuşlar?

Aynen, takım elbiseyi giyip gitmiş :)

Mehmet Fatih Yavuz
14.02.2020, 15:49
Aynen, takım elbiseyi giyip gitmiş :)

Kravatsız olmasın da.
İyi hal indirimi mutlaka verilir kılık kıyafetten. :D

smart
14.02.2020, 15:52
Hakim: Neye gülüyorsun?
Sörloth: Duvardaki adalet yazısına.

Enaldo61
14.02.2020, 15:56
Ekuban sakat olmasaydı, ceza işini dert etmicektim ama Ekuban da sürekli sakatlanmaya başladı, bir türlü form tutamıyor yazık olacak. Yusuf Sarı da aynı şekilde, ikisi sanki beraber sakatlanıyor.

talsuv61
14.02.2020, 16:05
Sivastaki yatabare bi ara bizde olan Yatabare mi

yazıkoldu
14.02.2020, 16:12
adalet varsa 1 maça indirirler, Sorloth adamı itmeseydi 4 . tekmeyi yiyecekti, adam saydırmaya devam ediyordu, Sorloth meşru müdafaa yaptı.

yazıkoldu
14.02.2020, 16:13
hiç sorma , sivasın en büyük silahı oldu.
Sivastaki yatabare bi ara bizde olan Yatabare mi

yorumsuz6117
14.02.2020, 16:16
Sivas için final niteliğinde maç artık..

Mert Oğuzlu61
14.02.2020, 16:34
https://twitter.com/futbolarena/status/1228308799330693122

Herkes Sorloth'un cezasının 1 maça indirilmesi gerektiğini söylüyor. Kurallar böyle, ağlayan ağlasın. O ceza inecek.

castillo61
14.02.2020, 16:35
gs maçindan öncede aynisini diyorduk, sonuç ortada.

O maçın öncesine dönsek ve maçın yine 1-1 biteceğini bilsek dahi aynı yorumları yaparız. Şartlar lehimizeydi ama maalesef orta sahamız çabuk sindi, rakibi yeterince geri de koşturamayınca gs oyun üstünlüğünü ele geçirdi. Hoş elimize net fırsatlar da geçti ama neyse sağlık olsun.

Sivas'a gelirsek ilk maçta Sivas'ın galibiyet golünde 5-6 tane Sivaslı pozisyon bitiminde ceza sahamızdaydı. 90+'da. Dün Antalya maçında Fatih Aksoy rakibe yakın olmasına rağmen kovalamayı bıraktı bi kontrada. 70'lerdi daha.

Sivas yorgun, robot değil bu adamlar. Bu avantajı kullanmalıyız.

Mesut
14.02.2020, 16:37
Sivas maçını alırız.
Guilherme ve Nwkayame gerçekten kaliteli kanat oyuncularımız var Sivas'ın bekleri bu ikiliyi durduramaz bence
Sivas'ın en etkili oyuncusu bence Emre Kılınç oda sakatmış sanırım yanlış biliyor olabilirim

Mesut
14.02.2020, 16:43
Benim naçizane Sivas maçı 11 im
---------------Uğurcan---------------
Pereria---Hosseini--Campi-----Novak---
------------Sosa---Ndiaye------------
Guilherme-------Sturridge------Nwkayeme--
--------------Sörloht-----------------

Sörloht'un cezası kalkacağını düşünüyorum.
Sturridge ile birlikte maça başlamak gerekiyor çift forvet oynayıp Sivas'ı baskı altına sokmak gerekir.

Sörloht ilerde yalnız kalıyor Nwkayame ve Guilherme daha çok kanatlarda kalıyor Sturridge ligin ilk yarısını hatırlayın iyi ikili olmuştu Sörloht ile içerde oynadığımız maçlarda bu ikili ile başlamalıyız

ÖmürKaradeniz61
14.02.2020, 16:45

Emirhan Yazıcı
14.02.2020, 17:09
Rıza Çalımbay: "Şu anda Kone, Skuletic, Barış ve Emre yok. Marcelo’nun durumu belli değil. Mert Hakan'ın durumu belli değil. Büyük ihtimalle içlerinde belki Marcelo oynayabilir. Mert Hakan da MR’dan sonra netleşecek. Belki de hiç riski bile sokmayacağız" https://t.co/1wzWhNhSbk

ilelebeTS
14.02.2020, 17:10
Sturridge, Sörloth'un fizik kalitesinin yanına yaklaşamaz ve rakip stoperleri hırpalayamaz evet. Ama statik oyun anlayışı yok, gezgin forvet oynar. Rakibi üstüne çeker, oluşan boşluğa Ndiaye'yi veya başkasını sızdırıp işi bitirirsin.

yasin196761
14.02.2020, 17:15
Rıza Çalımbay: "Şu anda Kone, Skuletic, Barış ve Emre yok. Marcelo’nun durumu belli değil. Mert Hakan'ın durumu belli değil. Büyük ihtimalle içlerinde belki Marcelo oynayabilir. Mert Hakan da MR’dan sonra netleşecek. Belki de hiç riski bile sokmayacağız" https://t.co/1wzWhNhSbk

Mert Hakan yoksa direnç gösteremezler.

yorumsuz6117
14.02.2020, 17:16
Berat Albayrak sağolsun Abdüş'de döndü.. :D

BatuhanB
14.02.2020, 17:23
Rıza Çalımbay: "Kone, Skuletic, Barış ve Emre yok. Marcelo’nun ve MR'ı çekilecek Mert Hakan'ın durumu belli değil. 6-7 tane arkadaşımız yok. Büyük ihtimalle içlerinde belki Marcelo oynayabilir. Mert Hakan da MR’dan sonra netleşecek. Belki de hiç riski bile sokmayacağız."

Laziobass
14.02.2020, 17:30
Rıza'nın açıklaması bu maçı kaybedeyim ama adamlarımı kaybetmeyeyim zaten şampiyon olacak değiliz açıklaması :)
Bu maça 3 puan yazalım bjk'yi de kayıpsız geçersek Abduş gelince ligde bişey deneyebiliriz..
En erken kaç nisanda şampiyonluk ilan edilebiliyor?

Mehmet Fatih Yavuz
14.02.2020, 17:32
Rıza'nın açıklaması bu maçı kaybedeyim ama adamlarımı kaybetmeyeyim zaten şampiyon olacak değiliz açıklaması :)
Bu maça 3 puan yazalım bjk'yi de kayıpsız geçersek Abduş gelince ligde bişey deneyebiliriz..
En erken kaç nisanda şampiyonluk ilan edilebiliyor?

Damat mı getirmiş Abdüşü?
Devlet destekli denemeyelim de :D

ilelebeTS
14.02.2020, 17:33
Rıza taktik yapıyor. Emre harici üçü yedek zaten. Mert Hakan da oynar.

pReN@_61
14.02.2020, 17:33
Takımımıza başarılar dilerim.

Mesut
14.02.2020, 17:36
Rıza Çalımbay: "Kone, Skuletic, Barış ve Emre yok. Marcelo’nun ve MR'ı çekilecek Mert Hakan'ın durumu belli değil. 6-7 tane arkadaşımız yok. Büyük ihtimalle içlerinde belki Marcelo oynayabilir. Mert Hakan da MR’dan sonra netleşecek. Belki de hiç riski bile sokmayacağız."

Rıza ağlama modunda geçenlerde Yatabare sakat 3 hafta yok dedi sonraki hafta oynadı.
Emre Kılınç hariç hepsi oynar

BatuhanB
14.02.2020, 17:47
Rıza ağlama modunda geçenlerde Yatabare sakat 3 hafta yok dedi sonraki hafta oynadı.
Emre Kılınç hariç hepsi oynar

O TRT Spor'daki açıklamalarını haberleştirenlerin hatasıydı. Zaten Kone'den bahsediyorken Yatabare'den söz etmiş gibi haber yazdılar.

emrahtuna
14.02.2020, 18:10
konu dışı olacak ama bugün foruma kayıt oluşumun 3. yılı.. çok manidar bi günde üye olmuşum buraya :)

yasin196761
14.02.2020, 18:22
Ceza sahası dışından sadece Rizespor maçında gol yedik. Sivasspor genelde uzaktan şut atan bir takım. Fernando iyi adam eksiltiyor ve savunma arkasına iyi kaçıyor. İlk maçta böyle gol atmıştı bize. Zirvedeki rakiplerle oynarken yenilmemek önemli. Baştan söyleyelim galibiyete inanmak güzel ve olması gereken şey fakat berabere kalsak bile moral bozmadan devam etmeliyiz. Camia olarak baya inanmışız. Sörloth olsa da olmasa da ben baskın bir oyun beklemiyorum. Topun arkasında durmak özellikle bu maç özelinde daha önemli. Nwakaeme'den bir gol bekliyorum şöyle yayın ordan bir tane atabilir. Geçen maçta tehlikeli yerden frikik kullandık fakat atamadık. Sosa Besiktastayken o mesafeden Oğuzhan kullanıyordu. Kilit açmak için böyle duran toplar önemli. Guilhermenin yakın frikiklerde daha iyi olduğunu düşünüyorum. Takipteki eksikler önemli fakat bu onları oyunu geride daha kalabalık tutmaya itebilir. Oyuncu eksiklikleri bazen ters tepebiliyor. Ben 2-1 gibi bir skor bekliyorum.

Antonio
14.02.2020, 18:40
Samasayla konuştum 2 gol yer misin evde çoluk çocuk aç tamam abi dedi. 2 gol kesin gibi ��

ÖmürKaradeniz61
14.02.2020, 18:53
Sen 1 oyuncun yok diye içerde sivas gibi bir takımı yenemeyeceksen şampiyon olma zaten.

Onur Erçetin
14.02.2020, 19:16
Sen 1 oyuncun yok diye içerde sivas gibi bir takımı yenemeyeceksen şampiyon olma zaten.
Bir oyuncu dediğiniz adam sıradan bir isim değil,takımın santraforu ve genel olarak oyuna çok büyük katkısı var.Yedeği falan da yok.Sturridge santrafor değil,forvet arkası.Ekuban da santrafor değil,yardımcı forvet.

Sorlothun hem havadan hem de yerden çok büyük etkinliği var,akan oyunda kanatlara ve geriye doğru deplase olarak takıma çok büyük katkı sağlıyor.Kazanmamız lazım tabiki de ama eksiklerin yaratacağı olumsuzlukları da yazmak zorundayız.

Laziobass
14.02.2020, 19:42
Damat mı getirmiş Abdüşü?
Devlet destekli denemeyelim de :D

Sürekli damat sizden diyorlar
Devlet destek veriyor diyorlar
Evlilik desteği alın bizde gelin olalım demek istiyorlar
Aslında bizde gönülleri var ama anca böyle söyleyebiliyorlar

Asi Çaykaralı61
14.02.2020, 19:52
o sene bu sene ALLAH'ın izniyle :)

tristram
14.02.2020, 19:55
sikecilere algi konusunda son donemde tinercilerde eklendi.damat asagi bakan yukari,itler organize geliyor..surekli korunuyorsunuz diyenlere korunsaydik siz olmazdiniz diye buyuk bir pankart acmak lazim.bu iktidar doneminde 2011'de sampiyonlugumuz calindi,sikebahce kume dusmesin diye yasa degistirildi,biraz daha geriye gidersek cem papila olaylari var..son bes senede bizim kadar katledilen bir takim daha yok.bizi katlettikten sonra hakemligi birakan kansizlar oldu.cok degil daha 2 hafta once takimin en onemli silahi nwaekeme sikebahce macinda hakem yuzunden cezaliydi..

zaten biliyorduk ama sunu artik daha net olarak anladik ki uc istanbul takiminin alayi ayni.sosyal mecralara bakin, tinerciler ve sikeciler bir olmus durumda.gs ile macimiz olsa onlarda bu gruba katilir..bu ulkede devlet tarafindan istanbul takimlari kadar kollanan bir takim daha yok.sahip olduklari gayrimenkullerden tutun,silinen vergi cezalarina kadar herseylerini devlete borclular..

Asi Çaykaralı61
14.02.2020, 19:56
Tamamen hücuma dayalı oynamalıyız kanısı yanlış. Orta sahamız sağlam olsun ALLAH'ın izniyle rüzgar gibi gelecek ...

Trabzonspor 61
14.02.2020, 20:02
sikecilere algi konusunda son donemde tinercilerde eklendi.damat asagi bakan yukari,itler organize geliyor..surekli korunuyorsunuz diyenlere korunsaydik siz olmazdiniz diye buyuk bir pankart acmak lazim.bu iktidar doneminde 2011'de sampiyonlugumuz calindi,sikebahce kume dusmesin diye yasa degistirildi,biraz daha geriye gidersek cem papila olaylari var..son bes senede bizim kadar katledilen bir takim daha yok.bizi katlettikten sonra hakemligi birakan kansizlar oldu.cok degil daha 2 hafta once takimin en onemli silahi nwaekeme sikebahce macinda hakem yuzunden cezaliydi..

zaten biliyorduk ama sunu artik daha net olarak anladik ki uc istanbul takiminin alayi ayni.sosyal mecralara bakin, tinerciler ve sikeciler bir olmus durumda.gs ile macimiz olsa onlarda bu gruba katilir..bu ulkede devlet tarafindan istanbul takimlari kadar kollanan bir takim daha yok.sahip olduklari gayrimenkullerden tutun,silinen vergi cezalarina kadar herseylerini devlete borclular..

Rüzgara göre bizim de yön degistirmemiz lazım bu kirli düzende. Gs ile gizli bir ittifak olusturmazsak sikeci ve tinerciler bizi harcayacak. Hakem üstünlügü onlarda. 2011 de yaptıgımız hataları yapmamamız lazım. Herkese kafa tutan karadeniz fırtınası hikayede kalıyor.

DeAgLeMaNyAq
14.02.2020, 20:05
Tahkim Sörloth'un cezasını 1'e indirdi dolayısıyla Sivas maçında sahada olacak. Nwakaeme olayında canımız yanmıştı ama ona rağmen FB'yi yenmiştik. Zaten kazanmamız gereken bir maçtı bu karardan sonra puan kaybı lüksümüz hiç yok...

emre6117
14.02.2020, 20:09
Tahkim Sörloth'un cezasını 1'e indirdi dolayısıyla Sivas maçında sahada olacak. Nwakaeme olayında canımız yanmıştı ama ona rağmen FB'yi yenmiştik. Zaten kazanmamız gereken bir maçtı bu karardan sonra puan kaybı lüksümüz hiç yok...

Aciklandimi goremedim bir yerde.

CesurHamsi
14.02.2020, 20:09
Iste bu bee!!!

tamuğ yamtar
14.02.2020, 20:10

Açıklamdı şimdi.

1 maça düşürüldü cezası.

Güzel ve doğru karar.

Emre Çömez
Tahkim Kurulu, Alexander Sörloth'un cezasını 1 maçtan men ve 4.500 TL olarak değiştirdi.

tamuğ yamtar
Sosyal medyaya tam takip etmelik bir akşam.

Bakalım ne yumurtlayacaklar.

Forvetimiz de sahada olacak.

Bu takıma moral olarak yansıyacaktır.

Ahmet Hamza
Sorloth'un cezası

18643

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=247&ftxtID=32996

DeAgLeMaNyAq

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Tic. A.Ş.'nin futbolcusu Alexander Sorloth ile ilgili PFDK'nın 13.02.2020 tarihli E.2019-2020/622 K.2019-2020/713 sayılı kararına itirazı incelendi. Duruşma için tayin edilen,14.02.2020 Cuma günü saat 17:30'da Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Tic. A.Ş.'nin futbolcusu Alexander SORLOTH, Kulüp Başkanı Ahmet Ali AĞAOĞLU, Kulüp yönetim kurulu üyesi ve vekili Av. Eda LERMİ ZORER'in hazır olduğu görüldü, sözlü beyanları alındı. Yapılan müzakere neticesinde;

- Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Tic. A.Ş.'nin futbolcusu Alexander Sorloth'un rakip takım futbolcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle FTD'nin 43 ve 35/4. maddeleri uyarınca PFDK tarafından verilen 2 resmi müsabakadan men ve 8.500,00 TL para cezasının; tahrikin derecesi, futbolcunun aldığı darbelerin ağırlığı dikkate alındığında, FDT'nin 12.maddesinin uygulanması suretiyle; 1 resmi müsabakadan men ve 4.500,00 TL para cezası şeklinde düzeltilmesine oybirliği ile karar verilmiştir.

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=247&ftxtID=32996

Ağaoğlu bizzat duruşmaya girmiş... :)

bordomaviask
14.02.2020, 20:11
Sahadaki mücadelemizi masa basında yedirmemek adına önemli bir eşik geçilmiş oldu.

Trabzonspor 61
14.02.2020, 20:11
Bizi kamuoyunda zor durumda bırakmak icin önce 2 mac verip sonradan indirdi serefsizler. Zaten en fazla 1 mac vermeniz lazımdı ulan! Neden 2 mac verip 1 e indirdiniz cakallar

Yiğit Gayretli
14.02.2020, 20:12
Sorloth'un cezası 1 maça indirildi.

Bu gaz ve hırsla 2 tane saplar Sivas'a :)

emre6117
14.02.2020, 20:12
Tebrikler yonetime.adalet yerini buldu.simdi 2 gun boyunca sivas.fb.bjk aglar.hatta malatya da aglar.rize bile aglayabilir.gencler belki aglar.

Emre Çömez
14.02.2020, 20:13
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1228367132540514305

artvints
14.02.2020, 20:14
Ekuban da iyileşir kesin, iyi haberler üst üste geliyor. Bir rahatlama getirmesin bu, motivasyonu artırsın.

Yiğit SARI
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1228367132540514305

Mükemmel yahu

ALDENİRO
Şimdi b.şehir Beşiktaş maçında hangi skor işimize yarıyor?

gurur6134
14.02.2020, 20:16
Olmasi gereken buydu zaten akli basinda herkes bunu soyledi gecmisde ornekleride varken.bu cok iyi oldu psikolojik olarak da yiktik sivasi basdan..

yorumsuz6117
14.02.2020, 20:18
Sivas naneyi yedi.. :D

yatmaztara
14.02.2020, 20:18
Goooooollllllll

worldmaster
14.02.2020, 20:19
Bu kararı bekliyorduk kaç gündür. Sevinçliyiz :)

tamuğ yamtar

Beraberlik iyidir.

Oruç
2'den 1'e düşer diyenlerdenim. Şimdi fb pardon Sivas düşünsün.

Doğukan Ş.

beraberlik iyidir

DeAgLeMaNyAq
14.02.2020, 20:20
"Futbolcunun aldığı darbelerin ağırlığı dikkate alındığında"

Sörloth bacağını gösterince vicdanları akıllarına gelmiş...

atlantis
14.02.2020, 20:20
Beyler Twitter da devlet desteği tarzında yorumlara karşı , sizde algı yapın espri ile dalga geçerek cevap verin:) Shorloth olayı harika oldu çok şükür ��

Mehmet Fatih Yavuz
14.02.2020, 20:21
Len ben bu keyif çubuğunu geçen gün tüttürmüştüm . İkinci kez lükse girmez mi? Vergi falan isterler şimdi!!!
Tinercilere mi baksam yoksa angutlara mı? :)

LağusKusteli
14.02.2020, 20:23
Başakşehir yensin ki bjk havaya girmesin, sonra taraftarı Şikebahçelilerle birlikte sosyal medyada Trabzonspor’a sallıyor. Başakşehiri ise lig sonuna kadar her türlü ham yaparız zaten

Doğukan Ş.
14.02.2020, 20:23
by17, atiba, nkoudu ve umut nayir sari kart sinirinda. atiba cezali olursa cok iyi olur.

Mehmet
14.02.2020, 20:29
Hiç ceza verilmesini istemiyordum ama, önce 2 maç ceza verilip sonrada 1 maç cezaya indirilmesi o da iyi, Yani Sörloth Sivasspor maçında oynayacaktır inşallah.

tristram
14.02.2020, 20:30
olmasi gereken oldu diye fazladan sevinmeye gerek yok.bu ligler masa basinda birilerine yazilmasin adaletli olunsun,var adaletli uygulansin istanbulun ucuzleri eskiden oldugu gibi kolay kolay mac alamazlar,ellerini sallaya sallaya sampiyon olamazlar.al iste siradan anadolu takimi sivas ve alanya bile kafa tutuyor, ligin yarisini gectik hala tepede kalabiliyorlar.eyyam tam olarak bitmesede var'la kismen duzeldi.serefsizler oyle bir alismis ki sorloth'un ceza indirimine bile agliyorlar.

azicik insan olan o kart oncesinde adamin ayagina atilan o siddetleri tekmeleri ve sallanan yumrugu gorur ama bunlar insan olmadigi icin gormuyor. utanmadan arlanmadan sorloth'un itmesine yumruk atti diyorlar.herifi itmeseydi ayagi kirilacakti.bunda tahrik indirimi uygulanmayacaktida neye uygulanacakti ee be kansizlar..bunun jailsonun veya elneny'nin pozisyonuyla alakasi nedir.bunlar harbi serefsiz.

TS61_NL
14.02.2020, 20:32
Offff offff....Kralın geri dönüşü �� şimdi seyreliyin şikecilerin ağlayışını....offf ne kadar güzel oluyor....zevkten 4 köşeyim şu an inanın renkdaşlarım...artık içerde dışarda acımak yok, kim geliyor kim gidiyorsa tokatlayıp yolumuza devam etmemiz lazım

Ogün YAZICI
14.02.2020, 20:34
Sivas maçında puan kaybına asla tahammül yok
Zaten kamuoyu baskısı,pis algi oyunları ve Bjk'nin mhk ,tff'ye kurduğu baskıyla Bjk deplasmaninda puan kaybımız oldukça olası.

Sivas maçında govde gösterisi şart

bahadır2561
14.02.2020, 20:35
Şimdi küreği köküne kadar yedin yavrum sivas.

14TS61
14.02.2020, 20:37
18645

Twetter de tahmin kurulu tag altında sadece bunu paylaşın kudursun lar

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 20:38
Sörloth haberi moralimizi tavan yaptı.
Adalet tecelli etti, doğru karar verildi.
TS korunuyor, devlet desteği falan safsatalarına kulaklarınızı tıkayın.
Sahada bizi durduramayacaklarını anlayanların başvurduğu bir komplo bu
Hepsinin hakkından geleceğiz.
Allah'ın izniyle 2 kupayı da kaldıracağız.

Sörloth bu moralle Sivas'ı da boş geçmez.
FB maçındaki 95 dak. oyuna hükmeden taraftarla bu maçı da alarak
Maç eksiğiyle lider olacağız ki
Bu psikolojik olarak çok büyük bir yıkım rakipler için

Hayden Akyazı'ya

Ertan OKUMUŞ
14.02.2020, 20:38
Hani şb den malatyadan falan bir açıklama yokmu daha bekliyoruz [emoji2][emoji2][emoji2]

AyhanPe
14.02.2020, 20:39
Arkadaslar bu devlet destegi mevzusunda kendimizi savunmamiz gereken bir durum yok. Biz savunma moduna gectikce onlar saldiracak. Bizim problemimizde degil ayrica. 35 senedir sampiyonluklari nasil kendi aralarinda bölüstükleri ortada. Türk futbolu batakligin dibinde.

Önümüzdeki senelerde bu sIkecilerin Uefa da kimlere ne rüsvetler verdikleri cikar ortaya. sIkeden ceza yiyecekler. Kacari yok bu isin..

LağusKusteli
14.02.2020, 20:40
18645

Twetter de tahmin kurulu tag altında sadece bunu paylaşın kudursun lar

Adalet yerini buldu çok şükür. Gündemde cevap yazmak yerine sessiz kalmak en iyisi

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 20:40
Hani şb den malatyadan falan bir açıklama yokmu daha bekliyoruz [emoji2][emoji2][emoji2]

GEVREK Adil
ODYAKMAZ Mecnun
K.OÇ Ali

Sörloth sahada
Siz neredesiniz?

BEINSPORTS reklamından benzetme yaptım :)

Ertan OKUMUŞ
14.02.2020, 20:41
Sivas maçında puan kaybına asla tahammül yok
Zaten kamuoyu baskısı,pis algi oyunları ve Bjk'nin mhk ,tff'ye kurduğu baskıyla Bjk deplasmaninda puan kaybımız oldukça olası.

Sivas maçında govde gösterisi şart

Ya bu bjk yemi[emoji2] ya bunları 40 değil 400 bin taraftar da ateşleyemez,bşehir de sanki ben ligden kopayım havalarında ne bir istek ne hırs

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 20:42
Sörloth varsa sorun yok.

Vakeme-Guilherme-Sörloth fişi çekecek inşallah

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2020, 20:44
Ya bu bjk yemi[emoji2] ya bunları 40 değil 400 bin taraftar da ateşleyemez,bşehir de sanki ben ligden kopayım havalarında ne bir istek ne hırs

MBFK-BJK maçı berabere bitse tadından yenmez.
Tıpkı geçen haftaki maçlar gibi

Ertan OKUMUŞ
14.02.2020, 20:46
Valla sanki Alanya ile biz kalıcaz gibi,diğerlerini hakemlerde zorlasa bir yere kadar

ÖmürKaradeniz61
14.02.2020, 20:47
Ben cezanın kalkmasından ziyade yıllardır lobisi olmayan Trabzonsporun şimdi masaya yumruğunu vurabilmesinden ümitliyim.

Mehmet
14.02.2020, 20:51
Takımımız havasında
ve Sivasspor da moraller bozuk.
Sivas'a 4 yada 5 gol goller atmalıyız.

yasin196761
14.02.2020, 20:52
Sanki bu şekilde hiç ceza düşmüyormuş gibi bize lütuf yapılmış gibi algılanması hiç hoş değil.

Enes Başkaya60
14.02.2020, 20:53
Takımımız havasında
ve Sivasspor da moraller bozuk.
Sivas'a 4 yada 5 gol goller atmalıyız.

Abi tahminlerin genelde çıkıyor bu aralar 4 ya da 5 gol atarsak seni bulurum :D

angraf
14.02.2020, 20:55
fenerliler delirdi inş ayağı kırılır diyor şerefsizler

ÖmürKaradeniz61
14.02.2020, 20:56
Yıllardır aralarında paylaştıkları şampiyonluğu ve şampiyonluk paralarına el koyabilecek tek kulüp şanlı Trabzonspor.Ulan aman bu Trabzonspor şampiyon felan olur Allah korusun biz bunlarla uğraşamayız bunlar ne sivasa ne başakşehire benzer. Sıralama biraz daha belli olsun seyredin görün sözde kanlı bıçaklı fb,gs nasıl hep birlikte Trabzonspora saldıracak.

Enes Başkaya60
14.02.2020, 20:56

Afkursun dursun şerefsizler...

Onlara iyi geçirdi ya tabi yaraları büyük...

AyhanPe
14.02.2020, 21:01
Sanki bu şekilde hiç ceza düşmüyormuş gibi bize lütuf yapılmış gibi algılanması hiç hoş değil.

Dogru ama acikcasi hic umrumda bile degil. Tescilli sIkeyi bile "yapildi am sahaya yansimadi" diye yutturdular millete. Kamu vicdani diye birseyde kalmadi ortada. Bu yüzden istedikleri algiyi yapsinlar. Biz sampiyon olalimda su bu sizi sampiyon yapti desinler. Hiiic önemi yok..

batugol
14.02.2020, 21:05
Istanbul icin afkurma saati

Ertan OKUMUŞ
14.02.2020, 21:06
Istanbul icin afkurma saati

[emoji16][emoji16][emoji16]

amasya0561
14.02.2020, 21:20
Kralın cezasının kalkması Harika oldu ama sturiç baya kendini hazırlamıştı ilk onbir için
taraftarda sosyal medyadan gazı verdi. Şimdi sturiç yedek başlarsa kendine güveni azalmazmı küsmez mi.
En iyisi her ikisininde ilk onbirde başlaması zira ilerki haftalarda sturiçede ihtiyacımız mutlaka olacaktır

Alper Beyazay
14.02.2020, 21:32
Sosa-N'Diaye-Guilherme-N'Wakaeme-Sturridge-Sörloth olmalı bence. Mikel-Sosa olmuyor

nevzat61
14.02.2020, 21:33
Uefa manchester city ye 2 yıl avrupadan men etti..bizim federasyon bırakın men etmeyi fb ye ceza bile veremedi sikeden dolayı..onlarda bu durumda herşeyi söyler..

Uğur Ö.
14.02.2020, 21:36
Başakşehir bjk'yi yenecek. Bizim Sivas'ı ve Başakşehir'i evimizde muhakkak yenmemiz gerek.

Bir işe yarasa şaşardım, yeniyorlar. Dediğin gibi yenmek zorundayız

amasya0561
14.02.2020, 21:46
Ne zaman Cüneyt çakır ın adını duysam o malum gs maçındaki vermediği penaltıdan çok sonrasında yaptığı o el hareketi geliyor aklıma (s....rin gidin gördüm ama vermiyorum der gibi) beş sene sonra kendi sahamızda bir maça verilmesi manidar. Cüneyt’in böyle bariz bir hataya daha imza atmasınıda beklemiyorum inşallah öyle olur

Oruç
14.02.2020, 21:51
Bir işe yarasa şaşardım, yeniyorlar. Dediğin gibi yenmek zorundayız

Şampiyonluk için evimizdeki tüm maçları kazanmamız lazım. İpler bizim elimizde. Fb'nin fikstür avantajı falan hikaye.

Anıl C
14.02.2020, 21:52
İstanbul kulüplerini yine tek çatı altında birleştirdik. Tek çatı altında koyuyoruz hepsine.

Bud Spencer
14.02.2020, 21:52
Mikel ile oynamaya devam edersek, puan kayiplari yasayacagiz
takimin zayif halkasi

sasort
14.02.2020, 21:55
SHORLOHT oynayacak olması çok güzel oldu

orta saha ndiaye sosa gulherme

ileri waka shorloht stuurridge olmaz mı

DURAS
14.02.2020, 21:58
Başakşehir gayet relaks bir şekilde kasamdan kargaları kafesine gönderdi. Bizimle oynanacak maçta, Kargalarda seyirci gazından başka bir şeyleri olmayacak. Allah’ın izniyle iki maçı da alacağız

sessizkral_1
14.02.2020, 21:59
artık iyi futbol bekliyoruz

AyhanPe
14.02.2020, 22:02
Bjk maglup oldu. Umutlari yesermeden söndü zavallilarin :D Beraberlik iyi olurdu ama Bjk lilerin son aciklamalarindan sonra yenilgileri cok yerinde oldu. Hem Fb Basaksehir in arkasinda yer almaya devam etsin. Alanyaspor da yener umarim.

Tayfun
14.02.2020, 22:07
İstanbul kulüplerini yine tek çatı altında birleştirdik. Tek çatı altında koyuyoruz hepsine.

İşin özeti.

Kulüp tek yumruk olmalı. Eskiden uysal başlı koyun gibiydik. O işler geçti.

Tayfun
14.02.2020, 22:08

Köpeklerin duası kabul görmez şanslarına küssünler

El Cordobes
14.02.2020, 22:09
Gs seri-lemina-akbaba üçlüsüne döndükten sonra ritim bulmaya başladı. Nzonzi oyunlarına uymuyordu ve onları yavaşlatıyordu.

Benzer durum bizde de var. Bence verimli bir oyun için orta üçlü Sosa-Ndiaye-Guılherme olmalı. Mikel kötü futbolcu değil ama mevcut yapıya uymadı. Çok statik kalıyor tıpkı Nzonzi gibi. Bunun yanında teknik heyetin değişikliğe gideceğini zannetmiyorum. Mikel in tempo yükseltmesini beklemekten başka çaremiz yok.

AyhanPe
14.02.2020, 22:12
Bu kararin bizim acimizdan önemi aslinda daha büyük. Bence artik oyuncularimizi sakatlamaya yönelik asiri sertlik veya asiri bir provokasyon olacagini sanmiyorum. Bu kararin sembolik anlami bu yönden cok önemliydi. Mesaj gönderildi..