PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Oğuzhan Fidan
16.02.2020, 18:10
Genclerde alanyayi yenmis cok iyi

bu çok iyi oldu.

Mert Oğuzlu61
İkili averaj son dakikada gitti eğer sezon sonunda Sivas ile aynı puanda olursak genel averajı iyi olan mı şampiyon oluyor yoksa başka şeylere mi bakılıyor ?

Arif Timurcioğlu
Adam her topu rakibe kaptırdı her topu auta attı nasıl suçu yok? Yeteneği ilerde oynamaya müsait değil, herkes her yerde oynasın o zaman.

asilhamsi
Stu yu bu kadar unutmak aptallık

Resmen elindeki silahı kullanmiyorsun

KARAGOZLUM
Cimsir
huseyin ve parmagi oynatirsan sonun olur
dogan parmaktan iyi ama o da cok kotu

galibiyet yaniltmasin
ikinci yari cok kotuyduk
10dk daha oynansa puan zor kurtarirdik

Courage
Her hareketi Sivasspora yaradı. Dikkatimi çekti.

Bazen yapılan yorumlar bile rakiplere yarıyor nereden baktığına bağlı.

Ufuk
Sen gerçekten oyuncu değişikliklerinden memnun musun ya? Ciddi ciddi mi yazdın sen bunu? Parmak ve Hüseyin'i gerçekten beğeniyor musun sen? Hadi Doğan mücadele etti çocuk uğraştı didindi. Parmak ne yaptı? Hüseyin zaten girer girmez yedirdi golü Yatabare'yi izlerken.

Beğendim demedim zaten. Bence Bilali bile sahaya atsa çok daha farklı olurdu ama son 15-20 dk dışında çok iyiydik. Hoca değil, şansa kazandık, bütün maç çok kötüydük gibi yorumlardan bahsediyorum ben. Eleştiri olacak ki takım gelişecek zaten ama bunlar eleştiri değil. 60-70 dk hem bastık, hem ayağa seri paslarla çıktık. Maçın basında Nwakaeme çıktı, ah vah etmeden ona göre oynadık. Bunları görmezden gelip Parmak soktu hoca degil diyorsa o yorumu dikkate almam.

BlackPanther
Bi sorlothun azmine mucadelesine hirsina bakiyorum. Birde Trabzonlu abdulkadire. Yazik.

Çok yazık. Sanki şampiyon olmak istemiyor gibi lakayt hareketleri var sahada.

artvints
16.02.2020, 18:11
Serkan'ı soksa maçı bitirirdi harbi. Pozitif bakarsak, büyük bir kutlama olmaz. Eksiklerimize odaklanırız.

Artık herkes tv'lerde deforlarimizi konuşacak, özellikle son yarım saati bekleyecek rakipler. Sadece çok koşup bizi bozmaya çalışacaklar. Akıllı olmamız lazım. Kontra seslerine ağırlık verelim.

hyasin61
Besiktas macında Ndiaye-Sosa-Guilerme-Sturridge-Nwakaeme-Sorloth olması lazım ama Sturridge yerine Parmak ile baslar Huseyin Hoca.

Bud Spencer
Ligin sonunda ayni puanda bitiren takimlarin önce ikili averajina bakilir. Bunlar esitse puan tablosundaki genel averaja bakilir.

tesekkürler

halilaziz61
Maçı kazanmışız lider olmuşuz puan kaybı gibi bir hava estiriliyor forumda az kendinize gelin ya.

Sorun şu bu futbolla illaki puan kaybedersin

TS top oynamıyor

Ibrahim Gaygusuz
Aslında hersey farklı olacaktı.

İkinci yarının başında kaçırdığımiz pozisyonlar var. Novakin kafası gol olsaydı şuan 4-5 farklı galibiyeti konusuyorduk

ozzy!
ulan lider olmuşuz şuraya girince sanki 5-0 yenilmişiz gibi moralim bozuldu.

alper*
Burası futbol cahili dolu

Dogani elestiren var ya adam bir kere dayanıklı güçlü topu tutuyor

Kanteyi almadı diye mi elestiriyonuz hocayi

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezgin Öztürk
Kardeşim iyi oyun kusura bakma başkanın becerisi.
Ndiaye,guilherme, bugun da costa. hepsi iyi.

Bugun 2-0 önde iken oyuncu değişikliklerinde hata yapıp 30 dakika baskı yiyen adamdan hoca olmaz. Üstelik sivas i bir ton eksiği ve tüm oyuncuları zorunlu değişmişken.
Sturidge kadar taş düşşün başına.
Sivas’ın 1 tane 11 oyuncusu yoktu onun dışında tam kadro sahadaydılar...Hüseyin hoca zirveden el sallıyor bir bakta rahatla.

umut22
16.02.2020, 18:12
Bırakın bu günü teknik heyet düşünsün. Biz liderliğin tadını çıkarıp önümüzdeki haftaya bakalım

serdaracıl
Efsane top oynadık, mikel, sosa ve ndiaye rakibi attı. Kral 2 tane çaktı. Şu futbolu beğenmeyen gitsin bale izlesin

chener
Lider olduğumuz maç sonrası forum atmosferi bu olmamalı. İkinci yarı oyundan düştük, ama öyle lideriz.

yavuzbaha
16.02.2020, 18:13
Abdulkadir Parmak iyi bir Trabzonsporlu,yüreğiyle oynuyor ama yetenekleri kısıtlı..boşa adama kızmaya gerek yok..hızlı oyunda bocalıyor

Serdar A

Yahu yavaş yaa... Ne aptallığı falan , tamam Abdulkadir rezil ötesi futbol ortaya koydu da , yani şu anın keyfini çıkaramıyoruz. Laf sokmanın da bir inceliği bir zekası olmalı, bu kadar düz hakaret etmeye başlandığında vallahi insanın foruma giresi gelmiyor.

Varlıbaş61
Bu Maçla birlikte Hüseyin Türkmen ve Abdülkadir Parmak’tan kurtulduk büyük ihtimal. Ekuban ve Ömür bir an önce gelir umarım ..

Furkan Özdem

Elimizdeki silahı kullanamıyoruz ama bu konudaki hatada aslan payı Sturridge'in malesef. Hal tavır hareket her şeyiyle ben buraya ait değilim havasında. Tabi hocanın onu bir şekilde kazanması takıma inanılmaz güç katar. Bunda da hocanın eksiği var.

Enaldo61
Da Costa da Campi de gayet iyiydi.

Sezgin Öztürk

TS top oynamıyor
Ya bırak Allah aşkına top oynamıyormuşuz...Gölge etmeyin gölge.

yavuzbaha
16.02.2020, 18:14
Efsane top oynadık, mikel, sosa ve ndiaye rakibi zikti attı. Kral 2 tane çaktı. Şu futbolu beğenmeyen gitsin bale izlesin

Doğru fakat bu efsane oyunun sürekliliği yoktu...bunu 90 dakkaya yaysak her maçı rahat izleriz

BlackPanther
Bazen yapılan yorumlar bile rakiplere yarıyor nereden baktığına bağlı.

Ben gördüğümü söylerim. Parmağın lakayt tavırlarını hiç çekemeyiz.

BU CAMİANIN BİR HAYALİ VAR. Abdülkadir ve yandaşları bunu engelleyemezler!!!

Ahmet Hamza
Tamamda hocam her hareketine devamlı olumsuz şeyler yazılıyor ben onu vurguladım.

Formsuzluğunu savunan yok.

Aynen formsuz, yoksa Messi çıkıyor normalde içinden. Adam maçı bir takımdan alıp diğerine verdi hala savunuyorsunuz, ayıp denen bir şey var. Sosyal medyada tepki gelince ağlıyorlar sonra. Benim sevincimi kimsenin çalmasına izin vermem bu saatte sonra. İyi Trabzonsporluysa otursun tvden izlesin maçları bizim gibi.

halilaziz61
Hevesimizi kursağımızda bıraktınız.

Şimdi ne zaman puan kaybederiz diye şüphe içinde maç izleriz.

Bu kadar kötü top oynanmaz

alper*
Hocaya aptal diyen Fenerlidir.

Bu foruma boşalmaya gelen var

Psikolojik kökenleri arastirilmali

Ufuk
sosa yorulduysa alaınacak adam bellidir serkan girer pres yapar her yere koşar.. parmak zaten yürüyor çukur dizisi kabadayısı gibi bir de hüseyini aldı... yedekte sturiç bilal var bir sahi bunları neden aldık biz... maçın son 30 dakikası ibretlik...Bu dediklerine itirazım yok zaten.

Arda'
96da, 2005te, 2011de iyi oynadık noldu kazanamadıktan sonra istediğin kadar iyi oyna bi halta yaramıyor. 2004te 11 maç üst üste kazandık yine şamp. olamadık. İsterse ligin en çöp oyununu oynasın bu takım şampiyon olduktan sonra umurumda degil.

Arif Timurcioğlu
16.02.2020, 18:15
Sen Abdülkadirin akrabası mısın yoksa Fenerlimisin?

Bu ne biçim savunma?

Al Parmağını da git Kusura bakma seni akıllı bişey sanıp cevap yazdım.

Anıl C
Su an rakibimiz kibir batakligina düsmüs gs. Inanilmaz bi havaya girmisler. Komik olan iyi top oynadiklari icin de degil. Rakiplerini biz tek tek saf disi biraktigimiz icin:) Ligteki diger takimlarin kadro kaliteleri kötü diye aradan siyrilip basit hesaplarin pesindeler.
Umarim aksama Malatya en azindan 1 puan cikarabilirde bu vesikalilari bir süreligine kendilerine getirirler.

A.Gökhan AKIN

TS top oynamıyor

Malesef öyle çıkar sörlothu bittiğinin resmidir..

Enaldo61
16.02.2020, 18:16
Su an rakibimiz kibir batakligina düsmüs gs. Inaniaz bi havaya girdiler. Komik olan iyi top oynadiklari icin de degil. Rakiplerini biz tek tek saf disi biraktigimiz icin:)
Umarim aksama Malatya en azindan 1 puan cikarabilirde bu vesikalilari bir süreligine kendilerine getirirler.
feneri yenemezler

Ufuk
orada herkesin kalenin içine koşmasi büyük mallık. Artık dön topa pozsiyonunu al, top geriye cevrilirse gol olur orada. Önde olunca böyle şeyleri çok görüyoruz. Herkes dinlenmeye geçiyor.

Tabu suç hocada çok karıştırdı maçın sonunu.

Öyle 72 tane onlibero sokunca gol önlenmiyormuş demek ki. İnşallah ders olur, bir iki pozisyon önde basıp maçı bitireceksin.

Mental çalışmalara çok ağırlık vermek lazım.Yusuf Sarı yedekte olsa sokardı bence. Bilale güvenmedi sanırım.

David_LuiZ4
Sivas'ın fişini çektik ne ikili averajı beyler.

Oğuzhan Fidan
öyle veya böyle bu sene şampiyonuz !

BlackPanther
Aynen formsuz, yoksa Messi çıkıyor normalde içinden. Adam maçı bir takımdan alıp diğerine verdi hala savunuyorsunuz, ayıp denen bir şey var. Sosyal medyada tepki gelince ağlıyorlar sonra. Benim sevincimi kimsenin çalmasına izin vermem bu saatte sonra. İyi Trabzonsporluysa otursun tvden izlesin maçları bizim gibi.

Evet. Bu camianın hayalleri ile kimseye oynayamaz.

Onur Erçetin
Daha öncede söyledim hücum gücümüz süper, ama toplu defans yapamıyoruz. Kolay baskı yiyoruz.

İyi galibiyet ikinci yarı başında goller bulsaydık farka giderdik. Allahtan defansımız iyi. İkinci bölgede adam paylaşamıyoruz.
İlk 45 dakika harika savunma yaptık,takım halinde çok iyiydik.Çok iyi alan daralttık,çok koştuk,iyi pres yaptık.İkinci yarı takım yorulmaya başladı.Sivas takımı da bastırmaya başladı ki bu gayet doğal.Oyunun belirli bölümlerinde baskı yersin ama bu uzun süreye yayılırsa burada bir sıkıntı var demektir.Fenerbahçe ve Galatarasaydan iç sahada son yarım saat aşırı baskı yedik.

Set oyunu ile kontra atak oyunu çok farklıdır.Trabzonspor set oyununda ligin en iyi takımlarından biridir ancak kontra atak oyununda berbatız.Her takım zaman zaman geri çekilir ama hızlı atağa çıkmasını da bilir.Hızlı atağa çıkmak için topsuz alanda hızlı oyuncuların veya topla çabuk oyuncuların büyük önemi vardır.Yorgunluktan ayakta duracak halimiz kalmadığı için tüm topları Sorlotha atıyoruz,Ndiaye dışında top taşıyabilen kimse kalmadı ikinci yarı.Bu şekilde baskıdan kurtulma şansın yok.

Ekuban ve Ömürün bir an önce dönmesi lazım.Ekuban hem gücüyle top tutabilen hem de topsuz alanda ki sprintleriyle tehlike yaratabilen bir isim.Ömür dribbling yeteneği ve çevikliği ile topu rakip yarısahaya hızlıca taşıyabilen zeki bir oyuncu.Bu iki isim hazır olunca çok rahatlayacağız.

halilaziz61
Ya bırak Allah aşkına top oynamıyormuşuz...Gölge etmeyin gölge.

Boş boş konuşup insanı sınır etmeyin
Bjkye yenilince en çok küfür eden sen olursun eminim.

Şu furboldan tatmin olan ya futbolu bilmiyordur ya da maçı izlememistir.

Bu takım bu şekliyle başarı yakalayamaz.
Aksini söyleyen kendini kandırıyordur

ozzy!
16.02.2020, 18:17
Doğru oyun oynuyoruz. önemli olan bu. öyle hurra saldıran sonra saçma sapan gol yemektense böyle daha sıkıcı ama doğru oyunla şampiyon olursun.

Gökhan Balcı
Yalnız ömür bu takıma dönünce cidden bir şey deneyeceğiz sanırım

BlackPanther
Sivas'ın fişini çektik ne ikili averajı beyler.

Sivasla ikili averaj sorunumuz olmaz. Sivas tepe taklak gidiyor.

umut22
İkinci golün ne kadar önemli olduğunu gördük. Oyun 1-0 gitseydi son dakika da resmen yıkılacaktık . Parmak yatıp kalkıp şükretsin Sorlothun iki golüne

BlackPanther
Yalnız ömür bu takıma dönünce cidden bir şey deneyeceğiz sanırım

Bugün Ömür olsaydı farka giderdik.

halilaziz61
16.02.2020, 18:18
Malesef öyle çıkar sörlothu bittiğinin resmidir..

İşte popülist olmayan takım taraftarı

Önlem alın diyoruz suçlu oluyoruz buradaki büyük akıllılar tarafından

fanatikdevri
Ayrıca Sivasın son dakika gol atması onlara moral olur,lig yarışında bizden sonraki rakiplere karşı gevşemezler.

Ahmet Kara
galatasaray son 2 yıldır top oynamadan şampiyon oldu. ne anlatıyorsunuz siz ? anın keyfini çıkarın. sivas ile ikili averajı yazanlar var, he onlarla aynı puanda bitireceğiz kesin zaten ligi. 5. olsalar iyi.

Oğuz B.
Lideriz alooo ne bu cenaze evi durumu? 45-55 arası atabilseydik plaka olacaktı.
Gayet akıllı ve iyi top oynadık.

Oğuzhan Fidan
16.02.2020, 18:19
96da, 2005te, 2011de iyi oynadık noldu kazanamadıktan sonra istediğin kadar iyi oyna bi halta yaramıyor. 2004te 11 maç üst üste kazandık yine şamp. olamadık. İsterse ligin en çöp oyununu oynasın bu takım şampiyon olduktan sonra umurumda degil.

sıkıntı bi kaza kurşunu yememiz biz bunun sıkıntısını çekiyoruz yatabare eliyle değilde göğüsüyle düzeltip vursa maç şuan 2-2 bitmiş olsaydı (ki bitebilirdi) napıcaktık? benim için önemli olan skordur ama son 20dkkadaki futbolla böyle maçlarda puan kaybı yaşayabiliriz korktuğumuz bu.

lizarazu
Umut Bulut tan gol bekliyorum bugün. Ama Malatya gol yemeden tamamlayabilir mi zor gözüküyor .

arda.61
Ünal Hoca olsa 1-0’a yatmış ve maçı berabere bitirmiştik. Son dakikalarda takımın yorulması çok normal. Onun dışında gayet iyiydi en önemlisi doğru oynadık . Saçma sapan gol dışında savunma güven verdi.

Ufuk
Maçın yıldızı Campi... Helal olsun bu uşağa...

Bu adama edilen ağır hakaretler ve aşağılamalar, peşin hükümlülük, sonyıllarda hiç bir yabancı transferine yapılmamıştı. O dereceydi yani...

Ama adam her maç üzerine koyarak adım adım yukarıya tırmanıyor. Valla diğer stoperlerin işi kolay değil artık.

Da Costa burun farkıyla ardında , 58'de ofsaytı bozduğu pozisyon çok amatörceydi , az kalsın golü de yiyorduk, onun dışında belirgini bir hatası olmadı büyük takım stoperi gibi oynadı.

Ndiaye ve Mikel ikinci yarı düştü, özellikle Mikel son dakikalarda iyice gömüldü. O tecrübede bir futbolcunun takımının ağırlık merkezini ne olursa olsun bu kadar savunmaya yaslamaması gerekiyor.

Da Costa yan toplarda çok iyiydi. Top vermedi kimseye. Dediğin gibi Mikel düşmese tartışmasız yıldız oydu.

battle symphony
Aşırı optimist veya pesimist olmaya lüzum yok. Çok iyiydik diyen de çok kötüydük diyen de yanılıyor. 60 a kadar çok doğru oynadık ama son yarım saat yattık be kötü yattık. Dün Ankaragücü full yattı ama pozisyon vermedi Fener'e biz yatınca veriyoruz sıkıntı tam olarak bu. Ayrıca takımın kontra çalışması lazım, tabi bu da kanat gerektirir son 30dk kadrosu da garipti herkes merkez oyuncusu.

Courage

Hangi maçı verdi yahu golü yedirdi he anladık .

Geçen yıl oynadığında İniesta aramadık kendisinde , siz Messi bekliyorduysanız o ayrı.

ilelebeTS
3. golü atabilseydik maçı çok rahat bitirecektik. O kadar pozisyonu değerlendiremedik.

fanatikdevri
16.02.2020, 18:20
sıkıntı bi kaza kurşunu yememiz biz bunun sıkıntısını çekiyoruz yatabare eliyle değilde göğüsüyle düzeltip vursa maç şuan 2-2 bitmiş olsaydı (ki bitebilirdi) napıcaktık? benim için önemli olan skordur ama son 20dkkadaki futbolla böyle maçlarda puan kaybı yaşayabiliriz korktuğumuz bu.

Sıkıntı yapmayın,oyunun gereği ne ise onu yapıyoruz,eğer gol atmamız gerekirse baskıyı artırarak onu alıyoruz,örnek fener ve gençler maçları.

Onur Erçetin
16.02.2020, 18:21
Maçın yıldızı Campi... Helal olsun bu uşağa...

Bu adama edilen ağır hakaretler ve aşağılamalar, peşin hükümlülük, sonyıllarda hiç bir yabancı transferine yapılmamıştı. O dereceydi yani...

Ama adam her maç üzerine koyarak adım adım yukarıya tırmanıyor. Valla diğer stoperlerin işi kolay değil artık.

Da Costa burun farkıyla ardında , 58'de ofsaytı bozduğu pozisyon çok amatörceydi , az kalsın golü de yiyorduk, onun dışında belirgini bir hatası olmadı büyük takım stoperi gibi oynadı.

Ndiaye ve Mikel ikinci yarı düştü, özellikle Mikel son dakikalarda iyice gömüldü. O tecrübede bir futbolcunun takımının ağırlık merkezini ne olursa olsun bu kadar savunmaya yaslamaması gerekiyor.
Mikel yorulunca genel olarak bunu yapıyor zaten.Sosa da çok net bir şekilde bitti son yarım saat.Ayakta kalabilen tek isim Ndiaye idi,temposu ilk yarıya göre düşüktü ama top gelince yine dribblingle takımı çıkarabilen tek kişiydi.Sorloth da çok yoruldu ve ileride tek kalmaya başladı.Ekuban ve Ömür dönene kadar her maçın ikinci yarısında buna benzer baskı yemeye devam ederiz.

Campiye gelince ilk geldiği zamanla şuan arasında dağlar kadar fark var.İlk hazırlık maçını hatırlıyorum kendisinin.İnanılmaz bir form yakaladı.

Arda'
Önce Sörlothun cezası inince ağladılar, sonra Sörloth bugün saplayınca bidaha ağladılar, Sivasa koyduk yine bunlar ağlıyor hahah ağlayın ulan yıllarca haksız puanlarla, hakemlerle şampiyon olurken bişey yoktu Trabzonspor koyunca akıllarına geldi adalet duygusu :D

arda.61
Sturridge’nin bu kadar yok sayılması çok yanlış

Courage
Ben gördüğümü söylerim. Parmağın lakayt tavırlarını hiç çekemeyiz.

BU CAMİANIN BİR HAYALİ VAR. Abdülkadir ve yandaşları bunu engelleyemezler!!!

:) neyse... şu akşama saçma kutuplaşma zırvalarınız damga vuramaz.

ilelebeTS
Mikel-Ndiaye-Pereira çok iyi oynadı. Stoperlerimiz de iyiydi.

Uğur GEMİCİOĞLU
16.02.2020, 18:22
Da Costa - Campi ikilisi sağlam durdular. Umarım böyle devam ederler.

Enaldo61
16.02.2020, 18:22
Sörloth'un yanında destek amaçlı bir oyuncu koysaydık dicem ama Ekuban sakattı, Sturridge'den de umudunu kesti hoca herhalde.

Oğuzhan Fidan
16.02.2020, 18:23
bu sene vura vura şampiyonuz...

Oğuz B.
Waka olmadan oynadık ve kazandık bu da önemli.

lizarazu
Olumsuz hava yaratanlar kulübede Ünal yok merak etmeyin maç 2-0 olduğu için bıraktık merak etmeyin takım iyi.

halilaziz61
16.02.2020, 18:24
Yahu Sivas buraya hem yorgun hem de dünya eksikle gelmiş
Fener maçı gibi kötü oynamışız çekirge resmen bir daha sıçradı ama bu böyle gitmez
Bu futbolla birileri çıkar seni madara eder.

Önlem almak şart.

Takımda kaç kez ne yapacağını bilemeden birbirine yer işareti edildi sayamadım.

Denizli maçının bu maçtan tek farkı 3 puanı almamız
Her zaman bu kadar şanslı olmayız.

İnşallah ben yanilirim

hanzale
Çiçek gibi oynuyorduk sahada top yapmayı bilenler ağırlıkta olduğunda ne zaman ki Guilherme çıktı baskı yedik, Hüseyin hoca burdan ders çıkaracaktır. Ben kötü oynadığımızı düşünmüyorum. 2010-2011 Bursa deplasmanı galibiyeti oldu bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kayseriliyiz
Parmak belası gol yedirecek yerine stu girsinÖngörü bu olsa gerek tebrikler

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

hanzale
16.02.2020, 18:25
Yahu Sivas buraya hem yorgun hem de dünya eksikle gelmiş
Fener maçı gibi kötü oynamışız çekirge resmen bir daha sıçradı ama bu böyle gitmez
Bu futbolla birileri çıkar seni madara eder.

Önlem almak şart.

Takımda kaç kez ne yapacağını bilemeden birbirine yer işareti edildi sayamadım.

Denizli maçının bu maçtan tek farkı 3 puanı almamız
Her zaman bu kadar şanslı olmayız.

İnşallah ben yanilirim

Guilherme çıkana kadar madara ettik bence, hatta bu senenin en pozitif topunu oynadık o dakkaya kadar

Thedoors
16.02.2020, 18:26
Beşiktaşa yenilirsek görürmüşüz,yahu yapmayın etmeyin.Herkes görüyor takımın iyi yapamadıklarını ve eksiklerini.Ayrıca yenilebiliriz de,ligin bitmesine 13-14 hafta daha var,tabiiki puan kaybedicek bu takım.Olası puan kaybında ''ben demiştim''demek için background hazırlayanlar var şöyle bir maç sonrası,şaka gibi.

yavuzbaha
Herkesin arzusu şu...bu kadar yaklaştık,saçma sapan puan kayıpları olmasın...hepimizde bir heyecan...herkes kendine göre gördüğü yanlışları yazıyor...bazısı hemen köpürüyor,ne oluyor yav...bırakın herkes fikrini beyan etsin,katılmadığınız noktaları adam gibi söylersin..herkesin kızgınlığı şu zaman zaman süper oynadık,başdöndürücü bir pas tarfiği yaptığımız anlar oldu ama buna rağmen,şampiyon takımın yemiyceği baskıyı yedik...bu niye böyle bunu şimdi tartışmazsa camia bu arabanın tekeri patlar...bu olumsuz bakış değil..yendik işte niye eleştiriyorsun demeye gerek yok

Enaldo61
Guilherme biraz erken mi çıktı?

yorumsuz6117
3. golü atabilseydik maçı çok rahat bitirecektik. O kadar pozisyonu değerlendiremedik.

Mal mal değişiklikler yapmayıp oyuna Bilal'i bile alsak kontradan 3'ü atıp maçı bitirirdik, Parmak bundan sonra oyuna girerse bizi şampiyonluktan bile edebilir..

ilelebeTS
Sonuç olarak; zabaha kadar burdayık :D

Enaldo61
16.02.2020, 18:27
Mal mal değişiklikler yapmayıp oyuna Bilal'i bile alsak kontradan 3'ü atıp maçı bitirirdik, Parmak bundan sonra oyuna girerse bizim şampiyonluktan bile edebilir..
Batuhan Artarslan'ın ruhu adeta :D Bunla Hüseyin'i kesmesi lazım hocanın yoksa pahalıya patlar.

halilaziz61
16.02.2020, 18:27
Guilherme çıkana kadar madara ettik bence, hatta bu senenin en pozitif topunu oynadık o dakkaya kadar

Bence Abdulkadir girene kadar iyiydik sonra coktuk

Sadettin_
16.02.2020, 18:28
Rakipler bu maça bakıp sorloth u tuttukmu tamamdır diyor .
Wakaemeyi unuttular gene . O kendini hatirlatmasini iyi bilir
Tek tek aglaticaz hepsini

Mustafa YILMAZ
16.02.2020, 18:28
Uzun zaman sonra takım halinde bu kadar defans yaptığımızı gördüm. Pres yaptık alan kapattık.

Son dönem yaşanan taraftarın yol kesmeleri motivasyon açısından etkiledi takımı herhalde.

Devre arası transferleri cuk diye oturdu ilk yarı olmayan dinamizmi bi nebze olsun sağladık.

Zaman zaman oyundan kopuyoruz ama gol atma konusunda takımın alışkanlığı oldu neredeyse çok etkili silahlar var.

İçim çok rahat daha öncesinde yazmıştım bu sene şampiyonuz.

Mustafa YILMAZ
16.02.2020, 18:29
Birde kale arkası süslenmişti eski Avni Aker geldi aklıma ey gidi.

Gerçi ilk golde şeritler koptu ama olsun:)

tanjugunduz
16.02.2020, 18:30
Öncelikle takıma tebrikler ancak Hüseyin hocam giulermeyi çıkarınca resmen kanatsız oyuna döndük gerek yoktu bence kendini saha içinde aktif dinlendirilen bir oyuncu halbuki . ALLAH tan çok iyi beklerimiz var pereria ve novak hücuma katılıp ileri çıkıyorsa takibe geçmiş olsun ancak şu durumda var azıcık hırs yapsak usta ayaklar sayesinde hemen skoru alıyoruz . Devamında ise zihinsel olarak hemen skoru koruma içgüdüsü yaşıyoruz gerek yok buna aynı oyunu devam ettir 3 te gelir 4 te gelir rahat rahat bitirirsin maçı

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fernandez
ilk yarı gayet iyiydik. ikinci yarı değişiklikler vs. derken konsantrasyon düştü, ciddiyeti elden bıraktık. mikelin cezalı olması haricinde olumsuz bir durum yok.

BlackPanther
Batuhan Artarslan'ın ruhu adeta :D Bunla Hüseyin'i kesmesi lazım hocanın yoksa pahalıya patlar.

Batuhan geçen sezon Beşiktaş deplasmanında beraberlik golünü yedirmişti. Hiç unutmam.

Ozan Yılmaz
16.02.2020, 18:32
Öngörü bu olsa gerek tebrikler

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
Bir futbolcunun tek bir olumlu etkisi olmaz mı, olmadı girdi maçın seyrini tersine çevirdi

Enaldo61
Kontenjan sorunu var ama Parmak-Kanga takası yapsaydık şampiyonluk daha da yakındı.

hanzale
Bence Abdulkadir girene kadar iyiydik sonra coktuk

inan Guilherme çıkana kadar Abdulkadir’in oyunda olup olmadığını dahi fark etmedim

halilaziz61
16.02.2020, 18:34
Futbolda basit bir kural vardir formsuz olan oynamaz.

Ama ne hikmetse Abdulkadir kardeşimiz her maç oynuyor.

Özgüveni gittikçe düşüyor.

Bunda gerizekalıca davranmasinin da nedeni var. Yahu pas verse asist yapsa veya basit oynasa takım pozsiyona girecek gol atacak kendisine artı olacak özgüven asilayacak

Ama o hep zor olanı deniyor, kısa yoldan zengin olmak gibi anında kahraman olup ozguven basamaklarını bir anda çıkmaya çalışıyor.

Tabi böyle olunca devamlı saçmalıyor devamlı hata yapıyor
Battikca batıyor yani.

Bunu herkes görüyor bizim teknik ekip ve kendisi göremiyor

Birisi suna basit oyna top kap, rakibinle koş onu boz dese ve bunları yapmaya çalışsa sorun çözülecek

Enaldo61
3 tane stoper ceza sahasında rakip santrafora gol attırıyor.

Mesut
Madem Sturridge bu kadar kötü devre arası keşke satılsaydı.
Kenarda 3,5 milyon euro alan adamın olması iyi değil.
Kadroda düşünülmüyor ise devre arası satılsaydı.

halilaziz61
16.02.2020, 18:35
inan Guilherme çıkana kadar Abdulkadir’in oyunda olup olmadığını dahi fark etmedim

:))

Ahahahaha
O derece yani çok güldüm ya.
Adamın varlığı ile yokluğu belli olmamış o kadar kötüydü yani :)

champions
16.02.2020, 18:36
4-5 farkla kazanabileceğimiz bir maçtı. Hücumda bitiremeyince tek farkla yetindik.
Son 15 dk 2-0 öndeyken bu kadar kontrolsüz oynamak saçma. Tempoyu düşürüp maçı bitirmeliydik.
Oyuncu değişikliklerine pek anlam veremedim.
Hadi Parmak mecburiyetten, Doğan'ı Guilerme'nin yerine almak hata.
Yetmiyor, üstüne Sosa-Hüseyin gibi tamamen akıldışı bir değişiklik.
Yediğimiz golde hocanın payı var.
Bjk maçı için Mikel önemli eksik, yerine Doğan oynar sanırım.
Bugünkü oyun bjk'den en az 1 puanı alır tahminim.

hanzale
16.02.2020, 18:37
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200216/b227d8a3a673b752794a30b9dc9919d2.jpg
Maçın son 20 dakikasındaki baskı için tam söylenecek şey bu, Başkan muazzam konuşmuş

trbzonsporlu
16.02.2020, 18:38
bazi kisilerde sosa takıntısı var adam iki goldede ön asist yaptı koştu mücadele etti kac tane top kaptı defanstan daha ne yapsın. oyundan çıkınca takımın haline bir bakın sosayı elestirmeden önce

tanjugunduz
Yalnız ömür bu takıma dönünce cidden bir şey deneyeceğiz sanırımBence de Abdulkadir in en önemli özelliği çok konsantre oluyor lakayt olmuyor . Parmağı çok seviyorum ancak buguny beni de kahretti halbuki basit oynasa al ver yapsa çok etkili oyuncu bir iki kez gollük pas verdi ceza sahası önünde ancak devamında gereksiz paslasma oldu halbuki müsait olan kaleye şut denemeliydi.

ÖmürKaradeniz61

Sorun o zaten 90 dakika rakibe pozisyon vermeyen Costa-Campi ikilisinin ortasına gitti Türkmeni koydu bütün dengeler alt-üst oldu orda.Hatta dikkatli bakın gol öncesi Mikel Türkmeni yanlış yerde duruyorsun der gibi uyarıyor birkaç sefer.

Enaldo61
Sosa-Hüseyin değişikliği son dönemin en rezilliklerinden ama harbiden, Hüseyin Hoca'dan beklemezdim.

ilelebeTS
Önce Tony sakatlandı çıktı, ardından Guilherme de çıkınca kanatsız kaldık. Problem de oradan çıktı. Yoksa rakibin net pozisyonu yok gibi. Uzaktan 1 şutları ve elle atılan gol var sadece, o da karambol pozisyon.

trbzonsporlu
16.02.2020, 18:39
sakatlık ve cezalı olmadığı sürece artık tandemimiz da costa ve campidir.

smart
16.02.2020, 18:39
https://www.youtube.com/watch?v=lR93VcV5YqY
Başkan yayında

serdaracıl
16.02.2020, 18:40

Oyuna stoper alınca gol yemeyecegini düşünen kafalara en iyi cevap oldu

halilaziz61
16.02.2020, 18:40
Sivas in zor maci kalmadı
İkili averajda öne geçmeli idik

outlaws61
16.02.2020, 18:41
Novak ikinci yarının başında o golü atsaydı belki şuan plaka konuşuyorduk.

Neyse boşverin agalar.

Lideriz hem de maç eksiğiyle.

Haftaya beşiktaşı da yendik mi diğer takımlar pes eder zaten.

Mikelin olmaması çok kötü oldu.

Ama bu Mert Hakan denen eleman yeteneğine ihanet ediyor.

Hem saha içinde çok agresif hem de bu tarz işlere girerse fazla uzun sürmez alt liglerde takılır.

Her neyse zabahaaa gadaa burdayız.

Ahmet Kara
ekuban ve ömür iyi dönerse çok rahatlarız. o zamana kadar böyle devam.

bordomaviask
Sivasla 2 li averaja takılmayın genel avantajda 11 gol fark var arada malatyayı yendiğimiz takdirde bjk deplasmaninda puan kaybetme lüksümüz var. Kazandığımız takdirde zaten rakiplerin de direncini kırarız. 2 0 dan sonraki oyuna o kadar takılmayın. Tek hayal kırıklığı maalesef parmak.

Bud Spencer
16.02.2020, 18:42
70. dakikaya kadar sampiyon gibi oynadik
savastik, pozisyona dahi giremediler, biz ileride biraz becereriksizdik 2. yarida
son 20dakikanin izahi olamaz

hanzale

Sivas’ın maçı kalmadı, düşmemeyi garantiye alan Anadolu takımı hüviyetine dönerler

outlaws61

Nasıl kalmadı hocam.

Gs, alanya, fb daha bunlarla oynamadı.

Birde antepten 5 yiyen takım için her maç zordur.

Ligde kolay maç yok zaten.

Gürkan Asma
İkinci yarıda oynadığımız şey kabul edilemez.

Courage
16.02.2020, 18:43
Şu an lig radyoyu dinliyorum gs muhabirinin nasıl bir kafa yapısı varsa ; gsnin fenerbahçe maçından en az 1 puan ile dönmesi halinde puan olarak geride olmasına rağmen Şampiyon olacaklarını bunu her zaman yaptıklarını velhasıl şansımızın olmadığını iddia ediyor.

Bunlara laf değil sahada kapak asmak lazım.

Enaldo61
Sivas sezon bittiğinde en az 7 8 puan fark yemiş olur liderle, boşuna dert etmeyin.

ilelebeTS

3 stopere dönünce adam paylaşımında sıkıntı oldu. Fazla stoper oyuna almanın riski böyle şeyler. Ben Hüseyin hocadan defansif değil de ofansif birini oyuna almasını beklerdim.

halilaziz61
16.02.2020, 18:44
Nasıl kalmadı hocam.

Gs, alanya, fb daha bunlarla oynamadı.

Birde antepten 5 yiyen takım için her maç zordur.

Ligde kolay maç yok zaten.

GS ile oynamadı mi?
Yanılmışım o zaman

Berke6198
16.02.2020, 18:45
Bu oyun, uzun zamandır hem Sivasspor'a karşı oynanmış en iyi oyunlardan birisiydi hem de bizim takım olarak en iyi performanslarımızdandı. İlk yarıyı tamamen, ikinci yarıyı da 60'a kadar domine ettik. Sonrasında rakibi üstümüze kabul etmemiz ve biraz tedirginlik yaşamamız oyunda Nwakaeme, Sturridge, Ekuban gibi yapıcı oyunculardan mahrum kalmamızdı. Sol kanadın insiyatifi tamamen Novak'a kaldı, Sörloth tek başına pozisyonları yaratıp bitirmeye çalıştı. Hâl böyle olunca biraz da baskı yedik tabii ki. Karşımızdaki takım da tüm koşullara rağmen buraya şansa gelmiş bir takım değil, maç önü yazısında da belirttiğim gibi belirli oyun ezberleri olan ve bu ezberlerle etki yaratabilen bir takım.

Trabzonsporun sanki şansa denk geldi de kazandı gibi yorumlanması düpedüz aptallıktır. Bu galibiyetin keyfini çıkarın!

LağusKusteli
Gayet güzel oynadık, son derece muazzam bir galibiyet oldu.

Parmak’ın kötü oyununa, Obi Mikel’in kartına takılmayın. deplasmanda puan kaybetme hakkı var takımın.

Şimdi hep birlikte LİDERLİĞİN keyfini çıkarma vakti

castillo61
Yalnız 2. yarının ilk 15-20 dakikası dalga geçer gibi oynuyorduk. Bi 10 dakika daha sürse Sivas komple bırakırdı. Guilherme çıkmamalıydı.

tanjugunduz
O değilde ekuban ne zaman dönecek son 20-30 dk diri bir ekuban kanat bölgesine girseydi rakip atak bile yapamazdı

Gökhan Balcı
16.02.2020, 18:46
Bence de Abdulkadir in en önemli özelliği çok konsantre oluyor lakayt olmuyor . Parmağı çok seviyorum ancak buguny beni de kahretti halbuki basit oynasa al ver yapsa çok etkili oyuncu bir iki kez gollük pas verdi ceza sahası önünde ancak devamında gereksiz paslasma oldu halbuki müsait olan kaleye şut denemeliydi.

Abdülkadirden beklenen geçen sene fazla bir şey değildi. Ara sıra ekstra işler de yapınca maksimumuna çıkıyordu. Şimdi işler değişti. O da fazlasını yapmaya çalışıyor. Benim gözümde şu an doğan kadar katkı verse yeterli halbuki

emre6117
Sivasla ikili averaj cok dert degil genel averajda epey iyiyiz sivasa.bu arada ligin ilk yarisa bu 4 macta toplam 3 puan almistik.simdi 12 aldik.takimda buyuk degisim var.mac mac gitmeliyiz.bjkye yenilmeyip basaki da yenebirlirsek onumuz cok acik.

outlaws61
GS ile oynamadı mi?
Yanılmışım o zaman

Yok alanya, ankaragücü, gs.

Sivas'ın işi bitti boşverin onları.

Gs de muhtemelen fb maçında havlu atacak.

Haftaya alacağımız iyi sonuç çok fena yerlere götürür ligi.

iyattara
16.02.2020, 18:47
Zabaha kadar burdayiiihhkk :))))
Lideriz bir maçta avans vermişiz. Tadını çıkartın bugün bari, yarın taktik bjk Abdulkadir filan konuşuruz...
Zabaha kadaaarrrr :))))

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alper*
Zabaa gadar burdayık boğünn

Sezgin Öztürk
Boş boş konuşup insanı sınır etmeyin
Bjkye yenilince en çok küfür eden sen olursun eminim.

Şu furboldan tatmin olan ya futbolu bilmiyordur ya da maçı izlememistir.

Bu takım bu şekliyle başarı yakalayamaz.
Aksini söyleyen kendini kandırıyordur
Futbol 3 sonuçlu oyun kaybettiğimiz çok maç oldu ama saçma sapan argümanlarla takıma saydırmadım...İlk yarı tek kale oynamışız ikinci yarı 70 e kadar oyunu domine etmişsin rakip kalene uzaktan 1-2 şut dışımda gelememiş ama kalkmış sen iyi oynamadık diye yaygara koparacaksın.Destek olmayan gölge etmesin diyorum gölge bjkye yenilirsek ben desteğe devam ederim sende kına yakarsın.

halilaziz61
Şu an lig radyoyu dinliyorum gs muhabirinin nasıl bir kafa yapısı varsa ; gsnin fenerbahçe maçından en az 1 puan ile dönmesi halinde puan olarak geride olmasına rağmen Şampiyon olacaklarını bunu her zaman yaptıklarını velhasıl şansımızın olmadığını iddia ediyor.

Bunlara laf değil sahada kapak asmak lazım.

Şikeciler o maçı alırsa tekrar potaya girerler matematiksel olarak.
Eğer o maç berabere biterse biz de GS ile berabere kalırsak önümüz bir nebze açılır.
Ancak Anadolu maclarinda puan kaybetmeme şerhi koyuyorum puan kaybedersek işler zorlaşır.

Daha çok maç var
13 macta herşey değişebilir

Bizim futbolu duzelterek maç maç gitmemiz lazım

emre6117
16.02.2020, 18:48
Lig.artik tamamen elimizde.hata yapmazsak bu sene o sene.yeterki ana karakterlerimiz sahada olsun.bu yakimin yenemeyecegi takim yok.

alper*
16.02.2020, 18:49
Oynanan futboldan memnun olmayan futboldan anlamiyordur fenerlidir cekemiyordur unalcidir elestirecek bişey ariyodur

Onur Civelek61
Öne geçince müthiş baskı yiyoruz. Sivas da iş yoktu bugün. Parmak da sağolsun sivasa çalıştı...
Bu arada Malatya maçı ne zaman oynanacak

emre6117
Lig.artik tamamen elimizde.hata yapmazsak bu sene o sene.yeterki ana karakterlerimiz sahada olsun.bu yakimin yenemeyecegi takim yok.

Suan itibariyle bjk ve fb havlu atti.alanya isi zor.sivas da heran havlu atacak gibi dagildilar artik.kaldi geriye gs ve basak
Basaki da kendi sahamizda taraftar gucuyle yenmeliyiz.

Emre Çömez
16.02.2020, 18:50
Bu oyun, uzun zamandır hem Sivasspor'a karşı oynanmış en iyi oyunlardan birisiydi hem de bizim takım olarak en iyi performanslarımızdandı. İlk yarıyı tamamen, ikinci yarıyı da 60'a kadar domine ettik. Sonrasında rakibi üstümüze kabul etmemiz ve biraz tedirginlik yaşamamız oyunda Nwakaeme, Sturridge, Ekuban gibi yapıcı oyunculardan mahrum kalmamızdı. Sol kanadın insiyatifi tamamen Novak'a kaldı, Sörloth tek başına pozisyonları yaratıp bitirmeye çalıştı. Hâl böyle olunca biraz da baskı yedik tabii ki. Karşımızdaki takım da tüm koşullara rağmen buraya şansa gelmiş bir takım değil, maç önü yazısında da belirttiğim gibi belirli oyun ezberleri olan ve bu ezberlerle etki yaratabilen bir takım.

Trabzonsporun sanki şansa denk geldi de kazandı gibi yorumlanması düpedüz aptallıktır. Bu galibiyetin keyfini çıkarın!

maç analizi ne zaman gelir?

Oxychen
16.02.2020, 18:51

İmza. Bu sezonki en iyi oyunumuzdu diyebilirim. İlk 60 dakika itibariyle.

freedomforever
16.02.2020, 18:51
Parmak kötü değildi, çok kötüydü.

halilaziz61
16.02.2020, 18:52
Futbol 3 sonuçlu oyun kaybettiğimiz çok maç oldu ama saçma sapan argümanlarla takıma saydırmadım...İlk yarı tek kale oynamışız ikinci yarı 70 e kadar oyunu domine etmişsin rakip kalene uzaktan 1-2 şut dışımda gelememiş ama kalkmış sen iyi oynamadık diye yaygara koparacaksın.Destek olmayan gölge etmesin diyorum gölge bjkye yenilirsek ben desteğe devam ederim sende kına yakarsın.

Boş konuşup durma
sanki ben takımın kötü olmasını istiyorum
Bu kadar kotu Sivas'a bu kadar kötü futbol oynayamazsin

Sivas ilk golü 80 lerde atsaydi ikinciyi atardı

Sen körü körüne destek ol ben doğruları söyleyeceğim

Bu kadar kotu oynanmaz. Maçın istatistiklerinde herşey başa baş Sivas bir kac değerde önde ama maçı baştan sona üstün götürmüşuz öyle mi?

Yorgun Sivas bir sürü eksiği olan Sivas ama son 30 dakika ecel terleri döken biz!

Senin gibi polyanna taraftarı yüzünden yıllardır bir arpa boyu mesafe kat edemedik.

Şu maç berabere bitse ana avrat sovecek tam da senin gibi taraftar yüzünden

Ozan Gözaçan
16.02.2020, 18:53
Ya arkadaş güzel futbol oynasan ne olacak. Yunanistan Avrupa şampiyonu olurken göze güzel futbol mu oynadı. Ama adamlar şampiyon oldu. Yemişim güzel futbolu. Kazanıyormuyuz kazanıyoruz. He bu böyle gitmez lafında klişe artık. Şansa kazanıyoruz lafı da abes. Bu nedenle bırakın bu işleri

Aker
16.02.2020, 18:54
Öne geçince yemedik baskıyı. Kanatları kaybedince yedik. Kanatlardan da öte aslında Parmak buna sebep oldu. Onun dışında 60dk mükemmeldi. Şampiyonluğu hak eden bir oyundu.

Sezgin Öztürk
16.02.2020, 18:54
Sanırsın Etimesgut Şekerspor’la oynadık.Lig liderini tokatladık liderliğe oturduk hala kalkmış iyi oyun vs. zırvalayanlar var.Beyler nasıl bir psikoloji içindesiniz ne istiyorsunuz bu takımdan,ne tatminsiz adamlar var kendine taraftar diyen.

ilelebeTS
16.02.2020, 18:55
Karşımızda da bir rakip vardı. Öyle veya böyle ligin lideriydiler. 60-70 dk varlık gösteremediler. Bunları da göz önünde bulundurmak lazım.

A.Gökhan AKIN
Doğru oyun oynuyoruz. önemli olan bu. öyle hurra saldıran sonra saçma sapan gol yemektense böyle daha sıkıcı ama doğru oyunla şampiyon olursun.

65. dakikaya kadar kesinlikle akıllı bir oyun vardı ama sonrası çok kötüydü bereket hüseyin yoktu defansta.. parmak la birlikte yerlerdi bizi..

Berke6198
maç analizi ne zaman gelir?

Yarın yazarım diye düşünüyorum, salı burdan ve blog'tan yayınlarım :)

Sezgin Öztürk
16.02.2020, 18:57
Boş konuşup durma
sanki ben takımın kötü olmasını istiyorum
Bu kadar kotu Sivas'a bu kadar kötü futbol oynayamazsin

Sivas ilk golü 80 lerde atsaydi ikinciyi atardı

Sen körü körüne destek ol ben doğruları söyleyeceğim

Bu kadar kotu oynanmaz. Maçın istatistiklerinde herşey başa baş Sivas bir kac değerde önde ama maçı baştan sona üstün götürmüşuz öyle mi?

Yorgun Sivas bir sürü eksiği olan Sivas ama son 30 dakika ecel terleri döken biz!

Senin gibi polyanna taraftarı yüzünden yıllardır bir arpa boyu mesafe kat edemedik.

Şu maç berabere bitse ana avrat sovecek tam da senin gibi taraftar yüzünden
Boş yazılara karşı alerjim var duramıyorum...Sivas 80 ee atsaymış berabere bitseymiş o zaman Novak atsaydı,Nwakaeme sakatlanmasaydı 5 atardık.Ana avrat sövecek karaktersizler galibiyet sonrasında bile ortaya çıkıyor merak etme.

Ertan OKUMUŞ
16.02.2020, 18:58
Art niyetli bir hakem yatabarenin golünü verirdi,benzer pozisyonda savunma oyuncusu yaptığında penaltı vermiyorlar genelde,ama şansımızı çok zorluyoruz sanki,gardı düştü düşecek adamları maça ortak ediyoruz,bu arada şunu da belirteyim son Erzurum maçına Nwakayeme bin götürülmesi ve bugün yapılan değişiklikler hocaya olan güvenimi sarstı [emoji19]

nevzat61
16.02.2020, 18:58
Başta Hüseyin hoca olmak üzere tüm takımı tebrik ediyorum Abdulkadir de dahil.. Hüseyin hoca takım ile iyi bir seri yakaladı.. bugün oyuncu tercihleri eleştirilebilir ancak bu başarısını değiştirmez..

Haftaya BJK maçında alınacak beraberlik bile avantajımız..

Sorloth herşey için teşekkürler

halilaziz61
16.02.2020, 18:59
Boş yazılara karşı alerjim var duramıyorum...Sivas 80 ee atsaymış berabere bitseymiş o zaman Novak atsaydı,Nwakaeme sakatlanmasaydı 5 atardık.Ana avrat sövecek karaktersizler galibiyet sonrasında bile ortaya çıkıyor merak etme.

kendini tarif etmişsin

artvints
16.02.2020, 19:00
Maclarin sonunu almamız lazım. O dakikaları biz oynamazsak bu taraftarın negatif enerjisi imparatorluk yıkar, birak şampiyonluktan etmeyi.

Süleyman Baykan
16.02.2020, 19:01
Maça çok iyi başladık Sosa ve Sörloth takımın çok önemli parçaları maçları genelde Nwakaeme ile birlikte bu üç oyuncu çözüyor son 20 dk dönen topları alamayınca baskı yedik tipik Ünal Hoca dönemi gibi önemli olan kazanmaktı maçın genelinde daha iyi oynadık ve kazandık.

Abdülkadir Parmak beyefendi futbolda oldum yok bunu unutma Sosa'ya bak adam kaç yaşında nasıl mücadele ediyor gencecik adamsın yanındaki adama pas veremiyorsun diyelim veremedin topu kaptırdın bari koş adamı takip et aheste aheste geri dönüyorsun kaptırdığın top gol oluyor ellerin başında güya üzüldün altyapıdanda olsan yedek olursun ancak kim hakediyorsa o oynar lütfen biraz özeleştiri yap kendine yazık etme.

Sezgin Öztürk
16.02.2020, 19:01
Art niyetli bir hakem yatabarenin golünü verirdi,benzer pozisyonda savunma oyuncusu yaptığında penaltı vermiyorlar genelde,ama şansımızı çok zorluyoruz sanki,gardı düştü düşecek adamları maça ortak ediyoruz,bu arada şunu da belirteyim son Erzurum maçına Nwakayeme bin götürülmesi ve bugün yapılan değişiklikler hocaya olan güvenimi sarstı [emoji19]

Ertan abi UEFAnın bu yıl hakemlere verdiği talimat hücum yapan takımın oyuncularından birinin eline ne şekilde temas olursa olsun oyun kesilir. O yüzden VAR olan bir yerde hakem kim olsa o gol iptal edilir.

Sezgin Öztürk
16.02.2020, 19:02
kendini tarif etmişsin
Şu forumda takıma ana avrat küfür ettiğim bir mesaj göstermezsen adam değilsin !!!

gurur6134
16.02.2020, 19:03
60 -65 e kadar iyi oynadik pozisyon vermedik bana gore guilherme degisikligi oyunumuzu bozdu wakanin yoklugunda sosa ile birlikte pas trafigini duzenleyen iki adamdan biriydi .wakanin yerine neden sturidgeyi almadin diye o dakika o skorla elestiremem hocayi ama guilherme ciktiysa sturidge girmeliydi sosa ciktiginda da erdogan olurdu huseyin gereksizdi..parmak ve huseyinin toparlanmasi lazim sturidge de artik takima monte edilmeli bir sekilde son 20 dakika 30 dakika da olsa yoksa adam elimizde patlayacak ya asci ya popcu olacak..

cakalkerem
Devrenin basında 3 toptan birini atıp skoru 33*0 yapsaydık bu kadar eziyeti cekmezdik

halilaziz61
şut bizim 4/12, sivas 3/18
pas bizim 320/416, sivas 321/399
pas isabet bizim %77, sivas %80
orta bizim 5/16, sivas 10/30
ikli mücadele bizim %57, sivas %43
korner bizim 7, sivas 7
faul bizim 9, sivas 16

Bu sivas hafta içi maç yaptı, kadro derinliği olmayan ve bir sürü eksikle trabzona gelen takım
Ama biz mükemmel oynadık
yerseniz!!!

Bu futbol devam edemez.
devam ederse çok ah vah ederiz

Ufuk

O pozisyonun yorumu yok Allahtan yoksa yine bir şeyler uydurulurdu.

worldmaster
Galibiyet güzel. Mikel en iyi oyunlarindan birini oynadi son gereksiz hareketi kalitesine yakışmadı. Ndiaye iyiydi. Kralı söylemeye gerek yok. 70 dk sezonun en mucadeleci ve akıllı oyunlarından birini oynadık.

Son Hüseyin degişikliği saçmalık. O dakikalarda bir Bilal hamlesi gelmeliydi bana kalırsa.

Parmak gene yaptı yapacağını. Adam bi türlü isteneni veremedi bu sene. Bir an önce futbolunu geliştirmesi ve basit oynaması gerekiyor.

Abdüş bir an önce formda bir sekilde takima dönmeli.

Wakaeme çok etkisiz kaldı. Sonrasinda zaten sakatlanıp cikti. Insallah gelecek hafta oynayabilir ve acısını çıkarır.

Anıl C
Samassa'nin hakkini yememek lazim. Cok kritik toplar cikardi

Cem Balcı
16.02.2020, 19:04
Elleme iyi oldu.

Bugün Ğs'de puan kaybederse deyme keyfimize.

serdaracıl
Çok iyi oynadık. Kim ne derse desin. Doğan ve parmak girmemeyi artik

halilaziz61
Şu forumda takıma ana avrat küfür ettiğim bir mesaj göstermezsen adam değilsin !!!

Adam olmayan sensin,
baksana doğruluğa karşı alerjin var.

memozcan
16.02.2020, 19:05
bir yandan sevinçliyim bir yandan kızgınım..

hüseyin türkmenin oynayıp da gol yemediğimiz maç var mı merak ediyorum!! bu adamın elinde bizim teknik ekibin kasedi mi var acaba?

Ertan OKUMUŞ
16.02.2020, 19:05
Ertan abi UEFAnın bu yıl hakemlere verdiği talimat hücum yapan takımın oyuncularından birinin eline ne şekilde temas olursa olsun oyun kesilir. O yüzden VAR olan bir yerde hakem kim olsa o gol iptal edilir.

Teşekkür ederim açıklaman için sevgili kardeşim, yine de bu şartlarda çok erkenden fişi çekmeliydik,herşey ama herşey bu kadar lehimize gelişirken rakipleri bu kadar ortak etmek oyuna üzücü,Ünal hoca döneminden kalan rahatsızlık devam ediyor sanki,valla ne galibiyetin be liderliğin sevincini yaşayamadım bile [emoji19]

serdaracıl
16.02.2020, 19:06
Yanlız yenip attığımız her takımın kötü olduğunu iddia ediliyor. Kötü Sivas, kötü gençler, kötü fener... Komik

cakalkerem
Burada abdulkadirin eleştirenlere laf söyleniyordu... Abdulkadirin eleştirmek takıma şehre ihanet olur... Yazık be.. Varınla yohunla canımla oynayacaksın.. Sen resmen sıctık takımın içine

memozcan
kardeşim bu takımın kulübesinde sturiç diye biri var.. oyuna doğan giriyor, parmak giriyor ve nihayetinde türkmen giriyor ve biz o panikle kapandıkça kapanıyoruz ve aynı senaryo...

93. dakikada kontradan gol yiyen bir takım kolay kolay şampiyon olamaz arkadaşlar..

DURAS
16.02.2020, 19:07
Sosa-ndiaye- guilherme üçlüsü ile oynamak için sağ tarafta mücadele gücü yüksek bir oyuncu olması lazım. Sağlam bir Ekuban ilk tercihim olurdu. O olmazsa kamil Ahmet. Serkan derdim ancak bjk maçının baskısını kaldıramayabilir. Ömür olsaydı tadından yenmezdi

trbzonsporlu
Trabzonspor'da, Sivasspor karşısında:

�� En çok ikili mücadele kazanan: Jose Sosa
�� En çok top kapan: Jose Sosa
�� En çok isabetli pas atan: Jose Sosa
�� Veri: (Opta

tanjugunduz
bir yandan sevinçliyim bir yandan kızgınım..

hüseyin türkmenin oynayıp da gol yemediğimiz maç var mı merak ediyorum!! bu adamın elinde bizim teknik ekibin kasedi mi var acaba?Boşver renktaş gitme üzerine ileri de düzelecektir sadece hocamı onu oyuna almasa daha iyi olacaktı .
Bence artık defans hattı belli oldu gibi
costa ve campi sezon sonuna kadar

memozcan
16.02.2020, 19:08
bazı şeyleri zamanında işler iyi giderken dillendirip düzeltmek lazım.. yoks işler kötü giderken herkes konuşur..

ünalı değişiklik yapamıyor diye eleştiriyorduk.. alalh aşkına hüseyin çimşirin değişikliklerini biri açıklar mı? amacı neydi hüseyin türkmenin girmesinin..?

Sefa Alış
16.02.2020, 19:09
Genel olarak ilk 60 dk iyiydik. Ama özellikle her iki yarının ilk 15dk'sı çok daha iyiydik. Sivas'ın en büyük özelliği bu sene 90 dk oyunda kalabilmeleri. Biz düşünce oynamaya başladılar. Kenardan gelen oyuncularımız yeteri kadar oyunu tutamadılar. Neyse önemli olan galibiyetti, nasıl geldiği önemli değil.

halilaziz61
16.02.2020, 19:10
kardeşim bu takımın kulübesinde sturiç diye biri var.. oyuna doğan giriyor, parmak giriyor ve nihayetinde türkmen giriyor ve biz o panikle kapandıkça kapanıyoruz ve aynı senaryo...

93. dakikada kontradan gol yiyen bir takım kolay kolay şampiyon olamaz arkadaşlar..

biz de bunu deyince gölge etmeyin başka ihsan istemez diyorlar.

Futbol basit bir oyundur, doğruları da basittir.

Ama bu akşam iyi oynadığımızı söyleyen futbolu bilmiyordur.

kaç kez çaresizlikten sosa'nın ve sorloth'un elini iki yana kaldırdığını gördüm maçta

böyle oynanır mı gibisinden.
Bundan önceki maçlarda olmayan bir bozukluk vardı

serdaracıl

Aynen

Ertan OKUMUŞ
korner bizim 7, sivas 7
faul bizim 9, sivas 16

Bu sivas hafta içi maç yaptı, kadro derinliği olmayan ve bir sürü eksikle trabzona gelen takım
Ama biz mükemmel oynadık
yerseniz!!!

Bu futbol devam edemez.

Sonuna kadar katılıyorum kardeşim,doğru tesbitler[emoji106]
Bizim diğer takımların taraftarlarından farkımız bu zaten,galibiyet gözümüzü kör etmiyor,oyun umut vermiyorsa galibiyete sevinemiyoruz,burda eleştiri yapan arkadaşları yargılamayalım lütfen,herkesin aşkı TS ,hep iyi hep güzel olsun istiyoruz [emoji4]

cakalkerem
16.02.2020, 19:11
3 puan liderliği de getirdi..

Mehmet
STRESİ BÜYÜK ZOR BİR MAÇTI.
Son haftaların kupa maçları ile beraber
üst üste yoğun maçların yorgunlukları
Liderlik maçı baskısı nedeni ile takımda bir yorgunluk vardı.
Mevcut kadro bu Morali bozuk Sivassporu 3-0 veya 4-0 gibi sükseli
bir skorla uğurlayabilirdi. Bu maçta kendisinden en az 2 gol beklediğim Nvakayeme
sakat çıktı. Sosa, obi, gilerme çok durgun bir haldeydiler.
A. Kadir Parmak bizi hepten şaşırttı. Buna rağmen galip geldik.
Sezonun kırılma maçını kazandık.
Bundan sonra işimiz kolay mı olacak hayır daha da zor olacak.
Bu gün kazandık ama bu gün kü gibi oynarsak işimiz zorlaşır.
Takımın en iyileri Sörloth ve Da Costa idiler.
Şükürler olsun ki bu stresi bol maçı kazandık ve Lider olduk.
Liderliğin keyfini yaşayalım hayırlı olsun.

memozcan
Boşver renktaş gitme üzerine ileri de düzelecektir sadece hocamı onu oyuna almasa daha iyi olacaktı .
Bence artık defans hattı belli oldu gibi
costa ve campi sezon sonuna kadar

baskı yenir.. rakip can havliyle saldıracak bu belli.. pozisyon verilir buna da kızamam.. ama bile bile lades demek beni delirtiyor.. son değişikliği görünce eyvah gitti ikili averaj dedim.. takımlar atbaşı gidiyor.. olası bir ikili, üçlü averaj durumu hiç mi düşünülmez..?

halilaziz61
16.02.2020, 19:14
Sonuna kadar katılıyorum kardeşim,doğru tesbitler[emoji106]
Bizim diğer takımların taraftarlarından farkımız bu zaten,galibiyet gözümüzü kör etmiyor,oyun umut vermiyorsa galibiyete sevinemiyoruz,burda eleştiri yapan arkadaşları yargılamayalım lütfen,herkesin aşkı TS ,hep iyi hep güzel olsun istiyoruz [emoji4]

Abi hep diyorum ya şu forumda seninle hem fikir olmak beni ayrı mutlu ediyor.
Sağ ol var ol.

Kesinlikle galibiyete sevinemedim doğru düzgün haftaya düzgün bir bjk ye karşı bu takım ne eder diye düşünmeden edemiyorum.
İnşallah ben yanılırım da her şey yolunda gider.

ilelebeTS
16.02.2020, 19:14
Yorumları okudukça maç eksiğiyle lider değil de 5 yiyen küme takımı gibi hissettim. Evvela 3 puanı alacaksın nasıl olursa olsun. 6 maçlık galibiyet serisi var sonuçta.

special one
16.02.2020, 19:15
Bazen önde olunca takımın rahatlığından nefret ediyorum

Bunu her maç yapıyoruz

sanki 3-4 atmışız gibi

Yiğit SARI
Parmak girene kadar ki oyundan oldukça memnunum fakat sonrası... Top oynamayı unutmuş parmak ne pas atabiliyor ne top kazanıyor hareket bile etmiyor umarım ilk alternatiflerden olmaz artık

Tebrikler trabzon'um

Ozan Yılmaz
neyse tartışmaları bırakıp liderlik maçını zorlanmadan kazandığımızı görelim ve gelecek hafta kadrosunu planlamaya başlayalım 3 puan almalıyız bjkden

Tekke

Gençler bi darlamayın bi durun gözünü seveyim

Yaw ligi forse eden takımı sahaya gömdük, Parmak pas hayçtası yapmasa sabaha kadar gol yemezdik

Ula maç eksiğiynan lideruk, habu İstanbul büyütülmüşleri bile diyorki

NE SÖRLOTH MUŞ AG LİGİ Sİ..İ ATTI:)

Çok sevinçliyiz etmayın, bu YÖNETİM-TEKNİK KADRO-OYUNCULAR herşeyi hakediyor, savaşmayan tek adam yoktu, böyle oynayın Uefa devreye girecektir siz 11 kişi fazla oluyonuz diye:) Haydeeee

erenslash
ben onu bunu bilmem ama hüseyin takımı bu kadar geri çekmemeliydi

anlama veremedim ayrıca baskıyı bu dfenli kendi sahanda yersen liderliği koruyamassın bu kafayla

abdülkadir yüzünden maç gidiyordu

abdülkadir zayıf bir oyuncu içine ettin takımın adam bencil kendini düşünen bir tip oyunda kalması büyük hataydı hüseyin de kenarda izledi yemin ediyorum

Tahir61
16.02.2020, 19:19
Yemişim iyi futbolunu. Koyup geçeceksin. İyi oyun karın doyurmuyor. Kaldı 12 ( 1 eksik ile)

hyasin61
16.02.2020, 19:19
Malatya iyi pozisyonlar buluyor ancak kacırıyorlar

Burak Bıyıklı
16.02.2020, 19:20
Son dakikalarda sakinligi korudugumuzda cok daha rahat galibiyetler alacagiz.

Cok konusmaya gerek yok. Caktik gectik. Liderligin keyfini cikarin [emoji1][emoji1]

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yazıkoldu
16.02.2020, 19:22
bu sayfa iyi kapandı darısı diğer maçların başına.
kesinlikle sivas kalan maçların içinde en basit olanıydı. 5 lik yapılacak takımdı aslında.
bizim takımın yapabilecekleri bundan çok fazlası.

umut22
16.02.2020, 19:22
korner bizim 7, sivas 7
faul bizim 9, sivas 16

Ama biz mükemmel oynadık
yerseniz!!!

Bu futbol devam edemez.

Sürekli takımı kötülüyorsun maçtan öncede yenileceğiz diyordun amacını anlayamıyorum

lizarazu
16.02.2020, 19:23
Ünal i kovduran gazeteci yine Ağaoğlu nu gaza getirmeye çalıştı . Bu adama röportaj vermesinler.

alper*
16.02.2020, 19:24
[emoji41][emoji41]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200216/bcbe721a9d207fd42bcb530a7e859217.jpg

Ahmet Hamza
16.02.2020, 19:25
Ünal i kovduran gazeteci yine Ağaoğlu nu gaza getirmeye çalıştı . Bu adama röportaj vermesinler.
Ne dedi?

alper*
16.02.2020, 19:25
Forum gizli FB li dolu

Şu skordan sonra takımı eleştiren net FB taraftarıdır

Yazıklar olsun

alper*
16.02.2020, 19:26
Bazen önde olunca takımın rahatlığından nefret ediyorum

Bunu her maç yapıyoruz

sanki 3-4 atmışız gibiSivas maçında gördüğüm tek olumsuzluk buydu

Ufuk
16.02.2020, 19:27
Sanırsın Denizlispor ile oynadık. Sivas beyler. Milletin öve öve bitiremediği takımları top oynatmadan harcadilar. Genç, en büyük silahı atletizm olan takıma yaşlı oyuncularla karşılık verdik, erken yorulduk. Her hafta aynısı olursa eleştirelim ama bu tarz maçlarda galibiyete sevin geç. Bütün rakipler kaybetti eleştirinin dozunu kaçıranlar 3 puanın öneminin farkında değilsiniz.

Sezgin Öztürk
Gençler bi darlamayın bi durun gözünü seveyim

Yaw ligi forse eden takımı sahaya gömdük, Parmak pas hayçtası yapmasa sabaha kadar gol yemezdik

Ula maç eksiğiynan lideruk, habu İstanbul büyütülmüşleri bile diyorki

NE SÖRLOTH MUŞ AG LİGİ Sİ..İ ATTI:)

Çok sevinçliyiz etmayın, bu YÖNETİM-TEKNİK KADRO-OYUNCULAR herşeyi hakediyor, savaşmayan tek adam yoktu, böyle oynayın Uefa devreye girecektir siz 11 kişi fazla oluyonuz diye:) Haydeeee
Abi troller yüzünden sevinemez olduk galibiyetlere...Ligin üstünden geçiyoruz ama içerde İrlandalılar mutsuz.

alper*
FB şu an bizim pozisyonda olsaydı taraftarı kurbanlar kesiyordu

Bizim simariklar yok oyun iyi değil yok hoca şöyle böyle

Yiğit SARI
16.02.2020, 19:29
Abdulkadir Parmak dışında herkes sevinebilir o ruhsuz da oturup bi sorgulasın kendini

CEMEFKER
Bu takım Yusuf Yazıcı gittiğinden beri bir şey oynamıyor. O paslı oyun yok. A.Ömür'ün yokluğu da etkili bunda.

Bir şekilde Nwakaeme veya Sörloth'a ulaştırılan toplar, serbest vuruş, korner üzerinden gol üretme planı üzerinden gidiyor takım. Bu da birşey elbet. Duran top sıkıntısı yok en azından.Defsns ta toparladı.

Ama bu hal ile Avrupa'da hiçbir şey yapmaz bu takım. Samanalevi işler.

Şu Sivas full kadro çıksa bizi ikinci yarı darmaduman ederdi.

İyi futbol mu, şampiyonluk mu kardeşim, boş yapma diyenlere cevabım. İksi birarada

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murathan
nwakaemesiz fb ve sivas maçlarından 6 puan fazla konuşmaya gerek yok aslında.
inşallah ekubanı döndürebilirsek her şey çok daha iyi olacak.

halilaziz61
16.02.2020, 19:30
Sürekli takımı kötülüyorsun maçtan öncede yenileceğiz diyordun amacını anlayamıyorum

maçtan önce yenileceğiz mi dedim?
sürekli takımı mı kötüledim.
bence geçmiş mesajlarıma bir daha bakın,
bu maç öncesi ne mesaj atmışım tekrar okuyun.

kötümser değilim sadece realistim, takımın iyi oynamasını herkesten fazla istiyorum ama şu tablo realist taraftarı memnun etmez.

şikebahçe macında oynanması gerektiği gibi oynadık, hakeza gençler maçında da çok iyi oynadık ama bu maç iyi oynamadık!

alper*
Bu takım Yusuf Yazıcı gittiğinden beri bir şey oynamıyor. O paslı oyun yok. A.Ömür'ün yokluğu da etkili bunda.

Bir şekilde Nwakaeme veya Sörloth'a ulaştırılan toplar, serbest vuruş, korner üzerinden gol üretme planı üzerinden gidiyor takım. Bu da birşey elbet. Duran top sıkıntısı yok en azından.Defsns ta toparladı.

Ama bu hal ile Avrupa'da hiçbir şey yapmaz bu takım. Samanalevi işler.

Şu Sivas full kadro çıksa bizi ikinci yarı darmaduman ederdi.

İyi futbol mu, şampiyonluk mu kardeşim, boş yapma diyenlere cevabım. İksi birarada

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiTamamen lüzumsuz sukursuz bir yorum 1.

Şahin Yılmaz
2.gol Sorloth a Sosa ya yazılır mı? Yazılır net.

Lakin cilerme fırtına gibi kale sahası içinde bitmeseydi Caner topu içeri vurmak zorunda kalmazdı dahası Caner orda olamasaydı golü cilerme yazmıştı.

Not: Bu gönderi cilermenin hakkını da vermek adına yapılmıştır.

Lideriz keyfimize bakalım. Tüm Trabzonspor camiasına iyisiyle kötüsüyle tebrikler.

halilaziz61
16.02.2020, 19:31
Taraftar görünümlü iftiracılar ve haysiyetsizler şu forumdan defolsa da rahat etsek

Onur Civelek61
Ndiaye acayip toparladı ortaalani. İyi ki aldık. Guilherme de 11 oyuncusu oldu. Devre arası iyi iş çıkardı yönetim.

alper*
korner bizim 7, sivas 7
faul bizim 9, sivas 16

Ama biz mükemmel oynadık
yerseniz!!!

Bu futbol devam edemez.
devam ederse çok ah vah ederizTamamen lüzumsuz ve sukursuz bir yorum 2.

Ahmet Hamza
16.02.2020, 19:32
Takımı tebrik ediyorum.

Hüseyin Hoca umarım bu maçtan gerekli dersleri çıkarır. Hüseyin olmuyordu, bunu gördü ve geç de olsa değiştirdi. Da Costa tam da taraftarın istediği gibi oynadı. "Büyük takım hızlı stoper oynatır" vs gibi saçmalıkların geçersiz olduğunu gördük. Duracağı yeri bilmeyen, ilk hamleyi hücum oyuncusuna yaptıran, kolay çalım yiyen fiziksiz bir adam stoper filan olamaz.

Parmak olmuyor, bu maç resmen sabote etti takımı. Puan kaybetsek en büyük sorumlusu olacaktı. Farklı bir çözüm bulması gerek hocanın. Değişiklikler takımı geri götürdü bugün. Özellikle Guilherme çıktıktan sonra durduk.

Her şeye rağmen 6 puanlık bir maçı kazandık. Haftaya Bjk'yi yenip büyük avantaj elde edebiliriz.

halilaziz61
16.02.2020, 19:33
Tamamen lüzumsuz ve sukursuz bir yorum 2.

Çok şükür yendik, inşallah bjk yi de yeneceğiz

umarım mutlu olmuşsunuzdur

Ufuk
Ünal i kovduran gazeteci yine Ağaoğlu nu gaza getirmeye çalıştı . Bu adama röportaj vermesinler.Gazetecinin işi bu. Ne dedi bilmiyorum ama tabiki taraftarın merak ettiğini soracak. Adam bakıyor Sıvası yenmişsin ama mutlu olmayan beğenmeyenler var. Ben olsam başkanım liderliğe yükseldiniz ne düşünüyorsunuz, kalıcı olabilecek mısınız, son 20 dkdaki oyundan mennun olmayan taraftarlar var siz bu konuda ne düşünüyorsunuz derim direk. Klasik sorular.

Sezgin Öztürk
Teşekkür ederim açıklaman için sevgili kardeşim, yine de bu şartlarda çok erkenden fişi çekmeliydik,herşey ama herşey bu kadar lehimize gelişirken rakipleri bu kadar ortak etmek oyuna üzücü,Ünal hoca döneminden kalan rahatsızlık devam ediyor sanki,valla ne galibiyetin be liderliğin sevincini yaşayamadım bile [emoji19]

İyiyiz abi iyiyiz daha iyi olacağız inşallah...Bu şampiyonluk yürüyüşünde yorulan oyuncumuzu biz kaldıracağız ayağa,Doğan gibi tekmeye kafa uzatan oyuncularımızı daha fazla yüreklendireceğiz.Yalnız sahada yürüyen Parmakları ne yaparız bilemiyorum:)

alper*
16.02.2020, 19:34
Çok şükür yendik, inşallah bjk yi de yeneceğiz

umarım mutlu olmuşsunuzdurElbette oldum.

gurur6134
16.02.2020, 19:38
Macdan once spiker huseyinin agrisi vardi son anda 11 baslamadi bu yuzden dedi dogruysa skandal irekten donmusuz bildigin stoper ikilimiz olarak costa campide israr edilmeli bugun iyi goruntu verdiler..

special one
16.02.2020, 19:39
Sivas maçında gördüğüm tek olumsuzluk buydu

Ben sürekli takılıyorum bu duruma, hep aynı şeyi yapıyoruz..

Futbola gelirsek Türkiye Ligi için çok fazla futbol beklentisi var bence taraftar çok takılıyor. Türkiye ye iyi seviyedeyiz.

Avrupa için sonra konuşuruz.

Yiğit SARI
Macdan once spiker huseyinin agrisi vardi son anda 11 baslamadi bu yuzden dedi dogruysa skandal irekten donmusuz bildigin stoper ikilimiz olarak costa campide israr edilmeli bugun iyi goruntu verdiler..

Hosseini o

serdaracıl
Bugün mikel' izlerken Premier Lig izler gibi oldum.

serdaracıl
16.02.2020, 19:40
Costa efsane oynadi

gurur6134
Hosseini o

Iyi o zaman rahatladim

İslam Sezer
Ne oldu ya,Sivas yendi mi bizi? Ne bu sitem? Çok şaşırdım gerçekten. Takım bence mükemmel oynadı. Lideriz artık, beş dakika mutlu olun aman isterseniz olmayın, ben mutluyum.haftaya bakarız, bjk den bir puan alsak bile yolumuza devam ederiz. Bu arada çok eleştiren bir arkadaşın başarı ile ilgili alt yazısı şöyle: beklentiyi düşür, baskıyı azalt. Ancak kendiyle çelişiyor farkında değil. Bugün mutlu olup yarın eleştirmek çok mu zor. Bazıları Abdulkadir ile Hüseyin'in takımdan gitmesini dahi yazmış. Evet, çok fayda sağlıyor bu eleştirileriniz. Takımı mahvediyor bu sözler, farkında bile değilsiniz, yazıktır, yapmayin böyle.

lizarazu
16.02.2020, 19:41
Gazetecinin işi bu. Ne dedi bilmiyorum ama tabiki taraftarın merak ettiğini soracak. Adam bakıyor Sıvası yenmişsin ama mutlu olmayan beğenmeyenler var. Ben olsam başkanım liderliğe yükseldiniz ne düşünüyorsunuz, kalıcı olabilecek mısınız, son 20 dkdaki oyundan mennun olmayan taraftarlar var siz bu konuda ne düşünüyorsunuz derim direk. Klasik sorular.

Senin dediklerini sordu da. Novak, Sosayi sordu. Maçın kırılma noktasını sordu. Başkan da kırılma noktası falan yok dedi. 2-1 kazandık dedi. Kırılma noktası arıyorsan Novakin kaçan kafa vuruşu dedi. Çok olumsuz bir gazeteci.

Sezgin Öztürk
Sivas tam kadro muhabbetide baydı arkadaş...

Emre Kılınç dışında tam kadro çıktılar tam kadro.

Bu ligde kim top oynuyor çok merak eder oldum.

2010-2011 sezonu maç başlıklarına baksak bütün top oynamıyuk yeaaa diye dolaşanlar o gün yine aynı şeyleri yazmıştır kesin.

special one
Takımı tebrik ediyorum.

Hüseyin Hoca umarım bu maçtan gerekli dersleri çıkarır. Hüseyin olmuyordu, bunu gördü ve geç de olsa değiştirdi. Da Costa tam da taraftarın istediği gibi oynadı. "Büyük takım hızlı stoper oynatır" vs gibi saçmalıkların geçersiz olduğunu gördük. Duracağı yeri bilmeyen, ilk hamleyi hücum oyuncusuna yaptıran, kolay çalım yiyen fiziksiz bir adam stoper filan olamaz.

Parmak olmuyor, bu maç resmen sabote etti takımı. Puan kaybetsek en büyük sorumlusu olacaktı. Farklı bir çözüm bulması gerek hocanın. Değişiklikler takımı geri götürdü bugün. Özellikle Guilherme çıktıktan sonra durduk.

Her şeye rağmen 6 puanlık bir maçı kazandık. Haftaya Bjk'yi yenip büyük avantaj elde edebiliriz.

Kagnı yatabare için hızlı stopere gerek yok

Olaya maç taktiği olarak bakmak gerek...

Yatabare yi vücuduyla oynayan stoper savunur. Zaten tercih o yüzden Majid Hosseini oldu ilk.

LağusKusteli
gs yine penaltı kazandı.anlaşıldı karşımıza artık gsyi çıkaracak hem tff hem ulusal medya...

smart
16.02.2020, 19:42
Sivas tam kadro muhabbetide baydı arkadaş...

Emre Kılınç dışında tam kadro çıktılar tam kadro.

Bu ligde kim top oynuyor çok merak eder oldum.

2010-2011 sezonu maç başlıklarına baksak bütün top oynamıyuk yeaaa diye dolaşanlar o gün yine aynı şeyleri yazmıştır kesin.

Biz de Ömür sakatlandığından beri tam kadro çıkamıyoruz

Oruç
Lideriz. Allah'a şükür.

Gelelim maça. İlk yarı çok iyiydik. Taraftar da öyle. Da Costa formayı aldı. Bir daha Hüseyin'i görmeyeceğiz. Bu olumlu gelişme.70'e kadar gayet iyi oynadık. İkinci yarı başında Novak golu atsa maç 5 olacaktı belki de. Waka'nın olmaması bizim ileride top tutamamamıza ve haliyle baskı yememize sebep oldu. Bunu gözardı edemeyiz. Mikel tecrübesinde biri maçın son dakikasında o kartı görmemeli. Bunu kabul edemiyorum. Sörloth çok ama çok iyi bir oyuncu. Şampiyon olacaksak eğer Uğurcan ile birlikte başrolde olacaklar. Parmak için aylar önce yazdüm berbat bir adam ama özevlat seviciler kızıyordu. Umarım gerçekleri görebilmişlerdir. Parmak ve Hüseyin'in normal şartlarda forma giymemesi lazım. Ömür ve Ekuban gelse de Parmak'tan da kurtulsak.

Haftaya işimiz kolay değil. Hatalardan ders çıkarıp 3 puan için gereken yapılmalı. Mikel yerine kesinlikle Parmak oynamamalı. Fb'liler kudursun şimdi.

hyasin61
gs penaltıdan attı

Mehmet Fatih Yavuz
16.02.2020, 19:43
Abdülkadir'e ben de kızdım son pozisyon yüzünden.
Lakin son 15 dakika dışında maç tamamen kontrolümüzde geçti.

Bu kadar sıkıntı edecek bir şey yok yahu!

2-0 son saniyelere girdik.

Bir rehavettir, hata oldu.

Ama öncelik sıralaması diye bir şey var.
Şu günün sonunda öncelik sıralamasına girmez bu .
Vurduk geçtik.
Selam edin İstanbul develerine.

Geldik, tepeye çıktık. İnmeye de niyetimiz yok.

Sıradan devam.

Ufuk
16.02.2020, 19:44
Ovvvv net penaltı

LağusKusteli
16.02.2020, 19:45
Bizim gs ile olan maçtan önce gs’nin bu her maç penaltı kazanmasına değinmeliyiz.

kötü ve stresli oynadıkları her maçta can simidi gibi penaltılar veriliyor gsye

Ufuk
16.02.2020, 19:45
Çok net el var gslinin var devreye girmesin diye anında bitirdi.

Ahmet Hamza
16.02.2020, 19:46
Kagnı yatabare için hızlı stopere gerek yok

Olaya maç taktiği olarak bakmak gerek...

Yatabare yi vücuduyla oynayan stoper savunur. Zaten tercih o yüzden Majid Hosseini oldu ilk.

Kim için hızlı stopere ihtiyaç var mesela? Nadir Çiftçi için mi? Geçen hafta perişan etti çünkü bizim Hüseyin'i.

Türkmen bu takımın 4. stoperi şu an, Messias girdiğinde 5. tercih olacak.

Larking
rıza çalımbay "Sörloth'un bu maçta oynamasını beklemiyorduk"demiş.Şok olmuş.

Dünyanın hiçbir yerinde yenilen bir teknik adam şu açıklamayı yapmaz,adama gülerler insan içine çıkacak yüz kalmaz.

Türk futbolunun yerinde saymasının ana sebeplerinden birisi kulüp kulüp gezen,kulüplere sürekli futbolcu aldıran ama oyunu gram geliştirmeyen ve sürekli bahane arayan rıza çalımbay gibi teknik adamlardır.Maalesef bizden de ekmek yedi.

Sezgin Öztürk
Biz de Ömür sakatlandığından beri tam kadro çıkamıyoruz
Sivas tam kadro değildi algısı yapanlar 4-5 tane 11 oyuncumuz yokken yaşadığımız puan kayıplarından sonra yangın yerine çeviriyordu burayı...Takım ligin ikinci yarısı başladığından bu yana hem rakiplere hem içerideki İrlandalılara basıp geçiyor cırtlak sesler ondan çok da şey etmemek lazım :)

Tekke
16.02.2020, 19:48
Abi troller yüzünden sevinemez olduk galibiyetlere...Ligin üstünden geçiyoruz ama içerde İrlandalılar mutsuz.
Hemşo cvp bile vermeyin çakallara

Bu it sürüsü anca kahpelik bilir, Bizans alışkanlığı

Bunlar mertçe savaşmaz senle, şike yapar-yakalanır-teşvik verir Gb maçı gibi-foruma sızar, ayartır baktı uyandın bu yıl bambaşka kahpelikler, devlet destek olmuş da-Ünal kovulur muymuş da-yalanda kırmızı vs kahpelik İstanbulda bizansdan kalmış, alışkanlık gibi

Biz ticaret yapıyoruz İstanbulda, Allaha şükür Trabzonluyum diyorum, yalan dolan saymakla bitmez

96 dan beri söyleriz ama millet yeni uyandı, eğer bu KALEYİ YIKARSAK, bakın sadece futbol değil bu ülkede çok leyin değiştiğini bambaşka yere gittiğini göreceğiz, bu yazımı alın saklayın, hayatlarının en acı darbesi olur 3 büyütülmüş köpeğe ve sahibi gavurlara

Mehmet Fatih Yavuz
16.02.2020, 19:50
Mazoşist arkadaşlar var.
Bunu da bulaştırmak istiyorlar. :)

Corona virüsünde betersiniz arkadaşlar. :)

Ahmet Hamza
16.02.2020, 19:50
Aynen Sivas tam kadro değildi, Balili ve Mehmet Yıldız yoktu mesela. Olsalardı kesin yenilirdik.

Mehmet BAŞ
16.02.2020, 19:52
Evimizde güçlü rakibimizi güçlü bir oyunla mağlup ettik. Kazanıp zirveye oturmak insanda çok güzel hisler oluşturuyor. Bu saatten sonra bize düşen haftanın tadını çıkartmaktır. Her şey böylesine güzel giderken Nwakame'nin sakatlığı ve Mikel'in cezası biraz olsun canımızı sıksa da haftaya da üç puan paralası ile İstanbul'a gideceğiz. Umarım bu akşam gibi orada da güçlü bir oyunla rakibimizi deviririz.

Maça böyle bir giriş yaptıktan sonra hadi gelin biraz da maça dair artıları ve eksileri konuşalım. Kadroya baktığımızda A. Ömür hariç neredeyse ideal ilk 11 ile sahaya çıktık diyebiliriz. Maçın ilk yarısında çok iyi bir savunma yaptık ve rakibin dinamik oyununa muazzam bir cevap verdik. Golden sonra ise sahada tam bir güç mücadelesi vardı. Fizik gücümüzle rakibi ezdik. Maçın ilk yarısında rakibe tek bir şut dahi attırmadık. Hatta Uğurcan yere dahi yatmadı. Bu anlamda takımımızı çok beğendim. Açık konuşmak gerekirse takımımızdan böyle bir performans beklemiyordum. Takımı tebrik ediyorum.

Maçın ikinci yarısında yapılan oyuncu değişikleri ve rakibin gol bulmak zorunda olması nedeniyle açık bir oyun oynandı. İkinci yarının ilk 15 dakikasında üç tane net gol pozisyonu yakaladık. Ama maalesef gol atamadık. Maçın son yarım saatinde ise fizik olarak düştük ve rakibin baskısı altında kaldık. Bu bölümde rakibe ciddi bir pozisyon vermedik ama baskı yemek biraz canımızı sıktı. Uzatma dakikasında ise Parmak'ın acemice yaptığı hareketler nedeniyle kalemizde golü gördük. Parmak kendine çekidüzen vermeli!

Bireysel performanslara Campi ve Da Costa ikilisinin kusursuz performansı ile başlamak lazım. Da Costa takıma ciddi güç kattı diyebiliriz. Campi'yi ise konuşmaya gerek yok, haftalardır iyi oynuyor. Beklerimiz Pereira ve Novak da bugün oldukça iyilerdi. Alkışı hak ediyorlar. Orta sahada Mikel ve Ndiaye bugün yıldızlaştı. Sosa da mücadelesi ve yöneticiliğiyle takımı oynattı. Bugün Mikel'e ayrı parantez açmak lazım, geldiği günden bu yana en iyi maçını oynadı diyebiliriz. Tebrik ediyorum. Kanatlarda Guilherme fena değildi. Pas oyununa katkı veriyor. Parmak ise düşüş eğilimindeki performansını devam ettiriyor. Daha dikkatli oynamalı. Son dönemde çalım ve pas tercihlerini yanlış yapıyor. Parmak'ın toparlanması gerek! Son olarak Sörloth'u anlatmaya gerek yok. Güzel galibiyet, herkesi tebrik ediyorum.

serdaracıl
16.02.2020, 19:53
Fetöcüleri nasıl ittiriyorlar

Anıl C
16.02.2020, 19:55
https://twitter.com/yenisafakspor/status/1229063539320664064

halilaziz61
16.02.2020, 19:55
Erdal hoş akşama der nasılsa
TS iyi top oynamadı diye.

Bizim sakalimiz yok :)

Umarım haftaya yapılan hatalardan ders çıkarır ve bjk den çok iyi bir sonuçla döneriz

Oğuz B.
16.02.2020, 19:56
Waka, Ekuban, Ömür ve Sturridge olmadan lideri yenip lider olacağız desek kim inanırdı sezon başında ?

Makina gibi takım olduk. Oyuncular da hoca da olayın ciddiyetinin farkında.

Sezgin Öztürk
16.02.2020, 19:56
Hemşo cvp bile vermeyin çakallara

Bu it sürüsü anca kahpelik bilir, Bizans alışkanlığı

Bunlar mertçe savaşmaz senle, şike yapar-yakalanır-teşvik verir Gb maçı gibi-foruma sızar, ayartır baktı uyandın bu yıl bambaşka kahpelikler, devlet destek olmuş da-Ünal kovulur muymuş da-yalanda kırmızı vs kahpelik İstanbulda bizansdan kalmış, alışkanlık gibi

Biz ticaret yapıyoruz İstanbulda, Allaha şükür Trabzonluyum diyorum, yalan dolan saymakla bitmez

96 dan beri söyleriz ama millet yeni uyandı, eğer bu KALEYİ YIKARSAK, bakın sadece futbol değil bu ülkede çok leyin değiştiğini bambaşka yere gittiğini göreceğiz, bu yazımı alın saklayın, hayatlarının en acı darbesi olur 3 büyütülmüş köpeğe ve sahibi gavurlara
Vura vura devam hocam vura vura...Karşılarında iki güzellemeye tav olacak bir camia yok artık.Çok daha pisleşicekler,kanlı bıçaklı olanlar birlik olacak haftalar geçtikçe karşımızda.

Mehmet Fatih Yavuz
16.02.2020, 19:59
Erdal hoş akşama der nasılsa
TS iyi top oynamadı diye.

Bizim sakalimiz yok :)

Umarım haftaya yapılan hatalardan ders çıkarır ve bjk den çok iyi bir sonuçla döneriz

Son 15 dakika dışında iyi top oynadık.
Neye istinaden kötü oynadık diyorsunuz ki?
Son 15 dakika eyvallah. Kalan koca süre nedir?

Adamlar ilk yarı şut çekmedi bile.

Murathan
16.02.2020, 20:01
ilk 45te her baskıdan sonra gelen uzun topu rakibe atak olarak döndürdük. bu çok mutlu etti beni, belli ki sivasa çalışılmış. iyi oyun kötü oyun bilmiyorum da doğru bir oyundu bence.

yasin196761
16.02.2020, 20:02
İkinci yarının başında 3 tane net pozisyona girdik sonrada pozisyonlarımız oldu. Fazla uzatmayalım kaldı 13 maç ;)

Mehmet BAŞ
16.02.2020, 20:03
Anlamayanlar için farkı bir dille yazalım. Bu akşam Sivasspor'un içinden geçtik!

Yok eksiklermiş yok bilmem neymiş! Adamlara ilk yarıda şut attırmadık, fizik olarak ezdik geçtik!

Rakibin eksiklerini gören gözleriniz Ömür, Ekuban ve Sturridge gibi Trabzonspor'un eksiklerini neden görmüyor?

Bu ezici galibiyetimizi saçma sapan yerlere çekmeyin. Anlamıyorsanız da susun, insanları tahrik etmeyin. Yeter!

halilaziz61
16.02.2020, 20:05
Son 15 dakika dışında iyi top oynadık.
Neye istinaden kötü oynadık diyorsunuz ki?
Son 15 dakika eyvallah. Kalan koca süre nedir?

Adamlar ilk yarı şut çekmedi bile.

Ya abi sen yapma Allah aşkına son yarim saat gerçekten kotuyduk
İlk yarı iyiydik kabul ama TS nin oyunu bu değil
Ünal hoca zamanında bu konuları yaslanma olayını en fazla eleştiren kişi idin abi. Şimdi aynı oyunu oynadık yakışmayan şekilde. Evet ikinci yarınin hemen başında bir gol daha atsak iş bitecekti ama olmayınca resmen takım durdu. Wakame yok diye bu kadar organizasyon eksiği kalmaz ki

Bunda ilerde tek sorloth un kalması etken, onu da teknik direktör öyle yaptı

Gerçekten Denizli maçı gibi oynadık o gün de çok kotuyduk.
Bunu bir daha tekrarlamamiz gerekiyor.

Kaç atağımızda ne yapacağını bilmez şekilde onların yarı sahasında topu kaybettik. Futbolcular birbirine sitem etti.
Bu akşam bir sistemsizlik vardı. Yukarıda da istatistiksel verileri yazdım. Takım yine son dakikalarda oyundan düşüyor ve saçma sapan bir gol yiyor
Bu böyle giderse olmaz bir maçta çok uzulecegimiz bir puan kaybedecegiz

CaptanBarbosa
16.02.2020, 20:07
İyi top oynamadık diyeni allah çarpar yahu. Sivas da sivas dediniz adamlara pozisyon vermedik ilk yarıda hiç bir şey yapamadılar.
İkinci yarı bulduğumuz net fırsatlar kaçtı diye maçın son 20-30 dakikası git gelli oldu diye takıma kötü demek de ne bileyim.....

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LağusKusteli
16.02.2020, 20:08
Çok kritik maçta rakibimizi yendik ve 9 sene sonra 1 maç eksiğe rağmen Lider olduk.

mutlu olmamak veya sırf eleştiri olsun diye eleştirmek isteyen renkdaşlar: YANLIŞ yapıyorsunuz.

Gereksiz yere darlamayın kendinizi ve keyfini çıkarın bu galibiyetin :)

olcay_61
16.02.2020, 20:08
Bir şekilde galip geldik mutluyuz
Bu nedenle A.Parmak'ın alternatifin alternatifi olabileceğinden bahsetmek istemiyorum...

hyasin61
16.02.2020, 20:14
malatya penaltı kazandı

ilelebeTS
16.02.2020, 20:14
Rıza o kadar konuşuyor da; Tony gibi ligin en tehlikeli adamlarından biri sakatlanıp oyundan çıktı, onu hesaba katmıyor hiç. Biz yine Tony'siz kazandık.

hyasin61
16.02.2020, 20:16
Var iptal etti ofsayt

asilhamsi
16.02.2020, 20:24
Rakip takım teknık direktör ve başkanları havlayınca galibiyet daha keyifli oluyor.

Agla rıza agla

special one
16.02.2020, 20:25
Takımı tebrik ediyorum.

Kim için hızlı stopere ihtiyaç var mesela? Nadir Çiftçi için mi? Geçen hafta perişan etti çünkü bizim Hüseyin'i.

Türkmen bu takımın 4. stoperi şu an, Messias girdiğinde 5. tercih olacak.

Tam 6 yıldır bu forumda yazarım

Ve 6 yıldır

“Büyük takım sırtı dönük santrafor ile oynar” dedim.

Dönüp yazılarımı okuyabilirsiniz.

Ama yisyiri zenci yaracak gidecek forvet tayfası vardı burda, bu durum aynı böyle

1.90 altı santrafor hiç yazmadım buraya...

Sörloth geldiğinde çerez gibi atacak demiştim (Gidip okuyabilirsin)

Şimdide

”Büyük takım hızlı stoper ile oynamalı diyorum”

Yanlış anlaşılmasın komple stoperle oynamalı ama yoksa ilk tercih hızlı ve ayağı düzgün stoper olmalı...

Futbol ve taktik konuşacaksak konuşalım.

Yok gerilecekseniz ve daha izlemediğiniz messias ı savunacaksanız hiç konuşmaya gerek yok...