PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 21.Hafta | Gençlerbirliği 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

emrahtuna
10.02.2020, 11:08
trtspor da maç akşamı pozisyonları değerlendiren bünyamin gezer sorloth adamı ittiriyor dedi bunun cezası sarı kart olmalıydı dedi..bakalım bunların ibne kurulları ne verecek maksimum 2 maç olmalı oda indirilerek 1 maça düşürülmeli aksi kararlar art niyetli operasyonel olacaktır..

maça gelirsek iyi oynamadık gençlerbirliği köpek gibi saldırdı 2010/11 sezonunu andırdı. neyseki kazanmasını bildik..bu hafta sivasa koymazsak çok yazık olur..

İlker Yazıcıoğlu
10.02.2020, 11:44
Kaliteli ayakların olunca, kötü oynadığın, daha doğrusu çok iyi oynamadığın maçlarda bile sonuca gidebiliyorsun...

Bu sezon bunu yapıyoruz, önemli olan da sonuca gidebilmek...

HOPA'LI TS'Lİ
10.02.2020, 12:39
trtspor da maç akşamı pozisyonları değerlendiren bünyamin gezer sorloth adamı ittiriyor dedi bunun cezası sarı kart olmalıydı dedi..bakalım bunların ibne kurulları ne verecek maksimum 2 maç olmalı oda indirilerek 1 maça düşürülmeli aksi kararlar art niyetli operasyonel olacaktır..

maça gelirsek iyi oynamadık gençlerbirliği köpek gibi saldırdı 2010/11 sezonunu andırdı. neyseki kazanmasını bildik..bu hafta sivasa koymazsak çok yazık olur..

Sörloth ardarda yediği tekmelere dayanamayıp yeter artık dercesine Fabricioyu itti gayet doğal refleksle.
Elemanın boyu ondan nispeten kısa olduğundan iterken elleri onun yüzüne geldi.
Sörloth, adamdır, karakterlidir, ahlaklıdır. Kariyerinde ilk kez kırmızı kart görmesi bunun ispatıdır.
GÖÇEK efendi zamanında düdüğü çalsa bunlara gerek kalmayacaktı.

Sörloth'a 1 maç ceza yeterlidir.
Hatta sarı kart verilmesi gerekirdi ve rakibin atılması gerekirdi VAR sonrası

talsuv61
10.02.2020, 13:06
G. Birliği oyuncularının ve hocasının bağlantıları araştırılmalı.
Basit bir faul değildi

mustafaction
10.02.2020, 13:32
kısa özet: derin bir nefes al ve kendine sor, her sene ağlayarak şampiyon olan 3 takım hangileridir.

dedim, yine diyorum bu istanbul takımlarının taraftarlarının şımarıklığı ağlaklığı bitmez. her sene 3'ünden biri şampiyon olur ve mutlaka ama mutlaka her sene bir küresel komploya karşı kazanırlar bu yarışı. allah var bunların içinde fenerbahçe farklı seviyede. adamın penaltısı verilmemiş bize sövüyor, ya bu nasıl düz mantıktır arkadaş.
kupa kazanılınca bütün bu iddialar, komplolar unutulur, sonra ertesi sene yine başlar her şey aynı noktadan. bu senaryoyu izlemekten yıldım ben artık...

denizlisporla kupa maçı yapıyoruz bak ahmet ercanlar'ına varana dek bütün troll tayfa bile wakeme haksız atıldı diyor, haksız atılan adam fb maçında oynayamıyor. fb maçında serdar maçı sarı kart bile görmeden bitirmeyi başarıyor, ndiaye'nin attığı nizami gol konuşulmuyor bile. bugün sorloth'a 3 kasti tekmeye müsaade eden hakem onu direk kırmızıyla attı. bu amını siktiğimin düzeninin neresi bizi kolluyor anlamadım gitti.

para yardımı yapmışlar. geçen sene şampiyonluğa giderken transfer yasağı yediğimizde, abdülkadir parmak'ı ortasaha göbeğinde oynatmaya mecbur kaldığımızda ve şampiyonluğu kaçırdığımızda neredeydi o yardım? damat o zaman başakşehir'i mi tutuyordu? bu sene 70 dakika 10 kişi oynadığımız alanya maçında ortasahada hosseini ve doğan vardı. antalya maçında sağbek serkan sol bek abdurrahim dursun'du. trabzonspor bu yıl ligde 21 yaş altı oyunculara en çok süre veren takım an itibariyle.
hiç bir veri yok elinizde. sadece sikimsonik komplo teorileriyle ve troll lejyonlarıyla saldırıyorsunuz.
hayır bizim yine medyada bir kaç kalemimiz var, misal bu ülkede gençlerbirliğii ankaragücü taraftarı falan ne yapsın arkadaş...bunlar sizin 1/10unuz kadar ağlamıyor bir de.
tanım: lakabı karadeniz fırtınası olan takım.

İKTİBAS
kukla

serkanholep
10.02.2020, 18:15
Şu hamzaoğlu nun maç sonundaki açıklamaları ne kadar şerefsizce.

Penaltımızın penaltı olmadığını anlatmaya çalışırken bile taban ve vurma kelimelerini yanyana getirdiğinin farkında değil öküz.

O kadar iğreti oldum ki anlatamam.

Devamında bütün maç boyunca ezilmişler gibisinden konuşmasına devam ediyor.

2 tane kırmızı yemesi gereken oyuncusu olduğundan falan bahsetmiyor.

Bu adam tam bir pislikmiş.

Böyle komplo teorileri hoşuma gitmez ama gs için sahaya çıkmış, rakibi sakatlama, ceza alması ya da puan kaybetmesi üzerine kurdurmuş oyununu.

Yani düşündüğü şey gb değil gs imiş

emre6117
10.02.2020, 19:03
kısa özet: derin bir nefes al ve kendine sor, her sene ağlayarak şampiyon olan 3 takım hangileridir.

dedim, yine diyorum bu istanbul takımlarının taraftarlarının şımarıklığı ağlaklığı bitmez. her sene 3'ünden biri şampiyon olur ve mutlaka ama mutlaka her sene bir küresel komploya karşı kazanırlar bu yarışı. allah var bunların içinde fenerbahçe farklı seviyede. adamın penaltısı verilmemiş bize sövüyor, ya bu nasıl düz mantıktır arkadaş.
kupa kazanılınca bütün bu iddialar, komplolar unutulur, sonra ertesi sene yine başlar her şey aynı noktadan. bu senaryoyu izlemekten yıldım ben artık...

denizlisporla kupa maçı yapıyoruz bak ahmet ercanlar'ına varana dek bütün troll tayfa bile wakeme haksız atıldı diyor, haksız atılan adam fb maçında oynayamıyor. fb maçında serdar maçı sarı kart bile görmeden bitirmeyi başarıyor, ndiaye'nin attığı nizami gol konuşulmuyor bile. bugün sorloth'a 3 kasti tekmeye müsaade eden hakem onu direk kırmızıyla attı. bu amını siktiğimin düzeninin neresi bizi kolluyor anlamadım gitti.

para yardımı yapmışlar. geçen sene şampiyonluğa giderken transfer yasağı yediğimizde, abdülkadir parmak'ı ortasaha göbeğinde oynatmaya mecbur kaldığımızda ve şampiyonluğu kaçırdığımızda neredeydi o yardım? damat o zaman başakşehir'i mi tutuyordu? bu sene 70 dakika 10 kişi oynadığımız alanya maçında ortasahada hosseini ve doğan vardı. antalya maçında sağbek serkan sol bek abdurrahim dursun'du. trabzonspor bu yıl ligde 21 yaş altı oyunculara en çok süre veren takım an itibariyle.
hiç bir veri yok elinizde. sadece sikimsonik komplo teorileriyle ve troll lejyonlarıyla saldırıyorsunuz.
hayır bizim yine medyada bir kaç kalemimiz var, misal bu ülkede gençlerbirliğii ankaragücü taraftarı falan ne yapsın arkadaş...bunlar sizin 1/10unuz kadar ağlamıyor bir de.
tanım: lakabı karadeniz fırtınası olan takım.

İKTİBAS
kukla

Noktasına virgülüne kadar doğru bir yazı.bu takım yardim mardin görmüyor.aynisini geçen sene başaka yaptilar aldılar elinden şampiyonluğu.bu sene bize yapiyorlar.yardim varsa gs.bjk.fenere var.

ilelebeTS
10.02.2020, 22:54
Nickin sonuna 61 koyup ırkçı mesaj atmışlar Baiano’ya. Aynı olaydan hassasiyetimiz olduğu dönemde bizim taraftarın öyle bir şey yapmasını beklemiyorum. Böyle bir mallığı fenerliden başkası yapamaz. Onlardan malı yok. Kim olursa olsun yapan tespit edilip cezası verilmeli.

Ufuk
10.02.2020, 23:12
Baiaono'nun tekmeler dışında koluyla yaptığı bir hareket var, Sörloth'un boyu kısa olsa suratını dağıtmıştı. Kendini bir an kafes dövüşünde sandı sanırım.

Şimdi ırkçı saldırı falan diyorlar. 3-4 takipçili hesaplarla fucking monkey yazmış gerizekalılar. Bize yıkacaklar güya. Böyle aşağılık bir camia olamaz. Umarım bizim kulüp topa girip suçluların bulunması için bir şeyler yapar. fake hesapla istediğini yapıp yırtacağını sanan canlılar var. Sonra şekerim var yanımda muz taşıyorum demezler umarım.

smart
11.02.2020, 07:13
Baiaono'nun tekmeler dışında koluyla yaptığı bir hareket var, Sörloth'un boyu kısa olsa suratını dağıtmıştı. Kendini bir an kafes dövüşünde sandı sanırım.

Şimdi ırkçı saldırı falan diyorlar. 3-4 takipçili hesaplarla fucking monkey yazmış gerizekalılar. Bize yıkacaklar güya. Böyle aşağılık bir camia olamaz. Umarım bizim kulüp topa girip suçluların bulunması için bir şeyler yapar. fake hesapla istediğini yapıp yırtacağını sanan canlılar var. Sonra şekerim var yanımda muz taşıyorum demezler umarım.

Baianonun hesapları incelensin

serkanholep
11.02.2020, 07:50
koç çok zengin bir aile. Anadolu kulüplerinin çok iyi destekçisi, başkanlarının işlerinin bir şekilde dokunduğu ya da dokunacağı bir aile

Dolayısıyla çoğu kulübün bu süreçte bize karşı köpek gibi saldıracağı aşikar.

Nazim Can
11.02.2020, 11:50
Nedir Bu Hamza p. VeToure, Sefa basta olmak. Uzere genclerli oyuncularin goller den sonra ki tipleri, serefsizsiniz oglum serefsiz, hepinizi ust üste koyacagiz.

AttilaTheHun
11.02.2020, 16:54
Bak sen şu işe...18614

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2020, 16:57
Bak sen şu işe...18614

İNŞAAT İŞÇİLERİ TEKRAR YEŞİL ZEMİNE SÜRÜLMÜŞ.
Maçta belliydi

CEMEFKER
11.02.2020, 18:11
Sörloth Bjk'li Elneny gibi 3 maç alır. Ağır tahrik sebebiyle 1/3 indirim nedeni diyor, neticeten 2 maç alır. Erzurum ve Sivas oynamaz
Makûl olan bu.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atlantis
11.02.2020, 18:17
Ekubanda sakat nasıl olacak bu iş

ÖmürKaradeniz61
11.02.2020, 18:22
Sörloth Bjk'li Elneny gibi 3 maç alır. Ağır tahrik sebebiyle 1/3 indirim nedeni diyor, neticeten 2 maç alır. Erzurum ve Sivas oynamaz
Makûl olan bu.

Aynen oraya ayarlayacaklar ne şiş yansın ne kebap.

BlackPanther
11.02.2020, 18:24
18615

Maçtan sonra hüngür hüngür penaltı değil diye ağlayan Hamza Hamzaoğlunun gerisine bu bacak (kendi futbolcusu) girsin!

BlackPanther
11.02.2020, 18:30
İNŞAAT İŞÇİLERİ TEKRAR YEŞİL ZEMİNE SÜRÜLMÜŞ.
Maçta belliydi
Futbolcuların agresifliğinden belliydi zaten. Bu kadar agresif olunur mu?

AttilaTheHun
11.02.2020, 18:37
Makûl olan bu.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiDirekt kırmızı kart gördüğü için kupa maçında çekmiyor cezasını. 2 maç alırsa Sivas ve Beşiktaş maçları gider ki ikisi de kritik maçlar. Bir tane ahlaksız adam tekme ve yumruk attı olan yine bize oldu.

Halil Alemdar
11.02.2020, 18:52
Her hafta başımıza abidik gubidik bi olay gelmese olmuyor zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mert Oğuzlu61
11.02.2020, 18:54
Direkt kırmızı kart gördüğü için kupa maçında çekmiyor cezasını. 2 maç alırsa Sivas ve Beşiktaş maçları gider ki ikisi de kritik maçlar. Bir tane ahlaksız adam tekme ve yumruk attı olan yine bize oldu.

Yok öyle bir şey, ceza kupa maçına da yansıyor, Erzurum maçı da sayılacak.

AttilaTheHun
11.02.2020, 19:04
Yok öyle bir şey, ceza kupa maçına da yansıyor, Erzurum maçı da sayılacak.Ben öbür türlü biliyordum. Eğer böyleyse yine iyi. Erzurum maçında zaten Muhammet denenir herhalde.

Mustafa YILMAZ
11.02.2020, 19:18
son gelişmelerden sonra sıradan bir maç kazanmamışız hemde kötü oyunla.

sezonun şuan görünen net işçileri, gevrek ve gençlerbirliği.

CEMEFKER
11.02.2020, 19:25
Direkt kırmızı kart gördüğü için kupa maçında çekmiyor cezasını. 2 maç alırsa Sivas ve Beşiktaş maçları gider ki ikisi de kritik maçlar. Bir tane ahlaksız adam tekme ve yumruk attı olan yine bize oldu.

Tff'nin sitesinde; Bilgi Bankası (en sağda), Cezalar kısmına (solda ortalarda) gir, Alexander Sörloth yaz. ARA de, Orada Erzurum cezalı gözüküyor. Tedbirli sevk olduğundan. Yani duruma göre 2-3mac daha alabilir. Her halükarda Kupa dahil buna göre.

emre6117
11.02.2020, 21:29
Simdi baiona o kadar pisligine ragmen sari yedi bitti yani is.biz ise en formda oyuncumuzu bir pislik yuzunden kaybettik hem de kac mac belli degil.sonra özür dile hersey bitsin.ne guzel dünya.sahi siyaset bizi koruyor ve bizim şampiyon olmamızı istiyor degil mi.

fanatikdevri
14.02.2020, 21:08
İki maça razıyım
futbolun nasıl şerefsizlerce yönetildiğinden haberiniz yok galiba

Söylediğimiz gibi TFF iki maç verdi,tahkim haklı itirazımızı yerinde buldu ve 1 maçla geçti,gitti bu olay.
Ama bundas sonra özellikle Perreria başta olmak üzere tüm futbolcular dikkatli olmalı,Sörloth gibi temiz aile çocuğuna bunu yapanlar diğerlerine neler yapmaz.