PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 21.Hafta | Gençlerbirliği 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

David_LuiZ4
08.02.2020, 22:17
Kendinizi savunmaya kalkışmayın "devlet takımı" mı diyorlar evet devlet takımıyız diyin "Trabzon lobisi" mi var diyorlar evet lobimiz var deyin ne derlerse desinler aldırmayın...

Gıcıklık yapın biraz yani...

Saint Castillo
08.02.2020, 22:18
Fetönün cocuklari da bizim şikeciler ile mücadelemizi fırsat bilip aradan sıyrılmayı düşünüyomuş. Fazla makbulenin zararları

hiç girme oraya, biz bu ara sessiz olmalıyız. 2 hafta ikisi oynuyo, o maçla birlikte bize yapılan algılar tamamen birbirlerine dönücek. Fikstürün en zor olduğu dönemi bizden kamuoyu algsı sayesinde verimli geçiricez.

Ahmet Hamza
08.02.2020, 22:19
Fetönün cocuklari da bizim şikeciler ile mücadelemizi fırsat bilip aradan sıyrılmayı düşünüyomuş. Fazla makbulenin zararları
Gs yarışta olmalı. Fb ortalığı boş bulmamalı kesinlikle.

Tahir61
08.02.2020, 22:19
Bu şerefsiz şikeciler damat fanı yapacak bu gidişle milleti...Kaç haftadır bizimle uğraşıyorlar ulan siyaset bizi desteklese siz böyle ortalık yerde konuşabileceksiniz öyle mi ? Adamın sesini keserler kuş beyinliler.

Oley oley berat Albayrak Trabzon'un çocuğu Berat Albayrak ;)

Basit bir oyun bu. Yok darbeye dik durduk. Yok cumhuriyetin bekcisiyiz yok Mustafa Kemal'in askerleri yok devlet destek oluyor yok milletvekili yok bilmem ne yeter be. Tarihin çöplüğüne gömülmüş olmanız gerekirken hala sizin zirvalarinizi dinliyoruz. Koskoca Cumhurbaşkanı ayağınıza geldi. Afkurmayin. Emegimize gölge düşürmeyin s.gidin.

Oğuz B.
08.02.2020, 22:20
Denge Dengeoğlu ne ağlamış öyle. :D

memozcan
guilherme gelirken şunu demiştim.. 60. dakikada oyuna doğan gireceğine guilherme girsin.. görüşümde ısrarcıyım.. adam kamp yemeden, doğru dürüst taktik antrenman yemeden şak diye ilk 11'e monte edilmemeli.. bugün tel tel döküldü bence.. sabırla pişire pişire monte etmeliyiz kadroya..

Burak Bıyıklı
Umit ozturk cakti fenere. Ne agliyorlar ahahahahaah

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tirebolulu
08.02.2020, 22:21
Rıdvan ntv kıçını yırtıyor yenelim sıvadı yolumuza bakalım

artvints
08.02.2020, 22:21
Aklımızı başımıza almamız lazım. Böyle oynayıp puan kaybedersek sonra çok ağlarız.

My
08.02.2020, 22:22
Ozan Tufan: "Altay'ın önde olduğunu nereden gördünüz, nereden ölçtünüz."

Arkadaşlar. Gerçekten çok gerizekalı bir camia ile mücadele etmeye çalışıyoruz. Allah bize sabır versin :)

KARAGOZLUM
08.02.2020, 22:23
erman hoca saydiriyor aspor

thesiege61
Gençlerli oyuncuların özellikle sefa ve baianonun bugünkü hırsı ve mücadelesi inanılmazdı. Sefa ilk yarıda 10 a yakın top kapmış olabilir. Baiano ise box to box oynadı adeta ciğer yutmuş gibiydi. Neyse ki ikinci yarı yoruldular da tempoları düştü. Diğer takımlarla da böyle mücadele etseler gençler rahatlıkla ilk 5 e oynar. Biz artık hedef takım olduk bu çok net belli. Galibiyet herşeye rağmen çok önemli ama sörlothu hem de Sivas maçı için kaybetmiş olmamız çok üzücü. İkamesi olmayan bence tek oyuncumuz ve şu an takımın en formda en iyi oyuncusu. Onun yerine kimi oynayacağız bilmem. Sturridge desen Sivas defansı mücadelesiyle itmesi kalkmasıyla onu perişan eder.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

David_LuiZ4
Alanya da fb de bizden iyi takım. Bu takımlardaki temponun, hızın, coşkunun yarısı bizde yok.
Bu oyunla nereye gidicez, bakalım.

Bizde hız tempo olsa ligi bırak CL takımı olurduk zaten...Bizde olup onlarda olmayan şeyden bahsedelim mesela bizde "yetenek" var onlarda yok.

Nwakaeme gibi bir adam kimde var?

Erkin
Denge Dengeoğlu ne ağlamış öyle. :D

Kasapliga cikan topcularindan bahsetmemistir tahminen. (Sorloth oncesi defalarca bam gum girdiler / Novaka dirsek var vs)

Ertan OKUMUŞ
08.02.2020, 22:24
fb tv de ağlıyorlar[emoji16][emoji16]ağlayın ulan şerefsizler [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KARAGOZLUM
Gs yarışta olmalı. Fb ortalığı boş bulmamalı kesinlikle.

aynen bunlar biri birine yerken biz aradan siyrilalim ama kargalar da var aradan sinsi gibi siyrililara

KARAGOZLUM
aspor agaoglunun kanali mi?:)

Erkin
08.02.2020, 22:26
Sorloth 2 mac yer umarim derken, 3 maca bile cikarir bunlar ondan soyledim... Ama 1 macla atlatacagini sanmam umarim oyle olur, 1 mac verirlerse sikeciler iyice salyalarini akitarak kudururlar artik. Keske yuzune degil de gogsunden itip yere indirseydi.

Oğuz B.
08.02.2020, 22:26
Etmedi tabi ki.

Kasapliga cikan topcularindan bahsetmemistir tahminen. (Sorloth oncesi defalarca bam gum girdiler / Novaka dirsek var vs)

memozcan
08.02.2020, 22:27
durumdan en karlı çıkan takım cincon.. şu anda sinyor terim sinsi sinsi gülmüyorsa ben de bişey bilmiyorum..

hiç yıpranmadan devam ediyorlar.. fener bunları unuttu bize saldırıyor.. cincon böyle durumları yönetmeyi en iyi bilen camia.. ağır favori görüyorum kendilerini..

Sezgin Öztürk
08.02.2020, 22:28
Ozan Tufan: "Altay'ın önde olduğunu nereden gördünüz, nereden ölçtünüz."

Arkadaşlar. Gerçekten çok gerizekalı bir camia ile mücadele etmeye çalışıyoruz. Allah bize sabır versin :)
Akıllı düşman aptal dosttan iyidir boşuna dememişler abi...Bunlar tam kuş beyinli.

Kemal Duru
08.02.2020, 22:32
2010-11'in 21. haftasında Trabzonspor FB ile aynı puandaydı ve ikili averaj FB'den yanaydı. Şimdi ise 6 puan fark var ve ikili averaj bizden yana. Üstelik FB, GS, BJK kafa kafaya geldiler.

Bu sene şampiyonluğu kaybetmemiz mucize olur. Net.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 22:32
Ben de Giresunluyum abi , Giresunu da tutuyorum. Bu yörenin çoğu Trabzonsporlu zaten.Bu şekilde bakmamak lazım

Saygılar

Ne mutlu sizin gibilere
Şehrinizin takımını tutuyorsunuz
Ordu ve Giresun'da hatırı sayılı TS taraftarı vardır ancak
Karadeniz'de en çok TS taraftarı memleketim Hopa'dadır (%65)

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 22:33
2010-11'in 21. Haftasında trabzonspor fb ile aynı puandaydı ve ikili averaj fb'den yanaydı. şimdi ise 6 puan fark var ve ikili averaj bizden yana. üstelik fb, gs, bjk kafa kafaya geldiler.

maşallah.
Maşallah.
Maşallah.

Armağan Dere
08.02.2020, 22:35
şimdi lig çok karıştı bjk-gs de potaya girdi

Alanya da fb de bizden iyi takım. Bu takımlardaki temponun, hızın, coşkunun yarısı bizde yok.
Bu oyunla nereye gidicez, bakalım.

Akıllı düşman aptal dosttan iyidir boşuna dememişler abi...Bunlar tam kuş beyinli.

Ne mutlu sizin gibilere
Şehrinizin takımını tutuyorsunuz
Ordu ve Giresun'da hatırı sayılı TS taraftarı vardır ancak
Karadeniz'de en çok TS taraftarı memleketim Hopa'dadır (%65)

Trabzon .tempolu oynayamıyor..
Alanya ve Fb bizden daha iyi takımlar..
Bakalım şu bizim meşhur deplasmanlarda ne yapacağız.
Göztepe,Alanya,Bjk,Gs

My
08.02.2020, 22:37
Akıllı düşman aptal dosttan iyidir boşuna dememişler abi...Bunlar tam kuş beyinli.Bunların bir de ayısı vardı "UEFA Türkçe yazan tapeleri nasıl okumuş da karar veriyor" diyordu :)

special one
08.02.2020, 22:37
Ben şikecileri rakip olarak görmüyorum daha çok puan kaybederler..Ersun Gibi bir hoca ile devam ederlerse

Gs lobisi ve hocası çok tehlikeli resmen sinsiler

Ve Beşiktaş

Dikkat : Göztepe maçının tekrarı için çok baskı var

Kadir Aydın
08.02.2020, 22:39
Sörloth 3 mac mi alir 8 mac mi?

atlantis
08.02.2020, 22:40
fenerin maçlarına bakıyorumda fikstür çok basit...bizimkisi çok zorlu inşallah teker teker alırız.

Furkan Özdem
2010-11'in 21. haftasında Trabzonspor FB ile aynı puandaydı ve ikili averaj FB'den yanaydı. Şimdi ise 6 puan fark var ve ikili averaj bizden yana. Üstelik FB, GS, BJK kafa kafaya geldiler.

Daha malatya maçını kazanmadık ayağımız yere sağlam basmalı.

ccd6167
Sosa pereira mikel ile zaten tempolu oynayamazsın

bu arada Fb ve gençler maçlarında da gördüm sosa nın vücut dili hiç iyi değil

Ömür gelene kadar ilk 2 de olursak ömür ile bizi kimse durduramaz

gurur6134
08.02.2020, 22:44
Hahahaah hala bize vurma pesinde ahlaksizlar 5 deki macda ne oldugunu gormuslermis aglayin utanmadan boyle kus beyinli taraftari olanlara az bile..

ccd6167
Bu arada fener kalan 13 maçın 10-11 rahat kazanabilir bence.

üzerlerindeki 3 takımla oynadılar

memozcan
Sörloth 3 mac mi alir 8 mac mi?

normalde doğrudan kırmızı kartlarda faul şiddetli ise ceza alt sınırı 2 maç; top söz konusu değil ise şiddetli hareketten ceza alt sınırı 3 maç olur.. genelde de alt sınırdan verilir cezalar.. eğer tahrik varsa ceza indirimi olabilir..

bence pfdk 3 maç ceza verir tahkim 2'ye düşürür..

atlantis
Bize laf sokuyor fenerbahçe baskan yardımcısı semih ozsoy, filmi saat 5 te izledik diyor.

gurur6134
Asporda cumbus var acin

lazminator61
08.02.2020, 22:46
Trt Sporu acin, Semih Özsoy ağlıyor, tam bi şere°°°° yine TSye laf atıyor...

lazminator61
08.02.2020, 22:47

Yazin yazın, siz yazdıkça fener takılıyor :eek:

chener
08.02.2020, 22:48
O değil de ha bu hengamede gs aradan sıyrılmasın.
Şu an fenerin tek hedefi biziz.Bizimde fener.
Biran önce fenerin bu saldırılarını durdurmalıyıız.İyice azıttılar.

zaqua
Lan bunlar nasıl kansız insanlar be? Hiç mi namus yok? Kafayı yediler iyice şerefsizler. İşi gücü bıraktılar bize saldırıyorlar. Inşallah çok kötü günlerini göreceğiz bu kanı bozukların

AyhanPe

Bizim gibi onlarda Gs ve Bjk ye karsi oynayacaklar. Gs ninde sansi en az onlar kadar var. Biz sampiyon olursak 2. Gs olur Fb olmaz o takim..

Kadir Aydın
normalde doğrudan kırmızı kartlarda faul şiddetli ise ceza alt sınırı 2 maç; top söz konusu değil ise şiddetli hareketten ceza alt sınırı 3 maç olur.. genelde de alt sınırdan verilir cezalar.. eğer tahrik varsa ceza indirimi olabilir..

bence pfdk 3 maç ceza verir tahkim 2'ye düşürür..

Dangalaklar elneny ve jailson'a verilen cezalari örnek gösteriyor.

14TS61
08.02.2020, 22:49
Acayip üstümüze gelecekler 30 yıl önce olanlar yine olacak. Bizi şampiyon etmeyecekler. Bu kadar net diyorum.. Doğranmaya başlayacaz ve zaten bugün başladılar..

Adamların başı ağıriyor TS ye sallıyor. Bütün stad damat istifa bağırıyor. Sanki penaltıyı o vermedi. İşimiz zor sahada beceremiyorlar dışarıda heryerden saldırı var. Devleti de tehdit etmeye başlar bu

Kemal Duru
08.02.2020, 22:49

Sizin gibilere kalsa Alanya'yı da kesin yenerlerdi. Amacınız ne anlamıyorum.

ilelebeTS
08.02.2020, 22:50
Biz bir şekilde sonucu alan takımız. İyi de oynasak kötü de oynasak kazanalım yeter. Büyük takım dediğin öyle yapar.

Ahmet Aksu
08.02.2020, 22:51
hiç dert etmeyin gülün geçin.

ağlasın şikeciler :D

Lan bunlar nasıl kansız insanlar be? Hiç mi namus yok? Kafayı yediler iyice şerefsizler. İşi gücü bıraktılar bize saldırıyorlar. Inşallah çok kötü günlerini göreceğiz bu kanı bozukların

bordomaviask
Şikeciler topuyla, tüfeğiyle, tankıyla her koldan üstümüze gelmeye başladı. Etinizden korkanin kemiğini.. Bu sene alınacak şampiyonluk tüm şampiyonluklara bedeldir. Vakit hic olmadığı kadar kenetlenme vaktidir.

14TS61
Fenere bu maç 1 puan yazmıştım sürpriz olmadı. Kalan maçları çoğu içerde ve kolay maçları. Biz Alanya Göztepe deplasmanına gidecez.

serdaracıl
08.02.2020, 22:52
fenerin maçlarına bakıyorumda fikstür çok basit...bizimkisi çok zorlu inşallah teker teker alırız.

Geçen hafta da aynı şey söyleniyordu fener fikstürü için. İlk maçta cortladılar

adiloş bebe
08.02.2020, 22:53
çok olmadığımız kesin
çok olan tarafta değiliz
türkiye'de kürt olacağız
kürtlerde ermeni
ermenilerde süryani
gidip almanya'da türk olacağız
hollanda'da surinamlı
fransa'da cezayirli
iran'da azeri
amerika'da zifiri zenci olacağız
çoğalan zencide mutlaka kızılderili,
israil'de filistinli
köpeğin karşısında kedi
kedinin karşısında kuş olacağız
kuşun karşısında börtü böcek
hakemler hep karşı tarafı tutacak
ve biz hep yedi kişiyle tamamlayacağız maçı
çiçeklerden kamelya olacağız
az kolumuzun tarafında
solda olacağız
Nevzat Çelik'ten tam da bizi anlatan bir eser bu geceye bırakılan en güzel şey olsun.

14TS61
Adama bak ya 5 deki maça bakın diyor. Allahsız bunlar ya. Ulan büyük oyun oynayacaklar. Bizim hakemleri de yenmemiz lazım

AyhanPe
Bu arada Gb kendi sahasinda Fb ile de oynayacak. O mactada görecegiz bunlari..

memozcan
08.02.2020, 22:54
bunların trabzonspordan beklentisi göze hoş gelen futbol oynasın , 3., 4. olsun, lige renk katsın, sempatik olsun vs. vs.. zirveye oynayınca oyun bozuluyor..

A. Aydın
08.02.2020, 22:55
Adama bak ya 5 deki maça bakın diyor. Allahsız bunlar ya. Ulan büyük oyun oynayacaklar. Bizim hakemleri de yenmemiz lazım
Bunlar sampiyon olamadiklarinda ki olamayacaklar ortaligi karistiracaklar.
Bizim bunlarla kupa macimiz var ne olursa olsun oyuna gelmemeliyiz.

DURAS
08.02.2020, 22:55
Bunlar iyice kafayı sıyırdı. Eziklik psikolojisine girdin mi kolay kolay kurtulunmuyor... gerizekalılar yollar sonra geseye sahasında yenilecekler bence.

Doğan Keskin
08.02.2020, 22:56
Noldu ki 5 te ki maçta? Penaltımız penaltı, Sörloth olayı desen facia! Nereye saldıracağını bilemeyen bir zavallı gibi konuşuyorlar anca.

A. Aydın

Fener ligin dibindeki takimlara puan kaybetti. Deplasmanda fenere kolay mac yok.

Armağan Dere
Yalnız gs yarın yenerse fbyi geçiyor..
Kadıköyde kanlar dökülür..
Bir de aynı hafta bjk yi geçmemiz lâzım..

Kadir Aydın
Acayip üstümüze gelecekler 30 yıl önce olanlar yine olacak. Bizi şampiyon etmeyecekler. Bu kadar net diyorum.. Doğranmaya başlayacaz ve zaten bugün başladılar..

Adamların başı ağıriyor TS ye sallıyor. Bütün stad damat istifa bağırıyor. Sanki penaltıyı o vermedi. İşimiz zor sahada beceremiyorlar dışarıda heryerden saldırı var. Devleti de tehdit etmeye başlar bu

Şikeciler topuyla, tüfeğiyle, tankıyla her koldan üstümüze gelmeye başladı. Etinizden korkanin kemiğini.. Bu sene alınacak şampiyonluk tüm şampiyonluklara bedeldir. Vakit hic olmadığı kadar kenetlenme vaktidir.

Onlarin aga babalari geldi de cürmü yetmedi.

muhammed bilgin
Sizin gibilere kalsa Alanya'yı da kesin yenerlerdi. Amacınız ne anlamıyorum.Kayseeiyi de deplasman da zorlanmadan geçerler dediler ordada cortladılar ... Hakkaten amacınız ne anlamıyorum...

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yasin196761
08.02.2020, 22:58
Valla Nwakaeme dediler adam olmadan yendik. Sörloth suzda yeneriz biz. Bu arada hakem Sörloth'un pozisyonunda Vardan izleyip faulü bizim aleyhimize mi çaldı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum ? İlk başta Sörloth'a kızmıştım fakat adamı itmese adamın duracağı yok. Meslektaşına saygısı yok.

trbzonsporlu
adamlar bakıyorki "eyvah trabzon maç eksigine ragmen uctu gitti sampiyon olamazsak seneyede transfer yapamayacagimiz icin kadrosunu daha da güclendirecek trabzonla daha da başa cıkamayız" diyerek topuyla tüfegiyle saldiriyorlar

memozcan
eğer şampiyon olursak 70'li yılları bilmiyorum ama o yıllardaki gibi lige ambargo koyabiliriz belki de.. biz maddi sıkıntıyı aşmış oluruz onlar ise maddi krizle boğuşmaya devam edip iyice dibe batarlar..

yorumsuz6117
08.02.2020, 22:59

Futbolcumuz kötü düzeltirsek belki bireysel yetenekle bir yere kadar..

Arif Timurcioğlu
08.02.2020, 23:00
Yalnız gs yarın yenerse fbyi geçiyor..
Kadıköyde kanlar dökülür..
Bir de aynı hafta bjk yi geçmemiz lâzım..
Sivas bjk maçlarını kazanırsak zaten psikolojik olarakta yarışamazlar artık bizimle.

CİVELEK.61
08.02.2020, 23:00
Şu an da zeki ve Erman FB nin gazını alıyor.
Bunlar duruma göre "Penaltı değil" dediklerine,duruma göre "Penaltı" diyorlar.
Aspor kanalı çok garip.
Şu an da FB cumhuriyeti bile diyorlar :D

Veysel
08.02.2020, 23:01
Kudurtarak kazanmaya devam

ccd6167
08.02.2020, 23:01
Alanyaya puan kaybetmeyecek takım mı var??

adamlar taş gibi takım.

Hayır yazmak istemiyorum ama adamların ciddi fixtür avantajı var. Bunu görmemek için kör olmak lazım.

ama şu da var ersunun takımları lige vr devreye hep iyi başlar. sonrası mokoko.

serdaracıl
08.02.2020, 23:02
5’teki maça baktım, gayet temiz. Güzel maç olmuş. Kasabın teki son dakikalarda Trabzonsporun forvetini katletmeye uğraşmış

Tayfun
08.02.2020, 23:02
Galibiyete sevinemiyorum.

Sörloth çok kritik bir dönemde olmayacak

AyhanPe
08.02.2020, 23:03
Sivas bjk maçlarını kazanırsak zaten psikolojik olarakta yarışamazlar artık bizimle.

Bjk ye sarilirlar son care olarak. O macta beraberlikte isimize yarar..Sivas i havada karada yenmemiz gerekir ama futbol sansi da gerekir. Sivas yabana atilacak bir takim degil ama sampiyon olmak istiyorsak kendi evimizde yenebilmeliyiz onlari..

memozcan
fenerin fikstürü çok kolay algısı bence bizim işimize gelir.. fennerde rahatlık sağlar.. ligin en zayıf takımlarından biri bugün bizi elek etti ilk yarı saat.. artık öyle kolay maç yok.. biz feneri yendik, fener ibbyi.. durum bundan ibaret şu anda..

Tayfun
Güzel olan taraf AĞLATA AĞLATA ilerliyoruz...

special one
08.02.2020, 23:04
Ortada yarış falan kalmaz o zaman :)

onlar kendi aralarında 2. Lik için yarışır

Ben hala Göztepe maçını tekrar edip bjk yi ortak edebileceklerini düşünüyorum.

AyhanPe
08.02.2020, 23:06
Fb nin haftaya deplasmanda Ankaragücü ile oynayacagi mac enterasan olabilir. Bizim MRA onlara bir kompakt tarife uygular umarim..

yorumsuz6117
08.02.2020, 23:07
Bu mal fener camiası haftalardır bize saldırıyorlar tek rakip bizi gördüler ama Başakşehir taş gibi takım Alanya'da öyle bjk ile Gs'de geldiler.. Çoklu yarış daha iyidir teke tektense..

Laziobass
08.02.2020, 23:09
Biz kazanıp fener kaybettikçe hemen buraya gelip fener avantajlı, fikstürü çok güzel, gs ile bjk ile oynayacaklar ne kolay demenin sebebi nedir?

Armağan Dere
08.02.2020, 23:10
Fenerin 2 penaltısı yenmiş bedavadan 1 penaltı verilmiş..
Kornerden wellıngtonun eline gelen top da var

Erkan A.
08.02.2020, 23:10
Genclerbirligi macinin tekrarini izledim acaba hüseyine cokmu yükleniyoruz diye hüseyine bende toz kondurtmazdim beni yanilti hüseyinin yanlislari yüzünden sampionlugu kaybedecektik artik bunu durdurmaliyiz tmm trabzonlu iyi oyuncu daha genc tecrübelensin yedege gecme vakti geldi artik..
genclerde oynayan trabzonsporun ekmegini yemis toure ,seni kimse tanimiyorken trabzonspor san söhret para verdi bu cidiyetlik düsmanlik nedir böyle bunu bu oyuncuya yakistiramadim yaziklar olsun ..
birde sefa y. Var trabzonsporun ekmegini yemis birde trabzonlu memleketine olan düsmanlik nedir sefa istanbul takimlarina karsi sahada yok bize karsi aslan kesilmis canla basla oynuyor sanada yaziklar olsun..
genclerbirligi - trabzonsporun kahramanlari sefa y. Ve toure..

Enes Başkaya60
08.02.2020, 23:18
5 deki maç diyor serefsize bak hele sen ne olmuş ulan maçta adam ol şu adama hemen cevap vermeli yönetim ite bak la sen...

CEMEFKER
08.02.2020, 23:18
Bu mal fener camiası haftalardır bize saldırıyorlar tek rakip bizi gördüler ama Başakşehir taş gibi takım Alanya'da öyle bjk ile Gs'de geldiler.. Çoklu yarış daha iyidir teke tektense..Aynen.
Birden fazla cephede eriyecek tüm rakipler. Herkes TFF ve mhk üzerinde kendi elemanları üzerinden etkili olmak isteyecek. Kargaşa sadece ve sadece daha iyi ve şanslı olana yarayacak.
Bu dönem teşviğin birden fazla taraftan gelme ihtimalini arttırıyor. Bu da kaos demek, karambol demek.
İyi olanın kazanma ihtimali daha fazla böylesi ortamda.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memozcan
08.02.2020, 23:19
fenerin fiktürü kolay da cinconun ki nasıl?

ozzy!
08.02.2020, 23:20
maçın 90 dk tekrarını nereden izleyebilirim?

Enes Başkaya60
08.02.2020, 23:20
Fb nin haftaya deplasmanda Ankaragücü ile oynayacagi mac enterasan olabilir. Bizim MRA onlara bir kompakt tarife uygular umarim..

Ankaragücü MRA ile iyi yolda en kötü berabere kalacaktır...

SALDIRAY
08.02.2020, 23:21
2.yarı hiç de fena değildik abi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet ama şampiyonluk istiyorsak, çaresiz takımlara top bile oynatmamamız gerekiyor

trbzonsporlu
08.02.2020, 23:23
fenerin fikstürü çok kolay algısı bence bizim işimize gelir.. fennerde rahatlık sağlar.. ligin en zayıf takımlarından biri bugün bizi elek etti ilk yarı saat.. artık öyle kolay maç yok.. biz feneri yendik, fener ibbyi.. durum bundan ibaret şu anda..

aynen. haftaya ankaragücü fener maçı kolay mı olacak yani. ankara bu hafta 3 puan aldı dolu tribünler onünde oynayacak. feneri cok zor mac bekliyor bu hafta da.

exelans_25
Kesinlikle bugun cok kotuyduk takimda orta sahada yine kocaman bosluk vardi bu sekilde sampiyonluk imkansiz he bi de o kadar ustumuze oynuyorlar ki hakemler bizi bir dahaki maclarda katlederse sasirmayalim

memozcan
yalnız bu nwakeme jailsonu çalım manyağı yapar..

Ahmet Hamza
08.02.2020, 23:26
İlk yarı çok kötüydük ama ikinci yarı fena değildik. Tabii ki daha iyi olmamız gerekiyor ama hava şartlarını da göz önüne almak lazım. Enseyi karartmaya gerek yok. Şampiyon olacağız bu sene.

Muhammed Ayaz
08.02.2020, 23:30
Ali Koça emzik.
Ali Koça mama.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
08.02.2020, 23:31
https://mobile.twitter.com/mehmetucum/status/1226222189004967936
Trabzonlu siyasilerin aciklamalarina yardiranlara gelsin

bilgehan83
08.02.2020, 23:32
Semih puştu yine bize salladı laf arasında ikinci başkan seviyesinde mikrofonlara açıklama istiyorum bileğe tendona vurmaları gösteren videoyla pislik it

Tahir61
08.02.2020, 23:33
taraftarını motive edip bir arada tutmak ve kendi rezilliklerini örtmek için bir düşman yaratma peşinde bu şikeciler.
bjk kendi halinde geseye ara sıra taş atıyorlar istedikleri ortam oluşmuyor. taraftarının siyasi eğilimini de göz önüne alıp bize siyaset üzerinden çatıyorlar.
"birileri bizim transfer yapmamızı istemiyor"
"birileri ortalık karışsın istiyor"
"birileri bizi bitirmek istiyor"
" 3 temmuz fetö hala bitmedi"
hebele hübele
afkurun sözü bize getiriyorlar.

"kaptanı ozan tufan açık futbolcuları tolga ciğerci deniz türüç stoperi jailson olan bir takım şampiyon olamaz" başkanım diyemiyor hiçbiri.
trasnfer yapamıyoruz diye afkuruyorlar. bizim tüm takıma harcadığımız parayı zanka-rami ve felaette denen herife harcadılar. tarenerodan sonra comolliye tonla para yedirdiler. ama çıkıp kimse koç'a bir şey demiyor. neden çünkü damat Trabzonspor'a destek oluyor.
elinde delil varmış da bilmem ne. çıkar ulen o zaman. delil dediği de bakanın Trabzonspor formalı pozları, prag maçındakigol sevinci. milletevillerinin tvitleri.
formalı pozları biz sizden gördük, cumhurbaşkanını divana çağırıp alkışlamayı sizden duyduk. siyaset diye ağlayacak en son sizsinz.
amatör ligde olmanız gerekirken yasalara varıncaya kada rdeğşiklik yapıp size konuşma fırsatı verenleri Allah'a havale ediyorum.

böyle ağlata ağlata koyacaz size. afkura afkura kaçınılmaz sonu göreceksiniz.

daha durun Berat Albayrakı kutlamalara çağıracaz :)

Gençler de gitti kaldı 14.
2010-2011'deki maçı andırdı.
mikrofonlarda bize sallayıp arkadan ekip biçer bu şikeciler
futbol kötüymüş umrumda değil. üç puanı alıp geç.
maçın adamı da obi idi.
seninleyiz obi.

OrkHun
08.02.2020, 23:36

içerde gs, sivas; dışarıda a.gücü, antalya, gençler, beşiktaş.. hepsinde puan kaybı potansiyeli var. bunlardan max 3'ünü kazanırlar. diğer maçlardan da sürpriz bir kayıp çıkar kesin. ben 13'te 9'un üstünü mümkün görmüyorum. gustavo'nun sakat veya cezalı olacağı bir durumda da direkt mala bağlarlar zaten.

Veysel
08.02.2020, 23:40
Puan durumuna bakınca bir gülme geliyor :D

Adem Akyüz'
08.02.2020, 23:41
İlk yarı çok kötü oynadık. İkinci yarı nispeten daha iyiydik. Kötü oynarken kazanmak önemlidir. 2 haftadır böyle gidiyoruz ama bir yerde patlarız. Biraz toparlamamız gerekiyor.

Oğuzhan Fidan
08.02.2020, 23:42
ciddi ciddi 2011 de şike yapıldığı nasılda alenen belli oluyor.. yazık .. şerefsizler hadi şike yapsanıza :)

Anıl C
08.02.2020, 23:42
maçın 90 dk tekrarını nereden izleyebilirim?

Gece 1 gibi tekrarı olur muhakkak bein'de.. Belki de 23 civarı.

Oruç
08.02.2020, 23:44

Fikstür avantajı falan hikaye. Maçtan önce de yazdım normal maç olursa Alanya puan kaybetmez diye. Öyle de oldu. Sivas ve Başakşehir'i içeride yenebilirsek Allah'ın izniyle ipi en önde göğüsleyeceğiz.

Cemzirih
08.02.2020, 23:47
Agalar mevzu ile alakasizda su ali koc u destekleyen bi febe linile hararetli tartismadayim ahmet aga oglundan onceki kadro ve maas transferler ve sonra ki buna benzer bazen listeler paylasiliyor olan varmi acaba ?

Fanatik34
08.02.2020, 23:50
Saha sartlarini gözönüne alarak daha degisik bir karoyla cikabilirdik, keza macin ilkyarisi bununla ilgili cok problem yasadik. Maci konusmak gerekirse, Sosa insallah düzeltir kendini, yoksa problem büyük. Yeni gelen stoperler takimi Taktik anlamda ileriye götürebilirlerse, bazi maclarda cok daha rahat galibiyetler aliriz.

O kadar serefsizin icinde Halis Özkahya ve Hüseyin Göcek gercekten iyiniyetli Hakemler ama vasatlar. Bugünde Sörloth´un pozisyonunda, VAR odasinda görüntülerin Hüseyin Göcek´e degisik bir sekilde sunuldugunu tahmin ediyorum. Perreira´ya havada atilan dirsegin karsiligi da kirmiziydi ama Hüseyin Göcek kolay kolay kirmizi cikarmayan bir Hakem, o yüzden yadirgamadim. Yoksa NDIaye´de kirmizi görebilirdi.

Ama Sikebahce macinda resmen adamlarin iki penaltisi verilmemis, olmayan ise verilmis..saka gibi..GS lobisi diyelim.

Eziktas macinda ise faciayi gördüm. Kapali olan ele penalti calan, hemde pozisyonun ofsayt olmasi..bunu konusan hic kimse yok!!!

Yani bu Lig nasil biter, merak ediyorum. Oyuncularimiza pozisyonlarda fazla tepki vermedikleri icin kiziyorum ama bu sartlarda, belki de böyle olmalari daha iyi..bilemiyorum

Timur Mikhail
08.02.2020, 23:55
Ne ağlıyorlar be ne ağlıyorlar biz yıllardır dograndik otekilestirildik neredeydiniz ? Şimdi tuttu bir ağlama. Yenilemeyide öğreneceksiniz, hakemleri yenmeyide.
1 gecede yasa çıkarıldı bu ülkede.. dünü unutmadan yolumuzda bir uyurgezerin umursamazligiyla yurumeliyiz.

Gürkan Asma
08.02.2020, 23:56
Tek bir tane penaltı vermedi hakem, curcunaya bakın. Bunların yaptığı bu algıya tüküreyim ben. Bugün ki maçta bunlardan daha çok doğrandık.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2020, 23:58
Pektemek in pozisyonu net penaltı falan değil. Son derece gri pozisyon.
Kendi takım arkadaşı uzaklaştırıyor, adam düşüyor topla kolun temas anında.
Bu pozisyonda tartışmasız penaltı diye böğüren ancak fenerlilerdir.

Bizim penaltıya penaltı değil diyen de bunlar.

Kadir Aydın
09.02.2020, 00:02
Bu alanya bizi yener yalniz.

gurur6134
09.02.2020, 00:06
Agalar mevzu ile alakasizda su ali koc u destekleyen bi febe linile hararetli tartismadayim ahmet aga oglundan onceki kadro ve maas transferler ve sonra ki buna benzer bazen listeler paylasiliyor olan varmi acaba ?

Zaman kaybi arkadas h de gec ugrasma tecrubeye dayali tavsiyedir

CİVELEK.61
09.02.2020, 00:06
Bizim macta Hüseyin Türkmen'in aşil tendonuna bir müdahale var ki 2 kere kırmızı kart.
Sörloth'un pozisyonundan çok daha gaddarca.
Hakem görmez tamamda Var bunu görmemesi mümkün değil.
Zaten Hüseyin'e yapılan penaltıyıda hakem vermedi ama Var hakemi baktı ki "Bi kırmızı vermedik bunu da vermezsek Anamızı bellerler"
Mecburen verdi.
Zira pozisyon Türkiyenin gelmiş geçmiş en açık penaltılarından.
Hüseyin'e yapılan penaltı da rakip sarı gördü mü onu hatırlamıyorum.

bordomaviask
09.02.2020, 00:09
Beyaz tv de ertem ve sinan engin çok güzel konuştu.

ozzy!
09.02.2020, 00:13
sörloth pozisyonunda oyuncunun yumruk atma çabası var, sörloth kendini savunup sadece itiyor öyle aman aman bir şey yok.. bir maç dışında ceza alırsa skandal olur.

Enes Başkaya60
09.02.2020, 00:13
Beyaz tv de ertem ve sinan engin çok güzel konuştu.

Aynen bende şaşırdım çok iyi konuştular ne alakası var siyasetle diye farklı taraflara çekiliyor diyor...

Trabzonspor 61
09.02.2020, 00:14
Sörlothun cezası kalkmalı. Ya da en fazla 1 maç almalı.

ilelebeTS
09.02.2020, 00:17
Hamza da saçmalamış. Hüseyin'in ayağı gidiyormuş rakibe. Gözlük tak bir daha izle.

gurur6134
09.02.2020, 00:21
Hamza da saçmalamış. Hüseyin'in ayağı gidiyormuş rakibe. Gözlük tak bir daha izle.

Hamza sifo ismail aykut hatta ertugrul saglam bunlarin isi haksiz yere aglamak zaten hep ayni adamlar onlarca ornegi var gecmisden bu yana..

Kemal Duru
09.02.2020, 00:26
Bu alanya bizi yener yalniz.

Ben sizin gibileri anlayamıyorum. Ümitsizlik yaymaktan başka yaptığınız bir şey yok. Bu sezon her şey Trabzonspor'un elinde ve en iyi kadro da bizde. Kötü bile oynasak kazanmayı biliyoruz. Sizin beklentiniz ne acaba?

İskender Çakmak
09.02.2020, 00:26
Öncelikle ilk yarı hiç bir şey oynamadık. İkinci yarı ise gençler topu bize bırakarak kontra kollamak istedi. Fakat o yapmak istedikleri bize yaradı.
Çünkü top bizdeyken takım daha iyiydi. Penaltı olmasa bile gol atacağımıza emindim.

Sosa bu maç isteksiz geldi gözüme. Belki yanlış görmüş olabilirim ama kafasının rahat ettirilmesi şart.

Sorloth'a yapılan harekette bazı insanlar ne olursa olsun bunu yapmamalıydı falan diyorlar. Ben çok açık söyleyeyim. Eğer ben Sorloth'un yerinde olsam o adamı öldürürdüm. Başka da sözüm yok o pozisyon için.

Hüseyin için de bir şey yazmak istiyorum:) geçen hafta Muriqi ile savaşmasını tebrik etmiştim. Fakat bu maç öylesine 2 hata yaptı ki bundan sonra forma verilmese kimseye bir şey diyemez.

mawro61
09.02.2020, 00:30
Şampiyonlukta rakibimiz gs olacak gibi görünüyor.
Oynadığımız futbol ve rakiplerin bize olan çirkefliği,hakemlerin basit takdir haklarında bile ne klüpten ne de taraftardan çekinmeden aleyhte verdiği kararları görünce; bunlarla biz baş edemeyeceğiz diye düşünüyorum.
Mesela sivaslı topçu, yarın başka bir maçı var ama aklı bizde.
Bjk'ya verilen penaltı skandal, ama konu bizim penaltı.
Adam sörloth' a adeta saldırıyor ama konu bizim oyuncunun hareketi vs vs.
Şu an teşvik primleri havada uçuyordur, fikstürde zor.
Fener boş atıp tutuyor ama gs icraat konusunda daha tehlikeli gibi.

odyseuys
09.02.2020, 00:31
hüseyin hoca ne okudun yahu :))

https://twitter.com/i/status/1226231774776320001

cyberentalpi
09.02.2020, 00:31
Yani bu kadar yüzsüz gerizekalı algı kasan bir camia olamaz.
Alt tarafı adam kolunuda çekiyor üstelik. Diğer iki alanya penaltısı net.

Ama başarılı oluyorlar.
Yahu sorloth u biçtiler resmen. tamam anlıyorum sorloth da kırmızı görsün ama o emek katili fabricop mudur nedir neden gormuyor
Yahu bu 2 oldu
Gecen nwakeme kırmızı gordu fb macında yok. Hemde cok haksız

Şimdi de agır otesi tahrih var. Bence sivas macında olmalı
Göcek etkilendi. penaltıda çok itiraz olunca bence toplamaya çalıştı. yada var ibnelik etti.

kayseriliyiz
09.02.2020, 00:32
Bu fbnin baskani ne kadas bos bir insan ya.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Sacit
09.02.2020, 00:36
Bu defans kötüye gidiyor. Bu işi kim çözecekse hemen yapsın
Bu savunma ile nereye kadar gideceksin?

hüseyin türkmen olmuyor da niye ısrar ediyorsun?
Her maç en az 4-5 pozisyon vermek ne demek oluyor?

Sörlot'a iki üç kez tekme atmak sarı kart ama Sörlot rakibi itince kırmızı kart vay be
Senin topla alakan yok ama kırmızı kart ben görüyorum
Bu hakemlerden olmayacak!

Mehmet Cihan Kocaman
09.02.2020, 00:38
John Obi Mikel...
Çok büyük oynadı bugün.

Enes Başkaya60
09.02.2020, 00:38
Ertuğrul DOĞAN çok sağlam açıklama yapmış sosyal medya hesabından...

memozcan
09.02.2020, 00:40
bu cincon gene lige ayar çekiyor olabilir.. bunların bizimle maçı ligin sonunda onların sahasında.. bizi havada karada harcıyor bunlar.. o yüzden şimdi fenerle bizi kırdırıp aradan sıyrılabilirler..

Trabzonspor 61
09.02.2020, 00:41
Ertuğrul DOĞAN çok sağlam açıklama yapmış sosyal medya hesabından...

Ne demiş

SZYMEK55
09.02.2020, 00:47
John Obi Mikel...
Çok büyük oynadı bugün.

Katılıyorum. Ancak genel olarak şu çok net ki, Ndiaye takımı oyun olarak resmen 2 gömlek yukarı çekti

memozcan
09.02.2020, 00:51
akan oyunda gol bulmak artık zorlaşacak.. bu durumda duran toplar devreye giriyor.. bu gün duran topları çok iyi kullanamadık kanımca.. kaleye yakın yerdeki firikikleri mümkün mertebe guilherme kullanmalı.. sosanın gol yaptığı firikikler nispeten uzak yerden.. kesme atmakta zorlanıyor.. bu maçta ceza yayındaki frikiği guilherme'ye bırakmalıydı..

İsa
09.02.2020, 00:52
Herhangi bir takımın başka takıma karşı oynadığı futbol asla refarans değil.

Alanya vs hiç bir kadro mevcut kadrodan iyi değil.

Her haliyle ligin en kaliteli takımına sahibiz.

Oyun temposozmuş,rakibi boğamamaşız falan çok takılmayın.

Gerektiğinde skor almayı bilen kolay gol atabilen iyi bir takım var.

Bugün sahada rakibin bir gömlek üstünde futbol oynayan bir takım vardı.

İyi futbol,temiz galibiyet.

Bir aksilik olmazsa Sivas maçınıda rahat alırız.

Beşiktaş sahasında bizden bir puan alırsa başarılı sayabilirler kendilerini.

Murat KARAKURT
09.02.2020, 00:54
Sosa'yı hep övdük ama 3-4 maçtır saha içindeki hali sizleri de rahatsız ediyor mu?....Adam önünden geçiyor hamle yapmıyor...Hali bir garip....

AlperenAltun
09.02.2020, 00:55
Bu fb değil de gs biraz düşündürmeye başladı beni

yüregimts
09.02.2020, 00:57
Sosa'yı hep övdük ama 3-4 maçtır saha içindeki hali sizleri de rahatsız ediyor mu?....Adam önünden geçiyor hamle yapmıyor...Hali bir garip....
aynen öyle yürüyo kac mactır .Bunun sözlesme olayıyla alakası yoktur umarım

bilgehan83
09.02.2020, 00:59
Bünyamin gezer tam bir şerefisiz köpek

Mehmet Fatih Yavuz
Bünyamin gezer tam bir şerefisiz köpek

Gene ne diyor?

İsa

Profesyonel bir kulupte tahammül edilmemesi gereken bir durum.,

Yaşı,oyun alışkanlığı, sahadaki ağırlığı,havayı bozmama gayreti vs. bir sürü sebep sayılabilir görmezden gelmek için.

Ama sezon sonu planlamasında gözden kaçırılmaması gereken bir olumsuzluk...

B.Yiğit
09.02.2020, 01:02
yarın GS kazansın istiyorum. Şikecileri altına alsın, 2 hafta sonra maçları var birbirleriyle uğraşsınlar :D

bilgehan83
09.02.2020, 01:05
Bünyamin’e göre jailsonun pozisyon penaltı değilmiş var işgüzarlık yapmış

taha küçük
09.02.2020, 01:07
Adamı asıl yerinde oynatmıyoruz asıl sıkıntı bu bence.

Oruç
09.02.2020, 01:08
yarın GS kazansın istiyorum. Şikecileri altına alsın, 2 hafta sonra maçları var birbirleriyle uğraşsınlar :D

Kazanırlar zaten. Kasımpaşa, Konya ve Kayseri ile birlikte düşecek takım görüntüsünde. Umarım Konya ile birlikte düşerler.

batu94
09.02.2020, 01:11
Şikecileri her zamanki gibi algının kralını yapıyorlar. Hayır işin kötü tarafı bunlara inanıp bizim önümüzü kesmeye çalışacaklar ki biraz biraz deniyorlar gördüğümüz üzere. Biz de çok iyi top oynamadık doğruya doğru, ama en iyi adamımızı etkisiz hale getiriyorlar bir şekilde.

Hüseyin Hoca da bir şeyler yapması lazım. Takım ne koşuyor, ne mücadele var. Daha birinci dakikadan itibaren bitse de gitsek kafasında hepsi. Dışarıdan ben öyle görüyorum. Topu tutamıyoruz ve sürekli pozisyon veriyoruz. İlk yarıda adam boş kaleye atsa maçın hikayesi çok başka olacaktı. Bu futbol şampiyon takım futbolu değil. Bir sıçrarız iki sıçrarız sonra takarlar çelmeyi...Futbolcular kendine gelsin bir an önce.

Sacit
09.02.2020, 01:11

Sosa bunu alışkanlık haline getirdi
Rahat tavırları can sıkıyor!

Koşmazsan sana kimse ekmek vermez
Daha çok koşması gereken yerde hiç umursamıyor
Keyfine göre mi oynuyor anlamadım!!

Gelecek sezon için kötü sinyal

Oruç
09.02.2020, 01:12

Sosa'nın acilen stoperlerin önüne geçmesi lazım. En iyi orada oynuyor. Hoca bu yanlıştan dönmeli.

erenslash
09.02.2020, 01:13
fener ne ağladı di mi?

:))

yaaa 2011 şike yılı +bugün sorlothta yapılan müdahaleye hakemin kart çıkarmaması

bir sürü haksızlık yapıldı ilk devre bu devre bize senelerdir yapılıyor ayrıca fener baya şanslı alanya maçına baktım ikisi de net penaltı

Trabzonsporun kollandığını sanıyorlar :D Trabzonsporun korunmuş hali buysa yandık valla cidden

ne kadar gereksiz kart varsa bize çıkıyor

serdarın kırmızısı ne oldu fenerliler?

yazık ağlayarak şampiyon olmak istiyorlar

ligden çekileceklermiş... şaka gibi :D

bence ligde biz de dahil ne kadar takım varsa çekilsin ki fener tek başına oynasın boş sahada

Trabzonspor kadar hakemler tarafından doğranan bir klup yok şu ülkede bunu kimse anlamaz

Oruç
09.02.2020, 01:18
Maçın tekrarı şu anda beinsports 1'de.

Berke6198
09.02.2020, 01:22
Maçın full halini bulabileceğim bir hap var mıdır özelden şutlasanız :)

TS61_NL
09.02.2020, 01:27
Ne ağlıyorlar be ne ağlıyorlar biz yıllardır dograndik otekilestirildik neredeydiniz ? Şimdi tuttu bir ağlama. Yenilemeyide öğreneceksiniz, hakemleri yenmeyide.
1 gecede yasa çıkarıldı bu ülkede.. dünü unutmadan yolumuzda bir uyurgezerin umursamazligiyla yurumeliyiz.

Içimden geçenleri yazmışsın, tebrik ederim renkdaşım. Önceden hakem kararların geri dönüşü olmadığından hakemler istedikleri takımlar lehine penaltı uydururdu yada ofsayttan gollerini sayardı sonra sana geçmiş olsun. Bu mevzuda geçmiş yıllarda en çok canı yanan takım biziz en çokta faydalanan takımların başında gelende şikeciler. Adamlar vakti zamanında bizi 50 kere hile ve hurda ile yendiler o da yetmedi şike yaptılar ve yasa çıkartılıp kurtarıldılar. Ama şu son haftalardaki ağlamaların cidden haddi hesabı yok, iyice mala bağladılar...ne diyelim, ağlamaya devam, beter olun...ahımız var ahımız...

artvints
09.02.2020, 01:35
İki bekimiz de kötü oynadı. Candeias'ı yıldız yaptık. Yarın öbürgün emre kilinc, visca gelecek karşımıza daha dikkatli olmamız lazım.

yorumsuz6117
09.02.2020, 01:42
Sörloth'a 2 maç ceza verilir itiraz edilir 1 maça düşer Sivas maçında oynar, normal şartlarda olması gereken bu..

Yiğit Gayretli
09.02.2020, 01:42
Devre arası geldiğinde "Bizimkiler konsantrasyon sorunu yaşıyor." yorumu yapmıştım. Maç sonunda Uğurcan da aynı şeyi söyledi. Hava şartlarından kaynaklı olarak odaklanmakta sorun yaşadık dedi.

Maçın tekrarını izleyebilirsem kendimce gördüğüm ayrıntıları da yazmaya çalışırım yarın.

Enes Başkaya60
09.02.2020, 01:44
Devre arası geldiğinde "Bizimkiler konsantrasyon sorunu yaşıyor." yorumu yapmıştım. Maç sonunda Uğurcan da aynı şeyi söyledi. Hava şartlarından kaynaklı olarak odaklanmakta sorun yaşadık dedi.

Maçın tekrarını izleyebilirsem kendimce gördüğüm ayrıntıları da yazmaya çalışırım yarın.

Bekliyoruz kankim...

Sezgin Öztürk
09.02.2020, 01:47
Öncelikle ilk yarı hiç bir şey oynamadık. İkinci yarı ise gençler topu bize bırakarak kontra kollamak istedi. Fakat o yapmak istedikleri bize yaradı.
Çünkü top bizdeyken takım daha iyiydi. Penaltı olmasa bile gol atacağımıza emindim.

Sosa bu maç isteksiz geldi gözüme. Belki yanlış görmüş olabilirim ama kafasının rahat ettirilmesi şart.

Sorloth'a yapılan harekette bazı insanlar ne olursa olsun bunu yapmamalıydı falan diyorlar. Ben çok açık söyleyeyim. Eğer ben Sorloth'un yerinde olsam o adamı öldürürdüm. Başka da sözüm yok o pozisyon için.

Hüseyin için de bir şey yazmak istiyorum:) geçen hafta Muriqi ile savaşmasını tebrik etmiştim. Fakat bu maç öylesine 2 hata yaptı ki bundan sonra forma verilmese kimseye bir şey diyemez.
Gençler ikinci yarıda topu bize bırakmak istemedi.Oyuncular ilk yarı nasıl olsa kazanırız havasında çıktılar maça fakat rakibin dirençli oyunu sert oyunu bizi oldukça zorladı.Devre arasında yapılan konuşmalar takımı uyandırmış olacak ki ikinci yarıda oldukça istekli bir oyun vardı...Maçın dönüm noksatı Nadir'in ilk yarı kaçırdığı boş kale pozisyonuydu.

battle symphony
09.02.2020, 02:00
Ne olursa olsun dikkatli olmamız gerekiyor. Hadi Sorloth'a bir şey diyemem adama bildiğin 2 tekme var bir de tutmayan yumruk ama Ndiaye bildiğin kafa attı rakip oyuncuya. Kırmızı verilse bir şey diyemeyiz, Serdar'ın pozisyonundan da net attı kafayı. Ayrıca takım oy-na-ya-mı-yor. Bir yorumcu var adını bilmiyorum Sosa 35 yaşında iç oynayamaz dedi, Mikel de zaten defans önü oyun kurulumunda yeterli değil şeklinde konuştu çok haklı. Eğer 4-3-3 oynayacaksak

---------Sosa-------
-Guilherme--Ndiaye--

Şeklinde oynamalıyız eğer Guilherme kanat oynayacaksa Parmak orada denenebilir bu sezon performansı yeterli olmasa da. Şu baklava saçmalığı zaten son bulmalı, denediğimiz dönemlerde net kötü oynuyoruz.

Tamam istediğimiz futbolu oynamadan buralara geldik ama kesinlikle böyle gitmez.

ilelebeTS
09.02.2020, 02:04
Maç heyecanıyla, stresle anlaşılmamış yine. Maçın tekrarına bakınca ilk yarı da oyunun kontrolü bizdeymiş. Verdiğimiz pozisyonlar bireysel hatadan. Boş kaleye atamadıkları pozisyon var işte. Bir de Uğurcan'ın çıkardığı şut.

Oğuz ZEYTİN
09.02.2020, 02:07
(Top yaparken ve topu karşılarken) Yavaş/ağır/temposuz oynuyoruz. Ve bence uzak yerleşiyoruz. Topu rakibe bıraktık bırakmadık tartışmasını geçelim. Alt sıradaki takımın da tepedekinin de, iceride de dışarıda da top oynamasına müsaade ediyoruz. Evet, bu oyunla sonuç aldık mi? Aldık. Çünkü kaliteli oyuncularımız var. Yirminci hafta olmuş, bu saatten sonra oyunu geliştirmek güç... Çalışmak lazım.

Adamlar boş kaleye atsa, bugünkü tembellikle maçı çevirmek zorlaşırdı. Öyle kontra mı yenir?

Kırmızı kart haksız ve ağırdı. Nwakeme'ye çıkan kırmızıyla birlikte düşününce, bugünkü ucuz penaltı için vicdan yapamayacağım.

Takımımız dışındaki gündemle alâkalı sunu söyleyeyim: Bir ülke düşünün, taç hırsızlığını konuştuğu kadar şikeyi konuşmadı. Herkes bu sene Trabzonspor'un şampiyon olabileceğinin farkında. Tıpkı 2010-11 gibi, penaltılar irdelensini hatırlarsınız. Şimdi bir benzeri kırmızı kartlar, localar, transferler irdelensin... İşte o basit penaltıya eskiden olsa üzülürdüm. Veya Alanyalı'nin eline çarpan topa penaltı derdim. Artık demiyorum. Oyunun kuralı 2011'de değişti. Bizde vicdan bırakmadılar.

Ali Koç demisti ya: Artık barış yok. Haklı. Artık barış yok. Çoktan çok, azdan az gitsin!

CesurHamsi
09.02.2020, 02:44
Bugun oncelikle bence cok kotu oynadik..
Asiri derecede etkisizdik ve Huseyin Turkmenin hatalariyla az kalsin bu maci kaybedebilirdik..
Abdulkadir Parmakin girmesi de cok gereksizdi, ama oyle de boylede kazandik.
en onemlisi de bu bence ama hatalardan ders cikarmak lazim, daha nekadar dayancaz bu HT4de?

Ertan OKUMUŞ
09.02.2020, 02:56
Şimdi kırmızı kart pozisyonu an baktım da bu sefa yılmaz çok şerefsizmiş harbiden,dünyanın parasını kazandığı kulübüne yaptığı çirkefliklere bak şerefsizin [emoji2959][emoji2959]

~UniCef~
09.02.2020, 03:46
Bugünkü ilk yarin son 2 yilin en kötü ilk yarisi olmasi gerek. Riza Calimbay TD oldugu zamanlari hatirlatti. Cok hizli bir sekilde takim daha iyi oynamali. Guilhermeye verilen degeri ben anlamiyorum. Öyle abartilgi gibi bir oyuncu degil. Su an icin konusuyorum.

Sosa cok ama cok kötü. Hüseyin zaten berbat ötesi. Perreira ile sözlesme asla uzatmam. Novakta cok iyi degil. Yani takimda sacma sapan bir düsüs var.

Ilk 11`de 3-4 sakat oldugu zaman dahi daha iyi bir futbol oynuyorduk. Su Genclerbirligi maci gözümü cok korkuttu.

~UniCef~
09.02.2020, 03:48
Hüseyin icin de hoca degil söylemleri baslamis. Ne bos bir taraftara sahibiz.

DeAgLeMaNyAq
09.02.2020, 07:46
Sörloth'a 2 maç ceza verilir itiraz edilir 1 maça düşer Sivas maçında oynar, normal şartlarda olması gereken bu..

Yakın zamanda yaşanmış benzer ama birebir aynı olmayan Elneny Kayode pozisyonu var. Antep BJK maçında Kayode'nin dirseğine Elneny sinirlenip tekme savurdu. Ancak Sörloth'un pozisyonunda hem Baiano'nun birden fazla hareketi var hem de Sörloth'un herhangi bir tekme veya yumruğu yok. Normal şartlarda bu tip itmelere kırmızı kart verilmez fakat hamlenin yüze doğru gelmesi ne yazık ki işi bozdu. Kanaatimce Sörloth muhtemelen şiddetli hareketten PFDK'ya sevk edilecek. Akabinde alt sınırdan yani 3 maçtan ceza alacak. Normal şartlarda tahkim bu kararı haftaya karara bağlardı lâkin hafta içerisinde kupa maçının olması sebebiyle Cuma veya Cumartesi bu konuyla ilgili toplanması gerekir. Nihayetinde Tahkim kurulu ya kararı aynen onayacak, ya da sevkin maddesini değiştirip 3 maçtan 1 maça düşürecek ki bu çok zayıf ihtimal. Kaldı ki Elneny'nin kararında da tahrik indirimi yapılmamıştı. Buradaki sıkıntı şiddetli hareketin cezasının 3 maçtan başlaması. Yakın zamanda 2 maç ceza alıp, 1 maça indirilen kararlara baktığımda genelde hepsinin pozisyon icabı yapılan hareketlerden kaynaklı olduğu gözüküyor. O yüzden Sörloth'un hareketinin buna sokulacağını pek zannetmiyorum...

Geçmiş kararlara baktığımızda PFDK'nın Tahkim'e bırakmadan tahrik indirimi yapabildiğini görüyoruz. Ancak nedense bazı kararlarda PFDK doğrudan buna girmeyip, tahrik indirimini Tahkim Kurulu'na bırakmış. İşin özü PFDK 3 maç ceza verip, tahrikten dolayı bunu 2 olarak açıkladığı takdirde, Sörloth cezasının yarısını kupa maçında çekmiş olacağından kalan cezanın ertelenmesi için tahkime başvurulacaktır. PFDK tahrik konusuna girmezse de bu sefer tahkimde hem tahrik indirimi hem de erteleme istenecektir. Erteleme olayı çok fazla uygulanmasa da geçmişte örnekleri mevcut. Hatırlanacağı üzere bu erteleme olayı ilk geldiğinde çok yanlış bir şekilde uygulanmıştı. Gökhan Zan mesela cezasını hiç çekmeden cezası ertelenip bir sonraki maça çıkmıştı. Daha sonradan talimat değiştirildi ve cezanın yarısının infaz edilmesi gerekliliği şart konuldu. Dolayısıyla Sörloth'a 2 maç ceza gelirse, kalan 1 maç cezasının ertelenme şansı var. Ha bu erteleme gerçekleşirse de hem rakibimizin Sivas olması hem de zirvede olmamız sebebiyle FB tarafından yine büyük bir algı operasyonu yapılacaktır...

ccd6167
09.02.2020, 08:11
Bugün itibariyle ligin en az gol yiyen 2. Takımı ve en çok gol atan takımıyız.

bence bu istatistik bizi şampiyon yapar.

rakibe boş kale hariç pozisyon vermedik gibi birşey

Murathan
09.02.2020, 08:44
penaltının basit olduğunu düşünenler var. pozisyonu dikkatli izlesinler. hüseyinin bacağının hizası topa vurmadan evvel de vurduktan sonra da aynı, gençlerli topçu ise hizayı düşürüp darbeyi indiriyor. yani hüseyinin bacak değil, gençlerlinin bacak geliyor. net penaltı.
18571
18572

AlperenAltun
09.02.2020, 09:20
Dün GB bizi resmen biçti. Böyle sert oynayanları gerçekten anlamıyorum. Karşındaki meslektaşın onun meslek hayatını bitirmeye yönelik hareketlere ne gerek var. Ayrıca hakem de bu sertliğe çanak tuttu neyse sivası sörloth olmadan nasıl geçecez bilmiyorum hayırlısı.

Sadettin_
09.02.2020, 09:44
Yakın zamanda yaşanmış benzer ama birebir aynı olmayan Elneny Kayode pozisyonu var. Antep BJK maçında Kayode'nin dirseğine Elneny sinirlenip tekme savurdu. Ancak Sörloth'un pozisyonunda hem Baiano'nun birden fazla hareketi var hem de Sörloth'un herhangi bir tekme veya yumruğu yok. Normal şartlarda bu tip itmelere kırmızı kart verilmez fakat hamlenin yüze doğru gelmesi ne yazık ki işi bozdu. Kanaatimce Sörloth muhtemelen şiddetli hareketten PFDK'ya sevk edilecek. Akabinde alt sınırdan yani 3 maçtan ceza alacak. Normal şartlarda tahkim bu kararı haftaya karara bağlardı lâkin hafta içerisinde kupa maçının olması sebebiyle Cuma veya Cumartesi bu konuyla ilgili toplanması gerekir. Nihayetinde Tahkim kurulu ya kararı aynen onayacak, ya haksız tahrikten takdiri indirimle 2 maça düşürecek ya da sevkin maddesini değiştirip 3 maçtan 1 maça düşürecek ki bu çok zayıf ihtimal. Kaldı ki Elneny'nin kararında da tahrik indirimi yapılmamıştı. Buradaki sıkıntı şiddetli hareketin cezasının 3 maçtan başlaması. Yakın zamanda 2 maç ceza alıp, 1 maça indirilen kararlara baktığımda genelde hepsinin pozisyon icabı yapılan hareketlerden kaynaklı olduğu gözüküyor. O yüzden Sörloth'un hareketinin buna sokulacağını pek zannetmiyorum...Karar Erzurum maçından sonra çıkarsa ,
Erzurum maçı cezalı maçlardan sayılacak mi ?
Yoksa sadece karardan sonraki maçlar için mi gecerli

LANGARA
09.02.2020, 10:03
Karar Erzurum maçından sonra çıkarsa ,

Tedbirli olarak sevk edilecektir yüksek ihtimal. Karar çıkana kadar oynayamaz. Oynamadığı maçlar cezadan düşer

nbay
09.02.2020, 10:14
3 maç gelir ceza .
Tahrikmis falan bunlar ne zaman dikkate alındı ki ?
Pfdk bu tarz indirimlere ya da basvurulurda lehimize çıkabilecek kararları veremez fb bu kadar bağırıp çağırdıkdan sonra.
Zaten her yer alev almış. Hakli durumlarda bile bir sonuç alacağımızı düşünmüyorum.
Ceza 2 ye düşse bu sefer bjk bağıracak çünkü onlara karşı oynamış olacak. Zaten onlarda göztepe maçının iptalini beklemedeler. Bir de böyle bir karar da onlarda iyice bağırmaya başlarlar. Elneny pozisyonunu onlar için yeterli bir örnek kaldı ki.
Federasyon eline yüzüne bulaştırdı bu sezonu,hakemler cok kötü.herkese kötü burda haksızlık etmeyelim. Sezon sonunu nasıl getircez allah bilir .

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 10:18
PFDK şayet Sörloth'a 3 maç ceza verirse,

2011'deki gibi,

Şampiyon olmamamız için kurulduğunu düşündüğümüz saha dışı tezgahların gerçek olduğuna emin olacağız.

Alex'e en fazla 2 maç verilmelidir:

1- Yediği ard arda 3 tekmeden dolayı insani/vicdani olarak
2- Fabricio denilen katilin sarı kartla bu cinayet girişiminden kurtulmasından dolayı

Katilin suçu yok mu?

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 10:21
K.oç bizim önümüzü kesmek için havlayıp duruyor.

Ağlayın ulan pislik camia

Eze eze geliyoruz her hafta

Dereli
09.02.2020, 10:21
Gençlerbirliği topçularına kim gaz vermiş bu kadar. Ne kadar ahlaksızca hareketler yaptılar anlamak mümkün değil. Birilerine mi sevimli görünmeye çalışıyorlar. Amaçları nedir?
Bu kadar cahili bir araya toplamak harbiden zor iş.
Hepsinin yüzünde hakkımız yeniyor ifadesi sahada yapmadıkları kalmadı.
Sen önce oynadığın futbola bak ondan sonra kaprislerini yap.

Yazıklar olsun ya. Bunları kim bu kadar şımartmış orayı netlemek gerekli.

yasin196761
09.02.2020, 10:24
Şota'nın dediği gibi Ne istiyorlar bu takımdan? Daha o kadar olmadık.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 10:26
Gençlerbirliği topçularına kim gaz vermiş bu kadar. Ne kadar ahlaksızca hareketler yaptılar anlamak mümkün değil. Birilerine mi sevimli görünmeye çalışıyorlar. Amaçları nedir?
Bu kadar cahili bir araya toplamak harbiden zor iş.
Hepsinin yüzünde hakkımız yeniyor ifadesi sahada yapmadıkları kalmadı.
Sen önce oynadığın futbola bak ondan sonra kaprislerini yap.

Yazıklar olsun ya. Bunları kim bu kadar şımartmış orayı netlemek gerekli.

Eski topçumuz Sefa ile kazma Toure bile ne hırslı oynadılar öyle
İnşaat işçileri sizi
Ne kadar teşvik aldınız?
Siz ancak bize karşı oynarsınız.
GB unutmuyoruz
Küme düşmesi bizim elimizden olur inşallah
Seneye Fabricio Akyazı'ya geldiğinde ona futbol oynatmak yok.

ÖmürKaradeniz61
09.02.2020, 10:32
Fener camiasının algı yapma nedenlerinden biride sözde Trabzonsporun kollandığını ima edip her hafta Trabzonsporun rakiplerini motive ettirmek.

Ertan OKUMUŞ
09.02.2020, 10:34
Eski topçumuz Sefa ile kazma Toure bile ne hırslı oynadılar öyle
İnşaat işçileri sizi
Ne kadar teşvik aldınız?
Siz ancak bize karşı oynarsınız.
GB unutmuyoruz
Küme düşmesi bizim elimizden olur inşallah
Seneye Fabricio Akyazı'ya geldiğinde ona futbol oynatmak yok.

2010-11 sezonunda şerefsizlik yapanlar şu an hangi liglerde oynuyor(biri hariç) görüyoruz zaten kardeşim.
Ben gençlerin de birkaç camiadan tepki göreceğini düşünüyorum

Varlıbaş61
09.02.2020, 10:47
Bizim taraftar 3 maç cezaya kendini hazırlamış. Helal olsun !!

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 10:49
Fener camiasının algı yapma nedenlerinden biride sözde Trabzonsporun kollandığını ima edip her hafta Trabzonsporun rakiplerini motive ettirmek.

Evet. Katılıyorum.
İlave olarak bu algı, hakem triosu ile VAR hakemlerini de etkilesin istiyorlar.

Oğuz B.
09.02.2020, 10:55
Saldırganı itmeseydi yumruk yiyecekti. Eleman 3 tekmenin üzerine yumruk savuruyor.

Yüze temas olayına gelince saldırganın boyu kısa olduğu için yüzüne geliyor eli yoksa orada kendini savunmaya çalışan bir mağdur var.

Ceza almamalı.

Antonio
09.02.2020, 10:57
Sörloth'un ayağında çatlak ve tendonda zedelenme olabilir diyorlar mr çekilecekmis.

Murat Keçeci
09.02.2020, 10:59
Zorlu bir deplasmandan üç puan aldık.Böylece fb maçından aldığımız üç puanı daha anlamlı hale getirdik.Galibiyet için oyuncularımızı tebrik ederim.

Maçı yorumlarsak;Ilk yarıda kontrollü bir oyun oynadık.Kontrollü oyun zaman zaman yerini gevşemeye bırakınca bir iki tane pozisyon verdik.Özellikle altıpastan dışarı atılan çok net pozisyon idi.Fiziksel açıdan iyi bir takımla oynadık.Birebirde adam eksiltmede zorlandık.Kontra atağa çıkarkende yeterince çoğalamadık ve ilk yarı bu şekilde bitti.

Ikinci yarı daha fazla sonuç odaklı oynadık.Tempoyu yükseltmeye çalıştık ve aradığımız golü bulunca rahatladık.Sonrasında da ikinciyi bulduk ve önemli bir deplasmandan altın değerinde üç puanla dönmüş olduk.

Maçın en iyisi obi Mikel idi.Rakip atakları durdurmada önemli katkı verdi.Baskı yediğimizde stoperlerin kademisine yerinde girişler yaptı.Top kazanma konusunda da iyidi.

Bu maçla ilgili artımız.Takım savunmamız eskiye oranla daha iyi durumda tabi daha da geliştirmek lazım.

Bu maçta ki eksimiz ise daha önceki maçlara benzer bir eksiklik, fiziksel kalitemiz teknik kapasitemizin altında.

Gelelim genel duruma şuan iyi bir konumdayız rakiplerimizin stres yapmaya başladığı yaptıkları açıklamalardan belli oluyor.Hakem üstünden oyunlar,taraftarımız üstüne oyunlar ve futbolcularımız üzerinden oyunlar oynamaya devam edecekler.Bu oyunlara gelmemeliyiz.fb maçında taraftarımız bu tuzağa düşmedi.Bu maçta ise futbolcularımız üzerine oyunlar başladı ve sörloth gibi önemli bir oyuncumuzu bir iki maçlığına kaybettik.Oyuncularımızda bu tuzaklara düşmemeli onların istedikleri bu.Hüseyin hocaya da bu konuda önemli görev düşüyor futbolcuları psikolojik yönden güçlendirecek çalışmalara da ağırlık vermeli.

homosapiens
09.02.2020, 11:07
Yakın zamanda yaşanmış benzer ama birebir aynı olmayan Elneny Kayode pozisyonu var. Antep BJK maçında Kayode'nin dirseğine Elneny sinirlenip tekme savurdu. Ancak Sörloth'un pozisyonunda hem Baiano'nun birden fazla hareketi var hem de Sörloth'un herhangi bir tekme veya yumruğu yok. Normal şartlarda bu tip itmelere kırmızı kart verilmez fakat hamlenin yüze doğru gelmesi ne yazık ki işi bozdu. Kanaatimce Sörloth muhtemelen şiddetli hareketten PFDK'ya sevk edilecek. Akabinde alt sınırdan yani 3 maçtan ceza alacak. Normal şartlarda tahkim bu kararı haftaya karara bağlardı lâkin hafta içerisinde kupa maçının olması sebebiyle Cuma veya Cumartesi bu konuyla ilgili toplanması gerekir. Nihayetinde Tahkim kurulu ya kararı aynen onayacak, ya haksız tahrikten takdiri indirimle 2 maça düşürecek ya da sevkin maddesini değiştirip 3 maçtan 1 maça düşürecek ki bu çok zayıf ihtimal. Kaldı ki Elneny'nin kararında da tahrik indirimi yapılmamıştı. Buradaki sıkıntı şiddetli hareketin cezasının 3 maçtan başlaması. Yakın zamanda 2 maç ceza alıp, 1 maça indirilen kararlara baktığımda genelde hepsinin pozisyon icabı yapılan hareketlerden kaynaklı olduğu gözüküyor. O yüzden Sörloth'un hareketinin buna sokulacağını pek zannetmiyorum...

Elneny pozisyonunda Kayode'nin tahrikinden önce Elneny'nin Kayode'ye tahriki var, ayağına iki kez müdahalesi var. İndirim maddesinin o yüzden uygulanmadığını düşünüyorum. Sörloth'un pozisyonunda ise Sörloth'un herhangi bir müdahalesi yok pozisyonda. Haksız tahrik maddesi bu pozisyonda da uygulanmazsa silsinler o maddeyi. 3 maç ceza gelir 2'ye düşer tahminim

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 11:11
Göçek'i VAR'a çağıran Bahattin ŞİMŞEK şerefsizi,

Neden olayın asıl faili, fitili ateşleyicisi Fabricio'yu da attırmasını istemedin?

Alex'in kırmızı görmesinin sebebi tabi ki sadece ŞİMŞEK değildir. Ard arda tekmeler atıldığında seyirci kalarak maçı durdurmayan Göçektir.

Neden olayın asıl faili, fitili ateşleyicisi Fabricio'yu da attırmasını istemedin?

Alex'in kırmızı görmesinin sebebi tabi ki sadece ŞİMŞEK değildir. Ard arda tekmeler atıldığında seyirci kalarak maçı durdurmayan Göçektir.

SİZ TALİMATLI HAKEMLERE RAĞMEN
K.OÇ'UNA RAĞMEN
PARAYA ve GÜCÜNÜZE RAĞMEN
ŞB MEDYASINA RAĞMEN

ALLAH'IN ADALETİ VE İZNİ İLE
ŞAMPİYON O-L-A-C-A-Ğ-I-Z.

CİVELEK.61
09.02.2020, 11:11
Hüseyin Hoca söylenecek herşeyi söyledi zaten.
Bu saatten sonra herkes bize karşı sert oynayacak.
Bu durumun psikolojisine alışmak,hazırlıklı olmak şart.
Hakemlerin bize karşı daha ağır müdaheleleri gelecek ilerleyen dönemde.
Herkes oturup sakin kafayla düşünecek.
Geçmişte yaşananlar değerlendirilecek.
Başımıza gelenler ve gelecekler masaya yatırılacak.
Bize karşı yapılacak hamlelere,sakinlikle gereken karşı stratejiyi uygulayabilmeliyiz.
Bu tecrübeleri çok yaşadık.

ccd6167
09.02.2020, 11:15
Valla çok ilginç oyunlar dönüyor gibi geliyor bana

ve bu işlerin başı ciddi manada gs var.

dün fb maçını izledim cisse tam bir katıksız gibi oynadı.

fb nin penaltısı verilse kimse nie verildi demez

sörlot atılıyor suçsuz yere hakem faul verse sörlot o hareketi yapmayacak

gs bu ülkenin en büyük örgütüdür

Mehmet BAŞ
09.02.2020, 11:21
Alanyaspor ve E.Bulut u tebrik etmek gerekir. Fb nin 2010/11 e göre sIke iliskisine girecek takim sayisi daha az..O kadar büyük bir baski kuruyorlar ki Kadiköy de puan kaybetmeleri olasi gelmiyor insana. Alanyaspor büyük is basardi. Umarim onlarla oynayacagimiz macta iyi olan biz oluruz ve kazanariz..

Alanyaspor'un arka arkaya üç maçını da izledim. Açıkçası çok iyi futbol oynadıklarını söylemek lazım.
Hatta abartmadan söylüyorum bizden çok daha iyi oynuyorlar. Yalnızca bireysel anlamda kaliteli yıldızları yok.
Fakat yıldız seviyesine yakın oynayan epey futbolcusu var. Djalma, Cisse, Efecan, Bakasedas, Fernandes, Salih...
Defans hattında da formda ve kaliteli isimleri var. Başta Welinton ve Nsakala iyi oyuncular ve çok formdalar.
Açık konuşmak gerekirse Alanyaspor şu aralar önüne geleni deviebilecek bir ekip olduğunu söyleyebilirim.
Güzel pas oyunu oynuyorlar. Orta göbekte topu tutmayıp hızlıca kanat oyuncularına indiriyorlar.
Kanatta oynayan Djalma, Efecan, Fernandes gibi etkili oyuncuları ile gol ve asist üretiyorlar. İyi gidiyorlar.
Sezon sonu bu takımdan başta Welinton olmak üzere Djalma ve Salih transfer edilebilir. İzlemek lazım

adiloş bebe
09.02.2020, 11:22
Uğurcan: Çok kritik bir an da, çok kritik bir kurtarış yaptı yine.

Hüseyin: Çok net üç pas hatası üç gole mal oluyordu. Yeter artık!

Campi: Bence yine savunmanın bel kemiğiydi.

Novak- Pereira: Artık her maç belli bir derecede oynuyorlar ne eksik ne fazla.

Sosa: Üzerinde agresif savunma yaptılar etkisiz kaldı. Uzun topla çıkarmaya çalıştığında iyi değildi.

Mikel: Çok ağır, ikili mücadeleye girmiyor ve kolay geçiliyor. Orta sahamız bu kadar kolay geçiliyor ise sebebi bu arkadaş.

Ndiaye: Çok yüksek enerji ile başlıyor maça ve sonra doğal olarak düşüyor. Enerjisinin tasarruflu kullansın diyeceğim ama maalesef öyle bir orta sahada oynamıyor. Sezon sonuna doğru yorgunluk emareleri artar bu gidişle.

Guilherme: Oyun içinde etkisiz kaldı. Sosa'ya yapılan agresif savunma sayesinde fazla topla buluşamadı. Ayrıca bence her duran topu Guilherme kullanmalı.

Nwakaeme: Reis seni çok seviyorum ama bazı maçlar cidden tanıyamıyorum. Dün de öyle bir maç çıkardın. Bazen öyle topu oyalayıp yavaşlattın ki çıldırdım izlerken. Novak en az 4-5 koşu attı hiçbirini görmedin. Yine golünü attın sağol ama işte bizi o müthiş oyununa alıştırdığında hep görmek istiyoruz.

Sörloth: Çok çalıştı, ikinci goldeki ısrarı harikaydı ama işte o talihsiz hareket gününü mahvetti. Umarım bir sakatlığı falan yoktur. Onsuz çok zor günler bizi bekliyor.

A.Parmak: Allah aşkına artık şu top kontrolünü bir öğren arkadaşım. Ayağına atılan her topu ya altından kaçırıyorsun ya da topu açıyorsun. Fiziğin zaten yok, eski hızında kalmamış. Şu halinle Avrupa'da maça çıkma şansın yok.

Elimden geldiğince maç içi gözlemlerim bunlar. Rakip çok sert bir oyun oynadı ama bizimde bu sertliğe bir şekilde karşılık vermemiz gerekirdi. Bunu tekme tokat anlamında söylemiyorum. Bazen bir an vardır bir balyoz vurursun rakibin kafasına daha da ezemez seni. İşte biz o balyozu biraz geç vurduk. Yine de üç puan iyiydi. Medya algısına hiç kapılmadan aynı şekil devam etmek lazım.

serdaracıl
09.02.2020, 11:34
Bugun oncelikle bence cok kotu oynadik..
Asiri derecede etkisizdik ve Huseyin Turkmenin hatalariyla az kalsin bu maci kaybedebilirdik..
Abdulkadir Parmakin girmesi de cok gereksizdi, ama oyle de boylede kazandik.
en onemlisi de bu bence ama hatalardan ders cikarmak lazim, daha nekadar dayancaz bu HT4de?

Parmak’ın girmesi nasıl gereksizdi anlayamadım. Bence maçı kazandıran değişiklik buydu. İleriye gitmeye niyeti olmayan takım, parmak’ın girmesiyle hareketlendi. Guilherme’in ayakları çok iyi tamam ama takımı koordine edip ileri götürmek gibi işler de yapması lazım. Kimse parmak’ın işini küçümsemesin bence.

CİVELEK.61
09.02.2020, 11:43
Saldırganı itmeseydi yumruk yiyecekti. Eleman 3 tekmenin üzerine yumruk savuruyor.

Yüze temas olayına gelince saldırganın boyu kısa olduğu için yüzüne geliyor eli yoksa orada kendini savunmaya çalışan bir mağdur var.

Ceza almamalı.

Evet senin yorumundan sonra yakın çekimi çok dikkatli izledim.
Adam çaktırmadan yumruğu ustaca sallıyor.
Belki Sörloth kendini bu şekilde korumasa suratına bi kac yumrukta yiyecekti.
Eger pozisyonu Namuslu yetkililer değerlendirirse gerceğin farkına varırlar.
Yok namussuzlar değerlendirirse zaten yapacak bisey yok.

gurur6134
09.02.2020, 11:44
Sosasa sakatlik olabilir guilherme ondan rol calmaya calisti burada bir sıkıntı oldu eyvallah ancak top kaptiriyor kovalamiyor pres falan da yapmiyor hic normal degil bu durum o hirsli sosa adam kovalayan pres yapan top kapan sosa gitmis .bu arada guilherme sosa ayni anda sahadaysa top dagitma sosada olmali 6 numara disinda oynamamali sosa guilherme duruma gore ya sag acik ya forvet arkasi oynamali 8 yada 10 gibi sut atma ozelligi olan 3 4 oyuncudan biri takimda..bunun disinda karisiklik cikiyor oyun anlaminda.

Mehmet BAŞ
09.02.2020, 12:01
Kazanmak güzel fakat eksikleri konuşmak icap eder. Bu takımın dinamizmi ve bir defans anlayışı yok!
Ndiaye'nin gelişiyle orta sahada dinamizmi bir tık yukarı çektik. Fakat bu kadarı yeterli mi? Değil...
Diğer bir husus doğru savunma yapamıyor olmamız. Nitekim Fenerbahçe maçında iyice patlak verdik!
İyi kapanamıyoruz ve rakiplere geniş boşluklar veriyoruz. Bu boşluklar rakibin kolay pozisyon bulmasına sebep oluyor.
Bu sıkıntıyı çözemezsek günün birinde yediğimizden fazlasını atamayacağız!

H.Çimşir'den sonra yeni bir problemimiz daha doğdu. Hüseyin Hoca oturmuş taktiğimizi ara ara bozuyor.
Denizlispor maçından bu yana hoca ara ara sezon başından beri oynadığımız taktiği bozup farklı şeyler deniyor.
Fakat uyguladığı taktik ile Sosa'yı oyunkurucu rolü dışına taşıyor. Bu durum takımda rol karmaşasına sebep oluyor.
Sosa gibi bir adamı sağ kenara çekip tüm oyuncuların rollerini değiştirmek bu takıma yapılacak en büyük kötülüktür.
Nitekim bu saçma sapan taktiği denediğimiz hiç bir maçta bırakın top oynamayı adam akıllı bir pas bile yapamadık.

Gençlerbirliği maçının ilk yarısında hoca yine sistemi bozdu. Sosa'yı sağ kenara itip o saçma taktiği uyguladı.
Sonuç? Rezalet bir futbol oldu. Gol yemediğimize şükür etmek lazım. Maçın 45 dk. sını bu saçmalık yüzünden çöpe attık.
İkinci yarıda ne oldu? Sosa göbekte oyun kurucu rolüne döndü. Ve takım biraz top oynamaya başladı! Sonuç? Maçı aldık.
Hüseyin Çimşir'i artık başkan mı uyarır yoksa hocaya akıl hocalığı yapan birileri mi uyarır bilmem. Ama biri uyarmalı!
Bu takımın az çok oturmuş bir şablonu var. Aksak topal oynasak da etkili hücum silahlarımız ile kolay gol bulabiliyoruz.
Hüseyin Hoca, rica ederim sezon sonuna kadar takımın sistemi ile oynama. Yoksa bedelini ağır ödeyeceğiz.

--------------------------- Mikel -------------------------------------- Sosa -----------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Guilherme -------------------------------------- Ndiaye ------------------------------------------------ Nwakaeme
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------- Sörloth ------------------------------------------------------------

Bu takımın olayı şu dizilim hocam. Bunu durup dururken neden bozmaya kalkıyorsun? Yapma lütfen.
Şu takımda taşlar ile oynama! Zaten girecekler çıkacaklar apaçık belli. Senden aman aman bir şey beklenmiyor.
Şu takımla saha çıkacaksın. Kötü oynayanın yerine de Ekuban, Sturridge, Parmak, Doğan'dan birini koyacaksın.
Gol bulamadın mı? Çıkart Mikel'i koy Ekuban veya Sturridge'i oynasın. Guilherme yoruldu mu? Koy Parmak'ı oynasın.
Skoru aldın defans mı yapmak istiyorsun? Koy Doğan'ı kemik gibi defans yapsın. Bu kadar hocam, bu kadar ya...
Bak yine söylüyorum, lütfen şu takımda SOSA'nın yeriyle oynama. Takımın şaftını kaydırma. Yapılacaklar belli...

Şahin Yılmaz
09.02.2020, 12:05
Havalar kötü. İnşallah Erzurum a kar yağıp maç ertelemesi olmaz. Amin

Ali İhsan
09.02.2020, 12:09

Sörloth olayından dolayı diyorsun sanırım, bu haftasonu Sivasta maç oynanıyorsa perşembe her türlü oynanır. Ayrıca çok uzağa erteleyemezler max bir hafta sonra oynanır, her türlü 2 maç alacağı için bjk maçını etkilemez.

TS61_NL
09.02.2020, 12:09

K.OÇ'UNA RAĞMEN
ŞB MEDYASINA RAĞMEN

Aynen öyle renkdaşım...2010-2011 senesinden beri yazılarını takip eden kardeşin olarak şampiyonluğumuzu en çok senin gibi takıma bağlı olan taraftarlarımız için istiyorum. Hayırlısıyla o sene bu sene kardeşim....her yere BORDO MAVI ŞAMPIYON TRABZONSPOR YAZACAĞIZ ALLAHIN IZNIYLE

Yasin T.
09.02.2020, 12:12
Bu takımın sonuca gitme becerisi yüksek ancak oyun temposu çok düşük. Maçın büyük bölümünde rakibe direnç gösteremiyoruz. Ayrıca orta alanda oyuna yeteri kadar hükmedemiyoruz. Fiziksel ve taktiksel olarak bir tık daha üstüne koymamız gerekiyor.

emre6117
09.02.2020, 12:13

Oynanır o mac bir şekilde.zaten kar ile oynamasa ertesi gün oynanıyor.ilk mac nedeniyle de full rotasyon ile çıkılacak o maça.bu arada sorlothu itme ile aldığı sacma kırmızıya neden 3 mac muhabbeti yapıyorsunuz.kirmizi ağırken siz 3 mac derseniz 2 maça şükredersiniz sonra.rakibe 2 kere kırmızı sorloth sarı olmalıydı.hadi direk kırmızı diyelim.2 mac ceza verilip tahrikten 1 maça inmeli.3 mac muhabbeti demek sizi ligi boşuna oynamayın demek.bu arada ikinci devreli ilginç kararlar sanki gs lobisi devrede imajı oluşturuyor.fb anca bizle kavga etsin.koc grubu.

ÖmürKaradeniz61
09.02.2020, 12:18
Evet. Katılıyorum.
İlave olarak bu algı, hakem triosu ile VAR hakemlerini de etkilesin istiyorlar.

Ligin son 3-5 haftası daha fazla etkileyecek zaten son maçlarda hakemide yenmemiz lazım.

emre6117
09.02.2020, 12:21
Sorlothu kaybedersek ligi kaybederiz.adam herhangi bir forvet degil.insallah sakatlığı ciddi değildir.genclerli oyunculara kesin olarak teşvik verildi.90.dakika bir adam neden bizim adamımıza 3 kere tekme ve 1 yumruk sallar.amac ne.futbol hayatini bitireceklerdi adamın.bu normal degil.uzerine gidilmeli.3 tekme ve 1 yumruk sonrası itmenin kırmızı olduğunu gördük.simdi de 3 mac mi konuşuyorsunuz.bnce lig sonuna kadar cezalı olsun hatta futboldan men edilsin bence.ya da biz kalan maçlara 10 kişi çıkalım da herkezin gönlü olsun bari.nkodu köyde ile karsilastiranlar olmus bir de.orada ikiside kastı tekme vuruyorlar birbirlerine.

memozcan
09.02.2020, 12:22
konyaspor kocamalı göndermiş.. allahım ne olur mesut bakkal gelmesin.. :)

tsukru61
09.02.2020, 12:22

K.OÇ'UNA RAĞMEN
ŞB MEDYASINA RAĞMEN

Bu ligde birilerine rağmen bir şeyleri başarma imkanı yok. Gaza gelmeyelim.

ALDENİRO
09.02.2020, 12:24
Kazanmak güzel fakat eksikleri konuşmak icap eder. Bu takımın dinamizmi ve bir defans anlayışı yok!
Ndiaye'nin gelişiyle orta sahada dinamizmi bir tık yukarı çektik. Fakat bu kadarı yeterli mi? Değil...
Diğer bir husus doğru savunma yapamıyor olmamı. Nitekim Fenerbahçe maçında iyice patlak verdik!
İyi kapanamıyoruz ve rakiplere geniş boşluklar veriyoruz. Bu boşluklar rakibin kolay pozisyon bulmasına sebep oluyor.
Bu sıkıntıyı çözemezsek günün birinde yediğimizden fazlasını atamayacağız!

H.Çimşir'den sonra yeni bir problemimiz daha doğdu. Hüseyin Hoca oturmuş taktiğimizi ara ara bozuyor.
Denizlispor maçından bu yana hoca ara ara sezon başından beri oynadığımız taktiği bozup farklı şeyler deniyor.
Fakat uyguladığı taktik ile Sosa'yı oyunkurucu rolü dışına taşıyor. Bu durum takımda rol karmaşasına sebep oluyor.
Sosa gibi bir adamı sağ kenara çekip tüm oyuncuların rollerini değiştirmek bu takıma yapılacak en büyük kötülüktür.
Nitekim bu saçma sapan taktiği denediğimiz hiç bir maçta bırakın top oynamayı adam akıllı bir pas bile yapamadık.

Gençlerbirliği maçının ilk yarısında hoca yine sistemi bozdu. Sosa'yı sağ kenara itip o saçma taktiğini uyguladı.
Sonuç? Rezalet bir futbol oldu. Gol yemediğimize şükür etmek lazım. Maçın 45 dk. sını bu saçmalık yüzünden çöpe attık.
İkinci yarıda ne oldu? Sosa göbekte oyun kurucu rolüne döndü. Ve takım top oynamaya başladı! Sonuç? Maçı aldık.
Hüseyin Çimşir'i artık başkan mı uyarır yoksa hocaya akıl hocalığı yapan birilerini uyarır bilmem. Ama biri uyarmalı!
Bu takımın oturmuş bir şabolu var. Aksak topal oynasak da etkili hücum silahlarımız ile kolay gol bulabiliyoruz.
Hüseyin Hoca, rica ederim sezon sonuna kadar takımın sistemi ile oynama. Yoksa bedelini ağır ödeyeceğiz.

--------------------------- Mikel -------------------------------------- Sosa -----------------------------------------
Guilherme -------------------------------------- Ndiaye ------------------------------------------------ Nwakaeme
-------------------------------------------------- Sörloth ------------------------------------------------------------

Bu takımın olayı şu dizilim hocam. Bunu durup dururken neden bozmaya kalkıyorsun? Yapma lütfen.
Şu takımda taşlar ile oynama! Zaten girecekler çıkacaklar apaçık belli. Senden aman aman bir şey beklenmiyor.
Şu takımla saha çıkacaksın. Kötü oynayanın yerine de Ekuban, Sturridge, Parmak, Doğan'dan birini koyacaksın.
Gol bulamadın mı? Çıkart Mikel'i koy Ekuban veya Sturridge'i oynasın. Guilherme yoruldu mu? Koy Parmak'ı oynasın.
Skoru aldın defans mı yapmak istiyorsun? Koy Doğan'ı kemik gibi defans yapsın. Bu kadar hocam, bu kadar ya...
Bak yine söylüyorum, lütfen şu takımda SOSA'nın yeriyle oynama. Takımın şaftını kaydırma. Yapılacaklar belli...

Maçı stadyum da izledim. Yazdıklarının çoğu doğru. Baskı yiyoruz neden? Çok hızlı ve etkili atağa kalkamıyoruz neden?

Sosa son zamanlarda defans yapmıyor, ndyae ve mikel maalesef etkili savunma yapamıyor. Adam paylaşma yok. Çok kolay Verkaç yiyorlar. Ondan sonra niye türkmen böyle şöyle.

Atağa kalkarken ndyae mutlaka depar atmalı, mikel oyuncu eksiltmeli, hep aynı şeyi oynıyoruz. Rakip ne yapacağımızı biliyor ve önlem alıyor. En önemlisi bu. Hocamız buna çözüm bulamazsa şampiyon olamayız. Alan savunmasından, adam adamaya geçmeliyiz.

smart
09.02.2020, 12:25
konyaspor kocamalı göndermiş.. allahım ne olur mesut bakkal gelmesin.. :)

Ünal Karaman diyorum :)

talsuv61
09.02.2020, 12:27
Yılanın başının GS olduğunu düşünüyorum. Arka planda dikkat çekmeden planlarını uyguluyorlar.

Sacit
Ligin yarısını geçtin halen daha fizik gücü yeterli değil, halen daha savunma problemini çözemedin. Sen bjk ve gs deplasmanlarında ne yapacaksın? alanyaspor deplasmanı da var. Kendi evinde bile zorlanıyorsun

Hüseyin cimşir bunları görüyordur sanırım
Öncelikle şu h.türkmen'den başlasın
İnat etmekle bir işi çözemezsin

Stoper aldın ama halen daha bu zekası olmayan şahısın oynaması iğrenç

Şahin Yılmaz
Sosa sosa dedik hep beraber Sosa ya ne demeli şimdi.

Bana göre berbat oynadı. Dünkü maçı 10 kişiyle kazandık.

Tekke
09.02.2020, 12:30
Valla çok ilginç oyunlar dönüyor gibi geliyor bana

ve bu işlerin başı ciddi manada gs var.

dün fb maçını izledim cisse tam bir katıksız gibi oynadı.

fb nin penaltısı verilse kimse nie verildi demez

sörlot atılıyor suçsuz yere hakem faul verse sörlot o hareketi yapmayacak

gs bu ülkenin en büyük örgütüdür

Bu analizini düzeltiyorum Fb-Gs gizli ortaktır Abd Rus gibi önde kavga edip ülkeyi bölüşür, asla birbirine zarar vermez, sırayla şampiyon olur TRABZONA gücü yeten kimse

Muhammet_61
09.02.2020, 12:31
Sörloth'ta ciddi sakatlık oluşursa ortalığı ayağa kaldırmalıyız. O tekmeleri atan adi şerefsize de kulüp "kasten adam yaralama" suçundan dava açmalı.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arda.61
09.02.2020, 12:49
Yıllar sonra ilk kez şampiyonluk kovalıyoruz bizim takım da coşku yok, topa hakim olma yok. Uyuşukluk, yavaş hareketler, ilk yarıdaki iğrenç futbol ve ilk yarının çöpe atılması. Daha farklı olmasını beklerdim. Ayağına bir fırsat gelmiş heba etme. Kriz yönetimimiz iyi kötü futbolun farkında olup ikinci yarı düzelttik hakemi yendik iyi güzel hoş da nereye kadar.

samway
09.02.2020, 13:28
Bizim taraftar 3 maç cezaya kendini hazırlamış. Helal olsun !!

Tabi tabi hırsıza yol göstermede üstümüze yok !!!

ÖmürKaradeniz61
09.02.2020, 13:29
Ilk şike olayı olduğu zaman kendi kendime demiştim yıllar sonra bu fenerliler birbirine düşer sen şike yaptın ben yaptım diye birbirlerini dava eder diye. Bakın nihat özdemire soruyorlar 3 temmuzla alakalı soru diyor ki kimse o konulara girmesin altında kalırlar diye. Ali koç bu gazla nihat özdemir aziz yıldırımla elele şike yapmıştır fenerbahçeyi rezil etmiştir diye saldırır ilerleyen haftalarda bu lafımı unutmayın.

Sadettin_
09.02.2020, 13:35
Baiano özür dilemiş .
Hiç birşey olmayacak . Ali sansaoan kendi ağzıyla hata yaptığını söyledi ama wakaemenin cezası kalkmadı .
Demekki karşı tarafın beyanı bir boka yaramiyo bu islerde

memozcan
09.02.2020, 13:43
Sosa sosa dedik hep beraber Sosa ya ne demeli şimdi.

Bana göre berbat oynadı. Dünkü maçı 10 kişiyle kazandık.

bu bence dizilişle de alakalıydı dün.. hoca 4-1-4-1 gibi başlattı.. sosayı da önde kullanmaya çalıştı.. dolayısıyla ortada büyük bir boşluk oluştu.. bu boşlukta mikel faydalı olmaya çalıştı ama sosa ilerde kayboldu gitti..

abcabca
09.02.2020, 13:54
Maçı tekrar izledim, çıkarken aptalca pas hataları sonucu verdiğimiz pozisyonları saymazsak genel olarak kötü oynamamışız.

kr_mem
09.02.2020, 14:00
Böyle maçlar şampiyonluk getiriyor, sonuçta deplasmandayız ve ilk yarıdaki net pozisyon dışında pozisyon verilmedi. Maçın tekrarını izledin 2.yarı olması gerektiği gibi oynandı. Maçın yıldızı Ndiaye ve insiyatif alan Pereira, Sörloth kanatlara orta sahada napıyor diyenleri duydum, her modern forvet top alamadığında gerektiğinde defansa bile gelecek seve seve, gençlerbirliği direnci gölü yiyene kadar yükseldi, köpek gibi oynadılar ben şahsen 2011 eskişehir maçı geldi aklıma. Bize şampiyonluğu kaybettirecek tek şey ali koçun onun bunun gazına gelip cevap vermektir, maalesef iş KARŞILIKLI demeç lobi hakem baskısına gelirse kaybederiz yarışı, bunun tek çaresi ya efendi efendi cevap vermeden devam etmek yada hiçbirzaman sahip olamayacağımız lobiyi gücü oluşturmak. bu gözler 15 yıldır ilk kez kadro kalitesi itibarıyla bu işi götürecek güce inanıyor abi 2011den bile daha güçlü. Defans kötüyse kötü aga bu takım 4 yesin 5 atar 3 puanı alır bu sezon geriye düştüğümüzde maçı çevireceğimizden şüphe duyan zaten bıraksın konuşmayı fuzuli ister 6-5 yen ister 6-0 ,hepsinin ederi 3 puan heleki artık son 13-14 maç kala bu işi götürebilecek en musait durum bizde, yok sivasmış başakşehirmiş şb bjk hepsi hikaye, gs köşesine çekildi kimseden ses çıkmıyor

Serdar A
09.02.2020, 14:01
Nadir'in ilk yarıda kırmızılık bir pozisyonu vardı, o pozisyonun videosunu da paylaşmak gerek. Hüseyin'in yediği tabanı , Sörloth yediği lowkick ve sağ kroşe derken diğer kartsız geçen onca pozisyon arada kaynadı gitti.

GB oyuncularının banka hesapları ve telefon/iletişim kayıtlarına bakmak lazım... Kesinlikle normal bir müsabaka değildi... Rakip takım antrenörüne ve baş hakemin hangi camianın adamı olduğuna bakılırsa ortada tam bir bizans oyunu dönüyor...

bilgehan83
09.02.2020, 14:05

evet bu konuda profesyonelce uyarılıp gerekirse ceza verilmeli.. çok saçma ve resmen ihanet dakika 20 lerde idi bunu yaptığı zamanlar.. oyun kurmada ihtiyacımız olmasa hemen kenara alacaksın ama işte ihtiyacımız var.. o da bunu bildiği için yürüyor rahatça.. ama ali şen vari dikkati çekilmeli.. burası arap kulübü değil...

Oğuzhan Fidan
09.02.2020, 14:07
Ilk şike olayı olduğu zaman kendi kendime demiştim yıllar sonra bu fenerliler birbirine düşer sen şike yaptın ben yaptım diye birbirlerini dava eder diye. Bakın nihat özdemire soruyorlar 3 temmuzla alakalı soru diyor ki kimse o konulara girmesin altında kalırlar diye. Ali koç bu gazla nihat özdemir aziz yıldırımla elele şike yapmıştır fenerbahçeyi rezil etmiştir diye saldırır ilerleyen haftalarda bu lafımı unutmayın.
Biz şampiyon olursak ali koç çıkar herşeyi anlatır zaten.. oda federasyona gönderme yapıyor aklınca

ÖmürKaradeniz61
09.02.2020, 14:09
Biz şampiyon olursak ali koç çıkar herşeyi anlatır zaten.. oda federasyona gönderme yapıyor aklınca

Ali koç aziz yıldırımdan daha beter emin ol,başarısız olduklarını biliyor ve bunu ısrarla ona buna sataşarak savuşturuyor ama son 13 hafta kaldı yalancının mumu yatsıya kadar yanar.

Oğuzhan Fidan
09.02.2020, 14:12
Ali koç aziz yıldırımdan daha beter emin ol,başarısız olduklarını biliyor ve bunu ısrarla ona buna sataşarak savuşturuyor ama son 13 hafta kaldı yalancının mumu yatsıya kadar yanar.
biliyorum biliyorum bu a.KOÇ hepsinden beter.. bu ibnelerin işi gücü Trabzona sataşıp kendilerini öne çıkarmak.. adam neredeyse akşam yediği yemeğin tuzsuz olmasını trabzona bağlayacak kadar düştü.

Onur Erçetin
09.02.2020, 14:13
Baiano özür dilemiş .
Hiç birşey olmayacak . Ali sansaoan kendi ağzıyla hata yaptığını söyledi ama wakaemenin cezası kalkmadı .
Demekki karşı tarafın beyanı bir boka yaramiyo bu islerde
Baianonun hesapları ve telefon kayıtları incelense bütün detaylar ortaya çıkar zaten.Kasıtlı sakatlama hareketleri var.Özür dilemesi de yine birileri tarafından yaptırılmış bir olay.

Trabzonsporun çok sert açıklamalar yapması lazım.

Onur Erçetin
09.02.2020, 14:14
Nadir'in ilk yarıda kırmızılık bir pozisyonu vardı, o pozisyonun videosunu da paylaşmak gerek. Hüseyin'in yediği tabanı , Sörloth yediği lowkick ve sağ kroşe derken diğer kartsız geçen onca pozisyon arada kaynadı gitti.

GB oyuncularının banka hesapları ve telefon/iletişim kayıtlarına bakmak lazım... Kesinlikle normal bir müsabaka değildi... Rakip takım antrenörüne ve baş hakemin hangi camianın adamı olduğuna bakılırsa ortada tam bir bizans oyunu dönüyor...
Sorlothun sakatlanmasından çok korkuyorum.İnşallah çatlak falan yoktur aksi taktirde iyileşme ve form tutma derken sezon bizim için biter.Ekuban zaten tek forvet olarak berbat bir isim,olsa olsa yardımcı forvet olur.

İnanılmaz derecede pislik bir camia var karşımızda.Bizim başkan ve yöneticiler çıkıp çok sert açıklamalar yapmaları gerekirken hala susuyorlar.Haftaya da Sosayı sakatlamaya çalışırlar ve sezon biter.

Courage
09.02.2020, 14:23
Sorloth için yapılacak itiraz dilekçesinde Baiano denilen terbiyesiz tetikçi için geniş bir yer ayrılmalı.

Böyle kurmalı satılık köpeklerin yeri yok ligde. Rakip takımın anormal ruh hali ve agresifliğin altında çok faktör var belki somut teşvik şike yok ise de hafta içi yapılan açıklamaların etkisi olmuş bu kesin.

nevzat61
09.02.2020, 14:34
Bizde büyük sıkıntı demeyecemde hak arama konusunda kabullenmişlik var..taraftarından futbolcusuna teknik ekibinden yönetimine..taraftar haklı olduğumuz halde 3 maç bekliyor nasıl bir mantıksal zeka ile..futbolcu penaltı pozisyonu olur ne bir itiraz ne diyalog..yönetim en önemli futbolcusunu kaybeder hiç ses açıklama yapmaz..dün gördük şikecilerin altı üstü bir penaltısı es geçildi diye dünyayı ayağa kaldırdı..

Eğer şampiyonluğa inanacaksak bizde agresif olmalıyız hem sahada hem saha dışında..pereira ya kızıyordum ama artık kizmayacam..

yatmaztara
09.02.2020, 14:37
18573

bordomaviask
09.02.2020, 14:41
2 maçta bile ortalığı ayağa kaldırmalıyız algıysa algı ki davamızda haklıyız yoksa bu pisliklerle başka türlü başa çıkılmaz.

homosapiens
09.02.2020, 14:50
18573

Sunulacak savunmada olayın maçın son dakikasında ve 2-0 öndeyken yani artık maçı kazanmışken olması ve Sörloth'un fair playe uygun kariyeri-hiç kırmızı görmemesi ve ligde 19 maçta 1 sarı kart görmesi- eklenmeli. Bir maç haksız tahrik bir maç da takdiri indirim gelsin kupada çeksin cezasını o zaman iyice kudursunlar

ozturk
09.02.2020, 14:58
En fazla 1 maç alması gerek. Adam itiraf ve özür dilemiş

Murat'
09.02.2020, 15:37
Çok kötü oynadık, hele ilk yarı üst üste üç pas yapamadık, pas oyunumuzda gerçekten bir sıkıntı var. Sosa oynuyor ama koşmuyor ya da koşamıyor. Açık konuşmak lazım, bu oyun ile şampiyon falan olamayız. Hatta ilk dört bile zor, oyuncuların konsantrasyonunda bir sıkıntı var. Sivasspor maçı birçok açıdan kırılma noktası olabilir.

Oğuzhan Fidan
09.02.2020, 15:48
ben hüseyin göçek in kötü biri olduğunu ve kasten birşey yaptığını zannetmiyorum.. ona var dan gösterilen şeyi izledi.. bu var hakemleri kimse onlar irdelenmeli adama tekmeleride gösterselerdi onuda atardı.. sadece sörloth un yaptığı hareketi gösterdiler o hareketin karşılığı tabiki kırmızı kart ancak etkiye bakmak lazım sonra tepkiye bakarız.

Oğuzhan Fidan
09.02.2020, 15:50
Sunulacak savunmada olayın maçın son dakikasında ve 2-0 öndeyken yani artık maçı kazanmışken olması ve Sörloth'un fair playe uygun kariyeri-hiç kırmızı görmemesi ve ligde 19 maçta 1 sarı kart görmesi- eklenmeli. Bir maç haksız tahrik bir maç da takdiri indirim gelsin kupada çeksin cezasını o zaman iyice kudursunlar
1 maç ile kapatılabilir konu ama 2 maçta verebilirler. 3 maçmış statüde.

Oğuzhan Fidan
09.02.2020, 15:52
bu arada baianoda tedbirli sevk edilebilir pfdkya. hakem vermemiş olabilir disiplin hertürlü ceza verebilir. eskiden çok örneğini gördük.

Sezgin Öztürk
09.02.2020, 15:52

Baiano denen şerefsiz ile Luiz Gustavo'nun bir iletişimi olmuş mudur yakın bir zamanda ?İrdelemek lazım.

Tahir61
09.02.2020, 15:55
yarın şikeciler bir açıklama yayınlar bizim de yer aldığımız masallar anlatır.
Sorloth'a iki üç maç verilir, biz itiraz ederiz dikkate alınmaz ve
ertesi gün şikeci asbaşkan şimdinin federasyon başkanı çıkar "bakın cezası inecek dediniz ama indirmedik" diye pişkince bir açıklama yapar.

yedi takımın şampiyonluk yarışında olduğu şu güzel sezonda daha ne kadar bu ali koç denen herifin ve sürüsünün zırvalamalarını dinleyeceğiz ve bu adam ne zaman ceza alacak bilmiyorum.

Serdar A
09.02.2020, 16:08
Tane tane yazayım da iyi anlaşılsın:

Sorloth doğrudan sakatlamaya yönelik 3 tekme yiyor,

Hakem düdük çalmıyor,

Sörloth topu bırakıp yüzünü futbolcuya döndüğünde , GB'li futbolcu sağ kroşeyle Sörloth'un yüzüne vurmaya çalışıyor, yumruk çenesini sıyırıyor,

Hakem düdük çalmıyor,

Sörloth dördüncü tekmeyi yememek için elleriyle futbolcuyu itiyor; tokat yok , yumruk yok,

Sörloth can havliyle ve doğal olarak öfkeyle spormentlik dışı biçimde kendisine tekme yumruk saldıran futbolcuyu kendisinden uzaklaştırmak istiyor,

Sörloth 195cm, saldırgan Fabricio Baiano 177cm boyunda, Sörloth'um omuz-kol hizası , Baiano'nun boyun kafa hizasına geliyor,

Baiano bunun üzerine 3 metre uzağa doğru yere atıyor kendisini ve uzun süre yüzünü tutuyor.

Hakem düdüğünü çalıyor,

Ardından hakem 2 dakika boyunca VAR incelemesi yapıyor,

Saldırgan Baiano'ya ancak sarı kart çıkıyor, Sörloth oyundan atılıyor,

Hakem gs'nin tetikçisi rakip takımın hocası da aynı camianın adamı. Bu pozisyon yaşanırken maçın bitimine 3 dakika var ve Trabzonspor 2-0 önde,

Ardından sosyal medyada algı operasyonu başlıyor, Sörloth'a 5 maç -asgari bjk maçını içerecek biçimde 3 maç- ceza isteniyor,

Saatler sonra bir fb maçında , -fb'nin normal şartlarda kendis sahasında çalınacak bir eyyam penaltısı- çalınmıyor,

Ve şikeci kulübün koyun sürüsü gibi sürülen yığınları toplu halde sürülmeye devam ediyor.

**

fanatikdevri
09.02.2020, 16:10
Hakem açıklandığında çok korktum yeniliriz diye ama çok şükür kazandık,Sörlotha bir maç ceza verirler en fazla,rahat olun.

Serdar A
09.02.2020, 16:16
Alması gereken ceza kural kitabında 2 maç ve yine aynı kitaba göre haksız tahrikten bu cezanın da 1 maça inmesi gerek.

çepni_61
09.02.2020, 16:16
Hakem açıklandığında çok korktum yeniliriz diye ama çok şükür kazandık,Sörlotha bir maç ceza verirler en fazla,rahat olun.
İki maça razıyım
futbolun nasıl şerefsizlerce yönetildiğinden haberiniz yok galiba

Thedoors
09.02.2020, 16:17
Şuan da twitter trend topiclerde #SörlothaCezaVerilmesin başlığı birinci sırada.Taraftar olarak twitter'daki bu başlığa gerekli desteği vermemiz gerekiyor.Kulübün açıklama yapmama sebebi tansiyonu artırmamak için olabilir ama sivil insiyatif denen kavramın önemini,olası kamuoyu baskısını PFDK nihai kararını açıklamadan önce oluşturmamız gerekli.

fanatikdevri
09.02.2020, 16:21
İki maça razıyım
futbolun nasıl şerefsizlerce yönetildiğinden haberiniz yok galiba

iki maç verirler,biz tahkime gideriz bir maça iner,itmenin kırmızı olduğunu kimse söyleyemez,daha önceden de olmayan bir uygulama,sarı kartlık bir şey sadece boy farkından dolayı yüzünden itmiş olması kırmızı olmaz.

El Cordobes
09.02.2020, 16:32
Bu maçta ekstra bir şeyler olduğu kesin.

Ancak Türkiye deki futbolcunun ortalama ahlakı eliyle kontrol ettiği topu pas atarken rakibin göğsünden sekmesine rağmen rakibin elinden sekmiş gibi hakeme ağzından salyalar saçarak itiraz eden sefa yılmaz kadar maalesef. Genel bir ahlak problemi var. Gelen yabancıları da kendimize benzetiyoruz.

BlackPanther
09.02.2020, 16:54
18575

Şu resim ağlayan şikecilere gelsin

Larking
09.02.2020, 17:02
Sörloth 1 maçtan fazla ceza alırsa ciddi bir adaletsizlik olur.

Yiğit SARI
09.02.2020, 17:05
Baiano'nun hatasının farkında olması ve özür dilemesi bizim açımızdan iyi oldu referans ama bu kırmızı görmemesinin açıklaması değil tabi ki. Hala daha ses yok yönetimden

Bu arada vasat da oynamadık kontrol hep bizdeydi sadece çok durgunduk. Hüseyin saçma pas hatalarını yapmasa adamlar pozisyon bile bulamayacaktı abartıyorsunuz

Şahin Yılmaz
09.02.2020, 17:27
Başakşehir attı Sivasa.

En çok çekindiğim takım bu belediye takımı şampiyonluk yolunda.

DeAgLeMaNyAq
09.02.2020, 17:28
Karar Erzurum maçından sonra çıkarsa ,

Erzurum maçı tabii ki sayılacak...

Elneny pozisyonunda Kayode'nin tahrikinden önce Elneny'nin Kayode'ye tahriki var, ayağına iki kez müdahalesi var. İndirim maddesinin o yüzden uygulanmadığını düşünüyorum. Sörloth'un pozisyonunda ise Sörloth'un herhangi bir müdahalesi yok pozisyonda. Haksız tahrik maddesi bu pozisyonda da uygulanmazsa silsinler o maddeyi. 3 maç ceza gelir 2'ye düşer tahminim

Pozisyonu tekrar izledim Elneny'nin Kayode'nin ayağına müdahalesi var fakat tekmeye kıyasla tahrik edici bir hareketi olduğunu düşünmüyorum. Dediğiniz gibi burada tahrik indirimi kesinlikle olmalı, olmuyorsa da o maddenin hiçbir anlamı yok demektir. Hem tahrik hem de takdiri indirim yapılabiliyor mu emin değilim. Ancak o şekilde veya sportmenliğe aykırı harekete sokularak 1 maça düşürülme ihtimali var. Diğer türlü 3'ten 1'e düşmesi mümkün gözükmüyor...

bu arada sorlothu itme ile aldığı sacma kırmızıya neden 3 mac muhabbeti yapıyorsunuz.kirmizi ağırken siz 3 mac derseniz 2 maça şükredersiniz sonra.rakibe 2 kere kırmızı sorloth sarı olmalıydı.hadi direk kırmızı diyelim.2 mac ceza verilip tahrikten 1 maça inmeli.3 mac muhabbeti demek sizi ligi boşuna oynamayın demek.

İşin vicdani boyutuna girildiğinde bazı diğer takım taraftarları bile Sörloth ceza almamalı diyor. Ama kurallara göre konuşuluduğu için 3 maç muhabbeti ortaya çıktı. Çünkü ilgili madde de müeyyide 3 maçtan başlıyor...

bu arada baianoda tedbirli sevk edilebilir pfdkya. hakem vermemiş olabilir disiplin hertürlü ceza verebilir. eskiden çok örneğini gördük.

VAR olmasaydı mümkündü fakat mevcut talimatlara göre gözden kaçan tükürme gibi durumlar olmadığı takdirde, PFDK hakemlerden bağımsız bir şekilde ceza veremiyor...

Alması gereken ceza kural kitabında 2 maç ve yine aynı kitaba göre haksız tahrikten bu cezanın da 1 maça inmesi gerek.

Bu tip müdahalelerde oyuncular hep şiddetli hareketten sevk edilmiş. Sert ve ciddi faulün cezası 2 maçtan başlıyor ama Sörloth'un hamlesi toplu oyun içerisindeki bir hareketten kaynaklanmadığı için ona sokulamaz. Sen hangi maddeyi baz aldın Serdar Hocam?

Serdar A
09.02.2020, 18:25
Eğer Sörloth, "durup dururken" GB oyuncusuna saldırıyorsa, bunun cezası 5 maç. Eğer iki futbolcu arasında bir kavga söz konusuysa en az 3 maç verilmesi gerek.

Benim değerlendirmem, Sörloth daha fazla tekme(ve yumruk) yememek için rakibini, yediği tekme mesafesinin uzağına itmesidir. Madem hakem takdiri GB'li futbolcunun topu almak için müdahele yaptığı yönünde, o durumda Sörloth'un müdahalesi de topu korumak için rakibi itmesidir.

GB'li futbolcu ise aldığı itme şiddetinin çok üzerinde abartılı biçimde kendisini yere atmıştır. Tekraren; yumruk yok, tokat yok, iki futbolcu arasındaki boy farkı nedeniyle anlık reaksiyonda futbolcunun eli rakibin yüzüne geliyor.

İki futbolcu arasındaki mücadelede
a- GB'li oyuncu kasıtlı olarak ve oyundan bağımsız biçimde rakibe tekme atarak saldırıyor, TS'li futbolcu 3. tekmeye değin topu saklamaya çalışıyor ardından rakibi itiyor.
b- GB'li futbolcunun amacı rakibi sakatlamak, TS'li futbolcunun amacı saldırganı kendisinden uzaklaştırmak.

c- Hakem GBli futbolcuyu atmadığına göre , demek ki değerlendirmesine göre pozisyon oyun içerisinde.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 18:53
Baiano arkası dönük,topu saklamaya çalışan Sörloth'u arkasından tamamen savunmasız yakalayıp 3 tekme sallıyor ve hakemin bu vahşiliği durdurmaya niyeti yok,düdük çalmıyor.

Sörloth "tekme atmayı bıraksın diye itmek zorunda kaldım"diyor.Bacakları ve ayaklarının hali içler acısı gaddarca darbeler almış.

Baino pozisyon için herkesten özür diliyor.

Sörloth 1 maçtan fazla ceza alırsa ciddi bir adaletsizlik olur.

Aynen kardeşim
24 yaşında ahlaklı, karakterli, saygılı ve efendi çocuk Sörloth'a 2 maç ceza verilmesi İNSANLIK AYIBIDIR.
Yazık, günah
Bu çocuk hayatında ilk kırmızı kartı gördü

ÖmürKaradeniz61
09.02.2020, 18:55
Sivaslı eziklerde abilerinden öğrenmiş başlamış devlet Trabzonsporu şampiyon yapacak yalanına. Gelsin devlet kurtarsın sizi şimdi bu hafta.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2020, 18:59
Sivaslı eziklerde abilerinden öğrenmiş başlamış devlet Trabzonsporu şampiyon yapacak yalanına. Gelsin devlet kurtarsın sizi şimdi bu hafta.

Eee ne de olsa Mecnun şb kongre üyesi
Biz olamazsak şb olsun ister şerefsiz

ÖmürKaradeniz61
09.02.2020, 19:10
Eee ne de olsa Mecnun şb kongre üyesi
Biz olamazsak şb olsun ister şerefsiz

Bence biz olmayalım fb olsun der o davar. O derece aziz yıldırım hayranı bir yobazdır kendisi. Şunlara 3 tane sallayıp göndermek farz oldu.

artvints
09.02.2020, 21:24
http://mackeyfi.site/2020/02/09/genclerbirligi-trabzonspor/

PortoDeGalinhas
09.02.2020, 21:48
http://mackeyfi.site/2020/02/09/genclerbirligi-trabzonspor/

Teşekkürler

Anıl C
09.02.2020, 22:06
Şike masalarında malzeme olmuş bir kulüp utanmadan iftira atıyor bize. Ulan gerizekalılar siyaset bizim arkamızdaysa neden peki 18 yıldır resmi şampiyonluk elde edemedik? Üstüne 2000 sonrası 3 şampiyonluğumuz gasp edildi.

cakalkerem
10.02.2020, 09:01
kanırtacak acımayacağız....

sörlöta kırmızı çıkaran, antonyni 2 hafta önce gereksiz atan ..masa başındakiler..topunuzu ipe geçireceğiz...

Trabzon kollanıyorya....

artvints
10.02.2020, 09:11
Sorloth hareketi yaptığında daha düdük calmamıştı değil mi ? O zaman oyun dışı denemez. 2 maç ceza tahrikten dolayı 1'e indiriyoruz olay kapanıyor. Buna adam olanın itirazı etmemesi lazım. Premier ligte şirket sörloth'un cezası kalkar diğer oyuncuya ağır ceza verilirdi mesela. Onlarda kural kitabi yok mu ? Ama adamların öncelikleri farklı. İdare etmiyorlar, futbol ruhuna en uygun kararı vermeye calisiyorlar.

UĞUR DURTAŞ
10.02.2020, 10:35
Zorda olsa alınan 3 puan süper oldu.....

Trabzonspor'luyum diyenler imkanını zorlayarak
şampiyonluk yolunda elini taşın altına sokmalıdır

takıma elinden gelenin fazlasını destek olarak vermelidir.
şu aşamada takımın buna çok ihtiyacı var....

**
Ankara'da Cuma günü şehir merkezinde -4
esenboğada -8-9 ları görüyordu

o gün 18:00 uçağıyla takım gelecekti
şahsım adına klasikleşen o karşılama olacaktı...

morali bozuk olan obi mikele küçük kızım çiçek vererek morallenecekti obi
onun hayali vardı...

yeni hocamıza çiçek verilerek oda morallenecekti....

havalimanı havanın soğuk olmasından dolayı taraftarlarımız fazla ilgi göstermemişti
tahmini 15 kişi vardı.

dediğim gibi obi mikele ve hocamıza çiçekleri verildi

takımı oteline uğurladık.

**

maç günü
sonradan açılan kondendaj yerimizden trabzon üzerinden biletlerimiz alındı

bu maçın çok kolay geçileceği yazıldı çizildi...
buradan
yapmayın etmeyin dedim

gençler hamza hoca ile birlikte özellikle kendi sahasında iyi oynuyor
baskılı oynuyor
zor maç olacağını yazdım bu sayfadan yıllardır Ankara'da gençlere karşı galibiyetimizin olmadığınıda yazdım.

maç başladı takımımız durgun başladı
gençler baskılı başladı,her topa inanılmaz basıyorlardı
sağlıklı çıkamıyorduk alanımızdan
uğurcan çok klas bir top çıkardı
nadir'e aynı topu 10 defa ver
dışarı vur de vuramaz
ama maçta o müsait durumda topu boş kaleye vuramadı
iyide yaptı.

ilk yarının böyle bitmesini,ikinci yarıya çıkarken daha derli toplu baskılı başlayacağımızı düşünüyordum
öylede oldu.

hakem hüseyin çok kötü maç yönetti
nadire kırmızı verilebilir di vermedi
penaltı pozisyonumuzda zoraki verdi,az daha vermiyordu var uyardı da verdi
sosa güzel penaltı attı.aferin.(ama çok durgun ve verimsiz oynuyor 2 haftadır)
makayemenin golü iyice rahatlattı bizleri
aynı var baiano'yu at deme di hüseyine
bu herif insanllık dışı futbolcumuzu tekmeledi defalarca kişiliksiz
ama hüseyinin gözleri kör olmuştu o pozisyonda

çok soğuk Çok ayaz Bir Ankara gününde
alınan 3 puan içimizi ısıttı.
teşekkürler.