PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 21.Hafta | Gençlerbirliği 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

batu94
08.02.2020, 19:37
Başkanın acilen aksiyon alması lazım. Bakın arkadaşlar bizi salak yerine koyuyor bu tff ve satılmış hakemleri galiba. Nwakaeme'yi maçta oynatmadılar, şimdi de ikinci kritik maçımızda Sörloth'u oynatmamanın peşindeler. O kendini hakem sanan Hüseyin GÖ.EK penaltı pozisyonunu bile VAR olmasa vermeyecekti. Gözünün önünde hem de. Bu, bu adamın kaçıncı vukuatı. geçen seneden beridir adamın her maçı şaibeli her maçı şüpheli. Bir daha bu adam bizim maçlara gelmesin, yönetim ne gerekiyorsa da yapsın. Biz aptal değiliz, aloo..

Oruç
08.02.2020, 19:38
İtirazla 1'e indirmeliyiz cezayı.

arda.61
Söz konusu biz olduğumuzda bütün takımlar isyan ediyor. Medyada yankılanıyor. Tff’ de asla baskı altında bizim lehimize karar veremiyor. Düzeniniz batsın

Ahmet Kara
Ya nasıl hemen iki maç ceza alır diyorsunuz? Adam mı öldürdü?

tahminimi yaziyorum, %99 olacak 2 mac ceza alir.

ilelebeTS
Şerefsizler yüzünden liderliğin tadını bile çıkaramadık henüz.

BlackPanther
08.02.2020, 19:39
Hamza iti havlıyor haha

Kemik yok mu önüne atsana

gurur6134
08.02.2020, 19:39
Ozellikle yabanci oyuncularimiza bizim ligle ilgili dertlerinin ne olduguyla ilgili egitim verilmeli ona gore davranmalilar..penalti pozisyonunda hakemin onu acik gozunun onunde ayagina vuruyo vermiyor var cagirinca mecbur kaliyor ayni sekilde var shorth pozisyonu icinde muhtemelen ikisinede kirmizi vercek diye cagirdi ama gocek gormedi atilan 3 tekmeyi..

Mert Oğuzlu61
08.02.2020, 19:40
Hamza Hamzaoğlu fanatik fb lidir, ağlaması normal. İnşallah kümeye giderler.

nevzat61
Bu 12 numara sayfası ısrarla algı operasyonu yapıyor, Trabzonsporun haksız penaltı kazandığını iddia ediyor.

12 numarayı boşver bizim bu siteninde onlardan geri kalır yanı yok...bu sitede belli ki diğer takım taraftarları da var..çığırtkanlık ve yaygaracılik hat safhada..

Manu61
İşin sonunda 2 maç ceza alacaktır. Ekuban - Sturridge ikilisi Sörloth'u bir maçlık idare edemiyorsa vay halimize.

batugol
Afkursun şikeciler
2 mactan 1 e duser sorlothun cezasi diye düşünüyor ve umuyorum
Zor gececek ama sampiyon olacagiz

zaqua
08.02.2020, 19:41
Maçı izleyemedim. Biri özet geçebilir mi? KOÇluk yapmaya başlamışlar mı şimdiden?

Ahmet Kara
İşin sonunda 2 maç ceza alacaktır. Ekuban - Sturridge ikilisi Sörloth'u bir maçlık idare edemiyorsa vay halimize.

saglikli ekuban eder de, stu hicbir sey yapamaz.

Sezgin Öztürk
Deplasmandasın,sıcaklık eksi bilmem kaç derece rakip oynamaya değil oynatmamaya çıkmış ve büyük ihtimal birileri tarafından ekstra yemlenmiş 2-0 galip gelmişsin.Birileri çıkmış her maç sonunda olduğu gibi 3 puan güzel ama top oynamaduk. Ulan biz 20 maçtır top oynamadan nasıl 41 puan topladık.Bana göre gayet dengeli oynadık son pas tercihlerini doğru yapsak çok daha erken bulabilirdik skoru.Ankara’da askerlik yapmış birisi olarak o soğukta bırakın top oynamayı markete ekmek almaya gidilmez.

Onur Erçetin
Oyuncuyu sakatlamaya yönelik kasti hareketler var.Sorlotha rakip oyuncuyı yoğun bakımlık etmediğine dair teşekkür edilmesi lazım.Maksimum bir maç olması lazım.

Fenerbahçe yine birşeyler mi çeviriyor acaba diye şüpheleniyorum.Gençlerbirliği sezonun topunu oynadı.Ali Koçtan herşey beklenir.

ozturk
Kritik konu Erzurum maçı sayılıyor mu?

İ. SARAL
08.02.2020, 19:42
İşin sonunda 2 maç ceza alacaktır. Ekuban - Sturridge ikilisi Sörloth'u bir maçlık idare edemiyorsa vay halimize.+61

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlackPanther
08.02.2020, 19:43
Kritik konu Erzurum maçı sayılıyor mu?

Sayılıyor çok şükür

Sadettin_
saglikli ekuban eder de, stu hicbir sey yapamaz.Sağlıklı sturic anasını ağlatır hepsinin.
Ama biraz daha farklı bı tarz oynamaliyiz
Sturic , sorloth gibi koşup basmaz

İ. SARAL
Maçı izleyemedim. Biri özet geçebilir mi? KOÇluk yapmaya başlamışlar mı şimdiden?İlk yarı rezalet futbol. İkinci yarı iyiydik.

gurur6134
08.02.2020, 19:44
Ilkyari kotuyduk ama 2.yari mutlak hakimiydik oyunun galibiyeti hakettik sansda yanimizdaydi nadir bos kaleye atsa mac farkli hal alabilirdi.bu arada penalti pozisyonunu gorur gormez penalti dedim bizim oyuncularda reaksiyon 0 gordukleri halde itiraz yok icabinda gidip oturacaksin orgil gibi penalti noktasina bu efendilikle cok harcaniriz biz..

Mehmet BAŞ
08.02.2020, 19:44
buruk galibiyet, alex olmadan kaleye inemiyoruz, sivas macinda ekuban dayiz artik. 2 mactan fazla almaz.

İneriz Ahmet kardeşim. Kaleye de ineriz, golleri de atarız.
Ama yeter ki Hüseyin Çimşir şu saçma sapan taktik denemelerinden vazgeçsin.
Sosa gibi kaliteli bir oyun kurucunun orta sahadaki rolünü bozmasın. Fazla bir şey istemiyoruz.
Sadece takımın oturmuş şablonunu bozmasın. Bu takım her türlü futbolunu oynar.

BlackPanther
08.02.2020, 19:45
Oyuncuyu sakatlamaya yönelik kasti hareketler var.Sorlotha rakip oyuncuyı yoğun bakımlık etmediğine dair teşekkür edilmesi lazım.Maksimum bir maç olması lazım.

Fenerbahçe yine birşeyler mi çeviriyor acaba diye şüpheleniyorum.Gençlerbirliği sezonun topunu oynadı.Ali Koçtan herşey beklenir.

Gençlerli futbolculara para mı verdiler?

Yaptıysam Fenerbahçe için yaptım misali

Sezgin Öztürk
Bu 12 numara sayfası ısrarla algı operasyonu yapıyor, Trabzonsporun haksız penaltı kazandığını iddia ediyor.
12 numaraya bakmaya gerek yok hocam buraya yerleştirilmiş askerleri var zaten.

Antonio
Hakkımızı arayalım yine tarlalar sürülmüş belli ve bunlar futbolcumuzun sağlıgina kast ediyorlar. Açıklama yapılmalı. Savcıliga suç duyurusunda bulunulsun tekmeleyenler hakkında. Tetikçisi kimmiş öğrenilsin.

Onur Erçetin
Maçı izleyemedim. Biri özet geçebilir mi? KOÇluk yapmaya başlamışlar mı şimdiden?
Gençlerbirliği sezonun topunu oynadı.Biz ise özellikle ilk yarı rezalet bir oyun ortaya koyduk.İkinci yarı hücumda daha iyiydik ama ortasaha otoban gibiydi.Ndiaye ve Novak inanılmaz mücadele ettiler.Sorloth da iyi mücadele etti.Mikel ve Sosa Fener maçında olduğu gibi yürüdüler.Wakayı ilk yarı iyi kilitlediler,savunmada takımı eksik oynatıyor ama eksikliği de hücumda sıkıntı yaşatıyor,ikinci yarı daha iyiydi.Hüseyin çok basit pas hataları yaptı.Campi iyiydi.Pereirada çok hırslıydı,iyi mücadele etti.Guilherme vasattı.

fadigaTS
08.02.2020, 19:46
Editt

BlackPanther

Gençlerli ekinler ekilmiş

OzcanHan61
Kemik yok mu önüne atsana
ona atılan kemiğe yazık gesenin köpeği

chener
Gençler maçı gösterdi ki, biz olunca takımlar çirkefleşmeye hazırlar.

ilelebeTS
Hüseyin'e sert müdahale ile penaltı yapılıyor şak yerden kalkıyor. İlk yarıda yine adam aşile basıyor, gerekli reaksiyonu veremiyor. Bizim futbolcular fazla iyi niyetli.

Onur Erçetin
08.02.2020, 19:47
Sağlıklı sturic anasını ağlatır hepsinin.
Ama biraz daha farklı bı tarz oynamaliyiz
Sturic , sorloth gibi koşup basmaz
Sturridge varsa 10 kişisin.Sağlıklı bir Sturridgeyi sadece rüyada görebilirsin :)

Ahmet Kara
08.02.2020, 19:47
İneriz Ahmet kardeşim. Kaleye de ineriz, golleri de atarız.
Ama yeter ki Hüseyin Çimşir şu saçma sapan taktik denemelerinden vazgeçsin.
Sosa gibi kaliteli bir oyun kurucunun orta sahadaki rolünü bozmasın. Fazla bir şey istemiyoruz.
Sadece takımın oturmuş şablonunu bozmasın. Bu takım her türlü futbolunu oynar.

evet hoca baklava dizilisine biraz kafayi takmis umarim bu sevdadan vazgecer, takintili birisi degil.

Mehmet BAŞ
08.02.2020, 19:48

Ali Koç bir aydır herkese sataşıyor. Bunu yapan herifin bir şeyler çevirmediğini düşünmek biraz saflık olur. Bugün Gençlerbirliği maçında rakip 2-0 yenik durumdayken Sörloth'a o hareketin yapılması bazı şeylerin en açık göstergesidir. Fişi çekilmiş maçta rakip oyuncu neden bu kadar hırs yaptı? :o

gurur6134
Hersey bir tarafa bu hayatinin vurgununu bizde yapan sefa denen 2.lig oyuncusunun hirsi neydi oyle birde soruldugunda trabzonsporluyum diyordu hayirdir.

yavuzbaha
Sorloth dayanamadı artık,adam direk tekmeliyor..topla felan işi yok..sinirleri zıpladı adamın...az bile yaptı gavata..gbirliğini hiç bunkadar konsantre görmemiştim...ama gel gör ki bu hareketin cezası en az 2 maçtır,ben 2 ye razıyım..

kayseriliyiz
08.02.2020, 19:49
Bunlara tesfik gitmediyse bende birsey bilmiyorum.
Kendimi bir an 2010-2011'de hissettim.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

fadigaTS
08.02.2020, 19:50
Bizim oyuncular niye penaltı pozisyonunda veya diğer sert faullerde koyun gibi izliyor?

Yıldıray Emanet
08.02.2020, 19:50
Alanya bir soğuk duş aldırmalı bugün günahların takımına

TSunami_69
08.02.2020, 19:51
Sturridge varsa 10 kişisin.Sağlıklı bir Sturridgeyi sadece rüyada görebilirsin :)

Bu takima en buyuk zarari kendi taraftari veriyor.

BlackPanther
Tarlalar sürülmeye başladı

Onur Erçetin
Ekuban santrafor değil olsa olsa yardımcı forvet olur.Tek forvet oynayacak oyuncu değil.Pas alışverişi zayıf,oyun zekası zayıf.Direkt forvet oynadığında rakip savunma arasında kayboluyor.Adamın içinden geçmeye çalışıyor.

Sturridge ile ancak pes 2020 de oynarsın.15 dk bile oynasa nefes alacak hali yok.Direkt olarak ilk 11 başlama şansı yok.

Sorloth çok hareketli bir oyuncu,mükemmel mücadele ediyor.Her yere gidiyor.Eksikliği çok belli olur.

Mehmet Fatih Yavuz
2 maç verir bunlar.
Centilmenlik dışı hiçbir şey yapmadı adam. Sakatlayici veya rakibi aşağılayan bir hareketi yok.
Adam dayak yedi, reaksiyon olarak itti rakibini.

Nwakaeme de kural esnemez dediniz anladık.
Ama bu sefer bokunu çıkarmayın.

Maddede açıkça tahrik durumunda indirilir diye yazıyor. Zerre serefiniz varsa adil olursunuz.

Umudum yok ama...

bilgehan83
08.02.2020, 19:53
rıdvan soysuzu nasıl da algı yapıyor puşt

Onur Erçetin
08.02.2020, 19:53
Bu takima en buyuk zarari kendi taraftari veriyor.
Gerçeklerin söylenmesi ne zamandan beri zarar verme oldu.Hazır olmayan bir oyuncudan bahsediyoruz.Oynatıldığı zaman takımı eksik oynatıyor kalkıp da bunun için 50 tane örnek göstermeme gerek yok.Oynarsa oyuna sonradan girer.İlk 11 başlama şansı yok.Son maçında bir tık daha iyiydi ama yine yeterli değil.Sivas çok sert oynuyor,Sturridge iki darbe alsa bırakır kendini.

İ. SARAL
08.02.2020, 19:54
Hüseyin'e sert müdahale ile penaltı yapılıyor şak yerden kalkıyor. İlk yarıda yine adam aşile basıyor, gerekli reaksiyonu veremiyor. Bizim futbolcular fazla iyi niyetli.Aynen. Ben ekranda çıldırıyorum itiraz eden yok.

Yiğit SARI
08.02.2020, 19:54
Bu ve benzeri süreci ilk defa yaşamıyoruz biliyosunuz iyi durumdayız ve hepsi kuduracak hepsi algı yaratacak ve her yolu deneyecek

Yönetimimiz bunlara karşı susmamalı. Arkanızdayız

Onur Erçetin
08.02.2020, 19:56

Şeytandan ne beklersin.Ne diyor karaktersiz Rıdvan merak ettim.

Gökhan Balcı
08.02.2020, 19:56
Böyle maçlara dirençli sert oyuncularla başlamak elzemdir
Kazanan takım bozulmaz anlayışı yüzünden ilk yarı tamamen ezildik. Sosanın altı numara olarak oynadığı ndiaye doğan ikilisi ile oyuna sert başlayabilirdik. Her maçın ilk yirmi dakikası topu rakibe veriyoruz onlar bastırıyor. Madem oynamaya niyetimiz yok o zaman neden Türkmen oynuyor? Ne lüzumu var yani. Hem denizli maçında hem bu maçta oyuna erken ağırlık koyamadığımız için rakip oyuna ortak oluyor. Söz sahibi de oluyor. Maçın sonuna doğru bireysel yetenekle maç kazanıyorsun. Rakip de haliyle maçın hakkı olduğunu düşünüyor ve maç geriliyor. Hocanın bu orta saha ve sedans düzenine bir çözüm getirmesi gerekiyor artık.

lazminator61
08.02.2020, 19:57
Hüseyin'e sert müdahale ile penaltı yapılıyor şak yerden kalkıyor. İlk yarıda yine adam aşile basıyor, gerekli reaksiyonu veremiyor. Bizim futbolcular fazla iyi niyetli.

aynen öyle, ilk yarıda Hüseyin yerde yatsaydı, Hakem o pozisyonu bidaha bakardı, kirimizi kartı gösterirldi.

Alp29
08.02.2020, 19:57
Nadir çiftçiye 2. Sarıdan kırmızıyı nasıl atlar onu da anlamış değilim.
Stu penaltı dan önce oyuna girecekti giremedi. Uzatmalarda girecekti giremedi. Zaten sorunlu adam olay çıkartmasa bari.

lazminator61
08.02.2020, 19:58
pust ne diyor puuuuuust

CEMEFKER
1- (maalesef) penaltı ağır olmuş. Ayak topa kalkmış. Kasti tekme değil.
2- a) Baiano kasti tekme, (+ Sör ittirince bir de sağ eli kroşe deniyor haspam ama tutturamiyor. Ne hırs. Artık ne kadar teşvik kaybetdiyse kabilesine gönderecekti herhal...) KIRMIZI
b)Sörloth sadece haksız saldırıdan kurtulmak, olası sakatlıktan kaçmak için, can havliyle refleks olarak ittirmiş. Cüsseli olunca da etki büyük gözükmüş. SARI.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alper*
Şampiyonluk alametleri bunlar.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
Alanya bir soğuk duş aldırmalı bugün günahların takımına

Çok zor. Başkanları, hocaları falan. Çok zor diyorum

lazminator61
Nadir çiftçiye 2. Sarıdan kırmızıyı nasıl atlar onu da anlamış değilim.
Stu penaltı dan önce oyuna girecekti giremedi. Uzatmalarda girecekti giremedi. Zaten sorunlu adam olay çıkartmasa bari.
isst bende bunu düsündüm, adam zaten sorunlu simdi olay cikarcak ...

Anıl C
08.02.2020, 19:59
Alayı istanbul'un tohumları. Hepsini eze sze şampiyon olucaz!

Onur Erçetin
Bu ve benzeri süreci ilk defa yaşamıyoruz biliyosunuz iyi durumdayız ve hepsi kuduracak hepsi algı yaratacak ve her yolu deneyecek

Yönetimimiz bunlara karşı susmamalı. Arkanızdayız

Wakayeme olayında hadi diyelim ki elimiz kolumuz bağlıydı birşey diyemedik.Sorloth olayında kesinlikle çok sert olmalıyız yoksa bunlar herşeyi yaparlar.

serdaracıl
2- a) Baiano kasti tekme, (+ Sör ittirince bir de sağ eli kroşe deniyor haspam ama tutturamiyor. Ne hırs. Artık ne kadar teşvik kaybetdiyse kabilesine gönderecekti herhal...) KIRMIZI
b)Sörloth sadece haksız saldırıdan kurtulmak, olası sakatlıktan kaçmak için, can havliyle refleks olarak ittirmiş. Cüsseli olunca da etki büyük gözükmüş. SARI.

Hocam cinayet davası mı bu? Neyin kastı. Temas varsa penaltıdır, net. Temas olmasaydı, bu durumda çift vuruş vermesi gerekirdi

bilgehan83
08.02.2020, 20:00
pust ne diyor puuuuuust

Rıdvan Dilmen: "Bakın iddia ediyorum, aynı pozisyon Trabzonspor kalesinde olsaydı hakem penaltıyı Gençbirliği'ne çalamazdı. Bugün hakem takdir haklarını hep Trabzonspor'dan yana kullandı."

Rıdvan Dilmen: "Trabzonspor vasat oynadığı bir maçı kazandı. Şunu söylemeyelim ki, hakem de takdir haklarını Trabzonspor'dan yana kullandı. Baiano hariç! Ancak Trabzonspor'a verdiği penaltıyı Gençlerbirliği'ne vermezdi."

Rıdvan Dilmen: "Hakem, takdir haklarını Trabzonspor'dan yana kullandı. Penaltı pozisyonu da tartışılır. Veren olur, vermeyen olur, ben orasında değilim işin. Fotoğraf penaltısı diyorum ya. Verirsin penaltıyı. Ben de iddia ediyorum ki, G.Birliği'ne veremez. Anlatabiliyor muyum?"

Mehmet BAŞ
08.02.2020, 20:01
Arkadaşlar hakeme bu kadar sallamaya gerek yok. Bence adam birkaç pozisyon hariç fena maç yönetmedi.
İlk yarıda Ndiaye'nin pozisyonunda sarı kart verdi. S. Aziz'in geçen haftaki hareketiyle aynı. Kırmızı olabilirdi.

Hüseyin'e yapılan sert bir hareket vardı. Orada kırmızı kart olabilirdi. O konuda kararsız kaldım.
Sörloth'un pozisyonunda kırmızı kararı bence ağır değil. Adamı suratından tutup itti. Neden kırmızı verdi diyemeyiz.
Sörloth'a yönelik her ne kadar tahrik olsa da o hareketi yapmaması lazımdı. Bu stresi kaldırması gerek.

Bu maçta en büyük hatası bence Baiano'ya da o tekmelerden sonra kırmızı kart vermemesi olmuştur.
Her neyse, bu maçta hakemden aşırı derece yakınamam. Ali Palabıyık kadar kötü değildi.

Onur Erçetin
Ulan Fener taraftarının desteğine bak abi ya.Biz böyle baskı yapamıyoruz abi.

lazminator61
FB-Alanya macini actim, Luis Gustavo nasil oyniyor ? bizim maçta kirimizi görmüştü ??

smart
08.02.2020, 20:02

Etkiden dolayı değil yüze dokunmanın sonucu kırmızıdır

Manu61
FB-Alanya macini actim, Luis Gustavo nasil oyniyor ? bizim maçta kirimizi görmüştü ??

Çift sarıdan kırmızı görmüştü. Kupa maçında çekti cezasını.

ilelebeTS
Sörloth'un bacaklarını delik deşik etmişler.

Gökhan Balcı
Ekubandan tek forvet olmaz. Bunu kaç defa denedik ben sayamadım artık. Adam istisnasız her maçta rezalet oynadı. Hoşumuza gitsin ya da gitmesin sturridge oynar. Sturridgeyi nasıl defans arkasına kaçırırız nasıl rakip stoperlerle boğuşturmayız onun hesabını yapmalıyız. Ayrıca ekuban da zaten toparlamış sayılmaz. Patlayacı gücü olmadığında ekuban son derede sıradan bir adama dönüyor. O yüzden sturridge oynar oynamalıdır da. Asıl değişiklik defans ve orta sahada yapılmalı. Mikel sosa ikilisi aşırı yumuşak kalıyor. Biri kesinlikle kesilmeli ki bu mikel olur haliyle.

lazminator61
08.02.2020, 20:03
Rıdvan Dilmen: "Bakın iddia ediyorum, aynı pozisyon Trabzonspor kalesinde olsaydı hakem penaltıyı Gençbirliği'ne çalamazdı. Bugün hakem takdir haklarını hep Trabzonspor'dan yana kullandı."

RıdvanDilmen: "Trabzonspor vasat oynadığı bir maçı kazandı. Şunu söylemeyelim ki, hakem de takdir haklarını Trabzonspor'dan yana kullandı. Baiano hariç! Ancak Trabzonspor'a verdiği penaltıyı Gençlerbirliği'ne vermezdi."

RıdvanDilmen: "Hakem, takdir haklarını Trabzonspor'dan yana kullandı. Penaltı pozisyonu da tartışılır. Veren olur, vermeyen olur, ben orasında değilim işin. Fotoğraf penaltısı diyorum ya. Verirsin penaltıyı. Ben de iddia ediyorum ki, G.Birliği'ne veremez. Anlatabiliyor muyum?"
diyecek laf yok, bide yorumcu olucak...

Ahmet Hamza

Kasti veya değil, tekme var. Kabak gibi penaltı. Bırakın bu "Doğrucu Davut" ayaklarını. Şamar oğlanına döndük, yeter yahu.

acan61
Galibiyetin tadını çıkaralım, kudursun şikeciler :D, sör 2 maç ceza bile alsa bize koymaz ama şu alanya bu akşam koyarsa rıdvanı falan düşünemiyorum ağlaya ağlaya bitmediler, oysa geçen yıl baştan bırakmışlardı ligi :D

lazminator61
08.02.2020, 20:04
alanya 100 de 100 pozisyonu atamadiii, 100 de 100

serdaracıl
08.02.2020, 20:04
Ekubandan tek forvet olmaz. Bunu kaç defa denedik ben sayamadım artık. Adam istisnasız her maçta rezalet oynadı. Hoşumuza gitsin ya da gitmesin sturridge oynar. Sturridgeyi nasıl defans arkasına kaçırırız nasıl rakip stoperlerle boğuşturmayız onun hesabını yapmalıyız. Ayrıca ekuban da zaten toparlamış sayılmaz. Patlayacı gücü olmadığında ekuban son derede sıradan bir adama dönüyor. O yüzden sturridge oynar oynamalıdır da. Asıl değişiklik defans ve orta sahada yapılmalı. Mikel sosa ikilisi aşırı yumuşak kalıyor. Biri kesinlikle kesilmeli ki bu mikel olur haliyle.

Ben de aynı görüşteyim. En kötü eku ile başlar ikinci yarı yanına sturiçi
Alır. Devamında ekuyu çıkarır

Anıl C
08.02.2020, 20:05

RıdvanDilmen: "Trabzonspor vasat oynadığı bir maçı kazandı. Şunu söylemeyelim ki, hakem de takdir haklarını Trabzonspor'dan yana kullandı. Baiano hariç! Ancak Trabzonspor'a verdiği penaltıyı Gençlerbirliği'ne vermezdi."

RıdvanDilmen: "Hakem, takdir haklarını Trabzonspor'dan yana kullandı. Penaltı pozisyonu da tartışılır. Veren olur, vermeyen olur, ben orasında değilim işin. Fotoğraf penaltısı diyorum ya. Verirsin penaltıyı. Ben de iddia ediyorum ki, G.Birliği'ne veremez. Anlatabiliyor muyum?"
Bu adamın belli ki bi hastalığı var. Artık son zamanlarında diye şikecilerin basın sözcüsü yaptılar bunu.

erenslash
08.02.2020, 20:09
dostum değerli düşüncelerini derinlemesine paylaşmışssın bro bunun üzerine söyleyecek bir şeyim kalmadı harfi harfine yerinde çok güzel tespit ve düşüncelerini paylaşmışssın browski.kalemine sağlık.
Benfica ve Porto gibi oyun kültürü oluşturacaksın bro..Oyun kültürün olacak pas oyunuysa pas oyunu dikine oyunsa dikine oyun tempolu hareketli oyunsa tempolu hareketli oyun..Her ne oynuyorsan oynamak istiyorsan bunu süreklilik arz edecek bir biçimde sahaya yayacaksın..Altyapıdan kattığın çocuklar A takıma geldiğinde oyun kültürü anlamında yabancılık çekmemeli..Dış transferlerini kendi oyun kültürüne göre yapmalısın..Her iki koldan bünyene kattığın oyunculara o bahsettiğim oyun kültürünü aşılarsan ligin üstünde top oynarsın lige ambargo koyup Avrupa'yı sallarsın..Bunun için uzun soluklu çalışacağın bir hoca da olmalı tabii..

Trabzonspor'un hamurunda bu kültür var sadece sistem-akademi-metod-bilim yok..Ağaoğlu iyi başkan Newton hamlesinden ziyade bir Futbol Akademisi kurup bu yörenin çocuklarını elit yabancı hocalara teslim edip eti sizin kemiği sizin diyeceğine şüphem yok..Kulübün mali olarak biraz düzlüğe çıkması lazım çıktığı an Ağaoğlu çok daha iyi icraatlerde bulunacaktır..

Larking
08.02.2020, 20:09
.....

gurur6134
08.02.2020, 20:10

Rıdvan Dilmen: "Trabzonspor vasat oynadığı bir maçı kazandı. Şunu söylemeyelim ki, hakem de takdir haklarını Trabzonspor'dan yana kullandı. Baiano hariç! Ancak Trabzonspor'a verdiği penaltıyı Gençlerbirliği'ne vermezdi."

Rıdvan Dilmen: "Hakem, takdir haklarını Trabzonspor'dan yana kullandı. Penaltı pozisyonu da tartışılır. Veren olur, vermeyen olur, ben orasında değilim işin. Fotoğraf penaltısı diyorum ya. Verirsin penaltıyı. Ben de iddia ediyorum ki, G.Birliği'ne veremez. Anlatabiliyor muyum?"

Guzel aglamalara devam ediyorlar anlasilan 2011 in kopyasini yasayacagiz bu senede herturlu algi manipulasyon var 4 koldan..

erenslash
08.02.2020, 20:11
bu arada arkadaşlar Trabzonspor üzerine oynanan yeni oyun: TRABZONSPORU MAÇTAN MAÇA CEZALI DURUMA DÜŞÜRMEK YANİ İNCE KIYIM: TAKTİK ŞU ARKADAŞLAR: TALİMAT ALINMIŞ ÇOK BELLİ : KARTLA FUTBOLCULARIMIZI YOK ETMEK İSTİYORLAR

ÖNCE WAKAYEME SONRA SORLOTH BUNLAR EN İYİ OYUNCULARIMIZ

BEN SORLOTHA BUNUN YAPILACAĞINI BİLİYORDUM

TRABZONSPORA OYNANAN OYUN ŞU : KARTLA YOK ETMEK

SORLOTHA O HAREKETİ TEKMEYİ ATAN ADAMIN FUTBOLLA İLGİSİ YOK ÇÜNKÜ KASITLI OLARAK HİÇ BİR ŞEY YOKKEN FUTBOLCUMUZA VE KENDİSNİN AYAĞINI KLIRMAYA DA YÖNETLİK VE SAKATLANMASI İÇİN TEKME ATMIŞTIR YANİ FUTBOLLA ALAKASI YOK BU KİŞİLERİN

HOCAMIZIN BU DURUMDA FUTBOLCULARIMIZI UYARMASI GEREKİYOR

HERKES UYANIK OLSUN RENKTAŞLAR: TRABZONSPORUN ÜZERİNE OYNANAN OYUN HAKEM + RAKİP FUTBOLCULARININ BAZILARININ TALİMATLA FUTBOLCULARIMIZA KASITLI TEKMEYLE GİRMESİ MÜMKÜN BUNLAR

GERÇİ OYUN İÇİNDE LİGİN EN İYİ OYUNCUSUNA TEKME ATANLAR OLUR MALUM KISKANÇLIKTAN ÖTÜRÜ BU DA OLUYOR

acan61
08.02.2020, 20:11
Bunu daha önce paylaşan oldu mu bilmiyorum ama biraz moral olsun..

https://kralspor.ensonhaber.com/veysel-oran-divan-kurulunda-kendini-kaybetti-2020-02-08.html

gurur6134
08.02.2020, 20:12

Agiri hafifi yok kural acik ayak oraya kalkiyorsa ustune birde tabanla rakibe vuriyorsa net penaltidir..

AyhanPe
Alanya macini izlemeye degmez. Sonucu belli. Alanya 2 golle bile öne gecse ikinci devre 3 yicek.

serdaracıl
bu arada arkadaşlar Trabzonspor üzerine oynanan yeni oyun: TRABZONSPORU MAÇTAN MAÇA CEZALI DURUMA DÜŞÜRMEK YANİ İNCE KIYIM: TAKTİK ŞU ARKADAŞLAR: TALİMAT ALINMIŞ ÇOK BELLİ : KARTLA FUTBOLCULARIMIZI YOK ETMEK İSTİYORLAR

ÖNCE WAKAYEME SONRA SORLOTH BUNLAR EN İYİ OYUNCULARIMIZ

BEN SORLOTHA BUNUN YAPILACAĞINI BİLİYORDUM

TRABZONSPORA OYNANAN OYUN ŞU : KARTLA YOK ETMEK

SORLOTHA O HAREKETİ TEKMEYİ ATAN ADAMIN AĞZINI BURNUNU KIRMAK LAZIM ÇÜNKÜ KASITLI OLARAK HİÇ BİR YOKKEN FUTBOLCUMUZA TEKME ATMIŞTIR

Aynen

Sefaenes
Ya Huseyinin pos Pen diyen gerzek taraftarlar var, formalarını giyip de yorum yazıyorlar aynı pos kendi takımına olsa Pen derler. Sorloth haklı yere sinirlendi yapmasa daha güzel olurdu ama o sinirle ben yapardım ama o şerefsiz gençler oyuncusu sarı aldı komedi gibi

My
08.02.2020, 20:13
https://i.hizliresim.com/WoARyQ.jpg (https://hizliresim.com/WoARyQ)

AyhanPe
08.02.2020, 20:14
Bu arada 2 mac ceza alacak Sorloth. 1 maca indiremezler. Öylesine baski var ki hakkimiz bile olsa lehimize bir karar cikmaz. Bu yüzden Sivas macini Sorloth olmadan alacagiz

David_LuiZ4
08.02.2020, 20:14
Hüseyin Çimşir başarılı olur mu olmaz mı bilemiyorum ama kesinlikle Ünal Karaman'dan daha zeki bir hoca..Oyuncuların mevki değişimi olsun diziliş sistem çeşitliliği olsun vs gibi konularda bir arayış içinde ve sürekli deniyor..Takımın pas kültürüne önemli bir ivme kazandırıyor..Gençlerbirliği maçında da pas sayımız 450..Fakat ortalama art arda pas sayımız 4...Bu çok düşük bir rakam..

Art arda pas ortalamamız 9 10 gibi rakamlara çıkarsa bu takımın önünde hiçbir süper lig takımı duramaz..

Bunu çözmemiz için uzun top oynama sevdasından vazgeçmemiz lazım..Sosa Guilherme Mikel gibi merkez oyuncularımız maç içinde pas istasyonu bulamayınca surekli topu şişiriyor..Keza stoperlerimiz ve kalecimiz de aynı şekilde uzun topu bol miktarda deniyor..

Uzun top oynama sevdasını yok etmeli Çimşir..Her oyuncu hareketli oynamalı boşa kaçmalı top alişverişinde bulunmalı..Kısa ve basit pas oynamak futbolda her zaman kazandırır..

Nwakaeme'nin de kulağını çekmeli hoca..Topu ayağında fazla tutmamalı rakiple birebir kaldığı pozisyonlar haricinde..

Topu daha iyi ve hızlı çevirmeliyiz final paslarını iyi değerlendirmeliyiz ve peş peşe 9 10 pas yapmayı rakibi afallatmayı becerebilmeliyiz..

Bu kadro bunu yapar...

Bu arada Sosa neden kanada kayıyor gibi cahil cahil yorumlarda bulunan tiplere epey güldüm..Kardeşim Sosa'nın bir yere kaydığı yok kaldı ki Sosa dediğimiz adamın mazisinde açık/kanat oynadığı dönemler var öğren..Hem de taş gibi kanat oyuncusuydu..Sosa'yı bjk'den tanıdığınız ve evveliyatını bilmediğiniz maç izlemediğiniz çok açık...

Çimşir Sosa'yı bilinçli olarak kanada çekmişse bir aferin alır benden..En azından oyuncusunun geçmişini biliyor der saygı duyarım..

erenslash
08.02.2020, 20:15
Yaşama ihtimalin var Trabzonsporun kollanması şart malum sorloth olayı ikinci vaka .ben biliyordum böyle olacağını ama gene de vazgeçmeyeceğiz bakalım ne kadar konuşacaklar.rıdvana cevabım şu :2-1 lik skorun acısını acısını unutmamış bazıları..sorloth seni iyi hırpalamış demek rıdvan bey
Guzel aglamalara devam ediyorlar anlasilan 2011 in kopyasini yasayacagiz bu senede herturlu algi manipulasyon var 4 koldan..

erenslash
08.02.2020, 20:17
sorloth iki maç ceza alabilir arkadaşlar

ama rakip oyuncunun sorlotha tekmesini inceleyip bire indirebilirler

sıkıntımız : kartla Trabzonsporu yok etmek ki rakip beslensin .........

Onur Erçetin
08.02.2020, 20:19
Bu arada 2 mac ceza alacak Sorloth. 1 maca indiremezler. Öylesine baski var ki hakkimiz bile olsa lehimize bir karar cikmaz. Bu yüzden Sivas macini Sorloth olmadan alacagiz
https://www.61saat.com/futbol/iste-sorlothun-ayaginin-son-hali-daha-ne-olmasi-gerekiyordu-h721181.html?utm_campaign=2536169&utm_source=sendpulse&utm_medium=push

Mümkün değil iki maç veremezler.Adamımızın hali ortada.Yönetim çok sert olmalı.

nuri45
alanyaya ümit baglamayin. Schike schike sikeciler alir. Alanyanin baskani koyu sikeci. Bu mmac coktan baglanmistir

6Şafak Aydın1
bir vuruyor iki vuruyor birde salliyor bir tane ama tutturamiyo sonra host köpek diye itilince kendini yere atiyor ve sigriliyor. maci falan bosverdim bu nedir abi. kuduz köpek adeta.

gurur6134
08.02.2020, 20:20
KOC larinin bizi rakip gormeleri ve 2 aydir uzerimize oynamalarinin sebebi zivasi ve akbilsporu zaten bir sekilde baglarlar ki 2 hafta once gorduk akbilsporu 8tas ve gaysey formsuz geriye bir biz kaliyoruz tekerlerini comak sokabilecek dertleri bu..sampiyon olamazlarsa batik ekonomileri duzelemez imkansiz haftalar ilerledikce dahada cirkeflescekler

erenslash
David_LuiZ4 bro bahsettiğin oyun mentalitesi bizim takıma oturur ama sorloth ve benzeri kaliteli oyuncularımızın hakemler ve bazı talimatlarla kart cezalısı durumuna düşürülmesi olayına ne diyorsun bro?

bu sene kartla oyuncuları cezalı duruma düşürüp kritik maçlarda oynatmamaya çalışıyorlar

çok acayip şeyler oluyor rakip tekme atıyor kart yok bize var

tuhaf kokular var bro

bakalım neeler olacak

önemli maçta wakayeme yoktu şimdi ise sorloth olmayacak sisteme bakar mısın?

HOPA'LI TS'Lİ
DENİZ ATEŞ BİTNEL
ÜMİT ÖZTÜRK
ALİ ŞANSALAN
CÜCÜ ÇAKIR
FIRAT AYDINUS
BÜNYAMİN GEZER
GÖÇEK HÜSEYİN

Trabzonspor taraftarları olarak
Sizleri hep
LANET ve NEFRET
ile
HATIRLAYACAĞIZ.

fadigaTS
08.02.2020, 20:21
Edit

erenslash
08.02.2020, 20:22
sorlotha bu tekme ve ayakları kırmaya yönelik hareketi yapan futbolcuları bulmak ve uyarmak lazım başkan yani gidip fedarasyonla konuşmak şart çünkü bunların futbolla alakası yok başkanım

belli ki birileri talimat almış

nuri45
edit. varda verdi

pazarkapılı
penalti penalti degil...macin kirilma aniydi zaten...

kirmizi kartda yanlis; sari olmaliydi...

hakem penaltiyi kartla denglemeye calisti; klasik turk hakem anlayisi ne yazikki....

acan61
08.02.2020, 20:23
vermedi acik el

Var verdi penaltıyı, alanya penaltı kullanıyor

KARAGOZLUM
Penalti vara gitti

My
Bunları kudurtmak için Ağaoğlu'nun çıkıp bir tek açıklama yapması yeter aslında. Diyeceği tek şey bayano mudur ne halttır onun Koç'la ilişkisi, hesap hareketleri, telefon görüşmeleri incelenmeli dese yeter. Hatta geçmişten tarla sürmelere, ekilen ekinlere felan atıfta bulunsa kaymaklı ekmek kadayıfı olur da adamlar gözünü kırpmadan siyasete laf söyleyebiliyorken bizim 9 yıldır siyasete gık diyemeyişimiz...

Oyunun kuralları belli. Bunu kabul edip devam ediyoruz.

KARAGOZLUM
08.02.2020, 20:24
Kaciriri

HOPA'LI TS'Lİ
Sörloth'a 3 kez kasti tekme atıp sinirlerini zıplatarak kırmızı kart görmesine neden olan
FABRICIO denen katilin (Zeki UZUNDURUKAN katil dedi ki katılıyorum) kırmızı kart görmemesi

UTANMAZ
ARLANMAZ
HIRSIZ
HÜSEYİN GÖÇEK

acan61
Kalecinin ayaklar önde

KARAGOZLUM
Altay tam bir 0....

Anıl C
08.02.2020, 20:25
Tamaammm sezon sonu cisse şikecilerde

gurur6134
Penalti kacirma rekoru kirmis adama penalti attiriyor alanya

KARAGOZLUM
Cisse 10 penaltibin 9 unu kacirmis ne diye cekiyor

HOPA'LI TS'Lİ
Var verdi penaltıyı, alanya penaltı kullanıyor

Bizi katleden GS'li ÜMİT ÖZTÜRK hakem
Hayde Cisse koy şu homurdanan şb taraftarlarına da

KARAGOZLUM
08.02.2020, 20:26
Cisse birak su topu lan

AyhanPe
Penalti gol olsaydi da sonuc belli arkadaslar. Tiyatro izlemek isteyen tiyatro salonuna gidebilir.

HOPA'LI TS'Lİ
Alanya yazdı 0-1

Arrive
Federasyondaki arkadasimla konustum. Siddetli hareket 2-5 mac arasidir. Tahrik varsa indirim suphesiz uygulanir. Genelde 2 verilir.
İlk resmi musabakadan baslar. Bu sebeple de kupa da cezaya dahildir dedi.

İzleyince haber verecek fikrini.

Federasyondaki konumu nedeniyle, fikri onemli.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KARAGOZLUM
08.02.2020, 20:27
Yalniz alanya penaltiyi atar maci alirsa bunlar fena kuduracak
altay tam bir pust zibidi

acan61
Hakem Ümit Öztürk'ü tanımıyorum ama şuan şikecileri ağlatıyor :D maçın devamı nasıl olur bilemem

nuri45
kudurun sikecikler

Larking
08.02.2020, 20:28
Ümit Öztürk'ü geçen sene gs maçından iyi tanırız.

serdaracıl
08.02.2020, 20:29
Alanya yazdı 0-1

Tiyatronun ilk perdesi. Bişey olmaz. Skor belli. 3-1

HOPA'LI TS'Lİ
ASpor sunucusu Kerem CANBULAT
FB gol yiyince suratı düşüyor
Tarafsız olun oğlum
Bu işten ekmek yiyorsun

Giresun'lu ve Fenerli Haldun DOMAÇ ağlıyor.
Standart olsun diyor, cm lerle tekrar edildi diyor.
Serdar KELLECİ de bu kurallar saçma diyor
Bu gol Gürcan'a da girsin.

HOPA'LI TS'Lİ
Federasyondaki arkadasimla konustum. Siddetli hareket 2-5 mac arasidir. Tahrik varsa indirim suphesiz uygulanir. Genelde 2 verilir.
İlk resmi musabakadan baslar. Bu sebeple de kupa da cezaya dahildir dedi.

İzleyince haber verecek fikrini.

Federasyondaki konumu nedeniyle, fikri onemli.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merakla bekliyoruz kardeşim

TS61_NL
08.02.2020, 20:30
Bu şikecilere iyi oluyor, inanın öyle beddualar aldılar ki, beter olsunlar....önce bizim maçta kafayı yediler, sözde hakemler sayesinde almışız, sonra geçen hafta bizim maçta zaten yaygara çıkardılar, şimdide kurtardığı penaltıyı tekrarlattı ve Alanya yazdı....malatya ile kurduğunuz kumpas tutmadı şikeciler, beter olun...

Larking
08.02.2020, 20:30
....

AyhanPe
08.02.2020, 20:31
Ikinci yarida duruma göre 2 veya 3 gol atar Fb. Ilk yarida geriye düsmeleri hic süpriz degil. Alanya 2 gol daha atsa bile ikinci yarinin son dk sinda bile galibiyet golü atip 4-3 kazanirlar..

Togrul
08.02.2020, 20:31
Hakem iyi maç yönetti. Sörlota gösterilen kırmızı doğruydu. 3 maç ceza verileceğini tahrikten 2 maça indirileceğini tahmin ediyorum.

erenslash
08.02.2020, 20:34
fener bu maçı alsın almasın sorloth olmayacak bazı maçlarda

işimiz zor ama kadromuz kaliteli üstesinden geleceğiz

sorlotha tekme atılsın denmiş birileri demiş bunu belli

sorlothun performansı önemli malum arkadaşlar bu kadar tekmeye messi de tepki gösterirdi

David_LuiZ4
David_LuiZ4 bro bahsettiğin oyun mentalitesi bizim takıma oturur ama sorloth ve benzeri kaliteli oyuncularımızın hakemler ve bazı talimatlarla kart cezalısı durumuna düşürülmesi olayına ne diyorsun bro?

bu sene kartla oyuncuları cezalı duruma düşürüp kritik maçlarda oynatmamaya çalışıyorlar

çok acayip şeyler oluyor rakip tekme atıyor kart yok bize var

tuhaf kokular var bro

bakalım neeler olacak

önemli maçta wakayeme yoktu şimdi ise sorloth olmayacak sisteme bakar mısın?

Hakem falan konuşmak istemiyorum bro futbol oynarken de hakeme hiç itiraz etmezdim mumkün mertebe oyunla ilgili konuşmayı tercih ediyorum..

Ha genel olarak şunu söyliyim Türk hakemleri futboldan anlamıyor ve yeteneksizler korkaklar kriz yönetimi yoksunu tipler hepsi..Söyleyeceklerim bu kadar..Öyle operasyon yapacak kadar zeki akıllı kurnaz olduklarını da sanmıyorum..Operasyon yapmak lige ayar vermek biraz zekâ ister o zekâ da onlarda yok bence : D

bordoylamavi
herşeyi bi kenara bırakalım bize hiç baskı bile yuapmayan gençlere karşiı çok zorlandık. böyle şampiyon olamayız. bi an önce toparlanmalıyız. sörloth o hareketi yapmayacaktı. sakin olmalıydı. hakemi falan bırakalım. daha erken gol bulup kendi oyunumuzu oynamalıyız. fener maçında da iyi oynamadık bu maçta da. bi an önce toparlanmalıyız.

fadigaTS
08.02.2020, 20:35
penalti penalti degil...macin kirilma aniydi zaten...

kirmizi kartda yanlis; sari olmaliydi...

hakem penaltiyi kartla denglemeye calisti; klasik turk hakem anlayisi ne yazikki....Adam tabanla giriyor.Penaltı olması için ayağını ikiye mi bölmesi lazım?

serdaracıl
Bilmiyorum ne düşünürsünüz ama guilherme’nin temposu hiç yeterli gelmedi bana. Bi tutukluk var üzerinde. İnşallah açılır

El Cordobes
Ümit Öztürk ün daha önce bitmesi gereken hakemlik kariyeri bugün büyük ihtimalle biter. Maç sonuna kadar çalacağı eyyam düdüklerine de bağlı tabi biraz da.

Sezgin Öztürk
08.02.2020, 20:37
Yazıldımı bilmiyorum ama Obi Mikel bügün çok iyi oynadı.Irkçılık olayı ve sonrasında camianın verdiği destekle bundan sonraki maçlarda daha fazla mücadele içinde olur diye düşünüyorum.

Larking
Ndiaye'de kırmızının kenarından döndü.

Teknik heyetin biraz bu sakinlik konusunda çalışması lazım.

Bundan sonra maçlar sinir harbi şeklinde geçecek.

umut22
18569
Sorlothun ayağı

Anıl C
08.02.2020, 20:38
Taraftarimiz üzerinde şampiyon olamadığımız yıllar öyle bir eziklik yaratmış ki tek bir oyuncuya bel bağlayan mı ararsın, kazandığı doğru penaltının yanlış olduğunu söyleyeni mi. Arkadaş şampiyonluğu Trabzonspor kazanacak ve bu formayı giyen herkes bunun için savaşacak! Sörloth yoksa Hüseyin Türkmen dahi gol atmak için mücadele edecek! Atın üstünüzden şu ezikliği be! Şu galibiyetin sevincini bile yaşayamayacak hallerdesiniz! Bu takım mücadele ettiği sürece, taraftar inandığı sürece bu sezon şampiyonluğun en büyük adayıdır!

HOPA'LI TS'Lİ
Yazıldımı bilmiyorum ama Obi Mikel bügün çok iyi oynadı.Irkçılık olayı ve sonrasında camianın verdiği destekle bundan sonraki maçlarda daha fazla mücadele içinde olur diye düşünüyorum.

Evet. Çok iyiydi önceki maçlara göre

erenslash
valla ben de konuşmak istemiyorum tabi ama sorlothun ceza alması çok olumlu bir durum değil malum ondan dedim.bu kadar performansı çıkmışken bu tesadüf olamaz.lig ayarı veren hakemler değil zaten biliyorsun,talimat meselesi...ama ben bizi durduramayacaklarını düşünüyorumn ancak biz her zaman futbol konuşmalıyız hakemler ikinci planda olmalı ancak bazı ince ayarlar verilmiyor değil.tabi şampiyonluk için öncelik ve bütün sorumluluklar futbolcu ve teknik heyettedir.sonra hakem ikincil faktördür.zaten malum Trabzonsporun şampiyonluğu istenmediğini herkes biliyor ama biz hırs ve istekle başarabiliriz bunu kadromuz müsait.evet sorlothun başakşehir maçında oynayamayacak olması berbat bir durum olsa da hayırlısı diyelim
Hakem falan konuşmak istemiyorum bro futbol oynarken de hakeme hiç itiraz etmezdim mumkün mertebe oyunla ilgili konuşmayı tercih ediyorum..

Ha genel olarak şunu söyliyim Türk hakemleri futboldan anlamıyor ve yeteneksizler korkaklar kriz yönetimi yoksunu tipler hepsi..Söyleyeceklerim bu kadar..Öyle operasyon yapacak kadar zeki akıllı kurnaz olduklarını da sanmıyorum..Operasyon yapmak lige ayar vermek biraz zekâ ister o zekâ da onlarda yok bence : D

Antonio
08.02.2020, 20:39
Guilherme bizim oyun ezberine vakıf değil. Biraz daha öğrenmesi lazım wakaya vereceği yerde geriye dönüyor temposuz. Sarı ve abdulkadir daha iyi.

AyhanPe
08.02.2020, 20:42
Cogunun tedirgin olma sebebi bugün oynanan olaganüstü berbat oyun. Ben cok iyi bir oyun beklemiyordum ama bu kadar kötü bir oyunda beklemiyordum. En zor deplasmanlarin birinden galibiyetle döndük. Puanlarda kaybedecegiz ama iyiki bu macta kaybetmedik.

İ. SARAL
08.02.2020, 20:43
Cogunun tedirgin olma sebebi bugün oynanan olaganüstü berbat oyun. Ben cok iyi bir oyun beklemiyordum ama bu kadar kötü bir oyunda beklemiyordum. En zor deplasmanlarin birinden galibiyetle döndük. Puanlarda kaybedecegiz ama iyiki bu macta kaybetmedik.Ben büyük ihtimalle puan kaybederiz diyordum, müthiş bir galibiyet oldu.

Sefaenes
08.02.2020, 20:44
Rıdvan Dilmen'in ne afkursun olduğunu herkes biliyor gitsin kendi şerefsiz takımına baksin. 6222 kanunu bu şerefsiz için geçerli değil mi. Bu pos Şerefsiz bahçe olsa Pen der

Erkin
08.02.2020, 20:45
Sirf Sorloth pozisyonu degil herifler bicmeye and icmisti kol dirsek her sey vardi. Son pozisyon bardagi tasiran son damla oldu. Umarim 2 mac yer Sorloth.

erenslash
bu oyunla uzun vadede puan toplamak kolay değil.başak,bjk,gs maçlarında nereye kadar.dikkat etmek laızm.kötü oynuyoruz ama maç alıyoruz.nereye kadar.bakalım .ancak kötü oyunla maç almasını bilmek de bir beceridir.bu anlamda güzel
Cogunun tedirgin olma sebebi bugün oynanan olaganüstü berbat oyun. Ben cok iyi bir oyun beklemiyordum ama bu kadar kötü bir oyunda beklemiyordum. En zor deplasmanlarin birinden galibiyetle döndük. Puanlarda kaybedecegiz ama iyiki bu macta kaybetmedik.

Sezgin Öztürk
Guilherme bizim oyun ezberine vakıf değil. Biraz daha öğrenmesi lazım wakaya vereceği yerde geriye dönüyor temposuz. Sarı ve abdulkadir daha iyi.
İnsan olarak mı ?

smart
08.02.2020, 20:46
Sivasspor son haftada maçı fenere verecektir

erenslash
sorloth bir maç yeme ihtimali var iki olmayabilir tahrik edildi rakip kırmızı kart görmedi bu yüzden dolayı ama federasyon iki verir biz fb değiliz çünkü bize gelince ceza inmez
Sirf Sorloth pozisyonu degil herifler bicmeye and icmisti kol dirsek her sey vardi. Son pozisyon bardagi tasiran son damla oldu. Umarim 2 mac yer Sorloth.

Anıl C
Rıdvan Dilmen'in ne afkursun olduğunu herkes biliyor gitsin kendi şerefsiz takımına baksin. 6222 kanunu bu şerefsiz için geçerli değil mi. Bu pos Şerefsiz bahçe olsa Pen der
O tayfa belirli kişilere iyi saksofon çaldığı için bu yalı çocuğunu tff başkanı dahi yapmaya çalıştılar.

AyhanPe
08.02.2020, 20:47
2010/11 sezonunda berbat bir Gs ve Bjk vardi. Bu sene cok takimli bir yaris var. Gs ilerleyen haftalarda daha iddiali duruma gelebilir. Bjk de yukari daha da yaklasabilir. Aziz in taktigi o zaman ise yaradi ama bu sene faydasindan cok zarari olacak onlara..

Taha Muhammet
08.02.2020, 20:48
2 haftada bir saçma sapan nedenlerle hücum tarafındaki oyunculara kırmızı kart veriyor hakemler tehlikeli bir durum. Her ne olursa olsun sakin kalınması gerektiği üzerine telkinlerde bulunulması gerekiyor gibi. Sahaya bıçak sokup oyuncularımıza bıçakla saldıranlara ee ne var bunda defasın görevi bu diyebilecek bir kuş beyinli popülasyonuna sahip bir coğrafyada yaşıyoruz.

Antonio
08.02.2020, 20:49
İnsan olarak mı ?

Guilherme kötü oyuncu değil sosa ile görev karmaşasi oluyor bizim oyun ezberini henüz bilmiyor.

SALDIRAY
08.02.2020, 20:49
Arada böyle kötü oyun olacak.
Önemli olan bu tür kritik maçları kazanmak.
Keyfini çıkarın zira şikeciler çok ağlıyor.

Antonio
08.02.2020, 20:51
Ne 2 maçı 1 mac tahrik var. Sivas maçında sorlothsuz nasıl hücum edeceğiz. Sörloth bu takımın her şeyi real madrid koy sırıtmaz.

Harun-61
TV'de Ridan Dilmen, Twitter'da A.Ercanlar ve 12 Numara denen kansizlar.

Müthis bir algi yapiyorlar, öyle böyle degil. Inanilmaz sekilde üzerimize geliyorlar.

Muhammed Ayaz
Arada böyle kötü oyun olacak.
Önemli olan bu tür kritik maçları kazanmak.
Keyfini çıkarın zira şikeciler çok ağlıyor.2.yarı hiç de fena değildik abi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammed Ayaz
08.02.2020, 20:52
Yalnız arkadaşlar Campi'de ki form durumu dikkatinizi çekiyor mu bilmiyorum ama yanında Hüseyin olmasına rağmen 4-5 haftadır hatasız oynuyor çocuk.

ÖmürKaradeniz61
08.02.2020, 20:53
Şu alanyanın oynadığı oyununun çeyreği kadar oynayamadık fenere 2 maçta da.

OFLU_79
08.02.2020, 20:54
Campi şu son 2-3 maç iyi oynuyor

Ahmet Aksu
08.02.2020, 20:55
Deplasmanda alanya gibi oynamalıyız ama elimizde o stile uygun az oyuncu var.
Sikecilere sadece 2 pozisyon verdiler on alanda baskılılar surekli pres onn tarafta 5 kisi onde basıyor helal olsun rakibi iyi sasırtıyorlar.
Alanyanın sol beki ve stoperi cok iyi.

Ben sivas- bjk- basaksehir- gs maclarını saymıstım ama alanya macı da zor olacak bizim icin.

Ahmet Aksu
08.02.2020, 20:57

Müthis bir algi yapiyorlar, öyle böyle degil. Inanilmaz sekilde üzerimize geliyorlar.

Gelsinler onemli degil. Biz yenmeye devam edelim onlar aglasın bu hafta yenilince bizi unuturlar. Zaten bjk gs de yarısa katılma durumu var o aradan biz sıyrılırız. :)

Aglamaya devam etsinler.. Vergilerini de zamanında odesinler adamın canını sıkmasınlar :D

batugol
08.02.2020, 20:58
Kimin kimin kicini yaladigini bildikten sonra kıc yalayicilarinin yorumlarini kaale almaya ve bunun uzerine strese girmeye gerek yok
Yonetim de cikacak konusacak ceza alma pahasina hakkimizi savunacak ama kic yalayicilarin muhatap almadan

Sefa Murat Dokuz
08.02.2020, 21:00
Sorloth’un 1 maç ceza alması lazım, o tekmelerin hiç bir açıklaması yok
Hüseyin Göçek düdüğü asmalıdır

nevzat61
08.02.2020, 21:01
Arkadaşlar sikecilerin maçına bakıyorum ilk yarı topla oynama yüzdesi %73 e %27..ki bir çok maçta bu istatistiği yakalıyor ve bu yüzden rakip savunmayı bozup bol pozisyona giriyorlar..biz neden böyle topa sahip olamıyoruz..5-0 yendiğimiz erzurum maçı da dahil ..acaba bilerek topun arkasına mı geçiyoruz yoksa yapamiyormuyuz..ki ben bu şekilde sürekli rakibi bunaltan bir ts isterdim..

batugol
Penalti poziyonu penalti
Direk ayaga temas var
Benzer poziyonda albdulkadir direk kırmızı kart gordu

bilgehan83

bizim de siteler kurmamız lazım sırf bu üç puşta giydirecek özel taraftar siteleri yok mu pc den iyi anlayan

CEMEFKER
Erman Toroğlu: " VAR görüntülerinin orta hakeme nasıl gösterildiğini izledim. Var'daki teknik ekip Baiano' nün teknelerini hızlı, Sörloth"u ise ağır çekim gösteriyor. Yani Sörloth'u at diyor..."

Oyun çok büyük!

Oruç
08.02.2020, 21:02
Sivasspor son haftada maçı fenere verecektir

Son haftaya kalmadan bitireceğiz inşallah. İkili averajda da fb'nin üstündeyiz ki bu iki maç öndeyiz demektir. Fikstür avantajları var diye yaygara yapanlara bakmayın. Artık VAR varken evlerinde beleş galibiyet almaları kolay değil. Alanya bu akşam puan ya da puanlar alacak inşallah. Keyfimiz de katlanacak.

Biz ise winner takım modundayız. Deplasmanda kötü oynayıp kazanmak winner takım işidir.

Onur Erçetin
08.02.2020, 21:03
https://pbs.twimg.com/media/EQRPOzPXsAE7j2x?format=jpg&name=medium

AyhanPe

Niye assin ya. Maclarimizda ender eyyam yapmayan hakemlerden birisi. Bugün art niyerli bi hakem olsaydi bu maci alamazdik. Ilk yarida rakibe verdigi sari kartlari bile vermeyecek hakemler var..Bir kac pozisyon haric basarili bir yönetim gösterdi. Biz berbatinda ötesinde bir futbol oynadik. Degerlendirmesini yapip bundan sonraki haftalar icin ders cikarmaliyiz..

yorumsuz6117
Rıdvan Dilmen nasıl bir karaktere bürünmüş öyle, tam şeytan olmuş, yazık kendisine..

CEMEFKER
Bu arada İT ürür kervan yürür!

AyhanPe

Niye assin ya. Maclarimizda ender eyyam yapmayan hakemlerden birisi. Bugün art niyerli bi hakem olsaydi bu maci alamazdik. Ilk yarida rakibe verdigi sari kartlari bile vermeyecek hakemler var..Bir kac pozisyon haric basarili bir yönetim gösterdi. Biz berbatinda ötesinde bir futbol oynadik. Degerlendirmesini yapip bundan sonraki haftalar icin ders cikarmaliyiz..

LANGARA
08.02.2020, 21:05
Bu gençlerbirliği değil miydi 1973’te son maçta Trabzon’a gelmeyip olası birinci lige çıkma şansımızı engelleyen. Bazı şeyler hiç değişmiyor maalesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 21:05
Erman TOROĞLU:

VAR görüntülerini izledim.
Bahattin ŞİMŞEK, GB'li oyuncunun tekmelerini hızlı oynatıp, Sörloth'u ağır gösterip adeta at dedi diyor.

Erman Hoca;

Hüseyin GÖÇEK bu işi bırak artık, git yahu.

Aker
08.02.2020, 21:06
Arkadaşlar sikecilerin maçına bakıyorum ilk yarı topla oynama yüzdesi %73 e %27..ki bir çok maçta bu istatistiği yakalıyor ve bu yüzden rakip savunmayı bozup bol pozisyona giriyorlar..biz neden böyle topa sahip olamıyoruz..5-0 yendiğimiz erzurum maçı da dahil ..acaba bilerek topun arkasına mı geçiyoruz yoksa yapamiyormuyuz..ki ben bu şekilde sürekli rakibi bunaltan bir ts isterdim..

İte kaka, güreşerek oynuyorlar. Hamlelerinin çoğu sert ve aslında düdük çalınması gerekiyor ancak hakemler çalamıyorlar. Bu da onları cesaretlendiriyor. Tabiri caizse döverek oynuyorlar. Kendi yorumum budur.

HOPA'LI TS'Lİ
Bu gençlerbirliği değil miydi 1973’te son maçta Trabzon’a gelmeyip olası birinci lige çıkma şansımızı engelleyen. Bazı şeyler hiç değişmiyor maalesef

ANKARAGÜCÜ severim, sempatiktir.
GB adidir.

Sezgin Öztürk
Guilherme kötü oyuncu değil sosa ile görev karmaşasi oluyor bizim oyun ezberini henüz bilmiyor.
Sosa ile görev karmaşası olmasının sebebi hocanın Sosa’yı bazı bölümlerde sağ kenara yanaştırma sevdası.Yusuf Sarı mevcut hali ile öne geçtiğimiz ve rakibin risk aldığı dakikalarda şans bulur.Mental olarak çok büyük eksiklerinin olmasının yanında mücadele anlamında da çok yetersiz.

agahozlu
Yalnız inanılmaz ağlıyorlar. Onlar konuşmaya devam etsinler biz kendimize bakalım. Bugün kötüydük. Çalışalım mücadele edelim. Yolumuza bakalım

Antonio
08.02.2020, 21:08
Shotlotun adalesine krompon girmiş boşluk var dedi çivi boşluğu. Hüseyin Türkmen gördüm dedi çocuk.

Murat KARAKURT
08.02.2020, 21:08
Rıdvan'a bak....İyice azıttı bunlar....

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 21:09
Yalnız arkadaşlar Campi'de ki form durumu dikkatinizi çekiyor mu bilmiyorum ama yanında Hüseyin olmasına rağmen 4-5 haftadır hatasız oynuyor çocuk.

Gaston CAMPİ de performans bariz yükseldi. Nazar değmesin.
Hüseyin de öyle maşallah

Parmak hala geriye gidiyor.

Anıl C
https://pbs.twimg.com/media/EQRPOzPXsAE7j2x?format=jpg&name=medium

Görüntüler ve bu resimler itiraza eklenmeli. Şimdiden 3 maç alması için algının peşindeler.

Sefa Murat Dokuz

Kötü oynamış olabiliriz, 1 pozisyon hariç rakibe pozisyon vermedik 2. Yarı da oyunun büyük bölümünü rakip sahaya yıktık. N’diaye kale sahasından nin kaçırdığı, Sorloth’un yere doğru vurduğu kafası, Wakaemenin şutu, N’diaye nin şutu... Rakibi baya yorduk, Sorloth özellikle sağda solda ortada makine gibi. Galibiyeti hakettik. Orda adama acımasızca tekmeler atılıyor. İkisine de kırmızı verse neyse, futbol oynama niyeti yok adamın tek amacı tekme atmak. Ertuğrul Doğan paylaşmış Sorlot’un tekmeler sonrası bacaklarını.
Düdüğü assın. Kim olsa böyle tekme yese tepki gösterir

smart
Ali Koç yüzünden hiçbir takım maç kazanmak istemiyor artık bu herif ağlayacak diye

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 21:10
Shotlotun adalesine krompon girmiş boşluk var dedi çivi boşluğu. Hüseyin Türkmen gördüm dedi çocuk.

Yazık, günah
Elebaşı katil Fabricio sarı ile kurtuldu

Gürkan Asma
08.02.2020, 21:11
1 maça inecek o ceza, yönetim de susmasın.

batugol
08.02.2020, 21:11
Bu cibiliyetsizler bu kadar agliyorsa dogru yoldayiz

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 21:12
Görüntüler ve be resimler itiraza eklenmeli. Şimdiden 3 maç alması için algının peşindeler.

Pislik Fener aynı algıyı Vakeme olayında da yaptı.
Ağlayın ulan şerefsizler
Bu sene size hiç kupa yok
Allah büyüktür, hırsızları engeller her daim

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 21:13
1 maça inecek o ceza, yönetim de susmasın.

Evet
Yönetim bu konuda sağlam durmalı
Yeter artık
Vakeme, Sörloth
Kasten en iyi oyuncularımızı devre dışı bırakıyorlar

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 21:13
Şikeciler penaltı kazandı
Şu maç berabere bitse de razıydım maç öncesi
Haldunun yüzü gülüyor
Sen Giresun'lusun. Şehrinin takımını tutsana

Kazım Bostan
08.02.2020, 21:14
tahminimce önümüzdeki günlerde sörloth sosyal medyada çok konuşulacak. en az 5 maç ceza alması gerektiği filan yazılacak. izleyip görelim.

art arda tekmeler atmak serbest ama kimse onu konuşmaz artık

https://eksisozluk.com/alexander-sorlothun-alacagi-mac-cezasi--6358365?a=popular

tam olarak söylediğim şey. bunların bu ağlamaları cidden baydı. önceden komikti ama artık kabak tadı verdi.

sasort
08.02.2020, 21:14
Gerçekten zor bir maçtı kazanmamız önemliydi

Kadroda eskiden beyin yok derdik şimdi beyin bol

Nwakame sosa gulherme

Hüseyin hoca ilk yarı tuttu ikinci yarı vurdu

Enes Başkaya60
08.02.2020, 21:15
Verdiği penaltıya bak sizin Allah belanızı versin...

AyhanPe
08.02.2020, 21:16
2. ve 3. golüde atacaklar. Hic izlenmeye bile degmez Fb nin maclari..

sasort
08.02.2020, 21:16
Artık başkanın ağırlığını koyması lazım

Şu ligi başka bir ülkeden birine izletseler güler halimize

Resmen tiyatro

Tatar Kemal
08.02.2020, 21:18
fb, alanyaspor'u yenecektir. beraberlik ya da mağlubiyet durumunda fb'nin işi zora gireceği malum o sebeple bu maçı fb'ye kazandıracaklardır. Sörloth'un direk kırmızıdan normalde 2 maç ceza alması gerekir ama 3 maç ceza verilirse kimse şaşırmasın.

atlantis
08.02.2020, 21:23
vay arkadaş ya penaltı kaçırdı Alanya

tamuğ yamtar
08.02.2020, 21:24
vay arkadaş ya penaltı kaçırdı Alanya

Cisse sürekli penaltı kaçıran adam yahu zaten.

Israrla adam kullanıyor penaltıları.

Antonio
08.02.2020, 21:25
Bu cisse ne ayak!

pReN@_61
Beğenmedim takımı bu maçta.
Hele ilk yarı yokları oynadık kimse kusura bakmasın.
İkinci yarı biraz daha hareketlendik golü istedik ama bence yine yetersizdi.
Maçı kazandık çok şükür içimizde buruk bir sevinç..
Yazık oldu boksöre.Çok trajedik bir pozisyon sonrası atıldı oyundan.Sağlık olsun...

Sonne
5 penaltının 4 ünü kaçıran adama ısrarla penaltı attırıyorlar kafayı yiyecem

Emirhan Uludüz
Cisse sürekli penaltı kaçıran adam yahu zaten.

Israrla adam kullanıyor penaltıları.

Gol kralı olma isteğinin getirdiği cimrilik. Hocası da olması gerekenden fazla güveniyor Cisse'ye.

Sefa Murat Dokuz
08.02.2020, 21:26
https://eksisozluk.com/alexander-sorlothun-alacagi-mac-cezasi--6358365?a=popular

tam olarak söylediğim şey. bunların bu ağlamaları cidden baydı. önceden komikti ama artık kabak tadı verdi.
Gerekeni yazıyoruz bizde kendilerine

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 21:26
5 penaltının 4 ünü kaçıran adama ısrarla penaltı attırıyorlar kafayı yiyecem

Olacak iş değil
Gol kralı olsun diye bile bile intihar edilir mi?
Şaka gibi bir TD var Alanya'nın
Attırma kardeşim artık şu herife penaltıyı

Isko6161
08.02.2020, 21:27
Arkadaş, kuralı bilmiyorsunuz. Çıkıp kesin ifadelerle bir şeyler yazıyorsunuz. Rica ederim bilmiyorsanız susun lütfen.
Sörloth'a yaptığı hareket nedeniyle 1 maç ceza alır. Farklı değerlendirilmesi halinde de maksimum 2 maç ceza verilebilir.

Bu cezayı alsa bile cezasının bir tanesini kupa maçında çeker.

Tamam kardes. Sari kart cezasini sadece ligde, kirmiziyi kupada da cekebiliyorsun. Sadece cift saridan gorulen kirmizi kartlari kupada cekiliyor diye biliyordum ben, yanilmisim. Yanliz adam akilli yazsaniz olmuyormu. Hemen sarmaya yer ariyosunuz arkadas.

Antonio
08.02.2020, 21:27
Bakesetas arardı bu adam kazma.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 21:28
Erol BULUT amacın ne senin?
Maçı fenere hediye mi edeceksin?

Antonio
08.02.2020, 21:29
Erol BULUT amacın ne senin?
Maçı fenere hediye mi edeceksin?

Adam fenerli fernandezi kenarda tutuyor.

AyhanPe
08.02.2020, 21:29
Fb macini burdan takip ediyorum. Heran birisi Fb 2 yi atti diye yazacak diye bekliyorum. Filmi 2011 da izledik yahu..

Emirhan Uludüz
08.02.2020, 21:32
Fb macini burdan takip ediyorum. Heran birisi Fb 2 yi atti diye yazacak diye bekliyorum. Filmi 2011 da izledik yahu..
Fener çok baskılı ve istekli oynuyor sürekli ceza sahası etrafındalar sadece pozisyon bulamıyorlar. Alanya kontraya çıkıyor fener yine çok hızlı ve iyi dönüyor. Klasik ocak dönemi sonrası Ersun takımı bu şekilde birkaç maç devam eder kondüsyon düşünce ne olur bakacağız.

Rahmi Akkurt
08.02.2020, 21:36
Şikeciler penaltı kazandı
Şu maç berabere bitse de razıydım maç öncesi
Haldunun yüzü gülüyor
Sen Giresun'lusun. Şehrinin takımını tutsana

Ben de Giresunluyum abi , Giresunu da tutuyorum. Bu yörenin çoğu Trabzonsporlu zaten.Bu şekilde bakmamak lazım

Saygılar

DURAS
08.02.2020, 21:36
Renktaşlar yapmayın böyle ... Erol penaltıyı baseketas atsın diye yırttı kendini. Hatta baseketas Cissenin yanına gitti. Penaltıyı ben kullanacağım diye. Aynı geçen seneki diagne gibi... lütfen madem farklıyız diyoruz diğer takımların taraftarlarından farkımız olsun...

AyhanPe
08.02.2020, 21:37
Fb uzatmalarda da olsa atacaktir 2 yi. Iyiki izlemiyorum su maci. 2010/11 de ikinci devre bakmiyordum maclarina.

gurur6134
08.02.2020, 21:39
Adam bildigin penalti kacirma rekoru kirmis israrla ona attiriyorlar hala saka gibi

smart
08.02.2020, 21:40
Fenere kalan butun maclari kazandiracaklardir. O yuzden bizim butun maclari kazanmamiz lazim. Kotu oynadik iyi oynadik gecin bize sadece 3 puan lazim isterseler doğani forvet oynatsın

Antonio
08.02.2020, 21:41
Edit erol hoca müdahale etmiş bu cisse ne ayak yahu!

AyhanPe
08.02.2020, 21:44
Biz 83 de 2 yi atmistik Fb daha cok cile cekiyor :D

Emirhan Yazıcı
08.02.2020, 21:52
Alanya deplasmanindan puan alabilecegimizi düşünmüyorum bu arada

DURAS
08.02.2020, 21:56
Alanya deplasmanindan puan alabilecegimizi düşünmüyorum bu arada
Ben Alanya maçından da çekinmiyorum. Çekindiğim 3 maç var. Bu maçları dillendirmeyeceğim. Olur sonra :). Ancak bu üç maçtan 1 galibiyet 2 beraberlik çıkarırsak......

atlantis
08.02.2020, 21:59
Alanya galibiyeti kaçırdı olsun beraberlikte iyidir en azından fenerin pskolojisi bozulur :)

Saint Castillo
08.02.2020, 22:00
Cisse berbat oynadı.

Sezgin Öztürk
Ağlama fenev ağlamaaaa nasılda koydu Alanya :)

samway
Ntv yi acıp rıdvan ı izleme zamanı :)

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2020, 22:01
Pislik çirkef Fener 2 puan daha bıraktı.
Beraberlik şeker oldu. Mis.
Yarın da Zivas berabere kalırsa çok iyi

chener
08.02.2020, 22:02
Beraberlik çok güzel sonu.alanya yense çok yaklaşacaktı, daha alanyaya gideceğiz

Antonio
08.02.2020, 22:03
Kuran okudum Allahim berabere bitsin diye inşallah bu sene o sene hakkımızı Allaha emanet ettik.

AyhanPe
Alanyaspor ve E.Bulut u tebrik etmek gerekir. Fb nin 2010/11 e göre sIke iliskisine girecek takim sayisi daha az..O kadar büyük bir baski kuruyorlar ki Kadiköy de puan kaybetmeleri olasi gelmiyor insana. Alanyaspor büyük is basardi. Umarim onlarla oynayacagimiz macta iyi olan biz oluruz ve kazanariz..

gurur6134
Umit ozturkun gayseyli olusu ise yaradi ilk kez son dakika penaltiyi verse kimse birsey diyemezdi gri pozisyon bilerek elle oynamasada kol acik arkada kruse var koluna carpmasa cok aglayacaklar bu pozisyon uzerinden ayni sekilde penalti tekrari dogru olsada bunu kadikoyde her hakem cesaret edip calamazdi cogunlukla es geciliyor bunlar hep gaysey askindandi hakemin..

Oruç
08.02.2020, 22:04
Ağlasınlar. Bu gece keyif vakti. Tadını çıkarın.

umut22
08.02.2020, 22:05
Hah haa. Ne güzel gece. Mutluluktan öleceğim.

nevzat61
08.02.2020, 22:06
Alanyasporu tebrik etmek lazım..5 maçtır kazanması bir tarafa hafta içi gs yı hafta sonu da fb yi yendi diyecem artık..bu bir tesadüf olamaz..şimdi sikeciler ötsün dursun..isterse masadan uçsun..

atlantis
08.02.2020, 22:06
şimdi lig çok karıştı bjk-gs de potaya girdi

talsuv61
08.02.2020, 22:07
Fener bu haftada ağlasın

Mehmet Fatih Yavuz
Abooovvvv. Yarın da bir beraberlik çıkarsa horonu kurmaya başlayın. :).

AyhanPe
Fb nin puan kaybetmesiyle Gs bile onlari gecebilir. Sampiyonlukta tek rakipleri bizmisiz gibi bir hava estiremeyecekler..Bu hafta 40 puanin altinda kalmalari psikolojik olarak büyük bir yikim onlar icin..

Sezgin Öztürk
08.02.2020, 22:08
Bu şerefsiz şikeciler damat fanı yapacak bu gidişle milleti...Kaç haftadır bizimle uğraşıyorlar ulan siyaset bizi desteklese siz böyle ortalık yerde konuşabileceksiniz öyle mi ? Adamın sesini keserler kuş beyinliler.

Oğuzhan Fidan
Şampiyon Trabzon'um ne istersen iste benden! İstersen donatalım dört bir yanı bayraklarla, istersen inletelim statları şarkılarla istersen indirelim o g.tleri sopalarla !!

trbzonsporlu
fb alanya maçı berabere biterse ancak keyfim yerine gelir

sivas başaksehir maçı berabere biterse keyfim tavan yapar

Ertan OKUMUŞ
Ben dün ne dedim berabere veya yenilecek dedim

serdaracıl
Kaldı 13 hafta

Alper Beyazay
08.02.2020, 22:09
şimdi lig çok karıştı bjk-gs de potaya girdi

Böyle olması işimize gelir. Karışsın daha fazla. :)

A.Gökhan AKIN
08.02.2020, 22:10
Bu devlet takımı algısını iyice yapıştırdılar üzerimize doğranmaya hazır olun..

Saint Castillo
08.02.2020, 22:11
rıdvan ercüment abiye bağladı

Togrul
08.02.2020, 22:12
Bugün çok değerli 3 puan kazandık. Ne kadar mükemmel uygulanmasa bile VAR olmasaydı eski zamanlarda olduğu gibi bugün bizim ve alanyanın hakedilmiş penaltıları verilmez biz kazanamaz fb ise kazanırdı. Bu kadarı bile işe yarıyor.

Enaldo61
08.02.2020, 22:13
Yalı çocuğu yine ağlar.

Sezgin Öztürk
Yalnız şu oynanmayan Malatya maçı psikolojik olarak bir rahatlık veriyor puan durumuna baktığımda...

LittleFinger
adamların puanı silinmedi, vergi ödemiyorlar, kap açıklamıyorlar, göz göre göre nihat bile koç'a giydirdi sorarlarsa devletin takımı trabzon dersiniz.. sosyal medyada örgütlenmek gerekiyor taraftar akıllandı ama yapılıyor bir şeyler..

El Cordobes
08.02.2020, 22:14
rıdvan ercüment abiye bağladı

Yazık harbiden şu adamın girdiği hallere bak. Kendini yırtmaktan nefes nefese kaldı yav:)

Anıl C
08.02.2020, 22:14
Fetönün cocuklari da bizim şikeciler ile mücadelemizi fırsat bilip aradan sıyrılmayı düşünüyomuş. Fazla makbulenin zararları

bilgehan83
08.02.2020, 22:15
var ı uefa ülke fedarasyonlarına bırakacak kullanıp kullanmama konusunda siz bakmayın bu semt takımlarının ağlamasına seneye varı kullanmayacaklar olan bize ve anadolu takımlarına olacak umarım yanılırım amaç varı işlevsiz hale getirmek.. her takıma bunun için haksızlık yapılıyor bence

champions
08.02.2020, 22:16
Alanya da fb de bizden iyi takım. Bu takımlardaki temponun, hızın, coşkunun yarısı bizde yok.
Bu oyunla nereye gidicez, bakalım.

AyhanPe
08.02.2020, 22:17
Biz sampiyon olalim da milletin ne dedigi hic önemli degil. Adamlarin sIke yaptigi tescil edildi hemde defalarca..Hic müzelerinde ki kupadan utanmiyorlar..Bizde hakkimizde neler düsünülür diye dert ediyoruz..

A.Gökhan AKIN
08.02.2020, 22:17
Alanya ile alanyada ne yapacağız göreceğiz bakalım bala şansa kazandık 2 haftadır. Bu oyunla nereye kadar gideceğiz..