PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 21.Hafta | Gençlerbirliği 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Tayfun
05.02.2020, 13:31
Deplasman tribünü için yönetim , gençlerbirliği yönetiminden ricada bulunmalı ek kontenjan için .

Ahmet Kara
05.02.2020, 13:33
hala daha mikel yazanlar var. hava topu almaz, ikili mucadele alamaz, 5 metrede top oynar ama bizim taraftar begenir. fener macinda gustavo'yu gorduk. biz de olsa ilk 2 garanti idi.

Mehmet Ç.
05.02.2020, 13:39
hala daha mikel yazanlar var. hava topu almaz, ikili mucadele alamaz, 5 metrede top oynar ama bizim taraftar begenir. fener macinda gustavo'yu gorduk. biz de olsa ilk 2 garanti idi.

Oda yetmedigi gibi Konsantrasyon sikintisi var. Mac daha yeni baslamis Ozana o kaptirdigi top. Orasina burasina carpip giren toplar sezon basi. Tam hücuma kalkacakken topu ileri yerine sag sola geriye oynuyor. Ondan sonra %96 pas isabeti ile oynuyormus. Napalim öyle yüzdeyi

Tayfun
05.02.2020, 13:40
Çıktığımız son 4 gençlerbirliği deplmasnında galip gelemedik.

Çok kolay bir maç olarak görmüyorum

Berabere biterse şaşırmam, ama ne olursa olsun takım bu maçı almalı

Orkun 61
05.02.2020, 13:40
Deplasman tribünü için yönetim , gençlerbirliği yönetiminden ricada bulunmalı ek kontenjan için .

Sallama haber olabilir ama Twitter da biri yazmıştı ek kontenjan talebinde bulunuldu diye.Bişey çıkacağını sanmıyorum.İnşaAllah yanılırım

Tayfun
05.02.2020, 13:45
Sallama haber olabilir ama Twitter da biri yazmıştı ek kontenjan talebinde bulunuldu diye.Bişey çıkacağını sanmıyorum.İnşaAllah yanılırım
Zaten stadyumu dolduramıyor gençlerbirliği, açsınlar bize işte ek kontenjan. Taraftar desteğini hissetmeli takım fazlasıyla . Ayrıca bilet alamayan çok sayıda taraftar da var .

gtem
05.02.2020, 13:45
Stubhub diye bir yerde bilet var diyor, tabii 2-3 katı fiyata. Daha önce buradan bilet alan var mı? güvenilir mi?

Arda'
05.02.2020, 13:50
Baklava 4-4-2de Mikelin yeri yok zaten defansın önünde Sosa oynamalı en iyi olduğu mevki orası. N’Diaye sağ veya sol iç için biçilmiş kaftan, diğer iç oyuncusu Guilherme olabilir. Abdüş dönünce 10 numarada oynar ilerde de Nwakaeme ve Sörloth.

ilelebeTS
05.02.2020, 13:51
Stubhub diye bir yerde bilet var diyor, tabii 2-3 katı fiyata. Daha önce buradan bilet alan var mı? güvenilir mi?
Forumdan birisi almıştı sanırım gs maçıydı, biletlerin eline ulaşmamasından şikayetçiydi. Sonra ne oldu bilmiyorum.

arahna
05.02.2020, 13:54

fb maçında aksayan yer sol anadımızdı. sol bek yok gibiydi . nwakame de savunmaya gelmiyor pek ama o varken rakip bek ileri çıkmaya cesaret edemiyor . Mikelin oyuna katkısı yeterince hatta fazlasıyla var. siz sadece topu takip ettiğiniz için göremiyorsunuz. Ndiaye de çok top kaptırdı ama deli dana gib koşunca onu görmezden geliyorsunuz.

Ahmet Kara
05.02.2020, 13:58
fb maçında aksayan yer sol anadımızdı. sol bek yok gibiydi . nwakame de savunmaya gelmiyor pek ama o varken rakip bek ileri çıkmaya cesaret edemiyor . Mikelin oyuna katkısı yeterince hatta fazlasıyla var. siz sadece topu takip ettiğiniz için göremiyorsunuz. Ndiaye de çok top kaptırdı ama deli dana gib koşunca onu görmezden geliyorsunuz.

mikel topsuz oyunda kendini yok ettigi icin goremiyoruz, tam bir sihirbaz.

artvints
05.02.2020, 13:59
Oda yetmedigi gibi Konsantrasyon sikintisi var. Mac daha yeni baslamis Ozana o kaptirdigi top. Orasina burasina carpip giren toplar sezon basi. Tam hücuma kalkacakken topu ileri yerine sag sola geriye oynuyor. Ondan sonra %96 pas isabeti ile oynuyormus. Napalim öyle yüzdeyi
http://m.tr.beinsports.com/haber/trabzonspor-fenerbahce-derbisnin-oykusu-burada

Macta topu ayağından açışını göremedik ama burada gösteriyor. Bu hatasını çok gördüm. Tekniği, top kontrolü iyi deniyor ama ayağından top açılıyor. Ortada kalan toplara yapılan hamlelerde çoğu zaman rakip topu söküyor.

Orkun 61
05.02.2020, 14:02
Forumun bilet devir sayfasına da yazdım bir yandan da Twitter dan arıyorum bazen satanlar oluyor.

Eski twitlerine bakarak ne kadar güvenilir olduğu konusunda fikir sahibi olunabiliyor ama orada da denk getiremedim

yorumsuz6117
05.02.2020, 14:03
4-4-2 baklava dizilimiyle ilgili kritik bir nokta var. Eğer bunu uygulamak isteyen bir takımsanız, kendinizi muhakkak dar alanda buluyorsunuz. Savunmayı oldukça daralarak yaptığınız için baklavanın sol ve sağ içi oyuncuları muhakkak motor becerileri kuvvetli, takipçi, oyunu dikine ve yana oynayabilen oyunculardan oluşmalı. Fenerbahçe maçında Sosa'nın sağ içte başladığı, Obi Mikel'in ise regista gibi tek oyun kurucu başladığı dizilimde fenerbahçe'nin ilk 15 dakikadaki etkinliğine çözüm bulamadık. Hatta ilk golü bulduğumuz pozisyonun hemen öncesinde Kruse kaleye vurmak yerine Dirar'a dönse çok daha ciddi bir tehlikeyle karşı karşıya kalabilirdik çünkü Sosa yerini yadırgadığı için o anda adam takibini bıraktı. Zaten hoca da golü bulmuş olmamıza rağmen hemen 4-3-3'e geri döndü.

Şayet elmas dizilimiyle oynayacaksak Sosa'nı ya iki forvetin arkasındaki 10 numara ya da defansın hemen önündeki oyun kurucu 6 numara olması gerekiyor. Mikel'in de aynı oranda koşarken yaptığı kilometrelerin şiddetini artırması gerekiyor.

Obi, Fenerbahçe maçında 0-7 kilometre arasında(bu mesafeye yürüme mesafesi deniyor) 3 956 metre yaparak %36'yla koştu. Mikel'in hafif koşu mesafesiyse(7-14 km/s) 4 174 metreyle %38.

Muadili Luiz Gustavo'nun defans önü oyuncusu olarak yürüme mesafesi(0-7 km/s) sadece %29.

Mikel'in koştuğu "km/s"i artıramazsak eğer ciddi baskılar yemeye devam edeceğiz gibi duruyor. Bu noktada da ister elmas oynayın, isterseniz 4-3-3 oynayın, baskıyı kırabilmek için defansın önünde konumlanan oyuncunuzun daha fazla mesafe kat etmesi gerekiyor.

Mikel koşmaz aga istese de koşamaz adamın oyun yapısı bu değişmez..

ilelebeTS
05.02.2020, 14:07
Mikel'in alternatifi yok arkadaşlar. Geçen maç ilk golde hatası vardı evet, onun haricinde iyi oyun çıkardı. Sosa sahada yoktu ilk yarı, Mikel tek başına savundu orta sahayı. Maç anında heyecandan anlaşılmıyor, tekrarı izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız. Mikel'in problemi Sosa ile oynaması, Sosa'nın problemi de Mikel ile oynaması. Çünkü çabuk değiller. Mesela Ndiaye ikisini de tamamlayacak oyuncu. Yine de tolere edilebilir, lakin onun için alanı daraltmanız lazım.

DURAS
05.02.2020, 14:15
sosa-ndiaye-guilherme orta sahası ancak abdülkadir ömürün varlığında işler gibi geliyor bana.

Mehmet BAŞ
05.02.2020, 14:29
Arkadaşlar bazı gerçeklerle yüzleşmek lazım. Bu takımın orta sahasında Sosa, Ndiaye, Mikel ve Parmak varken Doğan ancak beşinci seçenek olarak sahaya girebilir. Maçlarda 65-75. dakikalarda oyuna enerji katmak ve defansif katkı sağlamak amacıyla oyuna girebilir. Doğan'ın bu kadroda ilk 11 oynamasını bekleyen arkadaşlar boşa bekliyorlar. Kaldı ki sezon başında ilk 11 olarak da denedik ve yetersiz olduğunu gördük. Buna rağmen bu Doğan aşkı nereden geliyor anlamış değilim. Şunu da söylemek lazım. Mikel şu haliyle bile Doğan'dan daha iyi oyuncu ve takıma daha çok fayda sağlıyor. Mevcut şartlarda Doğan ancak Mikel'in yedeği olur. Daha fazlası değil...

Ayrıca Mikel'in bu kadar yerden yere vurulmasını da doğru bulmuyorum. Bu adamı eleştiren arkadaşlarımız mümkünse önce stadyumda maç izlesinler. Bu oyuncunun topsuz oyunda neler yaptığını iyice bir görsünler. Mikel'in topsuz oyun, alan parselleme gibi konularda sahip olduğu tecrübeyi görmeden eleştirmek haksızlıktır. Mikel'in eleştirdiğimiz tek bir özelliği var. O da oynadığı bölge itibariyle dinamizminin düşük olması. Bunun dışında eleştirilecek bir husus göremiyorum. Tüm bunlara rağmen sezon sonu gönderilip yerine Gustavo gibi dinamik bir isim alınırsa takım sınıf atlar diyorum.

ffırtına
05.02.2020, 14:34
Ömür ne zaman dönüyor ?

Sezgin Öztürk
05.02.2020, 14:40
Geçen sezon İstanbul’da Kasımpaşa ile oynadığımız maç için bize ayrılan tribünden bilet alamayınca çareyi Kasımpaşa kombinesi almakta bulmuştum.Gençler maçı içinde aynısı yapılabilir belki.Merak edenler için kombine fiyatları 115,215,320 ve 520 lira olarak değişiyor.

oksoholu
05.02.2020, 14:47
Fener maçını canlı izlemiş biri olarak bende Mikeli savunacağım

Yediğimiz ilk golü nasıl ona yazarsınız 2 stoper ve Sosanın seyrettiği topu kalemize attılar biri sağa sola geriye verdiği toplarla %95 pas isabeti yapıyor deyip dalga geçmeye çalışıyor yere göğe sığdıramadığınız Sosa ve Wakemenin lüzumsuz pasları ile yediğimiz atakları görmeye çalışın
Mikelin yanındaki adamlar topla dikine oynasa Ndiaye hariç çünkü o oynuyor aslında Sosadan bahsediyorum dikine gitmediği için Mikelle fazla top çevirmek zorunda kalıyoruz Sosanın yaptığını zaden orada Mikel yapıyor
Çok basit oynuyor topu alıyor ve arkadaşlarının önüne bırakıyor kendini daha rahat pozisyona çekiyor saat gibi işliyor sahada aynı şeyi riskli bicimde de Sosa yapıyor topu ayağına alınca acaba kaptırır mı diye düşünüyorsun ama Mikelde böyle değil
Aslında bu yıl Ndiaye ve Yusuf oynasaydı arkalarında da Mikel inanılmaz bir takım olurduk kanatlarda da Abdüşle Wakeme zenit saat olurduk neyse o tren kaçtı

Şimdi ise Abdüşün yerine Guilherme ile oynayacağız solda Wakeme ortada başka çaremiz yok sosa mikel ndiaye oynayacağız sıkıştığımız yerde pererayı çıkarıp 3-5-2 ye dönüp Ekuban veya Sturidge ile takviye edeceğiz

Ben şahsen hoca olsam 3-5-2 denerim elinde beş stoper var üçlerim arkayı önlerine Mikel Sosayı koyarım ndiaye Ekuban ve Wakeme yi önlerine ilerde de Sörlöth ve Sturidge alırım muhtemel gol yenir ama her gole 3 golle karşılık verilir

Samet Berber
05.02.2020, 14:47
Ömür ne zaman dönüyor ?
Şubat sonu Mart başı gibi antremanlara başlar.

castillo61
05.02.2020, 14:52
http://m.tr.beinsports.com/haber/trabzonspor-fenerbahce-derbisnin-oykusu-burada

Macta topu ayağından açışını göremedik ama burada gösteriyor. Bu hatasını çok gördüm. Tekniği, top kontrolü iyi deniyor ama ayağından top açılıyor. Ortada kalan toplara yapılan hamlelerde çoğu zaman rakip topu söküyor.

Maçta görmediğimiz bu görüntüyle gol Uğurcan'a yazar bence.

Takım autun kısa kullanılacağı şekilde yerleşmiş. Rakip yarı sahada kalabalık olunca uzun kullanmaya karar veriyor sanırım ama takımı buna göre yönlendirmeliydi. Rakip de otomatik olarak geri çekilirdi.

Aut atışı ise hem bizim yarı sahaya düşüyor hem de neredeyse ayak seviyesinde. Bu da dönüyor Mikel'in topu kontrol edememesine sebep oluyor.

Uğurcan bizden biri. Rakip fb olunca maça heyecanlı başlamasına bağlıyalım. Zaten fazlasıyla telafi etti.

Kemal Öztel
05.02.2020, 14:54
sturridge buraya oynamak için geldi yedek kalmak için değil. öyle olsa hiç gelmezdi.fırsat buldukça gülenecek ve katkı sağlacaktır. ilerleyen haftalarda ona ihtiyacımız artacak. bu hali ile bile her yaptığı hareket faydalı ,olumlu. bir şekilde oynatmamız gerek.

-- sosa ------- mikel -------- ndiaye

--sturridge----- sörloth--------Nwakame
Hocam aslolan Trabzonspor'un kazanması Sturridge'i kazanmak değil. Aylardır bu takımda hala kafa topuna çıkmıyor. Biraz antrenaman düzenini sağlasın oynasın lafım yok. Mikel bu takımın görünmez kahramanı hamallığını yapıyor orta sahanın. Üstelik deplasman maçı. Ben olsam Mikel Sosa Ndiaye orta sahasını hiç bozmam.

Bu formasyon daha mantıklı durdu kendini verirse Sturridge sağda oynayabilir ama bu maç üzerinde ben Guilherme'yi tercih ederim oldukça formda başladı kesilmeyi hak etmiyor.

artvints
05.02.2020, 14:57
Maçta görmediğimiz bu görüntüyle gol Uğurcan'a yazar bence.

Takım autun kısa kullanılacağı şekilde yerleşmiş. Rakip yarı sahada kalabalık olunca uzun kullanmaya karar veriyor sanırım ama takımı buna göre yönlendirmeliydi. Rakip de otomatik olarak geri çekilirdi.

Aut atışı ise hem bizim yarı sahaya düşüyor hem de neredeyse ayak seviyesinde. Bu da dönüyor Mikel'in topu kontrol edememesine sebep oluyor.

Uğurcan bizden biri. Rakip fb olunca maça heyecanlı başlamasına bağlıyalım. Zaten fazlasıyla telafi etti.
Maç sonunda kendisi söyledi zaten. Kısa oynamayabilir ama vuruşu kısa kalmış yine de mikel'e o tahta ayak kontrolü yakışmamış, ilk defa da olmuyor.

Tatar Kemal
05.02.2020, 15:00
trabzonspor'a karşı açık futbol oynamanın bedeli nedir bşb. erzurumspor maçında görmüşlerdir mutlaka. bu sebeple gençlerbirliği iyi kapanıp kontra atakla gol bulmayı deneyecektir. defansı sağlam tutmak gerek. kolay görünse de zor bir maç olacağı kesin.

Erkan A.
05.02.2020, 15:31
Genclerbirligini perisan ederiz merak etmeyin biz Trabzonspor gibi oynarsak ligdekimse karsimizda duramaz..
ve artik daha cok güclendik kadroda da costa olcak ilerde mesias da katilacak ilk onbirde cilerme guilherme de var gencleri perisan etcez erzurumspordan güclü takim degil genclerbirligi..
konuyla alakasi yok da bu sikecilerin lig fikstürü kolay gibi birde kupada nasil olurda kirklareli cikar bunlara rakip hemde dis sahada bunlarin kesinlikle kupa cekilisinde de bir bok yedikleri kesin..

Emirhan Yazıcı
05.02.2020, 16:18
Sturridge artik kanat oynamamalı bunu ne zaman deneriz bilmiyorum ama adamin yeteneklerini kanatta heba ediyoruz . Yetmediği gibi de Bek kovalatiyoruz . Bu adamin mevkisi Forvet'e akan yem oyuncu

O yüzden N-Diaye-Sosa-Guilherme-Sturridge-Nwakaeme ve Sorloth yapip Guilhermeyi kanat'a atmamiz lazim

DNA-TS
05.02.2020, 16:48
maç bileti için cep telefonundan uygulamaya girdim maç satışa çıkmamış gözüküyordu kuzenim aradı çıkmadı mı diye sonra şansına girdi 3 tane aldı. ankaragücü maçına da aynısı oldu ona da bilet alamadık gittik kapalıda izledik.
rüzgarı arkamıza aldık bir aksilik olacağını sanmıyorum.

Kemal Duru
05.02.2020, 17:01
Gençlerbirliği zayıf bir ekip. İnanın Erzurum'dan fazlası yok. Trabzonspor Fenerbahçe maçını kazanarak psikolojik bir eşik atladı. Bu maçta sorun yaşayacağını hiç sanmıyorum. İlk yarıda biter bu iş. Bir de akşam FB puan kaybederse görün siz muhabbeti :D

HOPA'LI TS'Lİ
05.02.2020, 17:12
ŞB-ALANYA
SİVAS-BAŞAK

maçları berabere bitse tadından yenir mi

Kendi maçlarımızı kazanırsak sorun yok

Kadir
05.02.2020, 17:15
İşte voleyi vurma haftası.. Haydi fırtına..!!

AttilaTheHun
05.02.2020, 17:34
Böyle kolay görünen maçlardan çok korkuyorum. Bakın bu sezon Göztepe ve Denizli maçları, 2010'daki Manisaspor maçı, 2009'daki Konya ve Denizli maçları, bunlar basit görünen ama şampiyonluk kaybedilebilecek maçlar...

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UĞUR DURTAŞ
05.02.2020, 17:36
artık telafisi olmayan zor maçlar oynamaya başlıyoruz...
iyi bir hava yakaladık.
kadro güzelleşti
sivas maçı öncesi klasik olacak ama
mutlaka kazanılması gereken bir maç.
*
İnşallah maçta olacağız.
*
şahsi düşüncem;
hüseyin hocanın yerimde olsam,

ekuban
parmak
sarı
ve
sturidge ile maça başlamam.

*
uğurcan
pereira-hüseyin-campi-novak
obi-sosa
guilhrme-ndiaye-makayeme
şörloht

AttilaTheHun
05.02.2020, 17:36
ŞB-ALANYA
SİVAS-BAŞAK

maçları berabere bitse tadından yenir mi

Kendi maçlarımızı kazanırsak sorun yokAlanya eğer Kadıköy'de sürpriz bir şekilde puan alırsa fenerin şampiyonluk motivasyonu da sarsılacaktır. Hem de Alanya fenerin üstünde kalır. Bizim için çok iyi olur ama tabi önemli olan Gençleri yenmek

erenslash
05.02.2020, 17:48
fenerin motivasyonunu zaten biz bozduk bizim bu saatten sonra kendi maçlarımıza bakıp ona göre önem almamız lazım adam gibi oynamamız lazım
Alanya eğer Kadıköy'de sürpriz bir şekilde puan alırsa fenerin şampiyonluk motivasyonu da sarsılacaktır. Hem de Alanya fenerin üstünde kalır. Bizim için çok iyi olur ama tabi önemli olan Gençleri yenmek

iyattara
05.02.2020, 17:57
Deplasmanda alinacak net bir galibiyet catir catir bir oyun fener macindan sonra herkese korku salacaktir. Bize de fazlasiyla guven ve hava katacaktir. Artik herkesin kafasinda bunlar alip goturecek izlenimi uyanacaktir. O yuzden de oldukca onemli bir karsilasma.

yasin196761
05.02.2020, 18:09
Farklı kazanmalıyız.

Mustafa YILMAZ
05.02.2020, 18:14
1-4

sörloth 2, nwakaeme, sturridge.

4-3-3 çıkarız büyük ihtimalle

pereira-hüseyin-campi-novak

sosa-ndiaye-obi

guilherme-sörloth-nwakaeme

guilherme yerine sturridge'de oynayabilir. eğer antremanlarda sturridge istek gösterirse ki öyle olacağını düşünüyorum hüseyin hoca onu tercih edebilir.

BatuhanB
05.02.2020, 19:01
Rakipte Stancu bugün antrenmanın ilk bölümünde takımla, daha sonra fizyoterapistle çalışmış. Sio ve Candeias ise tedavileri sebebiyle antrenmanda yer almamış. Üçü birden Gençlerbirliği hücumunun %90-95'ini oluşturuyor zâten, olası bir eksiklikte büyük avantaj elde ederiz.

smart
05.02.2020, 19:08
18557

ANIL
05.02.2020, 19:12
Sio çok etkili oynamasın, rahat alırız.

DURAS
05.02.2020, 19:22
Resimde guilhermenin arkasından kafayı uzatan Sturridge mi

Murathan
05.02.2020, 19:51
sesegnonun oynaması hoş olmadı :(

Enes Başkaya60
05.02.2020, 19:52
Resimde guilhermenin arkasından kafayı uzatan Sturridge mi

Aynen Sturridge...

exelans_25
05.02.2020, 20:34
Cok cok tehlikeli mac tam da bizim taraftar havaya girmis 3 atariz 5 atariz modunda.1.0 olsun bizik olsun nolursa olsun 3 puan olsun

İ. SARAL
05.02.2020, 21:24
Rakipte Stancu bugün antrenmanın ilk bölümünde takımla, daha sonra fizyoterapistle çalışmış. Sio ve Candeias ise tedavileri sebebiyle antrenmanda yer almamış. Üçü birden Gençlerbirliği hücumunun %90-95'ini oluşturuyor zâten, olası bir eksiklikte büyük avantaj elde ederiz.Stancu değil de Sio ve Candeias oynamazsa muazzam olur.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
05.02.2020, 21:25
Candeias kaliteli oyuncu, duran topları da etkili kullanıyor. Umarım oynamaz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Balcı
05.02.2020, 21:32
Amatör küme ile bile oynasak ciddiye almak gerek ama bu asla korkuya neden olmamalı. Ayaklar geri geri gitmemeli. Şu an bu ligde içerde dışarda bu takımın yenemeyeceği hiçbir takım yok. Rakibe saygılı ama kendi gücünün ve yapabileceklerinin farkında hem işine hem de duygularına odaklanmış halde sahaya çıkmalıyız. Kupa maçına gelen taraftar bir mesaj aslında. Ateş yakıldı artık. Bundan sonrası için gerekli olan rüzgar olmak ateşi körüklemektir.

Ufuk
05.02.2020, 21:34
Takım taraftara o ışığı verdi, taraftarında tam karşılık verip rehavate kulüp olarak kapılmamız lazım. Ankara'daki taraftarlara büyük iş düşüyor. Zaten biletler 5-10 sn içinde tükenecektir yine, takımın düştüğü yerde uyumadan ani tepkiler, hakeme ve kararlarına reaksiyon vermek çok önemli. Bizim oyuncular saf ancak arkada hararetli taraftar olduğunda hakem mutlaka etkilenir.

CaptanBarbosa
05.02.2020, 22:09
Aynen Sturridge...Değil manoel yeni stoper

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emirhan Yazıcı
05.02.2020, 22:38
Değil manoel yeni stoper

Kafayi sinsice uzatan Sturridge

CaptanBarbosa
05.02.2020, 22:39
Şapkalı olan sturridge arkada ayaktaki manoel. Konu kilit [emoji16]

ÖmürKaradeniz61
05.02.2020, 22:54
Bence ikinci yarıdaki en zor maçımız alanya deplasmanı.

AyhanPe
05.02.2020, 23:05
Bence ikinci yarıdaki en zor maçımız alanya deplasmanı.

Alanya nin kupa macindan sonra haftasonu oynayacagi Fb ye karsi pek varlik gösterecegini sanmiyorum..Fb de ki "sans" iste..

zorroid
05.02.2020, 23:14
Çok zor maç :) Umarım beraberliği kurtarabiliriz :))

emre6117
06.02.2020, 00:22
Şuan da gençler ve eksik olan malatua maçını yendiğimizi düşünürsek fbnin tam 5 puan önündeyiz(ikili avaerajı da q puan saydım). Biz büyük hata yapmadıkça şikebahçenin işi zor. Bizim için kritik eşik malatya ve gençleri yenip içerdeki sivas ve başak maçı. Bu maçlar kazasız atlatılırsa zaten şampiyonlupun en büyük adayı olıyoraun. Geriye sadece bkk. Gs. Alanya. Göztepe deplanmları kalıyor. Diğer maçları alırsak bu 4 deplasmanı yenilsek bile şampiyon olabiliriz. Şuan o hava yakalnmış durımda. Yetwrki kendi ayağımıza sıkmayalım rahat rahat çıkıp kazanalım. Rakiplerimiz stres yapsın. Çünkü şuanda rüzgar bizim arkamızda. En kaliteli ve en genil kadroau olan biziz.

çepni_61
06.02.2020, 00:45
Sio ve Stancu oynamazsa garanti de bu ikisi olursa zorlanarak alırız

Armağan Dere
06.02.2020, 00:52
Bjk-Trabzon
Fb-Gs
Haftası kritik..

battle symphony
06.02.2020, 01:25
Galatasaray deplasmanına kadar 10 maçımız var. Bu 10 maçtan 22 puan çıkartırsak sezonu min 70 puanla tamamlarız, 25 çıkartırsak zaten şampiyonuz ama o çok zor, 20 altına düşersek de işimiz yaş. Bahsettiğim 10 maçlık periyot zor ama;

Gençlerbirliği (D)
Malatya (D)
Rize
Antep (D)
Ankaragücü

şu 5 maçta 15 puan yaparsak kalanlardan min 7 puan zaten alırız. Almalıyız da kek olanlar bunlar. Diğer maçlar da şunlar;

Sivas
Bjk (D)
Başakşehir
Göztepe (D)
Alanya (D)

Hatta buradan 7'den çok da çıkarırız da ilk gruptaki maçlarda puan kaybetmemek çok önemli. Kalan 15 maçın 9'u dep 6'sı Akyazı.

Yani kısaca yok Gençlerbirliği zor takımmış, ilk devre puan kaybetmişiz falan bunların hiçbir önemi yok çıkıp çatır çutur kazanmalıyız. Malatya maçı da hafta arasına konacak ve Kupadan dolayı zaten bizi sıkışık günler bekliyor. Saydığım kolay maçlarda 1 puan bile cepten yiyemeyiz.

artvints
06.02.2020, 01:33
Galatasaray deplasmanına kadar 10 maçımız var. Bu 10 maçtan 22 puan çıkartırsak sezonu min 70 puanla tamamlarız, 25 çıkartırsak zaten şampiyonuz ama o çok zor, 20 altına düşersek de işimiz yaş. Bahsettiğim 10 maçlık periyot zor ama;

Gençlerbirliği (D)
Malatya (D)
Rize
Antep (D)
Ankaragücü

şu 5 maçta 15 puan yaparsak kalanlardan min 7 puan zaten alırız. Almalıyız da kek olanlar bunlar. Diğer maçlar da şunlar;

Sivas
Bjk (D)
Başakşehir
Göztepe (D)
Alanya (D)

Hatta buradan 7'den çok da çıkarırız da ilk gruptaki maçlarda puan kaybetmemek çok önemli. Kalan 15 maçın 9'u dep 6'sı Akyazı.

Yani kısaca yok Gençlerbirliği zor takımmış, ilk devre puan kaybetmişiz falan bunların hiçbir önemi yok çıkıp çatır çutur kazanmalıyız. Malatya maçı da hafta arasına konacak ve Kupadan dolayı zaten bizi sıkışık günler bekliyor. Saydığım kolay maçlarda 1 puan bile cepten yiyemeyiz.
15'te 12, 13 yapmazsak bir şampiyonluk daha çalınır söyleyeyim. Zoru kolayı kalmadi artık, önümüzdeki 5,6 hafta vura vura gitmemiz gerekiyor. Alanya goztepe maçlarına kadar fener'in şampiyon olamayiz demesi lazim.

Gs erken kopacağı için fener'e çalışacaklar, öyle puan kaybı falan bekleme. Fener maclarini izleyip kendine eziyet etme, bir sürü rezillik yaşanacak.

battle symphony
06.02.2020, 01:41
15'te 12, 13 yapmazsak bir şampiyonluk daha çalınır söyleyeyim. Zoru kolayı kalmadi artık, önümüzdeki 5,6 hafta vura vura gitmemiz gerekiyor. Alanya goztepe maçlarına kadar fener'in şampiyon olamayiz demesi lazim.

Gs erken kopacağı için fener'e çalışacaklar, öyle puan kaybı falan bekleme. Fener maclarini izleyip kendine eziyet etme, bir sürü rezillik yaşanacak.

Açıkçası beklemediğim senaryolar değil zaten bu şikeciler de boşa her şeye ağlamıyor ama yine de bir yerlerde takılırlar. Fikstürlerine bakınca seriye bağlama ihtimalleri var da bizden de o kadar beklentiye giremiyorum. Skor alan fakat öyle pek de üstün oynamayan bir takımız. Ayrıca kupada sıra şikecilere gelince camia olarak o tura çok konsantre olacakmışız gibi bir hisse kapılıyorum. Bu da zarar verebilir.

Aslında Başakşehir maçına kadar 6/6 yapabiliriz Sivas dağılma psikolojisinde, Bjk ise çok pozisyon veriyor; maça kadar ciddi bir şekilde toparlanmazlarsa ben Beşiktaş maçından şöyle minimum 3 gollü bir galibiyet bekliyorum. İnş yaparız böyle bir seri, o zaman dediğin gibi 12G falan gelebilir sezonu da 74+ bitiririz ama takım işte o güveni vermiyor.

umut22
06.02.2020, 01:48
Sio ve Stancu oynamazsa garanti de bu ikisi olursa zorlanarak alırız

Gençlerbirliğindede zorlanacaksak şampiyonluk hesabı yapmayalım. Kolay geçeriz bu maçı.

kayseriliyiz
06.02.2020, 02:09
2010-2011 sezonunu hatirlayalim, ankaragücü ve Kayseri beraberlikleri olmasa, fb umutmutlanip $ikeye bas vurmayabilirdi.
Bizim rakiplerimiz ben olabilirim dememeli.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

AyhanPe
06.02.2020, 02:23
Beni en cok umutlandiran dogru yolda oldugumuz bilincinin güclenmesidir. Bu sene benzer motodlarla sampiyonlugumuz engellense bile biz bu yolda devam edip seneye daha iyisini yapacagiz. Liverpool örnegi gözümüzün önünde. Adamlar gecen sene 97 puanla kaybetti sampiyonlugu. Tabiki Manchester City i sIke ve tüm basin organlirinin algi yönetimleriyle sampuan olmus bir Fb ile kiyaslayamayiz. Kiran kirana gecen harika bir duelloydu ama sonucta oldukca travma olusturabileck bir sekilde kaybetti Liverpool sampiyonlugu. Bu sene ise 100 puani devirecekler. Dogrularinin üzerine koyarak ilerlediler. Bizimde bunu basarabilecegimize inanmak büyük bir rahatlik getiriyor. Sanirim Ist. takimlarini asil ürküten bu. Kutsal ittifaklari bile kurtaramaz onlari artik..

HOPA'LI TS'Lİ
06.02.2020, 07:36
Kuzeyin oğlu bu maçı da boş geçmez.

10 gol daha atarsa Şota'nın 1996'da yakaladığı 25 golle krallık rekorunu kıracak.

Nazar değmesin ahlaklı çocuk

Yiğit Gayretli
06.02.2020, 07:53
Bundan sonra fikstür önümüzdeki maçtır!

Artık fırsat haftası diye bir şey yok. Fırsatın kendisi biziz. Çıkıp oynayacağız.

Nihat Güneş
06.02.2020, 08:39
Sosa Ndiaye Guilherme ortasahasını denemenin vakti geldi bence de ...

Ekuban Sorloth Nwekame de ileri hattımız olur.

Abdüş tam hazır dönerse olacakları düşünemiyorum :)

mawro61
06.02.2020, 09:11
Bu saatten sonra ipler elimizde. Gizli lider durumundayız.
Şampiyon olmak istiyorsak bütün maçları bir sekilde kazanmalıyız.

güneyli
06.02.2020, 09:16
Fener diyenler Ersunun devre arası kondüsyon yüklemesinin etkisinde kalıyorlar.3 maç sonunda şikecilerin bu tempoyla devam etmeyecekleri görünecektir...Nefesi iyi ayarlamak gerek..Şikecilerin bir organizasyonu yok..Güç ve tempo ile bir yere kadar..Akıl koymak gerek..Süprizi az yaşayan şampiyon olur.

Yiğit SARI
06.02.2020, 09:26
Ankara buzzzzzzz

Çok zor maç. Vurduğumuz gol olsun

Harun CAN
06.02.2020, 09:30
Açıkçası beklemediğim senaryolar değil zaten bu şikeciler de boşa her şeye ağlamıyor ama yine de bir yerlerde takılırlar. Fikstürlerine bakınca seriye bağlama ihtimalleri var da bizden de o kadar beklentiye giremiyorum. Skor alan fakat öyle pek de üstün oynamayan bir takımız. Ayrıca kupada sıra şikecilere gelince camia olarak o tura çok konsantre olacakmışız gibi bir hisse kapılıyorum. Bu da zarar verebilir.

Aslında Başakşehir maçına kadar 6/6 yapabiliriz Sivas dağılma psikolojisinde, Bjk ise çok pozisyon veriyor; maça kadar ciddi bir şekilde toparlanmazlarsa ben Beşiktaş maçından şöyle minimum 3 gollü bir galibiyet bekliyorum. İnş yaparız böyle bir seri, o zaman dediğin gibi 12G falan gelebilir sezonu da 74+ bitiririz ama takım işte o güveni vermiyor.

İlk yarıda kaybettiğimiz Denizli /3, Göztepe/3 ve Gençlerbirliği/2 puanlar yüzünden şampiyon olamayacaz. Acı gerçek budur ama gidişat olarak da doğru yoldayız... Ekonomik olarak durumu toparlarken bir yandan da şampiyonluğa oynamak da çok önemli. 2010-2011 de ilk devreyi 43 puanla kapattık. Evimizde Manisa'ya yenilmiştik. O maçtan 1 puan dahi almış olsak yetecekti.
Bu sene ise ilk devreyi 32 puan ile kapadık. Hayallere kapılmadan her maçta ruhumuzu ortaya koymalıyız, lig bitince bakarız neredeyiz...

Sezgin Öztürk
06.02.2020, 09:51
Savunmada dikkatli olursak hücum oyuncularımızla ligde çözemeyeceğimiz takım yok...Erken gol bulabilirsek maç bizim için rahat geçer.

ccd6167
06.02.2020, 09:56
Fener diyenler Ersunun devre arası kondüsyon yüklemesinin etkisinde kalıyorlar.3 maç sonunda şikecilerin bu tempoyla devam etmeyecekleri görünecektir...Nefesi iyi ayarlamak gerek..Şikecilerin bir organizasyonu yok..Güç ve tempo ile bir yere kadar..Akıl koymak gerek..Süprizi az yaşayan şampiyon olur.

hucüm versiyonları iyi adamların

bizdeki kadar kanatlardan skor katkısı alamıyorlar tek problemleri bu bence.

inşallah beter olurlar

UĞUR DURTAŞ
06.02.2020, 09:59
Gençlerbirliği zayıf bir ekip. İnanın Erzurum'dan fazlası yok. Trabzonspor Fenerbahçe maçını kazanarak psikolojik bir eşik atladı. Bu maçta sorun yaşayacağını hiç sanmıyorum. İlk yarıda biter bu iş. Bir de akşam FB puan kaybederse görün siz muhabbeti :D
**
Kemal kardeşim günaydın;

Doğma büyüme Ankara'dayım kendimi bildiğimden bugüne kadar büyük bir aksilik olmadığı sürece
ankaragücü ve gençler maçını kaçırmam gider izlerim.

Gençlerbirliği hamza hocanın gelişi ile gözle görülür ciddi bir toparlanma sürecine girdi...

form yakalayan güzel goller atan stancu allahtan sakat.
yıllardır yerlerde sürünen yok olma aşamasına gelen sefa, hamza hoca ile birlikte çıkışa geçti.

bizde oynarken istenilen verimi veremeyen beğenmediğimiz toure güzel maçlar çıkarıyor.

kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir takım,
dikkat edilmesi gereken oyuncuları var,
ve bu oyuncular hamza hoca ile birlikte çıkış yaptılar
yasin
candeians
sessegnon
fabricio
berat
ayite
sio

tekrar ediyorum,hamza hoca ile birlikte çıkış yaptılar
özellikle sahalarında etkili oynuyorlar.

**

bizim takım işi ciddiye alarak 90.dakika mücadeleyi bırakmamalı.
sivas maçı öncesi mutlaka kazanmamız gereken bir maç.

samway
06.02.2020, 10:05
Gençlerbirliği maçları her zaman rahat geçmiştir bizim için bu maç da inşallah böyle geçecektir

Mehmet Fatih Yavuz
06.02.2020, 10:10
Ligde kolay maç falan kalmadı. 1-2 istisna takım dışında, zirve ve düşmeme mücadeleleri sebebi ile ikinci yarılar sert geçecek.
Kupa maçları da Fenerle oynayacağız. Kadro olarak daha derin bir kadromuz var ve bizden daha fazla yıpranacak olan onlar.
Cumartesi günü Alanya'yı yeneceklerinin garantisi mi var?

Ki Alanya fizik kapasite olarak Fenerden geri kalır bir takım değil.

Gençlerbirliği de yeni hoca ile daha takım gibi oynamaya başladı.
Ama gene de alacağımızı düşünüyorum.

Yiğit SARI
06.02.2020, 10:14
Gençlerbirliği maçları her zaman rahat geçmiştir bizim için bu maç da inşallah böyle geçecektir

? :D

İlk yarıda saçma bi şekilde gibi 2 puan bıraktık nesi rahattı? :D

mawro61
06.02.2020, 10:23
Ümidi kaybetmemek güzel,lakin 2011deki gibi rakiplerin 17 de 17 yaptığı gibi dalaveralar yaşanmaz umarım.

UĞUR DURTAŞ
06.02.2020, 10:30
**
Son 5 yıl öyle göstermiyor.
özellikle kendi sahalarında galibiyetimiz yok.
neye göre rahat geçiyor?
**
01.12.2014 ts:4 gençler:1
26.04.2015 gençler:1 ts:1
*
22.11.2015 ts:1 gençler:0
18.04.2016 gençler:3 ts:1
*
27.11.2016 gençler:0 ts:0
29.04.2017 ts:0 gençler:0
*
10.09.2017 ts:3 gençler:1
10.02.2018 gençler:0 ts:0
*
15.09.2019 ts:2 gençler:2

yasin196761
06.02.2020, 10:33
**
neye göre rahat geçiyor?
**
*
*
*
*

İlk yarıdaki maçtaki kadro ile şu anki kadro arasında büyük fark var. Bir de oyuncularımızın formu bu kadar yukarda değildi. Özellikle Sörloth ve Uğurcan.

samway
06.02.2020, 11:03
? :D

İlk yarıda saçma bi şekilde gibi 2 puan bıraktık nesi rahattı? :D

oyle gıbı görünse de formda olduğumuz ve iddaalı olduğumuz dönemlerde Gençlerbirliği ile hep yüzümüz gülmüştür

bir alanya bir göztepe deil yani :)

hanzale
06.02.2020, 11:03
**
neye göre rahat geçiyor?
**
*
*
*
*

2-0 öne geçip 3-2 verdiğimiz maç var, Bosingva küfür edercesine kırmızı gördüydü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat Keçeci
06.02.2020, 11:13
Bu dönemde ihtiyacımız olan en önemli şeyler konsantrasyon,soğukkanlılık ve sabır olacak.Bunları sahaya yansıtırsak önümüz açık olur ve kazanacağımız her üç puan zirvedeki rakiplerin direncini de azaltır.

Şimdi sırada zorlu bir gençlerbirliği maçı var.İç sahada puan kaybettiğimiz bu rakibimizden rövanşı üç puanla almalıyız.Zaman zaman iyi maçlar çıkartan bir rakiple oynayacağız mutlaka maça çok ciddi hazırlanmalıyız.Bireysel hataların önüne geçip,disiplinli bir oyun sergilemeliyiz.Topun olduğu yerde çoğalmalı ve her alanda yardımlaşmalıyız.

Nwakaeme,Sörloth,Guilherme ve Sosa maça ağırlığını koymalı.Mikel de temposunu biraz daha yükseltmeli.

Duran topları yine iyi kullanmalıyız.Toure oynarsa onun zıplama ve zamanlaması çok kötü sörloth ona havadan üstünlük kurabilir.

Her maç final takımımıza başarılar diliyorum.

Ahmet Taşçı
06.02.2020, 11:31
---------- Mikel
Sosa --------- N'Diaye
------- Sturrdige
Sörloth ------- Nwakaeme

böyle de olabilir

Sturidge gibi ciddiyetsiz, yürüyen, takımı bir kişi eksik oynatan adamı yazmayın artık 11e. Lig hariç tüp kupa maçlarında oynasın, takılsın oralarda. Lig artık ciddi bir düzeyde, 11dr görmeye tahammülüm yok.

ÖmürKaradeniz61
06.02.2020, 11:33

15te 12 bu ligde kimse yapamaz hocam kolay kolay.Eskisi gibi değil bazı anadolu takımları çok diri.

Ahmet Taşçı
06.02.2020, 11:34
Kadro stoper hattı hariç oturdu. Eksik olmadığı sürece hoca bu takımdan vazgeçmeyecektir.

..................Mikel
...........Sosa......Ndiaye
Guilherme..............Wakayeme
..................Sörloth

Tabii şu da insanı cezbetmiyor değil ama bilmiyorum.

.....................Sosa
......Guilherme......Ndiaye
Ekuban....................Wakayeme
...................Sörloth

İlk yazdığınız kadro en ideal kadrodur. İkinci kadro zaten savunma yapmayı bilmeyen bize çok fazla ofansif kaçıyor. Evet Mikel sert bir 6 numara değil, evet dar bir alanda oynuyor lakin alan ve oyun kontrolü, pozisyon bilgisi üst düzeyde. Mikelsiz o alan boş kalıyor

arahna
06.02.2020, 11:42
..................Mikel
...........Sosa........Ndiaye
Sötloth......................Wakayeme
................Sturridge

rakibe , duruma , performansa göre ekuban , guilherme girsin isterim
sörloth ile sturridge yer değişerek oynar . aslında wakame de bazan sağ kenara gelmeli rakibi şaşırtmak için ama pek gelmiyor

Ahmet Taşçı
06.02.2020, 11:47
15te 12 bu ligde kimse yapamaz hocam kolay kolay.Eskisi gibi değil bazı anadolu takımları çok diri.

Ligde 73 puan alan ŞAMPİYON olur.

A. Aydın
06.02.2020, 12:06
Nihat özdemir açıklama yapıyor.
Gs başkanına direk, eleştirerek cevap verirken en çok eleştiren ali koça hiçbir şey demiyor.
Fb için de transfer yapmasına izin verdik. 1 transferlik bütçeleri vardı diyor yani. Bu durumda sezon sonunda fb ye ceza vermeyecekler.

Enes Başkaya60
06.02.2020, 13:00
Nihat özdemir açıklama yapıyor.
Gs başkanına direk, eleştirerek cevap verirken en çok eleştiren ali koça hiçbir şey demiyor.
Fb için de transfer yapmasına izin verdik. 1 transferlik bütçeleri vardı diyor yani. Bu durumda sezon sonunda fb ye ceza vermeyecekler.

Adil Gevrek'e de iyi geçirdi ama bu maçı neden bu kadar oynamak istedi anlamak mümkün değil dedi Stada vereceğimiz Ambulans yoktu dedi...Ayrıca 3.bir takımın buna müdahil olması çok yanlış bir tutumdu orda o kadar acılar yaşanırken dedi.. Nwekaame konusunu da söyledi...

Emirhan Yazıcı
06.02.2020, 13:04
Ligde kolay maç kalmadı her deplasman , her maç bir öncekinden daha zor . Fikstür olarak da zor bir döneme giriyoruz arka arkaya zor maçlar var . Şampiyonluk için vura vura gitmeliyiz

vetheksenol
06.02.2020, 13:17
Şuan da gençler ve eksik olan malatua maçını yendiğimizi düşünürsek fbnin tam 5 puan önündeyiz(ikili avaerajı da q puan saydım). Biz büyük hata yapmadıkça şikebahçenin işi zor. Bizim için kritik eşik malatya ve gençleri yenip içerdeki sivas ve başak maçı. Bu maçlar kazasız atlatılırsa zaten şampiyonlupun en büyük adayı olıyoraun. Geriye sadece bkk. Gs. Alanya. Göztepe deplanmları kalıyor. Diğer maçları alırsak bu 4 deplasmanı yenilsek bile şampiyon olabiliriz. Şuan o hava yakalnmış durımda. Yetwrki kendi ayağımıza sıkmayalım rahat rahat çıkıp kazanalım. Rakiplerimiz stres yapsın. Çünkü şuanda rüzgar bizim arkamızda. En kaliteli ve en genil kadroau olan biziz.

Arkadaşlar şampiyonluk hesabı bu zamandamı yapılır ya. Bir bakmışsın 5 hafta sonra iddamız kalmaz.

Fatih Özkan
06.02.2020, 13:18
Kadroya Sturridge yazıyorsunuz ama oynaması biraz uzak ihtimal.

Jackdaniels
06.02.2020, 13:23
Tam konsantrasyon çıkıp maçın ciddiyetine göre oynamalıyız zira kaliteli kadronun en büyük eksikliği ciddiyetsizlik ve mücadele etmeme , bunları aştığımız her maç önümüzde hiçbir takımın şansı yok bu ligde.

Nihat Güneş
06.02.2020, 13:32
trabzonspor'a karşı açık futbol oynamanın bedeli nedir bşb. erzurumspor maçında görmüşlerdir mutlaka. bu sebeple gençlerbirliği iyi kapanıp kontra atakla gol bulmayı deneyecektir. defansı sağlam tutmak gerek. kolay görünse de zor bir maç olacağı kesin.

Elimizde öyle bir forvet var ki :) Açık oynasalar da işimize gelir kapalı oynasalar da :)

Nihat Güneş
06.02.2020, 14:02
Kadroya Sturridge yazıyorsunuz ama oynaması biraz uzak ihtimal.
O soğukta sahaya çıkmak isteyeceğini zannetmiyorum :)

Yusuf BALCI
06.02.2020, 14:04
Normalde tahmin yazmam ama bu maç tam kadro olmaya o kadar yakınız ki yazacağım. Bence çıkacağımız 11;

------------------Uğurcan-------------
Perreira---Hüseyin---Campi---Novak
------------------Mikel-----------------
----------Sosa----------Ndiaye--------
Guilerme------------------ Nwakaeme
----------------Sörloth-----------------

trbzonsporlu
06.02.2020, 14:09
bu hafta tam fırsat haftası.

zirvede yine puan kayıpları olacak.

- ümit öztürk gs li kimliğinden kurtulmak için alanyayı doğramazsa alanya bir sürpriz yapabilir.
- önümüzdeki iki takım beraber oynuyorlar, maç berabere bitip 2 takım da puan kaybedebilir.
- kasımpaşa yeni hocasıyla rakip futbolcuların konsantre olmakta zorlandıkları stadyumlarında bir sürprize imza atabilir.

gençler maçını kazanıp arkamıza yaslanarak izleyeceğimiz bir hafta olacak.

trbzonsporlu
06.02.2020, 14:11
Normalde tahmin yazmam ama bu maç tam kadro olmaya o kadar yakınız ki yazacağım. Bence çıkacağımız 11;

------------------Uğurcan-------------
Perreira---Hüseyin---Campi---Novak
------------------Mikel-----------------
----------Sosa----------Ndiaye--------
Guilerme------------------ Nwakaeme
----------------Sörloth-----------------

belkide sezon başından beri ilkkez taraftarların neredeyse tamamının uzlaştığı bir 11 imiz oldu. bu iyiye işaret.

Mehmet Cihan Kocaman
06.02.2020, 14:12
Guilherme kurallar gereği Malatyaspor maçında oynayamayacak. Malatya maçından önceki maç sarı kart görse cezasını çekebilir mi acaba Malatya maçında?

Tayfun
06.02.2020, 14:23
Sosa'nın hafif bir sakatlığı mı var, idmanda göremedim?

artvints
06.02.2020, 14:23
Geçen sene gs son haftaya kadar sadece 8 puan kaybetti. Olmaz olmaz demeyin. Fb daha pervasız bu konularda. Dışarda oynayacakları çok dişli bir takım yok.

castillo61
06.02.2020, 14:32
İlk yazdığınız kadro en ideal kadrodur. İkinci kadro zaten savunma yapmayı bilmeyen bize çok fazla ofansif kaçıyor. Evet Mikel sert bir 6 numara değil, evet dar bir alanda oynuyor lakin alan ve oyun kontrolü, pozisyon bilgisi üst düzeyde. Mikelsiz o alan boş kalıyor

Sosa'yı o bölgeye çekip geçen sezonki rolü biçersek oyunun iki bölümüne de pozitif etki edeceğini düşünüyorum. Ki Guilherme mücadele bakımından pozitif anlamda bayağı şaşırttı.

Mikel'in ilk cezalı olduğu maç test etmiş oluruz.

Rize'de o yağışta çıkıp maçı alan adamın hava şartlarını problem edeceğini düşünmüyorum.

Tabii şu an 11 çıkması doğru değil. Diğer yandan Sturridge son bi haftada antrenman kaçırmadı ve çok daha neşeli gözüküyor. Şöyle 3-4 hafta daha fire vermeden antrenman yerse ve oyuna girdiği bölümlerde fiziksel olarak fark hissedilirse o zaman 11 için tartışmaya başlayabiliriz. Zira teknik ve oyun aklı bakımından takımın da ligin de üstünde. Faydalanmak lazım.

AyhanPe
06.02.2020, 14:32
Geçen sene gs son haftaya kadar sadece 8 puan kaybetti. Olmaz olmaz demeyin. Fb daha pervasız bu konularda. Dışarda oynayacakları çok dişli bir takım yok.

Ilk devreye göre bizde onlarda daha az puan kaybedecektir..Malatyayi yenip önümüzdeki 4-5 hafta yi puan farkini koruyarak tamamlayabilirsek fikstürleride kurtaramaz onlari..

ilelebeTS
06.02.2020, 14:46
Sosa'nın hafif bir sakatlığı mı var, idmanda göremedim?
Evet ama maçta oynayacakmış. Maç öncesi son idmana çıkar.

Harun-61
06.02.2020, 14:50
TFF Baskani Adil Gevrek ve Fenev yönetimini rezil kepaze etmis.

https://twitter.com/MehmetUfukAyas/status/1225383307514433536

.

yorumsuz6117
06.02.2020, 15:01

.

Danışıklı dövüş, Ali Koç'a da hiçbişey demedi demesinler diye söylemiş..

Fatih Özkan
06.02.2020, 15:01

İngiltere daha soğuktur.

Emirhan Uludüz
06.02.2020, 15:11

.

Ali Koç herkes tarafından çok akıllı sanıldığı için futbol dünyasındaki ilişkileri hemen kavradığı ve ifşa ettiği düşünülüyor. Halbuki yaptığı tek şey her zaman konuşulan ve konuşulacak olan birtakım aptalca komploları kulüp başkanı statüsünde zikreden ilk insandır kendileri. TK kura çekiminde Sivas'ı çekme muhabbetini bizim başkanın dillendirmesi gibi düşünün. Sivası istemeyen adam illa hile hurda yapacaksa bunu insanların ortasında son anda yapmaz öncesinde kararlaştırır. Maçı erteletecek Trabzonspor ise bunu twitterdan duyurmaz kapılar ardından yapardı. Zengin olmak ile akıllı olmak aynı şey değil. Ali Koç'un mantıklı düşünemeyen, şeyler arasındaki ilişkileri doğru kavrayamayan biri olduğu önünde sonunda anlaşılacak fakat fenerbahçe için çok geç olacak. O zamana kadar komplolara devam. Belki tek tük hakemlerin gözünü korkutur birkaç maç lehlerine hata yapılır ancak o kadar. 2011'den sonra geçti artık o işler. Ha bu arada Ziraat Bankası tüzel kişiliktir. Bankanın dili olmaz ki gidip Ali Koç'a yapılandırma sadece bankaya yarıyor desin. Bankada üst düzey yetkili ile bu minvalde konuşma yapmışlar sanki bilimsel bir gerçekmiş gibi anlatıyor. Çok boş adam gitti Fatih Terim ile dadaştı, geldi bizimle dadaştı. Hadi bizimle gerginlik yaşayınca bundan önce hep fener kazandı onu anlarım fakat gs ile yaşadıkları her gerginlikten gs şampiyonluk olarak çıktı. Koskoca holding yönetiyor bu kadar basiretsiz olmamalı.

pReN@_61
06.02.2020, 17:38
Başarılar diliyorum.

Manu61
06.02.2020, 18:51
Gençlerbirliği çok sinsi bir futbol oynuyor dikkat etmeliyiz.

CİVELEK.61
06.02.2020, 20:58
Gençlerbirligi iyi takım.
Forvetleri çok tuhaf bi şekilde aniden gol pozisyonuna girebiliyor ama bizim gol atamayacağımız bi takım değil.
Bana göre Da Costa bu takımdaki en iyi stoper olur.
Eğer kısa sürede hazır olabilirse GB maçında oynamasından yanayım.

PortoDeGalinhas
06.02.2020, 22:12
Verilen iddaa oranına bakacak olursak puan kaybımız muhtemel gözüküyor. İddaa bu konularda pek yanılmıyor

Kadir
06.02.2020, 22:14
Verilen iddaa oranına bakacak olursak puan kaybımız muhtemel gözüküyor. İddaa bu konularda pek yanılmıyor

Şikeciler favoriydi iddaa’da.

Enes Başkaya60
06.02.2020, 22:16

Vurur geçeriz iddaa oranını yemisim sözde Sikebahce maçı da öyleydi...

Ozan Yılmaz
06.02.2020, 22:56
Deplasman oyunumuzu test için kritik bir sınav, Denizli maçından ders almış olmalıyız her anı ciddiyetle devam etmek şart

Murathan
06.02.2020, 23:05
ekuban 2 golden aşağı atmaz.

Mehmet Fatih Yavuz
06.02.2020, 23:19
İddia derken başkanım???
Yahu o oranlara göre karar verilecekse ne diye oynaruk bu haltı? :)

artvints
06.02.2020, 23:22
................sosa
.........ömür........ndiaye
..............guilherme
........sörloth.......ekuban

Nwakaeme sarı kart yerse kalan maçlarda bu kadroyu görmek isterim. Bence kart görmeden tamamlar ligi.

PortoDeGalinhas
06.02.2020, 23:28
Şikeciler favoriydi iddaa’da.

Vurur geçeriz iddaa oranını yemisim sözde Sikebahce maçı da öyleydi...

Şikebahçe maçında oranlar birbirine çok yakındı, hani iddaa da ortada bir maç olarak görüyordu.
Ama bu maça mutlak favori çıkmamıza rağmen oranımız 1,95 ve haftanın en çok oynanan bahislerinden birisiyiz. Umarım ben yanılırım tabiki ama iddaanın favori takıma bu oranı vermesi çok normal değil. Bizden daha kötü durumdaki gsnin deplasman oranı bile 1,50.

Gökhan Balcı
06.02.2020, 23:40
Aslında bizim deplasmandan korkmamız için bir gerekçe yok. Çünkü kendi evimizde de deplasmanda gibi oynuyoruz biz. Rakip oynuyor kapılan topla atak yapıyoruz. Oynadığımız en kötü takım bile olsa kendi evinde galibiyet almak için saldıracaktır. Bunu fırsat bilip aynı oyunu sürdürürsek galip gelmek bizim için çok zor olmasa gerek. Ama içeri gömülmeden bunu yapmamız gerekir. Çünkü o şekilde karombolden gol yeme ihtimalin de oluyor. Oyunu orta sahada tutmalı ve uzaktan şutlara müsaade etmemeliyiz. Hele ki ilk golü bulursak ibre tamamen bize döner. Artık motivasyon problemi falan olmamalı. Doksan dakikanın tamamına bu isteği ve arzuyu yaymalıyız. Unutulmamalı ki ipler şu an resmen elimizde. Malatyayı yendiğimiz takdirde lideriz. Lider kalmak için de kazanmaya devam etmeliyiz.

AttilaTheHun
06.02.2020, 23:56
Maç deplasmanda diye dert etmeyin beyler... Deplasmandaki en iyi takım biziz, tıpkı 2011'de olduğu gibi...18562

BatuhanB
07.02.2020, 01:32
Rakipte Stancu bugün antrenmanın ilk bölümünde takımla, daha sonra fizyoterapistle çalışmış. Sio ve Candeias ise tedavileri sebebiyle antrenmanda yer almamış. Üçü birden Gençlerbirliği hücumunun %90-95'ini oluşturuyor zâten, olası bir eksiklikte büyük avantaj elde ederiz.

Candeias antrenmanda, Stancu ve Sio gözükmüyor.

https://www.facebook.com/pg/genclerbirligisk/photos/?tab=album&album_id=3034601793217501

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2020, 07:36
Örtülü ödenek, devlet TS'ye yardım yapıyor şeklindeki anlamsız tartışmalara Erdal HOŞ son noktayı koydu.
İyi giydirdi güzel insan

Beypba
07.02.2020, 08:42
Gençler(d)
Sivas
Beşiktaş(d)
Rize
Antep(d)
Başak
Göztepe(d)
Alanya(d)
Malataya(d)
Şu 9 Maç nasıl geçecek, kaç puan alacağız bilemiyorum..

18-20 puan filan çıkarırsak son haftaya kadar iddiamız sürer...

20 Puanın üstünde bir şeyler alırsak baya avantajlı konumda oluruz..

Çok zor fixtür..

Göztepe, Alanya,Malataya deplasman maçları bence en önemli maçlarımız...

İçerde oynayacağımız maçlar puan kaybı yaşamamak, özelikle Başakşehir maçımızı almak psikolojik olarak çok önemli..

GS ve BJK maçı o zaman ki durumlara göre belki daha olumlu geçebilir..

Bu 9 maçın sonunda FB ile kafa kafaya çıkarız... Sonrasını Allah bilir..

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2020, 08:45
Gençlerbirliği çok sinsi bir futbol oynuyor dikkat etmeliyiz.

Ankara'da iyi oynuyorlar.
Bu maça dair içimde sıkıntı var.
Ancak her şeye rağmen maçı kazanacağımızı düşünüyorum.
Birkaç yıl önce ilk yarısını 0-2 bitirdiğimiz maçta GB 3-2 almıştı maçı, o maç aklıma geldikçe kahroluyorum

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2020, 08:46
Gençler(d)
Sivas
Beşiktaş(d)
Rize
Antep(d)
Başak
Göztepe(d)
Alanya(d)
Malataya(d)

Çok zor fixtür..

İşimiz kolay değil
Takıma güveniyorum

Nihat Güneş
07.02.2020, 09:08
İşimiz kolay değil
Takıma güveniyorum
En zor Maçlar bjk Göztepe ve Alanya maçları .... eğer bjk deplasmanını kayıpsız geçmeyi başarabilirsek o havayla kimse önümüzde duramaz.

Gençler ve Sivas ı çok rahat geçeceğimizi düşünüyorum.

Başak maçını ise döve döve alırız.

Çağdaş DENİZ
07.02.2020, 09:40
Normalde gençler zor deplasman Ama geçen haftaki genckerbirligini yeneriz
Bakalım bize karşı nasıl hazırlanmışlar
Cok önemli maç

CEMEFKER
07.02.2020, 10:44
Gençler(d)
Sivas
Beşiktaş(d)
Rize
Antep(d)
Başak
Göztepe(d)
Alanya(d)
Malataya(d)

Çok zor fixtür..

Göztepe, Alanya,Malataya deplasman maçları bence en önemli maçlarımız...

İçerde oynayacağımız maçlar puan kaybı yaşamamak, özelikle Başakşehir maçımızı almak psikolojik olarak çok önemli..

GS ve BJK maçı o zaman ki durumlara göre belki daha olumlu geçebilir..

Bu 9 maçın sonunda FB ile kafa kafaya çıkarız... Sonrasını Allah bilir..G.Birligi
G.Birligi
G.Birligi
G.Birligi
G.Birligi...

şeklinde " anı yaşa" mantığı ile bakarsak tüm maçlara 3 puan zor değil her müsabaka için...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
07.02.2020, 10:58
Şuan bize zor gibi görünen maçların o haftalara gelince kolay olmayacağını nerden biliyoruz. Mesela Alanya ve Göztepe şuan iyi ama peşpeşe 4-5 mağlubiyet almayacaklarının garantisi var mı?

Saint Castillo
07.02.2020, 11:10
Şikebahçe maçında oranlar birbirine çok yakındı, hani iddaa da ortada bir maç olarak görüyordu.
Ama bu maça mutlak favori çıkmamıza rağmen oranımız 1,95 ve haftanın en çok oynanan bahislerinden birisiyiz. Umarım ben yanılırım tabiki ama iddaanın favori takıma bu oranı vermesi çok normal değil. Bizden daha kötü durumdaki gsnin deplasman oranı bile 1,50.

Çok doğru bir noktaya değinmişsiniz, 1,95 en az tutan oranlardandır.

LÜTFEN ARKADAŞLAR BU MAÇTA ELİMİZDEN GELDİĞİNCE GENÇLERE BAHİS OYNAYALIM.
BEN BUGÜN 20 LİRA ATIYORUM, RAKİBE NE KADAR BAHİS OYNANIRSA GALİBİYET ŞANSIMIZ O KADAR YÜKSELİR.

LÜTFEN ARKADAŞLAR BU DURUMU CİDDİYE ALIN. BAHİSLERİN MAÇLARA ETKİSİNİ KÜÇÜMSEMEYİN.

SON YILLARDA ÖNEMLİ BİR MAÇI KAZANDIKTAN SONRAKİ HAFTALARDA EN ÇOK BAHİS OYNANAN TAKIM OLDUĞUMUZ VE O MAÇLARDA PUAN KAYBETTİĞİMİZ BİRÇOK MAÇ OLDU. KÜÇÜMSEMEYİN İHTİMALLER DENİZİNİ.

iyattara
07.02.2020, 11:34
Çok doğru bir noktaya değinmişsiniz, 1,95 en az tutan oranlardandır.

LÜTFEN ARKADAŞLAR BU MAÇTA ELİMİZDEN GELDİĞİNCE GENÇLERE BAHİS OYNAYALIM.
BEN BUGÜN 20 LİRA ATIYORUM, RAKİBE NE KADAR BAHİS OYNANIRSA GALİBİYET ŞANSIMIZ O KADAR YÜKSELİR.

LÜTFEN ARKADAŞLAR BU DURUMU CİDDİYE ALIN. BAHİSLERİN MAÇLARA ETKİSİNİ KÜÇÜMSEMEYİN.

SON YILLARDA ÖNEMLİ BİR MAÇI KAZANDIKTAN SONRAKİ HAFTALARDA EN ÇOK BAHİS OYNANAN TAKIM OLDUĞUMUZ VE O MAÇLARDA PUAN KAYBETTİĞİMİZ BİRÇOK MAÇ OLDU. KÜÇÜMSEMEYİN İHTİMALLER DENİZİNİ.

Dostum ilk acildiginda oran 1.90 di. Mutemelen maca kadar bizim oranimiz duser zaten. Takma kafani bunlara bir tezgah varsa orandan bagimsiz uygularlar zaten. Cikip catir catir alacagiz maci insallah!

Oğuz KUL
07.02.2020, 11:34
İstatistiklere, şikeye, tffye, hakemlere, rakiplere, idda oranlarına vs..

Artık takılı kalınmasın artık herkes aynı şeyleri düşünüyor.
Birlik olmakdan organize hareket etmekten geçiyor herşey. Göremiyor muyuz ?

Fb maçından sonra Başkan ne dedi? Bazı maçları kazanmak için HAKEMi de yenmeniz gerekiyor..

Sokakta insanların birbirine söylediği sözdür bu. Herkes biraz kendine gelmeli kötü olan fb nin umudunun bizden daha fazla olmasını anlamlandıramıyorum..

Biz daha çok birlik olacağız taraftar daha çok inanıcak ve takıma bunu gösterecek..
Tabiki 1–2 kaza olacaktır umarım olmaz ama olduğunda da bu inanç kaldıracak düşülen yerden..
Şampiyonluklarımızın çalındığı yıllardan ders çıkartıyor camia bu çok güzel şey bir kaç yapılması gereken şeyden sonra bu yıl bu kupa gelecek..

İnanç önemli mesela zor dedim ama kazanacağız !
Senin inanmadığın bişeyi başkasına inandırmayı bırak anlatamazsın bile..

Zugasi Berepe
07.02.2020, 11:47
şu an baktım deplasman tribününde bilet satışı var bilginiz olsun

AYYILDIZ
07.02.2020, 12:23
Maç maç gitmeliyiz. Gençlerbirliği iyi bir ekip. Zor maç olacak.

iyattara
07.02.2020, 12:35
Sio, sessenion, candeias ve stancu. Bunlardan oynamayacak olan var mi ? Net bir bilgi bulamadim.

talsuv61
07.02.2020, 12:56
Bize tek engel hava şartları olur. Yarın Ankarada şiddetli kar yağışı olursa ve maç oynanırsa o zaman işte zorlanırız. Gerçi Rizeyi şiddetli yağmurda yenmiştik belli olmaz karda yağsa tipi de çıksa yine yeneriz.
Bu senenin önceki senelerden farkı, artık hakemi de yeniyoruz !

erhn_61
07.02.2020, 12:56
Sio, sessenion, candeias ve stancu. Bunlardan oynamayacak olan var mi ? Net bir bilgi bulamadim.

5 şubat tarihli şu haberi gördüm. Sio ve Candeias idmanda yok. Sessegnon takım ile çalışmış. Stancu bir bölümde takımla çalışmış.
https://www.sporx.com/genclerbirliginde-trabzonspor-maci-hazirliklari-SXHBQ829965SXQ

iyattara
07.02.2020, 12:58
Saol dostum. Takımın yuzde 80 i bu adamlar. Kaçı oynamasa kardir. Oynayacak olanda tam hazir olamayacak muhtemelen buda bizim için bir avantaj olur. Ters bir takım bu gençler. Ama inanıyorum bu moralle hava ile yeneceğiz inşallah.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Fatih Silik
07.02.2020, 13:05
0-4 yeneriz.

Dip.Ing.Mag.
07.02.2020, 13:31
______________Ugurcan______________
Pereira___Hüseyin_____Campi_____Novak
_________Mikel____Sosa______________
Guliehrme______Ndiaye______Nwakaeme
____________Sörloth_________________

Tayfun
07.02.2020, 13:52
____________Sörloth_________________

%99,9 bu kadro çıkar maça

Enes Başkaya60
07.02.2020, 13:55
Bize tek engel hava şartları olur. Yarın Ankarada şiddetli kar yağışı olursa ve maç oynanırsa o zaman işte zorlanırız. Gerçi Rizeyi şiddetli yağmurda yenmiştik belli olmaz karda yağsa tipi de çıksa yine yeneriz.
Bu senenin önceki senelerden farkı, artık hakemi de yeniyoruz !

Sörloth sever o tür havaları havadan karadan her türlü atıyor adama top indirelim yeter...

Anıl C
07.02.2020, 14:01
Coşkulu ve hırslı bir oyun anlayışımız olursa 3 puanı alırız.

Antonio
07.02.2020, 14:26
Da costa 11 de olacak diyorlar.

Berke6198
07.02.2020, 14:28
Stancu Gençlerbirliği'nin tek umudu. Öyle ki; ligin 90 dakika başına en golcü isimlerinden birisi Stancu.

Eğer o oynamazsa büyük oranda gol tehditleri kaybolacaktır. Öte yandan rakibin kalesinde gördüğü pozisyonlardan çıkan gol beklentisi 14, bunun 11'inde kalelerine gelen gol yüksek kalitede pozisyon vermelerinin sonucunda gerçekleşmiş. Bizim ise özellikle sol kanatta Nwakaeme'nin dönüşüyle, ilerde Sörloth'un etkinliğiyle ve sağ kanatta Guilherme'nin varlığıyla hücum etkinliğimiz rakibin bu maçta kalesinde 7-8 kaliteli pozisyon vermesine sebep olabilecek cinsten. Ortalamaya vurduğumuzda da 7-8 kaliteli gol pozisyonundan hem Gençlerbirliği savunması 3-4 gol izni verebilir hem de Sörloth'un Süper Lig'de kullandığı her 4 şuttan birisinin gol olması gibi çarpıcı bir istatistiğe sahibiz.

Hemen aşağıya ekleyeceğim görselde Guilherme'nin ligdeki asist katkısını, gol parametresinde de Sörloth'un katkısını görebilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/ZngEla.png (https://hizliresim.com/ZngEla)

Yine rakibin açıklarından bir tanesi, 60. dakikadan sonra 21 gol görmüşler kalelerinde. Bizim de kalemizde gördüğümüz 20 golün 10'u 60.dakikalardan sonra gelmiş. Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe defans arkasında özellikle 60'tan sonra golü bulabilmek için kontrolsüz yüklenirken fazlaca açıklar vermişti ancak bunları değerlendirememiştik. Bu manada Nwakaeme'nin kadroya dönüyor oluşu, Gençlerbirliği'nin de Fenerbahçe kadar dirençli bir oyun sergileyemeyeceğini düşünürsek ilk yarıdan bulacağımız 1 veya 2 gol, 60'tan sonra rakibin kalesine rahatça gitmemizi sağlayabilir ve 3-4 farklı bir skor ortaya çıkarabiliriz.

Gençlerbirliği ligin uzaktan şut denemelerini seven bir ekibi. %45-46 oranında kaleden uzak şutlar denemişler. Yani golü bulabilmek için doğru pozisyonu pek aramıyorlar. O yüzden Stancu'nun bireysel olarak yaratacağı farka çok fazla el açmış durumdalar. Bizim de şu ana kadar altıpas civarından yediğimiz gol sayısının 3 olması ve yine ligin uzaktan şut kullanmayı seven ekiplerinden Fenerbahçe'ye karşı zaman zaman doğru defansif duruşlar sergilemiş olmamızdan dolayı uzaktan şutların tehlike yaratmayacağına inanıyorum. Ama yine de şut imkanını merkezden oldukça kısıtlamak lazım. Maç başına 13 şut deneyen Gençlerbirliği bu şutların 5-6 tanesini ceza sahası dışından deniyor. Bu da bize rakibi açmak için gereken kontra hücumları verebilir.

Maç maç gitmek gerekiyor ancak bu takım gerçekten hayal kurduruyor. Kazanmalıyız!

castillo61
07.02.2020, 14:35
Stancu ve Candeias dün takımla çalışmış. Tek eksik Sio gözüküyor ki Gençler'in en tehlikeli oyuncusu.

Gençler'in 3 deplasmanını izledim skor ne olursa olsun kapanan bi takım değil. İçeride daha da ofansif oynayacaklardır.

Çok rahat skor üreteceğimiz bir oyun anlayışı var rakibin. İlk maçta da fişi çekecek çok şans bulduk ama maalesef olmamıştı.

Ayrıca Gençler deplasmanda şansımızın tutmadığı takımlardan ama bu sezon Konya ve Antalya deplasmanlarında bu şanssızlığımızı kırdık.

Winner bir takımımız var. Gram tedirginliğim yok.

kayseriliyiz
07.02.2020, 14:39
Çok zor maç malum takim çok tesfik islerine girmistir.

bordomaviask
07.02.2020, 14:42
Son derece rahatım vurup geçeceğiz.

Eyüphan
07.02.2020, 14:49
Stancu Gençlerbirliği'nin tek umudu. Öyle ki; ligin 90 dakika başına en golcü isimlerinden birisi Stancu.

Eğer o oynamazsa büyük oranda gol tehditleri kaybolacaktır.

Stancu uzun sayılabilecek bir sakatlık dönemi geçirdi ve antrenmanlara yeni başladı. Sahaya çıksa bile sakatlık öncesi formunu sergileyemez.

Saint Castillo
07.02.2020, 15:01
Dostum ilk acildiginda oran 1.90 di. Mutemelen maca kadar bizim oranimiz duser zaten. Takma kafani bunlara bir tezgah varsa orandan bagimsiz uygularlar zaten. Cikip catir catir alacagiz maci insallah!

biz yine de ev sahibi ve beraberlik seçeneklerine oynayalım bahisleri.

Cpt.Price
07.02.2020, 15:05
Sörloth kışı sever, hava soğudukça forma girer problem etmeyin :)
boşuna kuzeyin kralı denmiyor :)

iyattara
07.02.2020, 15:19
biz yine de ev sahibi ve beraberlik seçeneklerine oynayalım bahisleri.

Ben Trabzon"un karsisina oynamiyorum hic bir zaman, elim gitmiyor :) Oran 1.90 a dusmus bile su anda. Daha da duser maca kadar. Hayirlisi olsun bakalim.

Saint Castillo
07.02.2020, 15:41
Sert hava koşulları hedefsiz takım için daha büyük handikaptır

smart
07.02.2020, 15:53
Soğuk hava iyidir daha çok koşarsın

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2020, 16:40
Maç saatinde hava -3 derece sağanak ve kar gözüküyor.
Isıt içimizi TS efsanesi
Kazana kazana git hedefe
Ankara coşacak bordo mavi renklerle

hay1699
07.02.2020, 16:44
1-4...

ÖmürKaradeniz61
07.02.2020, 16:48
Ben bahis oynamıyorum ama maça kadar oranı 1,7 e kadar düşer Trabzonsporumuzun.

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2020, 16:52
Bu maçı kazanmak, moral motivasyon ve asıl rakiplerle oynayacağımız kritik maçlar öncesi çok önemli

PortoDeGalinhas
07.02.2020, 17:02
Ben Trabzon"un karsisina oynamiyorum hic bir zaman, elim gitmiyor :) Oran 1.90 a dusmus bile su anda. Daha da duser maca kadar. Hayirlisi olsun bakalim.

Belki inanmayacak çoğu kişi ama totem olarak fırsatım olduğu her zaman Trabzonsporun rakibine oynarım. Geçen fb maçında 70 tl bastım fbye, bu hafta da gençlere 50 tl atacağım. Ben böyle yaptığım hiç bir maçta para kazanamadım. Şampiyon olursak kanıtlarımla birlikte klüpten paramı isteyeceğim[emoji4]

iyattara
07.02.2020, 17:04
Bizim bu macta kardan ertelenirse iyice enteresan bir hal alacak fiksturumuz. Sezon sonuna kadar 3 gunde bir mac oynariz valla :) Gerci kardan ertelenince ertesi gun filan bir sekilde oynaniyor ama bilemedim.

Mustafather
07.02.2020, 17:05
Belki inanmayacak çoğu kişi ama totem olarak fırsatım olduğu her zaman Trabzonsporun rakibine oynarım. Geçen fb maçında 70 tl bastım fbye, bu hafta da gençlere 50 tl atacağım. Ben böyle yaptığım hiç bir maçta para kazanamadım. Şampiyon olursak kanıtlarımla birlikte klüpten paramı isteyeceğim[emoji4]

Hocam rakibe çifte şans bassanız daha iyi olur sanki artık, beraberlik de kayıp olacak çünkü

iyattara
07.02.2020, 17:08

Dostum demek ki herkesin bir inanci var, tutuyorsa sistem aynen devam :)

KARAGOZLUM
07.02.2020, 17:15
mutlak galibiyet fakat cok zor mac zaten kolay mac kalmadi
ve gittikce zor olacak cunku yukarda kaldikca herkes bize bilenecek

bilgehan83
07.02.2020, 17:27
Rüyamda farka gidiyorduk 0-6 ilginç bir düştü.. hayrolsun bakalım.. bilinçaltımız da trabzonspor oldu...

bordomaviask
07.02.2020, 17:28
Ekuban maç kadrosuna dahil edilmemiş.

Halil Alemdar
07.02.2020, 17:31
Sıtariç haftalardır kadroda hayırdır inşallah :D

ilelebeTS
07.02.2020, 17:33
Ekuban kadroda yok.
Da Costa’nın ise kadroda olacağının sinyalini vermişti hoca zaten.

emre6117
07.02.2020, 17:37
Ekuban maç kadrosuna dahil edilmemiş.

Ekuban nedense sakaylıktan bir türlü dönemedi. Sıkıntıaı ne acaba. Onun patlayıcı gücüne de çok ihtiyacımız var.

Onur Erçetin
07.02.2020, 17:46
Stancu ve Candeias dün takımla çalışmış. Tek eksik Sio gözüküyor ki Gençler'in en tehlikeli oyuncusu.

Gençler'in 3 deplasmanını izledim skor ne olursa olsun kapanan bi takım değil. İçeride daha da ofansif oynayacaklardır.

Çok rahat skor üreteceğimiz bir oyun anlayışı var rakibin. İlk maçta da fişi çekecek çok şans bulduk ama maalesef olmamıştı.

Ayrıca Gençler deplasmanda şansımızın tutmadığı takımlardan ama bu sezon Konya ve Antalya deplasmanlarında bu şanssızlığımızı kırdık.

Winner bir takımımız var. Gram tedirginliğim yok.
Transfermarkt verilerinden baktım.Stancunun 6 Ocak-9 Şubat arası bir sakatlık dönemi(34 gün) gözüküyor.Stancu takımla yeni çalışmalara başlamışsa bu 1 aydır tek bir antrenman bile yapmadığını gösterir.Stancunun bize karşılı etkili olma şansı yok.Hazır olmayan adamlar nefes bile alamazlar maçta.

Sio,Candeias ve Sessegnon sakat gözükmüyor belki küçük detaylardan ötürü forma giyemeyecek birisi olabilir.Sessegnonun teknik kapasitesi iyi,ortadan çok iyi geliyor,geçtiğimiz sezon en rahat ortasaha geçişlerini bizim maçta yapmıştı buna izin vermemek gerekiyor.Candeias süratli bir oyuncu değil ama duran toplarda iyi.Sio konusunda %100 haklısın,çok tehlikeli bir oyuncu inşallah oynamaz tam bir kontra atak tehditi.

Akıllı oynarsak kazanabileceğimizi düşünüyorum.Hücum gücümüz iyi mutlaka gol buluruz ama savunmayı da iyi yapmak lazım.Basit bir gol yersek o panikle maçı kaybedebiliriz.

CesurHamsi
07.02.2020, 17:46
insallah Da Costa oynar da her rakip takim atak yaptigindan kalpten gitmem..

Murat'
07.02.2020, 17:48
Çok zor maç, hiçbir şekilde rehavete kapılmamak lazım.

Antonio
07.02.2020, 17:50
Ekuban sakat olmasa oynardı.

David_LuiZ4
07.02.2020, 17:51
Eldeki kadro yeni transferlerle beraber pas oyununu oynayabilecek çapta bir kadro..Özellikle Guardiola Barcelona'sının 2011'in Barça'sının oynadığı topun yerli versiyonu olarak bir Trabcelona yaratabilir Çimşir..

Çünkü elimizde top tekniği çok iyi oyunculardan kurulu bir kadro var..

Top tekniği iyi ve pas oyununa yatkın oyuncularımızı yazalım..

Nwakaeme
Sörloth
Adülkadir Ömür
Abdülkadir Parmak
Ndiaye
Pereira
Mikel
Sosa
Sturidge
Novak
Guilherme

Stoperler ve kale bölgesi haricinde neredeyse her mevkide pas oyununa yatkın ayaklarına hakim bir oyuncu grubumuz var...Yeni alınan stoperleri izlemediğim için fikir beyan etmek istemiyorum ama inşallah ikisinin de top tekniği iyidir..Pas oyununda birinci şart savunmadan oyun başlatabilmektir..Kalecimiz Uğurcan'ın da bu konuda özel çalıştırılmaya ihtiyacı var...

Yukarıda yazdığım oyuncu grubu 90 dakikalık bir maçta rahatlıkla 500-600 pas isabeti ile oynayabilir..Bu kadar fazla pas topla bizim oynamamızı topa rakipden daha fazla sahip olmamızı sağlar..Öne geçtiğimiz maçlarda oyunu soğutmayı, paslaşarak aktif dinlenmeyi bunun sonucunda da rakibi topun peşinden koşturup yormayı ancak pas oyunuyla mükemmel hale getirebiliriz..

Bu oyunun bir diğer getirisi ise topla oynayarak aslında savunma yapmaktır..90 dakikalık bir maçta topun oyunda kaldığı süre atıyorum 60 dakika ise pas oyunu oynayan takım bunun 40 45 dakikasında topu ayağında tutup rakibe 10 15 dakikalık topla oynama süresi bırakarak gol yiyeceği dakikaları minimize edebilir..Bahse konu durumu pratik bir örnekle detaylandırırsak geçtiğimiz sezon uzun süre liderliği kaptırmayan ve yediği gol sayısı uzunca bir süre tek hanelerde (7) kalan Başakşehir takımının maç raporlarına baktığımızda oynadığı maçlarda pas yüzdesi topa sahip olma ve pas adedi gibi konularda rakiplerden fersah fersah önde olduğunu görüyoruz..

Ve bizim şu an elimizde bulunan kadro stoper ikilisi haricinde geçen sezonun Başakşehir'inden daha ideal daha sağlam bir kadro..

Pas kültürü oturmuş bir takım yaratmak Çimşir'in elinde ve ben Gençlerbirliği maçında bu oyunu bekliyor ve diliyorum..

Çimşir'in elinde altın bir kadro var..

BatuhanB
07.02.2020, 17:55
Candeias antrenmanda, Stancu ve Sio gözükmüyor.

https://www.facebook.com/pg/genclerbirligisk/photos/?tab=album&album_id=3034601793217501

Stancu kesin olarak yok.

Candeias ve Sio hakkında bilgi yok ama oynarlar muhtemelen.

https://www.facebook.com/pg/genclerbirligisk/photos/?tab=album&album_id=3036779196333094

ccd6167
07.02.2020, 17:57
Valla kimse fark vs bahsetmesin

ankarada felaket soğuk bir hava var.

şehre inen futbolcular bir an şok yaşayabilir derim.

inaşllah alacağız ama hava işimizi zorlaştırabilir

emrahtuna
07.02.2020, 18:03
objektif olmak gerekirse 6 tane atarız 2 sorloth 1 sturidge 2 nwakame 1 de gulerme..

Antonio
07.02.2020, 18:13
Ankarada okudum Ankara kışın öyle böyle soğuk olmuyor. Allah yardımcısi olsun futbolcularin iki tarafta sıkıntisiz maç geçirir umarim.

Muhammed Ayaz
07.02.2020, 18:16
Önümüzdeki 5-6 haftayı göz önüne alırsak kesinlikle puan kaybı yapmamamız gereken zorlukta bir maça çıkacağız.

Takıma güveniyoruz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erenslash
07.02.2020, 18:19
aynen öyle bana göre Türkiye ligi için fiyat performans kadrosu ama Türkiye ligi için bro.Tek eksiğimiz kaliteli yabancı a kalite bir stoperimizin olmaması acaba ne olacak yaz ayına kalır herhalde bro Cimşirin elinde kadro var en önemlisi ise yanında çok önemli bir yardımcı var o İngiliz yardımcı sayesinde bize ingiltereden güzel topçular gelecektir
Eldeki kadro yeni transferlerle beraber pas oyununu oynayabilecek çapta bir kadro..Özellikle Guardiola Barcelona'sının 2011'in Barça'sının oynadığı topun yerli versiyonu olarak bir Trabcelona yaratabilir Çimşir..

Çünkü elimizde top tekniği çok iyi oyunculardan kurulu bir kadro var..

Top tekniği iyi ve pas oyununa yatkın oyuncularımızı yazalım..

Nwakaeme
Sörloth
Adülkadir Ömür
Abdülkadir Parmak
Ndiaye
Pereira
Mikel
Sosa
Sturidge
Novak
Guilherme

Stoperler ve kale bölgesi haricinde neredeyse her mevkide pas oyununa yatkın ayaklarına hakim bir oyuncu grubumuz var...Yeni alınan stoperleri izlemediğim için fikir beyan etmek istemiyorum ama inşallah ikisinin de top tekniği iyidir..Pas oyununda birinci şart savunmadan oyun başlatabilmektir..Kalecimiz Uğurcan'ın da bu konuda özel çalıştırılmaya ihtiyacı var...

Yukarıda yazdığım oyuncu grubu 90 dakikalık bir maçta rahatlıkla 500-600 pas isabeti ile oynayabilir..Bu kadar fazla pas topla bizim oynamamızı topa rakipden daha fazla sahip olmamızı sağlar..Öne geçtiğimiz maçlarda oyunu soğutmayı, paslaşarak aktif dinlenmeyi bunun sonucunda da rakibi topun peşinden koşturup yormayı ancak pas oyunuyla mükemmel hale getirebiliriz..

Bu oyunun bir diğer getirisi ise topla oynayarak aslında savunma yapmaktır..90 dakikalık bir maçta topun oyunda kaldığı süre atıyorum 60 dakika ise pas oyunu oynayan takım bunun 40 45 dakikasında topu ayağında tutup rakibe 10 15 dakikalık topla oynama süresi bırakarak gol yiyeceği dakikaları minimize edebilir..Bahse konu durumu pratik bir örnekle detaylandırırsak geçtiğimiz sezon uzun süre liderliği kaptırmayan ve yediği gol sayısı uzunca bir süre tek hanelerde (7) kalan Başakşehir takımının maç raporlarına baktığımızda oynadığı maçlarda pas yüzdesi topa sahip olma ve pas adedi gibi konularda rakiplerden fersah fersah önde olduğunu görüyoruz..

Ve bizim şu an elimizde bulunan kadro stoper ikilisi haricinde geçen sezonun Başakşehir'inden daha ideal daha sağlam bir kadro..

Pas kültürü oturmuş bir takım yaratmak Çimşir'in elinde ve ben Gençlerbirliği maçında bu oyunu bekliyor ve diliyorum..

Çimşir'in elinde altın bir kadro var..

Muhammed Ayaz
07.02.2020, 18:20
____________Sörloth_________________Yalniz çok iyi kadromuz yokmu renkdaşlar ya Allah nazardan saklasın.[emoji4]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
07.02.2020, 18:24
Erce'nin yokluğunda ilave bir kalecinin kafilede olması lazımdı. Maç günü olası bir rahatsızlıkta veya ısınma sırasında kalecilerden birine bir şey olduğunda kulübede kalecimiz olmayacak. Bu tip durumlarda her türlü ihtimali hesaba katmak lazım. Geçmiş deplasmanların kamp kadrolarına baktım hepsinde 3 kaleciyle gitmişiz...

David_LuiZ4
07.02.2020, 18:41
aynen öyle bana göre Türkiye ligi için fiyat performans kadrosu ama Türkiye ligi için bro.Tek eksiğimiz kaliteli yabancı a kalite bir stoperimizin olmaması acaba ne olacak yaz ayına kalır herhalde bro Cimşirin elinde kadro var en önemlisi ise yanında çok önemli bir yardımcı var o İngiliz yardımcı sayesinde bize ingiltereden güzel topçular gelecektir

Benfica ve Porto gibi oyun kültürü oluşturacaksın bro..Oyun kültürün olacak pas oyunuysa pas oyunu dikine oyunsa dikine oyun tempolu hareketli oyunsa tempolu hareketli oyun..Her ne oynuyorsan oynamak istiyorsan bunu süreklilik arz edecek bir biçimde sahaya yayacaksın..Altyapıdan kattığın çocuklar A takıma geldiğinde oyun kültürü anlamında yabancılık çekmemeli..Dış transferlerini kendi oyun kültürüne göre yapmalısın..Her iki koldan bünyene kattığın oyunculara o bahsettiğim oyun kültürünü aşılarsan ligin üstünde top oynarsın lige ambargo koyup Avrupa'yı sallarsın..Bunun için uzun soluklu çalışacağın bir hoca da olmalı tabii..

Trabzonspor'un hamurunda bu kültür var sadece sistem-akademi-metod-bilim yok..Ağaoğlu iyi başkan Newton hamlesinden ziyade bir Futbol Akademisi kurup bu yörenin çocuklarını elit yabancı hocalara teslim edip eti sizin kemiği sizin diyeceğine şüphem yok..Kulübün mali olarak biraz düzlüğe çıkması lazım çıktığı an Ağaoğlu çok daha iyi icraatlerde bulunacaktır..

Murathan
07.02.2020, 19:00
ekuban 2 golden aşağı atmaz.

hadi buyur, ekuban yok.
inşallah sturridge denen hiçlik maç kadrosunda olmaz.

Berkedogan
07.02.2020, 19:11
Bunlara tersten plaka yazarız.

Ahmet Kara
07.02.2020, 19:28
forum fena gaza gelmiş, maçı kaybettik.

kayseriliyiz
07.02.2020, 19:48
forum fena gaza gelmiş, maçı kaybettik.Bende ayni düsüncedeyim

Oğuzhan Fidan
07.02.2020, 20:08
gaza gelecek bi durum yok tedbirli oynayıp skor üretir döneriz.

çepni_61
07.02.2020, 20:20
1-2 alırız

bahadır2561
07.02.2020, 20:33
Anaokuluterk denen troll yüzünden ceza yedim. şb maçının sevincini doya doya yaşayamadım. Yöneticiler sağolsun hâla çizmediler.

Maça gelecek olursak Nesine.com’da Sio ve Stancu sakat, Candeias ve Sessegnon ise şüpheli görünüyor.

Sakatlar kesin oynamaz. Şüpheliler oynar. Bizim için iyi haber.

Antonio
07.02.2020, 20:38
Sorloth ve sturridge çift forvet başlamalı rakip defans bocalar.

Kemal Duru
07.02.2020, 20:39
Kadrolara hala Hüseyin yazılıyor ya inanamıyorum. Bu arkadaşın futbol ile alakası yok.

ANIL
07.02.2020, 20:42
Kadrolara hala Hüseyin yazılıyor ya inanamıyorum. Bu arkadaşın futbol ile alakası yok.

Senin burayla alakan yok.

Kemal Duru
Senin burayla alakan yok.

Af buyur?

Antonio
Da costanin antenmanlarda çok iyi olduğu soylenmis campiyi mi kesecek hoca yoksa huseyini mi merak ediyorum. Yoksa risksiz yola devam mı diyecek.

ANIL
07.02.2020, 20:43
Af buyur?

Senin burayla alakan yok...

Kemal Duru
07.02.2020, 20:44
Senin burayla alakan yok...
O ne demek yani?

ANIL
07.02.2020, 20:45
O ne demek yani?

Fener maçındaki performansıyla o cümle yazılmaz.

Kemal Duru
07.02.2020, 20:48
Fener maçındaki performansıyla o cümle yazılmaz.
Tek maçlık değerlendirme yapacaksak dünyanın en kötü oyuncusunu Barcelona'ya satabiliriz. İki sezondur oynadığı oyun ortada. Madem FB maçına bakıyorsun, Denizli'deki kupa maçına bak, kaç kademe hatası, kaç pas hatası yapmış, kaç hava topu kaptırmış say. Erce olmasa şu an kupada yoktuk.

ANIL
07.02.2020, 20:53
Tek maçlık değerlendirme yapacaksak dünyanın en kötü oyuncusunu Barcelona'ya satabiliriz. İki sezondur oynadığı oyun ortada. Madem FB maçına bakıyorsun, Denizli'deki kupa maçına bak, kaç kademe hatası, kaç pas hatası yapmış, kaç hava topu kaptırmış say. Erce olmasa şu an kupada yoktuk.
Campi kağnısı gibi tek hamleli değil, tek maça bakarak söylemiyorum. Adam canla başla oynuyor, Campi’nin arkasına atılan kaç top uzaklaştırıyor her maç görüyor musun?

Kemal Duru
07.02.2020, 21:00
Campi kağnısı gibi tek hamleli değil, tek maça bakarak söylemiyorum. Adam canla başla oynuyor, Campi’nin arkasına atılan kaç top uzaklaştırıyor her maç görüyor musun?

Campi'den de memnun olduğumu söylemedim. Bana göre Hosseini daha iyiydi ve neden kesik yediğini anlamış değilim. Yine de ideal stoper ikilisinin Manoel-Da Costa olacağını düşünüyorum.

Enes Başkaya60
07.02.2020, 21:10
Yarın Hüseyin-Campi ikilisi başlar yine diye düşünüyorum...

Yiğit Gayretli
07.02.2020, 21:10
Bugün biraz Gençlerbirliği ve bizim istatistiklerimizi kurcaladım. Dikkatimizi çeken bazı hususlarla beraber çok uzatmadan bu istatistikler üzerinden maçla ilgili beklentimi aktarayım.

Gençlerbirliği bizimle birlikte skoru korumakta en çok sıkıntı yaşayan takım. Buna paralel olarak defansif olarak gol beklentisi çok yüksek. Yani kalelerinde gol olma ihtimali yüksek oranlı çok pozisyon veriyor. Hücum etmeye çalışırken genelde kendi sol taraflarını ve ağırlıklı olarak merkezi kullanıyorlar. Kaleye çok şut gönderiyorlar ama bu şutların büyük kısmı ceza sahası dışından çekilen şutlar. Bu anlamda hücum anlamında gol beklentileri çok düşük. Maç başına ortalama 1 net pozisyona zor giriyorlar. Orta sahaları toplu dribbling ve tempo yapmayı seviyor. Fotoğraflarla da göstermek isterdim ama telefondan yazdığım için zor oluyor; maçlarda sahaya ortalama dizilimlerine bakınca hücumlarına paralel olarak merkeze birikmeler görünüyor. Özellikle sağ beklerini çok yalnız bırakıyorlar. Çok geçirgen bir yapıları var ve hücum anlamında en etkili adamları Stancu büyük ihtimal bizim maçta oynayamacak.

Gelelim bize... İnanılmaz verimli hücum ediyoruz. Şöyle ki Sorloth'un ortalama 4 şutundan biri gol oluyor. Gençlerbirliği defansif olarak gol beklentisi çok yüksekken, bizim ofansif gol beklemtimiz de lig ortalamasının üstünde ama çok yüksek değil. Attığımız toplam gol, gol beklentimizin üzerinde. Bunun ana nedeni de şut tercihlerimizin ağırlıklı olarak ceza sahası dışından olması. Deyim yerindeyse ceza sahası içinden sadece Sorloth deniyor, o da aşırı yüksek yüzdeyle oynuyor. Bu maç özelinde de yine benzer hücum aksiyonları izlememiz olası. Nwakaeme'nin takıma dönüşü üretkenlik adın ciddi artı olacaktır. Muhtemelen sağ kenarda da hem pas hem de şut tehdidi olan Guilherme'nin başlayacağını düşünürsek, Sorloth'a belki istemediği kadar çok top inecek.

Defansif açıdan da özellikle son maçlarda katı bir görüntü vermeye başladık. 6 pas üstünden kalemize gelen şut sayısı sadece 3. Ama Gençlerbirliği'nin zaten böyle bir hücum planı yok. Onların c. sahası dışından denemeyi sevdiğini yukarıda belirtmiştim. Biz de 6 pas ve çevresini bu kadar iyi savunurken belki taktik tercih belki de zaafiyet bilemiyorum ama ceza sahası dışından şut imkanları tanıyoruz ama bunlar çok kaliteli ve sorun yaratacak imkanlar olmuyor çoğu zaman. Yine yukarıda sağ beklerini merkeze yığılmak suretiyle çok yalnız bıraktıklarını söylemiştik. Bu açıdan Badou ve Novak'a ciddi iş düşüyor. Orayı iyi işlerlerse rahat skoru kolayca buluruz. Ayrıca Gençlerbirliği'nin 60'tan sonra oyundan düştüğü gerçeğini ve Nwakaeme'nin 70'ten sonra oyuna yeni girmişçesine tempo yapmaya başlaması da ciddi bir avantaj.

Topu ayağımızda çok tutmadan, biraz rakibe teslim ederek oynayacağımızı, klasik 4-2-3-1 olarak dizileceğimizi tahmin ediyorum. Bir asilik yaşanmazsa her maç yakaladığımız o momentum anlarında bulduğumuz seri gollerden bu maçın ikinci yarısında da bulup çok sıkıntılı olmayan bir galibiyet alacağımız kanısındayım.

Skor tahminim: 1-3.

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2020, 21:12
İlk yarı istatistik sonuçlarına göre ligin en iyi 11 ine girdi adam.
Ortalama puanı 7.0 sanırım.

Daha ne yapacak uşak.

Onur Erçetin
07.02.2020, 21:14
Anaokuluterk denen troll yüzünden ceza yedim. şb maçının sevincini doya doya yaşayamadım. Yöneticiler sağolsun hâla çizmediler.

Maça gelecek olursak Nesine.com’da Sio ve Stancu sakat, Candeias ve Sessegnon ise şüpheli görünüyor.

Sakatlar kesin oynamaz. Şüpheliler oynar. Bizim için iyi haber.

Sio çok ciddi bir kontra atak tehditi.Stancu ise en iyi golcüleri.İkisinin olmaması bizim için avantaj.Sessegnonun teknik kapasitesi yüksek ve dribblingle top taşıyabiliyor bu yüzden dikkatli olmak lazım.Candeias hakkında fazla bir bilgim yok.

Onur Erçetin
07.02.2020, 21:19
Ortasahanın merkezinden derinlere doğru çok rahat pas yaptırıyoruz rakip takımlara.Mikel ve Sosa ikilisinin biraz daha dirençli olmaları lazım.Rakip takımda Sessegnon merkezden delici dribbling yapabilen teknik kapasitesi oldukça yüksek bir isim.Defansif tarafımız hala sıkıntılı,kendi evimizde Fenerbahçe 4-5 gol pozisyonu verdik.Bu beni korkutuyor.

My
07.02.2020, 21:20
Çok merak ediyorum bu maçın sonunu. Tam hayal kırıklığı yaşamalık maç.

Ertan OKUMUŞ
07.02.2020, 21:29
Çok zorlanmadan kazanacağız ,1-3 veya 1-4 gibi

Kemal Duru
07.02.2020, 21:38
İlk yarı istatistik sonuçlarına göre ligin en iyi 11 ine girdi adam.
Ortalama puanı 7.0 sanırım.

Daha ne yapacak uşak.
O istatistikler nasıl belirleniyor bilmiyorum ama bana gerçeği yansıtıyor gibi gelmedi. TÜİK'in enflasyon için %8 demesine de inanmıyorum mesela :D

Hüseyin'in her maçta en az bir fahiş hatası oluyor. Bunu sizler de görüyorsunuzdur. Gözümüzün önündeki gerçek için istatistiğe gerek olduğunu düşünmüyorum.

Onur Erçetin
07.02.2020, 21:40
Elimizde Pereira,Mikel,Sosa,Waka ve Guilherme gibi pas oyununu iyi oynayan isimler var.Sorloth gibi rakip savunmayı zorlayan ve havadan etkili bir isim var.Ndiaye gibi delici bir isim var.Waka ve Guilherme sık sık orta keseceklerdir diye tahmin ediyorum.Özellikle Guilhermenin ortaları çok etkili.Pereira da sık sık orta deneyecek gibi gözüküyor.

Topu dolaştırarak rakibi yormak ve erken gol bulmak çok büyük avantaj olur.Rakip takım öne geçerse mental olarak çökebiliriz.Ortasahada ki savunma direnci iyi olursa ve defansta ki adamlar aptalca bir hata yapmazsa bizim için rahat maç olur.

Erken gol bulup sakince maçı götürmek lazım.Oyunu kitleyip biraz daha kontraya dönmek istediğimizde ikinci yarı duruma göre Doğan,Yusuf veya Bilal gibi hamlelerde gelebilir.

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2020, 21:41
O istatistikler nasıl belirleniyor bilmiyorum ama bana gerçeği yansıtıyor gibi gelmedi. TÜİK'in enflasyon için %8 demesine de inanmıyorum mesela :D

Hüseyin'in her maçta en az bir fahiş hatası oluyor. Bunu sizler de görüyorsunuzdur. Gözümüzün önündeki gerçek için istatistiğe gerek olduğunu düşünmüyorum.

Hiçbir istatistik 3-4 lük adamı 7 yapıp, yılın en iyilerinin arasına koymaz.

On yargılardan arınmak lazım.

homosapiens
07.02.2020, 21:42
Malatya taraftarı az önce adil istifa diye mi tezahürat yaptı ben mi yanlış anladım. Bi 5-6 dk önce yönetim istifa dediler kesin de. Bunlarla oynamanın tam sırası

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlackPanther
07.02.2020, 21:45

Bende çok merak ediyorum. Hüseyinin ilk deplasman maçi olacak. Denizli maçını saymıyorum

artvints
07.02.2020, 21:46
Ekuban'in yokluğu canı sıkıcı. Hafta içi oynadı. Sakatlik mi var acaba, yoksa kontenja mi takıldı? Bizim için önemli oyuncu.

champions
07.02.2020, 21:48
Savunma yapamayan takımlara karşı genelde zorlanmıyoruz.
Deplasman maçlarında daha güvenli oynuyoruz.
Topsuz oyunda endişe verici düzeyde kötüyüz. -Erzurum maçında 5-0'a kadar iyi savunduk. -
Ndiaye ve Guilerme ön alandaki kaliteyi artırdı.
Yeni stoperlerimizin ne zaman sahaya çıkacağı meçhul.
Rakipler birbiriyle oynarken ve önümüzde çok daha zorlu maçlar varken Gençler'e puan vermek büyük kayıp olur.

Sosa ve Mikel aynı anda sahada olmamalı.Çok pasif ve durağan kalıyoruz. Mikel-Ndiaye ile başlayıp Sosa'yı son 30 kullanabiliriz.

Serkan-Mikel-Ndiaye-Tony
-----Guilerme--Sörloth----

Hatta Mikel'in yerine de Doğan olabilir. Tekniğin yanına ne kadar hız ve güç ekleyebilirsek galibiyet şansımız o denli artar.
Şöyle net bir galibiyet alsak da rakiplerin maçlarını keyifle izlesek.

Doğukan Uçan
07.02.2020, 22:00
tam var ya tek kale oynayıp sessegnon'un golüyle 1-0 kaybetmelik maç demedi demeyin :D

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2020, 22:02
tam var ya tek kale oynayıp sessegnon'un golüyle 1-0 kaybetmelik maç demedi demeyin :D

Tek korkum Van faciası...
Ama fener fobisini attık. Onu da atacağız.

Onur Erçetin
07.02.2020, 22:04
Topsuz oyunda endişe verici düzeyde kötüyüz. -Erzurum maçında 5-0'a kadar iyi savunduk. -
Rakipler birbiriyle oynarken ve önümüzde çok daha zorlu maçlar varken Gençler'e puan vermek büyük kayıp olur.

Sosa ve Mikel aynı anda sahada olmamalı.Çok pasif ve durağan kalıyoruz. Mikel-Ndiaye ile başlayıp Sosa'yı son 30 kullanabiliriz.

Serkan-Mikel-Ndiaye-Tony

Hatta Mikel'in yerine de Doğan olabilir. Tekniğin yanına ne kadar hız ve güç ekleyebilirsek galibiyet şansımız o denli artar.
Merkezden baskı yerse bu takım organize olamaz.Mikel al-ver yapıyor,sorumluluk çok az alıyor.Ndiaye de oyun kurucu birisi değil.O bölgede sorumluluk alacak birisi lazım.Erzurum maçında bunu Guilherme yaptı.Denizli maçında oyun kurucu yoktu,Sosa girene kadar pas yapamadık.Gençler maçında ya Sosa ya da Guilherme ikilisinden birisi oyun kurmak için merkezde olmak zorunda.Guilherme bu maçta sağ kanatta kullanılır büyük ihtimalle.

astatin
07.02.2020, 22:05
Şimdi ssportta altın oran programında stancu ve sio yok ayrıca 3 şüpheli oyuncu var dediler ama isimleerini söylemediler,sio olmaması bizim için büyük avantaj sağlar

Onur Erçetin
07.02.2020, 22:07
Düşüncesi bile büyük travma yaratıyor.Ortasahada Gustavo gibi rakibe örümcek gibi yapışan bir adam olmadığı için ben de bundan korkuyorum.Sessegnonun geçen sezon bizim ortasahada otobanda gider gibi dribbling yaparak cezasahamızın önüne kadar geldiği anları çok net hatırlıyorum.

alperrr
07.02.2020, 22:09
kardeşim her maçın hikayesi farklıdır..
yok şörlot şu kadar vurunca gol atıyormuş..
yok kalecimiz hep tutarmış..
bırakın bu işleri hem nazar denilen bişey var..
bu kulübe düşmanmısınız ya..
sevincinizi üsturuplu yaşasanız ne olur..

..............
şu foruma gelip küstah ve kibirli konuşan insanları uyarın bence..(bence cezada vermek gerekirde neyse)
yeni yeni tipler çıkıyor yok rahat yenermişiz.. yok fark atarmışız..
oynamayalım o zaman madem herkesi yenersek..
herkesi sürekli yendiğimiz için her tarafımız kupa doldu ya onun için böyle konuşuyorlar..
............
hem hani rakibe saygı..
hava durmu..
moral durumu..
oyuncunun gününde olması..
yüzlerce ihtimal var..
inşallah kazanırız demek çok mu zor..

...............
onlarca örneği var bu taraftar şımarınca sonucu her zaman kötü olmuştur..maalesef..inşallah yarın böyle olmaz..
ne çabuk unuttunuz gs ye fark atılıyordu maçtan önce..
ne çabuk unuttunuz göztepe maçı tam fırsat maçıydı fb-gs-bjk yenilmişti o hafta..

battle symphony
07.02.2020, 22:12

Serkan-Mikel-Ndiaye-Tony

Sosa sana bir şey yapmış galiba hep bir ''Sosa kötü'' teması var yazılarında. Hayır Sosa'yı kesen adam kadroya Mikel'i yazınca iyice komik oluyor.

Bu arada Ekuban için kontenjan muhabbeti dönmüş twitter ortamında ama Hosseini+Da Costa yedeklere iki yabancı stoper koyup Ekuban'ı almamak çok saçma olurdu, bence sakalığı var.

Antonio
07.02.2020, 22:16
Ara sıra ara pası denemek lazım ekuban bir ara pası ile golü yaptırdı sorlotha. Kafayı kaldırmak lazım ekuban biz de waka kadar değerli biri.

B.Yiğit
07.02.2020, 22:17
en son 2012'de kazanmışız Gençlerbirliği deplasmanında.. Kesinlikle zor maç, rakiplerin bize farklı bir konsantrasyon ile çıkacağını da unutmayın.

TS61_NL
07.02.2020, 22:30
Ağalar çok heyecanlandım bu yaşımda....Allahım, senden bu zamana kadar fazla birşey istemedim ama yalvarıyorum sezon sonu Trabzonsporumuz şampiyonluk ipini göğüslesin, en çok bunu tüm renkdaşlarım ve 2 oğlum için diliyorum...amin...

Anıl C
07.02.2020, 22:41
Ağalar çok heyecanlandım bu yaşımda....Allahım, senden bu zamana kadar fazla birşey istemedim ama yalvarıyorum sezon sonu Trabzonsporumuz şampiyonluk ipini göğüslesin, en çok bunu tüm renkdaşlarım ve 2 oğlum için diliyorum...amin...
Amin

ysngmz
07.02.2020, 22:51
Deplasman da daha iyi oynuyoruz saha ve zemin kötü değilse alırız maçı.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio
07.02.2020, 22:59
Guilherme'nin Malatyafaki gollerine baktım 18 e girmeden ceza yayı dışından golleri var çatala asıyor 10 numarada kaleye yakın wakada iyi vuruyor öyle guilhermeden de öyle goller görebiliriz.

Furkan Özdem
07.02.2020, 23:02
Bu klasik Trabzonspor ümit öldüren puan kaybetme maçını da kayıpsız atlatırsak iyice havaya gireriz.

redbul
07.02.2020, 23:06
deplasaman maçları içerisinde g.birliği maçı tahtaya sıfır puan yazılacak bir maç değil öyle yada böyle 3 puan almamız gereken bir maç daha sonraki deplasman maçları daha zor beşiktaş -alanya - göztepe gibi eğer hani hiç istemeiyorum ama puan kaybedileceksek bu maçlar bu deplasmanlarda olmalı g.birliği deplasmanını kayıpsız geçmeliyiz.

smart
07.02.2020, 23:12
Şuanki durumumuzda kolay olduğunu düşündüğümüz maçı kaybederiz. Ciddiyetimizi kaybetmek yok

yasin196761
07.02.2020, 23:27
3 farklı galibiyet bekliyorum.

hanzale
07.02.2020, 23:37
Guilherme'nin Malatyafaki gollerine baktım 18 e girmeden ceza yayı dışından golleri var çatala asıyor 10 numarada kaleye yakın wakada iyi vuruyor öyle guilhermeden de öyle goller görebiliriz.

Bir Yusuf Sarı etmez

umut22
07.02.2020, 23:43
Şikebahçe maçında korkuyorum diyenler bu maçtada korkuyorum diyorlar. Demekki lig sonuna kadar korkmaya devam edeceksiniz. Biz korkmuyoruz. 1 - 4

Antonio
07.02.2020, 23:45
Bir Yusuf Sarı etmez

Yusuf sari çok daha iyi vuruyor toplara Yusufu rodrigeze onyekuruya değişmem.

hanzale
07.02.2020, 23:46
Yusuf sari çok daha iyi vuruyor toplara Yusufu rodrigeze onyekuruya değişmem.

Hal böyleyken Yusuf’u yedek oturtup Guilhermeyi sahaya sürmeye ne denir

Antonio
07.02.2020, 23:51

Değişmeli oynarlar ama yusuf sari ile başlamak lazım katılıyorum.

Ahmet Taşçı
07.02.2020, 23:53

Saha zemin berbat olmazsa eğer, rahat skor alırız, hatta erken gol bulursak farka gideriz. Tabi Kadro önemli Sturidge falan olursa bir kişi eksik zorlanabiliriz abi:)

zorroid
07.02.2020, 23:54
Ben forum yönetiminde olsam bu maç ve sonrası için bütün negatif verenleri forumdan bloklardım. Olumsuz düşünenin sonu olumsuz olur. gidin demek istiyorum bu baykuşlara.

Alphan Altun
07.02.2020, 23:55
Ndiaye ve Guilherme bu takımın açıklarını çok büyük ölçüde kapattı. Orta saha yine geçirgen ama çok daha kontrollü. Sağ tarafımız çökmüştü, 4-5 farklı oyuncu denendi hiçbiri bekleneni veremedi. Top tutamayışımız ve sürekli baskı yememizin majör sebeplerinden biri de buydu. Guilherme hem topu kullanma hem de destek görevini iyi yapacak gibi duruyor. Adrese teslim ortaları Sörloth'un önlenemez çıkışını daha da harlayacak. Bu maçta iyi bir oyun ve farklı galibiyet bekliyorum.

zorroid
08.02.2020, 00:00
Bu kadroyla puan kaybedeceğimizi iddia edenler banlansın bu forumdan. Yılgınlık yok artık. Ligin en iyi kadrosu bizde. Siz de inanın buna!

Enes Başkaya60
08.02.2020, 00:01

Doğru olan denir Guilherme ile çıkacaktır hoca ve doğru olanı yapacaktır Guilherme futbolu biliyor ve bizim futbol yapımıza uygun bir adam her türlü Yusuftan daha fazla iş yapar...

MehmeTS_ADANA
08.02.2020, 00:03
Değişmeli oynarlar ama yusuf sari ile başlamak lazım katılıyorum.

bunlar ironi mi yoksa gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?

iyattara
08.02.2020, 00:05
İki arkadaş birbirini trolluyor bence yok yok ciddi degiller :))

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
08.02.2020, 00:06
Guilherme gibi topu verdiğinde geri alabileceğin, top tutabilen adam ile oyunu önde daha iyi oynayabiliriz. Ömür-Pereira gibi Guilherme-Pereira ile iyi bir kanat organizasyonu kurulabilir.

Antonio
08.02.2020, 00:07
bunlar ironi mi yoksa gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?

Guilherme komple oyuncu Yusuftan daha önde oyuncu. Yusuf hızlı ve kanat oyuncusu kontra atakta yusuf etkili olur. Hoca guilherme ile başlar defansif görevleri de yerine getirebiliyor.

TS61_NL
08.02.2020, 00:22
Yusuf iyi hoş ama Guilherme bana kalırsa her türlü Yusuftan iyi ve faydalı...bu kıyaslama şu an ki Sörloth mu Sturridge mi gibi bir kıyaslama...Guillerme daha yeni geldi ve 1,5 maçta kalitesini konuşturdu...N'diaye ile birlikte devre arasında iyi ki alınmış dediğim bir oyuncu...

Laundros61
08.02.2020, 00:36
Guillerme yusuf tan kat kat kat daha iyi. Ancak şöyle bir nokta var iki üç maçtır anladığım kadarıyla Hüseyin hocanın kafada çok hızlı bir şekilde hücuma çıkmak var. Bu sisteme Yusuf daha çok uyuyor. Fener maçında Yusuf çıktıktan sonra Ersun hamlesini ona göre yaptı. Beke denizi koydu tehdit görmediği için. Ne kadar kötü oynasa da Yusuf orası için bir tehditti.

Courage
08.02.2020, 00:43
Rakip önemli oyuncularından yoksundur yada tam kadrodur... dan değil (küçümsemiyorum dikkatli olmalıyız) ama deplasman ve muhtemel soğuk iklime karşın net bir galibiyet alacağız bence.

Hüseyin hocanın stoper tandemini bozmadan Guilherme hariç fener maçı 11'i ile başlaması olası.

2 farklı kazanırız.