PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK Çeyrek Final 1.Maç l Trabzonspor 5 - 0 BB Erzurumspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Hakan
01.02.2020, 22:54
İşi Erzurum soğuğuna bırakmamak lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2020, 22:56
Evet net galibiyet lazım

Ozan Yılmaz
01.02.2020, 22:58
2-0 bile yetmiyor sonra rövanşta, ona göre oynamak lazım

DeAgLeMaNyAq
01.02.2020, 23:32
Önemli galibiyetlerin ardından genelde bir gevşeme yaşandığından çok dikkatli olmak lazım. Ümraniye'nin geçen sezon yaptıkları ortada. Önce FB'yi sonra bizi elemişlerdi. Çeyrek final rövanş maçı akabinde Sivas'la kader maçına çıkacak olmamız sebebiyle de ilk maçta işi bitirmemiz gerekiyor. Bilhassa gol yemememiz lazım. Denizli karşısında yaşadığımız durum ortadayken, söylendiği gibi 2 farklı galibiyetin de öyle çok rahat tur getirmediği ortada. Üstelik Erzurum rakım ve saha şartları itibariyle hem zor deplasman, hem de BJK'ye 2 maçta 6 gol atmış bir takım...

angraf
01.02.2020, 23:35
3-1 falan alsak iyi olur

Kadir
01.02.2020, 23:37
Erce-Serkan-Manoel(Hazırsa)-Majid-Kamil-Doğan-Ndiaye-Parmak-Sturridge-Bilal-Ekuban

yasin196761
02.02.2020, 00:02
Ne var ne yok atmamız lazım. Zor bir fikstüre gireceğiz. Girmeden önce kafamızdan şu maçı farklı kazanıp kaldırmamız lazım.

exelans_25
02.02.2020, 00:16
Kesinlikle Sosa Sorloth Pereira Ndiaye Nwakaeme kesinlikle bu macta bir dakika bile oynamamali.Bizim icin 15 final maci var dandik dandik maclarda ligde puan kaybedemeyiz baslarim Turkiye kupasina oynasin yedekler hele Sorloth asla oynamamali ne olursa olsun adama nazar degecek

Erkan A.
02.02.2020, 00:32
Bu macta yedeklerimiz ilk onbirde olmali
guilherme ilk onbirde olmali alismasi icin ekubanda ilk onbirde olmali sikecileri yendigimiz macta gözden kacmis olabilir fakat bir dönem on kisi oynadik sayesinde tmm sakatlik yasadin da haftalar gecmis günler gecmis günde ücer antroman ediyorsun..
yeni stoper bu macta olmali da costada olmali..
erzurumu rahat geceriz bakin ben fark bekliyorum..

Erkan A.
02.02.2020, 00:33
Konuyla alakasi yok biliyorum da ligtv beinsports bizim amblemdeki yildizi neden minacik gösteriyor??

Hakan
02.02.2020, 01:16
Erce
Kamil Manoel Hosseini Novak (Serkan)
Ndiaye(Doğan) Parmak
Ekuban Guilherme Nwakaeme
Sturridge

Stoper seçimi değişebilir ama ön tarafta işi sıkı tutmak şart.

Onur Civelek61
02.02.2020, 01:20
Şu maç yedekler form tutması için iyi. Umrumda değil şu kupa... Lig şampiyonluğu istiyoruz :)

Ali İhsan
02.02.2020, 01:34
Rotasyon yapılmalı

Ama maçın ciddiyetini yedekler bilmeli Denizli maçı lakaytlığıyla deil

Artık yedeklerin de taşın altına ellerini sokması lazım...

odyseuys
02.02.2020, 01:44
----------erce
serkan--manoel--macid--a.rahim
-------mikel--doğan
bilal-----parmak--- nwakaeme
--------sturridge

asilhamsi
02.02.2020, 02:06
Erce
Kamil mesias husaini rahim
Serkan doğan parmak bilal
Ekuban sturidge

Emirhan Yazıcı
02.02.2020, 02:40
Sturridge için maç temposu yakalamak adına önemli maç mutlaka ilk 11 oynaması gerekiyor

Murathan
02.02.2020, 02:43
erce
kamil manoel manuel novak
parmak doğan sosa
guilherme sturridge nwakaeme

AyhanPe
02.02.2020, 02:57
Yeni oyuncularin takima kaynasmasi acisindan cok iyi bir mac..

mmert
02.02.2020, 03:07
Kâmil..Hosse...????..A.rahim
............Doğan....Parmak........
Y. Sarı.....Guilherme....Waka
..................Sturridge..............

Waka 45 dakika oynamalı. Maç ritmini biraz bulsun.

artvints
02.02.2020, 08:19
Nwakeme Sosa sörloth bu adamlarin artık haftada bir maç yapıp tamamen şampiyonluğa odaklanması lazım. Artık kart sakatlık riski alamayız, potaya çok fena girdik. Önümüzde Sivas başaksehir final maçları var. Sonra Beşiktaş gs maçları da çok gecikmeden kapıya dayanacak. Taze gelsinler o maçlara.

ErtuGrul
02.02.2020, 08:19
Ligde en iddialı takım biziz.Kupa hiç umrumda bile değil. Yedekler ile çıkalım yensek sevinirim yenilirsek üzülmem.

Kemal Öztel
02.02.2020, 08:31
Stoperleri görmüş oluruz ilk kez. Bilal'e de forma verilmesini bekliyorum. Bunlar dışında çok rotasyona gerekyok bence. Özellikle orta sahada Sosa Mikel Ndiaye başlamalı. Belki Mikel yerine Parmak olabilir ama Sosa kesilmesin. Skor gelirse ikinci yariya Sosa'sız başlayabiliriz ama ben Sosa'nın ilk 11 başlaması gerektiğini düşünüyorum..

Kemal Öztel
02.02.2020, 08:34
________________Erce________________
Serkan__Manoel____Da Costa__Kamil
_________Sosa__Ndiaye__Parmak____
Guilherme______________________Bilal
________________Ekuban_____________

DURAS
02.02.2020, 10:43
Yeni transferlerin hepsi oynamalı. Kuzeyin kralı, sosa, waka, pareira kesinlikle dinlendirilmeli...

Telonyus
02.02.2020, 10:49
________________Erce________________
Serkan__Manoel____Da Costa__Kamil
_________Sosa__Ndiaye__Parmak____
Guilherme______________________Bilal
________________Ekuban_____________

bu kadro olur bence de ama waka oynar diye düşünüyorum sosa yerine guilherme ortada oynar

artvints
02.02.2020, 10:57
........................erce
Serkan.....manoel.....dacosta.......Faruk
................doğan.......parmak
...yusuf........guilherme.........Bilal(kamil)
. ................sturridge

İ. SARAL
02.02.2020, 10:58
Sosa, Tony, Sörloth kesinlikle oynamamalılar.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alp29
02.02.2020, 11:05
Erce
Serkan - hosseini-manoel-novak
Doğan
Guilerme-ndiaye
Ekuban. Nwaekame
Sturidge

Hakan
02.02.2020, 11:40
........................erce
Serkan.....manoel.....da costa.......Faruk
................doğan.......parmak
...yusuf........guilherme.........Bilal(kamil)
. ................sturridgeKerem bitti Faruk başladı.

pReN@_61
02.02.2020, 11:51
Yeni transferleri görmek için güzel bir fırsat.
Erzurum'u yabana atmamak lazım.Ciddi ve konsantre olmamız lazım.
"Salağa yatmayın" :)

artvints
02.02.2020, 11:59
Kerem bitti Faruk başladı.
Kerem sakat, Faruk hep vardı da sakatlanmıştı yoksa daha önce yazardım.

gurur6134
02.02.2020, 12:27
Erzurumu gecersek şikecilerle olacak olan mac cok daha gergin ve heyecanli gececek bu belli oldu

serdaracıl
02.02.2020, 12:31
Kerem bitti Faruk başladı.

Erzurum'la oynuyorsun. Tabii keremle, farukla oynayacaksın. Kim oynasın sosa mi,wakayame mi, endiaye mi. Çok güzel kadro yazmış arkadaş. Yusuf haric

61trabzonomer
02.02.2020, 12:32
Arda
Serkan M... costa Kamil

Mikel Doğan

Yusuf guilerme bilal

Ekuban

serdaracıl
02.02.2020, 12:34
Waka endiaye, sosa falan hepsi dinlendirilmeli. Aptal olmayın. Sivas tam kadro çıktı, Rize faturayı kesti. As takımdan kimse kupa maçında oynamamali

gurur6134
02.02.2020, 12:38
Bu mac sali gunude rovansi neden persembe gunu h.sonu kritik macimiz var diye mi

arda.61
02.02.2020, 13:17
Burda yedek kadro çıkıp, denizli maçı senaryosuyla ilerlediğinde taraftarın tepkisinin ne olacağını bildiğimden aşırı bir rotasyon olcağını düşünmüyorum. Sosa, Sorloth dinlendirilebilir. Bu takım kazanma alışkanlığı edinmeli ki şampiyonluk havasına girilsin.

angraf
02.02.2020, 13:29
yedek kadroyla çıkılacaktır guillerme ilk 11 oynar net galibiyet almamız gerekiyor tekrar ediyorum 3-1 4-1 falan güzel skorlar.

Ogün YAZICI
02.02.2020, 13:32
Erce
Serkan Manoel Campi Kamil
Doğan Parmak
Ekuban Guilherme Nwakaeme
Sturridge

freedomforever
02.02.2020, 13:41
Erce
Serkan Hosseini Manoel Novak
Mikel-Doğan
Yusuf-Parmak-Bilal
Eku

Kontra atak oynayalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ali İhsan
02.02.2020, 13:46
yedek kadroyla çıkılacaktır guillerme ilk 11 oynar net galibiyet almamız gerekiyor tekrar ediyorum 3-1 4-1 falan güzel skorlar.

Guilherme bize ligde lazım, gençler maçında onbir çıkar

ucurum
02.02.2020, 14:07
İç sahada alt küme takımına karşı elde etmen gereken tek önemli unsur gol yememek.

1-0 olsun bizim olsun

Deplasmanda her türlü gol atarız.

Denizli maçı garip bir maçtı geçin onu.

cubido
02.02.2020, 14:14
.......................................………….....ER CE...……........................................... ......
...KAMİL AHMET..........MANOEL.....................DA COSTA(HOSSEINI).....ABDURRAHIM...
……….…...………………………...PARMAK...……….DOĞAN...……………………… …………………………….
….GUILHERME...…………......…......…......STURRIDGE... ……………......NWAKAEME...………..
……….…………...…………………………………….EKUBAN...……………………………………… …......…………..

Sosa, Mikel, Sörloth ve Pereira'nın kesin dinlendirilmesi lazım.
Erzurum deplasmanında yıpranmamak için 3 farklı kazanmalıyız.
Bunun için ön tarafta silahları kullanmak önemli.
Sturridge Bey'e zahmet olacak ama bu maçta oynyıp bişeyler yapsın bir zahmet.
Nwakaeme dinlendi bu maç oynatır hoca.
Guilherme hazır gözüktü o da oynar.
Ekuban'ın oynayarak form tutması lazım.
Asıl önemli konu stoper tandemi.
5 oyuncudan en iyi, en formda ikiliyi bir an önce bulmalıyız.
Bunun için bu maçlarda denemeler yapılmalı.
Obi Mikel çok aksıyor.
Oraya da başka bir çözüm bulmalı artık hoca.

bilgehan83
02.02.2020, 15:17
Erce
Manoel husseini costa

serkan parmak doğan kamil(kerem baykuş)

guilerhme daniel Bilal

pereria sosa mikel tony sörloth hepsi dinlensin bu kadro bile çok kıymetli tek sorun danielin berbat olması

trbzonsporlu
02.02.2020, 15:46
erzurum maçını salı oynadıktan sonra şikecilerden resmi açıklama bekliyorum. "rakibimizi önce oynatıp fazla dinlendirdiler, ligin ayarlarıyla oynadılar" :)

Can
02.02.2020, 15:55
Transferler oynar inşallah. Zevkli bir maç izleyelim.

sessizkral_1
02.02.2020, 16:21
yedek ağırlıklı ve yeni transferlerinde oynadığı bir maç olmalı

DeAgLeMaNyAq
02.02.2020, 17:11
Erzurumu gecersek şikecilerle olacak olan mac cok daha gergin ve heyecanli gececek bu belli oldu

Kırklareli her ne kadar Başakşehir'i elemiş olsa da FB'nin normal şartlarda kupadan elenmesi pek mümkün değil. Lâkin onlar da önce bizle ve olası GS ile oynayacakları kupa maçlarının, şampiyonluk yarışında kendilerini yıpratacağını düşünüp bilerek elenme yoluna gidebilirler.

Bizim de Erzurum'u daha geçmeden olası FB maçını düşünmemiz çok doğru değil. Yalnız çift maçlı elemeli karşılaşmalarda ilk maçı deplasmanda oynamak avantaj sayılsa da, olası yarı final maçının ilkinin evimizde olması kağıt üstünde daha iyi duruyor. Çünkü dünkü maçın ardından ilk maçı Kadıköy'de oynayacak olsaydık işi iyice intikama dönüştürme fırsatı kovalayacaklardı...

Bu mac sali gunude rovansi neden persembe gunu h.sonu kritik macimiz var diye mi

Ne yazık ki Malatya maçını kuvvetle muhtemel Sivas maçının akabinde oynatacakları için maçı Pazartesi'nden Pazar'a almışlar gibi duruyor...

serdaracıl
02.02.2020, 17:19
Umarım su maça as takımdan oyuncu götürmek gibi bi mallık yapmayız

smart
02.02.2020, 18:37
Trabzonspor 2 farklı 11 çıkarabilecek bir takım oldu. Hem maçlarda hem de antrenmanlarda çok işe yarar.

Faruk BERBER
02.02.2020, 18:41
Erzurumspor'un ligdeki durum çok kritik, bizim için bir şans bu.

CEMEFKER
02.02.2020, 20:44
Lige, formsuz olanlara ve alternatiflere göre ayarlanmalı kadro. 70'e kadar skoru alacak kadro:

------------------------Erce-------------------

Serkan---Hosseini-Manoel--Novak

-----------------Parmak--Doğan-------------

Guilherme--------Yusuf-----------Nwakaeme

------------------------Sturidge-------------------

2.yari skoru alırsak:
Sosa, Pereria, Ndiaye full dinlenmeli.
Eku (Waka), Sörloth (Sturidge), Mikel (Yusuf) maç formalarını korumak için oyuna 15-30 dakikalığına duruma göre girmeli bence.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
02.02.2020, 21:38
O kadar adamı boşuna almadık, bu maçta sür sahaya gitsin.

--------------Erce
Serkan-Manoel-Manuel(Hosseini)-Kamil
--------Doğan-Parmak
Sarı----Guilherme----Bilal
------Sturridge(Ekuban)

Çağdaş DENİZ
02.02.2020, 21:46
O kadar adamı boşuna almadık, bu maçta sür sahaya gitsin.

--------------Erce
Serkan-Manoel-Manuel(Hosseini)-Kamil
--------Doğan-Parmak
Sarı----Guilherme----Bilal
------Sturridge(Ekuban)

Aynen öyle

maçkali616161
02.02.2020, 21:51
turu geçecek skoru ilk maçta almalıyız,stoperde da costa denenebilir,Guilherme oynamalı,Sturrige oynamalı

ERCE
Serkan Da Costa Campi Kamil
Doğan-Sosa
Guilherme Ndiaye Nwkame
Sturridge

Hakan
02.02.2020, 22:44
Bu oyuncuları dinlendirme muhabbeti bazen aşırıya kaçıyor.Ne yolculuk var,ne maçın yoğunluğu yüksek.Bir sonraki maç da 4 gün sonra.Nwakaeme rakip sağ bekini lig maçında olduğu kadar takip etmeyecek en basiti.
Maçın önemine girmiyorum bile.

battle symphony
02.02.2020, 22:47
Ligde önümüzdeki 6 hafta içinde Başakşehir, Beşiktaş, Sivas gibi çok zorlu maçlar var. Ardından arka arkaya Göztepe ve Alanya. Malatya maçını da yakın zamanda bir hafta içine koyacaklarını düşünürsek Kupa maçları ile birlikte sıkışık bir fikstür bizi bekliyor ligde çöpe atacak 1 puanımız bile yok. Şu durumda bu maçta Pereira, Novak, Nwakaeme, Sörloth gibi adamlar kesinlikle oynamamalı. Sosa haftaya cezalı olduğu için biraz süre alabilir. Kart cezası, sakatlık, yorgunluk falan kaldıramayız. Ligde 2 puan kaybetmemize sebep olacak deseler kupayı kazanmaktansa hemen elenmeyi yeğlerim. Zaten ciddi bir prestij de söz konusu değil.

--Erce--
-Serkan-Hosseini-X(hocaya kalmış)-Kamil(Abdurrahim)
-Yusuf--Abdülkadir--Doğan--Bilal
-------------Kerem-----------
-------------Ekuban-----

Gibi bir kadro oynamalı. Stu, Guilherme, Sosa son yarım saat falan girerler işte.

Ahmet Hamza
02.02.2020, 22:52
Sanki 10 gün önce rotasyon sebebiyle Denizli'de ecel terleri döküp en iyi oyuncusunu kaybeden takım Trabzonspor değidi. Hiç mi akıllanmaz bir camia? Erzurum boş takım değil, Bjk'yi rezil kepaze edip eledi. Yok Farukmuş, Keremmiş, Rahimmiş filan boş işleri bırakın. Hazırlık maçına çıkmıyoruz. Birkaç değişiklik yeter, sakatlık, yorgunluk filan yoksa ona da gerek yok.

battle symphony
02.02.2020, 22:55
Sanki 10 gün önce rotasyon sebebiyle Denizli'de ecel terleri döküp en iyi oyuncusunu kaybeden takım Trabzonspor değidi. Hiç mi akıllanmaz bir camia? Erzurum boş takım değil, Bjk'yi rezil kepaze edip eledi. Yok Farukmuş, Keremmiş, Rahimmiş filan boş işleri bırakın. Hazırlık maçına çıkmıyoruz. Birkaç değişiklik yeter, sakatlık, yorgunluk filan yoksa ona da gerek yok.

En iyi oyuncumuzu oynatmasak kaybetmezdik işte. Saçma sapan bir kart, Erzurum maçlarında da çıkmayacağının garantisi var mı?

serkanholep
02.02.2020, 22:56

Katılıyorum

Kalede Erce oynamalı

Sağ beke Serkan ya da Kamil. Novak oynasın ki ritmini bulsun

Ortaya Sosa ligde cezalı ise kupa maçında oynasın

Mikel kenarda dursun, Parmak ve Guilherme oynasın

Kanatta Nwakeme ve Yusuf oynayabilir. Ya da Bial

Forvete Ekuban koyarım.

Stopere Hüseyin ve Campi ile devam ederim bu maçta. Belki Campi yerine Mesias oynayabilir

Ahmet Hamza
02.02.2020, 23:00
En iyi oyuncumuzu oynatmasak kaybetmezdik işte. Saçma sapan bir kart, Erzurum maçlarında da çıkmayacağının garantisi var mı?
Tamamen turun kaybedilme korkusuyla oluşan gerginliken dolayı görülen bir kart. Hakemin saçmalamasını ayrı tutuyorum tabii ki.

Kupada iddialı değilsen istediğini oynat tabii. Ben kupayı istiyorum o yüzden rotasyon işlerine karşıyım.

Tekke
02.02.2020, 23:02
ERCE
Serkan Messias Campi Kamil
Doğan-Parmak
Guilherme Ndiaye Ekuban
Sturridge

Mutlaka stoper ideali beklenen ikili (BENCE CAMPİ VE MESİAS)

Maç eksiği olanlar mutlaka oynamalı Ndiaye Sturiç Gilerme Ekuban

Kalan rotasyon

champions
02.02.2020, 23:08
--Serkan--Manoel--Hosseini-Rahim-
------------Doğan---Ndiaye---------
--Guilerme------------------Bilal----
-------------Ekuban---Sturridge----

memozcan
02.02.2020, 23:10
erce
kamil-stoper-stoper-novak
mikel-ndiaye
guilherme-ekuban-nwakeme
sturiç

form durumuna göre bilal yedekten girebilir.. parmak 2-3 maç kesik yemeli..

MacqAli
03.02.2020, 00:18
Erce
Serkan. Husseini. Manoel. Kamil
Doğan. Abdülkadir
Gilerme. Ekuban. Nwaekeme
Sturidge

Maç iyimi gitti diyelim.
Sol kanat neakemeyi çıkar. Bilali koy.
Manoeli çıkar da costayı koy.
Glermeyi çıkar yusuf sarıyı koy.

Maç iyi gitmedimi.
Doğanı çıkar. Mikeli koy.
Sturige çıkar ekubanı öne çek. Ndayeyi sok.
Sırıtırsa Manoeli çıkar. Campiyi sok.

Ama ne yaparsan yap allah rızası için hüseyini sokma. Lütfen allahım lütfen şu hüseyin kesik yesin artık. Fener maçındaki 47 sn deki gole bakin. Hem tutacağı topcuyu takip etmiyor. Hemde kontipiyerde kalip gol yediriyor 1. Dakikada.
Onu geçtim uğurcana faul yapıyorlar top elden düşüyor. Top hüseyine daha yakın ama hüseyin kafayla topu uzaklaştırcapına vedat kafayla gol atıyor. Sıfır konsantrasyon sıfır yetenek. Ve ben oldum kafası. Çocuk kendine zarar veriyor. Farkında değil. Hocanın acilen hüseyini kesmesi lazım.

bilgehan83
03.02.2020, 03:47
Lütfen saçmalamayın biz bu adamları neden aldık veyahut neden yedek kulübesinde adam bekletiyoruz allah aşkına Erzurum karşısında oynamayacaklarsa seneye kadronda da tutmazsın sosa cezalı dahi olsa kesinlikle oynamamalı fener maçında oynayan yusuf sarı doğan guilerhem sturiç dışındaki hiç kimseyi bu maça koymamalı hoca.. nwAkeme de yedekte olmalı.. oynasın serkan Abdürrahim Bilal görelim bizim yedekler nasıl kaybedersek umrumda değil süt kupası bir geliri de yok

Gökhan Balcı
03.02.2020, 07:28
Erce
Serkan manoel Hosseini kamil
Doğan parmak
Cilerme ekuban Bilal
Sturridge.

Oyna gitsin. Adamlar lig maçında başları belaya girmesin diye kartları kupaya iteliyor böyle bir noktada sen neye risk alıyorsun?

ANAOKULU TERK
03.02.2020, 07:37
- huninin dibi erce
- çifte damat manux2
- 6 ncı his seyit macit
- sağ silecek asan- sol silecek k.a.ç
- cilerme şehir merkezi centrum
- sol parti adayı waka , sağ parti adayı ingiliz
- piramidin ucu eku
- sarı ingiliz'i , bilaloğlan waka'yı ,
- doğan seyit macit'i , parmak cilerme'yi ,
edvırd'da çimşir'i yedekler .

diğer babalarda kulübedeki ufo ısıtıcı ile haşır neşir olurlar .

bu yani .

ozturk
03.02.2020, 08:14
Yoğun bir rotasyon olmamalı bence. Pereria, Sosa, Novak ve belki Sörloth dinlendirilebilir.

Murat Keçeci
03.02.2020, 10:54
Önemli bir maç oynayacağız.Erzurum kupa da güzel işler yaptı.Süper lig takımlarını eleyerek bu aşamaya geldıler.Dolayısıyla saygı duyulmayı hakediyorlar.Bizde rakibe saygı duyup ciddi şekilde hazırlanıp bu turu geçmeliyiz.

Avantajlı skoru alabilirsek ilerisi için iyi olur erzurumdaki maçta hava ve saha koşulları nasıl olur bilmiyoruz.İlk maçı gol yemeden güzel bir skorla kazanırsak iyi olur.Tabii denizli maçındaki gibi ikinci maça rehavetle çıkmamak da lazım.Oyuncularımızın o maçtan gerekli dersi çıkardığını düşünüyorum.Takımımıza başarılar diliyorum.

Faruk BERBER
03.02.2020, 11:16
Erzurumspor kadro kalitesi olarak Süper Lig'e dönmeyi kesinlikle hak ediyor, ama bu hafta kaybedilen puanlarla karıştı üst sıralar. O yüzden ben şuan kesinlikle tamamen lige odaklandıklarını düşünüyorum. Tur bizim.

U.Sadıkoğlu
03.02.2020, 11:28
Aklımda tek soru var. Yüksek tempoda oynayacağımız 2 fb maçı takımı nasıl etkiler. Hatırlarsanız fb-bjk gerilimli kupa maçlarından sonra iki takımda şampiyonluktan kopmuştu. Akıllı olmak lazım rotasyon bağlamında elimiz daha kuvvetli ancak mental açıdan böyle maçları kaldırmak takıma etkisi yoktur demek realist olmayacaktır.

Full rotasyon çıkma taraftarıyım stoperleri oynatalım, Guilherme'yi de oynatalım sonuca çok takılmayalım.

talsuv61
03.02.2020, 11:30
Yeni stoperlerimiz maç oynayacak durumdalar mı, yoksa idman ve maç eksiklikleri oynamalarına engel mi?

Harun-61
03.02.2020, 11:47
Hakeme dikkat. Kirmizi vererek oyuncularin ligde oynamamasi icin oyun kurgulanmis olabilir.

Mehmet Fatih Silik
03.02.2020, 12:12
2-3 oyuncu dinlenebilir ama diğerleri as olmalı.

Emirhan Yazıcı
03.02.2020, 12:23
Turu geçmeyi pek istemiyorum :) Şikecilerle yapilacak 2 maç hiç ama hiç çekilmez

ccd6167
03.02.2020, 12:23
Deplasmanda 9
iç sahada 6 maçımız var

bu avantaj mı devavantaj mı zaman gösterir

Çağatay96
03.02.2020, 12:29
Ekuban ile alakali bilgisi olan var mi

Faruk BERBER
03.02.2020, 12:30
Ekuban ile alakali bilgisi olan var mi

Erdal Hoş sakatlığının olduğunu ve sezon sonuna kadar bu şekilde idare edeceğini söylemiş.

ÖmürKaradeniz61
03.02.2020, 12:31
Turu geçmeyi pek istemiyorum :) Şikecilerle yapilacak 2 maç hiç ama hiç çekilmez

Alakası yok hocam,o fenerin tekrar buraya gelmesi hem taraftarı hem takımı havaya sokar.

çepni_61
03.02.2020, 12:41
Erzurum rövanşı perşembe ve Sivas maçı pazar diğer tüm takımlar salı pazar çarşamba pazar biz deplasmana gitmemize rağmen perşembe gidiyoruz bu maçta değil de o maçta rotasyon lazım turu burada almalıyız

MacqAli
03.02.2020, 12:54
Erzurumu inş geçmemiz durumunda feneri kafaya takmayın.
Tipik ersun yanal sırf şampiyonluk gayesi olduğu için avrupa maçlarını bırakan adam.
Kupa maçına her türlü rotasyon yapar.

gurur6134
03.02.2020, 12:54
Ne rotasyonu ya gereken onem verilmeli gorduk denizli macinda basimiza gelenleri..ikinci mac cok daha zorlu gececek hava sartlarindan oturu gol yemeden 2 farki alip rahat gitmeliyiz.

Faruk BERBER
03.02.2020, 13:29
Bilal'e forma şansı verilebilir yarın.

nevzat61
03.02.2020, 13:47
Bu takımın sezon başında en iyi defans adamı macid hüseyni idi..hatta sezon başladığında herkes methiyeler düzüyordu..bu adam ile hemen anlasın kaçmasın..şimdi bakıyorum kadroya giremiyor..hüseyin turkmenin çok iyi olduğu için mi..yoksa farklı şeyler mi var benim kaçırdığım..zira teknik ekibin kadroya almaması bir tarafa burada erzurum maçı için yazılan rotasyonlu kadrolarda bile yok bu adam..

Merak ettiğim için soruyorum..ne oldu bir şey mi kaçırdım..hadi teknik ekip almıyor sizler rotasyonlu kadroda bile yer vermiyorsunuz..

yorumsuz6117
03.02.2020, 14:15
Guilherme 11 başlamalı..

Faik Yılmaz
03.02.2020, 14:22
Trabzonspor, Ziraat Türkiyue Kupası çeyrek final ilk maçında yarın Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile karşılaşacak. Saat 20.30'da başlayacak karşılaşma öncesi biletler satışa sunuldu.

Trabzonspor'un Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde oynayacağı Büyükşehir Belediye Erzurumspor müsabakası biletleri satışa sunuldu.

Buna göre 4 Şubat 2020 salı günü 20.30’da Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmanın bilet fiyatları şu şekilde;

Batı Alt VIP Tribün – 75 TL

Batı Alt VIP Tribün – 60 TL

Batı Alt VIP Tribün – 50 TL
Batı Alt VIP Tribün – 40 TL

Kategori 1 – Batı Alt Tribün / Batı Üst Tribün – 30 TL

Kategori 2 – Doğu Alt Tribün / Doğu Üst Tribün – 25 TL

Kategori 3 – Doğu Alt Tribün / Doğu Üst Tribün – 20 TL

Kategori 4 – Doğu Alt Tribün / Doğu Üst Tribün – 15 TL

Güney Kale Arkası – Kuzey Kale Arkası – 10 TL

Arif Timurcioğlu
03.02.2020, 14:22
İlk maç çekilmeli fiş.

Sezgin Öztürk
03.02.2020, 14:29
Hafta sonu oynanacak kritik maçı düşünerek Uğurcan,Campi,Novak,Pereira,Sosa,Ndiaye,Nwakeame,S örloth gibi takımın kritik oyuncularının oynatılmaması taraftarıyım...Şerefsizler yalandan kart gösterir güven olmaz bunlara.

Erkan
03.02.2020, 14:51
Alakası yok hocam,o fenerin tekrar buraya gelmesi hem taraftarı hem takımı havaya sokar.

Havaya girme veya kalma skntisi pek yok suan bizde, ama kupadanda elersek onlari bu sezon ayri bir guzellesir.

Faruk BERBER
03.02.2020, 14:54
Çift ayaklı eşleşme olduğunu hesaba katarsak takımların ev sahibi / deplasman performanslarını göz önüne alarak olası eşleşmede Fenerbahçe karşısında favori olduğumuzu düşünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
03.02.2020, 14:58
Çift ayaklı eşleşme olduğunu hesaba katarsak takımların ev sahibi / deplasman performanslarını göz önüne alarak olası eşleşmede Fenerbahçe karşısında favori olduğumuzu düşünüyorum.
Büyük ihtimalle Abdülkadir oynayacak, Nwakaeme de sahada olacak.
------------------Uğurcan------------
Pereira --- Manoel- Hüseyin(Campi)---Novak
------Guilherme--Sosa---Ndiaye-------------
Abdülkadir-----------------------Nwakaeme
------------------Sörloth----------------------

Dizilişine öyle cumartesi günü gibi üstünlük sağlayamazlar.

Bizim yedek kadromuz ise onlardan daha önde.
Alternatifleri nerdeyse hiç yok.

Mustafa YILMAZ
03.02.2020, 15:06
Kilit oyuncular dinlensin artık hiç gerek yok kasmaya zaten yedeklerde turu geçecek düzeyde.

Sörloth,nwakaeme,sosa mutlaka lige saklanmalı. Yeni transferlerin alışması ve kadroya giremeyen oyuncuların soğumaması için değerlendirilmeli bu maçlar zira şampiyonluk çok çok daha önemli.

Mert Oğuzlu61
03.02.2020, 15:33
___serkan__manoel__costa___kamil
___________doğan__parmak
_____ekuban__guilherme___waka
_____________sturridge

Yeni stoperleri görelim. İyi çıkarlarsa ekstra kazanç olacak. Kullanıp kullanamayız diyeceğimiz, test etmelik en uygun maç.

Merkezde Doğan ile Parmak 6 ve 8 olarak oynar. Guilherme ortama alışsın, iyice ısınsın. Ömür gibi sağ kanat, 10 numara şeklinde kaymalar olur, Ekuban yardımcı kanat forvet rolünde kanatlarda yardırır, Sturridge'in etrafında dolanır, rakip ceza sahasını karıştırır.

Wakayeme zaten dinlenmiş durumda, lig maçına 4 gün var çıksın 45 dk oynasın, 2. yarı Bilal girer. Hazır kendi sahamızda oynuyorken avantajı kullanıp rakibin üstüne karabasan gibi çökelim.

reisoğlu61
03.02.2020, 15:48
Erce
Serkan Da Costa Hosseini Abdürrahim
Parmak Sosa
Bilal Guilherme Nwakaeme
Sturridge

6Şafak Aydın1
03.02.2020, 16:16
kadro iyi, performanslar iyi, futbola benzemiyor degil, yönetimde tecrübeli, güzel kararlar veriyor. sahsen iki kupayida alalim hazir gelmisken illaki as kadroyu heba edecek bir mac degil telafi sansida varken.

yazıkoldu
03.02.2020, 16:48
arkadaşlar şimdi buraya minik kuş fenerbahçe maçında ilk 11 de olmayan bir kadro ve yedekleri sayacağım. Erzurum maçına bunlarla çıkalım ne olur, isterse kaybedelim, biz de lig şampiyonluğuna yoğunlaşırız.
Erzurumspor kadrosu aşağıdaki gibidir:

ERCE
SERKAN DACOSTA MONUEL ABDURRAHİM
KAMİL DOĞAN PARMAK BİLAL
GUILERME STURRIDGE

YEDEKLER: WAKEME, HOSSEIN, ARDA, ATAKAN, KEREM

iyattara
03.02.2020, 16:58
Erzurum maci yedek 11 ciksak onlarla da maci kaybetmeyiz tabiki ama 2. macta Erzurum deplasmani ciddiye almamiz gereken bir mac olur. Bu mac isi bitirecek bir kadro yerinde olur. Tabiki 2 3 rotasyon rahatlikla yapabiliriz, kadro genis. Ozellikle savunma hattinda.

AyhanPe
03.02.2020, 17:02
Erzurum iyi bir takim..Suan bir cok "Süper" lig takimindan bariz iyiler..Bjk yi duman etti adamlar..Bizede bir süpriz yaparlarsa sasirmam..Ilk macta isi bitiremezsek orda isimiz Denizli de oynadigimiz bir önceki turdan cok daha zor olur..

UĞUR DURTAŞ
03.02.2020, 17:56
İyi bir kadromuz oldu..
hafta sonu Ankarada' zorlu bir lig maçına çıkacağız.
hamza nın gelmesiyle gençler iç saha maçlarında iyi oyununu skorada yansıtıyor.

rotasyonu mutlaka düşünecektir hüseyin hoca.

kesin oynamasını istediğim isimler erzurum maçında.

**
serkan
parmak
doğan
bilal
guilherme
erce

kondisyonları iyi durumdaysa biri oynamak şartıyla messias veya da costa

14TS61
03.02.2020, 18:49
İlk maç çekilmeli fiş.

Bayağı bayağı yedek çıkarız. Fener ile 2 maça gerek yok daha onlar fazladan oynasın 😄..

HOPA'LI TS'Lİ
03.02.2020, 19:00
İlk maçta işi bitiririz.

DURAS
03.02.2020, 19:43
Yedeklerle geçeriz

artvints
03.02.2020, 20:07
Neden Faruk oynasın?

Bir kere solbek alternatifi, her zaman değerli.

Bu sene yeni genç oyuncu parlatmak için son şans.

İyi de oynarsa zeki'yi fener'in üstüne salarız, bak trabzonspor yedek solbek çıkardı, siz de çıkarsaydiniz diye maç yorumu yapar, fenerliler iyice çıldırır :)

Ufuk
03.02.2020, 20:27
Sosa olmasa ne olur senaryosu için Guilherme ortada oynamalı bu maç.

Tuğrul
03.02.2020, 20:34
Da Costa ve Manoel bu maçta oynamalı.

İki oyuncu da yarıştaki şansımız için belirleyici olacak.

Takımı topsuz-toplu oyunda öte iten stoperlere çok ihtiyacımız var.

Bilal'in de performansını merak ediyorum. Bu maçta değerlendirilebilir.

____________Erce__________

Serkan__Costa__Manoel___K.Ahmet

Guilherme_Doğan_A.Parmak__Bilal

______Ekuban__Sturridge___

Mert'
03.02.2020, 21:11
3 fark olmadıkça rahat olamayız malesef.

Cem Balcı
03.02.2020, 21:12
Tüm yeni transferler sürülmeli sahaya.

Murat'
03.02.2020, 22:33
Burda dört beş fark yapıp işi Erzurum'a bırakmamalıyız.

Adem Akyüz'
03.02.2020, 23:31
İşi Erzurum'a bırakırsak ya o maçta ya da dönüşteki Sivas maçında sıkıntı yaşarız. İlk maçtan bitirmek lazım.

trbzonsporlu
03.02.2020, 23:58
bu maç fazla rotasyon yapmadan farklı kazanıp rövanşta rotasyon yapmalıyız çünkü salıdan sonra gencler macına baya gün var ama rövanşı perşembe gününe koymuşlar perşembe erzuruma gidilip hemen pazar günü sivas maçı oynanacak. sivas maçına dinlenmiş çıkıp sivası perişan etmemiz lazım

B.Yiğit
04.02.2020, 00:09
ben ilk maçtan en az 2-3 farklı galibiyet alınmasından yanayım o yüzden full as kadroyla çıkmalıyız. 2. maça rotasyonlu çıkarız.. Ayrıca turu geçmemiz durumunda Fenerbahçe ile eşleşeceğiz. O maçlara Abdülkadir Ömür ve Wakayeme inşaallah olacak. Yenilmezlik serimizi daha da uzatarak Turu geçeriz.

Yapabiliyorsan burada 3-4 fark yap sonraki maça full rotasyon çık. Ayrıca sonraki maçımıza 4 gün olacak ama rövanşta 3 gün.... Yani 2. maç rotasyon daha mantıklı. Fenerbahçe'den daha rotasyonlu kadroya sahip olduğumuz da unutulmasın biz değil onlar için daha çok sorun olur bu maçlar.

sessizkral_1
04.02.2020, 00:14
ben ilk maçtan en az 2-3 farklı galibiyet alınmasından yanayım o yüzden full as kadroyla çıkmalıyız. 2. maça rotasyonlu çıkarız.. Ayrıca turu geçmemiz durumunda Fenerbahçe ile eşleşeceğiz. O maçlara Abdülkadir Ömür ve Wakayeme inşaallah olacak. Yenilmezlik serimizi daha da uzatarak Turu geçeriz.

ben kupayı çok önemsemiyorum o yüzden farklı düşünüyorum. as kadro çıkmak stratejik açıdan mantıksız geliyor bana.gerek yok böyle şeylere. sakatlığı yorgunluğu vs var bu işin.

Lige odaklanmalıyız

ÖmürKaradeniz61
04.02.2020, 00:26
ben kupayı çok önemsemiyorum o yüzden farklı düşünüyorum. as kadro çıkmak stratejik açıdan mantıksız geliyor bana.gerek yok böyle şeylere. sakatlığı yorgunluğu vs var bu işin.

Lige odaklanmalıyız

Hocam niye önemsemeyelim 10 yıldır kupa almadık özledik artık.

yasin196761
04.02.2020, 01:22
Sosa olmasa ne olur senaryosu için Guilherme ortada oynamalı bu maç.

O senaryoyu Alanyaya karşı oynadık. Belli bir bölümü 10 kişi olmak üzere.

AyhanPe
04.02.2020, 02:16
Kaderin bir cilvesi olsa gerek.."Süper"lig de yeniden malum takimla malum sartlarda mücadele ederken, kupada da Sivas ile final oynama olasiligi :D Her ikisini almamiz gerekmiyor mu? :D

CesurHamsi
04.02.2020, 02:19
Sturridge, yap showunu gardasim :) Kendini affettir bence, taraftar hic cekemez umursamazligini..

yazıkoldu
04.02.2020, 07:27
ERCE
SERKAN DACOSTA MONUEL ABDURRAHİM
KAMİL DOĞAN PARMAK BİLAL
GUILERME STURRIDGE

YEDEKLER: WAKEME, HOSSEIN, ARDA, ATAKAN, KEREM

Erzurumla oynanacak her iki maçta da kodro bu olmalı, bu kadro erzurumu eleyemezse zaten yapacak bir şey yok. Turu geçersek te bu kadro kupa kadrosu olsun.

serdaracıl
04.02.2020, 08:02
Bu maçta as kadrodan oyuncu oynatmak net geri zekalılık olur

serdaracıl
04.02.2020, 08:04

Seneye alırız. Acelesi yok. 10 yıldır alamamışız zaten bir yıl daha sabret. Bu sene şampiyonlar ligşnden gelecek parayı kaptırırsak 10 yıl daha bi halt yapamayız zaten. Tüm gücümğzle hedefe kilitlenmeliyiz

serdaracıl
04.02.2020, 08:12
Fener maçından çıkan futbolcunun şu maça konsantre olabileceğini düşünmek zor zaten.

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 08:13
Tüm yeni transferler sürülmeli sahaya.

Evet.
Bilhassa 2 stopere mutlaka görev verilmeli
Bu maçlar lige hazırlık, ısınma maçları

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 08:14

Aynen.
TS tüm kupalara talip olmalıdır.
Gelecek sene alacağının garantisi yok.
Rotasyonla devam ederiz kupaya finale kadar sıkıntı yok

maçkali616161
04.02.2020, 08:39
turu geçtikten sonra oynanacak 2 FB maçı bizi çok yıpratır gibime geliyor

Enes Ünal Kaya
04.02.2020, 09:01
Bizim yedek diye nitelendirdiğimiz takımımız geçmiş yıllarda erkan zengin , sefa akgün, aykut demir lerle oynadığımız takımlardan iyi geliyor bana.

Bu sebeple rahat almamız gereken bir maç oldugunu düşünüyorum

Takımımızdaki tüm oyunculara güvenim var

ANAOKULU TERK
04.02.2020, 09:16
- bir kere erzurum taş gibi takım . kime , nereye 3-4 atıyorsun ?
- takımın iki gündür ayakları yere basmıyor . konsantrasyon şu anda sıfır .
- az gollü maç olur . (kesinlikle) erzurum maçtan avantajlı çıkar .
- erzurum'da uzatmaya giden bir maç ve penaltı atışları izleyebiliriz .
- penaltılara kalırsa papaz her zaman pilav yemez .
- kupa falan hikaye . para içinde yüzmek istiyorsan , ilk iki içinde olman lazım .
- biz kupadan elenirsek , er geç ligden de eleniriz . asla şaşmaz .
- senin için sıradan bir maç , ama erzurum için daha anlamlı bir maç .

ve son olarak ,
gol yeseniz de takımı alkışlayın . erzurum'lu oyunculara da destek verin .
onlar da en azından bizim kadar başarıyı hak ediyor .
takım kaybetse de , benim açımdan sorun yok . çünkü özkardeşime kaybediyorum .

bundan daha anlamlı ve daha özel bir şey olabilir mi ?

şimdi zaman , (bazılarına inat)
iki takımı da bağrımıza basma zamanı !

talsuv61
04.02.2020, 09:25

Elediğimiz takdirde feneri psikolojik olarak ezeriz. Lige de odaklanamazlar

ccd6167
04.02.2020, 09:26
Genç takım değiliz

takımın yıpranacağını sanmıyorum.

kale stoper ortasaha forvet konularında ciddi rotasyonumuz var

hatta bizim bu turu geçip feneri daha da yıpratmamız lazım

fenerin çok iyi fixtür avantajı var 4 kez İstanbul dışına çıkacaklar ve

fenerin stoper forvet bek kanat rotasyonu çok yok gibi birşey

chener
04.02.2020, 09:31
Umarım ikinci maçı formaliteye dönüştürecek skor alırız.şu hengamede denizli maçına dönmesin de.

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 09:46
- bir kere erzurum taş gibi takım . Kime , nereye 3-4 atıyorsun ?
- takımın iki gündür ayakları yere basmıyor . Konsantrasyon şu anda sıfır .
- kupa falan hikaye . Para içinde yüzmek istiyorsan , ilk iki içinde olman lazım .
- biz kupadan elenirsek , er geç ligden de eleniriz . Asla şaşmaz .

Ve son olarak ,
gol yeseniz de takımı alkışlayın . Erzurum'lu oyunculara da destek verin .
Onlar da en azından bizim kadar başarıyı hak ediyor .
Takım kaybetse de , benim açımdan sorun yok . çünkü özkardeşime kaybediyorum .

Bundan daha anlamlı ve daha özel bir şey olabilir mi ?

siz trabzonspor düşmani misiniz
yorumlariniz irrite edici
bmn yönetimi sizi kisa bir süre önce uyarmişti
bakiyorum bu işe yaramamiş
trol müsünüz yoksa

bmn yönetimi bu arkadaşi banlayin lütfen.

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 09:47

Vakeme Reisin intikam maçı olacak.
Elersek ligden de düşerler o moralle

Kemal Öztel
04.02.2020, 10:14
Ne olursan olsun kupa önemli diye düşünüyorum. Çeyrek finaline geldik rakip bir alt lig takımıysa yarı finale çıkmalı bu takım arkadaş. Çok geniş bir kadromuz var. Rotasyon oyuncuları için kaçırılmayacak fırsat işte. Kendimizi verelim 3-0 4-1 gibi net bir skorla ilk maçtan garantileyelim turu..

KARAGOZLUM
04.02.2020, 10:36
Yedek kadro ile cikilmali

Faruk BERBER
04.02.2020, 10:37
Yedek kadro ile cikilmali

Erce, Serkan, Hosseini, Da Costa, Kamil, Bilal, Doğan, Parmak, Guilherme, Nwakaeme, Sturridge.

Yiğit SARI
04.02.2020, 10:54
Kadromuz normal şartlarda hem ligi hem de kupayı götürebilecek derinlikte

Serdar A
04.02.2020, 10:54
----------------Erce
Serkan--Manoel--Campi--Kamil
----------Doğan--Sosa
--Guilherme--Ekuban--Nwakame
---------------Sturridge

Faruk BERBER
04.02.2020, 10:57
Serdar Atasoy Ekuban'da hafif sakatlık var diye biliyorum, bir de Bilal'in ilk 11 oynamasını bekliyorum akşam.

Kadro iyi ama, buna yakın bir şeyle çıkmalıyız.

serdaracıl
04.02.2020, 10:59
Erce, Serkan, Hosseini, Da Costa, Kamil, Bilal, Doğan, Parmak, Guilherme, Nwakaeme, Sturridge.

Nwakaeme geldi geleli sahada. adam dinlensin biraz

oksoholu
04.02.2020, 11:36
- bir kere erzurum taş gibi takım . kime , nereye 3-4 atıyorsun ?
- takımın iki gündür ayakları yere basmıyor . konsantrasyon şu anda sıfır .
- kupa falan hikaye . para içinde yüzmek istiyorsan , ilk iki içinde olman lazım .
- biz kupadan elenirsek , er geç ligden de eleniriz . asla şaşmaz .

ve son olarak ,
gol yeseniz de takımı alkışlayın . erzurum'lu oyunculara da destek verin .
onlar da en azından bizim kadar başarıyı hak ediyor .
takım kaybetse de , benim açımdan sorun yok . çünkü özkardeşime kaybediyorum .

bundan daha anlamlı ve daha özel bir şey olabilir mi ?

Sen nasıl bir karaktersin

Parayla mı tuttular seni insanları tahrik etmek için şu fener maçında fener forması ile gelen iki maldan farkın yok zor geçecekmiş beş atar geçeriz

umut22
04.02.2020, 11:40
Nwakaeme geldi geleli sahada. adam dinlensin biraz

20 gündür dinleniyor özlemiştir futbolu.

ÖmürKaradeniz61
04.02.2020, 11:40
Nwakaeme bu maçta oynayıp sarı kart görürse haftaya cezalı oluyor diye biliyorum.

My
04.02.2020, 11:44
----------------Erce
Serkan--Manoel--Campi--Kamil
----------Doğan--Sosa
--Guilherme--Ekuban--Nwakame
---------------SturridgeBen olsam Bilal'i sağa Gilerme'yi ortaya atardım. Ama Hüseyin'in yine Mikelsiz maça çıkacağını sanmıyorum.

Serdar A
04.02.2020, 11:51
Ben olsam Bilal'i sağa Gilerme'yi ortaya atardım. Ama Hüseyin'in yine Mikelsiz maça çıkacağını sanmıyorum.

Oda olur abi. Bilal hazırsa %100 oynar , bu tür karşılaşmalar zaten onun maçları olması lazım.

cakalkerem
04.02.2020, 11:51
stoperler+sttrudrige(beyefendinin kılı dönmediyese)+guilerme+yusuf(belki kart filan görür)+ wake+doğan+ecu+parmak+erce

cakalkerem
04.02.2020, 11:52
kamili unutmuşum:)

diskus
04.02.2020, 11:53
Nwakaeme bu maçta oynayıp sarı kart görürse haftaya cezalı oluyor diye biliyorum.

Sari kartlar sadece kupa maclarinda sayiliyor.Kirmizi almadiktan sonra problem yok lig icin.

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 12:06
Rahat olun uşaklar
Bu akşam şikebahçe ile yarı final oynama vizesi aluruz
ŞİKEBAHÇE BİR KEZ DAHA TRABZON'A GELECEK
BU KEZ VAKEME REİS YAĞLAYACAK ERSUN'U

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2020, 12:10
As kadro ile çıkacağımızı sanmıyorum. ÖZellikle yeni transferlerin adaptasyonu açısından zaten oynamaları gerekiyor.

Nwakaeme reis de bir zahmet Fener maçında kenarda dinlenmesinin diyetini ödesin. :)

Fark falan beklemiyorum açıkçası. Bu tarz maçlar sıkıntılı olur. Konstantrasyonu zordur. Hele böyle bir galibiyetten sonra.

Mehmet BAŞ
04.02.2020, 12:17
Hocanın bu maçta hangi oyuncuları tercih edeceğini kestirmek zor görünüyor. Ama tahmin yapmak gerekirse Erce, Parmak, Guilherme, Hoseini, Sturridge, Nwakaeme, Ndiaye, Serkan ve Kamil'in bu maçta oynayacağını düşünüyorum. Bilal ve Monoel'in de hazır olmaları halinde forma giymelerini bekliyorum. Umarım skoru ilk maçta alırız. İkinci maça işi bırakmak stres yaratabilir.

Hüseyin hocaya küçük bir eleştirim olacak. Denizlispor ve Fenerbahçe maçlarının bazı bölümlerinde tuhaf bir taktik uyguladı. Sağ kanatta oynayan ismi 10 Numara bölgesine, sol kanatta oynayan ismi sol forvete, Sörloth'u da sağ forvete kaydırıyor. Sosa'yı sağ iç, Ndiaye'yi de sol iç gibi oynatıyor. Bu sistemde Sosa topla buluşamadığı gibi defansif anlamda da dağılıyor. Bence hiç mantıklı bir tercih değil. Kaldı ki bu takımın böyle bir arayışa girmesine gerek yok. Elimizde hali hazırda oynadığımız bir sistem var. Bu sistemi oynayıp daha iyi hale getirmemiz lazım. Guilherme'yi bu sisteme dahil edip işlevselliğimizi artırmamız lazım. Bu aşamayı geçtikten sonra farklı sistemleri denemek gerekir. Hüseyin hocanın bu durumu fark etmesi lazım.

Ahmet Taşçı
04.02.2020, 12:20
Millet çatır çatır sarı kart gördürüp kolay maçlarda çektiriyor cezayı ben olsam, Mikel ve Pereria 'ya kart görün Gençler maçında çekin cezanızı talimatı verirdim. Çünkü sonrasında Malatya, Sivas ve Bjk maçı var, istim üstünde olmaktansa Gençler maçında herkesin kartı sıfırlansın.

Arif Timurcioğlu
04.02.2020, 12:25
Kadro geniş kupa ve ligi götürecek rotasyona sahip. Yeni defanslardan bir tanesinede görmek dileğiyle.

Halil Alemdar
04.02.2020, 12:29
Erce-Serkan-Manoel-Campi-Kamil-Mikel-Doğan-Guilherme-Nwakaeme-Bilal-Sturridge tarzı başlanabilir. 2.yarı Nwakaemeyi alırız kenara biraz oynasın ayakları açılsın

AyhanPe
04.02.2020, 12:32
Bende öyle 4-5 atabilecegimizi düsünmüyorum..Oldukca günümüzde olmaliyiz ve az cok futbol sans yanimizda olacak ki bu mac önemli bir farkla bitirelim..Erzurumspor cok iyi bir takim..Iki Bjk macinida izledim..Her ne kadar Bjk yarista biraz geri düsmüs olsada ilerleyen haftalarda tekrar dahil olabilirler..Rakiplerimizden birisini her iki mactada yenmis bir takim icin fark atacagiz demek hic gercekci degil dogrusu..

Ciddiye alinmasi gerekir..Umarim ikinci mac icin cok avantajli bir skor elde edebiliriz..

Iki favori takimin elemesi durumda yari final Trabzonspor - Fb seklinde olacak ve ilk mac evimizde oynayacagiz..Fb sanirim gerilimi azaltmak degil artirmanin pesinde..Kura cekimlerini usulsüzce yaptiklari cok belli..Ayarlanmis hersey ama bu sene bolca kendi kazidiklari kuyuya düsecekler..

ucurum
04.02.2020, 12:35
Beklentim:

http://www.footballuser.com/formations/2020/02/1796834_Trabzonspor.jpg

Muhammed Ayaz
04.02.2020, 12:57
İçimden bir ses Sturridge'in kupayı bize kazandıracağını söylüyor.[emoji4]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyattara
04.02.2020, 13:10
Erzurum iyi diri takım ama bjk yi yenmesinin sebebi o kamillerin gol atmayı becerememeleri. Evet maçlar gollü geçti ama bjk gol atmayı beceremedigi için tüm hatlarıyla çok fazla adamla rakibin üzerine gitti. O yüzden de kontradan yedi çoğu golü. Biz risk almadan oynarken bile golleri bulabiliriz. 2 0 a getirip sonra maçı kopartabiliriz. Rahat kazanalım 2. Maç ciksin aklımızdan. Ne şartlarda oynayacağımız belli değil Erzurum'da.

Emrah KabuL
04.02.2020, 13:22
Nwakaeme hariç as oyuncular dinlendirilmeli..Manoel ve da costa dan birini de izleyebiliriz umarım.

Gürkan Asma
04.02.2020, 13:37
Maça gitmek isteyen varsa yardımcı olurum arkadaşlar bilet kalmamış galiba. Ben grip yüzünden gidemiycem.

gurur6134
04.02.2020, 13:59
do castonun mac bası 25 bın avro oynayacagını sanmıyorum bu mac..

ilelebeTS
04.02.2020, 14:13
Yarıştaki rakipler as kadrolarını hırpalamazken bizim bu maçlara tam kadro çıkmamız yanlış olur. Şikeciler haftada 1 maç yapıp, dinlenmiş takımla o tempolara çıkabiliyor. Yarışta güçlü kalmak için tabi bu maç bizim de rotasyon yapmamız lazım. Son transferlerle kulübe de güçlü artık, dolayısıyla sahaya çıkacak rotasyonlu kadro da daha kaliteli olacaktır.

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 14:38
Millet çatır çatır sarı kart gördürüp kolay maçlarda çektiriyor cezayı ben olsam, Mikel ve Pereria 'ya kart görün Gençler maçında çekin cezanızı talimatı verirdim. Çünkü sonrasında Malatya, Sivas ve Bjk maçı var, istim üstünde olmaktansa Gençler maçında herkesin kartı sıfırlansın.

Pereira'nın profesyonelliğine ve maç içindeki disiplinine hayranım.
Ancak rakiple didişmesi, hakemle uzun konuşması, sonuç olarak öfke kontrolünün zayıf oluşu başımızı ağrıtacak.
Bu oyuncuya öfke kontrolü terapisi yapmayı neden düşünmüyor sağlık ekibi
Haksızlığa itiraz etmek, boyun eğmemek ayrı, yerde yatan oyuncuya çaktırmadan ayağını takmak çok ayrı bir olay

emrahtuna
04.02.2020, 14:47
bu maç için rotasyonlu bi kadro beklentisindeyim ama komple değil..orta sahada kamil doğan ve parmak üçlüsü bu turu hediye edebilir rakibe..sturridge ilk 11 başlamalı yine sosa nwakaeme ekuban oynamalı sorloth dinlendirilebilir..stoperde de hosseini ve yeni stoperlerden biri oynatılabilir..

agahozlu
04.02.2020, 14:48
...........................

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 15:06
Gol yemeden alınacak her galibiyet çeyrek finale götürür.

61_Hasan_69
04.02.2020, 15:17
....................Erce......................

Serkan....Mano(u)el...Hosseini..Kamil

.....................Parmak......Doğan............

Ekuban..............Guilherme..........Bilal

......................Sturridge...................

Murat KARAKURT
04.02.2020, 15:31
Trt'de Barış Yurduseven kadroları sayarken Sucuk dedi :).....

Ufuk
04.02.2020, 15:40
https://www.sporx.com/img/ilk11/2020/02/04/17ec6d01f05ce42a2d90495d7ba29bc1527598.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 15:41
Trt'de Barış Yurduseven kadroları sayarken Sucuk dedi :).....

Sturiç'i sucuk yapmış :)

Murat KARAKURT
04.02.2020, 15:56
Sturiç'i sucuk yapmış :)

Abi Erzurum kadrosunu verirken Jasmin Scuk için Sucuk dedi :)...

Yasin Altuntas
04.02.2020, 16:11
https://www.sporx.com/img/ilk11/2020/02/04/17ec6d01f05ce42a2d90495d7ba29bc1527598.jpg

Cok ofansif bir kadro olur gibi. Guilherme‘yi iki kanattan birine cekip, ortaya Dogan‘i almak daha mantikli olur gibi. Ayrica Parmak İnşAllah artik biraz daha fazla insiyatif alip gecen seneki performansina yaklasir. Yoksa bizde pek bir gelecek görmüyorum kendisinde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahmet Kara
04.02.2020, 16:12
umarim hoca yine fener macinda ki gibi sacma sapan bir
dizilisle baslamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 16:16
Abi Erzurum kadrosunu verirken Jasmin Scuk için Sucuk dedi :)...

:)

İ. SARAL
04.02.2020, 16:23
umarim hoca yine fener macinda ki gibi sacma sapan bir
dizilisle baslamaz.

Her maça 4-3-2-1 gibi başlıyor, 15 dakika sonra hemen eski sisteme dönüyor. Yorumculardan biri söyledi, ben de aynen katılıyorum; yanlışlarında ısrar etmiyor, hemen müdahale ediyor. Mesela fb maçına da öyle başladık, taktiğin tutmadığı hemen belli oldu gol atmamıza rağmen dizilişi değiştirdi. Gol attık, aynen devam edelim demedi.

Ahmet Kara
04.02.2020, 16:30
bir zahmet yedeklerimiz su maci alsin bari. yine is basa dusunce sosa ve sorloth'a kalmayalim. adamlara da yazik.

HOPA'LI TS'Lİ
04.02.2020, 16:36
bir zahmet yedeklerimiz su maci alsin bari. yine is basa dusunce sosa ve sorloth'a kalmayalim. adamlara da yazik.

Evet onlar ligde bize çok lazım
Yedekler işi görür.

MİSSE_MİSSE
04.02.2020, 16:43
Sen nasıl bir karaktersin

Parayla mı tuttular seni insanları tahrik etmek için şu fener maçında fener forması ile gelen iki maldan farkın yok zor geçecekmiş beş atar geçeriz

Bu foruma en lazım adam anaokulu terk kardeşimiz. O da olmazsa birbirimize gaz verip duracağız.

exelans_25
04.02.2020, 16:47
...............................Erce............... .........................
Serkan.........Da Costa.....Hosseini.........Kamil
.............................Doğan................ .................
Bilal..............Parmak........Giulherme.......Y usuf
.............................Sturridge............ ...............

Ufuk
04.02.2020, 17:13
Cok ofansif bir kadro olur gibi. Guilherme‘yi iki kanattan birine cekip, ortaya Dogan‘i almak daha mantikli olur gibi. Ayrica Parmak İnşAllah artik biraz daha fazla insiyatif alip gecen seneki performansina yaklasir. Yoksa bizde pek bir gelecek görmüyorum kendisinde.

Kanatlar önlü arkalı fazla dinamik. Ekuban önde çok güçlü zaten. Parmak ve Guilherme de topla iyi giden isimler. Erzurum karşısında kurtarır bence.

iyattara
04.02.2020, 17:15
...............................Erce............... .........................
Serkan.........Da Costa.....Hosseini.........Kamil
.............................Doğan................ .................
Bilal..............Parmak........Giulherme.......Y usuf
.............................Sturridge............ ...............

Ulan kadroya bak be :) Yedek kadromuzun forveti Sturridge, hey masallah :)

nevzat61
04.02.2020, 17:17
5 atıp geçeriz diyenlere saygım var sonuçta herkes farklı gözlemliyor maçları..1 0 yada 2 1 gibi bir sonuç bekliyorum..tam kadro cikarsak 2 0 olabilir..

Enes Başkaya60
04.02.2020, 17:17
Erce

Kamil-Costa-Hosseine-Abdurrahim

Parmak-Dogan

Bilal-Guilherme-Yusuf

Sturridge

Kadro bu şekilde olmalı bence...

A.Gökhan AKIN
04.02.2020, 18:37
Waka oynasın bu maçta yeter yattığı

Sefaenes
04.02.2020, 18:57
rakip alt ligde oynasa bile hafife almamaliyiz. 1:0 olsun bizim olsun

ilelebeTS
04.02.2020, 19:05
https://pbs.twimg.com/media/EP8a2LqWoAM_sVo?format=jpg

reisoğlu61
04.02.2020, 19:06
Erzurumsporu hafife almamak lazim. Tek tek oyuncularina bakildigi zaman süper lig takimi gibi diyebiliriz.
gecen seneki ümraniye örneginide unutmayalim.
Aykut Demir oynarmi acaba Erzurum da?

Murat KARAKURT
04.02.2020, 19:07
Hocam yaa yedek çıkarsın diye bir şeyler denedik bahiste :).....

ÖmürKaradeniz61
04.02.2020, 19:08
Yeni stoperleri bu maçta değil de rövanşta denerim diye düşünmüş hoca ki bence haklı.

hay1699
04.02.2020, 19:08
Bayağı ciddiye almışız, farka gitsek bari ikinci maç için.

ilelebeTS
04.02.2020, 19:09
Hüseyin hoca şakaya gelmiyor hiç, şakası yok adamın :D

exelans_25
04.02.2020, 19:10
Sorloth bir mac dinlenseydi bari be

Murat KARAKURT
04.02.2020, 19:11
Erzurum'un 11'i;
Kayacan ---- Cenk, Aykut, Merthan, Yusuf ---- İbrahim, Batuhan , Emrah, Obertan, Hasan ---- Rashad Muhammed

Aykut bir sakatlık çıkarmaz inşallah....

AyhanPe
04.02.2020, 19:12
Sosa dinlendiriliyor iste..2 stoperden biriside duruma göre oyuna alinir..H.Cimsir gercekten de tüm oyuncularina esit sans taniyor..Huseini ye tekrar sans vermesi dogru bence..Bakalim neler yapacak takim..

batu94
04.02.2020, 19:14
Rövanş dönüşü sıkışık fikstürde Sivas maçımız var. O yüzden atabildiğimiz kadar atalım kadrosuyla çıktık. İkinci maç ağır rotasyonla çıkmak için. Uygundur.

AyhanPe
Erzurum'un 11'i;
Kayacan ---- Cenk, Aykut, Merthan, Yusuf ---- İbrahim, Batuhan , Emrah, Obertan, Hasan ---- Rashad Muhammed

Aykut bir sakatlık çıkarmaz inşallah....

Seyh Aykut mu? Penalti yaptirsin..

Oğuzhan Fidan
ciddi kadroyla çıkıp fişi çekmeyi düşünmüş olabilir tabi düşünce herzaman sahaya yansımıyor fark olmayabilir. erzuruma bırakmak istemiş işi.

Yasin Altuntas
04.02.2020, 19:15
Orta saha defansif anlamda biraz sıkıntılı duruyor. Parmak takim oyununa katki verip ACM yerine CM/DCM olarak oynarsa, toparlayabilir. Ayrica guilherme hem pas oyununa, hemde sag kanattaki organizasyonlara iyi katki verecektir.

Armağan Dere
04.02.2020, 19:16
Sörloth inşallah sakatlanmaz yoksa duvar olabilecek adam yok..

ilelebeTS
04.02.2020, 19:16
İlk 45'te işi bitirip önemli oyuncuları dinlendirmemiz lazım.

trbzonsporlu
04.02.2020, 19:17
passoda sistemsel bir sıkıntı yoksa misafir tribunu haric tüm biletler satılmış gözüküyor

Halil Alemdar
04.02.2020, 19:17
Denizli maçı tekrarı yaşamak istememiş hoca. Saygı duyarım. Skoru alıp erzuruma rahat gitmek lazım.

AyhanPe
04.02.2020, 19:19
Az rotasyon ile farkli varyasyonlar denemesi böyle bir macta önemli bir firsat..Hazirlik maci degil ki bu sonucta

CesurHamsi
04.02.2020, 19:20
Guilherme showwwwwwww

trbzonsporlu
04.02.2020, 19:20
sosanın olmadığı her kadro rotasyonlu kadrodur. dinlendirilerekte iyi yapılmış bence

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2020, 19:22
Hoca her türlü varyasyonu deneyecek anlaşılan. Kafasında değiştirmek istediği birşeyler olduğu belli.
Bakalım ne çıkacak tombaladan. :)

Hayırlısı..

Ahmet Kara
04.02.2020, 19:23
yazik sorlotha

ccd6167
04.02.2020, 19:24
Campi novak sörlot değişir büyük ihitmalle

battle symphony
04.02.2020, 19:24
Şu maça şu kadroyla çıkan hoca korkaktır.

Enes Başkaya60
04.02.2020, 19:27
Şu maça şu kadroyla çıkan hoca korkaktır.

Nasıl korkaktir ya işi garantiye almak istemiş olamaz mı Denizli ile oynadığımız 2.macta gördük rotasyonu...

Jackdaniels
04.02.2020, 19:28
Sörloth a biraz fazla yükleniyoruz gibi inşallah bi sakatlık çıkmaz. Keşke Stu önde Ekuban sağda başlasaydık ikisininde maç eksikliklerini giderebileceği bir 90 dk olurdu.

AyhanPe
04.02.2020, 19:29
Adamlar Bjk yi iki mactada yendi..Cok iyi bir takima karsi oynayacagiz..Hazirlik maci sanki..Korkakmis..Rotasyonu tadinda birakmis hoca..

DeAgLeMaNyAq
04.02.2020, 19:30
İdeale yakın bir kadroyla çıkmamız bence doğru bir karar. Uğurcan'ı saymazsak Pereira, Obi Mikel ve Sosa yaşları itibariyle dinlendiriliyor. Sörloth'u kullanmamızın sebebi de muhtemelen ilk maçta avantajı sağlamak istemizden kaynaklanıyor. İyi bir sonuç alırsak rövanştaki zor şartlarda riske edilmeyecektir.

İlginç olan bir nokta da Kamil Ahmet'in bu sezon ilk kez sağbek oynayacak olması. Açıkçası Serkan'ı çok beğensem de savunma yönünden zaafları olduğundan, böyle bir maçta çocuğu harcamamak lazımdı. Kadroda 11 yabancı olduğundan Manuel ve Manoel'den biri yer alabilirdi ama demek ki henüz hazır değiller. Açıkçası kalan haftalardaki zorlu fikstürde tandemi değiştirmek de o kadar kolay bir karar değil...

Murathan
04.02.2020, 19:38
stoperler niye yok yav, hiç iyi olmadı bu iş.

gurur6134
04.02.2020, 19:47
Goster artik kendini sturidge

Larking
04.02.2020, 19:49
Hüseyin Çimşir ilk maçta işi bitirme kadrosuyla çıkmış.

Ama Sörloth tercihini çok anlamlı bulmadım.Tamam genç ve diri ama lig maçları için çok ihtiyacın olan bir oyuncuya neden bu kadar yükleniyorsun.Maçlarda zaten çok yüksek tempolara çıkıyor, ne zaman dinlenecek.Hücum hattı ve orta saha neredeyse as kadro Ekuban ile de bu maçı geçebilirdin.

yazıkoldu
04.02.2020, 19:52
ekuban sakat mı acaba

ysngmz
04.02.2020, 19:53
Yedek kadro niye çıkmadı adam çoğunluk as kadro

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
04.02.2020, 19:54
Sörloth dışında güzel kadro, Sörloth dinlendirilmeliydi, Ekuban oynamalıydı yerine..

Serdar A
04.02.2020, 19:54
Bu kadronun 3-4 tane sallaması lazım...

Arrive
04.02.2020, 19:55
Anammmm maçı yarın sanıyordum. Yanlışlıkla gördüm. Sinirden uyuyamazdım kaçırsaydım.

Kadro çok doğru bence. 60. dakikada Sorloth ve Stu çıkabilir. Ekuban forvete, Yusuf falan kanata geçer.

Çok yormamış da oluruz.

Dua ediyorum 60a kadar 3 fark dalan atabilelim de oyuncuları dinlendirelim.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa Alış
04.02.2020, 19:58
Hücum odaklı çıkmışız. İlk maçtan rahat bi skor alıp Erzurum'a daha yedek kadroyla gitmenin hesabını yaptı sanırım Hüseyin Hoca. Ama yine de Sörloth oynamayabilirdi, sakatlık vs. olur gerek yoktu.

ANIL
04.02.2020, 20:01
Mikel YES ile röportaj yapıyor şuan A Spor da adam ağlıyor, ırkçı saldırı için.

Hakan
04.02.2020, 20:02
Canımızın içi.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200204/799b97e42c31dfa64a8b09a320c77942.jpg

Oğuz B.
04.02.2020, 20:04
4 yaşındaki çocuklarına küfür eden aşağılık tipler umarım ceza alırlar.

ANIL
04.02.2020, 20:05
Şu fb ile inş kupada eşleşirizde kadıköyde koyarız bunlara.

ilelebeTS
04.02.2020, 20:05
Şerefsizler koca adamı ne hale soktular

CİVELEK.61
04.02.2020, 20:06
Obi neredeyse ağlayacaktı.
Vallahi çok üzüldüm.
Şu Emre kadar,FB kulübü kadar hatta FB taraftarı kadar Arsız vepişkini dünya da varmıdır vallahi çok merak ediyorum.

Sonne
04.02.2020, 20:14
obi seni üzenlerin .....

Antonio
04.02.2020, 20:15
Rezillik çocuklarina neden küfür ediliyor karısına eşine herkese mesajlar yağmış türkler ne demişlerdir kimbilir ayıp yahu? Bunlar nasıl insanlar.

CİVELEK.61
04.02.2020, 20:19
Rıza Çalımbay'a "Rıza efendi 2 ekmek 1 süt" diyen de bunlar.
Şike yapan da bunlar.
Hırsızlık yapan da bunlar.
Zokora'ya ırkçılık yapan da bunlar.
Obi Mikelin sebilerine küfür eden de bunlar.
Ondan sonra Spor,dostluk,barış kardeşlikmiş...
Gel şimdi bunlarla kardeş ol.
:mad::mad::mad:

smart
04.02.2020, 20:20
2 stoperde hazır değil mi?

Murathan
04.02.2020, 20:23
oh be yunus emre sel yorumlamıyor maçı.
hamdi abi nasıl özlemişim seni anlatamam.

"biracık olsun"

ozturk
04.02.2020, 20:31
Maç Erzurum'un stadında galiba.

Hakan
04.02.2020, 20:31
İki dakikada 8 kere kaleciye döndü rakip enfes maç.

abcabca
04.02.2020, 20:35
...

Onur Erçetin
04.02.2020, 20:36
Sosa olmayınca olmuyor.Oyunu yöneten,pasör bir oyuncu çok fark yaratıyor.

Samet Berber
04.02.2020, 20:36
2 pas yapamadık nasıl futbol bu

Onur Erçetin
04.02.2020, 20:37
2 pas yapamadık nasıl futbol bu
Sosa olmayınca pas yapamıyorlar.Oyun tıkanıyor.

Emirhan Yazıcı
04.02.2020, 20:37
Takım sahaya çıkmadı galiba

DeAgLeMaNyAq
04.02.2020, 20:39
Konsantrasyon eksikliği var ki büyük bir galibiyetin ardından bu tip durumlar her zaman olur. Şu aşamada oyundan ziyade skor önemli...

Gürkan Asma
04.02.2020, 20:39
Topa sahip olamıyoruz saçma bi şekilde.

ozturk
04.02.2020, 20:40
Parmak'ın adını ilk kez 11. dkda duydum

CaptanBarbosa
Adamlar bi korktu başta, baktılar sonra ee bunlar oynamıyormuş dediler şimdi de üstümüze geliyorlar.
Biraz ciddiye almak gerek maçı

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk
Guilhermeyi geri çekti. Bence de sosa yokken bu en doğrusu.

Emirhan Uludüz
04.02.2020, 20:41
Konsantrasyon eksikliği var ki büyük bir galibiyetin ardından bu tip durumlar her zaman olur. Şu aşamada oyundan ziyade skor önemli...

Yok hocam 897 pas yapıp 120 şut çekmemiz gerekiyor. Yoksa ne hocadan ne takımdan bir şey olmaz.

memozcan
parmak çok sırıtıyor.. mikel oynasa orada daha iyi olurdu..

DURAS
Yahu bir kere coşkulu başlayın maça...

omondoles
04.02.2020, 20:42
Niçin bu kadar kötü oynuyoruz?

trbzonsporlu
04.02.2020, 20:42
geçen yılki ümraniye maçının birebir kopyası. o maçta da sosa yoktu. bu adamsız olmuyor işte iki top yapamıyoruz.

artvints
04.02.2020, 20:43
As oyuncular sakatlanmaktan korkuyorlar, o yüzden diyorum yedekler oynasın diye. Tempo yükseltmek istemeyen as oyuncular yerine kadroyu zorlamak isteyen oyuncuların oynaması iyidir.

Ufuk
04.02.2020, 20:43
Boşu yok adamın :)