PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

AyhanPe
31.01.2020, 23:17
Fenerin her maçını izledim.
Deplasmanda dominant tek bir maçı dahi yok.
Yani istisnai bir maç dahi yok.

İç saha oyununda tribün desteğini çok iyi kullanıp rakibin üzerine gidiyor. Tamam.

Dışarda tek bir maç söyleyemeziniz ki Fener rakibe karşı oyun üstünlüğü almış olsun.

Deniz dışında hamle oyuncusu olmayan bir rakip var karşıda.

Tek kozu orta saha direnci.

Bence anlamsız büyütüyorsunuz!! :D

Ben oynadiklari tüm deplasmanlarin aksine yasanan son olaylardan sonra sahte bir extra motivasyonla ilk 20 dk saldirgan bir Fb bekliyorum..Sahaya iyi yayilip bizi oyun kurmada zorlasalarda cok fazla sürderemezler bunu..Basarisiz bir baslangicta kalelerinde 3 golde görebilirler ilk 20 dk..Kontrollü oynamayi secip iyi savunma yaparlarsa ikinci devre ilk golden sonra cözülebilirler..Bakacagiz artik :D

angraf
31.01.2020, 23:22
bu kadar büyütmeyin zayıf rakibimizi yenip evine yollayacağız malatyaspor maçı daha zor geçer.

asilhamsi
31.01.2020, 23:26
okuduğunu anlamamışsın ben ne diyeyim şimdi. Fener çok iyi falan demedim. Basaksehir maçıyla birlikte her oyuncu iyi gözüktü, isim olarak kadro net durumda. Bizde belirsizlik var, bu haldeyken kazanırsak ibre bize döner diyorum.

Jailson'u ben övmedim, onların gündeminden bahsediyorum. Jailson bile iyi gözükmüş gözlerine yani. Bizde stoperler yerin dibinde şuan, güvenen yok. Anlık havadan bahsediyorum.

Sturridge obi kötü tabi. Bir tanesi zaten ortada yok, kötü bile değil.

Bana git işine falan deyip sonra forumdaki yazılardan şikayet etme.
Her mesajında obi ve stu ya bok atıyorsun.
Sürekli fenerin bizden iyi olduğunu ima ediyorsun sonra da bem demedime getiriyorsun meseleyi.

Ben git işine derken sürekli aynı adamlara çamur armandan ve ısrarla kötü demenden dolayı bu cümleyi kurdum.
Hakaret etmedim,küfür etmedim.

fadigaTS
31.01.2020, 23:26
Bu maçı 4-2 veya 4-1 kazanacağız.

asilhamsi
31.01.2020, 23:28
Bu sene en önemli avantajımız tecrübe

Pareira,costa,manuel,obi,sosa,Ndiaye,waka,stu

Bu kadar tecrubeli ayak olan bir takim bu ligi cok rahat sonuna kadar kovalar.

14TS61
31.01.2020, 23:29
Defansimiza güvenmiyorum valla. Hüseyin bir çılgınlık yapmasa iyi

asilhamsi
31.01.2020, 23:30
Rahat galibiyet bekliyorum

Fenerin bütün maçlarını izledim rezil top oynuyorlar son derece vasat bir takım.

Antep maçında mesela resmen sahada edildiler.
Şansa artıkları goller ve rakibin gol kaçırma rekoru yüzünden yendiler.

14TS61
31.01.2020, 23:30
Aklımda hep şey geliyor feneri yeneriz gideriz erteleme maçında bunlara yeniliriz. . O maç da nezaman acaba ya

14TS61
31.01.2020, 23:31
Rahat galibiyet bekliyorum

Fenerin bütün maçlarını izledim rezil top oynuyorlar son derece vasat bir takım.

Antep maçında mesela resmen sahada edildiler.
Şansa artıkları goller ve rakibin gol kaçırma rekoru yüzünden yendiler.
Rize'de de iyi değildi. Zor kazandı

fadigaTS
31.01.2020, 23:34
Guilherme maç kadrosuna alındı

Kaynak:TRT Spor

Mehmet Cihan Kocaman
31.01.2020, 23:37
Guilherme ilk 11 başlar mı acaba?

Kirsehirli_ts
31.01.2020, 23:38
Yarin macda olacak kardeslerimden ricam. Lütfen sonuna kadar full destek olun. Baskiyi iyi kuralim ama ortami germeden. Unutmayalim ki biz nezaman provokasiyona gelirsek sürekli kaybediyoruz sikecilere. Kazanacagiz!

A. Aydın
31.01.2020, 23:39
Guilherme ilk 11 başlar mı acaba?
Bence sturridge in durumuna bagli.

Furkan Tütüncü
31.01.2020, 23:40
Aklımda hep şey geliyor feneri yeneriz gideriz erteleme maçında bunlara yeniliriz. . O maç da nezaman acaba ya

Büyük maçları iyi oynuyorlar, bunu biliyoruz

angraf
31.01.2020, 23:41
provakasyonsuz oynayalım geriye düşsekte yeneriz yeter ki ortam gerilmesin şikecilerin istediği bu

artvints
31.01.2020, 23:42
Her mesajında obi ve stu ya bok atıyorsun.
Sürekli fenerin bizden iyi olduğunu ima ediyorsun sonra da bem demedime getiriyorsun meseleyi.

Ben git işine derken sürekli aynı adamlara çamur armandan ve ısrarla kötü demenden dolayı bu cümleyi kurdum.
Hakaret etmedim,küfür etmedim.
Ben de sana git işine demedim. Burada biz bizeyiz, kendimizi övmenin manası yok. Ben de ne düşünüyorsam onu yaziyorum.

Fener'de de kritik 3, 4 oyuncu var. Onlardan biri eksik olsun, takımın performansi düşer. 2 senedir nwakaeme'siz maç oynamadık. Kanatlar belirsiz, tabi ki tedirginlik olacak.

abcabca
31.01.2020, 23:42
guilherme - stu başlar bence, 60'a kadar maçı koparırsak eku - stu değişikliği ile maçı rahatlatırız..

sasort
31.01.2020, 23:45
Guilherme maç kadrosuna alındı

Kaynak:TRT Spor
...................uğurcan........................
pereria.....hüseyin.....campi......novak

..................obi.....sosa.................

guilherme.......ndiaye..........ekuban

...................sörloth...................

nwakamwyi hiç aramayız ndiaye guilherme ekuban adam kovalıyor

sosa obi arkayı destekledi mi

şb 60 veya 70 dk kadar dinç duruyor

ondan sok sturridge ni yusuf sarını hatta sok serkanı dağıtsın feneri

Sefa Murat Dokuz
31.01.2020, 23:46
Sturridge ilk 11 de çıkacaktır, görürsünüz.
Ekuban-Sturridge başlar Hüseyin Çimşir

asilhamsi
Uğurcan
Pareira huseyin campi novak
Ndiaye obi sosa
Guilherme sorloth sturidge

Halil Alemdar
Stoperlerden birini direkt sahaya salsak olmaz mı ya Hüseyin kardeşim korkutuyor beni. Geçen biri yazmıştı fener maçlarında iyi oynuyor diye ama ne bileyim kafa topu 0

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yasin196761
31.01.2020, 23:47
Ben da costanın 18 de olacağını düşünüyorum. Maçın son çeyreğinde skor üstünlüğümüz olursa en azından kafa topları için oyuna sokar

Costa ve diğer stoper soru işareti. Tamam Costa bilindik adam ama hazır oyuncu değil. Hoca böyle bir riski alır mı pek sanmam. Bir de şunu ekliyeyim bu maçı öyle 30-40 dk geri yaslanarak götüremeyiz. Guilherme maç kadrosuna alınmış. Stoperler için böyle birşey söylenmedi.

Ahmet Hamza
31.01.2020, 23:50
Olcay Şahan geldikten 1 gün sonra ilk 11 çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Olmayacak bir şey değil yani. Guilherme ihtiyaç duyulursa oynatılır.

Halil Alemdar
01.02.2020, 00:03
Maçı kafamda defalarca oynadım. Rakipte tehlikeli işler yapabilecek Garry dışında çok fazla çekindiğim birisi yok. Sol bekimiz sezonun ortasında koverdiği için muhtemelen sol bekte Kamil kardeşimiz oynayacak. Ndiayenin o tarafa yardım etmesi şart. Sol ilerde ben Ekubanla başlanması taraftarıyım hem koşar hem fiziğiyle ıslaya üstünlük kuracaktır ve ıslanın çok fazla ileri çıkmasını engelleyecektir. Sağda Guilhermenin başlaması taraftarıyım Pereiraya yardım edecektir. Rakip fiziken yorulduğunda yani son 40 dakika gibi bi sürede Sıtariçi oyuna sürmek daha mantıklı olabilir. Herkesin aksine Mikelin bu maç ipleri eline alıp tecrübe ve soğukkanlılığıyla orta sahayı rahatlatacağını düşünüyorum. Kaptan yine dişini canına takacaktır. Kontrollü bi şekilde çok fazla açık vermeden ilk 30 dakikayı geçirmeliyiz. Jailson falan Sörlothu tutamaz. Rakibin de taraftar gücü arkasında olmadan hurra saldıracağını düşünmüyorum. Stoperlerimiz en büyük handikapımız ordan biraz çekincelerim var. Tahminim 2-1 gibi bir skor ortaya çıkacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun.

zorroid
01.02.2020, 00:07
Bu şikeci köpeklerin içinden kanırtarak geçmezsek beni eşekler kovalasın!

yorumsuz6117
01.02.2020, 00:08
Arkadaşlar bu maçı alırsak çok büyük birşey olmayacak sadece 3 puan kazanmış olacağız önümüzde çok önemli maçlar var daha hepsi fener maçı kadar önemli yarın kazanamazsakta kaybetmememiz gereken bir maç, sonraki 4 maç kaderimizi belirleyecek..

AlperenAltun
Ya nedense umutsuzum bu maçtan. İnşallah yeneriz

ilelebeTS
Ben oynadiklari tüm deplasmanlarin aksine yasanan son olaylardan sonra sahte bir extra motivasyonla ilk 20 dk saldirgan bir Fb bekliyorum..Sahaya iyi yayilip bizi oyun kurmada zorlasalarda cok fazla sürderemezler bunu..Basarisiz bir baslangicta kalelerinde 3 golde görebilirler ilk 20 dk..Kontrollü oynamayi secip iyi savunma yaparlarsa ikinci devre ilk golden sonra cözülebilirler..Bakacagiz artik :D

Keşke dediğin gibi başlasalar da kalan 70 dk. maç bitsin diye dua etseler.

Halil Alemdar
01.02.2020, 00:10
Ve şunu da eklemek istiyorum böyle iğrenç bi camiayı ağlata ağlata şampiyon olmak inanılmaz haz verecek. İlk kez söylüyorum bunu yazsınlar altını çizsinler:) Hayatımda 2.defa şampiyon olacağımıza aşırı bi şekilde inanıyorum ve içim nedense çok rahat. Hiç de böyle bi insan değilimdir ama böyle hissediyorum.

Halil Alemdar
01.02.2020, 00:13
Arkadaşlar bu maçı alırsak çok büyük birşey olmayacak sadece 3 puan kazanmış olacağız önümüzde çok önemli maçlar var daha hepsi fener maçı kadar önemli yarın kazanamazsakta kaybetmememiz gereken bir maç, sonraki 4 maç kaderimizi belirleyecek..

Bu maç 3 puandan fazlası bence. Rakibi karıştırır:)

Mehmet Fatih Silik
01.02.2020, 00:15
O degilde bu kadar abartilan Sikebahce deplasmanlarda dumura ugruyor.
Küme hattina demir atmis Kayseri'ye dahi tek gol atamadilar. Ve hatta 1-0 kaybettiler. Gazlari ancak kendi evlerine yetiyor.
Sakin kalalim ve mactan kopmayalim. Bunlari o sahaya gömeriz!

DURAS
01.02.2020, 00:16
Şikecilerin oyun aklı krusedir. Biraz da gustavo...bunlara yönelik önlem alırsak rahat yeneriz diye düşünüyorum

My
01.02.2020, 00:16
Bu maçı ölüm kalım maçına çevirmezsek iyi ederiz.

ilelebeTS
01.02.2020, 00:21
Bu maç şampiyonu belirlemeyecek elbette. Ama algıyı değiştirecek, psikolojiyi değiştirecek. Şikecileri şişiren şişirene, yok uçuyor yok kaçıyor. Halbuki haftada bir maç oynuyorlardı ve puan durumunda yerleri belli. Biz yoğun maç trafiğinde, sakatlara rağmen iyi iş çıkardık. Şimdi güzel futbolla alacağımız iyi bir galibiyet bütün tabuları yıkar.

Murathan
01.02.2020, 00:21

bu maç ölüm kalım maçıdır.

Erkan A.
01.02.2020, 00:23
Uğurcan
Pareira huseyin campi novak
Ndiaye obi sosa
Guilherme sorloth sturidge
Hocam bende ayni düsüncedeyim bu onbirle cikariz sahaya bu onbir sikecileri perisan eder tozu dumana katar

Erkan A.
01.02.2020, 00:27
Şikecilerin oyun aklı krusedir. Biraz da gustavo...bunlara yönelik önlem alırsak rahat yeneriz diye düşünüyorum

Kruse almanyada bundesligada cok kendinden söz etiriyordu gercekten bundesligada tek basina bir takim gibiydi son basaksehir macinda golden haric nasildi bilmiyorum izlemedim umarim bundesligadaki formuna kavusmaz sikecilerin aslinda kalbi krusedir bu adami durdurdukmu gerisi gelir

ffırtına
01.02.2020, 00:30
Nwakaeme'yi çok ama çok arayacağız bu maçta..

Mehmet Cihan Kocaman
01.02.2020, 00:31
Kruse ve Gustavo'yu kitleyip Rodrigues'e boş alan bırakmazsak maç bizim Allah'ın izniyle.

alper*
01.02.2020, 00:33
Maçı kazanan şampiyon olur.

Murathan
01.02.2020, 00:34
luiz gustavo ne yaparsa tribünlerin kudurması lazım. erken kart görmesi lazım o puştun.

Sacit
01.02.2020, 00:43

O kadar da değil
Bizim kadro daha geniş ve gelecek maçlarda çok lazım olacak

Bu maça takılıp kalmak doğru değil

Özgür Öztürk
01.02.2020, 00:43

Ne zaman bir maçı bu duruma soktuk, hüsran oldu. :(
Şikeciler de bu durumu çok iyi bildikleri için ortamı şu çok iyi bir şekilde bu kıvama getirdiler.
Maalesef yıllardır, final olarak addettiğimiz çoğu maçtan boynu bükük ayrıldık.

Sakin, Sakin, Sakin....

Bu psikolojinin çözümü taraftarda bitiyor.

Sacit
01.02.2020, 00:54
Daniel Sturidge bey eğer oynarsa birazcık kıpırdasın bu maçı alır, sadece birazcık diyorum. Beni düşündüren bu defans!

kayseriliyiz
01.02.2020, 00:55
Bir maçtan çok öteye geçti.
Bu maçi kaybetsek bile önümüz açik diye düsünüyorum.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Laziobass
01.02.2020, 00:57
Bu maçı kazanırsak yüzde 90 kaybedersek yüzde 60 şampiyonuz..

ilelebeTS
01.02.2020, 00:58
Bu maçın kilit oyuncusu Ndiaye olabilir. Verecek odunu ateşleyecek takımı.

Onur Civelek61
01.02.2020, 01:03
Sosa,Mikel, Ndiaye çok iş düşüyor

jönts
01.02.2020, 01:38
Kruse ve Gustavo'yu kitleyip Rodrigues'e boş alan bırakmazsak maç bizim Allah'ın izniyle.
Biraz düşündüm, üçünü bir arada yapamadım.

Royal Heart
01.02.2020, 01:40
Futbolun sahada oynandığı göz önünde bulundurulduğunda futbol dışı aktör ve/veya faktörler devreye girmediği sürece futbolun kendi iç dinamiklerine göre mevcut kadro maçı da şampiyonluğu da kazanmaya en ciddi aday. Olağan koşullarda Trabzonspor bu maçı kazanmalı, gel gelelim şampiyonluk yolu bu ligde Trabzonspor için hayli çetrefilli, bu maç o anlamda da önemli bir eşik olacak.

E. Okan Bülbül
01.02.2020, 02:29
İlk 11 başlamayı hak etmiyor belki ama hem psikolojik üstünlüğü maç başından ele almak açısından hem de işi erken bitirme şansına sahip olmak açısından Sturridge ile başlanmalı. Sonra duruma göre çıkar zaten.

fadigaTS
01.02.2020, 02:31
edit

AyhanPe
01.02.2020, 02:36
Bu arada Fb ,,96 ruhuyla 2011 inanciyla" geliyormus haberiniz olsun :D

E. Okan Bülbül
01.02.2020, 02:54
Serdar Aziz'e duran toplarda mutlaka önlem alınmalı. Her hareketi faul ama nedense hakemler görmezden geliyor.

Full HD
01.02.2020, 03:15

Kazansak sampiyon olacagiz öyle mi? Cok yanlis bir tespit Alper.

TSezgin61
01.02.2020, 03:20
Valla kaybetsek bile fikstür avantaji bizde. Özellikle son haftalar. Bu kadroyla cok büyük isler yapacaz.

Tabi kazanirsak müthis olur...

Sefa
01.02.2020, 03:30
Kazanırsak çok büyük avantaj sağlamış olacağız ancak ben berabere biteceğini düşünüyorum..

Fenerbahçe'nin fikstürü bizden daha iyi bu yüzden kazanmamız gereken bir maç..

ErtuGrul
01.02.2020, 04:10
Daha önceden de yazdım 3-0 maç bizim. Sosa, sörlot ve N’diaye. Beklenenden daha rahat bir galibiyet olacak.

MehmeTS_ADANA
01.02.2020, 04:51
0-0 yada 1-1 biter

Veysel
01.02.2020, 05:21
Zaman geçmiyor

artvints
01.02.2020, 05:36
.......................mikel
..............Ndiaye......sosa
..guilherme(sarı)..............Ekuban
....................sörloth

En mantıklı kadro bu. Hocanin baklava ortasahası ve çift forvet deneyişleri için ideal. Kanatlara kayacak oyuncular belirsiz degil. O bolgelere alışıklar.

Hoca ömür ve nwakaeme'yi de düşünerek, böyle bir sistem üzerine yoğunlaşmış. Büyük ihtimal yardımcı hoca iken de bunu düşünmüştür. Ndiaye mesela bu sisteme uygun bir oyuncu. Sosa'yi savunma önüne yerleştirirse tam bu sistemin adamı zaten.

Sadece kaka tarzı net bir forvet arkası yok.

İ. SARAL
01.02.2020, 08:40
Bu maçı ölüm kalım maçına çevirmezsek iyi ederiz.Aynen öyle. Yenilsek bile çok sıkıntı değil.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
01.02.2020, 08:44
.......................mikel
..............Ndiaye......sosa
..guilherme(sarı)..............Ekuban
....................sörloth

En mantıklı kadro bu. Hocanin baklava ortasahası ve çift forvet deneyişleri için ideal. Kanatlara kayacak oyuncular belirsiz degil. O bolgelere alışıklar.

Hoca ömür ve nwakaeme'yi de düşünerek, böyle bir sistem üzerine yoğunlaşmış. Büyük ihtimal yardımcı hoca iken de bunu düşünmüştür. Ndiaye mesela bu sisteme uygun bir oyuncu. Sosa'yi savunma önüne yerleştirirse tam bu sistemin adamı zaten.

Sadece kaka tarzı net bir forvet arkası yok.Büyük ihtimalle kadro bu olacak.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nbay
01.02.2020, 08:45
Bugün kamil ile başlıcak diye geçiyor içimden. Önde tabi .

mtufkci61
01.02.2020, 08:46
Novaktan huylanıyorum. Fenerle görüşüyor iddiaları da var gerçekse kesik yemesi gerekir en azından bu maç

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Timurcioğlu
01.02.2020, 09:15
Sadece kazanmak değil bunları sahaya gömmek inanılmaz güzel olur.

Arrive
01.02.2020, 09:27
Zaman geçmiyorAl benden de o kadar. Hafta boyunca başka bir şeye odaklanamadım.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serdar A
01.02.2020, 09:36
Mikel-Ndiaye-Sosa-Ekuban-Sorloth-Sturridge

Belki hoca Ekuban yerine Abdulkadir ya da Yusuf ile başlar... Arka taraf zaten belli.

Mehmet Fatih Yavuz
01.02.2020, 09:41
Akşam evde toplanıp maçımızı eda edeceğiz inşaallah.

Ben olsam Guilherme-ekuban ya da Serkan asan- Ekuban başlarım sağ sol için.
Fener çok şaşıracak Allah'ın izniyle.

Yiğit Gayretli
01.02.2020, 09:46
Günaydın arkadaşlar :)

Halil Alemdar
01.02.2020, 09:47
Sıradan bi maç gözüyle bakmak daha doğru. Yapabiliyor muyum? Hayır tecrübeli futbolcularımız yapar mı? Evet

angraf
01.02.2020, 09:53
bugün fenerli arkadaşlarla maçı izlicez umarım birbirimizi öldürmeyiz :D

Aykırı_adam
01.02.2020, 09:53
Arkadaşlar kadrolara bakıyorum genelde herkes kanatlarda sarı ve Sturridge yi yazıyor.Ben parmağı 11 oyuncusu olarak görmeyen biri olarak solda parmak sağda ekuban ile başlamanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.Başaksehir pas, teknik, futbol zekası olarak fb den iyi olduğu halde fiziksel olarak ezdi fb, her ikiliyi kazandılar.Bize bu maç ayakta kalacak adam lazım Guilherme bile olabilir 11 de ama Yusuf ve Sturridge ile başlarsa büyük hata olur bence.

Oğuz ZEYTİN
01.02.2020, 09:58
Kış gününde Trabzon'a giden bütün taraftarlarımız kazasız belâsız varır inşallah.

Maçı da sakatlık ve ceza olmadan atlatalım. Bundan sonraki süreç, bu maçtan daha önemli bence.

Limit yükseltilmesinin önüne geçmemiz, örtülü ödenek iddiaları karşısındaki kararlı duruşumuz, Malatya hadisesi, transferler... Nwaekeme'nin kartı dışında güzel bir hava var.

C.Altuntaş
01.02.2020, 10:00
..................mikell....sosa.........
.......parmak....................Ndiaye.
...................sturridge.............
....................sörloth................

bence böyle çıkacak orta sahayı kalabalık tutmak adına
ayrıca ekuban oynaması hamle oyuncumuzu tamamen ortadan kaldırır
hem guılerme hemde ekuban 2.yarı oyuna gırecektır

Faruk UYSAL
01.02.2020, 10:04
3-4 gün önce gelseydi Guilherme direkt başlayabilirdi aslında ama özellikle dün akşam üzeri çok sancılı saatler yaşadı. Bu da yorar insanı. İlk 11'de görürsem de çok şaşırmam. Sonuçta kaliteli oyuncu.

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2020, 10:11
Hava güzel
Stad güzel
Şehir güzel
Takım güzel
Sonuç da güzel olur inşallah

BAŞARILAR FIRTINAM

Faruk UYSAL
01.02.2020, 10:12
Hava güzel
Stad güzel
Şehir güzel
Takım güzel
Sonuç da güzel olur inşallah

BAŞARILAR FIRTINAM İnşallah.

umut22
01.02.2020, 10:15
Akşama daha çok var. Nasıl geçecek zaman.

Ahmet Taşçı
01.02.2020, 10:16
3-4 gün önce gelseydi Guilherme direkt başlayabilirdi aslında ama özellikle dün akşam üzeri çok sancılı saatler yaşadı. Bu da yorar insanı. İlk 11'de görürsem de çok şaşırmam. Sonuçta kaliteli oyuncu.

Ama adama senin süreci uzatan asıl kişi Gevrek değil Fenerbahçe başkanı Koç desek işler değişebilir.

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2020, 10:20
Şikebahçenin deplasman performansı ortada
Onlar Kadıköy'de horoz
Taraftarın desteğiyle biraz da şans yanımızda olursa kazanacağız
Vurduğun gol olsun Efsanem

Tatar Kemal
01.02.2020, 10:28
"bu maçı rahat kazanırız" havasında olanlar ligi iyi takip etmiyor demektir. fb son 4 maçında iyi oyun ortaya koydu ve özellikle son başakşehir maçında ligin çok üstünde bir futbol oynadı. trabzonspor ise en son maçında denizlispor'a 2-0 yenilmiş bir takım. fb'nin de bir çok eksiği var ama takım oyunuyla bu eksikliklerini iyi absorbe edebiliyor, trabzonspor ise aksine defans blokuyla ligin zayıf takımlarından biri. takımın kondüsyonu fb'ye göre daha zayıf. fb kondüsyon olarak daha iyi durumda. bu maçta beraberlik de fena bir sonuç olmaz. bu maç bizim için değil ama fb için şampiyonluk adına önemli bir düğüm maçı, bu sebeple bu maçı fb bir şekilde kazancaktır.

Beypba
01.02.2020, 10:29
Doğru ve sakin hücum yaptığımız taktirde kolay bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum..

Mehmet Fatih Yavuz
01.02.2020, 10:32
"bu maçı rahat kazanırız" havasında olanlar ligi iyi takip etmiyor demektir. fb son 4 maçında iyi oyun ortaya koydu ve özellikle son başakşehir maçında ligin çok üstünde bir futbol oynadı. trabzonspor ise en son maçında denizlispor'a 2-0 yenilmiş bir takım. fb'nin de bir çok eksiği var ama takım oyunuyla bu eksikliklerini iyi absorbe edebiliyor, trabzonspor ise aksine defans blokuyla ligin zayıf takımlarından biri. takımın kondüsyonu fb'ye göre daha zayıf. fb kondüsyon olarak daha iyi durumda. bu maçta beraberlik de fena bir sonuç olmaz. bu maç bizim için değil ama fb için şampiyonluk adına önemli bir düğüm maçı, bu sebeple bu maçı fb bir şekilde kazancaktır.

Fener kolay maçtır diyenlerden değilim de, Fener son 4 maçtır iyi değil.
Fener iç sahada iyi.

Antep deplasmanı, Rize deplasmanı...
Hangisinde bahsettiğin tonda oynadı Fener?

Fenerin özelliği iç saha performansında gizli.

İçsaha-dış saha performansında en fazla fark olan takım.

Ve defans bloku olarak bizden daha iyi değiller.

Beraberlik olabilir, ama ben kazanma ihtimalimizin onlardan fazla olduğunu düşünüyorum.

Fener'in dış saha maçlarını izleyen herkes ne demek istediğimi anlar.

tamuğ yamtar
01.02.2020, 10:33
Sabah ilk uçakla geldim Trabzon’a

Şehir sakin görünüyor şimdilik.

Barış Yurduseven’de aynı uçaktaydı.

Komik adam.

Bu saatte uyanılır mı diye geziyordu ortalıkta.

Maçı da Yalçın Çetin anlatacak.

Arrive
01.02.2020, 10:34
Yahu büyütmeyelim diyoruz da ben kalp krizinden gidecek gibiyim. Cenabı Allah mekanımı cennet eylesin, taksidimi taksiratımı affeylesin, kalanlara hayırlı uzun ömürler nasip eylesin.

Ben göremesem de sağ kanatta Sturridge ile başlamayalım, fiziken ezilmeyelim.

Amin.

batugol
01.02.2020, 10:35
Zor havaya giren ama
Cabuk demoralize olan takimiz
Galibiyet muhtesem olur
Ama yenilmemek de onemli
Ben kazanacagimizi dusunuyorum

hanzale
01.02.2020, 10:36

Fener 1, Liverpool 2 üstad

Halil Alemdar
Yahu büyütmeyelim diyoruz da ben kalp krizinden gidecek gibiyim. Cenabı Allah mekanımı cennet eylesin, taksidimi taksiratımı affeylesin, kalanlara hayırlı uzun ömürler nasip eylesin.

Ben göremesem de sağ kanatta Sturridge ile başlamayalım, fiziken ezilmeyelim.

Amin.

Ben de çok fenayım reis yav. Maçı izlememeyi bile düşünüyorum ne bileyim akşam bi operaya tiyatroya falan mı gitsem

Mehmet Fatih Yavuz
Fener ilk yarıda oynadığı Trabzonspor maçında Başakşehir maçından çok daha iyi oynadı.
Maçın ilk yarısında 7-8 net pozisyonu vardı, topla oynama oranı %80 lerdeydi.
Tam anlamı ile domine etti maçı.

Yani Fener iç sahada iyi oynamaya dün başlamadı!

Faruk UYSAL
01.02.2020, 10:37
Ama adama senin süreci uzatan asıl kişi Gevrek değil Fenerbahçe başkanı Koç desek işler değişebilir. Motivasyon sorunu yaşayacağını zannetmiyorum. Fiziksel ve zihinsel yorgunluğu geçerse ve kendini iyi hissederse Hüseyin Hoca zaten şans verecektir.

ÖmürKaradeniz61
01.02.2020, 10:38
Lütfen şu maçta homurdanmayın tribün kalitesi düştükçe homurdanma artıyor hayır adamı yuhalayınca adam daha mı iyi oynuyor. Erken gol yiyebiliriz,berabere bitebilir hiçbirşeyin sonu değil sadece avantaj kaybedersin bizim sahada mücadele etmeyen,kaçak güreşen,takımı sabote eden 1 tane oyuncumuz yok.

Halil Alemdar
01.02.2020, 10:38
Adamların iç sahayla dış saha performansı geceyle gündüz gibi. Biz kadıköyde başakşehirden daha çok ezildik belki de ama yine de kaybetmedik. Trabzonda öyle top oynama ihtimalleri 0.

Timur Mikhail
01.02.2020, 10:44
Takımın sahada soğukkanlı bir katil iç güdüsüyle hareket etmesi gerek. Profesyonel bir iş çıkarmamız lazım.
Şikecilere bu akşam; gamsız bir sevgiliye ömrü boyunca unutamayacağı son ve soğuk bir öpücük gibi unutamayacağı bir iz bırakmamız gerek.

Jackdaniels
01.02.2020, 10:45

Lig maçlarını az çok takip ederim bahsettiğin tarzda bir Feneri bizim maç dahil hiçbir maçta göremedim kaldı ki bizim İstanbul’da oynadığımız maçta o kadar eksiğimize rağmen net 4-5 gol kaçırdık ve Nwakaemenin penaltısı çalınmadı. Fener iç sahada süper deplasmanda zayıf değil Fener takımı genel olarak zayıf bir takım tek fark iç sahada hakem desteğini net hissediyorlar hepsi bu başka hiçbir farkı yok. Fenerin üzerine giden her takım çok rahat ve net galibiyet alır futboldan az çok anlayan herkesin bunu görmüş olması lazım. Biz bu kadro kalitesiyle kendi sahamızda Fener i hala yenemeyiz diye düşünüyorsak zaten bu işleri bırakalım.

C.Altuntaş
01.02.2020, 10:45
endişeye mahal yok ilk defa bir çok cevherli(katil) oyuncuyla rakibe vurcaz (2011 den bu yana)

Faruk UYSAL
01.02.2020, 10:47
Adamların iç sahayla dış saha performansı geceyle gündüz gibi. Biz kadıköyde başakşehirden daha çok ezildik belki de ama yine de kaybetmedik. Trabzonda öyle top oynama ihtimalleri 0. Kesinlikle katılıyorum. Dışarıda iyi oynayamıyorlar. Sahalarında taraftarlarının ateşlemesi ile coşuyorlar. Biz saçma sapan goller yemeyelim yeter.

Berk Eren
01.02.2020, 10:55
Değerli arkadaşlar;
Bugün önemli bir maç var doğrudur ama sonuç itibariyle her maç 3 puan. Şikeci takım ile olan maçların başka bir anlamı olsada 3 puan.
Bugün yenilebiliriz, beraber kalabiliriz -bir tık üsteyiz ama dış faktörler ve hakem etkisi korkutucu- asıl olan bundan sonraki Malatya , Gençlerbirliği vb. maçları kayıpsız geçelim.

Bugün ümitliyim bende herkes gibi ama kazanamazsak şampiyon olamayacağımız anlamına gelmez.
Bu kadro ve yönetim işi sonuna kadar kovalayacaktır.

hofsaale
01.02.2020, 10:55
fener oyuncu kalitesinden cok fiziksel özellikli bir takim...

adamlari sol beki yok...sag kanati yok...ama her oyuncu cok kosuyor...bizde daha teknik oyuncular var....tony olsa kesin yeneriz derdim fakat suan kapali kutuyuz...

rüyamda 3:0 yeniorduk...

evimizde berbaerlik bile hayal kirikligi olur

abdllh.29
01.02.2020, 10:59
Kesinlikle katılıyorum. Dışarıda iyi oynayamıyorlar. Sahalarında taraftarlarının ateşlemesi ile coşuyorlar. Biz saçma sapan goller yemeyelim yeter.
Bazı bölgelerde devşirme topçularla oynuyorlar, kendi evlerinde baskı yaptıkları için futbolcuların eksik yönleri ortaya çıkmıyor, Deplasmanda kendi evinde kurdukları baskıyı kuramayınca devşirme olan oyuncuların mevkileri olmayan yerlerin özelliklerini bilmedikleri için etkisiz oluyorlar
Biz disiplinli kendi evimizde oynadığımızı bilerek hissederek oynarsak rahat maçı kazanırız.

Kadir
01.02.2020, 10:59
Kazanacağiz...! Başka yolu yook!!

Faruk UYSAL
01.02.2020, 11:02
Yukarıda Jakdaniels'in de belirttiği gibi iç sahada hakem desteğini de bariz bir şekilde arkalarına alıyorlar. Hakemler maç içerisinde fb'lilerin yaptığı birçok faulü görmezden geliyor. Kısacası ben bu maçtan çok ümitliyim.

Faruk UYSAL
01.02.2020, 11:03
Bazı bölgelerde devşirme topçularla oynuyorlar, kendi evlerinde baskı yaptıkları için futbolcuların eksik yönleri ortaya çıkmıyor, Deplasmanda kendi evinde kurdukları baskıyı kuramayınca devşirme olan oyuncuların mevkileri olmayan yerlerin özelliklerini bilmedikleri için etkisiz oluyorlar
Biz disiplinli kendi evimizde oynadığımızı bilerek hissederek oynarsak rahat maçı kazanırız. Aynen katılıyorum.

bilgehan83
01.02.2020, 11:05
Abdülkadir parmak mutlaka sahada olmalı krusenin gölgesi olmalı o sahada olduğu müddetçe kruse top alamazsa Vedat biter top almaya orta çizgiye gelir... bir tek Rodrigez kalıyor ona da boş alan bırakmamalıyız o yüzden bilinçsizce saldırmanın anlamı yok... Fener geçen hafta bilinçsizce saldırdı Taner kahramandı galiba asporda Fener’in bir sistemi yoktu dedi hatta çok da eleştirildi ama kesinlikle haklıydı başakşehir oynamak istemediği için Fener’e gol atamadı.. biz kesinlikle öyle bilinçsizce gaza gelip saldırmamalıyız sakin bilerek alan daraltarak gerekirse duran toptan gol buluruz ama tek yapmamız gereken gol yememek ben her türlü gol atacağımızı düşünüyorum serdar Aziz yerden çok kötü stoper onu iyi değerlendirmeliyiz dirarın da üzerine oynamalıyız mutlaka... Serkan falan oynarsa şaşırmam gol yemediğimiz müdddetçe 90 da bile gol atarız... sakin ve dengeli oynamalıyız..

Şahin Yılmaz
01.02.2020, 11:07
Şikeciler kazanırsa alır götürür o gazla.

17 de 16 maç şikeyle teşvikle kazanan takım başında bulunan zengin pislikle ve Tff de bulunan başkanıyla arkasına aldığı rüzgarla Salatasaray ve Tinercilerin maçı hariç kalan maçları bastırıp avroları alıp gider. Bizde gönüllerin şampiyonu oluruz.

Demem o ki yenemiyorsan en azından yenilmeyerek bunların yelkenini rüzgarla doldurmayacaksın.

Maça gelirsek büyük bir hakem faciası olmazsa vurur geçeriz ama işte maç anında bir çok aksilik şans ve topun rakibi sevmesi gibi kısaca negatif kelebek etkisi her şeyi değiştirebilir.

Zor maç değil bizim için ama çok çok önemli bir maç. İnşallah sakin kalıp stres yapmazsak kazanacağız.

İnşallah günün sonunda hepimiz akşam mutlu bir şekilde burada zevkle yazıyor oluruz. Dualarımız takımla olsun.

güvençelik
01.02.2020, 11:13
Aleksandır Sörlot... soğuk bir öpücük hatta öpücükler inşaallah...

Sadettin_
01.02.2020, 11:13
Yukarıda Jakdaniels'in de belirttiği gibi iç sahada hakem desteğini de bariz bir şekilde arkalarına alıyorlar. Hakemler maç içerisinde fb'lilerin yaptığı birçok faulü görmezden geliyor. Kısacası ben bu maçtan çok ümitliyim.
Ersun yanalın rakibi faulle durduran bir taktiği vardır . Yıllardır bunu yapar .
Fenere kolay kolay faul ve kart verilmediğini bildiği için en cok fb de tutuyor bu taktiği

hanzale
01.02.2020, 11:21
Abdülkadir parmak mutlaka sahada olmalı krusenin gölgesi olmalı o sahada olduğu müddetçe kruse top alamazsa Vedat biter top almaya orta çizgiye gelir... bir tek Rodrigez kalıyor ona da boş alan bırakmamalıyız o yüzden bilinçsizce saldırmanın anlamı yok... Fener geçen hafta bilinçsizce saldırdı Taner kahramandı galiba asporda Fener’in bir sistemi yoktu dedi hatta çok da eleştirildi ama kesinlikle haklıydı başakşehir oynamak istemediği için Fener’e gol atamadı.. biz kesinlikle öyle bilinçsizce gaza gelip saldırmamalıyız sakin bilerek alan daraltarak gerekirse duran toptan gol buluruz ama tek yapmamız gereken gol yememek ben her türlü gol atacağımızı düşünüyorum serdar Aziz yerden çok kötü stoper onu iyi değerlendirmeliyiz dirarın da üzerine oynamalıyız mutlaka... Serkan falan oynarsa şaşırmam gol yemediğimiz müdddetçe 90 da bile gol atarız... sakin ve dengeli oynamalıyız..

Abdulkadir’den zaten en iyi gölge olur,

Hamza Yilmaz
01.02.2020, 11:25
Zor mac, 0-3 skor bile olabilir. Korkuyorum....

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

çepni_61
01.02.2020, 11:25
Maçın iddaa oranları ilk açıklandığında 2.15 bize 2.40 fenere veriyordu gün be gün bizim oranımız 2.40 a düştü FB ise 2.15 e kadar düşerek favori gösterilmeye başlandı baktım Avrupa’daki bahis şirketleri de FB yi favori gösteriyor. İtimad eder misiniz bilmem ama ben önemserim oran dağılımlarını

mekatronik
01.02.2020, 11:31
Maç sırasında uyuyup, sonra keyifle izlemek istiyorum, geriye sara sara. Berabere kalırsak bile izleyemeyeceğim.Anlamsız bir şekilde çok heyecanlıyım.

fenerin oyununu değiştiren kruse, vedat vs değil, net bir şekilde gustavo. Bu köpek kötü oynarsa çok rahat alırız.

Onun haricinde fenerin defansı evlere şenlik, keşke başakşehire oynadıkları gibi bize oynamaya çalışsalar. stoperlerin veya stoper-bek arasına salacağın her top gol olur. Kasımpaşa gibi 5 dakikada 3 gol yeme potansiyeli var.

Yenileceğimiz tek senaryo fenerin geride alan kapatmasıyla olur ama o durumda bile 60.dakikadan sonra nefesleri yetmiyor. Kafamda oynuyorum oynuyorum, yok arkadaş kaybetmemeliyiz bu maçı.

Rodrigez-Novak eşleşmesi çok şeylere gebe, yumuşak karnımız burası olabilir. rodrigez çizgiye inerse bizim stoperlerin içeride adam tutması imkansız. Tamda bu yüzden sağ veya sol açıklardan biri defansif olmalı, bunu söylerken utanıyorum ama Kamil veya Barnak kenarlardan birini kapatmalı.

Enes Başkaya60
01.02.2020, 11:36
Maçın iddaa oranları ilk açıklandığında 2.15 bize 2.40 fenere veriyordu gün be gün bizim oranımız 2.40 a düştü FB ise 2.15 e kadar düşerek favori gösterilmeye başlandı baktım Avrupa’daki bahis şirketleri de FB yi favori gösteriyor. İtimad eder misiniz bilmem ama ben önemserim oran dağılımlarını

Yani bu oranlara göre ne olur Sikebahce mi kazanır???

hanzale
01.02.2020, 11:41
Yani bu oranlara göre ne olur Sikebahce mi kazanır???

Şöyle yazman gerekmez miydi: “Maçı Şikeciler almış, renktaşlar.”

hanzale
01.02.2020, 11:41
Maç sırasında uyuyup, sonra keyifle izlemek istiyorum, geriye sara sara. Berabere kalırsak bile izleyemeyeceğim.Anlamsız bir şekilde çok heyecanlıyım.

fenerin oyununu değiştiren kruse, vedat vs değil, net bir şekilde gustavo. Bu köpek kötü oynarsa çok rahat alırız.

Onun haricinde fenerin defansı evlere şenlik, keşke başakşehire oynadıkları gibi bize oynamaya çalışsalar. stoperlerin veya stoper-bek arasına salacağın her top gol olur. Kasımpaşa gibi 5 dakikada 3 gol yeme potansiyeli var.

Yenileceğimiz tek senaryo fenerin geride alan kapatmasıyla olur ama o durumda bile 60.dakikadan sonra nefesleri yetmiyor. Kafamda oynuyorum oynuyorum, yok arkadaş kaybetmemeliyiz bu maçı.

Rodrigez-Novak eşleşmesi çok şeylere gebe, yumuşak karnımız burası olabilir. rodrigez çizgiye inerse bizim stoperlerin içeride adam tutması imkansız. Tamda bu yüzden sağ veya sol açıklardan biri defansif olmalı, bunu söylerken utanıyorum ama Kamil veya Barnak kenarlardan birini kapatmalı.

Parmak en son bir şeyleri kapatalı 150 sene oldu

Arda'
01.02.2020, 11:45
Stoperde Jailson, sol bekte Dirar, sol kanatta T. Ciğerci ile oynayan takımı yenemezsek kapatalım dükkanı gidelim bi zahmet.

Kadir
01.02.2020, 11:46
Aleksandır Sörlot... soğuk bir öpücük hatta öpücükler inşaallah...

Öpücükten ötesi hataaaa [emoji23]

batu94
01.02.2020, 11:46
Çok zor maç. Galibiyet o kadar kolay iş değil bizim için. Öyle uçarız kaçarız yeneriz durumları yok. Beraberlik dahi olsa son transferlerle birlikte avantaj bizde. Kadromuz genişledi. Deplasmanda kaybetmedik burada da kaybetmemek önemli. Kazanırsak zaten tadından yenmez.

VK61
01.02.2020, 11:51
Akşam için motive olalım Sörloth

https://www.youtube.com/watch?v=Ao9mGYzZUy8

İsa Gündoğdu
01.02.2020, 11:52
manitayla ilk buluşma heyecanı gibi bir heyecan var

size de oluyor mu arkadaşlar

ÖmürKaradeniz61
01.02.2020, 11:58
manitayla ilk buluşma heyecanı gibi bir heyecan var

size de oluyor mu arkadaşlar

Hocam ben düğünümde bu kadar heyecanlanmadım yemin ediyorum.

Yiğit SARI
01.02.2020, 12:01
Bugün bende heyecan yok hiç her sonuca hazırlıklı hissediyorum kendimi tabi maça doğru biraz artacaktır da... Telafi etmek için çokcana vakit olcak

Kazanırsak amaan amaaaaaaaan

Yiğit Gayretli
01.02.2020, 12:03
Öngörüde bulunmak istemiyorum, nihayetinde büyük maç ama hiçbir sonuç geri kalan 15 maçımızdan daha önemli değil. Çıkacak her sonucu bu akşamdan tezi yok ardımızda bırakıp kalan maçlara konsantre olmalıyız.

Sizi temin ederim sezon bu maçtan sonra başlıyor.

ANAOKULU TERK
01.02.2020, 12:04
jp şu rodrigez'e çok dikkat etmeli .
onu bir şekilde durdurursan ,
hücum güçleri % 30 azalıyor .

kaleye en hızlı giden adamlarını ,
bir şekilde pasifize etmeliyiz .

eğer rodrigez , turkmenle karşı karşıya kalırsa ,
turkmeni delik deşik eder .

aman dikkat jp !
arda'ya başakşehir maçında kariyer pası verdirdin .
ondan sonra daha belimizi dogrultamadık .

lütfen , bu sefer işini düzgün yap !

yoksa işimiz yaş .

DURAS
01.02.2020, 12:12
Sturridge 11 başlayacak herhalde. Nwakame olmayınca , Sturridge hamlesi mantıklı geliyor. Zorluk derecesi yüksek maçlarda fiziksel olarak yeterli olmayan sturridge ile nwakame takımı kırılgan yapabilir ana nwakame olmayınca Sturridge tolere edilebilir gibi geldi.

Enaldo61
01.02.2020, 12:17
Ekuban ve Yusuf Sarı'yla başlasın bence kanatlarda, durağan oynarsak harcarlar bizi.

çepni_61
01.02.2020, 12:20
Sturridge 11 başlayacak herhalde. Nwakame olmayınca , Sturridge hamlesi mantıklı geliyor. Zorluk derecesi yüksek maçlarda fiziksel olarak yeterli olmayan sturridge ile nwakame takımı kırılgan yapabilir ana nwakame olmayınca Sturridge tolere edilebilir gibi geldi.
Diğer kanat kim olur parmak mı ekuban mı sarı mı

İskender Çakmak
01.02.2020, 12:26
Zaman geçmiyor
valla geçsin de istemiyorum. Çok gerginim.

DURAS
01.02.2020, 12:26
Diğer kanat kim olur parmak mı ekuban mı sarı mı
Eğer sturridge ile başlarsa ekubanla oynayacağını düşünüyorum. Sarı da parmakta Sturridge ile birlikte oyarsa sıkıntı olur. Ancak sturridgesiz başlarsa guilherme de onbir olmazsa sekan veya parmaktan biri olur.

ffırtına
01.02.2020, 12:27
Bu sezon

5. Maçımızda mağlubiyet aldık
10. Maçımızıda mağlubiyet aldık
15. Maçımızda mağlubiyet aldık
Bu maç malatya maçı oynanmış olsa 20. Maç olacaktı..Yani 5 maçta bir mağlubiyet almışız.. Umarım bu öyle olmaz..

arahna
01.02.2020, 12:29
rakipte en riskli adam rodrigez. onun karşısında bu uyuşuk novak olursa orası otoyol olur . iyi ki önünde wakame yok diyesi geliyor insanın.

Hüseyin Çümen
01.02.2020, 12:32
Ekuban ve Yusuf Sarı'yla başlasın bence kanatlarda, durağan oynarsak harcarlar bizi.

Yusuf sarının ilk 11 de başladığı maçlarda etkili olduğunu hiç hatırlamıyorum fakat sonradan girdiğinde goller ve asistleri var bence hamle olarak durmalı

Enes Başkaya60
01.02.2020, 12:35
Şöyle yazman gerekmez miydi: “Maçı Şikeciler almış, renktaşlar.”

Niğdeli şakacı renktaşım önce insan olmayı öğren herşeye atlama ben bir soru sordum arkadaşa...

ucurum
01.02.2020, 12:36
Dün çalıştığım yerde fanatik Fenerli bir arkadaşım ve diğer iki kişiyle öğle yemeği yedim. Konu maçtı. Adam bürokratik bir yemekte bile dizinin üstünde cep telefonunu koyup Fener maçı izleyen bir adam. Bana konuşmanın ortasında dedi ki lan oğlum o kadar iyi bir adamsın ki sen iste Trabzonspor'u bile tutarım dedi.

Alt tarafı bir maç... Alt tarafı...

Dün o kadar heyecanlıydım ki. Acaba yener miyiz? Acaba şu oynar mı? Sabah uyandım, tekrar uyuyamadım. Dizilim nasıl olacak. Yenilirsek toparlar mıyız? Gol yersek fark olur mu? Kıyamet senaryoları falan.

Sonra içimi bir huzur kapladı. Fenerli arkadaşın dediği geldi aklıma. Sonra ne saçmalıyorum ben dedim. Alt tarafı bir maç...

Sıkıntı tamamen buydu... Maçı maçtan çıkarmak. Fenerin yıllardır çözdüğü taktik... Bilinçli olarak ortamı germek buradan ekmek yemek 21 maçta tek galibiyet getirdi bize...

Sonra dedim kendi kendime, çok zekisin taktik analiz yapıyorsun, lan öküz, kağıt üstünde Fener'in bize karşı zerre şansı yok... İki takımı koy özelliklerini çıkar ruhları oynat simülasyon FM'de PES'te FİFA'da %90 sensin galip...

Alt tarafı bir maç...

Büyütmesinler dümdüz ederler...

Kim büyütmeyecek...

Biz biz... Başkası değil.

Ben özevlatçı bir adamım... Bununla ilgili bir yazı da yazmıştım. Özevlatçılık benim gözümde kütük Trabzon=oynar anlamını taşımaz... Dünyada emeğe, çalışma azmine, amatör ruha ve aidat duygusuna önem veren şahıs kimse benim için o özevlattır.

Benim için Barcelona'yı bırakıp Madrid'e transfer olan Figo bir hiçtir.

Ömrünü para demeden kendi kulübünde geçirmiş niceleri ise gerçek özevlattır.

Fair play ruhuyla galibiyete gole karta engel olan özevlattır.

Sakatlığına rağmen özveri gösteren özevlattır.

Paraya karşı emeğin savaşını veren özevlattır.

Peki ya biz? Ne olacak nasıl olacak diyerek mi özevlat olacağız? Yoksa sistemin karanlık unsurlarını kullanmak caizdir deyip rakibi yenmek için her şeyi denemeyi uygun görerek mi?

Hayır. Yapacağımız şey sadece ama sadece sakin olup, gerekirse doğruları yaptığı için Fenerli bile olurum diyebilmektir.

Bu akşam sıradan bir futbol kulübüyle sıradan bir maça çıkacağız, yeneceğiz ya da yenileceğiz, belki de beraber bitecek.

HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL.

Başkanıyla yönetimiyle futbolcularıyla ve taraftarlarıyla, güzel insanlardan kurulu güzel bir takımımız var. Ne olursa olsun bu bugün böyle yarın da böyle devam edecek. Önemli olan tek şey bu... Gerisi yalan.

Sevgiler.

Halil Alemdar
01.02.2020, 12:37
İnanılmaz gerginim ya nedenini bilmiyorum ama içimde acayip bi his heyecan var. Keşke saat 22.12 olsa ve 3-0 kazanmış olsak..

AlperenAltun
01.02.2020, 12:42
Dershaneye geldim ders dinlemem lazım aklımda maç var. Hoca en iyi fizyoloji hocası ama ben oturdum maçı düşünüyorum. Huzursuzum ne olacak merak ediyorum. Akşam olsa da maçı izlesek. Çok endişeliyim. Yenilecek gibi hissediyorum. İnşallah bu gerçekleşmex

Enes Başkaya60
01.02.2020, 12:42
3-2 biter diye hissediyorum tabiki hakem faktörü felan olmazsa...

Goller:Sörloth-Sosa-Ndiaye...

kopeli
01.02.2020, 12:45

bence cift santrafor ortasaha hakimiyetini tamamen fb ye bırakır. sivas'ta rize ye karsı cift santrafor cıktı 1 puanı zor kurtardı.

fb yi boğmak icin ortasahayı kalabalık tutmak gerekiyor, adamlarda muric bile ortasaha görevi görüyor. suan en sağlam pres yapan takım bunlar.

61_Hasan_69
01.02.2020, 12:52
Çok gerginim

artvints
01.02.2020, 12:53
Mış gibi yapmanın anlamı yok bana göre. Heyecanlıyız ve gerginiz genel olarak. Sonuçları buradan değerlendirmeyi bırakıp bu konuda çalışmalar yapmak en iyisi.

Bu da tamamen yönetimin işi. Bu maç için piskolog ve hakem hocasi ile calışılmış diye bir haber vardı. Bu çalışmaları tüm sezon yapmak, taraftarın maça etkisini artırmak için neler yapılabilir diye düşünmek gerek.

Gerçeği kabul edip ona göre davranmak en doğrusu.

Serdar A
01.02.2020, 12:55
Sevgili arkadaşlar, daralmayın, gerilmeyin... Unutmayın ki şikecilerin içerisinde şu an on katı var. Az buz iş değil başkanları 1 aydır bu maçla yatıp kalkıyor.

Antonio
01.02.2020, 12:56
Yenmek yenilmek önemli değil önemli olan maç heyecanı yaşamak. Eskiden bordo mavili forma ekranda çıkınca erman özgürler hans somersler fark etmiyordu o koridorda gözüktüğünde heyecanlanırdim. Yenilsek de fark etmiyordu.

Serdar A
01.02.2020, 12:59
3 gol atarız da kaç gol yeriz orasını kestiremiyorum...

chener
01.02.2020, 13:01
İstatistiklere göre maçların son yarım saatinde fener bize göre üstünmüş, biz de ilk yarım saatte üstünmüşüz.

Tam taktik maçı olacak.

Bu akşam kadehlerimi peşi sıra mutluluktan kaldırmalıyım.

RAKI aşkına.

Birtan
01.02.2020, 13:11
Heyecan, stres ne ararsan var.

toksoy61
01.02.2020, 13:12
Maçtan umudum yok. Kalbim TS, mantığım fb kazanır diyor. Golsüz beraberliğe razıyım tabiki wakame, Abdülkadir in yokluğunda

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Armağan Dere
01.02.2020, 13:16
Bizim topçular da bjk liler gibi para gönderseler ya deprem bölgesine iyi bir yardım olur kanısındayım..
Maça gelirsek beraberlik iyi skor harele gürele saldırmamalıyız..bir şekilde vedat ve kruse tutulmalı.

Ahmet Hamza
01.02.2020, 13:17
Ali Koç'un loserlığı bizim takımın loserlığından bile fazla. En çok buna güveniyorum. Dünkü transferler her ne kadar sahada oynamayacak dahi olsalar psikolojik olarak avantaj getirdi bize. Bundan sonrası hoca ve futbolcularda bitiyor. Bu maça sıradan bir maç gibi çıkıp kazanmalılar.

Halil Alemdar
01.02.2020, 13:18
Rakibin karşısında bugün İrfancan, Visca, Mahmut yok merak etmeyin. Şans yanımızda olursa inşallah kazanacağız.

Antonio
01.02.2020, 13:19
Sturidge sahaya çıkmalı sörlothla bir planlari mutlaka oluyor.

Kazım Bostan
01.02.2020, 13:20
Sevgili arkadaşlar, daralmayın, gerilmeyin... Unutmayın ki şikecilerin içerisinde şu an on katı var. Az buz iş değil başkanları 1 aydır bu maçla yatıp kalkıyor.
kesinlikle. e***sözlük denen çukurda bile sırf bu iş için tutulmuş hayvan sürüleri var. mesela 1 gün içinde 10 farklı başlık açmış, hepsi trabzonlu ve trabzonsporluları tahrik edici şeyler.

outlaws61
01.02.2020, 13:21
Kruse ve Rodrigues en çekindiğim iki isim.

Birde umarım sol bek Kamil Ahmet başlar.

Novak son haftalarda hiç güven vermiyor.

Wakayeme'nin olmayısıyla Isla o kanattan bol bol gelir.

O yüzden dirençli Kamil Ahmet daha iyi bir hamle olur diye düşünüyorum.

Enaldo61
01.02.2020, 13:22
Kamil ve Serkan Asan 11 başlayabilir, hiç şaşırmam. Çok koşmamız lazım bugün. Ben Sturridge'i 2. yarıya saklardım. Ama Guilherme şans bulacaksa Stu ile başlayabilir. 2. devre Guilherme girer.

bordoylamavi
01.02.2020, 13:25
onu bunu bilmem ama başlar başlamaz saldırmalıyız baskı kurup. o arada 2 3 atsak yeter. sonra da bıraklım fener gelsin üstümüze. ama eğer maça temkinli başlarsak ilk golü de yiyebiliriz .sonra ne olur bilemem

Oğuz ZEYTİN
01.02.2020, 13:31
Kale, savunma, orta üçlü* ve santrafor hemen herkes için az çok belli. Sağ ve sol ön belirsiz...

Isla ile Rodrigues'in etkisini dengelemek ve Novak'a yardım etmesi için Kâmil Ahmet'i solda;

Ters tarafta Dirar'in açıklarını kullanmak için (Hazırsa) Sturridge'i sağda tercih edebiliriz.

Alternatif ikili ise solda Bilal, sağda Ekuban. Yusuf'u şu aşamada on bir başlatmak cesur bir karar olur.

* Bence maçın kilit noktası, Mikel-Sosa-Badou üçlüsünün Gustavo-Ozan-Kruse üçlüsü karşısındaki durumu olacak.

ilelebeTS
01.02.2020, 13:32
İlk 45 dk nefes aldırmadan skoru almamız lazım.

castillo61
01.02.2020, 13:36
Bu takımın en belirgin özelliği hücum gücü. Zaten Nwakaeme'den yoksunuz bi de sahaya Kamil Serkan atıp en büyük silahımızı etkisiz hale getirmenin bi manası yok.

Ekuban-Sörloth-Guilherme
Ekuban-Sörloth-Sturridge
Sturridge-Sörloth-Guilherme

sahaya yayılım fark gösterebilir ama hücum hattımız yukarıdakilerden biri olmalı

ccd6167
01.02.2020, 13:40
1 adet maraton bileti gişe fiyatından devreden var. İsteyene yardımcı olunur.

Uğur Ö.
01.02.2020, 13:40
Tek maça anlam yüklenmesi hep tehlikeli olur ama bu maç hakikaten inanılmaz bir kırılma noktası.

Olay 3 puan değil, tamamen psikolojik üstünlüğü alma. Yoksa 3 puan nedir bir maç yenersin ekstra geri gelirsin, ama bu maç kimin bu şampiyonluğu daha çok istediğini gösterecek olan maç, yenemezsek şampiyon olabileceğimizi düşünmüyorum.

TemizArma
01.02.2020, 13:43
Evet çok hırslandık, evet 3 puanı almamız lazım ama bu hırs taraftarda ki kadar futbolcularda olmamalı. Futbolcu hırsına yenik düşmeden aklını kullanmalı, 90 dk mücadele edecek kadar hırs takıma yeter o hırsıda maç esnasında tribünden almaları lazım. Rakibe göre kat kat tecrübeli kadromuz, bu tecrübeyi kullanıp akıl işiyle alacağız inşallah bu maçı... 1-0 yapıp geri yaslanan bir takım istemiyorum! İçerde oynuyoruz isteğimiz bitmemeli saha içinde, doymamalıyız...

Ersun yanal büyük maçlarda genellikle ilk 20 dk baskılı şok presle başlar maça bunu bilmeyen yok, hem takımın direncini kırıp skor almak için hemde tribün baskısını azaltmak için. Tribünün gazını almalarına müsade etmediğimiz sürece ibre bizden yana olacak. Şu maçta tribünde olup takıma destek vermeyi çok isterdim. Gidenler bilsin ki yerlerinde olmak isteyen on binler var. Hepimiz için 90 dk tribünde mücadele!!!

Serdar A
01.02.2020, 13:45
kesinlikle. e***sözlük denen çukurda bile sırf bu iş için tutulmuş hayvan sürüleri var. mesela 1 gün içinde 10 farklı başlık açmış, hepsi trabzonlu ve trabzonsporluları tahrik edici şeyler.

Ekşi sözlük 2000'lerdeydi... Mizahı da, insanların birbiriyle etkileşimi de... Şimdilerde parayla bile entry girilebilen, neredeyse Türkiye'deki tüm post-truth faaliyetlerin merkezi haline gelmiş, işin spor-futbol ekseninden bakarsan da kısaca tam bir bok çukuru, son yıllarda nitelik olarak facebook'un saçma sapan topluluk sayfalarından farkı kalmamış... Hala tek-tük de olsa, aktif olarak yazan eden aklı başında insanları görünce şaşırıyorum...

fadigaTS
01.02.2020, 13:53
Arkadaşlar bu maçı 4-1 veya 4-2 alacağız.Maç sonu görüşmek üzere.Rahat olun :)

çepni_61
01.02.2020, 13:53
N.k.f.v.a.s.

ANAOKULU TERK
01.02.2020, 13:54
fenerli futbolcuları gaza getirmek için ,
küçük bir çocuğa (takıma atfen ) duygusal mektup yazdırıp ,
fenerli futbolculara okuyorlar .

peki , koca trabzonspor kulübü ,
sen futbolcularını gaza getirmek için ne yaptın ?

hadi karakter videosunu taraftarın için çektin diyelim ,
peki futbolcular için , bir şey yaptın mı ?

senin önemsiz gördüğün küçük detaylar ,
maçların hikayesinde belirli oluyor .

sen futbolcu olsan ,
o mektup sana okunsa ,
çift motor takar mısın , takmaz mısın ?

bi tane moral yemeği ile olacak işler değil bu işler .
bizimkilerin bam tellerine dokunup ,
içlerindeki rezerv gücü harekete geçirecek aksiyonlar icat etmeliydiniz .

kulübün bu konuda ,
yani futbolcuya gaz verme konusunda sınıfta kaldığını düşünüyorum .

psikolojik gaz vermeyi asla küçümsemeyin .

unutmayın .
başarı ayrıntıda gizlidir .

Ömrüm Can SEZER
01.02.2020, 13:55
Arkadaşlar bu maçı 4-1 veya 4-2 alacağız.Maç sonu görüşmek üzere.Rahat olun :)

4 gol atabileceğimizi sanmıyorum sanırım 2-1 biter kazanırız4-5 net kaçırıp kanser oluruz

AyhanPe
01.02.2020, 14:02
Asiri hevesimizi heyecanimizi harcamayalim..Öylesine cok istiyoruz ki masa basinda maglup olunca senelerce hayal kirikligini üzerimizden atamiyoruz..10 senede zor geliyoruz kendimize..Halbuki her sene ayni azimle denesek 2. senede onlar dagilacak..Varsin sampiyon olsunlar..Önümüzdeki seneyi ondan sonraki seneyleri nasil kurtaracaklar..Bu mac öncesi bunu düsünün rahatlayacaksiniz..Daha yeni basladik..Adamlar öylesine enerji harciyorlarki bi aydir..Bugün futbol sansi yanlarida olup yenseler bile er yada gec Türk futbolunu biz domine edecegiz bu cizgimizden sapmadigimiz sürece..Hepsi batik..Olasi Fb sampiyonlugu bile kurtaramaz bunlari..Sampiyonlar ligini almalari bile kurtaramaz..

nakzo
Zor maç beraberlik iyidir.Yeterki mağlup olmayalım anadolu takımlarını zaten yenmeliyiz bu maç berabere biterse psikolojik üstünlük hala bizde.

David_LuiZ4
Kasımpaşa maçındaki oyunu oynarsak bu maçı kazanırız en azından kaybetmeyiz..Kasımpaşa maçında sezonun pas ve topa sahip olma rekorunu kırmıştık..

Kadrolara baktığımızda elimizde yaratıcı, adam eksiltebilen çalım kabiliyeti iyi bir topçu yok Nwakaeme ve Ömür olsaydı bu maç için farklı şeyler yazardım..Rakipde ise bu anlamda iki tane topçu var biri Rodrigues diğeri Kruse..Klasik Ersun takımlarının özelliğidir beklerin oyuna katılmasi bindirme yapıp açık oyuncularına destek vermesi çizgiye inmesi falan..

Rakibin kanat etkinliğini bertaraf edebilmemiz için topun haddinden fazla bizde olması gerekiyor..

Rodrigues
Isla
Dirar
Tolga
Kruse
Vedat

Bu 6 oyuncunun takım savunması konusunda ciddi sıkıntıları var topsuz oyunda ne yapacaklarını bilmiyorlar..Bunu değerlendirmemiz için altını bidaha çiziyorum topa sahip olma noktasında bariz üstünlüğümüz olmalı..

Topa sahip olmanın bize getireceği avantajlardan biri de Vedat'ı ceza sahası içine sokmamaktır..

Soğukkanlı, dirençli ve sabırlı oynarsak maçı kazanırız..

Rakibin stoper tercihi Jailson'un da üzerine oynamamız gerekiyor..Muhtemelen Serdar Sorloth'a markaj yapacaktır fakat Sörloth'un Jailson ile eşleşmesi bu konuda uyarılması sağlanırsa gol yollarında işimiz kolaylaşacaktır..Jailson genellikle markaj için değil geride oyun başlatmak için stopere Ersun tarafından çekilen yetersiz bir çakma stoperdir..Bu madene Çimşir'in dikkat çekmesi gerekiyor..

Yaratıcı oyuncu eksikliğimizi bir kenara bırakırsak bizim rakipden daha iyi olduğumuz konu merkez orta saha oyuncularımızdır..Ndiaye-Sosa-Mikel üçlüsü Gustavo-Ozan ikilisinden daha üst düzey topçulardır..Bu forumda ve birkaç yerde okudum rakibin merkezinin güçlü olduğu yazılıyor buna katılmıyorum..Fizik olarak güçlü olabilirler fakat oyunun hücum yönüne akan oyuna katkısı yok bu iki oyuncunun..

fadigaTS
01.02.2020, 14:03
Maç öncesi skor tahminleri

https://www.youtube.com/watch?v=dxQzkrblKds

Tahir61
01.02.2020, 14:05
Uğurcan

Pereyra Hüseyin campi kamil/novak

Parmak sosa mikel badu

Sidöriç/ekuban

Sorloth

Stu serbest takılır maçı çözer çıkar orta dörtlü kusana kadar koşmalı

Enaldo61
01.02.2020, 14:06
Terraneo oyuncu izlemeye gelmiş galiba.

exelans_25
01.02.2020, 14:08
Macin kritik kismi Obi Mikel in temposu olur eger onceki maclardaki gibi 5 metrekarede dede temposuyla oynarsa adamlar ağır ezer ortasahada bizi.Ndiaye ye cok fazla is dusuyor bana kalsa kanatlari Ekuban Parmak yaparim Sturridge son 20 dk belki oynamali o da belki

Halil Alemdar
01.02.2020, 14:11
fenerli yalı çocukları her yere Trabzon taraftarı gerilir hükmen kazanırız vs vs yazıyolar da bu akşam taraftardan müthiş bi destek bekliyorum. En ufak bi gerginlik bile olmamalı tribünlerde.

serdaracıl
01.02.2020, 14:13
Kamil ve Serkan Asan 11 başlayabilir, hiç şaşırmam. Çok koşmamız lazım bugün. Ben Sturridge'i 2. yarıya saklardım. Ama Guilherme şans bulacaksa Stu ile başlayabilir. 2. devre Guilherme girer.

Hayır çok koşmamız lazım değil, sakin kalıp topu ayağımızda tutmamız lazım. Kamil intihar olur

castillo61
01.02.2020, 14:14
https://i.hizliresim.com/yGyzjy.jpg

Her maç kendi hikayesini barındırır ve buradan kesin bir sonuç çıkaramayız ama fener deplasmanda ilk yarım saatte sadece 1 gol bulmuş. 10 deplasman maçı az değil.

Biz ise içeride aynı zaman diliminde gol yememişiz.

Denklem basit çıkıp bi tane yağlayacağız ilk yarım saatte. Gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten.

Halil Alemdar
01.02.2020, 14:17
Arkadaş ne serkanı ne parmakı ne yusufu yav topu ayağında tutup baskıyı kırabilecek teknik oyuncular bu maçı çözer. Sadece Novak yerine Kamil sol bek oynayacak tahminim. Yusufun Parmakın falan bu maçta işi yok.

fadigaTS
01.02.2020, 14:19
İlk yarıdan 2 gol bulmalıyız.Sonrasında ise maç farka gider.

serdaracıl
01.02.2020, 14:22
İlk 25 dk deli dana gibi koşan takım maçı kaybeder. Biz sakin kalmalıyız. Rakibin kaybedecek çok şeyi var. Biz avantajlıyız, yolumuza devam ederiz. Oyuncularımız deneyimli. Psikolojik üstünlük bizde

Arda'
01.02.2020, 14:27
https://i.hizliresim.com/yGyzjy.jpg

Her maç kendi hikayesini barındırır ve buradan kesin bir sonuç çıkaramayız ama fener deplasmanda ilk yarım saatte sadece 1 gol bulmuş. 10 deplasman maçı az değil.

Biz ise içeride aynı zaman diliminde gol yememişiz.

Denklem basit çıkıp bi tane yağlayacağız ilk yarım saatte. Gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten.
Son 15 dakikaya 2 farkla önde girmemiz lazım o zaman grafiğe göre

sulo61gun
01.02.2020, 14:36
Artvin'e gidecegimden 130 TL'ye (bilet fyatı 175tl) devir yapabilirim

Doğu üst B BLK 4. sıra koltuk 10

Onur Erçetin
01.02.2020, 14:36
fenerli futbolcuları gaza getirmek için ,
küçük bir çocuğa (takıma atfen ) duygusal mektup yazdırıp ,
fenerli futbolculara okuyorlar .

peki , koca trabzonspor kulübü ,
sen futbolcularını gaza getirmek için ne yaptın ?

hadi karakter videosunu taraftarın için çektin diyelim ,
peki futbolcular için , bir şey yaptın mı ?

senin önemsiz gördüğün küçük detaylar ,
maçların hikayesinde belirli oluyor .

sen futbolcu olsan ,
o mektup sana okunsa ,
çift motor takar mısın , takmaz mısın ?

bi tane moral yemeği ile olacak işler değil bu işler .
bizimkilerin bam tellerine dokunup ,
içlerindeki rezerv gücü harekete geçirecek aksiyonlar icat etmeliydiniz .

kulübün bu konuda ,
yani futbolcuya gaz verme konusunda sınıfta kaldığını düşünüyorum .

psikolojik gaz vermeyi asla küçümsemeyin .

unutmayın .
başarı ayrıntıda gizlidir .
Fenerbahçeli oyuncuların çoğu yerli,yabancı olanlar da uzun süredir süper ligde oynadıkları için Trabzon deplasmanını gayet iyi biliyorlar bu nedenle maç için onları özel olarak motive etmelerine gerek yok.

Trabzonun motivasyonuna gelecek olursak bu maç için mektup vb. birşey yapmamıza gerek yok.Trabzon sokaklarında bir gün bile dolaşsan taraftarın ne hissettiğini anlarsın,futbolcular da anlıyordur.Sosanın iki yıl içerisinde evrildiği noktaya bakın,takımı sahiplenişine bakın,tekme tokat dayak yediği halde oynadığı topa bakın yeterli.Sosa,Trabzonsporda oynuyorsanız eğer hedef her zaman liderliktir diyorsa bunun bir nedeni var.Bu maça özel direkt olarak belirtilmese bile özel olarak ciddi bir prim verilecektir diye düşünüyorum.Ayrıca 96 yılından bugüne Trabzonspor-Fenerbahçe maçlarından birkaç görüntü veya video göstersen zaten adamlar maçın önemini anlarlar.

Onur Erçetin
01.02.2020, 14:38
Bu maç özelinde ayrıca şunları da belirtmek isterim.Fenerbahçe birkaç yetenekli isimle birlikte genel olarak fizik kapasitesi çok iyi bir takım.Çok iyi mücadele ediyorlar ve pres yapıyorlar.Fenerbahçenin bu direncini kırmanın tek yolu sakince oynamak ve pas organizasyonunu üst düzeyde yapmaktır.İki takım için de öncelik kaybetmemekten geçer.Fenerbahçenin deplasmanda oynadığı maçlara bakın,uzun süre maçı 0-0 da tuttuklarını,mücadeleyi hiç bırakmadıklarını,genel olarak ikinci yarılarda gol bulduklarını görürsünüz.Trabzonspor için mağlubiyet çok kötü bir sonuç olur çünkü rakip takıma şampiyonluk yolunda inanılmaz bir motivasyon sağlar bu.Beraberlik kötü sonuç değil çünkü Malatyayı yenersek her türlü Fenerin önüne geçiyoruz.En azından beraberlik durumunda Fenerbahçe geleceğe dair psikolojik anlamda uçuş moduna geçmez.

Beni en çok korkutan şey geniş alanda yakalandığımızda savunmanın yaşayacağı zorluklar.Novak formsuz,Pereira birebirlerde sıkıntılı.Stoperler zaten sıkıntılı.Duran toplarda bizim için sıkıntılı olacak.Çok rahat vuruş yaptırıyoruz rakibe.Havadan çok dikkatli olmamız lazım.

Hücumda ise en önemli oyuncumuzu kaybettik.Wakayeme hücumda dribbling,orta ve şutlarla rakibe ciddi tehdit yaratıyordu ayrıca fizik gücü ve mükemmel oyun zekası sayesinde topu tutmamızda ve rakip yarısahaya yerleşmemizde bize çok ciddi katkı sağlıyordu.Şimdi kanatlarda Ekuban ve Yusuf gibi oyun zekası sıfır olan adamlar oynarlarsa topu tutmakta çok zorluk yaşayabiliriz.

Genel olarak çok zor bir maç.Rakipten iyi olduğumuz noktalar kalecimiz Uğurcan ve ortasahamız Sosa.Bu ikili haricinde hiçbir noktada rakip takımdan iyi değiliz.Set oyununda ve kapalı savunmalara karşı Muriqi her iki ayağını kullanabilmesi ve daha bitirici olmasından ötürü Sorlothdan daha faydalı bir isim.Sorlothun hız avantajı var ama bu avantaj geniş alanda oynamayacak olmamızdan ötürü çok işimize yaramayacak.Wakanın etkili ortaları da olmayacağından Sorloth havadan etkili orta da fazla alamayacak.

Rakip takım saçma kadrolar kuruyor gibi görünse de iyi mücadele ve birkaç etkili isimle(Kruse,Rodrigues,Muriqi) maç kazanmakta çok zorlanmıyor.Bizim sorunumuz ise ne hücumda ne de savunmada çok güven vermiyor olmamız.Hücumda çok iyiyiz diyenlere inanmayız siz,bireysel yetenekler sayesinde birşeyler yapıyoruz.Çok iyi organize olamıyoruz bunda da yaratıcı oyuncu eksikliği var.Waka gibi bireysel yeteneğin eksikliği de işimizi çok daha fazla zorlaştıracak.Benim minumum beklentim beraberlik.Kaybetmemek de bizim için önemli.

nevzat61
01.02.2020, 14:38
Diğer FB maçlarına nazaran daha umutluyum nedense..rahat bir maç olur normalde ancak bizim oyuncularımız maçı zora sokmak için yine üstüne düşeni yapacaktır.. ancak sonuçta kazandığımız bir maç olacak inşaallah...

fadigaTS
01.02.2020, 14:39
Havaya girmek için izlemenizi tavsiye ederim.Futbolculara bunu izletseler yeter :)

https://www.youtube.com/watch?v=FEbj5ZKRFIw

artvints
01.02.2020, 14:45
Topu ayagimizda tutalim da kimle tutacağız. Eksikler nwakeme ve ömür, az buz değil. Bu oyuncuların sırtı dönük top alma becerisiyle, pas kalitesiyle top tutuyorduk.

Ekuban her aldığı topla çalıma gider. Sturridge her topla buluşmasında final pası atar. Sorloth da aldığı topu ileri götürmeye çalışıyor. Ndiaye pasör değil, mikel hareketsiz, guilherme dün geldi. Yusuf ve parmak oynarsa herkes sövecek belli. Kaldı sosa, pereira. Top dönmez gibi geliyor.

Elimizdeki malzeme top tutmaktan çok hızlı geçiş yap diyor. Oyunu domine etmemiz lazım ama pasla bunu yapabilecek malzeme yok, önde baski, çabuk gole gitme daha faydalı. En azindan ilk golü bulana kadar.

Daha sonra top tutup rakibin baskilarindan ayağa pasla çıkarsak ne mutlu bize ama bu sene görmedik pek.

Enaldo61
01.02.2020, 14:45
İç saha avantajı olsa biz öndeyiz derim ama bizim takımın içerde ya da dışarda diye bir olayı yok. Taraftar desteği zayıf.

Zafer Fidan
01.02.2020, 14:48
Hüseyin Campi defans ile kesin gol yiyeceğiz. Önemli olan Yedigimizden fazla gol atacakmiyiz olacak

outlaws61
01.02.2020, 14:50
Maç gerginliğini üstümüzden atmak için konu dışı ufak bir haber.

Larkin milli takımı seçmiş güzel haber :)

nevzat61
01.02.2020, 14:57
Maç gerginliğini üstümüzden atmak için konu dışı ufak bir haber.

Larkin milli takımı seçmiş güzel haber :)

Evet gerçekten güzel bir haber..wilbekin milli takımı seçtiğinde de çok sevinmiştim ancak kulübündeki performansıni çok nadir gördük.. umarım larkin de böyle olmaz..

ilelebeTS
01.02.2020, 14:59
Yusuf, Serkan falan böyle bir maçta olmaz. Bu ortamda baskıyı kaldırmak kolay değil. Ya Sturridge oynar ya da Guilherme.

outlaws61
01.02.2020, 15:02
Evet gerçekten güzel bir haber..wilbekin milli takımı seçtiğinde de çok sevinmiştim ancak kulübündeki performansıni çok nadir gördük.. umarım larkin de böyle olmaz..

Efes'e olan sevgimden dolayı sanırım Larkin'i daha çok benimsedim.

Eğer milli takımda saçma sapan seçimler olmaz da etrafını iyi doldurabilirsek Larkin'in full performans oynayacağını düşünüyorum.

Hayırlısı olsun.

pReN@_61
01.02.2020, 15:07
Deplasman tribünü biletlerini talep etmiştik. Bu konuda gelişme oldu mu uşaklar ?
:tsbayrak:

Ahmet Kara
01.02.2020, 15:13
gocunmaya gerek yok. ekuban ve sorloth'a atacaksin uzun top, mutlaka indirirler ve fb savunmasini hazirliksiz yakalariz.

artvints
01.02.2020, 15:19
Vedat ve kruse çok dolaşarak oynayarak oynuyorlar. Bizim stoperler de rakibin peşine takılmayı seviyorlar. Merkezi boşaltmak konusunda çok dikkatli olmalıyız, her seferinde santraforun sırtına yarışmaya gerek yok. Mikel'in bunları ayarlaması lazım.

danger00
01.02.2020, 15:20
fener orta sahası hayli dirençli. kenarda oynayan oyuncularımız çizgiye hapsolursa ve savunma desteği de alamazsak ortasahayı rakibe veririz. sturridge ve ekubanlı bir kadro beklemiyorum kendi adıma. biri sahada olur, diğer kanada parmak hamlesi gelebilir.

Gökhan Balcı
01.02.2020, 15:28
Iyi ki sosa gibi bir kaptan var takımda. Maçın bir bölümünde oyuna emre girecektir muhakkak ve böyle bir anda her türlü pisliğe hazır olmamız gerekiyor. Sosa böyle zamanlar için biçilmiş kaftan. Parmak Serkan gibi oyuncularımız özellikle Serkan böyle maçlarda çok riskli. Kendilerine hakim olamayıp kart yiyip takımı kötü etkileyebilirler. Pererianın da bu konuda net şekilde uyarılması lazım.

sasort
01.02.2020, 15:29
Sağda parmak mı oynayacak

yasinylmz
01.02.2020, 15:40
Arkadaşlar merhaba kuzenim maraton batı alt tribununden maç bileti almıştı. İstanbul'dan gitmeyi planlıyordu ama babasının rahatsızlığından dolayı maça gidemeyecek. Aynı fiyata buradan gitmek isteyen olursa bileti devrebiliriz. İlgilenenler iletişime geçebilir mi benimle

ysngmz
01.02.2020, 15:41
Başarılar fırtına Bilal ve ghilerme oynar mı merak ediyorum.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccd6167
01.02.2020, 15:41
İlginçtir

en çok gol atan takımız
en az gol yiyen 4. Takımız

yorumsuz6117
01.02.2020, 15:43
Gol yenememiz bir mucize olur.. Nwakaeme yada Abdüş'den biri olsa yediğimizden fazlasını atardık belki ama eldekilere de güvenemiyor insan, Sturrige,Sarı,Ekuban berbat bir performans da sergileyebilirler bugün..

M.Kılıç50
01.02.2020, 15:48
U19 şuan 2-1 geride ve izledigim bölümler cok ama cok kötüydü... Yardımlaşma sıfır maalesef.

BatuhanB
01.02.2020, 15:54
U19 şuan 2-1 geride ve izledigim bölümler cok ama cok kötüydü... Yardımlaşma sıfır maalesef.

Çok eksik var takımda. Cafer ve Behlül gitti. Kerem ve Koray sakat. Taha millî takımda.

Turgay Atalay
01.02.2020, 15:56
Allahin izniyle yenecegiz bu aksam.

yasinylmz
01.02.2020, 15:58
Arkadaşlar merhaba kuzenim fener maçına İstanbul'dan bilet almıştı ama maça babasının rahatsızlığından dolayı gidemeyecek. Bileti aldığı fiyatın altında devir işlemi yapmak istiyor ilgilenler benimle iletişime geçebilir mi

Emirhan Yazıcı
01.02.2020, 16:00
18512

Maçı alacak oyuncu ektedir

ilelebeTS
01.02.2020, 16:01
Bakalım taktik faullere ne kadar tahammül edecek hakem. Geçen hafta habire faul yaptılar kart çıkmadı.

batu94
01.02.2020, 16:11
Bakalım taktik faullere ne kadar tahammül edecek hakem. Geçen hafta habire faul yaptılar kart çıkmadı.

Ettirmemek taraftarın elinde. Hakeme baskıyı hissettirirsen o da o kartları çıkarır.

BatuhanB
01.02.2020, 16:11
Yedek U19 kadromuzla 1-2'den 3-2 yaptık skoru, atmosfer müthiş :D

angraf
01.02.2020, 16:12
u19 maçı müthiş bir hal aldı dk 86 3-2 öndeyiz 2-1 den maçı çevirdi uşaklar

M.Kılıç50
01.02.2020, 16:12
Çok eksik var takımda. Cafer ve Behlül gitti. Kerem ve Koray sakat. Taha millî takımda.Kerem, Taha ve Korayı Bilmiyordum bilgi için sağol.
Aha maçı cevirdik yeminle [emoji7][emoji7][emoji7]
1-2 den iki dakikada 3-2 yaptık!

Selim MACİT
01.02.2020, 16:16
Arkadaşlar samsundan 5 arkadaş gelecektik 2 arkadaşın işi çıktı gelemiyor. Vip b gişe fiyatından ihtiyacı olan varsa bilginiz olsun

Gürkan Asma
01.02.2020, 16:20
Yalnız Arda mükemmel bi top çıkardı son dakikada :)

M.Kılıç50
01.02.2020, 16:21
Helal be çocuklar, Helal sana Arda! Galibiyeti son saniyelerde müthis bir Kurtarışla Arda sayesinde korudu U19!

DURAS
01.02.2020, 16:22
golleri kim attı

angraf
01.02.2020, 16:23
arda müthiş çıkardı fenerli bebeleri evlerine sıfır puan ile gönderdik. :D

BatuhanB
01.02.2020, 16:24
golleri kim attı

Atakan (p), Muhammet ve Mustafa Köroğlu (bugüne kadar yalnızca 30 dakika süre alan bir isim) attı golleri. Yedek kadroyla mağlûp ettik Fener'i :)

Yalnız Arda'ya da gerçekten bravo.

artvints
01.02.2020, 16:28
Fener de baya kiralık topçu gönderdi u19'dan. Kadromuz zayıflamış. Gs şampiyon olur büyük ihtimal.

Kazım Bostan
01.02.2020, 16:29
bugün taraftara en büyük iş düşüyor, maçın sonucunu teknik-taktik değil saha içi olaylar-hakem yönetimi belirleyecek bence.

hem sakin kalmak hem de güçlü bir baskı oluşturmak gerekiyor. ilk maçta onlar bunu becerdi. yine de yenemediler tabi :dd

bizim fener takıntımızdan çok onların Trabzonspor takıntısı var, gerilmessek ezerek yeneriz.

Enaldo61
01.02.2020, 16:41
Taraftardan beklentim yok çünkü çekirdekçilik hala devam ediyor, çekirdek çitliceksen evinden koltuğuna yayıl kardeşim ne zahmet edip stada gidiyorsun ki.

BatuhanB
01.02.2020, 16:49
Fener de baya kiralık topçu gönderdi u19'dan. Kadromuz zayıflamış. Gs şampiyon olur büyük ihtimal.

Bayağı dediğiniz kim hocam? :) Okan Turp ile kaleci Abdullah Yiğiter gitmiş yalnızca. Okan 750, Abdullah 630 dakika süre almış U19 Ligi'nde. Başka da yok giden.

AYYILDIZ
01.02.2020, 16:50
Ndiaye ve Guilherme'ye çok iş düşüyor.

artvints
01.02.2020, 16:52
Gs 19 berabere kalmış kayseri ile, son dakika golü yemişler.

artvints
01.02.2020, 16:53
Bayağı dediğiniz kim hocam? :) Okan Turp ile kaleci Abdullah Yiğiter gitmiş yalnızca. Okan 750, Abdullah 630 dakika süre almış U19 Ligi'nde. Başka da yok giden.
Ben 4 tane giden oyuncu var diye biliyorum. Yusuf mert kiralık gitmiş mesela, o oynamiyor muydu u19'da ?

ÖmürKaradeniz61
01.02.2020, 17:03
Ndiaye ve Guilherme'ye çok iş düşüyor.

Guilherme oynamaz hocam.

nakzo
01.02.2020, 17:06
Guilherme oynamaz hocam.

Sürekli ilk 11 oyuncusuydu hazır bence yedekte olmalı.

Mustafa YILMAZ
01.02.2020, 17:11
6-1

sörloth 2, ndiaye, sturridge, ekuban, a.parmak

BatuhanB
01.02.2020, 17:12
Ben 4 tane giden oyuncu var diye biliyorum. Yusuf mert kiralık gitmiş mesela, o oynamiyor muydu u19'da ?

Boluspor'daymış zâten, oynamıyormuş.

serdaracıl
01.02.2020, 17:13
Yalnız Arda mükemmel bi top çıkardı son dakikada :)

Büyük kaleci

artvints
01.02.2020, 17:18
Boluspor'daymış zâten, oynamıyormuş.
Neyse zaten ilk devre de çok kötüydüler :)

hay1699
01.02.2020, 17:24
3-1, içimden geçen...

DURAS
01.02.2020, 17:25
4-2-3-1 sistemini Bizim Türk hocalar niye tercih eder anlamıyorum. İğrenç bir sistem...

gurur6134
01.02.2020, 17:29
Baris yurduseven aldigim bilgi sturidge 11 baslamayacak dedi ,ben de boyle bekliyordum..fizik gucu yuksek bir takima karsi 11 baslamasi hata olurdu..yenik duruma dusersek dondurmesi zor olur skoru tutup oldurucu darbe olarak kullanilmali..

AyhanPe
01.02.2020, 17:32
Nwakaeme yerine Ekuban oynar..Merak ettigim tek konu Guilherme nin durumu..Ilk 11 oynatmasi süpriz olur ama ihtimalide yok degil..

yorumsuz6117
01.02.2020, 17:36
Nwakaeme olsa Guilherme yedek beklesin ama ben olsam 11 oynatırdım bugün, hücum etmede sıkıntı çekeceğimiz kesin topu alan Nwakaeme'ye veriyordu başka hücum planımız yok..

Gökhan Balcı
01.02.2020, 17:42
cilerme kamp da geçirdi sanırım. adam hazır. sağ kanadımız aksıyor üzerine tony de yok. sturridge ile başlamak da riskli olacağından cilerme ile başlamak mantıklı olabilir. ama solda ekuban mı olur ne olur bilemiyorum

çepni_61
01.02.2020, 17:46
Ekuban sörloth parmak üçlüsü olur ah parmağın yerine stuyu koyabilecek hocamız olsa

Armağan Dere
01.02.2020, 17:50
https://www.facebook.com/1498780090348764/posts/2831695633723863/?sfnsn=scwspwa&extid=5scAknowUGrBGYPQ&d=w&vh=e

gurur6134
01.02.2020, 17:52
Guilherme 11 baslasa iyi olurdu ama barisa gore o da 11 de yok..

hanzale
01.02.2020, 18:02
Parmaklı bir 11’le başlarsak pek ümitvar olmaya gerek kalmaz

Halil Alemdar
01.02.2020, 18:07
Parmak 11 başlarsa 10 kişi oynayacağız yani bunu görmek için kahin olmaya gerek yok. Neyse ne diyelim Allah yardımcımız olsun.

Yiğit SARI
01.02.2020, 18:09
Guilherme ve Sturridge ikisini de hamle olarak kenarda bekletmek lüks bence

Halil Alemdar
01.02.2020, 18:10
Guilherme ve Sturridge ikisini de hamle olarak kenarda bekletmek lüks bence

Lüks ve gereksiz. Parmak kadar oynamayacak mı yani bunlar?

artvints
01.02.2020, 18:10
Fener'in kabusu zenci atletik forvet olmuştur her zaman. Ekuban ve ndiaye iyi oynarsa kazanırız.

yatmaztara
01.02.2020, 18:11
Bu tarz maçlarda en korktuğum şey ilk 11 de bir anda Kamil Ahmet tarzı bir isim görmek.:eek:

serdaracıl
01.02.2020, 18:11
Oyuncu değişiklikleri tam zamanında yapmalıyız. Yorulan adam sahada kalmamalı

Antonio
01.02.2020, 18:12
Sturridge sörlothla premier lig seviyesine saniyeler de olsa çıkıyor. O zamn Avrupa maçlarında sıkça duyduğumuz top ağlarımizda sözü onlar için geçerli olacak.

batu94
01.02.2020, 18:13
Bu tarz maçlarda en korktuğum şey ilk 11 de bir anda Kamil Ahmet tarzı bir isim görmek.:eek:

Dün twitter’da YES’e bir taraftar beklediği on biri sormuş, YES Novak yerine Kamil Ahmet yazmıştı. Böyle olursa sürpriz olmaz demişti ayrıca.

Gümüshane
01.02.2020, 18:13
Bu maçı kaybedersek eğer bu yönetimin başarısızlığıdır. Nwakaeme gibi bi adamdan yoksun oynayacağız. Nwakaeme bu takımın yeri geldiğinde 100 de 40ı idi.

ozturk
01.02.2020, 18:19
İsimiz çok zor. fbnin cok iyi kadrosu var. Biz zaman zaman taninmayacak kadar kötü oynuyoruz. Bir standardımız yok. Puan alabilmek çok zor.

Antonio
01.02.2020, 18:20
Waka bir operasyondu son dönemde formda wakayi bu ligde durduracak kimse yok. Ligin ilk yarısında kedi gibiydi şimdi bildiğin kaplan parçalıyotlr. Bunu biliyorlar.