PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Yiğit SARI
01.02.2020, 23:46
Allahını seven Hakan Hepcan'ın anlık tweetlerini atsın buraya, maçtan sonra biraz kudurttuğum için engelledi de :D

Aralarındaki en gereksiz kişilik olsa gerek. Çöp kudursun

Geri dönüşüme bile giremez çöp olarak

mekatronik
01.02.2020, 23:46
2-2’ye gelse 3.yü atardık, bence gol yemeden tamamlamak bir aşamadır.

Serdar Azizin 4 sarı kartı olmalıydı, artı pareira ile pozisyonu kırmızı

muriçin pozisyonu el değil,

Ndiaye tertemiz gol,

uğurcanın ki net faul

2. golümüzden önceki korner aut olmalıydı,ama zerre umurumda değil, diğer hataların diyeti saysınlar

Armağan Dere
01.02.2020, 23:47
Gustavo nun düştüğü pozisyonu gösterdiler mi Ndiayenin verilmeyen golü
Sturic kaç cm ofsayt:)

Trabzonspor 61
01.02.2020, 23:47
Aralarında 1 puan kaldı. Bu mallar gayse'ye içeride de yenilir
Evlerinde cincona karşı son maçlarsa hep hakemle beraberligi zor kurtarıyolar. Bu sene bence de cincon koyar bunlara. Koysun da. Beter olsunlar

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2020, 23:48
Serdar AZİZ en az 3 kere sarı kart görmeliydi. Tutarsız hakem sayesinde kartsız tamamladı. 45'de Joe'ya attığı kafa 2.sarı karttan olmalıydı. Zira daha önce de Sörloth'un çenesini yardı. BJK-FB kupa maçında 2017'de aynı Palabıyık Tosc'in Van Persi'ye daha yumuşak kafa darbesine hemen kırmızı çıkarmıştı. PALABIYIK bugün çok tutarsızdı.

Muriç'in son anlardaki golünde Kruse Uğurcan'a faul yapıyor. ASPOR Serkan KORKMAZ maç sonu bunun kanıtı videoyu gösterdi. Gürcan bu faul değil diyor. Erman Hoca bayağı üstüne gitti Gürcan'ın. Darbeli temas yok diyor. Hoca da kaleciye dokunduğun an faul dedi. Ağla Gürcan ağla

N'Diyaenin attığı golde de gri bir durum var. TRTSPOR faul var dedi. ASPOR bu kadar küçük temasa faul çalınmaz dedi.

Bi de attığımız 2.gol öncesi aut var dediler. Sörloth'dan çıktı diye ama gol ondan çok sonra oldu.

Serdar ilk devre sonunda atılmalıydı. Neyi konuşuyoruz?

Başkan çok haklı. Hakemi de yendik.

Oruç
01.02.2020, 23:48
Maçın tekrarı şu an beinsports 1'de.

SamZuk
01.02.2020, 23:49
Takım taktik ve kondisyon olarak kötüydü ama uğurcan devleşti ve maçı kazandık. Wakame de gelince kötü oynasak bile kazanırız zira gerçekten wakame sorloth guilerme 3 lüsü ligin çok üstünde. Gustavo bize lazım olan oyuncu tam. Obi yerine biz dr olsa gustavo bu takımı kimse tutamaz.

Doctore
01.02.2020, 23:49
Net faul NET!

Aynen tam ağlak bunlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Courage
01.02.2020, 23:50
Hatalı korner direkt pozisyon oluşturmuyor top ön direkteki fbli oyuncu tarafından 18'in dışına vurulduktan sonra yine bir başka fb'li oyuncu tarafından orta sahaya sürülmek istenirken KAPTIRILIYOR ve 2. yeni pozisyon sonrası golümüz geliyor.

Oyunun gidişatına etki eden bariz hata Serdar Aziz'in atılmamasıdır.

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2020, 23:51
Gustavo nun düştüğü pozisyonu gösterdiler mi Ndiayenin verilmeyen golü
Sturic kaç cm ofsayt:)

Sturic'in pozisyonu çok milim
Ama hata yine onda, kardeşim az uyanık olsana, önün boş 50 cm geride dursan yine golü yazacaksın
Bak Sörloth'a kendini nasıl gizliyor
Burak kendini saklayamaz, sürekli ofsayta düşmezdi

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2020, 23:53
Guilherme beni mest etti.
Stoperler de iyi çıkarsa inşallah eze eze şampiyonuz.
Gustavo ve Kruise iyi adamlar
Gustavo özellikle şahane

Mehmet Cihan Kocaman
01.02.2020, 23:54
Aralarındaki en gereksiz kişilik olsa gerek. Çöp kudursun

Geri dönüşüme bile giremez çöp olarak

Çok güldürüyor beni ya, inanılmaz :D

Courage
Bünyamin gezer denilen arkadaşta Serdar Azizin kırmızı kartı öncesi Pereiranın penaltı yaptırdığına dair 12 numara.org seviyesi tezviratlar içinde.

Bu kadar olmaz ya komedi resmen :)

danger00
ndiaye'nin attığı gol de son dakikadaki pozisyon da bence faul değil. ancak o pozisyonda düdük çalınmasa zaten hüseyin vedattan önce hamleyi yapacaktı. düdüğü duyunca salmış pozisyonu. neyse, gereksizlerin ağlamalarını izlemek de keyif veriyor:)

AyhanPe
Ne derse desinler hic önemli degil..Bence bizimle tekrar karsilasmamak icin Kirklareline bile elenebilirler :D

zaqua
01.02.2020, 23:56
Yanlız maç sonu çalan şarkıda cok iyi makara oldu :)

Ne çaldı?

trbzonsporlu
01.02.2020, 23:58
artık en onemli maçımız gençlerbirliği maçıdır. kupa maçına odaklanamıyorum. ne yapıp edip gençlerbirligini yenmeliyiz

bordomaviask
01.02.2020, 23:58
Koydukkk muuuuuu

BatuhanB
01.02.2020, 23:59
Ne çaldı?

:rolleyes:

https://www.youtube.com/watch?v=UEbSQiYFRBM

Mehmet Cihan Kocaman
01.02.2020, 23:59
Ne çaldı?

Zalım geceler.

Serdar A
02.02.2020, 00:00
Gooooooollll

Alexander Sorloth...

Ne kaçtı içeri be...

zaqua
02.02.2020, 00:00
Ya arkadaşlar ne gerek var konuşmaya yok hakem hata yaptı yok yapmadı diye? Hakkı yenen yine biziz. Verilmeyen gol, atılmayan rakip oyuncuları vs.
Diyelim ki biz avantaj sağladık hakem hatalarından, ne fark eder? Bu babası anonimlerin yıllarca yaptıklarına sayıp geçelim. Konuşmaya değmez.

Bir de kötü oynadık diyen arkadaşlar var. Bu maç psikolojik eşikti. Ilk defa geçtik bu eşiği. Bundan sonra oyun çok daha iyi olur. Skorlar da gelir.

TS61_NL
02.02.2020, 00:02
Helal be takim helal sana....serefsizler takmis hakeme, bunlar kadar yuzsuz, arssiz, namussuz 1 takim yoktur inanin dunyada. Bu maca gelene kadar, sampiyonluga oynadigimiz sene Fatih Tekkeye yapilan ve verilmeyen nizami goluyle sanirim 3-2 kaybetmistik...Alanzinhonun 3 metre geriden geldigi halde ofsayt bayragi kalkmisti, topun cizgiyi gectigi halde yan hakem golu vermedi, bundan 3 sene onceydi sanirim adamlar 3 metre ofsayttan golu bulup zar zor Kadikoyde beraberligi kurtarmislardi....eger objektiflik istiyorsaniz buradan baslayin şikeciler...kaldi ki bu macta tum takdir haklarini fbden kullanan, fbnin kartlarini es gecip bizi sindiren, fbnin kazanmasi icin ustun caba sarf eden tescilli fbli Ali Palabiyika laf soyleyecek en son camia sizsiniz adi köpekler....şampiyon Trabzonspor, hazmedemeyenler üstüne soğuk su yada soda icsin

Halil Alemdar
02.02.2020, 00:03
Bünyamin gezer biraz daha ağlasana acayip sarıyo

angraf
02.02.2020, 00:04
gustavo suan bizde olsa net şampiyon olurduk sene sonu o tarz birisi almak şart çok çok faydalı olmus şikecilere o olmasa şikeciler ilk 3 e bile giremez. Bizle zaten aynı seviyede değiller.

drose61
02.02.2020, 00:04
Evlerinde cincona karşı son maçlarsa hep hakemle beraberligi zor kurtarıyolar. Bu sene bence de cincon koyar bunlara. Koysun da. Beter olsunlarvalla gs sinsi gibi gelip şampiyon oluyor hep. berabere kalsınlar.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

outlaws61
02.02.2020, 00:05
Agalar nasılsınız ya :D

Nasıl izliyor musunuz kuduranları.

Çayımı yudumlayıp ayak ayak üstüne attım.

Var mı daha keyiflisi :D

14TS61
02.02.2020, 00:05
Yanlız fener ile 2 maçımız daha olacak büyük ihtimal. Kupada da bunları elemek lazım

Oruç
02.02.2020, 00:06
Guilherme beni mest etti.
Stoperler de iyi çıkarsa inşallah eze eze şampiyonuz.
Gustavo ve Kruise iyi adamlar
Gustavo özellikle şahane

Vedat gibi şu Kruse'yi de şişiriyorlar. Boş bir topçu.

AyhanPe
02.02.2020, 00:06
Ligin ilerleyen haftalarinda Gs nin Fb yi gecebilecegini düsünüyorum..Biz sampiyon olursak Fb 2. bile olamayacak bence..

yorumsuz6117
02.02.2020, 00:07
Vedat gibi şu Kruse'yi de şişiriyorlar. Boş bir topçu.

Vedat iyi bugün şansımıza gününde değildi..

Armağan Dere
02.02.2020, 00:09
Uğurcanın kurtardığı top ve ayağını uzatamadığı top..
Şimdi forvetleri değiştirsek durum ne olurdu sizce kaleciler aynı kalmak şartıyla...

Enes Başkaya60
02.02.2020, 00:09
Erol sence süprizmi yapcak ? inaniyor musun buna ?

Vallaha Sinan reis Erol ilk yarı bunları yendi Alanya iyi takım belli olmaz diyorum...

yorumsuz6117
02.02.2020, 00:10
https://twitter.com/Foraorg/status/1223718887084187648i

Zokora'yı özlemiş..

Oruç
02.02.2020, 00:11
Ligin ilerleyen haftalarinda Gs nin Fb yi gecebilecegini düsünüyorum..Biz sampiyon olursak Fb 2. bile olamayacak bence..

Gs'nin işin içinde olması gerek. Ne kadar çok takım yukarıda olursa o kadar iyi. Hatta Sivas 3-4 hafta daha liderliği sürdürmeli.

ersn.alparslan
02.02.2020, 00:11
Sorloth macin 26. Dkkasinda harikalar yaratmis. O boya ragmen attigi calim topu surusu ve ekubana actigi orta muthis.

ersn.alparslan
02.02.2020, 00:12
Yusuf yetenekli ama beyinsiz bir oyuncu. Bugun yinede taraftar yuhalamayip destek ciksaydi belki bukadar kotu olmazdi.

chopper61
02.02.2020, 00:12
Komedi burak denen arkadaşın fener maçı taktiğini izledim ������..Adamın anlattığı gibi olmuş resmen..hahhaha

serkanholep
02.02.2020, 00:13
Yalnız 26. dakika da Sörlot un bizim sahada çizgide adamı geçip topu sürüp ekubana yaptığı orta mükemmel.

Sörlot beni şaşırtıyor.

Halil Alemdar
Gustavo harbiden müthiş topçu yalnız

Arda'
Bünyamin Gezerin 2011de kadıköydeki maçta yaptıklarını da biliyoruz dayak yedik o maçta resmen it herif göz yumdu şikecilerin sert oyununa, 2. golde hatta Jajaya faul yapılan faulü vermedi gol oldu sonra pozisyon.

İ. SARAL
Hocanın ilk 20dk Yusuf’u forvet oynatması neydi Allah aşkına?

Ben hocayı beğenmedim. Son iki senede izlediğim en kötü TS performanslarından biriydi.
Eyvallah fbnin kondisyonu iyiydi fakat ilk dakikadan itibaren tüm fbliler elini kolunu sallaya sallaya yaya kadar geldi. Pres, baskı hiçbir şey yoktu. Bunu sadece oyuncu performansıyla açıklayamayız. Diziliş çok kötüydü.

Umarım geçen seneki verim aldığımız dizilişe dönebiliriz. Hoca da en kısa sürede anlar.4-3-1-2 başlıyor maçlara hep, bakıyor olmuyor eski sisteme geçiyor. Yusuf, kanat harici bir yerde oynayamaz, adamı forvet arkası oynatıyor.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Armağan Dere
Rodriguez'e bastığı çalım..
Yalnız Ekuban futbolu unutmuş bezgin bekir gibi..

serkanholep
Bir de yusuf un daha pişmesi lazım.

Antonio
02.02.2020, 00:14
Maçın tekrarını izliyorum mikel kötü değil kesinlikle canla başla oynamis. Ndiaye de.

ersn.alparslan
02.02.2020, 00:14
Yusufun kolay harcanmamasi lazim. Yaziciyida cok kolay harcayacakti bu taraftar.

serkanholep
02.02.2020, 00:15
Maçın tekrarını izliyorum mikel kötü değil kesinlikle canla başla oynamis. Ndiaye de.

Yusuf yokları oynamış. Ekuban asist hariç iyi değil

Doctore
02.02.2020, 00:15
Yalnız defans transferlerimiz tutarsa Abdülkadirde tam anlamı ile dönerse biz bu ligin içinden geçeriz. Sturridgenin toparlanma ihtimalini saymıyorum bile

AyhanPe
02.02.2020, 00:16
Ben Fb nin ilk 20 dk bizi zorlayacagini düsünüyordum..Yazdimda buraya..Adamlar hayatlarinin deplasman oyununu oynadi bize karsi..Bekledigimden diri kaldilar..60 dan sonra oyundan düsebileceklerini düsündüm..

Bugün iyi oynanamis olabiliriz ama biz cok daha iyi bir takimiz..Isi sIki tutmaliyiz..Malatya macinda benzer bir gerginlik olusturmaya calisacaklardir..Nwakaeme halledecek o maci..:D

Sinan.K
Allahim bu günleride gösterdin icin sükürler olsun artik istnabul takimlari agliyor devir degisdi düsünün derbilerde artik kaybetmiyoruz nerdeyse bundan 4 5 sene öncesi 1 puan icin seviniyorduk allahin izniyle bu sene o sene olacaklari düsenemiyorum valla ....

Enes Başkaya60
Rodriguez'e bastığı çalım..
Yalnız Ekuban futbolu unutmuş bezgin bekir gibi..

Sörloth'a verdiği pası çoğu topçu veremez bazen beynini çalıştıramiyor o kadar yoksa gayet ilerleme kaydedecek bir çocuk...

arahna
maç sonu ne oldu bilgi var mı?
o çirkef bizim mikele ne demiş

Sinan.K
02.02.2020, 00:17

Nerden izliyorsun yokmu yahu internete bi yerde bende izlesem :(

erenslash
02.02.2020, 00:17
Emre Beleze söylüyorum bu tarz hareketleri ırkçı veya ana bacıya küfürü bir sporcu olarak amerikada siyahi birine yapsan newyork veya los angelas çetesi tarafından yaralanmış veya öldürülmüştün çok ciddiyim sıkarlardı sana
kıymetini bil insanlığın artık

koca adam oldun

hareketlerine dikkat etmen lazım bazı değerleri vardır insanların ama hala akıllanmamışsın

Enes Başkaya60
02.02.2020, 00:18
Yalnız defans transferlerimiz tutarsa Abdülkadirde tam anlamı ile dönerse biz bu ligin içinden geçeriz. Sturridgenin toparlanma ihtimalini saymıyorum bile

Anadolu takımlarına kolay kolay puan kaybetmemiz lazim artık saçma sapan puan kayıpları olmamalı 1-0 olsun bizim olsun her maça kazanmak için çıkılmalı....

trbzonsporlu
02.02.2020, 00:18
Gs'nin işin içinde olması gerek. Ne kadar çok takım yukarıda olursa o kadar iyi. Hatta Sivas 3-4 hafta daha liderliği sürdürmeli.

hyr aksine iki hafta sonra sivas ikinci sıraya inmeli yeni lider biz olmalıyız. keza maçımız var.

arahna
02.02.2020, 00:19
sörloth uğurcan sosa ndiaye tmm da doğanı çok beğeniyorum son maçlarda
wakame ve gulherme ile çok daha iyi olacak

ersn.alparslan
02.02.2020, 00:19
Sorlotha geecekten hayran oldum. Bu kadar ozverili bu kadar ac oynayan bir yabanci oyuncu helal olsun.

Oruç
02.02.2020, 00:20
hyr aksine iki hafta sonra sivas ikinci sıraya inmeli yeni lider biz olmalıyız. keza maçımız var.

Bizim maça kadar demek istedim aslında.

Antonio
Nerden izliyorsun yokmu yahu internete bi yerde bende izlesem :(

Jestyayin 20. Com diye bir site biraz önce arkadaşin biri paylaştı.

Mustafa YILMAZ
yıllar önce adını unuttum yine içerdeki olaylı bir maç sonu bi yorumcu yahu bu Trabzonda hem yeniliyoruz hemde dayak yiyoruz demişti aynen öyle oldu yine

ali koç'a gösterilen tepki,saha içinde alınan skor ve 1 haftadır ağlamaları. her yönden kazandık.

maça gelirsek sörloth ve uğurcan sayesinde iyi bir galibiyet oldu. maçın hakemi için şikeciler ağlıyor ama onların işi bu o yüzden alışkanlık yapmış. ulan penaltı güme gitti, serdar kırmızı görecek güme gitti. şikeciler oyundan düşmüştü ama ali palabıyık bütün takdir haklarını onlardan yana kullandı dokunsan faul çaldı yine ortak etti şikecileri maça bizide durdurdu. buna rağmen koyduk

Burak Bıyıklı
02.02.2020, 00:21
bunlar böyle ağladıkça galibiyet daha zevkli oluyor :D bu arada stunun bir pozisyonu var dışarı çıkıyor diye bıraktığı, hiç hoş değil. Oynamayacaksan söyke hiç çıkma maça

Armağan Dere
02.02.2020, 00:23
Adam santrafor..
Şu direkten dönmese iyiydi..

Kazım Bostan
02.02.2020, 00:25
pfff ilk başlarda komik oluyor ama baydı bunların ağlaklığı artık. tamam yeter da oturun köşenize soluklanın bi artık, ağzımızın payını aldık, yenildik deyin. ne yüzsüz ne pis bi şey bunlar ya

GencTurk6161
02.02.2020, 00:25
Maçın ayrıntısına hiç girmeyere direk söyleyeceğim. Mükemmel bir galibiyetti emeği olan herkese teşekkürler.

UNKNOWN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio
02.02.2020, 00:28
Sorloth kalenin içine girecek öyle yakın oynuyor. Bilen bilir sahada dolaşınca anam dersin bu kale ne büyük o direkler kocaman ve büyük. Bu çok akıllıca santrfor kalenin dibinde olur dokunursin girer kaleye.

Sinan.K
02.02.2020, 00:29
https://www.youtube.com/watch?v=wicw_hHklJI

Tüylerim diken diken agladim izlerken o sene bu sene ! Insallah allahin izniyle sampiyon olacagiz !!!

Sinan.K
+1 yumulun

sagol renkdas

Halil Alemdar
Beyler şampiyonluk serüveni başladı. Da Costa ve Manoel takıma adapte olduğunda Guilherme enerjisine böyle devam ettikçe o kupa bizim olacak. Çok ciddi hissettim bunu artık.

Halil Alemdar
02.02.2020, 00:32
Bu sefer ikili averajı da ele aldık hadi bakalım:D

prisonbreak2020
02.02.2020, 00:34
Yahu bu kadar gerizekalı olmayı nasıl başarabiliyorsunuz,30 kişi yazmış fenerin fikstür avantajı varmış !ulan sanki duyan da bizim oynadığımız rakiplerle değil de amatör takımlarla oynayacaklar sanır,herkes herkesle oynuyor işte farkı ne,şampiyon olacağız diyorsak sırayla hepsini yenecez bırakın salak salak şu muhabbetleri.

Enes Başkaya60
02.02.2020, 00:37
sörloth uğurcan sosa ndiaye tmm da doğanı çok beğeniyorum son maçlarda
wakame ve gulherme ile çok daha iyi olacak

Doğan burda gömüldüğü kadar kötü bir futbolcu değil bencede bugün kaptığı bir top var tereyağından kıl çeker gibi aldı topu vallaha...

Üstüne koyarsa iyi yerlere gelebilir diye düşünüyorum...

serdaracıl
02.02.2020, 00:38
Yusuf yetenekli ama beyinsiz bir oyuncu. Bugun yinede taraftar yuhalamayip destek ciksaydi belki bukadar kotu olmazdi.

Ne yetenek var ne beyin

Sinan.K
02.02.2020, 00:39
https://www.youtube.com/watch?v=wicw_hHklJI !!!

federer61
02.02.2020, 00:40
bunlar böyle ağladıkça galibiyet daha zevkli oluyor :D bu arada stunun bir pozisyonu var dışarı çıkıyor diye bıraktığı, hiç hoş değil. Oynamayacaksan söyke hiç çıkma maça
İnanır mısın pozisyonda sehbaya tekme attım,hala daha ayağım ağrıyor :D Bu kadar umursamaz,sorumsuz adam olamaz ! Yani bu herifin şımarıklıklarını daha ne kadar çeker bu takım bilemiyorum.

Trabzonspor 61
02.02.2020, 00:41
Yahu bu kadar gerizekalı olmayı nasıl başarabiliyorsunuz,30 kişi yazmış fenerin fikstür avantajı varmış !ulan sanki duyan da bizim oynadığımız rakiplerle değil de amatör takımlarla oynayacaklar sanır,herkes herkesle oynuyor işte farkı ne,şampiyon olacağız diyorsak sırayla hepsini yenecez bırakın salak salak şu muhabbetleri.

şikecilerin en zorlandıkları maclar kolay görünen maclar. Bir sonraki deplasmanları ankaragücü. Görün bakın kazanamayacaklar

erenslash
02.02.2020, 00:42
trabzonspor böyle oynayarak feneri yenmesi lazım

hüseyin bu maçı izlesin

https://www.youtube.com/watch?v=PlSA5RJNvRs

CİVELEK.61
02.02.2020, 00:43
İnanılmaz ağlıyor febeşliler...
Ndiaye düdükten sonra topa vurmuşmuş,
İkinci sarıdan kırmızı görmeliymişmiş,(Ulan ilki sarı değildi ki zaten)
Vedatın'ki golmüş ama Ndiaye'nin ki değilmiş miş,
Pereira Serdar Aziz'e penaltı yapmış mış ama Serdar aziz'in attığı kafa sarı kart bile değilmiş miş...
Ulan bu febeş ulusal medyayı inanılmaz iyi kullanıyor beee.
Vallahi hayret ettim.
Bize verilmeyen pozisyonlar verilse maç zaten farka giderdi.
Bunlar böyle ağlayınca,Hababam sınıfında çaylak öğretmeni inandırmak için "Ağlayın lan ağlayın" diyen,İnek Şaban geliyo aklıma kendi kendime gülüyorum :D:D:D

Fanatik34
02.02.2020, 00:43
Maci izleyemedim..ilk dk da gol yiyip. maci kazanmak müthis :sevinç:

SImdi özetleri izledim, Hakem serefsizligi bekliyordum, ki bu Sikebahce iceride oynayacagi bütün maclari bu sekilde kazanacak!

Macin kahramanlarindan Ugurcan, iste bu yüzden 80 milyon € dedim..sampiyonlugun anahtari bizzat kendisi, en az 2yil daha kalmali.

Mikel-Sosa olmuyor, olmayacak..ama yapacak bisey yok! Dogan Erdogan takimin en iyi Joker´i.

Yeni gelenlerden Guilherme..zaten klasini biliyoruz..stoperler cok iyi uyum yakalarsa, herseye ragmen, her türlü sikeye ragmen, bu serefsiz sike tayfasina yine kara günler yakindir..

Dipnot: Bu Transfer hamlelerini beklemiyordum!

Trabzonspor 61
02.02.2020, 00:45
Erman hoca fenerin gol pozisyonunda ugurcana net faul var dedi. Kaleciye temas ettigin an faul dedi. Bosuna zırlamasınlar sadece serdar azizin 3 sarı 1 kırmızısı verilmedi. Penaltımız verilmedi. Dogranan biziz aglayan bunlar. Yavuz hırsız misali

Oğuzhan Fidan
02.02.2020, 00:45
topuyla tüfeğiyle gelsin şikeciler demiştim... geldiler palamutu yedirdik gönderdik.. böyle bir maçı hakeme rağmen kazandık hemde.. işte TS bu !

hay1699
02.02.2020, 00:48
Yemin ediyorum maçtan önce biradere dedim ki: umarım tartışmalı hakem kararlarıyla galip geliriz. Mağduriyet hissi neymiş anlasın bu cücükler :) Böylesi daha güzel, ağlasınlar.

mawro61
Suturiç bu takımda misyonunu tamamladı.
Güzel reklam oldu, iyi de forma satın aldı.
Ayrıca bazı transferlerimizin tercih nedenlerinden biri olduğuna da inanıyorum.
Ancak bu yolda bize katkı sağlayamaz. Bu oyun anlayışımızda oynayabileceği bir mevki de yok.
Satıp parasıyla şampiyonlar ligine yatırım yapalım şimdiden.

smart
Fenerbahçenin savunması kötü. baskılı oynayamadığımız için göze çarpmadı

Trabzonspor 61
02.02.2020, 00:49
Yemin ediyorum maçtan önce biradere dedin ki: umarım tartışmalı hakem kararlarıyla galip geliriz. Mağduriyet hissi neymiş anlasın bu cücükler :) Böylesi daha güzel, ağlasınlar.
İyi de hocam tartısmalı düdükler hep bizim aleyhimize calındı. Onların aleyhine tek pozisyon yoktu yanlış olan

M.Berke Gayretli
02.02.2020, 00:50
Maç önü değerlendirmesi yazımda ligin öne geçip en fazla puan bırakan(14) takımı olduğumuzu belirtmiştim. Fenerbahçe de geriye düştükten sonra en fazla galibiyet alan takımdı. Bugün tam tersi bir durum yaşandı... Bu sahadaki mental direncimiz ve atlayacağımız kritik eşik açısından da önemliydi.

Maçla ilgili bir değerlendirme daha yapacağım. Umuyorum güzel bir sonuç çıkar ortaya.

halilaziz61
02.02.2020, 00:52
maçı wakayemeye rağmen alacağız dedim aldık ama böyle korkak bir oyunla ve kötü oyunla alacağımızı düşünmedim tamam bu da önemli kötü oynayıp maç kazanmak önemli ama şampiyon gibi oynamalıyız

sorloth ve uğurcan bireysel oyuncuların gayretiyle aldık ndyie ve sosa olsun diğerleri olsun ancak takım halinde ısırarak oynamıyoruz aşırı pas hataları yapıyoruz

buradan ne anlarız? hüseyin takımı düzgün çalıştırmıyor arkadaşlar işte hoca problemimiz var oyuncularımız sayesinde bir şeyleri kazanıyoruz öyle yada böyle

deneyimi olmayan bir hocaya kritik bir süreçte geniş bir kadro emanet ediyoruz işimiz kolay değil

Eren teknik heyete sallamaya basladigina göre dağılabiliriz arkadaşlar

erenslash
02.02.2020, 00:53
maçtan önce yazmışsın bro topa sahip olma oranımız berbat hüseyini hoca diye alırlarsa böyle olur
Kasımpaşa maçındaki oyunu oynarsak bu maçı kazanırız en azından kaybetmeyiz..Kasımpaşa maçında sezonun pas ve topa sahip olma rekorunu kırmıştık..

Kadrolara baktığımızda elimizde yaratıcı, adam eksiltebilen çalım kabiliyeti iyi bir topçu yok Nwakaeme ve Ömür olsaydı bu maç için farklı şeyler yazardım..Rakipde ise bu anlamda iki tane topçu var biri Rodrigues diğeri Kruse..Klasik Ersun takımlarının özelliğidir beklerin oyuna katılmasi bindirme yapıp açık oyuncularına destek vermesi çizgiye inmesi falan..

Rakibin kanat etkinliğini bertaraf edebilmemiz için topun haddinden fazla bizde olması gerekiyor..

Rodrigues
Isla
Dirar
Tolga
Kruse
Vedat

Bu 6 oyuncunun takım savunması konusunda ciddi sıkıntıları var topsuz oyunda ne yapacaklarını bilmiyorlar..Bunu değerlendirmemiz için altını bidaha çiziyorum topa sahip olma noktasında bariz üstünlüğümüz olmalı..

Topa sahip olmanın bize getireceği avantajlardan biri de Vedat'ı ceza sahası içine sokmamaktır..

Soğukkanlı, dirençli ve sabırlı oynarsak maçı kazanırız..

Rakibin stoper tercihi Jailson'un da üzerine oynamamız gerekiyor..Muhtemelen Serdar Sorloth'a markaj yapacaktır fakat Sörloth'un Jailson ile eşleşmesi bu konuda uyarılması sağlanırsa gol yollarında işimiz kolaylaşacaktır..Jailson genellikle markaj için değil geride oyun başlatmak için stopere Ersun tarafından çekilen yetersiz bir çakma stoperdir..Bu madene Çimşir'in dikkat çekmesi gerekiyor..

Yaratıcı oyuncu eksikliğimizi bir kenara bırakırsak bizim rakipden daha iyi olduğumuz konu merkez orta saha oyuncularımızdır..Ndiaye-Sosa-Mikel üçlüsü Gustavo-Ozan ikilisinden daha üst düzey topçulardır..Bu forumda ve birkaç yerde okudum rakibin merkezinin güçlü olduğu yazılıyor buna katılmıyorum..Fizik olarak güçlü olabilirler fakat oyunun hücum yönüne akan oyuna katkısı yok bu iki oyuncunun..

hay1699
02.02.2020, 00:53
İyi de hocam tartısmalı düdükler hep bizim aleyhimize calındı. Onların aleyhine tek pozisyon yoktu yanlış olan

Eyvallah. Zırlıyorlar ya yok kruse’nin golü yok bilmem ne... neyse ne... Kadıköy’deki Cem Papila’ları, Bünyamin’leri biz unutmadık, ama başka hatırlayan yok.

erenslash
02.02.2020, 00:55
teknik direktöre ben boşuna sallamam hocam hüseyinin elinde çok iyi bir kadro var şu anda yeni gelen adamlarla birlikte evet stoperler yetesiz ama maçı herkes adam gibi izlesin bir daha adam top oynatamıyor maça da hazırlamamış oyuncularımızı ben galibiyete en çok sevinenlerdenim ama bunları söylemek zorundayım . yardımcıları yapsın bu düzeltme işini hüseyin sadece izlesin sosa hocalık yapıyor sahada adam yusufu fener maçında ilk onbirde başlatmaması gerektiğini bilmeyecek kadar bilgisiz onu geçtim takımı geriye yasladı bugün yenilebilirdik uğur bizi ipten aldı
Eren teknik heyete sallamaya basladigina göre dağılabiliriz arkadaşlar

castillo61
02.02.2020, 00:56
Biraz sosyal medyaya göz atayım dedim. Böyle aşağlık bi topluluk olamaz. Gazeticisinden tut normal taraftarlarına inanılmaz bi yozlaşma var. Yazık.

Kenetlenmekten başka şansımız yok. 15 maç. Hepsi son maçmış gibi. Şampiyon olacağız.

serkanholep
02.02.2020, 00:58
Nihat özdemir istifa edecekmiş. tweter da dolaşıyor haber

Furkan Özdem
02.02.2020, 00:58
Sörloth...

https://twitter.com/JuraJFurkan/status/1223736365088739329

David_LuiZ4
02.02.2020, 00:59
maçtan önce yazmışsın bro topa sahip olma oranımız berbat hüseyini hoca diye alırlarsa böyle olur

Evde misafir olduğu için maçı ağız tadıyla pür dikkat izleyemedim ama gördüğüm şudur ki gerçekten berbat oynadık..Maç ve oyuncu analizini sonra yaparız bu gecenin keyfini çıkaralım özellikle tevekkel üç koyun güdemeyecek bir şarlatana yani Ali Koç'a geçirdiğimiz için mutluyum..

serkanholep
02.02.2020, 01:00
Yahu bu Sörlot harbi iyi topçu. Bazen kaçırıyor pozisyonları ama kanatta da oynar. Ayakları çok iyi. Orta falan iyi yapıyor. Pasları iyi.

artvints
02.02.2020, 01:01
Biraz sosyal medyaya göz atayım dedim. Böyle aşağlık bi topluluk olamaz. Gazeticisinden tut normal taraftarlarına inanılmaz bi yozlaşma var. Yazık.

Kenetlenmekten başka şansımız yok. 15 maç. Hepsi son maçmış gibi. Şampiyon olacağız.

Yıllarca hakemle kazanıp ağlamayın diken tipler işte, neler çektik. O yüzden maç ani çok önemli. Ne yapacaksan sahada yapacaksın, futbolcuya sırt dönmeyeceksin. Orada kazanamadığın anda ne desen boş. Kazandığında bile suçlu çıkarıyorlar baksana.

Puanı almadan bunların gerçek yüzü ortaya çıkmaz. Sahada yeneceksin sonra izleyip ibret alacaksın, şükür edeceksin.

hofsaale
02.02.2020, 01:02
Hüseyin hocanin ne verecegi daha belli degil...

kadro gercekten iyi...
abdullah avci bu kadroyu oynatirdi...

mikel ilk 11 den kedilmrli..stu son 15 dkk filan girmeli...fizigi ywtmior

Enes Başkaya60
02.02.2020, 01:02
Yahu bu Sörlot harbi iyi topçu. Bazen kaçırıyor pozisyonları ama kanatta da oynar. Ayakları çok iyi. Orta falan iyi yapıyor. Pasları iyi.

Adam ofsayta düşmüyor ki Burak Yılmaz bu konuda ders almalı Kuzey'in Kralından...;)

erenslash
02.02.2020, 01:03
Aynen bro.fenere çok iyi oynayıp şansımız tutmadığımız zamanları çok yaşadık kötü oynayıp kazanmak da bizim adımıza şeytanın bacağını kırmak oldu.emreye de fena geçirdik.viking içinden geçti hepsinin :D koç konuşur durur rıdvana da koymuş haha yazık bunlara şunu demek lazım "ağladın mı çen" rıdvan ve kokuşmuş lobisi ? :D
Evde misafir olduğu için maçı ağız tadıyla pür dikkat izleyemedim ama gördüğüm şudur ki gerçekten berbat oynadık..Maç ve oyuncu analizini sonra yaparız bu gecenin keyfini çıkaralım özellikle tevekkel üç koyun güdemeyecek bir şarlatana yani Ali Koç'a geçirdiğimiz için mutluyum..

halilaziz61
02.02.2020, 01:03
teknik direktöre ben boşuna sallamam hocam hüseyinin elinde çok iyi bir kadro var şu anda yeni gelen adamlarla birlikte evet stoperler yetesiz ama maçı herkes adam gibi izlesin bir daha adam top oynatamıyor maça da hazırlamamış oyuncularımızı ben galibiyete en çok sevinenlerdenim ama bunları söylemek zorundayım . yardımcıları yapsın bu düzeltme işini hüseyin sadece izlesin sosa hocalık yapıyor sahada adam yusufu fener maçında ilk onbirde başlatmaması gerektiğini bilmeyecek kadar bilgisiz onu geçtim takımı geriye yasladı bugün yenilebilirdik uğur bizi ipten aldı

Benim sana takilasim var
Sıkıntı etma :)

serkanholep
02.02.2020, 01:05
Guilherme çok iyi bence. Baya hareketli ve topla sakin kalabiliyor.

Serdar azizin kırmızı görmeden maı bitirmesi inanılmaz birşey. Adamın 5-6 tane net sarılık hareketi var

Fanatik34
02.02.2020, 01:05

kadro gercekten iyi...

mikel ilk 11 den kedilmrli..stu son 15 dkk filan girmeli...fizigi ywtmiorAbdullah Avci bundan daha iyi kadro olani oynatamadi..birakin artik bunu!

Hüseyin Hoca ne yapar, kapasitesi nedir bilmem ama yerine gelecek olan ancak yabanci olur!

erenslash
02.02.2020, 01:07
eyvallah bro:D sıkıntı yok gecenin tadını çıkarıyoruz.bu arada viking dizisi efsanedir yedinci sezonunu erken açtık 7.sezon ilk bölümü sorlothun masaya çıkarıp vurması. ikinci bölümde emrenin siyahiler tarafından amerikada ..... :D neyse emre bir gün yanlışlıkla newyork sokaklarına girer orada belezoğlu değildir artık değişmiştir yumuşakoğlu olmuştur :D
Benim sana takilasim var
Sıkıntı etma :)

serkanholep
02.02.2020, 01:07
fb den gustavo ve kruse bizde olsa rakip tanımayız ligde

Onlar da çok iyi topçu şimdi haklarını vermek gerek

Sacit
02.02.2020, 01:08
Kazandık geçelim diyemiyorum

Aynı sıkıntılar devam ediyor
Nasıl çözülecek bu problem?

Hüseyin Cimşir kusura bakmasın ama kendisi için endişelerim var

3 net pozisyon hem de çok net kaleciyle başbaşa ve Uğurcan kurtardı
Kötü futbol yine var. Geriye çekilmek mi dersin ne söylersin bilmiyorum

Savunma yine facia durumda
hüseyin türkmen artık vasat bile değil, iğrenç ötesi

Trabzonspor 61
02.02.2020, 01:10

Ben rodriguesi isterim sadece. Kruse cok kacırıyor istemem. Fenerden rodri gs den leminayı versinler bu takım ucar gider

serdaracıl
02.02.2020, 01:11

kadro gercekten iyi...

Abdullah tam bir loser. Kaybedenler kulübünün elebaşı

serdaracıl
02.02.2020, 01:12

Özellikle Kruse. Tek başına oynadı bugün.

David_LuiZ4
02.02.2020, 01:12
Aynen bro.fenere çok iyi oynayıp şansımız tutmadığımız zamanları çok yaşadık kötü oynayıp kazanmak da bizim adımıza şeytanın bacağını kırmak oldu.emreye de fena geçirdik.viking içinden geçti hepsinin :D koç konuşur durur rıdvana da koymuş haha yazık bunlara şunu demek lazım "ağladın mı çen" rıdvan ve kokuşmuş lobisi ? :D

Hahahahaha ya bu Ali Koç denen beceriksize babası Rahmi Koç bile güvenmiyor geçenlerde bir yerde okudum çok güldüm adamın biri diyor ki bu Rahmi Koç hesabı kitabı şirketleri Ali Koç'a bıraksaydı şimdi Istiklal caddesinde pilav satıyordu :D

Şarlatan herif çıkmış twitter'da Trabzonspor devlet yardımı alıyor diye üç beş sahtekarla algı yaratıyor..Adama sormazlar mı deden Vehbi Koç'u devlet desteklerken sen ana rahmine düşmüş müydün diye..

Koç'u Koç yapan ticari zeka değil bizzat devlettir..Türkiye'nin yakın tarihini okuyan herkes bilir bunu..

Yüzsüz cahil herif ya..

güneyli
02.02.2020, 01:14
Küfür etmeyi sevmem ama bir Adanalı olarak bizim oralarda duyduğum hakeme yönelik bir güzel söz geldi aklıma maçı izlerken "Lan hakem..Düdüğünün leblebisini s.." Hakem gerçekten düdüğünün leblebisini hatırlattı..Gecenin bu vakti galibiyetin tadını çıkarın derim..

serdaracıl
02.02.2020, 01:15
Guilerme,'yi 10 numara pozisyonuna çektiğimiz an baskı yeme sorununu çözeceğiz

artvints
02.02.2020, 01:16
Özellikle Kruse. Tek başına oynadı bugün.
Karşısında sağlam bir defansif orta saha olsaydı adım attirmazdi. Zeki oyuncu ama o kadar, şutu olmayan forvet arkası hücumlar tıkar. Üstüne de ağır, net çalım atamiyor.

Onur Civelek61
02.02.2020, 01:17
Uyuyamıyorum :) çok şükür :)

Emre Çömez
18529

Ufuk
Campinin topun önüne atladığı pozisyonu tost makinesi kalitesinde görüntü ile paylaşıp Yusuf Sarı'nın eline çarpan top diye paylaşıyor salaklar :D

Bu maçın gittiğinin farkındalar ilerisi için yatırım yapıyorlar iki hafta sonraki gs maçına hazırlık.

erenslash
02.02.2020, 01:22
Bravo çok iyi bir noktaya değindin bro. ahahah pilav satarkende diğer pilavcılara devlete sırtını dayadı der biri bir gün dayıyacak buna bu gidişle zaten :D banka cezaları yetmemiş demek kendini bilmeze.+devlet adamlarında takımlara sempati duyan insanlar olabilir kanallarda da olabilir.bu çok normal ve ayrı bir konu..bu taraftar gözüyledir zaten.ama devletten destek almak çok farklı bir olay. evet devlet bize destek verdi bütün Trabzonsporlu topçulara üniversite için kafadan burs verdi a.q hjkahakja. hatta kpsssiz memur olacaklar emekli olunca :D dangalaklar:D babadan zengin olmuş konuşuyor.zaten eğitimli olsa güzel bir diksiyonu olur o kadar zenginsin git bir diksiyon dersi al be adam.konuşma özürlü zaten.bizim başkan güzel konuşuyor.yaşından başından utanmıyor zaten ali.aziz yıldırım gibi R' LERİ söyleyemiyor neden acaba ? :D çok ....rak yemiş demek....valla fener bugün şahane destek aldı ama devletten değil tabi sortlotha döndüler ama sırtını değil tabi :D ahaha.kaldı ki devlet sayesinde bunlar kümeye düşmedi uefa bunların anasına hesap sordu şike davasında ama devlete şükretsinler.bir de cahillikle ilgili bir şey diyeceğim vikinglere çok eskiden cahil .iken derlermiş:P tabi sorlottan sonra bazı futbolcuların özellikle emre belezoğlunun yürüme şekli değilmiş bro topallıyormuş ama ayaktan dolayı değil :D rıdvan nasıl ağlıyor lobisini ..tik bunların vikingler lobilerinin a.qdu cidden :D
Hahahahaha ya bu Ali Koç denen beceriksize babası Rahmi Koç bile güvenmiyor geçenlerde bir yerde okudum çok güldüm adamın biri diyor ki bu Rahmi Koç hesabı kitabı şirketleri Ali Koç'a bıraksaydı şimdi Istiklal caddesinde pilav satıyordu :D

Şarlatan herif çıkmış twitter'da Trabzonspor devlet yardımı alıyor diye üç beş sahtekarla algı yaratıyor..Adama sormazlar mı deden Vehbi Koç'u devlet desteklerken sen ana rahmine düşmüş müydün diye..

Koç'u Koç yapan ticari zeka değil bizzat devlettir..Türkiye'nin yakın tarihini okuyan herkes bilir bunu..

Yüzsüz cahil herif ya..

Emirhan Yazıcı
02.02.2020, 01:24
Kupada turu geçersek bunlarla 2 maç daha hiç çekilmez :D

castillo61
02.02.2020, 01:24
Yıllarca hakemle kazanıp ağlamayın diken tipler işte, neler çektik. O yüzden maç ani çok önemli. Ne yapacaksan sahada yapacaksın, futbolcuya sırt dönmeyeceksin. Orada kazanamadığın anda ne desen boş. Kazandığında bile suçlu çıkarıyorlar baksana.

Puanı almadan bunların gerçek yüzü ortaya çıkmaz. Sahada yeneceksin sonra izleyip ibret alacaksın, şükür edeceksin.

+++

Tescilli şikeyi bile cezalandıramayan bu ülkede anca sahada kazanırsan hakkını alırsın. Bu çizgiden devam. Vur enselerine yolla.

fadigaTS
02.02.2020, 01:27
Maç sonrası Trabzon Meydan
https://www.youtube.com/watch?v=WPOr_yOVh_0

batu94
02.02.2020, 01:27
Çok şükür kazandık ama kötü futbolu unutmayalım. Teknik ekibin acilen bir şeyler yapması lazım artık. Bu kaçıncı maç. Gençlerbirliği, Galatasaray derken bu maçta da üç puan elimizden kayabilirdi.

Her şeye rağmen kaliteli bir hafta oldu. Transferler ve maç eksiğimize rağmen puan farkıyla önde olmamız. Umarım seri galibiyetleri yakalamaya başlarız.

Mehmet Cihan Kocaman
02.02.2020, 01:30
Tadını çıkarın, evet çok iyi oynamadık ama kazandık. Nwakaeme'siz derbi kazanmak inanılmaz bir olay, üstelik çok önemli bir psikolojik eşiği geçtik. Nwakaeme dönecek, Guilherme direkt katkı vereceğinin sinyalini verdi, savunma hattımız toparlanacak ve en önemlisi önümüzdeki ay Abdülkadir dönecek. Savunmayı önde kurup takım boyunu kısalttığımız an sorunların tamamına yakınını çözmüş olacağız. Şu önümüzdeki 3 maçı 9 puanla geçip erteleme maçını da kazanırsak çok büyük ihtimalle en yakın rakibimizin 3-4 puan önünde lider olacağız.

Önümüzdeki hafta Sivas-Basaksehir maçı var, ardından Sivas bize geliyor. Fenerbahçe sanırım Alanya ile oynayacak ve içerde Galatasaray maçı var. Kadro zenginliğimiz var artık, Allah bi sakatlık kaza bela yaşatmazsa liderliği alacağımız gün çok yakın.

Bu arada bütün spor programlarını izledim, şimdi de tekrarlarını izliyorum. Sosyal medyada psikolojisi bozulmuş şikecilerin umutsuzca "biz şampiyon olacağız" yorumlarını okuyorum. Hayatımın en mutlu günlerinden biri, tüm takımı tebrik ediyorum. Gol sevinçlerinde en arkadan depara kalkıp Hüseyin hocayı bile geçen Erce'yi alnından öpüyorum. Bu ruh bizi şampiyon yapacak inşallah.

ilelebeTS
02.02.2020, 01:31
Maçın tekrarını sakin kafayla izleyince, maç anında algıladığımız maçtan farklı bir maç olduğu belli oluyor. Değişmeyen tek şey hakemin doğraması. Serdar Aziz maçı nasıl tamamlamış mucize resmen.

arda.61
02.02.2020, 01:32
Bu maç şampiyonluk yolundaki en önemli maçlardan biriydi kuşkusuz. Fakat dikkatimi çeken alınacak galibiyetin şehir için önemi de futbolcularımıza çok iyi anlatılmış. Hepsi açıklamalarında bu noktaya değindiler. Özellikle yabancı futbolcuların aidiyeti, bu konudaki hassasiyetleri ve trabzon doğumlu oyuncularımızın özünde bu kulübün bizler gibi bir taraftarı olmaları sahaya yüreklerini koymalarını sağladı. Bu çok önemliydi bence. Geçmiş senelerde seyircilere oynayarak maçları kazandılar. Ama artık korkak trabzonspor yok ki bunu son iki maçtır çok iyi bir şekilde gösterdik. Taraftar inandı, futbolcu kardeşlerimiz gereğini yaptı...

Selim MACİT
02.02.2020, 01:33

Hiç bişe olmaz ondan. İleride bir şey yapamıyorsan gerise basar biraz telafi etmeye çalışırsın. Gözümün önünde ilk yarı oynadı tek bir geriye yardımını görmedim. Otobana çevirdiler o kanadı ilk yarı.

Sacit
02.02.2020, 01:34

Güzel bir yorum

Top kaleye girmeyince emniyeti bile suçlayan aşağılık insan bunlar
Kendileri dışında herkes suçludur!!

Algı yaparak kendi yanlışlarını örtmeyi çok iyi bilirler
Konuşmaları hep gündem değişmek

cshbilgin
02.02.2020, 01:46
Gustavo güzellemeleri okuyorum da, bizde olsa çok söverdik eminim, ne artısı var bu adamın anlamış değilim, düz topçu, bir kaç kez boş adama atamadı dışarı attı, bayılıyoruz elin tavuğunu kaz görmeye... Bence de onların orta sahadaki en fark yaratan adamları Ozan'dı.. Onlarda da sosa yok, ndiaye yok, sörloth yok, her türlü biz iyiyiz, her halükadarda onları yenerdik yendik te, şampiyonuz inşallah

mkesen1982
02.02.2020, 01:49
Koyduk mutluyuz.Ama hala çok ciddi problemler devam ediyor.İkinci yarı Gs maçının fotokopisi gibiydi.Mikel çok etkisiz savunma çok kötü yusuftan hala medet umulması...Sturiç denen herifin umursamazlıkları.Kim şu oyunla haftaya gençleri rahat yeneriz diyebilirki.Bugün kaleciler yer değişse 5 yerdik.

fadigaTS
02.02.2020, 01:58
fbtv maç anı tepkileri :) https://www.youtube.com/watch?v=tbOIqrHx6Tc

jönts
02.02.2020, 02:20
trabzonspor böyle oynayarak feneri yenmesi lazım

hüseyin bu maçı izlesin

https://www.youtube.com/watch?v=PlSA5RJNvRs

İkinci golden sonra önümdeki arkadaşım dönüp ağlayarak bana sarılmıştı.

Hayatımın maçıdır bu.

BlackPanther
02.02.2020, 02:24
Direk isim vererek konuşuyorum bu Gürcan Bilgiç tam bir mal
Mala hakaret etme.

Gürcan Bilgiç malın malı

;)

Gökhan Balcı
02.02.2020, 02:48
Doğanın maç sonu taraftarlarla ilgili söyledikleri de önemli gerçekten. Birkaç bin kişinin fazlalığı ve coşkusu inanılmaz fark ettiriyor. Taraftar bugün harikaydı ama her iç saha maçında bu sağlanırsa kimse o stattan rahat çıkamaz. Kötü oynadığın maçı döndürme şansın olur.

ersn.alparslan
02.02.2020, 02:50
Hedef gercekten sampiyonluksa devre arasi bukadar transfer yapildiysa bu rezalet defans ve ortasaha sistemine bir cozum bulunmali. Rakip o kadar kolay geliyor ki adamlar bile ne yapacaklarink sasiriyorlar.

Emre Veli
02.02.2020, 03:12
tarayıcınıza vpn kurup amerika'yı seçin. https://www.beinsports.com/us/turkish-super-league/video/trabzonspor-claim-key-win-over-fenerbahce/1405094 geniş özeti daha kaliteli olarak buradan izleyebilirsiniz. sörloth'un muhteşem gol sevinci de mevcut:)

artvints
02.02.2020, 03:49
Antu'da maç başlığını okumadan ölmeyin :))

Ibrahim Gaygusuz
02.02.2020, 04:13
Maç eksigimizde var. Tatil sonrası oynadığımız maç sayısı çok az. 3-4 maça tam ritmi yakalarız inşallah.

Enes Başkaya60
02.02.2020, 06:17
Ağlayın ulan ağlayın daha çok ağlayacaksınız haysiyetsiz şerefsizler...

14TS61
02.02.2020, 07:19

Ben zaten çayımı sigaramı aldım oraya girdim dün akşam sardı..

Bu arada yine ağlamaya başlamışlar bakan vekil sandıkta görüşeceğiz falan diye. Bukadar çirkef Türkiye'nin yüz karası başka kurum yok ya ağlıyor resmen adamlar. İstiyorlar siyaset bizden olsun.

14TS61
02.02.2020, 07:49
Bu Şikecilerin fikstürü çok iyi kek 14 maçın 8 i içerde. Valla işimiz kolay değil ibre bunlardan yana. Siyaset asıl bunlara yardım eder bu sene olamazsa zaten iflas bayrağını çeker. Pek isteyeceğim şey değil ama şu Vedat ve gustavo 5 6 maç sakatlansin isterim.

chener
02.02.2020, 07:50
Dün maç sonu görüntülerinde bizim kral eve toyota corolla ile gidiyordu, acilen arabası değiştirilmeli. Bizi bizden alıp götüren adama şöyle şaşalı bi araba versinler.

Mert Pasa
02.02.2020, 08:05
Bu Şikecilerin fikstürü çok iyi kek 14 maçın 8 i içerde. Valla işimiz kolay değil ibre bunlardan yana. Siyaset asıl bunlara yardım eder bu sene olamazsa zaten iflas bayrağını çeker. Pek isteyeceğim şey değil ama şu Vedat ve gustavo 5 6 maç sakatlansin isterim.

Bosver renkdas ne zaman benim kalbime kötü birşey gelse başımıza geliyor.Sosayla Sörlotha döner birşey olur.Ha o ikisi formsuz olup 5-6 maç devre dışı kalsa bu şikeciler ligi 4. Zor bitirir ,tespit güzel

Aykırı_adam
02.02.2020, 08:12
Guilherme bundan sonra 11 de başlamalı.Oyun zekası , tekniği, pas yapısı bizim takıma uyuyor

Murat GENEL
Fikstür avantajı kime ve neye göre var? Her sene aynı muhabbetler.Lig şekillenmeye başladığında düşme hattı kızıştığında çok sürprizler olacak.Fikstür muhabbeti boş iş.
İçerde Antalya’ya yenilebiliyorlar.Biz Denizli’ye vs.

Onların fisktür avantajı var diyelim.Senin 4 puan avantajın olabilir bu da en az 2 maç demek.

Alp29

Abi adamların sol beki yok, defansta jailson, tolga ciğersiz açık oynuyor, muriç her maç sarı kart sınırında. Bizim rakiplerimiz gs, basak. Sivasta sakatlıklar başladı ilk 11 i zor kuruyorlar.
Geçen sene Batuhan Artaslanın zorunlu 11 oynadığı, mecburiyetten değişiklik yapamadığımız , sene başı gol umudu olarak Koray İn girdiği maçları ne çabuk unuttunuz. Bu kadro, bu inanç ve Yönetim ile bunu başaracakk.

Sadettin_
02.02.2020, 08:26
Şahsi görüşüm Çok dikkatli olmamız gerek .
Fenerbahçenin 2. Yarı planı alikocun konuşmasıyla basladi.
Işin içinde hakemler ve Anadolu takımları da var .
Bu maç ta o planın parçalarından biriydi .
Bilerek kart gören murice ceza verilmedi.
Hakem hata yaptığını bizzat ağzıyla söylesede Anthony nin cezası kaldirilmadi.
Trabzon'da 40 bin kişinin önünde hakem kafamıza vura vura tüm kararları Fenerbahçe'nin lehine kullandı .
Fenerbahçe işi şansa bırakmayacak .
Bizim maçta bunlardan biriydi .
Ama o hakemide yeneceksin efsanesi gerçekleşti.
Tezgahın basindakilerde şaşkınlıkla izlemislerdir maçı
17 de 17 yapmak harici sansimiz yok .
Gerekirse GS de yatacak bunlara bakın görün.
Rize Sivas Malatya gibi satılmış takimlar çantada keklik onlar için ,
Ayrıca eski fbli oyuncuların FB maçında yatişa geçmelerini göreceğiz daha .
Çok organize ve büyük bir plan icindeler.
Çünkü şampiyon olamazlarsa gerçekten batacaklar

Murat GENEL
02.02.2020, 08:32
Fikstür avantajı kime ve neye göre var? Her sene aynı muhabbetler.Lig şekillenmeye başladığında düşme hattı kızıştığında çok sürprizler olacak.Fikstür muhabbeti boş iş.
İçerde Antalya’ya yenilebiliyorlar.Biz Denizli’ye vs.

Onların fisktür avantajı var diyelim.Senin 4 puan avantajın olabilir bu da en az 2 maç demek.

Bir de fikstüre baktım deplasmanların hepsi küme hattındaki takımlarla:))) Ankaragücü,Antalya,Konya,Kasımpaşa,Beşikyaş ve Gençlerbirlği deplasmanları.İçerde Malatya,Göztepe,Sivas,Alanya,Gs gibi maçları var.

Yahu 14 hafta var herkes oynayacak birbiriyle ayrıca.ne avantajı.

Enaldo61
02.02.2020, 08:38
Bu maçı kazanmak şampiyonluğun habercisiydi, olacak bu iş. Şike lobisine karşı hem de.

ÖmürKaradeniz61
02.02.2020, 08:51
Dün maç sonu görüntülerinde bizim kral eve toyota corolla ile gidiyordu, acilen arabası değiştirilmeli. Bizi bizden alıp götüren adama şöyle şaşalı bi araba versinler.

Adamın öyle bir takıntısı yok.

Muhammed Kambur
02.02.2020, 08:51
Maç tekrarını izleyebileceğimiz arşiv yapabileceğimiz link var mıdır? Böyle maçlar arşivde durmalı :)

Mysimarik
02.02.2020, 08:53
şampiyon trabzonspor :)

iso_4939
02.02.2020, 09:00
Ulan shorlot yedin bizi kral..hele ugurcan masallah nazar degmesin takimin en iyileri

iso_4939
02.02.2020, 09:02
Guilherme bundan sonra 11 de başlamalı.Oyun zekası , tekniği, pas yapısı bizim takıma uyuyor

Aynen mikel ve sturic cok cansiz ve etkesizdi.

adiloş bebe
02.02.2020, 09:09
Kazandığımız bir Fenerbahçe maçından sonra dinlemeye asla tahammül edemeyeceğim kişiler listesi

1-Rıdvan Dilmen
2-Gürcab Bilgiç
3-İlker Yağcıoğlu
4-Gürkan Kubilay

Serdar A
02.02.2020, 09:12
Ben zaten çayımı sigaramı aldım oraya girdim dün akşam sardı..

Bu arada yine ağlamaya başlamışlar bakan vekil sandıkta görüşeceğiz falan diye. Bukadar çirkef Türkiye'nin yüz karası başka kurum yok ya ağlıyor resmen adamlar. İstiyorlar siyaset bizden olsun.

Cep versiyonunda sayfa 53e kadar (maçın 1. dakikası şikeciler önde) koyarız ederizli ergen muhabbetleri, sivasla başbaşa kalınan şampiyonluk hayalleriyle ıslak rüyalar, maç bitmez hükmen yeneriz falan minvalinde gökten kemik uman şikeci duaları; sayfa 53'den sonra ise asıl heyecan başlıyor :)

Enaldo61
02.02.2020, 09:13
O iskandinavlar bizimle aynı havai düşüncelerde değiller hayata farklı bakıyorlar, umarım Sörloth en az 1 yıl daha bizimle olur. Karakterleri sağlam oluyor. Zaten ülkelerine gittiyseniz anlarsınız, çok düzenli her şeyleri. Kaos yok bizdeki gibi. Sonradan görme hiç değiller, zaten imkanları her şeye müsait.

Serdar A
02.02.2020, 09:15
Kazandığımız bir Fenerbahçe maçından sonra dinlemeye asla tahammül edemeyeceğim kişiler listesi

1-Rıdvan Dilmen
2-Gürcab Bilgiç
3-İlker Yağcıoğlu
4-Gürkan Kubilay

Tümer Metin, trtspordaki eski hakem bozuntusu primat. Sadece şikecilerin kadrolu adamları değil, dün gece spor medyasının çoğunda matem havası vardı.

İ. SARAL
02.02.2020, 09:21
Müthiş kalktım sabah. Çok iyi oldu bu galibiyet ancak maçın özellikle ikinci yarısı yine çok kötü oynadık. Kötü oyunumuzun bence en büyük nedeni Mikel. Fazla maaş alıyor, oynaması gerek diye düşünüyor herhalde hoca ama bu arkadaş kesinlikle oyunumuzu bozuyor. Sosa, defansın önünde oynamalı, yanına ve önüne hareketli oyuncular koyulmalı. Geçen sene oturan bir sistem vardı, buna devam etmeliyiz.

-------------sosa-------------
----ndiaye--------guilherme

veya;

------------sosa---parmak------

------------------ndiaye---------

Gibi bir taktikle devam etmeliyiz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıldıray Emanet
02.02.2020, 09:22
Muriç'in el pozisyonu resmen düdük astırır VAR hakemleri dahil. Bu kadar göz göre göre şeref haysiyet satılmaz

umutberna
02.02.2020, 09:24
Rakibi tehdit eden oyuncularımızdan (Nwakame - Abdulkadir - maç eksiği olan Sturidge yine formsuz ve maç eksiği olan Ekuban) neredeyse noksan bir maç oynadık
fenerde yenilmemeyi çok istiyordu, hatta türkiye furbol sistemi fenerin yenilmemesini istedi, bunun için elinden gelenleri yaptılar. Psikolojik bir savas baslattılar, bize fırsatcı yaftası yapıstırmaya calıstılar, haksız kart yiyen oyuncumuzu affetmediler, olabilecek en iyi hakemlerini verdiler fakat o bile maci adil yönetemedi ve feneri mac boyu kolladı, tüm bu sartlarda karsı, hüseyin hocamızlar daha düne gelen guillermemizle ve oyuncularımızla baskaldırarak maglubiyetten galibiyete uzandık. Bu acıdan ileride daha anlamladıracağımız cok önemli bir galibiyetti. Tüm olumsuz sartlarda rakibin bu kadar baskın olmasıda son derece normaldi, hocanın dediği gibi evet gol yiyebilirdik fakat atabilirdikte , dikkat ediyorum yorumlarda bu kısım hep pas geciliyor oysa bir Sorloth'un biri 2. yarının basında sayılmayan bir golumuz biride son dakikada ofsayta mmlik takılan golumuz olmak üzere bizimde gol atabileceğimiz anlar vardı ve bana göre bu koşullarda yeterliydiler.
Önüzümde 15 mac var, kadromuz giderek güçlenek burada dikkat etmemiz gereken sakatlanmadan yolumuza devam etmek, çok isteyip ezemediğimiz fener ile kupada karşılacağız orada da elenmeleri önemlidir, o günün kadro şartlarına göre oynananacak oyunu değerlendiririz.
Youlumuz doğru, bu maç bizde büyük bir hırs yarattı ve kontrollu bir şekilde kazandık. Başkanından , hocasından futbolcusundan ve 90dk sahada destek olan taraftarına herkesi tebrik ederim.

Ahmet Hamza
02.02.2020, 09:28
18532

hüüüüüüüü :d

Murat Keçeci
02.02.2020, 09:41
Güzel bir galibiyet aldık.Tüm oyuncularımızı tebrik ediyorum.

Maça yenik başlamak bizi biraz zorladı.Gol bulmak için daha fazla açılınca orta sahada derin boşluklar verdik.Alanı doğru şekilde kapatamayınca sol Iç,sağ Iç bölgelerini dikine paslarla çok rahat geçip direk kalemize indiler.Kadıköydeki ilk maçta da aynısını yapmıştılar.İlk yarıda Mikel ve Sosa oyuna çok giremeyince ve açıklarda ekuban,yusuf da etkisiz kalınca oyun üstünlüğü onlardaydı.Ama bizde öyle iki oyuncu vardı ki hücum bölgesinde ve kalede rakibe meydan okudular.Onların adı SÖRLOTH ve UĞURCAN idi.

Zorluk derecesi yüksek bir gol ile maça dengeyi getirince psikolojik üstünlük bize döndü.Sonrasında da gizli golcü Novak sahne aldı.Bu golde de Campi özel bir alkışı haketti kafayla topu çok güzel indirdi.Galip duruma geçince ikinci yarı daha kontrollü oyunla krusenin etkinliğini azalttık.Ayrıca Sosa da ikinci yarı topu saklama ve pres yapma konusunda iyi işler yaptı.Guilherme de takım oyununa katkı verince daha derli toplu görüntü verdik.

Ndiaye ve Guilherme faydalı transfer olduklarını gösterdiler.Bundan sonra her maç biraz daha üstüne koyarak ilerlememiz lazım.Oyunumuzu mutlaka geliştirmemiz gerekiyor çabuk pas,yüksek tempo ve topun arkasına geçme konusunda eksiklerimiz var.fb gibi biraz hareketli ve dirençli bir takımın pas bağlantımızı bozduğunu görmüş olduk topu kullanırken bayağı zorlandık.Bizde özellikle orta sahada daha hareketli olmalıyız.

Altın değerinde bir üç puan aldık fakat daha yolun başındayız yolumuz uzun bu yolda her maçı final maçı gibi oynamalıyız bu maçı bırakıp artık önümüzdeki maça odaklanmalıyız.

Son olarak taraftarımıza da teşekkürler.Deniz kenarındaki soğuk geceyi sesleriyle,varlıklarıyla ısıttılar.

artvints
02.02.2020, 09:48
Aslında kruse'nin pozisyonuna kadar iyi idare etmiştik ikinci yarıyı, atak da yapmadığımız için tempo yükselmedi. Guilherme ve sörloth'un pozisyanları da iyiydi aslında, üçünatmaliydik.

Degisikliklerden sonra kimin kimi tutacağı belirsizlesiyor. Alan savunması yapmadığımız için illa açık veriyoruz. Sturridge girdikten sonra çıkışlarda fazla hareketlenme olmadı. Bir iki pas opsiyonuyla topu kenarlara sıkıştırıp kaybettik.

Yediğimiz goldun sonra stresle birlikte çok efor harcadık, devrenin sonunda pozisyonlar verdik. İkinci yarı düşük tempoda geçti, son dakikada rakip takım cok adamla girdi yine bir iki açık verdik. Gs maçından farklı olarak top girmedi.

Bu dakikalar tamamen mental. Üzerine çalışmak lazım. Dakika 85 olunca birde takım reaksiyon verse, öne bassa rakibi çıkartmadan maçı bitirse mesela. Tabi bu hemen olmaz. Çok tekrar ve tecrübe lazım.

ÖmürKaradeniz61
02.02.2020, 09:58
Maçdan önce vip bölümünde Sörloth için gelen Norveçli gazeteciler vardı ben hayatımda bu kadar alçakgönüllü, bu kadar efendi adamlar görmedim.

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2020, 09:59
Zafer inananlarındır.

Çok güzel oldu
Şükürler olsun Allah'ım
Delikanlı gibi kazananı tebrik edecekleri yerde
Hakem yüzünden yenildik demek alçaklıktır.

ŞAŞIRDIK MI?
TABİ Kİ HAYIR

AHLAK
VİCDAN
SAYGI

Yoksunu
İğrenç
Camiasın
Şikebahçe

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2020, 10:03
Taraftarlarımızı kutluyorum
Erken gole rağmen takımı ateşlediler
Maçın her anına tesir ettiler
Alkışlar size renktaşlarım
Aynen böyle her maç bu atmosferi rakibe ve hakemlere yaşatmalıyız

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2020, 10:04
Muriç'in el pozisyonu resmen düdük astırır VAR hakemleri dahil. Bu kadar göz göre göre şeref haysiyet satılmaz

PALABIYIK maça mental olarak hazırlanmamış.
Çok tutarsız ve kötü bir yönetim gösterdi.

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2020, 10:06

1-Rıdvan Dilmen
2-Gürcab Bilgiç
3-İlker Yağcıoğlu
4-Gürkan Kubilay

BÜNYAMİN GEZER şerefsizini de ekleyelim

Ertan OKUMUŞ
02.02.2020, 10:08
Maç sonrası Adil gevrek açıklama yapmadımı [emoji50] çok ilginç

KARAGOZLUM
02.02.2020, 10:09
23. Hafta dananin kuyrugu kopacak
bu hafta nin sonuna kadar kayipsiz bitirirsek ve sikecilerin en az 1 macta puan kaybetmesi lazim
haftaya alanyayi kendi sahalarinda yenerler
bizim 3 Cok zor macimiz var sivas malatya be bjk maclari
sivas zaten kopacak yaristan bariz belli

gs ve bjk te devamlilik yok gs biraz zorlar ama karisik onlarin durum
en iddiaali sikeciler onlar da 1-2 mac bizden fazla puan kaybederse karisirlar
8 puan uzerine fark olmasi lazim onlara karsi bu onlari bitirir ersun ve ali kolpacinonun istifasini isterler

danger00
02.02.2020, 10:11
şu maç sonu çalan şarkı tüm coşkuyu alıp götürdü. 2 oldu bu. zalım geceler nedir ya.

DURAS
02.02.2020, 10:17
Önümüzdeki hafta oynayacağımız lig maçının başlığı açılmamış herhalde. Eli uğurlu gelen bir renktaş açsın bence

Enes Başkaya60
02.02.2020, 10:18
Önümüzdeki hafta oynayacağımız lig maçının başlığı açılmamış herhalde. Eli uğurlu gelen bir renktaş açsın bence

Allah'ına kurban senin abim

Yiğit SARI
02.02.2020, 10:18
Antu kendimi bildim bileli böyle düşük zeka seviyeli insanların buluşma noktası gibi. Boşverin okumaya bile değmez

talsuv61
02.02.2020, 10:22
Maç sonu çıkan kavgayı, seyredebileceğimiz bir link var mı?

Enes Başkaya60
02.02.2020, 10:24
Ağızlarında bir laf tutmuşlar gidiyor Devlet yardım ediyormuş ulan ahlaksızlar ayıptır ve ayıp...

Yıldıray Emanet
02.02.2020, 10:25
Ersun geçen sene 15. sıradayken de şampiyon olacağız diyordu :D Avel taraftarları da alkış tutuyordu. Değişen bir şey yok 2010 dan sonra lanetlendiler ömür boyu şampiyonluk yok onlara

Ahmet Taşçı
02.02.2020, 10:27
Guilherme takıma direkt uyum sağladı, çünkü pas ve oyun zekası yüksek biri, tam takımını buldu, Ndiaye ve Guilherme takıma ara taşı gibi cuk oturdu, bir de aldığımız iki stoper den biri ortalama üstü çıksa takımı kimse tutamaz

talsuv61
02.02.2020, 10:33
Gelenler takıma girdiklerinde 17 de 17 yapmanın zor olmayacağını düşünüyorum. Bu kadro yapar bunu

Ugur Kurucelik
02.02.2020, 10:33
Dün maçı tribünde izledim.

Aslında kötü oynadık. Kötü oynadığımız için fb iyi gözüktü fakat fb den Gustavo ve Kruse'yi çıkar, kadrosu Konyaspor seviyesinde felan. Özellikle Gustavo müthiş oyuncu. Şu adam bizde olsa açık ara şampiyon olurduk.

Bizim en sorunlu bölgemiz orta saha. Orta sahadaki defansif direncimiz inanılmaz düşük. Bu da savunmamıza ekstra yük oluyor.

Bunun en büyük sebebi Obi Mikel. Çok ağır ve çok pasif. Ofansif anlamda katkısının sıfır. Eğer savunma işini yapsa bu sorun olmazdı ama yapamıyor. Zokara'yi dört gözle arıyorum.

Gerçekten artık Obi'nin yerine Erdoğan oynaması lazım. En azından enerji dolu uşak.

Bu maçtan sonra şampiyonluğa inancım bitti sayılır. Kötü oynadığımız için değil, hakem şerefsizi bizi açık seçik doğradığı için ve TV'lerde sanki fb nin hakkı yenilmiş gibi algı yapıldığı için.

Bundan sonra hakemler fb ye daha çok destek olup bizi daha feci biçecekler.

Gesendet von meinem Mi 9 SE mit Tapatalk

Enaldo61
02.02.2020, 10:39
Muriç'in pozisyonu kesin el miydi ben tam anlayamadım var mı bilginiz?

ÖmürKaradeniz61
02.02.2020, 10:41
Ersun geçen sene 15. sıradayken de şampiyon olacağız diyordu :D Avel taraftarları da alkış tutuyordu. Değişen bir şey yok 2010 dan sonra lanetlendiler ömür boyu şampiyonluk yok onlara

Hocam bu ersun sahtekarı bizi nasıl kandırdıysa şimdi de onları kandırıyor yoksa desen ki gel sana çalışmadığın zamanki paranı verelim yarın git yemin ediyorum koşa koşa gider.Adamın teknik direktörlükle alakası yok emekliliğine gün sayıyor tek derdi para.

mmert
02.02.2020, 10:41
Yönetim ipleri sıkı tutup derhal hakemlerle ilgili açıklama yapmalı. Dün yaşananlar galibiyet olmasa hakem skandalıdır.

Cem Papila'yı dahi geçti onun bunun çocuğu.

1 golümüzü vermedi
1 penaltımızı vermedi
Serdar 5 sarı kartını vermedi
N'diaye'ye yok yere maçın başında,Sörloth'a maç içinde oyundan düşürmek için kart verdi
Fenerliler kendini bıraktı faul verip oyunun akışını fenere çevirdi.

Gustavo'nun şutunda bariz karnına gelmiş algı yapmak için penaltı diyorlar.
Kruse'nin hareketi altı pasta olsa tartışmasız faul. Ordaykense gri. Altayın Malatya maçındaki faulse bu tillahı.

Ali KOÇ ve fb yöneticilerinin 6222'den ceza alması lazım.

Fenerliler klasik onların durumu Allahlık. Kendi çıkarları için yapmayacakları iş olmayan adamlardır genelde bu bağıranlar. Objektif olanları kenara bırakarak. Yıllarca devlet desteğiyle köpeklik yaparlar sonra biri köpek demeye başlayınca yaygara koparırlar. Yalamadıkları adam kalmaz sorsan delikanlıdırlar. Başarı için her yol mübahtır.

Fenerbahçe Çanakkale'deki ingiliz donanmasıdır, köprüye ilk çıkan devletin şımarık, hain, aymaz çocuğudur. Başkanı devletin zengin ettiği bir ailenin, devlet imkanlarıyla palazlanan vasıfsız oğludur.

FENERLİLER ve MAKLUBECİLER şeref ve haysiyet nedir bilemezler. Dürüst ve ilkeli kardeşlerimiz hariçtir.

1 aydır türlü türlü haysiyetsizlik ve onursuzlukla, yalanla iftirayla , atanan hakemiyle , rakip takım kukla başkanlarıyla bu maçı manipüle eden bir camiayı sahada hak ederek haksızlıklara rağmen yedik. Bugünü bize yaşatan değerli futbolcularımıza teşekkür bir borçtur.

Larking
02.02.2020, 10:44
Maç öncesinde ve maçta sakin kaldık ve kazandık.

fb'nin şimdiki başkanı eski başkanının taktiklerine özendi ama başarılı olamadı.

Böyle maçları çok oynamış tecrübeli yabancı oyuncularımız ve buz adam Alex bir büyük maç nasıl oynanır gösterdi.

Futbolda topla oynama oranı kadar yanıltıcı bir istatistik yok.fb % 65 topla oynadığı 5 maç kaybetti.Bu tesadüf veya şans ile açıklanamaz.Hüseyin Çimşir'i tebrik etmek lazım bu durumu iyi analiz etmiş.

En ciddi rakibimizden ikili averajı da aldık.

A. Aydın
02.02.2020, 10:48
Nihat ozdemir birakmis diyorlar.
Yerine Saffet Sancakli gecmeli.
Olmazsa hamit altintop.
Fikret orman ismi de geciyor.

castillo61
02.02.2020, 10:52
İlk maçta da Avdijaj saçmalamayıp pası verse o baskıya rağmen şipşak çevirmiş olacaktık maçı.

Takım oyunu vs eleştirilebilir ama makine gibi takımımız var. Gole ihtiyacımız varsa atarız.

gurur6134
02.02.2020, 10:52

1-Rıdvan Dilmen
2-Gürcab Bilgiç
3-İlker Yağcıoğlu
4-Gürkan Kubilay
Gulcan macdan once şikeciler 3 0 alabilir surpriz olmaz diyordu :)

Courage
02.02.2020, 10:53
Nihat özdemir istifa edecekmiş. tweter da dolaşıyor haber

O lafı dolaştıranlarda aynı mahfiller. Yeri geldiğinde kendi eski yöneticilerini dahi harcarlar bunlar öyle ahlaksız. Tüm ülke görsün zavallı hallerini.

Tekke
02.02.2020, 10:53
Amma koymuşuz fenerasyon bşk nihat iti istifa etti��

Kurmuşlar düzeni 3 büyütülmüş, sırayla çal çırp

Trabzon bu ülkenin duruşundan büyüktür , bilinenden de büyüktür, düzenin çivisini çıkarır milini söker, lafla değil 7 kez ligde 2 kez Milli takımda defalarca siyasette yapmıştır-yapacaktır!!!

CEMEFKER
02.02.2020, 10:54

kadro gercekten iyi...

Avcı sinsi bir tip geliyor bana...
Zirveye oynayan bir takımda GS için katakulli yapar. Oynatmaz, sahte değişiklikler yapar. Diğer yandan futbolcuları üst düzey olan takımları yönetemez. 4 büyüklerde taraftarın bir istifa sloganı gitmesi için yeter. Yoksa ayağa paslı oyunu beğenilen bir tarz.

Milli takım ve bjk örnek için yeter...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa YILMAZ
02.02.2020, 10:55
Bu şikeciler hakikaten kuş beyinli.

Penaltımız verilmedi,kırmızı görmediler,gol attık sayılmadı. Dahası çok kırılgan takım şikeciler oyundan düşmüşlerdi aslında ama hakem her dokunuşa faul çala çala direncini arttırdı şikecilerin, bizimde düşürdü.

k.o.ç hala ağlamadı göz pınarları kurudu herhalde ya da kanunu çiğnediği için ceza alacak bi şirketi yok bu sıralar.

Bunlar kadar yüzsüz bir camia yok. şımarık yalı çocukları.

serdaracıl
02.02.2020, 10:58
Nihat Özdemir asla bırakmaz. Onun misyonu belli. Bakmayın şikecikerin ağladigina

gurur6134
02.02.2020, 11:00
istedikleri kadar aglasinlar kudursunlar gunes balcikla sivanmaz hamsi tava yemeye gelip kambur kalkani yedikleri icin bu ofkeleri..

DURAS
02.02.2020, 11:00
Maçın 3-4. dakikalarında attığım mesaj “ yeneriz” di. Sadece bir kelimeden ibaret. . takıma inanın ve bu inanç dahilinde takımı destekleyin yeterli. Yeneriz yeniliriz çok önemli değil. Ancak bu galibiyetle şampiyonluk yolundaki yürüyüşümüz emin adımlarla devam ediyor.

A. Aydın
02.02.2020, 11:01
Her macta oldugu gibi bu macta da kapaninca sorun yasamaya basladik.
Artik kapanmamayi ogrenmeliyiz.

pReN@_61
02.02.2020, 11:07
Tebrikler takım. Allah emeği geçenlerden razı olsun
:tsbayrak:

https://www.youtube.com/watch?v=UEbSQiYFRBM (https://www.youtube.com/watch?v=UEbSQiYFRBM)
şunu da şöyle bırakayım ağam:dansmuz:

M.Berke Gayretli
02.02.2020, 11:09
Dünkü Southampton maçında, dünyanın en pahalı stoperini elinde bulunduran Liverpool savunması ilk yarım saaatte en az 5 gollük pozisyon vermiş. Onlar da ön alan becerisiyle ve hücum geçişiyle maçı kopardılar.

Diyeceğim o ki; Trabzonsporun özellikle büyük maçlarda bu denli toptan vazgeçmesi iyi değildir, hoş gözükmemektedir fakat bu da bir stratejidir nihayetinde. Eğer daha iyi pas ayağı olan, daha iyi markaj becerisi olan bir stoper ikilimiz olsa geriye çekildiğimiz anlardaki savunmayı iyi yaparız ve dün fenerbahçe'ye verdiğimiz net 3 pozisyonu da vermeyiz. Bunun getirisi olarak hücum geçişlerimizle de bir maçı 3-4'e götürmemiz oldukça kolay olur. Bu bir süreçtir, takıma süre tanımak lazım...

Varlıbaş61
02.02.2020, 11:13
İstanbul Avcısı Sorloth .. Aslanım Benim ..

CİVELEK.61
02.02.2020, 11:14
Bütün hersey bir yana
Bizim oyuncularımızın başlıca 4 eksiği var.

1.Takım halinde çok kolay çalım yiyoruz.
Duruş ve rakibi karşılama konusunda istisnasız bütün oyuncular kötü maalesef.
Kanatlar,bekler,stoperler,istisnasız herkes.
Hele hele orta saha inanılmaz çalım yiyor.

2.Takım halinde top kontrolümüz çok kötü.
Atılan pas biraz sert ya da havadan olunca o topu kontrol etmemiz hep çok zor oluyor hatta rakibe kaptırılıyir maalesef.
Takım arkadaşının baskı altında zor zahmet attığı pas haliyle o kadar net olmayabilir bunu göze alacaksın.
Top kontrolümüz kötü ve bunun antrenmanlarını yapmak şart.

3.Topa yaptığımız müdahaleler sonucu seken,düşen toplar hep rakibe gidiyor maalesef.
Kendi sahamızda,rakip yarı sahada,tehlike varken ya da yokken heryerde maalesef böyle.

4.Savunmadan çıkarken sakin olabilsek bu maçlar çok daha erkenden kopacak ve fişi çekeceğiz.
Defanstan bu kadar panikle çıkan bir takım daha yok.
Defanstan çıkan oyuncu kim olursa olsun Sosa bile bazen dan dun çıkıyor.
En önemli kontra atak olabilecek toplar burada heba oluyor.
Sakin yerden pas yaparak çıkılarak gol yapılacak o kadar pozisyon oluşuyor ki bunu göremiyoruz maalesef.
Hayır kalabalık içinde zor durumda şişirmeyi anlıyorumda cepheden gelen,yumuşak,kontrol edilebilir bi topu indirir sakin net bi pasla çıkarsın bunu neden şişiriyoruz anlamıyorum.
Hatırlayın geçen sezon Kadıköy'de Olcay'ın sakince pasla çıkmadığı ve ileri şişirdiği topu rakip aldı iceri doldurdu gol yedik.
Hatta Sosa Olcay'a fırça bile atmıştı.

Takımın genel olarak bu 4 konuyla alakalı Refleks ve reaksiyon problemleri var.
Bunlarla ilgili antrenmanlar yapmak gerekiyor.
Akşamda böyle pozisyonlar çok oldu.
Maalesef bizim bu hatalarımızdan rakip çok iyi oynuyormuş gibi görünüyor.

yorumsuz6117
02.02.2020, 11:15
Omi Mikel'in yerine Zokora olsaydı defansı rahatlatıcı, Mikel katkısı yok zararı var, yanlış transfer..

My
02.02.2020, 11:16
https://twitter.com/oaydin0661/status/1223888951515238400?s=20

İskender Çakmak
02.02.2020, 11:16
Muriç'in pozisyonu kesin el miydi ben tam anlayamadım var mı bilginiz?
El yok orada. Bein de net olarak gösterildi.

serdaracıl
02.02.2020, 11:18
Omi Mikel'in yerine Zokora olsaydı defansı rahatlatıcı, Mikel katkısı yok zararı var, yanlış transfer..

Zokorayi da gördük zamaninda

Yusuf BALCI
02.02.2020, 11:20
Ortasahada rakibi karşılamada sorunumuz var. Kondisyon konusunda zayıf gibi görünüyoruz. Rakipler ortadan boş boş gelebiliyor. Bunlar eksilerimiz. Bunları giderebilirsek şampiyonluk hayal değil. Çünkü gol bulma konusunda sorun yaşamıyoruz ve kalemizde ligin en iyi kalecisi var.

kayseriliyiz
02.02.2020, 11:23
Ne güzel bir güne uyandik be

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

batu94
02.02.2020, 11:24
BÜNYAMİN GEZER şerefsizini de ekleyelim

O değişik Pereira Serdar Aziz pozisyonuna Pereira penaltı yapıyor dedi galiba, trt’yi açtım öyle yazıyordu anında kapattım. Ne salak adamlar var ya.

chener
02.02.2020, 11:25
bizim tüm maçlardaki anlayışımız rakip topla oynasın, baskı yapsın, sahaya dağılışları bozulunca da topu kapıp gol atalım üzerine.Kupada altay da bizden çok topla oynadı, fener de.Riskli ve biz izleyenleri geren bir taktik olsa da işe yarıyor.

Mamafih, çok güzel bir hafta sonu. Herkese teşekkürler.Gurbette olunca bu galibiyetlerin anlamı sonsuz oluyor.

Doğukan Şentürk
02.02.2020, 11:25
gol sevincinde koltugu kirip 500 lira zarara girdim ama olsun buna degdi :D

ccd6167
02.02.2020, 11:29
Yahu neden bizim taraftar anlamamakta direniyor bilmiyorum

bu takım geri yaşlandığı zaman gol yemiyorrrrrrrrrrr

konyadan da gol yemedik fenerdende yaslandığımız zaman gol yemedik

bunun tek istisnası gese

biz geçiş oyunlarında sürekli gol yiyoruz

dünkü fener denizli gençler sivas gibi takımlardan gediğimiz gibi

duran topları çok iyi savunuyoruz

fakat fenerin ilerideki hücum varyasyonları bizden daha iyi

önemli olan yaslanmak ve hızlıca hücuma çıkmak.

liverpool kadar sonra 20-25 dk arkaya yaslanıp bekleyen takım dünyada yoktur açın izleyin

gurur6134
02.02.2020, 11:40

bunun tek istisnası gese

liverpool kadar sonra 20-25 dk arkaya yaslanıp bekleyen takım dünyada yoktur açın izleyin

Gencler macinida unutma..

danger00
02.02.2020, 11:41
biz sosa'yı defansın önüne çekip, oyun liderliğini ona verince göze hoş gelen bir oyun oynuyorduk. yanında ve önünde temposuyla onu rahatlatacak isimlere ihtiyaç vardı. o sistem terkedildi. ama ndiaye'nin gelişi sonrası mikel de onlara ayak uydurursa tekrar o oyunu görebiliriz. mikel o tarzda bir oyuncu olmasa da alanı daraltmayı başarırsak iş görebilir. yoksa seneye sosa kalacaksa mikel'in durumu da tartışılacak demektir.

Antonio
02.02.2020, 11:44
Malouda bile paylaşım yapmış. Bize her yer Trabzon diye.

serdaracıl
02.02.2020, 11:44
Şampiyon kadro:

___________shorlor
__waka___gilherme__eku(Serkan)
_____ ndiaye____sosa

Daha ömür dönecek. Yedekler mikel, parmak, Serkan, gayet yeterli

Mustafa Çakar
02.02.2020, 11:50
dünkü kadroya nwakaeme - ömür - guilherme - sturridge - manoel - manuel katılacak.
Bu sene o sene !

yavuzbaha
02.02.2020, 11:50
3 puan çok sevindirici ama şans faktörü bizden yanaydı..orta sahamız isim isim çok iyi ama birbirinden müthiş kopuklar..Başkanım Ünala salladıpı cümlenin aynısı oldu,fb baskı kurdu,takımımız abondone oldu,utanılacak bir şekşlde sürekli atak savuşturduk,gol yemememiz Uğrucanın performansı sayesinde oldu...dün Obi mikel Yusuf ve Ekuban berbattı..Struddige gibi koşmaktan aciz bir topçu nun sonradan girmesi çok risk oldu,bence hoca hatası..bu adam form tutacaksa daha garanti skorlarda girmeli...yendik sevinelim ama ben Hüseyin çimşiri dün hiç beğenmedim

trbzonsporlu
02.02.2020, 11:55
daha genclerbirlıgi mac başlığı açılmamış. biz taraftar olarak daha fb macından çıkamadık inşallah futbolcularda aynı bizim gibi degildir. genclerbirligi maçı fb macından daha önemli hale gelmiştir. uğurlu birisi mac başlığını açsın artık

ccd6167
02.02.2020, 12:00
Dün liverpool un attığı son 3 golü izlemenizi tavsiye ederim

Muhammed Kambur
02.02.2020, 12:00
Bu taraftar şampiyonluğu hak ediyor.

https://twitter.com/oflu_yusuf61/status/1223897782475468800

zafer6161
02.02.2020, 12:01
Ben ikinci yari kötü oynamamizin sebebini skora bağlıyorum,aksi skor olsa biz tek kale oynayacaktik,öndeyiz ve fb yenik olüm maçı mecbur saldiracak,zaten fb bütün derbilerde iyi oynuyor, altun değerinde 3 puan aldık ayrıca ikili averajda fb 'yi geçtik,malatyayı yenersek fark 4 değil 5 olacak

ccd6167
02.02.2020, 12:03
Gencler macinida unutma..
Demek istediğim şu

geri yaslanan takım değil hazırlıksız yakalanan takım gol yer daha çok

geçen senede bu senede aynı tür goller yiyoruz.

aslında çözüm basit. Yediğimiz golleri tek tek oyunculara izletirip nerede nasıl rakip durdurulup faul yapılması gerekiyor bunu anlamak lazım.

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2020, 12:04
Öncelikle hayırlı olsun. MAkus talihimizi de yendiğimiz bir maç oldu.
Çok tekrarlı olsa da Uğurcan ve Sörloth maçın en iyileriydi. Sosa ve Hüseyin de ortalama üzerinde oynadılar.

Maçın hakemi olan Palabıyık soyisimli şarlatanın maçın içinde tüm takdir haklarını rakipten yana kulanması sonucu oyun iyice zorlaştı bizim için.

Ama maçın en büyük eleştirisi de övgüsü de Hüseyin Hoca'ya...

Yusuf'un bu düzeydeki fiziki mücadelede perişan olacağı maçın başında az çok belliydi. Bu hata takımın Yusuf'un arkasını toplamak için fazladan efor sarfedip 65 lerde fiziken göçmesine sebep oldu.
Yusuf'un yerine Guilherme ya da Parmak ile başlamak fiziki mücadelede eksiğimizi kapatabilirdi.
Umarım Yusuf da fiziken ne denli perişan vaziyette olduğunu görmüştür.

Övgü ise 45 te önde olmamıza rağmen hatayı görüp doğru müdahaleyi yapması...

Guilherme iyi oyuncu, elimizde Wakame ve A. Ömür'den sonraki en teknik oyuncu.

Bugün ortaya çıkan vaziyette mart ayına kadar orta saha ve hücum :
Guilherme-Sosa-Mikel-Ndiaye-Wakame-Sörloth şeklinde olmalı.

MArt ayından itibaren ise :
A.ömür-Guilherme-Sosa-Ndiaye-Wakame-Sörloth
İdeal hattına döneriz.
10 numara pozisyonunda Guilherme ve Ömür değişerek oynarlar.

İlk yarı oynanan oyun fena değildi.
Ama ikinci yarı çok baskı yedik.
Dediğim gibi Yusuf 'un eksiklerini kapatmaktan takım tükendi. İlk yarı 10 kişi oynadık desek yeridir

Guilherme beklediğimden çok daha fazla katkı verecek.

Şampiyonluk yürüyüşü başlamış olsun inşaallah.

Fener'in hakemdi, damattı bilmem neydi....
Ağlamalarını dinlemekten, gülmekten sabaha kadar maç için yorum yapamadım.
Sabah 3 e kadar ekşi, twitter döndüm durdum. Spor programlarını iki kere izledim.

Oyunu çok beğendiğimi söyleyemem, ama Yusuf - guilherme değişikliği, sonraki maçlar için, daha uzun süre kondüsyonumuzun dayanmasını sağlayacaktır.
Özellikle A. Ömür döndükten sonra oyunumuz çok daha iyi olacaktır.

Ayrıca, kondüsyon sıkıntımız, yani takımın bazı konularda yetersiz çalıştığı da Alanya-Fenerbahçe gibi takımlara karşı daha net belli oldu.

Eddie Newton eminim bu konudaki eksiklerimizin giderilmesi konusunda da yardımcı olacaktır.

Galibiyet hayırlı olsun.
Allah yolunu açık etsin bu takımın.

Ahmet Başkan, sana helal olsun.

umut22
02.02.2020, 12:06
Sorloth a nazar değecek diye korkuyorum. Televizyondaki embesillerin. Allah nazarlardan saklasın.

Tekke
02.02.2020, 12:06

bunun tek istisnası gese

Sevgili kardeşim haklı, elinde Neymar Mbappe Salah yoksa artık takım seviyeleri ÇOK YAKIN, eze eze maç alamazsın.

Taktiğin olmalı, bazen 2 farka ulaşmak bazen yaslanmak

Bizim eksiğimiz şu, muhteşem kapanıyoruz inanışmaz fırsat yakalıyoruz, Bjk maçı gibi top Nwakaeme ye gelirse sonuç 4-1 gelmezse Gs gibi 1-1 Sivas maöı gibi 1-2 mağlup

Mutlaka farkı 2 yapacak taktiği bulmalıyız, bu ligde EN İYİ ZAMANINDA İBB 2-1 i koruyamadı koyduk geçtik, GÜÇLER ÇOK YAKIN, fark bitirici ve eksiltici adam; örnek Sörloth Nwakaeme Ndiaye (2. Golün faulünü nasıl aldı Ndiaye bakınız)

Fb de bu yip 3 adam var Gustavo-Muriç çok az da Kruse(son 5-6 maçtır)

Gs de Emre ve Lemina başka yok, Falcao= Sturiç oynarlarsa ligin üstünde adamlar ama oynanıyorlar

Bjk de Burak Atiba

İbb de Visca Crivelli hatta dembaba

Sivasda Emre Mert

Bu alanda en iyi biziz, ancak kurguyu bu adamlar üstüne yapmamız şart

atlantis
02.02.2020, 12:10
Fikstür çok zor, umarım hepsini eze eze yeneriz.

CİVELEK.61
02.02.2020, 12:11
Arkadaşlar herkesten ricam şu,
Allah aşkına maçları izlerken,sadece top odaklı değilde,topsuz alan da sadece Sörloth'u izleyin.
Sörloth attığı birinci golde yaptığı "Koşu gösterme" olayını bir maçta en az 20 sefer yapıyor.
Birçoğumuz oyunu top odaklı izlediğimiz için bunu kaçırıyoruz maalesef.

Sörloth'un attığı golde yaptığı kısa koşunun,çok daha net olanlarını,çok daha basitçe pas verilebilir olanlarını defalarca yapıyor.

Kendisini adeta yalvarırcasına gösterdigi ama arkadaşlarının onu göremediği onlarca pozisyon var.

Bahsettiğimiz oyuncu ligde boyuna göre en iyi top süren oyuncu Sörloth.
Bu adama bu pozisyonlarda top atacaksın ki,hızlanma ve güç özelliğiyle defansın dengesini bozsun.
Sörloth'un bu özelliğini,onca pasör orta saha oyuncusu değilde kendisi gibi forvet Ekuban'ın görmesi hem güzel hem tuhaf.
Muhtemelen Eku'da Sörloth gibi düşünerek topu oraya attı.
Zaten Sörloth'un golüne kadar oyunun kontrolü FB deydi.
Sörloth atınca baktılar ki "Bu adam bizim leş arka tarafımızı duman eder"
Bundan sonra oyun biraz dengelendi ve ikinciyi bulduk.
Bundan bahsederken Klasik "At Burak Yılmaz'a" oyunundan bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın.
Zira Sörloth top ezmiyor,topla gidebiliyor.
Attığınız pas heba olmuyor artık.

Sörloth takıma ilk katıldığı zaman ki gibi oynamıyor.
Hatırlayın ilk zamanlar eleştirmistik "Orta sahada anlamsız topa basıp hücumu yavaşlatıyor" diye.
Artık böyle değil,topu alıyor ve gitmesi gereken yere kadar gidiyor ve topa basılması gereken yerde basıyor.

Bu ligdeki stoperler Sörloth'u durduramaz bu çok net.
İş Sörloth'dan tam verimi alabilmekte.

Tahir61
02.02.2020, 12:15
Ağızlarında bir laf tutmuşlar gidiyor Devlet yardım ediyormuş ulan ahlaksızlar ayıptır ve ayıp...

Geçen sene gese başakşehire aynı mantıkla saldırdı. Bu sene de bu sikeciler aynı planı uygulamaya çalışıyor. Devlet olmasa amatörde olurlardi. 2011 den beri her bir ferdiyle iyi yaladilar tüm devletin en başından dibine tüm siyasileri. Az ötede havlasinlar

castillo61
02.02.2020, 12:16
https://pbs.twimg.com/media/EPw1G7IW4AAmh7R?format=png&name=900x900

Gustavo dün işimizi inanılmaz zorlaştırdı ya. Tam tersine Emre'nin girmesi de işimize yaradı. Toplar Emre'de buluşup oyunun Emre'nin üzerinden dönmesi diğer oyuncuları bozdu. Gustavo'nun etkinliğini kısıtladı.

Buradan Emre ve rakip hocaya teşekkürlerimi sunuyorum.

Muhammed Ayaz
02.02.2020, 12:17
45.saniyede yediğimiz gol sonucu aklıma Avni Aker de ki malum olaylı maçlar geldi.Olası 2.gol sonucu korktuğumuz seneryo olabilirdi Allah korusun.

Takımın çok çabuk reaksiyon gösterip geri dönmesi çok çok önemliydi.Çünkü kolay değil bu tarz maçlarda çabuk toparlanıp geri dönmek.

İkinci yarıda ki geriye çekilme durumumuzun psikolojik bir durum olduğunu düşünüyorum.Zira aynı geri çekilmeyi şkeciler 1-0 öndeyken de yaşadılar.Arada ki fark onlar koruyamadı ve biz koruyup galip geldik.

Dünya da öndeyken topu rakibe vermeyip kendi oyununu oynamaya devam eden takım sayisi bir elin parmaklarını geçmez arkadaşlar.Çok fazla takilmalayim bu duruma.

Havaya girdik umarım bu hafa hiç dagilmadan sezon sonu hayalini kurduğumuz kupaları mavi gökyüzüne kaldıracağız.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordomaviask
02.02.2020, 12:19
Bu maç kötü oyuna değil alınan 3 puana bakar. Makus talihimizi ve bu tür maçlardaki loser kimliğimizi düşününce tam bir eşik maçıydı ve o eşiği geçtik. İlerleyen haftalarda takımımıza karşı algı oyunları, baskılar daha da şiddetlenerek artacaktır ama bu takıma çok güveniyorum. Allah'ın izniyle o sene gerçekten bu sene..

Oğuz B.
02.02.2020, 12:19
Hayallerimizi çaldılar... Kuduz köpek gibi hâlâ daha saldırıyorlar bize..
İnşallah bundan sonra yüzümüz hep güler...

Enes Başkaya60
02.02.2020, 12:21

Duygu yüklü bir vidyo cidden :(((

serdaracıl
02.02.2020, 12:23
Cevat kol, istanbul büyükçekmecede galibiyeti kutlayan ahmet can avşar adlı 18 yaşındaki bir taraftarımızın silahla öldürüldüğü yazmış. İnşallah bu iddia doğru değildşr ve bu genç, ailesinin, sevdiklerinin yanındadır

Uğur GEMİCİOĞLU
02.02.2020, 12:24
Başka takımların forumlarına girip de hayatta yorum okumam. Allah kahretsin nereden düştüm bu salakların forumuna. Bağımlılık yaptı çıkamıyorum :D

Yunus Emre SEYHAN
02.02.2020, 12:25
Ankaragücü ve Kayseri maçlarını saymazsak 13 maç var . Zaten onları yenemeyeceksek şampiyon olamayız. 13 maçtan 12 galibiyet bizi şampiyon yapar .
Şikeciler belki Galatasaray ile berabere kalır. Onun dışında sene sonuna kadar puan kaybetmeyecekler
Galatasaray deplasmanında yenilsek bile kesin şampiyon oluruz .
Evimizde ki Başakşehir ve Sivas maçları önemli. Deplasmanda ise Besiktas'ı yenmek şart.
Ancak dün çok amator pozisyonlar verdik. Ortasahada dlrenç yok. Pereira defansif olarak yetersiz. Hüseyin Türkmen yuzunden şampiyonluk gidebilir . Strldge , Ekuban,Yusuf hiç alan savunması yapmadılar eksik oynattilar

Enes Başkaya60
02.02.2020, 12:31
Ankaragücü ve Kayseri maçlarını saymazsak 13 maç var . Zaten onları yenemeyeceksek şampiyon olamayız. 13 maçtan 12 galibiyet bizi şampiyon yapar .
Şikeciler belki Galatasaray ile berabere kalır. Onun dışında sene sonuna kadar puan kaybetmeyecekler
Evimizde ki Başakşehir ve Sivas maçları önemli. Deplasmanda ise Besiktas'ı yenmek şart.
Ancak dün çok amator pozisyonlar verdik. Ortasahada dlrenç yok. Pereira defansif olarak yetersiz. Hüseyin Türkmen yuzunden şampiyonluk gidebilir . Strldge , Ekuban,Yusuf hiç alan savunması yapmadılar eksik oynattilar

Şike yapmadan bütün maçlarını alamazlar çok zor..

umutberna
02.02.2020, 12:33
Güzel teknik analiz, teşekkürler

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2020, 12:34
Başka takımların forumlarına girip de hayatta yorum okumam. Allah kahretsin nereden düştüm bu salakların forumuna. Bağımlılık yaptı çıkamıyorum :D

Ben çok derin bir angut.com takipçisiyimdir.
:)
Belgesel faydalıdır....

umutberna
02.02.2020, 12:38
Öncelikle hayırlı olsun. MAkus talihimizi de yendiğimiz bir maç oldu.
Çok tekrarlı olsa da Uğurcan ve Sörloth maçın en iyileriydi. Sosa ve Hüseyin de ortalama üzerinde oynadılar.

Maçın hakemi olan Palabıyık soyisimli şarlatanın maçın içinde tüm takdir haklarını rakipten yana kulanması sonucu oyun iyice zorlaştı bizim için.

Yusuf'un bu düzeydeki fiziki mücadelede perişan olacağı maçın başında az çok belliydi. Bu hata takımın Yusuf'un arkasını toplamak için fazladan efor sarfedip 65 lerde fiziken göçmesine sebep oldu.
Yusuf'un yerine Guilherme ya da Parmak ile başlamak fiziki mücadelede eksiğimizi kapatabilirdi.
Umarım Yusuf da fiziken ne denli perişan vaziyette olduğunu görmüştür.

Guilherme iyi oyuncu, elimizde Wakame ve A. Ömür'den sonraki en teknik oyuncu.

Bugün ortaya çıkan vaziyette mart ayına kadar orta saha ve hücum :
Guilherme-Sosa-Mikel-Ndiaye-Wakame-Sörloth şeklinde olmalı.

MArt ayından itibaren ise :
A.ömür-Guilherme-Sosa-Ndiaye-Wakame-Sörloth
İdeal hattına döneriz.
10 numara pozisyonunda Guilherme ve Ömür değişerek oynarlar.

İlk yarı oynanan oyun fena değildi.
Ama ikinci yarı çok baskı yedik.
Dediğim gibi Yusuf 'un eksiklerini kapatmaktan takım tükendi. İlk yarı 10 kişi oynadık desek yeridir

Guilherme beklediğimden çok daha fazla katkı verecek.

Şampiyonluk yürüyüşü başlamış olsun inşaallah.

Fener'in hakemdi, damattı bilmem neydi....
Ağlamalarını dinlemekten, gülmekten sabaha kadar maç için yorum yapamadım.
Sabah 3 e kadar ekşi, twitter döndüm durdum. Spor programlarını iki kere izledim.

Oyunu çok beğendiğimi söyleyemem, ama Yusuf - guilherme değişikliği, sonraki maçlar için, daha uzun süre kondüsyonumuzun dayanmasını sağlayacaktır.
Özellikle A. Ömür döndükten sonra oyunumuz çok daha iyi olacaktır.

Ayrıca, kondüsyon sıkıntımız, yani takımın bazı konularda yetersiz çalıştığı da Alanya-Fenerbahçe gibi takımlara karşı daha net belli oldu.

Eddie Newton eminim bu konudaki eksiklerimizin giderilmesi konusunda da yardımcı olacaktır.

Galibiyet hayırlı olsun.
Allah yolunu açık etsin bu takımın.

Ahmet Başkan, sana helal olsun.
Yerinde teknik analiz, katılıyorum

prisonbreak2020
02.02.2020, 12:40

kadro gercekten iyi...

Ciddi ciddi avcı denilen vasıfsızı hoca sananlar var.

EROS87
02.02.2020, 12:42

çok zorlama bir yorum olmuş bu. çok dağınık felaket bir oyun vardı ilk yarı. yani şu oyunda yusufun çıkması maçtaki en büyük övgü olmamalı. :)

hocanın daha teknik direktörlükteki ikinci lig maçı ve ilk büyük sınavı. tabii ki hata yapma lüksü olacak ve arkasında da durulacak. öyle zırt pırt hoca değişikliğiyle işlerin hallolmadığını taraftar da anlayacak. ancak hocanın da bunun oyun anlamında ışığını vermesi lazım. umarım şampiyonluk baskısıyla falan istediklerini yapamama gibi durumlarla karşılaşmaz.

Ali İhsan
02.02.2020, 12:45
Dünkü maçı futbolla değil, bireysel performanslar ve rakibin kötü kadrosunun nefesi yetmemesi yüzünden aldık

Ama Trabzonspor'un kadrosu daha yeni oturuyor, martta Abdül takviyesiyle bu takım ligin en güçlü kadrosu olur

Pereira artık nefesi yetmiyor, Novak ritim tutamadı henüz. Stoperde Manoel belki takımı toparlayabilir ama zamanı var.

Guilherme ve Badou cuk oturan transferler, Gui takıma çabuk alışır, Badou her geçen maç ritim buluyor.

Ekuban da toparlanacak, daha bu takımın ofansının yardımcı şefi yoktu dün onu da unutmayalım.

Ben en büyük eşiği geçtiğimizi düşünüyorum. En büyük final buydu, bundan sonra hiçbir maç bu kadar büyük olmayacak, 3 hafta öncesinden düşündürtmeyecek. Şimdi final maçımız Gençler maçı...

fadigaTS
02.02.2020, 12:49

Bize ve futbolculara küfürle dolu.Farkımız ortada.Burada öyle bir şey olsa mesajlar silinir.Biz büyük kulüp ve taraftara sahibiz.

Larking
02.02.2020, 12:53
Hakem değerlendirirken standarda bakarım hem maç içi hem de diğer yönettiği maçlar açısından.

Dün palabıyık bu açıdan sınıfta kaldı.

Her iki takımın birer gölü iptal edildi,hakemin kararlarına yanlış diyemeyiz çünkü bu pozisyonlarda hakem temas görüp yorumunu bu yönde yapmıştır.Kimse bir şey diyemez.

Ama maçın başında Ndiaye'ye gösterdiği kartları hemen hemen aynı dakikalarda ve daha ağır pozisyonlarda fb'li oyuncuların kartlık faullerinde göstermemesi, serdar aziz'in bu maçı kartsız bitirmesi(benim saydığım net 3 sarı kartı var) ve hepsinden önemlisi 2 yıl önce Tosiç-Van Persie olayının hemen hemen aynısı olmasına ve orada kırmızı çıkarmasına rağmen Pereira-serdar aziz pozisyonunda sarı kart bile göstermemesi,VAR'A iş bırakmadan ilk yarıyı apar topar bitirmesi en önemli hakem hatası standartsızlığı ortaya çıkardı.

Dün hakem kötü maç yönetti.Ama ne biz bu kötü yönetimle maçı kazandık ne de fb bu kötü yönetimle maçı kaybetti.

AyhanPe
02.02.2020, 13:01
Gs ile Fb arasinda 1 puan fark kalacak eger Gs yenerse bugün..Yani Fb kadar bu adamlarinda sampiyonluk sansi var..Iki hafta sonrada birbirlerine karsi oynayacaklar..Gs yenerse Fb nin sesi kesilir..Gs de dahil olabilir yarisa..Bizimlede icerde oynayacaklar..Fb nin en büyük umudu Malatya ile oynayacagimiz tesvikli mac..Bu maci alirsakta 2010/11 e göre bunlarla sIke iliskisine girebilecek pek takim kalmiyor..Bu yüzden asiri derecede tedirginler..Nereye saldiracaklarini sasirdilar..Aziz Koc böyle yapmaya devam etsin..

ccd6167
02.02.2020, 13:10
Tek tek maç maç gidelim

şu maç bu maç demeyelim

erzuruma odaklanalım

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2020, 13:10
O değişik Pereira Serdar Aziz pozisyonuna Pereira penaltı yapıyor dedi galiba, trt’yi açtım öyle yazıyordu anında kapattım. Ne salak adamlar var ya.

Pislik yalaka
Pereiraya el ense çeken Serdar'ın kendisi, üstelik horozlanıp kafa da attı
VAR devreye girip ilk yarı bitse de geçmişe dönük hakemi uyarabilirdi
4 kez kart görmesi gereken Serdar kartsız maçı tamamladı.

2011'de Buca-Şikebahçe maçında Buca 3-1 öndeyken rahmetli Ediz'in 1-2 metreden koluna çarpan sert topa penaltı vererek şikecileri dirilten ve 3-5 kazanmasını sağlayarak önünü açan hırsızın tekidir. Aynı maçta Gökhan GÖNÜL topu yere serçe vurduğunda kart gösterip atamamıştı. Bu pisliği dinlemeyin, izlemeyin.

Hakeme rağmen kazandık.
FB 2.devre 10 kişi başlamalıydı.
Serdar 45'de 2.sarıdan atılmalıydı.
Daha önce Sörloth'un çenesine omuz koyduğunda ilk kartı görmeliydi

AyhanPe
02.02.2020, 13:12
Ankaragücü teknik direktörü bizim MRA olmus..Umarim kurtarir Ankaragücü..

worldmaster
02.02.2020, 13:20
Stoper olan Hüseyin'in bariz net hataları var. Bu oyuncuyu insafsizca elestirenlere ben fazlaca cevap verdim burdan fakat bu mac ozellikle net gollük hatalar yapti. Bunu gorememek garip. Mucadele etmedi demiyorum. Elinden geleni yaptigina eminim ama kafa toplarinda inanilmaz kötü. Tartismali pozisyonda Murice vurdurdugu top net hata. VAR diye bir sey var, dudukte calsa o topa ya kafayi vuracaksin ya da oyuncuyu bozup onun daha dengeli vurus yapmasini engelleyeceksin.

angraf
02.02.2020, 13:22
dün akşam istanbul büyükçekmece de 18 yaşında bir trabzonspor taraftarının silahla vurularak öldürüldüğü haberi geziyor sosyal medyada :/

halilaziz61
02.02.2020, 13:25
Hüseyin hocayı seviyorum, başarılı olmasını canı gönülden istiyorum.
Ama dün yusuf'la başlaması resmen faziaydi

14TS61
02.02.2020, 13:39
Hüseyin hocayı seviyorum, başarılı olmasını canı gönülden istiyorum.
Ama dün yusuf'la başlaması resmen faziaydi
Yusuf ile başlaması sakandal Yusuf kaç pozisyonun içine etti ya. Daha ilk 11 e giremez zaten.

Bu arada Şikeciler Ali Koç talimatı ile yine başlamış hükümeti tehdit etmeye. Ulan siyaset sayesinde şikeden aklandıniz okadar şampiyon oldunuz. Cumhurbaşkanı Divan üyesi vb. Hemen çamura yatıyorlar. Yok neymiş oy vermeyiz sandıkta görüşürüz. Hadi ordan

14TS61
02.02.2020, 13:45
Ben çok derin bir angut.com takipçisiyimdir.
:)
Belgesel faydalıdır....

Ben maçtan önce baktım herkes emindi psikolojik üstünlük sorsan. Maçtan sonra girdim valla iyi geldi. Asıl bir iki maç kaybetsin ozaman girin bakın. Bende sıkı takipçisiyim oranın. Stres atiyorum bu salaklarin sayesinde.