PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

AyhanPe
09.03.2020, 19:21
Aynı çetenin sıradaki maçta bizi tekrar biçmeyeceği ne malum? Bu önlemler bundan sonrası için. Herkese gerekli karşılık verilmeli. Burası Türkiye ligi, sessiz sessiz şampiyon mu yaparlar seni sanki. Sessiz kalırsan ezerler daha beter.

Bu bicme olaylari bitti artik. Gecen sene Basaksehir ve Gs maclarinda resmen dogranmasaydik sampiyon olurduk. Simdi böyle bir olasilik yok. Istersede bi denesinler bakalim..

Gurpas
09.03.2020, 19:29
Göksel Gümüşdağ denen adamın ligi dizayn ettiğini düşünüyorum.

Tekke
09.03.2020, 19:48
Göksel Gümüşdağ denen adamın ligi dizayn ettiğini düşünüyorum.
Sadece ligi değil o fetöcü yavşak birçok şeyi dizayn ediyor

kendi gs li daha ne bekliyorsun , çete istanbul ekibi

Kemal Duru
09.03.2020, 20:05
Trabzon için kötü oynuyor diye kelime yapanlar da sanıyor ki öbürleri uçuyor kaçıyor. Ben de buna tutuluyorum aga, buyur.

CİVELEK.61
09.03.2020, 20:16
Takımda bazı oyuncuların topla ilişkisinde ezbercilik var maalesef.
Nerede top sürüp nerede topu tutacağını ve ne zaman alan açarak oynayacağını ya bilmiyo ya da tercih etmiyo bi çok oyuncumuz.
Mesela orta sahada bi oyuncu topu ayağında tutarken son ana kadar tutuyo 3 lü 4 lü baskıya kaptırıyo topu.
Yav kardeşim gelmiş 3 adam basmış sana,haliyle sana yapılan baskıyı lehine çevirmek için dön yüzünü başka yöne topu ayağından çıkar 3 ü birden düşsün oyundan.
Mesela ani atakta sağ taraftan akan oyuncu eşek bile olsa senden ilerdeyse ver ona.
Çok düşünme ver dikine boş koşuyu yap verdiğin adamın hizasına gel topu aynı adamdan geri iste golü yap(Örnek Wakamenin sayılmayan golü).
Baskı altındayken topu aldığında topun geldiği yöne bi miktar topu sür baskıyı kırınca pası ver(Abdüşün hep yaptığı gibi)
Bunlar statik oyundan kurtulmanın yolları ama nedense bunları takım halinde yapmıyoruz.

Mehmet Cihan Kocaman
09.03.2020, 20:21
Gokhan Töre ve Bifouma antrenmanda yokmuş bugün sanırım.

Murat'
09.03.2020, 20:23
Bu maçta gerçekten şampiyonluğa yaraşır bir oyun ortaya koymamız gerekiyor, kazansak bile sahada o oyunu göremezsek işimiz zor.

Courage
09.03.2020, 20:24
Maçta umarım abduÈ™ ve bilal oynar ağır waka sonradan girsin. Sosa 1990 dünya kupasınin veterani baggio gibi. Sürekli sağ sola uzun pas deniyor.ya da veron gibi ne yaptığıni bilmeyen bekleyip uzun top oynamalar çakma veron. Veron united tarihinin en kötü oyuncuları arasına girer şutladi ferguson anlayınca. Defans 1990 italyasi gibi anlayışla o dönemin defanslari rezildi bilen bilir. Maldinı falan baba torpillisi. Bizdeki huseyin maldiniden her türlü iyi defans. Allahtan kalecimiz walter zenga kovası değil. Bu adamı bir de överler walter zenga kaleci değildi. Ugurcan ve sorloth ile gidiyoruz. İnşallah kazanırız.

hocam geçenlerde Maradonaya çöp demiştiniz galiba şimdide verondan maldiniye yol yapmışsınız :)

Timur Bey
09.03.2020, 20:25
Takımımızın takılmasında birincisi Çimşir ikincisi camia ve taraftar gerginliği etkili oldu. Yoksa maç maç bakıp ciddi hazırlansak Antep'i çok rahat yenebilirdik. Yine karşımızda Antep'ten de daha facia durumda olan Malatyaspor var. Aslında bu kadro kalitesi bu takımı çok rahat yener. Olumsuz enerji oluşturmayalım yeterli.

Fatih Öztürk
09.03.2020, 20:27
Maç gelse de güzelce geçirip, lider olup, sezon sonuna kadar lider kalsak.

mete61bordomavi
09.03.2020, 20:39
Bu zamana kadar, sürekli olarak Trabzonspor'un bir oyun planının olmadığını ve bir sisteme göre oynamadığını yıllardan beridir burada yazdım durdum.

Fakat bu zamandan sonra artık takımı teknik-taktik anlamında eleştirmeyi doğru bulmuyorum. Zira iş o kerteden geçen hafta itibariyle çıkmış bulunuyor!
Besbelli ki, bizi sahada yenemeyen veya yenemeyeceğini bilen ŞER ODAKLARI, geçen hafta itibariyle operasyonlara başlamışlar!
Verilmeyen penaltı ve gol bunun bariz örneğidir!

Artık iş, taraftara düşüyor! Avni Aker'de kim gelirse gelsin, rakip takımdan, hakeme kadar baskı altına almamız gerekiyor!
Sen uslu çocuk gibi durduğun müddetçe, kafana vurup ekmeğini çalmaya çalışan hırsızdan bol neyimiz var ki zaten?

O yüzden, artık çekirdek paketleriyle stada gelip, sadece haftasonu bir eğlence olsun diye maça giden seyircilerin biraz nazik yerlerini kaldırıp, 90 dakika takımı pozitif anlamda desteklemesi gerekiyor!
Bundan sonra ise kimseye acımak yok, Trabzon maçlara yenmek için değil, rakibini RENCİDE etmek için çıkmalı ve eze eze rakiplerini yenmelidir!

trbzonsporlu
09.03.2020, 20:49
hocam geçenlerde Maradonaya çöp demiştiniz galiba şimdide verondan maldiniye yol yapmışsınız :)

sosa icinde 90 dünya kupasinin veterani baggioya benziyo demiş. baggio o turnuvanin genç yildiziydı. devreler tamamen yanmış sanırım.

Mehmet Fatih Yavuz
09.03.2020, 20:50
sosa icinde 90 dünya kupasinin veterani baggioya benziyo demiş. baggio o turnuvanin genç yildiziydı. devreler tamamen yanmış sanırım.

İtalya'da 10 tane yıldız çıkmışsa biri Baggio dur.
Maradona yı çöp yapan Baggio ya neler etmez. :)

A. Aydın
09.03.2020, 21:26
Mikel ve sosa yanyana olmuyor.
Mikeli oynatmak sosayi ileri cekmek demek.
Sosa da ilerdeyken cok verimsiz oluyor.
Bence birkac mac ozellikle deplasmanlarda parmak oynamali.

Ndiaye ise nwakaeme ile yan yana oynuyor. Waka ndiaye ye pas atmiyor. Bu mac icinde cok fazla tekrarliyor. Ndiaye nin vucut dilinden bu pozisyonlar sonrasi hoşnut olmadigi goruluyor.

Ekuban a gelirsek; bu kadar fazla pas hatasi yaparken birde ekubani oynatmak butun direncimizi kiriyor. Ekuban ikinci yari girmeli. Ilk 11 de oynayacaksa diger kanattaki adam defansif olmali. Nwakaeme ve ekuban beraber baslamamali.

vetheksenol
09.03.2020, 21:56
Bi nane yok bu Malatyada
3 ten az atmamalıyız..

Antep ede atıyordunuz ne oldu.Bizim takimin kolay yeneceği takim yok.Bu lig zaten öyle bir lig değil.yapmayın şunu

emre6117
09.03.2020, 21:57
Sadece ligi değil o fetöcü yavşak birçok şeyi dizayn ediyor

kendi gs li daha ne bekliyorsun , çete istanbul ekibi

Göksel gümüşdağ siparişinin gsli olması geçen seneki şampiyonluğun nasil biranda el değiştirdiğini açıklıyor.bu sene hocaları da gsli okan buruk.ikisi de feto dan şüpheli adamlar.gs camiası malum zaten.bu sene de gs ve başak biraraya gelip uzerimize oynayacaklar.maclarda ilginç olaylar yaşanabilir.biz açıklamayı tam zamanında yaptık.bakalim üstümüze gelmeye devam edeceklermi.gelirlerse bakalim sonuçları ne olacak.

14TS61
09.03.2020, 22:02
Maçın tekrar edilmesi mümkün değil. Yönetim de bunu bile bile neden başvuru yaptı anlamadım neydi amaç. İllak bir taktik düşünce var..

Yada başvuru yapın diye kabul edilecek diye şeymi aldık ne ettik:) Hem tekrar olsa 3 dk mı tekrar olacak. Eğer öyle ise başvuru yapılmasının amacı nee cidden merak ettim

Bilal Karadeniz
09.03.2020, 22:06
Allah aşkına başta nwakaeme ve diğer oyuncuların pozisyonları ile oynayıp durma hoca. Çok şey istemiyoruz senden.

Courage
09.03.2020, 22:45

yani maç başlığından sapmayalım ama benimde net hatırladığım ilk dünya kupasında (94) bile final penaltısını kaçıran baggio genç sayılırdı sanırım ironi falan yapıyor :) ilk okuduğumda az şaşırdım yinede.

fadigaTS
09.03.2020, 22:51
Futbolcularımıza ve kalitelerine güveniyorum.Başkanımızın son açıklamalarından sonra mücadele gücümüzün artacağını ve galip geleceğimizi düşünüyorum.Buraya kadar getirip burada pes etmek bizim yapımıza ters.

LağusKusteli
09.03.2020, 22:54
Futbolcularımıza ve kalitelerine güveniyorum.Başkanımızın son açıklamalarından sonra mücadele gücümüzün artacağını ve galip geleceğimizi düşünüyorum.Buraya kadar getirip burada pes etmek bizim yapımıza ters.

Bende böyle düşünüyorum. gs camiası yine klasik algı operasyonlarını yürürlüğe soksa da oldukça gerginler. Malatyaspor maçını aldık mı önümüz açık

ÖmürKaradeniz61
09.03.2020, 22:56
Gaziantep beraberliği belki biraz hayırlı olur çünkü futbolcularda bir şekilde atar yeneriz rehaveti var. Sörloth kalan maçlarda 10 gol atamazsa şampiyonluk gelmez hesap bu kadar basit.

PortoDeGalinhas
09.03.2020, 22:59
Ben Trabzonspor un herhangi bir gücü olduğuna inanmıyorum. Daha öncede defalarca bu kurumlarla çatışmaya girdik ve hepsinde sonuçlar daha kötü oldu. Bundan sonra üzerimize daha çok gelineceğini, daha skandal kararlar ile doğranacağımızı düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fadigaTS
09.03.2020, 23:05
Bende böyle düşünüyorum. gs camiası yine klasik algı operasyonlarını yürürlüğe soksa da oldukça gerginler. Malatyaspor maçını aldık mı önümüz açık

Bu beraberliğin net bir doğrama ile gelmesi herkesin dilindeki trabzonu şampiyon yapacaklar söylemlerini ağızlarına tıkaması iyi oldu.Açıkçası etrafımda böyle konuşan tiplere cevap bile vermiyordum.Şimdi konuşamazlar.Hiçbir futbolcumuza maç anında sinirlensek bile moral bozucu olmamalıyız.Kamil ahmete o kadar tepki gösterildi.Ama çocuk karakter koyarak bize 1 puanı getirdi.

Oğuz B.
09.03.2020, 23:08
Bu halis denen eleman bir daha maç alamasın diye yapılmış olabilir. Ayrıca 3 dk erken bitirmek de ciddi bir olaydır. Gündeme gelmesi bile önemli.

fener iki haftadır uzatmalarla puan alıyor ki Antalya'da 50 saniye geçmişti golü attıklarında.

**

Sonuç olarak tekrar olmayacaktır. O ayrı konu.

Cem Balcı
09.03.2020, 23:22
Başakla aynı koşullarda sayılırız.Malatya çok kötü.Başağın da avrupa maçı var.
Biz ilk yarı malatyayı moralmen çökertip önemli adamları kenara çekmeliyiz.

yasin196761
09.03.2020, 23:24
Başakla aynı koşullarda sayılırız.Malatya çok kötü.Başağın da avrupa maçı var.
Biz ilk yarı malatyayı moralmen çökertip önemli adamları kenara çekmeliyiz.

Abi ben de öyle düşünüyorum fakat adamlar avrupa maçlarının olduğu fikstürde acayip bir seri yaptılar üstüne avrupa maçlarının biri 120 dk oynandı bence yorgunluk filan hikaye.

LağusKusteli
09.03.2020, 23:29
Antalyaspor maçı sonrası Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu: Geçen hafta Alanyaspor - Beşiktaş maçında yaşanan penaltı pozisyonu bizim maçta da oldu ama penaltı çalınmadı. (TRTSPOR)

Ne TESADÜF(!) ki bu haftasonu da gs- BJK maçı var. Çalıştırdığı her takımda gs’ye 6 puan verenler aleni şekilde gs lehine algı yapıyor. İşte böylelerine karşı mücadele veriyoruz.

KENETLEN TRABZONSPORLU!

Cem Balcı
09.03.2020, 23:30
Abi ben de öyle düşünüyorum fakat adamlar avrupa maçlarının olduğu fikstürde acayip bir seri yaptılar üstüne avrupa maçlarının biri 120 dk oynandı bence yorgunluk filan hikaye.

Yaş ortalaması da takımın yüksek aslında.Artık Copenhag maçında daha da yorulup 1-2 kritik adamın sakatlanmasını bekleyeceğim (: Copenhagı geçsinler tabi bizim maçı düşünerek (:

Timur Bey
09.03.2020, 23:39
Başak Avrupa maçlarından sonra görece zayıf takımlar ile oynadı. (Rize ve Antep) Haliyle biraz diri biraz da akıllı bir oyunla galip gelmesini bildiler. Yine de buna ek olarak Başak'ın karşısında diğer takımların pek kastığını zannetmiyorum. Geçen hafta Antep maçı da buna dahildir. Öyle veya böyle Başak geçen seneye göre daha zayıf bir kadroyla karşımıza çıkacak. Öyle Rize ve Antep maçı gibi yata yata kazanacakları bir maç olmayacak. Kendimizi bu kadar da dibe çekmemiz yersiz. Taraftarı olmayan sadece menfaatçi başkanlarının siyasi gücüyle ayakta olan bir kulüpler. Aslında bu kulübün insanların vergileriyle bu seviyede oynaması bile utanç verici bir durum. Mevcut siyasi düzen ne zaman değişirse ya da Gümüşdağ ve avaneleri ne zaman gözden düşerse bu takım da gerisin geri gider.

yasin196761
09.03.2020, 23:56
Yaş ortalaması da takımın yüksek aslında.Artık Copenhag maçında daha da yorulup 1-2 kritik adamın sakatlanmasını bekleyeceğim (: Copenhagı geçsinler tabi bizim maçı düşünerek (:

Başakşehir bazen gününde olmayabiliyor. Bu sezon ligde Malatya ve Fenerbahçeye yenildiler. Onlar da bizim gibi kolay pes etmiyorlar. İlk maçta öne geçtik fakat kısa sürede maçı çevirdiler. Belki bilen arkadaşlar vardır aynı kadroyla nasıl sakatlık olmadan iyi sonuç alabiliyorlar? Bizde 1 tane fazla maç oynasak ooo bahane hazır fazla maç yaptık ne güzel dünya. Öyle hocalığı ben de yaparım.

Onur Erçetin
10.03.2020, 00:00
Trabzon için kötü oynuyor diye kelime yapanlar da sanıyor ki öbürleri uçuyor kaçıyor. Ben de buna tutuluyorum aga, buyur.
Başakşehir ve Galatasaray takım oyunu ve organizasyon açısından bizden daha iyiler.Bu bir realite,tartışmaya açık bir konu değil.Başakşehir yetenek olarak bizden üstün değil ama hem savunmada hem de hücumda takım halinde hareket ediyorlar ve başarılılar.Galatasaray ise hücumda çok iyi bir etkinlik yakaladı,savunma yaparken ise takım halinde alan daraltıp,iyi mücadele ediyorlar.Gs sezonun ilk yarısında aynı bizim gibi ağır tempoda durarak oynuyordu,hareketlilik yoktu.Şimdi bakıyorsun hücumda sürekli bir hareketlilik var.Topsuz alanda iyiler ve topla da iyiler.

Bizim son maçlarımıza bakıyorum ne mücadele var ne de bir istek var.Sivas maçı hariç en az rakiplerimiz kadar koşup mücadele ettiğimiz maç yok.Ortasahamız yol geçen hanı gibi.Rakip takımlar elini kolunu sallaya sallaya ortasahamızı geçiyor.

Futbolcularda ki hırs ve mücadele isteği çok önemli.Lakayıt oynarsan,sahada yürürsen,nasıl olsa bir şekilde gol atarız dersen her maç işkence çekersin.Yetenekli oyuncuların olabilir ama en az rakibin kadar mücadele etmek zorundasın rahat maç seyredebilmek için.Yönetim ve teknik heyet oyuncuları bir şekilde motive etmeli,bu futbolla sezon böyle gitmez.

Başakşehiri en az onlar kadar mücadele edersek ve maça seyirci değil de taraftar gelirse yeneriz.İç sahada oynanacak maç.Taraftar bostan korkuluğu gibi tribünde durup evde maç izler gibi maç izlerse oyuncular maça motive olamaz.

Altın kural mücadele etmek.Kaptırdığın topa it gibi koşacaksın,bir aslanın avına koştuğu gibi.Rakibe nefes aldırmayacaksın,yüzlerini dönüp oyun kurma şansını bile vermeyeceksin.Rakibi boğarak oynarsan mutlaka hata yaparlar ve golü bulursun.Sahada yürürsen,tempo yapmazsan iki üç kanat organizasyonuyla her an gol bulabilecek bir Başakşehir bulursun karşında.Rakibini küçümsemeyeceksin,deplasmanda 3 gol yediği S.Lizgon gibi bir takıma evinde 4 gol atan bir takım bunlar. 90 dk zaten tempo yapamayız ama en azından ilk 45 herkes canını dişine takarak oynamlı.40000 kişilik bir taraftar önünde tezahuratlarla şampiyonluk maçına çıkarız ve kazanırız inşallah.

Mehmet Cihan Kocaman
10.03.2020, 00:04
Başakşehir'in Sporting deplasmanı dönüşü Rize maçını izlemiştim. Bayağı kötü oynayıp son dakikada oyuna forvet olarak giren Skrtel'in Rize kalecisinin yaptığı hata sonucu attığı golle 2-1 kazanmışlardı. Biraz becerikli bir takım olsa o hafta Başakşehir'i yenerdi.

Onur Erçetin
10.03.2020, 00:12
Gaziantep beraberliği belki biraz hayırlı olur çünkü futbolcularda bir şekilde atar yeneriz rehaveti var. Sörloth kalan maçlarda 10 gol atamazsa şampiyonluk gelmez hesap bu kadar basit.
Gençlerbirliği deplasmanında rezil bir 60 dk oynamıştık.

Gazişehir deplasmanında yine kötü oynadık.

Rize ile iç sahada oynadığımız maçta Waka olmadığı için 45 dk ortasahayı geçemedik.

Beşiktaş ile deplasmanda oynadığımız maçta Mikel ve Waka yok diye amatör bir takıma döndük.İnanılmaz baskı yedik.

Ligde son maçlarda iyi oynadığımız oyun olarak sadece Sivas maçını gösterebilirim onun dışında bireysel beceri ile alınan puanlar var,hiç iyi oynamıyoruz.Mesele Gazişehir meselesi de değil.Şampiyonluğa oynayan bir takım her maçı böyle kıvranarak kazanmaz.

Fenerle oynadığımız kupa maçında da çok etkisizdik.Pozisyon üretmeyi geçtim,pas yapamadık o maçta.

Önümüzde ki maçlarda neler olacak bakalım.Futbolcular sonuna kadar mücadele etmezlerse art niyet arıcam artık.Şampiyonluk gidecek bunlar hala rölantide takılıyorlar.

artvints
10.03.2020, 00:42
Takım sakatlık olmasin diye tempoyu düşürerek maç almaya çalışıyor biraz da. Bunu da göz ardı etmemek lazım, sıkışık fikstürü düşünerek ama Antep maçını kazanabilirdik, bjk maçını da daha doğru bir planla kazanabilirdik, bu canımı sıkıyor.

Özellikle Antep maçındaki oyuna müdahale daha doğru olsaydı, bu kadar sorun olmazdı, maçı alabilirdik.

Gs baya yüksek tempoda oynadı maçları ama oyunu da oturttu bir yandan. Topa sahip oluyorlar, geriye fazla koşmuyorlar, bu yüzden beklediğim yıpranma olmayabilir. Ama uzun bir süre aynı kadro ve kazanma istatistiği takımı yıpratır. Birkaç eksikle birlikte bazı şeyler bozulabilir. Bir iki sert deplasman görmeleri lazım.

Geçen sene Akhisar maçını son dakikada şansa almışlardı. 3, 4 tane normal deplasmandan beraberlikle döndüler.

Uzun maratonda böyle süreçler yaşanabiliyor. Biz düşüşümüzü yaşadık malatya maçını rahata bir şekilde atlatırsak başaksehir maçına final olarak çıkacağız.

Bu iki maçtan istediğimizi alırsak ondan sonra düşük viteste oynanacak bir maç kalmayacak.

batu94
10.03.2020, 01:11
İyi bir teknik ekiple hikaye tabi. Ama bizimkisi gibi işinde uzman olmayan bir teknik ekiple hikaye değil malesef. Bakınız içerdeki gs maçı. Adamlar tam kadro çıktığı şl maçı sonrası gelmiş, son ana kadar koşmuş ve maçı çevirmişti. Bizimkiler ise takımın tamamını dinlendirmiş, yedek oyuncularla çıktığı avrupa maçından sonra neredeyse sahada yürümüştük. Çok gol de kaçırdık ama futbolcularımız diri değildi gs gibi. Bu da teknik ekip farkıdır.

Ufuk
10.03.2020, 02:19
Takım sakatlık olmasin diye tempoyu düşürerek maç almaya çalışıyor biraz da. Bunu da göz ardı etmemek lazım, sıkışık fikstürü düşünerek ama Antep maçını kazanabilirdik, bjk maçını da daha doğru bir planla kazanabilirdik, bu canımı sıkıyor.

Özellikle Antep maçındaki oyuna müdahale daha doğru olsaydı, bu kadar sorun olmazdı, maçı alabilirdik.

Gs baya yüksek tempoda oynadı maçları ama oyunu da oturttu bir yandan. Topa sahip oluyorlar, geriye fazla koşmuyorlar, bu yüzden beklediğim yıpranma olmayabilir. Ama uzun bir süre aynı kadro ve kazanma istatistiği takımı yıpratır. Birkaç eksikle birlikte bazı şeyler bozulabilir. Bir iki sert deplasman görmeleri lazım.

Geçen sene Akhisar maçını son dakikada şansa almışlardı. 3, 4 tane normal deplasmandan beraberlikle döndüler.

Uzun maratonda böyle süreçler yaşanabiliyor. Biz düşüşümüzü yaşadık malatya maçını rahata bir şekilde atlatırsak başaksehir maçına final olarak çıkacağız.

Bu iki maçtan istediğimizi alırsak ondan sonra düşük viteste oynanacak bir maç kalmayacak.

Evet ama 1-0 öne geçer geçmez de tempo düşürülmez kaldı ki Antep maçında hiç tempo yapamadık doğru düzgün. Son zamanlardaki en doğru oyun planı Sivas maçıydı. 60 dk sahadan sildik Sivas'ı, sonrasında tempoyu düşürdük veya düşürmek zorunda kaldık çok önemli değil. Önemli olan Sivas gibi takıma 60 dk top oynama fırsatı vermeden oynayabilmemiz. Bu performansı baz alarak oynamamız gerek. 60 dk durmadan yapmak zorunda da değiliz ki dünyada böyle bir takım yok zaten tüm maç yoğun baskıyla oynayan. Maçın ilk 15-20 dksı yoğun pres yap skoru bul, kalan 25 dk tempoyu düşür dinlen. İkinci yarıya başlarken 15-20 dk yoğun pres kalan 25 dk yine yat. Son maçlarda ne yaptık peki? İlk 45 dk düşük tempo, ikinci yarı yüksek tempo. Antep gibi takıma 50-60 dk düşük tempo oynadığımızda hem adamları maça motive etmiş oluyoruz hem de biz maç gidiyor pskioljisine giriyoruz. O yüzden ne zaman pres yapacağız ne zaman düşük tempo yapacağız hocanın doğru planlaması ve uygulayabilmesi gerek. 5. dk gol at, kalan 85 dk düşük tempo oyna, 1. lig takımı bile rezil eder adamı.

En önemlisi de düşük tempoda oynarken dahi rakibi tehdit edecek oyun planının olması gerek. Beşiktaş maçında erkenden öne geçtik sonrasında ne yaptık koca bir hiç. Kontra kovalamadık, organize olmadık. 2-1'e kadar tek yaptığımız vakit öldürmekti. Tabi o maçta hem Nwakeme hem Eku yoktu ama önümüzdeki maçlar için böyle yatacağımız zaman ilerde kontra kovalayacak isimler şart. Gerekirse Bilal'i koy koştur ama sadece Guilherme, Sosa, Ndiaye, Kamil ile kontra çok zor ancak Sörloth'un fb maçında yaptığı gibi hata kovalamasını, yada bjk maçındaki gibi tek başına atak oluşturmasını beklersin ki milletin savunması da bize karşı aşırı konsantre oluyor.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 07:38
Mehmet YILMAZ (Aspor):

TS, Malatya ve Başakşehir maçlarını kazanırsa şampiyon olur.

Evren TURHAN (Aspor):

GS, BJK maçını kazanırsa şampiyon olur.

alperrr
10.03.2020, 08:08
Antalyaspor maçı sonrası Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu: Geçen hafta Alanyaspor - Beşiktaş maçında yaşanan penaltı pozisyonu bizim maçta da oldu ama penaltı çalınmadı. (TRTSPOR)

Ne TESADÜF(!) ki bu haftasonu da gs- BJK maçı var. Çalıştırdığı her takımda gs’ye 6 puan verenler aleni şekilde gs lehine algı yapıyor. İşte böylelerine karşı mücadele veriyoruz.

KENETLEN TRABZONSPORLU!

gerçekten utanmaz herif..hamzayı böyle bilmezdim..
geçen hafta 3-0 mağlup olduğu maçtan sonra mutluluktan uçuyordu..
terimin yanında çok sevinçli ve ezik duruyordu..

şimdi hemen koşmuş hakem falan..

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 08:11

KENETLEN TRABZONSPORLU!

GS'ye her zaman yatar Hamza
AFKURMUŞ YİNE

U.Sadıkoğlu
10.03.2020, 08:20
Gs'nin avantajı F.Terim lobisi. Okan hiç düşünmeden Terim'e maçı verecektir. Zaten Süper Lig ve 1. Lig'e baktığımızda Gs ağırlıklı veya Terim'in kankası olan hocaların çoğunlukta olduğu aşikar adamı kıramıyorlar işte ne hakemler ne hocalar ne TFF!

Ama biz onu da MHK ve TFF arasında bir yere sıkıştırıp şampiyon olacağız!

Çağdaş DENİZ
10.03.2020, 09:04
Bn olsam sorloth u Malatya maçında 11 baslqtmam
Onsuz takım nasıl oynuyor Hem görmüş olurum Hem de adam biraz dinlensin basaksehir maçına kadar

ucurum
10.03.2020, 09:10
Lig şu şekilde bitecek bakın da görün

Başakşehir 79
Sivasspor 73
Galatasaray 70
Beşiktaş 67
Trabzonspor 64
Alanyaspor 64
Fenerbahçe 64

fleitnas
10.03.2020, 09:23
Başakşehir maçının biletleri ne zaman satışa çıkar bilgisi olan var mı?

UĞUR DURTAŞ
10.03.2020, 09:40
Güzel İnsanlar;

Takım böyle isteksiz,verimsiz kanı gibi oynadığı sürece amatör takımla oynasın galip gelemez.
gerçekçi olalım lütfen.

onun içindir ki lütfen 3 atarız 5 atarız ezeriz,tozarız vs söylemleri zarar veriyor.
çok hassas bir sürece giriyoruz
MHK ve bizler arasında sert çekişme söz konusu
yarin akşam ciddi anlamda çok önemli bir maçımız var
devamında pazar günü daha ciddi rakiple maçımız var

biz ASİL bir takımız,
samimi mücadelemizi sahaya yansıtırsak
yardımlaşmayı, hızlı oynamayı ve
futbolcularımız şampiyon olacağız havasında olurlarsa
kazanırız
bu samimi içten mücadeleyi göremezsek sahada galibiyet gelmezzzz.
**
malatyanın çok sayıda eksiği söz konusu

Y.Malatya (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/malatya?id=cdefe83c-37e4-4d1f-9dc9-019ce587252b), erteleme maçında karşılaşacağı Trabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/trabzonspor?id=0d51f0e9-2d56-4698-b159-cbdb1b2bf0ea)'a kilitlendi. Sarı-kırmızılılarda Chebake, Hadebe, Mustafa Akbaş (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/mustafa-akbas?id=5399ac3a-9065-49f2-a7ee-27d3f7018a40) kart cezalısı, Hafez, Walter, Ndayishimiye ve Kjartansson statü gereği forma giyemeyecek.. (https://www.fotomac.com.tr/yeni-malatyaspor/2020/03/10/malatyada-7-eksik-var)

yeni hocası geldi
taraftar ve yönetimin araları bozuk
erken bir gol atarsak
taraftarları yönetim aleyhine bağıracaktır
buda büyük ihtimal futbolcuların moralini bozacaktır
bilmem anlatabildin mi?

ffırtına
10.03.2020, 09:41
Hepimiz bu maçta takımdan bir reaksiyon vermesini bekliyoruz.. Olur da Antep, Beşiktaş, Gençler deplasmanında oynanan oyun devam ederse vay ki vay..

Burak Bıyıklı
10.03.2020, 09:47

Başakşehir 79
Sivasspor 73
Galatasaray 70
Beşiktaş 67
Trabzonspor 64
Alanyaspor 64
Fenerbahçe 64

Hocam dalga mi geciyorsun insanlarla. Soyle seyleri gidin fener forumuna filan yazin. Yarin 52 puanda olacak bu takim. Kalan 9 macta basak 9da9 yapacak bizde 9da4 mu yapacagiz. Bir de fener alanyayla ayni puanda olacagiz. Su mesaji atmaktaki amac?

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
10.03.2020, 09:50

Başakşehir 79
Sivasspor 73
Galatasaray 70
Beşiktaş 67
Trabzonspor 64
Alanyaspor 64
Fenerbahçe 64

Size plaket verilmeli forum tarihinin en sağlam trol mesajını attınız.
İnşallah başınız göğe ermiştir.

Şahin Yılmaz
10.03.2020, 09:51

Başakşehir 79
Sivasspor 73
Galatasaray 70
Beşiktaş 67
Trabzonspor 64
Alanyaspor 64
Fenerbahçe 64

Fenerbahçe 92
Başakşehir 91
Galatasaray 89
Beşiktaş 89
Alanya 89
Sivas 86
Trabzonspar 4

Bence de böyle olur. Büyük bir sürpriz olmazsa.

AttilaTheHun
10.03.2020, 09:52
Taraftarın ve yönetimin başlattığı sinerji hocaya ve sahaya da yansırsa yenemeyeceğimiz bir rakip yok. Bakın gs başkanı Kadıköy'deki derbiden önce bir ayet okudu; taraftar gaza geldi, terim gaza geldi, futbolcular gaza geldi, 20 senelik psikolojik baskıyı bir kenara atarak galip geldiler. Antep maçından sonra şöyle bir silkelenerek Malatya'yı yeneriz diye umuyorum.

Ondan sonra bizim taraftarın da yapması gereken Başakşehir maçından itibaren heyecanını ve isteğini saha içindeki futbolcuya hissettirmek. Bunu kendi futbolcularını ıslıklamadan, yuhalamadan yapmak.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ucurum
10.03.2020, 10:00
Söylediğimin arkasındayım istediğinizi söyleyin umurumda değil

İsteyen istediği hakareti de etsin benden yana sıkıntı yok

Benim düşüncem budur

Malatya'ya da Başakşehir'e de yenileceğimizi düşünüyorum.

chener
10.03.2020, 10:11
Malatya başkanı bu maçı bekliyordur, yenersek istifa edecektir. Haftalardır bu maçı bekliyor.

Satranç tahtasında bir şah sekiz piyon var. Piyonlarla uğraşmaktan şaha sıra gelmiyor.

Kadir
10.03.2020, 10:25
Bizdeki şu motivasyon inşallah hocamıza, kaptanımıza ve oyuncularımıza da sirayet etmiştir.. Kendimi felaket moda soktum, o sene bu sene olacak! 2020-2011 sezonun son maçından sonra aynı puanla ligi bitirdiğimiz şikeciler şampiyonluk kutlarken biz içimize içimize ağlıyorduk! Bizim için artık gülme vakti olacak! KAZANACAĞIZ!! ŞAMPİYON OLACAĞIZ..!

dip not: şampiyon olunca ne yapacağız beyler?

alptug_kd
10.03.2020, 10:26
Antep maçı sonrası camia olarak büyük reaksiyon gösterdik. Şimdi sıra futbolcularda. Bu maçta sert bir reaksiyon göstererek coşkulu oynamalı 3-0, 4-0 gibi bir sonuç almalıyız. Dosta düşmana mesaj vermeliyiz. Sıra futbolcularda. Artık bu takımın şampiyonluğa oynadığının farkına varmalılar.

Bu olursa Başakşehir maçını da inş alacağımızı düşünüyorum.

yazıkoldu
10.03.2020, 10:28
niye böyle düşüncelere kapıldın güzel kardeşim. Bu takım kolayına yenilmiyor, son 36 maçta sadece 3 defa yenilmiş, sen rahat ol. Niyetin başkaysa burada kaşınmanın anlamı yok değil mi !
Söylediğimin arkasındayım istediğinizi söyleyin umurumda değil

İsteyen istediği hakareti de etsin benden yana sıkıntı yok

Benim düşüncem budur

Malatya'ya da Başakşehir'e de yenileceğimizi düşünüyorum.

Sefa Murat Dokuz
10.03.2020, 10:29

tutulma başakşehir felan bizden 10 kat daha iyi futbol oynuyor, sistem var taktik var. topa hakimler, topsuz rakibin peşinden koşma süreleri düşük, yaşlı bir kadrosu olmasına rağmen top çevirerek herkesi dinlendiriyorlar.

gs, de bizden daha iyi oynuyor. baskı kuruyor. biz hiçbir maç rakip sahada çok kısa bir kaç pozisyonluk hariç bunaltıcı bir baskı kuramıyoruz. defans ankara'da ofans konya'da. arada haymana platosu gibi bir boşluk var.

gs ve başakşehir hücum anında rakip ceza sahası etrafında 7-8 futbolcu ile toplanıyor. geride 1 kaleci max 2-3 kişi kalmış oluyor. Bizde böyle bir çoğalma felan da yok. max 3-4 kişi ile bireysel gol atıyoruz.

CEMEFKER
10.03.2020, 10:49
Maçı ilk yarısı en az 2 farklı bitmeli. Bunun içinde elinde formda olan, oyunu hızlı oynayabilen ortasaha elemanları lazım. Kafalarda hep Mikel, Sosa, Ndiaye üçlüsü var. Ama olmaz. Mikel bjk, Sivas,gs gibi üzerine gelen takımlara karşı kilit olabilir ama bu maç olmaz. Tempolu oyuna uymaz.

Burada A.Parmak, Sosa, hazırsa Ndiaye değilse A.Kamil veya Serkan gibi hızlı dinamik adamlarla başlamalı. ( Sağ beke hangisi uygunsa geçmeli).

Stoperde zaten bu maçın adamı hızlı Hüseyin var, yanına Campi.

Hızlı ve aktif oyun zamanı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tatar Kemal
10.03.2020, 10:49
futbolcularda anlaşılmaz bir gayretsizlik ve motivasyon düşüşü var. pres yok, kurgu yok, dinamizm hiç yok. rakip ne kadar zayıf olsa da trabzonspor'daki bu gayretsizlik ve düşük motivasyon değişmiyor. mental bir problem olabilir. ama bu problem çözülmezse ağır ve üzücü sonuçlar alınabilir.

oflubektas
10.03.2020, 10:55
Genelde yorumlar olumsuz, demek ki kazanacağız :)

Manu61
10.03.2020, 11:02
Şu berbat Malatya karşısında bile gönül rahatlığıyla favori olduğumuzu söyleyemiyoruz. Bifouma olmasa kaleye gidemeyecek bir takımdan bahsediyoruz.

SensitiveLord61
10.03.2020, 11:06
Arkadaşlar başakşehir maçı biletleri ne zaman satışa çıkıyor ? Taraftarlar göreve hazır

legorakiss
10.03.2020, 11:11
1-0 öne geçeriz ilk yarı. sonra 50 kişi defans yaparız. 1-1 olur atabilirsek 2-1 yeneriz atamazsak 1-1 biter.

LittleFinger
10.03.2020, 11:14
Iyide ligin en gec ilk 3 haftasindan sonra bu oyunun böyle olacagini kestirmek hic zor degildi. Ben acikcasi devre arasinda Y.Yazici nin yerini bir nebze doldurabilecek bir oyuncunun alinip oyunun cehresinin daha olumluya dönebilecegini düsündüm ama alinan oyuncular bunu degistirecek nitelikte degilller. Basariya odakli nokta atisi transferler yaptik ama kötü oyun görünümünü degistirmeye yetmedi ve yetmeyecegide belliydi.

Gecen sene göze hos gelen oyunu oynatan teknik kadroyla bu seneki ayni ama takimin motorunu Fransa ya gönderdik ve ayni oyunu görmek istiyoruz. Arabaya düsük beygirli motor takip ayni performansi beklemeye benziyor. Istedigin kadar söför degistir degisen hicbir sey olmayacak. Bu kadar acik ve net.

Bu sene bu oyunla rahatlikla sampiyon olabiliriz bu lig de. Bu halimizle bile Avrupa da Gs gibi avaraj takimi olmayiz. Sampiyonlar ligi icin daha iyi bir takima ve teknik kadroya ihtiyacimiz olacaktir ama bunu sezon bitince konusuruz..
Umarım oluruz şampiyon herkes bunu ister.. taktik derinlikten daha çok korktuğum şey dediğim gibi ''tepkisizlik''.. sahada tepki veremiyoruz olanlara.. gol iptal ediliyor tepki yok.. gol yiyoruz tepki yok.. gol atıyoruz yine tepki yok.. hakemi zorlamıyoruz.. penaltı pozisyonları hiç ediliyor yine tepki yok.. perreira'nın acil dönmesi lazım.. hakem maçı göz göre göre erken bitirdi yine tepki yok..

LittleFinger
10.03.2020, 11:17
Sahada tepki verirsek reaksiyon verirsek rakibi ısırırsak rakiple tabiri caizse dalaşırsak maçı da alırız.. taktik bu saatten sonra düzelmez çimşir'in de kapasitesi bu kadar hiç tecrübesi olmayan biri.. sertlik ve reaksiyona ihtiyacımız var agresiflik tatlı sert futbol..

memozcan
10.03.2020, 11:28
Gaziantep maçında topa sahip olma bakımından en yüksek orana ulaşmışız ama ceza sahasında sahip olma bakımından da en düşük(11) sayıya ulaşmışız.. ibretlik..

zaten en net pozisyonumuzu da son dskikada kontradan yakaladık..

Gökhan Balcı
10.03.2020, 11:32
Aslında Hüseyin hoca öyle çok boş biri değil hatasında ısrar eden biri de değil bence. Şu anda otoritesi ve karizması olmamasının cezasını çekiyor sadece. Ha bir de kişilik olarak sert biri değil gibi görünüyor. Içinde yaşıyor çoğu şeyi. Keşke birkaç sene farklı takımlarda hocalık yapsaydı da öyle gelseydi bize. Oynatmak istediği bir sistem var buna saygı da duyuyorum ama o sistemi kendi kurduğu bir takım üzerinde uzun süreli denemedi hiç. Bu ne demek? Biz üzerinde denenen olduk demek :D hocaya tavsiyem bu takımın ezberini bozmaması ve askerlerin sayısını artırması. Bu takım yeterince koşarsa diğerleri bir şekilde gol atacak pozisyona girer zaten. Tek yapması gereken bu işe biraz ciddiyet ve hırs katması.

Ahmet Kara
10.03.2020, 11:49
herif takımı yapboz yapmazsa kazanırız. kimin nerede oynadığı belli değil.

İ. SARAL
10.03.2020, 11:56
http://www.footballuser.com/formations/2020/03/1800977_Trabzonspor.jpg

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Taşçı
10.03.2020, 11:57
Daha önce kaç kere yazdım hatırlamıyorum sayısını Bu yıl 72 puan alan ŞAMPİYON olur.Heee şöyle bişi de var ikinci ve üçüncü olacak takım da kıl payı kaçıracak, çok yazık olacak, o nedenle kaybedilecek 1 puanın bile çok önemi var, bu Antep maçını çok ararız sene sonunda. Bu bağlamda bu akşam 3 puan giderse Şampiyonluk gider. Zaten futbol olarak irtifa kaybediyoruz, buna paun kaybı da eşilk ederse kaparız hafta sonu tamamen.

İ. SARAL
10.03.2020, 11:58
Mikel, sahada ol-ma-ma-lı.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 12:04
http://www.footballuser.com/formations/2020/03/1800977_Trabzonspor.jpg

Savunma kurgusunda Serkan-Kamil, Da Costa-Hüseyin değişiklikleri haricinde kafamdaki kadro bu bundan sonraki maçlarda (Ama bu dizilişte fena değil)
Mikel çok etkisiz

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 12:06
Daha önce kaç kere yazdım hatırlamıyorum sayısını Bu yıl 72 puan alan ŞAMPİYON olur.Heee şöyle bişi de var ikinci ve üçüncü olacak takım da kıl payı kaçıracak, çok yazık olacak, o nedenle kaybedilecek 1 puanın bile çok önemi var, bu Antep maçını çok ararız sene sonunda. Bu bağlamda bu akşam 3 puan giderse Şampiyonluk gider. Zaten futbol olarak irtifa kaybediyoruz, buna paun kaybı da eşilk ederse kaparız hafta sonu tamamen.

Maç yarın akşam 20.00'de
Birçok eksiği bulunan looser Malatya'yı yenemezsek dükkanı kapatalım.
1-0 öne geçsek de 2,3 kovalamalı ve ilk devre fişi çekmeliyiz.
G.Antep maçında kaybedilen 2 puanın acısı hala geçmiyor :(

Oğuz KUL
10.03.2020, 12:11
Kesinlikle katılıyorum..

Abdulkadır son oynadığı maçda toparlanma görüntüsü verdi. Kırılgan ama son haftalara girildiğinde kesinlikle o oynamalı..
Mikeli oyunun ilerleyen döneminde kontrol sağlamak için sahaya alabiliriz sürekli geri ve yana anlamsız paslarını anca bu şekilde değer kazanır, kazanmamız gereken maçlarda bu oyunu yansıttığı zaman hiçbir değeri kalmıyor..

Şöyle bir gerçek varki
Ekuban ve Sörlord 11 de başlamamalı sezon başında olduğu gibi bocalıyorlar birbirlerinin yerine koşu yapıyorlar bu da top kaybıyla sonuçlanıyor.. Yaşanan form düşüklüğü bu bence Sörlordu 11 yaz sonucu alamadığın zaman kuvvetli bir ekuban gol veya asist yapsın..

Abdulkadir ömür bu maç direk 11 oynaması gerekir..
Malatya sıkıntılı bir dönem geçiriyor cezalıları var kolay olmayacak ama kazanacağız gol yemeden alırız diye düşünüyorum..

gurur6134
10.03.2020, 12:11
Maç yarın akşam 20.00'de

Oynamayacak denilen fofana ve walter 2 gundur antremanda oynayacaklar muhtemelen..bifouma belli degil o da oynarsa aman aman bir eksigi kalmiyor hadebe disinda akbas falan hikaye oynasa ne olur oynamasa ne..

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 12:14
Bu sezon neredeyse maçların %90'ında gol yedik.
Lütfen yarın akşam gol yemeyin uşaklar
Fena oluyorum
Atabildiğiniz kadar atın şu Gevrek Adil'e
Bi dayak daha yesun da akullansun

gurur6134
10.03.2020, 12:14
Ekuban yada wakadan birisi patlayici guc olarak 60 dan sonra girmeli sosa 6 numara olmali obi yedek parmak yada omurden birisi11 baslamali..

Sezgin Öztürk
10.03.2020, 12:16

Mikel’in sahada olmadığı maçlarda tamamen mala bağlıyor orta alan...Mikel oynuyorsa rakibe önde basacaksın sahipsiz topları toplasın bu sene sadece Sivas maçında rakibe önde bastık 60 dakika Mikel sahanın en iyisiydi.Bizim problemimiz oyuncu isimleri değil gevşek oyun yapımız.Önde bastığımız bir maçta rakibin bizi alt etmesi bu ligde mümkün değil.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 12:16
Ekuban yada wakadan birisi patlayici guc olarak 60 dan sonra girmeli sosa 6 numara olmali obi yedek parmak yada omurden birisi11 baslamali..

Olay budur kardeşim
Sn. ÇİMŞiR'e kağıda yazıp gönderelim hemen ilk uçakla
Nasıl olsa iletişimi kağıtla yapmaya alışık
Bakalım bu hafta o kağıdı kim yiyecek :)

pReN@_61
10.03.2020, 12:23
Bakalım yediğimizden çok atabilecek miyiz?
:S

Ahmet Taşçı
10.03.2020, 12:25
Maç yarın akşam 20.00'de

Pardon yarın akşam yazıcaktım... 2-3 kovalama dönemi Ünal hocanın zamanındaydı hocam. Fakat o zaman da o kadar yükleniyorduk ki arka taraf yol geçen hanı gibi oluyordu sürpriz puan kayıpları yaşıyorduk. Şimdi de 1 gol atıp yaslanıyoruz, bu defa da yaslandığımzdan dolayı yiyoruz. Orta yolu bulur inşallah hoca. ABDUŞ VE PERERİA KANADI dönünce takım bayağı toparlayacak diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2020, 12:28
Pardon yarın akşam yazıcaktım... 2-3 kovalama dönemi Ünal hocanın zamanındaydı hocam. Fakat o zaman da o kadar yükleniyorduk ki arka taraf yol geçen hanı gibi oluyordu sürpriz puan kayıpları yaşıyorduk. Şimdi de 1 gol atıp yaslanıyoruz, bu defa da yaslandığımzdan dolayı yiyoruz. Orta yolu bulur inşallah hoca. ABDUŞ VE PERERİA KANADI dönünce takım bayağı toparlayacak diye düşünüyorum.

1-0 her zaman riskli skor
O yüzden 2,3 bulmalıyız
Gerçi 2-0 yapsak da saçma goller yiyip geriye yaslanma hastalığına giriyoruz ve son 15-20 dakika korku filmi izliyoruz
Joe Pereira'nın bindirmelerini ve harika ortalarını çok arıyoruz, dönsün artık

Hakan
10.03.2020, 12:31

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiMikel kadar...

Selçuk Keleş
10.03.2020, 12:34
Obi Mikel el freni zaten. Ancak ben ezerek yeneceğimizi düşünüyorum. Herkes dersini alır.

Selçuk Keleş
10.03.2020, 12:37
Bu arada Sarı'yı aradığımızı düşünüyorum. İstanbul medyasının Gs ve Başakşehir gazları tamamen boş. Hep diyorum; maç sonuçları yayıncı kuruluşun tam da istediği gibi. Rahat olun.

Onur Erçetin
10.03.2020, 12:39
Şu berbat Malatya karşısında bile gönül rahatlığıyla favori olduğumuzu söyleyemiyoruz. Bifouma olmasa kaleye gidemeyecek bir takımdan bahsediyoruz.
Gençler ve Gazişehir maçında ki rezalet oyunla bu ligde hiçbir takımı kolay kolay yenemeyiz.Tempo yok,yaratıcılık yok,pres ve alan daraltma yok.Uğurcan tutacak,Sorloth atacak,Trabzonspor kazanacak.Bu şekilde ne kadar ilerleyebiliriz bilmiyorum.

Sivas maçında ki istekli takım nereye gitti anlamadım.Sivas maçında 60 dk boyunca önde baskı yaptık,rakibi çıkartmadık.Sivas maçından sonra gene uyuşuk bir takım seyretmeye başladık.Futbolcular haftada sadece bir maç oynuyorlar bunu kaldıramıyorlarsa bu adamlar Cl de oynasa her maç yeniliriz heralde.Takımın motivasyonunda mı problem var yoksa kondüsyon problemimi var anlayamıyorum.Orta alanda ki oyuncularda o kadar düşük bir enerji var ki sanki emekli olmuş adamlarla halısaha maçı ayarlamışız gibi olağanüstü düşük tempoyla oynuyoruz.

Futbol durarak oynanabilecek bir oyun değil.Sürekli hareketli olmak,boşa kaçmak,sprintle pozisyon kovalamak veya dribblingle adam eksiltmek gerekir aksi taktirde kapanan rakibi açamayız.Bizim takıma bakıyorum.Herkes yerinde bekliyor,ayağına top istiyor.Topsuz koşu yapan sadece Sorloth ve Ekuban var.Orta alanda Mikel savunma önünden fazla ayrılmayan bir oyuncu.Ndiayenin toplu oyunda çok eksikleri var zaten,kapanan savunmayı açma noktasında oyunun akışına pek katkısı yok.Sosa dışında orta alanda top taşıyan,verkaçlara giren,ara pas atabilen hiç kimse yok.Mikeli hadi anladık adam önlibero ama Ndiayenin hücuma katkısının olmaması kabul edilemez.Barcada zamanında Busquets,Xavi,İniesta oynuyordu.Mikel Busquets rolünde,Sosayı da Xavi rolünde olduğunu söyleyebiliriz.İniesta rolünde oynabilecek bir adamımız yok.Bu yüzden Sosa çok yoruluyor hem geriden gelip top alıp oyun kurmaya çalışıyor hem de hücumda kitlenen takımımız için ekstra işler yapmaya çalışıyor.4-3-3 düzeninde Ndiaye hücuma dönük ortasaha oyuncusu olamaz,Sosa eski fizik kalitesinde olsa olurdu ama fiziken bunu kaldıramıyor.Devre arasında Kangayı alsak çok iyi olacaktı ama alamazdık onu hücuma dönük yaratıcı,pasör ve şutör ortasaha oyuncusu olarak kullanabilirdik.Yedekde bulunan Parmak zaten aşırı yetersiz bir oyuncu.

GULER
10.03.2020, 12:45
Bu mac, futbolcular ve teknik heyet icin gereken reaksiyonu gostermek icin cok guzel bir firsat. Rakibin durumu belli, 2-3 bulana kadar yuksek tempoda oynamamiz lazim. Acikcasi takimimizin bu reaksiyonu gosterecegine inaniyorum. Allah utandirmasin.

yasin196761
10.03.2020, 12:51
İlk yarıdan fişi çekip Nwakaeme ve Sosa'yı kenara almalıyız.

Şahin Yılmaz
10.03.2020, 12:56
Abdüşü ilk onbir deneyelim oynayabildiği dakikaya kadar. Sonrasında Ekuban yapalım bence.

Çağatay96
10.03.2020, 12:57
Var mi bu maca giden marmara cevresi aracta yer olabilir veya aracinda yer olaaaaan.

-

Larking
10.03.2020, 13:03
Bu maçın şöylesi böylesi yok.

Tatava yapmadan vurup geçeceksin.

Sacit
10.03.2020, 13:03
Kim daha çok koşarsa o kazanacak
Yürüme ile başarı gelmiyor

Sahada yürüyenlere duyurulur

61_Hasan_69
10.03.2020, 13:06
Bence Nwakaeme yedek başlamalı eğer skoru da alırsak hiç girmemeli

ffırtına
10.03.2020, 13:11
Yarın ki maç ya tamam ya devam maçı.. Güzel bir futbolla 3 puan alırsak hafta sonu oynanacak maç için ciddi bir avantaj elde edilebilir psikolojik olarak.. Antep maçıyla çok büyük bir avantajı geri teptik.. Bu maçı alsak dahi galatasaray tek maçlık puan farkı var deyip motive olacak antep maçını almış olsak motivasyonları kırılacaktı..

Galatasarayın Beşiktaş veya Rize maçında puan bırakacağını tahmin ediyorum.. Beşiktaşın bu maç son şansı olacak o yüzden varını yoğunu ortaya dökecek olası bir Beşiktaş galibiyeti şaşırtıcı olmaz.. Beşiktaş tüm maçlarını kazanırsa 70 puan yapar o da şampiyonluğa yetmez.. Beşiktaşın galibiyeti süper ötesi olur..

Anıl C
10.03.2020, 13:32
Kim daha çok koşarsa o kazanacak
Yürüme ile başarı gelmiyor

Sahada yürüyenlere duyurulur
.

yorumsuz6117
10.03.2020, 13:34
Trabzonspor şampiyon olacaksa GS maçına kadar puan kaybetme şansı yok.. GS - TS maçı bittiğinde lider olan şampiyondur net..

MİSSE_MİSSE
10.03.2020, 13:48
Parera———costa——campi——novak
———————-mikel————————-
———parmak—————-badu————-
Omur—————sorlot—————eku——

Tempolu oynayabilecek kadro budur. Gotunu cekemeyenler 60 dan sonra girer.

Mehmet Fatih Silik
10.03.2020, 14:09
Iyi oyun miyi oyun istemiyorum. 3 puani alin gelin!
Gerekirse full kabiz futbol oyna, defansa cekil veya yerde yat hic umrumda degil.
Antep macinda golümüz sayilsa burada iyi futbol naralari atanlar kabul etmeyecek miydi yani?

2010-2011'de iyi futbol oynadik da ne oldu.
Önümüz her türlü kesiliyor.
Mühim olan sezon sonunda birinci sirada bitirmek.

halilaziz61
10.03.2020, 14:19
Parera———costa——campi——novak
———————-mikel————————-
———parmak—————-badu————-
Omur—————sorlot—————eku——

Tempolu oynayabilecek kadro budur. Gotunu cekemeyenler 60 dan sonra girer.

Costa oynayamiyir bu macta

Ozan Yılmaz
10.03.2020, 14:22
https://pbs.twimg.com/media/ESvkeaRXkAARIcI?format=jpg

Eksikler:
Da Costa, Kamil Ahmet, Guilherme, Yusuf Sarı, Ahmet Canbaz, Messias

bilgehan83
10.03.2020, 14:24

Başakşehir 79
Sivasspor 73
Galatasaray 70
Beşiktaş 67
Trabzonspor 64
Alanyaspor 64
Fenerbahçe 64

yok biz malatya ve başakşehir maçlarını kazanırız 55 de kalırız çok olmuş 64 puan...

ilelebeTS
10.03.2020, 14:26
Bizim takım isterse her maçı kazanır. Bu maç için de önemli olan kazanmayı ne kadar isteyeceği. Hocanın da saçma sapan dizilişlerle takıma el freni olmaması lazım.

Gurpas
10.03.2020, 14:28
Ne kadar kolay geliyor size bu maç yahu. Aksine çok zor bir maç olacağını düşünüyorum. Malatya bu maça dönüm noktası olarak bakıyor. Beraberliğin bile adımıza iyi olabileceğini düşünüyorum.

bilgehan83
10.03.2020, 14:33
başkan bana göre devre arası transferleriyle şampiyon olacak kadroyu çimşirin eline verdi.. her ne kadar defansmız soru işareti olsa da mesiasın şimdiye kadar denenmemesi de hata oğlu hata ayağı en iyi ve en hızlı stoper elimizdeki.... ekuban ve ömür de döndü kalan on maçta bu takım bu kadroyla gs maçı dışında puan kaybediyorsa hocaya yazar.. ben kadromuzun ligin en iyi kadrosu olduğunu düşünüyorum.. azim istek hırs mücadele ve taktik eksik bu takımda onu da artık çözsünler... elimizde fırat, donis vardı ilk yarı şimdi ömür, ekuban, bilal guilherme var bu takım maç kaybediyorsa yarın şampiyon falan olacağım demesin.. hep yazdım yine yazıyorum kötü oyun oynarsın kötü koşamazsın.. koşan mücadele eden adamı koy zaten alırsın bütün maçları.. başakşehir gs maçlarında da yıldızların devreye girer bir zahmet ama önemli olan koşmak boşa çıkıp pas almak, pas trafiğinde aktif görünmek uyanık mücadele bunu yapacak olan u19 daki emircan olsa koyacaksın kadroya tonyi 18 e bile almayacaksın.. herkes işini ciddiye alacak...

Karasoy
10.03.2020, 14:54
Rize maçında 65. dakikada Da Costa kiliti açmasaydı o maçı da zor kazanırdık. Ünal'ı çok eleştirmiştik ama şu an takımın oynadığı futbol daha vasat.Hedefsiz takımmış gibi oynuyoruz elimize bu kadar güzel bir fırsat 10 yılda bir kere gelir. Malatya maçı için bile kesin kazanırız diyemiyorken Başakşehir için nasıl tahminde bulunalım..

Arda'
10.03.2020, 15:05
http://www.footballuser.com/formations/2020/03/1800990_Trabzonspor.jpg

Ekuban ilk 11 olunca kenardan girecek adam kalmıyor Bilal hariç.

ozzy!
10.03.2020, 15:22
hosseini ye ne oldu sakat mı? bu adam gözden çıkarılacak biri değil

zafer6161
10.03.2020, 15:24
Ne kadar kolay geliyor size bu maç yahu. Aksine çok zor bir maç olacağını düşünüyorum. Malatya bu maça dönüm noktası olarak bakıyor. Beraberliğin bile adımıza iyi olabileceğini düşünüyorum.

berabere bitireceksek sezonu kapatalım o zaman.lig biter.çok önemli maç ve 3 puan dısında lig biter.

iyattara
10.03.2020, 15:24

Dostum takimda 1 adamin bile yeri degisince verimsizlik oluyorken bir anda 3 lu defensa donmek ne kadar dogru olur?

Şahin Yılmaz
10.03.2020, 15:32
Gasaray maçını seyircisiz oynayabiliriz bence. Virüs geldi gelecek. O tarihe bizde de başlar seyircisiz maçlar.

gurur6134
10.03.2020, 15:50

Bu kadroyu oynatacak hocanin cok cesur olmasi gerekir bizde yok malesef.. zorunlu degisiklikler haric ayni 11 ve dizilisle cikar benim tanidigim cimsir..yine kabiz bir futbol izleriz.sonunda 3 puani alan taraf olsak skoru koruyabilsek onada raziyim da beceremiyor bu takim savunma oynamayi isimiz zor.

gurur6134
10.03.2020, 15:53
Bu maca hocasiz bile baslasak oyuncularin isin ciddiyetine varip kazanmasi gerekir. puan kayiplarinin telafisinin zor oldugu haftalara giriyoruz oyuncularin kazanmayi istemesi cok onemli artik..

Arda'
10.03.2020, 15:54
Dostum takimda 1 adamin bile yeri degisince verimsizlik oluyorken bir anda 3 lu defensa donmek ne kadar dogru olur?

Böyle çıkmayacağımızı biliyorum ya öylesine fantezi yaptim :) Kupadaki Erzurum maçında 3lü oynamıştık gerçi ama sanmıyorum ligde deneyeceğimizi benimki bi umut işte :)

battle symphony
10.03.2020, 16:07
Malatya'nın savunma hattına çok eksiği var. Camia da silkelenmiş durumda. Oyunumuz umut vermese de farklı galibiyet bekliyorum açıkçası. Ardından Başakşehir'i taraftarımızın da desteğiyle yeneriz. Zaten şampiyon olacaksak önümüzdeki 3 maçtan 9 puan şart. Milli arada da biraz dinleniriz.

Mehmet BAŞ
10.03.2020, 16:07
Beyler, hiç bir maç koşmadan, pres yapmadan ve rakibi sıkıştırmadan kazanılmıyor. Bunu anlamak lazım. Geçen hafta burada Antep'e beş atarız diyen arkadaşlar vardı. Bu oyunla bunun mümkün olmayacağını defalarca söyledik. Benzer şeyler bu maç için de geçerlidir. O yüzden fazla hayal görmemek lazım.

Baktığımız zaman ipi göğüslemeye çok yakın duruyoruz. Fakat Trabzonspor şampiyonluğu isteyen bir takım gibi oynamıyor. Maalesef takımda şampiyonluk iştahını göremiyorum. Rakibin üzerine çöken veya maçı isteyen bir oyuncu grubu göremiyorum. Geçen hafta 1 gol attıktan sonra orta sahada top çevirip rakibin üzerine gitmeyen takımı görmek canımı çok sıktı.

Bu saatten sonra yapılması gereken bellidir. İyi oyundan ziyade skor almak icap eder. Bunun için de futbolcuların ateşlenmesi lazım. İlk kıvılcımı artık taraftar mı yoksa yönetim mi çakar bilmiyorum. Ama o kıvılcım artık çakılmalı!

outlaws61
10.03.2020, 16:19
Gasaray maçını seyircisiz oynayabiliriz bence. Virüs geldi gelecek. O tarihe bizde de başlar seyircisiz maçlar.

Gelse bile bu tarz önlemler alınacağını sanmıyorum.

Zaten öyle bir durumda ligi ertelerler yinede seyircisiz oynatmazlar.

Şahin Yılmaz
10.03.2020, 16:42
Gelse bile bu tarz önlemler alınacağını sanmıyorum.

Zaten öyle bir durumda ligi ertelerler yinede seyircisiz oynatmazlar.

İtalya da var şampiyonlar ligi bile seyircisiz oynanıyor ama Bizim Ülkede uygulamazlar diyorsan da katılırım sana.

kaan61
10.03.2020, 16:46
1-0 öne geçtiğimizde sanki 5-0 öndeymişiz edasıyla oynuyoruz. Bence de bu durum futbolculardan çok onları motive edemeyen Hüseyin hocadan kaynaklanıyor. Antep maçında bi ara çok kısa sürede olsa yakın oyun ve pas oyunu oynamaya çalıştık ama sonuçlandırma kısmını hiç denemedik. Hepimizi karamsarlığa iten de bu iştahsızlık.

Bence Hoca , orta saha ve ileride

.................Ndiaye ........... Sosa.............
Ömür .............. Ekuban ............ Nwakame
...................... Sörloth ........................ ................. Denemeli .

cyberentalpi
10.03.2020, 16:56

campi da costa çok iyi. bozulmaması gerekir

Anıl C
10.03.2020, 17:00

Abi gs seyircisi maç öncesi kaşık kaşık corona içer yine o stadı boş bırakmaz. Yönetimleri bile müsaade etmez buna.

romeikaa
10.03.2020, 17:01
önümüzdeki 4 maça 9 puan yazıyorum beyler.
malatya 3
başak 3
göztepe 3
alanya 0

sonraki hafta biz ankaragücü ile içerde oynarken başakşehir-galata ile oynayacak aynı hafta. gs maçına 4-5 puan önde gider bir de beraberlik kopartırsak içerdeki konyaspor maçıyla şampiyonluk kutlayabiliriz. tabi sivas ve başakşehiri de görmek lazım.

halilaziz61
10.03.2020, 17:36
önümüzdeki 4 maça 9 puan yazıyorum beyler.
malatya 3
başak 3
göztepe 3
alanya 0

sonraki hafta biz ankaragücü ile içerde oynarken başakşehir-galata ile oynayacak aynı hafta. gs maçına 4-5 puan önde gider bir de beraberlik kopartırsak içerdeki konyaspor maçıyla şampiyonluk kutlayabiliriz. tabi sivas ve başakşehiri de görmek lazım.

O 3 maçı alalım
Alanyayi da alırız yeter ki o 3 maçı alalım

Faruk UYSAL
10.03.2020, 17:40
Gaziantep maçı geçeli 3 gün olmasına rağmen kötü oynamış olsak da hakem yüzünden kaçan 2 puanın üzerimizdeki üzüntüsü azalacağı yerde daha da arttı, zira kaybedilen puanların telafisinin zor olduğu döneme girildi. Yarın doğru bir oyun ile maçı kazanınca sadece 3 puan değil, aynı zamanda yeniden moral ve öz güven kazanacağız. Ayrıca lider olmak da işin cilası olacak. Yakın gelecek adına tek endişem savunmada çok basit hatalar yapıyor olmamız. Teknik yetersizlik mi yoksa motivasyon eksikliğinden midir bilemiyorum rakip forvetler bu kadar kolay Uğurcan ile karşı karşıya kalamamalı ve de rakibe bomboş vaziyette kafa vurmalarına izin vermemeliyiz. Gaziantep maçında yediğimiz kafa golünde stoperlerimiz resmen uyudular. Sonuç olarak yarın hayırlısıyla kazanalım ve 3 gün önce yaşadığımız o uğursuz maçın olumsuz etkilerini üzerimizden bir an evvel atalım.

Tekke
10.03.2020, 17:46
Bizimkiler gökseli gömmüş, geçen sene liderken 2. yarı düşen Erzurum kadar puan KAZANMAYAN, bilerek Dembaba-Adebayoru oynatmayan Göksel, Gs nin köpeğidir, geçen sene TFF GS yi itti-Göksel takımını çekti ve aldılar 500 MİLYONU.

şimdi bu yıl 15 taraftarı olan Göksel yine yarışa soktu takımı:

1. Trabzona her koldan saldır-düşerse GS ye teslim et bayrağı

2. Trabzon düşmezse sen şampiyonluk ol SAÇ PARALARI

Bakabilir merak edenler:

https://www.aydinlik.com.tr/turk-futbolunu-perde-arkasindan-yoneten-goksel-gumusdag-a-artik-dur-diyenler-var-artik-dokunulmaz-degil-spor-nisan-2019

LağusKusteli
10.03.2020, 17:54
Korona virüs vakası dünyada çok ciddi boyutlara ulaştı ve spor organizasyonlarının iptallerine sebep olmaya başladı.

Bizim ülkemiz gereken önlemleri alıp ülkemizde virüs vakası görülmese de görülmeyecek manasına gelmez, bu nedenle sportif anlamdaki benzer iptallere/ertelemelere mecbur kalmak zorunda olabiliriz.

Bu nedenle Malatyaspor-Başakşehir maçlarını alıp bu yakın gelecekteki süreci LİDER götürmek çok önemli...

cerebrum
10.03.2020, 18:04
Dün akşam bir kaç sayfa okuyayım dedim sonra yanlış başlıktamıyım diye bir defa daha baktım. Yok Malatya maçı başlığındaymışım. Yazılanlar başakşehir maçı ve hatta gs maçına yönelikti. Ciddi bir motivasyon sıkıntımız var. Önümüzdeki maçla ilgilenmek yerine hafta sonuna odaklanmış. Taraftarımız böyleyse oyuncuları düşünemiyorum.

Arda'
10.03.2020, 18:11
campi da costa çok iyi. bozulmaması gerekir

Da Costa bu maçta oynayamıyor

smart
10.03.2020, 18:45
Bizim takım isterse her maçı kazanır. Bu maç için de önemli olan kazanmayı ne kadar isteyeceği. Hocanın da saçma sapan dizilişlerle takıma el freni olmaması lazım.
aynen öyle +1

Oruç
10.03.2020, 18:58
Bizim maç beinsports hd2'de. 1.kanala almaya tenezzül etmemişler. Sivas-Gs maçının tekrarı canlı maçtan daha önemli tabi.

Anıl C
10.03.2020, 19:08
Bizim maç beinsports hd2'de. 1.kanala almaya tenezzül etmemişler. Sivas-Gs maçının tekrarı canlı maçtan daha önemli tabi.

Bunlari da üst üste koyacaklarimizin arasina almaliyiz. Asagilik müptezeler

Halil Alemdar
10.03.2020, 19:23
————-Uğurcan———-
Kamil-Hüseyin-Campi-Novak
———Sosa—Ndiaye——-
Bilal——-Ekuban——-Nwak
————-Sörloth————

Şu tarz olabilir Bilali son maç beğendim. Abdüşün 11 çıkacağını sanmıyorum. Ben bunu yazdım ama hoca Mikel Sosa Ndiaye yapıp Ekubanı sağa atacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

outlaws61
10.03.2020, 19:25

Ucunda para olmasa bizim maçı dahi vermez bunlar.

Murat'
10.03.2020, 19:29
Büyük liglerde maçlar seyircisiz oynanmaya başlıyor, bir aya kadar Türkiye'de de maçların seyircisiz oynanmaya başlaması gündeme gelebilir.

tanjugunduz
10.03.2020, 20:03
Bu maç ömür ün maçı tek başına alacak maçı inşallah

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chopper61
10.03.2020, 20:09
Sürekli aynı şeyi yazıyorum.Takimin motivasyon problemi var.Ayrica kondisyon.Kondisyon neden yok anlayamıyorum.

iyattara
10.03.2020, 20:20
Abı bu nasıl bir pisliktir ya. Tek maç varken 2.ci kanaldan vermek nedir karaktersizler. Hiç vermeyin ulan ıstanbul kopeklerinin gözü korkmasın sonra.

chopper61
10.03.2020, 20:28
Mikel'i koy kenara, Ndiaye'yi al Sosa'nın yanına,Guilerme'yi koy önlerine al maçı...
Çok mu zor yahu geldiğinden beri şunu yapamıyorsun çok mu zor ?

Aynen öyle.Guilherme ve Abdülkadir beraber oynasın yeterli.Her takıma baskı kurarız.

Ahmet Kara
10.03.2020, 20:36
yarın yine mikel oynar, ekuban'ı yedek yapıp parmak'ı oynatır ve çıldırırız.

Mert'
10.03.2020, 20:43

Yuh artık! Aynı anda İstanbul takımı maçı olur eyvallah da tekrarı 1.Kanaldan vermek nedir?

LağusKusteli
10.03.2020, 20:45
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu TFF ETİK KURULU’na sevk edilmiş.

Etik Kurulu.... Yüklü bir ceza vermek niyetindeler anlaşıldı

Bilal Karadeniz
10.03.2020, 21:34
Hüseyin hoca azıcık sergenden Feyz alsın. Bir gol atıp top şişirme ile maç kazanilmiyor. Elindeki süper kadroyu madara ediyor resmen.

Bilal Karadeniz
10.03.2020, 21:37
61saat sitesinin 11 inde parmak sağ kanatta oynuyor. Şayet böyle bir şeye kalkışırsa elindeki kadroya ihanet etmiş olur. Ekuban, Abdülkadir ve Bilal gibi yetenekli isimler varken full orta saha cikmamali. Artık puan kaybi yasamamaliyiz.

Anıl C
10.03.2020, 21:37
Rakipte 11 oyuncu eksik. Geri kalan 18 oyuncunun 4 tanesi kaleci, yani ilk 11 dışında yedekte sadece 3 kişi kalıyor. Bu kadar eksik ve kaos içinde olan rakibe karşı nolur artık sürekli peşimist mesajlar atmayalım. Biraz olsun baskın karakterde olalım. 3-5 atacağız da demeyelim ama şu maçtan da galibiyet çıkartamazsak unutalım şampiyonluğu. Takım ciddi ve domine ederek oynasın yeterli. Biz bunu yapmadığımızdan Antep'te puanı bıraktık. Topu rakibe bırakmamalıyız. Top bizde kalmalı.

Hocam biz pesimist olduysak sahada oynanan oyundan dolayi olduk. Futbolcular aklı başında top oysana, teknik ekip adam gibi bi taktik uygulasa herhalde biz de manyak değiliz yani tabi ki özgüvenimiz yerinde olur. Tribün de bu oynanan oyundan dolayı sinmiş durumda. Ayrıca bu maçı kesin alıcaz, içinden geçicez, şov yapıcaz cümlelerin de bi anlamı yok. Bunu diyen kitlenin de psikolojisi yerinde değil ama farkında değiller.
Herşey futbolcuların elinde. Onlara kimsenin de maddi, manevi baskı yaptığı da yok. Kötü oyunun bahanesi olamaz artık.

Furkan Özdem
10.03.2020, 21:47
Okulların tatil olabileceği konuşuluyor. İtalya'nın virüse karşı yaşadığı kontrol kaybı ve kaosun bizde oluşmasını engellemek için bizde de önlem olarak maçlar ertelenebilir ya da seyircisiz oynatılabilir yakın zamanda.

A. Aydın
10.03.2020, 21:55
61saat sitesinin 11 inde parmak sağ kanatta oynuyor. Şayet böyle bir şeye kalkışırsa elindeki kadroya ihanet etmiş olur. Ekuban, Abdülkadir ve Bilal gibi yetenekli isimler varken full orta saha cikmamali. Artık puan kaybi yasamamaliyiz.
Parmak sag kanat oynarsa parmak i da kaybederiz.

Tekke
10.03.2020, 22:21
Bu Malatyayı ezmemiz lazım, kilidi bi açarsak 5-6 lık olurlar

Emre Veli
10.03.2020, 22:50
ortalarda dolaşan kadronun en ufak gerçeklik payı varsa...

Timur Bey
10.03.2020, 23:20
18749

Çuvalla eksiği olan bir rakip.

worldmaster
10.03.2020, 23:28
En iyisini teknik direktör bilir. En azindan bizden iyi bilir. Uzaktan sallamanin manasi yok. Hafta boyu bu oyuncularla calisan o. Kim eksik kim fazla, bunun bilgisini bizim tahminden öte bilme sansimiz yok.

Ha taktik ve yerlesimler elestirilebilir o ayri konu. Bence de yerlesimler takimdaki oyuncu yapisina uymuyor. Sosa geri ikilinin adamidir. Ilerde olmadigini defalarca test ettik.

Sezgin Öztürk
10.03.2020, 23:32

Başakşehir 79
Sivasspor 73
Galatasaray 70
Beşiktaş 67
Trabzonspor 64
Alanyaspor 64
Fenerbahçe 64
Bitmezse ne olacak ?

Hiç bunları yazmamış gibi devam mı edeceksin ?

Bir şeyler koyman lazım ortaya ki takip edelim.

Mesela ilk 2 de bitirirsek ligi daha da yazmam burada diyebilir misin?

Yada çok yazıyorum boş yazıyorum yazabilir misin ?

erenslash
11.03.2020, 02:43
önce oyuncunun içinde olacak tabi ki.bu motivasyon eksikliğini neye bağlıyorsun bro? neden böyle oyuncularımız?
Bu takımı bu saatten sonra şampiyon yapacak olan esas faktör hoca değildir aksine hocadan ziyade oyuncuların "kazanma arzusu" ve şampiyonluğu ne kadar isteyip istemedikleridir esas belirleyici olan..

Leipzig'in 32 yaşındaki teknik direktörü Nagelsmann diyor ki teknik direktörlüğün yüzde 30'u taktik yüzde 70'i iletişim-motivasyondur..32 yaşında olmasına rağmen kurt bir teknik adammış gibi bu açıklamayı yapabiliyor Nagelsmann..Diğer taraftan Mourinho ise diyor ki futbolda oyunculara taktik verirsin bilimsel verilerle çalıştırırsın istatistiksel olarak oyunculara bir şeyler anlatıp maçta uygulamasını beklersin fakat oyuncular bunların dışında "kazanma arzusuna" sahip değilse sahada netice alamazsın..

Çimşir kritik eşiğe girdiğimiz şu haftalarda oyunculari taktikden ziyade psikolojik yüklemelerle maçlara hazırlamalıdır..Motive etme işini becerebilmelidir yönetim hakeza aynı şekilde futbolcularla yakından ilgilenmelidir..Oyuncularımızın mac oynanırken kazanma arzusunun yerinde olmadığını ben tv başında izlerken gözlemleyebiliyorum..Mesela hakemin etrafını hiç sarmıyorlar yardımlaşarak top oynamıyorlar yavaş paslaşıyoruz topu hızlı çevirmiyoruz topu çabuk geri kazanamıyoruz oturmuş bir pres düzeneğimiz olmasa bile prese katılan oyuncumuzun yardımına kimse koşmuyor..Bunlar teknik taktik yönden açıklanacak şeyler değildir bilakis işin psikoloji tarafındaki eksik kalmamızın saha içi emareleridir..

Çimşir Nagelsmann'ın dediğinin yüzde 30'luk kısmından ziyade yüzde 70'lik tarafına bakmalıdır esasen..Ve oyuncularda da olması gereken kazanma arzusu da cabası..

Kazanma arzusunu ise dünyada hiçbir hoca oyuncu grubuna yükleyemez..Futbolcunun içinde olacak bu..

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 07:38

Alın işte bize bakış açıları bu
Hepsini üst üste koyup ŞAMPİYON OLMALIYIZ.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 07:40
Bitmezse ne olacak ?

Adı üstünde beyni uçuruma düşmüş arkadaş
Canınızı sıkmayın, dikkate almayın
Bi de ANAOKULU TERK var
Bunların TS taraftarı olduğuna bile inanmıyorum
BU YAZDIĞI ŞEKİLDE SIRALAMA OLMAZ

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 07:43
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu TFF ETİK KURULU’na sevk edilmiş.

Etik Kurulu.... Yüklü bir ceza vermek niyetindeler anlaşıldı

Şaşırdık mı, hayır
Zekeriya istifa!
Özgüç ve Halis düdük asın!

U.Sadıkoğlu
11.03.2020, 08:18
Seyircisiz olacak mı beyler?

Şahin Yılmaz
11.03.2020, 08:30
Seyircisiz olacak mı beyler?

Dünde yazdım. GS maçı oynanırsa eğer seyircisiz olur.

ANAOKULU TERK
11.03.2020, 08:31
Adı üstünde beyni uçuruma düşmüş arkadaş
Canınızı sıkmayın, dikkate almayın
Bi de ANAOKULU TERK var
Bunların TS taraftarı olduğuna bile inanmıyorum
BU YAZDIĞI ŞEKİLDE SIRALAMA OLMAZ

günaydın ....

şurada sessiz sessiz yazılanları okuyup ,
sakin sakin takılırken ,
ve bu şekilde çok da huzurluyken ,

ne demeye adımı zikrediyorsun arkadaş !

artık yazmayacağız dedik .
moderatöre "söylediklerimiz devamlı başka yerlere çekiliyor ,
kimseye küfür etmeden , şahsını rencide etmeden , üyeliğimizi sonlandırmak istiyoruz " dedik .
anlayışla karşıladı ama üyelikten çıkaramayacağını söyledi .
biz de o zaman susalım . hiçbir şey yazmayalım dedik .

günlerdir ağzımızdan herhangi bir kelam da çıkmıyor .
ama hala anaokulu terk aşağıya , anaokulu terk yukarıya .

salın abi artık . salın bi adamı .
yazmıyorum artık . vallaha yazmıyorum . bitti , gitti .

forumun da , takımın da , zonguldak'ın da , senin olsun !

yeter ki ,
bana ilişme , adımı zikretme , gönderme yapma yeter !

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 08:42
günaydın ....

şurada sessiz sessiz yazılanları okuyup ,
sakin sakin takılırken ,
ve bu şekilde çok da huzurluyken ,

ne demeye adımı zikrediyorsun arkadaş !

artık yazmayacağız dedik .
moderatöre "söylediklerimiz devamlı başka yerlere çekiliyor ,
kimseye küfür etmeden , şahsını rencide etmeden , üyeliğimizi sonlandırmak istiyoruz " dedik .
anlayışla karşıladı ama üyelikten çıkaramayacağını söyledi .
biz de o zaman susalım . hiçbir şey yazmayalım dedik .

günlerdir ağzımızdan herhangi bir kelam da çıkmıyor .
ama hala anaokulu terk aşağıya , anaokulu terk yukarıya .

salın abi artık . salın bi adamı .
yazmıyorum artık . vallaha yazmıyorum . bitti , gitti .

forumun da , takımın da , zonguldak'ın da , senin olsun !

yeter ki ,
bana ilişme , adımı zikretme , gönderme yapma yeter !

Yavaş gel
Tamam, mesajın alındı

ucurum
11.03.2020, 08:45
Bitmezse ne olacak ?

Sana ne diyebilirim.

Bak

Sana ne

UĞUR DURTAŞ
11.03.2020, 09:34
Nedendir bilmiyorum ama uyandığım dakikadan itibaren inanılmaz heyecanlıyım bugün....
psikolojik üstünlüğü akşam 21.45'de ele geçiririz inşallah.

samimi mücadele lütfen.
birde hızlı oyun unutmayın top bizdeyken kanı gibi değil,hızlı oyun hızlı oyun.
lider oluyoruz,şampiyon oluyoruz.

hüseyin hocam analizlerin sonucunda notlarınızın arasında olduğunu düşündüğüm... ne kadar formsuz olurlarsa olsunlar
ciddi anlamda 2 isme önlem alınması gerektiğini düşünüyorum.

bu adamların ayağına geldiğinde 1 kişi yetmez 2 veya 3 kişi ile basmalıyız bu 2 ismi
bu 2 isim bizim maçlarda ayrı motive ile oynuyorlar.

bu 2 ismi etkisiz hale getirirsek tehlikeli olacaklarını zannetmiyorum.

bifouma
fofona

cakalkerem
11.03.2020, 09:39
adam gibi oynasınlar..
bakalım hoca 3 günde takımı nasıl hazırlayacak...
takım yürüyor..
sosa durunca takım oynamıyor..
bu maçta gilerme hamleside olmayacak..
abdus 11 başlamalı...
geçen maç çabası yetmedi(aslında golu attırdı ama )

Şerefsizler önümüzü kesmeye çalışıyor..
hepsini üst üste koyup dizeceğiz...

cakalkerem
11.03.2020, 09:40
devir kıyam devridir..

Ayağa kalk Trabzon....

Cenkhan
11.03.2020, 10:12
Bitmezse ne olacak ?

Cahil adamı sarsarak hizaya getiremezsin. Üstelik bu adamlar mutsuz. Dolayısıyla boşluğunu buraya kusmaktan vazgeçmezler asla.

Larking
11.03.2020, 10:16
Gece geç saatlerde ülekmizdeki ilk korona virüs vakası açıklandı.

Sağlık bakanı dünkü açıklamasında ilerleyen günlerde Almanya daha kötü Fransa ise daha da kötü olacak dedi.

İtalya'da ligler durdu,birçok ligde maçlar seyircisiz oynanıyor.Önümüzde milli maçlar var birçok futbolcu ülkesine gidecek ve buraya dönecek büyük bir risk var.

Birkaç gün önce bir uzman virüsün Avrupa'da Mayıs ayında pik yapacağının düşünüldüğünü söyledi eğer böyle olursa ligler oynanmaz büyük ihtimalle mevcut haliyle tescil edilir.

61Firtinasi61
11.03.2020, 10:18
------------Ugurcan------------
Per.-----Hüs.----Campi-----Nov.
--------------Obi----------------
-------Sosa--------Abdül.-------
Ekub.--------------------Nwaka.
-----------Sörloth---------------

büyük ihtimale böyle cikar Hoca!

Sezgin Öztürk
11.03.2020, 10:24
Sana ne diyebilirim.

Bak

Sana ne
Yazdığın yer Facebook duvarın değil beyefendi herkese açık bir platform...Birşeyler yazarken alacağın cevaplarada hazırlıklı olacaksın.Yok öyle boşa sallama.

nbay
11.03.2020, 10:40
bu maçta haftalardır unuttuğumuz kanat etkinliğini kullanmamız gerek .
nwakamenin kanadında erkan kaşın oynama durumu var sanırım . orijinal bir sağ bekleri olmayacak . herhalde çizgide kalır bu maçta .

emre6117
11.03.2020, 10:43
Gece geç saatlerde ülekmizdeki ilk korona virüs vakası açıklandı.

Sağlık bakanı dünkü açıklamasında ilerleyen günlerde Almanya daha kötü Fransa ise daha da kötü olacak dedi.

İtalya'da ligler durdu,birçok ligde maçlar seyircisiz oynanıyor.Önümüzde milli maçlar var birçok futbolcu ülkesine gidecek ve buraya dönecek büyük bir risk var.

Birkaç gün önce bir uzman virüsün Avrupa'da Mayıs ayında pik yapacağının düşünüldüğünü söyledi eğer böyle olursa ligler oynanmaz büyük ihtimalle mevcut haliyle tescil edilir.

Lig bitmeden kaldığı durumuyla asla tescil edilmez.bir şekilde seyircisiz ertelemeli filan bitirirler ligi.bn de 1 ay icinde seyircisiz maclar oynanaxagini dusunuyorum.ayrica bu koronodan dolayı milli maçlara giden futbolcular da büyük risk oluşturuyor.uefanin bence milli maçları iptal etmesi gerekiyor. Bu sene kalan maçlar gerçekten cok ilginç gececek.ozellikle yabancı ülkelerdeki corona arttıkça yabancı futbolcular daha fazla etkilenecek.çünkü adamalrin eşi dostu hep dışarıda.Allah ülkemizi ve tüm insanalri korusun.insallah en kısa zaman içinde hastalik sınırlanir.yoksa onu alınamaz noktaya gelebilir.

Oğuz KUL
11.03.2020, 10:44
Evet büyük gün geldi..

Beklediğimiz maç.. Rakip son dokuz maç sadece 2 beraberlik almış mücadele gücü yüksek gol yollarında sıkıntı yaşayan bir ekip
Sezonun 3. Teknik direktörü..
Sakatlıklar, cezalıları ve bizim gibi lisans sorunu ile bu maça baya bir eksik çıkacaklar..

En büyük handikap maçın ertelendiği sürede yaşanan gev(r)şeklikler..
Hikmet karamanı unutmamak lazım onunda tavrını biliyoruz..
Teknik ekibi ve yönetimi tüm kanısı bu maçta Trabzona yara verelimde istersek küme düşelim olacaktır..

Bu yüzden Allah ne verdiyse oynayıp şu maçı alın uşaklar 2 farklı üstünlük ve tabiki galibiyet bekliyorum..
Başarılar Trabzonum..

romeikaa
11.03.2020, 10:46
önce sörlothu sonra haalandı izleyeceğiz bugün :)

skor tahminim malatya 1-7 trabzonspor

matalar
11.03.2020, 10:53
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu: Koronavirüs önlemleri kapsamında Mart ve Nisan aylarındaki 80'den fazla müsabakayı ertelemiş durumdayız. Bunların listesini paylaşacağız

trbzonsporlu
11.03.2020, 11:04
bizim takım rakip kadar koşar mücadele ederse bu maçı kazanir. son haftalardaki gibi mücadeleden yoksun laylaylom oynarsa kazanamaz.

malatya son hafta ilk yarı 10 kişi kalıp geriye düştüğü maçta çok iyi mücadele edip 2. yarı o kadar süre eksik oynamasına ragmen geri döndüler. hikmet hocadan sonra takım düzelmiş. kesinlikle hafife almadan başakşehir maçını bugün oynuyormuş ciddiyetinde oynamalıyız.

reisoğlu61
11.03.2020, 11:15
iki takiminda defans hatti eksik, bol gollü mac izleyebiliriz.

yazıkoldu
11.03.2020, 11:17
kamil sakatlanmış ne oldu acaba.

abdllh.29
11.03.2020, 11:28
Bitmezse ne olacak ?

dediklerine katılıyorum artı olarak bu ligde istanbul takımı hariç şampiyon yapmazlar.

Bunu son 3 senedir görüyoruz 5 de kapanır 15 de konu net.

ucurum
11.03.2020, 11:32
Yazdığın yer Facebook duvarın değil beyefendi herkese açık bir platform...Birşeyler yazarken alacağın cevaplarada hazırlıklı olacaksın.Yok öyle boşa sallama.

Kimseye hakaret etmedim

Düşündüğümü söyledim

Hala da aynı düşüncedeyim

Evet sana ne

Sana da açıklama yapma gereği duymuyorum

Düşüncelerini umursamıyorum engelle beni rahatla ben engelliyorum daha da cevap vermiyorum

Şahin Yılmaz
11.03.2020, 11:33
Antep maçındaki futbolu oynarsak Malatya bizi net yener. Ben söyleyeyim Size.

iyattara
11.03.2020, 11:33
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu: Koronavirüs önlemleri kapsamında Mart ve Nisan aylarındaki 80'den fazla müsabakayı ertelemiş durumdayız. Bunların listesini paylaşacağız

Futbol ile ilgili degil simdilik tabi. Ligler devam diyor bakan. Vaka sayisi olaylarin ilerlemesine gore degisir tabi ki durumlar. Iltalya gibi dramatiklesmedigi surece olaylarin son haftalarda seyircisiz de olsa oynanir ve tamamlanir ligler.

Mehmet Fatih Silik
11.03.2020, 11:42
Hüseyin Hoca oyunculara 5-0 yenildigimiz maci izletsin motive etsin.
Nasil ki Kasimpasa'dan rövansi aldik, Malatya'dan da almaliyiz.

Bunca eksigine ragmen bunlara ve özellikle itici baskanlarina hadlerini bildirmeliyiz.

matalar
11.03.2020, 11:45
içimde yenileceğimize dair his olan maçların hepsini kazandık.
bu maçı ise rahat kazanacağımıza dair içimde bir his var. :confused:
bu seferde tersi olmaz umarım.
gaziantep maçı için böyle yazmıştım. ve puan kaybettik.
bugün neyseki rahat kazanırız gibime gelmiyor. hatta berabere kalırız hissi var bende.
inşallah bu seferde tersi olur

ÖmürKaradeniz61
11.03.2020, 11:53
Bu maçı kazanamazsak belki çok birşey kaybetmeyiz ama daha puan kaybetme hakkımız kalmaz çünkü göztepe, alanya gibi 2 zorlu deplasman maçımız var. Gs maçını çok önemsemiyorum çünkü o zamana kadar bazı şeyler belli olur eğer oraya 4 puan farkla gidebilirsek bu bize yetebilir. Ben rakibimizin gs değil başakşehir olduğunu düşünüyorum çünkü başakşehir bizden 1 beraberlik alırsa şampiyon olur.

kaan61
11.03.2020, 12:04
Bize karşı acayip bir cepheleşme var. Rakiplerimiz bize karşı son güçlerine kadar savaşıyor , sonuç alamazsa mağluplarsa bu sefer sakatlama , kart aldırma işlerine girişiyor ( Gençler birliği maçı ) , hakemler devreye giriyor ( antep maçı ) . Bu nedenle bugün ve sonrası çok zorlu olacak. Bunun bilincinde olursak Şampiyonluğumuz çok tatlı ve muhteşem olacak.

emre6117
11.03.2020, 12:06
Italya.romanya.ingiltere de seyircisiz maçlar ve ertelenen maçlar başladı.1 ay içinde bence başlangıçta seyircisiz sonrasında ertelemeler olabilir ligde.daha 1 vakada spor bakanlığı açıklama yapıyorsa devamı olacaktır.

ÖmürKaradeniz61
11.03.2020, 12:32
Bize karşı acayip bir cepheleşme var. Rakiplerimiz bize karşı son güçlerine kadar savaşıyor , sonuç alamazsa mağluplarsa bu sefer sakatlama , kart aldırma işlerine girişiyor ( Gençler birliği maçı ) , hakemler devreye giriyor ( antep maçı ) . Bu nedenle bugün ve sonrası çok zorlu olacak. Bunun bilincinde olursak Şampiyonluğumuz çok tatlı ve muhteşem olacak.

Beyaz tvde abdülkerim durmaz denilen adam ısrarla Trabzonsporun fikstürü çok zor mümkün değil şampiyon olamaz,göztepeyi yenemez felan gibi laflar edip duruyor. Bu lafları etmek o kadar kolay mı bunun hukuksal boyutu yok mu,dava edemiyormuyuz bu adamları?

AyhanPe
11.03.2020, 12:37
Beyaz tvde abdülkerim durmaz denilen adam ısrarla Trabzonsporun fikstürü çok zor mümkün değil şampiyon olamaz,göztepeyi yenemez felan gibi laflar edip duruyor. Bu lafları etmek o kadar kolay mı bunun hukuksal boyutu yok mu,dava edemiyormuyuz bu adamları?

Yahu bu adamin görüsü. Ona göre olamaz. Neden bundan rahatsiz oluyoruz ki. Ben hayatimda Beyaz Tv nin spor programini izlemedim. Bu adamida tanimiyorum mesela. Pek birsey de kacirmamisim :D

Mehmet Fatih Silik
11.03.2020, 12:39

Bosver serefsizi. Onun isi gücü afkurmak.

Oğuz ZEYTİN
11.03.2020, 12:48
Kasımpaşa'dan aldıkları sol bek, Denizli maçında uçan tekme atan stoper, Akbaş, sağ bekleri, yeni santrafor ve Remi Walter yok.

Onur Erçetin
11.03.2020, 13:12
Sol bekleri Hafez,stoperleri Hadebe ve sağ bekleri Chebake uzun süredir oynayan as oyuncular.Bazı maçlarda Hadebenin yanında Mina,bazılarında ise Akbaş oynadı.
Geçen sezon bizi çok zorlayan Aleksic sezon başında ayrılmıştı.Ayrıca sezonun ilk devresinde oynanan maçta bizi oldukça zorlayan Guilherme ve Jahovici de devre arası kaybettiler,onlar için büyük kayıp bu.
Yeni transferleri de oynamayacak.Forveti Umut Bulut olan bir takımdan bahsediyoruz.Oynarsa Töre,Bifouma ve Fofana tehlike yaratabilir kalemizde çünkü üç oyuncu da oldukça seri oyuncular.

Rakibin hızlı kanat oyuncularına karşı kademeli oynamamız lazım.Waka dahil hiç kimse yürüyerek oynamamalı,aksi taktirde sıkıntı yaşarız.Bekler hızlı kanatlarla karşı karşıya yalnız kalırlarsa kademelerine girecek olan stoperlerimiz ağır oyuncular oldukları için sıkıntı yaşarız.

Bu akşam da ruhsuz ve temposuz bir oyun ortaya konacaksa bizim oyuncular hiç sahaya çıkmasınlar.Rakip mücadele ve sertlik anlamında en az Gençler kadar olacaktır,o deplasmanda ne kadar zorlandıysak yine zorlanabiliriz.Onlar için ölüm kalım maçı,aşağıya doğru hızlıca gidiyorlar.

Hafta sonu kritik bir maç var.Başakşehirle oynayacağımız maçın bir anlam ifade edebilmesi için bu maçı kazanmamız şart.Bu maçta beraberlik olursa Başakşehir maçının bir anlamı kalmaz,motivasyon da sıfıra iner.

Yönetim ve teknik heyet ne yapıp etsinler futbolcularla tek tek konuşsunlar.Trabzonsporun resmi olarak uzun süredir şampiyon olamadığını,taraftarın artık bu konuda çok büyük beklentiler içerisinde olduğunu anlatsınlar.Sahaya çıkan herkes terinin son damlasına kadar savaşmalı.Antrenman maçı niteliğinde lakayıt hareketler olursa bu maçı net olarak kaybederiz ve şampiyonluk gider.

iyattara
11.03.2020, 13:15
Iki kanatta da yedek oyunculari oynarken kanatlardan hucum ederiz artik herhalde :) Waka maci cozecek diye dusunuyorum. Bir de Abdus 60 70 dk oynasin artik, tabi riskliyse oynamasin ama suresi arttikca bizi bir kac adim one tasiyacak futbol olarak. Buna cok ama cok ihtiyacimiz var bu aralar. Enerji tempo vs olmayan seyler takimda Abduste fazlasiyla var. Sahdaki ruhsuzlari da silkeler bence kardesim.

ffırtına
11.03.2020, 13:25
Mesut Bakkal'ın şike itirafı haberleri var basında bir iki gündür.. 33 yıl önce Galatasaray tarafından tevşik primi verildiğini söylüyor.. Çok sinsi bir kulüp çokkk.. Fener şikeci algısı yaptılar yıllarca ama bunların onlardan aşağı kalır yanı yok.. Bizim içimizde de galatasaraya sempati duyan kitle var, en illet olduğum kitle ..

nbay
11.03.2020, 13:40
Kasımpaşa'dan aldıkları sol bek, Denizli maçında uçan tekme atan stoper, Akbaş, sağ bekleri, yeni santrafor ve Remi Walter yok.

yani tam da nwakame ve sorloth'lük maç diyosun :)

nbay
11.03.2020, 13:42
Mesut Bakkal'ın şike itirafı haberleri var basında bir iki gündür.. 33 yıl önce Galatasaray tarafından tevşik primi verildiğini söylüyor.. Çok sinsi bir kulüp çokkk.. Fener şikeci algısı yaptılar yıllarca ama bunların onlardan aşağı kalır yanı yok.. Bizim içimizde de galatasaraya sempati duyan kitle var, en illet olduğum kitle ..

o yıllarda bu normal bir durumdu :) gs ye özgü bir durum değil her takım yapıyordu .

ilelebeTS
11.03.2020, 13:48
Rakibi sindireceksin ki puan alamayacaklarını hissedecekler, üzerine gelmeye bile cesaret edemeyecekler. Biz tam tersini yaparak ölüyü bile diriltiyoruz. En vasat takım bile çekinmiyor bizden.

yatmaztara
11.03.2020, 13:59
Yahu bu adamin görüsü. Ona göre olamaz. Neden bundan rahatsiz oluyoruz ki. Ben hayatimda Beyaz Tv nin spor programini izlemedim. Bu adamida tanimiyorum mesela. Pek birsey de kacirmamisim :D

Gitmeyin adamın üstüne. Zortlata zortlata şampiyon olacağız dedi. Başakşehir maçından sonra fb rakiplerini boğup felç eden bir yılan gibi dedi. Bizim maçtan sonra o yılanı çok fena bir yerlerine doladık. Adamın bütün dünyası, bu sezon için beklentileri ve fikirleri tepetaklak oldu. Trabzonspor'un ismini görünce 3 hafta önce nerdeydik şimdi neredeyiz ifadesi geliyor. Hee gülüyormuyum hayır. Çünkü daha komiği; bu adamcağıza 2011'deki tapelerin, banka hesaplarının, gelip giden paraların gerçek olduğunu söylememişler. Sağlığı için ailesi tarafından kendisinden gizleniyor. :)

bingolts
11.03.2020, 14:11
Normal olanı fark atmak. Karşında bitmiş bir takım var hoca üzerine hoca değiştirmiş. Bu takımı yenmiyorsan şampiyon da olmasın. Antep ters bir takımdı bu yüzden farklı sonuç oldu. Ki bunda hakeminde payı çokdu. Iddia ediyor hafta içi oynanacak bugünkü maç düşünüldü. takım resmen maç içinde dinlendirildi. yoksa hakeme rağmen üç puan çıkarırdık rahatlıkla

Ahmet Aksu
11.03.2020, 14:12
antep maçındaki oyunu sergileceyeceksek alttaki kadroya kabulum.. :D
en azından sahada koşacak mücadele edecek çok kişi var. takım oyunu olmasa bile bu kadro kolay teslim olmaz :)

nwakame-sosa-pereira-sörloth dinlensin başakşehir maçında çok lazım olacaklar.

.....................uğurcan...................... .
.........hüseyin....campi....husseini........
serkan........doğan...mikel.........a.rahim
.....................parmak....................... .
..................bilal...ekuban.................. .

çok kızmayın fantazi kadroydu bu.

yine bu kadro çıkılır büyük ihtimal. belki mikel yerine ndiaye kaydırılıp forvet arkasına ekuban geçer ve kanatta bilali izleriz.
..............uğurcan................
JP.....campi....hüseyin...novak
.............sosa....mikel............
ekuban......ndiaye....nwakame
...............sörloth..................

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 14:31

GS FB den daha tehlikeli ve hırsız takımdır.
3 KIZKARDEŞİN HİÇBİRİNE SEMPATİ İLE BAKILMAZ.

Maranov
11.03.2020, 14:32
Yönetimin merkez hakem kurulunu hedef alan açıklamaları sonrası maçın hakemi ali palabıyık'ın Trabzonspor'un malatya maçında yenilmesini sağlamak için 90 dakika boyunca fırsat kollayacağını ve özellikle kartlarıyla oyuncuları sindireceğine inanıyorum. Baktığımız zaman verdiği kararlar yanlış değildi diyeceğiz ama bizi ince ince doğramak için bütün konsantrasyonu ile maça asılacak ali palabıyık... Çünkü patronları emiri verdi, trabzonsporu 2-3 hafta sallayın ve şampiyonluk mücadelesinden geriye atın diye ... Başkan Ağaoğlu o yüzden o hafta bu hafta diyor. bugunkü malatya ve pazar günkü başakşehir maçlarından alınacak puanlar bizim durumumuzu ortaya koyacak.

-----------uğurcan............
jp----hüzeyin----campi----novak
------ndiaye-------mikel-------
ekuban----sosa-------------nwakame
-----------sörloth-------

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 14:34
Bu akşam Başakşehir maçından daha önemli bir maç oynayacağız.
Çünkü bu maçı alırsan lidersin ve Sivas ile GS'ye 3 puan takacaksın.
En yakın rakibinle Pazar günü 16.00'da 41.461 taraftar önünde oynayacaksın.
TS 5 gün içinde oynayacağı bu maçtan 6 puan çıkarırsa şampiyonlukta en avantajlı takım olur.
O yüzden önce ÇİMŞİR Hoca bu maça takımı özellikle mental olarak çok iyi hazırlamalı

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 14:35
Yönetimin merkez hakem kurulunu hedef alan açıklamaları sonrası maçın hakemi ali palabıyık'ın Trabzonspor'un malatya maçında yenilmesini sağlamak için 90 dakika boyunca fırsat kollayacağını ve özellikle kartlarıyla oyuncuları sindireceğine inanıyorum. Baktığımız zaman verdiği kararlar yanlış değildi diyeceğiz ama bizi ince ince doğramak için bütün konsantrasyonu ile maça asılacak ali palabıyık... Çünkü patronları emiri verdi, trabzonsporu 2-3 hafta sallayın ve şampiyonluk mücadelesinden geriye atın diye ... Başkan Ağaoğlu o yüzden o hafta bu hafta diyor. bugunkü malatya ve pazar günkü başakşehir maçlarından alınacak puanlar bizim durumumuzu ortaya koyacak.

-----------uğurcan............
jp----hüzeyin----campi----novak
------ndiaye-------mikel-------
ekuban----sosa-------------nwakame
-----------sörloth-------

Pereira oynarsa iyi, düzeldi mi tam olarak?

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 14:38

Futbolculuğunda 2 maçta bir kırmızı kart gören küfürbaz, ahlak yoksunu bir topçuydu.
Afkursun, boşverin.
TS-FB maçına kadar FB şampiyon diyorlardı.
Bizans güruhu bizi sevmez ve istemez.

Yar saçların lüle lüle
Fenev sana güle güle

21 Nisan'da Kadıköy'de son umutlarını da bitireceğiz inşallah
Bir destan daha orada yazacağız

lazibere
11.03.2020, 14:47
Malatya'yı bu koşullarda yenemeyecek bir takımın Şampiyonluk konuşması abestir.

Mehmet Cihan Kocaman
11.03.2020, 14:48
Galatasaray-Beşiktaş maçına bizi her daim doğrayan Abdülkadir Bitigen atanmış. İlginç.

Mehmet Fatih Yavuz
11.03.2020, 14:59

Maçın net önsözü budur!

ucurum
11.03.2020, 15:04

Aynen

Antep maçı için de aynı şeyi düşünmüştüm.

Ama hele bu maç kesin.

artvints
11.03.2020, 15:05
Kazanmak yetmez, takımın ciddiyetini, kararlılığını da görmemiz gerek.

Antonio
11.03.2020, 15:14
1_0 olsun bizim olsun yeterki gol yemeyelim.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 15:17
İlk golü erken bulup fişi çekmeliyiz.
Artık bu maçta gol yemeyelim ve geriye yaslanmayalım.
Gerçekten insanın kalbi sıkışıyor.
BJK maçındaki oyun aklıma geldikçe buhran yaşıyorum.
Tabelada 1 hafta lider kalmıştık bu maça rağmen
Başakşehir maçı öncesi psikolojik liderliği de ele geçirirsek şahane olur.
5 günde 6 puan ile 55 puan yaparsak ve GS-BJK maçı berabere biterse -BJK yense de olur- tadından yenmez
Tabi bu akşam kazanıp pazar günü berabere kalırsak da fena sayılmaz, zira derbi her halukarda bize yarayacak (GS yenmediği takdirde diğer 2 sonuç iyidir)

Gurpas
11.03.2020, 15:17
Trabzonspor şampiyon olacaksa böyle bir yılda olurdu diyeceğiz sezon sonu. 2020 çok garip bir yıl. Bu garip yıl şampiyon olduğumuz yıl olacak.

Ertan1982
11.03.2020, 15:24
bu maci alamayan trabzona gelmesin bir daha.
rakip nerdeyse yedekleri yok.

ilelebeTS
11.03.2020, 15:25
Medyada öyle yorumlar yapılıyor ki sanki bugün kazansak lider olmuyoruz. Taraftarımızın bu algıya gelmemesi lazım. Takımımızın bugün hem oyun olarak hem skor olarak sahada bir tepki vermesi lazım. Herkese gerekli mesaj verilmeli. 90 dakika tam konsantrasyon ile ben şampiyonluğa oynuyorum ve en büyük adayım demek lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 15:29
Medyada öyle yorumlar yapılıyor ki sanki bugün kazansak lider olmuyoruz. Taraftarımızın bu algıya gelmemesi lazım. Takımımızın bugün hem oyun olarak hem skor olarak sahada bir tepki vermesi lazım. Herkese gerekli mesaj verilmeli. 90 dakika tam konsantrasyon ile ben şampiyonluğa oynuyorum ve en büyük adayım demek lazım.

Bizans basını bizim bu akşam lider olacağımızı dillendirmek istemiyor, kalplerinden geçen de zaten bu değil mi?
Bu akşam takım TS formasına yakışır bir şekilde ne yapıp edip bu maçtan 3 puanla ayrılmalı

romeikaa
11.03.2020, 15:33
sörloth bu maç 3 tane sallamazsa gözüme gözükmesin :dansmuz:

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 15:35
sörloth bu maç 3 tane sallamazsa gözüme gözükmesin :dansmuz:

Son 2 haftayı boş geçti.
Ben de bu maçta gol/ler atacağını bekliyorum.

AyhanPe
11.03.2020, 15:48
Bugün ki ve haftasonu oynayacagimiz maclardan puan kaybedecegimizi sanmiyorum.

Kaderin cilvesi..Asil trajikomik olan. 2011 de sampiyon olduk mahkemede bitti olay. Sevinemedik bile..Kupamizi bile alamadik. Bu sene sampiyon olacagiz bu virüs yüzenden kutlama organizasyonlari vs olmayacak. En azindan herkes kendi evinde de olsa bu sefer sevinebilecek..

Mert Oğuzlu61
11.03.2020, 15:51
2020 yılında gerçekten değişik bir şey var, dünya savaşı da dahil olmak üzere her an her şey olabilir, uzaylılar pat diye çıkıp dünyaya darbe yapabilir. Umbrella şirketi T-virüs muhabbetleri başlayabilir, salgın temalı korku gerilim filmlerine benzer senaryolar yaşanabilir.

O sene galiba cidden bu sene. Tam TS o sene şampiyon oldu dedirtmelik sene. Biz şampiyon olursak ülkeyi baştan aşağı temizlerler. Empati deniyorum, TS taraftarı olmasam ve TS o kadar bekleyip bekleyip bekleyip 500 sene sonra 2020 nin şampiyonu olsa ben de korkarım.

oksoholu
11.03.2020, 15:51
Farkında mısınız bu gün Malatya'yı yener hafta sonu da Başakşehiri yenip GS -BJK ve Antalya -Sivas maçlarından beraberlik çıkarsa ligin durumu bu şekle giriyor

iyattara
11.03.2020, 15:59
Farkında mısınız bu gün Malatya'yı yener hafta sonu da Başakşehiri yenip GS -BJK ve Antalya -Sivas maçlarından beraberlik çıkarsa ligin durumu bu şekle giriyor

Cicek gibi puan durumu :)) Insallah gerceklesir.

Sacit
11.03.2020, 16:05

Bu kadar basit

Sahada yürüyene ekmek yok, koşacaksın mücadele edeceksin

Erkan
11.03.2020, 16:06
Bizans basını bizim bu akşam lider olacağımızı dillendirmek istemiyor, kalplerinden geçen de zaten bu değil mi?
Bu akşam takım TS formasına yakışır bir şekilde ne yapıp edip bu maçtan 3 puanla ayrılmalı
Ve cokta niyetlerini belli ediyorlar boyle. Sezon'un basinda olsa, LIDER SIVAS, LIDER TRABZONSPOR, diye gaza verip dusmesini beklemek. Asil kritik asamaya geldiginde, inanci kirmaya calismak. O yuzden ezici bir sekilde liderligi ele almamiz lagzim. Bugun bunun sorumlulugu takimda, pazar taraftarda

Murat'
11.03.2020, 16:13
Keşke, ama ben lig tarihinde, en önemli dönemeçlerde diğer maçların hiçbir zaman bizim istediğimiz gibi bittiğini hatırlamıyorum. :)

alper*
11.03.2020, 16:14

Allah'ım sana geliyorum

Olmaz ama bu ya çok iyi senaryo

Kesin bir şeyler olur

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 16:16

Tadından yenmez toprağam
Biz önce bu akşam kazanalım da Başakşehir'i sonra düşünürüz.

matalar
11.03.2020, 16:17
başakşehiri yenmek çok önemli.
yenersek 1 maç kaybetsek bile başakşehir bizi geçemiyor ikili averajda.
tam tersi yenilirsek de bu koz başakşehire geçiyor.
en kötü senaryo beraberlik olmalı.
belki maç seyircisiz de olabilir. korona vakaları artış gösterirse.

matalar
11.03.2020, 16:19
malatyayıda çok hafife alıyorsunuz. gs yi son maçlarda en çok sıkıştıran takımdı.sivastan sonra

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2020, 16:24
Evet bu maç da kolay olmayacak ama oyuncular Gaziantepteki emek katliamına tepki vererek bu maçı alacaklardır.

Emirhan Uludüz
11.03.2020, 16:24
Yahu bu forumda neden herkes varmak istediği sonuca göre örnek seçiyor. Bu ligde her takımın güzel ve kötü oynadığı maçlar varken bu tarz örnekler vermek saçma oluyor. Sonuç olarak Malatya son 9 maçın 7sini kaybedip 2sinde berabere kalmış. Bu istatistik her şeyi anlatmasa da maçın Antep maçına göre çok daha kolay olduğunu gösteriyor. Ha çok mücadele ederler zorlarlar orasını bilemem ancak şuna emin olabiliriz ki Malatyanın hata yapma oranı Antep'e göre çok daha yüksek. Gol yeme riski çok daha fazla, gol atma riski çok daha az. Bunu son maçlara bakarak söylüyorum fakat istersem geçen seneki 5-0 lık maçı örnek alıp işimiz çok zor 5 yemesek bari de diyebilirim.

Cpt.Price
11.03.2020, 16:28
Taraftar farkında ancak takım bunun farkında mı sizce ?
takımın yüzünde sanki lig bitmiş ve kupa kaçmış gibi bir hava var. heyecanları kaçmış gibi.
suratları asık. bir problem var ama ne olduğunu anlayamadık. jp gelse belki takımı ateşler.

musti5576
11.03.2020, 16:47
hayali bile güzel de... hangi hayalimiz gerçek oldu ki... allahım lütfen bu sefer.

iyattara
11.03.2020, 16:51
Bizim iddaa oraninda ciddi dusus var. Ilk aciklandiginda 1.75 filandi, bu sabah baktim 1.65 su anda 1.50 olmus. Bize yogun bir oynanmayi gosteriyor bu oranlar. Malatya'nin eksikleri netlesmis mac kadro belli olmus olabilir. Deplasmanda bu oran oldukca dusuk. Bakalim sahaya nasil yansiyacak.

erenslash
11.03.2020, 16:56
şampiyonluk bu maça bağlı değil ama almak zorundayız gs maçına kadar tüm maçları almalıyız o zaman şampiyonluğu ilan ederiz

önemli maç .her maç önemli futbolcuların motive olması şart her maça

malatya eksik şu bu önemli değil her maçı ciddiye alacaksın sanki her maç gs veya başakla oynuyor gibi oynayacaksın

erenslash
11.03.2020, 17:01
şampiyonluk için ekstra motive olmuş futbolcularımız : ekuban,uğur,pereira,sosa,wakayeme,sorloth,ömür

kadronun diğer oyuncuları motive edilmeli

stoper ve ortasaha bölgesinin acayip motivasyon primi ve toplantı konuşması şuya buya ihtiyacı var

Mustafa ÖZDEMİR
11.03.2020, 17:04
Rehaveti asla kaldırmaz bu maç

CEMEFKER
11.03.2020, 17:08
30 küsur senedir türkiye ligini izlerim. Doğruyu konuşmam gerekirse 2010-11 sezonu hariç F. Terim'in uefa kupasını alan gs'si dışında eze eze, hakem faktörünün ve başka faktörlerin mutedil kaldığı (gs'nin ihtiyacının olmaması) şampiyonluklar dışında hakkı ile kazanılmış bir şampiyonluk hatırlamıyorum. Hep bir düzen hep bir sahadışı dokunuşu...

Bu nedenle bizim taraftar olarak güzel oyun üzerine bir şampiyonluk hayal etmemiz çok zor ki mevcut şartlarda imkansız. 2010-11 takımı dahi daha bir takımdı.
İki şık var: Ya eze eze bir oyunla ya da sahadışı etkenlerin kullanıldığı vasatı aşmayan oyunla şampiyonluk.( Örn.gs'nin 2018-19 şampiyonluğu).

Geçen hafta Gazişehir maçındaki bariz hakem faciası öncesi sebeplere bakmak lazım. "Damat damat, devletin takımı..." algısı bunun nedenlerinden. Saha içine baktığımızda da Gençlerbirliği maçında lehimize çalınan penaltı Gazişehir maçında aleyhimize çalınan golü iptal ettiren faul pozisyonu ile çok benzer.Bunlar bizim kadar maçlarımıza çıkan hakemlerin de bilinçaltında. Gazişehir maçında bundan öte ve daha bariz olanı VAR denilen aygıt göremedi. Neydi O ? Costa'ya cezasahası içinde yapılan faul. Bu pozisyon dahi hakemlerin bu maçta aleyhimize birşeyler çıkarmaya hevesli olduklarının delili aslında.

Hayal kırıklığı yaşamamak için her zaman derim "beklentiyi düşük tutun". Bir tane Trabzonlu kardeşimin, Trabzonsporlu renkdaşımın sağlık sorunları ile karşılaşmasını, hayatını etkileyen bir olay haline gelmesini futbol denen düzmece oyunun esir almasını istemem zira.

smart
11.03.2020, 17:08
şampiyonluk için ekstra motive olmuş futbolcularımız : ekuban,uğur,pereira,sosa,wakayeme,sorloth,ömür

kadronun diğer oyuncuları motive edilmeli

stoper ve ortasaha bölgesinin acayip motivasyon primi ve toplantı konuşması şuya buya ihtiyacı var

Erce o listenin başında gelir

erenslash
11.03.2020, 17:16
doğrudur ancak kamili de eklerdim ne kadar yeteneksiz olsa da yüreğini koyuyor ama bize lazım olan yeteneklilerin de yeteniksizlerin de yüreğini koyması takım olarak hepsi lazım bize
Erce o listenin başında gelir

erenslash
11.03.2020, 17:18
var olayında yenmiş golün kaç dakika karar verememişler maçın uzattması tam oynanmamış bariz tezgah belli maçın tekrarı olacakmı bakalım....
30 küsur senedir türkiye ligini izlerim. Doğruyu konuşmam gerekirse 2010-11 sezonu hariç F. Terim'in uefa kupasını alan gs'si dışında eze eze, hakem faktörünün ve başka faktörlerin mutedil kaldığı (gs'nin ihtiyacının olmaması) şampiyonluklar dışında hakkı ile kazanılmış bir şampiyonluk hatırlamıyorum. Hep bir düzen hep bir sahadışı dokunuşu...

Bu nedenle bizim taraftar olarak güzel oyun üzerine bir şampiyonluk hayal etmemiz çok zor ki mevcut şartlarda imkansız. 2010-11 takımı dahi daha bir takımdı.

Geçen hafta Gazişehir maçındaki bariz hakem faciası öncesi sebeplere bakmak lazım. "Damat damat, devletin takımı..." algısı bunun nedenlerinden. Saha içine baktığımızda da Gençlerbirliği maçında lehimize çalınan penaltı Gazişehir maçında aleyhimize çalınan golü iptal ettiren faul pozisyonu ile çok benzer.Bunlar bizim kadar maçlarımıza çıkan hakemlerin de bilinçaltında. Gazişehir maçında bundan öte ve daha bariz olanı VAR denilen aygıt göremedi. Neydi O ? Costa'ya cezasahası içinde yapılan faul. Bu pozisyon dahi hakemlerin bu maçta aleyhimize birşeyler çıkarmaya hevesli olduklarının delili aslında.

Hayal kırıklığı yaşamamak için her zaman derim "beklentiyi düşük tutun". Bir tane Trabzonlu kardeşimin, Trabzonsporlu renkdaşımın sağlık sorunları ile karşılaşmasını, hayatını etkileyen bir olay haline gelmesini futbol denen düzmece oyunun esir almasını istemem zira.

KARAGOZLUM
11.03.2020, 17:19

insallah
bence sivas ve basaksehir her zaman gs in ustunde olsun

Eyüphan
11.03.2020, 17:19
Rakip de eksik çok ama defans da oynayacak Arturo Mina, Erkan Kaş, Sakıp Aytaç gibi isimleri var. Sağbekleri yok. Takımın forveti Umut Bulut. Diğer bölgelerde eksik adamları yok. Çoluk çocuk oynayacak muhabbetleri bence boş. Kazanmak için Antep maçından daha iyi top oynamalıyız.

erenslash
11.03.2020, 17:20
gs ı şampiyon y apmak istiyorlar mevzu bu izin vermeyeceğiz!

bu sene biz olacağız lobilerimiz ve devletimiz haksızlıklara el atmalı

KARAGOZLUM
11.03.2020, 17:20
başakşehiri yenmek çok önemli.
yenersek 1 maç kaybetsek bile başakşehir bizi geçemiyor ikili averajda.
tam tersi yenilirsek de bu koz başakşehire geçiyor.
en kötü senaryo beraberlik olmalı.
belki maç seyircisiz de olabilir. korona vakaları artış gösterirse.

sartsiz galip gelmeliyz

KARAGOZLUM
11.03.2020, 17:22
malatyayıda çok hafife alıyorsunuz. gs yi son maçlarda en çok sıkıştıran takımdı.sivastan sonra

hafife alan yok da bu maci alamiyorsan zaten dukkani kapat
bahanesiz yenmeleri lazim hakem mis yorgunluk mis falan hikaye sampiyon olmak istiyorsan eze eze yeneceksin kardesim
bizi ciddiye alan yok korkan yok cunku eze eze yenmiyoruz dogru duzgun top oynanmiyor
2-3 mac eze eze paramparca etseler rakiplerin umudu zaten bitecek

Onur Erçetin
11.03.2020, 17:33
Gs şuan malaasef bizden çok daha istekli durumda,saha içerisinde bir dakika bile yerlerinde durmuyorlar.Biz ise sezon bitmiş gibi oynuyoruz,aşırı derecede durağan bir oyunumuz var.

Hakemlerin aleyhimize verdiği kararların ben de farkındayım,bunlarla ilgili mücadelemizi en sert şekilde yapmaya devam edelim ama şu oyunumuzu da biraz iyileştirelim.Şampiyonluğa oynayan takım daha istekli,daha tempolu olmalı.Hedeften kopmuş takımlar bile bizden daha iyi mücadele ediyor.Sahada iyi olalım,masada da yöneticiler başarılı olsun.Sezon sonu şampiyonluğu kutlayalım.

Mehmet
11.03.2020, 17:33
Bu maçı farklı alabileceğimizi düşünüyorum evvel Allah,
ancak fazla abartı skor önemli değil, 1 - 0 olsun bizim olsun.
Bu maçı aldıkmı Şampiyonluk ibresi bize dönecek.

Onur Erçetin
11.03.2020, 17:35
Kazanmak yetmez, takımın ciddiyetini, kararlılığını da görmemiz gerek.
Önemli olan o zaten yoksa bu maçı kazanırsın ama diğerlerini kaybedersin.

İlker Yazıcıoğlu
11.03.2020, 17:44
Akşam saat 22:00 sularında lideriz...

Tüm salaklıklarımıza rağmen, kaybettiğimiz bir şey yok...

Mehmet Fatih Yavuz
11.03.2020, 17:47
Akşam saat 22:00 sularında lideriz...

Tüm salaklıklarımıza rağmen, kaybettiğimiz bir şey yok...

:D
Aynen.
Şans mı, yoksa ligin kalitesizliğinin ispatı mı bilmeme ama.
Kesin!

Murat'
11.03.2020, 17:47
Güzel ve hırslı bir futbol bekliyorum. Başkan fitili ateşledi, sıra teknik kadro ve futbolcularda.

worldmaster
11.03.2020, 17:48

Üstüne Basaksehir, Gs ile oynayacagi macta yenilmezse kaymak gibi olur.

emrahtuna
11.03.2020, 18:15
bu akşam bu maçı alarak şampiyonluk havasına gireriz ufaktan..haftasonuda içerde başakşehire koyduk mu yolu yarılamış oluruz..

Anıl C
11.03.2020, 18:17
Hoca mactan önce sormali bugün kazanmak icin sahaya cikmak istemeyen var mi diye? Varsa da sahaya sürmemeli.