PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

AyhanPe
08.03.2020, 21:02
Rahatladım...ama iki takımda çok hırslı...biz bu futbolla ayıp ediyoruz gözünüzü seveyim oynayın...

Sivas 60. dakikaya kadar pozisyon dahi bulamadi bizim macta. 3-0 bulabilseydik kesinlikle farka giderdik. Ezdik adamlari o dakikaya kadar. Bugün kazanabilirdiler Gs ye karsi. Bugün iki takimda iyi mücadele etmis olmasi sampiyonlugu daha fazla hakettiklerini göstermez. Basaksehir i kesinlikle yenecegimizi düsünüyorum. Gs ye karsida kaybetmeyecegiz.

Kadir Aydın
08.03.2020, 21:02
Bi an umutlaniyorum, ulan sonra aklima o sahadaki ruhsuzlar ordusu aklima geliyor! ��

serdaracıl
08.03.2020, 21:04
emre kılıç'ı izleyin şu maçta.

LağusKusteli
08.03.2020, 21:05
O çok övülen rakip takımların da nasıl strese girdiği görüldü.

Bu maç artık çok önemli hale geldi, bu maçı alıp rakipleri strese sokmak bizim elimizde.

En çok ihtiyacımız olan şey ise: COŞKU.

Hayde TRABZONSPOR!

nevzat61
08.03.2020, 21:07
Sanırım biz çok kötü oynadığımız için diğer rakipler kim olursa olsun normal mücadelesi bile bize üst düzey geliyor..

Sahada ne yaptığını bilen bir Trabzonspor bu ligi sürklase eder.

hyasin61
08.03.2020, 21:11
Kulup acıklamasında bu sefer Zekerıya Alp'e gommusuz :)

castillo61
08.03.2020, 21:11
Oyuncular gerekirse topu yemeli bu maç. Ağır tempoda kazanacaksak hiç kazanmayalım daha iyi. Takıma hava lazım. Başakşehir maçına şampiyonluk maçı gibi çıkmalıyız.

Bundan dolayı da Abbdüş 11 başlamalı. Antep maçında beraberliğe razı değildi, inanılmaz istekliydi hatta biraz mübalağa da olsa kısa süreye rağmen rakibe en çok basan oyuncularımızdan biriydi. Abdüş'ü izleyip belki utanırlar da koşarlar artık.

Adem Köse
08.03.2020, 21:12
Oyuncu grubumuzun kondisyon ve fiziksel sorunları olduğunu düşünüyorum. Antreman programları tartışılmalı... Bu nedenle de ekonomik oynamaya çalıştığımızı düşünüyorum, o da olmuyor. Bunun yanında oyuncu grubumuz da karekter olarak fazla soğuk kanlı ve de tez canlı degiller. Sanki oyun içinde adrenalinleri hiç yükselmiyor. Belki ilk 11 de radikal değişikliklere gitmek gerekiyor...Örneğin Mikel sosa nwakaeme yerine parmak Guilherme ömür gibi... en azından hırs ve istek görebileceğimızı düşünüyorum.

Uğur GEMİCİOĞLU
08.03.2020, 21:13
Şu bizans takımı taraftarları atacak mısınız artık forumdan yönetim? Bu foruma Trabzonsporun rezil olduğunu mu yoksa takım falan olmadığını mı okumaya giriyoruz?

serdaracıl
08.03.2020, 21:13
galatasaray'ı yenmenin yolu feghuli'ye önlem alacaksın, topu rakibe vermeyeceksin ve maçın son bölümünde diri kalacaksın.

Oğuz B.
08.03.2020, 21:14
Şuan içinde bulunduğumuz savaşı anlayamayanlar en azından gölge etmesin.

Ahmet Hamza
08.03.2020, 21:15
gayse kupada alanyaya elendikten sonra hafta sonu ligde zar zor 2-1 yendi. şimdi ise bi ritim tutturdular gidiyorlar. biz ise mal gibi hafta içi hafta sonu aynı kadroyu sahaya sürüp duruyoruz.
Sıkmadı mı şu saçma argüman? İlk yarıda haftaiçi Gs'nin canı çıktı ŞL maçında biz tamamen yedek çıktık Avrupa maçına. Noldu sonra? Mantıken yorgun olması gereken Gs rezil kepaze etti bizi sahamızda. Taktınız bi kupa maçına haftalardır aynı muhabbet. Yok işte karşılığı, olaylarla sabit.

serdaracıl
08.03.2020, 21:16
Sıkmadı mı şu saçma argüman? İlk yarıda haftaiçi Gs'nin canı çıktı ŞL maçında biz tamamen yedek çıktık Avrupa maçına. Noldu sonra? Mantıken yorgun olması gereken Gs rezil kepaze etti bizi sahamızda. Taktınız bi kupa maçına haftalardır aynı muhabbet. Yok işte karşılığı, olaylarla sabit.

arkadaşım bir fikrin varsa efendice ifade et. aksi takdirde benimle muhatap olma.

Jackdaniels
08.03.2020, 21:18
Uğurcan - K. Ahmet - Da Costa - Messias - Novak - Mikel - Badou - Serkan - Ömür - Ekuban -Sörloth

Ahmet Hamza
08.03.2020, 21:20
arkadaşım bir fikrin varsa efendice ifade et. aksi takdirde benimle muhatap olma.

Söylüyorum işte, ortaya koyduğunuz argümanın bir karşılığı yok. Kupadaki Fb maçından önce başladınız aynı muhabbete, hala devam ediyorsunuz. Kanıtı burada diyorum, dinlenip çıktığın Gs maçında ne yaptın? Avrupa'da final maçı oynayan Gs neden sahadan sildi kendi evinde?

Tekke
O çok övülen rakip takımların da nasıl strese girdiği görüldü.

Bu maç artık çok önemli hale geldi, bu maçı alıp rakipleri strese sokmak bizim elimizde.

En çok ihtiyacımız olan şey ise: COŞKU.

Hayde TRABZONSPOR!
Şu maçı alırsak terimizm çetesi üyesi olmayan sergen koyar gs ye, it üye Burak yatmazsa

geçmez ga ye 1 hafta

uçan kaçan yok dedim size, 1 beraberlikde dağılmamak lazım dedim, 71 puan şampiyon

kalan 9 maçda 7 galibiyet bile yeter 2 beraberlikde

gs çok istiyordu da ondan mı pestil oldu, bu kadar üst seviye maçı hiçbir 11 kaldıramaz

Nwakaeme siz Fb ve Mikelsiz bjk ile oynattılar bizi 4 puan aldık

VAZGEÇMEYELİM!!!!!!

iyattara
Kazanmak kaybetmekten bağımsız tempo yapan şampiyonluk isteyen takım görmek istiyorum. İsyanımızı sahaya yansıtmalıyız. Sonuç kendiliğinden gelecektir zaten. Şimdi değilse ne zaman yahu?!!

Murathan
08.03.2020, 21:22
rakip topu aldıgında kendi sahamıza doğru vücudunun yarısı rakibe bakarak koşan topçu istemiyorum artık.

serdaracıl
Söylüyorum işte, ortaya koyduğunuz argümanın bir karşılığı yok. Kupadaki Fb maçından önce başladınız aynı muhabbete, hala devam ediyorsunuz. Kanıtı burada diyorum, dinlenip çıktığın Gs maçında ne yaptın? Avrupa'da final maçı oynayan Gs neden sahadan sildi kendi evinde?

Antepte 2 puan bıraktık hocam. bugün gs yenseydi belki de şampiyonluğu bırakacaktık. 5 ay önce, şöyle olmuş. 5 yıl önce böyle olmuş bana ne? şartlar aynı mı?

14TS61
Ah ne ah Hakem golumuzu yemese şuan şampiyonluk şarkıları söylemeye başladık . Rakipler bayağı bir motivasyon kaybederdi.

Yenelim şu Malatya'yi da psikolojik olarak yine rahatsız ederiz. Dengeleri yine alt üst ederiz.

Tekke
08.03.2020, 21:23

galatasaray'ı yenmenin yolu feghuli'ye önlem alacaksın, topu rakibe vermeyeceksin ve maçın son bölümünde diri kalacaksın.

Şu bizans takımı taraftarları atacak mısınız artık forumdan yönetim? Bu foruma Trabzonsporun rezil olduğunu mu yoksa takım falan olmadığını mı okumaya giriyoruz?

ne oynadılar. biz bu sivasın içinden geçtik. unuttunuz sanırım

bu maçta da takım her türlü sonuca rağmen laylaylom oynamaya devam ederse, artık normal hayata dönebiliriz, strese girmeye gerek yok..

Uçan kaçan yok, HEDEF 72, gördükki şike bitti ellerinde kalan hakemler, ona rağmen ödleri kopuyor olacaklardan

exelans_25
08.03.2020, 21:24
Allah askina su macta duduk caldigi andan itibaren saldirin hirs gosterin emekli takimi gibi oynamayin

Ahmet Hamza
08.03.2020, 21:24
Antepte 2 puan bıraktık hocam

Antep'te 2 puan bıraktın çünkü hocan yok, taktiğin yok. Fb maçına as çıkmanla bir ilgisi yok bunun işte neden anlamak istemiyorsunuz? Bizden yaşlı Başakşehir Avrupa'da ligde götürüyor işi.

Oğuzhan Fidan
08.03.2020, 21:26
Sivas 60. dakikaya kadar pozisyon dahi bulamadi bizim macta. 3-0 bulabilseydik kesinlikle farka giderdik. Ezdik adamlari o dakikaya kadar. Bugün kazanabilirdiler Gs ye karsi. Bugün iki takimda iyi mücadele etmis olmasi sampiyonlugu daha fazla hakettiklerini göstermez. Basaksehir i kesinlikle yenecegimizi düsünüyorum. Gs ye karsida kaybetmeyecegiz.

sivas bizim maçtada deli deli şuursuzca saldırdı kaliteli ayaklarla sonuca gittik sonra yine durduk o ara toparlandılar maça ortak oldular. artık 60 dakika olan futbolumuzu 10 dakikaya felan indirdik ilkyarı ve 2.yarı olarak

serdaracıl
08.03.2020, 21:28
Antep'te 2 puan bıraktın çünkü hocan yok, taktiğin yok. Fb maçına as çıkmanla bir ilgisi yok bunun işte neden anlamak istemiyorsunuz? Bizden yaşlı Başakşehir Avrupa'da ligde götürüyor işi.

başakşehir'in nasıl götürdüğünü göztepe maçını izleyen anlar. dilersen göztepe başakşehir maçını bi izle öyle konuşalım.

LittleFinger
08.03.2020, 21:29
Çimşire biri fantazi futbol oynamadığını söylerse iyi olur.. yakacak bizi bu gidişle..

Antonio
08.03.2020, 21:31
gs 90 larda unutulmuş ancak 3. dünya ülkelerinde etkili olacak atak oyunu olan ama bu ligde iş yapan bizim de bu çağ dışı sistemi yer yer oynarsak şampiyon oluruz. bu sistem orta alan oyuncusunun v biçimde diagonel tek paslar ile kanatlara aktarması kalaye gitmesi. avrupalı takımlar bu taktiği yemez ama bizim ligde iş yapıyor . bu sistemi bilal ile oynarız. bugün onyekuru ile oynadılar. feghouli de aynı. bu ft resmen ligin bugunu 90 lar futboluyla yapıyormuş.

talsuv61
08.03.2020, 21:35
Şehir takımı olduğumuz için mi taraftarlarımız hiç bir şey beğenmiyor, daima şikayet. Böyle taraftara şampiyonluk yakışmaz zaten. Zirvedeyiz biraz rahat mutlu olun bu ne yaa daima takım yerin dibine batırılıyor. Oynasak ta kazanıyoruz oynamasakta

erenslash
08.03.2020, 21:39
Malatya Trabzon
Trabzon Başakşehir
Göztepe Trabzon
Alanya Trabzon
Trabzon Ankaragücü

şu maçların hepsini alırsak yüzde yüz şampiyonuz

Tekke
08.03.2020, 21:47

bu maçta da takım her türlü sonuca rağmen laylaylom oynamaya devam ederse, artık normal hayata dönebiliriz, strese girmeye gerek yok..

Malatya Trabzon
Trabzon Başakşehir
Göztepe Trabzon
Alanya Trabzon
Trabzon Ankaragücü

şu maçların hepsini alırsak yüzde yüz şampiyonuz

Bu kadar kolay bence de, okyanusu geçmişiz sürekli Yok Sörloth Realde Sosa-Novakla uzatılmayacak gibi Düşürüyorlat

şu maçlarda 15 puan alamayız diyen var mı? Bilemedin 13

trbzonsporlu
08.03.2020, 21:50
sivas gs maçı tamda istedigimiz sekilde bitti. çok şeyler kaçirdık bu hafta maalesef

Gökhan Balcı
08.03.2020, 21:52
Sivas geçen seneki biz gibi aynı. Yetenekli birkaç oyuncusu var ve herkes son derece içten mücadele ediyor. Trabzonspor'un geçen sene sahip olduğu ama bu sene sahip olmadığı özellikle bu kadar başarılı oldular. Gerçekten büyük saygıyı hak ediyor adamlar. Buna kıyasla sen yatan oyuncularla kalitesinden bağımsız söylüyorum şampiyon olacağını söylüyorsun. Hayır sen her şeyden önce hak etmiyorsun ki olasın. Öyle bir gayen de yok zaten. Şu bu takımın başında adaletli bir hoca olsa Tony yi de mikeli de sosa yı da keser. Hiç olmazsa ikisini keser ama keser. Ama buna rağmen gilerme forma giymiyor Bilal parmak üvey evlat ekuban ilk gözden çıkarılan hep. Serkan yangından en son kurtarılacak mal. Diğer çocukları imdat zamanında hatırlıyoruz zaten sadece. Sen bu istemeyen adamlarla oynamaya devam et bakalım geride kalanları motive edebiliyor musun. Bu iş hiç ciddiye alınmıyor. Yine şampiyonluk istiyorsa bizim çocuklarımız istiyordur hiç kusura bakılmasın

Antonio
08.03.2020, 21:55
1990 italyası gibi yetenekliyiz ama statik oynuyoruz biraz o maçlara baktım o futbocular günümüzde oynayamaz giovanni baggio maradona falan boş futbolcular artık güç teknik ve hızla oynanıyor maçlar. daha hızlı ve aynı arsen wengerin arsenali ve kloopun dortmundu gibi oynamalıyız.

serdaracıl
08.03.2020, 21:56
sivas gs maçı tamda istedigimiz sekilde bitti. çok şeyler kaçirdık bu hafta maalesef

ipler bizim elimizde hocam. daha kargalar da çakacak bu gayseye

Halil Alemdar
Tempo tempo tempo. Bu ligin olayı bu. Orta sahaya iki tane dinamik ayağı ortalama adam önlerine de mücadeleci teknik 10 no koyan herkes bu ligde yukarıya oynar. Bizim orta saha bu şekil olsa Nwakaeme-Sörloth-Ekubanla herkesi yarar geçerdik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CEMEFKER
Maç göründüğü gibi kolay geçmeyecek. Malatya 10 kişi kaldıktan sonra iyi mücadele etti. Hikmet Karaman "fake Terim" dir ayrıca.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuğrul
08.03.2020, 21:58
___________Uğurcan_________

K.Ahmet__Da Costa__Manoel(Mikel)__Novak

A.Ömür__Sosa__Ndiaye(Guilherme)__Nwakaeme

________Ekuban__Sörloth_________

Oyuncu değişiklikleri

Guilherme-Ndiaye ( İkisinden biri oynamalı )

Bilal >Nwakaeme-A.Ömür-Ekuban ( Hangisi kötü ise o çıkar )

Mikel > Sosa ( Mikel 75-80 gibi hamle oyuncusu olarak oyuna girmeli )

4-2-3-1 sisteminden 4-4-2 sistemine dönmeliyiz.

Hüseyin Çimşir'in tek forvetli sistemi kabak tadı verdi.

artvints
08.03.2020, 21:58
Sosa, nwakaeme ve mikel yarimşar saat oynasa yeridir, yorulan çıksın. Kosmadan oynaya oynaya geldigimiz durum malum. Hatasız oyun istiyordu taraftar, kimse hata yapmiyor çünkü sorumluluk alan yok, herkes duruyor.

thesiege61
08.03.2020, 21:59
Kaybedilmiş birşey yok. GS de Sivas da puan kaybetti zaten Malatya maçından sonra içerde başakşehir ile oynayacağız. Yapmamız gereken kendimize bakmak, iyi oynamak sonuç almak. Malaltya maçıyla buna başlamak. Zaten Malatya'da kaotik bir ortam var önemli oyuncuları eksik, kadrosu kısıtlı, taraftarları başkanlarını dövdü en önemli maçları konya maçında bile taraftar stada gelip destek vermedi. Kağıt üstünde kolay maç sahada da inşallah kolay geçecek. Başımız yukarda önümüze bakmalıyız. 1 puan kaybettik ama hala avantaj bizde tüm maçları kazanalım GS ye yenilsek bile şampiyonuz. Karalar bağlamayalım, başımız dik oyunumuzdan zevk alıp önümüze bakalım.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
08.03.2020, 22:00
Sosa Mikel önlerinde Ekuban, sağda ömür solda waka.

atlantis
08.03.2020, 22:00
Önümüzdeki 2 maçı alsak, gs-bjk berabere bitse çok rahatlariz.

thesiege61
08.03.2020, 22:01
1990 italyası gibi yetenekliyiz ama statik oynuyoruz biraz o maçlara baktım o futbocular günümüzde oynayamaz giovanni baggio maradona falan boş futbolcular artık güç teknik ve hızla oynanıyor maçlar. daha hızlı ve aynı arsen wengerin arsenali ve kloopun dortmundu gibi oynamalıyız.Maradona ve Baggio boş oyuncular mı? Vay anasını..

erenslash
08.03.2020, 22:03
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Tekke (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=527)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> bence normal şartlarda

Malatya Trabzon
Trabzon Başakşehir
Göztepe Trabzon
Alanya Trabzon
Trabzon Ankaragücü ısırarak oynarsak 15 puan rahat çıkarırız ancak hüseyin hoca sıkıntı biraz umarım 15 puan çıkarırız gs a en az 4 veya 6 puan fark çekeriz bu maçları alırsak

bu maçların hiç biri kolay değil ancak Trabzonsporun silkelenmesi lazım 1-0 dan sonra geriye yaslanmayı bırakıp 1.2-3-4 ne kadar atabilirse garantiye gitmelidir

castillo61
08.03.2020, 22:04
Sosa Mikel önlerinde Ekuban, sağda ömür solda waka.

Sosa'ya sahada kalp krizi geçirtip maç sonunda da ağır eleştirilerde bulunmak için güzel bir dizilim.

Tekke
08.03.2020, 22:08
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Tekke (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=527)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> bence normal şartlarda

Malatya Trabzon
Trabzon Başakşehir
Göztepe Trabzon
Alanya Trabzon
Trabzon Ankaragücü ısırarak oynarsak 15 puan rahat çıkarırız ancak hüseyin hoca sıkıntı biraz umarım 15 puan çıkarırız gs a en az 4 veya 6 puan fark çekeriz bu maçları alırsak

bu maçların hiç biri kolay değil ancak Trabzonsporun silkelenmesi lazım 1-0 dan sonra geriye yaslanmayı bırakıp 1.2-3-4 ne kadar atabilirse garantiye gitmelidir
Aynen yaslanmayı değil 2-0 için saldırmayı öğrenmeliyiz

Ndiaye direk yedeğe çekilmeli, kadroda en az 2 adam-düşen kim olursa yedeğe çekmeli, Ömür muhteşem döndü Maşallah, bugün 2-2 ile benim moralim düzeldi

ANIL
08.03.2020, 22:09
Bekler rezalet, birde Mikel oynayınca haliyle hücum diye birşey yapamıyoruz.

halilaziz61
Bir şansımız daha var.
Umutlanmamak için çok sebep var

ama yapamıyoruz :(

Ah bu futbol.

Çağdaş DENİZ
Bu maçı farklı kazanırız

Antonio
Maradona ve Baggio boş oyuncular mı? Vay anasını..

windows xpye dönsek onun gibi . artık şartlar değişti günümüzde oynayamazlar.

Ufuk
08.03.2020, 22:11
Önemli avantajı kaybettik, ama hala iyiyiz. Artık oyunu tutayım, dinleneyim, ekonomik oynayayım gibi saçma işlere girmeden iyi oynarken atabildiğimiz kadar atmamız lazım. Malatya, Antep falan bizim kalibremizde değil. Sivas maçının 60 dksını oyna kalan yarım saat yatacaksan yat zaten o ara Sörloth ve Eku ile çıktığın kotralar yeter.

TSunami_69
08.03.2020, 22:12
Insallah carsamba gunu liderligi alacaz ve bir daha birakmayacagiz.

ilelebeTS
08.03.2020, 22:14
Ben olsam Ndiaye'yi 8'e çekerim, Ekuban 10, sağda da kanat oyuncusu oynatırım. Bilal'in lisansı yetişmiş miydi onu hatırlayamadım. Yetiştiyse Bilal'i koyarım sağ açığa, hiç yoktan kanat oyuncusu.

______Sosa_Ndiaye
Bilal(xxx)_Ekuban_Tony
______Sörloth

Skoru bulup önce Mikel sonradan Ömür hamleleri yaparım oyuna.

memozcan
08.03.2020, 22:17
sinyor terim fener maçı için oyunculara ev ödevi verdim demişti.. bizim de bundan sonraki maçlar için ev ödevi vermemiz lazım oyunculara..

örneğin muslera ne tarafında zaaf yaşar, yerden mi havadan mı daha etkisizdir vs vs..

mesela bu hafta rakibin çok hızlı duran top kullandığını çalışmalıydık!!

ANAOKULU TERK
08.03.2020, 22:19
- ünal hoca , istemediği transferleri kucağında buldu . yutkundu . ilk etapta ses çıkarmadı . ama ne zaman yönetim , aldıkları oyuncuları oynatması için dolaylı yoldan baskı yaptı , işte o zaman ipler koptu . ünal hoca işine karışılmasına içerledi ve beklenen son gerçekleşti .

- yönetim , hüseyin hocayı , kara kaşı kara gözü için değil , sözünü dinletebileceği , dünya yansa yönetime karşı sesini soluğunu çıkarmayan birisi olması sebebiyle takımın başına getirdi . yönetim , transferini yaptığı bazı futbolcuların sorgusuz sualsiz oynatılmasını istediği için ünal hoca bu tavrı reddetmiş ve meşhur "boğaza takılma " lafını etmişti . çoğumuz ünal hocaya kızdı ama hoca aslında haklıydı ve kendine yakışan bir duruş sergileyerek bu baskıya daha fazla boyun eğmedi .

-şimdi gelelim asıl meseleye .
asıl sorun , teknik , taktik değil idaridir . asıl bu idari sorun sahaya yansımaktadır .
sorunu başka yerlerde ararsanız , hem hata yaparsınız , hem geleceğinizi de (kötü anlamda) ipotek altına almış olursunuz .
dolayısıyla , futbolcuların performans düşüklüğü ve saha içi organizasyonun zayıflığı , ana neden değil , ara nedendir .

- hüseyin hoca bir yol ayrımındadır . ya bir kumar oynayıp , yönetimin taleplerine kulak tıkayacak , takımdaki forma adaletini eşit şekilde paylaştırarak bu düzene çomağı sokup başladığı işi bitirecek , ya da yönetimin uydusunda pasif bir antrenör olarak defteri dürülene kadar devam edecektir . (görüntü ve gidişat ikinci şık gibi duruyor ama bakalım . çarşambaya ve pazara belli olur zaten )

- tekrar ediyorum .
ana sorun , saha içinde değil , saha dışındadır .
sorun çalışanlara uygulanan mobbingdir . ve bunda ısrar edilmesindedir .
şu anki kaos ortamının oluşmasında , illaki saha içi organizasyonun eksikliğinin de önemi vardır .
ama yönetsel ve idari kriz , daha can alıcıdır , daha yıkıcıdır .

sorun egodur , sorun kibirdir .
sorun kendi düzenini devam ettirmek için şehrin , camianın , takımın yanmasını seyretmektir .

bunu yapan da yönetimdir . başındaki başkandır .(ne kadar acı olsa da )

Onur Erçetin
08.03.2020, 22:19
Sivas maçında ki gibi oynarsak her maçı kazanabiliriz.Gençlerbirliği ve Gazişehir maçlarında ki gibi oynarsak her maçı kaybedebiliriz.Şampiyonluğu oyuncuların isteği belirleyecek.Teknik direktörün zaten bir işe yaradığı yok.Oyuncular da maça asılmazsa maç kazanma şansımız çok düşük.Bundan sonra kolay maç yok.

ucurum
08.03.2020, 22:21
antep maçi telafisi olan bir maç yeterki iyi oynayalım, mücadele edelim.

milli araya kadar olan antep, malatya, basaksehir ve goztepe maclarindan alınacak 10 puanın (göztepe macına 1 puan vermistim) yeterli olacağını düsünuyordum. kalan 3 maçı alırsak antep maçını telafi etmiş oluruz

Telafi diye bir şey yoktur.

Puan kaybedersen puan kaybedersin.

Bu sezonun ilk maçı için de son maçı için de geçerlidir.

Sezon sonu 4 puan fark atarsın o zaman 1 maçı telafi edersin.

Sen sezon sonu atıyorum 6 puan fark ile 5. olursan o zaman sana 3 maçın hesabını sorarım Denizli Göztepe Antep.

Şampiyonluk küçük maçlarla, telafi ederim dediğin maçlarla kaybedilir

Eyüphan
08.03.2020, 22:22
Her işte vardır bir hayır. Geçmişi bir kenara bırakmalıyız. Kaybedilen hiçbir şey yok. Daha güçlü bir geri dönüş için üzerimize düşen Malatya maçında takımımıza destek olmaktır. Malatya’da taraftar ve başkan arasında uçurum var. İyi gitmiyorlar. Tribünde etkili olmamız lazım. Maçı kazanırsak ivmeyi yakalarız.

Varlıbaş61
08.03.2020, 22:23
Takımda heyecan yok. Dünkü sayılmayan golden sonra futbolculara bakın, takım gol mü atmış yoksa gol mü yemiş belli değil. Beni üzen bu durumdur. Acilen Perreira dönmeli!

Antonio
08.03.2020, 22:24
kampa girmek lazım bu işin ciddiyeti anlatılmalı şampiyonluğa inanmayan varsa mücadele etmeyen kadro dışı bırakılsın.

Varlıbaş61
08.03.2020, 22:25
Fatih terim pozisyonları yorumluyor, diğer maçlarda hakemlere baskı kurmak için. Bizim Çimşir ne yapıyor, futbolcu suçluyor !

yasin196761
08.03.2020, 22:31
Mikel aynı Okay Yokuşlu gibi el freni olmaya başladı. Okay en azından hava topu alıyor iki mücadele alıyordu. Aradan dikine pas ve dribling yapıyordu fakat Mikel aldığını yana oynuyor. Sosa Ndiaye yapıp önüne Waka A.Ömür Ekuban Sörloth koymak gerek. Geçen yıl ki 4-2-3-1 e dönmek gerekiyor. Çok hevesliyse gitsin Kadiköyde denesin istediği sistemi. Orda fark yese ağzımı açmam. Sivasin orta bölgesi nasıl diri kalıyor biz ise dil dışarda kalıyoruz. Sivasin ön tarafta Sörloth gibi forveti olsa Gs ye son bölümde iki gol atardı. Gole ihtiyacın varken ne kadar kötü olursa olsun Sörloth-Nwakaeme-Ekuban çıkmaz.

Furkan Özdem
08.03.2020, 22:33
Bugünkü maç berabere bitince fırsat kaçırdık psikolojisinden çok "Son bir şans daha kazandık" psikolojisine girmemiz lazım. Açıkçası umutlar tazelendi. Antep maçını oyuncu grubu ve teknik heyet bir uyarı olarak görür, oyunu geliştirebilirse geriye attığımız bu adım ileriye daha iyi sıçramamızı sağlayabilir.

Gs, fb maçında gerçekten beklenmedik bir galibiyet alıp hesapları bozmuştu. Sivas maçından sonra bjkye de takılırlarsa ibre başakşehir ve bize döner. Artık puan kayıplarının telafisi çok çok zor. Bu takım şampiyonluk istiyorsa bu rezil, eksiklerle dolu malatyayı ve evinde başakşehiri yenmek ZO-RUN-DA!

İsa
08.03.2020, 22:35
Gs bugün iyiydi.

Gs aleyhine çalınan penaltı dün yapılan baskının bir yansımasıydı.

Devre arasında doğru işler yapıp oyunlarını geliştirmişler.

Bizde aynı durum yok iyi transferler yapıldı ama aynı oyuncular üzerinden aynı hatalar devam ediyor.

Antep maçı büyük hayal kırıklığı ,büyük avantaj kaybedildi.

Ne yapıp edip Gs maçına kadar puan kaybetmemek lazım.

Antep maçında maalesef bazı futbolcularda bu azmi göremedik.

Umarım ders alınmıştır...

memozcan
08.03.2020, 22:39
dünkü maç sonrası yitirdiğimiz fırsatı bu akşamki maçta rakiplerimizin toplamda 4 puan bırakmasıyla ele almış olduk tekrar..

ancak bunun için malatya ve başakcity maçlarını kesinlikle almak zorundayız..

trbzonsporlu
08.03.2020, 22:40
Telafi diye bir şey yoktur.

Puan kaybedersen puan kaybedersin.

Bu sezonun ilk maçı için de son maçı için de geçerlidir.

Sezon sonu 4 puan fark atarsın o zaman 1 maçı telafi edersin.

Sen sezon sonu atıyorum 6 puan fark ile 5. olursan o zaman sana 3 maçın hesabını sorarım Denizli Göztepe Antep.

Şampiyonluk küçük maçlarla, telafi ederim dediğin maçlarla kaybedilir

düz mantık bir açiklama olmuş oysa önümüzde daha taze canlı ornek var gs ilk yarıları 28-29 puanlarla adeta yatarak rakiplerinin çok gerisinde kapatmasina ragmen ikinci yarı aldiklari seri galibiyetlerle bu ilk yarilardaki puan kayiplarini çokta guzel telafi ederek 2 yıldır sampiyon oluyor. yine bu sene yaptıkları 8 maçlık galibiyet serisiyle ilk yarıdaki ankaragücü v.b. maçlardaki salakça puan kayiplarini telafi ederek zirveye yaklaşmışlar. bizde insallah bu maglubiyetle kendimize ceki düzen vererek sirasıyla malatya basaksehir ve goztepeyi yenerek bu beraberliği telafi edecegiz.

futbolda telafi bal gibide vardır bu yuzden futbol cok sevilir hic unmadigin bir macı kaybedersin ama hic unmadigin bir yerdende 3 puan çıkarirsın. sadece ligin bitmesine birkaç hafta kala artık telafisi olmayan maçlara çikacagız dersin derler denmiştir.

Gürkan Asma
08.03.2020, 22:41
Sosa'ya sahada kalp krizi geçirtip maç sonunda da ağır eleştirilerde bulunmak için güzel bir dizilim.Mikel yazmışım, Ndiaye yazacaktım :)

Mehmet Fatih Yavuz
08.03.2020, 22:44
Gündem dışı ama, acayip haberler geziyor Fener önümüzdeki sene için Şenol Güneş ile anlaşmış diye...
Yok artık diyeceğim de...
Vallahi olur mu olur...

serdaracıl
Sosa'ya sahada kalp krizi geçirtip maç sonunda da ağır eleştirilerde bulunmak için güzel bir dizilim.

Yorumların efsane

ffırtına
Bu hafta kazanmış olsak inanılmaz bir avantaj sağlayacaktık bu fırsatı ancak biz teperdik zaten.. Ah ahh biraz mücadele etseniz ne olurdu be.. Psikolojik olarak üstünlüğü ele alacaktık.

ffırtına
08.03.2020, 22:46
Gündem dışı ama, acayip haberler geziyor Fener önümüzdeki sene için Şenol Güneş ile anlaşmış diye...
Vallahi olur mu olur...

Hiç şaşırmam olması gayet doğal. Bazılarına göre bizim efsanemiz.. Hadi ordan..

KARAGOZLUM
08.03.2020, 22:51
Vallahi olur mu olur...
yakisir senola

Oruç
08.03.2020, 22:55
Takımda heyecan yok. Dünkü sayılmayan golden sonra futbolculara bakın, takım gol mü atmış yoksa gol mü yemiş belli değil. Beni üzen bu durumdur. Acilen Perreira dönmeli!

JP'den haber alınamıyor. Sakatlanan sırra kadem basıyor. Böyle de şeffaf bir takımız. Sahada karakter koyan nadir oyunculardan oysa. Oynayınca da itici buluyor bizimkiler. Dün Costa dirsek yiyor bir Allah'ın kulu itiraz etmiyor yahu. Komedi.

yorumsuz6117
08.03.2020, 22:56
Mikel dışarı
Sosa yanında Ndiaye önlerinde Ekuban-Ömür-Nwakaeme oynaması şart bundan sonraki maçlarda Mikel oynamaya devam ederse ümidi kesin takımdan..

CesurHamsi
08.03.2020, 22:58
Kimse hakeme itiraz etmiyor
takim icinde birlik beraberlik yok
olay oluyor hersey laylaylom hicbisey yokmus gibi
huseyin hoca cok sakin
biz bu sekilde nasil sampiyon olalim?

biz neden cirkef degiliz, sinirli degiliz, yoksa inanmiyoruzmu?
baska takimlari imreniyorum harbiden

bu macta 10-0 yensek bile takim eger kotu oynar huseyin cimsiri direk kovarim hic dinlemem amasini mamasini

AyhanPe
08.03.2020, 23:01
Vallahi olur mu olur...

Olursa hem kendisini hem A.Koc u bitirir. Fb de basarili olabilecegi bir kadro yok. Öyle bir kadro kurabilecek bir yönetimleride yok. S.Günes de kadro olusturabilecek birisi degil. Bizdeki gibi harika bir kadro olsa elinde maksimum verim alabilecek birisi. Fb kendisi icin en yanlis tercih olur.

Manu61
08.03.2020, 23:07
Maradona için boş oyuncu denildi bu forumda :) Trolün bile kalitelisini nasip et yarabbim. Bu arada Maradona günümüz futbolunun içinden geçerdi.

ilelebeTS
08.03.2020, 23:08
başkan trtspor'da

MehmeTS_ADANA
08.03.2020, 23:09
geçmişe takılmak istemiyorum ama antep maçını alıp çarşamba malatyayıda yenseydik çok büyük bir avantaj yakalamış olacaktık.

memozcan
08.03.2020, 23:10
Kimse hakeme itiraz etmiyor
takim icinde birlik beraberlik yok
olay oluyor hersey laylaylom hicbisey yokmus gibi
huseyin hoca cok sakin
biz bu sekilde nasil sampiyon olalim?

biz neden cirkef degiliz, sinirli degiliz, yoksa inanmiyoruzmu?
baska takimlari imreniyorum harbiden

bu kısma katılıyorum.. bir iki oyuncunun münferit olarak itiraz etmesi çok itici duruyor.. onu da en çok sosa yapıyor zaten.. takım olarak hakemin dibinde bitince hakem de kendini sorguluyor.. dünkü maçta mesela iki tane penaltı pozisyonumuz vardı ve ikisinde de hakeme itiraz olmadı.. adamlar kayodenin faul çalınan posizyonunda komple hakeme itiraz ederek seyirciyi de oyunun içine çektiler.. ondan sonra kayodenin tüm pozisyonlarda temas sağlamasını görmezden geldi hakem..

mümkün olduğunca çirkef olmalı sahadaki oyuncularımız.. ama bunu bir oyuncu üzrerinden değil de takıma eşit dağıtmak lazım..

munzevil
08.03.2020, 23:20
başkan trtspor'da

Başkan ersin düzeni tokatlıyor -:)

Birde şu Tümer metin falan ne boş insanlar.

14TS61
08.03.2020, 23:22
Başkan ersin düzeni tokatlıyor -:)

Birde şu Tümer metin falan ne boş insanlar.

.Ersin çakal başkanı tuzağa çekemeye çalışıti. Kulübün yaptığı açıklamayi ağzından dedirtmek istedi. Hakemi savunmaya çalışıti. Başkan durumu anladı susturdu. Ah Ersin ah

trbzonsporlu
08.03.2020, 23:23
takımda ileriye dikine pas atan tek oyuncu sosa, takımda temaslı pres yapan tek oyuncu sosa, takımın hakkını savunan tek oyuncu sosa, onuda oynatmayalım diyor bazıları şaşırıyorum cidden. formu düştümü düştü ama onsuzda olmuyor işte. cimşirin tek maglubiyetinde sosa yedekti oyuna girene kadar 2-0 geriye düşmüstük

alperrr
08.03.2020, 23:26
oyuncuların mücadelesine eleştiri anlamında söylemiyorum ama..
şu söylediğiklerimi defalarca söyledim hiç katılanda duymadım çok mu yanlış acaba..

bizim yönetim sürekli para hesabı yapıyor..sosa -novak-perirera nın sözleşmeleri bitiyor oradan para gelecek..
antep maçındanda 1 puan için para gelecek işte ..yeter..

....
ben diyorum ki bu üç oyuncunun ailesini düşünün 2 ay sonra ne olacağı belli değil bir belirsizlik var..
2 ay sonra şehri terkedeceksin takımı terkedeceksin..
yönetimin yok sene sonu görüşecez lafları falan hikaye..taraftarı kandırıyorlar.hala inanan varmı bilmiyorum..
bu adamlar gitti..seneye yok..

ha daha verimli adamlar acaksanız sorun yok..ama oda hikaye zor bulurlar..

illa 2-3 yıl anlaşma yapmazsın gerekirse parayı az bişey artırıp 1 yıl artırırsın..ve bu seneki şampiyonluk niyetini ortaya koyarsın..

..........
ne bileyim taraftar bağırmıyorsa kombine devrine müdahil olursun..maratona taraftar grubumu alıyorsun..
veya basına demeçlerle taraftara yön veririsin..
oyunculara destek olun derbi atmosferi yapın vs..
oyun konusunda Özkan sümer veya herkimse oyun analizi istersin bilmem ne..

....
daha öncede söyledim benim gibi salaklar..kulüp şampiyon olmak istiyor zannediyor..

...
ya burada bile 1 ay sonrasının maç başlığı açılıyor..zararlı diyoruz..ne olacak deniyor..
fark atarızcılar zaten facia..gerek yok diyoruz..ondada değişen yok..

serdaracıl
08.03.2020, 23:27
Başkan: 41 bin taraftarımızı, seyirci değil taraftarımızı başakşehir maçında göreve bekliyoruz. Bu sene yeni başlıyor.

yorumsuz6117
08.03.2020, 23:30
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu: “Taraftarlarımız sakin olsunlar. Bu iş bizim işimiz. Taraftarımız soruyor bu sene o sene mi? Şimdi başlıyoruz, o hafta bu haftaydı. Kupayı İstanbul'dan alıp Anadolu'ya götürmek istiyorsanız savaşacaksınız. Onursuz bir başarıyı hiçbir zaman istemiyoruz.

İşte böyle açıklamalar yap başkan, bu açıklamalar taraftarı da ateşler.

CİVELEK.61
08.03.2020, 23:30
Sayılmayan gole hiç dikkat ettiniz mi Wakame'nin Bilal'e attığı pas hiç bekletmeden ve oyalanmadan.
Demek ki böyle de oynayabiliyormuş Wakame.
Üstelik golü de gene kendi atabiliyormuş.
Hatta hic Wakame'nin huyu olmadığı için böyle tek toplar,Bilal bile ilk an da afalladı.
Pozisyonu tekrar izleyebilirsiniz.
İnşaallah Wakame'nin kulağı biraz çekilirde Malatya maçında takım oyununa en azından böyle kritik bi zamanda katkı verir.
Her pozisyonda ben gidecem,ben götürecem demeye gerek yok.
Wakame'de bu kapasite ve yetenek çeşitliliği ziyadesiyle var zaten.

Tahir61
08.03.2020, 23:37
Şimdi bu maçta kimler oynayamiyor

Sakat cezali ve lisans sebebiyle?

yorumsuz6117
08.03.2020, 23:37
Başkanın bu açıklamalarından sonra Başakşehir maçında seyirci değil taraftarla birlikte rakibe sahayı dar etmeliyiz tam anlamıyla parçalayarak o maçı alacağız başka yolu yok.. Kendi yazdığım yorumdan gaza geldim ama aklıma Hüseyin Çimşir geldi bide Obi Mikel adlı yalancı futbolcu.. Hadi Obi Mikel'i oynatmayıp kurtuluruz ama Hüseyin Çimşir'den nasıl kurtulucaz..

Trabzonspor'un şampiyonluğun önünde ki tek engel bana göre Hüseyin Çimşir'dir..

Erkan
08.03.2020, 23:40
Bu konusmalardan sonra evimizde artik bir puan bile kaybedersek, taraftar hak etmiyor sampiyonlugu derim, otururum asagiya.

Halil Alemdar
08.03.2020, 23:43
———Uğurcan———
Kamil-Costa-Campi-Novak
———Sosa-Ndiaye—
Abdüş——Eku———Waka
————Sörloth———-

İkinci yarı Parmak,Bilal desteğe girer. İlk yarıdan işi bitirmek lazım

CİVELEK.61
08.03.2020, 23:43
Maradona için boş oyuncu denildi bu forumda :) Trolün bile kalitelisini nasip et yarabbim. Bu arada Maradona günümüz futbolunun içinden geçerdi.

Hakkaten o da neydi öyle yaaaaa :D

trbzonsporlu
08.03.2020, 23:45
carsamba galip gelirsek yine lider oluyoruz. takım biran önce toparlanmalı. ölü topragimizi atmaliyiz. sosa nwakeme ndiaye gibi oyuncularla hoca birebir gorüşmeli ne sıkıntıları var ögrenilmeli cozüme kavusturulmalı. sadece 10 maç kaldı hala ipler bizim elimizde, hala diger takımlar bizim puan kaybımızı beklemek zorundalar

Fatih Öztürk
08.03.2020, 23:48
Ekuban artık 10 numara pozisyonunda, Abdüş 11'de başlamalı.
Biz şampiyon olacağız biz.

yorumsuz6117
08.03.2020, 23:54
Önce Malatya'yı yeneceğiz sonra Başakşehir'e ölümüne oynamalıyız, taraftarın sesinden spikeri zor duymalıyız maçta..

astatin
08.03.2020, 23:54
Artık lamı cimi yok sağda ömür ortada sosa Ndiaye solda waka ileride çift forvet ekuban sörlöth başka bu takım oynamaz. Yönetimli kulağına fısıldar yoksa yakıniñdaki birilerimi söyler hocaya bilemem ama şampiyonluk bu diziminden geçer.Yediğinden çok atabilirsen kazanırsın ancak

serdaracıl
08.03.2020, 23:56
Gayse’de feghuli’den başka top oynayan yok. Bunları önce kargalar, sonra da biz tokatlayacağız

Ufuk
08.03.2020, 23:59
Gayse’de feghuli’den başka top oynayan yok. Bunları önce kargalar, sonra da biz tokatlayacağız

Falcao da Onyekuru'ya çok iyi paslar atıyor.

artvints
08.03.2020, 23:59
Bizim ikinci yarilara güçlü bir kanat oyuncu birakmamiz gerekiyor. Yorgunluğu bahane edip insiyatifi rakibe bırakmayı engelleyecek bir oyuncu lazım. Nwakaeme aşırı yorgun gözüküyor, çıkarken çok fazla hata yapıyor. Böyle olacaksa ikinci yarilarda oynaması bence daha faydalı. Çünkü kendini sakliyor, hep tasarruf modunda.

hofsaale
09.03.2020, 00:00
Pereira----Costa---Campi---Novak
-----------Sosa---Ndiaye-----------
Ömür---------Ekuban---------Tony
----------------Sörloth-------------

Mehmet Cihan Kocaman
09.03.2020, 00:03
Başkan fitili ateşledi. Bundan sonrası psikolojik savaş. Allah aşkına sadece 10 haftalığına birlik olalım. Bu sefer olacak.

thehell61
09.03.2020, 00:03
Yürüyerek top oynarsak bu iş olmaz. Atak yapacaz güya bi bakıyorsun herkes yürüyor. Abi koşmadan rakip kaleye gitmeyi nasıl düşünüyorsunuz acaba?

Vakame yine geçen sene sezon sonuna doğru yaşadığı düşüş trendine girmez umarım. Geçen sene pirimi haketti haberlerinden sonra haber alamdıydık kendisinden. Bu sene yine aynı moda girerse işimiz zor.

Takımın itiraz etmeme konusunu bizde Beşiktaşlı bir arkadaşla konuşuyorduk. Adam bana 'Sizin takım niye hiçbirşeye itiraz etmiyor' diyor. Mesela Da Costa'yı adam itti attı yere ceza sahasında kimse bir itirazda bulunmadı yalan oldu gitti o pozisyon. hafta içindeki Fener Maçında Gustavo Shorlot'a bir faul yaptı yine ceza sahasında hakeme itiraz olmadığı gibi tvde tekrarı bile gösterilmedi. Böyle olmaz biraz yıpratmamız lazım hakemi bizim bir ağırlığımız var. Sonra istediği gibi arar veriyor.

Birde bu maçın istatistiklerine bakın sol kanadı kullanmamışız neredeyse. Bütün etkinlik sağ kanattan olmuş. Ve bu maç sağ kanatta Kamil Ahmet vardı. Bu durum beni şaşırttı. Novak hiç çıkmamış nerdeyse. Bu performanstaki inişler çıkışlar hücum aksiyonlarınıda etkiliyor sonra 2 isabetli şutla maç bitiriyoruz. Zaten Wakame ne aldıysa kaybetti tek kanatla uçmuşuz. resmen

18741 18742

Arif Timurcioğlu
09.03.2020, 00:04
Baskanın bu acıklamalarından sonra kimsenin yuruyerek oynayacagini sanmiyorum artik.

CesurHamsi
Buyuk baskan ! Iste boyle laflar bekliyoruz senden
bu da akyazidaki taraftara kapak olsun, cekirdek citleyenler gidin evinizden mac seyredin
bize taraftar lazim, rakip takimi bogacak, hakemi etki altina alacak, bizim takimi ateslendirecek taraftar lazim!!

angraf
başkanın açıklamalarıyla savaş başladı. Bundan sonrası artık takımımızın gücüne ve masabaşındaki aksiyonlarımıza bağlı önümüzde ki 2 maçtan 6 puan çıkartmak bizi avantajlı hale getirecek.

Varlıbaş61
09.03.2020, 00:08
Başkan, Ersin Düzen’i ters düz etti. Ben Çimşir’e değil Ağaoğlu’na güveniyorum ..

Oğuz B.
09.03.2020, 00:10
#SekizinciKuşatma
#SekizinciŞampiyonluk

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1236754776194457607

Başkan ilk kez net olarak şampiyonluktan bahsetti. Allah yardımcımız olsun.

pReN@_61
09.03.2020, 00:10
Allah Peygamber aşkına şu sahaya çıkın ve SAVAŞIN !

Süleyman Baykan
09.03.2020, 00:11
———Uğurcan———
Kamil-Costa-Campi-Novak
———Sosa-Ndiaye—
Abdüş——Eku———Waka
————Sörloth———-

İkinci yarı Parmak,Bilal desteğe girer. İlk yarıdan işi bitirmek lazım

İşte bu kadro Mikel bizi çok defansif yapıyor orta sahada Abdülkadir'in yerine Ekuban forvet arkasına Guilerime olabilir duruma göre sağbekte Pereira şart gel artık deli oğlan.

Furkan Özdem
09.03.2020, 00:12
Başkan taraftarı bi silkeledi iyi oldu.

Mehmet Cihan Kocaman
09.03.2020, 00:13
Bu arada gözden kaçtı ama iptal edilen golde baştan sona Bilal'in muhteşem dokunuşları var. Önce hava topunu alıp topu Abdülkadir'e kazandırdı, sonra da Nwakaeme pası vermeden önce çok iyi pozisyon alıp çok da iyi bi asist yaptı.

CesurHamsi
09.03.2020, 00:13
Cokmu zor abi COKMU
Takim oynamiyor, takim savasmiyor, takim olu gibi ruh gibi dimi?
lan kimse demiyormu sunlarla tek tek bi konusayim acaba dertleri ne?
okadar yaklasmissin, tum turkiye tir tir titriyor(du) senden cope nasil atabilirisn ki bu durumu?
Tamam bende agzima geleni sayiyorum vurup kirip parcaliyorum ama artik kenetlenme vakti
eger malatya macinda takim yine oynamazsa ozaman harbi inancim yikilir

AyhanPe
09.03.2020, 00:16
Başkan, Ersin Düzen’i ters düz etti. Ben Çimşir’e değil Ağaoğlu’na güveniyorum ..

Sadece destek versek. H.Cimsir destegi haketmeyecek ne yapmis yahu? Hakem golü vermis olsaydi suana kadar tek bir beraberligi olacakti. Gecelim bu isleri. Takimin sadece destege ihtiyaci var. Bunu yapamayana taraftar demekte dogru degil zaten. Tüm rakiplerden daha cok hakediyoruz sampiyon olmayi

Mehmet Sarigül
09.03.2020, 00:16
Bizim ikinci yarilara güçlü bir kanat oyuncu birakmamiz gerekiyor. Yorgunluğu bahane edip insiyatifi rakibe bırakmayı engelleyecek bir oyuncu lazım. Nwakaeme aşırı yorgun gözüküyor, çıkarken çok fazla hata yapıyor. Böyle olacaksa ikinci yarilarda oynaması bence daha faydalı. Çünkü kendini sakliyor, hep tasarruf modunda.

Yaptiği top kayiplarinin yorgunlukla alakasi yok!

Tamamen konsantrasyon ve tembellikle ilgili, istediği zaman yapiyor.
Sayilmayan golümüzdeki koşusuna (topa dokunuşuna, kararlarin) bakin, maçin uzatma dakikalarinda bunu yapabilen adam bunu maçin her aninda yapabilir!

emre6117
09.03.2020, 00:17
Yürüyerek top oynarsak bu iş olmaz. Atak yapacaz güya bi bakıyorsun herkes yürüyor. Abi koşmadan rakip kaleye gitmeyi nasıl düşünüyorsunuz acaba?

Vakame yine geçen sene sezon sonuna doğru yaşadığı düşüş trendine girmez umarım. Geçen sene pirimi haketti haberlerinden sonra haber alamdıydık kendisinden. Bu sene yine aynı moda girerse işimiz zor.

Takımın itiraz etmeme konusunu bizde Beşiktaşlı bir arkadaşla konuşuyorduk. Adam bana 'Sizin takım niye hiçbirşeye itiraz etmiyor' diyor. Mesela Da Costa'yı adam itti attı yere ceza sahasında kimse bir itirazda bulunmadı yalan oldu gitti o pozisyon. hafta içindeki Fener Maçında Gustavo Shorlot'a bir faul yaptı yine ceza sahasında hakeme itiraz olmadığı gibi tvde tekrarı bile gösterilmedi. Böyle olmaz biraz yıpratmamız lazım hakemi bizim bir ağırlığımız var. Sonra istediği gibi arar veriyor.

Birde bu maçın istatistiklerine bakın sol kanadı kullanmamışız neredeyse. Bütün etkinlik sağ kanattan olmuş. Ve bu maç sağ kanatta Kamil Ahmet vardı. Bu durum beni şaşırttı. Novak hiç çıkmamış nerdeyse. Bu performanstaki inişler çıkışlar hücum aksiyonlarınıda etkiliyor sonra 2 isabetli şutla maç bitiriyoruz. Zaten Wakame ne aldıysa kaybetti tek kanatla uçmuşuz. resmen

18741 18742

Itiraz edince kart goruyoruz cunku.gs.bjk.fb görmüyor o kartı.o yüzden itirazı hak zannediyorlar.nwakame itirazdan iki sarı ile atıldı daha yeni sayılır.bizim kartlarımızın en az yarısı itiraz nedeniyle oldu.peki rakier neredeyse hakemi dovecek.ama hakem onlardan özür dilekçesine kaçmaya dert anlatmaya çalışıyor.itiraz edememeyisimizin nedeni budur.

erenslash
09.03.2020, 00:30
şimdi tekke hocam söylediklerine ve fikilerine katılıyorum ve eklemek istiyorum.ben şampiyonluğa oynuyorsam hoca olarak üst derece olarak oyuncularımı motive etmem lazım bu şart hüseyin hocanın buna artık dikkat etmesi lazım.ve taraftarlarımızın da kendi sahamızda oynadığımız maçlarda susmaması şart.tabi ki sorunun asıl kaynağı gol at geri çekil pres topu ayakta tutmaya çalışmama olayı ancak takımda paslaşarak oyunda tutma düşüncesini bir kaç maçtır daha net görüyoruz ancak defansın ve ortasahanın hala baskı yemesi ve geriye dönüşlerde sıkıntı çekmemiz durumu hala düzelmemiş.bak şunu anlarım :1-0 öndesin skoru korumaya çalışırsın ama bunu dengeli yaparsın bizimkilerin yaptığı rakip gelsin bana hükmetsin bugün aynısını sivas yaptı ve sivas gs maçında 2-2 den sonra açıldı ama aynı bizim gibi pozisyonları harcadı.1-0 hep bizim başımızı yakan bir skor olmuştur genelde.gs ın ve sivasın berabere kaldığı haftada sen yenmeliydi evet hakem faktörü var ancak biz oyun olarak haftalardır ısırmıyoruz bir çok maçta bunun sinyallerini verdik.abdüşün gelmesiyle ve kadro kalitemizle bu durumun üstesinden geliriz ancak hüseyin hocaya bu konuda büyük iş düşüyor ve kendisi hiç iyi sinyaller vermiyor durumu umarım düzelir çünkü kritik bir şampiyonluk mücadelesi veriyoruz
Aynen yaslanmayı değil 2-0 için saldırmayı öğrenmeliyiz

Ndiaye direk yedeğe çekilmeli, kadroda en az 2 adam-düşen kim olursa yedeğe çekmeli, Ömür muhteşem döndü Maşallah, bugün 2-2 ile benim moralim düzeldi

Sinan.K
09.03.2020, 00:31
Başkan taraftarı bi silkeledi iyi oldu.
Taraftarinda cok umrunda cekirdekciler yine olacak o macda bizim gruplarda is yok biri anya diye öteki konya birlik beraberlik yok

Arda'
09.03.2020, 00:34
Da Costa ve Guilherme oynayamıyor bu maçta boşuna yazmayın kadrolara

astatin
09.03.2020, 00:35
Şunda unutmamak lazım herşey lehimize işliyor,hafta içi malatya maçından sonra yorgun çıkacağımız maç şansımıza bizden çok daha yorgun olacak başakşehir maçı.Avrupa kupasından sadece 2.5 gün sonra bize gelecekler ve deplasman yolculuğunda var.Vurup geçmeliyiz artık bahane kalmadı.

Antonio
09.03.2020, 00:39
İnşallah şampiyon oluruz şu mikel kangren şampiyonluk için bu rezil ligde statik adam değil iştahlı basan alan geçen onazi gibi on libero lazım mikel oynamazsa maçı alıriz.

Sinan.K
09.03.2020, 00:40
Abdulkadir bu macda ilk 11 baslamali ekubanda forvet arkasi oynamali

prisonbreak2020
09.03.2020, 00:42
şimdiden 45 sayfa :))) taraftar çıldırdı şampiyonluk istiyor.

LittleFinger
09.03.2020, 01:05
Sadece destek versek. H.Cimsir destegi haketmeyecek ne yapmis yahu? Hakem golü vermis olsaydi suana kadar tek bir beraberligi olacakti. Gecelim bu isleri. Takimin sadece destege ihtiyaci var. Bunu yapamayana taraftar demekte dogru degil zaten. Tüm rakiplerden daha cok hakediyoruz sampiyon olmayi

Sivas maçı hariç takım Ünal dönemindeki gibi bireysel ve kabız futboluna devam ediyor.. Antep maçında reaksiyon bile gösteremedi takım çünkü en ufak bir planı yok hocamızın..

LittleFinger
09.03.2020, 01:10
Takımın hocanın göstermediği reaksiyonu başkan göstermiş.. sonunda..

Erkan A.
09.03.2020, 01:18
Renktaslar
antepi daha evel yazmistim basaksehirle oynadiklari maci izlemistim antep tehlikeli iyi top oynayan bir takim yazmistik antep istanbulda son dakika gol ile yenilmisti aslinda sansli olaydilar basaksehiride yenerlerdi
antep maci bize büyük ders oldu artik kaybedilmis hic bisey yok..
malatya macina gelirsek malatyada ilk onbir oyunculari cezali veya sakat bunu firsata cevirerek maci farkli
kazanmaliyiz artik etik metik demeden saldirmaliyiz mac tahminim bu maci rahat alcaz rahat alcaz derken hakemlerde bize karsi oyun oynuyorlar artik savas basladi..
ekuban bence ikinci yari oyuna girmeli ve takimi öyle ateslemeli..
oyunkurucu olarak wkaeme oynamali..wkaeme nin positionunda bilal oynamali,mikeli yedege alarak abdulkadirömür ilk onbir oynamali..herseyin hayirlisi..

Sinan.K
09.03.2020, 01:20
Bu Ugur Meleke denen affedersiniz cocugu ne ayak hangi takimi tutuyor bu adam ? tesaduv bi dinlim dedim önce yumluya saydirdi demedini birakmadi daha sonra da hakem bulent yildirimin aciklamasina ragmen abusun hareketinin foul oldunu söyledi tam bir trabzon düsmani

odyseuys
09.03.2020, 01:20
Sivas maçı hariç takım Ünal dönemindeki gibi bireysel ve kabız futboluna devam ediyor.. Antep maçında reaksiyon bile gösteremedi takım çünkü en ufak bir planı yok hocamızın..

başlangıç planları o kadar anlamsız ki müdahale alanı kalmıyor kenidisine. hemen her maçın sonunda başladığımız taktik başarısız oluncu dizilimi değiştirdik vesaire açıklamalar geliyor. bu kadar haftadır başlangıç planının hemen hiç bir maçta tutmaması büyük problem. son gaziantep maçında gol ihtiyacın varken sahadan forvet çıkarmak zorunda kalacak bir 11'le başlamış olması bile bence büyük fecaat ki bir hafta önceki maçı normal koşullarda 11'e ilk yazdığın isim olan wakaeme'yi kenardan getirerek çevirmişsin. bu hafta turnusol olur bence hoca için. başkan da perdeyi yükseltti, kötü oynadık dahi dedi son açıklamasında. ben hala beklenti sahibiyim hocadan çünkü kompleksli bir görüntüsü yok. destek almalı, destek olunmalı...

LittleFinger
09.03.2020, 01:26
başlangıç planları o kadar anlamsız ki müdahale alanı kalmıyor kenidisine. hemen her maçın sonunda başladığımız taktik başarısız oluncu dizilimi değiştirdik vesaire açıklamalar geliyor. bu kadar haftadır başlangıç planının hemen hiç bir maçta tutmaması büyük problem. son gaziantep maçında gol ihtiyacın varken sahadan forvet çıkarmak zorunda kalacak bir 11'le başlamış olması bile bence büyük fecaat ki bir hafta önceki maçı normal koşullarda 11'e ilk yazdığın isim olan wakaeme'yi kenardan getirerek çevirmişsin. bu hafta turnusol olur bence hoca için. başkan da perdeyi yükseltti, kötü oynadık dahi dedi son açıklamasında. ben hala beklenti sahibiyim hocadan çünkü kompleksli bir görüntüsü yok. destek almalı, destek olunmalı...

Taktik kırıntısı yok ama yapacak bir şey yok bu saatten sonra.. reaksiyon veren yine başkan oldu.. Sivas maçında Sivas'ı sürplase ettik.. bu takım oldukça yetenekli yapacak gücü de oyuncusu da var.. teknik ekip çok kötü sürekli baklava deniyor sosa uzun top atıyor en ufak bir plan yok varsa yoksa baklava denesin.. Trabzonspor stajyer teknik direktör alıyor sürekli problem burada.. kimlik ve takımı tanıyor sehri tanıyor gibi akıl dışı şeyler kriter olmaktan çıkmalı.. neyse işimize bakalım çimşire akıl ve taktik yüklenir diye umalım.. 1-0 olsun bizim olsun diyelim..

Ufuk
09.03.2020, 01:52
https://www.sporx.com/img/ilk11/2020/03/09/b20aa14f1652d19268761e950fc9efe7555699.jpg

Öyle içe kat etme vs fanteziye girmeden klasik oyunumuzu oynayalım 60 dk istediğimiz skoru aldıktan sonra Mikel girip rahatlatır. Baktın gol olmuyor Abdülkadir Ömür Parmak veya Ekuban'ın yerine.

Yine de Mikel'den vazgeçmez hoca. Mikel varken de kazanırız belki ama başkanın söylediklerinden sonra gümbür gümbür saldırmamız lazım. Sosa DOK, Ndiaye IYO, Parmak MEZ :D

Mehmet Sarigül
09.03.2020, 02:12
Kenar beklerimiz rakibe çok rahat orta yapma imkani vermesi ve defansin (stoperlerin) doğru pozisyon alamamasi ve ağir oluşunu eklersek, her maç gol yememiz kaçinilmaz oluyor.

Fb'nin ve Antep'in golü kopya kağit gibi, rakibin rahat orta yapmasi ve stoperlerin (kaleci dahil) pozisyon hatasi var.

Sağ veya solbeke yardim gelmek zorunda, bu yardimi getirecek oyuncular belli. Ama hiçbiri zamaninda yardima gelmiyor, geç (isteksiz) geldilkleri için faul yapiyorlar veya kaçiriyorlar.

Bu kadar kirilgan bir geri dörtlüsü ile oynarken, defansin önünde tek adamla oynayamayiz!

Sadece Mikel ile hiç oynayamayiz!

Önde işi bitirecek (golü atacak) çok futbolcumuz var, neden ortasahada sağlam bir dizilişle oynamiyoruz???

Zaten bu bölgede kazanacağimiz her top atak pozisyonuna neden olacak!

Herkes Sosa'yi eleştiriyor ama adam daha ne yapsin ki? Bu ortasaha kurgusu ile Sosa daha fazlasini yapamaz!

asilhamsi
09.03.2020, 07:17
-----------ugurcan----------

kamil-----huseyin-----campi------novak

--------sosa----------badu-------------

ömür---------ekuban-------------waka

------------sorloth------------------------

sosa gözünü seveyim su dümene gec artık. Takım sensiz yarım kalıyor. Sende yürüyerek top oynuyorsun

OrkHun
09.03.2020, 07:59
takımın yürüyerek oynaması o kadar midemi bulandırıyor ki, orta sahada serkan asan-doğan ikilisine bile razıyım şu anda.
yeter ki az koşup mücadele etsinler. bir kez daha mikel görmek istemiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 07:59
Allah belanızı versin Halis ve Özgüç
Sezon sonu 2 puan farkla şampiyonluğu kaybedersek hesabını kim verecek?
Yazık, günah değil mi bu şehre ve camiaya yaşattığınız travmalara
Zekeriya adisi de tehdit ediyor, hukuki süreci başlatacağız diye
Allah senin de belanı versin, sevimsiz BJK'li tip

U.Sadıkoğlu
09.03.2020, 08:16
Kazanmaktan başka çare yok kaybedersek Başakşehir maçı da gider gibime geliyor.

Burak Bıyıklı
09.03.2020, 08:26
Fantezi denemez herkesi mevkisinde oynatırsak, kanatları kullanmayı hatırlarsak bir de şu ramos hüseyin aldığı her topu dikmezse her türlü alırız bu maçı.

Tayfun
09.03.2020, 08:27
#SekizinciKuşatma
#SekizinciŞampiyonluk

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1236754776194457607

Başkan ilk kez net olarak şampiyonluktan bahsetti. Allah yardımcımız olsun.

Çok erken olmuş bu gazlama, şöyle 33. haftayı filan bekleseydiler !

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 08:31
Bu maçtan mutlak 3 puan alınmalı
Aksi halde Başakşehir maçı da zora girer
Adamlar çok formda
Bizde ise bir isteksizlik, ruhsuzluk, Hoca'nın ruhsuzluğu almış başını gidiyor

ucurum
09.03.2020, 08:48
geçmişe takılmak istemiyorum ama antep maçını alıp çarşamba malatyayıda yenseydik çok büyük bir avantaj yakalamış olacaktık.

Bence takılmalısın.

İyimser olmanın bir anlamı yok.

Denizli Göztepe ve son olarak Antep maçında gitti şampiyonluk.

Bunu tarih bu şekilde yazacak.

Çıkacaksın, ağzın burnun yarılacak isyan edip kazanacaksın...

Gerek yokmuş...

Deplasmanda 1 puan aldın işte "telafi" edersin...

Nah edersin.

İlker Yazıcıoğlu
09.03.2020, 09:03
Şu maçta çok net bir performans ve oyun sıçraması bekliyorum takımdan. Skoru bilemem.
Ama performans iyi olmazsa çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağım...

Şu kalitede bir takımın artık kötü futbol oynama lüksü yok, akıllarını başlarına alsınlar bir zahmet. Hüseyin hoca da keza aynı şekilde...

Tayfun
09.03.2020, 09:05
Bence takılmalısın.

İyimser olmanın bir anlamı yok.

Denizli Göztepe ve son olarak Antep maçında gitti şampiyonluk.

Bunu tarih bu şekilde yazacak.

Çıkacaksın, ağzın burnun yarılacak isyan edip kazanacaksın...

Gerek yokmuş...

Deplasmanda 1 puan aldın işte "telafi" edersin...

Nah edersin.

Aynı şeyleri düşünüyorum ben de .

Bu büyük takım reaksiyonu değil, en azından böyle olmamalı.

Eline geçen fırsatı değerlendireceksin

Değerlendiremezsen, yok 8. kuşatma, yok 41 seyirci değil 41 taraftar bekliyorum, yok işte o sene bu sene bu hafta başlıyor falan filan.

Geçin abi bu işleri ...

Mehmet BAŞ
09.03.2020, 09:14
Arkadaşlar ne oldu? Bazılarınız Antep'e beş atma hayali kuruyordu. Evirip çevirip yeneriz diyordu. Ne oldu? Size bu takım tempo yapamıyor, skorun üzerine yatıp kontak kapatıyor demedik mi? Bu oyun ile kimseyi kolay yenemeyiz, maçlar istim üzerinde geçer demedik mi? Buyurun işte Antep maçında bir kez daha gördük. Bazı arkadaşlar maalesef hayal görüyor. Takımın kalitesi ile temposunu karıştırıyorlar. Bu takımın ciddi bir kalitesi olsa da sistem sıkıntısı var, tempo sıkıntısı var. Bunu inkar etmek bir şey değiştirmiyor. Her maç ıkına ıkına gidiyoruz.

Buyurun şimdi Malatya maçı oynayacağız. Bakın yine benzer şeyler olacak. Skoru bulursak yine kontak kapatacağız. Yine geri yaslanacağız veya orta sahada boş boş top çevirip rakibin üzerine gitmeyeceğiz. Ha belki son hakem olayı ve başkanın açıklamalarından sonra bir kıpırdama olur. O da en fazla iki maç gider. Sonrası malum...

bilgehan83
09.03.2020, 09:16
Bu arada gözden kaçtı ama iptal edilen golde baştan sona Bilal'in muhteşem dokunuşları var. Önce hava topunu alıp topu Abdülkadir'e kazandırdı, sonra da Nwakaeme pası vermeden önce çok iyi pozisyon alıp çok da iyi bi asist yaptı.

Hüseyin Çimşirin anlamadığı nokta bu elinde iyi oyuncular var genç ve yetenekli madem seni sallamayan var al 25 te dışarı gözünün yaşına bakma hoca koy Serkan’ı koy Bilal’i yürüyen Adama takımı satana ihanet edene bas tekmeyi... bizde adam topu kaptırıyor arkadaşlarını izliyor midem bulanıyor bunları gördükçe İstanbul takımlarında bile böyle durum yok.. koşmadı mı adam seni dinlemedi mi dakika 10 olsa bile o sahadan al bir daha 18 e alma bak o zaman eli belinde dolaşan oluyor mu bu takımın kötü oynamaya hakkı var ama kötü koşmaya hakkı yok... Bilal ve Serkan mutlaka kanat ve orta saha rotasyonunda kullanılmalı... yemişim sosayı wakameyi başlarım keyiflerine sörlüthü bile alacaksın oynundan baktın olmuyor

LağusKusteli
09.03.2020, 09:21
Bu sene olamazsak 40 sene olamayız

Bizi şampiyon yapmayacaklar

Şunla berabere kaldık Şampiyonluk gitti

Bunla berabere kaldık Kıyamet yaklaştı...

Bu tür cümleler yazanlar: bu camianın ENERJİSİNİ emmekten ve sürekli olumsuzluk pompalamaktan başka hiçbir işe yaramıyorsunuz.

Bu yaptığınız taraftarlık değil; taraftar dediğin sürekli takımına sahip çıkar. Kıldan kürekten bahaneler sunarak takımı demoralize etmez!

Hiçbir şey beceremiyorsanız : bari GÖLGE ETMEYİN BAŞKA İHSAN İSTEMEZ!

ucurum
09.03.2020, 09:21
Şu maçta çok net bir performans ve oyun sıçraması bekliyorum takımdan. Skoru bilemem.
Ama performans iyi olmazsa çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağım...

Şu kalitede bir takımın artık kötü futbol oynama lüksü yok, akıllarını başlarına alsınlar bir zahmet. Hüseyin hoca da keza aynı şekilde...

Novak'ın Çek basınına verdiği röportajı okuduğumda çok umutlanmıştım. Taktiğe önem veriyoruz falan.

Antep maçı öncesinde sıkıntılar vardı. Beşiktaş maçında taktik anlamında çok kötüydük.

Ama Antep maçında bütün umutlarım sıfırlandı.

Adamlar 5li savunma yapıyor... Kanattan kontraya çıkıyorlar.

Orta sahaları BOOOOM BOOOOOOOŞ

Sen Mikel'i Sosa'yı Ndiaye'yi yan yana dizdin yetmedi, Ekuban'a ve Mwakaeme'ye Antep'in orta üçlüsünün sol ve sağ adamını kollamasını söyledin...

Maç boyunca Ekuban, beki savunsun diye Kamil Ahmet'e el kol hareketi yaptı...

Dışarıdan bakınca haklı gibi görünüyor ama bence taktik gereği onu Ekuban'ın savunması isteniyor olmalı çünkü Nwakaeme ters kademede aynı işi yaptı.

Sen Fener'e bile 4 4 2 diamond oyanıttın, bek savunmasını Sosa ve Ndiaye bıraktın, bu cesareti gösterdin, hadi onu geçtim, son yarım saat Sturridge'in sol bölgeyi savunMAMAsını izledin ama Antep'e çift forvete son 20 dakika geçebildin????

Ne oluyor ya? Ne oluyor arkadaşım?

Maça 4 4 2 başlasak, ortada istersen parmak mikel başla hiç fark etmezdi, Sörloth 2 Ekuban 2 atmış maç yarım saatte 4'e gelirdi...

Hakem maçı uzatsa iddia ediyorum 15 dakika uzatsa maç 4-1 biterdi...

Bunu görememiş olmasına inanamıyorum...

Birinden mi korktun ne oldu sana? Ne oldu ya?

Ya sana cevaben yazdım kusura bakma, sindiremiyorum bu durumu...

Hayal kırıklığının daniskasını yaşıyorum ve benim için olay bitti...

Mehmet BAŞ
09.03.2020, 09:30
Şampiyonluk yolunda takımın da hocanın da yanındayız. Şurada sayılı hafta kalmışken hocaya ve yönetime istifa diyecek halimiz yok. Sonuna kadar destekleyeceğiz. Fakat devre arası yapılan hoca operasyonunun bir fiyasko olduğu söylemek boynumuzun borcudur. Hem Karaman'a yazık ettiler hem de Hüseyin'i ateşin içine attılar. Yönetim bu zamana kadar iyi işler çıkartsa da bu hamle iyi giden takımın dengesini bozdu. En başta kaptan Sosa'nın dengesi bozuldu. Adamın sabit yeri ile oynandı, performansı düştü. Sözleşme konusu halledilmedi, aklı karıştı. Keza Novak'ta da benzer bir durum var. Pereira da öyle! Bu işler halledilmeliydi.

Saha içine bakıyorum. Bir sistem yok, oyun şekli yok. Takımda istek, arzu yok. Atılan goller rakipten kapılan toplarda yapılan kontra ataklardan geliyor. Set hücumu çok kötü. Hatta bir set hücumumuz olduğunu söylemek çok zor! Halbuki geçen sene ve bu sezon başı böyle miydi? Hayır! O vakitler müthiş futbol oynuyorduk. Ta ki oyuncular sakatlanana kadar iyi futbol devam etti. Bu kısıtlı kadro ile Karaman son 4-5 maçta iyi performans gösteremeyince taraftar dahil yönetim hocaya salladı. Ve hoca gönderildi. Maalesef hoca gittiğinden beri her maç geriye gittik! Sonuç aldık, skoru elde ettik ama sahada bir oyun yoktu. Şimdi biz bunları söyledik diye Karamancı olduk. Ama nedense aksini söyleyenler yönetimci olmadılar! Meseleyi idrak edemeyenler şunu iyi bilsinler, ben yönetime düşman değilim. Yanlış gördüğümü yazıyorum. Yaptıkları iyi işleri de yazıyorum. Hoca konusunda yaptıkları hamleleri yanlıştı. Ha bunu yaptılar diye şu saatte takımı desteksiz bırakacak değilim. Tam destek veriyorum. Yolun sonu nereye giderse...

İlker Yazıcıoğlu
09.03.2020, 09:31
Novak'ın Çek basınına verdiği röportajı okuduğumda çok umutlanmıştım. Taktiğe önem veriyoruz falan.

Antep maçı öncesinde sıkıntılar vardı. Beşiktaş maçında taktik anlamında çok kötüydük.

Ama Antep maçında bütün umutlarım sıfırlandı.

Adamlar 5li savunma yapıyor... Kanattan kontraya çıkıyorlar.

Orta sahaları BOOOOM BOOOOOOOŞ

Sen Mikel'i Sosa'yı Ndiaye'yi yan yana dizdin yetmedi, Ekuban'a ve Mwakaeme'ye Antep'in orta üçlüsünün sol ve sağ adamını kollamasını söyledin...

Maç boyunca Ekuban, beki savunsun diye Kamil Ahmet'e el kol hareketi yaptı...

Dışarıdan bakınca haklı gibi görünüyor ama bence taktik gereği onu Ekuban'ın savunması isteniyor olmalı çünkü Nwakaeme ters kademede aynı işi yaptı.

Sen Fener'e bile 4 4 2 diamond oyanıttın, bek savunmasını Sosa ve Ndiaye bıraktın, bu cesareti gösterdin, hadi onu geçtim, son yarım saat Sturridge'in sol bölgeyi savunMAMAsını izledin ama Antep'e çift forvete son 20 dakika geçebildin????

Ne oluyor ya? Ne oluyor arkadaşım?

Maça 4 4 2 başlasak, ortada istersen parmak mikel başla hiç fark etmezdi, Sörloth 2 Ekuban 2 atmış maç yarım saatte 4'e gelirdi...

Hakem maçı uzatsa iddia ediyorum 15 dakika uzatsa maç 4-1 biterdi...

Bunu görememiş olmasına inanamıyorum...

Birinden mi korktun ne oldu sana? Ne oldu ya?

Ya sana cevaben yazdım kusura bakma, sindiremiyorum bu durumu...

Hayal kırıklığının daniskasını yaşıyorum ve benim için olay bitti...

Haklısın, insanın siniri bozuluyor, göz göre göre veriyoruz maçları...

Oyuncu kaliten el vermese anlarım.

Neyse, diyecek çok şey var ama bu köprünün altından daha çok su akacak...

Bakalım...

kayseriliyiz
09.03.2020, 09:33
Çok çok zor maç

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

worldmaster
09.03.2020, 09:36
Klasik 4-4-2 neden denenmiyor acaba. Takimin enerji sorunu var ve giden sag ve sol forvet geri gelmekte zorlaniyor. Bunun yerine daha tempolu ve geri dönecek iki kanat oyuncusuyla oynamayi deneyebiliriz. Sağda Serkan solda Bilal vs. Isimler degisebilir Parmak veya Ömür de tercih edilebilir. Ileri ikili ise Sörloth ve Waka(Eku) ikilisinden biri olup yedekten hamle sansi da birakabiliriz geriye.

Bu dizilis hem Orta ikiliyi hem de bek oyuncularini rahatlatabilir.

İlker Yazıcıoğlu
09.03.2020, 09:37
Mikel'i koy kenara, Ndiaye'yi al Sosa'nın yanına,Guilerme'yi koy önlerine al maçı...
Çok mu zor yahu geldiğinden beri şunu yapamıyorsun çok mu zor ?

Enes Başkaya60
09.03.2020, 09:38
Su kadro ile böyle leş bir futbol oynamak cidden çok garip istesen oynayamazsın ya Sosa gibi bir adamı sen nasıl kanatta oynatırsın veya 10 no oynatırsın Allah aşkına yaa bun adam 6-8 oynar bu saatten sonra başka da oynamaz Nwekaame adamı forvet oynanıp Sörloth'u kenara atıyorsun şaka mısın hocam sen cidden Maç boyunca Nwekaame'nin kenarda topla buluştuğu sayı 1 adamı en verim aldığın yerden alıp forvete koyuyorsun adam belki geldi geleli en kötü futbolunu oynuyor Adamlar Oğuz ile sağ tarafı otabana çeviriyor senden hala ses yok Bilal'i neden oyuna erken almıyorsun veya Abdulkadir'i cidden istesen yapamazdın bunları bravo hocam bütün hatfa sonumuzun içine ettin teşekkürler...

Oğuz B.
09.03.2020, 09:46
Adam henüz ligde kaybetmedi buna rağmen her başlıkta hakaret üzerine hakaret.

Sanki çok sağlıklı çalışma ortamı varmış gibi yorumlar var.

Kendi kendimizi boğuyoruz.

Enes Başkaya60
09.03.2020, 09:50

Kral kaybetmedi eyvallah ama oynattığı futbolun elle tutulur bir tarafı var mı Gazisehir'in maçlarını hiç mi izlememiş ...

Futbol oynatsın ama kaybetsin kimse burda birşey demez...

Larking
09.03.2020, 09:57
Kabul edelim ki ligin ikinci yarısında kazandığımız maçlar da dahil henüz dişe dokunur bir futbol ortaya koyamadık.Belki Sivas maçının bir bölümü. (15 kişi göndermiş 15 kişi almış çok eksik Kasımpaşa ile oynadığımız maçı saymıyorum).

Buna rağmen Malatya maçını alırsak lideriz.Bu takım bu kadar uzun süre formsuz kalmaz.En formsuz zamanda ligin lideri olmak büyük bir kazanç olacak.

Şimdi gaza basmanın tam zamanı en önemli dönemeçte form tutarsak sonunu getiririz.

ffırtına
09.03.2020, 10:23
Uğur - Hüseyin - Parmak - Ömür

Bu dört oyuncusunu takımda olmasını düşünüyorum Hüseyin ve Parmak her ne kadar yetersiz olsa da takıma ruh katmak amacıyla takıma monte edilmeli.. Obi Mikel için Trabzonspor şampiyonluğu çok şey ifade etmez profesyonel düşünür ama Parmak için öyle değil çocukluğundaki hayalidir. Hüseyin de keza öyle Trabzonsporu şampiyon görmek hayalidir, rüyasıdır.. Bize bu saatten sonra ruh katacak oyuncular lazım.. Ömür artık bu takıma vefa borcunu ödemeli taraftar her zaman destek oldu destek olmaya da devam ediyor.. Şu kalan maçlarda takım hiç bir şey oynamasa dahi çıkıp maçı almasını bilecek büyük futbolcu diyorsak büyük futbolcu gibi oynayacak sorumluluk alacak ..

ucurum
09.03.2020, 10:35

Bu dört oyuncusunu takımda olmasını düşünüyorum Hüseyin ve Parmak her ne kadar yetersiz olsa da takıma ruh katmak amacıyla takıma monte edilmeli.. Obi Mikel için Trabzonspor şampiyonluğu çok şey ifade etmez profesyonel düşünür ama Parmak için öyle değil çocukluğundaki hayalidir. Hüseyin de keza öyle Trabzonsporu şampiyon görmek hayalidir, rüyasıdır.. Bize bu saatten sonra ruh katacak oyuncular lazım.. Ömür artık bu takıma vefa borcunu ödemeli taraftar her zaman destek oldu destek olmaya da devam ediyor.. Şu kalan maçlarda takım hiç bir şey oynamasa dahi çıkıp maçı almasını bilecek büyük futbolcu diyorsak büyük futbolcu gibi oynayacak sorumluluk alacak ..

Hüseyin patlamaya hazır bir bombaydı artık maça 1-0 geride başlamak olarak görüyorum.

Uğur ve Abdüş dünya yıldızıdır gözümde

Parmak da yedekten önlibero takviyesi olarak gelebilir.

Mehmet BAŞ
09.03.2020, 10:38
Malatyaspor'da Karim Hafez, Kjartansson, Ndayishimiye oynama izni yok. Ayrıca Hadebe, Akbaş, Chebake kart cezaları var. Walter ve Fofana ise sakatlık nedeniyle oynamama durumları var. Baktığımız zaman rakibin bayağı eksiği var.

Bizde de Da Costa, Manoel, Guilherme'nin oynama izni yok. Pereira'nın oynamama durumu var. Kadro durumuna bakınca bu maçı kazanmamız icap ediyor.

Adem Akyüz'
09.03.2020, 10:47
Takımın bu maçtaki reaksiyonunu çok merak ediyorum.

romeikaa
09.03.2020, 10:51
şu maçta da ortaya kötü futbol koyarsak üzgünüm ama yönetim hoca ile ilgili tasarrufta bulunmalı. önümüzdeki sene 3-5-2 sistemine dönmemiz lazım, artık dünya bu taktiğe dönüyor bakın lazio,inter,dortmund falan hepsi bu taktikle büyük sükse yaptılar.

KARAGOZLUM
09.03.2020, 11:00

katiliyorum huseyin haric

Ertan OKUMUŞ
09.03.2020, 11:10
Takımın bu maçtaki reaksiyonunu çok merak ediyorum.

0-5 in rövanşını bekliyorum [emoji4]

Adem Akyüz'
09.03.2020, 11:11
0-5 in rövanşını bekliyorum [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiİnşallah :)

David_LuiZ4
09.03.2020, 11:11
Bu takımı bu saatten sonra şampiyon yapacak olan esas faktör hoca değildir aksine hocadan ziyade oyuncuların "kazanma arzusu" ve şampiyonluğu ne kadar isteyip istemedikleridir esas belirleyici olan..

Leipzig'in 32 yaşındaki teknik direktörü Nagelsmann diyor ki teknik direktörlüğün yüzde 30'u taktik yüzde 70'i iletişim-motivasyondur..32 yaşında olmasına rağmen kurt bir teknik adammış gibi bu açıklamayı yapabiliyor Nagelsmann..Diğer taraftan Mourinho ise diyor ki futbolda oyunculara taktik verirsin bilimsel verilerle çalıştırırsın istatistiksel olarak oyunculara bir şeyler anlatıp maçta uygulamasını beklersin fakat oyuncular bunların dışında "kazanma arzusuna" sahip değilse sahada netice alamazsın..

Çimşir kritik eşiğe girdiğimiz şu haftalarda oyunculari taktikden ziyade psikolojik yüklemelerle maçlara hazırlamalıdır..Motive etme işini becerebilmelidir yönetim hakeza aynı şekilde futbolcularla yakından ilgilenmelidir..Oyuncularımızın mac oynanırken kazanma arzusunun yerinde olmadığını ben tv başında izlerken gözlemleyebiliyorum..Mesela hakemin etrafını hiç sarmıyorlar yardımlaşarak top oynamıyorlar yavaş paslaşıyoruz topu hızlı çevirmiyoruz topu çabuk geri kazanamıyoruz oturmuş bir pres düzeneğimiz olmasa bile prese katılan oyuncumuzun yardımına kimse koşmuyor..Bunlar teknik taktik yönden açıklanacak şeyler değildir bilakis işin psikoloji tarafındaki eksik kalmamızın saha içi emareleridir..

Çimşir Nagelsmann'ın dediğinin yüzde 30'luk kısmından ziyade yüzde 70'lik tarafına bakmalıdır esasen..Ve oyuncularda da olması gereken kazanma arzusu da cabası..

Kazanma arzusunu ise dünyada hiçbir hoca oyuncu grubuna yükleyemez..Futbolcunun içinde olacak bu..

yasin196761
09.03.2020, 11:13
Arenadaki maçtan sonra lidersek şampiyon oluruz. Başkada formülü yok bu işin.

tristram
09.03.2020, 11:13

aksine elestiri yapilacaksa tam da bu donem yapilmali ve onlem alinmali..yoksa hedeften koptuktan sonra sabahlara kadar sovsek bir faydasi olmaz..
bu takim bu oyunla olmaz kardesim.bireysel yetenekler gununde olmazsa mac alamayiz.huseyin cimsir'in bu isi kiviramadigi gayet ortada.bejekede sergen'in etkisine bakiyorsun bide bizde huseyinin etkisizligine.ki bizim kadromuz onlardan cok daha iyi.
iyi bir hocanin elinde bu kadro ucar gider ama hocasiz maalesef oyuncular gununde olurlarsa yeneriz..su an oldugu gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 11:14
Şu anda her şey bizim elimizde.
Malatya'yı yenersek lider oluyoruz.
Hafta sonuna moralli ve umutlu çıkmak için bu maçı çatır çatır oynayıp kazanmalıyız.
Haftalardır mağlup olan, sadece bu hafta zorla 1 puan alan ve eksikleri de olan bu takımı yenemezsek Başak maçı öncesi yeni bir travma yaşarız.
Yalnız haftalardır kötü, isteksiz ve ruhsuz oynuyoruz.
Sörloth ve N'diyae'de düşüş var.
ÇİMŞİR kenarda etkisiz eleman gibi
Şikebahçe kupa maçında yediğimiz golün benzerini yedik.
Üstelik kanatlardan çok açık veriyoruz.
ÇİMŞİR'in takımı mental olarak da kalan 10 maça hazırlaması lazım
Gaziantep maçında bile-isteye 2 puanımızı yediler
ÇIKIN OYNAYIN İŞTE
HAKEMLERİ DE YENİN
İŞTE SİZE LİDERLİK FIRSATI
AMA UYUŞUK OYNAYIP, GERİYE YASLANIP 1-0'A OYNARSAN GOLÜ YERSİN
HAKEMLER DE GOLÜNÜ VERMEZ VE MAÇI ERKEN BİTİRİR.

Kalan maçları kazanın
8. şampiyonlukla hayatı durduralım tüm dünyada
Yapabilirsiniz çocuklar
Bu takım isterse her an gol atar
18 deplasmandır gol atıyorsunuz çünkü
Gaziantep maçında Abdüş ile başlayıp sonlanan ama sayılmayan goldeki kalite bunun açık göstergesi
Tek sıkıntı topu rakibe vermek ve top rakipteyken ısıramamak
EN İYİ SAVUNMA HÜCUMDUR

Onur Tan
09.03.2020, 11:20
Geçen sene Parmak'ın etkili oynaması ve yine Fb maçının ikinci yarısındaki oyununu düşününce acaba yine Sosa-Parmak ikilisine mi dönsek? Önlerinde de NDiaye olursa geçen seneki Sosa-Parmak-Yazıcı üçlüsüne benzer bir durum elde edebiliriz. Böylelikle hem daha çok topa sahip oluruz, pas sayısı olarak çok bir fark olmaz belki daha az bile olabilir zira Mikel in bu konuda iyi iş yaptığını biliyoruz. Ancak bu üçlünün en büyük avantajı hızlı oynaması oly, bizim hep övündüğümü geçiş hücumlarını eskisine göre daha az yapıyoruz ve set oyununu da çok iyi yapamadığımızı son maçta gördük.

Duruma göre Ekuban'ı Ndiaye nin yerine forvet arkasına çekip Ömür'ü kanada alabiliriz. Her ne kadar Perreira olmasa da Sosa-Ömür-Ekuban üçgeniyle topu ileri taşıyıp oyunu ordan kurabiliriz. Malatya2nın eksiklerini de göz önüne aldığımızda güzel bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Şahin Yılmaz
09.03.2020, 11:24
Maaşları bile daha günü gelmeden ödeniyor. Bu mıymıntı oyun ne ne ne?

Ahmet Taşçı
09.03.2020, 11:42
Costa, Guilherme ve Messias yok, Huseini de 1 aydır yok defans hattında Hüseyin ve Campiye kaldık. İnşallah alırız bu maçı bu maç çok önemli, Malatya liderlik demek, ve Teabzonda 41 bin kişi demek, artık paun kaybına tahammülü yok takımın, Mlatyayı yebemezsek zaten bırakalım bu işi.

DURAS
09.03.2020, 11:46
Ben yanlış hatırlıyor olabilirim ama sadece guihermenin lisansı yetiştirilmedi diye biliyorum. Yani dacosta ve messiasın lisansı maç saatinden önce çıktı. Yanılıyor olabilirim

iyattara
09.03.2020, 11:47
Herkes takimdan reaksiyon bekliyor bu macta insallah oyle olur. Zira basak macinda sadece hirs reaksiyon da bize yetmeyebilir. Cikalim cumle aleme lider biziz diyelim, cok mu zor yahu?

Kadir
09.03.2020, 11:47
Net bir galibiyet alıp Başakşehir karşısına lider kimliğiyle çıkmalıyız. Lider gibi top oynayıp kuşatmayı sertleştirmeliyiz.

6 puan.. inanılmaz ivme kazandıracak 6 puan..

ffırtına
09.03.2020, 11:48
------------------------- Uğur --------------------------------

-- Kamil ------------ Hüseyin----- Campi----- Novak-------

----------------- Parmak ------------ Sosa-------------------

---- Ömür ------------- Ndiaye ----------------- Nwakame--

------------------------ Sorloth -------------------------------

Bir de bunu deneyelim yedekten Ekuban, Mikel, Bilal girer ...

outlaws61
09.03.2020, 11:51
Oynanan futbol beni de tatmin etmiyor.

Antep maçında Sörloth 3 defansın arasında ezilmiş sen Ekubanı yanına atıp destek yaratacak bir oyuncu çıkaramıyorsan hocalık yapmıcaksın.

Ama şöyle de bir durum var.

Hoca gelmeden önce iki fener maçını kazanacak beşiktaşla berabere kalacak malatyayı yenerse lider olacak deseler hangimiz hayır derdik??

karabela
09.03.2020, 11:57
Endiaye veya sosa forvetin arkasında 10 numara gibi oynarken verim alamıyoruz orada Yusuf yazıcı tarzı bi adam eksikliğini yaşıyoruz. Ortadaki sosa mikel endiaye kalan haftalarda sorumluluk almazsa şampiyonluk zor gelir. Hücumda oyun sıkışınca pas trafiği ve oyunun kanatlara açılmasını yapacak oyuncu eksikliği yaşanıyor bence

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 12:09
Net bir galibiyet alıp Başakşehir karşısına lider kimliğiyle çıkmalıyız. Lider gibi top oynayıp kuşatmayı sertleştirmeliyiz.

6 puan.. inanılmaz ivme kazandıracak 6 puan..

6 puan şampiyonluğun yarısı olur.
Ancak oynanan isteksiz ve vıcık oyun endişe yaratıyor.

yasin196761
09.03.2020, 12:13
Maaşları bile daha günü gelmeden ödeniyor. Bu mıymıntı oyun ne ne ne?

Abi ben de bunu anlamıyorum. Paranı alıyorsun şampiyon olsan prim alacaksın ne istiyorsun daha ? Bir arkadaş söylemişti son dk da attığımız golde çok büyük bir sevinç yoktu takımda. Normalde o gole deli gibi sevinmeleri gerekirdi. Başka bir problem mi var acaba ?

yasin196761
09.03.2020, 12:16
Ben yanlış hatırlıyor olabilirim ama sadece guihermenin lisansı yetiştirilmedi diye biliyorum. Yani dacosta ve messiasın lisansı maç saatinden önce çıktı. Yanılıyor olabilirim

Maç normalde 27 ocaktaydı ve bu tarihte transferleri henüz yapmadığımız için oynayamayacaklar. Onlarında varsa bu şekilde transferi onlarda yer alamayacaklar. Bir sürü eksikleri varken yenemiyorsak kapatalım gidelim.

Harun-61
09.03.2020, 12:16
Erdal Hos dün aksam Kamil'in sakatlandigini söyledi, malatya macinda yokmus ?

seçuk
09.03.2020, 12:18
----------------------uğurcan-----------------------------------------------------------------

Kamil---------Hüseyin-----------Campi--------Novak

-------Ndiaye------------Sosa

Abdüş-----Ekuban----------Wakaeme

--------------Sörloth----------------

Takımdaki ruhsuz oyunu böyle bir dizilişle canlandırabiliriz. Abdüş artık hazır bir görüntü veriyor. Ekuban da forvet arkasında orta sahaya bir canlılık katacaktır. Waka Abdüş Ekuban Sorlotun olduğu takım en az 3 gol bulabilir diye düşünüyorum.

Artık birşeyler denememiz gerekiyor. Yoksa Bu oyun ile daha fazla ilerlemek mümkün değil.Böyle bir rakip karşısında puan kaybını aklıma dahi getirmek istemem. Antepteki puan kaybı hadi neyse ama bu maçtaki puan kaybı tam bir yıkım olur. Taşlar yerinden oynar.

Oyuncuların bireysel performansında ciddi düşüş var. ÖZellikle Sosa Waka ikilisi birşeylerden rahatsız gibi sahada geziyorlar. sıkıntıları maddi ve ya manevi neyse konuşulup giderilmeli. Bizleri taşıyacak adamlar bunlar.

Ortada olumsuz bir tablo asla yok. Takım şampiyonluğa inanırsa bu tip maçlar çerez gibidir. Bizim asıl maçlarımız başarşehir gs alanya göztepe gibi maçlar. Takım ve şehir artık moda girmeli üzerindeki ölü toprağı atmalı.

muratt
09.03.2020, 12:21
Bu takımı bu saatten sonra şampiyon yapacak olan esas faktör hoca değildir aksine hocadan ziyade oyuncuların "kazanma arzusu" ve şampiyonluğu ne kadar isteyip istemedikleridir esas belirleyici olan..

Leipzig'in 32 yaşındaki teknik direktörü Nagelsmann diyor ki teknik direktörlüğün yüzde 30'u taktik yüzde 70'i iletişim-motivasyondur..32 yaşında olmasına rağmen kurt bir teknik adammış gibi bu açıklamayı yapabiliyor Nagelsmann..Diğer taraftan Mourinho ise diyor ki futbolda oyunculara taktik verirsin bilimsel verilerle çalıştırırsın istatistiksel olarak oyunculara bir şeyler anlatıp maçta uygulamasını beklersin fakat oyuncular bunların dışında "kazanma arzusuna" sahip değilse sahada netice alamazsın..

Çimşir kritik eşiğe girdiğimiz şu haftalarda oyunculari taktikden ziyade psikolojik yüklemelerle maçlara hazırlamalıdır..Motive etme işini becerebilmelidir yönetim hakeza aynı şekilde futbolcularla yakından ilgilenmelidir..Oyuncularımızın mac oynanırken kazanma arzusunun yerinde olmadığını ben tv başında izlerken gözlemleyebiliyorum..Mesela hakemin etrafını hiç sarmıyorlar yardımlaşarak top oynamıyorlar yavaş paslaşıyoruz topu hızlı çevirmiyoruz topu çabuk geri kazanamıyoruz oturmuş bir pres düzeneğimiz olmasa bile prese katılan oyuncumuzun yardımına kimse koşmuyor..Bunlar teknik taktik yönden açıklanacak şeyler değildir bilakis işin psikoloji tarafındaki eksik kalmamızın saha içi emareleridir..

Çimşir Nagelsmann'ın dediğinin yüzde 30'luk kısmından ziyade yüzde 70'lik tarafına bakmalıdır esasen..Ve oyuncularda da olması gereken kazanma arzusu da cabası..

Kazanma arzusunu ise dünyada hiçbir hoca oyuncu grubuna yükleyemez..Futbolcunun içinde olacak bu..

Adam roportajinda diyor konusmayi sevmem diye. Bir teknik direktorun oncelikli isi konusmak olmali. Teknik direktor dedigin adamin bir aurasi olur, bir enerjisi olur. Klopp'u tv'de gorunce ben oturdugum koltuktan gaza geliyorum mesela. Huseyin super taktik bilgisi olsa bile, mizac olarak teknik direktor olmaya musait biri degil. Taktigi yazili kagitla gondermesi bile iletisiminin ne kadar zayif oldugunu gosteriyor zaten. Ingilizcesi nasil bilmiyorum ama bu meslegi yapacak bir adamin anlasacak seviyede ingilizce ogrenememesi bile isine olan saygisizligini gosterir. Yillarca yabanci oyuncularla yanyana oyna, antreman disinda bir isin olmasin, ilerde teknik direktor olma hayali kur, ama ingilizce ogrenme. Kendisi icin boyle vizyonu olan bir teknik direktor takima nasil bir vizyon katabilir. Ingilizce ya, globallesen dunyadaki artik oncelikli gereksinim. Modern antreman teknikleri, taktik analizler ve yeni trendler vs., bunlari saymiyorum bile. Ingilzcesi olmayan adam, iletisimi olmayan adam buralara hic gelemez cunku.

LağusKusteli
09.03.2020, 12:22
Daha önce birçok kez söyledik, yine hatırlatalım.

Artık öyle haftalara girdik ki iyi oyun,güzel oyun vs anlamı yok.

Sahada skor alıp mücadeleye devam ediyorsan varsın demektir.

Trabzonspor top oynamıyor demek Bizans takımlarının Algı operasyonudur.

Ben takımın top oynamayıp şikebahçeyi,sivassporu,başakşehiri yenmesine razıyım.

Çok uzun yıllardır bizi gönüllerin şampiyonu,efendi camia vs diye uyutup durdular. Kötü oyun diyerek enerjimizi her zaman kendi içimize yönelttiler, bu zamanlarda ise kendileri Şampiyonlukları teker teker götürdüler.

gs de fatih terim örneği aşikar: herif her şampiyonluğunu iyi oyunla mı aldı? özellikle son 2 sezon top oynamadan şampiyon oldular. ama taraftarı her fırsatta arkasında durdu, kenetlendi. kötü oyuna tek kelime laf etmediler.

Bizim taraftar ise hiçbir şeyi 'beğenmeyen' ve böyle futbolla şampiyon olacağımıza hiç olmayalım diyen 'Doğrucu Davut' rolü kesiyor.

Bırakın güzel oyunu da iyi oyunu da Hüseyin hoca muhabbetlerini de.

Sahada maçları bir şekilde kazanalım ve Şampiyon olalım da iyi oyun güzel oyun bir sonraki sezona kalsın.

Yusuf BALCI
09.03.2020, 12:24
Normalde oyununu hiç sevmediğim Kamil sağ bekte aslında çok kötü oynamıyor. Hatta son iki resmi maçta attığımız 2 gole doğrudan katkısı var. Biraz defansif zaafiyeti var ama sol bekte oynadığı ya da ortasahada oynadığı günler gibi tedirgin etmiyor beni.

Bu maç için sonucu belirleyecek şey usta ayakların gol yollarında hata yapmaması. Çok fazla pozisyon bulacağımızı düşünüyorum.

muratt
09.03.2020, 12:28
----------------------uğurcan-----------------------------------------------------------------

Kamil---------Hüseyin-----------Campi--------Novak

-------Ndiaye------------Sosa

Abdüş-----Ekuban----------Wakaeme

--------------Sörloth----------------

Takımdaki ruhsuz oyunu böyle bir dizilişle canlandırabiliriz. Abdüş artık hazır bir görüntü veriyor. Ekuban da forvet arkasında orta sahaya bir canlılık katacaktır. Waka Abdüş Ekuban Sorlotun olduğu takım en az 3 gol bulabilir diye düşünüyorum.

Artık birşeyler denememiz gerekiyor. Yoksa Bu oyun ile daha fazla ilerlemek mümkün değil.Böyle bir rakip karşısında puan kaybını aklıma dahi getirmek istemem. Antepteki puan kaybı hadi neyse ama bu maçtaki puan kaybı tam bir yıkım olur. Taşlar yerinden oynar.

Oyuncuların bireysel performansında ciddi düşüş var. ÖZellikle Sosa Waka ikilisi birşeylerden rahatsız gibi sahada geziyorlar. sıkıntıları maddi ve ya manevi neyse konuşulup giderilmeli. Bizleri taşıyacak adamlar bunlar.

Ortada olumsuz bir tablo asla yok. Takım şampiyonluğa inanırsa bu tip maçlar çerez gibidir. Bizim asıl maçlarımız başarşehir gs alanya göztepe gibi maçlar. Takım ve şehir artık moda girmeli üzerindeki ölü toprağı atmalı.

Ünal Hoca'nın sene başında hayalini kurduğu kadro buydu aslında. Bu şekilde başladı aslında ama devamını getirmek kısmet olmadı adama. Ekuban-Abduş pert oldu, Mikel form tutamadı o da sakatlıklar yaşadı, Sorloth bir ara bocaladı, Onazi iyileşemedi. Yoğun maç trafiğinde rotasyon yapıp yeterince dinlendiremedi. Yusuf, Doğan, A.Parmak, Kamil Ahmet hatta Fener deplasmanında Koray gibi adamlarla işi götürmeye çalıştı. Oysa şu kadroyla istikrarlı şekilde 2 ay gitseydi takım çok farklı bir seviyeye gelebilirdi. Şimdi yoğun maç trafiği azaldı, sakatlar döndü, ideal kadromuz var, ama kenarda bir hocamız yok. Boşuna taktik maktik diziliş felan konuşmaya gerek yok. Bireysel olarak ilerdeki dörtlü yoktan gol varettikleri sürece (ki bunu çok rahat yapıyorlar) bu takım yoluna devam eder. Ama kimse iyi futbol beklemesin. Dua edelim de Sorloth Ekuban Wkameme Abduş ve Sosa günlerinde olsunlar. Günlerinde olurlarsa zaten çok da taktiğe ihtiyaçları yok aslında, en azından Malatya maçı için...

artvints
09.03.2020, 12:33
.......................Uğurcan
Serkan.....huseyin.....campi......novak
.......................parmak
.................sosa.............ndiaye
......ömür..........sörloth...........ekuban

Gs gibi full hareketli oyuncularla oynayalım bakalım ne olacak ?

Yedekten nwakeme'yi sokmak cok acayip bir lüks. İkinci yarilarda iyi oynadığımız bir Rize maçı var onda da nwakeme sonradan girdi. Bir tane etkili oyuncuyu maçın sonuna saklamamız gerekiyor. Takımın ateşleyiciye ihtiyacı oluyor. Bjk maçında da ekuban sonradan girip iş yapmıştı. Bana göre en basit çözüm bu.

Muhammet Yazici
09.03.2020, 12:48
.......................Uğurcan.................... ..
Serkan.....huseyin.....campi......novak

...............Sosa..........Mikel................ ..

A.Ömür--------------Ekuban------------Wakayeme

---------------------sörloth-----------------------

Turgut Altun
09.03.2020, 12:57

Çok uzun yıllardır bizi gönüllerin şampiyonu,efendi camia vs diye uyutup durdular. Kötü oyun diyerek enerjimizi her zaman kendi içimize yönelttiler, bu zamanlarda ise kendileri Şampiyonlukları teker teker götürdüler.

gs de fatih terim örneği aşikar: herif her şampiyonluğunu iyi oyunla mı aldı? özellikle son 2 sezon top oynamadan şampiyon oldular. ama taraftarı her fırsatta arkasında durdu, kenetlendi. kötü oyuna tek kelime laf etmediler.

Bizim taraftar ise hiçbir şeyi 'beğenmeyen' ve böyle futbolla şampiyon olacağımıza hiç olmayalım diyen 'Doğrucu Davut' rolü kesiyor.

Sahada maçları bir şekilde kazanalım ve Şampiyon olalım da iyi oyun güzel oyun bir sonraki sezona kalsın.

Ben de güzel oynamıyoruz diyenlerdenim. Ama derdim ille de güzel futbol değil. Derdim kazanacak bir oyun oynamayışımız. Dediğiniz gibi, berbat oynayıp önümüze geleni bir şekilde yeneceksek hiç problem yok. Sıkıntı bu kötü oyuna rağmen birşey olmaz, biz bir şekilde kazanırız rahatlığı. Bu rahatlık hem seyirciye hem takıma oturmuş. Antep maçının da olayı bu. Sahada bir şekilde kazanalım da demekten öteye gidemiyor kimse. Oynamayan takım nasıl kazanacak?

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 13:09
Erdal Hos dün aksam Kamil'in sakatlandigini söyledi, malatya macinda yokmus ?

Yahu kabus üstüne kabus
Şaka olsun lütfen
GELECEK SEZON CİDDEN SAĞLIK EKİBİ GÖZDEN GEÇİRİLMELİ
Gerekirse tümden değişmeli

ilelebeTS
09.03.2020, 13:15
Pereira takımla çalışmış. Adam takımın ateşleyicisi. Puan kaybına hiç tahammülü yok.

chener
09.03.2020, 13:20
Liverpool ligin 17.den 3 gol yedi, gol bile atamadı. İyi oyun,güzel oyun!!!!!. Artık bu takıntıları kenara bırakmalı. Gönüllerin şampiyonu olmaktan bıkmadık mı? Evet iyi teknik anlayışımız yok.Artık 4 takım var, puanıiyi oynayan da alacak, kötü oynayan da.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 13:45
Liverpool ligin 17.den 3 gol yedi, gol bile atamadı. İyi oyun,güzel oyun!!!!!. Artık bu takıntıları kenara bırakmalı. Gönüllerin şampiyonu olmaktan bıkmadık mı? Evet iyi teknik anlayışımız yok.Artık 4 takım var, puanıiyi oynayan da alacak, kötü oynayan da.

Bu noktadan sonra iyi futbol değil iyi sonuç
Bunun içinde inanç, istek ve mücadele gerekiyor.

Hayde uşaklar
Önce Malatya
Sonra 41.461 taraftarla
Başakspor
Her şey sizin elinizde

Sensiz olmaz çabuk dön
Geçmiş olsun Joe p.

tristram
09.03.2020, 13:47

bu oyunla hedefe varilabilecegini,skorlari alabilecegimizi bilsek iyi futbolu zaten beklemeyecegiz ama mevcut oyunla sampiyon olmak cok cok zor..ben bu yasima geldim oyun anlaminda bu kadar sonuk bir takimin sampiyon oldugunu hatirlamiyorum.yok yani mumkun degil.olursak ilk olacagiz.bu oyunla bu haftalarda yarista olmamiz tamamen kadromuzun kalitesi sayesinde.umarim sampiyon oluruz ama bu futbolla ilk uc basaridir.
alt tarafi malatya macina cikiyoruz ama kimse net kazaniriz diyemiyor..hedef sampiyonluksa bu malatyayi bu kadar eksikle yenememe ihtimalimizin olmasi bile basli basina rezilliktir.

artvints
09.03.2020, 13:50
Bu maçta 3 puan da yetmiyor aslında ciddi bir averaja ihtiyacımız var. Averaj farkını 10 falan yaparsak o konuda rahatlamış oluruz. Sivas ve gs ile muhtemel beraberlikler için avantaj sağlarız.

Malatya 3 günde bir maç yapmaya alışık değil ve çok eksik. Bu maçta da ilk golden sonra uykuya geçersek yazıklar olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 13:51

Liverpool şampiyonluğun verdiği rehavet içerisinde, fark bu

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 13:56
Bu maçta 3 puan da yetmiyor aslında ciddi bir averaja ihtiyacımız var. Averaj farkını 10 falan yaparsak o konuda rahatlamış oluruz. Sivas ve gs ile muhtemel beraberlikler için avantaj sağlarız.

Malatya 3 günde bir maç yapmaya alışık değil ve çok eksik. Bu maçta da ilk golden sonra uykuya geçersek yazıklar olsun.

Katılıyorum.

Sivas ile 2 maçımız da 2-1 bitti. Trabzon'da son dakikada yememiz iyi olmadı. Olası puan eşitliğinde genel averaja bakılacağından averajı artırmak lazım
GS ile Trabzon'daki maç 1-1 bitti. O maçta da son dakikada yememiz iyi olmadı. 30. haftada iyi sonuç almalıyız.
Başak ile Sörloth'un son saniyedeki kafa golü ile 2-2 bitirmiştik. Pazar günü bu avantajı korumalıyız.

Özetle,

Rakipler genel averajı kapatmaya başladılar.
Biz bunu tekrar arttırmalıyız.

cakalkerem
09.03.2020, 14:16
kim yenebileceğimizi taahhüt edebilirr ki

Şahin Yılmaz
09.03.2020, 14:22

Hele bir ilk golü atalım da rehavet işi sonra gelir:D

Şahin Yılmaz
09.03.2020, 14:27
Bu maçı kazanırız kazanmasına da, zaten kazanamazsak şampiyon da olmayalım.

Beni düşündüren Başakşehir maçı. Doluya koyuyorum almıyor boşa koyuyorum dolmuyor.

Nasıl olacak nasıl o maç da kazanacağız bilmiyorum.

AYYILDIZ
09.03.2020, 14:28
Önümüzdeki 2 maçtan 6 puan alırsak ve gs bjk ile berabere kalırsa hem 26.haftayı lider bitiririz. Hem de bjk ve gazisehir maçlarını telafi etmiş oluruz.

lazibere
09.03.2020, 14:39
Şampiyon olmak isteyen oyuncu lazım oyuncu.. Daha 1. dakikadan itibaren kaptığı topu uzaklaştırıp taca gönderme fikrine sahip olan oyuncu sadece günü idare ediyordur. Maçta değiller, Bir şekilde kazanırız ruhundalar. Bu dönemde bütün enerjisini sahaya yansıtmayan oyuncudan birşey olmaz. Bunu sağlayacak olan kişi de Hocadır ama hoca da zaten enerji yokki nasıl yapacak. Bu kadroyu bu dönmde Fatih terim devralsa 10 puan fark atar rakiplerine. Bizde bu eksik. Motivasyoncun yoksa gerisi hikaye... O topçular aldıkları milyonları çatur çuturharcama telaşasında ve çoğu genç ve sorumluluk duyguları gelişmemiş kişiler. Bunlara sadece idman yaptırmak yetmiyor. Bu kritik zamanda sorumluluk almak lazım sorumluluk.

Bir taraftar olarak ben kendi takımımı izlerken yoruluyorum. Ligde abartısız söylüyorum en iştahsız ve en isteksiz oyunu biz oynuyoruz. Top Sörloth ve Wakameye gelmediği müddetçe heyecanlanmıyorum bile. Şimdi Abdülkadir girdikten sonra belki bir de onu sayabilirim. Sosa yürüyor ya yürüyor, orta sahayı yürüyerek geçiyor, rakip bvassın veya basmasın fark etmiyor sadece yürüyor ve göt hareketi ile adam eksilterek sadece ileri top atıyor. Orta sahada yardımlaşma yok, Pas oyunu yok, Hiç birşey yok. Ligde bu kadar rezil olan başka takım var mı yahu. Denizli'nin Fenere oynadığı futbolu biz bu sene kimseye oynamadık.

Açık açık soruyorum..Burda futbolcular da vardır belki takip ediyorlardır. Soruyorum

Şampiyonluk yarışında zirvede olan bir takım 20. dakikada 2-0 öne geçiyorsa bu maç sizce nasıl sonuçlanır ??? Diye bir soru sorsam bana içinizden kaç kişi bu maç 5-0 olur diyebiliyor?? Ya da 4-0 olur diyebiliyor???

Diyemezsiniz

Benim izlediğim Trabzonspor bir maçta 2-0 öne geçtiyse o maç muhtemelen ya 2-2 bitiyor ya da 2-1 kazanıyoruz ve ecel terleri dökerek hemde...

Bunu sağlayamasssan rakibine nakavt edecek vuruşu yapamıyorsan sen şampiyon olamazsın.. Bu kadar gayri ciddiyet olamaz..

Bakın bu sene öne geçtiğimiz maçlarda toplam 18 puan kaybetmişiz??? Bu normal bir durum değil.. Gol atmak zor iken, Gol atıp da peşinden göt korkusunu yaşayarak maçı tamamlamak anormal olandır... Taraftar daha ne yapsın? Sen sahada mücadele et bakalım taraftar o stadı yıkmıyor mu? Ben şampiyon olacak futbolu oynamıyorum diyorsam yapılan hakzılıklara da bir yere kadar ses edebilirim.

Başkan bir laf etmişti?? ki bana göre salakça bir laf etmişti

'' İyi oynarsan hakemi de yenersin '''

Bu şımarıklığın bedelini ödeyeceğiz ödetiyorlar da. İyi oynayacaksın o zaman. O gün o lafı edenlerin şimdi hakeme laf etmeye hakları kalmıyor maalesef

Aydın Tiryaki
09.03.2020, 14:50
Bütün Trabzonspor camiası olarak kendimize getirdi bizi Antep maçı. Bakın göreceksiniz bundan sonra kalan 10 maçta öyle istekli bir takım izleyeceksiniz ki şaşırıp kalacağız hepimiz. Bi tokat yememiz gerekiyordu. Sadece skor olarak değil. Hakem de önümüzü kesti ve bi aydınlanma yaşadık. Esas mevzu bundan sonra başlıyor. İlk ayağı da bu maç. Ümitsizliğe yer yok bundan sonra.

O kupa bu sene Trabzon'a gelecek!

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 14:51
Önümüzdeki 2 maçtan 6 puan alırsak ve gs bjk ile berabere kalırsa hem 26.haftayı lider bitiririz. Hem de bjk ve gazisehir maçlarını telafi etmiş oluruz.

Benim içimden de bu senaryo geçiyor ama Başakşehir gerçekten istim üzerinde, zor maç olacak.

Futbolcular Gaziantep maçındaki haksızlığa isyan edercesine oynarsa,

Sivas ve 2 FB maçından sonra bu önemli maçı da kazanırız.

Tabi taraftar da çekirdek yerine desteği düşünürse

romeikaa
09.03.2020, 14:54
artık şu maçta da gol yersek bundan sonra messias hosseini ikilisine dönelim. rezalet amatör ligi gollerinden bıktım.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2020, 15:01
Her maç komik gol yemek büyük sıkıntı, yoruyor insanı

5-0'ın rövanşını alalım ve Gevrek ADİL bi daha dayak yesin taraftarlarından

25 puandalar, inşallah kalbura çevirip son 9 haftaya düşme korkusuyla girmelerini sağlarız.

Kayseri ve Ankaragücü hariç alayının kuyruk acısı var bize karşı

Ama gün gelecek alayını 2.lige iteleyeceğiz.

Elimize düştüklerinde bakalım Bizans takımları kurtarabilecek mi onları?

Gökhan Balcı
09.03.2020, 15:03
Gs kötü oynasa ne olur adamlar içerde maç vermiyor. Biz ne zaman gs kadar içerde " Buradan sana puan yok" imajını veririz o zaman tehlikeli oluruz. Her büyük takımın ilk yirmi dakikası rakip ceza sahasında geçiyor biz ise golü bulur bulmaz geriye çekiliyoruz. Zaten istatistiklerde de öne geçtiğimiz maçlarda kayıp yaşadığımız görülüyor buna karşılık geriye düştüğümüz çoğu maçı da çevirdik. 1-0 öne geçtiğinde 2 yi bulmak için uğraşmıyorsun ama 1-0 geriye düşünce iki gol atıp maçı çevirebiliyorsun. Bu ne demek? 1 farklı skor elde ettin mi maçı bitirmenin derdine düşüyorsun ama gol yersen en az iki gol atmanın mecburi olduğunun bilincinde oluyorsun. Tamamen psikolojik bir durum yani. Takım senelerdir şampiyon olamamanın baskısını üzerinde taşıyor sanki. Ve sanki oyun önemli değil imajı takıma bilerek veriliyor gibi. Ben de özellikle yerlilerin bu süreçte olaya dahil olmasını bekliyorum ama şöyle de bir şey var ki bir anda skoru değiştirebilecek ihtiyarlara da ihtiyacımız var. Mikel zaten baştan beri hırslı bir adam değildi. Ama sosa öyle değil. Sosa havaya girdi mi takımın en hırslı adamı oluyor. Sosayı o bölgede yalnız bırakıp kendisine gereken sorumluluğun verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu mevki karmaşası işine son vermeliyiz ve mikel oyunu sakinleştirmek istediğimiz zamanlarda oyuna dahil edilmeli. Ve yönetim de oyuncuları hırslandıracak davranışlarda bulunmalı.

yazıkoldu
09.03.2020, 15:14
bir umutsuzluk bir tepki bir isyan var takıma. nedir sizin sorununuz bir baktırın bir psikolog görsün. Takım Malatyayı yendiğinde lider. Kupada finale gidiyor. Son 36 maçta sadece 3 defa yenilmiş, 3 büyüklere son 8 maçta yenilmemiş.

Şahin Yılmaz
09.03.2020, 15:21
bir umutsuzluk bir tepki bir isyan var takıma. nedir sizin sorununuz bir baktırın bir psikolog görsün. Takım Malatyayı yendiğinde lider. Kupada finale gidiyor. Son 36 maçta sadece 3 defa yenilmiş, 3 büyüklere son 8 maçta yenilmemiş.

Oynanan oyun daha doğrusu oynanamayan oyun isyan ettiriyor. Hepsi bu.

Erkin
09.03.2020, 15:29
Adam roportajinda diyor konusmayi sevmem diye. Bir teknik direktorun oncelikli isi konusmak olmali. Teknik direktor dedigin adamin bir aurasi olur, bir enerjisi olur. Klopp'u tv'de gorunce ben oturdugum koltuktan gaza geliyorum mesela. Huseyin super taktik bilgisi olsa bile, mizac olarak teknik direktor olmaya musait biri degil. Taktigi yazili kagitla gondermesi bile iletisiminin ne kadar zayif oldugunu gosteriyor zaten. Ingilizcesi nasil bilmiyorum ama bu meslegi yapacak bir adamin anlasacak seviyede ingilizce ogrenememesi bile isine olan saygisizligini gosterir. Yillarca yabanci oyuncularla yanyana oyna, antreman disinda bir isin olmasin, ilerde teknik direktor olma hayali kur, ama ingilizce ogrenme. Kendisi icin boyle vizyonu olan bir teknik direktor takima nasil bir vizyon katabilir. Ingilizce ya, globallesen dunyadaki artik oncelikli gereksinim. Modern antreman teknikleri, taktik analizler ve yeni trendler vs., bunlari saymiyorum bile. Ingilzcesi olmayan adam, iletisimi olmayan adam buralara hic gelemez cunku.

Katiliyorum hocam, sayet bilmiyorsa sacmalik bence de. Heriflerde her turlu rahatlik imkan var, biraz calissin zaten basic kapar 3 ayda. Daha fazlasini da sonra ufak ufak ogrenir. Aralarinda muhakkak vardir gelistiren, cabalayan ama TR`de genelde boyle zaten. En ufak talimata tercuman bitiyor yanlarinda.
Sanirim parayi bulan saliyor, sifir gelisim.

AyhanPe
09.03.2020, 15:32

Iyide ligin en gec ilk 3 haftasindan sonra bu oyunun böyle olacagini kestirmek hic zor degildi. Ben acikcasi devre arasinda Y.Yazici nin yerini bir nebze doldurabilecek bir oyuncunun alinip oyunun cehresinin daha olumluya dönebilecegini düsündüm ama alinan oyuncular bunu degistirecek nitelikte degilller. Basariya odakli nokta atisi transferler yaptik ama kötü oyun görünümünü degistirmeye yetmedi ve yetmeyecegide belliydi.

Gecen sene göze hos gelen oyunu oynatan teknik kadroyla bu seneki ayni ama takimin motorunu Fransa ya gönderdik ve ayni oyunu görmek istiyoruz. Arabaya düsük beygirli motor takip ayni performansi beklemeye benziyor. Istedigin kadar söför degistir degisen hicbir sey olmayacak. Bu kadar acik ve net.

Bu sene bu oyunla rahatlikla sampiyon olabiliriz bu lig de. Bu halimizle bile Avrupa da Gs gibi avaraj takimi olmayiz. Sampiyonlar ligi icin daha iyi bir takima ve teknik kadroya ihtiyacimiz olacaktir ama bunu sezon bitince konusuruz..

Antonio
09.03.2020, 15:32
Guardiola 5 dil biliyor böyle çok dil bilen antrenör lazım. Otoriter ve akıllı.

yazıkoldu
09.03.2020, 15:33
futbol sonuçtur, gerisi boştur. 36 maç sadece 3 yenilgi, takım eksik maçını aldığında lider, kupada finale yakın. bu moralsizlik yanlış. kaldı ki son maçta hakem hataları bariz aleyhimizeydi. neticede rakiplerin eli de armut toplamıyor, herkes canla başla mücadele ediyor, hep destek tam destek.

Sefa
09.03.2020, 15:50
Da Costa, Messias ve Guilherme oynamıyormuş.. Guilherme Başakşehir maçında da cezalı oluyor yani yine sıkıntı..

Antonio
09.03.2020, 15:51
Maçta umarım abduÈ™ ve bilal oynar ağır waka sonradan girsin. Sosa 1990 dünya kupasınin veterani baggio gibi. Sürekli sağ sola uzun pas deniyor.ya da veron gibi ne yaptığıni bilmeyen bekleyip uzun top oynamalar çakma veron. Veron united tarihinin en kötü oyuncuları arasına girer şutladi ferguson anlayınca. Defans 1990 italyasi gibi anlayışla o dönemin defanslari rezildi bilen bilir. Maldinı falan baba torpillisi. Bizdeki huseyin maldiniden her türlü iyi defans. Allahtan kalecimiz walter zenga kovası değil. Bu adamı bir de överler walter zenga kaleci değildi. Ugurcan ve sorloth ile gidiyoruz. İnşallah kazanırız.

Şahin Yılmaz
09.03.2020, 15:54
Antep maçıyla ilgili uzatmaların erken bitmesi dolayısıyla kural hatası başvurusu yapmışız.

Ne olur şimdi iki üç dakika daha mı oynarız başvurumuz kabul edilirse edilmezde işte.

AyhanPe
09.03.2020, 15:57
Antep maçıyla ilgili uzatmaların erken bitmesi dolayısıyla kural hatası başvurusu yapmışız.

Ne olur şimdi iki üç dakika daha mı oynarız başvurumuz kabul edilirse edilmezde işte.

Kural hatasi mi? :D Ben bir Polanya - Türkiye maci hatirliyorum 20 küsür sene önce oynadigimiz. Mac 15 dk durdu ve hakem bir dk bile uzatmadan oyunu bitirmisti..

Bu macta gitti iki puanimiz. Bundan sonraki maclarda bu sekilde puanlar caldirmamaya bakmak gerekir artik..

Şahin Yılmaz
09.03.2020, 16:01
Kural hatasi mi? :D Ben bir Polanya - Türkiye maci hatirliyorum 20 küsür sene önce oynadigimiz. Mac 15 dk durdu ve hakem bir dk bile uzatmadan oyunu bitirmisti..

Bu macta gitti iki puanimiz. Bundan sonraki maclarda bu sekilde puanlar caldirmamaya bakmak gerekir artik..

Abi ben yapmadım. Kulüp yapmış yani. :D

DURAS
09.03.2020, 16:01
Böyle işlere gerek yok. Hakem katletti geçmiş olsun. Ağlak Koç durumuna düşmeden tepkimizi koyduk. Zaten mesaj almak istemişlerse almışlardır

gudoz81
09.03.2020, 16:06
töre ye dikkat gerisi kolay

zafer6161
09.03.2020, 16:17
birde bakıyorsun tff ib*neliğine maçın kalan süresinin 3 dk daha oynanması karar veriyor

Antonio
09.03.2020, 16:23
birde bakıyorsun tff ib*neliğine maçın kalan süresinin 3 dk daha oynanması karar veriyor

O 3 dakikada gol yiyoruz eldeki 1 puandan da oluyoruz.

Mehmet Fatih Yavuz
09.03.2020, 16:24
Maç tekrarı falan olmaz yahu. Tamamen pislik yapman için yapılan bir başvuru.
Mecliste bazen kürsüye kalkıp " kayıtlara geçsin diye " başlayan kısa konuşmalar gibi.

Kayıtlara geçip , muhatabını baskı altına almak için yapılmış.
Yoksa bir sonuç çıkmayacağını herkes biliyor.
2 dk için maç mi tekrar edilir.? :)

gurur6134
09.03.2020, 16:24

Bu basvuru zaten bundan sonraki maclarda puanlarimizin calinmamasi icin verilmis bir gozdagi olusturulmus baski yonetimde biliyor birsey cikmayacagini..

LağusKusteli
09.03.2020, 16:25
Yönetimin açıklamalarını gs'ye karşı alınan önlem diye düşünüyorum.

Zira gs Zorlu fikstüre giriyor ve son 2 sezon yaptıkları gibi bundan sonraki puan kayıplarında %99 ortalığı ayağa kaldıracaklar.

Yönetim ileriki haftalarda 'savunma durumuna' düşmemek için onlardan önce davranarak önlerini kesti şu anda...

yasin196761
09.03.2020, 16:32

Fenebahçe Denizli'de kaybettiği şampiyonluk senesi ezeli rakibini 2 maçta da yenmişti.

kaan61
09.03.2020, 16:36
Bütün Trabzonspor camiası olarak kendimize getirdi bizi Antep maçı. Bakın göreceksiniz bundan sonra kalan 10 maçta öyle istekli bir takım izleyeceksiniz ki şaşırıp kalacağız hepimiz. Bi tokat yememiz gerekiyordu. Sadece skor olarak değil. Hakem de önümüzü kesti ve bi aydınlanma yaşadık. Esas mevzu bundan sonra başlıyor. İlk ayağı da bu maç. Ümitsizliğe yer yok bundan sonra.

O kupa bu sene Trabzon'a gelecek!

İnşallah

yazıkoldu
09.03.2020, 16:44
Çarşamba Malatyayı yendiğimizde lideriz. Ne olmasını bekliyorsunuz bu takımın.
Fenebahçe Denizli'de kaybettiği şampiyonluk senesi ezeli rakibini 2 maçta da yenmişti.

ilelebeTS
09.03.2020, 16:44
Aynı çetenin sıradaki maçta bizi tekrar biçmeyeceği ne malum? Bu önlemler bundan sonrası için. Herkese gerekli karşılık verilmeli. Burası Türkiye ligi, sessiz sessiz şampiyon mu yaparlar seni sanki. Sessiz kalırsan ezerler daha beter.

Enes Başkaya60
09.03.2020, 16:48
Antepin alt yapıdan 2 oyuncu listeye vermediğini yazmışlar Facebook da böyle birşey var mı acaba bilgisi olan var mı???

artvints
09.03.2020, 16:49
Maç tekrarı falan olmaz yahu. Tamamen pislik yapman için yapılan bir başvuru.
Mecliste bazen kürsüye kalkıp " kayıtlara geçsin diye " başlayan kısa konuşmalar gibi.

Kayıtlara geçip , muhatabını baskı altına almak için yapılmış.
Yoksa bir sonuç çıkmayacağını herkes biliyor.
2 dk için maç mi tekrar edilir.? :)

2 dakikada gol olur ki 3 dakika oynatmamış. Burada çok somut bir hata var, hakem köyü niyetli diyebiliriz. Bir daha maç almasın en azından.

Mert Oğuzlu61
09.03.2020, 16:55
Kurallara göre evet hata var ama bunun için emsal karar yok, aynı maddenin devamında ''buna göre maç tekrar edilir'' ifadesi yok. Yazmışlar ama öylesine yazmışlar, uzatmaları tamamen hakeme bırakmışlar yani adam isterse 5 dakikalık uzatmayı 2 dakika oynatır bitirir, kimse bir şey diyemez. Bunu sadece kötü niyetli hakemler yaptığı için pek fazla örneği yok ama Halis son dakikalarda bunu da yaptı.

Sonuç çıkmayacak itirazlarla saha dışına enerji harcamaya gerek yok, resmi siteden +18 e yakın açıklamayla ''hakemliği bilmeyen Halis Özkahya'ya söyleyin, kural madde bilmem kaç şöyle diyor'' şeklinde açıklama yap bitir. İtiraz etsen ne olacak ? Ali Koç'a ağlak derken aynı ağlaklığı yapmaya gerek yok.

Malatya maçına özel prim versinler, futbolcuları motive etmeye çalışsınlar.

zafer6161
09.03.2020, 16:59
ben en büyük rakibimizin kagıt üzerin gs görünsede başakşehir olcağını düşünüyorum,her şey bu hafta belli olacak,adamlar uefa yorgunluk falan hiç takmıyor
ts başak
gs bjk
ts gs
gs başak
bu maçlardan karlı çıkan şampiyon olur bence,
bu arada işi sağlama almak istiyorsak gs deplasmanına en az 4 puan önde çıkmamız lazımki ondan sonraki 4 maçımız kebab
sivas falan elendi artık,üç takım kaldı

ilelebeTS
09.03.2020, 17:00
Kurallara göre evet hata var ama bunun için emsal karar yok, aynı maddenin devamında ''buna göre maç tekrar edilir'' ifadesi yok. Yazmışlar ama öylesine yazmışlar, uzatmaları tamamen hakeme bırakmışlar yani adam isterse 5 dakikalık uzatmayı 2 dakika oynatır bitirir, kimse bir şey diyemez. Bunu sadece kötü niyetli hakemler yaptığı için pek fazla örneği yok ama Halis son dakikalarda bunu da yaptı.

Sonuç çıkmayacak itirazlarla saha dışına enerji harcamaya gerek yok, resmi siteden +18 e yakın açıklamayla ''hakemliği bilmeyen Halis Özkahya'ya söyleyin, kural madde bilmem kaç şöyle diyor'' şeklinde açıklama yap bitir. İtiraz etsen ne olacak ? Ali Koç'a ağlak derken aynı ağlaklığı yapmaya gerek yok.

Malatya maçına özel prim versinler, futbolcuları motive etmeye çalışsınlar.

Futbolun ruhuna ters bir defa o. Hakem şikesidir o. En az 10 dakika uzatma gösterildi diyelim, rakip 91'de attı golü, hakem maçı bitirdi. Kim kabul eder onu? Fifa ne der o işe?

Şunu ayıralım; hakem 2 dakika gösterip 2 oynatmıyor. 5 gösterip 2 oynatıyor. Adama sorarlar hayırdır bahis mi oynadın, teşvik mi aldın da maçı bitiriyorsun erkenden.

Hakeme bırakılan kısım şudur: istediğin kadar uzatmayı uygun görebilirsin, istersen hiç uzatma. 5 gösterip 2 oynatmak şikedir.

outlaws61
09.03.2020, 17:07
Bunlar fırsatı yakalamışken maçı tekrar ettiriyolarmış bide.

O zamanda al başına bela.

Bir daha Antepe git sahaya çık 3 dk sonra maç bitsin.

Yaptığın seyahat harcama oyuncunun yorulması vs derken saçma sapan bir iş ortaya çıkıyor.

Bence gereksiz bir hamle.

bordoylamavi
09.03.2020, 17:09

o dediğiniz ilk yarıda oldu. ikinci yarı etkisizdik öyle değil mi

iyattara
09.03.2020, 17:10
Malatya cok eksik yorumlari okuyorum. Kimler net yok bilen var mi acaba?

Mert Oğuzlu61
09.03.2020, 17:11
Futbolun ruhuna ters bir defa o. Hakem şikesidir o. En az 10 dakika uzatma gösterildi diyelim, rakip 91'de attı golü, hakem maçı bitirdi. Kim kabul eder onu? Fifa ne der o işe?

Şunu ayıralım; hakem 2 dakika gösterip 2 oynatmıyor. 5 gösterip 2 oynatıyor. Adama sorarlar hayırdır bahis mi oynadın, teşvik mi aldın da maçı bitiriyorsun erkenden.

Hakeme bırakılan kısım şudur: istediğin kadar uzatmayı uygun görebilirsin, istersen hiç uzatma. 5 gösterip 2 oynatmak şikedir.

Haklısın ama işte o maddenin altını doldurmamışlar, sadece yazıp geçmişler, karşılığında şöyle şöyle yaptırım olur dememişler :) Büyük liglerde bu tür olaylar olmuyor, dolayısıyla bu madde hiç sorgulanmamış ama bizim başımıza geldi. 1 dakika neyse, hadi 2 dakikayı da kabul ettim ama oynanmamış 4-5 dakika varken Halis maçı bitirdi. Uzatmalarda bu kadar ciddi hakem hatasına şahit olmamıştık, ilk kez oldu.

Maç tekrar edilmez ama hakeme çok feci ceza vermeleri gerekir. Öyle 1-2-3 hafta dinlendirmek yetmez. Aslında çok ciddi bir hata yaptı, VAR olayından dolayı bu kısım medyada hiç konuşulmadı.

Mehmet Cihan Kocaman
09.03.2020, 17:13
Malatya cok eksik yorumlari okuyorum. Kimler net yok bilen var mi acaba?

Hadebe (cezalı)
Mustafa Akbaş (cezali)
Karim Hafez (lisans)
Fofana (sakat)
Remi Walter (sakat)
Kjartansson (lisans)
Chebake (cezalı)
Ndayishimiye (lisans)

bordoylamavi
09.03.2020, 17:14
ortadaki moral bozkuluğu oynana oyundan dolayı. çoüğumuz oynadığımız oyunun gümbür gümbür kazanmaya yeterli olmadığını düşünüyor. bir anda nasıl değişecek oyuınumz onu çok merak ediyorum. 5 6 maçtır aynı düşüşü sıkıntıyı görüyoruz sahada.

Mehmet Cihan Kocaman
09.03.2020, 17:14
o dediğiniz ilk yarıda oldu. ikinci yarı etkisizdik öyle değil mi

İlk 65 dakika gayet iyiydik. Sonrasında 2-0'ın avantajıyla topu rakibe bıraktık. Çok da pozisyon vermeden bitirdik maçı.

TS61_NL
09.03.2020, 17:16

Imzamı atarım bu yazıya, keşke güzel futbol oynayıp gelene gidene 3er 5er tane atıp yollasak ama öyle dünya yok, Türk futbolunada aykırı zaten. Bundan sonra sonuç önemli ve camia olarak kenetlenme vakti

reisoğlu61
09.03.2020, 17:26
bu kadar eksigi olan malatya yi yenemez isek, ozaman sampiyonluk zaten hayal.
ne yapip edip basaksehiri nasil maglup ederiz onu düsünmeli

yasin196761
09.03.2020, 17:26
Çarşamba Malatyayı yendiğimizde lideriz. Ne olmasını bekliyorsunuz bu takımın.

Büyük maçlarda kaybetmemesi yeterli değil demek istiyorum. Her maça 3 puan veriliyor. Bu takım büyük maçları iyi oynuyor fakat diğer maçlarda problem yaşıyor. Kasımpaşa, Gençlerbirliği, Denizli, Göztepe bu maçları alsan ligi kapatmıştın ama şimdi uğraş dur gol iptali oldu yok tef yok mhk

iyattara
09.03.2020, 17:31
Hadebe (cezalı)
Mustafa Akbaş (cezali)
Karim Hafez (lisans)
Fofana (sakat)
Remi Walter (sakat)
Kjartansson (lisans)
Chebake (cezalı)
Ndayishimiye (lisans)

Cok tesekkurler. Chebake iyi oldu kirmizi gordu wakaeme ordan yedek sag beki cok yipratir diye dusunuyorum. Hayirlisi ile bu arkadaslari tokatlayip sampiyonlugun ayak sesi olan basak macina odaklanmak lazim.

El Cordobes
09.03.2020, 17:36
İyi ve güzel oyunu bir kenara bırakıp 3 puanın alınması elzem tabiki ama iyi oyundan kasıt esasında doğru oyun. Doğru oyunun içinde zaman zaman kötü de oynayabilirsin. Fakat o yapı seni bir yere taşır. Biz son haftalarda doğrulardan şaştık. Özellikle bjk ve antep maçlarını doğru oynamadık, rizenin ilk yarısı doğru oynamadık. Doğru oyunda bir denersin, olmadı ikiyi denersin, olmadı üç ama bir noktada sonuç alırsın. Ki zaten oyuncu yetenekleri buna çok müsait. Saha dışı etkenleri bir tarafa bırakırsak temel doğruları yaptığımızda şu maçta puan kaybı olmaz.

smart
09.03.2020, 17:41
bu kadar eksigi olan malatya yi yenemez isek, ozaman sampiyonluk zaten hayal.
ne yapip edip basaksehiri nasil maglup ederiz onu düsünmeli
zaten hep bu haftayı değil sonraki haftaları düşündüğümüz için puan kaybediyoruz.

Mehmet Cihan Kocaman
09.03.2020, 17:41
Cok tesekkurler. Chebake iyi oldu kirmizi gordu wakaeme ordan yedek sag beki cok yipratir diye dusunuyorum. Hayirlisi ile bu arkadaslari tokatlayip sampiyonlugun ayak sesi olan basak macina odaklanmak lazim.

Nwakaeme umarım orda oynar da yıpratır. Malum taktik gereği son dönemlerde kanat yerine forvet ve forvet arkası gibi oynuyor.

Mehmet Cihan Kocaman
09.03.2020, 17:44
İyi ve güzel oyunu bir kenara bırakıp 3 puanın alınması elzem tabiki ama iyi oyundan kasıt esasında doğru oyun. Doğru oyunun içinde zaman zaman kötü de oynayabilirsin. Fakat o yapı seni bir yere taşır. Biz son haftalarda doğrulardan şaştık. Özellikle bjk ve antep maçlarını doğru oynamadık, rizenin ilk yarısı doğru oynamadık. Doğru oyunda bir denersin, olmadı ikiyi denersin, olmadı üç ama bir noktada sonuç alırsın. Ki zaten oyuncu yetenekleri buna çok müsait. Saha dışı etkenleri bir tarafa bırakırsak temel doğruları yaptığımızda şu maçta puan kaybı olmaz.

Doğru oyunu en iyi oynadığımız maç Sivasspor maçıydı.

chopper61
09.03.2020, 17:59
Beyler kolay maç Yok.Antep ne ki 5 atarız, kesin şampiyonuz diyen kişiler den artık midem bulanıyor.Birde önünüzde ki 5 maçtan kaç puan alırız diyenler yok mu..Bu takımın en büyük sorunu taraftarıdır.Ayni şeyleri yazmaktan bıktım.mac maç motive olun.Gs ne yapar, falan takım ne olur.. Bırakın artık bu işleri.. gevşemeyi bırakın artık.

talsuv61
09.03.2020, 18:07

Bizim taraftar aşırı duygusal ve takıma tapıyor. Her şeyde mükemmel olanı istiyorlar ve hiç bir zaman tatmin olmazlar

CEMEFKER
09.03.2020, 18:49
Bundan sonra garip maçlar dönemi başladı. G. Birliği maçı gibi. O maçta hem ölümüne oynadılar hem Sörloth'u bitirmek için tetikçi tuttular.

Bunun gibi 1- 2 maç daha var sırada. Biri de "hikmetli" kayısı kuruları...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BatuhanB
09.03.2020, 19:05
https://pbs.twimg.com/media/ESrfs0_XgAMsSmP?format=jpg&name=mediumhttps://pbs.twimg.com/media/ESrfuEEXgAADQcj?format=jpg&name=medium

Walter ve Fofana antrenmanda, bize karşı oynarlar muhtemelen.

Ufuk
09.03.2020, 19:18
Keşke fofana oynasa, Bifouma çok daha tehlikeli. O da yeni iyileşti, geçen maç sonradan girip baya tehlike yarattı.