PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

Someone
26.01.2020, 00:41
Yazıklar olsun kendini Trabzonspor taraftarı olarak adlandıranların davranışları ve söylemleri ezik takım taraftarları gibi kazım koyuncu mezarında ters döndü şuan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

artvints
26.01.2020, 00:41
Nwakaeme'nin cezası iptal olsa fener maçında çıkar kötü oynar, takim tepki vermez. Biz fener gibi avantajlardan faydalanamiyoruz. Mağduriyetle maça çıkıp saldırmak, hakemi baskı altına almak, ozellikle taraftarın sahaya etki etmesi daha cazip geliyor. Gerçi bizim taraftarda kendini kontrol edebilen bir yapı yok ama gergin şekilde sus pus maç izlemelerinden iyidir.

Şu analiz bile fener maçları ile ilgili abuk subuk piskolojiyi ortaya koyuyor. Hakeme ortama güvenimiz yok. Takım da o güveni vermedi bu sene.

cyberentalpi
26.01.2020, 00:55
Bu maç berabere biter gibi geliyor bana. ne bilim fb şampiyon olur mu bilmem ama yarışta son zamana kadar olacak. Sistem bunu istiyor.
Gerçekçi olmak gerekirse ilk maçta fb karşısında çok kötü idik. 1 puan lux oldu.
Huseyin in yerinde olsam sivas ve alanya nin fb maclarını çevirir cevirir izlerim.

fb söyle bir takım.
Orta sahada ve geride 3 etkili oyuncu var. Ozan, max kruse, gerilerde gustavo. max kruse çok formda kesinlikle kilitlemeliyiz ki Ndiaye bunu iyi yapabilir.
Ozan ise çok problem oyuncu olmasada iyi destek veriyor.
Gustavo ya da önde baskı yapmalıyız. yani iyi oyuncu.
Bu 3 ü ilerde topu vedatla bulustuyorlar. Vedat iyi baskı yapan bir forvet. bol şut atıyorlar.
Bunların dısında rodrigez kanatta çok iyi. sol kanat sanırım.

Geride ise boşluk verebilen bir takım. kalecileri şutu yemesede sektiriyor. Yani sorloth uyanık olmalı. ekuban olursa tehdit gucumuz artar. 1 yarıda olsa sturidge olur umarım
Hah şimdi olay şu
ndiaye-sosa-parmak-mikel fenerin 3 lusunu bitirebilmeli. Hele o parmak bu macta da oynamasın afedersin defolsun.
bizim 2 kanatta etkili. onların tek kanadı. ama novak ın az form tutması gerek.
bizim defans muriqi kilitlermi bilmiyorum. Ama onların defansta sorloth u zor kilitler. Hatta defansta uyum gosterirsek biz sanslıyız. sorloth u tutabilecek tek adam serdar. yani onu tutsa diger golculerimiz iş yapabilir.
wakaeme nedendir fb maclarında pek çosmadı. Bu mac sosa ve max krusenin(emre) macı olacak.
Kim takımını iyi gotururse o kazanır.

Ertan OKUMUŞ
26.01.2020, 00:55
Fener taraftarı gelemiyor değil mi bu maça? Çünkü ilk maçta güvenlik nedeniyle bizim taraftarlarımız maça alınmamıştı.Umarım farklı bir karar çıkmaz bizim maç için

Sefa Murat Dokuz
26.01.2020, 01:27
Nwakaeme'nin cezası iptal olsa fener maçında çıkar kötü oynar, takim tepki vermez. Biz fener gibi avantajlardan faydalanamiyoruz. Mağduriyetle maça çıkıp saldırmak, hakemi baskı altına almak, ozellikle taraftarın sahaya etki etmesi daha cazip geliyor. Gerçi bizim taraftarda kendini kontrol edebilen bir yapı yok ama gergin şekilde sus pus maç izlemelerinden iyidir.

Şu analiz bile fener maçları ile ilgili abuk subuk piskolojiyi ortaya koyuyor. Hakeme ortama güvenimiz yok. Takım da o güveni vermedi bu sene.

Ben açık söyliyim,
Mikel-Sosa-Badou-Wakaeme-Ekuban-Sorloth ile çıkarsak Fener’i kevgire çevireceğimizi düşünüyorum.
Şayet bu kadroda ön tarafta ciddi eksikler (Waka ve Ekuban) olursa takıma güvenin azalması gayet normal.
Fizik olarak Wakaeme ve Ekuban rakibi ezen oyuncular. Şikebahçe gelip bizim evimizde sert de oynayamaz hemen kart görürler bu oyuncular her türlü iş yapacak. Wakaeme zaten en bitik maçında minimum 2 gol pozisyonu yaratıyor, ölüsü tehlike adamın.
Gel gelelim bu maçta olmazsa elbette hücum gücümüzün en önemli silahından yoksun oluruz. Bunu kabul etmek, birilerince eziklik görülüyor.

güneyli
26.01.2020, 01:38
Bizim takım Denizlide depreme yakalandı,malatya da da artçılar devam ediyor.Bizim yabancıların psikolojilerinin de bu durumlardan etkilenmeleri muhtemel...Waka nın kart meselesinde hakem raporuna hatalı karar verdiğini yazmışsa ki pişmanlık özür gibi konular dolaşıyor,Kart iptal edilir. waka fb maçında oynar..Yok iptal olmazsa malatya maçında cezasını çekecek şekilde bir yorum yapılır. Bizim yöneticilerin tff yle iletişimden sonra bu kararı aldığını düşünüyorum..Yoksa bile bile ayağa sıkmak olur.

batu94
26.01.2020, 01:40
Beyler bayanlar burası taraftar forumu, konumuz futbol. Konuyu bambaşka yerlere çekmek sadece kuru gürültü getirir. Yanlış yerdeyim diyorsanız millete laf atıp tartışmaya girmek yerine çıkabilirsiniz.

Bakın olay şu; bizim maç zaten 2 gün sonra oynanacak, Malatya'nın yarısı cezalı ya da sakat, forvetleri de yok. Adamları böyle yakalamışken en azından başka şehirde maçı oynatmak lazımdı. Kendi kulüp yönetimleri hayatı durdurmanın anlamı yok devam edelim diyor, bizim TS yönetimi sazan gibi atlayıp erteleme istedi diye maç anında iptal oluyor. Malatya yönetimiyle görüşmeden yapılan açıklama bence aleyhimize oldu.

Tekrar söylüyorum konu futbol, olayı başka yerlere çekmeyin. Şurada 3-4 gün sonra ülke gündemi yine değişecek, 2 gün sonraki maç niye iptal olur konunun futbolla alakası nedir, maçı 2 gün sonra oynamayıp 10 gün sonra oynayınca ne olacak, beklenti ve amaç tam olarak nedir ? Sorulması gereken sorular var belki sezonun kaderini etkileyecek orasını bilemeyiz ama konuyu futbol dışına çekmek şu an yapılacak en saçma hareket.
Ayrıca yeni hocalarıyla antrenman yapıp alışma zamanları olacak. Bize yaramadı bu erteleme. Hele bir de Nwakaeme cezası kalkmazsa.

Mahmut Baran
26.01.2020, 02:08
Malatyaspor stadyumu fay hattı üzerinde . Şehir beşik gibi sallanıyor , insanlar sokaklarda , bizim derdimiz Nwakaeme olmuş, rakibi hazırlıksız yakalamak olmuş . Madem savaşta herşey mübah düsturu ile hareket edeceğiz , o zaman İstanbul takımlarından farkımız ne ? Yazıklar olsun insanlığımıza .İnsanlar ölüyor , enkaz altında , yaşayanlar ise soğukta -10 derecede dışarılarda kalıyor , ama bizim derdimiz daha büyük , keşke maç ertelenmeseydi , rakibi böyle yakalamışız , tüh deprem kurtardı elimizden vah vah vah, gördün mü talihimizi , depremin bize neler ettiğini

asilhamsi
26.01.2020, 02:40
evet şikecileri şampiyon yapmak için operasyon geç kaldı diye düşünmeye başladığım an düğmeye basıldı
önce ali koç maddi konular üzerinden algı yönetimi yaptı ve istediği limit meselesini halletti
sonra kupa maçında hakem operasyonu yapıldı
Şimdi mağdur takım oynayalım derken maç ertelendi

Bu saatten sonra top tamamen yönetimde eğer gerekli adımlar atılmaz ise şikecilerin şampiyonluk yürüyüşü başladı.

artvints
26.01.2020, 03:05
Ben açık söyliyim,
Mikel-Sosa-Badou-Wakaeme-Ekuban-Sorloth ile çıkarsak Fener’i kevgire çevireceğimizi düşünüyorum.
Şayet bu kadroda ön tarafta ciddi eksikler (Waka ve Ekuban) olursa takıma güvenin azalması gayet normal.
Fizik olarak Wakaeme ve Ekuban rakibi ezen oyuncular. Şikebahçe gelip bizim evimizde sert de oynayamaz hemen kart görürler bu oyuncular her türlü iş yapacak. Wakaeme zaten en bitik maçında minimum 2 gol pozisyonu yaratıyor, ölüsü tehlike adamın.
Gel gelelim bu maçta olmazsa elbette hücum gücümüzün en önemli silahından yoksun oluruz. Bunu kabul etmek, birilerince eziklik görülüyor.

İnşallah öyle olur. Bu tip kararlari genelde yorumcularin oluşturduğu algı ile veriyorlar. Öyle bir hava var.

ErtuGrul
26.01.2020, 05:27
......

bahadır2561
26.01.2020, 05:58
bizim sazanlar atlamış hemen maç ertelensin diye. Malatya bile maç oynansın derken bu saçma karar neden alındı?

Ahmet Ağaoğlu’nun kraldan çok kralcı olmaya çalışmasının ürünü olabilir.

hay1699
26.01.2020, 11:17
Bir de suçluyor Adil Gevrek bizi, trajikomik...

Murat KARAKURT
26.01.2020, 11:19
Malatya başkanı açıklama yapmış biz istemişiz ertelemeyi....Umarım ne yaptığınızı biliyorsunuzdur...

alper*
26.01.2020, 11:25
Bu maçın ertelenmesinin mantığı nedir?

Waka da gitti, yok FB maçında?

Yiğit SARI
26.01.2020, 11:40
Şunu anlamadım sadece. Bizimkilerden bir maç ertelensin talebi geldiyse rakip takım başkanı bunu illa kötüye mi yormak zorunda? Ben mi çok pollyanna'yım?

Hadi talebi etmişiz Malatya tarafı ise maçın oynanması talebinde bulunmuş ev sahibi takım olarak. Şu motivasyonla sanıyorum hayat bir şekilde devam ediyor, konsantrasyonumuzu bir yere kadar korumayı çalışmalıyız ve büyük ihtimal olacaktıysa maç gelirleri de depremzedelere bağışlanacaktı belki de. Birlik ve beraberlik temalı

Malatya başkanının şu söylemi beni çok rahatsız etti belki de mübalağa etmiştir bilemiyorum da:
Erteleme kararı nedeniyle kendi oyuncularının da tedirgin olduğunu söyleyen Gevrek, “Bizim oyuncularımız bu maça motive olmuştu. Hepsi arayıp ortada bir şey yoksa maçın neden ertelendiğini sordu. Yani deprem beklentisi mi var diye düşündüler. Bizim oyuncularımızı panik içerisine sokmaya gerek var mıydı? Sonuçta maç pazartesi oynanacaktı” diyerek sözlerini noktaladı.

İş bilmez sevgili federasyon neye göre karar verdi ben gerçekten anlamadım

castillo61
26.01.2020, 11:40
En önemli adamımızı en kritik maçta cezalı duruma soktuk ama adımız deprem fırsatçısına çıktı.

Enteresan bi camiayız.

Malatya zaten istiyor tff'ye başvuru yapıp maçı oynattırmak lazım.

ilelebeTS
26.01.2020, 11:42
Malatya gerçekten oynamak istese karara itiraz ederdi, maç oynanırdı. Haber pek mantıklı gelmiyor. Yazılı haberlere inanmam. Adamın ağzından duymam lazım. Bu hafta medyada bolca yıpratma çalışması yapılacak çünkü.

Halil Alemdar
26.01.2020, 11:53
Başvuru yapılsa maç yarın oynanamaz mı?

gurur6134
26.01.2020, 11:58
Malatyaspor stadyumu fay hattı üzerinde . Şehir beşik gibi sallanıyor , insanlar sokaklarda , bizim derdimiz Nwakaeme olmuş, rakibi hazırlıksız yakalamak olmuş . Madem savaşta herşey mübah düsturu ile hareket edeceğiz , o zaman İstanbul takımlarından farkımız ne ? Yazıklar olsun insanlığımıza .İnsanlar ölüyor , enkaz altında , yaşayanlar ise soğukta -10 derecede dışarılarda kalıyor , ama bizim derdimiz daha büyük , keşke maç ertelenmeseydi , rakibi böyle yakalamışız , tüh deprem kurtardı elimizden vah vah vah, gördün mü talihimizi , depremin bize neler ettiğini

He malatyalilar stadin fay ustunde oldugunu bilmiyor onlar insan biz degiliz ac oku malatya baskaninin bugun ki aciklamalarini bizi sucluyor maci oynatmiyoruz diye bosuna duyar kasmayin..adamlar oynamak istiyorken bizim oynamamamiz aptallikdir

gurur6134
26.01.2020, 12:02
Şunu anlamadım sadece. Bizimkilerden bir maç ertelensin talebi geldiyse rakip takım başkanı bunu illa kötüye mi yormak zorunda? Ben mi çok pollyanna'yım?

Hadi talebi etmişiz Malatya tarafı ise maçın oynanması talebinde bulunmuş ev sahibi takım olarak. Şu motivasyonla sanıyorum hayat bir şekilde devam ediyor, konsantrasyonumuzu bir yere kadar korumayı çalışmalıyız ve büyük ihtimal olacaktıysa maç gelirleri de depremzedelere bağışlanacaktı belki de. Birlik ve beraberlik temalı

Malatya başkanının şu söylemi beni çok rahatsız etti belki de mübalağa etmiştir bilemiyorum da:
Erteleme kararı nedeniyle kendi oyuncularının da tedirgin olduğunu söyleyen Gevrek, “Bizim oyuncularımız bu maça motive olmuştu. Hepsi arayıp ortada bir şey yoksa maçın neden ertelendiğini sordu. Yani deprem beklentisi mi var diye düşündüler. Bizim oyuncularımızı panik içerisine sokmaya gerek var mıydı? Sonuçta maç pazartesi oynanacaktı” diyerek sözlerini noktaladı.

İş bilmez sevgili federasyon neye göre karar verdi ben gerçekten anlamadım

Tff erteleme yapmayacakti bu maca ertelemeyi elazig takimlari icin yapti karari sabah saatlerinde aldi .malatya oynamak istedi bizim sazanlar aksama aciklama yapti 1 saat sonra tff iptal karari aldi bu isbilmezliktir ayaga sıkmaktir millet bunu anlamiyor.

emre6117
26.01.2020, 12:06
Yönetim acil çık açıklama yap. Kaotik ortama aon ver. Malatua oynamak istiyorsa çıkın oynayın. Saçma sapan illere gerek yok. Neden her türlü kaos bizi buluyır. Malatya oynamak istiyormuş biz kaçıyırmuşuz havası oldu. 1 ay bu muhabbet sürer gider.

yorumsuz6117
26.01.2020, 12:14
Acil çıkıp biz maçı oynamaya hazırız o açıklamayı kendimiz için yapmadık diye açıklama yapmamız lazım, ne gerek vardı arkadaş ne gerek vardı, niye 2 tane doğru iş yaptıktan sonra 3 tane yanlış iş yapıyoruz hep..

erenslash
26.01.2020, 12:17
oynayın maçı malatya da istiyor.maçın tüm gelirleri depremzedelere bağışlansın

pazartesi oynarız

ertelenmiyorsa wakayeme cezasını malatya maçında çeksin

bokunu çıkarmayın artık wakayeme olayına el at başkan hemen bugün wakayeme meslesini hallet

serdaracıl
26.01.2020, 12:19
Açıklama falan hiçbir şeye gerek yok

gurur6134
26.01.2020, 12:20
Tff ye basvuru yapip maci oynayalim malatya resmen kacmakla sucluyor bizi.deprem riski guvenlik falan deniyorsa baska sehir olur urfa olur d.bakir olur adana olur ama oynayalim agizlarinin paylarini verelim su gevsek adile.

Mehmet Cihan Kocaman
26.01.2020, 12:26
Kimse Malatya başkanına kızıp laf etmesin. Ne yaptıysak biz kendi kendimize yaptık. Şimdi bu konuşmalar çok normal. Hele Nwakaeme'nin cezası kalkarsa veya ertelenirse siz o zaman görün curcunayı. Fenerbahçeliler bu sefer "120 dakika oynadıkları için maçı ertelettiler cezayı da kaldırdılar" falan diyecek haklı olarak.

yorumsuz6117
26.01.2020, 12:29
Bizim düşmana ihtiyacımız yok kendi kendimizi bitirmede uzmanız..

Tahir61
26.01.2020, 12:32
Gerçekten niye sürekli kaosun tam ortasında kalıyoruz. Niye hep hedefte oluyoruz. İyi düşünürken bile nasıl kendimizi savunmak zorunda kalıyoruz. Mağdurken mağdur olma durumu varken nasıl kendini bilmezlerin ağzına sakız oluyoruz. Adil gevrek denen herif. Senin de eksik ve cezalilarin var. Niye olayı başka tarafa cekiyorsun. İnsanla sokakta çadırda kalırken stadyuma kim gelip de maç izler. Neyin kafasindasin. Bütün maçları erteleyemeyen federasyon bozuntusu. Hepinizin şu günler hatrına canı cehenneme

erenslash
26.01.2020, 12:37
fenerin ümüğünü sıkarız Trabzonda futbol anlamında.taraftar olarak da susmayız sıkıntı yok.m.wakayemesiz ümüğünü sıkamassın.mesele şu adamlar limiti arttırdı mı?son zamanlarda vedatında başak maçında oynanması sağlandı mı? eee? tamam madem benim oyuncum wakayeme fb maçıda zaten oynayacaktı. madem malatya maçı iptalse o karar oraya sarksın.o zaman maç iptal edilmesin en iyisi.oynansın.benim oyuncum fb maçında sahada olacak.başkan bu işi ya temizler ya da kendi onurunu bizim de onurumuzu zedeler.bu işi bitiricek lamı cimi yok.fenerlilerin bir bok klonuşmaya hakkı yok.wakayeme zaten fb maçında ceza almaması gereken bir topçu.bu yüzden onların kıçı boklu boş argumanların hertürlü sokmuşuz.deprem varken hassasiyeti tüm lig için göstereceksin..ikerler öyle işi.
Kimse Malatya başkanına kızıp laf etmesin. Ne yaptıysak biz kendi kendimize yaptık. Şimdi bu konuşmalar çok normal. Hele Nwakaeme'nin cezası kalkarsa veya ertelenirse siz o zaman görün curcunayı. Fenerbahçeliler bu sefer "120 dakika oynadıkları için maçı ertelettiler cezayı da kaldırdılar" falan diyecek haklı olarak.

Turgay Atalay
26.01.2020, 12:37
Gördün mü Ağaoğlu, sana demedik mi bu ülke insanliktan anlamaz diye. 2020 yi acayip sacmalayarak geciriyorsun, Allah sonunu hayir etsin. Zira ligin ikinci yarisinin icine kendi ellerinle ettin.

Turgay Atalay
26.01.2020, 12:39

Adil Gevrek denen gevşeğe de hatirlatir misin bütün bunlari...

erenslash
26.01.2020, 12:42
dur daha bir şey olmadı bu iş çözülür gerekirse birileri araya girer wakayeme işini çözer.doğrusu da bu zaten.neden doğrusu bu? sen insanlık namına abi oynamayalım ayıptır diyorsun ama Türkiyede bu hafta tüm maçlar iptal olması lazım.wakayeme fb maçında oynamasın? ..kerler öyle işi.yedirmeyiz hakkımızı!bir kere buradan tff vicdan yapamaz. + canımızı aşırı da sıkmayalım ama biz buradan oradan kararlı bir şekilde tepkimizi göstermemiz lazım.wakayeme sahaya çıkmazsa olay olur bence.bana göre de olmalı da.olay derken tepkisel anlamda.ve başkanın başı ağırır.bunu istemiyorsa yaptığı hatayı temizlemesi lazım.
Gördün mü Ağaoğlu, sana demedik mi bu ülke insanliktan anlamaz diye. 2020 yi acayip sacmalayarak geciriyorsun, Allah sonunu hayir etsin. Zira ligin ikinci yarisinin icine kendi ellerinle ettin.

chopper61
26.01.2020, 12:48
Malatya başkanı açıklama yapmış.Dün bize duyar kasanlar iyi okusun..Ne dedik..İnsaniye ölmüş bu ülke çakal yuvası.

Ogün YAZICI
26.01.2020, 12:50
Nwakaeme'nin mağdur edilmesinden dolayı ortalığı yıkmamız gerekirken yine bize karşı ortalık yıkıliyor.
Bravo yonetim
Bir surec ancak bu kadar kötü yönetilirdi.

ErtuGrul
26.01.2020, 12:54
Malatyaspor’un yaptığı açıklamadan sonra gerekirse cuma günü Malatya pazar günü şb ile oynayalım.

Fatih Öztürk
26.01.2020, 12:55
Aglamaya başlayanlara emziklerini tedarik edeceğiz.

arda.61
26.01.2020, 12:56
Yine kendimizi en önemli virajların birinde kaosun içine sokmayı başardık. Futbol sadece bir eğlence, ülke olarak tek düşüncemiz şuan deprem bölgesi olmalı, bütün maçlar iptal edilmeliydi. Erteleme talebimiz güzel bir insanlık örneği olması gereken bir istek. Fakat rakip takım erteleme isteğinde bulunmamış, hayatın devam ettiğini, maçın oynanmasını istemiş. Sen neden bu durumu Malatya yönetimi ile görüşmeden dillendiriyorsun. Herkes senin gibi Polyana değil. Hem en iyi oyuncumuzdan olduk hemde dinlenmek için iptal istediğimiz söyleniyor şimdi. Ertelenen maçın ne zaman olacağı önemli. Fikstürün en yoğun olduğu dönemde, toparlanmış Malatya’ya karşı galip geleceğimizi düşünmüyorum. Olası Fener beraberliği ya da yenilgisi, Sivas , Beşiktaş, Malatya maçlarıyla ligden kopabiliriz.

Fatih Öztürk
26.01.2020, 12:56
Malatyaspor’un yaptığı açıklamadan sonra gerekirse cuma günü Malatya pazar günü şb ile oynayalım.

Bence iki maçı da aynı gün peşpeşe saatler de oynayalım, hak yerini bulsun.

Sefer A.
26.01.2020, 12:58
Alayının amk
Bizim başkana da yazıklâr olsun
Bok vardı da burnunu sokuyorsun, sus bekle Malatya nasıl isterse öyle olsun de, ev sâhibi onlar, oynamak istemeyebilir de isteyebilir de... iyi fuşki yedin ama artık başkanın samimiyetine pek inanmıyorum, o da tâlimâtı aldı fbnin önünü açıyor haftalardır

Burak Bıyıklı
26.01.2020, 12:58
Soyle bir ortamda ibreyi fenere cevirmeyi mukemmel basardik. Ya niye sirinlik pesindesiniz anlamiyorum. Madem bir halt yiyip erteleme isteyeceksiniz o zaman malatyayla gorusun bi once. Kaldi ki zaten ertelemeye gerek yok. Baska bir sehirde oynayip gecersin. Kadrosu bitik malatya oynayalim diyor sen oynamayip fener macina wakasiz cikmayi sonra da fikstrunu zora sokmayi seciyorsun. Sirinliginizi seveyim sizin

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alptug_kd
26.01.2020, 12:59
Maç yarın akşam. Bugün çözün bu işi. Malatya oynamak istiyor madem biz de oynayacağımızı söyleyelim. Akşam uçakla Malatya'ya ulaşsak yarın maça çıkarız. Dert değil.

ilelebeTS
26.01.2020, 13:00
Benim anlamadığım iki kulüp neden birbiriyle görüşmüyor da habire açıklama yayınlıyorlar. Bir alo demek o kadar zor iş mi.

Tahir61
26.01.2020, 13:01
Alayının amk
Bok vardı da burnunu sokuyorsun, sus bekle Malatya nasıl isterse öyle olsun de, ev sâhibi onlar, oynamak istemeyebilir de isteyebilir de... iyi fuşki yedin ama artık başkanın samimiyetine pek inanmıyorum, o da tâlimâtı aldı fbnin önünü açıyor haftalardır

İyi de zaten öyle açıklama yaptık. Nasıl uygun görülürse ona hazırız dedik. Ertelemeyi bizim istediğimizi gevrek denen herif iddia ediyor.

chopper61
Bence iki maçı da aynı gün peşpeşe saatler de oynayalım, hak yerini bulsun.

Öyle demeyle olmuyor bu işler..Çakal sürüsü var karşımızda,kurt sürüsü ve bizim yönetim iyi çocuğu oynuyur.Taraftarda her yıl aynı gölü yiyor.Bir topluluk hiç mi ders almaz, hiç mi bişey öğrenmez.Bu kadar olur mu ya..Her yıl aynı şeyler oluyor..Hala yok surda güçlüyüz yok soyleyiz...

batu94
O maça çıkıp da onları futbolda ezip gelmeyen de o gevşeğin bütün laflarını afiyetle yer yutar. Adam bize korkak dedi ya

B.Yiğit
26.01.2020, 13:02
O açıklama yapıldığı ilk an söyledim ne gerek var. Çıkın maçı oynamak istiyoruz diye açıklama yapın şimdi.

Yiğit SARI
26.01.2020, 13:03
Benim anlamadığım iki kulüp neden birbiriyle görüşmüyor da habire açıklama yayınlıyorlar. Bir alo demek o kadar zor iş mi.

O zaten işin en garip yanı. Bizimkiler malatya'yla görüşmeyip direk federasyon ile kurduysalar bağlantıyı gerçekten inanılmaz manasız bir hareket. Yani kusura bakmasın burdaki kimse o zaman ne iyi niyeti ne de kötü niyeti anlatamıyosun

chopper61
26.01.2020, 13:03
İyi de zaten öyle açıklama yaptık. Nasıl uygun görülürse ona hazırız dedik.

Doğrusunu ağam bilir dersen ağa da seni maraba gibi tarlaya sürer..

odyseuys
26.01.2020, 13:04
kulüp bir açıklama yapsa ve dese ki futbol müsabakaları özünde spor ve "eglence" etkinleridir. henüz yaraları dahi sarılmamış bir depremin ardından bu afetin yaşandığı bir coğrafyada eğlence etkinliği düzenlemek bizim içimize sinmez... belki bu tiynetsiz adil utanır...

murmut
26.01.2020, 13:05
Alayının amk

Baskan yine kendi tuzagina düstü, yaptirdigi aciklama yüzünden yine millet bizi hedef aldi :D

ilelebeTS
26.01.2020, 13:05
Şunu da ayrıca belirteyim; oyuna gelmeyin. Bizi karıştırmak için her şeyi yapacaklar. Bunlar daha başlangıç. Yavşakların oyununa gelip kulübü, yönetimi karşınıza almayın.

Reha Asan
26.01.2020, 13:06
Şehir de sürekli 4 ve 5 şiddetinde artçı depremler olurken maç oynatmak pek akıllıca değildi. En ufak bir sarsıntıda stattaki insanları kim sakinleştirebilecekti.

normal olan yapıldı ve ertelendi.

ama sorun bizimkilerin topa girmesi ile başladı.

aen karışma sesini çıkarma ev sahibi ne isterse o olsun bekle işte.

bak Top kaldı bize. Gelde çık çıkabilirsen kaostan artık.

Fatih Öztürk
Öyle demeyle olmuyor bu işler..Çakal sürüsü var karşımızda,kurt sürüsü ve bizim yönetim iyi çocuğu oynuyur.Taraftarda her yıl aynı gölü yiyor.Bir topluluk hiç mi ders almaz, hiç mi bişey öğrenmez.Bu kadar olur mu ya..Her yıl aynı şeyler oluyor..Hala yok surda güçlüyüz yok soyleyiz...

İroni yapıyorum ironi.

fener ve çetesi istedikleri kadar götlerini yırtsın, kurguladıkları kaos ortamına çekemeyecekler. Onların bildikleri çok iyi bir şey var, fener bu futbolla Trabzon'dan çıkamaz. O götü keseceğiz nokta

Laziobass
Malatya başkanı insanlıktan nasibini almamış diye biz ona göre mi pozisyon alacağız?
Bizim yönetim insanlık neyi gerektiriyorsa onu yapmış,
Malatya başkanı çapsızlık yapmış.
Bu açıklama bizi rezik etmez onu küçültür.
Maç sırasında ufak bir artçı olunca millet paniklese izdiham olsa hesabını 'duyar kasmayan büyük' resmi gören tayfa mı verecek, malatya başkanı mı verecek?

Enes Başkaya60
26.01.2020, 13:07
Yazıklar olsun Malatya Başkanının yaptığı açıklamalara bak hele ya şuna cevap vermiyorsa Yönetim söylenecek söz yok cidden...

chopper61
26.01.2020, 13:07
O zaten işin en garip yanı. Bizimkiler malatya'yla görüşmeyip direk federasyon ile kurduysalar bağlantıyı gerçekten inanılmaz manasız bir hareket. Yani kusura bakmasın burdaki kimse o zaman ne iyi niyeti ne de kötü niyeti anlatamıyosun öyle

Ve bu federasyona karar ne olursa olsun saygı duyuyoruz diyursun.. Yarın aleni hakkını yerlerse bu aciklamani önüne koyar ve siz saygılı adamlarsiniz derler..Ara Malatya başkanını sor görüşünü ne istiyorsa Malatya yönetim ve başkanının yanındayız de...Nihati güzelleme..Kimse Malatya yi suçlamasın..yok artçı varmış falan.. Sallanan kişilerin itirazı yok size ne olii..

Karasoy
26.01.2020, 13:08
Simdi rakiplerimiz maclarini kazanacak psikolojik olarak geride olacagiz.rakipler oynadiktan sonra oynamak bize yaramiyor.

amasya0561
26.01.2020, 13:08
Nasıl bir kumpas bu. bizim yönetimin açıklamasına bak tff nin malatyaya söyledigine bak.
adamlar resmen ertelensin diye bizim gelmek istemedigimizi söylemişler malatyaya.
resmen wakeme şb maçında olmasın diye kumpas kurmuşlar.
tabi buna zeminide biz hazırlamışız ne diyelim.
itirazımıza yapacakları şu. wakeme ceza sınırnda idi yanlış bilmiyorsam. hatalı kartı ertelerler
ama itirazdan gördüğü sarı kartı affetmezler vede yine wakeme cezalı olur.

Jackdaniels
26.01.2020, 13:09
Malatya başkanının açıklamasını talihsizlik olarak değerlendiriyorum , üzüntüyle yapılmış bir açıklama çok ciddiye almamak gerek. Böylede yenecektik Malatya’yı sadece biraz süresi uzamış oldu sıkıntı yok zamanı geldiğinde hesabı keseriz.

chopper61
26.01.2020, 13:11
Yazıklar olsun Malatya Başkanının yaptığı açıklamalara bak hele ya şuna cevap vermiyorsa Yönetim söylenecek söz yok cidden...

Rahat kazanacağımız maçı, kaos yaptık..Ancak bize yakışır bu.. Hiç akıl sahibi değiliz..Hala insaniyet vatandaş vs.. anlamıyorlar.. insanlık falan yok..menfaat var..her yerde.

ErtuGrul
Gerginlik bize yaramıyor. Sakince önce Malatya’ya cevap verelim. Şb ne yaparsa yapsın maçı 3-0 kazanacağız.

ilelebeTS
Hala geç değil. Ara Malatya başkanını "bu açıklamalar sana mı ait" diye sor. Evet derse; kararı iptal ettir yola çık. Eğer medyanın bir oyunu ise "resmi siteden açıklama yapın" de, iş çözülsün.

Ahmet Hamza
26.01.2020, 13:12
Sürekli bahsettiğim eziklik devam ediyor işte. Bu kulüp ezik bir kulüptür arkadaşlar. "Beta" karakterlidir. Haklı olsa da hakkını yedirir böyle. Hem sezonun maçında en iyi oyuncusunu oynatamaz hem de "korktu, kaçtı" dedirtir. Malatyaspor gibi takımdan atar gider yer. Nereden bulduk da tutulduk şu takıma.

sbay
26.01.2020, 13:13
Bizimkiler net oynamak istememiş işte.120 dakikalık maç yaptın diye sahadan kaçamazsın kardeşim.sana kalmamış açıklama yapmak.

Murat KARAKURT
Malatya başkanı şikebahçeye desteğine devam ediyor...Hiç mi utanman yok be adam...Erteleme esas bizim işimize gelmiyor....

trbzonsporlu
nwakemenin fb macında oynayamayacak olması.
malatyanin cezali oyuncularinin fazla oluşu forvet oyuncularini sattiklari ve transferini yapmamiş olması oyuncuların yaşadıkları deprem nedeniyle maca tam konsantre olamayacak olmaları nedeniyle maçın ertelenmesiyle dün tüm kamuoyunun gozünde zararlı çıktığı söylenen trabzonspor talimatla yapıldigı belli olan adil baskanin acıklamasından sonra kupada 120 dk oynadıgından malatyaya gitmeye korkan trabzonspora döndü biranda konu.

bizim kulüp açıklama yapmalı. madem cok oynamayı istiyorlar salı akşamı tarafsız bir sahada oynayalim madem. mesela besiktas stadinda geliri depremzedelere verilmek üzere tüm taraftara açik maç hadi yiyormu malatya

chopper61
26.01.2020, 13:15
Simdi rakiplerimiz maclarini kazanacak psikolojik olarak geride olacagiz.rakipler oynadiktan sonra oynamak bize yaramiyor.

Aynen.. momentum kaybettik...

serdaracıl
26.01.2020, 13:15
Malatya başkanının açıklamasını talihsizlik olarak değerlendiriyorum , üzüntüyle yapılmış bir açıklama çok ciddiye almamak gerek. Böylede yenecektik Malatya’yı sadece biraz süresi uzamış oldu sıkıntı yok zamanı geldiğinde hesabı keseriz.

Talihsizlik mi? Çok iyi niyetlisin dostum

serdaracıl
26.01.2020, 13:16
malatyanin cezali oyuncularinin fazla oluşu forvet oyuncularini sattiklari ve transferini yapmamiş olması oyuncuların yaşadıkları deprem nedeniyle maca tam konsantre olamayacak olmaları nedeniyle maçın ertelenmesiyle dün tüm kamuoyunun gozünde zararlı çıktığı söylenen trabzonspor talimatla yapıldigı belli olan adil baskanin acıklamasından sonra kupada 120 dk oynadıgından malatyaya gitmeye korkan trabzonspora döndü biranda konu.

bizim kulüp açıklama yapmalı. madem cok oynamayı istiyorlar salı akşamı tarafsız bir sahada oynayalim madem. mesela besiktas stadinda geliri depremzedelere verilmek üzere tüm taraftara açik maç hadi yiyormu malatya

Aynen.

Ahmet Aksu
abi ertelenmesi olması gereken bir şeydi hala insanları kurtarmak için mücadele verilirken "eğlence" yapılması yanlış olur hele ki o kentte.

ama salaklık bizimkilerde siz niye önce atlıyorsunuz ki madem böyle güzel bir düşünceniz var önce malatya başkanını ara sor düşüncelerini.

şimdi adımız çıktı :D
neymiş dinlenmek için ertelemeye yanaşmışız malatya bile istemezken bize ne oluyormuş falan filan..
salaklık yaptık işte başkan ve ekibinin en büyük yanlışlarından biri bu. olaylara karşı çok düzler :D

chopper61

Onu akıl etmez bizim yöneticiler..biyerlerde daime kiramayacaklari abileri oluyur

chopper61
26.01.2020, 13:19
abi ertelenmesi olması gereken bir şeydi hala insanları kurtarmak için mücadele verilirken "eğlence" yapılması yanlış olur hele ki o kentte.

ama salaklık bizimkilerde siz niye önce atlıyorsunuz ki madem böyle güzel bir düşünceniz var önce malatya başkanını ara sor düşüncelerini.

şimdi adımız çıktı :D
neymiş dinlenmek için ertelemeye yanaşmışız malatya bile istemezken bize ne oluyormuş falan filan..
salaklık yaptık işte başkan ve ekibinin en büyük yanlışlarından biri bu. olaylara karşı çok düzler :D

Kazançlı çıkacakları yerde aptal bir açıklama ile hedef oldular.. üstelik kararı bizimkiler aldırdı etiketi yapıştı.. Hiç mi algı yönetimi bilgisi olmaz insanın yaaa akıl alır gibi değil

Yiğit SARI
26.01.2020, 13:20
Şuan gereksiz vakit kaybediliyor tabi ne gelişiyor bilmiyorum da. Araşın malatya başkanıyla konuşun karar verin işte

serdaracıl
26.01.2020, 13:21
Bizimkiler net oynamak istememiş işte.120 dakikalık maç yaptın diye sahadan kaçamazsın kardeşim.sana kalmamış açıklama yapmak.

Hayırlı olsun internet bağlatmışsın

batu94
26.01.2020, 13:23
Adam tek açıklamayla korktunuz kaçtınıza getirdi. Bizimkilerin bir aksiyon alması lazım. Ama bizimkilerin maçı oynası yok twitter’da fener maçı hazırlıklarına başlandı diye çoktan paylaşım yapılmış

Halil Alemdar
26.01.2020, 13:24
Ülkede maç için gideceğimiz deplasmanda deprem olsun insanlık yapıp ertelemeden bahset Malatyanın eksikleri olsun ve maçın ertelenmesi durumda Wakaeme fener maçında cezalı olsun. Ama işin sonunda yine yine suçlu ol. Abi inanılmaz bi kulüp ya dünya üzerinde hiçbi kulübün başına böyle şeyler gelmez akıl alır gibi değil.

trbzonsporlu
26.01.2020, 13:29
Ülkede maç için gideceğimiz deplasmanda deprem olsun insanlık yapıp ertelemeden bahset Malatyanın eksikleri olsun ve maçın ertelenmesi durumda Wakaeme fener maçında cezalı olsun. Ama işin sonunda yine yine suçlu ol. Abi inanılmaz bi kulüp ya dünya üzerinde hiçbi kulübün başına böyle şeyler gelmez akıl alır gibi değil.

iste bunu anlatamiyoruz bazı taraftarlara yok insanlıkta yok kazım koyuncu ters dönmüşte.
adamlar trabzon 120 dk oynadi ve malatya deplasmanina gitmeye korkup depremi bahane etti bir diyorlar hep

Ahmet Aksu
26.01.2020, 13:32
Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek: "TFF'den bizi arayıp Trabzonspor'un gelmek istemediğini söylediler. Bizden de erteleme talebinde bulunmamızı rica ettiler ama biz maçın oynanmasını istedik. Buna rağmen tek taraflı erteleme kararı çıktı."
Adil Gevrek: "Trabzonspor gelmek istemiyor diye maç mı ertelenir? Maçı erteleyerek yanlış yaptılar. Bu hiçbir hakka hukuka adalete sığmaz. Madem deprem var, o halde bütün lig maçlarını bu hafta oynatmasalardı."

resmen biz kaçtık algısı oluştu ya hay sizin yapacağınız açıklamaya ya..
biz gitmek istemiyormuşuza döndü iş
şimdi başkan çıkıp açıklasın biz istiyoruz diye durumu anlatsın. yoksa yine kabak bizim başımıza patlayacak.
ne hallere düşürdüler bizi yine..

Larking
26.01.2020, 13:35
Böyle kararlar kişi ve kurumların keyfine göre verilmez.

İlgili kurum afet gibi insan hayatının tehlike içinde bulunduğu durumlarda bu kararı alır.

3 gün önce 7'ye yakın şiddette deprem olmuş,şu ana kadar 30'dan fazla kişinin yaşamını yitirdiği bir bölgede dünyanın hiçbir yerinde futbol gibi eğlence amaçlı bir organizasyon yapılmaz.Hem insan hayatı hem de vicdan açısından.

Malatyaspor'lu futbolcular kaç gündür uyumuyor acaba?Belki de hiç deprem görmemiş yabancı oyuncular bu korkuyla arabalarında mı yaşıyorlar acaba birkaç gündür?Tv'de 25-30 km uzağındaki ilçedeki yıkıntıları,enkazları,enkaz altında canlı ya da ölü çıkarılanları görmüyorlar mı?Futbol maçına konsantre olmaları,idman yapabilmeleri mümkün mü?

Malatyaspor açısından bu maçın oynanması her açıdan dezavantajlıyken (deprem,yeni teknik adam,cezalı oyuncular,kadrodan gidenler,formsuz dönem vs.) Eğer bu açıklamaları Malatya başkanı gerçekten yapmışsa o ses kendi sesi değildir.

Kadir
Kulübün acilen açıklama yapıp; biz maddi değil insani düşündük ama bizim için fark etmez Pazartesi akşam belirlenen saatte maçı oynayalım deyip kararı beklemeden takımı Malatya’ya yollaması lazım. OYNANSIN.

Bu adi oyunda altta kalmaya gerek yok!

14TS61
Yönetim sağolsun cahilliğin meyvesini aldı.

Malatya'ya sormadan Kendi kendine açıklama edersen böyle olur. 12 numara tabiki Ali Koçtan aldığı emir ile twetter de TFF bize hatta Cumhurbaşkanı ve hükümete sallıyor.. Başkan herşeye atlama görüyorsun atlama.

Maçın oynanmasi bizim işimize gelir ama adamlar saldıracak yer arıyor. Malatya'ya sormadan böyle birşey etmeleri cahillik başka bişey değil

adiloş bebe
26.01.2020, 13:36
Tüm olaylar nasıl oluyor da dönüp dolaşıp bizim başımıza patlıyor inanılmaz bir şey yani. Büyük avantajlı gittiğin bir maçta oyuncuları dinlendireyim derken ekstra yormak, en iyi hücum silahını haksız yere kaybetmek, bunun dönüp dolaşıp Fenerbahçe maçına çatması, Malatya başkanından "kaçtılar" suçlamasını duymak ve tüm bunların gölgesinde her karara saygı duyacağını açıklayan Trabzonspor yönetimi.

Şimdi Nwakaeme'nin cezası onansa onu da saygı ile mi karşılayacak sayın yönetim merak ediyorum. Ya da oldu da Nwakaeme'nin cezası ertelemeye gitti ve fb maçında oynadı, bizde Fenerbahçe'yi yendik o zaman da bu adamların "vay işte siz dinlendiniz, devlet en iyi topçularının cezasını kaldırdı, bu sene Ts devlet tarafından şampiyon yapılmak isteniyor" gibi aptalca algılarına maruz kalacağız ve yarışta illaki bir noktada patlak vereceğiz. Kısacası yönetim bazen gereksiz hamlelerle şirin gözükme çabası içine giriyor. Ancak kendi imza yazımda da belirttiğim bir söz var "İnsan kalmanın tek yolu, insanlık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır" diye.Biz insanlık dışı bu sisteme karşı savaşmazsak,daha uzun yıllar şampiyonluk bekleriz...

trbzonsporlu
26.01.2020, 13:37
haftaici olsun tahkimi baskı altına almak icin de hem maçı ertelettiler hem de nwakemeyi oynatmak isterler diye de gündem oluşturlar kesin

Yiğit SARI
26.01.2020, 13:37
Yani adamların dün paylaştığı tweetlere bakın

18464

Ertelenip ertelenmemesini sorgulamıyorum ama kimse kusura bakmasın tek taraflı erteleme kararı gerçekten sağlıklı değil kesinlikle önce malatya'yla iletişime geçmeliydik. Böyle bi durumda niyetini de anlatamıyosun

ilelebeTS
26.01.2020, 13:38
Nwakaeme ne korku vermiş be. Korkusu sarmış her yeri. Herkes o yokken oynamak istiyor. Evet hücum gücümüzün önemli bir parçası ama merak etmesinler bizim hücum gücümüz sadece ondan ibaret değil.

Ahmet Aksu
26.01.2020, 13:38
algı operasyonu derinleşiyor twitter da ilk sıraya yerleştik geçmiş olsun.
bir an önce çıkıp açıklama yapmalı bizimkiler yaptığımız salaklığı toparlamak lazım hemen.

ah ah neler var söylenecek de neyse..
bizim neyimize karşılıksız beklenti olmadan iyilik yapmak (sadece futbol olarak bakmayın!)

14TS61
26.01.2020, 13:40
Maçı salı günü oynayalım gerek yok iptale. Acilen yönetime baskı yapalım. Resmen Korkak kaçmış durumuna düştük. Adamlar kendi istiyor biz ısrarla estemedik..

Bu Maç zaten iptal olacaktı TFF edecekti.Sazan gibi atladık biz

erenslash
26.01.2020, 13:42
ortalık karışmaz da wakayeme oynamassa o zaman ortalık karışır

oynarsa sıkıntı olmaz zaten bu belirsizlik geriyor insanı sadece

wakayeme oynamassa maçı alır mıyız? takımda son haftalardır adam yardırmış bir wakayeme var fenerin ümüğünü sıkarsın ki zaten haksızlık olan bize oluyor

wakayeme mutlaka sahada olmalı hukuken de doğru olan bu zaten

maçın iptal olması veya olmaması bizce de sıkıntı yaratmaz.bence oynayabiliriz de problem değil. ancak deprem ve artçı stadın dayanıklılık durumu önemli güvenli değilse sıkıntı.

maçın iptalinde biz mağdur olmayacaksak sıkıntı yok. malatya zaten mağdur olmaz .bizce sıkıntı yok zaten.kayseride oynarız maçı atıyorum bir yerde oynarız salladım şimdi...

14TS61
26.01.2020, 13:42
Adamlar dün ki galibiyet ile bayağı havaya girdi. Ali Koç talimatı ile sosyal medyada da başladılar.

14TS61
26.01.2020, 13:43
Wakame oynamaz fenerde. Adamların cevabı hazır siz talep ettiniz bunu bile.bile ertelensin dediniz diyecekler

erenslash
26.01.2020, 13:44
fener düşüşe geçer bu bir maçlık siz bakmayın :))

ama bizim feneri içerde parçalayıp yenmemiz lazım

fener bu sene üçüncü veya dördüncü olur biz ya birinci oluruz ya ikinci

wakayeme oynar :) gerekirse devreye adam sokarız öyle yok fbye torpil dönemleri bitti

Mahmut Baran
26.01.2020, 13:44
Malatya başkanını Malatya'da adamdan sayan var mı acaba ? Duyar ile alakası yok neyi kasacağım , benim ailem Malatya'da yaşıyor ordan biliyorum .Üç gündür eve giremiyorlar

Emirhan Yazıcı
26.01.2020, 13:45
Yönetimin ne yapmak istedigini anlamiyorum . Bu maçın oynanması gerekiyor . Fener'e odaklanmak saçmalık

outlaws61
26.01.2020, 13:46
Sosyal medya resmen yıkılıyor.

Wakayemenin değil sınırda olan Mikel, Pereira, Campi, Huseyininin yüzünden ertelendiğini düşünüyorlar.

Bu işten yönetimin bizi sıyırması lazım yoksa maça kadar bu böyle devam edecek.

Ve ne zaman bir kaos ortamı oluşsa 3lük oluyoruz.

Bunun önlemini almamız lazım kaos bize yaramıyor.

Bayraktaroğlu
26.01.2020, 13:47
Waka için tahkime başvuru yapılmış. Sporx yazıyordu

Arda'
26.01.2020, 13:48
Ya olm, bölgede 6.8 şiddetli deprem 500den fazla artçı olmuş. Uzmanlar tekrar büyük bi deprem olabileceğini söylüyor ama bu hıyar oğlu hıyar Malatya başkanı bize maçtan korkup kaçtılar imasında bulunuyor. Asıl kendisinin bu maçı oynamamak istemesi lazimken hem de. Vallahi bu ülkeninin insanından bi bok olmaz cidden ben bizim kulübün başkanını olsam ben de ertelenme ya da farklı bir şehirde oynamak isterim.

erenslash
26.01.2020, 13:49
telaşın olma sebebi wakayeme başka bir sebep değil

haklıyız da.takımın yüzde ellisi

Halil Alemdar
26.01.2020, 13:50
Kime küfür edeceğimi şaşırdım algıya bak. Ulan niye hep bizim başımıza geliyor böyle durumlar anlamıyorum ya.

Larking
26.01.2020, 13:50
Yıkıcı bir depremin etkisi kolay geçmez,normal yaşama hemen dönülemez özellikle psikolojik olarak.

99 depremini yaşayanlar bunu iyi bilirler.Birkaç gün arabada sabahladık,daha sonra mecburen eve girdik uyumak için gözümüzü kapadığımızda en ufak çıtırtıda korku ile ürperdik,uyuyamadık, günlerce sürdü bu tedirginlik.

Elazığ ve Malatya'ya mecbur olmadıkça kimse gitmek istemez.Hakem ve maç görevlileri de buna dahil.Orada gidip otelde kalacaklar,mışıl mışıl uyuyup maça çıkacaklar öyle mi?

Bu şartlarda bu maç oynanmazdı,kimin oynayıp oynamayacağı cezasını nerede çekeceği önemli değil.Süreç iyi mi yönetilecek kötü mü gün içinde muhtemel açıklamalarla bunu göreceğiz.

yorumsuz6117
26.01.2020, 13:51
Nwakaeme yoksa Parmak var Sarı var :)

trbzonsporlu
26.01.2020, 14:01
Sosyal medya resmen yıkılıyor.

Wakayemenin değil sınırda olan Mikel, Pereira, Campi, Huseyininin yüzünden ertelendiğini düşünüyorlar.

Bu işten yönetimin bizi sıyırması lazım yoksa maça kadar bu böyle devam edecek.

Ve ne zaman bir kaos ortamı oluşsa 3lük oluyoruz.

Bunun önlemini almamız lazım kaos bize yaramıyor.

hüseyin degil huseyni sınırda
huseyinin ligde sadece 1 sarı kartı var liglerde ornegi yoktur sanırım son adamın sadece 1 sarı kart görmesi. burdan kırılgan savunmamızın nedeni anlayabiliriz dün fenerin savunması adam yiyordu resmen visca crivelli filan top geldigi an hemen temaslı baskıyı hissettiler

outlaws61
26.01.2020, 14:04
hüseyin degil huseyni sınırda
huseyinin ligde sadece 1 sarı kartı var liglerde ornegi yoktur sanırım son adamın sadece 1 sarı kart görmesi. burdan kırılgan savunmamızın nedeni anlayabiliriz dün fenerin savunması adam yiyordu resmen visca crivelli filan top geldigi an hemen temaslı baskıyı hissettiler

Hocam Huseyini yazdım ben de zaten kesme işaretini koymamışım pardon :)

Bana kalırsa Huseyını'nın oynaması lazım zaten Muriç ile mücadele etme yönünden daha başarılı olacaktır.

Öbür türlü Muriç iki stoperimizi de yıkar geçer.

trbzonsporlu
26.01.2020, 14:05
Hocam Huseyini yazdım ben de zaten kesme işaretini koymamışım pardon :)

Bana kalırsa Huseyını'nın oynaması lazım zaten Muriç ile mücadele etme yönünden daha başarılı olacaktır.

Öbür türlü Muriç iki stoperimizi de yıkar geçer.

katılıyorum

Kazım Bostan
26.01.2020, 14:09
maçın ertelenmesi her anlamda bize zarar verecek. kimin isteğiyle gerçekleşmiş olursa olsun fark etmez, saçmalık bu. üstüne bir de milletin ağzına sakız olduk.

bu arada millet depremle uğraşırken ben eğlence/futbol düşünüyor değilim; karar saçma. yoksa bana kalırsa futbol denen iş yer yüzünden tamamen silinsin fark etmez.

edit: deprem riski devam ediyormuş bunu yeni öğrendim o zaman yukarda yazdıklarım geçersiz kalıyor.

ilelebeTS
26.01.2020, 14:09
Akşam maçtan sonra deprem duyarı kasarak sahaya atkı-bere atıp sabahında depremden maç oynanmıyor diye tag açan süzme çocuklarına aldırış etmeyin. Onlar insanlıktan nasibini almamıştır.

Larking
26.01.2020, 14:19
Sürecin normal işlemediği ortada.

fb-bjk maçı öncesi maçın hakemi H.Umut Meler'ken MHK tarafından C.Çakır olarak değiştirilmesi (MHK başkanı bunu kabul etti)çok sevdiğimiz bir tabirle"düğmeye basılan"tarihtir.

Bu "zorlu" kararların hangi toplantıda alındığı da malum.

Kronolojik olarak gidersek.

1-fb-bjk maçındaki fb aleyhine verilmeyen penaltılar,VAR çifte standardı.

2-Harcama limitinin % 30'dan 40'a çıkarılmaya çalışılması(fb transfer yapabilsin diye)

3-Limit artırımı ile ilgili fb'nin haksız olduğu halde kopardığı yaygara(mağduriyet algısı),

4-Kulübümüzle ilgili limit sisteminin bize yaradığı için getirildiği ve devlet desteği sözleri(mağduriyet algısı ve diğer kulüpleri de bize karşı konuma sokma çabası)

5-vedat muriç'in, belki tuhaf gelecek ama, bence danışıklı şekilde ceza almayacağı bilindiği halde disiplin kuruluna sevkettirilmesi(mağduriyet algısı)

6-Tony'ye gösterilen tüm ülkece kabul edilen facia derecesinde hatalı kırmızı kart(hakemin kırmızı kartı gösterirken vücut diline bakın,bu normal değil)

7-başakşehir'in sezonun en kötü maçlarının her iki fb maçı olması, özellikle son maçta bazı oyuncuların sahada dökülmesi,

8-Son olarak bu maçın ertelenme kararı üzerine Malatya başkanı'nın fb'li hesaplar tarafından sosyal medyada parlatılan açıklamaları(mağduriyet algısı)

Fazla mı komplo teorisi bunun yorumu herkes göre değişir ama son 1 aydaki bu gelişmelerin normal olmadığını düşünüyorum. fb tek rakibi olarak bizi görüyor ve gayrinizami harp başlatmış durumda.Bakalım camia olarak altından kalkabilecek miyiz?

Arda'
26.01.2020, 14:20
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanının dün attığı tweet, aynen kanka hadi maça gidelim 500den fazla artıçı olmuş ama sıkıntı yok otelde kalıcaz zaten xd

https://twitter.com/selahattingrkn/status/1220816164709916673

trbzonsporlu
26.01.2020, 14:27
agaoğlu adil gevreki arayıp soracak bu acıklamaları yaptın mı evet yaptım biraz carpiltildi filan derse yarım saat icinde kulup aciklamasi yapın tam olarak ne söylediginizi yazin diyecek ha yarım saat sonra acıklama yapmadılar mı. 40 bin euroya guilermenin malatya ile ilşkisini kesecek isterse hic kadroya gieemesin bizde oyuncu. bu kadar basit

David_LuiZ4
26.01.2020, 14:28
Türkiye'de futbol 5 10 sene yasaklanmalıdır.

Neden yasaklanmalıdır?

Zehirliyor abicim futbol insanımızı..Mevzu bahis futbol olunca insanlar şirazeden çıkıyor dedikodu almış başını gidiyor mamafih her şeyin arkasında komplo aranıyor, olaylar fesatlıkla yorumlanıyor, herkes birbirinin kuyusunu kazımakla uğraşıyor..

Hukuk devleti olma şerefine nail olamadığımız için sorunlarımız büyüyor...Futbolun sorunlarını çözecek insanlar iş başına gelmiyor..Ortadoğulu olmanın getirdiği karakteristik özellikler de olabilir bu yaşadığımız sıkıntılar..

İnsanlar futbol için gözünü kırpmadan birbirini yiyor..Toplumca birlik beraberlik içersinde olunması gereken günlerde konu futbola gelince ötekileşiyoruz ayrışıyoruz..

Bu kadar dedikodunun fesatlığın olduğu bir ortamda futbol konuşulmaz tartışılmaz müzakere edilmez..Futbol eğlence olmasına eğlence amma velakin bizim insanımız eğlenemiyor..

TSLIEMRE
26.01.2020, 14:31
Maçın ertelenmesini biz talep etmişiz şaka gibi gerçekten.

Larking
26.01.2020, 14:34
Malatya başkanı'na tavsiyem şudur, Trabzonspor takımının,taraftarlarının ve maçın TFF görevlilerin kalabileceği şehrindeki tüm otellerin ve maçın oynanacağı stadyumun "Depremde Hasar Görmemiştir,Riskli Bina Değildir"raporunu alabiliyorsa alsın 1-2 saat içinde ve Tff'ye başvursun maçın oynanması için.

En azından sorumlu yöneticilik bunu gerektirir.

çepni_61
26.01.2020, 14:42
Belki de ertelenmesi hayrımıza olmuştur, bekleyip görelim.

Larking
26.01.2020, 14:46
Mindere çekmeye çalışıyorlar.

Sakin kalmalıyız,sadece oyuna odaklanmalıyız.

mkesen1982
26.01.2020, 14:46
2011 1016 arası tüm maçlarımızı bunlara kaybettik.Çünkü şehir maç değil intikam düşünüyodu.Her maçı gerdiler gerdiler ve aldılar.2016 sonrası ise uyandık ve maçları maç için oynadık.Ve kaybetmedik.Şikeciler bunun farkında ve ortamı germek istiyolar.Onlara ayak uydurmayalım.Gülüp geçelim.Ekmeklerine yağ sürmeyelim şikecilerin.Ne olur sakin olalım

Doğukan Uçan
26.01.2020, 14:54
bu malatya ya kardeş mardeş diyenler vardı haha.

gurur6134
26.01.2020, 14:56
Sunlarin elinden simdi gidip 8tasin alamadigi adami alip 50bin avroya dimdizlak birakmak lazim bunlari iyide bir alternatif kazanmis oluruz..

Ertan OKUMUŞ
26.01.2020, 15:02
Şb evinde seyircinin de gazıyla 60 dk kadar baskılı veya agresif oynuyor ancak lig başından beri bunu deplasman maçlarında nerdeyse hiç gerçekleştiremediler,dolayısıyla sineğin yağını hesap esip bizim maçtan mümkün olduğunca kayıpsız ayrılmak istiyorlar ve bunun İÇİN ne gerekiyorsa yapacaklar.Şampiyonluk yolunda da bizden başka ciddi rakip görmüyorlar( çünkü diğerlerini saha dışında bile elemine edebilirler) Bize düşen ise hem takımı hem yönetimi(bu süreçte hatalı gözükse bile) desteklemeye devam edip onları sahada nefesimizle boğmak olmalıdır.Birde bilen birisi varsa açıklayabilir mi ilk maçta güvenlik önlemleri nedeniyle bizim taraftarımız maça alınmamıştı ,bizim sahamızdaki maç için durum nedir?

emre6117
26.01.2020, 15:06
Sunlarin elinden simdi gidip 8tasin alamadigi adami alip 50bin avroya dimdizlak birakmak lazim bunlari iyide bir alternatif kazanmis oluruz..

Ligin ikinci devrsinden itibaren şike sezonu tekrardan başlamıştır. O açıklama koçun açıklamasıdır. Malatya piyondur. Aklıbaşında malatya erteleme isterdi her türlü. Amaç trabzonsporu kaosa sürüklemek. Algı yapmak. Koçun en iyi bildiği iş. Yönetimden acil bildiri bekliyorum. Fb oyunu het zamnki gibi kirli oynuyor.

trbzonsporlu
26.01.2020, 15:09
Ligin ikinci devrsinden itibaren şike sezonu tekrardan başlamıştır. O açıklama koçun açıklamasıdır. Malatya piyondur. Aklıbaşında malatya erteleme isterdi her türlü. Amaç trabzonsporu kaosa sürüklemek. Algı yapmak. Koçun en iyi bildiği iş. Yönetimden acil bildiri bekliyorum. Fb oyunu het zamnki gibi kirli oynuyor.

rizeye yaptıkları oyuncu kıyakları gibi malatyayada bu dönem oyuncu vermelerini bekliyorum

erenslash
26.01.2020, 15:10
mevzu şu bro Trabzonspor şampiyon olamıyor yıllardır olamıyoruz malum.diğeri zaten somut olarak alındı.fener avrupaya gidemedi ama Türkiyede ceza verilmedi.haliyle Trabzonsporun şampiyon olmasını geçtim yıllardır haksızlık travmasını üzerinden atamamışını görüyoruz.haklıyız da.hal öyle olunca wakayeme mevzusu insanın dikkatini çekiyor.malum diğer takımın geçmişte yediği haltları görünce.futbol olarak da az çok biraz bir şeyler yapınca herşeyin arkasında bir şey aramıyorum ben ama wakayeme fb maçında oynamassa tezgahtır.bunu sen de biliyorsun kii buna müsade etmemeliyiz.
Türkiye'de futbol 5 10 sene yasaklanmalıdır.

Neden yasaklanmalıdır?

Zehirliyor abicim futbol insanımızı..Mevzu bahis futbol olunca insanlar şirazeden çıkıyor dedikodu almış başını gidiyor mamafih her şeyin arkasında komplo aranıyor, olaylar fesatlıkla yorumlanıyor, herkes birbirinin kuyusunu kazımakla uğraşıyor..

Hukuk devleti olma şerefine nail olamadığımız için sorunlarımız büyüyor...Futbolun sorunlarını çözecek insanlar iş başına gelmiyor..Ortadoğulu olmanın getirdiği karakteristik özellikler de olabilir bu yaşadığımız sıkıntılar..

İnsanlar futbol için gözünü kırpmadan birbirini yiyor..Toplumca birlik beraberlik içersinde olunması gereken günlerde konu futbola gelince ötekileşiyoruz ayrışıyoruz..

Bu kadar dedikodunun fesatlığın olduğu bir ortamda futbol konuşulmaz tartışılmaz müzakere edilmez..Futbol eğlence olmasına eğlence amma velakin bizim insanımız eğlenemiyor..

ceday99
26.01.2020, 15:19
https://twitter.com/sporx/status/1221383614920830976?s=19

hakem tahkime kartin iptali icin basvurmus.
dogru mu bu haber.

BatuhanB
26.01.2020, 15:21
https://twitter.com/sporx/status/1221383614920830976?s=19

hakem tahkime kartin iptali icin basvurmus.
dogru mu bu haber.

Hocam biraz daha dikkat edin okuduğunuz şeye bence, nâçizâne önerim :)

serdaracıl
26.01.2020, 15:24

Aynen

ceday99
26.01.2020, 15:25
Hocam biraz daha dikkat edin okuduğunuz şeye bence, nâçizâne önerim :)
eksi de basligi vardi. ben de okudum sozum ona da. yemisim eksicilerin zokasini

DeAgLeMaNyAq
26.01.2020, 15:38
Eskiden de rekabet vardı ama insanların kalpleri bu kadar kötü değildi. Özellikle futbol camiası iğrenç bir yola doğru gidiyor...

Mert Pasa
26.01.2020, 15:50
Gercekten bütün sinyaller yine organize bir kötülüğün Orta Dünyayı sarmak üzere olduğuna işaret ediyor.Şu Malatya başkanının yaptığı inanılmaz.Sadece Nwakaeme için bile Denizli maçından 24 saat sonra sizle oynamaya hazırdık biz.Kim en önemli maçında en önemli silahının cezalı olmasını tercih eder.
Allahım şu takıma güç ver şans ver.seyircimize aklı selimle zorluk anlarında birleşmeyi nasip et,bir iç yıkım daha yaşatma,yaşatma ki izninle bu defa hakettiklerini yaşatalım alayına.

Oğuzhan Fidan
26.01.2020, 15:51
Neden kabul görmeyeceğini anlamak için şuan oynanan fener başakşehir maçına bakman yeterli. Geçmişten değil bak şu andan örnek veriyorum

şikecilerin kucağına oturan ne idüğü belirsiz bi takımı (hükümet takımını) kaale bile almıyorum.bir kaç sezon sonra kaybolup gidecekler istanbulun ekmeğini yiyolar sadece. 2 - 3 futbolcuları isteksiz oynadı.. şikecilerin tek diş geçiremeyeceği takım biz bjk ve gs. başka büyük kulüp yok bu ülkede. sivasından tut en uç noktasına kadar. Her futbolcumuzun hücresine kadar bu arma için mücadele ettiğini düşünürsek yenmişiz yenilmişiz yastığa başımı koyduğumda hiçbir düşüncem olmaz bu konuda. biz TRABZONSPOR uz ve diğer takımlar var bu ülkede.. Düşmesini istemediğimiz bir takımı kurtarmışlığımız olabilir (bjk-bursa) buda bizim büyüklüğümüz.. aramızdaki fark bu..

Enes Başkaya60
26.01.2020, 15:57
Nwekaame'nin cezası iptal olacaktır...

Böyle birsey olmaz...

Oğuzhan Fidan
26.01.2020, 16:00
bizim futbolcular gitmek istememiş olabilir malatyaya.. saygıyla karşılarım .. saçma sapan yorumlar dönüyor yok depreme dayanıklılık belgesi alınsın felan..şakamı yapıyosunuz.

murmut
26.01.2020, 16:18
Keske takim Malatyaya gitse, TFF'ye dense "bunlara koymamiza izin ver".
Baska türlü susmayacak ülkede ki oc ler

Mehmet Cihan Kocaman
26.01.2020, 16:25
Yönetim susmaya devam ettikçe konuşmaya laf etmeye hakkımız yok bizim. Çıkıp "Biz erteleme istemedik" diyemiyorsalar ertelemeyi biz talep etmişiz demektir. Ve bu iyi niyetle yapılmış olsa da ahmakça bir harekettir kimse kusura bakmasın.

Ahmet Hamza
26.01.2020, 16:27
Yahu başkan sen kendini İsviçre’de, Finlandiya’da mı sandın da centilmenlik yapmaya çalışıyorsun? Bu ülkede insanlık, incelik başa bela getirir. Bu ülke insanı çirkeflik, kabadayılık sever. Al işte, bir algı yapıldı, rezil kepaze oldun. Şimdi nasıl ayıklayacaksın bu işten bizi?

Sefer A.
26.01.2020, 16:28
Sınırda çok topçumuz var diye erteleme işimize geliyormuşmuş
Pereira hâriç biraz da Hosseini, diğerleri cezâlı olsa ne olur olmasa ne olur Mikel dâhil

Jackdaniels
26.01.2020, 16:31
Şu Bjk’nın maçına bakında Takımınıza şükredin sahip çıkın , bırakın şimdi Malatya’yı ertelenmiş maç TFF ne zaman derse o zaman oynayacaz yenip geçicez önümüze bakalım böyle ufak tefek şeylere kafayı takmayın rahat olun bu Takım 5-6 puan farkla şampiyon bu sene.

ilelebeTS
26.01.2020, 16:32
Gevşek hakikaten öyle demiş.

Sefa Murat Dokuz
26.01.2020, 16:35
Yönetim susmaya devam ettikçe konuşmaya laf etmeye hakkımız yok bizim. Çıkıp "Biz erteleme istemedik" diyemiyorsalar ertelemeyi biz talep etmişiz demektir. Ve bu iyi niyetle yapılmış olsa da ahmakça bir harekettir kimse kusura bakmasın.

Çıkıp konuşsunlar bu köpeklere Ağır küfürler etmemek için zor tutuyorum kendimi.

ilelebeTS
26.01.2020, 16:37
Trabzonspor ile konuşmadık, tff bize "Trabzonspor gelmek istemiyor" dedi diyor. Elinden tutan mı vardı, arayıp konuşsaydın.

chopper61
26.01.2020, 16:58
Eskiden de rekabet vardı ama insanların kalpleri bu kadar kötü değildi. Özellikle futbol camiası iğrenç bir yola doğru gidiyor...

2011 de zaten dibe battı.. gittiği bir yer Yok.. Açıktan hak yediler.. Siyasilerin alayı hak yedi..Hepsi adaletsiz dir.Kkmse din iman edebiyatı yapmasın boşuna..

chopper61
26.01.2020, 17:01
[QUOTE=Ahmet Hamza;1921218070]Yahu başkan sen kendini İsviçre’de, Finlandiya’da mı sandın da centilmenlik yapmaya çalışıyorsun? Bu ülkede insanlık, incelik başa bela getirir. Bu ülke insanı çirkeflik, kabadayılık sever. Al işte, bir algı yapıldı, rezil kepaze oldun. Şimdi nasıl ayıklayacaksın bu işten bizi?[/QUOTE

Çoğu yerde nezaket gösterince seni enayi yerine koyuyorlar.Anca dış gösterip tehdit edince hakkını alıyorsun.Ahlak vb toplumsal Temel nezaket kuralları da kalmamış.. Çevresi ve biyerlerde adamı olanların ülkesi..

erenslash
26.01.2020, 17:03
kardeşim fb maçı önemli değil esasen zaten içeride oynayacağız ama wakayeme gibi oyuncunun fb maçında oynaması lazım yani diğer konularda çok yaygaraya hiç gerek yok

sosyal medyada tabi ki saçma sapan dedikodular yapılıyor bunlara kanmamak lazım ancak wakayeme olayını hallettikten sonra gerisi düşünmemek lazım

bunlar hepimizi yorar maça da bunlar etki etmez wakayeme oynasın sosyal medyadaki traş ifadeler gerisi önemli değil.

başkan bu konuyu halletsin yeter zaten.

hayatta futboldan daha önemli şeyler varsa bunu toplumu ayrıştırmak için değil birleştirmek için kullanırsın tffnin bu hamleleriyle olmaz bu yıllardır bu düzenle bir yere varılmaz

fb maçını alırsın söke söke ama işin bitmemiştir bunun gs ı var bjksi var anadolu takımları var trabzonspor işine bakıyor doğru da yapıyor

wakameyeme konusunda gereken yapılır hepinizin içi rahat olsun bir bildiğim var ki söylüyorum :))

chopper61
26.01.2020, 17:05
Birde arkadaşlar adamlar devlet ile ayakta kaldı.Devlet hakkımızı yedi ama yinede algı ile devlet takımı biz olduk.Ne dediğini bilmeyen,ileriyi kestiremeyen cahil taraftarlarımız da bu algıya hizmet ediyor (Boş yapma vergini öde bize stoper lazım gibi..).

halilaziz61
26.01.2020, 17:24
Trabzonspor ile konuşmadık, tff bize "Trabzonspor gelmek istemiyor" dedi diyor. Elinden tutan mı vardı, arayıp konuşsaydın.

Birileri fena yalan söylüyor.
Muhtemelen TFF, baskı yapıp işin aslı ortaya çıkarılmalı.
Bu kadar şikebahceli şerefsizin yaşadığı bir yerde olmaktan hicap duyuyorum

fanatikdevri
26.01.2020, 17:37
Malatya başkanı nasıl bu şekilde konuşur, ciddi büyüklükte deprem olmuş,insanlar kış şartlarında enkaz altında,ölü ve yaralı sayısı az diye sıradan bir deprem olmuş gibi hissediyor insanlar ama hem depremin süresi hem de yeryüzüne yakınlığı nedeniyle büyük bir deprem.

Umarım en büyük tepkiyi Malatya halkı verir,bizim şu maçın ertelenmesinden nasıl bir menfaatimiz olabilir.

Emrah KabuL
26.01.2020, 18:35
fener resmi hesabı az önce açıklama yaptı.. sarı kart sınırı falan diye ağlıyorlar la.. şu Ahmet Ercanlar mı nedir sanki o kaleme almış gibi :D

Böyle rezil bir camia yoktur heralde.. taraftarı,başkanı,paralı kalemleri vs.. çok komik lan..!

Beypba
26.01.2020, 18:41
Yemin ediyorum şu fenerlileri görünce insanlığımdan utanıyorum..En akıllısı bile böyle düşünüyor..

Geçen sene küme düşmeye oynarken o kadar objektiflerdi ki gözlerim yaşarıyordu..

gurur6134
26.01.2020, 18:59
Kendi kendimize bir cuval inciri berbat etmekde ustumuze yok.fikstur sıkıştı en etkili adamimiz şikebahce macinda yok bu da yetmezmis gibi mac oncesi şikecilere koz verdik ortami gerdiler bize yaramaz bu.ah yonetim ah..

Cem Balcı
26.01.2020, 19:07
Geçmiş olsun Malatya Allah yardımcınız olsun.

ersn.alparslan
26.01.2020, 19:10
Bu ahmet agaoglu denen arkadas nerede. Konusmak icin kimden icazet bekliyor. Susuyorsa demekki soylenenler dogru. Trabzonsporu uc kurusluk hesaplara alet ettigi icin yaziklar olsun. Ha boyle birsey yoksada korktugu icin adamligina yaziklar olsun.

inprise
26.01.2020, 19:20
Kupanın ilk maçları sonrasında aşağıdaki gibi bir yorum yapmıştım, bugün ne kadar doğru bir yorum olduğunu tekrar anladım. 10 gün dinlendirmek mi istiyorsunuz soru FB'nin bu işleri nasıl planlattığı nasıl ince ince tff ile tarla sürdüğünü gözler önüne seriyor.

Yani o mantıkla yapmışlar güya da siz rövanş maçları ve sonraki iki hafta fikstürüne de bakın bir. Rövanşda yine perşembe bizi oynatıp işte deplasman dönüyorsunuz deyip ligde pazartesi oynatıyorlar Fenerbahçe yine kupa maçını salı - cumartesi oynuyor ve sonraki hafta Trabzonspor - Fenerbahçe tahmin edin hangi gün: Cumartesi genelde derbiler pazar olur. Ki fenerbahçe kupa rövanşını evinde oynadı diye salı - cuma oynamıyor diğer iki maçta evinde Fb - Kayseri Salı , Fb - ibb cumartesi. Başka ülkede olsam bunları hiç dert etmem de burada bilerek düzenlendiğini biliyorum.

kayseriliyiz
26.01.2020, 19:25
Afferin yine Trabzonspor kollaniyor algisini kendi elimizle verdik millete.
Adamlar firsat bekliyor zaten niye çikip durup dururken açiklama yaparsin ki.
Zaten anadolu kulup baskanlari istanbul yalakasinin önde gideni, ellerine koz veriyorsun.
Tamam deprem aci insan hayati daha önemli, ama karsindaki güruh bunu idrak edemeyecek kadar insanliktan çikmis.
Ve üstüne malatya baskaninin talimatla verdigi demeç, iste simdi gelde bu baskiyi kir ve algiyi degistir.
Çok acemiyiz çok.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

inprise
26.01.2020, 19:42
Yok dostum olay deprem filan değil, ben FB açıklamasından önce üç haftalık lig ve kupa fikstürü yayınlandığında bu fikstürün bilerek isteyerek bir amaca göre ayarlandığını söylemiştim ki FB nin bu 10 gün dinlendirmek mi istiyorsunuz açıklaması bunu doğruluyor. Diğeri de demek Malatya maçının hakeminin kulağına bir şeyler fısıldanmış 4 sarı kart sınırındaki oyuncu için. Bu iki planının çökmesi bir de nkayame oynasın başvursunu tff reddetsin diye alt yapı. Deprem malatya adalet filan bu camianın hiç umrunda değil.

serdaracıl
26.01.2020, 19:48
Şikecilerin açıklaması utanç verici. Daha şimdiden kara bir leke olarak tarihe geçti

oskayb
26.01.2020, 19:51
Yönetim çıkıp açıklama yapmalıdır ; net şekilde .
Yapılan algı operasyonu öncelikle en üst seviyeden durdurulmalı , Adil Gevreği federasyondan arayanların ve belki de (konuşturanların) kim olduğu kamuoyu önüne çıkarılmalı ve hesap sorulmalıdır.

Ben Trabzonspor yönetiminin , yönetim içindeki siyasetle uygun adın hareket eden birilerinin bu yönde bir talepte bulunduğuna kesinlikle inanmıyorum ama sessizlik an be an bize zarar veriyor. Bu sebeple güçlü ve net açıklama yapılması ve bu işin peşinin bırakılmaması lazım. Burada bir kriz var , krizi fırsata çevirip bu sene bizi bu şekilde ekarte etmelerinin önüne geçmeliyiz , saha dışında da güçlü ve etkili olmanın tam zamanı.

Uğur Ö.
26.01.2020, 19:54
Ali kOÇ zaten şampiyon yapmak için herşeyi yapacağım dedi, böyle karaktersizce bir açıklamadan sonra bu algı operasyonu boşuna yapılmıyor, 2011 deki oyunun birebiri ile karşı karşıyayız. Stratejik düşünmek gerekiyor, açıklama yapsak ayrı bir dert, yapmasak ayrı bir dert.

erenslash
26.01.2020, 19:57
Trabzonspor kollanmalı tabi malumunuz fb avrupa kupalarına gidemedi küme düşmesi gerekiyordu devlet kolladı feneri .ekonomik olarak lig tv satamaz hesabı mevzu olur hesabı ağladılar...

şimdi fener uefa tarafından şampiyonluğun Trabzonspora gittiğini biliyor :D bizimkiler somut olarak Trabzonspora kupayı vermiyor olay bu

bunun üzerine kollanması gereken tabi ki biziz :D uefa kollamış lan bizi

algıyı boşverin siz gerçekler ortada

ortada bir oyun yok aslında inceden yapılmaya çalışılıyor wakayeme davasını kullanarak oyun yapılmaya çalışılıyor taraftar olarak orada burada bunu konuşmamız doğru bir şey

artvints
26.01.2020, 19:58
Suçlamalara cevap veren pasif bir açıklama ise yaramaz. Ofansif bir açıklama yapılmalı veya dalga geçilmeli.

Fener'ı kale almamak ve sahada yenmek dışında hiçbir çıkar yolu yok. Sözlü çatışma işimize yaramaz. Bunların mantıkla ahlakla hiçbir ilişkisi yok. Neyin açıklamasını yapacaksın ?

AyhanPe
26.01.2020, 20:08
2010/11 sezonundan farkli bir durum var ortada. A.Koc Fb nin basinda kaldigi sürece sampiyon yapilacaklarini düsünmüyorum..Önceki senelerden farkli olan su..Varolus savasi vermekte bazilari..Eger tahkim aleyhimize bir karar verirse ortalik cok daha kizisacak gibi..

Benim icin sampiyonluk önemli degil..Takimimizin ve yönetimin arkasinda duralim yeter..Bu sene olmazsa seneye olur..Yikilacak o saltanatlari kafalarina..

halilaziz61
26.01.2020, 20:10
hayatımda şikebahçe gibi haysiyetsiz ve şerefsiz bir takım ve taraftarı görmedim.

Millet ölmüş bunlar maçın derdinde.
Bu kadar da ...... cocukluğu olmaz

bunları doğuran insan olama, kesinlikle şeytanın bedene gelmiş halleri bunlar.

Diyecek çok şey var ama
Sadece şunu diyorum tez vakitte Allah cezanızı versin, sürüm sürüm sürünün!!!

Onur Erçetin
26.01.2020, 20:12
Suçlamalara cevap veren pasif bir açıklama ise yaramaz. Ofansif bir açıklama yapılmalı veya dalga geçilmeli.

Fener'ı kale almamak ve sahada yenmek dışında hiçbir çıkar yolu yok. Sözlü çatışma işimize yaramaz. Bunların mantıkla ahlakla hiçbir ilişkisi yok. Neyin açıklamasını yapacaksın ?

Bence de şuan cevap verilmemeli.Adamların beklentisi bu zaten.Karşılıklı atışma ile taraftarı germek ve olay çıkartmak.Wakanın saçma sapan verilmiş cezasını kaldırıp yolumuza devam etmeliyiz.Zorluda hakem toplantısı yapan,Muriqinin ceza almamasını sağlayan birkaç ahlak yoksunu insanın bizim için algı operasyonu yapmasını çok da takmamalıyız şuan için.Bunların yüzüne ana avrat küfretsen yine de anlamazlar çünkü işlerine gelmez.

Onur Erçetin
26.01.2020, 20:14
hayatımda şikebahçe gibi haysiyetsiz ve şerefsiz bir takım ve taraftarı görmedim.

Millet ölmüş bunlar maçın derdinde.
Bu kadar da ...... cocukluğu olmaz

bunları doğuran insan olama, kesinlikle şeytanın bedene gelmiş halleri bunlar.

Diyecek çok şey var ama
Sadece şunu diyorum tez vakitte Allah cezanızı versin, sürüm sürüm sürünün!!!
Ne depremi bugün 3.dünya savaşı çıksa umurlarında olmaz.Adamların derdi ülke falan değil.Sadece kendilerini düşünüyorlar.

halilaziz61
26.01.2020, 20:17
Ne depremi bugün 3.dünya savaşı çıksa umurlarında olmaz.Adamların derdi ülke falan değil.Sadece kendilerini düşünüyorlar.

o yüzden şikebahçe bu ülkede yok edilmelidir.
Türkiye'nin virüsüdür.

Bunları yenersek yok olmaları için önemli bir adım atılmış olacak.

Doğukan Uçan
26.01.2020, 20:39
bu saatten sonra çakma malatya ya koymak farz oldu.

Emre Çömez
26.01.2020, 20:39
Elazığ ve Malatya’da 24 Ocak Cuma günü meydana gelen ve can kayıplarına yol açan 6.8 şiddetindeki deprem nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu’nun 27 Ocak Pazartesi günü oynayacağımız Btc Türk Malatyaspor karşılaşmasını ileri bir tarihe ertelemesi kararına yönelik kamuoyunda oluşturulmaya çalışılan spekülasyonlara yönelik açıklama yapma gereği doğmuştur.

Öncelikle; Trabzonspor Kulübü olarak Elazığ ve Malatya’da hayatını kaybeden 38 vatandaşımıza Allah’tan rahmet dilerken, yaralanan 1466 vatandaşımızın da biran önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz. Bize ait olmayan sebeplerden ötürü aşağıdaki açıklamayı yapmamız nedeniyle de Elazığ ile Malatya halkından ve tüm Türkiye kamuoyundan özür diliyoruz!

Ülke olarak adeta seferberlik başlattığımız, kurtulacak her bir can için dualar ettiğimiz bu günlerde tek gündemleri ‘ertelenen maçın oynanması’ olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün açıklamasını insanlık adına büyük bir utançla takip ettik. Kadınların, çocukların, ailesinin üstüne siper olan babaların cenazeleri enkaz altından çıkarken bir spor kulübünün bu denli küçülebileceğini tahayyül edemezdik. Yüzlerce insan, enkaz altından gelecek bir ses, bir nefes için çırpınırken Fenerbahçe Spor Kulübü’nün maçta çıkacak kartların, 90 dakika – 120 dakika gibi hesapların peşinde koşmasının yorumunu toplumumuzun vicdanına bırakıyoruz!

Btc Türk Malatyaspor – Trabzonspor karşılaşması öncesi Türkiye Futbol Federasyonu yetkileri Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu’nu arayarak Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem nedeniyle müsabakanın ileri bir tarihte oynanmasının uygun olacağını dile getirmişlerdir. Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu da, rakip takımın görüşünün ne olduğunu sormuş ve TFF yetkilileri tarafından Adil Gevrek ile yapılan görüşmede, Gevrek’in de müsabakanın ileri bir tarihte oynanmasının uygun olacağı yönünde görüş bildirdiği ifade edilmiştir. Bunun üzerine Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu, Teknik Direktörümüz Sayın Hüseyin Çimşir’in görüşünü almış ve Sayın Çimşir, “Biz hazırız ancak her türlü karara da saygı duyarız” demiştir. Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu, bu görüşmenin ardından Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerine “Hassasiyetinizi anlıyoruz, vereceğiniz karara saygı duyacağız” diyerek görüşümüzü belirtmiştir. Kulübümüzün internet sitesinden de bu yönde açıklama yapılmıştır.

Bir kez daha belirtmek isteriz ki kulübümüzün ne resmi ne de şifahen Türkiye Futbol Federasyonu’ndan müsabakanın ertelenmesine dair hiç bir talebi olmamıştır! Söz konusu talep; Türkiye Futbol Federasyonu’ndan gelmiştir.

Tüm bu gelişmelerin ardından Btc Türk Malatyaspor Başkanı Gevrek, akşam saatlerinde bir televizyon programına bağlanarak – sebebini bilemediğimiz bir biçimde – kendi sözlerini inkâr yolunu seçmiş, karşılaşmanın kulübümüzün talebiyle ertelendiğini ifade etmiş, tek taraflı alınan bu kararın adaletle bağdaşır hiç bir tarafı olmadığı şeklinde şaşkınlık verici açıklamalarda bulunmuştur.

Gevrek’in açıklamalarından hareketle Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ilk etapta öğle saatlerinde organik ve inorganik olarak beslediği sosyal medya trolleri tarafından daha sonra da kulüp resmi sitesinden yaptığı açıklamayla konu ahlaki sınırları aşan bir boyuta taşınmıştır. Trabzonspor camiası gibi Türkiye’nin gözü ve kalbi 788 artçı depremin olduğu, binlerce vatandaşın çadırlarda sabahladığı Elazığ ve Malatya’da atarken, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kalbinin maçta çıkacak kartlarda atması, kamuoyunun da takdir edeceği şekilde büyük bir insaniyet sorunudur! Öyle bir insaniyet sorunu ki teknik direktörleri Ersun Yanal’ın “Trabzonspor maçının iptali doğru. Orada böyle bir ortamda maç oynamak doğru değildi” şeklindeki açıklamasını 24 saat geçmeden yalanlamaktan çekinmemişlerdir.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, önce Antalya’da kulübümüzü hedef alan saldırgan açıklamaları bugün de sosyal medya – resmi medya organları üzerinden devam eden operasyonel faaliyetleri bize şunu göstermektedir! Trabzonspor – Fenerbahçe karşılaşmasını saha dışına taşıyarak ortamı germek, geçmiş yıllarda olduğu gibi maçı tamamlatmamak ve masa başında kazanmaktır! Ancak hiçbir şey artık dün değildir!

Trabzonspor Kulübü olarak, büyük bir hezeyan ve çaresizlik içerisinde bulunan Ali Koç’un gerginlikten sonuç çıkarmaya çalıştığını çok iyi anlıyor, hiçbir şart ve koşulda camiamızla beraber bu gerginliğin bir parçası olmayacağımızı tüm kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

Saygılarımızla…

Gurpas
26.01.2020, 20:45
Bunlara verilecek en iyi cevap sahada eze eze yenmek olacaktır.

sbay
26.01.2020, 20:52
Fener istediği gergin ortamı yarattı.haysiyet yoksunları.adamlar bundan besleniyordu.

Ahmet Aksu
26.01.2020, 20:55
sonunda ya geç oldu biraz ama..
neyse şimdi sahada ezme vakti önce şikeciler sonra şikeci yalakası malatyayı..

gurur6134
26.01.2020, 20:57
Bu serefsiz gevrekmidir gevsekmidir nedir simdi goz gore gore yalan mi konustu bu aciklamadan bu cikar tff neden susuyor ciksin aciklasin gercekleri .mac oncesi ortam gerilecegi kadar gerildi zaten kesinlikle tff de bu isin icinde klubun aciklamasi gercekse net bir sekilde organize operasyondur bu..

murmut
26.01.2020, 20:59
Bu serefsiz gevrekmidir gevsekmidir nedir simdi goz gore gore yalan mi konustu bu aciklamadan bu cikar tff neden susuyor ciksin aciklasin gercekleri .mac oncesi ortam gerilecegi kadar gerildi zaten kesinlikle tff de bu isin icinde klubun aciklamasi gercekse net bir sekilde organize operasyondur bu..

TFF aciklama yapmayacagini herkes biliyor.
Gevrek ibne de biliyor TFF susacagini, bu yüzden rahatca yalan söyleyebiliyor.

gurur6134
26.01.2020, 21:05
TFF aciklama yapmayacagini herkes biliyor.
Gevrek ibne de biliyor TFF susacagini, bu yüzden rahatca yalan söyleyebiliyor.

O kadar uzun boylu degil cikar tff yide topa koyarim bir mahkeme acmaya bakar is..neden tff nin sessiz kalmasina deginilmemis aciklamada onuda anlamadim ..bu adil denen herif koca adam goz gore gore nasil boyle yalan konusabilir bu isde ciddi bir is var kendi camiasinin tepkisindende mi korkmuyor malatyada sadece şikecilerin taraftari yok ya..

Mehmet Cihan Kocaman
26.01.2020, 21:05
Şehrinde çok şiddetli bir deprem oluyor. İnsanlar ölüyor. Binlerce yaralı var ve binlerce kişi evinden oldu, herkes sokakta, çadırda kalıyor. Yüzlerce artçı deprem devam ediyor ve sen o şehrin kulübünün başkanı olarak böyle bir ortamda İstanbuldan gelen talimatları yerine getirip fitne fesat peşinde koşuyorsun. Allahından bul Adil Gevşek.

Sefa Murat Dokuz
26.01.2020, 21:07
Beklediğimiz açıklama ha şöyle

DeAgLeMaNyAq
26.01.2020, 21:12
Adil Gevrek önce dün öğlen saatlerinde yerel ve ulusal medyada maçın ertelenmesini istediklerine dair haberlerin nasıl çıktığını açıklasın. Aksi takdirde aldıkları ahlar, bir ömür boyu yakasına yapışır...

Ertan OKUMUŞ
26.01.2020, 21:16
Erman Hoca yardırıyor vallahi ,demediğini bırakmadı

gurur6134
26.01.2020, 21:23
6222 kapsaminda adil denen adam alanen yalan konusup iftira atip toplumu gerdiyse eger cezalandiralmali gerekirse devletin kurumlarinca gorevden alinmali o kadar uzun boylu degil..tff de cikip olan biten hakkinda gerekli aciklamayi yapmali acilen..

emre6117
26.01.2020, 21:23
Beklediğimiz açıklama ha şöyle

Karşımızda ne kadar çirkin şerefsiz bir camia var böyle ya. Resmen her geçen gün lanet ettiritorlar kendilerinden. Ali koç kocaman bir koçsun. İnsan değilsin hatta. Nedir bu şikeci fened camiasından çektiğimiz. Böyke bir camia olabikir mi. Her basın bildirmizde adamlara lafla ayar veriyıryz. Ama adamlar da tık yok. 1 hafta sonra hiçbirşey olmamaış gibi ueni bir açıklama yapıyorlar. Adil gevrek de koçun adamı. Malatya şehri de adamsa adil gevrekten bu işin hesabını sorar. Tffnin de açıklama yapması lazım. Fb şimdilik isteğine ulaştı. Maçı kaosa bağladı. Nwakamenin de cezsasını iptal ettirmez bu şerefisizler. Ancak bizim de nwakamenin cezasını iptal ettirmek için kılıçları çekmeliyiz. Ama açıklama gizelde insan olana açıklama yapılır.

Faruk UYSAL
26.01.2020, 21:25
Ben yapılan açıklamayı çok beğendim. Yönetim Kurulu'muzu tebrik ediyorum.

Sonne
26.01.2020, 21:27
zeki uzundragon harika konuşuyor

Sadettin_
26.01.2020, 21:28
zeki uzundurukan da çok saglam konustu .
baya bı yazıklar olsun dedi .
üstüne kupayı alı koca versınler .
Trabzonsporun cok sampıyonlugu calındı varsın 1 kez daha calınsın ama 1 ınsanımız ölmesin falan dedi

zekı uzundurukan bagırıyor . çıldırıyor suan telefonda

gurur6134
26.01.2020, 21:32
Burda asil naneyi yiyen tff de olabilir adil gevrek e yanlis bilgide vermis olabilirler tff nin suskun kalmasi cok supheli..gevrekin tepki alacagini bile bile boyle yalan beyanlarda bulunmasi gercekten cok enteresan ciddi bir kumpas ve yalan var bu isin icinde..adam nasil tff bana trabzon gelmek istemedi diyebiliyor..

emre6117
26.01.2020, 21:33
Erman toroğlu adamsın. Birçok trabzonlu birçok trabzonsporludan daha fazla adamdır. Senin gibi 3_5 adam olsa bileğimiz bükülemez. Senin gibi cesur adamlad lazım bizim camiaya.

artvints
26.01.2020, 21:33
Orada konuşmayan iki arkadaş var, rahatsız oldular.

Mert Oğuzlu61
26.01.2020, 21:36
Top federasyona atılmış ama açıklamayı yetersiz buldum, rakip takımlara bok atmak iftira atmak bu kadar kolay olmamalı bunun bir cezası yaptırımı olmalı. Ayrıca federasyonun derhal bu kaosa son verip Malatya başkanıyla aralarında geçen konuşmayı, kimin ne istediğini kamuoyuna açıklamaları lazım.

Eğer bizimkiler haklıysa üzerimizdeki algı operasyonları yıkılır, sorumlu kişiler de cezalandırılır. Halkı kin ve nefrete düşüren olaylar kapsamına girmiyor mu ? Malatya başkanı ve Ali Koç hakkında suç duyurusunda bulunulmalı. Ceza almasalar bile görelim bakalım algı operasyonu nasıl oluyormuş.

Ve tabii Wakayeme meselesi, hala cezanın iptal kararı açıklanmadı! O cezayı ortadan kaldıracaklar, Wakayeme iyi de oynasa kötü de oynasa önemi yok, fb maçında sahada olacak. Vedat Muric için kılıf uyduruyorlarsa Wakayeme için de Rüştü, Barış Memiş örnekleri var, ayarlayacaklar o işi. Nihat Özdemir'e baskı kursunlar ne yapıyorlarsa yapsınlar.

Ahmet Aksu
26.01.2020, 21:39
şimdi sıra bizde acaba tt için neler yapabiliriz.
var mı güzel bir hashtag yayalım.
özellikle şu şikecilerin depremden ziyade maçı düşünmesi üzerine yok mu güzel bir laf oturtalım şu vicdansızlara

Sadettin_
Zeki uzundurukan cok net sekılde Trabzonspora operasyon duzenlenıyo diyo

Faruk UYSAL
Erman Toroğlu ve Zeki Uzundurukan'a duygularımızın tercümanı oldukları için teşekkürler... Erman Toroğlu gerçekten çok cesur bir yorumcu.

Soner Albayrak
26.01.2020, 21:40
Ortam gereksiz yere çok fazla gerildi. Hoşlanmadım ben bu durumdan.

emre6117
26.01.2020, 21:42
Ali koç neden uğraşıyon bizle bu kadar. Amavın ne senin. Korkma bizim şampiyon olacağımız filan yok. Ama bu koçun amacı ne. Erman toroğluyu severim ama bu akşam daha da arttı sevgim.ali koçdan gram çekindipi tok. Koç adam olsa bağlanır yayına. Sayın ali koç bile demeyin filan. Adil gevreğe de verdi ayarı. O da adam olsa bağlanır yayına.

Sadettin_
26.01.2020, 21:44
erman toroglu fena konusuyoda nasıl boyle konusuyo anlamadım .
zekı uzundurukan a dıyoki " ne sayın alikoç u ya ?" o sana sayın zeki dıyor mu ?"
adam tv de cıkıp yorumculara sen diyor . yanındaki yorumcular hala sayın alikoç deyip eziliyor .
lafım sana degıl .
kızım sana dıyorum gelınıp sen anla dedi
trt spora dakı acık oturumu ıcın soyledı bunları .
valla helal olsun nasıl konustu bunları

emre6117
26.01.2020, 21:46
Bu arada yönetim acilen bir kuoa daha gönderelim şikecilere malum doymuyırlar kupaya. Belki doyarlar açlar.

emre6117
26.01.2020, 21:58
erman toroglu fena konusuyoda nasıl boyle konusuyo anlamadım .
zekı uzundurukan a dıyoki " ne sayın alikoç u ya ?" o sana sayın zeki dıyor mu ?"
adam tv de cıkıp yorumculara sen diyor . yanındaki yorumcular hala sayın alikoç deyip eziliyor .
lafım sana degıl .
kızım sana dıyorum gelınıp sen anla dedi
trt spora dakı acık oturumu ıcın soyledı bunları .
valla helal olsun nasıl konustu bunları

Adamın bu ülkede korktuğu hiçkimse yok. Demekki adamın hiçbir açığı ua da beklentisi yok. Böyle adam çok az bu ülkede.

artvints
26.01.2020, 22:00
Takım yarın malatya'ya uçsun şehre başsağlığı dilesin, yardım toplanmışsa götürsünler, mesajımızı verelim gelelim. Maç seyahatimizi de yapmış oluruz.

Bayraktaroğlu
26.01.2020, 22:03
Malatya halkı bu gevşek başkanı unutmaz

AyhanPe
26.01.2020, 22:05
Biz neden gerginlesiyoruz yahu..Adamlar dastikli sIkeci..Gerginler oldukca..Korkuyorlar..Ben zerre kadar gerilmedim..Takipte etmiyorum..Futbolcular isini yapacak..Taraftar da isini yapacak..Sonuc lehimize olsada kazanmamiz gereken son mac degil..Biz kendi takimimizdan zevk alalim..Gergin olmasi gereken taraf biz degiliz..

Sefa Murat Dokuz
26.01.2020, 22:05
Başkan A SPOR DA

gurur6134
26.01.2020, 22:31
4 saat once gevsek baskan futbol arenaya tff bize once trabzonun yabanci oyunculari gelmek istemedi dedi sonra arayip trabzondan talep gelmedi erteleme icin biz erteledik dediler tepkimiz buna falan filan demis.burda halti asil yiyen fenerasyon belli.hicbir anadolu klubu baskani yalan beyanatlarla ortaya cikacagini bile bile trabzonspor camiasini karsisina alamaz tasmasi kimin elinde olursa olsun halti yiyen tff h.sonu icin ortamin gerilmesi icin operasyon cekilmis bu belli artik

Aykut Uçar
26.01.2020, 22:36
Şimdi asıl sorun bu maç tarihi ne zaman olmalı.
Hafta sonu fb maçı hemen akabinde evimizde erzurum sonrs rövanş leki bu malatya maçı hangi ars oynanacak. Bence büyük bir sıkıntı bizim için.

yorumsuz6117
26.01.2020, 22:38
Adil Gevrek sen ne yanar döner ne değişik bi arkadaş mışsın, Ali Koç senide mı satın aldı..

jönts
26.01.2020, 22:40
Gevrek’i biri oyuna getirmiş belli. Yalan olduğunu bilmeden yalan konuşmuş.

Sonne
26.01.2020, 22:41
yeri değil ama kobe bryant ölmüş ..

emre6117
26.01.2020, 22:41
Tff ve fwnerbahçe büyük işler çevirme peşinde. Devre arasından itibaren hatta zorlu toplantısından itibaren şike sezonu açılmıştır. Bu sene fb şampiyon yapılmak için her yol denenecektir. Futbolcu ayartma. Hakem ayartma. Başkan ayartma. Teşvik her türlüsü. Sivasa da ayar çekecekler zaten kankaları adamların. Gsnin hep yarış içinde olması lazım. Biz bu adamlarla yine başa çıkamayız. Varsın gs de girsin topa. Başak ve sivası adamdan bile saymam.

ÖmürKaradeniz61
26.01.2020, 22:43
Yarın sabah gitsinler şu malatyayı akşam yenip dönsünler önemli değil yenilsinlerde yeter ki oynayıp dönelim bok ağızları kapansın.

yorumsuz6117
26.01.2020, 22:49
Kobe'nin öldüğü doğrumu hakkatten..

amasya0561
26.01.2020, 22:56
Şb hala bizim korunduğumuz savunuyor güya federasyonu kötülüyor. Neden yapıyor bunu çünkü TFF başkanı kendi başkanları ve kendilerine alenen yapılan TFF tarafından sağlanan yardımları örtbas yapmak istiyorlar. TFF bize değil Trabzon’a yardım ediyor trabzonu kolluyor deyip saman altından su yürütecekler ama buna sadece şb taraftarı inanır vere salakca hararetle savunarak. Bu kadar açık bir olayda bile bi araştırmaz sadece koçun gazına bakarlar bunlar için herşey mübah bu senede şike var

yorumsuz6117
26.01.2020, 22:59
Nihat Özdemir feneri şampiyon yapmak için federasyon başkanı oldu..

Kazım Bostan
26.01.2020, 23:06
bize bir tuzak kurmuşlar bu çok açık. herkesin de söylediği gibi gerginliğin bize yaramadığını bizden de iyi biliyorlar. ve şikecilerle olan maç öncesi bu gerginliği oturup tasarlamışlar.

takımdan hatta ülke gündeminden bile kendimi soyutladım bu aralar. ama uzun zamandır hiç bu kadar, takım şikecileri yensin istememiştim.

Ahmet Aksu
26.01.2020, 23:13
" #yalıçocuğuali "nin söylediklerini takmayalım bizi kışkırtma peşinde bas geç yapacağız rahat olun..
yeter ki seyircimiz sakin olsun maça konsantre olsun bu fener deplasmanda bizden 1 puan bile alamaz.

fanatikdevri
26.01.2020, 23:17
Kulüp tarihinde yapılmış en etkili açıklamaların başında gelir bu açıklama her satırı ve kelimesi ile çok olgunca ve muhtabının suratına balyoz indirir gibi yazılmış.
Emeği olan herkesi tebrik ederim.

gurur6134
26.01.2020, 23:31
https://mobile.twitter.com/Furkan_Tatar44/status/1221419798246064128

Sacit
26.01.2020, 23:50
Bu sabıkalı nihat özdemir'in kesinlikle niyeti bozuk ve tezgah peşindeler
Bunlar bir senaryo yazıyor. Can çıkar huy çıkmaz

Yeryüzünde en aşağılık en pislik en nefret edilen kulüp bu şikeci fenerdir

gurur6134
26.01.2020, 23:54
Daha oncede dedigim gibi asıl naneyi yiyen fenerasyon yine isleri karistiran şikecilerin uzantilari

Ertan OKUMUŞ
27.01.2020, 00:01
Eski Antalyaspor başkanı Hasan akıncıoğlu aramış gevşek başkanı [emoji2]

yorumsuz6117
27.01.2020, 00:18
Hasan Akıncıoğlu fenerli çıktı..

ilelebeTS
27.01.2020, 00:20
O fenerli diye biliyorum ben de. Hatta kongre üyesi bile olabilir. Şayet arayan oysa.

yorumsuz6117
27.01.2020, 00:25
O fenerli diye biliyorum ben de. Hatta kongre üyesi bile olabilir. Şayet arayan oysa.

Bağlanıp ben aramadım demediğine göre o, telefonları da açmıyormuş zaten:)

Trabzonspor 61
27.01.2020, 00:32
Hasan denen iğne zaten şikebahçe kongre üyesi. Büyük kumpas çeviriyor koçbaşı

IYI61
27.01.2020, 00:35
Algı yapıyor şerefsizler bunlar katıksız.........

IYI61
27.01.2020, 00:37
Beyaz futbol ali koç ekibini yıkayıp yağlayıp TRABZONSPOR siyaset yardımıyla şampiyon yapılacak iması yapılıyor

arda.61
27.01.2020, 00:49
Geçen sene bunları iyi korkutmuşuz. Korkak, pısırık trabzonspor yok artık geçen sene maçı taraftar yardımı ile almıştık bu senede alacağız. Korkmakta haklılar kesinlikle.

ilelebeTS
27.01.2020, 00:53
Her zamanki gibi her haltı yapıp malum örgüte bağlayacaklar en son işi.

Erkan A.
27.01.2020, 01:11
Sabah özdemir bügün malatyada mac oynanacak derse o zaman skandal baslar
ben sahsen böyle rezalet bir aciklama bekliyorum

Uğur Ö.
27.01.2020, 01:21
Amerika hep aynı oyunu yapar ya önce sahte bir terör örgütü kurar sonra oraya saldırır, bu fenerlilerde ne zaman yarışsa hep bunu yapıyor, bunlar insan değil, karakterleri yok, kendi çıkarı için başkasının hakkına girerler, şike kumpas herşeyi yaparlar, bunların kanı bozuk, helal serisi resmen

Fatih Öztürk
27.01.2020, 01:45
Sabah özdemir bügün malatyada mac oynanacak derse o zaman skandal baslar
ben sahsen böyle rezalet bir aciklama bekliyorum

Keseriz o götü, yemez.

Ertan OKUMUŞ
27.01.2020, 01:55
Wakayeme kaynadı arada,her türlü şb ye yaradı bu durum,ama ne olursa olsun yeneceğiz

DeAgLeMaNyAq
27.01.2020, 06:59
Şimdi asıl sorun bu maç tarihi ne zaman olmalı.
Hafta sonu fb maçı hemen akabinde evimizde erzurum sonrs rövanş leki bu malatya maçı hangi ars oynanacak. Bence büyük bir sıkıntı bizim için.

Erteleme maçlarını genelde ilk boş takvimde oynatırlar. Malatya kupadan elendi ancak bizim önümüzdeki 2 hafta boyunca kupa maçlarımız olacağı için 18-19-20 Şubat arası olacak gibi duruyor. Ondan bir sonraki hafta da müsait ama o zaman da ilk boş haftada oynatılmadı diye yine algı oyunları yapabilirler. Görünen o ki önce içeride Sivas'la çok kritik ve yıpratıcı bir maça çıkıp, hafta içinde olaylı Malatya deplasmanına gidip akabinde İstanbul'da BJK ile oynayacağız...

Oğuz ZEYTİN
27.01.2020, 09:58
Öncelikle memlekete geçmiş olsun. Devamını konuşmaya gerek yoktu. Fakat öyle utanmaz bir rakibimiz var ki...

Penaltılar irdelensin, harcama limiti arttırılsın, yeniden yargılama, örtülü ödenek derken kontrol edemedikleri hırsları, aşağılık karakterleriyle bir olunca ülkedeki afeti bile kullanmaktan geri durmadılar. Akıl, edep, vicdan yok ki...

Bunlara kendisini alet eden piyon kulüplere de ne denir şu acılı günde? Başka derdin yok mu be haysiyetsiz herif?

Geçmiş olsun.

munzevil
27.01.2020, 13:35
Öncelikle memlekete geçmiş olsun. Devamını konuşmaya gerek yoktu. Fakat öyle utanmaz bir rakibimiz var ki...

Penaltılar irdelensin, harcama limiti arttırılsın, yeniden yargılama, örtülü ödenek derken kontrol edemedikleri hırsları, aşağılık karakterleriyle bir olunca ülkedeki afeti bile kullanmaktan geri durmadılar. Akıl, edep, vicdan yok ki...

Bunlara kendisini alet eden piyon kulüplere de ne denir şu acılı günde? Başka derdin yok mu be haysiyetsiz herif?

Geçmiş olsun.

kardeş hedefe giden her yol mübah olunca işte böyle bir garabet ortaya çıkıyor
istisnalar kaideyi bozmaz ama fblilerin geneli böyle bunu şike sürecinde çok net gördük...

Mehmet Ç.
27.01.2020, 14:12
Trabzonspor Yönetimi en acil sekilde Adil Gevrek hakkinda suc duyurusunda bulunmali!

TFF aciklama yaptikdan sonra, YMS'a bagli bir dernek bu aciklamayi nasil yapar!!

https://www.haber3.com/spor/diger-sporlar/malatyasporlular-derneginden-erteleme-kararina-tepki-haberi-5075215

Lan sizin baskaniniz degilmiydi lan, sonunda kiviripda biz aslinda macin oynanmamasini istiyorduk, ama yabancilar gelmek istemiyor diyince, inada bindi bu is diyen!!!!!!!

Mert Oğuzlu61
27.01.2020, 14:16
Beyaz futbol ali koç ekibini yıkayıp yağlayıp TRABZONSPOR siyaset yardımıyla şampiyon yapılacak iması yapılıyor

Ve bunları Beyaz Tv de söylemiş olmaları... Ve hala programlarının kaldırılmaması. Çok ilginç gerçekten. :))

Doğukan Uçan
27.01.2020, 16:06
gevrek denen omurgasıza gereken dersi vermeliyiz.

14TS61
27.01.2020, 17:27
. Ali Koç Aziz Yıldırım'dan daha beter sinsi. Malatya başkanının dediği Hasan Akıncı koyu fenerli Ali Koç onu kullanarak Trabzon istemiyor demiş Malatya'ya. Yani Malatya başkanı da kukla durumuna düşmüş..

Sonuç olarak planları tutmadı. ALİ koç rezil olduğu ile kaldı

Larking
27.01.2020, 20:05
Israrla Trabzonspor'u Malatya'ya getirmek isteyen,maç ertelendi diye kıyamet koparan Malatyaspor başkanı Pazar günü oynayacakları maç için 6 gün önceden takımı Antalya!ya kampa götürüyor, yani Malatya'dan kaçırıyor.

Güzel bir ülkeyiz.

alperrr
27.01.2020, 21:43

özelliklede sinnan engin..
sürekli aleyhimize konuşuyor..sürekli aleyhimize algı peşinde..
...
çok sıkışırsa bende trabzonluyum der..kansız herif..
2011 deki tavırlara devam..yani.....
fb için nasıl haber yaptırdı kardeşin tapeleri ortadayken hala bizi yorumlayabiliyor..

...
bu yavşaklara koz veren çok trabzonlu veya trabzonsporluda var bence..
yalanlarına ve algılarına tokat gibi cevaplar verilmemeside cabası..
kupa ş..sizlerde..
yıllardır elimizde avucumuzda bişey yok ama biz kollanıyoruz hee.

Enes Başkaya60
27.01.2020, 22:00
Erdoğan Arıkan : Trabzonspor ile oynayacağı maçı kendi evinde oynamak isteyen Malatyaspor’un Alanyaspor ile oynayacağı maça kendi tesislerinde değil de Antalya’da hazırlanacak olması doğru mu peki ? Madem maçın Malatya'da oynanmasını istiyorsunuz ?O zaman Antalya'da ne işiniz var ?

HOPA'LI TS'Lİ
27.01.2020, 22:08
Sivas GB maçında olduğu gibi son saniyede attı.
Ne sinir bozucu bir durum oldu bu 2.kez hem de, çok ballılar

HOPA'LI TS'Lİ
27.01.2020, 22:08
erdoğan arıkan : Trabzonspor ile oynayacağı maçı kendi evinde oynamak isteyen malatyaspor’un alanyaspor ile oynayacağı maça kendi tesislerinde değil de antalya’da hazırlanacak olması doğru mu peki ? Madem maçın malatya'da oynanmasını istiyorsunuz ?o zaman antalya'da ne işiniz var ?

kapak

ÖmürKaradeniz61
27.01.2020, 22:26
özelliklede sinnan engin..
sürekli aleyhimize konuşuyor..sürekli aleyhimize algı peşinde..
...
çok sıkışırsa bende trabzonluyum der..kansız herif..
2011 deki tavırlara devam..yani.....
fb için nasıl haber yaptırdı kardeşin tapeleri ortadayken hala bizi yorumlayabiliyor..

...
bu yavşaklara koz veren çok trabzonlu veya trabzonsporluda var bence..
yalanlarına ve algılarına tokat gibi cevaplar verilmemeside cabası..
kupa ş..sizlerde..
yıllardır elimizde avucumuzda bişey yok ama biz kollanıyoruz hee.

Sinan engini çok ciddiye almayın oflulardan it gibi korkar kendisi istanbulda.En fazla gazetede haber yaptırır şikede olduğu gibi öyle Trabzonsporun hakkında sallayamaz.

Doğukan Uçan
27.01.2020, 23:50
la bu beyaz futbol programını ciddiye almayın takipçi ve reyting kasmaya calisiyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
28.01.2020, 08:44
la bu beyaz futbol programını ciddiye almayın takipçi ve reyting kasmaya calisiyorlar.

Dediğiniz gibi tamamen reyting uğruna düzenlenmiş şaklabanlık programı

Doğukan Uçan
28.01.2020, 20:32
Dediğiniz gibi tamamen reyting uğruna düzenlenmiş şaklabanlık programı

kesinlikle. sabah akşam gs fb başka bildikleri bir şey yok. ertem samimi olsa programa tsli yorumcu alır.

Tuğrul
28.01.2020, 20:34
Umarım yapılan hiçbir operasyon, hiçbir kumpas, hiçbir alavere dalavere birini bu denli insanlıktan çıkarmaz. Kızgınlıktan ne yazacağınıza da şaşırdınız artık. Risk var hala risk neyini anlamıyorsun. 6 şiddetine kadar artçı sarsıntı olma riski var hala. Maç oynayacağın şehirde depremden insanlar ölmüş, halen millet evine girmeye korkuyor, yok kasırga mı olmuş?

Sırıta sırıta muriç ten bana ne diyen Başkan a soralım bakalım Waka nın kartından sonra hangi ciddi girişimler yapılmış depreme kadar? Waka nın Malatya maçında oynayamaması skandal değil mi zaten?
Söylediğim sözler gayet insani, gayet doğal şeylerdir.

Vicdanla bağdaşmayan laflar sizin yaptığınız algıdır.

Marmara depremi gibi 100 binden fazla yıkıntının olduğu, infial yaratan bir doğal afet değil.

Dolayısı ile maçın ertelenmesi hatalı bir karar oldu.

Keza bilim adamları atıyorum 4 hafta sonra oynanacak olan maçta artçı bir sarsıntının yahut 6 şiddetindeki sarsıntının olmamasının garantisini vermiyor.

Hamaset kasarak, panik yaratarak bu işler çözülmez.

HOPA'LI TS'Lİ
29.01.2020, 08:45
Şu Malatya Başkanı kadar dönek birini görmedim.
Adı gibi GEVREK

Mehmet Fatih Yavuz
29.01.2020, 08:58
Söylediğim sözler gayet insani, gayet doğal şeylerdir.

Vicdanla bağdaşmayan laflar sizin yaptığınız algıdır.

Marmara depremi gibi 100 binden fazla yıkıntının olduğu, infial yaratan bir doğal afet değil.

Dolayısı ile maçın ertelenmesi hatalı bir karar oldu.

Keza bilim adamları atıyorum 4 hafta sonra oynanacak olan maçta artçı bir sarsıntının yahut 6 şiddetindeki sarsıntının olmamasının garantisini vermiyor.

Hamaset kasarak, panik yaratarak bu işler çözülmez.

Mesele tek başına artçı sarsıntı mıdır?
Bölgede tüm güvenlik ve sağlık birimleri konuya odaklanmış durumda.
15-20 bin kişinin toplandığı bir organizasyonda güvenlik ve sağlık birimleri görevlendirmek zorundasınız.

Bölgeye bu konuda dışarıdan destek için birimler gönderilirken, bir eğlence organizasyonuna, hem de depremden henüz 2 gün geçmiş, arama kurtarma faaliyetlerinin dorukta olduğu bir zamanda mevcut birimleri yönlendiremezsiniz.

Bu erteleme kararını federasyon sadece bildirir.
Erteleme kararını alan devlettir.

Normal bir zamanda dahi valilikten onay almadan maç organizasyonu yapamazsınız.

O kadardır ki, Malatyaspor kendi kamp programını bile Malatya dışına aldı.

İnfial midir sadece organizasyon iptallerine sebep olan.

Şu maçın oynanmasını beklemek düpedüz saçmalamaktır.

Rakip takım hocası bile bu ortamda maç oynanmaz diyebilirken, doğrucu Davut tadında dağılmayın Allah aşkına!

Burçak
29.01.2020, 09:10
Tuğrul
Maç oynanacağı gün bile enkaz altında insanlar vardı.
sen bu maç oynanmalıydı diyorsun.
Peki.
Sadece birazcık empati yapmayı dene.
Allah korusun. sevdiğin bi insan o durumda olsa sen maça mı gidersin, maça gidenler için ne düşünürsün ne bilim ne düşünürsün ya Allah aşkına söyle.

nevzat61
29.01.2020, 12:08
İnanılır gibi değil.. hâlâ maçın ertelenmesini hatalı bulanlar var.. o şehirde herkes ertelendiği gün futbol mu konuşuyordu sanıyorsunuz..bunu tartışmak bile aptalliktir..

Tartisacagimiz tek konu TFF-GEVREK-KOC arasında ki aşk üçgeni ile depremi spora bulaştıran pisliklerdir..

Onur Civelek61
29.01.2020, 16:19
Bu maçın ertelenmesi hem iyi hem kötü oldu. Fakat olması gereken ertelenmesiydi zaten.

erenslash
29.01.2020, 19:45
dersi malatayya sahada futbolla verirsin ayrıca malatya başkanının fenerle ilişkisi var olduğu ortaya çıkmış buradaki işten önce ali koç sorumlu

sahada vereceksin bunlara cevabı futbolla top oynayarak seyircinin 90 dakika susmayıp baskı altına almasıyla

Serdar A
30.01.2020, 09:29
https://zzapolowy.com/wp-content/uploads/2017/02/maxresdefault.jpg

cakalkerem
30.01.2020, 09:43
malatyayaı evirip çevirmeli..başkanına gereken ders verilmeli..
kimin kapısında işi... sa gitsin onlardan mamalansın..

Adam dan hala bir özür açıklaması gelmedi

HOPA'LI TS'Lİ
30.01.2020, 10:21
https://zzapolowy.com/wp-content/uploads/2017/02/maxresdefault.jpg

Hoşgeldin güzel çocuk

Malatya'nın en iyi adamlarından birini aldık
GEVREK DÖNEK Başkanlarına inat yeneceğuk onlari