PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

chopper61
25.01.2020, 19:31
Eeee senin amatör yönetimin öyle Orta yaparsa adamlar gol atar.

AyhanPe
Wakayeme Fb macinda oynamayacak bu durumda..Rastlanti diyelim..

ilelebeTS
Yine Malatya ilimizde de can kaybı yaşanması nedeniyle Federasyonumuz tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde Btc Turk Malatyaspor-Trabzonspor karşılaşmasının da ileri bir tarihte oynatılması kararlaştırılmıştır.

exelans_25
Lan Malatya bile erteleme istememis bizim kulube ne oluyor.Nwakaeme dedigin adam senin hucum gücünün yuzde 50si tek başına.Ligin kaderini etkiler bu olay oyle az buz bir mevzu degil

yorumsuz6117
25.01.2020, 19:32
Nwakaeme fener maçında oynamalı en kötü ihtimalle cezası ertelenmesi yoksa tam bir saçmalık.l bu durum..

Oğuzhan Fidan
Şimdi Anthony fener maçında mı çekecek Cezasını? Öyle saçma şey olmaz erteleme maçında oynamaz olur biter. Bunla ilgili hüküm nedir acaba?

wakame oynar. sonuçta malatya maçında çekecek cezasını. erteleme maçında oynamayamaz.

chopper61
Nwakaeme oynayamayacak.Yusuf sarı ile artık yenersiniz feneri.. İğrenç ötesi şeyler oluyor.

chopper61
25.01.2020, 19:33
wakame oynar. sonuçta malatya maçında çekecek cezasını. erteleme maçında oynamayamaz.

Kurallardan haberiniz yok sanırım

Hamza Yilmaz
Yönetim niye böyle bir talepte bulundu anlamadim. Böyle anlayisla sampiyon falan olunmaz. Gecmis olsun

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

trbzonsporlu
Hayırlısı olsun. Muhtemelen 18-19-20 Şubat tarihlerinden birinde oynanacaktır...

iceride sivasla oynayıp, 3 gün sonra deplasmanda malatya ve ondan 3 gün sonra deplasmanda bjk yani.
fikstüre gel, üstelik sivastan 3 gün oncede soğuga karşı erzurum deplasmanı

zaten fikstür zordu simdide iyice sıkışacak bizim için.
en karlı çıkan alanya oldu haftaya ortasahasız malatyaya karşi oynayacaklar kendi evlerinde. bizde nwakemesiz olarak fbye karşı

chopper61
25.01.2020, 19:34
Şimdi Anthony fener maçında mı çekecek Cezasını? Öyle saçma şey olmaz erteleme maçında oynamaz olur biter. Bunla ilgili hüküm nedir acaba?

Hüküm çok basit.ilk resmi maçta oynayamaz

Oğuzhan Fidan
25.01.2020, 19:35
Kurallardan haberiniz yok sanırım

Trabzonspor hücum gücü wakameden ibaret değil.. takımın dinlenmesi fenerin anasını s..kmemiz anlamına geliyor..

serkanholep
25.01.2020, 19:36
Hakemin yazılı olarak hatali karar verdim beyanı varsa ceza kalkar dedi Erman hoca

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chopper61
Bu Trabzon'a akıllı yönetici gelmeyecek mı.Fair play derler rezil hakemlere itiraz dahi etmezler.Ulan bu ülke kurt yuvası.Trabzonu koyun yaptınız.Yönetim ve taraftar olarak Koca trabzonu uşak ettiniz.

nevzat61
Yine Malatya ilimizde de can kaybı yaşanması nedeniyle Federasyonumuz tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde Btc Turk Malatyaspor-Trabzonspor karşılaşmasının da ileri bir tarihte oynatılması kararlaştırılmıştır.

Can kaybı mı?

Evet can kaybı..o ilde de kayıplarımız var..

yorumsuz6117
25.01.2020, 19:37
Yönetimin açıklaması tam rezillik Ağaoğlu'nun gereksiz her yere konuşması gibi kulüp bu açıklamayı yapmasa asla ertelenmezdi Malatya'da toparlanır maça kadar..

chopper61
İlk seçimde siyasilere atkı takmaya koşun..

Mehmet Cihan Kocaman
Şu kararın masum olmadığına yemin bile edebilirim. Ama kanıtlayamam. Yönetim de sağolsun muazzam bir asist yaptı.

Kuş uçsa açıklama yapan başkan Ağaoğlu eminim ki resmi siteden yapılan açıklamayı elleriyle yazmıştır.

Manu61
Hakemin yazılı olarak hatali karar verdim beyanı varsa ceza kalkar dedi Erman hoca

Peki sizce öyle bir ihtimal var mı?

smart
Ya sabahtan beri bu başlığa kaç kere yazıp yazıp sildim. Çok duyarlı taraftarlarımız federasyona teşekkürlerini iletsin lütfen ve fener maçında yenilirsek burda ağlamasınlar. Siz istediniz adamlar erteledi.

serkanholep
25.01.2020, 19:38
Peki sizce öyle bir ihtimal var mı?Aspora sözlü beyani varmış dediklerine gore

umut22
Fener maçından 3 gün öncesine alırlarsa bu maçı şaşırmam

ilelebeTS
Evet can kaybı..o ilde de kayıplarımız var..
Tamam ben ilk başta yanlış anlamışım.

outlaws61
Kurala falan bakmayın siz.

Kuralda yazana göre bilerek sarı kart gören oyuncu 2 maç ceza alır diyodu.

Noldu Muriç aldı mı?

Hayır.

Wakayeme sahada olur merak etmeyin

Ogün YAZICI
25.01.2020, 19:39
3 aydır Marmara Ege Doğu beşik gibi sallanıyor
Yarın Göztepe maci nedrn oynaniyor
Ya bu aksam Fb maci?

Birlik icerisinde yas ilan edilip tüm maclari oynatmamaliydı öyleyse Tff
Tff samimiyse tüm maclar ertelenecekti?

Simdi herkes hesap kitap pesine dustu.
.Malatyaspor klübü oynanmasını istiyor.
Bu kararı kimler nasil aldı ?

chopper61
25.01.2020, 19:39
Trabzonspor hücum gücü wakameden ibaret değil.. takımın dinlenmesi fenerin anasını s..kmemiz anlamına geliyor..

Avutun kendinizi.. Neymiş deprem oldu bize oyuncu konuşmak yakismazmis.O zaman bu S...siz fb taraftarı neden zil takıp oynuyor neden.

trbzonsporlu
25.01.2020, 19:40
Şu kararın masum olmadığına yemin bile edebilirim. Ama kanıtlayamam. Yönetim de sağolsun muazzam bir asist yaptı.

Kuş uçsa açıklama yapan başkan Ağaoğlu eminim ki resmi siteden yapılan açıklamayı elleriyle yazmıştır.

malatyanın ertelenmesin talebinden sonra böyle bir karar alınmasından sonra aynı şeyleri düsünüyorum

bu karardan zararli çıkacak kulüp biziz
faydalı olacak kulüp fb ve alanya

DeAgLeMaNyAq
Nwakaeme fener maçında oynamalı en kötü ihtimalle cezası ertelenmesi yoksa tam bir saçmalık.l bu durum..

Erteleme olayını yanlış uygulamalardan sonra değiştirmişlerdi. Mesela daha önce Gökhan Zan kırmızı kart görmesine rağmen cezası ertelenip, bir sonraki maçta oynayabilmişti. Sonradan yapılan düzenlemeyle ertelemelere cezanın yarısını çekme şartı getirildi. Tek maçlık cezanın da yarısının infazı söz konusu olmadığı için cezanın ertelemesi mümkün değil...

iceride sivasla oynayıp, 3 gün sonra deplasmanda malatya ve ondan 3 gün sonra deplasmanda bjk yani.
fikstüre gel, üstelik sivastan 3 gün oncede soğuga karşı erzurum deplasmanı

zaten fikstür zordu simdide iyice sıkışacak bizim için.
en karlı çıkan alanya oldu haftaya ortasahasız malatyaya karşi oynayacaklar kendi evlerinde. bizde nwakemesiz olarak fbye karşı

Önümüzdeki 2 hafta boyunca kupa maçları olacağı için en yakın boşluk o hafta gözüküyor. 25-26-27 Şubat haftası da boş...

Erman Toroğlu dün biraz ezbere konuştu. VAR devreye girmeliydi dedi oysa VAR'ın 2.sarı karttan atılmalarda yetkisi yok...

AlperenAltun
Fenerbahçe maçına kadar bari sturridge ve ekuban hazır olsa da takım hucum anlamında bir şeyleri yapabilse

serkanholep
25.01.2020, 19:41
Kulübün açıklama yapması gereksiz, fuzuli, salakça, acemice. Ne diyeyim daha. Yapma arkadaş açıklama.

Malatya'nın cezalı oyuncusu falan var miydi

chopper61
Ya sabahtan beri bu başlığa kaç kere yazıp yazıp sildim. Çok duyarlı taraftarlarımız federasyona teşekkürlerini iletsin lütfen ve fener maçında yenilirsek burda ağlamasınlar. Siz istediniz adamlar erteledi.

Artık aptallık boyutuna vardı.Vstan millet.devlet,dış güçler diyerek koca Trabzon asagilandi.Gelde Trabzonspor taraftarına anlat.. Anlamıyorlar.

Jackdaniels
İyi yönünden bakalım takım biraz dinlenmiş olur yeni transferler ve sakatlar maça yetişir. Birde Nwakaemenin durumuna itiraz edilip cezası iptal edilir zaten böyle saçma bir kararın çıkması abes olur.

umut22
25.01.2020, 19:42
Haber duyulunca fb forumları coşmuş.

Hüseyin Çümen
25.01.2020, 19:43
Yönetim açıklama yapmasa sanki ertelenmeyecek miydi? Şehir büyük bir trvma yaşamış. Yaralarını saracağı bir süreç başlamış futbolcuları endişe içinde olabilir. Halk can derdinde sırf eğlence için yapılan bir organizasyonun ertlenmesi gayet doğaldır. Bu şartlar bizim çok çok aleyhimize oldu doğrudur. wekamesiz bir fb maçına çıkacağız. Malatyanın 2 önemli eksiği vardı. Hayırlısı diyelim şanssız bir takım olduğumuz gerçek

İ. SARAL
25.01.2020, 19:43
Malatyadan bir istek olmadan bizim yönetimin açıklama yapması çok saçma olmuş. Resmen federasyona pas vermişler.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thehell61
25.01.2020, 19:44
Maçın ertelendiği tarihte Malatya da toparlanmış olur. Madem maç oynanması mevcut ortamda mümkün değildi tüm ligi ertleselerdi 1 hafta. Neden birtek bizim maç? Olmadı bu.

Hakan
Ertelenecek tabi ki.

chopper61
Kulübün açıklama yapması gereksiz, fuzuli, salakça, acemice. Ne diyeyim daha. Yapma arkadaş açıklama.

Malatya'nın cezalı oyuncusu falan var miydi

Olmazmi.Gelen geçen 4 atıyor.. ilerde toparlanır saten.. galibiyet hayal oldu.4 oyuncu sakat veya cezalı..Yahu su yönetici akrabası olan gitsin en azından söylesin.Art niyetli bu federasyon ve siyasiler..yok her yerde güçlüyüz.. edebiyat Yahu.. çocuk gibi her sene aynı şeyler oluyor.avutuyorlar.

ilelebeTS
Malatya'nın eksikler cezalılar yetişir demiş bazı arkadaşlar. Tek taraflı bakmayın, bizim de sakatlar var. Tony cezalı diyelim, Ekuban sakat, Sturridge sakat, Sarı-Novak sakatlıktan yeni çıkmış. O kadar da zararı yok bize. Tek sıkıntı Tony'nin cezası.

chopper61
25.01.2020, 19:46
Yönetim açıklama yapmasa sanki ertelenmeyecek miydi? Şehir büyük bir trvma yaşamış. Yaralarını saracağı bir süreç başlamış futbolcuları endişe içinde olabilir. Halk can derdinde sırf eğlence için yapılan bir organizasyonun ertlenmesi gayet doğaldır. Bu şartlar bizim çok çok aleyhimize oldu doğrudur. wekamesiz bir fb maçına çıkacağız. Malatyanın 2 önemli eksiği vardı. Hayırlısı diyelim şanssız bir takım olduğumuz gerçek

Fener de olsaydı nwakaeme sence cezalı olur muydu.Bu ülkede şans sizlik yoktur.Aptallik vardır.. Bilinçli kötülük vardır.

serkanholep
25.01.2020, 19:46
Yönetim açıklama yapmasa sanki ertelenmeyecek miydi? Şehir büyük bir trvma yaşamış. Yaralarını saracağı bir süreç başlamış futbolcuları endişe içinde olabilir. Halk can derdinde sırf eğlence için yapılan bir organizasyonun ertlenmesi gayet doğaldır. Bu şartlar bizim çok çok aleyhimize oldu doğrudur. wekamesiz bir fb maçına çıkacağız. Malatyanın 2 önemli eksiği vardı. Hayırlısı diyelim şanssız bir takım olduğumuz gerçekİyi de neden açıklama yaparsın. Yapma açıklama. Karara saygı duy. Sessiz kalmak istemedigin anlamına gelmez. Açıklama yaparak da şirin falan görünmüyorsun. Hatta 120 dk maç oynadılar bu yüzden erteleme istiyorlar diyenler de var.

munzevil
25.01.2020, 19:47

madem oyle waka fener macinda oynasın
cezasını malatya macinda ceksin
bu uzucu olydan bile fenere avantaj çıkmasın
yonetimin gerekli girisimleri yapmasi lAzım

Muhammed Ayaz
25.01.2020, 19:47
Arkadaşlar herşey futbol değil.
Erteleme kararına saygı duyuyorum.
Lâkin hayatın herşeye rağmen de devam ettiğini yetkililerin unutmaması lazım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chopper61
25.01.2020, 19:48
Malatya'nın eksikler cezalılar yetişir demiş bazı arkadaşlar. Tek taraflı bakmayın, bizim de sakatlar var. Tony cezalı diyelim, Ekuban sakat, Sturridge sakat, Sarı-Novak sakatlıktan yeni çıkmış. O kadar da zararı yok bize. Tek sıkıntı Tony'nin cezası.

Bu yazdığınız Fenerbahçe maçı ertelenseydi haklısınız derdim.ama bizden çok eksiği olan Malatya maçı ertelendiği.bu eksiklerle Fenerbahçe maçına çıkacaksın.

Jackdaniels
Arkadaş ne yaygara yaptınız ya. Bırakın ertelensin Feneri bi Nwakaemeyle yeneceksek zaten çıkmayalım o maçada bu kadar eziklik nedir ya sabah akşam Fener Fener Fener yeter da kendi işimize bakalım biz. Takım bu sürede toparlansın fiziken ve eksikler transferler sakatlar dönsün yeter.

Mehmet Cihan Kocaman
Fenerbahçe'de Muriqi'in böyle bir olay sonunda Galatasaray derbisinde cezalı duruma düştüğünü hayal edin. Zaten ancak hayal ederiz çünkü böyle bir olayın Fenerbahçenin başına gelmesi mümkün değil.

ilelebeTS
Kulüp o açıklamayı yaptığında zaten karar kendilerine bildirilmiştir. Orta yerden yapılan bir açıklama değil.

14TS61
Ulan zaten haksız kırmızı kart üstüne birde şimdi fener maçında çekecek cezayı. Bu nasıl iştir ya. TFF ye itiraz edilmesi lazım zaten haksız kart bari Malatya maçında çeksin.

serdaracıl
Wakayeme cezasını ertelenen malatya maçında çeksin. Böyle saçmalık olmaz. Hem malatyanın günahı ne, en iyi adamımız oynamayacakken ertelenen maçta sahada oluyor. Hiç adil değil

chopper61
25.01.2020, 19:50

Felakette bile adamlar ensene vurup hakkını yiyorsa izin verecek sin..Deprem yardımı ni bizzat kendim gidip yapacağım.Mesaj falan asla atmam.. Kızılay başkanı yalıyı terk ederse ancak o zamana eskiye dönülür.

serdaracıl
Arkadaş ne yaygara yaptınız ya. Bırakın ertelensin Feneri bi Nwakaemeyle yeneceksek zaten çıkmayalım o maçada bu kadar eziklik nedir ya sabah akşam Fener Fener Fener yeter da kendi işimize bakalım biz. Takım bu sürede toparlansın fiziken ve eksikler transferler sakatlar dönsün yeter.

Bunun eziklikle ne alakası var. Ortada adil bir durum var mı? Buna şu yorumu yazmak asıl eziklik.

ilelebeTS
Bu yazdığınız Fenerbahçe maçı ertelenseydi haklısınız derdim.ama bizden çok eksiği olan Malatya maçı ertelendiği.bu eksiklerle Fenerbahçe maçına çıkacaksın.
fener maçına hepsi yetişir. Bizim yapmamız gereken hakemin açıklamalarını baz alarak Tony'nin cezasını kaldırtmaya çalışmak.

pazarkapılı
25.01.2020, 19:51
dandik bir liginizden bes para etmez insanlardan olusan yonetim kadronuzdan baslattirmayin simdi, millet caniyla ugrasiyo nwakame derdine dusmusler.

sikesi ayri kendini onemli zanneden yoneticleri ayri taraftarlari ayri resmen buyuk bir afyon icirilmis bu millete, su dandik lig olsa nolur olmazsa nolur. cezali oyuncu kim ki onu dusunuyosun alt tarafi gereksiz bir lig...

DURAS
Herşey futboldan ibaret değil. İnsanlar Malatya merkez dahil geceyi bu soğukta dışarıda geçirdi. Hala artçılar sürüyor. 300 tane artçıdan bahsediliyor. Şunu yazmadan bir kaç dakika önce de hissettiğimiz artçı oldu. O yüzden bu ertelemeyi normal görüyorum. Aleyhimize oldu mu evet aleyhimize oldu. Ancak bırakın klubü tüm insanların bu hassasiyette olması gerekiyor. Nwakmesiz feneri yeneriz inşallah. Tüm temennim o,

chopper61
Kesinlikle Malatya kötü durumda maça kadar toparlasın cezalı oyuncuları da TS maçında sahada olsun, Wakayeme de fener maçında oynamasın diye fenerasyon tarafından maça 2 gün olmasına ve Malatya'nın oynamak istemesine rağmen ''KASITLI OLARAK'' yapılmış olan uygulamayı kabul etmek, fb şampiyonluğu için çalıştığımızın göstergesidir.

TS yönetimi fenerin ekmeğine yağ sürüyor, bunun başka hiçbir açıklaması olamaz. Her depremde o zaman maçlar ertelensin, her olayda ülkede yas ilan edilsin hayat dursun.

Bizimkiler aptal ben itiraz beklemiyorum

Mehmet Fatih Silik
25.01.2020, 19:53
Hayatta futboldan daha önemli şeyler var.
Bu kadar negatif olup kendinizi bu kadar yıpratmayın.
Zor durumda olan insanlar için dua edin.

smart
Cezalar haftalık resmi maç olarak veriliyor takımlara göre değil. Nwakaeme Fener maçında oynayamayacak. Bu da son derece usule uygun bir durum.

Jackdaniels
Bunun eziklikle ne alakası var. Ortada adil bir durum var mı? Buna şu yorumu yazmak asıl eziklik.

Koskoca Trabzonspor bir Nwakaemeye mi kaldı ? Nasıl bir bakış açısı. Maça 11 e 11 çıkıyorsun kendi sahanda Feneri yenemiyosan zaten şampiyonluktan bahsetme boşa çenenizi yoruyosunuz iyice paranoyak olmuşsunuz şu kıytırık Feneri burda sürekli gündeme taşıyıp durmayın okumak zorunda değiliz.

chopper61
25.01.2020, 19:54
Mac ertelendi..Fenerbahce macına kadar takım dinlensin diyecez ama bu takıma dinlenmek yaramıyor

As oyuncuları yarı devre oynadı zaten ne yorgunluğu.. dinlenme olayı hikâye.cslimayan hocanın aptal bahanesi.bu zamanda ne yorgunluğu..

Ahmet Hamza
Sorun erteleme değil, 1 numaralı oyuncunun sezonun maçında oynayamayacak olması hem de haksız iki karttan dolayı. Bu takım gerçekten gördüğüm en ezik futbol takımı. Vur ensesine al ekmeğini.

emre6117
Wakayeme cezasını ertelenen malatya maçında çeksin. Böyle saçmalık olmaz. Hem malatyanın günahı ne, en iyi adamımız oynamayacakken ertelenen maçta sahada oluyor. Hiç adil değil

Wakame eğer fb maçında oynamazsa yönetim bu işin hesabını veremez. Tüm lige yansıyacak bir karar. Takımın en önemli gücü aaçma sapan nedenlerden ötürü ligin neredyse en önemli maçımda oynayamayazsa bu yönetime yazıklar olsun derim. Fbyi şaöpiyon yapmak için elele verdiker bile denir tff ile.

DeAgLeMaNyAq
25.01.2020, 19:55
BMN'nin Twitter'da paylaştığı disiplin talimatındaki 86/3 maddesinin Nwakaeme'yi kapsayacağını düşünmüyorum. O maddede kastedilenin yanlış kişiye gösterilen kartlar için geçerli olduğunu düşünüyorum. Zaten VAR protokolünün 4 ana incelemesinden birisi bu. Hatta geçen hafta BJK Sivas maçında da uygulandı...

chopper61
Koskoca Trabzonspor bir Nwakaemeye mi kaldı ? Nasıl bir bakış açısı. Maça 11 e 11 çıkıyorsun kendi sahanda Feneri yenemiyosan zaten şampiyonluktan bahsetme boşa çenenizi yoruyosunuz iyice paranoyak olmuşsunuz şu kıytırık Feneri burda sürekli gündeme taşıyıp durmayın okumak zorunda değiliz.

Şu kıytırık fenerden sonrasını okumadım..

serdaracıl
Herşey futboldan ibaret değil. İnsanlar Malatya merkez dahil geceyi bu soğukta dışarıda geçirdi. Hala artçılar sürüyor. 300 tane artçıdan bahsediliyor. Şunu yazmadan bir kaç dakika önce de hissettiğimiz artçı oldu. O yüzden bu ertelemeyi normal görüyorum. Aleyhimize oldu mu evet aleyhimize oldu. Ancak bırakın klubü tüm insanların bu hassasiyette olması gerekiyor. Nwakmesiz feneri yeneriz inşallah. Tüm temennim o,

Waka cezasını ertelenen maçta çeksin. Talebimiz bu kadar basit.

Manu61
Fenerbahçe'de Muriqi'in böyle bir olay sonunda Galatasaray derbisinde cezalı duruma düştüğünü hayal edin. Zaten ancak hayal ederiz çünkü böyle bir olayın Fenerbahçenin başına gelmesi mümkün değil.
Aynen öyle. İtirazımız tamamen buna.

nevzat61
Böyle bir ortamda futbol konuşmak bizim edebimize ters..fener forumu cosmus..yok wakaeme yokmuş..sampiyonluk gitmiş..ihtimaller üzerine başkalarının acısı üstüne sevinecekmiydik..wakaeme1 yıldır zaten yok ..sosyal medyada ağlamak yetmez böyle göstereceksin insanligimizi..yonetimi tebrik ediyorum..

Jackdaniels
25.01.2020, 19:56
Şu kıytırık fenerden sonrasını okumadım..

İyi yaptın aferin sana.

emre6117
25.01.2020, 19:57
Şimdi malatya oynamak istiyorum diye bildiri yayınlanmışken bu maç neden ertelendi. Biz neden malatya cephesi ile konışmadan ertelemyi destekleriz dedik. Bu ne iş böyle. Fb maçına wakame çıkmzsa tekrar tekrar yazıyorum yazıklar olsun yönetim. Lig şampiyonluğu bu yönetime 2 beden büyük gelmiş olur.

El Cordobes
Ertelemeyi kimin isteyip istemediği, bu kararın kime yarayıp yaramadığı, kararın art niyetli şekilde alınıp alınmadığı, federasyonun fırsatını bulup aleyhimize komplo vari bir girişime girip girmediği vs. vs. önemli değil. Bu maç pazartesi o şehirde oynanmaz, oynanmalı.

Başka şehirde oynanması belki düşünülürdü ama onu da Malatya kabul eder miydi bilemiyoruz. Bir öncelikle tv lerde bas bas bağırıyorlar. İlk 72 saat çok önemli. Artçı riskler hala devam ediyor. Bir haftaya kadar bu süreç sürer deniyor. Depremin tam detaylı analizi yapılmamış, önümüzdeki günlerde başka bir deprem olup olmayacağı, olursa en fazla hangi şiddette olur, beklenti ne tam belli değil. Millet korkudan hala evlerine giremiyor. Herkes hala tedirgin, psikolojik olarak korku eşiği aşılamamış. Tüm bunların üzerine bu şehirde maç oynanacak?

Tek derdimiz Waka fener maçında oynayacak mı oynamayacak mı? Kendi adıma söyleyeyim bazılarının dediği gibi gereksiz duyar kasıp maçın ertelenmesini isteyen biri olarak fenere yenilirsek ağlamam merak etmeyin. Ama sen otur o halini düşün. Güler misin ağlar mısın?

14TS61
Yönetim dekiler sorsan insanlık adamlık etmiş. Ulan Malatya kendi istemedi size ne oluyor.. Zaten FB için ne etsek kardır diyor TFF Yönetim sağolsun malzeme verdi.. giren çıkan bize oldu hem Malatya eksikleri gelecek bende wakame oynamayacak FB maçında.

trbzonsporlu
sadece nwakemenin fb macında cezalı olmasi degil

bi kere malatyanın merkez orta sahasındaki 2 oyuncusu sarı kart cezalısı yerlerine oynatacakları adam yok, forvetleri jahovici sattılar yerlerine oynatacak şimdilik umut bulut var ama transfer yapacaklar, yani rakibimiz güçlenecek.
malatya güclense ne olur demeyin malatya ligin en zor 2-3 deplasmanindan biridir bu sene basaksehiri yenip gs ve fb ile berabere kaldılar evinde büyük maç kaybetmediler yani. hazir kadro olarak kötü yakalamıştık malatyayi.

biz ise zaten zor fiksturumuz vardı şimdi o fikstüre bide malatya deplasmanı eklenecek sıkışık aralıkta

depremden dolayı mac ertelenir ama malatyanın açıklamasindan sonra ertelenmesi şaibedir

Çağatay96
25.01.2020, 19:59
Saçmalik üstüne saçmalik. Herkes samimiyse macta cezali olanlar oynamaz , niye obur maclara kaliyor. Adamlar biliyor , susamiş kana her şeyi lehlerine ayarliyor. Malatya oynamak istemese bir sey denmez ama...

chopper61
Sorun erteleme değil, 1 numaralı oyuncunun sezonun maçında oynayamayacak olması hem de haksız iki karttan dolayı. Bu takım gerçekten gördüğüm en ezik futbol takımı. Vur ensesine al ekmeğini.

Öyle oldu zaten..Ne şikesi memleket elden gidiyor diyen Aziz hırsıza..Bizum için önemli olan memleket diyerek jest yaptık.Biz bu kafayla bunları hak etmeye devam edeceğiz..Azizin yardımcısı federasyon başkanı olmuş aloooo.. Trabzon güçluymus artık her yerde..vaay beee

14TS61
Ve Malatya'nın ayrı Bizim ayrı açıklama etmemiz skandal olmuş lan �� Ulan acemi beceriksiz yönetim Malatya ile konuşmamış bile

emre6117
Böyle bir ortamda futbol konuşmak bizim edebimize ters..fener forumu cosmus..yok wakaeme yokmuş..sampiyonluk gitmiş..ihtimaller üzerine başkalarının acısı üstüne sevinecekmiydik..wakaeme1 yıldır zaten yok ..sosyal medyada ağlamak yetmez böyle göstereceksin insanligimizi..yonetimi tebrik ediyorum..

Mesela malatya maçının ertelenmesi değil senin en önemli oyuncunun tamamen haksız bir şekilde fb mında oynayamayavak olması. Bu ligde piyon olmaya devam demektir. Boluna mücadeledir.

Oğuzhan Fidan
25.01.2020, 20:00
Avutun kendinizi.. Neymiş deprem oldu bize oyuncu konuşmak yakismazmis.O zaman bu S...siz fb taraftarı neden zil takıp oynuyor neden.

sen sadece wakame oynamicak diye ağlıyorsan buda senin aciziyetin . eğer bu takım wakameye kaldıysa sezon sonuna kadar zaten şampiyonlk havasına felan girme sen.. a.ömür sakatlandı yusuf gitti nolduk öldük bittikmi ? bırakın bu işleri top oynadıktan sonra sorun yok.. önce top oynayacaksın.

Murat KARAKURT
25.01.2020, 20:01
Galiba transferler de oynamayacak şayet olursa....

Jackdaniels
Şimdi malatya oynamak istiyorum diye bildiri yayınlanmışken bu maç neden ertelendi. Biz neden malatya cephesi ile konışmadan ertelemyi destekleriz dedik. Bu ne iş böyle. Fb maçına wakame çıkmzsa tekrar tekrar yazıyorum yazıklar olsun yönetim. Lig şampiyonluğu bu yönetime 2 beden büyük gelmiş olur.

Adamların şampiyonluk kriterine bak :) Nwakaeme Fener maçında oynayacak biz kesin Feneri yenecez ve lig bitiyor şampiyonuz :) Allah akıl fikir versin. Birazdan bazıları yazar Deprem planlıydı özellkle Malatya bölgesi seçildi ki maç iptal olsun Cezayı Fener maçında çekelim !!! Hain Tff

trbzonsporlu

senin vazgecilmezler listende nwakemede yoktu sosada yoktu dimi. sahi fener macında sosada olmasa sıkıntı yok dimi.
gerci sosasız takımı 45 dakikada yedek denizli bile perişan etti ama neyse tesadüftür dimi

Jackdaniels
25.01.2020, 20:03
senin vazgecilmezler listende nwakemede yoktu sosada yoktu dimi. sahi fener macında sosada olmasa sıkıntı yok dimi.
gerci sosasız takımı 45 dakikada yedek denizli bile perişan etti ama neyse tesadüftür dimi

Benim için maça sturridge in yetişmesi yeterli zaten yetişirse tek başına maçı alacaktır. Sturridge Nwakaemeyi top diye oynar.

Sezgin Öztürk
25.01.2020, 20:05
İnsanlar canlarıyla uğraşıyor şurada yazılan yorumlara bak. Yazıklar olsun be futbol denen oyun daha mı önemli insan hayatından? Futbolu hayatının merkezine koyan tipler var şaşırmamak elde değil. Çok doğru ve olması gerekeni yaptı TFF cenaze evinde düğün olmaz.

trbzonsporlu
25.01.2020, 20:05
istanbul takimlarindaki şans kimsede yok arkadaş bugün kayseride en iyi 2 oyuncu kim diye sorsalar herkez mensahla henrige der ikiside gs macinda cezali
kasimpasada en iyi oyuncu kim deseler hayradinovic der herkes o da direk kırmızı gördü ve 2 maç ceza alır ve o da gs maçinda cezalı

Enes Başkaya60
25.01.2020, 20:06
Nwekaame Sikebahce maçında oynar...Böyle birşey olmaz...

chopper61
25.01.2020, 20:06

Adaletsizlik varsa her şey futbolda olur..çelik çomak ta olur.Tamam insanı şeylere göre göre futbol boş iş.. saten bom boş iş..Ama bu insanı durumda da elin oğlu fırsat bu fırsat deyip senin ekmeğini elinden alıyor ve bu sürekli nerdeyse her yıl oluyorsa.
Eee yeter artık kardeşim yaaa...acı üzerinden menfaat devşirmek etik mı..

Oğuzhan Fidan
25.01.2020, 20:07
Adamların şampiyonluk kriterine bak :) Nwakaeme Fener maçında oynayacak biz kesin Feneri yenecez ve lig bitiyor şampiyonuz :) Allah akıl fikir versin. Birazdan bazıları yazar Deprem planlıydı özellkle Malatya bölgesi seçildi ki maç iptal olsun Cezayı Fener maçında çekelim !!! Hain Tff
akıl karı senaryolar üretilmiyor wakame 2.ci yarı top oynamaya başladı ndiaye geldi ve devre arasında dinlendi.. a.ömür gitmiş diyoruz hala wakame diyolar. Önemli olan bu şerefsizler karşısında top oynamak sen top oynamadıktan sonra ronaldo olsun kanatta senden bi cacık olmaz..

chopper61
25.01.2020, 20:07
istanbul takimlarindaki şans kimsede yok arkadaş bugün kayseride en iyi 2 oyuncu kim diye sorsalar herkez mensahla henrige der ikiside gs macinda cezali
kasimpasada en iyi oyuncu kim deseler hayradinovic der herkes o da direk kırmızı gördü ve 2 maç ceza alır ve o da gs maçinda cezalı

Bu ülkede şans yoktur.. Tesadüf hiç yoktur..

trbzonsporlu
25.01.2020, 20:08
Benim için maça sturridge in yetişmesi yeterli zaten yetişirse tek başına maçı alacaktır. Sturridge Nwakaemeyi top diye oynar.

keşke böyle bişey yapabilse ama altay ve kayseri macları hariç şov yaptığı maç yok şimdiye kadar. ne diyelim hayırlısı olsun kulubümüz için

chopper61
25.01.2020, 20:09

Yusuf sarı ve Bilal oynar.. İngiliz en az 3 hafta Yok.

Oğuzhan Fidan
25.01.2020, 20:09
İnsanlar canlarıyla uğraşıyor şurada yazılan yorumlara bak. Yazıklar olsun be futbol denen oyun daha mı önemli insan hayatından? Futbolu hayatının merkezine koyan tipler var şaşırmamak elde değil. Çok doğru ve olması gerekeni yaptı TFF cenaze evinde düğün olmaz.
helal olsun.. TRABZONSPOR çıkıp feneri yenecek güçtedir .. acizlik etmeyin. malatya aciz bir açıklama yapmama gereği duymuş kararı tff ve TRABZONSPOR a bırakmış bizde ertelensin dedik tffde erteledi. olay bu doğru olanda bu.

serdaracıl
25.01.2020, 20:10
tabii ki her şey futbol değil ama burası da futbol forumu. Diğer düşüncelerinizi gidin ilgili yerlere yazın

Oğuzhan Fidan
25.01.2020, 20:12
topuyla tüfeğiyle gelsin ibneler.. karşılarında çemişgezekspor yok!

Doğukan Uçan
25.01.2020, 20:12
wakayeme olayında sınıfta kalırsak zaten lobimiz yok demektir.

chopper61
25.01.2020, 20:13

Anlatmak mı istemiyorsunuz.. Futbol benim için 10. Sırada bile değil.. doğru düzgün maç bile izlemem.. Adaletsizlik ren bıktım..Her yıl depremi oluyor.. insanlar oluyor..binalar eski..kentsel dönüşüm yok.. İstanbul felâketi bekliyor.. hâlâ birşey yapılmıyor..bu felaket gelecek..ama kanal tartışılıyor hala.insan hayatı hiç olmuş..Deprem parası başka yerlere gitmiş..Adalet yok Adalet..derdimiz bu Bizim.. Kızılay başkanı yalıda oturuyor ses eden Yok...Ne Trabzonsporu ne futbolu..Aziz gibi memleket gidiyor mu diyelim..

gurur6134
25.01.2020, 20:14
duyar kasmaya gerek yok mac ertelendiyse waka cezasini ilk oynanacak malatya macinda cekmeli o kadar basit .adami hem haksiz yere at birde icerdeki sezonun en kritik maclarindan birinde maci erteledi diye tff oynatama baska bir arzunuz direkt şikecileri sampiyonda ilan edelim mi.bu takimin en kritik 3 adamindan biridir waka okadar uzun boylu degil ustelik malatya oynamak istemisken..bir adama mi bagli diyenler galibiyet hakemleride yeneriz diyen kafanin urunleri..

chopper61
25.01.2020, 20:14
wakayeme olayında sınıfta kalırsak zaten lobimiz yok demektir.

Lobi mobi yok bizim..bize karşı lobi var ve kökleri Taa Yavuz Sultan Selim zamanına dayanıyor..Burada anlatamam..

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 20:15
Ya yönetimin azılı destekçiliğini yapıyorum tamam da,
Kardeşim Wakaeme’nin durumu ortadayken.
Kalkıp Federasyonun alacağı her karara saygı duyuyoruz nedir ya.
TFF saygın bir organizasyon felan değil, saygı maygı duymam. Ne diye asist yapıyorsunuz siz TFF’ye.
Bizim açıklamadan 1 saat içinde toplanıp ertelediler maçı ya. Hemde Malatyaspor oynayalım demesine rağmen.

Hakemin hatasını kabul ettiği bu rezil Wakaeme kartını iptal edemezseniz.
Yusuf Sarı Parmak iki kanadıyla oynarız Şikebahçe’ye karşı artık. Ya valla aklı çalışan adam yok ya illa deli edeceksiniz taraftarı.

chopper61
25.01.2020, 20:17
sen sadece wakame oynamicak diye ağlıyorsan buda senin aciziyetin . eğer bu takım wakameye kaldıysa sezon sonuna kadar zaten şampiyonlk havasına felan girme sen.. a.ömür sakatlandı yusuf gitti nolduk öldük bittikmi ? bırakın bu işleri top oynadıktan sonra sorun yok.. önce top oynayacaksın.

Anlatmak istemeyen illa ısrar edenkersiniz..yahu mesele nwakaeme değil ki...

emre6117
25.01.2020, 20:19

Bir oyuncu önemli değilse fbde de murique oynamasın o zaman. Bir takım için bir oyuncu çok önemlidir. Misal barca messi.

chopper61
TFF tarafsız olsa.. inanın saygının kralını duyarım.. varsın şampiyon olmayalım insanlık olsun derim..Ama ben karşında ki leri çok iyi tanıyorum..Onlara saygı duymam.Yetim hakkı yiyen kimseye saygı duymam.O kadar.

serdaracıl
Bazı arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyor. Evet futbol hayattaki tek şey değil. Evet koskoca Trabzonspor tek futbolcunun eline bakmaz. Evet malatyada insanlar zor durumda ve evet maç ertelenmeli. Fakat Waka cezasını ertelenen maçta çekmeli. Bu cümlede anlaşılmayacak ne var. Bu basit talep bile kabul görmüyorsa oturup ağlayalım

Alper Beyazay
25.01.2020, 20:20
1- Sen Malatyaspor açıklama yapmadan ne diye açıklama yapıyorsun. Hem de ertelenirse en önemli oyuncunun oynamayacağını bile bile. (Yönetim)
2- Malatyaspor oynamak isterken, insanlar bir an önce o psikolojiden çıksın isterken kafalarını dağıtsın isterken kime göre niye maçı iptal ediyorsun. (TFF)
3- Malatyaspor yeni teknik direktörü ile 2 hafta alışıp kendine gelip seni yenerse ne diyeceksin. Ve de fb'yi yenemezsen? (Yönetim)
4- Malatya maçının ertelenmesine saygı duyarım. Ama haksız yere cezalı duruma düşmüş en formda en iyi oyuncumuzun belki de sezonun en önemli en kritik maçında olmayışı çok saçma.

Oğuzhan Fidan
25.01.2020, 20:21
Bazı arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyor. Evet futbol hayattaki tek şey değil. Evet koskoca Trabzonspor tek futbolcunun eline bakmaz. Evet malatyada insanlar zor durumda ve evet maç ertelenmeli. Fakat Waka cezasını ertelenen maçta çekmeli. Bu cümlede anlaşılmayacak ne var. Bu basit talep bile kabul görmüyorsa oturup ağlayalım
niye kabul görmesin arkadaş gerekli açıklamalar yapıldımı durun bakalım.. bu arada waka oynasın oynamasın feneri yenecez!

trbzonsporlu
25.01.2020, 20:22
muriqi epruanonun ayagina bastı sarı bile vermedi hakem. cezali olacak ya ayak kırsa zor sarı verirler buna

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 20:24

Malatyaspor oynayalım derken bizim ahmakça TFF ye saygı duyuyoruz açıklaması yapmamızın açıklaması yok.
Sus bekle bari. Şimdi otur o saygı duyduğun TFF nin insafını bekle.

gurur6134
Waka cezasini bu macda cekmeli ayni sekilde yeni gelecek transferlerde bu macda oynamamalı.malatya oynayalim demisken yonetimin yaptigi şikecilerin ekmegine yag surmektir. Pazartesi olmaz carsamba olur persembe olurdu tek dogrucu davut sizmisiniz bu kokusmus ligde adamlar kurallar acikken basaksehir macinda lobileri sayesinde vedati oynatiyorlar biz kime neye sirin gozukmek icin mucadele veriyoruz.malatya uyanik takim en etkili adamimiz yokken bizimle oynamak istediler biz ne dedik yok olmaz şikecilereavantaj saglayacagiz.

Oğuzhan Fidan
Bir oyuncu önemli değilse fbde de murique oynamasın o zaman. Bir takım için bir oyuncu çok önemlidir. Misal barca messi.

Onlar o.çocuğu çünkü fener bizi ilgilendirmiyo.. başkanlarıda zaten tam bi KOÇ. cidden mide bulantısı şu feneri tutanları anlamıyorum.. midem bulanıyo şu takımdan. forumda adı şikebahçe olarak kalsın fener diyen ceza alsın o derece sevmiyorum

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 20:26
muriqi epruanonun ayagina bastı sarı bile vermedi hakem. cezali olacak ya ayak kırsa zor sarı verirler buna

Net sarı kart. Ama sarı görürse cezalı mı oluyor?

gurur6134
25.01.2020, 20:26
Net sarı kart. Ama sarı görürse cezalı mı oluyor?

Aynen

talsuv61
25.01.2020, 20:29
Malatya oynanmasını istemişken biz yok ertelensin mi demişiz

ozturk
25.01.2020, 20:31
Süper lig boşuna oynanıyor bence. Herkesin bir rolü var onu oynuyorlar. Başka da birşey yok...

Uğur Ö.
25.01.2020, 20:38
Tiksinç bir olay ya, olay nerden nereye geldi bir gerizekalı hakem yüzünden

Mert'
25.01.2020, 20:40
Nwakaeme FB maçında oynamazsa maç boykot edilmeli. Cezasını ertelenen Malatya maçında çeksin.
Böyle saçmalık olmaz, en önemli oyuncumuz yok yere FB maçına çıkamayacak.

serdaracıl
25.01.2020, 20:41
niye kabul görmesin arkadaş gerekli açıklamalar yapıldımı durun bakalım.. bu arada waka oynasın oynamasın feneri yenecez!

Neden kabul görmeyeceğini anlamak için şuan oynanan fener başakşehir maçına bakman yeterli. Geçmişten değil bak şu andan örnek veriyorum

Onur Erçetin
25.01.2020, 20:47
1) Malatyaspor oynayalım diyor.Malatyada olmasa bile farklı bir yerde oynanabilirdi.

2) Trabzonspor Malatyaspor ile iletişime geçmeden açıklama yayınlıyor.

3) Tff Malatyasporu dikkate almadan erteleme kararı alıyor.

4) Wakanın cezası ertelenmezse ve bu şekilde Fener maçına çıkarsak eğer başkan dahil yönetim takımı satmıştır açıklamasını burada yazmak zorunda kalacam.Tff nin ne bok olduğu belli zaten.Hiç kimse bana burada iyi niyetli bir hareketden bahsetmesin.Maç illa ki Malatyada oynanmak zorunda değildi.

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 20:48
TFF(Türkiye Futbol Fenerasyonu)’na asist yaptık, hiçbir şey demeseydik itiraz edince bir karşılığı olurdu.
Adam şimdi çıkıp kural bu zart zurt der yer seni.

Şikebahçe’ye şu çalınıp iptal olan penaltı, hakemin art niyetinin ıspatı

castillo61
25.01.2020, 20:50
Yönetim şirinliğini yaptı şimdi Wakayeme'nin cezasıyla ilgili başvuruyu da kamuoyuna bildirmeli.

Göztepe maçında da başvuru yaptık sözde sessiz sedasız kapandı. Derhal açıklama gelmeli.

Bera B.
25.01.2020, 20:54
Bizim yönetimin klasik "şövalye" tavırları bu kararda etkili olmuştur. Her konuda bir şekilde böyle çıkış yapılacak illa ki. Malatyaspor deseydi ki ertelensin, sonuç da erteleme olsaydı burada kimse bir şey demezdi herhalde. Birçoğumuz deprem olan bölgelerden uzağız, adamların ne durumda olduğunu haberler hariç bilmiyoruz. Oynanabilir açıklaması geldiğine göre bir sakınca yoktu. Şimdi gel de işin içinden çık, bizim cezalı oyuncumuz, onların cezalı oyuncuları, adamların teknik direktörsüz oluşu, ertelenecek tarihin sıkışık fikstürü. Bu erteleme en çok bize yaramadı, bizim haricimizdeki herkese yaradı.

memozcan
25.01.2020, 20:56
herkes ertelemeye takmış kafayı.. konunun insani yanını bir tarafa bırakacak olursak şayet, eldeki tek golcümüzün sörloth olduğu maçta malatyayı yenebileceğimizi sanan var mı?

A. Aydın
25.01.2020, 20:59
Gecmisten bir ornek vereyim.
Nwakaeme fb macinda oynamayacak. Kural boyle. Biz istedik diye de degistirmezler.

Olcan Adın, ertelenen Fenerbahçe maçında oynayabilecek mi?

Tolgahan Küçük

Gençlerbirliği maçında gördüğü sarı kartla Fenerbahçe maçı için cezalı duruma düşen Olcan'ın ertelenen derbide oynayıp oynayamayacağı merak konusu oldu.

Galatasaraylı Olcan Adın, ertelenen Fenerbahçe derbisinde forma giyebilecek.
30 yaşındaki futbolcu, Galatasaray'ın geçtiğimiz hafta Spor Toto Süper Lig'de oynadığı Gençlerbirliği maçının 25. dakikasında gördüğü sarı kartla Fenerbahçe derbisi için cezalı duruma düşmüştü.
Normal şartlarda bugün Türk Telekom Arena'da oynanması gereken Galatasaray-Fenerbahçe maçında forma giyemeyecek Olcan'ın, dev derbinin ertelenmesiyle cezasını ne zaman çekeceği merak konusu oldu.
Futbol Müsabaka Talimatı'na göre derbi, başlamadan ertelendiği için Olcan Adın cezasını ilk Süper Lig maçında çekecek.
Buna göre deneyimli futbolcu, Galatasaray'ın milli aradan sonra 27. haftada oynayacağı Eskişehirspor maçında sarı kart cezası nedeniyle forma giyemeyecek.

Çağatay96
25.01.2020, 20:59
Şu an şampiyonluk planlarim yine darbe aldi. Yükseltmeme yarayacak cumleler duşunceler var midir?

Sola kimi aticaz? Fb/Svs/Bjk uclu macina giricez? Var midir?

Çağatay96
25.01.2020, 21:01
Bizim yönetimin klasik "şövalye" tavırları bu kararda etkili olmuştur. Her konuda bir şekilde böyle çıkış yapılacak illa ki. Malatyaspor deseydi ki ertelensin, sonuç da erteleme olsaydı burada kimse bir şey demezdi herhalde. Birçoğumuz deprem olan bölgelerden uzağız, adamların ne durumda olduğunu haberler hariç bilmiyoruz. Oynanabilir açıklaması geldiğine göre bir sakınca yoktu. Şimdi gel de işin içinden çık, bizim cezalı oyuncumuz, onların cezalı oyuncuları, adamların teknik direktörsüz oluşu, ertelenecek tarihin sıkışık fikstürü. Bu erteleme en çok bize yaramadı, bizim haricimizdeki herkese yaradı.

Durum bu.

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 21:04
herkes ertelemeye takmış kafayı.. konunun insani yanını bir tarafa bırakacak olursak şayet, eldeki tek golcümüzün sörloth olduğu maçta malatyayı yenebileceğimizi sanan var mı?

Malatya’da hoca yok, forvet yok, eldekiler ile yenme şansın var. Beraberlikde de ölmezsin.
Evinde Yusuf Sarı Parmak iki kanadıyla mı yeneceksin Fener’i. Fener’e yenilirsen bitti şampiyon felan olamazsın. 6 puanlık maç. Rakibin 0 alıyor sen 3 puan alıyorsun. Malatya öyle bir maç değil.

A. Aydın
25.01.2020, 21:05
Malatya’da hoca yok, forvet yok, eldekiler ile yenme şansın var. Beraberlikde de ölmezsin.
Evinde Yusuf Sarı Parmak iki kanadıyla mı yeneceksin Fener’i. Fener’e yenilirsen bitti şampiyon felan olamazsın. 6 puanlık maç. Rakibin 0 alıyor sen 3 puan alıyorsun. Malatya öyle bir maç değil.
Sturridge oynar herhalde.
Sturridge ile nwakame ayni anda oynamazdi.

yorumsuz6117
25.01.2020, 21:05
Zıctın başkan diyecek birşey yok şampiyonluğu Fener'e hediye ettin bugün yaptığın gereksiz açıklamayla, bu gereksiz işlerin yüzünden birgün patlayacağımız belliydi zaten..

gurur6134
25.01.2020, 21:06
TFF(Türkiye Futbol Fenerasyonu)’na asist yaptık, hiçbir şey demeseydik itiraz edince bir karşılığı olurdu.
Adam şimdi çıkıp kural bu zart zurt der yer seni.

Şikebahçe’ye şu çalınıp iptal olan penaltı, hakemin art niyetinin ıspatı

Valla kurallar bi tek bize isliyor bilerek kart gormenin cezasida vardi vedata uygulanmadi ,kuralsa o da kuraldi..yonetim olasi şikebahce macindaki puan kaybinin hesabini veremez waka yokken malatyadan bir istek gelse bir nebze hak verirdim de bu olayin aciklanacak bir tarafi yok..

Yunus Emre SEYHAN
25.01.2020, 21:06
Ersun yanal zaten bir şekilde Nwaekame 'yl kitliyordu. Buyuk bir kayıp olmaz

jönts
25.01.2020, 21:07
Ertelemeye yapacak bir şey yok. Tony’nin cezası kesinlikle iptal edilmeli.

İyi bir hazırlık maçı ayarlarlar umarım. Uzun süre maçsız kalmak iyi olmaz.

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 21:08
Sturridge oynar herhalde.
Sturridge ile nwakame ayni anda oynamazdi.

2 hafta daha yok diyorlar.
Niye aynı anda oynayamasın oynadılar.

A. Aydın
25.01.2020, 21:09
Kart iptali hakkinda haber;

2007'de Rüştü Reçber Beşiktaş formasını giyerken, Trabzonspor maçında topa ceza sahası dışında elle müdahale ettiği gerekçesiyle kırmızı kart görmüş ancak hakem kararının yanlış olduğu anlaşılınca ceza uygulaması iptal edilmişti.

jönts
25.01.2020, 21:10
Vedat uluorta kendini yere bıraktı. Aldatmaya yönelik kart? Onursuz, kaburgasız herifler.

memozcan
25.01.2020, 21:13
fener maçına sturiç ve ekuban yetişir heralde.. artık her takım her takımdan puan alabiliyor.. fener maçında 1 puan malatya maçında 3 puan alalım ben razıyım.. üstelik evimizdeki bir maçta da seyirci devreye girsin artık..

Courage
25.01.2020, 21:14
fener maçına sturiç ve ekuban yetişir heralde.. artık her takım her takımdan puan alabiliyor.. fener maçında 1 puan malatya maçında 3 puan alalım ben razıyım.. üstelik evimizdeki bir maçta da seyirci devreye girsin artık..

Tam tersi daha iyi olur.

memozcan
25.01.2020, 21:15
Ertelemeye yapacak bir şey yok. Tony’nin cezası kesinlikle iptal edilmeli.

İyi bir hazırlık maçı ayarlarlar umarım. Uzun süre maçsız kalmak iyi olmaz.

hazırlık maçı yapmak bizim dna'mızda yok!

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 21:21
Fırat Aydınus, Fenerbahçe’nin tetikçiliğini yapıyor sahada.

Mert'
25.01.2020, 21:21
Bütün lobiler devreye girmeli Tony FB maçında sahada olmalı. Sadece bir oyuncu meselesi değil bu direk rakiplere mesaj.

serdaracıl
25.01.2020, 21:25
Gençler bilmez, şikeciler Trabzonspor deplasmanında kendi otobüslerini kurşunladığında ortalık ayağa lakmış, lig 1 hafta ertelenmişti

kayseriliyiz
25.01.2020, 21:31
Sonu belli bir lig için kafa agritmaya degmez.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 21:34
Yönetim şu maçtan sonra çıkıp, Fırat Aydınus’a bir şeyler söyleyecek. Ali koç çıkıp alakasız zamanda bizle ilgili konuşuyorsa, bizde çıkıp konuşacağız. Pısıp durmayın be. Çıkıp o Ali Koç’a da Fırat Aydınus’a da Nihat Özdemir’s de hakettiğini söyleyin, söylemiyorsanız da defolun gidin. Böyle bir lig olmaz.

Adam göğsüyle alır, el verilir. (Crivelli)
Ayağına çelme takarlar Var’a bile bakmazlar
Muriqi rakibin ayağına basar, aldatmaya dönük kendini atar sarı görmez
Luis Gıstavo maçın başından beri 90 kez faul yaptı hala sarı görmedi

Bu nasıl maç lan! Bu nasıl lig!

hyasin61
25.01.2020, 21:35
Ali Koc iyi calısıyor masa basında..Gecen hafta Gaziantep bu hafta Basaksehir..Basaksehir ataga bile cıkmıyor..Irfan Can falan zaten 10 kısı oynuyor

batu94
25.01.2020, 21:38
Ali Koc iyi calısıyor masa basında..Gecen hafta Gaziantep bu hafta Basaksehir..Basaksehir ataga bile cıkmıyor..Irfan Can falan zaten 10 kısı oynuyor
Başakşehir bizim maçta ciğerleri çıkana kadar koşardı. Çok garip bir vurdumduymazlık var. Visca ve İrfancan dahil.

Çağatay96
25.01.2020, 21:39
Kart iptali hakkinda haber;

2007'de Rüştü Reçber Beşiktaş formasını giyerken, Trabzonspor maçında topa ceza sahası dışında elle müdahale ettiği gerekçesiyle kırmızı kart görmüş ancak hakem kararının yanlış olduğu anlaşılınca ceza uygulaması iptal edilmişti.

İnanci olan var mi iptal hakkinda :) demokrat turkiye cumhuriyeti

zaqua
25.01.2020, 21:41
arkadaşlar sakin. başak oğlanlar bir şey oynamıyor. maç normal seyrinde. tony nin durumu kendi mallığı. kurulmaya gerek yok.

ANIL
25.01.2020, 21:43
Feneri yeneriz rahat olun. Ezik psikolojisine girmeyin.

Sefa Murat Dokuz
arkadaşlar sakin. başak oğlanlar bir şey oynamıyor. maç normal seyrinde. tony nin durumu kendi mallığı. kurulmaya gerek yok.

Bişey oynamıyor olabilir.
Gustavo hala nasıl sarı görmedi?
Adam ceza sahası içinde pozisyon bulmuş göğsüyle alıyor Crivelli el diye kesiyor oyunu.
Gustavo sadece 2. Yarı en az 5 faul yaptı ya.
Ya Vedat’ın ilk yarı rakibin güm diye ayağına basması?
Var olmasa o rezalet penaltıyı da iptal etmicek verecekti.
Sakin ol muş.

DURAS
Başakşehir bizim maçta ciğerleri çıkana kadar koşardı. Çok garip bir vurdumduymazlık var. Visca ve İrfancan dahil.

Bu irfandan ben de baya kıllandım. Muriqi kendini alanen attı ama sarı kart yok

hyasin61
25.01.2020, 21:44
Basaksehir bu kadar belli edilmez ya :)

castillo61
25.01.2020, 21:45
Adamlar Muriqi'in ceza yememesi için yapmadıkları şebeklik kalmadı bizim taraftar da Trabzonspor bi futbolcuya mı bağlı diye kendini avutuyor. Bahsedilen futbolcu da takımın ve ligin en kaliteli oyuncusu.

Nereden baksan elde kalıyor.

jönts

Bence fener oynatmıyor.

Şu presin Novak’a, Türkmen’e, Parmak’a yapıldığını düşünüyorum; ter basıyor.

Çağatay96
Ugurcan
Joao
Hüseyin/Transfer
Campi
Novak
Sosa
Mikel
Badou
Parmak
Kamil Ahmet
Sorloth

batu94
25.01.2020, 21:46
Feneri yeneriz rahat olun. Ezik psikolojisine girmeyin.
Fener şu maçtaki tempoyu yapsın, aynı hırsla çıksın yenemeyiz.

Çağatay96
Bence fener oynatmıyor.

Adamlar kazandi. Golu bala buldular ama hic atak yemediler

hyasin61
Ali Koc bizim maca oyuncularına verir primleri..Fena bir mac olacak ama yenersek olay olacak o kesin..

yasin196761
25.01.2020, 21:47
Gladbach'ı eleyen takıma bak bir şu takıma. He bu arada bizi çatır çatır biçiyor hakemler hâlâ şirinlik yapsınlar ne diyeyim biz haketmiyoruz şampiyonluğu midem bulandı son günlerde olanlardan.

hyasin61
25.01.2020, 21:48
Neyse Fener deplasmanlarda les..Fazladan dinlenmis olup cıkacagız maca..Dogru bir hakem ve muthıs bır seyırcı ile koyar geceriz

Enes Başkaya60

Şampiyon yaptı takımını işte bu saatten sonra sikebahceyi kimse durdurabilir mi

sessizkral_1
Fener şu maçtaki tempoyu yapsın, aynı hırsla çıksın yenemeyiz.

fener tempolu ama üretken değildi, iyi oynadı göründü . feneri yener yolumuza bakarız

jönts
Yıllardır passolig yüzünden maçlara gitmiyorum, fener maçı için passolig çıkarttım. Şimdiden devretmek isteyen varsa kombinesini bana bir mesaj kadar uzak. :)

batu94
25.01.2020, 21:49
Neyse Fener deplasmanlarda les..Fazladan dinlenmis olup cıkacagız maca..Dogru bir hakem ve muthıs bır seyırcı ile koyar geceriz

Geçmiş tecrübeler yanlı bir hakem ile dandik bir seyirci olacağı yönünde.

Onur Erçetin
Bu maç oynanmamali...bu felakette futbol izlemek eziyettir insan olana..
Ülkemizde hem yurt içi hem yurt dışında operasyonlarımızda birçok şehidimiz olurken günlük hayatınıza devam ediyorsunuz.Neden diye soracam alıştık artık diceksiniz.Son bir yılda kaç tane şehidimiz vardır kim bilir.Ama sinemaya,tiyatroya giderken,komedi programları seyrederken aa bugün şehit oldu bunları izlememem gerekiyor bunları izlemek eziyettir insan olana demediğinize eminim.

Lig maçlarının tamamı ertelense o zaman hak verecem ama sadece Malatya maçını erteliyorlar.Neden olarak da Malatyada yaşananlar anlatılıyor.Malatyada yaşanan acı tüm Türkiyeyi etkiledi.Amaç deprem ülkede travma yarattı doğal olarak futbola ara vermemiz gerekiyor düşüncesi olsa ligi komple ertelemiş olmaları lazım.Fener gol atarsa bugün sevinecekler,hiçbirinin aklına Malatya gelmeyecek.Neden diye soracam,maç İstanbulda oynanıyor Malatyada değil dicekler.Ne farkeder.Madem Malatyada oynanması doğru olmaz diyorlar o zaman başka yerde oynatırsın.Futbol sadece bir spor ya da eğlence aracı değildir,bu işte milyarlarca dolarlık bir piyasa haline gelmiştir.Malatyada deprem oldu diye televizyonları da kapatalım o zaman.Neden televizyonlar hala dizi yayınlıyor,neden insanlar hala bunları izliyor.

Somada bir facia yaşandı,hem futbol hem de basketbolda tüm lig maçları ertelendi.Ortada bir doğal afet varsa ligin tamamını erteleyeceksin.Doğal afetin olduğu yeri erteleyelim,ötekiler oynamaya devam etsin.Bu kadar komik birşey olmaz. .

https://www.trtspor.com.tr/haber/futbol/super-lig/futbola-ve-basketbola-erteleme-71846.html

Sonuç olarak burada hiç kimse duyar falan kasmasın.Travmanın yaşandığı Malatyada Malatyaspor yöneticileri bunu bir an önce atlatmamız lazım oynamak istiyoruzderken Trabzonsporun Tff nin alacağı her karara saygı duyarız demesi ve Tff nin kafasına göre açıklamalar yapması manidardır.En azından Malatya ile görüşmüş olmaları lazım.

Jackdaniels
Bu nasıl Trabzonspor taraftar forumu arkadaş ? Nerde Bu Forumun sorumluları yetkilileri ? Transfer sayfasını açıyoruz Fener güzellemeleri , maç başlığına giriyoruz Fener güzellemeleri , maç takip başlığına giriyoruz Fener güzellemeleri ve yapanlarda sürekli aynı hesaplar ama yetkililer uyuyor. Bu Nasıl iş 15 Yıllık Forum hayatımda hiç bu kadar küçülmemişti bu sayfalar yazık gerçekten.

KoRNea
25.01.2020, 21:50
Nwakaeme’li malatya deplasmanını, Nwakaeme’siz iç saha fener maçına tercih ederim. Enseyi karartmaya gerek yok. Haftaya maçı taraftar almalı zaten, ayakları titremeli şikecilerin.

outlaws61
25.01.2020, 21:50
Geçmiş olsun.

Maçı izleyen varsa adamlar seyircisiyle birlikte güle oynaya kazandılar.

Yaşanan olaylardan bir tek biz çok fazla duygusal olarak etkilendik.

Adamlar şampiyonluk havasına girdiler.

Umarım yönetim hafta içi gerekli adımları atar yoksa işiöiz çok zor.

Sezgin Öztürk
25.01.2020, 21:51
Bizdeki en büyük eksiklik adamların en büyük gücü...Taraftar taraftar taraftar.Statta şampiyonluğa inanmış 40 bin taraftar var biz taraftar olarak hiç bir zaman böyle ateşleyemiyoruz takımı. Şampiyonluk için sabah akşam transfer beklemektense böyle bir tribün nasıl oluşturulur bunun arayışında olmalıyız.

hyasin61
25.01.2020, 21:51
Fener oynamadı Basaksehir ikram etti onlarda bos cevirmedi..Krizdeki Ali Koc ile Ersun Yanal'a ilac oldu adamlar bedelini almıslardır ozellkle irfan can :)

hay1699
25.01.2020, 21:53
Ben yönetimin şampiyonluk diye bir hedefi olduğunu sanmıyorum, fazla kasmaya gerek yok.

14TS61
Bizim çıkardı egocu taraftar grubu liderleri görün nasıl destek olunur nasıl maç alır taraftar.. Sözde Trabzospor herşeyin üstünde . Hadi ordan ve sinirlendim ya bu akşam ki fener taraftarı görünce

DURAS
Şu şikeci koçlar kadar iştahlı oynamalıyız kendi sahamızda. Kendi sahamızda Niye öyle mıy mıy oynuyoruz anlamıyorum

Onur Erçetin
25.01.2020, 21:55
Dinlenmek falan bunlar boş işler.İki hafta dinlensen ne olacak.Sosalı 10 kişili kadro,Sosasız 11 kişili kadrodan daha iyi oynuyor.Tüm topların toplandığı,tüm atakların şekillendirilmesin de pay sahibi olan Wakayemenin oynamama ihtimali var.Yetenek diye birşey var,olmazsa işin iyi mücadele ve şansa kalır.Hakemlerin de rakip lehine olacağını düşünürsen işin içinden çıkamazsın.

Çağatay96
25.01.2020, 21:55
Neyse klasik TS tarihi.

trbzonsporlu
25.01.2020, 21:56

fener seyircinin de desteğiyle öyle bir hırslı ve temaslı pres yaptıki topa dokunan taca atan oyuncusu bile hırsından yumruklarıni sıktı hakemde temaslı oyuna müsaade edince top yapamadı basaksehir. irfan visca gibi oyunculara basmazsan bos alan birakırsan onlar seni perişan eder

zaqua
25.01.2020, 21:57
Bişey oynamıyor olabilir.
Gustavo hala nasıl sarı görmedi?
Adam ceza sahası içinde pozisyon bulmuş göğsüyle alıyor Crivelli el diye kesiyor oyunu.
Gustavo sadece 2. Yarı en az 5 faul yaptı ya.
Ya Vedat’ın ilk yarı rakibin güm diye ayağına basması?
Var olmasa o rezalet penaltıyı da iptal etmicek verecekti.
Sakin ol muş.

ol dostum ol. 2010 - 2011 de kadıköy de oynadığımız maçta bizim takımı alenen dövdüler. jaja topa yaklaşamadı bile. bırak kartı, faul bile çalınmadı. bu düzen böyle. bu düzene sinirlenmek sadece yıpratır insanı. ya bu şekilde yeneceksin ya da bu işleri takip etmeyeceksin. en basit konu mhk başkanı. iş hayatı fb başkanının 2 dudağının arasında. onun sözüyle yapmayacağı hiç bir şey olmadığını biliyorum.

Çağatay96
25.01.2020, 21:57
Ben yönetimin şampiyonluk diye bir hedefi olduğunu sanmıyorum, fazla kasmaya gerek yok.

Aynen. Öyle bir kaos var ki kapida. Kış sert geçecek.

Umarim temlik olarak kulubun satisi ihtimal dahlinde degildir.

yasin196761
25.01.2020, 21:58
Deselerki 10 kişi oynayacaksınız ama Nwakaeme de olacak kabul ederim. Nwakaeme o derece değerli bir adam.

BatuhanB
25.01.2020, 21:58
Gönül beraberlik isterdi ama bu ne karamsarlık yahu? Kendi sahanda, en büyük rakibinle oynuyorsun; üstüne üstlük diğer rakibin ağır yara aldı. Fenerbahçe'yi yendiğinde şampiyonluk iddiânı daha da sağlamlaştırıyorsun, Başakşehir'le de kendi sahanda oynayacaksın.

Bu tür amigo ağzını sevmiyorum ama sahanda kendi rakiplerini yenemeyeceksen şampiyon da olma zâten. Azıcık inanın.

Steril61
25.01.2020, 22:00
Yönetimin ne yapıp edip Nwakaeme nin fb maçında oynamasını sağlaması lazım. Aksi kanatsız uçak gibi kendi sahamızda çakılırız. Malatya maçı zaten pazsrtesiydi. Bu maçı ertelemenin bizim oyun planımızda önemli bir yeri olan Nwakaeme nin oynatılmamasına dönük bir hamle olduğunu düşünüyorum... Yönetimin bu işgüzarlığa müdahale etmesi lazım.

C.Altuntaş
İrfancan ı tekrar izlerseniz bu maçın sonucunu okursunuz adamın tüm maçlarına bakın bırde bugun bakın bu kadar açık seçik olmaz bıseyler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yorumsuz6117
fener şampiyon, bizimde şampiyonluk gibi bir hedefimiz yok zaten..

CEMEFKER
Tahkim normal şartlarda Waka'nın cezasını kaldırır. Hakem hatayı kabul etti, görüntüler ortada, kamuoyu keza öyle...
Bu itirazın sonucu, fb'ye limitten ceza gelmemesi+ 16 million ek harcama verilmesi ile örtüşür ise ligi kime verilmek istendiğini aleni gösterecek.

Bu tür "malî ayarlar" çeken rakibe karşı yönetim 800 bin harcama limiti var deyip kaliteli 1 değil ( stoper, ortasaha, santrafor veya Talisca tarzı 10 numara) en az 3 transfer yapamazsa bence hedefi ve demeçleri hafif tutmakta yarar var.

Neden? Ne demişti başkan 5-10 gün önce? :
" lig sonunda nerede bitireceğimizi herkes görecek" gibi Ersun Yanal ve camiasına reste rest çekmişti.

Gelinen ve görünene ( kadro eksikliği üzerine hakem ve TFF + kurullarının kararlari) bakıldığında lehimize yaprak kıpırdamıyor.
Öyleyse neden bu dayılanma? Cevabını arama bir o kadar sinir edici...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaqua
25.01.2020, 22:01
Bence fener oynatmıyor.

fizik güçleri iyi ve biz çok zayıfız bu konuda ne yazık ki

yorumsuz6117
25.01.2020, 22:03
Şampiyon olabilecek derinlikte bir kadromuz yok, Türkiye kupasına odaklanmalıyız, kupayı almak önemli..

Ahmet Aksu
Ya sayın arkadaşlar fenerin kadikoydeki ve deplasmandaki futbolunu karıstırmayın. Fener zaten evinde cok istekli koşuyor taraftarında destegini alıyor sanki ilk defa boyle bir takım izlediniz. Deplasmanda leş futbolu oynuyorlar.
Meraklanmayın nwakamesiz de rahat yeneriz yeterki taraftar macın icine girsin. Bir iki top kaybında mırıldanmasın desteklesin yeter. Ben ne olursa oldun takımıma guveniyorum.

Nwakame durumuna gelirsek tabi ki bu dogal afetten dolayı oynanmama durumu olabilir bu normal tabi ki de felakettir ama malatya bile oynansın derken bizim onlardan once cıkıp acıklama yapmamız saçma oldu. Neyse bu konu hassas o yuzden hemen gaza gelmeyin ama baskan her konuda konusmayı biliyor cıkıp nwakame nin durumunda da feryat etsin. Bak ali koca adam agladıkca yardım geliyor.

jönts
Maçın iptalinin de bence yasla ilgisi yok.

Malatya’da arkadaşım var, ara ara sallıyor dedi bana. Olası bir depreme önlem gibi maçın ertelenmesi.

Başka şehirde oynanabilirdi pek tabii. Hassas bir konu.

trbzonsporlu
25.01.2020, 22:05
Bence fener oynatmıyor.

seyircinin coskusu ve takımı itmesiyle o presi yaptılar hicbir deplasman maçında bu şekilde prea yapamadilar bizim mactada yapamazlar

serkanholep
25.01.2020, 22:05
fener çok tempolu, baskılı oynadı. başak çok etkisizdi

seyirci inanılmaz baskı kuruyor hem hakemde hem rakipte

bizim bütün maçlarımız zor geçecek ve açıkcası şampiyonluk beklentisi falan da kalmadı

hüseyin hocanın motivasyon sağlayacak bir hoca olduğunu düşünmüyorum. hoca seçiminin çok yanlış yapıldığını anladığımızda herşey bitmiş olacak

önümüzdeki 3-4 maç belli edecek herşeyi. sonrasında bir sonraki sezonun hazırlıklarına başlarız

shootems
25.01.2020, 22:06
Merak etmeyin waka'nın cezası kalkar hatta kalkacağından kesin eminim.. Bu kadar karamsarlık yakışmıyor bize. Bu köprünün altından daha çok sular akar.

Biz öyle kötü takım değiliz koy vermeyin hemen. Taşakşehir maçı bile bile kaybetmeye gelmiş. Biz kendimize bakalım. Herkes rahat olsun feneri içerde yeneriz. Hatta benim istediğim atmosfer tam olarak bu. Bırakın onlar favori gelsin rahat gelsinler.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nevzat61
Ülkemizde hem yurt içi hem yurt dışında operasyonlarımızda birçok şehidimiz olurken günlük hayatınıza devam ediyorsunuz.Neden diye soracam alıştık artık diceksiniz.Son bir yılda kaç tane şehidimiz vardır kim bilir.Ama sinemaya,tiyatroya giderken,komedi programları seyrederken aa bugün şehit oldu bunları izlememem gerekiyor bunları izlemek eziyettir insan olana demediğinize eminim.

Lig maçlarının tamamı ertelense o zaman hak verecem ama sadece Malatya maçını erteliyorlar.Neden olarak da Malatyada yaşananlar anlatılıyor.Malatyada yaşanan acı tüm Türkiyeyi etkiledi.Amaç deprem ülkede travma yarattı doğal olarak futbola ara vermemiz gerekiyor düşüncesi olsa ligi komple ertelemiş olmaları lazım.Fener gol atarsa bugün sevinecekler,hiçbirinin aklına Malatya gelmeyecek.Neden diye soracam,maç İstanbulda oynanıyor Malatyada değil dicekler.Ne farkeder.Madem Malatyada oynanması doğru olmaz diyorlar o zaman başka yerde oynatırsın.Futbol sadece bir spor ya da eğlence aracı değildir,bu işte milyarlarca dolarlık bir piyasa haline gelmiştir.Malatyada deprem oldu diye televizyonları da kapatalım o zaman.Neden televizyonlar hala dizi yayınlıyor,neden insanlar hala bunları izliyor.

Somada bir facia yaşandı,hem futbol hem de basketbolda tüm lig maçları ertelendi.Ortada bir doğal afet varsa ligin tamamını erteleyeceksin.Doğal afetin olduğu yeri erteleyelim,ötekiler oynamaya devam etsin.Bu kadar komik birşey olmaz. .

https://www.trtspor.com.tr/haber/futbol/super-lig/futbola-ve-basketbola-erteleme-71846.html

Sonuç olarak burada hiç kimse duyar falan kasmasın.Travmanın yaşandığı Malatyada Malatyaspor yöneticileri bunu bir an önce atlatmamız lazım oynamak istiyoruzderken Trabzonsporun Tff nin alacağı her karara saygı duyarız demesi ve Tff nin kafasına göre açıklamalar yapması manidardır.En azından Malatya ile görüşmüş olmaları lazım.

İnsan olandan bahsettim..herkesin üstüne almasına gerek yok..cenaze evinde düğün yapmanın bize eziyet olmasına atıfta bulundum..forumda benim gibi düşünenlerin fazla olması zaten yeterli..

Ayrıca şehit olaylarının olduğu zamanda bilmediğin halde emin olmak..nasıl bir karakter ile izah edilir...bilemedim..

Çağatay96
fizik güçleri iyi ve biz çok zayıfız bu konuda ne yazık ki

Tek olarak fizik gucu degil. Topla iliski onemli. Ayaga , dribblingle cikarsin ramos olsa. Neyse şu 6 haftadan cikamayacagiz. Cunku hazir degiliz. Eku yok, Stu hic yok. Waka fb de yok arti sinirda. Mikel,Pereira sinirda.

Yasli bir kadro. Ligi haketmiyoruz. Sadece ötelemeye çalisiyoruz. O sene bu sene de degil.

jönts
25.01.2020, 22:07
seyircinin coskusu ve takımı itmesiyle o presi yaptılar hicbir deplasman maçında bu şekilde prea yapamadilar bizim mactada yapamazlar

İşte o seyircinin coşkusu ve takımı itmesi keşke bizde de olsa.

Hiç olmadı 2011’de yaptığımız bordo-mavi’yi yapmaya başlasak...

Varsa yoksa laylaylaylay lise basketbol takımı tezahüratları...

chopper61
25.01.2020, 22:08
Fener maçını alamazsak game over.

trbzonsporlu
25.01.2020, 22:10
fener ve gs seyircisi maalesef takımını çok itiyor. bjk kısmen yapıyor bunu. bunu 3 takımında kendi stadinda enaz 10 mac izlemiş birisi olarak söyluyorum. bjk inönü stadı varken onlarda iyi etki ediyordu sahaya. bizim ise bu sene alanya macında biraz kıpırdadı seyirci baskada sahaya etkisi olmadı seyircimizin. bide 3 sene önceki gs maçımızda ıslığımız vardır sahaya etki eden başkada hatırlamıyorum

batu94
25.01.2020, 22:11
Tek olarak fizik gucu degil. Topla iliski onemli. Ayaga , dribblingle cikarsin ramos olsa. Neyse şu 6 haftadan cikamayacagiz. Cunku hazir degiliz. Eku yok, Stu hic yok. Waka fb de yok arti sinirda. Mikel,Pereira sinirda.

Yasli bir kadro. Ligi haketmiyoruz. Sadece ötelemeye çalisiyoruz. O sene bu sene de degil.
Haftaya yenildiğimiz an bitiyor zaten. Daha feneri tutamayız. Bizim takım kafa olarak da iyi değil zaten. İyice kabullenir herkes. Umarım geçen seneki gibi bir tepki veririz feneri yeneriz.

alptug_kd
25.01.2020, 22:12
Başakşehir de bazi oyuncular net maçı satmış arkadaşlar. Hemen bırakmayın kendinizi. Satış yok diyenin aklina şaşarım. Şike ile maçlar alan bir camiadan bahsediyoruz.

Beni üzen hakemin tavri olmuştur. Gelecek hafta için korkum da odur. Fenerden değil, sistemden endişeliyim. Haftaya olasi bir hakem katliami ile stat yıkılır. 5 maç ceza aliriz, sezonu bitiririz.

Insallah öyle böyle aliriz maçi.

Çağatay96
İşte o seyircinin coşkusu ve takımı itmesi keşke bizde de olsa.

Hiç olmadı 2011’de yaptığımız bordo-mavi’yi yapmaya başlasak...

Varsa yoksa laylaylaylay lise basketbol takımı tezahüratları...

Geçen sene fb macinda sosanin attigi goldeki bordo_mavi tezahuratini deneyebiliriz. Ama taraftarin onemi yok. O bizde kontrolsuz saldiriya donusuyor. Gecmisten biliyoruz.

Tuğrul
Muhtemelen 1-2 hafta sonra oynayacağımız Malatya maçında deprem'de yaralar sarılacak mı.

Deprem yoğunluğu Malatya'da öyle pek hissedilmedi.

Hani 99 Marmara depremi gibi bir etki olsa maç iptali makul olabilir ama bu durumda maçın ertelenmesi manidar

Aklıma gelen sorular ise şunlar

- Malatya'nın teknik direktörü olmaması

- Nwakaeme'yi fb maçında cezalı duruma düşürmek

- TS'un oyun ritmini bozmak ve fb maçı önce stresli çıkmasına önayak hazırlığından

Vicdani ve insani belirtilerden uzak olan Nihat Özdemir, saz arkadaşları maçı iptal etti.

Akılsız TS yönetimi de buna yardımcı oldu.

El Cordobes
25.01.2020, 22:13
İrfancan ı tekrar izlerseniz bu maçın sonucunu okursunuz adamın tüm maçlarına bakın bırde bugun bakın bu kadar açık seçik olmaz bıseyler

Nereye yazayım diye bilemedim, alakasız ama buraya not düşeyim demiştim. Siz benden önce davrandınız.

Hakikaten tarihe not düşülsün. Eğer bunca senedir futbolu bu kadar yakın edip futbolcunun koşmasından, topla ilişkisinden, mücadelesinden, vücut dilinden bir şeyler gözlemleyebildiysem sezon sonu irfan can ın fenere transferi şimdiden gerçekleşmiş.

Çağatay96
25.01.2020, 22:13
Haftaya yenildiğimiz an bitiyor zaten. Daha feneri tutamayız. Bizim takım kafa olarak da iyi değil zaten. İyice kabullenir herkes. Umarım geçen seneki gibi bir tepki veririz feneri yeneriz.

Haftaya yenilirsek kotu olur ama 6 haftadan once bitmez. Ve bence kaybetmeyiz. İnsallah. Son duzluke kalabilirsek işler degisir. Umudum var :)

nevzat61
25.01.2020, 22:14
Bu nasıl Trabzonspor taraftar forumu arkadaş ? Nerde Bu Forumun sorumluları yetkilileri ? Transfer sayfasını açıyoruz Fener güzellemeleri , maç başlığına giriyoruz Fener güzellemeleri , maç takip başlığına giriyoruz Fener güzellemeleri ve yapanlarda sürekli aynı hesaplar ama yetkililer uyuyor. Bu Nasıl iş 15 Yıllık Forum hayatımda hiç bu kadar küçülmemişti bu sayfalar yazık gerçekten.
Aynen katılıyorum..burada sanki bilinçli fb yaygaralari yapılıyor..maç başlığı ve içeriği farklı..

ÖmürKaradeniz61
25.01.2020, 22:17
16 maçtır yenilmeyen başakşehirin sahada yürümesi beni son derece rahatsız etti, Ağaoğlunu burda en çok destekleyenlerden biriyim ama çıkıp fırat aydınus ve basaksehire sallamazsa dolanmasın ortalıkta.

Turgay Atalay
25.01.2020, 22:20
Muhtemelen 1-2 hafta sonra oynayacağımız Malatya maçında deprem'de yaralar sarılacak mı.

Deprem yoğunluğu Malatya'da öyle pek hissedilmedi.

Hani 99 Marmara depremi gibi bir etki olsa maç iptali makul olabilir ama bu durumda maçın ertelenmesi manidar

Aklıma gelen sorular ise şunlar

- Malatya'nın teknik direktörü olmaması

- Nwakaeme'yi fb maçında cezalı duruma düşürmek

- TS'un oyun ritmini bozmak ve fb maçı önce stresli çıkmasına önayak hazırlığından

Vicdani ve insani belirtilerden uzak olan Nihat Özdemir, saz arkadaşları maçı iptal etti.

Akılsız TS yönetimi de buna yardımcı oldu.

Iki macta 6 puani kaybettik bile. Hatta daha fazlasi. Tarafsiz TFF miz Malatya macini Sivas ve Bjk ile oynayacagimiz haftalarin tam arasina alarak ligde bizi rezil duruma dusurecektir.
Malatyaspor bile "oynayalim" derken duyar yönetimimiz ayni duyarliligi Nwakaemenin karti icin de gostersin bakalim, ne kadar dikkate alinacak TFF tarafindan.

bilgehan83
25.01.2020, 22:21
Bizim taraftar satılmış Başakşehir karşısında görünce korkmuş korkan varsa defolup gitsin sen önündeki maçları al adam gibi oyna mücadele et elbet sonunda biri 1. Olacak bu kadar abartmaya gerek yok biz de iyi takımız ama defans ve bir on numara ihtiyacımız var...

gurur6134
25.01.2020, 22:22
Yeni Tweetleri göster
Sohbet
BtcTurk Yeni Malatyaspor
@YMSkulubu
Elazığ ve Malatya'yı etkileyen depremin yaraları sarılırken, bölgemizin yaşadığı travmadan bir an önce kurtulması ve hayatın olağan akışıyla devam etmesi adına Trabzonspor müsabakamızın aynı gün ve saatte oynanmasını camiamızın da yüksek anlayışıyla uygun olacağını düşünüyoruz.

Su maci oynayip gelirinide depremzedelere bagislamak varken bizim yonetim neyin kafasini yasadi acaba tff zaten firsat kolluyordu..

Tuğrul
25.01.2020, 22:24
Fener İrfan canı viscaya eft yapmış olabilir. Bu olağan sen de yap arkadaş. Bunu engelleyemiyorsan şartları eşiyle malatyanin kalecisini satın al. Kim ispat edebilir. Hakkını yedirtmezsin bu etiktir kısasa kısas.
Halihazır 3 temmuz şike/teşvik sürecinden sonra TS veya X kulübe şike davası açacak kişi daha anasının karnından doğmadı.

O savcı, polis haklı da olsa direkt FETÖ'cü suçlamasına maruz kalacak.

Futbol düzeninde artık şike yapmak serbesttir.

Someone
25.01.2020, 22:24
Ulan ne ağladınız bee fenerden korkuyorsan şampiyon olacağız diye niye konuşuyorsunuz üst üste koyup vurup geçeriz rahat olun depremse deprem afetse afet ne fark eder ne zaman oynadığımız takıma güveniyorsan koyar geçer diyeceksin

Çağatay96
25.01.2020, 22:25
Fener macini alirsak da onumuz acilir ama.

Bir hucumcu bir de sakatlarin donmesine ihtiyac var. Hayirlisi olsun bakalim. Korkacak bir sey yok Allahin izniyle.

gurur6134
25.01.2020, 22:26
Zorlu fiksturumuz var araya birde bu mac sıkısacak en etkili adamin şikebahce macinda yok bu macda yenilirsen zaten malatya macinin onemi kalmayacak bu neye hangi akla hizmetdir anlamadim ben ulan malatyadan boyle bir oneri gelse hani bir nebze anlayacagimda bu ne simdi..

Onur Erçetin
25.01.2020, 22:27
İnsan olandan bahsettim..herkesin üstüne almasına gerek yok..cenaze evinde düğün yapmanın bize eziyet olmasına atıfta bulundum..forumda benim gibi düşünenlerin fazla olması zaten yeterli..

Ayrıca şehit olaylarının olduğu zamanda bilmediğin halde emin olmak..nasıl bir karakter ile izah edilir...bilemedim..

Hakaret etmeden yazdığım birçok ifadeye rağmen verdiğiniz cevaba bak.Tam bir şovmensiniz.Cevaba bakar mısın ? İnsan olana demiş de herkes üstüne alınmasınmış.Senin gibi bir terbiyesizle muhattap olduğum için kendimden özür diliyorum.Terbiyesi olmayan adamın da vicdanı oluyormuş.Bak sen şu işe.

Tuğrul
25.01.2020, 22:31
Iki macta 6 puani kaybettik bile. Hatta daha fazlasi. Tarafsiz TFF miz Malatya macini Sivas ve Bjk ile oynayacagimiz haftalarin tam arasina alarak ligde bizi rezil duruma dusurecektir.
Malatyaspor bile "oynayalim" derken duyar yönetimimiz ayni duyarliligi Nwakaemenin karti icin de gostersin bakalim, ne kadar dikkate alinacak TFF tarafindan.
Berat Albayrak'ın abisi Nihat Özdemir Malatya maçını dediğin gibi Sivas karşılaşmasının öncesine alacaktır.

Malatya o maça yeni teknik direktör, iyi bir ivme ve tam kadro ile çıkacak.

Nwakaeme'nin cezası hala belli değil.

Muhtemelen FB maçında cezasını çekmesi için Nihat Özdemir-Rıdvan Dilmen planları ona göre yapmıştır.

Ağaoğlu yapılan bu toplum mühendisliğine güya vicdan kasarak TS'u mağdur etti.

Ozan Yılmaz
25.01.2020, 22:33
Ev sahibi oynamak isteğini açıklamışken maçı erteleme kararı almak nasıl bir operasyondur!

Başkan ve yönetim ne iş yapıyor?

nevzat61
25.01.2020, 22:33
Şovmen olsam mesaj sayım 10 yılda 100 ile sınırlı kalmazdı..şu ana kadar kimse ile tartismadim...bundan sonra da düşünmüyorum..birine cevap verirken emin olmadan bilgin olsun..bak işine..

Armağan Dere
25.01.2020, 22:34
Bakacağız bu lig daha nelere gebe

Enes Başkaya60
25.01.2020, 22:34
İIrfancan alenen maçı sattı zaten sahada yürüdü başak maçı vermeye gelmiş konuşacak birşey yok fazla...

Antonio
25.01.2020, 22:37
Ben bunu söylemekten utanıyorum bu şikeciler bizim yabancılara da teşvik primi teklif edecektir.

gurur6134
25.01.2020, 22:38
Şikebahce macinda nwakamenin cezasi kalkmazsa bilin ki bu erteleme sirf oynamasin diye yapilmistir.elazigin maci tff tarafindan ogle olmadan sabah saatlerinde iptal ediliyor malatya maci icin aksam saati bekleniyor ve ne hikmetse biz aciklama yaptikdan 1 saat sonra erteleniyor malatya oynayalim derken ustelik.neler donuyor anlamadim tff firsat kolluyor yonetim neden buna canak tutuyor.madem erteleyeceksin tff neden elazig ile ayni saatde sabah almiyorsun bu kararida bizim aciklamamiz bekleniyor cok acik mac oynanacakti klupdeki is bilmezler yuzunden is buralara geldi..bakin o cezayi kaldirtin simdi yoksa bir cuval incir berbat olacak

Ahmet Hamza
25.01.2020, 22:41
Ben bunu söylemekten utanıyorum bu şikeciler bizim yabancılara da teşvik primi teklif edecektir.

Yok devenin bale pabucu.

KARAGOZLUM
25.01.2020, 22:42
Trabzon olarak depremin altinda ezildik Allah yar ve yardimcimiz olsun
Allah Malatya ve Elazigda ki kardeslerimize sabir versin
bize de tff ve sb ye karsi korusun yarabbim

Sefa
25.01.2020, 22:43
Ne TFF'si yahu yönetim o mesajı yayınlamasa hiç bir sıkıntı yoktu.. 120 dk üstüne korkup bi hareket yaptılar ellerinde patladı böyle.. Bu kadar amatörlük olmaz.. Ayrıca Nwakaeme ceza açıklaması gibi bi durum yok ceza belli zaten açıklama yapılmayacak..

Togrul
25.01.2020, 22:43
Malatyada deprem olmamış can kaybı olmamış. Maç neden ertelendi? Yönütimin bu gereksiz işgüzarlığına ne demeli.

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 22:44
Ulan ne ağladınız bee fenerden korkuyorsan şampiyon olacağız diye niye konuşuyorsunuz üst üste koyup vurup geçeriz rahat olun depremse deprem afetse afet ne fark eder ne zaman oynadığımız takıma güveniyorsan koyar geçer diyeceksin

Ne korkması ya ne korkması
Adamın ceza alması gereken adamı, bugün oynuyor üstüne sarı görecekken görmüyor
Bizim en iyi oyuncumuz oynayacakken ertelenen maç nedeniyle cezalı duruma düşüp oynamıyor.

Kamil-Yusuf Sarı kanadıyla mı oynayacaz ..... maçında

100 tane kaçırıp 1 tane yiyip, yerimize oturalım onu mu istiyorsunuz.
Korkmakmış.

nevzat61
25.01.2020, 22:46
Malatyada deprem olmamış can kaybı olmamış. Maç neden ertelendi? Yönütimin bu gereksiz işgüzarlığına ne demeli.

Malatyada 6 can kaybı var..

Sefa Murat Dokuz
25.01.2020, 22:47
Ev sahibi oynamak isteğini açıklamışken maçı erteleme kararı almak nasıl bir operasyondur!

Başkan ve yönetim ne iş yapıyor?

Mallık evet mallık.
ŞB maçında Wakaemeyi ararsak gelecek o kamuoyu bildirgesinin her taraftara hesabını verecek yönetim!
Bu kadar amatörlük olmaz.

Hüseyin Çümen
25.01.2020, 22:48
Fbnin oynadığı baskılı oyun gerçekten korkutucu. Ama bizim fb maçı bundan çok daha korkunçtu. Fb nin kadrosu okadarda iyi değil creatif oyuncuları sadece rodriguez var. Fb nin oyunu ortasahdada dümdüz oyuncularla baskı kurup sürekli topu bodozlama hücum etmek . Bizim ligde çok işe yarayan bir taktik. Fb trabzonda elbette böyle oynayamaz ama biz geçen sene büyük maçlards oynadığımız baskolı oyunu oynamazsak fb buna yakın nir oyun oynayabilir ve kayıp yaşarız

erenslash
25.01.2020, 22:49
tepki gösterin arkadaşlar

Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçının ertelenmesinin ardından Anthony Nwakaeme cezasını Fenerbahçe maçında çekecek.

yüzde yüz bize yapılan operasyondur bu

itiraz edin

ÖmürKaradeniz61
25.01.2020, 22:49
Emin olun şuan fenerbahçenin korktuğu tek rakip Trabzonspor. Siz bakmayın onların biz rahatız şampiyon olacağız moduna onların tek korkusu ulan bu Trabzonspor kazabela şampiyon felan olur biz mahvoluruz.Dikkatli bakın gollere bile çılgınca kimse sevinemedi teknik direktöründen tutun ali koçuna taraftarına kadar.Hepsinin aklında Trabzonda ne yapacağız düşüncesi var benim hayatım insan beyni okumakla geçti rahat olun.

Turgay Atalay
25.01.2020, 22:51
Berat Albayrak'ın abisi Nihat Özdemir Malatya maçını dediğin gibi Sivas karşılaşmasının öncesine alacaktır.

Malatya o maça yeni teknik direktör, iyi bir ivme ve tam kadro ile çıkacak.

Nwakaeme'nin cezası hala belli değil.

Muhtemelen FB maçında cezasını çekmesi için Nihat Özdemir-Rıdvan Dilmen planları ona göre yapmıştır.

Ağaoğlu yapılan bu toplum mühendisliğine güya vicdan kasarak TS'u mağdur etti.

Bu yapilan bize gore vicdan, bizim disimizdaki herkes icin ise tam bir aptallik gostergesi. Bu ülke insani yapilan iyiligi artik hatirlamaz, eskidendi o. Sen adamlik sergilersin, gel gör ki birileri seni aptal yerine koyup "kendi etti kendi buldu" der, hatta daha ileri gideyim, bir bakmissin kendi yönetiminin bile düsünmedigi kentin takiminin macinda "...Trabzona ky,...Trabzon, olamazsin sampiyon, 3 3 3" tezahüratlari esliginde mac izlersin.
Hakli bir feedback alsak eyvallah da degmez gercekten degmez. Yanlis yapti Ağaoğlu,

Antonio
25.01.2020, 22:55
yönetim gerçekten Trabonsporun menfaatini düşünüyorsa başakehirli oyuncularının hesap hareketi kontrol edilsin der bunu diyebilirler mi?

arda.61
25.01.2020, 22:56
Maçın ertelenmesinden ve Nwakaeme’nin cezasının şikebahçe maçında çekilecek olmasından dolayı maçı alacağımıza olan inancım arttı. Severiz olumsuz durumları lehimize çevirmeyi

Tuğrul
25.01.2020, 22:57
Malatyada 6 can kaybı var..
Her doğal afet'ten sonra maç mı ertelenir.

Sanırsın Malatya'da Katrina kasırgası yahut Tsunami yaşandı.

Keşke TFF bu duyarlılığı ve hassasiyeti Manisa Soma'da yaşamını yitiren 301 maden'ci için de gösterseydi.

Bunun adı basbayacağı OPERASYON, KUMPAS

erenslash
25.01.2020, 23:02
yüzde yüz operasyon wakayemenin olması şart fb maçında gereksiz bir erteleme o zaman lig de tatil edilsin yanlış buluyorum bunu tüm lige bu hafta ara verilseydi.kesinlikle operasyondur ve kendi ayağına sıkmaktır.ertele kararı wakayemenin olmamasına göre de ayarlanmış .kesinlikle operasyondur bu.wakayemesiz etki gücümüz düşer ve maç sonucuna etki eder bu benden söylemesi artık yönetim de birilerini devreye sokup bu wakayeme işine çare bulmalı.eeee fbye gelince ses yok bize gelince herkes kuzu böyle olmaz.yönetim buraları okuyorsa gereğini yapsın

Keşke TFF bu duyarlılığı ve hassasiyeti Manisa Soma'da yaşamını yitiren 301 maden'ci için de gösterseydi.

Bunun adı basbayacağı OPERASYON, KUMPAS

erenslash
25.01.2020, 23:03
artmasın bence takımın yüzde 40 ı wakayeme bazen yüzde ellisi
Maçın ertelenmesinden ve Nwakaeme’nin cezasının şikebahçe maçında çekilecek olmasından dolayı maçı alacağımıza olan inancım arttı. Severiz olumsuz durumları lehimize çevirmeyi

bahadır2561
25.01.2020, 23:03
Maçın ertelenmesi saçma olmuş.

Malatya oynayalım diyor

Togrul
25.01.2020, 23:04
Evet fb 2011'de futbol tarihinin en kapsamlı şikesini yaptı. Fakat her maç kazandığında da bunun arkasında şike aramak ne kadar doğru. Bence biz kadıköyde başakşehirin yediğinden daha az baskı yememiştik. Bu maçta beni asıl rahatsız eden gerek fb'nin gereksede başakşehirin belli bir oyun planı içerisinde pas oyunu sergilemesidir. Bu takımların her ikisiyle de maçımız var ve mevcut savunma hattımızın bu tür zorluk derecesi yüksek maçları kaldırmaya gücünün yeteceğine emin değilim.

nevzat61
25.01.2020, 23:15
Evet fb 2011'de futbol tarihinin en kapsamlı şikesini yaptı. Fakat her maç kazandığında da bunun arkasında şike aramak ne kadar doğru. Bence biz kadıköyde başakşehirin yediğinden daha az baskı yememiştik. Bu maçta beni asıl rahatsız eden gerek fb'nin gereksede başakşehirin belli bir oyun planı içerisinde pas oyunu sergilemesidir. Bu takımların her ikisiyle de maçımız var ve mevcut savunma hattımızın bu tür zorluk derecesi yüksek maçları kaldırmaya gücünün yeteceğine emin değilim.

Burada böyle akli selim yorumlar da var ışte..bu akşam fb yeterince abartıldı..fb sezon başından beri sadece evinde böyle baskılı oynuyor bizim ordaki maç da dahil.ee bizde mi maçı sattık..kaldi ki basaksehir hafta içi tam kadro kırklareli karşısında da döküldü..onlarada mı sattı..

Biz gerek wakaeme ile gerek onsuz içerde fb yeneceğiz..bu kadar fb reklamı kendi sitelerinde bile yok..bırakın artık fb yi..

Faruk UYSAL
25.01.2020, 23:21
Adamlar, "Yaşanılan travmadan bir an önce kurtulunması ve hayatın normale dönmesi için Trabzonspor maçı gününde ve saatinde yapılmalıdır" şeklinde görüş belirttiklerine göre demek ki federasyon yetkilileri depremi yaşayan bölgenin takımı olan Malatyaspor'un görüşünü almadan erteleme kararını vermişler. Dertleri başka herhalde.

Turgay Atalay
25.01.2020, 23:27
Burada böyle akli selim yorumlar da var ışte..bu akşam fb yeterince abartıldı..fb sezon başından beri sadece evinde böyle baskılı oynuyor bizim ordaki maç da dahil.ee bizde mi maçı sattık..kaldi ki basaksehir hafta içi tam kadro kırklareli karşısında da döküldü..onlarada mı sattı..

Biz gerek wakaeme ile gerek onsuz içerde fb yeneceğiz..bu kadar fb reklamı kendi sitelerinde bile yok..bırakın artık fb yi..

Iyi futbol iyi futbolcularla oynanir, takimimizda Nwakame disinda pozisyon yaratabilen baska bir tane oyuncu var mi saysana. Kamille Serkanla Yusufla mi yeneceksin şikecileri, orta bile yapamaz bunlar, cezasahasinin cevresine bile yaklastirmazlar bu vitaminsizleri. Kimle yeneceksin feneri, kafasi kirik sturiçle mi, topa vurmayi unutmus ekubanla mi.
Bizim icin lig bitti, yazin bunu bir kenara...

ÖmürKaradeniz61
25.01.2020, 23:35
Adamlar, "Yaşanılan travmadan bir an önce kurtulunması ve hayatın normale dönmesi için Trabzonspor maçı gününde ve saatinde yapılmalıdır" şeklinde görüş belirttiklerine göre demek ki federasyon yetkilileri depremi yaşayan bölgenin takımı olan Malatyaspor'un görüşünü almadan erteleme kararını vermişler. Dertleri başka herhalde.

İşguzarlığı yönetim yaptı kimsenin aklında erteleme yokken güya centilmenlik örneği gösterip erteleyelim dediler.

El Cordobes
25.01.2020, 23:36

Umarım yapılan hiçbir operasyon, hiçbir kumpas, hiçbir alavere dalavere birini bu denli insanlıktan çıkarmaz. Kızgınlıktan ne yazacağınıza da şaşırdınız artık. Risk var hala risk neyini anlamıyorsun. 6 şiddetine kadar artçı sarsıntı olma riski var hala. Maç oynayacağın şehirde depremden insanlar ölmüş, halen millet evine girmeye korkuyor, yok kasırga mı olmuş?

Sırıta sırıta muriç ten bana ne diyen Başkan a soralım bakalım Waka nın kartından sonra hangi ciddi girişimler yapılmış depreme kadar? Waka nın Malatya maçında oynayamaması skandal değil mi zaten?

Mert Oğuzlu61
25.01.2020, 23:42
Beyler bayanlar burası taraftar forumu, konumuz futbol. Konuyu bambaşka yerlere çekmek sadece kuru gürültü getirir. Yanlış yerdeyim diyorsanız millete laf atıp tartışmaya girmek yerine çıkabilirsiniz.

Bakın olay şu; bizim maç zaten 2 gün sonra oynanacak, Malatya'nın yarısı cezalı ya da sakat, forvetleri de yok. Adamları böyle yakalamışken en azından başka şehirde maçı oynatmak lazımdı. Kendi kulüp yönetimleri hayatı durdurmanın anlamı yok devam edelim diyor, bizim TS yönetimi sazan gibi atlayıp erteleme istedi diye maç anında iptal oluyor. Malatya yönetimiyle görüşmeden yapılan açıklama bence aleyhimize oldu.

Tekrar söylüyorum konu futbol, olayı başka yerlere çekmeyin. Şurada 3-4 gün sonra ülke gündemi yine değişecek, 2 gün sonraki maç niye iptal olur konunun futbolla alakası nedir, maçı 2 gün sonra oynamayıp 10 gün sonra oynayınca ne olacak, beklenti ve amaç tam olarak nedir ? Sorulması gereken sorular var belki sezonun kaderini etkileyecek orasını bilemeyiz ama konuyu futbol dışına çekmek şu an yapılacak en saçma hareket.

Faruk UYSAL
25.01.2020, 23:48
İşguzarlığı yönetim yaptı kimsenin aklında erteleme yokken güya centilmenlik örneği gösterip erteleyelim dediler. Hayırlısı bakalım...

Someone
25.01.2020, 23:56
Ne korkması ya ne korkması
Adamın ceza alması gereken adamı, bugün oynuyor üstüne sarı görecekken görmüyor
Bizim en iyi oyuncumuz oynayacakken ertelenen maç nedeniyle cezalı duruma düşüp oynamıyor.

Kamil-Yusuf Sarı kanadıyla mı oynayacaz ..... maçında

100 tane kaçırıp 1 tane yiyip, yerimize oturalım onu mu istiyorsunuz.
Korkmakmış.

Trabzonsporlu olmak tüm zorluklarla başa çıkmaktır biz ferhatlarla Zeki yavrularla oynadık fenerle hiç korkmadık Trabzonspor kadrosundaki her oyuncu değerlidir oyuncularımızı küçümsemek ezik taraftarı olmaya eşittir

Halil Alemdar
25.01.2020, 23:57
Adamlar hayatı durdurmayalım devam edelim dedi ki bence doğru düşünce bu bizimkiler maçı iptal ettirdi. Hem nwakaemeden olduk hem de eksik malatya toparlanıp oynayacak. Başka şehirde çok rahat oynanırdı bu maç.

Antonio
26.01.2020, 00:02
Bizimkilerin şampiyonluk gibi fikri olsa bu maçı oynayalim derdi. Ben talimat aldıklarını çekilin dendiğine eminim. Geçen yıl gizli el basaksehire durun dedi adamlar oynamadı. Gs şampiyon yapıldı bu senede sikeciler izlemeyegerek yok ligi.

Turgay Atalay
26.01.2020, 00:06
Nasip olursa görürüz haftaya ezigi büzüğü... Kamille Yusufla Serkan vs ile mac kazanacagimizi, birakin kazanmayi direnebilecegimizi zannedenler hep beraber mac sonu burada aglasacak, baskanin yaptigi aptalligi ( ki son donemde sayisi artmaktadir. ) dilimize pelesenk edecegiz.

Sevgili Agaoglu sen adamlik yaparsin eyvallah da, karsinda adam yok ki, seni yoketmeye yemin etmis bir düzen var. Yanlis yaptin.

yasin196761
26.01.2020, 00:11
Son 1 ay içinde tek doğru hamlemiz var Ndiayeyi almak.

DeAgLeMaNyAq
26.01.2020, 00:12
Nwakaeme'nin cezasının iptali yeni bir ictihadı ortaya çıkarır. Rüştü ve Kerem örnekleri doğrudan gösterilen kırmızı kartlar için uygulandı. Nwakaeme ise her ne kadar gördüğü hatalı sarı kartla ilintili olsa da, itirazdan dolayı atıldı. Zaten VAR protokolüne göre hakem yanlış karar verip, sonradan VAR'dan düzeltmiş olsa bile oyuncunun yaptığı disiplin suçlarının geri dönüşü olmuyor. Ancak daha önce de söylediğim gibi, Nwakaeme doğrudan kırmızı kart görmediği için disipline sevk edilmeyeceğinden kurtarır tarafı var. Yalnız bu ceza kalkarsa, bundan sonra hatalı kabul edilen bütün sarı kartların iptali gündeme gelecektir. Bunun tamamen önünü açarlar mı emin değilim. Belki sadece hatalı sarı kartların atılmaya sebep olması halinde gündeme getirebilirler. Bu arada "Trabzonspor tahkime başvurdu haberleri" doğruysa usul hatası var. Çift sarı kartla gelen ihraçlarda, tıpkı bariz gol şansı nedeniyle gösterilen kırmızı kartlarda olduğu gibi disiplin kuruluna sevk edilmez. Ancak kulüp itiraz için başvuruyu PFDK'ya yapabilir. Nitekim Rüştü'nün kararını da PFDK değiştirdi. PFDK itirazı reddederse o zaman tahkim yolu açılır...

https://bjk.com.tr/tr/haber/39457/rustu_icin_tff_ye_itiraz.html
https://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=2411

Bu arada haksız yere ikinci sarıdan atılıp cezası kaldırılan Barış Memiş örneğini unuttuk. Onu da FB maçı başlığında paylaştım...

Ahmet Aksu
26.01.2020, 00:14
maçı olimpiyatta yapalım stadı fulleyelim malatyalılarla birlikte. geliri de depremzedelere gitsin.
olay çözülsün..

serdaracıl
26.01.2020, 00:14
Trabzonsporlu olmak tüm zorluklarla başa çıkmaktır biz ferhatlarla Zeki yavrularla oynadık fenerle hiç korkmadık Trabzonspor kadrosundaki her oyuncu değerlidir oyuncularımızı küçümsemek ezik taraftarı olmaya eşittir

Öyle şey mi olur. Kuru hamaset. Ortada bir zorluk değil, haksızlık var. Hem neden biz her zorluklacbaşa çıkmak durumundayiz. Yorulduk artik.Ferhatlerla zekilerle oynadın da ne oldu?

Ahmet Aksu
26.01.2020, 00:15
bunun yerine "kupa maçında ki kartlar kupa maçına, ligdekiler lige yansıtılsın" kararı çıksın herkes rahatlasın.

Nwakaeme'nin cezasının iptali yeni bir ictihadı ortaya çıkarır. Rüştü ve Kerem örnekleri doğrudan gösterilen kırmızı kartlar için uygulandı. Nwakaeme ise her ne kadar gördüğü hatalı sarı kartla ilintili olsa da, itirazdan dolayı atıldı. Zaten VAR protokolüne göre hakem yanlış karar verip, sonradan VAR'dan düzeltmiş olsa bile oyuncunun yaptığı disiplin suçlarının geri dönüşü olmuyor. Ancak daha önce de söylediğim gibi, Nwakaeme doğrudan kırmızı kart görmediği için disipline sevk edilmeyeceğinden kurtarır tarafı var. Yalnız bu ceza kalkarsa, bundan sonra hatalı kabul edilen bütün sarı kartların iptali gündeme gelecektir. Bunun tamamen önünü açarlar mı emin değilim. Belki sadece hatalı sarı kartların atılmaya sebep olması halinde gündeme getirebilirler. Bu arada "Trabzonspor tahkime başvurdu haberleri" doğruysa usul hatası var. Çift sarı kartla gelen ihraçlarda, tıpkı bariz gol şansı nedeniyle gösterilen kırmızı kartlarda olduğu gibi disiplin kuruluna sevk edilmez. Ancak kulüp itiraz için başvuruyu PFDK'ya yapabilir. Nitekim Rüştü'nün kararını da PFDK değiştirdi. PFDK itirazı reddederse o zaman tahkim yolu açılır...

https://bjk.com.tr/tr/haber/39457/rustu_icin_tff_ye_itiraz.html
https://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=2411

HOPA'LI TS'Lİ
26.01.2020, 00:16
maçı olimpiyatta yapalım stadı fulleyelim malatyalılarla birlikte. geliri de depremzedelere gitsin.
olay çözülsün..

61.000 YAPARIZ 2. KEZ
Ali KOÇ bu sezon son şansı olduğunu biliyor
Malatya oynamak isterken tff erteliyor
Neden burnuma kötü kokular geliyor, paranoyak mı oldum yoksa gerçek bu mu?

serdaracıl
26.01.2020, 00:18
bunun yerine "kupa maçında ki kartlar kupa maçına, ligdekiler lige yansıtılsın" kararı çıksın herkes rahatlasın.

Aynen öyle olmali

B.Yiğit
26.01.2020, 00:26
Ahmet Ağaoğlu wakayeme oynamayıp bir de puan kaybedersek çekeceğin var. Bu kadar amatörlük olmaz. Karşında oyunu adi oynayan rakip var.

Çok sinirliyim ya sana mı kaldı açıklama yapmak. Sol kanata sen oynarsın artık. Ya sabır..