PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

Erkin
11.03.2020, 22:27
Abdüş ü görünce daha bir ümitlendim. Müthiş döndü müthiş.

Takımın dinamizmi artınca nasıl fark ediyor hemen. Şampiyonluk yolunda şu maça 5 alt yapı adamıyla çıkıyoruz ve kazanıyoruz. Çok saygı duyulacak işler yapıyoruz.

Ah be keske o pozisyonda da topa geldigi gibi yapistirip golunu de atsaydi buyuk moral olurdu. Gec kaldi malesef.

Muhammed Ayaz
11.03.2020, 22:27
Burda 2011 de ki havayı da hatırladığım için yapılan olumsuz yorumları yadirgamıyorum.

25. Haftadan sonra kolay değil rahat rahat maç kazanmak.Hele ki küme düşmeme hesabı yapanlar vs herkesin bir iddaası söz konusu.

Hatırlayın 2011 de ki bazı maçları ;

Sivas-Ts=2-3
Manisa-Ts=1-2
Ts-Kasımpaşa=1-0
Ts-Konya=1-0
Gençlerbirliği-Ts=1-2

Hangi birini gümbür gümbür dolu dolu ve rahat rahat kazanmıştık?
Bu saatten sonra artık sonuç önemli.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AyhanPe
11.03.2020, 22:29
Antep macinda golümüz verilse suan iki puanda önde olurduk haftasonu oynayacagimiz yorgun rakip ile aramizda. Isi bitirebilirdik. Yinede H.Cimsir e ve futbolculara sallayanlarla dolu burasi. Basaksehir macinda görecegiz taraftari.

DURAS
11.03.2020, 22:32
Ezber yorumlar var. Can havliyle oynayan Malatya deplasmanında iyi oynadık. Ndiaye beni şaşrtmaya devam ediyor. Bence guilherme olmalı. Belki çoğu kişi kazacak ama mikel sosa guilherme ortasahası daha iyi olur. Ndiaye bildiğimiz ndiaye olsa sosa ndiaye guilherme derdim. Abdüş kondisyon arttırırsa ki artıracak bizi performansıyla şampiyon yapacak

Gökhan Balcı
11.03.2020, 22:32
Bir sonraki maçta parmak sosa gilerme orta sahası bekliyorum. Bütün futbolcuların ayağına sağlık. Sosa haftalardır süren formsuzluğu üzerinden atmış. Yanına yöresine koşan adamlar gelince mevki karmaşası ortadan kalkınca problem de ortadan kalkmış oldu. Maçın en kötüsü ekubandı bence. Serkan zaman zaman iyi işler de yaptı ama görünen o ki en azından şu an sağ bektense sağ açık olarak daha faydalı olacak. Ömürün gelişi sanırım en çok sosaya yaradı. Takım resmen kendini buldu. Umarım hoca kararında ısrar eder de hak edene formayı vermeye devam eder.

Onur Tan
11.03.2020, 22:33
A.Ömür ve Sosa nın paslaşmalarını ve oyunu yönlendirmelerini özlemişiz, umarım üzerlerine koyarak devam ederler. Wakaeme sanırım en çok efor sarfettiği maçını oynadı. İnsan ister istemez düşünüyor, Sorloth çıkmasaydı kaç gol atardı, en az iki golü vardı bence

Yıldıray Emanet
11.03.2020, 22:34
Korkma TİTRE !

serdaracıl
11.03.2020, 22:36
Bir sonraki maçta parmak sosa gilerme orta sahası bekliyorum. Bütün futbolcuların ayağına sağlık. Sosa haftalardır süren formsuzluğu üzerinden atmış. Yanına yöresine koşan adamlar gelince mevki karmaşası ortadan kalkınca problem de ortadan kalkmış oldu. Maçın en kötüsü ekubandı bence. Serkan zaman zaman iyi işler de yaptı ama görünen o ki en azından şu an sağ bektense sağ açık olarak daha faydalı olacak. Ömürün gelişi sanırım en çok sosaya yaradı. Takım resmen kendini buldu. Umarım hoca kararında ısrar eder de hak edene formayı vermeye devam eder.

Guilherme de en fazla hamle oyuncusu olur hocam. Başka şeyler denemek lazım

alperrr
Hüseyin çimşiri dinliyorumda..
düşman gibi saldıran olursa..hakaret eden olursa..
aslında kavga etmek gerekirse hakaret etmek gerekecek..

adam diyorki aslında zaten bizans bize düşman vuruyor kendi taraftarımızda vurmasın..
sene sonu hesaplaşmayı yaparız diyor..
yani adam isterseniz sene sonu giderim ama şimdi ortalığı karıştırmayın destek olun diyor..
ya ne diyim bu laflardan sonra bıdı bıdı eden..
dedikodu eden..
fitne eden..
.
eleştirini adam gibi yap ama yakma ..yıkma.. desteğinide göster..
ne beş para etmez kansız tiplere bizans ne destekler veriyor bunu unutma..

bordomaviask
Yapısal eleştiri harici sırf eleştiri yapmak için yorum yapanlar ceza almalı. Negatiflik yayanlar gölge etmesin bu takım ona inanan taraftariyla şampiyon olacak.

freedomforever
11.03.2020, 22:37
Ndiayede mental bir durum olabilir fakat son 3 senedir 10 numarada oynamadığı için şut özgüvenini kaybetmiş. Düşünün orada Yusuf oynuyordu. Oyunu rahatça koparamamızın nedenlerinden başında geliyor, hala Yusufun boşluğunu dolduramayışımız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İ. SARAL
11.03.2020, 22:37
Uyuta uyuta yendik, neyini beğenmediniz?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Steril61
11.03.2020, 22:38
Hüseyin hoca doğru konuştu

Hesap yapalım
Hesaplaşmayı sene sonuna bırakalım dedi

Güzel bir mesaj verdi. Hüseyin hoca bu takım için yetersiz belki ama hiç taraftar olarak biz kendimize eleştiri yöneltiyor muyuz? Kendi evimizdeki maçlarda taraftarda şampiyonluğa oynayan takım coşkusu göremiyorum maalesef. Trabzonspor akyazıda oynayacağı maçları olimpiyatta oynasa takımı şaha kaldıracak bir taraftar topluluğunun olacağına inanıyorum.
Özetle futbolcuları ve teknik adamı sürekli suçlamak yerine taraftar biraz da kendini eleştirmeli ya.

mmert
Ocak sonunda da devre arasına kendimizi atmanın hesabını yapıyorduk. Bugün de şu yoğun fikstürün en iyi şekilde atlatılmasını bekliyoruz.

Ekuban çok yorgun hazır değilken 70 80 dk süre almaya başladı. Epey yıprattı onu. Bu maç çok belirgindi. Delicilipi de yoktu. Dinlenince eminim çok iyi olacak.

Abdüş takımın göz bebeği başta Sosa'nın olmak üzere herkesin oyununu etkiledi. Guilherme de birçok maçta güzel eşlik edecektir.

Sörloth , Ekuban , Nwakaeme , Abdüş , Guilherme , Sosa , Badou , Mikel Allah sakatlık kaza bela vermesin 6 forma 8 isim , hamle şansın iyi kalite iyi. En büyük sorun sıkışık fikstür o da kalleş tff yüzünden.

Bence en önemli sorun badou. Bir şekilde motive edelim, kazanalim. GS'de yatışa geçtiği periyottaki gibi olmasın. Kıpırdaması lazım. En eksik noktamıza en iyi katkıyı verecek.

Sörloth sakatlığı yoksa iyi oldu 35 dakka falan oynadı kral. Fazla efor sarf etmemiş olur.

Serkan en gerideki oyuncu olarak telafisi olmayan hatalara müsait ama arkasında bir oyuncuyla oynarsa hamleleri, dinamizmi fark yaratır. Tabi yaratıcılığı noksan kalacak. O da oyun stratejisi için önemli.

CİVELEK.61
Guilerme 8 numarada daha iyi oynar.
Biz devre arası transferinde ne tam bi 10 numara,ne de tam bi 6 numara transferi yapamadık.
Bu sezon şampiyonluk giderse tamamen sebebi bu...

Tekke
Korkma TİTRE !

Yapısal eleştiri harici sırf eleştiri yapmak için yorum yapanlar ceza almalı. Negatiflik yayanlar gölge etmesin bu takım ona inanan taraftariyla şampiyon olacak.
Ligin;• En çok gol atanı
https://abs-0.twimg.com/emoji/v2/svg/2705.svg
• En fazla galip geleni
• En az mağlup olanı
• Deplasmanda en fazla puan alanı
• LİGİN LİDERİ LİDERİ

serkanholep
Çok şükür yendik. Ama sanki yerliler fazla olunca daha sıkı bir takım mı oluyoruz. Dinamik.

Bu seneki orta alan sıkıntılı. İyi Onazi, Sosa, Yusuf ortasahası fazla dinamik ve iyiydi bence. Bunu sağlamalıyız yine

İsa
11.03.2020, 22:39
Sanırım fazlaca Premier lig izlemekten kaynaklanan bir beklenti var forumda ki bir çok arkadaşta.

Hoca açısından gereken hamleleri yaptığı bir maçtı.

Serkan ve iki Abdulkadir ciddi bir enerji kattı bugün takıma.

Sosa uzun zaman sonra 90 dakika diri kalabildi.

Ndiaye beklentilerin çok altında kaldı bu haliyle sahada olmaması daha iyi.

Mikel zor oynar bundan sonra.

Guilerme -Parmak Sosa yanında değişerek oynar.

Bu maç itibariyle takımdaki bir çok sorunun çözümünün ne olduğu görüldü bence.

Bundan sonrası saha içi motivasyon...

jairzinho
11.03.2020, 22:39
hücumun sağ kanadında tiki taka futboluna geri dönmemiz işten bile olmaz gelecek haftalarda

perera ömür sosa parmak ile sağ kanadı efektif hale getirebiliriz

bu maçtan sonra vakayeme yi forvete kaydırmak ciddi şekilde düşünülebilir.

sol kanat için ekuban ve bilal mantıklı iki isim.

mikel in ilk 11 oynamadığı düzenler yapmak gerekiyor tikitaka ve hücum futbolu adına

İsa
11.03.2020, 22:40
Ekuba'nın solda kalması

Wakayeme'nin önde kalması çok doğru tercihlerdi.

jairzinho
11.03.2020, 22:41
bu arada uğurcan ın kurtarış yapmadığı bir maç idi. buda defansif olarak ilerleme olduğunu gösteriyor.yenilen golde ise top novaka çarptı.şansızlık

Gökhan Balcı
11.03.2020, 22:41
Guilherme de en fazla hamle oyuncusu olur hocam. Başka şeyler denemek lazım

Çocukları şu anda kimse riske edemez serdar abi. Onun dışında da bilemiyorum nasıl bir formül uygulanır ama orijinal mevkisi ve top tekniği eklenince en uygun gilerme gibi duruyor. Bu orta saha kurgusu artı ömür ile görmek lazım gilermeyi bir de bence.

amasya0561
11.03.2020, 22:42
İki farkla önde iken bile rahat maç izleyemez oldum. Heran gol yiyeceğiz psikolojisindeyim. Maçlarıda seyredemez oldum

Oğuz ZEYTİN
11.03.2020, 22:44
Maçtan önce Ntv Radyo'da Cem Dizdar ile Gürcan Bilgiç'in programına denk geldim. Vay efendim, Trabzonspor Malatya'yı küçümseyen bir kadroyla çıkmış, neden Da Costa ve Guilherme ilk on birde yokmuş...

Sonra... Sergenli Malatya'yı Türkiye Kupası'nda çok rahat geçmişiz, o nedenle rakibi iyi tanıyormuşuz.

Hikmet Karaman'ın ilk (!) maçıymış ve böyle maçlarda büyük takımlar hep takılırmış.

Seyirci mesajlarındaki düzeltmeleri kabul etmedi Gürcan: "Olur mu öyle şey, esame listesi verilmediği için istediği kişiyi oynatabilir. Kural böyle diyor."

Bakın, futbol iklimi böyle. Afilli konuşan cahil cühelâ ile dolu ortalık. Bilmediği düzenlemeyi, "kural böyle" diyerek toplumu yönlendiriyorlar. Şike Davası'nda kitleler böyle güdülenmedi mi?

Az önce bir mesaj okudum internette. "Trabzonspor'un kollandığı bir başka maç daha..." diye yazmış.

1) Acaba daha önce nerede kollanmıştı?

2) Bugün yediği golde faul verilmezken mi,

İkinci yarinin ilk beş dakikasında oyuncularının ayağına basılırken kart çıkmayınca mı,

Sosa'ya arkadan atılan tekme kartsız geçerken Novak'in göğsüne çarpan topa sarı kart çıkması mı... Nerede kollandı?

Gerçi resmî yayıncı kurum, ofsayt pozisyonunun tekrarını verirken topun ayaktan çıkmasını değil bir saniye sonraki anı durduruyor. Anlatıcı da "Goruldugu gibi net ofsayt" diyor.

İki saatlik keyif yaptırmıyorlar insana...

jairzinho
11.03.2020, 22:45
an itibariyle yeni ilk 11 im ve yeni diziliş

4-4-2

uğurcan

perera--dacosta-campi--novak
ömür---sosa---parmak---ekuban
---------vakayeme-sörlot-------

60. dakikada ekuban çıkar bilal girer.

sosa ve parmak ın yedekleri ndiaye ve cilerme

mikel?
günümüz futbolunda demode 6 numaraya yer yok

ömür ün yeri garanti bu arada.tikitaka futbolunda olmazsa olmazdır ömür.topla dirpling kısa verkaçlar ara paslar.forvetleşme.herşey var

Sefa Toyer
11.03.2020, 22:47
Yarıştığımız hiç bir kadro bu denli kaliteli ve yetenekli futbolcu topluluğundan oluşmuyor. Bu kadar kaliteli, bireysel yetenekleri olan, fark yaratan bir kadroyu bir daha zor oluştururuz. Bu kadro şampiyon olmalı. Üzücü olan takım oyunuyla değil, bireysel yeteneklerle kazanıyoruz.

LağusKusteli
11.03.2020, 22:50
Burada ve diğer sosyal medya platformlarındaki TS taraftarı görünümlü elemanların sürekli ELEŞTİRİSİ, hiçbir şeyi BEĞENMEMESİ, sanki üzerinde ölü toprağı varmış gibi davranması, Hüseyin hoca takıntısı, takıma yeterinxe destek vermemesi vs vs vs.

Evet istanbul medyası bunu kullanmaya başladı.

TİTRE ve KENDİNE GEL TRABZONSPORLU,

bu TAKIM LİDER ve ALLAH’ın izniyle Şampiyon olacak!

Takımına destek ol ve Trabzonspor düşmanlarının eline KOZ VERME!

halilaziz61
11.03.2020, 22:50
Yarıştığımız hiç bir kadro bu denli kaliteli ve yetenekli futbolcu topluluğundan oluşmuyor. Bu kadar kaliteli, bireysel yetenekleri olan, fark yaratan bir kadroyu bir daha zor oluştururuz. Bu kadro şampiyon olmalı. Üzücü olan takım oyunuyla değil, bireysel yeteneklerle kazanıyoruz.

Sadece ufak bir sorun var
Forvet mevki sturidge gidince isiml olarak alternatifsiz kaldı

Ama ekuban kendini toparlarsa o da hallolur

Steril61
11.03.2020, 22:52
Hakeme rağmen takım antep maçına göre çok daha iyi mücadele etti. Taraftarımız var gücüyle destek olursa daha iyi olacağız bence. Evet çok iyi oynamıyoruz ama Abdulkadir Ömür ün de gelmesiyle futbol kalitesini artırdık. Bu da bir gerçek. Önümüzde üç zorlu maç var. Başakşehir Göztepe ve Alanyaspor. Bu maçları kayıpsız geçmemiz lazım. Dua edelim destek olalım.

Onur Civelek61
11.03.2020, 22:53
3 puan yaz geç diğer maça :)

serkanholep
11.03.2020, 22:56
Özetleri izledim şimdi. Yediğimiz golden önce net faul var. Bir kaç tane ayağa basma (kartlık) var faul verilmiyor. Geçen haftaki golümüzden önce faul görülüyor ama bu hafta yediğimiz golden önce görülmüyor.

Oğuz B.
11.03.2020, 22:57
https://pbs.twimg.com/media/ES2QUXSXkAA3xYC?format=jpg&name=4096x4096

https://pbs.twimg.com/media/ES2SXDXWsAEt1qm?format=jpg&name=large

mmert
11.03.2020, 22:59
Özetleri izledim şimdi. Yediğimiz golden önce net faul var. Bir kaç tane ayağa basma (kartlık) var faul verilmiyor. Geçen haftaki golümüzden önce faul görülüyor ama bu hafta yediğimiz golden önce görülmüyor.

Evet hocam hakem kaşarı ayağı basmaların hiçbirine vermedi, golden önce faul var ama N'diaye nin o pozisyonda göz göre göre kontra yiyebileceğimiz yerde vurdumduymaz tavrı var. Bizimkiler itiraz etmedi hiç.

Çağatay96
11.03.2020, 22:59
Sorlothun ayağındaki ni yanilmiyorsam 2 kere gordum. Biri gecen sene pereira da , biri de bu sene ekuban da. Bir de novakta

DNA-TS
11.03.2020, 23:00
Bu saatten sonra Kazanalım da oyun önemli değil diyenlerdenim.
3 puanı aldık ve zirvedeyiz.

Antonio
11.03.2020, 23:01
Sorlothda çatlak olabilir insallah yoktur ama olabilir.

Fanatik34
11.03.2020, 23:02
Hüseyin Cimsir´in aciklamalrini dinledim..simdi hesap zamani, hesaplasma zamani degil diyor. Bizde diyoruz ki, böyle oynarsan, serefli bir ikincilikle hesaplasiriz, neye faydasi olacak..dizimizi mi dövecegiz??

Arkadas cok iyi bir futbol oynaman gerekmiyor bu ligte..A.Ömür´ü cikar, maci baybetmistik, hemde nerdeyse full ofansiv oyuncularla cikmis bir takima.

TAKTIK-TAKTIK-TAKTIK

Biraz Duran top calismasi yapmaya baslamisiz...yetmez, daha cok yapmaliyiz

Presi kisisel ayaklarla degil, takim halinde yapmaliyiz. Yani öyle macboyu bile degil, arada bir takim halinde sok pres yapabilsek, kaptigimiz her Top tehlike yaratir.

Su mac misal Ekuban 150 dk. kostu sahada..bu mu yani olay? Wakayeme´nin bosa kosmaktan cani cikti. Sosa biraz kipirdandi, tehlikeler yarattik Ömür´le birlikte

Ama ne Bsakasehir macina yeter, ne de bundan alacaklari tesvikle deli dana gibi kosacak diger rakiplere

Sörloth umarim birseyi yoktur..gercekten Sakat olmasin diye dua etmeye cikariz yakinda

serdaracıl
11.03.2020, 23:07
Sorlothda çatlak olabilir insallah yoktur ama olabilir.

Şörlot’un yorgunluk yüzüne yansımıştı. Adamın maçı çıkaramayacağı belliydi. Bişeyi olduğunu düşünmüyorum. Biraz dinlensin toparlanır. Çatlak olsa acıdan duramazdı

Tekke
11.03.2020, 23:09
Burada ve diğer sosyal medya platformlarındaki TS taraftarı görünümlü elemanların sürekli ELEŞTİRİSİ, hiçbir şeyi BEĞENMEMESİ, sanki üzerinde ölü toprağı varmış gibi davranması, Hüseyin hoca takıntısı, takıma yeterinxe destek vermemesi vs vs vs.

Evet istanbul medyası bunu kullanmaya başladı.

TİTRE ve KENDİNE GEL TRABZONSPORLU,

bu TAKIM LİDER ve ALLAH’ın izniyle Şampiyon olacak!

Takımına destek ol ve Trabzonspor düşmanlarının eline KOZ VERME!

Keyfe gel hemşo salla çürükleri, sızma onlar

BU KADAR KALİTELİ kadro hüç görmedik, hoca-yönetim-topçu ve tataftar inanıyor

fanatikdevri
11.03.2020, 23:11
Hüseyin Türkmen oynamasın 10 kişi oynayalım.
Abdülkadir Parmak oynamasın 9 kişi oynayalım.
En azından top yüzünden günaha girmeyiz.

Hüseyin Cimşir bu kadro yine kaliteli ayaklar sayesinde kazandı,sen yine yanlış kadro kurdun,bir de küfreder gibi Mikeli uzatmda alıyorsun oyuna.

Sinan.K
11.03.2020, 23:14

Hüseyin Cimşir bu kadro yine kaliteli ayaklar sayesinde kazandı,sen yine yanlış kadro kurdun,bir de küfreder gibi Mikeli uzatmda alıyorsun oyuna.
Ayiptir yahu Hüseyin türkmen ne yapti bügün ? Mikel gecen hafta ne yapti sahada miydi oynadi mi ? Elestirinde biraz akil mantikla elestirin ayiptir

Sacit
11.03.2020, 23:14
Sörlot geçtiğimiz günlerde Norveç'e gidip geldi

Döndükten sonra yorgunluk yaşamaya başladı
Maç trafiği ile beraber biraz düşüş yaşadı

Sacit
11.03.2020, 23:15
Sörlot geçtiğimiz günlerde Norveç'e gidip geldi

Döndükten sonra yorgunluk yaşamaya başladı
Maç trafiği ile beraber biraz düşüş yaşadı

gtem
11.03.2020, 23:15
Futbol yürekle oynanır.
5 tane Trabzon evladı sahada olsun, her zaman galibiyete yakın oluruz...

fanatikdevri
11.03.2020, 23:16
Ayiptir yahu Hüseyin türkmen ne yapti bügün ? Mikel gecen hafta ne yapti sahada miydi oynadi mi ? Elestirinde biraz akil mantikla elestirin ayiptir

Sorun da orada kardeş,adam bir şey yapmıyor,bütün hareketleri hatalı,alanını boşaltıyor,her hamlesi sıkıntılı,rakip akıllı olsa en az iki penaltı çıkarırdı,kısacası en fazla 4.stoper olur,bizim kalibremizde değil.

Sinan.K
11.03.2020, 23:17
Ilk yarinin son 15 20 dk haric takim gayet normal oynadi storloth cikinca takim biraz durakladi ama yedimiz golde net faul var sok etkisi yarati takima ister istemez Guilherme Abdus Sosa herturlu pas oyununu cözer bunlara pereirada katildi mi tamamdir insallah

Sinan.K
11.03.2020, 23:18
Sorun da orada kardeş,adam bir şey yapmıyor,bütün hareketleri hatalı,alanını boşaltıyor,her hamlesi sıkıntılı,rakip akıllı olsa en az iki penaltı çıkarırdı,kısacası en fazla 4.stoper olur,bizim kalibremizde değil.

Campiden iyidir bana göre

Gökhan Balcı
11.03.2020, 23:19
Gerçekten bazen sadece nefret kusulduğunu hissediyorum. Maç nasıl oynanırsa oynansın bazı şeyler hiç değişmiyor.

ilelebeTS
11.03.2020, 23:19
Rakibin pozisyonu yok neredeyse. Yediğimiz gol hakem hediyesi. Vermediği 3-4 sarı da var, biçtiler bizi sahada. Sosa iyi ki varsın, Ömür iyi ki döndün.

fanatikdevri
11.03.2020, 23:20
Campiden iyidir bana göre

Alakası yok,Campi bugün bir kendi için oynadıysa iki de bu yanındaki avarelin açığını kapatmak için oynadı,attığı uzun topları saymıyorum bile.Campi zeka ile oynuyor bu Hüseyin o kadar yetersiz ki,ne yaptığını bilemez halde.

Çağatay96
11.03.2020, 23:20
Şörlot’un yorgunluk yüzüne yansımıştı. Adamın maçı çıkaramayacağı belliydi. Bişeyi olduğunu düşünmüyorum. Biraz dinlensin toparlanır. Çatlak olsa acıdan duramazdı

Pereira ya bi hareket yapti

Sacit
11.03.2020, 23:21
Futbol yürekle oynanır.
5 tane Trabzon evladı sahada olsun, her zaman galibiyete yakın oluruz...

Ne yazık ki futbol öyle oynanmıyor
Koşacaksın mücadele edeceksin tabi ama 5 tane Trabzonlunun arasında h.türkmen olmayacak

Serkan Asan kadroya sonradan alınmasına rağmen h.türkmen'den çok daha iyi durumda
Hem yetenek hem zekası ile daha üstün

ccd6167
11.03.2020, 23:21
öncelikle taçtan şimdye kadar pozisyona giremedik hala taçtan organizasyon yapıyoruz bence çok saçma işler
kloop taç antrenörü getirdi takımına da biz bu seviyerlede değiliz

Takım bugün daha diriydi.
sosa ömür pereira üçgenini daha çok kullanacağız ileride bu durumda tonye daha da yarayacak

belki ütopik ama geçen sene bu seneki gibbi 4 tane adam devre arası alsaydık geçen sene bile şampiyon olabilirdik

champions
11.03.2020, 23:22
Sezon sonu Campi ve Türkmen şutlanmalı. Manoel'i de ne diye aldık, anlamak güç. Madem bu kadar değersiz bir adam kontenjanı öne harcasaydık.

Sinan.K
11.03.2020, 23:23
Alakası yok,Campi bugün bir kendi için oynadıysa iki de bu yanındaki avarelin açığını kapatmak için oynadı,attığı uzun topları saymıyorum bile.Campi zeka ile oynuyor bu Hüseyin o kadar yetersiz ki,ne yaptığını bilemez halde.

Son yedimiz gollere bak campi nerde duruyor ben hüseyin iyi oldunu demiyorum ama bügün birsey yapmadi cocuk

Sinan.K
11.03.2020, 23:24
Sezon sonu Campi ve Türkmen şutlanmalı. Manoel'i de ne diye aldık, anlamak güç. Madem bu kadar değersiz bir adam kontenjanı öne harcasaydık.

hakaten ya neden aldik ozm bu adami ? hic olmasa adam yiyen 6 numara alsaydilar bari afrikadan

serdaracıl
11.03.2020, 23:25

Kadronun neresi yanlıştı hocam? Sörlot çıkana kadar takım saat gibi oynuyordu. Şörlot çıkıp ndiaye gşrince oyun düzenimiz bozuldu. İkinci yarı hoca ndiayeyi geri çekti. Waka’yı forvete koyup ekubanı kanata çekmesini oyuncuların yeriyle bu kadar oynanmaz diye eleştirdik ama waka golünü attı. İyi de oynadı. Hüseyin hoca ekuban’ı çok daha erken oyundan almalıydı, ayrıca sosa da fazla yorulmamalıydı. Değişiklikler erken yapılmalıydı. Bu iki değişiklik hariç hoca başarılıydı.
Ayrıca her maç aynı 11 ile ligi bitiremezsin. Bazı maçlar hüseyin, bazı maçlarda da parmak yük alacak. Haftaya mikel dinç bir şekilde sahada olur. Bu iş böyle yapılmalı

kayseriliyiz
11.03.2020, 23:26
Fenerde Rodriges biz de ndiaye bu oyuncuların gs ile ilişkileri gözden geçirilmeli kesin bir şey var ndiaye bu kadar kötü değildi ne zaman gs yarışa girdi ndiyae Fıratcana döndüKatiliyorum, bende bunu yazacaktim.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

fanatikdevri
Son yedimiz gollere bak campi nerde duruyor ben hüseyin iyi oldunu demiyorum ama bügün birsey yapmadi cocuk

Son yediğimiz gollere bakmakla olmaz bu iş,oyunun geneline bak,bugün Hüseyin ileri çıkıp,pas yolunu kapatsa alanı daraltsa o pas geçmezdi,maçı sakin kafayla tekrar izlemeni tavsiye ediyorum.

Cem Balcı
2-1'den sonra az daha sakat ediyorlardı bizi.
Kötü oynuyoruz,aldığımız 3 puana sevinmekten başka çare yok.

fanatikdevri
11.03.2020, 23:29
Kadronun neresi yanlıştı hocam? Sörlot çıkana kadar takım saat gibi oynuyordu. Şörlot çıkıp ndiaye gşrince oyun düzenimiz bozuldu. İkinci yarı hoca ndiayeyi geri çekti. Waka’yı forvete koyup ekubanı kanata çekmesini oyuncuların yeriyle bu kadar oynanmaz diye eleştirdik ama waka golünü attı. İyi de oynadı. Hüseyin hoca ekuban’ı çok daha erken oyundan almalıydı, ayrıca sosa da fazla yorulmamalıydı. Bu iki değişiklik hariç hoca başarılıydı

Kadronun yanlış olan kısmı belki zorunluluktan Serkan,Parmak ve Hüseyin ile tecrübe seviyesini çok düşürdü,Parmak sahada yok gibi bir şeydi,olumlu bir hareketi yoktu,Hüseyin çok yetersiz oyuncu az biraz baskıda döküldü,kendini sakatlayacak kadar dengesiz oynuyor.
Serkan da çok riskli oynadı,rakip bunu değerlendirebilirdi,yediğimiz golde de çok bariz hatası var.

Bugün Obi oynayabilirdi,temposu düşük maçlarda Obi sırıtmaz.

Sinan.K
11.03.2020, 23:30
Sosa Guilherme olur mu göbekte önlerinde Ekuban ?

serdaracıl
11.03.2020, 23:34
Kadronun yanlış olan kısmı belki zorunluluktan Serkan,Parmak ve Hüseyin ile tecrübe seviyesini çok düşürdü,Parmak sahada yok gibi bir şeydi,olumlu bir hareketi yoktu,Hüseyin çok yetersiz oyuncu az biraz baskıda döküldü,kendini sakatlayacak kadar dengesiz oynuyor.
Serkan da çok riskli oynadı,rakip bunu değerlendirebilirdi,yediğimiz golde de çok bariz hatası var.

Bugün Obi oynayabilirdi,temposu düşük maçlarda Obi sırıtmaz.

Alternatifleri kimlerdi hocam? Onu da yazın isterseniz. Parmak bugün gayet iyi oynadı. Obi’yi sahaya sürsek tabutla çıkarırdık. Serkanın deneyim eksiği var. Deneyim de böyle kazanılır. Ama bazı arkadaşlara kalsa kışın ortasında erzurumdaki kupa maçına as kadroyla çıkalım. Serkan kenardan izleyip deneyim kazansın. Aptallıklarımız antep maçında 2 puana maloldu

fanatikdevri
11.03.2020, 23:38
Alternatifleri kimlerdi hocam? Onu da yazın isterseniz. Parmak bugün gayet iyi oynadı. Obi’yi sahaya sürsek tabutla çıkarırdık.

Bu maçta Obi veya Ndiaye ile başlardım o kesin,rakibin durumu işimizi kolaylaştırdı ama 2-1 den sonra 3.golü bulana kadar yediğimiz baskı ortada.
Ali Palabıyık art niyetli olsa Hüseyinin eline çarpan yerde penaltı verip,fişimizi çekerdi.
Parmak nasıl iyi oynadı anlamadım,sahada yok gibiydi,her ikili mücadelede yerdeydi.

ilelebeTS
11.03.2020, 23:40
Sörloth, Ekuban, Tony, Ndiaye bunlarda net yorgunluk var. Takım eksik oynadı. Yine de Sörloth çıkana kadar rakip bir şey yapamadı, çünkü adamın peşinde 2-3 kişi var sürekli. İnşallah önemli bir sakatlığı yoktur. Tony de golünü yaptı. Ekuban da asistini yaptı. Yani bizim oyuncular kaliteli olduğu için en kötü halleriyle bile bir şey yapıyorlar.

Sefa Murat Dokuz
11.03.2020, 23:42
Abdülkadir Parmak nasıl bu kadar oyun olarak geri gitti anlamıyorum. Önünde 15/20 metre boşluk varken dalıp giden adam dribbling’e başlamıyor bile. Yerdeki topu havaya kaldırması hele kısa pas çevirirken.
Bugün Ndiaye’de kötüydü.

Serkan riskli hareketleri var ama gayet iyi oynadı. Neden sürekli 2’ye 1 yapıp bindiren beklerine pas atmalarını göremeyip kademesine birisi gelmedi anlamadım. Aynı şeyi 20 kez yaptı malatya. Hala daha rakibi karşılayan Serkan’ın arkasına koşu atan adamın bindirmesine 2 kişi cevap vermedi. Hüseyin de kenarda oyuncuları panik ettirmek için anca diplerine kadar gelip boş boş bağırsın. Şunu görüp devre arası uyarmadıysan ne yapıyorsun hocam orda. Bir maçta aynı stil 20 kez pozisyon yenir mi ya. 3-4. de uyarırsın artık. Kademeye gelen Serkan ile birlikte rakibi karşılıyor bekliyor orda. Ulan koşuya cevap ver zaten 1 kişi top ayağında olan adamı karşılasın yeter.

Neyse Sosa ve Ömür’e büyük tebrik, hak ettiler.
Sorloth’un umarım bir şeyi yoktur. Aklım tamamen orda.

Ekuban kendini parçaladı Novak’ın kanadında verdiği defansif mücadele olağanüstüydü. 2. Yarı Serkan’ın kanadı otoban oldu. Ekuban gibi rakibin yanında koşup adamı geri döndürecek bozacak kimse yoktu o kanatta.

Maçın hakemi:
Ekuban’ın ayağına basılan maçın başındaki pozisyonu devam ettirdi. E kardeşim o zaman bizim geçen haftaki gol nasıl iptal oldu? Abdülkadir Parmak niye kırmızı kart gördü toptan sonra rakibe vurdu diye? Her karar farklı her karar bizim aleyhimize.
Abdüş’ün ayağına hayvan gibi bastı Bifouma %100 sarı vermedi.
Novak bırak omzu göğsüyle aldı, görmediği pozisyona hakem el çaldı ya!! Adama da sarı, haklı itirazına!
Yediğimiz gol çok net faul. Hem dirsek hem omuzdan çekme var.

Kazanırken bu yapılanları görmezsek susarsak bunlar iyi yönettik sanacak.
Ancak çıkıp bugün bu alçakların planlarını açığa vurmak lazım!

Sacit
11.03.2020, 23:48
Yusuf Yazıcı'nın gitmesi acaba sahadaki futbolu etkiledi mi diye düşünüyorum

Bu adamın yerini halen daha dolduramadık
Nasıl bir yetenekse maçta sorumluluğu üstüne alıyor, pas trafiğini yönetiyor, şahane şutlar çekiyordu

Baskı yememizin sebebi bu mudur?

MİSSE_MİSSE
11.03.2020, 23:50
Abdulkadir farki. ilk yari mucadele acisindan iyi olsak da yine rakibin gelmesini engelleyemedik. ikinci yari ekunun sola alinmasi ile rakibin ataklari kesildi ve kontrol tamamen bize gecti. hocamizi cesaretnden dolayi kutluyorum ve umarim ileriye dogru attigi adimlardan geriye donmez.

CasTo
11.03.2020, 23:56
Sorloth da çatlak var diye düşünüyorum. Bayağı ac çekiyormuş. Zaten maç sonu da ayağında destek ile yürüdü

chener
11.03.2020, 23:56
Şu aba kadar malatyanın piyon başkanının istifa etmesini umuyordum, gecikti, liverpool maçı bitene kadar bekliyorum. Hadi piyon.

Gurpas
12.03.2020, 00:02
Malatya çok sert oynadı. Zor maçtı. Sezonun finali bence başak maçı. Kazanırsak şampi.

emre6117
12.03.2020, 00:12
Sorloth da umarim birsey yoktur.kalan maçlarda cok lazım.2 haftadir bir durgunluğu da var sanki anlamadım birden ne oldu.yorgunluk da etken büyük olasılıkla.bu arada hüseyin hoca ile beraber sadece 2 beraberlik (1 tanesi hakem nedeniyle) ve kupada yarı final ancak yerden yere vuruluyor adam.

Mustafa YILMAZ
12.03.2020, 00:15
Ulan ne kadar çok biliyorsunuz futbolu yahu.

Alt yapıdan 5 oyuncu ile çıkmışız şu kritik maça ve kazanmışız hala alt yapı oyuncularına b.k atmalar.

Takım mücadele etmiyordu koşmuyordu bugün farklıydık zira bu çocuklar kattı o direnci. İyi kötü oynar ayrı ama koşuyorlar, mücadele ediyorlar en azından.

5 alt yapı oyuncusuyla maç kazandık hemde zor dönemde millet bunun keyfini süreceğine eleştirmek için kıçını yırtıyor. tamam sen futbol bilgini duayensin dünya diz çöküyor önünde ultra zekan evrene ışık saçıyor.

La tadını çıkarın yahu.. yarın, olm 5 alt yapı oyuncusyla şampiyonluğa gidiyoruz deyin arkadaşlarınıza övünün a.k ya.

Milletin enerjisini düşürmeyin motive olun biraz.. oyuncular basbas bağırıyor başak maçı için taraftar gelsin seyirci değil diye bu kadar yardıma ihtiyaçları var

ilelebeTS
12.03.2020, 00:17
Sorloth da çatlak var diye düşünüyorum. Bayağı ac çekiyormuş. Zaten maç sonu da ayağında destek ile yürüdü
Çatlak olsa adam nasıl üzerine bassın? Kendisi söylemiş iyi olduğunu, acı falan yok. Pozisyon çatlaklık bir pozisyon değil zaten. En fazla ödem olur.

Ufuk
12.03.2020, 00:23
öncelikle taçtan şimdye kadar pozisyona giremedik hala taçtan organizasyon yapıyoruz bence çok saçma işler
kloop taç antrenörü getirdi takımına da biz bu seviyerlede değiliz

Takım bugün daha diriydi.
sosa ömür pereira üçgenini daha çok kullanacağız ileride bu durumda tonye daha da yarayacak

belki ütopik ama geçen sene bu seneki gibbi 4 tane adam devre arası alsaydık geçen sene bile şampiyon olabilirdik

Da Costa'nın olduğu maçlarda taçlarda tehlike yarattık, genelde vurup indiriyor yada rakibin stoperine vurdurmuyor. Bence uygulamaya devam edelim. Yalnız Novak gidiyor sağ tarafta kullanıyor falan o kadar da değli. Sağ taraftan uzun atacak kimse yoksa sağ taraftaki taçları hızlı kullanalım solda devam edelim.

ALDENİRO
12.03.2020, 00:29
Sahada ne taktik var ne bir mantalite. Boşuna topçulara laf atmayın

TSemih61
12.03.2020, 00:47
Malatya'nın kalecisi toplara zıplamayarak işimizi kolaylaştırdı ilk 2 golü içeri çeldi.

Ömür ne kadar önemli olduğunu gösterdi maç kondisyonu kazanması açısından güzel oldu. Gollerde hep katkısı var, geçen seneki sistemden esintiler gördük.

Parmak gayet faydalı oynuyor boşuna gömülüyor. Sonuçta yerlerine oynayan oyuncuların da performansını görüyoruz.

Hüseyin toparlanmış özgüvenini geri kazanmış gibi gözüktü. Campi ise yine golü yedirdi hiç beğenmiyorum oyun stilini ama kazanıyoruz sonuçta kolay kolay kesilmeyecek gibi gözüküyor.

Takım bu kadar eksik Malatya'ya karşı bile bir an acaba kazanamayacak mıyız diye düşündürdü. Başakşehir maçında rakibi boğmalıyız neden şampiyonluğu hak ettiğimizi göstermeliyiz artık.

David_LuiZ4
12.03.2020, 01:03
önce oyuncunun içinde olacak tabi ki.bu motivasyon eksikliğini neye bağlıyorsun bro? neden böyle oyuncularımız?

Teknik direktör yetersizliğine bağlıyorum...Çimşir mizacı gereği futbolcuları gazlayacak bir profil çizmiyor veya gerçekten de gamsız kişilikli oyunculardan kurulu bir kadro mühendisliğimiz var.

Ama şu bir gerçek ki oyuna müdahale anlamında olsun futbolcuların maç içinde mevki değiş tokuşluğu gibi konularda olsun, Çimşir Ünal'dan daha iyi bir hocadır..Ünal'a göre Çimşir evlâdır..

DURAS
12.03.2020, 01:10
Malatya çok eksikti demek algıdan başka bir şey değil. Hadebe ile chabake asıl eksikler onlardı. Diğerleri zaten bizim erteleme maçımızdan sonra alındı. Öteki eksik Mustafa Akbaş. Kaldı ki bizim maç ertelenmeseydi daha önemli eksik ve sakatları vardı. Ben düşme potasında olan geçen hafta 10 kişi kalmalarına rağmen mağlup olmayan canını dişine takan Malatya deplasmanında oynanan oyundan memnunum. Sadece sörloth sakatlanıp çıktıktan sonra ki 10 dakikalık oyun sıkıntılıydı.

İskender Çakmak
12.03.2020, 01:14
Bazı arkadaşlarımız o kadar kötü şeyler yazmış ki başka maç mı izledim diye düşündüm. Parmak - Sosa orta sahası fener ile oynadığımız kupa maçında iyiydi ve Antep maçını da öyle başlar diye düşünmüştüm fakat Obi ile başladı.

Bu maç Obi'yi keseceğini, N'diaye ile başlayacağını düşünmüştüm fakat Hoca ikisini de kesti. Ve takım çok iyi başladı. Çok da iyi oynadı.
Gökhan Töre'nin forvet arkasında yaptıklarına cevap veremedik. Yediğimiz golü (kesinlikle iptal edilmeliydi) de Töre hazırladı.

Ben başta Hüseyin Hoca olmak üzere takımı tebrik ediyorum. Daha iyi olacağız.

chener
12.03.2020, 01:28
Liverpoolun kalecisi neydi öyle.kalesine iki top geldi üç gol yedi.

LittleFinger
12.03.2020, 01:29
uğurcan neden isteniyor görmüş olduk atletico maçında bence..

AyhanPe
12.03.2020, 01:34
Teknik direktör yetersizliğine bağlıyorum...Çimşir mizacı gereği futbolcuları gazlayacak bir profil çizmiyor veya gerçekten de gamsız kişilikli oyunculardan kurulu bir kadro mühendisliğimiz var.

Ama şu bir gerçek ki oyuna müdahale anlamında olsun futbolcuların maç içinde mevki değiş tokuşluğu gibi konularda olsun, Çimşir Ünal'dan daha iyi bir hocadır..Ünal'a göre Çimşir evlâdır..

Takim sampiyonluk havasina girmis. Suanki Türkiye standartlarinin cok üstünde tecrübeli oyuncu var takimda. Bu adamlarin su asamadan sonra teknik direktör "gazina" ihtiyaclari yok ama özellikle Trabzon daki maclarda taraftar destegine var.

Asiri motivasyonda ters tepebilir. Kaldiki camianin yükledigi cok büyük bir baski var. Herkes cok istiyor bu sampiyonlugu. Yillarin hayal kiriliklari, esi benzeri olmayan haksizliklar ile yitirilen onca seneler, sönen umutlar. Isin psikolojik kismini hafife almamaliyiz.

Takimin basina kimi getirmis olsaydik kesinlikle H.Cimsir den daha basarili olamazdi. Ne sonuc olarak nede begenilmeyen oyun olarak.

Ben Trabzonspor taraftarini sampiyonluk yolunda yetersiz görüyorum. Bir kac mac haric takimi hicbir sekilde kamcilayamadi taraftar. Takimin deplasmanda sadece Sivasspor maglubiyeti var. Sorloth penaltiyi atabilseydi o macida kazanacaktik. Evimizde kaybettigimiz gereksiz puanlar olmasaydi kapatilamayacak bir fark olusmustu bile. Birakalim teknik direktörü ve futbolculari ,,elestirmeyi". Herkes teknik direktör lanet olsun. Bi kerede taraftarlik görevini yerine getirmeyi denesek..

AyhanPe
12.03.2020, 01:35

Ugurcan olsaydi tur atlamislardi. Bazen böylesine mükemmel bir taraftar bile kurtaramiyor takimi..

KARAGOZLUM
12.03.2020, 01:40

Tam
komedi
liverpoolu turdan etti
ugurcan olsa hic biri girmezdi

Laundros61
12.03.2020, 01:45
Katiliyorum, bende bunu yazacaktim.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Ndiaye de sıkıntı üçlü orta sahada. Parmak sosa ndiaye, ndiaye sosa mikel, doğan sosa ndiaye bu formasyonla oynarsak üçlüden hiçbiri verim veremez. Acilen sosa ndiaye guillerme üçlüsüne dönmek lazım

erenslash
12.03.2020, 03:14
bende bunu düşünmüştüm o yüzden sordum.bro senin fikirlerin önemli.umarım cimşir şampiyonluk yarışını göğüsler gs maçına kadar tüm maçları alalım şampiyon oluruz diyorum ancak gs karşısında böyle oynatırsa cimşir işimiz zor bro.hani tamam gs maçına kadar maçları alırsak işimiz gs maçına kalmaz diye düşünüyorum.istanbula en az 4 puan farklı gireriz. lig acayip oldu zaten öyle enteresan fikstürler var olduğu için üst sıralardaki takımlar diğer maçlara gebe aynı zamanda.maçları alıyoruz ama motivasyon yok zorlanıyoruz tuhaf bir durum.düzelecek gibi durmuyor.başak maçını alırsak işi çözeriz diyorum ben.tabi hüseyinin yanında olan yerli ekip de çok önemli.iki üç alman katamadık ekibe.personelimizde motivasyon sorunu olduğu kesin.

DeAgLeMaNyAq
12.03.2020, 03:22
Malatya maçı 19.haftanın karşılaşması olduğundan dolayı geçmiş haftalardaki sıralama tablosu da değişmiş oldu. Böylelikle Sivas'ın 2, Başakşehir'in 3 haftalık liderliği bize yazıldı. Başka bir deyişle son 6 haftanın lideri biziz. Başakşehir'e yenilmediğimiz takdirde son 8 haftaya lider girmiş olacağız. Tabii mühim olan 34.haftayı lider tamamlamak. Şampiyon olamadıktan sonra Başkşehir gibi son 3 sezonda 45 haftayı lider kapatmanın bir anlamı kalmıyor...

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2020, 07:26
Palabıyık, 2 hatası dışında iyi niyetli ve iyi beden diliyle adilane maç yönetti.

1- Sörloth'un sakatlanmasına neden olan pozisyonunda sarı kart verilmeliydi, sanırım faul bile verilmedi.
2- Malatya golü öncesi N'diyae ye yaka paça faul yapılıyor, hadi hakem süzemedi, VAR'dakiler niye görmüyor ya da görmek istemiyor?

Sörloth pazar günü oynamalı
MORALİ BOZUK GİBİ duruyor
3 maçtır gol atamadığı için olabilir
Biraz dikkatli olsak ve Abdüş son vuruşları yapmada gecikmese 5-6 olurdu dün
Sosa-Abdüş A.Ş. maçı kopardılar.

lidere selam dur ey Bizans

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2020, 07:28
Malatya maçı 19.haftanın karşılaşması olduğundan dolayı geçmiş haftalardaki sıralama tablosu da değişmiş oldu. Böylelikle Sivas'ın 2, Başakşehir'in 3 haftalık liderliği bize yazıldı. Başka bir deyişle son 6 haftanın lideri biziz. Başakşehir'e yenilmediğimiz takdirde son 8 haftaya lider girmiş olacağız. Tabii mühim olan 34.haftayı lider tamamlamak. Şampiyon olamadıktan sonra Başkşehir gibi son 3 sezonda 45 haftayı lider kapatmanın bir anlamı kalmıyor...

Başakşehir
Göztepe-d
Alanya-d
GS-d

Bu maçlardan sonra son 4 haftaya girdiğimizde 12 puan yapma ihtimalimiz yüksek

ASPOR/Zeki UZUNDURUKAN:

TS, liderliğe alıştı, liderliği sevdi.

Başakşehir'i yenerse şampiyonluğun şa'sını söyleyebilirler dedi.

OrkHun
12.03.2020, 07:45
önceki maçlarda hocaya ve oyunculara çok ağır eleştiriler getirdim, getirdik. fakat bu maç bence eldeki imkanlar ölçüsünde gayet iyi oynadık.

herkes kişisel nefret objesi haline getirdiği topçuların oynaması ile ilgili ipe sapa gelmez laflar ediyor tabi yine, yok niye parmak oynamış, yok hüseyin, yok serkan. bu adamların pozisyon alması evet iyi değil, duracakları, koşacakları yeri bilmiyorlar zaman zaman ama, koşacağı yeri bilmesine rağmen oraya yürüyerek giden mikel-ndiaye yerine arada saçma yerlere de olsa koşan adamları tercih ederim.

hüseyin pozisyon hatası ile bir gol yedirdiyse yine bugün, önde basması/topu alan adamı darlaması sayesinde olgunlaşmaya müsait bir çok atağı da önceden kesti. yiğidi öldürün hakkını yemeyin.
parmak yine kendi civarında topu alan her adama gayet agresif pres yaptı, refakat etmedi, gerçekten topu almaya yönelik hamleler yaptı. sağdan dribling ile geldiği pozisyon da gayet iyiydi. arada boşa kaçmayı unutuyor, saçma koşular yapıyor ama böyle dinamik oynamaya devam ederse tolere edilebilir.
serkan'a da sakin değil deniyor, doğru. kamikaze dalışlar da yapıyor arada rakibe ama böyle adamlar olmayınca takım jöle gibi oluyor işte. ofsayt olarak kesilen pozisyonda çizgiden çıkardığı top önemli mesela. yine rakibi bir çok defa yıldıran top kapmaları oldu. hücum cesaretini de zamanla bulur. ilk golden önce koşu gösteren sosa'yla anlaşması da iyiydi.

bu takımın ilk 11'inde mikel'in yeri yok bence artık. sosa-parmak ve form durumuna göre ndiaye veya guilherme düşünülmeli. mikel ancak skora göre hamle oyuncusu olmalı. inanılmaz etkiliyor takımın enerjisini. sosa ile hiç olmuyor.
ben dün beğendim gibi takımı. a.ömür sakatlanmaz ve kondisyonunu artırır, sörloth'ta da sorun çıkmazsa ilerleyen haftalarda daha iyi oynayabiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2020, 07:50
Tek korkum Sörloth'un sakatlanması

alperrr
12.03.2020, 08:02
Pozisyonu göstermedi bile, faul var gibiydi.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beinsport çok açık bir şekilde bizimle savaşıyor..

imkanı olan baskıyı kursun..
yönetim açıkça adlarını vererek tvde söylesin..
teşhir etsin bu önemlidir..
korkarlar rahat hareket edemezler..
olmadı QNB ile bein sahipleri aynı değilmi durum anlatılmalı haberleri bile yoktur..
ne olacak çalışanların çoğu gsli veya istanbul sempatizanıdır..
güntekin bile facia bize karşı..

gs kaybederse reklam ..decoder vs her türlü kaybederizin savaşını gizliden veriyorlar..

ya bir kerede cesur olalım..
adamlar bakana bile direkt b.k attı..
beine diyecezki çalışanlarına dikkat et..
çalışanlarını hizaya getir..

sanalalemci
12.03.2020, 08:04
beIN Sports kabullenmek istemiyor liderliğimizi, hala güncellemiyorlar puan durumunu. Çok komikler ya.

ysngmz
12.03.2020, 08:10
Ndiyaye aradığımiz adam değil şut atan güçlü yıkılmayan biri lazım bize

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oksoholu
12.03.2020, 08:12
Bizim takımda Sörlöth wakeme ekuban gilharme sosa abdülkadir ömür Ndiaye bu 7 adam bir maçı tek başına çevirebilecek yetenekte topçular bunların dışındakilerde hiç azımsanamayacak yetenekte adamlar ama gel gör ki bu adamlardan sadece bir veya ikisi oyuna kendini veriyor her hafta bir iki adamla maç çeviriyoruz iddia ediyorum bunlardan 4 ü bir maçta adam gibi oynasın o maç farklı biter bu akşam ki maçta Sosa ve Abdülkadir diğerleri figürandı

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2020, 08:28
Bizim takımda Sörlöth wakeme ekuban gilharme sosa abdülkadir ömür Ndiaye bu 7 adam bir maçı tek başına çevirebilecek yetenekte topçular bunların dışındakilerde hiç azımsanamayacak yetenekte adamlar ama gel gör ki bu adamlardan sadece bir veya ikisi oyuna kendini veriyor her hafta bir iki adamla maç çeviriyoruz iddia ediyorum bunlardan 4 ü bir maçta adam gibi oynasın o maç farklı biter bu akşam ki maçta Sosa ve Abdülkadir diğerleri figürandı

Çok doğrusun, katılıyorum. Sadece N'dİyae konusunda şunu eklemek istiyorum, son vuruşlarda iyi değil ama Mikel'den daha verimli bir oyuncu. Mikel geldiğinden beri oyuna katkısını göremedim.

Sörloth Reisin umarım önemli bir sakatlığı yoktur.

Sosa-Ömür A.Ş. dün maçı kopardı.

freedomforever
12.03.2020, 08:58
Ndiayede mental bir durum olabilir fakat son 3 senedir 10 numarada oynamadığı için şut özgüvenini kaybetmiş. Düşünün orada Yusuf oynuyordu. Oyunu rahatça koparamamızın nedenlerinden başında geliyor, hala Yusufun boşluğunu dolduramayışımız.

Sosa(Mikel)-Ndiaye(Parmak)
Ömür(Ekuban)-Guilerme(Ömür)-Waka(Bilal)
Sorloth

Sezon sonuna kadar bu şekilde oynamalıyız.

Mehmet BAŞ
12.03.2020, 09:02
Maça dair yazılanları okudum. Ve utandım! Bu takımın futbolcusu veya hocası olsam ve şurada yazılanları okusam ciddi manada moralim bozulurdu sanırım. Kimse kusura bakmasın ama bazı arkadaşlar cidden ne yazdıklarının farkında değiller! Ya da maçı izle(miş) gibi yaparak buraya yazı yazıyorlar. Zira bu yazılanların başka bir izahı olamaz!

Bu maçta öncelikle Hüseyin Çimşir'i alkışlıyorum. Radikal bir karar alarak Mikel ve Ndiaye'yi kesti. Maçın skoruna ve oynanan oyuna bakıldığında doğru bir iş yaptığı açıkta görünüyor. Sosa'yı geçen yıl olduğu gibi geri oyun kurucu oynattı. Ve yanına da koşan ve pres yapan Parmak'ı koydu. Aslında biz bu dizilime yabancı değiliz. Geçen senenin ikinci yarısında bu ikili ile oynayıp iyi maçlar çıkartmıştık. Bugün Parmak oldukça iyi bir maç çıkarttı. Haftalardır Mikel ve Ndiaye'nin yapamadığı presi ve defansif süpürücülüğü iyi bir şekilde yaptı. Parmak'ı bu maçta eleştirenler başka bir maçı izlemiş olabilirler. Ya da çocuğun forma numarasından habersiz olabilirler! :o

Bugün değinmek istediğim iki isim daha var. Serkan ve Hüseyin! İkisi de canla başla mücadele ettiler. Yüreklerini sahaya koyup maçı ne kadar istediklerini belli ettiler. Bu mücadele diğer takım arkadaşlarını da olumlu etkiledi diye düşünüyorum. Bu maçta hatalar yapmış olabilirler ama mücadeleleri alkışı hak ediyor. Özellikle Serkan forma giydikçe iyi bir sağ bek olacak. Bu belli oluyor. Serkan, gücü ve enerjisi çok yüksek bir futbolcu. Defansif manada da kolay çalım yemiyor, süratli, ikinci hatta üçüncü hamlesi olan bir bek!

Bugün eleştireceğim bir isim var. O da Ndiaye! Oyuna girdikten sonra gösteremediği aksiyonlar ve vücut dili itibariyle kafasının burada olmadığına dair izlenimler verdi. Bu şekilde davrandığı ikinci maç oldu. Bir maç daha izleyelim diyorum. Aynı şekilde reaksiyon verirse kendisine forma verilmesi taraftarı değilim. Zira onunla rekabet edebilecek fazlasıyla futbolcumuz var. Bugün Parmak gösterdiği performans ile Ndiaye'yi gölgede bıraktı.

Bugün tüm takımı tebrik etmek lazım. Sörloth'un çıkışına kadar iyi futbol oynadılar. Sonrasında biraz bocalasak da maçı almayı bildik. Bu maçta alkışı hak eden dört isim vardı. Sosa, Ömür, Parmak ve Nwakaeme! Bu dört futbolcu maçın koparılmasında gösterdikleri üstün performans ile bence öne çıktılar. Sosa & Ömür uyumu gözlerimizin pasını sildi. Parmak'ın dinamizmi orta sahada ayakta kalmamızı sağladı. Nwakaeme de forvet hattında gösterdiği performans ile ne kadar kaliteli bir futbolcu olduğunu bir kez daha gösterdi.

Bugün 90 dakika çok iyi futbol mu vardı? Hayır! Bölüm bölüm iyi oynadık. Skoru aldık. Liderliğe oturduk. Bugün hoca eleştirisi yapılmaz! Zira müdahaleleri ve radikal kararları ile Hüseyin Hoca maça olumlu anlamda dokundu. Bu takımın sağından solundan çekiştiren çok insan var. Benim de yönetime bazı eleştirilerim var ama hesaplaşmayı artık bırakalım. Şurada hepi topu 9 hafta kaldı. Takıma destek olun. Köstek olan zaten fazlasıyla var!

alper*
12.03.2020, 09:07
Takıma destek olun. Köstek olan zaten fazlasıyla var!

Hayır kardeşim, yanılıyorsun, Pro Lisans sahibi bu arkadaşların dediklerine kulak vermeli.

Anlamıyorum, şu pozisyonda olmak için bir FB'li kelleyi verir.

Beşiktaş şu GS maçıyla şampiyonluk hesapları yapmıyorsa ne olayım.

Ama bizimkiler hala takımla, hocayla bizim çocuklarla uğraşıyor.

Artık yeter ya, gitmeyin kardeşim siz maça, girmeyin foruma, yorum yapmayın.

Murat Keçeci
12.03.2020, 09:15
Güzel maç oldu.Üst üstte iki deplasmandan 4 puan çıkarmış olduk.Şimdi bu dört puanı taçlandırmak için hafta sonu başakşehir maçına odaklanmalıyız.

Maçı yorumlarsak Hüseyin hocanın takımı daha dinamik hâle getirmek için birkaç dokunuş yaptığını gördük gayet mantıklı yerinde hâmlelerdi.Ömür,parmak,serkan,hüseyin iyi mücadele ettiler onların enerjisi bizi daha uzun süre oyunun içinde tuttu erkenden oyundan düşüp baskı yemedik.

Maçın yıldızı Sosa idi bu maç büyük oynadı.Ömür de maçın gizli kahramanıydı hareketli yapısı ile sağ kanada hareketlilik kazandırdı.

Maça iyi başladık.Futbolda gol atmak için ekstra şeyler yapmak gerekiyor.Dünkü maçta o ekstra işleri yaptık.Örneğin; sosanın verkaçla sağ çizgiye inmesi bu ekstra bir iş idi.Yine solbek Novakın içerde pozisyon alması ve golü atması böyle işlerin sayısını daha da arttırmalıyız.

Sörlothun sakatlanmasından ilk yarı bitimine kadar olan sürede küçük çaplı bir baskı yedik ama Hüseyin hoca devre arası tekrar takımı toparladı ve ikinci yarı bizim kontrolde maçı bitirdik.

Serkan defansif olarak iyi işler yaptı.Hücum katkısını biraz daha yukarıya çıkartmalı.Türkmen bence bizim takımın ihtiyacı olan bir stoper fiziksel eksikliğinden dolayı zaman zaman hataları oluyor ama çabuk bir oyuncu olması birinci hamle ikinci hamle gibi üst üstte birkaç kez hamle yapabilmesi rakibi oyalaması takımın yerleşmesine zaman kazandırıyor.Ayrıca uğurcanın eksik yönü olan savunma arkasına atılan toplara çıkmama eksikliğini de hüseyin kapatıyor.

Hocanın en önemli hamlesi ikinci yarı ekubanı sola çekip santrafora antonyi çekmesi oldu.Ekuban oyun bilgisi santrfor oynamak için yeterli değil çok kolay etkisiz hâle getiriliyor.Antony de tam oranın oyuncusu değil ama ekubana göre daha iyi performans gösterdi birkaç kez topu önüne alıp arkadaşlarına verdi.

Orta sahada daha dirençliydik.Yine çok iyi savunma yapmadık fakat topun arkasına daha iyi geçtik daha diri ve temaslı idik.Ndiayenin biraz daha canlanması lazım hücum bölgesi için değil fakat orta sahada takıma ciddi katkısı olabilecek bir oyuncu topun arkasına iyi geçiyor,oyun içi devamlılığı iyi,top saklama özelliği iyi hüseyin hoca onu daha çok 6-8 gibi kullanırsa daha çok verim alacaktır.

Bu maçı unutup artık başakşehir maçına odaklanmalıyız.Son deplasman puanlarını Iç saha galibiyeti ile süslemeliyiz.

ccd6167
12.03.2020, 09:20
Maçta malatyalı oyuncular en az 4-5 kez direkt bileğe bastılar. Bunları bulup video yapacak biris var mıdır?

adamlr faul yapmıyor direlt bileğe basıyor

fleitnas
12.03.2020, 09:31
maçın full tekrarı için link verebilecek var mı arkadaşlar ?

Oruç
12.03.2020, 09:35
beIN Sports kabullenmek istemiyor liderliğimizi, hala güncellemiyorlar puan durumunu. Çok komikler ya.

Maçımızı 2.kanaldan vererek kendilerini anlatmış oldular zaten. Bunu unutmayacağız.

Mehmet BAŞ
12.03.2020, 09:39
Hayır kardeşim, yanılıyorsun, Pro Lisans sahibi bu arkadaşların dediklerine kulak vermeli.

Ağzına sağlık. Çok güzel söyledin. Şurada 9 hafta kalmış hala eften püften meseleleri kafaya takanlar var. Evet benim de yönetime veya hocaya dair pek çok olumsuz düşüncelerim var. Ama kardeşim dokuz hafta kalmış, şampiyonluğa yürüyoruz. Ağzını tutmak, takıma destek vermek bu kadar zor değil. Bazı arkadaşlara anlatamıyoruz. Şu saatten sonra oyun değil, skoru odaklı hareket etmek icap ediyor. Bunu bilerek yorum yazmak gerekir.

Burak Bıyıklı
12.03.2020, 09:43
Oyuncu performanslarından, hakemlerden, herşeyden önemlisi 3 puandı, yine aldık.

Hüseyin'e belki de en çok sövenlerden biriyim. Ama bu maç çok büyük hatalar yapmadı. 1-2 ufak hatası var ama olur o kadar da. Biraz rahatlıyoruz takım olarak öne geçince. Az biraz çalış kendini geliştir hüseyin. Umut yok değil ama psikolojik destek olmadan çok zor. Yine de kötü maç çıkarmadın.

Parmak da sene içerisindeki kötü formunun üzerindeydi bugün. Hala geçen seneki seviyesine gelemedi ama aradan 90 dk arada sonradan oyuna girerek takıma katkı vermeye devam eder böyle giderse.

Waka eku pozisyon değişimi malatya maçında belki tutmuş olabilir. Hamle defansı düşünerek yapılan bir hamleydi. Ama başak maçında böyle oynarsak ortada wakayı yerler. Yavaş yavaş adam geçiyor waka. O pozisyonları da başak maçında kanat haricinde bulması çok zor. O maçta yerleşim düzeni olarak fantezi denememeliyiz.

Ömür'ün form tutmaya başlaması iyi oldu. Adam geçme seviyesi artacaktır zamanla. İkililerde artık daha rahat ayakta kalıyor. Şu şutlarına biraz çalışması lazım. Dün belki de 2 golü vardı kaleyi düşünse.

Bilal bence yedekten girip çok iyi şeyler yapabilecek durumda. Bir iki pozisyonda hemen belli etti kendisini. Waka o pozisyonda vurmayıp çıkarsa golü yazardı.

Serkan sağ bek yerine sağ açık alternatifi olarak düşünülmeli bence. Defansif yönü eksik kalıyor.

Sosa çok güzel attı golü. Morali yerine gelmiş belliydi.

Başak maçında sağlam oynayın, vur vura gelelim arenaya kadar.

Mehmet BAŞ
12.03.2020, 09:56
Kazanmak güzel. Ama kazanırken hakem hatalarını söylemek lazım. Yediğimiz golün VAR'dan iptal edilmemesi en az geçen hafta kadar skandal bir karardır. Pozisyonda VAR'a dahi gidilmeden faul çalınmalıydı. Zira o pozisyon tam olarak hakemin gözü önünde oldu. Ama hakem tuhaf bir şekilde oyunu devam ettirdi! Maç içinde iki üç kez ayağa basma oldu ama bırakın sarı kartı faul dahi çalınmadı. Hele Ekuban'ın ayağına basılan bir pozisyon var, hakemin gözü önünde oldu. Gördüğü halde düdük çalmadı! Son olarak şunu söyleyeyim. Malatyalıların hakeme sallaması tam bir komedi. Maçın başından sonuna kadar hakemi baskı altına aldılar.

abdllh.29
12.03.2020, 10:09
beinsport çok açık bir şekilde bizimle savaşıyor..

imkanı olan baskıyı kursun..
yönetim açıkça adlarını vererek tvde söylesin..
teşhir etsin bu önemlidir..
korkarlar rahat hareket edemezler..
olmadı QNB ile bein sahipleri aynı değilmi durum anlatılmalı haberleri bile yoktur..
ne olacak çalışanların çoğu gsli veya istanbul sempatizanıdır..
güntekin bile facia bize karşı..

gs kaybederse reklam ..decoder vs her türlü kaybederizin savaşını gizliden veriyorlar..

ya bir kerede cesur olalım..
adamlar bakana bile direkt b.k attı..
beine diyecezki çalışanlarına dikkat et..
çalışanlarını hizaya getir..

biz arayalım taraftar olarak her seyi yönetim yapamaz arayalım seviyeli şekilde rahatsızlığımızı dile getirelim
Ben birazdan arayacağım

Oğuz KUL
12.03.2020, 11:01
Beklediğim gibi zorlanmadığımız bir galibiyet oldu..

90 dk bize küfür eden malatya taraftarı artık benim gözümde bitmiştir. Umarımda küme düşerler..
Sakatlıkları cezalıları geçtim gücün belli bu kadar asılmanın anlamı yoktu asılmak mücadele değil maçı germek sert oynayıp sakatlıklara sebebiyet vermek..

Sörlotun sakatlanması kötüoldu umarım birşeyi yoktur. Can sıkansa her ciddi sakatlık olarak dönen süreçte maçtan sonra açıklanan ilk bulgu önemli bişeyi yok denmesi..

iyattara
12.03.2020, 11:38
Huseyin hoca maca cikarken yaptigi rotasyonlar ile daha cok mucadele edecek bir takimin sinyallerini verdi. Oyle de oldu zaten. Rakibin kirilgan olmasi eksik olmasi da isimizi kolaylastirdi. Sorloth sakatlandiktan sonra bir de uzerine gol gelince bocaladik acaba mi dedik ama devre yetisti imdadimiza. Waka da forvete gecince oyun yine oturdu ve 3 gol direnci kirmaya yetti. 3 1 den sonra Malatya cok caresiz goruntuler verdi. Ama biz degerlendiremedik. Sosa buyuk oynadi yerini buldu diyebiliriz. Ama macin adami bence Abdus. Topu ileri tasirken herkes direk onu ariyor buluyor. Neredeyse 0 top kaybiyla oynuyor. Pas kararlari hep dogru. Oyunu yonlendirmesi diger oyunculari oyuna katmasi bize vites artiriyor. O olmadigi zamanlarda kontralarda topu rakip kaleye goturemedigimiz icin baski yiyorduk orta sahayi gecemiyorduk. Ama o topu aldigi zaman illaki kaleye kadar gidiyoruz. Bu da asiri baski yememizin onune geciyor. Insan bu zamana kadar olsa neler olurdu diye aklindan gecirmiyor degil. Tek eksigi goruldugu uzere bitiremedi son vuruslari. Ona yakistiramiyorum, bu kadar teknik adam koseyi tik diye bulmasi lazim. O da olacak insallah. Kendi de farkinda zaten mac sonu bahsetti bu durumdan. Seviyorum kardesimi.
Sorunumuz hala kolay pozisyon vermek. Basak affetmez bunlari. Serkan in kanadindan 2li oyun cok oldu. Bu tip seyleri basak cok iyi yapiyor. Ama o macin atmosferi havasi cok farkli olacak ve bizim konsantrasyonumuuzda ust seviye de olacaktir.

Sinan.K
12.03.2020, 11:42
Yanliz wakeme ikinci yari forvete gecdi top tutu aldi verdi bunlar cok önemliydi takimi rahatlati sorloth yoksa hafta sonu kesinlikle wakayi forvet oynatirim

Sinan.K
12.03.2020, 11:44

Novak ?

lazminator61
12.03.2020, 11:51
Bifouma 2 kere ömürün ayagna pasti, bir kere ömüre diziyle vurdu, ugurcana faul yapti, ve bir baska oyuncumusun ayana basti. Bunlarin hepsi sari kartlik pozisyon hakem ama bitane sari bile vermedi.

lazminator61
12.03.2020, 11:53
Beklediğim gibi zorlanmadığımız bir galibiyet oldu..

90 dk bize küfür eden malatya taraftarı artık benim gözümde bitmiştir. Umarımda küme düşerler..
Sakatlıkları cezalıları geçtim gücün belli bu kadar asılmanın anlamı yoktu asılmak mücadele değil maçı germek sert oynayıp sakatlıklara sebebiyet vermek..

Sörlotun sakatlanması kötüoldu umarım birşeyi yoktur. Can sıkansa her ciddi sakatlık olarak dönen süreçte maçtan sonra açıklanan ilk bulgu önemli bişeyi yok denmesi..

adamlara bak 2.lig trabzon trabzon bagriyorlar, sonra gelip küfür ediyorlar..

lazibere
12.03.2020, 11:55
Herhalde farklı maç izledim,
Bu maçın diğer maçlardan artı bir tarafı yoktu ve hatta rakibin onca eksiğine rağmen
Abdulkadir Ömür'ün oyuna olan katkısından farklı olarak bana bir tane olumlu şey söyleyin?
Sosa'nın iyi gözükmesi de Abdüş'ün oyunda olmasındadır

Ekuban yokları oynadı, Malatya gibi bir rakibe karşı Ekuban'a sola alıp Eakame'yi forvete koymak bir korkaklık değil mi? Malatya nın hangi oyuncusuna tedbir aldı anlamadım

Serkan iyi hoş Trabzon'un çocuğu da yok kardeşim,

Takım iştahsız oynuyor kardeşim. Futbolcular işlerini sevmiyorlar. Dün bu takımı normalde 10 tane atabilecek kadar yetenekli oyuncularımız varken takım yürüyor hala değişen birşey yok. Bu sezon kalan 9 maçta oynayabileceğmiz en dandik takımla oynadık ve yine baskı yiyen biz olduk.. Bu yakışmıyor

NDİAYE fatih terimin ajanıdır bunu da buraya yazayım

Oruç
12.03.2020, 12:00
Maçın tekrarı beinsports hd2'de.

lazibere
12.03.2020, 12:02
Şimdi size bir tespit yapayım

Normalde Şampiyonluk bir vizyondur. Lider takımın Lider oyun karakteri vardır. Lider takımın oyuncuları şampiyonluğa giderken eleştirilmez, Onlar iyi oynuyordur ve alkışlanır ve bütün gençlik o oyuncuları kendine idol alır...,

Bizim takım hala nerede olduğunu bilmiyor. Lidersin kardeşim. Sende artık dan dun oynamak, Stoperlerin topu sağa sola atma, Forvetlerin uyduruk top kayıpları, orta sahalarının yerleşim sorunları konuşulmaz. Konuşulmamalı.

Birileri büyük takım olmak ve büyük oyuncu olmak istiyormusunuz diye soruyu sorması lazıım bizim topçulara..

Dün bir sahneden utanmadınız mı??? Kaleci Hüseyine topu veriyor, oda kaleciye vermeye çalışıyor ve topu kornere atıyoruz.. Bu nedir allah aşkına. Biz başka maç olsa şike yaptı derim ben bunu yapanlara, Liderlik bu değil...İyi para edersin ama Lider oyuncu ve Lider karakterli oyuncu en az basit hata yapandır

Lider takım mücadele etmez, Lider takıma mücadele edilir...

Bu ruh halinden çıkması lazım takımın....

Baskı kurandır.. Hakeme de kurandır...
Rakibe de kurandırr

6 aydır topa vurmamış Abdülkadir bu kolay maçın kahramanı olmamalı??? Anlıyormusunuz. Bu bir yere kadar gider,, Sonra geç olacak

lazminator61
12.03.2020, 12:03
Bu maçın diğer maçlardan artı bir tarafı yoktu ve hatta rakibin onca eksiğine rağmen
Abdulkadir Ömür'ün oyuna olan katkısından farklı olarak bana bir tane olumlu şey söyleyin?

Ekuban yokları oynadı, Malatya gibi bir rakibe karşı Ekuban'a sola alıp Eakame'yi forvete koymak bir korkaklık değil mi? Malatya nın hangi oyuncusuna tedbir aldı anlamadım

Takım iştahsız oynuyor kardeşim. Futbolcular işlerini sevmiyorlar. Dün bu takımı normalde 10 tane atabilecek kadar yetenekli oyuncularımız varken takım yürüyor hala değişen birşey yok. Bu sezon kalan 9 maçta oynayabileceğmiz en dandik takımla oynadık ve yine baskı yiyen biz olduk.. Bu yakışmıyor

bence haklisin, ama sörloth cikana kadar istahli oynadi takim, sörloth ciktikdan sonra, eku önde etkisiz kaldi, ndiyaye zaten bisey yapamadi bu yüzdende malatya üzerimize geldi 5dk filan.

Edit: Sosa bambaska oynadi dün, hem öndeydi hem arkada, sürekli kostu.

lazminator61
12.03.2020, 12:05
Şimdi size bir tespit yapayım

Normalde Şampiyonluk bir vizyondur. Lider takımın Lider oyun karakteri vardır. Lider takımın oyuncuları şampiyonluğa giderken eleştirilmez, Onlar iyi oynuyordur ve alkışlanır ve bütün gençlik o oyuncuları kendine idol alır...,

Bizim takım hala nerede olduğunu bilmiyor. Lidersin kardeşim. Sende artık dan dun oynamak, Stoperlerin topu sağa sola atma, Forvetlerin uyduruk top kayıpları, orta sahalarının yerleşim sorunları konuşulmaz. Konuşulmamalı.

Birileri büyük takım olmak ve büyük oyuncu olmak istiyormusunuz diye soruyu sorması lazıım bizim topçulara..

Dün bir sahneden utanmadınız mı??? Kaleci Hüseyine topu veriyor, oda kaleciye vermeye çalışıyor ve topu kornere atıyoruz.. Bu nedir allah aşkına. Biz başka maç olsa şike yaptı derim ben bunu yapanlara, Liderlik bu değil...İyi para edersin ama Lider oyuncu ve Lider karakterli oyuncu en az basit hata yapandır

Lider takım mücadele etmez, Lider takıma mücadele edilir...

Bu ruh halinden çıkması lazım takımın....

Baskı kurandır.. Hakeme de kurandır...
Rakibe de kurandırr

6 aydır topa vurmamış Abdülkadir bu kolay maçın kahramanı olmamalı??? Anlıyormusunuz. Bu bir yere kadar gider,, Sonra geç olacak

8-9 mac kaldi, bence böyle devam edelim sezon bitsin ondan sonra bakariz, bu saatden sonra taktik degismez

Trabzon-Spor-61
12.03.2020, 12:09
Maçın tamamını nereden izleyebilirim. Beinsports macin tamamini nezaman yine verecek, bilgisi olan varmi

lazibere
12.03.2020, 12:12
Dün akşam bir maç izledik bir de Liverpoll - A. Madrid maçini izledim,
Eğer biz top oynuyorsak o takımlar ne oynuyorlardır diye düşünmeden edemedim. Topun 30 sn bile durduğu bir anı hatırlamıyorum.. Ya Hocalara ne demeli? En etkili oyuncusunu oyundan alıp yerine soktuğu oyuncunun 2 gol bir asist yapması, Defans kurguları, herşey ama herşey harika ? Oynuyorsun ama kazanamıyorsun bu başka birşey ama gerçekten imrendim oynadıkları futbola.

Bizde yürüyerek top oynamayı başarı kabul ediyoruz gerçekten ülke olarak ne kadar aşağılardayız bir kez daha anladım bunu

Oruç
12.03.2020, 12:14
Maçın tamamını nereden izleyebilirim. Beinsports macin tamamini nezaman yine verecek, bilgisi olan varmi

Maçın tekrarı beinsports hd2'de.

.

AyhanPe
12.03.2020, 12:15

Illede olumsuz olmali yani. Abdüs oynadi da Sosa iyi görünmüste. Insanlar normalde olumsuzluklara bahane bulurlar bizde olumlu olan herseye :D Usta ayaklarla mac kazaniyoruz deyip basari kücümsenir mesela. Sorloth, Nwakaeme, zaman zaman Guilherme, Ekuban, isler iyi giderkeb Obi ve N'diaye, kaleci Ugurcan, goller atan Novak, hirsiyla Pereira, aylar süren sakatliktan sonra devreye girmeye baslayan Ömür. Takimin her oyuncusunun katkisi var görüldügü gibi. Teknik direktör yerden yere vurulur. Adamin tek maglubiyeti yok. Gaziantep macinda iki puan calindi resmen. Bjk ye karsi o kadar kötü oynamamiza ragmen mac biraz daha uzasa galibiyet golü bile gelebilirdi. Bak bu sekilde de bahaneler üretilebilir.

Bir oyuncunun yoklugu oyunun cehresini bu denli degistiebilir mi? Degistirebiliyor demek ki Türkiye sartlarinda. Y.Yazici suan takimda olsaydi oyunun cehresi cok farkli olurdu süphesiz. Suan takimin basinda Klopp bile olsa bu takim baski yer. Istahsiz oynadigi falanda yok takimin. Neredeyse Liverpool un 26. haftada gol attigi kadar gol atti bu takim.

Teknik konulara bu kadar kafa yormaya da gerek yok. H.Cimsir bu konuda hepimizden daha iyi biliyor bu isi. Taraftarsan destek ol yeter. Sene sonu durum degerlendirmesi yapilir. Baskan in verecegi her karara güveniyorum.

AyhanPe
12.03.2020, 12:21
Dün akşam bir maç izledik bir de Liverpoll - A. Madrid maçini izledim,
Eğer biz top oynuyorsak o takımlar ne oynuyorlardır diye düşünmeden edemedim. Topun 30 sn bile durduğu bir anı hatırlamıyorum.. Ya Hocalara ne demeli? En etkili oyuncusunu oyundan alıp yerine soktuğu oyuncunun 2 gol bir asist yapması, Defans kurguları, herşey ama herşey harika ? Oynuyorsun ama kazanamıyorsun bu başka birşey ama gerçekten imrendim oynadıkları futbola.

Bizde yürüyerek top oynamayı başarı kabul ediyoruz gerçekten ülke olarak ne kadar aşağılardayız bir kez daha anladım bunu

Bu yüzden sampiyonlugun altin tepsiyle sunuldugu Tr sampiyonu ancak avaraj takimi olabiliyor. Basaksehir in Avrupa da devam etmeside rastlanti degil.

Biz bu sene sampiyon olabilirsek 3-5 seneye Türk futboluda iyi bir yere gelebilir. Gs sampiyon yapilirsa yakinda sampiyonlar liginde Türk takimida göremeyecegiz. Eger 2010/11 gereken yapilsaydi suan onlara imrenmek zorunda kalmazdik.

Oğuz ZEYTİN
12.03.2020, 12:30
N'Diaye meselesindeki düşüncem: Adamın görev tanımı belli değil. Takım içindeki rolü rakibi çıkartmamak mı, ikinci forvet gibi santraforun yanında rakibe basmak mı, yoksa iç orta saha gibi arkada bekleyip rakibi karşılamak mı... Top bizdeyken oyun kurmak mı, kanada açılmak mı, savunma arkasına koşmak mı, dinamizm katmak mı...

*

Dün Sosa maça damga vurduğu için arka planda kaldı, atlamayayım: Novak da çok iyi oynadı bence. Daha doğrusu dengeli oynadı.

emre6117
12.03.2020, 12:33

Gs bu malatyayı hakemin vermediği cok net penaltı ile kendi sahasında 1.0 yenebildi.golu de penaltıdan attı hatırlatmak isterim.biz neredeyse pozisyon vermeden deplasmanda 3.1 kazandık.attiklari gol de iptal edilmeliydi.en az 3 tane de yüzde yüzlü gol kaçırdık.evet biz cok kötü takımız hatta küme düşsek bile yeridir degil mi.

AyhanPe
12.03.2020, 12:33
N'Diaye meselesindeki düşüncem: Adamın görev tanımı belli değil. Takım içindeki rolü rakibi çıkartmamak mı, ikinci forvet gibi santraforun yanında rakibe basmak mı, yoksa iç orta saha gibi arkada bekleyip rakibi karşılamak mı... Top bizdeyken oyun kurmak mı, kanada açılmak mı, savunma arkasına koşmak mı, dinamizm katmak mı...

*

Dün Sosa maça damga vurduğu için arka planda kaldı, atlamayayım: Novak da çok iyi oynadı bence. Daha doğrusu dengeli oynadı.

Kimilerine görede Gs ajani :D

mekatronik
12.03.2020, 12:46
Başak maçı 11'im
...................Uğurcan................
Pereira...Da Costa...Campi...Novak
......................Sosa..................
.........Guilerme.........Ndiaye......
Ömür..............................Wakeme
...................Sörloth...................

Başakşehirin zorlandığı tek formasyon orta alanda 3 dinamik adamla oynanan presli oyun. Başakşehiri başka bir taktikle yenmek zor. Ndiaye'nin formu korkutuyor beni sadece. Yerine hiç beğenmesemde A.Parmak bile olur, çok beğenmeme rağmen Obi olmaz.
2.yarı gidişata göre gol lazımsa Ekubanı atarsın Ndiaye'nin yerine.

emrahtuna
12.03.2020, 12:46
malatya nın düşüşteki performansı eksik oyuncuları filan derken pekte zorlanmadan kazandık çok şükür..maçın benim adıma en önemli olayı abdüşün performansı..harika bi oyun çıkardı..eski pas oyunumuz dan kesitler sundu..sorloth da bişey yoktur inşallah..liderliği devraldığımız hafta başakşehire de koyarak perçinlemeliyiz..

muratt
12.03.2020, 12:51

Yapılan bir yanlış, doğru sonuç verdi diye doğru anlamına gelmez. Yanlış yanlıştır.
Ekuban'ın solda, Wkameme'nin forvette oynaması kadar saçma birşey olamaz.
Hüseyin Hoca'nın bu taktiği ılk basta tutmuş gibi görünebilir sonuca baktığınız zaman. Wkameme golünü attı, Ekuban'da solda direnç gösterdi. Ama sonuç tuttu diye bu bu taktik doğru bir taktik diyemeyiz. Tutmuş bir yanlış taktiktir.
Kaldı ki, Wkameme solda, Ekuban ilerde olsa maç çok daha rahat seyredebilirdi. İkinci yarıda Wkameme'nin birebir yakaladığı ve ezdiği toplar Ekuban'a gelseydi boğa gibi ezer geçerdi defansı. Veya yine aynı geniş alanlarda Wkameme sol tarafı otoban yapar Ekuban'a çok iyi pozisyonlar hazırlayabilirdi. Bunların hiçbiri olmadı. Ne sol tarafı verimli kullanabildik, ne Wkameme forvette verimli olabildi. Evet bir gol attı sadece ama o gole bakıp kalan verimsiz geçirdiği 45 dakikayı yok mu sayacağız.
Şimdi Wkameme solda Ekuban forvette olsa galip gelirdik diye bir garanti yok tabi. Olurdu veya olmazdı, bunu hiçbir zaman bilemeyiz. Futbol bu. Ama doğrusu budur. Herkes mevkisinde oynar. Kendini ıspatlıycam da saçma sapan taktik fantazilere girmek sadece şampiyonluğu riske eder, başka hiçbir işe yaramaz.
Şimdi hoca'nın planı tuttu diye kimse bu saçmalığa takılmıyor ama bu anlamsız denemelerin faturası ağır olur.

mekatronik
12.03.2020, 12:54
Palabıyık, 2 hatası dışında iyi niyetli ve iyi beden diliyle adilane maç yönetti.

1- Sörloth'un sakatlanmasına neden olan pozisyonunda sarı kart verilmeliydi, sanırım faul bile verilmedi.
2- Malatya golü öncesi N'diyae ye yaka paça faul yapılıyor, hadi hakem süzemedi, VAR'dakiler niye görmüyor ya da görmek istemiyor?

Sörloth pazar günü oynamalı
MORALİ BOZUK GİBİ duruyor
3 maçtır gol atamadığı için olabilir
Biraz dikkatli olsak ve Abdüş son vuruşları yapmada gecikmese 5-6 olurdu dün
Sosa-Abdüş A.Ş. maçı kopardılar.

lidere selam dur ey Bizans

Sanırım kaçırdın ağabey, Sörloth'un pozisyonunda direkt sarıyı verdi. Kendini sonraki pozisyonda yere bıraktı. Sakatlandığı pozisyon 3 kişinin arasına daldığı pozisyon. Yedek kulübesinde ayağının üstüne adamın düştüğünü anlatıyordu.

lazibere
12.03.2020, 14:05
Yapılan bir yanlış, doğru sonuç verdi diye doğru anlamına gelmez. Yanlış yanlıştır.
Hüseyin Hoca'nın bu taktiği ılk basta tutmuş gibi görünebilir sonuca baktığınız zaman. Wkameme golünü attı, Ekuban'da solda direnç gösterdi. Ama sonuç tuttu diye bu bu taktik doğru bir taktik diyemeyiz. Tutmuş bir yanlış taktiktir.
Kaldı ki, Wkameme solda, Ekuban ilerde olsa maç çok daha rahat seyredebilirdi. İkinci yarıda Wkameme'nin birebir yakaladığı ve ezdiği toplar Ekuban'a gelseydi boğa gibi ezer geçerdi defansı. Veya yine aynı geniş alanlarda Wkameme sol tarafı otoban yapar Ekuban'a çok iyi pozisyonlar hazırlayabilirdi. Bunların hiçbiri olmadı. Ne sol tarafı verimli kullanabildik, ne Wkameme forvette verimli olabildi. Evet bir gol attı sadece ama o gole bakıp kalan verimsiz geçirdiği 45 dakikayı yok mu sayacağız.
Şimdi Wkameme solda Ekuban forvette olsa galip gelirdik diye bir garanti yok tabi. Olurdu veya olmazdı, bunu hiçbir zaman bilemeyiz. Futbol bu. Ama doğrusu budur. Herkes mevkisinde oynar. Kendini ıspatlıycam da saçma sapan taktik fantazilere girmek sadece şampiyonluğu riske eder, başka hiçbir işe yaramaz.
Şimdi hoca'nın planı tuttu diye kimse bu saçmalığa takılmıyor ama bu anlamsız denemelerin faturası ağır olur.

Aynı şeyi söylemiştim. Sanırım bana değildi bu cevabınız:)

muratt
12.03.2020, 14:07
Aynı şeyi söylemiştim. Sanırım bana değildi bu cevabınız:)

Evet aynı fikirdeyiz. Cevap olarak değil de, desteklemek anlamında yazmak istemiştim. Galip geldik diye böyle vahim saçmalıklar gözden kaçmamalı yani.

lazibere
12.03.2020, 14:19
Gs bu malatyayı hakemin vermediği cok net penaltı ile kendi sahasında 1.0 yenebildi.golu de penaltıdan attı hatırlatmak isterim.biz neredeyse pozisyon vermeden deplasmanda 3.1 kazandık.attiklari gol de iptal edilmeliydi.en az 3 tane de yüzde yüzlü gol kaçırdık.evet biz cok kötü takımız hatta küme düşsek bile yeridir degil mi.

GS Bu malatya'yı yenmedi. Dün bizim oynadığımız Malatya'nın sağ ve sol bekleri orta sahadan devşirme oyunculardı ve kadrosunda 8 tane eksik oyuncusu olan bir takımdı. Bu kadar oyuncusu eksik ve mevki oyuncusu olmadan kurulan kadroya sidik zoruyla bulduğumuz pozisyonlar ve 2 oyuncunun öne çıktığı bir maç izledik. Ayrıca 2-1 olduktan sonra eminim ki acaba bir gol daha yermiyiz diye düşündüğünü ve çekindiğini sanıyorum. Bahsetmek istediğim de budur. 2-0 olduktan sonra 5 mi olacak yoksa 2-2 mi olacak kaygısı ile maç seyrediyoruz.. Bu malatya maçı? Başakşehir ve daha ciddi takımlar ile oynayacağımız maçlarımız duruyor..

Korkak ve vurdumduymaz oynamaya devam ettiğimiz müddetçe çok canımız yanacak.. GS maçında korkaklıktan verdik maçı, Beşiktaş maçında korkaklıktan verdik maçı, Sırada daha zor maçlar var. İnşallah şans hep bizden yana olur

romeikaa
12.03.2020, 14:22
ömür kesinlikle 10 numara oynamalı kanatta değil. ekuban istekli ama tekniği ve top kontrolü kesinlikle yetersiz. nwakaeme sakatlık sonrası hala tam toparlayamadı biraz da fikstür yoğunluğundan..sörlothda biraz şımarma sezinliyorum, sürekli gol atmak istiyor ve her pozisyonda topu kendine istiyor ve alamayınca oyundan düşüyor. kısaca hücum hattımıza milli ara ilaç gibi gelecektir. çocuklar çok maç oynadı peş peşe o yüzden aşırı yük bindi hepsine. bu arada 21 kişilik kadroya neden yedek forvet almıyor hüseyin hoca? koray ya da muhammet kesinlikle 21 kişilik kadroda olmalı. benim tercihim fiziği nedeniyle koray olmalı.
başak maçı 11 bence şöyle olmalı;

--------------uğurcan---------------
jp-----da costa-------campi----novak
---------------mikel-----------------
--------sosa--------ndiaye----------
--------------ömür------------------
-------sörloth-----nwakaeme------

maç içinde duruma göre ömür ve wakayeme kanatlara dönebilir.

Mehmet Fatih Yavuz
12.03.2020, 14:30
Malatya'nın iki maç kadrolarını bir karşılaştırın Allah aşkına.
Bu kötü oyuna bahane değil.
Adamların yedek kadrosu bile dolmadı lisansı maçın normal tarihinde çıkmamış olan oyuncular ve cezalılar sebebi ile.
İlk 11 in yarısı net bir şekilde yoktu bizim maçta...

UĞUR DURTAŞ
12.03.2020, 14:44
İnce detaya girmeyeceğim.
hüseyin hocam öyle söyledi!!!

yoksa yazılacak çok ince değil kalın sorunlarımız var.

kazanılan 3 puan gelen liderlik süper oldu.
tebrikler.

AyhanPe
12.03.2020, 15:01
Malatya'nın iki maç kadrolarını bir karşılaştırın Allah aşkına.
Bu kötü oyuna bahane değil.
Adamların yedek kadrosu bile dolmadı lisansı maçın normal tarihinde çıkmamış olan oyuncular ve cezalılar sebebi ile.
İlk 11 in yarısı net bir şekilde yoktu bizim maçta...

Ya tamamda sonucta onlarda eksiklerine ragmen 11 kisiydi dün. Bazen yedek agirlikli bir kadro daha iyi bir oyun cikarabiliyor. Eksik olmalari maci daha kolay kilmadi bence. Dün tam kadro bile oynasalar yenme ihtimalimiz yüksekti. Adamlar kac aydir 24 puana 1 puan katabilmis. Tam kadro kimi yenmisler ki ikinci devre? Tüm oyuncularini oynatma haklari bile olsa akilli bir teknik direktör haftasonu oynayacaklari Kayserspor macina saklardi önemli oyuncularini. Adamlarin rakibi biz degiliz ki. Bizden alacaklari puanlar bonus olacakti onlar icin. Rakipleri Kayserispor.. Bundan sonra ki maclarda basarida dilemiyorum kendilerine. Umarim baskanlarinida alip 2. ligin yolunu tutarlar ki tam kadro da lig de yenebilecekleri bir takim görmüyorum. H.Karaman cok endiseli. Malatyaspor un isi cok zor..

ilelebeTS
12.03.2020, 15:20
Malatya nerde eksik kadro ile oynamış, hakem ile beraber 12 kişiydiler. Rahat rahat bizim futbolcuları sakatlıyorlardı, kaç tane sarı kartları verilmedi.

Mehmet Fatih Yavuz
12.03.2020, 15:22
Ya tamamda sonucta onlarda eksiklerine ragmen 11 kisiydi dün. Bazen yedek agirlikli bir kadro daha iyi bir oyun cikarabiliyor. Eksik olmalari maci daha kolay kilmadi bence. Dün tam kadro bile oynasalar yenme ihtimalimiz yüksekti. Adamlar kac aydir 24 puana 1 puan katabilmis. Tam kadro kimi yenmisler ki ikinci devre? Tüm oyuncularini oynatma haklari bile olsa akilli bir teknik direktör haftasonu oynayacaklari Kayserspor macina saklardi önemli oyuncularini. Adamlarin rakibi biz degiliz ki. Bizden alacaklari puanlar bonus olacakti onlar icin. Rakipleri Kayserispor.. Bundan sonra ki maclarda basarida dilemiyorum kendilerine. Umarim baskanlarinida alip 2. ligin yolunu tutarlar ki tam kadro da lig de yenebilecekleri bir takim görmüyorum. H.Karaman cok endiseli. Malatyaspor un isi cok zor..
Ben bu maçı eleştiri veya övgü için baz almadım da, her oynadığımız takımın içinde bulunduğu durumu "son fırsat" kategorisine sokup bahane etmeye başladık. :)
Bu iyi bir alışkanlık değil.
Lakin hocanın da dediği gibi sene sonuna kadar beklemedeyiz...

sanalalemci
12.03.2020, 15:30
Maçımızı 2.kanaldan vererek kendilerini anlatmış oldular zaten. Bunu unutmayacağız.
Sorma o benim de dikkatimi çekti. Maç özetleri veriyorlardı. İkinci yarının bitiminde açtığımda da premier lig maçı vermeye hazırlanıyorlardı. Şunu bir çok kişi gözardı ediyor: bir çok konuda yayıncı kuruluş gereğinden fazla söz sahibi. Maçların oynanacağı günü ve saati bile onlar belirliyor. Hepsini geçtim, para ödenerek izlenen maçı bile reklam fırtınasına çeviriyorlar. Parasını ödeyerek bi ton reklam izliyoruz adeta. Böyle bi saçmalık ben daha görmedim.

alperrr
12.03.2020, 15:45

aslında çok yakın zamana kadar sende böyle biriydin..
çok uyarmıştım ama anlamıyordun..
nasıl değiştin hayret..

ÖmürKaradeniz61
12.03.2020, 15:48
Ben Ndiayeden son derece rahatsızım demek ki yanlız değilim göze çarpan bazı şeyler var.

alper*
12.03.2020, 15:53
aslında çok yakın zamana kadar sende böyle biriydin..
çok uyarmıştım ama anlamıyordun..
nasıl değiştin hayret..Tünelin ucunda şampiyonluk gördüğüm için ibnelik yapmanın sırası değil Alper dedim kendime.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Fidan
12.03.2020, 16:02
dün kaptan sosa ve novak işbirliği ile fiş çekildi. wakame neden bu kadar kötü oynadı çözemedim. ndiaye çok kaliteli topçu ama tartışılması anlamsız adamın görev tanımı belli değil oraya buraya heryere koşuyor bişeyler yapmaya çalışıyor ve yoruluyor. sörlothta bir tutukluk var çok iyi değil 2 maçtır.

AyhanPe
12.03.2020, 16:07
Ben bu maçı eleştiri veya övgü için baz almadım da, her oynadığımız takımın içinde bulunduğu durumu "son fırsat" kategorisine sokup bahane etmeye başladık. :)
Bu iyi bir alışkanlık değil.
Lakin hocanın da dediği gibi sene sonuna kadar beklemedeyiz...

Baskana güveniyorum. Yine dogru kararlar verecegini düsünüyorum. Hedefimize ulasirsak H.Cimsir ile yola devam edilmesinden yanayim. Kadroya cok iyi nokta transferleri yapildi ama oyunun cehresini degistirecek nitelikte oyuncular degiller. Takimin basina kimi getirsek bu oyunun degisecegine inanmiyorum. Sorunu teknik direktörde görmüyorum. Bence ortasaha silbastan design edilmeli. Sosa kalmayabilir, N'diaye de gelecek sene takimda olmayacaktir. Mikel tecrübeli iyi bir oyuncu ama görmek istedigimiz oyunu oynayabilen bir takimin parcasi degil. Gereken takviyeler yapildiginda H.Cimsir ile Sampiyonlar Liginde basarili olabilecegimize inaniyorum. Önce su önümüzdeki maclari atlatalimda bir aksilik cikmadan..

Onur Erçetin
12.03.2020, 17:19
Çok yönlü düşünmüşsün.Haklı olduğun noktalar da var.

Ekuban gelen topları iyi kontrol edemiyor sadece süratiyle oynayan bir oyuncu.Wakayemeyi Firmino gibi kullanmaya çalıştık.Firmino da forvet değil.

Ekubanın sol kanattan aldığı topları etkin kullanamadığı noktasında sana katılıyorum,bunda tekniğinin ve son vuruşlarının iyi olmamasının etkisi var.Ayrıca oyun zekası da iyi olmadığı için pas oyununda sol kanatta Wakanın yaptıklarını da yapamadı doğal olarak.

Genel olarak hangisi etkili olurdu diye sorarsan Ekubanın sola,Wakanın forvete alınması derim.Rakip takım bizim sol kanadımızı sürekli kullanmaya çalışıyordu.Ekubanın sola geçmesi defansif anlamda bizi biraz rahatlattı.Waka ise forvet değil doğru ama oyun zekası ve üst seviye top kontrol becerisiyle ileride arkası dönük birçok top aldı,top tuttu ve pas oyununa katkıda bulundu.Sorloth çıktıktan sonra ileriye giden her top duvara çarpmış gibi geri dönüyordu,Wakanın ileri uca alınması bu konuda ki problemi çözdü.Waka ileri uca geçince top bizde daha fazla kalmaya başladı aksi taktirde Waka solda,Ekuban ileri uçta devam etseydi Malatyadan çok daha ağır bir baskı yiyecektik.Wakaya özel markaj yapıyorlardı kanatta oynatmıyorlardı onu.Ekubana atılan her top da geri geliyordu.

Normalde denenmesi taraftarı değilim ama çok zor durumlar da farklı opsiyonlarında olacak.Deneyebileceğin farklılıklar olmalı bu rakibi de şaşırtır.

bilgehan83
12.03.2020, 18:01
Kimilerine görede Gs ajani :D

kusura bakmayın ama karşımızda çok şerefsiz camialar ve kurumlar var her şey beklenir.. gs karda yürür izini belli etmez fatih terim derinler, kıraçlar gs lisesi hatta koç gurubu bile onlara hizmet ediyor.. mhk tff beinsportu anlatmaya gerek yok.. ben arttırıyorum sörlöth üç maçtır yokları oynuyor ondan bile işkilleniyorum toz konduramam sörlöthe ama her şeyi yapabilecek kansız bir topluluk var karşımızda... o nedenle idari yöneticiler iyi gözlemeli oyuncuları menajerleri....

A.Gökhan AKIN
12.03.2020, 18:12
Ndiaye ye faul sonrası golü yerken arkadan gelişine bir bakın ben 18 e bile almam şu adanı net... santi 240 dk kadır oynuyorda yorulmuş arkadaş

AyhanPe
12.03.2020, 18:15
kusura bakmayın ama karşımızda çok şerefsiz camialar ve kurumlar var her şey beklenir.. gs karda yürür izini belli etmez fatih terim derinler, kıraçlar gs lisesi hatta koç gurubu bile onlara hizmet ediyor.. mhk tff beinsportu anlatmaya gerek yok.. ben arttırıyorum sörlöth üç maçtır yokları oynuyor ondan bile işkilleniyorum toz konduramam sörlöthe ama her şeyi yapabilecek kansız bir topluluk var karşımızda... o nedenle idari yöneticiler iyi gözlemeli oyuncuları menajerleri....

Yani o karekterde ki bir oyuncunun Trabzonspor ile adi gecebilecegine bile inanmiyorum. Kac mac yere göge sigdirilamayan Obi de suan begenilmeyen bir isim. Yarin öbürgün Ugurcan hatali bir gol yediginde onun icinde böylemi düsünmeliyiz?

Kac zamandir sürekli tesvik primi iftiracilari dolasiyor piyasada. Niye gecen sene degilde bizimle yaristiklari bu sene? Bana kalirsa Gs köseye sIkismis durumda ve masa basinda bu sene pek güclüde degiller..

alperrr
12.03.2020, 18:29
Tünelin ucunda şampiyonluk gördüğüm için ibnelik yapmanın sırası değil Alper dedim kendime.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:alkış:

inşallah..
negatifleri beraber yokedecez..
o kadar o.ç. rakiplerimiz varki bizim taraftara anlatamıypruz..
diğer takımların taraftarının yorumlarını okuyorum..kusasım geliyor..
bize karşı nefret ..kin..düşmanlık..vicdansızlık..ş.r.fsizlik hepsi var..
üzücü olan bizim taraftarı tutamıyoruz..onlarda ayrıca vuracam diye uğraştıkça uğraşıyor..

.......................
ya kardeşim sizde rakiplerin maçlarına odaklanın..nefretinizi onlara kusun..
takımınızın ayağını kaydırmak için yapmadıkları yok bi farkına varın ya..

battle symphony
12.03.2020, 18:33
ya Serkan 4-5 kere oynama şansı bulmuş 20 yaşında bir çocuk. Şu şartlar altında iyi bile oynadı. Boş yapmanın alemi yok. Ndiaye Terim'in ajanıymış bilmem ne saçmalıklarına da kulak asmayın. Adamı beğenmezsin ayrı mesele.

Gökhan Balcı
12.03.2020, 18:51
Ekubanın geçen sene tek forvet oynadığı bir sürü maç var. Zaman geçince bazı şeyler unutuluyor kesinlikle. Ekuban hem tek forvet oynayacak akla sahip değil hem bitiriciliğe. Kafasını yere gömüyor ve bir şeyler olsun diye çaba sarf ediyor sadece. Topu alıp yaldır yaldır koşan biri ekuban. Sağlıklı olduğunda çok da faydalı biri. Ama Tony gibi hem bileklerine hakim hem çok zeki hem başarılı son vuruşları olan üstüne bir de top tutabilen bir adam varken kendisinin forvet oynaması gerektiğini düşünmek ne bileyim tuhaf. Şu an Tony sorlothtan sonra takımda direkt forvet oynayabilecek tek kişi. Ekuban aynı umut gibi bir atar on kaçırır. Forveti ekuban olan her maç saç baş yolar çıldırır. Bir futbolcu bir konuda iyiyse ondan neden daha fazlasını yapamıyorsun diye beklentiye düşmek iyi değil. Örnek parmak. Yapacak adam var yapamayacak adam var. Örneğin abdül son vuruşlarını geliştirebilir çünkü o teknik var. Biraz sakin olmaya ihtiyacı var sadece.

Onun dışında futbolcuların performanslarından mana aramak da hayli tuhaf. Bu adamlar işçi. Burada geçirecekleri iyi bir sezon gelecekleri adına bir ışık demek. Yok seneye gidecek falan bunlar yönetimin işi. Yönetim x paraya değer diyorsa verir devam edersin değmez derse değeni arar. Hata da yapabilir ama daha iyiye ulaşmak için denemek zorundasın. Ben takıma da hocaya da yönetime de güveniyorum. İhtiyacımız olan şu noktadan sonra sadece arzudur. Gs taraftarına bakıyorum herkes 23 diyor. Hiç biz bu sene olamayız demiyor. Bjk taraftarı bile güzel oyun gördü ulan acaba mı diyor gs maçına hazırlanıyor. Bir tek bizim taraftar bu konuda istisna. Eleştirel yoruma son derece saygılıyım ve mantıklı da buluyorum. Örnek: x oyuncu iyi ama çok çalışması lazım fiziken zayıf. Bir de şöyle bir örnek var: bundan topçu olmaz bunu takıma alanı derhal kovun! Sadece oyuncuyu değil alanı da alanın anasını da ülkeden sürün hatta. Bu negatiflik bu denli sirayet ettiği için yönetim daha şimdi ancak şampiyonluk demeye başladı. Çünkü o kelime kullanılınca her maç beş atan bir takım görmek istiyorlar. Sanki 10-11 de öyleymiş gibi. Benim bu noktada merak ettiğim kısım şu. Neden trabzonspor, taraftarına rağmen şampiyon olmak zorunda?

ultras62
12.03.2020, 20:21
nasıl keyif aldım nasıl keyif aldım modum hep süper oldu

bilgehan83
12.03.2020, 22:02
Yani o karekterde ki bir oyuncunun Trabzonspor ile adi gecebilecegine bile inanmiyorum. Kac mac yere göge sigdirilamayan Obi de suan begenilmeyen bir isim. Yarin öbürgün Ugurcan hatali bir gol yediginde onun icinde böylemi düsünmeliyiz?

Kac zamandir sürekli tesvik primi iftiracilari dolasiyor piyasada. Niye gecen sene degilde bizimle yaristiklari bu sene? Bana kalirsa Gs köseye sIkismis durumda ve masa basinda bu sene pek güclüde degiller..
ben ndiyae dışında hiçbir oyuncumuza bunu kondurmuyorum ama gs nin hakemler rakip teknik direktörler futbolcular üzerindeki etkilerini gördük görmeye de devam ediyoruz.. bir de buna göksel gümüşdağ çiyanı da eklenince daha ciddi bakmak gerekiyor futbolcuların ilişkilerine.. bunu yapanlar geçmişte cezalandırılmadı.. mesut bakkal kitabında yazdı daha dün.. o yüzden futbolcular iyi takip edilmeli psikolojik destek sağlanmalı. bu konuda kendilerine bir teklif gelirse de açık açık söylemeleri istenmeli.. menajerler de takip edilmeli... karşımızda her yol mübah anlayışı olan camialar var...