PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 18.Hafta l Trabzonspor 6 - 0 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4]

Anıl C
19.01.2020, 19:53
https://pbs.twimg.com/media/EOp11JHX4AAoBwt.jpg

Ndiaye'ye göbekli diyolardi. Resme göre göbek möbek yok bu adamda

Tekke
19.01.2020, 19:59
Bu ligi LİDER OYUNCU FORSE eder

Sosa küstürülmez ve oynarsa, oynatır da ve şampiyon oluruz!!!

En çok pas yapan

1. Obi Mikel -84
2. Jose Sosa (60 dk) - 77

•En çok pas arası kesen

Jose Sosa

•En çok hava topu kazanan

Jose Sosa

•En çok topla buluşan

1. Obi Mikel (92)
2. Jose Sosa (91)

El Cordobes
19.01.2020, 20:10
Isaac Promise, Henrique, Yatabare, Burak ilk anda aklıma gelenler. O kadar ofsayt özürlüsü adamlar gördük ki. Sörloth a bu konuda hayranım. Çok mu eskiye gittim bilmiyorum ama kendini ofsayttan bilinçli şekilde bu derece sakındıran forvet Şota yı hatırlıyorum.

Onur Civelek61
19.01.2020, 20:29
Güzel oyun güzel skor. Gol yememek de çok güzel. Tebrikler takım. Sosa mükemmelsin :)

Harun-61
19.01.2020, 20:41
6 gol atmamizdan daha güzel tek sey gol yemememiz, bravo cocuklar !!!

serdaracıl
19.01.2020, 20:45
Abartıyor muyum bilmiyorum ama serkan’ı çok sevdim. Sağ kanata insnılmaz bir sertlik ve dinamizim getirdi. Yardırdı resmen. İnşallah devamını getirir

My
19.01.2020, 20:56
Yohanesburg 6:0 mı almışız maçı :D

Çağatay96
19.01.2020, 20:58
Kontenjan oyuncuları Serkan ve Doğan Erdogan nasıl oynadı öyle. Ünal Hocaya göre bunlar işe yaramaz kontenjan dolsun diye yazılan oyunculardı. Ona kalsa Sosa 90 dk oynayacaktı. Maçın fişi çekilmiş şöyle oynat gençleri korkma helal olsun Hüseyin Hoca.

Takimdan ayrilmak icin sadri senere yalvaran kisinin fotosu

Çağatay96
19.01.2020, 21:02
Oyunu soğutuyorduk direk. Bu yatmak değil de nedir. Üstüne gideceksin rakibin. Büyük takımsın.

Buyuk takimsin ama harcayabildigin bonservis 3m. Hacizler , temlikler? Finansal olarak sivas senden buyuk takim. Paramiz olsa zaten su an sanpiyonduk. Avusturya 2.liginden adamla mucadele ettigini sen unut ben unutmam

mmert
19.01.2020, 21:04
Buyuk takimsin ama harcayabildigin bonservis 3m. Hacizler , temlikler? Finansal olarak sivas senden buyuk takim. Paramiz olsa zaten su an sanpiyonduk. Avusturya 2.liginden adamla mucadele ettigini sen unut ben unutmam

Sivas'ın harcama limiti bizden düşük.

Yiğit Gayretli
19.01.2020, 21:06
Gol atana kadar ki oyun iyi değildi.Ortasaha da büyük boşluk kalıyor bazen.Bu durumun geliştirilmesi lazım o zaman işte fena takım oluruz.

Bu sorunun temel sebebi kenar oyuncularımızın yeteri kadar defans yapmayı seven oyuncular olmayışı.

Mesela Serkan gibi defansif yeteneği de kuvvetli ve enerjisi yüksek bir oyuncunun sağ önde kullanılmasını gerektiren maçlar oynayacağız.

Ligin ilk yarısında Kamil'i o bölgede kullanarak bir bjk galibiyeti çıkarmıştık. Bazı maçlarda da Mikel'i kenara oturtmak zorunda kalabiliriz. Sivas ve fb maçları gibi yüksek enerji ve hızlı alan geçişi isteyen maçlarda Mikel'i 2 farklı skoru bulduktan sonra oyunu rahatlatmak amaçlı içeri atmak, 11 başlatmaktan çok daha mantıklı geliyor bana. Yine aynı maçlarda Serkan'ın forma bulması konusu gereklilik gibi.

Çağatay96
19.01.2020, 21:08
Sivas'ın harcama limiti bizden düşük.

Bunu bekliyordum. Sivasin borcu sifir. Basaksehiri yedirmek daha iyi o zaman. Rakipler arandaki fark kat olmus.

artvints
19.01.2020, 21:17
Sivas haftaya rize'yle oynuyorsa puan farki yine dusmez. İki maclik fark çok kotu, hata yapma luksun yok. Denizli maci cok canimizi yakti.

Mehmet Cihan Kocaman
19.01.2020, 21:20
Sivas'ın kazanması müthiş oldu bence.
Hem Beşiktaş bi nevi havlu atmış oldu, hem de yeni transferler ve galibiyetin etkisiyle lige havalı giriş yapan ve "biz daha önce çok döndük bu farkı kapatırız" düşüncesinde olan Galatasaraya "o iş o kadar kolay değil" demiş oldu.

Beypba
19.01.2020, 21:28
Haftaya bizim maçla, sivasın maçı aynı saatte.. Bu iyi en azından Sivasspor’un olası galibiyetinin akabinde stresli maça çıkmayacağız..

Sivas gerçekten iyi takım ama takım 2-3 futbolcunun eline bakıyor..

yavuzbaha
19.01.2020, 21:57
Sörloth 10 milyon euro da olsa bonservisi mutlaka alınmalı...çok gol attığından değil,uzun zamandır gördüğüm en etkili forvet...sadece gol koklamıyor,top saklıyor ,adam geçiyor,çok ama çok faydalı..ofsayttan müthiş kaçıyor,pivot özellikleri var...çok az paraya oynuyor,bence desteklenmeli

Nazim Can
19.01.2020, 21:59
Sivas haftaya rize'yle oynuyorsa puan farki yine dusmez. İki maclik fark çok kotu, hata yapma luksun yok. Denizli maci cok canimizi yakti.

Ligin basinda liderlik koltuguna oturmak strese sokar bizi, daha 16 mac var, biz yapilacak 2 iyi transferle bu sene ye damga vururuz zaten.

ÖmürKaradeniz61
19.01.2020, 22:01
Ne sivas ne de beşiktaş bize rakip olabilir, sivas klasik anadolu takımı gibi vasat oynayarak şansa kazandı tıpkı malatyanın beşiktaşı yenmesi gibi.

Courage
19.01.2020, 22:05
Süper bir galibiyet oldu tebrik ederim.

artvints
19.01.2020, 22:07
Ligin basinda liderlik koltuguna oturmak strese sokar bizi, daha 16 mac var, biz yapilacak 2 iyi transferle bu sene ye damga vururuz zaten.

insallah.

Mehmet Fatih Yavuz
19.01.2020, 22:25
Gole kadar düşük enerjimiz hoş değildi.
Sonrası çok güzeldi.
Serkan Asan bence 6-0 dan bile kıymetliydi bugün.
Sağ açıkta, beklentilerin kat kat üzerinde oynadı.

Oyun olarak gol atma becerisinin üzerine, maçın başından sonuna kadar tek bir net pozisyon vermedik. İlk 15 dakikadaki konsantrasyon sıkıntısını atlatmak lazım.
Onun dışında , Ekuban'ın yerine Serkan oynarsa şaşırmam. :)
Çok iyiydi oğlan.

Maşallah.

MetehanS
19.01.2020, 22:38
6 atmazsanız adam değilsiniz .

:alkış:

MetehanS
19.01.2020, 22:42
campi reis güzeldi

ndiaye ve serkan şiir gibi geldi

sörloth bambaşka bir eleman

sosa reisül rüesa :)

nwakame aga ben seni anlamış değilim, oynayınca zehir gibisin, ama oynamayınca da hiç çekilmiyorsun, senin orta halin yok mu?

pereira şükür kendine geldi artık

agalar, bu takım şampiyon olur. ben 2011 den beri böyle heyecanlandığımı hatırlamıyorum.

yasin196761
19.01.2020, 22:53
Salih Kavrazlı'nın isi keşke cozulebilse böyle maçlarda salardık oyuna çok tecrübe kazanırdı çocuk.

asilhamsi
19.01.2020, 22:59
Güzel maç oldu Hüseyin Hocamı tebrik ederim. Konuyla alakasız olarak Forum yöneticilerinden bir ricam var lütfen sözüne “ Bu Sturridge nerde , ne iş yapar “ cümlesiyle başlayanları forumdan uzaklaştırın biraz bizde kafa dinleyelim.

Hay ağzına sağlık.
Eğer şampiyon olacaksak bu stu nün çözeceği maçlar ile olacak.

Bu arada şu obi ye laf söyleyen çarpılır.
Adam çoğu pozisyonda ortasahada tek başına kaldı yine de tuttu ortasahayi
Daha adamdan ne bekliyorsunuz

artvints
19.01.2020, 23:03
Hay ağzına sağlık.
Eğer şampiyon olacaksak bu stu nün çözeceği maçlar ile olacak.

Bu arada şu obi ye laf söyleyen çarpılır.
Adam çoğu pozisyonda ortasahada tek başına kaldı yine de tuttu ortasahayi
Daha adamdan ne bekliyorsunuz
herhangi tuttuğu bir pozisyon hatırlamıyorum. genellikle uzaktan izledi.

sturridge'i de maç çözünce övelim lütfen şimdilik eleştirilmesi gayet normal.

asilhamsi
19.01.2020, 23:16
herhangi tuttuğu bir pozisyon hatırlamıyorum. genellikle uzaktan izledi.

sturridge'i de maç çözünce övelim lütfen şimdilik eleştirilmesi gayet normal.

Obi nin kestiği en az yedi sekiz pozisyon hatırlıyorum.
Ayrıca zor durumda olsa,baskı olsa dahi topu kaybetmiyor.
Sizin beğendiğiniz oyuncu profilini çözemiyorum.
Mesela methiyeler dizdiginiz parmak bir tane top çalmaz,ikili mücadele kazanmaz ama size sorsanız takimin en iyisi.

Obi sayesinde sosa ve badu daha rahat oynuyor ve takimin hücum gücü direk artıyor ama obi kötü adam

Bu arada stu oynadığı her maçta skora direk katkı verdi.sorloth adamı öve öve bitiremiyor.

Göreceksiniz ikinci yarıda özellikle zor maçlara damga vuracak.

artvints
19.01.2020, 23:25
Obi nin kestiği en az yedi sekiz pozisyon hatırlıyorum.
Ayrıca zor durumda olsa,baskı olsa dahi topu kaybetmiyor.
Sizin beğendiğiniz oyuncu profilini çözemiyorum.
Mesela methiyeler dizdiginiz parmak bir tane top çalmaz,ikili mücadele kazanmaz ama size sorsanız takimin en iyisi.

Obi sayesinde sosa ve badu daha rahat oynuyor ve takimin hücum gücü direk artıyor ama obi kötü adam

Bu arada stu oynadığı her maçta skora direk katkı verdi.sorloth adamı öve öve bitiremiyor.

Göreceksiniz ikinci yarıda özellikle zor maçlara damga vuracak.
oraya doğru bir profil alınırsa o zaman dönüp bugünleri konuşuruz. iyi oynayan oyuncuyu herkes görür. mikel idare ediyor sadece. ben sosa gibi kendini parçalamasını bekliyorum çünkü düzgün bir karakteri var. çok kritik maçların eşiğindeyiz.

pozisyon dönüşlerinde hep olay yerine uzak, rakibe eşlik ediyor sadece. sivas maçında böyle oynarsa kontra yemekten başımız döner. stoperler geri yaslanıyor diyoruz ama onlardan önce mikel önde baskı kuramıyor. sosa ve ndiaye mikel'i rahatlatıyor daha çok.

Alika87
19.01.2020, 23:45
Yeni yardımcı antrenör için ne düşünüyorsunuz?

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk

shootems
19.01.2020, 23:45
Obi-Sosa-Ndiaye 3'lüsü güzel oldu gerçekten hem top yapmasını biliyorlar hem de güzel alan kapatıyorlar.

Galibiyet güzeldir ama gol yemeden alınan galibiyet daha güzeldir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61
19.01.2020, 23:47
2010-2011 de Kasımpaşa'yi 7-0 yenmistik
.
Mactaydim, inşallah şike yapmazlar yeniden

Şikeyi Berat engelleyecek, engellemezse yazıklar olsun şimdiden

Emre Çömez
19.01.2020, 23:49
NTV Spor
@ntvspor
·
11sn
Kasımpaşa'da teknik direktör Tayfur Havutcu görevinden istifa etti.

Ozan Yılmaz
19.01.2020, 23:52
NTV Spor
@ntvspor
·
11sn
Kasımpaşa'da teknik direktör Tayfur Havutcu görevinden istifa etti.

şimdi bülent uygunu çağırsınlar veya hikmet karamanı falan

Alika87
20.01.2020, 00:17
Tayfur havutcu problemsiz başka bir süper lig takımında is bulur. Ya bu sene ya seneye.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk

Sacit
20.01.2020, 00:27
6-0 kazanmak mesaj için çok iyi oldu

Bunun dışında şu savunma işi nasıl çözülecek?
hüseyin türkmen ile bu iş olmaz. Campi dahi hep soru işareti?
Bir endişe oluyor, rahat edemiyorsun

Deplasmanda bu defans çok pozisyon verir
Kendi evinde bile zorlanıyorsun

wien_ts
20.01.2020, 00:30
30. dakikadan sonra Denizli kupa maçındaki gibi Nwakame Sorloth ikilis forvet pozisyonuna geçtiler.

Sol önde Sosa bastı.

Nwakeme'yi Hoca maç içerisinde bu şekilde dinlendirerek oynatacak galiba.

Bu da onu geçen seneki gibi etkili hale getiriyor.

yasin196761
20.01.2020, 00:42
Sturridge iyileşse bile artık kulübede oturur. Yoksa Serkan Ekubana ayıp olur. Kadro adaleti sorgulanmaya başlar.

Mehmet BAŞ
20.01.2020, 00:51
Kasımpaşa maçında iyi futbol oynadık ve net bir skorla işi bitirdik. Maça esasında pek iyi başlamadık. Ama yıldız oyuncularımızın bireysel yetenekleri ile öne geçtik. Skor 1-0 olduktan sonra fark geleceği bariz şekilde görünüyordu. Nitekim 6 golle rakibi boğduk!

Maça 433 dizilimi ile başladık. Ortasahada Mikel’i geride tutarak önüne Sosa ve Ndiaye’yi koyduk. Sol forvet Nwakaeme, sağ forvet Ekuban ve merkezde Sörloth ile rakibi pas ve akınlarla parçaladık. Bugün orta saha ve forvette Nidaye ve Ekuban harici herkes mükemmel oynadı. Ama Ndiaye için şunu söylemek lazım, henüz fizik olarakhazır olmamasına rağmen orta sahada takıma ciddi güç kattı. Hazır olunca fark yaratacaktır. Bugün göbekte Mikel muazzamdı. Bu adamı eleştiren arkadaşlara tavsiyem, Mikel’i canlı canlı stadyumda izlesinler. Muazzam pozisyon bilgisi var. Takıma seviye atlatıyor.

Maç her şeyi ile güzeldi. Maçın yıldızı ise iki gol atan Nwakaeme idi. İki maçtır muazzam oynuyor. Hüseyin Hoca ile birlikte daha önde topla buluşuyor ve potansiyelini bize izletiyor. Müthiş bir vuruş tekniği var. Alkışı hak ediyor. Bugün alkışı hak eden çok isim vardı. Sörloth, Mikel, Sosa... Bu isimlerin yanında diğer bir isim daha var. O da Campi! Bugün oldukça iyi oynadı. Çok başarılı müdahaleler yaptı. Bu performansı yüzümü güldürdü. Kamil, Hüseyin, Ekuban vasattı. Tabi unutmadan Serkan’ı da yazalım. Burada bazı arkadaşlar ofansif yetenekleri zayıf diyordu. Sanırım o lafları yutturdu. Yeteneği ile ışık saçıyor. Umarım gelişerek yoluna Sefa’m eder. Son söz, sıradaki gelsin.

ilelebeTS
20.01.2020, 00:56
Bu sezon bir maç kaçırdık onda da takım gövde gösterisi yapmış işe bak... Maçın banttan yayını saat kaçta olacak ya da nette kayıtlı bir yer var mıdır, bir arkadaş konuyla ilgili bilgilendirme yaparsa çok hayra geçer.
https://twitter.com/TSporVideo/status/1219015224214376450

şurada var bir şeyler :)

mmert
20.01.2020, 01:09
Şikeci Tayfur'a da vedasını biz yaptık. Güle güle gitsin.

Hüseyin Çümen
20.01.2020, 01:31
Maça iyi başlamadığımız doğru fakat kasımpaşa çok baskılı başladı bize karşı. Golü bulduktan sonra şiddetli baskıyla biranda 3-0 oldu zAten. Bence Trabzon golğ attıktan sonra demoralize olmuş rakiplerine karşı hep bu baskıları oynayacaktır. Boksör gardı düşen rakibine yumruk yağdırır ya aynen öyle. Fb maçında tam motive olmuş bir takım ve taraftar ile şu baskıları düşünemiyorum

My
20.01.2020, 03:28
Ne oynamışız bee :)

ErtuGrul
20.01.2020, 04:02
Bu macın tekrarı 10 kere bile izlenir. Çok şükür gol attıktan sonra geri yaslanmayıp tabanca gibi hücum oyuncularımızla beş dakikada maçı kopardık. Şampiyon gibi oynadık.

muratt
20.01.2020, 07:17
Mikel-Sosa-N'Diaye
Ekuban-Sorloth-Wkameme

Kendinizi karşı takımın stoperinin yerine koyun, yani böyle bir hücum hattı olabilir mi ? Yani tekniklerini yeteneklerini bir kenara bırakın, daha önce izlememiş bile olsanız, sadece fiziki görüntüleri bile ürkütücü, psikolojik olarak rakibi bitirir. Müthiş birşey. Allah sakatlık eksiklik yaşatmasın, haftada bir maç temposuyla bu kadro ligin tozunu atar.

Tek sorun bu 6'lının bu seviyede yedeğinin olmayışı. İşte N'Diaye ve Ekuban olmayınca ilk yarıdaki maçların hali ortada. Sturridge sakat olmazsa, Abdüş de dönebilirse biraz yedeklemiş oluruz ama diğer oyuncuların seviyesi yeterli olmuyor. Belki ilerde olabilirler gençler ama şu aşamada zaafımız bu.

Ve tabi ki defans merkezi... Bu da bir diğer zaafımız...

HOPA'LI TS'Lİ
20.01.2020, 08:15
Maçın özetini defaatle izledim, doyamıyor o gollere insan

25-29 dakikalar arası 4 dakikada 3 gol attık. TRTSPOR Spikeri Hünkar, dünya futbol tarihinde ilk dedi. Efsane yine farkını ortaya koydu.

Sörloth, 15 gol 5 asist. 18 maçta 20 gole katkı. Nazar değmesin.

Vakeme rakibi yatırıp kaldırıyor, içlerinden geçiyor. Maşallah

BJK yenilmesi kötü oldu. Beraberlik harika olacaktı.

Zeki UZUNDURUKAN, Lille stoperiyle görüşüyorlar dedi. Umarım olur.

Bilal BAŞAÇIKOĞLU ile prensipte anlaşmışlar. Dün tribündeydi.

Serkan ASAN çok iyi bu yaşta, ona da maşallah

N'diyae'nin 3. gol öncesi baskısı harikaydı.

Ekuban etkisiz henüz, düzelmesi lazım

2 resmi maçta gol yemeden 8 gol

Tebrkler takım
Tebrikler ÇİMŞİR

alper*
20.01.2020, 08:52
Sosa'nın golünden sonra hunharca oynamışız.

DNA-TS
20.01.2020, 09:10
normalde sadece galibiyete bakarım ama 19.05.2016 tarihi benim için önemliydi. kasımpaşa denildiği zaman o akşamı aklıma geliyordu en azından onun rövanşı alınmış oldu.
rakip zaten hocasız kadrosu eksik devre arasından yeni çıkılmasına rağmen kötüydüler. yeni hocaları ya kemal özdeş ya da sergen olur.

U.Sadıkoğlu
20.01.2020, 09:34
Aslında öyle aman aman başlamamıştık müsabakaya topa sahiptik ama istediğimiz baskıyı kuramamıştık. Gol kilidi açtı Hüseyin hoca maçı kopartmak için hiç taktik değiştirmedi Kasımpaşa biraz öne gelmeye çalışır gibi oldu bu noktada Badou faktörüyle orta sahada üstünlüğü vermeyeceğimizi belli ederek peş peşe bulduğumuz gollerle işi bitirdik. İhtiyacımız olan bir skordu. Fener maçı öncesi puan kaybına tahammül yok önümüzde çok kritik bir fikstür var önümüzdeki 5 maç 13 puan yapalım ondan sonra farklı planlar yapacağız.

cakalkerem
20.01.2020, 09:44
takımın en kötüsü bence ecubandı....çok top kaybetti ezdi kendinide bitirdi...düzelecektir.

sosa bu adam işi biliyor.bu maç kendini kasmadan rahat oynadı..
Sorloch hocam gelene geçene vururyor...
antony her zamanki gibi yavas ama rahatlatıcı..
serkanı begendım...
yedek kulübesi yine eksikti..
ama novak ömür ve stu gelince hocanın elinde daha alternatifli kadro olur..
yalnız orta saha ve hucum hattı mükemmel de şu hüzeyine bir çare bulmak lazım..
iyi niyetli ama yeteneksiz

abdllh.29
20.01.2020, 10:03
lig de en az gol yiyen takımlar arasında ilk dörtteyiz.
en fazla gol atanda ilk sıradayız
her maç gol yiyoruz dedik
gol yemede 19 gol en iyisi gs 16 basaksehir 18 sivas 17 fb 21 bjk 24

Oğuz ZEYTİN
20.01.2020, 10:04
Temiz iş. Tebrikler...

ffırtına
20.01.2020, 10:10
Bu kadromuz 2010-2011 sezonu kadrosundan çok daha güçlü ve potansiyelli dedik.. Belki de bir daha bu kadar efektif oyuncuyu bir arada zor göreceğiz.. O SENE BU SENE ...

angraf
20.01.2020, 10:24
Bu kadromuz 2010-2011 sezonu kadrosundan çok daha güçlü ve potansiyelli dedik.. Belki de bir daha bu kadar efektif oyuncuyu bir arada zor göreceğiz.. O SENE BU SENE ...

katılıyorum sadece stoper hattımızda egemen vardı o sene şuan o tarz bir adam alırsak o kadronun çok üstünde bir kadromuz var şampiyon olacağız !

kayseriliyiz
20.01.2020, 10:26
Kasimpasa'ya gelen giden 4-5 atiyor, bazen abartmayi seviyoruz.
Ilk gole kadar yine ayni oyun vardi sahada, N'Diaye hariç.
Takim hucum ederken savunma yine kendi yari sahamizin ortalarindaydi.
Takim boyu hala çok uzun, orada kosan bir N'Diaye olunca daha az göze batti o kadar.
Acilen savunmayi önde kurmayi bilen bir stoper sart, yoksa yine hüsran olacak.
Kazanonca hatalari görmek her zaman daha ögreticidir.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

cakalkerem
20.01.2020, 10:29
N'Diaye ıyı olduğu müddetçe orta saha çok daha fazla iş yapar..
ama acil hala bir stoper şart..
bizim hüzeyin iyi cocuk has cocukta..topu oyuna sokmakta malesef yetersiz..
gereksiz işler yapıyor çoğu zaman taça atıyor topları yada kaptırıyor..

bordoylamavi
20.01.2020, 10:31
bence iyiydik tabi bunda kasımpaşanın zayıflığının da etkisi var. ama iyi oynadığımız sürece tek sorun savunma olacaktır. onu da bi stoper aınırsa çözeriz gibi. hüseyinle olmuyor.

artvints
20.01.2020, 10:32
Nwakaeme'nın ilk golünde ekuban ve ndiaye'nın yaptığı baskı, geçişlerde yine bu oyuncuların atletizmi hareketsiz oyuna çare oldu.

Ndiaye'nın sol içe yakın oynamasi Nwakaeme'yi çok rahatlatti. Ndiaye hep topun sola çabuk aktarılmasına sağladı sonra da yaptigi kosularla boşluk açtı.

Mikel ve sosa birbirini tamamlamiyor, bu sorun devam ediyor.

Murat Keçeci
20.01.2020, 10:50
Ikinci yarıya güzel bir başlangıç yapmış olduk.Her maç üstüne koyarak ilerlemeliyiz.

Maçı analiz edersek duran top golüne kadar ortada geçen bir maçtı.İlk gol rakibin direncini kırıp bizim oyuncuları da tam tersi stresten uzaklaştırınca goller peşpeşe geldi ve ilk yarıda maç bitti.

Artılarımızdan bahsedersek orta saha eskisi kadar yol geçen hanı değil ndiaye oraya güç kattı.Topun arkasına geçme konusunda oyuncular daha disiplinli görünüyor.Bir başka artı da oyuncu rolleri git gide oturmaya başladı.

Eksiklerimizden bahsedersek skor paylaşımına daha fazla oyuncu katılmalı zaman zaman sürpriz isimlerde skora katkı vermeli.Stoperler kornerlerde daha etkili olmalı.Sağ açık bölgesinde de nwakaeme sitili çalım becerisi olan topu içeri çekip şut çekecek biri olmalı.

Maçın adamı nwakaeme idi.Sezon başından beri güzel işler yapmıştı fakat bu maç başka seviyede oynadı ritmini bulunca,özgüveni arttıkca yıldızlaştı.

Bizim için zorlu periyot bundan sonra başlıyor.İlk yarı bjk maçına kadar olan bölümde iyi puan toplayamamıştık.Bu kez bu virajı daha iyi geçmeliyiz.Oynadığımız futbolun üstüne her maç koyarak devam etmeliyiz.

UĞUR DURTAŞ
20.01.2020, 10:50
Ah sörloht ahhhhhh

o golü atsaydın; moralmen iyi olan yeni yeni takıma alışan

Serkan kardeşimizi tavan yaptıracaktın.

o ne güzel bindiriş öyle serkanım

2 kişinin arasından sıyrılarak yaptığın ortaya sörloth un inanılmaz kötü vuruşu hiç yakışmadı.

altını çizdiğim gibi o golü atsaydı sörloht emin olun bugün herkes serkan dan bahsedecekti.

Sörloth a yapılan sitem mutluluktan yapılan sitem
dün maçın adamıydı tebrik ediyoruz,
dün sonucu ve rakibi göz önünde bulundurursak daha fazla atması gerekirdi...

Not:Sörloht güzel kardeşim beni utandırmaya devam ediyorsun
devamlı utanan ben olayım yeterki sen gollerine devam et.
serkan ın ortasında tek dokunuşla gol yapman gerekirken niçin sağ ayağının dışıyla
topa dokundun anlamış değilim...
defalarca izledim rakip kaleci ve defans oyuncusu en az yarım veya 1 metre uzağında
dokunman yeterliydi kaleye...

MetehanS
20.01.2020, 11:06
o sene bu sene ...

Harun CAN
20.01.2020, 11:15
N'Diaye ıyı olduğu müddetçe orta saha çok daha fazla iş yapar..
ama acil hala bir stoper şart..
bizim hüzeyin iyi cocuk has cocukta..topu oyuna sokmakta malesef yetersiz..
gereksiz işler yapıyor çoğu zaman taça atıyor topları yada kaptırıyor..

Araya top atmak bir kenara dursun, ilerdeki adama bile pas atamıyor. Her maç en az 5 tane saçma sapan kaleciye geri pası var. Campi ondan çok daha iyi bir ayağa sahip. İp gibi araya paslar atıyor.

Çağatay96
20.01.2020, 11:15
"Oyunu karşınızdakinin gücüne bakmadan, gol sayısı ile değerlendiriyorsanız haklısınız. Lakin şu soruyu da sormak gerek; Üçü gerçek hücumcu, beş tane ofansif isimle sahaya çıkıp 25 dakika tek bir pozisyon üretememek normal midir?"

Ilk 25 te iyi degildik. Savunmada pozisyon verdik üstüne takimin on alanda dengesi pozisyon bulma becerisi kotuydu. Ndiaye dengesiz gozuktu.

ÖmürKaradeniz61
20.01.2020, 11:26
Kasimpasa'ya gelen giden 4-5 atiyor, bazen abartmayi seviyoruz.
Ilk gole kadar yine ayni oyun vardi sahada, N'Diaye hariç.
Takim hucum ederken savunma yine kendi yari sahamizin ortalarindaydi.
Takim boyu hala çok uzun, orada kosan bir N'Diaye olunca daha az göze batti o kadar.
Acilen savunmayi önde kurmayi bilen bir stoper sart, yoksa yine hüsran olacak.
Kazanonca hatalari görmek her zaman daha ögreticidir.

Hocam 3-4 hafta önce beşiktaş zorla attı yendi hemde 10 kişiydi kasımpaşa. Goztepe, denizli takımları da bu şekildeydi ama seni yendi gitti.

artvints
20.01.2020, 11:34
https://tr.whoscored.com/Matches/1405341/LiveStatistics/T%C3%BCrkiye-Super-Lig-2019-2020-Trabzonspor-Kasimpasa

kim ne kadar isabetli pas yapmış bakalım.

ÖmürKaradeniz61
20.01.2020, 11:37
Şimdiden sağda solda yok fener maçı yok ölüm kalım maçı naraları atılıyor. Bunlara gerek yok geçen sene 5 tane atacağımız yerde zor kazandık. Bizim için sıradan bir maç yenersek önümüz iyice açılır berabere kalsakda birşey olmaz bu ligde 60 puan yapan şampiyon olacak bu sene.

kayseriliyiz
20.01.2020, 11:42
Hocam 3-4 hafta önce beşiktaş zorla attı yendi hemde 10 kişiydi kasımpaşa. Goztepe, denizli takımları da bu şekildeydi ama seni yendi gitti.Ona itirazim yok, fakat biz oyunu çok uzun mesafede oynuyoruz, buna çözüm bulmazsak bu sene çok ah vah ederiz.

kayseriliyiz
20.01.2020, 11:46
fb basaksehire puan birakirsa, bizim elimiz güçlanir o maç, tabi malatya maçini almak sartiyla.
Açikcasi fb gs ve bjk maçlarini kazanamasak bile diger maçlari almamiz sart, sampiyonluk küçük maçlarda puan birakmamaktan geçiyor.

mmert
20.01.2020, 11:48
Beşiktaş Maçı :
18436

Bizim Maç :
18437

Bjk maçı ile kıyaslama yapmak yersiz. Dağılmış bir takımla oynadık.

Doğru yaptığımız şeyler olduğu gibi, başta savunma anlamında büyük de hatalarımız var.

Bu denli ısıran oyunumuzun sebebi öncelikle Ekuban ve N'diaye. Savunma oyuncularımızın 4'ü de alarm veriyor.

Hem kalitesi hem organizasyon becerisi düşük bir takımla oynadık. Bizi liderliğe götürebilecek önümüzdeki 5 haftalık zamanda çok daha iyi takımlarla oynayacağız. Yine gol atacağız ancak yiyeceğimiz gol kaderimizi belirleyecek.

Sosa savunma kısmında oyundan düşüyor, Mikel hareketsiz kalıyor, Stoperler asli görevlerinde hataya müsait, bekler savunma zaafı, üstelik bu eksiklere rağmen savunmada kompakt kalamayarak defoları öne çıkarıyoruz. Başka takımlar kaliteli ayaklarla skor bulur ve kasımpaşa'dan daha iyi kapanırlar ki o zaman şapa otururuz.

Öndeki dinamizm eksikliğini N'diaye ve Eku ile kırdık ancak yaratıcılığını ve skorerliğini gösteremezse kısır maçlar yaşayabiliriz. Sturridge gevşeği bu zamanlarda lazım olabilir :)

Arkadaki dinamizmi ise nasıl sağlayacağımız muamma.

kayseriliyiz
20.01.2020, 12:45
Beşiktaş Maçı :
18436

Bizim Maç :
18437

Bjk maçı ile kıyaslama yapmak yersiz. Dağılmış bir takımla oynadık.

Doğru yaptığımız şeyler olduğu gibi, başta savunma anlamında büyük de hatalarımız var.

Bu denli ısıran oyunumuzun sebebi öncelikle Ekuban ve N'diaye. Savunma oyuncularımızın 4'ü de alarm veriyor.

Hem kalitesi hem organizasyon becerisi düşük bir takımla oynadık. Bizi liderliğe götürebilecek önümüzdeki 5 haftalık zamanda çok daha iyi takımlarla oynayacağız. Yine gol atacağız ancak yiyeceğimiz gol kaderimizi belirleyecek.

Sosa savunma kısmında oyundan düşüyor, Mikel hareketsiz kalıyor, Stoperler asli görevlerinde hataya müsait, bekler savunma zaafı, üstelik bu eksiklere rağmen savunmada kompakt kalamayarak defoları öne çıkarıyoruz. Başka takımlar kaliteli ayaklarla skor bulur ve kasımpaşa'dan daha iyi kapanırlar ki o zaman şapa otururuz.

Öndeki dinamizm eksikliğini N'diaye ve Eku ile kırdık ancak yaratıcılığını ve skorerliğini gösteremezse kısır maçlar yaşayabiliriz. Sturridge gevşeği bu zamanlarda lazım olabilir :)

Arkadaki dinamizmi ise nasıl sağlayacağımız muamma. Savunma oyuncularina sürekli dogru yeri gösterecek bir stoper isi çözer.

Orkun 61
20.01.2020, 13:17
Kasımpaşa 3
Malatyaspor (Deplasman) 0-1
Fenerbahçe 3
Gençlerbirliği (Deplasman) 3
Sivasspor 3
Beşiktaş (Deplasman) 0-1

Böyle olsa kafi 12 puan yapıyor bu sonuçlarla zirvede oluruz bence.

Aynı fikirdeyim. Ama Malatya ve Gençler deplasmanından hasarsız çıkıp Sivas'ı da yenersek o rüzgarla Beşiktaş maçını

çok farklı oynayabiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
20.01.2020, 13:31
Lille kaptanı Adamo da gelsin. Şampiyonluk gelsin.

Bilal ile 45.000 anlaşmışlar. Hayırlı olsun. 2 kanatta da oynayabiliyor.

Bi de Chelsea'de Lampard'ın yardımcısı olan 48 yaşındaki adamı Çimşir'e yardımcı olarak getiriyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
20.01.2020, 13:33
Sıra Antalya'dan 7-0'ın rövanşını almaya geldi.

O maça kadar düşme potasında olabilirler.

İtekleyelim gitsin.

Sahamızda 7 maç kaldı. 21 puan şampiyonluğa götürür. Olur mu? Olur. Yapabiliriz.

muratt
20.01.2020, 14:12
Ah sörloht ahhhhhh

o golü atsaydın; moralmen iyi olan yeni yeni takıma alışan

Serkan kardeşimizi tavan yaptıracaktın.

o ne güzel bindiriş öyle serkanım

2 kişinin arasından sıyrılarak yaptığın ortaya sörloth un inanılmaz kötü vuruşu hiç yakışmadı.

altını çizdiğim gibi o golü atsaydı sörloht emin olun bugün herkes serkan dan bahsedecekti.

Sörloth a yapılan sitem mutluluktan yapılan sitem
dün maçın adamıydı tebrik ediyoruz,
dün sonucu ve rakibi göz önünde bulundurursak daha fazla atması gerekirdi...

Not:Sörloht güzel kardeşim beni utandırmaya devam ediyorsun
devamlı utanan ben olayım yeterki sen gollerine devam et.
serkan ın ortasında tek dokunuşla gol yapman gerekirken niçin sağ ayağının dışıyla
topa dokundun anlamış değilim...
defalarca izledim rakip kaleci ve defans oyuncusu en az yarım veya 1 metre uzağında
dokunman yeterliydi kaleye...

Ona gelene kadar Sivas'taki penaltiyi atsaydi keşke. Ben hala orada kaldım!

Orkun 61
20.01.2020, 14:40
Hoca 2 maçta da doğru zamanda ve son dakikaları beklemeden oyuna müdahale ediyor bu çok güzel +1

Sosayı riske etmeden çıkartması dinlendirmesi, Serkan'ı sağ açıkta kullanması özetle bişeyler denemesi gayet olumlu +1

Ndiaye 10 numara değil Sosanın yanında oynamalı.

Direk gibi kendisine verilen her pası ya atana ya 2 metre yanına oynayan,

geldiğinden beri daha topu alıp da 5 metre ileri sürdüğü görülmemiş,

defanstan gelip top alması gerekirken almayan, beklere yanaşıp pas opsiyonu oluşturmayan,

hatta ve hatta bugün Hüseyin'in topu kornere attığı topta taş gibi dikildiği yerde bekleyen,

ne pres yapan ne de top kapan,buna rağmen sanırım kariyerinden dolayı olsa gerek forumda bazı arkadaşlar tarafından da

beğenilen Mikel illaha oynayacaksa Ndiaye kesinlikle Sosaya yakın oynamalı.

Zira her maç Sosanın canı çıkıyor. Sevgili ön liberomuzun bir yerlerini kaldırmaya tenüzzül etmeyip tıngır mıngır geriye koşmaya çalıştığı

pozisyonlarda Sosa kaç top çıkardı defanstan ben şahsen sayamadım !

Serkan'ın kafa vuruşu gol olsa şahane olacaktı. Üstüne koyarak gitmeli MaaşAllah'ı var.

Abdulrahim'in sol bekte Kamilden kötü oynayacağını hiç sanmıyorum neden şans verilmez anlamış değilim.

Onun dışında takım oyununu tam oturtamadık gole kadar olan bölümde ama düzelecektir.

Yeter ki Hüseyin Hoca üstüne ekleyerek böyle cesur devam etsin.

HOPA'LI TS'Lİ
20.01.2020, 15:41
Mikel bal yapmayan arı

CEMEFKER
21.01.2020, 00:07
Maçın ilk gole kadar olan kısım yeniden izlendiğinde Kasımpaşa bizim yuklendigimiz kısımda orta sahayı yine rahat geçtiği birkaç pozisyonu var.Bunda yarım porsiyon Mikel en büyük faktör gözükse de asıl etken oyun anlayışımız.

Bu bölümde ( skor eşit iken ilerde basıp gol aradığımız) iyi bir takımın gol bulma ihtimali zor değil ki bu hiç de önemli değil gibi gözüküyor 1 yiyip 2-3 gol atma potansiyeli olan bizim için.

Bu sorunu çözmek için İyi bir stoper almaktan öte Mikel'in (veya bu bölgede set oyunu oynayacak bir başkasının) vites yükseltmesi lazım. (Stoper transferi daha iyi ve tonajlı yüklenme için gerekli) Sosa daha çok organize üzerine yoğun, Ndiaye ise ilerde basma... (Nwakaeme ve diğer kanattaki elemanın skor eşit iken geri gelip set oyunu oynamayacağına göre) Bu iki (Ndiaye,Sosa) setti rahat aşan her iyi takım karşısında direnç bulamazsa rahat pozisyon üretir.

Ama her ne olursak olalım ( yediğinden fazlasını atma sistemi) bu riski minimize ederse Hüseyin Hoca takımıyla şampiyonluğun en büyük adayı olacak

Göreceğiz...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61
21.01.2020, 11:39
Tebrikler takım süper bir galibiyet...
:alkış:

Emre Çömez
22.01.2020, 15:46
http://www.futbolakademi.net/2020/01/analiz-trabzonspor-6-0-kasimpasa.html