PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 16.Hafta l Konyaspor 0 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

bilgehan83
23.12.2019, 21:56
rezilsin hoca rezil, u 19 dan caferi koysak takımın başına senden daha iyi taktik teknikle oynatır takımı. yazık ülkücü diye bu adamı çekmek zorunda değiliz biz de vatanımızı trabzonumuzu seviyoruz. galata denizli kaç maçtır çaresizce gol yemeyi bekliyoruz ayıp be be ayıp. canımız çıktı şurdaa

ccd6167
23.12.2019, 21:56
Mikel i çıkardı oyundan

bu adam hoca falan değil cidden.

ÖmürKaradeniz61
23.12.2019, 21:57
Şu denizli maçındaki rezilliği nasıl açıklayacaksınız, biraz daha mücadele edip kazansak ne olurdu.

mkmoglu
Acele hemen şimdi yeni hoca sahada herkes yürüyor sorloth bile hocayı takam yok reşit akçay disiplini ile adaleti ile başarılı olur

Ufuk
Maçın özeti...
Sosa, Mikel, Sturidge yokluğunda 8 kişi ile mucizevi bir galibiyet aldı Trabzonspor. ( nokta)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBence doğrusu:
Tüm teknik ekibin cezalı olduğu maçta Trabzonspor mucizevi bir galibiyet aldı.

KARAGOZLUM
unal kovulmali
sakatlar duzeldikce takim daha kotu
cunku boyle iyi bir kadro unala agir geliyor
unal hoca kume takimi iyi calistirir
Kayseri istemez mi?

Antisens
Takım maç almış bir tane sevinen oyuncu yok. Takımda birşeyler oluyor benden söylemesi. Bu oyuncu gruplamadı işine döndüyse işimiz zor söylim. Bir tane de Trabzonspor muhabiri yok ki takım hakkında adam gibi bilgiler alalım.

Rahmi Akkurt
herkes yenilmişiz gibi bir maç sonu yaşıyor

oynadığımız oyunun özeti gibi

emre6117
Takımda çok acayip bir sorun oluştu. Kondisyon yerlerde. Bşze amatör lig takımları bile bu baskıyı kırar. Çok ama çok net transferler lazım. Takıma hareketlilik lazım. Acil bir taktisyen ayruca.

nakzo
Şu futbolun sadi tekelli oğlu veya mra döneminden farkı var mı rezalet kepazelik devre arası bu hoca gitmeli olmuyor olmayacakkkkkkkkkkkkkkkk.

Mesut
Maçın en güzel yanı Sturridge çıksın Yusuf girsin Mikel çıksın Doğan girsin diyenlerin artık futbol konuşacak yüzlerinin olmayışı.

Katılıyorum kesinlikle

temel_yilmaz
Bunun hocalıkla hiç bir alakası olmadığını anlamak için bu hafta oynayan rakiplerin maç skorlarına bakmak yeterli.
Denizli maçı kaç kaç bitti? 5-1 di en son.
Bunun hocalık ile alakası olmaması sonucu Denizli ve Gs maçı 1 puan alabildik, yazık.

Arkadaşlar bizim Trabzonspor’umuzun bunların kafasındaki Trabzonspor taban tabana zıt.

castillo61
23.12.2019, 21:58
Devre arasına giriyor olmasak şu 3 puanın pek bir anlamı olmazdı zira şu futbol şampiyonluk yarışında bile kalamaz.

Çok kritik bi transfer dönemi bekliyor bizi.

bilgehan83
Maçın en güzel yanı Sturridge çıksın Yusuf girsin Mikel çıksın Doğan girsin diyenlerin artık futbol konuşacak yüzlerinin olmayışı.

sturiç çıkmasa daha cabuk gol yerdik.. maç 2 dakika daha uzasaydı gol geliyordu...

olcay_61
Bombok bir oyun, Sturridge çıktı müthiş oynadık dimi
Yahu bu takım geri çekilip kontra YAPAMAZ
hoca neyi anlamıyor, şaka gibi

amasya0561
Adamlarmı on kişi kaldı yoksa bizmi. Biraz rahatlarız derken dahada bastırdılar adamlar hatta uzatmada atıyorlardı

Thedoors
23.12.2019, 21:59
Takım zaten bazı noktaları çok iyi oynamıyordu gerçi ama bu kadar da değildik,noluyor bu takıma?

adiloş bebe
Haftaya ligin sonuncusu Kayserispor kendi sahamızda bize baskı kurmazsa gel yüzüme tükür. Bakalım bu acizliği maç sonunda nasıl açıklayacaklar?

sessizkral_1
ünal hocayı sonuna kadar destekledim ama son haftalarda iyice saçmaladı bu nasıl oyun anlamıyorum , ligin ilk haftalarındaki oyunumuzdan eser yok. 1-0 öne geçip sonra topu rakipe verip kapanıyoruz çoğu maçta bu yüzden puan kaybettik. ne oynadığımız belli değil konya macının 2. yarısının hiçbir mantıklı acıklaması olamaz. hele son 10 dakka rakıp 10 kısı nerdeyse yıyoduk her hafta aynı senaryo.

A. Aydın
Aynen
Haftaya patlariz

Son dakikada 6 pastan gol kaçırdı konya

İlk yarı pas yapan takım nasıl buna döndü aklım almıyor
Sturridge 3-4 pas yapip ayaginda topu tutuyordu.
Ama yusuf sari çok rezil. Dogan ondan beter.
Yusuf her topu calim atacak ,her topu kaleye vuracak.

KARAGOZLUM
Sosa ile yil sonu yollar Ayrilabilir eski katkisini maalesef veremiyor

Anıl C
Mikel'e kiziyoruz gardasim ama yerine Dogan girecekse oyundan alma daha iyi. Hatta Mikel'in, Dogan varken tek bacakla oynamasina dahi müsaade et. Dogan nedir ya. Sanki Yeni Malatyaspor taraftariyiz.

Ayrica Yusuf Sari icin acilen bir kafatasi profesörü bulup dünyada ilk defa beyin nakli yapmasi icin firsat sunsunlar. Beyin olmadiktan sonra napayim yetenegi.

My
23.12.2019, 22:00
Havanda su dövüyoruz bence. Bu takımın orta sahasına net iki adam almazlarsa bu takımdan bundan fazlası çıkmaz arkadaşlar. Çok yanlış kuruldu takım. Saçma sapan işlere kalkışıldı ve elde patladı.

bahadır2561
Yusuf girdi ikinci yarı maç gidiyordu. Üstümüze gelmeye başladılar.

Mikel’i çıkarmak nedir ya. Allah akıl fikir versin.

Parmak ne yaptı bugün de 90 dk sahada kaldı?

omondoles
ünal hocayı sonuna kadar destekledim ama son haftalarda iyice saçmaladı.

Bu haftaya kadar desteklemişseniz sanırım duygusal birisiniz.

nakzo
23.12.2019, 22:01
Ha ayrıca sosa denen su ZERZAVATIN sözleşmesini uzatan aleni SIĞIRDIR.

Sefaenes
3 puan güzel futbol rezil rakip Konya degil baska takim olsa fark yerdik

YasinCorona17
mikel iyi oyuncuymuş bunu farkettim

Jackdaniels
sturiç çıkmasa daha cabuk gol yerdik.. maç 2 dakika daha uzasaydı gol geliyordu...

Allah Sturridge i bildiği gibi yapsın o zaman ne diyelim , yerine girenler gerçekten inanılmaz performans gösterdi de maçı aldık Allahtan !

yavuzbaha
Sosa ve perreira ile sözleşme yenilememek lazım

ccd6167
Bu arada ilk yarı çok akıllı bir oyun oynadık

ama hoca 2. Yarı 2 değişikle takımın içine etti yine

sosa çok ilginç. Tahminime göre bizimkiler 1.5 milyon euro gibi dip fiyattan pazarlığa oturdu

o da bence direkt takımı kafada silmiş olabilir

LittleFinger
İnanılmaz taktiksel dehasıyla Ünal Karaman ve ekibi, 500 milyon Euro'luk kadro değeri inanılmaz kadrosuyla sezon başından beri şiir gibi oynayan Yenilmez Armada Konyaspor'a adeta ders verdi.. mest olup izledik..

artvints
nasıl rezil allah aşkına adam alıp topu gidiyor kaleye, kime neyse pas yapacak. kaç defa getirdiler topu yusuf'a adam pas atacak herkes yerinde dikiliyor çocuğu sıkıştırdılar.

fazla çalım attığı pozisyonda da ortalık karışıktı, oyuncu ofsayt mı değil mi belli değildi zaten iki tane ekstra çalımla kendi oluşturdu pozisyonu.

AYYILDIZ
Takım ilk yarı çok maç yaptı. Fiziksel düşüşler normal. Devre arasına geldik iyi veya kötü.

halilaziz61

Evet haklisin stu nun çıkması aleyhimize oldu

Salih Kara
Öyle veya böyle yendik 3 puanı aldık. Böyle oynarsak şampiyon olamayız deniliyor evet olamayabiliriz. Ama şampiyonluğun yolu da böyle deplasmanlardan alınan 3 puanlardan geçer. Ünal hoca için bir yorum yapmak istemiyorum. Sonuçta yıllardır bu aylarda çoktan lige havlu atmış oluyorduk. Geçen sene son ana kadar ligi kovaladık bu sene de şu an için potadayız. Eleştirilecek çok şeyi olabilir ama kötü yorum yapmak istemiyorum. Ayrıca ilk yarı gayet iyi pas yaptık topla oynadığımızı düşünüyorum. Sonuç olarak pollyannacılık gibi gelebilir ama önümüzdeki haftalarda bu oyunla puan kaybederiz diye şimdiden üzülemem geçen hafta yeterince üzüldük zaten. İhtiyacımız olan 3 puanı aldık ve bu haftam huzurlu geçecek.

ersn.alparslan
Haftalardir bu takimin macini izlemiyorum yensekte yenilsekte ozetlere bile bakmiyorum. Ekonomik krizde olan parasini alamayan bir takim bile boyle haysiyetsiz karaktersiz bir top oynamaz. Fenerde yeri gelip kaybediyor ama adamlar savasiyor ozan denen gobekli bile it gibi kosuyor.

prisonbreak2020
23.12.2019, 22:02
Ulan elindeki malzeme bu hala tatava yapıyorunuz,Sosa leş atıyor-waka bitik-stu ayrı bir alem-mikel eh işte yedeklere baksan doğan ve bir türlü form tutamayan eku...bu kadroyla 3 puanı öpün de başınıza koyun.

Ahmet Aksu
Bence hoca devre arasına kadar canakkale yapıp puan alma derdinde devre arasında da transferler yapılır hoca izin ister birakir iyi bir sekilde ayrılmış oluruz.

olcay_61
Sağdan baskı yiyoruz diye Sturridge-Yusuf değişikliği yaptı, heryerden baskı yedik...

nakzo
Acele hemen şimdi yeni hoca sahada herkes yürüyor sorloth bile hocayı takam yok reşit akçay disiplini ile adaleti ile başarılı olur

Ha bir o mal eksik cakma filazof onun oynattıgı rezillige unal daha yetisemedi az daha var.

Ahmet Hamza
23.12.2019, 22:03
Hoca bırak git işte, bu kadarını Sadi de MRA da oynatıyordu. Onların kadrosu bu kadronun çeyreği dahi değildi hem de. Hiç mi utanmıyorsun ikinci lig takımlarından, 10 kişi Konya'dan baskı yerken yahu? Ayıptır, Trabzonspor çalıştırdığın takım.

batugol
Şu oyunun bir açıklaması yok

Antonio
geçen haftayı telafi ettik. diyorum leş oynayalım kazanalım her hafta leş oyun galibiyet deseler kabul ederim . Trabzonsporum adrenalin kazandırıyor son dakikalarda jurasic park da trex kovalıyor gibi oluyorum.

farozlufatih61
Sağdan baskı yiyoruz diye Sturridge-Yusuf değişikliği yaptı, heryerden baskı yedik...

:alkış::alkış::alkış:

Sefa Alış
Denizli maçından farklı oynamadık. Yine çıkmakta zorlanan, oyundan düşen takım vardı ikinci yarı. Rakip konya son 9 lig maçında 4 gol atabilmiş sadece, daha gol atma becerisi yüksek bi takım olsa en az beraberlik almıştı. kaldı ki konya'nın da kaçırdığı net pozisyonlar var. denizli maçı tesadüf değilmiş demekki.

Arda'
O değil Denizli evinde 5-1 yenilmiş Alanyaya :D

ÖmürKaradeniz61
23.12.2019, 22:04
Sosayı belkide forumda en çok beğenen benim ama bence yaşı itibariyle sözleşme yenilenmemeli. Daha dinamik oyuncular bulunabilir çünkü 60dan sonra pili bitiyor.

61trabzonomer
Sosa ile yil sonu yollar Ayrilabilir eski katkisini maalesef veremiyor

ohaa yaa, yok artık

cellchook
Takımda defans yapabilecek kaç oyuncu var?

Sorunun cevabı herseyi ozetliyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
Konya oyuncu kalitesi olarak net bir sekilde antalyanin a.gucununde gerisinde buna ragmen son yarim saat ayakta top tutamadik 10 kisi kaldilar yine baski yedik bildigin rezillik

prisonbreak2020
Hala Stu güzellemsi yapıyorsunuz,ne oynadı ilk yarıda,artist artist tripler boş boş bakınmalar falan ..adam kapasitesinin çeyreğiyle oynasa sallar ligi ama nedense pek bi umursamaz.

jönts
23.12.2019, 22:05
Kesinlikle Sosa ile Stu arasında efelik tartışması var.

Maç içinde şüphelendim, maç sonu Sosa’nın açıklamalarıyla emin oldum.

Ahmet Aksu
Biz mi kaçırdık anlamadım kac mac yapmışız. Bizim yaptıgımızı her takım yapıyor. Ekstra avrupada oynadık ama rakiplerimizde oynadı. Ama onlar blzim gibi cabuk oyundan dusmuyor. Biz 50-60 dan sonra pilimiz bitiyor. Zaten son avrupa maclarında yedeklerle cıktık bu neyin düşüşü

Takım ilk yarı çok maç yaptı. Fiziksel düşüşler normal. Devre arasına geldik iyi veya kötü.

champions
Veteran oyuncular ve 3. sınıf bir hoca ile çok iyi sonuç.
Bu takıma 2 ortasaha, 1 kanat 2 de forvet lazım.

Mert Acar
Temaslı ve dinamik futbolcularımız olmadığı için böyleyiz.
Kadro mühendisliği çok kötü yapıldı.

Sinan.K
Burda demin biri baska takim olsaydi sturridge tarafi otoban olurdu demisdi ne oldu ? Sturridge cikti ondan sonra otoban oldu adam kosmuyo takmiyo ama ölusu yetiyo cunku rakip korkuyor sturrdige kanat oynayamazzzz sistem mi degisir ne olur bilmem o hocanin isi. Ünal bu yuku kaldiramicak belli lakin bizim orta saha cok yasli ve 45dkdan sonra bitiolar ayaklari yapmio daha sistem mistem alakali degil bu unal gitse klopp gelse bu gobekle olmaz sosa ve mikelin yerine oyunu cift yonlu kulanabilecek biri lazim genc dinamik Sosa Mikel bitmis maalesef Parmak ztn saymiyorum ikinci yari oynadimi bu eleman ne yapip edip Ndiyaye alin bu takima ilac olur yaninada onazi monte edin ve iyi bir 10 numara lazim bu takima olmuyor yoksa beyin yok takimda

redbul
bu konya takımı ligin en kötü takımalrından biri 2. yarı transfer felan yapamazlarsa da düşmeye en büyük adaylardan biri olur gel görki konya takımı şampiyon ollacak denen trabzonspora top göstermedi umarım bu maçı ünal karamanın müridleri izlemiştir skor taraftarlığını bırakıp kafasını gömdükleri kumdan çıkarıp gerçekle yüzleşirler.

LittleFinger
23.12.2019, 22:06
Geçen hafta evinde yenildigin Denizli kendi evinde 5 yemiş, 10 kişi Konya'dan zor puan almışsın hala eldeki malzeme bu diyen var patolojik vakalar var burada..

Hakan
Bekler bizim çocuklar olsa her halde daha iyi olurdu.Takımca uyuşukluk var.

Doğukan Uçan
Kimse kusura bakmasın ama böyle 3 puan olmaz olsun. Adam 10 kişi kaldı rakip kaleciyi göremedik. Son saniyede kaçan gol inanılmazdı.

Emirhan Uludüz

Maç içinde şüphelendim, maç sonu Sosa’nın açıklamalarıyla emin oldum.
Ne dedi?

Antonio
23.12.2019, 22:07
ortaya iki tane sisokogillerden pas yapan basan iki tane oyuncu lazım. sosa mikel gibi veteranlara tesekkür edilmeli.

artvints
yusuf sarı girdi çok baskı yedik tatavasını bırakın. yusuf karşılık verdi en azından. baskıyı her türlü yiyeceksin. çünkü ağırlık merkezi geri çekiliyor ve enerjik bir defans da yapamıyor sonra stoperler suçlu.

yusuf sarı gibi nwakeme de soldan fılayabilse, merkezden ileri çıkacak atletik bir oyuncu olsa baskıyı kırarsın ama yusuf sarı harici koşu gösteren veya topla mesafe geçen başka oyuncu yok.

cellchook

Maç içinde şüphelendim, maç sonu Sosa’nın açıklamalarıyla emin oldum.ne dedi sosa

Ahmet Aksu
Dogru diyorsun ama kendi sahamızda da eziliyoruz. Kendi sahamızda rakibi bogarak oynasak da derim ki deplasmanda puan alalım yeterli ama o da yok

Öyle veya böyle yendik 3 puanı aldık. Böyle oynarsak şampiyon olamayız deniliyor evet olamayabiliriz. Ama şampiyonluğun yolu da böyle deplasmanlardan alınan 3 puanlardan geçer. Ünal hoca için bir yorum yapmak istemiyorum. Sonuçta yıllardır bu aylarda çoktan lige havlu atmış oluyorduk. Geçen sene son ana kadar ligi kovaladık bu sene de şu an için potadayız. Eleştirilecek çok şeyi olabilir ama kötü yorum yapmak istemiyorum. Ayrıca ilk yarı gayet iyi pas yaptık topla oynadığımızı düşünüyorum. Sonuç olarak pollyannacılık gibi gelebilir ama önümüzdeki haftalarda bu oyunla puan kaybederiz diye şimdiden üzülemem geçen hafta yeterince üzüldük zaten. İhtiyacımız olan 3 puanı aldık ve bu haftam huzurlu geçecek.

Sinan.K

Aynen oyle maalesef bize iyi bir 6 numara onun yaninda Ndiyaye aldik sayarak birde 10 numara lazim Mikel ve Sosa bitmis dinamizim ve kondisyonlari yok yedek otururlar 60dan sonra koyarsin yoksa bunlarla maalesef

olcay_61
Sturidge sağ kanat oynamaz, Sörlottan da bi ara sol açık yapmaya çalışıyordun hocam
Evet eldeki malzeme bu ama malzemeyi kötü kullaniyorsun

serdaracıl
Bu futbolu oynamak için futbolcu olmaya gerek yok

omondoles
Birde takımın üzerinde beddua var diyorsunuz. Bu hoca ve bu oyunla 3. Sıradayız.

Soner Albayrak
Konya deplasmanında iyi oynayan bir takım görmedim. Değerli bir galibiyet.

ccd6167
23.12.2019, 22:08

Aslında eksik oyuncunun olduğu mevki yok ama

sosa kötü
sturridge form tutturamıyor hoca sağolsun
ekuban kötü döndü
Türkmen kötü bugün iyiydi
bu sene 1 tane novak tony bindirmesi izleyemedik

HT61
23.12.2019, 22:08
Hocam Mikel'i çıkarıyorsun bir tek onun ayağına top gelince rahatlıyoruz taraftar olarak bide Waka'nın..

Sörloth sana her zaman nötr olacağım bir insan top sürmeyi topu tutmayı tek dokunusu nasıl yapamıyor sunu yapsa tadından yenmeyecek.

Sosa'nın oynamadığı her maç böyle olacak kafa olarak oyunda değil o yönetemeyince herkes bir şekilde takımı yönlendirmeye çalışıyor kaptanın acil kendisine gelmesi lazım ilk haftalardaki o kaptan Sosa'ya cok ihtiyacımız var. 4 oyuncu en az gitmeli bu takımdan ve 3 net oyuncu gelmeli şampiyonluk falan söz edilemez şuan her maç süpriz gol atıp seni kurtaramaz Sörloth

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

amasya0561
23.12.2019, 22:09
Üç puan alındıktan sonra bile hocaya saldırılıyorsa demekki Ünal hocanın suyu gerçekten ısındı. Sezon başından beri zevk almıyorum takımın oyunundan. Bu durumda bir başkan mutlu galiba

Sefaenes
O değil Denizli evinde 5-1 yenilmiş Alanyaya :D

o degil de biz bunlara 2:1 yenilmemiz sorgulanmali. Trabzonspora arsi herseyini ortaya koyan sozde Trabzonsporlu zeki yavru yumlu rodelga neden oynamamislar

Beypba
Hiç bir şey değişmedi,

aynı anlayış, aynı mallıklar..

Rakip leş ve şanssızdı..

Bu hoca artık iflah olmaz.. Adamın şu sorunu çözmek adına en ufak bir düşüncesi yok..

al karoyu ver papazı..

Daniel Stu. bu takımda yeri yok.. Yemişim o havaları çok klasmış.. Kimse onu anlamıyormuş..selçuk inan gibi götünün üstünde topla dönmekten başka bir şey yapmadı..Yattığı yerden kalkmıyor, geriye gelmiyor, salak salak kendi halinde takılıyor..

Bu takım ömür törpüsü... Galip gelirken bu kadar acı çeken başka taraftar varmıdır.. Bilmiyorum..

yorumsuz6117
23.12.2019, 22:10
Konya deplasmanında iyi oynayan bir takım görmedim. Değerli bir galibiyet.

Bizim iyi oynadığımız maç yok ne Konya deplasmanı.. Her takımın şamarladığı Kayseri bile gelip bize futbol öğretirse şaşırmayın..

jönts
Stu ile ilgili çok basit bir soruya uzunca bir cevap verdi Sosa.

Kendisini ifade etmeye çalıştı. Büyük bir şey değil bence ama ikisi arasında bir liderlik sorunu olduğuna ben eminim artık.

Liderlik derken oyun liderliği...

LağusKusteli
Aşırı olumsuzluk var, bu yanlış.

derin nefes alın ve galibiyetin tadını çıkarın.

takım 9senedir yenemediğimiz deplasmanda galip geldi ve geçen haftaki puan kaybını telafi etti. Nokta.

prisonbreak2020
Geçen hafta evinde yenildigin Denizli kendi evinde 5 yemiş, 10 kişi Konya'dan zor puan almışsın hala eldeki malzeme bu diyen var patolojik vakalar var burada..

İlla ki gerizekalıya anlatır gibi mi anlatalım?Eldeki malzeme bu işte,dahası ne?bizim bilmediğimiz ya da görmediğimiz kabiliyetler mi var takımda?

chopper61
23.12.2019, 22:11
teknik heyetle ilgili..fair play ligi şampiyonu olduk..ve bunu ciddi ciddi hedef koyduk..o kafar hakkımız yendi itiraz bile etmiyor topçular.HOCA DA memlekete efendilik oynuyor..

Mustafa YILMAZ
23.12.2019, 22:12
İlk yarı çok iyi oynadık sadece sturridge aksamıştı koşmaması değil etkili pasları da yoktu hocada doğru olanı yapıp Yusuf'u aldı oyuna. obi-doğan değişikliğide doğruydu. Ünal hoca bence doğruları yaptı bu maç ama neden çözemiyorum bi türlü baskıyı kıramıyoruz. Aslında baskıyı kıracak olan sosa ve obi ancak onlar bile topu anlamsız kullanıyor o baskıda bu Ünal hocalık değil sadece oyuncuların bi sıkıntısı var bu konuda öz güvenleri yok herhalde.

Onur Erçetin
Bu takım neden ikinci yarı baskı yiyor diyen adam gitsin basketbol seyretsin.Temposu düşük,halısaha maçı yapar gibi oynayan adamların var.Bir devre oynayıp ikinci devre yatıyorlar.

Sorun tamamen yönetimin yaptığı saçma sapan transferlerle alakalı.Doğan,Advijaj,Andjusic,Fıratcan gibi bomboş adamlar takıma getirdiler.Ortasaha ve kanatlarda alternatifler çok zayıf,birçoğu ptt de bile oynayamaz.Tüm bunlara rağmen hoca deyip duran futboldan bihaber insanların saçma sapan yorumlarını okuyoruz.

Transfer şart aksi taktirde Guardiola gelse bile bir b.k olmaz.Bunu anlayacak kadar kafanız çalışıyor mu onu bilemiyorum.

prisonbreak2020

takım 9senedir yenemediğimiz deplasmanda galip geldi ve geçen haftaki puan kaybını telafi etti. Nokta.

Hele şükür yahu şunu düşünen taraftarımız varmış..bence de durum budur,geçen haftayı telafi ettik,devre arası akıllı transferler yaparsak ligin içinden geçeriz.

serdaracıl

Hocam o son pozisyonun etkisinden çıkamadık hala

artvints
23.12.2019, 22:13
psikolojik olarak da kötü takım, maçın ortalarında uğurcan hüseyin rahat rahat pas yaparak çıkıyordu ama takım hareketliliği bırakınca yine yığıldık yarı sahamıza, aman gol yemeyelim hata yapmayalım diye kimse pas alış verişine girmedi.

böyle bilinçsiz yığıldığında yediğin goller stopere yazılmaz çünkü oyunun bu değil arkada alan savunması yapmayı bilmiyor takım.

iki üç transferle birlikte savunmayı ayrı çalıştıracak antrenör ve spor psikoloğu da alırım ben olsam.

atlantis
2. yarı fikstür deplasman maçları çok zor

El Cordobes
Bu forumda hakikaten psikolojik vakalar var...

yasin196761
Abdülkadir Ömür o kadar büyük oyuncu ki... Yusuf Sarı bildiğin Yusuf Erdoğan. Umarım ilerleme kateder. 2. yarı son dk da ki pozisyon dışında adam akıllı pozisyon vermedik. Rakip 10 kişi kalmış olabilir fakat kaldığı dakika zaten 80lerdeydi. Nwakaeme toparlanmış gözüktü. Kazasız bir şekilde atlattık bu deplasmanı.

yavuzbaha
Hoca sağa serkanı alıp Perrairayı öne alamaz mıydı,baskıyı kırmaz mıydı bu hareket

ÖmürKaradeniz61
Stu ile ilgili çok basit bir soruya uzunca bir cevap verdi Sosa.

Kendisini ifade etmeye çalıştı. Büyük bir şey değil bence ama ikisi arasında bir liderlik sorunu olduğuna ben eminim artık.

Liderlik derken oyun liderliği...

Ne dedi tam olarak hocam.

Ahmet Hamza
İlla ki gerizekalıya anlatır gibi mi anlatalım?Eldeki malzeme bu işte,dahası ne?bizim bilmediğimiz ya da görmediğimiz kabiliyetler mi var takımda?
Elimizdeki malzemeden kasıt Ünal Karaman ise bu yorum doğru olur. Aksi halde Rıza'nın Sivas'ını gösterirler adama. Takım futbol bile oynamıyor, ikinci lig takımından, son iki sezonda birkaç galibiyeti olan 10 kişilik takımdan baskı yiyor.

Oruç
23.12.2019, 22:14
Aykut Kocaman'ın ağzının payını verdik. Olumlu tarafından bakın.

yorumsuz6117
23.12.2019, 22:15
Konya mal bi takım olmasa bugünde sonuç aynıydı bizim için..

İ. SARAL
Yorumlar komedi gerçekten. Ligde, deplasmanda maç kazanan yok, biz her maçı alıyoruz ama neymiş kötü oynuyormuşuz. :) Asıl evinde verdiğin saçma puanlara kızman lazım. Deplasmanda alınan her puan altın değerinde, kıymetini bilmek lazım. Sturridge'den kurtuluruz umarım, Mikel denilen el freninden de yakın zamanda kurtulması lazım hocanın. Isıran, hareketli oyuncu yok takımda. Mikel resmen stoper oynuyor, hakkını verse sıkıntı yok da ancak eskortluk yapıyor. Mis gibi takımı, saçma transferlerle mahvettik.

Can
Gerçekten rezalet oynadık. 65 dakikadan sonra daha bir tane atağımızı görmedim. 0 gerçekten. Nasıl olabilir. Ayakta durmaya halleri kalmadı hepsinin aynı anda pili bitti resmen.

Mehmet Fatih Silik
Kesin mağlubiyet bekleyen troller kenarda sütünüzü için hadi. Burada gölge etmeyin.

zafer6161
23.12.2019, 22:16
Takimin kötü oynamasının sebebi,yabancıların hepsi tatil moduna girmesindendir

serdaracıl
Konya mal bi takım olmasa bugünde sonuç aynıydı bizim için..

Aynen

jönts
Ne dedi tam olarak hocam.

Devre arasında Stu ile ne konuştunuz dedi muhabir?

Oyun içindeki pozisyonları konuştuk, o düşüncelerini söyledi, ben düşüncelerimi söyledim tarzı bir şeyler söyledi. Kelimesi kelimesine hatırlamıyorum şu an.

Felaket tellallığı olmasın, büyük bir şey de değil bence ama bu oyunu kimin tarzıyla oynayacağız konusu var ikisinin arasında. Ben öyle düşünüyorum.

Mert Acar
Aslında eksik oyuncunun olduğu mevki yok ama

sosa kötü
sturridge form tutturamıyor hoca sağolsun
ekuban kötü döndü
Türkmen kötü bugün iyiydi
bu sene 1 tane novak tony bindirmesi izleyemedik

Başkanın Novak ve Sosayla sözleşme uzatmadığı her gün hanesine eksi yazıyor ama o çok bilmişlik taslıyor. Takımı da negatif etkiliyor.
Ayrıca kadro mühendisliği çok yanlış yapıldı bence. Stu ve Obi çok kaliteli ayaklar ama bu takıma asker lazımdı asker.
Sosa geriden oyun kuran futbolcuyken en iyi futbolumuzu oynuyorduk. Obi geldi bu darmadağın oldu.
Sosayı o pozisyona çekip yanına iyi bir asker verdin mi takımın tüm çehresi yine değişir.
Aynı şekilde Stu antremanların çoğuna katılmıyor, bi tripler.. Bakın kalitesini tartışamayız adam saf klas.
Ama bu adam istemediği yerde oynamadığı zaman bile huzursuz oluyor. Bize uymaz. Ne yapalım önde Sorlothumu keselim.. Mühendislik kötü işte.
2 stoper alındı sözde ama onların yerine bir tam stoper alınsa çok daha iyiydi.
Başkan devre arası doğru kararlar ve hızlı kararlar verirse toparlar yoksa bodoslar.

İ. SARAL
Bu takım neden ikinci yarı baskı yiyor diyen adam gitsin basketbol seyretsin.Temposu düşük,halısaha maçı yapar gibi oynayan adamların var.Bir devre oynayıp ikinci devre yatıyorlar.

Sorun tamamen yönetimin yaptığı saçma sapan transferlerle alakalı.Doğan,Advijaj,Andjusic,Fıratcan gibi bomboş adamlar takıma getirdiler.Ortasaha ve kanatlarda alternatifler çok zayıf,birçoğu ptt de bile oynayamaz.Tüm bunlara rağmen hoca deyip duran futboldan bihaber insanların saçma sapan yorumlarını okuyoruz.

Transfer şart aksi taktirde Guardiola gelse bile bir b.k olmaz.Bunu anlayacak kadar kafanız çalışıyor mu onu bilemiyorum.

Kesinlikle doğru. 11 için alınan adamlar da yanlış.

Oruç
Maçtan önce Sosa oynarsa umut var demiştim. Geçen haftayla alakası olmayan eski Sosa vardı. Öne geçip gömülme kısmına bir care bulmamız lazım.

Anıl C
23.12.2019, 22:17
yusuf sarı girdi çok baskı yedik tatavasını bırakın. yusuf karşılık verdi en azından. baskıyı her türlü yiyeceksin. çünkü ağırlık merkezi geri çekiliyor ve enerjik bir defans da yapamıyor sonra stoperler suçlu.

yusuf sarı gibi nwakeme de soldan fılayabilse, merkezden ileri çıkacak atletik bir oyuncu olsa baskıyı kırarsın ama yusuf sarı harici koşu gösteren veya topla mesafe geçen başka oyuncu yok.
tatava derken? baskiyi her türlü yiyceksin derken? Yahu bu sampiyonlar ligi grup maci degil, 10 kisilik konya'dan söz ediyoruz.
Yusuf'u methediyorsun bir de. Ki oynadigi süre boyunca topla hangi mesafeyi gecmis, hangi pozisyonda oyuna katkida bulunmus? Yaptigi tek sey basi asagi da sacma sapan calimlar denemek.
Baskiyi kirmak icin atletik bir oyuncu diyorsun ama böyle bir tipte oyuncu ile nasil topa sahip olan, hizli, istikrarli bir oyun sürdürebilirsin ki? Atletizm ile kim topa sahip olabilmis simdiye kadar, kim oyunu kurabilmis?
Selcuk&Colman, Selcuk&Melo tarzi ikililer bizim caremiz.
Nwakeme'nin fisek gibi sol aciktan ucmasi mi care yani? Adam elinden geleni yapiyor sahada. Ki seneler sonra en verimli sol acigimiz.
Hastayim senin marjinal olucam diye afili cümleler kullanmana, muhalif olanlara özenle muhalif olmaya calismana.

Thedoors
Kesin mağlubiyet bekleyen troller kenarda sütünüzü için hadi. Burada gölge etmeyin.

Galibiyet te kesmedi görüyosun:),bazıları patolojik ve ideolojik Ünal düşmanı.

ÖmürKaradeniz61
Elimizdeki malzemeden kasıt Ünal Karaman ise bu yorum doğru olur. Aksi halde Rıza'nın Sivas'ını gösterirler adama. Takım futbol bile oynamıyor, ikinci lig takımından, son iki sezonda birkaç galibiyeti olan 10 kişilik takımdan baskı yiyor.

Hocam sivas felan örnek vermeyin kurban olayım doldur boşalt tamamiyle karambol üstüne gol arayan vasat oyuncular topluluğu sadece.Mert hakan,emre kılınç dedikleri adamların siz ikinci maçta sülalesini üstten aşağa yazdırırsınız.

İ. SARAL
Başkanın Novak ve Sosayla sözleşme uzatmadığı her gün hanesine eksi yazıyor ama o çok bilmişlik taslıyor. Takımı da negatif etkiliyor.
Ayrıca kadro mühendisliği çok yanlış yapıldı bence. Stu ve Obi çok kaliteli ayaklar ama bu takıma asker lazımdı asker.
Sosa geriden oyun kuran futbolcuyken en iyi futbolumuzu oynuyorduk. Obi geldi bu darmadağın oldu.
Sosayı o pozisyona çekip yanına iyi bir asker verdin mi takımın tüm çehresi yine değişir.
Aynı şekilde Stu antremanların çoğuna katılmıyor, bi tripler.. Bakın kalitesini tartışamayız adam saf klas.
Ama bu adam istemediği yerde oynamadığı zaman bile huzursuz oluyor. Ne yapalım önde Sorlothumu keselim.. Mühendislik kötü işte.
Başkan devre arası doğru kararlar ve hızlı kararlar verirse toparlar yoksa bodoslar.

+61

chopper61
23.12.2019, 22:18
Ne galibiyet sevinci kardeşim..günlükçümüyüz biz..anı yaşayan balık hafızalımıyız..Bu takımla,bu futbolla şampiyon imkansız kardeşim.KADRO kötü olmadığı halde böyle malesef..Takım defansı diye bişey yok.Futbolu bildiğini sanan cahil taraftar kitlemiz hala stoper tartışıyor.Takim defansı yok takım görün artık..kondisyon yok,kontra yapmayı bilmiyoruz,tempo yükseltme azaltma yok.Bazen şok baskı dediğimiz taktiksel refleksler yok..yok ta yok..iki yıldır aynı sitem oyna ve ne olacağını gör taktiği..Malesef hoca defans yapmayı,kontra yapmayı,farklı taktik değişiklikler yapmayı bilmiyor,bilmiyor..KAZANSA DA ŞAMPİYONDA OLSAK (HERKES KÖTÜ FIRSAT ZOR GELİR.) KAPASİTE BU KARDEŞİM..2 YIL OLDU İLERLEME YOK..

Harvelli61

Hay yaşa hocam ağzına sağlık vallahi +61

Isko6161
ohaa yaa, yok artık

Niye sasiriyosunki? Ortalama Ts taraftarinin kafasi iste. Adam 1,5 sene efsane performans sergilesin. 3-5 kotu oynadiginda hemen gömelim. Welcome to Trabzon :)

batu94

Tadını çıkaracak bir galibiyet almadık ki. Haftalardır gelen kötü oyunun ve isteksizliğin devamında beceriksiz Konya’dan şanslı çıktık. Şampiyonluk yarışı için yetmez. Gerçekler ortada kötü oynuyoruz.

serdaracıl
23.12.2019, 22:19
Doğan neydi öyle ya.

Ahmet Hamza
Yorumlar komedi gerçekten. Ligde, deplasmanda maç kazanan yok, biz her maçı alıyoruz ama neymiş kötü oynuyormuşuz. :) Asıl evinde verdiğin saçma puanlara kızman lazım. Deplasmanda alınan her puan altın değerinde, kıymetini bilmek lazım. Sturridge'den kurtuluruz umarım, Mikel denilen el freninden de yakın zamanda kurtulması lazım hocanın. Isıran, hareketli oyuncu yok takımda. Mikel resmen stoper oynuyor, hakkını verse sıkıntı yok da ancak eskortluk yapıyor. Mis gibi takımı, saçma transferlerle mahvettik.

Komedi olan aslında bu yorum. Takım ne evinde ne deplasmanda futbol oynayabiliyor. Ligin en karaktersiz, en ezik oyununu biz oynuyoruz. Nwakaeme ve Sorloth şapkadan tavşan çıkarmasa bu takım gol bile atamaz. Her teknik direktörün neden bir tayfası oluyor bunu da anlamıyorum. Bu forumda Hami aşığı da gördüm, Ersun aşığı da gördüm, Rıza aşığı da gördüm, şimdi de Ünal aşıklarını görüyoruz. İnanılır gibi değil.

redbul

senin gibi zihniyetler olduğu sürece bu takım siktin sene başarılı olmaz sen bu akşamki takımın oyunundan utanmadıysan bu saatten sonra futbol felan izleme .

halilaziz61
23.12.2019, 22:20
Uikinci yarıdaki oyunun açıklaması nedir
Hakikaten anlamak için soruyorum

Veya daha güzel ifadeyle ilk yarı oynadığımız oyun nasıl ikinci yarı rezil bir duruma döndü.
Teknik olarak açıklayacak kimse var mı?

~UniCef~

Cok güzel anlattin renktas. Üstelik cogu yasli olan oyuncular cok ama cok fazla mac oynuyorlar. Simdi üc bes süper zeka "ama Messi her yil 60 mac yapiyor" der.

Yani Sosa 34,Perreira 35,Obi 32,Sturridge 30,Nwakame 30 yasinda. Adamlar son 5 yilda ilk devre hic 25 macin üstünde oynamislar mi ki, simdi sorun olmadan oynayacaklar. Sturridge Liverpoolda oynadigi halde dahil cünkü her zaman sakatlanan bir oyuncu. Üstelik su orta saha kac mac üst üste beraber oynamistir? Ona ragmen ilk yari cok iyi oynadilar. Sadece Yusufun yaptigi gibi,kismen Rodanin yaptigi gibi ve Ekubanin yaptigi gibi merkezde bosluk dahi olsa, delip giden yok.

Soner Albayrak
Takım galip gelmiş ve zirveden kopmamış ama inanılmaz yorumlar var.

Kim gelecek de bu kadro ile daha iyisini yapacak bir söyleyin.

Kendimizi dev aynasında görmekten vazgeçelim.

Ahmet Hamza
23.12.2019, 22:21
Hocam sivas felan örnek vermeyin kurban olayım doldur boşalt tamamiyle karambol üstüne gol arayan vasat oyuncular topluluğu sadece.Mert hakan,emre kılınç dedikleri adamların siz ikinci maçta sülalesini üstten aşağa yazdırırsınız.
Geçen hafta Sivas'ın Fener'le oynadığı oyuna bakın. Sizin takımınız en son ne zaman öyle oynamış? Onlar sahasında Fener'i sahadan silerken Denizli bizi rezil kepaze edip gitti.

bilgehan83
23.12.2019, 22:21
Hoca sağa serkanı alıp Perrairayı öne alamaz mıydı,baskıyı kırmaz mıydı bu hareket

Yapmıyor Hocam yapmıyor kaç kaçtır hadi hoca al Serkan’ı içimden diyorum koy orta sahaya güm pat çat girsin dalaşsın diyorum yok.. hadi Hocam pereriayı öne at yusuf sarı vitaminsizinden bizi kurtar Serkan’ı koy sağa diyorum yine yok.. hoca da akıl tutulması var

blues
23.12.2019, 22:22
<su acik ki yerli oyuncu kalitemiz kalecimiz disinda yok. ABdülkadir neyin kontenjanindan oynuyor anlamiyorum ancak ne oyun bilgisi , ne oyun görüsü var bu arkadasda.
Hüseyinin futbol bilgisi oynadigi mevki icin yok denecek kadar az. yusuf sariyi ben hala cözemedim. Iki üc kisinin arasina girmesinden ben yoruluyorum mac icinde ancak o yorulmuyor! bir pozisyonda üc kisinin arasina girmek yerine oyunu acsa, topu cikarsa gol atacagiz. Mac sonu röpörtajlarindan da anladigim kadariyla cok akli olan bir kardesimiz de degil.Dogan ise bir zamanlarin ibrahim ege´sini hatirlatiyor bana. bunun disinda cok acik ki takimin kondüsyonu cok zayif. wkayame diri, futbol oynayan bir takimda cok siritmaz ancak futbol oynayaman bir takimda yaptiklariyla cogu zaman sac bas yoldurur. Sosa anladigim kadariyla su siralar form olarak cok düsük ve o da varolan oyundan oldukca rahatsiz. obi mikel takimin defansif anlamda ayakta kalan ismiyken dogan ile degistirilmesi cok garip durdu zaten o girdikten sonra da oyunu ortasahada karsilayamaz,tutamaz olduk.

Sörlóth ileride cok yanliz kaliyor ve aslinda yapabileceklerinden daha aziyla yetinmek zorunda kaliyor. Sturidge ise fiziki olarak o kadar zayif ki akli belki futbol oynamak istiyor ancak vucut buna izin vermiyor.

takimin oyun anlayisi yusuf gittikten sonra bir daha derli toplu bir görüntü veremedi.

Hoca zaten sezonbasi sakatliklari sonrasi ilk yariyi böyle götürmek zorundayiz demis ve oyun olarak bir beklentiye girilmemesi gerektigini belirtmisti ve dedigini de yapiyor!

Takimin oyunakli yok! Yani taktik olarak verilenler sahaya yansitilmiyor ,yansitilamiyor. Kilit pozisyonlarda abdulkadir, hüseyin gibi elemanlar oynayinca zaten büyük beklenti gereksiz!
Ben aslinda campi-ivanildo, defansinin önünde obi-onazi onlarin önünde sosa ile kurulacak bir ortasaha taraftariyim ve önde de Strudge-wkayame Sörlóth ve yeni bir sag acikla daha derli toplu bir takim olabiliriz.
Acikcasi hüseyin, abdulkadir gibi oyuncularla ki abdulkadir bu takimin en önemli yerinde oynarken o bölgenin hicbir özelligini futbol kisiliginde barindirmiyor.

Gelecek hafta galip gelip ligi 32 puanla bitirirsek ilk yari icin hedeflerimizden cok da sasmis olmayiz.

Ünal hocaya gelince! Yanina teknik taktik bilgisi yüksek avrupali yardimcilar almaz ise isi cok kolay olmayacak,! Cünkü taraftar bir kere homurdanmaya basladiginda o homurdanmayi kesemezsen isin sonu er ya da gec istifaya gider!

~UniCef~
Uikinci yarıdaki oyunun açıklaması nedir
Hakikaten anlamak için soruyorum

Veya daha güzel ifadeyle ilk yarı oynadığımız oyun nasıl ikinci yarı rezil bir duruma döndü.
Teknik olarak açıklayacak kimse var mı?

Cok basit. 60`dan sonra düsen bir takim. Obi,Abdülkadir ve Sosa hepsi hazir degiller veya yorgunlar. Zaten Obi kamp dönemi dahi görmedi. Bizim sorunumuz orta saha. Perreira ve Novakta seonun basinda gibi öne kosmuyorlar. Yani sorun fiziki bir sorun.

LittleFinger

Doğru bugün Liverpool karşısında onemli bir sınav verdik.. hatta 10 kişi değildi rakip.. :D geri zekalıya anlatır gibi sana anlattım bak.. anlar mısın zannetmiyorum..

Ozan Yılmaz
Biz kazanmadık maçı rakip kaybetti :)

Antonio
askerde bir tane arkadas vardı benim lisem bile kabataş erkek lisesi derdi sonra diğer arkadas sen kime hava atıyorsun ben de galatasaray liseliyim derdi. iki arkadas birbirini çekemezdi. stu ile sosanın olay bu gibi.

~UniCef~
23.12.2019, 22:23
Nasil bir döenm Ahmet Canbaz ve Dogan abartildigi gibi bugünlerde Serkan abartiliyor. Her defa aynisi ama akillanan yok.

Emre Çömez
Trabzonspor TD Ünal Karaman: "Sturridge oyundan çıkmayı kendisi istedi." (beIN Sports)

My

Transfer şart aksi taktirde Guardiola gelse bile bir b.k olmaz.Bunu anlayacak kadar kafanız çalışıyor mu onu bilemiyorum.Sosa'nın etrafını boşaldı şimdi millet Sosa'ya sarıyor. Net iki transfer olmazsa ortaya daha çok birbirimizi yer dururuz.

Eyüphan
23.12.2019, 22:24
Sahada ne oynadığının hiçbir önemi yok. Galip gel kendini affettir....

Belli başlı adamlarla çok sayıda maç oynadık. Takımda bu nedenle fiziksel bir düşme oldu. İleri hatta ne koyarsan koy takım önde kalamıyor. Herşeye rağmen 9 yıl sonra o sahada galip gelen takıma, malzemeci dahil teşekkürler.

~UniCef~
Doğru bugün Liverpool karşısında onemli bir sınav verdik.. hatta 10 kişi değildi rakip.. :D geri zekalıya anlatır gibi sana anlattım bak.. anlar mısın zannetmiyorum..

Karsindaki Liverpool olmasina gerek yok. Sadece cok kosan ve ikii mücadeleye giren bir takim yeter. Yani bunu anlamak cok zor olmasa gerek.

Sinan.K
Abdulkadir Ömur ve Yusuf Yazici bu takimin 80%di herkes anlamisdir umarim yerlerini dolduramadik ve bu takimda bariz 6 numara eksikligi var geri cekilmemizin nedeni bu

chopper61
yorumlar komedi gerçekten. Ligde, deplasmanda maç kazanan yok, biz her maçı alıyoruz ama neymiş kötü oynuyormuşuz. :) asıl evinde verdiğin saçma puanlara kızman lazım. Deplasmanda alınan her puan altın değerinde, kıymetini bilmek lazım. Sturridge'den kurtuluruz umarım, mikel denilen el freninden de yakın zamanda kurtulması lazım hocanın. Isıran, hareketli oyuncu yok takımda. Mikel resmen stoper oynuyor, hakkını verse sıkıntı yok da ancak eskortluk yapıyor. Mis gibi takımı, saçma transferlerle mahvettik.
bu futbol ile şampiyonluk hayali kuran gerizekalidir..isterse 10 puan önde olalim..

nakzo
Ünalın açıklamaya bak takım bilinci var bu beni mutlu ediyor.

serdaracıl
23.12.2019, 22:25
Yapmıyor Hocam yapmıyor kaç kaçtır hadi hoca al Serkan’ı içimden diyorum koy orta sahaya güm pat çat girsin dalaşsın diyorum yok.. hadi Hocam pereriayı öne at yusuf sarı vitaminsizinden bizi kurtar Serkan’ı koy sağa diyorum yine yok.. hoca da akıl tutulması var

Serkanın bu takıma katacağı hiçbir şey yok

İ. SARAL
Komedi olan aslında bu yorum. Takım ne evinde ne deplasmanda futbol oynayabiliyor. Ligin en karaktersiz, en ezik oyununu biz oynuyoruz. Nwakaeme ve Sorloth şapkadan tavşan çıkarmasa bu takım gol bile atamaz. Her teknik direktörün neden bir tayfası oluyor bunu da anlamıyorum. Bu forumda Hami aşığı da gördüm, Ersun aşığı da gördüm, Rıza aşığı da gördüm, şimdi de Ünal aşıklarını görüyoruz. İnanılır gibi değil.

Geçen sene de hoca aynıydı, gayet iyi futbol oynuyorduk. Gidip sisteme uymayan, emekli adamları alıp takımın içine ettiler. Hocanın eksiklikleri de var tabi ama en büyük suç yönetimin.

halilaziz61
Cok basit. 60`dan sonra düsen bir takim. Obi,Abdülkadir ve Sosa hepsi hazir degiller veya yorgunlar. Zaten Obi kamp dönemi dahi görmedi. Bizim sorunumuz orta saha. Perreira ve Novakta seonun basinda gibi öne kosmuyorlar. Yani sorun fiziki bir sorun.

Peki neden 60 dan sonra düşüyoruz
Yani Avrupa diyecem aynı durumda başakşehir var, GS var onlar düşmüyor
Hatta bjk var ama ne hikmetse biz düşüyoruz

hyasin61
18314

Furkan Özdem
Galip gelmemizin nedeni takımın oyunu değil konyaspor un beceriksizliği. İlk defa olan bir şey de değil şu maçta olanlar. Bu oyunla hiçbir takım şampiyon olamaz. Ha devre arası oyun anlayışı değişir yeni taze kanla takım iyi uyum yakalar o zaman işler değişebilir.
İyi yanından bakarsak bir şekilde gol yemeden maçı bitirdik ve zirveden kopmadan devreyi bitirmek üzereyiz.

bahadır2561
Konya orta sahası: Volkan-Jonhsson-Hadziahmetovic

Denizli orta sahası: Murawski-Aissati

~UniCef~
23.12.2019, 22:26
Maçtan önce Sosa oynarsa umut var demiştim. Geçen haftayla alakası olmayan eski Sosa vardı. Öne geçip gömülme kısmına bir care bulmamız lazım.

Ikinci yari degisir. Hic korkmaya gerek yok. Ikinci yarinin ilk 10 macinda görmeyiz ama ondan sonra yine olma ihtimali cok yüksek.

Salih Kara
Bu hafta son 20 dakikaya kadar Uğurcan topu oyuna çok iyi soktu. Belli ki uyarılmış.

Yusuf Sarı’ya geçmiş olsun inşallah ciddi birşeyi yoktur.

Gaston Campi’ yi bu maçta beğendim.

14TS61
Şu halimizle 3. Belki oluruz. Birtane lider tecrübeli defans birde kanga yi alın ozaman olur

zafer6161
Geçen hafta Sivas'ın Fener'le oynadığı oyuna bakın. Sizin takımınız en son ne zaman öyle oynamış? Onlar sahasında Fener'i sahadan silerken Denizli bizi rezil kepaze edip gitti.

Geçen sene burdaki fb maçı ,sivas fb macini uce katlar

hofsaale
Rezil bir futbol....10 kisiye karsi ezilen bir Trabzonspor...
tamamen bireysel yetenekle mac kazanabilen Trabzonspor...

ünal hocayi korudum fakat radikal kararllar alinmali...ya o gidecek, yada adam gibi ekib getirelecek ve iyi transferler yapilacak...

chopper61
mİSS GİBİ TAKIMI KİMSE MAHVEDEMEZ...HOCA TAKIMIN %80İ DİR..DÜNYADA HERYERDE BÖYLE..SORUN VARSA HOCADA DIR..BUNU ANLAMAYAN CAHİLDİR.

My
Ama bu adam istemediği yerde oynamadığı zaman bile huzursuz oluyor. Bize uymaz. Ne yapalım önde Sorlothumu keselim.. Mühendislik kötü işte.
Başkan devre arası doğru kararlar ve hızlı kararlar verirse toparlar yoksa bodoslar.Yapılan tüm bu saçmalıklar bugünkü gördüğümüz şeylerin temeli işte. Hala futbolculara hocaya felan sarıyoruz.

TSemih61
Yok yok ligin en iyi kadrosuna sahibiz. Kalan 18 maçta hoca tek bir maç bile kaybederse istifa etmeli. İsimlere baksana abi Mikel, Sturridge falan. Sturridge şampiyonlar ligini kazanmış geçen sene. :D

prisonbreak2020
Yahu ne Serkanından bahsediyorsunuz,serkan bu haliyle bu takımda oynayamaz,derdimiz o değil...32-35 lik delikanlılarla anca bu kadar oluyor işte,istiyorsunuz ki fişek gibi 90.dakikada bile baskı kursunlar vs vs. ok öyle bi dünya ,ne kadar kadro o kadar köfte.

ffırtına
O kadar kalitesiz bir lig var ki geçen hafta kazanmış olsak liderle aramızdaki fark sadece 2 olacaktı gerisini siz düşünün.. He şu da var şu takımın başında gerçek bir teknik direktör olsa şu an 10 puan fazlamız vardı.. Ünal Karaman haftaya kazansa dahi istifa etmeli.. Olmuyor işte anla artık hoca..

Ahmet Hamza
23.12.2019, 22:27
Geçen sene de hoca aynıydı, gayet iyi futbol oynuyorduk. Gidip sisteme uymayan, emekli adamları alıp takımın içine ettiler. Hocanın eksiklikleri de var tabi ama en büyük suç yönetimin.

Evet geçen sene iyi oynuyorduk. Şimdi şöyle bir durum var. Eğer yönetim transfer yaparken hocanın fikrini almıyorsa hocanın burda durmasına gerek yok. Yok eğer hoca bu oyuncuları aldırtıp ligin en berbat oyununu oynatıyorsa yine hocanın durmasının bir manası yok.

TSemih61

Şunu haftalardır anlatmaya çalışıyorum forumda ama nafile adam gelmiş troll diyor sonra. Kadronun Süper Lig'in üstünde olduğunu düşünen bile var. Sakatlanmayan oyuncu yok kadroda niye bu kadar fiziksel olarak düşükler hoca sorumlu o zaman diyor. :D

~UniCef~
Peki neden 60 dan sonra düşüyoruz
Yani Avrupa diyecem aynı durumda başakşehir var, GS var onlar düşmüyor
Hatta bjk var ama ne hikmetse biz düşüyoruz

Cok fazla sakatlik. Bir oyuncu sakatlandiktan sonra dönmesi, yani eski formuna, eger yasli ise cok uzun sürer. Onun icin avrupa gittikce genclesiyor. Cünkü daha fazla tempoyu sakatlanmadan kaldiracak vucütlara ihtiyaclari var.

GS cok net bir sekilde düsüyor. Sadece nedese bize karsi düsmediler onu da bize bagliyorum.

karabela
23.12.2019, 22:28
Devre arası Parmak çıkıp yerine Ekuban girmeliydi diziliş de Sturridge Sörlothun arkasına gelecekdi sosa Mikel ortada ekuban sağda ikinci yarıya başlamalıydı. Parmak ortada bu sene çok vasat oynuyor adam takip etmiyor basmıyor vs bir de Yusuf sanki genç değilmiş gibi geri koşmuyor. Bir de sosa da bi haller var

memmedaga
yaprak dökümü...değişim...hayır olsun...

hyasin61
18315

Unal Karaman bu kazmalara dua etsin

İ. SARAL
Evet geçen sene iyi oynuyorduk. Şimdi şöyle bir durum var. Eğer yönetim transfer yaparken hocanın fikrini almıyorsa hocanın burda durmasına gerek yok. Yok eğer hoca bu oyuncuları aldırtıp ligin en berbat oyununu oynatıyorsa yine hocanın durmasının bir manası yok.

Hocanın transferlere karışmadığını biliyoruz zaten. Bence de çok saçma bir hareket ama durum bu. Gidip abuk sabuk adamları aldılar, o da oynatıyor.

Ahmet Hamza
Geçen sene burdaki fb maçı ,sivas fb macini uce katlar

Aynen öyle. "Geçen" seneki maç. Bu takım bu sene ligin en kötü top oynayan takımı.

prisonbreak2020
23.12.2019, 22:29
Yok yok ligin en iyi kadrosuna sahibiz. Kalan 18 maçta hoca tek bir maç bile kaybederse istifa etmeli. İsimlere baksana abi Mikel, Sturridge falan. Sturridge şampiyonlar ligini kazanmış geçen sene. :D

Onlar gelene kadar Sosa'nın yanına ONazi gibi birini bulsaydık şimdi hiç bunları konuşuyor olmazdık.Stuyu şu haliyle hiç beğenmiyorum böyle yapacaksa defolsun gitsin.

Thedoors
Takımda gereğinden fazla veteran futbolcu var ve işin kötüsü bunların büyük bi çoğunluğu mücadele ruhu olmadan oynuyor.Kadro mühendisliği yanlış yapılmış bu belli,alternatif alınanların da çok iyi olduğu söylenemez.
Ünal hoca aleyhte olan bu gediği iyi kapatamıyor ve garip bi durum var takımda sanki,ne biliyim kötü oynarsın ama Alanya maçındaki gibi bi mücadele gösterirsin mesela..
Sağ salim Kayseri maçını da alıp devre arasında silkelenmeleri gerekli,hem teknik ekibin,hem de futbolcuların.

LittleFinger
Karsindaki Liverpool olmasina gerek yok. Sadece cok kosan ve ikii mücadeleye giren bir takim yeter. Yani bunu anlamak cok zor olmasa gerek.

Ben de onu diyorum altı üstü 10 kişi kalmış Konyaspor'a puan veriyorduk.. denizli de kendi evinde Alanya'dan 5 yemiş..

My
23.12.2019, 22:30
Abdulkadir Ömur ve Yusuf Yazici bu takimin 80%di herkes anlamisdir umarim yerlerini dolduramadik ve bu takimda bariz 6 numara eksikligi var geri cekilmemizin nedeni buYusuf gitti, Abdüş gitti, Onazi de gitti. Yerlerine kimseyi almadığımız gibi takımın hiç alakası olmayan kişileri transfer ettiler. Sosa'ya Pereira'ya ona buna sarıncaya kadar yapılan bu yanlış kadro mühendisliğine kafa patlatılmalı işte yoksa havanda su döver dururuz.

~UniCef~
23.12.2019, 22:30
18315

Unal Karaman bu kazmalara dua etsin

Barcelona dahi her mac en az 3-4 böye pozisyona izin veriyor. Yani sanki sadece biz deplasmanda oynayacagiz.

Emre Çömez
23.12.2019, 22:31
https://www.haber61.net/trabzonspor/agaoglu-bu-futbol-trabzonspor-a-yakismiyor-h378654.html

~UniCef~
Abdulkadir Ömur ve Yusuf Yazici bu takimin 80%di herkes anlamisdir umarim yerlerini dolduramadik ve bu takimda bariz 6 numara eksikligi var geri cekilmemizin nedeni bu

Aynen. Ikisi de cok iyi top tutuyordu ve ayni zaman da bir birleriyle paslasarak baski`yi kirabiliyordular.

emre6117
Bu takıma acil transferler lazım. Ekuban sakatlık sonrası çok düştü. Parmak sene başından beri yok. Sosa ve mikle birbirini yedeklemeli. Bu kadar veteranı bir takım kalsırmaz. Nwakameye savunma yapturmaktan yararlanamıyoruz doğru düzgün. Ndiaye fayda sağlar gibi. Malesef geçen seneki oyundaki ömir. Yazıcı ve onazinin boşlupu dolamadı. Geçen seneden iyi tarafımız sadece sörloth şimdilik.

artvints
23.12.2019, 22:32
tatava derken? baskiyi her türlü yiyceksin derken? Yahu bu sampiyonlar ligi grup maci degil, 10 kisilik konya'dan söz ediyoruz.
Yusuf'u methediyorsun bir de. Ki oynadigi süre boyunca topla hangi mesafeyi gecmis, hangi pozisyonda oyuna katkida bulunmus? Yaptigi tek sey basi asagi da sacma sapan calimlar denemek.
Baskiyi kirmak icin atletik bir oyuncu diyorsun ama böyle bir tipte oyuncu ile nasil topa sahip olan, hizli, istikrarli bir oyun sürdürebilirsin ki? Atletizm ile kim topa sahip olabilmis simdiye kadar, kim oyunu kurabilmis?
Selcuk&Colman, Selcuk&Melo tarzi ikililer bizim caremiz.
Nwakeme'nin fisek gibi sol aciktan ucmasi mi care yani? Adam elinden geleni yapiyor sahada. Ki seneler sonra en verimli sol acigimiz.
Hastayim senin marjinal olucam diye afili cümleler kullanmana, muhalif olanlara özenle muhalif olmaya calismana.
sen yani asıl unsursun ben muhalif oluyorum, çok ilginçmiş. ben fikrimi yazıyorum, olayı niye kişiselleştiriyorsun her seferinde anlamak mümkün değil. sturridge oyundayken ne yapmış ? takım sturridge'le birlikte yine geri çekilecek bu sefer öne hiç gidemeyecek. diğer tarafta nwakeme'nin halini görüyoruz.

yusuf sarı bir tane etkili pozisyon yarattı bir de kırmızı aldırdı 3 puan geldi işte daha ne yapacak? bunu yaptıktan sonra rakip tehditi görünce tereddüt ediyor. maçtan çıkınca baskı çoğaldı hatta.

selçuk'la melo'yu nereden bulacaksın şimdi? elde sosa var onun eksiklerine yönelik atletizm diyorum, ayağı da top yapsın itiraz etmem yani. o ikililerin önünde hayvan gibi koşu atan basan oyuncular vardı. son dönemde kurulmuş en dengeli, tempolu kadrolar. hiçbirinde de yürüyen yaşlı yıldız yoktu. o takım da sneijder drogba alınınca bir kerelik şampiyonlar ligi başarısı için bozuldu, taktik düzen değişti, eriyerek bitti.

baskı konusunu her maç yaşadığımız şey diye söyledim. özellikle ikinci yarılarda fiziksel olarak düşüyoruz bu sır değil. pas yapmayı koşmayı bırakıyor takım o anlarda bireysel işlere ihtiyacımız var. yusuf da bunu sağladı.

LittleFinger

:D doğru rakip liverpooldu.. 10 kişi Konyaspor'a puan veriyorduk siz hayal aleminde yaşamaya devam edin :D Denizli de bir diğer şampiyonlar ligi gediklisi 1 milyar dolarlık kadrosu olan Alanya dan kendi evinde 5 yemiş :D

ilelebeTS
3 puan önemliydi, onun haricinde yorumlayacak pek bir şey yok. Devre arası kesinlikle takviye lazım takıma.

Doğukan Uçan
vakayeme maçı katletti. adama atılan her top atak olarak geri döndü. çalım atıyor geçiyor sonra tekrar aynı hareketleri yapıyor. hoca kenarda görmüyor mu evde kafayı yedim izlerken.

chopper61
23.12.2019, 22:33
hocanın transferlere karışmadığını biliyoruz zaten. Bence de çok saçma bir hareket ama durum bu. Gidip abuk sabuk adamları aldılar, o da oynatıyor.
takim defansi yaptiramiyor,kontra yaptiramiyor, taktik refleksleri zayif..hoca çok formsuz veya yetersiz..uzatmaya gerek yok.

bilgehan83
23.12.2019, 22:34
Tamam haklı olarak doğanı beğenmiyorsunuz eksiklikleri çok ama Trabzonspor bir takımın a takım kadrosunda çemişkezeksporda bile on bire giremeyecek adamlar var fıratcan,donis, arahim,fernandez, cambaz gibi.. ve hepsi bu sene takıma dahil oldu.. andusiçi saymıyorum o büyük yetenek bal keste on sekize giremiyor.. bu oyunculara güvenip kim yola çıktı Karabük Hocası Ünal çıkar ancak.. rezil teknik ekip rezil transferler rezil izleme komitesi rezil oyuncu planlaması.. hadi bu takımı kurdun oynat o zaman morinho gibi kapat bütün alanları zaten gol atıyorsun .. ama o da ne bizim alan parselleme, temaslı oyundan bihaber kocaman kocaman hocalarımız var.. bayan futbol takımını koysak bunlardan daha sert daha temaslı oynarlar.

emre6117
Devre arası Parmak çıkıp yerine Ekuban girmeliydi diziliş de Sturridge Sörlothun arkasına gelecekdi sosa Mikel ortada ekuban sağda ikinci yarıya başlamalıydı. Parmak ortada bu sene çok vasat oynuyor adam takip etmiyor basmıyor vs bir de Yusuf sanki genç değilmiş gibi geri koşmuyor. Bir de sosa da bi haller var

Sosadaki sorun enerjisi yetmiyor ve basit top kayıplarına artık yılmaya başladı. Acilen geçen seneki formasyona yakın bir siteme dönmeli. Sosa savunma önğne çeklip yanına basan koşan bir adam konmali. Orta sahaya bir hareketli adam daha bakılmalı. Takımın sorunu belirli dakikadan sonra koşamamak direnç koyamamak. Nwakame bile savunmaya geliyor ee sonra çıkamıyor bir daha.

olcay_61

Şimdi Ünal hocayı bu yönetim yoktan var ettiği için (birazda parasızlıktan hedefsizlikten) takımı komple satip u19la lige başlasalardı da hoca istifa etmezdi

outlaws61
23.12.2019, 22:35
Sosa Sturridge arasında bir sıkıntı var ki bu çok net.

Bu sorunu bir an önce çözsek iyi olur.

Sturridge takıma döndüğünden beri Sosa ayrılmış durumda.

amasya0561
23.12.2019, 22:35
:alkış:
Biz kazanmadık maçı rakip kaybetti :)

hyasin61
23.12.2019, 22:38
Barcelona dahi her mac en az 3-4 böye pozisyona izin veriyor. Yani sanki sadece biz deplasmanda oynayacagiz.

Barcelona dahi tum takımlar rakibini eziyor pozisyon buluyor..Trabzonspor'un ne oynadıgı belli degil ozellikle 1-0 one gectigi maclarda.

bordoylamavi
23.12.2019, 22:38
fazla söze gerek yok. iyi oynamadan 3 puanı aldık. ilk yarıyı bi 3 puanla daha kapatıp ikinci yarıya iyi hazırlanmak lazım. bu da altın değerinde 3 puandı. bunlar çok krtik puanlar. tam dağılmadan toplanıyor takım böyle puanlarla. rakibi küçümsüyoruz ama şu an en formda başakşehirden deplasmanda 1 puan aldı. 9 yıldır konya yı konyada yenemiyormuşuz daha ne olsun

mekatronik
23.12.2019, 22:39
Pareira çok iyiydi bu adam 2 sene daha oynar, bi ara Abdülkadir’in yapacağı işleri bile yaptı ortaya geçip kademeden kaç top çıkardı sayamadım.
Abdülkadir, Abdülkadir, Abdülkadir senden olmayacak ya da takımı sabote ediyorsun. Bu kadar kaçak oynanır mı bu kadar temassız nasıl o mevkide oynarsın akıl almaz. 90 dakika nasıl saha da kalır.

CEMEFKER
23.12.2019, 22:39
Havanda su dövüyoruz bence. Bu takımın orta sahasına net iki adam almazlarsa bu takımdan bundan fazlası çıkmaz arkadaşlar. Çok yanlış kuruldu takım. Saçma sapan işlere kalkışıldı ve elde patladı.Geçen sezon Yusuf ve A.Ömür ile dar alanda pas ile takımı rahatlatan, geri gelip top alan dinamik bir yapı vardı. Bu iki isim bariz fark yapıyordu orta alanda. Şimdi 25-30 metrede oynayabilen Mikel, sadece defansif Doğan, formsuz Parmak ile fizikman bitik Sosa ile ne şiş ne kebap oynuyoruz. Böyle olunca ne Nwakaeme, ne Eku, ne Sörloth tam karakter koyabiliyor.
Sturidge zaten bitik. 2 pas yapacak diye sahada kalmalı diyenlere 2000"li yılların Alex'li fb'sinin oynadığı futbolun artık dünyada kalmadığını bilmeleri lazım.
İkinc yarı takımın form tutması bir anlam teşkil etmeyecek zira sistem yok.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
23.12.2019, 22:40
genel olarak iç sahada tempo, dış sahada yetenek lazım. ( bana göre diyeyim de marjinal fikir olmasın yine )

o yüzden iç sahada zorlanıyoruz dışa sahada oyun olarak zorlanıyoruz ama skora tutunuyoruz. fener mesela tam tersi.

bu durumu dengeleyecek bir kadro yapısı lazım. kısaca sorun bu.

ilelebeTS
23.12.2019, 22:42
İlk yarı Sturridge hiçbir şey yapmadı diyordum ama adam oyundan çıkınca bu sefer ikinci yarı takım hiçbir şey yapamadı. Çünkü adam sırtı dönük top alıyordu.

hofsaale
23.12.2019, 22:42
Alex de souza bile sturridgeden fazla kosuyordu...stu suan fizik olarak profesyonel futbol oynayacak durumda degil...

nakzo
23.12.2019, 22:43
Yusuf sarıya niye millet laf ediyor anlamıyorum takımın ileri gidebilen posizyon bulabilen tekkkkkk adamı tek yahu siz futbol izliyormusunuz sosa götünü kaldıramıyor wakayeme bitmis mikel Alllahlık bir yusuf sarı var yahu çocuk birseyler yapmaya calısıyor.

Adem Akyüz'
Şanslıyız.

Başka söyleyecek söz yok.

Ne kadar daha böyle şanlı oluruz bilmiyorum.

Transfer döneminde 2 net orta saha şart bu takıma.

My
Geçen sezon Yusuf ve A.Ömür ile dar alanda pas ile takımı rahatlatan, geri gelip top alan dinamik bir yapı vardı. Bu iki isim bariz fark yapıyordu orta alanda. Şimdi 25-30 metrede oynayabilen Mikel, sadece defansif Doğan, formsuz Parmak ile fizikman bitik Sosa ile ne şiş ne kebap oynuyoruz. Böyle olunca ne Nwakaeme, ne Eku, ne Sörloth tam karakter koyabiliyor.
Sturidge zaten bitik. 2 pas yapacak diye sahada kalmalı diyenlere 2000"li yılların Alex'li fb'sinin oynadığı futbolun artık dünyada kalmadığını bilmeleri lazım.
İkinc yarı takımın form tutması bir anlam teşkil etmeyecek zira sistem yok.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiOnazi'nin sakatlığı bile bu hareketli yapıyı ne kadar bozmuştu. Yerine adam beklerken başkan bize matematik hesabıyla 6 numarayla birlikte gidenin de yerine kamyon (Obi) aldı. Her yıl üzerine koyarak gidecekken yaşlı iskeletin miyadı doluncaya kadar ekleyemediğimiz gibi miyatlar dolduktan sonra onların da yerine adam aramak zorunda kalıcaz.

amasya0561
23.12.2019, 22:44
https://www.haber61.net/trabzonspor/agaoglu-bu-futbol-trabzonspor-a-yakismiyor-h378654.html

Büyük başkan olayı ne güzel anlatmışsın. Zaaflarımızı nede güzel anlamışsın. Ama devre arası bunun düzeleceğini sanıyorsun sanırım. Bakalım bu işin Ünal hoca ile olmayacagını ne zaman anlayacaksın

nakzo
23.12.2019, 22:44
Ekuban devre arasında kondisyon ve kendine güven kazanabilirse takımı baya rahatlatır.

My
23.12.2019, 22:46
Sıkıntıyı tek tek futbolcular üzerinden değerlendirirsek bence asıl mevzuyu kaçırmış oluruz. Mevzu tek başına Störiç, Mikel, Ünal felan değil.

Harun-61
23.12.2019, 22:47
10/11 sezonunun 16.hafta sonunda kacinci idik arkadaslar?

Bu arada Dogan hamlesi bence cok yerindeydi.

ccd6167
23.12.2019, 22:47
Abi takımın en kötü özelliği bence inanmıyorlar ve takımda hava yok

hoca yandan takımı izliyor herhangi bir ateşleme özelliği yok

takım agresif top oynamıyor

geçen yıla göre devreye 2 puan önde gireceğiz sadece

olcay_61
23.12.2019, 22:49
Yusuf sarıya niye millet laf ediyor anlamıyorum takımın ileri gidebilen posizyon bulabilen tekkkkkk adamı tek yahu siz futbol izliyormusunuz sosa götünü kaldıramıyor wakayeme bitmis mikel Alllahlık bir yusuf sarı var yahu çocuk birseyler yapmaya calısıyor.

Adam son hamleyi becerebilse zaten Marsilyadan ucuza alamazdık :)

nakzo
23.12.2019, 22:49
Agaoglunun açıklamalarını ilk deva beğendim. Biz burda ne diyorsak aynısını eksiksiz söyledi.Ha bu açıklamaların sonu ünalın kovulması olmalıdır Ağaoğlu.

olcay_61
23.12.2019, 22:51
Bu akşamın tek gerçeği Aykuta ve itici Konyaya öyle ya da böyle koyuşumuz. Beter olsunlar

ccd6167
23.12.2019, 22:51
Başkan bile isyan ettiyse yandı gülüm keten helva

adam açık açık rezil oynuyoruz diyor

yorumsuz6117
23.12.2019, 22:52

Çok şükür kulübün başkanı da dile getirdi gerçekleri..

olcay_61
23.12.2019, 22:55
Başkan keşke transfer yanlışlarından ve hocanın yetersizliğinden de bahsetseydi

Ertan OKUMUŞ
23.12.2019, 23:03
Çok şükür kulübün başkanı da dile getirdi gerçekleri..
Başkan bile isyan ediyor nerdeyse

ÖmürKaradeniz61
23.12.2019, 23:03
Bu takımın şuan ihtiyacı olan tek şey Onazi. Yiri götünü devre arası eritse biraz ligin ikinci yarısında acayip faydalı olur.

Sacit
23.12.2019, 23:04
On kişi kalmış takıma karşı net pozisyon veriyorsun!!!
Dk 60 dan sonrasını zaten saymıyorum

Büyük sıkıntı var
Çok büyük sıkıntı var
Böyle rezil rüsva bir futbol olamaz

İkinci yarı bu futbol ile çok facia yaşanır
Kim ne yapacaksa acilen yapsın

ünal karaman bu yaştan sonra değişmez

cellchook
23.12.2019, 23:05
Sturridge kendi cikmak istemis. Mac oncesi ilk 45 dk deneyeyim demis.
Dingonun ahiri sanki takim.

Yildiz oyuncu ok,kapris ok ama bu nedir boyle her mac.

Ekuban hazir oldugunda sagda eku oynar.

Antonio
23.12.2019, 23:05
iki tane deyim yerindeyse it gibi koşan adam kovalayan adam lazım.

ffırtına
23.12.2019, 23:08
Bugünün tek güzel haberi başkanın açıklamaları.. Bunu görüp söyleyebilmek bile bir erdemdir.. Ünal efendi de masal anlatmaya devam etsin.. Malum bizim masal dinlemeye meraklı çok taraftarımız var.. Masal dünyası hayalidir mutluluk verir ama gerçekler acıdır..

Tekke
23.12.2019, 23:11
Sosa Sturridge arasında bir sıkıntı var ki bu çok net.

Bu sorunu bir an önce çözsek iyi olur.

Sturridge takıma döndüğünden beri Sosa ayrılmış durumda.

Bunu ben de farkettim maçlarda zorlanmamızın tek nedeni bu

Sosa 3-4 maçtır sıfır sıfır sıfır

Mehmet Cihan Kocaman
Ünal Karaman'ı ben de çok eleştiriyorum ama hoca değil demek çok büyük terbiyesizlik ve nankörlüktür. Başkan da saçma sapan açıklamalar yapmış. Her maçtan sonra kamera karşısına geçmesini anlayamıyorum zaten, biraz sus be adam yorumcu değilsin sen. Git Sosa'nın Novak'ın sözleşmelerini uzat bi zahmet.

Oruç
10/11 sezonunun 16.hafta sonunda kacinci idik arkadaslar?

Bu arada Dogan hamlesi bence cok yerindeydi.

1.Trabzonspor 39
2. Bursa 34
3. Şb 30

omondoles
23.12.2019, 23:15
Oyuna doğan alınabilir. Ben buna kızmam. Doğanın kötü oynaması kendisini bağlar. Ama çıkan oyuncu Mikel mi olmalıydı? İşte hocamız bu yüzden hoca değil.

Sefa Murat Dokuz
23.12.2019, 23:16
Maçtan çıktım Ankara’ya dönüyorum tek söyleyeceğim Denizli maçından hiç ders almamışız. 10 kişi rakip bile bize baskı kurdu. Rakibe karşı biz pısınca Konya tribünleri gaza geldi, oysa ilk yarı umutsuzca maçı izliyorlardı.

Sinan.K
23.12.2019, 23:21
Yahu sezon bitecek nerdeyse bizde onazinin hazir olmasini beklicez yok bole dunya kardesim olmadi iste yollar ayrilip iyi bi 6 numaraya ihtiyacimiz var olmuyor iste koca bi sezonu mu heba edicez onazi duzelsin diye

Fatih Öztürk
23.12.2019, 23:26
55. Dakikadan sonra baskı yiyoruz, anında oyuna müdahale edip Doğan'ı soksan rakip meydanı boş bulup yüklenmeyecek fakat kenardan 20 dakika bekleyip oyuna sürüyorsun. O arada ya golü yeseydin işin bitecekti. Ne bekliyorsun hoca, bu kadar basit hamleler için bile niye eziyet çektiriyorsun bize.

Mustafa YILMAZ
23.12.2019, 23:31
Takımın baskı yemesi hocalık bir durum değil en azından sadece Ünal hocaya yazmaz. sosa ve obi'nin yetersiz kalışı kitliyor takımı onlar bile anlamsız şekilde top kayıpları yapıyor. kontraya çıkamıyoruz bu yüzden. İki tecrübeli isim ama oyunu soğutacak liderliği yapamıyorlar.

Oyuna doğan alınabilir. Ben buna kızmam. Doğanın kötü oynaması kendisini bağlar. Ama çıkan oyuncu Mikel mi olmalıydı? İşte hocamız bu yüzden hoca değil.

Kim çıkmalıydı? Ya sosa ya obi çıkacaktı hoca kaptanını sahada tutmayı tercih etti. a.parmak deme sakın zira kontra için topu hızlı şekilde ileriye taşıyacak tek adam oydu orta sahada. nwakaeme veya sörloth çıksa baskı daha da artardı.

Sacit
23.12.2019, 23:35
Başkan cidden bunları söylediyse o zaman bir zahmet eyleme geçsin
Çok geç olmadan hamle yapsın

Ayrıca Sosa ile sözleşme uzatmak yanlış bir tercih olur
34 yaşında ve keyfine gelirse oynayan bir oyuncu haline geldi
İsterse hiç sallamıyor takımı ve eksik oynuyorsun

Önümüzdeki sezon için yeni bir oyun kurucu beyin bulacaksın

omondoles
23.12.2019, 23:39
Kim çıkmalıydı? Ya sosa ya obi çıkacaktı hoca kaptanını sahada tutmayı tercih etti. a.parmak deme sakın zira kontra için topu hızlı şekilde ileriye taşıyacak tek adam oydu orta sahada. nwakaeme veya sörloth çıksa baskı daha da artardı.
Parmak neden diyeyim ki? Zaten oyunda değildi [emoji3526]

Ahmet Aksu
23.12.2019, 23:40
neyseki hocamız oynanan futboldan memnunmuş nasıl rahatladım bilemezsiniz..

başkan da topu hocaya attı bakalım neler olacak..

başkan çıkıp 'Allaha şükür devre arası geliyor' demesi neye vesile olur iyi transferlere mi yoksa hoca değişikliğine mi ya da her ikisine mi bilemedim..

neyse herşeyde bir hayır vardır.

keşke ünal hoca sportif direktörümüz olsa taktik işini tecrübeli birine bıraksa ve ekip de komple yenilense

Antonio
23.12.2019, 23:43
Bunu ben de farkettim maçlarda zorlanmamızın tek nedeni bu

Sosa 3-4 maçtır sıfır sıfır sıfır
35 yaşındaki adamın nazını mı çekeceğiz uzatmazlar inşallah. yeni sosalar pereiralar bulsunlar.

Mustafa YILMAZ
23.12.2019, 23:43
Parmak neden diyeyim ki? Zaten oyunda değildi [emoji3526]

Tamam ödülün sarı kutunun içinde

alper*
23.12.2019, 23:45
Futbolcular şampiyon olmak istemiyor

Özellikle sosanin umrunda degil

SM-A805F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omondoles
23.12.2019, 23:45
Mustafa yılmaz futbola bakışımız Doğu ile Batı gibi zıt.

gurur6134
23.12.2019, 23:47
Son saniye kacan pozisyonu ozetlerde birkez daha izledim Allah korumus bombos cok net vuramamis

hay1699
23.12.2019, 23:49
iki tane deyim yerindeyse it gibi koşan adam kovalayan adam lazım.

Aynen, ısırmayan statik adamlarla bu kadar.

jönts
23.12.2019, 23:57
Başkan aba altından sopayı gösterdi. Transfer için de elimiz pek kuvvetli değil o da belli oldu.

Bakalım neler olur.

Manava61
24.12.2019, 00:04
Geçen seneye göre daha durağan bir hücum hattımız var her şey burda başlıyor.Hücum ve ortasaha hattımızın yaş ortalaması geçen senye göre çok daha arttı bu yüzden tempolu oynayamıyoruz enerji koyamıyoruz.Mikel stu vs vs dahil olmak üzere devre arası takım gençleştirilmeli.10 oyuncu alıp satmaktan bahsetmiyorum.1 2 ufak değişiklik yeterli.Hoca konusuna girmiyorum

redbul
24.12.2019, 00:08
Takımın baskı yemesi hocalık bir durum değil en azından sadece Ünal hocaya yazmaz. sosa ve obi'nin yetersiz kalışı kitliyor takımı onlar bile anlamsız şekilde top kayıpları yapıyor. kontraya çıkamıyoruz bu yüzden. İki tecrübeli isim ama oyunu soğutacak liderliği yapamıyorlar.

bana maçta abdülkadirin bir tane olumlu hareketini göster ben daha maç izlemem ya kardeşim siz nasıl futbol izliyorsunuz bı kadarda körü kürüne yorum yazmayın bu kadar adamcılık yapmayın

redbul
24.12.2019, 00:11
müdür bir rakım sezon başından beri rakip kim olursa olsun içerde dışarda farketmeksizin baskı yiyorsa suçlu hocadır

Mustafa YILMAZ
24.12.2019, 00:14
bana maçta abdülkadirin bir tane olumlu hareketini göster ben daha maç izlemem ya kardeşim siz nasıl futbol izliyorsunuz bı kadarda körü kürüne yorum yazmayın bu kadar adamcılık yapmayın

Ben a.parmak çok iyi oynadı mı dedim? Yazılanı iyi oku. Orada oyunun gereklilikleri var ne obi ne sosa seni kontraya çıkaramaz zira o driplingleri yok.

Ayrıca uzun paslaşma sonrası sol kanattan bindirme yaptı topuda rakipten çok iyi söküp ppzisyon hazırladı pas daha iyi olabilirdi ama olumlu hareketti. Maç izle sen yinede.

Ufuk
24.12.2019, 00:19
Yorumcusu galibiyetten zevk al boşver oyunu diyor. Futbolcusu galibiyetin tadını çıkarsınlar diyor. Hocası bilmem kaç maç oynadılar yüreğinizi açıp çocukları alkışlayın diyor. Tamam ben bu gece rahat uyuyayım, sevineyim galip geldik diye haftaya düzeltecek misiniz? Yok yine aynısı olacak. Bu stresi yine yaşayacağız.

Mustafa YILMAZ
24.12.2019, 00:19
Mustafa yılmaz futbola bakışımız Doğu ile Batı gibi zıt.

Bu iyi bişey herkes aynı olmasın zaten yoksa ne gelişiriz ne de doğruyu bulabiliriz. Ama böyle değil. Ben fikrimi yazdım sebeblerinide ancak sen yazdığının içini doldurmadın. Kim çıkmalıydı mesela sebeblerinide yaz buluruz belki orta yolu

Varlıbaş61
24.12.2019, 00:20
Hakem 10 numara maç mı yönetti yoksa bana mı öyle geldi ?

TSemih61
24.12.2019, 00:21
https://twitter.com/atavratsosa/status/1209218513715548162

Hoca sert konuşmuş ama hak etti taraftar.

Karaman, oynanan futbolun eleştirilmesine ise tepki gösterdi. Eleştirenlerin aynaya bakması gerektiğini söyleyen Karaman "Önemli değil, insanlar bazen aklını bazen gözünü, bazen yüreğini kapatıyor. Kim yüreğini açıp bu çocuklara şapka çıkarıyorsa varolsun. Bu çocuklar bugün 28. maçını oynadı . O kadar sakatlığın rahatsızlığın olduğu yerde bu çocukların aldığı her türlü sonuç benim başımın üstünde yeri var. Eleştiren biraz aynaya baksın, biraz vicdanını ön planda tutsun, bu çocukların sezon başından beri neler yaşadığını göz önüne getirsin. 28 maç dediğiniz zaman bir sezonda belki de oynanacak maç sayısı. O nedenle insanların ayakları yere bassın."

TSemih61
24.12.2019, 00:24
Bu arada başkan büyük terbiyesizlik yapmış. 2 senedir bu kadroları başka hocaya verseydik takım şuan kaostan kurtulamamıştı ve sen de o koltukta değildin. Yine de ciddi söylediğini düşünmüyorum taraftarın suyuna gitmiş. Geçen hafta da hocayı koruyordu yani hocayla bir sıkıntısı yok yine de bu tip laflar söylenmez sonra cahil insanlar biriktirip biriktirip hoca karşıtı bir cephe oluşturuyor. Taraftara karşı en ufak tavizi vermemesi lazım.

Mustafa YILMAZ
24.12.2019, 00:28
müdür bir rakım sezon başından beri rakip kim olursa olsun içerde dışarda farketmeksizin baskı yiyorsa suçlu hocadır

Bu kadar keskin olmaya gerek yok, bu takım oyunu tepeden tırnağa o yüzden bir tane günah keçisi bulup bütün suçu ona atmanının gereği yok. Yazdım bugün bi çok kez yine yazayım. Şimdi Ünal hoca gol atarsanız baskı yiyin demiyordur herhalde elbette onunda yapması gerekenler var ama asıl sorun sosa ve obi tecrübesinde iki oyuncunun o baskıyı kıracak karakteri sahaya koyamamasıdır bugün iyice dikkat ettim onlarda olmayacak toplar kaybediyor ne kontraya çıkabiliyoruz bu yüzden ne de top tutabiliyoruz. İki yaşlı ve durağan oyuncu ile olmuyor, zaten ileri hattı baskı kurmayan oyunculardan kurulu bunun için üçlü orta saha ile çıktı Ünal hoca maça.

Demek istediğim tek parçayı bütünmüş gibi görmemek gerek.Tek bir yanlış yok ortada bir kaç tane var işi hoca diye geçiştirirsek başa sararız hep.

erenslash
24.12.2019, 00:33
valla arkadaşlar maçı almış olabiliriz ancak bala mala aldık maçı

kriz yönetemez bunlar

hocanın açıklamasını dinledim kusura bakmasın ama Ünal Karaman ekibini bile değiştirme zahmetinde bulunmamış takıma bir sistem kuramamış bir şekilde ilerlemeye devam ediyor

takım sakat vermişmiş

zaten futbolcular sayesinde bir yere geldik ama bu tekni ekibe rağmen topçularımızın bir kısmı cidden başarılı ama frenimiz gene patlar

dediğim gibi Ünal Karaman 8 puan farkla lider olsun ikinci devre şampiyonluğu hemen verir

ekibimiz rezil bazılarınız skor adamı olmaya devam ediyor

maç bugün gitti geldi

artvints
24.12.2019, 00:42
uğurcan'a topu gelişi güzel vurma pas yap takım yoruluyor denmiş, faydasını da gördük bu da birşeydir.

MİSSE_MİSSE
24.12.2019, 00:42
Çok açık bir şekilde orta saha oyuncularımız güçsüz. Ne rakibin baskısını kırabiliyorlar ne de baskı yapabiliyorlar. Bu zaafiyet defansı ve kanatları da yorup işleyemez hale sokuyor.
Takımda bu işi yapabilecek fizikte bir tek Obi var. O zaman elindekileri dengeli kullanacaksın. İlk yarı obi-parmak başlayıp ikinci yarı sosa-obi ye dön. Ha ben hoca olsam ivanildoyu oynatırdım ki sertliği, boyu, gücü ve uzun adımlarıyla dönen topları kapmada çok etkili olabilecek bir arkadaş.

Anıl C
24.12.2019, 00:45
Yorumcusu galibiyetten zevk al boşver oyunu diyor. Futbolcusu galibiyetin tadını çıkarsınlar diyor. Hocası bilmem kaç maç oynadılar yüreğinizi açıp çocukları alkışlayın diyor. Tamam ben bu gece rahat uyuyayım, sevineyim galip geldik diye haftaya düzeltecek misiniz? Yok yine aynısı olacak. Bu stresi yine yaşayacağız.

Taraftar galibiyetin tadini cikarsin diyen vizyonu dar dangalak kim?

Ufuk
24.12.2019, 00:50
Rafinha ve Mane arasında bir olay oluyor (sebebini bilmiyorum). İlk yarı sonunda Mane'nin moral bozuk içeri girerken Robertson rahat ol knka bu iş bende diyor Rafinha'yı işaret ederek. İkinci yarı başlıyor ve hesabı kesiyor. Maç sonunda Robertson'a yetmemiş olacak ki gidip önünde seviniyor bir şeyler söylüyor.

https://pbs.twimg.com/media/EMfQ5MmWkAAca2e?format=jpg&name=medium

Bizde de Colman, Alanzinho falan Zokora'nın intikam maçında destek olmuştu. Şimdi takımda böyle bir hava yok. Önce takım olmak için bu tarz bir birliktelik sağlayacaksın. Sonra saha içinde takım gibi davranıp itiraz edeceksen Parmak gibi bireysel değil takım halinde itiraz edeceksin. Skubic Novak'ın suratına top atar gibi yaptı ona bile tek başına itiraz etti adam. Hüseyin'in ayağına bastılar yine yanına giden olmadı.

https://pbs.twimg.com/media/EKziHlPW4AAbIdU?format=jpg&name=900x900

https://pbs.twimg.com/media/EDz7bjVXsAAYPxe?format=jpg&name=small

CİVELEK.61
24.12.2019, 00:53
Valla kim iyi tarafından,kim kötü tarafından bakarsa baksın.
Bu akşam bu takım 90 dakikada sadece
Golden yani 38.dakika ile 45.dakikanın 30. Saniyelerine kadar adam gibi top oynadı o kadar.
Yani toplam 7 dakika.
Hele 60.dakikadan sonra yediğimiz baskı utanç verici bizim için.
Bu oyun eleştirilir abi kusura bakmasın kimse.
Bu akşam Hocanın en büyük doğrusu Sturridge-Yusuf değişikliği,en yanlış işi de Ekubanı oyuna alıp son saniye golüne davetiye çıkarmasıydı.
Allahtan bi kaza olmadı.
Doğan girince göbekten gelemeyen Konyaspor,kanatlara yöneldi.
Zaten sol kenarda hücum katkısı veremeyen Novak-Wakame savunma konusunda da berbat oynayınca kanada yönelen Konyaspor takımı,son dakikalarda bizi bunalttı.

Ufuk
24.12.2019, 00:56
Taraftar galibiyetin tadini cikarsin diyen kim?

https://resim.haber61.net/haberler/anamanset_resim/2019/12/23/ABDULKADYR-PARMAKK.jpg

Sinan.K
24.12.2019, 01:07
Çok açık bir şekilde orta saha oyuncularımız güçsüz. Ne rakibin baskısını kırabiliyorlar ne de baskı yapabiliyorlar. Bu zaafiyet defansı ve kanatları da yorup işleyemez hale sokuyor.
Takımda bu işi yapabilecek fizikte bir tek Obi var. O zaman elindekileri dengeli kullanacaksın. İlk yarı obi-parmak başlayıp ikinci yarı sosa-obi ye dön. Ha ben hoca olsam ivanildoyu oynatırdım ki sertliği, boyu, gücü ve uzun adımlarıyla dönen topları kapmada çok etkili olabilecek bir arkadaş.
Ne Obi ne Sosa nede Parmak bizim orta sahamizda oynyamaz suan hepsi sonradan girer dinamizim kuvvet hiz hicbise yok bizi iki tana daha adam lazim Ndiyaye geldi sayarak bi 6 numara birde 10 numara

CİVELEK.61
24.12.2019, 01:08
Bu maçta birsey dikkatimi çekti ve fikrim biraz değişti.
Normalde kötü olduğumuz her maçta dikkat ederdim baskı yediğimizde orta saha oyuncularımız mecburen stoperlere döner ve stoperlerimiz,baskı altında top kullanma becerileri kısıtlı olduğu için(Bu konuda en iyi Campi) ya topları gelişigüzel kullanıyor ya da rakibin baskısından dolayı taca,rakibe atmak zorunda kalıyorlardı.
Bu akşam oyunun belli bölümlerinde gördüm ki hücum oyuncuları geriye gelerek top istediklerinde orta sahada top kullanma becerisi olan oyuncularımız gayet rahat topu kullanabiliyor ve stoperlere veya kaleye dönmek zorunda kalmadılar.
Oyunun belli bölümlerinde yapılabilenler,geçen yıl daha uzun sürelerde yapılıyordu.
Hep dediğim gibi oynadığımız sistemi bozduk.
Hücum oyuncularına bu rahatlığı vermek luks değil mi?
Ayrıca Sturrige top ezme konusunda Wakame'yi mumla arattı adeta.

emre6117
24.12.2019, 01:09
https://resim.haber61.net/haberler/anamanset_resim/2019/12/23/ABDULKADYR-PARMAKK.jpg

Ünal hoca malesef taktik konuaunda oyunu okumada çom zayıf kalıyor. Ancak elimdeki kadroda da ciddi sorunlar. Aynı gs kadrosu gibi(seri. Nzonzi dahil olarak. Hatta kağıt üstünde bizden daha iyi gibiydi ama oynadıkları oyun bizden bile kötüydü). Kağıt üstünde iyi gibi ama çok dengesiz bir kadro. Ünal hoca dünyanın en kötü teknik direktörü olsa bile konyadan yenilen o baskının bir açıklaması olması lazım. (birçok maçta benzeri yaşandı ve bu kadroyla yaşanmaya devam edecek). Futbolcuların haline de birşey demeli. Bir takım son 30 dakika 3 pas yapamaz mı ya. Bildiğin belli dakikadan sonra kontağı kapıyor bizimkiler. Gs muhtemelen radikal kararlar alacak. Bizim radikal karar almamız da zor. Acilen ömür ve y. Yazıcı tarzı oyuna hem akıl koyacak hem topu biz de tutacak hem de oyuna hareketlilik getirecek en az 2 isim lazım.yoksa bu sene ilk 4 bile zor olur bu futbol devam ederse.

Sinan.K
24.12.2019, 01:14
Bu maçta birsey dikkatimi çekti ve fikrim biraz değişti.
Normalde kötü olduğumuz her maçta dikkat ederdim baskı yediğimizde orta saha oyuncularımız mecburen stoperlere döner ve stoperlerimiz,baskı altında top kullanma becerileri kısıtlı olduğu için(Bu konuda en iyi Campi) ya topları gelişigüzel kullanıyor ya da rakibin baskısından dolayı taca,rakibe atmak zorunda kalıyorlardı.
Bu akşam oyunun belli bölümlerinde gördüm ki hücum oyuncuları geriye gelerek top istediklerinde orta sahada top kullanma becerisi olan oyuncularımız gayet rahat topu kullanabiliyor ve stoperlere veya kaleye dönmek zorunda kalmadılar.
Oyunun belli bölümlerinde yapılabilenler,geçen yıl daha uzun sürelerde yapılıyordu.
Hep dediğim gibi oynadığımız sistemi bozduk.
Hücum oyuncularına bu rahatlığı vermek luks değil mi?
Ayrıca Sturrige top ezme konusunda Wakame'yi mumla arattı adeta.
Cünkü gecen sene abdus ve yusufda vardi ayrica orta sahadaki adamlar yasli belirli zamandan sonra bunu yapamiyorlar kuvvet yok kondisyon yok kafa yapmak istiyor ama ayaklar yapmiyor o yuzden bize cift yönlu iyi adam lazim ve isiran 6 numara suan bunu en iyi Ozan tufan yapiyor isiriyor dikine gidiyor fenerde olmasa fener 5 veya 6 siradaydi

CİVELEK.61
24.12.2019, 01:22
Biz Mikel'i neden aldık?
Geçen sene eksik olan orta sahada Topu söndürme ve yüksek pas yüzdesinin getirisi olarak topun bizde daha çok kalmasını sağlayabilmek.
Avrupa maçlarınıda düşünerek Bu konuda eksik olan tecrübeyi ve Sosa'nın yaşadığı yanlızlığı gidermek için.
Öyle çok koşsun rakibi bozsun diye değil yani.
Bu transfer pas oyunumuzu geliştirmek ve topun bizde kalmasını sağlama amacıyla yapıldı.
Yanlışsam düzeltin.
Biz Sturridge'i neden aldık.
Hugo'nun ön tarafta beceremediği üretkenlik,ara pası asist,istasyon olma gibi özelliklerin eksikliğini kapatabilmek için.
Yani bu transferde topla yapılacak,topun bizde kalması şartıyla gerçekleşebilecek varyasyonları üretebilmek için yapılan bi transfer.
Heralde kimse Sturridge koşsun,bassın,adam yesin diye beklemiyordu.
Sonucta bu da pas oyununa topun bizde kalmasına yarayacak bi transfer.
Ama biz topun bizde kaldığı bi sistemden vacgeçtik,ya da yapmak istiyoruzda yapamıyoruz.
Eldeki oyuncular pekala buna uygun.
Sezon başından beri hep açıyorum videoları pas antrenmanları.
Transferler pas kabiliyeti yüksek oyuncular.
Eeeee sonuç ne?
Orta da pas yapamayan bi takım var.
Ya hu neye göre yapıldı bu transferler,neye göre kuruldu bu sistemsiz futbol?

B.Yiğit
24.12.2019, 01:29
Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamalarını şimdi dinledim ve her kelimesine katılıyorum. "Trabzonspor böyle baskı yememeli, aldığımız her topu rakibe veriyoruz, Defanstan pasla çıkmak çok zor olmamalı" bu tamamen aba altından sopa göstermek.

10 kişi kalmış takımdan böyle baskı yiyip oynanan futboldan memnun olan bir hocamız var.. Ünal Karaman umarım ne yaptığını biliyordur. Ya biz körüz ya da o.

yavuzbaha
24.12.2019, 01:39
Her takım baskı yiyebilir,karşı takım risk alır baskı yapar,bunaltır ama bu baskıyı Trabzonspor gibi dakikalarca ve bu kadar rezilce yiyen başka bir takım izlemedim ben,yendik susal8m..yök öyle dava

Bera B.
24.12.2019, 01:50
Hocanın maç sonu açıklamalarını yeni izledim, hiç beğenmedim. Ortadaki problemin varlığını kabul etmiyormuş gibi bir izlenim edindim. Sorunun varlığını kabul etmeden çözüm üretilebileceğini de sanmıyorum.

Mehmet Fatih Silik
24.12.2019, 02:02
senin gibi zihniyetler olduğu sürece bu takım siktin sene başarılı olmaz sen bu akşamki takımın oyunundan utanmadıysan bu saatten sonra futbol felan izleme .

Neyi izleyip izlemeyeceğime ben karar veririm kafanı yorma sen.
Nefret gözlüğü ile bakmam lazımdı dimi?
Utanılacak bir oyun yoktu ortada. Hele hele ilk yarıda ki oyunu keşke her maç oynasak.
Kaldı ki ortada eleştirilecek bir ikinci yarı var.
Ama üstüne alındıysan demek ki sen de o trollerdensin.
Benim ne demek istediğimi anlamadıysan boşuna beni alıntılama.

ilelebeTS
24.12.2019, 02:04
Başkan gerekenleri söylemiş, en azından teşhisi yapmış. Şimdi iş çözüm bulmakta. Devre arası gerek transfer gerekse taktik önlemlerle problemi çözsünler.

battle symphony
24.12.2019, 02:16
Bu çocuklar 28. maçı oynadı eleştiren aynaya baksın ahaha laflara bak. Oyunculardan ziyade beyefendinin kendisini eleştiriyoruz ama ya farkında değil ya da bilmezden geliyor. Yoksa bu oyuncular evet iyi, hatta şu oynanan oyundan çok daha iyisini yapabilirler. Tamam sezon başı sıkışıktı fikstür ama UEFA'dan elendik hatta son 3 maça yedeklerle çıktık.

Arif Timurcioğlu
24.12.2019, 02:28
Adamlar 10 kisi bizi yorulmadan usanmadan ortasahamızdan cıkarmadı anlayın durumumuzu. Gecen macta zeki macın adamıydı bundan cozun durumun ehemmiyetini, o kadar vahim haldeyiz.

Oğuzhan Fidan
24.12.2019, 02:38
Rafinha ve Mane arasında bir olay oluyor (sebebini bilmiyorum). İlk yarı sonunda Mane'nin moral bozuk içeri girerken Robertson rahat ol knka bu iş bende diyor Rafinha'yı işaret ederek. İkinci yarı başlıyor ve hesabı kesiyor. Maç sonunda Robertson'a yetmemiş olacak ki gidip önünde seviniyor bir şeyler söylüyor.

https://pbs.twimg.com/media/EMfQ5MmWkAAca2e?format=jpg&name=medium

Bizde de Colman, Alanzinho falan Zokora'nın intikam maçında destek olmuştu. Şimdi takımda böyle bir hava yok. Önce takım olmak için bu tarz bir birliktelik sağlayacaksın. Sonra saha içinde takım gibi davranıp itiraz edeceksen Parmak gibi bireysel değil takım halinde itiraz edeceksin. Skubic Novak'ın suratına top atar gibi yaptı ona bile tek başına itiraz etti adam. Hüseyin'in ayağına bastılar yine yanına giden olmadı.

https://pbs.twimg.com/media/EKziHlPW4AAbIdU?format=jpg&name=900x900

https://pbs.twimg.com/media/EDz7bjVXsAAYPxe?format=jpg&name=small

takımdaki arkadaşlık ortamında bir sıkıntı var. dediğin gibi bende dikkat ettim bir yürek koymuyorlar artık sahaya herkes işini yapıyor o kadar. bu böyle bir yere kadar gider bizi sonuca götürmez. takım olarak birliktelik sağlanmazsa işimiz ciddi sıkıntıda.. keza abdülkadirin penaltı pozisyonundada bir umursamazlık var net penaltı ama adam kendisi çırpındı sadece.. takımdaki ruh bozulmuş.. 1 -2 futbolcuya bağlamak istemiyorum ama maalesef korkulan oluyor gibi. bugün sturridge frene bastı sürekli top ezdi ve aşırı isteksizdi. kimseye bağlamak istemiyorum ama işler yolunda gitmiyor sadece işlerini yapıyorlar.

Oğuzhan Fidan
24.12.2019, 02:42
Başkan gerekenleri söylemiş, en azından teşhisi yapmış. Şimdi iş çözüm bulmakta. Devre arası gerek transfer gerekse taktik önlemlerle problemi çözsünler.

bugün şansımıza puan kaybetmedik demeye getirdi ve nitekim öyleydi zaten.. bugün şansımız olmasaydı konya bizi 2.yarı sahamızdan çıkarmadı onlardada kazanamamanın bir dezavantajı vardı biz bunu kullandık. herzaman işler böyle gitmiyor geçen haftaki denizli maçı durumumuzu gösteriyor.. tablo kötü. takımda bir sistemsizlik var birliktelik sorunu var.