PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 16.Hafta l Konyaspor 0 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7

Gökhan Balcı
23.12.2019, 19:05
Paylaştı arkadaşlar reis geçen haftanın en iyi ismi Yusuf'u keserek Yerine sezon başından beri dökülen Parmak'ı oynatmış ne dersin maçtan sonra da istifa edecektir...

Yusuf kesilmeyi hak etmemişti. Tam tersi Tony hak etmişti. Parmak yerine doğan ile de başlayabilirdi pekala. Üçlüye dönmesi iyi bir şey ama bana iyi bir kadro gibi gelmedi

Tolga Han
23.12.2019, 19:06
Herkes umutsuz demek ki kazanmak için uygun zemin hazır :)

Ogün YAZICI
23.12.2019, 19:06
Yani Yusuf gibi takımın en hareketli oyuncusunu kesip Parmak gibi bir dinamo ! 'yu koyarak bütün sorunları çözdün hoca tebrikler.

Geçen hafta Sturridge gibi dinamizmi ve geriye yardımı olmayan bir oyuncuyu içerideki Denizli maçında bile kaldiramadigimizi gördün ve Konya deplasmanında Nwakaeme'nin yanina yazıp sahaya sürüyorsun

Taraftar tepkisinden korkup Sturridge ile başlıyorsun
Hoca olsan takımın problemine çözüm bulabilmek adına Sturridge değil Ekuban ile başlardın su maça

Korkaksın

battle symphony
23.12.2019, 19:07
Parmak tamam iyi değil de Doğan diyenler neye dayanıyor anlamadım pek. O da az oynamadı yani kazmanın teki olduğunu bilmesek inanıcaz.

Alper Beyazay
23.12.2019, 19:07
Hüseyin ve Parmak ilk 11'de. Tamam.

TSemih61
23.12.2019, 19:08
Bu kadroyu çıkaracağı belliydi. :D Konya'nın bizim tam tersi bir kadrosu var görelim bakalım ne olacak önde 5 tane ağır vasıta ile ne yapabileceğiz.

Ogün YAZICI
23.12.2019, 19:10
Mehmet Özdilek Trabzon'u yenen kadrodan 4 oyuncuyu değiştirerek başlıyor bu hafta

Adamlar Allah'a emanet kadroyla çıkıp yendi bizi

acan61
23.12.2019, 19:11
Kadro ne kadar farklı olabilirdi mantıklı düşünün istersek maçı alırız ama isterler mi bilmiyorum

Ibrahim Gaygusuz
23.12.2019, 19:11
Hosseini cezalimi ?

Enes Başkaya60
23.12.2019, 19:12
Onazi>>>Parmak yazıklar olsun şu hali ile bile Çok daha iyi oynar kendisinden...

Enes Başkaya60
23.12.2019, 19:12
Hosseini cezalimi ?

İlk devreyi kapattı...

chener
23.12.2019, 19:13
Hoca mikel-sosa-stu-wake dörtlüsünden kimseyi kesemeyince yusufu kesmiş.
Sanırım denizli maçında arapsaçı düzen devam edecek.

Oruç
Beklentileri sıfıra indirerek izleyin. Nacizane tavsiyem.

mmert
Garip bir oyun oynayacağımızı düşünüyorum

Gumul gumul gumullanırız. :)) Sörloth stoperleri tarumar etmesi tek şansımız :))

TSemih61
23.12.2019, 19:15
Yusuf takımın en verimsiz oynayanı hiçbir şey yapmıyor , maç başına 3-4 tane cılız şutunu saymazsak. İlk haftalarda sıfıra inip içeri etkili toplar çıkarıyordu git gide bireyselleşti oyunu. Zaten fiziksel yeterliliğe sahip değil maksimum 20 dakikalık topçu. Fizik-kondisyon sorununu halledemedikten sonra yeteneği de bir işe yaramıyor yani. Yedeğe çekilmesi doğru, son 20 dakika kullanılması daha yararlı.

BatuhanB
Garip bir oyun oynayacağımızı düşünüyorum

Gumul gumul gumullanırız. :)) Sörloth stoperleri tarumar etmesi tek şansımız :))

Her hafta oyunumuzun Sorloth'u tarumar etmesinden Sorloth'a rakibi tarumar etme fırsatı kalmıyor ki. Çocuk en ileride mi oynasın, sağa mı geçsin, sola mı geçsin, merkeze gelip top mu alsın...

battle symphony
Konya'nın defans leş yalnız. Stoperleri kötü, sol beklerinde bizim Alper oynuyor. 3-4 tane sallamamız lazım.

Enes Başkaya60
23.12.2019, 19:16
Konya'nın defans leş yalnız. Stoperleri kötü, sol beklerinde bizim Alper oynuyor. 3-4 tane sallamamız lazım.

Geçen hafta Denizli'nin stoperi Yumlu Sağ beki Zekiydi hatırlatayım...

Oruç
23.12.2019, 19:17
Hocamız espri yapmakla meşgul.

DeAgLeMaNyAq
23.12.2019, 19:19
Abdulkadir inşallah hepimizi yanıltır ama Yusuf'un kesilme durumu ortaya çıkınca bence işin savunma yönünü de sıkı tutmak adına Kamil'le başlamak daha mantıklı duruyordu. Konya'ya uzaktan şut ve kontra fırsatı vermemek lazım. Olası geriye düşme durumunda rakibin direncini artarsa çevirmemiz iyice zorlaşır. Bilhassa Serkan Kırıntılı maça iyi başladı mı özgüvenle birlikte inanılmaz maçlar çıkarabiliyor. Bunu kırmak için fazla gol kaçırmamak lazım...

yorumsuz6117
23.12.2019, 19:19
Abdülkadir Parmak :D

BatuhanB
23.12.2019, 19:20
Ünal Karaman: Kaybolan puanları mutlaka birileri alıyor. Sonuçta herkesin bir gücü var. Heyecanlı da oluyor açıkçası. Yarış sonuna kadar devam ediyor.

*

Haa... İyi bâri.

alper*
23.12.2019, 19:22
ağam bizimle eğlenir

Emirhan Uludüz
Ünal Karaman: Kaybolan puanları mutlaka birileri alıyor. Sonuçta herkesin bir gücü var. Heyecanlı da oluyor açıkçası. Yarış sonuna kadar devam ediyor.

*

Haa... İyi bâri.

Ya delirdi ya da iki üç tane xanax attı geldi.

bahadır2561
Herkes ekmeğinin derdinde.

korkusuzmaraz
Adaletli Ünal Karaman'a soralım bakalım bu Türkmen kardeşimizin torpili nerden geliyor diye.
eee kimi oynatacak peki hosseini ilk yarıya kapattı elimizde yedek stoper bi ivanildo fernandez kaldı o da dengesizin teki.

Gökhan Balcı
23.12.2019, 19:23

*

Haa... İyi bâri.

Ahahah ziyan olmuyor yani puanlar :D

Furkan Tütüncü
23.12.2019, 19:25
Onazi>>>Parmak yazıklar olsun şu hali ile bile Çok daha iyi oynar kendisinden...

parmak ya 10 ya da sağ kanat oynayacak. onazi bu ikisinde de oynayamaz.hele hele bu form durumuyla.

Mustafa YILMAZ
23.12.2019, 19:26
Sosa son maç gibi vurdumduymaz oynamaz,pereira sağ bek olduğunu hatırlayıp defansa katkı sağlarsa kazanırız bu maçı. Ne olursa olsun oyuncular biraz kıçlarını kaldırıp pres yapsın her ne kadar buna uygun değilselerde direnç koysunlar.

alper*
23.12.2019, 19:27
Ünal Karaman: Konya ile kan bağım var, aynı zamanda can bağım olan insanlar da var. Burada olmak benim için sevindirici.

ay hadi inşallah

Oruç
23.12.2019, 19:27
Sosa oynarsa umut var. Yoksa geçmiş olsun.

mmert
23.12.2019, 19:28

*

Haa... İyi bâri.

Devre arası ya da seneye Konya'da :)

Hırslı kazanmak isteyen adamın sözleri değil bunlar. Bunu söylemek için başka bir seviye lazım. Govermiş heralde. Baktın olmay bakma diyor şair. Kupa maçından sonra yine bir heyecan gelmişti sağolsun zevk almaya bakacaz artık :)

Adem Akyüz'
Yusuf'un kesilmesi ilginç :confused:

hyasin61
Macın sonunda en konusacagımız isim kadroda net sırıtıyor :)

battle symphony
23.12.2019, 19:29
Bu Selim ay ve Alper Uludağ pek oynamamış bu sezon. Ali Turan da 36 yaşında. Bence zannedilenin aksine rahat bir maç olacak. İlk yarıyı 2-0 önde kapatırız. Maç sonucu da 0-4 ya da 1-4

Sefa Alış
23.12.2019, 19:29
Arkadaş Ünal hocayı ben de eleştiriyorum da artık nerden vuracağınızı şaşırdınız. Hosseini yok, Hüseyin'le niye başlıyormuş. Doğan niye oynamıyormuş, sanki oynadığı maçları izlemedik.

hyasin61
23.12.2019, 19:30
Unal Karaman insallah Milosevic kitlendiginde Konyaspor'un yok hukmunde oldugunun farkındadır

ÖmürKaradeniz61
23.12.2019, 19:30
eee kimi oynatacak peki hosseini ilk yarıya kapattı elimizde yedek stoper bi ivanildo fernandez kaldı o da dengesizin teki.

Ivanildo samimi olarak söylüyorum Türkmeni top diye oynar .Kimse benim babamın oğlu değil gördüğümü söylüyorum.

alper*
23.12.2019, 19:31
Arkadaş Ünal hocayı ben de eleştiriyorum da artık nerden vuracağınızı şaşırdınız. Hosseini yok, Hüseyin'le niye başlıyormuş. Doğan niye oynamıyormuş, sanki oynadığı maçları izlemedik.

Edgar ı neden gönderdi?

Mehmet BAŞ
İlk 11 tercihi yapmak zor bir hal aldı. Zira Sturridge artık forma giyebilecek hale geldi.
Peki Sturridge oynayacaksa kim kesik yiyecek? Yusuf mu? Sörloth mu? Nwakaeme mi? Parmak mı?
Burada önce kaç orta saha ile oynayacağımıza karar vermek lazım! İkili orta saha mı? Üçlü Orta saha mı?
Üçlü orta saha oynarsak kim kesik yiyecek? Yusuf mu? Nwakeme mi? Sturridge'i kesmek zor olabilir.
Peki kim oynayacak? Buradan tahmin etmek zor! Maç günü bakalım hoca ne karar verecek göreceğiz!

Ben teknik direktör olsam bu maçta ne yapardım?
Maça Mikel, Sosa ve önlerinde Parmak ile üçlü orta saha başlardım. Parmak'ın dinamizmini kullanmak isterdim.
Sağ kanatta Yusuf, sol kanatta ise Sturridge'i kullanırdım. Nwakaeme arkadaşımızı da bu maçta yedeğe çekerdim.
Forvette ise Sörloth'u tercih ederim. Nwakeme'yi kestim zira pres yapmıyor ve çok statik oynuyor.
Sturridge ve Nwakaeme aynı anda sahada olduğunda bence takımın dinamizmi düşüyor ve hareketsiz kalıyoruz.
Bu dizilimde maçın gidişatına göre Parmak'ı çıkartıp Nwakaeme ve Ekuban'ı oyuna alabiliriz. Böylece kimse küsmez!

----------------------------------------------- Uğurcan ----------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pereira----------------------- Hüseyin -------------------------- Campi -------------------------------------- Novak
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------- Mikel ------------------------------ Sosa -----------------------------------------------
Yusuf ----------------------------------------- Parmak ----------------------------------------------------- Sturridge
------------------------------------------- Alexander Sörloth ---------------------------------------------------------

Kadroya baktığımız zaman üç gün önce yaptığım yorum hocamızın aklından geçen düşünceyi özetlemiş gibi görünüyor.
Verdiğim kadroda ben tercihimi Yusuf'u oynatmaktan yana kullanmıştım. Hocamız ise Nwakaeme'yi oynatmak istemiş.
Bakalım bu kadro nasıl bir performans ortaya koyacak? İzleyip görelim.

korkusuzmaraz
aynen valla az sayıda da olsa mantıklı yorum görmek güzel eline sağlık hocam

ÖmürKaradeniz61
23.12.2019, 19:32
Ahahah ziyan olmuyor yani puanlar :D

Aynen öyle hocam,bütün puanları alırsak çok heyecanlı olmaz böyle daha güzel diyor hocamız. Mesela bugün yenilse üzülmez çünkü mevlana şehri konyaya puan vermiş olur olayın iyi yanından bakın.

Yasin Altuntas
23.12.2019, 19:32
Defans anlaminda orta sahayi güclendirmek icin Parmak‘i ilk onbire koymak cok sacma. Son maclarda Yusuf‘un defansa katkisi, Parmakdan fazlaydi. Özellikle bu sezon orta sahada hic ayakta kalamadi kendisi (evdeki prag maci ve bir zam aldiktan sonraki lig maci haric). Bugünde ayni senaryo ile karsilasacagiz gibi.

Hüseyin‘in oynamasi sanssizlik, Hosseini sakat oldugu icin, iki sol ayakli stoperi bende muhtemelen oynatmazdim. Ama bir ihtimal Dogan‘i bile stopere cekmeyi düsünürdüm acikcasi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ibrahim ŞEN
23.12.2019, 19:33
Bence çift forvet oynıcaksak ilk isim ekuban olmalıdır

batugol
23.12.2019, 19:35
Maç başlamadan 22 sayfa yorum yazılması hayra alamet değil inşallah yanılırım

Sefa Alış
Edgar ı neden gönderdi?

hocam o ayrı konu, onun için eleştir eyvallah. ama bugün ilk11'de niye hüseyin'i oynatıyosun diye çıkışmak mantıksız.

korkusuzmaraz
ünal hoca muhtemelen 4-3-3 oynatacak ileri üçlünün kanatlarında sturridge ve nwakeme olur orta saha sezon başından beri rezil durumda mecburiyetten hosseini yi oynatıyordu o da olmayınca denizli maçı da kaybedilince mikel- parmak- sosa üçlüsünü sahaya sürmüş

bu arada her maç aynı senaryo oluyor rakibin her atağı bizim ceza sahası önünde bitiyordu hosseini orta saha oynayınca bu durum biraz düzelmişti bakalım bu maç orta sahadan defansif olarak verim alabilecek miyiz

Mert'
23.12.2019, 19:40
Puan kaybı olunca keyif geliyormuş lige, görende Klopp zanneder.

Mehmet BAŞ
23.12.2019, 19:40
Edgar ı neden gönderdi?

Tipini beğenmedi. Gönderdi. Ben de olsam gönderirdim.

Gerçi o adam hiç Trabzon'a ayak basmamıştı dimi? Olsun, kahrolsun Ünal Karaman! Edgar'ı gönderdi, takım stopersiz kaldı.

Evde sular akmıyor. Kahrolsun Ünal Karaman! :alkış:

mmert
23.12.2019, 19:41
https://youtu.be/ibh5KJXtRgg

Öyle ölmeyiz hocam füze at bize.

Mesut
23.12.2019, 19:42
Son haftalarda dökülen Hüseyin ve Parmak ilk 11'de entrasan şeyler oluyor gerçekten
Bu hafta da Hüseyin bariz hata yaparsa seni kim kurtaracak sayın Ünal hocam

Mehmet BAŞ
23.12.2019, 19:44
Eleştirmek için eleştirilen bazı konular:

1. Doğan neden oynamıyor? Çünkü Doğan bu takımda Sosa, Mikel ve Parmak'tan sonra oynayabilir.
2. Hüseyin neden oynuyor? Çünkü Hoseini sakat! İvanildo oynadığı maçlarda bir halt beceremedi. Yerli oyuncumuzu oynatıyoruz.
3. Parmak neden oynuyor? Çünkü üçlü orta saha oynamak istediğimizde en iyi üçüncü isim olduğu için oynuyor.
4. İvanildo neden oynamıyor? Çünkü yetersiz! Ve devre arasında gönderilecekler listesinde en başlarda yer alıyor.

Başka bir sorunuz var mı?

alper*
23.12.2019, 19:45
Tipini beğenmedi. Gönderdi. Ben de olsam gönderirdim.

Gerçi o adam hiç Trabzon'a ayak basmamıştı dimi? Olsun, kahrolsun Ünal Karaman! Edgar'ı gönderdi, takım stopersiz kaldı.

Evde sular akmıyor. Kahrolsun Ünal Karaman! :alkış:

trabzona ayak basmaması benim söylediklerimi yanlışlıyor mu

elinde bir stoper varken onu kullanmamak en azından bir görmemek, bu ihtiyaç fazlasıdır demek bir eksiklik değil midir

iyattara
23.12.2019, 19:46
Hocam rakip öne geçerse çevirmemiz zorlaşıyor biz öne geçsek tutamıyoruz nasıl kazanicaz biz :)) Berabere gitsin 90+ da atalım santrasi yapılmasın. Tek çare bu :)

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BatuhanB
23.12.2019, 19:46

1. Doğan neden oynamıyor? Çünkü Doğan bu takımda Sosa, Mikel ve Parmak'tan sonra oynayabilir.
2. Hüseyin neden oynuyor? Çünkü Hoseini sakat! İvanildo oynadığı maçlarda bir halt beceremedi. Yerli oyuncumuzu oynatıyoruz.
3. Parmak neden oynuyor? Çünkü üçlü orta saha oynamak istediğimizde en iyi üçüncü isim olduğu için oynuyor.
4. İvanildo neden oynamıyor? Çünkü yetersiz! Ve devre arasında gönderilecekler listesinde en başlarda yer alıyor.

3. maddeden sonra yanıt vermek istemezdim ama Yusuf'un neden kesik yediğini de açıklar mısınız sayın ordinaryüs hocam?

Mehmet BAŞ
23.12.2019, 19:47
Son haftalarda dökülen Hüseyin ve Parmak ilk 11'de entrasan şeyler oluyor gerçekten
Bu hafta da Hüseyin bariz hata yaparsa seni kim kurtaracak sayın Ünal hocam

Haklısınız, Hüseyin'in yerinde oynayacak Pique'ye bu maç haksızlık yapıldı(!)

Hocam Allah aşkına kim oynayacaktı?

İvanildo kötü. Hoseini sakat. Kimi oynatalım?

İvanildo oynasın diyorsanız, ona da katılmıyorum. Zira performansı yetersiz. Muhtemelen devre arası gönderilecek.

Göndereceğimiz bir adamı oynatmaktansa geleceğine yatırım yaptığım Hüseyin'i oynatıp tecrübe kazandırırım.

Oruç
23.12.2019, 19:48
Hocam rakip öne geçerse çevirmemiz zorlaşıyor biz öne geçsek tutamıyoruz nasıl kazanicaz biz :)) Berabere gitsin 90+ da atalım santrasi yapılmasın. Tek çare bu :)

En mantıklı senaryo.

:)

Mesut
23.12.2019, 19:49

Yaptığı herşeyi savunmak için kılıktan kılığa girmeye gerek yok.Ersin Düzen geçen gün bomba bir yorumu vardı Donk dirsek atmadı Donk'un dirseği açıktı rakip geldi çarptı sende ona benziyorsun şuan.
Hüseyin Türkmen haftalardır dökülüyor.İnanılmaz puan kayıpları yaşıyoruz İvanildo bir halt oynamadı diyorsun da Türkmen ne oynadı bu kadar bariz hataları varken hala oynatmak benim mantığıma aykırı.
Abdülkadir Parmak kötü oynuyor bunu görmek için ekstra futbol bilgisine gerek yok.

Doğan Keskin
Bu sevda bitmez.

Ufuk
Beklediğim kadro çıkıyor maça. Parmak yerine Doğan oynayabilir belki demiştim ama Parmak kendine gelip oynarsa hem orta sahada hem skorda üstünlük kurabiliriz. Sturridge'in sağda ama forvete yakın, Parmak'ın ortada ama sağa yakın oynamasını bekliyorum. Maç içinde Sörloth'ta sağa kayacaktır zaman zaman. Sturridge'in etkinliğinden merkezde faydalanmak gerek. Zaten Sturridge de kanatta oynamak istemiyor.

Edgar ı neden gönderdi?

Edgar bize geldi mi ki göndersin? Yusuf'un transferi için sayısal değerden başka bir şey değil bence. Sezon sonunda daha iyi anlayacağız.

Mehmet BAŞ
23.12.2019, 19:50
3. maddeden sonra yanıt vermek istemezdim ama Yusuf'un neden kesik yediğini de açıklar mısınız sayın ordinaryüs hocam?

Değerli filozof kardeşim, yaklaşık 10 dk. önce 20.12.2019 tarihinde yaptığım analizi alıntı yaparak bir şeyler yazdım.
Zahmet edip bir iki sayfa geri gidersen Yusuf hakkında görüşlerimi ve dizilim değerlendirmemi öğrenebilirsin.
Zahmet etmezsen de kısacası ''Bence Yusuf oynamalıydı.''

alper*
23.12.2019, 19:52
Edgar bize geldi mi ki göndersin? Yusuf'un transferi için sayısal değerden başka bir şey değil bence. Sezon sonunda daha iyi anlayacağız.

abi adam feyenoordda 15 maç oynamış 14ü ilk 11

serdaracıl
23.12.2019, 19:52
Yusuf'un kesilmesi ilginç :confused:

Gayet yerinde bana kalırsa

serdaracıl
23.12.2019, 19:53

Futbolcu olmadığı için

Mehmet BAŞ
Yaptığı herşeyi savunmak için kılıktan kılığa girmeye gerek yok.Ersin Düzen geçen gün bomba bir yorumu vardı Donk dirsek atmadı Donk'un dirseği açıktı rakip geldi çarptı sende ona benziyorsun şuan.
Hüseyin Türkmen haftalardır dökülüyor.İnanılmaz puan kayıpları yaşıyoruz İvanildo bir halt oynamadı diyorsun da Türkmen ne oynadı bu kadar bariz hataları varken hala oynatmak benim mantığıma aykırı.
Abdülkadir Parmak kötü oynuyor bunu görmek için ekstra futbol bilgisine gerek yok.

Yahu bu takımın stoper hattında kim oynuyor siz farkında değil misiniz?
Evet, Hüseyin dökülüyor. Bunu sezon başından beri yazıyoruz. Peki kim oynasın kardeşim? Kim?
Hoseini sakat! İvanildo da kafadan sakat! İvanildo ve Hüseyin'in birbirinden farkı yok. Kimi oynatalım?
Devre arasında gönderilecek İvanildo'yu oynatalım? Böyle bir mantık olabilir mi?
Sizce İvanildo oynatılması normal sanırım. Ama bence İvanildo formayı hak etmiyor. Mantıklı da değil.

Mesut
Gayet yerinde bana kalırsa

Yerine oynayan adama göre bence de ilginç.
Sturridge kanat oyuncusu değil orada oynayamaz

Manava61
Altay rövanş maçıyla başlayan tamamen bilinçli bir şekilde Trabzonspor maçlarını izlememe kararımı bugün de bozmayacağım inşallah :) Umarım kazanırız.

DeAgLeMaNyAq
23.12.2019, 19:55

Bunun tek çözüm yolu var. İlk golü attıktan sonra kontağı kapatmayacaksın, bir an evvel ikinciyi hatta üçüncüyü bulup maçı bitireceksin. Özellikle Yusuf'un gidişi ve Abdulkadir'in sakatlığı sebebiyle top çevirip, oyunu tutmakta zorlanıyoruz...

Mesut
23.12.2019, 19:55
Yahu bu takımın stoper hattında kim oynuyor siz farkında değil misiniz?
Evet, Hüseyin dökülüyor. Bunu sezon başından beri yazıyoruz. Peki kim oynasın kardeşim? Kim?
Hoseini sakat! İvanildo da kafadan sakat! İvanildo ve Hüseyin'in birbirinden farkı yok. Kimi oynatalım?
Devre arasında gönderilecek İvanildo'yu oynatalım? Böyle bir mantık olabilir mi?
Sizce İvanildo oynatılması normal sanırım. Ama bence İvanildo formayı hak etmiyor. Mantıklı da değil.

İvanildo Türkmen'den daha iyi bir oyuncu en azından hava toplarını karşılar o bile yeterli

batugol
23.12.2019, 19:56
Kâğıt üzerinde rahat kazanacak kadro
Cim zemin üzerinde ne olur göreceğiz bakalım

Mert Zaman
23.12.2019, 19:57
İvanildo güven vermiyor yere sağlam basmıyor her an patlamaya hazır bomba gibi hüseyin daha iyidir konu tartışmaya kapalıdır...

Mehmet BAŞ
trabzona ayak basmaması benim söylediklerimi yanlışlıyor mu
Elinde bir stoper varken onu kullanmamak en azından bir görmemek, bu ihtiyaç fazlasıdır demek bir eksiklik değil midir

Bu konuda ciddi olduğunu düşünmüyorum ama eski günlerin hatırına yine cevap vereceğim.Edgar, bence Trabzonspor'a hiç gelmeyecek. Sezon sonu veya devre arasında Avrupa'da yoluna devam eder.
Adam Trabzonspor'a gelmek istemedi. Yani buraya gelme gibi bir durum hiç bir zaman söz konusu olmadı.
Haliyle buraya gelmeyen oyuncu üzerinde hocanın bir tasarrufu söz konusu olmadı.
Bu takdir tamamen yönetim ve Edgar arasında oluştu. Hoca bu konuda dış kapının mandalı oldu.

Full HD
Evet Allah yardimcimiz olsun beyler.Simdiden gecmis olsun!

cyberentalpi
Hadi bakalım. Baskı kurarsak rahat yeneceğimiz takım. Ama bakın baskı kurup boğarak
Konya nın hucum yapası yoktur normalde. Şu ay-KIT a puan vermeyelimde

alper*
bizim takım istiklal marsını okurken ters dönüyor bayrağa doğru ama arkada da bayrağımız var

Ufuk
abi adam feyenoordda 15 maç oynamış 14ü ilk 11

Kötü topçu demedim ki ben ama topçu bizde hiç oynamaycak bence. Sezon sonunda ya kiralayanlar alır yada başka bir takım. Bizde oynatmak için almadık zaten.

cyberentalpi
23.12.2019, 19:59
İvanildo Türkmen'den daha iyi bir oyuncu en azından hava toplarını karşılar o bile yeterli

Bende aynı şey dusunuyorum. Hatta campi den iyi mi tartışılabilir.

alper*
striç %100 kaçırdı

My
Hüseyni sakat mı ?

hyasin61
23.12.2019, 20:00
ne kacırdık be

Ufuk
23.12.2019, 20:01
O nasıl kaçtı ya? Kornerde eline çarptı mi top? Uzatıyor ama çarptı mi anlamadım

Mert Zaman
spiker dalga mı geçiyor acaba störüç kim la

emre6117
ne kacırdık be

Orada tekte vurması lazımdı ama heçmesini beklemiyordu herhalde.

kudu_89
23.12.2019, 20:02
Bu Sturridge 90 dakika oynamalı. Ünal Karaman istifa.

My
23.12.2019, 20:05
Sanırım bu yıl ki ideal kadromuz bu ve ilk defa bu kadroyla oynuyoruz.

hyasin61
23.12.2019, 20:05
İyi basladık ama ne kadar surecek bakalım

hyasin61
23.12.2019, 20:07
onde oynuyoruz ama yakalanma riski fazla

adiloş bebe
23.12.2019, 20:09
Yahu ısrarla çıkarken top kaybediyoruz ve hepsi büyük tehlike olarak dönüyor kalemize orta saha denen bir kavram yok bizde

Ufuk
Majid çabuk döner umarım. Kavgacı adam lazım. Konyalilarin ve bizim topçuların kararlara verdiği tepkilere bakın. Pısırık kız takımı gibi oynuyoruz.

Ahmet Aksu
Cok rezil basladık..
Bitik konyayı dirilttik

batu94
Daha kaçıncı dakika şikecinin takımı çirkefliğe başladı. Şunları mutlu etmeyelim ne olur

My
23.12.2019, 20:11
Topu almak için boşa kaçmak yok. Sosa alıyor ayağına atacak adam arıyor herkes ama herkes tırıs tırıs yürüyüp Sosa'ya bakıyor.

emre6117
23.12.2019, 20:11
Rakip itiraz ediyor bizimkiler de mal mal bakıyor bu takımdaki vurdumduymazlıkmıdır safa bağlamakmııdr anlamasım.

batugol
23.12.2019, 20:12
Penaltı yi yediler gene

DeAgLeMaNyAq
Takımdaki panik halini çözemedim...

emre6117
Bariz faulü vermedi şimdi. İştr baskının neticesi. Biz dd itiraz var mı yok. Saf bildiğin bizim takım.

Sefaenes
faul vermedi

6Şafak Aydın1
23.12.2019, 20:13
kimdi o ilk dakikada golü atamayan adrese teslim orta sonrasi adam önce bi istop edecek kahvesini icecek dusunu alacak, kapattirdi

Samet Berber
23.12.2019, 20:13
Abdülkadir şu kendini atma işini bi bırakamadın.

emre6117
23.12.2019, 20:14
İtiraz etmezsen hakeme baskı kurmazsan bu ligde hiçbirşey alamazsın. Ne zaman öğrenecekler.

LağusKusteli
23.12.2019, 20:15
Evet angutun takımı açık ve baskılı oynayarak değil defansa yatıp kontraatak kovalayarak oynuyor. Nasıl olsa gol yerler diye düşünüyorlar, goller atamadığımız her dakika aleyhimize, zira kontradan pozisyon bulduklarında muhtemelen atacaklardır

LağusKusteli
23.12.2019, 20:16
İtiraz etmezsen hakeme baskı kurmazsan bu ligde hiçbirşey alamazsın. Ne zaman öğrenecekler.

Bizimkiler efendi olmak ile enayi olmayı birbirine karıştırıyor. Veya takımı sahiplenmiyor, hangisiyse...

Gökhan Balcı
23.12.2019, 20:17
Öyle veya böyle sert oynamaları bizim için iyi bir şey. Sakatlık durumunu ayrı tutarak söylüyorum elbette. Bizi maçta tutuyor bu durum. Rakip uyudu mu biz de uyuyoruz öteki türlü

batugol
23.12.2019, 20:18
Direk bileğine basıyor

odyseuys
bu müdahale kesinlikle kırmızı kart... kabul edilemez, kasıtlı, topla alakası yok ömer itinin. sakatlamaya yönelik direkt. geçen sene belhandanın yusufa bastığı pozisyondan tek farkı hüseyinin ayakta olması.

hyasin61
Su Milosevic'i alsak iyiydi ya Konyaspor'da curuyor adam

emre6117
23.12.2019, 20:19
Adam bizimkinin ayağınınkıracak neredyse. Bizşm saf oyuncular adam sarı yedi diye rakibi teselli ediyor. Bu takımdan gerçekten hiçbirşey olmaz.

Oruç
Parmak yapınca kırmızı buna sarı.

Mehmet BAŞ
İlk 20 dakika...

Verilmeyen bir penaltımız var.

Ömer Ali'ye gösterilmeyen kırmızı kart var.

Sefaenes
23.12.2019, 20:20
bu ömer ali mi ne serefsiz bizim maclara daha hirsli cikiyor

emre6117
Konya da bazı oyuncular hiç değişmiyor. Ömer ali başta. Adamın her hateketi itici.

LağusKusteli
Direk bileğine basıyor
Dikkat ediyorum: sivaslı oyuncular sivasspor maçlarında bize karşı bilenmiş oynuyorlar.
konyasporun konyalı oyuncuları keza öyle bize karşı bilenmiş oynuyorlar.

bizim Trabzonlu oyuncular ise ne sivasa,ne konyaya,ne bir başka takıma bilenmiş oynamıyor. O hırs,o mücadeleyi göstermiyorlar. Bu son derece YANLIŞ

hyasin61
Sorloth buyuk adamsın buyuk

emre6117
23.12.2019, 20:21
Konyalılar biçiyor bizimkileri. Şimdi de bir başka şerefsizleri ali turan.

Mesut
Sturridge kanat oynuyor
Adamlar 35lik Pereria tek buldu kanatta madeni buldular umarım o kanattan gol yemeyiz

batugol
Konyaspor kasaplardan oluşmuş
Hem kesiyorlar hem konuşuyorlar
Tam teknik direktörlerine yakışır oyun

adiloş bebe
Konya aşırı sert oynuyor. Fena gazlanmışlar almak lazım havalarını diyeceğim ama bizim durumlar malum

emre6117
Sörloth bu takıma fazla. Adam top taşıyacak. Çalım atacak. Orta yapacak. Gol atacak. Ee diğerleri ne yapacak.

Ufuk
23.12.2019, 20:22
Efendi ligi kuralım bizim takım şampiyon olur açık ara. Böyle salak bir takım olamaz. Takimdalsik ruh falan yok kesinlikle. Senin arkadaşının ayağına sert bi şekilde basıyorlar yanına bir kişi gitmiyor. Parmak itiraz ediyor penaltı diye kendi arkadaşı bile umursamıyor hakem mi umursayacak?

Ünal hoca taktikten anlamadığını biliyoruz şu işleri çöz bari lütfen ya. Oyun kuralları içinde, hırsla oynayan arkadaşı için kavgaya girecek takım istiyoruz çok mu?

My
Hakemi neredeyse yicekler şerefsizler.

Emre Veli
mikel maalesef istediğimiz tarzda bir profil çıkmadı gibi. istediğimiz defansif reaksiyonu hiç veremiyor. rakip hücumunda sadece eskortluk ediyor. karşılama hava topu vs yok.

LağusKusteli
23.12.2019, 20:23
Dikkat ediyorum: sivaslı oyuncular sivasspor maçlarında bize karşı bilenmiş oynuyorlar.
konyasporun konyalı oyuncuları keza öyle bize karşı bilenmiş oynuyorlar.

bizim Trabzonlu oyuncular ise ne sivasa,ne konyaya,ne bir başka takıma bilenmiş oynamıyor. O hırs,o mücadeleyi göstermiyorlar. Bu son derece YANLIŞ

.

Mert Zaman
topa bir müdahale yok ne ağladın be ali

kudu_89
mikel maalesef istediğimiz tarzda bir profil çıkmadı gibi. istediğimiz defansif reaksiyonu hiç veremiyor. rakip hücumunda sadece eskortluk ediyor. karşılama hava topu vs yok.Sen nerelerdeydin bu zamana kadar yiğidim. Kıyak emeklilik yaşıyor adam.

Ahmet Aksu
23.12.2019, 20:25
Top surekli nwkameye gelio o da çalım denio ve koca trabzonsporun tek taktigi bu nwakame kotuyse bizim hucum da kötü

batu94
Arkadaşlar bizim takım yürüyor sadece, farkında mısınız?

hyasin61
sosa bugun oynuyor

Emre Veli
23.12.2019, 20:26
Sen nerelerdeydin bu zamana kadar yiğidim. Kıyak emeklilik yaşıyor adam.

hocaya kızmıyorum bu konuda alternatifi yok. ama ben olsam yusuf'u asla kesmezdim.

DeAgLeMaNyAq
23.12.2019, 20:26
Sturridge çok kötü başladı inşallah toparlar...

Oruç
23.12.2019, 20:27
sosa bugun oynuyor

Diğerleri de onu izliyor. Bu gidişle Sosa da pes edecek.

samway
Topsuz alanda kimse hareket etmiyor herkes yürüyor koşmazsan kazanamazsın her spor dalı için geçerli ve basit bir kural

Çılgınhamsi61
Tipik konyaspor 11 kişi defans yap kontrayla etkili olmaya calis

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yavuzbaha
23.12.2019, 20:28
Struridge el freni

YasinCorona17
takım yine berbat kimse koşmuyo

Ahmet Aksu
Sturridge çok kötü başladı inşallah toparlar...

Bu takıma messiyi getirsek o da korelir
Taktik yok halısaha gibi kafasına gore oynuyor bizimkiler baskı yok paslasma yok kosmak yok

adiloş bebe
Sturridge sinir bozuyor acilen çıkması lazım. Alper bile otobana çevirdi orayı

emre6117
Sturridge taraf çok aksıyor. Sağ kanat performansı mı bekleniyor adamdan anlamadım. Bir de özellikle sturridge top kaptırınca sosa da bir bezginlik oluşuyor. Adamlar sağdan akın akın gelmeye devam ediyorlar.

hyasin61
Bajıc yaktı yine Konyaspor'u :) Bildigin kazma Gaziantep macında bos kaleye kacırmıstı

exelans_25
Biz ne oynuyoruz ya.Obi Mikel falan bu statik oyunuyla bu takima tam el freni ah Onazi sakatlanmasaydin ya be

Çılgınhamsi61
23.12.2019, 20:29
Parera şov başladı.tabi sturidgenjn defansa sifir katki yapmadi butun yuku ona veriyor

DeAgLeMaNyAq
23.12.2019, 20:29
Abdulkadir uyuyor göstere göstere şut attırıyoruz...

Mesut
23.12.2019, 20:30
Allah aşkına gol yemek mi gerekiyor
Sturridge kanat oynamaz hoca oynamaz otoban oldu sağ kanat illa gol mü yemek gerekiyor

Çılgınhamsi61
Sağ kanadimiz evlere şenlik

My
Şimdi adamı (Störiç) çıkarsan dert çıkarmasan dert :)

odyseuys
10 tane şut attırdık ya şu konya takımına, daha da diyecek sözüm yok. bu kadar şutu 3 maçta falan atıyor konya takımı...

emre6117
Ünal hoca sağ kanada çmzüm bulsana. Gol yemeyi mi bekliyon. Nedir amacın.

Mehmet BAŞ
Bizim bu takım harbiden dengesiz! Dengesiz ya!

Sefaenes
bizimkiler sut cekmesi icin iyi serbest birakiyorlar defans öyle yapilmaz

Full HD
Bildiğiniz Trabzon gene.Kanser!

kudu_89
Sturridge muazzam 90 dakika oynamalı. Ünal hoca kendini geliştirmiş.

bilgehan83
daniel sevenler görüyorsunuz değil mi takıma nasıl da ihanet ediyor.. eksik oynuyoruz sayesinde...

samway
Sturiddge halı sahada top oynar gibi oynuyor

Çılgınhamsi61
23.12.2019, 20:31
Şimdi adamı (Störiç) çıkarsan dert çıkarmasan dert :)Yemez valla[emoji38]

yavuzbaha
böyle saçma bir defans anlayışı hiçbir takımda görmedim

adiloş bebe
Rezalet bir saha dizilimi rezalet bir oyun bazı şeyler değişmedikçe bir yol olmaz bizden

bilgehan83
koşmayan alanını kapatmayan adamı sahada tutan hoca olamaz olmamalı...

Emre Veli
sturridge için hafta için koşmasın sahada olsun yeter dedim de böylesinden de bahsetmiyordum elbette. rezil oynuyor.

YasinCorona17
stu hani şampiyon yapacaktı adam yürüyo halısahaya gelmiş

hyasin61
23.12.2019, 20:32
Konyaspor 15 macta atacagı sutu tek macta attı..Boyle atak oynadıkları mac yok

Ahmet Aksu
Defansta 50 pas yaptık 10 metre ilerleyemedik :)

Oruç
Bizim stoperler yine geride. Adamlar takım boyunu kısaltıyor bizde hala değişiklik yok. Delirmemek elde değil.

abcabca
daniel sorloth yer değiştirmeli şimdilik, ama nerde ..

Ufuk
Parera şov başladı.tabi sturidgenjn defansa sifir katki yapmadi butun yuku ona veriyor

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBu kadroyu görünce Parmak sağa yakın oyanayacak Srurridge ikinci forvet gibi takilacak hoca iyi karar almış diyordum ama Yusuf Sarı yerine Sturridge eklenmiş sadece. Bu adam Liverpoolda bile kanatta oynamak istemediğini açıkça belirtmiş biri. Sturridge e adam kovalatiyoruz şaka gibi. Kovalamıyor zaten o da :)

hyasin61
Allah'tan Bajic kazması var rakipte

halilaziz61
İstediğimiz oyunu oynayamiyoruz

karabela
Sosa top oynamayı bırakmış adam aynı yerde durup izliyor

bilgehan83
rezil adamlar...

mkmoglu
23.12.2019, 20:33
Disiplin sifir herkes topu ayağına bekliyor..nwakeme bu sene prim olmadığından yatıyor ah şenol güneş sen olsaydın beş puan öndeydik

emre6117
Sturridge o hariç tüm oyuncuların bastığı takımda oynar. Şuanki takımda çok eksik kalıyoruz. Novak da gitti müdahale edeyim derken geçmiş olsun. Bu takım şampiyon filan olamaz. Takımın hiçbirşeyi şampiyınlupa uygun değil. Ne taktiği ne oyuncuları ne hocası.

HT61
Sizin gibi takımda hocada olmaz olsun giden dönmüyor kimse top istemiyor bitane eşşek var ne defansta var ne ofansta bu kadar hevessiz ruhsuz takım olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

odyseuys
hoca bari sörloth'u sağ kanada sturridge'yi en uca çekse. sörloth en azından o kanadın savunmasına katkı verir. sturridge abi de takılsın ileride, gelirse vurur...

YasinCorona17
bu sosa denen yaşlı ne iş yapar yürüyo sahada yeter be

Çılgınhamsi61
Ulan halı saha maçı gibi forvet hattı geriye koşmuyor bile rakip topu kapınca 5 kişi kaliyo ilerde

ersn.alparslan
23.12.2019, 20:34
Artik maclari izlemiyorum gozumde canlaniyor cunku. Belliki degisen birsey yok olmayacakta.

Gürkan Asma
Sörloth u at sağa stu yu öne al ya.

adiloş bebe
Novak sakatlanma pahasına müdahaleyi yapıyor ama mikel ve parmak beyler arkadan seyrediyor topu yahu ne işe yararsınız siz?

DeAgLeMaNyAq
Sörloth olmasa ne yapacağız...

hyasin61
Sorlothhhhhhhhhhhhh

bilgehan83
pererira yusuf sarı olmayınca ileri de çıkamıyor daniel öküzüyle yaptığı her pas alış verişi güme gitti...

odyseuys
gol be gooollll

battle symphony
Ya takım harbiden leş ya. Sturridge kanata koysan otobana dönüyor, ortaya koysan orta saha çöküyor. Hoca desen zaten hoca değil, şu takım zaten en kötü bu kadar oynardı. Boş adam Ünal Karaman başka bir şey değil.

hyasin61
Buyuk adamsin buyuk sorloth

bahadır2561
23.12.2019, 20:35
Bu takım yaz kampında ne yapmış?

Bu yürüyerek oynama işi nerden çıktı?

Ahmet Aksu
Sorloth olmasa varya adam bu isi biliyor..

Ama one gecmemiz iyi olmadı insallah macı cevirmezler

samway
Bu adam cidden golcü helal olsun cidden bu sene yoktan var ediyor

Emre Çömez
goooooool

Çılgınhamsi61
Goool

kudu_89
Kendinize gelin beyler koskoca Sturridge adam kovalayıp defans mı yapacak. Ünal Karaman'ın suçu. Perreria 20 km koşmalı o kanatta. Hazırlamamış adamı.

Mesut
Sörloth helal olsun

Emirhan Yazıcı
Sirlöthhhh

Sefaenes
gooooooooooooooooooooooool sorloth

insallah geri cekilmeyiz simdi

Ufuk
Sorloth haterlari bugün ekmek çıkmayacak size anlaşılan [emoji14]

Yiğit Gayretli
Bravo Waka, Bravo Sorloth!

emre6117
Maçın tek adamı attı golü. Bakalım diğerleri kaç dakika dayanavaklar. Ünal hoca rezilsin. Bu kadar da kötü formasyon olmaz. Sturridge sağ kanat. Peraire 3e 1 filan kalıyor bazen.

My
Störiç felan hikaye abi, Sörloth :) Böyle gole şapka çıkarılır.

serdaracıl
23.12.2019, 20:36
Gereginden fazla yaşlı veya formsuz adam var sahada. Mikel, sturiç falan zor. Adamların içi geçmiş

Oruç
Şimdi hocamız geri çeker takımı.

karabela
Şimdi kaybetmekten daha çok korkuyorum

acan61
1. sınıf kalite bir gol

Samet Berber
Şimdi kapanmayın yeter artık şu öne geçip puan verme işi.

batugol
Basta en angutundan sonda şahin görünümlü kargaya sorlothden sevgilerle

ersn.alparslan
Bakalim kac dk dayanabilecegiz

ihsan candas
oynatır. Anicic'in olmaması iyidir. Ali Turan ve Selim Sörloth'a karşı yerde ve havada ezilir. :cool:

ceday99
gol geldi super.

simdi bir sekilde kapanmaliyiz.

Rahmi Akkurt
10 kişiyle oynamamıza rağmen

kıral attı yine golünü

sutoric out
yusuf s. in

Sadettin_
Evet şampiyon takım gibi top oynamıyoruz .
Ama o gol atamayan forvet diyenler utanıyor mu

Emirhan Yazıcı
Sturridge kariyeri boyunca defansif olarak iyi değildi ve kanatta oynamadi 9.5 gibi oynatmamiz lazim

Mert'
23.12.2019, 20:37
Berbat futbol oynarken altın değerinde gol geldi. 2 olmalı yoksa sıkıntı.

Mehmet BAŞ
Sorloth olmasa takım cacık! Adam fiziki yeteneklerini çok iyi kullanıyor.

Sturridge böyle oynarsa ikinci yarı kenara gelir. Demedi demeyin. Sonra niye çıktı diye feryat etmeyin.

Mert Zaman
tam düşünüyorum nwakaeme yusuf değişikliği ikinci yarı sonra bir asist diyorum sturridge :(

alper*
ilk isabetli şut gol

35 dakikalık kabız futbolu ne yapacağız

gol attık simdi bu kulübedekine bir süre daha sabretmek zorundayız :/

Serdar A
Sorloth , Şota dahil ; bu güne kadar Trabzonspor'a gelmiş en önemli santrafor olabilir. Böyle giderse, Avrupa'da pek çok önemli kulübün bonservisini almak isteyeceği bir santraforun doğuşuna tanıklık ediyoruz.

atlantis
kafası çok iyi bu cocuğun

kudu_89
23.12.2019, 20:38
Golde Sturridge'in katkısı büyük. Dansını yapsa hakkıdır.

Fanatik34
Su Ünal'in takimini izleyip, kendinize iskence etmeyin! Izlemeyin, mutlu ve huzurlu kalin...dünne kadar sakatlar bahane idi, bundan sonra baska bahaneler cikacak nasilsa..

YasinCorona17
geri çeker hoca takımı şimdi

Antisens
Daniel takıma girdi gireli takımın temposu düştü . Acaba takımda istemeyen oyuncular mi var?

Emre Veli
sturridge için problem fiziksel mi zihinsel mi bilmiyorum ama iyi oynadığı maçlarda ulaşabildiği bi seviye vardı ve onu gayet de gösteriyordu. ama şu an takımda hareketli bir oyuncu dahi yokken onun böylece sahada kalması diğer oyunculara hele de yusufa haksızlık olur. bu oyun kabul edilemez. değişken yorum yapmak futbol gibi bir spor için çok normal olabiliyor bazen, ama bu maçla adam nerdeyse kendine olan bakışımı değiştirdi.

umut22
Waka reis açıldı.

Full HD
23.12.2019, 20:39
Evet sevinmeyin dostlar.90dk bitmedi ve TSnin durumu belli.

atlantis
23.12.2019, 20:39
inşallah 2. gölü atarız yusuf sarı sağ kanatta çok etkili gözlerim arıyor bu cocugu...

laudrupp61
23.12.2019, 20:40
golü attık şimdi yatış zamanı

kudu_89
Sörloth ve Sosa sağ kanatta Sturridge'den daha fazla topla buluştu. Kızdırmayın reisi. Hemen terkedin o alanı.

My
Garibim Sosa önce Pereira'ya pas atıp sağ kanada kaçıyor sonra yine geri çekilip ortaya gelip Pereira'dan pas alıyor :) Ooooffff offf...

odyseuys
23.12.2019, 20:41
takım fayansa dökülmüş tespih boncuğu gibi random dağılıyor sahada.

Ufuk
Ziya Doğan Marcelinhoyu sol bek oynatıyordu dediğimiz gibi yıllar sonra Ünal Karaman Sturridge'i sağ bek oynatıyordu diyeceğiz böyle devam ederse.

Bunun büyük topculukla falan alakası yok. Bu adamın oyun tarzı bu. Hani pozisyon icabı 1-2 kez kovalar belki ama maç boyu beki takip et diyemeyeceğin oyuncular var. Ronaldo, Messiye kanat oynayacaksın bekine yardım et diyen hoca sonraki maçı göremez mesela. Yazık bu tarz oynayacaksan Yusuf Erdoğan falan iş görür. Parayı çöpe atmayalım.

Çılgınhamsi61
Biz mal gibi bir yerde topu kaptirmazsak bu konyanin bizim uzerimize geleceği falan yok

umut22
23.12.2019, 20:42
Sturidge bir gol atsada hoca onı çıkarıp Yusuf u alsa

alper*
forveti Ömer ali Şahiner olan takımdan da gol yiyecek halimiz yok

Uğur Ö.
Şöyle ya sakin top çevir işte

YasinCorona17
konya daha iyi top oynuyo bizden

Sefaenes
23.12.2019, 20:43
akilli olsak hizli ataga bir kackere gidebilecektik ama geri defans kadar geri pas veriyoruz

kudu_89
Ronaldo, Messiye kanat oynayacaksın bekine yardım et diyen hoca sonraki maçı göremez mesela.
O zaman Ünal istifa edip yerine Sturridge yönetsin takımı.

mawro61
Bazı yabancıların suturicin aldığı ücret ve haftada sadece 1 idmana katılmasından rahatsizmış.
Ayrıca kaptanin özel sorunları var diye duydum.
Zaten futbol oynayamayan ekip motivasyonunu da iyice kaybetmiş olabilir.

odyseuys
23.12.2019, 20:44
Şöyle ya sakin top çevir işte

bizim takıma sakinlik yaramıyor, sakinlikten uyukluyorlar bir süre sonra.

Mesut
23.12.2019, 20:44
Çıkacak oyuncu Sturridge değil
Parmak olması gerekir

abcabca
23.12.2019, 20:45
uğurcan topu dikmiyor ilginç..

Emirhan Yazıcı
Evimizde yenildiğimiz denizliyi Alanya 43 dakika da 3 tane atti

alper*
konyalılar takımlarından memnun değil

yuhalıyorlar

bu maç kesin bizim

ama yanıltmasın bizim takım da oynamıyor

hyasin61
Opta :Bu sezon en fazla Süper Lig maçında açılış golünü atan takım Trabzonspor (13), oyuncu Alexander Sörloth (5). Uyum.

Mehmet BAŞ
23.12.2019, 20:46
Golden sonraki bölümü ilginç bir şekilde çok iyi oynadık. İlginç!

YasinCorona17
yuh be kardeşim parmak takımın en iyisi size koşmayan yürüyen yaşlı oyuncular müstehak

Dawsofield
öne geçince tempoyu düşürebildik, belki de ilk kez

güzel

yemişim presli hücum fıtbolunu, yeri gelince oyunu soğutacaksın

kudu_89
Abdulkadir Parmak ve Sosa 10 dakika daha koşabilir. Sonrasında Sturridge ve Mikel bey koşmazlar ise Ünal Karaman takımı geri çekti gol yedik tribi başlayacak.

Emirhan Yazıcı
O zaman Ünal istifa edip yerine Sturridge yönetsin takımı.

Çok boş yorum yapiyorsun . Liv kariyerinde de savunma yapmiyordu stu . Ayrica kanat degil bu adam ve biz kanat oynatiyoruz israrla .

cellchook
son derece gelisigüzel maç oluyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serdar A
Bu Sturridge'in hali nedir , gerçekten endişe verici... Kapıya bakıyorsa tutmayalım...

adiloş bebe
23.12.2019, 20:47
Eğer şu Konya’ya 1-0’dan maçı verirsek Ünal Karaman’ın Trabzon’a dönmesine falan gerek yok. Geçen hafta oynadığımız Denizli’den bile kötü bir takım Konya

Ufuk
O zaman Ünal istifa yerine Sturridge yönetsin takımı.Sana malzeme çıktı bugün :) Madem bek kovalatacaksin Olcayi niye yolladık?

Bu adam Mane Salah Firmino falan varken kanat oynamak istemiyorum demiş adam. Şimdi Pereiraya yardim etmiyor demek çok komik. O zaman Sosa niye kaleden kaleye gol atmıyor? Pereira niye 9 kişiyi çalımlayıp boş kaleye yuvarlamiyor. Herkesin yapıp yapamayacağı şeyler var.

Ozan Yılmaz
Orta sahada Kamil Ahmet'in katkısı daha fazla şu an oynayanlardan