PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Kupası 5.Tur İkinci Maç | Trabzonspor 4 - 1 Altay | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Mehmet Fatih Silik
17.12.2019, 10:45
3 sezondan beri bizim gercekci hedefimizin TR kupasi oldugunu söylüyorum. Nitekim dün ki maglubiyetten sonra artik tüm enerjimizi TR kupasina vermeliyiz.

Kücük görenler veya ciddiye almayanlar olabilir ama daha büyük basari (Lig sampiyonlugu) bekliyorsak adim adim gitmeliyiz.

Ve ilk adim da TR kupasi olmali, ki oyuncular, teknik ekip, yönetim ve camia kenetlensin.

Ligde gidebildigimiz kadar gidip bu kupayi muhakkak ama muhakkak müzemize götürmemiz lazim.

Zaten 5 takim birbiriyle ugrasirken bu cok mümkün gözüküyor.

ffırtına
17.12.2019, 11:02
Ünal hoca dünkü maçtan sonra dahi istifa etmedi artık tek umudum Altay'a kendi sahamızda elenip, istifa etmesi.. Yemişim Türkiye kupasını .. Bu sene ligde şampiyonluğa oynayamayacaksak ne zaman oynayacağız.. Ligde şampiyonluk potasından uzaklaşmamak için bir an önce teknik direktör değişikliği şart..

İsa Gündoğdu
17.12.2019, 11:18
bu maçta da çekirdeğe yüklenip takımı uyutup hocayı göndermeliyiz yeter ki hoca gitsin dikiş tutmaz sabri misali
rıza hoca gelsin ya da ersun hoca sonra vahid
mamanızın damı
anladınız sizin onu

ozturk
17.12.2019, 11:22
Altay'ın yapması gereken çok basit. 5. dakikada bir gol yesin. Sonraki 10-15 dk rölantiye alsın. Daha sonra birkaç ciddi atakla 2-1 veya 3-1 kazanıp güle oynaya turu atlar. Bence yedeklerle bile çıkabilir. Bu oyun planını hangi kadro uygularsa çok rahat galip gelir bize karşı.

ilyskm
17.12.2019, 12:09
Altay bizi rahat eler, buraya not düşelim. Malum Ünal herkesten ders alma heveslisi olduğu için emin olun geçen seneki Ümraniye faciasının aynısını yaşatacaktır bize. Ne de olsa Ünal hocanın sığınacağı sebepler artık malum sakatlar var, bunların geri dönüş süreçleri var, idman eksiğimiz var, yağımız eksik, sütümüz eksik, dün elektrikler kesildi, biz de insanız, onlar da insan, rakibe de saygı duymak lazım cbghtkskllasjahahsjsk

AYYILDIZ
17.12.2019, 12:23
Kupayı almamız lazım. En azından 1 kupa alalım 10 sene oldu.

Sefaenes
17.12.2019, 14:19
bu macta bile 1:0 önde olsak yine baski yeriz amatör takimlari gibiyiz 1 ileri 2 keri

Mert'
17.12.2019, 14:22
Hedef kupa olmalı bu sene ki o bile hayal gibi.

nakzo
17.12.2019, 14:22
Zorla kazanırız baskı yeriz yarı finalden üstünüde göremeyiz.

emre6117
17.12.2019, 14:32
Sivas şampiyon olursa ligin tüm dengeleri değişir. Bakalım devre arası müdahale olacak mı sivasa. Bu satten sonra ga. Fb. Bjk. Ts yok ekonomi. Yok sakat oyuncu. Yok antreman eksikliği hiçbirinin yalanı tutmaz. Tüm sözde büyik takımlar tutuşur atacak yalanları kalmaz komik duruma düşerler.

Cagdas Topal
17.12.2019, 15:10
Getirin Altay ' ı taktik şov yapsın Ünal hocam :D

Sefaenes
17.12.2019, 15:42
Getirin Altay ' ı taktik şov yapsın Ünal hocam :D

Buna inanıyor musun onu dahi yapamaz 1:0 öne geceriz ama sonra baskı yeriz sonra kupaya da feda. Teknik ek8pnuyur yine değişikler rezil olur gol yedikten sonra yapılır. Hocamız teknik slipini kendini değiştirmezse daha çok ağlarız

İlker Yazıcıoğlu
17.12.2019, 15:59
Tüm keyfimizin içine ettiniz...

Şu maçı alsanız ne yazar?

Erkan A.
17.12.2019, 16:08
Önce rakibimize saygi duymaliyiz

Sefer A.
17.12.2019, 17:10
elen gitsin,, avrupa ligini saldik bu kupayi mi salmayacagiz.... sal gitsin
iyice rahatlariz fuzuli kupa maçlarimiz olmaz

Antonio
17.12.2019, 17:12
son maçı olur umarım.

HOPA'LI TS'Lİ
17.12.2019, 17:14
10 yıllık kupa hasretine son vermek lazım
Aman ha!
İvanildo ve Avdıjah gibi akıllara zarar adamlarla çıkma Ünal Hoca
Kupa da giderse valizini toplarsın

arda.61
17.12.2019, 19:49
Kağıt bilet satılacak mı bilgisi olan ?

Ufuk
17.12.2019, 21:06
Gs Muslera dahil as çıkmış. Bizde aynısını yapmalıyız. Dinlenmeyi hak etmiyorlar.

Doğukan Uçan
17.12.2019, 21:25
aynen as kadro sahaya çıkmalı. 3 haftadır dinlenen takıma bak antalya maçı dahil 2.yarı adamlar paf takımıyla oynar gibi ezdi bizi :D

gurur6134
17.12.2019, 21:39
Yensen ne olacak karsina cikan ilk disli takim yine seni mermerlere saplayacak valla benim hocaya guvenim kalmadi..bu kadar kotu oynamaya hakkimiz yok.surekli ayni seyleri yazmakdan hocanin hatalarindan biktik hoca ders cikarmamak cozum uretmemek bahanelere mazeretlere siginmakda israrci..

olcay_61
17.12.2019, 22:01
Şimdi as kadro çıksa takım yorulacak, yedeklerle çıksa bazı oyuncuların maç eksiği vardı diyecek. Bence pas geçelim bu maçı

LağusKusteli
17.12.2019, 22:13
Ünal hoca bariz tükenmişlik sendromuna girdi, bu maçta bakalım ne yapacak.

mete61bordomavi
17.12.2019, 22:45
Hadi hocam! Hadi başkanım!
Muhteşem vizyonunuzu gösterin de bu maça da yedeklerle çıkalım!

Sonuçta UEFA kupası gibi gayet önemsiz!? bir ligde -içerdeki Basel maçı hariç- hiçbir oyun oynamadık! Biz kaldıramıyorsak böyle ligleri o zaman niye katıldık?
Taraftara yutturulacak bir başarı, hikaye lazım değil mi?

Bu sene ligde neden mücadele ediyoruz sayın başkan ve hocamız?
Bizzat başkanın kendisi: ''Şampiyonluk beklentimiz yok!'' demedi mi?
O halde, bu futbolcuları nasıl motive edip oynatacaksın?

Trabzonspor, gazozuna bile olsa, bir maçı ancak ve sadece kazanmaya çıkar!
Sonraki haftaları, sonraki haftalar da düşünürüz.

Açık açık belirteyim!
Gerek yönetim, gerekse de hoca çok açık ve net bir biçimde taraftarı oyalayıp kandırıyorlar!

Yine açık açık belirteyim!
Trabzonspor nasılsa şampiyon olmayacak mı? Bunu siz kendiniz de söylemiyor musunuz?
Nasılsa seneye UEFA'da mücadele edecek bir kadro da kuramayacaksınız! -Ki daha oraya da bu ülke puanıyla katılmak artık cidden çok çok zor!-
O halde sizler neden görevlerinizin başındasınız?

Trabzonspor'a Başkan da çok, hoca da çok, futbolcu da çok!
Alternatifsiz değilsiniz!

Size tanınan mühlet geçen seneydi beyler! Hatırlatayım! Aslında geçen sene bile şampiyon olma ihtimalimiz vardı fakat şampiyon olacak kafa yapısı yoktu!
Bu sene de şampiyonluk hedeflenmiyorsa neyi hedefliyoruz?

Bizim tek hedefimiz borçları kapatmak mıdır?
O zaman yıldız oyuncularınızı satın kardeşim! Kapatın borcu harcı!
Yeniden, yetenekli gençlerle kadro kuralım ve sabredeceksek eğer, onlara sabredelim!
30+ üstü adamlara benden sabır mabır yok!

Bu takımın hedefi nedir hedefi?
96 yılından bu yana yıllardır aynı terane, aynı martaval, aynı yalanı birbirlerine vasiyet etmiş gibi dönüp dönüp söylüyorlar!
''Trabzonspor şampiyon olamaz! Çünkü ekonomik gücü buna yetmez! Şehir bu stresi kaldıramaz! Vs... Vs...Yok istikrar vs...''

Yalanlarınız batsın! Yerin dibini boylasın yalanlarınız!
96'dan bu yana 2 Abdülkadir Ömür, 2 Yusuf Yazıcı çıkarabilseydiniz, en azından 5 şampiyonluğumuz olurdu.
Futbolcu bile yetiştiremediniz!

Daha yazarım da, hakikaten sinirlerim harap oldu!

serdaracıl
18.12.2019, 00:51
—————-sturiç
Waka—-—behlül—parmak
———-cafer———sosa
Novak—campi—hüseyni—serkan
——————uğurcan

Oğuzhan Fidan
18.12.2019, 01:15
yaptığı değişikliklerden sonra takım hep geriye gidiyor.. bunu çözmediği sürece 2-3 önde olduğumuz maç harici galip gelmemiz zor.. altay baskılı ve açık oynarsa fark yer bizden ama diğer takımlar bizi çözdü. dönen topların hepsini denizli aldı ve maçıda.

Gökhan Balcı
18.12.2019, 01:20
—————-sturiç
Waka—-—behlül—parmak
———-cafer———sosa
Novak—campi—hüseyni—serkan
——————uğurcan

Serdar hocam altyapıda cafere kıyasla o bölgede tempo sağlayabilecek biri yok mu? Böyle biri varsa onu değerlendirmek bence daha makul olur

HOPA'LI TS'Lİ
18.12.2019, 08:10
Adi Tuzla dün maça hiç asılmadı. Erken gelen goller ile teslim oldu.
Oysa en büyüş şikeci Cincon elense bir rakip azalacaktı kupa için
Biz kendi maçlarımızı alıp finale kalabilirsek
Kupayı alacağımızı düşünüyorum

serdaracıl
18.12.2019, 09:30
Serdar hocam altyapıda cafere kıyasla o bölgede tempo sağlayabilecek biri yok mu? Böyle biri varsa onu değerlendirmek bence daha makul olur

Ben kerem ve hakan yeşil’i çok beğenirşm. Burada da kerem oynamalı diye diye milleti deli ettim. Ama bu aralar behlül çok formda. Her maç rakibinin içinde geçiyor. Caferde ise üst düzey bir top kullanma becerisi ve saha görüşü var. Topu tek pasla tehlikeli alandan hemen çıkarıp en uygun arkadaşına aktarıyor ve bunu yaparken çok rahat. Benim kadrom bu olurdu.ayrıca ileride top tutmak istiyorsak forvetimiz sturiç olmalı

pReN@_61
18.12.2019, 11:32
Altay bize baskı uygular.

Ahmet Hamza
18.12.2019, 12:15
Bu maç final maçı olsaydı favori Altay olurdu. Bir futbol takımı düşünün ki rakip isterse iki alt ligden olsun yine de baskı yiyor. Üstelik bu her maç aynı şekilde devam ediyor. Böyle bir rezillik olmaz.

Gökhan Balcı
18.12.2019, 13:26
Ben kerem ve hakan yeşil’i çok beğenirşm. Burada da kerem oynamalı diye diye milleti deli ettim. Ama bu aralar behlül çok formda. Her maç rakibinin içinde geçiyor. Caferde ise üst düzey bir top kullanma becerisi ve saha görüşü var. Topu tek pasla tehlikeli alandan hemen çıkarıp en uygun arkadaşına aktarıyor ve bunu yaparken çok rahat. Benim kadrom bu olurdu.ayrıca ileride top tutmak istiyorsak forvetimiz sturiç olmalı

Behlül konusunda kesinlikle haklısınız. Şu anda o profilde biri de a takımda yok değerlendirilmesi gerektiğini ben de düşünüyorum. Caferi son zamanlarda izlemedim top ayağına yakışan biri olsa da tempo konusu can sıkıcı. Forvette ise ben de sturridge oynamalı diye düşünüyorum ki asıl forvet olarak esasında kendisi alındı. Fakat ünal hoca bu işe biraz duygusal bakıyor ve sorlothu kesemiyor. Gerçekçi bakınca rodellega da profili yüksek bir oyuncu değildi fakat takımı geçen sene başarılı kılan şey o kolej havasıydı. Hoca şimdi sorlothu keserse bunu hepten kaybedeceğini düşünüyor yüksek ihtimalle. Bu noktada karar vermesi gereken bir zaman gelecek diye düşünüyorum. Fakat geç kalırsa hem takım hem kendi zarar görecek. Transferde müdahil olmamanın ne denli yanlış bir karar olduğunu bence şimdi kendi de fark ediyordur.

Maranov
18.12.2019, 15:37
Ünal Hoca'ya açık mektup:
Hocam pazartesi günü kurduğumuz hayallerimizi yer ile yeksan ettin. Hepimiz bir kaç gündür ruh gibi dolaşıyoruz. Sinir tellerimiz takırdıyor. Biliyorum sen bizden de üzgün ve moralsizsin. Özellikle de 1-0 öne geçtiğimiz maçı, bizi satan bir adamın golleriyle kaybetmek daha da içimizi acıttı. Ancak Denizlispor'a kaybedeceğimiz antalya maçından belliydi. Antalya o gün şanslı olsa bizi 4-3 yenerdi.
Ünal hoca maç içinde hep a planıyla oynuyorsun b ve c planların yok. ideal 11 diye çıkardığın 11 yerine hakeden 11'i sahaya sürseydin ne waka ne strudige ne hüseyin denizli maçında sahada olmazdı. serkan antalya maçında çok iyiydi, keşke kesmeseydin. denizli maçında mikel ve abdukadir parmak ve önlerinde sosa olabilirdi. sol açıkta yusufu sağ açıkta serkanı deneyebilirdin. denizli maçının ilk yarısında uyuyna sorlothu alıp ekubanı sahaya sürebilirdin.
Ünal hocam açıkçası bunda sonra işin zor, konya-kayseri-kasımpaşa-malatya-fenerbahçe maçlarından minumum 11 puan alamazsak şampiyonluk umudu seneye kalır. seneyede sizin görev almanız zorlaşır.
Ünal hoca şimdi yeniden dirilme zamanı.
altay maçında konya maçında oynatacağın oyuncularla sahaya çık (biliyorum kesinlikle yedek ağırlıklı kadroyla çıkacaksın)
bana göre hem altay hem konya maçının kadrosu:
..................uğurcan..................
pereira.......ivanildo.......campi.......novak
.......doğan........parmak........
ekuban.....mikel...................yusuf
............sorloth...............

sosa, waka, strudige, hüseyin kendine çeki düzen verene kadar 11 yüzü görmemelidir.

HOPA'LI TS'Lİ
18.12.2019, 17:19
İvanildo çok sakar ve yavaş bir oyuncu, kademeye de giremiyor
Umarım kupa maçında bizi yakmaz

gurur6134
18.12.2019, 22:18
Su macta bile cafer oynamayacaksa hoca artik yorguluk sakatlik antreman temposu vs demesin mazeret bulmasin bosa..

Ahmet Aksu
18.12.2019, 22:30
kendi sahamızda baskı da yiyeceksek bu çocuklarla yiyelim zaten çok bir şey değişmiyor.
her maç, hangi oyuncular olursa olsun yine de baskı yiyoruz deplasmanda sıradan oynayan anadolu takımları gibi

taktik olarak zerre katkı vermese de en azından hocamızın bu oyuncuları oynatarak maç tecrübesi kazandırmasını dilerim..
umarım sahada avdijaj denen deliyi ve öz güven abidesi parmağı izlemem..

......................erce........................
serkan....ivanildo...hüseyin....a.rahim
.............kerem.....onazi..................
yusuf.............behlül.............fıratcan
....................ekuban......................

champions
18.12.2019, 22:38
Yusuf-Mikel-Onazi-Parmak
-------Ekuban--Sörloth----

Gelecek 2 maça da bu 11 çıkmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2019, 09:12
Denizli travmasını bambaşka bir oyun ve galibiyetle unutturun bize bu akşam

Gökhan Balcı
19.12.2019, 12:13
Muhakkak fark edilmiştir ama tekrar edelim biz ne zaman yedek oyuncularla sahaya çıksak oyun planına daha sadık bir oyun sergiliyoruz. Daha diyorum çünkü yedek oyuncular işin yalnızca mücadele kısmında varlar. Yetenek kısmı zayıf olduğu için as oyunculara " kıyasla" sadık kalabiliyorlar. Oyuncu tipleri uygun olmasa da kendilerine verilen görevi yerine getirmeye gayret ediyorlar. Bu sayede en azından ezilmeyen bir trabzonspor izliyoruz. Geçen sene var olan Yusuf her maç 22 kişinin en çok koşanı oluyor abdülkadir ceza sahasından tonla top çıkarıyordu. Şimdi ise dört forvetle oynayan ve üstüne orta ikilide de yaşı geçmiş oyuncularla oynuyoruz. Bu şekilde bu takım ne savunma yapar ne atak.

Hoca futbol oynatmaktan başka düşüncelere kapıldığı için hata yapıyor doğru bildiğini yapamıyor bana kalırsa. Çünkü Yusuf'u parlatmak gibi sturridgeyi parlatmak gibi hedefleri var öyle zannediyorum ki. Geçen sene abdülkadirde de aynı hatayı yapıyordu. Zaman zaman kesmek dinlendirmek gerekir. Bu denli koşmaktan savunma yapmaktan ve en önemlisi sorumluluk almaktan aciz bir takım başarılı olmayı geç izlerken hayattan soğutmaktan başka bir şey yapmıyor. Ben bu formayı yarın yokmuş gibi terleten adamlar görmek istiyorum. Yorgun iseler dinlensinler oynamak istemiyorlarsa oturanlar bir köşede. Her maça sanki her şey bitmiş gibi çıkıyor takım. Ünal hocam senden isteğimiz hak edene ver bu formayı. Türkiye kupasından iyi performans gösteriyorsa biri, diğer oyuncunun sakatlanmasını bekleme. Şu an beceremese dahi çıktığı her maç elinden geleni yapan donis, Tonyden gözümde on kat daha değerli. Sen mücadele edene ver formayı bak geçen seneki hava geliyor mu gelmiyor mu.

Erce
Serkan Hosseini campi Novak
Doğan mikel
Yusuf behlül donis
Sorloth(sturridge)

Çık hocam böyle.

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2019, 14:18
Muhakkak fark edilmiştir ama tekrar edelim biz ne zaman yedek oyuncularla sahaya çıksak oyun planına daha sadık bir oyun sergiliyoruz. Daha diyorum çünkü yedek oyuncular işin yalnızca mücadele kısmında varlar. Yetenek kısmı zayıf olduğu için as oyunculara " kıyasla" sadık kalabiliyorlar. Oyuncu tipleri uygun olmasa da kendilerine verilen görevi yerine getirmeye gayret ediyorlar. Bu sayede en azından ezilmeyen bir trabzonspor izliyoruz. Geçen sene var olan Yusuf her maç 22 kişinin en çok koşanı oluyor abdülkadir ceza sahasından tonla top çıkarıyordu. Şimdi ise dört forvetle oynayan ve üstüne orta ikilide de yaşı geçmiş oyuncularla oynuyoruz. Bu şekilde bu takım ne savunma yapar ne atak.

Hoca futbol oynatmaktan başka düşüncelere kapıldığı için hata yapıyor doğru bildiğini yapamıyor bana kalırsa. Çünkü Yusuf'u parlatmak gibi sturridgeyi parlatmak gibi hedefleri var öyle zannediyorum ki. Geçen sene abdülkadirde de aynı hatayı yapıyordu. Zaman zaman kesmek dinlendirmek gerekir. Bu denli koşmaktan savunma yapmaktan ve en önemlisi sorumluluk almaktan aciz bir takım başarılı olmayı geç izlerken hayattan soğutmaktan başka bir şey yapmıyor. Ben bu formayı yarın yokmuş gibi terleten adamlar görmek istiyorum. Yorgun iseler dinlensinler oynamak istemiyorlarsa oturanlar bir köşede. Her maça sanki her şey bitmiş gibi çıkıyor takım. Ünal hocam senden isteğimiz hak edene ver bu formayı. Türkiye kupasından iyi performans gösteriyorsa biri, diğer oyuncunun sakatlanmasını bekleme. Şu an beceremese dahi çıktığı her maç elinden geleni yapan donis, Tonyden gözümde on kat daha değerli. Sen mücadele edene ver formayı bak geçen seneki hava geliyor mu gelmiyor mu.

Erce
Serkan Hosseini campi Novak
Doğan mikel
Yusuf behlül donis
Sorloth(sturridge)

Çık hocam böyle.

Cesur olursa bu kadroyla çıkar

Emirhan Yazıcı
19.12.2019, 15:04
Kendi sahamizda Altaydan baskı yemeye hazır mısın Trabzonsporlu ?

Gürkan Asma
19.12.2019, 15:14
Doğu üst tribünden izlemek isteyen olursa mesaj atsın :D

outlaws61
19.12.2019, 15:20
Bu takıma olan inancımızı kıranlara kocaman tebrikler.

Övünün kurduğunuz takımla.

Yazık şu maça bile insanlar çekinerek bakıyor.

artvints
19.12.2019, 17:26
altay bile bilenmiştir şimdi tur inancıyla maça çıkarlar kesin. şu aralar çıkış arayan takım için trabzonspor'dan daha ideal bir takım yok.

Steril61
19.12.2019, 17:26
Bu maçı da kaybedebiliriz. Ünal Karaman ve bu ruhsuz futbolculardan hiçbir başarı beklentim kalmadı. Rezalet ötesi futbol Ünal Karaman ve ekibinin eseri... Bakalım bugün de rezil futbola doyuracaklar mı bizi!

nakzo
19.12.2019, 18:35
Sosa 2 maç kesilmeli çok kötü oynuyor Trabzonsporun düzelebilmesindeki en önemli adım onazinin takıma tekrar kazandırılmasıdır.

mawro61
19.12.2019, 19:27
Çok iyi niyetli arkadaşlar var.
"Eminim ki ünal hoca bizden daha çok üzülüyor" muş!
Adam maaşlı çalışan, sen ise karşılıksız seven bir taraftar.
Senin kadar üzülse, amatör bir takımdan bile baskı yememek için neler yapılması gerektiğini çalışır öğrenir.
Hiç değilse bir B planı geliştirir.
Öz eleştiri yapar ve çekip gider. Taraftar kadar seviyor ve üzülüyorsa tabi.

nakzo
19.12.2019, 19:35
Tarihimizde en kolay şampiyon olabileceğimiz sezonu kaçırdık harbiden çok üzgünüm 2011 yılındaki kadromuz olsaydı bitime 3 hafta kala şampiyonluğu ilan ederdik.

Ömrüm Can SEZER
19.12.2019, 19:43
Trabzonspor: Uğurcan, Serkan Asan, Hüseyin Türkmen, Ivanildo, Abdurrahim, Doğan, A. Parmak, Yusuf, Avdijaj, Ekuban, Sturridge.

Ömrüm Can SEZER
19.12.2019, 19:43
Erce neden yok?

Mustafa YILMAZ
19.12.2019, 19:45
Resmi hesap kadro açıklıyor altına Hüseyin için yazılan yorumlardan başka bir şey yok. Yazık harbiden.

Bu maç defansı daha iyi bir takımla oynayacağız. İyi bir kadro sürmüş hoca nwakaeme,pereira hatta sosa lig maçında da yedeğe çekilmeli biraz

Sefa Murat Dokuz
19.12.2019, 19:58
Advijaj yerine alt yapıdan birini oraya koymayan Ünal Karaman sen antrenör değilsin

Ozan Yılmaz
19.12.2019, 20:02
https://pbs.twimg.com/media/EMKcoTfXUAIbUAn?format=jpg

tanjugunduz
19.12.2019, 20:10
O oynamış bu oynamış artık çok mühim değil ( ligden koptuktan sonra ) fakat şu advijaj gibi futbolu aklıyla oynamayan oyunculara oldum olası kafayı takmışımdır. İnsanı futboldan soğutuyorlar.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
19.12.2019, 20:29
Ortasahaya bak: doğan, parmak, yusuf, avdijaj. Söylenecek söz yok.

Yasin Altuntas
19.12.2019, 20:32
Ortasahaya bak: doğan, parmak, yusuf, avdijaj. Söylenecek söz yok.

Simdi öndeki oyunculara topu getirecej orta saha parmak-Dogan. Mac sonrasi savasmadk diye suc yine Sturridge‘in olur ama.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yorumsuz6117
19.12.2019, 20:35
Ağaoğlu bazı sorunlarımız var ama teknik heyetle ilgili değil demiş, kimle ilgili o zaman, bu takımın sezon başından beri oynadığı saçma sapan şey (futbol diyemiyorum) sebebi teknik heyet değilde kimdir..
Bu kafayla dahada kötü günler görücez bu sezon sayın Ahmet Ağaoğlu..

nakzo
19.12.2019, 20:36
Abicim kupa maçında onaziyi oynatmayacaksan edeyim öyle işin içine bu herifi direk takıma adapte edeceksin ki orta alan kurulsun ünalın direk kovulması lazım direk.

Sefa Murat Dokuz
Ağaoğlu bazı sorunlarımız var ama teknik heyetle ilgili değil demiş, kimle ilgili o zaman, bu takımın sezon başından beri oynadığı saçma sapan şey (futbol diyemiyorum) sebebi teknik heyet değilde kimdir..
Bu kafayla dahada kötü günler görücez bu sezon sayın Ahmet Ağaoğlu..

+1

yorumsuz6117
Ünal Karaman yine boş konuşuyor..

olcay_61
19.12.2019, 20:37
Hocammm ne diyorsun hocammm
Ozaman küme de düşelim futbolun doğasında var

Zafer Fidan
19.12.2019, 20:37
Ünal Karaman yine boş konuşuyor..

Ama onlar da etten kemikden

Yasin Altuntas
19.12.2019, 20:40
Kendi evimizde Sampiyonluk yolunda belki de en önemli maclarindan birini „olabilir, futbolun dogasinda var, kaybedebiliriz.“ diyor resmen ya !!!

Sahada isyan etmeyi birak, teknik sorumlu zaten yenilgiyi kabul etmis ki...

hyasin61
19.12.2019, 20:40
Normal sartlarda 3-4 tane atmamız lazım Altay'ın defans bolgesinde gencler oynuyor ama Unal Karaman bu ne yapacagı belli olmuyor cogu zaman

nakzo
19.12.2019, 20:42
Hocammm ne diyorsun hocammm
Ozaman küme de düşelim futbolun doğasında var

Bu tip konuşma acizlik ve tükenmisligin konuşmasıdır bu sene bitmistir geçmiş olsun.

artvints
19.12.2019, 20:44
Simdi öndeki oyunculara topu getirecej orta saha parmak-Dogan. Mac sonrasi savasmadk diye suc yine Sturridge‘in olur ama.

Aksine koşan oyuncuların ortasında sturridge var, daha rahat oynamasi lazım.

olcay_61
19.12.2019, 20:45
Bu tip konuşma acizlik ve tükenmisligin konuşmasıdır bu sene bitmistir geçmiş olsun.

Hayır birde motivasyondan bahsediyor
Motivasyon sorunumuz yok yenilgi doğal.
Futbolcular müthiş motive olmuştur bu konuşmadan...

Oruç
19.12.2019, 20:47
Elenirsek şaşırmayın. Hoca maçtan sonra "futbolun doğasında var" deyip geçer.

Sefa Murat Dokuz
19.12.2019, 20:49
Ünal Karaman'ın açıklamaları nerde olduğunu bilmediğini gösteriyor. Unutmuş Trabzonspor'da olduğunu. Evinde lige yeni çıkmış takıma yenildin hemde hiçbir şey oynamadan.

Emirhan Yazıcı
19.12.2019, 20:51
7 Dakikadır top değilde farkli bir şey oynuyoruz çözemedim

Zafer Fidan
19.12.2019, 20:52
iki pas yapamiyoruz

olcay_61
19.12.2019, 20:53
7 Dakikadır top değilde farkli bir şey oynuyoruz çözemedim

Bundan önceki maçlarda çözmüştün yani :)

hyasin61
Topu kazanamayan , kazansa bile kullanamayan muthıs bir orta saha kurgumuz var..Altay'a helal olsun bizim yapamadıgımız ust uste 3 pasın kat kat fazlasını yaptılar

Oruç
Duran toplarda leş atmaya devam ediyoruz. Ben artık ikna oldum hoca antrenmanda bir halt çalıştırmıyor.

Uğur Ö.
19.12.2019, 20:54
Bir takımın sene başından beri aynı hatayı yapması açıklanamaz ya

DeAgLeMaNyAq
19.12.2019, 20:54
Sahada organizatör olmadığı için kimse ne oynadığını bilmiyor...

hyasin61
19.12.2019, 20:55
Ahmet Agaoglu devre arasında ya bir hoca getirsin ya da iyi bir yardımcı antrenor yoksa bu sezonda hikaye olacak.

Emirhan Yazıcı
19.12.2019, 20:56
Bundan önceki maçlarda çözmüştün yani :)

Kısmen bir şey oynuyorduk :D

Gurpas
Takımın sahada karakteri bir duruşu yok.

Uğur Ö.
Yerli futbolcu terörü var sahada

hyasin61
19.12.2019, 20:57
Vay be sut attık inanamıyorum :)

Steril61
19.12.2019, 20:58
Rezil futbol üstadı ÜNAL KARAMAN lütfen İSTİFA!!

ÖmürKaradeniz61
Türkmen için yeni yumlu vakası çok rahat diyebiliriz diye düşünüyorum.

hyasin61
Demedi demeyin ama bizim Unal Karaman 9 haftadır 3 puan alamayan Konyaspor'ada ilac olur :)

hyasin61
19.12.2019, 20:59
Hossein'iye ne oldu kac haftadır yok..Sakat falan mı ?

Uğur Ö.
Şu yerli topçulara kodumun tacını kaptırmadan kullanmasını öğretmiyorlar mı

Emirhan Yazıcı
Demedi demeyin ama bizim Unal Karaman 9 haftadır 3 puan alamayan Konyaspor'ada ilac olur :)

O bariz değil mi ? Maç kazanamayan Getafe seri yapmıştı . Sırada Konya var

ccd6167
19.12.2019, 21:00
Abdurrahimin 15 dk da yaptığı hata sayısını siz iş yerinizde 5 senede yapmamışsınızdır..

ÖmürKaradeniz61
19.12.2019, 21:01

Hocam bu çok ütopik bir düşünce değil, gayet gerçekleşmesi mümkündür.

odyseuys
organizatörden ziyade organizasyon eksiği bence sahadaki dağınık görüntünün sebebi.

hocanın ısrarla ortalama 60 metrede oynatmaya çalıştığı 4-4-2, hatlar arası mesafenin inanılmaz açılmasına neden oluyor. topsuz oyunda alan daraltma topa sahipken yardımlaşma eser miktarda. haftalardır aynı saçmalığa farklı oyuncuları deniyor hoca.

bu anlayış, dizilim ve oyuncu tercihleriyle bizim başarımız ancak rakiplerin çok başarısız olmasıyla mümkün maaselef.

Gurpas

Sefaenes
19.12.2019, 21:02
Adamlar bile baskı kurmaya çalışıyor bizi çözmüşler

Mert'
Ne oynanıyor sahada anlayan beri gelsin..

Ahmet Aksu
Bırakın altayı 3. Lig takımı ile oynasak bile topa hukmedemeyiz gormuyormusunuz takım topun t sini oynamıyor.

Gürkan Asma
Yusuf un beyninde gram ilerleme yok

Gurpas
19.12.2019, 21:03
Abdurrahim falan filan bu takıma nasıl yükselebilmiş irdelemek lazım aga. Bu, Hüseyin, Parmak...

hyasin61
Unal Hoca asları dinlendirip Konyaspor macına asılacak herhalde..En son 2 hafta oyle dinlendirtmisti takımı sonra puan kayıpları yasandı.

ccd6167
Ne oynanıyor sahada anlayan beri gelsin..
Öyle deme arkadaşlr çok gayretli çok mücadele ediyorlar
Ünal hoca diyor

ÖmürKaradeniz61
19.12.2019, 21:04

Hocam bu maçta ne yapacaksın karakteri duruşu Allahını seversen. Hadi diyelim 5 tane attın altaya ne olacak yani ne kazanmış olacaksın. Ben denizliyi geçtim göztepe ve gs maçlarının travmalarını atlatamadım henüz. Senin hocan bu takımda olduğu sürece bu gibi yıkımlara hazırlıklı olun.

olcay_61

Kayseriye kalp masajı bile yapabiliriz

Emirhan Yazıcı
Avdijaj köyüne kardeşim hadi yorma

Semih AYDIN
19.12.2019, 21:05
Advijah futbolcu falan değil

Oruç
19.12.2019, 21:06
Bir de Parmak'a kızıyordu top atmıyor diye. Hala Avdijaj'dan hayır bekliyor Ünal Karaman.

Mert'
Öyle deme arkadaşlr çok gayretli çok mücadele ediyorlar
Ünal hoca diyor

Aksini iddia eden Ersuncudur, Rızacıdır. Hocamızı yedirmeyiz.

Emirhan Yazıcı
Aynen yorumcu kardeşim herkes muhtesem oynuyor Sturridge isteksiz . Müthiş yorumculuk

Ahmet Aksu
19.12.2019, 21:07
Huseyin yeni şabanımız olma yolunda hızla ilerliyor..

Gurpas
19.12.2019, 21:08
Hocam bu maçta ne yapacaksın karakteri duruşu Allahını seversen. Hadi diyelim 5 tane attın altaya ne olacak yani ne kazanmış olacaksın. Ben denizliyi geçtim göztepe ve gs maçlarının travmalarını atlatamadım henüz. Senin hocan bu takımda olduğu sürece bu gibi yıkımlara hazırlıklı olun.

Bu maç için söylemedim. Her maçımız öyle. Birde çok yavaş top oynuyoruz. Altay bizden seri oynuyor. Anlatması zor ama bu iş Ünal la olmayacak yazın bir kenara

Ogün YAZICI
19.12.2019, 21:08
Ünal Karaman'ın 2 yılda kazandigi ve empoze ettiği tek taktik birikim gole yakin oyuncularla çıkarsan üretmeden gole yakın bir takım görünümü verebilirsin.

Bunu yaparken oyunu bu kadar geniş alanda oynadığın için özellikle gerideki oyuncuların fiziksel düşüşünü,sakatlıkları, defansif defoları,göz ardı edebilirsin ve 2 yılda bu konuda gram gelişme sağlayamazsın

Ben Denizli maçı başlamadan yazmıştım
Şu çıkardığı kadronun uzun vadede devamlılığı yok
Seneye Avrupa'da tek maça su kadroyla çıkamazsın diye
Avrupa'ya bile gerek kalmadı Denizli o kadronun defolarını çatır çatır gözümüze soktu

Bugün görüyoruz ki şu kadro yapısıyla sahada Stu Ekuban Yusuf falan var ama Altay maçı bile rus ruletine dönüyor
Saçmalık
Antrenörlük bu değil

ALDENİRO
19.12.2019, 21:10
İğrenç oynamakta üstümüze yok. Daha birbirimize pas atamıyoruz.

Gurpas
Adamlar kaçıncı kornerini kullanıyor bu bile takımın seviyesinin yerlerde olduğunu gösterir.

hyasin61
Unal Hocam iyi oyun bekliyoruz demisti ya o iyi futbolu Altay oynuyor biz ise les futbolu izlemeye mahkum

Murat'
Bir alt lig takımına bile baskı kuramıyoruz.

Turgay Atalay
Ayip yahu ayip

Emirhan Yazıcı
19.12.2019, 21:11
Ben daha fazla katlanamayacağım size iyi seyirler

ÖmürKaradeniz61
19.12.2019, 21:12
Bence Sturridge ilk maçları gibi istekli değil, ben adamın gözlerinden anlarım.Ne oldu bu adamları nedir zorları bunların. Gotlerine rahatlık battı.

gurur6134
19.12.2019, 21:12
Su macda su ortasahada cafer oynamiyorsa kapatalim dukkani..bitik takim 3 tane atsan ne olcak altaya saka gibi oyun kurgumuz ayni degisen birsey yok rakip kim olursa olsun yazik..

hyasin61
19.12.2019, 21:13
Altay dalga geciyor..Ugurcan kurtardı

serdaracıl
19.12.2019, 21:13
Şu pozisyonda doğan’ı bi izleyin. Bu adam trabzonspor’da ön libero oynuyor

Gurpas
19.12.2019, 21:14
Ünal Karaman fabrika ayarlarına döndü. Gerçekçi olamlım kendisi iyi bir ikinci lig hocası olabilir ama oradan öteye geçemez.

Uğur Ö.
Yedek Altaya bile oyun kuramıyoruz. Bu sabırsız oyun niye anlamıyorum

Samet Berber
Ünal Karaman acaba şu futboldan hiç utanıyor mu? Gerçek bir Trabzonsporlu utanır çünkü.

Umarım en kısa sürede istifasını sunar.

adiloş bebe
Fren patladı son sürat uçuruma doğru gidiyoruz. Sezon arası kurtulmak için son viraj döndük döndük dönemedik bi 30 sene daha bir şey ummayın. Kendi sahasında bile Altay’a baskı kuramıyor Trabzonspor. Gülüp geçiyorum artık

emre6117
Ayip yahu ayip

Herşeyi anlarım da adviaj hala daha nasıl 11 çıöar onu anlamam. Denizli maçına nasıl son dakikalarda girer onu anlamam. Altay bile iyi oynuyor bizden trabzonda. Bu saatten sonra bu takım aldığı hiçbir sonıç şaşırtmaz.

olcay_61
19.12.2019, 21:15
Niye kızıyorsunuz futbolun doğasında var bunlar

Gürkan Asma
Bir alt lig takımına bile baskı kuramıyoruz.Kornerler 8 e 0 :D

Ahmet Aksu
30 dkda 8 korner yemek nedir ya yunanlı geberdi kornerlere gitmekten :)

hyasin61
Altay 9. korner Ts korneri yok

Turgay Atalay
Takim degil koyun sürüsü.

Giallorossi
Trabzon il sınırları icindeki takimlardan bir lig kurulsun, Hekimoğlu Trabzon net olarak şampiyon olur

emre6117
Altay umarım elersin. Kral çıplak oldupu ortaya çıkar.

battle symphony
19.12.2019, 21:16
Yahu biz kime baskı kurduk ki bunlara kuracağız? Harbi fazla bu kadarı. Ünal Karaman sezon sonunu göremeyecek orası kesin. Ligde şöyle 10-12 puan geriye düştüğümüzde istenecek istifası, her şey için çok geç olacak tabi. Al istifayı devre arası yeni hoca çalıştırsın takımı, belki bir şansımız olur.

Murat'
Başka da bir şey yazmıyorum.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191219/b881d04ef4041ab6adf0338d908c62cf.jpg

artvints
Sahaya yerleşememe sorunu zirveye çıkmış durumda. Her bos top rakipte kalıyor. Istahsizlikla birlikte rezalet futbol seyrediyoruz.

Samet Berber
Altay 30. dakikada 8. kornerini kullandı, nefes aldırmıyorlar.

DeAgLeMaNyAq
19.12.2019, 21:17
Bence Sturridge ilk maçları gibi istekli değil, ben adamın gözlerinden anlarım.Ne oldu bu adamları nedir zorları bunların.

Fiziksel olarak geride olsa da oyun zekası açısından eşini bulmakta zorlanıyor. Bu yüzden doğru düzgün kimseyle verkaç bile yapamayınca ve ona ayak uyduran kimse olmayınca o da kendini salıyor. Futbol iyi oyuncularla oynanır. Biz tek başına bir adamdan maçı kurtarmasını bekliyoruz...

Steril61
Dakika 30 altay denen takımın kullandığı köşe vuruşu 7. Bu nasıl bir ezilmişliktir yaa. Kendi stadında bunları kendi yarı sahalarına hapsedemiyorsan yazıklar olsun sana be.

mkesen1982
2.Lig takımına bile oyunumuzu kabul ettiremiyorsak.Orta sahamız oyunu kontrol edemiyorsa.Bunun tek sorumlusu ünal hocadır.Tamam kadrodaki bazı oyuncular yetersiz.kardeşim karşındaki takım 2.lig takımı be ünal hocam.Bu takım ne zaman top oynucak

Uğur Ö.
Yahu 70 metrede top oynuyoruz. Allahın cezası bu takım bize

gurur6134
Ilk kornerimizi aldik hulologg

serdaracıl
19.12.2019, 21:18
Penaltı ya

Arrive
19.12.2019, 21:19
Açıkçası Ünal Hocanın samimiyetine inancım olsa da, oyun şablonu, taktik eğitim vs konusunda herhangi bir bilgi zerreciğine sahip olduguna emin olamıyorum.

Dan dun oynuyoruz ve 27. maçtayız bu sezon.

Yani bir plan program olsa, çoktan otururdu.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

outlaws61
Ekuban adamı kontrol edeceğine topa vursana.

hyasin61
Net penaltıyı vermedi

Uğur Ö.
Şimdi bu penaltı değilmi

Niye aşırtma vurmadın ya

serdaracıl
Şuna nasıl penaltı çalmıyor inanılır gibi değil

emre6117
Devre araaı acilen lider stoper alıp huseyninin yanına koyulmalı. Sonra orta sahaya basan. Sert bir orta saha alınmalı. Bazı oyuncular acilen gönderil sli. Başta adviaj. İvanildo. Ekuban da malesef geçen seneki ayarlarına döndü. Ama pozisyon penaltı.

Giallorossi
19.12.2019, 21:20
Bundan daha net penalti olmaz. Yuh

smart
penaltıyı yedi

serdaracıl
Yorumcu pozisyonu süzenedim diyor. Neyi süzdün ki

DeAgLeMaNyAq
Hakemin kararından ziyade el hareketleri ve mimikleri bitirdi...

ÖmürKaradeniz61
Abi bu Ekuban felan topçu değil, ben bunu geldiğinden beri söylüyorum. Tıklasan gol adama daha niye bakıyorsun.

odyseuys
19.12.2019, 21:21
4 defans oyuncumuzla 3 rakip hücumcunun başbaşa kalması rakibin iki pasıyla mümkün olabiliyor. her maç aynı görüntü, aynı terane.

bu takımın teknik direktörünün asıl işi gaz vermek, moral yüklemek değil arkadaş. haftalardır süren rezil futbolla ilgili her maç sonu "oyuncum sakat, oyuncum eksik, oyuncum yorgun, oyuncum antrenmansız" dışında tek kelime futbol diliyle cevap veremeyen adamdan teknik direktör mü olur...

iki tane genç yeteneğin omuzlarında yarım devreyi iyi geçirdi diye hatalarını görmezden gelip sezona başlattığın hocanın aynı hataları tekrar edip gram gelişme göstermemesi hiç mi rahatsız etmiyor yönetimi anlayamıyorum.

altay takımı bile istediğini alıp gidecek Trabzon deplasmanından, o seviyede oyun oynuyor takım.

Gurpas
Penaltı olabilir de Ekuban neden vurmadı. Bu adam da bitik aga ne oldu bu takıma böyle.

Giallorossi
100% net penalti. Hangi acidan bakarsan bak

Hakan
Sturridge bu Avdijaj'ı tokatlasa yeridir.

Gürkan Asma
19.12.2019, 21:22
Ekuban napıyosun olm, sanki savunmada top komtrol etmişte saklıyor birde. Özgüven eksikliği tavan yapmış adamda, kaleye vuramadı.

Hakan
abi bu ekuban felan topçu değil, ben bunu geldiğinden beri söylüyorum. Tıklasan gol adama daha niye bakıyorsun.ahahahaha

yorumsuz6117
Bunlar iyi günlerimiz Ünal'la çok kötü günler yakın..

Gurpas
Ortasahaya net Onazi lazım.

serdaracıl
Şu a spordaki yorumcu kim? Adamın futbolla ilgisi yok

outlaws61
Agalar penaltı menaltı o işleri geçelimde.

Biz ne oynuyoruz ya futbol mu bu oynadığımız şeyin adı ?

Turgay Atalay
Kim ki Trabzonsporun genclerine yetenekli, transferleri basarili diyorsa bir hastanede bulunabilecek tüm bölümlere gidip kendisini muayene ettirsin. Ünal Hoca da kusura bakmasin degil Trabzonspor herhangi bir super lig takimini yonetecek sevide bile degil. Boyle takim olmaz, boyle spontane futbol oynatilmaz. Utanilacak seyler izliyoruz bu aksam bile.

emre6117
10 tane ısıran adam olur sturridge o zman olur. Jajayı aynen böyle kullanıyorduk. Şuanda adviaj. Sarı. Sturridge savunma yapmayınca altay bile oyuna hükmedebiliyor.

Zafer Fidan
Devre araaı acilen lider stoper alıp huseyninin yanına koyulmalı. Sonra orta sahaya basan. Sert bir orta saha alınmalı. Bazı oyuncular acilen gönderil sli. Başta adviaj. İvanildo. Ekuban da malesef geçen seneki ayarlarına döndü. Ama pozisyon penaltı.
„huseyninin yanına“ mesajin bu bölümünü iki kez okudum yanlis gördümmü görmedimmi diye emin olmak icin.

batugol
Daraldım
Devre arası olsa da tüttürsek

Soner Albayrak
19.12.2019, 21:23
Tamam penaltı vermiyorsun anladık da o elini 50 kere sallayınca ne oluyor.

tanjugunduz
19.12.2019, 21:23
Oyuncuların özgüveni gitmiş çoğu aklıyla oynamıyor hel bir pozisyonda doğan ayağının dışı ile ile topu rakip kaleciye verdi düşünün orta saha oynuyorsun rakip altı pasta top önünde ama sen ne yapacağını bilmiyorsun bizim takımın özeti çok doğaçlama oynuyoruz bir hücum planımız yok maalesef . Oyun setleri kız yok ekubanli nasıl hücum ederiz sortloth olunca nasıl.ederiz çalışılmıyor sanki

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa Murat Dokuz
19.12.2019, 21:24
Advijaj'a nasıl tahammül ediyor teknik heyet acaba. Gerçekten Altay'da bile ilk 11 oynayamaz bu adam.

Oğuzhan Fidan
19.12.2019, 21:25
ekuban böyle devam ederse devre arasında gidecekler arasındadır. adam ofsayt pozisyonunda bile gol atmaktan aciz.. ne oldu bu çocuğa ya

Arrive
Maç 88.dakika olmuş ve takımın ısınmasını, gerçek ritmini bulmasını bekleriz de çok saçmadır ya,

işte bu sezonki 27.maçtan sonra dahi oynumuzun, sistemimizin yakında tam olarak oturacağını beklemek de o kadar saçma.

Ahmet Aksu
Yorumcu parmağın akrabası falan mı ne oynuyormuş parmak??
Su ozevlatcılardan bıktık

Samet Berber
19.12.2019, 21:26
Ekuban ın en büyük eksiği zekası. Futbol için çok yeterli değil.

Gürkan Asma
Durum inanılmaz kötü, Rıza lı günleri arayacaz.

ccd6167
Bu takım liverpool gibi 4-3-3 oynatsın hoca

Hakan
Sturridge son çare yan hakemle anlaşmaya çalışıyor.Adama ayak uyduran yok be.

ÖmürKaradeniz61
Bu yorum yapan adamı köyde okeyden mi aldılar konuşması tonyalı gibi.

Semih AYDIN
İnanılır gibi bir şey değil oynanan oyun

emre6117
„huseyninin yanına“ mesajin bu bölümünü iki kez okudum yanlis gördümmü görmedimmi diye emin olmak icin.

Eldeki en iyi stoper huseyni değil mi ki. Kimin yanına yazmak lazımdı.

Sefa Murat Dokuz
19.12.2019, 21:27
Parmak'ın şu pası tekrar Abdülrahim'e atmamasını anlayabilen var mı?

ÖmürKaradeniz61
Bu takım liverpool gibi 4-3-3 oynatsın hoca

Hocam iyi güldürdün akşam akşam.

DeAgLeMaNyAq
ekuban böyle devam ederse devre arasında gidecekler arasındadır. adam ofsayt pozisyonunda bile gol atmaktan aciz.. ne oldu bu çocuğa ya

Bu sezonun en büyük bonservisini Ekuban'a verdik. 3 aylık sakatlıktan sonra 3 maç sabredemiyoruz...

Ahmet Aksu
19.12.2019, 21:28

Bu teknik ekibe messiyi getirsen futbolu unutturur.

Oğuzhan Fidan
çok aciz ve kötü futbol oynuyoruz.. çok.

Zafer Fidan
Eldeki en iyi stoper huseyni değil mi ki. Kimin yanına yazmak lazımdı.
Hussseini mi ozaman tamam. Hüseyin sanmistim ��

ccd6167
Hocam iyi güldürdün akşam akşam.

Gülme kardeşim Manchester united gibi mi deseydim

jönts
“Şimdi arkadaşlar eleştiriyorsunuz ama bu takım mücadele ediyor, bazı oyuncularımızın antrenman eksikliği var, altı ay oldu ama bizimle çalışmayan oyuncular var. Biz bir takım olma çerçevesinde mücadele ediyoruz. Sakatlıklar bitti ama belki yeniden başlar, hiçbir şeyin garantisi yok. Sakatlıklar çerçevesinde, antrenman eksikliklerini de görmezden gelemeyiz. Ben oyuncularımın mücadele çerçevesinden memnunun. Bazıları anlamak istemiyor, beyinlerine girene kadar çerçevesinde anlatacağım: BEN HOCA DEĞİLİM.”

Maç sonu açıklaması yazdım, olmuş mu?

Gürkan Asma
19.12.2019, 21:29
Şu maçta Sturridge i görünce aklıma Cardozo nun bahtsızlığı geldi.

Ömrüm Can SEZER
İnanılır gibi bir şey değil oynanan oyun

Ortada oynanan bir şey göremedim ben

Oğuzhan Fidan
Bu sezonun en büyük bonservisini Ekuban'a verdik. 3 aylık sakatlıktan sonra 3 maç sabredemiyoruz...

bu kadar geriye gitmemeli iyi futbolcuysan bu kadar kötü futbol oynamazsın neyin sabrından bahsediyosun adam halısahada kadroya giremez

artvints
19.12.2019, 21:30
Sturridge sadece kendi etrafinda çalım atıyor takıma yararlı olmak gibi bir derdi yok.

Sefa Murat Dokuz
“Şimdi arkadaşlar eleştiriyorsunuz ama bu takım mücadele ediyor, bazı oyuncularımızın antrenman eksikliği var, altı ay oldu ama bizimle çalışmayan oyuncular var. Biz bir takım olma çerçevesinde mücadele ediyoruz. Sakatlıklar bitti ama belki yeniden başlar, hiçbir şeyin garantisi yok. Sakatlıklar çerçevesinde, antrenman eksikliklerini de görmezden gelemeyiz. Ben oyuncularımın mücadele çerçevesinden memnunun. Bazıları anlamak istemiyor, beyinlerine girene kadar çerçevesinde anlatacağım: BEN HOCA DEĞİLİM.”

Okurken gözümde canlandı.

emre6117
Hussseini mi ozaman tamam. Hüseyin sanmistim ��

Yok be hocam. Huseyine asla güvenilmez. Tamam genç. Hızı var ve mücadele etmeye çalışıyor. Ama stoper meziyetleri çok zayıf daha. Savunma yapmayı bilmiyor. Fiziği şuan için yetersiz. Malesef ünal hoca her maç oynatıyor aslında çocupu harcıyor farkında değil.

Samet Berber
19.12.2019, 21:31

Siz bir futbol oynuyorsunuz ama rakibi de görmezden gelemezsiniz. Bu nokta içerisinde oyuncularımın fedakarlıklarını göz ardı edemem. Arkadaşlar biz bu zamana kadar çok çile çektik ama içimize atıyoruz vs bunları da ekleyebilir.

Oğuzhan Fidan
19.12.2019, 21:31
ekubanı gözünüzde büyütmeyin sakatlığından önce çok iyi form tutmuş ve iyi oynuyordu sistemde uygundu ama şuan resmen dibin dibini görmüş.. kaç maçtır takıma kattığı hiçbirşey yok

Zafer Fidan
19.12.2019, 21:32
Ünal Karaman Sturridge i 65 dakikada oyundan alir. Sturridge de Trabzon dan ayrilma karari alir.

A. Aydın
Sonuçta altayla oynuyoruz.

DeAgLeMaNyAq
bu kadar geriye gitmemeli iyi futbolcuysan bu kadar kötü futbol oynamazsın neyin sabrından bahsediyosun adam halısahada kadroya giremez

Ben de diyorum ki kulüp daha yeni kendisine bir yatırım yapmış. Kolay mı öyle hemen devre arasında göndermek...

Oğuzhan Fidan
Sturridge sadece kendi etrafinda çalım atıyor takıma yararlı olmak gibi bir derdi yok.

onda sıkıntı büyük.. hiç aidiyet yok kazanamdığımız sürece sıkıntı dahada büyüyecek

Gürkan Asma
Sturridge sadece kendi etrafinda çalım atıyor takıma yararlı olmak gibi bir derdi yok.Ortada yarar sağlayacak bi takım olmadığı için. Az çalım malım yapayım demiştir. İmkanın varsa messi yi koy bi bok değişmez.

Ahmet Aksu
Tesekurler bu iyi futbolunuz icin..

Bir tane iyi isim var diyemiyorum..

serdaracıl
19.12.2019, 21:33
Altay’ın yedek 11’i dikkatinizi çekerim

Gürkan Asma
Olacağız daaaa :D ajdkskal

Oğuzhan Fidan
Ünal Karaman Sturridge i 65 dakikada oyundan alir. Sturridge de Trabzon dan ayrilma karari alir.

muhtemelen oyundan almaya devam ederse devre arası gidicem demeye başlar zaten şuan oynamamasının sebebide bu. altaya karşıda bi tarafını yırtmıyo açıkçası

Sefa Murat Dokuz
19.12.2019, 21:34
Ben de diyorum ki kulüp daha yeni kendisine bir yatırım yapmış. Kolay mı öyle hemen devre arasında göndermek...

2 maç sonra form tutar Ekuban süper adam derler. Boşver abi ya.

emre6117
Bu takımla sturridge aynı anda neden sahada. Adama doğru düzgün top bile atmıyorlar. Düşünün sturridge siSiniz. Bir kanatta y sarı diğer kanatta adviaj. Ortada doğan ve a. Parmak. Kanat bekler a. Rahim ve serkan. Ve size doğru düzgün top gelmiyor. Ne hisserdersiniz gerçektdn. Aidiyet mi başka şeyler mi.

Sefaenes
Oh be ilk yarı gol yemeden bitirdik. Ünal hoca bu futbol yönetim tarafından sorulmalı az biraz güçlü takım olsa mağlup durumdaydık. Hiç mi geçmiş maçlardan ders çıkarmaz bir insan pas özürlü

Oğuzhan Fidan
19.12.2019, 21:35
Ortada yarar sağlayacak bi takım olmadığı için. Az çalım malım yapayım demiştir. İmkanın varsa messi yi koy bi bok değişmez.

adam kime pas atsa patlıyor zaten ayak uyduran yokki özürlü gibi paslaşıyoruz

champions
Net futbol katliamı.
Ünal, Avdijaj, Stu, İvanildo, Ekuban gibi isimlerden bir an önce kurtuluruz umarım.

mourner
Kontraya çıkarken yanında Sturridge koşuyor, sen en uzaktaki abdurrahime atıyorsun..sadece bu maç için değil, Sturridge bazı pozisyonlarda, özellikle defans arkasında koşularında, bilerek pas atılmadığını düşünmeye başladım, 2 3 oyuncu dikkatimi çekiyor..

Sefa Murat Dokuz
Sturridge sahadaki 11 kişiden 7 tanesini Halı Saha'da takımına almaz.

yorumsuz6117
Ünal Karaman'la durumumuz vahim görünüyor..

Sefaenes
19.12.2019, 21:36
Altay’ın yedek 11’i dikkatinizi çekerim

Vallah yedek takımla oynadıklarını pişman olmuşlar dır as takımı eserdi desene

prisonbreak2020
Ulan ivanildo Allah seni kahretsin emi,büyük ihtimalle devre arasında defolup gideceksin ama antremanda sezona süper başlangıç yapan adamın ayağını kırdın koca sezonda 3 kuruş faydan olmasını geçtik zarara soktun bizi dangoz.

Hakan
Sturridge sadece kendi etrafinda çalım atıyor takıma yararlı olmak gibi bir derdi yok.Ne kadar zorlama,ne kadar itici bir yorum.I.Saral zehirlenmesi görüyorum sende.

Steril61
Bir teknik adam oyuncusuna atak organizasyonu nasıl yapılır öğretemiyorsa ve bu konuda katı kurallar koymuyorsa Abdulkadir de kafasına göre lakayıt hareket eder. Olmadık yerlere gönderir topu o atakta olduğu gibi. Oyuncular futbolu unutmaya başlamış resmen.

nchls
19.12.2019, 21:37
En uç ile orta göbek arasındaki boşluk midemi bulandiriyor

ÖmürKaradeniz61
19.12.2019, 21:37
Sturridge sahadaki adamlardan en az 5 tanesini uzun sokakta görse tanımaz ciddi söylüyorum.

odyseuys
19.12.2019, 21:38
takım savunma anlamında zaten rezil bir görüntü sergiliyordu uzun süredir.

haftalardır bu görüntü hücumda da sergilenmeye başlandı. sturridge denkleme girdiğinden bu yana oyuncu tavşan çıkarırsa bir şeyler oluyor, yoksa saman alevi gibi rakibi yormayan girişimlerden öteye gidemiyoruz.

hücumda en büyük silahımız oyuncu çeşitliliğimiz ve oyuncuların yetenekleriydi zaten, organizasyon çeşitliliği sağlayacak bir taktik bir katkı vermiyor teknik heyet takıma. yeni oyuncuların denkleme dahil olması var olan düzeni de bozdu.

iki haftadır söylüyorum, futbol bilgisi anlamında Ünal hoca kariyer, anlayış ve çapındaki teknik direktörler hem oyuncu grubuna hem de taraftar kitlesine futbolun gerçekleriyle değil de ajitasyonla, demagojiyle giderler. bu yüzden bu tip hocaların başarı koşulları "varlık" değil "yokluk" olur ancak.

11'e aday oyuncu sayısı 11'i geçtiği anda tüm dengelerinin bozulacağından korkuyordum, hiç şaşırtmadı sağ olsun.

Antonio
Ünal hocaya acıdım. Neden bu hale geldin hocam. Takima da kızamıyorum gercekten çaresiz görünüyoruz.

nbay
Geçen mac firatcan iyiydi ,bu advijaj dan çok daha etkili olur ..
Net bir beklenti içinde değildir diye düşünüyorum teknik heyetin bu adamdan .
Son fırsatları veriyor olmalarını diliyorum.

Arrive
Cok net soyleyim, ben Sturridge olsam, hic saldırmam, hic hırs yapmam.

Niye yapayım abi, Manchester City'ye karşı oynarken, Altay'a karşı 65.dakikada, sırf yapacak hamle bilmeyen hoca yüzünden oyundan çıktığım bir takımda niye hırs yapayim.

Gel kardeşim şampiyon olcaz, kral yapıcaz seni vs vs deyip getirdin adamı. Maç içinde "ne işim var burada" diyordur. Pas atmayı bilmeyen, ver kaç yapmayı bilmeyen iki üç beceriksizle aynı sahada.

Full HD
19.12.2019, 21:39
Millet kafayi yemis hep negatif yorum hehe.Hehe!

Gürkan Asma
Şu maçta da konunuz Ünal Karaman değil de Sturridge öyle mi :D . Şuan hunharca hoca eleştirmeniz lazım.

TSemih61
Takım niye böyle oynuyormuş. Çok büyük sürpriz ya halbuki kadro da süperdi. :D İki kişi oynuyor sadece Doğan ve Parmak, gerisi izlioyr.

Serkan ve Abdurrahim, hücumda ve pas oyununda sıfır iki bek. Kanatların birinde haftalardır çok kötü oynayan ve bu oyunu devam ettiren Avdijaj, diğer kanatta da topu her alışında fiziksel yorgunluğunu gördüğümüz Yusuf.

Forvette de iki tane hareketsiz baskısız oynayan Ekuban ve Sturridge. İkisininde fizik kondisyonu diplerde.

Hoca yanlış kadroyla çıkmış maça. Yine iki tane ortasaha var takımda. Arkadaş forvetler de çift oynamaya müsait değil, biri sakatlıktan çıkmış eski gücünde değil diğerini boşver zaten. Ekuban'ı oynatma bari bu maçta ne gereksiz bir iş bu. 10 numaray alt yapıdan birini koy izleyelim işte.

bilgehan83
paramız yok diye ünal karamana katlanmak zorunda değiliz, aynı paraya kemal özdeş de çalışır.. ama ünal hoca bırak sabrı kendisine olan sevgiyi saygıyı da tüketti maalesef olmuyor, takım tepe taklak gidiyor karabük gibi.. oyuncular bilinçsiz, şuursuz oynuyor dizilim amatör takımlarından kötü... böyle teknik heyet olmaz olsun takmı daha sahaya yerleştirmekte sıkıntı çekiyoruz..

ozturk
Bu avdijaj sevgisine anlam veremiyorum.

emre6117
19.12.2019, 21:40
Sturridge şuanki form durumu ile oturmuş takımların adamı. Örnek koy bjk ye koy başaka süper asist ve goller atar. Ama koy gsye şuankinden daha kötü olur. Yukarıda bahsedildiği gibi biz yıldız oyuncu oynatmayı beceremiyoruz. Jajaya bile 1 sene dayandık. Yattara apayrı birşeydi(onun bile çok gelgitleri oldu). Cardozo da benzeri oldu. Aslında bizim herhalde yıldız oyuncu almamamız lazım. Ancak çok iyi oturmuş bir takım olur. 1 tane iş bitirecek yıldızın olur.şuanki takıma sturridge çok fazla lüks. Malesef bu konuda yakın zamanda büyük bir kriz bizi bekliyor. İnşallah en yakın zamanda satarız sturridge(bu tarz oyunculara hayran olmama ve futbolun böyke oyuncularla izlenebilir olduğuna inansam bile)

serdaracıl
19.12.2019, 21:40
Net futbol katliamı.
Ünal, Avdijaj, Stu, İvanildo, Ekuban gibi isimlerden bir an önce kurtuluruz umarım.

Yusuf ve doğan’ı Yeterli buluyorsunuz demek ki!

ÖmürKaradeniz61
19.12.2019, 21:41
paramız yok diye ünal karamana katlanmak zorunda değiliz, aynı paraya kemal özdeş de çalışır.. ama ünal hoca bırak sabrı kendisine olan sevgiyi saygıyı da tüketti maalesef olmuyor, takım tepe taklak gidiyor karabük gibi.. oyuncular bilinçsiz, şuursuz oynuyor dizilim amatör takımlarından kötü... böyle teknik heyet olmaz olsun takmı daha sahaya yerleştirmekte sıkıntı çekiyoruz..

Kemal özdeş Türkiyemi söyleyebilir mi hocam ?

artvints
Ne kadar zorlama,ne kadar itici bir yorum.I.Saral zehirlenmesi görüyorum sende.

Adam solda bos adam varken oyunu açmak yerine taç çizgisine doğru çalım atmaya calisiyor. Durur pozisyonda çalım atılmaz bir kere basit oynayıp oyunu hizlandirirsin. Bir kerelik bir şey de değil, sürekli yapıyor.

gurur6134
Hayir benim anlamadigim elestirilerden de birsey almiyor hoca sifo yu gectim yumlu bile trabzon genis alanda oynuyor 70 metrede 60 metrede oynuyor diyor yorumcusu taraftari goruyor hoca gorup onlem alamiyor mu buna.

Ahmet Hamza
Geçen seneki takım nasıl bu hale geldi akıl alır gibi değil.

Adem Köse
Geçen yıla göre oyuncu karakterlerimiz çok değişti. Gecen sene mücadele ve press gücü dusuk sadece nwakayeme ile rodellega vardi. Bu sene her maç ilk 11 de en az 4 futbolcumuz böyle...

smart
19.12.2019, 21:42
Sturridge'i beğenmeyenlere Şahin Aygüneş gibi futbolcular layık

serdaracıl
Geçen mac firatcan iyiydi ,bu advijaj dan çok daha etkili olur ..
Net bir beklenti içinde değildir diye düşünüyorum teknik heyetin bu adamdan .
Son fırsatları veriyor olmalarını diliyorum.

Topçu falan değil. Ne fıratcanı hocam. Avdijaj, fıratcan, doğan ve yusufun bu takımda yeri yok

nakzo
Takım bitmiş emegi geçenlerin ......

TSemih61
19.12.2019, 21:43
Geçen seneki takım nasıl bu hale geldi akıl alır gibi değil.
Çünkü sahada geçen seneki oyuncular olmadığı için?

gurur6134
19.12.2019, 21:43
Donise verilen sans cafere verilseydi ondan iyi oynamazsa futbolla alaka mi keserim..napti bu cocuk sana hocam su macda bile 60 70 dakika oynayamazmiydi ustelik su ortasaha oyun kurgusunda..

hyasin61
19.12.2019, 21:44
Kemal Ozdes fena olmaz ha hazır bostayken

Ahmet Hamza
19.12.2019, 21:45
Çünkü sahada geçen seneki oyuncular olmadığı için?

Sorunun o kadar basit olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa dahi gidenlerin yerini dolduramamak hocaya ve yönetime yazar.

Sefa Murat Dokuz
18300

Şu pozisyonu 1 saniye oynatın ve Abdülrahim’in koşuyu ve parmak’ın anlamsız pasına bir bakın

TSemih61
Hhahjahajah Kemal Özdeş yazılıyor.. :D İnanılmaz ya. İlla hocaya fatura kesilecek. Sahadaki oyuncuları da görmüyorsunuz herhalde niye maç izliyorsunuz ki yahu boşverin siz.

yasin196761
Oyun artık can sıkmaya başladı. 1 yılda nasıl bu kadar geri gitti takım anlamak mümkün değil.

gurur6134
Işik yok ışik takim umut vermiyor maca alsanda degismez bu..

nchls
On numara istiyorum. Gözlerinden alev saçandan .İnsana tatosa bile imrettiyosunuz ha
Allah rızası için 4-2-4 mu oynuyoruz 4-4-2 mi oynuyoruz tiksindim yeminle . Oyuncu karakterleri yapıları gereği teki sahada olmalı

Enes Başkaya60
Yusuf,Rode, Abduş olmayınca bu takım bitti...

bilgehan83
behlülü keremi safa kınalıyı geçtim u 19 da emircan diye bir çocuk var o çocuk bile bu donis kazmasından daha iyi top sürer çalım atar... skor üretir assist yapar...

ccd6167
19.12.2019, 21:46
Cidden bu ülkede hedefler olan hoca var mı?

ne bileyim milli takım çalıştırmak avrupada başarı yakalamak avrupada çalıştırmak falan

daha bir tane hocanın ağzından ben Avrupada başarılı olmak avrupa da takım çalıştormak istiyorum diyen duymadım

TSemih61
behlülü keremi safa kınalıyı geçtim u 19 da emircan diye bir çocuk var o çocuk bile bu donis kazmasından daha iyi top sürer çalım atar... skor üretir assist yapar...
Doğru yorum.

Jackdaniels
Maçtan sonra futbolun doğasında kalalım ve özverili futbolcularımıza teşekkür edip yeni haftayı bekleyelim.