PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6.Maç | Basel 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

BatuhanB
08.12.2019, 21:05
Bu sezonki Avrupa Ligi mâcerâmızın sonu... Umarım bir sürpriz görürüz de en azından tek gâlibiyetle telâfî buluruz.

Başarılar...

Emirhan Yazıcı
08.12.2019, 21:25
Dünyanin en gereksiz maçı :)

artvints
08.12.2019, 21:33
kerem cafer falan sürsün çoğunu sahaya öylesi de zevkli oluyor. bir iki tane yetenekli kanat olsa daha iyi olurdu. özellikle salih'e yazık oldu.

Mert Pasa
08.12.2019, 23:26
Erce Serkan Abdurrahim Ivanildo Avdijaj banko oynar

Cafer Behlul Kerem Onazi de süre alabilir

mete61bordomavi
09.12.2019, 00:07
Sadece hayallere daldım başlığa bakınca. Mazi aklımda canlandı birden. Hangi maçlarını sayayım?
Lyon? Liverpool? Aston Villa, İnter, hatta Barcelona...

Neler yaşattın bize?
O zamanın en iyi takımları, ama bakıyorsun, Trabzon kafa tutuyor, atak geliştiriyor. Defans yapıyor ki, sanırsın hattı müdafaa yok, sathı müdafaa vardır. Çünkü göğüste taşınan Ay-Yıldız'dır.
Futbolla coşan milli duygularımız her ne kadar Rezil Stanbul taifesi eşlik etmese de!

Vakit geçti, yıllar geçti, saf duygular paranın karşı konulamaz tanrısal gücü karşısında dejenere oldu!
Büyüğün, paralının, güçlünün ÜSTÜN ve HAKLI olduğu bir dönemde elbette mazideki Trabzonspor ruhu olamayacaktı. Zayıfın, güçlüye karşı onurluca direndiği o yıllar geçmişti artık...

TSemih61
09.12.2019, 00:10
Bu maçta Behlül'ü izlemek istiyorum. Adam U19'da her maça etki ediyor skor olarak. Sorumluluk da alıyor. Gençlerle belli bir şablonda oynamak daha kolay oluyor, taktiğe bağlılık ve kendini gösterme isteği daha fazla oluyor en azından öyle umuyorum.

Mustafather
09.12.2019, 00:12
Erce
Serkan Campi Ivanildo Dursun
Parmak Doğan
Ekuban Kerem Avdijaj
Sturridge

hofsaale
09.12.2019, 00:37
Onazi süre almali...görelim bakalim formu nasilmis...Ekuban da oynamali fakat Stu ve Sörltoh oynamamli

Cafer Bulur
09.12.2019, 00:40
Erce
Serkan Campi Ivanildo Dursun
Parmak Doğan
Ekuban Kerem Avdijaj
Sturridge

Arkadaslar basel Getafe ye benzemez bir gol atmaya basladi mi durmaz.

Bu nedenle bu macta as kadroya yakin bir takim sahada olmali buna mecburuz.

Kimse denizli maci öncesi 5 yemek istemez herhalde.

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2019, 09:00
Gençler oynasun
Ligden kopmamalıyız

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2019, 09:00
Dünyanin en gereksiz maçı :)

Aynen. İşkence oldu bu sezon UEFA bize

Doğukan Uçan
09.12.2019, 11:03
Bu maçta 3 4 fark yiyebiliriz ciddiyim.

Dip.Ing.Mag.
09.12.2019, 11:04
Arkadaslar basel Getafe ye benzemez bir gol atmaya basladi mi durmaz.

Bu nedenle bu macta as kadroya yakin bir takim sahada olmali buna mecburuz.

Kimse denizli maci öncesi 5 yemek istemez herhalde.

kaldi ki biz ne Zaman avrupada rotasyona gitsek akabindeki lig macinda rezil oynuyoruz. bu yuzden gerek yok rotasyona falan, ideale Yakin 11 ile oynamaliyiz.

alper*
09.12.2019, 11:20
bu maçı kazanırız

sörloth da yazar iki tane

Mert Pasa
09.12.2019, 11:21
kaldi ki biz ne Zaman avrupada rotasyona gitsek akabindeki lig macinda rezil oynuyoruz. bu yuzden gerek yok rotasyona falan, ideale Yakin 11 ile oynamaliyiz.

Artık bir karar alindi ve lig on plana gecti,bu macta as oyuncularla oynayıp berabere sonuc alsak sonra da Denizlispora herhangi bir sebeplen puan kaybedilse izahi zor olur.

gercekten isler aksi giderse de 5 bile yiyebiliriz

Mert'
09.12.2019, 11:59
Bu maça tamamen yedek çıkılmamalı. Basel farka gitmeye çalışacaktır, yarı rotasyon yarı as kadro çıkılmalı.

artvints
09.12.2019, 12:34
......................erce
...serkan...hosseini..fernades...rahim
....behlul....kerem...doğan....advijaj
...............ekuban......muhammet

As takım puan maçında bile öne gecince yatıyor. Bu maçta hiç oynamazlar. Bu maçi büyük şans olarak gören oyuncularin sahads olmasi daha iyi. Defans hatti zaten as kadro sayılır. As kadroda ortasaha dökülüyor belki alternatif çıkar. Önde iki tane pres yapan oyuncu belki hocaya yeni bir fikir verir.

İsmail ALİOĞLU
09.12.2019, 13:19
Su topicte ne kadar gereksiz yorumlar var..

Daha dune kadar ulke puanina katkida bulunamayan gs fb bjk yi yerden yere vuranlar simdi kalkmis 'gereksiz mac', 'gencler oynasin'... vs diyor.

Sampiyonluga oynayan takim yogun tempoya ayak uydurabilecek takim olmalidir. Ha eger uyduramiyorsa ancak ilk 4 icin oynariz yine...
Sahaya kazanmak icin cikmaliyiz...

Yiğit Gayretli
09.12.2019, 13:39
Onazi ve Ekuban'ın 11 başlaması gerek. Maç formu yakalaması adına Novak da bir 45 süre alabilir.

TSemih61
09.12.2019, 13:43
......................erce
...serkan...hosseini..fernades...rahim
....behlul....kerem...doğan....advijaj
...............ekuban......muhammet

As takım puan maçında bile öne gecince yatıyor. Bu maçta hiç oynamazlar. Bu maçi büyük şans olarak gören oyuncularin sahads olmasi daha iyi. Defans hatti zaten as kadro sayılır. As kadroda ortasaha dökülüyor belki alternatif çıkar. Önde iki tane pres yapan oyuncu belki hocaya yeni bir fikir verir.
Güzel kadro ama ben Muhammet'i oynatmam. En ufak al verleri bile yapamıyor. Seviyesi çok düşük. Zaten Ekuban da pres yapamıyor şuan için.

Ayrıca Avdijaj'in bu oyun tarzıyla kanat oynamaya uygun olduğunu düşünmüyorum. Forvet arkasında veya çift forvet tarzı değerlendirilmeli. Böylece presli oyundan ziyade daha akıllıca bir geçiş ve kontra oyunu oynamalıyız.

Fıratcan ve Cafer'i de kesinlikle oynatır hoca. Bakalım Fıratcan bir şeyler kapmış mı yoksa hala taca doğru mu sürüyor topları, başka sol kanat oynatacak oyuncu da yok zaten. Geçen oynadığı maçta ikinci yarı bir şeyler yapmaya çalışıyordu sanki garanti oynayıp. Cafer de ikinci yarı girmeli bence şuan ihtiyacımız olan oyuncu tipini daha çok Kerem karşılıyor. Tabi Kerem'in de kendini aşması daha fazla sorumluluk alması lazım. Fizik olarak gerilemiş durumda bu can sıkıcı yanlış hatırlamıyorsam 2 kere sakatlandı, kamp döneminde de sakatlık geçirmişti. Biraz gerilemiş yara yara gittiği pozisyonlar oluyordu, tarzı da çok iyi olduğu için ya faul alıyordu ya da rakip dokunmaya çekiniyordu.

memozcan
09.12.2019, 13:48
Onazi, ekuban, sturiç, avdijaj kesinlikle ilk 11 başlayıp maç temposu kazanmalı.. rotasyon diye 11 tane çakıldağı sahaya atmak bu camiaya yakışmıyor..

Hakan
09.12.2019, 13:49
Lig maçı Pazartesi,bazı sakatlar da döndü.Biraz daha ciddiyet lütfen.

artvints
09.12.2019, 13:50
Güzel kadro ama ben Muhammet'i oynatmam. En ufak al verleri bile yapamıyor. Seviyesi çok düşük. Zaten Ekuban da pres yapamıyor şuan için.

Ayrıca Avdijaj'in bu oyun tarzıyla kanat oynamaya uygun olduğunu düşünmüyorum. Forvet arkasında veya çift forvet tarzı değerlendirilmeli. Böylece presli oyundan ziyade daha akıllıca bir geçiş ve kontra oyunu oynamalıyız.

Fıratcan ve Cafer'i de kesinlikle oynatır hoca. Bakalım Fıratcan bir şeyler kapmış mı yoksa hala taca doğru mu sürüyor topları, başka sol kanat oynatacak oyuncu da yok zaten. Geçen oynadığı maçta ikinci yarı bir şeyler yapmaya çalışıyordu sanki garanti oynayıp. Cafer de ikinci yarı girmeli bence şuan ihtiyacımız olan oyuncu tipini daha çok Kerem karşılıyor. Tabi Kerem'in de kendini aşması daha fazla sorumluluk alması lazım. Fizik olarak gerilemiş durumda bu can sıkıcı yanlış hatırlamıyorsam 2 kere sakatlandı, kamp döneminde de sakatlık geçirmişti. Biraz gerilemiş yara yara gittiği pozisyonlar oluyordu, tarzı da çok iyi olduğu için ya faul alıyordu ya da rakip dokunmaya çekiniyordu.

muhammet'i hep tek başına tecrübeli stoperlerin arasına bıraktık. kanada açılarak, ikinci forvet olarak ne yapacak merak ediyorum. çok fazla koşup pres yaptığı için takıma faydası oluyor.

kerem'in de sakatlıktan sonra fiziği geri gitti. savunmanın önünden top çıkarması, rakipten uzak kalması kalitesini göstermeye yardımcı olabilir. behlül ve avdijaj 4 4 2 'de merkeze yaklaşarak oynayabilir.. forvetlerin biri atak yönüne göre kanada açılarak oynar.

Mert Oğuzlu61
09.12.2019, 14:00
----serkan---hossei---ivanildo---rahim
-------------------dogan----onazi(cafer)
------------behlul----kerem----avdijaj
-------------------------ekuban

Pereira, Sosa, Wakayeme oynamasin digerleri oynayabilir.

As takim icin dusunulen yedek ve alt yapi oyuncularini denemelik veya hazir tutmalik mac.

3 adam oynatmayinca yedek cikiyoruz diye bir sey yok. Futbolu bilmeyen, derdi bambaska olan İstanbul medyasinin gazina gelmeyin. Sosa'nin Wakayeme'nin Pereira'nin ne işi var şu macta ?

Genc adam bulalim, alt yapidan A takima hala oyuncu cikaramadik ama alternatif olarak Rahim ile Serkan simdilik idare ettiler, buraya milyonluk transfer yapma derdinden kurtulduk. Kerem veya Behlul parlasa belki onlar da kulubeye gecis yapacaklar, zamanla da ilk 11...

artvints
09.12.2019, 14:01
son dönemde ciddi söylüyorum en fazla mücadele ettiğimiz maç getafe maçı. pres karşısında topu dikmedik en azından baya pas yapmaya çalıştık ve başarılı olduk. böyle maçları çok gördüm. as kadro çıkınca çok birşey değişmiyor. oyuncunun sahaya çıkarken bir amacı olmalı. sörloth nwakeme sahaya çıktığında nasıl daha az yorulurum diye düşünür. bir amacı olacak oyuncuları sahaya çıkarmak gerek. maçı izlemek için bir neden olmalı.

hücumda kaliteli yedeğimiz yok ama as oyuncular da öldü artık. sörloth ve nwakeme antalya maçında 90 dakikayı çıkaramadı, çok yoruldular. yorgunluktan sakatlık çıkarsa açıklayamazsın.

deplasmandaki krasnodar maçında şansımız varken zorlayacaktık artık bir anlamı yok, oyuncular da zorlamaz.

nevzat61
09.12.2019, 14:14
Sadece hayallere daldım başlığa bakınca. Mazi aklımda canlandı birden. Hangi maçlarını sayayım?
Lyon? Liverpool? Aston Villa, İnter, hatta Barcelona...

Neler yaşattın bize?
O zamanın en iyi takımları, ama bakıyorsun, Trabzon kafa tutuyor, atak geliştiriyor. Defans yapıyor ki, sanırsın hattı müdafaa yok, sathı müdafaa vardır. Çünkü göğüste taşınan Ay-Yıldız'dır.
Futbolla coşan milli duygularımız her ne kadar Rezil Stanbul taifesi eşlik etmese de!

Vakit geçti, yıllar geçti, saf duygular paranın karşı konulamaz tanrısal gücü karşısında dejenere oldu!
Büyüğün, paralının, güçlünün ÜSTÜN ve HAKLI olduğu bir dönemde elbette mazideki Trabzonspor ruhu olamayacaktı. Zayıfın, güçlüye karşı onurluca direndiği o yıllar geçmişti artık...

Sen böyle yazınca lyon deplasmanı geldi aklıma..tek ses tüm medya yenilecegimiz konusunda hem fikir..ama sahadakiler aynı görüşte degil..o akşam Erdogdu sokakları bir başka güzeldi..sabaha kadar dolmuslar bedava taşıdı eğlence için..o günleri görüp yaşadığım için çok şanslıyım..o günkü taraftar ile bugünkü taraftar arasında bariz bir fark var..forumda da şahit oluyoruz..

emre6117
09.12.2019, 15:47
Sosa. Wakame. Peraire. Sörloth. Sturridge. Mikel maça bile götürülmemeli. Ekuban. Onazi süre almalı. Novak belki maç kondisyonu açısından süre alabilir.

Antonio
09.12.2019, 16:24
basel maçını yenmemiz lazım prestij için tam kadro çıkmamız lazım.

pReN@_61
09.12.2019, 16:40
Bir garip müsabaka...

Faruk BERBER
09.12.2019, 16:46
Yıllardır CL'nin gediklisi, İsviçre'nin 1 numaralı takımı ile hazırlık maçı yapıyoruz.

Maranov
09.12.2019, 16:51
.....erce.........
serkan.....ivanildo......hoseyni..........abdurrah im
...........abdulkadir.........doğan........
avdiyaj......................................fırat can
muhammet---------ekuban

battle symphony
09.12.2019, 17:24
erce
serkan-hosseini-ivanildo-abdurrahim
Doğan-Cafer-Kerem
Fırat-Muhammet-Avdijaj

Takımda sadece fiziksel değil psikolojik bir yorgunluk da var. As takımdan çoğu kişi maça götürülmemeli. Parmak, Ekuban falan biraz süre alabilir gerekirse. Sörloth ve Nwakaeme Denizli maçında bile 70 dakika falan sahada kalmalı, oyuncular devre arası gelsin de biraz dinlenelim diye bekliyor şu durumda zorlamanın anlamı yok.

Mustafa YILMAZ
09.12.2019, 20:44
Onazi süre alsın artık ve ekuban 90 dakika sahada kalmalı maç temposunu bir an önce kazanmalılar.

Birde avdijaj'ı forvet arkası deneyelim artık kanat olmayacak gibi. O bölgede belki fazlasını verir ki ben öyle olacağını düşünüyorum

memmedaga
10.12.2019, 00:24
sakatlıklar vs, ne olursa olsun avrupa ligini ciddiye almayışımız zoruma gidiyor,tıpkı ersun yanalın bilerek avrupaya gitmemesi gibi birşey bu

HOPA'LI TS'Lİ
10.12.2019, 13:46
sakatlıklar vs, ne olursa olsun avrupa ligini ciddiye almayışımız zoruma gidiyor,tıpkı ersun yanalın bilerek avrupaya gitmemesi gibi birşey bu

TAKILMA

Seneye daha ciddi oluşumla ve sakatsız şampiyonlar ligine gideriz.

MİSSE_MİSSE
10.12.2019, 15:56
Serkan: cok begendim. Hizli, hırslı, oyun konsantrasyonu var.
Abdurrahim: beğendim. Kontrollü oynuyor. Güçlü ve hırslı. Ortaları can yakar.
Bu iki kardeşimizin yanı sıra behlül, kerem, caferin bu sene as takıma monte olacağını düşünüyorum. Sonraki sene de stooer atakan ve salih süre almaya başlarlar.
Yusuf sakatlıklarına rağmen kısa sürede çok iyi katkı verdi.

Serkan——Hüseyin——campi——abdurrahim
————————-cafer——————————
——behlül————kerem————muhammed
———————yusuf————eku—————-

Erhan Gursoy
11.12.2019, 03:22
Hollandan Basela gidecegim bu mac icin. Üc ay onceden ucak biletimi falan halletim. Sansima as kadroyu bile goremicem galiba[emoji20].

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

adiloş bebe
11.12.2019, 10:18
Yalnız bu Basel iç sahada atmaya başladığında durmuyor herhalde. Çok fark olmasın da...

61_Hasan_69
11.12.2019, 11:27
Tarihi bir skor almasak bari

artvints
11.12.2019, 13:16
ünal hoca ulusal medya eleştirilerini sallamamış, başka bir türk hoca olsa yaranmak için as kadroyu götürürdü.

Tayfun
11.12.2019, 13:17
Yedeğin yedeği ile çıkalım... Medyasına, federasyonuna inat.

Mikiyorum ülke puanı ...

Ufuk
11.12.2019, 13:53
Farklı kaybetme yeter ya.

Erce, Serkan, Hosseini, Campi, Abdürrahim, Doğan, Parmak, Kerem, Donis, Ekuban, Muhammet

Bence en ideali. Savunma ikilisinde hocaya kalmış tercih. Ivanildo oynar muhtemelen ama form durumu baya kötü. Ben oynatmazdım. Onazi'nin az da olsa süre alıp durumunu gördüğümüz bir maç olur umarım. Behlül ve Fırat sonradan girerek şans bulurlar.

BatuhanB
11.12.2019, 14:10
Onazi ve Ekuban bu maçta da 11 başlamazsa daha hangi maçta 11'de başlayacak?

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2019, 14:29

Ekuban 45 veya 30 dak. oynasın. Bir sakatlık krizi daha yaşamayalım.
Onaziyi de artık görelim, özledik

kayseriliyiz
11.12.2019, 19:55
Kulüp bilet satisi yapmayacak mi?

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Sefer A.
11.12.2019, 20:18
Kulüp bilet satisi yapmayacak mi?
Yapti bitti bile, e-bilet trabzonspor sitesi var ordan yapiliyordu
Ben gitmeyecegim, hem yakin degil hem hedef de kalmadi, hedef olsa kesin gitmistim

serdaracıl
11.12.2019, 20:21
basel maçını yenmemiz lazım prestij için tam kadro çıkmamız lazım.

Trabzonspor yeterince prestijli bir kulüp. Prestij için basel’i yenmeye ihtiyacımız yok.

kayseriliyiz
11.12.2019, 20:23
Yapti bitti bile, e-bilet trabzonspor sitesi var ordan yapiliyordu
Ben gitmeyecegim, hem yakin degil hem hedef de kalmadi, hedef olsa kesin gitmistimDuyuru görmedim tüh,
Neyse saglik olsun.

Hakan
11.12.2019, 21:04
Erce
Serkan Hosseini Ivanildo Rahim
Onazi Doğan
Yusuf Parmak Avdijaj
Ekuban

Anıl C
11.12.2019, 22:03
Hocam kulüp Onazi'nin cenaze namazini kilacak hoca ariyor, sen neden götürülmedi diyorsun:D

BatuhanB
11.12.2019, 22:05
Hocam kulüp Onazi'nin cenaze namazini kilacak hoca ariyor, sen neden götürülmedi diyorsun:D

Demedim öyle bir şey hocam, götürülmesinden yana sıkıntı yok artık. Götürüldüğü hâlde poposunu koyacağı yer bulamıyorlar kulübede ya da sahada...

ilelebeTS
11.12.2019, 22:48
Onazi mevzusunda top Onazi’de artık. Sıkı çalışırsa döner, tembellik ederse daha iflah olmaz. Formayı da kendisi alacak yani. Forma verilmez alınır.

Anıl C
11.12.2019, 23:06
Demedim öyle bir şey hocam, götürülmesinden yana sıkıntı yok artık. Götürüldüğü hâlde poposunu koyacağı yer bulamıyorlar kulübede ya da sahada...
Ben de bunu zaten bu macta oynamayacaksa hangi macta oynanacak dedigin icin dedim. Adamin artik futbolla alakasi kalmamis. Rolantide devam ediyor.

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2019, 08:44
Bugün Ogenye Eddy Onaziyi 15 dakika da olsa görsek iyi olacak
Takıma adapte olsun artık

oksoholu
12.12.2019, 10:14
Arkadaşlar sanırım bu konuda bilgi eksikliği var sene başında Avrupa kupalarında oynayacak topçuların listeleri uefaya gönderiliyor bazı topçular listede yok muhtemelen Onazi de öyledir zaden sakatlığı uzun süreli diye yerine başkası yazılmıştır

Murat'
12.12.2019, 10:50
Kırk yılın başı kalktık Avrupa'ya maça geldik, ama takımda tek bir tane bile as oyuncu yok. En azından Sturridge olsaydı şu maçta, maç temposu kazanırdı.

Sadettin_
12.12.2019, 11:05
ekuban ilk 11 baslar

Uğur KÜÇÜK
12.12.2019, 11:46
__________________Erce__________________

Serkan___Hosseini___Fernandes___Rahim

_____________Onazi_____Parmak_________

Avdijaj__________Kerem______Muhammed

_________________Ekuban________________

Ilk 11'im bu olur benim.
Bakalim hoca benimle ayni fikirde mi olacak bu macta ?
Muhammed ve Ekuban ile zaman zaman 4-4-1-1 formatina da donebilir bu kadro mac icinde.

Onazi hazir hale gelmis, cok acimasiz elestiriler var hakkinda ama bu adamin futbol hayatini bu kadar sekteye ugratan seylerden birisi de, ikinci kez ameliyat olmasi.

Neden ikinci ameliyata gerek duydu acaba, bizim doktorlarin beceriksizligi yuzunden olmasin ?
Hani Tayip Ebrar ve Sefa Kinali'nin ameliyatlarindaki yanlis teshisleri nedeniyle, az kalsin futbol hayatini bitirecek beceriksizlerden bahsediyorum.

Ki hala Tayip Ebrar donemedi, en umutlu oldugum 10 numaramiz kendisiydi.

Kerem daha cok 8 numaraya evrilecektir futbol hayatinin ileriki donemlerinde bana gore.

Onazi futbola donmek zorunda, bu saatten sonra futboldan para kazanmak istiyorsa.

Donup cogu kisiyi de utandiracaktir.

Onazi, Uefa listesine bildirildi, bugun ilk 11 oynar mi bilinmez ama sure alir muhakkak.

Ilk 11 oynamazsa, yerine Dogan ile baslar hoca.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert'
12.12.2019, 11:48
Parmak-Doğan başlar ikinci yarı Onazi girer muhtemelen.

Murat'
12.12.2019, 12:06
Parmak-Doğan başlar ikinci yarı Onazi girer muhtemelen.Onazi UEFA listesinde yok ki.

Uğur KÜÇÜK
12.12.2019, 12:16
Onazi UEFA listesinde yok ki.Onazi gruplara kaldigimiz zaman, Uefa listesine bildirildi.

Net bilgi.

Antonio
12.12.2019, 12:40
Avrupada futbolda devrim oldu napoli bile kovdu Ancelottiyi ancelotti bile modern futbol da tutunamiyor artik o milanlar eskide kaldı sonra realin zidanei da aynı eski tip kafa bunlar gattusoyu napoliye getirecekler yeni anlayış olmazsa kovulur dinozorlarin nesli tükeniyor hiddink, trapatoni,mourinho ( öbürleri kadar olmasada) villas Boas , mancini,felix Magath , Armin veh,Schäfer.bunlar da bitecek iş yapamayacaklar.julian nagelsmann, Klopp , Marco Rose, tuchel, Erol bulut yeni nesil futbol ve bir futbol aklını anlayışini takımlarına yerleştiren teknik direktörler yeni nesil coachlar bunlar. Bakalım Ünal Karaman güncel bir futbol ile postmodern futbol anlayisina yenik mi düşecek yoksa 90 larda mi kalacak.

Enaldo61
12.12.2019, 12:52
Avrupada futbolda devrim oldu napoli bile kovdu Ancelottiyi ancelotti bile modern futbol da tutunamiyor artik o milanlar eskide kaldı sonra realin zidanei da aynı eski tip kafa bunlar gattusoyu napoliye getirecekler yeni anlayış olmazsa kovulur dinozorlarin nesli tükeniyor hiddink, trapatoni,mourinho ( öbürleri kadar olmasada) villas Boas , mancini,felix Magath , Armin veh,Schäfer.bunlar da bitecek iş yapamayacaklar.julian nagelsmann, Klopp , Marco Rose, tuchel, Erol bulut yeni nesil futbol ve bir futbol aklını anlayışini takımlarına yerleştiren teknik direktörler yeni nesil coachlar bunlar. Bakalım Ünal Karaman güncel bir futbol ile postmodern futbol anlayisina yenik mi düşecek yoksa 90 larda mi kalacak.

o değil de şu Tuchel boştayken alalım falan diyordum adam PSG'ye gidecek seviyedeymiş nasıl alalım :D

mmert
12.12.2019, 13:23
__________________Erce__________________

Serkan___Hosseini___Fernandes___Rahim

_____________Onazi_____Parmak_________

Avdijaj__________Kerem______Muhammed

_________________Ekuban________________

Şu kadrodan Avdijaj ile Muhammed'i çıkarıp Behlül ile Adi bizle geçne Eskişehir'deki Sekidika gibi avdijaj'dan daha mücadeleci bir oyuncuyu koy. Ligde bile bu kadroyla baş baş oynarsın :) Gelecek yıl adına.

Bu sezon ise doğru 2 transfer yapsaydık UEFA'da daha iyi bir konumda olabilirdik. Tabi yine 1. Çıkmak zordu.

Kerem / Behlül / Cafer'den birini gönül rahatlığıyla 11'de oynatabilecek (alternatif 11'de) seviyeye çıkarmamız lazım. Hem fiziksel hem mental olarak hazırlanmalılar. Çok büyük bir kazanım olur gelecek yıl için.

Aynı şekilde Atakan ve Salih de bu gruba dahil.

Serkan ve Abdurrahim'i daha çok değerlendirecektir hoca zaten.

samway
12.12.2019, 13:30
Onazi gruplara kaldigimiz zaman, Uefa listesine bildirildi.

Net bilgi.

zaten listede olmasa niye kafilede olsun di mi ama :)

ccd6167
12.12.2019, 13:41
Bugün yeneceğiz inşallah
Basel ilk maçta da gördükki çöp

ccd6167
12.12.2019, 13:46
Serkan-Hüseyin-ivanildo-rahim
——————hüseyni
————parmak——onazi
sarı————————————avdijaj
———————ekuban

serdaracıl
12.12.2019, 14:47
Hüseyni stoper, yeri ortasaha değil

alper*
12.12.2019, 14:51
Bu maçı kazanırız

Belki kaybederiz

berabere de bitebilir

artvints
12.12.2019, 15:21
Topu birakip zaman zaman önde pres yapan, hızlı geçişlerle etkili ataklar bulabilecek bir takım görmek isterim. Ligde lazım oluyor bu oyun tarzı. Çünkü topa sahip olacak hareketliligi gosteremiyoruz.

............onazi...doğan
...sarı........parmak.......avdijaj
................ekuban

Kerem behlul muhammet ile de enerjiyi yuksek tutarız. Sarı'yi oynatmazsa behlul oynasin. Nedense firatcan'i görünce kadro iyice zayıf geliyor gözüme.

Anıl C
12.12.2019, 15:55
Bu maçı kazanırız

Belki kaybederiz

berabere de bitebilir
4. secenek ne onu söyle:D

mustafaction
12.12.2019, 15:59
İlk Basel maçında yediğimiz 2. gol bizi hedeften uzaklaştırdı. O maçı kazansaydık güçlü motivasyon ile gruptan çıkma ihtimalimiz çok yüksek olurdu. Onazi 26 yaşında adam, hala sahalara hazır halde dönememiş olması ilginç.

Uğur KÜÇÜK
12.12.2019, 16:08
Aklimdayken su stoper tandemindeki son haftalarda hocanin dogruyu bulma meselesini de, kendi bakis acima gore anlatayim.

4 stoperimiz var.

Hosseini - Denge stoperi, Sag stoper

Huseyin - Ilk hamleyi yapan ve hizli stoper, Sag stoper

Campi - Denge stoperi, Sol Stoper

Ivanildo Fernandes - Ilk hamleyi yapan ve hizli stoper, Sol Stoper

Sezon basindan beri hocanin en bariz hatasi buradaki tercihleri oldu.
Bu tandemi yanlis tercihleri yuzunden oturtamadigi icin, belki de Fernandes'i kaybettik.

Cunku Kasimpasa macinda oynadigi futbolla, tarafli tarafsiz herkese kalitesini gosterdi bu cocuk.

Yeteneksiz oyuncu degil asla.

Oyuncuyu kaybettik derken, aklinin ve ruhunun Trabzonspor'da olmasini saglayamadik.

Bana gore elimizdeki en iyi stoperler ( oynadiklari zaman takima faydalari acisindan), siralamasi net olarak su sekilde.

1- Hosseini

2- Campi

3- Huseyin

4- Fernandes

Bizim takimda birbirini dengeleyecek ve ikili olarak oynayabilecek sadece 2 stoper kombinasyonumuz var. ( Sag ve Sol Ayak stoper tercih etmemiz halinde )

Hosseini - Fernandes

Huseyin - Campi

Bazi yazilar okuyorum, Hosseini ile Campi olmali tandem diye.

Iste su yukarida anlattigim ufak nuanslar yuzunden, olmaz o is.

Benim Hosseini'yi cok begendigimi, gecen seneden itibaren forumda aktif olan arkadaslar bilir.

Ancak, Fernandes kendine gelmeden maalesef artik o tandem ilk 11 stoperi olmaz.

Campi eksikleri olmasina ragmen, sol ayakli olmasi sebebiyle de sol stoperden oyunu daha iyi okuyor ve bizim oyun icinde pas opsiyonlarimizi rahatlatiyor.

Edgar Ie eger seneye geri donecekse, Huseyin kesilir bu kadrodan ancak.

Cunku o da sag ayakli, ilk hamleyi yapan ve hizli stoper sinifindan bir arkadas.

Yoksa Huseyin bu saatten sonra ilk 11 stoperi olur ve maalesef Hosseini yedek kalir bu takimda.

Fernandes performansini yukseltip, ilk 11'e donemezse.

pReN@_61
12.12.2019, 17:03
Anlamadım ne oldi, yolum düştü Basel'e...

emrahtuna
12.12.2019, 17:29
yıllar sonra katıldığımız avrupa macerası bu kadar sönük bu kadar hevessiz heyecansız olmamalıydı..

alperrr
12.12.2019, 18:15
ya gerçekten anlamıyorum..bizim taraftarı..

bir türlü büyük düşünüp daha büyük hedeflere yürümeyi bilmiyor..

bu sene hem avrupa liginde gruptan çıkıp hemde şampiyonluğa oynayabilirmiydik..
bu kadar sakat ..cezalı ..mental yorgun oyuncu varken..

diyelim gruptan çıktık çeyrek final , yarı final ,final oynayabilirmiydik..aynı anda ligde şampiyonluğa oynayabilirmiydik..şuandaki oyuncu kadro derinliğimiz buna yetermiydi..o sakat bu sakat nasıl yapacaktın bunu bu sene..

bundan önce avrupa liginde başarılı olarak düşündüğümüz kulübün ne başarısı var..
lyonu yendik auuuvv..ne biliyim aston villayı yendik auuvvv..

tamam yendin ne yani finalmi oynadın..yarı finalmi oynadın hadi bırak çeyrek finalmi oynadın..

ülkede Trabzonspora biçilen değeri kendi taraftarıda uygun görüyor..
avrupada çıkın ülkeye puan kazandırın küçük başarılar elde edin ama şampiyonluk pastasını istanbul takımları yesin..

Trabzonsporun görevi insanları eğlendirmek ama asla şampiyon olmamalı..

.................................................. ..................................................

kadro genişliğin yok..ekonomin ortada..oyuncuların sakat..hala niye yedek kadroyla çıkıyozzz..
avrupa ligine girdin 7 milyon euro yu kazandın gruptan çıksan 10 olacaktı ama seneye şampiyon olsan bu rakam 40 olacak..

asıl başarı şöyle olur..bu sene şampiyon olursun şampiyonlar liginde çeyrek final oynarsın veya avrupa lignde yarıfinal oynarsın
bunuda zaten kadrodaki çeşitlilikte ve genişlikte ve oynadığın oyunda görürsün.

.................................................. .....................................

bu arada tvde denizlispordan bahsediyor 2002 de avrupa liginde
denizlispor bile 4.tur oynamış çeyrek finalden bir önceki tur..
3.turda lyonu elemişler ..4.turda o sezon kupayı alan portodan 6 yemişler..

bu bile sürdürülebilir büyük bir başarı değil..ondan sonra avrupayA GİDEME LİGDE KÜME DÜŞ FALAN..

DeAgLeMaNyAq
12.12.2019, 19:26
Erce, Serkan, Hosseini, Ivanildo, Abdurrahim, Doğan, Onazi, Abdulkadir, Avdijaj, Fıratcan, Ekuban

Gözler Onazi'de olacak...

artvints
12.12.2019, 19:30
fıratcan yerine de yusuf sarı olsaydı kadroyu bilmiş olacaktım. madem parmak oynuyor yusuf sarı da oynasaydı, kontra atak provası yapardık.

BatuhanB
12.12.2019, 19:31
Allah'ım, Onazi ve Ekuban oynuyor... 3 atacağız.

ÖmürKaradeniz61
12.12.2019, 19:35
Işin komik tarafı gruplar belli olunca millet çok rahat lider oluruz diyordu. Puan durumuna bakıp bakıp kahkaha atasım geliyor. Sen hersene şampiyonlar liginde büyük takımları evinde perişan eden basele paf takımla çıkıyorsun.

batu94
12.12.2019, 19:36
Onazi dönmüş. Neredeyse bir yıl sonra direkt ilk onbirde. Sakatlanmadan önceki formuna çabucak döner umarım en azından.

Hakan
12.12.2019, 19:36
Onazi en iyi zamanında bile saçma işler yapıyordu.Bu maç linç gelir muhtemelen ama ikinci devreye hazırlamak lazım.

ÖmürKaradeniz61
12.12.2019, 19:40
Onazi en iyi zamanında bile saçma işler yapıyordu.Bu maç linç gelir muhtemelen ama ikinci devreye hazırlamak lazım.

Onazinin pres gücü şuan ortasahada ihtiyacımız olan tek şey.

Enes Başkaya60
12.12.2019, 19:48
Onazi hayırlı olsun...

DeAgLeMaNyAq
12.12.2019, 19:49
Işin komik tarafı gruplar belli olunca millet çok rahat lider oluruz diyordu. Puan durumuna bakıp bakıp kahkaha atasım geliyor. Sen hersene şampiyonlar liginde büyük takımları evinde perişan eden basele paf takımla çıkıyorsun.

Çok rahat lider oluruz söylemi abartı ama ideal kadromuzla oynayabilseydik gruptan çıkma şansımız olurdu. Basel neredeyse ilk maçın kadrosuyla çıkıyor biz ise 7 farklı isimle. Umarım çok ciddiye almazlar...

Uğur KÜÇÜK
12.12.2019, 19:57
Kadro fena degil ama iyi de degil.
Ekuban en uc oyuncusu degil, zaten fizik olarakta hazir degil hala, yine kotu bir mac cikarmasi olasi.

Yanina Muhammed'i atip, biraz daha az yorulmasini saglar hoca diye dusunmustum ama yanildim.

Firatcan aslinda tam bir kontra atak oyuncusu ama hala bizim takim seviyesinde bir sporcu mu, suphelerim var.

Zaman zaman fena isler yapmadi oynadigi surelerde.

Parmak formsuz, o da sakatlik ve ceza durumu derken, 1.5 aya yakin suredir resmi mac yapmadi neredeyse ( Alanya macinda kirmizi kart gorup, 25 dakikalik oyununu saymazsak )

Dogan tam bir son 15 dakika oyuncusu, gecen sezonki kadronun Batuhan'i kisaca.

Ilk 11 oynadigi hicbir mac, kendinden beklenileni veremedi.

Savunma dortlusu iyi, musabakaya tam konsantre olurlarsa mac sonu cogu kisi ovguyle bahsedecektir kendilerinden.

Avdijaj eger bugun iyi oynarsa, yine de puan ve puanlarla donme ihtimalimiz var.

Macin gidisatini belirleyecek olan Avdijaj'in form durumu ve bu mac ozelindeki performansi olacaktir.

Kisaca mac ritmi ve performans olarak hic hazir olmayan bir Trabzonspor ( defans dortlusu haric ) sahada olacak bugun.

Ek olarak uzun sure sonra sahalara donen Onazi..

Cok lazimsin bu takima.

Umarim kendine gelirsin ve ligin ikinci yarisinda sampiyonluk yarisi veren Trabzonspor'a buyuk katki saglarsin.

Benim hala senden umidim var.

Enaldo61
12.12.2019, 19:59
Onazi sonunda döndü be. Fıratcan bizim seviyemizde çok yetersiz. Nasıl kadroya giriyor hayret.

Antonio
12.12.2019, 20:06
Onazi sonunda döndü be. Fıratcan bizim seviyemizde çok yetersiz. Nasıl kadroya giriyor hayret.

Ahmet canbaz sakatlandıği için mecburen şans buluyor.

hofsaale
12.12.2019, 20:08
Hadi be onazi...sasirt bizi ve sok preslerini yap...

sonu veli kavlak gibi olacak diye korkuyorum

mmert
12.12.2019, 20:10
Avdijaj (0.5) Fıratcan (0.5) ve Onazi (0) ile 9 kişiymişçesine oynayacağız.

Geri dörtlümüz iyi.

------Gelecek yıla parantez------

Herkes Sağlıklı ve Fırat ile Avdijaj yerine biraz daha düzgün adamlar olsa bu kadro da iyi bir alternatif kadro. Gelecek yıl için düşünüldüğünde bu iki oyuncunun yerinde Yusuf Sarı + Avdijajdan daha parlak biri. Onazi yanında Sosa ya da Mikel'den biri. Lig için yeterli olabilecek birçok takım olabilir. Allah bir bela vermezse umut verici bir dönemdeyiz. Umarım bu ara transfer ve sene sonu doğru hamleler yapılır.

nbay
12.12.2019, 20:15
Firatcan umutsuz vaka . Hiç bir ışık yansıtmadı bugüne kadar .
Sağ kanada ekuban ,forvete de muhammet oynasa daha mantıklı idi.

serdaracıl
12.12.2019, 20:16
Maç hangi kanalda

serdaracıl
12.12.2019, 20:17
Yedektekiler sahaya çıkanlardan daha iyi

Ufuk
12.12.2019, 20:21
Keşke Kerem ile başlayıp sonradan Onazi girseydi.

My
12.12.2019, 20:33
İzlemicektim maçı ama Onazi reyiz geri dönmüş :)

gurur6134
12.12.2019, 20:35
Bein disinda veren baska kanal varmi

ilelebeTS
12.12.2019, 20:44
Bu kadrodan ne kadar oyuncu kazansak kardır. 1 oyuncuysa 1 oyuncu.

Yusuf BALCI
12.12.2019, 20:50
onazi o.O

ccd6167
12.12.2019, 20:54
Abi fıratcan görünce bana bişi oluyor

adam yetenek fakiri sahada ama

menajer ittirmesi böyle bişi

Yusuf BALCI
12.12.2019, 20:55
fena gol kaçırdılar. ayrıca spikerin onazi demesi adeta rüya gibi.

Ufuk
12.12.2019, 20:56
Bu maç bitmez.

Emre Veli
12.12.2019, 20:57
5 maçta yemediğimiz golü bu maç yiyecekmişiz gibi bi izlenim bıraktı ilk 3 dakika.

rakip çok küstahça oynuyor. kadro kalitemizin farkındalar:(

Ufuk
12.12.2019, 21:03
Muhammet ilerde Eku kanatta oynasa olabilirmiş.

DeAgLeMaNyAq
12.12.2019, 21:08
Muhammet ilerde Eku kanatta oynasa olabilirmiş.

Maç öncesinde bu ikiliyi bekliyordum. Süper Lig'de hiçbir takımda oynayamayacak Fıratcan'ı ısrarla oynatmaya çalışıyoruz. Ekuban ne kadar mücadeleci bir oyuncu olsa da, tek santrafor oynadığı maçlarda verimliliği her zaman düşük oldu. İleride top tutamadığımız için Muhammet'in baskısına ihtiyacımız var. Bu yüzden solda Avdijaj sağda Ekuban daha iyi bir seçenek gibi duruyor...

serdaracıl
12.12.2019, 21:09
O nasıl bi kafa vurmak

Yusuf BALCI
12.12.2019, 21:09
pozisyon ofsayttı ama çok güzeldi. sonrasında gelen direk ise kahretti.

Ufuk
12.12.2019, 21:10
Atıyorduk nerdeyse ikidir. Kornerde zayıflar demek duran top kasalım :)

İsmail ALİOĞLU
12.12.2019, 21:11
Dogan cok iyi dusundu ama sans iste.

Al iste cizgiden cikardilar.

Ufuk
12.12.2019, 21:14
Iki takımda kornerde aptal aptal boş bırakıyor. Iki tane biz vurdurduk. Iki onlar. Onlar atabildi. Böyle aptal goller yiyince delleniyorum.

Doğukan Uçan
12.12.2019, 21:14
abi defans denen şey bizde yok.

jönts
12.12.2019, 21:15
İki duran top, iki büyük tehlike, biri gol.

Ne alan paylaşımı var ne de adam.

ozturk
yedik...

serdaracıl
Kafa böyle vurulur. Doğan gibi adamlar top oynayacak diye bekliyoruz.

İsmail ALİOĞLU
atamayana atarlar

Dogan saolsun...

yorumsuz6117
12.12.2019, 21:16
Rezalet defans kim oynarsa değişmiyor savunmamız..

DeAgLeMaNyAq
Yerleşimimiz skandaldı resmen...

Soner Albayrak
Tehlikeli bölgeye top tokatlanmaz Erce kardeşim.

gurur6134
Anlamadim ne oldi yolum dusti basele 20 dakika dayanabildik

LittleFinger
Ünal Karaman kademe hatasına çok kızmış nasıl bırakırsınız öyle bomboş diye :D :D bir gülme tuttu beni..

Yusuf BALCI
Serkan müdahalelerinde biraz daha dikkatli olursa baya gelecek vadediyor. Pereira malum baya yaşlı artık. Böyle yetişiyor olması güzel.

Süleyman Baykan
3 gol bulabilecekken 1-0 gerideyiz olacak iş değil.

DeAgLeMaNyAq
12.12.2019, 21:18
Fıratcan'a o kadar laf ettik en iyi maçını çıkarıyor. İnşallah bozmaz...

battle symphony
Tehlikeli bölgeye top tokatlanmaz Erce kardeşim.

ya adam o topu çeldi de lokasyonu seçmesi kaldı.

Doğukan Uçan
bu sezonun en iyi futbolunu oynuyoruz.

Uğur Ö.
12.12.2019, 21:19
Atarız gol

serdaracıl
12.12.2019, 21:19
Dursun’un ortaları baya iyi sanki

Yusuf BALCI
12.12.2019, 21:20

evet ben de farkettim. kamilden bin kat iyi göründü gözüme.

Serdar A
12.12.2019, 21:20
Gençler çok istekli , olumlu oynuyor.

Onazi'yi özlemişiz bu arada , onun geri dönmesi çok önemli. İleri dönemde takımın kadro derinliğinin artması adına umut verici bir yarım saat.

Soner Albayrak
12.12.2019, 21:21
Grubun asıl zayıf halkası Basel imiş.

Oruç
12.12.2019, 21:23
Avdijaj'da frontal lob çalışmıyor.

emre6117
12.12.2019, 21:27

Aslında bu takımla altay maçına çıkmak lazım. İlk 30 dakika fena ışık vermediler sanki.

serdaracıl
12.12.2019, 21:27
Alman kanalı sturiçten bahsediyor. Trabzonspra geldiğini anlatıyor

tristram
12.12.2019, 21:28
Avdijaj o kadar dogaclama oynuyor ki top geldiginde ne yapacagina karar verene kadar topu kaybediyor sonra oraya buraya kiziyor.hali sahada us uste 3 hafta cagrilmayacak adam yemin ediyorum,ucuncusunde biri dayanamaz tekme tokat dalar.unal hocanin sabrina hayranim.

Gürkan Asma
12.12.2019, 21:30
Basel takımı da rakip sahada baskı yapmayan topu rakibe bırakan bi yapıda görünüyor fakat buna rağmen çok iyi top yapıyoruz. Sakin gidip sağlam pozisyonlara girdik, biri gol olsaydı çok iyi olurdu. :)

Oruç
Takımın duran toplarda çalışmadığı çok açık.

Uğur Ö.
Eh be Husoseini, bukadar rahat vurdulurmu

Hakan
12.12.2019, 21:31
Fıratcan fena değil.

artvints
fıratcan hala advijaj'dan iyi oynuyor.

Murat'
Kulüp ceza alacak, sahaya torpil atmak, tribünde taşkınlık çıkarmak ne demek ya.

Ufuk
12.12.2019, 21:32
Rahim sadece koşucu falan olsa daha başarılı bir kariyeri olabilir. Çok geç değil.

E. Okan Bülbül
Avdijaj’ın adı çıkmış bir kere. Bizim taraftar takarsa yandın...

CasTo
Takımın duran toplarda çalışmadığı çok açık.

katılıyorum. takımın hava topundan gol yemesi ki bunun coğunluğu duran toptan defansın kötü olması mı yoksa avel avel izlemeleri ve pozisyon almamaları mı ? yerinde olsam hocanın devre arası savunma için bir antrenör ve kondisyon hocası getiririm sıkı çalıştırırım

Mert'
Basel baya vasat takım. Bizim 1 puanda olmamız ve Basel’in gruptan çıkması ilginç.

Mert Pasa
12.12.2019, 21:33
O kadar scouting delisi olduk ki bu takımı seyretmek as takımı seyretmekten daha zevkli gelmeye başladı

Oruç
12.12.2019, 21:36
Avdijaj'a lisans veren, wonderkid olarak gören kim veya kimler çok merak ediyorum.

ozturk
avdijaj çıkıp yusuf sarı girmesi gerek.

Doğukan Uçan
basel tam köy takımı türkiye de ilk 10 a giremez

emre6117
Adviaj devre arası gönderilmeli. Olmadı bu çocuk.

Soner Albayrak
12.12.2019, 21:37
Şu sığırı gönderin devre arası.

Uğur Ö.
Ciddi anlamda bu çocuk gerizekalı ya

mkesen1982
Advijaj kredisini doldurmadımı daha

E. Okan Bülbül
Lafımı geri alıyorum

Yusuf BALCI
as takımda eksik olan bir şeyler var bu takımda. istekli, baskılı ve enerjik görünüyor takım. as takım çok daha yavaş oynuyor.

Samet Berber
Avdijaj ne kadar kötü oynanabilirse o kadar kötü oynuyor.

Anıl C
Advijaj yerine Afrika'nin yerel liglerinden genc bi oyuncu getirseydik daha yararli olurdu. Firatcan'da FM'de özellikleri 8-9'u gecmeyen profiller gibi.

Onur Keskin
12.12.2019, 21:38
Avdijaj ne işe yarar ya. İ

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilelebeTS
Daha duran topta adam paylaşımını bilmiyoruz.

Ufuk
fıratcan hala advijaj'dan iyi oynuyor.Aynen. Çok çalışırsa Olcay Şahan potansiyeli var çocukta al ver güzel yapıyor. :)

Ahmet Aksu
bu avdijajı izleme komitesi bizim gibi youtube dan gollerini izleyerek mi aldı acaba?

hiç bir becerisi olmayan bir oyuncu tam 2.lig topçusu. bizim altyapıda bunun kadar oynayacak çok oyuncu vardı neden para verdiler acaba :D

ozturk
12.12.2019, 21:39
Maşallah Onazi'ye şimdiye kadar..

DURAS
Avdijaj'da frontal lob çalışmıyor.
Mevcut tüm loblar çalışmıyor

mkesen1982
Takım güzel ama hangisini ileride 11 oyuncusu yaparsın.

Anıl C
12.12.2019, 21:40
bu avdijajı izleme komitesi bizim gibi youtube dan gollerini izleyerek mi aldı acaba?

hiç bir becerisi olmayan bir oyuncu tam 2.lig topçusu. bizim altyapıda bunun kadar oynayacak çok oyuncu vardı neden para verdiler acaba :D
Belliydi zaten o kontrata imza attiginda bi halt yapamayacagi.

CasTo
onazi aşırı kalın durmuyor mu ya ? incecik tay gibi olmasına gözük alışmış bidon gibi dolaşıyor etrafta. ne güzel topa basan sürekli top isteyen markajdan kurtarıp pas isteyen adam gitmiş yerine bidon gelmiş. tamam kardeşim ağır sakatlık geçirdi ama bir insan hiç mi bakmaz kendisine yemesine içmesine. yada kulüp hiç mi müdahele etmez bak tekrar kilo alırsan para cezası şu bu olayı gerçekleştirmez. yazık bu adamın hayatına

Uğur Ö.
Onazi eksik olan parçayı tamamlayacak as takımın.

Onur Keskin
Avdijaj out sarı in
Doğan out baykuş in

DeAgLeMaNyAq
Avdijaj kendi çapında çabalıyor ama sonuç yok çünkü ne oynadığını bilmiyor daha doğrusu bilgisayar oyunundaymış gibi oynamay çalışıyor. Neyse ki Allah'tan yıllık 1 milyon eurodan 3 yıllık anlaşma yapmadık. Kiralık gibi denedik olmadı diye düşünmek lazım...

Uğur Ö.
onazi aşırı kalın durmuyor mu ya ? incecik tay gibi olmasına gözük alışmış bidon gibi dolaşıyor etrafta. ne güzel topa basan sürekli top isteyen markajdan kurtarıp pas isteyen adam gitmiş yerine bidon gelmiş. tamam kardeşim ağır sakatlık geçirdi ama bir insan hiç mi bakmaz kendisine yemesine içmesine. yada kulüp hiç mi müdahele etmez bak tekrar kilo alırsan para cezası şu bu olayı gerçekleştirmez. yazık bu adamın hayatına

Benim bildiğim ilaçlar yan etki yarattı, psikolojik olarak baya yıprandı diyorlardı, kolay değil yaşadığı durum.

artvints
12.12.2019, 21:41
onazi'nin fizik durumuna göre zekice ve basit oynaması umut verdi. kampla birlikte oynayacak duruma gelir. 3, 5 tane kritik maçta ortasahayı tutsa işimizi görmüş olur.

Ahmet Aksu
ben takımı beğendim. bireysel yetenk olarak çok kısıtlıyız ama pas oyunu güzel oynadık belirli dk larda.

avdijaj ve parmak yedek kadroya bile yakışmıyor artık :D

ekuban ve onazinin biraz daha zamanı var özellkle onazini kilo vermesi şart davul gibi olmuş.
ama yinede onaziyi sahada görmek iyi geldi :D

ivanildo ve avdijaj yerine altyapıdan gençleri koymalıyız kupa maçlarında falan

Mert'
Behlül ve Safa bu Avdijaj kadar oynayamıyor mu? İzlemek istemiyorum bu itici elemanı artık.

Uğur KÜÇÜK
12.12.2019, 21:42
Mac baslamadan Firatcan cop yazanlar vardi, gorduler mi isigi?
Avdijaj denen gereksiz, Dogan denen muzmin yedek ve Fernandes denen akli Portekiz'de kalmis arkadas harici sahada muthis bir takim var.

Onazi'de fizik olarak hazir olunca is yapacak.

Takimi ilk yari cok begendim.
Hepsine helal olsun.

Hosseini'de cok formda, 2 denge stoperiyle mi oynasak ( Hosseini - Campi ) ne yapsak ligde ?

yorumsuz6117
Duran toplara hep vurdular rezil bir takımız duran top konusunda..

kayseriliyiz
Masallah, iyiz iyi.

Onur Keskin
Doğan aşırı sırıtıyor yeteneksizlik akıyor resmen

ilelebeTS
Spikere göre Fıratcan süperman olması lazım. Pas atıp ışınlanıp pası alıyor yine. Rahim'e de Fıratcan diyor.

yorumsuz6117
12.12.2019, 21:43
İvanildo rezilin önde gideni..

CasTo
Benim bildiğim ilaçlar yan etki yarattı, psikolojik olarak baya yıprandı diyorlardı, kolay değil yaşadığı durum.

benim bildiğim de ameliyattan sonra ülkesine gitmiş kulüp gitme dinlen burada demesine rağmen. gittiğinde de mikrop kapmış diyorlar. fotoğraflarda da ameliyat olduğu ayağı hep cilt yarası içindeydi hocam kesin bilgi yok ama.

Anıl C
Yav Onazi'nin günlük ögününü bire indirsek aslinda verir o kilolari. Yemek yemesini yasaklamak lazim.

Onur Keskin
Doğan ve avdijaj harıcınde takımı beğendim.
Serkan Asan: nazar değmesin çocuk sana maşallah

Alphan Altun
Ben takımı çok beğendim. İlk kez kalbur üstü yedek bir takımımız var. Serkan, Fıratcan gayet iyi göründü. Pozisyonlar yakaladık taş gibi takıma karşı. Göbekte takımı yönlendiren birisi olsa topa daha fazla sahip olabilirdik. Onazi haliyle fit değil ama topu biliyor formayı yakında alır.

Saint Castillo
novak gelene kadar forma abdurrahimin olmalı, nefis ortaları var.

serkan yine iyi böyle devam.

alper*
12.12.2019, 21:44
4. secenek ne onu söyle:D

maç yarım kalabilir :D

tanjugunduz
advijaj olamaycak maalesef çünkü aklıyla oynamıyor . serkan çok iyi ama onun hızına takım arkadaşları bile yetişemiyor . ekuban hiç defans arkası koşu yapmadı halbuki araya top atabilecek iyi ayaklarımız var rakibi eksik yakalayamıyoruz. ayrıca hiç korner çalışmamışız adam paylaşımı berbat . birde parmağın kullandığı kornerler çok kötü ama tek sevindiğim nokta kolay kolay dan dun yapmıyoruz hep ayağa oynuyoruz buda bizi her daim oyunda tutuyor bu maça pek konsantre değil bizim takım

Anıl C
Dogan&Avdijaj&Firatcan sahada olmamali

castillo61
12.12.2019, 21:45
Basel deplasmanında çok temiz bi ilk yarı. Kaçan pozisyonlar bile var.

Fıratcan'ın güven eksikliği varmış anlaşılan. Abdulkadir'e çevirdiği topa kadar Abdurrahim daha çok ileride topla buluşmuştu. Sonrası bir şeyler yapabileceğini gösterdi.

Abdulkadir Basel'i görünce başka seviye oynuyor.

Hosseini sağ stoperde daha özgüvenli oynuyor. Başka zaman önünde boş alan olsa top sürmeyen adam rakip ceza sahası yayına kadar geldi bir pozisyonda. İçerideki Basel maçında da çok iyidi topla. Bu adamı solda oynatarak harcıyoruz.

Son olarak zamanı geri sarabilseydik. Aek rövanş maçına şöyle bir kadro ile çıksaydık. Ne maç o noktaya gelir ne fb deplasmanına ölü gibi çıkar ne Abdüş'ü kaybeder ne de o sürecin devamında bitme noktasına gelirdik. Ah ulan ah.

Tayfun
İyi diyeceğim bir kişi bile yok takımda bu maçta

artvints
duran topta adam adama oynuyoruz. hosseini çok konsantre durmuyor geçen maç gibi, rakibi vuruyor topa. ayrıca rakip arka direğe adam koyarak topu çıkardı, bizim arka direkte oyuncu yoktu yedik golü.

DeAgLeMaNyAq
Yav Onazi'nin günlük ögününü bire indirsek aslinda verir o kilolari. Yemek yemesini yasaklamak lazim.

Geçenlerde sağlık kurulu başkanı açıklama yapmıştı. Kilo farkı yok ancak yaşadığı enfeksiyon sebebiyle uygulanan kortizonlardan vücudu şişti ve eskiye göre kalınlaştı...

Ufuk
12.12.2019, 21:46
Avdijaj kendi çapında çabalıyor ama sonuç yok çünkü ne oynadığını bilmiyor daha doğrusu bilgisayar oyunundaymış gibi oynamay çalışıyor. Neyse ki Allah'tan yıllık 1 milyon eurodan 3 yıllık anlaşma yapmadık. Kiralık gibi denedik olmadı diye düşünmek lazım...Sola geçse etki yaratır mı acaba? Bu kadar kötü olamaz ya. Ilk defa top görüyormuş gibi eli ayağına dolaşıyor bazen. Kaybedeceğini bile bile 3-4 kişinin içine dalıyor falan.

Gökhan Balcı
maçı isteyen bir takım var sahada. bu sene göremediğimiz şey esasında bu tam olarak. bu sene yaptığımız transferlerden fıratcandan ve donisden verim alamamıştık ama fıratcan fizik olarak toparlamış görünüyor. bundan sonra daha sık izleyebiliriz inşallah kendisini.

Sinan.K
İyi diyeceğim bir kişi bile yok takımda bu maçta

?? ilk 40 dk basel kalemize gelemedi akili olsalar mac 3-1di

tanjugunduz
12.12.2019, 21:47
bir parantez fıratcan a çok güzel bindirmeler yapıyor ayağı çok iyi biraz daha cesaret verilip sorumluluk verilse aynın yusuf sarı gibi oyuna ağırlığını koyar bu saatten sonra advijaj ı oyuna almam fıratcan 3 gömlek üstün ondan

Sinan.K
Aferim serkan insallah boyle devam edersin birileri bu cocugu zekilen kiyasliyodu ...

Tayfun
?? ilk 40 dk basel kalemize gelemedi akili olsalar mac 3-1di

Öyle olsalar böyle olsalar.

Vasat bir oyuncu grubu sahadaki

Anıl C
12.12.2019, 21:48
Geçenlerde sağlık kurulu başkanı açıklama yapmıştı. Kilo farkı yok ancak yaşadığı enfeksiyon sebebiyle uygulanan kortizonlardan vücudu şişti ve eskiye göre kalınlaştı...

Eski kivrakligini, cabuklugunu ve atikligini kazanirsa o kalinliginin bir sorun olacagini düsünmüyorum.

Sinan.K
12.12.2019, 21:49

As ilk 11de boyle arzu görmedim ben coktan beri

jönts
Serkan mental olarak biraz gelişsin 11 oyuncusu olur.

Enaldo61
Sanırım gol atacağımıza inanmadığımız için gol atamıyoruz kaç maçtır UEFA'da.

Anıl C
12.12.2019, 21:50

Vasatlik konusunda sana katiliyorum. Mücadele ederek ilk yariyi bitirdik. Az bir zaman icindeki seri paslasmalar disinda sadece güresiyoruz sahada.

ilelebeTS
12.12.2019, 21:50
Onazi ligin ikinci yarısına kadar hantallığını atarsa faydalı olur. 1 yıldır maç oynamayan adama göre fena değil. En azından doğru oynuyor. Maçlarda bol bol süre vermek lazım.

ozturk
12.12.2019, 21:51
Serkan bugüb daha ofansif. Birşeyler yapmaya çalışıyor. Onazi 11 başlayabilecek seviyede bence.

Uğur KÜÇÜK
12.12.2019, 21:52
Firatcan iyi bir kontra atak oyuncusu.
Kazanmamiz lazim kendisini.
Ligde son 20 dakika filan sahaya atinca, is yapacak yetenegi var.

Umarim bu saatten sonra daha cok ustunde durulur.

Sag stoperde Hosseini level atliyor.

4-0 kazandigimiz Gs macinda bunu gormustum zaten.

Ikinci yari doner bu mac, en kotu 1 puanla ayriliriz bugun musabakadan.

Mert'
Serkan özgüven kazandıkça ve as takım ile oynadıkça hücum özelliğini de geliştirecektir.

CEMEFKER
Ne desek ki...
Geçen ki maçta da Firatcan, Serkan, A.Durmaz, Muhammed umut vermişti, bugün de iyiler. Muhammed 2.yarı girmeli.
Serkan hücum da da var olacağını 1-2 pozisyonda gösterdi. Cesaret iste. Maç oynadıkça geliyor birden olmuyor.

Onazi fiziksel hazır ve güçlü değil ama tek pasta belli oluyor kalitesi.
Advijaj savruk ama bir gol atsa yırtacak yeni yetmeler gibi duruyor sahada. 1 -2 tane sıradışı yapıştırsa başka boyutta oynayacak.
Defans ise İvanildo der tek geçerim. Bu yaşta bu kadar vurdumduymaz bir adam...

Bu gençler adına sevinilecek bir başka şey de Avrupa'da pişiyorlar.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinan.K
12.12.2019, 21:53
Firatcan iyi bir kontra atak oyuncusu.
Kazanmamiz lazim kendisini.
Ligde son 20 dakika filan is yapacak yetenegi var.

Umarim bu saatten sonra daha cok ustubde durulur.

Sag stoperde Hosseini level atliyor.

4-0 kazandigimiz Gs macinda bunu gormustum zaten.

Ikinci yari doner bu mac, en kotu 1 puanla ayriliriz bugun musabakadan.

Firatcanin neresi iyi yoksa benmi anlamiyorum anlamadim

Soner Albayrak
Onazi'nin sahada olması güzel bir şeymiş gerçekten. Özlemişiz keratayı.

Hakan
Çok başarılı denemeler olmasa da Onazi'nin dikine oynama çabasını özlemişiz.

Yusuf'u da alıp puan almaya oynayalım.

14TS61
Arkadaşlar şu tff ve mhk ve fenerin başkanın görüşmesi ne neden tepki yok. Ortaya çıkınca gizli görüşme değildi kapımız herkese açık diye dalga geçtiler resmen mhk başkanın orda ne işi vardı herşeyden önce. Bildiğin operasyon var. Tepki verilmeyecek mi sosyal medyadan mail olur twetterden olur vb. Derhal istifa etmesi lazımdı nihat ve Zekeriya nin. Bu Avrupa'da olsaydı adamın kellesini alırlar.

ilelebeTS
Sahadaki takıma 3 oyuncu monte etsen Basel'i perişan ederdi. Skorun böyle olması tamamen tecrübesizlik.

castillo61
12.12.2019, 21:54
Ya arkadaş şu maçta bile Abdulkadir eleştirisi var. Yanında bi tane takoz oynuyor diğeri 11 ay sonra ilk defa maça çıkmış. Abdulkadir'den ne bekleniyor merak ediyorum.

Yan pas Okay % 100 bireysel hatadan gol yedirdiği maç bile övülürdü. Parmak dikine top sürüyor rakip eksiltiyor ama her maç eleştiriliyor. Enteresan.

tanjugunduz
ekuban neden aralara koşu atmıyor çok rahat tek topla pozisyona gireriz bu rakibe karşı ama sanki ayağına top bekliyor gibi halbuki onun özelliği patlayıcı koşusu birisi hatırlatsa kendisine bunu çok iyi olacak. parmak onazi fırat hepsi önüne yollar biraz istemeli

CasTo

hocam cahilliğime verin bilmiyorum bu konuları. vücut şişmesi ve buna bağlı olarak kalınlaşması düzelecek mi zamanla yoksa böyle devam mı edecek ?

Alphan Altun
Onazi konusunda şunu söyleyebilirim. İlk Aek maçını evinde izlemiştik. Hiç öyle göbek yağ falan yok arkadaşlar. Sabah kahvaltısı sadece bal ve su. Akşam kırmızı et pirinç ve meyve yedi. İlaçlardan ötürü vücudunun her yeri yara bere içindeydi.

Sinan.K
12.12.2019, 21:55
yok onazi sismis oylemis boylemis adamin ilk maci yahu hemde basele karsi direk 4 5 mac oynadimi kendine gelecek bu adam sakin ha hata yapip göndermeyin bu adami isimize cok yarar ikinci yari bize lazim olan lider STOPER bir 10 numara oyunu kuran ve alternativ kanat baskada birsey degil

Sinan.K
12.12.2019, 21:56
hocam cahilliğime verin bilmiyorum bu konuları. vücut şişmesi ve buna bağlı olarak kalınlaşması düzelecek mi zamanla yoksa böyle devam mı edecek ?
Kortizon zamaninda bende aldim asiri derecede sisdim ama zamanla gidiyor 1 sene veya iki sene kaliyor vucuta

tanjugunduz
bence de parmak iyi en azından ne yaptığını biliyor . topu saklar adam geçer al ver yapar daha ne yapsın tek eksiği bence orta çalışmalı adrese teslim orta atmalı

Arda'
Doğan geldiğinde de yazdım gereksiz transfer diye, iyi olsa bjk alırdı zaten adamlar vazgeçti sonradan. Kendi takımında bile rezerv takıma yolladılar iyi topçu olsa zaten oynardı orada. Kerem oynasa daha iyi olur. Avdijaj ve Ivanildo ile beraber göndersinler devre arası mümkünse.

Tayfun
12.12.2019, 21:57
Vasatlik konusunda sana katiliyorum. Mücadele ederek ilk yariyi bitirdik. Az bir zaman icindeki seri paslasmalar disinda sadece güresiyoruz sahada.

İkinci yarı da izleyelim bakalım yağlı güreşimizi :)

Er meydanı St. Jakob-park

DeAgLeMaNyAq
12.12.2019, 21:57

Öğrendiğim kadarıyla kısa zamanda pek kolay değil. İyi kamp yemesi lazım. Devre arasında zannedildiği gibi uzun bir kamp yok, milli ara gibi düşünmek lazım. Oyunculara 1 hafta izin veriliyor akabinde 10 gün sonra zaten maçlar başlıyor...

CasTo
12.12.2019, 21:58
Kortizon zamaninda bende aldim asiri derecede sisdim ama zamanla gidiyor 1 sene veya iki sene kaliyor vucuta
çok sağolasın hocam geçmiş olsun size de bu arada.

CasTo
Öğrendiğim kadarıyla kısa zamanda pek kolay değil. İyi kamp yemesi lazım. Devre arasında zannedildiği gibi uzun bir kamp yok, milli ara gibi düşünmek lazım. Oyunculara 1 hafta izin veriliyor akabinde 10 gün sonra zaten maçlar başlıyor...

sağol hocam o zaman seneye tam anlamıyla dönecek gibi duruyor..

A. Aydın
Onazi kadar muallak bir konu gormedik.
Futbol hayati bitti deniliyordu.
Biraz toparlarsa direk as oyuncusu olur.

emre6117
12.12.2019, 21:59
Serkan 1 sene içinde formayı kapacak gibi duruyor. Tüm kuoa maçlarında oynamalı. Abdurrahim de denenebilir. Onazi hiçbşr zaman zayıf bir oyuncu değildi ki. Aşağı yıkarı bu kilolardaydı. 1 sene oynamamasına rağmen fena değil sanki. Ekuban inşallah kısa sürede eski formuna döner.

Hakan
12.12.2019, 22:00
Doğan geldiğinde de yazdım gereksiz transfer diye, iyi olsa bjk alırdı zaten adamlar vazgeçti sonradan. Kendi takımında bile rezerv takıma yolladılar iyi topçu olsa zaten oynardı orada. Kerem oynasa daha iyi olur. Avdijaj ve Ivanildo ile beraber göndersinler devre arası mümkünse.

Aynen milyon eurolar harcadık ya gereksiz transfer oldu.
Fener maçında da Xabi Alonso gibi değildi. Beklentiyi doğru ayarlamayı beceremeyince böyle oluyor.

Ahmet Aksu
12.12.2019, 22:01
yedek kadro olarak gayet yeterli görünüyor bizimkiler
lider bir stoper ve abduş sezonu kapadığı için onun yerine orjin bir kanat oyuncusu ile ligin 2. devresine başlamalıyız.

.......................uğurcan.................... .......
JP...........XXXXX.........campi............novak
...................sosa....mikel.................. .......
XXXXX.............Sturidge...............nwakame
........................Sörloth................... .........

.........................erce..................... ..........
serkan.....husseini....hüseyin......abdurrahim
............onazi....doğan......parmak............ ..
yusuf............................................f ıratcan
......................ekuban...................... .........

ki daha kerem,behlül,ahmet,salih falan da var

Ufuk
12.12.2019, 22:01
Bi garip değişiklik. Devre arası yap be hocam ne oldu şimdi?

Soner Albayrak
12.12.2019, 22:02
Bu Doğan İşizaki'ye benziyor.

Uğur Ö.
Avdiaj çok kötüsün

Hakan
Fakir Umut Bulut'u girdi.Zengini neydi ki fakiri ne olsun.

DeAgLeMaNyAq
sağol hocam o zaman seneye tam anlamıyla dönecek gibi duruyor..

Valla aşili kopan Caner takır takır top oynuyorsa Onazi de oynayabilir ki zaten aşiliyle ilgili şu an bir sıkıntısı yok. Lâkin adamın sözleşmesi bitiyor. Her ne kadar sahada sakatlanmış olsa da aynı ücretten bir sözleşme imzalanması mümkün değil. Belki 1 yıllığına maç başı ya da düşük ücretle yeniden anlaşılabilir...

Uğur Ö.
12.12.2019, 22:04
Abdülkadir hakikatende çift yönsüz ortasahasın ya

İsmail ALİOĞLU
12.12.2019, 22:04
Avdijajin yerinde oynayabilecek kimse yok mu?

serdaracıl
12.12.2019, 22:05
Al şu avdiysy’ı oyundan hoca

artvints
avdijaj'da pas tuşu yok. önce al veri düşünce tehlikeli olacak ama herşeyi kendi halletmeye çalışıyor.

Ahmet Aksu
serkanın tüm müdahaleleri ayak kırmalık :D

çok seri mücadeleci ama dikkat etmeli her müdahalesi o sertlikte topa olmayabilir ve direk kırmızı potansiyelli hareketler :D

Uğur Ö.
12.12.2019, 22:06
Avdijajin yerinde oynayabilecek kimse yok mu?

Alsa Yusuf Sarıyı 11 e 11 oynamaya başlayacağız

Ufuk
12.12.2019, 22:06
Aynen milyon eurolar harcadık ya gereksiz transfer oldu.
Fener maçında da Xabi Alonso gibi değildi. Beklentiyi doğru ayarlamayı beceremeyince böyle oluyor.Kayserideki Ziya röportajda kendini eleştirenlere Messiyi aldılar da haberim mi yok diyor. Aynısı Doğan için geçerli.

carantinas
12.12.2019, 22:07
Doğan çok faydalı işler yapıyor bugün. Top kapıyor kaptigini doğru kullanıyor.

Soner Albayrak
Pırpır adamdan iyi bek olur. Serkan olur.

ilelebeTS
Serkan tatlı sert oynuyor. Sol açıktaki adamı bitirdi :D

Soner Albayrak
12.12.2019, 22:08
Şu sığırın yerine Pululu gibi bir adam bulabilsek be.

Uğur Ö.
12.12.2019, 22:09
Yok arkadaş takımın morali düştü bir anda

castillo61
12.12.2019, 22:09
Onazi çıktı takım dağıldı:dd

tristram
12.12.2019, 22:10
firatcanin ayagi cok temiz paslari gayet guzel.serkan ve firatcan ilerisi icin umut veriyor.

Uğur Ö.
12.12.2019, 22:12
Yahu bir futbolcu limiti bilmez mi? Yapamayacağı şeyleri yapıyorlar sürekli

edit: vallahi şaka gibi ya, Doğan hayatın boyunca böyle pas atabildinmi sen

Enaldo61
12.12.2019, 22:14
Fıratcan ve Advijaj yetersiz. Gönderilmeliler.
Serkan bu maç hücumda da var ve faydalı oynuyor önemli bir yer edinir takımda.

CasTo
12.12.2019, 22:16
hoca artık behlül ve keremi alsın oyuna doğan ve advijaj yerine

Uğur Ö.
12.12.2019, 22:17
Taktik belli Ekubana pas arkadaş, oda dağıtacak topu kaptırmayıp, boşuna Avdiajla uğraşıyoz

DeAgLeMaNyAq
12.12.2019, 22:17
Süper Lig maçlarında bile böyle top çevirmiyoruz ama bunu Basel'in rızasıyla mı gerçekleştiriyoruz tartışılır...