PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 15.Hafta l Trabzonspor 1-2 Denizlispor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Emre EFENDİOGLU
08.12.2019, 18:42
İlk defa maç başlığı açıyorum. Umarım hata yapmamışımdır.

Kalan maçlardan en çok korktuğum, eski futbolcumuzun bize gol atma adetinden dolayı Zeki-Mustafa-Olcay ve Rodallega'dan en az birinin de gol atabileceğini düşünüyorum.

BatuhanB
08.12.2019, 19:03
Denizlispor'da ligin en kasap isimlerinden Isaac Sackey, bugün Başakşehir maçında gördüğü sarı kartla cezâlı duruma düştü. Onun dışında Yumlu, Aissati ve Barrow da sınırdaydı ama kart görmeden tamamladılar maçı.

DeAgLeMaNyAq
08.12.2019, 19:08
Mehmet Özdilek ne yazık ki bugımızı bilen ender teknik adamlardan biridir. O yüzden içeride de oynasak kolay bir maç gibi durmuyor. En etkili oyuncuları Barrow sınırdaydı ama kart görmemiş ona ayrı dikkat etmek lazım. Pereira, Novak ve Sosa'nın dönüşleri takımın seviyesini yukarı çekecektir...

ihsan candas
08.12.2019, 19:43
Sackey cezalı olacak. Orta sahalar arası ciddi fark var. Normal şartlarda rahat kazanılır.

Antonio
08.12.2019, 19:45
Barrow biz de olsa kontralarda fişek gibi birisi perisan edecek birisi dikkat etmek lazım.

Mert'
08.12.2019, 19:50
Barrow gerçekten tehlikeli ama bu maçı geçen sezonun BB Erzurum maçına benzetiyorum. Kısır geçmesi muhtemel..

artvints
08.12.2019, 19:55
çok zor maç ünal hocanın takımı geçen sene konya maçına hazırladığı gibi hazırlaması lazım. çok sıkı savunma yapacaklar kontrada iyi isimler de var. önde takım halinde baskı yapıp bizi zorlamaları da olası. takım bütünlüğü olacak yani. dağınık bir halde galibiyet almak zor. takım birlikteliğini yakalamamız lazım. iştahlı etkili bir oyun istiyorum.

angraf
08.12.2019, 20:27
önemli bir dönüm maçı daha bu maçı almamız o kadar önemli ki çünkü büyük ihtimal sivasspor fenere kaybedecek zor bir maç olacağını düşünüyorum umarım kazanırız.

Doğan Keskin
08.12.2019, 20:30
O Şifoyu sahaya gömün bu maç. Bu adamın takımı bize gol attığında CL'yi almış gibi seviniyor. Yıllardır gıcığım. Alın bu maçı.

Anıl C
08.12.2019, 20:35
Cok önemli bir mac. Sivas'ta olasi bir beraberlik ile farki 2 puana indirebiliriz.

Salih Kara
08.12.2019, 21:06
Rakiplerin puan kaybedeceği haftasonu sonunda evimizde saçma bir şekilde berabere kalıp puan kaybetmelik tipik Pazartesi maçı.

Furkan Özdem
08.12.2019, 21:24
Çok kritik bir maç. Tıpkı bugün kazandığımız Antalya maçı gibi. Eksiklerin dönüyor olması çok iyi.

Emirhan Yazıcı
08.12.2019, 21:26
Sturridge 3 gol
Sorloth 1 gol yaziyorum :)

artvints
08.12.2019, 21:28
aşırı önemli bir maç. bu maçta puan kaybedersek kazanma stresiyle konya maçında da sıkıntı yaşarız ama bu maçı kazanırsak konya maçında dengeli oynayarak galibiyet alabiliriz, beraberlik de çok bozmaz.

önde sacko barrow gibi dinamik oyuncular var. dağınık oyun kaldırmaz bu maç. basel maçı da dikkat dağıtacak. ünal hoca ekstra üzerine düşmeli bu maçın. şifo'ya karşı kazandığımız maç hatırlamıyorum. göztepe ve alanya'ya karşı da sürekli puan kaybetmemize rağmen ekstra bir iştah görmedim.

ffırtına
08.12.2019, 21:40
Bu maçın rahat geçeceğini düşünüyorum..Bunlardan kesin gol yeriz.. Gollü maç bekliyorum.. 4-1, 4-2 gibi bir maç bekliyorum..

CİVELEK.61
08.12.2019, 22:17
Bence en zor maçlardan biri

çepni_61
08.12.2019, 22:35
Sackey in yanında Barrow u da kaybetselerdi iyiydi.
ben geçen sene içeride oynadığımız Rize maçı gibi rahat bir galibiyet bekliyorum, benim için kritik eşik Konya deplasmanı

lizarazu
08.12.2019, 22:50
Akhisar kabusu 2:)

Yiğit Gayretli
08.12.2019, 22:56
Novak dönecek ama ne seviyede dönecek... Pereira ve Sosa da var tabi.

Takımda olumlu anlamda bir şeyler değişeceği muhakkak. Asla kolay maç değil.

Umarım Sturridge kolundaki incinmeden dolayı arıza çıkarmaz.

naimbektas6161
08.12.2019, 23:13
Yenersek geçen seneki ilk yarıda aldığımız puana ulaşacağız. Bu kadar eksikliğe rağmen iyi bir seviyeye ulaşmış olacağız. Takımda bi eksik var ama defans mı orta saha mı anlayamıyorum. Bu arada serkanı son maçta beğendim.

LağusKusteli
08.12.2019, 23:15
Lamı cimi yok yenmeliyiz.

Elin takımları 6-7 maç peşpeşe kazanırken bizim de serilerimiz başlasın artık

Antonio
08.12.2019, 23:17
rodayegaaaaa sesini duyar gibiyim adam bize bilenebilir.

Doğukan Uçan
08.12.2019, 23:30
4.Dakika da Zeki yavru'nun 40 metreden kullandığı serbest vuruşla 1-0 geriye düşeceğimiz maçtır.

Mert Pasa
08.12.2019, 23:32
Kötu oynayalım 3-1 kazanalım yine

artvints
08.12.2019, 23:35
bu üç hafta rakipler mutlak puan kaybedecek, zaten birbirleriyle oynayacak takımlar var. bunlardan tam keyif almak için mecbur 9 puan lazım ama 4 puan alacağız gibi hissediyorum.

Fatih Öztürk
08.12.2019, 23:36
Hiç bir şekilde zorlanmadan galip geleceğiz.

Uğur KÜÇÜK
08.12.2019, 23:39
Denizli, oyle Ozdilek takimina da hic benzemiyor bu sene.
Cok pozisyon veriyorlar, Sackey onemli eksik onlar icin.

Bence yine bol gollu bir mac olacak, sahaya cikacak kadroda onemli.

Maca daha cok var, 3 puani zor da olsa aliriz.

Bu sene Konya deplasmaninda sanssizligimi kirarsak, devreyi 9 puan daha alarak kapatiriz.

Icime dogan Konya beraberligi ve 7 puan.

Bakalim.

Umarim yanilirim da, devreye kafa rahat ve 9 puanla gireriz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mete61bordomavi
08.12.2019, 23:50
Böyle maçlar çok tehlikelidir. Hele sizin gönderdiğiniz futbolculardan rakipte fazlaca bir miktar varsa, sürprizlere hazırlıklı olmak gerekir. Futbolcu için, böyle maçlar kendilerince intikam olarak algılanabiliyor.
Geçen seneki maçta Mustafa Yumlu bunun için tekmeye kafa girip burnunu sahada bırakmıştı bile. Elbette üzüldük ne sandın?! :D

Arkadaşların yorumuna katılıyorum, dağınık bir oyun oynarsak ve absürd bir gol yersek 3 puan almak bu futbolla zor.
Sadece bulduğumuz fırsatları değerlendirelim, o vakit 3 puanı zorlanmadan alabiliriz.
Golü ilk devre bulursak ve sonrasında rakibin ataklarını dengelersek belki bir gol ile daha farka zorlanmadan bile gidebiliriz.

castillo61
08.12.2019, 23:56
Abdüş'ün eksikliğini saymazsak uzun bir aradan sonra ilk defa as kadro çıkacağız.

Hoca çift forvet devam mı eder yoksa Sosa-Mikel-Parmak üçlüsüne mi döner merak ediyorum. Önde Sörloth Sturridge Waka ile 4-3-3 tercihim.

Hosseini kesinlikle 11'e geri dönmeli. Orta sahadaki eksiklikten dolayı yerini 2-3 hafta kaptırdı ama eldeki en iyi stoperi oynatmak lazım. Yok yine kesik yerse büyük ihtimal hakkında çıkan transfer dedikoduları doğrudur.

gurur6134
09.12.2019, 00:00
Bu oyun kurgusu anlayisi degismedigi surece her mac da zorlaniriz icerde disarda farketmez . oyunu forse etmeliyiz artik gol attikdan sonrada..

AyhanPe
09.12.2019, 01:58
Pazartesi olmasi nedeniyle cekindigim bir mac..Sabirli ve dengeli oynamaliyiz..

Onur Akyüz
09.12.2019, 04:12
Rakipte eski futbolcularımız ve başlarında futbol düşmanı, 0-0’cı mehmet özdilek varsa başınıza daha kötü bi şey gelme ihtimali çok azdır.

Sinir bozucu ve zor bir maç olacağı kesin.

Yumlu’nun gol atacağı 1-1 veya 0-1 bitecek bir maç olacağını düşünüyorum.

Haftaya buralarda çıldırırır kahrederiz.

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2019, 09:09
Şu ligde kolay maç yok
Her rakibi ciddiye almalıyız
ÖZDİLEK bize gol attığında ŞL maçında gol atmış gibi seviniyor
Şu adamı güldürmeyelim
12/14 maçta gol yedik
Gol yemeyelim artık, yeter

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2019, 09:10
Rakipte eski futbolcularımız ve başlarında futbol düşmanı, 0-0’cı mehmet özdilek varsa başınıza daha kötü bi şey gelme ihtimali çok azdır.

Sinir bozucu ve zor bir maç olacağı kesin.

Yumlu’nun gol atacağı 1-1 veya 0-1 bitecek bir maç olacağını düşünüyorum.

Haftaya buralarda çıldırırır kahrederiz.

Aynen çin seddi kurup 1 puan almanın derdine düşecektir Şifo

Alp Yavuz 13
09.12.2019, 10:54
Sıkıntı çıkmaz umarım. Güzel oyun ile kazanırız umarım

Salih Kara
09.12.2019, 11:02
Denizlispor’la karşılaşınca hep aklıma 2008-2009 sezonundaki Avni Aker’de 2-0 yenildiğimiz maç geliyor. Yine dünyaları kaçırmış ve Roman Kratochvil’in de bir golüyle yenilmiştik. Bu maç ve yanılmıyorsam Konyaspor’a da içerde 1-0 yenilerek o sezon şampiyonluk yarışından uzaklaşmıştık. Ve ben Denizli maçını Mersin’de bir kafede izlemiş maçtan sonra da sahilde ağlamıştım. O günü hiç unutamıyorum.

Dip.Ing.Mag.
09.12.2019, 11:06
biz kac tane atariz bilmiyorum fakat Denizli 3 tane atar. goller: Hugo, Olcay ve Yumlu!

Harun-61
09.12.2019, 11:10
Barrow'a dikkat edelim yeter, adam Usain Bolt mübarek.

Dip.Ing.Mag.
09.12.2019, 11:12
_____________Ugurcan_____________
Perreira___Hosseini___Campi____Novak
_________Mikel___Sosa_____________
Yusuf________Sturridge_____Nwakaeme
____________Sörloth_______________

artik ideal 11'imiz bu sekilde olmali. Nwakame yorulunca sol ayakli Yusuf oraya ve Ekuban saga. rakip direnemez

alper*
09.12.2019, 11:17
bu maç çekirge zıplamaz

gollü beraberlik ya da mağlubiyet bekliyorum

shootems
09.12.2019, 11:32
Rahat kazanırız

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grigandalf1967
09.12.2019, 11:46
Devre arasına kadar puan kaybına tahammül yok,neyapıp edip kazanmalıyız.

Oruç
09.12.2019, 11:53
Eski topçulardan gol yeme hastalığımız nükseder yine. Ne olursa olsun kazanmalıyız.

Uğur Ö.
09.12.2019, 11:54
Daniel varsa maçı rahat alırız, bu ligde çözmeyeceği maç yok

Dip.Ing.Mag.
09.12.2019, 11:56
Eski topçulardan gol yeme hastalığımız nükseder yine. Ne olursa olsun kazanmalıyız.

yani bu nüksederse bayagi yeriz en az 3

Oruç
09.12.2019, 12:00
yani bu nüksederse bayagi yeriz en az 3

1 tane garanti.

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2019, 12:03
Denizlispor’la karşılaşınca hep aklıma 2008-2009 sezonundaki Avni Aker’de 2-0 yenildiğimiz maç geliyor. Yine dünyaları kaçırmış ve Roman Kratochvil’in de bir golüyle yenilmiştik. Bu maç ve yanılmıyorsam Konyaspor’a da içerde 1-0 yenilerek o sezon şampiyonluk yarışından uzaklaşmıştık. Ve ben Denizli maçını Mersin’de bir kafede izlemiş maçtan sonra da sahilde ağlamıştım. O günü hiç unutamıyorum.

Avni Aker'deki o 2 maçta da tek kale oynamıştık.
Ne yazık ki kümede kalmaya oynayan bu 2 takıma yenilerek kahrolmuştuk.
Konya maçından sonra sinirden evde deliye dönüp duvarları yumruklamıştım.

BJK-71
ZİVAS-66
TS-65

Çok hazin kaybedilen bir şampiyonluk olmuştu
Ersun sağolsun :(

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2019, 12:05
Gaston Campi ve Türkmen Hüseyin son haftalarda çok iyiler.
Nazar değmesin.

Takımda en gereksiz ve faydasız oyuncu İvanildo Fernandes

yasin196761
09.12.2019, 13:04

Acayip fırsat sezonuydu. Bide son hafta içerde Fenerbahçeye yenilip 2. Bitiremedik.

yasin196761
09.12.2019, 13:10
Belkide alternatifli bir kadro ile çıkacağız uzun süre sonra. Sturridge sakatlanmazsa maçın ilk 30 dk sında 2 tane filan atarız da oyunun sonraki bölümünü oynayamıyoruz. Burda oyuncu tipleri ön planda oluyor. Her adamla sahaya yayılamıyorsun. Rakip basıyor risk alıyor. Baskı altından her oyuncu paslı çıkamıyor. Devre arası alınabilirse iyi bir stoper almalıyız alınamazsa da yapacak birşey yok.

Can
09.12.2019, 13:48
Zor mac . Şu maçı kazanırsak süper olur.

memozcan
09.12.2019, 13:59
Avni Aker'deki o 2 maçta da tek kale oynamıştık.
Ne yazık ki kümede kalmaya oynayan bu 2 takıma yenilerek kahrolmuştuk.
Konya maçından sonra sinirden evde deliye dönüp duvarları yumruklamıştım.

BJK-71
ZİVAS-66
TS-65

Çok hazin kaybedilen bir şampiyonluk olmuştu
Ersun sağolsun :(

Acayip bir fırsat senesiydi.. bjk rezil bir oyunla şampiyon oldu.. bir de geçen yıl buna benzer bir durum oluştu.. cincon aradan sıyrıldı..

Bence bu sene de aynen böyle bir fırsat senesi. 70 puanı gören şampiyon olabilir.

bilgehan83
09.12.2019, 14:00
Denizli, oyle Ozdilek takimina da hic benzemiyor bu sene.
Cok pozisyon veriyorlar, Sackey onemli eksik onlar icin.

Bence yine bol gollu bir mac olacak, sahaya cikacak kadroda onemli.

Maca daha cok var, 3 puani zor da olsa aliriz.

Bu sene Konya deplasmaninda sanssizligimi kirarsak, devreyi 9 puan daha alarak kapatiriz.

Icime dogan Konya beraberligi ve 7 puan.

Bakalim.

Umarim yanilirim da, devreye kafa rahat ve 9 puanla gireriz.

Mete Kalkavan’ı vermezlerse Konya maçını da alırız olur da verdiler o zaman masa başında bir şeyler dönüyordur kesin

ffırtına
09.12.2019, 14:06
Denizli maçı ooo çok zor maç, Konya ooo çok zor maç, Antalya ooo çok zor maç..

Kardeşim iyi o zaman hiç bir takımla oynamadan bize şampiyonluk kupasını versinler.. Şampiyon olacağım diyorsan Denizli gibi bir takımı kendi evinde yenmelisin.

Arif Timurcioğlu
09.12.2019, 14:20
Vurup geceriz.

LağusKusteli
09.12.2019, 15:07
Sahamızda olabildiğince az puan kaybetmemiz gerekirken biz Akyazı’da oynadığımız henüz 7maçın 3’ünde puan kaybettik ve haklarımızı doldurduk. Lig bitene kadar artık Akyazı’da puan kaybı yok, saldır Fırtına!

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2019, 15:23
Acayip bir fırsat senesiydi.. bjk rezil bir oyunla şampiyon oldu.. bir de geçen yıl buna benzer bir durum oluştu.. cincon aradan sıyrıldı..

Bence bu sene de aynen böyle bir fırsat senesi. 70 puanı gören şampiyon olabilir.

Evet. 70-75 arası puan rahat şampiyon yapar.

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2019, 15:28
2008-2009 sezonu BJK devre arası Yusuf ŞİMŞEK'i almıştı.
Biz alsaydık çok önceden ipi göğüslerdik.
Böyle stratejik transferleri kaçırmayacaksın.
Bu devre arası bu konuyu düşünmeli yönetim!

Enes Ünal Kaya
09.12.2019, 15:40
Denizli maçı ooo çok zor maç, Konya ooo çok zor maç, Antalya ooo çok zor maç..

Kardeşim iyi o zaman hiç bir takımla oynamadan bize şampiyonluk kupasını versinler.. Şampiyon olacağım diyorsan Denizli gibi bir takımı kendi evinde yenmelisin.

Bizim takımın çeyreği bütceli bir takım

Yumlu , Zeki Yavru, Hugo Rodallega, Olcay gibi beğenmeyip gönderdiğimiz oyunculardan kurulu takımıda oooo çok güçlü diye söyleniyorsak :)

Ufuk
09.12.2019, 16:21
Ligde kolay maç yok artık. Eskilerin bize karşı intikam yemini ile çıkıp kariyer maçı oynadığı çok maç oynadık. O yüzden dikkat etmek gerek. Hücum elamanları Barrow ve Sacko da ters, hızlı uzun bacaklı kavruk arkadaşlar. Tokatlar geçeriz inş.

TS61_NL
09.12.2019, 16:26
Önümüzdeki 4 lig maçının 3ü içerde ki kağıt üzerinde 4te 4 yapabiliriz gibi duruyor. Asıl zorlu maçlar ondan sonra başlıyor ki, bjk, gs, malatya, alanya, göztepe ve denizli maçları deplasmanda olacak. Devre arasına kadar 3te 3 yaparsak harika olur, dosta güven düşmana korku veririz...bir çok cezalı ve sakatlılarında geri döneceğini hesaba katarsak denizli maçını 1 şekilde geçeceğimizi düşünüyorum. Önümüzdeki 2 hafta sivas-fb ve fb-bjk maçlarının olduğunu hesaba katarsak galibiyetle güzel bir avantajı yakalayabileceğimizi düşünüyorum.

pReN@_61
09.12.2019, 16:45
Şöyle güzel bir futbolla üç puanı gol yemeden alsak...Enfes.

LağusKusteli
09.12.2019, 18:31
Önümüzdeki 4 lig maçının 3ü içerde ki kağıt üzerinde 4te 4 yapabiliriz gibi duruyor. Asıl zorlu maçlar ondan sonra başlıyor ki, bjk, gs, malatya, alanya, göztepe ve denizli maçları deplasmanda olacak. Devre arasına kadar 3te 3 yaparsak harika olur, dosta güven düşmana korku veririz...bir çok cezalı ve sakatlılarında geri döneceğini hesaba katarsak denizli maçını 1 şekilde geçeceğimizi düşünüyorum. Önümüzdeki 2 hafta sivas-fb ve fb-bjk maçlarının olduğunu hesaba katarsak galibiyetle güzel bir avantajı yakalayabileceğimizi düşünüyorum.

fikstür avantajı konularına ben artık inanmıyorum. Burada da en büyük etken kendi sahamızdaki göztepe yenilgisi oldu. Ligde altın kural kendi sahanda yeneceksin. zaten kendi sahanda sürekli yenince potaya giriyorsun ve o havayla ister istemez deplasmanda da galip gelirsin. kaldı ki deplasmanda sıkıntı yaşamıyoruz, mesela bu sene deplasmanda şansımızın tutmadığı konyaspor’u da yeneceğimizi düşünüyorum. bjk ve gs ile berabere kalınsa da yeterli, denizli kendi sahasında iyi değil ve deplasman sayılmaz. göztepeyi de deplasmanda yenip rövanşı alacağız

Ozan Yılmaz
09.12.2019, 19:11
hoşgeldin pazartesi akşamı maçı, ne uyuz oluyorum şu duruma belli değil!

ilelebeTS
09.12.2019, 20:01
Özdilek, bizim zaaflarımızdan iyi faydalanıyor her zaman. Ama bu sefer elimizde ligin bug'u Sturridge var ve o çözer işi.

Fatih Öztürk
09.12.2019, 20:59
Şu kirli, şikeli, puşt ligde şampiyon olabilmemiz için istanbul takımlarıyla birlikte şampiyonluk mücadelesi vermemiz lazim. Onlar kazandıkça keyif alıyor, şampiyonluk için umutlanıyorum. Bizi bu ibnelerden biriyle başbaşa bırakmasınlar şampiyon oluruz. Umarım haftaya da hepsi kazanır, biz zaten kazanacağız.

chener
09.12.2019, 21:32
kalan maçları kazanacağımızı düşünüyorum.

hanzale
10.12.2019, 00:36
Cok önemli bir mac. Sivas'ta olasi bir beraberlik ile farki 2 puana indirebiliriz.

Fenerin iki bay maçı var, yazın şimdiden 6 puan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mustafaction
10.12.2019, 10:16
Kuzeyin kralı Denizlispor'u tek başına yıkar. Denizlispor son dakikalarda direkten dönen topla Başakşehir'e karşı belki galibiyeti kaçırdı ancak maç genelinde Başakşehir'in inanılmaz pozisyonları var. Tarihi fark yiyebilecekleri bir maçtan puan kopardılar. Göztepe maçında olduğu gibi bir hakem faciası olmazsa rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Sivas ile Şikebahçe'nin berabere kalacağını tahmin ediyorum. Haftayı en karlı takım olarak kapatırız.

samway
10.12.2019, 10:57
Şu kirli, şikeli, puşt ligde şampiyon olabilmemiz için istanbul takımlarıyla birlikte şampiyonluk mücadelesi vermemiz lazim. Onlar kazandıkça keyif alıyor, şampiyonluk için umutlanıyorum. Bizi bu ibnelerden biriyle başbaşa bırakmasınlar şampiyon oluruz. Umarım haftaya da hepsi kazanır, biz zaten kazanacağız.

cok doğru bir tespit bencede kazansınlar potaya 4-5 takım birden girip yarış o şekilde olmalı 1 e 1 kaldığında bir yerlerde birileri devreye giriyor 3-4 takımlı yarıştan sıyrılmak daha kolay

CesurHamsi
10.12.2019, 11:04
Huseyin Turkmen ile sampiyonluk kazanilmaz

zaqua
10.12.2019, 11:11
Geçen maçta ilk gole bakın. Mikel, Daniel, Sorlot 3lüsünden geliyor gol. Bu adamlar premier lig seviyesi, ortalama oynadılar mı durduracak takım yok. Hep altyapımızı övüyoruz bunun sebebi de böyle adamların yanında oynuyor olmaları. Vasat altı oynasalar o bile yetiyor çünkü diğerleri ortalamayı ciddi ciddi yükseltiyor. Bu maç ve benzeri maçlara da bu seviyedeki adamlarla cikabildigimiz müddetçe korkmuyorum. Sosa-mikel-daniel-sorlot sahada olabilirse kazanırız.

İlker Yazıcıoğlu
10.12.2019, 11:14
Antalyaspor tarifesi uygularız...

oksoholu
10.12.2019, 11:29
Bu forumda ne karamsar adamlar var

Şampiyonluk mücadelesi veriyoruz ve sahamızda bu maçı kaybedeceğimizi düşünenler var futbolda iş kazası olur ama sizin söylediğiniz iş kazası değil siz takımınıza güvenmiyorsunuz Göztepe maçını kaybettik eksik kadro hakem hataları kaçırdıklarımız vs. bu maçta tam kadro rakiplerin birbirleri ile oynayacak ve sen pazartesi oynuyorsun yapayın arkadaşlar biraz olumlu bakın bu karamsar havayı dağıtalım biz bu yıl şampiyon olacağız bunun lamı cimi yok

Kaan Çetin
10.12.2019, 11:45
Antalya maçını ikinci yarısında yenen baskı karamsar bir hava oluşturmuş haklı olarak.
Sadece Sosa'nın geri dönecek oluşu bunu büyük oranda azaltır.

Sosa-Mikel-Parmak
Sturridge-Sörloth-Nwakaeme

Rakip kapanacak. Yusuf Sarı kenarda başlamalı.
Ekuban'la birlikte 2nci yarı girerler.

mmert
10.12.2019, 12:03
4-3-3 -> 4-2-3-1 geçişli oynayabiliriz.

Parmak sağ iç oynar. Yusuf'u da Antalya maçında zaman zaman böyle oynattı. Sturridge kanada atıp.

Yusuf mu Parmak mı tercih edilecek ? Bu maç özelinde belirleyici olur bence. Yusuf daha önde görünüyor ama o da JP'nin yaratıcılığını azaltıyor. Parmak'ı da deneyebilir.

emrahtuna
10.12.2019, 12:41
kendi sahamızda denizliyi rahat geçmemiz gerek..şampiyonluk yolunda mücadele vereceksek bizim ilk yarı sonuna kadar puan kaybı yapma lüksümüz yok yeterince yaptık..maçı da rahat alacağımızı düşünüyorum içimden geçen skor 3-0

emre6117
10.12.2019, 13:15
Uğurcan
Peraire...huseyin..campi(huseyni)..novak.
.......sosa....mike.....
.Y.sarı.....sturridge...nwakame.
............sörloth....
Ekuban..parmak..huseyni...serkan..doğan..k.ahmrt.a .rahim.erce de yedekler.

Sefa Murat Dokuz
10.12.2019, 13:32
Mehmet Özdilek keriz bir antrenör değil. Trabzonspor'un üstüne giden saldıran takımın max beraberlik ama büyük ihtimalle yenildiğini görmüştür. Zaten bize en belalı antrenörlerden birisi kendisi.

Muhtemelen 0-0 üzerinden oynayıp biz gol atamadıkça daha çok açık vereceğimiz ve öne çıkma durumlarımızdan faydalanmak isteyecek. Temponun yükselmesini de pek isteyeceğini sanmıyorum Özdilek'in.

Çok zor bir maç bizi bekliyor.

Sturridge'ın uzaktan bir gol atacağı ve maçı 2-1 kazanacağımızı hissediyorum ama berabere kalırsak hiç şaşırmam.

Ünal Karaman'ın muhtemel 11'i

Uğurcan
Pereira--Hosseini-Campi--Novak
-----------Sosa--Mikel
Sturridge----Parmak----Ekuban
-----------Sorloth

Wakaeme nin 1 maç artık dinlendirilmesi formanın değerini de anlaması lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
10.12.2019, 13:40
ÖZDİLEK bizi hep zorlamıştır.
Kolay bir maç değil ama takıma güveniyorum.
2 sene öncesine kadar hafta sonu gelmesin isterdim
2018'den beri Trabzonspor'umuzun maç günü ve saatini heyecan ve hevesle bekliyoruz.

35 puanla devreye girersek şahane olacak.

Trabzonspor zirvede
Sen neredesin?
:)
Pazartesi Akyazı'ya

Burak Bıyıklı
10.12.2019, 15:25
Tam yusuf sarılı nwakemeli kanser bir 11 koyup sonradan stu ekubanla cevirmelik bir maç

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

myildirim77
10.12.2019, 15:32
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191210/e3e37b2aafbe808aaeac02c748b5deab.jpg

Maç bizde arkadaşlar konuştum kendisiyle [emoji3]

TSunami_69
10.12.2019, 18:23
Mehmet Özdilek ne yazık ki bugımızı bilen ender teknik adamlardan biridir. O yüzden içeride de oynasak kolay bir maç gibi durmuyor. En etkili oyuncuları Barrow sınırdaydı ama kart görmemiş ona ayrı dikkat etmek lazım. Pereira, Novak ve Sosa'nın dönüşleri takımın seviyesini yukarı çekecektir...

Hocam sosa ceza alir mi

nakzo
10.12.2019, 18:31
Şimdi bu tff transferde borçlanma limitini artırıyorsa borç yapılanmasını yapan bankalar buna nasıl.müsade ediyor. Kulüpleri tamamiyle batıracaklar bir takım şampiyon olacak diğer takımlar iflas edecek özellikle bjk kasada 5 kuruş para yok diyen çebi şimdi borçla transfer yapacak böyle bir komedi hicbir ülkede görülmedi direk kulüp olarak uefaya şikayette bulunulmalıdır.

DeAgLeMaNyAq
10.12.2019, 19:08
Hocam sosa ceza alir mi

Para cezası alır. Mühim bir şey değil...

battle symphony
10.12.2019, 20:08
Denizli-Başakşehir özetini izledim. Başakşehir rahat 5-6 tane net pozisyon kaçırmış. Öyle Denizli kapanıp pozisyon vermedi falan değil yani. Oyun olarak oturmamış olsak da kolay gol bulan bir takımız. Denizli bence tam bize göre bir rakip. Baskılı başlayıp ilk yarı bulacağımız gol/gollerden sonra ne yapacaklarını şaşırırlar, zaten kontra takımı.

iyattara
10.12.2019, 20:48
Denizli ye puan kaybeder miyiz diye tartışmamız bile gereksiz. Böyle bir ihtimal olmamalı. Çok kötü bir kadro deplasmanda bizim gibi kaliteli bir kadrodan puan alacak bir durumlari yok. Hele ki bizim gibi sağlam hucum hattı olan bir takıma karşı. 2lig takımından halliceler. 3-4 1 kazanırız. Kayseri'nin içerisindeki duumda kötü. Konya deplasmanı ilk yarıyı 1 2 3 kaçıncı sırada bitirecegimizi belirler. İlk yarı 30un üzerine puan almak önemliydi. Bunu başaracağız inşallah. Ama TFF İstanbul takımları kopmasın diye çok sıkı çalışıyor. O tarafı iyi yönetmek lazım.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
10.12.2019, 21:08
Hocanın aklında uzun zamandır ekuban 10 numara oynadığı dizilim var.
Hazır waka ve parmak bu kadar formsuz iken deneyebiliriz.
Asimetrik dizilim 2010-1 gibi

Uğurcan
Joe huseyin campi novak
Obi sosa
Stu eku yusuf
Sorloth

Ufuk
10.12.2019, 21:42
https://www.sporx.com/img/ilk11/2019/12/10/94eec7c38887158bf58ecc68125f5243479691.jpg

Denizlispor'a 5 atacak kadrom.

Kamil'in durumunu bilmiyorum. Nwakaeme, ne seninle ne sensiz..

Togrul
10.12.2019, 21:56
Bu maçı kör topal kazanırız. Fakat oynadığımız futbolu düzeltmemiz lazım. Yoksa işimiz ikinci devre zor

Anıl C
10.12.2019, 22:06
Fenerin iki bay maçı var, yazın şimdiden 6 puan

Diyosun yani yavru sikeci, abisi sikeciyi üzmez :)

alptug_kd
10.12.2019, 22:10
Novak oynayacak mı acaba?

ilelebeTS
10.12.2019, 22:15
Hoca normalde orta sahada üçlü oynamak istiyor ama elde bu kadar forvet varken işi zor. Zor deplasmanlar hariç mecbur ikili yapacak. Veya dizilişi değiştirip farklı bir şeyler deneyecek. Ama bence denemez, öyle huyları yoktur.

İskender Çakmak
10.12.2019, 23:14
Evimizde puan kaybını Göztepe maçı ile doldurduk. Net galibiyet alıp yolumuza devam etmemiz gerekiyor.

yorumsuz6117
11.12.2019, 01:01
Kazanırız Konya'da puan kaybederiz..

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2019, 08:28
35 puan yapmak şart oldu
Puan kaybı kotasını çoktan doldurduk

seçuk
11.12.2019, 10:35
Kağıt üzerinde galibiyete yakın taraf gibi görünüyoruz. Bu maçta puan kaybı olması için rakibin bizi uyutması ele geçen fırsatların da cömertçe harcanması gerekiyor. Göztepe maçından umarım ders alınmıştır. Son Gs maçındaki puan kaybı da iyi olmadı. İçeride sanki dışarıdakinden daha sorunlu oluyoruz. Ben zor olsa da galibiyet bekliyorum. Taraftar ile takım iyi bir birliktelik yakalarsa işimiz daha da kolay olacaktır. Burada rakip değil biz ne yapacağız önemli olan o.

Ünal hoca forvet Sorlot arkasında da Störridge ile başlar. Ekuban yedekte bekleyecektir. Parmak ile ekubanın kenarda olması elimizi güçlendirir. Umarım Wakaeme beklenilen oyununu oynar artık. Uzun zamandır vasat bir oyunu var.

U.Sadıkoğlu
11.12.2019, 11:22
Gs maçından sonra hedef 3/3. Maçı erken gollerle koparmalıyız tek farklı gidersek sıkıntılı dakikalar geçirebiliriz.

Mert'
11.12.2019, 12:43
Sturridge kesinlikle 11 başlamalı. Adamın sahada varlığı bile rakipler için tehdit. Şifo ve Denizliyi düşününce kapanıp topu öldürmeleri olası gözüküyor, Sturridge kilidi açmaya en yakın isim.

umut22
11.12.2019, 12:56
Trabzonspor, Eskişehirspor'un kanat oyuncusu Jesse Sekidika'yı 1 milyon euro karşılığında transfer etti. (Haberturk)

iyi transfer

UĞUR DURTAŞ
11.12.2019, 13:48
(H) HALİS ÖZKAHYA (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19146)
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19399)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(D) MURAT ERDOĞAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091335)
(V) METE KALKAVAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
(A) ESAT SANCAKTAR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20579)

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2019, 14:30
Yine mi Halis
Bu adam bize ters geliyor

Nihat Güneş
11.12.2019, 15:01
Halisten ziyade Var da evlat olsa sevilmeyecek uyuzun onde gideni var.

Allah yardimcimiz olsun.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trbzonsporlu
11.12.2019, 15:22
iç sahada oynadigimiz maclarda inanilmaz puanlar kaybettik. hadi gs neyse gencler ve goztepe macini eze eze almamiz lazımdi. iç saha puan durumunda rizespordan sadece 1 puan fazla almışız.

basaksehir macina kadar icerideki tüm macları almamiz lazım

Varlıbaş61
11.12.2019, 19:56
Tetikçiyi atamışlar maça. Karaktersizler !!

Fatih Öztürk
11.12.2019, 20:50
cok doğru bir tespit bencede kazansınlar potaya 4-5 takım birden girip yarış o şekilde olmalı 1 e 1 kaldığında bir yerlerde birileri devreye giriyor 3-4 takımlı yarıştan sıyrılmak daha kolay
Aynen dostum.

Huseyin Turkmen ile sampiyonluk kazanilmaz

Cale, Serkan, Giray, Ceyhun'larla kazanmadık mı?

ilelebeTS
11.12.2019, 21:29
Bu tür maçlarda puan kaybetmemizin nedeni maça iyi başlayamamız. İlk 45 dk’yı boşa geçirmemiz. İçerde oynarken baskıyla başlayacaksın, ilk 15 dk’da golü bulacaksın, 45’e kadar da skoru alacaksın.

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2019, 08:45
İlk 45 dakikada işi bitirmeliyiz.

35 puanla bitirme hedefinde puan kaybına tahammülümüz yok

Yusuf BALCI
12.12.2019, 09:28
bu maçta öne geçsek te geriye çekilmeden saldırmalıyız. hakemlere iş düşmemeli yoksa bittik. halis + mete öldürücü ikili olmuş resmen.

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2019, 10:15
VAR'da sevimsiz, uğursuz Mete
Orta hakem Halis
TS'ye gol atınca şampiyon olmuş gibi sevinen ÖZDİLEK

Ne yapıp edip 3 puanı çıkarmalıyız

Karasoy
12.12.2019, 14:32
Ne oynadığımız belli değil. Bazı maçlarda oyle saçma sapan oynuyoruz ki saçımızı başımızı yoluyoruz .Kasımpaşa, Gençlerbirliği, Göztepe, Galatasaray hatta Alanya maçında bizim ne oynadığımızı biri bana izah etsin!!!!! Mehmet Özdilek bizi çok iyi biliyor muhtemelen kapanacaklar.Denizli son zamanlarda deplasmanlarda başarılı sonuçlar alıyor yine de 1-0 olsun bizim olsun diyorum.

Mehmet BAŞ
12.12.2019, 14:46
Bu ligde hiç bir maç iyi futbol oynanmadan kazanılmıyor. Hele söz konusu Trabzonspor ise bazen iyi oynayınca bile maç kazanamıyoruz. O nedenle bu maçta önceliğim iyi futbol ve skor olacak. Rakibin durumunu bilmiyorum ve hiç bir maçlarını izlemedim. O nedenle rakip hakkında konuşmayacağım. Zaten bu maçta rakipten ziyade bizim ne yapacağım daha çok önem arz ediyor. Zira iki haftadır beklediğimiz o akıcı oyunu oynayamıyoruz. Topa sahip olup atak olgunlaştıramıyor, dönen topları toplayıp atak sürekliliğini sağlayamıyoruz. Artık sahamızda iyi oyun ve üç puan vakti geldi diye düşünüyorum. Başta Sosa, Sturridge, Mikel ve Nwakaeme ile topa sahip olmamız lazım. Sonrasında formda oyuncumuz Sorloth'a pozisyon hazırlayıp gol veya goller bulmamız gerekiyor. Sturridge, Nwakaeme ve Yusuf'un bireysel yetenekleriyle gol pozisyonları bulacağımızı düşüyorum. Pereira ve (oynarsa) Novak'ın arkadan bindirmeleri hücumda kalabalık ve etkin olmamızı sağlayacaktır. Umarım gireceğimiz pozisyonlarda son pas ve vuruş tercihini doğru yaparız. Zira bu konuda haftadır sıkıntı yaşıyoruz. Farklı kazanacağımız maçları berabere bitiriyoruz. Bu konuda daha ciddi davranmamız gerekiyor. Son pas ve vuruşlarda akıllı olursak bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

Maranov
12.12.2019, 16:29
mehmet özdilek takımları biraz aykut kocaman takımları gibidir.
kapalı alan savunması yapıp rakiplerinin hata yapmasını beklerler.
denizlisporda bizi tanıyan oyuncuların olmasıda bizim aleyhimize görünüyor.
rodeaga ayrı bir motivasyonla çıkıp "ben sorloth'dan daha iyi forvetim" demek isteyecektir.

............uğurcan....
pereira...hüseyin....campi.....novak
sosa.....obi.....abdukladir
strutige....sorloth.....nwakaame

UĞUR DURTAŞ
12.12.2019, 17:44
denizlisporda tek çekindiğim daha doğrusu korktuğum oyuncuları
kalecileri:adam stachowiak
ne halis,ne mete ne hocaları nede diğer oyuncuları

rakip kaleye ,kalecilerinin çıkaramayacağı ,uzanamayacağı net vuruşlar yapılmalı.

yorgun olacak oyuncu olmayacak bizde,
bahane yok yani
obi,sosa,pereira,sörlöht,makayeme,novak,sturidge
trabzonda

kesinlikle kazanılması gereken bir maç
sivas ve bjk bu hafta puan kaybedecek.

artvints
12.12.2019, 18:19
Geçen sene erzurum bize önde baskı yaptı, sahanin her yerinde kompakt kaldılar, hiç bozulmadilar. Biz maça çift forvet baslamistik. Sonra sola da ekuban girdi. Sahada dengesiz bir takım vardı. Pozisyonlar bulduk ama oyun üstünlüğünü alamadik.

Denizli de aynı mantikla oynuyor, inatçı bir yapıları var. Kontra silahları da iyi. Dengesiz bir hücum takımıyla çıkıp erken gol bulamazsak oyun olarak yine eziyet çekeriz.

Eğer oyun geniş alanda oynanirsa onlar hem daha çabuk savunmaya toparlanir hem de hızlı ataklar yaparlar. O yüzden hiç cikartmamak gerekiyor, cikislarina baskı yapmak gerekiyor ama bu sene hiç yapamadık. Ya da antalya veya antep maçi gibi yetenekli oyuncularla bulduğumuzu atmamiz lazım. Yine beraberlige yakalanır miyiz allah bilir.

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2019, 09:24
ÖZDİLEK 1 puan hedefiyle gelecek.

Bu maçı kazanmalıyız.

Akyazı'da ilk golü yersek rakipler Çin Seddi kuruyor.

İlk golü atan olursak maçı kopartırız da, 1-0 veya 2-1 son dakikalara girince çok tehlikeli oluyor.

Lütfen gol yemeyin artık çocuklar

Gurpas
13.12.2019, 13:37
Puan kaybı durumunda Ünal reisin sarılabileceği bir bahanenin olmadığı, güzel bir futbolla galip gelmemiz gereken maçtır.

Murat'
13.12.2019, 13:54
Takımın yarışı haftayı dinlenerek geçirdi, bu maçta puan kaybının bahanesi olamaz.

kayseriliyiz
13.12.2019, 14:08
Çok zor maç ama alcagiz.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Ufuk
13.12.2019, 14:35
denizlisporda tek çekindiğim daha doğrusu korktuğum oyuncuları
kalecileri:adam stachowiak
ne halis,ne mete ne hocaları nede diğer oyuncuları

rakip kaleye ,kalecilerinin çıkaramayacağı ,uzanamayacağı net vuruşlar yapılmalı.

yorgun olacak oyuncu olmayacak bizde,
bahane yok yani
obi,sosa,pereira,sörlöht,makayeme,novak,sturidge
trabzonda

kesinlikle kazanılması gereken bir maç
sivas ve bjk bu hafta puan kaybedecek.

Kalesinde gördüğü şutların kalitesini de hesaba katarsak (gol beklentisi - xGA), Denizlispor'lu Stachowiak ligin en iyisi: xGA'ya göre 7 az gol yedi (penaltıların da etkisiyle)

https://pbs.twimg.com/media/ELf_Pv2XsAAXgbh?format=png&name=900x900

Uğur KÜÇÜK
13.12.2019, 15:15
________________Uğurcan_______________

Pereira____Huseyin____Campi____Novak

____________Sosa______Mikel___________

Yusuf_________Sturridge_____Nwakaeme

________________Sorloth________________

12- Erce Kardesler

13- Serkan Asan

14- Hosseini

15- Fernandes

16- Abdurrahim

17- Kamil Ahmet

18- Dogan ya da Parmak ?

19- Onazi

20- Firatcan ( Avdijaj ya da Koray ? )

21- Ekuban

Canbaz ve Omur haric, bu sezon ilk kez ligde 21 kisilik kadro disinda kalacak arkadaslar olacak.

Kamil yuzunden Serkan U-19 takimina gonderilebilir.

Belki Kamil hafif sakatligi yuzunden bu hafta kadroya alinmaz ( Novak dondu cunku )

Ancak bir gercek var ki, artik kendini ben oldum gozuyle goren herkes, 21 kisilik kadroya girmek icin cabalayacak.

Belki cogu kadro disi kalacak.

Bu alternatiflerin donmesi olayi cok iyi oldu.

Herkes aklini basina alsin.

Burasi Trabzonspor, bu formayi sirtima gecirip yillarca giyerim diye dusunenlerin yeri degil.

HER DAKIKA CALISMAYANA, HER DAKIKA BU FORMANIN DEGERINI BILMEYENE EKMEK YOK ARTIK..

Uğur KÜÇÜK
13.12.2019, 15:20

12- Erce Kardesler

13- Serkan Asan

14- Hosseini

15- Fernandes

16- Abdurrahim

17- Kamil Ahmet

18- Dogan ya da Parmak ?

19- Onazi

21- Ekuban

Canbaz ve Omur haric, bu sezon ilk kez ligde 21 kisilik kadro disinda kalacak arkadaslar olacak.

Belki Kamil hafif sakatligi yuzunden bu hafta kadroya alinmaz ( Novak dondu cunku )

Ancak bir gercek var ki, artik kendini ben oldum gozuyle goren herkes, 21 kisilik kadroya girmek icin cabalayacak.

Burasi Trabzonspor, bu formayi sirtima gecirip yillarca giyerim diye dusunenlerin yeri degil.

HER DAKIKA CALISMAYANA, HER DAKIKA BU FORMANIN DEGERINI BILMEYENE EKMEK YOK ARTIK..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiOnazi dondu.

21 kisilik kadroda 12 yabanci bulundurulabildigi icin, artik Avdijaj denen gereksiz bu kadrodaki 13. Yabanci konumuna dustu.

Ve kadrolara da giremeyecektir.

Icim rahatladi simdi.

Yeni farkettim.

Kulup farkindadir herhalde bu durumun [emoji5]

mmert
13.12.2019, 15:39
Sa. Kapanırlarsa işimize gelir. Sturridge Nwakaeme Sosa Mikel pas oyununu rahat oynarlar. Yusuf da keskin toplar kesiyor içeriye. Göztepe maçı gibi olmaz diye düşünüyorum.

chener
13.12.2019, 16:04
Evimizde zorlanmayacağımızı düşünüyorum.Antalya maçında Sturridge hevesliydi. Sanırım hevesi bu maçta da devam edecektir.Ondan konuşulacak performans çıkacak.

ÖmürKaradeniz61
13.12.2019, 16:07
Şu Sturridge 90 dakika oynasın artık. Adamın oynadığı her maçta 2 gölün garanti zaten 1 tanede Sörloth atsa 3 gol ediyor. Oynadığımız takımlar içinde en şanslı 2 takım vardı, biri Göztepe diğeri Alanya.Alanyada esktra kaotik bir ortam oluştu kazandık şansa ama göztepe bizi yendi.Şu son kadroyla 50 tane maç yap göztepe 1 kez kazanamaz.Olan oldu yapacak birşey yok eğer önümüzdeki 3 maçı alırsak ilk yarıyı lider bitiririz.Sivas kalan 3 maçta 5 puan alamaz.

Murat Keçeci
14.12.2019, 12:03
Yine zorlu bir maç oynayacağız.Lige yeni çıkan takımların ne yapacağı belli olmuyor.Bazılarının kadro yapıları bize ters gelirken bizim yapımızda bazen başkalarına ters gelebiliyor.Denizlinin yeni kadro yapılanması ile ilk kez karşılacağımız için nasıl bir maç olacak oynayıp göreceğiz.İpin ucunu sıkı tutmalıyız.İç sahadaki kolay puan kayıpları uzun vadeli planların önündeki en büyük engellerdir bu sebeble buraları hatasız geçmemiz lazım.

Rakipte birçok eski oyuncumuz var böyle maçlarda eski oyuncular genelde eski takımlarına sürpriz yapabiliyorlar maç boyunca yüksek konsantrasyon ile oynamamız gereken bir maç.

Kadromuzda sakatların yavas yavas takıma dönmeye başlamaları sevindirici.Perreria ve novak umarım maça yetişirler.Onların hücum gücüne ihtiyacımız olacak.

Genel olarak son maçlardaki sıkıntımızdan bahsedersek ;

Orta sahada bazı oyuncular fiziksel açıdan tam hazır değil bazı oynayanlarda ya çok defansif oynuyor ya da çok ofansif o dengeyi daha iyi kurmalıyız.

Orta sahadaki oyuncularımız erkenden oyundan düşmemeli en az 60 dk oyunun içinde kalmalılar ve top kazanma konusunda daha agresif olmalılar.Kanatlar pas oyununa daha fazla katılmalı.Özellikle sol kenar ve çevresinde çoğalma oranımız sağ kenara göre daha düşük o tarafa da gerekli yardımı yapmalıyız orda Antony var deyip herşeyi ondan beklememek lazım.

Birde rakibi az adamla yakaladığımız da telaş yapmadan daha garanti şekilde rakip kaleye inmeliyiz ve bunu yaparken diğer oyuncular da novak gibi doğru zamanda hücuma katılmalı ve doğru şekilde sonuçlandırmalı.gs maçından bir örnek verirsem sörlothun kaçırdığı kontra atakların birinde orta sahada ona pası veren doğan erdoğan idi ve o pası verdikten sonra bizim gibi izleyici moduna geçti oysa ki pası verdikten sonra o da sörlothun peşinden deparı atıp o bölgeye gitmeliydi belki doğru açıyla verilecek bir pas ile doğan topu boş kaleye atabilecekti tüm bunlar oyuncu zekası oyunu okuma beceresi ile alakalı.

Zafer Fidan
14.12.2019, 15:05
Eski oyuncularımızın yıldız olma maçlarından biri olmaz inşallah.

Ogün YAZICI
14.12.2019, 15:07
Sosa-mikel + 4 hücum oyuncusu ile cikmamiz durumunda Barow Rodallega Sacko gibi oyuncuların bu sezon hic bulmadığı kadar pozisyon bulacağını dusunuyorum

Mehmet Özdilek geçen sene o kısıtlı Erzurum kadrosuyla bile kitlemisti Trabzonda bizi.
Gerçi Ünal Karaman'ın Nwakaeme'yi oynatmayip Ekuban Burak rodallega 3'lüsuyle orta sahayı rakibe verdigi bir maçtı

Yine bu tarz saçmalıklar yapması kuvvetle ihtimal bir kadro yapısı var elinde
Bakalım ne olacak

CİVELEK.61
14.12.2019, 17:03
Bu Mehmet Özdilek başımızın belası.
Ben bu sezonun en zor maçlarından biri olacağını düşünüyorum.
Trabzonsporda hücum ederken yardımlaşma ve takım arkadaşına servis yapma konusunda hep sıkıntı var ve düzelmiyor maalesef.
Takım içerisinde gol vuruşu konusunda ya egoistlik ya tercih hataları mutlaka oluyor.
Ben bunun başlıca sebebini, takımımızda çok fazla "Kendini ispat etme çabasında" oyuncu olması olarak görüyorum.
Bunu biraz düzeltebilsek zaten bu ligde hiçbir defans dörtlüsü,bizim forvet hattımızın karşısında duramaz.
Düşünün eksiklerimize rağmen,en kötü maçımızda bile 3-4 pozisyon bulabiliyoruz.
Unutmayalım ki şampiyonluk atmosferini yaşamak istiyorsak,havaya girmek istiyorsak oyuncuların bu algısını değiştirmemiz sart.
Sadece gol atmaktan ziyade verebildiği kadar katkı vermenin daha önemli olduğunu anlatabilmek gerek.
Düşünün ki Sturridge gibi bi oyuncu bile şu mevcut durumda kendini ispat etme çabası hisseder.
Kendini ispat etmelidir ya da değildir,dünya yıldızıdır falan bunlar değil konu.
Konu oyuncuların bu ruh haline bürünmelerine engel olabilmek için beklentiyi biraz düşürüp,oyuncunun verebildiği katkıyla mutlu olabilmek...
Bunu sağlarsak ancak yardımlaşma üst seviyeye yükselir ve şampiyonluk gelir.
Maalesef en önemliden tutunda,en önemsiz macta bile kendini ispat çabası var.

Uğur KÜÇÜK
14.12.2019, 17:06
Burada Denizli'nin bu sezon tek macini izlememis, Sifo takimi diye pozisyon vermeyen bir takimla karsilasacagimizi sanan buyuk bir kitle var.

Son 4 maclarini izledim.
Ozellikle son 4 maclarindan bahsediyorum.
Cunku bu maclarda 3 galibiyet ve 1 beraberlik aldilar.

Azicik size Denizli'yi anlatayim.
Orta alanda Sackey denen kasap ve defanstaki liderleri Sapunaru takimin oyunundaki en onemli isimler.

Ve bu iki isimden Sapunaru sakat ve Sackey cezali.

Bizim macta YOKLAR.

Kazandiklari maclarda dahil, her musabakada rakibe en az 6-7 net pozisyon veren takim gorunumundeler.

Deplasmanlarda kontra atak duzeniyle oynayan bir takimlar ve Barrow en etkili silahlari.

Yukarida bahsedilmis, kalecileri gercekten iyi bir oyuncu.

Iddiali olacak ama ilk yarim saat bulduklarimizi kacirmazsak, mac orada biter.

Takim bu maca ilk dudukle beraber, inanilmaz bir baski ile baslayacaktir.

Rakibin Barrow ile kontralarda etkili olmasi yuksek ihtimal.

Bu macin skorunu, bizim ileri 4'lunun becerisi belirler. ( Yusuf, Nwakaeme, Sturridge ve Sorlorh )

Gaziantep macinin bir benzeri olacak mac sonu olusacak skor.

Dosta guven, dusmana korku verecek bir performans bekliyorum oyunculardan.

Sturridge'in golu var.

Icime dogan skor da 4-1 kazanacagimiz.

Faruk BERBER
14.12.2019, 17:25
Denizlispor'da Sapunaru ve Sackey önemli 2 eksik, fakat Mehmet Özdilek bize ters bir hoca.

İnşallah sürpriz olmaz. Takıma güveniyorum, 2-3 gol atarız.

Mehmet Fatih Yavuz
14.12.2019, 17:31
Ne kadar uyuz futbol oynarsak oynayalım puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum.
Rakibin kritik 2 adamı yok.
Bizde sturridge büyük ihtimal yine oynayacaktır.
Ki kilidi açarken faydası olur mutlaka.

Tek sıkıntım bizim eski oyuncularımızı barındıran takımlara karşı, özellikle o oyunculardan kaynaklı terslikler.
Yoksa Denizli , hiçbir ölçümde ayarımızda bir takım değil.

CİVELEK.61
14.12.2019, 17:37
Ekuban sezon başında inanılmaz bi performans ortaya koyarak,kendi başarı çıtasını o kadar yükseğe koydu ki,haliyke sakatlıktan döndüğünde aynı performansı yakalamak isteyecektir.
Sörloth zaten Premier ligde kendini gösterememiş ve kiralık gelmiş bi oyuncu olarak kendini göstermek isteyecektir.
Takım ilk golü attıktan sonra Sörloth'un gol vuruşu ve pas tercihlerinde bi egoistlik gözüküyor.
Sturridge çok büyük bi beklentiyle buraya geldiğinin farkında olduğu için ve kariyerinin henüz bitmediğini ispat etmek için kendini göstermek ister.
Yusuf Sarı genç oyuncu olduğu için aynı şekilde kendini göstemek ister.
Wakame geçen yıl oynadığı mükemmel oyunun altında kalmamak için kendini göstermek ister.
Avdijaj zaten bu sezon hiçbir maçta başarılı olamadığı için kendini göstermek ister.
Parmak formayı kaptırmamak ve yerini sağlamlaştırmak için kendini göstermek ister.

Tüm bu oyuncuların kendilerini gösterme çabaları gayet tabii haklarıdır.
Fakat bu çabalar,sadece "Gol vuruşu" yapmakla sınırlı kalırda,koşu performansı,takım savunması,bireysel savunma,asist gibi konularda bi işe yaramazsa
Maalesef ki aleyhimize olur.
Zira bu oyuncular takımın hücum hattıdır ve gücü ekonomik kullanma,arkalarında ki savunma oyuncularının emeği,topu geri kazanmak için harcanan efor gibi konuların hesabını yapmaları gerekir.
Bu takım şampiyon olmak istiyorsa,gol kaçırma lüksü yok.
En azından bu kadar fazla kaçırma lüksü yok.

Gökhan Balcı
14.12.2019, 17:47
Sturridge Misugi Jun gibi adam cidden. Herifin seviyesinin takımla alakası yok. Gerçek anlamda dünya yıldızı gelince ülkeye seviyenin düşüklüğü acayip belli oluyor. Hani ben doksan dakika oynayıp ertesi maç kendisini kaybetmektense her maç yarı devre falan oynasın yeter diye düşünüyorum. Tabii kendisi nasıl bakıyor bilmiyorum. Teknik heyet büyük ihtimalle geçen hafta bundan çekindi ve erken çıkardı ama bu konuda bence fikir birliği olması lazım. Bu adam 90 dakikayı çıkarabilecekse zaten oyundan çıkarmak saçma ama ertesi maç mırın kırın yapacaksa skor aldırıp fazla yormamak daha mantıklı duruyor

Uğur KÜÇÜK
14.12.2019, 17:56
Ekuban sezon başında inanılmaz bi performans ortaya koyarak,kendi başarı çıtasını o kadar yükseğe koydu ki,haliyke sakatlıktan döndüğünde aynı performansı yakalamak isteyecektir.
Sörloth zaten Premier ligde kendini gösterememiş ve kiralık gelmiş bi oyuncu olarak kendini göstermek isteyecektir.
Takım ilk golü attıktan sonra Sörloth'un gol vuruşu ve pas tercihlerinde bi egoistlik gözüküyor.
Sturridge çok büyük bi beklentiyle buraya geldiğinin farkında olduğu için ve kariyerinin henüz bitmediğini ispat etmek için kendini göstermek ister.
Yusuf Sarı genç oyuncu olduğu için aynı şekilde kendini göstemek ister.
Wakame geçen yıl oynadığı mükemmel oyunun altında kalmamak için kendini göstermek ister.
Avdijaj zaten bu sezon hiçbir maçta başarılı olamadığı için kendini göstermek ister.
Parmak formayı kaptırmamak ve yerini sağlamlaştırmak için kendini göstermek ister.

Tüm bu oyuncuların kendilerini gösterme çabaları gayet tabii haklarıdır.
Fakat bu çabalar,sadece "Gol vuruşu" yapmakla sınırlı kalırda,koşu performansı,takım savunması,bireysel savunma,asist gibi konularda bi işe yaramazsa
Maalesef ki aleyhimize olur.
Zira bu oyuncular takımın hücum hattıdır ve gücü ekonomik kullanma,arkalarında ki savunma oyuncularının emeği,topu geri kazanmak için harcanan efor gibi konuların hesabını yapmaları gerekir.
Bu takım şampiyon olmak istiyorsa,gol kaçırma lüksü yok.
En azından bu kadar fazla kaçırma lüksü yok.Bu degerlendirmeyi yapacagimiz oyuna daha gecmedik.

Yavas yavas sakatlar donuyor.

Ligin ikinci yarisinda bu elestiriler daha saglikli olur.

Cunku o vakit takim gercek manada top oynamaya baslayacak.

Ama bunun kendini gosterme durumuyla alakasi yok.

Hatta Sorloth, bir forvete gore gereginden fazla takim icin oynayan bir futbolcu.

Azicik forvetlerin ozelligi olan egoistlik kendisinde olsa, son Antalya macinda bile en az 3 gol atmisti.

Maclarin genelinde 2. golu atacak pozisyonlarda sacmalamasi, genc ve tecrubesiz olmasinin yani sira...

Asiri yetenekli bir santrafor olmamasindan kaynaklaniyor.

Yusuf'un futbol akli yok, bencil degil bu cocuk.

Sahayi goremiyor, ilerideki topcularimizin dilinden anlamiyor.

Pereira her mac bu yuzden bagirarak uyariyor saha icinde cocugu.
Son kupa musabakasinda Sosa'yi bile cildirtti.

Antalya macinda Sturridge bombosken ve Gs macinda Nwakaeme bombosken goremedi onlari sahada.

Kafayi kaldirmadan oynuyor ceza alanina yaklasinca, bu yuzden de kaleye sut atiyor.

Hepimiz Omur gibi oyun akli koymasini bekliyoruz bu cocuktan ama o seviyede degil suan.

Hatta o seviyenin % 20'sinde bile degil.

Bencillik degil yetersizlik Yusuf'un sorunu.

Nwakaeme ise fizik olarak ölü.

Sezon basindan itibaren en onemli sikintisi bu durum, kafasindan gecenler ile ayaklarinin uygulamasi birbirini tutmuyor.

Bu yuzden bende dahil, herkes tarafindan agirca elestiriliyor.

Sturridge Rize, Antep ve Antalya maclarini bu kadar az sure oynamasina ragmen, hic umulmadik paslarla cozdu zaten.

Bu adam kendini ispat etmek istiyor yorumu da olmamis.
Kusura bakma.

Takimdaki en net topcu suan.

Paslari, sutlari ve oyun akli ile.

Tek sikintisi kondisyonu.

Zaten onu da % 60 seviyelerine ceker ve sakatliklarla bogusmazsa, bu takimi 2 level yukari ceker.

Ekuban fizik olarak ikinci yari hazir olur ancak. Uzun zamandir oynamiyor.

Keza Parmak da ayni sekil diyelim simdilik.

Sakatlik ve cezalar sebebiyle uzun suredir forma giyemedi o da.

Yani uzun lafin kisasi, bu takimdaki su degerlendirmeleri ikinci devre yapmak daha saglikli olacak.

CİVELEK.61
14.12.2019, 18:01
Bu degerlendirmeyi yapacagimiz oyuna daha gecmedik.

Yavas yavas sakatlar donuyor.

Ligin ikinci yarisinda bu elestiriler daha saglikli olur.

Cunku o vakit takim gercek manada top oynamaya baslayacak.

Ama bunun kendini gosterme durumuyla alakasi yok.

Hatta Sorloth, bir forvete gore gereginden fazla takim icin oynayan bir futbolcu.

Azicik forvetlerin ozelligi olan egoistlik kendisinde olsa, son Antalya macinda bile en az 3 gol atmisti.

Maclarin genelinde 2. golu atacak pozisyonlarda sacmalamasi, genc ve tecrubesiz olmasinin yani sira...

Asiri yetenekli bir santrafor olmamasindan kaynaklaniyor.

Yusuf'un futbol akli yok, bencil degil bu cocuk.

Sahayi goremiyor, ilerideki topcularimizin dilinden anlamiyor.

Pereira her mac bu yuzden bagirarak uyariyor saha icinde cocugu.
Son kupa musabakasinda Sosa'yi bile cildirtti.

Antalya macinda Sturridge bombosken ve Gs macinda Nwakaeme bombosken goremedi onlari sahada.

Kafayi kaldirmadan oynuyor ceza alanina yaklasinca, bu yuzden de kaleye sut atiyor.

Hepimiz Omur gibi oyun akli koymasini bekliyoruz bu cocuktan ama o seviyede degil suan.

Hatta o seviyenin % 20'sinde bile degil.

Bencillik degil yetersizlik Yusuf'un sorunu.

Nwakaeme ise fizik olarak ölü.

Sezon basindan itibaren en onemli sikintisi bu durum, kafasindan gecenler ile ayaklarinin uygulamasi birbirini tutmuyor.

Bu yuzden bende dahil, herkes tarafindan agirca elestiriliyor.

Sturridge Rize, Antep ve Antalya maclarini bu kadar az sure oynamasina ragmen, hic umulmadik paslarla cozdu zaten.

Bu adam kendini ispat etmek istiyor yorumu da olmamis.
Kusura bakma.

Takimdaki en net topcu suan.

Paslari, sutlari ve oyun akli ile.

Tek sikintisi kondisyonu.

Zaten onu da % 60 seviyelerine ceker ve sakatliklarla bogusmazsa, bu takimi 2 level yukari ceker.

Ekuban fizik olarak ikinci yari hazir olur ancak. Uzun zamandir oynamiyor.

Keza Parmak da ayni sekil diyelim simdilik.

Sakatlik ve cezalar sebebiyle uzun suredir forma giyemedi o da.

Yani uzun lafin kisasi, bu takimdaki su degerlendirmeleri ikinci devre yapmak daha saglikli olacak.

Hepsini Yanlış anlamışsın:)

Uğur KÜÇÜK
14.12.2019, 18:08
Hepsini Yanlış anlamışsın:)Simdi tekrar okudum.
Hafizam kuvvetlidir [emoji5]
Yanlis hatirlamiyorsam gecen sene bir donem bu bencillik basimiza bela olmustu hucumda.
Sosa sakatken..
Burada cok yazip konustuk.

Yazici, Omur filan cok sey yapmaya calisip, hicbirsey yapamiyorlardi.

Bu yazi biraz gelecege yonelik yol gosterme tarzi olmus, onu diyorsan yanlis anladin diye haklisin.

Ama suan bunlari konusmak bence gereksiz.

Takimin hucum hatti cidden organize bir sekilde kendini gostermesi icin, devre arasi kampindan sonrasini beklememiz lazim.

Hakan
14.12.2019, 18:12
Abi takımda Sturridge var 5 dakikada çözer zaten.Gerek yok sinir strese.

edimurphy_61
14.12.2019, 18:27
Hugo'ya 1 gol yazalım direk

CİVELEK.61
14.12.2019, 18:38
Simdi tekrar okudum.
Hafizam kuvvetlidir [emoji5]
Yanlis hatirlamiyorsam gecen sene bir donem bu bencillik basimiza bela olmustu hucumda.
Sosa sakatken..
Burada cok yazip konustuk.

Yazici, Omur filan cok sey yapmaya calisip, hicbirsey yapamiyorlardi.

Bu yazi biraz gelecege yonelik yol gosterme tarzi olmus, onu diyorsan yanlis anladin diye haklisin.

Ama suan bunlari konusmak bence gereksiz.

Takimin hucum hatti cidden organize bir sekilde kendini gostermesi icin, devre arasi kampindan sonrasini beklememiz lazim.

Ben bu bencillik olayına biraz fazla takanlardanım.
Hücumda mükemmel oyunculara sahibiz.
Maalesef oyuncularımıza mükemmellik kavramının gol atmakla doğru orantılı olduğunu düşündüren saçma bi algı mevcut.
Halbu ki Türkiye'de oyunculara,Anadolu takımları dahil hiçbir takımda gösterilmez bizde gösterilen sabır.
Herkes tersini düşünür,Trabzon'da tahammül yok derler fakat hiç alakası yok.
İddia ediyorum Kimse Trabzonspor takımı kadar oyuncuya tahammül göstermez.
Bu konuda ısrarcıyım.
Eleştirmek başka bişeydir ve futbolda vardır.
Bunu kabullenmeyen oyuncu futbol oynamasın bi zahmet.
Ama iyi düşünelim Trabzonsporda ne adamlar oynadı.
Kimlere sabır gösterildi,neler görmezden gelindi.
Bu sezon bir kaç maç kötü gitti.
Hemen "Canım biz zaten şampiyonluğa oynamıyoruz ki" minvalinde açıklamalar ve imalar geldi.
Bunu İstanbul takımlarında biri söylese ya da ima etse tefe koyarlar.
Hal böyleyken,oyunculara bu "Gol atmazsam başarısızım"algısını hissettiren şeyin ne kadar boş bi kaygı olduğunu ve giderilmesi gerektiğini kastettim.
Şayet bunu baskıdan yapmıyorlarsa da rehavet ve lakayıtlık konusunda takımın dikkati çekilmelidir.
Düzelen birçok şeyin yanında Düzelmeyen bi konu bu maalesef.
Yine söylüyorum performansla ilgili,fiziki durumla ilgili bi değerlendirme değil bu.
Geçen yıl bu mental sıkıntılara ben de çok değinmiştim.
Bu yardımlaşma havasına ne kadar erken girerse takım,şampiyonluk şansı o kadar fazla.
Şunu da vurgulayalım ki bu takım aşırı gol kaçırıyor.
Zaten Hakemler,federasyon ve bir çok dış etkenden muzdarip olan bi takımın bu kadar lüksü yok.
Bu konu çözülmeli.

CİVELEK.61
14.12.2019, 18:51
Sturridge'in zaten takıma inşaallah en büyük katkısı bu konuda olacak.
Takımdaki diğer oyuncular çok müsait durumdaki arkadaşlarına servis yapmamakta ısrar ediyor.
Topun hücum bölgesine bu kadar kolay getirilebildiği bir takım daha yok ligde.
Fakat bunlar neticelenmiyor.
Ya saçma bi pas tercihiyle pozisyon oluşamıyor,ya da berbat bi gol vuruşu denemesiyle heba oluyor.
Sturridge en azından çok net olanları gol yapar.
Ya da gol yüzdesi daha fazla olur.
Golü atabileceğine inanan ve atan oyuncuya kimse niye ordan vurdun demez.
Şöyle düşünelim.
Sörloth çaprazdan karşı karşıya bi kaç gol attı ve mükemmel gollerdi.
Şimdi haftaya o pozisyonu tekrar bulsa "Vurma" der mi kimse?
Demez.
Fakat geçen yıl Hugo her bulduğunu çaprazdan kaleye vurup heba edince haliyle herkes tepki gösterir.
Hücum oyuncusunun her zaman bi caydırıcılığı olmalı.
En azından bir iki özelliğini mükemmel kullanabilmeli.
Biz fazla lüksü olmayan bi takımız.
Bu sezon ki oyun anlayışımızla da oyunu tutamadığımız çok belli.
Haliyle bulunan pozisyonlar çok değerli

Adem Akyüz'
14.12.2019, 18:53
Kağıt üstünde kolay bir maç olacak gibi görünüyor.
Fazla rehavete kapılmadığımız sürece kazanacağımızı düşünüyorum.
Sturridge'in golü ya da asisti var yine.

Tayfun
14.12.2019, 18:57
İlk dakikadan itibaren şampiyonluğa oynayan takım gibi rakibi kendi sahamızda boğarak başlamalıyız maça.

Sefa Alış
14.12.2019, 19:00
Buraları kayıpsız geçmek lazım. 2.yarı ilk 6 haftada bjk, fb, sivas gibi liderliğe oynayan takımlarla oynayacağız. Toparlamaya başlayan kasımpaşa ve gençlerbirliği ile de maçlarımız var. zor bi fikstür bizi bekliyo ilk 6 hafta. hiç bi takım kolay değil ama evinde de denizli'ye puan kaybetme bi zahmet.

Mehmet Fatih Yavuz
14.12.2019, 20:29
Yani şu Gs-A.Gücü maçını izliyorum.
Adem Büyükle falan oynadı adamlar bizim maçta.

A.gücü bizim kendi evimizde yediğimiz baskıyı yemiyor şu anda Gs den. Hem de telekomda, deplasmanda.

Eminim A.gücünün "kadro mühendisliği" müthiştir.

Bu arada hakem Ali Şansalan.
Bizim maça niye vermezler şu hakemi arkadaş.

Hakem herif herif. :D

Samet Berber
14.12.2019, 20:36
İlk golü erken bulacağımızı düşünüyorum sonrası da klasik olarak müthiş bir baskı yer, yarı sahamızdan çıkamaz ve golü de yeriz.

artvints
14.12.2019, 20:42
Yani şu Gs-A.Gücü maçını izliyorum.
Adem Büyükle falan oynadı adamlar bizim maçta.

A.gücü bizim kendi evimizde yediğimiz baskıyı yemiyor şu anda Gs den. Hem de telekomda, deplasmanda.

Eminim A.gücünün "kadro mühendisliği" müthiştir.

Bu arada hakem Ali Şansalan.
Bizim maça niye vermezler şu hakemi arkadaş.

Hakem herif herif. :D
ünal hoca da der ki deplasmanda daha ilk yarıda işini bitirdiğim takıma gs içeride baskı kuramıyor.

Mehmet Fatih Yavuz
14.12.2019, 20:49
ünal hoca da der ki deplasmanda daha ilk yarıda işini bitirdiğim takıma gs içeride baskı kuramıyor.
Skor konuşmuyoruz. Öyle dedi başkan seçildiğinde.
3 sene oyuna bakacağız.

Baskı kuramıyor dediği ankaragücüne biz de baskı kuramadık adamlar 10 kişi kalıncaya kadar.

Hiçbir eleştiride skor odaklı konuşmamaya özen gösteriyoruz cümleten.

Yoksa uefada dolu kadrolarla bile sonuçsuz çok maçımız oldu.

Niye şu maçı kazanamadık diyen olmadı. Top oynayacaksın.

Kendi evinde 3 kuruşluk takım gibi top oynadığın zaman eleştirilere "bak adamların kadrosunda yedekler bile dolu dolu" diye bahane uydurursan adama derler ki A.gücü karşısındaki dolu dolu gs yi de izle.

Bir tek bizimle oynayan takımlar topu alıp ağa kesiliyorlar başımıza.

Geçen sene de böyleydi de gene Yusuf Sosa'ya eşlik ettiği için orta saha bir nebze daha dirençliydi.

Ben bunca senedir futbol izlerim bu kadar olmayan bir oyun sistemi çok nadir hatırlarım.

"Adam hala potada" diyecek olanlara da şu İstanbul takımları bu durumda iken potada olmayanı dövüyorlar derim.
Kaldı ki oyun konuşacağız dedik 3 sene.
Ben sözümdeyim. Oyun konuşacağım istisnalar dışında.

İlk 7-8 takımın hepsi potada zaten.

artvints
14.12.2019, 20:56
Skor konuşmuyoruz. Öyle dedi başkan seçildiğinde.
3 sene oyuna bakacağız.

Baskı kuramıyor dediği ankaragücüne biz de baskı kuramadık adamlar 10 kişi kalıncaya kadar.

Hiçbir eleştiride skor odaklı konuşmamaya özen gösteriyoruz cümleten.

Yoksa uefada dolu kadrolarla bile sonuçsuz çok maçımız oldu.

Niye şu maçı kazanamadık diyen olmadı. Top oynayacaksın.

Kendi evinde 3 kuruşluk takım gibi top oynadığın zaman eleştirilere "bak adamların kadrosunda yedekler bile dolu dolu" diye bahane uydurursan adama derler ki A.gücü karşısındaki dolu dolu gs yi de izle.

Bir tek bizimle oynayan takımlar topu alıp ağa kesiliyorlar başımıza.

Geçen sene de böyleydi de gene Yusuf Sosa'ya eşlik ettiği için orta saha bir nebze daha dirençliydi.

Ben bunca senedir futbol izlerim bu kadar olmayan bir oyun sistemi çok nadir hatırlarım.

"Adam hala potada" diyecek olanlara da şu İstanbul takımları bu durumda iken potada olmayanı dövüyorlar derim.
Kaldı ki oyun konuşacağız dedik 3 sene.
Ben sözümdeyim. Oyun konuşacağım istisnalar dışında.

İlk 7-8 takımın hepsi potada zaten.
oyun eleştirileri tamam da ankaragücü'yle karşılaştırma yapmak saçma. gs'nin kime nasıl oynadığı belli değil. biz öne geçtikten sonra her takıma topu bırakıyoruz. büyük maç olduğu için ekstra koruma içgüdüsü de oluyor. gs üzerinden yaptığın karşılaştırma doğru gelmedi yoksa oyun eleştirisine birşey demedim.

Mehmet Fatih Yavuz
14.12.2019, 21:01
oyun eleştirileri tamam da ankaragücü'yle karşılaştırma yapmak saçma. gs'nin kime nasıl oynadığı belli değil. biz öne geçtikten sonra her takıma topu bırakıyoruz. büyük maç olduğu için ekstra koruma içgüdüsü de oluyor. gs üzerinden yaptığın karşılaştırma doğru gelmedi yoksa oyun eleştirisine birşey demedim.
Biz öne geçmeden de topu bırakıyoruz.

Ben savunma yapmaya da karşı değilim.

Ama savunma yaparsın.
Alanı daraltırsın, kapanıp sürekli kontra denersin.

Biz ne bunu yapıyoruz, ne topa hükmetmeye çalışıp savunmayı ileri çıkarıyoruz.

Net, bu takım şunu oynamaya çalışıyor diyebileceğiniz bir düzen yok iki senedir.

Tiki-taka diyenin de ağzına kürekle vurabilirsiniz pat-put diye.

Tiki taka topa hakim olan takımların işi.

Neyse, bakalım...

Topu rakibe bırakacak oyun sistemi benim kabulleneceğim birşey değil.

Hem sonuç bekleme diyeceksin, hem topu rakibe bırakacaksın.
Sonuç istemiyoruz. Ama en azından az adam gibi oyun oynanacak.

Gs nin her maçı aynı bu arada.
Bizim maç dışında hangi maçta topu rakip sahaya bu kadar yıkmış?

SAdece kendi evinde ilk 15-20 dakika.

artvints
14.12.2019, 21:05
Biz öne geçmeden de topu bırakıyoruz.

Ben savunma yapmaya da karşı değilim.

Ama savunma yaparsın.
Alanı daraltırsın, kapanıp sürekli kontra denersin.

Biz ne bunu yapıyoruz, ne topa hükmetmeye çalışıp savunmayı ileri çıkarıyoruz.

Net, bu takım şunu oynamaya çalışıyor diyebileceğiniz bir düzen yok iki senedir.

Tiki-taka diyenin de ağzına kürekle vurabilirsiniz pat-put diye.

Tiki taka topa hakim olan takımların işi.

Neyse, bakalım...

Topu rakibe bırakacak oyun sistemi benim kabulleneceğim birşey değil.

Hem sonuç bekleme diyeceksin, hem topu rakibe bırakacaksın.
Sonuç istemiyoruz. Ama en azından az adam gibi oyun oynanacak.

Gs nin her maçı aynı bu arada.
Bizim maç dışında hangi maçta topu rakip sahaya bu kadar yıkmış?

SAdece kendi evinde ilk 15-20 dakika.
geçen sene oynanan oyuna bu eleştiriyi yapıyorsan seni tatmin edecek bir takım çıkmaz trabzon'dan .

Mehmet Fatih Yavuz
14.12.2019, 21:13
geçen sene oynanan oyuna bu eleştiriyi yapıyorsan seni tatmin edecek bir takım çıkmaz trabzon'dan .
Şöyle basit bir örnek verebilirim.
2000-2001 senesi, deprem sonrası Düzce'den Trabzon'a taşındım. Trabzon'da düzenli yaşadığım 10 ay var.
O senenin ne kadar kabzımal bir sene olduğunu hatırlarsınız.
Sonuç anlamında tabii ki tatmin olmadım.

İçerde dışarda eşşek yükü ile goller yedik.

Bazı maçlarda tribünde 2-3 bin kişiye oynadık. Biri de bendim.
Benim tatmin olmam zor değil.

Geçen sene beklenti düşüktü, gözünüze büyük göründü. Bir de Nwakaeme'nin deli performansı diyelim.

Yoksa biz ne oyuna hükmettik, ne de rakip sahada top oynadık istisna maçlar dışında.
Ama en azından o takımı anlıyordum.
Orta sahada kavga dövüş, topu kapıp hızlı rakip kaleye in.

Yoksa savunmayı ileri çekeyim, alanı daraltayım, rakibe top oynayacak saha bırakmadan topu hızlı geri kazanayım falan. Böyle bir oyun olmadı.

Ve iddia ediyorum, hocanın aklında da böyle bir oyun sistemi yok.

Böyle devam. En iyi olabilecek olan geçen seneki vaziyet idi.

Oyun olarak geçen seneye yaklaşabileceğimizi bile düşünmüyorum artık.

Antonio
14.12.2019, 21:30
Sturridge olmasa umutsuz olurdum ama bu kalitesiz ligde fark yaratan bir oyuncu bile şampiyon yapar. Not gs maçında sturridge oynasaydı kazanırdık eminim.

Faruk BERBER
14.12.2019, 21:59
Galatasaray maçı ile alakalı mesajlarınızı ilgili başlığa yazınız.

artvints
14.12.2019, 22:02
bu hafta bari bütün maçı istekli oynayalım, golü atıp yatmayalım, strese girince puan kaybediyoruz. bjk de puan kaybedebilir, hata yapılacak hafta değil.

Mert Pasa
14.12.2019, 22:29
Camianın ambiyansı şampiyon olmaya yetmiypr esas sorun yargılayıcı ve negatif yaklaşımların her fırsatta öne geçmesi.
Yoksa toplasan son 20 yılda hatırda kalır kaç şampiyon var sanki,birbirine düşmeyen şansı yanında olan ve istanbul torpil kartında sıra kimdeyse o şampiyon oldu.
Bakınız geçen seneki gayse,şampiyonluğu hakedecek hangi özelliği vardı ki

Bu sene şampiyon olmamamız için hiç bir büyük neden yok

emre6117
14.12.2019, 22:29
Gsnin yaşadığı rezillik sonrası bu maç daha önemli hale geldi. Yüksek disiplin ve azimle ezip geçmeliyiz. Biz bu ligde şampiyon olmak istiyoruz mesajı verilmeli. Hem futbolcular hem traftar ateşli oynamalı.

Kadir
14.12.2019, 23:36
Sturridge-Sorloth-Nwakaeme hücum üçlüsü.. kurban niyetine horoz keser bunlar horoz..

kayseriliyiz
14.12.2019, 23:54
Kenetlenin artik camia sampiyon olmak istiyoruz mesaji vermeli

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Hüseyin Çümen
15.12.2019, 01:20
Allah aşkına artık en azından bu tarz zayıf takımlara karşı kendi evimizde baskılı başlayalım bir maça. Kendi evinde oynamanın avantajı nedir taraftarın desteğiyle rakibi baskı altına almak. Biz oyuna öyle donuk başlıyoruzki rakip cesaretleniyor. Denizli maçına da etkisiz bir oyunla başlarsak bu maçtan galibiyetle ayrılabileceğimizi hiç sanmıyorum. Şu şikebahçe takımı o düz orta saha ile kendi evinde en azından zayıf takımlara karşı baskı yaparak maçları kopartıyor. Bizde bu baskıyı yapcak güç yok ise eğer devre arasında iyi bir kondisyoner kazandıralım takıma. Ünal Karaman rica ediyorum en azından maça başladığımız ilk 15 20 dk de takımın boyunu kısalt ve baskı yap göreceksinki maçlar çok daha rahat geçecek. Kilit nokta takibi cesaretlendirmemek

HamitKüçükAli
15.12.2019, 03:07
birkez olsun baskılı başlıyalım bir maça ezerek yendiğimiz maç yok hemen hemen bütün sakat futbolcularımız iyileşti

Antonio
15.12.2019, 10:53
Rezil ve rüsva bir futbol iki pas yapamayan adeta siirt koy hizmetleri gibi oyun anlayışi denizlinin içimizden geçtigi 10 tane direkten dönen topları bam güm futbol bile olsa galibiyete razıyım iyi futbol yerine şampiyonluk istiyorum.

exelans_25
15.12.2019, 10:58
Mac baslar baslamaz hapsetmeliyiz sahalarina.Oyle ver topu oynasinlar goygoyu yaparsak ilk yari cope gider ikinci yari da adamlar kontradan atar,buna izin veremeyiz cikacaksin ilk yaridan bitireceksin maci

bahadır2561
15.12.2019, 11:07
Ya çok farklı yeneriz ya da direk yeniliriz.

Öyle tek farklı filan biteceğini düşünmüyorum.

Sezgin Öztürk
15.12.2019, 11:16
Şampiyon olmak için şöyle oynamalıyız,böyle oynamalıyız bir tarafa önce tribünde bulunan taraftar şampiyonluğa inanıp oyuncuyu ateşleyecek. Tiyatro seyreder gibi maç seyredip şampiyon olamazsın.İnanmış taraftar sahadaki futbolcuyu da koşmaya,mücadele etmeye zorlar. Yarın taraftar iyi olursa kesin kazanırız.

Uğur KÜÇÜK
15.12.2019, 11:25
https://twitter.com/nwcxxx/status/1162296597365055488?s=19

Abdulkadir Omur bir futbolcudan cok daha fazlasiydi bu takim icin, cok ariyoruz kendisini.

Su takimda satilacagi zaman, arkasindan hungur hungur aglatacak bizi..

trbzonsporlu
15.12.2019, 11:38
öyle güzel bir futbolla ve net bir skorla galip gelelimki serdar ali çelikler gibi spor yazarlarının uykusu iyice kaçsın.

tahmini skorum 4-1. yalnız biletlere daha fazla ilgi beklerdim kale arkasında bile hala boş yerler mevcut

Uğur KÜÇÜK
15.12.2019, 11:55
öyle güzel bir futbolla ve net bir skorla galip gelelimki serdar ali çelikler gibi spor yazarlarının uykusu iyice kaçsın.

tahmini skorum 4-1. yalnız biletlere daha fazla ilgi beklerdim kale arkasında bile hala boş yerler mevcut https://youtu.be/c3MG_2EJQ_o

47.30'dan sonrasini izleyin [emoji5]

Serdar Ali Celikler mahkemeye verilince, Trabzonspor sevgisi tavan yapmis [emoji5]

pReN@_61
15.12.2019, 13:04
"Tstribündoluluk" güncel bilgi vermemiş 2 haftadır.

Acaba yarınki maçın bilet satışları ne alemde..

Arda'
15.12.2019, 13:12
We have Sturridge, they don't. Stu reisin tek başına alacağı maç olacaktır 10 dakikada fişi çeker.

champions
15.12.2019, 13:30
Denizli'yi hiç izlemedim fakat maç başına bir gol yemeleri, skor gücümüzün güvenilmezliği ve hocaları sebebiyle puan kaybı ihtimali hiç de az değil.
Benim tahminim, ilk yarıdan Denizli öne geçer, sonrası bizim hücum kalitemize ve rakibin hızlı atak becerisine kalmış.
1-1, 1-2- 2-2 gibi skorlar bekliyorum.

acan61
15.12.2019, 13:57
Denizli'yi hiç izlemedim fakat maç başına bir gol yemeleri, skor gücümüzün güvenilmezliği ve hocaları sebebiyle puan kaybı ihtimali hiç de az değil.
Benim tahminim, ilk yarıdan Denizli öne geçer, sonrası bizim hücum kalitemize ve rakibin hızlı atak becerisine kalmış.
1-1, 1-2- 2-2 gibi skorlar bekliyorum.

Novak döndüyse o iş zor hocam rahat bir maç olur. Tek sıkıntımız zaten atarız havasında olup rehavete kapılmak. İlk yarıda fişi çekmemiz lazım. Net skor bekliyorum.

acan61
15.12.2019, 14:00

12- Erce Kardesler

13- Serkan Asan

14- Hosseini

15- Fernandes

16- Abdurrahim

17- Kamil Ahmet

18- Dogan ya da Parmak ?

19- Onazi

21- Ekuban

:alkış:

Ali İhsan
15.12.2019, 14:23
Ligin en zor maçlarından biri

Deplasman maçlarında rahatım ama içerde böyle takımlar bize bilenip geliyorlar ve oyuncularımız rakip kadar maçın öneminin farkında olmuyorlar.

Süleyman Baykan
15.12.2019, 16:02
Abdüş hariç eksik yok takımda tam kapasite olmasada herkes forma giyebilecek durumda kulübedende hamle şansımız olacak iştahlı bir oyunla maçı net skorla alırız diye tahmin ediyorum.

Hüseyin Çümen
15.12.2019, 17:10
Sivas şikebahçeye daha ilk dkden baskıyı kurdu paikolojik üstünlüğü aldı ele bu iş bukadar basit. Yarın inşallah bizde böyle başlayalım

yorumsuz6117
15.12.2019, 17:13
Sivas kazanır inşallah...

yasin196761
15.12.2019, 17:24
Sivasin 4 puan arkasında devreye girmeye razıyım ben yeter ki diğerleri puan kaybetsin

Sinan.K
15.12.2019, 17:32
Riza bizdeyken onuda Burakla Onur bitirdi maalesef

Gurpas
15.12.2019, 17:52
Sivas ın şikecilere yaptığını, biz salatasaraya yapamadık sahamızda

Emirhan Yazıcı
15.12.2019, 18:08
Sivas' deplasmanda yenmeye en yakın takım bizdik . Devre arası o takımı yağmalayacaklar zaten rakiplerimizin puan kaybetmesi ve bizim puan kazanmamız önemli

yorumsuz6117
15.12.2019, 18:09
Sivas gibi kontraya çıkabilsek keşke..

Adem Akyüz'
15.12.2019, 18:09
Baştan baskıyı kurmak şart.

artvints
15.12.2019, 18:11
Sivas' deplasmanda yenmeye en yakın takım bizdik . Devre arası o takımı yağmalayacaklar zaten rakiplerimizin puan kaybetmesi ve bizim puan kazanmamız önemli
1 puan da iyiydi aslında ama o dönem sivas'ın çıkışı bilinmediği için son dakikaları zorladık kazanmak için o kötü takımla sonra kontradan gol yedik.

worldmaster
15.12.2019, 18:17
Düzenleme...

Samet Berber
15.12.2019, 18:19
Novak son antreman fotoğraflarında yok, sanırım oynayamayacak yarın.

smart
15.12.2019, 18:27
ahahah fener çok güzel yenildi :D

nakzo
15.12.2019, 18:31
bu sivas şampiyonluğa oynuyorsa ne agaoglunun ne de ünalın bahanesi yok denizliyi ya yeneceksiniz ya yeneceksinizzzzzzz.

Antonio
15.12.2019, 18:31
Mert hakan çok akıllı oynuyor yeni selcuk inan.

ilelebeTS
15.12.2019, 18:35
Bu saatten sonra artık rakiplerine hedefini hissettirmen lazım. Korkuyu salacaksın.

Sinan.K
15.12.2019, 18:36
Ilk defa izledim topcu degil akili olsa 5 6 tane attidi sivas sivasda iki topcu var Emre ve Fernando bunlar göturuyo

pReN@_61
15.12.2019, 18:42
Bugün itibariyle maçın önemi daha da arttı.

Önemli maçlarda puan kaybetmeyi severiz :D

hanzale
15.12.2019, 18:43
Mecmun demek ki sadece Yıldırım’a hizmet veriyormuş, şaşırdım Feneri puansız yollamalarına

BatuhanB
15.12.2019, 18:43
Salağa yatmayın.

nakzo
15.12.2019, 18:44
Mecmun demek ki sadece Yıldırım’a hizmet veriyormuş, şaşırdım Feneri puansız yollamalarına

İddası olmasa yatardı.

tamuğ yamtar
15.12.2019, 18:54
Sene başı Gs çok rahat ligi götürür diyordu herkes.

Sezon başladı Fb bu sene çok iyi, şampiyonluğu bırakmaz diyen de çok oldu.

Bjk için geçen sene Fb’nin yaşadığını yaşayacak dendi, ama ligde geldiği nokta belli.

Değişik bir sezon.

Alabiliriz bu sezonu.

hanzale
15.12.2019, 18:56
İddası olmasa yatardı.

Sivas’ın iddiası olmaz, yok öyle bir şey tamamen başkan farkıyla alakalı.

batugol
15.12.2019, 19:19
Bjk nin de puan kaybedeceğini düşünüyorum
Bu hafta 2. Ilk yarı bitiminde lider olacağımızı umuyorum

ffırtına
15.12.2019, 19:24
Sivas'a helal olsun valla. Maçı izledim gayet güzel oynadılar. Kendi sahanda nasıl top oynanır onu gösterdiler. Şu kadroyla inanılmaz işler yapıyorlar.. Biz ise sürekli olarak yok biz baskıyı kaldıramıyoruz gibi saçma sapan bahaneler üretiyoruz.. 30 yıldır yapamadığımızı (2011 hariç) belki de Sivas bu sene yapacak.. Ben hiç bir sivaslıdan baskı kelimesi duymadım.. Biz de başarısızlığın adı baskı olmuş.. Ne güzel dimi başarı gelmeyince çok baskı altındaydık ohh.. Şu mevcut kadroyla umarım şampiyonluğa oynarız.. Bu sene fırsat senesi bu sene o sene... Futbolcular bunun bilincinde olsun yeter...

Doğukan Uçan
15.12.2019, 20:10
malatya da oynayan mina yı devre arası almamız lazım bize lwl atlatır

hofsaale
15.12.2019, 20:22
Sivas öne gecior....ve baski yapmaya devam edior...
biz öne geciyoruz tamamen arkaya cekiliyoruz...

bu sene sampion olmak gercekten zor degil..lider stoper, ve 6 nummara alsinlar bu takima...ilk 2 garanti

Togrul
15.12.2019, 20:36
Yarınkı maçta kötü futbol kabülümdü yeterki kazanın.

artvints
15.12.2019, 20:46
yarın yokmuş gibi bütün enerjimizi sahaya dökmemiz lazım, şampiyonluk maçı gibi maç. bahaneler bitti.

castillo61
15.12.2019, 20:47
5 atacaz

UYZD
15.12.2019, 20:51
Beşiktaş da büyük ihtimalle kaybetti, yarın kazanarak 2.sıraya yerleşmemiz gerekiyor. Fener'e 4 puan Galatasaray'a 5 Beşiktaş'a da 2 puan fark atmış olacağız. Şampiyonluk istiyorsak yarınki maçı kazanmamız şart

smart
15.12.2019, 20:56
3 büyükler puan kaybetti bu maçı almalıyız

BatuhanB
15.12.2019, 20:59
Salağa yatmayın!

Doğukan Uçan
15.12.2019, 20:59
puan kaybı ho.

Enaldo61
15.12.2019, 21:00
:dansmuz:

Oruç
Yarım sıfır olsun bizim olsun. Lütfen kazanın şu maçı.

AYYILDIZ
Maçın önemi ve zorluğu daha da arttı. Yenersek ilk yarıyı 2.kapatırız.

Hakan
5 atacaz.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191215/b5161b930ec810d167773f46c907249e.jpg

hyasin61
15.12.2019, 21:01
Boyle bir hafta zor gelir..Prim mi verirsiniz , nasıl motive edersiniz bilmem ama bu mac cok cok onemli bir hal aldı artık

pReN@_61
15.12.2019, 21:02
Kazanalım ikinciliğe yerleşelim:tsbayrak:

memozcan
puan kaybı için tüm şartlar hazır:)

hyasin61
Yarın seyirci durmasın be bir sekilde alalım su macı onumuze bakalım.

Enaldo61
Ölümüne oynamamız lazım yarın. Öte yandan kazanamazsak buralar karışır.

CesurHamsi
15.12.2019, 21:04
Yarin buyuk farkla galibiyet alip rakiplere korki vermemiz sart
o sene bu sene!
yoksa cehennemdeki vip yerimi hazirlayin..

Armağan Dere
15.12.2019, 21:04
Beni şaşırtın da yarın maçı alın..

yorumsuz6117
15.12.2019, 21:05
fener bjk kaybetti haftaya da fener-bjk maçı var.. 3'de 3 yaparsak mükemmel olucak..

thesiege61
Üç İstanbul takımının üçü de puan kaybetti, 3 puanı kaçırmamamız gereken bir hafta. Çok kritik maç.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

castillo61
.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191215/b5161b930ec810d167773f46c907249e.jpg

18 dakikada hattricki var

alihan_61
15.12.2019, 21:06
3 büyütülmüşler bitik. iç sahada eze eze seyirciyle artik puan kaybetmessek sampiyonluk uzak degil .ilk defa umutlandim bu hafta

Faruk BERBER
15.12.2019, 21:07
1-0 olsun bizim olsun, aşırı önemli maç.

ilelebeTS
15.12.2019, 21:08
Yarın bizimkilerin çimleri yemesi lazım artık.

halilaziz61
Tam da puan kaybetmelik bir hafta
Değil mi Trabzonsporum?

Enaldo61
Hissediyorum yarın Anthony kendine gelecek. Goller: Tony, Sturridge, Sörloth, Ekuban, skor 4-1.

emre6117
15.12.2019, 21:13
Kaliteli ayaklar açısından gsye. Fbye. Bjk bakıyorum. Bizim gibi adamları olan takım yok. Nwakame. Sörloth. Ekuban. Sturridge. Sosa. Mikel gerçekten kadromuz da hiö fena değil. Ah bir de ömür olsaydı ve yazıcı satılmasaydı. Açık ara şampiyon olabilirdik.ama artık ömür hariç sakatınız kalmadı. İnşallah tekrarlanmaz. Bu sene yarınki maç psikolojik açıdan çok önemli. Traftar ve futbolcular yarın ki maçı istediğini göstermeli.

pReN@_61
15.12.2019, 21:18
Canlanmış buralar :)

exelans_25
15.12.2019, 21:19
Bu sene sampiyon olamiyorsak cok uzun sure daha olamayiz yarin mesela bu mci taraftar almali Denizli topculari sahaya ciktiginda biz buradan puan alamayiz demeli takim maca ona gore baslamali ilk yaridan olayi bitirmeli.Su Sturridge sampiyon olursak taraftarin neler yapacağının simulasyonunu gorebilse keske de her maca motive olsa

Oruç
15.12.2019, 21:20
Bilet durumu nasıl? Kapalı gişe mi?

Anıl C
15.12.2019, 21:21
Vakame bir haftadir Nijerya'dan özel getirilen cig etle besleniyormus bu maca özel.

Anıl C
15.12.2019, 21:22
istanbul kulüplerine hayirsiz olsun.

Mert'
15.12.2019, 21:26
3 puandan fazlası artık bu maç. Genelde bu tip durumlarda olanı yazmayalım şimdi.. :)

BatuhanB
15.12.2019, 21:28
Olur da son dakikalarda Barrow, Sacko gibi süratli adamları önü boş giderse bizimkilerin kırmızı görmekten çekinmemesi lâzım. Haftaya kupa maçı var... Maç moduna öyle girdim ki bunları bile düşünüyorum artık.

14TS61
15.12.2019, 21:29
Tam da puan kaybetmelik bir hafta
Değil mi Trabzonsporum?

Bende şimdi tam bunu yazacaktım tamda puan kaybetmek için herşey hazır.. Severiz böyle haftaları 😀

Uğur Ö.
15.12.2019, 21:30
Hadi ya gövde gösterilik maç, Ünal hocam çekme şu takımı geriye artık, ve uyuşuk uyuşuk rakip karşılama olmasın, kemik sesi gelsin. Şu olayı bir bjk maçında yaptık.

artvints
15.12.2019, 21:30
pereira ve novak sakatlıktan çıktılar rahim ve serkan mı oynasa acaba, iyi defans yapıyorlar, ikisi de çabuk. rakibi çıkarmasak çok adamla rahat gol buluruz ama bir oraya bir buraya koşunca çoğalamıyoruz.

Anıl C
15.12.2019, 21:32
Kemikkiran Serkan oynamali:)

Mert Oğuzlu61
15.12.2019, 21:32
----------mikel-----sosa
-----yusuf----kobra-----waka
-----------------sorloth

Sorloth(2) Stu ve Yusuf'un golleriyle 4-0 diyorum.

Ufuk
15.12.2019, 21:33
Polonya'dan iki adam aldılar. İkiside başarılı oynuyor. Menajer mi önerdi yoksa Polonya'yı falan mı tarayıp aldılar merak ediyorum. Gerçi birisi 1. ligden diğeri İtalya'dan gelmiş. Murawski iyi oyuncuya benziyor.

artvints
15.12.2019, 21:34
----------mikel-----sosa
-----yusuf----kobra-----waka
-----------------sorloth
çok kötü kadro kimyası yav, sivas bu takıma karşı 10 kişiyle kontraya çıkar mesela, sonra tekrar dönüp mikel'e nwakeme'ye yetişirler.

worldmaster
15.12.2019, 21:36
1-0 ve sakatlıksız,cezalısız olsun bizim olsun.

yigits
15.12.2019, 21:40
Sağ bek Serkan, önünde Pereira oynasa bence fena olmaz.

ccd6167
15.12.2019, 21:41
Duran top ve kontraya dikkat etmemiz lazım

sonrasını çözeceğiz inşallah

castillo61
15.12.2019, 21:51
Kanatlarda Yusuf Wakayeme ile 4-4-2 oynanmaz. Stu'yu topsuz oyunda saymıyorum bile. 4-3-3 devam.

JP......Hüseyin....Campi....Novak
......Sosa....Mikel...Parmak
Sörloth......Stu....Waka

Tayfun
15.12.2019, 21:51
Yarın öyle öyle veya böyle yenmeliyiz aksini bile düşünmek istemiyorum böyle bir haftada.

Tribünde taraftar, sahada futbolcu zirveye oynadığının farkına varmalı

Tayfun
15.12.2019, 21:53
Vakame bir haftadir Nijerya'dan özel getirilen cig etle besleniyormus bu maca özel.

Koparsın bu maçı tek başına.

Gerçi karşısında Zeki oynarsa yerleri öptürür ona yine :)

hanzale
15.12.2019, 21:56
Sarı sınırındakiler çift sarıdan kırmızı görse sarı kart cezası bitiyor mu acaba, sanırım kupa maçı var arada

Emre Veli
15.12.2019, 21:58
jp---x----majid---novak

------mikel-------

----sosa--onazi--

stu---sorloth---waka

ideal 11'in bu olacağı zamanı iple çekiyorum. kolay maçlarda da mikeli çıkarıp yusufu kanada stuyu 10'a atarsın.