PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 15.Hafta l Trabzonspor 1-2 Denizlispor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

Mehmet BAŞ
16.12.2019, 22:14
Ligin en kötü stoper ikilileri Trabzonspor'da diyebilirim. Her maç saçma sapan goller yiyoruz!

Dünyada en kolay bulunan stoper olmasına rağmen şu takım iki tane adam akıllı bir stoper yok.

Sene başından beri yediğimiz şu gollere bir bakın. Şaka gibi! Şu takıma stoper almayanlar utansın.

Tabi bu maçın kaybedilmesi yalnızca stoper kalitesizliğine bağlanamaz. Biraz da Sosa ve Nwakaeme'ye bağlamak lazım.

yorumsuz6117
Teknik heyetin takıma bi etkisi yok malesef..

gurur6134
Sturicin ölü halimi donis mi iste bu ufak gibi gozuken kritik hatalar yuzunden kaybediyoruz.ceza alanina topla giren tek adam macda sariydi onuda oyundan aldi kor topal pozisyona giriyor hizida var kart aldirir penalti yaptirir hicbirsey yapmazsa 2 pas hatasi yapti seyirci aaa cekti diye hop disari bravo..saha kenarinda huseyin olsun karaman olsun aktas olsun hepsi seyirciden daha panik sonra neden top oynayamiyoruz oynayamazsin.

olcay_61
16.12.2019, 22:15
Yine hocanın damga vurduğu maç,olsun laf söyletmeyiz sana. Senciyiz, sen hocalık öğren yeterki biz şampiyon olmasak da olur...

ozzy!
Seni rakip sahaya götüren tek oyuncu Yusuf'u (son tercihleri tartışılır), her tehlikeli pozisyonda olan Sturridge'i oyundan çıkar. Sonra ulan bu takımın sağ açığında kim oynuyor şimdi diye düşün ve Advijaj'ı sok. Hem de takımın en iyi oynayan oyuncusu Mikel'i çıkarıp. Mehmet Özdilek yapsa değişiklikleri herhangi bir fark olmazdı. O da aynı oyuncuları çıkarırdı.
bu çocuk ilk yanlış hareketinde yuhlanıyor bu çocuğa olan kin niye anlamadım. genç topçu sonra boka sarıyor zaten
sahada herkes yatışta çocuk top götürüyor didiniyor en azından

Burak Bıyıklı
Hüseyini izleyin iki golde de. İlkinde olmayan beyniyle ofsayt taktiği yapmayı düşünüyor arkasındaki pereirayı bir gram umursamıyor. 2.golde kendi adamını bırakıp gidip pereiranın adamına basıyor. Hüseyinin adamını campi tutunca roda bosa cikiyor. Bu adamın kac yüzüncü hatası bu. Ayiptir yaziktir ya. Kanser sebebisiniz ......

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
Sturiçi oyunda tutup en uca sürmeliydik. Son vuruş yapmamız gereken dakikalarda sturiç oyundan alınmazdı

ccd6167
İçim yanıyor aq içimmm

daha da futbol izlemem bu saatten sonra

sahanda leş Gençlerbirliği hocasız göztepe bok gibi top oynayan denizliyi geseyi yenemeyen hoca defolup gitsin

yazıklar olsun be yazıklar

Arif Timurcioğlu
16.12.2019, 22:16
Defans kötü ortasahada maalesef onanzinin yerine bir adam bulamadık.

outlaws61
Formsuz olmak başka hain demek başka
Senin moralin bozuk diye her istediğini en ağır sözlerle itham edemezsin.
Senin kadar benim de moralim bozuk.
Yeteneksiz kötü beceriksiz demek başka hain demek başka

İşte bak şimdi şöyle anlatayım sana.

Hüseyin Türkmen beceriksiz yetenekleri bu kadar onu suçlayacağımız şey belli.

Ama Sosa öyle değil.

Sana bugünkü halini üşenmeden video yaparım.

O zaman görürüz hain mi formsuz mu.

Antonio
Tamam 1_1 olabilir tesadüfen bir orta ve boş kaldı roda attı. Sonrası facia hoca katletti maci. Ne acelen var.

serdaracıl
Hüseyini izleyin iki golde de. İlkinde olmayan beyniyle ofsayt taktiği yapmayı düşünüyor arkasındaki pereirayı bir gram umursamıyor. 2.golde kendi adamını bırakıp gidip pereiranın adamına basıyor. Hüseyinin adamını campi tutunca roda bosa cikiyor. Bu adamın kac yüzüncü hatası bu. Ayiptir yaziktir ya. Kanser sebebisiniz ......

Aynen.

Mert Acar
Çok bilmiş başkan haftalardır Sosa ve Novakla sözleşme imzalamadı. Birşeyler olduğu kesin.

battle symphony
Stoperlere boşa takılmayın bu yönetim en fazla gider Campi, İvanildo gibi boş beleş başka bir adam bulur. İranlı bir kalasla ilgileniyorduk onu alırlar işte.

14TS61
Futbolu takip etmicem artık. Maç izlemicem özet izlemicem spor programı izlemicem kendimi uzaklaştırmaya çalışıcam. Adamlar milyonlari alacak maç sonu bişey olmamış gibi gidecek biz kahrolacaz.. Harbi değişik saçma bişey şampiyon olmuşlar olmamışlar kazandık kaybettik adamların seyinde değil parasına bakar adam..

Ayrıca taraftara da yazıklar olsun resmen yiyici egoları tavan yapmış kuru kalabalık başka birşey değil.. Taraftar gruplarından bahsediyorum. Sizde parayi daha çıkarı daha çok seviyorsunuz.

bahadır2561
Ezbere almış oynadığı maçlarda Sturridge’yi 60-70 arası çıkarıyor.

Hiç bakmıyor sahada ne oluyor ne bitiyor diye.

Fix aynı değişiklikler

halilaziz61
Evet yine Ünal hocanın oyuncu tercihlerini tartışıyoruz haklı olarak.

Wakayeme' yine kötüydü
Yusuf bence de çıkmalı idi çok yorulmuştu
Ama sturidge kalmaliydi
Giden gitti.
Busene 2. Lik için oynamaliyiz

TSemih61
16.12.2019, 22:17
Hüseyin ayı gibi kuvvetli zenci oyunculara karşı bitti adamın kadamesine giren ne ortasaha ne bek var. 2-3 farklı güçteki zenciyle siz mücadele edin bakalım ne hallere düşeceksiniz. :D Bir tane stoper gösterin bu duruma düşmeyecek yoktur yani.

ersn.alparslan
Unalin pique kadar katkisi yok bu takima.

gurur6134
Haftamizinda umudumuzunda icine ettiniz huzurumuzu yine kacirdiniz tebrikler cumleten kimin emegi gectiyse!!!

kudu_89
büyük fırsat tepmişiz bakıyorum da. sivas en yakın takipçilerine 6 7 puan fark attı ve bütün zor maçları bitti. şu maçı alsak bayağı şey değişirdi yarışta. gerçi oyunda bişi değişmedikten sonra gider yine zayıf bi takıma kaybederdik o ayrı

bu arada denize düşen yılana sarılır ama ünal hoca avdijaj ı kurtarıcı olarak aldı ya başka bişi demiyorumFener kondisyon olarak bizden çok iyiydi. Zaten ezildik bu sene deplasman maçında. Dün Sivasspor kondisyon olarak Fener'i ezdi. Yani tesadüf değil. Rıza Çalımbay transfer tribine girmezse çok rahat bizim üstümüzde bitirir Sivasspor. Bizim başkasını gömme, kendimizi göklere çıkarma tribimiz bitmez.

yorumsuz6117
Ekonomi düzeliyor daha da düzelecek ama sadece o kadar şampiyonluk yok zaten vaat edende yok..

Burak Bıyıklı
Merak etme, ben bunları iyi tanırım. Yakında kendileri buralarda başlık açacaklar.
Sivas'ın oynadığı topa bak! Trabzon'un kaç haftadır oynayamadığı topa bak!
Duygu sömürüsü, adamcılık, ideolojik saplantılar... Bizim kanser sebebimiz!

Bakalım duygu emperyalizmiyle nereye kadar götürecekler?Ideolojileri batsin ya. Getirsinler bir milletvekili takimin basina biz de izlemeyelkm kurtulalim. Biktim abi bu nedir. Onursporlular ustasporlular unalsporlular. Ben TRABZONSPORLUYUM arkadas baska da kimseyi umursamam. Hepsi gelecek gidecekler. Kimseye muhtac degilsin.

erdo6
Trabzonun şampiyonluk şansı yok ünal hoca değil bu kadro kimde olsa bu puani zaten alır sosa bu saatten sonra bu takımda oynayamaz bu takımda obi mikel dışı da pres yapan kimse yok

Oruç
16.12.2019, 22:18
Takım bitik. Bu teknik heyetin kabahatidir. Stoperlerle ileri uç arasında uçurum var her maç. Takımın boyu uzadıkça uzuyor ve isimiz zorlaşıyor. Komik goller yemede zaten üstümüze yok. Eskilerden en az bir gol yeriz demiştim iki tane yedik. 3 atarız 5 çakarız dendi mi korkacaksın. Ağır favori olduğumuz, forumun fark atarız dediği maçlar kabus olmaya devam ediyor.

ccd6167
Sahanda Sivasspor kadar maç kazanamayan takımın...

hakkını helal et rıza çalımbay

valla büyük adammışsın

ünal gitsin sezon sonuna kadar samet aybaba idare eder

nakzo
Ne zamanki istanbulun adi basının gazına geliyorsunuz rezil olup kalıyorsunuz.Su reziller sürüsüne ligin en iyi top oynayan takımı diyordu basın siz seyrettiğine değil onların yazdığına inandınız.su fb bile kendi evinde bizden 10 gömlek üstün oynuyor.Gecen senede defansın bok gibiyken gittin ucuz diye bir sıgır daha aldın geldin.Yusuf gitti yerine kimseyi almadın forvetin gitti tek ayaklı bir kazmayı forvet diye aldın geldin orta alana takviye diye doğan diye bir herifi layık gördün utanılası bir tablo.

Ahmet Aksu
Yumlu bile şaşırmış.
Baskı bekliyorduk ama oyle olmadı rahat oynadık diyor
Su sabana bile dalga konusu olduk ya helal valla..

My
Sezon başında da yazmıştım.

Kadro yapılanması çok dengesiz.

Ne yaparsak yapalım balansı tutturamıcaz.

Ve zaman aleyhimize işliyor.

As kadromuzun yaşı yüksek ve artık miyadları dolmak üzere.

Hoca ve ekibi de bambaşka bir alem zaten.

Zor.

serdaracıl
Ünal hoca Avdijaj’ı aldığı her şey bitti benim için

Çılgınhamsi61
16.12.2019, 22:19
Bir iki mac kaybedersinde her one gectigin macda verilirse ben bunu teknik direktore yazarim.madem defansin aguvenmiyorsun cek 5 li defansi al hüsseyniyi adam gibi yaslan.

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

castillo61
Arkadaş bu sözleşme olayı için de futbolcuları savunmayın ya. Sosa'yı bağrımıza bastık eğer sözleşme için oynamıyorsa öperler. Ya da şöyle yeni sözleşme için bu kadar canını dişine takıyor.

Bugün kötüydü deyip geçeceğiz yoksa işler karışır.

Togrul
sorunumuz yalnız bu maçtan ibaret değil haftalardır böyleyiz.

İnanın 3-1 bir kazandığınız antalya maçından sonra ben hiç spor programlarını bile izlemedim.

Ünal Karamanın takıma kattığı tek şey mücadeleydi artık haftalardır o da yok. Topu kaybeden kaybettiği topun arkasından koşmuyor.

Biz son üç avrupa maçına yedek kadrolarla çıktık başakşehir aynı kadroyla her ikisini götürdü.

Sonuçta romalı ve bundesliga ligi liderinin olduğu gruptan lider çıktı, ligde de bizden önde.

Biz bu futbol ve bu teknik ekiple buralarda bile tutunamayız.

fadigaTS
Seneye diye diye kandırılmaya devam.

Doğan Keskin
Futbolu takip etmicem artık. Maç izlemicem özet izlemicem spor programı izlemicem kendimi uzaklaştırmaya çalışıcam. Adamlar milyonlari alacak maç sonu bişey olmamış gibi gidecek biz kahrolacaz.. Harbi değişik saçma bişey şampiyon olmuşlar olmamışlar kazandık kaybettik adamların seyinde değil parasına bakar adam..

Ayrıca taraftara da yazıklar olsun resmen yiyici egoları tavan yapmış kuru kalabalık başka birşey değil.. Taraftar gruplarından bahsediyorum. Sizde parayi daha çıkarı daha çok seviyorsunuz.

Haklısın vallahi, uzaklaşmak en iyisi. Sinir ediyor bu takım başka bir şey değil.

Sefa Murat Dokuz
Ünal Karaman'ın antrenörlük seviyesinin ıspatı bir maç.
1-0 öndesin. Takımda büyük takım psikolojisi yok defans bloğu anında ceza sahamıza çekilmiş topu rakibe bırakmışız. Rezil ötesi bir anlayış.
Çok ağır küfürler ediyorum şu futbol mantalitesine. Rakibin gardı düşmüş. Çıkarma önde bas oyunu 30-40 metreye sıkıştır adamlar boğulsun taraftarı da arkana al cehenneme çevir o rakip sahayı ve at 2. 3.golü orda büyük enerji koydur takıma ama maçı bitir işte orda bitir. Sonra ne halt yiyorsan ye.

Advijaj denilen futbolcuyu 90+7'de süre geçirmek için bile oyuna almamak lazımken 4 aydır futbolcu olmadığını çözemedi Ünal efendi.

Sosa 35 yaşında 30 maçta 2-3 tane maç batırması kadar doğal bir şey yok. Bu adam kötüyse bu takımın kazanma şansı yok çünkü hiçbir taktik yok. Sosa saha içi kendisi taktik yapar gibi top çevirip paslar atıyor. O oynamazsa mala dönüyor oyumuz.

Bugün şampiyonluğu kaybettiğimiz maçı oynadık. Ünal Karaman bu maçta istifa etmeli. Kimse sahip felan çıkmasın. Ezberlemiş 60.dk Sturridge'i oyundan çıkar. Adam en lazım olduğu anlarda oyunda yoktu. Sorloth'un nasıl paniklediğini gördünüz. Wakaeme zaten haftalardır berbat ama ayet gibi 90 dk oynuyor. Ekuban hazır felan değil. Strurridge'in yerine değil kanatlara alabilirsin en fazla çünkü kanatlarda hiçbir şey vermeyen oyuncular var.

Pereira ve Mikel hariç bir şey oynayan yoktu zaten. Mikel'i ödül olarak oyundan çıkardı.

Biz dedik ki Galatasaray maçı ders olur. 1-0 dan sonra evinde topu rakibe bırakmazsın ama ders çıkaracak kişide potansiyel olması lazım.

Şu maçta 1-0 önde olduktan sonra defans bloğu öne çıkıp rakibi kendi ceza sahasında presle çıkarmayıp hataya zorlayıp gol denesek 1-5 yenilsek tek bir şikayetim olmazdı. Futbolda doğruları yapıp yenil. Ahmaklık yaparsan zaten kazanma şansın yok.

Mehmet BAŞ
16.12.2019, 22:20
Seni rakip sahaya götüren tek oyuncu Yusuf'u (son tercihleri tartışılır), her tehlikeli pozisyonda olan Sturridge'i oyundan çıkar. Sonra ulan bu takımın sağ açığında kim oynuyor şimdi diye düşün ve Advijaj'ı sok. Hem de takımın en iyi oynayan oyuncusu Mikel'i çıkarıp. Mehmet Özdilek yapsa değişiklikleri herhangi bir fark olmazdı. O da aynı oyuncuları çıkarırdı.

Benzer yorumu az önce ben de yaptım. Hoca yanlış değişiklikler yaptı.
Dediğin gibi son tercihleri kötü olsa da bugün takımın aksiyon yaratan tek ismi Yusuf idi. Gol lazımken çıkartması yanlıştı.
Aynı şekilde gol atmamız gerekirken formsuz Sturridge gibi bir yeteneği çıkartıp Ekuban'ı oyuna almak da hata idi.
Maalesef hoca değişikliklerle takımın maçı kazanma şansını sıfırladı. Hoca bu değişiklik işini bir türlü yapamıyor.
Ben olsam kötü oynayan Sosa'yı çıkartır Parmak'ı alırdım. Son 20 dakika için de Nwakaeme'yi çıkartır Ekuban'ı alırdım.
Olması gereken bu idi. Maalesef kaybettik...

halilaziz61
İşte bak şimdi şöyle anlatayım sana.

Hüseyin Türkmen beceriksiz yetenekleri bu kadar onu suçlayacağımız şey belli.

Ama Sosa öyle değil.

Sana bugünkü halini üşenmeden video yaparım.

O zaman görürüz hain mi formsuz mu.

Boş bir tartışma
Burada futbolcuyu hainlikle itham eden kusura bakmasın hainin ta kendisidir.

Kimsenin onuru haysiyeti sizin oyuncağınız değil, beğenmediğin oyuncu varsa takımdan gönderirsin. 10 maç iyi oynadı bir maç kötü oynadı diye kimseyi hainlikle suclayamazsin.
Devam edersen yöneticilere şikayet edeceğim, uzatma artık.

olcay_61
Mikel yorulmuştu, yusuf ise zaten futbolcu değil

Futbolcu değil dediğin adam yine de sahanın en iyisiydi ne yazıkki

nakzo
16.12.2019, 22:21
Sosa denen madrabazın ve hüseyin denen futbol cahilinın devre arası defesin gitsin 3 milyon alan kaptanımız var lig bitti 26 puanımız var kaptana bak be haram olsun o paralar.

Doğukan Uçan
16.12.2019, 22:22
yusuf yazıcı gibi bir oyuncumuz yok.

Zafer Fidan
Instagramda Trabzonspor ile ilgili tüm hesaplardan cikdim. Artik bunlar yüzünden moral bozmaya niyetim yok. Ne halleri varsa görsünler.

arslanguray
Hocam kusura bakmayin ama suc sizde.Cocuklarinizi futboldan uzak tutun! Yasi kücük umarim futbolu birakabilir ve sizde yardimci olun.

Ben bu dertten müzdaribim. Sen evladını bu derde soktun

outlaws61
Boş bir tartışma
Burada futbolcuyu hainlikle itham eden kusura bakmasın hainin ta kendisidir.

Kimsenin onuru haysiyeti sizin oyuncağınız değil, beğenmediğin oyuncu varsa takımdan gönderirsin. 10 maç iyi oynadı bir maç kötü oynadı diye kimseyi hainlikle suclayamazsin.
Devam edersen yöneticilere şikayet edeceğim, uzatma artık.

Zaten taraftar olarak hain olmadığımız kalmıştı aman oyuncularımıza laf gelmesin hain de biz oluruz.

Kardeşim isimlere bakmayın o ya da bu ?

Sen bana bugünün mantıklı açıklamasını yap o zaman.

Sen form düşüklüğü de.

Ben bu işe sözleşme pazarlığı ve hainlik diyorum.

İstediğin şikayeti yapmakta özgürsün.

Ama bugünkü olanları ancak halı altına süpürürsün.

Yakında kokusu ortaya çıkar.

Adamcı değil Trabzonspor'lu olun benden size tavsiye.

Isko6161
16.12.2019, 22:23
Öne gectigimiz maclarda 14 puan kaybetmisiz.. 14!! Hadi hakem hatasi dersin, sanssizlik dersinde 14 puan nedir kardesim. Daha sezonun yarisina bile gelmedik.
Hocanin bugunki degisiklere deginmiyorum bile. Abi gecen seneden gelen bi problem, nasil çözüm üretemezsin bu soruna ya. Ulkede skor koruyamiyan tek takim biziz heralde

Gökhan Balcı
Mustafa Yumlu konuş kardeşim

Ekrem D.
Unal Karaman istifa etmeli midir?

Tartisalim:

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/56889-Unal-Karaman-Istifa-Etmeli-midir

serdaracıl
As oyuncularımız çok yaşlı. Sahada dinamik adam yok. Ünal hoca genç adı altında ne kadar yetenek fakiri varsa sahaya sürüyor. İşimiz gerçekten zor. Dinamik adamlar bulup oynatmalıyız. Her şeyden önce iyi bir 10 numara bulmalıyız. Takım ileri çıkamıyor. Ön liberolardan top alacak, kanatlarla ikili oynayacak bir 10 numara lazım bize

batu94
Mustafa Yumlu az önce dedi ki “Trabzonspor şampiyon olacak oyunu oynamıyor, inşallah olurlar.”

jönts
Ünal Karaman’ın maç sonu açıklamalarını dinlemeyen varsa dinlemesin.

Boş yere bozmayın sinirinizi.

serdaracıl
16.12.2019, 22:24
Mustafa Yumlu konuş kardeşim

Onunda gördük zamanında

mete61bordomavi
Ünal Hoca diyorsunuz da, Ünal Hoca sizin kadar umursasa, kaç maçtır, kaç haftadır şu takımı adam ederdi!
Gazı ver, bireysel yeteneklere sorumluluğu yık, kenardan takımı izle!

Sonraki haftalarda da böyle olacak! Bence Ünal Hoca'nın istifasını vermesi lazım. Trabzonspor'da hocalık stajını yaptı.
Takımın ne atak planı var ne hücum planı var, ne de bir oyun felsefesi var!
Modern futbol desen eminim kimse orada bunu da bilmiyordur.

İlk devre Waka harika bir koşu yapıyor, Sörloth arapası verceğine 3 kişinin arasına çalıma gidiyor. Bu bile hocanın takımla ilgilenmediğini kanıtlar tek başına!
Bu pası diğer Anadolu takımlarında vermeyen futbolcuyu ertesi hafta kızağa çekerler!

Neyse...

Kovulacağın güne kadar istifa etme sen daha!

Mehmet BAŞ
Bilgi sahibi olmayan arkadaşlar eleştiri yapmadan önce takım hakkında öğrenmeleri gerekeni öğrensinler.

Mesela Hoseini sakat olduğu için kadrosuya alınmadı. Saçma sapan Hoseini neden oynamadı deyip hocayı eleştirmeyin.

Bu maç mevzusunu da bu kadar abartmayın. Saçma sapan ithamlar, yorumlar yapılıyor.

Yok Sosa hain, yok Nwakaeme grubu, yok hoca istifa vb. saçma sapan şeyler yazmayın lütfen.

Altı üstü bir maç kaybettik. Abartmayın. Kötü oynadık kaybettik. Gidin işinize gücünüze bakın.

Antonio
1-0 öndesin. Takımda büyük takım psikolojisi yok defans bloğu anında ceza sahamıza çekilmiş topu rakibe bırakmışız. Rezil ötesi bir anlayış.
Çok ağır küfürler ediyorum şu futbol mantalitesine. Rakibin gardı düşmüş. Çıkarma önde bas oyunu 30-40 metreye sıkıştır adamlar boğulsun taraftarı da arkana al cehenneme çevir o rakip sahayı ve at 2. 3.golü orda büyük enerji koydur takıma ama maçı bitir işte orda bitir. Sonra ne halt yiyorsan ye.

Advijaj denilen futbolcuyu 90+7'de süre geçirmek için bile oyuna almamak lazımken 4 aydır futbolcu olmadığını çözemedi Ünal efendi.

Sosa 35 yaşında 30 maçta 2-3 tane maç batırması kadar doğal bir şey yok. Bu adam kötüyse bu takımın kazanma şansı yok çünkü hiçbir taktik yok. Sosa saha içi kendisi taktik yapar gibi top çevirip paslar atıyor. O oynamazsa mala dönüyor oyumuz.

Bugün şampiyonluğu kaybettiğimiz maçı oynadık. Ünal Karaman bu maçta istifa etmeli. Kimse sahip felan çıkmasın. Ezberlemiş 60.dk Sturridge'i oyundan çıkar. Adam en lazım olduğu anlarda oyunda yoktu. Sorloth'un nasıl paniklediğini gördünüz. Wakaeme zaten haftalardır berbat ama ayet gibi 90 dk oynuyor. Ekuban hazır felan değil. Strurridge'in yerine değil kanatlara alabilirsin en fazla çünkü kanatlarda hiçbir şey vermeyen oyuncular var.

Pereira ve Mikel hariç bir şey oynayan yoktu zaten. Mikel'i ödül olarak oyundan çıkardı.

Biz dedik ki Galatasaray maçı ders olur. 1-0 dan sonra evinde topu rakibe bırakmazsın ama ders çıkaracak kişide potansiyel olması lazım.

Şu maçta 1-0 önde olduktan sonra defans bloğu öne çıkıp rakibi kendi ceza sahasında presle çıkarmayıp hataya zorlayıp gol denesek 1-5 yenilsek tek bir şikayetim olmazdı. Futbolda doğruları yapıp yenil. Ahmaklık yaparsan zaten kazanma şansın yok.

Sivas aynen dediğiniz gibi oynuyor.

Jackdaniels
Mustafa Yumlu , Ünal Karaman’a futbol dersi veriyor resmen :) Eyvah Ünal Hocamıza olumsuz bir yorum yazdım şimdi BMN yönetimi gelir ve 10 hafta ceza verir.

Mehmet Fatih Yavuz
Şu kadronun şu oyunu oynaması ve şu puanı toplaması için Ünal KAraman'a ihtiyacı var mıydı?

Yani oyun yok, sonuç yok...

Büyüklerin altında değiliz diye mi kandıracağız kendimizi???

Ünal Hoca otursun, şu Yumlu'yu dinliyorum, vallahi kafasını nereye vurur...

Bak adam diyor ki? "biz ilk yarı çekindik, maalesef hatalıymışız, ilk yarı biz panik yaptık, çok alan veriyorlar."

Şimdi şu alanı daraltamamak, yani takımı takım halinde oynatamamak sorununu ben mi çözeceğim?

Hiçbir maçta toplu oyun oynayamayan bir takım var, Ünal Karaman isifa dendiği zaman, nasıl yani diye tepki geliyor.

Benim gözümde biteli çok oldu.

Olmaz, olamaz, olmayacak.

Bakayım hangi arabesk masalları dinleyeceğiz maçtan sonra.

Emirhan Yazıcı
16.12.2019, 22:25
Trabzonspor, bu sezon ligde öne geçtiği maçlarda 14 puan kaybetti. (Opta) https://t.co/bBZ7BIzM7X

Lakin Ünal Karaman takimda ki arkadaslik seviyesini yükseltti değil mi :))))

LittleFinger
Akıl olmayan yerde başarı olmaz.. dedik hakaret işittik.. açıklasın şimdi buradaki ordinaryüsler :D

nakzo
2 forma aldım paso lig aldım tsört aldım kredi kartım trabzonspor haram zıkkım olsun spor programıda seyretmeyecem ki maçın oldugu gunu gormeyeyim 1 haftamda huzurlu gecsin.

olcay_61
Unal Karaman istifa etmeli midir?

Tartisalim:

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/56889-Unal-Karaman-Istifa-Etmeli-midir

O tartışmaya kapalı bir konu
Ünal Karamandan hoca olacak mı diye olursa belki tartışılır

Ertan1982
gecen sezon kımsenın beklentısı yoktu fee takıldılar.Genc oyuncular oynatılar tuttu kendilerini iyi pazarladılar.Ama bu sezon beklenti oluştu an sıvaladılar.
Bunlar asla büyük takım yöetemezler çünkü beklenti oluştu an afalanıyorlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar

Enaldo61
16.12.2019, 22:26
Mustafa Yumlu , Ünal Karaman’a futbol dersi veriyor resmen :) Eyvah Ünal Hocamıza olumsuz bir yorum yazdım şimdi BMN yönetimi gelir ve 10 hafta ceza verir.

2 haftadan başlıyor cezalar hocaya sığır dedim diye 2 hafta yemiştim :)

BlackPanther
18285

18286

18287

18288

18289

18290

izleyin Hüseyini. Bakın Hugo Hüseyin çaylağını ne yapıyor.

Hüseyinin bu takımda işi yok!!!

Berke6198

Kime olumsuz mesajdan 10 hafta ceza verilmiş? Böyle bir algı yaratmanın anlamı var mı?

Gökhan Balcı
Onunda gördük zamanında

Sorun Mustafanın veya takımdaki diğer arkadaşların yetenekleri değil ki. Trabzonspor istemiyor. Yusufun eksikliğini en çok bu anlamda hissediyoruz. İnanmıyor oyuncular. Sezonun en önemli maçıydı bu ve gol geldikten sonra o gazla psikolojik üstünlüğü almamız lazımdı. Ama o arzu yok oyuncuların suratında.

Murat'
Avrupa Ligi'nde yaptığımız rotasyonun takıma ve puan tablosundaki yerimize ne gibi katkısı oldu şimdi?

Isko6161
Mustafa Yumlu az önce dedi ki “Trabzonspor şampiyon olacak oyunu oynamıyor, inşallah olurlar.”

Helal vallahi cok guzel konusmus

cyberentalpi
16.12.2019, 22:27
Bilgi sahibi olmayan arkadaşlar eleştiri yapmadan önce takım hakkında öğrenmeleri gerekeni öğrensinler.

Mesela Hoseini sakat olduğu için kadrosuya alınmadı. Saçma sapan Hoseini neden oynamadı deyip hocayı eleştirmeyin.

Bu maç mevzusunu da bu kadar abartmayın. Saçma sapan ithamlar, yorumlar yapılıyor.

Yok Sosa hain, yok Nwakaeme grubu, yok hoca istifa vb. saçma sapan şeyler yazmayın lütfen.

Altı üstü bir maç kaybettik. Abartmayın. Kötü oynadık kaybettik. Gidin işinize gücünüze bakın.

Kardeş bak sorun bu maçı kaybetmek değil.
Aynı şekilde defalarca kayıp
Öne geçtiğin maçları tutamama.

Enaldo61
16.12.2019, 22:27
18285

18286

18287

18288

18289

18290

2 tane defans hayaletleri tutuyor.

bahadır2561
16.12.2019, 22:28

Altı üstü bir maç mı?

Kimsin sen polyana filan mı?

İçerde Göztepe ve Denizli’ye yenil.

Gb ve gs ile berabere kal. Ki son dakikalara kadar önde götürdüğün maç.

Bu kafayla devam edin.

Zafer Fidan
Avrupa Ligi'nde yaptığımız rotasyonun takıma ve puan tablosundaki yerimize ne gibi katkısı oldu şimdi?
Hocanin vizyonsuzlugu

batu94
Ünal Karaman’ın maç sonu açıklamalarını dinlemeyen varsa dinlemesin.

Boş yere bozmayın sinirinizi.

Antrenman eksikliklerini kapatacağız dedi. Kaçıncı hafta bu Allah aşkına. Sakatlar hadi neyse de her Avrupa maçında dinlenen Nwakaeme ve Sosa’nın da mı antrenman eksiği vardı. Hüseyin Türkmen’in antrenman eksiği yok bence. Komple yetenek eksikliği var. İdeale yakın antrenman yapmadan geldi oyuncular dedi ya, şaka gibi. Antrenman yapmıyorsa kimin suçu be Hoca

Enes Başkaya60
Söylenecek söz kalmadı bitti...

serdaracıl
Futbolculara gereğinden fazla değer veriyoruz

adiloş bebe
16.12.2019, 22:29
Ligin bu yıl en yetersiz forvetleri Rodallega ve Jerome Trabzonspor'a karşı şov yaptı. Peki sebebi ne? sizce ne olduğu çok net belli değil mi?

Enaldo61
Avrupaya yedekle çıkalım Avrupa önemsiz ikisini bir arada götüremeyiz....
Elde kalan koca bir sıfır.

yorumsuz6117
Bugün anladım ki Trabzonspor hiçbir zaman şampiyon olamaz..

Jackdaniels
Kime olumsuz mesajdan 10 hafta ceza verilmiş? Böyle bir algı yaratmanın anlamı var mı?

Yorumdaki ironiyi anlayamadığınız için Gs maçından sonraki olumsuz yorumuma da 1 hafta ceza verilmişti ! Sağlık olsun biz inandığımızı söylemeye devam edecez.

Murat'
Antrenman eksikliklerini kapatacağız dedi. Kaçıncı hafta bu Allah aşkına. Sakatlar hadi neyse de her Avrupa maçında dinlenen Nwakaeme ve Sosa’nın da mı antrenman eksiği vardı. Hüseyin Türkmen’in antrenman eksiği yok bence. Komple yetenek eksikliği var. İdeale yakın antrenman yapmadan geldi oyuncular dedi ya, şaka gibi. Antrenman yapmıyorsa kimin suçu be HocaYahu antrenman eksiklikleri varsa Avrupa Ligi maçlarında oynatsaydı oyuncuları. Maçtan daha iyi antrenman mı var.

chener
romantik devrimcilik diye tabir vardır.mücadelenin olmadığı zaman devrimci söylemler ve hareketlerle kendini avutursun.Ama şartlar sertleşip mücadele etmen gerektiği zaman ortada olmazsın.
Trabzonspor'umuzun geçen seneki durumu buydu. Mücadele olmadığı için kendimizi avuttuk.
Bu yıl hedefimiz var;şampiyonluk,yani mücadele var ve biz bu mücadeleyi yapamadık,dağıldık.

yasin196761
Guardiola'yı getirelim oda şampiyon yapamıyorsa kapatalım kulübü gitsin. Ruh sağlığım bozuldu.

arslanguray
16.12.2019, 22:30
Haklısın vallahi, uzaklaşmak en iyisi. Sinir ediyor bu takım başka bir şey değil.

Gerçekten en iyisi. Mutluluğu trabzon sporda aramak hayalcilik

mete61bordomavi

Haftalardır aynı şeyleri yazdık burada. Sabır denildi, sakatlık denildi, kadro yapılanması yetersiz veya yanlış denildi!
İyi de be kardeşim, ben taraftarım, yönetici ya da hoca değilim ki bunlar bana mazeret olarak söylensin!

Bu ülkede ne mübarek be! İşini hatalı, yanlış yapan özür dileyip, doğrusunu yapmaya çalışacağına DUYGU SÖMÜRÜSÜ yapıp mağduriyet çıkarıp onunla nemalanma peşine gidiyor.
Yahu bu mantalite ile bir başarı olabilir mi?

UEFA'dan bu yüzden mi bilerek elendik?
O zaman birileri bunların hesabını verecek!

Çılgınhamsi61
Sen kaltan sosanin maaşını 1.5 milyon euroya cekersen suturdge de 3 kusur milyon euro verirsen bi daha o sosayi sahada oynatamazsin.sosanin formumu dusukluk sebebi budur

nakzo
Şu kadronun şu oyunu oynaması ve şu puanı toplaması için Ünal KAraman'a ihtiyacı var mıydı?

Yani oyun yok, sonuç yok...

Büyüklerin altında değiliz diye mi kandıracağız kendimizi???

Ünal Hoca otursun, şu Yumlu'yu dinliyorum, vallahi kafasını nereye vurur...

Bak adam diyor ki? "biz ilk yarı çekindik, maalesef hatalıymışız, ilk yarı biz panik yaptık, çok alan veriyorlar."

Şimdi şu alanı daraltamamak, yani takımı takım halinde oynatamamak sorununu ben mi çözeceğim?

Hiçbir maçta toplu oyun oynayamayan bir takım var, Ünal Karaman isifa dendiği zaman, nasıl yani diye tepki geliyor.

Benim gözümde biteli çok oldu.

Olmaz, olamaz, olmayacak.

Bakayım hangi arabesk masalları dinleyeceğiz maçtan sonra.

Bunu herkes soyluyor asporda genc bi yorumcu var bu kadar uzak mesafede futbol oynayan baska takım yok diyordu adam 2 ay önce ünal şenol efendinin okadar yardımcılığını yaptın ama kusura bakma hicbir bok öğrenmemişsin.

Enes Başkaya60
Yazıklar olsun yaa bizde kaybettik şaka gibi bir bokda oynamadık takım olarak bir isteksizlik vardı ama yediğimiz ilk gol cidden şaka gibi evlere şenlik...

Arda'
Uğurcan
Serkan - Hüseyin - Hosseini - Novak
Mikel
Sosa - Parmak
Stu
Ekuban - Sörloth

Ben olsam haftaya böyle çıkarım. Belki Parmak yerine beğenmesem de Doğan olabilir.

M.Argun
16.12.2019, 22:31
Mehmet hoca Trabzon çok fazla geniş alanda oynuyor onları geri koşturmamız gerekiyordu dedi bu olay teknik bir sorunmu antreman eksikliğimi ?

BlackPanther
Guardiola'yı getirelim oda şampiyon yapamıyorsa kapatalım kulübü gitsin. Ruh sağlığım bozuldu.

İlk önce şu özevlat masallarını bırakmamız lazım.

batu94
Yahu antrenman eksiklikleri varsa Avrupa Ligi maçlarında oynatsaydı oyuncuları. Maçtan daha iyi antrenman mı var.
Kimse kusura bakmasın. Şu açıklama kendi ayağına sıkmaktır.

LağusKusteli
- Takımda RUH YOK

- ünal hocada yetenek YOK!

- Taraftar kötü bile değil REZALET!

- öne geçtiği halde puan kaybetmede: geçen sezonun ve bu sezonun birincisiyiz.

- kırılma maçıydı ve o eşiği aşamadık yine looser olarak kaldık...

cyberentalpi
16.12.2019, 22:32
Öncelikle Olcay Şahan ve Rodallega ya teşekkürler. Bize duydukları saygı ve sevgi için

En zorunu yapıyoruz. Öne geçip puan veriyoruz.
En zor durumdaki Gs yi yenemiyoruz.

Konu uyuncu mu bence teknik heyet
Bir kez oyuncu değişiklikleri tek kelime ile berbat

Hataya ya bakın
Ekuban ,Sturridge değişikliğinin manası yok. Çünkü ekuban henüz toplayabilmiş değil
Yusuf sarı dengesiz bile olsa bindiren hareket eden tek oyuncu idi.
Oysa öbür kanatta Nwakaeme dökülüyordu

Zaten hatasını Unalda anladı gitti bu sefer donis i aldı.
Yapması gereken wakaeme yi çıkarıp ekuban bellkide pres icin onazi yi almak

Ünal macı seyrediyor diyeceğim de seyredemiyr bile. Biz daha iyi izliyoruz

Mehmet Fatih Yavuz
"kadro ideale yakın deseniz de, oyuncuların çoğu idmansızdı. Pozisyonları değerlendiremeyince cezayı kestiler. Beklentilerin altında oynayan oyuncularımız vardı, buna hakları vardı, bu haklarını kullandılar."

Hoca bunu demiş.
Hakkını kullandığı adam Sosa.

İdmansız arkadaşlar kim?

Novak ve Pereira mı?

Oynatmasaydın arkadaş?
Hazır olmayan adamı niye oynatıyorsun ki?

Özgür KARADENİZ
Bugün anladım ki Trabzonspor hiçbir zaman şampiyon olamaz..

Bende pes ediyorum,gözümü actigim bordo mavi sevdasiyla,30 yil boyunca tek bi gün vazgecmedim umut etmekten,hep sarildim tutkuyla o umuda,elbet bir gün dedim ,gencligin en guzel yillari gecti ,artik 30 lardayim,sanirim göremeyeceğim.cok istedigin ,imtihanin olurmuş derler ya,bizimde imtihanimiz bu sevda,ve sampiyonluk hasreti sanirim. Ya sabir...

bahadır2561
Öne geçtiğimiz maçları alsaydık 40 puanımız olacaktı.

battle symphony
16.12.2019, 22:33
Mehmet hoca Trabzon çok fazla geniş alanda oynuyor onları geri koşturmamız gerekiyordu dedi bu olay teknik bir sorunmu antreman eksikliğimi ?
Bu bizim 1 yıldır sorunumuz zaten de çözecek hoca yok.

Geniş alan, skoru tutamama gibi problemlerle uzun süredir boğuşuyoruz ama en ufak bir ilerleme kaydedemedik. Bunun da hocanın yetersizliğinden başka bir açıklaması olamaz. Yollanması gerekiyor artık sabretmenin anlamı yok.

Devre arası bu takımı yeni hoca çalıştırmalı.

bahadır2561
Karabük’te hoca olamayacak adam yine bahanelere sığınmış.

Antrenman eksikliği cart curt.

Kendinde suç yok tabi.

nakzo
Sen kaltan sosanin maaşını 1.5 milyon euroya cekersen suturdge de 3 kusur milyon euro verirsen bi daha o sosayi sahada oynatamazsin.sosanin formumu dusukluk sebebi budur

Tamam iste defolsunnnnnnnnnn beni 4.mü yapacak hamide elindeki osuruktan kadroyla 4.yapmıştı bizi defolsun.

ozturk
Şu oyunu görünce 26 puan çok iyi. Şu oyunun karşılığı küme düsme hattı olmalıydı

BlackPanther
16.12.2019, 22:34
18291

Hüseyin rakibini tutacağı yerde topa bakıyor.

Bu adamı kim bu takımda oynatıyor?

Uğur Ö.
Tamamen teknik, sene başından beri var bu problem, defans kalecinin önünde, forvet en ilerde

Isko6161

Net teknik sorun.

Mehmet Fatih Yavuz
Bu bizim 1 yıldır sorunumuz zaten de çözecek hoca yok.

Geniş alan, skoru tutamama gibi problemlerle uzun süredir boğuşuyoruz ama en ufak bir ilerleme kaydedemedik. Bunun da hocanın yetersizliğinden başka bir açıklaması olamaz. Yollanması gerekiyor artık sabretmenin anlamı yok.

Devre arası bu takımı yeni hoca çalıştırmalı.
Hoca bitti dedim benim için 2-2,5 ay önce.

Bu tam da bunun sebebi.

1,5 senede takım savunması oturmuyorsa orada teknik akılda sıkıntı vardır.

Boşuna kimse beklemesin.

edimurphy_61
Taktiksizlik. Mevcut bir oyun anlayışının olmayışı.

Doğan Keskin
2.gol nedir arkadaş öyle komedi gibi. Vallahi billahi Sosa, Novak, Mikel izliyor 2 adım atsalar Rodallega orada o topa vuramayacak. Olacak iş değil. Biz burada kahroluyoruz, onların umurunda değilmiş harbiden yazık.

nakzo
senelerden beri yılmaz vural diyorum nasılsa 4.olacaz barlı futbol izlerim

Oruç
16.12.2019, 22:35

Stoperlerimiz Uğurcan'la birlikte kalede oynuyor. Geriyle ileri arasında uçurum oluyor. Bu haftalardır böyle. Ünal Karaman izliyor. Kafası az buçuk çalışan adam bunu görür ve skora gider. Takımın en büyük sorunu bu.

BlackPanther
- Takımda RUH YOK

- ünal hocada yetenek YOK!

- Taraftar kötü bile değil REZALET!

- öne geçtiği halde puan kaybetmede: geçen sezonun ve bu sezonun birincisiyiz.

- kırılma maçıydı ve o eşiği aşamadık yine looser olarak kaldık...

Bir deri bir kemik Hüseyinde bu takımda oynayacak kapasite yok.

14TS61
Ünal in Hoca olmadığı surdan belli. Öne geçip 14 paun şaka değil 14 puan kaybetmişiz lan. Kafayı yicem. Bunların 7 puanını alsan lidersin ya. Allah aşkına git Ünal bu istatistik senin suçun.

gurur6134
16.12.2019, 22:36
Antreman eksikligi falan hikaye haftada 1 mac oynamayi kaldiramayan oyuncu futbolu biraksin zaten .sakatliklar bitti sira antreman eksikliginde mi hala daha bahane uydurma pesindeler sezon basindan bu yana oyun tutamiyor bu takim don igneyi birazda kendine batir ayiptir artik ben nerde yanlis yapiyorum de.vallahi oyuncu falan degistirmesin artik maclarda hoca yaptigi degisiklikler hep rakibe arti yaziyor.her mac at bir tane yaslan arkaya bu mudur taktik.milletin dalgaya aldigi yumlu bile gormus takimin yanlisini hoca sezon basindan bu yana gormuyorsa oturup aglayalim..uzerimize korkmadan gelen her takim boguyor bizi oyuncular ve kaleci de gununde degilse yeniliyoruz hep ayni terane ben mi cozum bulcam buna.ligin 2.yarisi herkes gardini alir boyle her takim les atmaz bizde siralamada da oyun anlaminda da gerilemeye devam ederiz bu kafayla..

ccd6167
Sene 2020 hala daha teknik taktik ingilizce bilmeyen hocalarla uğraşıypruz

yazık

Oruç
2.gol öncesi Roda yürüyor ceza sahasına ben gol atacak diye bağırıyorum. Kimsenin umurunda olmadı. Hayatının en kolay gollerinden birini attı. Komedi.

kayseriliyiz
Önce sunu bir algilayalim kaybedilen sadece 3 puan,
Bjk'den 1 puan, gerideyiz diger ikisinin önünde.
Tamam firsat haftasiydi dogru, benim beklentim ilk yari sonu 32 puandi ona ulasirsak, ikinci devre çok degisik geçer.
Takimi hocayi elestirelim, ama o penalti'yi vermeyen hakeme ne diyelim?
Neyse saglik olsun.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

sanalalemci
16.12.2019, 22:37
Bu Sosa falan normal değil he beyler.

Ben size söyliyim.

Başka işler var.

Gitmeye hazırlanıyordur.

CasTo

Hocam önceki sayfada yazdım. Bize önde basan her takım başarılı olacak. Bunu ilk Fatih Terim gördü. 2. yarıda sahadan sildi bizi. Campi iyi olabilir ama defansı mecbur arkada kuruyorsun. Sosa Mikel eskisi gibi koşamıyor artık. Ayrıca birbirleri ile uyumlu değiller. Atağa Çıkabilmek adına extra koşuyorlar ve yoruluyorlar. Bu durumda takım top almaya defansa kadar geliyor. Kanatlar da erken yoruluyor ve artık 60 dan sonra bitiyoruz. Attık attık atamadık durum bu oluyor. Forvette oynayan oyuncuların da sürekli baskı yapamadığı için adamlar rahat geliyor.

arslanguray
Bende pes ediyorum,gözümü actigim bordo mavi sevdasiyla,30 yil boyunca tek bi gün vazgecmedim umut etmekten,hep sarildim tutkuyla o umuda,elbet bir gün dedim ,gencligin en guzel yillari gecti ,artik 30 lardayim,sanirim göremeyeceğim.cok istedigin ,imtihanin olurmuş derler ya,bizimde imtihanimiz bu sevda,ve sampiyonluk hasreti sanirim. Ya sabir...

Sabır taşı çatladı artık

Manu61
Bütün rakiplerin puan kaybettiği haftayı galibiyetle geçmemiz büyük sürpriz olurdu zaten. Hayal kırıklıklarına alıştık.

Enes Başkaya60
16.12.2019, 22:38
Bende pes diyorum maalesef bu takım asla şampiyon olamayacak...

edimurphy_61
Bu kadro Ünal Karaman'ın çapı değil.

Sefaenes
Rakipler 1:0 yenik oldumu seviniyorlar gol atacaklar adım gibi eminler. Hadi 1 maç olur ama hermac böyle olmasının açıklaması yok. Hüseyin 11 görmek istemiyorum nwakeme de

LağusKusteli
Aslında odaklanılması gereken en temel mesele: Neden bu takım Geçen sezon ve bu Sezon öne geçilen maçlarda en çok puan kaybeden TAKIM?

halilaziz61
Bu maçta puan kaybı olmamalı idi

yorumsuz6117
Teknik ekip değişikliği bence iyi gelecektir bu takıma..

Mehmet Fatih Yavuz
16.12.2019, 22:39
Aslında odaklanılması gereken en temel mesele: Neden bu takım Geçen sezon ve bu Sezon öne geçilen maçlarda en çok puan kaybeden TAKIM?

Çünkü savunma yapmayı bilmiyor.
Takım savunmasından bahsediyorum.

Abuk sabuk stoper ismi sayılacak mesele değil bu!!

nakzo
16.12.2019, 22:40
her nekadar sivastan nefret etsemde şampiyon olsun istiyorum ki bursadan sonra sivasta şampiyon olsunki bizimkilerin daha sezon baslamadan bizci sampiyon olamayız 5 sene olacaz fakiriz paramız yok basın gücümüz edebiyat bitsin gayri belki susarlar.Adamlar 8 bin seyirciye oynuyor be utanmazlar 30 bin ortalamaya oynuyorsun 200 bin forma satmışsın adamların storesi bile 1 hafta önce açıldı.

yorumsuz6117
Tamam firsat haftasiydi dogru, benim beklentim ilk yari sonu 32 puandi ona ulasirsak, ikinci devre çok degisik geçer.
Neyse saglik olsun.

Ünal Karaman'la şampiyon olamazsın ligdeki en kötü teknik direktör adam..

amasya0561
ne oynadik bugün ?????????

Sezon başından beri ne oynuyorduk ki. Ünal hocada zamanında bırakmazsa kendini tamamen bitirecek.

cyberentalpi
Yaptığı her hareket olumlu Sturridge yi neden oyundan alırsın.
Defansına yahu Mac Trabzonda az önde durun demez misin
Yusuf Sarı ya oğlum güzel kosuyorsun ,çalım atıyorsun,ama gerektigi anda pas ver demez misin.
Zaten sende bitmis hatta bitirdigin donis yerine pres yapabilecek bir adam neden almazsın.
Nwakaeme ye bizi bitirdi. Bir kez de onu al kenara yahu.
Madem antreman eksikligi var. Onların yerini iyi kotu dolduran Serkan a devam etse idin.

Yenilmek ten çom ezikçe çekilmek bana koyuyor. 15 macın 12 sinde öne geciyorsun ama bu maclarda 14 puan kaybetmissin. ne önlem aldın.

Togrul
bizi bekleyen tehlike şu

biz bu futbolla kesinlikle bu sıralarda tutunamayız.

Altımızdaki en az üç dört takım şu an bizden çok daha iyi durumdalar.

Ali İhsan
16.12.2019, 22:41
Haftaya Konya'yı deplasmanda yeneceğimizi düşünüyorum ama bu maçtan sonra o maçı 5 farkla da alsak farketmez.

İç sahada böyle saçma sapan oynayıp rakibe üç puan hediye etmenin bir izahatını biri yapabilir mi?

Bile isteye göre göre verdik maçı...

exelans_25
16.12.2019, 22:41
Bu takima Liverpool un su anki kadrosunu hocasiyla beraber getirsinler yine sampiyon olamaz Dunya tarihindeki en looser kulubuz

halilaziz61
16.12.2019, 22:42
Ünal Karaman'ın hocalığını beğenmem ama rıza ile karşılaştırmak nedir ?

Rıza nin bu takıma oynattığı rezil futbolunun en az 3 katı iyi futbol oynattı Ünal.

Ha misyonunu tamamladı mi?
Bana göre tamamlamak üzere, yavaştan yabancı teknik taktik bilgisi yuksek iyi bir hocaya emanet edilebilir.

İspanya futbolu bize daha uygun gibi
Ama alman ekolü de olabilir.
İngiliz ekolünden bir hoca gelirse o sertliği kaldırabilir miyiz bilmem?

Süleyman Baykan
Ünal hoca Mehmet Özdilek'i dinlesinde 2 yıldır çözemediği taktiksel hastalığı öğrensin adam diyor ki ligin en geniş alanda oynayan takımı onları belli süre geri koşturunca sürekli fizik olarak çöküyorlar takım bu korku nedeniyle hücum etmiyor golü bulunca oyunu soğutmaya çalışıyor bunuda beceremiyor Ünal hoca hala futbolcular yorgun diyor senin taktiksel iş bilmezliğin takımı bir maçta 2 maçlık efor sarfettiriyor hala önlem almıyorsan kalan iki maçı alamazsak transfer falan yapmasınlar zaten iş işten geçer boşuna para harcamaya gerek yok.

ffırtına
Bu sezon hiç bir maçta rakibi boğan, baskı yapan, maça baştan sona hükmeden bir oyun oynayamadık.. Şu kadromuz 2011 kadrosundan daha potansiyelli bir kadro bence.. Bu kadroyla şampiyonluğa oynamak olağanüstü bir olay değil, olağan bir durum...

Ünal Karaman'da çok büyük bir düşüş var.. Geçen seneki hırçın, azimli Ünal Karaman bu sene yok..

Normal şartlarda şu maçta fark atmamız lazım.. 2011 sezonunda Sivas'ı 6-1 yendiğimiz maç gibi bir maç olması lazım rakiplere korku vermek için..

Dünkü Sivas maçını izledim adamlarda hırs, azim üst seviyede, takım içi yardımlaşma çok iyi, bir oyuncu topu kazandığında yardıma hemen biri geliyor. Bizdeki sıkıntı ise sorumluluk sahibi oyuncu sayısının azlığı ve takım içi yardımlaşmanın çok alt seviyede kalması. Biz de topu kazanan futbolcunun 10 metre yanında ikinci bir futbolcu olmuyor. Nwakame, Yusuf'a topu at çizgiye insin bir kaç oyuncuyu çalımlasın pas atsın olmuyor böyle.. Burda sıkıntı hocada taktiksel antreman ne kadar yapılıyor, bilmiyorum ancak çok yapılmadığı aşikar.. Sanki oyuncuların isimleri yazılıp çıkın oynayın deniyor gibi bir sistemsizlik var..

Kendi evinde oynuyorsan baskılı başlayacaksın, galatasaray maçındaki rezil futbol, uyuyan takım, bunlar akıla gelince bu takım nasıl şampiyon olacak deniyor. Ancak o sene bu sene olmayacaksa hangi sene olacakkk ???

Bahane dinlemekten ben usandım, bıktım..

Bu takım şampiyon olacaksa baskıyı KALDIRACAKSIN..

Bu takım şampiyon olacaksa hakemleri YENECEKSİN..

Bu takım şampiyon olacaksa varını yoğunu ortaya KOYACAKSIN..

Maç öncesi yorumum.. Son madde tam bizi anlatıyor Varını Yoğunu Ortaya Koyacaksın.. Bizi ne de güzel anlatıyor offf beee ...

Ünal Karaman defol git.. Şu takıma en büyük katkın şu dakika itibariyle istifa etmen olur..

Antonio
sıkıntı hoca kesinlikle bugün iyice belli oldu bizim hoca iyi değil aynı değişikliği yapıyor resmen sturidge i oyundan çıkarıp duruyor adamı. 1-1 oluyor aslında paslı oyun ile hızlı oyunda ergeç gol buluruz. 85 de golü yemedik ki.

kudu_89
16.12.2019, 22:43

Rıza nin bu takıma oynattığı rezil futbolunun en az 3 katı iyi futbol oynattı Ünal.

Bana göre tamamlamak üzere, yavaştan yabancı teknik taktik bilgisi yuksek yabancı bir hocaya emanet edilebilir.

İngiliz ekolünden bir hoca gelirse o sertliği kaldırabilir miyiz bilmem?Afedersiniz. Kim bu klas adaylar? İspanya ya da Almanya'nın bu durumdan haberi var mı?

Sefa Murat Dokuz
Haftalardır aynı şeyleri yazdık burada. Sabır denildi, sakatlık denildi, kadro yapılanması yetersiz veya yanlış denildi!
İyi de be kardeşim, ben taraftarım, yönetici ya da hoca değilim ki bunlar bana mazeret olarak söylensin!

Bu ülkede ne mübarek be! İşini hatalı, yanlış yapan özür dileyip, doğrusunu yapmaya çalışacağına DUYGU SÖMÜRÜSÜ yapıp mağduriyet çıkarıp onunla nemalanma peşine gidiyor.
Yahu bu mantalite ile bir başarı olabilir mi?

UEFA'dan bu yüzden mi bilerek elendik?
O zaman birileri bunların hesabını verecek!

Ünal Karaman'ı devre arası yollarsa yönetimin hala kredisi olabilir. Yoksa tribüne gelecek taraftar da bulamazlar.

Denizlispor'un kadrosu gelip bizi Trabzon'da yenebilecek bir kadro felan değil. Ama bu leş defans ile topu rakibe verip geri çekildiğin her maçta gol ve goller yersin. 2.Ligden bir takım bile bize gol atar.

Burda konuşur konuşur dururuz. Olan oldu. Bu maçta şampiyonluk gitti.
2003-2004 sezonu Konyaspor ve Gençlerbirliği'nden içerde 3 yiyip 2 hafta üst üste şampiyonluğu vermiştik.
2004-2005 de içerde son 40 dk 10 kişi oynayan Antep ile berabere kalıp şampiyonluğu verdik.
Bu sezonda bu maç şampiyonluğu verdik.

serdaracıl
Bu kadro Ünal Karaman'ın çapı değil.

Peki hocam bu oyuncular Trabzonspor’un çapında mı? 3 kuruşluk adamlara dünyanın parasını verip bir de üstüne kapris çekiyoruz.

CasTo
16.12.2019, 22:44

Bana göre tamamlamak üzere, yavaştan yabancı teknik taktik bilgisi yuksek yabancı bir hocaya emanet edilebilir.

katılıyorum. birkaç hafta önce millet bongonda üzerinden sövüyordu rızaya. zamanında sakıp yüzünden az sövülmedi..

14TS61
Haftaya Konya'yı deplasmanda yeneceğimizi düşünüyorum ama bu maçtan sonra o maçı 5 farkla da alsak farketmez.

İç sahada böyle saçma sapan oynayıp rakibe üç puan hediye etmenin bir izahatını biri yapabilir mi?

Bile isteye göre göre verdik maçı...
O maçı kaybederiz havlu atarız ben Denizli ye 3 Konya'ya 1 puan yazıyordum. Ama olmadı. Bizim 4 maçı üst üste almamız lazım. Fenerbahçe maçına bu şekilde çıkmamız lazım böyle olursa tekrar havaya gireriz hemde bayağı avantajli.

Sonra diyorum ki bu oyunla mı saçmalama ��

TUNCAY HİÇYILMAZ
Hocanın maç sonu açıklamarı durumunun vehametini gösteriyor.

Beypba
16.12.2019, 22:45
Biz bu sezonu aslında transfer döneminde kaybettik..

O kadar amatörce transferler, o kadar akılsızca işler yaptık ki..

Algının kralı yapıldı.. Harika ve Alternatifli kadro kuruldu diye.. Çok renktaşla papaz olduk burada.

Sivassporun tüm büyüklere fark attığı bir sezon..Tarihin en leş sezonu..

Biz bu sezonu Yönetimin trollüğü ve Teknik direktörün sıradanlığı sayesinde heba ettik..

ozturk
16.12.2019, 22:46
Ünal hoca Mehmet Özdilek'i dinlesinde 2 yıldır çözemediği taktiksel hastalığı öğrensin adam diyor ki ligin en geniş alanda oynayan takımı onları belli süre geri koşturunca sürekli fizik olarak çöküyorlar takım bu korku nedeniyle hücum etmiyor golü bulunca oyunu soğutmaya çalışıyor bunuda beceremiyor Ünal hoca hala futbolcular yorgun diyor senin taktiksel iş bilmezliğin takımı bir maçta 2 maçlık efor sarfettiriyor hala önlem almıyorsan kalan iki maçı alamazsak transfer falan yapmasınlar zaten iş işten geçer boşuna para harcamaya gerek yok.

kalan 2 maçı alsa da is işten gecti. Bu takım ilk 4e giremez.

Mert Pasa
Bu takima Liverpool un su anki kadrosunu hocasiyla beraber getirsinler yine sampiyon olamaz Dunya tarihindeki en looser kulubuz

Kloop unda bu duruma düşmesi 10-15 hafta.Ciddi saygı ve beraberlik problemimiz var.Sanki eleştiri değil de fırsat yakalanmış intikam alınıyor.

Hoca maç kaybedildiği için tabiki sorumludur,hatalıdır hesap vermelidir.Ama bu sahte “taraftar-bakınız taraf olan” profiline ne yapsan zaten saygı göremezsin

halilaziz61
Afedersiniz. Kim bu klas adaylar? İspanya ya da Almanya'nın bu durumdan haberi var mı?

Genç hocalardan bulunabilir diye düşünüyorum, aklımda bir aday yok ama o kadar hoca bollugundan bulmak zor olmasa gerek.

Ha yabancı bizde olmaz argumani getirilecektir, yerlinin olduğu kadar olur.
Takımın yarısı yabanci zaten

zafer6161
her nekadar sivastan nefret etsemde şampiyon olsun istiyorum ki bursadan sonra sivasta şampiyon olsunki bizimkilerin daha sezon baslamadan bizci sampiyon olamayız 5 sene olacaz fakiriz paramız yok basın gücümüz edebiyat bitsin gayri belki susarlar.Adamlar 8 bin seyirciye oynuyor be utanmazlar 30 bin ortalamaya oynuyorsun 200 bin forma satmışsın adamların storesi bile 1 hafta önce açıldı.

Fener GS tercih ederim

14TS61
Yönetim bütçeyi tamamen defansa yatırması lazım 2 tane sağlam defans şart. Öne geçip 14 puan kaybetmek büyük bir yetenek büyük skandal. Savunma olarak abartmış olmucam ligin en kötü savunması bence

nakzo
16.12.2019, 22:47
Neyse saglik olsun.

Hayırdır sivas takım degil mi senin ezildigin her takımı tekme tokat yendi.liderin 7 puan gerisindesin adam 2 hafta kala 33 yaptı iki maçı alsaki bence alacak 39 yaparki şampiyonluk puanıdır. Bu iş bitti hanı bu rezillerin yüzünden sivasın sampiyonlugunuda görmek varmış sikeyle şampiyonluğumuzu çalan sivasın şampiyon olduğunda görecez sayende futboldan zerre anlamayan agaoglu ve amatör takım hocası ünal karaman.

Doğan Keskin
Yeminle bezdik, yorulduk. Her şeyi geçtim bu takımın bu maçtaki isteksizliği bana artık takımı takip etmeme kararı aldırdı. Parayı siz alın cefayı biz çekelim. Yeter da.

umutberna
Malesef bu macin en kotu sonucu mac biter bitmez sıkıcı ve bizi hic bir yere götüremeyecek hoca tartismalarina baslanmasi oldu. Sahaya 3 yerli ve 8 yabanci ile ciktik , bana gore hocadan once bizim futbol kulturumuzde sorun olan konu bu. Bugun takim ruhu yoktu , takimda yoktu fakat tum bunlardan ote bambaska bir sorunumuz var , ic sahada taraftarimizla mac kazanamiyoruz , bugun taraftarın yaptığı en buyuk olay , oyundan cikan denizlisporlu oyunculari alkışlamakti.
Avantajimizi kaybettik , hala yarisin icerisindeyiz , benim dusuncem devre arasi transfer yapmadan yola bu kadroyla devam etmek.

mete61bordomavi
16.12.2019, 22:48
Takımda aslında bir gariplik yok! Şimdi burada herkes yazıyor: ''Takımda gariplik var! Felanca neden böyle oynadı?'' diye!

Ben açıklayayım size:

Hiçbir futbol takımı, oyun yapılanmasını herhangi bir oyuncunun her hafta yapacağı yüzde yüz fedakarlık ve mücadele üstüne kurmaz! O eski sakat sakat oynayıp,maça iğneyle çıkıp da 2 gol atan Hami'lerin nesli yok artık! Onlara da bu kulüp ve taraftar nasıl vefasız davrandı ayrı bir tartışma konusu!

Kadro yapılanmanı ve oyun içi planlarını modern futbolun gereklerine göre kurarsın. Çünkü, futbolcu nihayetinde alacağı paraya ve gelecek zahmetsiz başarıya odaklanır. Bir futbolcuyu veya oyuncu grubunu sürekli olarak, fedakarlık yapması gerektiği konusunda zorlayamazsın!
Hele yaşı 30 üstü olan futbolculara, maçı geniş alanda oynatıp, koş ileri koş geri yaptıramazsın! İstese de yapamaz çünkü! Bu adamlar bir noktadan sonra pes ederler ve çaresiz kalırlar. Özgüvenleri azalır.

Yahu bunların hepsi, teknik, taktik, fizyoloji, psikoloji, antrenman bilimi vs gerektiren işlerdir.

Bu profesyonellik seviyesine erişmemiz zor gözüküyor.

Eldeki bu kadar kaliteli oyuncularla bu kadar berbat bir taktikte oynamak ve ısrar etmek işi daha da kötü noktalara götüreceği belli.

Mehmet Sarigül
16.12.2019, 22:49

Stoperimiz Hüseyin tam orta yapilirken Roda'yi ofsayta düşürmek için öne çikiyor! Şaka gibi...

Hüseyin, Campi, Hüseyni ve Ivanildo gibi KAZMALARLA ve Ünal Karaman gibi bir T.D. ile ancak böyle oynarsin!

Sadece Trabzonspor taraftarina üzülüyorum, bu insanlar böyle KARAKTERSIZ bir oyunu hak etmiyor!...

14TS61
65 67 puan alan şampiyon olur. 40 puan daha almamız lazım. Bakıyorum mümkünü yok

kayseriliyiz
Ünal Karaman'la şampiyon olamazsın ligdeki en kötü teknik direktör adam..Kiminle oluruz?

nakzo
Fener GS tercih ederim

Yok kardesim utanmazlar bursanın sampiyonlugundan utanmadılar sivasınkinden belki utanırlar suratları kızarır belki.

serdaracıl
16.12.2019, 22:50
Kloop unda bu duruma düşmesi 10-15 hafta.Ciddi saygı ve beraberlik problemimiz var.Sanki eleştiri değil de fırsat yakalanmış intikam alınıyor.

Hoca maç kaybedildiği için tabiki sorumludur,hatalıdır hesap vermelidir.Ama bu sahte “taraftar-bakınız taraf olan” profiline ne yapsan zaten saygı göremezsin

Hocam taraftar ne yapsın. Lütfen söyle de bilelim. Evde akşamdan beri duvarları yumrukluyorum. Yüreğime taş oturdu sanki. Ne yapalım şimdi? Hiçbir şey olmsmış gibi hayatımıza kaldığımız yerden devam mı edelim, söyleyin

Sefa Murat Dokuz

Bu kadar. Ünal Karaman, M.Özdilek'in yanında antrenörlük stajını tamamlayamaz.

Tuğrul
Bir de Rıza Çalımbay'ı beğenmeyenler var.

Rıza hoca ortalama hoca ise Ünal Karaman onun alt segmentinde yer alıyor.

İlk 6 sıra içinde sistemi, belli oyun ezberi ve oyun anlayışı olmayan tek takımız.

Ünal hoca gitmediği sürece de bu fırtına'dan çıkamayız.

Geç olsun ama güç olmasın diyerek artık neşter vurulmalı

Öyle ki ŞLiginde Napoli'yi bir üst tura çıkaran, tarihin en büyük hocalarından biri olan Ancelotti bile görevden alındı.

edimurphy_61
Peki hocam bu oyuncular Trabzonspor’un çapında mı? 3 kuruşluk adamlara dünyanın parasını verip bir de üstüne kapris çekiyoruz.

Hocam bu adamları bugün bedavaya kapının önüne koysan İstanbul takımları havada kapar. Senden giden Mustafa Zeki bugün seni Caner yatabare dün feneri yendi. İşin büyük kısmı hocada teknikte taktikte bitiriyor.

Ahmet Aksu
Hoca yine bahanelere sığındı şaşırmadım.

kudu_89
16.12.2019, 22:51
Genç hocalardan bulunabilir diye düşünüyorum, aklımda bir aday yok ama o kadar hoca bollugundan bulmak zor olmasa gerek.

Ha yabancı bizde olmaz argumani getirilecektir, yetkinin olduğu kadar olur.
Takımın yarısı yabanci zatenNe vaadedeceğiz? 1m Euro transfer bütçesi ve emekli futbocular mı? Dediğiniz gençleşmeyi kadroya uygulasak yeterli bence.

serdaracıl
16.12.2019, 22:52
Kiminle oluruz?

Yabancı br hoca ve yine yabancı bir ekiple. Yerli hoca görmek istemiyorum artık. Zaten hepsini denedik. Olacaksa yabancı, yoksa ünal ile devam

BlackPanther

Kesinlikle doğru

nakzo
Malesef bu macin en kotu sonucu mac biter bitmez sıkıcı ve bizi hic bir yere götüremeyecek hoca tartismalarina baslanmasi oldu. Sahaya 3 yerli ve 8 yabanci ile ciktik , bana gore hocadan once bizim futbol kulturumuzde sorun olan konu bu. Bugun takim ruhu yoktu , takimda yoktu fakat tum bunlardan ote bambaska bir sorunumuz var , ic sahada taraftarimizla mac kazanamiyoruz , bugun taraftarın yaptığı en buyuk olay , oyundan cikan denizlisporlu oyunculari alkışlamakti.
Avantajimizi kaybettik , hala yarisin icerisindeyiz , benim dusuncem devre arasi transfer yapmadan yola bu kadroyla devam etmek.

5.olamazsın bu hoca ve bu kazma defas ve uretemeyen orta alanla yahu bitti bitti lig bitti 30 puan alamayan sen 40 puan mı alacan 2.devre

halilaziz61
16.12.2019, 22:53
Bir de Rıza Çalımbay'ı beğenmeyenler var.

Rıza hoca ortalama hoca ise Ünal Karaman onun alt segmentinde yer alıyor.

İlk 6 sıra içinde sistemi, belli oyun ezberi ve oyun anlayışı olmayan tek takımız.

Ünal hoca gitmediği sürece de bu fırtına'dan çıkamayız.

Geç olsun ama güç olmasın diyerek artık neşter vurulmalı

Öyle ki ŞLiginde Napoli'yi bir üst tura çıkaran, tarihin en büyük hocalarından biri olan Ancelotti bile görevden alındı.

Rıza nin TS de oynattığı topu hatırlıyor musun?

Hatırlamıyorsan bir kaç maçı aç izle saçlarını yolmadan durabilirsen haklısın diyeceğim.
Evet Ünal hoca kötü ama rıza TS de en kotu teknik direktörler sıralamasına girer.

Sivas'ta oynattığı topa bakıp yorum yapmak doğru değil

BlackPanther
16.12.2019, 22:55
Yabancı br hoca ve yine yabancı bir ekiple. Yerli hoca görmek istemiyorum artık. Zaten hepsini denedik. Olacaksa yabancı, yoksa ünal ile devam
Futbolcularla tercüman aracılğıyla iletişim kuran birisi Trabzonsporun teknik direktörü olamaz.

Ünal Hoca kendini neden geliştirmedin ve ingilizce öğrenmedin?

ffırtına
İçerde Göztepe maçı rezil futbol ve mağlubiyet
Galatasaray maçı rezil futbol ve berabelik
Denizli maçı rezil futbol ve mağlubiyet... Her şey bu kadar açıkken Ünal Karamanla neden devam ediliyor halen..

Israrla sene başından beri yazıyorum.. Ünal Karamanın yüz ifadesinde sene başından beri somurtganlık ve memnuniyetsizlik var.. Olmuyor kardeşim olmuyor bu adamla bunu anlayın artık.. Şu da var bu gidip de kim gelirse takım şampiyonluğa oynar.. Cevap yok.. Kim gelirse gelsin bu takım şampiyon olamaz.. 30 değil 300 sene de geçse bu takımdan bir yol olmaz bu saatten sonra..

Kardeşim ilk 10 dakika zaten maç kendini belli etti, koşmayan pres yapmaya futbolcular topluluğu.. Ünal Karamanın çapı zaten kendini uefa kupasında gösterdi.. Küçük düşünen biri olduğunu bize uefa kupasında gösterdi ancak biz mesajı alamadık..

Mert Acar
Malatyaya 5-0 yenildiğimiz maç bile takım daha istekliydi.. Anlayamadım ben bugünü.Bir sıkıntı var.

Sefa Alış
Bu sene ligde puan kaybettiğimiz 8 maçın 6'sında ilk öne geçen biz olmuşuz. Geçen sezon maçın 2.yarısı başlarken ne yapar eder gol atar bu takım diyorduk. Şimdi 2.yarıları dökülüyoruz.

sanalalemci
16.12.2019, 22:56
Sturridge’in bi süredir mutsuz olduğunun tek ben mi farkındayım? Gol sevincini yapmıyor artık, hadi bu akşam ofsayt ihtimalinden yapmadı denebilir ama geçen hafta da yaptığını görmedim. Zaten çıkarkenki tepkisi çok belliydi. Ünal dokunmak için ekstra çaba sarf etmek zorunda kaldı.

Rama61
Neredesin Shota Arveladze!!!

Süleyman Baykan
Şunu unuttum Avdijaj'dan medet umuyorsa şu maçta Ünal hoca bıraksın gitsin net.

BlackPanther
Hocam bu adamları bugün bedavaya kapının önüne koysan İstanbul takımları havada kapar. Senden giden Mustafa Zeki bugün seni Caner yatabare dün feneri yendi. İşin büyük kısmı hocada teknikte taktikte bitiriyor.
Aynen

CasTo
16.12.2019, 22:57
Maç öncesi yorumum.. Son madde tam bizi anlatıyor Varını Yoğunu Ortaya Koyacaksın.. Bizi ne de güzel anlatıyor offf beee ...

Ünal Karaman defol git.. Şu takıma en büyük katkın şu dakika itibariyle istifa etmen olur..

Ünal hoca sene başında ilk başlardaki mağlubiyetlerden sonra bıraktı. Açık açık sıkıcı futbol ile devre arasına kadar devam dedi. Ünal hocayı savunmak gibi olacak ama (savunma amacında değilim) bana şunların cevabını söyler misiniz ?

Senin orta sahan sosa-onazi iken, onazi yapısında onun gibi hızlı ani pres yapan sürekli top yapmak için boşa kaçan basan kondisyonlu adam lazım iken neden gidip 3 sene de 30 maça çıkmış adamı aldın ? İzlediğimiz videolarda bile durağan top oynuyor dedik bağırdık burada bize koşan adam lazım diye.

Takımında tek on numara oynayan yusuf yazıcı gitti ve yerine kimseyi almadın ?

Ünalın ilerde baskı yapan forvet modeli varken neden gidip şorlth ve sturridgeyi aldın ?

Takımının geçen seneden beri en büyük problemi stoper iken hava topundan gelen her top gol olurken neden gittin Campi gibi tek hamlelik adam ve ivanildo gibi çapsızı aldın ? Bu adamların elindekilerden 2 olumlu yanı var. Bir boyları uzun olması 2 hava topu alabiliyor olmaları.

Şorlth, Sturridge iyi verim aldık. Keza bunlara campi ve mikel de katılabilir. Fakat bu takım birbiri ile uyumsuz. Hem hocanın 2018 deki oyun yapısına uymayan hemde birbirinin eksiği kapatabilen bir yapıda komplike olan bir takım değil

Şorlth baskı yapıyor mu ? Belki birkaç kez. Sturridge ? 2-3 defa anca

Mikel ani pres yapıp veya sürekli koşup açıkları kapatıp seni ileriye hızlı taşıyor mu ? Bugünkü maçta iyiydi evet ama sabit bekleyip her yere basamıyor çünkü eski gücü yok. Bununla eşdeğer olarak oyun kurmaya çalıştığı için sosanın oyun kurmasına uymuyor.
10numarada kimse olmadığı için sosa ilerde devreye girebiliyor mu ?

Defans hattın geçen seneki gibi rakibi orta sahaya yakın yerde da karşılayabiliyor mu ?
Her şeyi de ünala yüklemeyelim. Tamam bugün çok kötüydü, değişiklikleri ezbere yapıyor bunu bende düşünüyorum. Hatta değişiklik konusunda en çok eleştren benim. Hiçbir şekilde oyun okuması yok. Ama takımın bu durumu hocanın olduğu kadar başkanın da suçu kimse kusura bakmasın.
Kim gelirse gelsin bu defansı önde tutamaz orta sahadakileri at gibi koşturamaz, on numara bölgesini dolduramaz. Elde olan oyuncu grubu bunu gösteriyor

Mert Pasa
Hocam taraftar ne yapsın. Lütfen söyle de bilelim. Evde akşamdan beri duvarları yumrukluyorum. Yüreğime taş oturdu sanki. Ne yapalım şimdi? Hiçbir şey olmsmış gibi hayatımıza kaldığımız yerden devam mı edelim, söyleyin

İnan bana düzelmenin başka yolu yok.Öbür türlüsü kendini tatmin etmek olur.Bütün takımlar bu durumda ,ilk atlatan bu işi götürecek.O biz olalım

Sefa Murat Dokuz
Rıza'nın Sivas'ta oynattığı oyun Ünal'ın oyununa çok benziyor. O yüzden o futbolu da istemiyorum. Sivas 1-0 'dan sonra kontratak oynayan bir oyun oynuyor. Tek farkları var 11 kişi topun arkasına geçebilen bir takım Sivas. Bizim takımın ön tarafı full hücum oynarken arka taraf full defans modda. Forvet ve defans aramızda 80 metre mesafe var. Sivas'ta bu mesafe hücum ederken de savunma yaparken de 40 metre'yi geçmiyor. Yani kapanmak üzerine olan oyun anlayışını da doğru oynamıyoruz. İstemediğimiz oyun tarzını bile doğru oynamıyoruz biz.

Bizim iç sahada oynamamız gereken futbol Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçındaki oyundur. Gol yiyeceğimiz kesin o zaman attıkça atmak için maçın son bölümünde çok yorgun olmayı göze alarak 1-0 dan sonra yüksek eforla rakibi önde çıkarmayacak psikolojisini bozacak hataya zorlayacak kimle oynadığını anlayacak inancını kıracak o baskıyı kuracaksın. 2 top kaybetseler zaten maçı bırakır oyun psikolojisi yıkılır. "M.Yumlu boşuna önde basmalarını bekledik şaşırdık yapmadılar" demedi. Büyüklere karşı defalarca kez oynadı Yumlu o küçük takımlarda.

Maçı izlerken kuzenime diyorum bizim stoperlerin paslaşması gereken yerde orta sahamız paslaşıyor. Forvet ve kanatlarımız ise rakip sahanın ortalarında. Mesafe 60 metre. Bu düzende başarı İM-KAN-SIZ

mete61bordomavi
16.12.2019, 22:59
Ünal Karaman'ı devre arası yollarsa yönetimin hala kredisi olabilir. Yoksa tribüne gelecek taraftar da bulamazlar.

Denizlispor'un kadrosu gelip bizi Trabzon'da yenebilecek bir kadro felan değil. Ama bu leş defans ile topu rakibe verip geri çekildiğin her maçta gol ve goller yersin. 2.Ligden bir takım bile bize gol atar.

Burda konuşur konuşur dururuz. Olan oldu. Bu maçta şampiyonluk gitti.
2003-2004 sezonu Konyaspor ve Gençlerbirliği'nden içerde 3 yiyip 2 hafta üst üste şampiyonluğu vermiştik.
2004-2005 de içerde son 40 dk 10 kişi oynayan Antep ile berabere kalıp şampiyonluğu verdik.
Bu sezonda bu maç şampiyonluğu verdik.

Gs maçında 1-0 öndesin, öyle hale geldi ki bir an maç 2. golü de bulabilirsin.
Bir anda takım geri yaslanıyor ve bir daha çıkamıyor!
Hoca sadece izliyor, hiçbir şey yapmıyor!
Maç sonu da Gs bizi yasladı, aslında biz yaslanmak istemedik diyor!
Gidiyor ligin sonuncusu bir hafta sonra aynı Gs'yi kendi evinde yaslıyor!

Ünal hocam, artık mazeretlerin arkasına sığınmaktan vazgeçmelidir.
Topu ileride tutmak için, takım halinde ileri çıkar oraya kurulur oyunu orada oynarsın. Ama bu oyunu geride Hüseyin ile oynayamazsın.
Bu kadar geniş alanda oyun oynarsan, o futbolcular 20. dk'dan sonra oyundan düşer! Kaslar aşırı derecede laktik asit biriktirir. Kezzap gibi yakar!

Takım halinde rakip sahada en azından ligde böyle oynarsak, topu kaptırsak bile o bölgelerdeki en yoğun oyuncuların presiyle ya rakibi hataya zorlarız ya da topu kazanırız. Daha ekonomik bir oyun stili olurdu bu.
Her neyse, kandırılmaya devam.

Bir iki gaz verirler bize yine uyuturlar.

Antonio
16.12.2019, 22:59
Şu durumda ingilizce bilmesi hem iyi teknik direktör ve futbol bilgiside çok iyi bence shota ancak şu takıma futbol oynatır. Adamı yediler bir şekilde. Futbolcular sturridge mikel gibi adamlar yakında isyan eder. Nzonzi vol 2.

Veysel
16.12.2019, 23:00
Bu bezmişliğin nedeni neydi hala aklım almıyor. Noel tatili mi yapmak istediler ne yaptılar kafamda bir milyon tane senaryo var.

serdaracıl
16.12.2019, 23:02
Bize her şeyden önce bir 10 numara lazım. Jaja nasıl fark yarattı. Geçen yıl Yusuf yazıcı takımı nasıl öne taşıdı. Ön liberolardan top alacak adam yok sahada. Takım ileri çıkamıyor. Bir geçen yılki oyuna bak bşr de şu oyuna

ÖmürKaradeniz61
Devre arası Sturridge ve Sosa arasında ne oldu çık açıkla hocam yemin ediyorum ağzımı açmayacağım.

Mustafa YILMAZ
Sosa ve pereira dedik ama daha kötüsü taraftardı. Deplasmanda oynasak şu maçı daha iyiydi. hele olcay'ın alkışlanması tam bir felaket. Kartal pençesi yapan adamı alkışladılar yahu hakikaten rezillik.

nakzo

Bana göre tamamlamak üzere, yavaştan yabancı teknik taktik bilgisi yuksek iyi bir hocaya emanet edilebilir.

Ne oynatı ne zaman oynattı gol at çekil Allaha dua et 3 büyüklerin 3 nünde kötü olduğu 2 sezonda tarihte örneği yoktur böyle bir durumun ilk 3 gireme onun oynattığı futbola rıza tükürsün

Emre EFENDİOGLU
İlk defa maç başlığı açıyorum. Umarım hata yapmamışımdır.

Kalan maçlardan en çok korktuğum, eski futbolcumuzun bize gol atma adetinden dolayı Zeki-Mustafa-Olcay ve Rodallega'dan en az birinin de gol atabileceğini düşünüyorum.

Yazdığım çıkmış, Zeki bir Pique, Mustafa bir Puyol, Rodellega'da C.Ronaldo, ben böyle işin içine ..çayım.
2010-2011'de de kiralık topçumuz Gabriç'in golü ile berabere kalmıştık, belki o beraberlik olmasa şike bile şampiyonluğu çalmalarına yetmeyecekti.

Ama kabahat bu taraftarda, sürekli eski topçularımız ile dalga geçersen internette orada burada, o adamlar da bilenirler sana böyle.

Sefa Murat Dokuz
16.12.2019, 23:03
Yusuf Sarı gibi cahil çaylak birinin arka arkaya bu kadar ilk 11 oynaması çocuğu kendisini Messi hissetmesine neden oldu. Sürekli anlamsız çalımlar deniyor. Hayır pas neden vermiyor diyorum, pas vermeye başladı dedim nolur çalıma gir sen pas verme. Bu adamı 70'den sonra koymak için tut Ekuban'la başlasan ne olur. Eleman kendisini Trabzonspor'un as oyuncusu sanıp gereksiz yeteneklerinin üzerinde sorumluluklar almaya çalışıp duruyor. Zarar veriyor. Niyeti kötü değil ama gereksiz bir özgüveni oluştu ve Trabzonspor'da oynadığını unutmuş.

Advijaj'ı herhangi bir lig maçında 1 dk bile oyuna koyarsa Başkan Ünal Karaman'ı o gün kovmuyorsa Başkan'da gitsin.

Tuğrul
16.12.2019, 23:04
Rıza nin TS de oynattığı topu hatırlıyor musun?

Hatırlamıyorsan bir kaç maçı aç izle saçlarını yolmadan durabilirsen haklısın diyeceğim.
Evet Ünal hoca kötü ama rıza TS de en kotu teknik direktörler sıralamasına girer.

Sivas'ta oynattığı topa bakıp yorum yapmak doğru değil

Elindeki malzemeye göre analiz etmek, yargılamak lazım.

Rıza Çalımbay o kadroya göre maksimum verim almıştır.

Emin ol Ünal hoca 2017 sezonunda takımın başında olsaydı ligi 12-13. sırada bitirirdik.

ffırtına
16.12.2019, 23:04
Umarım Sivasspor şampiyon olur.. Bursanın yaptığını yapabilirler.. Gerçekten güzel top oynuyorlar.. Bu saat itibariyle Trabzonsporun selası verilmiştir..

ozturk
16.12.2019, 23:05
isin kötü tarafı bu maglubiyet ünal ve futbolcuların umrunda değil.Biz zehir ediyoruz hayatımızı

kayseriliyiz
Devre arasi yönetim su taraftar gruplariyla bi oturup, ya beraber tezahurat yaparsiniz ya da hiçbirinizi almam stada demesi lazim.
Bizim en büyük transferimiz olur.

sasort
arkadaşlar çok iyi oynadık ama ünal hoca maçı masada kaybetti

denizlispor oyunu korakor oynayan takıma tutar kontrollü oynayan takıma karşı bir etkisi olmaz

biz ne yaptık deli gibi saldırdık dert oyunu koparmak bunlar hep tecrübe

ÜNAL HOCAM severim seni bu maçta nasıl olsa atarsın oyunu kontrol altına alsana

ne diye deli dana gibi saldırıyorsun

SOSA geleceği gördü resmen oyunu tutmak yerine stu ile onu çıkarıp deli danaları alınca

oyunun gideceğini gördü resmen

nakzo
16.12.2019, 23:06

Diyorumya boyle bir futbolu dunyada oynayan yok unalı bu aksam kovun bu kadar yetersiz bir hoca olamaz.Adam senin takımına çalışmıyor 2.yarı çökeceğini biliyor zaten.70 metrede sen oynayabilirmisin ünal ha sen çık oyna ama yardımcısı kim futbol özürlüsü Çimşir.

halilaziz61
Ne oynatı ne zaman oynattı gol at çekil Allaha dua et 3 büyüklerin 3 nünde kötü olduğu 2 sezonda tarihte örneği yoktur böyle bir durumun ilk 3 gireme onun oynattığı futbola rıza tükürsün

Geçen seneki futbolu iyiydi
Bu sene rezil onu kimse tartışmıyor zaten,
Evlatligi nwakeme var, kiyamiyor oyundan çıkarmaya

farozlufatih61
Bu takımın T.Direktörden başka hiç birşeye ihtiyacı yok....
4.sınıf bir adamla bundan daha fazlası olamazdı olmadıda..
Ve son söz her zaman heryerde sadece TRABZONSPOR
Ünalında bu takımı bu hale getirenlerinde canı cehenneme her zaman aşkım TRABZONSPOR Diyenlere selam olsun....

ÖmürKaradeniz61
16.12.2019, 23:07
Umarım Sivasspor şampiyon olur.. Bursanın yaptığını yapabilirler.. Gerçekten güzel top oynuyorlar.. Bu saat itibariyle Trabzonsporun selası verilmiştir..

Hocam sela değil defnettik biz Trabzonsporu bu akşam. Hadi göztepe maçında yedin bir halt şu maçın açıklaması yok Allah aşkına.

14TS61
Devre arasi yönetim su taraftar gruplariyla bi oturup, ya beraber tezahurat yaparsiniz ya da hiçbirinizi almam stada demesi lazim.

Taraftar grupları hiç beraber hareket edermi.. egoları yoksa yara alır çıkarları var onlar gider. Tapmislar bir lidere adam yolunu bulma derdinde.

Veysel
Yusuf Sarı gibi cahil çaylak birinin arka arkaya bu kadar ilk 11 oynaması çocuğu kendisini Messi hissetmesine neden oldu. Sürekli anlamsız çalımlar deniyor. Hayır pas neden vermiyor diyorum, pas vermeye başladı dedim nolur çalıma gir sen pas verme. Bu adamı 70'den sonra koymak için tut Ekuban'la başlasan ne olur. Eleman kendisini Trabzonspor'un as oyuncusu sanıp gereksiz yeteneklerinin üzerinde sorumluluklar almaya çalışıp duruyor. Zarar veriyor. Niyeti kötü değil ama gereksiz bir özgüveni oluştu ve Trabzonspor'da oynadığını unutmuş.

Advijaj'ı herhangi bir lig maçında 1 dk bile oyuna koyarsa Başkan Ünal Karaman'ı o gün kovmuyorsa Başkan'da gitsin.

Kimse Yusuf'u beğenmiyor ama Yusuf sayesinde ciddi pozisyon oluşturuyor, onun başlattığı ataklarla rakip oyuncuları hataya sürüklüyoruz.

serdaracıl
Olcay şahan alkışlayan ingiliz asilzadesi arkadaşlara ayrı bir parantez açmak lazım

nakzo
arkadaşlar çok iyi oynadık ama ünal hoca maçı masada kaybetti

denizlispor oyunu korakor oynayan takıma tutar kontrollü oynayan takıma karşı bir etkisi olmaz

biz ne yaptık deli gibi saldırdık dert oyunu koparmak bunlar hep tecrübe

ÜNAL HOCAM severim seni bu maçta nasıl olsa atarsın oyunu kontrol altına alsana

ne diye deli dana gibi saldırıyorsun

SOSA geleceği gördü resmen oyunu tutmak yerine stu ile onu çıkarıp deli danaları alınca

oyunun gideceğini gördü resmen

Neyini saldırdın hemserim sen başka maç mı izledin 2 yarı götün cıktı adım atamadın pes diyorum.

Mehmet Sarigül
16.12.2019, 23:09
18291

Hüseyin rakibini tutacağı yerde topa bakıyor.

Bu adamı kim bu takımda oynatıyor?

Böyle bir defans duruşu olmaz! Almanya'ya da geri dörtlüye "4er Kette" diyorlar. Yani Türkçe "4lü ZINCIR", yani birbirine bağli beraber hareket eden birşey!!!

Ayrica bizim Hüseyin tam orta yapilirken ne yapiyor???

Tolga Han
Ünal Karaman adamdır. Ama hoca değildir!!!

arslanguray
Gs maçında 1-0 öndesin, öyle hale geldi ki bir an maç 2. golü de bulabilirsin.
Bir anda takım geri yaslanıyor ve bir daha çıkamıyor!
Hoca sadece izliyor, hiçbir şey yapmıyor!
Maç sonu da Gs bizi yasladı, aslında biz yaslanmak istemedik diyor!
Gidiyor ligin sonuncusu bir hafta sonra aynı Gs'yi kendi evinde yaslıyor!

Ünal hocam, artık mazeretlerin arkasına sığınmaktan vazgeçmelidir.
Topu ileride tutmak için, takım halinde ileri çıkar oraya kurulur oyunu orada oynarsın. Ama bu oyunu geride Hüseyin ile oynayamazsın.
Bu kadar geniş alanda oyun oynarsan, o futbolcular 20. dk'dan sonra oyundan düşer! Kaslar aşırı derecede laktik asit biriktirir. Kezzap gibi yakar!

Takım halinde rakip sahada en azından ligde böyle oynarsak, topu kaptırsak bile o bölgelerdeki en yoğun oyuncuların presiyle ya rakibi hataya zorlarız ya da topu kazanırız. Daha ekonomik bir oyun stili olurdu bu.
Her neyse, kandırılmaya devam.

Bir iki gaz verirler bize yine uyuturlar.

Gerçekten mesafeleri kısaltmak gerek. Kontra mı yedin yetişemiyeceksen taktiksel faul yap. Etkili oyuncuların var savunma ve orta sahan kısmen yavaş skoru bulunca 2 yi araman şart.

Sefa Murat Dokuz
16.12.2019, 23:10
Kimse Yusuf'u beğenmiyor ama Yusuf sayesinde ciddi pozisyon oluşturuyor, onun başlattığı ataklarla rakip oyuncuları hataya sürüklüyoruz.

Ben kovulsun gönderilsin demiyorum. Wakaeme nasıl kızağa çekilmesi gerekirken çekilmediyse. Yusuf Sarı'da da çok gereksiz bir özgüven oluştu. Rakip yorulduğunda değerlendirebilirsin. Böyle maçı alacak esas oyuncu gibi hissetmeye felan başlamış. Oyunun %60'ı onun üzerinden oynanıyor. Bu tip pır pır oyuncunun üzerinden ataklarının %60'ı dönüyorsa zaten çoğu atağın hiç olur gider.

My
16.12.2019, 23:11
Mehmet Özdilek: İlk devre 1 - 0 ile girdik. Analizlerde şunu söylemiştim. Türkiye’de en geniş alanda oynayan Trabzonspor.. Geriye koşturma çok önemliydi. Bizim de bunu yapacak kaliteli oyuncularımız var. Hugo’nun tekrar gol olarak geri dönmesi çok kıymetli. İkinci deplasmanlarda 1 - 0 geriden gelip maçı çevirmek güven ve oyunla alakalı.

fanatikdevri
16.12.2019, 23:11
Olcay şahan alkışlayan ingiliz asilzadesi arkadaşlara ayrı bir parantez açmak lazım

1-0 öndeyiz adam çıkarken alkışlandı,burada yanlış olan ne,bir terbiyesizliği de olmadı.
suçu yanlış yerde arıyorsunuz.
taraftarın o stadı tıklık tıklım doldurması sahadakileri etkilemiyorsa ne yapsın taraftar

Rama61
16.12.2019, 23:13
Shota,Shota.SHOOOTTTTTAAAAA!

Beypba
1,5 sezonda Spl’de

25 galibiyet, 14 beraberlik ve 10 mağlubiyet..

Bu 50 maçın 5-6tanesini rahat rahat izlemeşizdir..

Geri kalam 45 maç aşşağı yukarı aynı senaryo..

Ayıptır ya ayıppp..

Aynı hamleler, aynı bakışlar, aynı maç sonu açıklamaları..

Hiç kimse kusura bakmasın.. Fatih Terim’den kral gaza getiremez her halde.. Onu bile millet iplemiyor artık..

Senin Lay lay lom 5’e 2’lerinle,

Taktiksiz,kondisyonsuz bu takımla sana bol şanslar diliyorum..

Benim için iyi bir insan, iyi bir ağabey fakat ligin en sığ teknik direktörlerinden birisin..

CasTo
Mehmet Özdileğin dediğini bilmek için hoca olmaya gerek yok bu apaçık ortada zaten. Bunu göztepe ilk uyguladı sonra gs sonra da denizli. hızlı kanat oyuncusu olan her takım bunu bize yapacak kusura bakmayın. Burada hocanın suçu yok ! hocayı savunmayı zerre istemiyorum ama durum bu ! adam senden hızlı basan orta saha istesin sen 3 sene de 20-30 maça çıkmış yavaş top oynayan mikeli alıyorsun. on numaran gitmiş orta saha iyice boşalmış istiyorsun ki mikel sosa paso koşsun dursun ileri geri atağa kaldırsın. Defansın iki hızlı kişiden oluşurken şimdi biri ağır vasıta biri gabsalak ile geriye yaslanıyor. Bu takım nasıl ileri çıkacak 2018 deki gibi oynayacak ? Ünal hoca sene başı demedi mi bu oyuncu grubu ile devre arasına kadar bu sıkıcı oyuna devam diye ? O zamanda dedim bu takımdan şampiyonluk beklemeyin diye. Ünala kızıldığı kadar birbirinden alakasız hocanın oyununa uyan(2018deki) oyuncuları almadığı için başkana da kızın ! Sürekli pollyanna cılık oynayan başkana tabiri caizse bebeksi saf takıldığı için göze batmıyor ama en başta o suçlu sayılır !

sasort
16.12.2019, 23:15
Neyini saldırdın hemserim sen başka maç mı izledin 2 yarı götün cıktı adım atamadın pes diyorum.

aynı şeyi diyorum şifo diyor ya geri koşturmak amaçtı. Sandırmaktan kastım kontrolsüz rakip sahaya deli gibi

koşmak topu koşturmadık biz koştuk boş koştuk

sözün özü o stu gerekirse sonradan alacaksın ama oyundan almayacaksın

şifo oyuncu değişikliği ile öne geçti bizim hocam donisi alarak bittiğini ilan etti

serdaracıl
1-0 öndeyiz adam çıkarken alkışlandı,burada yanlış olan ne,bir terbiyesizliği de olmadı.
suçu yanlış yerde arıyorsunuz.
taraftarın o stadı tıklık tıklım doldurması sahadakileri etkilemiyorsa ne yapsın taraftar

Ben de onu diyorum. Çok asil bir davranış. Olcay kim arkadaş? İşimiz gücümüz boş iş

trbzonsporlu
maçı izleyen herkes ikinci yarı oynanırken denizlinin golü heran geldi gelecek izlenimine kapıldi ama bir kapılmayan ünal hocaydı saha kenarında resmen izledi maçı. bir notta huseyin turkmene ligin en kötü birkaç stoperinden biri olduğunu düşünüyorum.

geçen yıl devre arasına 29 puan ile girmiştik yine aşağı yukarı aynı puana yakın girecez sanırım

son not kendi sahasında maç kazanamayan bir takım sampiyon filan olamaz

mete61bordomavi
16.12.2019, 23:16
isin kötü tarafı bu maglubiyet ünal ve futbolcuların umrunda değil.Biz zehir ediyoruz hayatımızı

Umurlarında mı değil mi onu göreceğiz!
Bakalım devre arasını çıkarabilirler mi?

İcra makamında olan her kimse, kriz durumuna müdahale edecek ve işi çö-ze-cek!
Yapamazlarsa, hoca,başkan, topçusu vs gider!
Ben açık ve samimi konuşmayı severim.
Hiç kendimizi kandırmayalım.
35 senedir şampiyon olamadık. Yine olamayız.
Çok yönetim, başkan, topçu değişti, bunlar da gider!

Trabzonspor'a başkan da çok, topçu da çok, hoca da çok!
Kimse kendisini bu kulüpten büyük görmeyecek!
Herkes aklını başına alacak!

Şampiyonluğu öncelikle fırsatları değerlendirmesini bilecek ve isteyecek, yönetim, hoca, topçu üçgeni ile alabilirsin.
Taraftar zaten olaya kendisi eklemlenir.

Bunun için de herkes işini profesyonelce yapacak. Zaman zaman hatalar da olacak ama yanlışlarda ısrar edilmeyecek.

Bugünkü yönetim öncekilere göre fena sayılmaz. Futbolcu grubu da yetersiz olsa bile niyetleri iyi, ama teknik ekip facia ötesi!

Bugün başkan ben olsam, teknik ekibin işine son verirdim. Profesyonellik bunu gerektirir.

memozcan
16.12.2019, 23:17
burada haftalardır yazıyoruz.. hüseyin türkmen çok formsuz.. aynı şekilde abdulkadir parmak çok formsuz..

geçen yılın sonundan beri bu böyle.. bu oyuncuları 2-3 hafta kadro dışı bırakarak kendine getirebilirsiniz.. başka türlü mümkün değil bence..

bunu göremeyen hoca da ne bileyim artık!!

ffırtına
16.12.2019, 23:19
Hocam sela değil defnettik biz Trabzonsporu bu akşam. Hadi göztepe maçında yedin bir halt şu maçın açıklaması yok Allah aşkına.

Takım top oynasa yine eyvallah diyeceğim ama yok arkadaş 10.dakikada takım ben bu maçı alamam diye bağırıyordu zaten.. Bu kadar umursamazlık en son antalyadan 7 kasımpaşadan 6 yediğimiz senede vardı. Bu sene de oraya doğru gitmez inşallah..

nakzo
16.12.2019, 23:19

Böyle rezil takıma bjk taraftarı gelse ne fayda harbiden utanılacak derecede kötü oynayan bir takım var 15 maçın 13.de reziliz aynı futbol .Yahu Altay takımından bile baskı yiyen bir hocayı göndermeyen yönetimede bin kere TÜH TÜH TÜH.

memozcan
16.12.2019, 23:20
ilk yarı 1-0 önde bitti.. denizli 2 oyuncu değişikliği yaptı.. biz ise malak gibi izledik.. kabullenemiyorum..

gurur6134
16.12.2019, 23:20
Trabzonspor hocalarin staj yeri olamaz sirf ozevlat diye hicbir hocalik basarisi olmayan kendini ispat edemeyen adamlarin trabzonsporda isi yok.unal hoca hami giray tolunay sadi hoca vs zaman kaybi. Sirada kim var osman ozkoylumu? Kadro olur hoca olmaz hoca olur kadro olmaz ikisi bir araya ortalama 7 8 senede bir gelir onda da şike yaptirir bu takim..su takim bu kadar kotu futbol oynayacak bir takim degil emin olun..devir 70lerin 80lerin devri degil hadi kocum aslanim canim cigerimle sadece abilik yaparsin arkadaslik saglarsin takimda yetmez!!! hocalik taktik teknik bilgi sorunlari gorup cozmek care uretmek baska birsey..

nakzo
16.12.2019, 23:21
burada haftalardır yazıyoruz.. hüseyin türkmen çok formsuz.. aynı şekilde abdulkadir parmak çok formsuz..

geçen yılın sonundan beri bu böyle.. bu oyuncuları 2-3 hafta kadro dışı bırakarak kendine getirebilirsiniz.. başka türlü mümkün değil bence..

bunu göremeyen hoca da ne bileyim artık!!

türkmen formsuz değil trabzonsporda oynayacak futbolcu degil bu kadroya niye aldılar fakir edebiyatın gözü kör olsun.

memozcan
16.12.2019, 23:24
sivasspor maçı .. rıza 2 oyuncu değişikli yaptı maçın akışını değiştirdi.. biz ise malak gibi izledik..

M.Argun
16.12.2019, 23:24
en kızdığım nokta stu gibi bir futbol aklını kendi istemediği sürece oyundan almıcan isterse sahada yürüsün..

umut22
16.12.2019, 23:25
Hoca sturidge yi de küstürecek böyle giderse. O da ağrılarım var deyip maça çıkmayacak görürsünüz haftaya.

alptug_kd
16.12.2019, 23:26
Seyircinin hiççbir suçu yok. Maçta seyirciyi dahil etmenin yolları bellidir. İstanbul takımlarını açın bakın. İç sahada defansı önde kuruyorlar. Seken topları alıyorlar. Top rakipteyse sağa sola tempolu baskı yapıyorlar. Bunlar olursa seyirci oyunun içinde olur.

Yav 1 tane basketbol tabiriyle ribaund alamamışsın ama suçlu seyirci. Al seken topları, yap sağlı sollu 3-5 orta. Sonra seyirci susuyorsa gel burada konuş. Bu maçta seyircinin hiçbir suçu yoktur.

memozcan
16.12.2019, 23:27
dünyanın neresinde olursa olsun, ilk golü atan takım maçı %70 kazanmış sayılır.. biz ise kaybediyoruz.. eleştirenler ünal düşmanı oluyor..

serdaracıl
Sosa ve mikel yan yana oynadıklarında çok durağan kalıyorlar.

Veysel
Hoca sturidge yi de küstürecek böyle giderse. O da ağrılarım var deyip maça çıkmayacak görürsünüz haftaya.

Çıkmaktan hoşlanmadığı çok acık.

O çıktıktan sonra da oyun düzenimiz iyiye gitmediği halde ısrarla çıkarmaya çalışması oyuncunun da hevesini kırmaya teşvik ediyor.

Biz bu oyuncunun nasıl bir karakterde olduğunu az çok biliyoruz da onunla yatıp kalkan hoca bunu göremiyor mu anlam veremiyorum...

emre6117
Takımın geçen seneden beri en kötü yeri savunması. Ama buraya adam gibi bşr adam alınamadı. Haka daha yok iranlı stoper filan saçma isimlerle uğraşılıyor. Bu maç özelinde adviajın oyuna girmesi iflasın işaretidir.artık golü attıktan sonra oyunu tutamayıp rakibe ikranlarsa bulunmaktan yorukdum. Ünal hocanın bu konu hakkında çözüöü ne acaba. Gerçi geçen yıldan beri penaltı atamama sorununu bile çözememişken bu kadr bğyük soruna çmzğmbulacağına inanmak saçmalık.

arslanguray
Takım top oynasa yine eyvallah diyeceğim ama yok arkadaş 10.dakikada takım ben bu maçı alamam diye bağırıyordu zaten.. Bu kadar umursamazlık en son antalyadan 7 kasımpaşadan 6 yediğimiz senede vardı. Bu sene de oraya doğru gitmez inşallah..

Doğru tespit

LANGARA
16.12.2019, 23:28
Ünal Karaman, iyi bir Trabzonsporlu olabilir ama asla iyi bir hoca değildir. İyi Trabzonsporlu olmak da bu takıma hoca olabilmek için asla yeterli kriter değildir!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sefa Murat Dokuz
16.12.2019, 23:29
Seyircinin hiççbir suçu yok. Maçta seyirciyi dahil etmenin yolları bellidir. İstanbul takımlarını açın bakın. İç sahada defansı önde kuruyorlar. Seken topları alıyorlar. Top rakipteyse sağa sola tempolu baskı yapıyorlar. Bunlar olursa seyirci oyunun içinde olur.

Yav 1 tane basketbol tabiriyle ribaund alamamışsın ama suçlu seyirci. Al seken topları, yap sağlı sollu 3-5 orta. Sonra seyirci susuyorsa gel burada konuş. Bu maçta seyircinin hiçbir suçu yoktur.

Forumda iç saha maçları için yapılması gerekeni doğru reçeteyi veren bile 10'larca yazar var. Hemde bunu defalarca kez haftalardır yazıyoruz.

Bunu bir hoca aylardır görememiş ve ya görmüş takıma uygulatamıyorsa ne için hala orda duruyor?
Bu takımın başında kim olursa olsun Göztepe'den 6 puan Denizli'den 5 puan fazla alırdı zaten.

prisonbreak2020
16.12.2019, 23:30
boşverin takımı da maçı da,gidin çoluk çocuğunuzla ailenizle vakit geçirin,bu sene de bitti benim için.

nakzo
16.12.2019, 23:31
maçı izleyen herkes ikinci yarı oynanırken denizlinin golü heran geldi gelecek izlenimine kapıldi ama bir kapılmayan ünal hocaydı saha kenarında resmen izledi maçı. bir notta huseyin turkmene ligin en kötü birkaç stoperinden biri olduğunu düşünüyorum.

geçen yıl devre arasına 29 puan ile girmiştik yine aşağı yukarı aynı puana yakın girecez sanırım

son not kendi sahasında maç kazanamayan bir takım sampiyon filan olamaz

Bence liginben kötü stoperi. Posizyon bilgisi olmayan bir adam 1.ligde ve Trabzonsporda oynayabiliyor yemin ederim ptt liginde oynatırlarsa.

olcay_61
16.12.2019, 23:32
Yürüyerek top oynuyoruz, hızlı oyun yok. Ne oynadığımız belli değil
Ünal Karamanı hoca, Hüseyin Türkmeni de topçu yapacağız diye uğraşıyoruz sadece

Mert Pasa
16.12.2019, 23:32

Yani yeniden ağa futbolcu düzeni kuralım öylemi,Burak niye gittiki o zaman?

Unala kızmiş olabilirsin hakkın da var ama her şeyde hoca gömme doğru değil

Emre EFENDİOGLU
16.12.2019, 23:33
Bu maç şunu gösterdi ki biz şampiyon olamayız. Zaten bizi şampiyon yapacak itici bir taraftar gücümüz de yok.
Anca kendi topçumuzun moralini bozarız, stadda cenaze sessizliği yaratırız.

Ufuk
16.12.2019, 23:34
Sosa ve pereira dedik ama daha kötüsü taraftardı. Deplasmanda oynasak şu maçı daha iyiydi. hele olcay'ın alkışlanması tam bir felaket. Kartal pençesi yapan adamı alkışladılar yahu hakikaten rezillik.

Asıl Rodallega salağının alkışlanması beni şaşırttı. En azından biz Olcay'a teşekkür edip gönderdik. Bizim verdiğimiz parayı beğenmeyip bizden az miktara Denizli ile anlaştı Roda. Şimdi şirinlikler yapıp gollere sevinmiyor güya.

Veysel
16.12.2019, 23:35
Bu maç şunu gösterdi ki biz şampiyon olamayız. Zaten bizi şampiyon yapacak itici bir taraftar gücümüz de yok.

Hocam takım taraftarı ateşleyecek ondan sonra taraftar görevini yapacak. Bizim takım maçın başından beri ne oynadığını kimse anlamadı.

mmert
16.12.2019, 23:35
Parmak..Sosa..Mikel..Yusuf
...............Nwakaeme............
..................Sörloth................

Gol yemeden önce buna dönüp Nwakaeme'nin top tutmasından faydalanacaktın. Götünü ortada dayayıp top tutsun bari.

Yusuf koşacaksa çizgide koşup orta kessin. Parmak keza aynı şekilde.

Sosa eğer sözleşme nedeniyle oynamıyorsa yazıklar olsun. 1 sene yatarak kazandığı paraya saysın.

Sturridge belli ki donunun içindekine takmıyor burayı. İsteyince alıyor sonra saklanıyor. Bunu yapabiliyorsan yap ama bilerek kaçıyor.

Ünal Karaman kafa durdu. Ne uzar ne kısalır. Sadece oyun sokup çıkarıp değişemezsin oyunun akışını. Pozisyonlarıyla oynayıp verimini artırırsın. İçe katedip şut atmadıktan sonra ters ayaklı oynamanın bir espirisi yok.

Şu Nwakaeme ile Yusuf'u yer değiştirse yemin ederim tutacaz oyunu. Çok top kaybı oluyor. Ufak ama maçı bitirecek hamledir bu.

Çok çok çok çok kötü bir Trabzonspor vardı. Sanki biri yenilin demiş. 1den 2 bitsin demiş.

Nwakaeme-Sörloth-Sturridge-Mikel-Sosa olmaz. Olmayacak.

RepLay
16.12.2019, 23:36
Ne yani şimdi maç seyircisiz diye kaybetmek zorunda mıyız?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio
16.12.2019, 23:38
Hep acı çekiyoruz bu takım her sene aynı şeyi yapıyor hep ölüm kalım maçında ölüyoruz bu takımin ilk 3 de olması mucize olur sampiyon zaten olamaz.

olcay_61
16.12.2019, 23:40

Tribünden inip ara pas mı atalım, rodeyega kafaya çıkacakken uçup topu mu alalım :)

Arif Timurcioğlu
16.12.2019, 23:43
Bize her şeyden önce bir 10 numara lazım. Jaja nasıl fark yarattı. Geçen yıl Yusuf yazıcı takımı nasıl öne taşıdı. Ön liberolardan top alacak adam yok sahada. Takım ileri çıkamıyor. Bir geçen yılki oyuna bak bşr de şu oyuna Ön libero yok ki ondan topu alacak adam olsun.

nakzo
16.12.2019, 23:44
Tribünden inip ara pas mı atalım, rodeyega kafaya çıkacakken uçup topu mu alalım :)

Yok canım senede 3 milyon avro para alan sosanın keyfi yomuş alkıslayın ki beyzadenin keyfi gelsin huseyin turkmen taraftardan korktugu icin hermac posizyon hatası yapıyormuş yoksa posizyon almayı alt yapıda ögrenmiş.Unal büyük hocaymış 15 macta 26 puanı kim kazanmış daha önce hep destek verin götünüzüyırtın taraftar olarak ki ünal 80 metrede oynayan takımı 40 metreye çekebilsin siz bağırmazsanız dalıyor maça garip.

Fatih Öztürk
16.12.2019, 23:45
Yok canım senede 3 milyon avro para alan sosanın keyfi yomuş alkıslayın ki beyzadenin keyfi gelsin huseyin turkmen taraftardan korktugu icin hermac posizyon hatası yapıyormuş yoksa posizyon almayı alt yapıda ögrenmiş.Unal büyük hocaymış 15 macta 26 puanı kim kazanmış daha önce hep destek verin götünüzüyırtın taraftar olarak ki ünal 80 metrede oynayan takımı 40 metreye çekebilsin siz bağırmazsanız dalıyor maça garip.

:D

Emre EFENDİOGLU
16.12.2019, 23:46

Kendi oyuncun top kaybettiğinde sövmesen, oyuncun biraz kötü performans gösterdiğinde ıslıklamasan, kötü oynadığını düşündüğün oyuncu çıktığında bile alkışlama erdemine sahip olabilsen bu bile bir şey.

Sinan.K
16.12.2019, 23:46
Takimda gruplasma var bana kimse hikaye anlamasin Sosa 3 haftadan beri sahada yok belliki bilerek oynamiyor 1 Golden sonra bu göruldu biseler oldu kesin bu ama ünalin hatalarini telafi etmez oyun okuma sifir yabancilarda kesin ama kesin gruplasma var

alptug_kd
16.12.2019, 23:47
Bu maçta kaç kere aynı şey oldu. İlk yarıda da ikinci yarıda da. Defanstan çıkacağız Mikel alıyor topu. Bir bakıyor yanında kimse yok 5 tane denizlili oyuncu bloğu var. Arkalarında bizimkiler 5 kişi. Yani koca bir boşluk var orta alanda.

Bu manzara ile alakalı bu maçta en az 10 tane sahne bulunur. Birisi Allah rızası için bulsun atsın.

Ve bunu biz sadece bu maçta yaşamıyoruz. Sezon başından beri aynı şeyi yaşıyoruz.

Sinan.K
16.12.2019, 23:48
Bana kalirsa Shota gelmesi lazim

ersn.alparslan
16.12.2019, 23:50
Mustafa yumlu : bizim icin ikinci yari cok kolay oldu.

Gurpas
16.12.2019, 23:51
Sosa çok çok kötüydü

ozturk
16.12.2019, 23:53
Bu maçta kaç kere aynı şey oldu. İlk yarıda da ikinci yarıda da. Defanstan çıkacağız Mikel alıyor topu. Bir bakıyor yanında kimse yok 5 tane denizlili oyuncu bloğu var. Arkalarında bizimkiler 5 kişi. Yani koca bir boşluk var orta alanda.

Bu manzara ile alakalı bu maçta en az 10 tane sahne bulunur. Birisi Allah rızası için bulsun atsın.

Ve bunu biz sadece bu maçta yaşamıyoruz. Sezon başından beri aynı şeyi yaşıyoruz.

Tam olarak öyle. Herkes birbirinden kopuk kimse pas verecek birini bulamıyor. Darmadağın saçmasapan bir dizilim var.Taktik oyun planı falan da yok.

nuri45
16.12.2019, 23:54
Stoperde Hüseyin israri hocanin kafasini yiyecek bu gidisle. Trabzonda bir futbolcuya bu kadar tahammül edildigine sahit olmadim. Zamaninda yumluya az küfür etmedik.