PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 15.Hafta l Trabzonspor 1-2 Denizlispor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Furkan Tütüncü
15.12.2019, 21:59
serkan------hüse----campi----novak
-------------sosa-----mikel---------
-pereira---------stu----------nwaka
----------------sorloth---------------

bence kadro bu olmalı.

Emirhan Yazıcı
15.12.2019, 21:59
Denizli kolay bir takım değil . Oldukça zorlanayacağımızı düşünüyorum . Özellikle Rodellega-Barrow ikilisi bizim sevmediğimiz tipte oyuncular . Eğer Sturridge farkini ortaya koyarsa ki genelde 20 dakikada sonuca gidiliyor , farka gideriz ama sturridge etkisiz oynarsa bu sefer kilidi acmakta zorlanip kontra yemeye müsait oluruz ..

Normal şartlarda

Zeki-Oğuz-Mustafa-Lopes 4'lüsüne 6 tane atmamiz lazim ama top yuvarlak

ÖmürKaradeniz61
15.12.2019, 22:00
Yarın kazanamazsak bırakalım bu işi. Bence bu seneki rakibimiz başakşehir olur.

odyseuys
15.12.2019, 22:02
hocanın dört forvetin yükünü iki merkez oyuncusunun omuzlarına yüklemekten vazgeçtiği maç olur umarım. hiç doğru bulmadığım halde stoperden önlibero yaratma isteği ile kurduğu majid'li kadrolar dahi amacı 4-4-2 olsa da sahada 4-2-4'e dönüşen afaki oyunlardan daha reel, futbol gerçeğine daha uygun bana göre.

hocanın, 11'e aday oyuncu sayısı 11'i geçtiğinde ayarı bozulan, gücünü yokluktan alan tipik yerli demagog antrenör olup olmadığının ortaya çıkacağı haftalara giriyoruz artık. maç trafiği azalıyor, oyuncu çeşitliliği artıyor. bundan sonra konuşulacak olan başarının ya da başarısızlığın saha içi nedenleri olacak...

Sefa
15.12.2019, 22:07
Maçı kazanamayacağımız netleşti bugün..

ozturk
15.12.2019, 22:08
Nwakaeme etkisiz bu sene. Çizgide kalıyor. Üçgen kuracak oyuncu eksiğimiz var.Geçen sene Yusuf ve Ömür üçgeni tamamlıyordu. Bu yıl onlar olmayınca Nwakeme de etkisiz kalıyor.

artvints
15.12.2019, 22:09
.................uğurcan
pereira....hüseyin....ivanildo....novak,
..............mikel.....sosa
...yusuf.........parmak........ekuban
.................sörloth

hanzale
15.12.2019, 22:10
.................uğurcan
.................sörloth

Parmak otoban görevi mi yapacak bu konumda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Antonio
15.12.2019, 22:11
yine söylüyorum berbat bir futbol denizlinin bizi ezdiği maç olsa bile 1-0 olsun bizim olsun güzel oyuna şampiyonluk vermiyorlar 2009 senesinde konya ve denizli maçlarında sürklase ettik ama yenilidik noldu akıllı oynayıp gücümüzü muhafaza etmek lazım.

Emre Veli
15.12.2019, 22:12
.................uğurcan
.................sörloth

1 tane gol atabilsin bu kadro insan değilim:d ivanildoya da çocuğumu bile emanet etmem. tez zamanda kovula.

ozturk
15.12.2019, 22:12
Denizli kapanıp kontra ararsa işimiz çok zor. Açık oynarsa pozisyonlar buluruz. Kapalı savunmaları acmak için bir taktiğimiz yok. Bireysel yeteneklere kalıyoruz.O da çare olmuyor.

iyattara
15.12.2019, 22:15
Ulan cuma oynasaydik alır 3 puanı haftasonu bir ona gül bir bunla dalga geç ne eğlenceli olurdu. Şimdi adamlar puan kaybettikce sevinecegimiz yere strese giriyoruz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
15.12.2019, 22:19
Yarin Hosseini, son mactaki sakatligi yuzunden kadroda yok.

Son idmana katilmamis.

Yani Onazi ile mevcut kadromuzda 13 yabancimiz olmustu, yarin Hosseini olmayacak 21 kisilik kadroda.

Malum 21 kisilik kadroya, 12 yabanci yazilabiliyor.
Hoca maca baskin ve hucumcu bir takimla cikar.

Parmak ve Ekuban filan formsuz ve hazir degiller, bu mac 11 baslamaz ikisi de.

Ugurcan
Pereira
Huseyin
Campi
Novak
Sosa
Mikel
Yusuf
Sturridge
Nwakaeme
Sorloth

%99 kadro bu olur.

Isler sahada istenildigi gibi gitmezse, hamle yapacak oyuncularimiz olacak kulubede.

Ekuban ve Parmak gibi.

Ne kadar tam hazir olmasalarda, 20-30 dakikalik oyunlarda isler ters giderse cozebilirler.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lizarazu
15.12.2019, 22:22
Rahat bir maç izleyebilecek miyiz bilmiyorum ama ben 3-0 olana kadar rahat etmeyeceğim.

İ. SARAL
15.12.2019, 22:23
Lütfen alın şu maçı.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
15.12.2019, 22:23
eleştirileri kabul ediyorum en azından maçı bitiren kadro dinamik olsun.

önde sturiç nwakeme var, ne baskı yaparlar ne geri koşarlar, campi önde basmaz hüseyin o tecrübeyle defansı öne taşıyamaz, orta saha arazi olur. borrow ve sacko yardırarak üzerimize gelir, golü bulsak da tüm maç işkence çekeriz.

Tuğrul
15.12.2019, 22:28
Oyuncu profili gözönüne alındığında 4-3-1-2 sistemi ile oynanmalı.

En son efsane Milan bu sistemle oynuyordu.

Orta alanda Pirlo-Seedorf-Gattuso.

Hücumda Kaka-İnzaghi-Shevchenko ile oynuyordu.

Zayıf ligimizde etkili forvetlerle merkezden deliği açacağımızı düşünüyorum.

Halihazır Ünal hoca yetersiz kaldığından.

1.bölgede pas istikrarı sağlayacak, savunmayı önde kurarak alan daraltacak, oyunu genişletecek sistem olmadığından.

Geçiş hücumlarında kaliteli oyuncuların bitiriciliği ile işi noktalamamız lazım.

__________Uğurcan_______

Pereira__Hosseini__Campi___Novak

__Sosa___Mikel___Nwakaeme___

_________Ekuban__________

____Sturridge___Sörloth______

Antonio
15.12.2019, 22:32
sosa ve parmak topu fazla oynuyorlar sturidge ve mikel sorloth tik tak oynuyor topu hızlı dolaştırmak lazım.

Kadir Aydın
15.12.2019, 22:34
Bu hüseyin'i nasil kadroya aliyorsunuz hayret ediyorum.

demir
15.12.2019, 22:36
bence defansın onundeki 2 yada 3 lu bloğu hızlı oyunculardan kurmamız gerekıyordenizli spor oyuncu yapısı gereği kontra atak ile bize gol atmaya calısacaktır ani kontra atakları kesebilmemizin tek yolu bu bolgedeki oyuncuların hızlı olması ile mumkun ilk 60 dakıka bence onazi macta olmalı 60 dakıkaya kadar mac buyuk olcude kopar zaten ama orada yavas oyuncular olursa işimiz cok zor olur cunku defansımız da cok agır

ilelebeTS
15.12.2019, 22:38
eleştirileri kabul ediyorum en azından maçı bitiren kadro dinamik olsun.

önde sturiç nwakeme var, ne baskı yaparlar ne geri koşarlar, campi önde basmaz hüseyin o tecrübeyle defansı öne taşıyamaz, orta saha arazi olur. borrow ve sacko yardırarak üzerimize gelir, golü bulsak da tüm maç işkence çekeriz.
Zaten bizim yapmamız gereken onları geri koşturmayacak bir oyun yapısıyla oynamak. Baskı yaparlar ama alanı daraltırsan yaparlar. Deli dana gibi sürekli depar atmazlar. Oyunu öne doğru sıkıştırıp alan daraltırsak hiç sıkıntı olmaz. Geçen sene bunu stoperde Hüseyin-Hosseini ile yapıyorduk. O ikilinin orta sahaya çıktığı çok maç oldu. Bu sezon stoperler orta saha görmedi.

mawro61
15.12.2019, 22:43
Erken golle birlikte farkı 2 yapamazsak bu maçtan puan almamız zor.
Denizli gs ve gençlerden daha iyi bir takım. 50-60dk baskıyı kaldıramıyoruz.
70'e kadar set oyunu tutup kontralarla gol arayacağımızı düşünüyorum.
işler yolunda giderse 1-0 kazanırız.

artvints
15.12.2019, 22:44
Zaten bizim yapmamız gereken onları geri koşturmayacak bir oyun yapısıyla oynamak. Baskı yaparlar ama alanı daraltırsan yaparlar. Deli dana gibi sürekli depar atmazlar. Oyunu öne doğru sıkıştırıp alan daraltırsak hiç sıkıntı olmaz. Geçen sene bunu stoperde Hüseyin-Hosseini ile yapıyorduk. O ikilinin orta sahaya çıktığı çok maç oldu. Bu sezon stoperler orta saha görmedi.
tüm sıkıntı orada işte sosa mikel ikilisiyle bunu yapamazsın, iki hamal bir usta lazım. bekler de birebirde başarılı olmalı, yoksa mecbur geri çekiliyorsun, nwakeme ve sturridge'in bir anlamı olmuyor gol atsalar bile. çünkü oyunu tamamen veriyorsun, kadere terk ediyorsun skoru.

kuduoğlu61
15.12.2019, 22:48
Yarın akşam oynayacağımız Denizlispor müsabakasında :Kuzey ve Güney kale arkası Alt J Bloklar, Batı Alt Vip Platinum C Bloktaki kombineler blokeli olduğuna göre bu bloklarda kombine sahibi olan taraftarlarımızın mutlak surette biletlerini fırsatçılık yapmadan,menfaat beklemeden eş, dost, arkadaş, renktaş takıma destek olacak bir taraftara devir etmesi çok ama çok önemli.
Ayrıca bu kombinelerin büyük çoğunluğu devir edilemeyen taraftar grupları, bayan ve öğrencilere ait kombineler olduğundan bu biletlerinde kulüp tarafından tespit edilerek tekrar satışa çıkartılması kale arkasındaki boşlukların doldurulmasına tek çare olarak görünüyor.
Bu konuda yönetimle irtibatlı olan arkadaşlarımızdan tanıdığı olan irtibata geçerek bir çözüm bulunabilir mi diye düşünüyorum.

Uğur KÜÇÜK
15.12.2019, 22:48
tüm sıkıntı orada işte sosa mikel ikilisiyle bunu yapamazsın, iki hamal bir usta lazım. bekler de birebirde başarılı olmalı, yoksa mecbur geri çekiliyorsun, nwakeme ve sturridge'in bir anlamı olmuyor gol atsalar bile. çünkü oyunu tamamen veriyorsun, kadere terk ediyorsun skoru.Araya girdim ama bu macta skoru bulmak icin, elinde ne kadar cok yetenek varsa sahaya atacaksin.

Denizli zaten ilk yari belki kontra haric ustumuze bile gelmeyecek.

Sen skoru ilk yaridan alacaksin macta.

Oyun olarak da, takimin cogu oyuncusunun ( Nwakaeme, Sturridge filan ) ne zaman kondisyonu tam seviyeye cikarsa, o zaman konusuruz bu kadro ile.

Bende senin gibi kadro muhendisliginden memnun degilim ama yarinki macta hucumcu takimla sahada olmaliyiz.

artvints
15.12.2019, 22:50
Araya girdim ama bu macta skoru bulmak icin, elinde ne kadar cok yetenek varsa sahaya atacaksin.

Denizli zaten ilk yari belki kontra haric ustumuze bile gelmeyecek.

Sen skoru ilk yaridan alacaksin macta.

Oyun olarak da, takimin cogu oyuncusunun ( Nwakaeme, Sturridge filan ) ne zaman kondisyonu tam seviyeye cikarsa, o zaman konusuruz bu kadro ile.

Bende senin gibi kadro muhendisliginden memnun degilim ama yarinki macta hucumcu takimla sahada olmaliyiz.

eğer savunmaya gömmezsen, kimse gömülmüyor artık. denizli kompakt kalır, önde de basar. topu oraya hızlı taşıyamazsak, çıkmalarına müsade edersek çıkarlar.

Uğur KÜÇÜK
15.12.2019, 22:53
eğer savunmaya gömmezsen, kimse gömülmüyor artık. denizli kompakt kalır, önde de basar. topu oraya hızlı taşıyamazsak, çıkmalarına müsade edersek çıkarlar.Tamam iste.
Bu kadroyla cikip, ilk yari bugun Bjk'in Malatya'ya 50 ile 80. Dakikalar arasi yaptigi baskiyi yapacaksin.

45 dakikayi oynar benim verdigim muhtemel kadro. ( Oyle dusunuyorum)

Senin oyuncularin hucumda Bjk'tan daha yetenekli, o arada golu bulacaksin.

Sonra da oyunu tutacaksin bu macta yapacagin degisikliklerle.

ilelebeTS
15.12.2019, 22:54
tüm sıkıntı orada işte sosa mikel ikilisiyle bunu yapamazsın, iki hamal bir usta lazım. bekler de birebirde başarılı olmalı, yoksa mecbur geri çekiliyorsun, nwakeme ve sturridge'in bir anlamı olmuyor gol atsalar bile. çünkü oyunu tamamen veriyorsun, kadere terk ediyorsun skoru.
Gücün yoksa tekniğini kullanırsın. Bu takım isterse çok rahat top çevirir. Ama işin kolayına kaçıyoruz. Ben eminim ki skor olarak geri düşersek bizim takım rakibi boğar. Ama golü atınca yatıyoruz üstüne.

Uğur KÜÇÜK
15.12.2019, 22:56
Parmak, Ekuban ile filan baslarsan oyunu tutarsin, rakibine kontra atak olarak bile pozisyon vermezsin dogru durust ama gol atmak icin girdigin 2 pozisyondan birini degerlendirmen lazim.

Biz de masallah, bol gol kaciriyoruz.

Kisaca pozisyon zenginligi filan yaratamazsin.

Bu kez de, Denizli gol yemedigi her dakika daha cesur oynamaya baslar.

Daha cok tehlikeli olur senin icin.

Antalya, Gaziantep maclarini filan nasil cozduk biz ?

Dusununce mantiksiz degil dimi benim soyledigim ?

artvints
15.12.2019, 22:57
Gücün yoksa tekniğini kullanırsın. Bu takım isterse çok rahat top çevirir. Ama işin kolayına kaçıyoruz. Ben eminim ki skor olarak geri düşersek bizim takım rakibi boğar. Ama golü atınca yatıyoruz üstüne.
evet abdülkadir ve yusuf varken topu sağdan sola rahat çeviriyorduk presi kırıyorduk ama öyle bir pas iletişimi de yok artık. hemen bir iki pasla kaleye inmeye çalışıyoruz, uğurcan ve stoperler uzun vuruyor, sırtı dönük pas isteyen çok oyuncu yok, hareketlilik yok. sonuçta da böyle bir futbol çıkıyor ortaya.

champions
15.12.2019, 23:01
Ortada ideal ikili Mikel-Onazi olmalı.

--------------Mikel---------
------Onazi--------Parmak
--Yusuf---Stu--Sörloth----

Tony'i umarım devre arası satarız.

artvints
15.12.2019, 23:02
Parmak, Ekuban ile filan baslarsan oyunu tutarsin, rakibine kontra atak olarak bile pozisyon vermezsin dogru durust ama gol atmak icin girdigin 2 pozisyondan birini degerlendirmen lazim.

Biz de masallah, bol gol kaciriyoruz.

Kisaca pozisyon zenginligi filan yaratamazsin.

Bu kez de, Denizli gol yemedigi her dakika daha cesur oynamaya baslar.

Daha cok tehlikeli olur senin icin.

Antalya, Gaziantep maclarini filan nasil cozduk biz ?

Dusununce mantiksiz degil dimi benim soyledigim ?

zaten genelde böyle oluyor ama sorun şurada. skor tek farkta kalınca hoca değişiklik yapmak için çekiniyor gol yeriz diye. böylece her dakika daha fazla oyunu veriyoruz sonra dayanamıyor değişikliği yapıyor ama oyun fazla değişmiyor, farkı ikiye çıkaramıyoruz ve beraberliğe yakalanıyoruz.

iki fark olsa bile hiç rahatlayamıyoruz. aşağı yukarı çoğu maç böyle geçti.

Ogün YAZICI
15.12.2019, 23:06
Sturridge Nwakaeme Sörloth Yusuf ile çıkarsak ve ilk 30 dakika 2-0 falan yapamazsak puan kaybederiz.
Sosa ve Mikel Denizli'nin hızlı orta saha ve hücum oyuncularına uzun süre bekçilik yapamaz.

Bu oyun tarzı ile oynayacaksak da Stu değil Ekuban ile oynarım.
Sezon başı 4 hücumu +parmak-sosa oynarken Ekuban ve Abdülkadir'in ciddi savunma katkısı ile oynuyorduk.Ve daha tempolu bir takımdık.
Bu yaşlı ve hücumu kadro Sturridge'nin oyunu 40 metrede oynamasını kompanse edemez

Antalya maçındaki kötü futbol olacakların sinyali

Uğur KÜÇÜK
15.12.2019, 23:06
zaten genelde böyle oluyor ama sorun şurada. skor tek farkta kalınca hoca değişiklik yapmak için çekiniyor gol yeriz diye. böylece her dakika daha fazla oyunu veriyoruz sonra dayanamıyor değişikliği yapıyor ama oyun fazla değişmiyor, farkı ikiye çıkaramıyoruz ve beraberliğe yakalanıyoruz.

iki fark olsa bile hiç rahatlayamıyoruz. aşağı yukarı çoğu maç böyle geçti.Haklisin, benim yarin cikmali dedigim 11, lig maratonunda asla ideal 11'im olmaz.

O konuda hak veriyorum sana.

Ama ligin kalan 3 haftasini bu kadroyla oynayalim, maclari kazanalim da devre arasi birkac hamleyle oyunu ve sablonu da duzeltiriz.

Suan alternatifler biraz cogaldi, ben hocanin eli bol iken yaptigi cogu degisikligi begenen biriyim.

Ama adamda oyle bir sans var ki, 1.5 yildir takimin basinda.

4-5 mac haric, 13 kisilik kadrosu bile olmadi sakatlik belasi yuzunden.

Eli bolken, yaptigi degisikliklerle mac almisligi da var yani.

Gecen sezonki icerdeki Konya ve Kayseri deplasmanlari ilk aklima gelen maclar misal

Erkan A.
15.12.2019, 23:07
Taraftarlarimizla coskulu oyuncularimizla
istanbul takimlarinin kaybetigi puanlarin sevinciyle
4 - 1 gibi bir galibiyet alacagimizi düsünüyorum.
macin kahramani obi mikel olcak diye düsünüyorum ..

mmert
15.12.2019, 23:08
Nwakaeme sağda Yusuf solda olmalı maçın başında beni bunu bilir bunu söylerim :))

Ogün YAZICI
15.12.2019, 23:09
Bu arada

Başakşehir 35
Fb 31
Gs 30
Bjk 30

bitirirler ilk yarıyı
Içeride 2 galibiyet konya deplasmanında beraberlikle 33 yaparız biz de

Mehmet Fatih Yavuz
15.12.2019, 23:12
Hangi kadro çıkarsa çıksın, savunma takım ileri gittiğinde ceza sahası ve önündeki 10-15 metrede çakılı kalırsa kimseyi savunmaya gömemezsin.
Bunun oyuncuların bireysel yapısı ile bir ilgisi yok.
Bunun senin takım halinde oynamanla ilgisi var.

Bir garip iddia da var ki, savunmamız ağır...
Nasıl ya?

Pererira? Novak? Hüseyin?

Bir tek Campi, ya da Hoseyni ağır oyuncular.
Bunların da pozisyon bilgisi daha önde.

Aslında bizim oyuncu yapımız, direk savunmayı önde kurmaya zorluyor bizi.
Çünkü gömülü savunamayan bir savunm bloğumuz var.
Biz ancak ilerde savunuruz.

Ve maalesef rakibinin kim olduğunun da bir önemi yok bu durumda.
Eğer hücum oyuncun ile savunmacın arasında 60-70 metre varsa sürekli kroşe durumda boksör gibi kalırsın.

Yarınki maçta aslında skor çok çok önemli.

Ama ben kazanırsak elbet sevinirim, ama puan da kaybetsek, kalitemiz kadar oynadığımız sürece hiç önemi yok.
Yeter ki topumuzu oynayalım.

Cem Balcı
15.12.2019, 23:13
Sivas hariç patladılar.Başakşehir yener gibi duruyor.

Biz de kesin yarın patlayacağız.Fırsat tepmede üzerimize yok.

Mehmet Fatih Yavuz
15.12.2019, 23:14
Puan kaybetmemiz için bütün şartlar oluştu. :D

castillo61
15.12.2019, 23:15
Sosa-Mikel-Parmak üçlüsüne dönüş olmalı. Oyunu tutarsın pozisyon zenginliği olmaz ezberlerini bırakın. O zaman herkes çift forvet oynasın, tüm hücumcularını sahaya atsın.

Bu üçlü tam oturdu, takım daha derli toplu oynamaya başladı derken 12 maçtır bu üçlüyü bir arada görmedik. Ki ondan sonra söküp aldığımız bi Antep bi de Ankaragücü maçı var sadece. Maçlarımız ıkına sıkına geçiyor. Sürekli kopmalar oluyor. Çözüm denenip tutmuş olana dönmek.

Arda'
15.12.2019, 23:19
Şimdi elimizde Sturridge gibi adam varsa kullanmak zorundayız. Ama bu adam sahadayken orta sahamızın dinamik ve sürekli ileri geri oynayabilmesi lazım box to box tarzı. Sosa neyse ama Mikel o tarz adam değil ama. Ayrıca Sturridge kesinlikle tek forvet oynamamalı, Jaja gibi 2. forvet tarzında adam yani önünde veya yanında mutlaka biri şart. Sağ kanatta da oynamak istemediğini biliyoruz. Ünal hoca umarım bi çözüm bulabilir.

Kazım Bostan
15.12.2019, 23:23
rakipler puan kaybedip tüm şartlar olgunlaştığına göre biz de puan kaybedebiliriz artık.

Uğur KÜÇÜK
15.12.2019, 23:25
Parmak formsuz, evet sezon basi birkac macta uclu iyi oyunlar cikardilar.

Ama once sakatlandi, daha sonra cezali oldu derken 1.5 ay top oynamadi bu adamda.

Herkes unutuyor.

Bir gecen hafta oynadi, gorduk ne halde oldugunu.

1 metre yanindaki adama isabetli pas veremeyecek hale gelmis.

Kadro cok ofansif diyorsaniz, Yusuf yerine Kamil sag acik oynasin.

Ortasahaya destek verir, Bjk macindaki gibi takimi rahatlatir.

Bu tarz bir kadroya okey derim.

Ortasahaya 3 adam koyariz, orasi saglam olur diye dusunerek olmuyor.

Hocanin kafasinda bu macta Parmak'i ilk 11 oynatmak olsaydi, Persembe gunu 2-0 yenik oldugun Basel macinda 90 dakika sahada tutmazdi.

Devre arasi o bolgeye bir transfer yapilir ( Onazi kendine gelmezse ), onunla rekabete girer ve formayi alir bu kadar kendine guveniyorsa.

Ben bu sene hic begenmiyorum maalesef Parmak'i.

lizarazu
15.12.2019, 23:27
Yarın Başakşehir de puan kaybeder Aykut bağlar 0-0 a. Biz ne yapacağız şöyle çıkar alırız diyemiyorum.

pReN@_61
15.12.2019, 23:27
Maçın heyecanı sardı.

Biletler ile ilgili de hiç haber yok. Tükendi sanırım. İnşallah öyle olmuştur.

artvints
15.12.2019, 23:29
..........mikel...sosa
.....sarı...................parmak
........sturidge..sörloth

olabilir. hadi diyelim nwakeme yedek oturtulmaz, takım ona çok alışık o zaman

............mikel...sosa
....parmak..............nwakeme
.........sturridge...sörloth

böyle olabilir. forvetlerden birini kanada kaydırarak merkezi üçleyebiliriz. antep maçı oyun düzeni buna benziyordu.

öne geçersek sarı iyi bir kontra silahı olur. yorulan merkezlerden biri yerine doğan girer, nwakeme yerine de ekuban girer.

bilgehan83
15.12.2019, 23:33
Sosa-Mikel-Parmak üçlüsüne dönüş olmalı. Oyunu tutarsın pozisyon zenginliği olmaz ezberlerini bırakın. O zaman herkes çift forvet oynasın, tüm hücumcularını sahaya atsın.

Bu üçlü tam oturdu, takım daha derli toplu oynamaya başladı derken 12 maçtır bu üçlüyü bir arada görmedik. Ki ondan sonra söküp aldığımız bi Antep bi de Ankaragücü maçı var sadece. Maçlarımız ıkına sıkına geçiyor. Sürekli kopmalar oluyor. Çözüm denenip tutmuş olana dönmek.

kalbim abdülkadir oynamasın diyor ama.. aklım abdülkadir sosa ve mikelin yanında mutlaka olmalı diyor.. o sebeple aynı fikirdeyim.. kendi sahanda hızlı adamlara sahip bir takımla oynayacağız.. o sebeple dikkat etmemiz gerek.. tony de yedekte kalmalı.. ön üçlü yusuf sturiddge sörlöth olmalı.. ekuban, serkan, tony doğan yedekten girebilir..

Soner Albayrak
15.12.2019, 23:36
Onazi'ye ihtiyaç var.

DeAgLeMaNyAq
15.12.2019, 23:46
Sarı sınırındakiler çift sarıdan kırmızı görse sarı kart cezası bitiyor mu acaba, sanırım kupa maçı var arada

Hayır bitmiyor gördüğü sarı kart kırmızıya dönüştüğünden iptal oluyor. Öncesinde görmüş olduğu sarı kart sayıları devam ediyor...

Mert Oğuzlu61
15.12.2019, 23:46
çok kötü kadro kimyası yav, sivas bu takıma karşı 10 kişiyle kontraya çıkar mesela, sonra tekrar dönüp mikel'e nwakeme'ye yetişirler.

Kendi sahamizdayiz diye bu kadroyu yazdim, baskili oynayip direkt sonuca gitmeliyiz. Yoksa kadrodan ben de memnun degilim, Sivas ile oynasak 2008 senesindeki 3-0 lik mac gibi rezil oluruz.

----------------mikel
---------parmak---sosa
-------stu----------------waka
-----------------sorloth

Yarin şu şekilde de cikabiliriz ama Sturridge kanat forvette nasil oynar bilemem. Biraz guclu ve dinamik olsa orada iyi olurdu da hala soru isareti.

sasort
15.12.2019, 23:47
yarın horozun tüylerini yolacaz
4-3-3
JP......Hüseyin....Campi....Novak
......Sosa....Mikel...Parmak
Sörloth......Stu....Waka
olur
4-5-1
JP......Hüseyin....Campi....Novak
......Sosa....Mikel
yusuf...stu.....nwakame

Sörloth

olur yarın affı yok

totem falan filan yok

vuracaz kafalarına

bek serkan rahim yazmışlar çocuklar mücadele üst düzey ama ileri çıkma orta işleri düşük

o yüzden ustalar sıra alacak pereria novak

artvints
15.12.2019, 23:48
Kendi sahamizdayiz diye bu kadroyu yazdim, baskili oynayip direkt sonuca gitmeliyiz. Yoksa kadrodan ben de memnun degilim, Sivas ile oynasak 2008 senesindeki 3-0 lik mac gibi rezil oluruz.

----------------mikel
---------parmak---sosa
-------stu----------------waka
-----------------sorloth

Yarin şu şekilde de cikabiliriz ama Sturridge kanat forvette nasil oynar bilemem. Biraz guclu ve dinamik olsa orada iyi olurdu da hala soru isareti.
yok zaten son maça öyle çıktık. yazdığına değil genel kadroya kötü diyorum.

trbzonsporlu
15.12.2019, 23:50
Maçın heyecanı sardı.

Biletler ile ilgili de hiç haber yok. Tükendi sanırım. İnşallah öyle olmuştur.

ilgi maalesef düşük seviyede. daha doğu tribünü biletleri bitmedi batı kenarları zaten bomboş bide cezalı bloklardaki devredilmeyen biletleri hesaplarsak tribünlerde boşluklar olacak gibi

DeAgLeMaNyAq
15.12.2019, 23:53
Yorumcular yine GS maçı öncesinde olduğu gibi bizi ağır favori göstermeye başlamış. Tek ümidim Sosa'nın ağırlığını koyup, Sturridge'in de kalitesiyle hazırlayacağı veya atacağı erken gollerle maçı koparmamız. Yoksa golsüz geçen her dakika rakibe yarar...

Sinan.K
15.12.2019, 23:53
Ben bu maca kesin Onazi Mikel Sosa 3lusu ile baslardim Onazi Avrupa macinda iyi oynadi bana güven verdi kesinlikle oynamali

Sinan.K
16.12.2019, 00:00
Orta sahada kesinlikle kosan adam lazim kamili bjk macinda oynatmisdi unal hoca cok isimize yaramisdi oyle bise lazim pereira ola bilir bu adam

Uğur KÜÇÜK
16.12.2019, 00:00
Denizli'nin son taktik idman ilk 11'i..

______________Stachowiak______________

Lopez_____Oguz_____Yumlu____Bergdich

___________Murawski_____Zeki__________

Sacho____________Olcay_________Barrow

________________Rodellaga_____________

Sapunaru sakat.
Sackey cezali.

Yedek Kolombiyali 22 yasindaki forveti Estupinan, iyi bir hamle oyuncusu.

4 eski Trabzonsporlu yarin ilk 11'de bize karsi maca cikacaklar.

Hamza Yilmaz
16.12.2019, 00:01
Oyuncu profili gözönüne alındığında 4-3-1-2 sistemi ile oynanmalı.

En son efsane Milan bu sistemle oynuyordu.

Orta alanda Pirlo-Seedorf-Gattuso.

Hücumda Kaka-İnzaghi-Shevchenko ile oynuyordu.

Zayıf ligimizde etkili forvetlerle merkezden deliği açacağımızı düşünüyorum.

Halihazır Ünal hoca yetersiz kaldığından.

1.bölgede pas istikrarı sağlayacak, savunmayı önde kurarak alan daraltacak, oyunu genişletecek sistem olmadığından.

Geçiş hücumlarında kaliteli oyuncuların bitiriciliği ile işi noktalamamız lazım.

__________Uğurcan_______

Pereira__Hosseini__Campi___Novak

__Sosa___Mikel___Nwakaeme___

_________Ekuban__________

____Sturridge___Sörloth______
Naptin Reis ya? Bu kurgu ile Denizli tek kale oynar iki'den asagi da atmaz. Mikel ve Sosa 30 dakika sonra pert. Top falan kapamaz bu takim. 4-3-3 'den baska sistem olmaz bizim mevcut takima

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

mmert
16.12.2019, 00:03
JP....Hosseini...Hüseyin....Novak
..Parmak...Sosa...Mikel...Yusuf..
..................Sturridge...............
...................Sörloth.................

4-4-1-1

Nwakaeme / Ekuban da hamle.

Parmak da Yusuf da iyi orta kesiyor.

Golü Yusuf'tan bekleyeceğime Sturridge ve Sörloth'tan beklerim.

castillo61
16.12.2019, 00:05
Lopes misal izlediğim kadarıyla ligin en berbat beklerinden biri. Yarın Wakayeme'ye af yok. Skora direkt etki etmeli.

hanzale
16.12.2019, 00:15
Hayır bitmiyor gördüğü sarı kart kırmızıya dönüştüğünden iptal oluyor. Öncesinde görmüş olduğu sarı kart sayıları devam ediyor...

peki sarı kart görüp cezalı duruma düşseler kupa maçındaki cezaları biter mi

Salih Kara
16.12.2019, 00:24
Rakiplerin puan kaybedeceği haftasonu sonunda evimizde saçma bir şekilde berabere kalıp puan kaybetmelik tipik Pazartesi maçı.

Hafta başında yazdığım mesaj ama İnşallah bu sefer böyle olmayacak o şanssızlığı kıracağız.

Oruç
16.12.2019, 00:29
Bu hüseyin'i nasil kadroya aliyorsunuz hayret ediyorum.

Yanına 1 tl farkla Avdijaj ve Fıratcan'ı da ister misiniz ?

:P

Anıl C
16.12.2019, 00:36
Avdijaj ve Firatcan'i ilk 11'de kanatlarda başlatıp rakibi şaşırtmalıyız.

Hüseyin Çümen
16.12.2019, 00:36
Forumda estirilen şu olumsuz hava bence gayet güzel. Kimse çantada keklik görmeniş. İnanınki taraftar nasıl bakıyorsa takımda az çok o şekilde yaklaşıyor maçlara. Ga maçında bende dahil herkes farklı bir galibiyet bekliyordu. Sonuç ortada şimdi denizliye karşı tetikte olmamız çantada keklik görmememiz maçı bize kazandıracak inşallah. 1-0 bitmeyecek bir maç kesinlikle

DeAgLeMaNyAq
16.12.2019, 00:37
peki sarı kart görüp cezalı duruma düşseler kupa maçındaki cezaları biter mi

Hayır kupa maçında oynarlar, sarı kart cezası ise ligde çekilir. Sakatlar düzeldiğinden çok da kafa yormamak lazım. Yeter ki toplu şekilde cezalılarımız olmasın. Misal hem Hosseini hem Campi sınırda ikisi birden kart gördüğünde yedek stoperimiz kalmaz. Ha Doğan gerektiğinde stoper oynayabiliyor ama ne vereceği soru işareti. O sebeple her maç birini eritsek iyidir. Top liglerde 5 sartı karta ceza uygulanıyor. Fakat onlar 20 takımla oynadıklarından biz de yıllardır 4 sarı kart kuralı var. Hatta 2000'lere kadar üstüste iki maç sarı kart gören oyuncu da cezalı duruma düşerdi...

yasin196761
16.12.2019, 00:39
2009 senesinde içerde 2-0 kaybetmiştik o yüzden temkinliyim.

hanzale
16.12.2019, 00:43
Bu maçta olası puan kaybında daha takip etmem bu takımı

bordomaviask
16.12.2019, 01:06
Bana göre an itibariyle ilk yarının en önemli maçı.. Coşkulu , tempolu oyunla vurup geçmeliyiz ötesi yok.

AlperenAltun
16.12.2019, 06:49
Umarım kazanırız bu sene sivas süper gidiyor korkmuyor da değilim sivastan hadi hayırlısı

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 07:45
Bu maçı kazanmak farz oldu.
29 puan ve 2.lik
Fırsat tepmeyelim artık
Taraftar bu maçı alacak

Ahmet Taşçı
16.12.2019, 07:56
Bu takım, 10 numara alınmadığı sürece mevcut oyuncularla 4-3-3ten başka bişi oynayamaz :
MİKEL
PARMAK. SOSA
STURİDGE NWAKAYAME
SÖRLOT....
Sosa solun, Parmak sağın defosunu kaşıyacak, Mikel de ortada dalga kıran. İkinci yarı Eku, Yusuf, Onazi üçlüsü duruma göre değişir.

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 07:58
Sevgili kardeşlerim,

Altay kupa maçı perşembe günü mü?

Tayfun
16.12.2019, 08:08

Aklım gitti sabah sabah :D

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 08:24

Şaka gibi :)

U.Sadıkoğlu
16.12.2019, 08:25
Kazanmamız gerekiyor hatta kazanmanın ötesinde bir oyun oynayarak kazanmamız gerekiyor. Beni korkutan tek bir tesadüf var.

Geçen yıl Erzurum ile 0-0 kaldığımız müsabakayı hatırlar herkes. Yine bir Pazartesi günüydü Erzurumspor'un hocası Mehmet Özdilek. O hafta Fb, Gs, Bjk puan kaybetmiş zirve yolunda Trabzonspor kritik bir maç oynuyor sıkıcı geçen bir müsabaka ve puan kaybı. Umarım tekrarlanmaz. Sivas'ın bizle yarışabilecek seviyede tutunabileceğini düşünmüyorum o yüzden onları rakip olarak görmüyorum velhasılı kelam bu akşam kazanmalıyız.

Ertan1982
16.12.2019, 08:29
Herkez Puan kaybetti bu maçı alamasalar o stadta cıkmamalılar.
O zaman tam losser imajı üstümüze yapışır.

2:0 veya 3:1 almalıyız bu maci.

Kenan Berber
16.12.2019, 08:47
Maç günü geldi, kazansak malum rakiplerin tamamını geride bırakıyoruz. Sakatlar dönmüş takımı tam kadro izleme şansın var. Ancak passoligden bakınca maraton kenarlar, batı tribün neredeyse bomboş. Mevcut olanlar da kombinedir muhtemelen. Gerçekten yakışmıyor, iç sahada şu devamlılığı sürekli sağlayamıyoruz.

muratt
16.12.2019, 08:51
Tam bizim kaybetmemize uygun bir maç. Tüm şartlar maçı maçı kaybedeceğimizi gösteriyor...

Rakiplerimiz kaybetti.
Maçı kazanırsak yarışta çok avantajlı bir konuma geleceğiz (Sivas'ı kimse rakip olarak görmesin bu arada, bizim gerçek rakiplerimzi Fener, BJK ve Başakşehir bence)
Maç bizim sahamızda ve mutlak favoriyiz.
Rakip takım Denizli, birkaç hafta önce sonuncuydu şimdi küme hattından uzaklaşmak için puana ihtiyaçları var.
Rakip takımın hocası Mehmet Özdilek. Yukarda arkadaş Erzurum maçını örnek vermiş, benim aklıma bir de, benim de gittiğim, Gençler maçı geliyor, Ankara'da, 2-0'dan verdiğimiz..
Olcay ve Rodagella'da var, en az birer golleri var bize... Hala duruyor olsalardı Kadir Keleş ve Paolo Henriqe bile atabilirlerdi..

Yani gördüğünüz gibi arkadaşlar, yukardaki durum da gösteriyorki bizim bu maçtan puan alabilmemiz tamamen mücizelere bağlı. Bizim bırakın kazanmayı puan almamız bile Futbolun doğasına aykırı bir durum...

Sağlık olsun napalım. Bu sene de kısmet değilmiş demek...

muratt
16.12.2019, 08:52
Bu maçı alırsa taraftar alır, onu da belirteyim.

muratt
16.12.2019, 08:54
O değil de, olur da kazanırsak aklımıza yine Sorloth'un Sivas'ta kaçırdığı penaltı gelcek, yine kederlencez ...

Kenan Berber
16.12.2019, 08:58
Tam bizim kaybetmemize uygun bir maç. Tüm şartlar maçı maçı kaybedeceğimizi gösteriyor...

Rakiplerimiz kaybetti.
Maçı kazanırsak yarışta çok avantajlı bir konuma geleceğiz (Sivas'ı kimse rakip olarak görmesin bu arada, bizim gerçek rakiplerimzi Fener, BJK ve Başakşehir bence)
Rakip takım Denizli, birkaç hafta önce sonuncuydu şimdi küme hattından uzaklaşmak için puana ihtiyaçları var.
Rakip takımın hocası Mehmet Özdilek. Yukarda arkadaş Erzurum maçını örnek vermiş, benim aklıma bir de, benim de gittiğim, Gençler maçı geliyor, Ankara'da, 2-0'dan verdiğimiz..
Olcay ve Rodagella'da var, en az birer golleri var bize... Hala duruyor olsalardı Kadir Keleş ve Paolo Henriqe bile atabilirlerdi..

Yani gördüğünüz gibi arkadaşlar, yukardaki durum da gösteriyorki bizim bu maçtan puan alabilmemiz tamamen mücizelere bağlı. Bizim bırakın kazanmayı puan almamız bile Futbolun doğasına aykırı bir durum...

Sosyal medyanın her yeri neredeyse her hafta bu ve benzeri yazılarla dolu. İroni de deseniz, totem de deseniz artık kabak tadı verdi.
M.Özdilek her maç bize türlü gergimlikler çıkarıp puan alan biri olabilir, katılıyorum. Ancak biz Trabzonspor'uz. BU düşünce yapısı bizi geriye götürmekten başka birşeye yaramıyor.

Geçen hafta sevgili Caner Çuvalcıoğlu sosyal medyadan olumsuzu çağırmaktan vazgeçelim demişti.Aynen katılıyorum. Bu tip çekincelere mahal verecek bir takımımız var ise zaten şampiyonluktan bahsetmek doğru değil ki bence bu ligi rahat rahat öttürecek bir kadroya sahibiz. Tek ve en önemli konumuz MOTİVASYON.

Klasik bir söylem ama her maça final havasında çıksa takımımız ardımıza bakmaya gerek kalmayacak.

He bir önerme de ben sunayım. Ne zaman ki biz tüm camiaları karşımıza alıp oyun bozmaya kalktık ( hafta içi yapılan limit arttırımına gösterdiğimiz haklı tepkimiz ) o zaman bizi doğramaya başladılar. Bu aksam sahada Halis, Var'da futbol fakiri Mete Kalkavan görevini layıkıyla yapmaya çalışacaktır(!) onlara mahal vermememek işi en baştan sıkı tutmak lazım.

Karasoy
16.12.2019, 09:02

Rakiplerimiz kaybetti.

Arkadaşım nasıl bu kadar karamsar olabiliyorsunuz? Neden kendi sahamızda ligin daha yeni takımı son sıralardan kurtulmaya calışan Denizli'ye teslim olsunki ! Futbol'da herşey var ama bu maçı kaznmamız mucize de ne demek !!!!

muratt
16.12.2019, 09:02
Bu arada

Başakşehir 35
Fb 31
Gs 30
Bjk 30

bitirirler ilk yarıyı
Içeride 2 galibiyet konya deplasmanında beraberlikle 33 yaparız biz de

Mevcut puan tablosu herkesi çok yanıltıyor bence.
Başakşehir açık ara çok iyi. Hem UEFA çok yordu onları (umarım bu akşam da takılırlar), hem de sezon başı Okan Buruk'un sistemi oturana kadar biraz kayıpları oldular. Şu anda çok iyiler ve hızla liderliğe doğru gidiyorlar kimse farkında değil.
Beşiktaş için de benzer şeyler geçerli ama yaşlı kadrosunun ben ligi çok götürebileceğini sanmıyorum.
Herkesin düşündüğünün aksine Fener'den çekinmek gerekir bence. Neredeyse sıfırdan kurdukları kadroyla ilk yarıyı çok da kötü götürmediler. Oynadıkları futbol da, en azından kendi evlerinde, bence ligin en iyi futbollarından biri. Ben sene başında fark yedikleri Real maçlarında felan bile aslında beğenmiştim. Henüz skora yansıtamıyorlar her maç ama iyi yoldalar. Ben ikinci yarı çok daha güçlü olacaklarını düşünüyorum, ve federasyon da açıkca arkalarında olacaktır. GS'nin olmadığı bir yarışta Fener tüm güçleri arkasına alır. Başakşehir ve Fener yarıştaki en büyük rakiplerimizi olacak gibi. Beşiktaş ta o kadar olmasa da belli bir yere kadar zorlayabilir.
Sivas'ı yazmıyorum, çünkü bulunduğu konum tamamen tesadufi (bkz. Sorloth'un penaltısı) ve ligin seviyesinin çok kötü olması ile alakalı. Bu yukarda saydığım takımlar biraz toparlanınca Sivas'ta ait olduğu yer olan altıncı sıraya geri dönecektir muhtemelen 22. hafta gibi...

Ogün YAZICI
16.12.2019, 09:03
Lopes'in ikizi Ekuban'ı iyi tanır
Kendisi de Nwakaeme'den nasibini alacaktır

muratt
16.12.2019, 09:08
Arkadaşım nasıl bu kadar karamsar olabiliyorsunuz? Neden kendi sahamızda ligin daha yeni takımı son sıralardan kurtulmaya calışan Denizli'ye teslim olsunki ! Futbol'da herşey var ama bu maçı kaznmamız mucize de ne demek !!!!

Sosyal medyanın her yeri neredeyse her hafta bu ve benzeri yazılarla dolu. İroni de deseniz, totem de deseniz artık kabak tadı verdi.
M.Özdilek her maç bize türlü gergimlikler çıkarıp puan alan biri olabilir, katılıyorum. Ancak biz Trabzonspor'uz. BU düşünce yapısı bizi geriye götürmekten başka birşeye yaramıyor.

Geçen hafta sevgili Caner Çuvalcıoğlu sosyal medyadan olumsuzu çağırmaktan vazgeçelim demişti.Aynen katılıyorum. Bu tip çekincelere mahal verecek bir takımımız var ise zaten şampiyonluktan bahsetmek doğru değil ki bence bu ligi rahat rahat öttürecek bir kadroya sahibiz. Tek ve en önemli konumuz MOTİVASYON.

Klasik bir söylem ama her maça final havasında çıksa takımımız ardımıza bakmaya gerek kalmayacak.

He bir önerme de ben sunayım. Ne zaman ki biz tüm camiaları karşımıza alıp oyun bozmaya kalktık ( hafta içi yapılan limit arttırımına gösterdiğimiz haklı tepkimiz ) o zaman bizi doğramaya başladılar. Bu aksam sahada Halis, Var'da futbol fakiri Mete Kalkavan görevini layıkıyla yapmaya çalışacaktır(!) onlara mahal vermememek işi en baştan sıkı tutmak lazım.

Bu olumsuz çağırma felan değil. Neden herkes bu şekilde düşünüyor. Bugün Kadıköy'de Fener'e karşı oynasak insanlar daha umitli olabilirdi. Çünkü hep böyle oluyor. Bu sene bile en basitinden gençler ve göztepe maçlarını nereye koyacağız. Bu takımlar oynadığımız hafta lig sonuncusu değiller miydi ? Göztepe'nin hocası bile yoktu. Bu maçları kazansak yarışta öne geçmeyecek miydik. Bu sene değil, geçen seneler de hep böyle olmadı mı. Önce takım winner olmayı öğrenecek, taraftar psikolojisini değiştirir, orada mesele yok.

Fatih Özkan
16.12.2019, 09:24
Sıkıntılı maç olacak gibime geliyor. Ama bahanesi yok.

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 09:38
İçimde sıkıntı doğuran bir maç
Fırsatları tepmekte üstümüze yok
Şu avantajı kaçırmayalım bu kez
Kazanıp mutlu ve umutlu bir hafta yaşayalım

Kenan Berber
16.12.2019, 09:41
Bu olumsuz çağırma felan değil. Neden herkes bu şekilde düşünüyor. Bugün Kadıköy'de Fener'e karşı oynasak insanlar daha umitli olabilirdi. Çünkü hep böyle oluyor. Bu sene bile en basitinden gençler ve göztepe maçlarını nereye koyacağız. Bu takımlar oynadığımız hafta lig sonuncusu değiller miydi ? Göztepe'nin hocası bile yoktu. Bu maçları kazansak yarışta öne geçmeyecek miydik. Bu sene değil, geçen seneler de hep böyle olmadı mı. Önce takım winner olmayı öğrenecek, taraftar psikolojisini değiştirir, orada mesele yok.

Göztepe maçındaki eksikleri saymama gerek var mı ? Uefa maçı öncesi oynanan gençler maçı ile bu da bir değil. Burda mesela puan kaybı değil, bu maçta da olabilir. Mükemmel oynadığın bir maçı kazanamayadabilirsin. Ancak anlatmak istediğim şu, özellikle Trabzondaki çoğunluk taraftar da bu düşünce ile satada gitmiyor. Nasıl olcak böyle olacak şöyle olacak. İSteniyor ki önce başarı gelsin sonra biz doldurururz. Stadı doldurmazsan , inanmazsan, gelmiyor o başarı ...

Kenan Berber
16.12.2019, 09:43
Sıkıntılı maç olacak gibime geliyor. Ama bahanesi yok.

Özdilek Antalyada iken , Gençlerbirliği'ndeyken ya da Erzurum'dayken hep sıkıntılı idi maçlarımız. Otobüsü çekecektir yine ki bizim tarih boyunca en zorlandığıumız oyun. Erken gol bulmak çok önemli bugün.
Özellikle gününde Novak ve Pereira çok önemli katı defansı aşmak için. Stoperler Roda'yı iyi tanıyor mümkün mertebe şut attırmamak lazım o da ayrı motive çıkacaktır.

UĞUR DURTAŞ
16.12.2019, 09:44
Başta MAKAYEME;

Bu akşam ki maça Türkiye kupası final maçına çıkıyormuş gibi çıkmalısın....

Yusuf sarı,Uefa final maçına çıkıyormuş gibi çıkmalısın....

obi mikel;Süper kupa final maçına çıkıyormuş gibi çıkmalısın...

sörloth;Şampiyonlar ligi final maçında gol kralı ünvanı ile maça çıkıyormuş gibi çıkmalısın...

Sturridge;Şampiyonlar ligi final maçına çıkıyormuş gibi şanına şöhretine yakışır bir şekilde sahaya çıkmalısın...

Bu akşam ki maç çok önemli canlar,sahaya çıkın formanıza armanıza yakışır bir şekilde mücadele edin
ve 3 puanı alın.

sevindirin bizleri,mutlu edin bizleri.....

Adem Akyüz'
16.12.2019, 09:55
Dünkü sonuçlardan sonra maç çok değişik bir hal aldı :)

Çağdaş DENİZ
16.12.2019, 10:02

Yaw salağa yatmayin şampiyon olacağız Bu sene farklı

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 10:03
8. şampiyonluk yolunda 3 puandan ötesi bir maç

TS61_NL
16.12.2019, 10:07
Fırsat sezonu, fırsat haftası...ne olursun bu kez fırsatı tepme Trabzonum, lakin önümüzdeki denizli, konya, kayseri ve kasımpaşa maçları var ki 3ü içerde. Diğerleri birbirlerini yerken sen bu fırsatı iyi değerlendirmen gerekiyor...başarılar fırtınam

muratt
16.12.2019, 10:09
Yaw salağa yatmayin şampiyon olacağız Bu sene farklı

Salağa yatmakla ne alakası var. Gerçekleri söylüyoruz. Winner olamayan bir takım nasıl şampiyon olsun. Teknik direktörsüz lig sonuncusu Göztepe'yi sahanda yeneme, Sivas deplasmanında kritik penaltı kaçır, Gençlere 2-0'dan puan var sonra şampiyon olacağız. Bu kaçan 3-5 puan işte şampiyonluğu belirliyor zaten. Alın işte geçen sezon. Liderle aramızda kaç puan fark vardı lig bittiğinde ? Sonra da açın bakın sahamızda lig sonuncularına kaptırdığımız puanlara. Geçen sezon bu şekilde nasıl puanlar kaybettiysek bu sene de kaybediyoruz işte.. Şimdi bana salağa yatmayın diyorsunuz da inşallah akşam da burada ruhsuz topçular hoca istifa lafları havada uçuşmaz... Ben salak olmaya razıyım, yeterki kazanalım da.. Ama nedense böyle bir geleneğimiz yok...

İlker Yazıcıoğlu
16.12.2019, 10:09
Şu maç çok önemli bir maç...

Henüz ilk yarıda bir maça fazla anlam yüklemem ama liderle farkın açılmaması adına ve diğer takımların puan kaybından sonra şu maçta 3 puan alamamanın hiç bir açıklaması yok...

Sahada 8 kişi kalsak bile almama lüksümüz yok...

Takımdaki her oyuncunun bu durumun farkında olduğunu düşünüyorum, ama bir kaza kurşununun telafisi yok...

Asla...

İlker Yazıcıoğlu
16.12.2019, 10:12
Salağa yatmakla ne alakası var. Gerçekleri söylüyoruz. Winner olamayan bir takım nasıl şampiyon olsun. Teknik direktörsüz lig sonuncusu Göztepe'yi sahanda yeneme, Sivas deplasmanında kritik penaltı kaçır, Gençlere 2-0'dan puan var sonra şampiyon olacağız. Bu kaçan 3-5 puan işte şampiyonluğu belirliyor zaten. Alın işte geçen sezon. Liderle aramızda kaç puan fark vardı lig bittiğinde ? Sonra da açın bakın sahamızda lig sonuncularına kaptırdığımız puanlara. Geçen sezon bu şekilde nasıl puanlar kaybettiysek bu sene de kaybediyoruz işte.. Şimdi bana salağa yatmayın diyorsunuz da inşallah akşam da burada ruhsuz topçular hoca istifa lafları havada uçuşmaz... Ben salak olmaya razıyım, yeterki kazanalım da.. Ama nedense böyle bir geleneğimiz yok...
Çağdaş'ı savunma refleksiyle söylemiyorum yanlış anlaşılmasın ama salağa yatmayın lafını sana veya buradaki bir başka forum üyesine söylemedi...

Trabzon'da antremanda taraftarın birinin, futbolculara bağırarak söylediği laftır salağa yatmayın bu see şampiyon olacağız...

Çağdaş da onu dillendirdi sadece, sana veya bir başkasına demedi bu lafı;)

BDiler61
16.12.2019, 10:16
Yine bir kırılım maçına geldik ve malesef hepimizin aklına aynı şey geliyor.

UĞUR DURTAŞ
16.12.2019, 10:18
Tüm basın ve bizim taraftarımız ilk 11'de novak ı yazıyor.

maçtan önceki son taktik antremanımızda resmi sitemizdeki foto resim sayımız 28

tamamına çok dikkatli baktım ama novakı göremedim.

oynayacağını düşünmüyorum.

CasTo
16.12.2019, 10:18
herkesin puan kaybettiği haftada tabi ki Trabzonspor'umuz şaşırtmayıp puan kaybedecektir :D

Uğur KÜÇÜK
16.12.2019, 10:32
Tüm basın ve bizim taraftarımız ilk 11'de novak ı yazıyor.

maçtan önceki son taktik antremanımızda resmi sitemizdeki foto resim sayımız 28

tamamına çok dikkatli baktım ama novakı göremedim.

oynayacağını düşünmüyorum.Son idman fotolari.
Resimde de goruldugu uzere, Novak var.

Son idmana agrilari olan Hosseini katilmamis, Kamil Ahmet de duz kosu yapmis.

Bu ikisi aksam yuksek ihtimalle, 21 kisilik kadroda olmayacaklar ustad.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191216/7e3bfd709d3959d2c02662b70d3f4d7c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20191216/3e3a269c5d20ae24e7840ac1217dd9c0.jpg

castillo61
16.12.2019, 10:42
Mevcut puan tablosu herkesi çok yanıltıyor bence.
Başakşehir açık ara çok iyi. Hem UEFA çok yordu onları (umarım bu akşam da takılırlar), hem de sezon başı Okan Buruk'un sistemi oturana kadar biraz kayıpları oldular. Şu anda çok iyiler ve hızla liderliğe doğru gidiyorlar kimse farkında değil.
Beşiktaş için de benzer şeyler geçerli ama yaşlı kadrosunun ben ligi çok götürebileceğini sanmıyorum.
Herkesin düşündüğünün aksine Fener'den çekinmek gerekir bence. Neredeyse sıfırdan kurdukları kadroyla ilk yarıyı çok da kötü götürmediler. Oynadıkları futbol da, en azından kendi evlerinde, bence ligin en iyi futbollarından biri. Ben sene başında fark yedikleri Real maçlarında felan bile aslında beğenmiştim. Henüz skora yansıtamıyorlar her maç ama iyi yoldalar. Ben ikinci yarı çok daha güçlü olacaklarını düşünüyorum, ve federasyon da açıkca arkalarında olacaktır. GS'nin olmadığı bir yarışta Fener tüm güçleri arkasına alır. Başakşehir ve Fener yarıştaki en büyük rakiplerimizi olacak gibi. Beşiktaş ta o kadar olmasa da belli bir yere kadar zorlayabilir.
Sivas'ı yazmıyorum, çünkü bulunduğu konum tamamen tesadufi (bkz. Sorloth'un penaltısı) ve ligin seviyesinin çok kötü olması ile alakalı. Bu yukarda saydığım takımlar biraz toparlanınca Sivas'ta ait olduğu yer olan altıncı sıraya geri dönecektir muhtemelen 22. hafta gibi...

bjk'nin bulunduğu konum Sivas'ınkinden daha tesadüfi. Tek ortak noktaları Antalya-Denizli-Konya-Kayseri fikstürü ile kendilerini yukarı atmaları.

bjk'nin Denizli Konya Kasımpaşa maçlarından 5 puan fazlası var. 9. sırada yapar yani. Çok şanslı bir süreç geçirdi bjk ama fazlası olmaz. Derbi atmosferiyle fb'den puan kopartsın ki Ersun'un bjk istatistiği iyi değil ondan sonra Avrupa'ya oynarlar.

Başakşehir'e gelince katılıyorum ki kadro derinliği de inanılmaz. Avrupa'da ilerlemeleri iyi olur. Eğer turu geçerse 2 Avrupa maçı arası bize gelecekler. Böylece başak lanetini sonlandırabiliriz.

Bize gelince bunca sakatlık ve eksikliğe rağmen devreye 35 ile atarsak kendimizi kupanın bi kulpundan tutmuş oluruz zira 2. devre bundan az almayız. Bu da banko 70 puan yapar. Hayallere daldık yine neyse önce bugüne odaklanalım:d

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 10:42
Sol bekte Kamil oynadığında rakipler çok rahat kullanıyor o koridoru

Ne sakatlıkmış be bu sezon yaşadığımız, belki böyle şanssız bir sezon daha yaşamayacağız sakatlık açısından

Ne yapıp edip bu maçı kotarmalıyız

Aksi halde avantaj haftası değil yıkım haftası olur

Fikstürde Başakşehir'i takip ediyoruz, bu da ayrı bir dezavantaj gibi geliyor

CasTo
16.12.2019, 10:48
mesajım silinmiş hakaret yazmadım bir şey yazmadım. silen kişi kendi keyfine göre mi hareket ediyor ?=

muratt
16.12.2019, 10:50
bjk'nin bulunduğu konum Sivas'ınkinden daha tesadüfi. Tek ortak noktaları Antalya-Denizli-Konya-Kayseri fikstürü ile kendilerini yukarı atmaları.

bjk'nin Denizli Konya Kasımpaşa maçlarından 5 puan fazlası var. 9. sırada yapar yani. Çok şanslı bir süreç geçirdi bjk ama fazlası olmaz. Derbi atmosferiyle fb'den puan kopartsın ki Ersun'un bjk istatistiği iyi değil ondan sonra Avrupa'ya oynarlar.

Başakşehir'e gelince katılıyorum ki kadro derinliği de inanılmaz. Avrupa'da ilerlemeleri iyi olur. Eğer turu geçerse 2 Avrupa maçı arası bize gelecekler. Böylece başak lanetini sonlandırabiliriz.

Bize gelince bunca sakatlık ve eksikliğe rağmen devreye 35 ile atarsak kendimizi kupanın bi kulpundan tutmuş oluruz zira 2. devre bundan az almayız. Bu da banko 70 puan yapar. Hayallere daldık yine neyse önce bugüne odaklanalım:d

70 puan bu sene şampiyon yapar bence. Bilemedin 72 en fazla. Bugünkü gibi maçları saçma sapan kaybetmezsek eğer 70-72 puan yapar bu takım. O yüzden bugünkü maç ne bileyim belki Fener maçından bile daha önemli bence. İkinci yarı ben çok farklı bir Trabzonspor bekliyorum, şu son 3 maç kayıpsız geçer inşallah...

İlker Yazıcıoğlu
16.12.2019, 10:54
mesajım silinmiş hakaret yazmadım bir şey yazmadım. silen kişi kendi keyfine göre mi hareket ediyor ?=

Mesaj ne zaman yazılmıştı?
Bir bakayım...

CasTo
16.12.2019, 10:55
Mesaj ne zaman yazılmıştı?
Bir bakayım...

yarım saat ancak olmuştur isterseniz tekrar yazabilirim.

İlker Yazıcıoğlu
16.12.2019, 10:56
herkesin puan kaybettiği haftada tabi ki Trabzonspor'umuz şaşırtmayıp puan kaybedecektir :D

Bu mesaj mı?Silinmemiş, duruyor...
CasTo

İlker Yazıcıoğlu
16.12.2019, 10:57
Geçmiş sayfalara da baktım, silinen mesaj gözükmüyor...

Uğur KÜÇÜK
16.12.2019, 11:00
Burada kaybederiz algisi yaratilmasi hosuma gitti.
Simdi sizlere birkac istatistiki bilgi vereyim.

1 - Mehmet Ozdilek, Super Lig'deki Teknik Direktorluk kariyerinde deplasmanda karsilastigi 8 macta, Trabzonspor'dan hic galibiyet alamadi. ( 5 Maglubiyet, 3 Beraberlik )

2 - Super Lig tarihinde Denizlispor'u konuk ettigi 19 macin 18 tanesinde rakip fileleri havalandiran Trabzonspor ( 15 Galibiyet, 3 Beraberlik ve 1 Maglubiyet ), tek yenilgisini gol atamadigi karsilasmada aldi ( 2009- Subat'ta 2-0'lik mac )

3 - Iddia Trabzonspor'un galibiyetine 1.35 oran vermis. Bu sezon ozelinde bu oranin gelme orani, iddia sapma merkezine gore % 88.

Yani agir favoriyiz.

Bu kadar istatistiki bilgi yeter.

Su Sifo'dan korkmayin bari [emoji5]

3 beraberlik aldigi maclarda da, neler kacirdik neler bu Sifo'nun takimlarina karsi.

Baya oncede yazdim.

Mac sonucu 4-1.

Skor bahisi oynayacaklara tavsiye.

CasTo
16.12.2019, 11:01
İlker Yazıcıoğlu ctrl f den de bakıyorum kendi ismimde gözükmüyor bende. Eğer duruyor ise tarayıcı kaynaklıdır kusura bakmayın 10. sayfadan itibaren de baktım göremiyorum çünkü. Kendi kendimi de engelleyemem heralde :D

İlker Yazıcıoğlu
16.12.2019, 11:03
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @İlker (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=13048) <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Yazıcıoğlu ctrl f den de bakıyorum kendi ismimde gözükmüyor bende. Eğer duruyor ise tarayıcı kaynaklıdır kusura bakmayın 10. sayfadan itibaren de baktım göremiyorum çünkü. Kendi kendimi de engelleyemem heralde :D

Hiç sorun değil kardeşim, kusurluk bir şey yok, ama mesajın duruyor, silinmedi yani:)
Tarayıcından kaynaklı bir durum gibi duruyor,

İyi forumlar...

CasTo
16.12.2019, 11:04
Hiç sorun değil kardeşim, kusurluk bir şey yok, ama mesajın duruyor, silinmedi yani:)
Tarayıcından kaynaklı bir durum gibi duruyor,

İyi forumlar...

teşekkür ederim yardımın için abi. İyi forumlar :)

Mehmet Fatih Yavuz
16.12.2019, 11:08
Burada kaybederiz algisi yaratilmasi hosuma gitti.
Simdi sizlere birkac istatistiki bilgi vereyim.

1 - Mehmet Ozdilek, Super Lig'deki Teknik Direktorluk kariyerinde deplasmanda karsilastigi 8 macta, Trabzonspor'dan hic galibiyet alamadi. ( 5 Maglubiyet, 3 Beraberlik )

2 - Super Lig tarihinde Denizlispor'u konuk ettigi 19 macin 18 tanesinde rakip fileleri havalandiran Trabzonspor ( 15 Galibiyet, 3 Beraberlik ve 1 Maglubiyet ), tek yenilgisini gol atamadigi karsilasmada aldi ( 2009- Subat'ta 2-0'lik mac )

3 - Iddia Trabzonspor'un galibiyetine 1.35 oran vermis. Bu sezon ozelinde bu oranin gelme orani, iddia sapma merkezine gore % 88.

Yani agir favoriyiz.

Bu kadar istatistiki bilgi yeter.

Su Sifo'dan korkmayin bari [emoji5]

3 beraberlik aldigi maclarda da, neler kacirdik neler bu Sifo'nun takimlarina karsi.

Baya oncede yazdim.

Mac sonucu 4-1.

Skor bahisi oynayacaklara tavsiye.

Korku Denizli'den değil yahu!

4 tane eski Trabzonsporlu olunca, üzerine de 3 istanbul takımı aynı anda puan kaybedince...

Depreşiyor insanların anıları. :D

İlker Yazıcıoğlu
16.12.2019, 11:11
Aslında korku genel olarak hakikaten rakipten değil, kendimizden...

Malum, performans olarak stabil takım değiliz, 10-11 sezonu hariç hiçbir zaman da olamadık...

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 11:12
Ben de takımımızın 2.devre 70 puan veya üzerinde tamamlayarak şampiyon olacağını öngörüyorum.

Uğur KÜÇÜK
16.12.2019, 11:12
Korku Denizli'den değil yahu!

4 tane eski Trabzonsporlu olunca, üzerine de 3 istanbul takımı aynı anda puan kaybedince...

Depreşiyor insanların anıları. :DGecen sezonki Akhisar maci gibi.
Zeki, Caner Osmanpasa filan mac sonu kaybedince, baya sacma sapan konusmuslardi.
Bu tehlike var tabii, cunku bu adamlar Trabzonspor'dan gonderildikleri vakit dusman gozuyle goruyorlar maalesef bizi.

Ama ne olursa olsun, bugun puan kaybi yok hayirlisiyla.

Sivas'la farki 4'e indirip, kalan 2 macinda Sivas'in puan kayiplariyla devreyi lider bitirme sansimiz bile var.

3 Istanbullu suan dusunulecek takimlar degil, tepede sev ya da sevme Sivas duruyor hala.

güneyli
16.12.2019, 11:21
Bir başka bakış açısıyla evimizde kapanan ve açmakta zorlanabileceğimiz biraz bu maç var.Gerisi koaly. Evimizdeki maçlarda 2.yarı sadece kalelerini kapatan tek zorlu rakip sıvas.Bu tip takımlarla hep deplasman yapacağız.Bu nedenle bu maçı alalım diyorum...Mümkünse 3-1 olsun

KadirKaradag
16.12.2019, 11:22
Eski trabzonsporlulara gol atar oynayın.

kesin gol atacaklar.

Doğan Keskin
16.12.2019, 11:28
Bizim taraftarlarda ben dahil maalesef bir kaybedeceğiz, zaten olamayacağız, bizi şampiyon yapmazlar psikolojisi var. 1 mağlubiyetle her şey bitiyor. Sebebiyse ne yazık ki 30 küsür yıldır şampiyon olamamamız, olmaya niyetlendiğimiz sezonlarda önümüzü kesmeleri. Umarım bu sezon oluruz da biter bu hasret.

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 11:34
TS maçlarının olduğu gün en güzel gün.
Hele BeinSPORTS da o maç başlıyor yayını başladığında
Keyifler tavan yapar
Başlamaya son 5 dakikada insanı heyecan kaplar

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 11:35
bizim taraftarlarda ben dahil maalesef bir kaybedeceğiz, zaten olamayacağız, bizi şampiyon yapmazlar psikolojisi var. 1 mağlubiyetle her şey bitiyor. Sebebiyse ne yazık ki 30 küsür yıldır şampiyon olamamamız, olmaya niyetlendiğimiz sezonlarda önümüzü kesmeleri. Umarım bu sezon oluruz da biter bu hasret.

abdüş hariç başka sakatlik olmazsa
devre arasi iyi bir stoper alinabilirse
8. şampiyonluk yakindir
o sezon bu sezondur

Hüseyin Çümen
16.12.2019, 11:36
kabusum mehmet akyüz oynamasın oda yeter. Trabzonda bize hatrick yapmış sinirden napacağımı şaşırmıştım

oksoholu
16.12.2019, 11:38
Felaket tellallığı yapmak istemiyorum ama
Böylede bir istatistiğimiz var İstanbul takımları ne zaman puan kaybetse bizde kaybederiz Elimize ne zaman böyle tarihi bir fırsat geçse elimizin tersiyle iteriz
Oysa üstümüzdeki Sivas la altımızdaki Başakşehirle 2. yarı içerde oynayacağız Beşiktaşı saymıyorum bile oradan bize rakip fener olabilir ki onla da içerde oynayacağız yani rüzgar bize dönük sadece yelkenleri şişirmeyi bilmek lazım

shootems
16.12.2019, 11:38
K A Z A N A C A Ğ I Z

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
16.12.2019, 11:50
3-1 alırız...

Goller: Sörtloth-Sturidge-Novak...

Harvelli61
16.12.2019, 11:53
Tatavaya mahal vermeden vurup geçmemiz lazım bugün şeytanın bacağını kıracağız!

Uğur KÜÇÜK
Yillardir lige yeni cikan takimlara puan dagitma kurumu gibi bir takimdik ilk yarida bu rakiplerle oynadigimiz maclarda.
Her alt ligden gelen 3 takim, ilk devre bizden puan alirdi.

Gecen yil kimler lige yukseldi.

Gaziantep ( 4 - 1 )
Ankaragucu ( 3 - 0 )
Denizli ( ? )

Bu sene bu donguyu kirdik gibi simdilik, 3. ve son alttan gelen takimi da yeneriz Allahin izniyle.

Foruma girdim, icim karardi cidden.

Maci ilk yarim saatte skor olarak cozecegimizi dusunen benim gibi bir adama bile, umutsuzluk asiliyorsunuz gercekten [emoji5]

Aksam saat 10 sularinda guzel bir galibiyet kutlamak dilegiyle.
Hayirli haftalar.

Duzeltme -> Gecen sezon lige yukselen takim Ankaragucu degil, Genclerbirligi idi.

Hakem hatasi ( 2. golleri oncesi Sturridge'e faul vardi ve Sorloth'un en rezil oyunu yuzunden - Kalenin agzindan 3 topu cizgiden iceri atamadi - adamlara puan vermisiz yine )

2-2 bitti malum mac.

Bu kotu istatistiki yine bozamamisiz [emoji5]

ccd6167
Borsada iyi prim yaptık valla

şampiyon olursak ortalığı düşünemiyorum

kaan61
.................................. Uğurcan .........................

Pereira ............ Hüseyin ............Campi .......... Novak

.................... A. Parmak ........... Sosa .....................

Yusuf ....................... Sturidge ............... Nwakame

............................... Surloth ...............................

Mehmet Fatih Silik
16.12.2019, 12:09
Pereira ve Novak hazir mi acaba. Onlar oynarsa galibiyet garanti.

trbzonsporlu
16.12.2019, 12:23
Gecen sezonki Akhisar maci gibi.
Zeki, Caner Osmanpasa filan mac sonu kaybedince, baya sacma sapan konusmuslardi.
Bu tehlike var tabii, cunku bu adamlar Trabzonspor'dan gonderildikleri vakit dusman gozuyle goruyorlar maalesef bizi.

Ama ne olursa olsun, bugun puan kaybi yok hayirlisiyla.

Sivas'la farki 4'e indirip, kalan 2 macinda Sivas'in puan kayiplariyla devreyi lider bitirme sansimiz bile var.

3 Istanbullu suan dusunulecek takimlar degil, tepede sev ya da sevme Sivas duruyor hala.

bana göre tepede fazla puan farkı olmadigi surece sımdilik sivasın olması işimize gelir biz aşagidakilerle arayi acalim yeterki. birakalim programlarda sivas ve sivasin oyunculari konuşulsun hatta transfer yapsin sivasli oyuncular

istanbul takimlarinin hedefinde sivas olsun şimdilik.

hem bizim yonetimde avrupa maclarına rağmen lider olan takima transfer takviyesi gerekmez filanda diyemez.

Enaldo61
16.12.2019, 12:44
Bence yarışı Sivas'ın peşinde sürdürmek daha mantıklı, önde gidersek daha çok sorun yaşatırlar bize. Sivas'ı kalkan yapmak lazım. Bakarsın 8. şampiyonluğumuza sebep olurlar :D

Hüseyin Çümen
16.12.2019, 12:50
Yillardir lige yeni cikan takimlara puan dagitma kurumu gibi bir takimdik ilk yarida bu rakiplerle oynadigimiz maclarda.
Her alt ligden gelen 3 takim, ilk devre bizden puan alirdi.

Gecen yil kimler lige yukseldi.

Gaziantep ( 4 - 1 )
Ankaragucu ( 3 - 0 )
Denizli ( ? )

Bu sene bu donguyu kirdik gibi simdilik, 3. ve son alttan gelen takimi da yeneriz Allahin izniyle.

Foruma girdim, icim karardi cidden.

Maci ilk yarim saatte skor olarak cozecegimizi dusunen benim gibi bir adama bile, umutsuzluk asiliyorsunuz gercekten [emoji5]

Aksam saat 10 sularinda guzel bir galibiyet kutlamak dilegiyle.
Hayirli haftalar.

Duzeltme -> Gecen sezon lige yukselen takim Ankaragucu degil, Genclerbirligi idi.

Hakem hatasi ( 2. golleri oncesi Sturridge'e faul vardi ve Sorloth'un en rezil oyunu yuzunden - Kalenin agzindan 3 topu cizgiden iceri atamadi - adamlara puan vermisiz yine )

2-2 bitti malum mac.

Bu kotu istatistiki yine bozamamisiz [emoji5]

Yanlışın var kardeşim ankaragücü 2 senedir ligde döngü kırılmadı malesef gençleri yenemedik

CesurHamsi
16.12.2019, 13:28
Huseyin yuzunden sampiyonlugumuz giderse bela ustune bela okurum..
Huseyini artik ilk 11 de gormek istemiyorum!
bu arada Abdulkadir Parmak boyle laubali oynicaksa hic oynamasin! Artist olmus basimiza..

ffırtına
16.12.2019, 13:47
Bu sezon hiç bir maçta rakibi boğan, baskı yapan, maça baştan sona hükmeden bir oyun oynayamadık.. Şu kadromuz 2011 kadrosundan daha potansiyelli bir kadro bence.. Bu kadroyla şampiyonluğa oynamak olağanüstü bir olay değil, olağan bir durum...

Ünal Karaman'da çok büyük bir düşüş var.. Geçen seneki hırçın, azimli Ünal Karaman bu sene yok..

Normal şartlarda şu maçta fark atmamız lazım.. 2011 sezonunda Sivas'ı 6-1 yendiğimiz maç gibi bir maç olması lazım rakiplere korku vermek için..

Dünkü Sivas maçını izledim adamlarda hırs, azim üst seviyede, takım içi yardımlaşma çok iyi, bir oyuncu topu kazandığında yardıma hemen biri geliyor. Bizdeki sıkıntı ise sorumluluk sahibi oyuncu sayısının azlığı ve takım içi yardımlaşmanın çok alt seviyede kalması. Biz de topu kazanan futbolcunun 10 metre yanında ikinci bir futbolcu olmuyor. Nwakame, Yusuf'a topu at çizgiye insin bir kaç oyuncuyu çalımlasın pas atsın olmuyor böyle.. Burda sıkıntı hocada taktiksel antreman ne kadar yapılıyor, bilmiyorum ancak çok yapılmadığı aşikar.. Sanki oyuncuların isimleri yazılıp çıkın oynayın deniyor gibi bir sistemsizlik var..

Kendi evinde oynuyorsan baskılı başlayacaksın, galatasaray maçındaki rezil futbol, uyuyan takım, bunlar akıla gelince bu takım nasıl şampiyon olacak deniyor. Ancak o sene bu sene olmayacaksa hangi sene olacakkk ???

Bahane dinlemekten ben usandım, bıktım..

Bu takım şampiyon olacaksa baskıyı KALDIRACAKSIN..

Bu takım şampiyon olacaksa hakemleri YENECEKSİN..

Bu takım şampiyon olacaksa varını yoğunu ortaya KOYACAKSIN..

alper*
16.12.2019, 13:51
https://i.hizliresim.com/nb48P5.jpg (https://hizliresim.com/nb48P5)

bugun 2 gole katkısı var

biiznillah

zorroid
16.12.2019, 13:53
Şu zamanlarda negatif düşünmenin takıma bir faydası olmaz. Kadromuz güzel, kardeşlik hakim. Denizlispor'un içinden geçeriz. Rahat olun. Negatif vermeyin yeter.

Arda'
16.12.2019, 14:00
———————Uğur———————
JP———Hüseyin—Campi——Novak
——————Mikel————————
Parmak—————Sosa—————-
——————Sturridge————Tony
——————Sörloth———————

Parmak’ı bjk maçında Kamil Ahmet’i kullandığımız gibi kullanabiliriz yarım sağ kanat yarım sağ iç tarzı, orta sahanın dinamiği artar ayrıca kanat oynanabildiğini de düşünürsek sağdan yapacağı ortalarla Sörloth’u da etkili kullanabiliriz bence şu anda en ideal 11 bu olur.

karabela
16.12.2019, 14:00
Sturridge Coşar ��

ilelebeTS
16.12.2019, 14:06
Herkes oynarsa sezon başından beri ilk defa öyle bir kadroyla sahaya çıkmış olacağız. Öyle bir kadrodan da iyi bir futbol beklemek hakkımız. İyi bir test maçı olacak.

61_Hasan_69
16.12.2019, 14:07
———————Uğur———————
JP———Hüseyin—Campi——Novak
——————Mikel————————
Parmak—————Sosa—————-
——————Sturridge————Tony
——————Sörloth———————

Parmak’ı bjk maçında Kamil Ahmet’i kullandığımız gibi kullanabiliriz yarım sağ kanat yarım sağ iç tarzı, orta sahanın dinamiği artar ayrıca kanat oynanabildiğini de düşünürsek sağdan yapacağı ortalarla Sörloth’u da etkili kullanabiliriz bence şu anda en ideal 11 bu olur.

Gecen sezonki Parmak olsa dedigin mantikli ama bu sezon Parmak'ta o dinamiklik yok. Ben oldum havasına girmiş

muratt
16.12.2019, 14:19

Mikel ve Ekuban sakat degilse ilk 11'de olmalilar. Elimizde koz varsa kullanalim, niye kullanmiyoruz. Denizli'nin yorulmasini bekleyeceksek nasil sampiyonluga oynayacagiz. Sampiyon olacak olan takim as oyunculariyla sahaya cikar, catir catir maci ilk yarida bitirir. Diger turlu belki bir mac iki mac kazanirsiniz ama ligi goturemezsiniz.

Yani ben Denizli olsam, ve sahada Ekuban, Mikel vs. degil de Yusuf Sari veya Parmak gorunce sevinirim yani, umitlerim artar. Bu sekilde bakmak lazim.

Ve ayrica, Campi yerine ayaklari daha duzgun Hosseini tercih ederim.

ilelebeTS
16.12.2019, 14:32
Ulan yine uğursuz spikeri vermişler maça. Sesine ayar oluyorum.

Isko6161
16.12.2019, 14:41
Sikinti etmayin.. Delip gececez

7can61
16.12.2019, 14:41
Böyle maçları genelde alamıyoruz, alırsak büyük bir direnci kırmış oluruz. Önümüzdeki 2 maça daha rahat çıkarız. Ayrıca devre arasına lider girmemek daha avantajlı da olabilir...

samway
16.12.2019, 15:07
Allah allahhhhh geliyoruz haydi fırtınaaaa

çepni_61
16.12.2019, 15:08
İddaa oranımız 1.30 a kadar düşmüş bu maçı patlatabilirler

Ozan Yılmaz
16.12.2019, 15:13
https://instagram.fist6-1.fna.fbcdn.net/v/t51.2885-15/fr/e15/p1080x1080/78781741_464249657566067_3723543729934940427_n.jpg ?_nc_ht=instagram.fist6-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=1&oh=9dd2db03582f9c80d4b1720858208685&oe=5E76A60F

Göster ona golcüyü

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2019, 15:17
Felaket tellallığı yapmak istemiyorum ama
Böylede bir istatistiğimiz var İstanbul takımları ne zaman puan kaybetse bizde kaybederiz Elimize ne zaman böyle tarihi bir fırsat geçse elimizin tersiyle iteriz
Oysa üstümüzdeki Sivas la altımızdaki Başakşehirle 2. yarı içerde oynayacağız Beşiktaşı saymıyorum bile oradan bize rakip fener olabilir ki onla da içerde oynayacağız yani rüzgar bize dönük sadece yelkenleri şişirmeyi bilmek lazım

Alırız toprağım rahat ol
Demle çayını yaslan koltuğa

hofsaale
16.12.2019, 15:22
Ünal hoca lütfen baskili oynat su takimi..geri cekme...

geri cekiorsun da ne oluyor..ginede gol yiyoruz..bare heycan verici futbol oynayalim....önde baski yapip kontra atak da yapabilir bu takim..sivas bile yapiorsa...adamlarda fatih ve ziya oynadi ortasaha....

Emirhan Yazıcı
16.12.2019, 15:45
Sturridgesiz kadrolar görüyorum .

İlk önce Sturridge ve Sosa yazilip yanina oyuncular eklenir

İ. SARAL
16.12.2019, 16:18
http://www.footballuser.com/formations/2019/12/1789981_Trabzonspor.jpg

En iyi futbolu oynayacağımız kadro bu.

El Cordobes
16.12.2019, 16:24
Ünal hoca lütfen baskili oynat su takimi..geri cekme...

geri cekiorsun da ne oluyor..ginede gol yiyoruz..bare heycan verici futbol oynayalim....önde baski yapip kontra atak da yapabilir bu takim..sivas bile yapiorsa...adamlarda fatih ve ziya oynadi ortasaha....

Neden ısrarla gol attıktan sonra hocanın bilinçli olarak takımı geriye yaslandığına dair kanaat dile getiriliyor anlayamıyorum. Yani bunu dediğiniz hoca da geçen sezon ve bu sezonun başında neden gol attıktan sonra kontrollü oynamıyorsun diye eleştirilen hoca.

Takım son haftalarda gol atmadan da yaslanıyor gözükmeye başladı. Bunun başlıca nedeni ilerdeki adamların karakteristik olarak pres yapmaya uygun olmaması. İkinci neden bir türlü çözülemeyen topu geri kazanma süresinin fazla olması. Üçüncü neden de özellikle son haftalarda haddinden fazla artan top kayıpları. Topa hükmedemezsen ve rakibi yeterince bozamazsan her türlü takımdan her türlü baskıyı yersin.

Takımı bilinçli geriye çeken hoca neden kadıköyde Koray ı oyuna sokar, neden gs maçında Hosseini-Ekuban değişikliğini yapar?

Emirhan Yazıcı
16.12.2019, 16:26
Denizlide Sackey cezali sapunaru sakat ve Barrow'un durumu belirsiz ..

Barrow yoksa bi tık rahatlarım

Karasoy
16.12.2019, 16:32
Saldırgan bir futbolla maça başlamalıyız,kesinlikle geri yaslanmamalı takım. Olası bir kaza golunden sonra takım strese girer kalkamayız altından.

İ. SARAL
16.12.2019, 16:35
Denizlide Sackey cezali sapunaru sakat ve Barrow'un durumu belirsiz ..

Barrow yoksa bi tık rahatlarım

Barrow olmazsa çok iyi olur.

AyhanPe
16.12.2019, 16:48
Gectigimiz iki sezondur en belirgin özelligimiz geriye düssek bile asla oyun disiplininden kopmamayisimizdir..Takim bazi maclarda iyi oynamasa bile mücadele etmeye calisiyor..Gs, Bjk de olmayan Fb de ise hic olmayan bir özellik..

Maci alirsak bazi Ist. takimlariyla puan farkini acarak yukarlada kalarak devreye girecegimiz kesinlesmis olacak..Hocayi "elestirip" dörtledigimiz Bjk nin teknik direktörüne bile övgüler yagdiran heriflerin mac sonu buralarda görünmesine neden olmayacak bir sonuc almamiz dilegiyle..

YasinCorona17
16.12.2019, 16:50
hucüm futbolu izlemek istiyorum defansta bekletme hoca takımı

pReN@_61
16.12.2019, 16:51
Başarılar takım
:tsbayrak:

YasinCorona17
16.12.2019, 16:51
Sturridgesiz kadrolar görüyorum .

İlk önce Sturridge ve Sosa yazilip yanina oyuncular eklenir

stuyu bu sezon doğru düzgün izleyemedim oynatılmıyor adam çünkü yada top gelmiyo ayağına bugün 11 başlamalı ekubanla

YasinCorona17
16.12.2019, 16:52

bencede kadro bu olur

halilinancik
16.12.2019, 16:52
İstanbul takımları puan kaybetti diye inş puan kaybetmeyiz

shootems
16.12.2019, 16:55
Bence çok rahat bir galibiyet alacağız

Ali İhsan
16.12.2019, 16:59
En korktuğum maç türü, lütfen takım bu maçın önemini bilerek çıksın artık M. Özdilek takımlarına puan kaybetmeyin :(

Mert Pasa
16.12.2019, 17:04
Sturridge oynatılmıyor ya da pas alamıyor diyen bile var,canımızdan bir parça Trabzonspor ama teknik direktör olsam ve teklif gelseydi direk reddederdim

Gökhan Balcı
16.12.2019, 17:09
Ragarugadan gol yemeyiz umarım

Antonio
16.12.2019, 17:13
2009 senesi yine böyle denizliye oynuyoruz sonra Konya ikisinde kendi evimizde kazansak şampiyonuz. İki de 0 yaptık. Temkinli olmak lazım.

umut22
16.12.2019, 17:17
Bu akşam galip gelip çayımı elime alıp spor kanallarında fink atarak yorum dinlemek istiyorum. Hadi çocuklar bu gece mutlu edin bizi.

Mehmet Fatih Yavuz
16.12.2019, 17:23
Parmak'ın 11 de çıkacağını hiç sanmıyorum.
Mikel-Sosa başlayacaktır.

Parmak henüz hazır değil. Devre arasından sonra ancak ilk 11 de yer bulur.
Yani Doğan oynasa en azından sertlik katar. O kadar geride şu anda Parmak.
Bunca zaman oynamayan Ekuban bile hazırlanamadı o fizikle birlikte.
Parmak mümkün değil.

ÖmürKaradeniz61
16.12.2019, 17:42
Akyazıdaki hiçbir maça 3 tane ortasaha oyuncuyla çıkılmamalı gerek yok çünkü ve şu ortasahada Majid fantazisini bırakmalı hoca.Bugün puan kaybedersek Ünal hoca yüzünden olur,koy sahaya 4-5 tane forvet oyuncusu oyna nedir yani biri çıkıp sana niye bu kadar hücum oynadın mı diyecek.Trabzonspor defans yapmaz 90 dakika boyunca saldırır.

artvints
16.12.2019, 17:43
bu tip maçlara kazasız belasız atlatalım tarzında çıkarsan puan kaybı ihtimali yükselir. dolu dolu top oynama arzusuyla çıkmamız lazım. rakip tedirginliği görürse üstümüze gelir. bir gücümüz varsa bu maç göstermemiz gerekiyor.

BatuhanB
16.12.2019, 18:04
Hâlâ mı Parmak... Eğitilmeziz.

battle symphony
16.12.2019, 18:04
Hocanın pek macera arayacağını sanmıyorum.

Uğurcan
Pereira-Hüseyin-Campi-Novak
Mikel-Sosa
Yusuf-Nwakaeme
Sturridge-Sorloth

Pereira ve Novak oynayacaksa tabi.

Eku ve Onazi skora göre ikinci devre girerler.

Emrah KabuL
16.12.2019, 18:07
Hâlâ Parmak'lı kadrolar görüyoruz.. umarım hoca da böyle bir hataya düşmez.

hanzale
16.12.2019, 18:13
Hâlâ Parmak'lı kadrolar görüyoruz.. umarım hoca da böyle bir hataya düşmez.

Rakip takıma yol açmak takımı geri yaslamak istiyorsa bundan daha iyi bir düşünce olmaz, Parmak demek vasatlık demek

mmert
16.12.2019, 18:15
Bilumum illegal bahis sitesinden 02 çifte şans oynamak suretiyle girdiğim günahlardan haksız kazanç, haram yemeyi sen nasip etme ya Rabbiii :) :)

Serdar A
16.12.2019, 18:17
Stu'nun gerçek manada "merhaba Türkiye" diyeceği maç bu olur umarım.

YasinCorona17
16.12.2019, 18:18
parmak çok iyi oyuncu bence sorun ne

Ahmet Taşçı
16.12.2019, 18:33
Peki peki şöyle bir 4-2-3-1 çıkarsa nasıl olur orta alan Onazi-Mikel önlerinde Sturridge - Sosa - Nwakayame ilerde Sörloth? Onazi her yerde basar, çok pres yapar, kalınca hızlı çıkar, Mikel iyi yer tutar, oyunu doğru kurar ve alan parseller, önlerinde de diğerleri rahatça takılır.

Burak
16.12.2019, 18:38
Uğurcan
Pereira Hüseyin Campi Novak
Sosa Mikel
Yusuf Sturridge Nwakaeme
Sörloth

BatuhanB
16.12.2019, 18:41
Allah'tan Hoca buradaki Parmak'çılar gibi düşünmemiş :)

Tayfun
16.12.2019, 18:42
Uğurcan
Pereira Hüseyin Campi Novak
Sosa Mikel
Yusuf Sturridge Nwakaeme
Sörloth

En mantıklı, en ideal kadro bence

ilelebeTS
16.12.2019, 18:43
Beklenen kadro

Tayfun
16.12.2019, 18:45
Sturridge 20 dk içinde maçı çözer

Uğur KÜÇÜK
16.12.2019, 18:48
Stachowiak

Zeki Oguz Mustafa Bergdich

Murawski Aissati

Sacho Olcay Barrow

Rodellaga

Denizli inanilmaz hucumcu bir takim cikarmis.
Sifonun kafaya saksi mi dustu acaba ?
Hic kendinden beklenmeyen hareketler [emoji5]

Lopez, Sapunaru ve Sackey 21 kisilik kadroda yok.
Lopez neden yok acaba, son dakika sakatlik yasamasi yuzunden filan olabilir ?

Dipnot -> Bu sene bu 3 oyuncusunun 21 kisilik kadroda olmadigi hicbir maci kazanamamis Denizli.

Bu gece mutlu uyuyacagiz insallah.

Vurdugun gol olsun Trabzonsporum.

TSemih61
16.12.2019, 18:52
Rakip diş gösterip sert oynarsa bu kadronun eli kolu bağlı olur hiçbir şey yapamaz. Madem "en iyi" isimleri sahaya attık bir şekilde skoru bulup öyle kendi sahamıza çekilmeliler. Antalya gibi açık alan bırakan bir takım değiller hücum ve savunmada iyi koordineler. Bol şanslar ama inşallah pişman olmaz hoca bu kadrodan.

hofsaale
16.12.2019, 18:53
Stachowiak

Zeki Oguz Mustafa Bergdich

Murawski Aissati

Sacho Olcay Barrow

Rodellaga

Denizli inanilmaz hucumcu bir takim cikarmis.
Sifonun kafaya saksi mi dustu acaba ?
Hic kendinden beklenmeyen hareketler [emoji5]

Lopez, Sapunaru ve Sackey 21 kisilik kadroda yok.
Lopez neden yok acaba, son dakika sakatlik yasamasi yuzunden filan olabilir ?

Dipnot -> Bu sene bu 3 oyuncusunun 21 kisilik kadroda olmadigi hicbir maci kazanamamis Denizli.

Bu gece mutlu uyuyacagiz insallah.

Vurdugun gol olsun Trabzonsporum.

Bence dogru bir kadro cikardi...bize baski yapan öne dogru oynayan her takim gol atar...arkaya cekilirse yenilir....
altayadan baski yiyen bir ekibiz ne yazikki...

skoru aldiktan sonra kontra atak oynuyoruz fakat hücümcü oyuncularimiz topun kiymetini bilmior....gs macinida bunun sikintisini yasadik

Mehmet BAŞ
16.12.2019, 18:53
Bu maçın ilk 11'i neredeyse belli. Bazı arkadaşlar neden tartışıyor anlamış değilim. Hüseyin ve Campi son haftalarda hocanın tercih ettiği ideal ikili olarak görünüyor. Hoseini'nin zaten ağrıları var. Sakatlık sıkıntısı olmadıktan sonra Novak ve Pereira oynaması her maç kesin! Orta sahada Mikel ve Sosa'nın yeri de her daim kesin! İleride Sorloth, solda Nwakaeme de her daim formayı alacak isimler. Ömür'ün yokluğunda Yusuf'un ilk tercih olacağını bilmeyen yok. Burada tek soru işareti Sturridge oluyor. O da sakat değilim dediği her maç formayı alır. Bizim takımın ilk 11'ini saymak çok kolay ama bazı arkadaşlarımız neden böyle tartışma içerisine giriyor anlamış değilim. Ömür, Parmak ve Ekuban sağlam şekilde döndükleri vakit bu tartışmaları yaparsınız. Şimdi gerek yok.

Uğur KÜÇÜK
16.12.2019, 18:55
Hosseini ve Kamil Ahmet beklenildigi uzere, sakatliklari yuzunden 21 kisilik kadroda yok..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191216/037dfdac1991ecab6213d63dc4f5e053.jpg

shootems
16.12.2019, 18:56
Ömür törpüsü parmak oynamıyor güzel.. Çiçek gibi kadro

Uğur KÜÇÜK
16.12.2019, 18:56
Bence dogru bir kadro cikardi...bize baski yapan öne dogru oynayan her takim gol atar...arkaya cekilirse yenilir....
altayadan baski yiyen bir ekibiz ne yazikki...

skoru aldiktan sonra kontra atak oynuyoruz fakat hücümcü oyuncularimiz topun kiymetini bilmior....gs macinida bunun sikintisini yasadikBu macin bizim adimiza olan kadrosu, yorulana kadar baski yemez bana gore, bence yanlis kadro cikarmis Sifo.
Cunku oyle sacma sapan top kayiplariyla oynayacak az futbolcu var ilk 11'imizde.

Ama futbol bu, gorucez.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2019, 18:58
Barrow'u durdurursak, sadece 2 gol atabilmiş Rodallega'yı da gaza getirmezsek sıkıntı yaşamayız inşallah...

Sadettin_
16.12.2019, 19:00
Sırf türk diye hocanın parmaktan vazgecmeyecegini düşünmüştüm .
Demekki kötü oynayan kesik yiyor

ilelebeTS
16.12.2019, 19:01
Erzurum maçında 5'li orta saha ile bizi kilitlemişti Şifo. Şu an çıkardığı kadro ile onu yapamaz. Ayrıca maçı çözebilecek birçok çilingirimiz var.

Ogün YAZICI
16.12.2019, 19:02
Sturridge sörloth Nwakaeme+bir ofansif oyuncu uzun vadede üzerine gidilebilir bir yapı değil.Mesela seneye Cl'de bir tek maça bile böyle çıkamayacağını garanti edebilirim.

Dinamik ,hızlı oyunculara sahip,kaliteli takımlar su yapıyı hallac pamuğuna çevirir.

Ama burası Türkiye ligi ve bu yapı kompanse edilebilir.
Parmak olmadığı için bile şükredilir bu yapıya

Allah askina su Sıvasın gençlerine bakın 90.dakika motorları soğumuyor
Senin Parmak'ın kendisini İniesta sanıyor Modric sanıyor .Akan oyunda
Rakip ceza alanı çevresinde skora katkı yaptığı 3 tane maçı var mi acaba bu yıl

Yasin Altuntas
Barrow'u durdurursak, sadece 2 gol atabilmiş Rodallega'yı da gaza getirmezsek sıkıntı yaşamayız inşallah...

Bence Rodallegayi sevgiyle karsilarlar hani gaza gelme durumu olmaz gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bayraktaroğlu
Abdüş nerdesin? Bir sen eksiksin

artvints
16.12.2019, 19:05
Her oyuncu bölgesinin gerektirdiği pozisyonu alıp top rakipteyken mücadele ederse fazla karışıklık olmaz. Ama bir oyuncu bile mucadeleyi aksatirsa kesinlikle bunu telafi edecek bir kadro gücü yok. Herkes işini yapmak zorunda. Sonra da hocanın hamleleri önem kazanir.

cellchook
16.12.2019, 19:07
Sturridge in bir asisti var.
Bir de asiste asisti var.

At fava bekle.

4-1

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AyhanPe
Gol kacirma rekoru kirmazsak ilk golden sonra cok zorlanmayiz sanirim..Asiri gol kacirip birde aptalca bir gol yersek sIkintili olabilir..

serdaracıl
Kadronun tartışılacak bir yanı yok. Yusuf hariç zayıf halka yok. Yusuf da eldeki tek sağ açık. Eğer tutuk kalırsa yerine parmak girebilir ancak ben herkesin mevkisinde oynamasından yanayım. O yüzden yusuf tercihi doğru

Mert Oğuzlu61
16.12.2019, 19:11
Bu kadro coskulu ve topu rakibe birakmadan oynamali yoksa rezil oluruz. Surdurulebilir kadro degil ama şu an onemli olan tek şey sonuc. Yani kazandigimiz an cok degerli galibiyet olacak.

Oyuncular dusuk tempoda vasat oyun oynarlarsa sampiyonlugu unutun ama sasirtip ilk yari net bir oyun ortaya koyup maci koparirsak sampiyonluktan bahsetmeye baslayabiliriz.

Laziobass
16.12.2019, 19:12
Daha önce Mikel Sosa Strurridge Sörloth bir arada ilk 11 çıkmışmıydık

Arrive
16.12.2019, 19:12
Cok dikine oynayan, atak anlamında ne kadar da güven veren bir kadro yahu.

Yalnız var ya gerçekten Ekuban ve Ömürün de dahliyle, ligteki en iyi 2. ve 3.bölgeye sahibiz yahu.

Bir tane Rigobert Song falan tarzında insan eti yiyen stoperimiz olsa, lig tarihinin gördüğü en iyi kadrolardan birine sahip olmuş olacaktık. Sadece TS anlamında değil, tüm takımlar olarak.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
16.12.2019, 19:13
Sturridge sörloth Nwakaeme+bir ofansif oyuncu uzun vadede üzerine gidilebilir bir yapı değil.Mesela seneye Cl'de bir tek maça bile böyle çıkamayacağını garanti edebilirim.

Dinamik ,hızlı oyunculara sahip,kaliteli takımlar su yapıyı hallac pamuğuna çevirir.

Ama burası Türkiye ligi ve bu yapı kompanse edilebilir.
Parmak olmadığı için bile şükredilir bu yapıya

Allah askina su Sıvasın gençlerine bakın 90.dakika motorları soğumuyor
Senin Parmak'ın kendisini İniesta sanıyor Modric sanıyor .Akan oyunda
Rakip ceza alanı çevresinde skora katkı yaptığı 3 tane maçı var mi acaba bu yıl

............atiba.....oguzhan
..quaresma.....talisca.....babel
......................cenk

Aslında bu kadroya benziyor biraz, şampiyonlar liginde bu kadronun başarılı olmasi da büyük başarı.

Mehmet Fatih Yavuz
16.12.2019, 19:14
Anladığım Denizli bizim gibi cevap verecek bize.
Savunma - hücum arası bizim bıraktığımız büyük boşluklara girmek için bildiğin hücumcu kadro ile çıkmış.

Enteresan maç olabilir.

Şifo'dan hiç beklemediğim bir kadro. :)

Hakan
Denizli'nin orta sahaya bak,hey maşallah.
Çok rahat gol buluruz.

hofsaale
bu kadroda zayif nokta stoperler...
mikel ve sosanin uyumsuzlugu...
ve yusuf sari...suan 11 seviyesinde degil...istikrarsiz

A. Aydın
16.12.2019, 19:18
Bu macin psikolojik tarafi da var.
Fark atarsak rakiplere korku veriririz.

acan61
16.12.2019, 19:18

İlk kez bu kadar sağlam kadro ile çıkıyoruz.

Cem Balcı
16.12.2019, 19:21
Ellemeyin iyi kadro.

artvints
16.12.2019, 19:21
Denizli'nın gomulerek oynamaya gelmeyeceğini söylemiştim. Sahanin her yerinde kalabalık kalmaya calisacaklar, gerektiğinde önde basacaklar. Ilk golü dersek çok zor bir maç olur. Öne geçersek yapılacak değişikliklerle oyun hakimiyetini alabiliriz.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2019, 19:24

11'de çıkmamıştık sadece Rize maçının son bölümünde bu dörtlü vardı. Akabinde önce Obi sonra Sturridge sakatlanınca bu dörtlü bir arada oynayamadı...

Uğur KÜÇÜK
Mehmet Özdilek

Yerimizi daha sağlama almak istiyoruz. Her takımın, her takımı yendiği ilginç bir lig oynuyoruz.
Rakibimiz çok ofansif bir şekilde karşımızda.
Sadece savunma yaparak kazanamayız.
İki tarafı da daha iyi yapmalıyız.

Bugun puan ve puanlarla ayrilmak istiyoruz buradan.

He soyle.

Yola gelin super lig takimlari.

Bu hucum hattindan gol yiyeceginizi anlayip, sizde elinizdeki tum hucumculari sahaya atin.

Sifo mac onu 11 kisi kapanmayacagini soylemis, artik skor bizim hucum hattinin becerisine bakar.

1-0 olsun, bizim olsun.

3 puan onemli bugun.

odyseuys
anlaşılan o ki hocaya göre geçen hafta kazandığı halde eleştiri alan, oyuncuları dahi "kötü oynadık" demek zorunda bırakan oyunda problem sistem değil de oyuncularmış. iki bek bir ortasahanın ideale dönmesi ile problemin çözülüp iyi oyunun geleceğini düşünüyor hoca.

ben hala haftalardır söylediğim noktadayım. 4 forvetin yükünü iki ortasahaya yüklersen antalya takımına bir yarıda bir düzine şut attırırsın... cezayı geçen hafta antalya kesmedi, inşallah denizli'ye de kısmet olmaz... bizim bu kadro ve mantalite ile iyi oyun oynama şansımız kesinlikle yok...

acan61
16.12.2019, 19:27
Bu kadro ile bu maçın alt bitmeyeceği aşikar duruyor 0-0 1-0 çok çok ilginç skorlar olur. Tahminim 3-1 veya 3-2 :yattara:

Full HD
16.12.2019, 19:29
Gene basimiz agracak gibi.Simdiden ilaclarinizi alin!

Doğan Keskin
16.12.2019, 19:30
Sörloooth demeye hazır mıyız?

Emirhan Yazıcı
16.12.2019, 19:30
İlginç bir maç olabilir . Denizlinin ön ikili hariç bizi savunabilecek bir yapısı yok bence lakin Trabzonspor'un oldugu her yer de korkuyorum

Doğan Keskin
16.12.2019, 19:36
Bugün bu takım işi 20 dakikada bitirmeli. Artık bunu hissettirmeliyiz rakiplere.

Oruç
16.12.2019, 19:36
Zor maç olacak. Kazanalım kâfi. Oyun ikinci planda. Fırsat haftası.

CaptanBarbosa
16.12.2019, 19:37
Yusuf yerine abduş olacaktı ah ah kemik gibi kadro. Defans defosunu ve orta alan 2lisinin defansif olarak geri olmasını saymazsak

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
16.12.2019, 19:38
Niye kimse yok :(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191216/ecae3457dc0e48c62fef0f4f81f493e2.jpg

CaptanBarbosa
16.12.2019, 19:38
Rüyamda 3-0 öndeydik ve 4. Gol için sturridge penaltı kullanıyordu uyandım [emoji16]

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
16.12.2019, 19:42
Stadın full olması lazım.

jönts
16.12.2019, 19:42
İlk 10 dakika öne geçeriz ama bunun olmasını istemiyorum. Takım öne geçince mala bağlıyor, 0-0 gitsin, atalım ve alalım.

Mehmet BAŞ
16.12.2019, 19:43
Geçen yıldan beri takır takır futbol oynayan A.Parmak'ın defe koyulduğunu görüyorum. Gerçekten ilginç!

Arkadaşlar, hatırlatmak isterim bu çocuk sakatlıktan yeni çıktı. Formsuzluğu kabul edilebilir bir durumdur.

Futbolcularımızı linç etme kültüründen ne vakit vazgeçeceksiniz bilmiyorum.

Yıldıray Emanet
16.12.2019, 19:43
Biz bu işte var mıyız yok muyuz maçı. Benim için makuz talihi kırıp kıramayacağımızın göstergesi. Bu maçta kazanmak için kendimizi parçalamıyorsak bu sene o sene değil demektir. Gerginiz, bekliyoruz..

ersn.alparslan
16.12.2019, 19:45
Denizli gibi deplasmanda daha iyi oynayan kontraya iyi cikan bir takima karsi yanlis kadro. Belliki sosa yine kendini fazlasiyla zorlayacak.

Cem Balcı
Biz bu işte var mıyız yok muyuz maçı. Benim için makuz talihi kırıp kıramayacağımızın göstergesi. Bu maçta kazanmak için kendimizi parçalamıyorsak bu sene o sene değil demektir. Gerginiz, bekliyoruz..

Al benden de okadar.Her sezon bu tip fırsatları tepe tepe verem olduk.

kayseriliyiz
Bu maçi alacagiz Allah'in izniyle.
Hedef 8...

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

nakzo
16.12.2019, 19:46
Hadi be ..

zaqua
16.12.2019, 19:47
rahat geçecek gibi geliyor bama maç. ilk yarı 2-1, maç sonucu 4-1 gibi hissediyorum hatta.

Hakan
16.12.2019, 19:48
Maç önü Niyazi Koyuncu dinleyince yatışıyor taraftar,küfürden falan ceza almıyoruz artık :)

Ahmet Aksu
16.12.2019, 19:48
Uzun sure sonra as kadroyuz umarım rahat bir mac olur...

nakzo
16.12.2019, 19:49
Demekki taraftar inanmıyor bu stad niye boş inandıracan taraftarını seri galibiyetlerle.

ersn.alparslan
16.12.2019, 19:50
Mac sonu muhtemel tv yorumları ;
- izleyicilerin futbola doydugu bir mac oldu.
- top bir o kalede bir bu kaledeydi
- trabzonspor ligin en renkli takimi

Mehmet BAŞ
16.12.2019, 19:50
Maçın ilk 11'i beklediğim şekilde oldu. İçeride bu şekilde oynamamız gerektiğini düşünüyorum.
Fakat yedek kulübemiz gerçekten çok zayıf! Şu maçta kenardan gelip maça etki edebilecek kim var?
Ekuban ve Parmak var. Ama ikisi de sakatlıktan yeni çıktı ve formsuzlar! Ömür zaten yok!
Baktığımız zaman ilk 11 açısından ligin üzerinde olsak da yedeklerimiz cidden zayıf.
Ömür, Onazi, Ekuban ve Parmak sağlam olsa farklı şeyler konuşabilirdik.

bahadır2561
16.12.2019, 19:51
Stada bak bomboş

alikk
16.12.2019, 19:51
Çok tarzım değildir ama bu akşam oyuna etki edecek erken bir kaza golü veya kırmızı kart görme saçmalığı olmadığı müddetçe amiyane tabirle rakibin içinden gececegimiz bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum,rasgele...

DeAgLeMaNyAq
16.12.2019, 19:55
Demekki taraftar inanmıyor bu stad niye boş inandıracan taraftarını seri galibiyetlerle.

Hafta sonu ve özellikle Pazar maçlarına şehir dışından birçok gelen olduğu için Pazartesi maçlarında stadın dolması çok zor...

iyattara
16.12.2019, 19:57
Denizli bizim dengimiz bir takım değil
Yeter ki goller kaçırıp veya kaza gölü yiyip havaya sokmayalim. Haydeee!

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alper*
16.12.2019, 19:57
stad dolu millet sonradan geldi

bence iyi yani

Semih AYDIN
16.12.2019, 19:58
Bana da dolu gibi geldi stad

ÖmürKaradeniz61
16.12.2019, 19:58
Geçen yıldan beri takır takır futbol oynayan A.Parmak'ın defe koyulduğunu görüyorum. Gerçekten ilginç!

Arkadaşlar, hatırlatmak isterim bu çocuk sakatlıktan yeni çıktı. Formsuzluğu kabul edilebilir bir durumdur.

Futbolcularımızı linç etme kültüründen ne vakit vazgeçeceksiniz bilmiyorum.

Bazen haşlamak iyidir hocam, iki maç yedek beklesin akıllanır zaten takımın en formda iki oyuncusu Sosa ve Mikel.

bahadır2561
16.12.2019, 19:59
Haydi bakalım, Allah utandırmasın.

Isko6161
16.12.2019, 19:59
Aynen stadyum baya baya dolu abi.. bundan fazlasini beklemek hata. Neyse, basarilar takim!!