PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 12.Hafta | MKE Ankaragücü 0-3 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Doğukan Uçan
10.11.2019, 19:33
Gol kaçırma rekoru kırmazsak rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

Maçla ilgili tek korkum jose sosa'nın sarı kart görmesidir. umarım hoca uyarır ikili mücadelelere girmekten kaçınır.

mete61bordomavi
10.11.2019, 19:37
İnşallah kazanacağız.

BatuhanB
10.11.2019, 19:48
Rakipte Kitsiou bugün gördüğü kart dolayısıyla bizim maçta yok.

Can
10.11.2019, 19:50
Yeniliriz ( totem )

Doğukan Uçan
10.11.2019, 19:56
ankaragücü ligin en kötü takımı. sedat ağçay, ilhan parlak gibi oyuncuların olduğu takımı ezmemiz lazım.

My
10.11.2019, 20:04
Yaşar Kibar Güven: "Ekuban dün akşam Trabzon'a geldi. Fizyoterapist ve doktor eşliğinde programa başlayacak. Amacımız 2-3 hafta içinde takıma vermek. Milli ara sonrası Sosa, Mikel ve Sturridge de takıma katılmış olacak."

Harun-61
10.11.2019, 20:06
Ankaragücü kötü gidiyor. Bu aksam da yenilecekler büyük ihtimal.
Umarim bize patlamazlar.

champions
10.11.2019, 20:39
Gs-Başak
Konya-Bjk
Malatya-Fb

4 İst. takımı birden puan kaybedebilir. Hem Göztepe maçını bir ölçüde telafi etmek, hem kazanıp bir adım öne çıkmak, hem de Gs maçına 2/2 ile çıkmak adına kazanılması gereken bir maç.

Mert'
10.11.2019, 21:20
Bu maçı mutlaka almamız lazım. Ligin dibindeki takımlara karşı puan kaybı lüksümüz yok.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2019, 21:39
İsim olarak kolay gibi gözüksede Ankaragücü kolay teslim olmayan bir takım. FB ve Başakşehir içeride zar zor yendi BJK ise deplasmanda puan kaybetti...

Hakan
10.11.2019, 21:46
Sakatların dönüşüyle Ankaragücü'nün şu kadrosunu patates etmemiz lazım da belli olmuyor tabi.

LağusKusteli
10.11.2019, 21:54
Maçlardan önce Neden kazanmalıyız diye geçmişe yönelik hatırlatmalar yapmayı seviyorum. Bizim taraftar Kayseri,Ankaragücü takımlarına sempati duyar ama her iki takım da şikecilere ekmek verdikleri için benim gözümde değerleri yok.
Ankaragücü maçını neden kazanmalıyız:

- Geçen sezon son dk olmayan faul sonrası yediğimiz gol ve alınan beraberliğin rövanşı

- 2011’deki sivazspor kalecisi ŞİKECİ KORCAN’a forma verip her fırsatta sahip çıktıklarını belirtmeleri

- üst sıralardaki takımların birbirleriyle oynayacak olması nedeniyle puan kaybetmememiz gerektiği

Ali İhsan
10.11.2019, 22:02
Kalede Korcan olacaksa Korcan'a gol atmanın önemi tüm takıma öğretilmeli, zaten alışkanlık gereği gelen şutları içeri alma eğilimi var!

naimbektas6161
10.11.2019, 22:04
Gs maçı öncesi yenmemiz gereken bir maç. Yenicez inşallah.

ilelebeTS
10.11.2019, 22:08
Sakatlar dönerse tek sıkıntı puanları yukarıdaki takımlardan alıp aşağıdaki takımlara dağıtmamız. Gariban babasıyız.

Mert Pasa
10.11.2019, 22:14
İnşallah istifa hoca değişimi felan filan olmaz bu günlerde,yoksa ite kaka kazanacağımızı düşünüyorum inanıyorum

Jackdaniels
10.11.2019, 22:17
Orgill affetmez yazar 1 tane , Milli ara dönüşleri umarım bu sefer sıkıntı olmaz.

yasin196761
10.11.2019, 22:19
Sosa ve Nwakaeme sınırda olması bize sıkıntı oluşturacak gibi gözüküyor. Çok dikkatli olmalılar. Gs maçında herkes tam olsun da Ünal hocam rahat rahat yine yendin Gs yi. Şu krizden iyi çıktık insan düşünmeden edemiyor Sivasta penaltıyı atsak göztepeyi yensek 4 puan fark atabilirdik. Sağlık olsun ne diyelim. Kart görmeden bu maçı kazanmak ümidiyle.

artvints
10.11.2019, 22:26
Bjk ile aramizda bir puan olmasini anlayamiyorum, tıbben imkansiz. Göztepe maçı yine geri atti bizi ama alanya'yi yenerek dengeledik. Bu maçta puan kaybinin affi yok. Hatta vura vura kazanmak lazım. Ankaragücü'nün böyle maclardan kazanacagi puan onemli motivasyon için, dusmeye en yakın takımlardan biri. Karabuk maçi gibi olmasin.

SALDIRAY
10.11.2019, 22:28
Kart sınırındaki oyuncuların mutlaka dinlendirilmesi gerekiyor.

naimbektas6161
10.11.2019, 22:34
Bu arada biz neden sürekli penaltı kaçırmaya devam ediyoruz :) penaltı denemeyen kalmadı maşallah. Sorloth hosseini waka sosa sturidge. Bi de uğurcan denesin bari:)

artvints
10.11.2019, 22:41
Kart sınırındaki oyuncuların mutlaka dinlendirilmesi gerekiyor.

Oyuncu yok ki, biz temiz 3 puani alalım da gs maçına eksik çıkmak fark etmez, her türlü alırız.

Ogün YAZICI
10.11.2019, 23:05
Sosa dışındaki hiçbir sakatın döneceğini düşünmüyorum
Sturridge iyileşip maça 2 gün kala x bir kasında zorlanma yaşayıp kadrodan çıkarılacaktır
Mikel'in ağrısının çözümü de pek tabi bulunamayacaktır

Devre arası Onazi Mikel Sturridge gibi şampiyonluk yolunda istikrarlı katkı alamayacağımız isimlerin yerine taze ve devamlılık sağlayan oyuncularla takviye ederiz inşallah

Bu arada acayip zor maç
Ankaragücü fb bjk ve Başakşehir maçlarında dişe diş futbol oynadı

angraf
10.11.2019, 23:19
nasipse bu maçı ve gs maçını alıp liderliğe oturacağız inşallah.

trbzonsporlu
10.11.2019, 23:50
Sosa ve Nwakaeme sınırda olması bize sıkıntı oluşturacak gibi gözüküyor. Çok dikkatli olmalılar. Gs maçında herkes tam olsun da Ünal hocam rahat rahat yine yendin Gs yi. Şu krizden iyi çıktık insan düşünmeden edemiyor Sivasta penaltıyı atsak göztepeyi yensek 4 puan fark atabilirdik. Sağlık olsun ne diyelim. Kart görmeden bu maçı kazanmak ümidiyle.

evimizdeki gençlerbirligi maçında son dakikalarda yedigimiz golle giden 2 puanimız daha var. 8 puanımız daha olabilirdi şuanda

nwakemeden korkmuyorum zaten hep itirazdan ceza alıyor dikkat eder ona da sosa çok temaslı oynuyor sarı görmez umarım

kayseriliyiz
11.11.2019, 01:10
Bundan sonra vura vura, önümüzdeki tüm engelleri devirecegiz Allah'in izniyle.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Sefer A.
11.11.2019, 04:58
Rakipte Kitsiou bugün gördüğü kart dolayısıyla bizim maçta yok.
çok iyi oldu bu, iyi topçu

HOPA'LI TS'Lİ
11.11.2019, 07:48
GS maçı öncesi kazanmamız lazım

Sivas ve şikebahçe puan kaybederse lider oluruz

Şb Malatyaya gidecek.
KAYSERİ-Zivas

muratt
11.11.2019, 08:49
Milli ara sonrasi alinacak Ankaragucu ve GS galibiyetleri ligin seyrini cok degistirir. Isin rengi degisir, is ciddiye biner.
Olasi bir ilk yariyi zirvede kapama durumunda ise, ligin ikinci yarisinda en azindan Ekuban-Mikel-Sturridge donebilse bile takimin seviyesi cok farkli bir yere gelir. Herseye ragmen, ruzgari arkamiza alabiliriz. Bu sanssizliklar sakatliklar hakemler kacan penaltilara ragmen buradaysak, az biraz ruzgari cevirebilirsek nerelere gelmeyiz.. Savasmaya devam aynen..

HOPA'LI TS'Lİ
11.11.2019, 09:13
Reha KAPSAL (TRT SPOR): TS onca sakat ve hakem hatalarına rağmen çok iyi yerde. Devre arasına kadar yarışta olurlar ve devre arası iyi 1 veya 2 stoper alırlarsa şampiyonluk şansları olur.

Erman TOROĞLU (ASPOR): Trabzon'a, Başkan'a ve Ünal Hoca'ya helal olsun. Geldikleri bugünden itibaren takıma seviye atlattılar. Çok iyi top oynuyorlar. Şampiyonluk şansları yüksek. Çünkü 3 büyükler de yarışın içinde ve birbirlerini yerler ve Trabzon aradan sıyrılabilir.

ALDENİRO
11.11.2019, 13:30
Bizim için kolay lokma yoooooook. Göztepe maçında gördük. Her maç FB le yapıyormuş gibi oynamalıyız.

erenslash
11.11.2019, 13:47
bu tarz maçlar belli olmuyor ama gs maçını mutlak almamız lazım

başakşehire kendi sahasında kafa tutan ve gol atan bir takım bizim yapamadığımızı yapmışlar

https://www.google.com/search?q=ankarag%C3%BCc%C3%BC&oq=ankarag%C3%BCc%C3%BC&aqs=chrome..69i57j0l4j69i60.1750j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#sie=m;/g/11h4pck2vr;2;/m/04r98r;dt;fp;1;;

sakat maç

başekşehirle kafa kafaya oynamışlar

rakibimizin son performansı http://tr.beinsports.com/haber/medipol-basaksehir-mke-ankaragucu-2

ciddiye alıp adam gibi oynamamız şart

LağusKusteli
11.11.2019, 14:02
ligde kesinlikle kolay maç ve fikstür avantajı diye bir şey yok. bunu geçen hafta Akyazı'da peşpeşe 2 maç oynayacağız kesin ikisini de alırız diye düşünürken göztepe yenilgisiyle tecrübe etmiş olduk.

bizim için önemli olan konsantre olmak. Zira coşkulu oynadığımız her maçta galip geliyoruz.

kayseriliyiz
11.11.2019, 14:54
bu tarz maçlar belli olmuyor ama gs maçını mutlak almamız lazım

başakşehire kendi sahasında kafa tutan ve gol atan bir takım bizim yapamadığımızı yapmışlar

https://www.google.com/search?q=ankarag%C3%BCc%C3%BC&oq=ankarag%C3%BCc%C3%BC&aqs=chrome..69i57j0l4j69i60.1750j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#sie=m;/g/11h4pck2vr;2;/m/04r98r;dt;fp;1;;

sakat maç

başekşehirle kafa kafaya oynamışlar

rakibimizin son performansı http://tr.beinsports.com/haber/medipol-basaksehir-mke-ankaragucu-2

ciddiye alıp adam gibi oynamamız şartBak eren teknik heyete çatmadanda yorum yazabilirmussun.
Bundan sonra hep destek tam destek, artik sampiyonluk zorda olsa, bizim taraftar olarak bir sinerji olusturmamiz lazim.
Sanada ihtiyacimiz var kardesim [emoji6]

erenslash
11.11.2019, 15:35
eyvallah kardeşim sağol teşekkür ederim ve bilmukabele. şampiyonluk beklemiyorum (içimizden geçen farklı tabi) ancak ben her şartta destekliyorum, (teknik ekip meselesine gelince evet değişmeliler) :D taraftar olarak sinerji oluşturmakta sıkıntı yok zaten.doğruları söylememiz lazım ama.galip geldiğimizde de açıklarımızı söylememiz lazım.çünkü dünkü galibiyette maçta şut pozisyonumuz yok doğru dürüst.sebepleri malum.ikinci sezon sonu revizyon tabi şart.lig tablosuna bakınca baya bir heyecanlı duruyor ama daha çok şey olur bu ligde.
Bak eren teknik heyete çatmadanda yorum yazabilirmussun.
Bundan sonra hep destek tam destek, artik sampiyonluk zorda olsa, bizim taraftar olarak bir sinerji olusturmamiz lazim.
Sanada ihtiyacimiz var kardesim [emoji6]

ccd6167
11.11.2019, 15:41
Ömür hariç büyük ihtimal tam kadro olacağız

şu süreçte ekuban olsaydı 2-3 puan fazlamız vardı.

hocanın maç maç gidip takımı hazırlaması şart

iyattara
11.11.2019, 15:44
Ankaragücü derli toplu oynuyor, kadrosu yetersiz olsa da o kadro ile ellerinden geleni yapıyorlar. Büyük takımları zorlama sebepleri de takım kurgularinin defans olarak iyi olması. Ama bizim maçta kendi sahası olduğu için ve acil puan lazım olduğu için kontrolü kaybedecekleri anlar olacaktır. Sabırlı oynarsak hata yapacaklardır. Mikel, Stu ve özellikle Sosa da dönerse almamız gereken bir karşılaşma.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
11.11.2019, 16:11
metin diyadin de düzgün hoca, böyle hocalar güçsüz kadrolarla mücadeleye çıktığı zaman üzerinden geçiyorlar, üzülüyorum. trabzonspor böyle maçlarda cömert olmuştur, maçın başından itibaren sağlı sollu bastırıp ankaragücü'ne bu maçtan puan çıkmaz ümitsizliğini yaşatmak lazım.

Emre Çömez
11.11.2019, 20:29
Ankaragücü, teknik direktör Metin Diyadin ile yolları ayırma kararı aldı.(beIN SPORTS)

memozcan
11.11.2019, 20:42
vay anasını .. inşallah hoca değişikliğine gitmezler diyordum, korktuğum oldu..

muhtemel hocalarının ilk demeci: " TS maçı bizim için ölüm kalım maçı!"

Yiğit Gayretli
11.11.2019, 20:46
Yine bir Trabzonspor maçı öncesi hoca değişikliğine giden anadolu takımı...

Sakatlarımız dönecek, bu çok güzel tabi ama hangi seviyede dönecekler? Özellikle Ekuban'ın ciddi maç eksiği olacak.

Mert'
11.11.2019, 21:11
Metin Diyadin gitmiş. Hep bize rastlıyor tesadüf müdür nedir :)

DNA-TS
11.11.2019, 21:39
ben kendimi bildim bileli böyle sakatlıklarla dolu bir sezon yaşadığımızı hatırlamıyorum. bu seferde 2 cezalı eklendi.
rakip yeni hocasıyla çıkış! arayacak.
sosa mikel ekuban geliyor gs maçı öncesinde kendimiz için güzel bir deneme olacak.

Varlıbaş61
11.11.2019, 21:45
Teknik direktör değişikliği yine bize denk geldi. Hem de Gençlerbirliği’nin eski hocası gelmiş. Ya sabır ..

trbzonsporlu
11.11.2019, 22:53
bitik bjk nin 5 maçta 13 puan alarak zirveye yaklastigi seriye biz alanya macı ile girdik. serinin ilk macı olan alanyayı geçtik.
biz bjkden daha iyi takimız onlar ne yaptı ankaragucu berabere, gs, antalya ve denizliyi yendiler. biz 4 maçı da kazanabiliriz. 4 maça da ağir favori olarak cıkacağız.
tüm rakiplerin tüm fiksturunu inceledim. fb inanilmaz zor fiksture giriyor muhtemelen ilk yarıyı ya biz ya başaksehir lider olarak kapatır.

trbzonsporlu
11.11.2019, 22:56
ekuban italyadan daha yeni geldi daha takımla antremanlara baslamadı ankara maçında oynaması bence imkansız.

sakatlardan sosa harici kesin döner oynar diyecegimiz oyuncu yok. parmakın cezalı oldugunu hesap edersek mikelle sturrige döner umarım

Ufuk
11.11.2019, 23:03
Bence bu değişiklik iyi oldu. Başakşehir maçında izlediğim kadarıyla çok etkili oynadı Ankaragücü. Birçok fırsata girip değerlendiremediler. Yeni hoca ile farklı bir anlayışa falan geçerler belki. Bizim için ha Ahmet ha Mehmet. Çıkıp kazancağız inş.

Toraman
11.11.2019, 23:20
Bence bu değişiklik iyi oldu. Başakşehir maçında izlediğim kadarıyla çok etkili oynadı Ankaragücü. Birçok fırsata girip değerlendiremediler. Yeni hoca ile farklı bir anlayışa falan geçerler belki. Bizim için ha Ahmet ha Mehmet. Çıkıp kazancağız inş.
Ben de aynı görüşteyim Metin Diyadin’den çekiniyordum bence başarısız değildi, böyle haksız kovulmalar ters teper.

artvints
12.11.2019, 00:12
metin diyadin'in çaresizliği görmek üzerdi beni, gram acıma duygusu kalmadı, ezip geçmemiz lazım, ankaragücü iyi başlangıcı başka maçta yapsın.

kayseriliyiz
12.11.2019, 00:24
gs, fb, bjk hatta sivas inaniyor sampiyonluga, artik bizde inanalim ve dile getirelim, bir ahenk olusturup rakiplere baski kuralim.
Akyazi rakiplere artik cehennem olmali.

Cem Balcı
12.11.2019, 01:39
En kritik dönemdeki puan kayıplarımız devam etti.Şu haftalarda yarıştan kopmamak için bu maçı almak şart.

Nasılsa yakın takipçilerimiz puan kaybedince biz de kaybederiz...

Sefer A.
12.11.2019, 01:48
korcan pustuna bayanlar da söver =) serefsiz it korcan... satilmis herif

Harun-61
12.11.2019, 02:07
TD Diyadin'i kovmuslar.

U.Sadıkoğlu
12.11.2019, 08:19
Ankaragücü'nün ekstra tribün açma durumu daha önce oldu mu? Veya bu maç için olur mu? Ne diyorsunuz?

Karasoy
12.11.2019, 08:56
İlklerin takımıyız. Göztepe son 2 deplasman galibiyetiin geçen yıl Trabzon'da bizi 2-1 ve bu yıl yine Trabzon'da 1-0 galibiyetlerle aldı.

muratt
12.11.2019, 09:17
Reha KAPSAL (TRT SPOR): TS onca sakat ve hakem hatalarına rağmen çok iyi yerde. Devre arasına kadar yarışta olurlar ve devre arası iyi 1 veya 2 stoper alırlarsa şampiyonluk şansları olur.

Erman TOROĞLU (ASPOR): Trabzon'a, Başkan'a ve Ünal Hoca'ya helal olsun. Geldikleri bugünden itibaren takıma seviye atlattılar. Çok iyi top oynuyorlar. Şampiyonluk şansları yüksek. Çünkü 3 büyükler de yarışın içinde ve birbirlerini yerler ve Trabzon aradan sıyrılabilir.

Bizim taraftar: Hoca istifa, neden doğan'ı oynatıyor da Fıratcan'ı oynatmıyor. Başkan istifa, neden 7 sakat olacağını düşünmedi de 5 transfer daha yapmadı.

ccd6167
12.11.2019, 10:12
Bizim taraftar: Hoca istifa, neden doğan'ı oynatıyor da Fıratcan'ı oynatmıyor. Başkan istifa, neden 7 sakat olacağını düşünmedi de 5 transfer daha yapmadı.
Ekuban
ömür
sturridge
mikel
onazi

hepsinin uzun süre sakat olması normal değil

mesela liverpoolda
mane
salah
wijnaldum
Fabinho

2-3 ay ortada olmasa ne olur

muratt
12.11.2019, 10:21
Ekuban
ömür
sturridge
mikel
onazi

mesela liverpoolda
mane
salah
wijnaldum
Fabinho

bunlarin hepsine bile gerek yok. Sadece mane ve van djik 3'er ay sakatlansa şampiyonluk gider. İki kilit oyuncunun bile çok şey değiştirebileceği ortamda bizim 6-7 tane en güvendiğimiz kilit adam uzun süreli sakatlık yaşamış. Böyle bir durumda takım da, hoca da, yönetim de her türlü eleştiriden muaftır kimse kusura bakmasın. Takımın kötü oynamasından daha normal birşey olamaz bu durumda. Yusuf Sarı, Advijaj, Kamil Ahmet, Doğan dahil zaman zaman ilk 11'de sahaya sürmek zorunda kaldığımız adamların çoğu süper ligdeki çoğu takımın ilk 11'inde yer bulamazlar, bu gerçekleri görmek lazım. Şampiyonluk yarışı verdiğimiz takımların çoğunun yedek kulübesi bizde direk ilk 11 oynar. Bunları görmüyor bizim taraftarın belli bir kesmi. İşi gücü hoca istifa. Bu hafta Alanya bizi yenseydi bugün Hoca'yı çiğ çiğ yiyordu bizm taraftar, hem burada hem yerel medyada hem de heryerde.

Şu dönemde takıma ve hocaya destek vermekten başka yapacak birşey yok. Ve böyle bir dönemi ligde iyi bir yerde götürerek geçiriyoruz. Kaçan penaltılar, hakem hataları vs. rağmen hem de. Bu rüzgar biraz bize dönse, sakatlar iyileşse şöyle bir kimsenin de iyi olmadığı bir ligde, çok rahat götürürüz biz bu işi. Yeterki kendi ayağımıza sıkmayalım (hocayı göndererek).

eren_61
12.11.2019, 10:27
arkadaşlar selam,
Ankaragücü maçı için Ts pasolig ile ankaragücü tarafından bilet alabilirmiyim? Bunu nasıl öğrenebiliriz

cakalkerem
12.11.2019, 10:27
sakatlardan 2-3 u donse takım farklı olurdu...

Sturridgenın sakatlıgı tum yuk sorlota kaldı..ecuban dondugunde durum farklı olur..
on liberosuz oynadığımız maçları saymaya bile gerek yok..
Onazinin sakatlığı sürecekse devre arası mutlaka adam alınmalı..

ama herseyden önce Sosa ya el bebek gül bebek bakılmalı...
sosa olmayınca takım 1 adım ileri gidemeiyor malesef ve yerini dolduracak 1 tane bile adamımız yok

Faruk BERBER
12.11.2019, 10:33
arkadaşlar selam,
Ankaragücü maçı için Ts pasolig ile ankaragücü tarafından bilet alabilirmiyim? Bunu nasıl öğrenebiliriz

Alamazsınız.

UĞUR DURTAŞ
12.11.2019, 10:36
Mümkün olduğu kadarıyla Ankara'da ikametgah ettiğimden dolayı
her hafta Trabzonsporumuzun maçlarına saat olarak denk gelmediği sürece
Gençlerbirliği ve Ankaragücü maçlarına giderim.

Bu takımların maçlarını izlerken alıcı gözle izlerim...

Pinto ve Berat

bizim takıma ciddi katkı verir düşüncesindeyim.

Pinto 3-4 yıldır Ülkemizde osmanlıspor ve Ankaragücü

1988 doğumlu,yaşı 31
Asil insan Pereira nın hemşerisi.. portekizli
çok iyi bir oyuncu
çok hızlı,ileriye çıkışları üst düzey
sol ayağı mükemmel,çalım atma özelliği çok iyi
ortalarıda öyle,şutları sert,
çok atik devre arasında veya sezon sonunda mutlaka düşünülmeli...
23 Kasım'da bizle oynadıkları maçta özellikle izlemenizi tavsiye ederim.
*
Diğer dikkatimi geçen isim
Berat Ayberk Özdemir
21 yaşında 1998'li
merkez orta sahada oynuyor
fiziği çok iyi,kondisyon yerinde,ayağına hakim,geriye ve ileriye desteği çok iyi
hava toplarına çok hakim,ayak ve kafa golleri mevcut..
beratı izlerken sanki 21 yaşında değilde 31 yaşındaki bir futbolcunun tecrübesi varmış gibi geliyor.
Ünal hocamızın inşallah bu isimler dikkatini çekmiştir.
takıma kazandırılırsa katkı verirler diye düşünüyorum.

**

Ankaragücü metin Diyadin hocayı gönderdi..
büyük olasılıkla Hikmet denen adam gelecek.
milli aradan sonra ilk maçlar bizimle
inşallah hoca değişikliği artı bir motivasyon getirmez Ankaragücüne
gs maçı öncesi mutlaka kazanılması gereken bir maç ...

pReN@_61
12.11.2019, 10:45
Yine TD değişikliği denk geldi :)

UĞUR DURTAŞ
12.11.2019, 10:50

Pinto ve Berat

1988 doğumlu,yaşı 31
çok iyi bir oyuncu
*
Berat Ayberk Özdemir
21 yaşında 1998'li
fiziği çok iyi,kondisyon yerinde,ayağına hakim,geriye ve ileriye desteği çok iyi
beratı izlerken sanki 21 yaşında değilde 31 yaşındaki bir futbolcunun tecrübesi varmış gibi geliyor.

**

**
Şimdi aklıma geldi 15 gün önceki Ankargücü-Gaziantep maçında
oturduğum yerin 1 ön sırasında oturan
Yardımcı Antrenörümüz Timur ATALAY maç esnasında Ankaragücü takımı hakkında
epeyce notlar aldı..........

Doğan Keskin
12.11.2019, 11:38

Reha Kapsal A Spor'da yorumculuk yapıyor diye biliyorum.

ffırtına
12.11.2019, 13:04
Şampiyonluk için böyle maçlara düşünmeden 3 puan yazmamız gerek.. Bu maça da zor diyorsak şampiyon olmayalım .. Şampiyon olacak takım özellikle içerde fire vermemesi lazım ancak Göztepe gibi vasat bir takıma kendi sahamızda mağlup olduk bunu telafi etmemiz şart..

Bu sene fırsat senesi.. İlk yarı bitiminde 2-3 puan geride olsak dahi.. İkinci yarıda sakatların büyük kısmı gelecek.. Biz 10 yılda bir şampiyonluğa oynuyoruz bunun bilincinde olup Trabzonlu zengin iş adamları takıma destek çıkıp devre arası 2 tane üst seviye oyuncu almalıyız..

Sonrasında avrupadan ceza yersek yiyelim arkadaş ben şampiyon olmak istiyorum..

erenslash
12.11.2019, 13:31
Teknik direktörün değişmesi bizi etkilememeli

Biz her maça ciddiyetle çıkmalıyız

Lig uzun bir maraton

Puanlar kafa kafaya

Bu durumu lehimize çevirebilir miyiz?Kesinlikle hayır -Ben hiç sanmıyorum-sebepleri tekrar etmeye gerek yok
Devre arası transfer olursa + Teknik heyet aynı olsun +sakatlar iyileşse şaMpiyon olma şansımız var mı? : HAYIR

Peki ikinci olma şansımız var mı? Belki ittire kaktıra

Heyecanlanır mıyız? Evet
Kafa kafaya ikinci devre mücadele olsa 8 puanla lider olsak havlu atar mıyız? Kesinlikle evet
Peki üst sıraları zorlar mıyız? Evet
Şampiyonluk beklentisine girmeli miyiz? Hayır

Şampiyonlar ligi için kasmalı mıyız? Evet

Şampiyonlar ligine katılma şansımız olsa dahi Ünal hocayla yolları ayırmalı mıyız? Evet

Ünal hoca bizi şampiyon yapamayacak peki eren ancak ve ancak devre arası takviye olursa ve bireysel yetenekli oyucularımızla hocaya rağmen ve teknik ekibe rağmen şampiyon olma şansımız var mı?

evet çok ama çok düşük ihtimal dahilinde kadroyla şampiyon olabilecek bir durumumuz var

şöyle var :

sağlam takviyeleri yaptın alanya gibi rakiplerin ve anadolu takımları beceriksiz olacak vesaire ve bireysel lider oyuncuların üst düzey hırslı olacak ve stabil ciddi olacak
ligin üst sıraları o kadar kötü oynayacak ki kadronla bireysel taktik olmadan ittire kaktıra maç alacaksın- bala mala karambolle mümkün evet

hakem faktörü ne zaman devreye girer?

Hakem faktörü ve bahis mevzuları her zaman devreye girer.

Hakemlerin devreye girdiği nokta özellikle kötü oynadığın ve beceriksiz olduğun maçlardır.(bu sene örnek verecek olursak göztepe ve gençler maçları.

Bunlara o fırsatı vermessen hakem seni durduramaz.

Çok iyi futbol oynaman lazım hakem de avcunu yalar

tristram
12.11.2019, 13:52
1. ile 8. arasinda toplam 3 puanin oldugu yerde nasil firsat sezonu oluyor anlamadim.ustelik bu kadar eksik varken nasil oluyorda bizim acimizdan firsat oluyor.bu sene bir takimin basina gelebilecek tum aksilikler basimiza geldi.sakatliklar olmayip puan olarak en az 5-6 puan onde olsaydik bu sezona firsat sezonu derdik ama hali hazirda bunu soylemek cok guc ve yanlis.takimi gereksiz baski altina almaya gerek yok.
bu sezon oyun anlaminda akbil disinda kimsenin ne oynadigi belli degil,icerde-disarda oyle buyuk takim gibi oynayan bir tek bunlar var.son alanya macinda tamam 10 kisi kaldik ama neredeyse pozisyona girmeden maci kazandik.cisse bos kaleye atsa bugun farkli seyler konusuyor olurduk.

maca gelirsek, biz sampiyonluga oynuyoruz vura vura kazaniriz diyebilecegimiz bir oyun oynamiyoruz.sakatlardan hangileri doner bilmiyorum ama ne olursa olsun zor mac olacak.ayrica ne olursa olsun sinirdaki topcularimizin kart gormemesi gerek..cincon macina mumkun mertebe tam cikmaliyiz.

Onur Akyüz
12.11.2019, 14:23
Ankaragücü’nün yeni hocası Mustafa Kaplan olmuş.

G.Birliği ile sahamızda bizden 1 puan almıştı.

Uğur KÜÇÜK
12.11.2019, 14:26
Ekuban ve Mikel, milli arada takima 4 gun izin verilmisken Trabzon'da bireysel calismalara devam ederlerken, Sturridge ise Ingiltere'ye gitmis yine.

Sozde verilen ozel program dahilinde calisacakmis.

Bizde yedik bunu.

Adam Beinsports'da Kevin Campell ile yaptigi soylesi de bile, milli aralarda hemen Ingiltere'ye gitmek cok guzel oluyor filan diyordu.

Bu Sturridge'i takima isindirmak lazim.
Aidiyet hissetmesini saglamak lazim.

Parasini verdik artik, performans olarak en iyisini almayi saglamaliyiz.

Unal hocam sen adamsin.

Milli aralarda bile tesisten cikmayan, her dakika Trabzonspor'u dusunen adam.

Ersun gibi 2 gunluk izinde, kendini Akdeniz sahillerine kari-kizlarla tekne turlarina atip, gelismekte olan takimiz masalini anlatsan, cogu taraftar seni bu kadar acimasiz elestirmez.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191112/81388b5eeb26e3113c67ed6fa4ca16c7.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Akyüz
12.11.2019, 15:02
Ünal Hoca’nın ailesi de İzmir’de bu arada. Adam 7/24 tesislerde.

Yasin Altuntas
12.11.2019, 15:34
Ekuban ve Mikel, milli arada takima 4 gun izin verilmisken Trabzon'da bireysel calismalara devam ederlerken, Sturridge ise Ingiltere'ye gitmis yine.

Sozde verilen ozel program dahilinde calisacakmis.

Bizde yedik bunu.

Adam Beinsports'da Kevin Campell ile yaptigi soylesi de bile, milli aralarda hemen Ingiltere'ye gitmek cok guzel oluyor filan diyordu.

Bu Sturridge'i takima isindirmak lazim.
Aidiyet hissetmesini saglamak lazim.

Parasini verdik artik, performans olarak en iyisini almayi saglamaliyiz.

Unal hocam sen adamsin.

Milli aralarda bile tesisten cikmayan, her dakika Trabzonspor'u dusunen adam.

Ersun gibi 2 gunluk izinde, kendini Akdeniz sahillerine kari-kizlarla tekne turlarina atip, gelismekte olan takimiz masalini anlatsan, cogu taraftar seni bu kadar acimasiz elestirmez.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191112/81388b5eeb26e3113c67ed6fa4ca16c7.jpg

Sturridge konusunda ona ne kadar güvendigimiz önemli. Önümüzde Sosa örnegi var mesela, geldigi ilk sene teneke baglayip denize atmaya calistigimiz adam, su an utanmasa Ispanyolcayi karadeniz aksani ile konusacak.

Demem su ki, takima hizli alisan oyuncu olur, yavas alisan olur. Sosa da Sturridge kadar maas almasina ragmen hakkini vermiyordu.

Ha bunun bir pozitif örnegi varsa, tabiki 10 tane negatif örnegi var. Zaman Stu‘nun pozitif mi, negatif mi olacak gösterecek. Ama şu bir gerçek ki, eğer pozitif bir örnek olursa, ligi tek başına dağıtabilir. Sırf bu yüzden bile biraz daha fazla müsamaha göstermemiz lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ffırtına
12.11.2019, 16:36
1. ile 8. arasinda toplam 3 puanin oldugu yerde nasil firsat sezonu oluyor anlamadim.ustelik bu kadar eksik varken nasil oluyorda bizim acimizdan firsat oluyor.bu sene bir takimin basina gelebilecek tum aksilikler basimiza geldi.sakatliklar olmayip puan olarak en az 5-6 puan onde olsaydik bu sezona firsat sezonu derdik ama hali hazirda bunu soylemek cok guc ve yanlis.takimi gereksiz baski altina almaya gerek yok.
bu sezon oyun anlaminda akbil disinda kimsenin ne oynadigi belli degil,icerde-disarda oyle buyuk takim gibi oynayan bir tek bunlar var.son alanya macinda tamam 10 kisi kaldik ama neredeyse pozisyona girmeden maci kazandik.cisse bos kaleye atsa bugun farkli seyler konusuyor olurduk.

maca gelirsek, biz sampiyonluga oynuyoruz vura vura kazaniriz diyebilecegimiz bir oyun oynamiyoruz.sakatlardan hangileri doner bilmiyorum ama ne olursa olsun zor mac olacak.ayrica ne olursa olsun sinirdaki topcularimizin kart gormemesi gerek..cincon macina mumkun mertebe tam cikmaliyiz.
Kendimizi kandırmaya gerek yok.. Bu sene fırsat senesidir nokta.. Son 10 yılda ilk 10 hafta sonunda liderle aramızda 10 puan olur gelecek sezonun planlamasını yapardık.. Şampiyonluk baskıyla gelir, güle oynaya gelmez.. Futbolcular şampiyon olacaklarına inanıyorsa baskı falan hikaye.. İnançları yoksa tabiki, bahane hazır baskı altındaydık o yüzden puan kaybettik.. Geçin kardeşim bu işleri milyon eurolar kazanan adamların baskı altında kalmaya hakları yok, çıkacaklar çatır çatır topunu oynayıp rakibi sahadan silecekler..

Nihat Güneş
12.11.2019, 16:41

Pinto ve Berat

1988 doğumlu,yaşı 31
çok iyi bir oyuncu
*
Berat Ayberk Özdemir
21 yaşında 1998'li

**

Uğur abi Pinto zaten he anlamda alternatif olabilecek oyuncu şu ana kadar düşünülmemesi garip.

Berat ise gerçekten çok keliteli bir oyuncu.
Bizimle oynadıkları maçta da dikkatimi çekmişti, kaçırmamak lazım... Fena üzülürüz.

Gerçi geçen haftalarda çıkabn bir haberde takip ettiğimiz hatta talip olunacağı haberleri düşmüştü basına inşallah bu haberler gerçektir.

smart
12.11.2019, 16:55
Berat Özdemir, fm'de de iyi bir futbolcu

ÖmürKaradeniz61
12.11.2019, 16:58
Ekuban
ömür
sturridge
mikel
onazi

mesela liverpoolda
mane
salah
wijnaldum
Fabinho

Bence o adamlar niye sakatlanmıyor diye düşünsek daha mantıklı olur.

ccd6167
12.11.2019, 23:17
Düşünecek birşey yok

idmanlar
prof yaşam
Sağlıklı beslenme

vs

yüregimts
13.11.2019, 00:39

oralara bakmaya gerek yok novak pereira Sosa ya bakmanız yeterli bunlar yaylacı gibi .

Digerileri de şehirli gibi ömürlerin de tarla tepe görmemiş adamlar gibi en ufak bir sey de hemen sakat oynayamam.

Garip valla

Hasan Habip Özbay
13.11.2019, 20:41
Kardeş anaragucu maci zor olacatir hatta trbude ek kontenjanda verirler bize galip geliriz

yüregimts
14.11.2019, 12:00
Onazi antremana cıkmadı diyolar sonra adam antreman da cıkıyo bu bizim yerel muhabirler de şaşmıs yemin ederim

UĞUR DURTAŞ
14.11.2019, 14:27
İster istemez hoca değişikliği Ankaragücünü artı motive edecektir.

Çok dikkatli olmalıyız.gs maçı öncesi puan kaybı olmamalı...

obi mikel,ekuban,sturridge,sosa....

Sağlık kurulu başkanımızın hatta başkanımız açıklaması yukarıda ismini yazdığım futbolcuların,

Ankaragücü maçında hazır olacağı...

Not düşün bu maçta oynayacak 1 tane oyuncu var

diğerleri detaya girmeyeceğim küçük bahaneler üreterek sahada olmayacak...

tek gerçek kaptanımız.

OrkHun
14.11.2019, 15:09
İster istemez hoca değişikliği Ankaragücünü artı motive edecektir.

Çok dikkatli olmalıyız.gs maçı öncesi puan kaybı olmamalı...

obi mikel,ekuban,sturridge,sosa....

Sağlık kurulu başkanımızın hatta başkanımız açıklaması yukarıda ismini yazdığım futbolcuların,

Ankaragücü maçında hazır olacağı...

Not düşün bu maçta oynayacak 1 tane oyuncu var

diğerleri detaya girmeyeceğim küçük bahaneler üreterek sahada olmayacak...

tek gerçek kaptanımız.
bence mikel de oynar. ekuban'ı hoca oynatmaz(belki yedek). sturridge de havayı ve zemini beğenirse oynayabilir ama onu ben de sanmıyorum.

cakalkerem
14.11.2019, 15:47
uzun zamandır ilk kez yedek kulübemiz da adam gibi adam 2-3 kişi olacak...

cakalkerem
14.11.2019, 15:47
biz yenip önümüze bakalım

Gökhan Balcı
14.11.2019, 16:28
Mikel ve sosa sahada olur sturridge ise sonradan girebilir. Ekubanı ise gs maçına kadar idare edebiliriz sanırım.

lazibere
14.11.2019, 16:54
Kendimizi kandırmaya gerek yok.. Bu sene fırsat senesidir nokta.. Son 10 yılda ilk 10 hafta sonunda liderle aramızda 10 puan olur gelecek sezonun planlamasını yapardık.. Şampiyonluk baskıyla gelir, güle oynaya gelmez.. Futbolcular şampiyon olacaklarına inanıyorsa baskı falan hikaye.. İnançları yoksa tabiki, bahane hazır baskı altındaydık o yüzden puan kaybettik.. Geçin kardeşim bu işleri milyon eurolar kazanan adamların baskı altında kalmaya hakları yok, çıkacaklar çatır çatır topunu oynayıp rakibi sahadan silecekler..

Kesinlikle katıldığım bir açıklama

Bazı arkadaşlar 33 puandan sadece 19 puanı alabilmeyi başarı sayabiliyorlar. Rakiplerin de kötü olmasından kaynaklanan bir tablo ama bizim oyunumuzla alakalı değil, Bu sene biz. kaybettiğimiz maçlarda hep kendi hatalarımızdan kaybettik. Rakipten sebep kaybettiğimiz bir puan yok. O açıdan ben Gençlerbirliği, kasımpaşa, Sivas ve Göztepe maçlarındaki kayıpları haybiye kayıplar olarak niteliyorum.

Şampiyonluk , baskıya gelebilen oyuncular ile olur. Laylaylom oynayan oyuncudan birşey yolmaz. O bakımdan ben hırslı oyuncuyu severim. Takım centilmenmiş de yok bilmem neymiş umurumda değil, Mesai bitirmeye değil şampiyon olmaya çalışacaksın.

Ayrıca Bu sakatların durumu meselesi ise can sıkıyor. Bazılarımız o sakatlıkların ciddi sakatlıklar olduğunu düşünüyor olabilir ama ben Mikel ve Struddge gin sakat olduklarını düşünmüyorum. Bunlar Yumuşak başlı Sağlık heyet, ve İngiliz dediyse doğru demiştir diyen hoca ve yöneticilerin kandırılmaları sonucunda böyle olduklarını düşünüyorum. Bu adamların topla işi yok bunlar tatile geldiler buraya ve eğleniyorlar. oynamak niyetleri yok.

Bir an önce onların yerine devre arasında kaliteli oyuncu bakılması lazım. Onazi ye de güvenmeyin. onun da sezon sonu sözleşmesi bitiyor ve gidecek.

Ekuban'dan başka güvendiğim oyuncu yok maalesef..

Nwakeme veya Sosa 1 ay sakatlık yaşasınlar ligden düşmeye oynarız..

Laundros61
14.11.2019, 18:18
Kesinlikle katıldığım bir açıklama

Bazı arkadaşlar 33 puandan sadece 19 puanı alabilmeyi başarı sayabiliyorlar. Rakiplerin de kötü olmasından kaynaklanan bir tablo ama bizim oyunumuzla alakalı değil, Bu sene biz. kaybettiğimiz maçlarda hep kendi hatalarımızdan kaybettik. Rakipten sebep kaybettiğimiz bir puan yok. O açıdan ben Gençlerbirliği, kasımpaşa, Sivas ve Göztepe maçlarındaki kayıpları haybiye kayıplar olarak niteliyorum.

Şampiyonluk , baskıya gelebilen oyuncular ile olur. Laylaylom oynayan oyuncudan birşey yolmaz. O bakımdan ben hırslı oyuncuyu severim. Takım centilmenmiş de yok bilmem neymiş umurumda değil, Mesai bitirmeye değil şampiyon olmaya çalışacaksın.

Ayrıca Bu sakatların durumu meselesi ise can sıkıyor. Bazılarımız o sakatlıkların ciddi sakatlıklar olduğunu düşünüyor olabilir ama ben Mikel ve Struddge gin sakat olduklarını düşünmüyorum. Bunlar Yumuşak başlı Sağlık heyet, ve İngiliz dediyse doğru demiştir diyen hoca ve yöneticilerin kandırılmaları sonucunda böyle olduklarını düşünüyorum. Bu adamların topla işi yok bunlar tatile geldiler buraya ve eğleniyorlar. oynamak niyetleri yok.

Bir an önce onların yerine devre arasında kaliteli oyuncu bakılması lazım. Onazi ye de güvenmeyin. onun da sezon sonu sözleşmesi bitiyor ve gidecek.

Ekuban'dan başka güvendiğim oyuncu yok maalesef..

Nwakeme veya Sosa 1 ay sakatlık yaşasınlar ligden düşmeye oynarız..

Topla işi olmayan adam maç öncesi soyunma odasına iner mi dostum?

Onur Akyüz
15.11.2019, 02:00
Ligde şampiyonluk puanı 70’in altına düştü.

12 maçta 19 puan çok iyi değil ama kötü de değil. Bundan sonraki fikstürde gs hariç full alt tarafla oynayacağız. İyi puan toplayacağımızı düşünüyorum.

samway
15.11.2019, 09:20
buyrun Novak da 1.5 ay yok

AYYILDIZ
15.11.2019, 09:52
Devre arasına kadar solbek Kamil Ahmet oynayacak yapacak birşey yok. Ekuban,Mikel dönsün ortasaha ve hücum hattı toplansın.

HOPA'LI TS'Lİ
15.11.2019, 10:09
GB'nin kovduğu ve geçen yılki Hocaları Mustafa KAPLAN geldi.

Herkese puan ver, sonra çıkıp TS'yi yenip çıkışa geçmek istiyoruz de

KAPLAN Mustafa, biz de seni yenelim sonra kaplanlık yapmaya başla

HOPA'LI TS'Lİ
15.11.2019, 10:10
buyrun Novak da 1.5 ay yok

Kabus filmi gibi bir sakatlık filmi izliyoruz 3 aydır bitmeyen :(

Uğur KÜÇÜK
15.11.2019, 10:15
Saka gibi.
Novak haberini simdi gordum.
Umarim beklenildigi kadar sikintili degildir durumu.

Bu kadar sakatlik olmaz.

Herkes antrenman metodlarina, saglik ekibine ( ben de dahil ) bagladi bu sakatliklari ama bizim futbolcularin icinde SOSA haric profesyonel yasayan yok.

Mactan sonra ayak kaslarini dinlendirmesi icin, kac tanesi birkac saat boyunca uzun yol yapmiyor ve kendi vucut sagligini koruyor ?

Ben soyleyeyim, hicbiri.

Artik sikildim vallahi.

Edit -> Ilk gelen bilgilere gore sakatligi ciddi. Milli mactan onceki son antrenmanda, alt adelesini yirtmis. En az 1.5 ay yok diyorlar.

Kisaca ilk yariyi kapatti Novak.

TrabzonVictory
15.11.2019, 10:19
Bu sezon İnşallah 2011'de Şampiyon olduğumuz gibi yine şampiyon olacağız ve bütün maçlarda Trabzonspor'umuzu sonuna kadar desteklemeli ve saha dışından gelen saldıralara karşı güçlü olmalıyız Bu senenin Şampiyonu Trabzonspor...

yorumsuz6117
15.11.2019, 10:32
Kamil oynar Novak'ın yerine ne kadar idare edebilir soru işareti, Novak aynı zamanda gol tehdidiydi..

Ahmet Taşçı
15.11.2019, 10:38
İnşallah Kamil oynamaz, sağına alıp orta yapmasını beklemek istemiyorum,Avrupa maçında hazır görünen Abdurrahim oynasın yerine hata da yapsın ama ısrar edelim şu gençlerde, ligin en zayıf takımlarında birine karşı da oynatmıcaksan Hocam yedekte tutmanın bir mantığı yok.

Ahmet Taşçı
15.11.2019, 10:41
Yusuf Sarı da sakatlandı onun yerine de Sturridge oynar artık, orta alan nasıl olacak acaba Mikel - Sosa - Canbaz yapar inşallah.

Gökhan Balcı
15.11.2019, 10:43
Ben de rahimden yanayım. Savunma olarak pek iyi bir görüntü vermese de açtığı ortalar gayet başarılı. Üstelik bir buçuk ay yoksa Novak işte ben buradayım yedek sol bek almanıza gerek yok diyecek kişi kendisi. 1.5 ay yani altı maç. Avrupa kupası da var üstelik. Kendisini kanıtlanması için iyi bir süre. İnşallah hoca da oyunu hu şekilde oynar ve bir şekilde yeni bir arkadaş kazanmış oluruz

yasin196761
15.11.2019, 10:47
Zirveden kopmadan kendimizi devre arasına atabilecek miyiz düşünmeye başladım. Tam sakatlar dönecek diye sevinecekken yenileri geliyor .

nbay
15.11.2019, 11:03
İnşallah Kamil oynamaz, sağına alıp orta yapmasını beklemek istemiyorum,Avrupa maçında hazır görünen Abdurrahim oynasın yerine hata da yapsın ama ısrar edelim şu gençlerde, ligin en zayıf takımlarında birine karşı da oynatmıcaksan Hocam yedekte tutmanın bir mantığı yok.

kamil muhtemelen sol bek'e geçer .
novak olmayacak bir süre. abdurrahim iyi gözüktü avrupa maçında ama nedense güven vermiyor bana hiç .

artvints
15.11.2019, 11:18
kamil ile rahim arasında çok bir fark olmayacaksa rahim oynasın.

Harun-61
15.11.2019, 11:18
Novak 6 hafta yok !!!

Uğur KÜÇÜK
15.11.2019, 11:24
Rahim simdiye kadar hangi ligde nasil top oynadi da, oynatilmazsa hocaya hesap sorarim tarzi yazilar var.

Rahim'in savunmasi sifir.
Ilk Trabzonspor formasi giydigi gunde defans yapmayi bilmiyordu, son oynadigi Avrupa macinda da defans yapmayi bilmiyor.

Yani gram gelistirmemis bu yonunu.
Iki isabetli orta yapmakla, Trabzonspor ilk 11'inin solbeki olunuyorsa, 50 tane adam buluruz oraya.

Ama bir sikintili durumu da dile getireyim.

Kronik sakat Kamil Ahmet'in, daha 2 aydan fazla saglikli kalarak Trabzonspor formasini terlettigini ben gormedim.

Sakatlik cagrilmaz, insallah birsey de olmaz ama yakindir onunda en az 1 ay sahalardan uzak kalmasi.

Stoperler zaten tecrubesiz, simdi sol tarafta gitti.

Umarim Kamil su 6 haftada su kaynatmaz. Yoksa iyi olmayan defansimiz, tam bir felakete dogru surukleniyor.

iyattara
15.11.2019, 11:31
Allah kahretsin ya:(( Tam 1-2 adam iyileşiyor derken işe bak.

61_Hasan_69
15.11.2019, 11:34
Kamil sol bekte oynadığı bütün maçlarda yeterli bir görüntü vermişti

nbay
15.11.2019, 11:34
Rahim simdiye kadar hangi ligde nasil top oynadi da, oynatilmazsa hocaya hesap sorarim tarzi yazilar var.

Rahim'in savunmasi sifir.
Ilk Trabzonspor formasi giydigi gunde defans yapmayi bilmiyordu, son oynadigi Avrupa macinda da defans yapmayi bilmiyor.

Yani gram gelistirmemis bu yonunu.
Iki isabetli orta yapmakla, Trabzonspor ilk 11'inin solbeki olunuyorsa, 50 tane adam buluruz oraya.

Ama bir sikintili durumu da dile getireyim.

Kronik sakat Kamil Ahmet'in, daha 2 aydan fazla saglikli kalarak Trabzonspor formasini terlettigini ben gormedim.

Sakatlik cagrilmaz, insallah birsey de olmaz ama yakindir onunda en az 1 ay sahalardan uzak kalmasi.

Stoperler zaten tecrubesiz, simdi sol tarafta gitti.

Umarim Kamil su 6 haftada su kaynatmaz. Yoksa iyi olmayan defansimiz, tam bir felakete dogru surukleniyor.

beni de tereddüt ettiren kısımlar geçtiğimiz sezon kırklarelispora gibip 2.lig'de direk 11 oyuncusu olamadı . sonrasında ancak 3. ligde 1461'de düzenli forma giyebildi.
milli takımda düzenli oynadı ama bu biraz oyuncu olmamasından kaynaklanıyor. sağ bek ve sol bek de son derece zayıf bir jenerasyon var son yıllarda.
ekstra özellikleri ile savunma kısmı belki tolere edilebilir ama bunu da göstermesi lazım . mesela etkili ortalar , şutlar , yapacağı bindirmeler. bunlar novakta yok .
mesela caner savunması zayıf ama hücümde ortaları etkili asist özelliği var bu nedenle de vazgeçemiyor hocası ondan .
novak'ın da savunması fena değil . hücüma asist katkısı sıfır , sadece gol atan bir defans oyuncusu özelliği var bu nedenle de farkını ortaya koyuyor. gol atamıyor olsa çekilecek bir oyuncu değil bence sol bekte.
burada ünal hocaya pek laf denmemeli çünkü idmanlarda muhakka deneyecek onu sol bekte . en iyi kararı da verecektir.

ccd6167
15.11.2019, 11:35
Kamil rize maçında sol bek oynadı ve gayet iyiydi diye hatırlıyorum.

kamil sol bek oynar.

fakat novak bence son 3-4 maçtır biraz durgundu..

HOPA'LI TS'Lİ
15.11.2019, 11:54
Devre arasına kadar azami puan asgari kayıp olsun

Strese girdik sakatlık kelimesini duydukça

Böyle bir sezon daha önce yaşanmadı ve bundan sonra da yaşanmayacak

alptug_kd
15.11.2019, 11:56
Novak milli maçta oynamadı. Yedekteydi. Nasıl sakatlandı???

Bence sakat gitti. Ben hiç güvenmiyorum bu sağlık ekibine. Hem de hiç.

Daha çok göreceğiz bu sakatlıkları ne yazık ki.

UĞUR DURTAŞ
15.11.2019, 12:01
Abdurrahim Dursu'nun ön plana çıkacağı,tüm kamu oyunun söz edeceği
yeni ömür olacak,
yeni yazıcı olacak,
yeni türkmen olacak,
yeni parmak olacak
sözlerinin duyulacağı kanısındayım.
Dursun'da iyi bir maya var,ama bir türlü içindeki o cevheri çıkaramadı
eline bir fırsat geçti göster kendini güzel kardeşim.
*
Yusus sarı ankaragücü maçında oynayacaktır.sakatlığının ciddi olduğu düşünmüyorum.
*
pek ümidim yok ama keyifleri olur oynarlarsa(obi ,sturridge) ünal hocanın
aşağıdaki kadro ile çıkma olasılığı çok yüksek.

erce
pereira-hüseyni-hüseyin,a.dursun
obi-sosa
yusuf-sturridge-makayeme
sörloht

gurur6134
15.11.2019, 12:06
1.5 ay mi..ne oldu ayagimi kirildi durup dururken hayirdir..

gurur6134
15.11.2019, 12:11
Baldirinda yirtik varmis.1.5 ay cok uzun sure.devsirme adamlarla 1 2 mac idare edersinde 6 7 mac zor ..sıkintı buyuk..hucum gucumuzde azalir solda..2 3 mac durgun gozukuyordu muhtemelen sakatligi vardi ve alternatifsizlikden mecburen oynadi ilerledi..

gurur6134
15.11.2019, 12:18
Sarıda milli takim aday kodrosundan cikartilmis geri gonderilmis kasiginda agri varmis..tam sakatliklar duzelcek diyoruz yine basliyor ..baskent deplasmanida bayagi zorlu gececek belli oldu..

Uğur KÜÇÜK
15.11.2019, 12:32
___________________Erce__________________

Pereira_____Hosseini____Campi_____Kamil

___________________Mikel_________________

_____________Sosa________Canbaz________

Yusuf____________________________Anthony

__________________Sorloth________________

Umarim baska sakatlik olmaz ve bu kadroyla sahaya cikabiliriz Ankaragucu macinda.

Canbaz, Sosa ile iyi anlasabilecek kabiliyette bir oyuncu.

Yan yana oynamalari iyi olacak gibime geliyor.

Mikel ve Sari umarim bu maca yetisir.

memozcan
15.11.2019, 12:43
Umut meraş’ı almadık.. adam yok pahasına gitti.. linnesi son gün fırsat transferi şeklinde alabilirdik.. adam kadro dışı..

ah planlama ahh..

BatuhanB
15.11.2019, 14:35
1)

------------- Erce -------------

JP - Hüseyin - Majid - Campi

---- Sosa ---------- Mikel ----
-------- Kâmil Ahmet --------

Sturridge -------- Nwakaeme
----------- Sørloth -----------

2)

--------------- Erce ---------------

JP - Majid - Campi - Kâmil Ahmet

------- Sosa ---------- Mikel -------
--------------- Ahmet --------------

Sturridge -------------- Nwakaeme
-------------- Sørloth --------------

3)

--------------- Erce ---------------

JP - Majid - Campi - Abdurrahim

------ Sosa ---------- Mikel ------
------ Kâmil Ahmet/Doğan ------

Sturridge ------------ Nwakaeme
------------- Sørloth -------------

*

Salağa yatmayın!

tristram
15.11.2019, 14:44
sol bekte sol ayakli topcu olur..topu sag ayagina cekip oyle oynamaya calisan kamil ahmet'i gormek zulum..rize macinda iyiydi diyorlar, sanki rize macinda top oynanmis gibi.o zeminde bildigin gures musabakasi yapildi ve kazandik.o macta o iyiydi bu kotuydu diye yorum yapmak dogru degil.
abdurrahim kamil ahmet kadar o bolgede oynamayazsa direkt olarak gonderilsin zaten.umarim bu cocuga sans verilir.

Mehmet BAŞ
15.11.2019, 15:03
Bu takımın üzerinde cidden bir hal var. Bu kadar sakatlık olması gerçekten mantıklı değil.

Bu iş artık sinirden gülünecek bir hal aldı.

Mert'
15.11.2019, 16:35
Abdürrahim’e şans doğdu. Sahaya sürülmesinden yanayım eğer başarısız olursa Kamil mecburen idare edecek.

gurur6134
15.11.2019, 17:30
Bu adamlarin sakatliklari neden milli takimlarda ortaya cikiyor ustelik oynamadan bizim doktorlarin goremediklerini milli takim doktorlarimi goruyorlar sakat sakat mi oynatiyoruz adamlari anlamadim gitti ..bu kadari fazla bu isde birsey var..

amasya0561
15.11.2019, 18:11
Her milli maç arası sakatlar düzelecek derken yenileri eklendi Trabzonspor sakatları diye bir başlık açalım bari işin kötüsü dönecek denilenlerde dönmüyor.

yüregimts
15.11.2019, 18:26
Bu duruma dur demeleri lazım. Para mı yok kulüpte gitsinler en iyi kimse onu getirsinler.

Antreman da da sıkıntı var büyük ihtimal yoksa bunlar normal degil.

ÖmürKaradeniz61
15.11.2019, 20:34
Umut meraş’ı almadık.. adam yok pahasına gitti.. linnesi son gün fırsat transferi şeklinde alabilirdik.. adam kadro dışı..

ah planlama ahh..

Linnes ilaç olurdu, ver bana desen gs verirdi sana.

ÖmürKaradeniz61
15.11.2019, 20:45
.

Arda'
15.11.2019, 20:50
Erce
JP - Hüseyin - Campi - Ivanildo
Sosa - Mikel
Sörloth - Ekuban - Tony
Sturridge

Kıvanç Çuvalcı
15.11.2019, 21:17
Bu adamlarin sakatliklari neden milli takimlarda ortaya cikiyor ustelik oynamadan bizim doktorlarin goremediklerini milli takim doktorlarimi goruyorlar sakat sakat mi oynatiyoruz adamlari anlamadim gitti ..bu kadari fazla bu isde birsey var..
Milli takimda antreman yapmiyorlar mi kardesim,milli takim antremaninda sakatlanmis.Novak in er veya gec sakatlanacagi belliydi cunku bu adam demirden degil.Sezon basindan beri en alternatifsiz oyunculardan biriydi birde her mac en ust duzey mucadele vermeye calisan bir oyuncu,ust uste bu kadar mac bu kadar antreman,tempo e normal vucut bir yerde stop ediyor sonuc kas yirtilmasi vs.

Süleyman Baykan
15.11.2019, 22:16
Campi'nin sol bektede oynadığı söyleniyordu kariyerinde Novak yerine oynatabilir Ünal Hoca.

gurur6134
15.11.2019, 22:19
Milli takimda antreman yapmiyorlar mi kardesim,milli takim antremaninda sakatlanmis.Novak in er veya gec sakatlanacagi belliydi cunku bu adam demirden degil.Sezon basindan beri en alternatifsiz oyunculardan biriydi birde her mac en ust duzey mucadele vermeye calisan bir oyuncu,ust uste bu kadar mac bu kadar antreman,tempo e normal vucut bir yerde stop ediyor sonuc kas yirtilmasi vs.

Elbetde yapiyorlar da bu antremanlarin derecesi ne olabilir ki fiziksel degil genellikle hafif tempoda taktiksel antreman yapilir milli takimlarda..soyle birsey de var trt sporun verdigi habere gore dun aksam klubedeydi novak kosova macinda bu sabah 1.5 ay oynamayacagi soylendi simdi mantiga sigiyor mu bu ..6 hafta oynayamayacak derecede sakat olan adam neden macin kadrosuna yedekde olsa alinir..gittiginde bu agrilari vardida tedbir amacli klubede oturtulup gerekli tetkiklerin ardindan bu sabah mi kesin sonuc aciklandi acaba.. Ust uste mac oynamasiyla aciklanamaz bu is bence bu kadar uzun sureli sakatliklar kesinlikle normal degil kaldi ki apoya uygulanan yanlis tetkik de ortada..

CEMEFKER
15.11.2019, 22:42
1-Biri bir ara burada paylaşmıştı. Fb'de antrenörlük (fizyoterapist de olabilir) yapmış biri yaklaşık 1 yıl önce renkdaşın birine "TS'nin antrenman şekli, metodları yanlış , göreceksin 1 yıl içinde birçok sakat vereceksiniz" demiş.
2- Biri yine burada paylaşmıştı. Mürşidi Kâmil'in biri Trabzon'un şampiyon olduğu sene Trabzon'da bulunduğu sırada şampiyonluk kutlamaları nedeniyle sıkışık trafikte toplantısına (sohbet muhtemel) gidemeyip/geç kalması üzerine beddua etmiş.

Bilimsel ve Metafizik gerçekler bir arada olur...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
15.11.2019, 22:54
Novak milli takimda sakatlandi.
Sakat filan gitmedi.

Son taktik idmanda sag ayagina darbe almis. Agrilari oldugunu da, hocasina mactan once soylemis.

Zaten 4-5 mactir yedek bekliyordu milli takimda.

Mactan sonra da, Mr'i cekilmis ve sag alt adelesinde yirtik oldugu ortaya cikmis.

https://twitter.com/ceskarepre_cz/status/1195221390150000640?s=19

Sag ayaginin ustune basamiyor zaten, ayagini havaya kaldiriyor mactan sonraki Euro 2020'ye katilmayi garantiledikleri kutlamayi yaparken.

Tamam saglik ekibi sikintili, antrenman metodlarimiz sikintili veya fizyoterapistler ve kondisyonerlerimiz sikintili ama herseyi de bizimkilerden bilmeyin.

Yapacak birsey yok artik.

artvints
15.11.2019, 22:57
beklerden de fire verdiğimize göre üçlü savunma iyice elverişli hale geldi ama yine oynamayacağız büyük ihtimal. alternatif bek savunmada duruş hatası yapabilir. kamil veya rahim defansif olarak çok sağlam sayılmaz ayrıca savunma boyu da kısalıyor.

yasin196761
16.11.2019, 00:38
Başka sakat vermesekte lider olarak girsek devreye.

AYYILDIZ
16.11.2019, 12:40
Ankaragücünü yenersek önümüz açık. Çok zor maç olacak. Inşallah Mikel,Sosa ve Sturridge oynar. Ekuban'da ilk 18 e girer.

Uğur KÜÇÜK
16.11.2019, 12:58
beklerden de fire verdiğimize göre üçlü savunma iyice elverişli hale geldi ama yine oynamayacağız büyük ihtimal. alternatif bek savunmada duruş hatası yapabilir. kamil veya rahim defansif olarak çok sağlam sayılmaz ayrıca savunma boyu da kısalıyor.Uclu savunmayi hangi ortasaha elemanlariyla oynayacaksin.
Sosa'nin su halde bile perti cikiyor her macta, birde uclu savunma fantezisine girisirsek bu adami da uzun sureli sakatlar kervanina ekleriz.

Sol kanatta gitti, Novak bu sene cok formda olmasada, hucum planlarinda hocanin buyuk kozuydu.

Topsuz kosu yapan ve karsisindaki rakibinin dengesini bozan Novak'tan baska elemanimizda yok.

Eksikligi fazlasiyla hissedilecek.

Iki yonlu, tempolu ortasaha lazim uclu savunma oynamak icin.

Senin elinde Sosa haric, boyle bir topcu yok.

Zaten Sosa ve Sturridge hala idmanlarda yok, Sosa buyuk ihtimal bu macta da oynamayacak diyorlar.

Allah Unal hocaya sabir versin, topcu filan kalmadi takimda.

gurur6134
16.11.2019, 13:38
Aponun cezasi tahkimde 1 maca inmezse gaysey macida cok zorlu gecer ..

ÖmürKaradeniz61
16.11.2019, 13:57
Aponun cezasi tahkimde 1 maca inmezse gaysey macida cok zorlu gecer ..

Içerideki en kolay maçlar bence büyük maçlar, istanbul takımlarına en az 3 atarız içerde.

Ogün YAZICI
16.11.2019, 15:15
Bu maçı kazanma ihtimalimiz çok düşük
Totem falan değil
Gs'yi de gol manyağı yaparız

artvints
16.11.2019, 16:21
Uclu savunmayi hangi ortasaha elemanlariyla oynayacaksin.
Sosa'nin su halde bile perti cikiyor her macta, birde uclu savunma fantezisine girisirsek bu adami da uzun sureli sakatlar kervanina ekleriz.

Sol kanatta gitti, Novak bu sene cok formda olmasada, hucum planlarinda hocanin buyuk kozuydu.

Topsuz kosu yapan ve karsisindaki rakibinin dengesini bozan Novak'tan baska elemanimizda yok.

Eksikligi fazlasiyla hissedilecek.

Iki yonlu, tempolu ortasaha lazim uclu savunma oynamak icin.

Senin elinde Sosa haric, boyle bir topcu yok.

Zaten Sosa ve Sturridge hala idmanlarda yok, Sosa buyuk ihtimal bu macta da oynamayacak diyorlar.

Allah Unal hocaya sabir versin, topcu filan kalmadi takimda.

şimdiki sistemde lazım değil mi tempolu ortasahalar ? nasıl bir mantık yürüttün bilmiyorum ama arkada iki stoper bırakıp bekleri ve merkezi sürekli yüzde yüzle arkaya koşturacağımıza üç stoperle bekleyelim diyorum o kadar. sosa'lık bir durum yok. bir defans eksiltip daha fazla hücum yapalım değil, bekler zaten ofansif ekstra bir güvenlik olsun anlayışı benim ki. sosa'yı ancak rahatlatır bu durum.

Uğur KÜÇÜK
16.11.2019, 16:21
Sturridge hala neden idmana cikmiyor, bilen var mi ?
Sosa'da kismi yirtik var Mehmet Karagoz'e gore, Ankaragucu macina yetisme ihtimali zor diyor, antrenmana cikmama sebebi sakatlik.

Sakatlarin donus tarihleri.

Sosa yoksa, bu mactaki ortasahayi merakla bekliyorum.

Ugurcan ve Parmak da cezali bu macta.

Kim nerede oynayacak, valla ben bile cozemedim.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191116/aee2175f1eaa36710398b4fe825dcc24.jpg

Uğur KÜÇÜK
16.11.2019, 16:26
şimdiki sistemde lazım değil mi tempolu ortasahalar ? nasıl bir mantık yürüttün bilmiyorum ama arkada iki stoper bırakıp bekleri ve merkezi sürekli yüzde yüzle arkaya koşturacağımıza üç stoperle bekleyelim diyorum o kadar. sosa'lık bir durum yok. bir defans eksiltip daha fazla hücum yapalım değil, bekler zaten ofansif ekstra bir güvenlik olsun anlayışı benim ki. sosa'yı ancak rahatlatır bu durum.Hucum edemeyiz o sistemde diyorum iste. Sadece kanatlara guvenerek bir hucum plani olmaz. Rakipler bir macta onlem alir. Ki Novak'ta gitti. Yerine kimi oynatacaksin suan da ?

Bence eksiksiz kadromuz bile uclu savunma oynadigi zaman, hucumda sikinti yasar.

Simdiki sistemde de lazim tabi tempolu ortasaha, en buyuk sikintimiz o zaten ama uclu savunma oynamaya kalktin mi, bu eksikligimiz daha cok basimiza is acar.

Onu demek istiyorum.

Bu tempolu ortasaha isini transfer yapmadan cozemeyiz zaten.

Eksikler duzelmezse, misal Sosa ve Mikel'den birisini bu maca yetistiremezsek, hoca yine Hosseini'yi on liberoya atip, sik sik rakip ataklarinda stoperlerin arasina sokar bu mactada.

gurur6134
16.11.2019, 17:01
Içerideki en kolay maçlar bence büyük maçlar, istanbul takımlarına en az 3 atarız içerde.

Ne zaman 3 4 ler havada ucussa sonu husran oluyor apo orta sahaya dinamizim katiyor cezasi indirilmeli..zaten 2 mac ceza alacak bir durumda yoktu..

gurur6134
16.11.2019, 17:03
Sosa yine oynamazsa zaten apoda yok alanya maci gibi gecer sans yanimizdaysa puan aliriz..cizgiden top cikaracak novak da yok yanar gulum keten helva..

artvints
16.11.2019, 17:07
parmak sert hareketten direk kırmızı gördü, 2 maçtan aşağı düşmez, erteleme falan birşeyler olmazsa bir ara yapıyorlardı. arada türkiye kupası maçı var mı bilmiyorum, tek çare o olabilir.

Hakan
16.11.2019, 17:58
parmak sert hareketten direk kırmızı gördü, 2 maçtan aşağı düşmez, erteleme falan birşeyler olmazsa bir ara yapıyorlardı. arada türkiye kupası maçı var mı bilmiyorum, tek çare o olabilir.Arada Avrupa Ligi maçı var kupa maçı Galatasaray sonrası.

Ogün YAZICI
16.11.2019, 19:10
Az once okuduğum haberde Sosa'da 2.derece yırtık şüphesi Ag maçında oynaması zor diyor
Yahu bu adam 14 gün once sakatlanıp ertesi gün koşu yapmadı mı ?
14 gün sonra neyin şüphesi bu ?
Aynı şey Mikel'de de yapıldı 4 gün sonra oynama ihtimali olup koşu yaptırılan adam 1 aydır yok

Şaka gibi

Uğur KÜÇÜK
16.11.2019, 19:28
Az once okuduğum haberde Sosa'da 2.derece yırtık şüphesi Ag maçında oynaması zor diyor
Yahu bu adam 14 gün once sakatlanıp ertesi gün koşu yapmadı mı ?
14 gün sonra neyin şüphesi bu ?
Aynı şey Mikel'de de yapıldı 4 gün sonra oynama ihtimali olup koşu yaptırılan adam 1 aydır yok

Şaka gibiSaglik ekibinin amatorlugu.
Oyuncu Goztepe macinin ertesi gunu, tipki sizin soylediginiz gibi antrenmanda tempolu duz kosu yapti.
O antrenmanin ertesi gunu, Mr cekildi kendisine ve sakatliginin beklenilenden ciddi oldugu ortaya cikti.

Ama bunu taraftardan korkup, resmi siteden aciklayamadilar.
O Mr cekildikten sonra, benim ilk ogrendigim 1 ay sahalardan uzak kalacagiydi Sosa'nin.

Ki gidisatta o sekil.

Ankaragucu macina yetismesi cok zor, Gs macina yetistirmek icin ugrasiliyor haberleri, suan saglik kurulu tarafindan basina servis edilen haber zaten.

Bu saglik ekibinin vukuatlari bitmez bizde.
Burda 1000 kez yazsak da, yine ayni olaylari yasamaya devam ederiz.

ÖmürKaradeniz61
16.11.2019, 20:57
Saglik ekibinin amatorlugu.
Oyuncu Goztepe macinin ertesi gunu, tipki sizin soylediginiz gibi antrenmanda tempolu duz kosu yapti.
O antrenmanin ertesi gunu, Mr cekildi kendisine ve sakatliginin beklenilenden ciddi oldugu ortaya cikti.

Ama bunu taraftardan korkup, resmi siteden aciklayamadilar.
O Mr cekildikten sonra, benim ilk ogrendigim 1 ay sahalardan uzak kalacagiydi Sosa'nin.

Ki gidisatta o sekil.

Ankaragucu macina yetismesi cok zor, Gs macina yetistirmek icin ugrasiliyor haberleri, suan saglik kurulu tarafindan basina servis edilen haber zaten.

Bu saglik ekibinin vukuatlari bitmez bizde.
Burda 1000 kez yazsak da, yine ayni olaylari yasamaya devam ederiz.

Abi değiş o zaman neyi bekliyorsun, sen aynı hatayı gencecik Abdülkadirde yaptın,onazide yaptın ama inatla neşter vurmuyorsun.

emre6117
16.11.2019, 22:44
Abi değiş o zaman neyi bekliyorsun, sen aynı hatayı gencecik Abdülkadirde yaptın,onazide yaptın ama inatla neşter vurmuyorsun.

Sosa sözde alanya maçında oynayacaktı. Şimdi a. Gücü maçına zor. Gs maçına belki. Bu ne iştir. Bu işin sorumlusu kimdir. Rakiplerin oyuncusu 2 ay yok derler 2 hafta sonra dönerler. Biz de 2 hafta yok denilen 2 aya zor dönüyor. Hiçbirşey olmamış gibi aynen drvam ediyoruz. Bu işin sorumluları kimdir.bu iş böyke ne kadr devam edecek. Sözde şampiyon olacaktık. Bu teknik ekip ve sağlık ekibiyle mi.

zorroid
16.11.2019, 22:55
Ankaranın gücünün içinden şimşek gibi geçeceğiz. Rahat olun.

A. Aydın
16.11.2019, 23:18
Ahmet cubukcu yu mu getirsek?
En azindan saglik kontrolu onda olur.

Uğur KÜÇÜK
16.11.2019, 23:44
Felaket yazilar var yerel basinda.
Sezon basi Osmanlispor'dan gelen 2 fizyoterapistin, kendi ozel isleri icin haftanin 3-4 gunu Ankara'ya gittigi ve sakat oyuncularimizin bu arada fizyoterapistler ile calisamadigi ve bu sebeple cogu sakat oyuncumuzun beklenenden cok daha uzun sure sonra sahalara dondugu seklinde.

Misal Sturridge, Ingiltere'de kendi ozel fizyoterapisti ile calisma gerceklestirmek istedigi icin ek izin istemis teknik heyetten.

O yuzden hala Trabzon'a gelmemis.

Burada bir arkadas durmadan yaziyordu bu mevzuyu ancak cogu noktasinda haklilik payi var.

Sadece Unal hoca hakkinda soylediklerine katilmiyorum, cunku bu ligde bizim takima son 20 yildir ( Senol Gunes haric ) cuk diye oturan tek antrenorde kendisi.

Ekibi guclendirilmeli, buna karsi cikacagini sanmam.

Burada is yonetimde bitiyor, azicik ellerini ceplerine atip, isinin ehli ve profesyonel adamlari bu takima getirmeli.

Umarim da hocamiz, uzun yillar bizimle devam eder.

Saglik ekibine aslinda Tayip Ebrar Cumhur ve Sefa Kinali gibi futbolcularimiza yanlis teshis koyup, futbol hayatlarini tehlikeye sokan ameliyatlar sonrasi nester vurulmaliydi.

Az evvel baskanin basliginda cok guzel ve dogru bir mesaj okudum.
Trabzon'da teknik kadroyu secerken sehrin dinamiklerinin etkisi ile ilgili..

Cok guzel bir yazi.

Aslinda cogu sorumuzun cevabi var orada.

mmert
17.11.2019, 00:05
Felaket yazilar var yerel basinda.
Sezon basi Osmanlispor'dan gelen 2 fizyoterapistin, kendi ozel isleri icin haftanin 3-4 gunu Ankara'ya gittigi ve sakat oyuncularimizin bu arada fizyoterapistler ile calisamadigi ve bu sebeple cogu sakat oyuncumuzun beklenenden cok daha uzun sure sonra sahalara dondugu seklinde.

Misal Sturridge, Ingiltere'de kendi ozel fizyoterapisti ile calisma gerceklestirmek istedigi icin ek izin istemis teknik heyetten.

O yuzden hala Trabzon'a gelmemis.

Burada bir arkadas durmadan yaziyordu bu mevzuyu ancak cogu noktasinda haklilik payi var.

Sadece Unal hoca hakkinda soylediklerine katilmiyorum, cunku bu ligde bizim takima son 20 yildir ( Senol Gunes haric ) cuk diye oturan tek antrenorde kendisi.

Ekibi guclendirilmeli, buna karsi cikacagini sanmam.

Burada is yonetimde bitiyor, azicik ellerini ceplerine atip, isinin ehli ve profesyonel adamlari bu takima getirmeli.

Umarim da hocamiz, uzun yillar bizimle devam eder.

Saglik ekibine aslinda Tayip Ebrar Cumhur ve Sefa Kinali gibi futbolcularimiza yanlis teshis koyup, futbol hayatlarini tehlikeye sokan ameliyatlar sonrasi nester vurulmaliydi.

Az evvel baskanin basliginda cok guzel ve dogru bir mesaj okudum.
Trabzon'da teknik kadroyu secerken sehrin dinamiklerinin etkisi ile ilgili..

Cok guzel bir yazi.

Aslinda cogu sorumuzun cevabi var orada.

Görevine son verilen fizyoterapistlerden biri yıllardır Trabzonspor'daydı ismini falan fm'den de bilirsiniz, gelenlerin siyaseten geldiği söyleniyordu hem içerden hem dışardan. Haftada 3-4 gün demek zaten bir hafta 7 günken biraz enteresan :) Kaldı ki Osmanlıspor gibi ne idüğü belirsiz varlığını neye borçlu olduğunu bilmediğimiz bir kulüpten kendi yıllardır çalışan personelini çıkarıp yeni personel getirmek yeterince gülünç. Getirene bakmak lazım aslında. Ben kim getirdi bilmiyorum ama neticede kimsenin itirazı olmuyorsa böyle saçma bi duruma cılkı çıkmıştır işin. Yerele de güvenmek doğru değil ama bu adamların geliş şekli de malum

trbzonsporlu
17.11.2019, 14:57
riske edilmeyip oynatılmayan obi mikel 1 buçuk ayı gecti hala oynayıp oynamayacagı belli değil.

sosada aynı olacak sanirım. alanya maçinda mac günü belli olacakti oynayip oynamayacagi hatta oynamak istedigini söylemiş ama saglık kurulu izin vermemisti araya milli ara girdi hala antremanlarda yok sosa.

saglık kurulu S.O.S veriyor.

Kamil Çakmak
17.11.2019, 18:06
İçerde ki gençlerbirliği maçını düşününce temkinliyim açıkçası. Birde bunca eksiğe rağmen. Eksikleren kimler dönecek ve ne katkı verecek hepsi muamma. Hedef varsa beklenti 3 puandır

Erkin
17.11.2019, 18:44
Kulupten icinde `tedbir amacli` gecen cumleli aciklama yapildiginda kacin, en az 1 aydan basliyor.

Mert Oğuzlu61
17.11.2019, 18:58
Yirtik muhabbeti 1 aydan basliyor, Sosa yok orasi kesin ama Gs macina kadar umarim iyilesir.

Anlamadigim nokta, bu adam antrenman fotolarinda kosuyordu simdi yirtik suphesi diyorlar. Gerizekaliligin limitlerini mi zorluyoruz, ben mi abartiyorum yoksa doktorlarda ihanete varan durumlar mi var, anormal olaylar oluyor. İşin ilginc yani, yonetimde de sessizlik var.

Ts baskani ya da yoneticisi olsam Cv si en saglam saglikcilari ve antrenorleri getirtirim. Sampiyonluk ihtimali olan takim sakatliklardan en iyi oyuncularini kaybediyor, herkes tam kadro oynarken bizde giden gelmiyor. Yonetimden de hicbir aciklama yok.

-----pere---huseyin---hossei----rahim
------------------mikel---dogan
-----------yusuf-----ahmet-----waka
------------------------sorloth

Baska oyuncu yok galiba boyle cikacagiz ama Unal hoca Necip Uysal yaratti, orta sahada Kamil inadı Kamil yuhalanana kadar devam edecektir.

Şu orta sahayla isimiz cok zor. Merkezde ofansif ozellikleri sıfır olan al verci isimler, önde jilet Ahmet. Jilet Ahmet Goztepe macinda vasattı, 10 numaranin vasat olma lüksü yok. Yetenek sergilemesi lazim.

Doğukan Uçan
17.11.2019, 20:20
sedat ağçay ilhan parlak korcan çelikay gibi fosillerin oynadığı bir takıma puan kaybetmemiz futbol mucizesi olur.

AYYILDIZ
17.11.2019, 23:37
Sosa bu maçta da yoksa işimiz zor.

artvints
17.11.2019, 23:42
..........hüseyin.......hosseini........campi
pereira................mikel...................... ..rahim
.............sosa........................canbaz
................sörloth.........nwakeme

Ozan Yılmaz
18.11.2019, 00:50
https://www.youtube.com/watch?v=Hy-a89ATqOk

emre6117
18.11.2019, 00:58
..........hüseyin.......hosseini........campi
pereira................mikel...................... ..rahim
.............sosa........................canbaz
................sörloth.........nwakeme

Sosa ve ekubanın yedeklerde de olsa ilk 18de olmalı.hatta onazi de yavaştan ilk 18e sokulmalı. Yoksa satın gitsin. Bu ligde birçok maç gösteriyırki artık kolay hiçbir maç yok hele ki deplasmanda. .bu tüm takımlar için geçerli. Erkenden skoru bulacan galibiyet almak istiyorsan.

Murat Keçeci
18.11.2019, 09:39
Öncelikle milli takımı tebrik ederim önemli bir iş başardılar.Milli mesai bittiğine göre artık lige konsantre olabiliriz.

Son alanyaspor maçında kazandığımız özgüveni bu maça da taşıyıp bu zorlu deplasmandan üç puanla dönmeliyiz.Bir sonra ki hafta derbi maçı olduğu için o maça elimiz kuvvetli bir şekilde çıkmak adına bu maçtan alınacak üç puan önemli olacaktır.İlk yarı bitene kadar olan maçlarını hepsini final maçı gibi oynayıp kendimizi devre arasına atmalıyız.

Sakatlar kervanına Novakın da eklenmesi kötü oldu bu periyotta sürpriz golcü özelliği olan novak işimize çok yarardı ama yapacak bişe yok sakatlıkta futbolun bir parçası zaten takım bu konuda artık bağışıklık kazanmaya başladı.Oyuncular artık eskisi gibi demoralize olmuyor. Sakatların yerine oynayanlarda elinden geleni yapıyor bu durum bizim takım olma yolunda önemli adımlar attığımızı gösteriyor.

Bu maçta oynaması garanti olan nwakaeme ve sörlotha önemli iş düşüyor,sakatlardan hangileri maça çıkabilir bilmiyorum o nedenle bu oyuncular mutlaka maçta ön plana çıkmalı.Takım savunmasını iyi yapmalıyız.Yüksek konsantrasyon ile oynayıp basit gol yememeliyiz.Maçın içinde kaldığımız sürece kazanma fırsatı elimize geçecektir.Orta sahada rakibe gerekli sert agresif oyunu göstermeliyiz.Disiplinli oynamalı ve birbirimize yakın oynayıp yardımlaşmalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2019, 10:09
https://www.youtube.com/watch?v=Hy-a89ATqOk

Bu camiaya şampiyonluk yakışır.

Devre arasına kadar minimum kayıp lütfen

A.gücünü geçersek herşey çok güzel olacak.

Kalan 6 maçta Novak olmaması handikap

abdllh.29
18.11.2019, 10:40
Sosayı antrenman videosun da fotoğraflarında göremedim sakatlığı geçmedi mi acaba

Mert Pasa
18.11.2019, 10:43
nasıl kazanacağız diye kara kara düşünüyorum bu maçı,insallah yenilirim rahat bir mac olur ama takimin mac alacak oyuncusu sahada kim olacak belli degil

pReN@_61
18.11.2019, 11:36
Umarım Kaptan oynayabilir.

ALDENİRO
18.11.2019, 11:44
Heyecanla biletlerin çıkmasını bekliyorum. Ne zaman çıkar acaba

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2019, 12:05
Bu maçı alırsak harika olacak.

Akyazı Cincon maçında dolup taşacak.

memozcan
18.11.2019, 12:08
Puan kaybı için tüm şartlar müsait:)

Fatih Özkan
18.11.2019, 13:02
MKE Trabzonspor - Trabzonspor A.Ş. karşılaşmasının bilet satışına 19.11.2019 saat 11.00'de başlanacaktır.

Misafir Tribün bilet satışları ile ilgili bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.

Ne gibi bir bilgilendirme yapacaklar ?
Aynı anda satışa çıkmaz mı ?

AYYILDIZ
18.11.2019, 13:05
Çok zor maç. Kolay geçmesi imkansız. Sosa,Ekuban ve Novak'ın olmaması büyük handikap. Ankaragücünün forveti de yıpratıcı ve iyi forvet.

Dip.Ing.Mag.
18.11.2019, 13:29
________________Ugurcan________________
Perreira___Hosseini_______Campi______Novak
____________Mikel____Onazi______________
Abdülkadir________Sosa__________Nwakaeme
______________Sturridge__________________

su kadroyu bir kez bile görebilseydik sahada!

UĞUR DURTAŞ
18.11.2019, 14:59
Tabiki Ünal hocamız bizlerden daha iyi bilecek.

ama yinede düşündüklerimizi sizlerle paylaşmak isterim...

10 Kasım Pazar Alanya maçını oynadık.

milli araya girildi..

takıma koskoca 4 gün izin verildi.

15 Kasım Cuma günü Antremanlar başladı

bugün ayın 18 i takım yine izinli.

Takımda o kadar eksik var..

23 Kasım Cumartesi hoca değişikliği yapan Ankaragücü ile deplasmanda maçımız var.

gs maçı öncesi hayırlısı diyelim.

hasannuhoglu
18.11.2019, 15:05
Sosa Arjantin'e gitti heralde izinli olarak. Emmanuel Mas ile buluştuğuna göre..Ankaragücü maçında oynamayacak büyük ihtimal..Rakip de düşme potasında,işimiz zor vallahi..

hasannuhoglu
18.11.2019, 15:06
Ama yazın siz bu deplasmana 3 puanı..Olacak bu iş bu sene

OrkHun
18.11.2019, 15:24
yusuf'un sakatlığı neymiş, ne kadar yok?

o da yoksa kadro şöyle bi şey olur kanımca:

....................erce
j.p. - h.türkmen- campi - kamil
.................majid
............mikel - ahmet c.
avdijaj........................t.nwakaeme
..............sörloth.......

uğurcan-novak-sosa-onazi-parmak-ömür-ekuban (sturridge ve yusuf sarı da olmaz büyük ihtimal)
breh breh eksiklere bak.

hasannuhoglu
18.11.2019, 15:28
haftasonu 11'im şu şekilde:

....................Çakır
J.P. - H.Türkmen- Hosseini - Abdurrahim

...............Mikel - Doğan

Sturridge........Sosa............T.Nwakaeme

....................Sörloth.......

ucurum
18.11.2019, 16:57
Bence bahis şirketleri "Trabzonspor'da sakatlanacak ilk oyuncu" diye oran başlatmalı

Erkin
18.11.2019, 19:57
Bence bahis şirketleri "Trabzonspor'da sakatlanacak ilk oyuncu" diye oran başlatmalı

Sturridge 1.02 Almanya-San Marino maci orani gibi :\

Vkgz
18.11.2019, 20:39
Şampiyonluk yarışı havasına girme maçı

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61
18.11.2019, 21:38
Tipik beraberlik maçı
Bu kadar eksige maç kazanma mucize olur

emre6117
18.11.2019, 22:43
Tipik beraberlik maçı
Bu kadar eksige maç kazanma mucize olur

Sosa. Uğurcan. Novak. Parmak. Ömür.onazi.ekuban olmayacak oyuncular. Eğer bu kadr eksiğe rağmen maçı alırsak şampiyonluk neden olmasın deriz. Bu kadr vasat bir sağlık ekibiyle topladığımız puan mucize ötesi. Alanyayı şansa yendik. Umarım a. Gücünüde bir şejikdd yeneriz. Wakame. Mikel. Sörloth. Sturridge sahada olsa bari. Çok ama çok zor bşr maç daha. Bu sakatlarka ilgili artık başkanın radikal kararlar alması lazım. Bu iş böyle ne kadar gidecek.

Uğur KÜÇÜK
18.11.2019, 22:55
___________________Erce__________________

Pereira_____Huseyin____Campi_____ Kamil

___________Hosseini_____Mikel___________

Yusuf___________Sturridge_________Antony

__________________Sorloth________________

Baska bir sakatlik olmazsa, Ankaragucu maci kadrosu bu sekilde olucaktir.

Yusuf'un ciddi birseyi yok, Mikel ve Sturridge ( son dakika oram buram agriyor demezse ) oynayacaklar.

alper*
19.11.2019, 08:50
Bu maçı farklı alırız. Striç 5 gol atar.

Karasoy
19.11.2019, 08:59
Galibiyet olur ya da olmaz bilemem ama kesinlikle şampiyonluk için umutlanmayın asla yedirmezler...

cakalkerem
19.11.2019, 09:45
baskan devre arasında 5 futbolcu alacakmış:)

sakatlıktan oynayamayacaklara 5000 euro ceza ver..bak bakalım tek bacaklada olsa nasıl koşa koşa oynarlar..

yada sözleşmeye senede 30 maç üzeri çıkana 10000 euro para de bak hepsi pynamak için can atar

cakalkerem
19.11.2019, 09:46
ecubanda oynasın artık..
yok onazinin 600 gram fazlalaığı varmış..ne lan bu tavuk derisimi....600 gram ne ...oynasın 2 maçta 1 kilo veriri....

hikaye anlatıyorlar...

ffırtına
19.11.2019, 09:54
Bu maçı almamız şart puanlar çok yakın, puan kaybı olursa puan tablosunda çok geri gideriz.. İlk yarıyı liderin 2-3 puan gerisinde bitirsek dahi iyi sonuçtur ikinci yarı başka sakatlık olmazsa sakatlıklar dönmüş olur ve elimiz epey güçlenir..

------------------------------------------ Uğurcan ----------------------------------

--- Perriara----- Hossieni (Hüseyin)-------- Campi (İvanildo)------- Novak-----

------------ Kanga ( Parmak, Onazi ) ----- Sosa ( Obi Mikel ) --------------------

---Ömür ( Sarı ) ------------ Talisca -------------- Nwakame (Ekuban) ----------

-------------------------- Sturiddge ( Sortlond ) -----------------------------------

İkinci yarı şöyle bir kadroya sahip olsak ve tüm oyuncular iyileşmiş olsa, hayat bayram olsaaa ....

UĞUR DURTAŞ
19.11.2019, 10:00
haftasonu 11'im şu şekilde:

....................çakır
j.p. - h.türkmen- hosseini - abdurrahim

...............mikel - doğan

sturridge........sosa............t.nwakaeme

....................sörloth.......
**
erce

Fatih Özkan
19.11.2019, 11:19
28.10.2019 tarihinde oynanan Medipol Başakşehir FK - Trabzonspor A.Ş. Karşılaşmasında MİSAFİR TRİBÜN GÜNEY ÜST A Blokta yer alan seyircilerin bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir.

ccd6167
19.11.2019, 11:29
Bilet yok mu

reisoğlu61
19.11.2019, 11:35
ihtiyac olmadikca nwakaeme yedekte beklemeli, sari kart görürse gs macinda cezali duruma düser.

artvints
19.11.2019, 12:10
Derbi maçından önce puan kaybetmeyi seviyor hoca, sonra derbiyi kazanip çıkışa geciyoruz.

Harun-61
19.11.2019, 12:16
Sosa oynayacak mi ??

Hüseyin Çümen
19.11.2019, 12:37
Kazanırsak çok ekstra olur oynat bakalım

Uğur KÜÇÜK
19.11.2019, 12:50
Sosa'nin olmadigi hicbir musabakanin favorisi olamayiz biz.
Bu net bir gercek.
Ankaragucu macida zor bir musabaka olacak.

Ancak boyle maclarda ( rakip kalite olarak, senin sakatliklar ve cezalilar yuzunden eksik kadronla yakin seviyeye gelince ), oynayan oyuncular kendini gostermek icin cok daha fazla efor sarfederler.

Misal oynarsa Abdurrahim, veya sakatliklar yuzunden ilk 11'de forma sansi bulan Yusuf, stoperde son birkac mactir oynayan Campi gibi..

Bunlar, takimin demirbaslarini da ( nasilsa biz bu maci kazaniriz kafasinda olan oyunculari ) atesler.

Zor olacak ama 3 puani alacagimizi dusunuyorum bu musabakada.

Ayrica Sosa, Carsamba gununden itibaren takimdan ayri antrenmanlara baslayacakmis.

Oynama ihtimali cok dusuk, eger mactan once veya mac gununde hicbir agri hissetmezse kendinde, ufakta olsa kadroya girme ihtimali varmis.

Rakipte Kitsiou bugün gördüğü kart dolayısıyla bizim maçta yok.Yanlis bilgi.
Rakipte cezali ve sakat oyuncu yok suan itibariyle.

Kemal Öztel
19.11.2019, 13:10
Bu maçı almamız şart puanlar çok yakın, puan kaybı olursa puan tablosunda çok geri gideriz.. İlk yarıyı liderin 2-3 puan gerisinde bitirsek dahi iyi sonuçtur ikinci yarı başka sakatlık olmazsa sakatlıklar dönmüş olur ve elimiz epey güçlenir..

------------------------------------------ Uğurcan ----------------------------------

--- Perriara----- Hossieni (Hüseyin)-------- Campi (İvanildo)------- Novak-----

------------ Kanga ( Parmak, Onazi ) ----- Sosa ( Obi Mikel ) --------------------

---Ömür ( Sarı ) ------------ Talisca -------------- Nwakame (Ekuban) ----------

-------------------------- Sturiddge ( Sortlond ) -----------------------------------

İkinci yarı şöyle bir kadroya sahip olsak ve tüm oyuncular iyileşmiş olsa, hayat bayram olsaaa ....

Sosa-Kanga-Talisca merkezi mi ah be abi inanılmaz ya direk kupayı versinler maçlara çıkmaya gerek yok :)

Faruk BERBER
19.11.2019, 13:16
Sosa oynayacak mi ??

Bildiğim kadarıyla oynamayacak.

emrahtuna
19.11.2019, 13:34
o zaman kadro nasıl kurulacak
erce
pereira campi hüseyin kamil
hosseini mikel doğan
sturidge nwakaeme
sorloth
böyle mi olacak

Murat Engin Akyüz
19.11.2019, 14:20
Bence hem Hosseini hem Mikel ile başlamayız orta sahada. Hosseini'yi zaten Mikel gibi daha stabil bir ön libero olarak oynattı hoca son maçlarda.

Yeteneklerinde bağımsız olarak Kamil ve Doğan daha hareketli oldukları için Hosseini'nin yanında ve önünde değerlendirdi ama Mikel - Hosseini ikilisiyle çok ağır ve defansif kalır orta sahamız. Ben Sosa'nın olmaması durumunda (ki öyle görünüyor) Ahmet Canbaz'ın 11'de başlayabileceğini düşünüyorum.

Antonio
19.11.2019, 14:23
onazi ilk 11 de başlasın madem parmak yok. belki başta zorlanır fakat maç kondüsyonu kazanır.

YasinCorona17
19.11.2019, 14:30
onazi artık oynayamaz futbol hayatı bitti

gurur6134
19.11.2019, 14:33
1 hafta dediler mi yada tedbir amacli oynatilmadi 3 haftadan basliyor bunu anladik artik.1 puan iyidir..

Yasin Altuntas
19.11.2019, 14:33
Gördügüm kadariyla hem Stu hem Sosa antreman‘a katildilar. Ikisi de oynar bence (bastan olmasa bile). Eku hic riske edilmesin, GS‘ye bilensin.

Ayrica bir sekilde skor‘u garantilersek Anthony kesinlikle cikmasi lazim (basarabilecegimizden degil de yine de).

Sent from my iPhone using Tapatalk

ilelebeTS
19.11.2019, 14:37
Ekuban hariç herkes sahada göründü bugün.

pReN@_61
19.11.2019, 15:58
0-0 kokuyor malesef:S

kayseriliyiz
19.11.2019, 16:09
Alacagiz ve lider olacagiz.

muharrem87
19.11.2019, 16:19
deplasman biletleri ne zaman çıkar nasıl buluruz :(

Yiğit Gayretli
19.11.2019, 17:04
Puan tablosuyla ilgilenmeden işimize bakmamız lazım. Zor bir maç olacak. Muhtemelen gs maçından daha zor geçecek.

ALDENİRO
19.11.2019, 17:36
deplasman biletleri ne zaman çıkar nasıl buluruz :(

Perşembe saat 11 de çıkacak.

halilaziz61
19.11.2019, 17:48
onazi artık oynayamaz futbol hayatı bitti

Maalesef haklısın :(((

Mustafa YILMAZ
19.11.2019, 19:06
barış yurduseven barisssn
Trabzonspor için Ankaragücü maçı çok önemli...
Ankaragücü bu maçta üçlü oynayacaktır.
Trabzonspor üçlü savunmalara karşı zorlanıyor.
Özellikle Nwaekame kaleden uzak kalınca büyük sıkıntı oluyor...
Bu maç Galatasaray maçından daha zor!!!
Son söz; Riske edilecekler edilmeli!!!

riske edilecekler edilmeli demiş arkadaş.

sen bizi kendi içimizde ki bu tiplerden koru ya rabbim. bir gs'li bunu ister mesela.

mmert
19.11.2019, 20:12

sen bizi kendi içimizde ki bu tiplerden koru ya rabbim. bir gs'li bunu ister mesela.

Bu hıyar böyle demişse u19 ile çıkalım :) :)

ccd6167
19.11.2019, 20:50
Pereira-hosseini-campi-rahim
——————mikel-sosa
sarı———————————tony
——————sörlot-daniel

ÖmürKaradeniz61
19.11.2019, 20:55

Adam doğru diyor ligin ilk yarısı bitti haledaha yok riske etme,yok hazır değil.Bu gibi safsataları ancak bizim gibi 3. sınıf liglerde görürsünüz.Liverpol 100 maçtır aynı 11le oynuyor nerdeyse sen 3 tane maç oynayamadın aynı 11le.Galatasaray maçı ne kadar önemliyse Ankaragücü maçıda aynı oranda önemli tıpkı yenildiğin Göztepe maçı gibi.

memozcan
19.11.2019, 21:50
ümit milli maçı izledim şimdi.. hüseyin türkmen bir senede nasıl bu kadar geriye gitti anlamak mümkün değil.. golü de onun hatasından yedik gene!!

stoperde kesinlikle hüseyni-campi tandemini denemeliyiz artık bence..

bu çocuğu ısrarla oynatarak onun futbolunu daha da geriletiyoruz kanısındayım..

zorroid
19.11.2019, 22:04
Tüm baykuşlara inat ( Kerem hariç) Ankara'nın gücünün içinden geçeceğiz. Rahat olun.

Mustafa YILMAZ
19.11.2019, 22:10
Adam doğru diyor ligin ilk yarısı bitti haledaha yok riske etme,yok hazır değil.Bu gibi safsataları ancak bizim gibi 3. sınıf liglerde görürsünüz.Liverpol 100 maçtır aynı 11le oynuyor nerdeyse sen 3 tane maç oynayamadın aynı 11le.Galatasaray maçı ne kadar önemliyse Ankaragücü maçıda aynı oranda önemli tıpkı yenildiğin Göztepe maçı gibi.

bir oyuncunun hafif sakatlığı varsa onu oynatmazsın, 3. sınıf liglerde bunu yapar. bunun amacı olası uzun süreli sakatlığın önüne geçmektir. mesela abdüş sakatlığının farkına varılmadı oynadı ve sezonu kapattı. varsayalım sakatlığı biliniyordu ve oynatıldı yani riske edildi ve sezonu kapattı.

ankaragücü maçını telafi etme şansın var ama olası uzun süreli sakatlık olursa ne yapacaksın? ben söyleyim geleceksin buraya sağlık ekibine küfredeceksin madem sakatlığı vardı neden oynatıldı diye.

PortoDeGalinhas
19.11.2019, 22:35
Konuyla alakasız olacak ama geçenlerde arkadaşlarla Abdusun neden maçlara gelmediğini konuşuyorduk. Bildiğiniz üzere Abdulkadir in babası çarşıbaşındaki Ömür halı saha nın sahibi. Babası Trabzonspor dan yana dert yanıyormuş sanırım,çocuğun futbol hayatını bitiyorlardı az kalsın diye.Bu yüzden klübe kırgınlarmış. Umarım sene sonunda Yusuf gibi o da avrupaya gitmek için extra çaba göstermez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fadigaTS
19.11.2019, 22:59
Sağlık ekibimiz çok iyi.Son birkaç günde herhangi bir sakatlık haberi gelmedi :) Ayrıca antrenörlerimize de teşekkür etmek lazım.Gerekli yüklemeleri zamanında yapmışlar ki bu mucize gerçekleşmiş

Ozan Yılmaz
19.11.2019, 23:30
Bu sefer rakibin bizim maçtan önce hoca değiştirmesi iyi oldu bence

emre6117
20.11.2019, 01:02
Konuyla alakasız olacak ama geçenlerde arkadaşlarla Abdusun neden maçlara gelmediğini konuşuyorduk. Bildiğiniz üzere Abdulkadir in babası çarşıbaşındaki Ömür halı saha nın sahibi. Babası Trabzonspor dan yana dert yanıyormuş sanırım,çocuğun futbol hayatını bitiyorlardı az kalsın diye.Bu yüzden klübe kırgınlarmış. Umarım sene sonunda Yusuf gibi o da avrupaya gitmek için extra çaba göstermez.. F. Tekke ve gökdeniz gitti de ne oldular. Belki biraz daha fazla kazanmışlardır bnce sadece o kadar. Trabzonsporda kazanabilecekleri bir şampiyonluk kadr değerli olmadı bnce yaptıkları(rus ligi şamğiyonlukları ve uefa kupaları bile unutuldu veya fazla itibar görmedi)

Bu tür haberlere inanmamak lazım. Yusuf da a. Ömür de biryerlere geldiyse ve gelecekse bu trabzonspor sayesinde olmuştur. Fb. Bjk. Gs altyapısından çıksaydı o ikisi büyük ihtimalle şimdiye kadar adları duyulmazdı. Yazıcı büyük yanlış yapıp kaçarak gitti. A. Ömür inşallah yapmaz bu hatayı. Trabzonsporla efsane olmak varken ortalama takımlarda ortalama oyuncu olmayı seçmek başka bir konu.

bahadır2561
20.11.2019, 10:16
Konuyla alakasız olacak ama geçenlerde arkadaşlarla Abdusun neden maçlara gelmediğini konuşuyorduk. Bildiğiniz üzere Abdulkadir in babası çarşıbaşındaki Ömür halı saha nın sahibi. Babası Trabzonspor dan yana dert yanıyormuş sanırım,çocuğun futbol hayatını bitiyorlardı az kalsın diye.Bu yüzden klübe kırgınlarmış. Umarım sene sonunda Yusuf gibi o da avrupaya gitmek için extra çaba göstermez.

Trabzonspor olmasaydı halı sahada takılırdı.

Bir de öyle düşünsün.

hasannuhoglu
20.11.2019, 11:03
Sörlot-Sturridge ikilisi oynarsa hücum zenginliğiyle bu maçı almamız yüksek ihtimal olacaktır. Yersek bile fazlasını atabiliriz düşüncesindeyim. Galibiyet olacak inşallah

reisoğlu61
20.11.2019, 11:21
Trabzon havalimanina en yakin Ligtv bulunan bir mekan hangisi dostlar?
macin ilk yarisi oynanirken Trabzona inecegim insaAllah

ÖmürKaradeniz61
20.11.2019, 11:32

Havaalanının hemen karşısında konaklarda istediğiniz yerde izleyebilirsiniz hocam maçı, kafelerde vardır büyük ihtimalle.

Harun-61
20.11.2019, 11:35
Yusuf Sari, Mikel, Sosa takim ile birlikte sabah idmanina cikmislar.

Sturridge'in stresi bitmemis daha herhalde :(

battle symphony
20.11.2019, 12:58
Novak ilk devreyi kapatmış yazık. Korktuğumuz başımıza geldi, inş yönetimin yaz dönemindeki rahat tavırları pahalıya patlamaz.

Maranov
20.11.2019, 13:02
Ligin ilk 11 haftasında penaltı kazanamayan iki takımdan biri olan Ankaragücü'nün bu maçta penaltı kovalayacağı kesin gibi gözüküyor. Ünal Hoca madem hakemlerin kararlarına saygı duymak istiyor o zaman bu maçta özellikle defans oyuncularını uyarmalı ve ceza alanı içinde dikkatli olmalarını kesinlikle söylemelidir. Yoksa yine bir hakem faciasıyla puan kaybına uğrayabiliriz. testi kırılmadan yol gösterelim.

Hüseyin Çümen
20.11.2019, 13:43
defansif önlemleri alalım katı defans yapalım gerekirse nasıl olsa gol atarız. büyük takım şöyle oynar böyle oynar triplerine girilecek maç değil. gol yemeyelim ozaman kazanabilirz

hofsaale
20.11.2019, 14:04
Alanya macindaki gibi defansa yönelik oynamaliyiz...kilidi bir sekilde acariz fakat gol yememeliyiz...

UĞUR DURTAŞ
20.11.2019, 14:25
H) CÜNEYT ÇAKIR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18626)
(Y) BAHATTİN DURAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18630)
(Y) TARIK ONGUN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20274)
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=876678)
(V) ALİ ŞANSALAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1141865)
(A) KEREM ERSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20596)

UĞUR DURTAŞ
20.11.2019, 14:34
MHK başkanı veya atamanın başındaki kişiliksizler...
bu cüneyt denen adamı Trabzon daki maçlarımıza veremiyor.
hep deplasman maçlarımıza veriyorlar.
o olaylı gs maçından sonra bizim maçlara üçüncü defa verilişi.

inşallah maçı stadda izleyeceğim özelliklede bu bu hakemleri...
hatırlayın fb maçında Bahattin duran taça giden topu bir an önce fb taçı kullansın diye ayağıyla topu fb li oyuncuya pas olarak atmıştı...

çepni_61
20.11.2019, 15:53
Nasıl bir kadro ile çıkacağımız ve oyuncuların form durumu çok önemli.
inşallah ömür ve ekuban( kart cezalıları dahil) dışında tam kadro oluruz.

Anıl C
20.11.2019, 16:41
Bu maçı kazanırsak bu sene şampiyonuz.

Doğukan Uçan
20.11.2019, 18:10
bu maçı kazanıp kazanmamız tamamen ünal hoca'nın çıkaracağı kadroya bağlı.

ankaragücü trabzonspora kafa tutabilecek bir potansiyele sahip değil.

Uğur KÜÇÜK
20.11.2019, 20:08
Sosa 2 gundur takimla beraber idmana cikiyor.
Oynayacak herhalde bu macta.

Sturridge takimdan ayri calisiyor hala.

Kadromu guncelliyorum.

____________________Erce_________________

Pereira_____Hosseini____Campi_____Kamil

___________________Mikel_________________

_____________Sosa_______Canbaz_________

Yusuf_________________________Nwakaeme

___________________Sorloth________________

Yedeklerde de Sturridge ile Dogan gibi skora gore sahaya atilacak topcular olur.

Canbaz, Mikel ve Sosa ile beraber oynarsa, hucumda is yapacak hissi uyandiriyor hala bende.

Bu mac tam o deneme yapilabilir. En azindan al-ver yapmayi bilen bir ortasaha kendisi, bu bile hucumda bizim ihtiyacimiz olan sey suanda.

Uzaktan sut tehdidi de var, tam oynamasi gereken musabaka gibi geliyor bana.

Mactan yana cok korkum yok su sakatliklarin son durumunu gordukten sonra, hayirlisiyla 3 puani alacagiz.

Ama macin hakemi fanatik Gs'li Cucu, 3 oyuncumuz ( Hosseini, Nwakaeme ve Sosa ) sari kart sinirinda ve onumuzdeki musabaka Gs maci.

Cok dikkatli olmali oyuncular.

Haftaya bize buyuk darbe vurabilir bu Cucu denen herif yoksa.

Son kadromuzu gordukten sonra, bu maci farkli bir skorla da kazanacagimizi dusunuyorum.

Dipnot = Huseyin dinlendirilsin, yoksa durumu git gide daha kotu bir hal alacak.

Sezon basindan beri yaptigi bireysel hatalar yuzunden cok canimizi yakti, bu saatten sonra hala surekli ilk 11 oynatilmaya devam ederse, kendi kariyerini de yakacak.

Cogu taraftar kendisine cok pis bilendi zaten sezon basindan beri.
Korkarim ki, bir ic saha macinda yaptigi ufak bir hatadan sonra artik herkes patlayacak ve sahada aglatacak bu cocugu, Ts kariyeri de bitecek bu gidisle.
Bir yandan uzuluyorum da bu duruma ama gorunen koy kilavuz istemez.

Ama duydugum kadariyla, ben oldum havasina coktan girmis Huseyin kardesimiz.

Bu kafa yapisi tehlikeli, simdiden uyarayim ben kendisini.

Cok calis, biraz dinlen ve sahada hala israrla neleri yanlis yaptigini gor.

Huseyin'i su haliyle bedavaya ilk 8 siradaki takima ver, 1 tanesi bile ilk 11 oynatmaz.

Buyuk bir dususte tam tamina gecen sezonun ortasindan beri.

Burada savunucusu cok ama olmaz boyle.

Bu sene 7 tane bireysel hatadan yedirdigi gol var kendisinin.

Birde oyle bir kismetsiz ki bu Huseyin, yaptigi her hata gol ile sonuclaniyor.

Milli takim ve Trabzonspor farketmeksizin.

Uzun lafin kisasi = DINLENDIRILMELI

Yoksa yasi daha genc ( 21 yas stoper icin baya baya tecrubesiz bir yas ortalamasi, herkesten Merih ve Caglar gibi ust duzey olmasi beklenmez bu yaslarda )

Mental olarak da zayif, oynatilirsa daha da kotuye gidecek bu cocugun kariyeri.

Buna eminim.

zorroid
20.11.2019, 22:33
Kalamış Restaurant

Fatih Özkan
21.11.2019, 09:01

Arkadaşlardan biri "Kalamış" demiş fakat orası meyhanedir. Belki tercih etmeyebilirsiniz.
Bir diğer arkadaşın dediği gibi Konaklar tarafında bir sürü mekan var. Elbet izleyecek uygun bir yer bulursunuz. Havalanının Yomra çıkışına doğru gidip, kavşaktan sağa doğru (Petrol Ofisi istikameti) devam ederseniz görürsünüz.

shootems
21.11.2019, 10:11
Kuzeyin Kralı bu hafta 3 tane atar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rahmi Akkurt
21.11.2019, 11:03
11.00 de çıkan bilet 11.04 te nasıl bitiyor arkadaş!

eraytaskin61
21.11.2019, 11:03
Allah belasını versin bu pasoligin.
Arkadaş bir maç izleyemeyeceğiz mi deplasmanda bu nedir

Zugasi Berepe
21.11.2019, 11:05
11.00 de çıkan bilet 11.04 te nasıl bitiyor arkadaş!

bilet 11.04 de geldi buton direk bu kategoride koltuk yoktur dedi

eraytaskin61
21.11.2019, 11:07
Biletin bittiği falan yok açmıyorlar satın almaya.
Vatandaş napacak bu kadar saçma iş yok
İlla birilerinin adamı,taraftar grubu mu olmak lazım

Zugasi Berepe
21.11.2019, 11:08
Biletin bittiği falan yok açmıyorlar satın almaya.
Vatandaş napacak bu kadar saçma iş yok
İlla birilerinin adamı,taraftar grubu mu olmak lazım

Büyük ihtimal dostum açmıyorlar. Belki bir 50 bilet vs açarlar

KoRNea
21.11.2019, 11:08
Böyle bir saçmalık olamaz, lanet olsun taraftar gruplarına.

Burak Bıyıklı
21.11.2019, 11:09
Ya arkadaş burnumuzun dibindeki maça gidemiyoruz. Başlayacam taraftar gruplarınıza. Kombineleri peşkeş çektiğiniz yetmedi bir de şurdaki 100 tane bileti de mi dağıtıyorsunuz. Ayıptır kardeşim ya. Bilet satılmazsa git son gün dağıt hangi gruba istiyorsan. Yeter daha bedava bilet bedava bilet. Ben mecbur muyum ona buna yalanan taraftar gruplarının peşinde koşmaya

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nizam
21.11.2019, 11:09
Allah belalarını versin

Zugasi Berepe
21.11.2019, 11:16
Hala aktif olmuyor var mı bir umut, yoksa bekleyelim mi

muharrem87
21.11.2019, 11:21
resmen biletleri peşkeş çektiler. Yazıklar olsun..Soğutuyorlar insanı herşeyden. 1 saat başında bekledik passoligin açılır açılmaz bilet yok diyor.