PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 12.Hafta | MKE Ankaragücü 0-3 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4]

Enes Başkaya60
24.11.2019, 13:22
Mehmet Demirkol: Bu Sørloth’u koy Barcelona'ya, koy Real Madrid'e sırıtmaz. Ben Sørloth’un sezon sonu Trabzonspor'dan ayrılacağını düşünüyorum. Tutamazlar bu çocuğu Trabzon’da. Böyle bir forvet ben görmedim abi. Havadan atıyor, 1.96 boyu var pire gibi koşuyor, yerden vuruyor atıyor. Trabzonspor müthiş bir yetenek bulmuş.

pReN@_61
24.11.2019, 13:27
Norveçli Boksör yarım yarım yardı geçti, Dobi Mikel öldürdü yaşatmadı...

Takımı tebrik ediyorum.

munzevil
24.11.2019, 13:33
Çamaşır makinası diye aldık gol makinası çıktı :)

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2019, 13:57
Sörloth'un bonservisini almalıyız. Yaş 23. Uzun yıllar bize hizmet etmeli. Maşallah. Nazar değmesin.

Yusuf SARI, bomboş pozisyonda fake atıp (Yattaravari) kalecinin diğer tarafına vursa veya direkt aşırsa o gol kaçmazdı.

Campi gittikçe iyi oynuyor.

Erce, Kamil, Türkmen, Mikel kısacası herkes iyiydi.

Maestro Sosa oynayınca takımı izlemek büyük keyif

Sıra geldi Cincona

Emirhan Uludüz
24.11.2019, 14:22
Mikel'in çalımları, soldan atıp sağdan yardırmaları muhteşemdi. Sakatlık dönüşü muhteşem bir özgüven oldu. Sosa'nın ve Mikel'in uzun süreden sonra beraber oynadığı bir maçı bu kadar rahat çıkarmamız-ki Parmak, Novak, Sturridge, Uğurcan, Ekuban olmamasına rağmen- takıma ne yapabileceği konusunda büyük özgüven sağladı. Geçen maç lig liderine karşı 10 kişi kazandık fakat o maç kaliteyle, teknikle açıklanmaktan çok istek, arzu ve şansla açıklanabilecek bir maçtı. Bu maçın önemi çok büyük bu sene hedef şampiyonluk olmuş olsa sezonun en önemli maçı bu maç derdim.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2019, 14:52
Her 2 takım taraftarlarının stadın dışında maç öncesi yemek yemeleri, çay içmeleri, stadda karşılıklı jest şeklinde geçen tezahüratları gecenin en güzel olayıydı.

emrahtuna
24.11.2019, 15:37
güzel bi galibiyet oldu tebrikler takım..mikel ve sorloth çok iyiydiler..üstüste iki maçtır gol yemiyoruz işte şampiyonluğun şifresi bu..yememeye devam edersek tutamazlar bizi..

erenslash
24.11.2019, 21:47
başakşehir zaten iyi top oynuyor aslında ligin en iyi top oynayan takımı başahşehir özellikle bütüncül anlamda fener gelgitli oynuyor ama genel olarak kadrosu bence fena değil.lig biraz karışık.uzun vadede herşey olabilir.bugün fener puan kaybetti başak üç puan aldı ligin ikinci yarısı bjk veya gs çıkış yapabilir puanlar baya yakın .söylediklerinde tespitlerin çok yerinde katılıyorum + başakşehirde tabi ki wakayeme olsa çok daha farklı olurlar.bizim ikinci yarıda eksiklerimizi tamamlamamız halinde daha iyi işler yapmamız mümkün
Burada maç kopmuştu yani 2-0 öndeydik

Rakip'te 10 kişi.

Analize gelirsek Campi'ye parantez açmak lazım.

Hüseyin ve Hosseini'nin yapamadığı topla buluşma sayısını servis yaparak, boşa çıkarak, opsiyon olarak iki katına çıkarıyor.

Campi takımın 1 numaralı stoperidir.

Aslında kollektif olarak iyi oynayan fb ve başakşehir var.

Fakat onların hücum hattı yetersiz kaldığından üretkenliklerini skora yansıtamadılar.

Mesela Ekuban veya Nwakaeme iki takımdan birinde olsaydı ligi bitirirdi

iyattara
24.11.2019, 22:05
Alanya Sivas Malatya ilerleyen haftalarda yarisin içinde olamazlar. 4 İstanbullu ve biz yola devam ederiz. Bence en takım gibi takım başakşehir. Ne oynayacağı belli. bjk hava kolay fiksturde maç kazanıp tribe girdiler devre arası 2 3 banko adam almazlarsa ki para yok alamazlar yarışta olabileceklerini sanmam. Gs toparlanır çünkü kadrolari iyi. Ama ne kadar geride kalacaklar yetişirler mi orası zor. Sikeciler bal yapmayan arı. En diri takım bence ama hepsi aynı tip orta saha oyuncuları. 2 3 tane adam üzerine kurulmuş bir takım. Onlardan 2si yoktu hiç bir varlık gosteremediler.
En göze hoş gelen futbolu ve maçları biz oynuyoruz. Şu lanet sakatliklar yakamizi bırakırsa devre arası da 1-2 takviye saplaya saplaya gideriz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cakalkerem
25.11.2019, 08:46
erken gol maçı rahatlattı..birde kırmızı işi iyice kolaylaştırdı..
Ama Takım iyi oynadı..
Defans neredeyse hatasız kaleci erce iyi durdu..

bekler iyyidi..
obiyi çok beğendim..
sorloct iyi..
yusuf yine gereksiz hareketlerde..
antony bir türlü adam geçemedi..yazık yahu hep geriye gidiyor..
ama maestro Sosa başka bir adam yahu...
gençlerle olmaz ..
değişikliklerden sonra sırıttı takım...

devre arası 3-4 kesin adam lazım hala

cakalkerem
25.11.2019, 08:47
ve sunuda sötyleyeyeim ki kimse bu kadar kolay maç beklemiyordu...

Ünal hocanın bile ummadığı kolaylıkta bir maç oldu

ÖmürKaradeniz61
25.11.2019, 09:10
Alanya Sivas Malatya ilerleyen haftalarda yarisin içinde olamazlar. 4 İstanbullu ve biz yola devam ederiz. Bence en takım gibi takım başakşehir. Ne oynayacağı belli. bjk hava kolay fiksturde maç kazanıp tribe girdiler devre arası 2 3 banko adam almazlarsa ki para yok alamazlar yarışta olabileceklerini sanmam. Gs toparlanır çünkü kadrolari iyi. Ama ne kadar geride kalacaklar yetişirler mi orası zor. Sikeciler bal yapmayan arı. En diri takım bence ama hepsi aynı tip orta saha oyuncuları. 2 3 tane adam üzerine kurulmuş bir takım. Onlardan 2si yoktu hiç bir varlık gosteremediler.
En göze hoş gelen futbolu ve maçları biz oynuyoruz. Şu lanet sakatliklar yakamizi bırakırsa devre arası da 1-2 takviye saplaya saplaya gideriz.

Hocam ersun bizi nasıl kandırdıysa şimdi de aynı şekilde feneri kandırıyor. Fenerin hücum hattı oldukça yetersiz.Biz belli oldu bir şekilde yarışın içinde kalacağız. Bence rakibimiz başakşehir olur eğer lobimiz güçlü olursa şampiyon olabiliriz.

iyattara
25.11.2019, 09:21
Hocam ersun bizi nasıl kandırdıysa şimdi de aynı şekilde feneri kandırıyor. Fenerin hücum hattı oldukça yetersiz.Biz belli oldu bir şekilde yarışın içinde kalacağız. Bence rakibimiz başakşehir olur eğer lobimiz güçlü olursa şampiyon olabiliriz.Sana katılıyorum tek olumlu yanları fizik kondisyon su anda. Farklı diyebileceğin 2 3 adam var takımda. Gs koparsa yabancılar hepsi zaten iyice düşerler. Başak kopmaz çünkü hep aynı oyunu oynuyorlar ve kadroları geniş sakatlıktan çok etkilenmezler. Biz kendimiz ile yarisacagiz. İyi olalım üstüne koyarak devam edelim gerisi gelir inşallah.

Murat KARAKURT
25.11.2019, 09:26
Şu korner dönüşü yediğimiz kontralara da bir çözüm bulabilsek keşke....3-0 öndeyiz kornerden yine kontra yedik...

UĞUR DURTAŞ
25.11.2019, 10:33
İlk defa...

koştu,mücadele etti,pres yaptı,sorumluluk aldı,ayağa direk pas yaptı,rakibe kırmızı gösterilmesinde rol aldı vs vs
kısaca elini taşın altına soktu.
helal olsun sana obi mikel.
çok iyidin çokkkk.
*
maçı stadda canlı izledim,
ilk defa hiç bir oyuncuya kızmayacağım,eleştirmeyeceğim
kalede ercemiz iyidi..
sağ bek PEREİRA.
stoperler özellikle campi ve hüzeyin iyidi,sol bekte oynayan sağ ayaklı ahmet süperdi
yeri olmamasına rağmen heseyni iyidi,
sosa sosa gibiydi.
obi mikel sahanın yıldızıydı..
makayeme,sarı ve sörlöht üst düzey oynadılar.
*
gs maçı öncesi alınan 3 puan çok güzel ve yerinde oldu.
*
herkesi gönülden tebrik ediyorum sagolun varolun.

nevzat61
25.11.2019, 11:02

"En göze hoş gelen futbolu biz oynuyoruz " cümlesi dışında yazdıklarına katılıyorum.. maalesef devre arası yerinde katkı yapılmazsa takıma tıpkı en başta saydığın takımlar gibi bizde bu yarışın dışında kalırız net..

iyattara
25.11.2019, 11:08
"En göze hoş gelen futbolu biz oynuyoruz " cümlesi dışında yazdıklarına katılıyorum.. maalesef devre arası yerinde katkı yapılmazsa takıma tıpkı en başta saydığın takımlar gibi bizde bu yarışın dışında kalırız net..Dostum biz güzel oynuyoruz ya :) Hücum organizasyonumuz iyi. Akın akın geliyoruz istediğimiz her takıma gol atabiliyoruz. Maçlarımız heyecanlı oluyor. Defansif sıkıntılarımız var. Bir de kadro çok eksik kalınca oyun düzenimiz bozuldu aksadı. Belki de sen haklisindir taraflı olduğumuzdan takım 2 gol pozisyonuna girince iyi oynuyoruz saniyoruzdur. Ama tarafsiz yorumculardan da hücum organizasyonlari ve opsiyonları anlamında iyi olduğumuz dile getiriliyor. Sana katılıyorum 2 yarı kesinlikle üzerine koymamiz lazım.

hasannuhoglu
25.11.2019, 11:35
Ne kadar kolay galibiyet oldu.. Hala bu durumun mutluluğu var. Deplasmanda 3 puan..sakat yok..Sınırdaki en kritik oyuncular kart görmedi.

nevzat61
25.11.2019, 11:58
Dostum biz güzel oynuyoruz ya :) Hücum organizasyonumuz iyi. Akın akın geliyoruz istediğimiz her takıma gol atabiliyoruz. Maçlarımız heyecanlı oluyor. Defansif sıkıntılarımız var. Bir de kadro çok eksik kalınca oyun düzenimiz bozuldu aksadı. Belki de sen haklisindir taraflı olduğumuzdan takım 2 gol pozisyonuna girince iyi oynuyoruz saniyoruzdur. Ama tarafsiz yorumculardan da hücum organizasyonlari ve opsiyonları anlamında iyi olduğumuz dile getiriliyor. Sana katılıyorum 2 yarı kesinlikle üzerine koymamiz lazım.

Tekirdağ da oturuyorum.. çalıştığım firmada ki GS FB BJK li arkadaşlar da senin gibi düşünüyor.. hatta GS li arkadaşlar bu hafta sonu fark yiyeceklerine eminler.. ama sen de biliyorsun ki Trabzonspor şampiyonluk yolunda ciddi duruma geldiğinde devreye gizli eller işin içine giriyor.. işte biz o gizli elleri kırmak için sahada güçlü gozukmeliyiz.. bugün kü futbolumuz bence onun için yetersiz.. ben bu anlamda baktım olaya..�� yoksa sen haklı ben haklı davasında değilim..

Mehmet BAŞ
25.11.2019, 12:27
Savunmada dikkatli olursak bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.
Yetenekli oyuncularımız var, rakip uyuduğu anda rahatlıkla pozisyon bulacağımızı düşünüyorum.
O nedenle sabır ve dikkat diyorum. Skor bir şekilde gelecektir.

Maçtan önce bu şekilde yazmıştım. Şükürler olsun ki tam da yazdığım gibi oldu.
Maça kontrollü başladık, Alexander'ın becerisi ile ilk golü bulduk. Sonrası da çorap söküğü gibi geldi.
Kazanmak güzel ama iyi oynamak daha da güzel. Cumartesi akşamı hem kazandık hem de iyi oynadık.
Bunca sakat ve eksik varken bu güzel oyun gelecek için fazlasıyla ümit veriyor.

Ankaragücü maçında takım olarak iyiydik fakat belli başlı bazı oyuncular bence öne çıktı.
Özellikle Alexander, Mikel ve Pereira bence muazzam oynadı. Sosa, Hoseini, Kamil de iyi oynadı.
Cumartesi akşamı kötü diyebileceğim tek bir isim vardı. Gol atmasına rağmen Anthony Nwakaeme'dir.
Bu maçtan sonra Nwakaeme'yi fazla eleştirmeyeceğim ama bu keyfe dayalı oyunu can sıkıyor.

Ligin bitmesine beş maç kaldı. Beş maçta 12 puan ve üzerini alabilirsek ikinci yarı için ümitlenebiliriz.
Zira iyi futbol oynuyoruz, yetenekli bir oyuncu grubumuz var ve takımda inanılmaz bir kenetlenme var.
Ligin ikinci yarısında Ekuban ve Sturridge'den verim alacağımızı düşünürsek oldukça iddialı görünüyoruz.
Hele bir de devre arasında kalitesi bir stoper ve orta saha (6 veya 10 Numara) alırsak tadından yenmez.

Ben bu takıma inanıyorum.
Ü. Karaman'ın geldiği gün küme edebiyatı yapanlara inat Rıza ve Ersun'dan kötü yönetmeyecektir dedim.
Allah hocamızın yüzünü kara çıkartmadı. Çalıştı, emek verdi, samimiyetini yansıttı. Karşılığını alıyoruz.
Yönetimi bazı konularda eleştirdim. Ama onlar da geldikleri ilk günden beri mali ve sportif disiplin sağladılar.
Taraftar olarak bizler de takımın arkasında durursak şampiyonluk yaşamak için bir engel görmüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2019, 14:03
Tek rakibimiz Başakşehir bence

Semih58
04.12.2019, 13:19
Bu maça bilet bulamadığımdan gidemedim, ben buna yanarım.