PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 12.Hafta | MKE Ankaragücü 0-3 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4

Burak Bıyıklı
21.11.2019, 11:33
Madem el altından satacaksınız hiç satışa çıkarmayın. Biz de boşa ümitlenmeyelim. Kaç yıldır ankaradayım şu peşkeş çekilen biletler yüzünden 3 yıldır gidemedim maçlara. Yapacağınız sistemin ben

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

reisoğlu61
21.11.2019, 11:33
Arkadaşlardan biri "Kalamış" demiş fakat orası meyhanedir. Belki tercih etmeyebilirsiniz.
Bir diğer arkadaşın dediği gibi Konaklar tarafında bir sürü mekan var. Elbet izleyecek uygun bir yer bulursunuz. Havalanının Yomra çıkışına doğru gidip, kavşaktan sağa doğru (Petrol Ofisi istikameti) devam ederseniz görürsünüz.

Eyvalah sagolasin. e Tabii memlekete ayak basar basmaz meyhaneye düstü demesinler.

DNA-TS
21.11.2019, 11:44
11 de satışa çıkacak denildi 4 geçeye kadar tribün açılmadı o ara anladım zaten bloke yapıyorlar.
sonrasında bilet yok diyor.
en başından diyin o zaman bilet bakmayın boşuna biletleri gruplara verdik.
bu iş can sıkmaya başladı bari bu işi de düzgün yapın yarısını ver yarısını satın.

muharrem87
21.11.2019, 11:50
Taraftar gruplarıyla mutluluklar size Trabzonspor yönetimi.Yazıklar olsun ! Televizyondan dahi izlemicem.alın maçınızı başınıza çalın

edimurphy_61
21.11.2019, 12:18
Bende başakşehir passoligide var dün onun üstünden ankaragücü tarafına bilet aldım. Tahmin ediyorudum böyle birşey olacağını

Doğukan Uçan
21.11.2019, 12:34
böyle bişey olacağını bilmeyen var mıydı aranızda.. geçmiş olsun önlemini alacaktınız.

Rahmi Akkurt
21.11.2019, 12:36
böyle bişey olacağını bilmeyen var mıydı aranızda.. geçmiş olsun önlemini alacaktınız.

Ne önlemi ?
Bu işin normali bu değil zaten

Burak Bıyıklı
21.11.2019, 12:43
böyle bişey olacağını bilmeyen var mıydı aranızda.. geçmiş olsun önlemini alacaktınız.Önlemi taraftar gruplarının peşinde koşmak mı. Ben mecbur muyum ona buna yazmaya maça girmek için

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
21.11.2019, 12:47
Beyler yazdığımı tekrar okuyun olayı yanlış anlamışsınız bunu savunan yok.

Bu olayı tek trabzonspor yönetimi değil pek çok takım yapıyor. kulüp iyi giderken önem arz eden deplasmanlarda sadece taraftar gruplarına biletleri veriyor. bu işlere giren yönetimden bir halt olmaz. takım ankara ve çevresine yılda kaç kere geliyor, oradaki insanlar gidip izlesinler.

görende taraftar grupları 90 dakika susmadan bağırıyor sanacak.

Mehmet Fatih Silik
21.11.2019, 12:55
Hak yemek illa kupa calmakla olmaz. Bir taraftarin maca gitmesini bilincli sekilde engellemekte hak calmaktir. Yakismiyor! Hele hele bu yönetime!

Uğur KÜÇÜK
21.11.2019, 13:12
Bu bilet mevzusu, yillardir normal bir taraftarin kanayan yarasidir.

Ben Bursa'da yillar once, gecenin 12'sinde gisede siraya girip, sabah 10'da satisa cikacak deplasman tribunune bilet bulamadigimi bilirim.

10 kisi onumde sira beklerken.

Ama az evvel bir arkadasimla gorustum.
Bilet almak isteyenler, Ankaragucu tribununden Ts passoligi ile sansini denesin.

Konustugum arkadasim Ts passoligi ile Ankaragucu tribununden bilet alabilmis.

Kisaca Ankaragucu yonetimi, herhalde stad dolsun ve para kazanalim diye ( malum, ciddi anlamda finansal krizdeler ) tribun engellemesi yapmamis.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin Altuntas
21.11.2019, 13:28
Hayir taraftar gruplari da 90 dakika sacmasapan küfürlü tezahürat yapinca kendini kral zannediyor. Rize deplasmaninda Galatasaray’a küfür etmek ne alaka ? Ya da „trabzonlu olunmaz, trabzonlu dogulur, trabzonlu olmayan ocdur“ Gercekten trabzonlulugumdan degil, insanligimdan utandim o an .

Zaten deplasman taraftari genellikle atesli oluyor. Hic öyle taraftar grubuna bile gerek olmadan gereken destegi verirdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DNA-TS
21.11.2019, 13:34
okuduktan sonra denedim olmuyor :)

Beypba
21.11.2019, 13:35
Sonra taraftarımızın desteği olmadan başarı gelmez filan diye afkuruyorlar.. Yaptıkları gerçekten çok ayıp..

U.Sadıkoğlu
21.11.2019, 14:00
Eğer taraftarlar arasında belli bir zümreye ayrıcalık tanınacaksa bu belirli bir kıdemi bulunan kongre üyeleri olmalıdır. (İç saha-dış saha farketmez) veya puan sistemi yaparsın örneğin 2018 yılında 34 maçın 20 sine giden bir taraftar Altın taraftar statüsüne geçer ve iç saha-dış saha bilet alımında öncelikli hakkı olur bu tip projeleri uygulamaya sokmak zor değil madem taraftar grupları çok fazla maça gittiği ve bu işe gönül verdikleri için kendilerinin biletlerde hakkı olduğunu düşünüyor bu şahıs bazında olmalı sen X grubundasın diye yanında getirdiğin 20 adamın da bilet almasına gerek yok.

eraytaskin61
21.11.2019, 14:17
Benim 1 adet tarafsız pasoligim var süresi dolmuş.Ordan alsam maça girebilir miyim ? Trabzon pasoligimden dolayı sıkıntı olur mu ?

Doğukan Uçan
21.11.2019, 14:17
La yalan dolan deplasmanda taraftar grubuna ihtiyaç bile yok 60 yaşındaki teyze bile o atmosferde bağırır. Görende bu taraftar grupları 1 saniye bile susmuyor sanacak. 15 20 tane taraftar grubumuz var önce bunu düzeltelim gerisine bakarız.

samway
21.11.2019, 14:41
Şöyle birşey soylıyeyim size tepki için gidin başka takımın pasolig ini alın hem maçlara girersiniz hemde başka takıma para kazandırırsınız medeni ve akıllı çözüm bu

Çağdaş DENİZ
21.11.2019, 15:18
bilet mevzu bittiyse maça dönelim
şimdi nwakaeme zaten defansif olarak zayıf bir de novak yok
sol kanadımız hem defansif hem de hücumsal anlamda zayıf olacak bu maçta
hoca sörlothu sola atarsa bu sefer de hava hakimiyetimiz zayıflayacak
yusuf sarı sağda oynarsa sturridge yedek bekler ikinci yarı girer yoksa sturridge ortada oynayacaksa nwakaeme 10 numara pozisyonuna geçer bu durumda orta saha doğan mikel waka ya da mikel sosa waka veya doğan sosa waka olacaktır...

ucurum
21.11.2019, 15:31
Benim bildiğim Ünal Hoca şu kadro ile çıkar:

Erce

Pereira Hüseyin Campi Abdurrahim

Kamil Hosseini Mikel

Yusuf Sorlott Tony

ccd6167
21.11.2019, 15:34
bilet mevzu bittiyse maça dönelim
şimdi nwakaeme zaten defansif olarak zayıf bir de novak yok
sol kanadımız hem defansif hem de hücumsal anlamda zayıf olacak bu maçta
hoca sörlothu sola atarsa bu sefer de hava hakimiyetimiz zayıflayacak
yusuf sarı sağda oynarsa sturridge yedek bekler ikinci yarı girer yoksa sturridge ortada oynayacaksa nwakaeme 10 numara pozisyonuna geçer bu durumda orta saha doğan mikel waka ya da mikel sosa waka veya doğan sosa waka olacaktır...
Tony defansif yönü zayıf mı??
yani bir sol açığın defansif yönü ne kadar iyi olabilirki
keza tony defansa yardıma gelen birisi..

OrkHun
21.11.2019, 16:05
Benim bildiğim Ünal Hoca şu kadro ile çıkar:

Erce

Pereira Hüseyin Campi Abdurrahim

Kamil Hosseini Mikel

Yusuf Sorlott Tony
öfff çok çok haklı bir tahmin. gerçekten böyle çıkacak. şimdiden ruhum sıkıldı.

eraytaskin61
21.11.2019, 16:24
Orgil bizim Hüseyin'i yer.

yüregimts
21.11.2019, 16:53
Sosa oynar

nakzo
21.11.2019, 17:13
Riske edilmesi gereken bu maç riske edilmeli.gs maçından çok daha zor maç yeni yönetimiyle ankaragücü çıkışmaçı olarak bakıyor bu maça alanya maçındaki gibi saçma sapan bir kadroyla çıkarsak kesin kaybederiz.Kaybedersek lig biter.1-0 olsun kesin kazanılması gereken bir maç bu maçın önemini herkes idrak etmeli başta ünal karaman .

Anıl C
21.11.2019, 17:19
Orgil bizim Hüseyin'i yer.
Campi?

Uğur KÜÇÜK
21.11.2019, 17:25
Sosa 3 gundur takimla idmana cikiyor, sakatligi demek ki su asamada oynamasina engel degil, oynar diye tahmin ediyorum.
Ama kadrolara yazilan Sturridge 3 gundur takimdan ayri duz kosu yapiyor Ekuban ile beraber, bu adam 3 haftadir da oynamiyor zaten, ee oynadigi zaman da hala fizik gucu sikintiliydi?

Asil Ankara'ya goturulemeyecek bir isim olursa sakatliginindan ve hala hazir olmamasindan dolayi, bu kisi Sturridge olur, Sosa degil.

Ortasaha Mikel ve Sosa garanti oldugundan, Hosseini asil yeri stopere gecer.

Yaninda umarim Campi oynar.

Su an yeri garanti olan 8 adam var zaten, 3 kisi artik mac gunu belli olur.

Erce
Pereira
Hosseini
? ( Campi ya da Huseyin )
? ( Kamil ya da Abdurrahim )
Mikel
Sosa
? ( Dogan, Kamil, Ahmet Canbaz ya da Sturridge )
Yusuf
Nwakaeme
Sorloth

Su 3 ismi Cumartesi gorecegiz, digerlerinin yeri garanti bu mac..

Su 2 gunde bir sakatlik belasi daha olmazsa.

Hoca, Hosseini'yi onliberoda Mikel ve son 2 mactir kadroda olmayan Sosa yuzunden ilk 11 olarak kullandi.

Cunku Dogan ve Kamil'e ( ki son 2 mac Kamil'i de sag tarafa yakin oynatti ) guvenmedi bu bolgede.

Artik Mikel ve Sosa'dan en azindan birisi kesin geldigi icin, Hosseini on libero oynamaz.

Tayfun
21.11.2019, 18:18
Sol bekte Abdürrahim
Orta sahada Doğan , Kamil (Hosseini), Ahmet Canbaz

Oynarsa yeniliriz.

Sol bekte Kamil
Orta sahada Doğan , Mikel , Sosa

Oynarsa yeneriz.

Mert Acar
21.11.2019, 18:59
Bu bilet işi terbiyesizlik ya. Taraftar gruplarına peşkeş çekmek nedir. Aylardır maçı bekliyoruz,biletler açılmadan zaten gruplara verilmiş bile.Yazıklar olsun.

ÖmürKaradeniz61
21.11.2019, 19:44
Ortasahada Doğan, Kâmil ikilisinden 1 tanesi bile oynarsa yeniliriz. Sosa 3 gündür takımla çalışıyor aldığım bilgilere göre ne olursa olsun oynayacağım diye baskı yapıyormuş. Sosa-Mikel ortasahasının önüne Sturridge-Sörloth ikilisi oynarsa bu maçı bence kazanırız.

Enes Başkaya60
21.11.2019, 19:51
Ankaragücünü her türlü yeneriz Kamil ile Doğan bile orta sahada oynasa yeneriz...

Numan Yerlikaya
21.11.2019, 20:07
Bi kanatta İlhan Parkak bi kanatta Aydın Karabulut ortasahada 38 yaşında ki Sedat. En iyi hattı kesinlikle defansı ve ortada ki Canteros oda sakat gözüküyor. Pozisyon bulmak da canları çıkıyor yenemezsek oda bizim ayıbımız olur

ALDENİRO
21.11.2019, 21:37
Bu bilet işi terbiyesizlik ya. Taraftar gruplarına peşkeş çekmek nedir. Aylardır maçı bekliyoruz,biletler açılmadan zaten gruplara verilmiş bile.Yazıklar olsun.

Aynen bende alamadım. Sosyal medyada o kadar tepki varki çok ah aldı yönetim. Bu maçı alamayız bu ahlardan

erenslash
21.11.2019, 21:46
şampiyonluk veya şampiyonlar ligi düşünülüyorsa ekibe rağmen olma şansımız var mı?

belki....

belki ara takviyelerle(düzgünleri olmak şartıyla) bu kadro Ünal Karamana rağmen avantaj yakalayıp şampiyonluğa oynar mı? imkansız değil

benim taraftar olarak beklentim ne? Şampiyonlar ligi

şampiyon olmayalım ama şampiyonlar ligine gitmek için çaba sarfedelim bu önemli

şu anda şansın matematik olarak var.

bunu kullanabilecek ekip var mı? malesef yok

bu beceriksizler ligin ikinci yarısı da sakatlık yaşatır bize

UĞUR DURTAŞ
22.11.2019, 09:35
Arkadaşlar;

Takımın kaç uçağıyla Ankara'ya geleceğini bilen var mı?

Dün ve bugün şu saate kadar arıyorum telefona bakan yok.

çok acı ama gerçek.

Bugün veya yarin başkanı görme şansım olursa bilet ve telefona bakmama olayının sitemini yapacağım.

0 462 325 09 67
0 462 326 20 77

mustafaction
22.11.2019, 10:41
Ben Ankaragücü tribününde Ankaragücülü arkadaşlarımla maçı izleyeceğim. Gol atarsak sevinirim kusura bakmayın diyorum arkadaşlara. Biz kardeş kulübüz sıkıntı yok diyorlar :D

Hakan
22.11.2019, 11:39
Orgill'in karşısına Campi'yi koymak.Dahice.

Fatih Özkan
22.11.2019, 11:41
Arkadaşlar;

Takımın kaç uçağıyla Ankara'ya geleceğini bilen var mı?

Dün ve bugün şu saate kadar arıyorum telefona bakan yok.

çok acı ama gerçek.

Bugün veya yarin başkanı görme şansım olursa bilet ve telefona bakmama olayının sitemini yapacağım.

0 462 325 09 67
0 462 326 20 77

TK7065 seferi ile gidecekler. 18:00 kalkış saati.
Sosa da gidiyor. Sturridge de gidiyor.

t4K4
22.11.2019, 13:48
Ben Ankaragücü tribününde Ankaragücülü arkadaşlarımla maçı izleyeceğim. Gol atarsak sevinirim kusura bakmayın diyorum arkadaşlara. Biz kardeş kulübüz sıkıntı yok diyorlar :D

Hocam hangi taraftan aldın. ben de o tarafa gelip sevineyim :)

ALDENİRO
22.11.2019, 13:54

Nasıl Ankaragücü tarafından bilet aldınız yani bende TS logolu var şimdi TFF logolu alsam Ankaragücü tarafına girebilirmiyim.

ALDENİRO
22.11.2019, 13:55

Nasıl Ankaragücü tarafından bilet aldınız yani bende TS logolu var şimdi TFF logolu alsam Ankaragücü tarafına girebilirmiyim.

Çağdaş DENİZ
22.11.2019, 14:08
Tony defansif yönü zayıf mı??
yani bir sol açığın defansif yönü ne kadar iyi olabilirki
keza tony defansa yardıma gelen birisi..
yani geliyor da çoğu defa koşamıyor ve kolay çalım yiyor zaten bu yüzden rakip çok baskı yaptığında hoca sörlothu sola çekiyor ki defansif olarak rahatlasın diye takım

t4K4
22.11.2019, 14:14
hocam var mı tff logolu , varsa bir dene

Uğur KÜÇÜK
22.11.2019, 14:18
Orgill'in karşısına Campi'yi koymak.Dahice.Ligde golu olmayan forveti bile costuran ( Jerome ), Andorra U-21 takiminin 20 yasindaki ( normal hayatinda muhasebeci ) forvetini yildiz yapan, sadece kosan, baska bir arti ozelligini son 8 aydir hic goremedigimiz, her rakipten, her sekilde calim yiyen Huseyin'i oynatmaktan iyidir.

Hizi var Huseyin'in de, ben bir tane top kestigini goremedim bayadir maclarimizda.

Campi en azindan top kesiyor.

ALDENİRO
22.11.2019, 14:35
[QUOTE=t4K4;1921183097]hocam var mı tff logolu , varsa bir dene[/QUOTE

Aradım sordum. Aynı anda olmuyor. TS yi iptal edip TFF logolu alırsan anca oluyor

ccd6167
22.11.2019, 14:36
Ligde golu olmayan forveti bile costuran ( Jerome ), Andorra U-21 takiminin 20 yasindaki ( normal hayatinda muhasebeci ) forvetini yildiz yapan, sadece kosan, baska bir arti ozelligini son 8 aydir hic goremedigimiz, her rakipten, her sekilde calim yiyen Huseyin'i oynatmaktan iyidir.

Hizi var Huseyin'in de, ben bir tane top kestigini goremedim bayadir maclarimizda.

Hüseyni-campi ikilisi iyidir bencde

türkmen şimdilik idmanlara çıksa yeter

Uğur KÜÇÜK
22.11.2019, 14:39
Hüseyni-campi ikilisi iyidir bencde

türkmen şimdilik idmanlara çıksa yeterAyni fikirdeyim.
Sezon basi kafamda Hosseini ( denge ) ve Fernandes ( hiz ) tandemi vardi, birbirlerini de tamamlayacaklarini dusunuyordum beraber oynadikca ama Fernandes baya baya sakar islere imza atti son haftalarda her sans buldugunda.

Bu yuzden iki denge stoperi Hosseini ve Campi suan icin elimizdeki en iyi ikili gozukuyor.

Bende suan icin, bu ikili ile devam etmemiz gerektigini dusunuyorum.

Devre arasi Fernandes'i kulubune yollayabirsek, bir sol stoper ( hizli ve lider ozellikli ) alarak buradaki problemi cozebiliriz.

mustafaction
22.11.2019, 14:50
Hocam ben bilet almadım. Beni locada misafir edecekler. Passoligim TS logolu. Ancak biletlerin 5 dakika içinde satışa kapanması benim de canımı sıkan bir durum. Sonuçta Ankara'da takımı uzun süredir görmek isteyen taraftarımız var. Bu işe bir çözüm üretilmeli.

Hakan
22.11.2019, 14:55
Ligde golu olmayan forveti bile costuran ( Jerome ), Andorra U-21 takiminin 20 yasindaki ( normal hayatinda muhasebeci ) forvetini yildiz yapan, sadece kosan, baska bir arti ozelligini son 8 aydir hic goremedigimiz, her rakipten, her sekilde calim yiyen Huseyin'i oynatmaktan iyidir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiTakıntıyı abartıp gerçeklikten bu denli koparsan fikirlerin gittikçe önemsiz hale gelir haberin olsun.

Giallorossi
22.11.2019, 14:57
Kulüp Doktorumuz M. Hakan Ayaz, Abdurrahim Dursun’un sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Hakan Ayaz, “Dünkü antrenmanda sakatlanan Oyuncumuz Abdürrahim Dursun’a yapılan USG tetkikleri ve çekilen MR neticesinde biceps femoris adalesinde grade 1 strain tespit edilmiş olup, futbolcumuz Süper Lig Cemil Usta Sezonunun 12. haftasında oynayacağımız MKE Ankaragücü maçı kadrosundan çıkartılmıştır” dedi.

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/abdurrrahim-dursunun-saglik-durumuyla-ilgili-aciklama-22-11-2019

Gelenek bozulmadigi icin rahatladim simdi. Allahtan bu hafta biri sakatlandi yoksa baya bir huzursuzlanirdim

Uğur KÜÇÜK
22.11.2019, 15:03
Takıntıyı abartıp gerçeklikten bu denli koparsan fikirlerin gittikçe önemsiz hale gelir haberin olsun.Huseyin iyi oynasin da, ben utanmaya raziyim.
Ki iyi oynadigi zaman, her turlu destegi de veriyorum kendisine.

Ama yeter artik.
Bu takim Trabzonspor.

Daha bir stoper icin cok genc cocuk bu Huseyin, o yuzden biraz dinlenmesi kendisine de iyi gelecektir diye dusunuyorum.

Hoca oynatmaya devam ederse de, destege devam edecegiz.

Yapacak birsey yok.

Ben oyle ustun koru kimseyi koru korune harcamam.

Bayadir Huseyin'in kotu performans gosterdigini ve dinlenmesi gerektigini dusundugum icin bu yaziyi mactan evvel yaziyorum.

Mac sonu Huseyin kotulemekten iyidir.

Mert Pasa
22.11.2019, 15:42
Trabzonspor'da bir sakatlık daha! Abdürrahim Dursun...
Sakatlıklarla boğuşan Trabzonspor'a Ankaragücü maçı öncesi bir kötü haber daha geldi.

Trabzonspor, dünkü antrenmanda sakatlanan Abdürrahim Dursun'un Ankaragücü maçı kadrosundan çıkarıldığını açıkladı.

Bordo mavili ekipte sol bek Filip Novak'ın sakat olması nedeniyle Abdürrahim Dursun'un forma giymesi bekleniyordu...

Bu sakatlığın ardından Ankaragücü maçında Trabzonspor'da asıl mevkiisi sol bek olan oyuncu kalmadı.

yani kelimeler bitti resmen

yüregimts
22.11.2019, 15:47
Bu mac Ankaragücü baya üstümüze gelecek bizim saglam durup kontralardan atmamız lazım

nakzo
22.11.2019, 15:48
Trabzonspor'da bir sakatlık daha! Abdürrahim Dursun...
Sakatlıklarla boğuşan Trabzonspor'a Ankaragücü maçı öncesi bir kötü haber daha geldi.

Trabzonspor, dünkü antrenmanda sakatlanan Abdürrahim Dursun'un Ankaragücü maçı kadrosundan çıkarıldığını açıkladı.

Bordo mavili ekipte sol bek Filip Novak'ın sakat olması nedeniyle Abdürrahim Dursun'un forma giymesi bekleniyordu...

Bu sakatlığın ardından Ankaragücü maçında Trabzonspor'da asıl mevkiisi sol bek olan oyuncu kalmadı.

yani kelimeler bitti resmen

Abdürrahim oynasa ne bok yiyecekti kamil oynar sol bekte novak olmadıktan sonra hepsi aynı önemli olan sosanın oynaması sosa oynarsa ümitvar olabilirim yoksa zerre ümidim yok.

nakzo
22.11.2019, 15:51
Bu Sturridge denen adamın satılması lazım yine sakat bu ne kardesim... Satılsın gitsin yemişim dünya yıldızını bana faydası olmadıktan sonra

Çok söyledik bu herif kafadan sakat hicbir zaman iyim demeyecek devre arası satılabilsede kim alır ki onu .Buna verdiğin parayı taliscaya ver şampiyon yapsın seni .
Emre kılıç ve talisca suanki karomuzda 11 olsa açık ara şampiyon olurduk.

61_Hasan_69
22.11.2019, 15:52
Rahim zaten oynamayacakti o yuzden cokta önemli değil

Mithridates
22.11.2019, 16:09
Klasik yeni hoca değiştiren takım tribine girerse Ankaragücü fiziksel temasın çok olduğu sert bir maç olur.
Ceza sınırındakilerin kart görme ihtimali yüksek. Maçın başında sakin kalıp top çevirebilirsek rakibin muhtemelen gazla yaptığı presten sonra
iyice yorulmasını bekleyip ilk yarının son 10-15 dakikası iyi bir baskı kurup fişi çekebiliriz.

Ceza sahasında kalabalık olmak oralara topu bir şekilde ulaştırmak bu tür maçlarda genelde kilidi çözer.
Rakip oyuncular aşırı hırs ve kendini gösterme gayretinden sürekli bir baskı kurabilirsek mutlaka saçma hatalar yapar.

Giallorossi
22.11.2019, 16:09
Rahim zaten oynamayacakti o yuzden cokta önemli değil

Oynasin oynamasin önemli degil. Bu sakatliklar teknik ve saglik ekibin yetersiz oldugunu gösteriyor. Yönetim bu konuda radikal kararlar almali

yüregimts
22.11.2019, 16:15
Çok söyledik bu herif kafadan sakat hicbir zaman iyim demeyecek devre arası satılabilsede kim alır ki onu .Buna verdiğin parayı taliscaya ver şampiyon yapsın seni .

Kardes o eski habermiş trollediler tüm sayfaları :D

zaqua
22.11.2019, 16:17

hocam talisaca ve emre şu anki kadromuzda olsalar sakat olurlardı.

Enes Başkaya60
22.11.2019, 16:19
Luyindama da sezonu kapatmış...

Zafer Fidan
22.11.2019, 16:22
Malesef cok amatörce teknik ekibimiz var. Ünal hoca dahil.

Mehmet BAŞ
22.11.2019, 16:35
Oynasin oynamasin önemli degil. Bu sakatliklar teknik ve saglik ekibin yetersiz oldugunu gösteriyor. Yönetim bu konuda radikal kararlar almali

Teknik ekibin hangi konuda yetersiz olduğunu düşünüyorsunuz? Ve rica etsem çözüm önerinizi de yazar mısınız?

Mehmet BAŞ
22.11.2019, 16:41
Savunmada dikkatli olursak bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.
Yetenekli oyuncularımız var, rakip uyuduğu anda rahatlıkla pozisyon bulacağımızı düşünüyorum.
O nedenle sabır ve dikkat diyorum. Skor bir şekilde gelecektir.

Giallorossi
22.11.2019, 16:54
Teknik ekibin hangi konuda yetersiz olduğunu düşünüyorsunuz? Ve rica etsem çözüm önerinizi de yazar mısınız?

Bu konuda fazla bir bilgim yok. Olmadigi icin de bir öneri veremem. Bunu yönetim ve konuya sahip olanlar düsünmelidir.

Fakat sakatliklar sadece saglik ekibinin sorumlulugu altinda degil. Teknik ekibin en az saglik ekip kadar etkisi var. Idman türü, idman yogunlugu, kondisyon-güc-taktik idman rotasyonu, idman saatleri, isinma hareketleri, idman sonrasi rehabilitasyon, kas agirlikli antrenmanlar, zemin sertligi, oyuncularin kramponlari, oyuncularin giysileri vs. bir sürü etken var. Bizim takimda bunlar iyi gitmiyor ki sakatliklar bu kadar cogaldi.

Bazen darbeye bagli sakatliklar yasaniyor ve bu bir sanssizlik deniyor fakat bu oyuncu kendine iyi bakar, besinine dikkat eder ve dogru idman görürse ayni darbede sakatlanma sansi azalir. Mesela bizim x oyuncumuz aldigi darbede 2 ay sakatlaniyorsa x takimin oyuncusu sakatlanmaz bile. Bu fark yukarida saydigim etkenler sayesinde ortaya cikar. Takimin en az 50%'si sakatlandi bu sene. Bu sanssizlik veya tesadüf olamaz. Teknik ekibin saydigim ve daha bircok etken konusunda daha etkili olsaydi ve saglik ekibin teshis ve tedavi konusunda basarili olsaydi, sakatliklar bu kadar fazla olmazdi

Giallorossi
22.11.2019, 16:57
Kadroda bulunan 26 oyuncmuzun 13'ü bu sezon sakatlik gecirmis ve henüz ligin 11. haftasindayiz. Bu tesadüf veya sanssizlik olamaz

yüregimts
22.11.2019, 17:24
erce kardeşler
arda akbulut
kağan moradaoğlu
majid hosseini
hüseyin türkmen
gaston cam
ivanildo fernandes
joao pereira
kamil ahmet çörekçi
serkan asan
obi mikel
doğan erdoğan
jose sosa
ahmet canbaz
cafer tosun
donis avdijaj
yusuf sari
anthony nwakaeme
firatcan üzüm
alexander sörloth
koray kilinç

stu yine yok ohh yat yat

Tayfun
22.11.2019, 17:27
Sturridge yine yok.

Go home bro ...

Enes Başkaya60
22.11.2019, 17:33
Sturridge artık evine dönsün yapacak birşey yok
..

ÖmürKaradeniz61
22.11.2019, 17:35
Sörloth yine yanlız kalıp bi oyana bi buyana dana gibi koşup durur. Kazanırsak ya penaltıdan ya da duran toptan gelecek gol ile olur.Gol yersek 2 gol atmamız gerekecek ki şu kadro ile çok çok zor.

Uğur KÜÇÜK
22.11.2019, 17:38
Sturridge denen kafadan sakat arkadasin lazim oldugu vakitler bunlardi.
Sagolsun, hepsinde yatmayi tercih etti.

Bu adamin gelmesini istemeyen bir ton insan vardi surada, ama gidip bir gazla, Pr filan diye aldilar bu kafadan rahatsiz arkadasi.

Ekuban donunce, istedigi kadar yatabilir.

Agzimi bozucam artik.

Ne utanmaz, arlanmaz, takim arkadaslarinin mucadelesini gorup, azicikta ben yardim edeyim demeyen insanmissin la sen..

Umarim devre arasi Cin'e veya Katar'a filan satilir.
Gitmek istemese de, birkac menajere para yedirtilip, yuksek maas ile ikna edilip gonderilmeli bu rahatsiz topcu.

Takimin duzenini de bozacak..

Bu Ingiliz topcular pismanliktir.
Ama su Sturridge transferinde tek suclu yonetimdir.

Suan icin dunyanin top 5 takimindan biri olan Liverpool'un adam edemedigi, Premier ligden tek bir talibi bile cikmayan bu kronik sakat ve kafadan rahatsiz topcuyu adam edeceklerini dusundukleri icin.

Yazik vallahi yazik.

Umarim ders alirlar bu transferle de, artik boyle islere bulasmazlar.

tristram
22.11.2019, 17:46
simdiye kadar sturridge olayina hep olumlu yonden bakmaya calistim ama oynamadan bu kadar sakatlanan adami vurun gitsin arkadas bu nedir ya.terbiyesiz herif kac hafta oldu hala kadrolara bile giremiyor.

Ahmet Aksu
22.11.2019, 17:56
Yine mi stuu..
Ekuban olsaydı vallahi aramazdım ama ileride yine nwakame reise kaldık

yorumsuz6117
22.11.2019, 17:57
Sturrige tam bir fiyasko oldu..

Jackdaniels
22.11.2019, 18:02
Puan kaybı olursa seyreyle komediyi.

Antonio
22.11.2019, 18:10
sturidge kanatta oynarsa sorloth hatrick yapar. bütün ortalara kafayı gömer alex.

champions
22.11.2019, 18:14
İçeride Gs maçı öncesi koyup geçmemiz lazım ama hem hücum kadromuz çok dar ve yeterliliği tartışılır hem deplasman oyunumuz güven vermiyor hem de gol yemeyince şaşıracak haldeyiz.
Bir şekilde gol yememeyi becerip sürpriz bir golle kazanırız umarım.

BatuhanB
22.11.2019, 18:30
sturidge kanatta oynarsa sorloth hatrick yapar. bütün ortalara kafayı gömer alex.

https://eksiup.com/s2/ddeaa349567.jpg

batu94
22.11.2019, 18:32
Ankara’ya götürülmüyor. Vallahi yazık.

memozcan
22.11.2019, 19:17
Sturiç sadece taraftara değil takım arkadaşlarına da ihanet ediyor.. bir çok oyuncu sakat sakat oynarken onun yatışa geçmesi bence vatana değilse bile takıma ihanettir..

Ahmet Taşçı
22.11.2019, 19:24
Bari orta alanı en kötü Mikel - Sosa - Canbaz yapsa Doğan ve Mikel'e aynı anda kalbim dayanmıyor.

Enaldo61
22.11.2019, 19:29
Sahadaki futbolcu küfür edince bu kadar ceza almıyor iki kelime laf ettik Ünal Karaman'a diye 2 hafta ceza vermiş forum yönetimi, teşekkürler.

Ogün YAZICI
22.11.2019, 19:46
Ne oldu hanı milli aradan sonra sakatların hepsi dönüyordu
Dünya kadar eksik var yine
Bu takımın eksikleri bitmez
Bu takımın futbolcusunu geri döndürecek bir sağlık ekibi, tedavi programı ,rehabilitasyon ekibi yok ki

Nwakaeme'ye Mr çekseler 50 tane yerde zorlanma bulurlar
Sturridge efendi zorlanma nedeniyle 3 haftadır yok
Bu adam İngiltere'de 10 gün özel fizyoterapistyle çalıştı
öyle mi ?
Komik

Şu takım şu saçma idareye rağmen dağılmıyorsa Nwakaeme'nin Sosa'nın Sörloth'un falan büyük karakterindendir yani net.

Adamlar Kasım ayında 20 bilmem kaçıncı maçlarına çıkıyorlar
Rezillik

Kısaca şöyle açıklayayım Nwakaeme kendisinin 2 katından fazla para alan kendisi Cuma günü antremana çıkıp onun Salı günü gelmesini sorun etmiyorsa çok büyük karakter
Hale daha direnmeye çalışan barsa teslim olma vaktidir
Şu Trabzonspor'daki dengeleri bozmak için Sturridge'den daha sağlam kazık çakılamazdı
Çok şükür ite kaka hale daha ayaktayız

Enaldo61
22.11.2019, 19:57
Teknik heyet sorunlu belli ki, burada ben cezalıyken işte bu sakatlıklar yok darbeye yok şuna bağlı yok ekiple alakası yok falan yazılmıştı cevap veremiyordum, bu kadar sakatlık hangi takımda olursa olsun sorumluları bellidir, yönetim çözsün bu işi. Bu durumu normalmiş şuymuş buymuş diye gösteremez kimse, çocuk oyuncağı değil bu TS kaç milyon taraftarı olan bir kulüp.

Anıl C
22.11.2019, 20:01
Yine yaziyorum. Kazanirsak bu sene sampiyonuz.

Mert Oğuzlu61
22.11.2019, 20:08
Sturridge gibi oyuncuya mac basi agirlikli performansa dayali sozlesme imzalatmalari lazimdi, Sertac Guven nedense transfer icin cok ugrasti Agaoglu da engellemedi yaklasik 2 ay pesinden kostular. Biz burada 1 milyonluk topculara yorum yapiyorduk eger 3.5 milyon euro maas baglayacagiz deseler eli ayagi tutan ve bizi direkt sampiyonluga oynatabilecek her anlamda "saglam" birini alabilirdik. Madem 3.5m euro maas verecek durumumuz vardi, neden saglam olanini almadik ? Bu paraya saglam versiyonunu da alabilirdik.

Sosa, Pereira, Waka basta olmak uzere diger oyunculari olumsuz etkileme ihtimali bile gondermek icin yeterlidir. Sakatlik haberleri motivasyonu da dusuruyor. Sturridge devre arasi mutlaka gonderilmeli. Arap veya Cin takimlarina gondermek zor olmaz.

Maca gelecek olursak. Bu tip maclari genelde "bireysel yetenek" kazandirir. Orta sahada Mikel-Sosa oynayacaksa 10 numarada yeni birine ihtiyac var. Ahmet denenebilir. Mikel ve Sosa sahadaysa hoca bi zahmet cesur olsun ve şu 10 numarada yeni birini denesin.

Tayfun
22.11.2019, 20:18
Yine yaziyorum. Kazanirsak bu sene sampiyonuz.

Sakatlık işini ne yapacağız ?

Takım doğrultamıyor :)

CİVELEK.61
22.11.2019, 20:33
............................Erce..
..Serkan....Hüseyin....Huseyni....Campi..
..Pereira....Doğan.......Mikel....Wakame..
...,.......................Sosa................... ..
..........................Sörloth................. .

Ben bu kadar sakat oyuncudan sonra daha mantıklı bi kadro düşünemiyorum.
Serkan'ın "Hızlı bek" özelliği kanatta çok başka şeyler görmemize neden oluyor.
Hızlı geri dönme ve hücumda hızlı çoğalma gibi özellikleri olan Serkan,kanatta rakiplerin bizimle ilgili yaptıkları ezberleri bozuyor.
Pereira çabuk fakat süratli değil.
Kamil'in hangi maçta ne oynayacağı belli değil.
Serkan'ın ise kötü bile oynasa hızı sayesinde en az bir maçlık bile olsa getireceği farklılık,en azından bu maçta çok işe yarar diye düşünüyorum.
Pereira'nın da sağ önde beke göre fazla ileri geri yapmadan oynayacağı bi maçta(en azından 1 maçlık) daha enerjik ve hücum odaklı ve üretken olabileceğini,Sosa ile olan uyumunun daha faydalı olacağını düşünüyorum.
Genel olarak kanat ve bek oyuncularımız Novak,Wakame,Pereira,Kamil gibi oyuncularımız hızlı olmadığı için bu konuda ezberlenebilir ve önlem alınabilir bi takımız maalesef.
Campi'nin sol bek oynaması çaresizlikten.
En azından pozisyon alma becerisinden dolayı Novak'ı aratmaz fakat hücum konusu bende de soru işareti.

Antonio
22.11.2019, 20:43
sturiç hayal kırıklığı bu maçta ne olursa olsun yarım devre iş ahlakı olan bir futbolcu oynardı. iş ahlakına mugayir arkadaşlarını yalnız bırakıyor kaç maçtır. alex garibim tek baına boğuşuyor ayıp . bu adam alman olsa oynardı iskandinav olsa oynardı hatta beyaz bir ingiliz köylüsü olsa milner gerrard gibi yine oynardı bu adam hayal kırıklığı. klop bir alman olarak bu adama iyi sabretmiş. bu sayede klöpp hamdı pişmiş :)

My
22.11.2019, 20:48
sturiç hayal kırıklığı bu maçta ne olursa olsun yarım devre iş ahlakı olan bir futbolcu oynardı. iş ahlakına mugayir arkadaşlarını yalnız bırakıyor kaç maçtır. alex garibim tek baına boğuşuyor ayıp . bu adam alman olsa oynardı iskandinav olsa oynardı hatta beyaz bir ingiliz köylüsü olsa milner gerrard gibi yine oynardı bu adam hayal kırıklığı. klop bir alman olarak bu adama iyi sabretmiş. bu sayede klöpp hamdı pişmiş :)Valla orda da böyle idiyse (ki Klopp'u çıldırttığı söyleniyor) pişmekten ziyade dibi tutmuştur :)

kayseriliyiz
22.11.2019, 20:50
Yine yaziyorum. Kazanirsak bu sene sampiyonuz.Kazanacagiz ve liderlige yükselecegiz.
Ardindanda vura vura sampiyon olacagiz Allahin izniyle.
Bu kadar sakat eksige rahmet bu takim hala yaristan kopmadiysa, vardir bir hikmeti.
Inanin çocuklar.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Hamza Yilmaz
22.11.2019, 22:13
Rezalet vallah, Onazi hala dönemedi, Sturridge ayri bir vaka. Yarin puan alirsak iyidir

Enaldo61
22.11.2019, 22:28
Novak sakatlandı, ayağına fırsat gelen yedeği de üstüne sakatlandı, nedir bunlar böyle.

trbzonsporlu
22.11.2019, 22:29
daha önce defalarca yazdıgım gibi ligde en dengeli olan en iyi futbolu oynayan takım başaksehir. ilk devreyi ya onlar ya biz lider bitireceğiz.

ankaragücü bana göre kadro olarak ligin en zayıf takımı. sosa oynarsa alırız maçı,

yorumsuz6117
22.11.2019, 22:34
daha önce defalarca yazdıgım gibi ligde en dengeli olan en iyi futbolu oynayan takım başaksehir. ilk devreyi ya onlar ya biz lider bitireceğiz.

ankaragücü bana göre kadro olarak ligin en zayıf takımı. sosa oynarsa alırız maçı,

Başakşehir bizden 2 tık daha iyi takım ama biz sakatlıklardan çok çeken takımız tam kadro olabilsek farklı şeyler konuşabiliriz ama olamıyoruz her hafta biri sakatlanıyor..

outlaws61
22.11.2019, 22:39
Devre arası bu Sturridge'den kurtulursak bizim için çok büyük bir hamle olacak.

Tamam ben de çok istedim gelmesini ama bu kadarda olmaz.

Haftalardır ne olduğunu bilmediğimiz bir sakatlık yüzünden oynamıyor.

Ve nedense maça 1 2 gün kala idmana çıkıp o hafta kadroda olmayı planlıyor.

Ünal Hoca bu numarayı yemiyor tabiki.

outlaws61
22.11.2019, 22:41
Başakşehir bizden 2 tık daha iyi takım ama biz sakatlıklardan çok çeken takımız tam kadro olabilsek farklı şeyler konuşabiliriz ama olamıyoruz her hafta biri sakatlanıyor..

Başakşehir yıllardır iskelet kadrosunu koruyup üstüne çok iyi transferler yapıyorlar.

Bizim sakatlıksız tam takım olacağımız zamanlarda çok net söylüyorum bize bu ligde direnebilecek bir takım yok.

LağusKusteli
22.11.2019, 22:43
ağlaksaray'ın 41maç sonra kendi sahasında yenilip büyüsünün bozulmasıyla artık zirve yarışında olamazlar, zaten 2 sene sürekli suni düşman oluşturarak ve ağlayarak sonuca gitmişlerdi, artık onlar için deniz bitti. inşallah haftaya da Akyazı'da fark atar geçeriz.

trbzonsporlu
22.11.2019, 22:44

yıllardır bize hep ters gelen konya deplasmanı hariç kazanamayacağımız mac yok fikstürde. zor maçlar geride kaldı. basaksehirin de kolay fikstürü var devre arasına kadar. fenerin mesela cok zor deplasmanları var. baya puan kaybedecek onlar

LağusKusteli
22.11.2019, 22:46
yıllardır bize hep ters gelen konya maçı hariç kazanamayacağımız mac yok fikstürde. zor maçlar geride kaldı. basaksehirin de kolay fikstürü var devre arasına kadar. fenerin mesela cok zor deplasmanları var. baya puan kaybedecek onlar

bu sezon hesap kesme sezonu.son yıllarda bize sürekli ÇİRKEFLİK yapan konyaspor denen camianın NAMUSUMUZ dediği Çirkef aykut ve çirkef takımlarını içerde/dışarda yeneceğiz Allah'ın izniyle.

hyasin61
22.11.2019, 22:47
Bu macı alırsak Trabzon'da Galatasaray'ı fena dagıtabiliriz o coskuyla.

İ. SARAL
22.11.2019, 22:50
Yorumlara çok güldüm. Sturridge denilen baş belasını almayın diye bir yerlerini yırtan 3-5 kişiydik. Karşı tezi savunan ve şark kurnazı mantığıyla, 10 gol attırıp 10 milyona sattiracak arkadaşlar "ya biz demiştik" tarzı cümleler kuruyorlar şimdi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
22.11.2019, 22:52
Yorumlara çok güldüm. Sturridge denilen baş belasını almayın diye bir yerlerini yırtan 3-5 kişiydik. Karşı tezi savunan ve şark kurnazı mantığıyla, 10 gol attırıp 10 milyona sattiracak arkadaşlar "ya biz demiştik" tarzı cümleler kuruyorlar şimdi.

transfer dönemi büyüsü, her seferinde kanıyoruz affet ağam :)

ilelebeTS
22.11.2019, 22:53
Ceza sınırında olanlar dikkat etmeli. Cücü sever öyle şeyleri.

fadigaTS
22.11.2019, 22:54
Nerdeyse her transferi eleştiriyor.Sonra olumsuz bir durumda ben demiştim diyor.Sen zaten hep demiştin :)

İ. SARAL
22.11.2019, 22:56
Nerdeyse her transferi eleştiriyor.Sonra olumsuz bir durumda ben demiştim diyor.Sen zaten hep demiştin :)Mesela senin gibi tiplerin eleştirdiği Sorloth transferine bak ne demişim. Ezbere konuş anca.

iyattara
22.11.2019, 23:08
Büyük takim sampiyon olacak takim gelecek kendine gore cok daha düşük seviye takimi yenip gidecek. Adamlara yeni antrenor ile hirs yapma motive olma sansi vermeden basıp geçeceksin. Sonrada Trabzonda gs ye çökeceğiz.

Uğur KÜÇÜK
22.11.2019, 23:10
Ankaragucu'nun yeni hocasi Mustafa Kaplan ile beraber, 3-5-2 sistemine donecegi konusuluyor.

Aslinda Metin Diyadin hoca ile gayet iyi futbol oynuyorlardi son haftalarda.

Bir bakima Kaplan'in taslarla oynamasi, isimize gelebilir.

Skor alamadilar ancak haftalardir beceri eksikligi yuzunden ( Ilhan ve Orgill baya gol kacirdi ) mac kaybettiler.

__________________Korcan________________

______Kulusic______Yalcin______Pazdan__

Kitsoi___Moke___Faty___Canteros___Pinto

_____________Ilhan_______Orgill___________

Canteros 2 gundur idmanlara cikiyor, oynayacak galiba.

Sedat Agcay ve son haftalarin etkili kanat oyuncusu Aydin Karabulut'u, bir onceki hocalik doneminde de cok tutan bir isim degildi Mustafa Kaplan.

Yuzde 99 bu kadroyla cikacaklar maca da.

Moke milli takimla kamptan dun dondu, belki oynayamazsa mecburiyetten Sedat'i oynatir.
Kanatlari bu macta cok iyi savunmak lazim.

Pereira ve Kamil, defans onceligini bir dakika olsun birakmamali.

Yusuf ve Nwakaeme defansa yardim eden oyuncular degil, geriye kossalar da rakibi bozamiyorlar, cok rahat calim yiyerek veyahut yalanci golge pres yaparak rakipleri tarafindan ekarte ediliyorlar.

Kitsoi ve Pinto iyi hucum bekleri. Bizi zorlayacaktir.

Orgill ve Ilhan ikilisi stoperlerimizi sikintiya sokabilir, bizde hangi ikili oynarsa oynasin.

Sturridge maalesef bu mac lazimdi.
Hucumda onun ozel yetenegi ve sahayi parsel parsel cok iyi tarayan futbol akli, bu macin kilidini cok rahat cozerdi bizim adimiza.

Biz bu sakatlik sikintisini bildigimizden istemedik yazin Sturridge'i.

Yoksa Orgill ve Firmino'ya formayi kaptirmayacak kadar yetenekli bir adamdi.

Bunu anlatamadik bizim yildiz hastasi taraftara.

Artik ortayi Mikel - Dogan yapip, Sosa'yi onde kreatif kullanmak, Nwakaeme'ye yakin oynatmak lazim.

Kafamda oynadigim mac, mevcut kadromuzla zor oluyor.

Ne olursa olsun, kotu de oynasak 3 puan lazim yarin.

Umarim sansta yanimizda olur ve Ankara'dan 3 puanla doneriz.

yüregimts
23.11.2019, 00:24
Ankaragücü taraftarının gazıyla üstümüze geleceklerdir. Bizim saglam durup ilerleyen dakikalarda atmamız lazım.

Neden bilmiyorum ama Ankaragücünde birisi atılacak diye içime doguyo bilmiyorum

Kamil Çakmak
23.11.2019, 10:44
15 gündür ayrı kaldık özledik. Bu özlem galibiyet ile taçlanmalı. Üstelik hedefinde var, o yüzden yenmemiz gerek.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2019, 11:40
Bu maçı alacağuk başka yolu yok.

Sosa, Obi ve SARI iyileşmiş.

GS maçında stad full olur.

Önce bu maçı kayıpsız geçmeliyiz.

Bir istatistik tutulsa, şöyle bir sonuç çıkar:

TD değişikliği yapan takımların ilk maçı TS ile oluyor.

exelans_25
23.11.2019, 11:51
Sosa ve Nwakaeme aman dikkat Cuneyt firsat kollar sari kart icin

Vkgz
23.11.2019, 12:05
Her maç final, başarılar takım.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Timur Mikhail
23.11.2019, 12:05
Şu milli ara denilen gudubet zaman dilimini hiç sevmiyorum, her hafta trabzonumuz bizi kanser etsin yeğlerim :)

Sinan G.
23.11.2019, 12:18
Şu milli ara denilen gudubet zaman dilimini hiç sevmiyorum, her hafta trabzonumuz bizi kanser etsin yeğlerim :)
öyle diyon da hocam, en çok bize yarıyo bu aralar sakatlıklardan dolayı

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2019, 12:22
Sosa ve Nwakaeme aman dikkat Cuneyt firsat kollar sari kart icin

Parmak'a da bilerek direkt kırmızı gösterdiler GS maçında oynamasın diye

Aman dikkat!

yüregimts
23.11.2019, 12:59
Herhangi bi beraberlik ya da yenilgi dünyanın sonu degil. Öyle bile olsa haftaya gs yendiğimiz taktirde sorun olmaz.

Böyle bi durumda sallamayalım yani takıma. Umarım yeneriz.

ÖmürKaradeniz61
23.11.2019, 13:10
Bu maçı kazanırsak bence lider bitiririz ilk yarıyı.

Telonyus
23.11.2019, 13:19
Sosa haftaya cezalı duruma düşer bunun olmama ihtimali yok faul yapmasına bile gerek yok, bir şekilde kart verecek cüneyt nasıl olsa

fadigaTS
23.11.2019, 13:37
öyle diyon da hocam, en çok bize yarıyo bu aralar sakatlıklardan dolayı

Bizim için farketmiyor.Bu sefer de novak gitti.Antrenmanda bile birbirlerini sakatlıyorlar :)

yorumsuz6117
23.11.2019, 14:09
Sosa ve Nwakaeme kart görmemeleri için savaşmaları lazım..

YasinCorona17
23.11.2019, 14:14
ligin en iyi futbol oynatan hocası ünal karaman ama eline iyi kadro veren yok sorun bu

YasinCorona17
23.11.2019, 14:15
Bizim için farketmiyor.Bu sefer de novak gitti.Antrenmanda bile birbirlerini sakatlıyorlar :)

sağlık ekibinde veya antreman çimlerinde bi sorun olduğunu düşünüyorum geçen günde fernandes ekubana dalıp sakatlamıştı

Uğur KÜÇÜK
23.11.2019, 14:31
sağlık ekibinde veya antreman çimlerinde bi sorun olduğunu düşünüyorum geçen günde fernandes ekubana dalıp sakatlamıştıSaglik ekibi kurulacakmis devre arasinda Trabzon'da, genis kapsamli.

Tum sakat oyuncular, bu genisletilmis doktor ekibinin gozetiminde olacakmis.

Misal suan Omur Almanya'daki doktora emanet, Sturridge ve Mikel Istanbul'daki doktora..

Diger sakatlarda da durum ayni.

Hoca, 2 fizyoterapist daha istemis yonetimden.

Gecen gunde antrenman sahalarinin cimlerini inceliyordu baskan.

Misal sikecilerdeki kas sakatliklari ( Rodrigeus, Moses, son mac Murici) hep mac sahasindaki cim kalitesinden kaynaklanmis ve tedbir almak icin devre arasini bekliyorlarmis.

Bizimkilerde su zeminlere umarim el atar, antrenman sahalari rezil halde.

Kimse farketmiyor mu ?

hofsaale
23.11.2019, 14:56
Zor bir mac...bir sekilde yenmeliyiz...Sosa ve Tony cezali duruma düsmzese...gsyi parcalariz....luyimdala, babel, andone, falcao yok onlarda....her sekilde yeneriz onlari...

emrahtuna
23.11.2019, 15:26
bu maçı almalıyız ama çok eksik var inşallah eldeki oyuncular iyi iş çıkarıp bize güzel bi 3 puan hediye ederler...

ucurum
23.11.2019, 15:27
Sosa'sız GS maçı mı Ankaragücü maçı mı?

Ankaragücü maçında oynarsa, Cüneyt Çakır anında sarıyı patlatır... Lama cimi yok.

Bu maçta oynamazsa, maç zor maç...

İki ucu karamelli değnek...

Yiğit Gayretli
23.11.2019, 15:34
Puan tablosuna bakmıyorum. Maç sonucunda da bakmayacağım. İnşallah hoca ve futbolcular da bakmıyorlardır.

Ekstra yük edinmeye gerek yok. Lider olsak bile inşallah sonrasında hep liderin 1 puan arkasında son maçımızı oynuyormuşuz gibi oynayacağız.

Saat 19.30'da gülüyor olmak dileğiyle...

Courage
23.11.2019, 15:53
Becerebilsek tam 1 gol at yat maçı.

Gol yada goller bulacağımız yüksek ihtimal ama kaleyi ne kadar savunabileceğimize bağlı sonuç şekillenir.

Kazanmak dileğiyle...

Halil Alemdar
23.11.2019, 16:02
Rahat kazanırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DeAgLeMaNyAq
23.11.2019, 16:04
Solda Kamil'le başlarsak Hosseini'nin yine önliberoda oynama ihtimali var. Doğan'ın pek tercih edileceğini sanmıyorum çünkü 11'de başladığı maçlarda genelde bekleneni veremedi. Bu arada Alanya maçında o kadar isim varken, Hosseini'nin kart görüp sınıra gelmesi de hiç iyi olmadı...

Tayfun
23.11.2019, 16:20
Hosseini ön liberoda.

Maçı izlemesem mi ne yapsam. Şimdiden midem bulandı

ucurum
23.11.2019, 16:23
Sosa ilk üç dakikada sarı kart görürün bahis oranı kaç?

1,05'miş ok..

Oruç
23.11.2019, 16:28
Sosa 10 numarada olmuyor ama bakalım. Kazanalım yeter benim için. Gerisi umurumda değil.

Mustafa YILMAZ
23.11.2019, 16:30
Hoca haklı olarak Alanya maçında kazanan sistemi devam ettiriyor defansı daha ön plana almış yine. Daha öncesinde bunu yapabilirdi aslında zira hücum bölgesinde çok eksiğimiz vardı. Sonuçta denedi ve sonucu aldı son maçta. 1-0 olsun bizim olsun.

hakankurt1967
23.11.2019, 16:34
Kadro belli mi?

Emirhan Uludüz
23.11.2019, 16:34
Hoca haklı olarak Alanya maçında kazanan sistemi devam ettiriyor defansı daha ön plana almış yine. Daha öncesinde bunu yapabilirdi aslında zira hücum bölgesinde çok eksiğimiz vardı. Sonuçta denedi ve sonucu aldı son maçta. 1-0 olsun bizim olsun.
Aynen aslında ilk haftalarda hocanın şöyle bir demeci vardı; "devre arasına kadar belki göze hoş gelen futbol oynamayacağız ancak idare etmeye çalışacağız." Neyse gerçi bunların hiçbir önemi yok kazanırsak hepimize mantıklı gelecek kaybedersek eleştirilecek zaten.

bilgehan83
23.11.2019, 16:36
hosseni ile önlibero oynuyoruz doğanı neden aldık bu takıma. kaldı ki temaslı tek oyuncumuz o.. üstelik de deplasmandayızz..

ben kamili sol bekte bekliyordum.. ama serkanı sağ bekte önünde pereria bekliyordum... umarım iyi bir ilk yarı çıkarırız.. ikinci yarı serkan ve doğan oyuna dahil olur perira öne atılır...

erce
serkan majid ivanoldu kamil

pereria doğan mikel sosa tony
sörlöth

olmalıydı kadro ....

Ozan Yılmaz
23.11.2019, 16:41
��Trabzonspor:
Erce Kardeşler, Pereira, Hüseyin Türkmen, Campi, Kamil Ahmet, Hosseini, Obi Mikel, Jose Sosa, Yusuf Sarı, Nwakaeme, Sörloth.
��Ankaragücü:
Korcan, Kitsiou, Yalçın, Pazdan, Pinto, Canteros, Sedat, Aydın, İlhan, Faty, Orgill

bahadır2561
23.11.2019, 16:41
Cüneyt sınırdakilerin hepsine sarıyı gösterir.

ÖmürKaradeniz61
23.11.2019, 16:42
Bu 11 ile mümkün değil rakibi baskı altına alamazsın.Duran top veya penaltı olursa kazanırız yoksa beraberlik ağır basıyor.

YasinCorona17
23.11.2019, 16:42
rakibi küçümsemeyelim baya tecrübeli bi takım

ÖmürKaradeniz61
23.11.2019, 16:43
Cüneyt sınırdakilerin hepsine sarıyı gösterir.

Kim var bizde sınırda.

DeAgLeMaNyAq
23.11.2019, 16:43
Hosseini cezalı duruma düşmezse haftaya da ortada oynar. Göbeği sadece Obi ve Sosa'ya bırakmak oldukça riskli. Abdulkadir Parmak'ın yokluğunda Ekuban ikinci forvet olarak hazır olsaydı belki mücadelesiyle o eksikliği kapatabilirdi ama o da yok. Campi'nin performansı son maçlarda kötü değildi ama ligin en süratli santraforuna karşı Ivanildo hamlesi sürpriz olmazdı. Muhtemelen Sporting ihtar çekmeyi unutmuş...

YasinCorona17
23.11.2019, 16:46
Hosseini cezalı duruma düşmezse haftaya da ortada oynar. Göbeği sadece Obi ve Sosa'ya bırakmak oldukça riskli. Abdulkadir Parmak'ın yokluğunda Ekuban ikinci forvet olarak hazır olsaydı belki mücadelesiyle o eksikliği kapatabilirdi ama o da yok. Campi'nin performansı son maçlarda kötü değildi ama ligin en süratli santraforuna karşı Ivanildo hamlesi sürpriz olmazdı. Muhtemelen Sporting ihtar çekmeyi unutmuş...
sporting ihtar çeker bu maç sonu

Soner Albayrak
23.11.2019, 16:48
Her hafta yama yapmak zorunda kalıyoruz kadroya. Vallahi bu durumdan fena bıktım ve bezdim.

YasinCorona17
23.11.2019, 16:48
Hosseini bir defans için baya teknik

champions
23.11.2019, 16:53
Hosseini yüzünden geçen hafta bir kişi eksik gibiydik, bari Campi'yi oraya çek, en azından ayağı temiz.
Alanya maçına göre Sosa-Mikel artımız var, umarım Mikel formda döner. İyi bir Mikel'e şiddetle ihtiyacımız var. Aynı şekilde Sosa.
Yusuf nasıl dönecek, Tony kıpırdayacak mı Sörloth ileride yalnızları mı oynayacak sorularının cevapları maçın zorluğunu/kolaylığını belirler.

Hakan
23.11.2019, 16:55
Nwakaeme kendini sakınır da umarım Sosa ters bir pozisyonla sarı yemez.

Soner Albayrak
23.11.2019, 16:59
Hüseyin Türkmen'in ön liberoda daha iyi olacağını düşünüyorum.

iyattara
23.11.2019, 17:02
Ankaragücü ful mucadele sert oyun başka bişe yapma şansları yok. Sedat kazmasi saklamaz inşallah kimseyi. Gücümüzü gösterelim artık ya. Ezip geçelim erken gollerle işi bitirelim. Bende inanmıyorum ama böyle olsun bı seferde.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YasinCorona17
23.11.2019, 17:03
eskiden maç günü buralar dolar taşırdı şimdi bakıyorum kimse yazmıyor hiç bişey taraftarda heyecan kalmamış

Sefa Alış
23.11.2019, 17:09
sosa, nwakaeme sarı kart görmeden atlatsak şu maçı. cücü kalabalık itirazda gelir sosa'yı bulur kartı verir, dikkat etmesi lazım

mkesen1982
23.11.2019, 17:12
Cüneyt çakır cimcona kıyak yapmak için atandı.Sosa ve wakaya sarı kart için her türlü fırsatı kollucak

Mert Oğuzlu61
23.11.2019, 17:15
Stoperden orta saha yaratan buyuk teknik deha, üstad, yerli usta taktisyen... Ankaragucu'ne karzi zaten Mikel varken 3 stoperle cikan koca orta sahayi Sosa'ya birakan adamdan sampiyonluk bekliyoruz.

Gecen sene orta sahada 3 tane 10 numara oynatan adam bu sene Ziya Dogan'a döndü. Ligde zirveye hala yakinsak sebebi şans. Baska bir sey degil.

1 puan icin saldir Trabzon'um (!)

Oğuz B.
23.11.2019, 17:16
https://pbs.twimg.com/media/EKEC9taX0AEl_JK.jpg

Ufuk
23.11.2019, 17:17
Mikelde döndü madem hala niye Majid'i orada izleyeceğiz anlamıyorum. 3lü stoper falan oynasak anlayacağım ama yapma be hocam..

M. Fatih ALEMDAR
23.11.2019, 17:22
Skor tahminim: 1-3 aliriz nasip olursa.

Uğur KÜÇÜK
23.11.2019, 17:22
En nefret ettigim is, stoperden onlibero yaratma meselesidir.
Ama mecburiyet, hocayi buna itmis.
Mikel 1.5 aydir sahalarda yok, nasil fizik gucuyle donecek ?

Sosa neredeyse 3 haftadir yok, nasil donecek ?

Dogan her topu ilk 11'de sans buldugu maclarda gelisi guzel vurunca ve sacmalayinca zaten kesik yedi.

Hocanin son 10 dakika topcusu oldu yani, bu kadar eksik varken hala sans bulamiyorsa hatayi kendinde arasin.

Bakalim mac ne olacak ?
Bugun 3 puani alalim da, gerisi kolay.

Insallah kazaniriz.

Kolay olmayacagi kesin bu musabakanin.

bahadır2561
23.11.2019, 17:23
Kim var bizde sınırda.

Sosa, Wakayeme, Hosseini

Sefaenes
23.11.2019, 17:24
Şerefsiz Çakır umarım bizi yine yakmaz eyyamcilarin lideri. Şu k.Ahmeti sevemedim gitti

DeAgLeMaNyAq
23.11.2019, 17:25
Stoperden orta saha yaratan buyuk teknik deha, üstad, yerli usta taktisyen... Ankaragucu'ne karzi zaten Mikel varken 3 stoperle cikan koca orta sahayi Sosa'ya birakan adamdan sampiyonluk bekliyoruz.

Gecen sene orta sahada 3 tane 10 numara oynatan adam bu sene Ziya Dogan'a döndü. Ligde zirveye hala yakinsak sebebi şans. Baska bir sey degil.

1 puan icin saldir Trabzon'um (!)

Bunun iki nedeni var. Birincisi Abdulkadir Parmak'ın yokluğunda hem Sosa'nın hem de Obi'nin %100 hazır olmaması. İkincisi ise geçen sezon Ekuban ve Yusuf gibi takım savunmasına ciddi derecede yardım eden oyuncularımızın olmaması. Biri gitti diğerinin nasıl döneceği belli değil. Uğurcan'ı bir kenara bırakırsak cezalımız olmazsa GS maçında da aynı kadroyla çıkma ihtimalimiz yüksek. Ne Sturridge ne de Ekuban'ın 11'de başlayacağını zannetmiyorum...

Samet Berber
23.11.2019, 17:28
Bu rezil spiker yine bize mi kaldı.

Soner Albayrak
23.11.2019, 17:28
Yine mi Melih Şendil off.

Ufuk
23.11.2019, 17:33
Aferin Hüseyin. Campi nazar değmesin baya konsantre maça.

Ufuk
Kral attıiiiiii ahsjajahajah

DeAgLeMaNyAq
Hayret Cüneyt oynattı...

Mehmet Fatih Yavuz
Bak bu fena oldu. :)
Güzel güzel.

Emirhan Uludüz
23.11.2019, 17:34
Goooooooooooooooooooooooooollllll sorlothhhhhhhhh

Sefaenes
Gollll

Yiğit Gayretli
Ligin en iyi santraforu attı! Sörlooooooth :)))

Ufuk
Aferin cuno tehlikeli hareket taban falan çalmadın akıllı ol canımızı ye.

Sadettin_
23.11.2019, 17:35
Gol atamayan forvettttttttttt

Giallorossi
23.11.2019, 17:35
King of the Noooorthh

Ufuk
23.11.2019, 17:36
Sorloth baya hırslı oynuyor he Pazdan belini dogrultana kadar yarı saha koştu bizimki.

Oğuz B.
Gol kralı olacak inşallah.

Mert Zaman
Harika bu adam ya gerçekten nazar değmesin

trbzonsporlu
23.11.2019, 17:39
eski burak yılmaz gollerinden birini atti kuzeyin oğlu

DeAgLeMaNyAq
23.11.2019, 17:40
Nwakaeme hem sol açık hem ikinci forvet olarak oynuyor...

trbzonsporlu
23.11.2019, 17:44
zeki oyuncu orda o gereksiz faulu yapmaz

DeAgLeMaNyAq
23.11.2019, 17:48
Ankaragücü savunma arkasına iyi sarkıyor yemeden ikiyi bulmamız lazım...

odyseuys
23.11.2019, 17:50
oof şu girseydi bitecekti

Oğuz B.
23.11.2019, 17:51
Direk kemiğe vuruyor eleman nasıl kart çıkmaz?

trbzonsporlu
hüseyin maalesef bu hataları her maç yapıyor Allahtan capraza gitti forvet

Emirhan Uludüz
Ah beee

Samet Berber
Campi yine Hüseyin i toplamakla meşgul

smart
23.11.2019, 17:53
Nwakaeme çok kötü :S

Emirhan Uludüz
23.11.2019, 17:55
Pereira'yı "ellediler".

Ufuk
23.11.2019, 17:56
Pereira'yı "ellediler".Hadi olm Pereira diye destek verdi adam truva yapmış herhalde hagsjabaja

Emirhan Uludüz
23.11.2019, 17:57
Hadi olm Pereira diye destek verdi adam truva yapmış herhalde hagsjabaja
Ahahahahha o kadar duymadım. Ama şunu duydum "gel gel buraya kadar gel" ahahaha

DeAgLeMaNyAq
23.11.2019, 17:58
Penaltı nerde?

odyseuys
23.11.2019, 17:59
ne diyeceğiz buna şimdi, penaltı mı?

tamam oynucunun isteği yok elle oynama gibi ama ele değmese gol yani top...

Sefaenes
23.11.2019, 17:59
Pen şerefsiz cakir

gtem
23.11.2019, 18:00
Penaltı bence

CesurHamsi
Penalti olmasi lazim ya..

emre6117
Penaltı nerde?

Pozisyon çok zor pozisyın. El doğal konumda değil ama.

odyseuys
23.11.2019, 18:01
neyse işimize bakalım. inşallah bu pozisyonun tartışılmayacağı bir maç sonu olacak.

emre6117
Cücü verirmi hiç onu. Gerçi çok yakın yerden pozisyon.

Ufuk
Bunu iki saat incelemeye gerke yoktu ki vara çağırmaya bile gerek yok şunun için.

samway
Yine penaltıyı yediler bu hakemler tam bir ....

Sefaenes
İstanbul takımlarına olsa verirdi bu eyyamcı

AlperenAltun
23.11.2019, 18:02
Penaltı verse sanki atacaz hala güvenemiyorum takıma penaltı olunca

Yıldıray Emanet
23.11.2019, 18:03
Şerefsiz adam bide açıklama yapmaz mı başkasına olsa düdüğü çalarken götü yırtılır

Zafer Fidan
Bence penalti degil

Mesut
Hocam buna penaltı verilmezdi
Doğru karar

DeAgLeMaNyAq
Her açıdan farklı yansıyor...

Ufuk
Hosseini cahil misim birader sınırdasın hala kart işareti yapıyorsun.

odyseuys
ya sörloth inanılmaz faydalı oynuyor. Allah sakatlık bela vermesin, çok etkili. hem kanatlara hem oyunun merkezine inanılmaz katkı sağlıyor.

adiloş bebe
23.11.2019, 18:04
Penaltı ağır bir karar olurdu gibi.
nwakaeme çok çok kötü bugün Kitsiu sildi bugün sahadan onu

batu94
23.11.2019, 18:05
Nwakaeme kafa olarak hazır çıkmamış maça, çok top kaybetti.

Bera B.
Sosa'nın sarısı atlanmış resmen.

emre6117
Waka çok kötü başladı umarım toparlar. Çok net pozisyonları harcıyoruz ama. 3 olması lazımdı şimdiye.

Hakan
Pat küt oynuyor Sosa iyi yırttı.

Mesut
Takım iyi
Waka reis bir silkelense maç ilk yarı bitirirdi

ozzy!
sosanın sarıyı atladı

serdaracıl
23.11.2019, 18:06
Mesafe kısa ama el doğal yerinde değil

Emirhan Uludüz
23.11.2019, 18:06
Atak yönümüzü sağa çekmemiz lazım Nwakayeme'yi oynatmıyorlar.

Ufuk
23.11.2019, 18:07
Yusuf ne gerek var kardeşim ne yapiyn ya

ozzy!
23.11.2019, 18:08
campi ve mikel çok iyiler

Ufuk
23.11.2019, 18:09
Atak yönümüzü sağa çekmemiz lazım Nwakayeme'yi oynatmıyorlar.Sağa dönsek Nwakaeme de daha verimli oynar zaten. Oyun sıkışıyor solda. Rakip 2-3 kişi kapatıyor solu.

tamuğ yamtar
23.11.2019, 18:09
campi ve mikel çok iyiler

Aynen.

Mikel çok sağlam duruyor sahada şuana kadar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ufuk
23.11.2019, 18:12
O bayrağı sok bi tarafına.

Hakan
23.11.2019, 18:13
Mikel'in maşallahı var.

odyseuys
23.11.2019, 18:13
aferin cücü.

faty kırmızı , geç bile oldu.

Ufuk
23.11.2019, 18:14
Cüneyt baya baya iyi yönetiyor. Ikinci yari için korkutuyor beni bu durum. Sosa Nwakaeme majid alayına kart mi verecek ne yapacak?

Hakan
Mikeeeel kırmızıyı da aldı.

Samet Berber
Mikel dövüşüyor resmen, helal olsun.

emre6117
Çok doğru karar. Şu zamana kadr mikeli çok beğendim. Bir de sörlothu.gerçi sörloth basit golleri kaçırdı çok zoru attı. Sosa ürkek oynuuor. Waka nedense çok kötü şimdiye kadar.

gtem
10 kişi kaldılar, 1 tane daha atsak da rahat rahat seyretsek bari..

Emirhan Uludüz
İkinci yarıya 10 kişi başlayacak olmaları güzel. Direnç mirenç kalmaz aldık bu maçı.

DeAgLeMaNyAq
23.11.2019, 18:15
Pek sanmıyorum ama inşallah 10 kişi kalmak rakibin direncini arttırmaz...

Giallorossi
Burdan artik alalim bu maci bir zahmet. Sosa ve Wakayeme sari görmezler insallah, ikinci yarinin baslarinda oyundan cikmalilar

ozzy!
kart doğru mu ben bişey göremedim

odyseuys
23.11.2019, 18:16
mikel futbolu mu özlemiş, futbola mı dönmüş bilemiyorum ama çok istekli ve etkili bugün.

odyseuys
23.11.2019, 18:16
kart doğru mu ben bişey göremedim

gördüğü iki sarısı da tartışmasız hocam. bi tane de hakemin atladığı var hatta.

odyseuys
23.11.2019, 18:17
şaka gibi

şu golü ancak biz kaçırabilirdik :D

Yıldıray Emanet
Sörloth sen kaç tane gol atarsan at hantal bir kazmasın

Ufuk
Mikeeeel kırmızıyı da aldı.Son dk yaptığı fake de asist sayılmalı :)

batugol
23.11.2019, 18:18
Iyi bir oyun yok
Ama oynanması gerektiği oynuyoruz
Sadece bir kişiye elestirim var
Nwakame çarpmadaki 0 dan toplamadaki 0 a geçtiği bir ilk yari izletti bize

emre6117
23.11.2019, 18:18
Kaçan şozisyona bak ya. Sörloth at artık bunu. Niye pas atıyorsun ki. İkinci yarı sakin kalırsak farka gider maç. Sadece origill var hızlı. Ona çok boş alan vermemeliyiz.

Emirhan Uludüz
23.11.2019, 18:19
Ulen çekeceğin şutu ya.

CesurHamsi
Sorloth adamim napiyosun ya?
Hosseini sende duz vursun gircek..
bunu atip rahat rahat mac izlemek vardi..

TS-Tiryaki
Lan oğlum ne yapıyorsunuz.. umarım bu pozisyonları aramayız

Telonyus
2. yarı sosayı çıkar hozam riske girme gs maçında sahada olmalı

Mert'
İlk yarı kaçan pozisyonları aramayız umarım. Ben döneceğini pek sanmam ama futbol bu. 2’yi bulup rahatlamak lazım.

bahadır2561
Yusuf’un sarısı var ikinci yarı çıkmalı.

Ters bir şey yaşanmasın. Önlem almak lazım

Salih Kara
Mikel’i izlemek büyük bir zevk

Giallorossi
Fişi cekebilirdik. Sosa ve Wakayeme sari yemeden oyundan alinmali. Sosa zaten ucuz kurtuldu bir pozisyonda

Oğuz B.
Bu nasıl kaçar?

Yasin Altuntas
Ikinci yari erken gol bulup, maci rolantiya alalim hemen bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk