PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Avrupa Ligi C Grubu 4.Maç | Krasnodar 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Mehmet Fatih Silik
04.11.2019, 11:27
https://i.hizliresim.com/6DBZLE.png

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2019, 11:30
Onca sakatlık, şanssızlık sonrası artık şu ligden çıkalım.

Lig bu kadar yakınken lige ve Türkiye kupasına odaklanalım.

gurur6134
04.11.2019, 12:07
Kocaman bir 0..

Ozan Yılmaz
04.11.2019, 12:09
Bir de bu vardı di mi :N

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2019, 12:10
İvanildo-Campi, Cambaz, Koray vb. gibi yedeklerle çık Ünal Hoca

Avrupa'yı seneye düşünürüz.

chener
04.11.2019, 12:14
Ha şimdi hiç sırası değil.

Mehmet BAŞ
04.11.2019, 12:20
Yaşanan ciddi sakatlıklardan sonra rotasyon yapabilecek genişlikte bir kadro kalmadı. Mikel ve Sturridge'in de hazır olmama/sakatlık sıkıntıları ile birlikte Avrupa'da oynamak bizim için sıkıntı oldu. Bunun yanında Campi, Avdijaj gibi oyunculardan da beklenen verim alınamadı. Hepsini topladığımızda vardığımız yer hiç de şaşırtıcı olmadı. Bu saatten sonra Avrupa maçlarında oyuncu dinlendirmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Keşke daha doğru tercihler yapılsaydı. Şanssız sakatlıklar olmasaydı. İşte o zaman farklı şeyler konuşabilirdik.

artvints
04.11.2019, 13:27
kerem ve serkan oynayabilir. ya da daha hazır bir oyuncu varsa o oynasın. hakan ve serkan sezon başından beri istikrarlı bir şekilde oynuyorlar. en azından biri maça başlayabilir.. genç oyuncunun heyecanıyla maça tutunabiliriz.

61_Hasan_69
04.11.2019, 14:12
Öyle bir hala geldik ki Sosa, Perreira ve Nwakaeme'yi ayni anda dinlendiremiyoruz. Kafamda kadro kurmaya çalışıyorum olmuyor

pReN@_61
04.11.2019, 15:22
Vallaha unutmuşam hao maçı.

emre6117
04.11.2019, 15:31
Erce
K. Ahmet.. Campi... İvanildo...?
...... Doğan....?...
Adviaj.... A. Canbaz...?
.... Koray....
3 soru işaretli yerede buluversinler birer oyuncu. Ama sosa. Nwakame. Novak.peraire.sörlothun asla ama asla oynamamsı gereken maç. Hatta rusyaya bile götürülmemeli. Tüm kafalar hafta sonu alanya maçında olmalı. Traftar da maça derbi havasında gelmeli. Zira alanya maçına tek atımlık mermi kaldı. O maç kaybedilirse kaos hoşgledin olır. Zira 11 maç 4 galibiyette kalıyoruz. Normalde o sonıçta ünal hoca gider.

Sefer A.
04.11.2019, 15:59
kerem ve serkan oynayabilir. ya da daha hazır bir oyuncu varsa o oynasın. hakan ve serkan sezon başından beri istikrarlı bir şekilde oynuyorlar. en azından biri maça başlayabilir.. genç oyuncunun heyecanıyla maça tutunabiliriz.
Dandirik u19 rakiplere karsi fark yaratamayanlarin üst takimda isi yok,,, ilk 2-3 hafta sonrasi uçup kaçan taraftarlara da selâm olsun...
uuu u19 açug ara sambiyon olur, uçayruk kaçayruk.... he he tabi

artvints
04.11.2019, 16:10
Dandirik u19 rakiplere karsi fark yaratamayanlarin üst takimda isi yok,,, ilk 2-3 hafta sonrasi uçup kaçan taraftarlara da selâm olsun...
uuu u19 açug ara sambiyon olur, uçayruk kaçayruk.... he he tabi
takımın eksiği var ne yapalım. iyi top oynuyor ama aynı tip gol pozisyonu arıyorlar, fazla alternatifi yok. aynı şekilde bir pozisyon verip göztepe'ye yenildiler.

OrkHun
04.11.2019, 16:54
maça çıkmama şansımız olsa keşke..

erce
kamil-türkmen-campi-a.dursun
doğan-cafer-kerem
fıratcan-koray-donis

bu kadroyla çıkalım bence.
tabi bunlardan bir beklentim olduğundan değil, ilk 11 alanya maçına saklansın diye. uefa bizim için her şekilde bitti zaten.

Erkan
04.11.2019, 17:56
maça çıkmama şansımız olsa keşke..

erce
kamil-türkmen-campi-a.dursun
doğan-cafer-kerem
fıratcan-koray-donis

bu kadroyla çıkalım bence.
tabi bunlardan bir beklentim olduğundan değil, ilk 11 alanya maçına saklansın diye. uefa bizim için her şekilde bitti zaten.

Olurda fark yersek hem bu kadrodaki oyuncular icin cok kotu olur, hem genel anlamda takim icin kotu olur. O yuzden yine oyle yada boyle as kadroya yakin bir sekilde cikmamiz lagzim. Biraz futbol sansiyla alirsak cok guzel olur.

Yasin Altuntas
04.11.2019, 18:45
Aslinda öyle denildigi kadar sanssiz da degiliz. Maci alirsak, ve Getafe Basel‘d yenilirse, ipler yine elimize geciyor. Cünkü bir sonraki hafta Getafe‘yi yendigimiz an, Basel muhtemelen son mac icin zaten tur‘u garantilemis oluyor, ve son maci almamiz öyle abartili da olmuyor.

Ha tabi bu denklemde üc maci da almamiz gerek (arti Getafe Basel‘e yenilmesi gerek) ama öyle fantastik bir sey de degil. Demem o ki öyle yedeklerle cikmak falan sacmalik, normal maci kazanmak icin cikacaksin. Hayir oyunculari lig icin sakliyoruz da ne oluyor ? Cok mu daha iyi oynuyoruz. Bari Avrupa maclarinda degisik bir heyecan oluyor.

Zaten Avrupayi birak, lig‘e odaklanalim diyen, dar bakis acisi olan kisiler bence. Senin ligini kim takar ? Ama Avrupada boy göstermek sana prestij kazandirir.

2009-2011 arasi ligi domine ettik, kimsenin haberi var mi ? Yok ! Ama ondan sonraki bir kac sene Avrupa Liginde iyi performans gösterdik ve Avrupa tarafindan yeniden taninmaya baslandik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vkgz
04.11.2019, 18:59
Krasnodar yedek çıkarsa , belki . Yukariyi okudum Vizyonu ne kadar düşmüş insanlarin

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yasin196761
04.11.2019, 19:27
2013-2014 kadrosunun grubu lider bitirip şu kadronun 1 puan almasına o kadar şaşırıyorum ki. Tamam o zamanki rakipler çok iyi değildi fakat bizim kadroda çok iyi değildi. Bu maçı alırsak hiç şaşırmayacağım. Çünkü bizim takım ne zaman kendinden az şey beklenirse çıkıyor bir şekilde alıyor maçı.

battle symphony
04.11.2019, 21:20
Şu an ekstra kulvarı kaldıracak kadromuz da yok psikolojimiz de. Evet 3 maçı da kazanırsak Basel de Getafe'yi yenerse falan çıkıyoruz ama öyle bir ihtimal yok. Dediğim gibi sadece eksik/cezalı meselesi değil mental olarak da yorucu bir dönemden geçiyoruz yedeklerle çıkıp Alanya maçından 3 puan almak çok daha önemli. Bu sezon Avrupa serüveni buraya kadarmış kabul etmek gerekiyor.

Mehmet Fatih Yavuz
04.11.2019, 22:08
Gücü nispetinde hamle yapmak vizyonsuzluk değil akıllı davranmaktır.

Başından beri akilsizca, deplasmanda 3-1 yendiğimiz maçın rövanşında dahi gerekli dinlendirmeleri yapmamak, sadece stoper ikilisini değiştirmek ki en az yorulan iki adam, bize zaten sistemsizlikten oyuncuları yordugumuz için pahalıya patladı.

Kimseye boşuna gaz vermeyin.
Avrupa mühimdi, katıldık.
Seneye az daha ileri gideriz.

Önce gücünün sınırlarını bilmelisin.

Ne kadar cüretkar olursan ol aksi takdirde ağır bedel ödersin.
Ödedik, ödüyoruz, fazlasını da öderiz.

Tamamen genç agirlikli oynanması gereken bir maç.

Tüm fabrika personeli dalga geçecek belki sonucu görünce ama olsun.
Hepsi Krasnodarlı arkadaş. :)

Doğukan Uçan
05.11.2019, 00:33
3-0 biter.

krasnodar'ın hafta sonu lokomotif maçı var onu düşünürse belki yedek çıkar.

Mustafa YILMAZ
05.11.2019, 00:44
krasnodar içerde oynadığı maçta 2-0 gerideyken uzatmalarda 2 gol atıp berabere bitirdi maçı

neyse gerek yok analize yoruma falan o kadar sakat varken zor bu işler

Enes Başkaya60
05.11.2019, 01:00
O kadar sakat varken çok zor işler maalesef...

Fatih Özkan
05.11.2019, 08:24
Avrupa beni çok yordu.

DNA-TS
05.11.2019, 08:49
avrupa kupası maçlarına bu muameleyi yapacaksak daha katılmayalım.

HOPA'LI TS'Lİ
05.11.2019, 09:08
Avrupa beni de çok yordu ve hevesimi yok etti.

Yedeklerle çık Ünal Hoca

Ligde rakipler de bu kadar kötüyken kadroyu lige ve

10 yıldır beklediğimiz Türkiye kupasına sakla

Ahmet Taşçı
05.11.2019, 09:24
Avrupanın bir manası kalmadı bari Sosa, Pereira, Novak, Nwakayame dinlensin lig daha önemli. Battı balık yan gider, çık hocam Erce-Kamil - Hüseyin - Campi-Abdurrahim - Doğan-Cafer - Canbaz - Donis-Yusuf - Sörloth, as kadro ile de çıksak yenilecez 1-0 da 4-0'a puan vermiyorlar, en fazla 4 farklı yeniliriz, zaten içerde seni yenmiş, Dışarda niye yenildin diye kimse hesap da sormaz.

Sercan Keleş
05.11.2019, 09:43
------------- Uğurcan
Kamil - Hüseyin, Huseyni - Campi
---------Doğan - Fernandes
Yusuf --- Kerem Baykuş --- Avdijaj
--------------- Şörlot

Nwea, Sosa, Pereira, Novak dinlensin. Kadro gayet iyi.

Ogün YAZICI
05.11.2019, 09:47
Kamil Hosseini Campi İvanildo
Doğan Ahmet
Yusuf Fıratcan Avdijaj
Sörloth

cakalkerem
05.11.2019, 10:16
ne kadar yedek varsa çıksın

Courage
05.11.2019, 10:22
Madem as oyuncular dinlendirilecek niye Sorloth 11'de? Koray yada Muhammed ile çıkalım. Ayrıca bazı kadrolarda Campi sol bek yazılmış ki olmaz altyapıda o bölgeye en yakın kim var ise o çıksın.

Fernandesin kesici ön libero oynatılması fikri bana da uygun geldi , hızı ve tekniği var oyun aklı yok oynatarak oraya devşirebiliriz.

cakalkerem
05.11.2019, 10:24
dunde yazdım ama bir cevap alamadım..
Bu Onaziye ne oldu...
Ecuban ne zaman dönecek..
Parmak ve obi neden nerede sakatlandı....
Bu Sttuddrige müzmin sakatmı_?
5 tane direk 11 oyuncusu olmayaınca takım ister istemez bocalıyor...

Mehmet Fatih Silik
05.11.2019, 10:38
3 günde bir mac yapamayacaksa bir "profesyonel" oyuncu gitsin yatsin asagiya.
Yedeklerle cikacakmisiz...oldu cünki grubu lider tamamladik ya...

Hayir efendim! Göztepe'ye kendi evinde yeniliyorsan esek gibi cikip topunu oynayacaksin ve bir galibiyetle özrünü dileyeceksin.

gurur6134
05.11.2019, 11:54
Her sene bizi yok sayan öteleyen bu lig ve tff ye puan mi kazandiracagiz prim mi yaptiracagiz bir de ne guzel puani biz toplayacagiz istanbul eziklerinden birisi her sene 50 milyon avro kemiksiz cebe indirecek sampiyonlar liginden.. ben yonetimin yerinde olsam cafer firat avidal dursun arda falan kim varsa o kadroyla cikarim..unal hocam oyle kuru milliyetcilik soylemlerini bir kenara birakacaksin sen de maclardan sonra hakem hakkinda yorumum bana kalsin demekle de bu isler olmaz demirsporda masaya yumrugunu vuruyordun olacagiz diyordun da simdi neden agzini bicak acmiyor..

Mehmet Fatih Yavuz
05.11.2019, 16:28
Sosa maç kadrosundan çıkarılmış.
İnşaallah sadece dinlendirilmek içindir.
Alanya maçına da çıkmazsa, Allah yardıcımız olsun bu saaten sonra.
Duadan ötesi yardım etmez vesselam. :(

Enaldo61
05.11.2019, 16:42
UEFA'da kalan 3 maç kazanılsa gruptan çıkıyor muyuz?

emre6117
05.11.2019, 17:05
Üanl hoca eğer bu maça as kadrodan birileriyle çıkar alanya maçı da kaybedilirse bu işin hesabını veremez. Krosnadara yenileceğin bariz belliyken ana kadrodan oyuncu pynatmak intihardır.

artvints
05.11.2019, 17:11

evet. maçı tamamen boşa oynamak ziyandır. antrenman yerine maç yapsınlar işte. ünal hoca zaten, çok hazırlık maçı seven yoğun antrenman yaptıran bir hoca değil.

üçlü defans deneyebilir. uzun dönemde sıkıntı çekebileceğimiz bölgede yeni genç oyuncu denenebilir. mesela bekler ve 10 numara mevkisi. bütün yedekleri rastgele bir şekilde onbire koyup maç oynamak, izleyene de zulüm olur.

Oğuz ZEYTİN
05.11.2019, 18:22
Yönetim, hoca ve taraftarın bir bölümü küçük düşünüp Avrupa Kupaları'nı yok saysa da Trabzonspor'un yeri Avrupa'dır.

Hakem katliamları, PFDK cellatları harekete geçince "Abi Avrupa'da olmamız lazım yaa" diye iç geçirenler şimdi bu maçlara yedeklerle çıkalım diyor.

Başakşehir iki üç sene böyle yapıp elendi diye neler yazılmıştı buralarda.

Zor da olsa Krasnodar'ı yeneriz inşallah.

BatuhanB
05.11.2019, 18:57
Şu turnuvaya Intertoto muamelesi yapıldıkça taraftârımızdan utanıyorum.

Rahmi Akkurt
05.11.2019, 21:12

1 durum haricinde çıkabiliriz.

Basel-Getafe beraberliği ve sonrasında
Baselin Krasnodarı yenmesi durumu olursa

Getafe ile averaj hesabı olacak. ( Getafe son hafta Krasnodarı yenerse)

Bu durumun haricinde 3/3 bizi kimseye muhtaç etmez.
Zor ihtimal ama.. bakalım

Hakan
05.11.2019, 22:16
Trabzon'daki Krasnodar'ın oyunu kadar oynarsak -çok zor bir şey değil- kazanmamak için bir sebep yok.

Enaldo61
05.11.2019, 22:50
Şu grubu galibiyetsiz kapatmak da TS tarihine yakışmaz, en kötü zamanlarda bile önemli puanlar almıştık. Trabzon'a yakışır bir oyun istiyorum Avrupa'da.

DeAgLeMaNyAq
05.11.2019, 23:19
Şu grubu galibiyetsiz kapatmak da TS tarihine yakışmaz, en kötü zamanlarda bile önemli puanlar almıştık. Trabzon'a yakışır bir oyun istiyorum Avrupa'da.

Kalan 3 maçta alınacak 1 galibiyetle 3 mağlubiyet arasında ne yazık ki kulüp puanı açısından hiçbir fark yok. Ülke puanı ve prestij açısından önemli tabii...

Mert'
06.11.2019, 01:03
2-0 yeniliriz.

OrkHun
06.11.2019, 08:28
sosa-mikel-parmak üçlüsünden hiçbiri olmayacak. nasıl bir orta saha olacak acaba. üst üste 3 pas yapmamız bile zor görünüyor bu durumda.
kamil-doğan-canbaz mı olacak asdalskdakdj

U.Sadıkoğlu
06.11.2019, 08:37
3 de 3 yaparsak gruptan kesin çıkıyoruz sanırım. Şimdi bizimkiler ilk 2 maçı alır son maç kaybeder :))

kaan61
06.11.2019, 09:48
Gönderilen doktor ağrısı olana " birşeyin yok oynamaya devam " dedi , şimdiki doktorda kovulmamak için her ağrısı olana "sen 4 hafta dinlen " diyor sanırım. Giden geri gelmiyor.

halilaziz61
06.11.2019, 11:20
Bu kupa maclarina asilmayan umrunda olmayan camiadan utanıyorum.

Annemizin liginde sanki çok basariliyiz

OrkHun
06.11.2019, 11:37
Bu kupa maclarina asilmayan umrunda olmayan camiadan utanıyorum.

Annemizin liginde sanki çok basariliyiz
kimle asılacaksın birader? adam mı kaldı orta sahada. zaten çıkıp çıkabilecek olan kamil-doğan vs.
hem camianın asılması ne demek? çıkacak topçular oynayacak işte, bizim evde asılmamızın tam ne gibi bir işlevi var?
hayır bi faydası olacaksa asılalım tabi, herkes bulunduğu yerde asılsın. hatta toplanıp beraber de asılabilir camia bi yerlerde. ama hoş değil. bi işe yaramaz.

Doğukan Uçan
06.11.2019, 12:07
bende bu sene uefa ya ligden çok önem veriyordum ama daha 2.maçlar sonunda havlu atmamız çok komik oldu. türkiye de ligin kalitesi belli ülke sınırları dısında ızleyen 1 kısı bıle yok.

sturridge gibi adamları ligde oynatmak ıcın mı aldık onu anlamadım.

Mustafa YILMAZ
06.11.2019, 12:12
y.e.s önemli revizyon olacak diyor.

iyide adam kalmadı ki nasıl revizyon yapacağız full yedek çıkacak demek ki hoca hatta alt yapı oyuncuları ile oynarız.

ilginç bir maç olacak

Ahmet Aksu
06.11.2019, 13:22
....................Uğurcan....................... ..
Kamil.... Campi.... İvanildo.... Novak
.................Kerem... Doğan.................
Yusuf...............Ahmet....... .Nwkame
.........................Sorloth.................. .....

Novak-nwakame-sorloth un da dinlenmesini isterdim ozellikle nwkame.
Malum avrupa defterini kapamaya niyetli oldugumuzdan onlar da oynamasa cok bir dey degismez.

LağusKusteli
06.11.2019, 13:25
....................Uğurcan....................... ..
Kamil.... Campi.... İvanildo.... Novak
.................Kerem... Doğan.................
Yusuf...............Ahmet....... .Nwkame
.........................Sorloth.................. .....

Enteresan kadro ama çoğu kişinin itiraz edeceğini sanmıyorum.

Zira Getafe 9yedek oyuncuyla çıktığı maçta bizi yendi, biz de umarım galip geliriz.

Fark da yiyebiliriz, sağlık olsun der geçeriz. Yapacak bişey yok

Yiğit Gayretli
06.11.2019, 13:33
Şu maça dair tek beklentim Serkan'ı sağ bekte izlemek...

alper*
06.11.2019, 13:48
Trabzonspor'un kazanmak üzere çıkmadığı belki de ilk Avrupa kupası maçı.

Yazıklar olsun bu duruma sebep olanlara.

alperrr
06.11.2019, 14:14
Koskoca Conteye bak ağlıyormu ne:D.............bunları niye buraya koyduğumu söylememe gerek yok heralde..

https://i.hizliresim.com/6DBXg0.png (https://hizliresim.com/6DBXg0)

https://i.hizliresim.com/jqMWEL.png (https://hizliresim.com/jqMWEL)

Enaldo61
06.11.2019, 14:24
Gönderilen doktor ağrısı olana " birşeyin yok oynamaya devam " dedi , şimdiki doktorda kovulmamak için her ağrısı olana "sen 4 hafta dinlen " diyor sanırım. Giden geri gelmiyor.
Gelen de fiyasko giden de fiyasko ayrıyetten kondisyonerler de fiyasko herhalde. Bütün teknik heyet fiyasko galiba.

artvints
06.11.2019, 14:29
................uğurcan
....hüseyin.....hosseini....ivanildo
kamil.......ahmet....doğan...........novak
......sarı........sörloth........nwakeme

alanya maçında da bu kadroyla çıkmak zorunda kalabiliriz allah korusun. bir denemek lazım.

Ozan Yılmaz
06.11.2019, 14:38
Trabzonspor'un Krasnodar maçı kamp kadrosu belli oldu.
❌ Pereira
❌ Sosa
❌ Sturridge
❌ Mikel
❌ Abdulkadir Parmak
❌ Abdülkadir Ömür
❌ Ekuban
❌ Onazi

EKSİKLER

Tayfun
06.11.2019, 14:45
Boşu boşuna Karadeniz'in karşı kıyısına gittik.

U19 takımı göndersek yeridir.

alper*
06.11.2019, 14:55
................uğurcan
....hüseyin.....hosseini....ivanildo
kamil.......ahmet....doğan...........novak
......sarı........sörloth........nwakeme

alanya maçında da bu kadroyla çıkmak zorunda kalabiliriz allah korusun. bir denemek lazım.
Maça çıkmamayı tercih ederim.

Uğur KÜÇÜK
06.11.2019, 14:57
________________Uğurcan_________________

Serkan___Hosseini____Fernandes___Kamil

_________________Doğan__________________

__________Kerem_______Ahmet___________

Yusuf___________Sorloth______Muhammed

Al sana mis gibi kadro.
Stoper tandeminde sezon basindan beri oynamasi gereken ikili de, bu macla beraber sahada olmali.

Bu ikilide yapilan israr kalan haftalari kurtarir.

Fernandes son Goztepe macinin ilk 30 dakikasi sacmalasa da, kalan dakikalarda gayet iyiydi.

Elde sag stoperde oynayinca performansi zirve yapan bir Hosseini var ama lanet olsun ki, sol stopere bir tane tecrubeli adam alipta su cocugu koyamadik o bolgeye.

Campi kotu stoper degil ama Anadolu takimlarinda oynar.
Bu hantalllikla buyuk takimda oynayacak bir profil degil.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Oğuzlu61
06.11.2019, 15:03
----kamil---huseyin---campi----rahim
-------------------dogan---cafer
-----------behlul-----kerem-----avdijaj
-------------------------sorloth

Mac kadrosu hakkinda bilgim yok ama bu sekilde cikip lig icin oyuncu denerdim. Zaten elenmisiz, Novak ve Wakayeme ilk 11 baslarlarsa sacma olur.

Harvelli61
06.11.2019, 15:16
Serkan-----Fernandes----Campi----Kamil
Yusuf-------Doğan----Kerem-----Fıratcan
-------------Sorloth-----Muhammed

Fıratcan'la Muhammed gerektiği zaman orta alana destek verir Fıratcan yerine Avdijaj'da olabilir ama sanmıyorum son maçtan sonra kolay kolay forma yüzü göreceğini.

Enaldo61
06.11.2019, 15:41
Bu kadroyla yine o isteksiz oyun oynanırsa bunlar bize en az 3 sallar.

oflubektas
06.11.2019, 17:09
Dimyat, Mısır'da Nil nehri deltasının tam ortasında bulunan, verimli ve sulak arazileriyle bol miktarda pirinç yetiştirilen bir şehirdir. Ta oraya pirinç almak için (şampiyonluk) gidenler, genelde eldeki bulgurdan (Avrupa) olurlar.

Daha sonra "bu lig çok adaletsiz, rüştümüzü ispatlamak ve oyuncularımızı tanıtmak için Avrupa'da olmalıyız" diye dövünürler. Bir yıl sonra aynı film tekrar oynanır.

Ozan Yılmaz
06.11.2019, 17:16
kadromuz;

UĞURCAN ÇAKIR

ERCE KARDEŞLER

KAĞAN MORADAOĞLU

MAJID HOSSEINI

HÜSEYİN TÜRKMEN

GASTON CAMPI

IVANILDO FERNANDES

KAMİL AHMET ÇÖREKÇİ

SERKAN ASAN

FILIP NOVAK

ABDURRAHİM DURSUN

DOĞAN ERDOĞAN

AHMET CANBAZ

KEREM BAYKUŞ

DONIS AVDIJAJ

YUSUF SARI

ANTHONY NWAKAEME

FIRATCAN ÜZÜM

ALEXANDER SORLOTH

MUHAMMET AKPINAR

Hakan
06.11.2019, 17:52
Oyuncular da taraftar kadar havlu atmaya meraklı değilse,bu Krasnodar'a karşı rahat pozisyon buluruz.
+
Serkan bir kere oynasa devam edecek gibi,umarım başlangıç olur.

Yasin Altuntas
06.11.2019, 17:58
Avrupaya gerek yok diyen taraftar kitlesinin vizyonu ile ilerlemeye calisiyoruz. Yapacak birsey yok iste....

nbay
06.11.2019, 18:51
Ünal hocayı çok zor kararlar bekliyor.
Sağ beke kamili oynatmaz herhalde . Hüseyini orda dener muhtemelen . Kamili orta sahada kullanır bu durumda

ccd6167
06.11.2019, 19:03
Hoca bence böyle çıksa

————hüseyni-campi-ivanildo
türkmen———————————kamil ahmet
—————cambaz——doğan
————————avdijaj
—————tony—————sörlot
fena durmadı

mmert
06.11.2019, 19:16
________________Uğurcan_________________

Serkan___Hosseini____Fernandes___Kamil

_________________Doğan__________________

__________Kerem_______Ahmet___________

Yusuf___________Sorloth______Muhammed

Al sana mis gibi kadro.
Stoper tandeminde sezon basindan beri oynamasi gereken ikili de, bu macla beraber sahada olmali.

Bu ikilide yapilan israr kalan haftalari kurtarir.

Fernandes son Goztepe macinin ilk 30 dakikasi sacmalasa da, kalan dakikalarda gayet iyiydi.

Elde sag stoperde oynayinca performansi zirve yapan bir Hosseini var ama lanet olsun ki, sol stopere bir tane tecrubeli adam alipta su cocugu koyamadik o bolgeye.

Campi kotu stoper degil ama Anadolu takimlarinda oynar.
Bu hantalllikla buyuk takimda oynayacak bir profil degil.

Muhammet hariç bence de en tatlı kadro bu. 60 sonrası da Sörloth çıkar. Çok yorulmadan.

Hava çok soğuk olur muhtemelen. Gençler ilk maçında haşin bir havayla morali bozulmasın yeter

nakzo
06.11.2019, 19:29
Hicbir as oyuncumuzu oynatmayalım.

Antonio
06.11.2019, 19:51
sıkıntı sakatlığa sebebiyet veren antrenman metotlarımız. şener şen gibi çıplak vatandaşa döndük.

Uğur KÜÇÜK
06.11.2019, 20:11
sıkıntı sakatlığa sebebiyet veren antrenman metotlarımız. şener şen gibi çıplak vatandaşa döndük.Saglik ekibi sikintili ama bu sakatliklari sadece antrenman metoduyla aciklamak yanlis.

Onazi - Sakatligi tamamen saglik ekibinin oyuncuyu riske atmasi, asil tendonunu yururken kopartmasi.

Donusunun uzamasi tamamen kendisinin amatorlugu. Bu saatten sonra psikolojik olarak ne kadar kendini sahaya verebilir veya futbola tekrar eski randimaniyla donebilir, bence zor bir is.

Ayagindaki yaralar kolay gececege benzemiyor.

Sturridge - Bu adam yillardir boyle. Sakatlik gecmisinden belli.
1 mac oynar, 2 mac dinlenir.

Sabit bir sakatlanma bolgesi yok, bir hafta kasi gerilir, bir hafta asil tendonunda odem olur, bir hafta beli agirir, bir hafta sag bacagi.

Bu psikolojiden Liverpool gibi bir takim bile cikaramamis kendisini.
Umarim burada duzelir bu durum ama bana gore zor.
Saglik ekibine yazilacak bir durumu yok.

Ekuban - Ayak tarak kemigi antrenmanda kirildi Fernandes tarafindan. Adam zaten Italya'da ameliyat oldu ve Cumartesi Trabzon'a gelecek.

Bunda da saglik ekibine yazilacak bir durum yok.

Omur - Bastan asagi saglik ekibine yazilacak bir sakatlik.
Tamamen amatorluk.

Mikel - Ne oldugunu bilen yok daha, tek bilinen sey sag ayaginda kasik bolgesinde olusan gerilmeydi en son bu adamda. Aciklama yapilmamasi daha bir garip. Haftasonu Alanya macinda oynayacak diyorlar.
Sakatlik gecmisi korkutucu degil, umarim bundan sonra ciddi bir sakatligi olmaz.

Parmak - Milli takim kampindan sakat dondu ve bu adam iyilesti diye ilk macta sahaya atildi, 2 mactan sonra onunda vucut patladi.
Belki Mikel de bu yuzden oynatilmadi, risk vardi ama bu Parmak'in sakatligi da saglik ekibine ve oyuncunun ben oynamak istiyorum demesine ses cikaramayan teknik kadroya yazar.

Sosa - Ilk Mr'da odem ve burkulma bulgusuna rastlanmis. Cumartesi tekrar Mr cekilecek.
Umarim odem inince, yeniden cekilecek Mr'da sikintili bir durum cikmaz.

Bu da darbeye bagli sakatlik. Goztepe macindaki pozisyonda Allah beterinden korudu.
Ben maci izlerken bu ayak kirildi dedim, cok sukur ufak atlatti.

Yani kisaca saglik ekibi bana gore de yetersiz ve sikintili olsa da, tum sakatliklar onlara yazilmaz.

Takimda 5-6 tane ust duzey adam sakatlandigi zaman, alternatifleri bunlarin ancak yarisi kadar katki sagladigi icin buyuk sikintilar yasiyoruz.

Bu konuda da suclanacak kurum yonetim ama onlara da asiri yuklenmek yanlis.

Eldeki butceyle ancak bu tarz bir takim yapilabilirdi.

Uc asagi bes yukari sikintilar su yazdiklarim.

Ahmet Taşçı
06.11.2019, 21:34
Kamili ortada oynatıp, Serkan Asan'ı Sağ bek oynatır.İlk yarı geriye düşersek oyunu döndüremeyiz bu nedenle Canbaz yerine Kerem'i, Nwakayame yerine Donisi,Sörloth yerine Muhammet 'i dener.

serdaracıl
06.11.2019, 21:39
Ünal hocayı çok zor kararlar bekliyor.
Sağ beke kamili oynatmaz herhalde . Hüseyini orda dener muhtemelen . Kamili orta sahada kullanır bu durumda

Elinde serkan gibi bir genç varken hüseyini sağ bekte deneyip üstüne kamil’i ortasahaya çeken adama hoca falan demem ben

serdaracıl
06.11.2019, 21:44
Herkes kendi yerinde oynasın. Sağbeki ortasahada, stoperi forvette, kaleciyi kanatta görmek istemiyorum. Altta bir ton oyuncu var

Gökhan Balcı
06.11.2019, 22:19
serkan sanırım sağ açıkta da oynayabiliyor. bekte haliyle daha iyidir ve ben de başlaması gerektiğini düşünenlerdenim. formalite bir maç gibi duruyor ama olur da kazanırsak seyreyle cümbüşü. bu maç kazanıldığı anda geri kalan uefa maçları kazanılması zorunlu maçlar listesine girer.

Enaldo61
06.11.2019, 22:29
hoca gider hüseyin'i sağ beke koyar demedi demeyin. ne oldu hani genç üretiyorduk...

müthiş altyapımızla coşturuyorduk şimdilerde sahaya 7 8 yabancıyla çıkıyoruz. geçen seneden uzaklaştık. o futbol da oynanmıyor zaten.

beşiktaş 2 sezon şampiyon olduktan sonra böyle yapmaya başladı çöküşe geçti, biz de başarı bile yok yanlış yola sapıyoruz gibi geliyor.

Süleyman Baykan
06.11.2019, 22:39
Valla takımın yarısı yok sonucu çok merak ediyorum bu kadar eksikle nasıl mücadele edeceğiz maçı alsak ki çok zor Getafe maçı ikinciyi belirler o ayrı.

fanatikdevri
06.11.2019, 22:41
Avrupa maçına angarya olarak çıkmak,bu lüksü kim nerden buldu,iho zamanında olmayan bir durum ile taraftarın,takımın,hocanın başkanın geldiği seviye burası.
o zaman bu konu başlığını niye açıyor bmn,siz de angarya görün.

Enaldo61
06.11.2019, 22:45
kıçı kırık şikeli şaibeli lig için düştüğümüz duruma bak Avrupa'da maç kazanamıyoruz.

alptug_kd
07.11.2019, 00:02
Serkan ve Kerem denenmeli. Ama 90 dk ama 30 dk. Sahada görev almalılar.

Cem Balcı
07.11.2019, 00:52
Nasıl çıkacağız merak ediyorum.Berabere kalsak bari.

artvints
07.11.2019, 01:25
inşallah karışık bir takımla çıkmayız. serkan kerem yusuf sarı muhammet beni heyecanlandırıyor. gerekirse nwakeme sörloth novak oynasın. bir sağ ayaklı bir sol ayaklı stoper kadroda bulunsun ki genç oyuncular iyi performans gösterebilsin. nwakaeme gerekirse aktif dinlenir. zaten taktiksel bir oyun gerekiyor, koşarak basarak oynayamayız.

Mustafather
07.11.2019, 01:27
1-0 kazanacağız. Gol de ikinci yarı gelir.

AyhanPe
07.11.2019, 01:39
Kaybedecek birsey kalmadi pek..Cikip rahat bi oyun oynamaliyiz..Stresli taraf rakip..Kontrollü oynayalim yeterki..

U.Sadıkoğlu
07.11.2019, 08:17
Kazanacağımızı düşünüyorum böyle maçlar hep ters olur. Maçtan sonra Rus mafyası gündeme gelir :D

nbay
07.11.2019, 09:41
Elinde serkan gibi bir genç varken hüseyini sağ bekte deneyip üstüne kamil’i ortasahaya çeken adama hoca falan demem ben

bu maç o maç mı ? tartışılır , bunun kararını en doğru verecek olan kişi ünal hocadır . serkan olsun kerem olsun gerçekten hazırsa alır formayı .
ama bu gençleri kazanmadan kaybedebilirsinde böyle maçlarda.
yetersiz takımın içinde a takım için hazır olmayan oyuncuları oynatmak bana mantıklı gelmiyor. hadi serkan neyse de keremin bu seviyede bir maça fizik kondisyon olarak hazır olduğunu sanmıyorum .

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2019, 11:48
Kızarız eleştiririz. Lakin takım misafir gelmiş.
Şimdi otele doğru 2 saatlik yola çıkıyorum.
İnşaallah en azından bir selamlaşırız ekiple. :)

HOPA'LI TS'Lİ
07.11.2019, 12:02
Galip gelmeden grubu bitirmeyelim bari

Gençleri merak ediyorum bugün, özellikle Serkan'ı

reisoğlu61
07.11.2019, 12:12
durum vahim. avrupa ligi maci oynayacagimiz gün henüz sayfa 4/5 lerde geziniyoruz.

Ahmet Taşçı
07.11.2019, 12:33
3-5-2 de denenebilir aslında Hüsetin - Huseini - Novak defans olabilir, 5li orta saha Donis - Doğan - Kamil-Canbaz - Serkan- forvet Sörloth - Nwakayame.

nbay
07.11.2019, 12:34
mavi formayla çıkıyormuşuz maça , bu sene açık renk olmadığı için geçen sezonun forması bildirilmiş uefaya .
ilginç bir durum , daha önce rastlanmamıştır herhalde.

nbay
07.11.2019, 12:36
3-5-2 de denenebilir aslında Hüsetin - Huseini - Novak defans olabilir, 5li orta saha Donis - Doğan - Kamil-Canbaz - Serkan- forvet Sörloth - Nwakayame.

eldeki bu stoperlerle , üstelik hiç 3 'lü savunma oynamamış stoperle bu diziliş facia getirebilir :)

Ahmet Taşçı
07.11.2019, 12:41
eldeki bu stoperlerle , üstelik hiç 3 'lü savunma oynamamış stoperle bu diziliş facia getirebilir :)

Mevcut sakatlık durumunu göz önüne alırsak bu akşam oluşacak herhangi bir facia bile tolere edilebilir. O nedenle Ünal hoca bir şeyler denicekse bu maçtan daha iyi bir fırsat olamaz. Bizim için hazırlık maçı gibi ama rakip için ciddi bir maç alın size ciddi kora kor bir hazırlık maçı. Den işte Serkan'ı dene, Kerem'i dene keşke Behlül de alında sezon vŞı hazırlık maçlarında Canbaz'dan daha çok beğenmiştim.

İlker Yazıcıoğlu
07.11.2019, 12:43
Göztepe maçı, bu maça olan ilgiyi de azalttı...

Malesef...

yorumsuz6117
07.11.2019, 12:51
Bu sezon en heyecansız olduğum maç akşama maç var ama hissetmiyorum, "şimdi sana bakıyorum ve nefretten başka hiçbir şey hissetmiyorum Ramiz Abi".. :)

Şaka Maka Alanya maçı önemli bu maç önemsiz artık..

hos_cocuk61
07.11.2019, 12:57
Bu maç büyük ihtimal üçlü savunma oynatacak. Hüseyni - Campi - İvanildo gibi... bekler de Kamil ve Novak olur.

Ufuk
07.11.2019, 13:45
Bu maç büyük ihtimal üçlü savunma oynatacak. Hüseyni - Campi - İvanildo gibi... bekler de Kamil ve Novak olur.Kamili yine ortada izleyeceğiz bence.

emrahtuna
07.11.2019, 14:01
yıllar sonra oynadığımız avrupa maçları böyle olmamalıydı..ah ulan şu sakatlıklar..

Enaldo61
07.11.2019, 14:05
O değil de cl'ye falan gitmiş olsaydık bu sakatlıklarla falan tarihi hezimetleri yaşayabilirmişiz.

Gökhan Balcı
07.11.2019, 14:07
O değil de cl'ye falan gitmiş olsaydık bu sakatlıklarla falan tarihi hezimetleri yaşayabilirmişiz.

Kadro kaliteliyken de yaşanabiliyor hezimetler. Konsantrasyonu düşük mücadele isteği olmayan takımları paramparça ediyorlar

ilelebeTS
07.11.2019, 14:21
Bizim grup zaten ş.ligi grubundan aşağı bir grup değil. Bir tane dev takım eklersek ş.ligi ayarında grup olur.

Trapezunda
07.11.2019, 16:30
Bizim grup zaten ş.ligi grubundan aşağı bir grup değil. Bir tane dev takım eklersek ş.ligi ayarında grup olur.

CL sayabilecegin bir Basel var, Getafe ve Krasnodar EL ayarinda standard ve alti takimlar. Biz de öyle sasali degiliz ama en azindan Guruptan cikmayi zorlamamiz gerekirdi. Kimse sadce sakatliklar demesin, benim icin bassorumlu Ünal Hoca ve Teknik ekip.

Sercan Keleş
07.11.2019, 16:52
İvanildo defansif orta olarak gözlerimizin pasını silecek.

halilaziz61
07.11.2019, 17:18
kimle asılacaksın birader? adam mı kaldı orta sahada. zaten çıkıp çıkabilecek olan kamil-doğan vs.
hem camianın asılması ne demek? çıkacak topçular oynayacak işte, bizim evde asılmamızın tam ne gibi bir işlevi var?
hayır bi faydası olacaksa asılalım tabi, herkes bulunduğu yerde asılsın. hatta toplanıp beraber de asılabilir camia bi yerlerde. ama hoş değil. bi işe yaramaz.

Ne adamsın :)))))))
Otobüste kahkahalarla gülüyorum herkes bana bakıyor

pReN@_61
07.11.2019, 17:35
Hiç keyfim yok ama yine de başarılar takıma.

Uğur KÜÇÜK
07.11.2019, 17:44
Yes'e gore bu aksam ilk 11..
Kalede de Erce olacak, Ugurcan yedek.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191107/80a3b095c652ebadbd6bddfd6af03f5a.jpg

Kamil yerine de, Kerem oynasa daha iyi olurdu aslinda.

Hatta ben Avdijaj yerine de, Muhammed Akpinar'a sans verirdim bu aksam.

Hem pres yapmasi, hem U-19'da sola yakin oynamasi, hem de mac icinde zaman zaman Sorloth ile beraber forveti ikilemesi acisindan bana gore daha mantikli bir tercih olurdu.

Zira su ilk 11'de, Sorloth haric gol atabilecek bir isim yok.

Net bir maglubiyet bekliyorum bu aksam.

alptug_kd
07.11.2019, 18:07
Yes'e gore bu aksam ilk 11..
Kalede de Erce olacak, Ugurcan yedek.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191107/80a3b095c652ebadbd6bddfd6af03f5a.jpg

Kamil yerine de, Kerem oynasa daha iyi olurdu aslinda.

Hatta ben Avdijaj yerine de, Muhammed Akpinar'a sans verirdim bu aksam.

Hem pres yapmasi, hem U-19'da sola yakin oynamasi, hem de mac icinde zaman zaman Sorloth ile beraber forveti ikilemesi acisindan bana gore daha mantikli bir tercih olurdu.

Zira su ilk 11'de, Sorloth haric gol atabilecek bir isim yok.

Net bir maglubiyet bekliyorum bu aksam.

Uğurcan oynamalı. Genç olarak satma imkanımız olan tek oyuncu o görünüyor. Rakibin sağlı sollu saldıracağı maçta (üzülerek söylüyorum) 3-5 kurtarış yaparak piyasa yapabilir. Avrupa vitrini önemli.

Emre Veli
07.11.2019, 18:21
Allah yardimcimiz olsun. 3 üzeri yemeyelim yeter. Kapanirsak çok yeriz rölanti oynamaya calisirsak da onu becerecek oyuncu yok. Waka kesssinlikle oynamali. Yoksa cok yeriz. İlerde top tutacak tek adam o. En azından 11 başlamalı.

Mithridates
07.11.2019, 18:23
2 sene önce Başakşehir'de uefa da ilk 3 maçta as takımla 1 puan alıp son 3 maçta yedek takımla 7 puan toplamıştı.
Yedek oyuncularda ki motivasyon ve kendini gösterme isteği bu tarz maçlarda fark yaratabiliyor.
Oynayacak olan genç ve rotasyonda daha gerilerde olan oyuncular için büyük bir fırsat bu maç.

Mert'
07.11.2019, 18:27
Advijaj amatörüne hala şans verilmesine karşıyım. U19’dan oyuncu oynatmak lazım.

Mert Oğuzlu61
07.11.2019, 18:29
Unal hoca Kamil'in menajeri olsa ancak bu kadar olur. Cafer, Kerem oynasin 5 yiyelim onemli degil belki yoklukta Ugurcan, Huseyin, Parmak'i kazandigimiz gibi yeni birini kazaniriz ama hoca gecen sezon Toure, Batuhan, Kamil'i orta saha oynatip perisan oldugumuz donemden belli ki hic ders almamis, inat etti alt yapidan oyuncu oynatmiyor.

Yaw zaten elenmisiz, Kamil'e mi piyasa yaptiracagiz, Cafer var Kerem var, bunlar varken yedek sag bekin ne isi var orta sahada ?

Sadece hoca degil teknik ekipte de hata var. Hic mi uyaran, akil veren yok, kenarda futboldan anlayan adam yok mu ?

Gökhan Balcı
07.11.2019, 18:32
Oyuncuların insan olduğunu unutmamak gerek. Yeteneği olsun olmasın oyuncu ile iletişim düzgün olursa faydalanmak mümkün. Oyuncuları alıp alıp çöp gibi kenara atmak olmaz. Eldeki imkanlar dahilinde varlıkları değerlendirilmeli. Hoca donisin gönlünü çoktan yapmıştır zaten. Tıpkı Yusuf gibi bu maçta şans verip ondan geri dönüş almaya çalışacaktır. Ayrıca ercenin oynamasını da destekliyorum. Hem bu maç hem Türkiye kupası var üstelik uğurcanın cezalı duruma düşmesine pek zaman kalmadı. Belli ki uyarılmış dikkat ediyor bu ara ama bir kaza olursa hazır oyuncumuzun bulunması iyi olur.

chener
07.11.2019, 18:53
barca-prag maçında praglı futbolcular koştu,bastı,alan bırakmadı. Bizde aynısını yaparsak yeneriz bile.Aynısını yapabilir miyiz?
-Hayır. Çünkü çalışmadık,bilmiyoruz.
İşimiz her zaman olduğu gibi bireysel performanslara kaldı.
Mağlubiyet Favori,
Beraberlik Plase,
Galibiyet Süpriz.

Antonio
07.11.2019, 18:57
iyi bir şeklide organize olan futbolun gereklerine yerine getiren her takım ve futbolcu maça ortaktır.

Enes Başkaya60
07.11.2019, 19:05
Uzun zaman sonra hiç heyecan duymadığım bir maç inşallah farklı mağlup olmayız...

DeAgLeMaNyAq
07.11.2019, 19:27
Kadro ateş ediyor...

Erce, Serkan, Hosseini, Campi, Abdurrahim, Fernandes, Doğan, Kamil, Ahmet, Avdijaj, Muhammet

yorumsuz6117
07.11.2019, 19:33
Farklı mağlubiyet olmaz inşallah mağlubiyet %100 gözüküyor bu kadroyla, Alanya maçına odaklanılmış..

Hakan
07.11.2019, 19:34
Muhammet mi :o O kadar da değil be hoca.

TolgaTopçu61
07.11.2019, 19:35
Kadro ateş ediyor...

Erce, Serkan, Hosseini, Campi, Abdurrahim, Fernandes, Doğan, Kamil, Ahmet, Avdijaj, MuhammetNasıl bir diziliş bu ??

serdaracıl
07.11.2019, 19:36
İvanildo defansif orta olarak gözlerimizin pasını silecek.

Böyle bir saçmalık yapacağımızı sanmıyorum

Enaldo61
07.11.2019, 19:36
Aboo hoca tarihe kara leke koymak istiyor galiba.

champions
07.11.2019, 19:37
0-0 iyi sonuç olur.

DeAgLeMaNyAq
Nasıl bir diziliş bu ??

UEFA'ya 3-4-3 olarak bildirdik. Tabii daha çok 5-2-3 oynayacağız gibi...

Uğur KÜÇÜK
5-3-2 oynar bu kadro.

__________________Erce___________________

Serkan__Ivanildo__Hosseini__Campi__Apo

____Kamil______Dogan_______Ahmet______

_________Avdijaj_______Muhammed_______

Bu kadroyla defans nasil yapilir, hoca bugun bazilarina gosterir.

Sen Nwakaeme, Parmak, ne kadar kossa da Sosa, defansi sifir Pereira ve bu sene formsuz Novak ile TAKIM SAVUNMASI YAPAMAZSIN.

Kosmayacak, alan kapatmayacak topcu yok bu aksamki kadroda.

Bravo hocam.

Tam rotasyon yapmissin, yarim yamalak yapsaydin yine rezil bir takim savunmasi izlerdik bugun.

Garip olacak ama fikrim kadroyu gorunce degisti.

Ikinci yari yedekten girenlerden skor bulursak, bu aksam 3 puan hayal olmaz.
Krasnodar defanstan cikarken, Avrupa liginde en cok top kaybeden takim siralamasinda 2. sirada.

Tek guvenmedigim adam solbek Abdurrahim Dursun.

Emre Çömez
Nasıl bir diziliş bu ??

3-5-2?

bahadır2561
Umarım rezillik çıkmaz.

Enaldo61
07.11.2019, 19:38
Bu kadro hocanın sonunu hazırlayacak bence böyle bir 11le çıkılmazdı bu maça. Sanki 5te 0 çektin de son maça çıkıyorsun ayıptır.

Sefer A.
07.11.2019, 19:39
Her sey tamam da Kamil'i sol bek oynatip orta sahaya herhangi birini koysa daha iyiydi,,, Abdürrahim rezil olacak gibime geliyor, umarim yaniltir bizi, yoksa Süleymanov sahadan siler onu

chener
07.11.2019, 19:40
Bu akşam tarih yazılacağı kesin.
Ama öyle ama böyle.
Hadi bakalım,gönlünüze yüreğinize sağlık.
Koşun yeter.

Ahmet Taşçı
Hucümda 3-5-2 savunmada 5-3-2 oynucaz anlaşılan. Hayırlısı artık.

Enes Başkaya60
İnşallah rezillik çıkmaz 3-0'a razıyım...

Ahmet Taşçı
Skor tahminim 4-1 biter :)

Yasin Altuntas
07.11.2019, 19:41
Kadrocpk temiz bir ikinci lig kadrosu. Ama biz sanki ilk 5 maci kazanmks manchester united gibi yedeklerin yedekleri ile cikiyoruz. Hos sakatlar da cok tabi, ama bu gercekten ayip, en basta oraya giden taraftar icin ayip....

serdaracıl
07.11.2019, 19:42
Bu kadro hiç hoşuma gitmedi.

Soner Albayrak
07.11.2019, 19:42
Az yesek bari. Avrupa Ligi'den vazgeçilmiş. Keşke önceden haber verseydiler.

alper*
07.11.2019, 19:43
Bu nasıl kadro yahu?

Uğur KÜÇÜK
07.11.2019, 19:45
Yedek kulubemiz fena ama bu macta [emoji23]
Korkmayin, bu kadro kaleyi savunur, icimizdeki bazi arkadaslarin hoca savunma yaptirmayi bilmiyor diye konustugu takim savunmasini da iyi bir sekilde yapar.

Solbek aksar, ortasaha aksar, forvet aksar ama sacma sapan pozisyonlar vermez.

Manu61
07.11.2019, 19:45
Kadroyu görünce evi satıp bütün parayı Krasnodar'a yatırasım geldi.

DeAgLeMaNyAq
07.11.2019, 19:47
Krasnodar da yedek kalecisini oynatıyor. Önceki maçın kadrosundan Kambolov ve Berg yerine Fernandes ve Ari 11'de...

Mesut
07.11.2019, 19:48
Ünal hocam ne yaptın bu çocuklar fark yerse ne olacak bu psikolojiden nasıl çıkacaklar zar zor kadroya giriyorlar

My
07.11.2019, 19:49
Resmen tansiyonum düştü. Bu ne biçim kadro böyle.

muratt
07.11.2019, 19:51
Hocayı cesaretinden dolayı tebrik ederim. Bunlar görmek istediğimiz işler. Riskli ama Trabzonsporun hayrına işler.

CEMEFKER
07.11.2019, 19:52
Eleştiri için Hoca ısrarla malzeme veriyor. Kadronun hepsine tamam. Ok.
Ama...
Geçen hafta sonradan oyuna giren ve ışık veren Koray neden yok? Yedek dahi değil.
Muhammet'i de bi göreyim maçı bu maç değil ki. Koray veya Muhammet'ten birini seçip Sörloth ve Ekuban'ın alternatifi olarak yetiştireceksin. Anlıyoruz da ikisi bir anda çok zor.
Arda Uğurcan'da öyle mi yapıyorsun...?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TolgaTopçu61
07.11.2019, 19:52
Sahada olan bu futbolculardan sağlıklı bir diziliş kuramıyorum ben..

serdaracıl
07.11.2019, 19:53
Sahaya 7-8 savunmacıyla çıkınca iyi savunma yapacağımızı sanan arkadaşlar yanılıyor bence. Topu kalesinden uzakta tutamayan takım yenilmeye mahkum olur

Uğur KÜÇÜK
Trabzonspor Krasnodar maçına 23 yaş ve altı "8" oyuncu ile sahaya çıkıyor [emoji122]

Erce[emoji3591]25
Kamil Ahmet[emoji3591]27
Hosseni[emoji3591]23
Campi[emoji3591]28
Fernandes [emoji3591]23
Doğan Erdoğan[emoji3591]23
Serkan Asan[emoji3591]20
Abdurrahim Dursun[emoji3591]20
Ahmet Canbaz[emoji3591]21
Avdijaj[emoji3591]23
Muhammet Akpınar[emoji3591]17

Takimin yas ortalamasi da bu yani.
Gerekirse fark yesin cocuklar, hic dert degil.

Elestirilen topcular bugunun degil, yarinin adamlari.

Novak ve Nwakaeme oynamiyor sadece ?

Ne bu yangin ?

Baska adam mi var saglam elimizde ?

muratt
Peki şöyle bir durumda bile çok şeyler beklenen Cafer ve Behlül neden 18 lik kadroda bile yer bulamıyorlar. Boşuna mı beklioz acaba ?

serdaracıl
07.11.2019, 19:54
Hocayı cesaretinden dolayı tebrik ederim. Bunlar görmek istediğimiz işler. Riskli ama Trabzonsporun hayrına işler.

Trabzonspor’un hayrı nasıl oluyor söyler misiniz hocam? Ben saçmalıktan başka birşey görmüyorum

DeAgLeMaNyAq
Eleştiri için Hoca ısrarla malzeme veriyor. Kadronun hepsine tamam. Ok.
Ama...
Geçen hafta sonradan oyuna giren ve ışık veren Koray neden yok? Yedek dahi değil.
Muhammet'i de bi göreyim maçı bu maç değil ki. Koray veya Muhammet'ten birini seçip Sörloth ve Ekuban'ın alternatifi olarak yetiştireceksin. Anlıyoruz da ikisi bir anda çok zor.
Arda Uğurcan'da öyle mi yapıyorsun...?

Koray altyapıdan sayılmıyor hocam oynatamıyorsun...

odyseuys
işin kötüsü şu kadroyla çıkılan maçta oyuncuları "ahmet kötü, mehmet leş..." diye eleştirecek çok sayıda taraftara sahip olmamız.

hoca bu oyuncuları ideal içerisinde kademe kademe süre vererek değerlendirmediği için bugün birçok oyuncumuz zorlamaya dayalı sakatlık problemi yaşıyor. bugün yerlerine oynayacak gençlerin de yine aynı sebepten "takıma" ne vereceğini bilemiyoruz.

sene başında bu takımın kadrosu doğru rotasyonla kullanılsaydı bugün avrupada en fazla bu kadar iddiasız olurduk, ligde de bundan az puanımız olmazdı. dahası ve en önemlisi, bu kadar oyuncuda zorlamaya dayalı sakatlık problemleri oluşmazdı.

gençlere başarılar. inşallah alınlarının akıyla çıkarlar sahadan.

serdaracıl
Peki şöyle bir durumda bile çok şeyler beklenen Cafer ve Behlül neden 18 lik kadroda bile yer bulamıyorlar. Boşuna mı beklioz acaba ?

Aynen

umut22
07.11.2019, 19:55
6s ye gülerken gülünecek hale düşmeyiz inşallah

serdaracıl
07.11.2019, 19:55
işin kötüsü şu kadroyla çıkılan maçta oyuncuları "ahmet kötü, mehmet leş..." diye eleştirecek çok sayıda taraftara sahip olmamız.

hoca bu oyuncuları ideal içerisinde kademe kademe süre vererek değerlendirmediği için bugün birçok oyuncumuz zorlamaya dayalı sakatlık problemi yaşıyor. bugün yerlerine oynayacak gençlerin de yine aynı sebepten "takıma" ne vereceğini bilemiyoruz.

sene başında bu takımın kadrosu doğru rotasyonla kullanılsaydı bugün avrupada en fazla bu kadar iddiasız olurduk, ligde de bundan az puanımız olmazdı. dahası ve en önemlisi, bu kadar oyuncuda zorlamaya dayalı sakatlık problemleri oluşmazdı.

gençlere başarılar. inşallah alınlarının akıyla çıkarlar sahadan.

Aynen

nbay
07.11.2019, 19:56
Bu kadronun özeti zaten baştan yenilmeye çıktık yola trabzondan, bu kadro ile yenilelim kimse bisey diyemez

Sadettin_
07.11.2019, 19:56
Sosa bile sakatlandı .
Zaten as kadro ile çıksak buna yakın bı kadro olacaktı .
E her ikiside birşey yapamayacagina göre .
Sal gençleri .
Hem piyasa yapma fırsatı . Hemde gençleri kazanma fırsatı .
1 maçla dikkat cekilirmi diyorsanız evet çekilir .
Sırf bu macta iyi oynayan bir genç, bir anda Avrupa scoutlarinin radarına girebilir.

BatuhanB
07.11.2019, 19:57
Muhammet U19 maçlarında Ekuban gibi oynuyordu. İnşallah o performanslarından kesitler sunar da devre arasına kadar yedek yerli santraforumuz kendisi olur.

muratt
07.11.2019, 19:57
Takım fark yese kim kızacak bu çocuklara.. takım antalyadan 6 yerken yusufa kızan mı vardı.. ama bu çocukları kazanmak için bu maçlara ihtiyaç var..

Ayrıca.. sizce iddaamızın kalmadığı grupta böyle bir maçta sizce kim daha çok koşar mücadele eder ? Agustostan beri yoğun maç temposunda olan ve ligde çok daha fazla ihtiyacımız olan wkameme mi, yoksa yıllardır böyle fırsat bekleyen bu çocuklar mı ?

muratt
07.11.2019, 20:00
Antalyadan fark yerken Yusuf un oynuyor olmasının ne hayrı vardıysa işte aynı hayır.. gören görüyor.

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2019, 20:02
Bence doğru iş yapıldı. Zaten kimi oynayacaksın?
2 adam dışında gerisi zaten buraya bile gelmemiş.

Şunu gruplar başlandığında yapsaydık bugün takımın yarısı telef olur muydu?

Neyse , en azından aynı çukura iki kere düşmediler.

Uğur Ö.
07.11.2019, 20:04
Olmaz bukadar rotasyon, fark yiyeceğiz resmen

lizarazu
07.11.2019, 20:05
Yedek kulubemiz harika.

Ozan Yılmaz
07.11.2019, 20:05
hazırlık maçında bile güvenilemeyecek bir kadro ile avrupa'da deplasman maçına çıkıyoruz, Allah yardımcımız olsun

Hakan
07.11.2019, 20:06
Toprak sahada maç yapan gençler 50 bin kişilik stadta ne yapacak acaba ?
Muhammet zor da Serkan için heyecanlıyım

Mert Oğuzlu61
07.11.2019, 20:07
Orta sahada Kerem veya Cafer oynasa ne olurdu, fark mi yerdik ? Kamil, Dogan merkeziyle kazansak ne olacak, ne vaad ediyor ?

serdaracıl
Gençlerle çıkacaksak o sahada arda olacak, kerem, behlül, cafer olacak. Kimse bana maval okumasın. Orta sahasında kamil ahmetin, doğan’ın avdijaj’ın olduğu bi kadroyu kimse bana açıklayamaz. Bu takımın sistemi ne, biz ne oynuyoruz. 3-5-2 oynamış mı bu takım daha önce. Anlamıyorum neden böyle oluyor. Neyse umarım hayırlısı olur

İ. SARAL
Sakat çok, her maçta başka biri daha sakatlaniyor. Yapack bir şey yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim ŞEN
herşeyi anlarımda hüseyin niye yedek :) kurtulamıcaz bundan anlaşıldı

jairzinho
07.11.2019, 20:08
hocam uğurcan niye rotasyona dahil oldu çözemedim

avrupa kupası tecrübesi yaşayacağı 1 numaralı kalecin.

zaten oynamaya daha yeni başlamış kariyerinde.bırakta her 90 dakika tecrübe kazanmasına yardım etsin.

sanki uğurcan her sezon avrupa kupası maçı oynuyorda bu maçta rotasyona giriyor.akıl alır gibi değil

serdaracıl
07.11.2019, 20:08
Orta sahada Kerem veya Cafer oynasa ne olurdu, fark mi yerdik ? Kamil, Dogan merkeziyle kazansak ne olacak, ne vaad ediyor ?

+ 61

DeAgLeMaNyAq
07.11.2019, 20:10
Kadrodaki en büyük sıkıntı topu kaptığımızda takımı atağa çıkaracak oyuncunun olmaması. Bu açıdan bakıldığında Yusuf'un 11'de başlaması lazımdı. Avdijaj ve Ahmet'ten sürpriz performans bekleyeceğiz. Ayrıca uzaktan atılacak şutlara karşı da sıkı bir set çekmemiz şart...

LittleFinger
Hadi bakalım gençler mücadele edin yeter bize.. ısırın basın rakibi bunaltın bize yeter..

Ozan Yılmaz
https://pbs.twimg.com/media/EIyKZjeWkAIQdQX?format=jpg

jairzinho
bu arada hem akpınardan hemde serkan asan dan umutluyum

Sefer A.
07.11.2019, 20:12
Koray altyapıdan sayılmıyor hocam oynatamıyorsun...
Nasil yâni ?

BatuhanB
bu arada hem akpınardan hemde serkan asan dan umutluyum

Al benden de o kadar. Bunların ötesinde Abdurrahim'den yana hiç umudum yok.

Yıldıray Emanet
Serkan umarım kendini gösterir sağ beke alternatif şart pereira kaldıramıyor sürekli oynamayı

gurur6134
07.11.2019, 20:13
Bekledigim gibi cikildi maca caferi gormek isterdim orta sahada ..4 5 de yiyebiliriz bu macin elestirisi olmaz avrupa malesef bu sene kisitli kadro ve ust uste talihsizlikler nedeniyle yalan olmustu zaten ..onumuzdeki seneye kismet gidebilirsek..

serdaracıl
07.11.2019, 20:14
Ortasahayı kamil ve doğan ile kuran hoca her türlü eleştiriyi hakediyor

DeAgLeMaNyAq
07.11.2019, 20:14
Nasil yâni ?

Kartalspor'dan geldi. UEFA kriterlerine göre gelecek yıldan itibaren altyapıdan sayılıyor...

Sefer A.
07.11.2019, 20:15
Gençlerle çıkacaksak o sahada arda olacak, kerem, behlül, cafer olacak. Kimse bana maval okumasın. Orta sahasında kamil ahmetin, doğan’ın avdijaj’ın olduğu bi kadroyu kimse bana açıklayamaz. Bu takımın sistemi ne, biz ne oynuyoruz. 3-5-2 oynamış mı bu takım daha önce. Anlamıyorum neden böyle oluyor. Neyse umarım hayırlısı olur
Aynen öyle... yoksas yedeklerle çikmamiza çok kizmiyorum, ama bu tespit çok dogru... en azindan kadroya al ne bileyim, ya da kimseyi alma,, Akpinar var da niye Baykus yok misal ?

odyseuys

kerem de cafer de kamil'den daha fazla katkı verirdi ortasahaya. tecrübeyle, yaşla falan açıklanamayacak kadar yetenek farkı var bu oyuncuların kamil'le aralarında.

LittleFinger
kamil ahmet yerine alt yapıdan oynayacak tek bir asıl mevkisi orta saha olan oyuncu yok demek ki.. :D genç yetenek kamil yeni yusuf yazıcı olarak düşünülüyordur belki.. çelişkilerle dolu bir akıl(!) var yine.. neyse gençleri izlemek heyecanlı ve zevkli olacak..

Sefer A.
07.11.2019, 20:16
Kartalspor'dan geldi. UEFA kriterlerine göre gelecek yıldan itibaren altyapıdan sayılıyor...
Neden oynatamadigimizi anlamadim, atiyorum yedekteki Sorloth'un yerine o olmaz miydi simdi ?

Mert'
07.11.2019, 20:17
Serkan’ı kazansak yeterlidir. Umalım da rezil bir sonuç çıkmasın. 2-0 mağlubiyete razıyım.

Mert Oğuzlu61
07.11.2019, 20:17
Yedek kadroda 8-10 numara yok, hatta 6 bile yok. Yedekte orta saha yok, alt yapi orta saha kayniyor şu yoklukta kulubeye bile orta saha haric butun mevkileri dolduruyoruz. Wonderkid Firatcan girer oyuna onu izleriz. Gerci bu gider 2. yari basinda Wakayeme'yi sokar, yorar adami. Beklerim yani sasirmam.

Mustafa YILMAZ
07.11.2019, 20:18
bazı genç oyunculara fazla anlam yüklüyoruz demek ki cafer mesela şu durumda forma için savaşamıyorsa işi zor. ünal hoca genç oynatıyor işte sorun onda değil genç arkadaşlarda.

diziliş nasıl olacak acaba 5-4-1 mi, 5-3-2 mi yoksa 5-2-3. olmadı 3-4-3.

ilelebeTS
07.11.2019, 20:18
Üçlü defans gibi görünüyor ama stoperlerden biri daha önde oynayacaktır. Gençler sahada savaşsın yeter, bu kadrodan zaten puan beklenmez.

DeAgLeMaNyAq
07.11.2019, 20:19
Neden oynatamadigimizi anlamadim, atiyorum yedekteki Sorloth'un yerine o olmaz miydi simdi ?

Gruplar öncesinde verilen listede Koray kontenjana yakıldı. Malum kimse bu kadar sakat oyuncu olmasını beklemiyordu ki Onazi'yi bile listeye yazmıştık. Diğer altyapı kriterine uyan oyunclar ise listede yazılmasa da oynayabiliyor...

serdaracıl
07.11.2019, 20:20
bazı genç oyunculara fazla anlam yüklüyoruz demek ki cafer mesela şu durumda forma için savaşamıyorsa işi zor. ünal hoca genç oynatıyor işte sorun onda değil genç arkadaşlarda.

diziliş nasıl olacak acaba 5-4-1 mi, 5-3-2 mi yoksa 5-2-3. olmadı 3-4-3.

Ünal hoca adil değil

Ahmet Taşçı
07.11.2019, 20:21
Kerem Baykuş nerde kafilede yer alıyordu ama yedeklerde yok? Keşke Cafer Tosun da olsa. Oyun biraz bireysel dönecek Donis'in ve Canbaz'ı bol bol top kayıplarını izleriz, Keşke Serkan Asan 'ı Yusuf sarının arkasında izlesek, hazırlık maçında bayağı iyi ikli olmuşlardı.

Mehmet Cihan Kocaman
07.11.2019, 20:22
Daha dün gibi aklımda, hepimiz Uefa maçlarına yedek çıkıyor diye Başakşehir'i ve Abdullah Avcıyı yerden yere vuruyorduk. Farkımız ne şuan? Sosa'yı ve Pereira'yı riske etmek istemedin kadroya almadın eyvallah. Elde kalanlarla Rusyaya gittin. Biraz olsun skora ve oyuna bisey katabilecek kim varsa yedek. Tamamen havlu attık da haberimiz mi yok? Bugün kazansak, Basel Getafeyi yense grupta iddialı hale gelecez ama zihniyete bak. Kimse sakatlık falan demesin, korkaklıktir bu. Oyuncuları bu tempoya hazirlayamamanin sonucudur. Takımdaki sakatların tamamına yakını darbeye bağlı sakatlık, tempoya değil. Ünal hocayı çok seviyorum ama bu sene aldığı kararları anlayamıyorum ve kesinlikle onaylamıyorum.

artvints
07.11.2019, 20:23
Şahsen bu rezilliği savunamam. Ön elemelerde kendimizi yirttik. İçerideki aek maçı ile birlikte ünal hoca süreci hiç iyi yönetmedi. Sürekli garip tercihler yaptı. Kendi emeklerine yazık etti önce. Gruplara kalana kadar çok uğraştık, oyuncu kaybettik, finali böyle yapmamalıydık.

Timur Mikhail
07.11.2019, 20:23
Orta saha yetersiz kere yetersiz. Kamilin pozisyonu değil orası, doğan zaten defansif adam. Teknik pas kabiliyeti dikkate değer adam yok mu hic alt yapida ?

DURAS
07.11.2019, 20:24
Şu orta saha kurgusu her türlü eleştiriyi hak ediyor. Keremin yedeklerde bile olmaması anlaşılır gibi değil. Ünal hocayı skordan bağımsız bu tercihleri ile eleştiriyorum.

odyseuys
07.11.2019, 20:27
serkan, muhammet, ahmet, rahim hatta erce gibi oyuncular demoralize olmasın da hoca kararları yine tartışılır.

ben oynatılan, oynatılmayan gençlerin derdindeyim sadece.

inşallah oynayan gençlerin sezon boyunca özgüvenlerini etkileyecek, oynamayanlara olan inancı, güveni azaltacak bir talihsizlik yaşanmaz bugün.

CEMEFKER
07.11.2019, 20:28
Koray altyapıdan sayılmıyor hocam oynatamıyorsun...19 yaşı. U19 kontenjanından oynardı. TFF'ye sezon başı bildirilmediyse ayrı sorun.

jairzinho
kerem baykuş fizik yetersizliği var henüz.daha fazla güçlenmeli.buda zamanla olabilir.

orta saha doğanın yanında hakan yeşil olabilirdi.

hatta u19 liginde çoğunlukla beraber oynayan taha tunç ve hakan yeşil ikilisi ilede başlanabilirdi.uyum sorunu olmazdı bu ikili ile

acan61
Ünal hoca eldeki tüm asları dinlendirip tüm yedekleri oynatmış, halen taktik konuşan arkadaşlar varsa onlara şunu belirtelim ben buradayım görev verirlerse oynarım :D

alperrr
rotasyon yapsan niye yaptın yapmasan niye yapmadın......

bıdı bıdı bıdı vıdı vıdı vıdı............

bişeyi de bilmeyin kardeşim..........

................
yenilirlerse yenilsinler canları saolsun..

.............
avrupaya gitmek için çok uğraştık diye düşünenler her sene avrupaya gitmek istiyorsan her sene ligden avrupaya gitme hakkı elde etmen lazım..

...........
bu arada en yetenekli altyapı oyuncularımız Kerem , Behlül ve sol bek olan bir çocuktu onlarıda bu seviyelerde hiç göremiyoruz maalesef..

Enes Başkaya60
07.11.2019, 20:30
Kamil ile Doğan yerine Cafer-Kerem ikilisini çıkartmak bu kadar mı zor hocam ya bu iki çocuk bunları top diye oynar..Ya biz futboldan anlamıyoruz ya hocalar anlamak mümkün değil o kadar rotasyon yapmışken neden bu çocuklar yok...

jairzinho
07.11.2019, 20:30
Şahsen bu rezilliği savunamam. Ön elemelerde kendimizi yirttik. İçerideki aek maçı ile birlikte ünal hoca süreci hiç iyi yönetmedi. Sürekli garip tercihler yaptı. Kendi emeklerine yazık etti önce. Gruplara kalana kadar çok uğraştık, oyuncu kaybettik, finali böyle yapmamalıydık.

hocanın bu sezonki en önemli hatası campi macid ikilisini fazla denememesi idi.

yeni stoperlere baktığımda zargo-macid ikili bile en ideal ikili gibi duruyor.macid in yanına ideal bir isim gelmedi.

jairzinho
07.11.2019, 20:31
Kamil ile Doğan yerine Cafer-Kerem ikilisini çıkartmak bu kadar mı zor hocam ya bu iki çocuk bunları top diye oynar..Ya biz futboldan anlamıyoruz ya hocalar anlamak mümkün değil o kadar rotasyon yapmışken neden bu çocuklar yok...

kerem fizik olarak orta sahada ezilir . çok ince ve çelimsiz an itibariyle.

emre6117
07.11.2019, 20:32
rotasyon yapsan niye yaptın yapmasan niye yapmadın......

bıdı bıdı bıdı vıdı vıdı vıdı............

bişeyi de bilmeyin kardeşim..........

................
yenilirlerse yenilsinler canları saolsun..

.............
avrupaya gitmek için çok uğraştık diye düşünenler her sene avrupaya gitmek istiyorsan her sene ligden avrupaya gitme hakkı elde etmen lazım..

...........
bu arada en yetenekli altyapı oyuncularımız Kerem , Behlül ve sol bek olan bir çocuktu onlarıda bu seviyelerde hiç göremiyoruz maalesef..

Çok doğru tespit. Avruoaya gitmek için ligde avrupaya gidecek dereceyi elde etmelisin. Hatta ne kadr yukarıda olursan o kadar iyi yerde başlarsın avruoaya. Anlayın artık şunu şuanki kadro avrupa ve ligi beraber götürecek kadro değil.

Ufuk
07.11.2019, 20:33
Besiktasin rekoruna göz diktik sanırım. Gözünü seveyim bu nasıl bir kadro ya. Serkan Abdürrahim oynuyor, madem rotasyon yapacaksın Kâmil Ahmet kendi yerinde oynasın ortada rotasyon yap.

Gençler şans buluyor diye ahkam kesiyor birde şuan yayında. Isterse 5-0 yenelim, şu kadronun izahatı yok.

Tek mantıklı açıklaması kulübün kasasındaki tüm para handikapli MS1 basılmış.

Mustafa YILMAZ
Ünal hoca adil değil

neden ? genç oyuncuların antremanlarını sen mi yönetiyorsun? ne kadar zaman geçiriyorsun onlarla? as takımdan bir oyuncu için söylersin tartışılır ama genç takımdan oyuncular için bilgi birikimimiz teknik ekip'in çok çok fazlasıyla gerisinde.

her şeyi bilmekten vazgeçmemiz lazım

ilelebeTS
İçerde 6 puan yapsak şimdi böyle kadro sıkıntı olmazdı. Ama 2 maçı da kazanmaya oynamadık.

Hakan
07.11.2019, 20:34

Sen anlamıyorsun muhtemelen.

artvints
07.11.2019, 20:35
Geçen hafta uefa maçı yoktu evimizde göztepe'ye yenildik. Gel de açıklamaya çalış bu çelişkileri. Evinde yenildin çıkarsın aslanlar gibi deplasmanda maç kazanirsin mücadele edersin, o kazaydi mesaji verirsin. Bunlar dinlenecek hafta sonu da alanyaspor karsisinda ezim ezim ezilecekler. Yazık diyelim biz de ne diyelim başka.

Muhammed Ayaz
07.11.2019, 20:36
Her şeyi bilmek malesef en büyük sıkıntımız.

Allah yönetime de Hocaya da sabir versin.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
07.11.2019, 20:37
19 yaşı. U19 kontenjanından oynardı. TFF'ye sezon başı bildirilmediyse ayrı sorun.

UEFA diyor ki 21 yaşın altındaki altyapı oyuncularının, en az 2 yıl takımında yer alması gerekiyor. Koray 2 yılını doldurmadı. TFF de böyle bir sınırlama yok. FB Ferdi'yi bile altyapı olarak gösterdi mesela...

Onur Akyüz
07.11.2019, 20:40
Ön elemelerde savaşarak gruplara kaldı bu takım. Abdülkadir'i bu maçlarda kaybettik. Grupta 3 maç daha varken sahaya sürülen kadroya bak.

Niye uğraştık o zaman bu kadar?

Onur Akyüz
07.11.2019, 20:41
Bu kadro şimdi 6-7 tane yese ne yapacağız?

Uğur KÜÇÜK
07.11.2019, 20:41
Yahu Novak sende full oynuyor.
Adam milli takiminda full oynuyor.

Bir mac daha dinlendirememissin?

Hakeza Nwakaeme sezon basindan beri kondisyonu rezil.
Belli ki, bu kocakafanin 3 gunde bir maci kaldiramiyor vucudu.

Sorloth geldi geleli araliksiz oynuyor.

Ilk 3 macta 1 puan almissin.
Krasnodar seni evinde yenmis.
Bu maci da kazanip, ben bu gruptan cikicam diyor.

Sen bugun kazansan da, 50 ihtimali hesaplayacaksin.

Goztepe macinda sezon basindan beri en baskili oyununu oynamissin.
Firat denen pezevenk ve Koray denen Fenerin kopegi el birligiyle 3 puanini calmis.

Bir tane becerikli ( Sturridge, Ekuban gibi ) adamin olmadigindan, maci da cevirememissin.

Net olarak bugunki rotasyon dogru.
Elde 3-4 saglam adam kaldi, onlarda sakatlaninca mi rahatlayacaksiniz arkadas ?

Tek katildigim elestiri Kerem neden oynamiyor sorusu ?

Bence de Kamil yerine tercih edilmeliydi ama hoca orada tecrube demis.

Zaten bu kadro topun arkasina gececek mac boyu.

Herseyi bilmeyin yahu..

serdaracıl
07.11.2019, 20:42
kerem baykuş fizik yetersizliği var henüz.daha fazla güçlenmeli.buda zamanla olabilir.

orta saha doğanın yanında hakan yeşil olabilirdi.

hatta u19 liginde çoğunlukla beraber oynayan taha tunç ve hakan yeşil ikilisi ilede başlanabilirdi.uyum sorunu olmazdı bu ikili ile

Ahmet canbaz, doğan ve kamil’i üst üste koyup top diye oynar

Ufuk
07.11.2019, 20:44
Statta manzara süper :D

Uğur KÜÇÜK
Sakatliklardan sonra mevcut kadro 3 kulvari KALDIRMAZ.

Avrupa'da gruplardan cikman mucizelere kalmis an itibariyle.

Ligin 10. haftasi oynaniyor ve sakatlarin duzelince Sikeciler ile amansiz bir yaris vereceksin yine.

Hala gelip burada Avrupa guzellemesi yapiyorsunuz.

Avrupa kulvari bizim icin sakatliklardan sonra KAPANDI.

YasinCorona17
sezon başı 65 oyuncuyla kamp yapıyorduk ne oldu ?

nerde bu gençler bu maçta oynamayacaksa ne zaman oynayacak oynatsan şans versen gençlere yeni yusuf yazıcıları çıkarabilirsin hala saçma sapan kamil doğan donis advija felan oynuyo bunlarmı büyük yıldız olacak ben olsam u19 u sürerim sahaya yenilseler ne olacakki bu kadro kazacakmı sanki

Oxychen
07.11.2019, 20:45
Bu nasıl kadro lan? Dalga mı geçiyorsunuz!

El Cordobes
07.11.2019, 20:45
Bugün sahaya çıkan kadronun aylık maaşlarını aramızda para toplasak denkleştiririz heralde:)

serdaracıl
07.11.2019, 20:46

Kamil’den ortasahada herhangi bir beklentisi olan insanlar var. Ben ona şaşıyorum

Sefer A.
07.11.2019, 20:46
Gruplar öncesinde verilen listede Koray kontenjana yakıldı. Malum kimse bu kadar sakat oyuncu olmasını beklemiyordu ki Onazi'yi bile listeye yazmıştık. Diğer altyapı kriterine uyan oyunclar ise listede yazılmasa da oynayabiliyor...
Simdi anlasildi, tesekkürler bilgi için =)

Alanya maçini bekleyelim bakalim ne olacak,, bu aksam yensek de yenilsek de fark etmez,,, bakalim dinlendirmeler ise yaramis olacak mi yoksa yine Papiss Cisse zorlayacak mi bizi

Geçen hafta uefa maçı yoktu evimizde göztepe'ye yenildik. Gel de açıklamaya çalış bu çelişkileri. Evinde yenildin çıkarsın aslanlar gibi deplasmanda maç kazanirsin mücadele edersin, o kazaydi mesaji verirsin. Bunlar dinlenecek hafta sonu da alanyaspor karsisinda ezim ezim ezilecekler. Yazık diyelim biz de ne diyelim başka.
içerdeki aek maçi tam rezillik, rotasyon yapti onu da sâdece stoperlerde yapti, kanatlari dinlendirmedi, AbdülÖmür'ü fuzuli yere yordu sakatlanmasina sebep oldu

YasinCorona17
07.11.2019, 20:48
Kamil’den ortasahada herhangi bir beklentisi olan insanlar var. Ben ona şaşıyorum

kamile bu forumda maestro diyenler var sturiçte gol kralı olacaktı mikelide övüyolardı bizim taraftarların değişmesi lazım önce

Ufuk
Allahım Sosadan Kâmil Ahmete düştü kaptanlik.

Mustafa YILMAZ
kerem baykuş yazılıp duruyor. kardeşim hiç baktınız mı o çocuğun fiziğine ? nasıl oynasın üst klasmanda mümkün değil!! az biraz futbolu anlamaya çalışın yahu.

ayrıca 19 yaşında çocuk özel olarak fizik çalışmıyorsa yetenek olsada gram gelişemez. ozan kabak, ozan tufan 1 senede fiziklerini doldurdu sıçrama yaptı.

Sezgin Öztürk
Madem Avrupa ligini iplemiyordu kulüp neden Abdülkadir'in 1 senesini çaldınız!!! Yazıklar olsun.

Anıl C
07.11.2019, 20:49
Dogan&Kamil, Canbaz ile sahaya cikan bir takim kaybetmeye mahkumdur. Bu adamlarla iste kulüpler böyle böyle batiyo. Koca cinarin mahkum oldugu durumlara bak sen.

Yasin Altuntas
Kamil kaptan olarak cikiyor, gerisini siz düsünün...

InsAllh utanirim, seve seve utanarak kendimi alintilarim hic problem yok ama zor....

jairzinho
stad ultra lüx bir yapıda

YasinCorona17
07.11.2019, 20:50
kamil ahmet çörekçi yeni 10 numarası olsun takımın

serdaracıl
07.11.2019, 20:52
kerem baykuş yazılıp duruyor. kardeşim hiç baktınız mı o çocuğun fiziğine ? nasıl oynasın üst klasmanda mümkün değil!! az biraz futbolu anlamaya çalışın yahu.

ayrıca 19 yaşında çocuk özel olarak fizik çalışmıyorsa yetenek olsada gram gelişemez. ozan kabak, ozan tufan 1 senede fiziklerini doldurdu sıçrama yaptı.

Canbazdan fizikli, kamilden yetenekli.

Isko6161
Gecen sezonuki formayla mi oynuyoruz??

Anıl C
Bu yasin denen dallamayi hala forumda tutuyosunuz ya helal olsun size

DeAgLeMaNyAq
Ünal Hoca'nın maç öncesindeki açıklaması tatmin etmedi. Elimizde 3-4 sağlam oyuncu kaldı 7 sakattan dolayı böyle bir kadroyu tercih etmek zorunda kaldık düşüncesi pek doğru değil. Eminim ki Göztepe maçını kazanmış olsaydık, bu maçtaki yedekler 11'de başlardı. Ha yine yenilebilirdik orası ayrı mesele. Şansımız az da olsa henüz bitmemişken biraz daha ciddi bir kadro olması gerekirdi. Son 2 maçta şansımız kalmadığı takdirde böyle kadrolarla çıkılmasına pek fazla tepki gösterilmezdi...

LittleFinger
07.11.2019, 20:53
şaşıranlar filan var ya :D Trabzonsporlu olmak şaşırmamaktır.. şaşırmayın.. aklın olmadığı yerde olabilecek şeyler oluyor..

ts_tuncay_ts
O nasıl bir stadyumdur öyle.Dev ekranlar muhteşem.Koridorları bile harika..

18208

Ufuk
Haydi Bismillah Allah yardımcımız olsun.

Soner Albayrak
07.11.2019, 20:54
Ne olursa olsun ben bu rezilliği kabul etmiyorum.

Full HD
Hadi gencler

Anıl C
Krasnodar stadi bence dünyanin en modern 10 stadindan biri. Cevre düzenlemesi de muhtesem

Ufuk
07.11.2019, 20:55
Duran top kovalayalım yazacaktım ama ilk 2 dakika sonrasında 88 dk nasıl geçecek diye düşünmeye başladım.

Sefer A.
07.11.2019, 20:55

Serkan'in fizik çok mu iyi ? fizigi çok iyi olanlari da görüyoruz, bu kadar önemli degil fizik hele teknik bir oyuncuysan...

Ayrica

1- spiker salak melih, yine bunu verdiler çildiracagim...
2- Firatcan sevdâsi nerden geliyor, her zaman kadroda, berbat topçunun teki, yeter lan fuzuli yere yer kapliyor kadroda

Cem Balcı
07.11.2019, 20:56
Bu kadro nedir,şimdiden her şeye bitti gözüyle bakmanın mantığı nedir.

Fanatik34
07.11.2019, 20:56
Su kadroyla Ortasahayi ne zaman geceriz?

Rotasyon yapmanin da bir plani olmali..

Giallorossi
07.11.2019, 20:57
Bu kadro nedir,şimdiden her şeye bitti gözüyle bakmanın mantığı nedir.

Zaten ceza yüzünden Uefa'dan paranin yarisini alamiyoruz. Ilk 3 macta 1 puan. Sakatliklar. Ligdeki durum. Bende olsam böyle bir kadroyla cikardim

Full HD
07.11.2019, 20:57
Gencler cok heyecanli hehe olsun simdiye kadar keyifli.