PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Aytemiz Alanyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

emre6117
09.11.2019, 19:50
Sosa yok riske edilmeyecekmiş...

Sosa nasıl riske edilmeyecekmiş. Bu maçı da kayberse trabzonspor lige havlu atar. Hedef t. Kupası oldu herhlade. 11 maç 4 galibiyette kaldığımızın kanıtı olur sosasız çıkmak. Rezil bir durum. Hoca gönderme seviyesi resmen. Ligde diğwr 3 takımda kötü diye ünal hoca devan ediyor zaten. Bu maçta riske edeven asıl. Gerekirse 45 dakika oynatavan. İçeride gözteoe ve alanya arka arkaya 0 puan ayıptır yahu.

Antonio
09.11.2019, 19:51
Obi Mikel'in durumu nedir bilmiyorum ama yarın da kadroda olmayacaksa durumu gerçekten sorgulanmalı. 3 hafta önce oynayıp oynamayacağı maç günü belli olacak adam, 3 haftada iyileştirilemiyorsa burada başka bir sıkıntı var demektir. Amma velâkin Sosa konusunda teknik ekibi ve şu aşamada sağlık ekibini suçlamak pek adilane değil...
belkide çapraz bağ falan koptu yada menisküs yırtığı kim bilir ben şaşırmam. 1 aya bizimkiler gerçek sakatlğı keşfederler.

emre6117
09.11.2019, 19:52
Sosa o pozisyon sonrası 45 dakika daha oyında kaldı. Aradan 1 hafta geçiyor ve bu maçta riske edilmeyevek haberleri düşüyor. Resmen rezillik başka hiçbirşey değil. Bati aarı görseydi göztepe maçında

emre6117
09.11.2019, 19:54
Desenize alnya maçına kamil. Doğan. Parmak orta sahası ile çıkacağız. Bu 3lü ile bnce ligin en zayıf orta sahası oluyoruz 18 takım içinde. Varmı daha kötüsü.

Antonio
09.11.2019, 19:54
Sosa o pozisyon sonrası 45 dakika daha oyında kaldı. Aradan 1 hafta geçiyor ve bu maçta riske edilmeyevek haberleri düşüyor. Resmen rezillik başka hiçbirşey değil. Bati aarı görseydi göztepe maçında
ben ayak yan bağının yırtıldığını düşünüyorum. o pozisyonda kırık olmaması şans.

DeAgLeMaNyAq
09.11.2019, 19:56

Bazı sakatlıkların etkisi darbe anında değil ödemle birlikte sonradan ortaya çıkar...

Uğur KÜÇÜK
09.11.2019, 19:57
Sosa riske edilmiyor olayi filan yalan ?
Sosa, umarim Gs macina yetisir.

Oyle bir saglik ekibimiz var ki, Goztepe macindan 1 gun sonra antrenmanda duz kosu yapan adam, ertesi gun Mr'a giriyor ve odem ile burkulmasi var aciklamasi geliyor.

O bilekte kanama filan da vardir.

Siz dua edin de, Milli aradan sonra oynayacagimiz Ankaragucu macinin ertesi haftasindaki Gs macina yetissin.

Mikel ve Sturridge'de son taktik idmanda duz kosu yapiyordu.
En fazla yedeklerde olurlar.
Ilk 11 cikmalari cok zor.

Ugurcan
Pereira
Hosseini
Huseyin
Novak
Dogan
Parmak
Kamil ( Ahmet )
Yusuf
Nwakaeme
Sorloth

Cikacak kadro bu olur stoperler degismezse yine.

Alanya deplasmanlarda sikintili, Erol Bulut umarim kadro tercihinde sacmalar yarinda.
Bitik Bjk'a cikardigi sacma sapan kadroyla can vermisti, yarin bize de bir guzellik yapar insallah.

Yoksa bu kadronun mac kazanmayi gectim, topu kaleye yuvarlayacak gucu yok.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My
09.11.2019, 20:06
Daha sırada Pereira ve Novak var.

Bu amatör kafalardan bundan fazlası çıkmaz.

CesurHamsi
09.11.2019, 20:12
Huseyin Turkmeni ilk 11 de gormek istemiyorum!

Enes Başkaya60
09.11.2019, 20:14
Yenme ihtimalimiz zaten yok gibiydi Sosa da yok yüzde 0 maalesef 0 puan yazalım şimdiden...

Vkgz
09.11.2019, 20:23
Ya biz şampiyon olacağız diyeceğiz ya da hocanın ipinin çekileceği kritik bir maç .

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSemih61
09.11.2019, 20:38
Yok elinde kadro yokmuş da, değerlendirilmezmiş de :) . Takımın Göztepe ye şutu yok, hala kadro diyorlar :) . Şu tarz hoca savunucuları bizim takımın maçlarından kafayı kaldırsın da az dünya liglerinde kimler hangi kadrolarla neler yapıyor açsın izlesin.

Şuan imkanı olan bi baksın Sheffield United kendisinden tam 10 KAT (net rakamdır abartmıyorum:) ) daha değerli bi kadrosu olan Tottenham ı sahasından çıkarmadı 20 dk :)

Önde baskı kurup rakibi şişirmeye zorluyorlar, topun düştüğü yerde anında 4 5 kişi baskı kuruyorlar, savunma çizgileri önde, takım boyu kısa. Kısa kısa paslaşıp üçgenler kurarak oyunu rahatlatıyorlar.

Belki de yenilirler veya yenerler bilmiyorum, ama doğru şeyi yapıyorlar sahada. Saldım çayıra değil.

Tüm bunlar zamanla olur, çalışarak. Hele savunma işi, rakip takımı karşılamak baskı kurmak, tamamen çok çalışmayla ve tekrarla olur. Sahada ne yapacağını bilmeyen bi oyuncu topluluğuyla, hiçbir oyunu oynayamazsın. Bizim takım doğaçlama oynayan, o an skora göre tepki veren, tamamen belli bir iki oyuncunun ayağına bakan kötü bir takım. Böyle bir takımda hiçbir oyuncu parlayamaz, olduğundan da kötü gözükür. Bu da hocaya yazar.
Bu kadro çok kötü kadro. Fizik gücümüz inanılmaz düşük, modern futbol için yetersiz kalıyor. Savunma falan yapman imkansız yani, hocanın da geçen seneden beri dediği gibi bu kadro ancak futbol oynayarak kazanabilir. Yani topu ayağında tutarak. Yıllardır bu kadro yapısıyla şampiyonluk kovalayamayacağımızı yazıyorum çünkü 90 dakikayı çıkarabilen oyuncu sayısı çok az. Bir kere hızlı oyuncumuz yok yani taktiksel olarak kısıtlıyor seni hiçbir şey yapamıyorsun. Kontra silahıni yıllardır kullanamıyoruz. Geriye düştüğümüzde adam akıllı defans yapamıyoruz çünkü oyuncuların pili bitmiş oluyor. Bu sene bir tek Ekuban ve Ömür fizik-kondisyon olarak iyiydi, diğer tüm oyuncular maçları güç bela tamamlıyordu. Mesela Novak haftalardır ortada yok. 3-5 maç oynayıp yatışa geçti. Kendini zorladıktan sonra üst düzey performans gösterecek bir oyuncu değil, fizik olarak düşüşe geçiyor. Bir bek için de en önemli şey zaten fizik-kondisyon. Pereira da öyle mesela. Son 2-3 maçtır iyi ama bu sefer de takımda eksiklikler var tek başına mücadelesi takımı kurtarmıyor.

O örneğini verdiğin Sheffield takımının tüm oyuncuları zıpkın gibi atletik 90 dakika mücadele edebilecek ciğersiz oyunculardan oluşuyor. E az buçuk taktiği uygulayacak teknik kapasiteleri de var. Bizde de öyle oyuncu topluluğu olsaydı o zaman topu hocaya atardık. Biz nasıl düşünüyoruz? Sosa'nın, Nwakaeme'nin, forvetin mücadele açığını nasıl kapatırız diye düşünüyoruz. Onların açığını kapatacak oyuncular alsan bile bir noktaya kadar götürür seni. Futbol böyle bir şey değil yani. Takımda yaşlı, ağır ve 30 dakikada pili biten topçu istemiyorum. Belki sadece 1 tane oyuncu olabilir öyle. Mesela geçen seneki Nwakaeme gibi. Takımın skor yükünü çektiği için diğer oyunculara daha fazla yük binmesi kabul edilebilirdi.

Soner Albayrak
09.11.2019, 20:38
Berabere biter.

DeAgLeMaNyAq
09.11.2019, 20:40
Ya biz şampiyon olacağız diyeceğiz ya da hocanın ipinin çekileceği kritik bir maç .

Her ne kadar koyu bir Ünal Hoca karşıtı olsan da Hoca'nın geçerli mazeretleri olduğunu kabullenmek gerekiyor. Ha ne zaman ki sakatlar döner ve takımda değişen hiçbir şey olmaz o vakit haklı olarak Hoca'nın durumu masaya yatırılır. Geçen sezon 11.haftada 16 puandaydık. Bu sezon da en kötü 16 puanda olacağız. Yani ortada ah vah edilecek bir durum yok. Ha geçmiş yıllarda olduğu gibi diğer takımlarla aramızda büyük fark olsaydı o vakit tren çoktan kaçtı denilebilirdi. Kalan fikstüre bakıldığında son 2 sezonda olduğu gibi yine seri yapabilme şansımız var...

ffırtına
09.11.2019, 20:44
Belki çok şüpheci olacak ama ben bu kadar oyuncunun sakat olduğunu düşünmüyorum.. Bi yerlerden talimat gitmiştir oyuncularımız sakatlandı diyeceksiniz diye.. Malum bu oyuncular sakatlanmasa lige ambargo koyardık..

batu94
09.11.2019, 20:46
Bu sezonki fener maçını daha ümitli beklemiştim. Zaten iyi adamlar sakat, bir de Göztepe maçındaki gibi ruhsuz oynarsak biteriz.

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2019, 20:53
Bunun ruhla bir ilgisi kalmadı artık .
İlk 11 den 7 as oyuncunun olmadığı her takım dağılır. Yedek kalitesi falan diye zirvalamaya gerek yok .
7 oyuncuyu çıkarıp aynı kalitede 7 adamı Liverpool bile koyamaz.

Hele hücum oyuncusu.

Mesele 2 senedir niye bizim bütün hücum hattımız sonu belirsiz şekilde sakatlaniyor?

Niye evvelden böyle bir derdimiz yoktu, bugün var.

Bunu teknik ekipten bağımsız düşünmem mümkün değil.

Sosa gittiyse teknik ekip ve sağlık ekibi komple s.r olup gidebilir .

İki senedir ligin aynı döneminde, takımın aynı bölge oyuncuları telef oluyor.

Sizin oynatacağınız topa , yöneteceğiniz takıma, bilimsel yaklasiminiza s.cayım.

zaqua
09.11.2019, 20:58
Yalnız yusuf sarı rambo gibi adammış. Sakatlandı ve geri döndü. Incelenmeli, tam bir mucize.

zaqua
09.11.2019, 21:02
Bunun ruhla bir ilgisi kalmadı artık .
İlk 11 den 7 as oyuncunun olmadığı her takım dağılır. Yedek kalitesi falan diye zirvalamaya gerek yok .
7 oyuncuyu çıkarıp aynı kalitede 7 adamı Liverpool bile koyamaz.

Hele hücum oyuncusu.

Mesele 2 senedir niye bizim bütün hücum hattımız sonu belirsiz şekilde sakatlaniyor?

Niye evvelden böyle bir derdimiz yoktu, bugün var.

Bunu teknik ekipten bağımsız düşünmem mümkün değil.

Sosa gittiyse teknik ekip ve sağlık ekibi komple s.r olup gidebilir .

İki senedir ligin aynı döneminde, takımın aynı bölge oyuncuları telef oluyor.

Sizin oynatacağınız topa , yöneteceğiniz takıma, bilimsel yaklasiminiza s.cayım.

Hocam bugün sen ben sahaya çıksak 15 dk da telef oluruz. Ya kas yırtılır, ya lif atar, ya bi darbeden sonra ayağa kalkamayız. Neden? Çünkü antrenmansızız ve vücut kas yapısı bu iş için zayıf. Işte bizim oyuncular da aynı sebepten telef oluyor. Zayıflar, fizik olarak bitikler. Maçlarda çok belli zaten, kosarken acı çekiyor gibiler.

Mert'
09.11.2019, 21:03
Sosa keşke sarı görseydi geçen hafta..

Gürkan Asma
09.11.2019, 21:10
Bu kadro çok kötü kadro. Fizik gücümüz inanılmaz düşük, modern futbol için yetersiz kalıyor. Savunma falan yapman imkansız yani, hocanın da geçen seneden beri dediği gibi bu kadro ancak futbol oynayarak kazanabilir. Yani topu ayağında tutarak. Yıllardır bu kadro yapısıyla şampiyonluk kovalayamayacağımızı yazıyorum çünkü 90 dakikayı çıkarabilen oyuncu sayısı çok az. Bir kere hızlı oyuncumuz yok yani taktiksel olarak kısıtlıyor seni hiçbir şey yapamıyorsun. Kontra silahıni yıllardır kullanamıyoruz. Geriye düştüğümüzde adam akıllı defans yapamıyoruz çünkü oyuncuların pili bitmiş oluyor. Bu sene bir tek Ekuban ve Ömür fizik-kondisyon olarak iyiydi, diğer tüm oyuncular maçları güç bela tamamlıyordu. Mesela Novak haftalardır ortada yok. 3-5 maç oynayıp yatışa geçti. Kendini zorladıktan sonra üst düzey performans gösterecek bir oyuncu değil, fizik olarak düşüşe geçiyor. Bir bek için de en önemli şey zaten fizik-kondisyon. Pereira da öyle mesela. Son 2-3 maçtır iyi ama bu sefer de takımda eksiklikler var tek başına mücadelesi takımı kurtarmıyor.

O örneğini verdiğin Sheffield takımının tüm oyuncuları zıpkın gibi atletik 90 dakika mücadele edebilecek ciğersiz oyunculardan oluşuyor. E az buçuk taktiği uygulayacak teknik kapasiteleri de var. Bizde de öyle oyuncu topluluğu olsaydı o zaman topu hocaya atardık. Biz nasıl düşünüyoruz? Sosa'nın, Nwakaeme'nin, forvetin mücadele açığını nasıl kapatırız diye düşünüyoruz. Onların açığını kapatacak oyuncular alsan bile bir noktaya kadar götürür seni. Futbol böyle bir şey değil yani. Takımda yaşlı, ağır ve 30 dakikada pili biten topçu istemiyorum. Belki sadece 1 tane oyuncu olabilir öyle. Mesela geçen seneki Nwakaeme gibi. Takımın skor yükünü çektiği için diğer oyunculara daha fazla yük binmesi kabul edilebilirdi.

Katılmıyorum. Sorunu sistemde değil de oyuncu da ararsan yanılırsın. Kaliteli oyuncu oynadığın oyunu yukarı taşır, ama sen sahada bişey oynamıyorsan kaliteli oyuncuyla bi yere kadar gidersin, ötesi olmaz.

Nwakaeme - Novak neden geçen yıldan kötü gözüktüğünü sahadaki sistemsizliğe değilde futbolcu performansına bağlarsan çözüme ulaşamazsın.

Sheffield örneğinde atladığın bi nokta var, kadronun zıpkın gibi olması değil mesele, saha içinde birbirlerinin yükünü alıyorlar, herkes o an kime basacağını, hangi pas arasını kovalayacağını biliyor, çalışmışlar. Bizim sörloth gibi tek başına 3 kişiye basmaya gitmiyor ileri :)

Sistemsizlik öyle bi baş göstermiş ki, hangi stoper ikilisiyle oynasan, hangi orta saha yapısıyla oynasan gol yiyorsun. Bak kaybetmeyi geçtim, gol yiyorsun. Çünkü isimler de değil sorun.

emre6117
09.11.2019, 21:12
Sosa keşke sarı görseydi geçen hafta..

Böyke bir fırsat sezonunda 3 istanbul takımı bu kadar kötüyken çok kötü geçirilen ttansfer dönemi ve sonrasında oluşan sakatlıklar. 5.hayırlı olsun. Ünal hıca bu gidişle sene sonunu zır görür malesef. Yazık gerçekten. Geöen sene oldupu gibi bazı oyunculara çok yük bindi. Takım telef oldu. Malesef amatörlüğün sonuçları bunlar. Başkanı kovulan hocası heran kovulacak olan bjk üzerime çıkacak. Hatta başka hocası kovulan göztepe yenerse puanlar eşitleniyor. Resmen kendi kendimize kaosa giriyoryz yine.

emre6117
09.11.2019, 21:15
Malesef geçen seneden beri sadece top bizdeyken oyun oynuyıruz. Top rakibe geçince geçen seneden beri çok ama çok kötüyüz. Savunma anlamında hep bir geri gidiş var. Bu kadr kötü savunma yapmanın ve buna hiçbir önlem almamanın izahi yok. Üzülerek söylüyorum yarın alanya maçı sonrası buralar karışır.sosanın da olmayacak olması canımı çok sıktı. Sıfıf maç izleme isteği oldu. Krasnodar tarzı birmaç olacak. Bu duruma düşürenler utansın.

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2019, 21:15
Katılmıyorum. Sorunu sistemde değil de oyuncu da ararsan yanılırsın. Kaliteli oyuncu oynadığın oyunu yukarı taşır, ama sen sahada bişey oynamıyorsan kaliteli oyuncuyla bi yere kadar gidersin, ötesi olmaz.

Nwakaeme - Novak neden geçen yıldan kötü gözüktüğünü sahadaki sistemsizliğe değilde futbolcu performansına bağlarsan çözüme ulaşamazsın.

Sheffield örneğinde atladığın bi nokta var, kadronun zıpkın gibi olması değil mesele, saha içinde birbirlerinin yükünü alıyorlar, herkes o an kime basacağını, hangi pas arasını kovalayacağını biliyor, çalışmışlar. Bizim sörloth gibi tek başına 3 kişiye basmaya gitmiyor ileri :)

Sistemsizlik öyle bi baş göstermiş ki, hangi stoper ikilisiyle oynasan, hangi orta saha yapısıyla oynasan gol yiyorsun. Bak kaybetmeyi geçtim, gol yiyorsun. Çünkü isimler de değil sorun.

Bizi geçen sene de bu sene de potada tutan oyuncuların bireysel performansları.
Teknik ekibin kattığı bir taktik disiplin görmedim.

Artık inanmıyorum Ünal Karaman'ın hiçbir bahanesine.

Sıkıntı ,olmayan takım düzeninde.
Ne farkederdi bu sene takımın başında altyapı antrenörü olsaydı?

Bu kadarını o da yapardı.

Saha içinde teknik direktör varlığına dair bir emare yok.
İki senedir yok.

Tek etkisi psikolojik olarak oyunculara mentorluk becerisi.

O zaman kendisine verilecek vazife farklı. Teknik direktörlük değil.

Psikolojik danışman yapsınlar. Beceriye göre vazife verilsin.

gurur6134
09.11.2019, 21:26
Sosa yoksa galibiyet mucize..1 puan iyi olur..

yigits
09.11.2019, 21:31
Kadro sakatlıklar sebebiyle o kadar alternatifsiz hale geldi ki, Yusuf Erdoğan ve Güray Vural’ı bile “keşke şuan bizde olsa” diyerek izler hale geldim.

amasya0561
09.11.2019, 21:31
Ünal hoca bu haftada yırttı bahanesi hazır sosa mızda sakatlandı

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2019, 21:33
Ünal hoca bu haftada yırttı bahanesi hazır sosa mızda sakatlandı

Bir dinleyen bulursa bundan sonra bahanelerini anlatır .

gurur6134
09.11.2019, 21:35
Ben sosanin igneylede olsa oynayacagini dusunuyorum bu macda risk edilmeyecekte hangi mac da edilecek butun rakiplerin kazanmis kafadaki takimla oynuyorsun icerde risk ise bu macda alacaksin..bu maci kaybetdikden sonra elde turkiye kupasi kalir bir tek ordaki performansda malum senelerdir..

TSemih61
09.11.2019, 21:46

Hocam ben seni anlıyorum da işte söylediklerini uygulayacak kadro yok, siz çok abartıyorsunuz eldeki oyuncuları. Ben şuan herkesin memnun olduğu bazı isimlerden bile memnun değilim onlar da sorunun parçası mesela, isim vermeyim şimdi.

Senin dediğin 3'lü 5'li baskıları bu takım yapamaz mı elbet yapar ama 1 kere bilemedin 2 kere yaptıktan sonra hepsi ciğerini sahaya bırakır. Ya da yapamayabilir bile, o kadar yavaş bir oyuncu topluluğuna sahibiz ki rakipten top nasıl kazanılır bilmiyorlar. Bu konuda takımın en iyisi Sosa kaç yaşındaki adam sahada en çok top kazanan oyuncu. Mesela Sörloth'a niye eşlik etmiyor takım çünkü o topu kazanabileceğine inanmıyor, yanındaki oyuncuya güvenmiyor. Şimdi Yusuf'un top kapabileceğini düşünüyor musun o fizikle? Çok zor.. Zaten bizim çoğu oyuncumuz oyunu geride oynamak istiyor. Bir tek Parmak ileriyi zorlamak istiyor. Diğer ortasahalarımız statik. Kanatlarımızın biri yavaş diğeri de çelimsiz. Nwakaeme ile neyin presini yapacaksın mesela adam kanada yapışmış ayrılmıyor. :D

Zaten yapabilsek topa sahip oluruz biz, ki bu da ciddi derecede fizik-kondisyon ister. Yani bunu geçen sene az buçuk uyguluyorduk maçlarda o zaman savunma yönünde defolarımız meydana çıkmıyordu. Yoksa elbette teknik ekip de biliyordur nasıl pres yapılır, 5 saniye içinde top geri kazanılır falan ama bunu uygulatabilecek bir oyuncu topluluğunun olması asıl mesele. Yusuf kritik oyuncuydu burada. Tüm sahayı enine katedip top dolaştırıyordu, keza Abdülkadir de öyle. Rodallega sürekli oyunun içindeydi, takıma pas akışkanlığı sağlıyordu. Yani oyuncularımız topla oynamayı seven ve topu bizde tutan oyunculardı hiçbiri yok şimdi. Nwakaeme'ye değer kazandıran da o oyuncu topluluğuydu.

Eldeki oyunculara bir sistem kazandırmak çok zor yani. Ben o yüzden rotasyonlu gitmemizi yazdım en başından beri hem sakatlıklar olmazdı hem de bu denli performans düşüklükleri. Tabii burada eleştirilmesi gereken isimler yönetim ve hoca. Nerede bu takımın 10 numarası, 8 numarası ve 6 numarası? Tüm ortasaha oyuncularımız yarım yamalak birbirini tamamlayamıyorlar. Bazen 3 tane sabit ortasaha ile oynuyoruz sonra niye takımın hücum hattı çalışmıyor diyoruz. Mesela Sörloth son zamanlarda iyi performans gösteriyor ama yeterli değil Rodallega'nın hareketliliğine sahip değil, ayrıca onun gibi top tutamıyor oyunun içine fazla dahil olamıyor zaman zaman çıkıp boy gösteriyor. Belki iyi oyuncu ama bizim kadro yapısında bunu gösteremez. Daha tempolu ortasahamız ve hızlı kanatlarımız olsaydı o zaman geriye gelip topu kanatlara servis etmesi falan işe yarardı.

Daha önce de dediğim gibi full kadro olsak bile eksiğiz. Ekuban ile Ömür'e aşırı yük biniyordu diğerleri de onların sırtından geçiniyordu. Nwakaeme bile kötüydü mesela bu yaz tatili ne yaptı bilmiyorum ama çok ağırlaşmış. Sezona da iyi başlamamıştı. Yani sistemden bağımsız bir şekilde Nwakaeme kötü.

Bu arada takımın stoperleri bence iyi. Beklerimiz oyunu iki yönlü oynayamayan tipte oyuncular + defansif ortasaha olmadan oynuyoruz. Bu durumda stoperlerimizin yapabileceği hiçbir şey yok. Sen isimler sorun değil desen de bence %100 sorun isimlerde.

Enes Başkaya60
09.11.2019, 21:49
Ben sosanin igneylede olsa oynayacagini dusunuyorum bu macda risk edilmeyecekte hangi mac da edilecek butun rakiplerin kazanmis kafadaki takimla oynuyorsun icerde risk ise bu macda alacaksin..bu maci kaybetdikden sonra elde turkiye kupasi kalir bir tek ordaki performansda malum senelerdir..

Abduşu sakat sakat oynattık da ne oldu adam sezonu kapattı sosa ile bu takımın en iyisiydi hiçbir takım böyle sakatlıklar vermedi var bunda birşey ama 7-8 as oyuncun yok ligin en diri takımı ile oynayacaksın Allah hayır etsin çok kötü bir sonuç olmaz inşallah...

emre6117
09.11.2019, 21:58
Sosa da eğer riske edilip edilmeme durumuysa sosa oynardı. Sosanın sakatlığı acaba 1 ay filan mı diye endişelenmek lazım. Ligin kırılma maçı ve takımın ana oyuncusu riske etmemek filan komik olur. Yarınki maça şimdi kamil... Dopan... Parmak üçlüsüyle mi çıkacağız. Bu kamildeki şans kimsede yok. Sadece bjk maçında 45 dakika ortalama oynadı diye 2.lig topçusu her hafta oyında hatta avrupa maçında kaptandı kendileri. Takımın bencd açık ara en kötü oyuncularından. Adviaj bile kamilden daha faydalıdır.

emre6117
09.11.2019, 22:00
Sen eğer sosayı her maç oynatırsan ve her maç sosa takımın en mücadele edeni hatta tek mücadele edeni olursa bu sakatlık şansızlık değil basiretsizlik olur. Daha sırada novak ve peraira da var. Sörloth ve nwakama sakatlığa meyilli değil Allahtan.

gurur6134
09.11.2019, 22:02
Abduşu sakat sakat oynattık da ne oldu adam sezonu kapattı sosa ile bu takımın en iyisiydi hiçbir takım böyle sakatlıklar vermedi var bunda birşey ama 7-8 as oyuncun yok ligin en diri takımı ile oynayacaksın Allah hayır etsin çok kötü bir sonuç olmaz inşallah...

Abdusda yanlis teshisin rolude buyukdu..abdus gibi sakatligi varsa sosanin bu hafta oynatmazsan haftaya oynarken sakatlanir ikisi ayni sey degil..kaldi ki oynamayacagina dair bilgiye raslamadim ben hicbir yerde ..

Uğur KÜÇÜK
09.11.2019, 22:08
Hocam ben seni anlıyorum da işte söylediklerini uygulayacak kadro yok, siz çok abartıyorsunuz eldeki oyuncuları. Ben şuan herkesin memnun olduğu bazı isimlerden bile memnun değilim onlar da sorunun parçası mesela, isim vermeyim şimdi.

Senin dediğin 3'lü 5'li baskıları bu takım yapamaz mı elbet yapar ama 1 kere bilemedin 2 kere yaptıktan sonra hepsi ciğerini sahaya bırakır. Ya da yapamayabilir bile, o kadar yavaş bir oyuncu topluluğuna sahibiz ki rakipten top nasıl kazanılır bilmiyorlar. Bu konuda takımın en iyisi Sosa kaç yaşındaki adam sahada en çok top kazanan oyuncu. Mesela Sörloth'a niye eşlik etmiyor takım çünkü o topu kazanabileceğine inanmıyor, yanındaki oyuncuya güvenmiyor. Şimdi Yusuf'un top kapabileceğini düşünüyor musun o fizikle? Çok zor.. Zaten bizim çoğu oyuncumuz oyunu geride oynamak istiyor. Bir tek Parmak ileriyi zorlamak istiyor. Diğer ortasahalarımız statik. Kanatlarımızın biri yavaş diğeri de çelimsiz. Nwakaeme ile neyin presini yapacaksın mesela adam kanada yapışmış ayrılmıyor. :D

Zaten yapabilsek topa sahip oluruz biz, ki bu da ciddi derecede fizik-kondisyon ister. Yani bunu geçen sene az buçuk uyguluyorduk maçlarda o zaman savunma yönünde defolarımız meydana çıkmıyordu. Yoksa elbette teknik ekip de biliyordur nasıl pres yapılır, 5 saniye içinde top geri kazanılır falan ama bunu uygulatabilecek bir oyuncu topluluğunun olması asıl mesele. Yusuf kritik oyuncuydu burada. Tüm sahayı enine katedip top dolaştırıyordu, keza Abdülkadir de öyle. Rodallega sürekli oyunun içindeydi, takıma pas akışkanlığı sağlıyordu. Yani oyuncularımız topla oynamayı seven ve topu bizde tutan oyunculardı hiçbiri yok şimdi. Nwakaeme'ye değer kazandıran da o oyuncu topluluğuydu.

Eldeki oyunculara bir sistem kazandırmak çok zor yani. Ben o yüzden rotasyonlu gitmemizi yazdım en başından beri hem sakatlıklar olmazdı hem de bu denli performans düşüklükleri. Tabii burada eleştirilmesi gereken isimler yönetim ve hoca. Nerede bu takımın 10 numarası, 8 numarası ve 6 numarası? Tüm ortasaha oyuncularımız yarım yamalak birbirini tamamlayamıyorlar. Bazen 3 tane sabit ortasaha ile oynuyoruz sonra niye takımın hücum hattı çalışmıyor diyoruz. Mesela Sörloth son zamanlarda iyi performans gösteriyor ama yeterli değil Rodallega'nın hareketliliğine sahip değil, ayrıca onun gibi top tutamıyor oyunun içine fazla dahil olamıyor zaman zaman çıkıp boy gösteriyor. Belki iyi oyuncu ama bizim kadro yapısında bunu gösteremez. Daha tempolu ortasahamız ve hızlı kanatlarımız olsaydı o zaman geriye gelip topu kanatlara servis etmesi falan işe yarardı.

Daha önce de dediğim gibi full kadro olsak bile eksiğiz. Ekuban ile Ömür'e aşırı yük biniyordu diğerleri de onların sırtından geçiniyordu. Nwakaeme bile kötüydü mesela bu yaz tatili ne yaptı bilmiyorum ama çok ağırlaşmış. Sezona da iyi başlamamıştı. Yani sistemden bağımsız bir şekilde Nwakaeme kötü.

Bu arada takımın stoperleri bence iyi. Beklerimiz oyunu iki yönlü oynayamayan tipte oyuncular + defansif ortasaha olmadan oynuyoruz. Bu durumda stoperlerimizin yapabileceği hiçbir şey yok. Sen isimler sorun değil desen de bence %100 sorun isimlerde.Eldeki stoperler iyi lafi haric, cogu fikrine katildigim bir yazi olmus.

Eldeki stoperler maalesef iyi filan degil bana gore.

En dengelisi ve az hata yapani Hosseini, ama mac icinde Ugurcan'in korudugu kaleden 10 metre ileri cikmiyor.

Huseyin desen hizi haric dumduz bir futbolcu.
Ilk cikip oynadigi 5 mactaki performansini gormesek, bu cocuk simdiye 1. Ligde bir takima gitmisti.

Fernandes ilk oynadigi Kasimpasa macinda hepimizde muthis bir tat birakti ama sonra oynadigi her mac ayri bir sikinti.

Pozisyonu suzemiyor, her hamlesinde zamanlama hatasi yapiyor.

Campi belki de azicik hizli bir oyuncu olsaydi, en iyi stoperimiz olurdu.
Takimi one cikarabilecek ve takim boyunu nispeten kisaltabilecek mevcut kadrodaki tek stoper.
Hamleleri ve oyun takibi Hosseini ile beraber en iyilerden.

Hepsi genc bu adamlarin Campi haricinde.

Potansiyelleri var, ilerde iyi olacaklar desen ok ama suan icin hangisi oynarsa oynasin, tandemde sikinti.

Oraya alinacak bir Epureanu tarzi adam bizim sahadaki cogu sikintimizi kapatirdi.

Oruç
09.11.2019, 22:35
Sosa riske edilmeyecek dendiyse en az 1 ay veriyorum dönüşüne. Yazık, çok yazık. Bu maçta mağlubiyet kaçınılmaz gibi. Katmerli yazık.

Mert Oğuzlu61
09.11.2019, 22:41
--------dogan---parmak
-----yusuf----kerem----waka
-----------------sorloth

Mikel duzeldiyse Dogan yerine oynayabilir ama yarin yine futbol cahiliyim dercesine Kamil'i orta sahada izletirlerse buyuk mevzu cikar. Taraftari biraz tanidiysam ilk yari yenik duruma dustugumuz an isterse macin basi olsun, Kamil'den girer Unal hocadan cikarlar, istifalar gelebilir.

Daha mac baslamadan taraftari germemek lazim, Kamil'i oynatmak = mac sonunda beni kovun demek. İş o noktaya geldi.

Uğur KÜÇÜK
09.11.2019, 22:47
Dogan, Kamil'den de beter.
Son Krasnodar macinda bir tane ileriye donuk olumlu pasi mi vardi ?
Adam halisahaya cikmis gibi, her topa bam gum vurarak baslamadan tum pozisyonlarin icine etti.

Kamil sagda fena oynamiyor ama gobekte o da rezil.

Kerem filan bu mac sahaya atilsa, cocugun daha baslamayan kariyerini bitirecek cok taraftar kilikli akbaba var.

17 yasindaki Muhammed'in basliginda son mactan sonra yazilan birkac yorumu okumak bile kafi.

Tek umidim, boyle kirilma maclarinda sahada buyuk bir reaksiyon gosteriyor takim.

Cok zor mac olacak ama alinacak bir 3 puan da o kadar tatli olur bu musabakada.

OrkHun
09.11.2019, 22:55
Yalnız yusuf sarı rambo gibi adammış. Sakatlandı ve geri döndü. Incelenmeli, tam bir mucize.

bu sene geldi ya ondandir. sene sonuna dogru sakatlansin, ne bileyim kucuk parmagini sehpaya carpsin falan en az 4 ay gider.

TSunami_69
09.11.2019, 23:02
Her ne kadar koyu bir Ünal Hoca karşıtı olsan da Hoca'nın geçerli mazeretleri olduğunu kabullenmek gerekiyor. Ha ne zaman ki sakatlar döner ve takımda değişen hiçbir şey olmaz o vakit haklı olarak Hoca'nın durumu masaya yatırılır. Geçen sezon 11.haftada 16 puandaydık. Bu sezon da en kötü 16 puanda olacağız. Yani ortada ah vah edilecek bir durum yok. Ha geçmiş yıllarda olduğu gibi diğer takımlarla aramızda büyük fark olsaydı o vakit tren çoktan kaçtı denilebilirdi. Kalan fikstüre bakıldığında son 2 sezonda olduğu gibi yine seri yapabilme şansımız var...

Hocam forumda mesaariniz cok yerinde buluyorum. Surekli yazin buraya. Bir de sunu sormak istiyorum gecen sene ve bu seneyi dusumdugumuzde bu kadar sakatlik normal mi. Bu kadar gec iyilesme neyle aciklanabilir

Antonio
09.11.2019, 23:32
no sosa no party.

BlackPanther
09.11.2019, 23:45
Artık bizimkilerin söylediklerinin şifresini çözdüm:

hafif sakatlık var diyorlarsa= 3 hafta yok
ödem var= 3 ay yok
yetiştirmeye çalışıyoruz = 2 hafta yok.
riske edilmeyecek = 2 ay yok

cidden zavallı halimiz var. yüreğimiz eyvallah ama ciddiyet,profosyonellik, teknik-taktik yerlerde.
Umarım yarın umutlarımız da sakatlanmaz.

Hahaha. Güzel deşifre etmişsin sağlık ekibini :alkış::D

BlackPanther
09.11.2019, 23:50
Sen eğer sosayı her maç oynatırsan ve her maç sosa takımın en mücadele edeni hatta tek mücadele edeni olursa bu sakatlık şansızlık değil basiretsizlik olur. Daha sırada novak ve peraira da var. Sörloth ve nwakama sakatlığa meyilli değil Allahtan.

Bu konuda en suçsuzu hocadır. Teknik taktikle alakası yok bu işin.
Kadro derinliği olmadığından Sosa oynuyor hep.

Yani bu konuda bir numaralı suçlu Başkan Ağaoğludur. Tartışmasız.

BlackPanther
09.11.2019, 23:53
Fenerbahçe kazandı, Sivasspor kazandı, yarın da Alanyaspor kazanır; biz de biraz daha geri gitmeye başlarız.

Lige havluyu atarız

ersn.alparslan
10.11.2019, 00:05
Ne aci. Yarin yine taraftarda futbolcarda maglubiyeti kabullenmis bir sekilde cikacagiz maca. Stadda cekirdek sesleri ve alanya karsisinda caresiz bir takim. Simdiden gorebildigim mac sonu aciklamalari. Ya bizden beter bir doneminde sakatliklarla bogusan besiktas bu alanyayi nasil yenmisti ?

Uğur KÜÇÜK
10.11.2019, 00:16
Ne aci. Yarin yine taraftarda futbolcarda maglubiyeti kabullenmis bir sekilde cikacagiz maca. Stadda cekirdek sesleri ve alanya karsisinda caresiz bir takim. Simdiden gorebildigim mac sonu aciklamalari. Ya bizden beter bir doneminde sakatliklarla bogusan besiktas bu alanyayi nasil yenmisti ?O macta Erol Bulut saglam malliklar yapti.
Gidip Fernandes gibi bu sene skor yukunu ceken oyuncusunu kesip, Fasli bir elemani oynatti.
Sagbek JuanFran sakatlanmisti, Baiano copunu oynatti.

Baya da gol kacirdilar o macta, mac 2-0 bitti ama Alanya daha iyi oynamisti musabakada.
O mactan sonra da, zaten Onur diye genc bir cocugu oynatiyor sagda.

Umitsizlik filan yok.
Kabullenmislikte yok.

Bence bu maca baya motive cikacak takim, hoca ve yonetim.
Herkes bilincinde alinacak 3 puanin.

Bir derbi motivasyonu olacak sahada.

Zor olacak ama kazanacagiz bence.

Ayrica yarin yine Erol Bulut'tan deplasmanda buyuk bir mac oynadigi icin, birkac korkak degisiklik bekliyorum.

Ligin % 44 ile topa sahip olan en kotu 4. Takimi Alanyaspor.

Bizde gorunen, sakatliklardan sonra Dogan ve Kamil ile maca cikacagiz.

Bunlarla da topa hukmedemezsin.

Garip bir mac olacak.

Alanya'ya hizli hucum sansi vermez ve Bakasetas'in basina Dogan'i ( Tipki Fener macinda Kruse'u ikinci yari kitledigi gibi ) verirsek onlarda cok uretken olamaz.

Ufuk
10.11.2019, 00:26
Doğan ve Kamil'in birlikte sahada olmadığı her 11 kabulüm. Takımın iqsu bir anda 1. lig seviyesine düşüyor. Madem Parmak dönüyor, Doğan,Parmak,Ahmet kağıt üstünde en mantıklı tercih bence. Yedeğe de artık alt yapıdan gerçek bir orta saha almanın vakti geldi de geçiyor. Oynayacak adam yokken 10-15 dk şans bulamayacaklarsa eksik yokken hiç şans bulamazlar.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2019, 00:27
Hocam forumda mesaariniz cok yerinde buluyorum. Surekli yazin buraya. Bir de sunu sormak istiyorum gecen sene ve bu seneyi dusumdugumuzde bu kadar sakatlik normal mi. Bu kadar gec iyilesme neyle aciklanabilir

Estağfrullah herkesin görüşü kendi nispetinde önemlidir. Öncelikle sakatlıkları ayrı ayrı irdelemek lazım. Hepsinin bir anda olması elbette ki şanssızlık olararak değerlendirilebilir. Zaten Abdulkadir Ömür ve kısmen Yusuf Sarı dışında sürece dayalı gelişen sakatlarımız olmadı. Fernandes'in kasık sakatlığı antrenman kaynaklı veya kendine iyi bakmamakla ilintili olabilir. Sturridge ise sürekli farklı bölgelerden sakatlanıyor ki bu da oyuncu geçmişine bakıldığında sürpriz bir durum değil. Onun haricinde Ekuban, Abdulkadir Parmak ve Sosa darbeye bağlı sakatlıklar yaşadı. Abdulkadir Ömür'ün durumunu bir kenara bırakırsak, irdelenmesi gereken tek sakatlık ve tedavi süreci Obi Mikel ve Onazi'ninki gibi gözüküyor.

Geniş kadromuz olmayınca bu durum sonuçlara yansıdı ve bedeli ağır oldu. Yıllardır özlemini çektiğimiz Avrupa serüveni böyle sonlanmamalıydı. Ha diğer taraftan bakarsak, daha ilk ön elemede Prag'a da elenebilirdik. Burada da yönetimin söylemleri ve eylemlerinin tutarsızlığı ortaya çıkmış oldu. 52 oyuncumuz var diyip pembe tablo çizebilirsiniz. Bu tabloyu da medyada çok güzel allayıp pullayıp Trabzon'da maden var şeklinde yorumlayanlar da olabilir. Fakat sahaya inildiğinde gerçekler çok farklı.

Yarıştığımız takımları bırakın geçen hafta Göztepe'nin kulübesiyle karşılaştırıldığımızda bile acizliğimiz ortaya çıktı. Ha güçlü kadrolar her zaman sonuç vermeyebilir. Misal Başakşehir'in 3 ayrı 11 çıkaracak gücü varken biz bir şekilde berabere kalmayı başardık. Ama sen yine tedbirini alacaksın. Yapılan transferlerin birini hiç oynatmadan, ikisini de şu aşamada yetersiz olduklarından U19'a gönderdik. Salih zaten oynayamıyor. Fıratcan ve Ahmet ise şimdilik katkı sağlayacak düzeyde değiller. Bu yüzden koca sezonun 18 oyuncu ile gitmeyeceğini öngörebilmek gerekiyordu.

Yönetimin transfer politikasında eleştirilecek üç temel nokta var. Song, Glowacki ve Durica'dan sonra defansın kaptanlığını üstlenecek 30 yaş üstü tecrübeli stoper, Okay ile Kucka'nın gidişi ve Onazi'nin sakatlanmasıyla iyice ortaya çıkan agresif defansif orta saha ve Yusuf'un da gitmesiyle birlikte takımı atağa çıkarıp hem gol yükünü çekecek hem de servis yapacak ofansif orta saha transferlerinin yapılmaması...

Anıl C
10.11.2019, 00:35
Ünal Karaman'in kisitli taktik bilgisi ile banko alanya.

Anıl C
10.11.2019, 00:37
Doğan ve Kamil'in birlikte sahada olmadığı her 11 kabulüm. Takımın iqsu bir anda 1. lig seviyesine düşüyor. Madem Parmak dönüyor, Doğan,Parmak,Ahmet kağıt üstünde en mantıklı tercih bence. Yedeğe de artık alt yapıdan gerçek bir orta saha almanın vakti geldi de geçiyor. Oynayacak adam yokken 10-15 dk şans bulamayacaklarsa eksik yokken hiç şans bulamazlar.

Bence Dogan ve Kamil'in elinde kulüpteki önemli kisilerin kasetleri var. Ilk 11 cikmadiklari vakit basina servis etmekle tehdit ediyolar.

BlackPanther
10.11.2019, 00:39
Estağfrullah herkesin görüşü kendi nispetinde önemlidir. Öncelikle sakatlıkları ayrı ayrı irdelemek lazım. Hepsinin bir anda olması elbette ki şanssızlık olararak değerlendirilebilir. Zaten Abdulkadir Ömür ve kısmen Yusuf Sarı dışında sürece dayalı gelişen sakatlarımız olmadı. Fernandes'in kasık sakatlığı antrenman kaynaklı veya kendine iyi bakmamakla ilintili olabilir. Sturridge ise sürekli farklı bölgelerden sakatlanıyor ki bu da oyuncu geçmişine bakıldığında sürpriz bir durum değil. Onun haricinde Ekuban, Abdulkadir Parmak ve Sosa darbeye bağlı sakatlıklar yaşadı. Abdulkadir Ömür'ün durumunu bir kenara bırakırsak, irdelenmesi gereken tek sakatlık ve tedavi süreci Obi Mikel ve Onazi'ninki gibi gözüküyor.

Geniş kadromuz olmayınca bu durum sonuçlara yansıdı ve bedeli ağır oldu. Yıllardır özlemini çektiğimiz Avrupa serüveni böyle sonlanmamalıydı. Ha diğer taraftan bakarsak, daha ilk ön elemede Prag'a da elenebilirdik. Burada da yönetimin söylemleri ve eylemlerinin tutarsızlığı ortaya çıkmış oldu. 52 oyuncumuz var diyip pembe tablo çizebilirsiniz. Bu tabloyu da medyada çok güzel allayıp pullayıp Trabzon'da maden var şeklinde yorumlayanlar da olabilir. Fakat sahaya inildiğinde gerçekler çok farklı.

Yarıştığımız takımları bırakın geçen hafta Göztepe'nin kulübesiyle karşılaştırıldığımızda bile acizliğimiz ortaya çıktı. Ha güçlü kadrolar her zaman sonuç vermeyebilir. Misal Başakşehir'in 3 ayrı 11 çıkaracak gücü varken biz bir şekilde berabere kalmayı başardık. Ama sen yine tedbirini alacaksın. Yapılan transferlerin birini hiç oynatmadan, ikisini de şu aşamada yetersiz olduklarından U19'a gönderdik. Salih zaten oynayamıyor. Fıratcan ve Ahmet ise şimdilik katkı sağlayacak düzeyde değiller. Bu yüzden koca sezonun 18 oyuncu ile gitmeyeceğini öngörebilmek gerekiyordu.

Yönetimin transfer politikasında eleştirilecek üç temel nokta var. Song, Glowacki ve Durica'dan sonra defansın kaptanlığını üstlenecek 30 yaş üstü tecrübeli stoper, Okay ile Kucka'nın gidişi ve Onazi'nin sakatlanmasıyla iyice ortaya çıkan agresif defansif orta saha ve Yusuf'un da gitmesiyle birlikte takımı atağa çıkarıp hem gol yükünü çekecek hem de servis yapacak ofansif orta saha transferlerinin yapılmaması...

18216

Gürkan Asma
10.11.2019, 01:11
----------------------------Uğurcan---------------------------
-
Pereira-----------Husseini-------------Hüseyin-------Novak
-
Kamil-----------Parmak----------Doğan----------Nwakaeme
-
-----------------Sturridge------------Sorloth-----------------

artvints
10.11.2019, 01:19
yarın stat dolmaz ve oyun odaklı destek olmazsa trabzon'daki insanların istanbul takımlarını tuttuğuna inanacağım. stat sadece derbilerde doluyor ve o zaman etkili destek görebiliyoruz diğer anadolu takımlarında olduğu gibi.

artvints
10.11.2019, 01:35
gs defansif olarak sıkıntı çekiyor, stoperleri formda değil. bu sene sadece üçlü defans oynadığında oyuna tutunuyor diyebiliriz. bugün de gol yemediler.

ünal hoca iki kere üç stoperle maça çıktı ikisinde de üçlü oynamadı. ofansif bekler, iyi bir önliberonun ve 10 numaranın olmaması, kanatların defansa yardım etmemesi bu sistemi cazip kılarken hoca denemedi. dizilişle çok fazla ilgilenmiyor veya üçlü sevmiyor.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2019, 02:00
gs defansif olarak sıkıntı çekiyor, stoperleri formda değil. bu sene sadece üçlü defans oynadığında oyuna tutunuyor diyebiliriz. bugün de gol yemediler.

ünal hoca iki kere üç stoperle maça çıktı ikisinde de üçlü oynamadı. ofansif bekler, iyi bir önliberonun ve 10 numaranın olmaması, kanatların defansa yardım etmemesi bu sistemi cazip kılarken hoca denemedi. dizilişle çok fazla ilgilenmiyor veya üçlü sevmiyor.

Hoca'nın Doğan ve Kamil'in bir arada oynadığı maçlardan memnun olmadığını düşünüyorum. Çünkü bu ikili birlikte oynarken aldıkları her topu istisnasız kaybediyorlar. Dolayısıyla yarın 3 stoperi yine bir arada kullanırsak sürpriz olmaz. Tabii bunu 3'lü savunma olarak değil de Krasnodar maçındaki gibi Hosseini'yi stoperlerin önünde kullanarak deneyebilir. Açıkçası Hosseini'nin oradaki performansı beni pek tatmin etmedi ama o bölgede bir yamaya ihtiyacımız var. Alanya ligde çift santrafor kullanan tek takım. İnşallah yanılırım ama benzer düzende devam edersek en az 2 gol yiyeceğimizi düşünüyorum. Bizim maç kazanmamızın tek yolu tıpkı BJK ve Antep maçlarındaki gibi kısa zamanda üstüste goller bulmak. Kaldı ki o maçlarda bile içimize bir acaba oldu. 1-0 öne geçip topu rakibe verdiğimiz hiçbir maçı kazanamayız...

artvints
10.11.2019, 02:09
Hoca'nın Doğan ve Kamil'in bir arada oynadığı maçlardan memnun olmadığını düşünüyorum. Çünkü bu ikili birlikte oynarken aldıkları her topu istisnasız kaybediyorlar. Dolayısıyla yarın 3 stoperi yine bir arada kullanırsak sürpriz olmaz. Tabii bunu 3'lü savunma olarak değil de Krasnodar maçındaki gibi Hosseini'yi stoperlerin önünde kullanarak deneyebilir. Açıkçası Hosseini'nin oradaki performansı beni pek tatmin etmedi ama o bölgede bir yamaya ihtiyacımız var. Alanya ligde çift santrafor kullanan tek takım. İnşallah yanılırım ama benzer düzende devam edersek en az 2 gol yiyeceğimizi düşünüyorum. Bizim maç kazanmamızın tek yolu tıpkı BJK ve Antep maçlarındaki gibi kısa zamanda üstüste goller bulmak. Kaldı ki o maçlarda bile içimize bir acaba oldu. 1-0 öne geçip topu rakibe verdiğimiz hiçbir maçı kazanamayız...

öyle de çok fark olmuyor. üç stoper kalsın orada merkezi korusunlar. doğan ve kamille uğraşma, iki tane iki yönlü oyuncu oynatmaya çalış. bekler daha az yorulsun, hücumda daha verimli olsunlar. nwakeme'yi son maçlarda sörloth'a yakın oynatmaya çalıştı başka oyuncu olmadığı için, bu sistemde daha kolay bunu yapmak. yusuf'u hamle oyuncusu olarak saklayabiliriz. tek dezavantajı duruş hatası diyeceğim her türlü yapıyoruz zaten onu.

tek rotasyon yapabildiğimiz mevki stoperler, bari ona göre oynayalım, ekstra bir oyuncuyu sonradan sokma şansımız olsun, 90 dakikayı daha verimli geçirelim. belki gol yemeyiz.

TSunami_69
10.11.2019, 07:56

Tesekkur ederim yaptiginiz detayli aciklama icin.

TSunami_69
10.11.2019, 07:59
Ruyamda maca muthis bi atmosferde basliyorduk dogan asist falan yapiyordu.ilk yarinin sonucu 5 1 devra arasi uyandim. Boyle macta bile kalemizi gole kapatamadik.

Enes Başkaya60
10.11.2019, 09:41
Obi Mikel Ve Parmak oynayacak herhalde...

Kamil-Doğan bizi uçuruma sürükler...

Varlıbaş61
10.11.2019, 09:52
Sakatlar iyileşmemişse ve geçen haftaki kadro çıkarsa 0-2 veya 0-3 biter ..

iyattara
10.11.2019, 10:46
Almanya 2.liginden bir hoca teknik ekibi ile birlikte, hatta sağlık ekibi ile. Böyle bir disiplin ve taktik anlayışa ihtiyaç var. Bu arada o kafada olmayan oyuncular da varsa devre arası gönderirsin. Her sene aynı şeyleri deniyoruz ve farklı sonuçlar bekliyoruz. Bir şeylerin değişmesi lazım.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

naimbektas6161
10.11.2019, 11:47
İçimden bir his 3 1 alcağız diyor hadi hayırlısı. Milli ara öncesi galibiyet mükemmel olur.

gurur6134
10.11.2019, 11:48
Ne aci. Yarin yine taraftarda futbolcarda maglubiyeti kabullenmis bir sekilde cikacagiz maca. Stadda cekirdek sesleri ve alanya karsisinda caresiz bir takim. Simdiden gorebildigim mac sonu aciklamalari. Ya bizden beter bir doneminde sakatliklarla bogusan besiktas bu alanyayi nasil yenmisti ?

8tasin alanyayi yenmesi tamamen hakem eyyamiydi bu kadar da unutkan olmayalim..vara ragmen mac ortada giderken verilmeyen tartismasiz yuzse 100 penalti ve atilamayan 8 tasli oyuncular..alanya su anda ligin en iyi top oynayan takimi, ovulen akbilspora gecen hafta top gostermediler sosa da yoksa galibiyet cok zor..

artvints
10.11.2019, 12:10
...........siopis....ceyhun
..efecan.....bakasetas......fernandes
...................cisse

bu takıma karşı topu alıp sürekli geriden oyun kurmaya çalışırsan, takım boyunu uzatırsan yenilirsin. önde bir iki kişiyle yalancı pres yaparsan kolay eksilirsin.

öndeki dörtlüyle arka tarafın bağlantısını koparman lazım. o hat arasına dizilip çok doğru baskılar uygulayacaksın. ama biz birkaç derbi hariç hiç böyle oynamadık. adam adama oynuyoruz, oyuncu topu aldıktan sonra tek kişilik bir baskı var. eğer oyunu hızlandırabilen bir takım varsa, bir adım geride kalıyoruz. alan odaklı oynayıp rakibe yalancı boşluklar vermek ve pas hatasına zorlamak daha doğru bir oyun yapısı. pas antrenmanı gibi sürekli duruş çalışmamız gerekiyor.

batu94
10.11.2019, 12:12
Ruyamda maca muthis bi atmosferde basliyorduk dogan asist falan yapiyordu.ilk yarinin sonucu 5 1 devra arasi uyandim. Boyle macta bile kalemizi gole kapatamadik.
Göztepe’den bile gol yerken bu maçta gol yemememiz mucize olur.

Uğur KÜÇÜK
10.11.2019, 12:30
...........siopis....ceyhun
..efecan.....bakasetas......fernandes
...................cisse

bu takıma karşı topu alıp sürekli geriden oyun kurmaya çalışırsan, takım boyunu uzatırsan yenilirsin. önde bir iki kişiyle yalancı pres yaparsan kolay eksilirsin.

öndeki dörtlüyle arka tarafın bağlantısını koparman lazım. o hat arasına dizilip çok doğru baskılar uygulayacaksın. ama biz hiç birkaç derbi hariç hiç böyle oynamadık. adam adama oynuyoruz, oyuncu topu aldıktan sonra tek kişilik bir baskı var. eğer oyunu hızlandırabilen bir takım varsa, bir adım geride kalıyoruz. alan odaklı oynayıp rakibe yalancı boşluklar vermek ve pas hatasına zorlamak daha doğru bir oyun yapısı. pas antrenmanı gibi sürekli duruş çalışmamız gerekiyor.Yoruma katilmakla beraber, Alanya oyle ortasahadan topu cevirip, sabirla kaleye inen bir takim degil.

Zaten kopuk oynuyorlar.

Oyle toplu hucum, toplu defans yapan bir takim degiller.

En buyuk silahlari Bakasetas'in futbol akli ile Cisse ve Fernandes'in ok gibi geriden atilan toplarda rakip savunmalari dengesiz yakalamalari.

Herkes Basaksehir'i sahadan sildi diye konusuyorda, gecen hafta Basakta Mahmut sakatligindan dolayi hic oynamadi, Irfan Can ise 16. Dakikada sakatlanarak oyundan cikmak zorunda kaldi.

Basakin %50'si bu iki adam zaten.

Ayrica bir hafta once dun aksamki olu Gaziantep, tek kale top oynadi bu Alanya'ya karsi.

Son dakika goluyle 1 puan alsalar da, maci hakeden de Gaziantep'ti.

Ceyhun ve Siopis duran toplar harici, rakip ceza alanina en az 40 - 50 metre uzak duruyorlar.

Bakasetas'a birebir adam markaji uygulatacaksin ( Dogan ile )

Cisse ve Fernandes arasindaki baglantiyi keseceksin.

Efecan bu sene iyi degil, ilerideki dortluden bize en az sikinti yasatacak eleman kendisi suan icin.

Duran toplarda cok dikkatli savunma yapacaksin ya da fazla firsat vermeyeceksin rakibine.

Ancak bu sekilde kazanma sansimiz var.

Ayrica tekrar ustune basa basa yaziyorum.
Bugun azicik akilli bir futbolcu toplulugu, Ceyhun'a macin ilk 20 dakikasinda ilk sari kartini gostertir, devre bitmeden de oyundan attirir.

Bugun biraz tiyatro zamani.
Ceza alani icinde her pozisyonda kendimizi yere atip, kivranma zamani.

Bir tanesi calinacak illa ki.

Gecen hafta Goztepe macinda calinan 3 puanimizin yerine saysin haram puan istemiyorum diyenler.

Bu arada ilk golu yememek bu macin kilidini cozecek olay.

Ilk golu yersek, bu eksik ve kaliteden yoksun kadromuz cok zor durumlara dusebilir.

Bahis oynayacaklara tavsiyemi yenileyeyim.

Alanya kirmizi kart gorecek.
Biz penalti kazanacagiz.

Bugun tribunler, sahadaki futbolcu toplulugu, kenardaki teknik heyet ve ozellikle taraftar, hakemi macin 1. dakikasindan itibaren baski altina almali.

muratt
10.11.2019, 12:39
Eğer Ünal Hoca bu açı alacak birşey yapacaksa, o vereceği taktik, sahaya süreceği 11 veya yapacağı oyuncu değişiklikleri olmayacak..
Böyle bir yokluk gününde bizi kurtaracak tek şey hocanın maç öncesi yapacağı konuşmayla oyuncuları öyle bir gaza verip hepsinden %200 verim almak olabilir. Ünal Hoca'nın maç önü konuşmaları hep biraz zayıf gelmiştir bana, bugün fark yaratacaksa bu konuda yaratabilir, başka türlü işimiz zor.
Bir yerde okumuştum, bazen Guardiola film izletirmiş maçtan önce tesislerde, Gladyatör felan gibi savaş filmleri.. Artık Ünal Hoca film mi izletir, Rocky mi izletir bilemem ama oyuncuları bir şekilde çok pis gaza getirmesi lazım..
Bu da teknik direktörlüğün önemli bir parçası kesinlikle. Türk futbolunun son 20 yılına damga vuran Fatih Terim'in yegane özelliği budur mesela, adam bu gaza verme işini İtalya'da bile bir yere kadar yaptı. Ünal Hoca'dan da bunu bekliyoruz. Kimin oynayacağından ziyade, oynayanın ne vereceği önemli. Sahaya çıkan adamın rakibi yemesi lazım, böyle gözü dönmüş olmalı.

Mert Oğuzlu61
10.11.2019, 12:40
Orta sahada tek ozelligi adam kovalamak olan oyuncular yerine teknik kapasitesi yuksek, pasör ve maestro ozellikli oyuncularda ısrar edersek maci da gelecegi de kazaniriz.

Sırf baska adam yok diye Fb macina Ugurcan ve Huseyin ile ciktik, Parmak yine ayni sekilde Kamil, Toure, Batuhan oynatip rezil oldugumuz donem deneyip tutturdugumuz birisi. Üçü de milli oyuncu oldu...

Mustafa YILMAZ
10.11.2019, 13:03
agresif pres, fernandes ve bakasetas'ı hırpala.

kadro nasıl olacak önemli olan o.

-------------------uğurcan-----------------

---------hüseyin-hosseini-ivanildo

pereira -----------------------------novak
--------------parmak-doğan--------------

------sturridge-sörloth-nwakaeme-------

hiç üçlü defans oynamadık takım nasıl reaksiyon verir bilinmez kolayda değil zaten ama ben olsam risk alırdım.

trbzonsporlu
10.11.2019, 13:05
önde bir iki oyuncu ile yaptığimız ve sadece bizim koşan 1-2 oyuncumuzun yorulmasi ile sonuçlanan yalanci pres olayını neredeyse tüm taraftarımız görüyorda neden Ünal hoca bu duruma çözüm bulmaz. takım boyunu kısaltmadan yapılan pres beyhude yorulma oluyor bizim icin

Hüseyin Çümen
10.11.2019, 13:11
Malesef üzülürek hiç bir şansımız yok diye düşünüyorum. Nasıl ümitlenebilirimki

Anıl C
Ünal hoca takim elbise giyerse yine kaybederiz. Esofmanla cikmali

Numan Yerlikaya
Yine rakip ortasahya yakın yerde oyun kurmaya başlarsa 5 pasta golü yeriz. İlerde basan adamımız yok malesef. Birde Haydar'ı yine yıldız yaparızın oranı 1.01

Enes Başkaya60
10.11.2019, 13:12
Ünal hoca takim elbise giyerse yine kaybederiz. Esofmanla cikmali

Sadi Tekelioğlu gibi takılmalı diyorsun yani kral nasıl çıkarsa çıksın maalesef beraberlik şansımız bile çok düşük bu kadro ile bu kadar sakat olur mu ya bu nasıl bir şanssızlıktır...

mmert
10.11.2019, 13:20
..........Parmak......Doğan...........
Kâmil...........Canbaz.........Y.Sarı
...................Sturridge................

Nwakaeme ----- Kâmil
Sörloth ----- Sturridge

serdaracıl
10.11.2019, 13:20
----------------------------Uğurcan---------------------------
-
Pereira-----------Husseini-------------Hüseyin-------Novak
-
Kamil-----------Parmak----------Doğan----------Nwakaeme
-
-----------------Sturridge------------Sorloth-----------------

Kamil kim, ortasahada işi ne?

ilelebeTS
10.11.2019, 13:29
Bugün iyi oyuna değil akıllı oyuna ihtiyacımız var. Gerekirse topun arkasına geçip bekleyeceksin. Bu bekleyiş tabi kendi ceza sahan önünde olmamalı, ikinci bölgede sağlam duracaksın. İlk golü yiyen biz olmamız lazım.

Maça uyuşuk başlayıp golü yiyince yırtınmalar da son bulsun artık. Takım sahanın her bölgesinde maçın her anında rakibi ısırmalı. Kaliten eksikse iki katı koşacaksın.

pReN@_61
10.11.2019, 13:38
Yalnız yusuf sarı rambo gibi adammış. Sakatlandı ve geri döndü. Incelenmeli, tam bir mucize.Rambo :D

alper*
10.11.2019, 14:04
Kazansak ne olur.

İki hafta sonra yine saçma bir puan kaybı bizi bekliyor olacak

Anıl C
10.11.2019, 14:14
.

shootems
10.11.2019, 14:21
Bizim dangalak taraftar saygı duruşunda bir çomarlık yapmaz inşallah. Ne hallere kaldık bunu da stres ettim. Yine sümük beyinliler utandıracak bizi diye.

Trabzon'da 10 numara hava var. Kombineciler devir yaparsa stat tatlı olabilir. Beni heyecan sardı valla. Doğru oyun oynayarak 3 puan alabiliriz. Erken gol yemeyelim. Erol Bulut fernandes'i kesebilir. Bazen deplasman maçlarında abuk işler yapıyor. Canbaz'dan gol bekliyorum ilk 11 oynarsa.Umarım ıslık falan çalıp rezil etmezler bizi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
10.11.2019, 14:32
Kesinlesen Ilk 11 buyuk sikinti.
Pazar gununuzu sevdiklerinizle gecirin bence, bosverin maci filan.

Bugun sahaya cikan kadronun, ust uste 3 pas yapma becerisi filan yok.

Sinirlenmemek icin, en iyisi hic izlememek bugunku maci.

_________________Uğurcan________________

Pereira_____Huseyin____Campi_____Novak

_________________Hosseini_______________

____________Kamil_______Parmak_________

Yusuf___________Sorloth_______Nwakaeme

BatuhanB
10.11.2019, 14:40
İlk 11 belli olmuş, Hosseini yine ön libero... :D

Uğurcan - Pereira, Hüseyin, Campi, Novak - Hosseini, Kâmil Ahmet, Parmak - Yusuf, Nwakaeme, Sorloth

~UniCef~
10.11.2019, 14:42
Yeni bir hikaye daha uydurulmus. Antreman metotlarindan dolayi bu kadar cok sakatliklar varmis. :D Dedikoducu halk iste.

AlperenAltun
10.11.2019, 14:43
Sosa ne zaman dönecek

erenslash
10.11.2019, 14:48
iyi bir hoca bu kadroyla çıkmaz

hadi çıktı diyelim bu kadroya rağmen kendi sahasında taktikle ve akıl dolu oyunuyla maçı almasını bilir.

+ kamil gibi topçunun Trabzonsporda olmaması lazım bu ayrı bir konu.

kadro aman aman değil ,sakatlıklar var vesaire bunları kabul ederim ancak full kadroyla da Ünal hocanın performansını gördük

+
ortasaha kalmadı takımda :D şaka gibi

sağlık personeli nasıl kovulmaz anlamış değilim...

bu kadar sakat varken Ahmet başkanın toplantı yapıp bu konularla ilgili acilen önlem almaması ayrı bir ilginç durum

altyapıdan genç koysunlar ortasahaya madem?

neden yapmıyorlar?

demek ki altyapıdaki ortasaha oyuncuları yetersiz
+ altyapıdan kolay oyuncu yetiştirecek antrenörlerin yok

ayrıca behlül aydın oynasın fırsat bu fırsat

behlülü neden hazırlamadınız hocam? genç oyuncularımızı neden geliştire miyorsunuz?

neden bir kaç genç oyuncu kazandıramadınız bize?

kadromuz eksikken neden bunu fırsata çevirecek çalışmaları yapmadınız?

bu nasıl bir ciddiyetsizlik

BlackPanther
10.11.2019, 14:48

Uğurcan - Pereira, Hüseyin, Campi, Novak - Hosseini, Kâmil Ahmet, Parmak - Yusuf, Nwakaeme, Sorloth

Bu bir Nisan şakasımı?

BlackPanther
10.11.2019, 14:53
iyi bir hoca bu kadroyla çıkmaz

hadi çıktı diyelim bu kadroya rağmen kendi sahasında taktikle ve akıl dolu oyunuyla maçı almasını bilir.

+ kamil gibi topçunun Trabzonsporda olmaması lazım bu ayrı bir konu.

kadro aman aman değil ,sakatlıklar var vesaire bunları kabul ederim ancak full kadroyla da Ünal hocanın performansını gördük

+
ortasaha kalmadı takımda :D şaka gibi

sağlık personeli nasıl kovulmaz anlamış değilim...

bu kadar sakat varken Ahmet başkanın toplantı yapıp bu konularla ilgili acilen önlem almaması ayrı bir ilginç durum

18218

Bu elemanın çalıştırdığı bir takım tabiki sakatlıklar verir. Gayet doğal.

Mert Acar
10.11.2019, 14:53
Bu kadar eksiklik ve şansımızın tutmadığı bir takımla oynuyoruz. Üstelik çok formdalar.
Galibiyet süpriz olur.

gurur6134
10.11.2019, 14:54

11 buysa zaten sıkıntılı kadroya daha fazla sıkıntı eklenmis bildigin gol yemeyeyim bir tane kaptirirsam atarim kadrosu buda hocanin kacirdigi sey bu takim 2 pas yapamaz orta sahada gol yememe ihtimalide yok zaten...huseyninin o bolgede dogandan daha iyi oynayabilecegi hangi kafanin urunudur ben anlamiyorum krasnodar macinda yoklari oynadi o bolgede huseyni..kamil -ahmet yada dogan ahmet olmaliydi o bolge..

acan61
10.11.2019, 15:00
3-5-2 oynatmayıp Novak ile Joao'yu da ileride kullanmazsa durumumuz vahim.

YasinCorona17
10.11.2019, 15:00
bugün alanya çok rahat kazanacak ortasaha berbat bi tanesi stoper bi tanesi sağ bek adama ısrar ediliyor yusuf sarının ne vereceği belli değil sahada ünal napmaya çalışıyo

Uğur KÜÇÜK
10.11.2019, 15:01
Kamil ortasahada rezalet de, Dogan'in da ondan asagi kalir yani yok.

Son Krasnodar macinda her topa bam gum vurulur mu ?
Her topu rakibe atti.

Oyle ortasahada deli gibi top kazanan bir adam da degil.

Koy son 15 dakika oyuna, skoru tutmaya yardimci olsun.

Gecen sezonki Batuhan'in gorevini daha iyi yapabilecek bir adam.

Ahmet desen hayalet Casper gibi.
Ozer Hurmaci volume 2 suan itibariyle.

Superligde ilk 11'i birak bizi, Anadolu takimlarinda bile goremez.

Bu kesinlesen kadro umarim bazi arkadaslarin yazdigi gibi top rakipteyken 5-2-3, top bizdeyken ise 3-4-3 oynar.

Bu sistemi denemekten baska care yok buhun.
4-5-1 duzeninde oynarsak, sabaha kadar gol atamaz bu ilk 11

YasinCorona17
10.11.2019, 15:03
mikel sturiççi arkadaşlar nerden 3 ay önce 20 gol atar sturiç büyük başkan diyolardı biz sakat dedikçe

chener
10.11.2019, 15:07
Kulübün twitter hesabında kadroya dair paylaşım yok.

Ahmet Hamza
10.11.2019, 15:08
18218

Bu elemanın çalıştırdığı bir takım tabiki sakatlıklar verir. Gayet doğal.

Takımda eleştirilecek son kişi. Türkiye üstünde bir eğitim geçmişi var. Çok boş bir yorum olmuş çoğu zaman olduğu gibi. Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet edebilecek biri.

Enes Başkaya60
10.11.2019, 15:09
Mikel ve Sturridge kadroda yok herhalde...

Uğur KÜÇÜK
10.11.2019, 15:12
mikel sturiççi arkadaşlar nerden 3 ay önce 20 gol atar sturiç büyük başkan diyolardı biz sakat dedikçeTaraftarin hicbir sucu yok.
6 numarada istedi cogu kisi, baskan 8'den 2 cikar, kaldi 6 diye milletle dalga geciyordu.

Su sahaya cikan kadroya bak arkadas.
Ligin en kotu kadrosu olabilir ilk 11 duzeyinde.

Bilmiyor muydu yonetim Sturridge'in kronik sakatligini.

Hepsi biliyordu.

Ingiltere basini sayfalarca yazdi, Kloop 3-5 roportajinda kafadan sakat bu adam dedi.

Gormediler mi bunlari ?

Bu basimiza gelen adamlara 2. senelerinde ne oluyor da, transferde Avrupa'da bitik adamlara yoneliyorlar, ben onu anlamiyorum.

Bugun lazim Mikel, Sturridge gibi adamlar ?
Yarin Ekuban, Sosa duzelip kadroya girince, hicbiri lazim degil..

Ama yine piyasada yoklar..

Isko6161
10.11.2019, 15:14
Trabzonlu çünkü kimlikte Trabzon yazması yeter .Torpilli

Kendisini nekadar iyi taniyorsun? Nerde egitimini almis, nerde uzmanlik yapmis bi haberin varmi?

Ömür - Doktora kurban gitti (nitekim kovuldu) zaten meniscus, çapraz baglar vb sakatliklarda antrenman metodlarin uzaktan yakindan alakasi olmaz.

Parmak - topugunda bi sıkıntı var

Ekuban - Tarak kemigi kirik

Sosa - sezon basindan bu yana tek bir mac kacirmamis, 35 yasinda adam bir an olsun dinlenmemis. Ayrica Göztepe macinda sakatlandigi pozisyonda apaçik ortada.

Sturridge - kariyeri boyunca zaten sakatlikla bogusuyor

Bu sakatliklarin hangisi kondisyoner ile alakali?
Oturdugunuz yerden gevsek gevsek konusmayin. Biraz da olsa arastirma yapin

Isko6161
10.11.2019, 15:17
Takımda eleştirilecek son kişi. Türkiye üstünde bir eğitim geçmişi var. Çok boş bir yorum olmuş çoğu zaman olduğu gibi. Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet edebilecek biri.

Benden önce davranmissin.. milletimiz her konuda uzman oldugu icin herkesi yerden yere vurma hakkina sahip

artvints
10.11.2019, 15:17
campi kamil yerine doğan fernandes başlasa daha iyiydi bana göre. hosseini önlibero oynarsa bu karışık kadrodan 3 puan çıkarmak çok zor.

ilelebeTS
10.11.2019, 15:19
Adam yok anladım da Hosseini'den önlibero fantazisi nerden çıktı orada Doğan dururken. Bu kadroyu çıkarıyorsan 3-4-3 oyna da bir şeye benzesin bari.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2019, 15:21
3 stoperi bekliyordum yalnız Sporting kulübü bu sefer ihtar çekmemiş (!) sanırım...

odyseuys
10.11.2019, 15:21
ünal hocam futbola "kamil" diye bir mevki eklediğinden bu yana işler iyi gitmiyor zaten, hala yeni icatlar peşinde koşuyorsun... inşallah muvaffak olursun ne diyeyim.

koray ve cafer kadroda. iki gün önce u-19 oynadıkları için beklemiyordum.

ucurum
10.11.2019, 15:23
Kesinlesen Ilk 11 buyuk sikinti.
Pazar gununuzu sevdiklerinizle gecirin bence, bosverin maci filan.

Bugun sahaya cikan kadronun, ust uste 3 pas yapma becerisi filan yok.

Sinirlenmemek icin, en iyisi hic izlememek bugunku maci.

_________________Uğurcan________________

Pereira_____Huseyin____Campi_____Novak

_________________Hosseini_______________

____________Kamil_______Parmak_________

Yusuf___________Sorloth_______Nwakaeme

Bu kadroda beni tek rahatsız eden şey Ivanildo yerine Hüseyin'in tercih edilmesi...

Sakatlık var, iyi kötü saçma sapan oyuncular yerine saçma sapan oyuncular koyulmuş da, bu kadar defansif bir hatta hadi diğer maçlarda açık veriririz diye hüseyin oynadı da, bu kez de oynaması demek ki hüseyin gibi bir adamı ivanildodan daha iyi görüyormuş ünal hoca...

Hocam her şey bak her şey diyorum tamam da... Hüseyin her maç seni yakmadı mı arkadaş?

Sefa Murat Dokuz
Bizi Sosa’dan bu önemli maçta mahrum bırakan o Göztepeli oyuncu kart bile görmedi ya ne diyim.

Enes Başkaya60
Yazıklar olsun şu kadroya bunun izahı olamaz...

TSemih61
10.11.2019, 15:24
Hosseini'yi geçen maç ortasahada gördük işte yapamadı. Bir stoperin ortasaha oynaması çok zor. Hızlı düşünecek, hızlı uygulayacak, topu ileri taşıyacak ve bunları yapmak için ortalama bir tekniğe sahip olacak en azından. Zaten bir futbolcu bunları yapabilecek yetenekte olsa stoper oynamazdı.

Yani defans hattından beki ortasahaya devşirmeyi kabul ederim de stoperi oraya koymak nereden çıkıyor anlamıyorum. İnşallah farklı bir diziliş olur sahada.

Sefa Murat Dokuz
10.11.2019, 15:26
Bu kadroda beni tek rahatsız eden şey Ivanildo yerine Hüseyin'in tercih edilmesi...

Sakatlık var, iyi kötü saçma sapan oyuncular yerine saçma sapan oyuncular koyulmuş da, bu kadar defansif bir hatta hadi diğer maçlarda açık veriririz diye hüseyin oynadı da, bu kez de oynaması demek ki hüseyin gibi bir adamı ivanildodan daha iyi görüyormuş ünal hoca...

Hocam her şey bak her şey diyorum tamam da... Hüseyin her maç seni yakmadı mı arkadaş?

İvanildo’yu stoper oynatacağıma Doğan’ı oynatırım. İvanildo’dan stoper felan olmaz. Markaj ve adam takibi sıfır hatta sıfırın altında. Bizim seviyede oynayamaz burda olmasının tek nedeni atletik fiziği. Yoksa bir halt felan olduğundan değil. Oynayacaksa tek oynayacağı yer defansın önüdür, Hosseini’nin oynadığı bölge.

gurur6134
10.11.2019, 15:26
Dogan oynar hatda cafer oynar ahmet oynar ama huseyni o bolgede oynamaz nokta..

YasinCorona17
10.11.2019, 15:27
arkadaşlar bu kadro şampiyon olamaz bu yönetimle önümüzdeki 5 sene yine değişen bişey olmaz iho döneminden bana tek bir fark gösterin o zamanda constant malouda bosingwa geliyordu en azından o adamlar oynuyordu faydaları vardı mikel sturiç kaç haftadır yok 65 tane genç oyuncu alınca hiç biri oynamıyo advija vardı birde burdaki arkadaşlar 20 milyona satıyordu avrupaya

Varlıbaş61
10.11.2019, 15:27
Eserinle gurur duy beceriksiz yönetim !!

YasinCorona17
10.11.2019, 15:29
İvanildo’yu stoper oynatacağıma Doğan’ı oynatırım. İvanildo’dan stoper felan olmaz. Markaj ve adam takibi sıfır hatta sıfırın altında. Bizim seviyede oynayamaz burda olmasının tek nedeni atletik fiziği. Yoksa bir halt felan olduğundan değil. Oynayacaksa tek oynayacağı yer defansın önüdür, Hosseini’nin oynadığı bölge.

aman hocam ivanildo felan deme sporting ihtar çeker oynatın diye

Kemal Öztel
10.11.2019, 15:29
Neyse en azından Abdülkadir Parmak döndü. Demek az da olsa gidenlerin dönme şansı oluyor :(

bilgehan83
10.11.2019, 15:30
doğanın olmadığı bir maçta bize temaslı oyunu kim oynayacak acaba çok merak ediyorum.. temaslı oyun temaslı oyun diye lig başından beri buradan bağırıyorum biz bazı maçları onun altından faulle tamamlıyoruz.. temaslı oyun oynamazsan her maç gol yersin.. temaslı oyun oynamazsan adamlar üç pasta kalene gelir. dilimde tüy bitti bunu görmek için acaba daha kaç maç kaybetmemiz gerekiyor. yoksa ağaolu da yalancı muharrem gibi (o fikrete peşkeş çekti takımın düzenini) koçun takımının şampiyonluğu için geride mi duruyor... durmak mı zorunda.. sakatlık falan hikaye daniel de obi de sakat değil başka sorunlar olduğu belli... oynamıyorlar oynamak istemiyorlar oynatacaksın öyle kolay olmayacak trabzonda o işler ah eski başkanlar olacaktı ki

ilelebeTS
10.11.2019, 15:30
Elde 1 tane önlibero var o da Doğan ama o da yedek. Sahaya çıkan 11, 3-4-3'ten başka oynamaz. Eğer Hosseini yine önlibero oynayacaksa adam yok masalı anlatmaya gerek yok. Cafer'i koy oynasın kimse ses etmez.

YasinCorona17
10.11.2019, 15:31
Eserinle gurur duy beceriksiz yönetim !!

aman hocam yönetimi eleştirme biz yaz transfer döneminde bu yönetimle olmaz transferler yanlış rodellagayı satmayın burağı satmayın yusuf yazıcıyı satmayın dediğimizde hain ilan edildik

mkesen1982
10.11.2019, 15:31
Sosa varken bile orta sahada top hakimiyeti kuramayan takımın şu kadroyla bunu yapması mümkün değil.En azından ahmetle bu denenebilirdi.Alanyanın hakimiyetinde geçen,kesin gol yediğimiz uğurcan ve wakanın şapkadan tavşan çıkarıp 2-1 alacağımız bir maç bekliyorum

Sefa Murat Dokuz
10.11.2019, 15:33
aman hocam ivanildo felan deme sporting ihtar çeker oynatın diye

devre arası biz verelim ihtarı geri alın yoksa sınır dışı etcez diye

fadigaTS
10.11.2019, 15:34
Obi Mikel yaşıyor mu? Ekibin komple değişmesi lazım.Yardımcılardan doktoruna kadar liyakata önem verilmeli.Adamcılığa son verilmeli

Sefa Murat Dokuz
10.11.2019, 15:34
Pereira—Hosseini-Campi—Novak
—————-Doğan(İvanildo)
————-Parmak-Cambaz
Y.Sarı——————————Wakaeme
—————Sorloth

Böyle oynamalıydık

ilelebeTS
10.11.2019, 15:35
Hocanın takıntılı olduğu bazı oyuncular var. Bazıları ne hata yaparsa yapsın oynuyor, bazıları ağzıyla kuş tutsa oynayamaz.

Erkin
10.11.2019, 15:35
Bu Sporting`in ihtar ya da uyari her neyse isi hakkaten varsa hic durmasinlar yarin gonderelim. Acemi stoper fazlaligi var zaten.

Onur Civelek61
10.11.2019, 15:37
Sturridge niye yok yine. Ne zaman düzelecek bu adam. Bu sezon da sakatlıklar bitirdi bizi. 3 puan supriz olur

Enes Başkaya60
10.11.2019, 15:38
Yedeklerde şaka gibi ulan Mikel öldü mü Sturridge nerde neden kadroda yok kimse neden açıklama yapmıyor...

Jackdaniels
10.11.2019, 15:38
Maç kazanılsın , Kaybedilsin Teknik ekibin ve Sağlık heyetinin tamamı derhal hatta maç başlamadan ya istifa yada görevlerine son verilmeli derhal hemde.

Erkin
10.11.2019, 15:39
Obi Mikel`in sakatligini kesfedemediler hala. Giden gelmiyor tebrik etmek lazim.

odyseuys
10.11.2019, 15:39
sağlık ekibi bir ay önce mikel'le ilgili yaptığı açıklamada haftasonu oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak gibi bir şey söylemişti. bir türlü gelmedi o hafta sonu... şaka gibi işler. çık bir açıklama daha yap arkadaş, zoruna mı gidiyor? tükürdüğünü yalamak değil ki bu...

Enes Başkaya60
10.11.2019, 15:40
Farklı yenilgiden sonra istifaların peş peşe geleceği bir maç bizi bekliyor...Skor tahminim 1-4...

TSemih61
Aslında Cafer-Ahmet-Parmak üçlüsü topu ayağımızda tutabilirdi. Kamil ve Hosseini ile ne yapmayı umuyor hoca, rakibe önlem olarak mı böyle bir tercihte bulundu acaba. İnşallah sahada yanıltır bizleri bu 3'lü ama benim içime sinmedi. Ahmet ilk maçta çok tutuktu ama Krasnodar maçında iyi mücadele etmişti keşke oynatmaya devam etseydi.

mmert
Oyuncuları atletik değil, teknik değil, geri yaşlanamaz gol yer, ılerde top yapamaz, rakibi bozamaz...

+Kanadı var uçamaz, peteği var bal yapmaz?
-S...... öyle arıyı.

Bizim takım :) kapıdan dönecem :) hevesim kaçtı

ilelebeTS
Kazara 1 gol bulup 1-0 alabiliyorsak alalım. Geri düşersek sabaha kadar gol mol atamayız.

ozturk
10.11.2019, 15:41
Kazara 1 gol bulup 1-0 alabiliyorsak alalım. Geri düşersek sabaha kadar gol mol atamayız.

1-0 ı da koruyamayız

DeAgLeMaNyAq
10.11.2019, 15:42
Sturridge ve Obi Mikel güya iyileşmiş ama takımla çalışmadıklarından Hoca tercih etmemiş muhtemelen. Hadi Obi 3 haftadır takımdan uzak kaldığından oynasa da yetersiz kalırdı ama Sturridge hiç değilse olası gol gereken son dakikalar için kulübede olmalıydı. Sörloth zaten tek santrafor oynarken destek alamadığından verimli olamıyor. Sosa da yokken işimiz tamamen Nwakaeme ve Yusuf'un bireysel becerisine kaldı...

naimbektas6161
10.11.2019, 15:42
Sakatlarla ilgili açıklama gelmemesi de çok ilginç. Çık açıkla kardeşim şu tarihte dönecek şu sakatlığı var diye bu kadar mı zor.

Uğur KÜÇÜK
10.11.2019, 15:43
Krasnodar macinda zaman zaman Hosseini gobege gelip, 2 kanat bekimiz baya hucumcu ortasaha kanatlari gibi oynadilar top ayagimizdayken..

Bakalim, belki Pereira ve Novak bu maci bizim adimiza cozebilirler.

Iyi dusunmek lazim.

Bu kadronun yoksa mac kazanma ihtimali filan yok.

Oruç
10.11.2019, 15:43

Öne geçip en çok puan kaybeden takımız.

İşimiz maalesef ki çok zor. Gol yemememiz mucize. Kazanmamız mucize ötesi. Hele ki Sosa yok. Sosa yoksa eziyete dönebilir maç.

Onur Akyüz
10.11.2019, 15:45
Varımız yoğumuz Nwakaeme. Bi şey yapacaksa o yapacak.

Mağlubiyet ihtimalimiz %60

Beraberlik %30

Galibiyet %10

Gündüz maçı, uyuyan tribünler.. Mağlubiyet için her şey hazır.

fadigaTS
Sakatlarla ilgili açıklama gelmemesi de çok ilginç. Çık açıkla kardeşim şu tarihte dönecek şu sakatlığı var diye bu kadar mı zor.
Açıklasalar bile dediklerini yapamıyorlar ki.Adamlar obi mikeli riske etmedik dediler.Bunun üzerinden 1 ay geçti.Şaka gibi bir ekip var.

Anıl C
Bu maci izleyecek olan mazoşist arkadaşlara kolay gelsin.

Enes Başkaya60
Cafer ile başla neden bu kadar korkuyorsun Behlül ile başla bu nasıl bir kadro dalga geçmek istemiş bizimle Sturridge ile Mikel iyileşmiş eee takımla antremana çıkmamış yedekte bile mi düşünülmüyor yazık...

Soner Albayrak
Çok kötü yakaladılar bizi.

emre6117
10.11.2019, 15:46
Öne geçip en çok puan kaybeden takımız.

İşimiz maalesef ki çok zor. Gol yemememiz mucize. Kazanmamız mucize ötesi.

Bu maç sonrası ben de istifa bekliyorum. Bu kadar rezil bir kadro ile alanya maçına çıkmak komedi ötesi. Bu maç sonrası tüm trknik ekip ve sağlık ekibi gönderilmeli. Ayıptur ya. Mikel kaç haftadır hala dönecek. Sturridge zaten hep kayıp. Sosa hani oynama ihtimali vardı. Ekuban ve onaziyi unuttuk zaten. Ağaoğlu da çıkıp bu konuda özeleştiriyi yapmalı artık. Bu kadar amatörlük olmaz.

nakzo
10.11.2019, 15:46
Sturridge denen sahtekarı bu takımdan direk şutlamak lazım devre arası direk bu ne rezilliktir hemserim bunu biz beslemeyemi aldık lig bitti yahu herifin şeyin keyfini bekliyoruz tarihte yediğimiz en büyük kazık bu adamdır cardozonun tırnağı olamaz .

Varlıbaş61
10.11.2019, 15:47
Umarım yönetim ve sağlık ekibi defolup giderler. Acemi ordusu. İşleri güçleri şov !

Enes Başkaya60
10.11.2019, 15:47
Bu maci izleyecek olan mazoşist arkadaşlara kolay gelsin.

Şu kadroyu gördükten sonra kimse izlemez zaten farklı mağlup olacağımız ligin bizim için tamamen bittiğinin tescil edileceği bir maç maalesef...

Oruç
10.11.2019, 15:48

Giden gelmiyor bizde. Tek açıklama bu. Ne ara sakatlanıyorlar, neden sakatlanıyorlar, neden gelmiyorlar kimse bilmiyor. Başkan da öylece izliyor. Bizim gibi. Sosa riske edilmeyecek dendiyse en iyi ihtimalle 1 ay gelmez. Kendimi buna hazırladım. Mikel'in ayağı koptu herhalde. Ekuban sırra kadem bastı. Kimse de demiyor ki ne oluyor ? Birileri işini yapmıyorsa eğer bunun baş sorumlusu Başkan'dır.

odyseuys
bu takım sosa-parmak-mikel oynarken orta saha ile forvetler arasındaki kopuklukla eleştiriliyordu.
majid-kamil-parmak... tövbe estağfurullah ya :)
neyse artık. buradan kendimizi paraladığımıza değmiyor cidden.
sonunda bu futbol dışı tercihleri hocayı götürecek eşyanın tabiatı gereği. o sona gelindiğinde kadronun moral motivasyon ve beklenti düzeyi de dibe vurmuş olursa yılı değil yılları kaybedeceğiz korkarım ki.

fadigaTS
https://www.sporx.com/trabzonspora-onaziden-kotu-haber-SXHBQ753088SXQ

Onazi 1 ay sonra tam 1 senedir sakat olmuş olacak.Halen daha hazır hale gelemedi.

Gürkan Asma
10.11.2019, 15:49
3 stoperin ne işe yaradığını anlayan var mı, 3 lü savunma oynamadığımız da açık.

ilelebeTS
10.11.2019, 15:49
Sörloth'a acıyorum, garibim bekleyecek ki orta sahadan destek gelsin.

Oruç
10.11.2019, 15:50
3 stoperin ne işe yaradığını anlayan var mı, 3 lü savunma oynamadığımız da açık.

Majid Krosnodar maçındaki gibi orta sahada bombalık yapacak.

CEMEFKER
Obi ve Sturidge transferleri ile neden risk alındı diye artık sormicam. Aldılar ve tutmadı. Üzerine antrenman metodları ile gelen onca sakatlık birşeylerin becerilemediginin açık göstergesidir.
Onlara verilen para ile süper ligde oynayan kaliteli en az 4 tane taş gibi adam alınırdı.
Her sene bahanemiz var çok şükür...

Gelelim maça. Bu kez attığımızdan fazlaca yiyeceğiz. Ben olsam Cafer'i ve Serkan'ı 2. yarı 45 dakika oynatirim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
Ligin en önemli kırılma maçına çıkıyoruz. Sosa. Mikel. Sturridge kadroda bile yok. Herhalde riske edilmeyerek altay maçına saklıyorlar.bu maça çok ciddi bir şey olmadıkça iğneyle filan çıkaracaksın oyuncuus. Kaybedincr sezon gidiyır. Neyin riske edilmemesi.

Kemal Öztel
10.11.2019, 15:51
Suç yönetimindir hocanın değil. Ünal hoca ne yapsın geldiğinden beri herkesten maksimum verimi almaya çalışıyor. Neyse Nwakaeme en iyi maçlarından birini oynarsa aldırır bu maçı bize. Keşke Kamil yerine Ahmet Canbaz ile başlasaydık ama hocanın da vardır bir bildiği..

Uğur KÜÇÜK
La hocayi elestiren arkadaslar..
Baskan 4 hafta once ne dedi ?

Bu takimda hocayi degil, bir hata varsa baskan olarak beni elestirin ?
Kendi bizzat canli yayinda soyledi bunu.

Transfer donemini rezil gecirdik.
Transfer doneminde gecen sezonki kadrodan daha kotusu kuruldu.

Burada bas suclu, cok sevmeme ragmen baskandir.

Sozunu geciremiyor, Albayrak'in baskisinda kalip Avrupa'da bitmis adamlarin bu takima katilmasina izin veriyorsan, Istifa et.

Yillardir kukla baskanlarla yonetilmekten biktim.

Hepsinin 2. yilinda transferde sacmalamasi TESADUF DEGIL.

fadigaTS

3-5-2 olur mu?

nakzo
10.11.2019, 15:52
Futboldan anlamayan başkan bizi bu rezil hale düşürdü.Hicbir zaman bu kadar zayıf bir kadroya mahkum edilmedik binkere yuh olsun size yuhhhhhhhhhhhhhhhhh. Kimsede çıkıp hesap sormuyor hemserim dingonun ahırı mı bu takım şu kadroya bak ptt seviyesindeki kadroyu önümüze koy mücadele etmemizi bekle bir bokuda 1 sene ulan birsenede becerin be beceriksizler sürüsü 1 senede şu insanların hevesini kursagında bırakmayın.

Oruç
10.11.2019, 15:52
https://www.sporx.com/trabzonspora-onaziden-kotu-haber-SXHBQ753088SXQ

Onazi 1 ay sonra tam 1 senedir sakat olmuş olacak.Halen daha hazır hale gelemedi.

3D yazıcı ile sıfırdan bacak yapılırdı bu sürede. Onazi'yi geçtim. Bu Mikel'e ne oldu belli değil. Daha kötüsü Sosa gitti ki dibe vuruşumuzun başlangıcı olabilir.

Tayfun
10.11.2019, 15:53
Banko alanya yener %99.9

Can
10.11.2019, 15:54
Allahım bir yanlışlık olsada şu maçı alsak. Lütfen.

nakzo
10.11.2019, 15:55
Olcay şahan burnunuza mı osurduda gonderdiniz adamı bir tane onun ayarında adamın yok ya yok kadroya bak Sturridge yok sosa yok abdulkadir yok ekuban yok mikel yok.

artvints
10.11.2019, 15:56
kadro bu şekilde de çok zayıf gözüküyor. daha fazla ümit veren tercihler yapabilirdi. sistem sabit kalır, as oyuncularını yazarsın. genç oyunculardan ideale en yakın oyun tipine sahip oyuncuyu koyarsın, en azından gelecek için bir ölçü olur. krasnodar maçında da bunun için kızmıştım. karışık kadrolar canımı sıkıyor. böyle maç kazansan bile bir dahaki maçta aynı kadroyu koymazsın hatta kim oynamıştı acaba diye kontrol edersin.

fadigaTS
Nwakaeme hayatının maçını oynarsa ve sorloth bulduğunu atarsa maçı alırız.Ama bu maçı kazansak bile milyonluk futbolcuları kasaplara emanet ediyoruz

Gürkan Asma
Majid Krosnodar maçındaki gibi orta sahada bombalık yapacak.Stada da haşindi girdim geri de çıkamam ya :)

emre6117
10.11.2019, 15:57
Sosa. Mikel. Sturridgr ilk 18e giremeyecek kadar mı sakay. Elin adamı kırık kaburgayla kaç maça çıktı. Biz bu ruhla mı şampiyon olacağız. 2011 yılındaki burak yılmazı hatırlayın. Adam ne şartlarda ilk 11 oynamıştı.

ilelebeTS
10.11.2019, 15:57
Krasnodar maçında ilk 25 dk gol yemeyince şimdi de oyunu tutarım diye hesap ediyor hoca büyük ihtimalle. Orada olduğu gibi şimdi de ilk golü yerse maç bitecek. Açıkça kumar oynuyor.

Gürkan Asma
10.11.2019, 15:58
3-5-2 olur mu?Bekler ve kanat oyuncuları da var ama, o oynanmaz bu kadroyla. Majid orta sahada oynayacak gibi duruyor krasnodar maçında çok başarılıydı, şaşırmadım bu tercihe.

Giallorossi
10.11.2019, 15:59
Tarihimizin en yetenek yoksunu ortasahasiyla cikiyoruz maca. Biri stoper, biri bek, biri kanattan devsirme ortasaha :)

BatuhanB
10.11.2019, 16:00
Pek sevgili scout ekibimiz, Majid dışında hiçbir stoperimizin Yeni Malatyaspor'un Güney Afrika Ligi'nden aldığı Zimbabveli stoper Teenage Hadebe seviyesinde olmaması hakkında ne düşünüyor acabâ?

Düşünsene, adamın ismi "Ergen" ama neredeyse bütün stoperlerinden iyi.

nakzo
10.11.2019, 16:01
Unalın ve baskanın sampiyonluk gibi bir hayalleri bile yok 4.olmak onlara mucize geldi zaten hedefi olmayan insanlardan medet umuyoruz sinir hastası olduk.Boşverin ya sığırlar yüzünden her maç 1 paket sigara içiyorum Allahın cezaları sizi.

BatuhanB
10.11.2019, 16:01
Formamızda 10 Kasım'a dâir bir şey yok bu arada, değil mi?

fadigaTS
10.11.2019, 16:02
Tarihimizin en yetenek yoksunu ortasahasiyla cikiyoruz maca. Biri stoper, biri bek, biri kanattan devsirme ortasaha :)

Transfer döneminde hızlı bir 6 no diye bir yerimizi yırttık.Ama gelse de bu ekiple sahaya çıkamazdı :)

kayseriliyiz
10.11.2019, 16:02
Evet maç oynanmadan basladik yine yönetim ve hocaya saldirmaya.
Bu maçi alacagiz Allah'in izniyle, ve ligi sonuna kadar götürecegiz.
Çokca dograndik bu sezon, sivas, gençler, göztepe, fb maçlarinda alenen hakkimiz yendi.
Simdi çikip hiç futbol oynamamis ulemalar çikip 'hakemide yeneceksin' saçmaligina baslar, bu mümkün degil bunu anlamk için daha kaç maç kaç sezon geçmesi lazim.
Bu sezon sampiyonlugun en yakin oldugu sezon buna inanin artik.
Öyle ki fb kasimpasa maçinda birseyler oldugu, kasimpasali bazi oyuncularin hal ve hareketlerinden belli olmadi mi?
Biz dik duracagiz dik oynayacagiz, yine onlarin yüzleri kizaracak, tekere çomagi biz sokagiz.
Çünkü biz Trabzonsporuz...

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Ozan Yılmaz
10.11.2019, 16:04
Ligde oynayan takımların çoğundan kötü bir kadro

fadigaTS
10.11.2019, 16:05
Fırsatlar altın tepside bize sunuluyor.Ama geçen sene de bu sene de cömertçe reddediyoruz.Sonra kendimizi seneye diye kandırıyoruz.Artık sıkılmadık mı?

fadigaTS
Ligde oynayan takımların çoğundan kötü bir kadro

Orta saha ptt 1.lig seviyesinde

BatuhanB
Yeter ki birinin kaval kemiğine, kıçına mıçına çarpsın da gol olsun. Bir kere de biz oynamadan kazanalım. Bu maç epey kritik bence; yenersek millî araya üçüncü giriyoruz, yenemezsek yarıştan yavaş yavaş koparız.

Oruç
Bu halde fb, gs, bjk'ye karşı oynamak isterim ama şu Göztepe ve Alanya olmamalıydı. Fernandes ve Efecan bizim maçlarda ayrı coşuyor zaten.

ÖmürKaradeniz61
Çok kötü bir kadro,kazanırsak sürpriz olur şahsım adına .

yorumsuz6117
10.11.2019, 16:06
Kadroya bak.. Oraya bir mağlubiyet yazın.. Tedbir amaçlı oynatılmayan Mikel 1 aydır kadroda yok..

nakzo
10.11.2019, 16:06
Evet maç oynanmadan basladik yine yönetim ve hocaya saldirmaya.
Bu maçi alacagiz Allah'in izniyle, ve ligi sonuna kadar götürecegiz.
Çokca dograndik bu sezon, sivas, gençler, göztepe, fb maçlarinda alenen hakkimiz yendi.
Simdi çikip hiç futbol oynamamis ulemalar çikip 'hakemide yeneceksin' saçmaligina baslar, bu mümkün degil bunu anlamk için daha kaç maç kaç sezon geçmesi lazim.
Bu sezon sampiyonlugun en yakin oldugu sezon buna inanin artik.
Öyle ki fb kasimpasa maçinda birseyler oldugu, kasimpasali bazi oyuncularin hal ve hareketlerinden belli olmadi mi?
Biz dik duracagiz dik oynayacagiz, yine onlarin yüzleri kizaracak, tekere çomagi biz sokagiz.
Çünkü biz Trabzonsporuz...

Bu kadroyla 4.dahi olma ihtimalin yok söverek gönderdigin rızanın sivası bile senden iyi takım bırakın bu isleri .Akhisarın kadrosuyla şampiyon olacakmış ptt de bellllki olursun oda zor.

Ogün YAZICI
10.11.2019, 16:07
Kabul edilebilir değil
Adalesinde zorlanma olup bir sonraki maça çıkma ihtimali olan oyuncuyu ilk antremana çıkarıp sakatlığı büyüyüp 1 ay sahalardan uzak tutmak kabul edilebilir değil

Sturridge'nin 1 ay içerisinde 3 farklı bölgeden yaşadığı ayrı ayrı sakatlıklar nedeniyle müsabaka kaçırması kabul edilebilir değil

Sosa'nın haftanın ilk antremanında koşu yapıyorken 1 hafta sonra maça çıkmaması kabul edilir değil

Yani heves bırakmadılar

Gökhan Balcı
10.11.2019, 16:07
Parmak'ın dönüşü sevindirici oldu. Sosanın yerini doldurma anlamında en yeterli adamımız kendisi. Sorumluluk verilince daha iyi oynayan oyunculardan. Maçı isimler kazanmıyor sahaya çıkanlar en iyi şekilde oynayıp kazanmanın hesabını yapacaklar. Başka çare yok

nakzo
10.11.2019, 16:08
Kadroya bak.. Oraya bir mağlubiyet yazın.. Tedbir amaçlı oynatılmayan Mikel 1 aydır kadroda yok..

Sosayı ve mikeli niye oynatmıyorlar bunların tedbirine sokayım ligin kırılma maçı.

fadigaTS

Demek ki çok tedbirli bir kulübüz.Hatta o kadar tedbirliyiz ki mikele 1 ay ihtiyaç duymadan doğan ve kamili oynatıyoruz.

gurur6134
Bu kadronun bugun maci almasi bu sene ligin suana kadar ki en buyuk surprizi olur..basarilar trabzon sans bizden yana olsun..

chener
Gs şu defansıyla gol yemeden nasıl maç tamalayabiliyorsa, bizim de tamalamamız gerekir. Cidden anlamakta zorluk çekiyorum. Bu kadro bile gol yemeden gol atabilir. Ama olmuyor.

Onur Akyüz
Novak-JP ve Tony bu maçın kilit oyuncuları.

3’lü savunmayla top bizdeyken iki bekimizi hücumda kullanmaya çalışacak hoca. Top rakipteyken bakalım ne yapacağız.

fadigaTS
10.11.2019, 16:10
Novak-JP ve Tony bu maçın kilit oyuncuları.

3’lü savunmayla top bizdeyken iki bekimizi hücumda kullanmaya çalışacak hoca. Top rakipteyken bakalım ne yapacağız.

Ben de hücumda 3-5-2 gibi dizileceğimizi düşünüyorum.Ama savunmada 5-4-1 gibi oluruz

Onur Akyüz
10.11.2019, 16:11
Ekuban maç izleyecek seviyeye gelmiş. Top oynamaya başlaması da maksimum 6 ay sürer. İyi haber.

18219

Onur Akyüz
10.11.2019, 16:12
Ben de hücumda 3-5-2 gibi dizileceğimizi düşünüyorum.Ama savunmada 5-4-1 gibi oluruz

Evet Novak öne çıkıp Tony Sörloth’u ikileyecek. Zaten başka çaremiz yok.

ilelebeTS
10.11.2019, 16:13
Orta sahayı pas geçip kanatlardan iş yapabiliriz ancak. Joao ve Novak kilit oyuncular. Uğurcan kaleyi kapatsın Novak golünü atsın kazanalım :)

cellchook
10.11.2019, 16:14
Bence Obi mikel kayboldu açıklayamıyorlar.
Başka açıklaması olamaz.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
..............uğurcan
.....hüseyin....hosseini...fernandes
pereira......parmak...doğan.......novak
...yusuf........sörloth.......nwakeme

şöyle çıksak daha iyiydi sanki. hoca doğan'dan memnun değil demek ki, merkezde kamil'den neden memnun onu da bilmiyorum.

Turgay Atalay
İstanbul takimlari şansla, rüzgarla, rakibin yardimiyla, hakemle makemle kazanirlar kotü bile olsalar, ama bizim oyle bir luksumuz yok. Bu Alanyayi en formda oldugumuz zamanlarda bile yenemedik, muhtemelen yine yenilecegiz( utaniyorum bunu söylerken) ama birileri biseylerin hesabini vermeli, bu duruma sebep olanlarin yönetici/transfer komitesi/teknik ekip veya futbolcu defteri dürülmeli.

Uğur KÜÇÜK
..............uğurcan
.....hüseyin....hosseini...fernandes
pereira......parmak...doğan.......novak
...yusuf........sörloth.......nwakeme

şöyle çıksak daha iyiydi sanki. hoca doğan'dan memnun değil demek ki, merkezde kamil'den neden memnun onu da bilmiyorum.Sen memnun musun Fernandes ve Dogan'dan ?
Ben bu ikilinin ilk 11 ciktigi her mactan rahatsizim.

nakzo
10.11.2019, 16:15
Parmak ve wakayeme puan alabilirsek bunlar sayesinde olur gersi alayı çöp Allah buyuktur diyelim .

worldmaster
10.11.2019, 16:17
Daha önce sıkça söylemiştim. 3-5-2 denenmeli diye. Fakat krasnodar macindaki gibi Hosseini'nin orta alanda amaçsız bir şekilde dolandığı defansif orta saha çıktığı bir sistem yarardan çok zarar verecek diye dusunuyorum. Insallah kazaniriz.

Uğur KÜÇÜK
Isin garibi, deplasmanda Alanya'da topun arkasina geciyor.
Tuzaklarina dusmemek lazim.
Bu kadro topa sahip olmaya calisirsa, 2 pas yapalim derken kaptirilan toplarla, 2 hizli atakla ne oldugunu anlamadan kalemizde golleri goruruz.

Maci 0-0 goturmek bugun bize avantaj saglar.

Sikistirip bir gol atabilirsek de, cok iyi olur.

nakzo
İstanbul takimlari şansla, rüzgarla, rakibin yardimiyla, hakemle makemle kazanirlar kotü bile olsalar, ama bizim oyle bir luksumuz yok. Bu Alanyayi en formda oldugumuz zamanlarda bile yenemedik, muhtemelen yine yenilecegiz( utaniyorum bunu söylerken) ama birileri biseylerin hesabini vermeli, bu duruma sebep olanlarin yönetici/transfer komitesi/teknik ekip veya futbolcu defteri dürülmeli.

İstanbul takımı bu kadar aciz kadrolara dusmuyor tam kadro olsak goztepeyide alanyayıda yenerdik .Yönetmin berbatlıgı sayesinde bu haldeyiz boyle bir yedek kulubesi kabul edilemez.

kayseriliyiz
10.11.2019, 16:19
Bu kadroyla 4.dahi olma ihtimalin yok söverek gönderdigin rızanın sivası bile senden iyi takım bırakın bu isleri .Akhisarın kadrosuyla şampiyon olacakmış ptt de bellllki olursun oda zor.Biz taraftar olarak inanmadiktan sonra oyunculardan galibiyet beklemekte enteresan gerçekten.

ilelebeTS
10.11.2019, 16:19
Sahadaki kadro 3-5-2 oynayamaz 3-4-3 oynayabilir sadece. 1 değişiklik yapılırsa 3-5-2 de oynayabilir tabi.

~UniCef~
10.11.2019, 16:20

Rica ederim su yedek kulübesine bir bakin. Rezillik. Ilk on bir dahi rezillik

Soner Albayrak
10.11.2019, 16:20
Ünal Hoca'da herkese şans vereceğim diye çorba yaptı takımı. Benim düşüncem bu.

ilelebeTS
10.11.2019, 16:21
Ünal Hoca'da herkese şans vereceğim diye çorba yaptı takımı. Benim düşüncem bu.
Güzel özetledin

nakzo
10.11.2019, 16:21
Biz taraftar olarak inanmadiktan sonra oyunculardan galibiyet beklemekte enteresan gerçekten.

Hemserim ben inanıyordum yemin ederim 2 forma ve pasolig aldım bu kadroya mahkum olmamalıydık ben baskan olsam su sahaya çıkan 11 yuzunden maça gelmem utanırım.

IYI61
10.11.2019, 16:22
Ünal hocanın rezil kadrosu diyelim

kayseriliyiz
10.11.2019, 16:22
Çok zor maç kabul ama bu kadarda ümitsiz olunmaz, oyuncularada sirayet ediyor durum ve motivasyon kaybi yasiyorlar.

Veysel
10.11.2019, 16:23
Doluluktan millet merdiven boşluklarında oturuyor. Yine ceza kapıda

DeAgLeMaNyAq
10.11.2019, 16:24
Hoca'nın açıklamasına göre sakatlar milli arada dönecek. Bu kadar eksikle maçı kazanırsak müthiş bir avantaj yakalamış oluruz. Beraberlik hâlinde puan olarak belki çok bir şey kazanmayız hatta haftayı 8.sırada bitirme ihtimalimiz yüksek ama makas dar olduğundan psikolojik açıdan çok büyük sıkıntı yaşamayız. Aksi sonuçta Alanya ile fark 6 puana çıkacak ve hatta 6 puan fark attığımız BJK bile önümüze geçecek...

kayseriliyiz
10.11.2019, 16:25
Hemserim ben inanıyordum yemin ederim 2 forma ve pasolig aldım bu kadroya mahkum olmamalıydık ben baskan olsam su sahaya çıkan 11 yuzunden maça gelmem utanırım.Istanbul takimlari ne hallere düsüyor hala inaçlarini kaybetmiyorlar, biz ilk olumsuzlukta yelkenleri indiriyoruz buna anlam veremiyorum.
Velev ki kaybettik aradaki fark 4 puan daha ligin yarisi bile gelmedi.
Bunuda göz önünde bulundurmak lazim, takimin yarisi yok.
Neyse herseyin hayirlisi.

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2019, 16:25

İlk 11 inden 6-7 oyuncusu sakatlanan her takım bu duruma düşer.
Hiçbir takımın yedekleri 6-7 as oyuncuyu ikame edemez..

nakzo
10.11.2019, 16:26
Sahada boş kaç kişi var stattda acaba seyircide yok nerden tutarsan elde kalıyor.

cellchook
10.11.2019, 16:26
Kadro seçimi tartisilmamali.

Ulan bu kadar sakattan sonra çıkacak her kadro çorba kadrodur.

batu94
10.11.2019, 16:27
Takımın sağlık kuruluna tüküreyim emi.. Mikel öldü herhalde, dinlendirilecekti en son. Sturridge temiz çıkmıştı yedeklerde bile yok. Niye hep bizim başımıza gelir böyle şeyler. Niye hep biz ya

nakzo
İlk 11 inden 6-7 oyuncusu sakatlanan her takım bu duruma düşer.
Hiçbir takımın yedekleri 6-7 as oyuncuyu ikame edemez..

Böyle rezil bir yedek gurubu g.birliginde kayseride bile yok.Trabzonspor kendi sahasında alanyayla oynuyor maçın favorisi alanya ne diyelim kime diyelim.

Nizam
Ünal hocada bayılıyordu zaten böyle bir kadro çıkarmaya

Sanki as oyuncular hazırda ünal hoca oynatmıyor.

cellchook
10.11.2019, 16:28
Futbolcularin surati kirec gibi.

Yazik.

nakzo
10.11.2019, 16:30
Bence 0-0 bağlayalım belki sondakika şörloth ölü toptan atar hucum oynarsak fark yiyebiliriz.0-0 çok iyi sonuç.

ÖmürKaradeniz61
10.11.2019, 16:33
Hakemden komik bir penaltı bekliyorum lehimize.

Turgay Atalay
10.11.2019, 16:35

Malesef. Ünal Hocaya lafim yok adam takim elbiseyi cikarip forma giyecek duruma geldi. Bu duruma sebep olanlara sözüm.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2019, 16:37
Abdulkadir'i sakatlık etkilemiş. Güçsüz ve koordinasyon eksikliği var...

Ufuk
10.11.2019, 16:37
Parmak'in yerde kaldığı pozisyon penaltı değil mi? Niye itiraz etmiyor bu topçular?

alikk
10.11.2019, 16:38
Beklentinin düştüğü maçlarda iyi sonuçlar alıyoruz, bu maça dair tek umudum böyle bir ters köşe yapması takımın kadro çok eksik rakip flaş sezonunda

ÖmürKaradeniz61
Bence 0-0 bağlayalım belki sondakika şörloth ölü toptan atar hucum oynarsak fark yiyebiliriz.0-0 çok iyi sonuç.

Hocam biraz sakin olurmusunuz rica ediyorum. Yarım saattir sallamadığın kimse kalmadı.

İ. SARAL
Penaltı değil mi o pozisyon?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Akyüz
Penaltı güme gitti yine.

Sefaenes
10.11.2019, 16:39
Trabzonspor oldu mu var calismiyor su position istanbul takimlarina olsa pen olurdu direk. 1-2 Hakemin ayagina sikmadikca bu serefsizler hep aynisini devam edecek. ligler zaten bosuna oynaniyor ama yinede bakiyoruz

Lazman
10.11.2019, 16:39
penalti.
onun bunun cocuu faul alirim diye yuvarlandi hakemde calmayinca kazma bacagi kaldirip takti.
baska bi onun bunun cocuguda penalti vermedi.

Onur Akyüz
10.11.2019, 16:40
Topçuların da umrunda değil. Hakemi vara götürebilirlerdi.

ÖmürKaradeniz61
10.11.2019, 16:40
Parmak'in yerde kaldığı pozisyon penaltı değil mi? Niye itiraz etmiyor bu topçular?

Bence penaltı.

Onur Akyüz
10.11.2019, 16:41
İnanılır gibi değil takımda kimse itiraz etmedi.

ÖmürKaradeniz61
Penaltı değil mi o pozisyon?

Net penaltı.

thehell61
En az bir beş maç sonra yine maç izlemeye karar verdim dk 1 penaltı verilmedi. Hiç mi bir şey değişmez ya bir sistemde ? Neyse günah sahibi olmamak adına kapatıyorum maçı.

samway
Hakem saçmalıyor yine

İ. SARAL
Topcularin itiraz etmemeleri ayri komedi ama bu Var ne halta yariyor arkadas?

Bera B.
10.11.2019, 16:42
Hakemlerin kurallardan haberi yok.

emre6117
Bence penaltı.

Yine atlandı penaltı. Nedrn bşzim oyuncular ve traftar baskı yapmıyor hakemi. Salakmıyız acaba biz. Resmen enayilik bu. Koyun gibiyiz vurun başımıza alın ekmeğimizi.

umut22
gitti penaltı yine

Sefaenes
Hakeme top carpiyor aut veriyor Hakem topu olmasi gerekirken kural degisiyor komedi resmen

smart
10.11.2019, 16:43
Hakem rezalet kuralları bilmiyor

Ömrüm Can SEZER
penaltıdan önce faul var orda vermezdi vara gitse bile

Uğur Ö.
Ulan yavşak kural yok mu top yön değiştirirse hakem atışı olur

Ufuk
Trabzonspor oldu mu var calismiyor su position istanbul takimlarina olsa pen olurdu direk. 1-2 Hakemin ayagina sikmadikca bu serefsizler hep aynisini devam edecek. ligler zaten bosuna oynaniyor ama yinede bakiyoruzParmak dönüp hakeme bakmıyor bile. Kendini bıraktı sandım ama bilerek ayağını takmış Tzavellas. Parmak penaltı diye hakemin üzerine yürüse, taraftar gaza gelip celallenecek hakem mecburen vara bakacak. Fb falan hakemin etrafını sarıp zorla baktırıyor bizimkiler efendiyiz ayağına hakkımızı yediriyor. Twitterdan video yayınlamakla olmuyor bu işler. Sahada halledecek topçular.

Yiğit Gayretli
Bak şimdi biz maçı alırız. Alanya da kural hatası diye itiraz eder maç iptal olur.

Onur Akyüz
10.11.2019, 16:44
Bunun babası da hakemdi Galip Bitigen. Bunlar babadan oğula böyleler.

ÖmürKaradeniz61
Bu hakeme itiraz niye edilmiyor kardeşim, adamın hafta sonu cinlerini tepesine çıkarıyorsunuz lanet olsun maçınıza sizin.Kesin ünal karaman itiraz etmeyin diyordur ben eminim kendisi polyannacılığı çok sever.

smart
Ulan bunun eline düdük verenin allah belasını versin tetikçi şerefsiz

Oruç
Penaltı verilmiyor. Hakem topu bize vermiyor. Böyle bir şey yok.