PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 10.Hafta l Trabzonspor 0-1 Göztepe l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Hakan
28.10.2019, 22:15
Sivas'ta giden 1 puanı aldık devam ediyoruz...

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2019, 22:18
Kazanmalıyız.
Önce Göztepe, sonra Alanya
Gol yemediğimiz bir maç olsun.

Mert'
28.10.2019, 22:22
Bu maçı alırız şok bir sakatlık haberi gelmezse. 3-1 skor tahminim.

MetehanS
28.10.2019, 22:35
hocam dur, hararetliyiz, bu konuya yarın girelim :)

olcay_61
28.10.2019, 22:38
Beto olağanüstü performans sergilerse zorlanırız ama yine de kazanırız :)

Oruç
28.10.2019, 22:39
Beto'nun vitrin maçı.

DeAgLeMaNyAq
28.10.2019, 22:47
Normal şartlarda iç saha baskısıyla bu maçı kolayca almamız gerekiyor. Ama bu ligde her takımın her takımdan puan alabilme şansı olduğunu da unutmamak gerekiyor. Doğan ve Kamil yerine Yusuf ve Abdulkadir ya da Obi Mikel'i bekliyorum. Alanya maçı öncesinde Uğurcan ve Sosa'nın da kart görmemesi lazım...

LağusKusteli
28.10.2019, 23:15
Beto'nun vitrin maçı.

Yok bu sefer üzerine vurmazlar herhalde :)

Akyazı’da peşpeşe oynayacağımız 2 maçın ilki.

İçsaha performansımız ve Akbilspor maçında son dakikada gelen golün gazıyla galip geleceğimizi düşünüyorum...

Tayfun
28.10.2019, 23:22
İçeride 2 maç var ikisini de vurup geçmeliyiz lamı cimi yok

trbzonsporlu
28.10.2019, 23:22
vurup geçeceğimiz ilk maç

AYYILDIZ
28.10.2019, 23:24
Mikel ve Parmak'ın dönmesi önemli.

trbzonsporlu
28.10.2019, 23:24
konya deplasmanına kadar puan kaybetmek yok
6 da 6 yapacağımız galibiyet serisinin ilk maçı

ÖmürKaradeniz61
28.10.2019, 23:27
Normal şartlarda iç saha baskısıyla bu maçı kolayca almamız gerekiyor. Ama bu ligde her takımın her takımdan puan alabilme şansı olduğunu da unutmamak gerekiyor. Doğan ve Kamil yerine Yusuf ve Abdulkadir ya da Obi Mikel'i bekliyorum. Alanya maçı öncesinde Uğurcan ve Sosa'nın da kart görmemesi lazım...

Hocam bence Sosa kart görsün,hatta başakşehir maçında görseydi keşke. İçerdeki maçlarda bir şekilde baskılı oynayıp golü buluyoruz zaten hem biraz dinlenirdi.

DeAgLeMaNyAq
28.10.2019, 23:45
Hocam bence Sosa kart görsün,hatta başakşehir maçında görseydi keşke. İçerdeki maçlarda bir şekilde baskılı oynayıp golü buluyoruz zaten hem biraz dinlenirdi.

Aynen bu maçta kart görmesi lazımdı ama tenezzül etmedi. Yalnız Alanya'nın bulunduğu yer tesadüfi değil. İç saha maçı da olsa baskı kuracaklardır. Madem ki Başakşehir maçında görmedi bu sefer hedefi Alanya maçı olmalı ki bir sonraki Ankaragücü maçında cezasını çekmiş olsun. Ondan sonra GS maçı var...

trbzonsporlu
29.10.2019, 00:26
puan durumunda;

ilk 6 daki takımlardan alanya haric hepsiyle oynadık

son 7 deki takımlardan ise sadece 2 siyle oynadık 5 iyle daha maç yapmadık. zorlu fikstürden çıktık ve müthiş bir fikstür avantajımiz var yeterki akyazıda vurup geçelim

AyhanPe
29.10.2019, 02:32
Zor olacak..Öyle kolay vurup gececegimiz bir mac degil..Bana kalirsa Alanya macindan bile zorlu gececek..Bu hafta zirvedeki takimlar puan kaybedecek yine bolca..Kayseriden süpriz de bekliyorum..Yenersek liderlik bile gelebilir..

Kenan Berber
29.10.2019, 10:20
Herkese selamlar,

Bu maç için babamla beraber ilk kez Trabzon'a gelip maç izleyeceğiz. Sabah 7 akşam 10 arası maç zamanı dışında yemek için nereleri önerirsiniz ? Önerileriniz benim için önemli günü dolu geçirmek açısından :)

Salih Kara
29.10.2019, 12:10
İki hafta üst üste iki senedir içerde yenemediğimiz iki takımla oynayacağız. Dikkatli olmak lazım. Skorlar 1-0 olsun ama ili haftada 6 puan olsun.

AYYILDIZ
29.10.2019, 12:11
Parmak ve Mikel geri dönmeli. Zor maç ama şampiyon olacaksak bu maçı almalıyız.

Tahir61
29.10.2019, 12:16
Tamer Tuna ile sözleşmeyi feshetmişler

Uzun zamandır maç öncesi rakiplerimizde teknik direktör değişikliği olmuyordu

efsane geri döndü

gurur6134
29.10.2019, 12:22
ciddiye alirsak acik ara favoriyiz..

Onur Akyüz
29.10.2019, 12:30
İlk yarıyı 35+ puanla ve lider bitireceğimiz yürüyüşümüz bu maçla başlıyor.

Kalan 8 maçta minimum 6g 1b 1m alacağız.

Mehmet Fatih Silik
29.10.2019, 12:37
Herkese selamlar,

Bu maç için babamla beraber ilk kez Trabzon'a gelip maç izleyeceğiz. Sabah 7 akşam 10 arası maç zamanı dışında yemek için nereleri önerirsiniz ? Önerileriniz benim için önemli günü dolu geçirmek açısından :)

Dostum ben de Basel macini izlemeden önce sormustum bu soruyu. Moloz'da Rüstü'nün yeri (@İlker Yazıcıoğlu sagolsun :) )diye bir firin var. Pidesi meshur diye gittik ve gercekten degdi. Tavsiye ederim. Oradan zaten stada dolmuslar kalkiyor. Lakin biz mac günü stadin önünde klasik olarak köfte ekmek yedik o havayi solumak icin. Birde ben öyle berdus berdus yemeyi severim :)

Maca gelirsek; orta sahada Mikel'in eksikligi cok fark ediliyor. Tam toparladi ve takima adapte oldu dedigimizde sakatlanmasi cok sanssiz bir durum gercekten.
Hücum ve defans blok arasi orayi toparlayip Sosa'nin yükünü hafifletecek oyuncu sart.

Dün Sosa niye bu kadar kötü diye sormussunuzdur kendinize. Ne Dogan, ne de Kamil Sosa'nin yükünü hafifletti orta sahada. Cok savruk oynadilar. Ataga kalkarken Dogan'in katlettigi en az 4 pozisyon sayarim.

Eku umarim 1-2 hafta icinde zimba gibi geri döner. Forvette ki alternatifsizlik gercekten can sIkIyor.
Göztepe ligde sadece sonuncu sirada ki Kayseri'yi futboluyla yenebildi. Diger maclarda bir varlik gösteremedi.

Normal sartlarda gol yemeden (bize gelince pek inandirici olmuyor :) ) galibiyetle bitirmemiz gereken mac.

Mustafa YILMAZ
29.10.2019, 12:49
göztepe, tamer tuna ile yolları ayırmış.

ulan hep bizim maçımı bekliyorlar anlamıyorum şimdi uğraş dur

yorumsuz6117
29.10.2019, 12:50
Milli araya 2'de 2 ile girmemiz şart..

pReN@_61
29.10.2019, 12:57
Teknik direktör değişikliği yapmışlar

Kenan Berber
29.10.2019, 13:00
Dostum ben de Basel macini izlemeden önce sormustum bu soruyu. Moloz'da Rüstü'nün yeri (@İlker Yazıcıoğlu sagolsun :) )diye bir firin var. Pidesi meshur diye gittik ve gercekten degdi. Tavsiye ederim. Oradan zaten stada dolmuslar kalkiyor. Lakin biz mac günü stadin önünde klasik olarak köfte ekmek yedik o havayi solumak icin. Birde ben öyle berdus berdus yemeyi severim :)

Rüstü'nün Fırını listede var :)
Boztepe'de kahvaltısını önereceğiniz yer var mıdır?

Boztepe
Şamil Ekinci Müzesi
Atatürk Köşkü
merkez
Rüştü'nün Fırını
TsClub merkez + stadyum derken maç 17.30 zaten vakit gelecek 8'den 4'e kadar dolar diye düşünüyorum varsa başka öneri alırım ama :)

nevzat61
29.10.2019, 13:25

Boztepe
Şamil Ekinci Müzesi
Atatürk Köşkü
merkez
Rüştü'nün Fırını
TsClub merkez + stadyum derken maç 17.30 zaten vakit gelecek 8'den 4'e kadar dolar diye düşünüyorum varsa başka öneri alırım ama :)

Eskiden olsa günü doldurmak için bir çok alternatifim olurdu.. şimdilerde sınırlı.. Avni Aker de olduğu zaman.. kahvaltıdan sonra çıkardım evden.. stadın oradaki kahvelerde maç muhabbeti dinlenir yaşlılardan , çay ile beraber insanların birbirlerine olan samimiyetleri ile heyecanı başlıyordu.. ardından Yavuz Selim stadın da amatör maç izlerdik kum sahada.. sonra yavaş yavaş kuyruğa girerdik.. çocuklar yanımıza gelip abi" beni de içeri soksana" derdi.. malûm passolig denen futbolumuzun en büyük düşmanı yoktu o zamanlar.. stadın içine girdiğinde köfte ekmeğin tadı çimin atmosferi ile katlanirdi..:))

Kusuruma bakma dostum..neler yapılır diyince coştum birden..

castillo61
29.10.2019, 13:30
Beto'nun şu ana kadar yaptığı kurtarışları burnundan getireceğimiz maç. Plakayı yazarız.

ilelebeTS
29.10.2019, 13:30
Mikel ve Parmak'ın dönmesi lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2019, 13:53
Alanya-Başakşehir berabere biter veya Başak yener.
Kayseri-FB maçını şikebahçe alır. Umarım Kayseri puan hatta ilk 3 puanı alır. Samet Hoca da ayrıldı. Zor ama imkansız değil.

Biz mutlaka yenmeliyiz.
Yenersek büyük ihtimalle 2.oluruz.

Yasin Altuntas
29.10.2019, 13:53

Özellikle Mikel cok önemli, orta sahayi toparlayacak adam olacaktir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2019, 13:54

Aynen öyle kardeşim.
Bu ikisi oynamalı

Emirhan Yazıcı
29.10.2019, 14:05
Sturridge Trabzonspor formasıyla ilk Hatrick yapacagı maç . Sörloth da 2 tane atar . Atabildigimiz kadar atmaliyiz içerde acimak yok

Mehmet Fatih Silik
29.10.2019, 14:06

Boztepe
Şamil Ekinci Müzesi
Atatürk Köşkü
merkez
Rüştü'nün Fırını

Valla Boztepe'ye aksam gittim ben. Kahvaltilik bir yer maalesef öneremiyorum ama kahvaltiyi bu sene ben Asimer Cafe'de yaptim. Serpme kahvaltinin kralini sundular. Cok cesitli ve lezzetliydi.
Samil Ekinci Müzesi'nin yaninda Trabzon Sehir Müzesi var. Onu da tavsiye ederim. Kunduracilar sokaginda Bezmigah Cafe var. Cok otantik bir yer. Aksamlari canli müzik oluyor.

hofsaale
29.10.2019, 14:12
Tony bu mac dinlendirilmeli...

Pereira---Hosseini---Ivanildo---Novak
------------Mikel-------Sosa-----------
Kamil-------------Stu------------Yusuf
-----------------Sörloth----------------

Kanatlari hic kullanmioruz....bu sistemde bol bol orta yapmaliyiz...sörloth a karsi kafa topu alabilecek stoper yok bu ligte....reboundlari da sturridge alir ve maci bittirir....

Ozan Yılmaz
29.10.2019, 14:19
bu kadar rahatlık yaramaz bize puan kaybederiz!

Mert Acar
29.10.2019, 14:48
Kolay gibi görünen maçlar en zorlarıdır. Rakibin puana çok ihtiyacı var üstelik hoca değişikliğine gittiler. Hayırlısı.

emre6117
29.10.2019, 14:48
bu kadar rahatlık yaramaz bize puan kaybederiz!

9 maçımız var bu maçlardan 6 sını almamız lazım en az. Alanya. Gs. Konya mçları daha zorlu. 6 maçı alırsak devreye 2.gireriz enaz 33 puanla. Devre arası stoper. Ön libero. Belki de 10 numara takviyesi ile bu sene o sene diyebiliriz. Sturridge ekstra işler yaparsa zaten şampiyonluk neden olmasın.

El Cordobes
29.10.2019, 15:04
Bu göztepe süper lige son çıktığından beri duruyor duruyor Trabzon dan puan alıp dönüyor. Böyle ters gelen bi takım. Üstelik hoca da değiştirmişler. Ligde kolay maç yok ama zirveden bahsedeceksek bu tür maçlarda puan kaybı olmamalı.

trbzonsporlu
29.10.2019, 15:51
İlk yarıyı 35+ puanla ve lider bitireceğimiz yürüyüşümüz bu maçla başlıyor.

Kalan 8 maçta minimum 6g 1b 1m alacağız.

10- Göztepe 3 puan
11- Alanya 1 puan (takım bize çok ters)
12- A.gücü(D) 3
13- Galatasaray 3
14- Antalya (D) 3
15- Denizli 3
16- Konya (D) 1
17- Kayseri 3

bundan aşağısı olmamalı. beraberlik verdiğim maçlarıda kazanma ihtimalimiz var. müthiş bir fikstür avantajımız var.
devre arasına kadarki 8 maçın 5 i akyazıda. ikinci devreyide sayarsak önümüzdeki 9 maçın 6 sı akyazıda. şu fikstürden en yakın rakibimize 6-7 puan fark atarak çıkmalıyız.

44-61
29.10.2019, 16:04
10- Göztepe 3 puan
11- Alanya 1 puan (takım bize çok ters)
12- A.gücü(D) 3
13- Galatasaray 3
14- Antalya (D) 3
15- Denizli 3
16- Konya (D) 1
17- Kayseri 3

bundan aşağısı olmamalı. beraberlik verdiğim maçlarıda kazanma ihtimalimiz var. müthiş bir fikstür avantajımız var.
devre arasına kadarki 8 maçın 5 i akyazıda. ikinci devreyide sayarsak önümüzdeki 9 maçın 6 sı akyazıda. şu fikstürden en yakın rakibimize 6-7 puan fark atarak çıkmalıyız.

Sanki fenerin fikstürü bi tık bizden daha iyi

Ibrahim Gaygusuz
29.10.2019, 16:17
Kim gelecek acaba Goztepe teknik direktorlugune

Tayfun
29.10.2019, 18:10
Özellikle Mikel cok önemli, orta sahayi toparlayacak adam olacaktir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mikel'in olmadığı maçlarda orta sahanın durumu çok iç açıcı olmadı

Anıl C
29.10.2019, 18:27
Obi bu macta söyle 2 hata yapsin topraksiz gömerler onu da. Bu taraftara TM degeri 50-60 milyon euro olacak sekilde DM, MC, AMC gerekli. Aşşağısı kurtarmıyo, beğendiremiyoruz.

Anıl C
29.10.2019, 18:33
Kim gelecek acaba Goztepe teknik direktorlugune
:D

https://pbs.twimg.com/media/DOqZkHEWkAATqP5.jpg

Jackdaniels
29.10.2019, 19:18
Tony bu mac dinlendirilmeli...

Pereira---Hosseini---Ivanildo---Novak
------------Mikel-------Sosa-----------
Kamil-------------Stu------------Yusuf
-----------------Sörloth----------------

Kanatlari hic kullanmioruz....bu sistemde bol bol orta yapmaliyiz...sörloth a karsi kafa topu alabilecek stoper yok bu ligte....reboundlari da sturridge alir ve maci bittirir....

Kamili forvete al kardeş sağ açık az olmuş.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2019, 20:04
G.Birliği maçı da banko diyorduk 2 puan verdik içeride
Bu tür takımlar bizim maçları fırsat görüyor.
Aman dikkat. Bu maçta 3 puan şart.
Aksini düşünmek dahi istemiyorum.
Bu kez Beto'yu delip geçelim.

Ozan Gözaçan
29.10.2019, 22:55

Boztepe
Şamil Ekinci Müzesi
Atatürk Köşkü
merkez
Rüştü'nün Fırını

Kahvaltı için sera gölünü önerebilirim. Güzel mekanlar var ben uzun zamandır dışarıdayım ama bizimkilerin gittiği bir yer var gecen ramazan bayramında gitmiştik güzeldi. Adı Pirali Ay ışıgı. Ayrıca eski trabzonspor müzesini karşısında et döner yapan bir yer var efsanedir rahmetli babamla giderdik döneri cabuk biter orasınıda öneririm. Adı muharrem usta.

Kenan Berber
29.10.2019, 23:30
Kahvaltı için sera gölünü önerebilirim. Güzel mekanlar var ben uzun zamandır dışarıdayım ama bizimkilerin gittiği bir yer var gecen ramazan bayramında gitmiştik güzeldi. Adı Pirali Ay ışıgı. Ayrıca eski trabzonspor müzesini karşısında et döner yapan bir yer var efsanedir rahmetli babamla giderdik döneri cabuk biter orasınıda öneririm. Adı muharrem usta.

Allah rahmet eylesin abi, teşekkürler önerilerin için seraya tarafını da düşünelim

Cem Balcı
30.10.2019, 00:44
Yine zorlu maç.2 maç üst üste evimizdeyiz,artık bir kez olsun avantaj kaybetmeyelim.

Fatih Özkan
30.10.2019, 09:03
Herkese selamlar,

Selamlar öncelikle.

Sabah kahvaltısı için kesinlikle Sümela yolu üzerinde bulunan Sümer Restoran'ı (Sümela Camping) öneriyorum. Şayet araba kiralayacaksanız düşünmeden gitmenizi tavsiye ederim. Sahibi Özkan SÜMER'dir. Doğa ile iç içe şahane bir mekan. Kahvaltısı da abartılı değildir. Yöresel ürünler kullanılır. Şiddetle tavsiyedir. :)

İ. SARAL
30.10.2019, 09:14
Kenan Berber;

Sütlaç için https://goo.gl/maps/A9HzwhpyvUqk8Q8EA (Elly's Sütlaccı)
Et için https://goo.gl/maps/Z15rHpP3ttFX25DfA (Çimenli Kasabı)
Pide https://goo.gl/maps/y6r9PAcQCCsHzJCk7 (Rüştü'nün Fırını)

Çimenli Kasabı özellikle öneririm, müthiş kuzu pirzola yapıyor adamlar.

Karasoy
30.10.2019, 09:23
Yine Beto'nun yıldızlaşcağı bir maç ya da Teknik direktor değişikliğinin vereceği olumlu havayla çıkacaklar. 1-0'a bile razıyım.

yorumsuz6117
30.10.2019, 09:45
Kazanırız, Alanya maçı sıkıntılı..

Hüseyin Çümen
30.10.2019, 10:18
Yine Beto'nun yıldızlaşcağı bir maç ya da Teknik direktor değişikliğinin vereceği olumlu havayla çıkacaklar. 1-0'a bile razıyım.

Trabzonun gol yemeyeceği bir maç olabilir mi? bari 2-1 e razıyım diyin :)

Enaldo61
30.10.2019, 10:47
Stoperde Hüseyin baya yetersiz, bence yedekler daha iyi.

chener
30.10.2019, 11:37
Bu maç ve alanya maçı hikayemizi ortaya koyacak. İkisini de yenersek, oluşacak atmosfer (bizim için olumlu-rakipler için olumsuz) bize ilk yarıyı lider kapattırır.
Hadi uşaklar ne var ne yok oynayın.

Kenan Berber
30.10.2019, 11:46
Selamlar öncelikle.

Sabah kahvaltısı için kesinlikle Sümela yolu üzerinde bulunan Sümer Restoran'ı (Sümela Camping) öneriyorum. Şayet araba kiralayacaksanız düşünmeden gitmenizi tavsiye ederim. Sahibi Özkan SÜMER'dir. Doğa ile iç içe şahane bir mekan. Kahvaltısı da abartılı değildir. Yöresel ürünler kullanılır. Şiddetle tavsiyedir. :)

Peki Özkan Hocayı da görebilecek miyiz ? :) :)

@İ.SARAL

Tavsiyeler için çok teşekkürler mümkün mertebe hepsine uğramaya çalışacağım :)

Doğukan Ş.
30.10.2019, 12:11
Fırat Aydunus

UĞUR DURTAŞ
30.10.2019, 12:14
(H) FIRAT AYDINUS (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18620)
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19399)
(Y) ERDEM BAYIK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20439)
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21019)
(V) KORAY GENÇERLER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)
(A) KEMAL YILMAZ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)

artvints
30.10.2019, 12:17
...................uğurcan
pereira....hüseyin....ivanildo....novak
..............doğan......sosa
.....parmak....................nwakeme
............sturridge...sörloth

UĞUR DURTAŞ
30.10.2019, 12:35
Göztepenin şu saate kadar hocası belli olmadı...

bu akşam sivas belesiyespor ile maçları var..

cumartesi inşallah hocasız ve moralsiz çıkarlar karşımıza

kendi evimizde oynayacağımız göztepe ve alanspor maçlarında alınacak 6 puan

mükemmel ötesi olur.

başakşehir maçında ilk yarım saat te yapılan pas hataları inanılır gibi değildi.

hüseyni kardeşim bu ne öz güven sen kimsinde son adam olmana rağmen çalımlarla çıkış yapmak istiyorsun.
aynı şekilde kamil Ahmet .1 i geçiyorsun 2 yi geçiyorsun 3 te pas vermek yerine çalım deniyor ve kaybediyorsun
niçin zamanında sağlıklı ayağından topu takım arkadaşına aktarmıyorsun
niçin kolay değilde zoru seçiyorsun.

işte bu tarz bireysel hatalar veya yanlış pas hataları olmazsa

zorlanmadan kazanırız diye düşünüyorum.

taraftarlarımıza çok iş düşecek çokkk.

Mustafa YILMAZ
30.10.2019, 12:37
...................uğurcan
pereira....hüseyin....ivanildo....novak
..............doğan......sosa
.....parmak....................nwakeme
............sturridge...sörloth

benimde aklımdan bu geçiyor ama bu sistemde orta sahaların ikisininde çift yönlü,ciğersiz olması gerekiyor sosa tamam ama obi öyle değil ayrıca bekler orta sahada pas alış verişine katılmalı pereira yapıyor ama novak çizgi oyuncusu keza nwakaeme'de çizgide hep gerçi son iki maç çizgi harici top aldığını gördüm bir iki kez. parmak tamam. forvet olayı ise kesinlikle çift forvetten başka çıkmamalıyız. her şeye rağmen özellikle içerde bu dizilim en uygunu şuanda.

geçen boş vakitte 5 büyük ligte takımlar hangi taktikle çıkıyor diye baktım 431 maçın yarısından fazlası çift forvet yada 3'lü ile çıkmış maça aynı şekilde 3'lü defans var.

artvints
30.10.2019, 12:41
benimde aklımdan bu geçiyor ama bu sistemde orta sahaların ikisininde çift yönlü,ciğersiz olması gerekiyor sosa tamam ama obi öyle değil ayrıca bekler orta sahada pas alış verişine katılmalı pereira yapıyor ama novak çizgi oyuncusu keza nwakaeme'de çizgide hep gerçi son iki maç çizgi harici top aldığını gördüm bir iki kez. parmak tamam. forvet olayı ise kesinlikle çift forvetten başka çıkmamalıyız. her şeye rağmen özellikle içerde bu dizilim en uygunu şuanda.

geçen boş vakitte 5 büyük ligte takımlar hangi taktikle çıkıyor diye baktım 431 maçın yarısından fazlası çift forvet yada 3'lü ile çıkmış maça aynı şekilde 3'lü defans var.
ben de mikel sosa ikilisinin gereksiz yorulduğunu düşünüyorum. yanlarına yük alan bir oyuncu lazım. kamil sağ kanada girdikten sonra ancak direnç sağlamıştı takım mikel oynarken.

Mustafa YILMAZ
30.10.2019, 13:17
ben de mikel sosa ikilisinin gereksiz yorulduğunu düşünüyorum. yanlarına yük alan bir oyuncu lazım. kamil sağ kanada girdikten sonra ancak direnç sağlamıştı takım mikel oynarken.

o iyi bir hamleydi ama ünal hoca bjk maçında kanatta iyi oynayan kamil'i diğer maçlarda ortaya çekerek zihin olarak yordu bence. oynayacaksa yine kanatta oynamalı kamil. tabi obi orta sahası yapacaksak o zaman parmak dışarıda kalıyor öyle oluncada dikine gidemiyoruz fazla. hep bi yanı eksik kalıyor takımın.

cakalkerem
30.10.2019, 13:32
beton kafa sorloth gol atar...

cakalkerem
30.10.2019, 13:32
koyar geçeriz...merak etmeyin

ilelebeTS
30.10.2019, 15:04
Rakibin ne yaptığından çok bizim ne yapacağımız önemli. Böyle maçları ilk yarıdan bitireceksin. İşi bitiremezsen gol yemedikçe rakip cesaretlenir. Sturridge-Sorloth ile başlayıp ilk 30 dakikada fişi çekeceksin.

memozcan
30.10.2019, 15:16
Elde 4 tane stoper var. İdeal ikliiyi hala yakalayamadık ama bunlar kesinlikle hüseyin- hüseyni değil..

hüseyindeki form düşüklüğühemen her maç saçma bir pozisyonla karşımıza çıkıyor.. sağ stoperde hüseyni solda ise campi ve ivanildo denenmeli artık.. hani hüseyini oynatıp biraz parlatırız diye düşünüyorlarsa o iş boş.. o boyda hiç bir stoper büyük liglerde forma giyemez.. eğer adı puyol vs değilse..

erenslash
30.10.2019, 15:52
bu maçı alırız kesin ancak saçma sapan bir gol yersek şaşırmam da

kazanırız cepte bu maç

ancak ilk devre bitimine kadar olan fikstür üzerinde kolay görünen maçlarımız da zor geçebilir

cakalkerem
30.10.2019, 16:01
bu onazi ve ecuban ne zaman gelecek

Bedri Sertkaya
30.10.2019, 16:03
Mikel ve Parmak yetişemeyecek belli ki. Ahmet Canbaz ilk 11 başlamalı artık. Sturridge fizik kapasite olarak yerlerde. İkinci yarı alınmalı.

ffırtına
30.10.2019, 16:08
Şu maçı da alamayacaksak, şu maçta da strese gireceksek, şu maçta da vurup geçemeyeceksek biz neyin derdini güdüyoruz.. Zirve yarışı içinde bulunabilmek adına net bir galibiyet almalıyız.. Gol yiyeceğimiz kesin olduğu için.. 3-1, 4-1 gibi skorlar iyidir..

Fatih Özkan
30.10.2019, 16:10
Peki Özkan Hocayı da görebilecek miyiz ? :) :)

Ben 1 kere denk geldim Özkan Hoca'ya.

cakalkerem
30.10.2019, 16:16
4-0 alacağız maçı....

Gürkan Asma
30.10.2019, 17:39
Becerip kaleye gidemeyen Göztepe'den de gol yiyeceğiz ona yanıyorum :)

Mehmet Fatih Yavuz
30.10.2019, 17:41
İlk gol yemediğimiz maç olmasını umuyorum.
Yani gerçekten zayıf bir takım. Özellikle hücum gücü...

Gerçi biz gene bir yolunu buluruz. :D

battle symphony
30.10.2019, 17:45
Kaç maçtır gol yiyoruz bilmiyorum ama galiba yirmiyi geçti. O serinin bir yerde bozulacağı malum, Göztepe'nin zayıf ofans hattını da hesaba katarsak gol yemeden galibiyet alırız diyorum.

reisoğlu61
30.10.2019, 17:56
göztepe kalecisi Beto yine panter kesilir.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2019, 18:35
Kaç maçtır gol yiyoruz bilmiyorum ama galiba yirmiyi geçti. O serinin bir yerde bozulacağı malum, Göztepe'nin zayıf ofans hattını da hesaba katarsak gol yemeden galibiyet alırız diyorum.

21 maçtır gol atıyoruz
15 maçtır yiyoruz.

Gol devam etsin
Yeme bitsin artık

Karasoy
30.10.2019, 18:58
Sakatlar ne durumda? Yakin zamanda donecek kac sakatimiz var( Abdulkadir,onazi,ekuban).Bu kadar sakata ragmen 9 haftada 1 kere yenilmisiz o da Sivas'a son dakika goluyle...

Hakan
30.10.2019, 20:13
Biriyle anlaşsalar bile td bir gün sonra Trabzon'a gelip kendini yem etmez.
Muhtemelen hocasız çıkacaklar.

trbzonsporlu
30.10.2019, 20:16
milletin sakat oyuncuları takımlarına donüyorlar bjkde dorukhan dışında neredeyse sakat kalmadı fb de dirar harici sakat kalmadı ki yerine oynayacak 5 tane oyuncuları vardır, gs de 3 ayrı yerden ayaği kırılan emre çalışmalara başladı ama bizde bırakın sakatların dönmesini sakat olmayıp riske edilmeyen oyunculardan hala haber yok.

doganla kamil deplasmanda neysede içeride hele skor erken gelmezse yaptıkları pas hatalarında tepki alabilirler. mikelle parmakın biran önce dönmesi lazım.

trbzonsporlu
30.10.2019, 20:17
ligde son yenildigimiz iki takım alanya ve sivas.

ikisinde de oyun berabere iken penaltı kaçırdık.

bordoylamavi
30.10.2019, 21:28
Biriyle anlaşsalar bile td bir gün sonra Trabzon'a gelip kendini yem etmez.
Muhtemelen hocasız çıkacaklar.

en çekindiğim şey yeni teknik direktör değiştiren takımlar.

Kadir
30.10.2019, 22:04
5-1 alırız.

Ufuk
30.10.2019, 23:41
Tolunay Kafkas diyorlar.

Ateş ile barut bizim maçtan sonra gelsin yan yana lütfen.

Onur Akyüz
31.10.2019, 01:50
Tolunay Kafkas, Göztepe başkanının çalışmak isteyeceği tipte bi adam. Entelektüel takılıyor, kitap okuyor filan. O adam böyle şeylere dikkat ediyor.

Halbuki bence ciddi mental problemleri olan dengesizin teki bu Tolunay.

18176

Barutmuş. Biz ona çakmağı çaktık mı Akyazı’dan havalanır, soluğu İzmir’de alır.

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2019, 09:08
İlk gol yemediğimiz maç olmasını umuyorum.
Yani gerçekten zayıf bir takım. Özellikle hücum gücü...

Gerçi biz gene bir yolunu buluruz. :D

:)

İnşallah...

İ. SARAL
31.10.2019, 09:13
5-1 alırız.

Yok artık. :D Trabzonspor ve rahat maç.

Murat Keçeci
31.10.2019, 09:47
Deplasmandan aldığımız bir puanı anlamlı hâle getirmek için bu maçtan üç puan ile ayrılmalıyız.Futbolcusundan taraftarına herkes tüm coşkusunu,sinerjisini sahaya yansıtmalı.

Gol yeme problemimiz devam ediyor.Bu konuda çalışmalara devam etmeliyiz.Sürekli maçın içinde olmalıyız.Konsantrasyon kaybı yaşamamalıyız.Topla hücuma çıkarken basit kayıplar yapmamalıyız.Duran topları savunurken daha dikkatli olmalıyız.Takım savunmasına hücumcularımız daha fazla yardımcı olmalı ve aynı zamanda orta saha merkezdekilerde savunma çizgimiz penaltı noktası üzerindeyken onlarda mutlaka ceza yayın çevresinde doğru pozisyon alıp rakibe şut veya pas imkanı vermemeli ayrıca ortaya düşen toplara da biz sahip olmalıyız.Bu konular bizim istikrarlı bir şekilde gol yeme sebeblerimiz bunların yüzde 60-70 ini çözersek gol yeme problemini de çözmüş oluruz.

Rakibimiz karışık bir dönemden geçiyor âcil puanlar kazanmak istiyorlar bu tip yaralı takımlar her zaman çok tehlikelidir.Bu maçlara derbi maçları gibi hazırlanmalıyız.

Orta saha merkezde parmak ve mikel dönecek mi dönerse ne kadar hazır olacaklar şuan için çözmemiz gereken birinci konumuz bu.Mikel tam ritmini bulmaya başlamıştı pas al-ver işi otomatikleşmeye başlamışken sakatlanması kötü oldu ama bu durum tesadüf de sayılmaz orta saha yüksek tempo isteyen bir mevki her otuz yaş üstü oyuncunun yapabileceği bir iş değil nitekim düşük tempoda oynayan Mikelin temposunu yükselttirince sakatlandı.Teknik kadronun onu hem yüksek tempoya çıkartması hemde kas yapısını sürekli takip etmesi lazım merkez orta saha da sürekli değişim takımın verimini düşürür o bölgede mutlaka istikrara kavuşmalıyız.

Başakşehir maçında avdijaj hakkında unuttuğum birkaç kelime yazayım.Takım skor olarak geride yani tempoyu yükseltmesi gereken ekip biziz saçma sapan fauller yaparak neden rakibin ekmeğine yağ sürüyosun oyun aklını geliştir lütfen yoksa burdaki ömrün uzun olmaz.

Karasoy
31.10.2019, 12:00
Arka arkaya oynadığımız Gençlerbirliği ve Sivas maçlarından yalnızca 1 puan alabilmiştik.Eğer zirveye oynayacaksak Göztepe ve Alanya maçlarını almamız gerekiyor.

Onur Akyüz
31.10.2019, 12:00
5-1 alırız.

Beşiktaşla veya cimbomla oynamıyoruz o kadar rahat alabileceğimizi sanmam.

ffırtına
31.10.2019, 12:34
Ogeny Onazi öldü mü
A.Ömür kaldı mı
Ekuban öcün aldı mı
Şimdi yürek yırtılur

Ibrahim Gaygusuz
31.10.2019, 14:36
Onazi Alanya maci kadrosuna alinir. Kendisi 10 gunluk bir sureden bahsetti. Basinda cikan haberler rahatsiz etti onu, yerini almak icin elinden gelen herseyi yapacaktir.

Tolunay rahatini bozmaz, bizden aldiklari ve milli takimdaki kebab isi ona uzun sure yeter.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2019, 14:50
Ekuban Alanya maçında oynayacakmış.
Mikel ve Parmak Göztepe maç kadrosunda olacakmış.
Onazi Kasım sonu dönecekmiş.
Güzel haberler bunlar

Hamza Yilmaz
31.10.2019, 14:52
Güzel haberler bunlar

Baris Y. Ikisi icin sahada olmayacak dedi

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2019, 14:53
Tolunay Kafkas, Göztepe başkanının çalışmak isteyeceği tipte bi adam. Entelektüel takılıyor, kitap okuyor filan. O adam böyle şeylere dikkat ediyor.

Halbuki bence ciddi mental problemleri olan dengesizin teki bu Tolunay.

18176

Barutmuş. Biz ona çakmağı çaktık mı Akyazı’dan havalanır, soluğu İzmir’de alır.

Çok kitap okuyan entel biri yıllardır niye bu kadar agresif anlamış değilim.

Bir maçtan sonra neredeyse muhabiri dövecekti.

Rahatını bozmaz, gelse de 2 günde mucize yaratamaz.

Her ne olursa olsun bu kritik 2 maçı 3 puanla geçmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2019, 14:53
Baris Y. Ikisi icin sahada olmayacak dedi

Demek ki yazılı basın yalan yazıyor.

Teşekkürler kardeş, umutlanmıştım ne güzel

diskus
31.10.2019, 16:49
Güzel haberler bunlar
Ekuban kasim in 7 veya 8 inde Trabzon a gelip agrisi sizisi yoksa antremanlara baslayacak.Oynamasi 3 hafta sürer muhtemelen.
Onazi belki sezonun ikinci devresinde hazir hale gelir.

thesiege61
31.10.2019, 19:25
Parmak ve Obi mikel oynayacak mı acaba? Hiç bir yerden sağlıklı bilgi alamıyoruz ki.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
31.10.2019, 22:49
Parmak ve obi ikisi birden yoksa yine zorlanabiliriz..

arsinli_akrep61
01.11.2019, 03:40
Allah'ım sen yardımcımız ol.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
01.11.2019, 13:00
Mikel 11 Kasım.
Parmak 8 Kasım.
Onazi 11 Kasım.
Ekuban 11 Kasım.

TM'ye göre bu tarihlerde idmanlara başlayacaklar.

artvints
01.11.2019, 15:11
sturridge de yokmuş.

Onur Akyüz
01.11.2019, 15:18
Böyle talihsiz kısmetsiz bi takım olmaz olamaz!

As takımdan 6 adam sakat ya bu ne demek Allah aşkına!

Mikel tedbir amaçlı dendi 1 aydır yok. Şimdi Sturridge 1-3 hafta diyor o da ilk yarıyı kapamıştır.

Nihat Güneş
01.11.2019, 15:23
Sturidge de sasilacak bi durum yok adamin Liverpool sakatlik kariyeri kendini tekrar ediyor. O yetenekte bi adamin Premier ligde olmamasinin nedeni bu zaten.

alptug_kd
01.11.2019, 15:23
Bu şanssızlık falan değil! Bu kadar sakatlık şanssızlık, bahtsızlık, kısmetsizlik falan olamaz!

Kendimizi kandırmayalım!

Numan Yerlikaya
01.11.2019, 15:24
Böyle heyetin ta anasını avradını ben yalancı şerefsizler ya. Ekuban 4-6 hafta yok diyolar 6 hafta oldu sakatlanalı daha 2 hafta sonra antremana başlayacak 2 haftda öyle gitse 3 ay olacak. Sturridge sende nasıl bi adamsın maç oynamadan sakatlanıyosun sövdürcen kendine

artvints
01.11.2019, 15:34
..................uğurcan
......hüseyin....hosseini....ivanildo
pereira.......sosa.....doğan............novak
......yusuf.........sörloth.........nwakeme

elde bol stoper var, ön taraftaki sakatlık riski azalır yoksa bekler de sakatlanacak.

Ahmet Taşçı
01.11.2019, 15:37
Sturridge'nin alınmasının reklam dışında bir anlamı yoktu, klüp de bence sürekli oynayamayacağını biliyordu, Sturridge 3 maç oynar 2 maç olmaz, 2 maç oynar 3 hafta sakat, bu Duruma alışsak iyi olur, sene sonu da yollar ayrılır, keşke Sturidge alınacağına genç biri Sörlot, Ekuban gibi aç, kendini ispat etmek isteyen biri alınsaydı. Mikel gibi birini alarak zaten bu yılki hakkımızı doldurmuştuk, ne gerek vardı kronik sakat biri için bu kadar para ve emek harcanmasına.

Enaldo61
01.11.2019, 15:39
Resmen 1 maç var 3 maç yok, Sturridge mevzusunda korktuğumuz başımıza geldi resmen.

Bu kadar sakatlık da normal değil ama.

DeAgLeMaNyAq
01.11.2019, 15:53
Resmen 1 maç var 3 maç yok, Sturridge mevzusunda korktuğumuz başımıza geldi resmen.

Bu kadar sakatlık da normal değil ama.

Doğrusu 3 maç var 1 maç yok olacak...

ccd6167
01.11.2019, 15:57
Böyle heyetin ta anasını avradını ben yalancı şerefsizler ya. Ekuban 4-6 hafta yok diyolar 6 hafta oldu sakatlanalı daha 2 hafta sonra antremana başlayacak 2 haftda öyle gitse 3 ay olacak. Sturridge sende nasıl bi adamsın maç oynamadan sakatlanıyosun sövdürcen kendine

Ekuban için 2 ay dediler resmi siteden

hanzale
01.11.2019, 15:59
Yav Sturridge az çok tahmin ediliyordu da bu ne boktan sağlık yönetimi yav, hiçbir denilen tarihte dönemiyor ve kulüp de bu durumu kabullenmiş resmen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur KÜÇÜK
01.11.2019, 16:01
Sturridge sasirtmadi beni.
Transfer dosyasi basliginda mesajlarim hala mevcut alinirken.

Bu adam kafadan sakat.

Basaksehir macinda bir tane ikili mucadeleye girmeden nasil sakatlanmis ?

Artik olan oldu, giren kazik hepimize afiyet olsun.

Belki akillanirsiniz su Sturridge olayini yasadiktan sonra diyecegim ama bu olaylari cok yasadik biz ve akillanmadik.

Sosa sezon basindan beri 250 tekme yedi, her mac diz kapaklari kaniyor ama hala oynuyor.

Ucretini 2.25 milyon euroya dusuruyor. 2 yil daha sozlesme uzatiyor.

Ama Sturridge 3.5 milyon euroyu alip, keyfe keder 1 mac oynayip, 2 mac yatiyor.

Sakatligi da kas zorlanmasi.
Su ligde forma giyen tum profesyonel sporculari Mr'a sok, yarisinda bu sikinti cikar.

Sturridge'i goren Sosa degil de, karaktersiz bir yabanci olsa ne yapar ?

Gs'de Falcao'yu goren Belhanda ve Feghouli gibi kontak kapatir.
Kosmaz, mucadele etmez, oyle keyfe keder sahaya cikar.

Zararin neresinden donersen kardir derler.

2 + 1 yillik sozlesme imzaladik kendisiyle.
Opsiyon kulube ait.

Bir sene daha 3.5 milyon euronu alip gidersin bu gidisle Sturridge.

Bunlarla mi sampiyonluga yuruyecegiz arkadas.
Kafasi yarilan Tolga, burnu kirilan Burak, ne kadar son zamanlarinda elestirsem de ayak baglari kopan Onur gibilerle 2011 yilinda sampiyon olduk biz.

Ekuban..
Kocum senden ozur dilerim.
Transfer dosyasi basliginda bu sene alternatif yardimci forvet diye seni gormekle hata etmisim.

Yusuf da gidince, bu takimin herseyi sen olmussun aslinda.

Don gel de, su kafadan ve kronik sakat Sturridge beyzademizden kurtar bizi.

Kulubede kariyerine devam etsin super yildizimiz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat'
01.11.2019, 16:07
Bazı şeyleri talihsizlik diyerek geçiştirmeyiz. Misal Sturridge, ya Adam bile bile lades, kariyerinin 3/2'si sakatlıkla geçmiş. Şimdi sakatlanmasına çok şaşırmamak lazım. Bunun talihsizlikle falan alakası yok. Şimdi yarın soluğu İngiltere'de alır orda daha çabuk iyileşirim diye.

hanzale
01.11.2019, 16:09

Bu adam kafadan sakat.

Belki akillanirsiniz su Sturridge olayini yasadiktan sonra diyecegim ama bu olaylari cok yasadik biz ve akillanmadik.

Sosa sezon basindan beri 250 tekme yedi, her mac diz kapaklari kaniyor ama hala oynuyor.

Su ligde forma giyen tum profesyonel sporculari Mr'a sok, yarisinda bu sikinti cikar.

Opsiyon kulube ait.

Kafasi yarilan Tolga, burnu kirilan Burak, ne kadar son zamanlarinda elestirsem de ayak baglari kopan Onur gibilerle 2011 yilinda sampiyon olduk biz.

Ekuban..
Transfer dosyasi basliginda bu sene alternatif yardimci forvet diye seni gormekle hata etmisim.

Seni dinlemeyen ve ciddiye almayan kulüp de biraz şeydir

Ahmet Taşçı
01.11.2019, 16:10
Başkan diyordu ya bana niye alt yapıdan birini çıkarmadınız diye soru soran yok.Parmak, Abduş, Mikel, Eku, Sturridge sakat. Peki bu kadar sakat varken, Yusufu da satmışken alttan gelen kimse kısa süreli de olsa niye oynamıyor? Niye sağ bek Kamil'i orta sahada izliyoruz, Senin potansiyelli Behlül, Kerem, Cafer, Hakan Yeşil'in varken? Bu gençlerin yedek kadroyla sürülüp sonra da tü kaka ilan edilmesini mi izleyeceğiz? Elin Portosu, Roması gelip senin U19 maçını izliyor biz ise Kamili izliyoruz orta göbekte? 3 puan kazanmak bir genci kazanmaktan daha mı önemli? Bu adamlar Sosa ile, Pereira ile, Nwakayame ile oynamayacaksa sürekli sözleşme yenileyip, Paf takımında oynatmanın hiçbir anlamı yok ben eminim ki Merih gibi yurt dışına çıksalar daha sonra para ile alamayız bu adamları...

Oğuz ZEYTİN
01.11.2019, 16:12
Sakatlıktan dolayı oyuncuların kaçırdığı maç sayıları

Onazi (Geçen seneden bugüne) 37 maç

Kamil Ahmet 10 maç

Ivanildo 5 maç

Parmak 1 maç

Ömür 9 maç

Yusuf 6 maç

Ekuban 9 maç

Sturridge 4 maç

Mikel 3 maç

Gökhan Balcı
01.11.2019, 16:29
Ekuban dışındaki bütün sakatlıklar bile bile lades durumu ne yazık ki. Ömür ve parmak çok zorlandı. Sturridge müzmin sakat mikel ise bambaşka bir hikaye. İnsan kolay kolay akıllanmıyor ne yazık ki. Hocaya kızıyorum transfer işlerine karışmıyor diye sebebi de bu. Hocaya kalsa ne sturridge ne de mikeli istemezdi. Kim gelse eyvallah diyor sonra seçim yapmaya çalışıyor. Takıma alınması gereken iki tane fiziken güçlü çift yönlü ve ileride baskı yapabilecek orta saha. Hatta sorlothun yerine de rakip defansı rahat çıkarmayan sert bir forvet. Lider bir stoper. Sol bek sol açık ve sağ açık alternatifi. Takımın ihtiyaçları buydu. Geçen seneki oyundan izlerin olmamasının da sebebi bu yeni kadro yapısı zaten. Umarım başkan hata yaptığının farkındadır da bir daha aynı şeyler olmaz.

Onur Akyüz
01.11.2019, 16:39
Başakşehir maçında ne darbesi yedi nerde oldu böyle bi şey? Bu ne biçim iş? Kas zarında bilmem ne varmış!

Kası geçtik zarını da düçünecez bi de..

Numan Yerlikaya
01.11.2019, 17:12
Ulan zaten dualarla devam ediyoruz lige böyle oluna da çıldırıyorum. Lan ben 30 haftadır halı saha maçı yapıyorum üst üste bir kere sakatlanmışlığım yok 😄

Hakan
01.11.2019, 17:15

Bu adam kafadan sakat.

Opsiyon kulube ait.

Ekuban..

Adam aynı yazı içerisinde hem teknik direktör,hem başkan,hem doktor,hem de transferden sorumlu kişi olmuş.
Tamam sen demiştin.

halilaziz61
01.11.2019, 17:18
Sturidge yatmaya geldi anlaşılan

Veya takım lanetli

DeAgLeMaNyAq
01.11.2019, 17:31
Sakatligi da kas zorlanmasi. Su ligde forma giyen tum profesyonel sporculari Mr'a sok, yarisinda bu sikinti cikar.

Gerilme tespit edilen oyuncu oynayabilir diyorsun ki doğrudur örnekleri var. Peki bu gerilme yırtığa dönüşür de oyuncunun sakatlığı 1-3 haftadan 4-6 haftaya attığında sorumlusu kim olur?

Mert Oğuzlu61
01.11.2019, 17:31
2 gundur foruma girilmiyor. Futbolculari gectim forum bile sakatlaniyor. Şunu cozseniz artik ?

hanzale
01.11.2019, 17:32
Adam aynı yazı içerisinde hem teknik direktör,hem başkan,hem doktor,hem de transferden sorumlu kişi olmuş.
Tamam sen demiştin.

Üstada laf yok

hanzale
01.11.2019, 17:45
Ogeny Onazi - Öldü
Abdulkadir Ömür - Öldü
Caleb Ekuban - Öldü
John Obi Mikel - Öldü
Abdulkadir Parmak - Öldü
Daniel Sturridge - Öldü

Polat Alemdar seslendirmesiyle baya Kurtlar Vadisi 45. bölüm gibi takım olduk

My
01.11.2019, 18:17
Magazin gazeteciliği yapıncaya kadar hocaya ve başkana adam gibi soru soracak bir tek tanecik gazeteci yok şu şehirde ve ülkede. Soru soran aman kimseyi üzmeyeyim, kızdırmayayım diye kırıla kırıla gollük cevaplar için pas atıyorlar. Dolayısıyla kulüple ilgili doğru düzgün bir bilgimiz de olamıyor.

61_Hasan_69
Ogeny Onazi - Öldü
Abdulkadir Ömür - Öldü
Caleb Ekuban - Öldü
John Obi Mikel - Öldü
Abdulkadir Parmak - Öldü
Daniel Sturridge - Öldü

Sosa: Ben kaldım kardeş, ben kaldım

Via Ramiz Karaeski

61_Hasan_69
Ogeny Onazi - Öldü
Abdulkadir Ömür - Öldü
Caleb Ekuban - Öldü
John Obi Mikel - Öldü
Abdulkadir Parmak - Öldü
Daniel Sturridge - Öldü

Sosa: Ben kaldım kardeş, ben kaldım

Via Ramiz Karaeski

Laundros61
01.11.2019, 18:37
Sturridge sasirtmadi beni.Transfer dosyasi basliginda mesajlarim hala mevcut alinirken.Bu adam kafadan sakat.Basaksehir macinda bir tane ikili mucadeleye girmeden nasil sakatlanmis ?Artik olan oldu, giren kazik hepimize afiyet olsun.Belki akillanirsiniz su Sturridge olayini yasadiktan sonra diyecegim ama bu olaylari cok yasadik biz ve akillanmadik.Sosa sezon basindan beri 250 tekme yedi, her mac diz kapaklari kaniyor ama hala oynuyor.Ucretini 2.25 milyon euroya dusuruyor. 2 yil daha sozlesme uzatiyor.Ama Sturridge 3.5 milyon euroyu alip, keyfe keder 1 mac oynayip, 2 mac yatiyor.Sakatligi da kas zorlanmasi. Su ligde forma giyen tum profesyonel sporculari Mr'a sok, yarisinda bu sikinti cikar.Sturridge'i goren Sosa degil de, karaktersiz bir yabanci olsa ne yapar ?Gs'de Falcao'yu goren Belhanda ve Feghouli gibi kontak kapatir. Kosmaz, mucadele etmez, oyle keyfe keder sahaya cikar.Zararin neresinden donersen kardir derler.2 + 1 yillik sozlesme imzaladik kendisiyle.Opsiyon kulube ait.Bir sene daha 3.5 milyon euronu alip gidersin bu gidisle Sturridge.Bunlarla mi sampiyonluga yuruyecegiz arkadas.Kafasi yarilan Tolga, burnu kirilan Burak, ne kadar son zamanlarinda elestirsem de ayak baglari kopan Onur gibilerle 2011 yilinda sampiyon olduk biz.Ekuban..Kocum senden ozur dilerim.Transfer dosyasi basliginda bu sene alternatif yardimci forvet diye seni gormekle hata etmisim.Yusuf da gidince, bu takimin herseyi sen olmussun aslinda.Don gel de, su kafadan ve kronik sakat Sturridge beyzademizden kurtar bizi.Kulubede kariyerine devam etsin super yildizimiz.LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiSana da gün doğdu sturridge her sakatlığında gelip yazıyorsun. Gol atınca ortada yoksun. Şifreyi mi ne kaybetmiştin galiba sturridge form tutarsa yine kaybedersin o şifreyi :)

ccd6167
01.11.2019, 18:43
Sturridge burada form tutamazsa daha da ekmek yiyemez futboldan.

Fakat önümüzdeki milli aradan sonra ömür hariç tüm sakatlar dönüyor bu da sevindirici

Uğur KÜÇÜK
01.11.2019, 18:50
Sturridge'in kronik sakatlik mevzusunu Ingiliz gazeteleri, Makaleleri ve Jurgen Klopp 100 kez yazdi ve soyledi.
Dis basindaki haberlerde hersey en ince ayrintisina kadar yaziyordu.

Agri ve sakatlik arasindaki o ince cizgiyi bilmiyor.

Bu laf Kloop'a ait.
Hani su aralar Dunya futbolundaki zirvedeki birkac takimdan birinin hocasina.

Ekibinin dunyanin en iyilerinden biri oldugunu bildigimiz takima.

Burada doktor olmaya gerek yok bu durumu gormek icin.

En cok Sosa'nin su takima gelmesini isteyen adamlardandim zamaninda.

O da yuksek para aldi, ee ne oldu, demek ki kronik sakat degilmis adam, catir cutur oynuyor.

Yahu bu kadar yuksek para alan adamin bir hafta kasi gerilir, bir hafta asil tendonu agirir, bir hafta sag bacagi agirir.

Boyle sacma is mi olur.

Sturridge'in kalitesine kimse laf etmedi, etmez zaten ama 1 mac oynayip 2 mac yatacaksa bu is olmaz.

Sen o kadar zengin kulup musun ?

3 kurus paran olsaydi, gidip senelik 100 bin Tl'ye oynayacak Firatcan filan pesinde kosmaz, gider 2 tane ortalama duzeyde rotasyon topcusu alirdin.

Bu forma altinda tabii ki destekleyecegiz bu Sturridge'i de, aldigi paranin hakkini vermesini bekleyecegiz ama bu gidisatta isimiz var.

Senin aldigin formanin, kombinenin parasi gidiyor yatan adamlara.

Benim cebimdeki para gitmiyor.

Usta veya Haciosmana neden giydiriyoruz surekli ?

Simdi Agaoglu ve yonetimi bu durumu neden hesap etmedi, bunu sorgulamaz ve herseye oldu artik, bu yonetime ses cikarmayalim diye susarsan, burnun daha cok b.ka batip cikar.

Neyse..

Sturridge'i degil Trabzonsporu destekleyin.

Furkan Özdem
01.11.2019, 21:06
Biri geliyor biri gidiyor bi maça da kadromuz hazır giremedik nasıl bir bahtsızlık bu...

trbzonsporlu
01.11.2019, 21:29
bugünün haberi: ekim ayının başında fıtık ameliyatı olan nabil dirar takımla çalışmalara başladı.

bizde ise 1 ay önce riske edilmeyerek oynatılmayan oyuncu bu haftada oynamayacak

Ufuk
01.11.2019, 21:30
https://www.61saat.com/images/haberler/2017/04/hafiz_ali_tel_trabzonspor_un_stadindan_etkilendim_ h407606_5030c.jpg

Herkese komple abdest aldırıp gerisini Ali hocama bırakıyoruz.

Onur Akyüz
01.11.2019, 22:33
Bu eksiklerle Alanya maçına çıkarsak bizi duman ederler.

Göztepe maçı yine ortada ama Alanya maçı banko mağlubiyet olur.

Mehmet Fatih Yavuz
01.11.2019, 23:00
Sakatlıklar konusunda Erdal Hoş bile Twitter üzerinden bana "Beşiktaş ve Fenerbahçe de yaşadı" dediği için artık ümidimi kestim bu kafalardan."Abi bizim çocuk sigaraya başlamış.""Boşver 3 numaradaki Hasan Bey'in ve 6 numaradaki Ahmet Bey'in çocukları da içiyorlar."Kafa bu kadar.Gs geçen sene yaşadı, bu sene yaşamadı.Belediye bizimle benzer maç yoğunluğunda, lik 11 i nerdeyse her maç aynı, yaşamadı.Lan bir eksiklik gösterildiğinde bu eksikliği yaşamayan yerden çözüm arayacağına,. Eksikliğin olduğu başka örnekleri hafiflletici bahane olarak öne süren bir zihniyetten gelişim beklenir mi?Erdal Hoş un bile, Ünal Karaman a siper olacağım diye bana bjk FB örneğin erdiği yerde artık söz bitti maalesef.Aklını yitirmiş bir takım kitleler mevcut.2 senedir niye sürekli uzun süreli sakatlıklar var diye düşünmek yerine, ama bjk de ve FB de de var diyen tiplerden bu dünyaya ne fayda gelebilir ki?Ulan belki çimleri yanlış seçtik, böyle osuruktan savunma olur mu?Eniştem de de var. Aklınıza be!!!

Full HD
01.11.2019, 23:24
Önce bugün Drogheda kazanmali.Hadi yigitlerim!

cellchook
01.11.2019, 23:45
Göztepe ve Alanya maçı lig için kaderimizi belirler.

Her ikisi de çok zor!

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OrkHun
02.11.2019, 00:11
Sakatlıklar konusunda Erdal Hoş bile Twitter üzerinden bana "Beşiktaş ve Fenerbahçe de yaşadı" dediği için artık ümidimi kestim bu kafalardan."Abi bizim çocuk sigaraya başlamış.""Boşver 3 numaradaki Hasan Bey'in ve 6 numaradaki Ahmet Bey'in çocukları da içiyorlar."Kafa bu kadar.Gs geçen sene yaşadı, bu sene yaşamadı.Belediye bizimle benzer maç yoğunluğunda, lik 11 i nerdeyse her maç aynı, yaşamadı.Lan bir eksiklik gösterildiğinde bu eksikliği yaşamayan yerden çözüm arayacağına,. Eksikliğin olduğu başka örnekleri hafiflletici bahane olarak öne süren bir zihniyetten gelişim beklenir mi?Erdal Hoş un bile, Ünal Karaman a siper olacağım diye bana bjk FB örneğin erdiği yerde artık söz bitti maalesef.Aklını yitirmiş bir takım kitleler mevcut.2 senedir niye sürekli uzun süreli sakatlıklar var diye düşünmek yerine, ama bjk de ve FB de de var diyen tiplerden bu dünyaya ne fayda gelebilir ki?Ulan belki çimleri yanlış seçtik, böyle osuruktan savunma olur mu?Eniştem de de var. Aklınıza be!!!
hayir, doyurucu mantikli bir aciklama yapan da yok. mikel'e ne oldu kimse bilmiyor, ne zaman donecegi belirsiz. ekuban ne zaman donecek belirsiz.
adam kisa vadeli sakatlikta bile 1-3 hafta diyor, lan 1 hafta nere 3 hafta nere? onazi futbola donecek mi donmeyecek mi, tam olarak sorunu ne belirsiz..

kulup taraftari adam yerine koymuyor ki, davar yerine koyuyor. cok mu zor lan haftada bir gincel sakatlik durumlarini, ne zamana doneceklerini paylasmak..

Gökhan Balcı
02.11.2019, 00:46
Açıkçası merak ediyorum alt yapı oyuncularına şu şartlarda bile şans gelmeyecekse ne zaman gelecek? Yusuf abdülkadir onların yaşında sahaya çıkmıyor muydu? Bu arkadaşların bir tanesi de mi hazır değil? Bilen açıklarsa sevinirim.

Mithridates
02.11.2019, 01:20
Kamil ve Sturridge yerine Ahmet ve Yusuf'a şans verilmeli.

Hakan
02.11.2019, 01:31
Açıkçası merak ediyorum alt yapı oyuncularına şu şartlarda bile şans gelmeyecekse ne zaman gelecek? Yusuf abdülkadir onların yaşında sahaya çıkmıyor muydu? Bu arkadaşların bir tanesi de mi hazır değil? Bilen açıklarsa sevinirim.

Abdülkadir 15 yaşında yolu gözlenen biriydi.Her alt yaş milli takımını sırtlayan,bağıra çağıra geliyorum diyen bir çocuktu.
Asıl beraber alt yapıda oynadığı kaç çocuk futbolu bıraktı onu da görmek lazım.

Ufuk
02.11.2019, 01:40
Kamil ve Sturridge yerine Ahmet ve Yusuf'a şans verilmeli.

Bencede.

Yusuf zaten oynadığı oyunla haketti. Ahmet'e de şans verip görmek gerek. Muhemmet Akpınar'da yedeklerde olur. Ahmet gereken desteği veremezse ikinci forvet olarak Muhammet girer artık. Sörloth yanlız kalınca performansı baya düşüyor çünkü. Yanına girecek birinin olması şart.

Artık gençlerden de kadroda başka isimleri görmek istiyorum ben. Son 5-10 dk oynasın çocuklar alışşsınlar ortama. Zorda kalınca oynatmakla genç kazanılmıyor, asıl maharet yerine oynayacak oyuncu varken çıkartmak.

kayseriliyiz
02.11.2019, 01:40
Bu ne sansizliktir, su durumda ligi ilk 4'te bitirirsek iyidir.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Gökhan Balcı
02.11.2019, 02:43
Abdülkadir 15 yaşında yolu gözlenen biriydi.Her alt yaş milli takımını sırtlayan,bağıra çağıra geliyorum diyen bir çocuktu.
Asıl beraber alt yapıda oynadığı kaç çocuk futbolu bıraktı onu da görmek lazım.

Abdülkadir elbette beklenen biriydi fakat herkes abdülkadir olmak zorunda da değil ki oynamak için öylesi çok nadir çıkıyor zaten. Örneğin Serkan yirmi yaşında pereria bu kadar yıpranıyorken ve buna bağlı olarak performansı da düşerken değerlendiremiyoruz bu arkadaşımızı. Biz neyi yanlış yapıyoruz da alt yapı oyuncuları bu kadar geç çıkıyor sahaya Avrupaya kıyasla. Mesela Hüseyin bir stoper olarak pek çok eksiği olan bir oyuncu ama çıktı a takıma. Öyle veya böyle bir alternatif oldu adam. Oynamasaydı şu anki halinden de kötü olacaktı. Demeye çalıştığım özetle bu. Yoksa oynayamayacak adam çıkmasın tabii ki

PortoDeGalinhas
02.11.2019, 03:05
Ben bu 1-3 hafta olayına aşırı kafayı taktım, ilk defa duyuyorum tedavi sürecinin 1-3 hafta arası süreceğini. bir tarafta 7 gün var bir tarafta 21 gün var. İyileşme sürecinde ne gibi değişkenleri hesaba kattılarda bu kadar uzun bir aralık verdiler. Kendi mesleğim üzerimden düşünüyorumda ben patrona şu işi 1-3 hafta arası bitirmeyi planlıyoruz desem adam bana bi tarafı ile güler. Tabi doktorluk bizden çok farklı bir meslek ama böyle saçma sapan bir tahmini sürenin onların meslekte de kabul gördüğünü düşünmüyorum. Oldu olacak 1 gün ile 1 yıl arası desinler, sürpriz olmasın

yorumsuz6117
02.11.2019, 09:20
Bugün belki kazanırız ama Kamil'le Doğan'la Alanya maçında galibiyet uzak ihtimal..

Enes Başkaya60
02.11.2019, 09:40
Yine Abdulkadir ve Mikel yok...

Ayrıca Sturridge de 1-3 hafta arası yok bende yedim en az 1.5 ay yok bu adam demek bu...

Bu sene bu sakatlıklarla ilk 4 net başarıdır yapacak birşey yok Allah Ünal Hocaya sabır versin...

Ertan1982
02.11.2019, 09:50
Kamil ortasahada isi yok.
Ilk önce basit oynamasini ögrensin.
3-4 calim atip topu kaptirip bol atak yeriz.
Canbaz denenbilinir veya Cafer de denene bilinir.
Cafer de ama artik o lacka oynamasini birakacak ve hizli olmali.

Şahin Yılmaz
02.11.2019, 09:52
Ortasahasında Kamil oynayan bir takım şampiyon olamaz.

Yahu adamın orjini sağbek. Oynatacaksan orada oynat.

Enes Başkaya60
02.11.2019, 10:48
Uğurcan, Pereira, Hüseyin, Hosseini, Novak, Doğan, Sosa, Kamil Ahmet, Nwakaeme, Yusuf Sarı, Sörloth

Kadro bile şimdiden belli ve oyuna sokabilecegimiz ofansif olarak canbaz ve Avdijaj var iki oyuncu değişikliği ile maçı bitiririz gibi...

1 puan şu kadro ile iyidir bence...

iyattara
02.11.2019, 11:02
Ligin en rahat maçlarından biri olması gerekirken hava sakatlıklardan bir anda değişti. Idda oranlari bile 1.50 den 1.70 e cikti. Yani sirf biz degil tum kamuoyu macin ortaya geldiği kanaatinde. Bu tip maçlarda basarili oluyoruz. Banko favori olmaktan iyidir. Eksikler olsada bir sekilde 3 puan almak gerekiyor. Alacağımıza da inaniyorum. Bu takim en kotu 3 4 puan geride ilk yariyi bitirir bitirmeli.

Ahmet Taşçı
02.11.2019, 11:06
Şunu anladım ki Türkiyede genç oyunculara zorunluluk dışında şans verecek cesarete teknik adam yok. Ünal hoca Abduş ve Yusuf'u geçmişten hazır aldı, Hüseyin ve Uğurcan da mevkisinde kimse kalmayınca oynatıldı zira Parmak da öyle, yahu şu Cafer, Kerem'i, Canbaz'ı, Behlül'fen,birini as kadro ile bugün oynatmıcaksan ne zaman oynatmıcan, Ya Kamil kendi mevkisinde eleştirilen bir adamken orta alan ısrarı niye, Kamil ve Doğan orta sahası Sosa'ya iki kat sorumluluk yüklüyor elde bir Sosa kaldı her topu ona atacak Kamil ve Doğan sayesinde adamı da sakatlıcaz.

OFLU
02.11.2019, 11:09
Taha var Taha Tunç.
Al koy yedek başlat en kötü.
Adamın sezgileri müthiş.
Şu maçta dene hocam ne olacak. Parmak nasıl çıktı? Bu çocuk yeni Yazıcımız olabilir.

Onur Akyüz
02.11.2019, 11:30
Mikel’e ne oldu Mikel’e?

Tedbir amaçlı dinlendirilen adam 1 ay oldu nerdeyse ortalıkta yok. En son Başakşehir maçı kafilesiyle birlikte takım otobüsünde görüldü sonra ortalıktan kayboldu.

Malum bizim yeni doktorumuz ateşli silahlara karşı ilgili biri. Silahını temizlerken Mikel’i mi vurdu ne yaptı? Açıklama yapsanıza kardeşim bu ne amatörlük?

1-3 hafta ne demek ya? Bari 1 hafta ile 1 yıl arası deseydiniz sizin amatörlüğünüze daha çok yakışırdı!

OFLU
02.11.2019, 11:46
GS maçında Mikel, Parmak, Sturridge ve Ekuban oynayabilecek kıvama gelmezse, o sağlık ekibinin taa...

hay1699
02.11.2019, 12:01
Şunu anladım ki Türkiyede genç oyunculara zorunluluk dışında şans verecek cesarete teknik adam yok. Ünal hoca Abduş ve Yusuf'u geçmişten hazır aldı, Hüseyin ve Uğurcan da mevkisinde kimse kalmayınca oynatıldı zira Parmak da öyle, yahu şu Cafer, Kerem'i, Canbaz'ı, Behlül'fen,birini as kadro ile bugün oynatmıcaksan ne zaman oynatmıcan, Ya Kamil kendi mevkisinde eleştirilen bir adamken orta alan ısrarı niye, Kamil ve Doğan orta sahası Sosa'ya iki kat sorumluluk yüklüyor elde bir Sosa kaldı her topu ona atacak Kamil ve Doğan sayesinde adamı da sakatlıcaz.

Bir de yenik olduğumuz maçlarda son dakikalarda genç oyuncu sokma şovu, ersun da yapardı.

trbzonsporlu
02.11.2019, 12:09
böyle giderse dorukhan bile önaziden önce dönebilir sahalara

Ertan1982
02.11.2019, 12:11
Onazi den hayir gelmez.Kontrati fes edilsin

Enes Başkaya60
02.11.2019, 12:34
böyle giderse dorukhan bile önaziden önce dönebilir sahalara

Onazi yüksek ihtimal futbolu bırakacak zaten dorukhan ondan önce başlamış olacak...

Enes Başkaya60
02.11.2019, 12:35
Ligin en rahat maçlarından biri olması gerekirken hava sakatlıklardan bir anda değişti. Idda oranlari bile 1.50 den 1.70 e cikti. Yani sirf biz degil tum kamuoyu macin ortaya geldiği kanaatinde. Bu tip maçlarda basarili oluyoruz. Banko favori olmaktan iyidir. Eksikler olsada bir sekilde 3 puan almak gerekiyor. Alacağımıza da inaniyorum. Bu takim en kotu 3 4 puan geride ilk yariyi bitirir bitirmeli.

Beraberlik iyi sonuç gibi abicim...

MİSSE_MİSSE
02.11.2019, 12:44
xxxxxx---xxxx---xxxx---xxxx
----------dogan-----------
---firatcan------------sosa----
avdiya-------sorlot-----waka----

firatcan oynar mi diye soracak olan arkadaslara, uc aydir tranzonsporun kulubesinde oturuyorsa heralde oynayacak kapasitsi vardir.

61_Hasan_69
02.11.2019, 12:59
Bugün muhtemelen Canbaz 11 başlar

Ahmet Taşçı
02.11.2019, 13:07
Uğurcan Pereira - Huseini - İvanildo -Novak Doğan- SosaSarı-Canbaz-Nwakame Sörloth.... Şahsen bu kadroyu bekliyorum yedekten de artık Serka Asan, Cafer, Kerem Baykuş 'tan bir veya ikisini görsem çok mutlu olurum. Eğer hem Kamilli kadro ile çıkar hem de leş bir futbol izletir üstüne de bir de puan kaybedersek kimse bana sakatlıktan dem vurup demogojik savunma yapmasın, En çok sevenlerden biri olarak çok pis eleştiririm Ünal Hoca'yı. Bu sezondan daha leş bir lig bulamassın, her hafta biri puan kaybediyor zaten, bizi düzlüğe çıkaracak gençleri izlemek istiyoruz.

Ahmet Taşçı
02.11.2019, 13:11
Bugün muhtemelen Canbaz 11 başlarHadi İnşallah, Kamil takıntısından kurtulur inşallah hoca. Rakibi durdurmaya yönelik maçlarda Bjk, Fb, Gs vb. Kamili orda oynamasına anlam verebilirim lakin, rakibin bizi karşılayacağı maçlarda oynatılmasının hiçbir mantığı yok.

kamer
02.11.2019, 13:17
sakin olalım bu maçı alacağız, her zaman desteğe devam bu iş olacak uşaklar az daha sabır

trbzonsporlu
02.11.2019, 13:24
bunca eksiğe ragmen maçın ağır favorisiyiz göztele ligin en kötü takımlarından, geçen haftadan sadece sturrige eksik ki gecen hafta zaten sahada hayalet gibiydi bu arkadaş. bu maçı gecerizde alanya macına bu orta saha ile çikarsak yeniliriz

Ahmet Aksu
02.11.2019, 13:39
bugün yine bütün iş nwakameye kalacak..
tüm toplar ona atılacak, tek onunla atağa çıkılacak, taraftarın da gazı ile o da bireysel takılacak, ronaldo,messi olmadığı için tüm maç tek başına oynayamayacak, yorulacak ve etkisiz görünecek, yürüyor denilecek, tüm suç onun olacak derken yine sürpriz bir şekilde gol ya da asist yapıp susturacak.. yazın kenara :D

o değilde hala şu antrenör-kondisyoner-sağlık ekibini kovmadık ya ben başka bir şey demiyorum..
bu gidişle takımda kimse kalmayacak.
sakatlanan geri gelmiyor bu ne ya
sürekli sakatlanmaya başladılar ve kısa sürede geri dönemiyorlar..
ve hala şans deyip geçiştiriyoruz

BlackPanther
02.11.2019, 13:45
18179

Bu şaka mı?

gurur6134
02.11.2019, 13:47
Sari ve wakayemenin performansi cok onemli bugun..hamle sansimiz yok gibi birsey klubeye baktigimizda..gol yemeyelim artik ya yemezsek en kotu1 tane atariz diye dusunuyorum..sosa ve waka kart sinirinda aman ha alanya maci oncesi..

BlackPanther
02.11.2019, 13:49
Sakatlanan bir daha geri dönmüyor. Ne oluyor ya?

A.Gökhan AKIN
02.11.2019, 14:06
Gidip kurşun döktürün kurşun yakında sakatların 11 i sağlamları geçecek..

shootems
02.11.2019, 14:15
Ben herkesin aksine rahat kazanacağımızı düşünüyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Oğuzlu61
02.11.2019, 14:15
3 gundur forumda problem var zahmet edip bir aciklama yapilmiyor, sorun yasayan tek kisi ben miyim ?

Mert Pasa
02.11.2019, 14:16
İlk 11 belli mi

Ahmet Aksu
02.11.2019, 14:23
bende de vardı düzeldi bugün.

3 gundur forumda problem var zahmet edip bir aciklama yapilmiyor, sorun yasayan tek kisi ben miyim ?

Enes Başkaya60
02.11.2019, 14:30

Aynen bugün normale döndü...

Bir ara yine böyle birşey olmuştu diye biliyorum...

Enes Başkaya60
02.11.2019, 14:31
İlk 11 belli mi

Uğurcan, Pereira, Hüseyin, Hosseini, Novak, Doğan, Sosa, Kamil Ahmet, Nwakaeme, Yusuf Sarı, Sörloth

Belli değilde ben yazayım bu kadrodan farklı bir kadro çıkmaz...

artvints
02.11.2019, 14:41
u19 maçı çok zevkli başladı çoşkulu oynuyorlar.

Ertan1982
02.11.2019, 14:42
Büyük ihtimal sitenin güvenlik sertifikasi bitti yenilandi sorun ortadan kakti.

TSemih61
02.11.2019, 14:45
U19'da Emircan çok teknik ve akıllı oynuyor. 2002'liymiş topa dokunuşundan hemen bir şeyler olduğu belli oluyor. Tek dezavantajı fizik, topu alıp sürüşü bile kaliteli çocuğun.

Yalnız o sahanın hali ne.. Yönetim altyapıya önem vereceğiz diyor bu mudur verilen önem.

Ertan1982
02.11.2019, 14:48
U19'da Emircan çok teknik ve akıllı oynuyor. 2002'liymiş topa dokunuşundan hemen bir şeyler olduğu belli oluyor. Tek dezavantajı fizik, topu alıp sürüşü bile kaliteli çocuğun.
Yalnız o sahanın hali ne.. Yönetim altyapıya önem vereceğiz diyor bu mudur verilen önem.

Zate tüm altyapi topcularin 2 sorunu var.

1.Fizik
2.temel taktik ve pozisyon bil bilgileri

yoksa teknik vs yeterli

Mert Zaman
02.11.2019, 14:49
Kerem baykuş koy sosanın yanına sırıtırsa ne olayım

Enes Başkaya60
02.11.2019, 14:53

Öyle bir cesaret yok bizim yönetim ve hocamızda...

yüregimts
02.11.2019, 14:54
Kamil i ne kadar begenmesek te orta saha da kosan basan bi adam. Su sakatlar varken mecbur oynayacak

Mert Zaman
02.11.2019, 14:55
Öyle bir cesaret yok bizim yönetim ve hocamızda...

Olmalı ama Yusuflar abdüşler nasıl çıktı şu eksiklikte oynamayacakta ne zaman oynayacak bu çocuk u19 maçını izliyorum her hareketi olumlu sosayı izliyorum sanki

artvints
02.11.2019, 14:56

sosa'nın yanında olmaz da önünde olabilir ama kanatların biraz daha takım oyuncusu olması lazım.

Enaldo61
02.11.2019, 14:59
Bu maçı kesin almamız lazım çünkü Alanya maçını alamıcaz.

Mert Oğuzlu61
02.11.2019, 15:01
Herkesin duzeldiyse benim niye duzelmedi, sertifika yenilenmedi uyarisi veriyor ve forumda yazilar basliklar hep birbirine girmis, yorumlar gozukmuyor, karman corman bir durum var. Muhtemelen sorunun devam ettigi bircok uye var, foruma giremeyenler var. Basliklara kimse yazmiyor, koca forumda 10 tane uye online gozukuyor.

3 gun oldu ve bugun mac var. Sorun hala devam ediyor.

Gökhan Balcı
02.11.2019, 15:03
Işin komik yanı doğan ve kamil varken de sosa defansif oynuyor. Özellikle doğan o kadar çok geriye oynuyor ki daha çok geriye yaslanmak durumunda kalıyoruz. Topu ileriye taşıyacak biriyle oynamak zorundayız. Biz ileride baskılı oynamadığımız her maç tonla pozisyon verir muhakkak da bir gol yeriz. Bir takım birbirinden bu kadar kopuk oynamaz. On numarada pas alışverişine uygun bir topu ileriye taşıyacak biriyle başlamamız gerektiğini düşünüyorum. Şu an takımda sorloth ve Tony dışında tehdit yok. Dolayısıyla bu adamlar maç boyu baskı yiyorlar. Sarı kendini biraz daha gösterirse en azından Tony nin üzerindeki baskı azalır diye düşünüyorum. Bir de sorlothun hava hakimiyetini yeterince iyi kullanamıyoruz. Novak ve pererianın kenarlara daha çok yaklaşmaları gerekiyor

Ertan1982
02.11.2019, 15:08
arda ve cafer nerde?

Ahmet Taşçı
02.11.2019, 15:15
Mesele 3 puan değil, 3 puan günü kurtarır, gençler isi Klübün geleceğini, Asıl mesele krizi fırsata çevirmek, bu şartlarda kimse Ünal Hocaya oynattığı genç oyunculardan dolayı kaybedilen 3 puanının hesabını sormaz, Ama Kamil Ahmet'in oynamasının hiçbir açıklaması olamaz ya da asıl mevkisi 10 numara olan Canbaz'ı oynatmamanın.

Gökhan Balcı
02.11.2019, 15:16
Cafer ve Koray u19 da yoklar sakat falan değillerse a takımda olacaklar muhtemelen bugün

Gökhan Balcı
02.11.2019, 15:20
arda ve cafer nerde?

Arda tm ye göre sakatmış. Faruk ve Ali Osman da öyle. Ebrar ve Ahmet hakan zaten ayrı bir mesele

Ahmet Taşçı
02.11.2019, 15:33
Cafer ve Koray u19 da yoklar sakat falan değillerse a takımda olacaklar muhtemelen bugün

Cafer ve Koray Aspordaki A takım antrenman videolarında yer alıyorlardı sanki, öyle gördüm.Cafer'i Sosa ile yan yana izlemek isterim.

Gökhan Balcı
02.11.2019, 15:41
Cafer ve Koray Aspordaki A takım antrenman videolarında yer alıyorlardı sanki, öyle gördüm.Cafer'i Sosa ile yan yana izlemek isterim.

U19 takımı defansı daha ileride kurmuş önde baskı ile oynuyor gördüğüm kadarıyla. Ayrıca atakanı çok beğendim hem topla çıkışları var hem de normal ataklarda da ceza sahasına girmeye çalışıyor. Onun dışında kerem hem teknik olarak hem mücadele olarak gayet iyi. Daha düzenli bir takım görüntüsü var bizim takıma kıyasla. Her takımın kadrosu farklı elbette ama a takımla alt yaş grubu takımların sistemleri bence farklı olmamalı

Soner Albayrak
02.11.2019, 15:47
Kamil Ahmet ile devre arası vedalaşılmalı.

yüregimts
02.11.2019, 15:48
canbaz oynucak galiba ilk 11 de

yüregimts
02.11.2019, 16:02
Trabzonspor'un, Göztepe karşısındaki ilk 11'i;UğurcanPereira Hüseyin Fernandes NovakSosa DoğanYusuf Ahmet NwakaemeSørloth

Gökhan Balcı
02.11.2019, 16:06
Canbaza bugün çok iş düşecek hadi bakalım kendini gösterme zamanı

artvints
02.11.2019, 16:14
kadro galibiyet diyor. öne geçersek hızlı atak yapabiliriz. geriye düşsek yine gol buluruz. sadece hamle gücümüz çok sınırlı.

61_Hasan_69
02.11.2019, 16:19

Niye

DeAgLeMaNyAq
02.11.2019, 16:20
Ünal Hoca kulübe zaafiyetina rağmen Ahmet'i 11'de başlatarak önemi bir karar verdi. Hüseyin ve Ivanildo tandemiyle de ilk defa oynayacağız. İnşallah bu sefer gol yemeyiz...

Hakan
02.11.2019, 16:21
Kamil Ahmet ile devre arası vedalaşılmalı.Aynen 400 bin euroya Türk pasaportlu Carvajal getiririz.

Enes Başkaya60
02.11.2019, 16:21
Ünal Hoca kulübe zaafiyetina rağmen Ahmet'i 11'de başlatarak önemi bir karar verdi. Hüseyin ve Ivanildo tandemiyle de ilk defa oynayacağız. İnşallah bu sefer gol yemeyiz...

Hosseineyi hamle oyuncusu olarak kullanacak herhalde...

Ahmet Aksu
02.11.2019, 16:22
çıkılabilecek en iyi kadro öncelikle hücumu düşünüp ahmet ile başlayan hocamıza teşekkür ederim. kamil ve doğan ikilisi birlikte olmazdı ideal oldu.
ikinci yarı oyununun durumuna göre ortasahaya direnç için kamil girebilir.

ve maalesef ki yedekten oyuna girip etki edecek diyebileceğimiz hiç bir oyuncu yok ne acı..

artık ne olur gol yemeyelim

ucurum
02.11.2019, 16:24
Yani sporting ne oluyor neden oynamıyor bizim adam deyince kesilen neden takımın en iyi stoperi de en kötüsü değil?

Kadro çok kırılgan

İnşallah şans yanımızda olur

artvints
02.11.2019, 16:25
rakip merkezi kalabalık tutmuş. bizim kenarlar ikili hücumcu, forvet uzun, iki tane şutör var, önlibero var. maçın otomatik olarak 3-0 bitmesi lazım.

BirolKarali
02.11.2019, 16:26
Castro'nun gol atacağını bilmeyen yoktur heralde.

ucurum
02.11.2019, 16:27
Iki hızlı stoperin anlamı ortasaha nın ileride kurulacak olması

Cambaz doğan sarı bu baskıya ne kadar destek verebilecek göreceğiz

Sturridge ve diğer sakatlar çok can sıktı bu sene bu maç da inşallah aramayı ama ben çok umutsuzum

odyseuys
02.11.2019, 16:28
10. hafta olmuş, hoca hala deneye yanıla doğru peşinde... bu ahmet canbaz'a fıratcana verdiği kadar dahi süre vermemiş olması oyuncunun hazır olmamasından mıydı, şimdi süre tanıyor olması hazır olduğu için mi yokluktan mı? sahi fıratcana ne oldu da tek dakika dahi süre alamıyor onu da aklım almıyor...

kadro beğenilmiş, alternatifsizlikten şikayet edilmiş. zorunlu kalmadıkça alternatif yaratmaya çalışmazsan zorunluluktan alternatifsiz kalman kadar doğal bir durum yok. şimdi bu ahmet arkadraş iyi oynasa hoca kazandı olacak, kötü oynasa hoca kötü olduğu için oynatmıyordu... bu arkadaşın iyi mi kötü olduğunu anlayabilmemize olanak sağlayacak 10a yakın avrupa maçı bir o kadar da lig maçı oynadı bu takım. neyse, inşallah başarılı olur.

Gökhan Balcı
02.11.2019, 16:29
Kamil oynasaydı Hosseini ile başlardı yüksek ihtimal. Defanfın arkasına nasılsa top geçecek bari iki hızlı stoper ile çıkayım demiş herhalde hoca. Bir de bunu deneyelim

cellchook
02.11.2019, 16:30
Bazı futbolcular vardır bize hep ters gelir.

Mossoro gol atar.

odyseuys
02.11.2019, 16:31
geçenlerde forumda bir arkadaş "denemediğimiz tek stoper ikilisi hüseyin - ivanildo kaldı, bir de onu deneyelim" demişti. :)

4 stoperiyle oluşturulabilecek 6 tane ikilinin tamamını oynatan, o halde dahi 20 maçtır gol yiyen enteresan bir takımız ...

cellchook
02.11.2019, 16:32
10. hafta olmuş, hoca hala deneye yanıla doğru peşinde... bu ahmet canbaz'a fıratcana verdiği kadar dahi süre vermemiş olması oyuncunun hazır olmamasından mıydı, şimdi süre tanıyor olması hazır olduğu için mi yokluktan mı? sahi fıratcana ne oldu da tek dakika dahi süre alamıyor onu da aklım almıyor...

kadro beğenilmiş, alternatifsizlikten şikayet edilmiş. zorunlu kalmadıkça alternatif yaratmaya çalışmazsan zorunluluktan alternatifsiz kalman kadar doğal bir durum yok. şimdi bu ahmet arkadraş iyi oynasa hoca kazandı olacak, kötü oynasa hoca kötü olduğu için oynatmıyordu... bu arkadaşın iyi mi kötü olduğunu anlayabilmemize olanak sağlayacak 10a yakın avrupa maçı bir o kadar da lig maçı oynadı bu takım. neyse, inşallah başarılı olur.zorlama yorum olunca kötü niyet mi iyi niyet mi anlamak çok güç.

eleştirilecek çok şey var hoca ile ilgili ama sizin yazdıklarınız listeye girmez.

odyseuys
02.11.2019, 16:35
zorlama yorum olunca kötü niyet mi iyi niyet mi anlamak çok güç.

eleştirilecek çok şey var hoca ile ilgili ama sizin yazdıklarınız listeye girmez.

sizin listenizi tam bilemiyorum ama benim haftalardır ahmet canbaz'a süre verilmesi gibi bir gündemim var, ısrarla da dile getiririm uzun süredir.

Enaldo61
02.11.2019, 16:35
Hoca yanlış stoperi kesmiş, enteresan.

cellchook
02.11.2019, 16:41
sizin listenizi tam bilemiyorum ama benim haftalardır ahmet canbaz'a süre verilmesi gibi bir gündemim var, ısrarla da dile getiririm uzun süredir.Esasında anlamaya çalışmakla beraber,takımın prag maçıyla başlayan ve günümüze değin gelen sakatlar,form durumu,yorgunluk vb faktörleri gözönüne alındığında hoca aleyhine bir paye zorlama geldi.

Ahmet Canbaz için öyle ya da böyle iyi fırsat.

Kötü oynaması için çok sebep var. Takım tam değil.
Bu maçta iyi oynaması ise onun gerçekten iyi bir kumaş olduğunu gösterecektir.

Sadettin_
02.11.2019, 16:45
Ahmet canbaz hadi bakalım demet akalin

BlackPanther
02.11.2019, 16:50
18181

Ünal Hocam. Kadroyu beğendim.

Ahmet Canbaz dan ümitliyim.

Geçen hafta Hosseini çok kötü bir performans sergiledi. Onu kenara çekmen ve yerine Fernandesi oynatmanda doğru isabet.

Sörloth tek forvet olarak başarılı olacak mı? Bakalım görelim.

Vira Bismillah

Mert'
02.11.2019, 16:51
Ahmet göster kendini kap formayı.

odyseuys
02.11.2019, 16:52
Esasında anlamaya çalışmakla beraber,takımın prag maçıyla başlayan ve günümüze değin gelen sakatlar,form durumu,yorgunluk vb faktörleri gözönüne alındığında hoca aleyhine bir paye zorlama geldi.

Ahmet Canbaz için öyle ya da böyle iyi fırsat.

Kötü oynaması için çok sebep var. Takım tam değil.
Bu maçta iyi oynaması ise onun gerçekten iyi bir kumaş olduğunu gösterecektir.

hoca benim zaten mevcut teknik heyet ve kararlarıyla ilgili en ciddi eleştirim sıkışık lig - avrupa maratonu boyunca gerekli rotasyonun gerçekleştirilmemesi noktasında. 1-3'lük maçın rövanşında bile bu çocuklara, mevki itibariyle en çok hırpalanan, yaş itibariyle tempoyu kaldırma konusunda en çok zaafiyet gösterenlerin yerlerine en azından bir devre süre verilmemiş olması çok büyük hata bence. devam niteliğinde bir serzenişti ahmet'le ilgili olan kısım, o yüzden anlamsız gelmiş olabilir size.

BlackPanther
02.11.2019, 16:52
Hoca yanlış stoperi kesmiş, enteresan.

Renkdaş. Hosseini geçen hafta iyi bir performans sergilemedi. Hosseiniyi genellikle beğenirim. Ama kontra yememek için Fernandes ve Hüseyin ikilisi mantıklı.

Ibrahim Gaygusuz
02.11.2019, 16:53
nedense 4-0 hissi var :D fazlami abartim

hadi 4-1 olsun, gol yemeye devam edelim

champions
02.11.2019, 16:54
Foruma ne olmuş? Düzelmeyecek mi?

Kadro güzel, Yusuf ve Canbaz'ın 11 olması doğru karar, Türkmen-İvanildo ve Tony-Sörloth ikilileri maçın sonucunu belirler.
En önemli dezavantajımız kulübenin zayıflığı, umarım 11 beklentileri karşılar da oraya kalmayız.
Göztepe ve Alanya 2*3 yapıp yolumuza devam etmemiz lazım.

CEMEFKER
02.11.2019, 16:55
Bu maç kırılma (fırsat) maçı olabilir. Bizim için değil elbette rakip için.Biz zaten bitme noktasına gelmişiz kadro manasında.
Diğer taraftan yönetimin projesine yeni katkılar sağlayacak sonuçlar görebiliriz bu maçta.
-Ahmet
- Yeni stoper tandemi.

Yenilirsek şaşırmam, üzülmem. Bu kadrodan bu kadar puan dahi fazla.
Ben 2. yarı, uzun vadede ise 2020-21 sezonunu bekliyorum açıkçası.
Siz de öyle yapın olası sonuçlarda fazla üzülmeyin, keyif alın futboldan...

Eleştiri adına ise yönetim transfer döneminde sınıfta kalmıştır. Obi ve Stu yerine risk almaz akılcı 2-3 hazır elemanla 2020-21'in olası en büyük şampiyonluk adayı olabilirdim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlackPanther
02.11.2019, 16:55

Neden? Orjini adamın sağbek. Alternatif olarak yedsk kulübesinde kala bilir.

BlackPanther
02.11.2019, 16:58
Bu maç kırılma (fırsat) maçı olabilir. Bizim için değil elbette rakip için.Biz zaten bitme noktasına gelmişiz kadrosu manasında.
Diğer taraftan yönetimin projesine yeni katkılar sağlayacak sonuçlar görebiliriz bu maçta.
-Ahmet
- Yeni stoper tandemi.

Yenilirsek şaşırmam, üzülmem. Bu kadrodan bu kadar puan dahi fazla.
Ben 2. yarı uzun vadede 2020-21 sezonunu bekliyorum açıkçası.
Siz de öyle yapın olası sonuçlarda fazla üzülmeyin, keyif alın futboldan...

Eleştiri adına ise yönetim transfer döneminde sınıfta kalmıştır. Obi ve Stu yerine risk almaz akılcı 2-3 hazır elemanla 2019-29'nin olası en büyük adayı olabilirdim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dostum. Beşiktaşın ve Galatasaray ın kadrosu bu sezon kötü. Fenerbahçe de 40 lık Emre ile ilerliyor. Bi yerde duracak.

Bu fırsat gelecek sezon birdaha bu şekilde gelmez.

Ne yapıp ne edip devre arasına kadar zirveden kopmamalıyız ve ara ara transferden sonra şampiyon olmalıyız.

Başka çaresi yok bu işin.

Gökhan Balcı
02.11.2019, 17:01
Şaka gibi yemin ediyorum. Asporda maç kadrosunu saydılar sonra önceki programda verilen muhtemel kadrodaki kamil üzerinden muhabbet dönüyor :D

BlackPanther
02.11.2019, 17:01
nedense 4-0 hissi var :D fazlami abartim

hadi 4-1 olsun, gol yemeye devam edelim

Ağzından bal akıyor. :)

cellchook
02.11.2019, 17:02
hoca benim zaten mevcut teknik heyet ve kararlarıyla ilgili en ciddi eleştirim sıkışık lig - avrupa maratonu boyunca gerekli rotasyonun gerçekleştirilmemesi noktasında. 1-3'lük maçın rövanşında bile bu çocuklara, mevki itibariyle en çok hırpalanan, yaş itibariyle tempoyu kaldırma konusunda en çok zaafiyet gösterenlerin yerlerine en azından bir devre süre verilmemiş olması çok büyük hata bence. devam niteliğinde bir serzenişti ahmet'le ilgili olan kısım, o yüzden anlamsız gelmiş olabilir size.Eyvallah hocam.
Şu 2 maç kaderimizi belirleyecek.

Ufuk
02.11.2019, 17:03
Hosseini'nin yedek kalması dışında doğru 11 çıkmış bana kalırsa. Ünal hocayı eleştirirken eleştiriyoruz, tebrik etmesini de bilelim. En azından başlangıç planı bu sefer doğru. Plan bu tutar, tutmaz belli değil. Ahmet olur da etkili olamazsa Sörloth'un yanına girecek yedekte Muhammet'i beklerdim hoca Koray'ı tercih etmiş, henüz hazır değil anlaşılan. Tebrikler hocam. Hatalarda inat etmemek önemli. Maç içinde de hızlı reaksiyon verebilir ve kazanırız umarım. :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

BlackPanther
02.11.2019, 17:07
Hosseini'nin yedek kalması dışında doğru 11 çıkmış bana kalırsa. Ünal hocayı eleştirirken eleştiriyoruz, tebrik etmesini de bilelim. En azından başlangıç planı bu sefer doğru. Plan bu tutar, tutmaz belli değil. Ahmet olur da etkili olamazsa Sörloth'un yanına girecek yedekte Muhammet'i beklerdim hoca Koray'ı tercih etmiş, henüz hazır değil anlaşılan. Tebrikler hocam. Hatalarda inat etmemek önemli. Maç içinde de hızlı reaksiyon verebilir ve kazanırız umarım. :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Bu yönden Şenol Güneşden daha iyi. Hatalarında inat etmiyor. Şenol tam tersi. Öyle kaç maç gitti. Hatta 2011 yılında o hataları yüzünden Feneve karşı mağlup olduk.

Sefaenes
02.11.2019, 17:07
Hocamizi bazen elestirsek bile bizden daha iyi belli yoksa o taraftar olur bizler Hoca olurdu. Ünal hoca degisikleri bazen daha önce yaparsa daha basarili olacaktir.

ucurum
02.11.2019, 17:15
Hosseini kesilmedi
Sporting oyuncusunun oynatılmasını istedi
Şu an torpille oynuyor ivanildo
Türkmeni torpili kim bilmiyorum
Ha şu da var bu takımın stoper tandemi majid ivanildo dur o da ayrı

seydisehir1
02.11.2019, 17:18
Gercekden herhangi bir kulubun veya sahisin, Unal Hocaya bu tarz bir yaptirim getirebilecegini dusunuyormusun....HAHAHAHAHAHA

Antonio
02.11.2019, 17:21
kadro çok güzel gençler oynasın yenilsek de problem değil bir kaç tane daha alt yapıdan oyuncu çıkarsak monte etsek obi sturidge oynayacağına gençler oynasın. ben ok ümitliyim çok duygulandırdı ünal hoca tesekkür ederiz ünal hocam.

BlackPanther
02.11.2019, 17:22
Hosseini kesilmedi
Sporting oyuncusunun oynatılmasını istedi
Şu an torpille oynuyor ivanildo
Türkmeni torpili kim bilmiyorum
Ha şu da var bu takımın stoper tandemi majid ivanildo dur o da ayrı

Nerden biliyorsun? Sporting mi artık bizim 11imizi belirliyor?

Ufuk
02.11.2019, 17:22
Bu yönden Şenol Güneşden daha iyi. Hatalarında inat etmiyor. Şenol tam tersi. Öyle kaç maç gitti. Hatta 2011 yılında o hataları yüzünden Feneve karşı mağlup olduk.

Kafasının içini göremiyoruz tabi ama çok büyük ihtimal geçen maç orta sahayı güçlü tutayım. Kamil ve Doğan ile basayım, geri düşersem hücumcu sokarım, aksilik olmazsa devam ederler diye planladı. Geri düşene kadar bu ikilide inat etti, gol geliyor değiştireyim demedi. Maç içinde de kafasındaki plandan taviz verebilse, erken önlem alsa çok iyi olacak. Çok defa burada gol geliyor dedi herkes, hoca değişiklik yapmadı, golü yedik iki oyuncu birden soktu.

https://pbs.twimg.com/media/EHqw4pPWkAokC1e?format=jpg&name=medium

Gerisi sende kapitano..

Sefaenes
02.11.2019, 17:24
dolmayan maclara keske ilkokulllara bedava bilet verilse hem genclerimiz canli mac seyretmis olur hemde stad biraz daha dolar. Bos yerler icin yazdim ama taraftarimiz kalabalik yine gidenlerin ayaklarina saglik

odyseuys
02.11.2019, 17:27
eksiklerimize rağmen göztepe takımından iyi bir takımız. kazasız belasız 3 puanla bitireceğimiz bir maç olacak inşallah. haydi takım...

Gökhan Balcı
02.11.2019, 17:27
dolmayan maclara keske ilkokulllara bedava bilet verilse hem genclerimiz canli mac seyretmis olur hemde stad biraz daha dolar

Dolmayan maçların sebebi yüksek ihtimalle sattığımız otuz bin kombine. Seneye bu sayı düşürülmeli bence

Sefaenes
02.11.2019, 17:31
Dolmayan maçların sebebi yüksek ihtimalle sattığımız otuz bin kombine. Seneye bu sayı düşürülmeli bence

keske gidemedikleri maclara genclere devir etseler

Ufuk
02.11.2019, 17:34
Dolmayan maçların sebebi yüksek ihtimalle sattığımız otuz bin kombine. Seneye bu sayı düşürülmeli benceKombine yüzünden tribunu dolmayan tek takım olabiliriz. Kombine sayısını düşürmek yerine bilet transfer sayısını makul düzeye sınırlamak şart. 18 maç var, 6 sınır koyarsın, daha fazlasını iade edecekse kulübe iade eder, kulüp onuda satıp para kazanır. Beşiktaş öyle yapıyor bildiğim kadarıyla.

DeAgLeMaNyAq
02.11.2019, 17:36
Göztepe savunmayı kalabalık tutup tamamen kontraya yönelik bir oyun sergiliyor. Bu tip rakipler karşısında kesinlikle geri düşmememiz gerekiyor...